Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
# | Participant | Notes |
---|
2. | Танцюра Марія (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
3. | Ступак Катерина Євгенівна (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4. | Відюк Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | |
5. | Тернова Катерина (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
6. | Вабіщевич Ярослав Васильович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
7. | Калина Микола (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
8. | Найдич Наталія Миколаївна (Математика, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
9. | Айвазовський Богдан (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
10. | Лукашин Нікіта Віталійович (Математика, Одеський економічний ліцей) | |
11. | Шарафудинова Мілана (Математика, Запорізька ЗШ № 101) | |
12. | Мазуренко Марія (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
13. | Бажан Алєся Сергіївна (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
14. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
15. | Поляк Артем (Інформатика, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | |
16. | Гуров Богдан Русланович (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
17. | Валанцевич Роман (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
18. | Танцюра Марія (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
19. | Назар Андрій Васильович (Математика, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
20. | Ренькас Альберт (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | |
21. | Кіоса Софія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
22. | Семенкіна Поліна (Біологія, природознавство, НВК № 108) | |
23. | Заярна Марія Вадимівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
24. | Предборська Єва Костянтинівна (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
25. | Дорошенко Софія (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
26. | Єлашвілі Яков (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | |
27. | Паранчук Костянтин (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | |
28. | Лазаренко Ліка Валеріївна (Українська мова і література, Йосипівський НВК) | |
29. | Дяченко Варвара Сергіівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
30. | Біленька Евеліна Денисівна (Англійська мова, Школа №38) | |
31. | Онищук Дмитро Вікторович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
32. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
33. | Красюк Ігор (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
34. | Пироженко Роман (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
35. | Байдан Артем Вадимович (Математика, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
36. | Гуненко Ярослав Максимович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
37. | Чаун Дмитро Миколайович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
38. | Ковальчук Анна Володимирівна (Англійська мова, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
39. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
40. | Дубініна Варвара Вадимівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
41. | Золотухіна Карина Романівна (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
42. | Петриченко Вероніка Максимівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
43. | Данілкович Андрій (Українська мова і література, Стем-центр "Сократ") | |
44. | Романенко Артем Олександрович (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
45. | Удодік Євгеній Андрійович (Математика, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №!) | |
46. | Железняк Марія Едуардівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
47. | Іванов Єгор Ігорович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
48. | Бондар Іван Тарасович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 3) | |
49. | Володько Данил Романович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
50. | Сербенюк Владислав (Англійська мова, НВК №9) | |
51. | Гандзюк Матвій Олександрович (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
52. | Чайка Артем Олегович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
53. | Жданова Вероніка Олександрівна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
54. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
55. | Куроглу Катерина (Математика, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
56. | Красиворон Владислав Віталійович (Біологія, природознавство, Парутинська ЗОШ) | |
57. | Бондаренко Владислав (Українська мова і література, Світловодська СЗШ №7) | |
58. | Радченко Вікторія (Англійська мова, Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
59. | Стельмах Оксана Миколаївна (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
60. | Кучеренко Вікторія (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
61. | Руссу Олександр (Англійська мова, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
62. | Волкович Анастасія Вячеславівна (Українська мова і література, Пугачська ЗОШ І ступеня) | |
63. | Савєльєва Яна Віталіївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
64. | Шпагін Данило (Українська мова і література, Школа King's Kids) | |
65. | Забіяка Даніїл Олександрович (Українська мова і література, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
66. | Тернова Катерина (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
67. | Маїрко Олександр (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
68. | Боброва Марія Олексіївна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
69. | Варбанець Михайло Юрійович (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
70. | Бережний Станіслав Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
71. | Сокачик Юрій (Інформатика, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
72. | Дзюрман Марія Павлівна (Англійська мова, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
73. | Гумений Ілля Олександрович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
74. | Бондирєв Ярослав Вікторович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
75. | Попов Іван (Біологія, природознавство, Бучанська зош 5) | |
76. | Демчук Юрій Оллегович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
77. | Захарченко Євгеній Віталійович (Інформатика, КУ Сумський НВК № 41) | |
78. | Калашников Владислав (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
79. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
80. | Дума Захар Олегович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
81. | Ромасько Марина Юріївна (Українська мова і література, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
82. | Кухарук Софія Олександрівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
83. | Харченко Владислав Сергійович (Математика, Сагунівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
84. | Ткаченко Георгій Олександрович (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
85. | Логутова Дар'я (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
86. | Ковдрин Анастасія (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
87. | Хоменко Ярослав (Інформатика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
88. | Кишеня Василь Васильович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
89. | Ушаков Станіслав (Англійська мова, Одеська СШ № 117) | |
90. | Бондарєва Мар`яна (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
91. | Званцев Родион Павлович (Математика, Школа №64) | |
92. | Сапожник Анна Ігорівна (Українська мова і література, Чорноморівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
93. | Менько Олександра Володимирівна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
94. | Алексійчук Данило Володимирович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
95. | Міропольська Міра (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
96. | Жданков Антон Дмитрович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
97. | Каразія Павло (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | |
98. | Дядюшенко Катерина Олександрівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
99. | Мохнар Надія Миколаївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
100. | Калашник Юлія Олександрівна (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
101. | Арсенюк Олександр Ігорович (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
102. | Мороз Софія Ігорівна (Біологія, природознавство, Жизномирська ЗОШ) | |
103. | Болобан Михайло Сергійович (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
104. | Головенко Ольга Вікторівна (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
105. | Курлакова Олена (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
106. | каліна софія ігорівна (Математика, Одеська CШ №119) | |
107. | Німас Марія (Інформатика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
108. | Блажеєвська Вікторія Сергіївна (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
109. | сотніков (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
110. | Фесенко Кирило Михайлович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
111. | Зайченко Ярослав Сергійович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
112. | Віслінський Іван Максимович (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
113. | Пухальський Дмитро (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
114. | Ізбаш Артем Олександрович (Математика, Школа №64) | |
115. | Понзель Богдана Євгеніївна (Біологія, природознавство, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
116. | Трач Аліна Вікторівна (Інформатика, Йосипівський НВК) | |
117. | Блажеєвська Вікторія Сергіївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
118. | Плахотіна Славяна (Математика, Маріупольська ЗОШ №18) | |
119. | Ушаков Станіслав (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 117) | |
120. | Ганусяк Костянтин (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
121. | Ільїна Вікторія (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
122. | Деркач Денис Васильович (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
123. | Горбачук Олексій (Українська мова і література, Школа King's Kids) | |
124. | Сівачок Дар'я Олегівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №72) | |
125. | Талпош Максим Юрійович (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
126. | Сариев Эмин (Англійська мова, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | |
127. | Пістра Єлизавета (Інформатика, Кремінська школа-гімназія) | |
128. | Чміленко Поліна Юріївна (Англійська мова, Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | |
129. | Скотаренко Ярослав Васильович (Математика, Лозівська гімназія) | |
130. | Сахаров Владислав (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
131. | Софія Тимощук (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | |
132. | Бондаренко Ксенія (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
133. | Пасюта Дарія (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
134. | Богатир Данило (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
135. | Грибоносова Софія Олегівна (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | |
136. | Хребет Катерина (Біологія, природознавство, ЗШ № 6) | |
137. | Айвазовський Богдан (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
138. | Хабуденко Артем Дмитрович (Математика, Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
139. | Жара Богдана (Англійська мова, Школа № 18) | |
140. | Іванов Ілля Валентинович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
141. | Шупарський Михайло (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №107) | |
142. | Поляк Артем (Українська мова і література, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | |
143. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
144. | Сербенюк Вікторія (Англійська мова, НВК №9) | |
145. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
146. | Алексей Гармаш (Англійська мова, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | |
147. | Маценюк Олексій Олексійович (Українська мова і література, ThinkGlobal, Печерська локація) | |
148. | Ільницький Артем Борисович (Англійська мова, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
149. | Найдич Наталія Миколаївна (Англійська мова, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
150. | Фарина Богдан (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
151. | Левченко Меланія Романівна (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
152. | Зарецький Василь Миколайович (Математика, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка) | |
153. | Стрільчук Андрій Миколайович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
154. | Гарус Олександр Олександрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
155. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
156. | Поляк Артем (Англійська мова, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | |
157. | Гуріна Анна Олександрівна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
158. | Цвігун Олена Володимирівна (Математика, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
159. | Кіоса Софія (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
160. | Руденко Ярослав Олексійович (Інформатика, СЗШ №6) | |
161. | Мельничук Гліб (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | |
162. | Гетьман Аліса Сергіївна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
163. | Поплавський Максим (Математика, Бучанська зош 5) | |
164. | Токар Олександр Андрійович (Інформатика, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | |
165. | Гунбіна Євгенія Олександрівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
166. | Романенко Артем Олександрович (Інформатика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
167. | Древетняк Михайло Артемович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
168. | Руденко Юрій Олексійович (Англійська мова, СЗШ №6) | |
169. | Руднєва Анастасія (Математика, Одеська СШ № 117) | |
170. | Некрасов Владислав Миколайович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
171. | Поперечна Майя Павлівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
172. | Хомин Софія (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
173. | Бесараб Назарій (Інформатика, Авангардівський НВК) | |
174. | Олексійко Христина (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
175. | Шляханова Євгенія (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
176. | Конкіна Світлана (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
177. | Стасенко Катерина Сергіївна (Інформатика, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
178. | Турук Роман Вікторович (Українська мова і література, НВК №13) | |
179. | Кашпірський Владислав Олексійович (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
180. | Михайліченко Марія Дмитрівна (Українська мова і література, Школа №3) | |
181. | Семененко Володимир (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
182. | Пасіченко Микита Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
183. | Олійник Ольга Вікторівна (Математика, Перша міська гімназія) | |
184. | Коваль Матвій Вячеславович (Англійська мова, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
185. | Бодовський Кирило Ілліч (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
186. | Жара Богдана (Математика, Школа № 18) | |
187. | Швець Ілона Василівна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
188. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
189. | Панат Захар (Біологія, природознавство, Жидачівський НВК) | |
190. | Мазуренко Денис (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | |
191. | Криворучко Олексій Дмитрович (Математика, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
192. | Пермінов Микита Сергійович (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | |
193. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Математика, Делятинський ліцей №1) | |
194. | Туркова Юлія (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
195. | Козеренко Яна Євгенівна (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
196. | Турянський Марко (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
197. | Трофимюк Вікторія (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | |
198. | Халін Ігор Андрійовіч (Математика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
199. | Цапурда Єгор (Математика, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
200. | Літовчук Станіслав (Математика, СШ №86) | |
201. | Красиворон Владислав Віталійович (Математика, Парутинська ЗОШ) | |
202. | Савосько Богдан Віталійович (Біологія, природознавство, Вище професійне училище № 7 м.Кременчука Полтавської області) | |
203. | Звоненко Олег Євгенович (Біологія, природознавство, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
204. | Коваленко Марія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
205. | Коношевич Діана (Англійська мова, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
206. | Турянська Соломія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
207. | Дідула Анастасія (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
208. | Баюр Николетта Василівна (Математика, Шаянський НВК) | |
209. | Гофман Ярослав Олександрович (Математика, Школа №64) | |
210. | Браціло Ярослав (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
211. | Аліса Підтоптана (Математика, Мовна школа "Lingua") | |
212. | Мартинюк Софія Романівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
213. | Кочтова Софія В\'ячеславівна (Математика, Бандишівський НВК) | |
214. | Янкова Софія (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
215. | Сахно Назар (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
216. | Руснак Микола (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
217. | Боднар Марія Григорівна (Математика, Жизномирська ЗОШ) | |
218. | Романюк Юлія (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
219. | Шпильчак Софія Тарасівна (Математика, Ліцей "Львівський") | |
220. | Довганич Серафим (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
221. | Дяченко Варвара Сергіівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
222. | Чупринова Карина Юрьевна (Англійська мова, Школа №64) | |
223. | Кійко Наталія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
224. | Вітязь Юлія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
225. | Плахотіна Славяна (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №18) | |
226. | Клим Вероніка (Англійська мова, Школа № 18) | |
227. | Кузьменко Олександр Ігорович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | |
228. | Марчук Дмитро (Біологія, природознавство, Школа № 19) | |
229. | Михайліченко Марія Дмитрівна (Математика, Школа №3) | |
230. | Тихенко Максим Віталійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
231. | Мордух Вероніка Олександрівна (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
232. | Едель Олексій Сергійович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
233. | Цьорох Роман Володимирович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
234. | Харченко Юрій Сергійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
235. | Ковальчук Аліна Олександрівна (Англійська мова, Славутський НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст., ліцей «Успіх») | |
236. | Мазуренко Денис (Математика, Гімназія "Мої обрії") | |
237. | Бодовський Кирило Ілліч (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
238. | Древетняк Михайло Артемович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
239. | Набок Марія Володимирівна (Математика, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
240. | Устенко Ліна Вікторівна (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
241. | Дмитрішен Володимир (Математика, СШ №86) | |
242. | Морозов Тимофій (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
243. | Захарченко Кирило (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
244. | Унгурян Анна Николаевна (Інформатика, Школа №64) | |
245. | Асланян (Англійська мова, Боярська ЗОШ №5) | |
246. | Баланюк Марія (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
247. | Маляренко Валерія (Інформатика, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
248. | Хаустова Кароліна Максимівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
249. | Лаврик Тимофій (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | |
250. | Фесенко Арсеній Сергійович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
251. | МІЛЬЧЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
252. | Шариш Софія (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
253. | Книш Софія (Математика, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | |
254. | Христина Сахно (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | |
255. | Нікітенко Іван Сергійович (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
256. | Гелецький Назарій Михайлович (Англійська мова, Школа №7) | |
257. | Тищенко Софія Сергіївна (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
258. | Золотухін Тимофій Вітальович (Англійська мова, ThinkGlobal Ботанічний сад) | |
259. | Сокуров Ілля (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
260. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
261. | Мальнєв Ігор (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
262. | Кічук Ганна Іванівна (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
263. | Кононенко Гліб Владиславович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
264. | Андрига Анастасія (Інформатика, Мовна школа "Lingua") | |
265. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Українська мова і література, СЗШ №6) | |
266. | Коновалова Олена Віталіївна (Українська мова і література, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
267. | Третякова Дар'я (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
268. | Коваленко Кристина Ігорівна (Англійська мова, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
269. | Яцко Артем (Біологія, природознавство, Школа № 19) | |
270. | Місяць Дмитро (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | |
271. | Варшавський Олександр (Математика, ОНВК №67) | |
272. | Сичевська Ганна (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
273. | Бабенко Марія Олександрівна (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
274. | Микитин Ярема Ярославович (Біологія, природознавство, ЛГ "Престиж") | |
275. | Озоровський Роман Володимирович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
276. | Пелех Станіслав Степанович (Українська мова і література, Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
277. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
278. | Плаксій Іван Володимирович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
279. | Пронін Володимир (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | |
280. | 341556970 (Інформатика, Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | |
281. | Ганєва Ірина Борисівна (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
282. | Мазуренко Марія (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
283. | Падлецька Ірина Володимирівна (Математика, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
284. | Близнюк Владислав Сергійович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
285. | Хмизенко Даніїл Романович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
286. | Кайдановська Софія (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | |
287. | Улановський Максим (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
288. | Хижняк Марія Василівна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
289. | Лобас Анастасия Андреевна (Англійська мова, НВК) | |
290. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Інформатика, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
291. | Жолдакова Єлизавета Валеріївна (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
292. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
293. | Сватков Максим Сергійович (Математика, Перша міська гімназія) | |
294. | Сунько Соломія (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
295. | Нємцов Тимур Тагірович (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
296. | Близнюк Мирослава Дмитрівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | |
297. | Айвазовський Богдан (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
298. | Коваль Матвій Вячеславович (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
299. | Кайдановська Софія (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | |
300. | Демишев Илья Павлович (Математика, Школа №64) | |
301. | Поплавський Максим (Англійська мова, Бучанська зош 5) | |
302. | Булгаков Олександр (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
303. | Макадзеба Нікіта Васильович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
304. | Коломійченко Єгор (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
305. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
306. | Лелет Вероніка (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
307. | Олійник Михайло Богданович (Англійська мова, Школа №1) | |
308. | Дикіна Елеонора Вікторівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
309. | Ратушна Богдана-Софія (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
310. | Волков Максим Олександрович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
311. | Криворучко Олексій Дмитрович (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
312. | Паньков Роман Григорович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
313. | Сафонов Руслан (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
314. | Довженко Ксенія Сергіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
315. | Шоріков Матвій Євгенович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
316. | Костевський Михайло (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
317. | Химинець Юлія Любомирівна (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
318. | Червенчук Єсенія (Англійська мова, Стем-центр "Сократ") | |
319. | Витовтова Олеся Олегівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | |
320. | Унгурян Анна Николаевна (Англійська мова, Школа №64) | |
321. | Чебітько Ірина Ігорівна (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
322. | Чередніченко Артем (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | |
323. | Шевченко Дмитро Валерійович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | |
324. | Андреєв Єгор (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | |
325. | Бліхар Ганна Юріївна (Математика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
326. | Гагін Артем (Інформатика, Школа № 12) | |
327. | Тихенко Максим Віталійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
328. | Воловельський Олексій (Математика, КЗО ДМСШ №144) | |
329. | Дяденко Вікторія Вікторівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
330. | Олексійко Оленка (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
331. | Близнюк Мирослава Дмитрівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
332. | Тишецький Павло Антонович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
333. | Осадчий Андрій Костянтинович (Біологія, природознавство, Ліцей №100) | |
334. | Калина Микола (Українська мова і література, Одеська Маріїнська гімназія) | |
335. | Золотарьова Катерина Олександрівна (Біологія, природознавство, Великояблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
336. | Тарнавська Аліна (Інформатика, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум") | |
337. | Лук'яненко Данил Олександрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
338. | Василенко Юлія Вікторівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
339. | Ященко Софія Валентинівна (Біологія, природознавство, Глухівська ЗОШ №3) | |
340. | Мойсук Тетяна (Математика, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | |
341. | Горбенко Денис (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
342. | Демчук Валерія (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
343. | Сахаров Владислав (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
344. | Семеренко Данило (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
345. | Ганчев Ілля Сергійович (Інформатика, Одеська СШ №50) | |
346. | Братащук Ігор Миколайович (Англійська мова, НВК №12) | |
347. | Йолтухівська Марія (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | |
348. | Пронін Володимир (Математика, НВК "Любисток") | |
349. | Іванченко Дар`я (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
350. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
351. | Щебликіна Таїсія (Українська мова і література, СЗШ № 30) | |
352. | Кочтова Софія В\'ячеславівна (Інформатика, Бандишівський НВК) | |
353. | Тищенко Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
354. | Василенко Мар'я (Українська мова і література, ThinkGlobal) | |
355. | Німас Марія (Біологія, природознавство, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
356. | Куліковський Данііл (Математика, Школа №64) | |
357. | Бондарєв Матвій Віталійович (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | |
358. | Мазуренко Денис (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | |
359. | Антонов Єлеазар Андрійович (Математика, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
360. | Лє Вієт Лінь Хань (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
361. | Семчук Анастасія (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
362. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Англійська мова, Школа №64) | |
363. | Пугачов Олександр Сергійович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
364. | Савенко Костянтин (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
365. | Будаквенко Єгор Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
366. | Савенко Костянтин (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
367. | Батренюк Беата Віталіївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
368. | Манілова Аріана (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
369. | Цуцуян Данило Павлович (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
370. | Кізима Ангеліна Зіновіївна (Українська мова і література, Жидачівський НВК) | |
371. | Самуляк Олексій (Математика, НВК №9) | |
372. | Левченко Ярослав Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
373. | Горбунова Ангеліна (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | |
374. | Курлакова Олена (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
375. | Гилка Дарина (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
376. | Бродовська Лілія (Математика, гімназія "Скіфія") | |
377. | Чижик Артем (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49") | |
378. | Багірова Поліна Рамізівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
379. | Солонець Юрій Дмитрович (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
380. | Подоляка Дмитро Олександрович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
381. | Кучабська Юстина Миколаївна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
382. | Набок Станіслав Володимирович (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
383. | Саміло Арсеній Тарасович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
384. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
385. | Дрозд Даніела (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
386. | Гузік Ясін Олегович (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | |
387. | Іремашвілі Давід Мамукович (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | |
388. | Давидюк Роман (Математика, Шепетівський НВК №3) | |
389. | Сіденко Кіра Олексіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
390. | Чіпак Віктор Олександрович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
391. | Карловський Андрій Сергійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
392. | Тимошенко Михайло Віталійович (Українська мова і література, КЗ "Старобогданівський НВК") | |
393. | Опаца Владислав Ігорович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
394. | Гуріна Анна Олександрівна (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
395. | Сітало Микита Сергійович (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
396. | Боднар Роман Григорович (Біологія, природознавство, Жизномирська ЗОШ) | |
397. | Фомічов Єгор Андрійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 89) | |
398. | Лозін Віта (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | |
399. | Мяленко Роман Олексійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
400. | Онищук Ангеліна Дмитрівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
401. | Яцюк Ярослав Михайлович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
402. | Колесник Артем Олексійович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
403. | Гусєва Марія Павлівна (Українська мова і література, Школа №64) | |
404. | Чечельницький Едуард Олександрович (Інформатика, Йосипівський НВК) | |
405. | Лисянський Іван Олександрович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
406. | Коваленко Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
407. | Мацько Орест Ростиславович (Інформатика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
408. | Пашко Давид Олександрович (Українська мова і література, Вараська ЗОШ 4) | |
409. | Улановський Максим (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
410. | Кравчук Арсен Орестович (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
411. | Безугла Вероніка (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | |
412. | Козаченко Олеся Максимівна (Англійська мова, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
413. | Товма Марина (Англійська мова, Мовний центр "Країна знань") | |
414. | Курлакова Олена (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
415. | Шевчук Анастасія Михайлівна (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
416. | Корнієнко Максим (Математика, КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | |
417. | Гарус Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
418. | Іванченко Денис Олегович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
419. | Калантай Аріна (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
420. | Стельмах Оксана Миколаївна (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
421. | Медвідь Денис (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
422. | Вітер Світлана (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
423. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
424. | Петренко Олексій (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | |
425. | Гуляєв Володимир (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
426. | Соловей Поліна Сергіївна (Інформатика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
427. | Харченко Юрій Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
428. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
429. | Владиченко Тетяна Євгенівна (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
430. | Омельченко Любов Олександрівна (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
431. | Гусятниченко Максим Віталійович (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
432. | Дідик Оксана (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
433. | Унгурян Анна Николаевна (Математика, Школа №64) | |
434. | Шимоня Ярослав Миколайович (Інформатика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
435. | Татарчук Олена Іванівна (Інформатика, Уторопський ліцей) | |
436. | Турані Іванка Іванівна (Математика, Квасівська ЗОШ) | |
437. | Шахід Адіна Аднанівна (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | |
438. | Ярошовець Дар*я (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
439. | Шеховець Георгій Максимович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
440. | Богданова Анастасія Миколаївна (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
441. | Філіпова Олександра (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
442. | Канцер Єва (Інформатика, Школа №18) | |
443. | Чигринець Ілля (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
444. | Синиця Михайло (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
445. | Антонюк Вікторія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
446. | Совтус Іван Юрійович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
447. | Годований Ігор (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
448. | Паливода Матвій Русланович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
449. | Чудна Вероніка (Інформатика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
450. | Мерiнов Олександр Павлович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
451. | Мірошин Андрій (Українська мова і література, НВК №9) | |
452. | Рзаєв Дмитро (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
453. | Лещова Анастасія Ігорівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
454. | Сичевська Ганна (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
455. | Приймак Анна Василівна (Українська мова і література, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
456. | Земляна Марія Михайлівна (Інформатика, Мовний центр "Країна знань") | |
457. | Тем'янинець Давид Мирославович (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | |
458. | Чернишенко Давид (Українська мова і література, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
459. | Тарашевський Денис Володимирович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
460. | Донченко Олександр Євгенович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
461. | Хижняк Марія Василівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
462. | Новікова Елеонора (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | |
463. | Чепок Георгій (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
464. | Криворучко Олексій Дмитрович (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
465. | Котік Каріна Романівна (Англійська мова, Вараська ЗОШ 4) | |
466. | Франкевич Андрій (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
467. | Дунаєвський Олександр Павлович (Українська мова і література, Школа №64) | |
468. | Мартиненко Єгор Григорович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
469. | Василишин Владислав (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
470. | Бондирєв Ярослав Вікторович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
471. | Корабліна Анастасія Андріївна (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
472. | Мишанич Іван Сергійович (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
473. | Кілійніков Олександр (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
474. | Тимофєєва Валерія Дмитрівна (Інформатика, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
475. | Карясова Дарина Володимирівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
476. | Богаченко Катерина Євгенівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
477. | Треба Анна Софія Ярославівна (Математика, Гадяцький науковий обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім. Є. П. Кочергіна) | |
478. | Владова Вероніка Валеріївна (Англійська мова, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
479. | Горбачук Олексій (Англійська мова, Школа King's Kids) | |
480. | Товма Марина (Біологія, природознавство, Мовний центр "Країна знань") | |
481. | Мельничук Альона Олегівна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
482. | Чемерис Андрій (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | |
483. | Білявський Давід Олександрович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
484. | Костюк Артем (Біологія, природознавство, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | |
485. | Акопян Ріпсіме (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | |
486. | Іванченко Денис Олегович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
487. | Федчунов Артем (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
488. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
489. | Смульська Анжела (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
490. | Юрченко Богдан Сергійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
491. | Гетіа Софія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
492. | Кушнір Тимофій Володимирович (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
493. | Могилевська Аліна Володимирівна (Математика, Школа №64) | |
494. | Романюк Юлія (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
495. | Висоцький Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
496. | Максюта Гліб (Математика, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
497. | Селевко Таїсія Володимирівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
498. | Ярош Ірина Сергіївна (Англійська мова, ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
499. | Петрів Володимир Миколайович (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | |
500. | Ліпова Олена Юріївна (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
501. | Головенко Олексій Вікторович (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
502. | Бутенко Ілля Максимович (Біологія, природознавство, Первомайська ЗШ І-ІІІ ст. №5) | |
503. | Мазуряк Руслан (Інформатика, Бандишівський НВК) | |
504. | Казновецький Захар Сергійович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
505. | Гриненко Мирослава (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
506. | Солдатов Артем Олександрович (Українська мова і література, НВК №13) | |
507. | Ткаченко Софія Русланівна (Українська мова і література, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
508. | Ватащук Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
509. | Сафие Сариева (Англійська мова, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | |
510. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Біологія, природознавство, СЗШ № 30) | |
511. | Мітєв Микита Валерійович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
512. | Порошин Віталій (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
513. | Поперечна Майя Павлівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
514. | Ламаєва Маргарита (Математика, ThinkGlobal) | |
515. | Бабаян Анна Хоренівна (Англійська мова, Школа №3) | |
516. | Федько Данило Сергійович (Математика, Енергодарський БЛ) | |
517. | Кучерявий Денис Романович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
518. | Демчук Валерія (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
519. | Мурадян Мариам (Математика, Школа №64) | |
520. | Захаров Данило (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
521. | Фещенко Данило Сергійович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
522. | Дробаха Ольга (Англійська мова, Старицька загальноосвітня школа І ст) | |
523. | Максимов Віталій Павлович (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
524. | Кокташ Софія (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
525. | Олійник Олександр Антонович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
526. | Горох Нікіта Сергійович (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | |
527. | Малютенков Тимофій Сергійофич (Інформатика, СЗШ № 99) | |
528. | Сусла Максим Іванович (Математика, Криворізька гімназія №127) | |
529. | Слободян Стефанія (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | |
530. | Циркунов Марко (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
531. | Мацюця Федір Ілліч (Українська мова і література, Спеціалізована школа №69) | |
532. | Лаур Едуард Андрійович (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
533. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Інформатика, Делятинський ліцей №1) | |
534. | Новікова Елеонора (Інформатика, КЗО ДМСШ №144) | |
535. | Півінська Дар'я (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
536. | Ященко Софія Валентинівна (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №3) | |
537. | Смакоуз Тарас (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
538. | Іванчук Роман Віталійович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
539. | Тиква Поліна (Математика, ХЗОШ №159) | |
540. | Панченко Владислава Романівна (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
541. | Бондаренко Iра Iгорiвна (Математика, Школа №64) | |
542. | Якубець В'ячеслав (Українська мова і література, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
543. | Варшавський Олександр (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
544. | Сапожнікова Єлизавета (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
545. | Підперигора Каріна (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
546. | Бебнєв Максим (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
547. | Федько Данило Сергійович (Інформатика, Енергодарський БЛ) | |
548. | Біль Богдан (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
549. | Русева Анастасія (Математика, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
550. | Дубініна Варвара Вадимівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
551. | Кравченко Руслан Олексійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | |
552. | Кавецький Нікіта (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
553. | Макієвська Альона Миколаївна (Українська мова і література, Яснопільщанський НВК) | |
554. | Шатерін Олексій (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
555. | Конушкін Вадим (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
556. | Горбунова Ангеліна (Математика, гімназія "Скіфія") | |
557. | Чабанець Софія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
558. | Погребняк Данил Олександрович (Математика, Волноваська ЗОШ №7) | |
559. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
560. | Руденко Юрій Олексійович (Українська мова і література, СЗШ №6) | |
561. | Коноваленко Глеб Богданович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3) | |
562. | Ковальчук Домініка (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
563. | Мітін Олексій (Математика, Херсонський НВК №48) | |
564. | Гладка Софія (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
565. | 341556970 (Математика, Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | |
566. | Лє Вієт Лінь Хань (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
567. | Кривець Артем (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | |
568. | Мерунко Дарина (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | |
569. | Хридочкіна Дар (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
570. | Богодвід Марія (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
571. | Петренко Олексій (Математика, НВК "Любисток") | |
572. | Шпагін Данило (Англійська мова, Школа King's Kids) | |
573. | Зазуляк Владислав Анатолійович (Біологія, природознавство, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
574. | Сенишин Адріан Миколайович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
575. | Чередніченко Артем (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | |
576. | Дзюнич Роксолана (Англійська мова, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
577. | Радзіховська Ірина Валеріївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва) | |
578. | Пиріг Наталя Янівна (Інформатика, Харківська ЗОШ № 71) | |
579. | Гуляєв Володимир (Українська мова і література, Одеська Маріїнська гімназія) | |
580. | Сверида Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
581. | Нарцев Костянтин Кирилович (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
582. | Радик Остап Ігорович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
583. | Колесник Артем Олексійович (Англійська мова, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
584. | Ільницька Варвара Борисівна (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
585. | Олексійко Христина (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
586. | Пічкуров Андрій (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
587. | Потапюк Ольга Романівна (Англійська мова, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
588. | Кушнір Анастасія (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
589. | Тащі Святослав Дмитрович (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
590. | Асаржій Гліб (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | |
591. | Цегельник Ульяна Євгенівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
592. | Харченко Юрій Сергійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
593. | Болдирева Уляна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
594. | Тарасенко Володимир Петрович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | |
595. | Руденко Євген (Англійська мова, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
596. | Едель Олексій Сергійович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
597. | Бага Устим (Інформатика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
598. | Герон Вікторія Євгеніївна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
599. | Візьонок Тимур (Біологія, природознавство, ThinkGlobal) | |
600. | Бучко Вікторія (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | |
601. | Харченко Всеволод Сергійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
602. | Сахно Назар (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
603. | Мельничук Соломія (Математика, НВК №9) | |
604. | Пугачов Олександр Сергійович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
605. | Устиченко Олексій (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
606. | Романюк Юлія (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
607. | Бондаренко Григорій (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | |
608. | Врадій Андрій Станіславович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
609. | Медведчук Віолетта Анатоліївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
610. | Хрипко Альона (Біологія, природознавство, Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | |
611. | Турянська Соломія (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
612. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Українська мова і література, Школа №64) | |
613. | Мацкова Марина Володимирівна (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
614. | Волочко Анастасія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №158) | |
615. | Яковіщук Вікторія (Математика, НВК №9) | |
616. | Романюк Соломія (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
617. | Луц Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
618. | Коваленко Максим Олександрович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
619. | Ковальчук Богдан Олександрович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
620. | Букартик Софія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
621. | Кульчицький Вячеслав (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №158) | |
622. | Заворотній Кирил (Біологія, природознавство, КЗ ХЗОШ № 49) | |
623. | Богаченко Катерина Євгенівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
624. | Ганасюк Катерина Миколаївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
625. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
626. | Падлецька Ірина Володимирівна (Англійська мова, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
627. | антонов тимур (Математика, Школа №64) | |
628. | Бур'ян Михайло (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
629. | Токар Владислав Андрійович (Математика, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | |
630. | Трояновський Максим (Математика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
631. | Воловельський Олексій (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | |
632. | Полозенко Нікіта (Математика, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
633. | Сахно Назар (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
634. | Одинак Іван Андрійович (Інформатика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
635. | Данильченко Світлана Олегівна (Українська мова і література, Шепетівський НВК №3) | |
636. | Ярошовець Дар*я (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
637. | Стельмах Оксана Миколаївна (Англійська мова, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
638. | Синюк Аріна (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | |
639. | Іванов Микита (Англійська мова, ХЗОШ №159) | |
640. | Калінчук Іванна Вікторівна (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
641. | Антонюк Вікторія (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
642. | Ищенко Дарья Андреевна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
643. | Самарін Ярослав (Українська мова і література, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
644. | Романюк Андріана (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
645. | Лінніков Владислав Даніілович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | |
646. | Дрозд Даніела (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
647. | Цуркан Артем Вячеславович (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
648. | Ольхова Вероніка (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
649. | Кашпірський Владислав Олексійович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
650. | Рущишин Соломія Миколаївна (Біологія, природознавство, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
651. | Ластівка Олександра Олександрівна (Англійська мова, Школа №38) | |
652. | Веремчук Дмитро Андрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
653. | Савчук Данило Денисович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
654. | Калюк Вікторія (Біологія, природознавство, Ліцей №100) | |
655. | Коношевич Діана (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
656. | Гавриленко Олександра Олександрівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
657. | Батренюк Беата Віталіївна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
658. | Ніколайченко Олександр (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
659. | Стаднік Ангеліна Олегівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
660. | Карабан Анастасія Русланівна (Математика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
661. | Яніогло Анна (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | |
662. | Антоненко Владислав (Математика, Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
663. | Пономарь Вадим Романович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
664. | Софія Тимощук (Математика, Мовна школа "Lingua") | |
665. | Коваль Дарина Романівна (Англійська мова, Львівська академічна гімназія) | |
666. | GIZO (Інформатика, Школа №64) | |
667. | Устиченко Олексій (Інформатика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
668. | Крамна Діана (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
669. | Дорошкевич Софія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
670. | Кучер Юрія-Марія Андріївна (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
671. | Турянський Марко (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
672. | Яцюк Ярослав Михайлович (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
673. | Пашко Давид Олександрович (Інформатика, Вараська ЗОШ 4) | |
674. | Шокотько Тимофій Денисович (Біологія, природознавство, ЧПЗОШ "Софія") | |
675. | Гончар Дмитро (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
676. | Колесник Артем Олексійович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
677. | Богодвід Марія (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
678. | Барановский Никита (Українська мова і література, Школа №64) | |
679. | Чаун Дмитро Миколайович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
680. | Петрова Олеся Олександрівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
681. | Шариш Софія (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
682. | Нейкова Ксенія Іванівна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
683. | Савчук Данило Денисович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
684. | Ізбаш Артем Олександрович (Англійська мова, Школа №64) | |
685. | Скребець Даніїл Євгенович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
686. | Торяник Сергій (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
687. | Діденко Софія Сеогіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
688. | Губачев Георгій (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
689. | Горобей Виктория (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
690. | Дрюк Микита Юрійович (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
691. | Парамієнко Дарія Юріївна (Біологія, природознавство, Мазниківський НВК) | |
692. | Сімонець Софія (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
693. | Кулик Марта (Математика, НВК №9) | |
694. | Мельник Анна (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
695. | Баланюк Марія (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
696. | Бутенко Карина Валерївна (Інформатика, ХЗОШ №143) | |
697. | Полубабкін Дмитро (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
698. | Жердецький Олександр Вікторович (Інформатика, Школа №64) | |
699. | Голембіовська Ангеліна Євгенівна (Математика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
700. | Савєльєва Яна Віталіївна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
701. | Мельник Ілля (Математика, СЗШ №215 м. Києва) | |
702. | Бондаренко Даниїл Сергійович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
703. | Мясоєдов Павло (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
704. | Арутюнян Іван Владиславович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
705. | Забайрачний Микита Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | |
706. | Коваленко Аліна (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
707. | Єщенко Ніка Андріївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
708. | Кіц Тимофій Тарасович (Математика, Школа №3) | |
709. | Федько Данило Сергійович (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | |
710. | Федоренко Ігор Сергійович (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
711. | Давида Анна Ігорівна (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
712. | Міщенко Артем Віталійович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
713. | Гузік Каріма Олегівна (Інформатика, Гімназія "Наше майбутнє") | |
714. | Черкашин Максим (Біологія, природознавство, ХЗОШ №159) | |
715. | Галібей Маркіян Ростиславович (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
716. | Горбенко Денис (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
717. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
718. | Безкоровайний Віктор (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
719. | Скребець Даніїл Євгенович (Математика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
720. | Бечке Тимофій Олегович (Математика, КЗО НВО №28) | |
721. | Яремчук Аліна Андріївна (Англійська мова, Ємільчинська гімназія) | |
722. | Чіпак Віктор Олександрович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
723. | Ємець Макар (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
724. | Поляков Максим Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 18) | |
725. | Басгаль Вероніка Іванівна (Українська мова і література, Чаплинська філія І-ІІ ступенів Чаплинської СЗОШ) | |
726. | Кухарчук Вікторія Віталіївна (Інформатика, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | |
727. | Пугачов Олександр Сергійович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
728. | Yosamin Manuchehri (Англійська мова, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | |
729. | Лучко Матвій Вадимович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
730. | Кульчицький Вячеслав (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | |
731. | Григор´єв Віктор Олексійович (Українська мова і література, Школа №64) | |
732. | Новікова Елеонора (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | |
733. | Харченко Юрій Сергійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
734. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
735. | Візьонок Тимур (Українська мова і література, ThinkGlobal) | |
736. | Ільченко Дмитро Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
737. | Ліпова Олена Юріївна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
738. | Чернишенко Данііл (Математика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
739. | Будаквенко Єгор Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
740. | Сіваєва Єва (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | |
741. | Коваленко Аліна (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
742. | Чигринець Ілля (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
743. | Рудь Ангеліна Ігорівна (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
744. | Торяник Сергій (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
745. | Котік Каріна Романівна (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ 4) | |
746. | Федчунов Артем (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
747. | Стегній Софія (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс) | |
748. | Мартыненко Виктор Дмитриевич (Математика, Школа №64) | |
749. | Бодовський Кирило Ілліч (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
750. | Григорова Марія (Українська мова і література, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
751. | Захарко Марія Василівна (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
752. | Бліхар Ганна Юріївна (Біологія, природознавство, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
753. | Главацька Катерина Олександрівна (Інформатика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
754. | Олійник Ангеліна Богданівна (Українська мова і література, Школа №1) | |
755. | Цьох Софія (Англійська мова, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
756. | Шариш Софія (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
757. | Конушкін Вадим (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
758. | Северин Артем Андрійович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
759. | Лосінець Карина Сергіївна (Математика, ЗОШ №4) | |
760. | Петрук Ілля (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
761. | Ломаченко Руслана Владиславівна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
762. | Тимошенко Софія (Біологія, природознавство, КЗ ХЗОШ № 49) | |
763. | Костюк Назарій Ігорович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
764. | Земляна Марія Михайлівна (Англійська мова, Мовний центр "Країна знань") | |
765. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
766. | Якупова Маріанна (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
767. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Англійська мова, Лубенська ЗОШ №4) | |
768. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
769. | Клок Ілля (Англійська мова, СЗШ №215 м. Києва) | |
770. | Калашніков Гліб (Математика, Гімназія Введеньска № 107) | |
771. | Заярна Марія Вадимівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
772. | Шпильчак Христина Тарасівна (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | |
773. | Семеренко Данило (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
774. | Бойко Надія Олександрівна (Українська мова і література, Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
775. | Сиромля Анастасія (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
776. | Руруа Ніколоз (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
777. | Машковська Марія Олександрівна (Українська мова і література, НВК "Гімназія ім.Лесі Українки - школа І ступеня") | |
778. | Коноваленко Глеб Богданович (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №3) | |
779. | Безкоровайний Саша (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
780. | Тверитінов Микола Олегович (Інформатика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
781. | Буша Данило Сергійович (Математика, ThinkGlobal Київ. Харківська) | |
782. | Чернишенко Данііл (Інформатика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
783. | Кушнір Тимофій Володимирович (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
784. | Сіренко Денис (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
785. | Тімошин Денис (Українська мова і література, Школа King's Kids) | |
786. | Сидоров Вадим Денисович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
787. | Євтухова Аліса (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
788. | Гуріна Анна Олександрівна (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
789. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
790. | Логутова Дар'я (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
791. | Василінга Руслан Русланович (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
792. | Рудюк Артем Вікторович (Українська мова і література, ЗОШ №4) | |
793. | Жосан Єгор (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
794. | Хмельницький Богдан Євгенович (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | |
795. | Добровольський Антон Володимирович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
796. | Костевський Михайло (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
797. | Подоляка Дмитро Олександрович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
798. | Iльницький Самсон (Математика, Школа №64) | |
799. | Сапожнікова Єлизавета (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
800. | Стельмах Оксана Миколаївна (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
801. | Соколов Тимур Андрійович (Математика, Школа №64) | |
802. | Пліс Марина (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
803. | Ковтун (Англійська мова, Одеська CШ №119) | |
804. | Курилець Софія Ігорівна (Інформатика, Ліцей "Львівський") | |
805. | Лустенко Марина Дмитрівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
806. | Дрозд Даніела (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
807. | Безкоровайний Саша (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
808. | Грогуль Софія Вікторівна (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
809. | Шевчук Єлізавета Андріївна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
810. | МІЛЬЧЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
811. | Тарасюк Роман Віталійович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
812. | Костромицький Тарас Максимович (Українська мова і література, Білгород-Дністровська ЗОШ #3) | |
813. | Павленко Валерія Олександрівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
814. | Ломакин Костянтин (Математика, Одеська ЗОШ №107) | |
815. | Гудзь Ілона Олександрівна (Англійська мова, Йосипівський НВК) | |
816. | Візьонок Тимур (Інформатика, ThinkGlobal) | |
817. | Красовська Єва Миколаївна (Англійська мова, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
818. | Белоусов Сергій (Біологія, природознавство, Школа №20) | |
819. | Некрасов Владислав Миколайович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
820. | Узунов Іван Олександрович (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
821. | Голованов Егор Влвдимирович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
822. | Озерова Марія (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
823. | Берлінський Данііл (Англійська мова, Одеська Маріїнська гімназія) | |
824. | Рзаєв Дмитро (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
825. | Шпильчак Христина Тарасівна (Українська мова і література, Ліцей "Львівський") | |
826. | Козак Надія Володимирівна (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"№1 ім. Є. Шабліовського) | |
827. | Нагорний Олег (Біологія, природознавство, Ліцей "Інтелект") | |
828. | Швидько Данііл Романович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
829. | Кухтар Назар (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
830. | Гнатишин Дарина (Інформатика, НВК "Любисток") | |
831. | Троневич Владислав Вікторович (Математика, ХЗОШ № 51) | |
832. | Шупарський Михайло (Математика, Одеська ЗОШ №107) | |
833. | Кравченко Олександр Євгенійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
834. | Андрієць Олександр (Інформатика, НВК "Любисток") | |
835. | Ширшов Данило Вадимович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | |
836. | Попов Нікіта (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
837. | Головко Максим (Математика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
838. | Філіпських Алесія (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
839. | Мясоєдов Павло (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
840. | Паламарчук Ірина (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
841. | Котік Каріна Романівна (Інформатика, Вараська ЗОШ 4) | |
842. | Гаврилов Іван Олексійович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
843. | Білявський Давід Олександрович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
844. | Волкович Анастасія Вячеславівна (Математика, Пугачська ЗОШ І ступеня) | |
845. | Малюгін Денис (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
846. | Діденко Анна (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
847. | Клипа Дмитро Андрійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
848. | Шпильчак Христина Тарасівна (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | |
849. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
850. | Сірант Денис Юрійович (Біологія, природознавство, СЗШ № 30) | |
851. | Шумська Валерія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
852. | Могилевська Аліна Володимирівна (Інформатика, Школа №64) | |
853. | Сенишин Адріан Миколайович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
854. | Колодій Вікторія (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
855. | Кайгородова Анна Ивановна (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
856. | каліна софія ігорівна (Англійська мова, Одеська CШ №119) | |
857. | Приймак Анна Василівна (Інформатика, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
858. | Берекета Валерія Ігорівна (Математика, ТСШ №29) | |
859. | Павленко Кароліна Ігорівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
860. | Олексійко Оленка (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
861. | Коваль Дем`ян (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
862. | Тауриньш Поліна Едуардівна (Біологія, природознавство, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
863. | шевченко тимофій олексійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
864. | Проценко Микола (Математика, Thinkglobal) | |
865. | Тарасенко Володимир Петрович (Інформатика, Синицька ЗОШ) | |
866. | Козаченко Іван (Математика, КЗО НВО №28) | |
867. | Главацька Катерина Олександрівна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
868. | Кім Владислав (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
869. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Математика, СЗШ № 30) | |
870. | Кліщ Ярина Миколаївна (Математика, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | |
871. | Печена Анастасія Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №3) | |
872. | Подоляка Дмитро Олександрович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
873. | Товма Марина (Математика, Мовний центр "Країна знань") | |
874. | Кебас Юрій (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
875. | Беркар Софія Русланівна (Інформатика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
876. | Мілешко Валерія Вікторівна (Математика, Одеська CШ №119) | |
877. | Мерiнов Олександр Павлович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
878. | Берлінський Данііл (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
879. | Думчиков Ілля (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
880. | Солоніна Анастасія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
881. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | |
882. | Мошковська Марія (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
883. | Пономаренко Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
884. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
885. | Бабенко Максим Михайлович (Англійська мова, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
886. | Добришева Софія (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
887. | Кречун Ганна (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
888. | Олійник Ангеліна Богданівна (Біологія, природознавство, Школа №1) | |
889. | Петрук Ілля (Англійська мова, НВК №9) | |
890. | Трояновський Максим (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
891. | Пугачов Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
892. | Куліш Микола (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
893. | Йолтухівська Марія (Математика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
894. | Шуліка Денис Геннадійович (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
895. | Бутенко Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №17 ім.Миколи Вінграновського) | |
896. | Сокачик Юрій (Українська мова і література, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
897. | Кравченко Поліна Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
898. | Гудимов Владислав Алексеевич (Математика, Школа №64) | |
899. | Мелентова Анна (Інформатика, Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
900. | Качинська Юліана Андріївна (Українська мова і література, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | |
901. | Шимоня Ярослав Миколайович (Математика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
902. | Возна Аліна (Англійська мова, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
903. | Гилка Дарина (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
904. | Кримчук Олександр Богданович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
905. | Кучер Назар (Українська мова і література, Бродівська ЗОШ №3) | |
906. | Мельниченко Ангеліна (Математика, Роздільнянська ЗОШ №3) | |
907. | Синиця Михайло (Математика, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
908. | Захарченко Євгеній Віталійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
909. | сотніков (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
910. | Оліградський Данило Денисович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
911. | Шокотько Тимофій Денисович (Інформатика, ЧПЗОШ "Софія") | |
912. | Чуль Юрій (Математика, Бродівська ЗОШ №3) | |
913. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
914. | Златова Марія (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
915. | Ярошовець Дар*я (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
916. | Грибик Олег (Англійська мова, Школа № 18) | |
917. | Макух Аліна Олександрівна (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | |
918. | Сидоров Вадим Денисович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
919. | Карясова Дарина Володимирівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
920. | Слободян Стефанія (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | |
921. | Дяченко Діана Романівна (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
922. | Ковальчук Вікторія В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
923. | Верьовкін Антон Андрійович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
924. | Ткачук Інна Максимівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
925. | Цапурда Єгор (Українська мова і література, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
926. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Лубенська ЗОШ №4) | |
927. | Петренко Олексій (Англійська мова, НВК "Любисток") | |
928. | Плаксій Іван Володимирович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
929. | Романюк Соломія (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
930. | Чайка Артем Олегович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
931. | Фарина Богдан (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
932. | Шевчик Дмитро Вадимович (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | |
933. | Лаптєв Михайло (Англійська мова, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
934. | Бойко Антоніна Володимирівна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
935. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
936. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
937. | Кудрявцев Іван Віталійович (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
938. | Мордух Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
939. | Скотаренко Ярослав Васильович (Інформатика, Лозівська гімназія) | |
940. | Смульська Анжела (Інформатика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
941. | Онищенко Артем Олексійович (Англійська мова, Харківська гімназія "Очаг") | |
942. | Худолій Андрій Сергійович (Математика, НВК-ліцей №100) | |
943. | Джеджея Давид (Біологія, природознавство, КЗ ХЗОШ № 49) | |
944. | Єлашвілі Яков (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | |
945. | Рябушко Дарина Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
946. | Вовчок Антон (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
947. | Золотухіна Карина Романівна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
948. | Трачук Сергій Артемович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
949. | Кілійніков Олександр (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
950. | Кучер Назар (Математика, Бродівська ЗОШ №3) | |
951. | Варавіна Уляна Олександрівна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
952. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
953. | Гайдамака Ярослава Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
954. | Коп'як Матвій Володимирович (Інформатика, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
955. | Корчевний Тимофій (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
956. | Якимчук Роман (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | |
957. | Жара Богдана (Інформатика, Школа № 18) | |
958. | Бесараб Назарій (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | |
959. | Дiмiтров Микита Вiталiйович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
960. | Красюк Ігор (Інформатика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
961. | Полозенко Нікіта (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
962. | Романов Єгор Денисович (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
963. | Міхеєва Мирослава Олександрівна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
964. | Медведчук Віолетта Анатоліївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
965. | Пироженко Роман (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
966. | Бондар Іван Тарасович (Математика, Спеціалізована школа № 3) | |
967. | Христина Сахно (Українська мова і література, Мовна школа "Lingua") | |
968. | Конушкін Вадим (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
969. | Винник Олександр (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
970. | Мельник Полінка (Українська мова і література, Велюнський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
971. | Кравцов Михайло (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
972. | Братащук Ігор Миколайович (Інформатика, НВК №12) | |
973. | Олійник Ольга Вікторівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
974. | Дубініна Варвара Вадимівна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
975. | Тарашевський Денис Володимирович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
976. | Олійник Ольга Вікторівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
977. | Сверида Антон Олександрович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
978. | Булич Андрій (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
979. | Пістра Єлизавета (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | |
980. | Теміров Абдуль барі Акбар угли (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | |
981. | Козеренко Яна Євгенівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
982. | Тропанець Аліна Іванівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
983. | Шовкопляс Андрій Сергійович (Біологія, природознавство, Школа №3) | |
984. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
985. | Токар Владислав Андрійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | |
986. | Надольський Артем Миколайович (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
987. | Відюк Анастасія Сергіївна (Математика, Полтавська гімназія №17) | |
988. | Кияниця Лілія Денисівна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
989. | Яценко Марія Романівна (Інформатика, Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
990. | Конкіна Світлана (Інформатика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
991. | каліна софія ігорівна (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | |
992. | Олійник Ольга Вікторівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | |
993. | Кавецький Нікіта (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
994. | Пилип Аріна (Математика, Чернівецька гімназія № 5) | |
995. | Андрущенко Олег Миколайович (Математика, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
996. | Варбанець Михайло Юрійович (Інформатика, Одеська СШ №50) | |
