Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
# | Participant | Notes |
---|
6. | Гребенюк Кароліна Сергіївна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | |
7. | Димарчук Максим (Ліцей №13) | |
8. | Мінчук Іванна Сергіївна (Цепцевицька ЗОШ) | |
9. | Василинюк Іванна Іванівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
10. | Шкіндер Юлія Вікторівна (Люблинецький ліцей Волинської обласної ради) | |
11. | Богак Вероніка Мирославівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
12. | Іваненко Дарина (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
13. | Оринчук Павло (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
14. | Мельніков Леонід (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
15. | Кравчук Сніжана Олегівна (Одеська СШ №117) | |
16. | Дайченко Денис (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
17. | Бойко Стас (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
18. | Качинський Святослав Ігорович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
19. | Марчук Олеся (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
20. | Прозапас Станіслав (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
21. | Ольшанський Артем (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
22. | Кука Василіса (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
23. | Рихальський Павло Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
24. | Коваленко Марія Сергіївна (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
25. | Кіцул Соломія (Кіцманський НВК) | |
26. | Лежанська Соломія (Ушомирський ліцей) | |
27. | Загорулько Владислав Сергійович (ОНВК 49) | |
28. | Семенов Сергій (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей") | |
29. | Скалова Валерія (Одеська СШ №117) | |
30. | Михайлюк Дарія Василівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
31. | Кравчук Віктор Володимирович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
32. | Кашко Марта (ХАГ "Оазис Надії") | |
33. | Баталов Артем Iгорович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
34. | Забосіна Катерина Олександрівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | |
35. | Дробот Герман Андрійович (Одеська СШ №117) | |
36. | Шумілова Віолетта Віталівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
37. | Лесік Оксана (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
38. | Маркін Степан Германович (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
39. | Бабська Софія (Одеська СШ №117) | |
40. | Бончук Кирило Олександрович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | |
41. | Криволап Максим Олександрович (Тарасівська загальноосвітня школа) | |
42. | Стебловський Віктор (Піщанобрідський професійний аграрний ліцей КОР) | |
43. | Романюк Дмитро (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
44. | Зубов Володимир (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | |
45. | Хоменко Альона Юріївна (Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області) | |
46. | Тодорович Тимур (Пархомівська ЗОШ) | |
47. | Шутко Іван (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
48. | Постольська Валерія Олексіївна (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
49. | Троцька Мілана Олександрівна (Початкова школа "Казка") | |
50. | Коваленко Анастасія Євгеніївна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР) | |
51. | Олександа Шевченко Миколаївна (Вознесенська ЗОШ № 10) | |
52. | Сотніков Артем Юрійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
53. | Газіян Маргарита Абелівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
54. | Геращенко Ольга Геннадіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | |
55. | Корж Максим Романович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
56. | Шевчук Дар`я Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
57. | Сіжко Маргарита (Запорізька гімназія № 107) | |
58. | Кравчук Ілля Романович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
59. | Коцюба Марія Олександрівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
60. | Степанчук Федір Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
61. | Подгородова Євгенія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
62. | Коваленко Максим Євгенович (Одеська СШ №117) | |
63. | Алексеєнко Ростислав (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
64. | Гнойовий Юрій Анатолійович (Володимирівська гімназія) | |
65. | Зюлковський Іван (Ліцей №11 "Престиж") | |
66. | Яковенко Кіріл Віталійович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
67. | Бурдюжа Артем (Одеська СШ №117) | |
68. | Скоробагатько Маргарита Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
69. | Бродецький Олександр (Одеська СШ №117) | |
70. | Руснак Владислав Йосипович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
71. | Алмазова Анна Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | |
72. | Дзюбан Поліна (Одеська СШ №117) | |
73. | Третяк Богдан (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
74. | Гулан Назарій Ярославович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | |
75. | Соніч Нікіта Андрійович (Барвінківський ліцей №2) | |
76. | Тимофій Вяткін (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
77. | Секмедін Богдан Віталійович (Ліцей "Сокіл" МРК) | |
78. | Дундій Олександра Романівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
79. | Хоненко Максим (Олександрівська гімназія Запорізької міської ради) | |
80. | Брежнєва Дар'я (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
81. | Зінченко Софія (Одеська ЗОШ № 92) | |
82. | Бордюжа Єва (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
83. | Вітковський Богдан Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
84. | Раєвський Вадим (ПЗ гімназія "Соломон") | |
85. | Миргородська Анастасія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
86. | Ларічев Олександр Олегович (Вараський ліцей №3) | |
87. | Кушніренко Злата Сергіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
88. | Бочарова Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
89. | Григоруца Лія Олександрівна (Мамалигівський ліцей) | |
90. | Драпак Микита (Olena Vedernikova Private School) | |
91. | Рудюк Артем Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
92. | Самойленко Павло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
93. | Рудичев Станіслав Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
94. | Якуб Анна Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
95. | Припотнюк Валерія Василівна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
96. | Васько Ростислав (ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області) | |
97. | Войціцький Давид (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
98. | Дмитренко Ігор Олексійович (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | |
99. | Завріна Олександра (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | |
100. | Корецький Микола Андрійович (Замшанівський ліцей Забродівської сільської ради) | |
101. | Гупало Альона Сергіївна (Криворізька гімназія №94) | |
102. | Жукова Аліса Олекандрівн (КЗ "Орільський ліцей") | |
103. | Овсянникова Вероніка Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
104. | Вержиковська Марія (Ірпінський ліцей №2) | |
105. | Сидоров (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
106. | Павлюк Артем (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
107. | Павлюк Максим (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | |
108. | Меркулова Анастасія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
109. | Моргулець Анастасія Іванівна (Вишківський ліцей Вигодської селищної ради) | |
110. | Тріщук Дмитро (Вижницька спеціалізована школа) | |
111. | Гуліцький Артур Вячеславович (Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум") | |
112. | Артеменко Каріна Олегівна (Благодатнівська ЗОШ 1-3 ст.) | |
113. | Багрій Валерія Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
114. | Лавренюк Назар (Хомутинецький ліцей) | |
115. | Говзан Богдан (Старолисецька ЗОШ) | |
116. | Беженар Ірина Миколаївна (Середня загальноосвітня школа №229) | |
117. | Бєлікова Аріна (Одеська СШ №117) | |
118. | Леонтій Роксолана Андріївна (Сторожинецька гімназія) | |
119. | Кочерган Дарина Мирославівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
120. | Дудник Софія Андріївна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
121. | Ананьєва Олена (Atlantic School) | |
122. | Тихомирова Дар'я Анатоліївна (Вараський ліцей №3) | |
123. | Уранковська Римма (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
124. | Богоцька Анастасія (Одеська СШ №117) | |
125. | Комісарчук Любов Дмитрівна (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | |
126. | Цвєткова Лідія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
127. | Міцай Злата Юріївна (Початкова школа "Казка") | |
128. | Калюжна Поліна Максимівна (Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів") | |
129. | Коба Вікторія Сергіївна (Чутівська гімназія) | |
130. | Кузьміна Влада Ігорівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
131. | Пашенюк Анна (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
132. | Коломійченко Анастасія Михайлівна (Новоюр'ївська гімназія) | |
133. | Передрій Роман (КЗ ХЗОШ № 49) | |
134. | Марченко Вероніка Дмитрівна (ХЗОШ №159) | |
135. | Літвін Ксенія (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
136. | Цатава Дамір (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | |
137. | Купльовський Микола (СЗШ №73 м. Львова) | |
138. | Мельникова Оксана Олександрівна (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | |
139. | Мяус Тимур Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
140. | Таскіна Дарья Євгеніївна (Запорізька гімназія №84) | |
141. | Грицюк Анастасія Миколаївна (Саджавський ліцей) | |
142. | Шайденко Ангеліна Євгенівна (Початкова школа "Казка") | |
143. | Гучук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
144. | Ладигіна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
145. | Добросинець Юрій (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
146. | Самко Даніель Раульович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
147. | Голіб Олександр Іванович (Запорізька ЗОШ №37) | |
148. | Бекалюк Олена (Білецька школа I-II ст. імені Соломії Крушельницької) | |
149. | Скляренко Катерина Андріївна (Академічний ліцей м.Білгорода-Дністровського) | |
150. | Жарська Васіліса Олексіївна (Розсошенська гімназія) | |
151. | Зарудняк Денис (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
152. | Щербак Микита Євгенійович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
153. | Полтарецька Анна Володимирівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
154. | Бессараб Тимур (ОЗОШ № 38) | |
155. | Александрова Наталія (Одеська СШ №117) | |
156. | Цугуй Владислава Іллівна (Сторожинецька гімназія) | |
157. | Бачинський Назар (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
158. | Пруднікова Марія Ігорівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
159. | Баранік Софія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
160. | Русіна Єлизавета (Atlantic School) | |
161. | Бардадин Андрій Дмитрович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
162. | Бургар Поліна Костянтинівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
163. | Мосузенко Валерія (Одеська СШ №117) | |
164. | Гожда Роман (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
165. | Крайник Артем Петрович (ОЗ Рудківська СЗШ імені В. Жеребного) | |
166. | Арнаут Дмитро Федорович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
167. | Хребтов Степан Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
168. | Хохуляк Данило В'ячеславович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
169. | Коваленко Олексій (Olena Vedernikova Private School) | |
170. | Козирєв Олександр (Одеська СШ №117) | |
171. | Мироненко Юрій (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
172. | Негай Арсеній Сергійович (Одеська СШ №117) | |
173. | Олексенко Денис Володимирович (Церковь Адвентистов Седьмого Дня) | |
174. | Струков Микола Артемович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
175. | Флячинська Елліна Владиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
176. | Бойко Єлизавета Віталіївна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | |
177. | Варяниця Анастасія (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
178. | Миронюк Влада (Вижницька спеціалізована школа) | |
179. | Дімова Валерія Сергіївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
180. | Олефір Даніелла Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
181. | Дмитрук Ірина (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
182. | Левчик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
183. | Дехтяр Костянтин Євгенович (Альтернативна школа Ярина School) | |
184. | Фіцько Олег Олексійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
185. | Дужак Злата Василівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
186. | Осадча Злата Миколаївна (Катеринківська гімназія) | |
187. | Катерина Михалівна Кагало (Бучанська ЗОШ №3) | |
188. | Єрошина Єлизавета (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
189. | Крещук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
190. | Городюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
191. | Лисак Олександра (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
192. | Новоселецький Єгор Артурович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
193. | Сабадаш Вікторія (Уманська початкова школа №3) | |
194. | Свиргун Филип (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
195. | Левицька Соломія Ярославівна (Старолисецька ЗОШ) | |
196. | Небилиця Поліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
197. | Кримова Наталія Павлівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
198. | Фоменко Максим (Одеська СШ №117) | |
199. | Блок Дар'яна Олександрівна (Межівський ліцей №1 Межівської селищної ради) | |
200. | Мочернюк Володимир Русланович (Коломийський ліцей №9) | |
201. | Гавриленко Богдан Вікторович (Ставрівський ліцей) | |
202. | Железняк Максима Андрійович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
203. | Волохов Степан (Block Language Club) | |
204. | Магеровська Лілія (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
205. | Рекеда Анастасія Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
206. | Євдокимов Максим Борисович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
207. | Буловинов Иван (Logos School) | |
208. | Михальцова Анастасія Олександрівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
209. | Давидов Матвій Олексійович (Сидорівська гімназія) | |
210. | NatalyArs1980@gmail.com (Logos School) | |
211. | Сябро Олександра Романівна (Попівська філія Наталинського ліцею) | |
212. | Баранець Юлія (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
213. | Гук Костя (Olena Vedernikova Private School) | |
214. | Федоров Міхаїл Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
215. | Кадієвський Марат Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
216. | Шаповал Кіріл (Користівський ліцей) | |
217. | Mіронов Mаксим (КЗЗСО "Гімназія № 2") | |
218. | Усов Іван Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
219. | Панченко Дмитро Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
220. | Швачка Мар'яна (Криворізька гімназія № 125) | |
221. | Предоляк Вероніка Вадимівна (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | |
222. | Возняк Тадей (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
223. | Ковтун Сергій Володимирович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
224. | Димчишина Софія (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | |
225. | Миць Данило Іванович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
226. | Товтин Станіслав Федорович (Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
227. | Шульга Марк (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
228. | Побер Тетяна Василівна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | |
229. | Самарченко Назар (Olena Vedernikova Private School) | |
230. | Астаф'єва (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
231. | Темченко Нікіта Артемович (Донецький ліцей № 1) | |
232. | Вікман Ірина (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
233. | Грод Данило Вадимович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
234. | Кібиш Тетяна Володимирівна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
235. | Шкуріхіна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
236. | Король Данило (Olena Vedernikova Private School) | |
237. | Козлов Матвій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
238. | Медведкіна Дар'я Максимівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
239. | Цапко Дмитрій Валентинович (ЗЗСО с. Зелений Гай) | |
240. | Гажий Кирил (Одеська СШ № 121) | |
241. | Юрков Артем (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
242. | Коломієць Богдан (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради) | |
243. | Гук Владислав (Школа №38) | |
244. | Луценко Нікіта Миколайович (Первомайський ліцей №5) | |
245. | Пипа Кіра Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
246. | Гутник Анна Юріївна (Вараський ліцей №3) | |
247. | Антощук Уляна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
248. | Куршев Богдан Вікторович (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
249. | Бережков Дмитро (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
250. | Кузьмінський Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
251. | Мельничук Анна (Кіцманський НВК) | |
252. | Вашуленко Софія (Спеціалізована школа № 304) | |
253. | Баранова Євгенія Вікторівна (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | |
254. | Гордієнко Богдан Валерійович (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
255. | Березенко Марія (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
256. | Григорян Артем (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | |
257. | Татарченко Владислав Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
258. | Натальчишина Аліса Артемівна (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
259. | Жданов Нікіта Олексійович (Новопечерська школа) | |
260. | Телятнікова Дар'я (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | |
261. | Олійник Ярослав Павлович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
262. | Слєпцов Роман Едуардович (Новомиколаївська філія Глодоського ліцею) | |
263. | Чумаков Дмитро (Бердичівський міський ліцей № 15) | |
264. | Литвишко Дарія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
265. | Дорошенко Дмитро Олексійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
266. | Кулішова Каміла (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
267. | Петров Ярослав (Одеська ЗОШ №107) | |
268. | Панченко Андрій Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | |
269. | Карман Євгеній (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
270. | Савенков Олександр Богданович (Початкова школа "Казка") | |
271. | Літовченко Ігор Володимирович (Стеблівський ліцей) | |
272. | Євдокимов Ілля Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
273. | Зайченко Дар’я Олександрівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
274. | Фомченкова Вікторія Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
275. | Боцмановська Анастасія Віталіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
276. | Кидибиц Катерина (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
277. | Незаймайський Ельдар Олександрович (Первомайська гімназія №9) | |
278. | Сьомкіна Анна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
279. | Бойко Єлизавета Миколаївна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9) | |
280. | Гришко Анна (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | |
281. | Клейно Олександр (Olena Vedernikova Private School) | |
282. | Ілюк Тимур Артурович (Коломийський ліцей №9) | |
283. | Сеньків Софія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
284. | Геворкян Георгій Сергійович (Андріївська ЗОШ №1) | |
285. | Ткач Валерія (Анадольський НВК) | |
286. | Фалібога Павло Дмитрович (Сторожинецька гімназія) | |
287. | Сиротяк Тетяна (Криворізький ліцей «Джерело») | |
288. | Багрічук Соломія Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
289. | Ошуканець Каріна (Луцький ліцей №18) | |
290. | Штурма Степан Романович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
291. | Мельничук Богдан Дмитрович (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | |
292. | Подільчук Анастасія (Ліцей №11 "Престиж") | |
293. | Ходорковська Софія Борисівна (Одеська СШ №117) | |
294. | Назарок Максим (Черкаський колегіум "Берегиня") | |
295. | Бондаренко Андрій Андрійович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
296. | Єршова Іванна Ігорівна (Матюшівська філія Трушківського опорного ліцею-гімназії) | |
297. | Амбрось Поліна Олегівна (Криворізька гімназія №91) | |
298. | Ройко (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
299. | Бондаренко Ангеліна Владиславівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
300. | Воловоденко Егор Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
301. | Кіктєва Діана (Одеська СШ № 121) | |
302. | Смірнов Платон Антонович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
303. | Кулішов Єгор (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
304. | Чебан Варвара (Одеська СШ №117) | |
305. | Задорожна Олександра Дмитрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
306. | Скрипаленко Владислав (Olena Vedernikova Private School) | |
307. | Денисюк Тимофій Романович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
308. | Онищенко Артем Олексійович (Харківська гімназія "Очаг") | |
309. | Сущенко Ангеліна Олександрівна (Карлівський ліцей імені Ніни Герасименко) | |
310. | Блохін Назар Кирилович (КПШ №22) | |
311. | Редько Єгор Юрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
312. | Шарацький Матвій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
313. | Погонець Вікторія (Хомутинецький ліцей) | |
314. | Мірзоян Карина Арменівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
315. | Коваленко Євгенія Денисівна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
316. | Добрикін Марк (Одеська СШ №117) | |
317. | Ходюков Владислав Валерійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
318. | Мартинюк Денис (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
319. | Демчишин Дзвенислава Назарівна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
320. | Григоренко Анастасія (Одеська СШ №117) | |
321. | Підгірний Степан Володимирович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
322. | Басараб Лев (Школа Дружня До Дитини) | |
323. | Олійник Арсеній Олександрович (Сигнаївський НВК) | |
324. | Ніколова Анастасія Іванівна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
325. | Старченко Богдан (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | |
326. | Бучма Олександр Андрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
327. | Галас Марина Василівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
328. | Біленко Тімур Русланович (Подолівська філія ОЗ Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступеів №1) | |
329. | Красиля Захар Олегович (Донецький ліцей № 1) | |
330. | Шуткова Софія Дмитрівна (Центр Освіти "БезМеж") | |
331. | Харченко Микола Сергійович (ЗОШ № 15) | |
332. | Конак Апполінарія (Одеська ЗОШ № 92) | |
333. | Січка Олександр Ігорович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
334. | Гайдучик Артур Олегович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
335. | Станєва Асія Ігорівна (Одеська СШ №117) | |
336. | Євдоченко Марія Михайлівна (Початкова школа "Казка") | |
337. | Павлик Еліна Павлівна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
338. | Спічак Олександра Анатоліївна (Іванопільська гімназія) | |
339. | Ревуцький Дмитро Олександрович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
340. | Бойчук Ярослав (Полтавська загальноосвітня школа № 10 ім. В.Г.Короленка) | |
341. | Мокійчук Кирило (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | |
342. | Тюпич Оксана Романівна (Грем'яцька загальноосвітня школа) | |
343. | Булатецький Іван Максимович (Перша міська гімназія) | |
344. | Брагінець Аліна Олександрівна (Глодоський ліцей) | |
345. | Олексюк Ірина (Гаврилівський ліцей) | |
346. | Крутько Поліна Андріївна (Запорізький колегіум "Елінт") | |
347. | Кучеренко Ярема (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
348. | Кравченко Вероніка Євгенівна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
349. | Осін Микола Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
350. | Гайдай Артур (Olena Vedernikova Private School) | |
351. | Олійник Яна Дмитрівна (Гаврилівський ліцей) | |
352. | Савченко Назар (Богданівський ліцей імені І. Г. Ткаченка) | |
353. | Асаржи Єлизавета (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
354. | Дімова Маргарита Василівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
355. | Веклинець Дарина (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
356. | Гуцалюк Марія (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
357. | Мудрий Микита Сергійович (Запорізька гімназія № 4) | |
358. | Калюх Аліна Валентинівна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | |
359. | Мехед Арсеній Олександрович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
360. | Пукась Богдан Костянтинович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
361. | Мишкун Костянтин Андрійович (Гореницький ліцей) | |
362. | Гулько Данііл Русланович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
363. | Афонін Артем Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
364. | Кучеренко Віталій (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
365. | Рижа Софія Русланівна (Великожолудський ліцей) | |
366. | Зінченко Руслана Русланівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
367. | Рак Денис Ігорович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
368. | ГлинськаВікторія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
369. | Войток Марія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
370. | Козієнко Катерина (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
371. | Демидецька Анна Віталіївна (Глодоський ліцей) | |
372. | Коломієць Поліна Віталіївна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
373. | Бабченко Тетяна Олегівна (НВК № 106) | |
374. | Пархомчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
375. | Хамраєва Райхона Нуррідінівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
376. | Плеш Емма (Ліцей №11 "Престиж") | |
377. | Бойченко Павло Геннадійович (Криворізька гімназія №94) | |
378. | Арнаутов Ілля (Одеська СШ №117) | |
379. | Гулузаде Жале (Ліцей "Євроленд") | |
380. | Кударенко Лук'ян (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
381. | Лебедєв Дмитро Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
382. | Ахмедов Олексій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
383. | Оліневич Макар Ігорович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
384. | Самуренко Ілля (Одеська СШ № 121) | |
385. | Кулик Богдан (НВК № 106) | |
386. | Бриль Артем Олександрович (Сокальська ЗОШ №4) | |
387. | Зінов'єв Данило Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
388. | Фесік Лев Васильович (ЛЗШ № 43) | |
389. | Ковч Вікторія Андріївна (Щедрогірський ліцей) | |
390. | Волчкова Єва (Первозванівський ліцей) | |
391. | Євдокімов Костянтин Олексійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
392. | Марченко Софія (Запорізька гімназія № 107) | |
393. | Бондар Андрій (Одеська СШ №117) | |
394. | Громовий Данііл Сергійович (Запорізька гімназія № 107) | |
395. | Варич Аріна Олексіївна (Носівський ліцей №5 Носівської міської ради) | |
396. | Тодерян Єва (ПЗ гімназія "Соломон") | |
397. | Біга Єва (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
398. | Половчук Віктор Олегович (Баштанський ліцей №2) | |
399. | Мартинишин В’ячеслав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
400. | Гузієва Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
401. | Клімчук Єгор Євгенович (Криворізька гімназія № 102) | |
402. | Коретна Ніколь (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
403. | Райнова Каталіна Валеріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
404. | Паш Аліна (Буштинський ліцей №2) | |
405. | Данищук Христина Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
406. | Алексій Артем (Буштинський ліцей №2) | |
407. | Цуркан Даніель Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
408. | Желінський (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
409. | Герасюк Ангеліна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
410. | Киричок Катерина Максимівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
411. | Омелаєнко Єгор Олександрович (Івано-Франківський ліцей №10) | |
412. | Савчук Богдан (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
413. | Юхимюк Кирил (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
414. | Комаренко Вікторія (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | |
415. | Азанов Костянтин Денисович (Альтернативна школа Ярина School) | |
416. | Бойко Мирослава (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | |
417. | Доляк Богдан (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
418. | Тримко Олександра Даниїлівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
419. | Бусько Софія Віталіївна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
420. | Пащенко Єва (Одеська СШ №117) | |
421. | Вардіміаді Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | |
422. | Соломченко Андрій Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
423. | Колесник Арсеній (Block Language Club) | |
424. | Тихон Олександр В'ячеславович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
425. | Ковнір Таiсія Снргіївна (Івановоселищенська ЗОШ) | |
426. | Олесюк Софія (СЗШ №73 м. Львова) | |
427. | Глущик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
428. | Ткачук Максим Григорович (Соболівська ЗОШ) | |
429. | Довгань Олександра Анатоліївна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
430. | Пасічний Марк (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
431. | Лебединцева Марія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
432. | Коломійченко Єва Андріївна (Початкова школа "Казка") | |
433. | Волкова Анастасія (Одеська СШ №117) | |
434. | Гарібян Анна Сасунівна (Первомайський ліцей №5) | |
435. | Гавловська Марина Максимівна (Іванопільська гімназія) | |
436. | Гричка Евеліна (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
437. | Беззубенко Андрій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
438. | Назарой Артем (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
439. | Журид Артур Сергійович (Початкова школа "Казка") | |
440. | Керетів Аделія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
441. | Наральник Олександр Юрійович (Іванковецький ліцей) | |
442. | Пожар Ріанна Романівна (Мамалигівський ліцей) | |
443. | Дон Варвара (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
444. | Сидорова Катерина (Одеська СШ №117) | |
445. | Мельніченко Анна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
446. | Вовчок Ярослав Володимирович (Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1) | |
447. | Якута Ангеліна Максимівна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
448. | Гліган Даніїл Сергійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
449. | Гаврилюк Олександр Миколайович (Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного) | |
450. | Крикливий Роман Олегович (Одеська СШ №117) | |
451. | Собчишин Остап Андрійович (Городоцький ЗЗСО №4 I-III ст. ім. Т.Кулєби та А.Одухи) | |
452. | Осипчук Марк Антонович (ЗЗСО "Корецька гімназія") | |
453. | Федюк Мирослава Валеріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
454. | Фтоян Ашот Альбертович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
455. | Миколишина Ангеліна (ОЗ "Вендичанський ліцей") | |
456. | Садовой Кирил Олександрович (Корюківський ліцей N 1) | |
457. | Федоряко Валерія (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
458. | Тхоренко Павло Вікторович (Нововасилівська гімназія "Перспектива") | |
459. | Bogach Maria (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
460. | Kaплинська Дарина Дмитрівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
461. | Торбинська Варвара Олегівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
462. | Колісник Євген Васильович (Лисичобалківська гімназія) | |
463. | Яремчук Аліна Анатоліївна (Ємільчинський ліцей №1) | |
464. | Яковенко Єлизавета Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
465. | Кравченко Олександр Олександрович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
466. | Полянський Артем Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
467. | малінои (Броварський ліцей № 10) | |
468. | Шумська Даря (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
469. | Мазур Дмитро Юрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
470. | Стругайло Гліб Сергійович (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | |
471. | Дяченко Матвій Єгорович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
472. | Вороняк Михайло Михайлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
473. | Сергєєва Евеліна Юріївна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
474. | Хілько Олександр Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
475. | Хаюк Назар (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | |
476. | Телекі Соломія (Ліцей №11 "Престиж") | |
477. | Рибчак Вероніка Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
478. | Левченко Даніл Сергійович (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
479. | Трач Амелія (Школа Дружня До Дитини) | |
480. | Кононова Ольга (Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10) | |
481. | Карауш Гліб (Одеська ЗОШ № 92) | |
482. | Герасимчук Марк Тарасович (Ліцей №24) | |
483. | Коломієць Олександр Тарасович (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
484. | Барановська Світлана (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
485. | Нагорний Андрій Миколайович (Ходосівський ліцей) | |
486. | Кравчик Гліб (Одеська СШ №117) | |
487. | Олексюк Надія Михайлівна (Плоцька гімназія - філія Виноградівського ліцею) | |
488. | Дорошенко Максим Станіславович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
489. | Сайко Ольга Богданівна (Genius X) | |
490. | Гемай Максим (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
491. | Герасименко Даша (Одеська СШ №117) | |
492. | Підганович Олена Романівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
493. | Шпитко Тимофій Олегович (Одеська ЗОШ № 92) | |
494. | Харківська Марія Олегівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
495. | Паламарчук Злата (Коломийський ліцей №9) | |
496. | Салогуб Кіра Вікторівна (Початкова школа "Казка") | |
497. | Харчук Кіра (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
498. | Кусяк Дарія Танасіївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
499. | Криворучко Максим Олександрович (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
500. | Шовковий Олександр Олексійович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
501. | Швець Любов Вікторівна (Бочковецька філія "ОЗО - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради") | |
502. | Клепча Володимир (Черкаський колегіум "Берегиня") | |
503. | Русанова Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
504. | Мінаєва Ніна Максимівна (ШДС «Respublika Kids”) | |
505. | Сєбова Діана (Одеська ЗОШ № 92) | |
506. | Клименко Олексій (Logos School) | |
507. | Поляков Олексій (Da Vinci) | |
508. | Антіпов Ярослав (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
509. | Личко Поліна Олександрівна (Ставрівський ліцей) | |
510. | Герляк Вікторія Петрівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
511. | Дзвеняк Маріанна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
512. | Соловйова Міланджеліна Володимирівна (Зеленогайський НВК) | |
513. | Шевченко Костянтин (Одеська СШ № 121) | |
514. | Ячменник Ірина Володимирівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
515. | Молокова Поліна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
516. | Єфімова Кіра (Одеська СШ №117) | |
517. | Ріпка Єва Іллівна (Ліцей №24) | |
518. | Романчук Микола Іванович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
519. | Лисенко Анастасія (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
520. | Варцаба Антон Павлович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
521. | Лановий Владислав (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
522. | Доленко Ілля (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
523. | Задорожний Владислав Романович (СЗШ №32) | |
524. | Чесниченко Вероніка Євгеніївна (Первомайський ліцей №5) | |
525. | Кушнір Анжеліна Дмитрівна (Житомирський обласний спортивний ліцей Житомирської обласної ради) | |
526. | Куліненко Дмитро Олегович (Криворізька ЗОШ № 45) | |
527. | Белінська Богдана (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | |
528. | Храбров Рєнат (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
529. | Гуцкал Каріна Василівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
530. | Торосян Рафаель (Olena Vedernikova Private School) | |
531. | Бачур Станіслав Іванович (Одеська СШ №117) | |
532. | Євтушок Віктор Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
533. | Броварна (Павлоградський НВК № 2) | |
534. | Кропачова Дарія Олексіївна (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
535. | Ільїнов Олександр Володимирович (ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради) | |
536. | Чагі Евеліна (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
537. | Струтінський Степан (Одеська СШ №117) | |
538. | Родич Артем Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
539. | Молочко Нікіта (КЗ "Черешенський ліцей") | |
540. | Чалапко Злата Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
541. | Власова Анастасія Валентинівна (Мар'янівська гімназія) | |
542. | Сахно Захар Дмитрович (Початкова школа "Казка") | |
543. | Герасимова Валерія Андріївна (Андріївська ЗОШ №1) | |
544. | Янковська Леся Павлівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
545. | Вітусєвич Данило Ярославович (Think Global) | |
546. | Пучков Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
547. | Станіславова Ліза Ігорівна (Іванковецький ліцей) | |
548. | Марков Данило Іванович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
549. | Грудина Андрій (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
550. | Степанова Каріна Олександрівна (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права) | |
551. | Станчева Тетяна (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
552. | Муртузов Ельдар Байрамович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
553. | Євменов Максим (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
554. | Зайцева Катерина Андріївна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
555. | Попов Валентин (Ліцей №7 ім. В.В.Бражевського) | |
556. | Руденко Ярослав Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
557. | Мельник (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
558. | Гулько Голуб Ксенія Сергіївна (ТМФК ім.С. Крушельницької) | |
559. | Євтух Марк Петрович (Центр Освіти "БезМеж") | |
560. | Білевич Денис Віталійович (Підзамчівська ЗОШ) | |
561. | Кальченко Карина Михайлівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
562. | Машкевич Платон (Одеська СШ №117) | |
563. | Буртов Данило (Комарська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
564. | Стец Ніка (Одеська СШ №117) | |
565. | Подгайчук Владислав Русланович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
566. | Бабич Тетяна (Школа №14) | |
567. | Мовчан Тимофій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
568. | Френкель Ксенія (Одеська СШ №117) | |
569. | Цимбал Костянтин Романович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
570. | Данилко Віталій Іванович (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ) | |
571. | Євген Наливайко (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | |
572. | Шевчук Варвара Сергіївна (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | |
573. | Асатрян Максим (Ліцей №13) | |
574. | Степанюк Злата (Луцький ліцей №18) | |
575. | Яковлєва Софія Андріївна (ЗЗСО "Дивосвіт") | |
576. | Бойко (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
577. | Лепеха Артур Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
578. | Малярчук Кароліна Романівна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
579. | Капiтанова Яна Юрiвна (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | |
580. | Маловічко Євген Євгенович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | |
581. | Мочан Надія Олександрівна (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | |
582. | Горобієвська Поліна (Ліцей №11 "Престиж") | |
583. | Лисенко Артем Олександрович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
584. | Чурілов Ельдар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
585. | Усата Майя Андріївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
586. | Глебов Володимир Володимирович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
587. | Марченко Ярина Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
588. | Никифоряк Марта (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
589. | Бондаренко Маша (КЗ "Панютинський ліцей") | |
590. | Кударенко Мар'ян (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
591. | Домашенко Степан Андрійович (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | |
592. | Калінчук Микита (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
593. | Сахро Роман Богданович (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
594. | Гавриленко Софія Ігорівна (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | |
595. | Дерев'яго Єва (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
596. | Кушнір Злата Максимівна (Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого) | |
597. | Храмцов Іван (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
598. | Чемерис Єгор Романович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
599. | Комаренко Аліна (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | |
600. | Нагорна Катерина (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
601. | Пальчастий Денис (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
602. | Подгорний Леонід (ЗНЗ І-ІІІ ст. Скандинавська гімназія) | |
603. | Корнілов Андрій Олександрович (Одеська гімназія № 5) | |
604. | Лашманова Лілія Артемівна (Луцький ліцей №9) | |
605. | Пейчев Антон Сергійович (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
606. | Руснак Євген Вікторович (Мамалигівський ліцей) | |
607. | Стрільчук Катерина Сергіївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
608. | Акієв Ігор (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
609. | Шикман Софія Василівна (Черемошнянський ліцей) | |
610. | Іскандеров Тимур Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
611. | Душна Софія Іванівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
612. | Сокол Микола Миколайович (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
613. | Ревенко Артем (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
614. | Касян Поліна (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради) | |
615. | Голбан Кіріл Октавіанович (Мамалигівський ліцей) | |
616. | Олещук Богдан Валентинович (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | |
617. | Король Тетяна Володимирівна (Альтернативна школа "Дельта") | |
618. | Мудрик Альона Юріївна (Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
619. | Плетньова Єва (Одеська СШ №117) | |
620. | Колодич Анастасія (Познанський ліцей) | |
621. | Альхмоз Аміна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1) | |
622. | Базюк Злата Михайлівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
623. | Росенко Злата Ростиславівна (НВК № 33) | |
624. | Шевчук Ігор Олексійович (Одеська СШ №117) | |
625. | Акулова Ксенія Валеріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
626. | Панченко Ярослав Вікторович (Криворізька гімназія №91) | |
627. | Мірошниченко Нікіта Олексійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
628. | Лисенко Марк Романович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
629. | Артьомова Аліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
630. | Чепіль Юрій Володимирович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | |
631. | Левченко Федір Олегович (ХЛ "Хані академія") | |
632. | Бондаренко Богдан Владиславович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
633. | Юхименко Варвара (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
634. | Савченко Дмитро (Богданівський ліцей імені І. Г. Ткаченка) | |
635. | Казарський Даніл (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
636. | Василевський Ярослав Антонович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
637. | Жданов Микита Іванович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
638. | Литвишко Іван Євгенович (Ліцей інформаційних технологій м. Кам'янське) | |
639. | Шарнін Єгор Євгенович (Спеціалізована школа №187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
640. | Чубченко Юрій (Одеська СШ №117) | |
641. | Передерій Софія Володимирівна (ЗОШ № 15) | |
642. | Кусмина Ліліана-Елізабет (СЗШ №36) | |
643. | Лужан Анна Іванівна (Попівська філія Наталинського ліцею) | |
644. | Мельник Ілона Степанівна (Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
645. | Галкін Михайло (Почапинська гімназія) | |
646. | Савчик Яна Вікторівна (Новожуківський ліцей) | |
647. | Стасюк Ауріка Янівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
648. | Гладкова Божена (ХАГ "Оазис Надії") | |
649. | Сєдих Аріна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
650. | Фітковська Маріанна Олегівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
651. | Гамшеєв Олексій Анатолійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
652. | Кедровська Кіра Валідівна (Одеська СШ №50) | |
653. | Романюк Уляна Костянтинівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
654. | Турченко Гордій Ярославович (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
655. | Дерманчьова Кіра Русланівна (Малоярославецька Перша гімназія) | |
656. | Поповиченко Крістіна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
657. | Наральник Владислав Юрійович (Іванковецький ліцей) | |
658. | Чернишенко Владислав (Запорізька гімназія № 107) | |
659. | Ободянська Дар‘я Олександрівна (Нерубайський академічний ліцей №2) | |
660. | Демотя Евеліна Денисівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
661. | Москалець Денис Анатолійович (Початкова школа "Казка") | |
662. | Мєшакіна Поліна Володимирівна (Початкова школа "Казка") | |
663. | Ципурдєєв Максим (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
664. | Турбіна Анастасія Віталіївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
665. | Гергуш Юлія (КЗ ВЛ №14) | |
666. | Освенцінська Тетяна (Бориславська ЗОШ №4) | |
667. | Карпа Дмитро Іванович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
668. | Палієнко Ілля Володимирович (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | |
669. | Білецький Назар Іванович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
670. | Губський Олександр (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
671. | Сиса Каріна Вікторівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
672. | Стадник Євгеній Олександрович (Білоцерківська СЗОШ № 1) | |
673. | Гук Ліза (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
674. | Лісовська Анастасія Романівна (Початкова школа "Казка") | |
675. | Трембач Соломія Юріївна (Іванковецький ліцей) | |
676. | Воспітаннік Рінат (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
677. | Ткачук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
678. | Артемук Маргарита (Луцький ліцей №18) | |
679. | Левшун Іван Ігорович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
680. | Луньов Іван (Броварський ліцей № 10) | |
681. | Гапак Діана Мирославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
682. | Агоштон Михайло Васильович (Углянська ЗОШ) | |
683. | Соколова Єлизавета Артемівна (НВК № 141 "ОРТ" м. Києва) | |
684. | Зелена Соломія (Ліцей "Євроленд") | |
685. | Годунок Поліна Дмитрівна (Головачанський НВК) | |
686. | Дейбук Каріна Сергіївна (Іванковецький ліцей) | |
687. | Діденко Максим (Користівський ліцей) | |
688. | Ярмоленко Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | |
689. | Івушкін Максим Андрійович (Міжнародна школа M'ANDRYK) | |
690. | Прокопенко Давід (НВК № 106) | |
691. | Литвишко Анна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
692. | Шевчук Даніїл (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
693. | Горшкальов Кирил Андрійович (Хорошівський ліцей № 1) | |
694. | Василець Данило Олексійович (Андріївська ЗОШ №1) | |
695. | Сігова Яна (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
696. | Король Ірина Іванівна (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | |
697. | Соколова Олена (Одеська СШ №117) | |
698. | Гірчак Костянтин Володимирович (ТСШ №29) | |
699. | Чумаченко Дмитро (Одеська СШ №117) | |
700. | Павлов Максим Олександрович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
701. | Цілик Еліна (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
702. | Шпонтак Злата (Бабченський ліцей) | |
703. | Коробка Валерія (Вишневецька зош І-ІІІ ступенів) | |
704. | Іванов Назар Андрійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
705. | Вічепольський (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
706. | Циквас Юрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
707. | Русакова Аліса (Криворізька ЗОШ № 45) | |
708. | Ковалевська Вероніка Ми Миколаївна (ЗЗСО "Корецька гімназія") | |
709. | Пишук Софія (Луцький ліцей №18) | |
710. | Вакула Микола (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
711. | Король Марія Антонівна (Харківський ліцей № 89) | |
712. | Бойко Антон Віталійович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | |
713. | Попова Соломія Вадимівна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
714. | Деркач Анастасія (КЗ "Харківська спеціальна школа ім. В.Г.Короленка") | |
715. | Шевельов Станіслав Іванович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
716. | егор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
717. | Курило (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
718. | Вербіщук Соломія (Коломийський ліцей №9) | |
719. | Семиволос К.І. (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
720. | Макарицький Марк (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
721. | Гоцуєнко Мілена Михайлівна (Ставрівський ліцей) | |
722. | Сірий Андрій Євгенович (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | |
723. | Сухотерін Максим Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
724. | Голоднова Марія (Одеська СШ №117) | |
725. | Ходоровський (Logos School) | |
726. | Слиньок Анна (Криворізька ЗОШ №51) | |
727. | Хоменко Марина Тарасівна (Початкова школа "Казка") | |
728. | Полянська Ангєліна Віталіївнв (Первомайський ліцей №5) | |
729. | Чубенко Дмитро (Кіцманський НВК) | |
730. | Бориско Анна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
731. | Данчевська Софія Олександрівна (Славутська гімназія №6) | |
732. | Жих Василіса (Криворізька гімназія №72) | |
733. | Хрустовська Ганна Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
734. | Новак Андрій (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
735. | Ібрагімов Ахмед Шахович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
736. | Бігунець Олександра Ігорівна (Ставрівський ліцей) | |
737. | Гайсан Давид (ПЗ гімназія "Соломон") | |
738. | Корольчук Марина Вітвліївна (Вараський ліцей №3) | |
739. | Ковальчук Діана Андріївна (Судилківський ліцей) | |
740. | Кононов Ігор (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
741. | Горовий Єгор Олексійович (Початкова школа "Казка") | |
742. | Ткачук Ілля Сергійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
743. | Крамаренко Софія Юріївна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
744. | Гучок Владислав (Одеська ЗОШ №118) | |
745. | Юристовська Елеонора Дмитрівна (КПШ №22) | |
746. | Голуб Тимур Олексійович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
747. | 516806990 (Вараський ліцей №3) | |
748. | Грегорчак Поліна (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | |
749. | Олійник Златослава (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
750. | Люльченко Катерина (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
751. | Трошин Іван Іванович (Новопокровський ліцей імені В. М. Сиволоба) | |
752. | Мокрецький Микита Сергійович (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | |
753. | Францишин Дмитро Володимирович (ТСШ №29) | |
754. | Андрейчикова Вікторія (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
755. | Жульєва Алiна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
756. | Кривой Артем Юрійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
757. | Гриценко Роман (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
758. | Бойченко Любов Сергіївна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
759. | Ласкевич Світлана (НВК № 106) | |
760. | Середенко Мілана Костянтинівна (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів) | |
761. | Багай Єва (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
762. | Курієнко Аліса Владиславівна (Верхняцька гімназія) | |
763. | Мотайленко Даніїл Костянтинович (Овідіопольський ЗЗСО) | |
764. | Колос Софія Миколаївна (Ірпінський ліцей №2) | |
765. | Стрюк Марія Анатоліївна (Криворізький ліцей №71 Криворізької міської ради) | |
766. | Караєва Далія Владиславівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
767. | Клименко Ілля Євгенійович (Logos School) | |
768. | Устілко Тимофій Сергійович (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
769. | Капітула Злата Олександрівна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
770. | Ілляшенко Гліб Вікторович (ЗЗСО №38) | |
771. | Юркевич Владислав (ПЗ гімназія "Соломон") | |
772. | Яремій Антоній Юрійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
773. | Андрій Синельников (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
774. | Чумачов Олександр (Краснянський ліцей) | |
775. | Савчук Олексій Сергійович (Криворізька ЗОШ №92) | |
776. | Веліксар Максим Володимирович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
777. | Щербій Анна (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | |
778. | Рибчак Олег Володимирович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
779. | Савчин Ангеліна Михайлівна (Якубівська ЗОШ I ступеня) | |
780. | Заріцький Єгор Віталійович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
781. | Фісун Софія Андріївна (НВК № 106) | |
782. | Беліков Денис (НВК-ліцей №100) | |
783. | Павлишена Софія (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
784. | Пежинський Віктор Ігорович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
785. | Смілянець Борис Михайлович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
786. | Корженко Єлизавета Геннадіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
787. | Расулова Фаїна (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
788. | Полозенко Станіслав (Одеська СШ №117) | |
789. | Софія Іванівна Зінов'єва (Школа №4) | |
790. | Лєнь Вікторія (Одеська СШ №117) | |
791. | Гаврилюк Микола ("КПЛ" КОР) | |
792. | Балахонова Олександра Максимівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
793. | Назаренко Нікіта Вячеславович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
794. | Коваленко Олексій Сергійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
795. | Гапич Віолетта (Почапинська гімназія) | |
796. | Магдій Владислав (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | |
797. | Задніпровська Тетяна Вадимівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
798. | Жолубак Владислав (Матюшівська філія Трушківського опорного ліцею-гімназії) | |
799. | Кієт Єлізавета (Одеська СШ № 121) | |
800. | Хачатрян Емілія Араїківна (ШДС «Respublika Kids”) | |
801. | Фершль Мішель-Еммануель Клаусівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
802. | Подолян Еліна (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
803. | Ніколаєва Марія (Одеська СШ №117) | |
804. | Литвин Дмитро (Школа Дружня До Дитини) | |
805. | Жуган Євангеліна Валеріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
806. | Кутна Софія Петрівна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | |
807. | Штефура Максим Михайлович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
808. | Горобчук Аліна Миколаївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
809. | Лантух Дмитро Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | |
810. | Житар Ельдар Валентинович (Мамалигівський ліцей) | |
811. | Бочковський Дмитрій Геннадійович (Кропивнянська гімназія) | |
812. | Шумило Іван Янович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
813. | Мельничук Артем Віталійович (ТСШ №29) | |
814. | Притула Роман (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
815. | Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
816. | Костюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
817. | Боднарчук Захар (Olena Vedernikova Private School) | |
818. | Милуль Анастасія (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | |
819. | Ланова Анна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
820. | Гончаров Ігор Павлович (Будянський ліцей) | |
821. | Слюсаренко Макар (Користівський ліцей) | |
822. | Грейцер Валерія (Block Language Club) | |
823. | Шевчук Дар'я Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
824. | Фролова Єлизавета Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
825. | Абелова Кеті Андроївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
826. | Пістружак Даніїл Віталійович (Анадольський НВК) | |
827. | Тамащук Павло Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
828. | Молнар Аполлінарія Володимирівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
829. | Melnychuk Sofia (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
830. | Vince Mirella (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
831. | Сандецька Каміла Миколаївна (Запорізька гімназія № 4) | |
832. | Соколов Кирило (Одеська СШ №117) | |
833. | Григоренко Кіра (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | |
834. | Павлов Віктор Андрійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
835. | Симоненко Дарина Романівна (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | |
836. | Гук Василь Васильович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
837. | Романюк Мирослава Іванівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
838. | Данилевич Андрій Дмитрович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
839. | Куровська Ярина (Коломийський ліцей №9) | |
840. | Луценко Даніїл (Da Vinci) | |
841. | Пригода Тимур Вадимович (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
842. | Грем Артем (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
843. | Петрук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
844. | Конотоп Варвара Миколаївна (ТСШ №7) | |
845. | Сироватка Марія (Ушомирський ліцей) | |
846. | Шевченко Варвара Денисівна (НВО СЗНЗ I ст. "Гармонія"- гімназія ім.Т.Шевченка ЦПВ "Контакт") | |
847. | Урюпін Олексій Миколайович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
848. | Щетінін Вадим (Одеська СШ №117) | |
849. | Липка Анастасія Сергіївна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
850. | Горбу Сніжана Сергіївна (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
851. | Купальний Назар Віталійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
852. | Євстратенко Денис (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
853. | Вовна Сергій (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
854. | Малетич Уляна (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | |
855. | Derceni Enikő-Amira (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
856. | Мелешко Марія Олегівна (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
857. | Задорецька Меланія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
858. | Лазар Ольга Іллівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
859. | Петухов Іван Максимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
860. | Сітало Даниїл Артурович (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | |
861. | Мацерук Данило Дмитрович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
862. | Омеляненко Андрій Павлович (Андріївська ЗОШ №1) | |
863. | Свєт Єгор Євгенійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
864. | Жерновський Іоанн (Одеська СШ №117) | |
865. | Похлебіна Дар'я (Одеська СШ №117) | |
866. | Галай Владислава (Буштинський ліцей №2) | |
867. | Рєзнік Рада (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
868. | Маргарита (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
869. | Черевко Капітоліна (Луцький ліцей №18) | |
870. | Дериглазова Вікторія (Da Vinci) | |
871. | Омельченко Софія Євгенівна (НВК № 106) | |
872. | Думенко Матвєй Богданович (Початкова школа "Казка") | |
873. | Бузівський Олександр Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | |
874. | Вітряк Платон (Криворізький ліцей «Джерело») | |
875. | Градобик Олег Олегович (Кропивнянська гімназія) | |
876. | Степанюк Аліна Сергіївна (Вараський ліцей №3) | |
877. | Мозговий Олександр (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
878. | Кейлін Белла (Міжнародний ліцей МАУП) | |
879. | Оринчак Микола Андрійович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
880. | Пірожкова Наталія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
881. | Гупало Ксенія Сергіївна (Криворізька гімназія №94) | |
882. | Друца Іван (Одеська СШ №117) | |
883. | Ташогло Вікторія Олександрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
884. | Верьовкін Ростислав Андрійович (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | |
885. | Чітак Крістіна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
886. | Гаврилюк Степан Іванович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
887. | Cаморуков Віктор (Одеська ЗОШ № 92) | |
888. | Подолян Мирон (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
889. | Гліган Іван Сергійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
890. | Петриченко Шушан-Рені Анатоліївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
891. | Чудна Аліса В'ячеславівна (Андріївська ЗОШ №1) | |
892. | Радченков Володимир Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
893. | Тернова Дар'я Іванівна (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | |
894. | Берчатова Марина Олексіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
895. | Сербін Артем (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
896. | Марєнюк Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | |
897. | Великожон Тимуо (Міжнародний ліцей МАУП) | |
898. | Стрілець Дмитро Сергійович (Початкова школа "Казка") | |
899. | Харченко Станіслав Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
900. | Леженін Максим Олександрович (Донецький ліцей № 2) | |
901. | Кармазіна Марія Олександрівна (ЗОШ № 15) | |
902. | Смаль Карина Віталіївна (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
903. | Янчук Софія Андріївна (Genius X) | |
904. | Можарівський Даниїл (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
905. | Арабудзе Теона (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
906. | Ткачук Максим Андрійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
907. | Чачанідзе Вікторія Максимівна (Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради) | |
908. | Шулянська Марія (Одеська ЗОШ № 92) | |
909. | Манцурова Таїсія Олександрівна (Оптіма) | |
910. | Жук Яна Максимівна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
911. | Прошак Ангеліна Миколаївна (Запорізька гімназія № 4) | |
912. | Брик Григорій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
913. | Ягольник Софія (Коломийський ліцей №9) | |
914. | Мехед Олеся (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
915. | Дідура Ірен (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
916. | Сахневич Веніамін (Ушомирський ліцей) | |
917. | Зірнзак Даніїл Артурович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
918. | Зіняєва Аліна Олексіївна (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | |
919. | Попок Богдан Євгенійович (Новоукраїнський ліцей "Лідер") | |
920. | Додонова Анна (КЗ ХЗОШ № 49) | |
921. | Булавіна Кіра Ігорівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | |
922. | Огурна Анастасія (Школа №7) | |
923. | Гекалюк Єлизавета Миколаївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
924. | Югас Анна Дмитрівна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | |
925. | Сопіга Ілля Юрійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
926. | Гончарук Юлія Олегівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
927. | Томнюк Вікторія Іванівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
928. | Баглай Анастасія (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
929. | Садковська Ксенія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
930. | Пилипчук Катерина Володимирівна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
931. | Маліцька Дар'я (Одеська СШ №117) | |
932. | Гудзь Анастасія Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
933. | Юрченко Мілєна Юріївна (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | |
934. | Жданюк Мирослава Федорівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
935. | Царелунга Анна (Одеська СШ №117) | |
936. | Якубєлович Іван Євгенович (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | |
937. | Гончаренко Кирило (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
938. | Савіна Кіра Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
939. | Хрипун Владислав Олегович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
940. | Кірєєва Вікторія Іванівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
941. | Товстецький Петро (Вижницька спеціалізована школа) | |
942. | Бабенко Денис В’ячеславович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
943. | Лебедин Назарій (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
944. | Шевченко Ангеліна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
945. | Савчук Марія Іванівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
946. | Каут Дмитро (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
947. | Elina Liamkina (ЗНВК "Свiтанок") | |
948. | Смолій Марія Василівна (Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Саратської селищної ради) | |
949. | Варга Шімон Семенович (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
950. | Дмитрієва Ніка Юріївна (Початкова школа "Казка") | |
951. | Зарічна Діана Василівна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
952. | Мілюк Катерина Вікторівна (СШ №269) | |
953. | Устінов Володимир Сергійович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
954. | Панченко Даниїл (Користівський ліцей) | |
955. | Григоришен Артем Васильович (Мазниківський НВК) | |
956. | Корбюк Оксана (Богданівська гімназія) | |
957. | Мелещук Роман Сергійович (Немовицький ліцей) | |
958. | Пиж Іван (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
959. | Кудрявцева Марія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
960. | Шовчко Віолета Сергіївна (Андріївська ЗОШ №1) | |
961. | Абакумов Дмитро Олексійович (Гімназія № 143 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
962. | Скірак Анастасія Романівна (ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Стара Лішня) | |
963. | Біловус Маркіян Васильович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
964. | Кравченко Єва Сергіївна (Початкова школа "Казка") | |
965. | Мартишко Філіп (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
966. | Агеєв Федір Дмирович (Альтернативна школа Ярина School) | |
967. | Шевчук Олександра Борисівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
968. | Лупу Юлія Михайлівна (Володимирівська гімназія) | |
969. | Нікова Оксана (Ставрівський ліцей) | |
970. | Бринзей Іван (ПЗ гімназія "Соломон") | |
971. | Майструк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
972. | Риженко Софія Андріївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
973. | Завеля Артем (Одеська СШ №117) | |
974. | Ільчук Дарина Петрівна (Мильчанський ліцей) | |
975. | Єрьомін Олександр (ThinkGlobal Chayka) | |
976. | .Лазаренко Дар'я Сергіївна (Початкова школа "Казка") | |
977. | Горецька Мирослава Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
978. | Мария Ковтун (Харківський технічний ліцей № 173) | |
979. | Новицький Максим (ЗЗСО №1) | |
980. | Булик Остап Романович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
981. | Гибець Софі Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
982. | Койтюк Михайло Васильович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
983. | Турук Роман (Ліцей №13) | |
984. | Берова Єлизавета (Спеціалізована школа № 304) | |
985. | Денисенко Анастасія Вікторівна (Ставрівський ліцей) | |
986. | Белявський Маркіян (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
987. | Боєв Михайло Олексійович (Криворізька гімназія №91) | |
988. | Фулга Іван (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
989. | Кобахідзе Маргарита (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
990. | Циц (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
991. | Ригоц Ілля Олегович (Вараський ліцей №3) | |
992. | Смолянець Каріна Василівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
993. | Кічмаренко Марія Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
994. | Мосолаб Ілія Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
995. | Єлєніч Станіслав Володимирович (Вапнярський ліцей №2) | |
996. | Карікова Кароліна Костянтинівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
997. | Савга Мехмет Емір (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
998. | Науменко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
999. | Гудзенко Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1000. | Бондар Мартіна (ХАГ "Оазис Надії") | |
1001. | Лисак Михайло Олександрович (ХФМЛ № 27) | |
1002. | Малюта Андрій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1003. | Дмитріва Оксана Ігорівна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | |
1004. | Буркуш Дарина Миколаївна (Харківський ліцей № 89) | |
1005. | Хижняк Анна (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
1006. | Харіна Каміла (Криворізький ліцей «Джерело») | |
1007. | Куценко Кіра Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
1008. | Христан Ніка Миколаївна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
1009. | Колгашова Світлана (Одеська СШ №117) | |
1010. | Дегтярьова Євгенія (ХГ №13) | |
1011. | Хмельовська Ліда Юріївна (Початкова школа села Чернелів-Руський) | |
1012. | Буду Владислав Андрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1013. | Ляцевич Віталіна (ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка") | |
1014. | Вороніна Лілія Володимирівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
1015. | Вінтоняк Яна (Старолисецька ЗОШ) | |
1016. | Предзимірська Злата Романівна (Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
1017. | Сьомченко Андрій Віталійович (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | |
1018. | Скрипник Олексій Вікторович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
1019. | Болтнєв Денис Сергійович (Барвінківський ліцей №2) | |
1020. | Чернекозінський Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1021. | Гірман Костянтин (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1022. | Лесів Назар Богданович (Альтернативна школа Ярина School) | |
1023. | Гелевер Марія (Одеська СШ №117) | |
1024. | Vlada Kyrpa (ЗНВК "Свiтанок") | |
1025. | Туран Анна Павлівна (КЗО СЗШ №101) | |
1026. | Близнюк Ярослав Ілліч (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
1027. | Фіряк Вікторія Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1028. | Фещенко Нікіта Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1029. | Москаленко Яся (Почапинська гімназія) | |
1030. | Тригуб Михайло (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
1031. | Яременко Станіслав (КЗ "Черешенський ліцей") | |
1032. | Федоренко Єва (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
1033. | Смолярчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1034. | Булавінов Олексій Андрійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
1035. | Муджук Олександр (Одеська СШ № 121) | |
1036. | Сохряков Віктор (Ліцей "Євроленд") | |
1037. | Дацька Марія Петрівна (Берестівська гімназія) | |
1038. | Логвиненко Данило Віталійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | |
1039. | Тиришкін Михайло (Броварський ліцей № 10) | |
1040. | Снігир Аніта Михайлівна (Тарасівська загальноосвітня школа) | |
1041. | Болдескул Поліна (Одеська СШ №117) | |
1042. | Акімов Денис Євгенович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1043. | Ланько Марія Сергіївна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
1044. | Федуна Дарія (Луцький ліцей №18) | |
1045. | Білик Юлія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
1046. | Зубко Святослав (Da Vinci) | |
1047. | Чмелюк Злата Олегiвна (Чумаківський ліцей) | |
1048. | Свириденко Драгомир (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
1049. | Козлова Софія Ігорівна (Петропавлівський ліцей №2) | |
1050. | Луцик Ігор Володимирович (Сидорівська гімназія) | |
1051. | Прокопишин Остап Іванович (Княгининський ліцей) | |
1052. | Глущенко Кирило Богданович (Logos School) | |
1053. | Чемерис Діана (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
1054. | Зима Тимур Антонович (Харківська ЗОШ № 84) | |
1055. | Одностальченко Злата (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1056. | Миколенко Аліна Ярославівна (Стеблівський ліцей) | |
1057. | Боровець Станіслав Олександрович (ОЗ Прислуцький ліцей) | |
1058. | Головань Вікторія Віталіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
1059. | Кальченко Дар\'я (Дейкалівська ЗОШ) | |
1060. | Хіміон Андрій Володимирович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1061. | Грищенко Даніїл (Одеська СШ №117) | |
1062. | Гіга Олексій (Ліцей №13) | |
1063. | Анна Юрченко (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | |
1064. | Яджак Олександра Володимирівна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
1065. | Юр'єва Альона Валеріївна (Новоюр'ївська гімназія) | |
1066. | Гуєва Марина Анзорівна (Академічний ліцей №4 м. Обухів) | |
1067. | Плотнікова Діана Валеріївна (Новоюр'ївська гімназія) | |
1068. | Саїнчук Надія Олегівна (Мамалигівський ліцей) | |
1069. | Кирил Морозов (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1070. | Куруч Софія Дмитрівна (Малоярославецька Перша гімназія) | |
1071. | Недужко Любов (Одеська СШ №117) | |
1072. | Ткачук Еріка (Луцький ліцей №18) | |
1073. | Нестерчук Злата Япославівна (Вараський ліцей №3) | |
1074. | Шевчук Данило Богданович (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1075. | Мельник Даніїл Володимирович (Гришковецька гімназія) | |
1076. | Марія Тулякова (КЗО НВО №28) | |
1077. | Іванов Назарій Сергійович (Ставрівський ліцей) | |
1078. | Козін Марат (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1079. | Єремєєв Тимофій (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
1080. | Правда Майя Олександрівна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
1081. | Стецюк Максим (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
1082. | Дідусенко Матвій Максимович (КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3" ДОР") | |
1083. | Гуменюк Божена Володимирівна (Коломийський ліцей №9) | |
1084. | Хащук Ірина Романівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1085. | Велінов Данило Георгійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1086. | Каратіцький Марк Юрійович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1087. | Мельник Артем Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1088. | Куліш Еліна Юріївна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
1089. | Липка Наталія Максимівна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
1090. | Демидов Роман Максимович (Криворізька гімназія №91) | |
1091. | Уколін Роман Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1092. | Спринь Сергій Віталійович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
1093. | Федорова Анастасія Романівна (Вараський ліцей №3) | |
1094. | Савчук Кирило (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
1095. | Ткачук Альона (Кіцманський НВК) | |
1096. | Прохор Давид (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
1097. | Драганова Марія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1098. | Кирпичова Вероніка Володимирівна (Каплунівська гімназія) | |
1099. | Рострон Майлз (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1100. | Казотій Злата (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1101. | Гуцкал Даниїл Васильович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1102. | Семенюк Тимур Олегович (Гімназія № 1 ім. Т.Г. Шевченка м. Бердичева Житомирської області) | |
1103. | Малюта Марк (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
1104. | Семенова Софія Олександрівна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
1105. | Яременко Вадим Романович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1106. | Хархан Гордій (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
1107. | Шрамко Максим Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1108. | Савчук Таміла Романівна (Катеринківська гімназія) | |
1109. | Давидюк Ярослав Олександрович (Вараський ліцей №3) | |
1110. | Корольов Іван (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
1111. | Черниш Аріна Олександрівна (Гімназія № 178) | |
1112. | Грамарчук Ельвіра Сергіївна (Ставрівський ліцей) | |
1113. | Ковтик Іван Ярославович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1114. | Євтушик Микита Сергійович (Одеська СШ №117) | |
1115. | Жеруль Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | |
1116. | Кобернюк Назар (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
1117. | Савченко Даріна Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1118. | Шутка Філіп Евгенійович (КЗ "Гутянський ліцей") | |
1119. | Нападовський Тихон Олегович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
1120. | Патлаченко Анна Олександрівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
1121. | Алексєєва Софія Вікторівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1122. | Волощук Єгор Ігоревич (ШДС «Respublika Kids”) | |
1123. | Калинчук Андрій (Кіцманський НВК) | |
1124. | Кулик Єлизавета Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1125. | Савченко максим Олегович (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
1126. | Чукіна Євгенія Максимівна (Донецький ліцей № 2) | |
1127. | Терзі Єгор Борисович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1128. | Куліш Анастасія Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1129. | Олексенко Артем Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1130. | Когут Даніела Віталіївна (Гореницький ліцей) | |
1131. | Мойн Мілана Володимирівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1132. | Бровець Валерій Юрійович (Донецький ліцей № 2) | |
1133. | Бакаєва Марія (Одеська СШ №117) | |
1134. | Жук Владислава Романівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
1135. | Морозов Іван (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1136. | Ларчик Яромир (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
1137. | Хатковий Нікіта Сергійович (Криворізька гімназія №91) | |
1138. | Сич Ярослав Олександрович (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ") | |
1139. | Мішуренко Артем Ігорович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1140. | Дяденко Максим (Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6) | |
1141. | Серкіс Марія-Адель (Коломийський ліцей №9) | |
1142. | Сіваченко Богдан Вікторович (Хорошівський ліцей № 1) | |
1143. | Пустовалова Ангеліна (Ліцей "Євроленд") | |
1144. | Хоренко Мілана (Ліцей №13) | |
1145. | Тузюк Ростислав Романович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
1146. | Іванченкова Марія Андріївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1147. | Гладун Ольга Миколаївна (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
1148. | Пушкаш (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1149. | Злотник (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1150. | Богатирьова Анастасія (Парутинська ЗОШ) | |
1151. | Опра-Труханова Аліна (Затишанський ЗЗСО) | |
1152. | Модлінський Матвій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
1153. | Букмирза Антон Романович (Мамалигівський ліцей) | |
1154. | Волков Евгений (Интелект) | |
1155. | Шевчук Марія (КЗ ВЛ №14) | |
1156. | Юристовська Кароліна (Криворізька гімназія № 125) | |
1157. | Просвєрнін Дмитро (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1158. | Каланчук Євген Євгенович (Охтирська ЗОШ № 9) | |
1159. | Овчаров Максим (Чугуївська ЗОШ №7) | |
1160. | Корнієнко Данило Андрійович (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-ліцей «Гармонія») | |
1161. | Пантус Микола Олександрович (Іршанський ліцей) | |
1162. | Шипілов Артем Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | |
1163. | Білоус Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | |
1164. | Куртов Ростислав Станіславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1165. | Чорненька Нонна Олексіївна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
1166. | Левицький Ілля Русланович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1167. | Мозуль Анна Іллівна (ЗЗСО "Дивосвіт") | |
1168. | Коломієць Марія Юріївна (Хіміко-екологічний ліцей) | |
1169. | Максим Мітцих (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
1170. | Рондяк Святослав Миколайович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
1171. | Дємєнтєєв Сергій (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
1172. | Дорохова Анна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1173. | Ковальчук Ждан Олександрович (Немовицький ліцей) | |
1174. | Перепелюк Дарина (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1175. | Чмут Катерина (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1176. | Мандрик Олексій Володимирович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
1177. | Печиборщ Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1178. | Монастирський (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | |
1179. | Гребіневич Дарина (Будимлянська гімназія) | |
1180. | Приступа Євгеній Андрійович (Краснопільський ліцей) | |
1181. | Лучко Ростислав Михайлович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
1182. | Семенова Настя Сергіївна (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1183. | Пелехатий Олександр Олександрович (Вапнярський ліцей №2) | |
1184. | Бабій Каміла (Новокривотульська) | |
1185. | Жуковський Ігор Володимирович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1186. | Сауленко Варвара Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1187. | Панченко Вікторія Вікторівна (Криворізька гімназія №91) | |
1188. | Cтецюк Злата Богданівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1189. | Коваленко Святослав (Olena Vedernikova Private School) | |
1190. | Бучченко Владислав (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1191. | Усатенко Максим (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1192. | Іванова Вікторія (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
1193. | Балан Віталія (Старолисецька ЗОШ) | |
1194. | Савенко Валерій (НВК №7 м.Хмельницького) | |
1195. | Котюжан Кіріл (Одеська СШ №117) | |
1196. | Шомоді Аделія Андріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1197. | Мидляк Соломія Григорівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.) | |
1198. | Калюжна Марія Анатоліївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
1199. | Гайтота Валентин (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | |
1200. | Редька Ярослав Максимович (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | |
1201. | Доніч Ульяна (Краснянський ліцей) | |
1202. | Приймак Богдан Вікторович (Барвінківський ліцей №2) | |
1203. | Драна Артем Павлович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | |
1204. | Слядзь Роман Валерійович (Ставрівський ліцей) | |
1205. | Безугла Евеліна Юріївна (Богодухівський ліцей № 2) | |
1206. | Березовський Віталій Валерійович (Ставрівський ліцей) | |
1207. | Мочалов Марк (Одеська СШ №117) | |
1208. | Фень Алексей (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
1209. | Лев Давид Дмитрович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
1210. | Омельченко Олександр Олександрович (Криворізька гімназія №94) | |
1211. | Чумак Богдан Васильович (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права) | |
1212. | Кізіль Єва (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1213. | Аміріді Даніїл (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1214. | Ковальков Данііл Віталійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1215. | Дорош Єва Олександрівна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1216. | Смоленський Максим Романович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
1217. | Скалій Максим Віталійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
1218. | Бобир Артем (НВК-ліцей №100) | |
1219. | Семен Ростислав (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
1220. | Богатирьова Ангеліна Антонівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
1221. | Бабіч Крістіна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1222. | Прибилов Микита (Одеська СШ № 121) | |
1223. | dsfdswfcv (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
1224. | Кухарець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1225. | Мітєва Анастасія (Одеська СШ №117) | |
1226. | Арцибашева Марія Юріївна (СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1227. | Ніщук Іванна Андріївна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
1228. | Свистун Владислав Володимирович (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | |
1229. | Санницька Ольга Назарівна (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
1230. | Чайковська Юлія Павлівна (ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу") | |
1231. | Ляховецький Олександр Олегович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
1232. | Баліка Вікторія (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1233. | Молдованова Катерина (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | |
1234. | Жалдак Уляна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
1235. | Вирлан Герман Михайлович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1236. | Шерудило Софія Олегівна (Початкова школа "Казка") | |
1237. | Карюк Тимофій Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1238. | Єгоров Ярослав Сергійович (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | |
1239. | Мохур Тимофій (ЗЗСО №38) | |
1240. | Ярощук Анна Сергіївна (Хорошівський ліцей № 1) | |
1241. | Піган Артем Олегович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
1242. | Кришун Іван (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу) | |
1243. | Павлюк Єва (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | |
1244. | Канцеров Максим (ОЗ «Академічний ліцей») | |
1245. | Бліха Володимир (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
1246. | Вітчинова Аріна Сергіївна (Гімназія №1) | |
1247. | Дудко Роман Сергійович (КПШ №22) | |
1248. | Марцинюк Анна-Софія Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | |
1249. | Литвиненко Роман Богданович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
1250. | Ровенко Тимофій Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1251. | Вірьовкін Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1252. | Федченко Олександр Олександрович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
1253. | Спірівак Давид (Одеська СШ №117) | |
1254. | Приплавко Єлизавета (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
1255. | Ноженко Денис Дмитрович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | |
1256. | Сашньова Маргарита Єгорівна (Бучанський ліцей №5) | |
1257. | Бондарчук Олександр Володимирович (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1258. | Гусаченко Анастасія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1259. | Дівенко Валерія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
1260. | Бондар Анна Андріївна (Ліцей села Кримне) | |
1261. | Скляренко Денис Валерійович (Зведенівський ліцей) | |
1262. | Щербак Валерія Сергіївна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | |
1263. | Федоровська Анастасія (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
1264. | Кухарчук Віталіна Віталіївна (Зеленогайський ліцей) | |
1265. | Бірюков Артем Іванович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
1266. | Лісовець Єлизавета (Ліцей №13) | |
1267. | Гайдай (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1268. | Рібун Матвій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
1269. | Чуча Вадим (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
1270. | Єлаш Дмитро Дмитрович (Криворізька гімназія №94) | |
1271. | Пашинський Павло (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
1272. | Царик Ігор (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
1273. | Туріцька Аріна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
1274. | Гідуляк Соломія Миколаївна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1275. | Alisa Bilenko (ЗНВК "Свiтанок") | |
1276. | Гевеші Емілія (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
1277. | Крамаренко Софія Ігорівна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
1278. | Кропивницька Олександра Василівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
1279. | Фелюст Іванна Юріївна (Хорошівський ліцей № 1) | |
1280. | Калашнік Владислава Віталіївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
1281. | Бочаров Семен (Криворізька гімназія №10 Криворізької міської ради) | |
1282. | Ворончук Варвара Олександрівна (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | |
1283. | Закревський Ярослав (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
1284. | Ємець Варвара Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1285. | Вандик Каміла (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1286. | Соколенко Веніамін Олександрович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1287. | Дядичкін Марк (Криворізький ліцей «Джерело») | |
1288. | Лукіша Софія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
1289. | Манько Аліса Миколаївна (Kids Life School) | |
1290. | Ткачук Тарас (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
1291. | Ольховик Кирило Вікторович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
1292. | Блонський Руслан (Одеська СШ №117) | |
1293. | Акчебаш Дар'я (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1294. | Сердечний Матвій Романович (Криворізька гімназія №91) | |
1295. | Ніколенко Юлія Денисівна (Одеська ЗОШ № 23) | |
1296. | Карпов Руслан Дмитрович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
1297. | Рикаліна Анна Миколаївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
1298. | Доля Дамір (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
1299. | Мацьков Олександр Петрович (Зведенівський ліцей) | |
1300. | Килюшик Владислав Володимирович (Вараський ліцей №3) | |
1301. | Лисак Єгор (Кіцманський НВК) | |
1302. | Феркалюк Давід (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
1303. | Рижкова Мілана Андріївна (Мамалигівський ліцей) | |
1304. | Гнилюх Назар Сергійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
1305. | Шобей Даніела (Буштинський ліцей №2) | |
1306. | Ватренко Олексій (Одеська ЗОШ № 92) | |
1307. | Пітікар Ярослав (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1308. | Волошин Тимур Васильович (Андріївська ЗОШ №1) | |
1309. | Гончарова Аліна Ігорівна (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | |
1310. | Кушнір Лідія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1311. | Пиріжок Анна Євгеніївна (Чугуївський НВК №6) | |
1312. | Олефіренко Дзвенислава Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1313. | Омельчук Світлана Миколаївна (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | |
1314. | Піцул Анастасія Андріївна (Молодійський ліцей) | |
1315. | Чорич Ярослава (НВК № 148 "Планета Щастя") | |
1316. | Геращенко Артемий (Запорізький НВОК № 110) | |
1317. | Мисак Анастасія Сергіївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
1318. | Хоха Марк Олександрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
1319. | Шелудько Нікіта (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
1320. | Балюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1321. | Труш Григорій Володимирович (Княгининський ліцей) | |
1322. | Ропавка Владислав Олегович (Розсошенська гімназія) | |
1323. | Пархоменко Анастасія Андріївна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
1324. | Кухарчук Ілля (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
1325. | Прийдун Матвій (Коломийський ліцей №9) | |
1326. | Радіна Катерина (Одеська СШ №117) | |
1327. | Батицький Лук'ян Михайлович (СЗШ №73 м. Львова) | |
1328. | Тирлич Марія (Новокривотульська) | |
1329. | Сердюк Гліб (Одеська СШ №117) | |
1330. | Столпінський Матвій (Одеська СШ №50) | |
1331. | Рудковський Артем (Луцький ліцей №18) | |
1332. | Шевченко Владислав В'ячеславович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
1333. | Конокієнко Р.Г. (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1334. | Коновал Герман Ігорович (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
1335. | Шелефета Всеволод (Кіцманський НВК) | |
1336. | Григор ̓єва Сабріна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1337. | Могилевський Глєб (Da Vinci) | |
1338. | Дишко Уляна (Луцький ліцей №18) | |
1339. | Шарко Наталія Анатоліївна (Сумівська філія Війтівського ОЗЗСО) | |
1340. | Корчак Дарья (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1341. | Кухтар Назар Тарасович (Коломийський ліцей №9) | |
1342. | Сембур Святослав Ігорович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
1343. | Фортуна Марія (Olena Vedernikova Private School) | |
1344. | Пригодюк Іванна Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1345. | Войціцький Вадим Андрійович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
1346. | Шапошник Роман Володимирович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
1347. | Шевель Денис (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
1348. | Ващенко Ірина (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
1349. | Жолудь Богдан Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1350. | Кривчун Михайло Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1351. | Нетеса Ярослав Андрійович (КЗ ВЛ №14) | |
1352. | Чапкін Тимур (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
1353. | Харько Анастасія (Одеська СШ №117) | |
1354. | Пустовіт Лілія Андріївна (Криворізька гімназія №94) | |
1355. | Бахмач Дмитро Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1356. | Павлов А.Д. (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1357. | Шостак Владислав (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | |
1358. | Карп Маркус Васильович (Мамалигівський ліцей) | |
1359. | Погорєлов Максим Володимирович (Білоцерківська СЗОШ № 1) | |
1360. | Ганжук Олександр Сергійович (Княгининський ліцей) | |
1361. | Копилов Лев (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
1362. | Нєдєльченко Анна Вадимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1363. | Кулиба Тимур Євгенович (Початкова школа "Казка") | |
1364. | Білик Віталій Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1365. | Дашкова Вероніка Миколаївна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
1366. | Бровко Андрій Євгенович (Андріївська ЗОШ №1) | |
1367. | Дьяволюк Вероніка Іванівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
1368. | Бурхачова Валерія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1369. | Зеленецький Володимир Васильович (Сидорівська гімназія) | |
1370. | Сабадош Іван (Буштинський ліцей №2) | |
1371. | Кріпчак Ростислав Вікторович (ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Обухова) | |
1372. | Богуш Деніс (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
1373. | Монашок Діана Денисівна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
1374. | Чечелюк Ігор Романович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
1375. | Гудзь Софія Володимирівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
1376. | Мусідрай Ярослав Євгенійович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1377. | Притула Давид (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
1378. | Лідія Негребецька (СЗШ №32) | |
1379. | Бойко Катерина Сергіївна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
1380. | Вовк Марія Романівна (Ліцей №2) | |
1381. | Балабан Олексій (Одеська СШ №117) | |
1382. | Юрків Вероніка Михайлівна (Якубівська ЗОШ I ступеня) | |
1383. | Тищенко Софія (Da Vinci) | |
1384. | Швець Поліна Вікторівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
1385. | Скільська Василина (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | |
1386. | Чичук Катерина Владиславівна (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | |
1387. | Христіна Дар\'я Сергіївна (ЗЗСО №1) | |
1388. | Поліщук Даніїл (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1389. | Земліна Анастасія Романівна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | |
1390. | Ковальов Богдан Маратович (Барвінківський ліцей №2) | |
1391. | Троценко Марк Андрійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
1392. | Заграфова Євгенія Михайлівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
1393. | Карпенко Маргарита (Одеська СШ №117) | |
1394. | Бугрій Богдан Владиславович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
1395. | Любецький Сєрафім (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
1396. | Власов Артем (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1397. | Бардін Владислав (Ліцей №13) | |
1398. | Калін Мирослава Олександрівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1399. | Брижіцький Тімур (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
1400. | Верьовка Дженіфер (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
1401. | Кравчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1402. | Гнатюк Станіслав Ігорович (Вараський ліцей №3) | |
1403. | Полозенко Олексій В'ячеславович (Петропавлівський ліцей №1) | |
1404. | Пожидаєв Давід Олегович (Вознесенська ЗОШ № 10) | |
1405. | Шеверя Лілія (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1406. | Боярчук Артем (Луцький ліцей №18) | |
1407. | Боровиченко Вікторія (Одеська СШ №117) | |
1408. | Гнилюх Роман Сергійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
1409. | Шпілька Матвій Михайлович (Лисичобалківська гімназія) | |
1410. | Васюкова Олеся (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
1411. | Бобошко Валерія Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1412. | Гнойова Карина Анатоліївна (Володимирівська гімназія) | |
1413. | Мелещук Богдан Миколайович (Немовицький ліцей) | |
1414. | Кравченко Анна Сергіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
1415. | Буров Ярослав Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
1416. | ВЕРЕМІЙЧУК ТИМОФІЙ ДЕНИСОВИЧ (Вараський ліцей №3) | |
1417. | Поляков Сергій (Одеська СШ №117) | |
1418. | Берендюгіна Дар\'я Русланівна (Конотопська СШ № 9) | |
1419. | Балух Аліна (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
1420. | Поліщук Іван Юрійович (НВК № 106) | |
1421. | Тронько Марія Олегівна (Богодухівський ліцей № 2) | |
1422. | Гаврищук Евеліна Федорівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1423. | Слободян Максим Русланович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1424. | Гуральська Дар'я Артемівна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ") | |
1425. | Бабко Данило Дмитревич (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1426. | Колишевська (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1427. | Чернова Ангеліна Сергіївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
1428. | Гречанюк Маріана Євгеніївна (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
1429. | Дмитренко Володимир (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
1430. | Івасюк Данііл (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1431. | Ніколайчук Соломія Олександрівна (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | |
1432. | Грицькова Кароліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1433. | Тіщенко Олександр Максимович (Андріївська ЗОШ №1) | |
1434. | Політаєва Марія (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
1435. | Ясніковська Поліна (Коломийський ліцей №9) | |
1436. | Глухова Антоніна (Одеська СШ №117) | |
1437. | Корнелюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1438. | Шамрицька Єлизавета (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
1439. | Удушлива Ніка Павлівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1440. | Нагірняк Тимофій (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
1441. | Коцюб'як Вероніка (Львівська лінгвістична гімназія) | |
1442. | Калитюк Богдан (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
1443. | Автономов Михайло Андрійович (Logos School) | |
1444. | Істомін Мирон (Block Language Club) | |
1445. | Аббасова Аміна Шахріярівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1446. | Войнаровський Дмитро Валентинович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
1447. | Санду Едера Едгарівна (Мамалигівський ліцей) | |
1448. | Гергележіу Каріна Андріївна (Мамалигівський ліцей) | |
1449. | Зикунова Вікторія Олександрівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
1450. | Арсен Лесюк Васильович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
1451. | Поліщук Богдан (Денишівська спеціальна школа) | |
1452. | Куськовець Леся (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
1453. | Саміляк Вадим (Запорізька гімназія №84) | |
1454. | Пронько Тадей (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1455. | Коновалов Родіон (Коломийський ліцей №9) | |
1456. | Костюк Лев Григорович (Яремчанський ліцей №1) | |
1457. | Чернов Федір (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
1458. | Булгакова Вероніка Максимівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
1459. | Ноутбук (СЗШ №32) | |
1460. | Мельничук Андрій Юрійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка) | |
1461. | Солодунова Лада (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
1462. | Плиcка Ярослава Василівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
1463. | Павленко Артем Володимирович (Хорошівський ліцей № 1) | |
1464. | Шукалович Микола (ОЗЗСО "Любешівський ліцей") | |
1465. | Баталов Кирило Ігорович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
1466. | Зубенко Тимур Анатолійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
1467. | Ващенко Андрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1468. | Ткачук Гордій Віталійович (Вараський ліцей №3) | |
1469. | Асюченко Костянтин Віталійович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
1470. | Стукалов Арсеній (Школа І-ІІІ ступенів № 308) | |
1471. | Ярош Іван Олегович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
1472. | Дунєц Михайло (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
1473. | Тоічкін Матвій Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | |
1474. | Вітель Євгеній (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
1475. | Бігун Вікторія (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
1476. | Павлюк Катерина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1477. | Литовченко Владислав Григорович (Броварський ліцей № 10) | |
1478. | Воронич Інесса Юріївна (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
1479. | Кириченко Ростислав (СЗШ №73 м. Львова) | |
1480. | Власенко Мирослава Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1481. | Няйко Надія Василівна (Опорний заклад Старожадівський ліцей) | |
1482. | Кравченко Даниїл (ХАГ "Оазис Надії") | |
1483. | Руденко Валерія (Olena Vedernikova Private School) | |
1484. | Васалатій Кіра (Одеська СШ № 121) | |
1485. | Хромець Вікторія Вадимівна (Ємільчинський ліцей №1) | |
1486. | Желтобрюх Ярослав Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1487. | Бєлоусов Святослав Віталійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
1488. | Гусар Матвій Павлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
1489. | Білошапка Марина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1490. | Адаменко Марічка Юріївна (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
1491. | Ващенко В. (КЗ "Черешенський ліцей") | |
1492. | Дерев'янко Максим Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1493. | Дяченко Роман (Одеська ЗОШ №118) | |
1494. | Шевчук Іван Сергійович (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | |
1495. | Лянзберг Ярослав Сергійович (Криворізька гімназія 58) | |
1496. | Батальський Максим (Da Vinci) | |
1497. | Бессонова Поліна (Краматорська ЗОШ №8) | |
1498. | Ношкалюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1499. | Ковальчук Артур (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
1500. | Осетюк Данило (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | |
1501. | Коваленко Анастасія Володимирівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
1502. | Косторніченко Тетяна Артемівна (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | |
1503. | Тесляр Софія Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1504. | Головенко Єва Олегівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
1505. | Біла Златослава Олександрівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
1506. | Рогів Соломія Михайлівна (Коломийський ліцей №9) | |
1507. | Дудка Самуїл (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
1508. | Врублевська Соломія Ярославівна (Коломийський ліцей №9) | |
1509. | Михальчук Марія (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
1510. | Кудрявцев Александр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1511. | Зозуля Микита Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | |
1512. | Ткач Олексій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
1513. | Богмацер Валерія Андріївна (Богодухівський ліцей № 2) | |
1514. | Давидова Марія Олегівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
1515. | Товт Крістіна Тиборівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1516. | Фесик Тимофій Вікторович (ЗЗСО "Судченський ліцей") | |
1517. | Осадча Поліна Костянтинівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1518. | Dmytro Dmytrevych (ЗНВК "Свiтанок") | |
1519. | Марченко Деніс (Коломийський ліцей №9) | |
1520. | Горбатюк Давид (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1521. | Суходольський Артем Андрійович (Первомайський ліцей "Ерудит") | |
1522. | Абдуллаєва Софія (Одеська СШ №117) | |
1523. | Пацьола Софія Вадимівна (Немовицький ліцей) | |
1524. | Шаповаленко Єлизавета В’ячеславівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1525. | Чухен Юля (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
1526. | Димова Аліса (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | |
1527. | Кріпак Вероніка Вячеславівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
1528. | Гордієнко Євгеній Сергійович (Бобрицький ліцей) | |
1529. | Олос Йосип (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1530. | Щербина Євгеній (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
1531. | Мурінець Стефанія Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1532. | Гранда Тетяна Володимирівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1533. | Матущенко Анастасія Віталіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1534. | Ситник Марк (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1535. | Мельник Діана Олександрівна (Хорошівський ліцей № 1) | |
1536. | Васильєв Іван (Криворізький ліцей «Джерело») | |
1537. | Бакараєв Павло Олександрович (Луцький ліцей №9) | |
1538. | Вовк Марина Сергіївна (КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР) | |
1539. | Романюк Вікторія Вадимівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
1540. | Петренко Дарья Ігорівна (Криворізька гімназія №103) | |
1541. | Попова Інга (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1542. | Ковальчук Любомира Мирославівна (Немовицький ліцей) | |
1543. | Плеханова Маргарита (Одеська СШ №117) | |
1544. | Положевець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1545. | Бак Каміла Миколаївна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
1546. | Власюк Єлизавета Андріївна (Ліцей міжнародних відносин № 51) | |
1547. | Тимошина Поліна (Ліцей №13) | |
1548. | Цюменко Павло Олександрович (Початкова школа "Казка") | |
1549. | Ягодін Віктор Вікторович (Миколай-Пільський ЗЗСО) | |
1550. | Хашимов Кирило Анатолійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1551. | Декін Дмитро олександрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1552. | Місько Максим (Вараський ліцей №3) | |
1553. | Петросян Наріне Юріївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
1554. | Гончаренко Анастасія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
1555. | Маланюк Тереза (Ліцей "Євроленд") | |
1556. | Бондаренко Вадим (Olena Vedernikova Private School) | |
1557. | Гринишин Святослав (Гаврилівський ліцей) | |
1558. | Шугаленко Юлія (Одеська СШ №117) | |
1559. | Гриненко Аміна Тимурівна (Оптіма) | |
1560. | Варзарь Серафим (Одеська СШ №117) | |
1561. | Хмельницький Ілля Іванович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
1562. | Голяка Софія Петрівна (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
1563. | Дем‘янова Мілла Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1564. | Хіміч Нікіта (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
1565. | Волкова Єлизавета (Одеська СШ №117) | |
1566. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Бердичівський медичний фаховий коледж) | |
1567. | Герасименко Вадим Валентинович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1568. | Озерський Дмитро (Криворізька гімназія №50) | |
1569. | Кноблох Ромео Юрійович (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
1570. | Радченко Марія Олександрівна (Чутівська гімназія) | |
1571. | Андріюк Поліна Юріївна (Підзамчівська ЗОШ) | |
1572. | Глухенька Злата (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
1573. | Котко Тетяна Андріївна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР) | |
1574. | Подорога Макар Володимирович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
1575. | Федоров Артем (Одеська СШ №117) | |
1576. | Бикало Христина Миколаївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
1577. | Тарасов Владислав Ігорович (Криворізька гімназія №94) | |
1578. | Тилик Артем (Коломийський ліцей №9) | |
1579. | Гасимли Айсу Мурадівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1580. | Ткаленко Дарина Андріївна (Яготинський НВК №2) | |
1581. | Касянюк Дарина (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
1582. | Капінус Руслан (Ліцей №13) | |
1583. | Корень Кирило Данілович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1584. | Ратнікова Вікторія (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1585. | Патажевська Марія (Da Vinci) | |
1586. | Найда Георгій Васильович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1587. | Мойсеєнко Катерина Олександрівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
1588. | Палатнік Лірон (Ліцей "Фонтанський") | |
1589. | Дячок Олександр Васильович (НВК "Колегіум") | |
1590. | Кібиш Олександр (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
1591. | Середа Антон Олександрович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1592. | Григорян Роман Едуардович (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | |
1593. | Ляшенко Ярослава Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1594. | Єніна Софія Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1595. | Пурчел Богдана Геннадіївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
1596. | Парпуланська Аніта (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1597. | Білоніжко Марія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
1598. | Кацапенко Дар'я Дмитрівна (Первомайська гімназія №9) | |
1599. | Андрющенко Кирило В'ячеславович (Ставрівський ліцей) | |
1600. | Розсудов Олег (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1601. | Гринів Володимир Мирославович (Католицька школа св.Василія Великого) | |
1602. | Кондратова Юліана Юріївна (Будянський ліцей) | |
1603. | Коваленко Марія Олександрівна (Школа №19) | |
1604. | Мельничук Софія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
1605. | Максимова Софія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1606. | Калугін Святослав Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1607. | Колесниченко Ярослав Вікторович (Ставрівський ліцей) | |
1608. | Полякова Анастасія Борисівна (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | |
1609. | Похилюк Олена (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
1610. | Сухова Поліна Олексіївна (НВК № 106) | |
1611. | Колач Роксана Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1612. | Чабан Вероніка (Одеська СШ №117) | |
1613. | Шевченко Ангеліна Андріївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
1614. | Семенюк Анна Олександрівна (ХЗОШ №150) | |
1615. | Писарук Наталія (Богданівська гімназія) | |
1616. | Бровікова Аріна (ОЗОШ № 38) | |
1617. | Рибальченко Богдан Михайлович (Барвінківський ліцей №2) | |
1618. | Короленко Павло (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1619. | Жук Марія Вадимівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
1620. | Крачко Максим Андрійович (Вараський ліцей №3) | |
1621. | Федорук Михайло Павлович (Краснопільський ліцей) | |
1622. | Багін Ангеліна Іванівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1623. | Строколіс Арсентій Вадимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1624. | Бантовський Микита Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1625. | Коржан Софія Віленівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
1626. | Сандуляк Олена Олександрівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
1627. | Євтушенко Єва Юріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1628. | Філоненко Антон (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1629. | Аврамов Єгор Віталійович (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
1630. | В’язова Ілона (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1631. | Данилюк Матвій В'ячеславович (Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія») | |
1632. | Веролайніна Крістіна Олегівна (КЗО НВО №28) | |
1633. | Гордій Тетяна (Новокривотульська) | |
1634. | Ткач Олексій Іванович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
1635. | Чижик Анна Андріївна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | |
1636. | Брюква Богдан Андрійович (Куликівська ЗОШ) | |
1637. | Шумило Назар Русланович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
1638. | Принцевська Дар‘я (Logos School) | |
1639. | Палагута Єва Вячеславівна (Коломийський ліцей №9) | |
1640. | Дудоров Павло Дудоров (Володимирівська гімназія) | |
1641. | Довбенко Анна Володимирівна (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради) | |
1642. | Мосяндз Антон (Чернівецький ліцей № 2) | |
1643. | Селецький Тадей Миронович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
1644. | Шикула Любов (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1645. | Постний Володимир Дмитрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
1646. | Марченко Ольга (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
1647. | Сокур Варвара (Одеська СШ №117) | |
1648. | Афанасьєв Даніїл Сергійович (Початкова школа "Казка") | |
1649. | Форкош Наталія (Буштинський ліцей №2) | |
1650. | Базавлуцький Михайло Віталійович (Криворізька гімназія №91) | |
1651. | Щесний Максим (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
1652. | Шістка Андрій Іванович (Вигодська ЗОШ) | |
1653. | Фармагей Вероніка Максимівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
1654. | Мазур Даніель Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
1655. | М'ясківська Уляна Максимівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
1656. | Козуб Микола Миколайович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1657. | Полянська Анна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1658. | Здирко Тимофій (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
1659. | Толста Дарина (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
1660. | Петрова Ліза Віталіївна (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
1661. | Пилипака Назар (Бердичівський міський ліцей № 15) | |
1662. | Федончук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1663. | Погорелова Серафіма Антонівна (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | |
1664. | Штанько Мілана (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
1665. | Нестреляй Матвій Костянтинович (СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1666. | Сергеєв Максим (Старокостянтинівський НВК) | |
1667. | Фурман Поліна Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1668. | Малярчик Едуард Євгенович (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1669. | Легуша Платон Антонович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1670. | Васильковська Кароліна Вікторівна (Коломийський ліцей №9) | |
1671. | Терлецький Гліб Ігорьович (ХЗОШ № 95) | |
1672. | Галатюк Надія Андріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1673. | Cидорук Надія Іванівна (Надвірнянський коледж НТУ) | |
1674. | Дудик Єлизавета Максимівна (НВК Ліцей 157) | |
1675. | Попович Андрій (Ліцей №11 "Престиж") | |
1676. | Коретна Софі (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
1677. | Цмур Олександра (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | |
1678. | Панасюк Анастасія (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
1679. | Ворона Валерія Ігорівна (Початкова школа "Казка") | |
1680. | Косолович Христина Іванівна (Наталинський ліцей) | |
1681. | Харчик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1682. | Коваль Владислав Русланович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1683. | Адамов Ярослав Родіонович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
1684. | Пугач Валерія Богданівна (КЗ ВЛ №14) | |
1685. | Чорненький Святослав (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1686. | Кот Вікторія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1687. | Мірошніченко Ілля Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1688. | Гребенюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1689. | Король Олександр Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1690. | Сідельнікова Аліса (Харківський ліцей № 89) | |
1691. | Криволап Кіра Віталіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
1692. | Канченко Вероніка Станіславівна (Андріївська ЗОШ №1) | |
1693. | Цапко Іван Валентинович (ЗЗСО с. Зелений Гай) | |
1694. | Зінько Андрій Даниїлович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
1695. | Скотняний Максим Васильович (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
1696. | Курілов Станіслав Олександрович (Одеська СШ №117) | |
1697. | Мала Марія Романівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1698. | Жужуян Сергій Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1699. | Проценко Вікторія Юріївна (Почапинська гімназія) | |
1700. | Дубина Дмитро (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
1701. | Цимбал Віталій Андрійович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
1702. | Романчук Софія Олегівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1703. | Борисенко Єфим Андрійович (Початкова школа "Казка") | |
1704. | Уткіна Соломія Максимівна (Криворізька гімназія №91) | |
1705. | Микитів Роман Андрійович (Atlantic School) | |
1706. | Яценюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1707. | Комаренко Валерія (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | |
1708. | Безпрозвана Євангеліна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1709. | ВІНІЧУК МІЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА (Підзамчівська ЗОШ) | |
1710. | Якимовська Ніна (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
1711. | Хуторянець Єва (КЗ ХЗОШ № 49) | |
1712. | Сімонов Богдан Володимирович (Зведенівський ліцей) | |
1713. | Касімов Данило Ігорович (Первомайська гімназія №9) | |
1714. | Алієв Артем Ельдарович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1715. | Лазарець Давид Васильович (Бучанська ЗОШ №3) | |
1716. | Додон Варвара (КЗ ВЛ №14) | |
1717. | Палієнко Олег (Вознесенська ЗОШ №4) | |
1718. | Одякова Катерина Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
1719. | Мельник Яна Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1720. | Гірняк Вадим Михайлович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
1721. | Карасюк Денис (Olena Vedernikova Private School) | |
1722. | Михайловська (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1723. | Тибінка Святослав Володимирович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
1724. | Хухрянська Тетяна Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | |
1725. | Гречана Маргарита (Одеська СШ №117) | |
1726. | - -- (Olena Vedernikova Private School) | |
1727. | Солтис Вікторія Ігоріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1728. | Врублевський Єгор (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1729. | Собчук Іван Олександрович (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
1730. | Голуб Єлизавета (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
1731. | Яременко Нікіта Володимирович (Початкова школа "Казка") | |
1732. | Дуднік Діана (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
1733. | Соскова Марія Сергіївна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
1734. | Тарас Артем Олександрович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
1735. | Лобадюк Вікторія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1736. | Комонька Соломія (Петриківська ЗОШ) | |
1737. | Поліщук Мія Олегівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
1738. | Усенко Карина (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
1739. | Лобза Андрій (Тигрик) | |
1740. | Баличев Максим Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1741. | Белевцова Ева Сергеевна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1742. | Гриненко Андрій Тимурович (Оптіма) | |
1743. | Чорний Юрій Юрійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
1744. | Муслядінов Кемал (Одеська ЗОШ №107) | |
1745. | Шориков Матвій Артемович (Первомайський ліцей №5) | |
1746. | Дашков Кирило (Криворізька гімназія № 125) | |
1747. | Горняк Уляна (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | |
1748. | Гульчук Ладислава (ТОВ "ПЗО "Домініон") | |
1749. | Уколов Олександр Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1750. | Новікова Мирослава Ігорівна (ХГ № 43) | |
1751. | Сидоренко Єлизавета Вікторівна (Новомиколаївська філія Глодоського ліцею) | |
1752. | Андрусяк Вероніки (Гаврилівський ліцей) | |
1753. | Проняга Кароліна (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
1754. | Лепський Роман (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1755. | Сидоренко Георгій Володимирович (Альтернативна школа Ярина School) | |
1756. | Горбунова Ангеліна Олександрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1757. | Шеремет Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1758. | Дячков Андрій (ХАГ "Оазис Надії") | |
1759. | Ломанченко Альона (Одеська СШ №117) | |
1760. | Новак Костянтин Андрійович (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | |
1761. | Оміді Армін Афшинович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1762. | Кучинська Кароліна (Луцький ліцей №18) | |
1763. | Тихомиров Ілля Олександрович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
1764. | Ніколаєнко Анастасія (Одеська СШ №117) | |
1765. | Кротінов Гліб Ілліч (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1766. | Павлюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1767. | Мичко Анна-Марія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
1768. | Базавлуцька Вероніка (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | |
1769. | Криворотов Гліб Миколайович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1770. | Яковець Есфір Віталіївна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
1771. | Кондратюк Павло Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | |
1772. | Цариняк Наталія Андріївна (Коломийський ліцей №9) | |
1773. | Калініченко Антон Євгенійович (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
1774. | Смирницька Мілана (Olena Vedernikova Private School) | |
1775. | Святна Анна Ярославівна (Розсошенська гімназія) | |
1776. | Фортуна Яніна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1777. | Степанова В. (Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1778. | Галайда Іван Мирославович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1779. | Флоря Владислав Сергійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
1780. | Ільчук Анастасія Русланівна (Глодоський ліцей) | |
1781. | Сіряк Остап Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1782. | Радванська Анастасія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
1783. | Кучеренко Іван Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1784. | Кукла Софія Євгеніївна (Вараський ліцей №3) | |
1785. | Подільчак Софія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
1786. | Казьмін Назар (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1787. | Фан Куанг Мінь (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
1788. | Ференець Дар'я (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
1789. | Брижата Ангеліна Олександрівна (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
1790. | Бундаківська Аріна Юріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1791. | Лєонов Андрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
1792. | Стерженко Софія Олександрівна (Новоєлизаветівський ліцей) | |
1793. | Ілляшенко Роман Євгенович (Початкова школа "Казка") | |
1794. | Задолинна Дарина Андріївна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
1795. | Юречко Валерія Дмитрівна (Криворізька гімназія №91) | |
1796. | Федорова Єлизавета (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1797. | Ярмольська Марта Андріївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
1798. | Коваленко Ірина Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1799. | артем драчук (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
1800. | Солодовнік Вероніка Євгенівна (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | |
1801. | Булах Марія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1802. | Главник Артем Владиславович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
1803. | Гамза Діма (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
1804. | Сова Анастасія (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1805. | Ястребинська Ульяна (Броварська гімназія Мономакс) | |
1806. | Мітєв Давид Валентинович (Український ліцей ім. Т.Г.Шевченка) | |
1807. | Solnoki Reka (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
1808. | Шумейко Анна Іванівна (Початкова школа "Казка") | |
1809. | Проневич Гордій (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
1810. | Чийпеш Марія (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
1811. | Туз Андрій Олександрович (Запорізька гімназія № 4) | |
1812. | Марченко Христина Романівна (Глеюватська гімназія Глеюватської сільської ради) | |
1813. | Ковалюк Катерина Павлівна (ЛНВК №24) | |
1814. | Козак Марія (Новокривотульська) | |
1815. | Гапончак Кароліна Володимирівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
1816. | Золотих Поліна Олегівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
