www.Olimpis.ru розыгрыш электросамоката Ninebot by Segway ES1
Note: this drawing was made automatically with independent drawing system, drawing organizer did not have any influence to drawing results. Since drawing was made, it is impossible to edit or delete it.
Details.
Drawing ID | 680 |
Description | www.Olimpis.ru розыгрыш электросамоката Ninebot by Segway ES1 среди участников, в 5 конкурсах набравших по 100% "Опережает". |
Drawing organizer | www.olimpis.ru |
Drawing type | Winners selection by drawing |
Date created | 2019-04-04 15:03:31 |
Number of participants | 19 |
Number of winners | 1 |
Number of duplicate participants | 0 |
Similar drawings | No similar drawings found |
Drawing date | 2019-04-04 15:03:59 |
Winners
# | Participant | Notes |
---|
1. | Фесенко Артём Сергеевич (МБОУ "СОШ № 4 п.Чернянка") | |
Didn't win
Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
# | Participant | Notes |
---|
2. | Никишенкова Таисия Алексеевна (ГБОУ средняя школа №511) | |
3. | Протопопов Никита (МОУ "СОШ №9 г.Ртищево") | |
4. | Козлова Екатерина (МБОУ "Гимназия №2") | |
5. | Коростелёв Михаил Ивановаич (КГБОУ "Бийский лицей-интернат") | |
6. | Донина Елизавета (МАОУ "НОШ №41") | |
7. | Назарова Елизавета (МБОУ "Средняя школа № 17") | |
8. | Кравченко Василий Дмитриевич (МБОУ Развилковская СОШ с УИОП) | |
9. | Елькина Софья Алексеевна (КОГОБУ Лицей №9) | |
10. | Кавун Иван (МБОУ "Лицей Климовска") | |
11. | Михайлова Анастасия Игоревна (МОУ "Гимназия №5") | |
12. | Попов Дмитрий Евгеньевич (МАОУ "СОШ № 76") | |
13. | Липчанская Евгения (МБОУ СОШ №10 с УИОП ЩМР МО) | |
14. | Попова Арина Сергеевна (МАОУ СОШ №15) | |
15. | Фирсова София (МАОУ "Гимназия №41") | |
16. | Смирнова Виктория Максимовна (БОУ ВО "Вологодский многопрофильный лицей") | |
17. | Жорова Елизавета (МАОУ "Гимназия №6" г.Перми) | |
18. | Пехтерев Артём Сергеевич (МБОУ г.Мурманска СОШ № 38) | |
19. | Гончарук Матвей Алексеевич (МАОУ "Школа №17 г.Благовещенска") | |
Participants
# | Participant | Įvedimo data | Notes |
---|
1. | Гончарук Матвей Алексеевич (МАОУ "Школа №17 г.Благовещенска") | 2019-04-04 15:03:31 | |
2. | Донина Елизавета (МАОУ "НОШ №41") | 2019-04-04 15:03:31 | |
3. | Елькина Софья Алексеевна (КОГОБУ Лицей №9) | 2019-04-04 15:03:31 | |
4. | Жорова Елизавета (МАОУ "Гимназия №6" г.Перми) | 2019-04-04 15:03:31 | |
5. | Кавун Иван (МБОУ "Лицей Климовска") | 2019-04-04 15:03:31 | |
6. | Козлова Екатерина (МБОУ "Гимназия №2") | 2019-04-04 15:03:31 | |
7. | Коростелёв Михаил Ивановаич (КГБОУ "Бийский лицей-интернат") | 2019-04-04 15:03:31 | |
8. | Кравченко Василий Дмитриевич (МБОУ Развилковская СОШ с УИОП) | 2019-04-04 15:03:31 | |
9. | Липчанская Евгения (МБОУ СОШ №10 с УИОП ЩМР МО) | 2019-04-04 15:03:31 | |
10. | Михайлова Анастасия Игоревна (МОУ "Гимназия №5") | 2019-04-04 15:03:31 | |
11. | Назарова Елизавета (МБОУ "Средняя школа № 17") | 2019-04-04 15:03:31 | |
12. | Никишенкова Таисия Алексеевна (ГБОУ средняя школа №511) | 2019-04-04 15:03:31 | |
13. | Пехтерев Артём Сергеевич (МБОУ г.Мурманска СОШ № 38) | 2019-04-04 15:03:31 | |
14. | Попов Дмитрий Евгеньевич (МАОУ "СОШ № 76") | 2019-04-04 15:03:31 | |
15. | Попова Арина Сергеевна (МАОУ СОШ №15) | 2019-04-04 15:03:31 | |
16. | Протопопов Никита (МОУ "СОШ №9 г.Ртищево") | 2019-04-04 15:03:31 | |
17. | Смирнова Виктория Максимовна (БОУ ВО "Вологодский многопрофильный лицей") | 2019-04-04 15:03:31 | |
18. | Фесенко Артём Сергеевич (МБОУ "СОШ № 4 п.Чернянка") | 2019-04-04 15:03:31 | |
19. | Фирсова София (МАОУ "Гимназия №41") | 2019-04-04 15:03:31 | |