997. | Фурса Олександр (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
998. | Жаров Марк (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
999. | Алєксашина Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1000. | Резнікова Марія Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | |
1001. | Кульчицький Вячеслав (Математика, Середня загальноосвітня школа №158) | |
1002. | Русєв Матвій (Англійська мова, СШ №86) | |
1003. | Білявський Давід Олександрович (Інформатика, КУ Сумський НВК № 41) | |
1004. | Романько Руслан Олександрович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
1005. | Мордух Вероніка Олександрівна (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
1006. | Король Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Школа №21 м.Луцьк) | |
1007. | Коваленко Кристина Ігорівна (Біологія, природознавство, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
1008. | Безпалюк Ренат (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1009. | Узунов Іван Олександрович (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1010. | Холодков Віталій Олексійович (Математика, Ліцей № 208) | |
1011. | Оліградський Данило Денисович (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
1012. | Синюк Аріна (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | |
1013. | Гусєва Марія Павлівна (Математика, Школа №64) | |
1014. | Волох Нікіта (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | |
1015. | Валанцевич Роман (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
1016. | Владов Андрій Вадимович (Англійська мова, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1017. | Мерiнов Олександр Павлович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
1018. | Головчанський Юрій (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1019. | Макеєв Гліб (Англійська мова, НВК №9) | |
1020. | Ковальчук Богдан Олександрович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1021. | Цвігун Олена Володимирівна (Українська мова і література, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1022. | Куроглу Катерина (Англійська мова, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
1023. | Олійник Деніс (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1024. | Алексей Гармаш (Інформатика, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | |
1025. | Скотаренко Ярослав Васильович (Українська мова і література, Лозівська гімназія) | |
1026. | Левенок Поліна Сергіївна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
1027. | Беркар Софія Русланівна (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1028. | Третякова Дар'я (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1029. | Йолтухівська Марія (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1030. | Нагорний Олег (Інформатика, Ліцей "Інтелект") | |
1031. | Олександрюк Василь Олександрович (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
1032. | Саміло Арсеній Тарасович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
1033. | Капац Василь Васильович (Інформатика, Квасівська ЗОШ) | |
1034. | Шилов Кирило Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
1035. | Пшонік Ольга (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
1036. | Щур Анастасія (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1037. | Новак Марія (Англійська мова, 28) | |
1038. | шевченко тимофій олексійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1039. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1040. | Онищук Дмитро Вікторович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
1041. | Ганєва Ірина Борисівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1042. | Білоконенко Нікіта Ігоревич (Англійська мова, Школа №3) | |
1043. | Олійник Олександр Антонович (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1044. | Козаченко Олеся Максимівна (Математика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
1045. | Тананайська Анастасія Максимівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1046. | Іванов Олесь (Інформатика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
1047. | Логутова Дар'я (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1048. | Стопніков Данило (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
1049. | Пістра Єлизавета (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
1050. | Німас Марія (Математика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1051. | Золотухін Тимофій Вітальович (Біологія, природознавство, ThinkGlobal Ботанічний сад) | |
1052. | Бовкун Іван Ігорович (Українська мова і література, КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | |
1053. | Воронкова Віра (Інформатика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1054. | Тахмазов Самір Аріфович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
1055. | Шинкарюк Гліб (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
1056. | Мидляк Михайло Григорович (Українська мова і література, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
1057. | Тронько О.О. (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1058. | Сміцков Михайло (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1059. | Оліградський Данило Денисович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
1060. | Карпинець Богдан Васильович (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
1061. | Соснін Кирило (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 117) | |
1062. | Коровець Вадим Романович (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1063. | Стариков Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1064. | Лазаренко Костянтин Валерійович (Українська мова і література, Йосипівський НВК) | |
1065. | Золотарьова Катерина Олександрівна (Математика, Великояблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1066. | Фещенко Данило Сергійович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1067. | Сівачок Марія (Інформатика, Криворізька ЗОШ №72) | |
1068. | Кочерга Назар Володимирович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
1069. | Шевченко Дмитро Валерійович (Інформатика, Одеська СШ №50) | |
1070. | Міхневич Домініка (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
1071. | Сафонов Руслан (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
1072. | Жосан Єгор (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
1073. | Боброва Марія Олексіївна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1074. | Котік Каріна Романівна (Українська мова і література, Вараська ЗОШ 4) | |
1075. | Гончарова Сніжана Артурівна (Математика, Запорізька гімназія №45) | |
1076. | Пятницький Лев (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1077. | Кучерява (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | |
1078. | Мойсук Тетяна (Біологія, природознавство, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | |
1079. | Кононенко Гліб Владиславович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1080. | Талпош Максим Юрійович (Українська мова і література, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
1081. | Некрасова Маргарита Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | |
1082. | Владова Вероніка Валеріївна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1083. | Кравченко Поліна Сергіївна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1084. | Кліщ Ярина Миколаївна (Українська мова і література, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | |
1085. | Бебнєв Максим (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1086. | Борознюк Софія (Англійська мова, ФОП Ярмоленко) | |
1087. | Ємельянов Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1088. | Беркар Софія Русланівна (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1089. | Каричковська Софія Олександрівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
1090. | Майданюк Тимофій (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1091. | Яковлєв Давид Володимирович (Математика, СШ №86) | |
1092. | Яцук Анастасія Владиславівна (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1093. | Сірант Володимир (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
1094. | Джеджея Давид (Інформатика, КЗ ХЗОШ № 49) | |
1095. | Стерник Дар'я Олексіївна (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1096. | Кошер Валерія Олександрівна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1097. | Бодюл Валерія Миколаївна (Математика, Школа №64) | |
1098. | Величко Володимир Вікторович (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
1099. | Бандуріна Вероніка (Англійська мова, Школа № 18) | |
1100. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1101. | Іванов Олесь (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
1102. | Клюцук Владислав Олександрович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1103. | Кіоса Софія (Інформатика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
1104. | Максимюк Олександр Михайлович (Математика, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
1105. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
1106. | Чаплигіна Софія Андріївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1107. | Гонгало Максим Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізований НВК НОВА ОСВІТА) | |
1108. | Семенишен Антоній Ігорович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1109. | Берсименко Валерія (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1110. | Демчук Юрій Оллегович (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1111. | Сербенюк Владислав (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1112. | Огаренко Софія (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1113. | Галів Ярина Романівна (Англійська мова, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1114. | Назаренко Катерина (Інформатика, Школа № 12) | |
1115. | Якупова Маріанна (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1116. | Северенчук Дар'я (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | |
1117. | Салдецька Анжеліка Валеріївна (Біологія, природознавство, Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1118. | Іванов Тарас (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
1119. | Капац Василь Васильович (Математика, Квасівська ЗОШ) | |
1120. | Горват Владислава (Математика, ХЗОШ №159) | |
1121. | Боднар Марія Григорівна (Українська мова і література, Жизномирська ЗОШ) | |
1122. | Руденко Юрій Олексійович (Математика, СЗШ №6) | |
1123. | Бур'ян Михайло (Інформатика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1124. | Вдовиченко Ксенія (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | |
1125. | Сиромля Анастасія (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
1126. | Діденко Софія Сеогіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1127. | Колодій Сніжана Тарасівна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1128. | Мельник Олександра Анатоліївна (Англійська мова, Школа №3) | |
1129. | Козак Валерія (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1130. | Купчинський Артур Михайлович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1131. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
1132. | антонов тимур (Українська мова і література, Школа №64) | |
1133. | Кишеня Василь Васильович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1134. | Шевчик Дмитро Вадимович (Математика, Ліцей "Львівський") | |
1135. | Логутова Дар'я (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1136. | Кудрявцев Іван Віталійович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1137. | Галинська Анна Семенівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
1138. | Ніколайченко Олександр (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
1139. | Мацюця Федір Ілліч (Англійська мова, Спеціалізована школа №69) | |
1140. | Скиба Назар (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1141. | Шарафудинова Мілана (Українська мова і література, Запорізька ЗШ № 101) | |
1142. | Куликов Іван (Інформатика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1143. | Курилець Софія Ігорівна (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | |
1144. | Гукасян Наіра Артаківна (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
1145. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Математика, Перша міська гімназія) | |
1146. | Щербань Валерія Олександрівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1147. | Семенюк Артур (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №107) | |
1148. | Богодвід Марія (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1149. | Сівачок Дар'я Олегівна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №72) | |
1150. | Падлецька Ірина Володимирівна (Біологія, природознавство, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1151. | Давидюк Анна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №3) | |
1152. | Антонов Єлеазар Андрійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
1153. | Білан Владислав Валентинович (Математика, Синицька ЗОШ) | |
1154. | Чиковський Андрій Володимирович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1155. | Решетнік Максим Олександрович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1156. | Сверида Юлія Олександрівна (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1157. | Мазнєва Олександра (Українська мова і література, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
1158. | Андрухович Анастасія Юріївна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | |
1159. | Коржов Денис Євгенійович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
1160. | Клок Андрій (Математика, СЗШ №215 м. Києва) | |
1161. | Дідик Оксана (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
1162. | Бережний Станіслав Олександрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1163. | Олійник Юлія Вікторівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
1164. | Різник Мирон Іванович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1165. | Іванов Олесь (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
1166. | Костюк Соломія Ігорівна (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1167. | Проценко Микола (Українська мова і література, Thinkglobal) | |
1168. | Скрипник Владислав Олегович (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | |
1169. | Бикова Марія Вадимівна (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ №3) | |
1170. | Синюк Аріна (Математика, Гімназія "Мої обрії") | |
1171. | Буграк Ярина (Математика, НВК №9) | |
1172. | Хмельницький Богдан Євгенович (Українська мова і література, ЗШ № 8) | |
1173. | Питей Володимир Олександрович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
1174. | Прийдун Володимир (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1175. | Барна Роксолана (Біологія, природознавство, Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
1176. | Шимоня Ярослав Миколайович (Українська мова і література, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
1177. | Ван Лія (Математика, Одеська CШ №119) | |
1178. | Абраменко Павло Михайлович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1179. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Математика, Запорізька гімназія №28) | |
1180. | Білявський Давід Олександрович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
1181. | Ковтун (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119) | |
1182. | Шинкарюк Гліб (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
1183. | Полонський Назарій (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1184. | Турук Роман Вікторович (Англійська мова, НВК №13) | |
1185. | Обідова Ельміра (Англійська мова, Авангардівський НВК) | |
1186. | Яломенко В'ячеслав Миколайович (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1187. | Сачава Тимофій Андрійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1188. | Лаптєв Михайло (Українська мова і література, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
1189. | Аксеной Владислав (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | |
1190. | Кардашов Олег (Математика, НВК "Любисток") | |
1191. | Висоцький Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
1192. | Аль-Хомсі Фагед Махмудович (Англійська мова, Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | |
1193. | Козлов Олексій (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1194. | Стерник Дар'я Олексіївна (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1195. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
1196. | Найдич Наталія Миколаївна (Інформатика, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
1197. | Леденчук Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1198. | Барінов Сергій Сергійович (Математика, Запорізька гімназія №45) | |
1199. | Сполітак Марія (Інформатика, Кремінська школа-гімназія) | |
1200. | Дяговець Іван Геннадійович (Математика, ОЗ"Каланчацький ЗПЗСО №1") | |
1201. | Рудницький Аркадій Валерійович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1202. | Кліщ Ярина Миколаївна (Інформатика, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | |
1203. | Мних Остап (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1204. | Пухалевич Аліна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1205. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Українська мова і література, Лубенська ЗОШ №4) | |
1206. | Халілов Юсуф Нурійович (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | |
1207. | Крук ДенисЮрійович (Математика, Селищанський НВК) | |
1208. | Мізін Степан Юрійович (Інформатика, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №316 з поглибленим вивченням української мови) | |
1209. | Тарасенко Аріна (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1210. | Мельник Анна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1211. | Думенко Христина Віталіївна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
1212. | Новіков-Єганян Роман Андрійович (Українська мова і література, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
1213. | Кук Дана Олексіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1214. | Шарафудинов Максим (Математика, Запорізька ЗШ № 101) | |
1215. | Кучерявий Денис Романович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1216. | Гоцуленко Микола Валентинович (Англійська мова, Школа № 1) | |
1217. | Мандзюк Степан (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1218. | Біденко Дар`я Олександрівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №28) | |
1219. | Довганич Серафим (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1220. | Коломієць Єгор Ігорович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1221. | Стасенко Катерина Сергіївна (Математика, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1222. | Тетерук Артем Миколайович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1223. | Корабліна Анастасія Андріївна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | |
1224. | Сафронюк Олексій Сергійович (Біологія, природознавство, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
1225. | Магац Юрій Русланович (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1226. | Андрухів Софія (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1227. | Безкровний Назар (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1228. | Рудніцька Крістіна (Українська мова і література, СЗШ №215 м. Києва) | |
1229. | Кремез Марк (Інформатика, Стем-центр "Сократ") | |
1230. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1231. | Береза Олександр Вадимович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
1232. | Соловей Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
1233. | Телюфанов Олександр Андрійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1234. | Карпинець Богдан Васильович (Англійська мова, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
1235. | Кавецький Нікіта (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1236. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1237. | Третякова Дар'я (Інформатика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1238. | Горбунова Неллі (Інформатика, Ліцей №100) | |
1239. | Міхновська Євангеліна Іванівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
1240. | Танцюра Марія (Біологія, природознавство, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
1241. | Денисюк Анна Русланівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
1242. | Змерзлий Дмитро Михайлович (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1243. | Туренко Богдан Олегович (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1244. | Ван Лія (Інформатика, Одеська CШ №119) | |
1245. | Іванов Ілля Валентинович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1246. | Сегеденко Макар (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
1247. | Дишкантюк Ярослав (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1248. | Сєрова Аріна Юріївна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1249. | Варбанець Михайло Юрійович (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | |
1250. | Коваль Вікторія (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1251. | Зарецький Василь Миколайович (Англійська мова, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка) | |
1252. | Івченко Крістіна Петрівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
1253. | Пахарь Андрій Євгенович (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
1254. | Міхневич Даниіл (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
1255. | Муллєр Марк (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1256. | Волосатов Данііл Миколайович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1257. | Каразія Павло (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | |
1258. | Британ Катерина Дмитрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1259. | Подшивалкін Богдан Сергійович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1260. | Покосінський Артем Сергійович (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
1261. | Табунчик Андрій (Математика, Одеська ЗОШ №107) | |
1262. | Петренко Олексій (Інформатика, НВК "Любисток") | |
1263. | Бондаренко Ксенія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | |
1264. | Драганов Максим (Інформатика, Школа № 12) | |
1265. | Дудченко Костянтин Олегович (Біологія, природознавство, СНВК "Академічна гімназія") | |
1266. | Котляр Максим (Інформатика, Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка) | |
1267. | Войтович Марк Євгенович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №22 Кіровоградської міської ради) | |
1268. | Затіраха Яніна Олександрівна (Англійська мова, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | |
1269. | Тихенко Максим Віталійович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1270. | Скліфос Павло (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
1271. | Дяченко Варвара Сергіівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1272. | Кузнецов Георгій (Математика, ThinkGlobal) | |
1273. | Рудь Максим Ігоревич (Англійська мова, Школа №64) | |
1274. | Сидюк Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, НВК "Ліцей-СЗШ №10") | |
1275. | Олійник Юлія Вікторівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | |
1276. | Коломієць Єгор Ігорович (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1277. | Семеренко Данило (Інформатика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1278. | Хабенко Софія Олександрівна (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | |
1279. | Коваль Вікторія (Інформатика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1280. | Стасишин Богдан Володимирович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1281. | Ушаков Станіслав (Математика, Одеська СШ № 117) | |
1282. | Пруц Анастасія Геннадіївна (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №31) | |
1283. | Леськів Олена (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1284. | Семеренко Данило (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1285. | Калантай Аріна (Математика, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
1286. | Мартиненко Назар Віталійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1287. | Павленко Валерія Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
1288. | Хамець Юрій Богданович (Біологія, природознавство, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
1289. | Ратушна Богдана-Софія (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1290. | Семенишен Антоній Ігорович (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1291. | Бражняк И.Г (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1292. | Турянська Соломія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1293. | Мельничук Альона Олегівна (Математика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
1294. | Жикало Сергій Володимрович (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1295. | Кошер Валерія Олександрівна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1296. | Жуковська Альона (Математика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
1297. | Ярошовець Дар*я (Математика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
1298. | Дяченко Діана Романівна (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1299. | Близнюк Мирослава Дмитрівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
1300. | антонов тимур (Англійська мова, Школа №64) | |
1301. | Сметанюк Яків Васильович (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
1302. | Улановський Максим (Математика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
1303. | Морозов Тимофій (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
1304. | Сверида Антон Олександрович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1305. | Король Андрій Володимирович (Українська мова і література, Школа №21 м.Луцьк) | |
1306. | Дубицька Вікторія Анатоліївна (Українська мова і література, Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
1307. | Шевців Вікторія Василівна (Інформатика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1308. | Різник Мирон Іванович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1309. | Рудницький Аркадій Валерійович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1310. | Максутов Тимур (Математика, КЗ ХЗОШ № 49) | |
1311. | Новохатько Анастасія Віталіївна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №72) | |
1312. | Абубакарова Аміна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107) | |
1313. | Петрук Ілля (Українська мова і література, НВК №9) | |
1314. | Бережний Станіслав Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1315. | Могилевська Марія (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1316. | Зварійчук Владислав Вадимович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
1317. | Русева Анастасія (Українська мова і література, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
1318. | Батренюк Беата Віталіївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1319. | Поляк Артем (Математика, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | |
1320. | Давидова Анастасія Юріївна (Інформатика, Ємільчинська гімназія) | |
1321. | Корючев Данііл (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1322. | Чекалюк Ярина (Математика, ТСШ №29) | |
1323. | Бас Дмитро Євгенійович (Українська мова і література, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
1324. | Званцев Родион Павлович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
1325. | Ван Лія (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119) | |
1326. | Антонюк Вікторія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1327. | Давидюк Анна (Англійська мова, Шепетівський НВК №3) | |
1328. | Макеєв Гліб (Математика, НВК №9) | |
1329. | Лозенко Сергій Вікторович (Англійська мова, Вознесенська ЗОШ № 10) | |
1330. | Малюгін Денис (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1331. | Гагін Артем (Англійська мова, Школа № 12) | |
1332. | Судденко Дар'я (Англійська мова, Think Global) | |
1333. | Красюк Анна (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
1334. | Моторний Аркадій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1335. | Черкашин Максим (Англійська мова, ХЗОШ №159) | |
1336. | Німас Марія (Англійська мова, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1337. | Маринчук Віолета Валентинівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1338. | 33 (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
1339. | Коновалова Олена Віталіївна (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1340. | Набок Марія Володимирівна (Англійська мова, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
1341. | Кравець Марія Ярославівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
1342. | Паранчук Костянтин (Інформатика, Ліцей "Львівський") | |
1343. | Гуцал Анна (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
1344. | Приймак Анна Василівна (Біологія, природознавство, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1345. | Верьовкін Дмитро Геннадійович (Математика, Школа №64) | |
1346. | Ніколаєв Арсеній Андрійович (Англійська мова, СНВК "Академічна гімназія") | |
1347. | Соловей Владислав Ігорович (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1348. | Козеренко Яна Євгенівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
1349. | Єрмоленко Тарас Олегович (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1350. | Молибога Світлана Романівна (Українська мова і література, Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка) | |
1351. | Конкіна Світлана (Математика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
1352. | Понзель Богдана Євгеніївна (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
1353. | Ратушний Роман (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1354. | Падлецька Ірина Володимирівна (Інформатика, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1355. | Жовтун Владислав (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
1356. | Дейсадзе Андрій Зурабович (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
1357. | Гальчук А.А (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
1358. | Карпенко Давид Романович (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
1359. | Кононенко Гліб Владиславович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
1360. | Бондаренко Григорій (Інформатика, гімназія "Скіфія") | |
1361. | Андрунів Вікторія (Біологія, природознавство, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1362. | Яковлєв Давид Володимирович (Англійська мова, СШ №86) | |
1363. | Кічук Наталія Григорівна (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
1364. | Соколіна Поліна (Українська мова і література, НВК "Любисток") | |
1365. | Гризоглазов Артем (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | |
1366. | Шарафудинова Мілана (Англійська мова, Запорізька ЗШ № 101) | |
1367. | Єрмоленко Тарас Олегович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1368. | Дінь За Бао (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1369. | Шабаєв Єгор Олегович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1370. | Нікітчук Влада Антонівна (Біологія, природознавство, СНВК "Академічна гімназія") | |
1371. | Арсенюк Олександр Ігорович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
1372. | Фесенко Арсеній Сергійович (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1373. | Капланскии Максим Євгенійович (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1374. | Кравченко Любов Олександрівна (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
1375. | Грибоносова Софія Олегівна (Інформатика, Одеський економічний ліцей) | |
1376. | Голембіовська Ангеліна Євгенівна (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
1377. | Кобзун Володимир Ігорович (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1378. | Гоцуленко Микола Валентинович (Математика, Школа № 1) | |
1379. | Алєксашина Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1380. | Магац Юрій Русланович (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1381. | Ващенок Нікіта Ігорович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
1382. | Лаптєв Михайло (Інформатика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
1383. | Бондарєва Мар`яна (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1384. | Гнатко Ангеліна Андріївна (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1385. | Бублейник Денис (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | |
1386. | Пею Артем (Математика, ОНВК №67) | |
1387. | Ковальчин Соломія (Математика, Школа №40) | |
1388. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Інформатика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
1389. | Железняк Марія Едуардівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1390. | Денисюк Анна Русланівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
1391. | Ільницький Артем Борисович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1392. | Сачава Тимофій Андрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1393. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
1394. | Хасанов Владислав (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва) | |
1395. | Маляр Софія (Англійська мова, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
1396. | Баранов Денис (Математика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
1397. | Гризоглазов Артем (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | |
1398. | Кушка Олександра (Українська мова і література, НВК №9) | |
1399. | Зикунова Віра (Українська мова і література, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1400. | Каричковська Софія Олександрівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
1401. | Чигрин Юліана Юріївна (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
1402. | Снітько Владислав (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1403. | Антоненко Олексій Сергійович (Математика, Школа №64) | |
1404. | Мазуренко Марія (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1405. | Березицька Богдана Михайлівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1406. | Гоцуленко Микола Валентинович (Біологія, природознавство, Школа № 1) | |
1407. | Олійник Михайло Богданович (Математика, Школа №1) | |
1408. | Гуцал Анна (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
1409. | Гнатко Ангеліна Андріївна (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1410. | Безпалюк Ренат (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1411. | Олексюк Авіталь (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1412. | Демишев Илья Павлович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
1413. | Голинський Максим Михайлович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1414. | Завадська Яна Віталіївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1415. | Альохін Гліб Євгенович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1416. | Кухарук Володимир Олександрович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1417. | Романюк Андріана (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1418. | Хребет Катерина (Інформатика, ЗШ № 6) | |
1419. | Колесник Артем Олексійович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1420. | Болобан Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
1421. | Сімонець Софія (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
1422. | Козлов Олексій (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1423. | Дяченко Діана Романівна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1424. | Кучма Максим Артемович (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
1425. | Препелиця Аліна Олександрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
1426. | Лаур Едуард Андрійович (Українська мова і література, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1427. | Жук Майя Борисівна (Українська мова і література, Печерська гімназія №75) | |
1428. | Терехов Богдан Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
1429. | Шариш Софія (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1430. | Максимович Владислава Володимирівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
1431. | Мойсук Тетяна (Українська мова і література, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | |
1432. | Ганяк Ангеліна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1433. | Мунтян Данил (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
1434. | Артем Фесенко (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | |
1435. | Щадрова Ніка Олександрівна (Інформатика, Парутинська ЗОШ) | |
1436. | Піголь Ярослав (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1437. | Едель Олексій Сергійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
1438. | Галан Сергій (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
1439. | Сапожник Анна Ігорівна (Англійська мова, Чорноморівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1440. | Сидорук Юліана-Марія (Українська мова і література, НВК №9) | |
1441. | Шимоня Ярослав Миколайович (Біологія, природознавство, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
1442. | Дмитро Серченко (Математика, Мовна школа "Lingua") | |
1443. | Воловельський Олексій (Інформатика, КЗО ДМСШ №144) | |
1444. | Усова Вероніка Андріївна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
1445. | Павленко Валерія Олександрівна (Математика, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
1446. | Ратушний Дмитро (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №158) | |
1447. | Донченко Олександр Євгенович (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1448. | Гетьман Поліна Володимирівна (Українська мова і література, ДЗК) | |
1449. | Чернишенко Давид (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
1450. | Чаплигіна Софія Андріївна (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1451. | Семенцов Олексій Андрійович (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №3) | |
1452. | Куликов Іван (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1453. | Радкевич Тимофій Ярославович (Англійська мова, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1454. | Сидюк Анастасія Сергіївна (Інформатика, НВК "Ліцей-СЗШ №10") | |
1455. | Кучер Юрія-Марія Андріївна (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
1456. | Чіклікчі Олександр (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1457. | Бечке Тимофій Олегович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
1458. | Демчук Юрій Оллегович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1459. | Бондарєва Мар`яна (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1460. | Ромасько Марина Юріївна (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
1461. | Олійник Михайло Богданович (Біологія, природознавство, Школа №1) | |
1462. | Мокієць Дмитро Валентинович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
1463. | Глущенко Надія (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1464. | Темех Максим Тарасович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1465. | Бондаренко Даниїл Сергійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1466. | Скрипник Григорій Анатолійович (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
1467. | Павлюк Максим Віталійович (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1468. | Хамець Юрій Богданович (Математика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
1469. | Орішко Павло (Біологія, природознавство, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1470. | Питомец Маргарита (Біологія, природознавство, Одеська Маріїнська гімназія) | |
1471. | Бовкун Іван Ігорович (Математика, КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | |
1472. | Грищенко Олександра (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | |
1473. | Болобан Михайло Сергійович (Інформатика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
1474. | Коржов Денис Євгенійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
1475. | Шпагін Данило (Математика, Школа King's Kids) | |
1476. | Лелет Вероніка (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1477. | Аніщенко Олександр Вікторович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1478. | Бліхар Ганна Юріївна (Англійська мова, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
1479. | Верховенко Миколай (Інформатика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
1480. | Рукавішніков Іван (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1481. | Герон Вікторія Євгеніївна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
1482. | Кухарук Володимир Олександрович (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1483. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Математика, Школа №3) | |
1484. | Шпильчак Софія Тарасівна (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | |
1485. | Сербенюк Вікторія (Інформатика, НВК №9) | |
1486. | Кононенко Гліб Владиславович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1487. | Борзій Вікторія Володимирівна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1488. | Антонов Михайло (Інформатика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
1489. | Токарев Іван Вікторович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1490. | Мокієць Дмитро Валентинович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
1491. | Максюта Гліб (Українська мова і література, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
1492. | Сербенюк Владислав (Математика, НВК №9) | |
1493. | Полупан Денис (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
1494. | Шокало Анастасія Павлівна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1495. | Ніколаєва Тетяна Сергіївна (Інформатика, Олександрівська ЗОШ) | |
1496. | Варавіна Уляна Олександрівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
1497. | Беркар Софія Русланівна (Математика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1498. | Бодовський Кирило Ілліч (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1499. | Ванькович Павло Данилович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
1500. | Крупка Анастасія Олегівна (Інформатика, Харківський ліцей № 89) | |
1501. | Левенок Поліна Сергіївна (Математика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
1502. | Кушнірчук Ліна (Інформатика, Яблунівський ліцей) | |
1503. | Джунь Софія (Біологія, природознавство, НВК № 108) | |
1504. | Дітріх Альбіна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | |
1505. | Тригуб Денис (Українська мова і література, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
1506. | Мартиненко Назар Віталійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1507. | Шевченко Олександра (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | |
1508. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Математика, Лубенська ЗОШ №4) | |
1509. | Гуляев Захар Володимирович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1510. | Ковач Роман Володимирович (Англійська мова, УСЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
1511. | Пономаренко Владислав Сергійович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1512. | Ганєва Ольга Іванівна (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1513. | Донченко Олександр Євгенович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1514. | Клюцук Владислав Олександрович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1515. | Плахотіна Славяна (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №18) | |
1516. | Назаренко Софія Олександрівна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1517. | Владов Андрій Вадимович (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1518. | Троневич Владислав Вікторович (Інформатика, ХЗОШ № 51) | |
1519. | Кучерявий Денис Романович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1520. | Главацька Катерина Олександрівна (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
1521. | Жердецький Олександр Вікторович (Математика, Школа №64) | |
1522. | Харченко Юрій Сергійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1523. | Білик Максим В'ячеславович (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1524. | Золотухіна Карина Романівна (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1525. | Сторчак Артур Анатолійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1526. | Цимбала Максим Юрійович (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1527. | Кульчицький Данііл Кімович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1528. | Семеренко Данило (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1529. | Білозерцев Тимофій (Математика, НВК № 108) | |
1530. | Мельник Оксана Андріївна (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
1531. | Шейко Роман Андрійович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1532. | Дмитрук Антон (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | |
1533. | Балабанов Глеб (Українська мова і література, СЗШ № 12) | |
1534. | Зброжек Злата Сергіївна (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
1535. | Йолтухівська Марія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1536. | Добровольський Антон Володимирович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1537. | Кім Владислав (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1538. | Сіренко Денис (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1539. | Андреєв Єгор (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | |
1540. | Байдан Артем Вадимович (Українська мова і література, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1541. | Андрухів Софія (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1542. | Сахно Назар (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1543. | Джеджея Давид (Англійська мова, КЗ ХЗОШ № 49) | |
1544. | Шестова Анастаія Дмитрівна (Математика, Одеський економічний ліцей) | |
1545. | Клипа Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1546. | Сікачина Олександр Олегович (Інформатика, Синицька ЗОШ) | |
1547. | Погорілий Владислав Дмитрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
1548. | Гарматюк Соломія Василівна (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1549. | Заволокіна Марія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
1550. | Боднарюк Олена Михайлівна (Математика, СНВК "Академічна гімназія") | |
1551. | Златов Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1552. | Безкровний Назар (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1553. | Лазаренко Ліка Валеріївна (Біологія, природознавство, Йосипівський НВК) | |
1554. | Тарасенко Володимир Петрович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | |
1555. | Печена Анастасія Олексіївна (Інформатика, Школа №3) | |
1556. | Пономаренко Денис Володимирович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1557. | Чернега Владислав Андрійович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1558. | Давидова Анастасія Юріївна (Математика, Ємільчинська гімназія) | |
1559. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1560. | Бесараб Назарій (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | |
1561. | Калашник Юлія Олександрівна (Математика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
1562. | Соколова Вікторія (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
1563. | Шупарський Михайло (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | |
1564. | Ярмак Поліна Володимирівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1565. | Гетіа Софія (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1566. | Маляр Софія (Біологія, природознавство, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
1567. | Варшавський Олександр (Англійська мова, ОНВК №67) | |
1568. | Ланівський Роман (Математика, НВК "Любисток") | |
1569. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
1570. | Соловйов Максим Олексійович (Математика, Одеський економічний ліцей) | |
1571. | Бліхар Мирон Юрійович (Інформатика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
1572. | Шекеряк Юлія Василівна (Математика, Кіцманський НВК) | |
1573. | Пашіна Катерина (Англійська мова, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
1574. | Калугін Святослав Русланович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1575. | Пономарь Вадим Романович (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1576. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1577. | Русєв Матвій (Українська мова і література, СШ №86) | |
1578. | Яцюк Даніїл Михайлович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1579. | Олійник Михайло Богданович (Українська мова і література, Школа №1) | |
1580. | Чуль Юрій (Біологія, природознавство, Бродівська ЗОШ №3) | |
1581. | Дмитрієв Юрій Юрійович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1582. | Торган Олександр (Математика, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
1583. | Кривець Артем (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №126) | |
1584. | Пацюк Артем Євгенійович (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
1585. | Йолтухівська Марія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1586. | Клок Ілля (Інформатика, СЗШ №215 м. Києва) | |
1587. | Турянський Марко (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1588. | Мироненко Дарья Александровна (Математика, Школа №64) | |
1589. | Мартиненко Назар Віталійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1590. | Снітько Владислав (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1591. | Буджак Анастасія (Українська мова і література, НВК №9) | |
1592. | Калина Микола (Англійська мова, Одеська Маріїнська гімназія) | |
1593. | Звоненко Олег Євгенович (Українська мова і література, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
1594. | Кульчицький Вячеслав (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №158) | |
1595. | Нгуєн Нгок Кієу Ві (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1596. | Василенко Юлія Вікторівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1597. | Веслоушкіна А.О (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1598. | Трюхан Ірина (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
1599. | Ганяк Таїсія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1600. | Лісовець Вікторія (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
1601. | Стопніков Данило (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
1602. | Дейнерович Владислав Сергійович (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
1603. | Коп'як Матвій Володимирович (Українська мова і література, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
1604. | Олійник Юлія Вікторівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
1605. | Романюк Ольга (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
1606. | Сальник Кирило Романович (Англійська мова, Гусарівський НВК) | |
1607. | Коптілов Станіслав Олегович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1608. | Тенетко Марина Віталіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1609. | Шаповал Даня (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | |
1610. | Шумельчук Наталія Леонідівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1611. | Коба Анастасія (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1612. | Тарнавська Аліна (Біологія, природознавство, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум") | |
1613. | Білокінь Валерія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
1614. | Званцев Родион Павлович (Інформатика, Школа №64) | |
1615. | Сидоров Вадим Денисович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1616. | Гриненко Мирослава (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1617. | Коношевич Діана (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
1618. | Сидоров Вадим Денисович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1619. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Українська мова і література, Запорізька гімназія №28) | |
1620. | Клюцук Владислав Олександрович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1621. | Вахромова Вероніка (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
1622. | Перехода Аврора (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | |
1623. | Осадчий Андрій Костянтинович (Англійська мова, Ліцей №100) | |
1624. | Ципук Соломія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1625. | Тронько О.О. (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1626. | Дрокіна Діана Ігорівна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1627. | Лубашев Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Світловодська СЗШ №7) | |
1628. | Куліш Микола (Українська мова і література, Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
1629. | Венгерський Ярема (Українська мова і література, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
1630. | Михайліченко Марія Дмитрівна (Англійська мова, Школа №3) | |
1631. | Ільницький Артем Борисович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1632. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
1633. | Ласійчук Вероніка (Математика, НВК №9) | |
1634. | Куликов Іван (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1635. | Морозов Тимофій (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
1636. | шевченко тимофій олексійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1637. | Сувілова Ольга (Українська мова і література, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
1638. | Мітін Олексій (Біологія, природознавство, Херсонський НВК №48) | |
1639. | Богаченко Катерина Євгенівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
1640. | Ємельянов Олександр Сергійович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1641. | Місяць Дмитро (Математика, Гімназія "Мої обрії") | |
1642. | Чіпак Віктор Олександрович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1643. | Мацюця Федір Ілліч (Математика, Спеціалізована школа №69) | |
1644. | Рубцов Михайло (Інформатика, Лозівська гімназія) | |
1645. | Пархета Артем Павлович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1646. | Антонов Єлеазар Андрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
1647. | Іванникова Софія Олександрівна (Математика, Школа №2 ім. Т. Г. Шевченка) | |
1648. | Болобан Михайло Сергійович (Англійська мова, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
1649. | Філіпських Алесія (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1650. | Радзіховська Ірина Валеріївна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва) | |
1651. | Калина Микола (Біологія, природознавство, Одеська Маріїнська гімназія) | |
1652. | Монін Владислав (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1653. | Мних Остап (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1654. | Пархета Артем Павлович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1655. | Лучин Вероніка Петрівна (Біологія, природознавство, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | |
1656. | Горбенко Софія (Українська мова і література, Школа №3) | |
1657. | Денисюк Анна Русланівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
1658. | Лугіна Марія (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | |
1659. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1660. | Решетило Ярина (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
1661. | Давидюк Роман (Інформатика, Шепетівський НВК №3) | |
1662. | Мартинова Ельвіна (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1663. | Бородаєвський Петро Валерійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
1664. | Мельничук Гліб (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1665. | Шумак Владислав Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
1666. | Гончарова Сніжана Артурівна (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №45) | |
1667. | Треба Анна Софія Ярославівна (Біологія, природознавство, Гадяцький науковий обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім. Є. П. Кочергіна) | |
1668. | Кадюк Вероніка Романівна (Математика, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1669. | Побєгаєва Марія (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
1670. | Найдич Наталія Миколаївна (Українська мова і література, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
1671. | Гофман Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Школа №64) | |
1672. | Монін Владислав (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1673. | Чуль Юрій (Українська мова і література, Бродівська ЗОШ №3) | |
1674. | Савчишин Борис (Математика, ThinkGlobal) | |
1675. | Тарасенко Володимир Петрович (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | |
1676. | Бабой Анастасія (Українська мова і література, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
1677. | Пронін Володимир (Українська мова і література, НВК "Любисток") | |
1678. | Хацьола Дар'я Юріївна (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
1679. | Давидюк Анна (Інформатика, Шепетівський НВК №3) | |
1680. | Кравченко Поліна Сергіївна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1681. | Аврамишин Денис Іванович (Українська мова і література, Підлісненський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ") | |
1682. | Мацюця Федір Ілліч (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №69) | |
1683. | Владова Вероніка Валеріївна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1684. | Британ Катерина Дмитрівна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1685. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Українська мова і література, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
1686. | Ратушна Богдана-Софія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1687. | Цьорох Роман Володимирович (Англійська мова, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1688. | Цьорох Роман Володимирович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1689. | Мішин Іван Русланович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1690. | Голембіовська Ангеліна Євгенівна (Українська мова і література, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
1691. | Паламарчук Ірина (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
1692. | Степашук Богдан Анатолійович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
1693. | Парамоненко Максим (Математика, Школа №64) | |
1694. | Турук Роман Вікторович (Математика, НВК №13) | |
1695. | Тишецький Павло Антонович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1696. | Турянська Соломія (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1697. | Русєв Матвій (Біологія, природознавство, СШ №86) | |
1698. | Затіраха Яніна Олександрівна (Українська мова і література, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | |
1699. | Стасишин Богдан Володимирович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1700. | Глущенко Надія (Біологія, природознавство, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1701. | Костюк Соломія Ігорівна (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1702. | Ратушний Роман (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1703. | Дітріх Альбіна (Математика, Середня загальноосвітня школа №158) | |
1704. | Аріпова Марія Андріївна (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
1705. | Дорошенко Софія (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
1706. | Красюк Ігор (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
1707. | Панчук Ілля (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1708. | Матійко Василь (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
1709. | Подоляка Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1710. | Захарченко Кирило (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1711. | Бак Роман-Микола (Інформатика, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
1712. | Матвійчук Марія Дмитрівна (Математика, Школа №64) | |
1713. | Гарус Олександр Олександрович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1714. | Мельниченко Ангеліна (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ №3) | |
1715. | Грищенко Олександра (Математика, Одеська ЗОШ №107) | |
1716. | Косяченко Олена Олексанндрівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
1717. | Міхновська Євангеліна Іванівна (Математика, Перша міська гімназія) | |
1718. | Самітовський Борис Сергійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1719. | Шевченко Аліна Віталіївна (Інформатика, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | |
1720. | Ратушна Богдана-Софія (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1721. | Клипа Дмитро Андрійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1722. | Фарина Богдан (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1723. | Шеховець Георгій Максимович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1724. | Яцюк Ярослав Михайлович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1725. | Мірошин Андрій (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1726. | Устенко Ліна Вікторівна (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1727. | Петрук Ілля (Інформатика, НВК №9) | |
1728. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
1729. | Павленко Валерія Олександрівна (Інформатика, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
1730. | Хамець Юрій Богданович (Українська мова і література, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
1731. | Полупан Денис (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
1732. | Шкварилюк Денис (Англійська мова, Школа № 18) | |
1733. | Плаксій Іван Володимирович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1734. | Тригуб Денис (Математика, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
1735. | Олександрюк Василь Олександрович (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | |
1736. | Пелех Станіслав Степанович (Біологія, природознавство, Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
1737. | Кутенко Євгенія (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
1738. | Баланюк Марія (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1739. | Євдокімов Гліб (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
1740. | Котляр Максим (Математика, Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка) | |
1741. | Іванов Борис Олександрович (Математика, Школа №64) | |
1742. | Скрипник Григорій Анатолійович (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
1743. | Пелех Олеся Ігорівна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
1744. | Соколіна Поліна (Інформатика, НВК "Любисток") | |
1745. | Демишев Илья Павлович (Інформатика, Школа №64) | |
1746. | Набок Станіслав Володимирович (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
1747. | Марков Лев (Математика, Школа №64) | |
1748. | Торяник Вероніка (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1749. | Новікова Елеонора (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | |
1750. | Гуляєв Володимир (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
1751. | Кульчицький Вячеслав (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №158) | |
1752. | Гетіа Софія (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1753. | Руденко Ярослав Олексійович (Англійська мова, СЗШ №6) | |
1754. | Колодій Анна-Марія Ігорівна (Інформатика, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1755. | Мохов Матвій Андрійович (Українська мова і література, Одеська Маріїнська гімназія) | |
1756. | Бондаренко Григорій (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | |
1757. | Горбаль Віталій (Математика, Середня загальноосвітня школа №158) | |
1758. | Кодарук Сергій Миколайович (Біологія, природознавство, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | |
1759. | Дзюрман Марія Павлівна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1760. | Самарін Ярослав (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1761. | Дударенко Дмитро (Інформатика, Гімназія Claris Verbis) | |
1762. | Нікітчук Влада Антонівна (Англійська мова, СНВК "Академічна гімназія") | |
1763. | Самарін Ярослав (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1764. | Пацюк Артем Євгенійович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
1765. | Кіріца Євген Олегович (Українська мова і література, Роздільнянська ЗОШ №3) | |
1766. | Боровик Гліб (Математика, ThinkGlobal) | |
1767. | Домашенок Костянтин Iгорович (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
1768. | Білозерцев Тимофій (Інформатика, НВК № 108) | |
1769. | Колесніченко Микита (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1770. | Мельник Анна (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1771. | Криська Юрій (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1772. | Цьорох Роман Володимирович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1773. | Лаптєв Михайло (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
1774. | Пшонік Ольга (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
1775. | Радкевич Тимофій Ярославович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1776. | Мильников Олександр (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1777. | Гусятниченко Максим Віталійович (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
1778. | Андибур Андріяна (Математика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1779. | Набок Станіслав Володимирович (Англійська мова, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
1780. | Василенко Юлія Вікторівна (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1781. | Сафонов Руслан (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
1782. | Пиріг Наталя Янівна (Математика, Харківська ЗОШ № 71) | |
1783. | Діжак Олександр Тарасович (Українська мова і література, ТСШ №29) | |
1784. | Цьох Софія (Математика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1785. | Гошко Анастасія (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | |
1786. | Губачев Георгій (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
1787. | Мацько Орест Ростиславович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
1788. | Коп'як Матвій Володимирович (Англійська мова, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
1789. | Пацюк Артем Євгенійович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
1790. | Ніколаєв Арсеній Андрійович (Біологія, природознавство, СНВК "Академічна гімназія") | |
1791. | Коваль Дем`ян (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1792. | Пістрюга Станіслав Анатолійович (Англійська мова, Школа №38) | |
1793. | Левченко Віолета Вікторівна (Інформатика, Школа №3) | |
1794. | Лаврик Тимофій (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | |
1795. | Кучер Юрія-Марія Андріївна (Математика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
1796. | Боднар Роман Григорович (Англійська мова, Жизномирська ЗОШ) | |
1797. | Цапурда Єгор (Інформатика, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
1798. | Кічук Ганна Іванівна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1799. | Остапенко Софія Олександрівна (Інформатика, Одеська СШ №50) | |
1800. | Коржов Денис Євгенійович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
1801. | Хохлов Кіріл Анатолійович (Англійська мова, Школа №4) | |
1802. | Марков Нікіта Владиславович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1803. | Кияниця Лілія Денисівна (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1804. | Павленко Кароліна Ігорівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
1805. | Богаченко Катерина Євгенівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
1806. | Левченко Віолета Вікторівна (Українська мова і література, Школа №3) | |
1807. | Соколіна Поліна (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | |
1808. | Коваленко Кристина Ігорівна (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
1809. | Пазяк Богдан (Інформатика, Школа № 18) | |
1810. | Сіренко Денис (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1811. | Викрест Кирило Олегович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1812. | Пироженко Роман (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1813. | Владов Андрій Вадимович (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1814. | Гладка Софія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1815. | Руснак Микола (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
1816. | Іванов Єгор Ігорович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1817. | Калашников Владислав (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
1818. | Куроглу Катерина (Українська мова і література, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
1819. | Левенталь Давід В 'ячеславович (Математика, КЗО НВО №28) | |
1820. | Лазаренко Ліка Валеріївна (Інформатика, Йосипівський НВК) | |
1821. | Герасимюк Орися (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1822. | Бас Дмитро Євгенійович (Математика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
1823. | Ткаченко Софія Русланівна (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
1824. | Медвідь Денис (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
1825. | Шокотько Тимофій Денисович (Українська мова і література, ЧПЗОШ "Софія") | |
1826. | Осадчий Андрій Костянтинович (Українська мова і література, Ліцей №100) | |
1827. | Шевельський Степан (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1828. | Опаца Владислав Ігорович (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1829. | Забайрачна Вероніка (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | |
1830. | Мойсук Тетяна (Інформатика, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | |
1831. | Остапенко Софія Олександрівна (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
1832. | Тимофій (Інформатика, Ліцей "Львівський") | |
1833. | Осадчий Павло Володимирович. (Математика, Одеська ЗОШ №61) | |
1834. | Кортунова Поліна Павлівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1835. | Якимчук Роман (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1836. | Сівачок Дар'я Олегівна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №72) | |
1837. | Мельничук Гліб (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1838. | Арсенюк Олександр Ігорович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
1839. | Науменко Софія Антонівна (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1840. | Рассоха Ксенія Андріївна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1841. | Огороднік Микола Романович (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | |
1842. | Василишин Владислав (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1843. | Дорошенко Софія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
1844. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1845. | Зварійчук Владислав Вадимович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
1846. | Безкоровайний Саша (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1847. | Трюхан Ірина (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
1848. | Патлань Тетяна Іванівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1849. | Тіструга Дмитро Володимирович (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | |
1850. | Коваль Матвій Вячеславович (Біологія, природознавство, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
1851. | Крупка Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | |
1852. | Дмитрук Антон (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | |
1853. | Чемерис Андрій (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | |
1854. | Кисельов Нікіта (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1855. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Англійська мова, Школа №122) | |
1856. | Підкопай Аріна Сергіївна (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1857. | Скиба Назар (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1858. | Бегаль Яна (Інформатика, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | |
1859. | Романов Єгор Денисович (Англійська мова, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
1860. | Боярченко Каміла Русланівна (Англійська мова, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
1861. | Бережна Аліна Русланівна (Українська мова і література, Яснопільщанський НВК) | |
1862. | Соня Белодонова (Математика, Школа №64) | |
1863. | Кійко Анастасія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1864. | Фарина Богдан (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1865. | Аріф Тімур Тайфунович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1866. | Федотчев Родіон Олександрович (Математика, Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів з поглибленим вивчанням окремих предметів та курсів №24) | |
1867. | Кравчук Арсен Орестович (Математика, СЗШ № 30) | |
1868. | Ван Лія (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | |
1869. | Полупан Денис (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
1870. | Бак Роман-Микола (Математика, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
1871. | Навцевич Фаїна Вікторівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
1872. | Щербань Валерія Олександрівна (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1873. | Северенчук Дар'я (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | |
1874. | Шатайло Юлія (Інформатика, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум") | |
1875. | Отенко Валерія Вадимівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1876. | Чайка Артем Олегович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1877. | Гарофало Сімона (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
1878. | Веслоушкіна А.О (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1879. | Петренко Кирил В'ячеславович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
1880. | Ньи Хионг Чук (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1881. | Єрін Лев Артемович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
1882. | Керницький Богдан Сергійович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
1883. | Бондаренко Даниїл Сергійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1884. | Гримальська Анастасія Артемівна (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
1885. | Резніченко Крістіна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1886. | Приступа Владислав (Інформатика, Навчально-виховний комплекс) | |
1887. | Парух Марк (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | |
1888. | Бондаренко Ксенія (Математика, НВК-ліцей №100) | |
1889. | Печена Анастасія Олексіївна (Математика, Школа №3) | |
1890. | Герасимлюк Артем Юрійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
1891. | Кляченко Ярослав (Математика, Ліцей "Інтелект") | |
1892. | Возна Аліна (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
1893. | Сверида Антон Олександрович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1894. | Ковдрин Анастасія (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1895. | Казновецький Захар Сергійович (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1896. | Волошко Аліна Вадимівна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1897. | Салига Христина Василівна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | |
1898. | Макеєв Гліб (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1899. | Панченко Ярослав (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
1900. | Гладун Аміна (Математика, Школа № Зеленська ЗШ І - ІІ ступенів) | |
1901. | Тристан Данило Олександрович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
1902. | Ткач Єлизавета Андріївна (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1903. | Сєрова Аріна Юріївна (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1904. | Щур Марта Олегівна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1905. | Понзель Богдана Євгеніївна (Українська мова і література, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
1906. | Чіпак Віктор Олександрович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1907. | Цуп Соломія (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1908. | Заяц Федір (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1909. | Китайгора Владислав Станіславович (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | |
1910. | Андрига Анастасія (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | |
1911. | Стасенко Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1912. | Герасимюк Орися (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1913. | Плахотіна Славяна (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №18) | |
1914. | Ольхова Вероніка (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1915. | Сувілова Ольга (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
1916. | Калашников Владислав (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
1917. | Бровінський Василь Васильович (Математика, Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
1918. | Дерев'яга Павло (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
1919. | Михайлюта Артем (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | |
1920. | Веслоушкіна А.О (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1921. | Тимошенко Андрiй Миколайович (Математика, Школа №64) | |
1922. | Сафонов Руслан (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
1923. | Гончарова Сніжана Артурівна (Інформатика, Запорізька гімназія №45) | |
1924. | Назаренко Софія Олександрівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1925. | Стасишин Богдан Володимирович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1926. | Коваль Дем`ян (Інформатика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1927. | Скиба Назар (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1928. | Дорошенко Софія (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
1929. | Коваль Вікторія (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1930. | Мошковська Марія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1931. | Джеджея Давид (Математика, КЗ ХЗОШ № 49) | |
1932. | Альбощий Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1933. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1934. | Мірошин Андрій (Інформатика, НВК №9) | |
1935. | Ільїних Нікіта Андрійович (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
1936. | Владиченко Тетяна Євгенівна (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1937. | Питей Володимир Олександрович (Інформатика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
1938. | Федоренко Микола Вадимович (Англійська мова, ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
1939. | Темніков Нікіта Сергійович (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
1940. | Тарашевський Денис Володимирович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1941. | Товма Марина (Українська мова і література, Мовний центр "Країна знань") | |
1942. | Калюк Вікторія (Українська мова і література, Ліцей №100) | |
1943. | Горбачук Олексій (Інформатика, Школа King's Kids) | |
1944. | Бабой Анастасія (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
1945. | Трачук Сергій Артемович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1946. | Міщенко Лев (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1947. | Сахно Назар (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1948. | Коваль Вікторія (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1949. | Новікова Вікторія (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1950. | Самуляк Назар (Англійська мова, НВК №9) | |
1951. | Жолдакова Єлизавета Валеріївна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1952. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1953. | Мавлюкаєва Олена (Українська мова і література, Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | |
1954. | Калашник Юлія Олександрівна (Інформатика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
1955. | Бережний Станіслав Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1956. | Земляний Дем'ян Миколайович (Математика, Красноградський багатопрофільний ліцей) | |
1957. | Візьонок Тимур (Англійська мова, ThinkGlobal) | |
1958. | Рассоха Анастасія (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1959. | Поперечна Майя Павлівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1960. | Радкевич Тимофій Ярославович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1961. | Тєльна Вікторія (Англійська мова, ХЗОШ №159) | |
1962. | Самарін Ярослав (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1963. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Біологія, природознавство, Школа №122) | |
1964. | Дімітраш Каріна Миколаївна (Англійська мова, Щербинецький НВК) | |
1965. | Лаур Едуард Андрійович (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1966. | Жамліханов Євген Євгенович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1967. | Куроглу Катерина (Біологія, природознавство, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
1968. | Кузьменко Олександр Ігорович (Інформатика, Синицька ЗОШ) | |
1969. | Олійник Олександр Антонович (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1970. | Рудий Максим (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1971. | Бондар Іван Тарасович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 3) | |
1972. | Мотурнак Дар'я Євгенівна (Математика, НВК-ліцей №100) | |