1817. | Салі Каріна Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1818. | Вишар Костянтин Павлович (КЗ Очеретинський НВК Очеретинської селищної ВЦА) | |
1819. | Іваничук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1820. | Зозулинець Олександр Олександрович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1821. | Кулик Матвій (Olena Vedernikova Private School) | |
1822. | Панченко Любава Сергіїна (Початкова школа "Казка") | |
1823. | Савенко Макар (Atlantic School) | |
1824. | Малєк Ідріс Абдулович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1825. | Бендасюк Назар (Коломийський ліцей №9) | |
1826. | Старченко Кирил Сергійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
1827. | Юрчак Роман Русланович (Ставрівський ліцей) | |
1828. | Жечева Єва Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1829. | Волох Мілана Олександрівна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | |
1830. | Кілару Юліанна (Чернівецький ліцей № 2) | |
1831. | Палиця Богдан Олександрович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
1832. | Хлебникова Есфірь Олексіївна (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | |
1833. | Калашнікова Сніжана (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1834. | Громницький Денис Вадимович (Сарненська гімназія № 3) | |
1835. | Салюк Матвій Євгенович (Овідіопольський ЗЗСО) | |
1836. | Корнєєв Олександр (КЗО НВО №28) | |
1837. | Лотоцька Марта (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
1838. | Каганець Олексій (Одеська СШ № 121) | |
1839. | Сидоренко Гліб (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1840. | Суський Максим Олександрович (Лисичобалківська гімназія) | |
1841. | Корнієнко Злата (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1842. | Коб Михайло (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1843. | Тищук Софія Олександрівна (Ліцей села Кримне) | |
1844. | Варвара Куделіна (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | |
1845. | Шевчук Марія (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1846. | Бабенко Данііл Володимирович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1847. | Остафійчук Поліна (Da Vinci) | |
1848. | Фатова Анна (Запорізька СШ № 72) | |
1849. | Махоня Федір Володимирович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
1850. | Дудченко Матвій Віталійович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1851. | Добровольський Павло Сергійович (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | |
1852. | Винник Злата (Павлоградський НВК № 2) | |
1853. | Перегуда Ульяна Дмитрівна (Хорошівський ліцей № 1) | |
1854. | Дацюк Маргарита (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | |
1855. | Григорашенко Артем Дмитрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
1856. | Андрусяк Захар Іванович (Гаврилівський ліцей) | |
1857. | Нерівний Костянтин (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
1858. | Жвава Ольга (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
1859. | Галкін Артем Іванович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1860. | Маслаков Олександр (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | |
1861. | Хотомлянський Андрій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1862. | Реус Златослава Олександрівна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | |
1863. | Глуздань Станіслав Іванович (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
1864. | Луцюк Ярослав Сергійович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
1865. | Макарчук Юлія (Коломийський ліцей №9) | |
1866. | Паламарчук Софія Петрівна (Зведенівський ліцей) | |
1867. | Сидоренко Олег (Пархомівська ЗОШ) | |
1868. | Міркіна Аріна (НВК № 106) | |
1869. | Бакал Тарас Андрійович (Гореницький ліцей) | |
1870. | Чеботуров Ілля (ThinkGlobal Chayka) | |
1871. | Католік Ангеліна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
1872. | Лисьонок Андрій Андрійович (Чернівецький ліцей №10) | |
1873. | Карпов Богдан Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1874. | Радченко Валерій (Харківський ліцей № 89) | |
1875. | Зубар Глєб Андрійович (Початкова школа "Казка") | |
1876. | Літвінцева Юлія Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1877. | Авдєєв Дмитро Ігорович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1878. | Машталяр Назарій Тарасович (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1879. | Ватаг Анастасія Богданівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1880. | Тротт Родіон (Одеська СШ №117) | |
1881. | Корнієнко Злата (Unischool) | |
1882. | Гайдай Марія Вікторівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1883. | Матвійчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1884. | Безугла Вероніка Дмитрівна (Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1885. | Андреєв Олексій Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1886. | Болтік Єлизавета Костянтинівна (Запорізька гімназія №84) | |
1887. | Хуснулін Ігор Ігорович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
1888. | Лісова Єва Євгеніївна (Білоцерківська СЗОШ № 1) | |
1889. | Михайлюк Вероніка Олександрівна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
1890. | Старієнко Олександра Вячеславівна (Початкова школа "Казка") | |
1891. | Мусієнко Бргдан Володимирович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
1892. | Яковлев Ілля Мігельович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1893. | Пецюх Анна Андріївна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1894. | Євтушенко Олександра Петрівна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | |
1895. | Хлівецька Анна Романівна (Попівська філія Наталинського ліцею) | |
1896. | Чирко Ірина Віталіївна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
1897. | Піщук Евеліна Назарівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.) | |
1898. | Хуповка Дарія Віталіївна (Запорізька гiмназiя №98) | |
1899. | Нестеренко Ліна Олександрівна (Одеська ЗОШ №107) | |
1900. | Дорошенко Ірина Ігорівна (Новоюр'ївська гімназія) | |
1901. | Нищик Олександр (Шабастівська ЗОШ) | |
1902. | Бровінська Єлизавета Василівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
1903. | Грицин Вікторія Максимівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1904. | Штепа Вікторія (Одеська СШ №117) | |
1905. | Сало Вероніка (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
1906. | Калугін Максим Євгенійович (Ставрівський ліцей) | |
1907. | Лазько Максим Ігорович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1908. | Мовчан Данило Вячеславович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
1909. | Горяйнова Олена (Одеська СШ №117) | |
1910. | Горячківська Злата Олександрівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1911. | Когут Артем Ярославович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1912. | Горват Андраш Шандорович (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
1913. | Соболєв Лев (Школа King's Kids) | |
1914. | Арсен Гоменюк Русланович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1915. | Оздієва Іолана (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | |
1916. | Назарко Катерина (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
1917. | Возна Єва Вадимівна (НВК №34) | |
1918. | Мірошніченко Єва (Da Vinci) | |
1919. | Шур Ігор Євгенович (Криворізький ліцей №113 Криворізької міської ради) | |
1920. | Кіптик Марта (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
1921. | Грабовець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1922. | Хлипа Євгенія Миколаївна (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
1923. | Ткаченко Кристина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | |
1924. | Полуектов Міхаіл Олександрович (Одеська СШ №117) | |
1925. | Гончарук Юстина Юріївна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
1926. | Мартинова Анна Володимирівна (Первомайська гімназія №9) | |
1927. | Солоділова Вероніка (Одеська СШ №117) | |
1928. | Пилипчук Іван (Школа Дружня До Дитини) | |
1929. | Грунь Архип Артемович (КПШ №22) | |
1930. | Ніколаєнко Дмитро Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
1931. | Калтаєва Тарья Халілівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
1932. | Антоневич Богдан (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
1933. | Ябчик Анастасія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1934. | Вакулик Яків Вікторович (Вараський ліцей №3) | |
1935. | Йосифович Єгор Романович (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
1936. | Новаківська Євангеліна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
1937. | Яковлєв (Школа № 1) | |
1938. | Ситник Софія Юріївна (Початкова школа "Казка") | |
1939. | Котляр Софія Андріївна (Донецький ліцей № 1) | |
1940. | Гриценко Ілля Олексійович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
1941. | Штерпак Матвій (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
1942. | Дацків Михайло Іванович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
1943. | Федченко Кирило (Olena Vedernikova Private School) | |
1944. | Марухнич Владислав Миколайович (ЗЗСО "Судченський ліцей") | |
1945. | Мельчуцька Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1946. | Колібаба Олександр (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
1947. | Бондарчук Дарина Андріївна (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1948. | Лимаренко Богдан Юрійович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
1949. | Димитрова Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1950. | Попов Андрій Євгенійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1951. | Маяцька Дана Юріївна (Покотилівський ліцей № 2) | |
1952. | Бухаленкова Діана Олександрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1953. | Дудко Платон (Одеська СШ №117) | |
1954. | Кальчу Ярослав Віталійович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | |
1955. | Ладигіна Катерина Дмитрівна (Тернівський ліцей 5) | |
1956. | Каплун Артем (Кіцманський НВК) | |
1957. | Бабій Сергій (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
1958. | Гаєвський Владислав (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
1959. | Мазурок Вероніка Назарівна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | |
1960. | Авраменко Давид (Користівський ліцей) | |
1961. | Чабанов Єлисей (КЗО НВО №28) | |
1962. | Бонь Михайла (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
1963. | Колотило Даниїл Дмитрович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
1964. | Демура Богдан (Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
1965. | Міщенко Євгеній Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1966. | Марченко Софія Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | |
1967. | Олійник Вадим (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
1968. | Опалько Богдан Ярославович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
1969. | Зозуля Вероніка Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1970. | Калашнік Іван (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1971. | Третякова Софія Дмитрівна (Початкова школа "Казка") | |
1972. | Рудницький Данило (Криворізька ЗОШ №65) | |
1973. | Степанюк Григорій (Бородянський ліцей №1) | |
1974. | Колеснікова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
1975. | Домбровська Дар'я (КЗ ХЗОШ № 49) | |
1976. | Томенюк Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1977. | Бірюкова Златослава Олексіївна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | |
1978. | Дядько Любов Вікторівна (Ставрівський ліцей) | |
1979. | Розлуцький Денис Дмитрович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
1980. | Бабенко Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | |
1981. | Ганчаковська Марія Андріївна (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
1982. | Іванина Артур (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1983. | Бутенко Софія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1984. | Заваринський Павло Віталійович (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | |
1985. | Гутник Анатолій (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
1986. | Поліщук Арсеній Петрович (Лисичобалківська гімназія) | |
1987. | Болонний Тарас (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
1988. | Лобода Кіріл (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів) | |
1989. | Бутенко Олеся Олегівна (ХАГ "Оазис Надії") | |
1990. | Кривенко Олександр Анатолійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
1991. | Воробйов Артем Денисович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
1992. | Требухова Ульяна (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
1993. | Шевчук Анастасія (Одеська СШ №117) | |
1994. | Мелеш Анастасія (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | |
1995. | Ляшенко Владислав Сергійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
1996. | Мар‘їна Єлизавета Ігорівна (Гімназія № 178) | |
1997. | Храпунова Валерія Євгенівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
1998. | Петров Святослав Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | |
1999. | Арабчук Софія (Новокривотульська) | |
2000. | Івасюк Владислав Олександрович (Сторожинецька гімназія) | |
2001. | Омельчук Артем (Авторська школа Бойко) | |
2002. | Гевич Софія (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2003. | Мацкул Лілія Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2004. | Рибачук Ілля Романович (ЛНВК №24) | |
2005. | Паскарюк Юліана Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | |
2006. | Ботильов Владислав (Коломийський ліцей №9) | |
2007. | Тадеуш Андрій Григорович (Братська загальноосвітня школа I-III ступенів) | |
2008. | Захаров Михайло Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2009. | Рижова Соломія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
2010. | Матяшенко Ілля (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
2011. | Лесковець Тетяна Русланівна (Глиннівського ліцей) | |
2012. | Борщ Богдана Іванівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
2013. | Вітвіцька Вікторія Олександрівна (Надвірнянський коледж НТУ) | |
2014. | Tymur Podoliako (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2015. | Догаров Артем (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
2016. | Флягіна Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 308) | |
2017. | Ставрат Олександр Валерійович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
2018. | Куриленко Альона (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2019. | Склємєнов Дмитро (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2020. | Гричук Роман Ігорович (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
2021. | Ткаченко Марина Олегівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2022. | Іссі Сєлін Недімівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2023. | Черненко Євгенія (Школа №14) | |
2024. | Прокопець Денис Михайлович (Початкова школа "Казка") | |
2025. | Крутенько Аліса Віталіївна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | |
2026. | Котенко Ярослав (ТОВ "ПЗО "Домініон") | |
2027. | Казмірчук Катерина (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
2028. | Євгеній Войцеховський (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
2029. | Добрєва Софія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2030. | Дердюк Міша (ХАГ "Оазис Надії") | |
2031. | Китаєва Єва Денисівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
2032. | Ворович Юрій (Одеська СШ №117) | |
2033. | Гіль Вероніка (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
2034. | Поляков Максим (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2035. | Єгоров Максим Володимирович (Одеська СШ №117) | |
2036. | Жекова Аріна Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2037. | Кушнір Ілля (Logos School) | |
2038. | Левченко Артур Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2039. | Фірсик Нікіта Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2040. | Макаревич Валерія Сергіївна (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2041. | Гранчак Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2042. | Курбатова (Коломийський ліцей №9) | |
2043. | Соніч Ілля Андрійович (Барвінківський ліцей №2) | |
2044. | Поляков Давид (Користівський ліцей) | |
2045. | Вакуліч Мілана Сергіївна (Вараський ліцей №3) | |
2046. | Горняєва Марія (КЗ "Панютинський ліцей") | |
2047. | Златова Злата (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2048. | Смірнов Владислав (Луцький ліцей №18) | |
2049. | Ліміщук Марк Євгенович (Школа І-ІІІ ступенів №169 Шевченківського району м. Києва) | |
2050. | Рубаха Максим Леонідович (ЗОШ I-III ст. с. Горішнє) | |
2051. | Вєлкова Софія (Одеська СШ №117) | |
2052. | Данчак Софія Андріївна (СЗШ №73 м. Львова) | |
2053. | Турчин Марко (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
2054. | Грищенко Анастасія (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | |
2055. | Бабенко Єлизавета Іванівна (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | |
2056. | Новікова Дар'я (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2057. | Саранча Дмитро Дмитрович (Богодухівський ліцей № 2) | |
2058. | Грипась Дмитро Олександрович (КЗ "Ісковецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
2059. | Семенова Марія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
2060. | Копцевич Владислав (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
2061. | Підпалок Софія Артурівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
2062. | Баєва Даяна Ярославівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2063. | Тислюк Меланія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2064. | Голик Микита Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2065. | Солодовник Егор Сергійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
2066. | Яньо Денис (СЗШ №73 м. Львова) | |
2067. | Ковальчук Ярослав Русланович (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
2068. | Сорочан Надія Григорівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2069. | Антонішина Ангеліна Юріївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
2070. | Горбунов Максим Сергійович (Первомайський ліцей №5) | |
2071. | Воробйова Вікторія Денисівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2072. | Харченко Юрій Михайлович (Лисичобалківська гімназія) | |
2073. | Магас Каріна Юріївна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
2074. | Юрків Тетяна Михайлівна (Якубівська ЗОШ I ступеня) | |
2075. | Ващенко Віолетта Сергіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2076. | Кара Олена (Новотроянівський НВК) | |
2077. | Моісеєв Данило (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
2078. | Цуркан Микита Сергійович (Первомайська гімназія №9) | |
2079. | Шатило Іван (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
2080. | Кривохежа Дар\'я Юріївна (ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | |
2081. | Тіщенко Кирило Сергійович (Початкова школа "Казка") | |
2082. | Сайко Дмитро (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2083. | Прусакова Анастасія Ігорівна (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | |
2084. | Кантур Олександр (Бахмацький ЗЗСО І-ІІІ ст. №5) | |
2085. | Кудлай Костянтин Андрійович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | |
2086. | Юрчук Кіріл Валерійович (Ліцей №1 міста Житомира) | |
2087. | Черняховський Олександр (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
2088. | Блаженко Роман Миколайович (ТСШ №29) | |
2089. | Харитонова Аліса (Одеська СШ №117) | |
2090. | Чалий Олександр Денисович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | |
2091. | Мартинюк Арсеній (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
2092. | Коденець Назар (Кіцманський НВК) | |
2093. | Столярчук Вікторія Василівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2094. | Шаров Костянтин Володимирович (Первомайський ліцей №6) | |
2095. | Яріна Максим (Одеська СШ №117) | |
2096. | Онанко Євгенія Павлівна (Кропивнянська гімназія) | |
2097. | Москалець Сергій Миколайович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2098. | Аксентьєва Анастасія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2099. | Бутенко Тетяна Сергіївна (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | |
2100. | Духнєвич Дар'я Русланівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
2101. | Сарабун Марко Юрійович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | |
2102. | Дідусенко Ольга Володимирівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
2103. | Гаврилюк Тихон (Криворізька ЗОШ №65) | |
2104. | Тельпис Олександра Олександрівна (Петрівський ліцей №2) | |
2105. | Вороний Марк Євгенійович (Школа №19) | |
2106. | Муха Нікіта Дмитрович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
2107. | Гноєвий Ігоп (Володимирівська гімназія) | |
2108. | Ігнатюк Олександр Романович (Вараський ліцей №3) | |
2109. | Мостовий Михайло Ігорович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2110. | Кучак Михайло Іванович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
2111. | Кравець Крістіна (Одеська СШ №117) | |
2112. | Деркач Максим Вікторович (СЗШ №32) | |
2113. | Ворохта Максим Миколайович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2114. | Коломієць Марія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
2115. | Скоробогатий Даніїл (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
2116. | Єрмейчук Максим (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
2117. | Базарний Ярослав Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
2118. | Ігін Єгор (Одеська СШ № 121) | |
2119. | Ковальчук Аліна Володимирівна (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | |
2120. | Антонюк Дарія Юріївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
2121. | Возний Андрій (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
2122. | Труфанова Анастасія (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2123. | Злотська Ярина Володимирівна (Кропивнянська гімназія) | |
2124. | Бабаєва Фідан (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
2125. | Юсан Давид Олександрович (Початкова школа "Казка") | |
2126. | Лукащук Юліана Тарасівна (Немовицький ліцей) | |
2127. | Мартин Марія (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
2128. | Сальникова Анастасія Дмитрівна (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
2129. | Коваленко Дмитро (Корсунська гімназія) | |
2130. | Мінжирян Олександр (Olena Vedernikova Private School) | |
2131. | Спасова Анастасія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2132. | Стоян Іван Іванович (НВК № 131) | |
2133. | Висторобська Ангеліна Вячеславівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
2134. | Бурлака Іванка (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | |
2135. | Крижановський Матвій Олегович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | |
2136. | Цюпка Антон Олегович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
2137. | Павлик Гнат Олегович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
2138. | Гамалій Вікторія Василівна (Киїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2139. | Клімакова Аліса Кирилівна (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | |
2140. | Gjj (КЗ "Верхньодніпровська CЗШ №5 І-ІІІ ст.") | |
2141. | Лобур Андріяна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
2142. | Павловська Ніколь Олександрівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2143. | Баранов Єлисей (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
2144. | Бондаренко Софія Володимирівна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
2145. | Чертовський Кирило Артемович (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | |
2146. | Антонюк Аліса Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2147. | Соколова Анжеліна (Одеська СШ № 121) | |
2148. | Степанюк Юрій (Ярославицький ліцей) | |
2149. | Мартинюк Захар (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
2150. | Бігун Ірина Юріївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2151. | Стихиляс Діана (Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2152. | Остяк Олег (Коломийський ліцей №9) | |
2153. | Кир'ян Маргарита Вадимівна (Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2154. | Лубнін Нікіта (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2155. | Маляр Дарина Павлівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
2156. | Потапова Валерія Сергіївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2157. | Кишко Андрій Вадимович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2158. | Щербакова Вероніка (Краснянський ліцей) | |
2159. | Смолінська Кароліна Анатоліївна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
2160. | Балко Богдан Юрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
2161. | Швець Аліна Андріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
2162. | Совєтов Віталій (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | |
2163. | Оспіщев Кіріл Артемович (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | |
2164. | Панащенко Артем Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
2165. | Мельник Максим (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
2166. | Андреєв Костянтин (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2167. | Шеренгова Марія Олександрівна (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | |
2168. | Жерновей Анастасія Артурівна (Мамалигівський ліцей) | |
2169. | Сергеєва Наталія (Старокостянтинівський НВК) | |
2170. | Стоянов Нікіта (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2171. | Мєркулов Михайло Євгенович (Вараський ліцей №3) | |
2172. | Андрощук Тімур (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2173. | Федоришин Юлія (Старолисецька ЗОШ) | |
2174. | Волинець Юлія Анатоліївна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
2175. | Колісник Олександр Сергійович (Лисичобалківська гімназія) | |
2176. | Мовчанюк Максим Олександрович (Початкова школа "Казка") | |
2177. | Пшеннікова Злата (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
2178. | Сич Єлизавета (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
2179. | Бабійчук Маргарита Ігорівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2180. | Вецеклица Іван (Одеська ЗОШ № 92) | |
2181. | Стеценко Зоя Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2182. | Мандалак Анастасія (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
2183. | Гіль Олена (Школа 3D) | |
2184. | Шевчишин Артем Віталійович (ШДС Сяйво) | |
2185. | Маляренко Сергій (Паліївська гімназія) | |
2186. | Невмержицька Аріна Андріївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
2187. | Грантковська Катя (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2188. | Макарук Арсен Романович (Коломийський ліцей №9) | |
2189. | Леонов Дмитро Володимирович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
2190. | Ярема Анна Василівна (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2191. | Ничиснюк Марія Сергіївна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
2192. | Ткач Надія Михайлівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
2193. | Шевчук Владислав Валерійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2194. | Абдуллаєв Шаміль (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2195. | Устименко Артем Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | |
2196. | Здрілько Софія (Atlantic School) | |
2197. | Крушельницький Михайло Віталійович (Сторожинецька гімназія) | |
2198. | Мороз Катерина Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
2199. | Уніга Софія Віталіївна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
2200. | Лаврик Валерія Сергіївна (Вапнярський ліцей №2) | |
2201. | Кушнір Христина Романівна (Тульчинський ліцей №3) | |
2202. | Прокопоє Анастасія Костянтинівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2203. | Кирик Альбіна Михайлівна (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
2204. | Дубовець Поліна Сергіївна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР) | |
2205. | Бєлова Дар'я (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
2206. | Праворський Євгеній Анатолійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2207. | Нагайський Матвій Віталювич (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
2208. | Бурдюгов Мирослав (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2209. | Корецька Анна Іванівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
2210. | Примак Дмитро Олегович (Ємільчинський ліцей №1) | |
2211. | Білей Єгор Іванович (Глодоський ліцей) | |
2212. | Гудзь Ліза (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
2213. | Тупіков Олександр (Одеська СШ №117) | |
2214. | Зозулик Неля Іванівна (Попельниківський ліцей) | |
2215. | Севера Тетяна Богданівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
2216. | Зибін Артем (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2217. | Павучик Іларіон Русланович (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | |
2218. | Савіна Владислава Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2219. | Зібаровський Максим (Одеська СШ №117) | |
2220. | Євич Андрій (КЗО НВО №28) | |
2221. | Чеплигін Андрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2222. | Соколай Тимофій Володимирович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2223. | Слободян Іван Васильович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
2224. | Тимошенко Аліна (Ліцей "Євроленд") | |
2225. | Гіль Богдан (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | |
2226. | Бевцик Вероніка (Кіцманський НВК) | |
2227. | Храновський Давід Юрієвич (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
2228. | Ковальчук Михайло Миколайович (Гуманітарна гімназія №23) | |
2229. | Попозогло Іван Іванович (Дмитрівський ліцей, ім.С.С.Курогло) | |
2230. | Панич Валерія Павлівна (Unique school) | |
2231. | Макідон Микита Феодосійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2232. | Бірюк Софія Олерсандрівна (КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР) | |
2233. | Зільберт Анна Дмитрівна (Криворізька ЗОШ №92) | |
2234. | Воєводіна Єлізавета (Одеська СШ №117) | |
2235. | Жученя Святослав Сергійович (Цепцевицька ЗОШ) | |
2236. | Гриценко Кирило Олегович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2237. | Перуненко Олексій (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
2238. | Коротка Катерина Сергіївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
2239. | Каркач Максім Андрійович (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
2240. | Гідірім Поліна Валентинівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2241. | Діденко Іван Вячеславович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
2242. | Шуриберко Михайло Богданович (Вараський ліцей №3) | |
2243. | Борис Анна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
2244. | Якименко Олександр Вадимович (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | |
2245. | Костяк Роман Романович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2246. | Романовська Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | |
2247. | Львова Ніна Сергіївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
2248. | Гречко Дмитро В'ячеславович (Сторожинецька гімназія) | |
2249. | Шкаран Данило (Школа Дружня До Дитини) | |
2250. | Демченко Катерина Вадимівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
2251. | Полішко Євген Дмитрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
2252. | Сідорчук Владислав (Старокостянтинівський НВК) | |
2253. | Задорецька Діна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2254. | Шульга Борис Романович (Броварський ліцей № 10) | |
2255. | Скоробрещук Варвара (Черкаський колегіум "Берегиня") | |
2256. | Мочернюк Максим Русланович (Коломийський ліцей №9) | |
2257. | Єрьоменко Анастасія Володимирівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2258. | Кучерява Наталія (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | |
2259. | Відякіна Віра (Olena Vedernikova Private School) | |
2260. | Тимченко Владислав Сергійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2261. | Шевченко Марк (Одеська ЗОШ №107) | |
2262. | Козак Іванна Русланівна (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
2263. | Юрчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2264. | Зігуля Зорян Вадимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2265. | Бланар Катерина (Одеська СШ №117) | |
2266. | Бут Вікторія Володимирівна (Початкова школа "Казка") | |
2267. | Кулик Майя Олександрівна (Великоновосілківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
2268. | Демчук Марк (Одеська СШ №117) | |
2269. | Полева Квітка (Школа 3D) | |
2270. | Бондар Вікторія Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2271. | Чигрин Владислав Дмитрович (Андріївська ЗОШ №1) | |
2272. | Проніна Вікторія (Одеська СШ №117) | |
2273. | Лозова Марія Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
2274. | Березюк Ілля (Луцький ліцей №18) | |
2275. | Тріскало Григорій (Криворізький ліцей «Джерело») | |
2276. | Попель Олександр Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
2277. | Мосійчук Мілана Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2278. | Гражданов Кирил Денисович (Барвінківський ліцей №2) | |
2279. | Фоміна Софія (Одеська СШ №117) | |
2280. | Пономаренко Софія Ярославівна (ШДС «Respublika Kids”) | |
2281. | Толкачова Дар'я Сергіївна (Первомайська гімназія №9) | |
2282. | Лисюк Захар Олександрович (ШДС «Respublika Kids”) | |
2283. | Семків Софія Василівна (Крихівецький ліцей) | |
2284. | Янчук Богдан Олександрович (КЗ ВЛ №14) | |
2285. | Наливайко Соломія Миколаївна (Фастівська ЗОШ 1) | |
2286. | Полковніченко Іван Олександрович (Гореницький ліцей) | |
2287. | Тучапська Ольга Андріївна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
2288. | Демидюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2289. | Ситий Іван Микитович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2290. | Макаренко Макар Олексійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
2291. | Паречин Святослав Петрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2292. | Москалець Аріна Іванівна (Початкова школа "Казка") | |
2293. | Денисенко Ніколь (Криворізька ЗОШ №51) | |
2294. | Вакула Вікторія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2295. | Біжик Юля (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2296. | Буряк Карина Віталіївна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | |
2297. | Бринько Герман (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2298. | Іванов Роман (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
2299. | Горченко Владислав (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
2300. | Андреішин Назарій (Одеська СШ № 121) | |
2301. | Мартинов Назарій (Одеська СШ №117) | |
2302. | Лавтін Артем Романович (Криворізька гімназія №37) | |
2303. | Опалатенко Ангеліна Сергіївна (Чистопільська гімназія Першотравневського опорного ліцею) | |
2304. | Заремблюк Анастасія (Бабченський ліцей) | |
2305. | Зіняр Михайло Костянтинович (ЗЗСО "Морозівська гімназія") | |
2306. | Ковальчук Олександр Сергійович (Вараський ліцей №3) | |
2307. | Невірець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2308. | Монаршук Артем (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
2309. | Лупека Максим Вікторович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2310. | Великголова Роман Миколайович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
2311. | Соколюк Михайло Євгенович (Первомайська гімназія №9) | |
2312. | Кучер Таїсія Сергіївна (Ставрівський ліцей) | |
2313. | Ільченко Кіра Романівна (Охтирська загальноосвітня школа №4) | |
2314. | Пузанова Злата Олександрівна (Запорізька гімназія №84) | |
2315. | Маліна Аріанна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2316. | Велкова Софія (Одеська СШ №117) | |
2317. | Карюк Яків Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2318. | Качунь Катерина Віталіївна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2319. | Калапуша Злата Віталіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
2320. | Колоколов Денис Едуардович (Донецький ліцей № 2) | |
2321. | Хижняк Ілля Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2322. | Кутова Амалія (КЗО НВО №28) | |
2323. | Горяйнова Олександра (Одеська СШ №117) | |
2324. | Бойко Артем (Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
2325. | Мороз Олександр Сергійович (Ліцей «Голосіївський» №241) | |
2326. | Коршунов Максим Ігорович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | |
2327. | Вітюк Ілля Станіславович (Зведенівський ліцей) | |
2328. | Захарова Дар'я (Одеська ЗОШ №118) | |
2329. | Воронцова Олександра (Olena Vedernikova Private School) | |
2330. | Арцибашев Кирило Юрійович (СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2331. | Салієва Аріна Сергіївна (Мамалигівський ліцей) | |
2332. | Бердник Софія Юріївна (Харківський ліцей № 89) | |
2333. | Васильчук Анна Андріївна (Вараський ліцей №3) | |
2334. | Ковалюк Ярема (Ліцей №11 "Престиж") | |
2335. | Ситник Дмитро (Olena Vedernikova Private School) | |
2336. | Подогов Даня (Olena Vedernikova Private School) | |
2337. | Одарчук Соломія Дмитрівна (Тинненський ліцей) | |
2338. | Звізло Дмитро Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2339. | Костенко Дарина Миколаївна (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | |
2340. | Солтис Артур (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
2341. | Шаповал Уляна Максимівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
2342. | Бертуш Еліна Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2343. | Волков Микита (ЗЗСО №1) | |
2344. | Сільнича Катерина Олегівна (Розсошенська гімназія) | |
2345. | Підлісний Іван Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2346. | Дубов Єгор (Одеська ЗОШ №118) | |
2347. | Єрьоменко Михайло Володимирович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2348. | Скрарженець Ілля (Первомайська гімназія №9) | |
2349. | Семакіна Варвара (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2350. | Зоренко Артем (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2351. | Марк (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2352. | Ткач Тимур Андрійович (Вараський ліцей №3) | |
2353. | Шишкевич Ярослав (Одеська СШ №117) | |
2354. | Божинський Артур Дмитрович (Головачанський НВК) | |
2355. | Діткіська Анастасія Миколаївна (Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі) | |
2356. | Турятко Софія (Одеська СШ №117) | |
2357. | Кравчук Ірина (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
2358. | Голодягін Петро (Одеська СШ № 121) | |
2359. | Любченко Софія Денисівна (Школа №19) | |
2360. | Волчек Єгор Вячеславович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2361. | Негода Карина (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
2362. | Мяснікова Анастасія Сергіївна (Калуська початкова школа №11) | |
2363. | Лічман Дар'я (Одеська СШ №117) | |
2364. | Фединець Максим Ігорович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
2365. | Белан Данііл (Одеська СШ №117) | |
2366. | Товт Вероніка Жолтівна (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
2367. | Тернова Катерина Володимирівна (Криворізька гімназія №95) | |
2368. | Добровольська Емілія (Харківський ліцей № 89) | |
2369. | Журавель (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2370. | Агоштон Неоніла Василівна (Углянська ЗОШ) | |
2371. | Мороз Анастасія Олександрівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
2372. | Лукашов Степан (Юр'ївський ліцей) | |
2373. | Алілуйко Дем'ян (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
2374. | Брехлійчук Мілєна Віталіївна (Вараський ліцей №3) | |
2375. | Тараймович (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2376. | Комар Ксенія Володимирівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2377. | Сиваченко Віра Віталіївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
2378. | Баланюк Сергій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2379. | Єрошин Тимур (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
2380. | Дубєй Олександра Ігорівна (Первомайська гімназія №9) | |
2381. | Дев'ятко Тимур Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
2382. | Соляник Андрій (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2383. | Шульга Тимофій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2384. | Довгань Вікторія Сергіївна (Іванковецький ліцей) | |
2385. | Ковалько Аріна (Запорізька гімназія № 107) | |
2386. | Криворучко Софія Олександрівна (Зведенівський ліцей) | |
2387. | Бубкін Єгор (Olena Vedernikova Private School) | |
2388. | Фрига Злата Анатоліївна (Ставрівський ліцей) | |
2389. | Маслакова Євгенія Андріївна (Вараський ліцей №3) | |
2390. | Колесніков Артем (Одеська СШ №117) | |
2391. | Калугіна Вєроніка Ігорівна (Ставрівський ліцей) | |
2392. | Красовська Настя (ХАГ "Оазис Надії") | |
2393. | Маляренко Кіра (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
2394. | Книш Єгор Сергійович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
2395. | Дяченко Софія Сергіївна (Початкова школа "Казка") | |
2396. | Асатрян Нарек (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2397. | Насальский Сергей Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | |
2398. | Грицик Аліна Олександрівна (Сумівська філія Війтівського ОЗЗСО) | |
2399. | Демиденко Федір (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
2400. | Ісупов Олексій Андріанович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2401. | Захарченко Ангеліна (Яготинський НВК №2) | |
2402. | Мельник Михайло Олександрович (Броварський ліцей № 10) | |
2403. | Залужець Галина Мар'янівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
2404. | Архилюк Аміна Вячеславівна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
2405. | Бащук Юрій Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2406. | Германюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2407. | Мітакі Ксенія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2408. | Гучок Олександр Віталійович (Великолазівський ліцей) | |
2409. | Слюсар Гліб Олександрович (Первомайська гімназія №9) | |
2410. | Альохіна Діана Вадимівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2411. | Комендант Юстина (Ліцей №21 ЛМР) | |
2412. | Мерзлікін Максим Валерійович (Кропивнянська гімназія) | |
2413. | Лабенко Олександра Олександрівна (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
2414. | Саржевський Максим (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2415. | Бурик Софія Сергіївна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | |
2416. | Лукіянчук Данііл Віталійович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
2417. | Смеречук Данііл Дмитрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
2418. | Біла Вікторія Володимирівна (Ліцей №1 м. Хоростків) | |
2419. | Полякова Маргарита (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | |
2420. | Савченко Альбіна Олександрівна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | |
2421. | Лишак Роман Іванович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
2422. | Остоверха Ярослав Євгенович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
2423. | Никифорук Владислава (Коломийський ліцей №9) | |
2424. | Ведмеденко Станіслав (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | |
2425. | Марченко Артем (Богданівський ліцей імені І. Г. Ткаченка) | |
2426. | Єрмолова Владислава (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2427. | Боссерт Анна Владиславівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2428. | Іванов Андрій Якович (Овідіопольський ЗЗСО) | |
2429. | Карнаух Катерина Віталіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2430. | Лавський Михайло Юрійович (Сторожинецька гімназія) | |
2431. | Шнир Кіра (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
2432. | Максимчук Денис (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2433. | Унту Анна Сергіївна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | |
2434. | Гаран Олександр віталійович (Початкова школа "Казка") | |
2435. | Тризна Софія (Коломийський ліцей №9) | |
2436. | Кирилова Мирослава (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
2437. | Майборода Марія Ігорівна (Уманський ліцей 3) | |
2438. | Герман Мазур (КЗО НВО №28) | |
2439. | Дзюба Ілля Андрійович (Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1) | |
2440. | Стефанюк Тихон Олександрович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2441. | Ковтун Марина (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
2442. | Саланчій Юлія (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
2443. | Герасименко Зоя (Центр дитячої та юнацької творчості) | |
2444. | Шклярський Богдан Віталійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2445. | Шевчук Дарій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2446. | Гопкало Єгор Максимович (Криворізька гімназія №91) | |
2447. | Ковпак Євгеній Петрович (Немовицький ліцей) | |
2448. | Суслікова Катерина Дмитрівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2449. | Борщ Таїсія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
2450. | Овсянніков Анатолій (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
2451. | Солод Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2452. | Нежечкіна Валерія Сергіївна (Спеціалізована школа № 304) | |
2453. | Близнюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2454. | Проскура Ярослав Віталійович (Середня загальноосвітня школа №21) | |
2455. | Федько Ілля Дмитрович (Криворізька гімназія №91) | |
2456. | Тарасюк Сергій Павлович (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | |
2457. | Дубінін Максим Ігорович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
2458. | Білошицька Софія Олегівна (Староцаричанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2459. | Шостак Олександра Валеріївна (Богодухівський ліцей № 2) | |
2460. | Жук Василина (Смяцька зош) | |
2461. | Морозов Іван Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2462. | Рибчук Софія Валентинівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
2463. | Коваленко Ольга Павлівна (Гімназія “Києво–Могилянський колегіум” ІІ-ІІІ ступенів) | |
2464. | Середенко Акім Анатолійович (Первомайська гімназія №9) | |
2465. | Криган Соломія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
2466. | Биковець Софія Артемівна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
2467. | Вєдєрнікова Сімона (Olena Vedernikova Private School) | |
2468. | Старовецький Нікіта (Одеська СШ №117) | |
2469. | Усенко Ілля (Pадушненський ліцей) | |
2470. | Синельнікова Софія Романівна (Андріївська ЗОШ №1) | |
2471. | Огринчук Анна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2472. | Лапін Даніїл Юрійович (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
2473. | Іванова,Аліна,Володимирівна. (Головачанський НВК) | |
2474. | Самойлова Софія Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | |
2475. | Шумило Ілля Миколайович (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
2476. | Ковальчук Георгій (Одеська СШ №117) | |
2477. | Сербіна Ксенія Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2478. | Демяненко Амалия Богдановна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2479. | Кухар Софія Вікторівна (Мазниківський НВК) | |
2480. | Дідух Дар'я (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2481. | Олійник Тетяна Володимирівна (Гаврилівський ліцей) | |
2482. | Речун Ангеліна Вікторівна (Вараський ліцей №3) | |
2483. | Поповський Володимир Сергійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2484. | Кузенко Соф'я Ігорівна (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
2485. | Найденко Ростислав (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
2486. | Шевчук Юлія Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2487. | Дичок Юліанна Андріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2488. | Алексієвець Давід Євгенович (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | |
2489. | Білобров Сергій Сергійович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
2490. | Васильєв Артем Романович (ШДС «Respublika Kids”) | |
2491. | Луцик Мирослав Володимирович (Сидорівська гімназія) | |
2492. | Кузьменко Олена (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | |
2493. | Яковлєва Софія Ігорівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
2494. | Яремко Поліна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2495. | Nikita Dotsenko (ЗНВК "Свiтанок") | |
2496. | Чаплик Олена (Школа №48) | |
2497. | Оксьон Анастасія (Школа №14) | |
2498. | Микилюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2499. | Леонов Микита Русланович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
2500. | Мамчур Майя Романівна (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | |
2501. | Дяченко Ірина Тарасівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2502. | Чередниченко Аліна (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
2503. | Атаманчук Софія Олегівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
2504. | шитюк Ангеліна (Новожуківський ліцей) | |
2505. | Дуфанець Анастасія Ігорівна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
2506. | Магдисюк Інна Леонідівна (Заболоттівський ліцей Заболоттівської селищної ради) | |
2507. | Лугина Маргарита (Olena Vedernikova Private School) | |
2508. | Кесарєв Артем Володимирович (Первомайський ліцей №5) | |
2509. | Пархоменко Даниїл (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2510. | Ташаков Микита Васильович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
2511. | Карпенко Поліна (Одеська СШ №117) | |
2512. | Кудря Тамила Сергеевна (КЗО НВК №41 СЗ ШВР - ДНЗ ДМР) | |
2513. | Куц Меланія Євгенівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2514. | Приходько Дар'я Володимирівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
2515. | Куценко Дар'я Олександрівна (Андріївська ЗОШ №1) | |
2516. | Богуцький Єгор (НВК-ліцей №100) | |
2517. | Лукашенко Олексій Миколайович (Яринівська філія опорного закладу Малинський ліцей) | |
2518. | Власюк Роман Сергійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2519. | Замуруєва Марія Геннадіївна (НВК № 106) | |
2520. | Шутка Філіп Євгенійович (КЗ "Гутянський ліцей") | |
2521. | Шуляк Діана (Одеська СШ №117) | |
2522. | Литвинова Софія Андріївна (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | |
2523. | Крат Данило Ярославович (Немовицький ліцей) | |
2524. | Полозенко Анна В'ячеславівна (Петропавлівський ліцей №1) | |
2525. | Киссаделі Алевтина Василівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2526. | Хотинський Назар (Денишівська спеціальна школа) | |
2527. | Кудрявцев Іван Іванович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
2528. | Тарасюк Соломія Андріївна (Вараський ліцей №3) | |
2529. | Дрогомирецька Ангеліна (Коломийський ліцей №9) | |
2530. | Гончар Анастасія С (ЗЗСО І-ІІІ ст с. Строїнці Тиврівської селищної ради) | |
2531. | Подгуренко Аделіна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2532. | Коломієць Ярослав Русланович (Початкова школа "Казка") | |
2533. | Обушко Ян Юрійович (Криворізька гімназія №94) | |
2534. | Тодорова Аріна Сергіївна (Броварський ліцей № 10) | |
2535. | Ковальов Матвій Владиславович (Синельниківський ліцей № 7) | |
2536. | Красовська Анна (ХАГ "Оазис Надії") | |
2537. | Краковський Артем Ігорович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
2538. | Когут Аріна (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | |
2539. | Ковеза Дмитро (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
2540. | Єльшин Гліб (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2541. | Гудзь Каріна Віталівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
2542. | Хромовських Нікіта Аркадійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2543. | Волков Олександр Олександрович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2544. | Світальський Артем (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
2545. | Пітик Ілля (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2546. | Тангірбєрганова Аріна Олександрівна (Добропільський НВК"ЗОШ І - ІІІ ст.№3 -ДНЗ") | |
2547. | Мамонтенко Юрій (Одеська СШ №117) | |
2548. | Кусович Ангеліна Денисівна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
2549. | Савіцька Тетяна Вікторівна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | |
2550. | Варцаба Софія Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2551. | Григоренко Олександр Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2552. | Манько Данило Романович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2553. | Либань Марк Андрійович (Початкова школа "Казка") | |
2554. | Дідківська Євгенія Сергіївна (Лисичобалківська гімназія) | |
2555. | Остапець Катерина (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2556. | Гогольчук Андрій Дмитрович (Броварський ліцей № 10) | |
2557. | Байлук Катерина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2558. | Бревко Анна (Луцький ліцей №18) | |
2559. | Приймак Ярослав (Луцький ліцей №18) | |
2560. | Комаренко Мiрра (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2561. | Казмірук Володимир (Одеська ЗОШ № 92) | |
2562. | Черненко Кіра Олександрівна (Уманський ліцей 3) | |
2563. | Мельник Анна (Коломийський ліцей №9) | |
2564. | Шолубка Дем'ян Сергійович (Вараський ліцей №3) | |
2565. | Гребень Марія Олександрівна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
2566. | Здерчук Софія (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2567. | Єременко Ярослав Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2568. | Остапенко Олександр (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | |
2569. | Логвиненко Артем (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2570. | Годованюк Ксенія (Olena Vedernikova Private School) | |
2571. | Геращенко Дар’я Микитівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2572. | Станчик Макар (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2573. | Бондарчук Поліна Дмитрівна (ШДС «Respublika Kids”) | |
2574. | Понипаляк Станіслав Віталійович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
2575. | Касуріна Поліна (Запорізька гімназія № 107) | |
2576. | Яковенко Софія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
2577. | Суліма Катерина (Одеська СШ №117) | |
2578. | Шумський Михайло (Одеська ЗОШ №118) | |
2579. | Дунський Андрій (Запорізька гімназія № 107) | |
2580. | Круць Анна Богданівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2581. | Тирсина Данило Данович (Мамалигівський ліцей) | |
2582. | Прокоф'єв Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2583. | Ярошук Анна Вікторівна (Ємільчинський ліцей №1) | |
2584. | Карпинська Кіра Дмитрівна (Початкова школа "Казка") | |
2585. | Сосновська Катя (СШДС I ступеня «Сяйво») | |
2586. | Батієнко Ірина Романівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
2587. | Корчевська Альона (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
2588. | Харін Андрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2589. | Лизогуб Ярослава Русланівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2590. | Алібеков Ясір Амірханович (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
2591. | Баранчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2592. | Бей Артур Андрійович (Genius X) | |
2593. | Євстіфєєва Анастасія Юріївна (Середня загальноосвітня школа №11) | |
2594. | Пенцко Олександр Михайлович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
2595. | Шемчук Валерія (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
2596. | Чемересюк Андрій Васильович (Спеціалізована школа № 304) | |
2597. | Кубай Мілана (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | |
2598. | Безчасний Максим Павлович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2599. | Кравець Софія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2600. | Мамчич Катерина Іванівна (Вараський ліцей №3) | |
2601. | Касаткін Костя (Коломийський ліцей №9) | |
2602. | Слюсар Вікторія Володимирівна (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
2603. | Колістрат Тетяна (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2604. | Ястремська Анна-Марія (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
2605. | Яценко Семен (Olena Vedernikova Private School) | |
2606. | Грінченко Лера (Користівський ліцей) | |
2607. | Перечепа Єгор Станіславович (СЗШ №1 м. Львова) | |
2608. | Соломєнцев Артур Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2609. | Нагорна Віка Миколаївна (Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2610. | Рубцов Микола Костянтинович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
2611. | Пєлін Анна (ЗОШ №1) | |
2612. | Копоц Марк Андрійович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
2613. | Килимник Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2614. | Шоста Максим (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2615. | Володіна Серафіма (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2616. | Гресько Олександр Юрійович (Бородянський ліцей №1) | |
2617. | Халявицька Анна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2618. | Репецький Дмитро (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2619. | Лановенко Мілана (Верхняцька гімназія) | |
2620. | Щеголь Данило (Тарасівська загальноосвітня школа) | |
2621. | Савіна Анна Ярославівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2622. | Козакова Вікторія Євгенівна (Криворізька гімназія №91) | |
2623. | Бичакли Леон (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
2624. | Кваша Тимур (КЗЗСО "Гімназія № 2") | |
2625. | Срібний Ілля Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2626. | Тодосійчук Юлія Дмитрівна (Чернівецький фаховий коледж бізнесу та харчових технологій) | |
2627. | Лутінська Варвара Олександрівна (Первомайська гімназія №9) | |
2628. | Вовнянко Єва Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2629. | Селезньов Юрій Юрійович (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2630. | Носков Олександр (Одеська СШ №117) | |
2631. | Пустовойт Андрій (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
2632. | Ху Чень Нуо (Міжнародний ліцей "Михаїл") | |
2633. | Ройко Лев Андрійович (Львівська академічна гімназія) | |
2634. | Волчков Олексій Сергійович (Криворізька ЗОШ №92) | |
2635. | Зоря Злата Олександрівна (НВК №34) | |
2636. | Мартиненко Кіра Валеріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2637. | Чебикіна Дар'я (Одеська СШ № 121) | |
2638. | Дученко Андрій Іванович (НЕ ХОЧЕТЬСЯ) | |
2639. | Бузівська Валерія Костянтинівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2640. | Кірігетова Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2641. | Щетинін Владислав (Одеська СШ №117) | |
2642. | Манзул Данило (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2643. | Ковальченко Давид Валерійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2644. | Багінський Дмитро Богданович (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | |
2645. | Виндюк Дмитро Петрович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | |
2646. | Мельничук Вадим Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2647. | Шваля Ростислав (Буштинський ліцей №2) | |
2648. | Коваленко Данііл Дмитрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2649. | Чемерис Євгенія (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
2650. | Угрин Матвій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
2651. | Горшков Максим (Одеська СШ №117) | |
2652. | Гавриленко Ілля (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2653. | Сурмай Євгенія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
2654. | Петрощук Матфій (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
2655. | Голодняк Даша (Olena Vedernikova Private School) | |
2656. | Лисенко Софія Анатоліївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2657. | Дзюба Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2658. | Ковалишин Христина Василівна (Журавнівський НВК) | |
2659. | Антикало Аліна (Краснянський ліцей) | |
2660. | Нагребельна Софія Володимирівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2661. | Кметь Данило Володимирович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
2662. | Павлішин Георгій (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2663. | Романець Павло (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | |
2664. | Каленіча Анастасія Сергіївна (Міжнародний ліцей "Глобус") | |
2665. | МироненкоСтефания (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2666. | Івлєва Кіра Андріївна (Початкова школа "Казка") | |
2667. | Олещенко Артем Андрійович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2668. | Бережний Ярослав (Краснянський ліцей) | |
2669. | Фурманчук Артем Андрійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
2670. | Лисенко Назар (ХАГ "Оазис Надії") | |
2671. | Сикіш Максим (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
2672. | Близнюк Дар'я Олександрівна (Кропивнянська гімназія) | |
2673. | П'ятигор Максим Сергійович (Петрівська ЗОШ) | |
2674. | Хоменко Іван Юрійович (Початкова школа "Казка") | |
2675. | Куліш Софія Юріївна (Криворізька ЗОШ № 45) | |
2676. | Соколюк Олег Романович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
2677. | Дєдов Михайло (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2678. | Проценко Кім (Ліцей №13) | |
2679. | Насірова Амелія Рустамівна (Науковий ліцей міжнародних відносин ІІ-ІІІ ст. УМСФ) | |
2680. | Рибачок Катерина (Вікторія) | |
2681. | Кушнаренко Владислав (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2682. | Гамза Уляна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
2683. | Марченко Мирослава Сергіївна (Початкова школа "Казка") | |
2684. | Колосова Ксенія (Одеська СШ № 121) | |
2685. | Алексій Олександр (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2686. | Бєліч Дмитро (Olena Vedernikova Private School) | |
2687. | Макаренко Марк Сергійович (Одеська СШ № 121) | |
2688. | Довгуша Данило Денісович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2689. | Буряс Софія Олександрівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
2690. | Відіна Анна-Марія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2691. | Тоічкіна Віра Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | |
2692. | Шевченко Віра (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
2693. | Гомелюк Анна В'ячеславівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
2694. | Чорбаджій Варвара Володимирівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
2695. | Шокиров Ибодулло (Броварський ліцей № 10) | |
2696. | Давидова Ксенія (Olena Vedernikova Private School) | |
2697. | Натальський Тимофій (Одеська СШ №117) | |
2698. | Дейбук Олександр Сергійович (Іванковецький ліцей) | |
2699. | Полупан Оксана (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
2700. | Абрамкін Олександр Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
2701. | Ганкевич Матей (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
2702. | Зельонка Ігор Петрович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
2703. | Кичук Максим Андрійович (КЗ "НСЗШ № 2") | |
2704. | Цимбал Михайло Олександрович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
2705. | Березовська Анна Анатоліївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2706. | Португальський Василь (Одеська СШ №117) | |
2707. | Давидова Ніколь Денисівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | |
2708. | Уразовська Вероніка Дмитрівна (Соледарська ЗОШ №13) | |
2709. | Торосян Давид Арменович (Овідіопольський ЗЗСО) | |
2710. | Кузіна Євгенія Олександрівна (Криворізька гімназія №94) | |
2711. | Куценко Вікторія Андріївна (Донецький ліцей № 1) | |
2712. | Сорока Єва (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
2713. | Гордієнко Василіса (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2714. | Кудинекіна Каміла Миколаївна (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | |
2715. | Меленчук Соломія (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
2716. | Мельхажев Мирослав Олегович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
2717. | Голуб Максим (Olena Vedernikova Private School) | |
2718. | Булах Таміла Олегівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
2719. | Нудненко Іван Сергійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
2720. | Заворотна Катерина (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2721. | Вараксін Матвій Андрійович (ЗЗСО "Дивосвіт") | |
2722. | Герман Прожуган (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
2723. | Жадленко Ілона Олексіївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2724. | Іщук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2725. | Севостьянова Поліна Артемівна (Донецький ліцей № 2) | |
2726. | Шавловська Анастасія Юріївна (Малоярославецька Перша гімназія) | |
2727. | Богуцька Єлизавета Валеріївна (Криворізька гімназія №72) | |
2728. | Дробіна Софія Олегівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2729. | Нестеренко Ілля Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2730. | Заворотний Олександр (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2731. | Рихлінський Олександр (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
2732. | Банчук Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2733. | Мартинчук Роман Віталійович (Вараський ліцей №3) | |
2734. | Золотарьов Денис Олександрович (Початкова школа "Казка") | |
2735. | Завгородня Наталя (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2736. | Нартенко Микола Миколайович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2737. | Анна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2738. | Боровський Тадей (Новокривотульська) | |
2739. | Пасічник Іван Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2740. | Васильченко Анастасія Вадимівна (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
2741. | Дмітрієва Анжеліка (Одеська СШ №117) | |
2742. | Смоленцев Нікіта (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2743. | Мелащенко Ксенія (Миколаївський ліцей № 55) | |
2744. | Мельник Тарас Анатолійович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
2745. | Павлова Еліна Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2746. | Богдан Катерина Іванівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2747. | Добровольський Олександр (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2748. | Громовенко Спартак Русланович (Одеська СШ №117) | |
2749. | Шаповалова Стефанія (Запорізька гiмназiя №98) | |
2750. | Чоланюк Андрій (Вижницька спеціалізована школа) | |
2751. | Дорогій Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2752. | Івашина Марія Іванівна (Гімназія № 2 Червоноградської міської ради Львівської області) | |
2753. | Ципан Нікіта (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
2754. | Якимішин Макарій Назарійович (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2755. | Балко Дем’ян Романович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
2756. | Пірожок Дар\'я Олександрівна (, м. Миколаїв, Велика Корениха, ЗОШ№23) | |
2757. | Бессонова Єва (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
2758. | Гарбузюк Вероніка Андріївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
2759. | Снятовська Злата (Одеська СШ №117) | |
2760. | Боліщук Катерина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2761. | Хорєва Анастасія (Одеська СШ №117) | |
2762. | Майструк Аліна Юріївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
2763. | Солоха Мілана Олександрівна (Пристанційнівська гімназія) | |
2764. | Павлушко Кирил Олексійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2765. | Сєлін Матвій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2766. | Гузак Олександр (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | |
2767. | Астіоненко Єгор Олегович (Перша міська гімназія) | |
2768. | Король Маргарита Олександрівна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ") | |
2769. | Бец Тетяна Іванівна (Вознесенська ЗОШ №4) | |
2770. | Станкова Поліна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2771. | Фаїна Тимофій Богданович (Зведенівський ліцей) | |
2772. | Москаленко Вікторія Павлівна (НВК № 106) | |
2773. | Погосян Амалія Каренівна (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
2774. | Вітковська Анастасія Вікторівна (КУ "Вербівський ліцей") | |
2775. | Романенко Аріна Олександрівна (Краснопільський ліцей) | |
2776. | Леончик Ольга Олександрівна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
2777. | Унал Тимур (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2778. | Гатенюк Марк Олегович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
2779. | Гуцул Марія (Одеська СШ №117) | |
2780. | Білий Ілля (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2781. | Багно Максим (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2782. | Бурковська Ксенія Володимирівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
2783. | Семенчук Дмитро Андрійович (Сидорівська гімназія) | |
2784. | Ткачук Анастасія (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2785. | Березовська Антоніна Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
2786. | Силкіна Поліна (Краснянський ліцей) | |
2787. | Куцик Тимофій Олександрович (Вараський ліцей №3) | |
2788. | Горчаков Іван Олексійович (КЗЗСО "Гімназія № 2") | |
2789. | Стус Анастасія Іванівна (Сидорівська гімназія) | |
2790. | Ілінська Вікторія Богданівна (Новогуйвинська гімназія) | |
2791. | Рішко Катерина Сергіївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2792. | Татарин Раїса (Вижницька спеціалізована школа) | |
2793. | Матросова Ліза (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2794. | Черненко Олександра Сергіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2795. | Леонідов Платон (Гімназія №48 Шевченківського району м. Києва) | |
2796. | Драгоненко Назар (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2797. | Пілецька Анжеліка (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
2798. | Доля Максим Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2799. | Ісак Яромир Ілліч (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2800. | Бондаренко Назарій (Одеська СШ № 121) | |
2801. | Іванущак Назар (Бабченський ліцей) | |
2802. | Цобенко Артем (Одеська СШ № 121) | |
2803. | Ковальова Дана Андріївна (Немовицький ліцей) | |
2804. | Довніч Андрій Сергійович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2805. | Никифорук Єлизавета Дмитрівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2806. | Колесник Владислав (ДНЗ "Черкаський професійний ліцей") | |
2807. | Рапаніка Нікіта (Одеська ЗОШ № 92) | |
2808. | Гончаров Владислав (Da Vinci) | |
2809. | Захарчук Дмитро Олександрович (ЗШ І-ІІІ ст. №33) | |
2810. | Петрова Вікторія (Ліцей "Євроленд") | |
2811. | Кричильська Аріна Юріївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
2812. | Крилач Микола Максимович (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | |
2813. | Бондаренко Дарина (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | |
2814. | Федасюк Андрій Юрійович (Коломийський ліцей №9) | |
2815. | Шпирук Андрій (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
2816. | Масловата Кароліна Сергіївна (Уманська гімназія № 5) | |
2817. | Маринін Софія Іванівна (Сарненський ліцей №4) | |
2818. | Коваль Іван (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
2819. | Маковій Вікторія Іванівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
2820. | Димитрашко Андрій (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2821. | Дозорцева Софія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2822. | Тонієвич Олександра Сергіївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
2823. | Дьяков Матвій Миколайович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2824. | Зугравий Олександр Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2825. | Грушевий Гліб Вікторович (Вараський ліцей №3) | |
2826. | Жирун Надія Вікторівна (Вараський ліцей №3) | |
2827. | Варварук Ростислав (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2828. | Вільчак Олександр (Ліцей №11 "Престиж") | |
2829. | козир крістіна (Іванопільська гімназія) | |
2830. | Бабій Віолєта (Користівський ліцей) | |
2831. | Грипіч Артем Ігорович (Іваницька ЗОШ) | |
2832. | Жулего Уляна Олегівна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | |
2833. | Марусенко Микола Дмитрович (Сторожинецька гімназія) | |
2834. | Вишневський Руслан (Комунальний заклад "Хижинецький ліцей") | |
2835. | Ревчук Ольга (Olena Vedernikova Private School) | |
2836. | Тарнаруцький Богдан Миколайович (Мазниківський НВК) | |
2837. | Галушко Денис (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
2838. | Ізюмська Поліна Сергіївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2839. | Кириленко Мартин (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2840. | Криштапюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2841. | Санницький Матвій Назарович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
2842. | Остапенко Євгеній Ярославович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
2843. | Данилова Катерина (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
2844. | Кушніренко Кирило (Одеська СШ №117) | |
2845. | Македон Марія (Одеська СШ №117) | |
2846. | Головата Дар'я (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
2847. | Омар (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2848. | Козак Максим Петрович (Новожуківський ліцей) | |
2849. | Черненко Сабріна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2850. | Поліщук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2851. | Elina K (Одеська СШ №117) | |
2852. | Волощенко Олексій Володимирович (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
2853. | Фурман Марк Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2854. | Кононов Георгій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
2855. | Бучацкая Марианна Олександривна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
2856. | Перфільєва Аріна Євгенівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2857. | Кириченко Аліса Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2858. | Ковальчук Анна (ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області) | |
2859. | Кабаков Кирило Олександрович (Очаківська ЗОШ№1) | |
2860. | Почуєв Артем (Одеська СШ № 121) | |
2861. | Карпенко Кіра Максимівна (КЗ ВЛ №14) | |
2862. | Рошка Серафим (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2863. | Панчук Роман Русланович (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
2864. | Пашечко Марта (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
2865. | Чайковська Софія (КЗ ВЛ №14) | |
2866. | Мавланов Олександр Анатолійович (Криворізька гімназія №94) | |
2867. | Гончарук Ольга Олександрівна (ТСШ №7) | |
2868. | Шиков Олексій Дмитрович (Гореницький ліцей) | |
2869. | Кримський Михайло Дмитрович (Початкова школа №3 Хмельницької міської ради) | |
2870. | Гарник Кіріл (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
2871. | Притчак Вікторія Генадіївна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | |
2872. | Вечорек Сергій (Коломийський ліцей №9) | |
2873. | Кропивницька Наталія Василівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
2874. | Анастасія Зозульова (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2875. | Тошов Богдан (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2876. | 230471956 (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2877. | Васюкевич Єлизавета Євгеніївна (Новоюр'ївська гімназія) | |
2878. | Коназюк Мирослав (Школа І-ІІІ ступенів № 308) | |
2879. | Козак Карина Геннадіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2880. | Кравченко Дмитро Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2881. | Корнієнко Дмитро (Миколаївський ліцей № 55) | |
2882. | Пащенко Дар'я Сергіївна (Одеська гімназія № 5) | |
2883. | Федорук Влад (Ушомирський ліцей) | |
2884. | Бурдун Вікторія Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2885. | Величко Ніколь (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2886. | Березюк Даніелла Русланівна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | |
2887. | Капсамун Тимофій Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2888. | Одарчук Софія Олексіївна (Тинненський ліцей) | |
2889. | Бичок Денис Сергійович (Краснопільський ліцей) | |
2890. | Зінченко Арія Віталіївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2891. | Кучерява Юлія (Піщанобрідський професійний аграрний ліцей КОР) | |
2892. | Колеснікова Аліса Денисівна (СЗШ №1 м. Львова) | |
2893. | Воронько Анастасія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
2894. | кучер дарья володимиривна (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | |
2895. | Долінський Рафаель Борисович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
2896. | Шеремет Анастасія Володимирівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
2897. | Радчук Аріна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
2898. | Осадча Тетяна Юріївна (Барвінківський ліцей №2) | |
2899. | Кушнір Єлизавета Петрівна (Ставрівський ліцей) | |
2900. | Міщенко Уляна (ОЗ Миронівський ЛПшГ І-ІІІ ст.) | |
2901. | Ліза Лавренко Сергіївна (Володимирівська гімназія) | |
2902. | Савчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
2903. | Кириченко Діана (Користівський ліцей) | |
2904. | Вітченко Анна Олексіївна (Лубенська ЗШ №1) | |
2905. | Шевченко Олександра Сергіївна (Глеюватська гімназія Глеюватської сільської ради) | |
2906. | Кириченко Василь (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | |
2907. | Пронський Артем (Криворізький ліцей «Джерело») | |
2908. | Опара Марина Миколаївна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
2909. | Іванков Дмитро Олексійович (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
2910. | Кожемякина Марія (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
2911. | Воробей Артем Євгенійович (Броварський ліцей № 10) | |
2912. | Сабов Дарина Дмитрівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
2913. | Мерза Олеся Ігорівна (Сидорівська гімназія) | |
2914. | Пономарчук Анна (Іванівський заклад загальної середньої освіти І - ІІст.) | |
2915. | Ковач Давід Іштванович (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
2916. | Пігарєв Єгор Олексійович (Криворізька гімназія №94) | |
2917. | Гонтарук В’ячеслав Ігорович (Вапнярський ліцей №2) | |
2918. | Сагайдак Артем Валентинович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
2919. | Нанай Артур Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2920. | Ходоровська Ангеліна Ігорівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
2921. | Шарапа Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2922. | Шинкаренко Валерія Владиславівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2923. | Кривченко Олександр (Одеська СШ №117) | |
2924. | Тангірбєрганова Ганна Олександрівна (Добропільський НВК"ЗОШ І - ІІІ ст.№3 -ДНЗ") | |
2925. | Пушков Єгор Антонович (Альтернативна школа Ярина School) | |
2926. | Деркач Ольга Василівна (Великостидинська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2927. | Андрусяк Анастасія Богданівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2928. | Пінчук Євгеній (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
2929. | Литвяк Олексій Максимович (Вараський ліцей №3) | |
2930. | Банчук Соломія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2931. | Тимко Мирон (Olena Vedernikova Private School) | |
2932. | Куціль Павло Андрійович (Якубівська ЗОШ I ступеня) | |
2933. | Ожга Евеліна (Коломийський ліцей №9) | |
2934. | Маляренко Надія (Одеська СШ №117) | |
2935. | Манулічев Максим Ігорович (Бориславська ЗОШ №4) | |
2936. | Головко Катерина Ігорівна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2937. | Ноур Наталія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2938. | Єрмолаєв Владлен Олегович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2939. | Лісовий Кирило Юрійович (Одеська СШ №117) | |
2940. | Мотуз Микола Дмитрович (Криворізька гімназія 58) | |
2941. | Хахуліна Злата Едуардівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
2942. | Сидоров Володимир Володимирович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
2943. | Молнар Біонка-Флора (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
2944. | Хоменко Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ І - ІІІ ст. №30) | |
2945. | Литвин Валерія Денисівна (КПШ №22) | |
2946. | Карєєв Артем Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2947. | Ретунський Єгор (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2948. | Воронін Костянтин (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2949. | Білик Катерина (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
2950. | Єгорова Маргарита Андріївна (Хорошівський ліцей № 1) | |
2951. | Маковецький Станіслав Сергійович (Червонослобідський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1) | |
2952. | Гончарова Анна Віталіївна (Мереф`янська гімназія №4) | |
2953. | Ступаченко Маріана (ХАГ "Оазис Надії") | |
2954. | Бедлецький Дмитро Євгенович (НВК № 106) | |
2955. | Главко Остап Юрійович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
2956. | Галас Софія Сергіївна (Бородянський ліцей №1) | |
2957. | Мухін Тимофій (ОЗ «Академічний ліцей») | |
2958. | Макаренко Тимофій Володимирович (Сторожинецька гімназія) | |
2959. | Цабак Даніїл (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | |
2960. | Гончаренко Ірина (Одеська СШ №117) | |
2961. | Ранга Каріна Володимирівна (Хорошівський ліцей № 1) | |
2962. | Правосуд Олексій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
2963. | Селіванова Ярина Максимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2964. | Шомоді Олександр Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2965. | Онанко Олександра Павлівна (Кропивнянська гімназія) | |
2966. | Махмудова Лурдес Ельдарівна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
2967. | Пиріжок Еміль (ПЗ гімназія "Соломон") | |
2968. | Губеня Віталій (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
2969. | Швець Віра Олегівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
2970. | Овчинніков Євгеній Іванович (Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4) | |
2971. | Шкумат Дарья Романівна (Початкова школа "Казка") | |
2972. | Чамата Руслана Віталіївна (Ясногородський ліцей) | |
2973. | Холзакова Світлана Валеріївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
2974. | Мойсєєв Богдан Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2975. | Лузан Іван Юрійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2976. | Каратніцкий Дмитро (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
2977. | Риженко Олена Геннадіївна (Новоолександрівський ліцей Раївської сільської ради) | |
2978. | Чинчик Еліна (Кіцманський НВК) | |
2979. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Барвінківський ліцей №2) | |
2980. | Яковлєв Салават (ХАГ "Оазис Надії") | |
2981. | Симоненко Софія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
2982. | Юхименко Софія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2983. | Ошкіна Валерія Олегівна (Початкова школа "Казка") | |
2984. | Волошина Аріна (Кіцманський НВК) | |
2985. | Шевченко Анна (Школа №14) | |
2986. | Білогуб Давид Олегович (Миколай-Пільський ЗЗСО) | |
2987. | Жуковський Дмитро Павлович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
2988. | Назаренко Платон Олександрович (Одеська ЗОШ №72 І-ІІІ ступенів) | |
2989. | Лукомський Юрій (Одеська СШ №117) | |
2990. | Грицина Матвій Олегович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
2991. | Отян Владислав Павлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
2992. | Убірія Анастасія Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
2993. | Малюта Захар Сергійович (Початкова школа "Казка") | |
2994. | Ползіков Олександр (Вижницька спеціалізована школа) | |
2995. | Тютерева Катерина Денисівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
2996. | Давидович Володимир (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
2997. | Зюбрицький Тарас Григорович (Красилівська гімназія №1) | |
2998. | Бігунець Ангеліна Олександрівна (Ставрівський ліцей) | |
2999. | Соболенко Марія (Одеська ЗОШ № 92) | |
3000. | Білокудря Анна Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3001. | Неганова Богдана (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | |
3002. | Мисливий Єгор (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3003. | Ткаченко Максим (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
3004. | Моргун Марк (Харківський ліцей № 149) | |
3005. | Буханевич Роман (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3006. | Никитенко Вікторія Віталіївна (Запорізька гімназія № 4) | |
3007. | Софія Гуляр (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | |
3008. | Барановська Влада (Одеська СШ №117) | |
3009. | Сіденко Всеволод Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3010. | Михайловська Олена Володимирівна (Покотилівський ліцей № 2) | |
3011. | Прішутова Анастасія Євгенівна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | |
3012. | Наход Ганна Андріїва (Вараський ліцей №3) | |
3013. | Міхнов Юрій (Ліцей №21 ЛМР) | |
3014. | Стружинська Софія (Школа 3D) | |
3015. | Подгола Даніїл Михайлович (Початкова школа "Казка") | |
3016. | Деуленко Ярослав Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3017. | Галеня Людмила (Одеська СШ №117) | |
3018. | Полупан Лев Андрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3019. | Плісковська Дар'я Романівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
3020. | Носата Уляна Дмитрівна (Клішківці школа ім.Л.Каденюка) | |
3021. | Свистун Іван (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
3022. | Фещенко Андрій Віталійович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
3023. | Лунгол Мілана В'ячеславівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
3024. | Алексєєв Платон (Одеська СШ №117) | |
3025. | Кучерявенко Кіра Сергіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
3026. | Ковальчук Дмитро Сергійович (Вараський ліцей №3) | |
3027. | Форостяний Максим Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3028. | Войчишин Єлизавета-Лаврія (Католицька школа св.Василія Великого) | |
3029. | Шуста Матвій Русланович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
3030. | Мосіна Таісія (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
3031. | Скрипник Дмитро (Бабченський ліцей) | |
3032. | Максимчук Марина Анатоліївна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
3033. | Ітрин Марія Тарасівна (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
3034. | Ашкбар Максим (Пархомівська ЗОШ) | |
3035. | Колодич Артем Володимирович (Познанський ліцей) | |
3036. | Полтавський Роман Володимирович (Лип'янський ліцей) | |
3037. | Кірілюк Роман Андрійович (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | |
3038. | Сіденко Крістіна Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
3039. | Кійко Відана Геннадіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
3040. | Лучко Олександр Сергійович (ЗЗСО "Дивосвіт") | |
3041. | Денисов Кирило Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3042. | Олександр Строков (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
3043. | Габець Назар Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3044. | Сташук Таїсія Певлівна (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
3045. | Лясковець Тимофій (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
3046. | Бережний Станіслав Денисович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3047. | Тероняк Аліна Миколаївна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | |
3048. | Михед Вікторія Романівна (Козелецький ліцей №3 Козелецької селищної ради) | |
3049. | Перепелюк Максим (Анадольський НВК) | |
3050. | Шарова Віталіна (Olena Vedernikova Private School) | |
3051. | Вашестік Єва Вікторівна (Овідіопольський ЗЗСО) | |
3052. | Терновий Дмитро Володимирович (Криворізька ЗОШ №75) | |
3053. | Мухльо Карелія (Одеська ЗОШ № 92) | |
3054. | Руденко Владислав Сергiйович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3055. | Холоденко Адріана Миколаївна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
3056. | Овчаренко Роксолана (Одеська СШ № 121) | |
3057. | Гуралик Євген Ярославович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3058. | Лисенко Анна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3059. | Ревунов Єгор Романович (Броварський ліцей № 10) | |
3060. | Денисенко Поліна (Запорізький НВК №67) | |
3061. | Міляр Поліна (Коломийський ліцей №9) | |
3062. | Доценко Вікторія Юріівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
3063. | Руснак Марк (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
3064. | Сидоренко Ольга Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3065. | Печериця Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | |
3066. | Боровик Никита Русланович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
3067. | Огребчук Анастасія (Луцький ліцей №18) | |
3068. | Сорока Єва (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
3069. | Шептун Максим Анварович (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | |
3070. | Шевчук Іван Васильович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3071. | Гаспарян Емілія Анатоліївна (ШДС «Respublika Kids”) | |
3072. | Якушевський Олександр Русланович (Школа № 33) | |
3073. | Махновець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3074. | Кухар Вікторія Максимівна (Вапнярський ліцей №2) | |
3075. | Сірко Софія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3076. | Попсуйко Ілля Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3077. | Загинайко Анна Юріївна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
3078. | Шаповал Уляна Іванівна (Одеська СШ №117) | |
3079. | Кравець Дар'я (Одеська СШ №117) | |
3080. | Слєпцов Павло Сергійович (Андріївська ЗОШ №1) | |
3081. | Пшик Софія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
3082. | Дума Єлизавета Русланівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
3083. | Миронюк Дмитро (Луцький ліцей №18) | |
3084. | Горбашевська Анна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3085. | Біленко Олександра Костянтинівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
3086. | Кущенко Євген (Atlantic School) | |
3087. | Семенова Поліна Сергіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
3088. | Гончарук Альбіна Юріївна (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | |
3089. | Попова Катерина Дмитрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3090. | Марич Аліса (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3091. | Симончук Дарія Костянтинівна (Головинське вище професійне училище нерудних технологій) | |
3092. | Чернявський Олександр (Анадольський НВК) | |
3093. | Польшин Владислав Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | |
3094. | Пиріжок Ігор Євгенійович (Чугуївський НВК №6) | |
3095. | Запорощенко Заріна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3096. | Бобров Олексій (Одеська СШ №117) | |
3097. | Пройдисвєт Анна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3098. | Головенко Денис Валерійович (Зеленогайський НВК) | |
3099. | Кукаріна Саріна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3100. | Дудка Кирил (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
3101. | Шконда Матвій Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3102. | Марущак Вікторія Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3103. | Шахназарян Анастасія Русланівна (Гуманітарна гімназія №23) | |
3104. | Дмитерко Назарій (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
3105. | Мазур Анна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3106. | Кейлін Майя (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3107. | Тихонюк Маргарита Володимирівна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3108. | Козбур Юлія Володимирівна (Вараський ліцей №1) | |
3109. | Тюрін Марк (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3110. | Никипорук Марта Миколаївна (Старолішнянський ліцей) | |
3111. | Курдибаха Серафима (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | |
3112. | Шаповал Дар‘я (Запорізька гімназія № 107) | |
3113. | Пінчук Назар Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3114. | Коваленко Дар'я Олексіївна (Криворізька гімназія №94) | |
3115. | Білошиста Ірина Сергіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
3116. | Сидоренко Марина В'ячеславівна (Початкова школа "Казка") | |
3117. | Поляков Дмитрій Артемович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
3118. | Савчук Альона (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | |
3119. | Мілкова Крістіна Сергіївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
3120. | Бундєва Ксенія (Одеська ЗОШ № 92) | |
3121. | Савін Владислав Андрійович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | |
3122. | Олексюк Ксенія (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
3123. | Тамащук Святослав Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3124. | Sofiia Bashtova (ЗНВК "Свiтанок") | |
3125. | Кошовий Богдан (Logos School) | |
3126. | Дамян Єлізавета Вікторівна (Мамалигівський ліцей) | |
3127. | Ткач Владислав Андрійович (Бочковецька філія "ОЗО - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради") | |
3128. | Волочай Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3129. | Рєзнік Анна (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
3130. | Казван (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3131. | Луста Іван В'ячеславович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3132. | БІлоус Софія Андріївна (ТСШ №29) | |
3133. | Гайчук Мілана (Ліцей №13) | |
3134. | Олішкевич Павло (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
3135. | Барбосова Валерія Олександрівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
3136. | Арнаут Ярослав Іванович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
3137. | Руцков Віталій Вікторович (Станіславчицький НВК) | |
3138. | Мицик Софія Іванівна (Івановоселищенська ЗОШ) | |
3139. | Мерцалова Арина Олександрівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
3140. | Кальченко Дар'я Олександрівна (Дейкалівська ЗОШ) | |
3141. | Паляниця Володимир Русланович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
3142. | Риштун Дзвінка (Школа Дружня До Дитини) | |
3143. | Лозовська Кароліна Юріївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
3144. | Сокуренко Михайло (Первомайська гімназія №9) | |
3145. | Іванова Мелісса (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
3146. | Огер Єгор (Ліцей «Голосіївський» №241) | |
3147. | Павлюк Аркадій (Одеська СШ №117) | |
3148. | Курноскін Кирил Максимович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3149. | Бичеховська Катерина Григорівна (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | |
3150. | Воробей Олександр Іванович (Іванопільська гімназія) | |
3151. | Штанько Анна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
3152. | Троян Назар Миколайович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3153. | Росінський Матвій Данилович (Ліцей №24) | |
3154. | Манойло Борис Денисович (ХПЛ №4) | |
3155. | Кудряшов Марк (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
3156. | Яковенко Владислав Віталійович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
3157. | Ковальов Віктор (Чернівецький ліцей № 2) | |
3158. | Щевич Людмила (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
3159. | Вечерко Владислав (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
3160. | Лейченко Артем Вячеславович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3161. | Козьма Матвій Віталійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
3162. | Марієнко Костянтин (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
3163. | Толстов Олександр Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3164. | Герасім Адріана Валеріївна (Мамалигівський ліцей) | |
3165. | Гузьо Анна Назаріївна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
3166. | Борсук Ігор (Паліївська гімназія) | |
3167. | Ніколаєва Каріна (Початкова школа №3 Хмельницької міської ради) | |
3168. | Татарчук Тимофій Олегович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
3169. | Чабан Катерина (Паліївська гімназія) | |
3170. | Кошан Іван Васильович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
3171. | Авксентьєва Каміла Філіпівна (Криворізька гімназія №91) | |
3172. | Білодумова Єва (Block Language Club) | |
3173. | Мельник Катерина Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
3174. | Лунгул Артем Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3175. | Крупіна Аліса (ТОВ "ПЗО "Домініон") | |
3176. | Моцар Олександра Владиславівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
3177. | Нестеренко Дарій (Olena Vedernikova Private School) | |
3178. | Буряк Марія Андріївна (НВК № 106) | |
3179. | Карпов Артем Віталійович (Ставрівський ліцей) | |
3180. | Пелипко Денис (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
3181. | Беженар Уляна Денисівна (СШДС I ступеня «Сяйво») | |
3182. | Кіцак Ілля Ігорович (Мамалигівський ліцей) | |
3183. | Харчекников Олексій (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей") | |
3184. | Генералов Артем Олександрович (Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради) | |
3185. | Ракітянська Валерія Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3186. | Восторгін Єгор (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3187. | Бойчук Артем Ігорович (НВК №2 м. Хмельницький) | |
3188. | Гужева Дарія Олексіївна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
3189. | Ткачик Богдана (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т. Шевченка м. Києва) | |
3190. | Березій Каріна (Старолисецька ЗОШ) | |
3191. | Рудікова Тамара Дмитрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3192. | Чолаку Микита (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3193. | Найденко Георгій (Одеська СШ №117) | |
3194. | Мітакі Ксенія Миколаівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3195. | Бесараб Микита (Одеська СШ №117) | |
3196. | Бойко Софія Ростиславівна (Вараський ліцей №3) | |
3197. | Подушко Вероніка Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | |
3198. | Козирод Артем Євгенович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
3199. | Лазоренко Настя (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради) | |
3200. | Мілько Софія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3201. | Муранов Даниїл (ХАГ "Оазис Надії") | |
3202. | Левицька Марія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
3203. | Гаращук Ірина (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
3204. | Макаренко Марк (Одеська СШ № 121) | |
3205. | Білокур Микола Євгенович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
3206. | Посувайло Аліса Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3207. | Шарпата Дарина (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | |
3208. | Куртєва Валерія Федорівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
3209. | Карпенко Анна Русланівна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3210. | Горлова Агата (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
3211. | Владислав Капустяк (Шировецький ліцей) | |
3212. | Макаров Тимофій (Запорізька гімназія №84) | |
3213. | Березуцький Данило (Краснянський ліцей) | |
3214. | Нечепоренко Аліна Сергіївна (НВК № 106) | |
3215. | Дядюк Анастасія (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
3216. | Кирейчук Злата (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
3217. | Кузьменко Дмитро (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3218. | Марія Саприкіна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3219. | Білокрила Анна (Кіцманський НВК) | |
3220. | Піхота Максим Геннадійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3221. | Котков Матвій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3222. | Луценко Аліна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3223. | Леврінц Анна-Марія (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
3224. | Скринник Марія Юріївна (Школа №21) | |
3225. | Шелест Аріна Дмитрівна (НВК № 106) | |
3226. | Пашкетник (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3227. | Кіценко Дмитро (Одеська СШ №117) | |
3228. | Кокарєв Михайло Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3229. | Глеба Патрісія (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
3230. | Вітусєвич Марія Ярославівна (Think Global) | |
3231. | Андронакі Владислав Євгенович (Миколаївський ЗЗСО) | |
3232. | Гудзь Максім (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3233. | Німчук Діана Сергіївна (Надвірнянський коледж НТУ) | |
3234. | Юдіна Ілона Павлівна (Мамалигівський ліцей) | |
3235. | Музика Дмитро Євгенійович (Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів) | |
3236. | Кусенко Мар'яна Андріївна (Початкова школа "Казка") | |
3237. | Кшевіцький Дмитро Ігорович (Красилівська гімназія №1) | |
3238. | Стрижко Ксенія Андріївна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
3239. | Мутовчийська Софія Зіновіївна (Овідіопольський ЗЗСО) | |
3240. | Дмитрук Анастасія Павлівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3241. | Холявко Кирил (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
3242. | Шевцова Даша (Logos School) | |
3243. | Ладиженська Ніколь (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
3244. | Адамчик Артем Юрійович (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | |
3245. | Бабинець Роман (Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського) | |
3246. | Романович Ярема Назарійович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3247. | Денисов Денис Денисович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
3248. | Стеф'юк Олег (Коломийський ліцей №9) | |
3249. | Дорош Анна Олександрівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
3250. | Саганюк Данило (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
3251. | Мінжинер Божена (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3252. | Орлова Анастасія (Вишневецька зош І-ІІІ ступенів) | |
3253. | Юзва Ірина (Ліцей "Євроленд") | |
3254. | Жовна Богдан (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
3255. | Накарякова Мирослава (Приватний ліцей "Освіта Без Меж") | |
3256. | Гужвинська Дарья Романівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
3257. | Чемний Остап Михайлович (ЛНВК №24) | |
3258. | Карина (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3259. | Сайко Мілана (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3260. | Деркач Анна (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
3261. | Ковальчук Ніна Валеріївна (Вараський ліцей №3) | |
3262. | Легін Тереза Іванівна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
3263. | Бондаренко Кіріл Олександрович (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3264. | Пілат Ростислав (Кіцманський НВК) | |
3265. | Озійчук Тимофій Миколайович (Красилівська гімназія №1) | |
3266. | Александров Нікіта Артемович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3267. | Метасов Роман (Одеський приватний ліцей "На перехресті") | |
3268. | Олійник Соломія (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3269. | Васильєва Таїсія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3270. | Бондаренко Олександр (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3271. | Ткачук Ганна Антонівна (Красногорівський ЗЗСО) | |
3272. | Мозоль Сергій (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | |
3273. | Сидорук Данііл Андрійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
3274. | Левицький Захар (Atlantic School) | |
3275. | Клімашенко Єгор (Одеська СШ №117) | |
3276. | Костенок Юлія Анатоліївна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
3277. | Ковальчук Аріна Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
3278. | Карпенко Назар Богданович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3279. | Мерза Богдан Ігорович (Сидорівська гімназія) | |
3280. | Павло Котлов (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | |
3281. | Шишкін Олексій Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3282. | Пташник Марія Тарасівна (СЗШ №32) | |
3283. | Шевелюк Єлизавета (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
3284. | Рубан Дмитро Андрійович (Богодухівський ліцей № 2) | |
3285. | Дубова Марина Сергіївна (Вознесенська ЗОШ № 10) | |
3286. | Оприск Дарина (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
3287. | Михалевич Святослав Ігорович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
3288. | Брюква Роман Андрійович (Куликівська ЗОШ) | |
3289. | Стоянов Іван (Одеська СШ №117) | |
3290. | Літун Адам (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
3291. | Зіберт Олена Романівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
3292. | Усик Кристина Олександрівна (Киїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3293. | Масіявич Сергій (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | |
3294. | Почернін Захар Євгенович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3295. | Волянський Матвій (Одеська СШ №117) | |
3296. | Мороз Аріна Юріївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
3297. | Деруга Злата Костянтинівна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
3298. | Янкова Аріна Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3299. | Карабаш Ліна Олександрівна (Ліцей № 12) | |
3300. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Рішельєвський Науковий Ліцей) | |
3301. | Полубінська Богдана (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3302. | Шкорорад Іван (Луцький ліцей №18) | |
3303. | ІЛОНА (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3304. | Ольховська Олександра Олександрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
3305. | Залітко Роман Юрійович (Середня загальноосвітня школа №66) | |
3306. | Морозюк Анна (Луцький ліцей №18) | |
3307. | Маняк Ольга Миколаївна (Школа № 8 Світловодської міської ради) | |
3308. | Мостова Мілана Андріївна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
3309. | Коханська Юлія (Ліцей №21 ЛМР) | |
3310. | Оленюк Петро Петрович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
3311. | Сіда Марина Олександрівна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9) | |
3312. | Коваленко Мирон (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
3313. | Ольховська Софія Андріївна (Мигіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3314. | Христан Максим Миколайович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3315. | Прінько Валерія Вікторівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
3316. | Маринов Ярослав Владиславович (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
3317. | Лимар Анна (Харківський ліцей № 89) | |
3318. | Горбань Вікторія Юріївна (Первомайський ліцей №5) | |
3319. | Дрижанов Олександр Анатолійович (Каплунівська гімназія) | |
3320. | Горошко Іван (Одеська ЗОШ № 92) | |
3321. | Дудченко Соломія Віталіївна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3322. | Поліщук Катерина Віталіївна (Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3323. | Кравець Матвій Володимирович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
3324. | Легенюк Роман Васильович (Княгининський ліцей) | |
3325. | Удовіченко Назар (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3326. | Сазбандян Артур Сергійович (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
3327. | Журба Каріна Владиславівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
3328. | Галазюк Діана Вікторівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
3329. | Матійчук Євген Дмитрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
3330. | Фєдяєв Нікіта (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3331. | Проказюк Даніїл Олегович (Одеська СШ №117) | |
3332. | Соловйов Тимур Олександрович (Катеринківська гімназія) | |
3333. | Бодянчук Олександр (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3334. | Дмитро Рижко (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
3335. | Сілін Євгеній Борисович (Сигнаївський НВК) | |
3336. | Ілля Мазур (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
3337. | Цілуйко Юпія Володимирівна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3338. | Гордієнко Денис Олександрович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | |
3339. | Потьомка Артем Андрійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
3340. | Рибальченко Світлана (Барвінківський ліцей №2) | |
3341. | Огриза Макар Олександрович (Харківська ЗОШ № 84) | |
3342. | Єремія Станіслав Андріанович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
3343. | Глуханюк Сусанна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3344. | Гуменюк Вікторія Олександрівна (Криворізька гімназія №68) | |
3345. | Баранов Гліб Олегович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3346. | Семеняка Маргарита Андріївна (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
3347. | Меліженко Єлизавета (Одеська ЗОШ № 92) | |
3348. | Качай Нікіта Максимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3349. | Мусафір Дамір Тимурович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1) | |
3350. | Матущенко Вікторія (Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3351. | Видиш Софія Борисівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
3352. | Андрейченко Євгенія (Коломийський ліцей №9) | |
3353. | Шелест Марія Дмитрівна (НВК № 106) | |
3354. | Шевчук Марина Вікторівна (Ємільчинський ліцей №1) | |
3355. | Нагібіна Єлизавета (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
3356. | Іванцюк Тетяна (Бабченський ліцей) | |
3357. | Ткач Дмитро (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3358. | Куртєва Елла (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3359. | Смелянська Єлизавета (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3360. | Горніцька Іванна Віталіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
3361. | Кульбаба Марія (Одеська СШ №117) | |
3362. | Кізенко Нікіта Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3363. | Волянська Олександра (Одеська СШ №117) | |
3364. | Свічкар Катерина Романівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
3365. | Замкова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3366. | Iванченко Карина Андрiiвна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
3367. | Шугаленко Дар'я (Одеська СШ №117) | |
3368. | Коркушко Вадим Миколайович (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
3369. | Коноваленко Анастасія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3370. | Онищенко Марина (Івановоселищенська ЗОШ) | |
3371. | Рудюк Марк (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3372. | Гордієнко Богдана Олександрівна (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | |
3373. | Гагауз Артем (Одеська СШ №117) | |
3374. | Огородник Богдан Андрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3375. | Бермес Лонгін Юрійович (Католицький ліцей «Школа Святої Софії») | |
3376. | Трубачова Милана Миколаївна (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | |
3377. | Новосад Олеся (КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради") | |
3378. | Кремса Вероніка Богданівна (Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
3379. | Тимощук Анна Олександрівна (Томашгородський ліцей №1) | |
3380. | Мацко Богдана Олександрівна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3381. | Насальська Марина (Одеська СШ № 121) | |
3382. | Чайка Єва Володимирівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
3383. | Мороз Станіслав Олександрович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
3384. | Єрмоленко Богдан (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3385. | Омелянець Марк Сергійович (Вараський ліцей №3) | |
3386. | Доманський Ілля Олександрович (ЗОШ I-III ст. с. Горішнє) | |
3387. | Маруняк Ольга Іванівна (Коломийський ліцей №9) | |
3388. | Мороз Дарина Юріївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
3389. | Мельник Мілана (Olena Vedernikova Private School) | |
3390. | Деліцой Олександра (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
3391. | Гойнич Марія Василівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
3392. | Безмен Кіріл Андрійович (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
3393. | Лобунець Даніл Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3394. | Борода Марко Костянтинович (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | |
3395. | Дудник Лілія Юріївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
3396. | Книжник Ілля (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
3397. | Житовоз Артем Русланович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3398. | Гринюк Віктор Вікторович (ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Стара Лішня) | |
3399. | Торяник Захар Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3400. | харченко поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3401. | Попов Костянтин Юрійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
3402. | Рогіз Артем (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
3403. | Ванін Кирило Вікторович (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | |
3404. | Боєва Анастасія Володимирівна (СЗОШ №1) | |
3405. | Buzin Danya (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3406. | Процишин Богдан Михайлович (ТСШ №29) | |
3407. | Кибукевич Надія Павлівна (Сарненський ліцей №4) | |
3408. | Бабич Аріна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
3409. | Нетреба Олександр (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
3410. | Чмиренко Анна Олександрівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
3411. | Калашник Аріна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3412. | Вершицька Марія Сергіївна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | |
3413. | Грицеляк Ігор (СЗШ №73 м. Львова) | |
3414. | Фецяк Марта Русланівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
3415. | Панченко Іван Ілліч (Криворізька гімназія №91) | |
3416. | Гера Віталіна Віталіївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
3417. | Колесник Ніка (Block Language Club) | |
3418. | Марцинюк Владислава (Коломийський ліцей №9) | |
3419. | Данчук Дар'я (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
3420. | Радченко Аліна Олександрівна (Початкова школа "Казка") | |
3421. | Коряка Поліна (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
3422. | Кальніченко Андрій Артурович (Христинівська школа мистецтв) | |
3423. | Абдуллаєва Луїза (Одеська СШ №117) | |
3424. | Соломка Юлія Олексіївна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | |
3425. | Лобанова Олександра (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3426. | Федорішен Лев Вікторович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3427. | Коршунова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3428. | Безсмертна Арiна Андрiiвна (Запорізька гімназія № 4) | |
3429. | Гамза Микола (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
3430. | Хандюк Захар (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
3431. | Курта Анна Олександрівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
3432. | Гутич Марк Владиславович (Благодатнівська ЗОШ 1-3 ст.) | |
3433. | Плескач Андрій Максимович (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3434. | Ткаченко Дмитро Андрійович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3435. | Понарін Ярослав Сергійович (Андріївська ЗОШ №1) | |
3436. | Шерстенюк Андрій Віталійович (Глодоський ліцей) | |
3437. | Суржа Олександра Дмитрівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
3438. | Гірняк Софія Андріївна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
3439. | Міхарська Уляна Віталіївна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | |
3440. | Кравченко Майя Павлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3441. | Шпінь Давид (НВК № 106) | |
3442. | Темненко Софія Олександрівна (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-ліцей «Гармонія») | |
3443. | Стецик Ангеліна Андріївна (Бориславська ЗОШ №4) | |
3444. | Каразейський Максим Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3445. | Рацький Дмитро Сергійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
3446. | Федунь Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3447. | Чугуй Матвій Анатолійович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
3448. | Дімітров Максим (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3449. | Вовченко Артем Олексійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
3450. | Горобець Діана Олександрівна (Технічний ліцей) | |
3451. | Михайлюк Іван Васильович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
3452. | Олійник Максим (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
3453. | Михайлова Єва Сергіївна (Ставрівський ліцей) | |
3454. | Наталя Коломієць (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради) | |
3455. | Грищенко Нікіта Сергійович (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
3456. | Кажукало Аліса Віталіївна (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | |
3457. | Дарієнко Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3458. | Снітко Дмитро (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
3459. | Дорошенко Марія Сергіївна (Початкова школа "Казка") | |
3460. | Слупіцька Єлизавета (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3461. | Кравченко Микола Миколайович (Ірпінський ліцей №2) | |
3462. | Yaroslav Fietisov (ЗНВК "Свiтанок") | |
3463. | Григорович Діана Юріївна (Сигнаївський НВК) | |
3464. | Пікалов Єгор Євгенович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3465. | Марцинюк Анастасія Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | |
3466. | Мокіна Марія Олександрівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
3467. | Татарінов Кіріл (ХАГ "Оазис Надії") | |
3468. | Савченко Людмила Олександрівна (Попельниківський ліцей) | |
3469. | Луцик Марія Валеріївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
3470. | Хільченко Сава Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3471. | Андрощук Дмитро Юрійович (Петрівський ліцей №2) | |
3472. | Харківська Софія Олегівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
3473. | Скалян Марія-Марина (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3474. | БИКОВ ТИМОФІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3475. | Скоробагатий Богдан Віталійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
3476. | Кравчук Олександр Едуардович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
3477. | Колосов Микита (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
3478. | Опалько Артем (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3479. | Кайота Іван Олександрович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3480. | Любченко Євангеліна (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
3481. | Грегорчак Володимир (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | |
3482. | Коломієць Владислав Тарасович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
3483. | Єрмалович Георг Євгенович (Одеська CШ №119) | |
3484. | Колеснікова Маргарита Денисівна (СЗШ №1 м. Львова) | |
3485. | Пономаренко Софія (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
3486. | Цап Ілля (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3487. | Бордюжа Софія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3488. | Худенко О.Д. (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3489. | Галайчук Максим Андрійович (Вараський ліцей №3) | |
3490. | Павленко Дарина Олексіївна (Філія "Скородистицька гімназія "Школа життєтворчості" кз "Іркліївський ліцей") | |
3491. | Вікторія (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | |
3492. | Карпов Мирон Віталійович (Ставрівський ліцей) | |
3493. | Краєвський Іван (Одеська ЗОШ №107) | |
3494. | Швець Ганна (Одеська СШ №117) | |
3495. | Магаль Микола (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | |
3496. | Дікал Дмитро (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
3497. | Гончар Тетяна Павлівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3498. | Мостова Мілана (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
3499. | Дьоміна Марія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3500. | Дубровіна Марина (Одеська СШ № 121) | |
3501. | ПОНІДЗЕЛЬСЬКА ЄЛИЗАВЕТА ВАДИМІВНА (Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №90) | |
3502. | Островський Юрій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3503. | Свіріденко Володимир Євгенійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3504. | Токар Артем (Бобрицький ліцей) | |
3505. | Коханський Максим (Скобелківська гімназія) | |
3506. | Юженко Олександр Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3507. | Довбиш Софія Анатоліївна (Коломийський ліцей №9) | |
3508. | Матюшенко Кіріл (КЗ "НСЗШ № 19") | |
3509. | Вітько Кіра (Криворізький ліцей «Джерело») | |
3510. | Батієнко Валентин Андрійович (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
3511. | Обух Вікторія Олександрівна (Мамалигівський ліцей) | |
3512. | Цомая Поліна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
3513. | Хільченко Поліна Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3514. | Рагімова Анна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
3515. | Нестеренко Анна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
3516. | Русанюк Марк Арпад-Золтанович (Genius X) | |
3517. | Іванова Валерія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3518. | Гіщак Максим Андрійович (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
3519. | Бабіно Вікторія Сергіївна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
3520. | Гнатюк Дмитро Віталійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
3521. | Ільченко Дмитро (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
3522. | Щербина Дмитро Юрійович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
3523. | Глiб Джусь (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3524. | Агалаков Кирил Юрійович (Початкова школа "Казка") | |
3525. | Міщенко Ярослав (ХАГ "Оазис Надії") | |
3526. | Ліска Ярослава Віталіївна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | |
3527. | Фрідман Поліна (ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області) | |
3528. | Михайлова Алісія Миколаївна (ШДС «Respublika Kids”) | |
3529. | Кудрявцева Єлизавета Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3530. | Єгорова Ліза (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3531. | Солоха (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3532. | Смоляк Варвара Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3533. | Кулик Дмитро Юрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3534. | Борзенко Софія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3535. | Луговий Назар Романович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
3536. | Польшин Владислав (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3537. | Корольова Надія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3538. | Стецик Захар Андрійович (Бориславська ЗОШ №4) | |
3539. | Горбачов Артем (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3540. | Іроденко Софія Богданівна (Надвірнянський коледж НТУ) | |
3541. | Карцан Лідія Олексіївна (Грем'яцька загальноосвітня школа) | |
3542. | Гапчук Матвій Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3543. | Шулаткіна Вероніка Валеріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3544. | Міхєєв Тимофій Андрійович (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | |
3545. | Жеріт Кирило (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
3546. | Гетманчук Тимур Валентинович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3547. | Ґурская Валерія В\'ячеславівна (ТОВ «Центр освіти «Оптіма») | |
3548. | Климович Вероніка Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
3549. | Біла Єлізавета (Одеська СШ №117) | |
3550. | Осадчук Артем (Почапинська гімназія) | |
3551. | Махмудов Давид Ельдарович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
3552. | Литвин Михайло (Харківський ліцей № 89) | |
3553. | Катеренюк Марія Олександрівна (ЗЗСО "Дивосвіт") | |
3554. | Панченко Марія Вікторівна (Криворізька гімназія №91) | |
3555. | Зезюлько Вікторія Вікторівна (Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3556. | Бортнік Вікторія (Старолішнянський ліцей) | |
3557. | Вохмін Михайло Олексійович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
3558. | Кулик Маргарита Олексіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3559. | Сідей Галина Володимирівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
3560. | Соробогач Тимофій Євгенович (Мамалигівський ліцей) | |
3561. | Кузьменко Данііл Олександрович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
3562. | Ковч Надія Романівна (Щедрогірський ліцей) | |
3563. | Гоян Тимур Володимирович (Криворізька гімназія №94) | |
3564. | Вервейко Агнія Вадимівна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | |
3565. | Матвєєв Роман (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3566. | Примак Даміан (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
3567. | Васильєва Марія Сергіївна (Перещепинський ліцей) | |
3568. | Кравчук Поліна (Кіцманський НВК) | |
3569. | Личко Матвій Олександрович (Ставрівський ліцей) | |
3570. | Колесникова Ольга Вячеславівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
3571. | Литовченко Анна Вадимівна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
3572. | Бутко Андрій Сергійович (Донецький ліцей № 2) | |
3573. | Слусаренко Анастасія Валентинівна (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
3574. | Бачило Ярослав (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3575. | Гой Вікторія Олександрівна (Яготинський НВК №2) | |
3576. | Зигмунд Евеліна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
3577. | Молнар Софія Василівна (Зведенівський ліцей) | |
3578. | Анастасія Безрукова (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3579. | Корнюхіна Софія Ярославівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3580. | Носов Григорій (СШДС I ступеня «Сяйво») | |
3581. | Новохацький Кирило Сергійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3582. | Продіус Софія (Одеська СШ №117) | |
3583. | Витовтова Олеся (Харківський ліцей № 89) | |
3584. | Фадєєва Ніколь (СЗШ №73 м. Львова) | |
3585. | Молчанов Данило Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3586. | Глоба Андрій (Буштинський ліцей №2) | |
3587. | Кравченко Софія Максимівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3588. | Галайчук Артем Іванович (Ставрівський ліцей) | |
3589. | Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Харківський ліцей № 89) | |
3590. | Горобець Анна Анатоліївна (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | |
3591. | Брусник Даніелла (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | |
3592. | Ткач Денис (Гаврилівський ліцей) | |
3593. | Бушмич Матвій Ігорович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | |
3594. | Плюта Софія (Ліцей №13) | |
3595. | Зеленкова Марія (Одеська СШ № 121) | |
3596. | Перцович Ксенія Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3597. | Мулер Артем Дмитрович (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
3598. | Незнамова Мірра Романівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
3599. | Полулях Станіслав (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3600. | Савчук Денис Сергійович (Хорошівський ліцей № 1) | |
3601. | Грещук Артем Ярославович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3602. | Ташогло Влада Петрівна (Дмитрівський ліцей, ім.С.С.Курогло) | |
3603. | Алендар Анна (Луцький ліцей №18) | |
3604. | Хуторний Богдан Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3605. | Плохута Вероніка Володимирівна (СШІТ № 2) | |
3606. | Пикалюк Максим Сергійович (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
3607. | Гембов Олег (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
3608. | Левченко Іван (Olena Vedernikova Private School) | |
3609. | Татарин Денис (Вижницька спеціалізована школа) | |
3610. | Ліпинський Тимофій Іванович (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
3611. | Бондарчук Вероніка Миколаївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
3612. | Лисенко Єлизавета Олександрівна (Початкова школа "Казка") | |