1973. | Максюта Гліб (Інформатика, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
1974. | Коноваленко Глеб Богданович (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | |
1975. | Дідула Анастасія (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1976. | Філатова Владислава (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1977. | Грищенко Олександра (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107) | |
1978. | Салаш Марія Ігорівна (Математика, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
1979. | Барінов Сергій Сергійович (Українська мова і література, Запорізька гімназія №45) | |
1980. | Сверида Юлія Олександрівна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1981. | Жиронкін Владислав (Інформатика, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
1982. | Герман Денис (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | |
1983. | Зломанова Єлизавета (Математика, Одеська ЗОШ №107) | |
1984. | Лук'янець Яромир (Українська мова і література, Thinkglobal) | |
1985. | Ревякін Ілля Дмитрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
1986. | Цапурда Єгор (Біологія, природознавство, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
1987. | Жаров Марк (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
1988. | Лапшова Поліна Павлівна (Інформатика, Гімназія #172 "Нивки") | |
1989. | Криловська Анастасія Ігорівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
1990. | Шимборецька Поліна Сергіївна (Інформатика, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
1991. | Новікова Елеонора (Математика, КЗО ДМСШ №144) | |
1992. | Іванова Віра (Англійська мова, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
1993. | Торяник Сергій (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1994. | Резнікова Марія Сергіївна (Інформатика, Харківський ліцей № 89) | |
1995. | Пронін Володимир (Інформатика, НВК "Любисток") | |
1996. | Левицька Лада Олегівна (Математика, Андріївська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
1997. | Урумогло-Тертична Маріанна Миколаївна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1998. | Скребець Даніїл Євгенович (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1999. | Стрижакова Софія Русланівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2000. | Лаврик Тимофій (Математика, КЗО ДМСШ №144) | |
2001. | Романенко Артем Олександрович (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
2002. | Коношевич Діана (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2003. | Дідула Анастасія (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2004. | Кайдановська Софія (Українська мова і література, Гімназія "Мої обрії") | |
2005. | Лихогуб Алексей Максимович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2006. | Сариев Эмин (Математика, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | |
2007. | Шалигін Григорій (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2008. | Золотонос Олександр (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
2009. | Юрчук Маріанна (Математика, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | |
2010. | Ван Лія (Англійська мова, Одеська CШ №119) | |
2011. | Назаренко Софія Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2012. | Криницький Гліб Андрійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
2013. | Сейко Володимир (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
2014. | Діденко Софія Сеогіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2015. | Афанасьєва Анфіса Сергіївна (Біологія, природознавство, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10 Донецької обласної ради) | |
2016. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | |
2017. | Боровець Богдан Вікторович (Біологія, природознавство, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | |
2018. | Каразія Павло (Математика, Вараська ЗОШ №1) | |
2019. | Ольхова Вероніка (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2020. | Цибуля Вероніка (Математика, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
2021. | Тимофєєва Валерія Дмитрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
2022. | каліна софія ігорівна (Інформатика, Одеська CШ №119) | |
2023. | Бондар Дмитро Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
2024. | Місяць Дмитро (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | |
2025. | Магац Юрій Русланович (Інформатика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
2026. | Шпагін Данило (Біологія, природознавство, Школа King's Kids) | |
2027. | Лук'янець Яромир (Інформатика, Thinkglobal) | |
2028. | Зварійчук Владислав Вадимович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
2029. | Варавіна Уляна Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
2030. | Сіренко Денис (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2031. | Конушкін Вадим (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2032. | Белодонова Татьяна Сергеевна (Інформатика, Школа №64) | |
2033. | Бліхар Ганна Юріївна (Інформатика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
2034. | Гнилуша Аліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2035. | Лосінець Карина Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ №4) | |
2036. | Походенко Денис Юрійович (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
2037. | Хижняк Марія Василівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2038. | Ковальчук Вікторія (Інформатика, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
2039. | Тихенко Максим Віталійович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2040. | Заволович Дар`я Сергіївна (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2041. | Різник Мирон Іванович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2042. | Король Денис Андрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2043. | Мних Остап (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2044. | Галеня Людмила (Українська мова і література, Одеська СШ № 117) | |
2045. | Братащук Ігор Миколайович (Українська мова і література, НВК №12) | |
2046. | Фесун Тарас (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2047. | Мунтян Данил (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2048. | Міропольська Міра (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2049. | Ковальчук Анна Володимирівна (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2050. | Ковальчук Мілана Олександрівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
2051. | Резніков Натан Олександрович (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2052. | Бліхар Ганна Юріївна (Українська мова і література, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
2053. | Чередніченко Артем (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | |
2054. | Проскурін Ярослав (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
2055. | Ольховик Кирило (Математика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
2056. | Криворучко Олексій Дмитрович (Інформатика, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
2057. | Каразія Павло (Інформатика, Вараська ЗОШ №1) | |
2058. | Стаднік Ангеліна Олегівна (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2059. | Устенко Ліна Вікторівна (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2060. | Боровик Гліб (Інформатика, ThinkGlobal) | |
2061. | Лісунова Софія Тарасівна (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
2062. | Міропольська Міра (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2063. | Грибанов Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2064. | Полупан Денис (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
2065. | Котік Каріна Романівна (Математика, Вараська ЗОШ 4) | |
2066. | Сахно Олександр Михайлович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №45) | |
2067. | Маїрко Олександр (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2068. | Левенок Поліна Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
2069. | Висоцький Дмитро Андрійович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2070. | Орнат Вікторія Олександрівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2071. | Микитин Ярема Ярославович (Інформатика, ЛГ "Престиж") | |
2072. | Кайдановська Софія (Математика, Гімназія "Мої обрії") | |
2073. | Мандзюк Степан (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2074. | Близнюк Мирослава Дмитрівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
2075. | Бутенко Анастасія Сергіївна (Математика, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №17 ім.Миколи Вінграновського) | |
2076. | Шумак Владислав Олександрович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2077. | Надольський Артем Миколайович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2078. | Селевко Таїсія Володимирівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
2079. | Ганасюк Катерина Миколаївна (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2080. | Гетьман Поліна Володимирівна (Англійська мова, ДЗК) | |
2081. | Коновалова Олена Віталіївна (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2082. | Дрокіна Діана Ігорівна (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
2083. | Донченко Олександр Євгенович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2084. | Матлаєв Нікіта Вячеславович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
2085. | Гордієнко Максим Євгенійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2086. | Капац Василь Васильович (Англійська мова, Квасівська ЗОШ) | |
2087. | Вишневський Микита Сергійович (Інформатика, Одеська СШ №50) | |
2088. | Полупан Денис (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
2089. | Кириловська Неонілія Юріївна (Англійська мова, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
2090. | Яцко Артем (Інформатика, Школа № 19) | |
2091. | Клок Андрій (Інформатика, СЗШ №215 м. Києва) | |
2092. | Байдан Артем Вадимович (Біологія, природознавство, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2093. | Боднар Інеса Юріївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
2094. | Голобуцький Петро Володимирович (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2095. | Кияниця Лілія Денисівна (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2096. | Кілійніков Олександр (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2097. | Ільїних Нікіта Андрійович (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
2098. | Моторний Аркадій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2099. | Ганяк Ангеліна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2100. | Віслінський Іван Максимович (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2101. | Сокол Евеліна Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
2102. | Дітріх Альбіна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №158) | |
2103. | Василенко Юлія Вікторівна (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2104. | Костюк Соломія Ігорівна (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2105. | Жолдакова Єлизавета Валеріївна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2106. | Могилевська Аліна Володимирівна (Українська мова і література, Школа №64) | |
2107. | Волкович Анастасія Вячеславівна (Біологія, природознавство, Пугачська ЗОШ І ступеня) | |
2108. | Жарко Ігор Дмитрович (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2109. | Кулібаба Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2110. | Волович Єгор Іванович (Математика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
2111. | Главацька Катерина Олександрівна (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
2112. | Христина Сахно (Інформатика, Мовна школа "Lingua") | |
2113. | Шевчук Анастасія Михайлівна (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2114. | Котельник Анастасія (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2115. | Яковлєв Давид Володимирович (Українська мова і література, СШ №86) | |
2116. | Фелик Каріна (Англійська мова, Школа № 18) | |
2117. | Щур Аліна Олегівна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2118. | Рекец Дар'я Андріївна (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
2119. | Парух Матвій (Математика, Гімназія "Мої обрії") | |
2120. | Новохатько Анастасія Віталіївна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №72) | |
2121. | Резніченко Крістіна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2122. | Шокотько Тимофій Денисович (Математика, ЧПЗОШ "Софія") | |
2123. | Синиця Михайло (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
2124. | Богатищев Єгор Олексійович (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2125. | Щербань Валерія Олександрівна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2126. | Боярченко Каміла Русланівна (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
2127. | Кравченко Софія Олегівна (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
2128. | Іванов Микита (Біологія, природознавство, ХЗОШ №159) | |
2129. | Марченко Максим Вікторович (Англійська мова, Гімназія "Київська Русь") | |
2130. | Рябушко Дарина Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2131. | Захарченко Євгеній Віталійович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
2132. | Чоповська Поліна (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2133. | Колодій Вікторія (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2134. | Кулаков Станислав Костянтинович (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | |
2135. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
2136. | Ващенок Нікіта Ігорович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2137. | Маринчук Віолета Валентинівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2138. | Ноздрачова Анастасія (Математика, Ліцей "Інтелект") | |
2139. | Сокачик Юрій (Біологія, природознавство, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2140. | Ярова Крістіна Василівна (Математика, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2141. | Іванова Віра (Українська мова і література, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
2142. | Гуляєв Володимир (Англійська мова, Одеська Маріїнська гімназія) | |
2143. | Терехов Богдан Олександрович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
2144. | Смаляна Марта Петрівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2145. | Хасанов Владислав (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва) | |
2146. | Тетерук Артем Миколайович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2147. | Дмитро Серченко (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | |
2148. | Бродовська Лілія (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | |
2149. | Гук Зоряна (Інформатика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2150. | Третякова Дар'я (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2151. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2152. | Дрокіна Діана Ігорівна (Інформатика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
2153. | Барінов Сергій Сергійович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №45) | |
2154. | Лучко Матвій Вадимович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
2155. | Волошин Маркіян Тарасович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
2156. | Хребет Катерина (Англійська мова, ЗШ № 6) | |
2157. | Балабанов Глеб (Математика, СЗШ № 12) | |
2158. | Бревус Таміла Андріївна (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2159. | Ситкова Софія (Англійська мова, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2160. | Григорова Марія (Інформатика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
2161. | Скиба Андрій (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №158) | |
2162. | Гончар Дмитро (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2163. | Різник Мирон Іванович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2164. | Родюк Денис Віталійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
2165. | Лелет Вероніка (Біологія, природознавство, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2166. | Тарасов Олександр Костянтинович (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
2167. | Гуляєв Володимир (Біологія, природознавство, Одеська Маріїнська гімназія) | |
2168. | Савчук Віталій Володимирович (Математика, Сапогівський НВК) | |
2169. | Русєв Матвій (Математика, СШ №86) | |
2170. | Лесів Софія Григорівна (Англійська мова, Жизномирська ЗОШ) | |
2171. | Левченко Злата Вікторівна (Математика, Школа №3) | |
2172. | Огаренко Софія (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2173. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2174. | Дорошенко Софія (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2175. | Гризоглазов Артем (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №126) | |
2176. | Цибуля Вероніка (Інформатика, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
2177. | Дудова Серафіма (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | |
2178. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
2179. | Подтьопа Софія Анатоліївна (Інформатика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
2180. | Костевський Михайло (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2181. | Дмитрук Антон (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | |
2182. | Бублейник Денис (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | |
2183. | Проценко Микола (Інформатика, Thinkglobal) | |
2184. | Москалюк Ірина Віталіївна (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
2185. | Гудзь Ілля Олександрович (Математика, Йосипівський НВК) | |
2186. | Колпакова Крістіна (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
2187. | Фомічов Єгор Андрійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | |
2188. | Табунчик Андрій (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | |
2189. | Ветчинкіна Аріна Максимівна (Математика, Школа №64) | |
2190. | Драганова Юлія (Англійська мова, Школа № 12) | |
2191. | Хмельницький Богдан Євгенович (Математика, ЗШ № 8) | |
2192. | Коваль Аліна (Англійська мова, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
2193. | Одинак Іван Андрійович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
2194. | Златова Марія (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2195. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Математика, Березанський НВК) | |
2196. | Ватутін Володимир (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2197. | Кубей Арсен (Математика, НВК "Любисток") | |
2198. | Кіоса Софія (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
2199. | Атанасова Анастасія Леонідівна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2200. | Мясоєдов Павло (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
2201. | Бобер Микита Сергійович (Математика, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2202. | Нікітчук Влада Антонівна (Математика, СНВК "Академічна гімназія") | |
2203. | Сербенюк Владислав (Українська мова і література, НВК №9) | |
2204. | Крамна Діана (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
2205. | Колесник Андрій Костянтинович (Математика, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2206. | Коваль Дарина Романівна (Біологія, природознавство, Львівська академічна гімназія) | |
2207. | Трояновський Максим (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
2208. | Мережа Соломія (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | |
2209. | Кравець Іван Ярославович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
2210. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2211. | Чередніченко Артем (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
2212. | Іремашвілі Давід Мамукович (Українська мова і література, ТСШ №29) | |
2213. | Данилюк Микола Геннадійович (Біологія, природознавство, Чорногузівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
2214. | Войтюкова Соф`я Андріївна (Англійська мова, Волноваська ЗОШ №7) | |
2215. | Ярова Крістіна Василівна (Біологія, природознавство, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2216. | Гільдіна Даніела (Математика, КЗО ДМСШ №144) | |
2217. | Федосеєнко Данило (Математика, КЗО НВО №28) | |
2218. | Трюхан Ірина (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2219. | Григоряк Марко (Інформатика, Економіко-правнича гімназія Вінницького фінансово-економічного університету) | |
2220. | Давидюк Анна (Математика, Шепетівський НВК №3) | |
2221. | Новіков-Єганян Роман Андрійович (Математика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
2222. | Мацько Орест Ростиславович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
2223. | Щебликіна Таїсія (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
2224. | Ганусяк Костянтин (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
2225. | Ярослав Грицун (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | |
2226. | Дітріх Альбіна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №158) | |
2227. | Галіцький Юрій (Англійська мова, Кіцманський НВК) | |
2228. | Назарук Марія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2229. | Британ Катерина Дмитрівна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2230. | Гонта Марина Маколаївна (Українська мова і література, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | |
2231. | Шейко Роман Андрійович (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2232. | Ткачук Рустам (Інформатика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
2233. | Турянська Соломія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2234. | Перфільєва Марія Владиславівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2235. | Бісеров Гліб (Англійська мова, СШ №86) | |
2236. | Гук Зоряна (Математика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2237. | Сівачок Дар'я Олегівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №72) | |
2238. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Біологія, природознавство, Делятинський ліцей №1) | |
2239. | Світличний Давид Михайлович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2240. | Капланскии Максим Євгенійович (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2241. | Самітовський Борис Сергійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2242. | Попов Нікіта (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
2243. | Леденчук Марія Олександрівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2244. | Кілійніков Олександр (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2245. | Мамчук Андріан (Біологія, природознавство, Надвірнянський коледж НТУ) | |
2246. | Єлашвілі Яков (Математика, КЗО ДМСШ №144) | |
2247. | Мордух Вероніка Олександрівна (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2248. | Яковлєв Давид Володимирович (Біологія, природознавство, СШ №86) | |
2249. | Олексійко Христина (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2250. | Руденко Ярослав Олексійович (Біологія, природознавство, СЗШ №6) | |
2251. | Кушнір Тимофій Володимирович (Інформатика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2252. | Дерев'янко Єва Євгеніївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
2253. | Кондрак Марта Іванівна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
2254. | Олійник Юлія Вікторівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
2255. | Сахаров Владислав (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2256. | Пасічна Аліна (Українська мова і література, НВК №9) | |
2257. | Трояновський Максим (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
2258. | Ільницький Артем Борисович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2259. | Ромашко Ангеліна (Українська мова і література, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10 Донецької обласної ради) | |
2260. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
2261. | Кухарук Володимир Олександрович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2262. | Пономарь Вадим Романович (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2263. | Пиріг Наталя Янівна (Біологія, природознавство, Харківська ЗОШ № 71) | |
2264. | Киричук Марко (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2265. | Кодарук Сергій Миколайович (Математика, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | |
2266. | Ноздрачова Анастасія (Українська мова і література, Ліцей "Інтелект") | |
2267. | Бутенко Карина Валерївна (Англійська мова, ХЗОШ №143) | |
2268. | Федотова Дар'я Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2269. | Тащі Святослав Дмитрович (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2270. | Назаров Матвій (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2271. | Нарцев Костянтин Кирилович (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
2272. | Голинський Максим Михайлович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2273. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2274. | Будимко Анастасія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2275. | Білорукова (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2276. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Англійська мова, Делятинський ліцей №1) | |
2277. | Лаур Едуард Андрійович (Біологія, природознавство, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2278. | Кушнірчук Ліна (Біологія, природознавство, Яблунівський ліцей) | |
2279. | Гладка Софія (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2280. | Дмитрішен Володимир (Українська мова і література, СШ №86) | |
2281. | Ліфінцева Катерина (Українська мова і література, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
2282. | Резніченко Крістіна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2283. | Селіванов Михайло (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | |
2284. | Савчишин Борис (Англійська мова, ThinkGlobal) | |
2285. | Аврамишин Денис Іванович (Англійська мова, Підлісненський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ") | |
2286. | Трюхан Ірина (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2287. | Мітін Олексій (Англійська мова, Херсонський НВК №48) | |
2288. | Забайрачний Микита Сергійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | |
2289. | Ватащук Денис Олександрович (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2290. | Артем Вітюк (Біологія, природознавство, Мовна школа "Lingua") | |
2291. | Ємець Макар (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2292. | Пивоваров Дмитро Романович (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2293. | Скліфос Павло (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2294. | Бажан Алєся Сергіївна (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2295. | Ляхов Олег Вячеславович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | |
2296. | Берсименко Валерія (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2297. | Некрасов Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2298. | Школьна Маргарита Андріївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2299. | Булій Лідія (Біологія, природознавство, КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | |
2300. | Капланскии Максим Євгенійович (Біологія, природознавство, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2301. | Тананайська Анастасія Максимівна (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2302. | Данилюк Максим (Математика, Ліцей "Львівський") | |
2303. | Мюллер Франціска (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2304. | Снітько Владислав (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2305. | Кравченко Любов Олександрівна (Інформатика, Одеський економічний ліцей) | |
2306. | Подоляк Марія Ярославівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
2307. | Кречун Ганна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2308. | Гальченко Денис (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | |
2309. | Матійко Василь (Математика, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
2310. | Аніщенко Олександр Вікторович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2311. | Дудова Серафіма (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
2312. | Бондар Дмитро Олександрович (Інформатика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
2313. | Шпильчак Христина Тарасівна (Інформатика, Ліцей "Львівський") | |
2314. | Гринченко Анна Геннадіївна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2315. | Щадрова Ніка Олександрівна (Англійська мова, Парутинська ЗОШ) | |
2316. | Конушкін Вадим (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2317. | Безюк Анастасія Олексіївна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | |
2318. | Заріцький Назар Миколайович (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
2319. | Марков Лев (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
2320. | Локоть Олександр Богданович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2321. | Солодуха Крістіна Віталівна (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2322. | Кириловська Неонілія Юріївна (Українська мова і література, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
2323. | Кулібаба Юлія Олександрівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2324. | Шупарський Михайло (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107) | |
2325. | Крук ДенисЮрійович (Біологія, природознавство, Селищанський НВК) | |
2326. | Барінов Сергій Сергійович (Інформатика, Запорізька гімназія №45) | |
2327. | Заяц Федір (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2328. | Михайлевський Гліб Олександрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
2329. | Якимчук Роман (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
2330. | Ліщенко Дарья Сергіївна (Інформатика, Славутський НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст., ліцей «Успіх») | |
2331. | Ушаков Станіслав (Інформатика, Одеська СШ № 117) | |
2332. | Марангоз Дмитро Петрович (Англійська мова, Одеська CШ №119) | |
2333. | Ліпатніков Броніслав (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2334. | Кліщ Ярина Миколаївна (Біологія, природознавство, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | |
2335. | Волощук Владислав Любомирович (Українська мова і література, Уторопський ліцей) | |
2336. | Рудницький Аркадій Валерійович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2337. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗШ №6) | |
2338. | Клюцук Владислав Олександрович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2339. | Бліхар Мирон Юрійович (Біологія, природознавство, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
2340. | Ковальчук Богдан Олександрович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2341. | Колпак Ірина Олексіївна (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
2342. | Бакум Валерія Олександрівна (Біологія, природознавство, ThinkGlobal) | |
2343. | Жданкова Поліна Дмитрівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
2344. | Ольховський Олексій Ілліч (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2345. | Тимофій (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | |
2346. | Токарев Іван Вікторович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2347. | Узунов Микита Олександрович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2348. | Надольський Артем Миколайович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2349. | Возна Аліна (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2350. | Ратушний Дмитро (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №158) | |
2351. | Шерстюк Нелли Васильевна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
2352. | Шумак Владислав Олександрович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2353. | Білан Владислав Валентинович (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | |
2354. | Сутула Ганна Дмитрівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2355. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Математика, Школа №64) | |
2356. | Коваленко Максим Олександрович (Інформатика, Перша міська гімназія) | |
2357. | Савицька Кристина (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №111) | |
2358. | Куликов Іван (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2359. | Міхневич Домініка (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2360. | Кравчук Максим Віталійович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
2361. | Ведута Олег (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2362. | Матвійчук Марія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
2363. | Дідула Анастасія (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2364. | Терпелюк Влада (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
2365. | Гончар Дмитро (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2366. | Булич Андрій (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2367. | Дума Захар Олегович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2368. | Абубакаров Усман (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | |
2369. | Марангоз Дмитро Петрович (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | |
2370. | Лелет Вероніка (Українська мова і література, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2371. | Троцька Анна (Українська мова і література, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
2372. | Коваль Дарина Романівна (Українська мова і література, Львівська академічна гімназія) | |
2373. | Драганов Максим (Біологія, природознавство, Школа № 12) | |
2374. | Вронський Богдан Юрійович (Математика, КЗО НВО №28) | |
2375. | Онищук Дмитро Вікторович (Інформатика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
2376. | Дмитрук Антон (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | |
2377. | Купчинський Артур Михайлович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2378. | Мельничук Гліб (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | |
2379. | Поляк Артем (Біологія, природознавство, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | |
2380. | Сапожник Анна Ігорівна (Математика, Чорноморівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2381. | Приймак Анна Василівна (Англійська мова, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2382. | Шарафудинов Максим (Англійська мова, Запорізька ЗШ № 101) | |
2383. | Куламетов Ібрагім Сулейманович (Інформатика, Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | |
2384. | Варшавський Олександр (Інформатика, ОНВК №67) | |
2385. | Пономаренко Владислав Сергійович (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2386. | Гармаш Давід (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2387. | Колодій Вікторія (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2388. | Лозенко Сергій Вікторович (Інформатика, Вознесенська ЗОШ № 10) | |
2389. | Кирнасовський Микола (Математика, Авангардівський НВК) | |
2390. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Англійська мова, СЗШ №6) | |
2391. | Мартинюк Софія Романівна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
2392. | Гуменецька Ірина Тарасівна (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2393. | Майорова Ірина Євгенівна (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2394. | Ванькович Павло Данилович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
2395. | Коноваленко Глеб Богданович (Біологія, природознавство, Глухівська ЗОШ №3) | |
2396. | Якимчук Роман (Математика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
2397. | Зарецька Маргарита Миколаївна (Англійська мова, гімназія № 117 ім.Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2398. | Ратушняк Софія Олександрівна (Українська мова і література, Йосипівський НВК) | |
2399. | Ємельянов Олександр Сергійович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2400. | Савка Василина Ігорівна (Математика, ЛЗШ 1 ступеня "Світанок) | |
2401. | Оліградський Данило Денисович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
2402. | Мігаль Анастасія (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | |
2403. | Сачава Тимофій Андрійович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2404. | Гуріна Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2405. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2406. | Товма Марина (Інформатика, Мовний центр "Країна знань") | |
2407. | Подоляка Дмитро Олександрович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2408. | Саміло Арсеній Тарасович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
2409. | Кучер Назар (Біологія, природознавство, Бродівська ЗОШ №3) | |
2410. | Гладка Софія (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2411. | Остапенко Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | |
2412. | Щебликіна Таїсія (Математика, СЗШ № 30) | |
2413. | Дрозд Даніела (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
2414. | Кучерявий Денис Романович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2415. | Сітало Микита Сергійович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2416. | Ващенко Андрій Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
2417. | Зазуляк Діана Йосипівна (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
2418. | Ястреб Акім Русланович (Англійська мова, СНВК "Академічна гімназія") | |
2419. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2420. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2421. | Левенок Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
2422. | Харченко Дар`я Володимирівна (Українська мова і література, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
2423. | Філенко Олена (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
2424. | Грицюк Максим (Інформатика, НВК "Любисток") | |
2425. | Капланскии Максим Євгенійович (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2426. | Тихенко Максим Віталійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2427. | Кияниця Лілія Денисівна (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2428. | Селіванов Михайло (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | |
2429. | Мордух Вероніка Олександрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2430. | Коваленко Аліна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
2431. | Пяникова Софія Вікторівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
2432. | Гоцуленко Микола Валентинович (Українська мова і література, Школа № 1) | |
2433. | Сичук Василь Олександрович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
2434. | Ващенко Артем Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
2435. | Затіраха Яніна Олександрівна (Біологія, природознавство, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | |
2436. | Колодій Вікторія (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2437. | Войтанович Ілля (Інформатика, Ліцей "Львівський") | |
2438. | Древетняк Михайло Артемович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2439. | Владов Андрій Вадимович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2440. | Головенко Ольга Вікторівна (Математика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2441. | Танцюра Марія (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
2442. | Грибоносова Софія Олегівна (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | |
2443. | Ворфоломієва Анастасія (Інформатика, Вараська ЗОШ №1) | |
2444. | Ширшов Данило Вадимович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | |
2445. | Сірант Сергій (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
2446. | Крук ДенисЮрійович (Англійська мова, Селищанський НВК) | |
2447. | Євдокімов Гліб (Інформатика, Кремінська школа-гімназія) | |
2448. | Яслиньський Максим (Англійська мова, Thinkglobal) | |
2449. | Цибуля Вероніка (Українська мова і література, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
2450. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2451. | Коп'як Матвій Володимирович (Біологія, природознавство, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
2452. | Хмара Яна (Англійська мова, Сокальський ліцей №3) | |
2453. | Нагорний Олег (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | |
2454. | Бондарева Евеліна (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2455. | Одарич Вероніка Володимирівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2456. | Рекец Дар'я Андріївна (Біологія, природознавство, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
2457. | Колпакова Крістіна (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
2458. | Жаган Родіон Родіонович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
2459. | Федько Данило Сергійович (Українська мова і література, Енергодарський БЛ) | |
2460. | Бутенко Ярослав (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2461. | Колесник Артем Олексійович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2462. | Мних Остап (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2463. | Кортунова Поліна Павлівна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2464. | Єщенко Ніка Андріївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
2465. | Булгаков Олександр (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2466. | Телюфанов Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2467. | Ільницька Варвара Борисівна (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2468. | Коваленко Аліна (Математика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
2469. | Ратушний Дмитро (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | |
2470. | Самітовський Борис Сергійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2471. | Лук'янець Яромир (Англійська мова, Thinkglobal) | |
2472. | Білявський Давід Олександрович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
2473. | Карпинець Антонына Василывна (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
2474. | Григорова Марія (Біологія, природознавство, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
2475. | Супряга Владислав Олександрович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2476. | Дунаєвський Олександр Павлович (Математика, Школа №64) | |
2477. | Фесун Тарас (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2478. | Шименко Марко (Українська мова і література, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2479. | Красюк Ігор (Українська мова і література, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
2480. | Марченко Вероніка (Математика, ХЗОШ №159) | |
2481. | Дейсадзе Андрій Зурабович (Інформатика, Одеська СШ №50) | |
2482. | Давидова Анастасія Юріївна (Українська мова і література, Ємільчинська гімназія) | |
2483. | Савка Василина Ігорівна (Біологія, природознавство, ЛЗШ 1 ступеня "Світанок) | |
2484. | Мирза Олена Андріївна (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2485. | Токарчук Тарас Олександрович (Математика, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
2486. | Сімонець Софія (Англійська мова, ОНВК №67) | |
2487. | Варич Валерія Олександрівна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2488. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №28) | |
2489. | Ющук Серафим Максимович (Математика, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2490. | Мірошин Андрій (Англійська мова, НВК №9) | |
2491. | Кирилова Марія Володимирівна (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2492. | Тімошина Євгенія (Українська мова і література, Школа King's Kids) | |
2493. | Чернишенко Данііл (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
2494. | Тишецький Павло Антонович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2495. | Безпалько Олександра (Математика, Гімназія "Мої обрії") | |
2496. | Радкевич Тимофій Ярославович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2497. | Безпалюк Ренат (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2498. | Коваль Аліна (Українська мова і література, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
2499. | Возна Аліна (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2500. | Рзаєв Дмитро (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2501. | Дрокіна Діана Ігорівна (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
2502. | Трюхан Ірина (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2503. | Мельник Анна Андріївна (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2504. | Суходольський Нікіта (Біологія, природознавство, Херсонський НВК №48) | |
2505. | Шах Гульсум (Англійська мова, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27) | |
2506. | Баюр Василь Васильович (Українська мова і література, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
2507. | Танцюра Марія (Українська мова і література, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
2508. | Кушнірчук Ліна (Українська мова і література, Яблунівський ліцей) | |
2509. | Варавіна Уляна Олександрівна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
2510. | Скребець Даніїл Євгенович (Інформатика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2511. | Калантай Аріна (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
2512. | Жиронкін Владислав (Біологія, природознавство, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
2513. | Ватащук Денис Олександрович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2514. | Руснак Микола (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
2515. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Математика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
2516. | Цьох Софія (Інформатика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
2517. | Гоцик Світлана Вікторівна (Англійська мова, Одеська CШ №119) | |
2518. | Хамець Юрій Богданович (Англійська мова, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
2519. | Демчук Валерія (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2520. | Марков Лев (Англійська мова, Школа №64) | |
2521. | Гилка Дарина (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2522. | Цибак Богдан Васильович (Інформатика, Дудчанське З0СШП) | |
2523. | Адаженік Дмитро Юрійович (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
2524. | Мандзюк Степан (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2525. | Іванченко Денис Олегович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2526. | Гармаш Давід (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2527. | Горбач Маргарита Віталіївна (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2528. | Богуш Юлія Семенівна (Математика, СЗШ № 30) | |
2529. | Снітько Владислав (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2530. | Химинець Юлія Любомирівна (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2531. | Максимюк Олександр Михайлович (Інформатика, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
2532. | Жердецький Олександр Вікторович (Українська мова і література, Школа №64) | |
2533. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Англійська мова, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2534. | Братащук Ігор Миколайович (Біологія, природознавство, НВК №12) | |
2535. | Гончаренко Аліна Вікторівна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | |
2536. | Зінченко Анна Олександрівна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2537. | Шпильчак Христина Тарасівна (Математика, Ліцей "Львівський") | |
2538. | Кодарук Сергій Миколайович (Українська мова і література, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | |
2539. | Федчунов Артем (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2540. | Кириловська Неонілія Юріївна (Біологія, природознавство, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
2541. | Барінов Сергій Сергійович (Англійська мова, Запорізька гімназія №45) | |
2542. | Чіпак Віктор Олександрович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2543. | Чебітько Ірина Ігорівна (Інформатика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2544. | Пироженко Роман (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2545. | Тишецький Павло Антонович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2546. | Василевський Ярослав (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2547. | Колпак Ірина Олексіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
2548. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2549. | Терехов Богдан Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
2550. | Демишев Илья Павлович (Англійська мова, Школа №64) | |
2551. | Майстренко Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2552. | Кубей Арсен (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | |
2553. | Бибик Дарина (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2554. | Барановский Никита (Математика, Школа №64) | |
2555. | Маковецкий Максим Павлович (Англійська мова, Школа №64) | |
2556. | Ратушняк Валентин Сергевич (Інформатика, Школа №64) | |
2557. | Іванов Олександр (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2558. | Гармаш Давід (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2559. | Ільїних Нікіта Андрійович (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
2560. | Злонкевич Олександр Миколайович (Українська мова і література, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2561. | Резніченко Крістіна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2562. | Лаур Едуард Андрійович (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2563. | Ющук Серафим Максимович (Українська мова і література, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2564. | каліна софія ігорівна (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119) | |
2565. | Бутенко Карина Валерївна (Математика, ХЗОШ №143) | |
2566. | Трова Захар (Українська мова і література, Лозівська гімназія) | |
2567. | Волощук Владислав Любомирович (Біологія, природознавство, Уторопський ліцей) | |
2568. | Романюк Андріана (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2569. | Морозов Тимофій (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2570. | Петриков Іван Олександрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2571. | Тутихін Максим (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2572. | Козеренко Яна Євгенівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
2573. | Арсенюк Олександр Ігорович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
2574. | Шокало Анастасія Павлівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2575. | Рекец Дар'я Андріївна (Англійська мова, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
2576. | Стерник Дар'я Олексіївна (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2577. | Гармаш Давід (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2578. | Мішин Іван Русланович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2579. | Берсименко Валерія (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2580. | Лє Вієт Лінь Хань (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2581. | Рудницький Аркадій Валерійович (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2582. | Бондар Іван Тарасович (Інформатика, Спеціалізована школа № 3) | |
2583. | Скупа Владислава Миколаївна (Математика, Водянська ЗОШ №1) | |
2584. | Іванов Олесь (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
2585. | Тимошенко Андрiй Миколайович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
2586. | Мазнєва Олександра (Біологія, природознавство, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
2587. | Воронкова Віра (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2588. | Селевко Таїсія Володимирівна (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
2589. | Калугін Святослав Русланович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
2590. | Лук'янов Іван Сергійович (Інформатика, Школа №64) | |
2591. | Каричковська Софія Олександрівна (Математика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
2592. | Олійник Олександр Антонович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2593. | Лобас Анастасия Андреевна (Українська мова і література, НВК) | |
2594. | Гонта Марина Маколаївна (Математика, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | |
2595. | Ткаченко Георгій Олександрович (Математика, НВК-ліцей №100) | |
2596. | Ніколайченко Олександр (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
2597. | Олійник Ангеліна Богданівна (Англійська мова, Школа №1) | |
2598. | Ярмак Поліна Володимирівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2599. | Онищенко Марк (Англійська мова, ХЗОШ №159) | |
2600. | Богач Тимур (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2601. | Рукавішніков Іван (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2602. | Приступа Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2603. | Олександрюк Василь Олександрович (Англійська мова, Кіцманський НВК) | |
2604. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | |
2605. | Ніцевич Давид Андрійович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
2606. | Верьовкін Антон Андрійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
2607. | Балабанов Глеб (Біологія, природознавство, СЗШ № 12) | |
2608. | Мацієвська Оксана Іванівна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | |
2609. | Марангоз Дмитро Петрович (Інформатика, Одеська CШ №119) | |
2610. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2611. | Тимофєєва Валерія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
2612. | Стегній Софія (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс) | |
2613. | Дудченко Костянтин Олегович (Англійська мова, СНВК "Академічна гімназія") | |
2614. | Король Денис Андрійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2615. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Англійська мова, Запорізька гімназія №28) | |
2616. | Костюк Артем (Математика, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | |
2617. | Стегній Софія (Математика, Навчально-виховний комплекс) | |
2618. | Джеджея Давид (Українська мова і література, КЗ ХЗОШ № 49) | |
2619. | Питей Володимир Олександрович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
2620. | Боброва Марія Олексіївна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2621. | Валанцевич Роман (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
2622. | Iльницький Самсон (Інформатика, Школа №64) | |
2623. | Білан Тімур (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
2624. | Ковалець Сергій (Англійська мова, Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | |
2625. | Дяченко Варвара Сергіівна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2626. | Демишев Илья Павлович (Українська мова і література, Школа №64) | |
2627. | GIZO (Англійська мова, Школа №64) | |
2628. | Олійник Юлія Вікторівна (Математика, Перша міська гімназія) | |
2629. | Курлакова Олена (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
2630. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2631. | Смульська Анжела (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
2632. | Чаун Дмитро Миколайович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2633. | Гагін Артем (Українська мова і література, Школа № 12) | |
2634. | Северин Артем Андрійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2635. | Демчук Валерія (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2636. | Варшавський Олександр (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
2637. | Орлова Вікторія Михайлівна (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2638. | Бережний Станіслав Олександрович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2639. | Маєвський Данило (Інформатика, Ліцей "Львівський") | |
2640. | Бага Устим (Математика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
2641. | Олексійко Оленка (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2642. | Соколіна Поліна (Математика, НВК "Любисток") | |
2643. | Ємець Макар (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2644. | Крук ДенисЮрійович (Інформатика, Селищанський НВК) | |
2645. | Шейко Роман Андрійович (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2646. | Арсенюк Олександр Ігорович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
2647. | Михальчук Тетяна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2648. | Галан Сергій (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
2649. | Левченко Злата Вікторівна (Інформатика, Школа №3) | |
2650. | Кашпірський Владислав Олексійович (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2651. | Жарко Ігор Дмитрович (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2652. | Кречун Ганна (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2653. | Черкашин Максим (Математика, ХЗОШ №159) | |
2654. | Вацеба Тарас (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | |
2655. | Петриченко Вероніка Максимівна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
2656. | Білан Владислав Валентинович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | |
2657. | Сірант Сергій (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
2658. | Владиченко Тетяна Євгенівна (Біологія, природознавство, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2659. | Івашкевич Анна (Математика, Гришівський НВК) | |
2660. | Веслоушкіна А.О (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2661. | Філіпова Олександра (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2662. | Білик Максим В'ячеславович (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2663. | Хмельницький Богдан Євгенович (Інформатика, ЗШ № 8) | |
2664. | Приступа Владислав (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс) | |
2665. | Лазаренко Ліка Валеріївна (Математика, Йосипівський НВК) | |
2666. | Питей Володимир Олександрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
2667. | Висоцький Дмитро Андрійович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2668. | Берлінський Данііл (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
2669. | Горбаль Віталій (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | |
2670. | Плесак Артем Маркіянович (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
2671. | Клок Андрій (Українська мова і література, СЗШ №215 м. Києва) | |
2672. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2673. | Кучерявий Денис Романович (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2674. | Микитин Софія Ярославівна (Англійська мова, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2675. | ЗМИСНА НЕЛЯ (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2676. | Стародубцев Максим (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
2677. | Дмитро Серченко (Українська мова і література, Мовна школа "Lingua") | |
2678. | Шимборецька Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2679. | Романюк Андріана (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2680. | Бутенко Карина Валерївна (Українська мова і література, ХЗОШ №143) | |
2681. | Мудрак Анна Сергіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2682. | Шпак Юліана Андріївна (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №17 ім.Миколи Вінграновського) | |
2683. | Синиця Михайло (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
2684. | Турянський Марко (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2685. | Пістра Єлизавета (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | |
2686. | Дрозд Даніела (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
2687. | Монін Владислав (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2688. | казимиров олександр ігорович (Англійська мова, Криворізька Тернівська гімназія) | |
2689. | Петренко Кирил В'ячеславович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2690. | Барановский Никита (Інформатика, Школа №64) | |
2691. | Губачев Георгій (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
2692. | Зайцев Гліб (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2693. | Калина Микола (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
2694. | Красиворон Владислав Віталійович (Інформатика, Парутинська ЗОШ) | |
2695. | Гризоглазов Артем (Інформатика, Криворізька ЗОШ №126) | |
2696. | Зінченко Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2697. | Кузнюк Роман Юрійович (Інформатика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
2698. | Гольцов Кирило Павлович (Біологія, природознавство, КЗ "Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4") | |
2699. | Безкоровайний Саша (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2700. | Воронкова Віра (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2701. | Хребет Катерина (Українська мова і література, ЗШ № 6) | |
2702. | Іваницький Борис (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | |
2703. | Філіпова Софія (Інформатика, Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
2704. | Бечке Тимофій Олегович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
2705. | Цуп Соломія (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2706. | Корбут Микола (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
2707. | Даниляк Маркіян Олегович (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2708. | Беркар Софія Русланівна (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2709. | Якупова Маріанна (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2710. | Кушнір Тимофій Володимирович (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2711. | Гетіа Софія (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2712. | Горбунова Ангеліна (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | |
2713. | Гуцуляк Богдан Юрійович (Математика, Кіцманський НВК) | |
2714. | Капац Доменіка Василівна (Математика, Квасівська ЗОШ) | |
2715. | антонов тимур (Інформатика, Школа №64) | |
2716. | Байдан Артем Вадимович (Англійська мова, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2717. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
2718. | Мельник Анастасія Миколаївна (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2719. | Парух Матвій (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | |
2720. | Соловей Поліна Сергіївна (Українська мова і література, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
2721. | Мартинюк Софія Романівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
2722. | Скребець Даніїл Євгенович (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2723. | Сокачик Юрій (Математика, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2724. | Олійник Михайло Богданович (Інформатика, Школа №1) | |
2725. | Санін Данило Артемійович (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2726. | Деліта Роман Дмитрович (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2727. | Боднарюк Олена Михайлівна (Інформатика, СНВК "Академічна гімназія") | |
2728. | Веслоушкіна А.О (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2729. | Токарчук Тарас Олександрович (Англійська мова, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
2730. | Ситкова Софія (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2731. | Марченко Даніл (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2732. | Ратушна Богдана-Софія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2733. | Какула Ангеліна В'ячеславівна (Англійська мова, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2734. | Марчук Дмитро (Англійська мова, Школа № 19) | |
2735. | Медведчук Віолетта Анатоліївна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2736. | Іващенко Святослав Владиславович (Інформатика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
2737. | Стасишин Богдан Володимирович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2738. | Ушко Ангеліна (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | |
2739. | Карнаух Катерина Олександрівна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2740. | Паздрій Ярина Володимирівна (Математика, Тернопільська Українська гімназія імені І Франка) | |
2741. | Шокотько Тимофій Денисович (Англійська мова, ЧПЗОШ "Софія") | |
2742. | Кушова Катерина (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
2743. | Котельник Анастасія (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2744. | Кречун Ганна (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2745. | Добрянський Нікіта (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49") | |
2746. | Морозов Тимофій (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2747. | Крупка Анастасія Олегівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89) | |
2748. | Унгурян Анна Николаевна (Українська мова і література, Школа №64) | |
2749. | Боднарюк Олена Михайлівна (Українська мова і література, СНВК "Академічна гімназія") | |
2750. | Кушнір Злата Максимівна (Математика, Академія сучасної освіти А+) | |
2751. | Безпалюк Ренат (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2752. | Месле Оскар Матесович (Математика, Школа №64) | |
2753. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2754. | Заяц Федір (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2755. | Сірант Володимир (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
2756. | Горщар Володимир (Інформатика, Луцька гімназія №18) | |
2757. | Троневич Владислав Вікторович (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
2758. | Калашник Юлія Олександрівна (Українська мова і література, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
2759. | Крупка Анастасія Олегівна (Математика, Харківський ліцей № 89) | |
2760. | Криворучко Олексій Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
2761. | Ігітханов Олександр Сергійович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2762. | Ярмак Поліна Володимирівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2763. | Коновал Ярослав (Біологія, природознавство, Люботинська гімназія №1) | |
2764. | Ільїна Вікторія (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2765. | Дiмiтров Микита Вiталiйович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
2766. | Кушніренко Мілана Віталіївна (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2767. | Набойченко Сергій Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
2768. | Попова Ольга Віталіївна (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
2769. | Ващенок Нікіта Ігорович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
2770. | Цьорох Роман Володимирович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2771. | Кучер Юрія-Марія Андріївна (Біологія, природознавство, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2772. | Ганєва Ольга Іванівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2773. | Гайдар Іван (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
2774. | Некрасов Владислав Миколайович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2775. | Крупка Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | |
2776. | Сунько Соломія (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
2777. | Левенталь Давід В 'ячеславович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
2778. | Узунов Іван Олександрович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2779. | Перфільєва Марія Владиславівна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2780. | Зубань Матвій Ігорович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
2781. | Зброжек Злата Сергіївна (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2782. | Кондратюк Валерія Миколаївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2783. | Мерунко Дарина (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
2784. | Поборознік Данііл Юрійович (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2785. | Шарафудинов Максим (Інформатика, Запорізька ЗШ № 101) | |
2786. | Шемечко Христина (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | |
2787. | Жеденова Софія Олексіївна (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2788. | Аврамишин Денис Іванович (Інформатика, Підлісненський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ") | |
2789. | Головенко Олексій Вікторович (Математика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2790. | Джунь Софія (Інформатика, НВК № 108) | |
2791. | Щадрова Ніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Парутинська ЗОШ) | |
2792. | Пономаренко Владислав Сергійович (Математика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2793. | Дяденко Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2794. | Іванчук Роман Віталійович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2795. | Гетьман Поліна Володимирівна (Біологія, природознавство, ДЗК) | |
2796. | Хомин Софія (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2797. | Ященко Дмитро (Українська мова і література, НВК № 108) | |
2798. | Куліковський Данііл (Українська мова і література, Школа №64) | |
2799. | Саволайнен Софія Янісівна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2800. | Клок Ілля (Українська мова і література, СЗШ №215 м. Києва) | |
2801. | Золотухіна Поліна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2802. | Сачава Тимофій Андрійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2803. | Ільницька Варвара Борисівна (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2804. | Гончар Дмитро (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2805. | Семергей Наталя (Англійська мова, Стем-центр "Сократ") | |
2806. | Зазуляк Владислав Анатолійович (Інформатика, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2807. | Пашко Давид Олександрович (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ 4) | |
2808. | Воронкова Віра (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2809. | Пшетаковський Ілля (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
2810. | Ганяк Таїсія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2811. | Скоробогатов Олексій Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
2812. | Шинкарюк Гліб (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2813. | Садовнік Єгор (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2814. | Сербенюк Вікторія (Математика, НВК №9) | |
2815. | Відюк Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Полтавська гімназія №17) | |
2816. | Ємельянов Олександр Сергійович (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2817. | Мартинюк Софія Романівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
2818. | Лихогуб Алексей Максимович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2819. | Кузьмич Анастасія (Математика, Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
2820. | Левченко Злата Вікторівна (Англійська мова, Школа №3) | |
2821. | Олійник Ольга Вікторівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
2822. | Гладка Софія (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2823. | Кобзар Кірілл Дмитрович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
2824. | Грогуль Софія Вікторівна (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2825. | Чернишенко Давид (Математика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
2826. | Лапшова Поліна Павлівна (Англійська мова, Гімназія #172 "Нивки") | |
2827. | Ковальчук Вікторія (Українська мова і література, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
2828. | Тронько О.О. (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2829. | Кушка Олександра (Математика, НВК №9) | |
2830. | Левченко Віолета Вікторівна (Біологія, природознавство, Школа №3) | |
2831. | Ярмак Поліна Володимирівна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2832. | Дзюрман Марія Павлівна (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2833. | Кобзун Володимир Ігорович (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2834. | Левченко Віолета Вікторівна (Математика, Школа №3) | |
2835. | Ратушний Роман (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2836. | Максимюк Олександр Михайлович (Українська мова і література, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
2837. | Осьмачко Арсеній (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2838. | Мясоєдов Павло (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
2839. | Ковдрин Анастасія (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2840. | Руденко Юрій Олексійович (Біологія, природознавство, СЗШ №6) | |
2841. | Клок Андрій (Біологія, природознавство, СЗШ №215 м. Києва) | |
2842. | Снітько Владислав (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2843. | Тарнавська Аліна (Математика, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум") | |
2844. | Чемерис Андрій (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | |
2845. | Лисий Роман Сергійович (Англійська мова, ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
2846. | Щербина Олександр Олександрович (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
2847. | Мокієць Дмитро Валентинович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
2848. | Поліщук Марія Сергіївна (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2849. | Яцко Артем (Математика, Школа № 19) | |
2850. | Марков Лев (Українська мова і література, Школа №64) | |
2851. | Ісаєва Аліса (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2852. | Петрушанська Анна (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | |
2853. | Ярослав Грицун (Українська мова і література, Мовна школа "Lingua") | |
2854. | Артемова Владислава Денисівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
2855. | Семенишен Антоній Ігорович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2856. | Щербань Валерія Олександрівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2857. | Злонкевич Олександр Миколайович (Біологія, природознавство, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2858. | Мацько Орест Ростиславович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
2859. | Крутогузенко Богдан (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
2860. | Безуглий Ілля Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2861. | Войтанович Ілля (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | |
2862. | Гальченко Денис (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
2863. | Драбик Софія Святославівна (Англійська мова, ТСШ №29) | |
2864. | Конкіна Світлана (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
2865. | Коваль Вікторія (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2866. | Побєгаєва Марія (Математика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
2867. | Савченко Соломія Ігорівна (Інформатика, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
2868. | Шевченко Іван Тарасович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2869. | Ксения Фартушная (Українська мова і література, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | |
2870. | Шумак Владислав Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2871. | Варбанець Михайло Юрійович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | |
2872. | Гризоглазов Артем (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №126) | |
2873. | Ярошовець Дар*я (Інформатика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
2874. | Бондаренко Ксенія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | |
2875. | Василенко Юлія Вікторівна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2876. | Земляний Дем'ян Миколайович (Англійська мова, Красноградський багатопрофільний ліцей) | |
2877. | Ващенко Артем Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
2878. | Жданков Антон Дмитрович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
2879. | Будаквенко Єгор Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
2880. | Гуль Михайло Ігорович (Англійська мова, Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
2881. | Щербань Валерія Олександрівна (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2882. | Ткаченко Марія Леонідівна (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | |
2883. | Максимюк Олександр Михайлович (Біологія, природознавство, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
2884. | Іванов Єгор Ігорович (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2885. | Грогуль Софія Вікторівна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2886. | Ігітханов Олександр Сергійович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2887. | Селевко Таїсія Володимирівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
2888. | Федорів Зоряна (Англійська мова, НВК №9) | |
2889. | Аврамишин Денис Іванович (Біологія, природознавство, Підлісненський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ") | |
2890. | Цалай Марк Олександрович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2891. | Нікітчук Влада Антонівна (Українська мова і література, СНВК "Академічна гімназія") | |
2892. | Кирнасовський Микола (Англійська мова, Авангардівський НВК) | |
2893. | Богач Гліб Артемович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
2894. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Інформатика, Запорізька гімназія №28) | |
2895. | Щадрова Ніка Олександрівна (Математика, Парутинська ЗОШ) | |
2896. | Чуб Володимир Олегович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2897. | Рекец Дар'я Андріївна (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
2898. | Петришин Анастасія Іванівна (Англійська мова, ТСШ №29) | |
2899. | Руденко Ярослав Олексійович (Математика, СЗШ №6) | |
2900. | Фарина Богдан (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2901. | Чернега Владислав Андрійович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2902. | Кравченко Любов Олександрівна (Математика, Одеський економічний ліцей) | |
2903. | Новіков-Єганян Роман Андрійович (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
2904. | Бревко Степан (Інформатика, Луцька гімназія №18) | |
2905. | Дудар Макар (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2906. | Маринчук Віолета Валентинівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2907. | Фесенко Кирило Михайлович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
2908. | Близнюк Владислав Сергійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2909. | Швець Ілона Василівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
2910. | Тищенко Софія Сергіївна (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2911. | Безуглий Ілля Дмитрович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
2912. | Скотаренко Ярослав Васильович (Англійська мова, Лозівська гімназія) | |
2913. | Узунов Іван Олександрович (Англійська мова, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2914. | Томків Роман (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2915. | Мороз Степан Михайлович (Математика, Жизномирська ЗОШ) | |
2916. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Біологія, природознавство, Березанський НВК) | |
2917. | Дяк Вікторія Андріївна (Математика, Долинська ЗОШ І-ІІІ ст.№4) | |
2918. | Орнат Вікторія Олександрівна (Інформатика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2919. | Стельмах Анна Миколаївна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2920. | Бечке Тимофій Олегович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
2921. | Торяник Сергій (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2922. | Кілійніков Олександр (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2923. | Ковальчук Аліна Олександрівна (Інформатика, Славутський НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст., ліцей «Успіх») | |
2924. | Крішко Дарія Іллівна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2925. | Шоріков Матвій Євгенович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
2926. | Коп'як Матвій Володимирович (Математика, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
2927. | Салдецька Анжеліка Валеріївна (Англійська мова, Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2928. | Бугай Арсен Ігорович (Математика, Синицька ЗОШ) | |
2929. | Цимбалюк Лук`ян (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2930. | Войтюкова Соф`я Андріївна (Інформатика, Волноваська ЗОШ №7) | |
2931. | Сапожник Анна Ігорівна (Біологія, природознавство, Чорноморівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2932. | Бобровник А.Д. (Математика, Школа №64) | |
2933. | Ганяк Таїсія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2934. | Антонюк Вікторія (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2935. | Макарова Ірина (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2936. | Калашников Владислав (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
2937. | Калита Єгор Андрійович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
2938. | Бак Роман-Микола (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
2939. | Юрик Ростислав Олексійович (Інформатика, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
2940. | Яковійчук Данило (Інформатика, НВК "Любисток") | |
2941. | Волошина Ганна Максимівна (Математика, Школа №64) | |
2942. | Палько Валентина Петрівна (Англійська мова, Ємільчинська гімназія) | |
2943. | Ромасько Марина Юріївна (Англійська мова, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
2944. | Андрухів Софія (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2945. | Левенок Поліна Сергіївна (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
2946. | Іремашвілі Давід Мамукович (Математика, ТСШ №29) | |
2947. | Маєвський Данило (Українська мова і література, Ліцей "Львівський") | |
2948. | Кравченко Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2949. | Лобас Анастасия Андреевна (Інформатика, НВК) | |