3613. | Шевченко Артем Володимерович (КЗ "Черешенський ліцей") | |
3614. | Колодич Павло Геннадійович (Познанський ліцей) | |
3615. | Бірюченко Артем Ярославович (Гуманітарна гімназія №23) | |
3616. | Дудник Ніколь (Block Language Club) | |
3617. | Шпилюк Дарина (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
3618. | Кучеренко Вікторія Артемівна (Андріївська ЗОШ №1) | |
3619. | Івасюк Андрій (Анадольський НВК) | |
3620. | Передерій Дар'я Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
3621. | Сергієнко Анастасія Русланівна (НВК № 106) | |
3622. | Матвєєва Валерія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
3623. | Костенко Олександр Вікторович (Виноградівська ЗОШ) | |
3624. | Лазоренко Вікторія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
3625. | Кірєєва Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3626. | Черканова Марія Максимівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
3627. | Бойко Євгенія Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3628. | Давиденко Тетяна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
3629. | Громосяк Олексій Олегович (Школа №9) | |
3630. | Голан Сергій (Одеська ЗОШ №118) | |
3631. | Когут Ольга Юріївна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
3632. | Ковеза Гордій Ігорович (Броварський ліцей № 10) | |
3633. | Балас Михайло Ігорович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | |
3634. | Гринюк Анастасія Богданівна (Коломийський ліцей №9) | |
3635. | Койтюк Іван іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
3636. | Зелінська Даша Романівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
3637. | Вознюк Сергій (Школа Дружня До Дитини) | |
3638. | Константінова Карина Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3639. | Бєлікова Софія (Olena Vedernikova Private School) | |
3640. | Шкарабура Сергей (Блистівський НВК: ЗОШ-ДНЗ) | |
3641. | Козир Олег Олегович (КПШ №22) | |
3642. | Скуйбіда Кірілл Артемович (Броварський ліцей № 10) | |
3643. | Головач Анастасія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
3644. | Огребчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3645. | Богач Дмитро (Одеська СШ №117) | |
3646. | Коліденко Дарія Антонівна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
3647. | Довгун Андріана (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
3648. | Топорець Евеліна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3649. | Лозовий Андрій Олександрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
3650. | Алексюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
3651. | Белоцький Віктор (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3652. | Загребін Микита Олександрович (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | |
3653. | Дігалевич Анна Дмитрівна (Луцька ЗОШ № 11 - колегіум) | |
3654. | Ременюк Андрій Владиславович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
3655. | Радченко Михайло Віталійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
3656. | Заволокін Олександр Дмитрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
3657. | Дриняєв Олег (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
3658. | Савенко Юлія (Одеська СШ №50) | |
3659. | Корнієнко Олександр Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | |
3660. | Уманець Олександр (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3661. | Тельпухова Анастасія Андріївна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
3662. | Гаращенко Влад Максимович (Запорізька гімназія № 4) | |
3663. | Строгуш Діана (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
3664. | Рябчук Олександра (Одеська СШ №117) | |
3665. | Моісєєва Аня (Бердичівський міський ліцей № 15) | |
3666. | Шеремет Тетяна Олександрівна (Опорний заклад «Рокитнівський ліцей №3») | |
3667. | ДУБАС ДАНИЛО ОЛЕГОВИЧ (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3668. | Юкало Іван (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3669. | Загорулько Єгор Артемович (ЗЗСО с. Зелений Гай) | |
3670. | Шалашов Артем Вікторович (Первомайська гімназія №9) | |
3671. | Михайлюк Костянтин Анатолійович (Коломийський ліцей №9) | |
3672. | Аракелян Аріна Артурівна (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
3673. | Гамза Діна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
3674. | Близнюк Марія Олександрівна (Кропивнянська гімназія) | |
3675. | Лазова Катерина Максимівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
3676. | Кривопляс Аліна (Одеська СШ № 121) | |
3677. | Рачкова Мар‘яна Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3678. | Руденко Аріана Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3679. | Рудницька Марія (Криворізька ЗОШ №65) | |
3680. | Гоман Андрій (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3681. | Мірошніченко Назар Дмитрович (Барвінківський ліцей №2) | |
3682. | Сенюта Ірина Володимирівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
3683. | Кузьменко Владислава Сергіївна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
3684. | Білоус Серафим Антонович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3685. | Масліков Іван Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | |
3686. | Попик Давид (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
3687. | Кравчук Євгенія (Da Vinci) | |
3688. | Наливайко Марія (Logos School) | |
3689. | Кахідзе Олександр (Одеська СШ № 121) | |
3690. | Войтко Ярина (Olena Vedernikova Private School) | |
3691. | Степанюк Роман (Луцький ліцей №18) | |
3692. | Євгенія Верба (Запорізька гімназія № 4) | |
3693. | Рішко Іван (Буштинський ліцей №2) | |
3694. | Павлюк Ольга Василівна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
3695. | Черкашин Арсеній Святославович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3696. | Марусик Михайло Миколайович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
3697. | Ликова Ольга (КЗЗСО "Гімназія № 2") | |
3698. | Кричок Христина Іванівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
3699. | Кіриченко Марія (Користівський ліцей) | |
3700. | Кидонь Іван Олександрович (Наталинський ліцей) | |
3701. | Сабенін Тимур Олександрович (Киїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3702. | Завгородній Богдан (Первозванівський ліцей) | |
3703. | Міроненкова Милана Сергіївна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
3704. | Цицюра Катерина Іванівна (Немовицький ліцей) | |
3705. | Посохов Ілля (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
3706. | Мельник Артем Володимирович (Одеська СШ №117) | |
3707. | Якименко Тимофій (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
3708. | Руденко Віталіна (Краснянський ліцей) | |
3709. | Сущик Віктор (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | |
3710. | Леончик Веніамін Миколайович (Немовицький ліцей) | |
3711. | Бузиновська Софія Русланівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
3712. | Манович Марія Владиславівна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | |
3713. | Інтелегатор Євген (Olena Vedernikova Private School) | |
3714. | Романюк Мілана (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | |
3715. | Федорич Євгенія Василівна (Вигодська ЗОШ) | |
3716. | Ісмайлов Рустам Ельдарович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3717. | Бречка Максим Юрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3718. | Коваль Уляна Андріївна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
3719. | Передерій Матвій В'ячеславович (Андріївська ЗОШ №1) | |
3720. | Сафошин Клим (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
3721. | Брикса Остап Олександрович (Католицька школа св.Василія Великого) | |
3722. | Кирило Москаленко (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | |
3723. | Кушнір Нікіта (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3724. | Густі Арсеній (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
3725. | Кисленко Семен (Одеська СШ №117) | |
3726. | Булгару Валентин Валентинович (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | |
3727. | Усач Поліна Олександрівна (ОЗ Прислуцький ліцей) | |
3728. | Бовкун Євген Вікторович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
3729. | Тимошенко Єлизавета Юріївна (ЗГ №104) | |
3730. | Дуб Юлія Олегівна (Андріївська ЗОШ №1) | |
3731. | Панасюк Андрій Олександрович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
3732. | Шевченко Алевтина Ігорівна (Зіньківщинський ліцей) | |
3733. | Куріненко Софія Артемівна (Гореницький ліцей) | |
3734. | Круглій Михайло Васильович (Бориславська ЗОШ №4) | |
3735. | Малетич Вікторія (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | |
3736. | Дамір Довгаль (23) | |
3737. | Прохорова Анна Сергіївна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | |
3738. | Тишковець Єгор (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
3739. | Балан Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3740. | Юрдик Тимофій Володимирович (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3741. | Редчиць Катерина Олексіївна (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3742. | Ткаченко Софія (Одеська СШ №117) | |
3743. | Ященко Кирил (Смяцька зош) | |
3744. | Кулик Вероніка Юріївна (Ліцей "Сокіл" МРК) | |
3745. | Мельник Данііл Олегович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3746. | Раїсі Пур Даяна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
3747. | Блажиєвска Мартіна (Луцький ліцей №18) | |
3748. | Дурманенко Дмитро Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3749. | Дронік Кирило (Одеська СШ №117) | |
3750. | Камишний Іван Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3751. | Передера Каріна Русланівна (Початкова школа "Казка") | |
3752. | Янченко Мілана (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
3753. | Решетило Артем Олександрович (Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради) | |
3754. | Пнівчук Захар (Коломийський ліцей №9) | |
3755. | Пономаренко Родіон Олександрович (Будянський ліцей) | |
3756. | Драненко Олександра (Одеська ЗОШ №118) | |
3757. | Парасюк Надія (Бердичівський міський ліцей № 15) | |
3758. | Дяченко Олександр (Одеська СШ №117) | |
3759. | Климчук Богдан (Піщанобрідський професійний аграрний ліцей КОР) | |
3760. | Славецький Михайло Олегович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3761. | Бакрев Ілля Борисрвич (Іванопільська гімназія) | |
3762. | Галас Аріна Ярославівна (Буштинський ліцей №2) | |
3763. | Глушков Матвій Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3764. | Проскочило Анна (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради) | |
3765. | Ящук Віктор Віталійович (КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3766. | Притула Марко Станіславович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3767. | Півньова Анна (Чугуївська ЗОШ №7) | |
3768. | Музичко Яна (Луцький ліцей №18) | |
3769. | Шишко Марія Дмитрівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
3770. | Богата Діана Юріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3771. | Вдовиченко Іван Андрійович (Бородянський ліцей №1) | |
3772. | Іванов Володимир (Парутинська ЗОШ) | |
3773. | Бабей Дмитро Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3774. | Муравйов Владислав Євгенович (Середня загальноосвітня школа №11) | |
3775. | Демиденко Артем Володимирович (Криворізька ЗОШ №92) | |
3776. | Бащук Владислав Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3777. | Нагорна Ірина (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
3778. | Олександра (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3779. | Бодриченко Мирослав (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3780. | Мачульний Владислав Віталійович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
3781. | Поперечна Марія Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3782. | Яковишина Софія Віталіївна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3783. | Мелещенко Ліза Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3784. | Стоцька Ніколь (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3785. | Іванов Єгор Сергійович (Херсонська ЗОШ №47) | |
3786. | Брульов Денис Олексійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
3787. | Лучин Богдан Іванович (Садківський НВК) | |
3788. | Частюк Яна Віталіївна (ЗЗОШ "ОСНОВА") | |
3789. | Мулько Валерія Валентинівна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
3790. | Литвиненко Кирило (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3791. | Сєроштанова Марiя Володимирiвна (ХГ №116) | |
3792. | Смiрнова Анна Олегiвна (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
3793. | Іванов Дмитро Анатолійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3794. | Зозуля Назар Миколайович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
3795. | Набока Софія Романівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
3796. | Дорошкевич Іванна Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
3797. | Середа Олександр Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3798. | Філоненко Соломія Петрівна (Ємільчинський ліцей №1) | |
3799. | Волкова Софія Олександрівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3800. | Лукач Софія Романівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
3801. | Сирих Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | |
3802. | Шишковський Лев Юрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3803. | Бодін Степан (ОЗО "Миргородський ліцей ім І. А. Зубковського") | |
3804. | Євлентьєва Валерія Дмитрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3805. | Куртанич Богдан Юрійович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
3806. | Плюта Вікторія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
3807. | Руднєва Анастасія (Одеська СШ №117) | |
3808. | Андрєєв Станіслав Сергійович (Вараський ліцей №3) | |
3809. | Ткачук Михайло (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
3810. | Чуприн Денис Павлович (Дачненська ЗОШ №1) | |
3811. | Гирка Дар'я Олександрівна (Богодухівський ліцей № 2) | |
3812. | Щербина Іван (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3813. | Полубінська Кароліна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3814. | Буланий Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3815. | Ринтовт Геральд (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
3816. | Резуненко Артем Миколайович (Андріївська ЗОШ №1) | |
3817. | Капецький Богдан Денисович (Нерубайський академічний ліцей №2) | |
3818. | Нікітинська Марія (Одеська СШ №117) | |
3819. | Гусар Вероніка Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
3820. | Кулик Валерія Юріївна (Ліцей села Кримне) | |
3821. | Бусуйок Софія Василівна (Ставрівський ліцей) | |
3822. | Рибачок Артем (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3823. | Коєва Милослава (Одеська СШ №117) | |
3824. | Подгола Матвій Михайлович (Початкова школа "Казка") | |
3825. | Недельчев Олексій Олександрович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
3826. | Геращенко Матвій Олександрович (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
3827. | Панквелашвілі Даніель (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
3828. | Смілянський Мирослав Димитрійович (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
3829. | Давидюк Артем Владиславович (Криворізька гімназія №94) | |
3830. | Жерновей Тетяна Артурівна (Мамалигівський ліцей) | |
3831. | Кравець Вероніка (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
3832. | Райденко Євген Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3833. | Калівошко Єгор (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3834. | Под’ячев Давид Станіславович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
3835. | Безкоровайна Мія Сергіївна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
3836. | Клочай Костянтин Ігорович (Білоцерківська СЗОШ № 1) | |
3837. | Пересунько Микита Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3838. | Корона Вірджінія Мірела (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
3839. | Скоробагатько Роман (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
3840. | Захарченко Дмитро Олександрович (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3841. | Кобзаренко Денис Юрійович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
3842. | Фомін Іван Денисович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3843. | Луговик Микита Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3844. | Поліщук Софія (Одеська СШ №50) | |
3845. | Михайлов Дмітрій Валентинович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
3846. | Коваленко Євгеній Юрійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3847. | Ісупов Дмитро (КЗ "Харківська спеціальна школа ім. В.Г.Короленка") | |
3848. | Ренгач Марія Володимирівна (ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу") | |
3849. | Купчанко Марія Василівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
3850. | Вітровчак Анастасія Богданівна (Іванковецький ліцей) | |
3851. | Харламов Тихон (ХАГ "Оазис Надії") | |
3852. | Скребньов Кирило (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3853. | Горбунова Соф’я Володимирівна (Вараський ліцей №1) | |
3854. | Чібіс Артем Романович (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | |
3855. | Ліман Аліса Юріївна (Харківський ліцей № 89) | |
3856. | Приз Платон (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3857. | Іванишин Катерина Романівна (Коломийський ліцей №9) | |
3858. | Горбаченко Уляна Русланівна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3859. | Коденчук Марк (Одеська СШ №117) | |
3860. | Сухорученко Еліна Русланівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 с. Жеребкове) | |
3861. | Панасюк Андрій Олександрович (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | |
3862. | 491077350 (Зведенівський ліцей) | |
3863. | Миненко Іван Олександрович (Криворізька гімназія №94) | |
3864. | Науменко Нікіта Олексійович (Тарасівська загальноосвітня школа) | |
3865. | Колесников Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | |
3866. | Осадча Марія Сергіївна (Початкова школа "Казка") | |
3867. | Сербіна Уляна Тарасівна (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
3868. | Ямкова Уляна Анатоліївна (Полянська ЗОШ) | |
3869. | Фоміна Варвара Євгеніївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3870. | Лопушак Ангеліна Василівна (Коломийський ліцей №9) | |
3871. | Ткаленко Анна Євгенівна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3872. | Ільченко Кіріл Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | |
3873. | Ткаченко Володимир Максимович (Одеська СШ № 86) | |
3874. | Тафічук Максим Михайлович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
3875. | Сташенко Кирил (Одеська СШ №117) | |
3876. | Бойченюк Софія Іванівна (ТОВ "Заклад освіти "Астор") | |
3877. | Залевський Максим (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | |
3878. | Зеляк Олександр Володимирович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
3879. | Ткач Марія Василівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
3880. | Желізка Єлизавета Геннадіївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
3881. | Нікулін Олексій Вікторович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
3882. | Слижук Максим Михайлович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
3883. | Жиленко Артур Миколайович (Донецький ліцей № 2) | |
3884. | Усата Софія (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3885. | Мороз Тимур Сергійович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
3886. | Новікова Поліна Сергіївна (Cлобожанська початкова школа) | |
3887. | Софронюк Артем Вікторович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3888. | Максименко Ярослав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3889. | Балуєв Олександр Денисович (Первомайська гімназія №9) | |
3890. | Маринов Гліб Володимирович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
3891. | Кадієвська Юлія (Одеська СШ №117) | |
3892. | Диана. (КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3893. | Софіян Євген Михайлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
3894. | Шут Софія Дмитрівна (Початкова школа "Казка") | |
3895. | Корж Марія Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
3896. | Барбулат Микита (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3897. | Михайленко Матвій (Криворізький ліцей «Джерело») | |
3898. | Гончарук Валерія Валентинівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
3899. | Рудік Микита (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3900. | Ковальчук Владислава Романівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
3901. | Подлесний Максим (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
3902. | Яскевич Андрій Андрійович (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | |
3903. | Соляр Ярослав (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
3904. | Кочук Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | |
3905. | Кушнір Софія Сергіївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
3906. | Мінайленко Артем Андрійович (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
3907. | Цимбаляк Дмитро Сергійович (Спеціалізована школа с. Васильківці) | |
3908. | Перевишко Іван (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | |
3909. | Білоглаз Костянтин Сергійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
3910. | Крижановський Єгор Володимирович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | |
3911. | Усата Вікторія (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3912. | Олефіренко Мирослава Іванівна (Школа №19) | |
3913. | Полякова Вероніка (Одеська СШ № 121) | |
3914. | Бурлак Соломія (Юр'ївський ліцей) | |
3915. | Прокопенко Тімур Вікторович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
3916. | Колпаков Максим (Одеська ЗОШ № 92) | |
3917. | Дзюбик Остап (Ліцей №21 ЛМР) | |
3918. | Магас Софія (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | |
3919. | Кузьменко Кіра Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3920. | Устимчук Серафим Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
3921. | Хандусенко Ніка (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
3922. | Зелінська Анастасія Олександрівна (Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
3923. | Лазебна Розалія Андріївна (Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей №3) | |
3924. | Мельниченко Марк Максимович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
3925. | Манько Тадей Юрійович (Католицька школа св.Василія Великого) | |
3926. | Дзюбан Лука (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
3927. | Сергієнко Кирило Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | |
3928. | Іванова Зоряна Сергіївна (Ставрівський ліцей) | |
3929. | Бутченко Каріна (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | |
3930. | Сяторський Матвій Юрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
3931. | Кузьменко Давид (ХАГ "Оазис Надії") | |
3932. | Пислар Олена (Одеська СШ №117) | |
3933. | Нестройний Кіріл Віталійович (Криворізька гімназія №94) | |
3934. | Чопик Вікторія Іванівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
3935. | Кожем'яко Єгор Олексійович (КЗЗСО "Гімназія № 2") | |
3936. | Гомокі Рейка (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3937. | Білейчук Ангеліна Василівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
3938. | Щур Артем Миколайович (Ставрівський ліцей) | |
3939. | Дєдов Дмитро Іванович (СШДС I ступеня «Сяйво») | |
3940. | Кольчик Дмитро (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3941. | Герасимчук Дмитро Петрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3942. | Лещенко Ярослав Максимович (Новопечерська школа) | |
3943. | Міхно Каріна Юріївна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | |
3944. | Акостакіоає Тимур Андрійович (Мамалигівський ліцей) | |
3945. | Гордовенко Михайло (Olena Vedernikova Private School) | |
3946. | Шевченко Роман Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3947. | Герасименко Артем Миколайович (Стеблівський ліцей) | |
3948. | Величко Олександра Сергіївна (Професійно-технічне училище № 4 м. Полтави) | |
3949. | Забуранний Дмитро (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
3950. | Сичова Злата (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3951. | Жилінська Анастасія Русланівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3952. | Заволодько Олександр (КЗ "ХСШ №3") | |
3953. | Повидиш Микита Миколайович (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
3954. | Черненко Валерія (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
3955. | Патріляк Маргарита (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
3956. | Назаревич Марта (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
3957. | Хрустівська Катерина Русланівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
3958. | Романів Єва (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
3959. | Бургомистренко Марія Тарасівна (Ірпінський ліцей №2) | |
3960. | Гуменюк Марія Григорівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
3961. | Забавіна Олена (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
3962. | Швець Катерина (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3963. | Пинчук Андрій (Гаврилівський ліцей) | |
3964. | Рогульчик Дарина Вікторівна (Глиннівського ліцей) | |
3965. | Титаренко Аня (Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3966. | Данько Артем (Почапинська гімназія) | |
3967. | Дегурко Арсеній Андрійович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
3968. | Вовк Максим Романович (Ліцей №2) | |
3969. | Кодінцева Поліна Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3970. | Марар Орина Юріївна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3971. | Корнова Владислав Петрович (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | |
3972. | Пензін Максим (Ліцей №13) | |
3973. | Зеленко Максим Дмитрович (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
3974. | Перепелиця Аліна Олександрівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
3975. | Слесаренко Даша (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
3976. | Зубова Катерина (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | |
3977. | Гриценко Кирило Анатолійович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | |
3978. | Стадник Єлизавета (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
3979. | Погорєлв Назар Вадимович (Ясногородський ліцей) | |
3980. | Жижко Артем Валерійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
3981. | Іваненко Олексій Григорович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | |
3982. | Юрін Юрій Юрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
3983. | Шуль Дарія (ТСШ №29) | |
3984. | Терпак-Колісник Антоніна Михайлівна (Лисичобалківська гімназія) | |
3985. | Талімончак Тимур (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3986. | Соломка Варвара Артурівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
3987. | Почтаренко Марія (Школа №7) | |
3988. | Курій Давид Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3989. | Михайлюк Олександр Сергійович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
3990. | Сторожук Софія Андріївна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
3991. | Сергійчук Віталій (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
3992. | Басалик Назар (Школа №14) | |
3993. | Крамар Нікіта (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
3994. | Антон (Корсунська гімназія) | |
3995. | Онуфрієнко Андрій Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
3996. | Бокан Вадим В'ячеслав (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
3997. | Софія Качинська (Вараський ліцей №3) | |
3998. | Балінт Ноель Станіславович (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | |
3999. | Кучережко Максим Олегович (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
4000. | Батючок Лілія Володимирівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
4001. | Конопельський Олександр (Одеська СШ №117) | |
4002. | Луценко Катерина (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4003. | Поворознюк Іван Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4004. | Сахно Іван (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | |
4005. | Кур'ян Михайло (Olena Vedernikova Private School) | |
4006. | Нарядько Кирило В'ячеславович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4007. | Байков Георгій (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
4008. | Кубатко Марія Дмитрівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
4009. | Мальків Назар (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | |
4010. | Ващук Злата Андріївна (КЗ Очеретинський НВК Очеретинської селищної ВЦА) | |
4011. | Гарасим Світлана Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
4012. | Топчієва Ніколь Юріївна (Початкова школа "Казка") | |
4013. | Портянко Тетяна Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва) | |
4014. | Овсієнко Аліна Олександрівна (Донецький ліцей № 1) | |
4015. | Яворський Роман (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
4016. | Янко Сергій (Благодатнівська ЗОШ 1-3 ст.) | |
4017. | Тютюнник Валерія (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | |
4018. | Білий Євген Олександрович (Криворізька гімназія №94) | |
4019. | Санду Олександр Віталійович (Мамалигівський ліцей) | |
4020. | Попадик Рената Олександрівна (Колодистенська гімназія) | |
4021. | Басараб Даніл Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4022. | Граждан Сергій Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4023. | Федчик Олександр Іванович (Криворізька ЗОШ № 45) | |
4024. | Краковецька Анастасія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
4025. | Данькевич Софія Володимирівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
4026. | Водько Іван (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | |
4027. | Гакман Максим (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
4028. | Аль-Муса Назар Рамі (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4029. | Савкова Ніколь Миколаївна (Соледарська ЗОШ №13) | |
4030. | Кольєва Марія (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей") | |
4031. | Баранова Дарина Костянтинівна (Початкова школа "Казка") | |
4032. | Львов Анастасія (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
4033. | Спічак Вероніка (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
4034. | Половінкін Микола Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4035. | Гонтажевський Всеволод (Тигрик) | |
4036. | Войток Анастасія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
4037. | Мартинюк Святослав (Берегиня) | |
4038. | Сокол Софія (Спеціалізована школа № 304) | |
4039. | Ліхачова Є П. (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4040. | Юдіна Соломія Мирославівна (Сторожинецька гімназія) | |
4041. | Єременко Софія (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4042. | Стоян Дар'я Максимівна (Сторожинецька гімназія) | |
4043. | Дячишин Меланія Юріївна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
4044. | Кутовий Гліб (КЗО НВО №28) | |
4045. | Трушик Ярослав (Пархомівська ЗОШ) | |
4046. | Пастух Дмитро Сергійович (Ставрівський ліцей) | |
4047. | Мороз Микола (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | |
4048. | Підляська Анна Тарасівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4049. | Кушка Олександр (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4050. | Кара Марк Андрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4051. | Олламова Каріна (Іванопільська гімназія) | |
4052. | Савченко Кирило Євгенович (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | |
4053. | Слизький Віталій (Школа №14) | |
4054. | Гураль Назар Сергійович (Первомайська гімназія №9) | |
4055. | Соловій Анна Олександрівна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
4056. | Карась Іванна Анатоліївна (ЗЗСО "Морозівська гімназія") | |
4057. | Бревко Степан (Луцький ліцей №18) | |
4058. | Леончик Василь (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
4059. | Тімаєв Георгій (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | |
4060. | Ліхачова Марія-Анастасія (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4061. | Случич Герман (Познанський ліцей) | |
4062. | Фівчук Юлія (Кіцманський НВК) | |
4063. | Кривобок Анастасія Анатоліївна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
4064. | Бодяко Богдан Олександрович (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | |
4065. | Сербін Віталій Віталійович (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4066. | Горбачов Артем Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4067. | Медвідь Ілля Юрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
4068. | Вєрєіна Анна (Одеська СШ № 121) | |
4069. | Петрушевська Тетяна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
4070. | Купич Денис (Краснянський ліцей) | |
4071. | Крашевський Гавриїл (Вікторія) | |
4072. | Шостак Всеволод Вячеславович (Бобрицький ліцей) | |
4073. | Галапач Анастасія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
4074. | Міщанчук Євгенія Андріївна (Нікопольська гімназія № 1 імені Олександра Коваля) | |
4075. | Вдовиченко Ангеліна Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4076. | Михайлова Вікторія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4077. | Сілін Дмитро Євгенійович (Пархомівська ЗОШ) | |
4078. | Гандзій Єгор Геннадійович (ХСШ №62) | |
4079. | Тодорова Софія Василівна (Ставрівський ліцей) | |
4080. | Рубан Єва Дмитрівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
4081. | Кліванець Ангеліна Адамівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4082. | Луценко Катерина Олександрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4083. | Нагребельний Матвій Володимирович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4084. | Піддубняк Софія (Уманська початкова школа №3) | |
4085. | Коломієць Тарас Дмитрович (Антонінський ліцей Антонінської селищної ради) | |
4086. | Ковальчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4087. | Марцинішена Дар'я Павлівна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | |
4088. | Гончаренко Максим (Одеська СШ №117) | |
4089. | Куликов Михайло Андрійович (Початкова школа "Казка") | |
4090. | Шутка Евеліна (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
4091. | Мазепа Софія Іванівна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
4092. | Кагляк Софія (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4093. | Лантратова Віолетта (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4094. | Вовк Яна Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4095. | Воротняк Мілана Юріївна (Криворізька гімназія №91) | |
4096. | Косяк Катерина Юріївна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
4097. | Мандзій (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4098. | Радченко Злата (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
4099. | Карплюк Юліана (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4100. | Брижатий Кирило Олександрович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
4101. | Коваль Катерина Сергіївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
4102. | Нестеренко Варвара (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
4103. | Гордієва Майя (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
4104. | Бабенко Костянтин (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4105. | Макарова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4106. | Березін Єгор Романович (Запорізька гімназія №84) | |
4107. | Даниленко Микола Володимирович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
4108. | Козик Марина (КЗ ВЛ №14) | |
4109. | Микулинець Назарій Васильович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
4110. | Бугайова Юлія Олександрівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
4111. | Лихкун Марія Костянтинівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
4112. | Романюк Ольга Леонідівна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
4113. | Горбенко Софія Сергіївна (Мамалигівський ліцей) | |
4114. | Захарченко Назарій Олегович (Іванопільська гімназія) | |
4115. | Ткачук Єва Сергіївна (КЗ ВЛ №14) | |
4116. | Левшун Даниїл Ігорович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4117. | Немітулаєва Єлизавета Марленівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
4118. | Паланицька Валерія Вікторівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
4119. | Байрактар Владислав Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4120. | Попова Єва Володимирівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
4121. | Маслова Арина (Ліцей "Євроленд") | |
4122. | Пахомов Артур (Луцький ліцей №18) | |
4123. | Надвірнянська Рената (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4124. | Кузьменко Аліна Миколаївна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ") | |
4125. | Яременко Юлія Олексіївна (Чугуївська ЗОШ №7) | |
4126. | Голбан Еріка Мар'янівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4127. | Жарінова Марія Георгіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4128. | Шудра Володимир (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4129. | Видута Кіріл (Криворізька ЗОШ №51) | |
4130. | Ковальов Іван Денисович (ХАГ "Оазис Надії") | |
4131. | Дейнека Поліна (СЗШ №73 м. Львова) | |
4132. | Чехов Назар (Новопечерська школа) | |
4133. | Цикалюк Дмитро (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4134. | Химич Меланія Юріївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
4135. | Кулик Арсен Романович (Коломийський ліцей №9) | |
4136. | Ткаченко Михайло (Olena Vedernikova Private School) | |
4137. | Маковійчук Яна Олегівна (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | |
4138. | Робу Лорена (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4139. | Фурсов Павло (КЗО НВО №28) | |
4140. | Гордієнко Анастасія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4141. | Рідченко Каріна (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
4142. | Галаган Елизавета Олександрівна (Киїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4143. | Барановський Кирило Євгенович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
4144. | Удовиченко Анастасія Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4145. | Ступак Анастасія Олексіївна (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | |
4146. | Кордунян Максим Віталійович (Мамалигівський ліцей) | |
4147. | Продан Анна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4148. | Солощенко Нікіта Олегович (НВК № 106) | |
4149. | Лютий Арсеній Максимович (Андріївська ЗОШ №1) | |
4150. | Шнира Максим Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4151. | Купрійчук Тетяна Олексіївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
4152. | Ковба Тимофій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
4153. | Миронюк Владислава (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
4154. | Якименко Роман (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
4155. | Нестеренко Володимир Дмитрович (Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | |
4156. | Токарюк Христина Русланівна (Чернівецький фаховий коледж бізнесу та харчових технологій) | |
4157. | Грядун Христина Денисівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
4158. | Савіна Олександра Юріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4159. | Кожома Марія (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4160. | Печененко Анастасія (Одеська СШ №117) | |
4161. | Касперович Віолетта Євгенівна (НВК № 106) | |
4162. | Корабель Ігор Іванович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4163. | Давидчук Владислав (Денишівська спеціальна школа) | |
4164. | Кармазенюк Софія (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4165. | Коваль Мартін Вікторович (Коломийський ліцей №9) | |
4166. | Шуткова Богдана Дмитрівна (Центр Освіти "БезМеж") | |
4167. | Коцюба Анастасія (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4168. | Жеков Олександр Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4169. | Хоменчук Валерія Назарівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
4170. | Кондратюк Кирило (Одеська СШ №117) | |
4171. | Нікітін Кіріл Олександрович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
4172. | Солтисюк Крістіна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4173. | Маслякова Єлизавета Сергіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
4174. | Пукман Василь Васильович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
4175. | Рєзнікова Валерія Миколаївна (Розсошенська гімназія) | |
4176. | Пікалов Севастян Олександрович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | |
4177. | Шваб Катерина (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
4178. | Лято Юрий Юрьевич (Рішельєвський Науковий Ліцей) | |
4179. | Бабенко Михайло Романович (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
4180. | Цуркан Богдана Анатоліївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
4181. | Петрук Дарина Андріївна (Вараський ліцей №3) | |
4182. | Мойсеєнко Кароліна Олександрівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
4183. | Конєв Олександр Андрійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
4184. | Попівняк Михайло (240) | |
4185. | Циганюк Ангеліна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
4186. | Виновець Герман Віталійович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
4187. | Долгош Софія Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4188. | Єременко Соломія Андріївна (Авторська школа Бойко) | |
4189. | Дімова Маргарита Сергіївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
4190. | Дудка Тарас (Вижницька спеціалізована школа) | |
4191. | Пильчук Максим Романович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | |
4192. | Саркісян Евеліна Самвелівна (ШДС «Respublika Kids”) | |
4193. | Математика Алла Валеріївна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
4194. | Касьяненко Айза (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
4195. | Гіду Катерина Олегівна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
4196. | Богдан Софія Сергіївна (Вараський ліцей №3) | |
4197. | Кравчук Софія (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
4198. | Білоножко Назар Сергійович (Первомайський ліцей "Ерудит") | |
4199. | Никитюк- Рясов Захар (Анадольський НВК) | |
4200. | Дуб Денис Романович (Андріївська ЗОШ №1) | |
4201. | Тонієвич Іван Павлович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
4202. | Бабчук Надія (Гаврилівський ліцей) | |
4203. | Андрющенко Орест (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | |
4204. | Мантуляк Анастасія (Новокривотульська) | |
4205. | Спіндовський Тимофій (Одеська ЗОШ №118) | |
4206. | Терзі Дар'я Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4207. | Федотов Іван Павлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4208. | Гурані Маліка Маджед (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | |
4209. | Шостка Кароліна Петрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4210. | Онищук Надія Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4211. | Іванова Ангеліна Іванівна (Ставрівський ліцей) | |
4212. | Артемук Емілія (Луцький ліцей №18) | |
4213. | Говда Максим Олегович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4214. | Петренко Владислав Сергійович (Первомайська гімназія №9) | |
4215. | Смоленко Артем (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | |
4216. | Гринчук Соломія (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | |
4217. | Мішина Діана Євгенівна (Донецький ліцей № 1) | |
4218. | Ліщук Ілона олександрівна (Іванопільська гімназія) | |
4219. | Михаляк Олександр Михайлович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4220. | Шульга Евеліна (Ліцей №13) | |
4221. | Сенів Катерина Юріївна (Одеська СШ №117) | |
4222. | Шапошнікова Вероніка (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
4223. | Непомняща Еліна Юріївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4224. | Бродецький Володимир (Одеська СШ №117) | |
4225. | Бойко Назар (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | |
4226. | Говор Марія Валеріївна (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
4227. | Мельник Максим (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
4228. | Самарська Аліна Антонівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
4229. | Гринько Анастасія Сергіївна (Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради) | |
4230. | Петін Андрій (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
4231. | Куріцина Поліна (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
4232. | Моргун Андрій Олегович (ХСШ № 114) | |
4233. | Дільний Владислав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4234. | Зикунов Назар Михайлович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
4235. | Лісковська Анна (Одеська СШ №117) | |
4236. | Пономарьов Артем (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4237. | Баранов Андрій Вікторович (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | |
4238. | Лук'янчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4239. | Суран Олександр Олександрович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
4240. | Ліпченко Тимофій Дмитрович (Запорізька СШ № 72) | |
4241. | Шевченко віктор (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | |
4242. | Галай Ярослав Михайлович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
4243. | Яроменко Олександр (КЗ "Черешенський ліцей") | |
4244. | Асмолова Марина Євгеніївна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
4245. | Лихошерст Вероніка Василівна (Початкова школа "Казка") | |
4246. | Зозульова Анастасія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4247. | Нікул Домініка Михайлівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4248. | Іванченко Денис Андрійович (Андріївська ЗОШ №1) | |
4249. | Лутчин Юлія Іванівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4250. | Улітько Ольга (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4251. | Карауш Кіра Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4252. | Савченко Олександр Ігорович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
4253. | Савельєва Ілона (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
4254. | Луцюк Софія Андріївна (Мильчанський ліцей) | |
4255. | Павлусенко Діана Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4256. | Усик Денис Юрійович (Вараський ліцей №3) | |
4257. | Накорнєєв Владислав Сергійович (Вапнярський ліцей №2) | |
4258. | Оладько Георгий Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4259. | Штифурак Святослав (Спеціалізована школа №220) | |
4260. | Шевцов Андрій (Школа №7) | |
4261. | Андруніна Діана Олександрівна (Кам'янська гімназія) | |
4262. | Федотова Олена Олегівна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | |
4263. | Воробель Вікторія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4264. | Громосяк Антоній Олегович (Школа №9) | |
4265. | Батіщева Софія Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
4266. | Кузнецова Анастасія Олександрівна (Науковий ліцей міжнародних відносин ІІ-ІІІ ст. УМСФ) | |
4267. | Запорожець Роман Олексійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
4268. | Смирнова Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4269. | Клепач Злата (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4270. | Букартик Матвій Васильович (СЗШ №75 ім.Лесі Українки) | |
4271. | Політаєва Свєта (Паліївська гімназія) | |
4272. | Школенко Олександра (Одеська СШ №117) | |
4273. | Сало Крістіна (КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3" ДОР") | |
4274. | Коновиченко Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | |
4275. | Ліщук Захар Юрійович (Центр Освіти "БезМеж") | |
4276. | Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Бобрицький ліцей) | |
4277. | Коденчук Давид Олександрович (Одеська СШ №117) | |
4278. | Селезько Максим (Одеська ЗОШ №16) | |
4279. | Луцишин Оксана (Школа Дружня До Дитини) | |
4280. | Кивлюк Анастасія Олегівна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
4281. | Ульянченко Анжеліка Павлівна (ЗЗСО с. Зелений Гай) | |
4282. | Мошкало Вадим (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
4283. | Сташко Артем (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4284. | Медведенко Оксана Іванівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
4285. | Тафійчук Ельвіра Дмитрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
4286. | Доктор Аделіна Степанівна (ТСШ №29) | |
4287. | Мальцев Артем (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
4288. | Тонкошкур Олег Єгорович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | |
4289. | Тимошенко Орина Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4290. | Громіко Анна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4291. | Шульга Дар'я Кирилівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
4292. | Радєв Денис (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
4293. | Лавріненко Дмитро Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4294. | Іваніцька Вікторія Володимирівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
4295. | Ярмоленко Олександр Олександрович (Початкова школа 334 Дарницького району м. Києва) | |
4296. | Байкалов Єгор Дмитрович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
4297. | Соколова Софія (Почапинська гімназія) | |
4298. | Новицький Петро Русланович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4299. | Серпутько Поліна (Ушомирський ліцей) | |
4300. | Григор'єва Анжеліка (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
4301. | Кушнір Олеся (Школа Дружня До Дитини) | |
4302. | Прокоф'єва Марія (ХАГ "Оазис Надії") | |
4303. | Хміль Тимофій Михайлович (Початкова школа "Казка") | |
4304. | Асеєва Злата Богданівна (Городоцький ЗЗСО №4 I-III ст. ім. Т.Кулєби та А.Одухи) | |
4305. | Сумінська Єва Владиславівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4306. | Селюков Лев (Одеська СШ №117) | |
4307. | Зайченко Марк (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
4308. | Мельник Діана (Olena Vedernikova Private School) | |
4309. | Ніколаєв Михайло (Одеська СШ №117) | |
4310. | Полозюк Антон (Одеська СШ №117) | |
4311. | Клименко Ірина Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4312. | Рубан Михайло (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4313. | Кібець Евеліна-Єва (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | |
4314. | Скакунова Катерина Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4315. | Богусєвич Микита (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | |
4316. | Мордас Ангеліна Русланівна (Великожолудський ліцей) | |
4317. | Кряжевських Анна Андріївна (Фастівська ЗОШ 1) | |
4318. | Чернишева Софія (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
4319. | Іщенко Євгеній (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | |
4320. | Денисюк-Бідюк Алевтина Максимівна (Тульчинський ліцей №2) | |
4321. | Бабенко Анна Володимирівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4322. | Бойко Тимур (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4323. | Береза Ксенія (Одеська СШ №117) | |
4324. | Заєць Богдан Олександрович (Академічний ліцей №4 м. Обухів) | |
4325. | Токар Дмитро Сергійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
4326. | Карапата Анастасія Петрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4327. | Калашников Влад (Харківський ліцей № 149) | |
4328. | Висторобський Нікіта Вячеславович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
4329. | Фатєєв Всеволод Олексійович (Одеська СШ №117) | |
4330. | Нагусько Максим Михайлович (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
4331. | Огольцова Вікторія Антонівна (Школа №19) | |
4332. | Саламаха Катерина Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4333. | Кальф Денис Дмитрович (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4334. | Павленко Артем Володимирович (Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області) | |
4335. | Матвій Назар (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4336. | Гончаренко-Микицей Марина (Ліцей "Євроленд") | |
4337. | Давидов Микола (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | |
4338. | Строй Артем (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
4339. | Тюпа Анжела (Користівський ліцей) | |
4340. | Ковалюк Дар'я Станіславівна (Початкова школа "Казка") | |
4341. | Косенко Софія (Школа №7) | |
4342. | Мельничук Роман Сергійович (Криворізька гімназія №94) | |
4343. | Глушко Владислав Юрійович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
4344. | Люш Вероніка Олегівна (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | |
4345. | Желєзна Мар'яна Олексіївна (Початкова школа "Казка") | |
4346. | Кривошей Таїсія (Броварська гімназія Мономакс) | |
4347. | Кобзаренко Ангелина Василівна (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | |
4348. | Ординат Леся (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
4349. | Мілко Владислав Віталійович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | |
4350. | Донченко Данило Богданович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
4351. | Мірошніченко Давид Васильович (Криворізька гімназія №94) | |
4352. | Парфенюк Соломія Олександрівна (Новожуківський ліцей) | |
4353. | Андрій Жур (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
4354. | Гончар Степан (КЗО НВО №28) | |
4355. | Вишневський Андрій Ігорович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
4356. | Бабенко Аліна (Користівський ліцей) | |
4357. | Дурманенко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
4358. | Літовченко Марія Володимирівна (Стеблівський ліцей) | |
4359. | Гуневан Владислав Маріанович (ПНВК "Щасливе місто") | |
4360. | Дикий Нікіта (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4361. | Береза (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4362. | Лісіцька Уляна Володимирівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
4363. | Замора Софія Олегівна (Первомайська гімназія №9) | |
4364. | Грабовська Софія Русланівна (Ємільчинський ліцей №1) | |
4365. | Антон Черевко (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | |
4366. | Бучок Денис Віталійович (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4367. | Мажара Андрій Валентинович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4368. | Кугутяк Віталій Ігорович (Надвірнянський коледж НТУ) | |
4369. | Коваленко Катерина Олександрівна (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
4370. | Тимофій Гур'єв (ЦРД Дошкільнятко) | |
4371. | Антонов Олександр Віталійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
4372. | Вербицький Роман Дмитрович (НВК № 106) | |
4373. | Горбатюк Дар'я Володимирівна (Люблинецький ліцей Волинської обласної ради) | |
4374. | Чагалян Марк (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4375. | Журавльов Кіріл Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
4376. | Катерина Касяненко (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | |
4377. | Рашко Амалія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4378. | Колосок Наталія Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | |
4379. | Ворохоб Кирил (Одеська СШ №117) | |
4380. | Горошко Ярослав Юрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4381. | Івченко Ніколай Олексійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4382. | Черних Павло (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
4383. | Магас Дмитро (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | |
4384. | Лобач Вадим Олександрович (Криворізька ЗОШ №92) | |
4385. | Костенко Ксенія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4386. | Черниш Степан Олександрович (Гімназія № 178) | |
4387. | Андріков Артем (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
4388. | Дьякова Вікторія (Одеська СШ №117) | |
4389. | Сова Соломія Костянтинівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
4390. | Міхно Діана Юріївна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | |
4391. | Шестаковська Мілана Артемівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4392. | Волошин Олександр Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4393. | Мамойленко Варвара (Одеська СШ № 121) | |
4394. | Стинкару Євгеній (Краснянський ліцей) | |
4395. | Оміновська Анастасія Олегівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
4396. | Дячок Максим (Кочержинська гімназія) | |
4397. | Бобу Вікторія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
4398. | Вакуленко Роман Костянтинович (КЗ "Гутянський ліцей") | |
4399. | Репін Артем Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4400. | Оргіш Тимофій Вадимович (Нововасилівська гімназія Перспектива Павлівської сільської ради) | |
4401. | Горбань Максим Юрійович (Первомайський ліцей №5) | |
4402. | Кучер Альбіна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4403. | Балко Юрій Іванович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
4404. | Легеза Кіра Дмитрівна (Logos School) | |
4405. | Сандуленко Андрій (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
4406. | Ворущак Володимир (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
4407. | Фільчаков Тимофій Миколайович (НВК № 106) | |
4408. | Когут Тереза Віталіївна (Школа №98 м.Львова) | |
4409. | Федорка Анастасія Юріївна (Ужгородська ЗОШ 19) | |
4410. | Асаржи Орина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4411. | Лук’яненко Павло (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4412. | Климов Володимир (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
4413. | Сидоренко Ганна Віталівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4414. | Ярощук Михайло Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4415. | Стрілецький Олександр (Ліцей №11 "Престиж") | |
4416. | Дроб'язко Каріна Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4417. | Оксимець Поліна Андріївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
4418. | Скобьолкін Дмитро Андрійович (Початкова школа "Казка") | |
4419. | Аветісян Ноемія Робертівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4420. | Шкарлат Руслана Сергіївна (Богодухівський ліцей № 2) | |
4421. | Денисов Єгор Олександрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
4422. | Савчак Вікторія Романівна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4423. | Дешева Аліна Володимирівна (Олексинська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4424. | Тараненко Мілана (ЗЗСО №38) | |
4425. | Кулик Анастасія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4426. | Кокін Тимофій Романович (Криворізька гімназія №72) | |
4427. | Варибок Софія Костянтинівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
4428. | Сімонов Максим Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4429. | Діжак Софія Володимирівна (СЗШ №1 м. Львова) | |
4430. | Марченко Нікіта Романович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4431. | Красільщик Денис Ігорович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
4432. | Суржик Ярослав (ТОВ "ПЗО "Домініон") | |
4433. | Кібиш Артем Олегович (Вараський ліцей №3) | |
4434. | Федоренко Анатолій Анатолійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4435. | Кілюх Олександра Сергіївна (Вараський ліцей №3) | |
4436. | Котлярова Діана Ярославівна (Початкова школа "Казка") | |
4437. | Шатрава Мірослава Євгенівна (Барвінківський ліцей №2) | |
4438. | Свириденко Гліб Валерійович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
4439. | Сюська Маргарита Володимирівна (Вараський ліцей №3) | |
4440. | Вінниченко Тимофій Олександрович (Початкова школа "Казка") | |
4441. | Соловйов Семен Олександрович (Бучанська ЗОШ №3) | |
4442. | Бурова Валерія (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | |
4443. | Меланіна Альбіна Геннадіївна (Початкова школа "Казка") | |
4444. | Стадник Нікіта (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4445. | Короп Олександра (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
4446. | Гулько Назар Андрійович (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
4447. | Кордунян Александра Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | |
4448. | Штепа Анастасія (Одеська СШ №117) | |
4449. | Панов Михайло Володимирович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4450. | Левчук Зоряна (Старокостянтинівський НВК) | |
4451. | Невмержицька Аріна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4452. | Рибчук Вероніка Валентинівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
4453. | Сірик Дар'я Володимирівна (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | |
4454. | Міщенко Денис Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4455. | Колодій Олександр Володимирович (СЗШ №32) | |
4456. | Пайш Ілля (Приватні курси) | |
4457. | Діана Косташ (ТОВ «Центр освіти «Оптіма») | |
4458. | Койнаш Марк Олегович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4459. | Підлісний Лев Олександрович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4460. | Дзюбанський Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4461. | Сак Варвара Миколаївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
4462. | Лапчук Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4463. | Кордунян Катерина Анатоліївна (Мамалигівський ліцей) | |
4464. | Жовнір Вікторія (Бориславська ЗОШ №4) | |
4465. | Москаленко Ярослава (Почапинська гімназія) | |
4466. | Соколюк Нікіта (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
4467. | Конраді-Лагунова Ксенія Андріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4468. | Луценко Марк (Da Vinci) | |
4469. | Репіньовська Яна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
4470. | Григорєв Тимофій (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
4471. | Шумська Валерія (Одеська ЗОШ №118) | |
4472. | Царинна Юлія (Школа №7) | |
4473. | Роменський Макар (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4474. | Невтриніс Олександр (КЗ "Панютинський ліцей") | |
4475. | Коч Дефне Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
4476. | Красюк Іванна Романівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
4477. | Лєкар Юлія Юріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4478. | Зінуров Давід Русланович (НВК № 108) | |
4479. | Бакус Олександр Андрійович (Початкова школа "Казка") | |
4480. | Горложи Марія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4481. | Куцевич Олександр Костянтинович (Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
4482. | Рябуха Богдан (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
4483. | Полозенко Максим (Одеська СШ №117) | |
4484. | Ястремський Євген (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
4485. | Чубенко Артем Олексійович (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | |
4486. | Харіпончук Владислав (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
4487. | Шаповалов Єгор (Бахмутська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів) | |
4488. | Рущак Степан (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4489. | Шарапат Соломія Володимирівна (Івановоселищенська ЗОШ) | |
4490. | Форманюк Ліля (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4491. | Маслова Марія (Одеська СШ №117) | |
4492. | Гонцовський Микита Олександрович (Первомайська гімназія №9) | |
4493. | Міценко Ярослав Юрійович (КПШ №22) | |
4494. | Устиченко Олексій Олексійович (СЗШ №1 м. Львова) | |
4495. | Іванюк Вікторія (Кіцманський НВК) | |
4496. | Нікуленко Вероніка (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
4497. | Харечко Анастасія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
4498. | Острикова Каміла-Софія (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
4499. | Паламарчук Анна Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4500. | Карпунь Анастасія (Скобелківська гімназія) | |
4501. | Сімашко Назар Андрійович (Криворізький ліцей №71 Криворізької міської ради) | |
4502. | Євчук Ульяна (Луцький ліцей №18) | |
4503. | Рябченко Марія Анатоліївна (Початкова школа "Казка") | |
4504. | Костів Михайло Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | |
4505. | Левченко Олександр Володимирович (Петрівська ЗШ І ступеня) | |
4506. | Бойцова Єлизавета Іванівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
4507. | Тимошенко Слава (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
4508. | Тарасов Дмитро Сергійович (Новопокровський ліцей імені В. М. Сиволоба) | |
4509. | о (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4510. | Бубенко Матвій (Денишівська спеціальна школа) | |
4511. | Грайворонський Сергій (Одеська СШ № 121) | |
4512. | Ярова Злата Богданівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
4513. | Нерівний Олексій Олександрович (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
4514. | Писарь Катя (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | |
4515. | Карайван Єва Станіславівна (Одеська СШ №117) | |
4516. | Галадюк Арсен Віталійович (Вараський ліцей №3) | |
4517. | Ковальчук Аркадій Вндрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4518. | Мотуляк Марія (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
4519. | Ринденко Антон Дмитрович (Івановоселищенська ЗОШ) | |
4520. | Тараненко Катерина Сергіївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4521. | Златіна Марина Олександрівна (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | |
4522. | Терещенко Андрій (Ліцей "Євроленд") | |
4523. | Коваль Владислав Петрович (ОЗ Прислуцький ліцей) | |
4524. | Саражинський Артем Сергійович (Потіївська гімназія Маловільшанської сільської ради) | |
4525. | Івасенко Софія Василівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4526. | Воропаєв Кірілл Євгенович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
4527. | Біляєв Микита Юрійович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
4528. | Кодіца Олеся Володимирівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
4529. | Марченко Марта (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
4530. | Головчук Дар'я Олександрівна (Ставрівський ліцей) | |
4531. | Котеленець Анастасія (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
4532. | Равіцька Олександра Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4533. | Зубач Анна Олегівна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
4534. | Будулич Станіслав володимерович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
4535. | Андрощук Уляна Іванівна (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | |
4536. | Куц Максим (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
4537. | Суртаєва Єлизавета Ігорівна (Первомайська гімназія №9) | |
4538. | Мамедов Максим (Березнівський ліцей №2) | |
4539. | Ситник Єва Артемівна (Запорізька гімназія № 4) | |
4540. | Кожукар Артем Степанович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4541. | Матвійчук Кіра Артемівна (Криворізька гімназія №91) | |
4542. | Іванова Валерія Віталівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
4543. | Булгаков Олександр Денисович (СЗШ №1 м. Львова) | |
4544. | Берчанова Марія Олександрівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4545. | Кутовий Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
4546. | Соловйов Тимофій Олегович (Зеленогайський НВК) | |
4547. | Рудік Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | |
4548. | Калюжний Богдан (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
4549. | Батейко Олександр Володимирович (Берестівська гімназія) | |
4550. | Тима Матвийчук (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4551. | Юсина Христина (Вараський ліцей №3) | |
4552. | Гаврилишин Христина Іванівна (Львівська правнича гімназія) | |
4553. | Кравченко Фома (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4554. | Галіцька Маргарита Миколаївна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4555. | Левончук Софія Володимирівна (Вараський ліцей №3) | |
4556. | Казюк Кіріл Олександрівна (Сторожинецька гімназія) | |
4557. | Граматик Аріна Олегівна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
4558. | Богурська Анатстасія Вадимівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4559. | Ляховецька Анна Юріївна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
4560. | Акімова Олександра (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
4561. | Кулик Олександр Вадимович (Андріївська ЗОШ №1) | |
4562. | Дмитрієнко Злата (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4563. | Капсамун Поліна Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4564. | Микицей Анна Олегівна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
4565. | Пополешко Микита (Logos School) | |
4566. | Дороган Єва Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4567. | Маляренко Максим (Одеська ЗОШ №16) | |
4568. | Приходько Богдан Вікторович (Криворізька гімназія № 8) | |
4569. | Куриляк Дарина Ігорівна (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | |
4570. | Прозоря Анна Володимирівна (Ставрівський ліцей) | |
4571. | Абрамчук Артем Аркадійович (Мамалигівський ліцей) | |
4572. | Гусар Серафім Павлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
4573. | Сивак Максим (Одеська СШ №117) | |
4574. | Чубай Ольга Олександрівна (Іванопільська гімназія) | |
4575. | Павлюк Яна (Коломийський ліцей №9) | |
4576. | Нечітайло Емілія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4577. | Подгородецька Олександра (Ліцей №13) | |
4578. | Гуцов Олексій Валерійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4579. | Алієва Олександра Русланівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4580. | Михалюк Марія Дмитрівна (Вараський ліцей №3) | |
4581. | Левченко Володимир Дмитрович (Ірпінський ліцей №2) | |
4582. | Саранча Іван (Одеська СШ № 121) | |
4583. | Головченко Кіра Євгенівна (Ліцей "Мейн Скул") | |
4584. | Гусь Поліна (Одеська СШ №117) | |
4585. | Іваніцька Анастасія Аркадіївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
4586. | Гулик Олексій Юрійович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
4587. | Левківська Вікторія Олександрівна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
4588. | Микитенко Даніїл (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4589. | Єрохіна Єва (Logos School) | |
4590. | Коваленко Анастасія Олександрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
4591. | Дідусенко Надія Володимирівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
4592. | музиченко Альона Олегівна (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | |
4593. | Калужаніна Дарья Михайлівна (Приватна початкова школа Новий рівень) | |
4594. | Шенюк Дмитро (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
4595. | Карасьова Олена Сергіївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
4596. | Кузько Мілана Юріївна (Початкова школа "Казка") | |
4597. | Шущкова Ангеліна (ХАГ "Оазис Надії") | |
4598. | Буряк Ангеліна (Одеська СШ №117) | |
4599. | Алєксєєва Олександра (Київський фаховий коледж прикладних наук) | |
4600. | Морхель Таїсія Євгеніївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4601. | Ткачук Андріц Олександрович (Чернівецький ліцей № 19) | |
4602. | Денисенко Вікторія Олегівна (НВК № 106) | |
4603. | Балабан Артем Михайлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4604. | Омельченко Софія Олександрівна (Донецький ліцей № 2) | |
4605. | Загаєвська Софія Євгенівна (Антонінський ліцей Антонінської селищної ради) | |
4606. | Процук Єва (Луцький ліцей №18) | |
4607. | Андрієнко Поліна Євгеніівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4608. | Солопіхіна Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
4609. | Здоровцов Семен Олексійович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | |
4610. | Каран Вікторія Олегівна (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
4611. | Таран Анжеліка Сергіївна (філія №2 Дідівського ліцею Сухополов'янської сільської ради) | |
4612. | Український В'ячеслав В'ячеславович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
4613. | Бутирін Владислав Павлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4614. | Кузнецов Георгій (Olena Vedernikova Private School) | |
4615. | Хом\'якевич Софія Романівна (СЗШ № 41) | |
4616. | Кушта Марина Вікторівна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | |
4617. | Омельчук Яна Олегівна (Хорошівський ліцей № 1) | |
4618. | Пащенко Надія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4619. | Васільєва Назара (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
4620. | Семоняк-Некрашевич Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | |
4621. | Водовозова Мирослава Володимирівна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
4622. | Ситий Кирил Микитович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4623. | Огородник Жасмін Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
4624. | Палтєка Олександр (Одеська СШ №117) | |
4625. | Мовчан Іванна Валентинівна (Головинське вище професійне училище нерудних технологій) | |
4626. | Івашків Анастасія Андріївна (Куропатницький ліцей Бережанської міської ради Тернопільської області) | |
4627. | Овчарук Поліна Романівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
4628. | Ямкова Вікторія Анатоліївна (Полянська ЗОШ) | |
4629. | Симчич Роман (Коломийський ліцей №9) | |
4630. | Качуренко Надія Костянтинівна (Криворізька гімназія №91) | |
4631. | Кустовський Денис (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
4632. | Юртаєв Артем Сергійович (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4633. | Невмержицький Назарій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
4634. | Горошко Гліб (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
4635. | Фатюхін Єгор (Одеська СШ №117) | |
4636. | Фомченкова Вероніка Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
4637. | Жук Олександра Степанівна (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | |
4638. | Додонов В'ячеслав (КЗ ХЗОШ № 49) | |
4639. | Вовканець Макар Васильович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
4640. | Багмут Іван Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4641. | Засуха Аліса (Olena Vedernikova Private School) | |
4642. | Мельник Анастасія Андрійович (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
4643. | Мазурок Кароліна Михайлівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
4644. | Харченко Максим (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
4645. | Коржик Мирослав Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4646. | Полохач Карина Олександрівна (Криворізька гімназія №91) | |
4647. | Тищенко Борис (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4648. | Франчук Валерія (Одеська СШ №117) | |
4649. | Блощицька Марія Сергіївна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
4650. | Зубовнік Жаклін (Ліцей "Фонтанський") | |
4651. | Вагіль Діана Тарасівна (Новотроянівський НВК) | |
4652. | Коцюба (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4653. | Македонський Лев (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4654. | Романюк Дмитро (Луцький ліцей №18) | |
4655. | Музашвілі Євгеній (Одеський ліцей №9) | |
4656. | Штронда Костянтин Олександрович (Гореницький ліцей) | |
4657. | Заяц Федір (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4658. | Сидорчук Нікіта Олексійович (Школа № 5) | |
4659. | Сушко Дмитро (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4660. | Фріш Ребекка (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
4661. | Вінниченко Сергій Сергійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
4662. | Кірліг Владислав Вадимович (Нерубайський академічний ліцей №2) | |
4663. | Глущенко Єгор (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу) | |
4664. | Ярмола Володимир (Одеська ЗОШ № 92) | |
4665. | Черкасова Поліна Олександрівна (Розсошенська гімназія) | |
4666. | Богацька Владлена (Одеська СШ №117) | |
4667. | Патлай Поліна (Olena Vedernikova Private School) | |
4668. | Цуркова Вероніка (ХАГ "Оазис Надії") | |
4669. | Колеснік Марія Володимирівна (Криворізька гімназія 27) | |
4670. | Ярмолюк Вікторія (Хомутинецький ліцей) | |
4671. | Воробець Валерія Михайлівна (Бочковецька філія "ОЗО - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради") | |
4672. | Олейнікова Злата (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4673. | Голубцова Стефані (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
4674. | Крива Софія (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4675. | Осиновська Олеся Олександрівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
4676. | Якименко Ганна Ігорівна (Одеський НВК № 24) | |
4677. | Сухова Любовь (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1) | |
4678. | Задорожнюк Дмитро Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4679. | Кожухівський Олексій Сергійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
4680. | Панасевич (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4681. | Сорока Максим Дмитрович (Ліцей №24) | |
4682. | Глущенко Анастасія Вікторівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
4683. | Налапко Емілі Максимівна (Вараський ліцей №3) | |
4684. | Жураковський Артемій Валентинович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4685. | Башлик Владислав Віталійович (НВК №34) | |
4686. | Чеховський Максим (Затишанський ЗЗСО) | |
4687. | Гайсін Міхаіл (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
4688. | Кузюк Іванна Петрівна (Надвірнянський коледж НТУ) | |
4689. | Вдовіченко Кіра Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4690. | Колесник Карина Олегівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | |
4691. | Мартовицький Артем Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4692. | Волоха Дар'я Євгеніївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
4693. | Греков Ярослав Едуардович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
4694. | Уляна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4695. | Вергай Ярослав Владиславович. (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
4696. | Терьохін Олександр Євгенович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
4697. | Дрогіна Марія (НВК № 106) | |
4698. | Якимик Олександр Борисович (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
4699. | Гой Сергій Олександрович (Яготинський НВК №2) | |
4700. | Андрусів Данило Олегович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
4701. | Бенюк Артем Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4702. | Федотченко Дмитро (Школа №14) | |
4703. | Мазурик Єлизавета Олегівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
4704. | Коршенюк Яна (Olena Vedernikova Private School) | |
4705. | Сащенко Елизавета Павловна (Logos School) | |
4706. | Цибульська Тетяна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4707. | Голубець Марк Анатолійович (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | |
4708. | Швець Дмитро Романович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
4709. | Скриник Михайло Васильович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4710. | Немазенко Руслана (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4711. | Стефанюк Тереза Олександрівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4712. | Артьомова Злата (Одеська СШ №117) | |
4713. | Бодачевський Кіріл (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4714. | Гупало Килина (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
4715. | Остринський Богдан (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
4716. | Гладкевич Єлизавета Андріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4717. | Саїнчук Єва Артурівна (Мамалигівський ліцей) | |
4718. | Бабинець Данило Русланович (Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського) | |
4719. | Лелека Тимофій Володимирович (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
4720. | Кушнір Тимофій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
4721. | Воробйов Кирило Васильович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
4722. | Глушков Артем Дмитрович (Павлоградський НВК № 2) | |
4723. | Кусяк Назар (ХАГ "Оазис Надії") | |
4724. | Шульга Каріна Дмитрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
4725. | Ковтун Дар'я (Одеська СШ №117) | |
4726. | Макусінська Соломія Віталіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
4727. | Бабенко Сергій Сергійович (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | |
4728. | Маярчак Дмитро Сергійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
4729. | Кожухарь Світлана Олександрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4730. | Арцибашев Михайло Юрійович (СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4731. | Антонова Софія Віталіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
4732. | Ксенофонтова Вікторія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4733. | Куцик Юліан Михайлович (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
4734. | Паламаренко Варвара (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4735. | Сак Остап Андрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
4736. | Прокопенко Роман (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
4737. | Меньшикова Софія Максимівна (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
4738. | Шпілька Вікторія Ігорівна (Лисичобалківська гімназія) | |
4739. | Романюта Кароліна Олегівна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
4740. | Зайцева Вікторія Андріївна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
4741. | Колодяжний Михайло Сергійович (Донецький ліцей № 2) | |
4742. | Маршавка Євгенія Євгенівна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | |
4743. | Бугай Олександра Анатолівна (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | |
4744. | Редванський Назар (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4745. | Дрогомецька Ксенія Миколаївна (Зеленогайський ліцей) | |
4746. | Крутьян Марія (Затишанський ЗЗСО) | |
4747. | Сулімов Олексій Костянтинович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4748. | Мотренко Євгеній (Черкаський колегіум "Берегиня") | |
4749. | Осадчий Ілля Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4750. | Ковалевська Дарина Сергіївна (Подолівська філія ОЗ Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступеів №1) | |
4751. | Делех Дмитро Ігорович (Андріївська ЗОШ №1) | |
4752. | Єрофеєв Віктор (Одеська СШ №117) | |
4753. | Чугунова Ангеліна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4754. | Онофрійчук (СЗШ №32) | |
4755. | Блонський Ігор (Одеська СШ №117) | |
4756. | Вілівчук Владислав Віталійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
4757. | Струк Олександр (Луцький ліцей №18) | |
4758. | Журавель Аліса (Одеська ЗОШ №16) | |
4759. | Федорчук Марічка (Бердичівський міський ліцей № 15) | |
4760. | Коломієць Ірина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4761. | Хавтура Євген Михайлович (НВК № 106) | |
4762. | Ерфан Дмитро Русланович (Сигнаївський НВК) | |
4763. | Суданєнко Юлія Андріївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4764. | Штурхецька Ксенія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
4765. | Макеєв Гліб Валерійович (Коломийський ліцей №9) | |
4766. | Нагорець Євгенія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
4767. | Зиков Святослав Денисович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
4768. | Парфеса Юлія (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4769. | Школенко Софія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | |
4770. | Кожевнікова Анастасія Вадимівна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | |
4771. | Бражник Платон (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
4772. | Фоменко Вікторія (ХАГ "Оазис Надії") | |
4773. | Ткачук Денис (КЗ "Турбівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2") | |
4774. | Рій Ірина Сергіївна (ТСШ №29) | |
4775. | Скоробогатов Олексій Олександрович (Харківський ліцей № 149) | |
4776. | Якимець Максим Миколайович (КЗ "Черешенський ліцей") | |
4777. | Музика Софія Андріївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4778. | Дрозд Матвій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
4779. | Міхтєєв Захар Дмитрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4780. | Рачок Марина Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4781. | Найденко Святослав (Одеська СШ №117) | |
4782. | Богун Надія Олександрівна (ЗОШ І-ІІступеня с. Трубки) | |
4783. | Довгань Олександра Андріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4784. | Абдувалієва Аміна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4785. | Порплиця Єгор (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4786. | Білець Софія Михайлівна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
4787. | Готшалюк Данііл Володимирович (Ясногородський ліцей) | |
4788. | Баглай Кирил Антонович (ЗГ №104) | |
4789. | Чіх Вероніка Володимирівна (Надвірнянський коледж НТУ) | |
4790. | Вондроуш Йозеф (Olena Vedernikova Private School) | |
4791. | Мокієнко Тетяна Олегівна (Носівський ліцей №5 Носівської міської ради) | |
4792. | Олійничук Ванесса Валеріївна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | |
4793. | Маренок Анастасія Дмитрівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
4794. | Сарасеко Діана Андріївна (Філія "Верхівська гімназія") | |
4795. | Ковч Едуард Андрійович (Щедрогірський ліцей) | |
4796. | Вовкотруб Владислав Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4797. | Берегі Біанка Жолтівна (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4798. | Колеснікова Олександра Артемівна (Розсошенська гімназія) | |
4799. | Петренко Дар‘я (Block Language Club) | |
4800. | Бутко Артем Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4801. | Христянко Ксенія (Одеська СШ №117) | |
4802. | Вишнивецька Аделіна Миколаївна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
4803. | Терентяк Артем (Кіцманський НВК) | |
4804. | Аркаєва Анна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
4805. | Гаврильців Андрій (КЗ ЛОР "Підгірцівська спеціальна школа") | |
4806. | Любченко Марія (Користівський ліцей) | |
4807. | Заремська Маргарита (ПЗ гімназія "Соломон") | |
4808. | Бець Марія Євгеніївна (Початкова школа "Казка") | |
4809. | Робак Мія Павлівна (ШДС «Respublika Kids”) | |
4810. | Губанова Єлизавета Вікторівна (Початкова школа "Казка") | |
4811. | Костиря Вероніка (Одеська СШ №117) | |
4812. | Твердоступ Марія (Olena Vedernikova Private School) | |
4813. | Керім йилдиз (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4814. | Шиманська Аліна Валентинівна (Первомайська гімназія №9) | |
4815. | Півень Тімур (Петрівська ЗШ І ступеня) | |
4816. | Кудрявцев Данило (Olena Vedernikova Private School) | |
4817. | Пелешенко Ілля (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
4818. | Самоха Дмитро Андрійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
4819. | Коваль Кирило Олександрович (Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва) | |
4820. | Піхота Роман Геннадійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4821. | Рунг Данііл Євгенович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4822. | Богославець Орина Олександрівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
4823. | Негай Микита (Одеська СШ №117) | |
4824. | Кудрань-Михальчук Олександра (Olena Vedernikova Private School) | |
4825. | Джумушева Валерія (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
4826. | Шарапат Артем Володимирович (Івановоселищенська ЗОШ) | |
4827. | Дорогій Ульяна Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
4828. | Лебедєв Максим Олександрович (Вараський ліцей №3) | |
4829. | Поліна Головченко (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | |
4830. | Рябоконь Марк Олександрович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4831. | Сухонос Софія Андріївна (Початкова школа "Казка") | |
4832. | Жеболенко Платон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4833. | Резніченко Ангеліна Юріївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
4834. | Хилюк Анастасія Андріївна (Вараський ліцей №3) | |
4835. | Михайлов Федір Олександрович (Одеська СШ №117) | |
4836. | Рєзнік Дмитро Вячеславович (КЗ "Гутянський ліцей") | |
4837. | Ніколаєва Аліса (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
4838. | Лобода Наталія Володимирівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
4839. | Велигурська Ксенія Іванівна (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
4840. | Омельчук Поліна Сергіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
4841. | Путрик Максим Олегович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4842. | Дубіна Євген Денисович (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
4843. | Криволап Надія (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
4844. | Дяченко Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4845. | Караман Віталій Вітальович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4846. | Данчук Анастасія (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
4847. | Зярко Максим (Паліївська гімназія) | |
4848. | Бабенко Карина Вячеславівна (Криворізька ЗОШ № 45) | |
4849. | Васильчук Дмитро Віталійович (Ставрівський ліцей) | |
4850. | Остафійчук Костянтин (Da Vinci) | |
4851. | Садомська Софія (Бердичівський міський ліцей № 15) | |
4852. | Гавриш Богдана Олегівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
4853. | Сушкевич Михайло Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4854. | Зварич Меланія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
4855. | Марчук Ілля Андрійович (Сторожинецька гімназія) | |
4856. | Бубало (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
4857. | Пашкевич Артем Вікторович (Вараський ліцей №3) | |
4858. | Стромило Іван Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4859. | Станіслав Кислий (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
4860. | Алексич Андрій Здравкович (НВК № 106) | |
4861. | Повстьянов Валентин (Глибоцький професійний ліцей) | |
4862. | Санжаревський Артем Андрійович (Подолівська філія ОЗ Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступеів №1) | |
4863. | Андрусів Елізавета (Кіцманський НВК) | |
4864. | Дерябкіна Жасмін Віталіївна (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
4865. | Єлаєва Єлена (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4866. | Гордієнко Микита Станісловович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4867. | Костюк Вероніка Сергіївна (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | |
4868. | Павлова Ангеліна Вікторівна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | |
4869. | Запорожан Денис Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4870. | Дичек Олексій (Богданівська гімназія) | |
4871. | Савчук Адріан Тарасович (Кропивнянська гімназія) | |
4872. | Славінська Дарья Максимівна (Стеблівський ліцей) | |
4873. | Стоянов Кирило В'ячеславович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4874. | Басараб Валерія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
4875. | Гришкова Валерія (Ліцей №13) | |
4876. | Береза Дар'я (Одеська СШ №117) | |
4877. | Недобой Євгеній Петрович (Вараський ліцей №3) | |
4878. | Причипій Аліса Андріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4879. | Коршенюк Данило (Olena Vedernikova Private School) | |
4880. | Садовський Іван (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4881. | Ротай Аріна Сергіївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
4882. | Радзішевський Данило (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
4883. | Коваль Дар'я Констянтинівна (Краснопільський ліцей) | |
4884. | Півторак Марія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4885. | Желяскова Дар'я Володимирівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4886. | Буртовий Остап Володимирович (Маньківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст №1) | |
4887. | Горін Володимир Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4888. | Закурдаєв Богдан (Одеська СШ №117) | |
4889. | Макаренко Софія Олексіївна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
4890. | Кіпчарська Анастасія Олегівна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4891. | Руденко Діана (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
4892. | Кісельов Костянтин (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4893. | Лугова Дарина Максимівна (ХЗОШ №150) | |
4894. | Лемішевська Анна Вадимівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4895. | Грищенко Аріна Русланівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
4896. | Жданович Христина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4897. | Рожкова Еліна Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4898. | Пімонова Евіта (Одеська СШ №117) | |
4899. | Сухова Анна Михайлівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
4900. | Кулініч Поліна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
4901. | Назар Анна Ігорівна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
4902. | Володимир Цабанюк (Гаврилівський ліцей) | |
4903. | Іванишак Анастасія (Бабченський ліцей) | |
4904. | Журид Тимофій Сергійович (Початкова школа "Казка") | |
4905. | Корнієць Ігор (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4906. | Тарасенко Євген (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4907. | Смеречак Юрій Михайлович (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
4908. | Заміховська Надія (Da Vinci) | |
4909. | Горшкова Олена (Одеська ЗОШ №107) | |
4910. | Опря Максим Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4911. | Таран Анастасія (Одеська СШ №117) | |
4912. | Нгуєн Мінь Дик (Одеська СШ №50) | |
4913. | Дусман Софія Станіславівна (Одеська СШ №117) | |
4914. | Бурбело Єгор (Одеська СШ №117) | |
4915. | Тімченко Артем (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4916. | Данило Задорожний (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
4917. | Кутвіцька Анна-Романа Романівна (Стеблівський ліцей) | |
4918. | Рибалка Єлизавета Володимирівна (КЗ "Гутянський ліцей") | |
4919. | Мурзановський Сергій (Одеська СШ №117) | |
4920. | Онищук Марк (Луцький ліцей №18) | |
4921. | Озимок Андріана володимирівна (Кротошинський ліцей) | |
4922. | Каминіна Анастасія Максимівна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | |
4923. | Мачульський Микола Миколайович (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | |
4924. | Катана Тимур Євгенійович (Перша міська гімназія) | |
4925. | Яворський Даниїл Любомирович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4926. | Кущій Родіон Віталійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4927. | Аксюк Корнелій Вікторович (Стрільченська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4928. | Попружук Данило Андрійович (НВК "Колегіум") | |
4929. | Субота Злата Олександрівна (Середня загальноосвітня школа №66) | |
4930. | Дацун Катерина (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
4931. | Мігай Назар Сергійович (Первомайська гімназія №9) | |
4932. | Леус Станіслав Володимирович (Великожолудський ліцей) | |
4933. | Козленко Іван Андрійович (ЗОШ № 15) | |
4934. | Савонюк Віталій Вадимович (ЗЗСО "Судченський ліцей") | |
4935. | Пилипець Оксана Іванівна (Буштинський ліцей №2) | |
4936. | Осіпенко Дар'я (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
4937. | Сенченко Анна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
4938. | Лиса Олександра Володимирівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
4939. | Сергієнко Тетяна Олексіївна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
4940. | Пянтківська Єлизавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4941. | Вичаковський Роман Юрійович (Немирівський ліцей) | |
4942. | Брагар Кліментій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4943. | Полонніков Олексій Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4944. | Нестеренко Ангеліна Андріївна (Ємільчинський ліцей №1) | |
4945. | Пустільнік Артем (Почапинська гімназія) | |
4946. | Ткаченко Максим Віталійович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
4947. | Дзвеняк Олександра Іванівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
4948. | Гамза Олег Володимирович (Цепцевицька ЗОШ) | |
4949. | Жарєенова Богдана (Піщанобрідський професійний аграрний ліцей КОР) | |
4950. | Щокін Всеволод (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4951. | Мирошниченко Н.С. (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
4952. | Можилевська Марія Сергіївна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4953. | Булаткіна Раїса Віталіївна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
4954. | Кривохатько Олександр (Ірпінський ліцей №2) | |
4955. | Зарицький Олександр Олексійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4956. | Подчинок Олена (Одеська СШ №117) | |
4957. | Шуляк Максим Васильвич (Судилківський ліцей) | |
4958. | Чумак Андрій Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4959. | Білотіл Дмитро Андрійович (Ясногородський ліцей) | |
4960. | Картавий Павло Анатолійович (2) | |
4961. | Маньківський Михаїл (Da Vinci) | |
4962. | Величко Дар'я Сергіївна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
4963. | Сініцина Катерина Віталіївна (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | |
4964. | Кузик Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4965. | Куліковський Артем (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
4966. | Сухарь Олександр (Кіцманський НВК) | |
4967. | Гайріян Арсен (Olena Vedernikova Private School) | |
4968. | Пилипів Богдана (Старолисецька ЗОШ) | |
4969. | Дуфник Марина Ігорівна (Іванковецький ліцей) | |
4970. | Бернацька Дар`я Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4971. | Шестопал Артем Максимович (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | |
4972. | Козлоков Филип (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
4973. | Гардаш Злата Андріївна (Logos School) | |
4974. | Заброда Катерина Вадимівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
4975. | Багмет Олександра Олегівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4976. | Надточiй Ангелiна Андрiiвна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
4977. | Благовєщенський Кирило Олегович (Запорізька гімназія № 91) | |
4978. | Панасюк Марія (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
4979. | Ярмолюк Антон (Хомутинецький ліцей) | |
4980. | Волосяна Карина Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
4981. | Лічутін Михайло (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
4982. | Зданович Вікторія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
4983. | Левченкова Анастасія (Користівський ліцей) | |
4984. | Клевець Даниїл Тарасович (Яблунівська СЗШІ) | |
4985. | Ничик Лія (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради) | |
4986. | Гладкевич Мелена Андріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4987. | Петров Артем (Одеська ЗОШ № 92) | |
4988. | Коротун Ілля (ХАГ "Оазис Надії") | |
4989. | Григорчак Ольга Павлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
4990. | Стешина Єва Віталіївна (Криворізька гімназія №91) | |
4991. | Сащенко Михайло Русланович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4992. | Балла Богдан Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4993. | Таран Ярослав Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
4994. | Заболотний Іван Андрійович (Донецький ліцей № 2) | |
4995. | Сірант Сергій Русланович (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
4996. | Корнєєва Марія (ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області) | |
4997. | Бугрін Сергій (Olena Vedernikova Private School) | |
4998. | Решитко Микола (Одеська СШ №117) | |
4999. | Андронатій Вячеслав (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
5000. | Горбаченко Назар (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5001. | Оборська Анна Сергіївна (Початкова школа "Казка") | |
5002. | Олефiренко Олександра (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
5003. | Ізотов Михайло Андрійович (Одеська СШ №117) | |
5004. | Сорочан Богдан Григорович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5005. | Ковбасюк Дарія (Одеська СШ №117) | |
5006. | Бойко Олексій Андрійович (КЗО "СЗОШ №6" ДМР) | |
5007. | Савків Тадей (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5008. | Микитенко Денис Ігорович (Шполянський ліцей №3) | |
5009. | Басараб Давід Володимирович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5010. | Остимчук Северин Юрійович (ЗЗСО "Судченський ліцей") | |
5011. | Кухтар Марко (Коломийський ліцей №9) | |
5012. | Гайсан Емілія Мирославівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5013. | Хавлук Анастасія (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
5014. | Хоменко Юлія Юріїівна (Ясногородський ліцей) | |
5015. | Гордійчук Вероніка (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | |
5016. | Комара Софія (Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
5017. | Цебро Софія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
5018. | Сидорова Арина Іллівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5019. | Амелін Данило Олександрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
5020. | Гладченко Володимир Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5021. | Крапівіна Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5022. | Мишко Олександра (СЗШ №32) | |
5023. | Пипенко Анастасія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5024. | Борисова Аліса (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5025. | Черняков Денис (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
5026. | Осадча Олександра Юріївна (Барвінківський ліцей №2) | |
5027. | Клименко Борис Олегович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
5028. | Матвєєва Христина (Одеська СШ №117) | |
5029. | Деревянко Марія (Одеська СШ №117) | |
5030. | Марко Зарицький (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
5031. | Башинська Анастасія Євгенівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
5032. | Малкіна Таїсія (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
5033. | Клипко Ілля Ігорович (Грем'яцька загальноосвітня школа) | |
5034. | Зеленюк Тимофій (ХАГ "Оазис Надії") | |
5035. | Карпова Аріна Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5036. | Полозенко Владислав (Одеська СШ №117) | |
5037. | Ящук Валентин Віталійович (КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
5038. | Богатко Дмитро (Луцький ліцей №18) | |
5039. | Колесник Михайло Олегович (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права) | |
5040. | Ткаченко Марія Дмитрівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
5041. | Горлатий Павло Андрійович (ЛНВК №24) | |
5042. | Нікітіна Аліса (ТОВ "ПЗО "Домініон") | |
5043. | Відова Віра (Одеська СШ №117) | |
5044. | Данилюк Артем Олександрович (Гореницький ліцей) | |
5045. | Ключук Юлія (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
5046. | Савенко Марія (Одеська СШ №50) | |
5047. | Рябченко Ілля (Ліцей №11 "Престиж") | |
5048. | Шевченко Вікторія (Одеська СШ №117) | |
5049. | Мельниченко Софія (Уманська початкова школа №3) | |
5050. | Андрес Юлія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5051. | Шумило Дамір Русланович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
5052. | Макаревич Кіра (Одеський ліцей №9) | |
5053. | Бендяк Еліна (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
5054. | Кекіс Марта Михайлівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
5055. | Царелунге Роксана ВІталіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5056. | Калуцьких Євген (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5057. | Петракова Єсєнія (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
5058. | Рябоконь Марія Денисівна (Криворізька гімназія №91) | |
5059. | Оберемчук Єсєнія Сергіївна (Ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва) | |
5060. | Гончарук Олександра (Одеська СШ №117) | |
5061. | Самофалова Марина (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
5062. | Педько Поліна Олександрівна (Наталинський ліцей) | |
5063. | Мельничук Даніел іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5064. | Полтавець Кирило Дмитрович (Андріївська ЗОШ №1) | |
5065. | Плиска Аліна Михайлівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
5066. | Гладка Ніна (Одеська СШ №117) | |
5067. | Холоша Данило Валентинович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5068. | Решетнікова Ганна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5069. | Заяц Мирослава Русланівна (КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів") | |
5070. | Daryna Krychun (Дихтинецька ЗОШ I-III ступенiв) | |
5071. | Мартинюк Анастасія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
5072. | Андрій Івонін (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
5073. | Коваль Олексій Дмитрович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
5074. | Дячук Давид (Уманська початкова школа №3) | |
5075. | Ілишин Лука (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | |
5076. | Титаренко Олександр Васильович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
5077. | Динник Соломія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
5078. | Огаркова Софія Вікторівна (Logos School) | |
5079. | Ремига Данило (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5080. | Нікітіна Олена Юріївна (Будянський ліцей) | |
5081. | Первова Єва (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
5082. | Трембач Богдан (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | |
5083. | Зубашев Роман (ХАГ "Оазис Надії") | |
5084. | Петренко Єгор Дмитрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
5085. | Онищак Анна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
5086. | Петило Сергій Михайлович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
5087. | Мицик Юліанна Романівна (Загірненська СЗОШ) | |
5088. | Коломійченко Катерина Сергіївна (Початкова школа "Казка") | |
5089. | Куж Костянтин Ростиславович (Криворізька гімназія №91) | |
5090. | Семененко Мілана Сергіївна (Запорізька гімназія №84) | |
5091. | Сухинін Володимир (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
5092. | Кременчук Кирило Олександрович (Овідіопольський ЗЗСО) | |
5093. | Семенюк Михайло (Коломийський ліцей №9) | |
5094. | Бакум Анна Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5095. | Черній Денис (Краснянський ліцей) | |
5096. | Радченко Софія Олександрівна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | |
5097. | Ботов Іван (Одеська СШ №117) | |
5098. | Дяченко Владислава (Одеська ЗОШ №118) | |
5099. | Зозульова Анастасія Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5100. | Рагнєва Анна Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5101. | Богдан Черніков (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
5102. | Штеплюк Олександр Дмитрович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
5103. | Цісарук Ілона Іванівна (Княгининський ліцей) | |
5104. | Пуць (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5105. | Лісунова Пелагея Олександрівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
5106. | Жиленко Ростислав Віталійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
5107. | Захарчук Кіра (Atlantic School) | |
5108. | Веретянний Ілля Іванович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5109. | Іоніцой Софія Олександрівна (Мамалигівський ліцей) | |
5110. | Шмаль Катерина (Тернопільська спеціалізована школа I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
5111. | Номерчук Вадим (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
5112. | Усатенко Регіна Сергіївна (Одеська ЗОШ №107) | |
5113. | Коростельов Влад (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5114. | Стефюк Розалія Любомирівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
5115. | Суханік Костянтин Сергійович (Опорний заклад-ліцей №3) | |
5116. | Зоткіна Софія Кирилівна (ШДС «Respublika Kids”) | |
5117. | Назар (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
5118. | Майборода Аделіна (Olena Vedernikova Private School) | |
5119. | Бороденко Вячеслав (Одеська СШ № 121) | |
5120. | Бондаренко Костянтин В'ячеславович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | |
5121. | Каратунов Тимур Євгенович (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | |
5122. | Міхальов Даніїл (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | |
5123. | Гудінов Ілай Дмитрович (Гореницький ліцей) | |
5124. | Кісь Матвій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5125. | Шаповал Анна (Харківський ліцей № 149) | |
5126. | Калабський Юрій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5127. | Васильченко Аріна (Одеська СШ №117) | |
5128. | Дашківський Петро (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
5129. | Ковтюх Марія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
5130. | Березовський Данило Євгенійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
5131. | Савчук Серафім Ігорович (Фастівська ЗОШ 1) | |
5132. | Pater Laura (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
5133. | Гоголадзе Анастасія Джабівна (Середня загальноосвітня школа №158) | |
5134. | Майборода Дар'я Ігорівна (Уманський ліцей 3) | |
5135. | Корнійчук Марта (Луцький ліцей №18) | |
5136. | Шумахер Едуард (Новокривотульська) | |
5137. | Хлівний Нікіта Сергійович (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
5138. | Прокопчук Леся (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5139. | Шпак Уляна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5140. | Єрьомін Ілля Олександрович (Філія 2 Дідівського ліцею) | |
5141. | Лавренчук Ангеліна (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
5142. | Асташова Елизавета Валеріївна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
5143. | Лістов Іван (Одеська СШ №117) | |
5144. | Концевич Олександр Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5145. | Дроботенко Любов (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5146. | Щербанюк Нікіта Миколайович (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
5147. | Вернюк Юлія Олександрівна (Уманська ЗОШ I-III ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова) | |
5148. | Книр Антон (Одеська СШ №117) | |
5149. | Філонеко Роман (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5150. | Юрченко Олександр (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
5151. | Вишневська Дар"я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5152. | Василевська Вероніка Антонівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5153. | Осауленко Анастасія Миколаївна (Нововасилівська гімназія "Перспектива") | |
5154. | Жиленко Вероніка (Кам'янський фаховий медичний коледж) | |
5155. | Шабля Катерина Романівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
5156. | Власюк Сергій Іванович (Будянський ліцей) | |
5157. | Ковальчук Даніло Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5158. | Михайлішина Віталіна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5159. | Велічко Максим (Одеська СШ №117) | |
5160. | Сергічук Кирил Вікторович (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
5161. | Скорженко Анастасія (Кам'янська гімназія) | |
5162. | Коробочка Анна Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
5163. | Царик Олександр Максимович (Запорізька гімназія № 4) | |
5164. | Тофелюк Ганна Федорівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5165. | Яковів Миколай Любомирович (Католицька школа св.Василія Великого) | |
5166. | Триколич Кирило Володимирович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5167. | Степаненко Поліна Костянтинівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
5168. | Кравченко Матвій Ігорович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 с. Жеребкове) | |
5169. | Кривич Анастасія (Криворізька гімназія №72) | |
5170. | Сомко Нікіта Олексійович (Кропивнянська гімназія) | |
5171. | Ославська Христина (Одеська СШ №117) | |
5172. | Чичикало Нонна (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
5173. | Стецюк Марта (Броварська гімназія Мономакс) | |
5174. | Іванов Сергій Денисович (Петрівський ліцей №2) | |
5175. | Левкович Ярина Юріївна (СЗШ №73 м. Львова) | |
5176. | Нищик Аліна Вадимівна (Ірпінський ліцей №2) | |
5177. | Гузеєв Тамерлан Олександрович (Харківська ЗОШ № 84) | |
5178. | Ротар Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5179. | Стойкова Ліна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5180. | Гамза Віка (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
5181. | Іоніцой Катерина (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5182. | Люцко Богдан (Ліцей Еколенд) | |
5183. | Сафонік Костянтин Вікторович (Сваринівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ") | |
5184. | Устенко Кіра (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | |
5185. | Березовська Вікторія (Старолисецька ЗОШ) | |
5186. | Коротка Василіса Віталіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
5187. | Ткаченко Дмитро Віталійович (Андріївська ЗОШ №1) | |
5188. | Мельник Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | |
5189. | Себро Владислав Святославович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
5190. | Вергелес Руслан Олександрович (Краснопільський ліцей) | |
5191. | Котик Марія-Аделіна Русланівна (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | |
5192. | Шмігельська Поліна Віталіївна (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
5193. | Рябоштан Маргарита (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5194. | Стринада Назар Михайлович (Красилівська гімназія №1) | |
5195. | Ткаченко Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5196. | Талавіра Артем (Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
5197. | Слободян Данііл Володимирович (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | |
5198. | Бібер Володимир (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
5199. | Крот Олександр Ігорович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
5200. | Титаренко Глєб Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5201. | Момонт Анна (Olena Vedernikova Private School) | |
5202. | Трохимець Ігор (Olena Vedernikova Private School) | |
5203. | Журбій Єва Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
5204. | Чоланюк Юлія (Вижницька спеціалізована школа) | |
5205. | Горбань Михайло (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
5206. | Шило Дмитро Сергійович (Школа №19) | |
5207. | Ліщук Ангеліна Валеріївна (Мильчанський ліцей) | |
5208. | Каліберда Кароліна Юріївна (Барвінківський ліцей №2) | |
5209. | Тюкаєва Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5210. | Душко Ілля Віталійович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
5211. | Ковальчук Софія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
5212. | Кирилюс Єгор Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5213. | Назаренко Богдан Володимирович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
5214. | Качунь Ярина Віталіївна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5215. | Ібрагімов Артур (Луцький ліцей №18) | |
5216. | Ступак Всеволод Євгенович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
5217. | Петроченко Аріна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
5218. | Мельник Володимир Вікторович (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5219. | Костян Аліна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5220. | Савчук Олександр Юрійович (Ліцей №11 "Престиж") | |
5221. | Струцинська Єлизавета Олександрівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
5222. | Маттео Дзера (Olena Vedernikova Private School) | |
5223. | Рехліс Мирон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5224. | Пікневич Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5225. | Сорока Олександра (Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей) | |
5226. | Ладигін Нікіта Олександрович (ЗШ І-ІІІ ст. №33) | |
5227. | Лісковська Катерина (Одеська СШ №117) | |
5228. | Хлус Михайло Олександрович (Вараський ліцей №3) | |
5229. | Васалатій Марк (Одеська СШ № 121) | |
5230. | Яморжин Володимир Ігорович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | |
5231. | Андросюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5232. | Муха Катерина (ЗЗСО №38) | |
5233. | Пацюк Софія Олександрівна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | |
5234. | Василюк Любов (Новокривотульська) | |
5235. | Тюрін Іван Іванович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5236. | Кіранова Уляна Романівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
5237. | Цьома Ігнат (Новоукраїнський ліцей №8) | |
5238. | Зубань Матвій (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5239. | Горбач Злата (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №91 Шевченківського району м. Києва) | |
5240. | Дяків Руслан Мар'янович (Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | |
5241. | Щедрінова Вероніка (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
5242. | Пилипець Марія Іванівна (Буштинський ліцей №2) | |
5243. | Червінський Устим Назарович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
5244. | Ковалець Анна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
5245. | Антощук Василиса Миколаївна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
5246. | Молдованова Анастасія (Одеська СШ №117) | |
5247. | Цибуляк Гордій (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
5248. | Поліщук Іванна Олександрівна (Полтавська гімназія №33) | |
5249. | Скляренко Катерина Андріївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
5250. | Андріуца Аліна Сергіївна (Новоюр'ївська гімназія) | |
5251. | Баричук Єлизавета Сергіївна (Криворізька гімназія №94) | |
5252. | Щербак Амір Олександрович (КПШ №22) | |
5253. | Алексеєва (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5254. | Синорацька Анна Юріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
5255. | Шмиголь Анастасія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
5256. | Піддубний Лев (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
5257. | Мельничук Альбіна Володимирівна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | |
5258. | Безушко Матвій (Богданівський ліцей імені І. Г. Ткаченка) | |
5259. | Раковський Андрій (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
5260. | Поліщук Артем Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5261. | Цвіток Катерина Вікторівна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
5262. | Осауленко Ілля Сергійович (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
5263. | Лисьонок Надія Андріївна (Чернівецький ліцей №10) | |
5264. | Шевцова Аліна Станіславівна (Шевченківський ліцей Славгородської селищної ради) | |
5265. | Ситий Нікіта (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
5266. | Лапшина Кіра (Ліцей №13) | |
5267. | Моняк Михайло Романович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5268. | Доценко Ксенія (Одеська ЗОШ № 92) | |
5269. | Гарагуля Софія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5270. | Ткаченко Ілля Денисович (Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради) | |
5271. | Мірченко Анна (Луцький ліцей №18) | |
5272. | Білий Ярослав (Одеська СШ №117) | |
5273. | Сядриста Анастасія Сергіївна (Попівська філія Наталинського ліцею) | |
5274. | Маланченко Софія Вікторівна (Корсунська гімназія) | |
5275. | Петров Іван Сергійович (Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради) | |
5276. | Швець Кирило (ОЗОШ № 38) | |
5277. | Павленко Єлизавета (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5278. | Кокурін Єгор Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5279. | Хомич Валентина Віталіївна (Вараський ліцей №3) | |
5280. | Лучинець Артем Олександрович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | |
5281. | Бальвас Олександр (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | |
5282. | Урбанський Тимур (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5283. | Атрашкова Дар'я (Одеська СШ №117) | |
5284. | Окіс Олексій Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5285. | Максимкіна Дарія Сергіївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
5286. | Негру Вячеслав (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5287. | Довгань Даниїл Андрійович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5288. | Дубейковський Лев (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
5289. | Юрчак Олена В'ячеславівна (Ставрівський ліцей) | |
5290. | Бакуменко Давід Олександрович (ШДС «Respublika Kids”) | |
5291. | Зінькевич Микола Олександрович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
5292. | Куришко Андрій Володимирович (Вараський ліцей №3) | |
5293. | Бистров Гордій Віталійович (Ліцей "Сокіл" МРК) | |
5294. | Тихонська Міла Вадимівна (Криворізький ліцей №113 Криворізької міської ради) | |
5295. | Мойсюк Юлія (Кіцманський НВК) | |
5296. | Шпатар Ангеліна Денисівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
5297. | Вовнянко Максим (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
5298. | Кравченко Софія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5299. | Кашин Владислав Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5300. | Сніжко Юлія Олегівна (Вараський ліцей №3) | |
5301. | Волнухіна Уляна Сергіївна (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
5302. | Ржипецький Юрій (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | |
5303. | Федоришин Степан Володимирович (Гаврилівський ліцей) | |
5304. | Салій Кіра Олександрівна (Початкова школа "Казка") | |
5305. | Колесниченко Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
5306. | Шрам Альона Миколаївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
5307. | Колісніченко Алісія (Одеська ЗОШ №118) | |
5308. | Дягілєва Катерина (Одеська ЗОШ №16) | |
5309. | Семерня Микита (Запорізька гімназія № 107) | |
5310. | Рада Олексій Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5311. | Калуцька Тетяна Олегівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
5312. | Палій Вікторія Едуардівна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | |
5313. | Харевич Владислав (Одеська СШ №117) | |
5314. | Колесніков Микита Олексійович (Logos School) | |
5315. | Нестерова Катерина Андріївна (Криворізька гімназія №94) | |
5316. | Безрук Данило (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5317. | Цурган Софія Михайлівна (Запорізька гімназія № 4) | |
5318. | Гримак Давид (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
5319. | Кріль Софія Володимирівна (ШДС «Respublika Kids”) | |
5320. | Ганчук Ізабелла Даниїлівна (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
5321. | Опалатенко Олена Сергіївна (Чистопільська гімназія Першотравневського опорного ліцею) | |
5322. | Шпитчук Христина Іванівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
5323. | Воробей Максим Ігорович (Броварський ліцей № 10) | |
5324. | Яма Данііл Максимович (Шевченківський ліцей Славгородської селищної ради) | |
5325. | Багацький Володимир Андрійович (Школа №122) | |
5326. | Гостєв Матвій Артемович (КЗЗСО "Гімназія № 2") | |
5327. | Кравченко-Хотінський Михайло (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5328. | Письменна Єва Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5329. | Хоменко Максим (Школа №14) | |
5330. | Рибас Михайло Романович (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
5331. | Бондаренко Аріна (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
5332. | Аляб‘єв Роман (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5333. | Кищенко Олексій Вікторович (Пристанційнівська гімназія) | |
5334. | Скрипільова Соломія Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
5335. | Дубовик Олександра Анатоліївна (КЗ Очеретинський НВК Очеретинської селищної ВЦА) | |
5336. | Степанова Єлізавета Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
5337. | Олійник Кирил (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
5338. | Бєкірова Мавіле Мустафаївна (Гореницький ліцей) | |
5339. | Тімонова Дар'я Віталіївна (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | |
5340. | Заворітна Даря Михайлівна (Вапнярський ліцей №2) | |
5341. | Юськов Крістіна (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | |
5342. | Даллакян Домініка (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5343. | Тарасенко Микола (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
5344. | Мосюк Ксенія (Коломийський ліцей №9) | |
5345. | Гриценюк Роман (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5346. | Клінцова Анастасія (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
5347. | Сикорська-Янкович Амелія (Одеська СШ № 121) | |
5348. | Сохань Софія Юріївна (Початкова школа "Казка") | |
5349. | Підлужна Анастасія Володимирівна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
5350. | Дворніченко Ілля Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5351. | Глущенко Назарій (Одеська ЗОШ №118) | |
5352. | Луцюк Любомир Володимирович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
5353. | Химинчук Андрій (Почапинська гімназія) | |
5354. | Кондратюк Анна Сергіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
5355. | Чефонова Ксенія Русланівна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | |
5356. | Вишневська Вероніка Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5357. | Пасічник Марія Олександрівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
5358. | Новікова Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5359. | Гавриш Микита Вячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5360. | Кипарис Ярослав (Початкова школа "Казка") | |
5361. | Офлідіс Матвій Євгенович (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | |
5362. | Губницький Олександр Сергійович (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
5363. | Васіліогло Євгеній (Одеська СШ №117) | |
5364. | Карп'як Матвій Олегович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5365. | Риковська Аліса Володимирівна (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
5366. | Гранадзер Іван (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5367. | Ферзілаєв Тимур (ОЗОШ № 38) | |
5368. | Бойчук Надія (Старолисецька ЗОШ) | |
5369. | шульга дмитро григорович (НВК № 131) | |
5370. | Годованюк Владислав Дмитрович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
5371. | Гімчинська Людмила Юріївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
5372. | Вільхівська Софія Миколаївна (Будянський ліцей) | |
5373. | Опрелянський Владислав Валерійович (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | |
5374. | Любий Ігор Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5375. | Джеджея Давид (КЗ ХЗОШ № 49) | |
5376. | Назаренко Софія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5377. | Назарчук Дарина Єгорівна (Петрівська ЗШ І ступеня) | |
5378. | Ходанович Соломія Сергіївна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
5379. | Цирень Артем Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5380. | Скірська Вікторія Володимирівна (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | |
5381. | Мисковець Лучезар (Olena Vedernikova Private School) | |
5382. | Помолєва Злата (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | |
5383. | Зеленков Максим (Одеська СШ № 121) | |
5384. | Загарюк Данило (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
5385. | Редікульцева Єлизавета (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | |
5386. | Садова Злата (Olena Vedernikova Private School) | |
5387. | Клименко Юлія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5388. | Обухов Федір Романович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
5389. | Михалюк Вікторія (Olena Vedernikova Private School) | |
5390. | Пецьков Дмитро (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
5391. | Гомзик Егор Максимович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
5392. | Соя Юлія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
5393. | Арламенко Катерина Михайлівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5394. | Коровін Микола (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5395. | Зборівський Максим Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
5396. | Головко Михайло Ігорович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | |
5397. | Шпунт Аріна (Olena Vedernikova Private School) | |
5398. | Кушмунс Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5399. | Остапюк Валерія (Кіцманський НВК) | |
5400. | Іванов Даниїл Іванович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5401. | Храпач Родион Олександрович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5402. | Велинурського Іллі (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