2950. | Слизовський Данііл Ігоревич (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2951. | Поповченко Назар Олександрович (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | |
2952. | Іванишин Володимир Іванович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
2953. | Колеснікова Аліса (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2954. | Кочергін Єгор Вячеславович (Англійська мова, Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
2955. | Бак Роман-Микола (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
2956. | Солодуха Марія Олександрівна (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
2957. | Земляна Марія Михайлівна (Математика, Мовний центр "Країна знань") | |
2958. | Чаплигіна Софія Андріївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2959. | Губачев Георгій (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
2960. | Соловйов Максим Олексійович (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | |
2961. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Біологія, природознавство, СЗШ № 30) | |
2962. | Хмельницький Богдан Євгенович (Англійська мова, ЗШ № 8) | |
2963. | Паламарчук Ірина (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
2964. | Горбенко Денис (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2965. | Поплавський Максим (Біологія, природознавство, Бучанська зош 5) | |
2966. | Новохатько Анастасія Віталіївна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №72) | |
2967. | Піщанський Назар Олексійович (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
2968. | Леонов Михайло Євгенович (Українська мова і література, Курахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
2969. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2970. | Ратушний Роман (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2971. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2972. | Ніколаєв Арсеній Андрійович (Українська мова і література, СНВК "Академічна гімназія") | |
2973. | Чайка Артем Олегович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2974. | Шилов Кирило Дмитрович (Математика, КЗО НВО №28) | |
2975. | Кочубай Софія (Інформатика, Бродівська ЗОШ №3) | |
2976. | Маринчук Віолета Валентинівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2977. | Болобан Михайло Сергійович (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
2978. | Хребет Катерина (Математика, ЗШ № 6) | |
2979. | Петриченко Вероніка Максимівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
2980. | Сенишин Адріан Миколайович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
2981. | Печерій Олександр (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2982. | Волошин Юрій (Українська мова і література, Яблунівський ліцей) | |
2983. | Сімонець Софія (Інформатика, ОНВК №67) | |
2984. | Білорукова (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2985. | Мороз Степан Михайлович (Інформатика, Жизномирська ЗОШ) | |
2986. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Інформатика, Школа №3) | |
2987. | Шевчук Анастасія Михайлівна (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2988. | Красиворон Владислав Віталійович (Українська мова і література, Парутинська ЗОШ) | |
2989. | Скотаренко Ярослав Васильович (Біологія, природознавство, Лозівська гімназія) | |
2990. | Мокієць Дмитро Валентинович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
2991. | Шарафудинов Максим (Українська мова і література, Запорізька ЗШ № 101) | |
2992. | Гилка Дарина (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2993. | Воронкова Віра (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2994. | Волков Максим Олександрович (Українська мова і література, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2995. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
2996. | Вовчок Антон (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2997. | Ренькас Альберт (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | |
2998. | Туринський Віталій (Математика, Гімназія "Мої обрії") | |
2999. | Ратушний Роман (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3000. | Хрипко Альона (Математика, Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | |
3001. | Солонець Юрій Дмитрович (Математика, СЗШ № 30) | |
3002. | Саміло Арсеній Тарасович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3003. | Панчук Ілля (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
3004. | Бегаль Яна (Математика, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | |
3005. | Горбата Єва Володимирівна (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3006. | Коцюба Софія Богданівна (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
3007. | Марчук Жанна-Марія Орестівна (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
3008. | Кобзун Володимир Ігорович (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3009. | Сафие Сариева (Біологія, природознавство, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | |
3010. | Шутак Анастасія (Біологія, природознавство, Чернівецька гімназія № 5) | |
3011. | Фомічов Єгор Андрійович (Математика, Харківський ліцей № 89) | |
3012. | Петренко Олексій (Українська мова і література, НВК "Любисток") | |
3013. | Лобас Анастасия Андреевна (Математика, НВК) | |
3014. | Сафронюк Олексій Сергійович (Математика, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
3015. | Бублейник Денис (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | |
3016. | Візьонок Тимур (Математика, ThinkGlobal) | |
3017. | Ганусяк Костянтин (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
3018. | Киян Іван Іванович (Інформатика, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
3019. | Костюк Артем (Інформатика, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | |
3020. | Ялтуховський Андрій Олександрович (Інформатика, Веселогаївська ЗОШ І-ІІ ст. Новомиколаївського району) | |
3021. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3022. | Майстренко Олександр Андрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3023. | Шамрило Даніїл (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3024. | Калашников Владислав (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3025. | Березицька Богдана Михайлівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3026. | Падлецька Ірина Володимирівна (Українська мова і література, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3027. | Кульчицька Ганна Валерiiвна (Українська мова і література, Школа №64) | |
3028. | Черевко Варвара (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3029. | Крамна Діана (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
3030. | Суходольський Нікіта (Математика, Херсонський НВК №48) | |
3031. | Циркунов Марко (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3032. | Набок Станіслав Володимирович (Математика, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
3033. | Коноваленко Глеб Богданович (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №3) | |
3034. | Куртвелієв Руслан (Англійська мова, ThinkGlobal) | |
3035. | Будимко Анастасія (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3036. | Будимко Анастасія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3037. | Міропольська Міра (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3038. | Резніченко Крістіна (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3039. | Токар Олександр Андрійович (Математика, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | |
3040. | Безпалько Наталя (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3041. | Жаган Родіон Родіонович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3042. | Сербенюк Вікторія (Українська мова і література, НВК №9) | |
3043. | Бесараб Назарій (Математика, Авангардівський НВК) | |
3044. | Гуріна Анна Олександрівна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3045. | Чаун Дмитро Миколайович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3046. | Поплавський Максим (Українська мова і література, Бучанська зош 5) | |
3047. | Філіпських Алесія (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3048. | Зубрицький Дмитро (Інформатика, Школа №64) | |
3049. | Ватащук Денис Олександрович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3050. | Солодуха Крістіна Віталівна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3051. | Ніколаєв Арсеній Андрійович (Математика, СНВК "Академічна гімназія") | |
3052. | Грищенко Олександра (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | |
3053. | Берсименко Валерія (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3054. | Панасюк Анна Сергіївна (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3055. | Орос Арсеній (Українська мова і література, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
3056. | Глущенко Надія (Українська мова і література, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3057. | Стасишин Богдан Володимирович (Англійська мова, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
3058. | Побєгаєва Марія (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
3059. | Мішин Іван Русланович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
3060. | Калашник Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
3061. | Лежньова Марія Олегівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3062. | Єлісаветський Іван (Математика, Бучанська зош 5) | |
3063. | Солодуха Крістіна Віталівна (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3064. | Олександрюк Василь Олександрович (Інформатика, Кіцманський НВК) | |
3065. | Поблодзинська Анастасія (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | |
3066. | Солодуха Крістіна Віталівна (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3067. | Косяченко Олена Олексанндрівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3068. | Набок Станіслав Володимирович (Інформатика, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
3069. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Математика, Школа №122) | |
3070. | Іванов Тарас (Інформатика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
3071. | Булій Лідія (Інформатика, КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | |
3072. | Шевчук Олександр (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3073. | Москаленко Марія (Англійська мова, НВК № 108) | |
3074. | Марков Лев (Інформатика, Школа №64) | |
3075. | Дяченко Діана Романівна (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3076. | Чечеулін Адріан Євгенійович (Математика, ThinkGlobal Київ. Харківська) | |
3077. | Шарафудинова Мілана (Інформатика, Запорізька ЗШ № 101) | |
3078. | Панченко Ярослав (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
3079. | Герасимюк Орися (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3080. | Кречун Ганна (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
3081. | Сухінін Кирило Олегович (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3082. | Бондар Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3083. | Матвійчук Марія Дмитрівна (Англійська мова, Школа №64) | |
3084. | Кулібаба Юлія Олександрівна (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3085. | Томищ Анастасія Вячеславівна (Українська мова і література, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | |
3086. | Єлашвілі Яков (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | |
3087. | Орішко Павло (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
3088. | Рубцов Михайло (Англійська мова, Лозівська гімназія) | |
3089. | Шпагін Данило (Інформатика, Школа King's Kids) | |
3090. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Математика, СЗШ № 30) | |
3091. | Бондар Іван Тарасович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 3) | |
3092. | Мойсук Тетяна (Англійська мова, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | |
3093. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3094. | Печена Анастасія Олексіївна (Українська мова і література, Школа №3) | |
3095. | Арутюнян Іван Владиславович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
3096. | Прищепа Олександра Русланівна (Англійська мова, Ємільчинська гімназія) | |
3097. | Горич Ірина Олексіївна (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3098. | Рекец Дар'я Андріївна (Інформатика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
3099. | Міхневич Даниіл (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
3100. | Онищенко Марія (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
3101. | Хотимчук Тарас (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
3102. | Леденчук Марія Олександрівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3103. | Стельмах Оксана Миколаївна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
3104. | Лаптєв Михайло (Біологія, природознавство, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
3105. | Шакун Максим Віталійович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
3106. | Коваль Дарина Романівна (Інформатика, Львівська академічна гімназія) | |
3107. | Сергієнко Сергій (Англійська мова, ThinkGlobal) | |
3108. | Сафонов Руслан (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
3109. | Даниил Парамоненко (Математика, Школа №64) | |
3110. | Кліщ Ярина Миколаївна (Англійська мова, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | |
3111. | Дудко Олеся Сергіївна (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | |
3112. | Баганець Роман Владиславович (Англійська мова, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
3113. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Англійська мова, СЗШ № 30) | |
3114. | Мазуренко Марія (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3115. | Павленко Кароліна Ігорівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3116. | Ігітханов Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
3117. | Кініченко Максим Богданович (Інформатика, Перша міська гімназія) | |
3118. | Бондар Дмитро Олександрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3119. | Іванникова Софія Олександрівна (Інформатика, Школа №2 ім. Т. Г. Шевченка) | |
3120. | Чернишенко Данііл (Українська мова і література, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
3121. | Сидоров Вадим Денисович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3122. | Мацкова Марина Володимирівна (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3123. | Якубів Анастасія (Українська мова і література, НВК №9) | |
3124. | Козловська Христина (Українська мова і література, НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | |
3125. | Северин Артем Андрійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3126. | Древетняк Михайло Артемович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3127. | Федчунов Артем (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3128. | Айвазовський Богдан (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3129. | Негода Лада Олександрівна (Українська мова і література, Андріївська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
3130. | Каричковська Софія Олександрівна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
3131. | Бородай Маргарита Олексанрівна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | |
3132. | Шиманська Тетяна (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3133. | Клок Ілля (Біологія, природознавство, СЗШ №215 м. Києва) | |
3134. | Блажеєвська Вікторія Сергіївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3135. | Полуектова Дарина (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
3136. | Кушнір Анастасія (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | |
3137. | Сєров Нікіта (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
3138. | Колпакова Крістіна (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3139. | Цюга Богдан (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | |
3140. | Попов Нікіта (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
3141. | Сполітак Марія (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | |
3142. | Костецький Давид Сергійович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3143. | Мірошин Андрій (Математика, НВК №9) | |
3144. | Тарасенко Ярослав Володимир (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3145. | Ільїних Нікіта Андрійович (Математика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
3146. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
3147. | Горбачук Олексій (Математика, Школа King's Kids) | |
3148. | Богодвід Марія (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
3149. | Кишеня Василь Васильович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
3150. | Мерiнов Олександр Павлович (Інформатика, Запорізька ЗОШ №15) | |
3151. | Зарецька Маргарита Миколаївна (Математика, гімназія № 117 ім.Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3152. | Бага Устим (Українська мова і література, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
3153. | Ільїних Нікіта Андрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | |
3154. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Інформатика, СЗШ №6) | |
3155. | Мороз Таміла Андріївна (Математика, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | |
3156. | Відюк Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Полтавська гімназія №17) | |
3157. | Ковдрин Анастасія (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3158. | Пасічна Аліна (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
3159. | Михайловська Анастасія (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
3160. | Боднар Роман Григорович (Математика, Жизномирська ЗОШ) | |
3161. | Щепановський Святослав Ярославович (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | |
3162. | Навцевич Фаїна Вікторівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
3163. | Мельник Ксенія Миколаївна (Математика, Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради) | |
3164. | Званцев Родион Павлович (Англійська мова, Школа №64) | |
3165. | Рассоха Анастасія (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3166. | Ярослава Дорофій (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | |
3167. | Яцюк Ярослав Михайлович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
3168. | Стаднік Ангеліна Олегівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3169. | Британ Катерина Дмитрівна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3170. | Узунов Іван Олександрович (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
3171. | Григорова Марія (Англійська мова, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
3172. | Ганяк Ангеліна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3173. | Безпалюк Ренат (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3174. | Міропольська Міра (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3175. | Куроглу Катерина (Інформатика, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
3176. | Марьенков (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3177. | Губачев Георгій (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
3178. | Кавецький Нікіта (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3179. | Осадчий Андрій Костянтинович (Інформатика, Ліцей №100) | |
3180. | Хижняк Марія Василівна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3181. | Петрик Дмитро (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3182. | Бур'ян Михайло (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3183. | Сторчак Артур Анатолійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3184. | Лиходід Максим Олегович (Українська мова і література, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3185. | Руснак Микола (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
3186. | Каричковська Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
3187. | Жураковська Анна Василівна (Біологія, природознавство, ЗОШ№5) | |
3188. | Савченко Поліна Олександрівна (Математика, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3189. | Сидорук Марина (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3190. | Чабанець Софія (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3191. | Конкіна Світлана (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
3192. | Баланюк Марія (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3193. | Титаренко Діана В'ячеславівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3194. | Ляхов Олег Вячеславович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
3195. | Селевко Таїсія Володимирівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
3196. | Маринчук Віолета Валентинівна (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3197. | Талків Юлія Станіславівна (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3198. | Олександрюк Василь Олександрович (Математика, Кіцманський НВК) | |
3199. | Дідик Сергій Олександрович (Українська мова і література, Росошанівський НВК) | |
3200. | Аліна Юр (Інформатика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
3201. | Олійник Ангеліна Богданівна (Інформатика, Школа №1) | |
3202. | Фірчук Уляна (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | |
3203. | Клюцук Владислав Олександрович (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3204. | Галів Ярина Романівна (Інформатика, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3205. | Гарус Олександр Олександрович (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
3206. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Інформатика, Лубенська ЗОШ №4) | |
3207. | Тищенко Софія Сергіївна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3208. | Побєгаєва Марія (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
3209. | Голинський Максим Михайлович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
3210. | Коношевич Діана (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
3211. | Котельник Анастасія (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
3212. | Баганець Роман Владиславович (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
3213. | Ганусяк Костянтин (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
3214. | Жеденова Софія Олексіївна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3215. | Цимбала Максим Юрійович (Математика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3216. | Білокінь Валерія (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
3217. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Математика, СЗШ №6) | |
3218. | Дегтяренко Данило (Інформатика, Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | |
3219. | Кузьменко Олександр Ігорович (Математика, Синицька ЗОШ) | |
3220. | Дощак Анна Адріївна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
3221. | Сербенюк Вікторія (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
3222. | Синиця Михайло (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
3223. | Гербут Євген Романович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3224. | Іванченко Дар`я (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3225. | Руденко Ярослав Олексійович (Українська мова і література, СЗШ №6) | |
3226. | Павленко Кароліна Ігорівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3227. | Колпак Ірина Олексіївна (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
3228. | Байдан Артем Вадимович (Інформатика, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3229. | Демчук Юрій Оллегович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3230. | Ліщенко Дарья Сергіївна (Математика, Славутський НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст., ліцей «Успіх») | |
3231. | Пухальська Каріна Сергіївна (Англійська мова, Школа №38) | |
3232. | Остапкович Ілля Петрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3233. | Грабовська Аліна (Українська мова і література, Олександрівська ЗОШ) | |
3234. | Ярослав Грицун (Математика, Мовна школа "Lingua") | |
3235. | Стариков Максим Володимирович (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3236. | Левченко Злата Вікторівна (Українська мова і література, Школа №3) | |
3237. | Клок Ілля (Математика, СЗШ №215 м. Києва) | |
3238. | Хряп Станіслав Дмитрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3239. | Максюта Гліб (Біологія, природознавство, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
3240. | Дудко Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3241. | Євтухова Аліса (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3242. | Мясоєдов Павло (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
3243. | Мавлюкаєва Олена (Математика, Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | |
3244. | Бодовський Кирило Ілліч (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3245. | Бандура Єгор Миколайович (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
3246. | Боднарюк Олена Михайлівна (Біологія, природознавство, СНВК "Академічна гімназія") | |
3247. | Попов Іван (Математика, Бучанська зош 5) | |
3248. | Пелех Станіслав Степанович (Математика, Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
3249. | Ткачова Марія Іванівна (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №3) | |
3250. | Солоніна Анастасія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3251. | Мукомела Денис (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
3252. | Гагін Артем (Біологія, природознавство, Школа № 12) | |
3253. | Волков Максим Олександрович (Інформатика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3254. | Горбенко Денис (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
3255. | Кириловська Неонілія Юріївна (Математика, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
3256. | Починок Соломія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3257. | Будулатій Світлана Сергіївна (Математика, КЗ "НВО І-ІІІ ст. "Науковий ліцей" Міської ради м.Кропивницького Кіровоградської області") | |
3258. | Шишмаков Дмитро (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
3259. | Кравченко Софія Олегівна (Біологія, природознавство, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
3260. | Іванов Роман Віталійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3261. | Лядська Діана (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | |
3262. | Безюк Анастасія Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗШ № 30) | |
3263. | Різник Мирон Іванович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
3264. | Монін Владислав (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3265. | Федосеєнко Данило (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
3266. | Вістовська Вероніка Василівна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | |
3267. | Ярмак Поліна Володимирівна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3268. | Саприга Лілія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | |
3269. | Бондаренко Ксенія (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
3270. | Дудченко Костянтин Олегович (Інформатика, СНВК "Академічна гімназія") | |
3271. | Безкровний Назар (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3272. | Давидюк Роман (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №3) | |
3273. | Дубицька Андріана (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3274. | Мартинова Ельвіна (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3275. | Кириловська Неонілія Юріївна (Інформатика, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
3276. | Руденко Євген (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
3277. | Коновал Ярослав (Математика, Люботинська гімназія №1) | |
3278. | Перехода Аврора (Інформатика, Вараська ЗОШ №1) | |
3279. | Соловей Поліна Сергіївна (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
3280. | Філіпських Алесія (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3281. | Войтюкова Соф`я Андріївна (Математика, Волноваська ЗОШ №7) | |
3282. | Дівіцька Олександра Олексіївна (Інформатика, Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1) | |
3283. | Шпильчак Софія Тарасівна (Українська мова і література, Ліцей "Львівський") | |
3284. | Барабах Владислав Романович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3285. | Степанов Данило (Математика, Ліцей "Львівський") | |
3286. | Потеніхін Дмитро Вадимович (Математика, НВК-ліцей №100) | |
3287. | Гуцал Анна (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
3288. | Туренко Богдан Олегович (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3289. | Ренькас Альберт (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
3290. | Бублейник Денис (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | |
3291. | Гальченко Денис (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
3292. | Чабанець Софія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3293. | Білозерцев Тимофій (Українська мова і література, НВК № 108) | |
3294. | Глущенко Надія (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3295. | Урсулов Артем Юрійович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3296. | Білонка Ангеліна Емериківна (Математика, Квасівська ЗОШ) | |
3297. | Нетудихата Софія Віталіївна (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
3298. | Гальченко Денис (Інформатика, Кремінська школа-гімназія) | |
3299. | Бойчук Дар'я Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3300. | Онищук Антон (Інформатика, Луцька гімназія №18) | |
3301. | Гудзь Ілля Олександрович (Англійська мова, Йосипівський НВК) | |
3302. | Бабюк Ангеліна (Англійська мова, Школа № 18) | |
3303. | Жаріков Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3304. | Романюк Андріана (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3305. | Біль Богдан (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3306. | Пасюта Дарія (Англійська мова, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
3307. | Отенко Валерія Вадимівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3308. | Дубохвост Артем Андрійович (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
3309. | Гоцик Світлана Вікторівна (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | |
3310. | Гарус Олександр Олександрович (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
3311. | Дубініна Варвара Вадимівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
3312. | Турук Роман Вікторович (Біологія, природознавство, НВК №13) | |
3313. | Костіна Дар'я Олегівна (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3314. | Деркач Денис Васильович (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3315. | Бибик Дарина (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3316. | Волошин Дарина (Математика, Бродівська ЗОШ №3) | |
3317. | Мартиневич Владислав (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3318. | Левченко Ярослав Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
3319. | Драганова Юлія (Інформатика, Школа № 12) | |
3320. | Федько Данило Сергійович (Біологія, природознавство, Енергодарський БЛ) | |
3321. | Федчунов Артем (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3322. | Лазаренко Костянтин Валерійович (Математика, Йосипівський НВК) | |
3323. | Дяченко Діана Романівна (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3324. | Шевчук Анастасія (Інформатика, Луцька гімназія №18) | |
3325. | Куцевол Іван (Математика, ThinkGlobal) | |
3326. | Волощук Владислав Любомирович (Інформатика, Уторопський ліцей) | |
3327. | Урумогло-Тертичний Михайло Миколайович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3328. | Іванова Віра (Біологія, природознавство, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
3329. | Гагін Артем (Математика, Школа № 12) | |
3330. | Висоцький Дмитро Андрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
3331. | Ліферов Ярослав (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
3332. | Горич Ірина Олексіївна (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3333. | Майдан Марія В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
3334. | Будимко Анастасія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3335. | Гонта Марина Маколаївна (Біологія, природознавство, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | |
3336. | Салдецька Анжеліка Валеріївна (Математика, Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3337. | Вітязь Юлія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | |
3338. | Тимошенко Андрiй Миколайович (Українська мова і література, Школа №64) | |
3339. | Сафронюк Олексій Сергійович (Інформатика, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
3340. | Мітін Олексій (Інформатика, Херсонський НВК №48) | |
3341. | Філенко Олена (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
3342. | Криницький Гліб Андрійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
3343. | Панасюк Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3344. | Лучко Матвій Вадимович (Математика, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
3345. | Салаш Марія Ігорівна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
3346. | Швець Ілона Василівна (Інформатика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
3347. | Черненко Владислав (Біологія, природознавство, СЗШ № 12) | |
3348. | Прокопович Олексій Олексійович (Математика, Школа №1) | |
3349. | Онищук Дмитро Вікторович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
3350. | Корнійчук Роман (Біологія, природознавство, Natlen House) | |
3351. | Місяць Дмитро (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | |
3352. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Інформатика, СЗШ № 30) | |
3353. | Єлашвілі Яков (Інформатика, КЗО ДМСШ №144) | |
3354. | Мороз Діана (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | |
3355. | Плахотіна Славяна (Інформатика, Маріупольська ЗОШ №18) | |
3356. | Подтьопа Софія (Інформатика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
3357. | Перехода Аврора (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | |
3358. | Захарченко Кирило (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
3359. | Гопцій Мирослава (Українська мова і література, ХЗОШ №159) | |
3360. | Білощен Назар Васильович (Математика, НВК 7) | |
3361. | Хижняк Марія Василівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3362. | Трач Аліна Вікторівна (Українська мова і література, Йосипівський НВК) | |
3363. | Главацька Катерина Олександрівна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
3364. | Гладка Софія (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3365. | шевченко тимофій олексійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3366. | Кирилова Марія Володимирівна (Англійська мова, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3367. | Оліградський Данило Денисович (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
3368. | Хурса Данило В'ячеславович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3369. | Олексійко Христина (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3370. | Третякова Дар'я (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3371. | Донченко Олександр Євгенович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3372. | Чан тхі мінь нгует (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3373. | Білоус Артем (Англійська мова, ThinkGlobal) | |
3374. | Мацюця Федір Ілліч (Інформатика, Спеціалізована школа №69) | |
3375. | Кашевко Юлія Іванівна (Математика, Уторопський ліцей) | |
3376. | Бондаренко Григорій (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | |
3377. | Стикут Роман Вячеславович (Інформатика, Школа №64) | |
3378. | Денисюк Анна Русланівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
3379. | Карпенко Давид Романович (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | |
3380. | Шокот Даніїл Олександрович (Біологія, природознавство, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3381. | Сверида Антон Олександрович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3382. | Романюк Соломія (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3383. | Романюк Соломія (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3384. | Порошок Анастасія Дмитрівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3385. | Богодвід Марія (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
3386. | Ільїна Вікторія (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3387. | Драганова Юлія (Біологія, природознавство, Школа № 12) | |
3388. | Некрасова Катерина Миколаївна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3389. | Гетіа Софія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3390. | Глущенко Надія (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3391. | Максимюк Олександр Михайлович (Англійська мова, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
3392. | Кучер Назар (Англійська мова, Бродівська ЗОШ №3) | |
3393. | Аліна Юр (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
3394. | Кравченко Дмитро Олександрович (Математика, Одеський економічний ліцей) | |
3395. | Тишецький Павло Антонович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3396. | Стародуб Максим (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3397. | Зеленський Денис Романович (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3398. | Мерiнов Олександр Павлович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | |
3399. | Шатерін Олексій (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
3400. | Супряга Владислав Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3401. | Гусєва Марія Павлівна (Англійська мова, Школа №64) | |
3402. | Гук Зоряна (Українська мова і література, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
3403. | Лапшова Поліна Павлівна (Математика, Гімназія #172 "Нивки") | |
3404. | Попов Нікіта (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
3405. | Галів Ярина Романівна (Біологія, природознавство, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3406. | Ситкова Софія (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
3407. | Артемчук Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
3408. | Поплавський Максим (Інформатика, Бучанська зош 5) | |
3409. | Безкровний Назар (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3410. | Ренькас Альберт (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | |
3411. | Айвазовський Богдан (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3412. | Новаківська Анастасія Андріївна (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
3413. | Колодій Вікторія (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3414. | Ганусяк Костянтин (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
3415. | Цибуля Вероніка (Біологія, природознавство, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
3416. | Гоцуленко Микола Валентинович (Інформатика, Школа № 1) | |
3417. | Стрижакова Софія Русланівна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3418. | Кушнір Володимир Анатолійович (Біологія, природознавство, Вище професійне училище № 7 м.Кременчука Полтавської області) | |
3419. | Захарченко Євгеній Віталійович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
3420. | Захарко Марія Василівна (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
3421. | Златов Юрій Игорович (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
3422. | Захарченко Євгеній Віталійович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
3423. | Ігітханов Олександр Сергійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
3424. | Сокачик Юрій (Англійська мова, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3425. | Соловйов Максим Олексійович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
3426. | Гилка Дарина (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
3427. | Паламарчук Ірина (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
3428. | Проценко Микола (Англійська мова, Thinkglobal) | |
3429. | Крішко Дарія Іллівна (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3430. | Сегеденко Макар (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
3431. | Вінник Анна Дмитрівна (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3432. | Фаб'як Марія (Математика, ThinkGlobal) | |
3433. | Грама Дарина Сергіївна (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | |
3434. | Смаль Мар'яна (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | |
3435. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3436. | Давидюк Роман (Англійська мова, Шепетівський НВК №3) | |
3437. | Ярослава Матвієнко (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | |
3438. | Верьовкін Дмитро Геннадійович (Інформатика, Школа №64) | |
3439. | Ляхов Олег Вячеславович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
3440. | Токарчук Назар Сергійович (Інформатика, Сапогівський НВК) | |
3441. | Сімора Наталя Олексіївна (Математика, Матвіївська ЗОШ) | |
3442. | Кашпірський Владислав Олексійович (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3443. | Ільницький Артем Борисович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
3444. | Костюк Артем (Англійська мова, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | |
3445. | Кіріллов Сергій Сергійович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
3446. | Галів Ярина Романівна (Українська мова і література, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3447. | Солодуха Крістіна Віталівна (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3448. | Давидова Анастасія Юріївна (Біологія, природознавство, Ємільчинська гімназія) | |
3449. | Рукавішніков Іван (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3450. | Лобас Анастасия Андреевна (Біологія, природознавство, НВК) | |
3451. | Кузьма Олег (Математика, Ліцей "Львівський") | |
3452. | Полонський Назарій (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3453. | Стопніков Данило (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
3454. | Чередніченко Артем (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | |
3455. | Чопик Діана Максимівна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №72) | |
3456. | Колпак Ірина Олексіївна (Інформатика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
3457. | Кишеня Василь Васильович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
3458. | Ганасюк Катерина Миколаївна (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3459. | Міхневич Даниіл (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
3460. | Нагорний Олег (Математика, Ліцей "Інтелект") | |
3461. | Назарук Мирослава Євгенівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3462. | Зарецька Маргарита Миколаївна (Інформатика, гімназія № 117 ім.Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3463. | Фесун Тарас (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3464. | Герон Вікторія Євгеніївна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
3465. | Рукавішніков Іван (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3466. | Думенко Христина Віталіївна (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
3467. | Вовчок Антон (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
3468. | Ятчук Діана Олегівна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
3469. | Паранчук Костянтин (Математика, Ліцей "Львівський") | |
3470. | Трач Аліна Вікторівна (Математика, Йосипівський НВК) | |
3471. | Зеленський Денис Романович (Математика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3472. | Пугачов Олександр Сергійович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3473. | Антонюк Вікторія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3474. | Галів Ярина Романівна (Математика, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3475. | Бевз Денис Михайлович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
3476. | Довганич Серафим (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3477. | Жук Майя Борисівна (Англійська мова, Печерська гімназія №75) | |
3478. | Новодольський Дмитро Юрійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | |
3479. | Пархета Артем Павлович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
3480. | Альохін Гліб Євгенович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3481. | Левченко Віолета Вікторівна (Англійська мова, Школа №3) | |
3482. | Парамієнко Дарія Юріївна (Математика, Мазниківський НВК) | |
3483. | Ласійчук Вероніка (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
3484. | Клок Андрій (Англійська мова, СЗШ №215 м. Києва) | |
3485. | Левченко Злата Вікторівна (Біологія, природознавство, Школа №3) | |
3486. | Пазенок Олексій Олегович (Інформатика, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3487. | Покосінський Артем Сергійович (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3488. | Ювченко Поліна (Математика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
3489. | Кучер Назар (Інформатика, Бродівська ЗОШ №3) | |
3490. | Фірсова Марія (Українська мова і література, НВК "Любисток") | |
3491. | Бовкун Артемій Дмитрович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
3492. | Ватутін Володимир (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3493. | Нечипорук Юлія (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
3494. | Трояновський Максим (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
3495. | Радзівіл Владислав Вадимович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
3496. | Синюк Аріна (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | |
3497. | Вовчок Антон (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
3498. | Григорова Марія (Математика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
3499. | Кравченко Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | |
3500. | Мандибура Лукян Васильович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3501. | Іванов Тарас (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
3502. | Онищук Дмитро Вікторович (Математика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
3503. | Захарченко Наталія (Біологія, природознавство, Фастівський центр професійно-технічної освіти) | |
3504. | Шупарський Михайло (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | |
3505. | Сверида Антон Олександрович (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3506. | Олексійко Оленка (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3507. | Нечесаний Костянтин Вікторович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | |
3508. | Мокієць Дмитро Валентинович (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
3509. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Інформатика, Школа №122) | |
3510. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3511. | Давидюк Роман (Українська мова і література, Шепетівський НВК №3) | |
3512. | Сімонець Софія (Математика, ОНВК №67) | |
3513. | Пащин Василина Русланівна (Українська мова і література, Жизномирська ЗОШ) | |
3514. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Математика, КЗО НВО №28) | |
3515. | Боярченко Каміла Русланівна (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
3516. | Казновецький Захар Сергійович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3517. | Ходосенко Анастасія Максимівна (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
3518. | Кухарчук Вікторія Віталіївна (Українська мова і література, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | |
3519. | Христина Сахно (Біологія, природознавство, Мовна школа "Lingua") | |
3520. | Герман Денис (Математика, Вараська ЗОШ №1) | |
3521. | Прийдун Володимир (Українська мова і література, НВК №9) | |
3522. | Безкоровайний Віктор (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3523. | Жердецький Олександр Вікторович (Англійська мова, Школа №64) | |
3524. | Кавецький Нікіта (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3525. | Пашко Давид Олександрович (Англійська мова, Вараська ЗОШ 4) | |
3526. | Тимофєєва Валерія Дмитрівна (Англійська мова, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
3527. | Ратушний Дмитро (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №158) | |
3528. | Ковдрин Анастасія (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3529. | Гаврилюк Аліна Валеріївна (Інформатика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
3530. | Ліва Олександра Сергіївна (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
3531. | Кузьменко Олександр Ігорович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | |
3532. | Кривець Артем (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | |
3533. | Мінза Єлизавета Володимирівна (Математика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3534. | Варавіна Уляна Олександрівна (Інформатика, КУ Сумський НВК № 41) | |
3535. | Золотухін Тимофій Вітальович (Математика, ThinkGlobal Ботанічний сад) | |
3536. | Крамна Діана (Українська мова і література, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
3537. | Марчук Жанна-Марія Орестівна (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
3538. | Сачава Тимофій Андрійович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3539. | Будимко Анастасія (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3540. | Тудан Ігор Олегович (Математика, ЗОШ №8) | |
3541. | Євтухова Аліса (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
3542. | Кравченко Дмитро Олександрович (Інформатика, Одеський економічний ліцей) | |
3543. | Відюк Анастасія Сергіївна (Інформатика, Полтавська гімназія №17) | |
3544. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Інформатика, СЗШ № 30) | |
3545. | Альохін Гліб Євгенович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3546. | Волков Максим Олександрович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3547. | Волков Максим Олександрович (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3548. | Питей Володимир Олександрович (Математика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | |
3549. | Бродський Артур (Математика, Ліцей "Інтелект") | |
3550. | Габер Олена Миколаївна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
3551. | Іремашвілі Давід Мамукович (Інформатика, ТСШ №29) | |
3552. | Поперечна Майя Павлівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3553. | Бажан Алєся Сергіївна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3554. | Рудницький Аркадій Валерійович (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3555. | Кічук Ганна Іванівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
3556. | Чаплигіна Софія Андріївна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3557. | Арутюнян Іван Владиславович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
3558. | Бондаренко Даниїл Сергійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3559. | Хварешія Ланна Кахаберівна (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №3) | |
3560. | Іванова Віра (Інформатика, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
3561. | Вознесенський Данило (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
3562. | Димківська Софія Сергіївна (Інформатика, ССЗШ № 9) | |
3563. | Яковлев Олександр (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3564. | Дмитрішен Володимир (Інформатика, СШ №86) | |
3565. | Король Андрій Володимирович (Математика, Школа №21 м.Луцьк) | |
3566. | Русєв Матвій (Інформатика, СШ №86) | |
3567. | Перехода Аврора (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | |
3568. | Ковалець Сергій (Біологія, природознавство, Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | |
3569. | Макеєв Гліб (Інформатика, НВК №9) | |
3570. | Книш Софія (Українська мова і література, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | |
3571. | Тарасюк Роман Віталійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
3572. | Олексійко Христина (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3573. | Петриков Іван Олександрович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
3574. | Матвійчук Марія Дмитрівна (Інформатика, Школа №64) | |
3575. | Парчук Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Козаровицька ЗОШ) | |
3576. | Владиченко Тетяна Євгенівна (Українська мова і література, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3577. | Бутенко Ярослав (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3578. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3579. | Грогуль Софія Вікторівна (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3580. | Безусенко Дарина (Математика, Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3581. | Безсмертна Ольга (Українська мова і література, Кочержинський НВК) | |
3582. | Дарійчук Мілена Сергіївна (Англійська мова, Школа №38) | |
3583. | Ясман Ірина (Англійська мова, Школа № 18) | |
3584. | МІЛЬЧЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3585. | Гусятниченко Максим Віталійович (Українська мова і література, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3586. | Шеховцов Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3587. | Тєльна Вікторія (Математика, ХЗОШ №159) | |
3588. | Леус Мирон (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3589. | Побєгаєва Марія (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
3590. | Христина Сахно (Математика, Мовна школа "Lingua") | |
3591. | Береза Олександр Вадимович (Математика, Перша міська гімназія) | |
3592. | Бліхар Мирон Юрійович (Математика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
3593. | Ренькас Альберт (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | |
3594. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Українська мова і література, Школа №122) | |
3595. | Кобащук Олександр (Математика, НВК №9) | |
3596. | Тауриньш Поліна Едуардівна (Математика, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
3597. | Жонсон Анастасія Олексіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3598. | Сіренко Денис (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3599. | Сірант Володимир (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
3600. | Темех Максим Тарасович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
3601. | Березова Анастасія (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
3602. | Древетняк Михайло Артемович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3603. | Іванов Тарас (Математика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
3604. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3605. | Вознюк Владислав Павлович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3606. | Балабанов Глеб (Інформатика, СЗШ № 12) | |
3607. | Мунтян Данил (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
3608. | Шарафудинов Максим (Біологія, природознавство, Запорізька ЗШ № 101) | |
3609. | Фесенко Кирило Михайлович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
3610. | Кушнір Тимофій Володимирович (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
3611. | Стаднік Ангеліна Олегівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3612. | Мацюк Олена Миколаївна (Біологія, природознавство, Чорногузівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
3613. | Горбач Маргарита Віталіївна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3614. | Саміло Арсеній Тарасович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
3615. | Турянський Марко (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3616. | Шляханова Євгенія (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
3617. | Руденко Юрій Олексійович (Інформатика, СЗШ №6) | |
3618. | Троневич Владислав Вікторович (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
3619. | Савицький Ярослав Олегович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3620. | Ангеліна Дячук (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3621. | Крушельницька Соломія (Математика, НВК №9) | |
3622. | Шариш Софія (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3623. | Бондаренко Григорій (Математика, гімназія "Скіфія") | |
3624. | Сірант Сергій (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
3625. | Мелентова Ангеліна (Біологія, природознавство, Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3626. | Зарецький Василь Миколайович (Біологія, природознавство, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка) | |
3627. | Сівачок Марія (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №72) | |
3628. | Колпакова Крістіна (Інформатика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3629. | Гавель Наталя (Математика, Ліцей "Інтелект") | |
3630. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3631. | Шпильчак Софія Тарасівна (Інформатика, Ліцей "Львівський") | |
3632. | Кімнатна Каміла Владиславівна (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | |
3633. | Віслінський Іван Максимович (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3634. | Керницький Богдан Сергійович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | |
3635. | Сілін Іван Вікторович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3636. | Семенишин Тарас Мирославович (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3637. | Тронько О.О. (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3638. | Кононенко Гліб Владиславович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3639. | Герасимюк Орися (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3640. | Герон Вікторія Євгеніївна (Інформатика, Запорізька ЗОШ №15) | |
3641. | Забайрачна Валерія (Інформатика, Харківський ліцей № 89) | |
3642. | Завадська Яна Віталіївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3643. | Турук Роман Вікторович (Інформатика, НВК №13) | |
3644. | Майданюк Тимофій (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3645. | Коробко Максим Юрійович (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3646. | Комісар Аліса Іванівна (Українська мова і література, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | |
3647. | Єрін Лев Артемович (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
3648. | Торяник Сергій (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
3649. | Кузьміч Єва (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
3650. | Забавська Амелія (Інформатика, Авангардівський НВК) | |
3651. | Куліш Микола (Біологія, природознавство, Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
3652. | Берлінський Данііл (Біологія, природознавство, Одеська Маріїнська гімназія) | |
3653. | Дідула Анастасія (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3654. | Андрухів Софія (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3655. | Ситкова Софія (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
3656. | Костромицький Тарас Максимович (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровська ЗОШ #3) | |
3657. | Ханас Іра (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | |
3658. | Романюк Соломія (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3659. | Коваль Дарина Романівна (Математика, Львівська академічна гімназія) | |
3660. | Павленко Кароліна Ігорівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3661. | Сухонос Вероніка Олегівна (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3662. | Кушнір Анастасія Анатоліївна (Математика, ЗОШ №8) | |
3663. | Костюк Артем (Українська мова і література, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | |
3664. | Ткаченко Ілона (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3665. | Британ Катерина Дмитрівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3666. | Герасименко Єва Миколаївна (Українська мова і література, Печерська гімназія №75) | |
3667. | Ізбаш Артем Олександрович (Українська мова і література, Школа №64) | |
3668. | Заєць Христина Вікторівна (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3669. | Мунтян Данил (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
3670. | Коваль Дем`ян (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
3671. | Марангоз Дмитро Петрович (Математика, Одеська CШ №119) | |
3672. | Галинська Анна Семенівна (Математика, Школа №64) | |
3673. | Ворончук Ірина (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | |
3674. | Рудюк Артем Вікторович (Інформатика, ЗОШ №4) | |
3675. | Бандура Єгор Миколайович (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
3676. | Шимоня Ярослав Миколайович (Англійська мова, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
3677. | Єпур Борис (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | |
3678. | Романенко Артем Олександрович (Біологія, природознавство, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
3679. | Бублейник Денис (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49") | |
3680. | Тронько О.О. (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3681. | Крук ДенисЮрійович (Українська мова і література, Селищанський НВК) | |
3682. | Кірсанов Іван Миколайович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
3683. | Драбик Софія Святославівна (Інформатика, ТСШ №29) | |
3684. | Мельник Ксенія Миколаївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради) | |
3685. | Зідрашко Олександр Романович (Біологія, природознавство, Роздільнянська ЗОШ №3) | |
3686. | Балійчук Анастасія Богданівна (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3687. | Дунаєвський Олександр Павлович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
3688. | Кравченко Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | |
3689. | Богуцький Денис (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
3690. | Гуцал Анна (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
3691. | Кук Дана Олексіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3692. | Савенко Софіанна Максимівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3693. | Гетьман Поліна Володимирівна (Математика, ДЗК) | |
3694. | Зарецький Василь Миколайович (Інформатика, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка) | |
3695. | Козачук Варвара Станіславівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | |
3696. | Ширшов Данило Вадимович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | |
3697. | Ремезовський Святослав (Біологія, природознавство, Київська гімназія східних мов №1) | |
3698. | Узлюк Ірина Леонідівна (Українська мова і література, Старобейзимська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
3699. | Сукайло Ярослав (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3700. | Стерник Дар'я Олексіївна (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3701. | Перевертень Олександр (Біологія, природознавство, Світловодська СЗШ №7) | |
3702. | Печена Анастасія Олексіївна (Англійська мова, Школа №3) | |
3703. | Леденчук Марія Олександрівна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3704. | Ноздрачова Анастасія (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | |
3705. | Фемяк Ілля Артемович (Математика, Лозівська гімназія) | |
3706. | Теліженко Мирослав Володимирович (Математика, Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | |
3707. | Горбачук Олексій (Біологія, природознавство, Школа King's Kids) | |
3708. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3709. | Шалдуга Олександра (Інформатика, Гришівський НВК) | |
3710. | Іванов Олесь (Математика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | |
3711. | Ватащук Денис Олександрович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3712. | Новікова Ніна Володимирівна (Математика, Школа №64) | |
3713. | Соколіна Поліна (Англійська мова, НВК "Любисток") | |
3714. | Онищенко Марк (Математика, ХЗОШ №159) | |
3715. | Магац Юрій Русланович (Математика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3716. | Лосєв Владислав Ігорович (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
3717. | Петрук Ілля (Математика, НВК №9) | |
3718. | Гриненко Мирослава (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
3719. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3720. | Костюк Назарій Ігорович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
3721. | Самарін Ярослав (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3722. | Треба Анна Софія Ярославівна (Англійська мова, Гадяцький науковий обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім. Є. П. Кочергіна) | |
3723. | Пістра Єлизавета (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
3724. | берулава (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3725. | Бондар Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3726. | Ігнатович Уляна (Англійська мова, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | |
3727. | Шекеряк Юлія Василівна (Інформатика, Кіцманський НВК) | |
3728. | Булгаков Олександр (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
# | Participant | Įvedimo data | Notes |
---|
1. | 33 (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2. | 341556970 (Інформатика, Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3. | 341556970 (Математика, Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | 2019-04-04 17:00:20 | |
4. | GIZO (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
5. | GIZO (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
6. | Yosamin Manuchehri (Англійська мова, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | 2019-04-04 17:00:20 | |
7. | Iльницький Самсон (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
8. | Iльницький Самсон (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
9. | Абраменко Павло Михайлович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
10. | Абубакаров Усман (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
11. | Абубакарова Аміна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:19 | |
12. | Аврамишин Денис Іванович (Англійська мова, Підлісненський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
13. | Аврамишин Денис Іванович (Біологія, природознавство, Підлісненський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
14. | Аврамишин Денис Іванович (Інформатика, Підлісненський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
15. | Аврамишин Денис Іванович (Українська мова і література, Підлісненський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
16. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
17. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:21 | |
18. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
19. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
20. | Адаженік Дмитро Юрійович (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-04-04 17:00:20 | |
21. | Айвазовський Богдан (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
22. | Айвазовський Богдан (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
23. | Айвазовський Богдан (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
24. | Айвазовський Богдан (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
25. | Айвазовський Богдан (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
26. | Акопян Ріпсіме (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:21 | |
27. | Аксеной Владислав (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
28. | Алексей Гармаш (Англійська мова, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | 2019-04-04 17:00:20 | |
29. | Алексей Гармаш (Інформатика, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | 2019-04-04 17:00:20 | |
30. | Алексійчук Данило Володимирович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
31. | Алєксашина Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
32. | Алєксашина Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
33. | Аліна Юр (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2019-04-04 17:00:20 | |
34. | Аліна Юр (Інформатика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2019-04-04 17:00:20 | |
35. | Аліса Підтоптана (Математика, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
36. | Аль-Хомсі Фагед Махмудович (Англійська мова, Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | 2019-04-04 17:00:19 | |
37. | Альбощий Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
38. | Альохін Гліб Євгенович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:21 | |
39. | Альохін Гліб Євгенович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
40. | Альохін Гліб Євгенович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
41. | Ангеліна Дячук (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
42. | Андибур Андріяна (Математика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
43. | Андреєв Єгор (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:20 | |
44. | Андреєв Єгор (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:19 | |
45. | Андрига Анастасія (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
46. | Андрига Анастасія (Інформатика, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
47. | Андрієць Олександр (Інформатика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
48. | Андрунів Вікторія (Біологія, природознавство, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
49. | Андрухів Софія (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
50. | Андрухів Софія (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
51. | Андрухів Софія (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
52. | Андрухів Софія (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
53. | Андрухович Анастасія Юріївна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
54. | Андрущенко Олег Миколайович (Математика, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-04-04 17:00:20 | |
55. | Аніщенко Олександр Вікторович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
56. | Аніщенко Олександр Вікторович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
57. | Антоненко Владислав (Математика, Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
58. | Антоненко Олексій Сергійович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
59. | Антонов Єлеазар Андрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
60. | Антонов Єлеазар Андрійович (Математика, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
61. | Антонов Єлеазар Андрійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
62. | Антонов Михайло (Інформатика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
63. | антонов тимур (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
64. | антонов тимур (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
65. | антонов тимур (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
66. | антонов тимур (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
67. | Антонюк Вікторія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
68. | Антонюк Вікторія (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:21 | |
69. | Антонюк Вікторія (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
70. | Антонюк Вікторія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
71. | Антонюк Вікторія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
72. | Аріпова Марія Андріївна (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
73. | Аріф Тімур Тайфунович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
74. | Арсенюк Олександр Ігорович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
75. | Арсенюк Олександр Ігорович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
76. | Арсенюк Олександр Ігорович (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
77. | Арсенюк Олександр Ігорович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
78. | Арсенюк Олександр Ігорович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
79. | Артем Вітюк (Біологія, природознавство, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:21 | |
80. | Артем Фесенко (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
81. | Артемова Владислава Денисівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
82. | Артемчук Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
83. | Арутюнян Іван Владиславович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
84. | Арутюнян Іван Владиславович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
85. | Арутюнян Іван Владиславович (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
86. | Арутюнян Іван Владиславович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
87. | Асаржій Гліб (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:21 | |
88. | Асланян (Англійська мова, Боярська ЗОШ №5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
89. | Атанасова Анастасія Леонідівна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
90. | Афанасьєва Анфіса Сергіївна (Біологія, природознавство, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10 Донецької обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
91. | Бабаян Анна Хоренівна (Англійська мова, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
92. | Бабенко Максим Михайлович (Англійська мова, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
93. | Бабенко Марія Олександрівна (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
94. | Бабой Анастасія (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
95. | Бабой Анастасія (Українська мова і література, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
96. | Бабюк Ангеліна (Англійська мова, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
97. | Бага Устим (Інформатика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
98. | Бага Устим (Математика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
99. | Бага Устим (Українська мова і література, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
100. | Баганець Роман Владиславович (Англійська мова, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:19 | |
101. | Баганець Роман Владиславович (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:20 | |
102. | Багірова Поліна Рамізівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
103. | Бажан Алєся Сергіївна (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
104. | Бажан Алєся Сергіївна (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
105. | Бажан Алєся Сергіївна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
106. | Байдан Артем Вадимович (Англійська мова, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
107. | Байдан Артем Вадимович (Біологія, природознавство, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
108. | Байдан Артем Вадимович (Інформатика, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
109. | Байдан Артем Вадимович (Математика, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
110. | Байдан Артем Вадимович (Українська мова і література, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
111. | Бак Роман-Микола (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
112. | Бак Роман-Микола (Інформатика, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
113. | Бак Роман-Микола (Математика, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
114. | Бак Роман-Микола (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
115. | Бакум Валерія Олександрівна (Біологія, природознавство, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:21 | |
116. | Балабанов Глеб (Біологія, природознавство, СЗШ № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
117. | Балабанов Глеб (Інформатика, СЗШ № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
118. | Балабанов Глеб (Математика, СЗШ № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
119. | Балабанов Глеб (Українська мова і література, СЗШ № 12) | 2019-04-04 17:00:19 | |
120. | Баланюк Марія (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
121. | Баланюк Марія (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
122. | Баланюк Марія (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
123. | Баланюк Марія (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
124. | Балійчук Анастасія Богданівна (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
125. | Бандура Єгор Миколайович (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:21 | |
126. | Бандура Єгор Миколайович (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
127. | Бандуріна Вероніка (Англійська мова, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
128. | Барабах Владислав Романович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
129. | Баранов Денис (Математика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:20 | |
130. | Барановский Никита (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
131. | Барановский Никита (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
132. | Барановский Никита (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
133. | Барінов Сергій Сергійович (Англійська мова, Запорізька гімназія №45) | 2019-04-04 17:00:20 | |
134. | Барінов Сергій Сергійович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №45) | 2019-04-04 17:00:21 | |
135. | Барінов Сергій Сергійович (Інформатика, Запорізька гімназія №45) | 2019-04-04 17:00:20 | |
136. | Барінов Сергій Сергійович (Математика, Запорізька гімназія №45) | 2019-04-04 17:00:20 | |
137. | Барінов Сергій Сергійович (Українська мова і література, Запорізька гімназія №45) | 2019-04-04 17:00:19 | |
138. | Барна Роксолана (Біологія, природознавство, Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
139. | Бас Дмитро Євгенійович (Математика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
140. | Бас Дмитро Євгенійович (Українська мова і література, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
141. | Басгаль Вероніка Іванівна (Українська мова і література, Чаплинська філія І-ІІ ступенів Чаплинської СЗОШ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
142. | Батренюк Беата Віталіївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
143. | Батренюк Беата Віталіївна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
144. | Батренюк Беата Віталіївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
145. | Баюр Василь Васильович (Українська мова і література, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
146. | Баюр Николетта Василівна (Математика, Шаянський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
147. | Бебнєв Максим (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
148. | Бебнєв Максим (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
149. | Бевз Денис Михайлович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
150. | Бегаль Яна (Інформатика, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | 2019-04-04 17:00:20 | |
151. | Бегаль Яна (Математика, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | 2019-04-04 17:00:20 | |
152. | Безкоровайний Віктор (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
153. | Безкоровайний Віктор (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
154. | Безкоровайний Саша (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:21 | |
155. | Безкоровайний Саша (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
156. | Безкоровайний Саша (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
157. | Безкоровайний Саша (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
158. | Безкровний Назар (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
159. | Безкровний Назар (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
160. | Безкровний Назар (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
161. | Безкровний Назар (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
162. | Безпалько Наталя (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
163. | Безпалько Олександра (Математика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
164. | Безпалюк Ренат (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
165. | Безпалюк Ренат (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
166. | Безпалюк Ренат (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
167. | Безпалюк Ренат (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
168. | Безпалюк Ренат (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
169. | Безсмертна Ольга (Українська мова і література, Кочержинський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
170. | Безугла Вероніка (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:20 | |
171. | Безуглий Ілля Дмитрович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:19 | |
172. | Безуглий Ілля Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
173. | Безусенко Дарина (Математика, Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
174. | Безюк Анастасія Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:21 | |
175. | Безюк Анастасія Олексіївна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:19 | |
176. | Белодонова Татьяна Сергеевна (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
177. | Белоусов Сергій (Біологія, природознавство, Школа №20) | 2019-04-04 17:00:21 | |
178. | Бережна Аліна Русланівна (Українська мова і література, Яснопільщанський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
179. | Бережний Станіслав Олександрович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
180. | Бережний Станіслав Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:21 | |
181. | Бережний Станіслав Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
182. | Бережний Станіслав Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
183. | Бережний Станіслав Олександрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
184. | Береза Олександр Вадимович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
185. | Береза Олександр Вадимович (Математика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
186. | Березицька Богдана Михайлівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
187. | Березицька Богдана Михайлівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
188. | Березова Анастасія (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:21 | |
189. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:20 | |
190. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:21 | |
191. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:20 | |
192. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:20 | |
193. | Березовська Анастасія Євгеніївна (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:19 | |
194. | Берекета Валерія Ігорівна (Математика, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:20 | |
195. | Беркар Софія Русланівна (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
196. | Беркар Софія Русланівна (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
197. | Беркар Софія Русланівна (Інформатика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
198. | Беркар Софія Русланівна (Математика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
199. | Беркар Софія Русланівна (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
200. | Берлінський Данііл (Англійська мова, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
201. | Берлінський Данііл (Біологія, природознавство, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
202. | Берлінський Данііл (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
203. | Берлінський Данііл (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
204. | Берсименко Валерія (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
205. | Берсименко Валерія (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
206. | Берсименко Валерія (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
207. | Берсименко Валерія (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
208. | берулава (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
209. | Бесараб Назарій (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | 2019-04-04 17:00:21 | |
210. | Бесараб Назарій (Інформатика, Авангардівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
211. | Бесараб Назарій (Математика, Авангардівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
212. | Бесараб Назарій (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
213. | Бечке Тимофій Олегович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:19 | |
214. | Бечке Тимофій Олегович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
215. | Бечке Тимофій Олегович (Математика, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
216. | Бечке Тимофій Олегович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:19 | |
217. | Бибик Дарина (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
218. | Бибик Дарина (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
219. | Бикова Марія Вадимівна (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
220. | Біденко Дар`я Олександрівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
221. | Білан Владислав Валентинович (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
222. | Білан Владислав Валентинович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
223. | Білан Владислав Валентинович (Математика, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
224. | Білан Тімур (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:21 | |
225. | Біленька Евеліна Денисівна (Англійська мова, Школа №38) | 2019-04-04 17:00:19 | |
226. | Білик Максим В'ячеславович (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
227. | Білик Максим В'ячеславович (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
228. | Білозерцев Тимофій (Інформатика, НВК № 108) | 2019-04-04 17:00:20 | |
229. | Білозерцев Тимофій (Математика, НВК № 108) | 2019-04-04 17:00:20 | |
230. | Білозерцев Тимофій (Українська мова і література, НВК № 108) | 2019-04-04 17:00:19 | |
231. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
232. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:21 | |
233. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
234. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
235. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
236. | Білокінь Валерія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
237. | Білокінь Валерія (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
238. | Білоконенко Нікіта Ігоревич (Англійська мова, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
239. | Білонка Ангеліна Емериківна (Математика, Квасівська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
240. | Білорукова (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
241. | Білорукова (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
242. | Білоус Артем (Англійська мова, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
243. | Білощен Назар Васильович (Математика, НВК 7) | 2019-04-04 17:00:20 | |
244. | Біль Богдан (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
245. | Біль Богдан (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
246. | Білявський Давід Олександрович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
247. | Білявський Давід Олександрович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:21 | |
248. | Білявський Давід Олександрович (Інформатика, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
249. | Білявський Давід Олександрович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
250. | Білявський Давід Олександрович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:19 | |
251. | Бісеров Гліб (Англійська мова, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:19 | |
252. | Блажеєвська Вікторія Сергіївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
253. | Блажеєвська Вікторія Сергіївна (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
254. | Блажеєвська Вікторія Сергіївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
255. | Близнюк Владислав Сергійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
256. | Близнюк Владислав Сергійович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
257. | Близнюк Мирослава Дмитрівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
258. | Близнюк Мирослава Дмитрівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
259. | Близнюк Мирослава Дмитрівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
260. | Близнюк Мирослава Дмитрівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
261. | Бліхар Ганна Юріївна (Англійська мова, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
262. | Бліхар Ганна Юріївна (Біологія, природознавство, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
263. | Бліхар Ганна Юріївна (Інформатика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
264. | Бліхар Ганна Юріївна (Математика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
265. | Бліхар Ганна Юріївна (Українська мова і література, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
266. | Бліхар Мирон Юрійович (Біологія, природознавство, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
267. | Бліхар Мирон Юрійович (Інформатика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
268. | Бліхар Мирон Юрійович (Математика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
269. | Бобер Микита Сергійович (Математика, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
270. | Боброва Марія Олексіївна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
271. | Боброва Марія Олексіївна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
272. | Боброва Марія Олексіївна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
273. | Бобровник А.Д. (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
274. | Бовкун Артемій Дмитрович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
275. | Бовкун Іван Ігорович (Математика, КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | 2019-04-04 17:00:20 | |
276. | Бовкун Іван Ігорович (Українська мова і література, КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | 2019-04-04 17:00:19 | |
277. | Богатир Данило (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:19 | |
278. | Богатищев Єгор Олексійович (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
279. | Богач Гліб Артемович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
280. | Богач Тимур (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
281. | Богаченко Катерина Євгенівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
282. | Богаченко Катерина Євгенівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:21 | |
283. | Богаченко Катерина Євгенівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
284. | Богаченко Катерина Євгенівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:19 | |
285. | Богданова Анастасія Миколаївна (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
286. | Богодвід Марія (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
287. | Богодвід Марія (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:21 | |
288. | Богодвід Марія (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
289. | Богодвід Марія (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
290. | Богодвід Марія (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
291. | Богуцький Денис (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
292. | Богуш Юлія Семенівна (Математика, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
293. | Боднар Інеса Юріївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:19 | |
294. | Боднар Марія Григорівна (Математика, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
295. | Боднар Марія Григорівна (Українська мова і література, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
296. | Боднар Роман Григорович (Англійська мова, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
297. | Боднар Роман Григорович (Біологія, природознавство, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
298. | Боднар Роман Григорович (Математика, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
299. | Боднарюк Олена Михайлівна (Біологія, природознавство, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
300. | Боднарюк Олена Михайлівна (Інформатика, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
301. | Боднарюк Олена Михайлівна (Математика, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
302. | Боднарюк Олена Михайлівна (Українська мова і література, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
303. | Бодовський Кирило Ілліч (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:19 | |
304. | Бодовський Кирило Ілліч (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:21 | |
305. | Бодовський Кирило Ілліч (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:20 | |
306. | Бодовський Кирило Ілліч (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:20 | |
307. | Бодовський Кирило Ілліч (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:19 | |
308. | Бодюл Валерія Миколаївна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
309. | Бойко Антоніна Володимирівна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
310. | Бойко Надія Олександрівна (Українська мова і література, Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
311. | Бойчук Дар'я Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
312. | Болдирева Уляна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:19 | |
313. | Болобан Михайло Сергійович (Англійська мова, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
314. | Болобан Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
315. | Болобан Михайло Сергійович (Інформатика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
316. | Болобан Михайло Сергійович (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
317. | Болобан Михайло Сергійович (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
318. | Бондар Дмитро Олександрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:19 | |
319. | Бондар Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:21 | |
320. | Бондар Дмитро Олександрович (Інформатика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
321. | Бондар Дмитро Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
322. | Бондар Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:19 | |
323. | Бондар Іван Тарасович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
324. | Бондар Іван Тарасович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 3) | 2019-04-04 17:00:21 | |
325. | Бондар Іван Тарасович (Інформатика, Спеціалізована школа № 3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
326. | Бондар Іван Тарасович (Математика, Спеціалізована школа № 3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
327. | Бондар Іван Тарасович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
328. | Бондарева Евеліна (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
329. | Бондаренко Iра Iгорiвна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
330. | Бондаренко Владислав (Українська мова і література, Світловодська СЗШ №7) | 2019-04-04 17:00:19 | |
331. | Бондаренко Григорій (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
332. | Бондаренко Григорій (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:21 | |
333. | Бондаренко Григорій (Інформатика, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
334. | Бондаренко Григорій (Математика, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
335. | Бондаренко Григорій (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
336. | Бондаренко Даниїл Сергійович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
337. | Бондаренко Даниїл Сергійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
338. | Бондаренко Даниїл Сергійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
339. | Бондаренко Даниїл Сергійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
340. | Бондаренко Ксенія (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:19 | |
341. | Бондаренко Ксенія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
342. | Бондаренко Ксенія (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
343. | Бондаренко Ксенія (Математика, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
344. | Бондаренко Ксенія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:19 | |
345. | Бондарєв Матвій Віталійович (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | 2019-04-04 17:00:20 | |
346. | Бондарєва Мар`яна (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:21 | |
347. | Бондарєва Мар`яна (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
348. | Бондарєва Мар`яна (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:19 | |
349. | Бондирєв Ярослав Вікторович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
350. | Бондирєв Ярослав Вікторович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
351. | Борзій Вікторія Володимирівна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:20 | |
352. | Боровець Богдан Вікторович (Біологія, природознавство, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
353. | Боровик Гліб (Інформатика, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
354. | Боровик Гліб (Математика, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
355. | Бородаєвський Петро Валерійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
356. | Бородай Маргарита Олексанрівна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
357. | Борознюк Софія (Англійська мова, ФОП Ярмоленко) | 2019-04-04 17:00:19 | |
358. | Боярченко Каміла Русланівна (Англійська мова, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
359. | Боярченко Каміла Русланівна (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
360. | Боярченко Каміла Русланівна (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
361. | Бражняк И.Г (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
362. | Братащук Ігор Миколайович (Англійська мова, НВК №12) | 2019-04-04 17:00:19 | |
363. | Братащук Ігор Миколайович (Біологія, природознавство, НВК №12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
364. | Братащук Ігор Миколайович (Інформатика, НВК №12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
365. | Братащук Ігор Миколайович (Українська мова і література, НВК №12) | 2019-04-04 17:00:19 | |
366. | Браціло Ярослав (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
367. | Бревко Степан (Інформатика, Луцька гімназія №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
368. | Бревус Таміла Андріївна (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
369. | Британ Катерина Дмитрівна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
370. | Британ Катерина Дмитрівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:21 | |
371. | Британ Катерина Дмитрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
372. | Британ Катерина Дмитрівна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
373. | Британ Катерина Дмитрівна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:19 | |
374. | Бровінський Василь Васильович (Математика, Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
375. | Бродовська Лілія (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:21 | |
376. | Бродовська Лілія (Математика, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
377. | Бродський Артур (Математика, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:20 | |
378. | Бублейник Денис (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:20 | |
379. | Бублейник Денис (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:21 | |
380. | Бублейник Денис (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:20 | |
381. | Бублейник Денис (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:20 | |
382. | Бублейник Денис (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:19 | |
383. | Бугай Арсен Ігорович (Математика, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
384. | Буграк Ярина (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
385. | Будаквенко Єгор Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
386. | Будаквенко Єгор Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
387. | Будаквенко Єгор Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
388. | Буджак Анастасія (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
389. | Будимко Анастасія (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
390. | Будимко Анастасія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:21 | |
391. | Будимко Анастасія (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
392. | Будимко Анастасія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
393. | Будимко Анастасія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:19 | |
394. | Будулатій Світлана Сергіївна (Математика, КЗ "НВО І-ІІІ ст. "Науковий ліцей" Міської ради м.Кропивницького Кіровоградської області") | 2019-04-04 17:00:20 | |
395. | Букартик Софія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
396. | Булгаков Олександр (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:19 | |
397. | Булгаков Олександр (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:21 | |
398. | Булгаков Олександр (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:20 | |
399. | Булич Андрій (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
400. | Булич Андрій (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
401. | Булій Лідія (Біологія, природознавство, КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | 2019-04-04 17:00:21 | |
402. | Булій Лідія (Інформатика, КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | 2019-04-04 17:00:20 | |
403. | Бур'ян Михайло (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:21 | |
404. | Бур'ян Михайло (Інформатика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
405. | Бур'ян Михайло (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
406. | Бутенко Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №17 ім.Миколи Вінграновського) | 2019-04-04 17:00:21 | |
407. | Бутенко Анастасія Сергіївна (Математика, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №17 ім.Миколи Вінграновського) | 2019-04-04 17:00:20 | |
408. | Бутенко Ілля Максимович (Біологія, природознавство, Первомайська ЗШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-04-04 17:00:21 | |
409. | Бутенко Карина Валерївна (Англійська мова, ХЗОШ №143) | 2019-04-04 17:00:19 | |
410. | Бутенко Карина Валерївна (Інформатика, ХЗОШ №143) | 2019-04-04 17:00:20 | |
411. | Бутенко Карина Валерївна (Математика, ХЗОШ №143) | 2019-04-04 17:00:20 | |
412. | Бутенко Карина Валерївна (Українська мова і література, ХЗОШ №143) | 2019-04-04 17:00:19 | |
413. | Бутенко Ярослав (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
414. | Бутенко Ярослав (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
415. | Бучко Вікторія (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | 2019-04-04 17:00:21 | |
416. | Буша Данило Сергійович (Математика, ThinkGlobal Київ. Харківська) | 2019-04-04 17:00:20 | |
417. | Вабіщевич Ярослав Васильович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
418. | Валанцевич Роман (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
419. | Валанцевич Роман (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
420. | Валанцевич Роман (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
421. | Ван Лія (Англійська мова, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
422. | Ван Лія (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:21 | |
423. | Ван Лія (Інформатика, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
424. | Ван Лія (Математика, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
425. | Ван Лія (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:19 | |
426. | Ванькович Павло Данилович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
427. | Ванькович Павло Данилович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
428. | Варавіна Уляна Олександрівна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
429. | Варавіна Уляна Олександрівна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:21 | |
430. | Варавіна Уляна Олександрівна (Інформатика, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
431. | Варавіна Уляна Олександрівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
432. | Варавіна Уляна Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:19 | |
433. | Варбанець Михайло Юрійович (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
434. | Варбанець Михайло Юрійович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:21 | |
435. | Варбанець Михайло Юрійович (Інформатика, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
436. | Варбанець Михайло Юрійович (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:19 | |
437. | Варич Валерія Олександрівна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
438. | Варшавський Олександр (Англійська мова, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:19 | |
439. | Варшавський Олександр (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:20 | |
440. | Варшавський Олександр (Інформатика, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:20 | |
441. | Варшавський Олександр (Математика, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:20 | |
442. | Варшавський Олександр (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:19 | |
443. | Василевський Ярослав (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:19 | |
444. | Василенко Мар'я (Українська мова і література, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
445. | Василенко Юлія Вікторівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
446. | Василенко Юлія Вікторівна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:21 | |
447. | Василенко Юлія Вікторівна (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
448. | Василенко Юлія Вікторівна (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
449. | Василенко Юлія Вікторівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
450. | Василишин Владислав (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
451. | Василишин Владислав (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
452. | Василінга Руслан Русланович (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
453. | Ватащук Денис Олександрович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
454. | Ватащук Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
455. | Ватащук Денис Олександрович (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
456. | Ватащук Денис Олександрович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
457. | Ватащук Денис Олександрович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
458. | Ватутін Володимир (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
459. | Ватутін Володимир (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
460. | Вахромова Вероніка (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:19 | |
461. | Вацеба Тарас (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
462. | Ващенко Андрій Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
463. | Ващенко Артем Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
464. | Ващенко Артем Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
465. | Ващенок Нікіта Ігорович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:21 | |
466. | Ващенок Нікіта Ігорович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
467. | Ващенок Нікіта Ігорович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:19 | |
468. | Вдовиченко Ксенія (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
469. | Ведута Олег (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
470. | Величко Володимир Вікторович (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-04-04 17:00:20 | |
471. | Венгерський Ярема (Українська мова і література, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:19 | |
472. | Веремчук Дмитро Андрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
473. | Верховенко Миколай (Інформатика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:20 | |
474. | Верьовкін Антон Андрійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
475. | Верьовкін Антон Андрійович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
476. | Верьовкін Дмитро Геннадійович (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
477. | Верьовкін Дмитро Геннадійович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
478. | Веслоушкіна А.О (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
479. | Веслоушкіна А.О (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:21 | |
480. | Веслоушкіна А.О (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
481. | Веслоушкіна А.О (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
482. | Веслоушкіна А.О (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
483. | Ветчинкіна Аріна Максимівна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
484. | Викрест Кирило Олегович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:20 | |
485. | Винник Олександр (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
486. | Висоцький Дмитро Андрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
487. | Висоцький Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:21 | |
488. | Висоцький Дмитро Андрійович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
489. | Висоцький Дмитро Андрійович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
490. | Висоцький Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:19 | |
491. | Витовтова Олеся Олегівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:19 | |
492. | Вишневський Микита Сергійович (Інформатика, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
493. | Відюк Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
494. | Відюк Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Полтавська гімназія №17) | 2019-04-04 17:00:21 | |
495. | Відюк Анастасія Сергіївна (Інформатика, Полтавська гімназія №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
496. | Відюк Анастасія Сергіївна (Математика, Полтавська гімназія №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
497. | Відюк Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Полтавська гімназія №17) | 2019-04-04 17:00:19 | |
498. | Візьонок Тимур (Англійська мова, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
499. | Візьонок Тимур (Біологія, природознавство, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
500. | Візьонок Тимур (Інформатика, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
501. | Візьонок Тимур (Математика, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
502. | Візьонок Тимур (Українська мова і література, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
503. | Вінник Анна Дмитрівна (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
504. | Віслінський Іван Максимович (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:21 | |
505. | Віслінський Іван Максимович (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:20 | |
506. | Віслінський Іван Максимович (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:19 | |
507. | Вістовська Вероніка Василівна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
508. | Вітер Світлана (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
509. | Вітязь Юлія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:19 | |
510. | Вітязь Юлія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
511. | Владиченко Тетяна Євгенівна (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
512. | Владиченко Тетяна Євгенівна (Біологія, природознавство, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
513. | Владиченко Тетяна Євгенівна (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
514. | Владиченко Тетяна Євгенівна (Українська мова і література, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
515. | Владов Андрій Вадимович (Англійська мова, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
516. | Владов Андрій Вадимович (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
517. | Владов Андрій Вадимович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
518. | Владов Андрій Вадимович (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
519. | Владова Вероніка Валеріївна (Англійська мова, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
520. | Владова Вероніка Валеріївна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
521. | Владова Вероніка Валеріївна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
522. | Вовчок Антон (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:21 | |
523. | Вовчок Антон (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
524. | Вовчок Антон (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
525. | Вовчок Антон (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:19 | |
526. | Возна Аліна (Англійська мова, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:19 | |
527. | Возна Аліна (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:21 | |
528. | Возна Аліна (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
529. | Возна Аліна (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:19 | |
530. | Вознесенський Данило (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
531. | Вознюк Владислав Павлович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
532. | Войтанович Ілля (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:21 | |
533. | Войтанович Ілля (Інформатика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
534. | Войтович Марк Євгенович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №22 Кіровоградської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
535. | Войтюкова Соф`я Андріївна (Англійська мова, Волноваська ЗОШ №7) | 2019-04-04 17:00:20 | |
536. | Войтюкова Соф`я Андріївна (Інформатика, Волноваська ЗОШ №7) | 2019-04-04 17:00:20 | |
537. | Войтюкова Соф`я Андріївна (Математика, Волноваська ЗОШ №7) | 2019-04-04 17:00:20 | |
538. | Волков Максим Олександрович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-04-04 17:00:19 | |
539. | Волков Максим Олександрович (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-04-04 17:00:21 | |
540. | Волков Максим Олександрович (Інформатика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
541. | Волков Максим Олександрович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
542. | Волков Максим Олександрович (Українська мова і література, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-04-04 17:00:19 | |
543. | Волкович Анастасія Вячеславівна (Біологія, природознавство, Пугачська ЗОШ І ступеня) | 2019-04-04 17:00:21 | |
544. | Волкович Анастасія Вячеславівна (Математика, Пугачська ЗОШ І ступеня) | 2019-04-04 17:00:20 | |
545. | Волкович Анастасія Вячеславівна (Українська мова і література, Пугачська ЗОШ І ступеня) | 2019-04-04 17:00:19 | |
546. | Воловельський Олексій (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:21 | |
547. | Воловельський Олексій (Інформатика, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
548. | Воловельський Олексій (Математика, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
549. | Волович Єгор Іванович (Математика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
550. | Володько Данил Романович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
551. | Волосатов Данііл Миколайович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
552. | Волох Нікіта (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:20 | |
553. | Волочко Анастасія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:19 | |
554. | Волошин Дарина (Математика, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
555. | Волошин Маркіян Тарасович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
556. | Волошин Юрій (Українська мова і література, Яблунівський ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
557. | Волошина Ганна Максимівна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
558. | Волошко Аліна Вадимівна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
559. | Волощук Владислав Любомирович (Біологія, природознавство, Уторопський ліцей) | 2019-04-04 17:00:21 | |
560. | Волощук Владислав Любомирович (Інформатика, Уторопський ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
561. | Волощук Владислав Любомирович (Українська мова і література, Уторопський ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
562. | Воронкова Віра (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
563. | Воронкова Віра (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
564. | Воронкова Віра (Інформатика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
565. | Воронкова Віра (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
566. | Воронкова Віра (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
567. | Ворончук Ірина (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:19 | |
568. | Ворфоломієва Анастасія (Інформатика, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
569. | Врадій Андрій Станіславович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
570. | Вронський Богдан Юрійович (Математика, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
571. | Габер Олена Миколаївна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:19 | |
572. | Гавель Наталя (Математика, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:20 | |
573. | Гавриленко Олександра Олександрівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
574. | Гаврилов Іван Олексійович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
575. | Гаврилюк Аліна Валеріївна (Інформатика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
576. | Гагін Артем (Англійська мова, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
577. | Гагін Артем (Біологія, природознавство, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
578. | Гагін Артем (Інформатика, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
579. | Гагін Артем (Математика, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
580. | Гагін Артем (Українська мова і література, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:19 | |
581. | Гайдамака Ярослава Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:21 | |
582. | Гайдар Іван (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
583. | Галан Сергій (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
584. | Галан Сергій (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
585. | Галеня Людмила (Українська мова і література, Одеська СШ № 117) | 2019-04-04 17:00:19 | |
586. | Галинська Анна Семенівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:21 | |
587. | Галинська Анна Семенівна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
588. | Галібей Маркіян Ростиславович (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
589. | Галів Ярина Романівна (Англійська мова, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
590. | Галів Ярина Романівна (Біологія, природознавство, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
591. | Галів Ярина Романівна (Інформатика, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
592. | Галів Ярина Романівна (Математика, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
593. | Галів Ярина Романівна (Українська мова і література, Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
594. | Галіцький Юрій (Англійська мова, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
595. | Гальченко Денис (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
596. | Гальченко Денис (Інформатика, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
597. | Гальченко Денис (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
598. | Гальченко Денис (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
599. | Гальчук А.А (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
600. | Ганасюк Катерина Миколаївна (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
601. | Ганасюк Катерина Миколаївна (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
602. | Ганасюк Катерина Миколаївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
603. | Гандзюк Матвій Олександрович (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
604. | Ганєва Ірина Борисівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
605. | Ганєва Ірина Борисівна (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
606. | Ганєва Ольга Іванівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
607. | Ганєва Ольга Іванівна (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
608. | Ганусяк Костянтин (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
609. | Ганусяк Костянтин (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:21 | |
610. | Ганусяк Костянтин (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
611. | Ганусяк Костянтин (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
612. | Ганусяк Костянтин (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
613. | Ганчев Ілля Сергійович (Інформатика, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
614. | Ганяк Ангеліна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
615. | Ганяк Ангеліна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:21 | |
616. | Ганяк Ангеліна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
617. | Ганяк Таїсія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
618. | Ганяк Таїсія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
619. | Ганяк Таїсія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
620. | Гарматюк Соломія Василівна (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
621. | Гармаш Давід (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
622. | Гармаш Давід (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
623. | Гармаш Давід (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
624. | Гармаш Давід (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
625. | Гарофало Сімона (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
626. | Гарус Олександр Олександрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
627. | Гарус Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:21 | |
628. | Гарус Олександр Олександрович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
629. | Гарус Олександр Олександрович (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
630. | Гарус Олександр Олександрович (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
631. | Гелецький Назарій Михайлович (Англійська мова, Школа №7) | 2019-04-04 17:00:20 | |
632. | Герасименко Єва Миколаївна (Українська мова і література, Печерська гімназія №75) | 2019-04-04 17:00:19 | |
633. | Герасимлюк Артем Юрійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
634. | Герасимюк Орися (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
635. | Герасимюк Орися (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
636. | Герасимюк Орися (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
637. | Герасимюк Орися (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
638. | Гербут Євген Романович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
639. | Герман Денис (Математика, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
640. | Герман Денис (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
641. | Герон Вікторія Євгеніївна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:21 | |
642. | Герон Вікторія Євгеніївна (Інформатика, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:20 | |
643. | Герон Вікторія Євгеніївна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:20 | |
644. | Герон Вікторія Євгеніївна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:19 | |
645. | Гетіа Софія (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
646. | Гетіа Софія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
647. | Гетіа Софія (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
648. | Гетіа Софія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
649. | Гетіа Софія (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
650. | Гетьман Аліса Сергіївна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
651. | Гетьман Поліна Володимирівна (Англійська мова, ДЗК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
652. | Гетьман Поліна Володимирівна (Біологія, природознавство, ДЗК) | 2019-04-04 17:00:21 | |
653. | Гетьман Поліна Володимирівна (Математика, ДЗК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
654. | Гетьман Поліна Володимирівна (Українська мова і література, ДЗК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
655. | Гилка Дарина (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
656. | Гилка Дарина (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:21 | |
657. | Гилка Дарина (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
658. | Гилка Дарина (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
659. | Гилка Дарина (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
660. | Гільдіна Даніела (Математика, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
661. | Главацька Катерина Олександрівна (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
662. | Главацька Катерина Олександрівна (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2019-04-04 17:00:21 | |
663. | Главацька Катерина Олександрівна (Інформатика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
664. | Главацька Катерина Олександрівна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
665. | Главацька Катерина Олександрівна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2019-04-04 17:00:19 | |
666. | Гладка Софія (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
667. | Гладка Софія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
668. | Гладка Софія (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
669. | Гладка Софія (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
670. | Гладка Софія (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
671. | Гладка Софія (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
672. | Гладун Аміна (Математика, Школа № Зеленська ЗШ І - ІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
673. | Глущенко Надія (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
674. | Глущенко Надія (Біологія, природознавство, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
675. | Глущенко Надія (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
676. | Глущенко Надія (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
677. | Глущенко Надія (Українська мова і література, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
678. | Гнатишин Дарина (Інформатика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
679. | Гнатко Ангеліна Андріївна (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
680. | Гнатко Ангеліна Андріївна (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
681. | Гнилуша Аліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
682. | Годований Ігор (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
683. | Голембіовська Ангеліна Євгенівна (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:20 | |
684. | Голембіовська Ангеліна Євгенівна (Математика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:20 | |
685. | Голембіовська Ангеліна Євгенівна (Українська мова і література, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:19 | |
686. | Голинський Максим Михайлович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
687. | Голинський Максим Михайлович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
688. | Голинський Максим Михайлович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
689. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
690. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
691. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
692. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Математика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
693. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
694. | Голобуцький Петро Володимирович (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-04-04 17:00:21 | |
695. | Голованов Егор Влвдимирович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
696. | Головенко Олексій Вікторович (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
697. | Головенко Олексій Вікторович (Математика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
698. | Головенко Ольга Вікторівна (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
699. | Головенко Ольга Вікторівна (Математика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
700. | Головко Максим (Математика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
701. | Головчанський Юрій (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:21 | |
702. | Гольцов Кирило Павлович (Біологія, природознавство, КЗ "Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4") | 2019-04-04 17:00:20 | |
703. | Гонгало Максим Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізований НВК НОВА ОСВІТА) | 2019-04-04 17:00:19 | |
704. | Гонта Марина Маколаївна (Біологія, природознавство, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
705. | Гонта Марина Маколаївна (Математика, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
706. | Гонта Марина Маколаївна (Українська мова і література, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
707. | Гончар Дмитро (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
708. | Гончар Дмитро (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
709. | Гончар Дмитро (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
710. | Гончар Дмитро (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
711. | Гончаренко Аліна Вікторівна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
712. | Гончарова Сніжана Артурівна (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №45) | 2019-04-04 17:00:21 | |
713. | Гончарова Сніжана Артурівна (Інформатика, Запорізька гімназія №45) | 2019-04-04 17:00:20 | |
714. | Гончарова Сніжана Артурівна (Математика, Запорізька гімназія №45) | 2019-04-04 17:00:20 | |
715. | Гопцій Мирослава (Українська мова і література, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:19 | |
716. | Горбаль Віталій (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:19 | |
717. | Горбаль Віталій (Математика, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:20 | |
718. | Горбата Єва Володимирівна (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
719. | Горбач Маргарита Віталіївна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
720. | Горбач Маргарита Віталіївна (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
721. | Горбачук Олексій (Англійська мова, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:20 | |
722. | Горбачук Олексій (Біологія, природознавство, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:21 | |
723. | Горбачук Олексій (Інформатика, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:20 | |
724. | Горбачук Олексій (Математика, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:20 | |
725. | Горбачук Олексій (Українська мова і література, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:19 | |
726. | Горбенко Денис (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:21 | |
727. | Горбенко Денис (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
728. | Горбенко Денис (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
729. | Горбенко Денис (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
730. | Горбенко Софія (Українська мова і література, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
731. | Горбунова Ангеліна (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
732. | Горбунова Ангеліна (Математика, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
733. | Горбунова Ангеліна (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
734. | Горбунова Неллі (Інформатика, Ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
735. | Горват Владислава (Математика, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:20 | |
736. | Гордієнко Максим Євгенійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
737. | Горич Ірина Олексіївна (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
738. | Горич Ірина Олексіївна (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
739. | Горобей Виктория (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
740. | Горох Нікіта Сергійович (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
741. | Горщар Володимир (Інформатика, Луцька гімназія №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
742. | Гофман Ярослав Олександрович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
743. | Гофман Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
744. | Гоцик Світлана Вікторівна (Англійська мова, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:19 | |
745. | Гоцик Світлана Вікторівна (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:19 | |
746. | Гоцуленко Микола Валентинович (Англійська мова, Школа № 1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
747. | Гоцуленко Микола Валентинович (Біологія, природознавство, Школа № 1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
748. | Гоцуленко Микола Валентинович (Інформатика, Школа № 1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
749. | Гоцуленко Микола Валентинович (Математика, Школа № 1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
750. | Гоцуленко Микола Валентинович (Українська мова і література, Школа № 1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
751. | Гошко Анастасія (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
752. | Грабовська Аліна (Українська мова і література, Олександрівська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
753. | Грама Дарина Сергіївна (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
754. | Грибанов Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
755. | Грибик Олег (Англійська мова, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
756. | Грибоносова Софія Олегівна (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:21 | |
757. | Грибоносова Софія Олегівна (Інформатика, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
758. | Грибоносова Софія Олегівна (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
759. | Григор´єв Віктор Олексійович (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
760. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
761. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:21 | |
762. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
763. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Математика, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
764. | Григор'єва Олександра Віталіївна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:19 | |
765. | Григорова Марія (Англійська мова, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
766. | Григорова Марія (Біологія, природознавство, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
767. | Григорова Марія (Інформатика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
768. | Григорова Марія (Математика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
769. | Григорова Марія (Українська мова і література, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
770. | Григоряк Марко (Інформатика, Економіко-правнича гімназія Вінницького фінансово-економічного університету) | 2019-04-04 17:00:20 | |
771. | Гризоглазов Артем (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | 2019-04-04 17:00:20 | |
772. | Гризоглазов Артем (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №126) | 2019-04-04 17:00:21 | |
773. | Гризоглазов Артем (Інформатика, Криворізька ЗОШ №126) | 2019-04-04 17:00:20 | |
774. | Гризоглазов Артем (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | 2019-04-04 17:00:20 | |
775. | Гризоглазов Артем (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №126) | 2019-04-04 17:00:19 | |
776. | Гримальська Анастасія Артемівна (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:20 | |
777. | Гриненко Мирослава (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:19 | |
778. | Гриненко Мирослава (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:20 | |
779. | Гриненко Мирослава (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:20 | |
780. | Гринченко Анна Геннадіївна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
781. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
782. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
783. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
784. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
785. | Грицай Ангеліка Владиславівна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
786. | Грицюк Максим (Інформатика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
787. | Грищенко Олександра (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
788. | Грищенко Олександра (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:21 | |
789. | Грищенко Олександра (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
790. | Грищенко Олександра (Математика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
791. | Грогуль Софія Вікторівна (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
792. | Грогуль Софія Вікторівна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
793. | Грогуль Софія Вікторівна (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
794. | Грогуль Софія Вікторівна (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
795. | Губачев Георгій (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
796. | Губачев Георгій (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:21 | |
797. | Губачев Георгій (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
798. | Губачев Георгій (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
799. | Губачев Георгій (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
800. | Гудзь Ілля Олександрович (Англійська мова, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
801. | Гудзь Ілля Олександрович (Математика, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
802. | Гудзь Ілона Олександрівна (Англійська мова, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
803. | Гудимов Владислав Алексеевич (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
804. | Гузік Каріма Олегівна (Інформатика, Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-04-04 17:00:20 | |
805. | Гузік Ясін Олегович (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-04-04 17:00:20 | |
806. | Гук Зоряна (Інформатика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
807. | Гук Зоряна (Математика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
808. | Гук Зоряна (Українська мова і література, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
809. | Гукасян Наіра Артаківна (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
810. | Гуль Михайло Ігорович (Англійська мова, Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
811. | Гуляев Захар Володимирович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
812. | Гуляєв Володимир (Англійська мова, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
813. | Гуляєв Володимир (Біологія, природознавство, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
814. | Гуляєв Володимир (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
815. | Гуляєв Володимир (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
816. | Гуляєв Володимир (Українська мова і література, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
817. | Гуменецька Ірина Тарасівна (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2019-04-04 17:00:19 | |
818. | Гумений Ілля Олександрович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
819. | Гунбіна Євгенія Олександрівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
820. | Гуненко Ярослав Максимович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
821. | Гуріна Анна Олександрівна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
822. | Гуріна Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:21 | |
823. | Гуріна Анна Олександрівна (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
824. | Гуріна Анна Олександрівна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
825. | Гуріна Анна Олександрівна (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:19 | |
826. | Гуров Богдан Русланович (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
827. | Гусєва Марія Павлівна (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
828. | Гусєва Марія Павлівна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
829. | Гусєва Марія Павлівна (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
830. | Гусятниченко Максим Віталійович (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-04-04 17:00:20 | |
831. | Гусятниченко Максим Віталійович (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-04-04 17:00:20 | |
832. | Гусятниченко Максим Віталійович (Українська мова і література, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-04-04 17:00:19 | |
833. | Гуцал Анна (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
834. | Гуцал Анна (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
835. | Гуцал Анна (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
836. | Гуцал Анна (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
837. | Гуцуляк Богдан Юрійович (Математика, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
838. | Дiмiтров Микита Вiталiйович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
839. | Дiмiтров Микита Вiталiйович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
840. | Давида Анна Ігорівна (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
841. | Давидова Анастасія Юріївна (Біологія, природознавство, Ємільчинська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
842. | Давидова Анастасія Юріївна (Інформатика, Ємільчинська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
843. | Давидова Анастасія Юріївна (Математика, Ємільчинська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
844. | Давидова Анастасія Юріївна (Українська мова і література, Ємільчинська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
845. | Давидюк Анна (Англійська мова, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
846. | Давидюк Анна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
847. | Давидюк Анна (Інформатика, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
848. | Давидюк Анна (Математика, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
849. | Давидюк Роман (Англійська мова, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
850. | Давидюк Роман (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
851. | Давидюк Роман (Інформатика, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
852. | Давидюк Роман (Математика, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
853. | Давидюк Роман (Українська мова і література, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
854. | Даниил Парамоненко (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
855. | Данильченко Світлана Олегівна (Українська мова і література, Шепетівський НВК №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
856. | Данилюк Максим (Математика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
857. | Данилюк Микола Геннадійович (Біологія, природознавство, Чорногузівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
858. | Даниляк Маркіян Олегович (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:20 | |
859. | Данілкович Андрій (Українська мова і література, Стем-центр "Сократ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
860. | Дарійчук Мілена Сергіївна (Англійська мова, Школа №38) | 2019-04-04 17:00:19 | |
861. | Дегтяренко Данило (Інформатика, Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
862. | Дейнерович Владислав Сергійович (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-04-04 17:00:20 | |
863. | Дейсадзе Андрій Зурабович (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
864. | Дейсадзе Андрій Зурабович (Інформатика, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
865. | Деліта Роман Дмитрович (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
866. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Англійська мова, Школа №122) | 2019-04-04 17:00:19 | |
867. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Біологія, природознавство, Школа №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
868. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Інформатика, Школа №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
869. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Математика, Школа №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
870. | Дем´яненко Милана Дмитрiвна (Українська мова і література, Школа №122) | 2019-04-04 17:00:19 | |
871. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
872. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
873. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
874. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
875. | Демишев Илья Павлович (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
876. | Демишев Илья Павлович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
877. | Демишев Илья Павлович (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
878. | Демишев Илья Павлович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
879. | Демишев Илья Павлович (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
880. | Демчук Валерія (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:21 | |
881. | Демчук Валерія (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
882. | Демчук Валерія (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
883. | Демчук Валерія (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:19 | |
884. | Демчук Юрій Оллегович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
885. | Демчук Юрій Оллегович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
886. | Демчук Юрій Оллегович (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
887. | Демчук Юрій Оллегович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
888. | Денисюк Анна Русланівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:21 | |
889. | Денисюк Анна Русланівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:20 | |
890. | Денисюк Анна Русланівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:20 | |
891. | Денисюк Анна Русланівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
892. | Дерев'яга Павло (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
893. | Дерев'янко Єва Євгеніївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
894. | Деркач Денис Васильович (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:21 | |
895. | Деркач Денис Васильович (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:19 | |
896. | Джеджея Давид (Англійська мова, КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-04-04 17:00:19 | |
897. | Джеджея Давид (Біологія, природознавство, КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-04-04 17:00:21 | |
898. | Джеджея Давид (Інформатика, КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-04-04 17:00:20 | |
899. | Джеджея Давид (Математика, КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-04-04 17:00:20 | |
900. | Джеджея Давид (Українська мова і література, КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-04-04 17:00:19 | |
901. | Джунь Софія (Біологія, природознавство, НВК № 108) | 2019-04-04 17:00:21 | |
902. | Джунь Софія (Інформатика, НВК № 108) | 2019-04-04 17:00:20 | |
903. | Дзюнич Роксолана (Англійська мова, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
904. | Дзюрман Марія Павлівна (Англійська мова, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
905. | Дзюрман Марія Павлівна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
906. | Дзюрман Марія Павлівна (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
907. | Дикіна Елеонора Вікторівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:19 | |
908. | Димківська Софія Сергіївна (Інформатика, ССЗШ № 9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
909. | Дишкантюк Ярослав (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
910. | Дівіцька Олександра Олексіївна (Інформатика, Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
911. | Діденко Анна (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:20 | |
912. | Діденко Софія Сеогіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:21 | |
913. | Діденко Софія Сеогіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
914. | Діденко Софія Сеогіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
915. | Дідик Оксана (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:21 | |
916. | Дідик Оксана (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
917. | Дідик Сергій Олександрович (Українська мова і література, Росошанівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
918. | Дідула Анастасія (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
919. | Дідула Анастасія (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
920. | Дідула Анастасія (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
921. | Дідула Анастасія (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
922. | Дідула Анастасія (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
923. | Діжак Олександр Тарасович (Українська мова і література, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:19 | |
924. | Дімітраш Каріна Миколаївна (Англійська мова, Щербинецький НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
925. | Дінь За Бао (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
926. | Дітріх Альбіна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:19 | |
927. | Дітріх Альбіна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:21 | |
928. | Дітріх Альбіна (Математика, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:20 | |
929. | Дітріх Альбіна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:19 | |
930. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
931. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Біологія, природознавство, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:21 | |
932. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Інформатика, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
933. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Математика, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
934. | Дмитриченко Анастасія Віталіївна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:19 | |
935. | Дмитрієв Юрій Юрійович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
936. | Дмитрішен Володимир (Інформатика, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:20 | |
937. | Дмитрішен Володимир (Математика, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:20 | |
938. | Дмитрішен Володимир (Українська мова і література, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:19 | |
939. | Дмитро Серченко (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
940. | Дмитро Серченко (Математика, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
941. | Дмитро Серченко (Українська мова і література, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:19 | |
942. | Дмитрук Антон (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | 2019-04-04 17:00:21 | |
943. | Дмитрук Антон (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | 2019-04-04 17:00:20 | |
944. | Дмитрук Антон (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | 2019-04-04 17:00:20 | |
945. | Дмитрук Антон (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | 2019-04-04 17:00:19 | |
946. | Добришева Софія (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
947. | Добровольський Антон Володимирович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
948. | Добровольський Антон Володимирович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
949. | Добрянський Нікіта (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:20 | |
950. | Довганич Серафим (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
951. | Довганич Серафим (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
952. | Довганич Серафим (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
953. | Довженко Ксенія Сергіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
954. | Домашенок Костянтин Iгорович (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-04-04 17:00:20 | |
955. | Донченко Олександр Євгенович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
956. | Донченко Олександр Євгенович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:21 | |
957. | Донченко Олександр Євгенович (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
958. | Донченко Олександр Євгенович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
959. | Донченко Олександр Євгенович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
960. | Дорошенко Софія (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:19 | |
961. | Дорошенко Софія (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:21 | |
962. | Дорошенко Софія (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
963. | Дорошенко Софія (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
964. | Дорошенко Софія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:19 | |
965. | Дорошкевич Софія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
966. | Дощак Анна Адріївна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
967. | Драбик Софія Святославівна (Англійська мова, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:19 | |
968. | Драбик Софія Святославівна (Інформатика, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:20 | |
969. | Драганов Максим (Біологія, природознавство, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:21 | |
970. | Драганов Максим (Інформатика, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
971. | Драганова Юлія (Англійська мова, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
972. | Драганова Юлія (Біологія, природознавство, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:21 | |
973. | Драганова Юлія (Інформатика, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
974. | Древетняк Михайло Артемович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
975. | Древетняк Михайло Артемович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:21 | |
976. | Древетняк Михайло Артемович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
977. | Древетняк Михайло Артемович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
978. | Древетняк Михайло Артемович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
979. | Дробаха Ольга (Англійська мова, Старицька загальноосвітня школа І ст) | 2019-04-04 17:00:19 | |
980. | Дрозд Даніела (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
981. | Дрозд Даніела (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:21 | |
982. | Дрозд Даніела (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
983. | Дрозд Даніела (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
984. | Дрозд Даніела (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
985. | Дрокіна Діана Ігорівна (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
986. | Дрокіна Діана Ігорівна (Інформатика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
987. | Дрокіна Діана Ігорівна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
988. | Дрокіна Діана Ігорівна (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
989. | Дрюк Микита Юрійович (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:19 | |
990. | Дубицька Андріана (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
991. | Дубицька Вікторія Анатоліївна (Українська мова і література, Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
992. | Дубініна Варвара Вадимівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:19 | |
993. | Дубініна Варвара Вадимівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
994. | Дубініна Варвара Вадимівна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
995. | Дубініна Варвара Вадимівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
996. | Дубохвост Артем Андрійович (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
997. | Дудар Макар (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
998. | Дударенко Дмитро (Інформатика, Гімназія Claris Verbis) | 2019-04-04 17:00:20 | |