5403. | Бойко Марія Віталіївна (Почапинська гімназія) | |
5404. | Копилов Арсеній (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5405. | Тихонов Даниїл (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5406. | Василець Михайло Дмитрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5407. | Хандуріна Валерія Миколаївна (Початкова школа "Казка") | |
5408. | Козак Дар’я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5409. | Хілобоченко Емілія Станіславівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
5410. | Березовська Анастасія Євгеніївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
5411. | Саух Єлизавета Сергіївна (Ємільчинський ліцей №1) | |
5412. | Хомік (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5413. | Кудрявченко Нікіта (Olena Vedernikova Private School) | |
5414. | Левіцька Крістіна Геннадіївна (Новомиколаївська філія Глодоського ліцею) | |
5415. | Харченко Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5416. | Фабрикант Дмитро Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5417. | Микита Катерина Владиславівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5418. | Гмар Ярослав (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5419. | Лищук Максим (Луцький ліцей №18) | |
5420. | Сандуленко Софія Миколаївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
5421. | Дідик Юрій Петрович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5422. | Величко Софія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5423. | Яворская Лизя (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
5424. | Захаров Соф' я (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5425. | Хворостяна Софія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
5426. | Панченко Платон (Olena Vedernikova Private School) | |
5427. | Бровченко Назар (ХАГ "Оазис Надії") | |
5428. | Верхогляд Ольга Сергіївна (Славутська гімназія №4) | |
5429. | Фтомович Оксана (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5430. | Щур Юлія Іванівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5431. | Цаподой Варвара (Школа №7) | |
5432. | Крижановська Анастасія Олегівна (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | |
5433. | Урзова Анна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5434. | Близнюк Діана Владиславівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
5435. | Кальніченко Дарина Артурівна (Христинівська школа мистецтв) | |
5436. | Ужщенко Богдан Володимирович (Будянський ліцей) | |
5437. | Маслова Вікторія В'ячеславівна (Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
5438. | Піголь Ярослав (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5439. | Христиченко Марія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
5440. | Коваленко Софія Володимирівна (Школа №19) | |
5441. | Федик Мар'яна (Старолисецька ЗОШ) | |
5442. | Лантух Олександра Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | |
5443. | Бараненко Аліса Станіславівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
5444. | Філеп Станіслав Михайлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5445. | Полях Поліна Борисівна (Харківська СШ №75) | |
5446. | Ізмаїлова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5447. | Клопотар Ігор Іванович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5448. | Абрамчук Анжел-Богдан Сергійович (Мамалигівський ліцей) | |
5449. | Артемчук Соломія Олександрівна (ІАЛ НУБіП України Ірпінської міської ради) | |
5450. | Дробик Іван (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
5451. | Круглов Давид (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | |
5452. | Цімерман Давид Олексійович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | |
5453. | Степаненко Захар (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5454. | Бєлогорохова Варвара (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
5455. | Рибацька (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5456. | Яворська Ольга (Одеська СШ №117) | |
5457. | Пирог Мирослава Андріївна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
5458. | Уланов Давид (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
5459. | Давидова Валерія (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5460. | Мочернюк Олександра Олександрівна (Овідіопольський ЗЗСО) | |
5461. | Чижов Максим (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5462. | Лазів Андріана Романівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
5463. | Гондюк Софія (ОЗОШ № 38) | |
5464. | Мірошниченко Ангеліна Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | |
5465. | Шевченко Богдан Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5466. | Манжура Павло (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
5467. | Гонцул Макар Вікторович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5468. | Руденко Павло Олександрович (ШДС «Respublika Kids”) | |
5469. | Малинич Катерина Міланівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5470. | Станкевич Софія (Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10) | |
5471. | Чигринов Ігор Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5472. | Сороченко Олег Віталійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5473. | Черемних Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5474. | Габак Олександр Віталійович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5475. | Хархаліс Роман Федорович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
5476. | Мігова Юлія (Одеська ЗОШ №118) | |
5477. | Шендрик Поліна Олегівна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | |
5478. | Самолюк Владислав (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
5479. | Милінська Софія Романівна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
5480. | Радухівська Яна (Старолисецька ЗОШ) | |
5481. | Глуханюк Тимур (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5482. | Кулініч Олег (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
5483. | Веременко Ярина (Броварський ліцей № 10) | |
5484. | Католіченко Варвара Сергіївна (Ставрівський ліцей) | |
5485. | Терехов Тимофій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
5486. | Євген Височин (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
5487. | Буданов Мирослав Миколайович (Ліцей №1) | |
5488. | Солодкий Захарій Ігорович (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5489. | Бойко Матвій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
5490. | Кімлик Крістіна Антонівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5491. | Гарнюк Максим (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу) | |
5492. | Лаута Р (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
5493. | Соломко Марія Олександрівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 с. Жеребкове) | |
5494. | Бенюк Роман Іванович (Надвірнянський коледж НТУ) | |
5495. | Крупенко Євгенія (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
5496. | Andrii Kutsak (ЗНВК "Свiтанок") | |
5497. | Мирошниченко Анна Євгеніївна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
5498. | Настоящий Максим (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
5499. | Бойко Максим Сергійович (Первомайський ліцей №5) | |
5500. | Ващенко Маргарита Сергіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
5501. | Мокрій Станіслава Сергіївна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | |
5502. | Питель Даніїл (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5503. | Горобець Софія Олександрівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
5504. | Сербул Анастасія Андріївна (Зеленогайський ліцей) | |
5505. | Брижак Софія (Ліцей "Євроленд") | |
5506. | Джулай Дамініка Михайлівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
5507. | Бабкевич Михайло (Одеська СШ №117) | |
5508. | Варениця Катерина Юріївна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
5509. | Тертична Вікторія Олегівна (Ірпінський ліцей №2) | |
5510. | Сивоконь Артур Євгенійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5511. | Кондор Артем Васильович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
5512. | Паскалюк Анна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5513. | Осипов Олександр Кирилович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5514. | Орел Макар Максимович (Сигнаївський НВК) | |
5515. | Квашук Анатолій Євнгенович (Криворізька ЗОШ № 45) | |
5516. | Мілюхін Герман Ігоревич (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
5517. | Стромило Дарина (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
5518. | Сопільняк Вікторія Андріївна (Криворізька гімназія №63 КМР) | |
5519. | Матвійчук Тимофій (Луцький ліцей №18) | |
5520. | Шарафутдінов Максим Русланович (Криворізька гімназія №68) | |
5521. | Оленюк Соломія Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5522. | Бебіч Валерія Іванівна (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
5523. | Hordii Bryk (ЗНВК "Свiтанок") | |
5524. | Замковий Іван (Одеська ЗОШ № 92) | |
5525. | Мельник Назар Сергійович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
5526. | Дячук Нестор (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5527. | Синякін Данііл Ігорьович (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
5528. | Кучерук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5529. | Тимощук Гліб Євгенійович (Бобрицький ліцей) | |
5530. | Кравчук Анастасія (Da Vinci) | |
5531. | Лаврик Тамара (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5532. | Лилик Марія (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
5533. | Фірчук Єва Володимирівнп (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
5534. | Должненко Анастасія Олександрівна (Миколаївський ЗЗСО) | |
5535. | Чепурко Богдан (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | |
5536. | Танасьєва Світлана Іванівна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
5537. | Клименко Пилип Ігорович (КПШ №22) | |
5538. | Цимбалюк Катерина Олександрівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
5539. | Андрощук Андрій Юрійович (Петрівський ліцей №2) | |
5540. | Нікітін Лев Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5541. | Гожда Олександр (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
5542. | Парикаш Марта (СЗШ №73 м. Львова) | |
5543. | Морока Денис Миколайович (Донецький ліцей № 1) | |
5544. | Ляпун Єгор Тарасович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
5545. | Торішня Вікторія Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5546. | Левківський Назар (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
5547. | Якушенко Марк Юрійович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
5548. | Корінь Діана Сергіївна (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів) | |
5549. | Шелудько Христина Олександрівна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | |
5550. | Кочерга Назар Володимирович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
5551. | Дзеніс Анастасія Андрісівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
5552. | Рус Костя Степанович (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
5553. | Платонов Олександр Олександрович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5554. | Приміч Христина Михайлівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5555. | Дудка Даниїла (Вижницька спеціалізована школа) | |
5556. | Бревко Олександр (Луцький ліцей №18) | |
5557. | Ульянченко Маргарита (ЗЗСО с. Зелений Гай) | |
5558. | Кивайло Дмитро Вікторович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
5559. | Литвиненко Анна Сергіївна (Стеблівський ліцей) | |
5560. | Ярига Остап Ярославович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
5561. | Щавровська Маргарита Валеріївна (КПШ №22) | |
5562. | Жадкевич Володимир (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5563. | Дяченко Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5564. | Валігура (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5565. | Пендлишак Юлія Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5566. | Терзі Поліна (Одеська СШ №50) | |
5567. | Алієв Емір (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | |
5568. | Фінагеєв Олександр Олександрович (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
5569. | Коваленкова Соломія (Da Vinci) | |
5570. | Бреус Альбіна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5571. | Волнянський Михайло Юрійович (НВК № 106) | |
5572. | Бєньковська Аріна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5573. | Міхов Іван Олегович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5574. | Малофій Катерина Романівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5575. | Опанасик Карина (Вараський ліцей №3) | |
5576. | Чайковський Олександр (Новокривотульська) | |
5577. | Поплавський Вадим Віталійович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
5578. | Підченко Дмитро Олексійович (Первомайський ліцей №5) | |
5579. | Ворохта Анастасія Миколаївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5580. | Ніколаєв Тімур (Olena Vedernikova Private School) | |
5581. | Коржов Сергій (Зноб-Новгородська ЗОШ) | |
5582. | Реблян Софія Іванівна (Очаківська ЗОШ№1) | |
5583. | Лещенко Данііл Віталійович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
5584. | Жестоков Дмитро Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5585. | Рівна Анастасія (Саджавський ліцей) | |
5586. | Гриновецька Софія Богданівна (НВК № 106) | |
5587. | Мунжова Яна Андріївна (СЗШ №32) | |
5588. | Філімонов Олександр Олександрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5589. | (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
5590. | Деной Даніель (Уманська гімназія № 5) | |
5591. | Багада Діана Артурівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | |
5592. | Слатвицька Поліна Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
5593. | Попко Дмитро (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
5594. | Сербинський Остап Маркович (Коломийський ліцей №9) | |
5595. | Шуляковський Герман (ХАГ "Оазис Надії") | |
5596. | Безпала Злата (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
5597. | Арабаджі Євгенія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5598. | Недужко Валерія (Одеська СШ №117) | |
5599. | Бугай Анна Сергіївна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
5600. | Мінашкін Артем (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | |
5601. | Павлішин Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
5602. | Поломошнова Кароліна Дмитрівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5603. | Захарчук Олександра (Коломийський ліцей №9) | |
5604. | Бєліков Ілля Олександрович (Початкова школа "Казка") | |
5605. | Безручка Вікторію Олегівна (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | |
5606. | Весній Марта Ігорівна (Боянецький ЗЗСО І-ІІ ст.) | |
5607. | Якименко Дар’я Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | |
5608. | Закора Владислава Михайлівна (Донецький ліцей № 1) | |
5609. | Малютін Ілля Владиславович (НВК № 106) | |
5610. | Западаєв Руслан (Користівський ліцей) | |
5611. | Хом\'як Володимир Миколайович (Володимирівська гімназія) | |
5612. | Закордонець Злата Тарасівна (Фастівська ЗОШ 1) | |
5613. | Пшеничний Ерік Данилович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
5614. | Малеш Євгенія (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | |
5615. | Ткач Олександр Олексійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5616. | Шпілька Олександр (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
5617. | Литвин Данило Андрійович (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
5618. | Пухкало Софія Віталіївна (Початкова школа "Казка") | |
5619. | Різник Уляна Андріївна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5620. | Мазуренко Валерій Андрійович (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
5621. | Прокопчук Леся Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5622. | Бригідир Євангеліна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5623. | Петренчук Олег Петрович (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
5624. | Латиш Лев Кирилович (ШДС «Respublika Kids”) | |
5625. | Обух Олег (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
5626. | Міщенко Софія Миколаївна (Яготинський НВК №2) | |
5627. | Труш Анна (Коломийський ліцей №9) | |
5628. | Харченко Демид Олегович (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
5629. | Зеленська Маргарита Володимирівна (Розсошенська гімназія) | |
5630. | Торунда Валентина (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
5631. | Савчук Демид Євгенійович (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | |
5632. | Бук Аріна Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5633. | Бовсунівська Юлія Ігорівна (Головинське вище професійне училище нерудних технологій) | |
5634. | Саітова Нафіса Абубакарівна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
5635. | Марцинюк Дарія-Авіталь Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | |
5636. | Шабан Данило (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
5637. | Островерхий Денис Сергійович (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5638. | Шеверя Михайло (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5639. | Arina Prykhodchenko (ЗНВК "Свiтанок") | |
5640. | Шляхтіна Ніколь Євгеніївна (Овідіопольський ЗЗСО) | |
5641. | Симегук Максим Юрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5642. | Костиркіна Поліна (Одеська СШ №117) | |
5643. | Трофимова Єлизавета (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5644. | Ладико Володимир Дмитрович (Logos School) | |
5645. | Сухарьок Роман Євгенович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
5646. | Шияненко Ваня (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
5647. | Білецька Аліна Олександрівна (Запорізька гімназія № 4) | |
5648. | Васильєв Назар Максимович (Фастівська ЗОШ 1) | |
5649. | Удот Олександр Андрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5650. | Миронова Мирослава Ігорівна (ШДС «Respublika Kids”) | |
5651. | Мартинюк Софія Михайлівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5652. | Маценко Єва (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | |
5653. | Лазебний Тимофій Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5654. | Запорожець Михайло (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | |
5655. | Коновал Єлизавета Олексіївна (Краснопільський ліцей) | |
5656. | Колотило Олександр Дмитрович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5657. | Демиденко Ілля (Одеська СШ №117) | |
5658. | Присяжнюк Дар'я Олександрівна (Одеська СШ №117) | |
5659. | Сіромолотов Ігорь Александрович (Вишгородська ЗОШ №1) | |
5660. | Кравченко Олексій Олексійович (Жашківський ліцей №2) | |
5661. | Коваль Ольга Анатоліївна (Богодухівський ліцей № 2) | |
5662. | Осіпова Крістіна Володимирівна (Фастівська ЗОШ 1) | |
5663. | Шаповалов Олександр (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
5664. | Іщенко Едуард Олександрович (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | |
5665. | Мірошников Михайло Сергійович (НВК № 106) | |
5666. | Живоденко Ірина Олегівна (Барвінківський ліцей №2) | |
5667. | Кічало Роман (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
5668. | Sofiia Smetanko (ЗНВК "Свiтанок") | |
5669. | Нікіфоров Іван Денисович (Харківська гімназія №13) | |
5670. | Гордієнко Єлизавета Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5671. | Нижник Анна Максимівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
5672. | Дячок Данило (ХАГ "Оазис Надії") | |
5673. | Щербина Нікіта Олексійович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | |
5674. | Кандибко Александра Артемівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | |
5675. | Коновальчук Кирило (Краснянський ліцей) | |
5676. | Адам Едіна Василівна (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | |
5677. | Гамшеєв Євген Анатолійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5678. | Сухова Катерина Станіславівна (Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів") | |
5679. | Козина Мирослава (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | |
5680. | Безматний Вадим Артурович (КЗ "Гутянський ліцей") | |
5681. | Приходько Ангеліна Андріївна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
5682. | Горобець Максим (Злазненський ліцей) | |
5683. | Рябець Аріна Вадимівна (Білейківська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5684. | Форсюк Майя (Одеська СШ №117) | |
5685. | Євсєєва Поліна (Запорізький Академічний ліцей "Перспектива") | |
5686. | Великожон Марина Олександрівна (Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
5687. | Озхан Денізхан (Одеська СШ №117) | |
5688. | Черніков Кирил Сергійович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
5689. | Воронов Іван (Block Language Club) | |
5690. | Фівейський Михайло (Olena Vedernikova Private School) | |
5691. | Михайлов Дмитро Вікторович (Городоцька гімназія) | |
5692. | Федонюк Володимир (Луцький ліцей №18) | |
5693. | Шевченко Дарина (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
5694. | Грицаєва Дар'я Олександрівна (Глеюватська гімназія Глеюватської сільської ради) | |
5695. | Корольчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5696. | Сагановський Тимофій Петрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
5697. | Сироватка Маргарита (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
5698. | Шлямнєв Нікіта (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
5699. | Богуславська Анастасія Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5700. | Лозинський Олександр (Луцький ліцей №18) | |
5701. | Бадиков Тимур Сергійович (Перша міська гімназія) | |
5702. | Супрун Лев (Ліцей Ольгинський) | |
5703. | Заремблюк Ігор Іванович (Бабченський ліцей) | |
5704. | Чумак Юрій Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
5705. | Козаченко Даніл Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5706. | Діконтус (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5707. | Сгібнєв Дмитро (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | |
5708. | Іванов Микита Дмитрович (Криворізька гімназія №72) | |
5709. | Осипчук Анастасія Іванівна (Нижньостанівецький ЗЗСО) | |
5710. | Пєнкова Маргарита (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5711. | Колеснікова Варвара Максимівна (ШДС «Respublika Kids”) | |
5712. | Куцеля Назар Олегович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
5713. | Халіманчук Діана (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
5714. | Бісінгер Анастасія Іванівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | |
5715. | Юр`єв Вячеслав (Комарська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5716. | Довганич Ксенія Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5717. | Бура Соломія Тарасівна (Самбірська гімназія) | |
5718. | Войцещук Єлизавета Романівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5719. | Сауляк Микита (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5720. | Каменєва Аліна Ігорівна (Школа №55) | |
5721. | Левковська Лілія Владиславівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
5722. | Пазюк Анастасія (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
5723. | Богоцький Володимир Володимирович (Одеська СШ №117) | |
5724. | Гожда Сніжана (Вижницька спеціалізована школа) | |
5725. | Кузьмич Анастасія Андріївна (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
5726. | Гонітель Михайло (Одеська СШ №117) | |
5727. | Подвалюк Милана (Ліцей №13) | |
5728. | Дяченко Ростислав (Olena Vedernikova Private School) | |
5729. | Сунко Ганна Констянтинівна (Бердянська ЗОШ № 20) | |
5730. | Ноур Алла (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5731. | Іванов Іліан-Еней (Olena Vedernikova Private School) | |
5732. | Охремов Артур (Вараський ліцей №3) | |
5733. | Омельченко Дарина Ігорівна (Ємільчинський ліцей №1) | |
5734. | Полгородник Максим (ЗОШ №2) | |
5735. | Гончарук Нікіта (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5736. | Оршак Марія Владиславівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
5737. | Щербина Анастасія Дмитрівна (Одеська СШ №117) | |
5738. | Рибалко Марія (Броварський ліцей № 10) | |
5739. | Кожарін Ярослав (Olena Vedernikova Private School) | |
5740. | Воронков Нікіта Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | |
5741. | Кудрик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5742. | Коник Віра Маркіянівна (ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Ходорів) | |
5743. | Соснова Марія Олегівна (Ставрівський ліцей) | |
5744. | Лукомський Андрій (Одеська СШ №117) | |
5745. | Лисенко Кирил Дмитрович (Наталинський ліцей) | |
5746. | Гончаренко Андрій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5747. | Гапич Вероніка (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
5748. | Біловусяк Єгор (Кіцманський НВК) | |
5749. | Сєров Нікіта (Olena Vedernikova Private School) | |
5750. | Силюта Денис Сергійович (Криворізька гімназія № 102) | |
5751. | Неуймін Данііл Андрійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
5752. | Пізнюк Максим (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
5753. | Молчанович Евеліна (Будимлянська гімназія) | |
5754. | Свиридюк Олександра (Хомутинецький ліцей) | |
5755. | Грицаєнко Олександр (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5756. | Ярослав Шевченко (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
5757. | Онищенко Кіра (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
5758. | Станков Данило (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5759. | Малежик Соломія Володимирівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
5760. | Середа Соломія Василівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
5761. | Фарина Анна Михайлівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
5762. | Ільчишин Злата Тарасівна (СЗШ №32) | |
5763. | Мушак Давид Юрійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
5764. | Кривішин Руслан Петрович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
5765. | Пташник Кіріл (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5766. | Романюк Марія Вадимівна (Гореницький ліцей) | |
5767. | Білько Данило Вадимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5768. | Кожокар Світлана Іллівна (ЗОШ № 2) | |
5769. | Дячук Максим (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
5770. | Сеньків Дмитро Миколайович (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.) | |
5771. | Сагайдак Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | |
5772. | Купчик Олександр Юрійович (Красилівська гімназія №1) | |
5773. | Беркещук Артем (Кіцманський НВК) | |
5774. | Вовк Артем Максимович (Бердянська ЗОШ № 20) | |
5775. | Олійник Федір (Olena Vedernikova Private School) | |
5776. | Скісов Андрій Вячеславович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5777. | Скомороха Євангеліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5778. | Городнича Мілана (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
5779. | Романов Михайло Олександрович (Запорізька гімназія № 4) | |
5780. | Головков Єгор (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
5781. | Арістанова Софія (Ліцей №11 "Престиж") | |
5782. | П'ятак Роман (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
5783. | Балда Іван Андрійович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | |
5784. | Музика Олександра Євгеніївна (Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів) | |
5785. | Войцих Анастасія Василівна (Стеблівський ліцей) | |
5786. | Гаджега Анастасія Святославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5787. | Клімчук Катерина (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
5788. | Сметанюк Оксана (Коломийський ліцей №9) | |
5789. | Ван Роман (Одеська СШ №117) | |
5790. | Баюра Аліна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5791. | Кухляренко Аріна Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5792. | Непряхіна Софія (Одеська СШ №117) | |
5793. | Берсеньов Нікіта Русланович (Криворізький НВК №35 "Імпульс") | |
5794. | Синьоок Єва Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5795. | Красовський Святослав Миколайович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
5796. | Жорова Софія Олександрівна (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
5797. | Петренко Ганна (Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського) | |
5798. | Місюра Єлізавета (Одеська СШ №117) | |
5799. | Пастушенко Кароліна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
5800. | Цимбал Даніїл (Тигрик) | |
5801. | Шипіло Олександра (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
5802. | Яременко Тимофій (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | |
5803. | Мельник Максим Миколайович (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | |
5804. | Бурачук Богдана Дмитрівна (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | |
5805. | Бочковська Вікторія Геннадіївна (Кропивнянська гімназія) | |
5806. | Лобода Анастасія Володимирівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | |
5807. | Абрамов Богдан (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
5808. | Слядзь Софія Валеріївна (Ставрівський ліцей) | |
5809. | Наконечний Тимофій Віталійович (Немовицький ліцей) | |
5810. | Каба Євангеліна (Одеська СШ № 121) | |
5811. | Ремез Софія Миколаївна (Новопокровський ліцей імені В. М. Сиволоба) | |
5812. | Хитько Віталій Вікторович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5813. | Погосян Ніколь Атомовна (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
5814. | Ульянова Маргарита (Одеська СШ №117) | |
5815. | Коваленко Анастасія (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
5816. | Зельцер Тая (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5817. | Полюшко Маргарита Ярославівна (Білоцерківська СЗОШ № 1) | |
5818. | Якимчук Олесь Віталійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5819. | Щербенок Марина Владиславівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
5820. | Курик Ніколь Артурівна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
5821. | Лазорик Владислав Петрович (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
5822. | Юденко Денис (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | |
5823. | Лисенко Дар'я Олександрівна (Донецький ліцей № 2) | |
5824. | Копачук Христина (Старолисецька ЗОШ) | |
5825. | Алексеєнко Зоя Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
5826. | Горан Євген Олегович (Спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови та літератури - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
5827. | Сєдих Ірина (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
5828. | Фісік Єлизавета Олександрівна (Первомайська гімназія №9) | |
5829. | Колеснікова Поліна Олексіївна (Logos School) | |
5830. | Смагіна Маргарита Андріївна (Паліївська гімназія) | |
5831. | Погоріляк Тимофій Іванович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5832. | Рябущиць Діана (Школа №7) | |
5833. | Францішко Яна (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | |
5834. | Артеменко Ірина (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5835. | Подопригора Маргарита Павлівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
5836. | Салига Вікторія (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5837. | Васильев Иван (Криворізька ЗОШ №65) | |
5838. | Климів Денис Ігорович (Ліцей імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради) | |
5839. | Копелько Давид Андрійович (Очаківська ЗОШ№1) | |
5840. | Крисько Володимир Богданович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | |
5841. | Тукало Аліна Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
5842. | Пащенко Анастасія Вікторівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
5843. | Бруяка Поліна Олександрівна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5844. | Разінкова Єлизавета Ігорівна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
5845. | Прокопчук Анна (Луцький ліцей №18) | |
5846. | Васьків Денис Геннадійович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
5847. | Атаман Богдан Мар'янович (Католицька школа св.Василія Великого) | |
5848. | Лисенко Поліна (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
5849. | Заглубоцький Микита Олексійович (Logos School) | |
5850. | Ходирєв Ілля Андрійович (Мар'янівська гімназія) | |
5851. | Швець Степан (Одеська СШ №117) | |
5852. | Горбач Злата Артемівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №91 Шевченківського району м. Києва) | |
5853. | Талько Георгій (Івановоселищенська ЗОШ) | |
5854. | Погорєлова Марія Андріївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
5855. | Оверченко Артьом Віталійович (БСШ №9) | |
5856. | Афанасенко Юлія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5857. | Остафійчук Марк (Коломийський ліцей №9) | |
5858. | Гайда Євген (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5859. | Попов Матвій Олександрович (Соледарська ЗОШ №13) | |
5860. | Кайлер Максим Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5861. | Бугаєнко Максим Юрійович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
5862. | Gsj1j (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
5863. | Марина Паламар (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
5864. | Кутаманова Єлизавета Сергіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
5865. | Власенко Даніїл Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5866. | Олександр Оснач Васильович (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
5867. | Дєтков Дмитро (Одеська СШ №117) | |
5868. | Шаклеін Іван Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5869. | Білоус Дар'я Олександрівна (Ліцей з дошкільним підрозділом) | |
5870. | Остров Соломія (КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради") | |
5871. | Савельєва Олександра (Одеська ЗОШ № 92) | |
5872. | Бурлаченко Гліб (Одеська СШ №117) | |
5873. | Хома Софія (Коломийський ліцей №9) | |
5874. | Подкуйко Даріна Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
5875. | Ларіонов Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5876. | Оксенюк Олександр Сергійович (Березнівський ліцей №2) | |
5877. | Яковлєва Дар'я Сергіївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
5878. | Грищенко Євген (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
5879. | Водолазький Денис Станіславович (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
5880. | Максутов Тимур (КЗ ХЗОШ № 49) | |
5881. | Романова Софія (Одеська ЗОШ № 92) | |
5882. | Тихонов Нікіта Романович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
5883. | Фролова Уляна Сергіївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
5884. | Громак Данило Романович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5885. | Гриценюк Анна Ярославівна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | |
5886. | Левківська Анастасія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
5887. | Клічук Вікторія Віталіївна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | |
5888. | Дуткевич Вероніка (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
5889. | Вуйченко Ганна Борисівна (Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі) | |
5890. | Турчак Анна Олександрівна (Люблинецький ліцей Волинської обласної ради) | |
5891. | Виговська Ярослава Любомирівна (СЗШ №84 ім. Бл. Йосафати Гордашевської) | |
5892. | Цвір Андрій Андрійович (Гімназія № 2 Червоноградської міської ради Львівської області) | |
5893. | Федій Володимир (Старолисецька ЗОШ) | |
5894. | Брашкіна Злата Юріївна (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | |
5895. | Приставський Микита (Школа Дружня До Дитини) | |
5896. | Малиш Марія Михайлівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
5897. | Островська Єва Олегівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
5898. | Магалюс Іоан Олександрович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
5899. | Метасов Роман Артурович (Одеський приватний ліцей "На перехресті") | |
5900. | Юшковська Каріна Олександрівна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
5901. | Четнекі Йонатан (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5902. | Лях Софія Дмитрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
5903. | Растеряєва Поліна Олександрівна (НВК №34) | |
5904. | Федоров Максим (ОЗОШ № 38) | |
5905. | Колодич Марія (Познанський ліцей) | |
5906. | Гончаров Денис (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5907. | Карпенко Денис Сергійович (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | |
5908. | Чеповський Микола Ігорович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
5909. | Співак Єлизавета (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5910. | Шабатура Каріна Денисівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5911. | Стаднік В'ячеслав Ігорович (Будянський ліцей) | |
5912. | Коваленко Артем (ХАГ "Оазис Надії") | |
5913. | Святовець Катерина Володимирівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5914. | Тарасов Ростислав Ігорович (Криворізька гімназія №94) | |
5915. | Ладчук Дарія Віталіївна (Новомиколаївська філія Глодоського ліцею) | |
5916. | Семенець Ярослав (Денишівська спеціальна школа) | |
5917. | Кришталь Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5918. | Тучапської Анни (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
5919. | Саша (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5920. | Ihor Butenko (ЗНВК "Свiтанок") | |
5921. | Геращенко Дар'я Олександрівна (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
5922. | Васильчук Євангеліна Максимівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
5923. | Момот Євгенія (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | |
5924. | Рябченко Гліб Юрійович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
5925. | Гончарук Захар Володимирович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
5926. | Луковець Станіслав Леонідович (Цепцевицька ЗОШ) | |
5927. | Іноземцева Вікторія Олександрівна (Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради) | |
5928. | Іванченко Тімур Вікторович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | |
5929. | Левчишина Євгенія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5930. | Алєксєєв Єгор Олександрович (Володимирівська гімназія) | |
5931. | Лисянський Анатолій Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5932. | Марчак Максим Олександрович (Іванковецький ліцей) | |
5933. | Меленченко Ірина Іванівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
5934. | Яцков Тимофій Олександрович (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | |
5935. | Ратушна Анастасія Василівна (Невгодівська філія Овруцького ліцею імені Андрія Малишка) | |
5936. | Мержвинська Ілона Юріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
5937. | Кухляренко Артем Олегович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5938. | Мартинюк Вікторія (Хомутинецький ліцей) | |
5939. | Козєва Катерина Олексіївна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
5940. | Лещенко Ульяна Олександрівна (Андріївська ЗОШ №1) | |
5941. | Скринська Діана (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
5942. | Кунченко Євгенія Сергіївна (Будянський ліцей) | |
5943. | Савлук Єгор Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5944. | Плакса Єгор (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
5945. | Токар Злата (Одеська СШ № 121) | |
5946. | Гутник Всеволод Андрійович (Соледарська ЗОШ №13) | |
5947. | Григор'єва Ангеліна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
5948. | Вакулик Артем (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
5949. | Богданець Катерина Василівна (Опорний заклад «Рокитнівський ліцей №3») | |
5950. | Дзвінка Злата Олегівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5951. | Ігнатійчук Назарій Романович (ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Боратин) | |
5952. | Цвігун Вікторія Артемівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
5953. | Алієв Тимур (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5954. | Леньо Софія (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | |
5955. | Шкребень Василь Михайлович (Вороньківська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5956. | Цуканова Христина (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
5957. | Яцинич Лук'ян (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
5958. | Погорєлов Артем Вадимович (Ясногородський ліцей) | |
5959. | Неткач Анастасія Олександрівна (НВК №34) | |
5960. | Махаринський Олександр (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
5961. | Бєлєнька Дар'я Василівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
5962. | Крилов Максим Ігорович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
5963. | Скалецький Ігор Михайлович (Сторожинецький районний ліцей) | |
5964. | Пономаренко Артем (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
5965. | Прохорова Софія (Ліцей "Євроленд") | |
5966. | Моторний Володимир (Черкаський колегіум "Берегиня") | |
5967. | Сулимко Соломія Романівна (Центр Освіти "БезМеж") | |
5968. | Барабаш Аріна (Olena Vedernikova Private School) | |
5969. | Федчук Мілана Вадимівна (Вараський ліцей №3) | |
5970. | Корженко Савелій Геннадійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
5971. | Камбулов Єгор Дмитрович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
5972. | Беріл Кирило Валерійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
5973. | Полещук Софія Костянтинівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
5974. | Жиленко Даниїл Віталійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
5975. | Афонічкіна Катерина (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5976. | Поляков Олексій (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | |
5977. | Олійник Артем Русланович (Христинівський ліцей №1) | |
5978. | Єршов Нікіта Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
5979. | Окілка Владислав Ігорович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
5980. | Бабенко Соломія Іванівна (Сигнаївський НВК) | |
5981. | Мавров Микола (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5982. | Степанюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5983. | Маркін Дмитро Артемович (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
5984. | Репа Олег Іванович (Петрівський ліцей №2) | |
5985. | Попович Вікторія Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5986. | Глушук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
5987. | Куськовець Тимофій (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
5988. | Бурдукова Ребека (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | |
5989. | Ляпунова Єлизавета Дмитрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
5990. | Андрей (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5991. | Тимошенко Марія (Одеська ЗОШ № 92) | |
5992. | Єсип Ілля Ігорович (СЗШ №32) | |
5993. | Новікова Ольга ("КПЛ" КОР) | |
5994. | Бердник Марія Володимирівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
5995. | Зеніщева Поліна Олександрівна (Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія») | |
5996. | Колісник Дарина Юріївна (Лисичобалківська гімназія) | |
5997. | Хімія Валерій Русланович (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | |
5998. | Поліщук Назарій Миколайович (Стеблівський ліцей) | |
5999. | Самохвалова Поліна (СЗШ №73 м. Львова) | |
6000. | Пушкарук Соломія Валеріївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6001. | Шипітько Поліна Олексіївна (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | |
6002. | Ковальчук Олександра Мирославівна (Немовицький ліцей) | |
6003. | Шевченко Аріна (Петрівська ЗШ І ступеня) | |
6004. | Дебела Софія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
6005. | Костюк Микола Ігорович (Коломийський ліцей №9) | |
6006. | Лежанська Софія (Ушомирський ліцей) | |
6007. | Бублик Ілля Іванович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
6008. | Макарик Назар (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
6009. | Забавін Костянтин (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
6010. | Демура Кирило (Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
6011. | Корнюшенко Максим (НВК № 106) | |
6012. | Михайло Карнаухов Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6013. | Шостак Сергій Олександрович (Криворізька гімназія №94) | |
6014. | Афрікян Арнольд (Харківський ліцей № 89) | |
6015. | Кучеренко Аміра Павлівна (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | |
6016. | Галіщук Софія Тарасівна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
6017. | Семенов Марк Костянтинович (Центр Освіти "БезМеж") | |
6018. | Матвіїв Даніель (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
6019. | Самсонов Сергій Анатолійович (Одеська Маріїнська гімназія) | |
6020. | Миронова Валерія (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | |
6021. | Гайдулян Дарія Іванівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6022. | Єрема Костянтин (ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка") | |
6023. | Качан Олександр Євгенійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
6024. | Озерчук Марко Сергійович (Берегівський ліцей ім. Ф. Потушняка) | |
6025. | Руденко Мілєна (ОЗ «Академічний ліцей») | |
6026. | Рябуха Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6027. | Компанієць Михайло (ДНЗ "Черкаський професійний ліцей") | |
6028. | Турмій Руслан (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
6029. | Савіцька Марія Миколаївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
6030. | Іздебський Кирило (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6031. | Чернєв Андрій Володимирович (ЗОШ № 15) | |
6032. | Олефір Анастасія Вікторівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6033. | Ткачук Роман (КЗ "Турбівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2") | |
6034. | Підлісна Діана (Коломийський ліцей №9) | |
6035. | Тафічук Крістіан Володимирович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6036. | Сурженко Аделіна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6037. | Жупиця Софія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | |
6038. | Ракітянська Валерія (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6039. | Бурлака Альбіна Юріївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
6040. | Кравчук Денис (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6041. | Швець Микита Олександрович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6042. | Гладкий Тихон (Одеська СШ №117) | |
6043. | Михаленич Роксолана (СЗШ №73 м. Львова) | |
6044. | Смілянська Олександра (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
6045. | Бараников Максим (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | |
6046. | Фірчук Олена (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
6047. | Коломієць Богдана Олександрівна (Краснопільський ліцей) | |
6048. | Ворон Ніколетта (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6049. | Васильєв Михайло Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6050. | Поліщук Соломія (Бородянський ліцей №1) | |
6051. | Рожевіч Дамір (Одеська СШ №117) | |
6052. | Парсілян Маріне Каренівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
6053. | Глухова Анна (Одеська СШ №117) | |
6054. | Д'яченко Аліса Олексіївна (Харківський ліцей № 89) | |
6055. | Запорізька Марія (Криворізька гімназія №10 Криворізької міської ради) | |
6056. | Брославський Тимофій Романович (Одеська СШ №117) | |
6057. | Какоріна Амелія (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6058. | Крук Микола Петрович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
6059. | Богдан Чурило (Спеціалізована школа № 188 Дніпровського району м.Києва з поглибленим вивченням російської мови) | |
6060. | Йонузлар Мурат Ердоганович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6061. | Поліщук Михайло (Одеська СШ №117) | |
6062. | Баркар Ангеліна Максимівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6063. | Ящук Владислав Олександрович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6064. | Хомич Тетяна Анатоліївна (Сарненський ліцей №4) | |
6065. | Кільдау Поліна (Olena Vedernikova Private School) | |
6066. | Гулідова Діана (Da Vinci) | |
6067. | Демченко Макар Володимирович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | |
6068. | Возняк Олег (СЗШ №32) | |
6069. | Матьошко Дмитро Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | |
6070. | Мельчуцький Олег (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6071. | Савенко Семен (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
6072. | Поспелова Поліна Олександрівна (Новоградківська гімназія) | |
6073. | Соколова Анастасія Олегівна (Одеська СШ №117) | |
6074. | Лебідь Кіра Сергіївна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
6075. | Данищук Даніела Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6076. | Афім\'їна Іляна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | |
6077. | Жидан Роман Михайлович (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
6078. | Мислик Богдан Дмитрович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
6079. | Крисіна Анастасія Олександрівна (Ясногородський ліцей) | |
6080. | Бичеховська Олена (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | |
6081. | Курчик Анастасія Ігорівна (ЗЗСО I-III ступенів с.Тур'є) | |
6082. | Дяків Евеліна Юріївна (Вигодська ЗОШ) | |
6083. | Погребняк Лев Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6084. | Лосовська Марія (Olena Vedernikova Private School) | |
6085. | Олександренко Нікіта (Харківський ліцей № 149) | |
6086. | Марцін Маркіян (Ліцей №21 ЛМР) | |
6087. | Спрішевська Анфіса (Одеська СШ №117) | |
6088. | Савран Софія Олександрівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
6089. | Демчук Поліна Віталіївна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | |
6090. | Прищепа Богдан (Користівський ліцей) | |
6091. | Данильчук Анна (Одеська СШ №117) | |
6092. | Бобер Ельвіра (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6093. | Коваль Вікторія (Краснянський ліцей) | |
6094. | Щобак Андрій Денисович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6095. | Голодняк Володимир (Olena Vedernikova Private School) | |
6096. | Журавель Даніїл Владиславович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
6097. | Серіков Артур (Харківський ліцей № 89) | |
6098. | Годунко Ярослав Олександрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
6099. | Галій Іван (Olena Vedernikova Private School) | |
6100. | Волошина Віолета (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
6101. | Фірчук Анна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
6102. | Бузиновський Іван Русланович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
6103. | Пархоменко Анна Олександрівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | |
6104. | Шостка Вероніка Петрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
6105. | Вінтоняк Євангеліна (Криворізька гімназія №91) | |
6106. | Власенко Анна (Одеська СШ №117) | |
6107. | Кузик Софія Ярославівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6108. | Кириченко Олександр Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | |
6109. | Сокаль (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
6110. | Конечний Іван Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
6111. | Глинянчук Варвара (ОЗЗСО "Любешівський ліцей") | |
6112. | Миронец Ілля Дмитрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
6113. | Гороб`юк Євгенія Сергіївна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | |
6114. | Прокопенко Георгій Олексійович (Одеська СШ №117) | |
6115. | Гаврилюк Леонід Олександрович (Овідіопольський ЗЗСО) | |
6116. | Мельник Олександр Олександрович (Крупецький ліцей) | |
6117. | Заболотник Віра Віорелівна (Ставрівський ліцей) | |
6118. | Семенюк Марія Олександрівна (ХЗОШ №150) | |
6119. | Діордієва Дар'я Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6120. | Кондратюк Костянтин (Одеська СШ №117) | |
6121. | Мартишко Гліб Денисович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6122. | Отченаш Софія Олександрівна (Криворізький ліцей №113 Криворізької міської ради) | |
6123. | Вільховецький Василь Віталійович (Пригородоцька гімназія) | |
6124. | Сагайдак Даніїл (Одеська СШ №117) | |
6125. | Мельник Кирило Віталійович (ПНВК "Садок-школа-ліцей "Еколенд") | |
6126. | Даниленко Сніжана (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
6127. | Захарченко Меланія Сергіївна (Школа №19) | |
6128. | Сарнавський Роман (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
6129. | Калініченко Олександра (Науковий ліцей імені Чурюмова) | |
6130. | Яхонтова Юлія (Ліцей №21 ЛМР) | |
6131. | Мисько Роман Іванович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
6132. | Криваньо Яна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
6133. | Сидоров Олександр Олександрович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | |
6134. | Камнєв Володимир Дмитрійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6135. | Борутенко Полина (Запорізька гiмназiя №98) | |
6136. | Горлач Альона Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | |
6137. | Собчук Поліна Віталіївна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | |
6138. | Гонтар Ірина (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
6139. | Торбинстка Варвара ОлегIвна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6140. | Шпильовий Артем Володимирович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
6141. | Пєша Домініка Василівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6142. | Чигрин Анастасія Романівна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6143. | Титов Андрій Андрійович (Початкова школа "Казка") | |
6144. | Сокол Єлизавета Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6145. | Маканов Тимофій Миколайович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6146. | Потапчук Софія (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
6147. | Новосад Анна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
6148. | Василюк Іван (Новокривотульська) | |
6149. | Волкова Марія (Одеська СШ №117) | |
6150. | Васильєв Володимир (Olena Vedernikova Private School) | |
6151. | Баліка Данило. (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6152. | Пенюк Аріанна Юріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6153. | Романик Софія (ЗЗСО "Морозівська гімназія") | |
6154. | Зотов Юрій Юрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
6155. | Грунь Анна Марія Олегівна (Красилівська гімназія №1) | |
6156. | Авраменко Катя (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6157. | Мартинюк Марія Михайлівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6158. | Степенко Володимир Едуардович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
6159. | Костюк Софія Владиславівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6160. | Оніка Злата (Одеська СШ №117) | |
6161. | Турабов-Старцев Світовид Дмитрович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | |
6162. | Камшук Давид Павлович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | |
6163. | Тарнопольська Анастасія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6164. | Хархаліс Юрій Федорович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
6165. | Форгіль Василь Дмитрович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | |
6166. | Харланова Софія (Da Vinci) | |
6167. | Кишенко Софія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6168. | Курило Варвара Павлівна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | |
6169. | Кліонська Мія Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
6170. | Мойса Каріна (Вижницька спеціалізована школа) | |
6171. | Бакулін Михайло (Olena Vedernikova Private School) | |
6172. | Капто Нікіта Вадимович (ЗГ №104) | |
6173. | Руденко Софія Олексіївна (СЗШ №73 м. Львова) | |
6174. | Гейдер Денис (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
6175. | Олег Пацай Віталійович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | |
6176. | Градюк Іванна Миколаївна (Надвірнянський коледж НТУ) | |
6177. | Дутко Богдана Олегівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
6178. | Рибак Єгор Владиславович (Альтернативна школа Ярина School) | |
6179. | Єлизавета Мариняк Всеволодівна (Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола) | |
6180. | Шаповалов Даніїл Олександрович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
6181. | Дмитриченко Денис Вадимович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
6182. | Бринза Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
6183. | Малаш Анастасія (Немовицький ліцей) | |
6184. | Хайбулаєва Алсу Ельмарівна (Коломийський ліцей №9) | |
6185. | Биковець Евеліна Андріївна (Вараський ліцей №3) | |
6186. | Майсренко Єгор (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
6187. | Карамаш Уляна Назарівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6188. | Ряба Аліса (Ліцей №11 "Престиж") | |
6189. | Токарська Софія (Бердичівський міський ліцей № 15) | |
6190. | Мауріна Анастасія (КЗО НВО №28) | |
6191. | Королевська Ілона (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
6192. | Звягельська Анна Володимирівна (Іванопільська гімназія) | |
6193. | Денисов Георгій Олександрович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
6194. | Чернобай Кіра Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6195. | Тетяна Брик (Цепцевицька ЗОШ) | |
6196. | Булах Олександр Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6197. | Присяжнюк Варвара Сергіївна (Середня загальноосвітня школа №66) | |
6198. | Венгер Дар’я Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6199. | Колгашов Мирослав (Одеська СШ №117) | |
6200. | Зубік Тимофій Денисович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
6201. | Вєтохін Олександр Сергійович (ШДС «Respublika Kids”) | |
6202. | Питчак Сергій Степанович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6203. | Степанець Олексій Леонідович (Донецький ліцей № 1) | |
6204. | Телібаєв Ігор (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
6205. | Чорней Емілія-Магдалена (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6206. | Клименко Євангеліна Юріївна (Початкова школа "Казка") | |
6207. | Печериця Назар Станіславович (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
6208. | Богза Аріна Сергіївна (Вознесенська ЗОШ № 10) | |
6209. | Гуменик Єлизавета Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6210. | Комарницький Юрій Русланович (Матківський НВК) | |
6211. | Дуденчук Олег (Коломийський ліцей №9) | |
6212. | Захарчук Тамара Миколаївна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6213. | Горянська Єва (Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №217 м. Києва) | |
6214. | Ткачук Олексій Олексійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
6215. | Твердохліб Анна В\'ячеславівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
6216. | Гудима Віктор Дмитрович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6217. | Кошик Віталіна Сергіївна (Моквинський ліцей) | |
6218. | Борисова Олеся (Запорізька гімназія № 107) | |
6219. | Савчук Богдан Іванович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
6220. | Кучер Валерія Олександрівна (Школа №103) | |
6221. | Шойму Данило Евгенович (Криворізька гімназія 27) | |
6222. | Хоровюк Пантелеімон (Вижницька спеціалізована школа) | |
6223. | Головень Антон Дмитрович (Запорізька СШ № 72) | |
6224. | Ахмедова Ріана (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
6225. | Кудибин Максим Васильович (Якубівська ЗОШ I ступеня) | |
6226. | Дегтяр Нестор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6227. | Шевчук Каріна Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6228. | Проць Олександра Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6229. | Лужаниця Вероніка Володимирівна (ЗЗСО I-III ступенів с.Тур'є) | |
6230. | Семоняк-Некрашевич Мелана (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | |
6231. | Марія Попова (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | |
6232. | Білобровка Анастасія (Затишанський ЗЗСО) | |
6233. | Козак Філіп Андрійович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
6234. | Сердюк Богдан Андрійович (Білецька школа I-II ст. імені Соломії Крушельницької) | |
6235. | Семеняка Микита Андрійович (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | |
6236. | Грель Роман Андрійович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
6237. | Лиськова Златослава Андріївна (Початкова школа "Казка") | |
6238. | Луговий Олексій Олексійович (Ліцей "Мейн Скул") | |
6239. | Гудько Ірина Анатоліївна (ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича") | |
6240. | Демяненко Максим Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6241. | Калюх І.В. (Вараський ліцей №3) | |
6242. | Мазуренко Роман (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
6243. | Мартиновець Дмитро Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
6244. | Саннікова Софія Тарасівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
6245. | Косінчук Іван Сергійович (Первомайська гімназія №9) | |
6246. | Полюхович Ангеліна Олександрівна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | |
6247. | Сорока Ілля (Бучанська ЗОШ №3) | |
6248. | Леус Софія (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
6249. | Леонтьев Ярослав Юрійович (Леонтьев Юрій Дмитрович) | |
6250. | Кузнєцова Поліна Олексіївна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | |
6251. | Ромащенко Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | |
6252. | Безнощенко Назарій Павлович (Чемерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6253. | Рояк Емілія (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | |
6254. | Порожнюк Марк (Одеська ЗОШ № 92) | |
6255. | Орищенко Анна Сергіївна (Нововасилівський ліцей) | |
6256. | Фаріма Франческа Янушівна (Мамалигівський ліцей) | |
6257. | Солом‘яний Денис (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6258. | Юрпалова Ю.В. (Одеська СШ №117) | |
6259. | Доля Любов Олександрівна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
6260. | Шевчук Ксенія (Криворізька гімназія №10 Криворізької міської ради) | |
6261. | Романіна Поліна Сергіївна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | |
6262. | Мотрук Каріна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
6263. | Федорова Світлана Дмитрівна (Вараський ліцей №3) | |
6264. | Олійник Злата Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6265. | Козирєв Гордій (Одеська СШ №117) | |
6266. | Якубович Євген (Скобелківська гімназія) | |
6267. | Жирош Ксенія Мирославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6268. | Лисичонок Кіра Олександррівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6269. | Салнажей Вікторія (Одеська ЗОШ №118) | |
6270. | Баймяшкін Михайло Олександрович (Одеська ЗОШ № 47) | |
6271. | Дерман Максим Вадимович (Ірпінський ліцей №2) | |
6272. | Давидюк Тимофій (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6273. | Тризна Данило (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
6274. | Пушкарьова Ірина Дмитрівна (Ліцей №28 Львівської міської ради) | |
6275. | Кириченко Надія Михайлівна (Перемишльська гімназія) | |
6276. | Круковець Мія Нікітівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
6277. | Копчук-Кашецька Мирослава Андріївна (Католицька школа св.Василія Великого) | |
6278. | Шлик Вероніка (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | |
6279. | Тузяк Тарас (СЗШ №32) | |
6280. | Михалевич Любомир Михайлович (Замшанівський ліцей Забродівської сільської ради) | |
6281. | Миколайчук Владислав (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | |
6282. | Мартинюк Леся Василівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №28 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6283. | Омельченко Дмитрій Вадимович (Ємільчинський ліцей №1) | |
6284. | Яричевська Анастасія Віталіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
6285. | Сумма Дмитро Олександрович (Хорошівський ліцей № 1) | |
6286. | пидор гнойный (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
6287. | Єременко Тимофій Павлович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6288. | Перепічай Нікіта Леонідович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | |
6289. | Шегера Даніела Олександрівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
6290. | Тертичний Кіріл (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6291. | Деркач Софія (Кам'янський фаховий медичний коледж) | |
6292. | Мала Марія (Новоукраїнський ліцей №8) | |
6293. | Степаненко Анна Олександрівна (Стеблівський ліцей) | |
6294. | Свіженець Михайло Вадимович (Криворізька гімназія №91) | |
6295. | Кисліченко Ярослав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6296. | Почтаренко Микита Ігорович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
6297. | Котельников Данило Романович (Вараський ліцей №3) | |
6298. | Дарья Загребельна (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | |
6299. | Бацман Марк Олегович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
6300. | Породько Федір (НВК № 106) | |
6301. | Журавльов Олександр (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
6302. | Шкорупська (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
6303. | Адамовський Захар (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
6304. | Стінська Злата (Кіцманський НВК) | |
6305. | Жолобко Анастасія Богданівна (Журавнівський НВК) | |
6306. | Гальчук Уляна Вікторівна (Вараський ліцей №3) | |
6307. | Благодарський Артьом Дмитрович (Фастівська ЗОШ 1) | |
6308. | Бондаренко Богдана (Block Language Club) | |
6309. | Гель Анна Сергіївна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
6310. | Процюк Галина Василівна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | |
6311. | Плющ Ірина Юріївна (Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6312. | Дерябіна Вікторія Олегівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | |
6313. | Юхно Федір Сергійович (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | |
6314. | Пастоор Дар'я (Криворізька ЗОШ №65) | |
6315. | Морозова Соломія (Olena Vedernikova Private School) | |
6316. | Тереля Роман Сергійович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6317. | Бородіна Юна (Луцький ліцей №18) | |
6318. | Шендрик Владислава Вячеславівна (Донецький ліцей № 1) | |
6319. | Скорик Вадим Вікторович (Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області) | |
6320. | Авілов Давід (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6321. | Причишина Поліна (Хомутинецький ліцей) | |
6322. | Саламон Ярина Русланівна (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | |
6323. | Олексюк Андрій Володимирович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
6324. | Карбунарь Іванна Володимирівна (Пригородоцька гімназія) | |
6325. | Магдиш Олександра (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | |
6326. | Филиппович Меланія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6327. | Страту Тимофій Іванович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6328. | Барабаш Катерина (Броварська гімназія Мономакс) | |
6329. | Будович Катерина Михайлівна (Петрівський ліцей №2) | |
6330. | Ткаченко Софія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6331. | Хіміч Ростислав Русланович (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | |
6332. | Крикуненко Миколай В'ячеславович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
6333. | Зелений Артем Олегович (Щедрогірський ліцей) | |
6334. | Тасаж Платон Антонович (ШДС «Respublika Kids”) | |
6335. | Квашнина Александра (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6336. | Варцаба Арсеній Володимирович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6337. | Дмитренко Олександра (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
6338. | Єрков Георгій Андрійович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | |
6339. | Пахомова Кіра Петрівна (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | |
6340. | Струк Варвара (Кіцманський НВК) | |
6341. | Бурякова Васіліса В'ячеславівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
6342. | Стоянович (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
6343. | Чепурна Тетяна Вадимівна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | |
6344. | Умецький Роман (Block Language Club) | |
6345. | Гонгало Максим Сергійович (Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка) | |
6346. | Стоянова Анна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6347. | Маковійчук Аріна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | |
6348. | Карпець Павло Ярославович (Моквинський ліцей) | |
6349. | Шамота Іванна Борисівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6350. | Чорний Андрій Іванович (SP 402) | |
6351. | Гапен Марія Іванівна (Харківський ліцей № 149) | |
6352. | Макаров Максим (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | |
6353. | Рибак Дмитро Миколайович (Тульчинський ліцей №2) | |
6354. | Болотов Всеволод (Atlantic School) | |
6355. | Жульєв Єгор (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
6356. | Лященко Данііл Володимирович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | |
6357. | Желясков Данило Михайлович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
6358. | Радюк Іван Іванович (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | |
6359. | Горба Єгор Олександрович (Чумаківський ліцей) | |
6360. | Даценко Тетяна (Одеська СШ №117) | |
6361. | Відова Анна (Одеська СШ №117) | |
6362. | Журавльов Родіон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
6363. | Корнійчук Артем Олександрович (Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №217 м. Києва) | |
6364. | Кучеренко Богдан (Школа №7) | |
6365. | Полях Владислав Борисович (Харківська СШ №75) | |
6366. | Мокруха (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
6367. | Шевченко Анна Сергіївна (Донецький ліцей № 1) | |
6368. | Ярошенко Артем (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6369. | Григоренко Олександра Миколаївна (Одеська ЗОШ №107) | |
6370. | Рябова Катерина (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
6371. | Колегаєва Вікторія Вікторівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | |
6372. | Гапонов Юрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
6373. | Чудновська Анастасія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
6374. | Остапець ВалерIя ОлегIвна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6375. | Кошелєв Нікіта Володимирович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | |
6376. | Лєва Даріна Юріївна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | |
6377. | Палаженко Вікторія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6378. | Боброва Мар'яна Сергіївна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | |
6379. | Журавель Михайло Дмитрович (НВК № 106) | |
6380. | Івануш Дмитро Олександрович (Овідіопольський ЗЗСО) | |
6381. | Білінський Єгор Владиславович (Комунальний заклад "Мереф'янський ліцей № 4") | |
6382. | Клименко Анастасія Євгенівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6383. | Довгорученко Іван (Криворізька гімназія №50) | |
6384. | Ярандіна Діана Валеріївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | |
6385. | Фінчук Михайло (Злазненський ліцей) | |
6386. | Кобець Данііл Русланович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
6387. | Рак Софія Володимирівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
6388. | Крижановська Катерина Володимирівна (Катеринківська гімназія) | |
6389. | Дудяк Давид Андрійович (Кротошинський ліцей) | |
6390. | Yaroslav Trailin (ЗНВК "Свiтанок") | |
6391. | Заікіна Анна Валентинівна (Кобеляцький ліцей Полтавської обласної ради) | |
6392. | Луцик Артем Олегович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | |
6393. | Пронін Євгеній Олегович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
6394. | Ворошилова Вероніка Максимівна (Комунальний заклад "Мереф'янський ліцей № 4") | |
6395. | Коробенюк Ілля Васильович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6396. | Дяченко Марк Валентинович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
6397. | Майданчук Кірііл (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6398. | Чепіль Роман Володимирович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | |
6399. | Клуб Маргарита Романівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6400. | Рац Елеонора (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | |
6401. | Радіонова Дарья (Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6402. | Радченко Емілія Андріївна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
6403. | Шарабирова Софія Ігорівна (Запорізька гімназія №84) | |
6404. | Пукальська Мія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
6405. | Войтенко Іванна (Харківський ліцей № 89) | |
6406. | Селецька Кіра Артурівна (Ліцей "Престиж") | |
6407. | Олізарович Руслан (Одеська СШ №117) | |
6408. | Краснов Олег Ігорович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
6409. | Скуйбіда Устим Олегович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
6410. | Олексій Дідик Іванович (Logos School) | |
6411. | Юрків Аліна Михайлівна (Якубівська ЗОШ I ступеня) | |
6412. | Єрьомкіна Ольга Дмитрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
6413. | Момсенко Поліна Евгенівна (Logos School) | |
6414. | Бойчук Любов (Старолисецька ЗОШ) | |
6415. | Кур'янович Денис Володимирович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | |
6416. | Несененко Дар'я Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6417. | Федорчук Злата Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6418. | Оніщук Ірина Вадимівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | |
6419. | Цуркан Богдан (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6420. | Вітенко Маргарита (Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського) | |
6421. | Квашина Аліса (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
6422. | Деревянкін Глєб (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6423. | Москалевська Марія Артемівна (Ліцей №24) | |
6424. | Гудзенко Анна Вадимівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
6425. | Остапенко Софія (Одеська СШ №117) | |
6426. | Флора Ніколь Віталіївна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
6427. | Бартко Савелій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6428. | Рєзніков Максим (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
6429. | Свида Ілля (Одеська СШ №117) | |
6430. | Гречко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
6431. | Діденко Соломія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
6432. | Рубан Дмитро (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
6433. | Арешкін Тимофій Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6434. | Соломія (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
6435. | Долженко Поліна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6436. | Рибалка Вероніка Володимирівна (КЗ "Гутянський ліцей") | |
6437. | Бабійчук Андрій Костянтинович (Первомайська гімназія №9) | |
6438. | Соколова Анастасія Дмитрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
6439. | Софія Александрюк Григорівна (Васловівський НВК) | |
6440. | Кізуб-Притиченко Вайнона (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6441. | Переворська Маргарита (Logos School) | |
6442. | Заєць Яна Михайлівна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | |
6443. | Ушаков Андрій Русланович (Ставрівський ліцей) | |
6444. | Садовська Анна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
6445. | Оленіч Ілля (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
6446. | Чепурна Софія Михайлівна (Запорізька єврейська гімназія "ОРТ- Алєф") | |
6447. | Петріщев (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
6448. | Вєдєрнікова Мішель (Olena Vedernikova Private School) | |
6449. | Кузенко Соф\'я (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
6450. | Дацько Костянтин Юрійович (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6451. | Ласкава Вероніка (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6452. | Сенчишина Маргарита Іванівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | |
6453. | Штефан Дар'я Єгорівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | |
6454. | Мирошниченко Анастасія (Школа №7) | |
6455. | Кравчук Ілля Андрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6456. | Коробко Тимофій Ростиславович (Почапинська гімназія) | |
6457. | Гармаш Кіра Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
6458. | Філатова Дар’я (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
6459. | Очеретяна Домініка Вікторівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | |
6460. | Войтович Єлизавета (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6461. | Олинюк Юлія Іванівна (Мамалигівський ліцей) | |
6462. | Питель Ілля Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6463. | Краєвська Марія Леонідівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
6464. | Сільман Таїсія Олександрівна (Вараський ліцей №3) | |
6465. | Кірков Дем'ян (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
6466. | Місевра Ілля Вадимович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | |
6467. | Вакулко Дарина Петрівна (Немовицький ліцей) | |
6468. | Максимова Крістіна Дмитрівна (НВК №34) | |
6469. | Козак Марія Андріївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
6470. | Іваненко Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | |
6471. | Оруджов асад джагангир оглт (Школа №6) | |
6472. | Дарій Микита Олегович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики) | |
6473. | Федоров Данило (Ліцей №13) | |
6474. | Ципляк Вероніка (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
6475. | Гавенко Олександр Андрійович (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | |
6476. | Гриців Варвара Миколаївна (Перещепинська ЗОШ №1) | |
6477. | Кондратьєв Андрій (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | |
6478. | Бурхович Роман (Ліцей №13) | |
6479. | Григор’єв Артем В’ячеславович (ТОВ «Центр освіти «Оптіма») | |
6480. | Кошовий Олег Евгенович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6481. | Лозовицький Кирило (Вараський ліцей №3) | |
6482. | Бабушкін Михайло Олександрович (Одеська ЗОШ №62) | |
6483. | Леончик Ніка (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
6484. | Коваленко Артем Русланович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
6485. | Мартиненко Михайло (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
6486. | Захарова Поліна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6487. | Дмитерко Каріна Сергіївна (Судилківський ліцей) | |
6488. | Семенчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | |
6489. | Руденко Софія (Одеська СШ №117) | |
6490. | Левченко Марія Олександрівна (ЗЗОШ "ОСНОВА") | |
6491. | Бойко Захар Олегович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
6492. | Іванов Кирило (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
6493. | Галка Володимир Олегович (Криворізький НТМЛ №16) | |
6494. | Іванов Єгор Сергійович (Ставрівський ліцей) | |
6495. | Ворошило Євгеній Денисович (Корюківський ліцей N 1) | |
6496. | Бунчук Микола (НВК № 106) | |
6497. | Науменко Аліна Вікторівна (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
6498. | Пашко Анастасія Геннадіївна (Вараський ліцей №3) | |
6499. | Філеп Олександра Олександрівна (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | |
6500. | Зикунова Віра Михайлівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
6501. | Григорян Даніїл Васильович (Мамалигівський ліцей) | |
6502. | Куроп'ятник Данило Андрійович (Первомайський ліцей №5) | |
6503. | Журавльов Юрій Сергійович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | |
6504. | Бумай Владислав Дмитрович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | |
6505. | Кобзар Софія Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
6506. | Клим Софія (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
6507. | Попа Меланія (Одеська СШ №117) | |
6508. | Гаспарян Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6509. | Баймуратов Михайло (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
6510. | Сопіга Іван Юрійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
6511. | Стаховська Лайла-Евелін (ШДС «Respublika Kids”) | |
6512. | Жулкевська Ірина (Старокостянтинівський НВК) | |
6513. | Коваль Єгор (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | |
6514. | Сапожник Михайло Миколайович (Хорошівський ліцей № 1) | |
6515. | Данько Ірина (Почапинська гімназія) | |
6516. | Потьомкіна Ольга (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей") | |
6517. | Мануков Борис (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу) | |
6518. | Гліган Віталій Сергійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6519. | Стефанець Дмитро (Одеська СШ №117) | |
6520. | Маковеєнко Ангелінна Олегівна (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | |
6521. | Камнєва Яна Русланівна (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | |
6522. | Тюпа Єва (Користівський ліцей) | |
6523. | Чопей Варвара (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
6524. | Гудзенко Ксенія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6525. | Органіста Андріана (Школа Дружня До Дитини) | |
6526. | Корнага Дмитро Васильович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
6527. | Дорогокупля Інна (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | |
6528. | михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6529. | Парій Тимофій Віталійович (Фастівська ЗОШ 1) | |
6530. | Ільченко Данило Васильович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
6531. | Луценко Дар'я Романівна (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
6532. | Мінакова Анастасія Назарівна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
6533. | Ахмедова Мія Тімурівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
6534. | Мурашева Аліса (Овідіопольський НВК) | |
6535. | Лихвар Роман Леонідович (Петрівський ліцей №2) | |
6536. | Заставна Вікторія Олегівна (Іванопільська гімназія) | |
6537. | Бордейна Анастасія Вікторівна (Мамалигівський ліцей) | |
6538. | Ланько Валерія (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
6539. | Свістєльнікова Лілія Антонівна (КЛАС "Міжнародні перспективи" КМР) | |
6540. | Бондарев Євгеній (Одеська СШ №117) | |
6541. | Онищенко Микита (Запорізький НВК "Вибір") | |
6542. | Кондро Марта (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
6543. | Гамза Ліана Анатолівна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | |
6544. | Шестопалка Олександра Василівна (Мамалигівський ліцей) | |
6545. | Сєдих Данило (Da Vinci) | |
6546. | Шкребова Мар'яна Станіславівна (Центр Освіти "БезМеж") | |
6547. | Бойко Кіріл Валерійович (Початкова школа "Казка") | |
6548. | Осовський Микита Дмитрович (КЗО "НВК №103" ДМР) | |
6549. | Пінігін Назар (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6550. | Асауленко Роман Андрійович (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | |
6551. | Мельничук Марія (НВК с.Добрянка) | |
6552. | Ракіцька Варвара (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
6553. | Храпач Вікторія Володимирівна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | |
6554. | Тарчинська Карина Євгеніївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | |
6555. | Приймакова Ніка Русланівна (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | |
6556. | Клопов Дмитро (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
6557. | Рижало Валерія Олександрівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
6558. | Шевченко Анна Олександрівна (КЗО СЗШ № 123) | |
6559. | Хохліч Ангеліна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
6560. | Дужан Марк Олексійович (Великодолинський ліцей) | |
6561. | Мамалига Софія Сергіївна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
6562. | Гинда Соломія Володимирівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | |
6563. | Боднар Кіра Юріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6564. | Урсул Максим (Одеська ЗОШ №118) | |
6565. | Саланчій Олена (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
6566. | Кіф'як Марія Петрівна (Сторожинецька гімназія) | |
6567. | Кісь Гордій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6568. | Сьомак Соломія (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | |
6569. | Швидкий Артемій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6570. | Супрун Іван (Користівський ліцей) | |
6571. | Побива Олексій (Ліцей №13) | |
6572. | Карасташ Альона Валеріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
6573. | Біденко Яна Віталіївна (Сербківського ЗЗСО 1-3 ступенів) | |
6574. | Шишкіна Дар‘я (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6575. | Мизенко Вадим Олександрович (Початкова школа "Казка") | |
6576. | Чайковська Анастасія (СЗШ №73 м. Львова) | |
6577. | Горбатюк Аміна Юріївна (Зеленогайський ліцей) | |
6578. | Ковальчук Ілля (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | |
6579. | Сергій Миколайович Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
6580. | Водоп'янов Тимофій Андрійович (Початкова школа "Казка") | |
6581. | Кіріченко Іван (Чумаківський ліцей) | |
6582. | Співак Максим (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6583. | Авсеєнко Данило (Смяцька зош) | |
6584. | Тітаренко Андрій Дмитрович (НВК № 106) | |
6585. | Лисенко Олександра (Краснянський ліцей) | |
6586. | Оганян Нікіта (Olena Vedernikova Private School) | |
6587. | Кислиця Кирило Олексійович (НВК № 106) | |
6588. | Савельєва Аліна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6589. | Горбачов Руслан Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
6590. | Храновська Влада (Ліцей "Євроленд") | |
6591. | жураківський владислав костянтинович (Бучанська ЗОШ №3) | |
6592. | Ковтун Адріан Андрійович (Томашгородський ліцей №1) | |
6593. | Сливний Борис (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | |
6594. | Лисович Соломія (Школа Дружня До Дитини) | |
6595. | Федченко Олександр Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
6596. | Підгаєцька Софія (Ушомирський ліцей) | |
6597. | Молнар Дорка (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6598. | Поліщук Андрій (Olena Vedernikova Private School) | |
6599. | Іваневич Михайло Назарович (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | |
6600. | Косован Нікіта (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | |
6601. | Продан Максим Сергійович (Одеська загальноосвітня школа №78) | |
6602. | Дуденко Захар (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | |
6603. | Лещенко Ілля Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | |
6604. | Панчук Ернест (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6605. | Кіпняк Іван Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6606. | Ковальчук Вікторія Юріївна (Професійно-технічне училище № 4 м. Полтави) | |
6607. | Снида Валерія (Комарська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6608. | Ткаченко Софія Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6609. | Орлецький Святослав Мирославович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6610. | Даніленко Катерина Миколаївна (Стеблівський ліцей) | |
6611. | Боровська Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6612. | Запесочна Орина Андріївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
6613. | Борисенко Аліса Вікторівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | |
6614. | Бусієнко Валерія Максимівна (Петрівська ЗОШ) | |
6615. | Шулюк Євгенія Станіславівна (НВК № 106) | |
6616. | Андронов Валерій (Ліцей №13) | |
6617. | Джиджелава Анастасія Давидівна (НВК № 106) | |
6618. | Кульов Владислав (Одеська СШ №117) | |
6619. | Субачев Нікіта Юрійович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
6620. | Титов Кіріл Андрійович (Початкова школа "Казка") | |
6621. | Дец Марія (Одеська СШ №117) | |
6622. | Васильєв Станіслав Максимович (Фастівська ЗОШ 1) | |
6623. | Жиленко Максим Романович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6624. | Тупікова Злата (Одеська СШ №117) | |
6625. | Водяна Андріяна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
6626. | Булгак Вероніка Вікторівна (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | |
6627. | Кавун Максим Олександрович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | |
6628. | Власенко Поліна Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6629. | Каплун Варвара Сергіївна (Чемерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6630. | Анцибор Давид Іванович (Початкова школа "Казка") | |
6631. | Власенок Андрій Володимирович (Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6632. | Долгова Вікторія Володимирівна (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | |
6633. | Старчук Данило (Краснянський ліцей) | |
6634. | Матвій Захар Олександрович (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6635. | Філімон Дмитро Русланович (Барвінківський ліцей №2) | |
6636. | Соколовська Владислава (Одеська СШ №117) | |
6637. | Давиденко Матвій Вадимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
6638. | Костюк Аріна Назаріївна (Підзамчівська ЗОШ) | |
6639. | Тимченко Тимофій Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6640. | Щеголь Ілля (Тарасівська загальноосвітня школа) | |
6641. | Коломієць Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6642. | Начинка Анна (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | |
6643. | Нікітіна Даша (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
6644. | Конечний Михайло Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | |
6645. | Добровольський Олександр Олександрович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
6646. | Адаменко Олексій (Одеська ЗОШ №107) | |
6647. | Дворцин Гордій Євгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6648. | Заярна Софія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
6649. | Чубарова Поліна Василівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
6650. | Праведна Ніколь (Одеська СШ №117) | |
6651. | Шавло Кароліна Богданівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | |
6652. | Марко Кирило (Olena Vedernikova Private School) | |
6653. | Радченко Костянтин Євгенович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | |
6654. | Сидоренко Ірина (Броварський ліцей № 10) | |
6655. | Новак Андріана Сергіївна (Мамалигівський ліцей) | |
6656. | Пінчук Віра Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва) | |
6657. | Мендрух Катерина Іванівна (Березинський ліцей) | |
6658. | Бондарєва Ярина Сергіївна (Гореницький ліцей) | |
6659. | Касяненко Денис Олександрович (КЗ "Гутянський ліцей") | |
6660. | Олексенко Денис (ХАГ "Оазис Надії") | |
6661. | Зайцев Михайло Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | |
6662. | Лукін Ілля Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
6663. | Цибуляк Данило (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | |
6664. | Зозуля Софія (Головачанський НВК) | |
6665. | Окользін Марк Миколайович (Очаківська ЗОШ№1) | |
6666. | Войнаровський Дамір Юрійович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | |
6667. | Андрєєва Валерія (Одеська СШ №117) | |
6668. | Шевчук Діана Віталіївна (Новорорманівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6669. | Торба Діана Євгенівна (Запорізька гімназія № 68) | |
6670. | Семеренко Данило Олексійович (Івано-Франківський ліцей №10) | |
6671. | Герасимчук Вікторія Валеріївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6672. | Вітенко Віталіна Олександрівна (Первомайська гімназія №9) | |
6673. | Гринь Валерія (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | |
6674. | Сахно Іванна Дмитрівна (Початкова школа "Казка") | |
6675. | Бортнік Петро Андрійович (Ясногородський ліцей) | |
6676. | Головченко Едуард Євгенович (Ліцей "Мейн Скул") | |
6677. | Кротік Артем Сергійович (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів) | |
6678. | Пономаренко Анастасія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | |
6679. | Седлер Катерина (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | |
6680. | Дубовець Андрій Олександрович в (Вараський ліцей №3) | |
6681. | Гаврилюк Марко (Olena Vedernikova Private School) | |
6682. | Новік Даніло Дмітровіч (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
6683. | Парферюк Ангеліна (Кіцманський НВК) | |
6684. | Заїць Станіслав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6685. | Тельпис Вікторія Олександрівна (Петрівський ліцей №2) | |
6686. | Марущенко Єгор (Olena Vedernikova Private School) | |
6687. | Копилов Євген Дмитрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6688. | Коваль Олександра Вікторівна (Зіньківщинський ліцей) | |
6689. | Кузьмич Тимофій Миколайович (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | |
6690. | Лещенко Софія Олександрівна (Іванопільська гімназія) | |
6691. | Аксентьєва Аріна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6692. | Константин Діана Василівна (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6693. | Бордаш Золан-Шандор (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6694. | Бежан Софія Андріївна (Мамалигівський ліцей) | |
6695. | Семенець Олександр (Денишівська спеціальна школа) | |
6696. | Малик Владислава (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | |
6697. | Четверг Павло Валерійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
6698. | Капрош Софія Юрівна (Мамалигівський ліцей) | |
6699. | Рогова Олександра Віталіївна (Глеюватська гімназія Глеюватської сільської ради) | |
6700. | Мішаніна Ангеліна (Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського) | |
6701. | Молчанов Ілля Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6702. | Яремчук Анна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6703. | Галета Ілля Олександрович (Криворізька гімназія №91) | |
6704. | Чиж Дар‘я Олександрівна (Одеська СШ № 121) | |
6705. | Пилипець Крістіна Володимирівна (Гореницький ліцей) | |
6706. | Кальніченко Володимир Артурович (Христинівська школа мистецтв) | |
6707. | Бордя Єва (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | |
6708. | Костенко Вероніка Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6709. | Крупцова Євгенія (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
6710. | Нестеров Микита (КЗО НВК №41 СЗ ШВР - ДНЗ ДМР) | |
6711. | Федорчук Максим (Саджавський ліцей) | |
6712. | Одарчук Іван Олексійович (Тинненський ліцей) | |
6713. | Підклада Марина (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | |
6714. | Ольшанський Єфім (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6715. | Бегаль Тіна (Луцький ліцей №18) | |
6716. | Делігіоз Поліна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6717. | Бордачова Ульяна Ігорівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | |
6718. | Страту Віра Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | |
6719. | Висторобська Олександра Вячеславівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
6720. | Чумак Іван Євгенійович (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | |
6721. | Гордієнко Ольга Петрівна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6722. | Старченко Дана (КЗ ВЛ №14) | |
6723. | Матюшенко Софія Олександрівна (Миколаївський ЗЗСО) | |
6724. | Пукало Вероніка Юріївна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
6725. | Мариняк Аліна Петрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | |
6726. | Єгіазарян Рената (Ліцей "Євроленд") | |
6727. | Орлецький Олесандр (ПЗ гімназія "Соломон") | |
6728. | Апончук Ольга Василівна (Виноградівська ЗОШ) | |
6729. | Іванович Юлія (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | |
6730. | Дорошенко Вікторія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
6731. | Лабчук Василь Андрійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | |
6732. | Фрішко Марина (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
6733. | Марченко Матвій (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6734. | Дериглазов Микита (Da Vinci) | |
6735. | Парайко Ілля Віталійович (Сторожинецька гімназія) | |
6736. | Татарикова Дарія (Одеська СШ №117) | |
6737. | Романюк Олег (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | |
6738. | Злотський Ярослав Володимирович (Кропивнянська гімназія) | |
6739. | Черевко Павло Павлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6740. | Усов Іван Русланович (Гореницький ліцей) | |
6741. | Гірус Андрій (Херсонська спеціалізована школа №27) | |
6742. | Сонмез Сафіє Айше (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | |
6743. | Чуча Ярослав Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
6744. | Грубрін Нікіта Вікторович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
6745. | Руденко Володимир (ДНЗ "Черкаський професійний ліцей") | |
6746. | Балазюк Микола (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
6747. | Страшна Анастасія (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6748. | Дацюк Назарій Олексійович (Школа King's Kids) | |
6749. | Демидова Таїсія Евгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6750. | Мусафір Ясмін Тимурівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1) | |
6751. | Кузьмич Олександр Андрійович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | |
6752. | Дубова Віра Костянтинівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
6753. | Савчук Віталіна Іванівна (Мамалигівський ліцей) | |
6754. | Сахро Єва Богданівна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | |
6755. | Дмитришин Марта Юріївна (СШ №1 ім.Т.Г.Шевченка) | |
6756. | Багай Яна Ярославівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | |
# | Participant | Įvedimo data | Notes |
---|
1. | - -- (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2. | .Лазаренко Дар'я Сергіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3. | (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4. | 230471956 (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5. | 491077350 (Зведенівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6. | 516806990 (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
7. | Alisa Bilenko (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
8. | Andrii Kutsak (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
9. | Arina Prykhodchenko (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
10. | Bogach Maria (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
11. | Buzin Danya (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
12. | Cаморуков Віктор (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
13. | Cидорук Надія Іванівна (Надвірнянський коледж НТУ) | 2022-12-12 09:50:37 | |
14. | Cтецюк Злата Богданівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
15. | Daryna Krychun (Дихтинецька ЗОШ I-III ступенiв) | 2022-12-12 09:50:38 | |
16. | Derceni Enikő-Amira (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
17. | Dmytro Dmytrevych (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
18. | dsfdswfcv (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:40 | |
19. | Elina K (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
20. | Elina Liamkina (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
21. | Gjj (КЗ "Верхньодніпровська CЗШ №5 І-ІІІ ст.") | 2022-12-12 09:50:41 | |
22. | Gsj1j (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
23. | Hordii Bryk (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
24. | Yaroslav Fietisov (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
25. | Yaroslav Trailin (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
26. | Ihor Butenko (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
27. | Iванченко Карина Андрiiвна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
28. | Kaплинська Дарина Дмитрівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:38 | |
29. | Melnychuk Sofia (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
30. | Mіронов Mаксим (КЗЗСО "Гімназія № 2") | 2022-12-12 09:50:40 | |
31. | NatalyArs1980@gmail.com (Logos School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
32. | Nikita Dotsenko (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:38 | |
33. | Pater Laura (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
34. | Sofiia Bashtova (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
35. | Sofiia Smetanko (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
36. | Solnoki Reka (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
37. | Tymur Podoliako (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
38. | Vince Mirella (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
39. | Vlada Kyrpa (ЗНВК "Свiтанок") | 2022-12-12 09:50:40 | |
40. | Абакумов Дмитро Олексійович (Гімназія № 143 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
41. | Аббасова Аміна Шахріярівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
42. | Абдувалієва Аміна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
43. | Абдуллаєв Шаміль (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
44. | Абдуллаєва Луїза (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
45. | Абдуллаєва Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
46. | Абелова Кеті Андроївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
47. | Абрамкін Олександр Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
48. | Абрамов Богдан (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2022-12-12 09:50:40 | |
49. | Абрамчук Анжел-Богдан Сергійович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
50. | Абрамчук Артем Аркадійович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
51. | Авдєєв Дмитро Ігорович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2022-12-12 09:50:41 | |
52. | Аветісян Ноемія Робертівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:38 | |
53. | Авілов Давід (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
54. | Авксентьєва Каміла Філіпівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
55. | Авраменко Давид (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
56. | Авраменко Катя (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
57. | Аврамов Єгор Віталійович (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
58. | Авсеєнко Данило (Смяцька зош) | 2022-12-12 09:50:40 | |
59. | Автономов Михайло Андрійович (Logos School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
60. | Агалаков Кирил Юрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
61. | Агеєв Федір Дмирович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
62. | Агоштон Михайло Васильович (Углянська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
63. | Агоштон Неоніла Василівна (Углянська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
64. | Адам Едіна Василівна (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
65. | Адаменко Марічка Юріївна (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
66. | Адаменко Олексій (Одеська ЗОШ №107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
67. | Адамов Ярослав Родіонович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:41 | |
68. | Адамовський Захар (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
69. | Адамчик Артем Юрійович (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | 2022-12-12 09:50:37 | |
70. | Азанов Костянтин Денисович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
71. | Акієв Ігор (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
72. | Акімов Денис Євгенович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
73. | Акімова Олександра (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:41 | |
74. | Акостакіоає Тимур Андрійович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
75. | Аксентьєва Анастасія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
76. | Аксентьєва Аріна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
77. | Аксюк Корнелій Вікторович (Стрільченська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
78. | Акулова Ксенія Валеріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
79. | Акчебаш Дар'я (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
80. | Александров Нікіта Артемович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
81. | Александрова Наталія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
82. | Алексеєва (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
83. | Алексеєнко Зоя Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
84. | Алексеєнко Ростислав (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
85. | Алексєєв Платон (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
86. | Алексєєва Софія Вікторівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
87. | Алексич Андрій Здравкович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
88. | Алексієвець Давід Євгенович (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | 2022-12-12 09:50:40 | |
89. | Алексій Артем (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
90. | Алексій Олександр (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
91. | Алексюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
92. | Алендар Анна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
93. | Алєксєєв Єгор Олександрович (Володимирівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
94. | Алєксєєва Олександра (Київський фаховий коледж прикладних наук) | 2022-12-12 09:50:38 | |
95. | Алібеков Ясір Амірханович (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2022-12-12 09:50:38 | |
96. | Алієв Артем Ельдарович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
97. | Алієв Емір (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | 2022-12-12 09:50:38 | |
98. | Алієв Тимур (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2022-12-12 09:50:37 | |
99. | Алієва Олександра Русланівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
100. | Алілуйко Дем'ян (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
101. | Алмазова Анна Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
102. | Аль-Муса Назар Рамі (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
103. | Альохіна Діана Вадимівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
104. | Альхмоз Аміна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
105. | Аляб‘єв Роман (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:36 | |
106. | Амбрось Поліна Олегівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
107. | Амелін Данило Олександрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
108. | Аміріді Даніїл (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
109. | Ананьєва Олена (Atlantic School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
110. | Анастасія Безрукова (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
111. | Анастасія Зозульова (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:40 | |
112. | Андреєв Костянтин (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
113. | Андреєв Олексій Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
114. | Андреішин Назарій (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
115. | Андрей (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
116. | Андрейченко Євгенія (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
117. | Андрейчикова Вікторія (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
118. | Андрес Юлія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
119. | Андрєєв Станіслав Сергійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
120. | Андрєєва Валерія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
121. | Андрієнко Поліна Євгеніівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
122. | Андрій Жур (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
123. | Андрій Івонін (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:38 | |
124. | Андрій Синельников (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
125. | Андріков Артем (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
126. | Андріуца Аліна Сергіївна (Новоюр'ївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
127. | Андріюк Поліна Юріївна (Підзамчівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
128. | Андронакі Владислав Євгенович (Миколаївський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
129. | Андронатій Вячеслав (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
130. | Андронов Валерій (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
131. | Андросюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
132. | Андрощук Андрій Юрійович (Петрівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
133. | Андрощук Дмитро Юрійович (Петрівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
134. | Андрощук Тімур (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
135. | Андрощук Уляна Іванівна (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | 2022-12-12 09:50:41 | |
136. | Андруніна Діана Олександрівна (Кам'янська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
137. | Андрусів Данило Олегович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:38 | |
138. | Андрусів Елізавета (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
139. | Андрусяк Анастасія Богданівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
140. | Андрусяк Вероніки (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
141. | Андрусяк Захар Іванович (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
142. | Андрющенко Кирило В'ячеславович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
143. | Андрющенко Орест (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
144. | Анна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
145. | Анна Юрченко (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
146. | Антикало Аліна (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
147. | Антіпов Ярослав (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
148. | Антон (Корсунська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
149. | Антон Черевко (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
150. | Антоневич Богдан (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
151. | Антонішина Ангеліна Юріївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
152. | Антонов Олександр Віталійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
153. | Антонова Софія Віталіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
154. | Антонюк Аліса Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:37 | |
155. | Антонюк Дарія Юріївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:39 | |
156. | Антощук Василиса Миколаївна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
157. | Антощук Уляна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
158. | Анцибор Давид Іванович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
159. | Апончук Ольга Василівна (Виноградівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
160. | Арабаджі Євгенія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:38 | |
161. | Арабудзе Теона (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
162. | Арабчук Софія (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
163. | Аракелян Аріна Артурівна (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
164. | Арешкін Тимофій Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
165. | Арістанова Софія (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
166. | Аркаєва Анна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
167. | Арламенко Катерина Михайлівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
168. | Арнаут Дмитро Федорович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
169. | Арнаут Ярослав Іванович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
170. | Арнаутов Ілля (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
171. | Арсен Гоменюк Русланович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
172. | Арсен Лесюк Васильович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
173. | артем драчук (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
174. | Артеменко Ірина (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
175. | Артеменко Каріна Олегівна (Благодатнівська ЗОШ 1-3 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
176. | Артемук Емілія (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:41 | |
177. | Артемук Маргарита (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:35 | |
178. | Артемчук Соломія Олександрівна (ІАЛ НУБіП України Ірпінської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
179. | Артьомова Аліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
180. | Артьомова Злата (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
181. | Архилюк Аміна Вячеславівна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
182. | Арцибашев Кирило Юрійович (СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
183. | Арцибашев Михайло Юрійович (СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
184. | Арцибашева Марія Юріївна (СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
185. | Асаржи Єлизавета (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
186. | Асаржи Орина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
187. | Асатрян Максим (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
188. | Асатрян Нарек (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
189. | Асауленко Роман Андрійович (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
190. | Асеєва Злата Богданівна (Городоцький ЗЗСО №4 I-III ст. ім. Т.Кулєби та А.Одухи) | 2022-12-12 09:50:39 | |
191. | Асмолова Марина Євгеніївна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2022-12-12 09:50:40 | |
192. | Астаф'єва (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
193. | Асташова Елизавета Валеріївна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
194. | Астіоненко Єгор Олегович (Перша міська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
195. | Асюченко Костянтин Віталійович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
196. | Атаман Богдан Мар'янович (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
197. | Атаманчук Софія Олегівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
198. | Атрашкова Дар'я (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
199. | Афанасенко Юлія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
200. | Афанасьєв Даніїл Сергійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
201. | Афім\'їна Іляна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | 2022-12-12 09:50:34 | |
202. | Афонін Артем Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2022-12-12 09:50:38 | |
203. | Афонічкіна Катерина (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:41 | |
204. | Афрікян Арнольд (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:39 | |
205. | Ахмедов Олексій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
206. | Ахмедова Мія Тімурівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
207. | Ахмедова Ріана (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
208. | Ашкбар Максим (Пархомівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
209. | Бабаєва Фідан (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
210. | Бабей Дмитро Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
211. | Бабенко Аліна (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
212. | Бабенко Анна Володимирівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
213. | Бабенко Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
214. | Бабенко Данііл Володимирович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
215. | Бабенко Денис В’ячеславович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
216. | Бабенко Єлизавета Іванівна (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | 2022-12-12 09:50:41 | |
217. | Бабенко Карина Вячеславівна (Криворізька ЗОШ № 45) | 2022-12-12 09:50:39 | |
218. | Бабенко Костянтин (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
219. | Бабенко Михайло Романович (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
220. | Бабенко Сергій Сергійович (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | 2022-12-12 09:50:40 | |
221. | Бабенко Соломія Іванівна (Сигнаївський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
222. | Бабинець Данило Русланович (Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
223. | Бабинець Роман (Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
224. | Бабич Аріна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
225. | Бабич Тетяна (Школа №14) | 2022-12-12 09:50:38 | |
226. | Бабій Віолєта (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
227. | Бабій Каміла (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
228. | Бабій Сергій (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
229. | Бабійчук Андрій Костянтинович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
230. | Бабійчук Маргарита Ігорівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
231. | Бабіно Вікторія Сергіївна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
232. | Бабіч Крістіна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
233. | Бабкевич Михайло (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
234. | Бабко Данило Дмитревич (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
235. | Бабська Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
236. | Бабушкін Михайло Олександрович (Одеська ЗОШ №62) | 2022-12-12 09:50:41 | |
237. | Бабченко Тетяна Олегівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
238. | Бабчук Надія (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
239. | Багада Діана Артурівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
240. | Багай Єва (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
241. | Багай Яна Ярославівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
242. | Багацький Володимир Андрійович (Школа №122) | 2022-12-12 09:50:41 | |
243. | Багін Ангеліна Іванівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
244. | Багінський Дмитро Богданович (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
245. | Баглай Анастасія (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
246. | Баглай Кирил Антонович (ЗГ №104) | 2022-12-12 09:50:40 | |
247. | Багмет Олександра Олегівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
248. | Багмут Іван Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
249. | Багно Максим (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
250. | Багрій Валерія Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
251. | Багрічук Соломія Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
252. | Бадай Платон Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
253. | Бадиков Тимур Сергійович (Перша міська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
254. | Баєва Даяна Ярославівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
255. | Базавлуцька Вероніка (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
256. | Базавлуцький Михайло Віталійович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
257. | Базарний Ярослав Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:40 | |
258. | Базюк Злата Михайлівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
259. | Байкалов Єгор Дмитрович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:41 | |
260. | Байков Георгій (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
261. | Байлук Катерина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
262. | Баймуратов Михайло (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:41 | |
263. | Баймяшкін Михайло Олександрович (Одеська ЗОШ № 47) | 2022-12-12 09:50:41 | |
264. | Байрактар Владислав Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
265. | Бак Каміла Миколаївна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
266. | Бакаєва Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
267. | Бакал Тарас Андрійович (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:35 | |
268. | Бакараєв Павло Олександрович (Луцький ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
269. | Бакрев Ілля Борисрвич (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
270. | Бакулін Михайло (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:35 | |
271. | Бакум Анна Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
272. | Бакуменко Давід Олександрович (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
273. | Бакус Олександр Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
274. | Балабан Артем Михайлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
275. | Балабан Олексій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
276. | Балазюк Микола (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2022-12-12 09:50:38 | |
277. | Балан Віталія (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
278. | Балан Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
279. | Баланюк Сергій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
280. | Балас Михайло Ігорович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | 2022-12-12 09:50:40 | |
281. | Балахонова Олександра Максимівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
282. | Балда Іван Андрійович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
283. | Баличев Максим Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
284. | Баліка Вікторія (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
285. | Баліка Данило. (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
286. | Балінт Ноель Станіславович (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | 2022-12-12 09:50:41 | |
287. | Балко Богдан Юрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
288. | Балко Дем’ян Романович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
289. | Балко Юрій Іванович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
290. | Балла Богдан Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
291. | Балуєв Олександр Денисович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
292. | Балух Аліна (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
293. | Бальвас Олександр (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
294. | Балюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
295. | Бантовський Микита Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
296. | Банчук Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
297. | Банчук Соломія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
298. | Барабаш Аріна (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
299. | Барабаш Катерина (Броварська гімназія Мономакс) | 2022-12-12 09:50:40 | |
300. | Бараненко Аліса Станіславівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2022-12-12 09:50:41 | |
301. | Баранець Юлія (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
302. | Бараников Максим (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
303. | Баранік Софія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
304. | Баранов Андрій Вікторович (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
305. | Баранов Гліб Олегович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
306. | Баранов Єлисей (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
307. | Баранова Дарина Костянтинівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
308. | Баранова Євгенія Вікторівна (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
309. | Барановська Влада (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
310. | Барановська Світлана (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:40 | |
311. | Барановський Кирило Євгенович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:40 | |
312. | Баранчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
313. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Бердичівський медичний фаховий коледж) | 2022-12-12 09:50:40 | |
314. | Барбосова Валерія Олександрівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
315. | Барбулат Микита (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
316. | Бардадин Андрій Дмитрович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
317. | Бардін Владислав (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
318. | Баричук Єлизавета Сергіївна (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
319. | Баркар Ангеліна Максимівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
320. | Бартко Савелій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
321. | Басалик Назар (Школа №14) | 2022-12-12 09:50:41 | |
322. | Басараб Валерія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:39 | |
323. | Басараб Давід Володимирович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
324. | Басараб Даніл Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
325. | Басараб Лев (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
326. | Баталов Артем Iгорович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:41 | |
327. | Баталов Кирило Ігорович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:39 | |
328. | Батальський Максим (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
329. | Батейко Олександр Володимирович (Берестівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
330. | Батицький Лук'ян Михайлович (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
331. | Батієнко Валентин Андрійович (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
332. | Батієнко Ірина Романівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
333. | Батіщева Софія Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
334. | Батючок Лілія Володимирівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
335. | Бахмач Дмитро Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
336. | Бацман Марк Олегович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
337. | Бачило Ярослав (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:38 | |
338. | Бачинський Назар (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
339. | Бачур Станіслав Іванович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:34 | |
340. | Башинська Анастасія Євгенівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:39 | |
341. | Башлик Владислав Віталійович (НВК №34) | 2022-12-12 09:50:38 | |
342. | Бащук Владислав Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
343. | Бащук Юрій Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
344. | Баюра Аліна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
345. | Бебіч Валерія Іванівна (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
346. | Бевцик Вероніка (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
347. | Бегаль Тіна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
348. | Бедлецький Дмитро Євгенович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
349. | Бежан Софія Андріївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
350. | Беженар Ірина Миколаївна (Середня загальноосвітня школа №229) | 2022-12-12 09:50:40 | |
351. | Беженар Уляна Денисівна (СШДС I ступеня «Сяйво») | 2022-12-12 09:50:40 | |
352. | Беззубенко Андрій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
353. | Безкоровайна Мія Сергіївна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
354. | Безматний Вадим Артурович (КЗ "Гутянський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
355. | Безмен Кіріл Андрійович (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
356. | Безнощенко Назарій Павлович (Чемерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
357. | Безпала Злата (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
358. | Безпрозвана Євангеліна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
359. | Безрук Данило (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
360. | Безручка Вікторію Олегівна (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | 2022-12-12 09:50:39 | |
361. | Безсмертна Арiна Андрiiвна (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
362. | Безугла Вероніка Дмитрівна (Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
363. | Безугла Евеліна Юріївна (Богодухівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
364. | Безушко Матвій (Богданівський ліцей імені І. Г. Ткаченка) | 2022-12-12 09:50:39 | |
365. | Безчасний Максим Павлович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
366. | Бей Артур Андрійович (Genius X) | 2022-12-12 09:50:39 | |
367. | Бекалюк Олена (Білецька школа I-II ст. імені Соломії Крушельницької) | 2022-12-12 09:50:41 | |
368. | Белан Данііл (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
369. | Белевцова Ева Сергеевна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
370. | Беліков Денис (НВК-ліцей №100) | 2022-12-12 09:50:39 | |
371. | Белінська Богдана (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | 2022-12-12 09:50:39 | |