999. | Дудко Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1000. | Дудко Олеся Сергіївна (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1001. | Дудова Серафіма (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1002. | Дудова Серафіма (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1003. | Дудченко Костянтин Олегович (Англійська мова, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1004. | Дудченко Костянтин Олегович (Біологія, природознавство, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1005. | Дудченко Костянтин Олегович (Інформатика, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1006. | Дума Захар Олегович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1007. | Дума Захар Олегович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1008. | Думенко Христина Віталіївна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1009. | Думенко Христина Віталіївна (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1010. | Думчиков Ілля (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1011. | Дунаєвський Олександр Павлович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1012. | Дунаєвський Олександр Павлович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1013. | Дунаєвський Олександр Павлович (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1014. | Дяговець Іван Геннадійович (Математика, ОЗ"Каланчацький ЗПЗСО №1") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1015. | Дяденко Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1016. | Дяденко Вікторія Вікторівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1017. | Дядюшенко Катерина Олександрівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1018. | Дяк Вікторія Андріївна (Математика, Долинська ЗОШ І-ІІІ ст.№4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1019. | Дяченко Варвара Сергіівна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1020. | Дяченко Варвара Сергіівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1021. | Дяченко Варвара Сергіівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1022. | Дяченко Варвара Сергіівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1023. | Дяченко Діана Романівна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1024. | Дяченко Діана Романівна (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1025. | Дяченко Діана Романівна (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1026. | Дяченко Діана Романівна (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1027. | Дяченко Діана Романівна (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1028. | Едель Олексій Сергійович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1029. | Едель Олексій Сергійович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1030. | Едель Олексій Сергійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1031. | Євдокімов Гліб (Інформатика, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1032. | Євдокімов Гліб (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1033. | Євтухова Аліса (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1034. | Євтухова Аліса (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1035. | Євтухова Аліса (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1036. | Єлашвілі Яков (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1037. | Єлашвілі Яков (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1038. | Єлашвілі Яков (Інформатика, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1039. | Єлашвілі Яков (Математика, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1040. | Єлашвілі Яков (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1041. | Єлісаветський Іван (Математика, Бучанська зош 5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1042. | Ємельянов Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1043. | Ємельянов Олександр Сергійович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1044. | Ємельянов Олександр Сергійович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1045. | Ємельянов Олександр Сергійович (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1046. | Ємець Макар (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1047. | Ємець Макар (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1048. | Ємець Макар (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1049. | Єпур Борис (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1050. | Єрін Лев Артемович (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1051. | Єрін Лев Артемович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1052. | Єрмоленко Тарас Олегович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1053. | Єрмоленко Тарас Олегович (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1054. | Єщенко Ніка Андріївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1055. | Єщенко Ніка Андріївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1056. | Жаган Родіон Родіонович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1057. | Жаган Родіон Родіонович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1058. | Жамліханов Євген Євгенович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1059. | Жара Богдана (Англійська мова, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1060. | Жара Богдана (Інформатика, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1061. | Жара Богдана (Математика, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1062. | Жаріков Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1063. | Жарко Ігор Дмитрович (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1064. | Жарко Ігор Дмитрович (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1065. | Жаров Марк (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1066. | Жаров Марк (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1067. | Жданков Антон Дмитрович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1068. | Жданков Антон Дмитрович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1069. | Жданкова Поліна Дмитрівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1070. | Жданова Вероніка Олександрівна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1071. | Жеденова Софія Олексіївна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1072. | Жеденова Софія Олексіївна (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1073. | Железняк Марія Едуардівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1074. | Железняк Марія Едуардівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1075. | Жердецький Олександр Вікторович (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1076. | Жердецький Олександр Вікторович (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1077. | Жердецький Олександр Вікторович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1078. | Жердецький Олександр Вікторович (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1079. | Жикало Сергій Володимрович (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1080. | Жиронкін Владислав (Біологія, природознавство, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1081. | Жиронкін Владислав (Інформатика, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1082. | Жовтун Владислав (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1083. | Жолдакова Єлизавета Валеріївна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1084. | Жолдакова Єлизавета Валеріївна (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1085. | Жолдакова Єлизавета Валеріївна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1086. | Жонсон Анастасія Олексіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1087. | Жосан Єгор (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1088. | Жосан Єгор (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1089. | Жук Майя Борисівна (Англійська мова, Печерська гімназія №75) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1090. | Жук Майя Борисівна (Українська мова і література, Печерська гімназія №75) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1091. | Жуковська Альона (Математика, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1092. | Жураковська Анна Василівна (Біологія, природознавство, ЗОШ№5) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1093. | Забавська Амелія (Інформатика, Авангардівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1094. | Забайрачна Валерія (Інформатика, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1095. | Забайрачна Вероніка (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1096. | Забайрачний Микита Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1097. | Забайрачний Микита Сергійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1098. | Забіяка Даніїл Олександрович (Українська мова і література, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1099. | Завадська Яна Віталіївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1100. | Завадська Яна Віталіївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1101. | Заволович Дар`я Сергіївна (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1102. | Заволокіна Марія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1103. | Заворотній Кирил (Біологія, природознавство, КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1104. | Заєць Христина Вікторівна (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1105. | Зазуляк Владислав Анатолійович (Біологія, природознавство, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1106. | Зазуляк Владислав Анатолійович (Інформатика, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1107. | Зазуляк Діана Йосипівна (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1108. | Зайцев Гліб (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1109. | Зайченко Ярослав Сергійович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1110. | Зарецька Маргарита Миколаївна (Англійська мова, гімназія № 117 ім.Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1111. | Зарецька Маргарита Миколаївна (Інформатика, гімназія № 117 ім.Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1112. | Зарецька Маргарита Миколаївна (Математика, гімназія № 117 ім.Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1113. | Зарецький Василь Миколайович (Англійська мова, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1114. | Зарецький Василь Миколайович (Біологія, природознавство, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1115. | Зарецький Василь Миколайович (Інформатика, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1116. | Зарецький Василь Миколайович (Математика, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1117. | Заріцький Назар Миколайович (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1118. | Затіраха Яніна Олександрівна (Англійська мова, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1119. | Затіраха Яніна Олександрівна (Біологія, природознавство, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1120. | Затіраха Яніна Олександрівна (Українська мова і література, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1121. | Захарко Марія Василівна (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1122. | Захарко Марія Василівна (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1123. | Захаров Данило (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1124. | Захарченко Євгеній Віталійович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1125. | Захарченко Євгеній Віталійович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1126. | Захарченко Євгеній Віталійович (Інформатика, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1127. | Захарченко Євгеній Віталійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1128. | Захарченко Євгеній Віталійович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1129. | Захарченко Кирило (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1130. | Захарченко Кирило (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1131. | Захарченко Кирило (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1132. | Захарченко Наталія (Біологія, природознавство, Фастівський центр професійно-технічної освіти) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1133. | Заярна Марія Вадимівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1134. | Заярна Марія Вадимівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1135. | Заяц Федір (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1136. | Заяц Федір (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1137. | Заяц Федір (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1138. | Зброжек Злата Сергіївна (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1139. | Зброжек Злата Сергіївна (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1140. | Званцев Родион Павлович (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1141. | Званцев Родион Павлович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1142. | Званцев Родион Павлович (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1143. | Званцев Родион Павлович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1144. | Зварійчук Владислав Вадимович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1145. | Зварійчук Владислав Вадимович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1146. | Зварійчук Владислав Вадимович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1147. | Звоненко Олег Євгенович (Біологія, природознавство, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1148. | Звоненко Олег Євгенович (Українська мова і література, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1149. | Зеленський Денис Романович (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1150. | Зеленський Денис Романович (Математика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1151. | Земляна Марія Михайлівна (Англійська мова, Мовний центр "Країна знань") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1152. | Земляна Марія Михайлівна (Інформатика, Мовний центр "Країна знань") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1153. | Земляна Марія Михайлівна (Математика, Мовний центр "Країна знань") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1154. | Земляний Дем'ян Миколайович (Англійська мова, Красноградський багатопрофільний ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1155. | Земляний Дем'ян Миколайович (Математика, Красноградський багатопрофільний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1156. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1157. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1158. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1159. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1160. | Зикунова Віра (Українська мова і література, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1161. | Зідрашко Олександр Романович (Біологія, природознавство, Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1162. | Зінченко Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1163. | Зінченко Анна Олександрівна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1164. | Златов Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1165. | Златов Юрій Игорович (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1166. | Златова Марія (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1167. | Златова Марія (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1168. | Зломанова Єлизавета (Математика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1169. | Злонкевич Олександр Миколайович (Біологія, природознавство, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1170. | Злонкевич Олександр Миколайович (Українська мова і література, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1171. | Змерзлий Дмитро Михайлович (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1172. | ЗМИСНА НЕЛЯ (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1173. | Золотарьова Катерина Олександрівна (Біологія, природознавство, Великояблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1174. | Золотарьова Катерина Олександрівна (Математика, Великояблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1175. | Золотонос Олександр (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1176. | Золотухін Тимофій Вітальович (Англійська мова, ThinkGlobal Ботанічний сад) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1177. | Золотухін Тимофій Вітальович (Біологія, природознавство, ThinkGlobal Ботанічний сад) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1178. | Золотухін Тимофій Вітальович (Математика, ThinkGlobal Ботанічний сад) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1179. | Золотухіна Карина Романівна (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1180. | Золотухіна Карина Романівна (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1181. | Золотухіна Карина Романівна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1182. | Золотухіна Поліна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1183. | Зубань Матвій Ігорович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1184. | Зубрицький Дмитро (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1185. | Ищенко Дарья Андреевна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1186. | Іваницький Борис (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1187. | Іванишин Володимир Іванович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1188. | Іванникова Софія Олександрівна (Інформатика, Школа №2 ім. Т. Г. Шевченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1189. | Іванникова Софія Олександрівна (Математика, Школа №2 ім. Т. Г. Шевченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1190. | Іванов Борис Олександрович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1191. | Іванов Єгор Ігорович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1192. | Іванов Єгор Ігорович (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1193. | Іванов Єгор Ігорович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1194. | Іванов Ілля Валентинович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1195. | Іванов Ілля Валентинович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1196. | Іванов Микита (Англійська мова, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1197. | Іванов Микита (Біологія, природознавство, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1198. | Іванов Олександр (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1199. | Іванов Олесь (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1200. | Іванов Олесь (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1201. | Іванов Олесь (Інформатика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1202. | Іванов Олесь (Математика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1203. | Іванов Олесь (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1204. | Іванов Роман Віталійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1205. | Іванов Тарас (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1206. | Іванов Тарас (Інформатика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1207. | Іванов Тарас (Математика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1208. | Іванов Тарас (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1209. | Іванова Віра (Англійська мова, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1210. | Іванова Віра (Біологія, природознавство, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1211. | Іванова Віра (Інформатика, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1212. | Іванова Віра (Українська мова і література, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1213. | Іванченко Дар`я (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1214. | Іванченко Дар`я (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1215. | Іванченко Денис Олегович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1216. | Іванченко Денис Олегович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1217. | Іванченко Денис Олегович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1218. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1219. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1220. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1221. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1222. | Іванчишин Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1223. | Іванчук Роман Віталійович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1224. | Іванчук Роман Віталійович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1225. | Івашкевич Анна (Математика, Гришівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1226. | Іващенко Святослав Владиславович (Інформатика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1227. | Івченко Крістіна Петрівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1228. | Ігітханов Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1229. | Ігітханов Олександр Сергійович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1230. | Ігітханов Олександр Сергійович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1231. | Ігітханов Олександр Сергійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1232. | Ігнатович Уляна (Англійська мова, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1233. | Ізбаш Артем Олександрович (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1234. | Ізбаш Артем Олександрович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1235. | Ізбаш Артем Олександрович (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1236. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Біологія, природознавство, Березанський НВК) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1237. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Математика, Березанський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1238. | Ільїна Вікторія (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1239. | Ільїна Вікторія (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1240. | Ільїна Вікторія (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1241. | Ільїних Нікіта Андрійович (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1242. | Ільїних Нікіта Андрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1243. | Ільїних Нікіта Андрійович (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1244. | Ільїних Нікіта Андрійович (Математика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1245. | Ільїних Нікіта Андрійович (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1246. | Ільницька Варвара Борисівна (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1247. | Ільницька Варвара Борисівна (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1248. | Ільницька Варвара Борисівна (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1249. | Ільницький Артем Борисович (Англійська мова, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1250. | Ільницький Артем Борисович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1251. | Ільницький Артем Борисович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1252. | Ільницький Артем Борисович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1253. | Ільницький Артем Борисович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1254. | Ільченко Дмитро Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1255. | Іремашвілі Давід Мамукович (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1256. | Іремашвілі Давід Мамукович (Інформатика, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1257. | Іремашвілі Давід Мамукович (Математика, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1258. | Іремашвілі Давід Мамукович (Українська мова і література, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1259. | Ісаєва Аліса (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1260. | Йолтухівська Марія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1261. | Йолтухівська Марія (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1262. | Йолтухівська Марія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1263. | Йолтухівська Марія (Математика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1264. | Йолтухівська Марія (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1265. | Кавецький Нікіта (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1266. | Кавецький Нікіта (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1267. | Кавецький Нікіта (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1268. | Кавецький Нікіта (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1269. | Кавецький Нікіта (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1270. | Кадюк Вероніка Романівна (Математика, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1271. | казимиров олександр ігорович (Англійська мова, Криворізька Тернівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1272. | Казновецький Захар Сергійович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1273. | Казновецький Захар Сергійович (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1274. | Казновецький Захар Сергійович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1275. | Кайгородова Анна Ивановна (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1276. | Кайдановська Софія (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1277. | Кайдановська Софія (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1278. | Кайдановська Софія (Математика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1279. | Кайдановська Софія (Українська мова і література, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1280. | Какула Ангеліна В'ячеславівна (Англійська мова, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1281. | Калантай Аріна (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1282. | Калантай Аріна (Математика, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1283. | Калантай Аріна (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1284. | Калашник Юлія Олександрівна (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1285. | Калашник Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1286. | Калашник Юлія Олександрівна (Інформатика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1287. | Калашник Юлія Олександрівна (Математика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1288. | Калашник Юлія Олександрівна (Українська мова і література, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1289. | Калашников Владислав (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1290. | Калашников Владислав (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1291. | Калашников Владислав (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1292. | Калашников Владислав (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1293. | Калашников Владислав (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1294. | Калашніков Гліб (Математика, Гімназія Введеньска № 107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1295. | Калина Микола (Англійська мова, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1296. | Калина Микола (Біологія, природознавство, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1297. | Калина Микола (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1298. | Калина Микола (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1299. | Калина Микола (Українська мова і література, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1300. | Калита Єгор Андрійович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1301. | каліна софія ігорівна (Англійська мова, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1302. | каліна софія ігорівна (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1303. | каліна софія ігорівна (Інформатика, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1304. | каліна софія ігорівна (Математика, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1305. | каліна софія ігорівна (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1306. | Калінчук Іванна Вікторівна (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1307. | Калугін Святослав Русланович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1308. | Калугін Святослав Русланович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1309. | Калюк Вікторія (Біологія, природознавство, Ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1310. | Калюк Вікторія (Українська мова і література, Ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1311. | Канцер Єва (Інформатика, Школа №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1312. | Капац Василь Васильович (Англійська мова, Квасівська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1313. | Капац Василь Васильович (Інформатика, Квасівська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1314. | Капац Василь Васильович (Математика, Квасівська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1315. | Капац Доменіка Василівна (Математика, Квасівська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1316. | Капланскии Максим Євгенійович (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1317. | Капланскии Максим Євгенійович (Біологія, природознавство, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1318. | Капланскии Максим Євгенійович (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1319. | Капланскии Максим Євгенійович (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1320. | Карабан Анастасія Русланівна (Математика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1321. | Каразія Павло (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1322. | Каразія Павло (Інформатика, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1323. | Каразія Павло (Математика, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1324. | Каразія Павло (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1325. | Кардашов Олег (Математика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1326. | Каричковська Софія Олександрівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1327. | Каричковська Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1328. | Каричковська Софія Олександрівна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1329. | Каричковська Софія Олександрівна (Математика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1330. | Каричковська Софія Олександрівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1331. | Карловський Андрій Сергійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1332. | Карнаух Катерина Олександрівна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1333. | Карпенко Давид Романович (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1334. | Карпенко Давид Романович (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1335. | Карпинець Антонына Василывна (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1336. | Карпинець Богдан Васильович (Англійська мова, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1337. | Карпинець Богдан Васильович (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1338. | Карясова Дарина Володимирівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1339. | Карясова Дарина Володимирівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1340. | Качинська Юліана Андріївна (Українська мова і література, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1341. | Кашевко Юлія Іванівна (Математика, Уторопський ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1342. | Кашпірський Владислав Олексійович (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1343. | Кашпірський Владислав Олексійович (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1344. | Кашпірський Владислав Олексійович (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1345. | Кашпірський Владислав Олексійович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1346. | Кебас Юрій (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1347. | Керницький Богдан Сергійович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1348. | Керницький Богдан Сергійович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1349. | Кирилова Марія Володимирівна (Англійська мова, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1350. | Кирилова Марія Володимирівна (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1351. | Кириловська Неонілія Юріївна (Англійська мова, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1352. | Кириловська Неонілія Юріївна (Біологія, природознавство, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1353. | Кириловська Неонілія Юріївна (Інформатика, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1354. | Кириловська Неонілія Юріївна (Математика, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1355. | Кириловська Неонілія Юріївна (Українська мова і література, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1356. | Киричук Марко (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1357. | Кирнасовський Микола (Англійська мова, Авангардівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1358. | Кирнасовський Микола (Математика, Авангардівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1359. | Кисельов Нікіта (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1360. | Китайгора Владислав Станіславович (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1361. | Кишеня Василь Васильович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1362. | Кишеня Василь Васильович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1363. | Кишеня Василь Васильович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1364. | Кишеня Василь Васильович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1365. | Киян Іван Іванович (Інформатика, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1366. | Кияниця Лілія Денисівна (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1367. | Кияниця Лілія Денисівна (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1368. | Кияниця Лілія Денисівна (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1369. | Кияниця Лілія Денисівна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1370. | Кізима Ангеліна Зіновіївна (Українська мова і література, Жидачівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1371. | Кійко Анастасія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1372. | Кійко Наталія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1373. | Кілійніков Олександр (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1374. | Кілійніков Олександр (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1375. | Кілійніков Олександр (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1376. | Кілійніков Олександр (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1377. | Кілійніков Олександр (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1378. | Кім Владислав (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1379. | Кім Владислав (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1380. | Кімнатна Каміла Владиславівна (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1381. | Кініченко Максим Богданович (Інформатика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1382. | Кіоса Софія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1383. | Кіоса Софія (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1384. | Кіоса Софія (Інформатика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1385. | Кіоса Софія (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1386. | Кіріллов Сергій Сергійович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1387. | Кіріца Євген Олегович (Українська мова і література, Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1388. | Кірсанов Іван Миколайович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1389. | Кіц Тимофій Тарасович (Математика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1390. | Кічук Ганна Іванівна (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1391. | Кічук Ганна Іванівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1392. | Кічук Ганна Іванівна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1393. | Кічук Наталія Григорівна (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1394. | Клим Вероніка (Англійська мова, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1395. | Клипа Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1396. | Клипа Дмитро Андрійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1397. | Клипа Дмитро Андрійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1398. | Кліщ Ярина Миколаївна (Англійська мова, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1399. | Кліщ Ярина Миколаївна (Біологія, природознавство, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1400. | Кліщ Ярина Миколаївна (Інформатика, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1401. | Кліщ Ярина Миколаївна (Математика, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1402. | Кліщ Ярина Миколаївна (Українська мова і література, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1403. | Клок Андрій (Англійська мова, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1404. | Клок Андрій (Біологія, природознавство, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1405. | Клок Андрій (Інформатика, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1406. | Клок Андрій (Математика, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1407. | Клок Андрій (Українська мова і література, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1408. | Клок Ілля (Англійська мова, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1409. | Клок Ілля (Біологія, природознавство, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1410. | Клок Ілля (Інформатика, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1411. | Клок Ілля (Математика, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1412. | Клок Ілля (Українська мова і література, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1413. | Клюцук Владислав Олександрович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1414. | Клюцук Владислав Олександрович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1415. | Клюцук Владислав Олександрович (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1416. | Клюцук Владислав Олександрович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1417. | Клюцук Владислав Олександрович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1418. | Кляченко Ярослав (Математика, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1419. | Книш Софія (Математика, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1420. | Книш Софія (Українська мова і література, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1421. | Коба Анастасія (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1422. | Кобащук Олександр (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1423. | Кобзар Кірілл Дмитрович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1424. | Кобзун Володимир Ігорович (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1425. | Кобзун Володимир Ігорович (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1426. | Кобзун Володимир Ігорович (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1427. | Коваленко Аліна (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1428. | Коваленко Аліна (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1429. | Коваленко Аліна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1430. | Коваленко Аліна (Математика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1431. | Коваленко Кристина Ігорівна (Англійська мова, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1432. | Коваленко Кристина Ігорівна (Біологія, природознавство, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1433. | Коваленко Кристина Ігорівна (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1434. | Коваленко Максим Олександрович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1435. | Коваленко Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1436. | Коваленко Максим Олександрович (Інформатика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1437. | Коваленко Марія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1438. | Ковалець Сергій (Англійська мова, Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1439. | Ковалець Сергій (Біологія, природознавство, Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1440. | Коваль Аліна (Англійська мова, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1441. | Коваль Аліна (Українська мова і література, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1442. | Коваль Вікторія (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1443. | Коваль Вікторія (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1444. | Коваль Вікторія (Інформатика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1445. | Коваль Вікторія (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1446. | Коваль Вікторія (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1447. | Коваль Дарина Романівна (Англійська мова, Львівська академічна гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1448. | Коваль Дарина Романівна (Біологія, природознавство, Львівська академічна гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1449. | Коваль Дарина Романівна (Інформатика, Львівська академічна гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1450. | Коваль Дарина Романівна (Математика, Львівська академічна гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1451. | Коваль Дарина Романівна (Українська мова і література, Львівська академічна гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1452. | Коваль Дем`ян (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1453. | Коваль Дем`ян (Інформатика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1454. | Коваль Дем`ян (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1455. | Коваль Дем`ян (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1456. | Коваль Матвій Вячеславович (Англійська мова, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1457. | Коваль Матвій Вячеславович (Біологія, природознавство, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1458. | Коваль Матвій Вячеславович (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1459. | Ковальчин Соломія (Математика, Школа №40) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1460. | Ковальчук Аліна Олександрівна (Англійська мова, Славутський НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст., ліцей «Успіх») | 2019-04-04 17:00:19 | |
1461. | Ковальчук Аліна Олександрівна (Інформатика, Славутський НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст., ліцей «Успіх») | 2019-04-04 17:00:20 | |
1462. | Ковальчук Анна Володимирівна (Англійська мова, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1463. | Ковальчук Анна Володимирівна (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1464. | Ковальчук Богдан Олександрович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1465. | Ковальчук Богдан Олександрович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1466. | Ковальчук Богдан Олександрович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1467. | Ковальчук Вікторія (Інформатика, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1468. | Ковальчук Вікторія (Українська мова і література, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1469. | Ковальчук Вікторія В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1470. | Ковальчук Домініка (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1471. | Ковальчук Мілана Олександрівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1472. | Ковач Роман Володимирович (Англійська мова, УСЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1473. | Ковдрин Анастасія (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1474. | Ковдрин Анастасія (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1475. | Ковдрин Анастасія (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1476. | Ковдрин Анастасія (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1477. | Ковдрин Анастасія (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1478. | Ковтун (Англійська мова, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1479. | Ковтун (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1480. | Кодарук Сергій Миколайович (Біологія, природознавство, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1481. | Кодарук Сергій Миколайович (Математика, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1482. | Кодарук Сергій Миколайович (Українська мова і література, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1483. | Козак Валерія (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1484. | Козак Надія Володимирівна (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"№1 ім. Є. Шабліовського) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1485. | Козаченко Іван (Математика, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1486. | Козаченко Олеся Максимівна (Англійська мова, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1487. | Козаченко Олеся Максимівна (Математика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1488. | Козачук Варвара Станіславівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1489. | Козеренко Яна Євгенівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1490. | Козеренко Яна Євгенівна (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1491. | Козеренко Яна Євгенівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1492. | Козеренко Яна Євгенівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1493. | Козлов Олексій (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1494. | Козлов Олексій (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1495. | Козловська Христина (Українська мова і література, НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1496. | Кокташ Софія (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1497. | Колесник Андрій Костянтинович (Математика, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1498. | Колесник Артем Олексійович (Англійська мова, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1499. | Колесник Артем Олексійович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1500. | Колесник Артем Олексійович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1501. | Колесник Артем Олексійович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1502. | Колесник Артем Олексійович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1503. | Колеснікова Аліса (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1504. | Колесніченко Микита (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1505. | Колодій Анна-Марія Ігорівна (Інформатика, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1506. | Колодій Вікторія (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1507. | Колодій Вікторія (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1508. | Колодій Вікторія (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1509. | Колодій Вікторія (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1510. | Колодій Вікторія (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1511. | Колодій Сніжана Тарасівна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1512. | Коломієць Єгор Ігорович (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1513. | Коломієць Єгор Ігорович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1514. | Коломійченко Єгор (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1515. | Колпак Ірина Олексіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1516. | Колпак Ірина Олексіївна (Інформатика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1517. | Колпак Ірина Олексіївна (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1518. | Колпак Ірина Олексіївна (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1519. | Колпакова Крістіна (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1520. | Колпакова Крістіна (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1521. | Колпакова Крістіна (Інформатика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1522. | Колпакова Крістіна (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1523. | Комісар Аліса Іванівна (Українська мова і література, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1524. | Кондрак Марта Іванівна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1525. | Кондратюк Валерія Миколаївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1526. | Конкіна Світлана (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1527. | Конкіна Світлана (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1528. | Конкіна Світлана (Інформатика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1529. | Конкіна Світлана (Математика, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1530. | Конкіна Світлана (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1531. | Коновал Ярослав (Біологія, природознавство, Люботинська гімназія №1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1532. | Коновал Ярослав (Математика, Люботинська гімназія №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1533. | Коноваленко Глеб Богданович (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1534. | Коноваленко Глеб Богданович (Біологія, природознавство, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1535. | Коноваленко Глеб Богданович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1536. | Коноваленко Глеб Богданович (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1537. | Коноваленко Глеб Богданович (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1538. | Коновалова Олена Віталіївна (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1539. | Коновалова Олена Віталіївна (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1540. | Коновалова Олена Віталіївна (Українська мова і література, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1541. | Кононенко Гліб Владиславович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1542. | Кононенко Гліб Владиславович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1543. | Кононенко Гліб Владиславович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1544. | Кононенко Гліб Владиславович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1545. | Кононенко Гліб Владиславович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1546. | Коношевич Діана (Англійська мова, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1547. | Коношевич Діана (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1548. | Коношевич Діана (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1549. | Коношевич Діана (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1550. | Коношевич Діана (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1551. | Конушкін Вадим (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1552. | Конушкін Вадим (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1553. | Конушкін Вадим (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1554. | Конушкін Вадим (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1555. | Конушкін Вадим (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1556. | Коп'як Матвій Володимирович (Англійська мова, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1557. | Коп'як Матвій Володимирович (Біологія, природознавство, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1558. | Коп'як Матвій Володимирович (Інформатика, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1559. | Коп'як Матвій Володимирович (Математика, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1560. | Коп'як Матвій Володимирович (Українська мова і література, Нападівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1561. | Коптілов Станіслав Олегович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1562. | Корабліна Анастасія Андріївна (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1563. | Корабліна Анастасія Андріївна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1564. | Корбут Микола (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1565. | Коржов Денис Євгенійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1566. | Коржов Денис Євгенійович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1567. | Коржов Денис Євгенійович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1568. | Корнієнко Максим (Математика, КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1569. | Корнійчук Роман (Біологія, природознавство, Natlen House) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1570. | Коробко Максим Юрійович (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1571. | Коровець Вадим Романович (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1572. | Король Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Школа №21 м.Луцьк) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1573. | Король Андрій Володимирович (Математика, Школа №21 м.Луцьк) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1574. | Король Андрій Володимирович (Українська мова і література, Школа №21 м.Луцьк) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1575. | Король Денис Андрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1576. | Король Денис Андрійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1577. | Кортунова Поліна Павлівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1578. | Кортунова Поліна Павлівна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1579. | Корчевний Тимофій (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1580. | Корючев Данііл (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1581. | Костевський Михайло (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1582. | Костевський Михайло (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1583. | Костевський Михайло (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1584. | Костецький Давид Сергійович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1585. | Костіна Дар'я Олегівна (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1586. | Костромицький Тарас Максимович (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровська ЗОШ #3) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1587. | Костромицький Тарас Максимович (Українська мова і література, Білгород-Дністровська ЗОШ #3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1588. | Костюк Артем (Англійська мова, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1589. | Костюк Артем (Біологія, природознавство, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1590. | Костюк Артем (Інформатика, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1591. | Костюк Артем (Математика, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1592. | Костюк Артем (Українська мова і література, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1593. | Костюк Назарій Ігорович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1594. | Костюк Назарій Ігорович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1595. | Костюк Соломія Ігорівна (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1596. | Костюк Соломія Ігорівна (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1597. | Костюк Соломія Ігорівна (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1598. | Косяченко Олена Олексанндрівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1599. | Косяченко Олена Олексанндрівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1600. | Котельник Анастасія (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1601. | Котельник Анастасія (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1602. | Котельник Анастасія (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1603. | Котік Каріна Романівна (Англійська мова, Вараська ЗОШ 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1604. | Котік Каріна Романівна (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ 4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1605. | Котік Каріна Романівна (Інформатика, Вараська ЗОШ 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1606. | Котік Каріна Романівна (Математика, Вараська ЗОШ 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1607. | Котік Каріна Романівна (Українська мова і література, Вараська ЗОШ 4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1608. | Котляр Максим (Інформатика, Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1609. | Котляр Максим (Математика, Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1610. | Коцюба Софія Богданівна (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1611. | Кочерга Назар Володимирович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1612. | Кочергін Єгор Вячеславович (Англійська мова, Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1613. | Кочтова Софія В\'ячеславівна (Інформатика, Бандишівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1614. | Кочтова Софія В\'ячеславівна (Математика, Бандишівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1615. | Кочубай Софія (Інформатика, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1616. | Кошер Валерія Олександрівна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1617. | Кошер Валерія Олександрівна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1618. | Кравець Іван Ярославович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1619. | Кравець Марія Ярославівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1620. | Кравцов Михайло (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1621. | Кравченко Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1622. | Кравченко Дмитро Олександрович (Інформатика, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1623. | Кравченко Дмитро Олександрович (Математика, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1624. | Кравченко Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1625. | Кравченко Любов Олександрівна (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1626. | Кравченко Любов Олександрівна (Інформатика, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1627. | Кравченко Любов Олександрівна (Математика, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1628. | Кравченко Олександр Євгенійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1629. | Кравченко Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1630. | Кравченко Поліна Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1631. | Кравченко Поліна Сергіївна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1632. | Кравченко Поліна Сергіївна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1633. | Кравченко Руслан Олексійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1634. | Кравченко Софія Олегівна (Біологія, природознавство, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1635. | Кравченко Софія Олегівна (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1636. | Кравчук Арсен Орестович (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1637. | Кравчук Арсен Орестович (Математика, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1638. | Кравчук Максим Віталійович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1639. | Крамна Діана (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1640. | Крамна Діана (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1641. | Крамна Діана (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1642. | Крамна Діана (Українська мова і література, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1643. | Красиворон Владислав Віталійович (Біологія, природознавство, Парутинська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1644. | Красиворон Владислав Віталійович (Інформатика, Парутинська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1645. | Красиворон Владислав Віталійович (Математика, Парутинська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1646. | Красиворон Владислав Віталійович (Українська мова і література, Парутинська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1647. | Красовська Єва Миколаївна (Англійська мова, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1648. | Красюк Анна (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1649. | Красюк Ігор (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1650. | Красюк Ігор (Інформатика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1651. | Красюк Ігор (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1652. | Красюк Ігор (Українська мова і література, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1653. | Кремез Марк (Інформатика, Стем-центр "Сократ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1654. | Кречун Ганна (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1655. | Кречун Ганна (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1656. | Кречун Ганна (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1657. | Кречун Ганна (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1658. | Кречун Ганна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1659. | Кривець Артем (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1660. | Кривець Артем (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1661. | Кривець Артем (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №126) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1662. | Криворучко Олексій Дмитрович (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1663. | Криворучко Олексій Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1664. | Криворучко Олексій Дмитрович (Інформатика, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1665. | Криворучко Олексій Дмитрович (Математика, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1666. | Криворучко Олексій Дмитрович (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1667. | Криловська Анастасія Ігорівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1668. | Кримчук Олександр Богданович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1669. | Криницький Гліб Андрійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1670. | Криницький Гліб Андрійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1671. | Криська Юрій (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1672. | Крішко Дарія Іллівна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1673. | Крішко Дарія Іллівна (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1674. | Крук ДенисЮрійович (Англійська мова, Селищанський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1675. | Крук ДенисЮрійович (Біологія, природознавство, Селищанський НВК) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1676. | Крук ДенисЮрійович (Інформатика, Селищанський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1677. | Крук ДенисЮрійович (Математика, Селищанський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1678. | Крук ДенисЮрійович (Українська мова і література, Селищанський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1679. | Крупка Анастасія Олегівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1680. | Крупка Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1681. | Крупка Анастасія Олегівна (Інформатика, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1682. | Крупка Анастасія Олегівна (Математика, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1683. | Крупка Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1684. | Крутогузенко Богдан (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1685. | Крушельницька Соломія (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1686. | Ксения Фартушная (Українська мова і література, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1687. | Кубей Арсен (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1688. | Кубей Арсен (Математика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1689. | Кудрявцев Іван Віталійович (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1690. | Кудрявцев Іван Віталійович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1691. | Кузнецов Георгій (Математика, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1692. | Кузнюк Роман Юрійович (Інформатика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1693. | Кузьма Олег (Математика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1694. | Кузьменко Олександр Ігорович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1695. | Кузьменко Олександр Ігорович (Інформатика, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1696. | Кузьменко Олександр Ігорович (Математика, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1697. | Кузьменко Олександр Ігорович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1698. | Кузьмич Анастасія (Математика, Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1699. | Кузьміч Єва (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1700. | Кук Дана Олексіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1701. | Кук Дана Олексіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1702. | Кулаков Станислав Костянтинович (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1703. | Куламетов Ібрагім Сулейманович (Інформатика, Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1704. | Кулик Марта (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1705. | Куликов Іван (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1706. | Куликов Іван (Інформатика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1707. | Куликов Іван (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1708. | Куликов Іван (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1709. | Кулібаба Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1710. | Кулібаба Юлія Олександрівна (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1711. | Кулібаба Юлія Олександрівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1712. | Куліковський Данііл (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1713. | Куліковський Данііл (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1714. | Куліш Микола (Біологія, природознавство, Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1715. | Куліш Микола (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1716. | Куліш Микола (Українська мова і література, Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1717. | Кульчицька Ганна Валерiiвна (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1718. | Кульчицький Вячеслав (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1719. | Кульчицький Вячеслав (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1720. | Кульчицький Вячеслав (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1721. | Кульчицький Вячеслав (Математика, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1722. | Кульчицький Вячеслав (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1723. | Кульчицький Данііл Кімович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1724. | Купчинський Артур Михайлович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1725. | Купчинський Артур Михайлович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1726. | Курилець Софія Ігорівна (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1727. | Курилець Софія Ігорівна (Інформатика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1728. | Курлакова Олена (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1729. | Курлакова Олена (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1730. | Курлакова Олена (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1731. | Курлакова Олена (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1732. | Куроглу Катерина (Англійська мова, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1733. | Куроглу Катерина (Біологія, природознавство, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1734. | Куроглу Катерина (Інформатика, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1735. | Куроглу Катерина (Математика, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1736. | Куроглу Катерина (Українська мова і література, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1737. | Куртвелієв Руслан (Англійська мова, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1738. | Кутенко Євгенія (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1739. | Кухарук Володимир Олександрович (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1740. | Кухарук Володимир Олександрович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1741. | Кухарук Володимир Олександрович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1742. | Кухарук Софія Олександрівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1743. | Кухарчук Вікторія Віталіївна (Інформатика, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1744. | Кухарчук Вікторія Віталіївна (Українська мова і література, Березнівська ЗОШ №2 I-III ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1745. | Кухтар Назар (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1746. | Куцевол Іван (Математика, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1747. | Кучабська Юстина Миколаївна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1748. | Кучер Назар (Англійська мова, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1749. | Кучер Назар (Біологія, природознавство, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1750. | Кучер Назар (Інформатика, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1751. | Кучер Назар (Математика, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1752. | Кучер Назар (Українська мова і література, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1753. | Кучер Юрія-Марія Андріївна (Біологія, природознавство, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1754. | Кучер Юрія-Марія Андріївна (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1755. | Кучер Юрія-Марія Андріївна (Математика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1756. | Кучер Юрія-Марія Андріївна (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1757. | Кучеренко Вікторія (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1758. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Англійська мова, Делятинський ліцей №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1759. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Біологія, природознавство, Делятинський ліцей №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1760. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Інформатика, Делятинський ліцей №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1761. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Математика, Делятинський ліцей №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1762. | Кучерява (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1763. | Кучерявий Денис Романович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1764. | Кучерявий Денис Романович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1765. | Кучерявий Денис Романович (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1766. | Кучерявий Денис Романович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1767. | Кучерявий Денис Романович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1768. | Кучма Максим Артемович (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1769. | Кушка Олександра (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1770. | Кушка Олександра (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1771. | Кушнір Анастасія (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1772. | Кушнір Анастасія (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1773. | Кушнір Анастасія Анатоліївна (Математика, ЗОШ №8) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1774. | Кушнір Володимир Анатолійович (Біологія, природознавство, Вище професійне училище № 7 м.Кременчука Полтавської області) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1775. | Кушнір Злата Максимівна (Математика, Академія сучасної освіти А+) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1776. | Кушнір Тимофій Володимирович (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1777. | Кушнір Тимофій Володимирович (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1778. | Кушнір Тимофій Володимирович (Інформатика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1779. | Кушнір Тимофій Володимирович (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1780. | Кушнір Тимофій Володимирович (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1781. | Кушніренко Мілана Віталіївна (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1782. | Кушнірчук Ліна (Біологія, природознавство, Яблунівський ліцей) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1783. | Кушнірчук Ліна (Інформатика, Яблунівський ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1784. | Кушнірчук Ліна (Українська мова і література, Яблунівський ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1785. | Кушова Катерина (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1786. | Лаврик Тимофій (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1787. | Лаврик Тимофій (Математика, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1788. | Лаврик Тимофій (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1789. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1790. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1791. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1792. | Лазаренко Костянтин Валерійович (Математика, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1793. | Лазаренко Костянтин Валерійович (Українська мова і література, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1794. | Лазаренко Ліка Валеріївна (Біологія, природознавство, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1795. | Лазаренко Ліка Валеріївна (Інформатика, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1796. | Лазаренко Ліка Валеріївна (Математика, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1797. | Лазаренко Ліка Валеріївна (Українська мова і література, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1798. | Ламаєва Маргарита (Математика, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1799. | Ланівський Роман (Математика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1800. | Лаптєв Михайло (Англійська мова, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1801. | Лаптєв Михайло (Біологія, природознавство, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1802. | Лаптєв Михайло (Інформатика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1803. | Лаптєв Михайло (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1804. | Лаптєв Михайло (Українська мова і література, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1805. | Лапшова Поліна Павлівна (Англійська мова, Гімназія #172 "Нивки") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1806. | Лапшова Поліна Павлівна (Інформатика, Гімназія #172 "Нивки") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1807. | Лапшова Поліна Павлівна (Математика, Гімназія #172 "Нивки") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1808. | Ласійчук Вероніка (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1809. | Ласійчук Вероніка (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1810. | Ластівка Олександра Олександрівна (Англійська мова, Школа №38) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1811. | Лаур Едуард Андрійович (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1812. | Лаур Едуард Андрійович (Біологія, природознавство, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1813. | Лаур Едуард Андрійович (Інформатика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1814. | Лаур Едуард Андрійович (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1815. | Лаур Едуард Андрійович (Українська мова і література, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1816. | Левенок Поліна Сергіївна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1817. | Левенок Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1818. | Левенок Поліна Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1819. | Левенок Поліна Сергіївна (Математика, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1820. | Левенок Поліна Сергіївна (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 ім. Д.Турбіна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1821. | Левенталь Давід В 'ячеславович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1822. | Левенталь Давід В 'ячеславович (Математика, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1823. | Левицька Лада Олегівна (Математика, Андріївська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1824. | Левченко Віолета Вікторівна (Англійська мова, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1825. | Левченко Віолета Вікторівна (Біологія, природознавство, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1826. | Левченко Віолета Вікторівна (Інформатика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1827. | Левченко Віолета Вікторівна (Математика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1828. | Левченко Віолета Вікторівна (Українська мова і література, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1829. | Левченко Злата Вікторівна (Англійська мова, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1830. | Левченко Злата Вікторівна (Біологія, природознавство, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1831. | Левченко Злата Вікторівна (Інформатика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1832. | Левченко Злата Вікторівна (Математика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1833. | Левченко Злата Вікторівна (Українська мова і література, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1834. | Левченко Меланія Романівна (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1835. | Левченко Ярослав Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1836. | Левченко Ярослав Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1837. | Леденчук Марія Олександрівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1838. | Леденчук Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1839. | Леденчук Марія Олександрівна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1840. | Леденчук Марія Олександрівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1841. | Лежньова Марія Олегівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1842. | Лелет Вероніка (Біологія, природознавство, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1843. | Лелет Вероніка (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1844. | Лелет Вероніка (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1845. | Лелет Вероніка (Українська мова і література, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1846. | Леонов Михайло Євгенович (Українська мова і література, Курахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1847. | Лесів Софія Григорівна (Англійська мова, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1848. | Леськів Олена (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1849. | Леус Мирон (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1850. | Лещова Анастасія Ігорівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1851. | Лє Вієт Лінь Хань (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1852. | Лє Вієт Лінь Хань (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1853. | Лє Вієт Лінь Хань (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1854. | Лисий Роман Сергійович (Англійська мова, ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1855. | Лисянський Іван Олександрович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1856. | Лихогуб Алексей Максимович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1857. | Лихогуб Алексей Максимович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1858. | Лиходід Максим Олегович (Українська мова і література, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1859. | Ліва Олександра Сергіївна (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1860. | Лінніков Владислав Даніілович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1861. | Ліпатніков Броніслав (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1862. | Ліпова Олена Юріївна (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1863. | Ліпова Олена Юріївна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1864. | Лісовець Вікторія (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1865. | Лісунова Софія Тарасівна (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1866. | Літовчук Станіслав (Математика, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1867. | Ліферов Ярослав (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1868. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1869. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1870. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1871. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1872. | Ліфінцев Владислав Дмитрович (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1873. | Ліфінцева Катерина (Українська мова і література, Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1874. | Ліщенко Дарья Сергіївна (Інформатика, Славутський НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст., ліцей «Успіх») | 2019-04-04 17:00:20 | |
1875. | Ліщенко Дарья Сергіївна (Математика, Славутський НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст., ліцей «Успіх») | 2019-04-04 17:00:20 | |
1876. | Лобас Анастасия Андреевна (Англійська мова, НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1877. | Лобас Анастасия Андреевна (Біологія, природознавство, НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1878. | Лобас Анастасия Андреевна (Інформатика, НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1879. | Лобас Анастасия Андреевна (Математика, НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1880. | Лобас Анастасия Андреевна (Українська мова і література, НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1881. | Логутова Дар'я (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1882. | Логутова Дар'я (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1883. | Логутова Дар'я (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1884. | Логутова Дар'я (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1885. | Лозенко Сергій Вікторович (Англійська мова, Вознесенська ЗОШ № 10) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1886. | Лозенко Сергій Вікторович (Інформатика, Вознесенська ЗОШ № 10) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1887. | Лозін Віта (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1888. | Локоть Олександр Богданович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1889. | Ломакин Костянтин (Математика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1890. | Ломаченко Руслана Владиславівна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1891. | Лосєв Владислав Ігорович (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1892. | Лосінець Карина Сергіївна (Математика, ЗОШ №4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1893. | Лосінець Карина Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1894. | Лубашев Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Світловодська СЗШ №7) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1895. | Лугіна Марія (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1896. | Лук'яненко Данил Олександрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1897. | Лук'янець Яромир (Англійська мова, Thinkglobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1898. | Лук'янець Яромир (Інформатика, Thinkglobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1899. | Лук'янець Яромир (Українська мова і література, Thinkglobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1900. | Лук'янов Іван Сергійович (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1901. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Інформатика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1902. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Математика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1903. | Лукашин Нікіта Віталійович (Математика, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1904. | Лустенко Марина Дмитрівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1905. | Луц Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1906. | Лучин Вероніка Петрівна (Біологія, природознавство, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1907. | Лучко Матвій Вадимович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1908. | Лучко Матвій Вадимович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1909. | Лучко Матвій Вадимович (Математика, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1910. | Лядська Діана (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1911. | Ляхов Олег Вячеславович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1912. | Ляхов Олег Вячеславович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1913. | Ляхов Олег Вячеславович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1914. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Англійська мова, Лубенська ЗОШ №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1915. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Лубенська ЗОШ №4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1916. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Інформатика, Лубенська ЗОШ №4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1917. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Математика, Лубенська ЗОШ №4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1918. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Українська мова і література, Лубенська ЗОШ №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1919. | Мавлюкаєва Олена (Математика, Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1920. | Мавлюкаєва Олена (Українська мова і література, Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1921. | Магац Юрій Русланович (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1922. | Магац Юрій Русланович (Інформатика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1923. | Магац Юрій Русланович (Математика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1924. | Магац Юрій Русланович (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1925. | Маєвський Данило (Інформатика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1926. | Маєвський Данило (Українська мова і література, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1927. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1928. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1929. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1930. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1931. | Мазнєва Олександра (Біологія, природознавство, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1932. | Мазнєва Олександра (Українська мова і література, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1933. | Мазуренко Денис (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1934. | Мазуренко Денис (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1935. | Мазуренко Денис (Математика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1936. | Мазуренко Марія (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1937. | Мазуренко Марія (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1938. | Мазуренко Марія (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1939. | Мазуренко Марія (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1940. | Мазуряк Руслан (Інформатика, Бандишівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1941. | Маїрко Олександр (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1942. | Маїрко Олександр (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1943. | Майдан Марія В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1944. | Майданюк Тимофій (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1945. | Майданюк Тимофій (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1946. | Майорова Ірина Євгенівна (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1947. | Майстренко Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1948. | Майстренко Олександр Андрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1949. | Макадзеба Нікіта Васильович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1950. | Макарова Ірина (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1951. | Макеєв Гліб (Англійська мова, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1952. | Макеєв Гліб (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1953. | Макеєв Гліб (Інформатика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1954. | Макеєв Гліб (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1955. | Макієвська Альона Миколаївна (Українська мова і література, Яснопільщанський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1956. | Маковецкий Максим Павлович (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1957. | Максимов Віталій Павлович (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1958. | Максимович Владислава Володимирівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1959. | Максимюк Олександр Михайлович (Англійська мова, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1960. | Максимюк Олександр Михайлович (Біологія, природознавство, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1961. | Максимюк Олександр Михайлович (Інформатика, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1962. | Максимюк Олександр Михайлович (Математика, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1963. | Максимюк Олександр Михайлович (Українська мова і література, Чернівецька ЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1964. | Максутов Тимур (Математика, КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1965. | Максюта Гліб (Біологія, природознавство, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1966. | Максюта Гліб (Інформатика, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1967. | Максюта Гліб (Математика, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1968. | Максюта Гліб (Українська мова і література, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2019-04-04 17:00:19 | |
1969. | Макух Аліна Олександрівна (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1970. | Мальнєв Ігор (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1971. | Малюгін Денис (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1972. | Малюгін Денис (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1973. | Малютенков Тимофій Сергійофич (Інформатика, СЗШ № 99) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1974. | Маляр Софія (Англійська мова, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
1975. | Маляр Софія (Біологія, природознавство, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
1976. | Маляренко Валерія (Інформатика, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1977. | Мамчук Андріан (Біологія, природознавство, Надвірнянський коледж НТУ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1978. | Мандзюк Степан (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1979. | Мандзюк Степан (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1980. | Мандзюк Степан (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1981. | Мандибура Лукян Васильович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1982. | Манілова Аріана (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1983. | Марангоз Дмитро Петрович (Англійська мова, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1984. | Марангоз Дмитро Петрович (Інформатика, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1985. | Марангоз Дмитро Петрович (Математика, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1986. | Марангоз Дмитро Петрович (Українська мова і література, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1987. | Маринчук Віолета Валентинівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1988. | Маринчук Віолета Валентинівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1989. | Маринчук Віолета Валентинівна (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1990. | Маринчук Віолета Валентинівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1991. | Маринчук Віолета Валентинівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1992. | Марков Лев (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1993. | Марков Лев (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:21 | |
1994. | Марков Лев (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1995. | Марков Лев (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1996. | Марков Лев (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1997. | Марков Нікіта Владиславович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
1998. | Мартиневич Владислав (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
1999. | Мартиненко Єгор Григорович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2000. | Мартиненко Назар Віталійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2001. | Мартиненко Назар Віталійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2002. | Мартиненко Назар Віталійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2003. | Мартинова Ельвіна (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2004. | Мартинова Ельвіна (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2005. | Мартинюк Софія Романівна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2006. | Мартинюк Софія Романівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2007. | Мартинюк Софія Романівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2008. | Мартинюк Софія Романівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2009. | Мартыненко Виктор Дмитриевич (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2010. | Марченко Вероніка (Математика, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2011. | Марченко Даніл (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2012. | Марченко Максим Вікторович (Англійська мова, Гімназія "Київська Русь") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2013. | Марчук Дмитро (Англійська мова, Школа № 19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2014. | Марчук Дмитро (Біологія, природознавство, Школа № 19) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2015. | Марчук Жанна-Марія Орестівна (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2016. | Марчук Жанна-Марія Орестівна (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2017. | Марьенков (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2018. | Матвійчук Марія Дмитрівна (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2019. | Матвійчук Марія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2020. | Матвійчук Марія Дмитрівна (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2021. | Матвійчук Марія Дмитрівна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2022. | Матійко Василь (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2023. | Матійко Василь (Математика, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2024. | Матлаєв Нікіта Вячеславович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2025. | Маценюк Олексій Олексійович (Українська мова і література, ThinkGlobal, Печерська локація) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2026. | Мацієвська Оксана Іванівна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2027. | Мацкова Марина Володимирівна (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2028. | Мацкова Марина Володимирівна (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2029. | Мацько Орест Ростиславович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2030. | Мацько Орест Ростиславович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2031. | Мацько Орест Ростиславович (Інформатика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2032. | Мацько Орест Ростиславович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2033. | Мацюк Олена Миколаївна (Біологія, природознавство, Чорногузівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2034. | Мацюця Федір Ілліч (Англійська мова, Спеціалізована школа №69) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2035. | Мацюця Федір Ілліч (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №69) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2036. | Мацюця Федір Ілліч (Інформатика, Спеціалізована школа №69) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2037. | Мацюця Федір Ілліч (Математика, Спеціалізована школа №69) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2038. | Мацюця Федір Ілліч (Українська мова і література, Спеціалізована школа №69) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2039. | Машковська Марія Олександрівна (Українська мова і література, НВК "Гімназія ім.Лесі Українки - школа І ступеня") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2040. | Медведчук Віолетта Анатоліївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2041. | Медведчук Віолетта Анатоліївна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2042. | Медведчук Віолетта Анатоліївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2043. | Медвідь Денис (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2044. | Медвідь Денис (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2045. | Мелентова Ангеліна (Біологія, природознавство, Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2046. | Мелентова Анна (Інформатика, Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2047. | Мельник Анастасія Миколаївна (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2048. | Мельник Анна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2049. | Мельник Анна (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2050. | Мельник Анна (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2051. | Мельник Анна Андріївна (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2052. | Мельник Ілля (Математика, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2053. | Мельник Ксенія Миколаївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2054. | Мельник Ксенія Миколаївна (Математика, Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2055. | Мельник Оксана Андріївна (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2056. | Мельник Олександра Анатоліївна (Англійська мова, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2057. | Мельник Полінка (Українська мова і література, Велюнський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2058. | Мельниченко Ангеліна (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2059. | Мельниченко Ангеліна (Математика, Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2060. | Мельничук Альона Олегівна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2061. | Мельничук Альона Олегівна (Математика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2062. | Мельничук Гліб (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2063. | Мельничук Гліб (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2064. | Мельничук Гліб (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2065. | Мельничук Гліб (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2066. | Мельничук Соломія (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2067. | Менько Олександра Володимирівна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2068. | Мерiнов Олександр Павлович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2069. | Мерiнов Олександр Павлович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2070. | Мерiнов Олександр Павлович (Інформатика, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2071. | Мерiнов Олександр Павлович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2072. | Мерiнов Олександр Павлович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2073. | Мережа Соломія (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2074. | Мерунко Дарина (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2075. | Мерунко Дарина (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2076. | Месле Оскар Матесович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2077. | Мидляк Михайло Григорович (Українська мова і література, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2078. | Микитин Софія Ярославівна (Англійська мова, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2079. | Микитин Ярема Ярославович (Біологія, природознавство, ЛГ "Престиж") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2080. | Микитин Ярема Ярославович (Інформатика, ЛГ "Престиж") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2081. | Мильников Олександр (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2082. | Мирза Олена Андріївна (Англійська мова, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2083. | Мироненко Дарья Александровна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2084. | Михайлевський Гліб Олександрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2085. | Михайліченко Марія Дмитрівна (Англійська мова, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2086. | Михайліченко Марія Дмитрівна (Математика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2087. | Михайліченко Марія Дмитрівна (Українська мова і література, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2088. | Михайловська Анастасія (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2089. | Михайлюта Артем (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2090. | Михальчук Тетяна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2091. | Мишанич Іван Сергійович (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2092. | Мігаль Анастасія (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2093. | Мізін Степан Юрійович (Інформатика, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №316 з поглибленим вивченням української мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2094. | Мілешко Валерія Вікторівна (Математика, Одеська CШ №119) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2095. | МІЛЬЧЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2096. | МІЛЬЧЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2097. | МІЛЬЧЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2098. | Мінза Єлизавета Володимирівна (Математика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2099. | Міропольська Міра (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2100. | Міропольська Міра (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2101. | Міропольська Міра (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2102. | Міропольська Міра (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2103. | Міропольська Міра (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2104. | Мірошин Андрій (Англійська мова, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2105. | Мірошин Андрій (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2106. | Мірошин Андрій (Інформатика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2107. | Мірошин Андрій (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2108. | Мірошин Андрій (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2109. | Місяць Дмитро (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2110. | Місяць Дмитро (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2111. | Місяць Дмитро (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2112. | Місяць Дмитро (Математика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2113. | Мітєв Микита Валерійович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2114. | Мітін Олексій (Англійська мова, Херсонський НВК №48) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2115. | Мітін Олексій (Біологія, природознавство, Херсонський НВК №48) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2116. | Мітін Олексій (Інформатика, Херсонський НВК №48) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2117. | Мітін Олексій (Математика, Херсонський НВК №48) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2118. | Міхеєва Мирослава Олександрівна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2119. | Міхневич Даниіл (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2120. | Міхневич Даниіл (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2121. | Міхневич Даниіл (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2122. | Міхневич Домініка (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2123. | Міхневич Домініка (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2124. | Міхновська Євангеліна Іванівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2125. | Міхновська Євангеліна Іванівна (Математика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2126. | Мішин Іван Русланович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2127. | Мішин Іван Русланович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2128. | Мішин Іван Русланович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2129. | Міщенко Артем Віталійович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2130. | Міщенко Лев (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2131. | Мних Остап (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2132. | Мних Остап (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2133. | Мних Остап (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2134. | Мних Остап (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2135. | Могилевська Аліна Володимирівна (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2136. | Могилевська Аліна Володимирівна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2137. | Могилевська Аліна Володимирівна (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2138. | Могилевська Марія (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2139. | Мойсук Тетяна (Англійська мова, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2140. | Мойсук Тетяна (Біологія, природознавство, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2141. | Мойсук Тетяна (Інформатика, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2142. | Мойсук Тетяна (Математика, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2143. | Мойсук Тетяна (Українська мова і література, Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів № 2) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2144. | Мокієць Дмитро Валентинович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2145. | Мокієць Дмитро Валентинович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2146. | Мокієць Дмитро Валентинович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2147. | Мокієць Дмитро Валентинович (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2148. | Мокієць Дмитро Валентинович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2149. | Молибога Світлана Романівна (Українська мова і література, Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2150. | Монін Владислав (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2151. | Монін Владислав (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2152. | Монін Владислав (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2153. | Монін Владислав (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2154. | Мордух Вероніка Олександрівна (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2155. | Мордух Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2156. | Мордух Вероніка Олександрівна (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2157. | Мордух Вероніка Олександрівна (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2158. | Мордух Вероніка Олександрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2159. | Мороз Діана (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2160. | Мороз Софія Ігорівна (Біологія, природознавство, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2161. | Мороз Степан Михайлович (Інформатика, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2162. | Мороз Степан Михайлович (Математика, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2163. | Мороз Таміла Андріївна (Математика, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2164. | Морозов Тимофій (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2165. | Морозов Тимофій (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2166. | Морозов Тимофій (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2167. | Морозов Тимофій (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2168. | Морозов Тимофій (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2169. | Москаленко Марія (Англійська мова, НВК № 108) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2170. | Москалюк Ірина Віталіївна (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2171. | Моторний Аркадій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2172. | Моторний Аркадій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2173. | Мотурнак Дар'я Євгенівна (Математика, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2174. | Мохнар Надія Миколаївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2175. | Мохов Матвій Андрійович (Українська мова і література, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2176. | Мошковська Марія (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2177. | Мошковська Марія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2178. | Мудрак Анна Сергіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2179. | Мукомела Денис (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2180. | Муллєр Марк (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2181. | Мунтян Данил (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2182. | Мунтян Данил (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2183. | Мунтян Данил (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2184. | Мунтян Данил (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2185. | Мурадян Мариам (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2186. | Мюллер Франціска (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2187. | Мяленко Роман Олексійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2188. | Мясоєдов Павло (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2189. | Мясоєдов Павло (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2190. | Мясоєдов Павло (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2191. | Мясоєдов Павло (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2192. | Мясоєдов Павло (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2193. | Набойченко Сергій Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2194. | Набок Марія Володимирівна (Англійська мова, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2195. | Набок Марія Володимирівна (Математика, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2196. | Набок Станіслав Володимирович (Англійська мова, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2197. | Набок Станіслав Володимирович (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2198. | Набок Станіслав Володимирович (Інформатика, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2199. | Набок Станіслав Володимирович (Математика, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2200. | Набок Станіслав Володимирович (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2201. | Навцевич Фаїна Вікторівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2202. | Навцевич Фаїна Вікторівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2203. | Нагорний Олег (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2204. | Нагорний Олег (Біологія, природознавство, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2205. | Нагорний Олег (Інформатика, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2206. | Нагорний Олег (Математика, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2207. | Надольський Артем Миколайович (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2208. | Надольський Артем Миколайович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2209. | Надольський Артем Миколайович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2210. | Назар Андрій Васильович (Математика, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2211. | Назаренко Катерина (Інформатика, Школа № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2212. | Назаренко Софія Олександрівна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2213. | Назаренко Софія Олександрівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2214. | Назаренко Софія Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2215. | Назаров Матвій (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2216. | Назарук Марія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2217. | Назарук Мирослава Євгенівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2218. | Найдич Наталія Миколаївна (Англійська мова, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2219. | Найдич Наталія Миколаївна (Інформатика, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2220. | Найдич Наталія Миколаївна (Математика, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2221. | Найдич Наталія Миколаївна (Українська мова і література, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2222. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2223. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2224. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2225. | Нарцев Костянтин Кирилович (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2226. | Нарцев Костянтин Кирилович (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2227. | Науменко Софія Антонівна (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2228. | Нгуєн Нгок Кієу Ві (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2229. | Негода Лада Олександрівна (Українська мова і література, Андріївська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2230. | Нейкова Ксенія Іванівна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2231. | Некрасов Владислав Миколайович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2232. | Некрасов Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2233. | Некрасов Владислав Миколайович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2234. | Некрасов Владислав Миколайович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2235. | Некрасова Катерина Миколаївна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2236. | Некрасова Маргарита Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2237. | Нетудихата Софія Віталіївна (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2238. | Нечесаний Костянтин Вікторович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2239. | Нечипорук Юлія (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2240. | Нємцов Тимур Тагірович (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2241. | Нікітенко Іван Сергійович (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2242. | Нікітчук Влада Антонівна (Англійська мова, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2243. | Нікітчук Влада Антонівна (Біологія, природознавство, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2244. | Нікітчук Влада Антонівна (Математика, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2245. | Нікітчук Влада Антонівна (Українська мова і література, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2246. | Ніколаєв Арсеній Андрійович (Англійська мова, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2247. | Ніколаєв Арсеній Андрійович (Біологія, природознавство, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2248. | Ніколаєв Арсеній Андрійович (Математика, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2249. | Ніколаєв Арсеній Андрійович (Українська мова і література, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2250. | Ніколаєва Тетяна Сергіївна (Інформатика, Олександрівська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2251. | Ніколайченко Олександр (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2252. | Ніколайченко Олександр (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2253. | Ніколайченко Олександр (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. імені І. Г. Ткаченка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2254. | Німас Марія (Англійська мова, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2255. | Німас Марія (Біологія, природознавство, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2256. | Німас Марія (Інформатика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2257. | Німас Марія (Математика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2258. | Ніцевич Давид Андрійович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2259. | Новак Марія (Англійська мова, 28) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2260. | Новаківська Анастасія Андріївна (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2261. | Новіков-Єганян Роман Андрійович (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2262. | Новіков-Єганян Роман Андрійович (Математика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2263. | Новіков-Єганян Роман Андрійович (Українська мова і література, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2264. | Новікова Вікторія (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2265. | Новікова Елеонора (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2266. | Новікова Елеонора (Біологія, природознавство, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2267. | Новікова Елеонора (Інформатика, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2268. | Новікова Елеонора (Математика, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2269. | Новікова Елеонора (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2270. | Новікова Ніна Володимирівна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2271. | Новодольський Дмитро Юрійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2272. | Новохатько Анастасія Віталіївна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2273. | Новохатько Анастасія Віталіївна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2274. | Новохатько Анастасія Віталіївна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2275. | Ноздрачова Анастасія (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2276. | Ноздрачова Анастасія (Математика, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2277. | Ноздрачова Анастасія (Українська мова і література, Ліцей "Інтелект") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2278. | Ньи Хионг Чук (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2279. | Обідова Ельміра (Англійська мова, Авангардівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2280. | Огаренко Софія (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2281. | Огаренко Софія (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2282. | Огороднік Микола Романович (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2283. | Одарич Вероніка Володимирівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2284. | Одинак Іван Андрійович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2285. | Одинак Іван Андрійович (Інформатика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2286. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2287. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2288. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2289. | Озерова Марія (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2290. | Озоровський Роман Володимирович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2291. | Олександрюк Василь Олександрович (Англійська мова, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2292. | Олександрюк Василь Олександрович (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2293. | Олександрюк Василь Олександрович (Інформатика, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2294. | Олександрюк Василь Олександрович (Математика, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2295. | Олександрюк Василь Олександрович (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2296. | Олексійко Оленка (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2297. | Олексійко Оленка (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2298. | Олексійко Оленка (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2299. | Олексійко Оленка (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2300. | Олексійко Христина (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2301. | Олексійко Христина (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2302. | Олексійко Христина (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2303. | Олексійко Христина (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2304. | Олексійко Христина (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2305. | Олексюк Авіталь (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2306. | Оліградський Данило Денисович (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2307. | Оліградський Данило Денисович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2308. | Оліградський Данило Денисович (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2309. | Оліградський Данило Денисович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2310. | Оліградський Данило Денисович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2311. | Олійник Ангеліна Богданівна (Англійська мова, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2312. | Олійник Ангеліна Богданівна (Біологія, природознавство, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2313. | Олійник Ангеліна Богданівна (Інформатика, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2314. | Олійник Ангеліна Богданівна (Українська мова і література, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2315. | Олійник Деніс (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2316. | Олійник Михайло Богданович (Англійська мова, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2317. | Олійник Михайло Богданович (Біологія, природознавство, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2318. | Олійник Михайло Богданович (Інформатика, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2319. | Олійник Михайло Богданович (Математика, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2320. | Олійник Михайло Богданович (Українська мова і література, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2321. | Олійник Олександр Антонович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2322. | Олійник Олександр Антонович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2323. | Олійник Олександр Антонович (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2324. | Олійник Олександр Антонович (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2325. | Олійник Ольга Вікторівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2326. | Олійник Ольга Вікторівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2327. | Олійник Ольга Вікторівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2328. | Олійник Ольга Вікторівна (Математика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2329. | Олійник Ольга Вікторівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2330. | Олійник Юлія Вікторівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2331. | Олійник Юлія Вікторівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2332. | Олійник Юлія Вікторівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2333. | Олійник Юлія Вікторівна (Математика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2334. | Олійник Юлія Вікторівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2335. | Ольхова Вероніка (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2336. | Ольхова Вероніка (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2337. | Ольхова Вероніка (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2338. | Ольховик Кирило (Математика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2339. | Ольховський Олексій Ілліч (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2340. | Омельченко Любов Олександрівна (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2341. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2342. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2343. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2344. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Математика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2345. | Онайву Мондей Хелена Агахова (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2346. | Онищенко Артем Олексійович (Англійська мова, Харківська гімназія "Очаг") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2347. | Онищенко Марія (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2348. | Онищенко Марк (Англійська мова, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2349. | Онищенко Марк (Математика, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2350. | Онищук Ангеліна Дмитрівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2351. | Онищук Антон (Інформатика, Луцька гімназія №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2352. | Онищук Дмитро Вікторович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2353. | Онищук Дмитро Вікторович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2354. | Онищук Дмитро Вікторович (Інформатика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2355. | Онищук Дмитро Вікторович (Математика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2356. | Онищук Дмитро Вікторович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2357. | Опаца Владислав Ігорович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2358. | Опаца Владислав Ігорович (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2359. | Орішко Павло (Біологія, природознавство, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2360. | Орішко Павло (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2361. | Орлова Вікторія Михайлівна (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2362. | Орнат Вікторія Олександрівна (Інформатика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2363. | Орнат Вікторія Олександрівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2364. | Орос Арсеній (Українська мова і література, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2365. | Осадчий Андрій Костянтинович (Англійська мова, Ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2366. | Осадчий Андрій Костянтинович (Біологія, природознавство, Ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2367. | Осадчий Андрій Костянтинович (Інформатика, Ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2368. | Осадчий Андрій Костянтинович (Українська мова і література, Ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2369. | Осадчий Павло Володимирович. (Математика, Одеська ЗОШ №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2370. | Остапенко Софія Олександрівна (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2371. | Остапенко Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2372. | Остапенко Софія Олександрівна (Інформатика, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2373. | Остапкович Ілля Петрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2374. | Осьмачко Арсеній (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2375. | Отенко Валерія Вадимівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2376. | Отенко Валерія Вадимівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2377. | Павленко Валерія Олександрівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2378. | Павленко Валерія Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2379. | Павленко Валерія Олександрівна (Інформатика, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2380. | Павленко Валерія Олександрівна (Математика, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2381. | Павленко Кароліна Ігорівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2382. | Павленко Кароліна Ігорівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2383. | Павленко Кароліна Ігорівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2384. | Павленко Кароліна Ігорівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2385. | Павленко Кароліна Ігорівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2386. | Павлюк Максим Віталійович (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2387. | Падлецька Ірина Володимирівна (Англійська мова, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2388. | Падлецька Ірина Володимирівна (Біологія, природознавство, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2389. | Падлецька Ірина Володимирівна (Інформатика, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2390. | Падлецька Ірина Володимирівна (Математика, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2391. | Падлецька Ірина Володимирівна (Українська мова і література, Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2392. | Паздрій Ярина Володимирівна (Математика, Тернопільська Українська гімназія імені І Франка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2393. | Пазенок Олексій Олегович (Інформатика, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2394. | Пазяк Богдан (Інформатика, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2395. | Паламарчук Ірина (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2396. | Паламарчук Ірина (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2397. | Паламарчук Ірина (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2398. | Паламарчук Ірина (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2399. | Паливода Матвій Русланович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2400. | Палько Валентина Петрівна (Англійська мова, Ємільчинська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2401. | Панасюк Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2402. | Панасюк Анна Сергіївна (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2403. | Панат Захар (Біологія, природознавство, Жидачівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2404. | Панченко Владислава Романівна (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2405. | Панченко Ярослав (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2406. | Панченко Ярослав (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2407. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Англійська мова, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2408. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Інформатика, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2409. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2410. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Українська мова і література, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2411. | Панчук Ілля (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2412. | Панчук Ілля (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2413. | Паньков Роман Григорович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2414. | Парамієнко Дарія Юріївна (Біологія, природознавство, Мазниківський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2415. | Парамієнко Дарія Юріївна (Математика, Мазниківський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2416. | Парамоненко Максим (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2417. | Паранчук Костянтин (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2418. | Паранчук Костянтин (Інформатика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2419. | Паранчук Костянтин (Математика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2420. | Парух Марк (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2421. | Парух Матвій (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2422. | Парух Матвій (Математика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2423. | Пархета Артем Павлович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2424. | Пархета Артем Павлович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2425. | Пархета Артем Павлович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2426. | Парчук Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Козаровицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2427. | Пасіченко Микита Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2428. | Пасічна Аліна (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2429. | Пасічна Аліна (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2430. | Пасюта Дарія (Англійська мова, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2431. | Пасюта Дарія (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2432. | Патлань Тетяна Іванівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2433. | Пахарь Андрій Євгенович (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2434. | Пацюк Артем Євгенійович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2435. | Пацюк Артем Євгенійович (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2436. | Пацюк Артем Євгенійович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2437. | Пашіна Катерина (Англійська мова, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2438. | Пашко Давид Олександрович (Англійська мова, Вараська ЗОШ 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2439. | Пашко Давид Олександрович (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ 4) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2440. | Пашко Давид Олександрович (Інформатика, Вараська ЗОШ 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2441. | Пашко Давид Олександрович (Українська мова і література, Вараська ЗОШ 4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2442. | Пащин Василина Русланівна (Українська мова і література, Жизномирська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2443. | Пелех Олеся Ігорівна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2444. | Пелех Станіслав Степанович (Біологія, природознавство, Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2445. | Пелех Станіслав Степанович (Математика, Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2446. | Пелех Станіслав Степанович (Українська мова і література, Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2447. | Перевертень Олександр (Біологія, природознавство, Світловодська СЗШ №7) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2448. | Перехода Аврора (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2449. | Перехода Аврора (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2450. | Перехода Аврора (Інформатика, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2451. | Перехода Аврора (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2452. | Пермінов Микита Сергійович (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2453. | Перфільєва Марія Владиславівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2454. | Перфільєва Марія Владиславівна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2455. | Петренко Кирил В'ячеславович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2456. | Петренко Кирил В'ячеславович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2457. | Петренко Олексій (Англійська мова, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2458. | Петренко Олексій (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2459. | Петренко Олексій (Інформатика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2460. | Петренко Олексій (Математика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2461. | Петренко Олексій (Українська мова і література, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2462. | Петрик Дмитро (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2463. | Петриков Іван Олександрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2464. | Петриков Іван Олександрович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2465. | Петриченко Вероніка Максимівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2466. | Петриченко Вероніка Максимівна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2467. | Петриченко Вероніка Максимівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2468. | Петришин Анастасія Іванівна (Англійська мова, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2469. | Петрів Володимир Миколайович (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2470. | Петрова Олеся Олександрівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2471. | Петрук Ілля (Англійська мова, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2472. | Петрук Ілля (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2473. | Петрук Ілля (Інформатика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2474. | Петрук Ілля (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2475. | Петрук Ілля (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2476. | Петрушанська Анна (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2477. | Печена Анастасія Олексіївна (Англійська мова, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2478. | Печена Анастасія Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2479. | Печена Анастасія Олексіївна (Інформатика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2480. | Печена Анастасія Олексіївна (Математика, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2481. | Печена Анастасія Олексіївна (Українська мова і література, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2482. | Печерій Олександр (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2483. | Пею Артем (Математика, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2484. | Пивоваров Дмитро Романович (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2485. | Пилип Аріна (Математика, Чернівецька гімназія № 5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2486. | Пиріг Наталя Янівна (Біологія, природознавство, Харківська ЗОШ № 71) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2487. | Пиріг Наталя Янівна (Інформатика, Харківська ЗОШ № 71) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2488. | Пиріг Наталя Янівна (Математика, Харківська ЗОШ № 71) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2489. | Пироженко Роман (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2490. | Пироженко Роман (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2491. | Пироженко Роман (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2492. | Пироженко Роман (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2493. | Питей Володимир Олександрович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2494. | Питей Володимир Олександрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2495. | Питей Володимир Олександрович (Інформатика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2496. | Питей Володимир Олександрович (Математика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2497. | Питей Володимир Олександрович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2498. | Питомец Маргарита (Біологія, природознавство, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2499. | Півінська Дар'я (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2500. | Піголь Ярослав (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2501. | Підкопай Аріна Сергіївна (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2502. | Підперигора Каріна (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2503. | Пістра Єлизавета (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2504. | Пістра Єлизавета (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2505. | Пістра Єлизавета (Інформатика, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2506. | Пістра Єлизавета (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2507. | Пістра Єлизавета (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2508. | Пістрюга Станіслав Анатолійович (Англійська мова, Школа №38) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2509. | Пічкуров Андрій (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2510. | Піщанський Назар Олексійович (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2511. | Плаксій Іван Володимирович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2512. | Плаксій Іван Володимирович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2513. | Плаксій Іван Володимирович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2514. | Плахотіна Славяна (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2515. | Плахотіна Славяна (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2516. | Плахотіна Славяна (Інформатика, Маріупольська ЗОШ №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2517. | Плахотіна Славяна (Математика, Маріупольська ЗОШ №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2518. | Плахотіна Славяна (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2519. | Плесак Артем Маркіянович (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2520. | Пліс Марина (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2521. | Побєгаєва Марія (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2522. | Побєгаєва Марія (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2523. | Побєгаєва Марія (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2524. | Побєгаєва Марія (Математика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2525. | Побєгаєва Марія (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2526. | Поблодзинська Анастасія (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2527. | Поборознік Данііл Юрійович (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2528. | Погорілий Владислав Дмитрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2529. | Погребняк Данил Олександрович (Математика, Волноваська ЗОШ №7) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2530. | Подоляк Марія Ярославівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2531. | Подоляка Дмитро Олександрович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2532. | Подоляка Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2533. | Подоляка Дмитро Олександрович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2534. | Подоляка Дмитро Олександрович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2535. | Подоляка Дмитро Олександрович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2536. | Подтьопа Софія (Інформатика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2537. | Подтьопа Софія Анатоліївна (Інформатика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2538. | Подшивалкін Богдан Сергійович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2539. | Покосінський Артем Сергійович (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2540. | Покосінський Артем Сергійович (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2541. | Поліщук Марія Сергіївна (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2542. | Полозенко Нікіта (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2543. | Полозенко Нікіта (Математика, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2544. | Полонський Назарій (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2545. | Полонський Назарій (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2546. | Полубабкін Дмитро (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2547. | Полуектова Дарина (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2548. | Полупан Денис (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2549. | Полупан Денис (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2550. | Полупан Денис (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2551. | Полупан Денис (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2552. | Полупан Денис (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2553. | Поляк Артем (Англійська мова, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2554. | Поляк Артем (Біологія, природознавство, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2555. | Поляк Артем (Інформатика, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2556. | Поляк Артем (Математика, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2557. | Поляк Артем (Українська мова і література, Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2558. | Поляков Максим Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2559. | Понзель Богдана Євгеніївна (Біологія, природознавство, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2560. | Понзель Богдана Євгеніївна (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2561. | Понзель Богдана Євгеніївна (Українська мова і література, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2562. | Пономаренко Владислав Сергійович (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2563. | Пономаренко Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2564. | Пономаренко Владислав Сергійович (Математика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2565. | Пономаренко Владислав Сергійович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2566. | Пономаренко Денис Володимирович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2567. | Пономарь Вадим Романович (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2568. | Пономарь Вадим Романович (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2569. | Пономарь Вадим Романович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2570. | Поперечна Майя Павлівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2571. | Поперечна Майя Павлівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2572. | Поперечна Майя Павлівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2573. | Поперечна Майя Павлівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2574. | Поплавський Максим (Англійська мова, Бучанська зош 5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2575. | Поплавський Максим (Біологія, природознавство, Бучанська зош 5) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2576. | Поплавський Максим (Інформатика, Бучанська зош 5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2577. | Поплавський Максим (Математика, Бучанська зош 5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2578. | Поплавський Максим (Українська мова і література, Бучанська зош 5) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2579. | Попов Іван (Біологія, природознавство, Бучанська зош 5) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2580. | Попов Іван (Математика, Бучанська зош 5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2581. | Попов Нікіта (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2582. | Попов Нікіта (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2583. | Попов Нікіта (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2584. | Попов Нікіта (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2585. | Попова Ольга Віталіївна (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2586. | Поповченко Назар Олександрович (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2587. | Порошин Віталій (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2588. | Порошок Анастасія Дмитрівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2589. | Потапюк Ольга Романівна (Англійська мова, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2590. | Потеніхін Дмитро Вадимович (Математика, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2591. | Походенко Денис Юрійович (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2592. | Починок Соломія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2593. | Предборська Єва Костянтинівна (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2594. | Препелиця Аліна Олександрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2595. | Прийдун Володимир (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2596. | Прийдун Володимир (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2597. | Приймак Анна Василівна (Англійська мова, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2598. | Приймак Анна Василівна (Біологія, природознавство, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2599. | Приймак Анна Василівна (Інформатика, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2600. | Приймак Анна Василівна (Українська мова і література, Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2601. | Приступа Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2602. | Приступа Владислав (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2603. | Приступа Владислав (Інформатика, Навчально-виховний комплекс) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2604. | Прищепа Олександра Русланівна (Англійська мова, Ємільчинська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2605. | Прокопович Олексій Олексійович (Математика, Школа №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2606. | Пронін Володимир (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2607. | Пронін Володимир (Інформатика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2608. | Пронін Володимир (Математика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2609. | Пронін Володимир (Українська мова і література, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2610. | Проскурін Ярослав (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2611. | Проценко Микола (Англійська мова, Thinkglobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2612. | Проценко Микола (Інформатика, Thinkglobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2613. | Проценко Микола (Математика, Thinkglobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2614. | Проценко Микола (Українська мова і література, Thinkglobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2615. | Пруц Анастасія Геннадіївна (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №31) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2616. | Пугачов Олександр Сергійович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2617. | Пугачов Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2618. | Пугачов Олександр Сергійович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2619. | Пугачов Олександр Сергійович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2620. | Пугачов Олександр Сергійович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2621. | Пухалевич Аліна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2622. | Пухальська Каріна Сергіївна (Англійська мова, Школа №38) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2623. | Пухальський Дмитро (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2624. | Пшетаковський Ілля (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2625. | Пшонік Ольга (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2626. | Пшонік Ольга (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2627. | Пяникова Софія Вікторівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2628. | Пятницький Лев (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2629. | Радзівіл Владислав Вадимович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2630. | Радзіховська Ірина Валеріївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2631. | Радзіховська Ірина Валеріївна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2632. | Радик Остап Ігорович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2633. | Радкевич Тимофій Ярославович (Англійська мова, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2634. | Радкевич Тимофій Ярославович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2635. | Радкевич Тимофій Ярославович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2636. | Радкевич Тимофій Ярославович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2637. | Радченко Вікторія (Англійська мова, Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2638. | Рассоха Анастасія (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2639. | Рассоха Анастасія (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2640. | Рассоха Ксенія Андріївна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2641. | Ратушна Богдана-Софія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2642. | Ратушна Богдана-Софія (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2643. | Ратушна Богдана-Софія (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2644. | Ратушна Богдана-Софія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2645. | Ратушна Богдана-Софія (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2646. | Ратушний Дмитро (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2647. | Ратушний Дмитро (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2648. | Ратушний Дмитро (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2649. | Ратушний Дмитро (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2650. | Ратушний Роман (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2651. | Ратушний Роман (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2652. | Ратушний Роман (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2653. | Ратушний Роман (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2654. | Ратушний Роман (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2655. | Ратушняк Валентин Сергевич (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2656. | Ратушняк Софія Олександрівна (Українська мова і література, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2657. | Ревякін Ілля Дмитрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2658. | Резніков Натан Олександрович (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2659. | Резнікова Марія Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2660. | Резнікова Марія Сергіївна (Інформатика, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2661. | Резніченко Крістіна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2662. | Резніченко Крістіна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2663. | Резніченко Крістіна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2664. | Резніченко Крістіна (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2665. | Резніченко Крістіна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2666. | Рекец Дар'я Андріївна (Англійська мова, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2667. | Рекец Дар'я Андріївна (Біологія, природознавство, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2668. | Рекец Дар'я Андріївна (Інформатика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2669. | Рекец Дар'я Андріївна (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2670. | Рекец Дар'я Андріївна (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2671. | Ремезовський Святослав (Біологія, природознавство, Київська гімназія східних мов №1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2672. | Ренькас Альберт (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2673. | Ренькас Альберт (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2674. | Ренькас Альберт (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2675. | Ренькас Альберт (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2676. | Ренькас Альберт (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2677. | Решетило Ярина (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2678. | Решетнік Максим Олександрович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2679. | Рзаєв Дмитро (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2680. | Рзаєв Дмитро (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2681. | Рзаєв Дмитро (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2682. | Різник Мирон Іванович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2683. | Різник Мирон Іванович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2684. | Різник Мирон Іванович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2685. | Різник Мирон Іванович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2686. | Різник Мирон Іванович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2687. | Родюк Денис Віталійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2688. | Романенко Артем Олександрович (Біологія, природознавство, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2689. | Романенко Артем Олександрович (Інформатика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2690. | Романенко Артем Олександрович (Математика, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2691. | Романенко Артем Олександрович (Українська мова і література, КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2692. | Романов Єгор Денисович (Англійська мова, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2693. | Романов Єгор Денисович (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2694. | Романько Руслан Олександрович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2695. | Романюк Андріана (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2696. | Романюк Андріана (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2697. | Романюк Андріана (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2698. | Романюк Андріана (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2699. | Романюк Андріана (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2700. | Романюк Ольга (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2701. | Романюк Соломія (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2702. | Романюк Соломія (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2703. | Романюк Соломія (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2704. | Романюк Соломія (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2705. | Романюк Соломія (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2706. | Романюк Юлія (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2707. | Романюк Юлія (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2708. | Романюк Юлія (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2709. | Ромасько Марина Юріївна (Англійська мова, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2710. | Ромасько Марина Юріївна (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2711. | Ромасько Марина Юріївна (Українська мова і література, Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2712. | Ромашко Ангеліна (Українська мова і література, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10 Донецької обласної ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2713. | Рубцов Михайло (Англійська мова, Лозівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2714. | Рубцов Михайло (Інформатика, Лозівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2715. | Руденко Євген (Англійська мова, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2716. | Руденко Євген (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2717. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Англійська мова, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2718. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2719. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Інформатика, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2720. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Математика, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2721. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Українська мова і література, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2722. | Руденко Юрій Олексійович (Англійська мова, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2723. | Руденко Юрій Олексійович (Біологія, природознавство, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2724. | Руденко Юрій Олексійович (Інформатика, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2725. | Руденко Юрій Олексійович (Математика, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2726. | Руденко Юрій Олексійович (Українська мова і література, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2727. | Руденко Ярослав Олексійович (Англійська мова, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2728. | Руденко Ярослав Олексійович (Біологія, природознавство, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2729. | Руденко Ярослав Олексійович (Інформатика, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2730. | Руденко Ярослав Олексійович (Математика, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2731. | Руденко Ярослав Олексійович (Українська мова і література, СЗШ №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2732. | Рудий Максим (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2733. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2734. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Біологія, природознавство, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2735. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Інформатика, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2736. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Математика, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2737. | Рудик Вікторія Анатоліївна (Українська мова і література, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2738. | Руднєва Анастасія (Математика, Одеська СШ № 117) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2739. | Рудницький Аркадій Валерійович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2740. | Рудницький Аркадій Валерійович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2741. | Рудницький Аркадій Валерійович (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2742. | Рудницький Аркадій Валерійович (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2743. | Рудницький Аркадій Валерійович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2744. | Рудніцька Крістіна (Українська мова і література, СЗШ №215 м. Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2745. | Рудь Ангеліна Ігорівна (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2746. | Рудь Максим Ігоревич (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2747. | Рудюк Артем Вікторович (Інформатика, ЗОШ №4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2748. | Рудюк Артем Вікторович (Українська мова і література, ЗОШ №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2749. | Рукавішніков Іван (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2750. | Рукавішніков Іван (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2751. | Рукавішніков Іван (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2752. | Рукавішніков Іван (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2753. | Руруа Ніколоз (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2754. | Русева Анастасія (Математика, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2755. | Русева Анастасія (Українська мова і література, Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2756. | Русєв Матвій (Англійська мова, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2757. | Русєв Матвій (Біологія, природознавство, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2758. | Русєв Матвій (Інформатика, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2759. | Русєв Матвій (Математика, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2760. | Русєв Матвій (Українська мова і література, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2761. | Руснак Микола (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2762. | Руснак Микола (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2763. | Руснак Микола (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2764. | Руснак Микола (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2765. | Руссу Олександр (Англійська мова, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2766. | Рущишин Соломія Миколаївна (Біологія, природознавство, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2767. | Рябушко Дарина Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2768. | Рябушко Дарина Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2769. | Савенко Костянтин (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2770. | Савенко Костянтин (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2771. | Савенко Софіанна Максимівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2772. | Савєльєва Яна Віталіївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2773. | Савєльєва Яна Віталіївна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2774. | Савицька Кристина (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №111) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2775. | Савицький Ярослав Олегович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2776. | Савка Василина Ігорівна (Біологія, природознавство, ЛЗШ 1 ступеня "Світанок) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2777. | Савка Василина Ігорівна (Математика, ЛЗШ 1 ступеня "Світанок) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2778. | Саволайнен Софія Янісівна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2779. | Савосько Богдан Віталійович (Біологія, природознавство, Вище професійне училище № 7 м.Кременчука Полтавської області) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2780. | Савченко Поліна Олександрівна (Математика, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2781. | Савченко Соломія Ігорівна (Інформатика, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2782. | Савчишин Борис (Англійська мова, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2783. | Савчишин Борис (Математика, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2784. | Савчук Віталій Володимирович (Математика, Сапогівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2785. | Савчук Данило Денисович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2786. | Савчук Данило Денисович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2787. | Садовнік Єгор (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2788. | Салаш Марія Ігорівна (Англійська мова, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2789. | Салаш Марія Ігорівна (Математика, Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2790. | Салдецька Анжеліка Валеріївна (Англійська мова, Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2791. | Салдецька Анжеліка Валеріївна (Біологія, природознавство, Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2792. | Салдецька Анжеліка Валеріївна (Математика, Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2793. | Салига Христина Василівна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2794. | Сальник Кирило Романович (Англійська мова, Гусарівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2795. | Самарін Ярослав (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2796. | Самарін Ярослав (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2797. | Самарін Ярослав (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2798. | Самарін Ярослав (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2799. | Самарін Ярослав (Українська мова і література, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2800. | Саміло Арсеній Тарасович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2801. | Саміло Арсеній Тарасович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2802. | Саміло Арсеній Тарасович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2803. | Саміло Арсеній Тарасович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2804. | Саміло Арсеній Тарасович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2805. | Самітовський Борис Сергійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2806. | Самітовський Борис Сергійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2807. | Самітовський Борис Сергійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2808. | Самуляк Назар (Англійська мова, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2809. | Самуляк Олексій (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2810. | Санін Данило Артемійович (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2811. | Сапожник Анна Ігорівна (Англійська мова, Чорноморівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2812. | Сапожник Анна Ігорівна (Біологія, природознавство, Чорноморівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2813. | Сапожник Анна Ігорівна (Математика, Чорноморівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2814. | Сапожник Анна Ігорівна (Українська мова і література, Чорноморівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2815. | Сапожнікова Єлизавета (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2816. | Сапожнікова Єлизавета (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2817. | Саприга Лілія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2818. | Сариев Эмин (Англійська мова, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2819. | Сариев Эмин (Математика, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2820. | Сафие Сариева (Англійська мова, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2821. | Сафие Сариева (Біологія, природознавство, "Міжнародна школа І-ІІІ ступенів "Меридіан") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2822. | Сафонов Руслан (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2823. | Сафонов Руслан (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2824. | Сафонов Руслан (Інформатика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2825. | Сафонов Руслан (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2826. | Сафонов Руслан (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2827. | Сафронюк Олексій Сергійович (Біологія, природознавство, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2828. | Сафронюк Олексій Сергійович (Інформатика, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2829. | Сафронюк Олексій Сергійович (Математика, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2830. | Сахаров Владислав (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2831. | Сахаров Владислав (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2832. | Сахаров Владислав (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2833. | Сахно Назар (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2834. | Сахно Назар (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2835. | Сахно Назар (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2836. | Сахно Назар (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2837. | Сахно Назар (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2838. | Сахно Олександр Михайлович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №45) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2839. | Сачава Тимофій Андрійович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2840. | Сачава Тимофій Андрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2841. | Сачава Тимофій Андрійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2842. | Сачава Тимофій Андрійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2843. | Сачава Тимофій Андрійович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2844. | Сватков Максим Сергійович (Математика, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2845. | Сверида Антон Олександрович (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2846. | Сверида Антон Олександрович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2847. | Сверида Антон Олександрович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2848. | Сверида Антон Олександрович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2849. | Сверида Антон Олександрович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2850. | Сверида Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2851. | Сверида Юлія Олександрівна (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2852. | Сверида Юлія Олександрівна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2853. | Світличний Давид Михайлович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2854. | Северенчук Дар'я (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2855. | Северенчук Дар'я (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2856. | Северин Артем Андрійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2857. | Северин Артем Андрійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2858. | Северин Артем Андрійович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2859. | Сегеденко Макар (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2860. | Сегеденко Макар (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2861. | Сейко Володимир (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2862. | Селевко Таїсія Володимирівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2863. | Селевко Таїсія Володимирівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2864. | Селевко Таїсія Володимирівна (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2865. | Селевко Таїсія Володимирівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2866. | Селевко Таїсія Володимирівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2867. | Селіванов Михайло (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2868. | Селіванов Михайло (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2869. | Семененко Володимир (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2870. | Семенишен Антоній Ігорович (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2871. | Семенишен Антоній Ігорович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2872. | Семенишен Антоній Ігорович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2873. | Семенишин Тарас Мирославович (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2874. | Семенкіна Поліна (Біологія, природознавство, НВК № 108) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2875. | Семенцов Олексій Андрійович (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2876. | Семенюк Артур (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2877. | Семергей Наталя (Англійська мова, Стем-центр "Сократ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2878. | Семеренко Данило (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2879. | Семеренко Данило (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2880. | Семеренко Данило (Інформатика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2881. | Семеренко Данило (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2882. | Семеренко Данило (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2883. | Семчук Анастасія (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2884. | Сенишин Адріан Миколайович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2885. | Сенишин Адріан Миколайович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2886. | Сенишин Адріан Миколайович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2887. | Сербенюк Вікторія (Англійська мова, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2888. | Сербенюк Вікторія (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2889. | Сербенюк Вікторія (Інформатика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2890. | Сербенюк Вікторія (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2891. | Сербенюк Вікторія (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2892. | Сербенюк Владислав (Англійська мова, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2893. | Сербенюк Владислав (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2894. | Сербенюк Владислав (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2895. | Сербенюк Владислав (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2896. | Сергієнко Сергій (Англійська мова, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2897. | Сєров Нікіта (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2898. | Сєрова Аріна Юріївна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2899. | Сєрова Аріна Юріївна (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2900. | Сидоров Вадим Денисович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2901. | Сидоров Вадим Денисович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2902. | Сидоров Вадим Денисович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2903. | Сидоров Вадим Денисович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2904. | Сидоров Вадим Денисович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2905. | Сидорук Марина (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2906. | Сидорук Юліана-Марія (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2907. | Сидюк Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, НВК "Ліцей-СЗШ №10") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2908. | Сидюк Анастасія Сергіївна (Інформатика, НВК "Ліцей-СЗШ №10") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2909. | Синиця Михайло (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2910. | Синиця Михайло (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2911. | Синиця Михайло (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2912. | Синиця Михайло (Математика, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2913. | Синиця Михайло (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2914. | Синюк Аріна (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2915. | Синюк Аріна (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2916. | Синюк Аріна (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2917. | Синюк Аріна (Математика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2918. | Сиромля Анастасія (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2919. | Сиромля Анастасія (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2920. | Ситкова Софія (Англійська мова, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2921. | Ситкова Софія (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2922. | Ситкова Софія (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2923. | Ситкова Софія (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2924. | Сичевська Ганна (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2925. | Сичевська Ганна (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2926. | Сичук Василь Олександрович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2927. | Сіваєва Єва (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2928. | Сівачок Дар'я Олегівна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2929. | Сівачок Дар'я Олегівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2930. | Сівачок Дар'я Олегівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2931. | Сівачок Дар'я Олегівна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2932. | Сівачок Марія (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2933. | Сівачок Марія (Інформатика, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2934. | Сіденко Кіра Олексіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2935. | Сікачина Олександр Олегович (Інформатика, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2936. | Сілін Іван Вікторович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2937. | Сімонець Софія (Англійська мова, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2938. | Сімонець Софія (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2939. | Сімонець Софія (Інформатика, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2940. | Сімонець Софія (Математика, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2941. | Сімонець Софія (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2942. | Сімора Наталя Олексіївна (Математика, Матвіївська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2943. | Сірант Володимир (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2944. | Сірант Володимир (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2945. | Сірант Володимир (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2946. | Сірант Денис Юрійович (Біологія, природознавство, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2947. | Сірант Сергій (Біологія, природознавство, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2948. | Сірант Сергій (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2949. | Сірант Сергій (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2950. | Сіренко Денис (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2951. | Сіренко Денис (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2952. | Сіренко Денис (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2953. | Сіренко Денис (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2954. | Сіренко Денис (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2955. | Сітало Микита Сергійович (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2956. | Сітало Микита Сергійович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2957. | Скиба Андрій (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2958. | Скиба Назар (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2959. | Скиба Назар (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2960. | Скиба Назар (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2961. | Скліфос Павло (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2962. | Скліфос Павло (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2963. | Скоробогатов Олексій Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2964. | Скотаренко Ярослав Васильович (Англійська мова, Лозівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2965. | Скотаренко Ярослав Васильович (Біологія, природознавство, Лозівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2966. | Скотаренко Ярослав Васильович (Інформатика, Лозівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2967. | Скотаренко Ярослав Васильович (Математика, Лозівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2968. | Скотаренко Ярослав Васильович (Українська мова і література, Лозівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2969. | Скребець Даніїл Євгенович (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2970. | Скребець Даніїл Євгенович (Біологія, природознавство, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2971. | Скребець Даніїл Євгенович (Інформатика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2972. | Скребець Даніїл Євгенович (Математика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2973. | Скребець Даніїл Євгенович (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2974. | Скрипник Владислав Олегович (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2975. | Скрипник Григорій Анатолійович (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2976. | Скрипник Григорій Анатолійович (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2977. | Скупа Владислава Миколаївна (Математика, Водянська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2978. | Слизовський Данііл Ігоревич (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2979. | Слободян Стефанія (Англійська мова, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2980. | Слободян Стефанія (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2981. | Смакоуз Тарас (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2982. | Смаль Мар'яна (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:21 | |