372. | Белоцький Віктор (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
373. | Белявський Маркіян (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2022-12-12 09:50:39 | |
374. | Бендасюк Назар (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
375. | Бендяк Еліна (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2022-12-12 09:50:40 | |
376. | Бенюк Артем Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
377. | Бенюк Роман Іванович (Надвірнянський коледж НТУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
378. | Бердник Марія Володимирівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
379. | Бердник Софія Юріївна (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:38 | |
380. | Берегі Біанка Жолтівна (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
381. | Бережков Дмитро (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:41 | |
382. | Бережний Станіслав Денисович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
383. | Бережний Ярослав (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
384. | Береза (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
385. | Береза Дар'я (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
386. | Береза Ксенія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
387. | Березенко Марія (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
388. | Березій Каріна (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
389. | Березін Єгор Романович (Запорізька гімназія №84) | 2022-12-12 09:50:40 | |
390. | Березовська Анастасія Євгеніївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:40 | |
391. | Березовська Анна Анатоліївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
392. | Березовська Антоніна Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:40 | |
393. | Березовська Вікторія (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
394. | Березовський Віталій Валерійович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
395. | Березовський Данило Євгенійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:40 | |
396. | Березуцький Данило (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
397. | Березюк Даніелла Русланівна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
398. | Березюк Ілля (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
399. | Берендюгіна Дар\'я Русланівна (Конотопська СШ № 9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
400. | Беріл Кирило Валерійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
401. | Беркещук Артем (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
402. | Бермес Лонгін Юрійович (Католицький ліцей «Школа Святої Софії») | 2022-12-12 09:50:40 | |
403. | Бернацька Дар`я Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
404. | Берова Єлизавета (Спеціалізована школа № 304) | 2022-12-12 09:50:37 | |
405. | Берсеньов Нікіта Русланович (Криворізький НВК №35 "Імпульс") | 2022-12-12 09:50:40 | |
406. | Бертуш Еліна Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:35 | |
407. | Берчанова Марія Олександрівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
408. | Берчатова Марина Олексіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
409. | Бесараб Микита (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
410. | Бессараб Тимур (ОЗОШ № 38) | 2022-12-12 09:50:38 | |
411. | Бессонова Єва (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
412. | Бессонова Поліна (Краматорська ЗОШ №8) | 2022-12-12 09:50:38 | |
413. | Бец Тетяна Іванівна (Вознесенська ЗОШ №4) | 2022-12-12 09:50:37 | |
414. | Бець Марія Євгеніївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
415. | Бєкірова Мавіле Мустафаївна (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
416. | Бєлєнька Дар'я Василівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
417. | Бєліков Ілля Олександрович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
418. | Бєлікова Аріна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
419. | Бєлікова Софія (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
420. | Бєліч Дмитро (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
421. | Бєлова Дар'я (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
422. | Бєлогорохова Варвара (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
423. | Бєлоусов Святослав Віталійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
424. | Бєньковська Аріна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
425. | Бикало Христина Миколаївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
426. | БИКОВ ТИМОФІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2022-12-12 09:50:40 | |
427. | Биковець Евеліна Андріївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
428. | Биковець Софія Артемівна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
429. | Бистров Гордій Віталійович (Ліцей "Сокіл" МРК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
430. | Бичакли Леон (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2022-12-12 09:50:40 | |
431. | Бичеховська Катерина Григорівна (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | 2022-12-12 09:50:37 | |
432. | Бичеховська Олена (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | 2022-12-12 09:50:37 | |
433. | Бичок Денис Сергійович (Краснопільський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
434. | Бібер Володимир (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
435. | Біга Єва (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
436. | Бігун Вікторія (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
437. | Бігун Ірина Юріївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
438. | Бігунець Ангеліна Олександрівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
439. | Бігунець Олександра Ігорівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
440. | Біденко Яна Віталіївна (Сербківського ЗЗСО 1-3 ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
441. | Біжик Юля (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
442. | Біла Вікторія Володимирівна (Ліцей №1 м. Хоростків) | 2022-12-12 09:50:41 | |
443. | Біла Єлізавета (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:37 | |
444. | Біла Златослава Олександрівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
445. | Білевич Денис Віталійович (Підзамчівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
446. | Білей Єгор Іванович (Глодоський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
447. | Білейчук Ангеліна Василівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
448. | Біленко Олександра Костянтинівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
449. | Біленко Тімур Русланович (Подолівська філія ОЗ Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступеів №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
450. | Білець Софія Михайлівна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
451. | Білецька Аліна Олександрівна (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
452. | Білецький Назар Іванович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
453. | Білий Євген Олександрович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
454. | Білий Ілля (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2022-12-12 09:50:40 | |
455. | Білий Ярослав (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
456. | Білик Віталій Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
457. | Білик Катерина (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:41 | |
458. | Білик Юлія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:39 | |
459. | Білінський Єгор Владиславович (Комунальний заклад "Мереф'янський ліцей № 4") | 2022-12-12 09:50:38 | |
460. | Білобров Сергій Сергійович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
461. | Білобровка Анастасія (Затишанський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
462. | Біловус Маркіян Васильович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
463. | Біловусяк Єгор (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
464. | Білоглаз Костянтин Сергійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
465. | Білогуб Давид Олегович (Миколай-Пільський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
466. | Білодумова Єва (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:41 | |
467. | Білокрила Анна (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:37 | |
468. | Білокудря Анна Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
469. | Білокур Микола Євгенович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:38 | |
470. | Білоніжко Марія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
471. | Білоножко Назар Сергійович (Первомайський ліцей "Ерудит") | 2022-12-12 09:50:38 | |
472. | Білотіл Дмитро Андрійович (Ясногородський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
473. | Білоус Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
474. | Білоус Дар'я Олександрівна (Ліцей з дошкільним підрозділом) | 2022-12-12 09:50:40 | |
475. | Білоус Серафим Антонович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
476. | БІлоус Софія Андріївна (ТСШ №29) | 2022-12-12 09:50:38 | |
477. | Білошапка Марина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
478. | Білошиста Ірина Сергіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
479. | Білошицька Софія Олегівна (Староцаричанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:34 | |
480. | Білько Данило Вадимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
481. | Біляєв Микита Юрійович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
482. | Бірюк Софія Олерсандрівна (КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
483. | Бірюков Артем Іванович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2022-12-12 09:50:40 | |
484. | Бірюкова Златослава Олексіївна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
485. | Бірюченко Артем Ярославович (Гуманітарна гімназія №23) | 2022-12-12 09:50:37 | |
486. | Бісінгер Анастасія Іванівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
487. | Благовєщенський Кирило Олегович (Запорізька гімназія № 91) | 2022-12-12 09:50:41 | |
488. | Благодарський Артьом Дмитрович (Фастівська ЗОШ 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
489. | Блаженко Роман Миколайович (ТСШ №29) | 2022-12-12 09:50:38 | |
490. | Блажиєвска Мартіна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
491. | Бланар Катерина (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
492. | Близнюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
493. | Близнюк Дар'я Олександрівна (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
494. | Близнюк Діана Владиславівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
495. | Близнюк Марія Олександрівна (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
496. | Близнюк Ярослав Ілліч (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
497. | Бліха Володимир (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
498. | Блок Дар'яна Олександрівна (Межівський ліцей №1 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
499. | Блонський Ігор (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
500. | Блонський Руслан (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
501. | Блохін Назар Кирилович (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:41 | |
502. | Блощицька Марія Сергіївна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:38 | |
503. | Бобер Ельвіра (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
504. | Бобир Артем (НВК-ліцей №100) | 2022-12-12 09:50:39 | |
505. | Бобошко Валерія Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
506. | Бобров Олексій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
507. | Боброва Мар'яна Сергіївна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
508. | Бобу Вікторія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
509. | Бовкун Євген Вікторович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
510. | Бовсунівська Юлія Ігорівна (Головинське вище професійне училище нерудних технологій) | 2022-12-12 09:50:40 | |
511. | Богак Вероніка Мирославівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
512. | Богата Діана Юріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
513. | Богатирьова Анастасія (Парутинська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
514. | Богатирьова Ангеліна Антонівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:39 | |
515. | Богатко Дмитро (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
516. | Богацька Владлена (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
517. | Богач Дмитро (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
518. | Богдан Катерина Іванівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
519. | Богдан Софія Сергіївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
520. | Богдан Черніков (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
521. | Богдан Чурило (Спеціалізована школа № 188 Дніпровського району м.Києва з поглибленим вивченням російської мови) | 2022-12-12 09:50:40 | |
522. | Богданець Катерина Василівна (Опорний заклад «Рокитнівський ліцей №3») | 2022-12-12 09:50:38 | |
523. | Богза Аріна Сергіївна (Вознесенська ЗОШ № 10) | 2022-12-12 09:50:41 | |
524. | Богмацер Валерія Андріївна (Богодухівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
525. | Богославець Орина Олександрівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
526. | Богоцька Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
527. | Богоцький Володимир Володимирович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:34 | |
528. | Богун Надія Олександрівна (ЗОШ І-ІІступеня с. Трубки) | 2022-12-12 09:50:39 | |
529. | Богурська Анатстасія Вадимівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
530. | Богусєвич Микита (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
531. | Богуславська Анастасія Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
532. | Богуцька Єлизавета Валеріївна (Криворізька гімназія №72) | 2022-12-12 09:50:39 | |
533. | Богуцький Єгор (НВК-ліцей №100) | 2022-12-12 09:50:40 | |
534. | Богуш Деніс (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
535. | Бодачевський Кіріл (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
536. | Бодін Степан (ОЗО "Миргородський ліцей ім І. А. Зубковського") | 2022-12-12 09:50:39 | |
537. | Боднар Кіра Юріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
538. | Боднарчук Захар (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
539. | Бодриченко Мирослав (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
540. | Бодяко Богдан Олександрович (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | 2022-12-12 09:50:39 | |
541. | Бодянчук Олександр (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
542. | Боєв Михайло Олексійович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
543. | Боєва Анастасія Володимирівна (СЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
544. | Божинський Артур Дмитрович (Головачанський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
545. | Бойко (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
546. | Бойко Антон Віталійович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
547. | Бойко Артем (Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:36 | |
548. | Бойко Євгенія Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
549. | Бойко Єлизавета Віталіївна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
550. | Бойко Єлизавета Миколаївна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
551. | Бойко Захар Олегович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
552. | Бойко Катерина Сергіївна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
553. | Бойко Кіріл Валерійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
554. | Бойко Максим Сергійович (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
555. | Бойко Марія Віталіївна (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
556. | Бойко Матвій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
557. | Бойко Мирослава (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
558. | Бойко Назар (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
559. | Бойко Олексій Андрійович (КЗО "СЗОШ №6" ДМР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
560. | Бойко Софія Ростиславівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
561. | Бойко Стас (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
562. | Бойко Тимур (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
563. | Бойцова Єлизавета Іванівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
564. | Бойченко Любов Сергіївна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
565. | Бойченко Павло Геннадійович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
566. | Бойченюк Софія Іванівна (ТОВ "Заклад освіти "Астор") | 2022-12-12 09:50:39 | |
567. | Бойчук Артем Ігорович (НВК №2 м. Хмельницький) | 2022-12-12 09:50:39 | |
568. | Бойчук Любов (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
569. | Бойчук Надія (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
570. | Бойчук Ярослав (Полтавська загальноосвітня школа № 10 ім. В.Г.Короленка) | 2022-12-12 09:50:39 | |
571. | Бокан Вадим В'ячеслав (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
572. | Болдескул Поліна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
573. | Боліщук Катерина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
574. | Болонний Тарас (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
575. | Болотов Всеволод (Atlantic School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
576. | Болтік Єлизавета Костянтинівна (Запорізька гімназія №84) | 2022-12-12 09:50:37 | |
577. | Болтнєв Денис Сергійович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
578. | Бондар Андрій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
579. | Бондар Анна Андріївна (Ліцей села Кримне) | 2022-12-12 09:50:39 | |
580. | Бондар Вікторія Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:37 | |
581. | Бондар Мартіна (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
582. | Бондарев Євгеній (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
583. | Бондаренко Ангеліна Владиславівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
584. | Бондаренко Андрій Андрійович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
585. | Бондаренко Аріна (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
586. | Бондаренко Богдан Владиславович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
587. | Бондаренко Богдана (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:41 | |
588. | Бондаренко Вадим (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
589. | Бондаренко Дарина (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
590. | Бондаренко Кіріл Олександрович (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
591. | Бондаренко Костянтин В'ячеславович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | 2022-12-12 09:50:40 | |
592. | Бондаренко Маша (КЗ "Панютинський ліцей") | 2022-12-12 09:50:36 | |
593. | Бондаренко Назарій (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
594. | Бондаренко Олександр (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
595. | Бондаренко Софія Володимирівна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
596. | Бондарєва Ярина Сергіївна (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
597. | Бондарчук Вероніка Миколаївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
598. | Бондарчук Дарина Андріївна (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
599. | Бондарчук Олександр Володимирович (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
600. | Бондарчук Поліна Дмитрівна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
601. | Бончук Кирило Олександрович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | 2022-12-12 09:50:40 | |
602. | Бонь Михайла (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:39 | |
603. | Бордачова Ульяна Ігорівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
604. | Бордаш Золан-Шандор (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
605. | Бордейна Анастасія Вікторівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
606. | Бордюжа Єва (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
607. | Бордюжа Софія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
608. | Бордя Єва (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
609. | Борзенко Софія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
610. | Борис Анна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
611. | Борисенко Аліса Вікторівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
612. | Борисенко Єфим Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
613. | Бориско Анна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
614. | Борисова Аліса (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:38 | |
615. | Борисова Олеся (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:40 | |
616. | Боровець Станіслав Олександрович (ОЗ Прислуцький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
617. | Боровик Никита Русланович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
618. | Боровиченко Вікторія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
619. | Боровська Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:38 | |
620. | Боровський Тадей (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
621. | Борода Марко Костянтинович (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
622. | Бороденко Вячеслав (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
623. | Бородіна Юна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
624. | Борсук Ігор (Паліївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
625. | Бортнік Вікторія (Старолішнянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
626. | Бортнік Петро Андрійович (Ясногородський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
627. | Борутенко Полина (Запорізька гiмназiя №98) | 2022-12-12 09:50:40 | |
628. | Борщ Богдана Іванівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2022-12-12 09:50:39 | |
629. | Борщ Таїсія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:41 | |
630. | Боссерт Анна Владиславівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
631. | Ботильов Владислав (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
632. | Ботов Іван (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
633. | Боцмановська Анастасія Віталіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
634. | Бочаров Семен (Криворізька гімназія №10 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
635. | Бочарова Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:39 | |
636. | Бочковська Вікторія Геннадіївна (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
637. | Бочковський Дмитрій Геннадійович (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
638. | Боярчук Артем (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
639. | Брагар Кліментій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
640. | Брагінець Аліна Олександрівна (Глодоський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
641. | Бражник Платон (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
642. | Брашкіна Злата Юріївна (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | 2022-12-12 09:50:40 | |
643. | Бревко Анна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
644. | Бревко Олександр (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
645. | Бревко Степан (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
646. | Брежнєва Дар'я (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
647. | Бреус Альбіна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
648. | Брехлійчук Мілєна Віталіївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
649. | Бречка Максим Юрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
650. | Бригідир Євангеліна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
651. | Брижак Софія (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
652. | Брижата Ангеліна Олександрівна (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
653. | Брижатий Кирило Олександрович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
654. | Брижіцький Тімур (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
655. | Брик Григорій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
656. | Брикса Остап Олександрович (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:41 | |
657. | Бриль Артем Олександрович (Сокальська ЗОШ №4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
658. | Бринза Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
659. | Бринзей Іван (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
660. | Бринько Герман (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
661. | Броварна (Павлоградський НВК № 2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
662. | Бровець Валерій Юрійович (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
663. | Бровікова Аріна (ОЗОШ № 38) | 2022-12-12 09:50:38 | |
664. | Бровінська Єлизавета Василівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
665. | Бровко Андрій Євгенович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
666. | Бровченко Назар (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
667. | Бродецький Володимир (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
668. | Бродецький Олександр (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
669. | Брославський Тимофій Романович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
670. | Брульов Денис Олексійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
671. | Брусник Даніелла (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | 2022-12-12 09:50:40 | |
672. | Бруяка Поліна Олександрівна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:41 | |
673. | Брюква Богдан Андрійович (Куликівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
674. | Брюква Роман Андрійович (Куликівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
675. | Бубало (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
676. | Бубенко Матвій (Денишівська спеціальна школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
677. | Бубкін Єгор (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
678. | Бублик Ілля Іванович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
679. | Бугаєнко Максим Юрійович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
680. | Бугай Анна Сергіївна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
681. | Бугай Олександра Анатолівна (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
682. | Бугайова Юлія Олександрівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:41 | |
683. | Бугрій Богдан Владиславович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
684. | Бугрін Сергій (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
685. | Буданов Мирослав Миколайович (Ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
686. | Будович Катерина Михайлівна (Петрівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
687. | Буду Владислав Андрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
688. | Будулич Станіслав володимерович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
689. | Бузиновська Софія Русланівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
690. | Бузиновський Іван Русланович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
691. | Бузівська Валерія Костянтинівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
692. | Бузівський Олександр Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
693. | Бук Аріна Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
694. | Букартик Матвій Васильович (СЗШ №75 ім.Лесі Українки) | 2022-12-12 09:50:41 | |
695. | Букмирза Антон Романович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
696. | Булавіна Кіра Ігорівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
697. | Булавінов Олексій Андрійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
698. | Буланий Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
699. | Булатецький Іван Максимович (Перша міська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
700. | Булаткіна Раїса Віталіївна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
701. | Булах Марія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
702. | Булах Олександр Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:39 | |
703. | Булах Таміла Олегівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
704. | Булгак Вероніка Вікторівна (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
705. | Булгаков Олександр Денисович (СЗШ №1 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
706. | Булгакова Вероніка Максимівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
707. | Булгару Валентин Валентинович (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | 2022-12-12 09:50:37 | |
708. | Булик Остап Романович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
709. | Буловинов Иван (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
710. | Бумай Владислав Дмитрович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
711. | Бундаківська Аріна Юріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
712. | Бундєва Ксенія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
713. | Бунчук Микола (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
714. | Бура Соломія Тарасівна (Самбірська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
715. | Бурачук Богдана Дмитрівна (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | 2022-12-12 09:50:41 | |
716. | Бурбело Єгор (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
717. | Бургар Поліна Костянтинівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
718. | Бургомистренко Марія Тарасівна (Ірпінський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
719. | Бурдукова Ребека (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | 2022-12-12 09:50:41 | |
720. | Бурдун Вікторія Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
721. | Бурдюгов Мирослав (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
722. | Бурдюжа Артем (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
723. | Бурик Софія Сергіївна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | 2022-12-12 09:50:39 | |
724. | Бурковська Ксенія Володимирівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
725. | Буркуш Дарина Миколаївна (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:38 | |
726. | Бурлак Соломія (Юр'ївський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
727. | Бурлака Альбіна Юріївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
728. | Бурлака Іванка (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
729. | Бурлаченко Гліб (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
730. | Буров Ярослав Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:38 | |
731. | Бурова Валерія (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
732. | Буртов Данило (Комарська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
733. | Буртовий Остап Володимирович (Маньківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
734. | Бурхачова Валерія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
735. | Бурхович Роман (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
736. | Буряк Ангеліна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
737. | Буряк Карина Віталіївна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
738. | Буряк Марія Андріївна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
739. | Бурякова Васіліса В'ячеславівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
740. | Буряс Софія Олександрівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
741. | Бусієнко Валерія Максимівна (Петрівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
742. | Бусуйок Софія Василівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
743. | Бусько Софія Віталіївна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
744. | Бут Вікторія Володимирівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
745. | Бутенко Олеся Олегівна (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
746. | Бутенко Софія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:41 | |
747. | Бутенко Тетяна Сергіївна (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
748. | Бутирін Владислав Павлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
749. | Бутко Андрій Сергійович (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
750. | Бутко Артем Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
751. | Бутченко Каріна (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
752. | Бухаленкова Діана Олександрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
753. | Буханевич Роман (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
754. | Бучацкая Марианна Олександривна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2022-12-12 09:50:41 | |
755. | Бучма Олександр Андрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
756. | Бучок Денис Віталійович (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
757. | Бучченко Владислав (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2022-12-12 09:50:40 | |
758. | Бушмич Матвій Ігорович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | 2022-12-12 09:50:40 | |
759. | В’язова Ілона (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
760. | Вагіль Діана Тарасівна (Новотроянівський НВК) | 2022-12-12 09:50:39 | |
761. | Вакула Вікторія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
762. | Вакула Микола (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
763. | Вакуленко Роман Костянтинович (КЗ "Гутянський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
764. | Вакулик Артем (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2022-12-12 09:50:41 | |
765. | Вакулик Яків Вікторович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
766. | Вакуліч Мілана Сергіївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
767. | Вакулко Дарина Петрівна (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
768. | Валігура (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
769. | Ван Роман (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
770. | Вандик Каміла (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
771. | Ванін Кирило Вікторович (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
772. | Вараксін Матвій Андрійович (ЗЗСО "Дивосвіт") | 2022-12-12 09:50:38 | |
773. | Варвара Куделіна (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
774. | Варварук Ростислав (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
775. | Варга Шімон Семенович (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
776. | Вардіміаді Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
777. | Варениця Катерина Юріївна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
778. | Варзарь Серафим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:36 | |
779. | Варибок Софія Костянтинівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
780. | Варич Аріна Олексіївна (Носівський ліцей №5 Носівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
781. | Варцаба Антон Павлович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
782. | Варцаба Арсеній Володимирович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
783. | Варцаба Софія Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
784. | Варяниця Анастасія (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
785. | Васалатій Кіра (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
786. | Васалатій Марк (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
787. | Василевська Вероніка Антонівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
788. | Василевський Ярослав Антонович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
789. | Василець Данило Олексійович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
790. | Василець Михайло Дмитрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
791. | Василинюк Іванна Іванівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
792. | Васильев Иван (Криворізька ЗОШ №65) | 2022-12-12 09:50:41 | |
793. | Васильєв Артем Романович (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
794. | Васильєв Володимир (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
795. | Васильєв Іван (Криворізький ліцей «Джерело») | 2022-12-12 09:50:40 | |
796. | Васильєв Михайло Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
797. | Васильєв Назар Максимович (Фастівська ЗОШ 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
798. | Васильєв Станіслав Максимович (Фастівська ЗОШ 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
799. | Васильєва Марія Сергіївна (Перещепинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
800. | Васильєва Таїсія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
801. | Васильковська Кароліна Вікторівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
802. | Васильченко Анастасія Вадимівна (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:38 | |
803. | Васильченко Аріна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
804. | Васильчук Анна Андріївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
805. | Васильчук Дмитро Віталійович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
806. | Васильчук Євангеліна Максимівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
807. | Василюк Іван (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
808. | Василюк Любов (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
809. | Васіліогло Євгеній (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
810. | Васільєва Назара (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
811. | Васьків Денис Геннадійович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
812. | Васько Ростислав (ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
813. | Васюкевич Єлизавета Євгеніївна (Новоюр'ївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
814. | Васюкова Олеся (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
815. | Ватаг Анастасія Богданівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
816. | Ватренко Олексій (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
817. | Вашестік Єва Вікторівна (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
818. | Вашуленко Софія (Спеціалізована школа № 304) | 2022-12-12 09:50:39 | |
819. | Ващенко Андрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
820. | Ващенко В. (КЗ "Черешенський ліцей") | 2022-12-12 09:50:37 | |
821. | Ващенко Віолетта Сергіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
822. | Ващенко Ірина (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
823. | Ващенко Маргарита Сергіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
824. | Ващук Злата Андріївна (КЗ Очеретинський НВК Очеретинської селищної ВЦА) | 2022-12-12 09:50:41 | |
825. | Вдовиченко Ангеліна Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
826. | Вдовиченко Іван Андрійович (Бородянський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
827. | Вдовіченко Кіра Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
828. | Ведмеденко Станіслав (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | 2022-12-12 09:50:41 | |
829. | Веклинець Дарина (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
830. | Велигурська Ксенія Іванівна (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
831. | Великголова Роман Миколайович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
832. | Великожон Марина Олександрівна (Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
833. | Великожон Тимуо (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
834. | Велинурського Іллі (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
835. | Величко Дар'я Сергіївна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
836. | Величко Ніколь (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
837. | Величко Олександра Сергіївна (Професійно-технічне училище № 4 м. Полтави) | 2022-12-12 09:50:40 | |
838. | Величко Софія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
839. | Веліксар Максим Володимирович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
840. | Велінов Данило Георгійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
841. | Велічко Максим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
842. | Велкова Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
843. | Венгер Дар’я Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
844. | Вербицький Роман Дмитрович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
845. | Вербіщук Соломія (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
846. | Вервейко Агнія Вадимівна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
847. | Вергай Ярослав Владиславович. (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
848. | Вергелес Руслан Олександрович (Краснопільський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
849. | Веременко Ярина (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
850. | ВЕРЕМІЙЧУК ТИМОФІЙ ДЕНИСОВИЧ (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
851. | Веретянний Ілля Іванович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
852. | Вержиковська Марія (Ірпінський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
853. | Вернюк Юлія Олександрівна (Уманська ЗОШ I-III ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
854. | Веролайніна Крістіна Олегівна (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:40 | |
855. | Верхогляд Ольга Сергіївна (Славутська гімназія №4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
856. | Вершицька Марія Сергіївна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
857. | Верьовка Дженіфер (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
858. | Верьовкін Ростислав Андрійович (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
859. | Весній Марта Ігорівна (Боянецький ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
860. | Вецеклица Іван (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:37 | |
861. | Вечерко Владислав (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:37 | |
862. | Вечорек Сергій (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
863. | Вєдєрнікова Мішель (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
864. | Вєдєрнікова Сімона (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
865. | Вєлкова Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
866. | Вєрєіна Анна (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
867. | Вєтохін Олександр Сергійович (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
868. | Виговська Ярослава Любомирівна (СЗШ №84 ім. Бл. Йосафати Гордашевської) | 2022-12-12 09:50:41 | |
869. | Видиш Софія Борисівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
870. | Видута Кіріл (Криворізька ЗОШ №51) | 2022-12-12 09:50:40 | |
871. | Виндюк Дмитро Петрович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | 2022-12-12 09:50:40 | |
872. | Винник Злата (Павлоградський НВК № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
873. | Виновець Герман Віталійович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
874. | Вирлан Герман Михайлович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
875. | Висторобська Ангеліна Вячеславівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
876. | Висторобська Олександра Вячеславівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
877. | Висторобський Нікіта Вячеславович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
878. | Витовтова Олеся (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:41 | |
879. | Вичаковський Роман Юрійович (Немирівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
880. | Вишар Костянтин Павлович (КЗ Очеретинський НВК Очеретинської селищної ВЦА) | 2022-12-12 09:50:41 | |
881. | Вишневська Вероніка Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
882. | Вишневська Дар"я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
883. | Вишневський Андрій Ігорович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
884. | Вишневський Руслан (Комунальний заклад "Хижинецький ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
885. | Вишнивецька Аделіна Миколаївна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:39 | |
886. | Відіна Анна-Марія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
887. | Відова Анна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
888. | Відова Віра (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
889. | Відякіна Віра (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:35 | |
890. | Вікман Ірина (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
891. | Вікторія (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | 2022-12-12 09:50:41 | |
892. | Вілівчук Владислав Віталійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
893. | Вільхівська Софія Миколаївна (Будянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
894. | Вільховецький Василь Віталійович (Пригородоцька гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
895. | Вільчак Олександр (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
896. | ВІНІЧУК МІЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА (Підзамчівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
897. | Вінниченко Сергій Сергійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
898. | Вінниченко Тимофій Олександрович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
899. | Вінтоняк Євангеліна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:38 | |
900. | Вінтоняк Яна (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
901. | Вірьовкін Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
902. | Вітвіцька Вікторія Олександрівна (Надвірнянський коледж НТУ) | 2022-12-12 09:50:37 | |
903. | Вітель Євгеній (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
904. | Вітенко Віталіна Олександрівна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
905. | Вітенко Маргарита (Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
906. | Вітковська Анастасія Вікторівна (КУ "Вербівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
907. | Вітковський Богдан Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
908. | Вітровчак Анастасія Богданівна (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
909. | Вітряк Платон (Криворізький ліцей «Джерело») | 2022-12-12 09:50:40 | |
910. | Вітусєвич Данило Ярославович (Think Global) | 2022-12-12 09:50:38 | |
911. | Вітусєвич Марія Ярославівна (Think Global) | 2022-12-12 09:50:38 | |
912. | Вітченко Анна Олексіївна (Лубенська ЗШ №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
913. | Вітчинова Аріна Сергіївна (Гімназія №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
914. | Вітько Кіра (Криворізький ліцей «Джерело») | 2022-12-12 09:50:40 | |
915. | Вітюк Ілля Станіславович (Зведенівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
916. | Вічепольський (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
917. | Владислав Капустяк (Шировецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
918. | Власенко Анна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
919. | Власенко Даніїл Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
920. | Власенко Мирослава Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
921. | Власенко Поліна Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
922. | Власенок Андрій Володимирович (Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
923. | Власов Артем (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
924. | Власова Анастасія Валентинівна (Мар'янівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
925. | Власюк Єлизавета Андріївна (Ліцей міжнародних відносин № 51) | 2022-12-12 09:50:40 | |
926. | Власюк Роман Сергійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
927. | Власюк Сергій Іванович (Будянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
928. | Вовк Артем Максимович (Бердянська ЗОШ № 20) | 2022-12-12 09:50:38 | |
929. | Вовк Максим Романович (Ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
930. | Вовк Марина Сергіївна (КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
931. | Вовк Марія Романівна (Ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
932. | Вовк Яна Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
933. | Вовканець Макар Васильович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
934. | Вовкотруб Владислав Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
935. | Вовна Сергій (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
936. | Вовнянко Єва Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
937. | Вовнянко Максим (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
938. | Вовченко Артем Олексійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
939. | Вовчок Ярослав Володимирович (Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
940. | Водовозова Мирослава Володимирівна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
941. | Водолазький Денис Станіславович (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
942. | Водоп'янов Тимофій Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
943. | Водько Іван (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
944. | Водяна Андріяна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
945. | Воєводіна Єлізавета (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
946. | Возна Єва Вадимівна (НВК №34) | 2022-12-12 09:50:38 | |
947. | Возний Андрій (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
948. | Вознюк Сергій (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
949. | Возняк Олег (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
950. | Возняк Тадей (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
951. | Войнаровський Дамір Юрійович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:41 | |
952. | Войнаровський Дмитро Валентинович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
953. | Войтенко Іванна (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:39 | |
954. | Войтко Ярина (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
955. | Войтович Єлизавета (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
956. | Войток Анастасія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
957. | Войток Марія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
958. | Войцещук Єлизавета Романівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
959. | Войцих Анастасія Василівна (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
960. | Войціцький Вадим Андрійович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
961. | Войціцький Давид (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
962. | Войчишин Єлизавета-Лаврія (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:41 | |
963. | Волинець Юлія Анатоліївна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
964. | Волков Евгений (Интелект) | 2022-12-12 09:50:41 | |
965. | Волков Микита (ЗЗСО №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
966. | Волков Олександр Олександрович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
967. | Волкова Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
968. | Волкова Єлизавета (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
969. | Волкова Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
970. | Волкова Софія Олександрівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
971. | Волнухіна Уляна Сергіївна (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
972. | Волнянський Михайло Юрійович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:41 | |
973. | Воловоденко Егор Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
974. | Володимир Цабанюк (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
975. | Володіна Серафіма (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
976. | Волосяна Карина Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
977. | Волох Мілана Олександрівна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | 2022-12-12 09:50:38 | |
978. | Волоха Дар'я Євгеніївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:41 | |
979. | Волохов Степан (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:39 | |
980. | Волочай Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
981. | Волошин Олександр Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
982. | Волошин Тимур Васильович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
983. | Волошина Аріна (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
984. | Волошина Віолета (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
985. | Волощенко Олексій Володимирович (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
986. | Волощук Єгор Ігоревич (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
987. | Волчек Єгор Вячеславович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
988. | Волчков Олексій Сергійович (Криворізька ЗОШ №92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
989. | Волчкова Єва (Первозванівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
990. | Волянська Олександра (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
991. | Волянський Матвій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
992. | Вондроуш Йозеф (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
993. | Воробей Артем Євгенійович (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
994. | Воробей Максим Ігорович (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
995. | Воробей Олександр Іванович (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
996. | Воробель Вікторія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
997. | Воробець Валерія Михайлівна (Бочковецька філія "ОЗО - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради") | 2022-12-12 09:50:41 | |
998. | Воробйов Артем Денисович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
999. | Воробйов Кирило Васильович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1000. | Воробйова Вікторія Денисівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1001. | Ворович Юрій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1002. | Ворон Ніколетта (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1003. | Ворона Валерія Ігорівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1004. | Вороний Марк Євгенійович (Школа №19) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1005. | Воронич Інесса Юріївна (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1006. | Воронін Костянтин (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1007. | Вороніна Лілія Володимирівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1008. | Воронков Нікіта Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1009. | Воронов Іван (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1010. | Воронцова Олександра (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1011. | Ворончук Варвара Олександрівна (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1012. | Воронько Анастасія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1013. | Вороняк Михайло Михайлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1014. | Воропаєв Кірілл Євгенович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
1015. | Воротняк Мілана Юріївна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1016. | Ворохоб Кирил (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1017. | Ворохта Анастасія Миколаївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1018. | Ворохта Максим Миколайович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1019. | Ворошило Євгеній Денисович (Корюківський ліцей N 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1020. | Ворошилова Вероніка Максимівна (Комунальний заклад "Мереф'янський ліцей № 4") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1021. | Ворущак Володимир (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1022. | Воспітаннік Рінат (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1023. | Восторгін Єгор (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1024. | Вохмін Михайло Олексійович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1025. | Врублевська Соломія Ярославівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1026. | Врублевський Єгор (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1027. | Вуйченко Ганна Борисівна (Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1028. | Габак Олександр Віталійович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
1029. | Габець Назар Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1030. | Гавенко Олександр Андрійович (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1031. | Гавловська Марина Максимівна (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1032. | Гавриленко Богдан Вікторович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1033. | Гавриленко Ілля (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1034. | Гавриленко Софія Ігорівна (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1035. | Гаврилишин Христина Іванівна (Львівська правнича гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1036. | Гаврильців Андрій (КЗ ЛОР "Підгірцівська спеціальна школа") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1037. | Гаврилюк Леонід Олександрович (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1038. | Гаврилюк Марко (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1039. | Гаврилюк Микола ("КПЛ" КОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1040. | Гаврилюк Олександр Миколайович (Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1041. | Гаврилюк Степан Іванович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1042. | Гаврилюк Тихон (Криворізька ЗОШ №65) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1043. | Гавриш Богдана Олегівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1044. | Гавриш Микита Вячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1045. | Гаврищук Евеліна Федорівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
1046. | Гагауз Артем (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1047. | Гаджега Анастасія Святославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1048. | Гаєвський Владислав (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1049. | Гажий Кирил (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1050. | Газіян Маргарита Абелівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1051. | Гайда Євген (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1052. | Гайдай (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1053. | Гайдай Артур (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1054. | Гайдай Марія Вікторівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1055. | Гайдулян Дарія Іванівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1056. | Гайдучик Артур Олегович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1057. | Гайріян Арсен (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1058. | Гайсан Давид (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1059. | Гайсан Емілія Мирославівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1060. | Гайсін Міхаіл (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1061. | Гайтота Валентин (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1062. | Гайчук Мілана (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1063. | Гакман Максим (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1064. | Галаган Елизавета Олександрівна (Киїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1065. | Галадюк Арсен Віталійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1066. | Галазюк Діана Вікторівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1067. | Галай Владислава (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1068. | Галай Ярослав Михайлович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1069. | Галайда Іван Мирославович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1070. | Галайчук Артем Іванович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1071. | Галайчук Максим Андрійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1072. | Галапач Анастасія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1073. | Галас Аріна Ярославівна (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1074. | Галас Марина Василівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1075. | Галас Софія Сергіївна (Бородянський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1076. | Галатюк Надія Андріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1077. | Галеня Людмила (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1078. | Галета Ілля Олександрович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1079. | Галій Іван (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1080. | Галіцька Маргарита Миколаївна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1081. | Галіщук Софія Тарасівна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1082. | Галка Володимир Олегович (Криворізький НТМЛ №16) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1083. | Галкін Артем Іванович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1084. | Галкін Михайло (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1085. | Галушко Денис (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1086. | Гальчук Уляна Вікторівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1087. | Гамалій Вікторія Василівна (Киїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1088. | Гамза Віка (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1089. | Гамза Діма (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1090. | Гамза Діна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1091. | Гамза Ліана Анатолівна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1092. | Гамза Микола (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1093. | Гамза Олег Володимирович (Цепцевицька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1094. | Гамза Уляна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1095. | Гамшеєв Євген Анатолійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1096. | Гамшеєв Олексій Анатолійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1097. | Гандзій Єгор Геннадійович (ХСШ №62) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1098. | Ганжук Олександр Сергійович (Княгининський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1099. | Ганкевич Матей (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1100. | Ганчаковська Марія Андріївна (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1101. | Ганчук Ізабелла Даниїлівна (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1102. | Гапак Діана Мирославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1103. | Гапен Марія Іванівна (Харківський ліцей № 149) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1104. | Гапич Вероніка (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1105. | Гапич Віолетта (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1106. | Гапонов Юрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1107. | Гапончак Кароліна Володимирівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1108. | Гапчук Матвій Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1109. | Гарагуля Софія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1110. | Гаран Олександр віталійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1111. | Гарасим Світлана Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
1112. | Гаращенко Влад Максимович (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1113. | Гаращук Ірина (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1114. | Гарбузюк Вероніка Андріївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1115. | Гардаш Злата Андріївна (Logos School) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1116. | Гарібян Анна Сасунівна (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1117. | Гармаш Кіра Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1118. | Гарник Кіріл (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1119. | Гарнюк Максим (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1120. | Гасимли Айсу Мурадівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1121. | Гаспарян Емілія Анатоліївна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1122. | Гаспарян Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1123. | Гатенюк Марк Олегович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1124. | Гевеші Емілія (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1125. | Гевич Софія (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1126. | Геворкян Георгій Сергійович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1127. | Гейдер Денис (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1128. | Гекалюк Єлизавета Миколаївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1129. | Гелевер Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1130. | Гель Анна Сергіївна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1131. | Гемай Максим (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1132. | Гембов Олег (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1133. | Генералов Артем Олександрович (Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1134. | Гера Віталіна Віталіївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1135. | Герасименко Артем Миколайович (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1136. | Герасименко Вадим Валентинович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1137. | Герасименко Даша (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1138. | Герасименко Зоя (Центр дитячої та юнацької творчості) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1139. | Герасимова Валерія Андріївна (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1140. | Герасимчук Вікторія Валеріївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1141. | Герасимчук Дмитро Петрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1142. | Герасимчук Марк Тарасович (Ліцей №24) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1143. | Герасім Адріана Валеріївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1144. | Герасюк Ангеліна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1145. | Геращенко Артемий (Запорізький НВОК № 110) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1146. | Геращенко Дар’я Микитівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1147. | Геращенко Дар'я Олександрівна (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1148. | Геращенко Матвій Олександрович (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1149. | Геращенко Ольга Геннадіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1150. | Гергележіу Каріна Андріївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1151. | Гергуш Юлія (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1152. | Герляк Вікторія Петрівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1153. | Герман Мазур (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1154. | Герман Прожуган (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1155. | Германюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1156. | Гетманчук Тимур Валентинович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1157. | Гибець Софі Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1158. | Гинда Соломія Володимирівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1159. | Гирка Дар'я Олександрівна (Богодухівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1160. | Гіга Олексій (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1161. | Гідірім Поліна Валентинівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1162. | Гіду Катерина Олегівна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1163. | Гідуляк Соломія Миколаївна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1164. | Гіль Богдан (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1165. | Гіль Вероніка (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1166. | Гіль Олена (Школа 3D) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1167. | Гімчинська Людмила Юріївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:39 | |
1168. | Гірман Костянтин (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1169. | Гірняк Вадим Михайлович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1170. | Гірняк Софія Андріївна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1171. | Гірус Андрій (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1172. | Гірчак Костянтин Володимирович (ТСШ №29) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1173. | Гіщак Максим Андрійович (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1174. | Глiб Джусь (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1175. | Главко Остап Юрійович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1176. | Главник Артем Владиславович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1177. | Гладка Ніна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1178. | Гладкевич Єлизавета Андріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1179. | Гладкевич Мелена Андріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1180. | Гладкий Тихон (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1181. | Гладкова Божена (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
1182. | Гладун Ольга Миколаївна (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1183. | Гладченко Володимир Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1184. | Глеба Патрісія (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1185. | Глебов Володимир Володимирович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1186. | ГлинськаВікторія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1187. | Глинянчук Варвара (ОЗЗСО "Любешівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1188. | Гліган Віталій Сергійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1189. | Гліган Даніїл Сергійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1190. | Гліган Іван Сергійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1191. | Глоба Андрій (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1192. | Глуздань Станіслав Іванович (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1193. | Глуханюк Сусанна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1194. | Глуханюк Тимур (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1195. | Глухенька Злата (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1196. | Глухова Анна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1197. | Глухова Антоніна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1198. | Глушко Владислав Юрійович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1199. | Глушков Артем Дмитрович (Павлоградський НВК № 2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1200. | Глушков Матвій Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1201. | Глушук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1202. | Глущенко Анастасія Вікторівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1203. | Глущенко Єгор (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1204. | Глущенко Кирило Богданович (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1205. | Глущенко Назарій (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1206. | Глущик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1207. | Гмар Ярослав (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1208. | Гнатюк Дмитро Віталійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1209. | Гнатюк Станіслав Ігорович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1210. | Гнилюх Назар Сергійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1211. | Гнилюх Роман Сергійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1212. | Гноєвий Ігоп (Володимирівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1213. | Гнойова Карина Анатоліївна (Володимирівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1214. | Гнойовий Юрій Анатолійович (Володимирівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1215. | Говда Максим Олегович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1216. | Говзан Богдан (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1217. | Говор Марія Валеріївна (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1218. | Гоголадзе Анастасія Джабівна (Середня загальноосвітня школа №158) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1219. | Гогольчук Андрій Дмитрович (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1220. | Годованюк Владислав Дмитрович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1221. | Годованюк Ксенія (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1222. | Годунко Ярослав Олександрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1223. | Годунок Поліна Дмитрівна (Головачанський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1224. | Гожда Олександр (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1225. | Гожда Роман (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1226. | Гожда Сніжана (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1227. | Гой Вікторія Олександрівна (Яготинський НВК №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1228. | Гой Сергій Олександрович (Яготинський НВК №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1229. | Гойнич Марія Василівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1230. | Голан Сергій (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1231. | Голбан Еріка Мар'янівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1232. | Голбан Кіріл Октавіанович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1233. | Голик Микита Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1234. | Голіб Олександр Іванович (Запорізька ЗОШ №37) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1235. | Головань Вікторія Віталіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1236. | Головата Дар'я (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1237. | Головач Анастасія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1238. | Головенко Денис Валерійович (Зеленогайський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1239. | Головенко Єва Олегівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1240. | Головень Антон Дмитрович (Запорізька СШ № 72) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1241. | Головко Катерина Ігорівна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1242. | Головко Михайло Ігорович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1243. | Головков Єгор (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1244. | Головченко Едуард Євгенович (Ліцей "Мейн Скул") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1245. | Головченко Кіра Євгенівна (Ліцей "Мейн Скул") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1246. | Головчук Дар'я Олександрівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1247. | Голоднова Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1248. | Голодняк Володимир (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1249. | Голодняк Даша (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1250. | Голодягін Петро (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1251. | Голуб Єлизавета (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1252. | Голуб Максим (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1253. | Голуб Тимур Олексійович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1254. | Голубець Марк Анатолійович (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1255. | Голубцова Стефані (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1256. | Голяка Софія Петрівна (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1257. | Гоман Андрій (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1258. | Гомелюк Анна В'ячеславівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1259. | Гомзик Егор Максимович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
1260. | Гомокі Рейка (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1261. | Гонгало Максим Сергійович (Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1262. | Гондюк Софія (ОЗОШ № 38) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1263. | Гонітель Михайло (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1264. | Гонтажевський Всеволод (Тигрик) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1265. | Гонтар Ірина (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1266. | Гонтарук В’ячеслав Ігорович (Вапнярський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1267. | Гонцовський Микита Олександрович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1268. | Гонцул Макар Вікторович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1269. | Гончар Анастасія С (ЗЗСО І-ІІІ ст с. Строїнці Тиврівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1270. | Гончар Степан (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1271. | Гончар Тетяна Павлівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
1272. | Гончаренко Анастасія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1273. | Гончаренко Андрій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1274. | Гончаренко Ірина (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1275. | Гончаренко Кирило (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1276. | Гончаренко Максим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1277. | Гончаренко-Микицей Марина (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1278. | Гончаров Владислав (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1279. | Гончаров Денис (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1280. | Гончаров Ігор Павлович (Будянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1281. | Гончарова Аліна Ігорівна (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1282. | Гончарова Анна Віталіївна (Мереф`янська гімназія №4) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1283. | Гончарук Альбіна Юріївна (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1284. | Гончарук Валерія Валентинівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1285. | Гончарук Захар Володимирович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1286. | Гончарук Нікіта (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1287. | Гончарук Олександра (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1288. | Гончарук Ольга Олександрівна (ТСШ №7) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1289. | Гончарук Юлія Олегівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1290. | Гончарук Юстина Юріївна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1291. | Гопкало Єгор Максимович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1292. | Горан Євген Олегович (Спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови та літератури - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1293. | Горба Єгор Олександрович (Чумаківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1294. | Горбань Вікторія Юріївна (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1295. | Горбань Максим Юрійович (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1296. | Горбань Михайло (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1297. | Горбатюк Аміна Юріївна (Зеленогайський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1298. | Горбатюк Давид (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1299. | Горбатюк Дар'я Володимирівна (Люблинецький ліцей Волинської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1300. | Горбач Злата (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №91 Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1301. | Горбач Злата Артемівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №91 Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1302. | Горбаченко Назар (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1303. | Горбаченко Уляна Русланівна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1304. | Горбачов Артем (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1305. | Горбачов Артем Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1306. | Горбачов Руслан Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1307. | Горбашевська Анна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1308. | Горбенко Софія Сергіївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1309. | Горбу Сніжана Сергіївна (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1310. | Горбунов Максим Сергійович (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1311. | Горбунова Ангеліна Олександрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
1312. | Горбунова Соф’я Володимирівна (Вараський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1313. | Горват Андраш Шандорович (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1314. | Гордієва Майя (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1315. | Гордієнко Анастасія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1316. | Гордієнко Богдан Валерійович (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1317. | Гордієнко Богдана Олександрівна (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1318. | Гордієнко Василіса (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1319. | Гордієнко Денис Олександрович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1320. | Гордієнко Євгеній Сергійович (Бобрицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1321. | Гордієнко Єлизавета Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1322. | Гордієнко Микита Станісловович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1323. | Гордієнко Ольга Петрівна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1324. | Гордій Тетяна (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1325. | Гордійчук Вероніка (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1326. | Гордовенко Михайло (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1327. | Горецька Мирослава Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1328. | Горін Володимир Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1329. | Горлатий Павло Андрійович (ЛНВК №24) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1330. | Горлач Альона Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1331. | Горлова Агата (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1332. | Горложи Марія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1333. | Горніцька Іванна Віталіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1334. | Горняєва Марія (КЗ "Панютинський ліцей") | 2022-12-12 09:50:36 | |
1335. | Горняк Уляна (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | 2022-12-12 09:50:39 | |
1336. | Гороб`юк Євгенія Сергіївна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1337. | Горобець Анна Анатоліївна (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1338. | Горобець Діана Олександрівна (Технічний ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1339. | Горобець Максим (Злазненський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1340. | Горобець Софія Олександрівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1341. | Горобієвська Поліна (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1342. | Горобчук Аліна Миколаївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1343. | Горовий Єгор Олексійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1344. | Городнича Мілана (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1345. | Городюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1346. | Горошко Гліб (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1347. | Горошко Іван (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1348. | Горошко Ярослав Юрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1349. | Горчаков Іван Олексійович (КЗЗСО "Гімназія № 2") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1350. | Горченко Владислав (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:41 | |
1351. | Горшкальов Кирил Андрійович (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1352. | Горшков Максим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1353. | Горшкова Олена (Одеська ЗОШ №107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1354. | Горяйнова Олександра (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1355. | Горяйнова Олена (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:34 | |
1356. | Горянська Єва (Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №217 м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1357. | Горячківська Злата Олександрівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1358. | Гостєв Матвій Артемович (КЗЗСО "Гімназія № 2") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1359. | Готшалюк Данііл Володимирович (Ясногородський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1360. | Гоцуєнко Мілена Михайлівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1361. | Гоян Тимур Володимирович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1362. | Грабовець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1363. | Грабовська Софія Русланівна (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1364. | Градобик Олег Олегович (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1365. | Градюк Іванна Миколаївна (Надвірнянський коледж НТУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1366. | Граждан Сергій Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1367. | Гражданов Кирил Денисович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1368. | Грайворонський Сергій (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1369. | Грамарчук Ельвіра Сергіївна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1370. | Граматик Аріна Олегівна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1371. | Гранадзер Іван (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1372. | Гранда Тетяна Володимирівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1373. | Грантковська Катя (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1374. | Гранчак Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1375. | Гребень Марія Олександрівна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1376. | Гребенюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1377. | Гребенюк Кароліна Сергіївна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1378. | Гребіневич Дарина (Будимлянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1379. | Грегорчак Володимир (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1380. | Грегорчак Поліна (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1381. | Грейцер Валерія (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1382. | Греков Ярослав Едуардович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
1383. | Грель Роман Андрійович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1384. | Грем Артем (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1385. | Гресько Олександр Юрійович (Бородянський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1386. | Гречана Маргарита (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1387. | Гречанюк Маріана Євгеніївна (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1388. | Гречко Дмитро В'ячеславович (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1389. | Гречко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1390. | Грещук Артем Ярославович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1391. | Григор ̓єва Сабріна (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1392. | Григор’єв Артем В’ячеславович (ТОВ «Центр освіти «Оптіма») | 2022-12-12 09:50:40 | |
1393. | Григор'єва Ангеліна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1394. | Григор'єва Анжеліка (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1395. | Григорашенко Артем Дмитрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1396. | Григоренко Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1397. | Григоренко Кіра (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1398. | Григоренко Олександр Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1399. | Григоренко Олександра Миколаївна (Одеська ЗОШ №107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1400. | Григорєв Тимофій (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1401. | Григоришен Артем Васильович (Мазниківський НВК) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1402. | Григорович Діана Юріївна (Сигнаївський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1403. | Григоруца Лія Олександрівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1404. | Григорчак Ольга Павлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1405. | Григорян Артем (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1406. | Григорян Даніїл Васильович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1407. | Григорян Роман Едуардович (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1408. | Гримак Давид (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1409. | Гриненко Аміна Тимурівна (Оптіма) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1410. | Гриненко Андрій Тимурович (Оптіма) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1411. | Гринишин Святослав (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1412. | Гринів Володимир Мирославович (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1413. | Гриновецька Софія Богданівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1414. | Гринчук Соломія (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1415. | Гринь Валерія (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1416. | Гринько Анастасія Сергіївна (Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1417. | Гринюк Анастасія Богданівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1418. | Гринюк Віктор Вікторович (ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Стара Лішня) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1419. | Грипась Дмитро Олександрович (КЗ "Ісковецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1420. | Грипіч Артем Ігорович (Іваницька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1421. | Грицаєва Дар'я Олександрівна (Глеюватська гімназія Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1422. | Грицаєнко Олександр (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1423. | Грицеляк Ігор (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1424. | Гриценко Ілля Олексійович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1425. | Гриценко Кирило Анатолійович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1426. | Гриценко Кирило Олегович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1427. | Гриценко Роман (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1428. | Гриценюк Анна Ярославівна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1429. | Гриценюк Роман (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1430. | Грицик Аліна Олександрівна (Сумівська філія Війтівського ОЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1431. | Грицин Вікторія Максимівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1432. | Грицина Матвій Олегович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1433. | Гриців Варвара Миколаївна (Перещепинська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1434. | Грицькова Кароліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1435. | Грицюк Анастасія Миколаївна (Саджавський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1436. | Гричка Евеліна (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1437. | Гричук Роман Ігорович (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1438. | Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Бобрицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1439. | Гришко Анна (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1440. | Гришкова Валерія (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1441. | Грищенко Анастасія (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1442. | Грищенко Аріна Русланівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1443. | Грищенко Даніїл (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1444. | Грищенко Євген (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1445. | Грищенко Нікіта Сергійович (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1446. | Грінченко Лера (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1447. | Грод Данило Вадимович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1448. | Громак Данило Романович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1449. | Громіко Анна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1450. | Громницький Денис Вадимович (Сарненська гімназія № 3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1451. | Громовенко Спартак Русланович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1452. | Громовий Данііл Сергійович (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1453. | Громосяк Антоній Олегович (Школа №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1454. | Громосяк Олексій Олегович (Школа №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1455. | Грубрін Нікіта Вікторович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1456. | Грудина Андрій (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1457. | Грунь Анна Марія Олегівна (Красилівська гімназія №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1458. | Грунь Архип Артемович (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1459. | Грушевий Гліб Вікторович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1460. | Грядун Христина Денисівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1461. | Губанова Єлизавета Вікторівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1462. | Губеня Віталій (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1463. | Губницький Олександр Сергійович (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1464. | Губський Олександр (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1465. | Гудзенко Анна Вадимівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1466. | Гудзенко Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1467. | Гудзенко Ксенія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1468. | Гудзь Анастасія Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1469. | Гудзь Каріна Віталівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1470. | Гудзь Ліза (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1471. | Гудзь Максім (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1472. | Гудзь Софія Володимирівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1473. | Гудима Віктор Дмитрович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1474. | Гудінов Ілай Дмитрович (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1475. | Гудько Ірина Анатоліївна (ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1476. | Гуєва Марина Анзорівна (Академічний ліцей №4 м. Обухів) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1477. | Гужвинська Дарья Романівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1478. | Гужева Дарія Олексіївна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1479. | Гузак Олександр (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1480. | Гузеєв Тамерлан Олександрович (Харківська ЗОШ № 84) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1481. | Гузієва Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1482. | Гузьо Анна Назаріївна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1483. | Гук Василь Васильович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1484. | Гук Владислав (Школа №38) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1485. | Гук Костя (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1486. | Гук Ліза (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1487. | Гулан Назарій Ярославович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1488. | Гулик Олексій Юрійович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1489. | Гулідова Діана (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1490. | Гуліцький Артур Вячеславович (Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1491. | Гулузаде Жале (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1492. | Гулько Голуб Ксенія Сергіївна (ТМФК ім.С. Крушельницької) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1493. | Гулько Данііл Русланович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1494. | Гулько Назар Андрійович (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1495. | Гульчук Ладислава (ТОВ "ПЗО "Домініон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1496. | Гуменик Єлизавета Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1497. | Гуменюк Божена Володимирівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1498. | Гуменюк Вікторія Олександрівна (Криворізька гімназія №68) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1499. | Гуменюк Марія Григорівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1500. | Гуневан Владислав Маріанович (ПНВК "Щасливе місто") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1501. | Гупало Альона Сергіївна (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1502. | Гупало Килина (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1503. | Гупало Ксенія Сергіївна (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1504. | Гуралик Євген Ярославович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1505. | Гураль Назар Сергійович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1506. | Гуральська Дар'я Артемівна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1507. | Гурані Маліка Маджед (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1508. | Ґурская Валерія В\'ячеславівна (ТОВ «Центр освіти «Оптіма») | 2022-12-12 09:50:41 | |
1509. | Гусар Вероніка Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1510. | Гусар Матвій Павлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1511. | Гусар Серафім Павлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1512. | Гусаченко Анастасія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1513. | Густі Арсеній (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1514. | Гусь Поліна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1515. | Гутич Марк Владиславович (Благодатнівська ЗОШ 1-3 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1516. | Гутник Анатолій (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
1517. | Гутник Анна Юріївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1518. | Гутник Всеволод Андрійович (Соледарська ЗОШ №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1519. | Гуцалюк Марія (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1520. | Гуцкал Даниїл Васильович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1521. | Гуцкал Каріна Василівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
1522. | Гуцов Олексій Валерійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1523. | Гуцул Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1524. | Гучок Владислав (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1525. | Гучок Олександр Віталійович (Великолазівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1526. | Гучук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
1527. | Д'яченко Аліса Олексіївна (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1528. | Давиденко Матвій Вадимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1529. | Давиденко Тетяна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1530. | Давидов Матвій Олексійович (Сидорівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1531. | Давидов Микола (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1532. | Давидова Валерія (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1533. | Давидова Ксенія (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1534. | Давидова Марія Олегівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1535. | Давидова Ніколь Денисівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1536. | Давидович Володимир (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1537. | Давидчук Владислав (Денишівська спеціальна школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1538. | Давидюк Артем Владиславович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1539. | Давидюк Тимофій (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1540. | Давидюк Ярослав Олександрович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1541. | Дайченко Денис (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1542. | Даллакян Домініка (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1543. | Дамір Довгаль (23) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1544. | Дамян Єлізавета Вікторівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1545. | Данилевич Андрій Дмитрович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1546. | Даниленко Микола Володимирович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
1547. | Даниленко Сніжана (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1548. | Данилко Віталій Іванович (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1549. | Данило Задорожний (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1550. | Данилова Катерина (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:40 | |
1551. | Данильчук Анна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1552. | Данилюк Артем Олександрович (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1553. | Данилюк Матвій В'ячеславович (Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія») | 2022-12-12 09:50:40 | |
1554. | Данищук Даніела Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1555. | Данищук Христина Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
1556. | Даніленко Катерина Миколаївна (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1557. | Данчак Софія Андріївна (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1558. | Данчевська Софія Олександрівна (Славутська гімназія №6) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1559. | Данчук Анастасія (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1560. | Данчук Дар'я (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1561. | Данькевич Софія Володимирівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1562. | Данько Артем (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1563. | Данько Ірина (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1564. | Дарієнко Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1565. | Дарій Микита Олегович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1566. | Дарья Загребельна (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1567. | Даценко Тетяна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1568. | Дацків Михайло Іванович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1569. | Дацун Катерина (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1570. | Дацька Марія Петрівна (Берестівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1571. | Дацько Костянтин Юрійович (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1572. | Дацюк Маргарита (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1573. | Дацюк Назарій Олексійович (Школа King's Kids) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1574. | Дашківський Петро (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1575. | Дашков Кирило (Криворізька гімназія № 125) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1576. | Дашкова Вероніка Миколаївна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1577. | Дворніченко Ілля Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1578. | Дворцин Гордій Євгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1579. | Дебела Софія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1580. | Дев'ятко Тимур Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1581. | Дегтяр Нестор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1582. | Дегтярьова Євгенія (ХГ №13) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1583. | Дегурко Арсеній Андрійович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:40 | |
1584. | Дейбук Каріна Сергіївна (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1585. | Дейбук Олександр Сергійович (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1586. | Дейнека Поліна (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1587. | Декін Дмитро олександрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1588. | Делех Дмитро Ігорович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1589. | Делігіоз Поліна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1590. | Деліцой Олександра (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1591. | Дем‘янова Мілла Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1592. | Демиденко Артем Володимирович (Криворізька ЗОШ №92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1593. | Демиденко Ілля (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1594. | Демиденко Федір (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1595. | Демидецька Анна Віталіївна (Глодоський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1596. | Демидов Роман Максимович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1597. | Демидова Таїсія Евгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1598. | Демидюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1599. | Демотя Евеліна Денисівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1600. | Демура Богдан (Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1601. | Демура Кирило (Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1602. | Демченко Катерина Вадимівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
1603. | Демченко Макар Володимирович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1604. | Демчишин Дзвенислава Назарівна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1605. | Демчук Марк (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1606. | Демчук Поліна Віталіївна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1607. | Демяненко Амалия Богдановна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1608. | Демяненко Максим Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1609. | Денисенко Анастасія Вікторівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1610. | Денисенко Вікторія Олегівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1611. | Денисенко Ніколь (Криворізька ЗОШ №51) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1612. | Денисенко Поліна (Запорізький НВК №67) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1613. | Денисов Георгій Олександрович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
1614. | Денисов Денис Денисович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1615. | Денисов Єгор Олександрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1616. | Денисов Кирило Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1617. | Денисюк Тимофій Романович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1618. | Денисюк-Бідюк Алевтина Максимівна (Тульчинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1619. | Деной Даніель (Уманська гімназія № 5) | 2022-12-12 09:50:35 | |
1620. | Дердюк Міша (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1621. | Дерев'яго Єва (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1622. | Дерев'янко Максим Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1623. | Деревянкін Глєб (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1624. | Деревянко Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1625. | Дериглазов Микита (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1626. | Дериглазова Вікторія (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1627. | Деркач Анастасія (КЗ "Харківська спеціальна школа ім. В.Г.Короленка") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1628. | Деркач Анна (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1629. | Деркач Максим Вікторович (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1630. | Деркач Ольга Василівна (Великостидинська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1631. | Деркач Софія (Кам'янський фаховий медичний коледж) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1632. | Дерман Максим Вадимович (Ірпінський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1633. | Дерманчьова Кіра Русланівна (Малоярославецька Перша гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1634. | Деруга Злата Костянтинівна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1635. | Дерябіна Вікторія Олегівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1636. | Дерябкіна Жасмін Віталіївна (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1637. | Деуленко Ярослав Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1638. | Дехтяр Костянтин Євгенович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1639. | Дец Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1640. | Дешева Аліна Володимирівна (Олексинська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1641. | Дєдов Дмитро Іванович (СШДС I ступеня «Сяйво») | 2022-12-12 09:50:40 | |
1642. | Дєдов Михайло (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1643. | Дємєнтєєв Сергій (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1644. | Дєтков Дмитро (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1645. | Джеджея Давид (КЗ ХЗОШ № 49) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1646. | Джиджелава Анастасія Давидівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1647. | Джулай Дамініка Михайлівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1648. | Джумушева Валерія (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1649. | Дзвеняк Маріанна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1650. | Дзвеняк Олександра Іванівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1651. | Дзвінка Злата Олегівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1652. | Дзеніс Анастасія Андрісівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1653. | Дзюба Ілля Андрійович (Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1654. | Дзюба Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1655. | Дзюбан Лука (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1656. | Дзюбан Поліна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1657. | Дзюбанський Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1658. | Дзюбик Остап (Ліцей №21 ЛМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1659. | Диана. (КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1660. | Дикий Нікіта (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1661. | Димарчук Максим (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1662. | Димитрашко Андрій (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1663. | Димитрова Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1664. | Димова Аліса (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1665. | Димчишина Софія (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1666. | Динник Соломія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1667. | Дичек Олексій (Богданівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1668. | Дичок Юліанна Андріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1669. | Дишко Уляна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1670. | Діана Косташ (ТОВ «Центр освіти «Оптіма») | 2022-12-12 09:50:41 | |
1671. | Дівенко Валерія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1672. | Дігалевич Анна Дмитрівна (Луцька ЗОШ № 11 - колегіум) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1673. | Діденко Іван Вячеславович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1674. | Діденко Максим (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1675. | Діденко Соломія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1676. | Дідик Юрій Петрович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1677. | Дідківська Євгенія Сергіївна (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1678. | Дідура Ірен (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1679. | Дідусенко Матвій Максимович (КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3" ДОР") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1680. | Дідусенко Надія Володимирівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1681. | Дідусенко Ольга Володимирівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1682. | Дідух Дар'я (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1683. | Діжак Софія Володимирівна (СЗШ №1 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1684. | Дікал Дмитро (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1685. | Діконтус (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1686. | Дільний Владислав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1687. | Дімітров Максим (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1688. | Дімова Валерія Сергіївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1689. | Дімова Маргарита Василівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1690. | Дімова Маргарита Сергіївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1691. | Діордієва Дар'я Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1692. | Діткіська Анастасія Миколаївна (Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1693. | Дмитерко Каріна Сергіївна (Судилківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1694. | Дмитерко Назарій (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1695. | Дмитренко Володимир (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1696. | Дмитренко Ігор Олексійович (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1697. | Дмитренко Олександра (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1698. | Дмитриченко Денис Вадимович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1699. | Дмитришин Марта Юріївна (СШ №1 ім.Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1700. | Дмитріва Оксана Ігорівна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1701. | Дмитрієва Ніка Юріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1702. | Дмитрієнко Злата (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1703. | Дмитро Рижко (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1704. | Дмитрук Анастасія Павлівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1705. | Дмитрук Ірина (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1706. | Дмітрієва Анжеліка (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1707. | Добрєва Софія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1708. | Добрикін Марк (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1709. | Добровольська Емілія (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1710. | Добровольський Олександр (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1711. | Добровольський Олександр Олександрович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1712. | Добровольський Павло Сергійович (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1713. | Добросинець Юрій (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1714. | Довбенко Анна Володимирівна (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1715. | Довбиш Софія Анатоліївна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1716. | Довганич Ксенія Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1717. | Довгань Вікторія Сергіївна (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1718. | Довгань Даниїл Андрійович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1719. | Довгань Олександра Анатоліївна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1720. | Довгань Олександра Андріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1721. | Довгорученко Іван (Криворізька гімназія №50) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1722. | Довгун Андріана (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1723. | Довгуша Данило Денісович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1724. | Довніч Андрій Сергійович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1725. | Догаров Артем (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1726. | Додон Варвара (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1727. | Додонов В'ячеслав (КЗ ХЗОШ № 49) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1728. | Додонова Анна (КЗ ХЗОШ № 49) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1729. | Дозорцева Софія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1730. | Доктор Аделіна Степанівна (ТСШ №29) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1731. | Долгова Вікторія Володимирівна (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1732. | Долгош Софія Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1733. | Доленко Ілля (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1734. | Долженко Поліна (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1735. | Должненко Анастасія Олександрівна (Миколаївський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1736. | Долінський Рафаель Борисович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1737. | Доля Дамір (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1738. | Доля Любов Олександрівна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1739. | Доля Максим Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1740. | Доляк Богдан (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1741. | Доманський Ілля Олександрович (ЗОШ I-III ст. с. Горішнє) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1742. | Домашенко Степан Андрійович (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1743. | Домбровська Дар'я (КЗ ХЗОШ № 49) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1744. | Дон Варвара (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1745. | Доніч Ульяна (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1746. | Донченко Данило Богданович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
1747. | Дороган Єва Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1748. | Дорогій Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1749. | Дорогій Ульяна Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1750. | Дорогокупля Інна (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1751. | Дорохова Анна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1752. | Дорош Анна Олександрівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1753. | Дорош Єва Олександрівна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1754. | Дорошенко Вікторія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1755. | Дорошенко Дмитро Олексійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1756. | Дорошенко Ірина Ігорівна (Новоюр'ївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1757. | Дорошенко Максим Станіславович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1758. | Дорошенко Марія Сергіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1759. | Дорошкевич Іванна Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1760. | Доценко Вікторія Юріівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1761. | Доценко Ксенія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1762. | Драганова Марія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1763. | Драгоненко Назар (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1764. | Драна Артем Павлович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1765. | Драненко Олександра (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1766. | Драпак Микита (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1767. | Дрижанов Олександр Анатолійович (Каплунівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1768. | Дриняєв Олег (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1769. | Дроб'язко Каріна Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1770. | Дробик Іван (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1771. | Дробіна Софія Олегівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1772. | Дробот Герман Андрійович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1773. | Дроботенко Любов (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1774. | Дрогіна Марія (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1775. | Дрогомецька Ксенія Миколаївна (Зеленогайський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1776. | Дрогомирецька Ангеліна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1777. | Дрозд Матвій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1778. | Дронік Кирило (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1779. | Друца Іван (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1780. | Дуб Денис Романович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1781. | Дуб Юлія Олегівна (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1782. | ДУБАС ДАНИЛО ОЛЕГОВИЧ (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1783. | Дубейковський Лев (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1784. | Дубєй Олександра Ігорівна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1785. | Дубина Дмитро (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1786. | Дубіна Євген Денисович (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1787. | Дубінін Максим Ігорович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1788. | Дубов Єгор (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1789. | Дубова Віра Костянтинівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1790. | Дубова Марина Сергіївна (Вознесенська ЗОШ № 10) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1791. | Дубовець Андрій Олександрович в (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1792. | Дубовець Поліна Сергіївна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1793. | Дубовик Олександра Анатоліївна (КЗ Очеретинський НВК Очеретинської селищної ВЦА) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1794. | Дубровіна Марина (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1795. | Дуденко Захар (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1796. | Дуденчук Олег (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1797. | Дудик Єлизавета Максимівна (НВК Ліцей 157) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1798. | Дудка Даниїла (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1799. | Дудка Кирил (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1800. | Дудка Самуїл (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1801. | Дудка Тарас (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1802. | Дудко Платон (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1803. | Дудко Роман Сергійович (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1804. | Дудник Лілія Юріївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:37 | |
1805. | Дудник Ніколь (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1806. | Дудник Софія Андріївна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1807. | Дуднік Діана (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1808. | Дудоров Павло Дудоров (Володимирівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1809. | Дудченко Матвій Віталійович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1810. | Дудченко Соломія Віталіївна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1811. | Дудяк Давид Андрійович (Кротошинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1812. | Дужак Злата Василівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1813. | Дужан Марк Олексійович (Великодолинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1814. | Дума Єлизавета Русланівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1815. | Думенко Матвєй Богданович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1816. | Дундій Олександра Романівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1817. | Дунєц Михайло (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1818. | Дунський Андрій (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1819. | Дурманенко Дмитро Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1820. | Дурманенко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1821. | Дусман Софія Станіславівна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1822. | Дуткевич Вероніка (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1823. | Дутко Богдана Олегівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1824. | Дуфанець Анастасія Ігорівна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1825. | Дуфник Марина Ігорівна (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1826. | Духнєвич Дар'я Русланівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1827. | Дученко Андрій Іванович (НЕ ХОЧЕТЬСЯ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1828. | Душко Ілля Віталійович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1829. | Душна Софія Іванівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1830. | Дьоміна Марія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1831. | Дьяволюк Вероніка Іванівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1832. | Дьяков Матвій Миколайович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1833. | Дьякова Вікторія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1834. | Дягілєва Катерина (Одеська ЗОШ №16) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1835. | Дяденко Максим (Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1836. | Дядичкін Марк (Криворізький ліцей «Джерело») | 2022-12-12 09:50:40 | |
1837. | Дядько Любов Вікторівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1838. | Дядюк Анастасія (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1839. | Дяків Евеліна Юріївна (Вигодська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1840. | Дяків Руслан Мар'янович (Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1841. | Дяченко Владислава (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:34 | |
1842. | Дяченко Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1843. | Дяченко Ірина Тарасівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1844. | Дяченко Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1845. | Дяченко Марк Валентинович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1846. | Дяченко Матвій Єгорович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1847. | Дяченко Олександр (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1848. | Дяченко Роман (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1849. | Дяченко Ростислав (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1850. | Дяченко Софія Сергіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1851. | Дячишин Меланія Юріївна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1852. | Дячков Андрій (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
1853. | Дячок Данило (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
1854. | Дячок Максим (Кочержинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1855. | Дячок Олександр Васильович (НВК "Колегіум") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1856. | Дячук Давид (Уманська початкова школа №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1857. | Дячук Максим (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1858. | Дячук Нестор (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1859. | егор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1860. | Ерфан Дмитро Русланович (Сигнаївський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1861. | Євген Височин (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1862. | Євген Наливайко (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1863. | Євгеній Войцеховський (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1864. | Євгенія Верба (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1865. | Євдокимов Ілля Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1866. | Євдокимов Максим Борисович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1867. | Євдокімов Костянтин Олексійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1868. | Євдоченко Марія Михайлівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1869. | Євич Андрій (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1870. | Євлентьєва Валерія Дмитрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1871. | Євменов Максим (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1872. | Євсєєва Поліна (Запорізький Академічний ліцей "Перспектива") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1873. | Євстіфєєва Анастасія Юріївна (Середня загальноосвітня школа №11) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1874. | Євстратенко Денис (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1875. | Євтух Марк Петрович (Центр Освіти "БезМеж") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1876. | Євтушенко Єва Юріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1877. | Євтушенко Олександра Петрівна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1878. | Євтушик Микита Сергійович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1879. | Євтушок Віктор Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1880. | Євчук Ульяна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1881. | Єгіазарян Рената (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1882. | Єгоров Максим Володимирович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1883. | Єгоров Ярослав Сергійович (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1884. | Єгорова Ліза (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1885. | Єгорова Маргарита Андріївна (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1886. | Єлаєва Єлена (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1887. | Єлаш Дмитро Дмитрович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1888. | Єлєніч Станіслав Володимирович (Вапнярський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1889. | Єлизавета Мариняк Всеволодівна (Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1890. | Єльшин Гліб (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1891. | Ємець Варвара Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1892. | Єніна Софія Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1893. | Єрема Костянтин (ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1894. | Єременко Соломія Андріївна (Авторська школа Бойко) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1895. | Єременко Софія (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1896. | Єременко Тимофій Павлович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