2983. | Смаляна Марта Петрівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2984. | Сметанюк Яків Васильович (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2985. | Сміцков Михайло (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2986. | Смульська Анжела (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2987. | Смульська Анжела (Інформатика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2988. | Смульська Анжела (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2989. | Снітько Владислав (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2990. | Снітько Владислав (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2991. | Снітько Владислав (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2992. | Снітько Владислав (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
2993. | Снітько Владислав (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:19 | |
2994. | Совтус Іван Юрійович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
2995. | Сокачик Юрій (Англійська мова, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
2996. | Сокачик Юрій (Біологія, природознавство, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2997. | Сокачик Юрій (Інформатика, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2998. | Сокачик Юрій (Математика, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
2999. | Сокачик Юрій (Українська мова і література, Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3000. | Сокол Евеліна Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3001. | Соколіна Поліна (Англійська мова, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3002. | Соколіна Поліна (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3003. | Соколіна Поліна (Інформатика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3004. | Соколіна Поліна (Математика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3005. | Соколіна Поліна (Українська мова і література, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3006. | Соколов Тимур Андрійович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3007. | Соколова Вікторія (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3008. | Сокуров Ілля (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3009. | Солдатов Артем Олександрович (Українська мова і література, НВК №13) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3010. | Соловей Владислав Ігорович (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3011. | Соловей Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3012. | Соловей Поліна Сергіївна (Інформатика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3013. | Соловей Поліна Сергіївна (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3014. | Соловей Поліна Сергіївна (Українська мова і література, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3015. | Соловйов Максим Олексійович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3016. | Соловйов Максим Олексійович (Математика, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3017. | Соловйов Максим Олексійович (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3018. | Солодуха Крістіна Віталівна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3019. | Солодуха Крістіна Віталівна (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3020. | Солодуха Крістіна Віталівна (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3021. | Солодуха Крістіна Віталівна (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3022. | Солодуха Крістіна Віталівна (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3023. | Солодуха Марія Олександрівна (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3024. | Солонець Юрій Дмитрович (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3025. | Солонець Юрій Дмитрович (Математика, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3026. | Солоніна Анастасія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3027. | Солоніна Анастасія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3028. | Соня Белодонова (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3029. | Соснін Кирило (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 117) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3030. | сотніков (Інформатика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3031. | сотніков (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3032. | Софія Тимощук (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3033. | Софія Тимощук (Математика, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3034. | Сполітак Марія (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3035. | Сполітак Марія (Інформатика, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3036. | Стаднік Ангеліна Олегівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3037. | Стаднік Ангеліна Олегівна (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3038. | Стаднік Ангеліна Олегівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3039. | Стаднік Ангеліна Олегівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3040. | Стариков Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3041. | Стариков Максим Володимирович (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3042. | Стародуб Максим (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3043. | Стародубцев Максим (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3044. | Стасенко Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3045. | Стасенко Катерина Сергіївна (Інформатика, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3046. | Стасенко Катерина Сергіївна (Математика, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3047. | Стасишин Богдан Володимирович (Англійська мова, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3048. | Стасишин Богдан Володимирович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3049. | Стасишин Богдан Володимирович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3050. | Стасишин Богдан Володимирович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3051. | Стасишин Богдан Володимирович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3052. | Стегній Софія (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3053. | Стегній Софія (Математика, Навчально-виховний комплекс) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3054. | Стегній Софія (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3055. | Стельмах Анна Миколаївна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3056. | Стельмах Оксана Миколаївна (Англійська мова, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3057. | Стельмах Оксана Миколаївна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3058. | Стельмах Оксана Миколаївна (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3059. | Стельмах Оксана Миколаївна (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3060. | Стельмах Оксана Миколаївна (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3061. | Степанов Данило (Математика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3062. | Степашук Богдан Анатолійович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3063. | Стерник Дар'я Олексіївна (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3064. | Стерник Дар'я Олексіївна (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3065. | Стерник Дар'я Олексіївна (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3066. | Стерник Дар'я Олексіївна (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3067. | Стикут Роман Вячеславович (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3068. | Стопніков Данило (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3069. | Стопніков Данило (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3070. | Стопніков Данило (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3071. | Сторчак Артур Анатолійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3072. | Сторчак Артур Анатолійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3073. | Стрижакова Софія Русланівна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3074. | Стрижакова Софія Русланівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3075. | Стрільчук Андрій Миколайович (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3076. | Ступак Катерина Євгенівна (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3077. | Сувілова Ольга (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3078. | Сувілова Ольга (Українська мова і література, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3079. | Судденко Дар'я (Англійська мова, Think Global) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3080. | Сукайло Ярослав (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3081. | Сунько Соломія (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3082. | Сунько Соломія (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3083. | Супряга Владислав Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3084. | Супряга Владислав Олександрович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3085. | Сусла Максим Іванович (Математика, Криворізька гімназія №127) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3086. | Сутула Ганна Дмитрівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3087. | Сухінін Кирило Олегович (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3088. | Суходольський Нікіта (Біологія, природознавство, Херсонський НВК №48) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3089. | Суходольський Нікіта (Математика, Херсонський НВК №48) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3090. | Сухонос Вероніка Олегівна (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3091. | Табунчик Андрій (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3092. | Табунчик Андрій (Математика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3093. | Талків Юлія Станіславівна (Англійська мова, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3094. | Талпош Максим Юрійович (Біологія, природознавство, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3095. | Талпош Максим Юрійович (Українська мова і література, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3096. | Тананайська Анастасія Максимівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3097. | Тананайська Анастасія Максимівна (Інформатика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3098. | Танцюра Марія (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3099. | Танцюра Марія (Біологія, природознавство, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3100. | Танцюра Марія (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3101. | Танцюра Марія (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3102. | Танцюра Марія (Українська мова і література, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3103. | Тарасенко Аріна (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3104. | Тарасенко Володимир Петрович (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3105. | Тарасенко Володимир Петрович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3106. | Тарасенко Володимир Петрович (Інформатика, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3107. | Тарасенко Володимир Петрович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3108. | Тарасенко Ярослав Володимир (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3109. | Тарасов Олександр Костянтинович (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3110. | Тарасюк Роман Віталійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3111. | Тарасюк Роман Віталійович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3112. | Тарашевський Денис Володимирович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3113. | Тарашевський Денис Володимирович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3114. | Тарашевський Денис Володимирович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3115. | Тарнавська Аліна (Біологія, природознавство, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3116. | Тарнавська Аліна (Інформатика, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3117. | Тарнавська Аліна (Математика, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3118. | Татарчук Олена Іванівна (Інформатика, Уторопський ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3119. | Тауриньш Поліна Едуардівна (Біологія, природознавство, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3120. | Тауриньш Поліна Едуардівна (Математика, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3121. | Тахмазов Самір Аріфович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3122. | Тащі Святослав Дмитрович (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3123. | Тащі Святослав Дмитрович (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3124. | Тверитінов Микола Олегович (Інформатика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3125. | Теліженко Мирослав Володимирович (Математика, Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3126. | Телюфанов Олександр Андрійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3127. | Телюфанов Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3128. | Тем'янинець Давид Мирославович (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3129. | Темех Максим Тарасович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3130. | Темех Максим Тарасович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3131. | Теміров Абдуль барі Акбар угли (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3132. | Темніков Нікіта Сергійович (Математика, Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3133. | Тенетко Марина Віталіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3134. | Терехов Богдан Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3135. | Терехов Богдан Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3136. | Терехов Богдан Олександрович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3137. | Тернова Катерина (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3138. | Тернова Катерина (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3139. | Терпелюк Влада (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3140. | Тетерук Артем Миколайович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3141. | Тетерук Артем Миколайович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3142. | Тєльна Вікторія (Англійська мова, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3143. | Тєльна Вікторія (Математика, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3144. | Тиква Поліна (Математика, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3145. | Тимофєєва Валерія Дмитрівна (Англійська мова, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3146. | Тимофєєва Валерія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3147. | Тимофєєва Валерія Дмитрівна (Інформатика, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3148. | Тимофєєва Валерія Дмитрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "загальноосвітня школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3149. | Тимофій (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3150. | Тимофій (Інформатика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3151. | Тимошенко Андрiй Миколайович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3152. | Тимошенко Андрiй Миколайович (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3153. | Тимошенко Андрiй Миколайович (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3154. | Тимошенко Михайло Віталійович (Українська мова і література, КЗ "Старобогданівський НВК") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3155. | Тимошенко Софія (Біологія, природознавство, КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3156. | Титаренко Діана В'ячеславівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3157. | Тихенко Максим Віталійович (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3158. | Тихенко Максим Віталійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3159. | Тихенко Максим Віталійович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3160. | Тихенко Максим Віталійович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3161. | Тихенко Максим Віталійович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3162. | Тишецький Павло Антонович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3163. | Тишецький Павло Антонович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3164. | Тишецький Павло Антонович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3165. | Тишецький Павло Антонович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3166. | Тишецький Павло Антонович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3167. | Тищенко Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3168. | Тищенко Софія Сергіївна (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3169. | Тищенко Софія Сергіївна (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3170. | Тищенко Софія Сергіївна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3171. | Тімошин Денис (Українська мова і література, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3172. | Тімошина Євгенія (Українська мова і література, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3173. | Тіструга Дмитро Володимирович (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3174. | Ткач Єлизавета Андріївна (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3175. | Ткаченко Георгій Олександрович (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3176. | Ткаченко Георгій Олександрович (Математика, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3177. | Ткаченко Ілона (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3178. | Ткаченко Марія Леонідівна (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3179. | Ткаченко Софія Русланівна (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3180. | Ткаченко Софія Русланівна (Українська мова і література, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3181. | Ткачова Марія Іванівна (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3182. | Ткачук Інна Максимівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3183. | Ткачук Рустам (Інформатика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3184. | Товма Марина (Англійська мова, Мовний центр "Країна знань") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3185. | Товма Марина (Біологія, природознавство, Мовний центр "Країна знань") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3186. | Товма Марина (Інформатика, Мовний центр "Країна знань") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3187. | Товма Марина (Математика, Мовний центр "Країна знань") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3188. | Товма Марина (Українська мова і література, Мовний центр "Країна знань") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3189. | Токар Владислав Андрійович (Математика, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3190. | Токар Владислав Андрійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3191. | Токар Олександр Андрійович (Інформатика, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3192. | Токар Олександр Андрійович (Математика, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3193. | Токарев Іван Вікторович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3194. | Токарев Іван Вікторович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3195. | Токарчук Назар Сергійович (Інформатика, Сапогівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3196. | Токарчук Тарас Олександрович (Англійська мова, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3197. | Токарчук Тарас Олександрович (Математика, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3198. | Томищ Анастасія Вячеславівна (Українська мова і література, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3199. | Томків Роман (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3200. | Торган Олександр (Математика, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3201. | Торяник Вероніка (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3202. | Торяник Сергій (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3203. | Торяник Сергій (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3204. | Торяник Сергій (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3205. | Торяник Сергій (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3206. | Торяник Сергій (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3207. | Трач Аліна Вікторівна (Інформатика, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3208. | Трач Аліна Вікторівна (Математика, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3209. | Трач Аліна Вікторівна (Українська мова і література, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3210. | Трачук Сергій Артемович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3211. | Трачук Сергій Артемович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3212. | Треба Анна Софія Ярославівна (Англійська мова, Гадяцький науковий обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім. Є. П. Кочергіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3213. | Треба Анна Софія Ярославівна (Біологія, природознавство, Гадяцький науковий обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім. Є. П. Кочергіна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3214. | Треба Анна Софія Ярославівна (Математика, Гадяцький науковий обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ім. Є. П. Кочергіна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3215. | Третякова Дар'я (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3216. | Третякова Дар'я (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3217. | Третякова Дар'я (Інформатика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3218. | Третякова Дар'я (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3219. | Третякова Дар'я (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3220. | Тригуб Денис (Математика, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3221. | Тригуб Денис (Українська мова і література, Гудимівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3222. | Тристан Данило Олександрович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3223. | Трова Захар (Українська мова і література, Лозівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3224. | Троневич Владислав Вікторович (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3225. | Троневич Владислав Вікторович (Інформатика, ХЗОШ № 51) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3226. | Троневич Владислав Вікторович (Математика, ХЗОШ № 51) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3227. | Троневич Владислав Вікторович (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3228. | Тронько О.О. (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3229. | Тронько О.О. (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3230. | Тронько О.О. (Інформатика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3231. | Тронько О.О. (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3232. | Тронько О.О. (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3233. | Тропанець Аліна Іванівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3234. | Трофимюк Вікторія (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3235. | Троцька Анна (Українська мова і література, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3236. | Трояновський Максим (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3237. | Трояновський Максим (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3238. | Трояновський Максим (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3239. | Трояновський Максим (Математика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3240. | Трояновський Максим (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3241. | Трюхан Ірина (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3242. | Трюхан Ірина (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3243. | Трюхан Ірина (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3244. | Трюхан Ірина (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3245. | Трюхан Ірина (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3246. | Тудан Ігор Олегович (Математика, ЗОШ №8) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3247. | Турані Іванка Іванівна (Математика, Квасівська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3248. | Туренко Богдан Олегович (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3249. | Туренко Богдан Олегович (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3250. | Туринський Віталій (Математика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3251. | Туркова Юлія (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3252. | Турук Роман Вікторович (Англійська мова, НВК №13) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3253. | Турук Роман Вікторович (Біологія, природознавство, НВК №13) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3254. | Турук Роман Вікторович (Інформатика, НВК №13) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3255. | Турук Роман Вікторович (Математика, НВК №13) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3256. | Турук Роман Вікторович (Українська мова і література, НВК №13) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3257. | Турянська Соломія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3258. | Турянська Соломія (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3259. | Турянська Соломія (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3260. | Турянська Соломія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3261. | Турянська Соломія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3262. | Турянський Марко (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3263. | Турянський Марко (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3264. | Турянський Марко (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3265. | Турянський Марко (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3266. | Турянський Марко (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3267. | Тутихін Максим (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3268. | Удодік Євгеній Андрійович (Математика, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №!) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3269. | Узлюк Ірина Леонідівна (Українська мова і література, Старобейзимська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3270. | Узунов Іван Олександрович (Англійська мова, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3271. | Узунов Іван Олександрович (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3272. | Узунов Іван Олександрович (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3273. | Узунов Іван Олександрович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3274. | Узунов Іван Олександрович (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3275. | Узунов Микита Олександрович (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3276. | Улановський Максим (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3277. | Улановський Максим (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3278. | Улановський Максим (Математика, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3279. | Унгурян Анна Николаевна (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3280. | Унгурян Анна Николаевна (Інформатика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3281. | Унгурян Анна Николаевна (Математика, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3282. | Унгурян Анна Николаевна (Українська мова і література, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3283. | Урсулов Артем Юрійович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3284. | Урумогло-Тертична Маріанна Миколаївна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3285. | Урумогло-Тертичний Михайло Миколайович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3286. | Усова Вероніка Андріївна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3287. | Устенко Ліна Вікторівна (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3288. | Устенко Ліна Вікторівна (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3289. | Устенко Ліна Вікторівна (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3290. | Устиченко Олексій (Інформатика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3291. | Устиченко Олексій (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3292. | Ушаков Станіслав (Англійська мова, Одеська СШ № 117) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3293. | Ушаков Станіслав (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 117) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3294. | Ушаков Станіслав (Інформатика, Одеська СШ № 117) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3295. | Ушаков Станіслав (Математика, Одеська СШ № 117) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3296. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3297. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3298. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3299. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3300. | Ушакова Вероніка Анатоліївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3301. | Ушко Ангеліна (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3302. | Фаб'як Марія (Математика, ThinkGlobal) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3303. | Фарина Богдан (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3304. | Фарина Богдан (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3305. | Фарина Богдан (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3306. | Фарина Богдан (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3307. | Фарина Богдан (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3308. | Федоренко Ігор Сергійович (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3309. | Федоренко Микола Вадимович (Англійська мова, ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3310. | Федорів Зоряна (Англійська мова, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3311. | Федосеєнко Данило (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3312. | Федосеєнко Данило (Математика, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3313. | Федотова Дар'я Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3314. | Федотчев Родіон Олександрович (Математика, Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів з поглибленим вивчанням окремих предметів та курсів №24) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3315. | Федчунов Артем (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3316. | Федчунов Артем (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3317. | Федчунов Артем (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3318. | Федчунов Артем (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3319. | Федчунов Артем (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3320. | Федько Данило Сергійович (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3321. | Федько Данило Сергійович (Біологія, природознавство, Енергодарський БЛ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3322. | Федько Данило Сергійович (Інформатика, Енергодарський БЛ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3323. | Федько Данило Сергійович (Математика, Енергодарський БЛ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3324. | Федько Данило Сергійович (Українська мова і література, Енергодарський БЛ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3325. | Фелик Каріна (Англійська мова, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3326. | Фемяк Ілля Артемович (Математика, Лозівська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3327. | Фесенко Арсеній Сергійович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3328. | Фесенко Арсеній Сергійович (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3329. | Фесенко Кирило Михайлович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3330. | Фесенко Кирило Михайлович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3331. | Фесенко Кирило Михайлович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3332. | Фесун Тарас (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3333. | Фесун Тарас (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3334. | Фесун Тарас (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3335. | Фещенко Данило Сергійович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3336. | Фещенко Данило Сергійович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3337. | Філатова Владислава (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3338. | Філенко Олена (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3339. | Філенко Олена (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3340. | Філіпова Олександра (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3341. | Філіпова Олександра (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3342. | Філіпова Софія (Інформатика, Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3343. | Філіпських Алесія (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3344. | Філіпських Алесія (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3345. | Філіпських Алесія (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3346. | Філіпських Алесія (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3347. | Фірсова Марія (Українська мова і література, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3348. | Фірчук Уляна (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3349. | Фомічов Єгор Андрійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3350. | Фомічов Єгор Андрійович (Математика, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3351. | Фомічов Єгор Андрійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3352. | Франкевич Андрій (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3353. | Фурса Олександр (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3354. | Хабенко Софія Олександрівна (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3355. | Хабуденко Артем Дмитрович (Математика, Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3356. | Халілов Юсуф Нурійович (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3357. | Халін Ігор Андрійовіч (Математика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3358. | Хамець Юрій Богданович (Англійська мова, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3359. | Хамець Юрій Богданович (Біологія, природознавство, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3360. | Хамець Юрій Богданович (Математика, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3361. | Хамець Юрій Богданович (Українська мова і література, Новосілківський НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3362. | Ханас Іра (Біологія, природознавство, Луцький педагогічний коледж) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3363. | Харченко Владислав Сергійович (Математика, Сагунівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3364. | Харченко Всеволод Сергійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3365. | Харченко Дар`я Володимирівна (Українська мова і література, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3366. | Харченко Юрій Сергійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3367. | Харченко Юрій Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3368. | Харченко Юрій Сергійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3369. | Харченко Юрій Сергійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3370. | Харченко Юрій Сергійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3371. | Хасанов Владислав (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3372. | Хасанов Владислав (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3373. | Хаустова Кароліна Максимівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3374. | Хацьола Дар'я Юріївна (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3375. | Хварешія Ланна Кахаберівна (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3376. | Хижняк Марія Василівна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3377. | Хижняк Марія Василівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3378. | Хижняк Марія Василівна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3379. | Хижняк Марія Василівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3380. | Хижняк Марія Василівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3381. | Химинець Юлія Любомирівна (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3382. | Химинець Юлія Любомирівна (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3383. | Хмара Яна (Англійська мова, Сокальський ліцей №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3384. | Хмельницький Богдан Євгенович (Англійська мова, ЗШ № 8) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3385. | Хмельницький Богдан Євгенович (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3386. | Хмельницький Богдан Євгенович (Інформатика, ЗШ № 8) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3387. | Хмельницький Богдан Євгенович (Математика, ЗШ № 8) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3388. | Хмельницький Богдан Євгенович (Українська мова і література, ЗШ № 8) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3389. | Хмизенко Даніїл Романович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3390. | Ходосенко Анастасія Максимівна (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3391. | Холодков Віталій Олексійович (Математика, Ліцей № 208) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3392. | Хоменко Ярослав (Інформатика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3393. | Хомин Софія (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3394. | Хомин Софія (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3395. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Англійська мова, Запорізька гімназія №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3396. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №28) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3397. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Інформатика, Запорізька гімназія №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3398. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Математика, Запорізька гімназія №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3399. | ХОМУТОВ ДАВИД СЕРГІЙОВИЧ (Українська мова і література, Запорізька гімназія №28) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3400. | Хотимчук Тарас (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3401. | Хохлов Кіріл Анатолійович (Англійська мова, Школа №4) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3402. | Хребет Катерина (Англійська мова, ЗШ № 6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3403. | Хребет Катерина (Біологія, природознавство, ЗШ № 6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3404. | Хребет Катерина (Інформатика, ЗШ № 6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3405. | Хребет Катерина (Математика, ЗШ № 6) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3406. | Хребет Катерина (Українська мова і література, ЗШ № 6) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3407. | Хридочкіна Дар (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3408. | Хрипко Альона (Біологія, природознавство, Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3409. | Хрипко Альона (Математика, Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3410. | Христина Сахно (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3411. | Христина Сахно (Біологія, природознавство, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3412. | Христина Сахно (Інформатика, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3413. | Христина Сахно (Математика, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3414. | Христина Сахно (Українська мова і література, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3415. | Хряп Станіслав Дмитрович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3416. | Худолій Андрій Сергійович (Математика, НВК-ліцей №100) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3417. | Хурса Данило В'ячеславович (Англійська мова, КЗО "СЗШ №5" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3418. | Цалай Марк Олександрович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3419. | Цапурда Єгор (Біологія, природознавство, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3420. | Цапурда Єгор (Інформатика, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3421. | Цапурда Єгор (Математика, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3422. | Цапурда Єгор (Українська мова і література, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3423. | Цвігун Олена Володимирівна (Математика, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3424. | Цвігун Олена Володимирівна (Українська мова і література, Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3425. | Цегельник Ульяна Євгенівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3426. | Цибак Богдан Васильович (Інформатика, Дудчанське З0СШП) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3427. | Цибуля Вероніка (Біологія, природознавство, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3428. | Цибуля Вероніка (Інформатика, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3429. | Цибуля Вероніка (Математика, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3430. | Цибуля Вероніка (Українська мова і література, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3431. | Цимбала Максим Юрійович (Математика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3432. | Цимбала Максим Юрійович (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3433. | Цимбалюк Лук`ян (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3434. | Ципук Соломія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3435. | Циркунов Марко (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3436. | Циркунов Марко (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3437. | Цуп Соломія (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3438. | Цуп Соломія (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3439. | Цуркан Артем Вячеславович (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3440. | Цуцуян Данило Павлович (Математика, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3441. | Цьорох Роман Володимирович (Англійська мова, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3442. | Цьорох Роман Володимирович (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3443. | Цьорох Роман Володимирович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3444. | Цьорох Роман Володимирович (Математика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3445. | Цьорох Роман Володимирович (Українська мова і література, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3446. | Цьох Софія (Англійська мова, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3447. | Цьох Софія (Інформатика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3448. | Цьох Софія (Математика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3449. | Цюга Богдан (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3450. | Чабанець Софія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3451. | Чабанець Софія (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3452. | Чабанець Софія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3453. | Чайка Артем Олегович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3454. | Чайка Артем Олегович (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3455. | Чайка Артем Олегович (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3456. | Чайка Артем Олегович (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3457. | Чан тхі мінь нгует (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3458. | Чаплигіна Софія Андріївна (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3459. | Чаплигіна Софія Андріївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3460. | Чаплигіна Софія Андріївна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3461. | Чаплигіна Софія Андріївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3462. | Чаун Дмитро Миколайович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3463. | Чаун Дмитро Миколайович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3464. | Чаун Дмитро Миколайович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3465. | Чаун Дмитро Миколайович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3466. | Чебітько Ірина Ігорівна (Інформатика, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3467. | Чебітько Ірина Ігорівна (Українська мова і література, Безлюдівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3468. | Чекалюк Ярина (Математика, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3469. | Чемерис Андрій (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3470. | Чемерис Андрій (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3471. | Чемерис Андрій (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3472. | Чепок Георгій (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3473. | Червенчук Єсенія (Англійська мова, Стем-центр "Сократ") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3474. | Черевко Варвара (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3475. | Чередніченко Артем (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3476. | Чередніченко Артем (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3477. | Чередніченко Артем (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3478. | Чередніченко Артем (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3479. | Чередніченко Артем (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3480. | Черкашин Максим (Англійська мова, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3481. | Черкашин Максим (Біологія, природознавство, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3482. | Черкашин Максим (Математика, ХЗОШ №159) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3483. | Чернега Владислав Андрійович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3484. | Чернега Владислав Андрійович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3485. | Черненко Владислав (Біологія, природознавство, СЗШ № 12) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3486. | Чернишенко Давид (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3487. | Чернишенко Давид (Математика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3488. | Чернишенко Давид (Українська мова і література, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3489. | Чернишенко Данііл (Англійська мова, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3490. | Чернишенко Данііл (Інформатика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3491. | Чернишенко Данііл (Математика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3492. | Чернишенко Данііл (Українська мова і література, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3493. | Чечельницький Едуард Олександрович (Інформатика, Йосипівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3494. | Чечеулін Адріан Євгенійович (Математика, ThinkGlobal Київ. Харківська) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3495. | Чигрин Юліана Юріївна (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3496. | Чигринець Ілля (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3497. | Чигринець Ілля (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3498. | Чижик Артем (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3499. | Чиковський Андрій Володимирович (Інформатика, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3500. | Чіклікчі Олександр (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3501. | Чіпак Віктор Олександрович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3502. | Чіпак Віктор Олександрович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3503. | Чіпак Віктор Олександрович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3504. | Чіпак Віктор Олександрович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3505. | Чіпак Віктор Олександрович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3506. | Чміленко Поліна Юріївна (Англійська мова, Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3507. | Чопик Діана Максимівна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №72) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3508. | Чоповська Поліна (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3509. | Чуб Володимир Олегович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3510. | Чудна Вероніка (Інформатика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3511. | Чуль Юрій (Біологія, природознавство, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3512. | Чуль Юрій (Математика, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3513. | Чуль Юрій (Українська мова і література, Бродівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3514. | Чупринова Карина Юрьевна (Англійська мова, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3515. | Шабаєв Єгор Олегович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3516. | Шакун Максим Віталійович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3517. | Шалдуга Олександра (Інформатика, Гришівський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3518. | Шалигін Григорій (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3519. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3520. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3521. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3522. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3523. | Шамаєв Михайло Дмитрович (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3524. | Шамрило Даніїл (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3525. | Шаповал Даня (Біологія, природознавство, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3526. | Шарафудинов Максим (Англійська мова, Запорізька ЗШ № 101) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3527. | Шарафудинов Максим (Біологія, природознавство, Запорізька ЗШ № 101) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3528. | Шарафудинов Максим (Інформатика, Запорізька ЗШ № 101) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3529. | Шарафудинов Максим (Математика, Запорізька ЗШ № 101) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3530. | Шарафудинов Максим (Українська мова і література, Запорізька ЗШ № 101) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3531. | Шарафудинова Мілана (Англійська мова, Запорізька ЗШ № 101) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3532. | Шарафудинова Мілана (Інформатика, Запорізька ЗШ № 101) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3533. | Шарафудинова Мілана (Математика, Запорізька ЗШ № 101) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3534. | Шарафудинова Мілана (Українська мова і література, Запорізька ЗШ № 101) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3535. | Шариш Софія (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3536. | Шариш Софія (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3537. | Шариш Софія (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3538. | Шариш Софія (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3539. | Шариш Софія (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3540. | Шатайло Юлія (Інформатика, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3541. | Шатерін Олексій (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3542. | Шатерін Олексій (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3543. | Шах Гульсум (Англійська мова, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3544. | Шахід Адіна Аднанівна (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3545. | Швець Ілона Василівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3546. | Швець Ілона Василівна (Інформатика, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3547. | Швець Ілона Василівна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" с. Тернівка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3548. | Швидько Данііл Романович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3549. | Шевельський Степан (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3550. | Шевців Вікторія Василівна (Інформатика, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3551. | Шевченко Аліна Віталіївна (Інформатика, Комунальний заклад "Лютівська гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3552. | Шевченко Дмитро Валерійович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3553. | Шевченко Дмитро Валерійович (Інформатика, Одеська СШ №50) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3554. | Шевченко Іван Тарасович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3555. | Шевченко Олександра (Інформатика, Гімназія "Мої обрії") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3556. | шевченко тимофій олексійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3557. | шевченко тимофій олексійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3558. | шевченко тимофій олексійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3559. | шевченко тимофій олексійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3560. | Шевчик Дмитро Вадимович (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3561. | Шевчик Дмитро Вадимович (Математика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3562. | Шевчук Анастасія (Інформатика, Луцька гімназія №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3563. | Шевчук Анастасія Михайлівна (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3564. | Шевчук Анастасія Михайлівна (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3565. | Шевчук Анастасія Михайлівна (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3566. | Шевчук Єлізавета Андріївна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3567. | Шевчук Олександр (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3568. | Шейко Роман Андрійович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3569. | Шейко Роман Андрійович (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3570. | Шейко Роман Андрійович (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3571. | Шекеряк Юлія Василівна (Інформатика, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3572. | Шекеряк Юлія Василівна (Математика, Кіцманський НВК) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3573. | Шемечко Христина (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3574. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3575. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3576. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3577. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3578. | Шепілова Дар’я Сергіївна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3579. | Шерстюк Нелли Васильевна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3580. | Шестова Анастаія Дмитрівна (Математика, Одеський економічний ліцей) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3581. | Шеховець Георгій Максимович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3582. | Шеховець Георгій Максимович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3583. | Шеховцов Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3584. | Шилов Кирило Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3585. | Шилов Кирило Дмитрович (Математика, КЗО НВО №28) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3586. | Шиманська Тетяна (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3587. | Шимборецька Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3588. | Шимборецька Поліна Сергіївна (Інформатика, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3589. | Шименко Марко (Українська мова і література, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3590. | Шимоня Ярослав Миколайович (Англійська мова, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3591. | Шимоня Ярослав Миколайович (Біологія, природознавство, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3592. | Шимоня Ярослав Миколайович (Інформатика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3593. | Шимоня Ярослав Миколайович (Математика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3594. | Шимоня Ярослав Миколайович (Українська мова і література, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3595. | Шинкарюк Гліб (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3596. | Шинкарюк Гліб (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3597. | Шинкарюк Гліб (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3598. | Ширшов Данило Вадимович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3599. | Ширшов Данило Вадимович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3600. | Ширшов Данило Вадимович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3601. | Шишмаков Дмитро (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3602. | Шкварилюк Денис (Англійська мова, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3603. | Школьна Маргарита Андріївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3604. | Шляханова Євгенія (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3605. | Шляханова Євгенія (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3606. | Шовкопляс Андрій Сергійович (Біологія, природознавство, Школа №3) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3607. | Шокало Анастасія Павлівна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3608. | Шокало Анастасія Павлівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3609. | Шокот Даніїл Олександрович (Біологія, природознавство, Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3610. | Шокотько Тимофій Денисович (Англійська мова, ЧПЗОШ "Софія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3611. | Шокотько Тимофій Денисович (Біологія, природознавство, ЧПЗОШ "Софія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3612. | Шокотько Тимофій Денисович (Інформатика, ЧПЗОШ "Софія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3613. | Шокотько Тимофій Денисович (Математика, ЧПЗОШ "Софія") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3614. | Шокотько Тимофій Денисович (Українська мова і література, ЧПЗОШ "Софія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3615. | Шоріков Матвій Євгенович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3616. | Шоріков Матвій Євгенович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №18) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3617. | Шпагін Данило (Англійська мова, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3618. | Шпагін Данило (Біологія, природознавство, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3619. | Шпагін Данило (Інформатика, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3620. | Шпагін Данило (Математика, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3621. | Шпагін Данило (Українська мова і література, Школа King's Kids) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3622. | Шпак Юліана Андріївна (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №17 ім.Миколи Вінграновського) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3623. | Шпильчак Софія Тарасівна (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3624. | Шпильчак Софія Тарасівна (Інформатика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3625. | Шпильчак Софія Тарасівна (Математика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3626. | Шпильчак Софія Тарасівна (Українська мова і література, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3627. | Шпильчак Христина Тарасівна (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3628. | Шпильчак Христина Тарасівна (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3629. | Шпильчак Христина Тарасівна (Інформатика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3630. | Шпильчак Христина Тарасівна (Математика, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3631. | Шпильчак Христина Тарасівна (Українська мова і література, Ліцей "Львівський") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3632. | Шуліка Денис Геннадійович (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3633. | Шумак Владислав Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3634. | Шумак Владислав Олександрович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3635. | Шумак Владислав Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3636. | Шумак Владислав Олександрович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3637. | Шумельчук Наталія Леонідівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3638. | Шумська Валерія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3639. | Шупарський Михайло (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3640. | Шупарський Михайло (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3641. | Шупарський Михайло (Інформатика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3642. | Шупарський Михайло (Математика, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3643. | Шупарський Михайло (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №107) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3644. | Шутак Анастасія (Біологія, природознавство, Чернівецька гімназія № 5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3645. | Щадрова Ніка Олександрівна (Англійська мова, Парутинська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3646. | Щадрова Ніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Парутинська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3647. | Щадрова Ніка Олександрівна (Інформатика, Парутинська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3648. | Щадрова Ніка Олександрівна (Математика, Парутинська ЗОШ) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3649. | Щебликіна Таїсія (Англійська мова, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3650. | Щебликіна Таїсія (Математика, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3651. | Щебликіна Таїсія (Українська мова і література, СЗШ № 30) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3652. | Щепановський Святослав Ярославович (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3653. | Щербань Валерія Олександрівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3654. | Щербань Валерія Олександрівна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:21 | |
3655. | Щербань Валерія Олександрівна (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3656. | Щербань Валерія Олександрівна (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3657. | Щербань Валерія Олександрівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3658. | Щербина Олександр Олександрович (Українська мова і література, філія Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3659. | Щур Аліна Олегівна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3660. | Щур Анастасія (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3661. | Щур Марта Олегівна (Біологія, природознавство, Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3662. | Ювченко Поліна (Математика, КЗ "ХЗСШІ № 11") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3663. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3664. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3665. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Інформатика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3666. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3667. | Юзвик Вероніка Олександрівна (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3668. | Юрик Ростислав Олексійович (Інформатика, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3669. | Юрченко Богдан Сергійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3670. | Юрчук Маріанна (Математика, КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3671. | Ющук Серафим Максимович (Математика, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3672. | Ющук Серафим Максимович (Українська мова і література, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3673. | Якимчук Роман (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3674. | Якимчук Роман (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3675. | Якимчук Роман (Математика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3676. | Якимчук Роман (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3677. | Яковійчук Данило (Інформатика, НВК "Любисток") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3678. | Яковіщук Вікторія (Математика, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3679. | Яковлев Олександр (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3680. | Яковлєв Давид Володимирович (Англійська мова, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3681. | Яковлєв Давид Володимирович (Біологія, природознавство, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3682. | Яковлєв Давид Володимирович (Математика, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3683. | Яковлєв Давид Володимирович (Українська мова і література, СШ №86) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3684. | Якубець В'ячеслав (Українська мова і література, Заломська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3685. | Якубів Анастасія (Українська мова і література, НВК №9) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3686. | Якупова Маріанна (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3687. | Якупова Маріанна (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3688. | Якупова Маріанна (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3689. | Яломенко В'ячеслав Миколайович (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3690. | Ялтуховський Андрій Олександрович (Інформатика, Веселогаївська ЗОШ І-ІІ ст. Новомиколаївського району) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3691. | Яніогло Анна (Математика, Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3692. | Янкова Софія (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3693. | Яремчук Аліна Андріївна (Англійська мова, Ємільчинська гімназія) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3694. | Ярмак Поліна Володимирівна (Англійська мова, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3695. | Ярмак Поліна Володимирівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3696. | Ярмак Поліна Володимирівна (Інформатика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3697. | Ярмак Поліна Володимирівна (Математика, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3698. | Ярмак Поліна Володимирівна (Українська мова і література, КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3699. | Ярова Крістіна Василівна (Біологія, природознавство, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3700. | Ярова Крістіна Василівна (Математика, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3701. | Ярослав Грицун (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3702. | Ярослав Грицун (Математика, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3703. | Ярослав Грицун (Українська мова і література, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3704. | Ярослава Дорофій (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3705. | Ярослава Матвієнко (Англійська мова, Мовна школа "Lingua") | 2019-04-04 17:00:20 | |
3706. | Ярош Ірина Сергіївна (Англійська мова, ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3707. | Ярошовець Дар*я (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3708. | Ярошовець Дар*я (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3709. | Ярошовець Дар*я (Інформатика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3710. | Ярошовець Дар*я (Математика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3711. | Ярошовець Дар*я (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3712. | Яслиньський Максим (Англійська мова, Thinkglobal) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3713. | Ясман Ірина (Англійська мова, Школа № 18) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3714. | Ястреб Акім Русланович (Англійська мова, СНВК "Академічна гімназія") | 2019-04-04 17:00:19 | |
3715. | Ятчук Діана Олегівна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3716. | Яценко Марія Романівна (Інформатика, Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3717. | Яцко Артем (Біологія, природознавство, Школа № 19) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3718. | Яцко Артем (Інформатика, Школа № 19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3719. | Яцко Артем (Математика, Школа № 19) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3720. | Яцук Анастасія Владиславівна (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3721. | Яцюк Даніїл Михайлович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3722. | Яцюк Ярослав Михайлович (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:21 | |
3723. | Яцюк Ярослав Михайлович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3724. | Яцюк Ярослав Михайлович (Математика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:20 | |
3725. | Яцюк Ярослав Михайлович (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3726. | Ященко Дмитро (Українська мова і література, НВК № 108) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3727. | Ященко Софія Валентинівна (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:19 | |
3728. | Ященко Софія Валентинівна (Біологія, природознавство, Глухівська ЗОШ №3) | 2019-04-04 17:00:21 | |