1897. | Єременко Ярослав Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1898. | Єремєєв Тимофій (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1899. | Єремія Станіслав Андріанович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1900. | Єрков Георгій Андрійович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1901. | Єрмалович Георг Євгенович (Одеська CШ №119) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1902. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Рішельєвський Науковий Ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
1903. | Єрмейчук Максим (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1904. | Єрмолаєв Владлен Олегович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1905. | Єрмоленко Богдан (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1906. | Єрмолова Владислава (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1907. | Єрофеєв Віктор (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1908. | Єрохіна Єва (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1909. | Єрошин Тимур (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1910. | Єрошина Єлизавета (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
1911. | Єршов Нікіта Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1912. | Єршова Іванна Ігорівна (Матюшівська філія Трушківського опорного ліцею-гімназії) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1913. | Єрьоменко Анастасія Володимирівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1914. | Єрьоменко Михайло Володимирович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1915. | Єрьомін Ілля Олександрович (Філія 2 Дідівського ліцею) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1916. | Єрьомін Олександр (ThinkGlobal Chayka) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1917. | Єрьомкіна Ольга Дмитрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1918. | Єсип Ілля Ігорович (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1919. | Єфімова Кіра (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1920. | Жадкевич Володимир (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1921. | Жадленко Ілона Олексіївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1922. | Жалдак Уляна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1923. | Жарєенова Богдана (Піщанобрідський професійний аграрний ліцей КОР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1924. | Жарінова Марія Георгіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1925. | Жарська Васіліса Олексіївна (Розсошенська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1926. | Жвава Ольга (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1927. | Жданов Микита Іванович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1928. | Жданов Нікіта Олексійович (Новопечерська школа) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1929. | Жданович Христина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1930. | Жданюк Мирослава Федорівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1931. | Жеболенко Платон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1932. | Жеков Олександр Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1933. | Жекова Аріна Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1934. | Железняк Максима Андрійович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1935. | Желєзна Мар'яна Олексіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1936. | Желізка Єлизавета Геннадіївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1937. | Желінський (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
1938. | Желтобрюх Ярослав Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1939. | Желясков Данило Михайлович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1940. | Желяскова Дар'я Володимирівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1941. | Жеріт Кирило (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1942. | Жерновей Анастасія Артурівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1943. | Жерновей Тетяна Артурівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1944. | Жерновський Іоанн (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1945. | Жеруль Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1946. | Жестоков Дмитро Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1947. | Жечева Єва Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1948. | Живоденко Ірина Олегівна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1949. | Жидан Роман Михайлович (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1950. | Жижко Артем Валерійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1951. | Жиленко Артур Миколайович (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1952. | Жиленко Вероніка (Кам'янський фаховий медичний коледж) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1953. | Жиленко Даниїл Віталійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1954. | Жиленко Максим Романович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1955. | Жиленко Ростислав Віталійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1956. | Жилінська Анастасія Русланівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1957. | Жирош Ксенія Мирославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1958. | Жирун Надія Вікторівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1959. | Житар Ельдар Валентинович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1960. | Житовоз Артем Русланович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1961. | Жих Василіса (Криворізька гімназія №72) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1962. | Жовна Богдан (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1963. | Жовнір Вікторія (Бориславська ЗОШ №4) | 2022-12-12 09:50:35 | |
1964. | Жолобко Анастасія Богданівна (Журавнівський НВК) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1965. | Жолубак Владислав (Матюшівська філія Трушківського опорного ліцею-гімназії) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1966. | Жолудь Богдан Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1967. | Жорова Софія Олександрівна (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1968. | Жуган Євангеліна Валеріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1969. | Жужуян Сергій Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1970. | Жук Василина (Смяцька зош) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1971. | Жук Владислава Романівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
1972. | Жук Марія Вадимівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1973. | Жук Олександра Степанівна (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | 2022-12-12 09:50:37 | |
1974. | Жук Яна Максимівна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
1975. | Жукова Аліса Олекандрівн (КЗ "Орільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
1976. | Жуковський Дмитро Павлович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1977. | Жуковський Ігор Володимирович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
1978. | Жулего Уляна Олегівна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1979. | Жулкевська Ірина (Старокостянтинівський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1980. | Жульєв Єгор (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1981. | Жульєва Алiна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1982. | Жупиця Софія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1983. | Журавель (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
1984. | Журавель Аліса (Одеська ЗОШ №16) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1985. | Журавель Даніїл Владиславович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1986. | Журавель Михайло Дмитрович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1987. | Журавльов Кіріл Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2022-12-12 09:50:37 | |
1988. | Журавльов Олександр (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1989. | Журавльов Родіон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
1990. | Журавльов Юрій Сергійович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1991. | жураківський владислав костянтинович (Бучанська ЗОШ №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
1992. | Жураковський Артемій Валентинович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
1993. | Журба Каріна Владиславівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1994. | Журбій Єва Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1995. | Журид Артур Сергійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1996. | Журид Тимофій Сергійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
1997. | Жученя Святослав Сергійович (Цепцевицька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
1998. | Забавін Костянтин (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
1999. | Забавіна Олена (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2000. | Заболотний Іван Андрійович (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2001. | Заболотник Віра Віорелівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2002. | Забосіна Катерина Олександрівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2003. | Заброда Катерина Вадимівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2004. | Забуранний Дмитро (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2005. | Заваринський Павло Віталійович (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2006. | Завгородній Богдан (Первозванівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2007. | Завгородня Наталя (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
2008. | Завеля Артем (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2009. | Заволодько Олександр (КЗ "ХСШ №3") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2010. | Заволокін Олександр Дмитрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2011. | Заворітна Даря Михайлівна (Вапнярський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2012. | Заворотна Катерина (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2013. | Заворотний Олександр (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2014. | Завріна Олександра (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2015. | Загаєвська Софія Євгенівна (Антонінський ліцей Антонінської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2016. | Загарюк Данило (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2017. | Загинайко Анна Юріївна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2018. | Заглубоцький Микита Олексійович (Logos School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2019. | Загорулько Владислав Сергійович (ОНВК 49) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2020. | Загорулько Єгор Артемович (ЗЗСО с. Зелений Гай) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2021. | Заграфова Євгенія Михайлівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2022. | Загребін Микита Олександрович (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2023. | Задніпровська Тетяна Вадимівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2024. | Задолинна Дарина Андріївна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2025. | Задорецька Діна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2026. | Задорецька Меланія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2027. | Задорожна Олександра Дмитрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2028. | Задорожний Владислав Романович (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2029. | Задорожнюк Дмитро Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2030. | Заєць Богдан Олександрович (Академічний ліцей №4 м. Обухів) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2031. | Заєць Яна Михайлівна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2032. | Заікіна Анна Валентинівна (Кобеляцький ліцей Полтавської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2033. | Заїць Станіслав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2034. | Зайцев Михайло Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2035. | Зайцева Вікторія Андріївна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2036. | Зайцева Катерина Андріївна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2037. | Зайченко Дар’я Олександрівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2038. | Зайченко Марк (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2039. | Закора Владислава Михайлівна (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2040. | Закордонець Злата Тарасівна (Фастівська ЗОШ 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2041. | Закревський Ярослав (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2042. | Закурдаєв Богдан (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2043. | Залевський Максим (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2044. | Залітко Роман Юрійович (Середня загальноосвітня школа №66) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2045. | Залужець Галина Мар'янівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2046. | Заміховська Надія (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2047. | Замкова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2048. | Замковий Іван (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2049. | Замора Софія Олегівна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2050. | Замуруєва Марія Геннадіївна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2051. | Западаєв Руслан (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2052. | Запесочна Орина Андріївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2053. | Запорізька Марія (Криворізька гімназія №10 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2054. | Запорожан Денис Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2055. | Запорожець Михайло (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2056. | Запорожець Роман Олексійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2057. | Запорощенко Заріна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2058. | Заремблюк Анастасія (Бабченський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2059. | Заремблюк Ігор Іванович (Бабченський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2060. | Заремська Маргарита (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2061. | Зарицький Олександр Олексійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2062. | Заріцький Єгор Віталійович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2063. | Зарічна Діана Василівна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2064. | Зарудняк Денис (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2065. | Заставна Вікторія Олегівна (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2066. | Засуха Аліса (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2067. | Захаров Михайло Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2068. | Захаров Соф' я (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2069. | Захарова Дар'я (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2070. | Захарова Поліна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2071. | Захарченко Ангеліна (Яготинський НВК №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2072. | Захарченко Дмитро Олександрович (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2073. | Захарченко Меланія Сергіївна (Школа №19) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2074. | Захарченко Назарій Олегович (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2075. | Захарчук Дмитро Олександрович (ЗШ І-ІІІ ст. №33) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2076. | Захарчук Кіра (Atlantic School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2077. | Захарчук Олександра (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2078. | Захарчук Тамара Миколаївна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
2079. | Заярна Софія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2080. | Заяц Мирослава Русланівна (КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2081. | Заяц Федір (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2082. | Зборівський Максим Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2083. | Зварич Меланія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2084. | Звізло Дмитро Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2085. | Звягельська Анна Володимирівна (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2086. | Зданович Вікторія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2087. | Здерчук Софія (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2088. | Здирко Тимофій (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2089. | Здоровцов Семен Олексійович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2090. | Здрілько Софія (Atlantic School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2091. | Зезюлько Вікторія Вікторівна (Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2092. | Зелена Соломія (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2093. | Зеленецький Володимир Васильович (Сидорівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2094. | Зелений Артем Олегович (Щедрогірський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2095. | Зеленко Максим Дмитрович (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2096. | Зеленков Максим (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2097. | Зеленкова Марія (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2098. | Зеленська Маргарита Володимирівна (Розсошенська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2099. | Зеленюк Тимофій (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
2100. | Зелінська Анастасія Олександрівна (Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2101. | Зелінська Даша Романівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2102. | Зельонка Ігор Петрович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2103. | Зельцер Тая (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2104. | Зеляк Олександр Володимирович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2105. | Земліна Анастасія Романівна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2106. | Зеніщева Поліна Олександрівна (Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія») | 2022-12-12 09:50:40 | |
2107. | Зибін Артем (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2108. | Зигмунд Евеліна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2109. | Зиков Святослав Денисович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2110. | Зикунов Назар Михайлович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2111. | Зикунова Вікторія Олександрівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2112. | Зикунова Віра Михайлівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2113. | Зима Тимур Антонович (Харківська ЗОШ № 84) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2114. | Зібаровський Максим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2115. | Зіберт Олена Романівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:36 | |
2116. | Зігуля Зорян Вадимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2117. | Зільберт Анна Дмитрівна (Криворізька ЗОШ №92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2118. | Зінов'єв Данило Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2119. | Зінуров Давід Русланович (НВК № 108) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2120. | Зінченко Арія Віталіївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2121. | Зінченко Руслана Русланівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2122. | Зінченко Софія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2123. | Зінькевич Микола Олександрович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2124. | Зінько Андрій Даниїлович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2125. | Зіняєва Аліна Олексіївна (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2126. | Зіняр Михайло Костянтинович (ЗЗСО "Морозівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2127. | Зірнзак Даніїл Артурович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2128. | Златіна Марина Олександрівна (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | 2022-12-12 09:50:37 | |
2129. | Златова Злата (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2130. | Злотник (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
2131. | Злотська Ярина Володимирівна (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2132. | Злотський Ярослав Володимирович (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2133. | Зозулик Неля Іванівна (Попельниківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2134. | Зозулинець Олександр Олександрович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2135. | Зозульова Анастасія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2136. | Зозульова Анастасія Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2137. | Зозуля Вероніка Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2138. | Зозуля Микита Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2139. | Зозуля Назар Миколайович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2140. | Зозуля Софія (Головачанський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2141. | Золотарьов Денис Олександрович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2142. | Золотих Поліна Олегівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2143. | Зоренко Артем (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2144. | Зоря Злата Олександрівна (НВК №34) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2145. | Зоткіна Софія Кирилівна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2146. | Зотов Юрій Юрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2147. | Зубань Матвій (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2148. | Зубар Глєб Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2149. | Зубач Анна Олегівна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2150. | Зубашев Роман (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
2151. | Зубенко Тимур Анатолійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2152. | Зубік Тимофій Денисович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2153. | Зубко Святослав (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2154. | Зубов Володимир (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2155. | Зубова Катерина (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2156. | Зубовнік Жаклін (Ліцей "Фонтанський") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2157. | Зугравий Олександр Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2158. | Зюбрицький Тарас Григорович (Красилівська гімназія №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2159. | Зюлковський Іван (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2160. | Зярко Максим (Паліївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2161. | Ібрагімов Артур (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2162. | Ібрагімов Ахмед Шахович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2163. | Іваневич Михайло Назарович (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2164. | Іваненко Дарина (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2165. | Іваненко Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2166. | Іваненко Олексій Григорович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2167. | Іванина Артур (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2168. | Іваничук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2169. | Іванишак Анастасія (Бабченський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2170. | Іванишин Катерина Романівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2171. | Іваніцька Анастасія Аркадіївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2172. | Іваніцька Вікторія Володимирівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2173. | Іванков Дмитро Олексійович (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2174. | Іванов Андрій Якович (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2175. | Іванов Володимир (Парутинська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2176. | Іванов Даниїл Іванович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2177. | Іванов Дмитро Анатолійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2178. | Іванов Єгор Сергійович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2179. | Іванов Єгор Сергійович (Херсонська ЗОШ №47) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2180. | Іванов Іліан-Еней (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2181. | Іванов Кирило (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2182. | Іванов Микита Дмитрович (Криворізька гімназія №72) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2183. | Іванов Назар Андрійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2184. | Іванов Назарій Сергійович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2185. | Іванов Роман (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2186. | Іванов Сергій Денисович (Петрівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2187. | Іванова Ангеліна Іванівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2188. | Іванова Валерія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2189. | Іванова Валерія Віталівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2190. | Іванова Вікторія (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2191. | Іванова Зоряна Сергіївна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2192. | Іванова Мелісса (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
2193. | Іванова,Аліна,Володимирівна. (Головачанський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2194. | Іванович Юлія (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | 2022-12-12 09:50:39 | |
2195. | Івануш Дмитро Олександрович (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2196. | Іванущак Назар (Бабченський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2197. | Іванцюк Тетяна (Бабченський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2198. | Іванченко Денис Андрійович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2199. | Іванченко Тімур Вікторович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2200. | Іванченкова Марія Андріївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2201. | Іванюк Вікторія (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2202. | Івасенко Софія Василівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2203. | Івасюк Андрій (Анадольський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2204. | Івасюк Владислав Олександрович (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2205. | Івасюк Данііл (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2206. | Івашина Марія Іванівна (Гімназія № 2 Червоноградської міської ради Львівської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2207. | Івашків Анастасія Андріївна (Куропатницький ліцей Бережанської міської ради Тернопільської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2208. | Івлєва Кіра Андріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2209. | Івушкін Максим Андрійович (Міжнародна школа M'ANDRYK) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2210. | Івченко Ніколай Олексійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2211. | Ігін Єгор (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2212. | Ігнатійчук Назарій Романович (ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Боратин) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2213. | Ігнатюк Олександр Романович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2214. | Іздебський Кирило (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2215. | Ізмаїлова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2216. | Ізотов Михайло Андрійович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2217. | Ізюмська Поліна Сергіївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2218. | Ілишин Лука (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2219. | Ілінська Вікторія Богданівна (Новогуйвинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2220. | Ілля Мазур (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2221. | Ілляшенко Гліб Вікторович (ЗЗСО №38) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2222. | Ілляшенко Роман Євгенович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2223. | ІЛОНА (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2224. | Ільїнов Олександр Володимирович (ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2225. | Ільченко Данило Васильович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2226. | Ільченко Дмитро (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2227. | Ільченко Кіра Романівна (Охтирська загальноосвітня школа №4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2228. | Ільченко Кіріл Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2229. | Ільчишин Злата Тарасівна (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2230. | Ільчук Анастасія Русланівна (Глодоський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2231. | Ільчук Дарина Петрівна (Мильчанський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2232. | Ілюк Тимур Артурович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2233. | Іноземцева Вікторія Олександрівна (Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2234. | Інтелегатор Євген (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2235. | Іоніцой Катерина (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2236. | Іоніцой Софія Олександрівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2237. | Іроденко Софія Богданівна (Надвірнянський коледж НТУ) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2238. | Ісак Яромир Ілліч (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2239. | Іскандеров Тимур Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2240. | Ісмайлов Рустам Ельдарович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2241. | Іссі Сєлін Недімівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2242. | Істомін Мирон (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2243. | Ісупов Дмитро (КЗ "Харківська спеціальна школа ім. В.Г.Короленка") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2244. | Ісупов Олексій Андріанович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2245. | Ітрин Марія Тарасівна (Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2246. | Іщенко Едуард Олександрович (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2247. | Іщенко Євгеній (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2248. | Іщук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2249. | Йонузлар Мурат Ердоганович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2250. | Йосифович Єгор Романович (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2251. | Каба Євангеліна (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2252. | Кабаков Кирило Олександрович (Очаківська ЗОШ№1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2253. | Кавун Максим Олександрович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2254. | Каганець Олексій (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2255. | Кагляк Софія (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2256. | Кадієвська Юлія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2257. | Кадієвський Марат Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2258. | Кажукало Аліса Віталіївна (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2259. | Казарський Даніл (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2260. | Казван (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
2261. | Казмірук Володимир (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2262. | Казмірчук Катерина (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2263. | Казотій Злата (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2264. | Казьмін Назар (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2265. | Казюк Кіріл Олександрівна (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2266. | Кайлер Максим Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
2267. | Кайота Іван Олександрович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2268. | Какоріна Амелія (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2269. | Калабський Юрій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2270. | Каланчук Євген Євгенович (Охтирська ЗОШ № 9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2271. | Калапуша Злата Віталіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2272. | Калашник Аріна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2273. | Калашников Влад (Харківський ліцей № 149) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2274. | Калашнік Владислава Віталіївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2275. | Калашнік Іван (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2276. | Калашнікова Сніжана (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2277. | Каленіча Анастасія Сергіївна (Міжнародний ліцей "Глобус") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2278. | Калинчук Андрій (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2279. | Калитюк Богдан (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2280. | Каліберда Кароліна Юріївна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2281. | Калівошко Єгор (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2282. | Калін Мирослава Олександрівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2283. | Калініченко Антон Євгенійович (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2284. | Калініченко Олександра (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2285. | Калінчук Микита (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2286. | Калтаєва Тарья Халілівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2287. | Калугін Максим Євгенійович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2288. | Калугін Святослав Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2289. | Калугіна Вєроніка Ігорівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2290. | Калужаніна Дарья Михайлівна (Приватна початкова школа Новий рівень) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2291. | Калуцька Тетяна Олегівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2292. | Калуцьких Євген (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2293. | Кальніченко Андрій Артурович (Христинівська школа мистецтв) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2294. | Кальніченко Володимир Артурович (Христинівська школа мистецтв) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2295. | Кальніченко Дарина Артурівна (Христинівська школа мистецтв) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2296. | Кальф Денис Дмитрович (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2297. | Кальченко Дар\'я (Дейкалівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2298. | Кальченко Дар'я Олександрівна (Дейкалівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2299. | Кальченко Карина Михайлівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2300. | Кальчу Ярослав Віталійович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2301. | Калюжна Марія Анатоліївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2302. | Калюжна Поліна Максимівна (Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2303. | Калюжний Богдан (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2304. | Калюх Аліна Валентинівна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2305. | Калюх І.В. (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2306. | Камбулов Єгор Дмитрович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2307. | Каменєва Аліна Ігорівна (Школа №55) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2308. | Каминіна Анастасія Максимівна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2309. | Камишний Іван Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2310. | Камнєв Володимир Дмитрійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2311. | Камнєва Яна Русланівна (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2312. | Камшук Давид Павлович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2313. | Кандибко Александра Артемівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2314. | Кантур Олександр (Бахмацький ЗЗСО І-ІІІ ст. №5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2315. | Канцеров Максим (ОЗ «Академічний ліцей») | 2022-12-12 09:50:41 | |
2316. | Канченко Вероніка Станіславівна (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2317. | Капiтанова Яна Юрiвна (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2318. | Капецький Богдан Денисович (Нерубайський академічний ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2319. | Капінус Руслан (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2320. | Капітула Злата Олександрівна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2321. | Каплун Артем (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2322. | Каплун Варвара Сергіївна (Чемерський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2323. | Капрош Софія Юрівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2324. | Капсамун Поліна Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2325. | Капсамун Тимофій Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2326. | Капто Нікіта Вадимович (ЗГ №104) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2327. | Кара Марк Андрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2328. | Кара Олена (Новотроянівський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2329. | Карабаш Ліна Олександрівна (Ліцей № 12) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2330. | Караєва Далія Владиславівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2331. | Каразейський Максим Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2332. | Карайван Єва Станіславівна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2333. | Караман Віталій Вітальович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2334. | Карамаш Уляна Назарівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2335. | Каран Вікторія Олегівна (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2336. | Карапата Анастасія Петрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2337. | Карасташ Альона Валеріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2338. | Карась Іванна Анатоліївна (ЗЗСО "Морозівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2339. | Карасьова Олена Сергіївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2340. | Карасюк Денис (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2341. | Каратіцький Марк Юрійович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
2342. | Каратніцкий Дмитро (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2343. | Каратунов Тимур Євгенович (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2344. | Карауш Гліб (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2345. | Карауш Кіра Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2346. | Карбунарь Іванна Володимирівна (Пригородоцька гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2347. | Карєєв Артем Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2348. | Карина (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
2349. | Карікова Кароліна Костянтинівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2350. | Каркач Максім Андрійович (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2351. | Кармазенюк Софія (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2352. | Кармазіна Марія Олександрівна (ЗОШ № 15) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2353. | Карман Євгеній (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2354. | Карнаух Катерина Віталіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2355. | Карп Маркус Васильович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2356. | Карп'як Матвій Олегович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2357. | Карпа Дмитро Іванович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2358. | Карпенко Анна Русланівна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2359. | Карпенко Денис Сергійович (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2360. | Карпенко Кіра Максимівна (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2361. | Карпенко Маргарита (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2362. | Карпенко Назар Богданович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2363. | Карпенко Поліна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2364. | Карпець Павло Ярославович (Моквинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2365. | Карпинська Кіра Дмитрівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2366. | Карплюк Юліана (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2367. | Карпов Артем Віталійович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2368. | Карпов Богдан Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2369. | Карпов Мирон Віталійович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2370. | Карпов Руслан Дмитрович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2371. | Карпова Аріна Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2372. | Карпунь Анастасія (Скобелківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2373. | Картавий Павло Анатолійович (2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2374. | Карцан Лідія Олексіївна (Грем'яцька загальноосвітня школа) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2375. | Карюк Тимофій Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2376. | Карюк Яків Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2377. | Касаткін Костя (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2378. | Касімов Данило Ігорович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2379. | Касперович Віолетта Євгенівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2380. | Касуріна Поліна (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2381. | Касьяненко Айза (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2382. | Касян Поліна (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2383. | Касяненко Денис Олександрович (КЗ "Гутянський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2384. | Касянюк Дарина (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2385. | Катана Тимур Євгенійович (Перша міська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2386. | Катеренюк Марія Олександрівна (ЗЗСО "Дивосвіт") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2387. | Катерина Касяненко (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2388. | Катерина Михалівна Кагало (Бучанська ЗОШ №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2389. | Католік Ангеліна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2390. | Католіченко Варвара Сергіївна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2391. | Каут Дмитро (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2392. | Кахідзе Олександр (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2393. | Кацапенко Дар'я Дмитрівна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2394. | Качай Нікіта Максимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2395. | Качан Олександр Євгенійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2396. | Качинський Святослав Ігорович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2397. | Качунь Катерина Віталіївна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2398. | Качунь Ярина Віталіївна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2399. | Качуренко Надія Костянтинівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2400. | Кашин Владислав Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2401. | Кашко Марта (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
2402. | Кваша Тимур (КЗЗСО "Гімназія № 2") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2403. | Квашина Аліса (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2404. | Квашнина Александра (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2405. | Квашук Анатолій Євнгенович (Криворізька ЗОШ № 45) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2406. | Кедровська Кіра Валідівна (Одеська СШ №50) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2407. | Кейлін Белла (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2408. | Кейлін Майя (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2409. | Кекіс Марта Михайлівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2410. | Керетів Аделія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2411. | Керім йилдиз (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2412. | Кесарєв Артем Володимирович (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2413. | Кибукевич Надія Павлівна (Сарненський ліцей №4) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2414. | Кивайло Дмитро Вікторович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2415. | Кивлюк Анастасія Олегівна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2416. | Кидибиц Катерина (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2417. | Кидонь Іван Олександрович (Наталинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2418. | Килимник Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2419. | Килюшик Владислав Володимирович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2420. | Кипарис Ярослав (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2421. | Кир'ян Маргарита Вадимівна (Онлайн-школа "Альтернатива") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2422. | Кирейчук Злата (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2423. | Кирик Альбіна Михайлівна (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2424. | Кирил Морозов (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2425. | Кириленко Мартин (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2426. | Кирило Москаленко (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2427. | Кирилова Мирослава (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2428. | Кирилюс Єгор Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2429. | Кириченко Аліса Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2430. | Кириченко Василь (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2431. | Кириченко Діана (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2432. | Кириченко Надія Михайлівна (Перемишльська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2433. | Кириченко Олександр Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2434. | Кириченко Ростислав (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2435. | Киричок Катерина Максимівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2436. | Кирпичова Вероніка Володимирівна (Каплунівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2437. | Кисленко Семен (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2438. | Кислиця Кирило Олексійович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2439. | Кисліченко Ярослав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2440. | Киссаделі Алевтина Василівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2441. | Китаєва Єва Денисівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
2442. | Кичук Максим Андрійович (КЗ "НСЗШ № 2") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2443. | Кишенко Софія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2444. | Кишко Андрій Вадимович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2445. | Кищенко Олексій Вікторович (Пристанційнівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2446. | Кібець Евеліна-Єва (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2447. | Кібиш Артем Олегович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2448. | Кібиш Олександр (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2449. | Кібиш Тетяна Володимирівна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2450. | Кієт Єлізавета (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2451. | Кізенко Нікіта Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2452. | Кізіль Єва (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2453. | Кізуб-Притиченко Вайнона (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2454. | Кійко Відана Геннадіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2455. | Кіктєва Діана (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2456. | Кілару Юліанна (Чернівецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2457. | Кільдау Поліна (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2458. | Кілюх Олександра Сергіївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2459. | Кімлик Крістіна Антонівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2460. | Кіпняк Іван Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2461. | Кіптик Марта (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2462. | Кіпчарська Анастасія Олегівна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2463. | Кіранова Уляна Романівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2464. | Кірєєва Вікторія Іванівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2465. | Кірєєва Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2466. | Кіриченко Марія (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2467. | Кірігетова Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2468. | Кірілюк Роман Андрійович (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2469. | Кіріченко Іван (Чумаківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2470. | Кірков Дем'ян (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2471. | Кірліг Владислав Вадимович (Нерубайський академічний ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2472. | Кісельов Костянтин (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2473. | Кісь Гордій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2474. | Кісь Матвій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2475. | Кіф'як Марія Петрівна (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2476. | Кіцак Ілля Ігорович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2477. | Кіценко Дмитро (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2478. | Кіцул Соломія (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2479. | Кічало Роман (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2480. | Кічмаренко Марія Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2481. | Клевець Даниїл Тарасович (Яблунівська СЗШІ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2482. | Клейно Олександр (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2483. | Клепач Злата (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2484. | Клепча Володимир (Черкаський колегіум "Берегиня") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2485. | Клим Софія (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2486. | Клименко Анастасія Євгенівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2487. | Клименко Борис Олегович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2488. | Клименко Євангеліна Юріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2489. | Клименко Ілля Євгенійович (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2490. | Клименко Ірина Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2491. | Клименко Олексій (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2492. | Клименко Пилип Ігорович (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2493. | Клименко Юлія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2494. | Климів Денис Ігорович (Ліцей імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2495. | Климов Володимир (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2496. | Климович Вероніка Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2497. | Климчук Богдан (Піщанобрідський професійний аграрний ліцей КОР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2498. | Клипко Ілля Ігорович (Грем'яцька загальноосвітня школа) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2499. | Кліванець Ангеліна Адамівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2500. | Клімакова Аліса Кирилівна (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | 2022-12-12 09:50:38 | |
2501. | Клімашенко Єгор (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2502. | Клімчук Єгор Євгенович (Криворізька гімназія № 102) | 2022-12-12 09:50:34 | |
2503. | Клімчук Катерина (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2504. | Клінцова Анастасія (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2505. | Кліонська Мія Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2506. | Клічук Вікторія Віталіївна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2507. | Клопов Дмитро (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2508. | Клопотар Ігор Іванович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2509. | Клочай Костянтин Ігорович (Білоцерківська СЗОШ № 1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2510. | Клуб Маргарита Романівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2511. | Ключка Вікторія Тарасівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2512. | Ключук Юлія (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2513. | Кметь Данило Володимирович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2514. | Книжник Ілля (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2515. | Книр Антон (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2516. | Книш Єгор Сергійович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2517. | Кноблох Ромео Юрійович (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2518. | Коб Михайло (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2519. | Коба Вікторія Сергіївна (Чутівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2520. | Кобахідзе Маргарита (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2521. | Кобернюк Назар (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2522. | Кобець Данііл Русланович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2523. | Кобзар Софія Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2524. | Кобзаренко Ангелина Василівна (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2525. | Кобзаренко Денис Юрійович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2526. | Ковалевська Вероніка Ми Миколаївна (ЗЗСО "Корецька гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2527. | Ковалевська Дарина Сергіївна (Подолівська філія ОЗ Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступеів №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2528. | Коваленко Анастасія (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2529. | Коваленко Анастасія Володимирівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2530. | Коваленко Анастасія Євгеніївна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2531. | Коваленко Анастасія Олександрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2532. | Коваленко Артем (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
2533. | Коваленко Артем Русланович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2534. | Коваленко Данііл Дмитрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2535. | Коваленко Дар'я Олексіївна (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2536. | Коваленко Дмитро (Корсунська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2537. | Коваленко Євгеній Юрійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2538. | Коваленко Євгенія Денисівна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2539. | Коваленко Ірина Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2540. | Коваленко Катерина Олександрівна (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2541. | Коваленко Максим Євгенович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:34 | |
2542. | Коваленко Марія Олександрівна (Школа №19) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2543. | Коваленко Марія Сергіївна (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2544. | Коваленко Мирон (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2545. | Коваленко Олексій (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2546. | Коваленко Олексій Сергійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2547. | Коваленко Ольга Павлівна (Гімназія “Києво–Могилянський колегіум” ІІ-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2548. | Коваленко Святослав (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2549. | Коваленко Софія Володимирівна (Школа №19) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2550. | Коваленкова Соломія (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2551. | Ковалець Анна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2552. | Ковалишин Христина Василівна (Журавнівський НВК) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2553. | Коваль Вікторія (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2554. | Коваль Владислав Петрович (ОЗ Прислуцький ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2555. | Коваль Владислав Русланович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2556. | Коваль Дар'я Констянтинівна (Краснопільський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2557. | Коваль Єгор (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2558. | Коваль Іван (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
2559. | Коваль Катерина Сергіївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
2560. | Коваль Кирило Олександрович (Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2561. | Коваль Мартін Вікторович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2562. | Коваль Олександра Вікторівна (Зіньківщинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2563. | Коваль Олексій Дмитрович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2564. | Коваль Ольга Анатоліївна (Богодухівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2565. | Коваль Уляна Андріївна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2566. | Ковалько Аріна (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2567. | Ковальков Данііл Віталійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2568. | Ковальов Богдан Маратович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2569. | Ковальов Віктор (Чернівецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2570. | Ковальов Іван Денисович (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2571. | Ковальов Матвій Владиславович (Синельниківський ліцей № 7) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2572. | Ковальова Дана Андріївна (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2573. | Ковальченко Давид Валерійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2574. | Ковальчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2575. | Ковальчук Аліна Володимирівна (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2576. | Ковальчук Анна (ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2577. | Ковальчук Аріна Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2578. | Ковальчук Аркадій Вндрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2579. | Ковальчук Артур (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2580. | Ковальчук Вікторія Юріївна (Професійно-технічне училище № 4 м. Полтави) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2581. | Ковальчук Владислава Романівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2582. | Ковальчук Георгій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2583. | Ковальчук Даніло Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2584. | Ковальчук Діана Андріївна (Судилківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2585. | Ковальчук Дмитро Сергійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2586. | Ковальчук Ждан Олександрович (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2587. | Ковальчук Ілля (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2588. | Ковальчук Любомира Мирославівна (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2589. | Ковальчук Михайло Миколайович (Гуманітарна гімназія №23) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2590. | Ковальчук Ніна Валеріївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2591. | Ковальчук Олександр Сергійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2592. | Ковальчук Олександра Мирославівна (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2593. | Ковальчук Софія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2594. | Ковальчук Ярослав Русланович (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2595. | Ковалюк Дар'я Станіславівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2596. | Ковалюк Катерина Павлівна (ЛНВК №24) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2597. | Ковалюк Ярема (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2598. | Ковач Давід Іштванович (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2599. | Ковба Тимофій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2600. | Ковбасюк Дарія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2601. | Ковеза Гордій Ігорович (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2602. | Ковеза Дмитро (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2603. | Ковнір Таiсія Снргіївна (Івановоселищенська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2604. | Ковпак Євгеній Петрович (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2605. | Ковтик Іван Ярославович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2606. | Ковтун Адріан Андрійович (Томашгородський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2607. | Ковтун Дар'я (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2608. | Ковтун Марина (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2609. | Ковтун Сергій Володимирович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2610. | Ковтюх Марія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2611. | Ковч Вікторія Андріївна (Щедрогірський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2612. | Ковч Едуард Андрійович (Щедрогірський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2613. | Ковч Надія Романівна (Щедрогірський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2614. | Когут Аріна (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2615. | Когут Артем Ярославович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2616. | Когут Даніела Віталіївна (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2617. | Когут Ольга Юріївна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2618. | Когут Тереза Віталіївна (Школа №98 м.Львова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2619. | Коденець Назар (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2620. | Коденчук Давид Олександрович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2621. | Коденчук Марк (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2622. | Кодінцева Поліна Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2623. | Кодіца Олеся Володимирівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2624. | Коєва Милослава (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2625. | Кожарін Ярослав (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2626. | Кожевнікова Анастасія Вадимівна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2627. | Кожем'яко Єгор Олексійович (КЗЗСО "Гімназія № 2") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2628. | Кожемякина Марія (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2629. | Кожокар Світлана Іллівна (ЗОШ № 2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2630. | Кожома Марія (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2631. | Кожукар Артем Степанович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2632. | Кожухарь Світлана Олександрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2633. | Кожухівський Олексій Сергійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2634. | Козак Дар’я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2635. | Козак Іванна Русланівна (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2636. | Козак Карина Геннадіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2637. | Козак Максим Петрович (Новожуківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2638. | Козак Марія (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2639. | Козак Марія Андріївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2640. | Козак Філіп Андрійович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2641. | Козакова Вікторія Євгенівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2642. | Козаченко Даніл Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2643. | Козбур Юлія Володимирівна (Вараський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2644. | Козєва Катерина Олексіївна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2645. | Козик Марина (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2646. | Козина Мирослава (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2647. | козир крістіна (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2648. | Козир Олег Олегович (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2649. | Козирєв Гордій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2650. | Козирєв Олександр (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2651. | Козирод Артем Євгенович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2652. | Козієнко Катерина (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2653. | Козін Марат (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2654. | Козленко Іван Андрійович (ЗОШ № 15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2655. | Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2656. | Козлов Матвій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2657. | Козлова Софія Ігорівна (Петропавлівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2658. | Козлоков Филип (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2659. | Козуб Микола Миколайович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2660. | Козьма Матвій Віталійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2661. | Койнаш Марк Олегович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2662. | Койтюк Іван іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
2663. | Койтюк Михайло Васильович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2664. | Кокарєв Михайло Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2665. | Кокін Тимофій Романович (Криворізька гімназія №72) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2666. | Кокурін Єгор Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2667. | Колач Роксана Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2668. | Колгашов Мирослав (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2669. | Колгашова Світлана (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2670. | Колегаєва Вікторія Вікторівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2671. | Колесник Арсеній (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2672. | Колесник Владислав (ДНЗ "Черкаський професійний ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2673. | Колесник Карина Олегівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2674. | Колесник Михайло Олегович (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2675. | Колесник Ніка (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2676. | Колесников Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2677. | Колесникова Ольга Вячеславівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2678. | Колесниченко Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2679. | Колесниченко Ярослав Вікторович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2680. | Колеснік Марія Володимирівна (Криворізька гімназія 27) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2681. | Колесніков Артем (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2682. | Колесніков Микита Олексійович (Logos School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2683. | Колеснікова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
2684. | Колеснікова Аліса Денисівна (СЗШ №1 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2685. | Колеснікова Варвара Максимівна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2686. | Колеснікова Маргарита Денисівна (СЗШ №1 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2687. | Колеснікова Олександра Артемівна (Розсошенська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2688. | Колеснікова Поліна Олексіївна (Logos School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2689. | Колишевська (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
2690. | Колібаба Олександр (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
2691. | Коліденко Дарія Антонівна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2692. | Колісник Дарина Юріївна (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2693. | Колісник Євген Васильович (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2694. | Колісник Олександр Сергійович (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2695. | Колісніченко Алісія (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2696. | Колістрат Тетяна (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2697. | Колодич Анастасія (Познанський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2698. | Колодич Артем Володимирович (Познанський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2699. | Колодич Марія (Познанський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2700. | Колодич Павло Геннадійович (Познанський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2701. | Колодій Олександр Володимирович (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2702. | Колодяжний Михайло Сергійович (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2703. | Колоколов Денис Едуардович (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2704. | Коломієць Богдан (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2705. | Коломієць Богдана Олександрівна (Краснопільський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2706. | Коломієць Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2707. | Коломієць Владислав Тарасович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2708. | Коломієць Ірина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2709. | Коломієць Марія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2710. | Коломієць Марія Юріївна (Хіміко-екологічний ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2711. | Коломієць Олександр Тарасович (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2712. | Коломієць Поліна Віталіївна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2713. | Коломієць Тарас Дмитрович (Антонінський ліцей Антонінської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2714. | Коломієць Ярослав Русланович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2715. | Коломійченко Анастасія Михайлівна (Новоюр'ївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2716. | Коломійченко Єва Андріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2717. | Коломійченко Катерина Сергіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2718. | Колос Софія Миколаївна (Ірпінський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2719. | Колосов Микита (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2720. | Колосова Ксенія (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2721. | Колосок Наталія Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2722. | Колотило Даниїл Дмитрович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2723. | Колотило Олександр Дмитрович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2724. | Колпаков Максим (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2725. | Кольєва Марія (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2726. | Кольчик Дмитро (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2727. | Комар Ксенія Володимирівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2728. | Комара Софія (Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2729. | Комаренко Аліна (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2730. | Комаренко Валерія (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2731. | Комаренко Вікторія (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2732. | Комаренко Мiрра (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2733. | Комарницький Юрій Русланович (Матківський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2734. | Комендант Юстина (Ліцей №21 ЛМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2735. | Комісарчук Любов Дмитрівна (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2736. | Комонька Соломія (Петриківська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2737. | Компанієць Михайло (ДНЗ "Черкаський професійний ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2738. | Коназюк Мирослав (Школа І-ІІІ ступенів № 308) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2739. | Конак Апполінарія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2740. | Кондор Артем Васильович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
2741. | Кондратова Юліана Юріївна (Будянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2742. | Кондратьєв Андрій (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2743. | Кондратюк Анна Сергіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2744. | Кондратюк Кирило (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2745. | Кондратюк Костянтин (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2746. | Кондратюк Павло Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2747. | Кондро Марта (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2748. | Конечний Іван Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2749. | Конечний Михайло Дмитрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2750. | Конєв Олександр Андрійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2751. | Коник Віра Маркіянівна (ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Ходорів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2752. | Коновал Герман Ігорович (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2753. | Коновал Єлизавета Олексіївна (Краснопільський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2754. | Коноваленко Анастасія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2755. | Коновалов Родіон (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2756. | Коновальчук Кирило (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2757. | Коновиченко Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2758. | Конокієнко Р.Г. (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2759. | Кононов Георгій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2760. | Кононов Ігор (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2761. | Кононова Ольга (Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2762. | Конопельський Олександр (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2763. | Конотоп Варвара Миколаївна (ТСШ №7) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2764. | Конраді-Лагунова Ксенія Андріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2765. | Константин Діана Василівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2766. | Константінова Карина Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2767. | Концевич Олександр Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2768. | Копачук Христина (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2769. | Копелько Давид Андрійович (Очаківська ЗОШ№1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2770. | Копилов Арсеній (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2771. | Копилов Євген Дмитрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2772. | Копилов Лев (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2773. | Копоц Марк Андрійович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2774. | Копцевич Владислав (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2775. | Копчук-Кашецька Мирослава Андріївна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2776. | Корабель Ігор Іванович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2777. | Корбюк Оксана (Богданівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2778. | Кордунян Александра Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2779. | Кордунян Катерина Анатоліївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2780. | Кордунян Максим Віталійович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2781. | Корень Кирило Данілович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2782. | Коретна Ніколь (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:40 | |
2783. | Коретна Софі (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
2784. | Корецька Анна Іванівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2785. | Корецький Микола Андрійович (Замшанівський ліцей Забродівської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2786. | Корж Максим Романович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2787. | Корж Марія Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2788. | Коржан Софія Віленівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2789. | Корженко Єлизавета Геннадіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2790. | Корженко Савелій Геннадійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2791. | Коржик Мирослав Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2792. | Коржов Сергій (Зноб-Новгородська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2793. | Корінь Діана Сергіївна (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2794. | Коркушко Вадим Миколайович (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2795. | Корнага Дмитро Васильович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2796. | Корнелюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2797. | Корнєєв Олександр (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2798. | Корнєєва Марія (ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2799. | Корнієнко Данило Андрійович (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-ліцей «Гармонія») | 2022-12-12 09:50:41 | |
2800. | Корнієнко Дмитро (Миколаївський ліцей № 55) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2801. | Корнієнко Злата (Unischool) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2802. | Корнієнко Злата (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2803. | Корнієнко Олександр Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2804. | Корнієць Ігор (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2805. | Корнійчук Артем Олександрович (Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №217 м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2806. | Корнійчук Марта (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2807. | Корнілов Андрій Олександрович (Одеська гімназія № 5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2808. | Корнова Владислав Петрович (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2809. | Корнюхіна Софія Ярославівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2810. | Корнюшенко Максим (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2811. | Коробенюк Ілля Васильович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2812. | Коробка Валерія (Вишневецька зош І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2813. | Коробко Тимофій Ростиславович (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2814. | Коробочка Анна Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2815. | Коровін Микола (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2816. | Королевська Ілона (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2817. | Короленко Павло (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2818. | Король Данило (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2819. | Король Ірина Іванівна (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2820. | Король Маргарита Олександрівна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2821. | Король Марія Антонівна (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2822. | Король Олександр Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2823. | Король Тетяна Володимирівна (Альтернативна школа "Дельта") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2824. | Корольов Іван (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2825. | Корольова Надія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2826. | Корольчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2827. | Корольчук Марина Вітвліївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2828. | Корона Вірджінія Мірела (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2829. | Короп Олександра (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2830. | Коростельов Влад (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2831. | Коротка Василіса Віталіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2832. | Коротка Катерина Сергіївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2833. | Коротун Ілля (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2834. | Корчак Дарья (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2835. | Корчевська Альона (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2836. | Коршенюк Данило (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2837. | Коршенюк Яна (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2838. | Коршунов Максим Ігорович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2839. | Коршунова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2840. | Коряка Поліна (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2841. | Косенко Софія (Школа №7) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2842. | Косінчук Іван Сергійович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2843. | Косован Нікіта (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2844. | Косолович Христина Іванівна (Наталинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2845. | Костенко Вероніка Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2846. | Костенко Дарина Миколаївна (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | 2022-12-12 09:50:35 | |
2847. | Костенко Ксенія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2848. | Костенко Олександр Вікторович (Виноградівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2849. | Костенок Юлія Анатоліївна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2850. | Костиркіна Поліна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2851. | Костиря Вероніка (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2852. | Костів Михайло Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2853. | Косторніченко Тетяна Артемівна (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2854. | Костюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2855. | Костюк Аріна Назаріївна (Підзамчівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2856. | Костюк Вероніка Сергіївна (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2857. | Костюк Лев Григорович (Яремчанський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2858. | Костюк Микола Ігорович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2859. | Костюк Софія Владиславівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2860. | Костяк Роман Романович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2861. | Костян Аліна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2862. | Косяк Катерина Юріївна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2863. | Кот Вікторія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2864. | Котеленець Анастасія (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2865. | Котельников Данило Романович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2866. | Котенко Ярослав (ТОВ "ПЗО "Домініон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2867. | Котик Марія-Аделіна Русланівна (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2868. | Котко Тетяна Андріївна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2869. | Котков Матвій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2870. | Котляр Софія Андріївна (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2871. | Котлярова Діана Ярославівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2872. | Котюжан Кіріл (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2873. | Коханська Юлія (Ліцей №21 ЛМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2874. | Коханський Максим (Скобелківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2875. | Коцюб'як Вероніка (Львівська лінгвістична гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2876. | Коцюба (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2877. | Коцюба Анастасія (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2878. | Коцюба Марія Олександрівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2879. | Коч Дефне Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2880. | Кочерга Назар Володимирович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2881. | Кочерган Дарина Мирославівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2882. | Кочук Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2883. | Кошан Іван Васильович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2884. | Кошелєв Нікіта Володимирович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
2885. | Кошик Віталіна Сергіївна (Моквинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2886. | Кошовий Богдан (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2887. | Кошовий Олег Евгенович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2888. | Кравець Вероніка (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2889. | Кравець Дар'я (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2890. | Кравець Крістіна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
2891. | Кравець Матвій Володимирович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2892. | Кравець Софія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2893. | Кравченко Анна Сергіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2894. | Кравченко Вероніка Євгенівна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2895. | Кравченко Даниїл (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2896. | Кравченко Дмитро Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2897. | Кравченко Єва Сергіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
2898. | Кравченко Майя Павлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2899. | Кравченко Матвій Ігорович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 с. Жеребкове) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2900. | Кравченко Микола Миколайович (Ірпінський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2901. | Кравченко Олександр Олександрович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2902. | Кравченко Олексій Олексійович (Жашківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2903. | Кравченко Софія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2904. | Кравченко Софія Максимівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2905. | Кравченко Фома (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2906. | Кравченко-Хотінський Михайло (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2907. | Кравчик Гліб (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2908. | Кравчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2909. | Кравчук Анастасія (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2910. | Кравчук Віктор Володимирович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2911. | Кравчук Денис (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2912. | Кравчук Євгенія (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2913. | Кравчук Ілля Андрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2914. | Кравчук Ілля Романович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
2915. | Кравчук Ірина (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2916. | Кравчук Олександр Едуардович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2917. | Кравчук Поліна (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2918. | Кравчук Сніжана Олегівна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2919. | Кравчук Софія (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2920. | Краєвська Марія Леонідівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2921. | Краєвський Іван (Одеська ЗОШ №107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2922. | Крайник Артем Петрович (ОЗ Рудківська СЗШ імені В. Жеребного) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2923. | Краковецька Анастасія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2924. | Краковський Артем Ігорович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2925. | Крамар Нікіта (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2926. | Крамаренко Софія Ігорівна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2927. | Крамаренко Софія Юріївна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2928. | Крапівіна Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2929. | Красиля Захар Олегович (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2930. | Красільщик Денис Ігорович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2931. | Краснов Олег Ігорович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2932. | Красовська Анна (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
2933. | Красовська Настя (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2934. | Красовський Святослав Миколайович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2935. | Красюк Іванна Романівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2936. | Крат Данило Ярославович (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2937. | Крачко Максим Андрійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2938. | Крашевський Гавриїл (Вікторія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2939. | Кременчук Кирило Олександрович (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2940. | Кремса Вероніка Богданівна (Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2941. | Крещук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2942. | Крива Софія (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2943. | Криваньо Яна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2944. | Кривенко Олександр Анатолійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2945. | Кривич Анастасія (Криворізька гімназія №72) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2946. | Кривішин Руслан Петрович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2947. | Кривобок Анастасія Анатоліївна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2948. | Кривой Артем Юрійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2949. | Криволап Кіра Віталіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2950. | Криволап Максим Олександрович (Тарасівська загальноосвітня школа) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2951. | Криволап Надія (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2952. | Кривопляс Аліна (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2953. | Криворотов Гліб Миколайович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2954. | Криворучко Максим Олександрович (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2955. | Криворучко Софія Олександрівна (Зведенівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2956. | Кривохатько Олександр (Ірпінський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2957. | Кривохежа Дар\'я Юріївна (ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2958. | Кривошей Таїсія (Броварська гімназія Мономакс) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2959. | Кривченко Олександр (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2960. | Кривчун Михайло Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2961. | Криган Соломія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2962. | Крижановська Анастасія Олегівна (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2963. | Крижановська Катерина Володимирівна (Катеринківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2964. | Крижановський Єгор Володимирович (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2965. | Крижановський Матвій Олегович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2966. | Крикливий Роман Олегович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2967. | Крикуненко Миколай В'ячеславович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2968. | Крилач Микола Максимович (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2969. | Крилов Максим Ігорович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
2970. | Кримова Наталія Павлівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2971. | Кримський Михайло Дмитрович (Початкова школа №3 Хмельницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2972. | Крисіна Анастасія Олександрівна (Ясногородський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2973. | Крисько Володимир Богданович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2974. | Кричильська Аріна Юріївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:40 | |
2975. | Кричок Христина Іванівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2976. | Кришталь Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2977. | Криштапюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2978. | Кришун Іван (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2979. | Кріль Софія Володимирівна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2980. | Кріпак Вероніка Вячеславівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2981. | Кріпчак Ростислав Вікторович (ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Обухова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2982. | Кропачова Дарія Олексіївна (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2022-12-12 09:50:41 | |
2983. | Кропивницька Наталія Василівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2984. | Кропивницька Олександра Василівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2985. | Крот Олександр Ігорович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2986. | Кротік Артем Сергійович (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2987. | Кротінов Гліб Ілліч (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2988. | Круглій Михайло Васильович (Бориславська ЗОШ №4) | 2022-12-12 09:50:35 | |
2989. | Круглов Давид (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
2990. | Крук Микола Петрович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2991. | Круковець Мія Нікітівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2992. | Крупенко Євгенія (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
2993. | Крупіна Аліса (ТОВ "ПЗО "Домініон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
2994. | Крупцова Євгенія (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2995. | Крутенько Аліса Віталіївна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
2996. | Крутько Поліна Андріївна (Запорізький колегіум "Елінт") | 2022-12-12 09:50:40 | |
2997. | Крутьян Марія (Затишанський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
2998. | Круць Анна Богданівна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
2999. | Крушельницький Михайло Віталійович (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3000. | Кряжевських Анна Андріївна (Фастівська ЗОШ 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3001. | Ксенофонтова Вікторія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3002. | Кубай Мілана (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3003. | Кубатко Марія Дмитрівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3004. | Кугутяк Віталій Ігорович (Надвірнянський коледж НТУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3005. | Кударенко Лук'ян (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3006. | Кударенко Мар'ян (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3007. | Кудибин Максим Васильович (Якубівська ЗОШ I ступеня) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3008. | Кудинекіна Каміла Миколаївна (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3009. | Кудлай Костянтин Андрійович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3010. | Кудрань-Михальчук Олександра (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3011. | Кудрик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3012. | Кудря Тамила Сергеевна (КЗО НВК №41 СЗ ШВР - ДНЗ ДМР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3013. | Кудрявцев Александр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3014. | Кудрявцев Данило (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3015. | Кудрявцев Іван Іванович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3016. | Кудрявцева Єлизавета Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3017. | Кудрявцева Марія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3018. | Кудрявченко Нікіта (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3019. | Кудряшов Марк (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3020. | Куж Костянтин Ростиславович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3021. | Кузенко Соф\'я (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3022. | Кузенко Соф'я Ігорівна (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3023. | Кузик Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3024. | Кузик Софія Ярославівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3025. | Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3026. | Кузіна Євгенія Олександрівна (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3027. | Кузнецов Георгій (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3028. | Кузнецова Анастасія Олександрівна (Науковий ліцей міжнародних відносин ІІ-ІІІ ст. УМСФ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3029. | Кузнєцова Поліна Олексіївна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3030. | Кузько Мілана Юріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3031. | Кузьменко Аліна Миколаївна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3032. | Кузьменко Владислава Сергіївна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3033. | Кузьменко Давид (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
3034. | Кузьменко Данііл Олександрович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:40 | |
3035. | Кузьменко Дмитро (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3036. | Кузьменко Кіра Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3037. | Кузьменко Олена (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3038. | Кузьмич Анастасія Андріївна (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3039. | Кузьмич Олександр Андрійович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3040. | Кузьмич Тимофій Миколайович (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3041. | Кузьміна Влада Ігорівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3042. | Кузьмінський Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3043. | Кузюк Іванна Петрівна (Надвірнянський коледж НТУ) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3044. | Кука Василіса (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3045. | Кукаріна Саріна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3046. | Кукла Софія Євгеніївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3047. | Кулиба Тимур Євгенович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3048. | Кулик Анастасія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3049. | Кулик Арсен Романович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3050. | Кулик Богдан (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3051. | Кулик Валерія Юріївна (Ліцей села Кримне) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3052. | Кулик Вероніка Юріївна (Ліцей "Сокіл" МРК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3053. | Кулик Дмитро Юрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3054. | Кулик Єлизавета Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3055. | Кулик Майя Олександрівна (Великоновосілківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3056. | Кулик Маргарита Олексіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3057. | Кулик Матвій (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3058. | Кулик Олександр Вадимович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3059. | Куликов Михайло Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3060. | Куліковський Артем (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3061. | Куліненко Дмитро Олегович (Криворізька ЗОШ № 45) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3062. | Кулініч Олег (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3063. | Кулініч Поліна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3064. | Куліш Анастасія Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3065. | Куліш Еліна Юріївна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3066. | Куліш Софія Юріївна (Криворізька ЗОШ № 45) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3067. | Кулішов Єгор (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3068. | Кулішова Каміла (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3069. | Кульбаба Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3070. | Кульов Владислав (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3071. | Кунченко Євгенія Сергіївна (Будянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3072. | Купальний Назар Віталійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3073. | Купич Денис (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3074. | Купльовський Микола (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3075. | Купрійчук Тетяна Олексіївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3076. | Купчанко Марія Василівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3077. | Купчик Олександр Юрійович (Красилівська гімназія №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3078. | Кур'ян Михайло (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3079. | Кур'янович Денис Володимирович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3080. | Курбатова (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3081. | Курдибаха Серафима (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3082. | Курик Ніколь Артурівна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3083. | Куриленко Альона (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3084. | Курило (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3085. | Курило Варвара Павлівна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3086. | Куриляк Дарина Ігорівна (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3087. | Куришко Андрій Володимирович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3088. | Курієнко Аліса Владиславівна (Верхняцька гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3089. | Курій Давид Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3090. | Курілов Станіслав Олександрович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3091. | Куріненко Софія Артемівна (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3092. | Куріцина Поліна (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3093. | Курноскін Кирил Максимович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3094. | Куровська Ярина (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3095. | Куроп'ятник Данило Андрійович (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3096. | Курта Анна Олександрівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3097. | Куртанич Богдан Юрійович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3098. | Куртєва Валерія Федорівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3099. | Куртєва Елла (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3100. | Куртов Ростислав Станіславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3101. | Куруч Софія Дмитрівна (Малоярославецька Перша гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3102. | Курчик Анастасія Ігорівна (ЗЗСО I-III ступенів с.Тур'є) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3103. | Куршев Богдан Вікторович (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3104. | Кусенко Мар'яна Андріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3105. | Кусмина Ліліана-Елізабет (СЗШ №36) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3106. | Кусович Ангеліна Денисівна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3107. | Кустовський Денис (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3108. | Куськовець Леся (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3109. | Куськовець Тимофій (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3110. | Кусяк Дарія Танасіївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3111. | Кусяк Назар (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3112. | Кутаманова Єлизавета Сергіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3113. | Кутвіцька Анна-Романа Романівна (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:34 | |
3114. | Кутна Софія Петрівна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3115. | Кутова Амалія (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3116. | Кутовий Гліб (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3117. | Кутовий Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3118. | Кухар Вікторія Максимівна (Вапнярський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3119. | Кухар Софія Вікторівна (Мазниківський НВК) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3120. | Кухарець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3121. | Кухарчук Віталіна Віталіївна (Зеленогайський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3122. | Кухарчук Ілля (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3123. | Кухляренко Аріна Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3124. | Кухляренко Артем Олегович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3125. | Кухтар Марко (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3126. | Кухтар Назар Тарасович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3127. | Куц Максим (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3128. | Куц Меланія Євгенівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3129. | Куцевич Олександр Костянтинович (Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3130. | Куцеля Назар Олегович (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3131. | Куценко Вікторія Андріївна (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3132. | Куценко Дар'я Олександрівна (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3133. | Куценко Кіра Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3134. | Куцик Тимофій Олександрович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3135. | Куцик Юліан Михайлович (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3136. | Куціль Павло Андрійович (Якубівська ЗОШ I ступеня) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3137. | Кучак Михайло Іванович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3138. | Кучер Альбіна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3139. | Кучер Валерія Олександрівна (Школа №103) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3140. | кучер дарья володимиривна (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3141. | Кучер Таїсія Сергіївна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3142. | Кучережко Максим Олегович (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3143. | Кучеренко Аміра Павлівна (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3144. | Кучеренко Богдан (Школа №7) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3145. | Кучеренко Вікторія Артемівна (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3146. | Кучеренко Віталій (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3147. | Кучеренко Євгенія Юріївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3148. | Кучеренко Іван Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3149. | Кучеренко Ярема (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3150. | Кучерук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3151. | Кучерява Наталія (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3152. | Кучерява Юлія (Піщанобрідський професійний аграрний ліцей КОР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3153. | Кучерявенко Кіра Сергіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3154. | Кучинська Кароліна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3155. | Кушка Олександр (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3156. | Кушмунс Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3157. | Кушнаренко Владислав (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3158. | Кушнір Анжеліна Дмитрівна (Житомирський обласний спортивний ліцей Житомирської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3159. | Кушнір Єлизавета Петрівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3160. | Кушнір Злата Максимівна (Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3161. | Кушнір Ілля (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3162. | Кушнір Лідія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3163. | Кушнір Нікіта (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3164. | Кушнір Олеся (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3165. | Кушнір Софія Сергіївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:39 | |
3166. | Кушнір Тимофій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3167. | Кушнір Христина Романівна (Тульчинський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3168. | Кушніренко Злата Сергіївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3169. | Кушніренко Кирило (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3170. | Кушта Марина Вікторівна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3171. | Кущенко Євген (Atlantic School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3172. | Кущій Родіон Віталійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3173. | Кшевіцький Дмитро Ігорович (Красилівська гімназія №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3174. | Лабенко Олександра Олександрівна (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3175. | Лабчук Василь Андрійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3176. | Лавренчук Ангеліна (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3177. | Лавренюк Назар (Хомутинецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3178. | Лаврик Валерія Сергіївна (Вапнярський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3179. | Лаврик Тамара (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3180. | Лавріненко Дмитро Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3181. | Лавський Михайло Юрійович (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3182. | Лавтін Артем Романович (Криворізька гімназія №37) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3183. | Ладигін Нікіта Олександрович (ЗШ І-ІІІ ст. №33) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3184. | Ладигіна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3185. | Ладигіна Катерина Дмитрівна (Тернівський ліцей 5) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3186. | Ладиженська Ніколь (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
3187. | Ладико Володимир Дмитрович (Logos School) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3188. | Ладчук Дарія Віталіївна (Новомиколаївська філія Глодоського ліцею) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3189. | Лазар Ольга Іллівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3190. | Лазарець Давид Васильович (Бучанська ЗОШ №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3191. | Лазебна Розалія Андріївна (Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3192. | Лазебний Тимофій Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3193. | Лазів Андріана Романівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3194. | Лазова Катерина Максимівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3195. | Лазоренко Вікторія (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3196. | Лазоренко Настя (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3197. | Лазорик Владислав Петрович (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3198. | Лазько Максим Ігорович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3199. | Ланова Анна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3200. | Лановенко Мілана (Верхняцька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3201. | Лановий Владислав (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3202. | Лантратова Віолетта (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3203. | Лантух Дмитро Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3204. | Лантух Олександра Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3205. | Ланько Валерія (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3206. | Ланько Марія Сергіївна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3207. | Лапін Даніїл Юрійович (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3208. | Лапчук Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3209. | Лапшина Кіра (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3210. | Ларіонов Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3211. | Ларічев Олександр Олегович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3212. | Ларчик Яромир (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3213. | Ласкава Вероніка (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3214. | Ласкевич Світлана (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3215. | Латиш Лев Кирилович (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3216. | Лаута Р (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3217. | Лашманова Лілія Артемівна (Луцький ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3218. | Лебедєв Дмитро Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3219. | Лебедєв Максим Олександрович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3220. | Лебедин Назарій (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3221. | Лебединцева Марія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3222. | Лебідь Кіра Сергіївна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3223. | Лев Давид Дмитрович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3224. | Левицька Марія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3225. | Левицька Соломія Ярославівна (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3226. | Левицький Захар (Atlantic School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3227. | Левицький Ілля Русланович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3228. | Левіцька Крістіна Геннадіївна (Новомиколаївська філія Глодоського ліцею) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3229. | Левківська Анастасія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3230. | Левківська Вікторія Олександрівна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3231. | Левківський Назар (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3232. | Левкович Ярина Юріївна (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3233. | Левковська Лілія Владиславівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3234. | Левончук Софія Володимирівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3235. | Леврінц Анна-Марія (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3236. | Левченко Артур Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3237. | Левченко Володимир Дмитрович (Ірпінський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3238. | Левченко Даніл Сергійович (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3239. | Левченко Іван (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3240. | Левченко Марія Олександрівна (ЗЗОШ "ОСНОВА") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3241. | Левченко Олександр Володимирович (Петрівська ЗШ І ступеня) | 2022-12-12 09:50:34 | |
3242. | Левченко Федір Олегович (ХЛ "Хані академія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3243. | Левченкова Анастасія (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3244. | Левчик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3245. | Левчишина Євгенія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3246. | Левчук Зоряна (Старокостянтинівський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3247. | Левшун Даниїл Ігорович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3248. | Левшун Іван Ігорович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3249. | Легеза Кіра Дмитрівна (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3250. | Легенюк Роман Васильович (Княгининський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3251. | Легін Тереза Іванівна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3252. | Легуша Платон Антонович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3253. | Лежанська Соломія (Ушомирський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3254. | Лежанська Софія (Ушомирський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3255. | Леженін Максим Олександрович (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3256. | Лейченко Артем Вячеславович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3257. | Лелека Тимофій Володимирович (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3258. | Лемішевська Анна Вадимівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3259. | Леньо Софія (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3260. | Леонідов Платон (Гімназія №48 Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3261. | Леонов Дмитро Володимирович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3262. | Леонов Микита Русланович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3263. | Леонтій Роксолана Андріївна (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3264. | Леонтьев Ярослав Юрійович (Леонтьев Юрій Дмитрович) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3265. | Леончик Василь (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3266. | Леончик Веніамін Миколайович (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3267. | Леончик Ніка (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3268. | Леончик Ольга Олександрівна (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3269. | Лепеха Артур Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3270. | Лепський Роман (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3271. | Лесів Назар Богданович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3272. | Лесік Оксана (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3273. | Лесковець Тетяна Русланівна (Глиннівського ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3274. | Леус Софія (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3275. | Леус Станіслав Володимирович (Великожолудський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3276. | Лещенко Данііл Віталійович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3277. | Лещенко Ілля Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3278. | Лещенко Софія Олександрівна (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3279. | Лещенко Ульяна Олександрівна (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3280. | Лещенко Ярослав Максимович (Новопечерська школа) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3281. | Лєва Даріна Юріївна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3282. | Лєкар Юлія Юріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3283. | Лєнь Вікторія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3284. | Лєонов Андрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3285. | Либань Марк Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3286. | Лизогуб Ярослава Русланівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3287. | Ликова Ольга (КЗЗСО "Гімназія № 2") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3288. | Лилик Марія (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3289. | Лимар Анна (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3290. | Лимаренко Богдан Юрійович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3291. | Липка Анастасія Сергіївна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3292. | Липка Наталія Максимівна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3293. | Лиса Олександра Володимирівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
3294. | Лисак Єгор (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3295. | Лисак Михайло Олександрович (ХФМЛ № 27) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3296. | Лисак Олександра (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3297. | Лисенко Анастасія (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3298. | Лисенко Анна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3299. | Лисенко Артем Олександрович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3300. | Лисенко Дар'я Олександрівна (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3301. | Лисенко Єлизавета Олександрівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3302. | Лисенко Кирил Дмитрович (Наталинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3303. | Лисенко Марк Романович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3304. | Лисенко Назар (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3305. | Лисенко Олександра (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3306. | Лисенко Поліна (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3307. | Лисенко Софія Анатоліївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3308. | Лисичонок Кіра Олександррівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3309. | Лисович Соломія (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3310. | Лиськова Златослава Андріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3311. | Лисьонок Андрій Андрійович (Чернівецький ліцей №10) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3312. | Лисьонок Надія Андріївна (Чернівецький ліцей №10) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3313. | Лисюк Захар Олександрович (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3314. | Лисянський Анатолій Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3315. | Литвин Валерія Денисівна (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3316. | Литвин Данило Андрійович (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3317. | Литвин Дмитро (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3318. | Литвин Михайло (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3319. | Литвиненко Анна Сергіївна (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3320. | Литвиненко Кирило (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3321. | Литвиненко Роман Богданович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3322. | Литвинова Софія Андріївна (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | 2022-12-12 09:50:38 | |
3323. | Литвишко Анна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3324. | Литвишко Дарія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3325. | Литвишко Іван Євгенович (Ліцей інформаційних технологій м. Кам'янське) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3326. | Литвяк Олексій Максимович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3327. | Литовченко Анна Вадимівна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3328. | Литовченко Владислав Григорович (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3329. | Лихвар Роман Леонідович (Петрівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3330. | Лихкун Марія Костянтинівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3331. | Лихошерст Вероніка Василівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3332. | Личко Матвій Олександрович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3333. | Личко Поліна Олександрівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3334. | Лишак Роман Іванович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3335. | Лищук Максим (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3336. | Лідія Негребецька (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3337. | Ліза Лавренко Сергіївна (Володимирівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3338. | Ліман Аліса Юріївна (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3339. | Ліміщук Марк Євгенович (Школа І-ІІІ ступенів №169 Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3340. | Ліпинський Тимофій Іванович (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3341. | Ліпченко Тимофій Дмитрович (Запорізька СШ № 72) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3342. | Лісіцька Уляна Володимирівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3343. | Ліска Ярослава Віталіївна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3344. | Лісковська Анна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3345. | Лісковська Катерина (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3346. | Лісова Єва Євгеніївна (Білоцерківська СЗОШ № 1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3347. | Лісовець Єлизавета (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3348. | Лісовий Кирило Юрійович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3349. | Лісовська Анастасія Романівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3350. | Лістов Іван (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3351. | Лісунова Пелагея Олександрівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3352. | Літвін Ксенія (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3353. | Літвінцева Юлія Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3354. | Літовченко Ігор Володимирович (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3355. | Літовченко Марія Володимирівна (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:34 | |
3356. | Літун Адам (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3357. | Ліхачова Є П. (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3358. | Ліхачова Марія-Анастасія (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3359. | Лічман Дар'я (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3360. | Лічутін Михайло (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3361. | Ліщук Ангеліна Валеріївна (Мильчанський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3362. | Ліщук Захар Юрійович (Центр Освіти "БезМеж") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3363. | Ліщук Ілона олександрівна (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3364. | Лобадюк Вікторія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3365. | Лобанова Олександра (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3366. | Лобач Вадим Олександрович (Криворізька ЗОШ №92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3367. | Лобза Андрій (Тигрик) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3368. | Лобода Анастасія Володимирівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3369. | Лобода Кіріл (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3370. | Лобода Наталія Володимирівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3371. | Лобунець Даніл Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3372. | Лобур Андріяна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3373. | Логвиненко Артем (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3374. | Логвиненко Данило Віталійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3375. | Лозинський Олександр (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3376. | Лозова Марія Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3377. | Лозовий Андрій Олександрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3378. | Лозовицький Кирило (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3379. | Лозовська Кароліна Юріївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3380. | Ломанченко Альона (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3381. | Лопушак Ангеліна Василівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3382. | Лосовська Марія (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3383. | Лотоцька Марта (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3384. | Лубнін Нікіта (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3385. | Лугина Маргарита (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3386. | Лугова Дарина Максимівна (ХЗОШ №150) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3387. | Луговий Назар Романович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3388. | Луговий Олексій Олексійович (Ліцей "Мейн Скул") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3389. | Луговик Микита Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3390. | Лужан Анна Іванівна (Попівська філія Наталинського ліцею) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3391. | Лужаниця Вероніка Володимирівна (ЗЗСО I-III ступенів с.Тур'є) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3392. | Лузан Іван Юрійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3393. | Лук’яненко Павло (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3394. | Лук'янчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3395. | Лукач Софія Романівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3396. | Лукашенко Олексій Миколайович (Яринівська філія опорного закладу Малинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3397. | Лукашов Степан (Юр'ївський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3398. | Лукащук Юліана Тарасівна (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3399. | Лукін Ілля Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3400. | Лукіша Софія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3401. | Лукіянчук Данііл Віталійович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3402. | Луковець Станіслав Леонідович (Цепцевицька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3403. | Лукомський Андрій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3404. | Лукомський Юрій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3405. | Лунгол Мілана В'ячеславівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3406. | Лунгул Артем Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3407. | Луньов Іван (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3408. | Лупека Максим Вікторович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3409. | Лупу Юлія Михайлівна (Володимирівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3410. | Луста Іван В'ячеславович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3411. | Лутінська Варвара Олександрівна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3412. | Лутчин Юлія Іванівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3413. | Луценко Аліна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
3414. | Луценко Даніїл (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3415. | Луценко Дар'я Романівна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3416. | Луценко Катерина (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3417. | Луценко Катерина Олександрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3418. | Луценко Марк (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3419. | Луценко Нікіта Миколайович (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3420. | Луцик Артем Олегович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3421. | Луцик Ігор Володимирович (Сидорівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3422. | Луцик Марія Валеріївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3423. | Луцик Мирослав Володимирович (Сидорівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3424. | Луцишин Оксана (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3425. | Луцюк Любомир Володимирович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3426. | Луцюк Софія Андріївна (Мильчанський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3427. | Луцюк Ярослав Сергійович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3428. | Лучин Богдан Іванович (Садківський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3429. | Лучинець Артем Олександрович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3430. | Лучко Олександр Сергійович (ЗЗСО "Дивосвіт") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3431. | Лучко Ростислав Михайлович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3432. | Львов Анастасія (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3433. | Львова Ніна Сергіївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
3434. | Любецький Сєрафім (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3435. | Любий Ігор Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3436. | Любченко Євангеліна (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3437. | Любченко Марія (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3438. | Любченко Софія Денисівна (Школа №19) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3439. | Люльченко Катерина (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3440. | Лютий Арсеній Максимович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3441. | Люцко Богдан (Ліцей Еколенд) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3442. | Люш Вероніка Олегівна (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3443. | Лянзберг Ярослав Сергійович (Криворізька гімназія 58) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3444. | Ляпун Єгор Тарасович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3445. | Ляпунова Єлизавета Дмитрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3446. | Лясковець Тимофій (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3447. | Лято Юрий Юрьевич (Рішельєвський Науковий Ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3448. | Лях Софія Дмитрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3449. | Ляховецька Анна Юріївна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3450. | Ляховецький Олександр Олегович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3451. | Ляцевич Віталіна (ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3452. | Ляшенко Владислав Сергійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3453. | Ляшенко Ярослава Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3454. | Лященко Данііл Володимирович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3455. | М'ясківська Уляна Максимівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3456. | Мавланов Олександр Анатолійович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3457. | Мавров Микола (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3458. | Магаль Микола (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | 2022-12-12 09:50:39 | |
3459. | Магалюс Іоан Олександрович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3460. | Магас Дмитро (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | 2022-12-12 09:50:36 | |
3461. | Магас Каріна Юріївна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3462. | Магас Софія (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | 2022-12-12 09:50:36 | |
3463. | Магдисюк Інна Леонідівна (Заболоттівський ліцей Заболоттівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3464. | Магдиш Олександра (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3465. | Магдій Владислав (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3466. | Магеровська Лілія (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3467. | Мажара Андрій Валентинович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3468. | Мазепа Софія Іванівна (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3469. | Мазур Анна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3470. | Мазур Даніель Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3471. | Мазур Дмитро Юрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3472. | Мазуренко Валерій Андрійович (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3473. | Мазуренко Роман (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3474. | Мазурик Єлизавета Олегівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3475. | Мазурок Вероніка Назарівна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3476. | Мазурок Кароліна Михайлівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3477. | Майборода Аделіна (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3478. | Майборода Дар'я Ігорівна (Уманський ліцей 3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3479. | Майборода Марія Ігорівна (Уманський ліцей 3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3480. | Майданчук Кірііл (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3481. | Майсренко Єгор (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3482. | Майструк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
3483. | Майструк Аліна Юріївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3484. | Маканов Тимофій Миколайович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3485. | Макаревич Валерія Сергіївна (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3486. | Макаревич Кіра (Одеський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3487. | Макаренко Макар Олексійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3488. | Макаренко Марк (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3489. | Макаренко Марк Сергійович (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3490. | Макаренко Софія Олексіївна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3491. | Макаренко Тимофій Володимирович (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3492. | Макарик Назар (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3493. | Макарицький Марк (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3494. | Макаров Максим (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3495. | Макаров Тимофій (Запорізька гімназія №84) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3496. | Макарова (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
3497. | Макарук Арсен Романович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3498. | Макарчук Юлія (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3499. | Македон Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3500. | Македонський Лев (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3501. | Макеєв Гліб Валерійович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3502. | Макідон Микита Феодосійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3503. | Маковеєнко Ангелінна Олегівна (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3504. | Маковецький Станіслав Сергійович (Червонослобідський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3505. | Маковій Вікторія Іванівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3506. | Маковійчук Аріна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:41 | |
3507. | Маковійчук Яна Олегівна (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3508. | Максим Мітцих (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3509. | Максименко Ярослав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3510. | Максимкіна Дарія Сергіївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:39 | |
3511. | Максимова Крістіна Дмитрівна (НВК №34) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3512. | Максимова Софія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3513. | Максимчук Денис (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3514. | Максимчук Марина Анатоліївна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3515. | Максутов Тимур (КЗ ХЗОШ № 49) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3516. | Макусінська Соломія Віталіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3517. | Мала Марія (Новоукраїнський ліцей №8) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3518. | Мала Марія Романівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3519. | Маланченко Софія Вікторівна (Корсунська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3520. | Маланюк Тереза (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3521. | Малаш Анастасія (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3522. | Малежик Соломія Володимирівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
3523. | Малетич Вікторія (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | 2022-12-12 09:50:39 | |
3524. | Малетич Уляна (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | 2022-12-12 09:50:39 | |
3525. | Малеш Євгенія (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3526. | Малєк Ідріс Абдулович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3527. | Малик Владислава (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3528. | Малинич Катерина Міланівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3529. | Малиш Марія Михайлівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3530. | Маліна Аріанна (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3531. | малінои (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3532. | Маліцька Дар'я (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3533. | Малкіна Таїсія (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3534. | Маловічко Євген Євгенович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3535. | Малофій Катерина Романівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3536. | Мальків Назар (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3537. | Мальцев Артем (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3538. | Малюта Андрій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3539. | Малюта Захар Сергійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3540. | Малюта Марк (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3541. | Малютін Ілля Владиславович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3542. | Маляр Дарина Павлівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3543. | Маляренко Кіра (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3544. | Маляренко Максим (Одеська ЗОШ №16) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3545. | Маляренко Надія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3546. | Маляренко Сергій (Паліївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3547. | Малярчик Едуард Євгенович (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3548. | Малярчук Кароліна Романівна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3549. | Мамалига Софія Сергіївна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3550. | Мамедов Максим (Березнівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3551. | Мамойленко Варвара (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3552. | Мамонтенко Юрій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3553. | Мамчич Катерина Іванівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3554. | Мамчур Майя Романівна (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3555. | Мандалак Анастасія (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3556. | Мандзій (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3557. | Мандрик Олексій Володимирович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3558. | Манжура Павло (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3559. | Манзул Данило (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3560. | Манович Марія Владиславівна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3561. | Манойло Борис Денисович (ХПЛ №4) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3562. | Мантуляк Анастасія (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3563. | Мануков Борис (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3564. | Манулічев Максим Ігорович (Бориславська ЗОШ №4) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3565. | Манцурова Таїсія Олександрівна (Оптіма) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3566. | Маньківський Михаїл (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3567. | Манько Аліса Миколаївна (Kids Life School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3568. | Манько Данило Романович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3569. | Манько Тадей Юрійович (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3570. | Маняк Ольга Миколаївна (Школа № 8 Світловодської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3571. | Мар‘їна Єлизавета Ігорівна (Гімназія № 178) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3572. | Марар Орина Юріївна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3573. | Маргарита (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3574. | Маренок Анастасія Дмитрівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3575. | Марєнюк Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3576. | Марина Паламар (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3577. | Маринін Софія Іванівна (Сарненський ліцей №4) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3578. | Маринов Гліб Володимирович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3579. | Маринов Ярослав Владиславович (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3580. | Мариняк Аліна Петрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3581. | Марич Аліса (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3582. | Мария Ковтун (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3583. | Марієнко Костянтин (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3584. | Марія Попова (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3585. | Марія Саприкіна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3586. | Марія Тулякова (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3587. | Марк (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3588. | Маркін Дмитро Артемович (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3589. | Маркін Степан Германович (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3590. | Марко Зарицький (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3591. | Марко Кирило (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3592. | Марков Данило Іванович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3593. | Мартин Марія (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3594. | Мартиненко Кіра Валеріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3595. | Мартиненко Михайло (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3596. | Мартинишин В’ячеслав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3597. | Мартинов Назарій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3598. | Мартинова Анна Володимирівна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3599. | Мартиновець Дмитро Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3600. | Мартинчук Роман Віталійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3601. | Мартинюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
3602. | Мартинюк Анастасія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3603. | Мартинюк Арсеній (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3604. | Мартинюк Вікторія (Хомутинецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3605. | Мартинюк Денис (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3606. | Мартинюк Захар (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3607. | Мартинюк Леся Василівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №28 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3608. | Мартинюк Марія Михайлівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3609. | Мартинюк Святослав (Берегиня) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3610. | Мартинюк Софія Михайлівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3611. | Мартишко Гліб Денисович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3612. | Мартишко Філіп (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3613. | Мартовицький Артем Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3614. | Маруняк Ольга Іванівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3615. | Марусенко Микола Дмитрович (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3616. | Марусик Михайло Миколайович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3617. | Марухнич Владислав Миколайович (ЗЗСО "Судченський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3618. | Марущак Вікторія Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3619. | Марущенко Єгор (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3620. | Марцинішена Дар'я Павлівна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3621. | Марцинюк Анастасія Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3622. | Марцинюк Анна-Софія Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3623. | Марцинюк Владислава (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3624. | Марцинюк Дарія-Авіталь Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3625. | Марцін Маркіян (Ліцей №21 ЛМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3626. | Марчак Максим Олександрович (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3627. | Марченко Артем (Богданівський ліцей імені І. Г. Ткаченка) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3628. | Марченко Вероніка Дмитрівна (ХЗОШ №159) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3629. | Марченко Деніс (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3630. | Марченко Марта (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3631. | Марченко Матвій (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3632. | Марченко Мирослава Сергіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3633. | Марченко Нікіта Романович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3634. | Марченко Ольга (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3635. | Марченко Софія (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3636. | Марченко Софія Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3637. | Марченко Христина Романівна (Глеюватська гімназія Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3638. | Марченко Ярина Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3639. | Марчук Ілля Андрійович (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3640. | Марчук Олеся (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3641. | Маршавка Євгенія Євгенівна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3642. | Масіявич Сергій (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3643. | Маслаков Олександр (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3644. | Маслакова Євгенія Андріївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3645. | Масліков Іван Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3646. | Маслова Арина (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3647. | Маслова Вікторія В'ячеславівна (Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3648. | Маслова Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3649. | Масловата Кароліна Сергіївна (Уманська гімназія № 5) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3650. | Маслякова Єлизавета Сергіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3651. | Матвєєв Роман (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3652. | Матвєєва Валерія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3653. | Матвєєва Христина (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3654. | Матвіїв Даніель (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3655. | Матвій Захар Олександрович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3656. | Матвій Назар (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3657. | Матвійчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3658. | Матвійчук Кіра Артемівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3659. | Матвійчук Тимофій (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3660. | Математика Алла Валеріївна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3661. | Матійчук Євген Дмитрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3662. | Матросова Ліза (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3663. | Маттео Дзера (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3664. | Матущенко Анастасія Віталіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3665. | Матущенко Вікторія (Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3666. | Матьошко Дмитро Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3667. | Матюшенко Кіріл (КЗ "НСЗШ № 19") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3668. | Матюшенко Софія Олександрівна (Миколаївський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3669. | Матяшенко Ілля (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3670. | Мауріна Анастасія (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3671. | Махаринський Олександр (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3672. | Махмудов Давид Ельдарович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3673. | Махмудова Лурдес Ельдарівна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3674. | Махновець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3675. | Махоня Федір Володимирович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3676. | Маценко Єва (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3677. | Мацерук Данило Дмитрович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3678. | Мацко Богдана Олександрівна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3679. | Мацкул Лілія Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3680. | Мацьков Олександр Петрович (Зведенівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3681. | Мачульний Владислав Віталійович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3682. | Мачульський Микола Миколайович (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3683. | Машкевич Платон (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3684. | Машталяр Назарій Тарасович (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3685. | Маярчак Дмитро Сергійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3686. | Маяцька Дана Юріївна (Покотилівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3687. | Медведенко Оксана Іванівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3688. | Медведкіна Дар'я Максимівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3689. | Медвідь Ілля Юрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3690. | Меланіна Альбіна Геннадіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3691. | Мелащенко Ксенія (Миколаївський ліцей № 55) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3692. | Меленченко Ірина Іванівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3693. | Меленчук Соломія (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3694. | Мелеш Анастасія (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3695. | Мелешко Марія Олегівна (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3696. | Мелещенко Ліза Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3697. | Мелещук Богдан Миколайович (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3698. | Мелещук Роман Сергійович (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3699. | Меліженко Єлизавета (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3700. | Мельник (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3701. | Мельник Анастасія Андрійович (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3702. | Мельник Анна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3703. | Мельник Артем Володимирович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3704. | Мельник Артем Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3705. | Мельник Володимир Вікторович (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3706. | Мельник Данііл Олегович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3707. | Мельник Даніїл Володимирович (Гришковецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3708. | Мельник Діана (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3709. | Мельник Діана Олександрівна (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3710. | Мельник Ілона Степанівна (Конюшко-Тулиголівська СЗШ І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3711. | Мельник Катерина Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3712. | Мельник Кирило Віталійович (ПНВК "Садок-школа-ліцей "Еколенд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3713. | Мельник Максим (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
3714. | Мельник Максим (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3715. | Мельник Максим Миколайович (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3716. | Мельник Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3717. | Мельник Михайло Олександрович (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3718. | Мельник Мілана (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3719. | Мельник Назар Сергійович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3720. | Мельник Олександр Олександрович (Крупецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3721. | Мельник Тарас Анатолійович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3722. | Мельник Яна Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3723. | Мельникова Оксана Олександрівна (КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка") | 2022-12-12 09:50:37 | |
3724. | Мельниченко Марк Максимович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3725. | Мельниченко Софія (Уманська початкова школа №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3726. | Мельничук Альбіна Володимирівна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3727. | Мельничук Андрій Юрійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3728. | Мельничук Анна (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3729. | Мельничук Артем Віталійович (ТСШ №29) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3730. | Мельничук Богдан Дмитрович (Товтрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вікнянської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3731. | Мельничук Вадим Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3732. | Мельничук Даніел іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3733. | Мельничук Марія (НВК с.Добрянка) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3734. | Мельничук Роман Сергійович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3735. | Мельничук Софія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3736. | Мельніков Леонід (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3737. | Мельніченко Анна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3738. | Мельхажев Мирослав Олегович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3739. | Мельчуцька Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3740. | Мельчуцький Олег (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3741. | Мендрух Катерина Іванівна (Березинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3742. | Меньшикова Софія Максимівна (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3743. | Мержвинська Ілона Юріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3744. | Мерза Богдан Ігорович (Сидорівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3745. | Мерза Олеся Ігорівна (Сидорівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3746. | Мерзлікін Максим Валерійович (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3747. | Меркулова Анастасія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3748. | Мерцалова Арина Олександрівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3749. | Метасов Роман (Одеський приватний ліцей "На перехресті") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3750. | Метасов Роман Артурович (Одеський приватний ліцей "На перехресті") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3751. | Мехед Арсеній Олександрович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3752. | Мехед Олеся (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3753. | Мєркулов Михайло Євгенович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3754. | Мєшакіна Поліна Володимирівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3755. | Мидляк Соломія Григорівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3756. | Мизенко Вадим Олександрович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3757. | Микилюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3758. | Микита Катерина Владиславівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3759. | Микитенко Даніїл (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3760. | Микитенко Денис Ігорович (Шполянський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3761. | Микитів Роман Андрійович (Atlantic School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3762. | Микицей Анна Олегівна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3763. | Миколайчук Владислав (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3764. | Миколенко Аліна Ярославівна (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:34 | |
3765. | Миколишина Ангеліна (ОЗ "Вендичанський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3766. | Микулинець Назарій Васильович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3767. | Милінська Софія Романівна (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3768. | Милуль Анастасія (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3769. | Миненко Іван Олександрович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3770. | Миргородська Анастасія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3771. | Мироненко Юрій (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3772. | МироненкоСтефания (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3773. | Миронец Ілля Дмитрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3774. | Миронова Валерія (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2 Широківської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3775. | Миронова Мирослава Ігорівна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3776. | Миронюк Влада (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3777. | Миронюк Владислава (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3778. | Миронюк Дмитро (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3779. | Мирошниченко Анастасія (Школа №7) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3780. | Мирошниченко Анна Євгеніївна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3781. | Мирошниченко Н.С. (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3782. | Мисак Анастасія Сергіївна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3783. | Мисковець Лучезар (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3784. | Мисливий Єгор (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3785. | Мислик Богдан Дмитрович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3786. | Мисько Роман Іванович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3787. | Михайленко Матвій (Криворізький ліцей «Джерело») | 2022-12-12 09:50:40 | |
3788. | Михайлішина Віталіна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3789. | михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3790. | Михайло Карнаухов Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3791. | Михайлов Дмитро Вікторович (Городоцька гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3792. | Михайлов Дмітрій Валентинович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3793. | Михайлов Федір Олександрович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3794. | Михайлова Алісія Миколаївна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3795. | Михайлова Вікторія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3796. | Михайлова Єва Сергіївна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3797. | Михайловська (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3798. | Михайловська Олена Володимирівна (Покотилівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3799. | Михайлюк Вероніка Олександрівна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3800. | Михайлюк Дарія Василівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3801. | Михайлюк Іван Васильович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3802. | Михайлюк Костянтин Анатолійович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3803. | Михайлюк Олександр Сергійович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3804. | Михалевич Любомир Михайлович (Замшанівський ліцей Забродівської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3805. | Михалевич Святослав Ігорович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3806. | Михаленич Роксолана (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3807. | Михальцова Анастасія Олександрівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3808. | Михальчук Марія (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3809. | Михалюк Вікторія (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3810. | Михалюк Марія Дмитрівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3811. | Михаляк Олександр Михайлович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3812. | Михед Вікторія Романівна (Козелецький ліцей №3 Козелецької селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3813. | Мицик Софія Іванівна (Івановоселищенська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3814. | Мицик Юліанна Романівна (Загірненська СЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3815. | Миць Данило Іванович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3816. | Мичко Анна-Марія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3817. | Мишко Олександра (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3818. | Мишкун Костянтин Андрійович (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3819. | Мігай Назар Сергійович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3820. | Мігова Юлія (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3821. | Мілко Владислав Віталійович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3822. | Мілкова Крістіна Сергіївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3823. | Мілько Софія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3824. | Мілюк Катерина Вікторівна (СШ №269) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3825. | Мілюхін Герман Ігоревич (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3826. | Міляр Поліна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3827. | Мінаєва Ніна Максимівна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3828. | Мінайленко Артем Андрійович (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3829. | Мінакова Анастасія Назарівна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3830. | Мінашкін Артем (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3831. | Мінжинер Божена (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3832. | Мінжирян Олександр (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3833. | Мінчук Іванна Сергіївна (Цепцевицька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3834. | Мірзоян Карина Арменівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3835. | Міркіна Аріна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3836. | Міроненкова Милана Сергіївна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3837. | Мірошников Михайло Сергійович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3838. | Мірошниченко Ангеліна Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3839. | Мірошниченко Нікіта Олексійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3840. | Мірошніченко Давид Васильович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3841. | Мірошніченко Єва (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3842. | Мірошніченко Ілля Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3843. | Мірошніченко Назар Дмитрович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3844. | Мірченко Анна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3845. | Місевра Ілля Вадимович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3846. | Місько Максим (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3847. | Місюра Єлізавета (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3848. | Мітакі Ксенія Миколаівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3849. | Мітакі Ксенія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3850. | Мітєв Давид Валентинович (Український ліцей ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3851. | Мітєва Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3852. | Міхальов Даніїл (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3853. | Міхарська Уляна Віталіївна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3854. | Міхєєв Тимофій Андрійович (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3855. | Міхно Діана Юріївна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3856. | Міхно Каріна Юріївна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3857. | Міхнов Юрій (Ліцей №21 ЛМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3858. | Міхов Іван Олегович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3859. | Міхтєєв Захар Дмитрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3860. | Міцай Злата Юріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3861. | Міценко Ярослав Юрійович (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3862. | Мішаніна Ангеліна (Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3863. | Мішина Діана Євгенівна (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3864. | Мішуренко Артем Ігорович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3865. | Міщанчук Євгенія Андріївна (Нікопольська гімназія № 1 імені Олександра Коваля) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3866. | Міщенко Денис Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3867. | Міщенко Євгеній Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3868. | Міщенко Софія Миколаївна (Яготинський НВК №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3869. | Міщенко Уляна (ОЗ Миронівський ЛПшГ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3870. | Міщенко Ярослав (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
3871. | Мовчан Данило Вячеславович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3872. | Мовчан Іванна Валентинівна (Головинське вище професійне училище нерудних технологій) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3873. | Мовчан Тимофій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3874. | Мовчанюк Максим Олександрович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3875. | Могилевський Глєб (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3876. | Модлінський Матвій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3877. | Можарівський Даниїл (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3878. | Можилевська Марія Сергіївна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3879. | Мозговий Олександр (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3880. | Мозоль Сергій (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3881. | Мозуль Анна Іллівна (ЗЗСО "Дивосвіт") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3882. | Моісеєв Данило (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3883. | Моісєєва Аня (Бердичівський міський ліцей № 15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3884. | Мойн Мілана Володимирівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3885. | Мойса Каріна (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3886. | Мойсеєнко Кароліна Олександрівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3887. | Мойсеєнко Катерина Олександрівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3888. | Мойсєєв Богдан Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3889. | Мойсюк Юлія (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3890. | Мокієнко Тетяна Олегівна (Носівський ліцей №5 Носівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3891. | Мокійчук Кирило (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3892. | Мокіна Марія Олександрівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3893. | Мокрецький Микита Сергійович (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3894. | Мокрій Станіслава Сергіївна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3895. | Мокруха (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3896. | Молдованова Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3897. | Молдованова Катерина (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3898. | Молнар Аполлінарія Володимирівна (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3899. | Молнар Біонка-Флора (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3900. | Молнар Дорка (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3901. | Молнар Софія Василівна (Зведенівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3902. | Молокова Поліна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3903. | Молочко Нікіта (КЗ "Черешенський ліцей") | 2022-12-12 09:50:37 | |
3904. | Молчанов Данило Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3905. | Молчанов Ілля Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3906. | Молчанович Евеліна (Будимлянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3907. | Момонт Анна (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3908. | Момот Євгенія (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3909. | Момсенко Поліна Евгенівна (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3910. | Монаршук Артем (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3911. | Монастирський (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3912. | Монашок Діана Денисівна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3913. | Моняк Михайло Романович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3914. | Моргулець Анастасія Іванівна (Вишківський ліцей Вигодської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3915. | Моргун Андрій Олегович (ХСШ № 114) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3916. | Моргун Марк (Харківський ліцей № 149) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3917. | Мордас Ангеліна Русланівна (Великожолудський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3918. | Мороз Анастасія Олександрівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3919. | Мороз Аріна Юріївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3920. | Мороз Дарина Юріївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
3921. | Мороз Катерина Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3922. | Мороз Микола (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | 2022-12-12 09:50:35 | |
3923. | Мороз Олександр Сергійович (Ліцей «Голосіївський» №241) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3924. | Мороз Станіслав Олександрович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3925. | Мороз Тимур Сергійович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3926. | Морозов Іван (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
3927. | Морозов Іван Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3928. | Морозова Соломія (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3929. | Морозюк Анна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3930. | Морока Денис Миколайович (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3931. | Морхель Таїсія Євгеніївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3932. | Мосійчук Мілана Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3933. | Мосіна Таісія (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3934. | Москалевська Марія Артемівна (Ліцей №24) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3935. | Москаленко Вікторія Павлівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3936. | Москаленко Ярослава (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3937. | Москаленко Яся (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3938. | Москалець Аріна Іванівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3939. | Москалець Денис Анатолійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3940. | Москалець Сергій Миколайович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3941. | Мосолаб Ілія Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3942. | Мостова Мілана (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3943. | Мостова Мілана Андріївна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3944. | Мостовий Михайло Ігорович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3945. | Мосузенко Валерія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3946. | Мосюк Ксенія (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3947. | Мосяндз Антон (Чернівецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3948. | Мотайленко Даніїл Костянтинович (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3949. | Моторний Володимир (Черкаський колегіум "Берегиня") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3950. | Мотренко Євгеній (Черкаський колегіум "Берегиня") | 2022-12-12 09:50:39 | |
3951. | Мотрук Каріна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3952. | Мотуз Микола Дмитрович (Криворізька гімназія 58) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3953. | Мотуляк Марія (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:41 | |
3954. | Мохур Тимофій (ЗЗСО №38) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3955. | Моцар Олександра Владиславівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3956. | Мочалов Марк (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3957. | Мочан Надія Олександрівна (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3958. | Мочернюк Володимир Русланович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3959. | Мочернюк Максим Русланович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3960. | Мочернюк Олександра Олександрівна (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3961. | Мошкало Вадим (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3962. | Муджук Олександр (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3963. | Мудрий Микита Сергійович (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3964. | Мудрик Альона Юріївна (Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3965. | Музашвілі Євгеній (Одеський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3966. | Музика Дмитро Євгенійович (Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3967. | Музика Олександра Євгеніївна (Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3968. | Музика Софія Андріївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3969. | музиченко Альона Олегівна (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3970. | Музичко Яна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3971. | Мулер Артем Дмитрович (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
3972. | Мулько Валерія Валентинівна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3973. | Мунжова Яна Андріївна (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3974. | Муравйов Владислав Євгенович (Середня загальноосвітня школа №11) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3975. | Муранов Даниїл (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
3976. | Мурашева Аліса (Овідіопольський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3977. | Мурзановський Сергій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3978. | Мурінець Стефанія Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3979. | Муртузов Ельдар Байрамович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3980. | Мусафір Дамір Тимурович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3981. | Мусафір Ясмін Тимурівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3982. | Мусідрай Ярослав Євгенійович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3983. | Мусієнко Бргдан Володимирович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
3984. | Муслядінов Кемал (Одеська ЗОШ №107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3985. | Мутовчийська Софія Зіновіївна (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3986. | Муха Катерина (ЗЗСО №38) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3987. | Муха Нікіта Дмитрович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
3988. | Мухін Тимофій (ОЗ «Академічний ліцей») | 2022-12-12 09:50:41 | |
3989. | Мухльо Карелія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3990. | Мушак Давид Юрійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3991. | Мяснікова Анастасія Сергіївна (Калуська початкова школа №11) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3992. | Мяус Тимур Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3993. | Набока Софія Романівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3994. | Нагайський Матвій Віталювич (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
3995. | Нагібіна Єлизавета (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3996. | Нагірняк Тимофій (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3997. | Нагорець Євгенія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
3998. | Нагорна Віка Миколаївна (Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
3999. | Нагорна Ірина (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4000. | Нагорна Катерина (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4001. | Нагорний Андрій Миколайович (Ходосівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4002. | Нагребельна Софія Володимирівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4003. | Нагребельний Матвій Володимирович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4004. | Нагусько Максим Михайлович (Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4005. | Надвірнянська Рената (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4006. | Надточiй Ангелiна Андрiiвна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4007. | Назар (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4008. | Назар Анна Ігорівна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4009. | Назаревич Марта (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4010. | Назаренко Богдан Володимирович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4011. | Назаренко Нікіта Вячеславович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4012. | Назаренко Платон Олександрович (Одеська ЗОШ №72 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4013. | Назаренко Софія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4014. | Назарко Катерина (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:41 | |
4015. | Назарой Артем (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4016. | Назарок Максим (Черкаський колегіум "Берегиня") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4017. | Назарчук Дарина Єгорівна (Петрівська ЗШ І ступеня) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4018. | Найда Георгій Васильович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4019. | Найденко Георгій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4020. | Найденко Ростислав (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4021. | Найденко Святослав (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4022. | Накарякова Мирослава (Приватний ліцей "Освіта Без Меж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4023. | Наконечний Тимофій Віталійович (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4024. | Накорнєєв Владислав Сергійович (Вапнярський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4025. | Налапко Емілі Максимівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4026. | Наливайко Марія (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4027. | Наливайко Соломія Миколаївна (Фастівська ЗОШ 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4028. | Нанай Артур Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4029. | Нападовський Тихон Олегович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4030. | Наральник Владислав Юрійович (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4031. | Наральник Олександр Юрійович (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4032. | Нартенко Микола Миколайович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4033. | Нарядько Кирило В'ячеславович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4034. | Насальский Сергей Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4035. | Насальська Марина (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4036. | Насірова Амелія Рустамівна (Науковий ліцей міжнародних відносин ІІ-ІІІ ст. УМСФ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4037. | Настоящий Максим (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4038. | Натальський Тимофій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4039. | Натальчишина Аліса Артемівна (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4040. | Наталя Коломієць (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4041. | Науменко Аліна Вікторівна (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4042. | Науменко Нікіта Олексійович (Тарасівська загальноосвітня школа) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4043. | Науменко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4044. | Наход Ганна Андріїва (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4045. | Начинка Анна (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4046. | Нгуєн Мінь Дик (Одеська СШ №50) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4047. | Небилиця Поліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4048. | Невірець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4049. | Невмержицька Аріна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4050. | Невмержицька Аріна Андріївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4051. | Невмержицький Назарій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4052. | Невтриніс Олександр (КЗ "Панютинський ліцей") | 2022-12-12 09:50:36 | |
4053. | Негай Арсеній Сергійович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4054. | Негай Микита (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4055. | Неганова Богдана (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4056. | Негода Карина (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4057. | Негру Вячеслав (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4058. | Недельчев Олексій Олександрович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4059. | Недобой Євгеній Петрович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4060. | Недужко Валерія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4061. | Недужко Любов (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4062. | Нежечкіна Валерія Сергіївна (Спеціалізована школа № 304) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4063. | Незаймайський Ельдар Олександрович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4064. | Незнамова Мірра Романівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4065. | Немазенко Руслана (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4066. | Немітулаєва Єлизавета Марленівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4067. | Непомняща Еліна Юріївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4068. | Непряхіна Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4069. | Нерівний Костянтин (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4070. | Нерівний Олексій Олександрович (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4071. | Несененко Дар'я Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4072. | Нестеренко Ангеліна Андріївна (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4073. | Нестеренко Анна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4074. | Нестеренко Варвара (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4075. | Нестеренко Володимир Дмитрович (Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4076. | Нестеренко Дарій (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4077. | Нестеренко Ілля Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4078. | Нестеренко Ліна Олександрівна (Одеська ЗОШ №107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4079. | Нестеров Микита (КЗО НВК №41 СЗ ШВР - ДНЗ ДМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4080. | Нестерова Катерина Андріївна (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4081. | Нестерчук Злата Япославівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4082. | Нестреляй Матвій Костянтинович (СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4083. | Нестройний Кіріл Віталійович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4084. | Нетеса Ярослав Андрійович (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4085. | Неткач Анастасія Олександрівна (НВК №34) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4086. | Нетреба Олександр (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4087. | Неуймін Данііл Андрійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4088. | Нечепоренко Аліна Сергіївна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4089. | Нечітайло Емілія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4090. | Нєдєльченко Анна Вадимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4091. | Нижник Анна Максимівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4092. | Никипорук Марта Миколаївна (Старолішнянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4093. | Никитенко Вікторія Віталіївна (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4094. | Никитюк- Рясов Захар (Анадольський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4095. | Никифорук Владислава (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4096. | Никифорук Єлизавета Дмитрівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4097. | Никифоряк Марта (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4098. | Ничик Лія (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4099. | Ничиснюк Марія Сергіївна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4100. | Нищик Аліна Вадимівна (Ірпінський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4101. | Нищик Олександр (Шабастівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4102. | Нікітинська Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4103. | Нікітін Кіріл Олександрович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4104. | Нікітін Лев Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4105. | Нікітіна Аліса (ТОВ "ПЗО "Домініон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4106. | Нікітіна Даша (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4107. | Нікітіна Олена Юріївна (Будянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4108. | Нікіфоров Іван Денисович (Харківська гімназія №13) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4109. | Нікова Оксана (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4110. | Ніколаєв Михайло (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4111. | Ніколаєв Тімур (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4112. | Ніколаєва Аліса (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4113. | Ніколаєва Каріна (Початкова школа №3 Хмельницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4114. | Ніколаєва Марія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4115. | Ніколаєнко Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4116. | Ніколаєнко Дмитро Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4117. | Ніколайчук Соломія Олександрівна (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4118. | Ніколенко Юлія Денисівна (Одеська ЗОШ № 23) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4119. | Ніколова Анастасія Іванівна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4120. | Нікул Домініка Михайлівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4121. | Нікуленко Вероніка (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4122. | Нікулін Олексій Вікторович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4123. | Німчук Діана Сергіївна (Надвірнянський коледж НТУ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4124. | Ніщук Іванна Андріївна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4125. | Новак Андріана Сергіївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4126. | Новак Андрій (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4127. | Новак Костянтин Андрійович (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4128. | Новаківська Євангеліна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4129. | Новицький Максим (ЗЗСО №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4130. | Новицький Петро Русланович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4131. | Новік Даніло Дмітровіч (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4132. | Новікова Дар'я (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4133. | Новікова Мирослава Ігорівна (ХГ № 43) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4134. | Новікова Ольга ("КПЛ" КОР) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4135. | Новікова Поліна Сергіївна (Cлобожанська початкова школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4136. | Новікова Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4137. | Новосад Анна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4138. | Новосад Олеся (КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4139. | Новоселецький Єгор Артурович (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4140. | Новохацький Кирило Сергійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4141. | Ноженко Денис Дмитрович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4142. | Номерчук Вадим (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4143. | Носата Уляна Дмитрівна (Клішківці школа ім.Л.Каденюка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4144. | Носков Олександр (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4145. | Носов Григорій (СШДС I ступеня «Сяйво») | 2022-12-12 09:50:41 | |
4146. | Ноур Алла (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4147. | Ноур Наталія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4148. | Ноутбук (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4149. | Ношкалюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4150. | Нудненко Іван Сергійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4151. | Няйко Надія Василівна (Опорний заклад Старожадівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4152. | о (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4153. | Оберемчук Єсєнія Сергіївна (Ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4154. | Ободянська Дар‘я Олександрівна (Нерубайський академічний ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4155. | Оборська Анна Сергіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4156. | Обух Вікторія Олександрівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4157. | Обух Олег (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4158. | Обухов Федір Романович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4159. | Обушко Ян Юрійович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4160. | Оверченко Артьом Віталійович (БСШ №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4161. | Овсієнко Аліна Олександрівна (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4162. | Овсянникова Вероніка Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4163. | Овсянніков Анатолій (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4164. | Овчаренко Роксолана (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4165. | Овчаров Максим (Чугуївська ЗОШ №7) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4166. | Овчарук Поліна Романівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4167. | Овчинніков Євгеній Іванович (Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4168. | Оганян Нікіта (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4169. | Огаркова Софія Вікторівна (Logos School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4170. | Огер Єгор (Ліцей «Голосіївський» №241) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4171. | Огольцова Вікторія Антонівна (Школа №19) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4172. | Огородник Богдан Андрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4173. | Огородник Жасмін Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4174. | Огребчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4175. | Огребчук Анастасія (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4176. | Огриза Макар Олександрович (Харківська ЗОШ № 84) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4177. | Огринчук Анна (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4178. | Огурна Анастасія (Школа №7) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4179. | Одарчук Іван Олексійович (Тинненський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4180. | Одарчук Соломія Дмитрівна (Тинненський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4181. | Одарчук Софія Олексіївна (Тинненський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4182. | Одностальченко Злата (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4183. | Одякова Катерина Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4184. | Ожга Евеліна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4185. | Оздієва Іолана (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4186. | Озерський Дмитро (Криворізька гімназія №50) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4187. | Озерчук Марко Сергійович (Берегівський ліцей ім. Ф. Потушняка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4188. | Озимок Андріана володимирівна (Кротошинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4189. | Озійчук Тимофій Миколайович (Красилівська гімназія №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4190. | Озхан Денізхан (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4191. | Окілка Владислав Ігорович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4192. | Окіс Олексій Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4193. | Окользін Марк Миколайович (Очаківська ЗОШ№1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4194. | Оксенюк Олександр Сергійович (Березнівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4195. | Оксимець Поліна Андріївна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4196. | Оксьон Анастасія (Школа №14) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4197. | Оладько Георгий Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4198. | Олег Пацай Віталійович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4199. | Олейнікова Злата (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4200. | Олександа Шевченко Миколаївна (Вознесенська ЗОШ № 10) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4201. | Олександр Оснач Васильович (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4202. | Олександр Строков (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4203. | Олександра (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4204. | Олександренко Нікіта (Харківський ліцей № 149) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4205. | Олексенко Артем Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4206. | Олексенко Денис (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4207. | Олексенко Денис Володимирович (Церковь Адвентистов Седьмого Дня) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4208. | Олексій Дідик Іванович (Logos School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4209. | Олексюк Андрій Володимирович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4210. | Олексюк Ірина (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4211. | Олексюк Ксенія (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4212. | Олексюк Надія Михайлівна (Плоцька гімназія - філія Виноградівського ліцею) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4213. | Оленіч Ілля (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4214. | Оленюк Петро Петрович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4215. | Оленюк Соломія Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4216. | Олесюк Софія (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4217. | Олефiренко Олександра (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4218. | Олефір Анастасія Вікторівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4219. | Олефір Даніелла Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4220. | Олефіренко Дзвенислава Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4221. | Олефіренко Мирослава Іванівна (Школа №19) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4222. | Олещенко Артем Андрійович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4223. | Олещук Богдан Валентинович (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4224. | Олинюк Юлія Іванівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4225. | Олізарович Руслан (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4226. | Олійник Арсеній Олександрович (Сигнаївський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4227. | Олійник Артем Русланович (Христинівський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4228. | Олійник Вадим (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:41 | |
4229. | Олійник Злата Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4230. | Олійник Златослава (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4231. | Олійник Кирил (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4232. | Олійник Максим (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4233. | Олійник Соломія (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4234. | Олійник Тетяна Володимирівна (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4235. | Олійник Федір (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4236. | Олійник Яна Дмитрівна (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4237. | Олійник Ярослав Павлович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4238. | Олійничук Ванесса Валеріївна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4239. | Оліневич Макар Ігорович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4240. | Олішкевич Павло (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4241. | Олламова Каріна (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4242. | Олос Йосип (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4243. | Ольховик Кирило Вікторович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4244. | Ольховська Олександра Олександрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4245. | Ольховська Софія Андріївна (Мигіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4246. | Ольшанський Артем (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4247. | Ольшанський Єфім (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4248. | Омар (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4249. | Омелаєнко Єгор Олександрович (Івано-Франківський ліцей №10) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4250. | Омельченко Дарина Ігорівна (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4251. | Омельченко Дмитрій Вадимович (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4252. | Омельченко Олександр Олександрович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4253. | Омельченко Софія Євгенівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4254. | Омельченко Софія Олександрівна (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4255. | Омельчук Артем (Авторська школа Бойко) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4256. | Омельчук Поліна Сергіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4257. | Омельчук Світлана Миколаївна (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4258. | Омельчук Яна Олегівна (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4259. | Омеляненко Андрій Павлович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4260. | Омелянець Марк Сергійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4261. | Оміді Армін Афшинович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4262. | Оміновська Анастасія Олегівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4263. | Онанко Євгенія Павлівна (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4264. | Онанко Олександра Павлівна (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4265. | Онищак Анна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4266. | Онищенко Артем Олексійович (Харківська гімназія "Очаг") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4267. | Онищенко Кіра (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4268. | Онищенко Марина (Івановоселищенська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4269. | Онищенко Микита (Запорізький НВК "Вибір") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4270. | Онищук Марк (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4271. | Онищук Надія Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4272. | Оніка Злата (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4273. | Оніщук Ірина Вадимівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4274. | Онофрійчук (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4275. | Онуфрієнко Андрій Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4276. | Опалатенко Ангеліна Сергіївна (Чистопільська гімназія Першотравневського опорного ліцею) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4277. | Опалатенко Олена Сергіївна (Чистопільська гімназія Першотравневського опорного ліцею) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4278. | Опалько Артем (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4279. | Опалько Богдан Ярославович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4280. | Опанасик Карина (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4281. | Опара Марина Миколаївна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4282. | Опра-Труханова Аліна (Затишанський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4283. | Опрелянський Владислав Валерійович (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | 2022-12-12 09:50:38 | |
4284. | Оприск Дарина (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4285. | Опря Максим Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4286. | Органіста Андріана (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4287. | Оргіш Тимофій Вадимович (Нововасилівська гімназія Перспектива Павлівської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4288. | Ординат Леся (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4289. | Орел Макар Максимович (Сигнаївський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4290. | Оринчак Микола Андрійович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4291. | Оринчук Павло (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4292. | Орищенко Анна Сергіївна (Нововасилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4293. | Орлецький Олесандр (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4294. | Орлецький Святослав Мирославович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4295. | Орлова Анастасія (Вишневецька зош І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4296. | Оруджов асад джагангир оглт (Школа №6) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4297. | Оршак Марія Владиславівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4298. | Осадча Злата Миколаївна (Катеринківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4299. | Осадча Марія Сергіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4300. | Осадча Олександра Юріївна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4301. | Осадча Поліна Костянтинівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4302. | Осадча Тетяна Юріївна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4303. | Осадчий Ілля Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4304. | Осадчук Артем (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4305. | Осауленко Анастасія Миколаївна (Нововасилівська гімназія "Перспектива") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4306. | Осауленко Ілля Сергійович (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4307. | Освенцінська Тетяна (Бориславська ЗОШ №4) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4308. | Осетюк Данило (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4309. | Осиновська Олеся Олександрівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4310. | Осипов Олександр Кирилович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4311. | Осипчук Анастасія Іванівна (Нижньостанівецький ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4312. | Осипчук Марк Антонович (ЗЗСО "Корецька гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4313. | Осін Микола Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4314. | Осіпенко Дар'я (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4315. | Осіпова Крістіна Володимирівна (Фастівська ЗОШ 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4316. | Ославська Христина (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4317. | Осовський Микита Дмитрович (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4318. | Оспіщев Кіріл Артемович (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4319. | Остапенко Євгеній Ярославович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4320. | Остапенко Олександр (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | 2022-12-12 09:50:37 | |
4321. | Остапенко Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4322. | Остапець ВалерIя ОлегIвна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4323. | Остапець Катерина (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4324. | Остапюк Валерія (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4325. | Остафійчук Костянтин (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4326. | Остафійчук Марк (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4327. | Остафійчук Поліна (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4328. | Остимчук Северин Юрійович (ЗЗСО "Судченський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4329. | Остоверха Ярослав Євгенович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4330. | Острикова Каміла-Софія (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4331. | Остринський Богдан (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4332. | Остров Соломія (КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4333. | Островерхий Денис Сергійович (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4334. | Островська Єва Олегівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
4335. | Островський Юрій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4336. | Остяк Олег (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4337. | Отченаш Софія Олександрівна (Криворізький ліцей №113 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4338. | Отян Владислав Павлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4339. | Офлідіс Матвій Євгенович (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4340. | Охремов Артур (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4341. | Очеретяна Домініка Вікторівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4342. | Ошкіна Валерія Олегівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4343. | Ошуканець Каріна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4344. | П'ятак Роман (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4345. | П'ятигор Максим Сергійович (Петрівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4346. | Павленко Артем Володимирович (Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4347. | Павленко Артем Володимирович (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4348. | Павленко Дарина Олексіївна (Філія "Скородистицька гімназія "Школа життєтворчості" кз "Іркліївський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4349. | Павленко Єлизавета (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4350. | Павлик Гнат Олегович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4351. | Павлик Еліна Павлівна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4352. | Павлишена Софія (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4353. | Павлішин Георгій (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4354. | Павлішин Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4355. | Павло Котлов (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4356. | Павлов А.Д. (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4357. | Павлов Віктор Андрійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4358. | Павлов Максим Олександрович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4359. | Павлова Ангеліна Вікторівна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4360. | Павлова Еліна Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4361. | Павловська Ніколь Олександрівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4362. | Павлусенко Діана Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4363. | Павлушко Кирил Олексійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4364. | Павлюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4365. | Павлюк Аркадій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4366. | Павлюк Артем (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4367. | Павлюк Єва (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4368. | Павлюк Катерина (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4369. | Павлюк Максим (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4370. | Павлюк Ольга Василівна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4371. | Павлюк Яна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4372. | Павучик Іларіон Русланович (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4373. | Пазюк Анастасія (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4374. | Пайш Ілля (Приватні курси) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4375. | Палагута Єва Вячеславівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4376. | Палаженко Вікторія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4377. | Паламаренко Варвара (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4378. | Паламарчук Анна Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4379. | Паламарчук Злата (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4380. | Паламарчук Софія Петрівна (Зведенівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4381. | Паланицька Валерія Вікторівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4382. | Палатнік Лірон (Ліцей "Фонтанський") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4383. | Палиця Богдан Олександрович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4384. | Палієнко Ілля Володимирович (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4385. | Палієнко Олег (Вознесенська ЗОШ №4) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4386. | Палій Вікторія Едуардівна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4387. | Палтєка Олександр (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4388. | Пальчастий Денис (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4389. | Паляниця Володимир Русланович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4390. | Панасевич (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4391. | Панасюк Анастасія (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4392. | Панасюк Андрій Олександрович (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4393. | Панасюк Андрій Олександрович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4394. | Панасюк Марія (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4395. | Панащенко Артем Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4396. | Панич Валерія Павлівна (Unique school) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4397. | Панквелашвілі Даніель (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4398. | Панов Михайло Володимирович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4399. | Пантус Микола Олександрович (Іршанський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4400. | Панченко Андрій Олександрович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4401. | Панченко Вікторія Вікторівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4402. | Панченко Даниїл (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4403. | Панченко Дмитро Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4404. | Панченко Іван Ілліч (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4405. | Панченко Любава Сергіїна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4406. | Панченко Марія Вікторівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4407. | Панченко Платон (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4408. | Панченко Ярослав Вікторович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4409. | Панчук Ернест (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4410. | Панчук Роман Русланович (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4411. | Парайко Ілля Віталійович (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4412. | Парасюк Надія (Бердичівський міський ліцей № 15) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4413. | Паречин Святослав Петрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4414. | Парикаш Марта (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4415. | Парій Тимофій Віталійович (Фастівська ЗОШ 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4416. | Парпуланська Аніта (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4417. | Парсілян Маріне Каренівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4418. | Парфенюк Соломія Олександрівна (Новожуківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4419. | Парферюк Ангеліна (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4420. | Парфеса Юлія (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4421. | Пархоменко Анастасія Андріївна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4422. | Пархоменко Анна Олександрівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4423. | Пархоменко Даниїл (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4424. | Пархомчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4425. | Пасічний Марк (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
4426. | Пасічник Іван Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4427. | Пасічник Марія Олександрівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4428. | Паскалюк Анна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4429. | Паскарюк Юліана Віталіївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4430. | Пастоор Дар'я (Криворізька ЗОШ №65) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4431. | Пастух Дмитро Сергійович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4432. | Пастушенко Кароліна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4433. | Патажевська Марія (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4434. | Патлай Поліна (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4435. | Патлаченко Анна Олександрівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4436. | Патріляк Маргарита (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4437. | Пахомов Артур (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4438. | Пахомова Кіра Петрівна (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4439. | Пацьола Софія Вадимівна (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4440. | Пацюк Софія Олександрівна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4441. | Паш Аліна (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4442. | Пашенюк Анна (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4443. | Пашечко Марта (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4444. | Пашинський Павло (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4445. | Пашкевич Артем Вікторович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4446. | Пашкетник (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
4447. | Пашко Анастасія Геннадіївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4448. | Пащенко Анастасія Вікторівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4449. | Пащенко Дар'я Сергіївна (Одеська гімназія № 5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4450. | Пащенко Єва (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4451. | Пащенко Надія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4452. | Педько Поліна Олександрівна (Наталинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4453. | Пежинський Віктор Ігорович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4454. | Пейчев Антон Сергійович (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4455. | Пелехатий Олександр Олександрович (Вапнярський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4456. | Пелешенко Ілля (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4457. | Пелипко Денис (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4458. | Пендлишак Юлія Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4459. | Пензін Максим (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4460. | Пенцко Олександр Михайлович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4461. | Пенюк Аріанна Юріївна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4462. | Первова Єва (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4463. | Перевишко Іван (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | 2022-12-12 09:50:36 | |
4464. | Переворська Маргарита (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4465. | Перегуда Ульяна Дмитрівна (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4466. | Передера Каріна Русланівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4467. | Передерій Дар'я Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4468. | Передерій Матвій В'ячеславович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4469. | Передерій Софія Володимирівна (ЗОШ № 15) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4470. | Передрій Роман (КЗ ХЗОШ № 49) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4471. | Перепелиця Аліна Олександрівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4472. | Перепелюк Дарина (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4473. | Перепелюк Максим (Анадольський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4474. | Перепічай Нікіта Леонідович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4475. | Пересунько Микита Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4476. | Перечепа Єгор Станіславович (СЗШ №1 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4477. | Перуненко Олексій (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4478. | Перфільєва Аріна Євгенівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4479. | Перцович Ксенія Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4480. | Петило Сергій Михайлович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4481. | Петін Андрій (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4482. | Петракова Єсєнія (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4483. | Петренко Владислав Сергійович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4484. | Петренко Ганна (Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4485. | Петренко Дар‘я (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4486. | Петренко Дарья Ігорівна (Криворізька гімназія №103) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4487. | Петренко Єгор Дмитрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4488. | Петренчук Олег Петрович (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4489. | Петриченко Шушан-Рені Анатоліївна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4490. | Петріщев (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
4491. | Петров Артем (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4492. | Петров Іван Сергійович (Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4493. | Петров Святослав Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4494. | Петров Ярослав (Одеська ЗОШ №107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4495. | Петрова Вікторія (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4496. | Петрова Ліза Віталіївна (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4497. | Петросян Наріне Юріївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
4498. | Петроченко Аріна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4499. | Петрощук Матфій (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4500. | Петрук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4501. | Петрук Дарина Андріївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4502. | Петрушевська Тетяна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4503. | Петухов Іван Максимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4504. | Пецьков Дмитро (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4505. | Пецюх Анна Андріївна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4506. | Печененко Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4507. | Печериця Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4508. | Печериця Назар Станіславович (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4509. | Печиборщ Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4510. | Пєлін Анна (ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4511. | Пєнкова Маргарита (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4512. | Пєша Домініка Василівна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4513. | пидор гнойный (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4514. | Пиж Іван (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4515. | Пикалюк Максим Сергійович (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4516. | Пилипака Назар (Бердичівський міський ліцей № 15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4517. | Пилипець Крістіна Володимирівна (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4518. | Пилипець Марія Іванівна (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4519. | Пилипець Оксана Іванівна (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4520. | Пилипів Богдана (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4521. | Пилипчук Іван (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4522. | Пилипчук Катерина Володимирівна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
4523. | Пильчук Максим Романович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4524. | Пинчук Андрій (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4525. | Пипа Кіра Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4526. | Пипенко Анастасія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4527. | Пиріжок Анна Євгеніївна (Чугуївський НВК №6) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4528. | Пиріжок Еміль (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4529. | Пиріжок Ігор Євгенійович (Чугуївський НВК №6) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4530. | Пирог Мирослава Андріївна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4531. | Писарук Наталія (Богданівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4532. | Писарь Катя (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4533. | Пислар Олена (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4534. | Письменна Єва Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4535. | Питель Даніїл (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4536. | Питель Ілля Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4537. | Питчак Сергій Степанович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4538. | Пишук Софія (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4539. | Півень Тімур (Петрівська ЗШ І ступеня) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4540. | Півньова Анна (Чугуївська ЗОШ №7) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4541. | Півторак Марія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:36 | |
4542. | Піган Артем Олегович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4543. | Пігарєв Єгор Олексійович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4544. | Піголь Ярослав (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4545. | Підгаєцька Софія (Ушомирський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4546. | Підганович Олена Романівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4547. | Підгірний Степан Володимирович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4548. | Піддубний Лев (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4549. | Піддубняк Софія (Уманська початкова школа №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4550. | Підклада Марина (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4551. | Підлісна Діана (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4552. | Підлісний Іван Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4553. | Підлісний Лев Олександрович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4554. | Підлужна Анастасія Володимирівна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4555. | Підляська Анна Тарасівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4556. | Підпалок Софія Артурівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4557. | Підченко Дмитро Олексійович (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4558. | Пізнюк Максим (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4559. | Пікалов Єгор Євгенович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4560. | Пікалов Севастян Олександрович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4561. | Пікневич Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4562. | Пілат Ростислав (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4563. | Пілецька Анжеліка (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4564. | Пімонова Евіта (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4565. | Пінігін Назар (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4566. | Пінчук Віра Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4567. | Пінчук Євгеній (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4568. | Пінчук Назар Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4569. | Пірожкова Наталія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4570. | Пірожок Дар\'я Олександрівна (, м. Миколаїв, Велика Корениха, ЗОШ№23) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4571. | Пістружак Даніїл Віталійович (Анадольський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4572. | Пітик Ілля (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4573. | Пітікар Ярослав (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4574. | Піхота Максим Геннадійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4575. | Піхота Роман Геннадійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4576. | Піцул Анастасія Андріївна (Молодійський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4577. | Піщук Евеліна Назарівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4578. | Плакса Єгор (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4579. | Платонов Олександр Олександрович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4580. | Плескач Андрій Максимович (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4581. | Плетньова Єва (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4582. | Плеханова Маргарита (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4583. | Плеш Емма (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4584. | Плиcка Ярослава Василівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4585. | Плиска Аліна Михайлівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4586. | Плісковська Дар'я Романівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
4587. | Плотнікова Діана Валеріївна (Новоюр'ївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4588. | Плохута Вероніка Володимирівна (СШІТ № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4589. | Плюта Вікторія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4590. | Плюта Софія (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4591. | Плющ Ірина Юріївна (Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4592. | Пнівчук Захар (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4593. | Побер Тетяна Василівна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4594. | Побива Олексій (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4595. | Повидиш Микита Миколайович (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4596. | Поворознюк Іван Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4597. | Повстьянов Валентин (Глибоцький професійний ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4598. | Погонець Вікторія (Хомутинецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4599. | Погорелова Серафіма Антонівна (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4600. | Погорєлв Назар Вадимович (Ясногородський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4601. | Погорєлов Артем Вадимович (Ясногородський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4602. | Погорєлов Максим Володимирович (Білоцерківська СЗОШ № 1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4603. | Погорєлова Марія Андріївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4604. | Погоріляк Тимофій Іванович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4605. | Погосян Амалія Каренівна (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4606. | Погосян Ніколь Атомовна (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4607. | Погребняк Лев Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4608. | Под’ячев Давид Станіславович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
4609. | Подвалюк Милана (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4610. | Подгайчук Владислав Русланович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4611. | Подгола Даніїл Михайлович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4612. | Подгола Матвій Михайлович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4613. | Подгорний Леонід (ЗНЗ І-ІІІ ст. Скандинавська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4614. | Подгородецька Олександра (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4615. | Подгородова Євгенія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4616. | Подгуренко Аделіна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4617. | Подільчак Софія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4618. | Подільчук Анастасія (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4619. | Подкуйко Даріна Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4620. | Подлесний Максим (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4621. | Подогов Даня (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4622. | Подолян Еліна (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4623. | Подолян Мирон (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4624. | Подопригора Маргарита Павлівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4625. | Подорога Макар Володимирович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4626. | Подушко Вероніка Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4627. | Подчинок Олена (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4628. | Пожар Ріанна Романівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4629. | Пожидаєв Давід Олегович (Вознесенська ЗОШ № 10) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4630. | Полгородник Максим (ЗОШ №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4631. | Полева Квітка (Школа 3D) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4632. | Полещук Софія Костянтинівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4633. | Ползіков Олександр (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4634. | Поліна Головченко (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4635. | Політаєва Марія (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4636. | Політаєва Свєта (Паліївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4637. | Полішко Євген Дмитрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4638. | Поліщук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4639. | Поліщук Андрій (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4640. | Поліщук Арсеній Петрович (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4641. | Поліщук Артем Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4642. | Поліщук Богдан (Денишівська спеціальна школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4643. | Поліщук Даніїл (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4644. | Поліщук Іван Юрійович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4645. | Поліщук Іванна Олександрівна (Полтавська гімназія №33) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4646. | Поліщук Катерина Віталіївна (Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4647. | Поліщук Михайло (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4648. | Поліщук Мія Олегівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4649. | Поліщук Назарій Миколайович (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4650. | Поліщук Соломія (Бородянський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4651. | Поліщук Софія (Одеська СШ №50) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4652. | Полковніченко Іван Олександрович (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4653. | Половінкін Микола Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4654. | Половчук Віктор Олегович (Баштанський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4655. | Положевець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4656. | Полозенко Анна В'ячеславівна (Петропавлівський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4657. | Полозенко Владислав (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4658. | Полозенко Максим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4659. | Полозенко Олексій В'ячеславович (Петропавлівський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4660. | Полозенко Станіслав (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4661. | Полозюк Антон (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4662. | Поломошнова Кароліна Дмитрівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4663. | Полонніков Олексій Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4664. | Полохач Карина Олександрівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4665. | Полтавець Кирило Дмитрович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4666. | Полтавський Роман Володимирович (Лип'янський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4667. | Полтарецька Анна Володимирівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4668. | Полубінська Богдана (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4669. | Полубінська Кароліна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4670. | Полуектов Міхаіл Олександрович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4671. | Полулях Станіслав (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4672. | Полупан Лев Андрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4673. | Полупан Оксана (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4674. | Польшин Владислав (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4675. | Польшин Владислав Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4676. | Полюхович Ангеліна Олександрівна (Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4677. | Полюшко Маргарита Ярославівна (Білоцерківська СЗОШ № 1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4678. | Поляков Давид (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4679. | Поляков Дмитрій Артемович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4680. | Поляков Максим (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4681. | Поляков Олексій (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4682. | Поляков Олексій (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | 2022-12-12 09:50:38 | |
4683. | Поляков Сергій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4684. | Полякова Анастасія Борисівна (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4685. | Полякова Вероніка (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4686. | Полякова Маргарита (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4687. | Полянська Ангєліна Віталіївнв (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4688. | Полянська Анна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4689. | Полянський Артем Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4690. | Полях Владислав Борисович (Харківська СШ №75) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4691. | Полях Поліна Борисівна (Харківська СШ №75) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4692. | Помолєва Злата (ЗЗСО "Миропільська початкова школа") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4693. | Понарін Ярослав Сергійович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4694. | Понипаляк Станіслав Віталійович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4695. | ПОНІДЗЕЛЬСЬКА ЄЛИЗАВЕТА ВАДИМІВНА (Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №90) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4696. | Пономаренко Анастасія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4697. | Пономаренко Артем (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4698. | Пономаренко Родіон Олександрович (Будянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4699. | Пономаренко Софія (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4700. | Пономаренко Софія Ярославівна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4701. | Пономарчук Анна (Іванівський заклад загальної середньої освіти І - ІІст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4702. | Пономарьов Артем (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4703. | Попа Меланія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4704. | Попадик Рената Олександрівна (Колодистенська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4705. | Попель Олександр Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4706. | Поперечна Марія Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4707. | Попик Давид (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4708. | Попівняк Михайло (240) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4709. | Попко Дмитро (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4710. | Поплавський Вадим Віталійович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4711. | Попов Андрій Євгенійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4712. | Попов Валентин (Ліцей №7 ім. В.В.Бражевського) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4713. | Попов Костянтин Юрійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4714. | Попов Матвій Олександрович (Соледарська ЗОШ №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4715. | Попова Єва Володимирівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4716. | Попова Інга (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
4717. | Попова Катерина Дмитрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4718. | Попова Соломія Вадимівна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:39 | |
4719. | Попович Андрій (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4720. | Попович Вікторія Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4721. | Поповиченко Крістіна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4722. | Поповський Володимир Сергійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4723. | Попозогло Іван Іванович (Дмитрівський ліцей, ім.С.С.Курогло) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4724. | Попок Богдан Євгенійович (Новоукраїнський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4725. | Пополешко Микита (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4726. | Попружук Данило Андрійович (НВК "Колегіум") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4727. | Попсуйко Ілля Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4728. | Породько Федір (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4729. | Порожнюк Марк (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4730. | Порплиця Єгор (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4731. | Португальський Василь (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4732. | Портянко Тетяна Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4733. | Посохов Ілля (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4734. | Поспелова Поліна Олександрівна (Новоградківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4735. | Постний Володимир Дмитрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4736. | Постольська Валерія Олексіївна (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4737. | Посувайло Аліса Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4738. | Потапова Валерія Сергіївна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4739. | Потапчук Софія (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4740. | Потьомка Артем Андрійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4741. | Потьомкіна Ольга (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4742. | Похилюк Олена (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4743. | Похлебіна Дар'я (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4744. | Почернін Захар Євгенович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4745. | Почтаренко Марія (Школа №7) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4746. | Почтаренко Микита Ігорович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4747. | Почуєв Артем (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4748. | Правда Майя Олександрівна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4749. | Праведна Ніколь (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4750. | Праворський Євгеній Анатолійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4751. | Правосуд Олексій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4752. | Предзимірська Злата Романівна (Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4753. | Предоляк Вероніка Вадимівна (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4754. | Прибилов Микита (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4755. | Пригода Тимур Вадимович (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4756. | Пригодюк Іванна Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4757. | Приз Платон (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4758. | Прийдун Матвій (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4759. | Приймак Богдан Вікторович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4760. | Приймак Ярослав (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4761. | Приймакова Ніка Русланівна (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4762. | Примак Даміан (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4763. | Примак Дмитро Олегович (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4764. | Приміч Христина Михайлівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4765. | Принцевська Дар‘я (Logos School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4766. | Приплавко Єлизавета (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4767. | Припотнюк Валерія Василівна (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4768. | Приставський Микита (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4769. | Приступа Євгеній Андрійович (Краснопільський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4770. | Присяжнюк Варвара Сергіївна (Середня загальноосвітня школа №66) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4771. | Присяжнюк Дар'я Олександрівна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4772. | Притула Давид (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4773. | Притула Марко Станіславович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4774. | Притула Роман (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4775. | Притчак Вікторія Генадіївна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Мирноградської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4776. | Приходько Ангеліна Андріївна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4777. | Приходько Богдан Вікторович (Криворізька гімназія № 8) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4778. | Приходько Дар'я Володимирівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4779. | Причипій Аліса Андріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4780. | Причишина Поліна (Хомутинецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4781. | Прищепа Богдан (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4782. | Прінько Валерія Вікторівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4783. | Прішутова Анастасія Євгенівна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4784. | Продан Анна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4785. | Продан Максим Сергійович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4786. | Продіус Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4787. | Прозапас Станіслав (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4788. | Прозоря Анна Володимирівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4789. | Пройдисвєт Анна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4790. | Проказюк Даніїл Олегович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4791. | Прокопенко Георгій Олексійович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4792. | Прокопенко Давід (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4793. | Прокопенко Роман (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4794. | Прокопенко Тімур Вікторович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4795. | Прокопець Денис Михайлович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4796. | Прокопишин Остап Іванович (Княгининський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4797. | Прокопоє Анастасія Костянтинівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4798. | Прокопчук Анна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4799. | Прокопчук Леся (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4800. | Прокопчук Леся Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4801. | Прокоф'єв Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4802. | Прокоф'єва Марія (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
4803. | Проневич Гордій (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4804. | Пронін Євгеній Олегович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4805. | Проніна Вікторія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4806. | Пронський Артем (Криворізький ліцей «Джерело») | 2022-12-12 09:50:40 | |
4807. | Пронько Тадей (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4808. | Проняга Кароліна (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4809. | Просвєрнін Дмитро (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4810. | Проскочило Анна (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4811. | Проскура Ярослав Віталійович (Середня загальноосвітня школа №21) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4812. | Прохор Давид (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
4813. | Прохорова Анна Сергіївна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4814. | Прохорова Софія (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4815. | Проценко Вікторія Юріївна (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4816. | Проценко Кім (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4817. | Процишин Богдан Михайлович (ТСШ №29) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4818. | Процук Єва (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4819. | Проць Олександра Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4820. | Процюк Галина Василівна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4821. | Прошак Ангеліна Миколаївна (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4822. | Пруднікова Марія Ігорівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4823. | Прусакова Анастасія Ігорівна (Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4824. | Пташник Кіріл (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4825. | Пташник Марія Тарасівна (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4826. | Пугач Валерія Богданівна (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4827. | Пузанова Злата Олександрівна (Запорізька гімназія №84) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4828. | Пукало Вероніка Юріївна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4829. | Пукальська Мія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4830. | Пукась Богдан Костянтинович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4831. | Пукман Василь Васильович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4832. | Пурчел Богдана Геннадіївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4833. | Пустільнік Артем (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4834. | Пустовалова Ангеліна (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4835. | Пустовіт Лілія Андріївна (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4836. | Пустовойт Андрій (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4837. | Путрик Максим Олегович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4838. | Пухкало Софія Віталіївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4839. | Пуць (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4840. | Пучков Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4841. | Пушкарук Соломія Валеріївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4842. | Пушкарьова Ірина Дмитрівна (Ліцей №28 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4843. | Пушкаш (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4844. | Пушков Єгор Антонович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4845. | Пшеничний Ерік Данилович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4846. | Пшеннікова Злата (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4847. | Пшик Софія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4848. | Пянтківська Єлизавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4849. | Равіцька Олександра Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4850. | Рагімова Анна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4851. | Рагнєва Анна Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4852. | Рада Олексій Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4853. | Радванська Анастасія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4854. | Радєв Денис (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4855. | Радзішевський Данило (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4856. | Радіна Катерина (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4857. | Радіонова Дарья (Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4858. | Радухівська Яна (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4859. | Радченко Аліна Олександрівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4860. | Радченко Валерій (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4861. | Радченко Емілія Андріївна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4862. | Радченко Злата (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4863. | Радченко Костянтин Євгенович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4864. | Радченко Марія Олександрівна (Чутівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4865. | Радченко Михайло Віталійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4866. | Радченко Софія Олександрівна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4867. | Радченков Володимир Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4868. | Радчук Аріна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4869. | Радюк Іван Іванович (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4870. | Раєвський Вадим (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4871. | Разінкова Єлизавета Ігорівна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4872. | Раїсі Пур Даяна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4873. | Райденко Євген Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4874. | Райнова Каталіна Валеріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4875. | Рак Денис Ігорович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4876. | Рак Софія Володимирівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4877. | Ракітянська Валерія (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4878. | Ракітянська Валерія Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4879. | Ракіцька Варвара (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4880. | Раковський Андрій (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4881. | Ранга Каріна Володимирівна (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4882. | Рапаніка Нікіта (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4883. | Растеряєва Поліна Олександрівна (НВК №34) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4884. | Расулова Фаїна (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4885. | Ратнікова Вікторія (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4886. | Ратушна Анастасія Василівна (Невгодівська філія Овруцького ліцею імені Андрія Малишка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4887. | Рац Елеонора (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4888. | Рацький Дмитро Сергійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4889. | Рачкова Мар‘яна Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4890. | Рачок Марина Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4891. | Рашко Амалія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4892. | Реблян Софія Іванівна (Очаківська ЗОШ№1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4893. | Ревенко Артем (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4894. | Ревунов Єгор Романович (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4895. | Ревуцький Дмитро Олександрович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4896. | Ревчук Ольга (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4897. | Редванський Назар (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4898. | Редікульцева Єлизавета (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4899. | Редчиць Катерина Олексіївна (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4900. | Редька Ярослав Максимович (КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4901. | Редько Єгор Юрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4902. | Резніченко Ангеліна Юріївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4903. | Резуненко Артем Миколайович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4904. | Рекеда Анастасія Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4905. | Ремез Софія Миколаївна (Новопокровський ліцей імені В. М. Сиволоба) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4906. | Ременюк Андрій Владиславович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4907. | Ремига Данило (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4908. | Ренгач Марія Володимирівна (ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу") | 2022-12-12 09:50:40 | |
4909. | Репа Олег Іванович (Петрівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4910. | Репецький Дмитро (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4911. | Репін Артем Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4912. | Репіньовська Яна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4913. | Ретунський Єгор (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4914. | Реус Златослава Олександрівна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4915. | Рехліс Мирон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4916. | Речун Ангеліна Вікторівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4917. | Решетило Артем Олександрович (Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4918. | Решетнікова Ганна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4919. | Решитко Микола (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4920. | Рєзнік Анна (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4921. | Рєзнік Дмитро Вячеславович (КЗ "Гутянський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4922. | Рєзнік Рада (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4923. | Рєзніков Максим (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4924. | Рєзнікова Валерія Миколаївна (Розсошенська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4925. | Ржипецький Юрій (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4926. | Рибак Дмитро Миколайович (Тульчинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4927. | Рибак Єгор Владиславович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4928. | Рибалка Вероніка Володимирівна (КЗ "Гутянський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4929. | Рибалка Єлизавета Володимирівна (КЗ "Гутянський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4930. | Рибалко Марія (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4931. | Рибальченко Богдан Михайлович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4932. | Рибальченко Світлана (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4933. | Рибас Михайло Романович (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4934. | Рибацька (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4935. | Рибачок Артем (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4936. | Рибачок Катерина (Вікторія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4937. | Рибачук Ілля Романович (ЛНВК №24) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4938. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4939. | Рибчак Вероніка Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4940. | Рибчак Олег Володимирович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4941. | Рибчук Вероніка Валентинівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4942. | Рибчук Софія Валентинівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4943. | Ригоц Ілля Олегович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4944. | Рижа Софія Русланівна (Великожолудський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4945. | Рижало Валерія Олександрівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4946. | Риженко Олена Геннадіївна (Новоолександрівський ліцей Раївської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
4947. | Риженко Софія Андріївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4948. | Рижкова Мілана Андріївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4949. | Рижова Соломія (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4950. | Рикаліна Анна Миколаївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4951. | Риковська Аліса Володимирівна (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4952. | Ринденко Антон Дмитрович (Івановоселищенська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4953. | Ринтовт Геральд (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4954. | Рихальський Павло Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4955. | Рихлінський Олександр (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4956. | Риштун Дзвінка (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4957. | Рібун Матвій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4958. | Рівна Анастасія (Саджавський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
4959. | Рідченко Каріна (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4960. | Різник Уляна Андріївна (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4961. | Рій Ірина Сергіївна (ТСШ №29) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4962. | Ріпка Єва Іллівна (Ліцей №24) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4963. | Рішко Іван (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4964. | Рішко Катерина Сергіївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4965. | Робак Мія Павлівна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4966. | Робу Лорена (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4967. | Ровенко Тимофій Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4968. | Рогів Соломія Михайлівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4969. | Рогіз Артем (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4970. | Рогова Олександра Віталіївна (Глеюватська гімназія Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4971. | Рогульчик Дарина Вікторівна (Глиннівського ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4972. | Родич Артем Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4973. | Рожевіч Дамір (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4974. | Рожкова Еліна Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4975. | Розлуцький Денис Дмитрович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4976. | Розсудов Олег (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4977. | Ройко (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
4978. | Ройко Лев Андрійович (Львівська академічна гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4979. | Романенко Аріна Олександрівна (Краснопільський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4980. | Романець Павло (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя) | 2022-12-12 09:50:38 | |
4981. | Романик Софія (ЗЗСО "Морозівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
4982. | Романів Єва (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4983. | Романіна Поліна Сергіївна (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4984. | Романов Михайло Олександрович (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4985. | Романова Софія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4986. | Романович Ярема Назарійович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
4987. | Романовська Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4988. | Романчук Микола Іванович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
4989. | Романчук Софія Олегівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:37 | |
4990. | Романюк Вікторія Вадимівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
4991. | Романюк Дмитро (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4992. | Романюк Дмитро (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4993. | Романюк Марія Вадимівна (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4994. | Романюк Мирослава Іванівна (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
4995. | Романюк Мілана (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4996. | Романюк Олег (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4997. | Романюк Ольга Леонідівна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2022-12-12 09:50:41 | |
4998. | Романюк Уляна Костянтинівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
4999. | Романюта Кароліна Олегівна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5000. | Ромащенко Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5001. | Роменський Макар (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5002. | Рондяк Святослав Миколайович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5003. | Ропавка Владислав Олегович (Розсошенська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5004. | Росенко Злата Ростиславівна (НВК № 33) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5005. | Росінський Матвій Данилович (Ліцей №24) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5006. | Рострон Майлз (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5007. | Ротай Аріна Сергіївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5008. | Ротар Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5009. | Рошка Серафим (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5010. | Рояк Емілія (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5011. | Рубан Дмитро (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5012. | Рубан Дмитро Андрійович (Богодухівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5013. | Рубан Єва Дмитрівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5014. | Рубан Михайло (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5015. | Рубаха Максим Леонідович (ЗОШ I-III ст. с. Горішнє) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5016. | Рубцов Микола Костянтинович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5017. | Руденко Аріана Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5018. | Руденко Валерія (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5019. | Руденко Віталіна (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5020. | Руденко Владислав Сергiйович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5021. | Руденко Володимир (ДНЗ "Черкаський професійний ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5022. | Руденко Діана (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5023. | Руденко Мілєна (ОЗ «Академічний ліцей») | 2022-12-12 09:50:41 | |
5024. | Руденко Павло Олександрович (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5025. | Руденко Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
5026. | Руденко Софія Олексіївна (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5027. | Руденко Ярослав Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5028. | Рудичев Станіслав Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5029. | Рудік Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5030. | Рудік Микита (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5031. | Рудікова Тамара Дмитрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5032. | Рудковський Артем (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5033. | Руднєва Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5034. | Рудницька Марія (Криворізька ЗОШ №65) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5035. | Рудницький Данило (Криворізька ЗОШ №65) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5036. | Рудюк Артем Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5037. | Рудюк Марк (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5038. | Рунг Данііл Євгенович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5039. | Рус Костя Степанович (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5040. | Русакова Аліса (Криворізька ЗОШ № 45) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5041. | Русанова Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5042. | Русанюк Марк Арпад-Золтанович (Genius X) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5043. | Русіна Єлизавета (Atlantic School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5044. | Руснак Владислав Йосипович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5045. | Руснак Євген Вікторович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5046. | Руснак Марк (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5047. | Руцков Віталій Вікторович (Станіславчицький НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5048. | Рущак Степан (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5049. | Ряба Аліса (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5050. | Рябець Аріна Вадимівна (Білейківська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5051. | Рябова Катерина (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5052. | Рябоконь Марія Денисівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5053. | Рябоконь Марк Олександрович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5054. | Рябоштан Маргарита (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5055. | Рябуха Богдан (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5056. | Рябуха Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5057. | Рябущиць Діана (Школа №7) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5058. | Рябченко Гліб Юрійович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5059. | Рябченко Ілля (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5060. | Рябченко Марія Анатоліївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5061. | Рябчук Олександра (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5062. | Сабадаш Вікторія (Уманська початкова школа №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5063. | Сабадош Іван (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5064. | Сабенін Тимур Олександрович (Киїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5065. | Сабов Дарина Дмитрівна (Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5066. | Савга Мехмет Емір (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5067. | Савельєва Аліна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5068. | Савельєва Ілона (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5069. | Савельєва Олександра (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5070. | Савенко Валерій (НВК №7 м.Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5071. | Савенко Макар (Atlantic School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5072. | Савенко Марія (Одеська СШ №50) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5073. | Савенко Семен (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5074. | Савенко Юлія (Одеська СШ №50) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5075. | Савенков Олександр Богданович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5076. | Савін Владислав Андрійович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5077. | Савіна Анна Ярославівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5078. | Савіна Владислава Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5079. | Савіна Кіра Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5080. | Савіна Олександра Юріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5081. | Савіцька Марія Миколаївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5082. | Савіцька Тетяна Вікторівна (Теребовлянський фаховий коледж культури та мистецтв) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5083. | Савків Тадей (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5084. | Савкова Ніколь Миколаївна (Соледарська ЗОШ №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5085. | Савлук Єгор Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5086. | Савонюк Віталій Вадимович (ЗЗСО "Судченський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5087. | Савран Софія Олександрівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5088. | Савчак Вікторія Романівна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5089. | Савченко Альбіна Олександрівна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5090. | Савченко Даріна Андріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5091. | Савченко Дмитро (Богданівський ліцей імені І. Г. Ткаченка) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5092. | Савченко Кирило Євгенович (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5093. | Савченко Людмила Олександрівна (Попельниківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5094. | Савченко максим Олегович (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5095. | Савченко Назар (Богданівський ліцей імені І. Г. Ткаченка) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5096. | Савченко Олександр Ігорович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5097. | Савчик Яна Вікторівна (Новожуківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5098. | Савчин Ангеліна Михайлівна (Якубівська ЗОШ I ступеня) | 2022-12-12 09:50:35 | |
5099. | Савчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5100. | Савчук Адріан Тарасович (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5101. | Савчук Альона (Острожанський ліцей Жашківської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5102. | Савчук Богдан (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5103. | Савчук Богдан Іванович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5104. | Савчук Віталіна Іванівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5105. | Савчук Демид Євгенійович (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5106. | Савчук Денис Сергійович (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5107. | Савчук Кирило (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5108. | Савчук Марія Іванівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5109. | Савчук Олександр Юрійович (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5110. | Савчук Олексій Сергійович (Криворізька ЗОШ №92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5111. | Савчук Серафім Ігорович (Фастівська ЗОШ 1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5112. | Савчук Таміла Романівна (Катеринківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5113. | Сагайдак Артем Валентинович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5114. | Сагайдак Даніїл (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5115. | Сагайдак Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5116. | Сагановський Тимофій Петрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5117. | Саганюк Данило (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5118. | Садковська Ксенія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5119. | Садова Злата (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5120. | Садовой Кирил Олександрович (Корюківський ліцей N 1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5121. | Садовська Анна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5122. | Садовський Іван (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5123. | Садомська Софія (Бердичівський міський ліцей № 15) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5124. | Сазбандян Артур Сергійович (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5125. | Саітова Нафіса Абубакарівна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
5126. | Саїнчук Єва Артурівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5127. | Саїнчук Надія Олегівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5128. | Сайко Дмитро (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5129. | Сайко Мілана (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5130. | Сайко Ольга Богданівна (Genius X) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5131. | Сак Варвара Миколаївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5132. | Сак Остап Андрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5133. | Саламаха Катерина Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5134. | Саламон Ярина Русланівна (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5135. | Саланчій Олена (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5136. | Саланчій Юлія (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5137. | Салига Вікторія (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5138. | Салі Каріна Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5139. | Салієва Аріна Сергіївна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5140. | Салій Кіра Олександрівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5141. | Салнажей Вікторія (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5142. | Сало Вероніка (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5143. | Сало Крістіна (КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3" ДОР") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5144. | Салогуб Кіра Вікторівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5145. | Сальникова Анастасія Дмитрівна (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5146. | Салюк Матвій Євгенович (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5147. | Самарська Аліна Антонівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5148. | Самарченко Назар (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5149. | Саміляк Вадим (Запорізька гімназія №84) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5150. | Самко Даніель Раульович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5151. | Самойленко Павло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5152. | Самойлова Софія Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5153. | Самолюк Владислав (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5154. | Самофалова Марина (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5155. | Самоха Дмитро Андрійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5156. | Самохвалова Поліна (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5157. | Самсонов Сергій Анатолійович (Одеська Маріїнська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5158. | Самуренко Ілля (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5159. | Сандецька Каміла Миколаївна (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5160. | Санду Едера Едгарівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5161. | Санду Олександр Віталійович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5162. | Сандуленко Андрій (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5163. | Сандуленко Софія Миколаївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5164. | Сандуляк Олена Олександрівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5165. | Санжаревський Артем Андрійович (Подолівська філія ОЗ Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступеів №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5166. | Санницька Ольга Назарівна (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5167. | Санницький Матвій Назарович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5168. | Саннікова Софія Тарасівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5169. | Сапожник Михайло Миколайович (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5170. | Сарабун Марко Юрійович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5171. | Саражинський Артем Сергійович (Потіївська гімназія Маловільшанської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5172. | Саранча Дмитро Дмитрович (Богодухівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5173. | Саранча Іван (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5174. | Сарасеко Діана Андріївна (Філія "Верхівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5175. | Саржевський Максим (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5176. | Саркісян Евеліна Самвелівна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5177. | Сарнавський Роман (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5178. | Сауленко Варвара Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5179. | Сауляк Микита (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5180. | Саух Єлизавета Сергіївна (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5181. | Сафонік Костянтин Вікторович (Сваринівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5182. | Сафошин Клим (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5183. | Сахневич Веніамін (Ушомирський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5184. | Сахно Захар Дмитрович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5185. | Сахно Іван (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5186. | Сахно Іванна Дмитрівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5187. | Сахро Єва Богданівна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5188. | Сахро Роман Богданович (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5189. | Саша (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
5190. | Сашньова Маргарита Єгорівна (Бучанський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5191. | Сащенко Елизавета Павловна (Logos School) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5192. | Сащенко Михайло Русланович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5193. | Свєт Єгор Євгенійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5194. | Свида Ілля (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5195. | Свиргун Филип (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5196. | Свириденко Гліб Валерійович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5197. | Свириденко Драгомир (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5198. | Свиридюк Олександра (Хомутинецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5199. | Свистун Владислав Володимирович (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5200. | Свистун Іван (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5201. | Свіженець Михайло Вадимович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5202. | Свіріденко Володимир Євгенійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5203. | Свістєльнікова Лілія Антонівна (КЛАС "Міжнародні перспективи" КМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5204. | Світальський Артем (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5205. | Свічкар Катерина Романівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5206. | Святна Анна Ярославівна (Розсошенська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5207. | Святовець Катерина Володимирівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5208. | Сгібнєв Дмитро (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5209. | Себро Владислав Святославович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5210. | Севера Тетяна Богданівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5211. | Севостьянова Поліна Артемівна (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5212. | Седлер Катерина (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5213. | Секмедін Богдан Віталійович (Ліцей "Сокіл" МРК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5214. | Селезньов Юрій Юрійович (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5215. | Селезько Максим (Одеська ЗОШ №16) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5216. | Селецька Кіра Артурівна (Ліцей "Престиж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5217. | Селецький Тадей Миронович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5218. | Селіванова Ярина Максимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5219. | Селюков Лев (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5220. | Семакіна Варвара (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5221. | Сембур Святослав Ігорович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5222. | Семен Ростислав (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5223. | Семененко Мілана Сергіївна (Запорізька гімназія №84) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5224. | Семенець Олександр (Денишівська спеціальна школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5225. | Семенець Ярослав (Денишівська спеціальна школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5226. | Семенов Марк Костянтинович (Центр Освіти "БезМеж") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5227. | Семенов Сергій (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5228. | Семенова Марія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5229. | Семенова Настя Сергіївна (Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5230. | Семенова Поліна Сергіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5231. | Семенова Софія Олександрівна (Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5232. | Семенчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5233. | Семенчук Дмитро Андрійович (Сидорівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5234. | Семенюк Анна Олександрівна (ХЗОШ №150) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5235. | Семенюк Марія Олександрівна (ХЗОШ №150) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5236. | Семенюк Михайло (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5237. | Семенюк Тимур Олегович (Гімназія № 1 ім. Т.Г. Шевченка м. Бердичева Житомирської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5238. | Семеняка Маргарита Андріївна (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5239. | Семеняка Микита Андрійович (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5240. | Семеренко Данило Олексійович (Івано-Франківський ліцей №10) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5241. | Семерня Микита (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5242. | Семиволос К.І. (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5243. | Семків Софія Василівна (Крихівецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5244. | Семоняк-Некрашевич Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5245. | Семоняк-Некрашевич Мелана (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5246. | Сенів Катерина Юріївна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5247. | Сенченко Анна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5248. | Сенчишина Маргарита Іванівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5249. | Сеньків Дмитро Миколайович (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5250. | Сеньків Софія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5251. | Сенюта Ірина Володимирівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5252. | Сербинський Остап Маркович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5253. | Сербін Артем (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5254. | Сербін Віталій Віталійович (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5255. | Сербіна Ксенія Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5256. | Сербіна Уляна Тарасівна (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5257. | Сербул Анастасія Андріївна (Зеленогайський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5258. | Сергеєв Максим (Старокостянтинівський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5259. | Сергеєва Наталія (Старокостянтинівський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5260. | Сергєєва Евеліна Юріївна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5261. | Сергієнко Анастасія Русланівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5262. | Сергієнко Кирило Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5263. | Сергієнко Тетяна Олексіївна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5264. | Сергій Миколайович Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5265. | Сергійчук Віталій (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5266. | Сергічук Кирил Вікторович (Висовська філія Цепцевицького ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5267. | Сердечний Матвій Романович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5268. | Сердюк Богдан Андрійович (Білецька школа I-II ст. імені Соломії Крушельницької) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5269. | Сердюк Гліб (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5270. | Середа Антон Олександрович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5271. | Середа Олександр Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5272. | Середа Соломія Василівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5273. | Середенко Акім Анатолійович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5274. | Середенко Мілана Костянтинівна (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5275. | Серіков Артур (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5276. | Серкіс Марія-Адель (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5277. | Серпутько Поліна (Ушомирський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5278. | Сєбова Діана (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5279. | Сєдих Аріна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5280. | Сєдих Данило (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5281. | Сєдих Ірина (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5282. | Сєлін Матвій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5283. | Сєров Нікіта (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5284. | Сєроштанова Марiя Володимирiвна (ХГ №116) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5285. | Сивак Максим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5286. | Сиваченко Віра Віталіївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5287. | Сивоконь Артур Євгенійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5288. | Сидоренко Ганна Віталівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5289. | Сидоренко Георгій Володимирович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5290. | Сидоренко Гліб (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5291. | Сидоренко Єлизавета Вікторівна (Новомиколаївська філія Глодоського ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5292. | Сидоренко Ірина (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5293. | Сидоренко Марина В'ячеславівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5294. | Сидоренко Олег (Пархомівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5295. | Сидоренко Ольга Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5296. | Сидоров (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5297. | Сидоров Володимир Володимирович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5298. | Сидоров Олександр Олександрович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5299. | Сидорова Арина Іллівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5300. | Сидорова Катерина (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5301. | Сидорук Данііл Андрійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5302. | Сидорчук Нікіта Олексійович (Школа № 5) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5303. | Сикіш Максим (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5304. | Сикорська-Янкович Амелія (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5305. | Силкіна Поліна (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5306. | Силюта Денис Сергійович (Криворізька гімназія № 102) | 2022-12-12 09:50:34 | |
5307. | Симегук Максим Юрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5308. | Симоненко Дарина Романівна (Білозерська загальноосвітня школа I-III ступенів №18 Білозерської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5309. | Симоненко Софія (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5310. | Симончук Дарія Костянтинівна (Головинське вище професійне училище нерудних технологій) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5311. | Симчич Роман (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5312. | Синельнікова Софія Романівна (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5313. | Синорацька Анна Юріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5314. | Синьоок Єва Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5315. | Синякін Данііл Ігорьович (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5316. | Сирих Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5317. | Сироватка Маргарита (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5318. | Сироватка Марія (Ушомирський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5319. | Сиротяк Тетяна (Криворізький ліцей «Джерело») | 2022-12-12 09:50:40 | |
5320. | Сиса Каріна Вікторівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5321. | Ситий Іван Микитович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5322. | Ситий Кирил Микитович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5323. | Ситий Нікіта (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5324. | Ситник Дмитро (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5325. | Ситник Єва Артемівна (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5326. | Ситник Марк (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5327. | Ситник Софія Юріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5328. | Сич Єлизавета (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5329. | Сич Ярослав Олександрович (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5330. | Сичова Злата (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5331. | Сіваченко Богдан Вікторович (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5332. | Сігова Яна (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5333. | Сіда Марина Олександрівна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5334. | Сідей Галина Володимирівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5335. | Сідельнікова Аліса (Харківський ліцей № 89) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5336. | Сіденко Всеволод Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5337. | Сіденко Крістіна Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5338. | Сідорчук Владислав (Старокостянтинівський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5339. | Сіжко Маргарита (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5340. | Сілін Дмитро Євгенійович (Пархомівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5341. | Сілін Євгеній Борисович (Сигнаївський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5342. | Сільман Таїсія Олександрівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5343. | Сільнича Катерина Олегівна (Розсошенська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5344. | Сімашко Назар Андрійович (Криворізький ліцей №71 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5345. | Сімонов Богдан Володимирович (Зведенівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5346. | Сімонов Максим Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5347. | Сініцина Катерина Віталіївна (Софіівська гімназія Новомиколаївської селищної ради Запорізького району Запорізької області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5348. | Сірант Сергій Русланович (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5349. | Сірий Андрій Євгенович (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5350. | Сірик Дар'я Володимирівна (Ліцей №1 Підгородненської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5351. | Сірко Софія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5352. | Сіромолотов Ігорь Александрович (Вишгородська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5353. | Сіряк Остап Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5354. | Сітало Даниїл Артурович (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | 2022-12-12 09:50:38 | |
5355. | Січка Олександр Ігорович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5356. | Скакунова Катерина Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5357. | Скалецький Ігор Михайлович (Сторожинецький районний ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5358. | Скалій Максим Віталійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5359. | Скалова Валерія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5360. | Скалян Марія-Марина (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5361. | Скільська Василина (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5362. | Скірак Анастасія Романівна (ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Стара Лішня) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5363. | Скірська Вікторія Володимирівна (КЗ "Жмеринський ліцей № 6") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5364. | Скісов Андрій Вячеславович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5365. | Склємєнов Дмитро (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5366. | Скляренко Денис Валерійович (Зведенівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5367. | Скляренко Катерина Андріївна (Академічний ліцей м.Білгорода-Дністровського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5368. | Скляренко Катерина Андріївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5369. | Скобьолкін Дмитро Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5370. | Скомороха Євангеліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5371. | Скорженко Анастасія (Кам'янська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5372. | Скорик Вадим Вікторович (Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5373. | Скоробагатий Богдан Віталійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5374. | Скоробагатько Маргарита Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5375. | Скоробагатько Роман (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5376. | Скоробогатий Даніїл (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5377. | Скоробогатов Олексій Олександрович (Харківський ліцей № 149) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5378. | Скоробрещук Варвара (Черкаський колегіум "Берегиня") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5379. | Скотняний Максим Васильович (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5380. | Скрарженець Ілля (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5381. | Скребньов Кирило (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5382. | Скриник Михайло Васильович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5383. | Скринник Марія Юріївна (Школа №21) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5384. | Скринська Діана (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5385. | Скрипаленко Владислав (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5386. | Скрипільова Соломія Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5387. | Скрипник Дмитро (Бабченський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5388. | Скрипник Олексій Вікторович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5389. | Скуйбіда Кірілл Артемович (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5390. | Скуйбіда Устим Олегович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5391. | Славецький Михайло Олегович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5392. | Славінська Дарья Максимівна (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5393. | Слатвицька Поліна Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5394. | Слесаренко Даша (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5395. | Слєпцов Павло Сергійович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5396. | Слєпцов Роман Едуардович (Новомиколаївська філія Глодоського ліцею) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5397. | Сливний Борис (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5398. | Слижук Максим Михайлович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5399. | Слизький Віталій (Школа №14) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5400. | Слиньок Анна (Криворізька ЗОШ №51) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5401. | Слободян Данііл Володимирович (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5402. | Слободян Іван Васильович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5403. | Слободян Максим Русланович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5404. | Слупіцька Єлизавета (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5405. | Слусаренко Анастасія Валентинівна (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5406. | Случич Герман (Познанський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5407. | Слюсар Вікторія Володимирівна (Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5408. | Слюсар Гліб Олександрович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5409. | Слюсаренко Макар (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5410. | Слядзь Роман Валерійович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5411. | Слядзь Софія Валеріївна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5412. | Смiрнова Анна Олегiвна (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5413. | Смагіна Маргарита Андріївна (Паліївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5414. | Смаль Карина Віталіївна (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5415. | Смелянська Єлизавета (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5416. | Смеречак Юрій Михайлович (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5417. | Смеречук Данііл Дмитрович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5418. | Сметанюк Оксана (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5419. | Смирницька Мілана (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5420. | Смирнова Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5421. | Смілянець Борис Михайлович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5422. | Смілянська Олександра (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5423. | Смілянський Мирослав Димитрійович (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5424. | Смірнов Владислав (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5425. | Смірнов Платон Антонович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5426. | Смоленко Артем (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5427. | Смоленський Максим Романович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5428. | Смоленцев Нікіта (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5429. | Смолій Марія Василівна (Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Саратської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5430. | Смолінська Кароліна Анатоліївна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5431. | Смоляк Варвара Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5432. | Смолянець Каріна Василівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5433. | Смолярчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
5434. | Снида Валерія (Комарська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5435. | Снігир Аніта Михайлівна (Тарасівська загальноосвітня школа) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5436. | Сніжко Юлія Олегівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5437. | Снітко Дмитро (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5438. | Снятовська Злата (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5439. | Соболенко Марія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5440. | Соболєв Лев (Школа King's Kids) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5441. | Собчишин Остап Андрійович (Городоцький ЗЗСО №4 I-III ст. ім. Т.Кулєби та А.Одухи) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5442. | Собчук Іван Олександрович (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5443. | Собчук Поліна Віталіївна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5444. | Сова Анастасія (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5445. | Сова Соломія Костянтинівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5446. | Совєтов Віталій (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5447. | Сокаль (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
5448. | Сокол Єлизавета Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5449. | Сокол Микола Миколайович (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5450. | Сокол Софія (Спеціалізована школа № 304) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5451. | Соколай Тимофій Володимирович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5452. | Соколенко Веніамін Олександрович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5453. | Соколов Кирило (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5454. | Соколова Анастасія Дмитрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5455. | Соколова Анастасія Олегівна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5456. | Соколова Анжеліна (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5457. | Соколова Єлизавета Артемівна (НВК № 141 "ОРТ" м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5458. | Соколова Олена (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5459. | Соколова Софія (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5460. | Соколовська Владислава (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5461. | Соколюк Михайло Євгенович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5462. | Соколюк Нікіта (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5463. | Соколюк Олег Романович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5464. | Сокур Варвара (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5465. | Сокуренко Михайло (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5466. | Соловій Анна Олександрівна (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5467. | Соловйов Семен Олександрович (Бучанська ЗОШ №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5468. | Соловйов Тимофій Олегович (Зеленогайський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5469. | Соловйов Тимур Олександрович (Катеринківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5470. | Соловйова Міланджеліна Володимирівна (Зеленогайський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5471. | Солод Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5472. | Солоділова Вероніка (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5473. | Солодкий Захарій Ігорович (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5474. | Солодовник Егор Сергійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5475. | Солодовнік Вероніка Євгенівна (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5476. | Солодунова Лада (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5477. | Солом‘яний Денис (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5478. | Соломєнцев Артур Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5479. | Соломія (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
5480. | Соломка Варвара Артурівна (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5481. | Соломка Юлія Олексіївна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5482. | Соломко Марія Олександрівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 с. Жеребкове) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5483. | Соломченко Андрій Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5484. | Солопіхіна Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5485. | Солоха (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
5486. | Солоха Мілана Олександрівна (Пристанційнівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5487. | Солощенко Нікіта Олегович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5488. | Солтис Артур (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5489. | Солтис Вікторія Ігоріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5490. | Солтисюк Крістіна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5491. | Соляник Андрій (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5492. | Соляр Ярослав (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5493. | Сомко Нікіта Олексійович (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5494. | Соніч Ілля Андрійович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5495. | Соніч Нікіта Андрійович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5496. | Сонмез Сафіє Айше (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:40 | |
5497. | Сопіга Іван Юрійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5498. | Сопіга Ілля Юрійович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5499. | Сопільняк Вікторія Андріївна (Криворізька гімназія №63 КМР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5500. | Соробогач Тимофій Євгенович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5501. | Сорока Єва (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5502. | Сорока Єва (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5503. | Сорока Ілля (Бучанська ЗОШ №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5504. | Сорока Максим Дмитрович (Ліцей №24) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5505. | Сорока Олександра (Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5506. | Сорочан Богдан Григорович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5507. | Сорочан Надія Григорівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5508. | Сороченко Олег Віталійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5509. | Соскова Марія Сергіївна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5510. | Соснова Марія Олегівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5511. | Сосновська Катя (СШДС I ступеня «Сяйво») | 2022-12-12 09:50:40 | |
5512. | Сотніков Артем Юрійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5513. | Софія Александрюк Григорівна (Васловівський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5514. | Софія Гуляр (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | 2022-12-12 09:50:35 | |
5515. | Софія Іванівна Зінов'єва (Школа №4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5516. | Софія Качинська (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5517. | Софіян Євген Михайлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5518. | Софронюк Артем Вікторович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5519. | Сохань Софія Юріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5520. | Сохряков Віктор (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5521. | Соя Юлія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5522. | Спасова Анастасія (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5523. | Співак Єлизавета (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5524. | Співак Максим (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5525. | Спіндовський Тимофій (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5526. | Спірівак Давид (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5527. | Спічак Вероніка (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5528. | Спічак Олександра Анатоліївна (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5529. | Спринь Сергій Віталійович (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5530. | Спрішевська Анфіса (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5531. | Срібний Ілля Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5532. | Ставрат Олександр Валерійович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5533. | Стадник Євгеній Олександрович (Білоцерківська СЗОШ № 1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5534. | Стадник Єлизавета (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5535. | Стадник Нікіта (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5536. | Стаднік В'ячеслав Ігорович (Будянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5537. | Станєва Асія Ігорівна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5538. | Станіслав Кислий (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5539. | Станіславова Ліза Ігорівна (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5540. | Станкевич Софія (Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5541. | Станков Данило (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5542. | Станкова Поліна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5543. | Станчева Тетяна (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5544. | Станчик Макар (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5545. | Старієнко Олександра Вячеславівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5546. | Старовецький Нікіта (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5547. | Старченко Богдан (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5548. | Старченко Дана (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5549. | Старченко Кирил Сергійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5550. | Старчук Данило (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5551. | Стасюк Ауріка Янівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5552. | Стаховська Лайла-Евелін (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5553. | Сташенко Кирил (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5554. | Сташко Артем (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5555. | Сташук Таїсія Певлівна (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5556. | Стебловський Віктор (Піщанобрідський професійний аграрний ліцей КОР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5557. | Степаненко Анна Олександрівна (Стеблівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5558. | Степаненко Захар (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5559. | Степаненко Поліна Костянтинівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5560. | Степанець Олексій Леонідович (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5561. | Степанова В. (Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5562. | Степанова Єлізавета Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5563. | Степанова Каріна Олександрівна (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5564. | Степанчук Федір Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5565. | Степанюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
5566. | Степанюк Аліна Сергіївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5567. | Степанюк Григорій (Бородянський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5568. | Степанюк Злата (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5569. | Степанюк Роман (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5570. | Степанюк Юрій (Ярославицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5571. | Степенко Володимир Едуардович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5572. | Стерженко Софія Олександрівна (Новоєлизаветівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5573. | Стеф'юк Олег (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5574. | Стефанець Дмитро (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5575. | Стефанюк Тереза Олександрівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5576. | Стефанюк Тихон Олександрович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5577. | Стефюк Розалія Любомирівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5578. | Стец Ніка (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
5579. | Стеценко Зоя Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5580. | Стецик Ангеліна Андріївна (Бориславська ЗОШ №4) | 2022-12-12 09:50:35 | |
5581. | Стецик Захар Андрійович (Бориславська ЗОШ №4) | 2022-12-12 09:50:35 | |
5582. | Стецюк Максим (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5583. | Стецюк Марта (Броварська гімназія Мономакс) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5584. | Стешина Єва Віталіївна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5585. | Стинкару Євгеній (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5586. | Стихиляс Діана (Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5587. | Стінська Злата (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5588. | Стойкова Ліна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5589. | Столпінський Матвій (Одеська СШ №50) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5590. | Столярчук Вікторія Василівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5591. | Сторожук Софія Андріївна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5592. | Стоцька Ніколь (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5593. | Стоян Дар'я Максимівна (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5594. | Стоян Іван Іванович (НВК № 131) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5595. | Стоянов Іван (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5596. | Стоянов Кирило В'ячеславович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5597. | Стоянов Нікіта (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5598. | Стоянова Анна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5599. | Стоянович (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5600. | Страту Віра Іванівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5601. | Страту Тимофій Іванович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5602. | Страшна Анастасія (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5603. | Стрижко Ксенія Андріївна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5604. | Стринада Назар Михайлович (Красилівська гімназія №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5605. | Стрілець Дмитро Сергійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5606. | Стрілецький Олександр (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5607. | Стрільчук Катерина Сергіївна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:39 | |
5608. | Строгуш Діана (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5609. | Строй Артем (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5610. | Строколіс Арсентій Вадимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5611. | Стромило Дарина (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5612. | Стромило Іван Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5613. | Стругайло Гліб Сергійович (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5614. | Стружинська Софія (Школа 3D) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5615. | Струк Варвара (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5616. | Струк Олександр (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5617. | Струков Микола Артемович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
5618. | Струтінський Степан (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5619. | Струцинська Єлизавета Олександрівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5620. | Стрюк Марія Анатоліївна (Криворізький ліцей №71 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5621. | Стукалов Арсеній (Школа І-ІІІ ступенів № 308) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5622. | Ступак Анастасія Олексіївна (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5623. | Ступак Всеволод Євгенович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5624. | Ступаченко Маріана (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
5625. | Стус Анастасія Іванівна (Сидорівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5626. | Субачев Нікіта Юрійович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5627. | Субота Злата Олександрівна (Середня загальноосвітня школа №66) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5628. | Суданєнко Юлія Андріївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5629. | Сулимко Соломія Романівна (Центр Освіти "БезМеж") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5630. | Суліма Катерина (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5631. | Сулімов Олексій Костянтинович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5632. | Сумінська Єва Владиславівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5633. | Сумма Дмитро Олександрович (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5634. | Сунко Ганна Констянтинівна (Бердянська ЗОШ № 20) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5635. | Супрун Іван (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5636. | Супрун Лев (Ліцей Ольгинський) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5637. | Суран Олександр Олександрович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5638. | Суржа Олександра Дмитрівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5639. | Сурженко Аделіна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5640. | Суржик Ярослав (ТОВ "ПЗО "Домініон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5641. | Сурмай Євгенія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5642. | Суртаєва Єлизавета Ігорівна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5643. | Суслікова Катерина Дмитрівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5644. | Суський Максим Олександрович (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5645. | Суханік Костянтин Сергійович (Опорний заклад-ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5646. | Сухарь Олександр (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5647. | Сухарьок Роман Євгенович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:35 | |
5648. | Сухинін Володимир (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5649. | Сухова Анна Михайлівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5650. | Сухова Катерина Станіславівна (Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5651. | Сухова Любовь (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5652. | Сухова Поліна Олексіївна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5653. | Суходольський Артем Андрійович (Первомайський ліцей "Ерудит") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5654. | Сухонос Софія Андріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5655. | Сухорученко Еліна Русланівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 с. Жеребкове) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5656. | Сухотерін Максим Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5657. | Сушкевич Михайло Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5658. | Сушко Дмитро (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5659. | Сущенко Ангеліна Олександрівна (Карлівський ліцей імені Ніни Герасименко) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5660. | Сущик Віктор (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5661. | Сьомак Соломія (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5662. | Сьомкіна Анна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5663. | Сьомченко Андрій Віталійович (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5664. | Сюська Маргарита Володимирівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5665. | Сябро Олександра Романівна (Попівська філія Наталинського ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5666. | Сядриста Анастасія Сергіївна (Попівська філія Наталинського ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5667. | Сяторський Матвій Юрійович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5668. | Тадеуш Андрій Григорович (Братська загальноосвітня школа I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5669. | Талавіра Артем (Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5670. | Талімончак Тимур (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5671. | Талько Георгій (Івановоселищенська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5672. | Тамащук Павло Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5673. | Тамащук Святослав Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5674. | Танасьєва Світлана Іванівна (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:39 | |
5675. | Тангірбєрганова Аріна Олександрівна (Добропільський НВК"ЗОШ І - ІІІ ст.№3 -ДНЗ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5676. | Тангірбєрганова Ганна Олександрівна (Добропільський НВК"ЗОШ І - ІІІ ст.№3 -ДНЗ") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5677. | Тараймович (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5678. | Таран Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5679. | Таран Анжеліка Сергіївна (філія №2 Дідівського ліцею Сухополов'янської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5680. | Таран Ярослав Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5681. | Тараненко Катерина Сергіївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5682. | Тараненко Мілана (ЗЗСО №38) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5683. | Тарас Артем Олександрович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5684. | Тарасенко Євген (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5685. | Тарасенко Микола (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5686. | Тарасов Владислав Ігорович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5687. | Тарасов Дмитро Сергійович (Новопокровський ліцей імені В. М. Сиволоба) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5688. | Тарасов Ростислав Ігорович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5689. | Тарасюк Сергій Павлович (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5690. | Тарасюк Соломія Андріївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5691. | Тарнаруцький Богдан Миколайович (Мазниківський НВК) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5692. | Тарнопольська Анастасія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5693. | Тарчинська Карина Євгеніївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5694. | Тасаж Платон Антонович (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5695. | Таскіна Дарья Євгеніївна (Запорізька гімназія №84) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5696. | Татарикова Дарія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5697. | Татарин Денис (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5698. | Татарин Раїса (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5699. | Татарінов Кіріл (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
5700. | Татарченко Владислав Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5701. | Татарчук Тимофій Олегович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5702. | Тафійчук Ельвіра Дмитрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5703. | Тафічук Крістіан Володимирович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5704. | Тафічук Максим Михайлович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5705. | Ташаков Микита Васильович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5706. | Ташогло Вікторія Олександрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5707. | Ташогло Влада Петрівна (Дмитрівський ліцей, ім.С.С.Курогло) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5708. | Твердоступ Марія (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5709. | Твердохліб Анна В\'ячеславівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5710. | Телекі Соломія (Ліцей №11 "Престиж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5711. | Телібаєв Ігор (Львівська загальноосвітня санаторна школа №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5712. | Тельпис Вікторія Олександрівна (Петрівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5713. | Тельпис Олександра Олександрівна (Петрівський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5714. | Тельпухова Анастасія Андріївна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5715. | Телятнікова Дар'я (КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5716. | Темненко Софія Олександрівна (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-ліцей «Гармонія») | 2022-12-12 09:50:41 | |
5717. | Темченко Нікіта Артемович (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5718. | Тереля Роман Сергійович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5719. | Терентяк Артем (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5720. | Терехов Тимофій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5721. | Терещенко Андрій (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5722. | Терзі Дар'я Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5723. | Терзі Єгор Борисович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5724. | Терзі Поліна (Одеська СШ №50) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5725. | Терлецький Гліб Ігорьович (ХЗОШ № 95) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5726. | Тернова Дар'я Іванівна (ОЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5727. | Тернова Катерина Володимирівна (Криворізька гімназія №95) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5728. | Терновий Дмитро Володимирович (Криворізька ЗОШ №75) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5729. | Тероняк Аліна Миколаївна (Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5730. | Терпак-Колісник Антоніна Михайлівна (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5731. | Тертична Вікторія Олегівна (Ірпінський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5732. | Тертичний Кіріл (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5733. | Терьохін Олександр Євгенович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5734. | Тесляр Софія Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5735. | Тетяна Брик (Цепцевицька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5736. | Тибінка Святослав Володимирович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5737. | Тилик Артем (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5738. | Тима Матвийчук (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5739. | Тимко Мирон (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5740. | Тимофій Вяткін (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5741. | Тимофій Гур'єв (ЦРД Дошкільнятко) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5742. | Тимошенко Аліна (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5743. | Тимошенко Єлизавета Юріївна (ЗГ №104) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5744. | Тимошенко Марія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5745. | Тимошенко Орина Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5746. | Тимошенко Слава (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5747. | Тимошина Поліна (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5748. | Тимощук Анна Олександрівна (Томашгородський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5749. | Тимощук Гліб Євгенійович (Бобрицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5750. | Тимченко Владислав Сергійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5751. | Тимченко Тимофій Дмитрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5752. | Тиришкін Михайло (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5753. | Тирлич Марія (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5754. | Тирсина Данило Данович (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5755. | Тислюк Меланія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5756. | Титаренко Аня (Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5757. | Титаренко Глєб Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5758. | Титаренко Олександр Васильович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5759. | Титов Андрій Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5760. | Титов Кіріл Андрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5761. | Тихомиров Ілля Олександрович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5762. | Тихомирова Дар'я Анатоліївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5763. | Тихон Олександр В'ячеславович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5764. | Тихонов Даниїл (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5765. | Тихонов Нікіта Романович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5766. | Тихонська Міла Вадимівна (Криворізький ліцей №113 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5767. | Тихонюк Маргарита Володимирівна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5768. | Тишковець Єгор (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5769. | Тищенко Борис (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5770. | Тищенко Софія (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5771. | Тищук Софія Олександрівна (Ліцей села Кримне) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5772. | Тімаєв Георгій (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5773. | Тімонова Дар'я Віталіївна (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5774. | Тімченко Артем (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5775. | Тітаренко Андрій Дмитрович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5776. | Тіщенко Кирило Сергійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5777. | Тіщенко Олександр Максимович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5778. | Ткаленко Анна Євгенівна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5779. | Ткаленко Дарина Андріївна (Яготинський НВК №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5780. | Ткач Валерія (Анадольський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5781. | Ткач Владислав Андрійович (Бочковецька філія "ОЗО - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5782. | Ткач Денис (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5783. | Ткач Дмитро (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5784. | Ткач Марія Василівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5785. | Ткач Надія Михайлівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5786. | Ткач Олександр Олексійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5787. | Ткач Олексій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5788. | Ткач Олексій Іванович (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5789. | Ткач Тимур Андрійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5790. | Ткаченко Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5791. | Ткаченко Володимир Максимович (Одеська СШ № 86) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5792. | Ткаченко Дмитро Андрійович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5793. | Ткаченко Дмитро Віталійович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5794. | Ткаченко Ілля Денисович (Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5795. | Ткаченко Кристина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5796. | Ткаченко Максим (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5797. | Ткаченко Максим Віталійович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5798. | Ткаченко Марина Олегівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5799. | Ткаченко Марія Дмитрівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5800. | Ткаченко Михайло (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5801. | Ткаченко Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5802. | Ткаченко Софія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5803. | Ткаченко Софія Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5804. | Ткачик Богдана (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т. Шевченка м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5805. | Ткачук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5806. | Ткачук Альона (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5807. | Ткачук Анастасія (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5808. | Ткачук Андріц Олександрович (Чернівецький ліцей № 19) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5809. | Ткачук Ганна Антонівна (Красногорівський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5810. | Ткачук Гордій Віталійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5811. | Ткачук Денис (КЗ "Турбівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2") | 2022-12-12 09:50:37 | |
5812. | Ткачук Еріка (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5813. | Ткачук Єва Сергіївна (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5814. | Ткачук Ілля Сергійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5815. | Ткачук Максим Андрійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5816. | Ткачук Максим Григорович (Соболівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5817. | Ткачук Михайло (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5818. | Ткачук Олексій Олексійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5819. | Ткачук Роман (КЗ "Турбівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2") | 2022-12-12 09:50:37 | |
5820. | Ткачук Тарас (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5821. | Товстецький Петро (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5822. | Товт Вероніка Жолтівна (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5823. | Товт Крістіна Тиборівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5824. | Товтин Станіслав Федорович (Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5825. | Тодерян Єва (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5826. | Тодорова Аріна Сергіївна (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5827. | Тодорова Софія Василівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5828. | Тодорович Тимур (Пархомівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5829. | Тодосійчук Юлія Дмитрівна (Чернівецький фаховий коледж бізнесу та харчових технологій) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5830. | Тоічкін Матвій Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5831. | Тоічкіна Віра Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5832. | Токар Артем (Бобрицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5833. | Токар Дмитро Сергійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5834. | Токар Злата (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5835. | Токарська Софія (Бердичівський міський ліцей № 15) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5836. | Токарюк Христина Русланівна (Чернівецький фаховий коледж бізнесу та харчових технологій) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5837. | Толкачова Дар'я Сергіївна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5838. | Толста Дарина (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5839. | Толстов Олександр Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5840. | Томенюк Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:35 | |
5841. | Томнюк Вікторія Іванівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5842. | Тонієвич Іван Павлович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5843. | Тонієвич Олександра Сергіївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5844. | Тонкошкур Олег Єгорович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | 2022-12-12 09:50:35 | |
5845. | Топорець Евеліна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5846. | Топчієва Ніколь Юріївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5847. | Торба Діана Євгенівна (Запорізька гімназія № 68) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5848. | Торбинстка Варвара ОлегIвна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5849. | Торбинська Варвара Олегівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5850. | Торішня Вікторія Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5851. | Торосян Давид Арменович (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5852. | Торосян Рафаель (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5853. | Торунда Валентина (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5854. | Торяник Захар Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5855. | Тофелюк Ганна Федорівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5856. | Тошов Богдан (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5857. | Трач Амелія (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5858. | Требухова Ульяна (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5859. | Трембач Богдан (Ганнівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5860. | Трембач Соломія Юріївна (Іванковецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5861. | Третяк Богдан (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5862. | Третякова Софія Дмитрівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5863. | Тригуб Михайло (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5864. | Тризна Данило (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5865. | Тризна Софія (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5866. | Триколич Кирило Володимирович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5867. | Тримко Олександра Даниїлівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5868. | Тріскало Григорій (Криворізький ліцей «Джерело») | 2022-12-12 09:50:40 | |
5869. | Тріщук Дмитро (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5870. | Тронько Марія Олегівна (Богодухівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5871. | Тротт Родіон (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5872. | Трофимова Єлизавета (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5873. | Трохимець Ігор (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5874. | Троценко Марк Андрійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5875. | Троцька Мілана Олександрівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5876. | Трошин Іван Іванович (Новопокровський ліцей імені В. М. Сиволоба) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5877. | Троян Назар Миколайович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5878. | Трубачова Милана Миколаївна (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5879. | Труфанова Анастасія (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5880. | Труш Анна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5881. | Труш Григорій Володимирович (Княгининський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5882. | Трушик Ярослав (Пархомівська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5883. | Туз Андрій Олександрович (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5884. | Тузюк Ростислав Романович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5885. | Тузяк Тарас (СЗШ №32) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5886. | Тукало Аліна Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5887. | Тупіков Олександр (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5888. | Тупікова Злата (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5889. | Турабов-Старцев Світовид Дмитрович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5890. | Туран Анна Павлівна (КЗО СЗШ №101) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5891. | Турбіна Анастасія Віталіївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:39 | |
5892. | Туріцька Аріна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5893. | Турмій Руслан (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5894. | Турук Роман (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5895. | Турчак Анна Олександрівна (Люблинецький ліцей Волинської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5896. | Турченко Гордій Ярославович (Опорний заклад "Ромоданівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5897. | Турчин Марко (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5898. | Турятко Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5899. | Тучапська Ольга Андріївна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5900. | Тучапської Анни (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5901. | Тхоренко Павло Вікторович (Нововасилівська гімназія "Перспектива") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5902. | Тюкаєва Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5903. | Тюпа Анжела (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5904. | Тюпа Єва (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5905. | Тюпич Оксана Романівна (Грем'яцька загальноосвітня школа) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5906. | Тюрін Іван Іванович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5907. | Тюрін Марк (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5908. | Тютерева Катерина Денисівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5909. | Тютюнник Валерія (Саївський ліцей Саксаганської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5910. | Убірія Анастасія Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5911. | Угрин Матвій (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5912. | Удовиченко Анастасія Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5913. | Удовіченко Назар (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5914. | Удот Олександр Андрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5915. | Удушлива Ніка Павлівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5916. | Ужщенко Богдан Володимирович (Будянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5917. | Уколін Роман Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5918. | Уколов Олександр Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5919. | Український В'ячеслав В'ячеславович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5920. | Уланов Давид (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5921. | Улітько Ольга (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5922. | Ульянова Маргарита (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5923. | Ульянченко Анжеліка Павлівна (ЗЗСО с. Зелений Гай) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5924. | Ульянченко Маргарита (ЗЗСО с. Зелений Гай) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5925. | Уляна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
5926. | Уманець Олександр (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5927. | Умецький Роман (Block Language Club) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5928. | Унал Тимур (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5929. | Уніга Софія Віталіївна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5930. | Унту Анна Сергіївна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5931. | Уразовська Вероніка Дмитрівна (Соледарська ЗОШ №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5932. | Уранковська Римма (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5933. | Урбанський Тимур (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5934. | Урзова Анна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5935. | Урсул Максим (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5936. | Урюпін Олексій Миколайович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5937. | Усата Вікторія (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5938. | Усата Майя Андріївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5939. | Усата Софія (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5940. | Усатенко Максим (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5941. | Усатенко Регіна Сергіївна (Одеська ЗОШ №107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5942. | Усач Поліна Олександрівна (ОЗ Прислуцький ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5943. | Усенко Ілля (Pадушненський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5944. | Усенко Карина (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5945. | Усик Денис Юрійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5946. | Усик Кристина Олександрівна (Киїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5947. | Усов Іван Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5948. | Усов Іван Русланович (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5949. | Устенко Кіра (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5950. | Устименко Артем Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5951. | Устимчук Серафим Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5952. | Устиченко Олексій Олексійович (СЗШ №1 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5953. | Устілко Тимофій Сергійович (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
5954. | Устінов Володимир Сергійович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5955. | Уткіна Соломія Максимівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5956. | Ушаков Андрій Русланович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5957. | Фабрикант Дмитро Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5958. | Фадєєва Ніколь (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5959. | Фаїна Тимофій Богданович (Зведенівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5960. | Фалібога Павло Дмитрович (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5961. | Фан Куанг Мінь (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5962. | Фарина Анна Михайлівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
5963. | Фаріма Франческа Янушівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5964. | Фармагей Вероніка Максимівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5965. | Фатєєв Всеволод Олексійович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5966. | Фатова Анна (Запорізька СШ № 72) | 2022-12-12 09:50:37 | |
5967. | Фатюхін Єгор (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5968. | Федасюк Андрій Юрійович (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5969. | Федик Мар'яна (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5970. | Фединець Максим Ігорович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5971. | Федій Володимир (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5972. | Федончук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
5973. | Федонюк Володимир (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5974. | Федоренко Анатолій Анатолійович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5975. | Федоренко Єва (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5976. | Федорич Євгенія Василівна (Вигодська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5977. | Федоришин Степан Володимирович (Гаврилівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5978. | Федоришин Юлія (Старолисецька ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5979. | Федорішен Лев Вікторович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5980. | Федорка Анастасія Юріївна (Ужгородська ЗОШ 19) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5981. | Федоров Артем (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5982. | Федоров Данило (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5983. | Федоров Максим (ОЗОШ № 38) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5984. | Федоров Міхаїл Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5985. | Федорова Анастасія Романівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5986. | Федорова Єлизавета (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5987. | Федорова Світлана Дмитрівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5988. | Федоровська Анастасія (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5989. | Федорук Влад (Ушомирський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5990. | Федорук Михайло Павлович (Краснопільський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5991. | Федорчук Злата Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5992. | Федорчук Максим (Саджавський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
5993. | Федорчук Марічка (Бердичівський міський ліцей № 15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
5994. | Федоряко Валерія (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5995. | Федотов Іван Павлович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
5996. | Федотова Олена Олегівна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5997. | Федотченко Дмитро (Школа №14) | 2022-12-12 09:50:41 | |
5998. | Федуна Дарія (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
5999. | Федунь Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6000. | Федченко Кирило (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6001. | Федченко Олександр Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6002. | Федченко Олександр Олександрович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6003. | Федчик Олександр Іванович (Криворізька ЗОШ № 45) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6004. | Федчук Мілана Вадимівна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6005. | Федько Ілля Дмитрович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6006. | Федюк Мирослава Валеріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6007. | Фелюст Іванна Юріївна (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6008. | Фень Алексей (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6009. | Ференець Дар'я (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6010. | Ферзілаєв Тимур (ОЗОШ № 38) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6011. | Феркалюк Давід (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6012. | Фершль Мішель-Еммануель Клаусівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:36 | |
6013. | Фесик Тимофій Вікторович (ЗЗСО "Судченський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6014. | Фесік Лев Васильович (ЛЗШ № 43) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6015. | Фецяк Марта Русланівна (Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів ім. Миколи Фриза) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6016. | Фещенко Андрій Віталійович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6017. | Фещенко Нікіта Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6018. | Фєдяєв Нікіта (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6019. | Филиппович Меланія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6020. | Фівейський Михайло (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6021. | Фівчук Юлія (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6022. | Філатова Дар’я (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6023. | Філеп Олександра Олександрівна (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6024. | Філеп Станіслав Михайлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6025. | Філімон Дмитро Русланович (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6026. | Філімонов Олександр Олександрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6027. | Філонеко Роман (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6028. | Філоненко Антон (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6029. | Філоненко Соломія Петрівна (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6030. | Фільчаков Тимофій Миколайович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6031. | Фінагеєв Олександр Олександрович (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6032. | Фінчук Михайло (Злазненський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6033. | Фірсик Нікіта Андрійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6034. | Фірчук Анна (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6035. | Фірчук Єва Володимирівнп (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6036. | Фірчук Олена (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6037. | Фіряк Вікторія Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6038. | Фісік Єлизавета Олександрівна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6039. | Фісун Софія Андріївна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6040. | Фітковська Маріанна Олегівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6041. | Фіцько Олег Олексійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6042. | Флора Ніколь Віталіївна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6043. | Флоря Владислав Сергійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6044. | Флягіна Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 308) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6045. | Флячинська Елліна Владиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6046. | Фоменко Вікторія (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6047. | Фоменко Максим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6048. | Фомін Іван Денисович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6049. | Фоміна Варвара Євгеніївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6050. | Фоміна Софія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6051. | Фомченкова Вероніка Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6052. | Фомченкова Вікторія Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6053. | Форгіль Василь Дмитрович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6054. | Форкош Наталія (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6055. | Форманюк Ліля (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6056. | Форостяний Максим Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6057. | Форсюк Майя (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6058. | Фортуна Марія (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:35 | |
6059. | Фортуна Яніна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6060. | Францишин Дмитро Володимирович (ТСШ №29) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6061. | Францішко Яна (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6062. | Франчук Валерія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6063. | Френкель Ксенія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6064. | Фрига Злата Анатоліївна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6065. | Фрідман Поліна (ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6066. | Фріш Ребекка (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6067. | Фрішко Марина (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6068. | Фролова Єлизавета Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6069. | Фролова Уляна Сергіївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6070. | Фтомович Оксана (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6071. | Фтоян Ашот Альбертович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6072. | Фулга Іван (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:35 | |
6073. | Фурман Марк Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6074. | Фурман Поліна Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6075. | Фурманчук Артем Андрійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6076. | Фурсов Павло (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6077. | Хавлук Анастасія (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6078. | Хавтура Євген Михайлович (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6079. | Хайбулаєва Алсу Ельмарівна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6080. | Халіманчук Діана (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6081. | Халявицька Анна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6082. | Хамраєва Райхона Нуррідінівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6083. | Хандуріна Валерія Миколаївна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6084. | Хандусенко Ніка (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6085. | Хандюк Захар (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6086. | Харевич Владислав (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6087. | Харечко Анастасія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6088. | Харитонова Аліса (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
6089. | Харін Андрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
6090. | Харіна Каміла (Криворізький ліцей «Джерело») | 2022-12-12 09:50:40 | |
6091. | Харіпончук Владислав (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6092. | Харківська Марія Олегівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6093. | Харківська Софія Олегівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6094. | Харламов Тихон (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
6095. | Харланова Софія (Da Vinci) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6096. | Хархаліс Роман Федорович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6097. | Хархаліс Юрій Федорович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6098. | Хархан Гордій (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6099. | Харчекников Олексій (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6100. | Харченко Демид Олегович (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6101. | Харченко Максим (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6102. | Харченко Микола Сергійович (ЗОШ № 15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6103. | харченко поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6104. | Харченко Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6105. | Харченко Станіслав Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6106. | Харченко Юрій Михайлович (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6107. | Харчик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6108. | Харчук Кіра (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6109. | Харько Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6110. | Хатковий Нікіта Сергійович (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6111. | Хахуліна Злата Едуардівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6112. | Хачатрян Емілія Араїківна (ШДС «Respublika Kids”) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6113. | Хашимов Кирило Анатолійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6114. | Хащук Ірина Романівна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6115. | Хаюк Назар (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6116. | Хворостяна Софія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6117. | Хижняк Анна (Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6118. | Хижняк Ілля Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6119. | Хилюк Анастасія Андріївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6120. | Химинчук Андрій (Почапинська гімназія) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6121. | Химич Меланія Юріївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6122. | Хитько Віталій Вікторович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6123. | Хілобоченко Емілія Станіславівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6124. | Хілько Олександр Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6125. | Хільченко Поліна Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6126. | Хільченко Сава Олександрович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6127. | Хіміон Андрій Володимирович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6128. | Хіміч Нікіта (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6129. | Хіміч Ростислав Русланович (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6130. | Хімія Валерій Русланович (Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6131. | Хлебникова Есфірь Олексіївна (ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6132. | Хлипа Євгенія Миколаївна (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6133. | Хлівецька Анна Романівна (Попівська філія Наталинського ліцею) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6134. | Хлівний Нікіта Сергійович (Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6135. | Хлус Михайло Олександрович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6136. | Хмельницький Ілля Іванович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6137. | Хмельовська Ліда Юріївна (Початкова школа села Чернелів-Руський) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6138. | Хміль Тимофій Михайлович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6139. | Ходанович Соломія Сергіївна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6140. | Ходирєв Ілля Андрійович (Мар'янівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6141. | Ходорковська Софія Борисівна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6142. | Ходоровська Ангеліна Ігорівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6143. | Ходоровський (Logos School) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6144. | Ходюков Владислав Валерійович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6145. | Холзакова Світлана Валеріївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6146. | Холоденко Адріана Миколаївна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6147. | Холоша Данило Валентинович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6148. | Холявко Кирил (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6149. | Хом\'як Володимир Миколайович (Володимирівська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6150. | Хом\'якевич Софія Романівна (СЗШ № 41) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6151. | Хома Софія (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6152. | Хоменко Альона Юріївна (Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6153. | Хоменко Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ І - ІІІ ст. №30) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6154. | Хоменко Іван Юрійович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6155. | Хоменко Максим (Школа №14) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6156. | Хоменко Марина Тарасівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6157. | Хоменко Юлія Юріїівна (Ясногородський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6158. | Хоменчук Валерія Назарівна (Михайлевицький ЗССО-1-2 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6159. | Хомич Валентина Віталіївна (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6160. | Хомич Тетяна Анатоліївна (Сарненський ліцей №4) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6161. | Хомік (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6162. | Хоненко Максим (Олександрівська гімназія Запорізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6163. | Хоренко Мілана (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6164. | Хорєва Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6165. | Хоровюк Пантелеімон (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6166. | Хотинський Назар (Денишівська спеціальна школа) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6167. | Хотомлянський Андрій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6168. | Хоха Марк Олександрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6169. | Хохліч Ангеліна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6170. | Хохуляк Данило В'ячеславович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6171. | Храбров Рєнат (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6172. | Храмцов Іван (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6173. | Храновська Влада (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6174. | Храновський Давід Юрієвич (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6175. | Храпач Вікторія Володимирівна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6176. | Храпач Родион Олександрович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6177. | Храпунова Валерія Євгенівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6178. | Хребтов Степан Максимович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6179. | Хрипун Владислав Олегович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6180. | Христан Максим Миколайович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6181. | Христан Ніка Миколаївна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6182. | Христиченко Марія (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6183. | Христіна Дар\'я Сергіївна (ЗЗСО №1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6184. | Христянко Ксенія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6185. | Хромець Вікторія Вадимівна (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6186. | Хромовських Нікіта Аркадійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6187. | Хрустівська Катерина Русланівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6188. | Хрустовська Ганна Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6189. | Ху Чень Нуо (Міжнародний ліцей "Михаїл") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6190. | Худенко О.Д. (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6191. | Хуповка Дарія Віталіївна (Запорізька гiмназiя №98) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6192. | Хуснулін Ігор Ігорович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6193. | Хуторний Богдан Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6194. | Хуторянець Єва (КЗ ХЗОШ № 49) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6195. | Хухрянська Тетяна Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6196. | Цабак Даніїл (КЗ "Вінницька гімназія № 24") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6197. | Цап Ілля (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6198. | Цапко Дмитрій Валентинович (ЗЗСО с. Зелений Гай) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6199. | Цапко Іван Валентинович (ЗЗСО с. Зелений Гай) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6200. | Цаподой Варвара (Школа №7) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6201. | Царелунга Анна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6202. | Царелунге Роксана ВІталіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6203. | Царик Ігор (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6204. | Царик Олександр Максимович (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6205. | Царинна Юлія (Школа №7) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6206. | Цариняк Наталія Андріївна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6207. | Цатава Дамір (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6208. | Цвєткова Лідія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6209. | Цвігун Вікторія Артемівна (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6210. | Цвір Андрій Андрійович (Гімназія № 2 Червоноградської міської ради Львівської області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6211. | Цвіток Катерина Вікторівна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6212. | Цебро Софія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6213. | Цибульська Тетяна (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6214. | Цибуляк Гордій (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6215. | Цибуляк Данило (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6216. | Циганюк Ангеліна (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6217. | Цикалюк Дмитро (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6218. | Циквас Юрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6219. | Цимбал Віталій Андрійович (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6220. | Цимбал Даніїл (Тигрик) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6221. | Цимбал Костянтин Романович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6222. | Цимбал Михайло Олександрович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6223. | Цимбалюк Катерина Олександрівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
6224. | Цимбаляк Дмитро Сергійович (Спеціалізована школа с. Васильківці) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6225. | Ципан Нікіта (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6226. | Ципляк Вероніка (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6227. | Ципурдєєв Максим (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6228. | Цирень Артем Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6229. | Циц (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6230. | Цицюра Катерина Іванівна (Немовицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6231. | Цілик Еліна (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6232. | Цілуйко Юпія Володимирівна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6233. | Цімерман Давид Олексійович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6234. | Цісарук Ілона Іванівна (Княгининський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6235. | Цмур Олександра (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6236. | Цобенко Артем (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6237. | Цомая Поліна (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6238. | Цугуй Владислава Іллівна (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6239. | Цуканова Христина (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6240. | Цурган Софія Михайлівна (Запорізька гімназія № 4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6241. | Цуркан Богдан (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6242. | Цуркан Богдана Анатоліївна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6243. | Цуркан Даніель Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6244. | Цуркан Микита Сергійович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6245. | Цуркова Вероніка (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:36 | |
6246. | Цьома Ігнат (Новоукраїнський ліцей №8) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6247. | Цюменко Павло Олександрович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6248. | Цюпка Антон Олегович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6249. | Чабан Вероніка (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6250. | Чабан Катерина (Паліївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6251. | Чабанов Єлисей (КЗО НВО №28) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6252. | Чагалян Марк (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6253. | Чагі Евеліна (Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6254. | Чайка Єва Володимирівна (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6255. | Чайковська Анастасія (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6256. | Чайковська Софія (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6257. | Чайковська Юлія Павлівна (ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6258. | Чайковський Олександр (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6259. | Чалапко Злата Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6260. | Чалий Олександр Денисович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6261. | Чамата Руслана Віталіївна (Ясногородський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6262. | Чапкін Тимур (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6263. | Чаплик Олена (Школа №48) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6264. | Частюк Яна Віталіївна (ЗЗОШ "ОСНОВА") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6265. | Чачанідзе Вікторія Максимівна (Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6266. | Чебан Варвара (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6267. | Чебикіна Дар'я (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6268. | Чеботуров Ілля (ThinkGlobal Chayka) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6269. | Чемересюк Андрій Васильович (Спеціалізована школа № 304) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6270. | Чемерис Діана (ОЗЗСО імені Василя Стуса) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6271. | Чемерис Євгенія (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6272. | Чемерис Єгор Романович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6273. | Чемний Остап Михайлович (ЛНВК №24) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6274. | Чепіль Роман Володимирович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6275. | Чепіль Юрій Володимирович (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6276. | Чеплигін Андрій (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6277. | Чеповський Микола Ігорович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6278. | Чепурко Богдан (Гнідинський ліцей імені Петра Яцика) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6279. | Чепурна Софія Михайлівна (Запорізька єврейська гімназія "ОРТ- Алєф") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6280. | Чепурна Тетяна Вадимівна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6281. | Червінський Устим Назарович (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6282. | Черевко Капітоліна (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6283. | Черевко Павло Павлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6284. | Чередниченко Аліна (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6285. | Черемних Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6286. | Черканова Марія Максимівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6287. | Черкасова Поліна Олександрівна (Розсошенська гімназія) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6288. | Черкашин Арсеній Святославович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6289. | Чернекозінський Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6290. | Черненко Валерія (КЗО "НВК №103" ДМР) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6291. | Черненко Євгенія (Школа №14) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6292. | Черненко Кіра Олександрівна (Уманський ліцей 3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6293. | Черненко Олександра Сергіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6294. | Черненко Сабріна (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:36 | |
6295. | Чернєв Андрій Володимирович (ЗОШ № 15) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6296. | Черних Павло (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6297. | Черниш Аріна Олександрівна (Гімназія № 178) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6298. | Черниш Степан Олександрович (Гімназія № 178) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6299. | Чернишева Софія (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6300. | Чернишенко Владислав (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6301. | Черній Денис (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
6302. | Черніков Кирил Сергійович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6303. | Чернобай Кіра Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6304. | Чернов Федір (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
6305. | Чернова Ангеліна Сергіївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6306. | Чернявський Олександр (Анадольський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6307. | Черняков Денис (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6308. | Черняховський Олександр (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6309. | Чертовський Кирило Артемович (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6310. | Чесниченко Вероніка Євгеніївна (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6311. | Четверг Павло Валерійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6312. | Четнекі Йонатан (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6313. | Чефонова Ксенія Русланівна (КЗ "УТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6314. | Чехов Назар (Новопечерська школа) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6315. | Чеховський Максим (Затишанський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6316. | Чечелюк Ігор Романович (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6317. | Чигрин Анастасія Романівна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6318. | Чигрин Владислав Дмитрович (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6319. | Чигринов Ігор Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6320. | Чиж Дар‘я Олександрівна (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6321. | Чижик Анна Андріївна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6322. | Чижов Максим (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6323. | Чийпеш Марія (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6324. | Чинчик Еліна (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6325. | Чирко Ірина Віталіївна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6326. | Чичикало Нонна (Науковий ліцей імені Чурюмова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6327. | Чичук Катерина Владиславівна (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | 2022-12-12 09:50:38 | |
6328. | Чібіс Артем Романович (Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6329. | Чітак Крістіна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6330. | Чіх Вероніка Володимирівна (Надвірнянський коледж НТУ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6331. | Чмелюк Злата Олегiвна (Чумаківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6332. | Чмиренко Анна Олександрівна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6333. | Чмут Катерина (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6334. | Чолаку Микита (Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6335. | Чоланюк Андрій (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6336. | Чоланюк Юлія (Вижницька спеціалізована школа) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6337. | Чопей Варвара (Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6338. | Чопик Вікторія Іванівна (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6339. | Чорбаджій Варвара Володимирівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6340. | Чорич Ярослава (НВК № 148 "Планета Щастя") | 2022-12-12 09:50:37 | |
6341. | Чорней Емілія-Магдалена (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6342. | Чорненька Нонна Олексіївна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6343. | Чорненький Святослав (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6344. | Чорний Андрій Іванович (SP 402) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6345. | Чорний Юрій Юрійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6346. | Чубай Ольга Олександрівна (Іванопільська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6347. | Чубарова Поліна Василівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6348. | Чубенко Артем Олексійович (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6349. | Чубенко Дмитро (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6350. | Чубченко Юрій (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6351. | Чугуй Матвій Анатолійович (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6352. | Чугунова Ангеліна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6353. | Чудна Аліса В'ячеславівна (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6354. | Чудновська Анастасія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6355. | Чукіна Євгенія Максимівна (Донецький ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6356. | Чумак Андрій Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6357. | Чумак Богдан Васильович (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6358. | Чумак Іван Євгенійович (Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6359. | Чумак Юрій Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6360. | Чумаков Дмитро (Бердичівський міський ліцей № 15) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6361. | Чумаченко Дмитро (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6362. | Чумачов Олександр (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
6363. | Чуприн Денис Павлович (Дачненська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6364. | Чурілов Ельдар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6365. | Чухен Юля (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6366. | Чуча Вадим (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6367. | Чуча Ярослав Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6368. | Шабан Данило (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6369. | Шабатура Каріна Денисівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6370. | Шабля Катерина Романівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6371. | Шавло Кароліна Богданівна (Науковий ліцей Хортицької національної академії) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6372. | Шавловська Анастасія Юріївна (Малоярославецька Перша гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6373. | Шайденко Ангеліна Євгенівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6374. | Шаклеін Іван Олексійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6375. | Шалашов Артем Вікторович (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6376. | Шамота Іванна Борисівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6377. | Шамрицька Єлизавета (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6378. | Шаповал Анна (Харківський ліцей № 149) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6379. | Шаповал Дар‘я (Запорізька гімназія № 107) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6380. | Шаповал Кіріл (Користівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6381. | Шаповал Уляна Іванівна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6382. | Шаповал Уляна Максимівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6383. | Шаповаленко Єлизавета В’ячеславівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6384. | Шаповалов Даніїл Олександрович (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
6385. | Шаповалов Єгор (Бахмутська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6386. | Шаповалов Олександр (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
6387. | Шаповалова Стефанія (Запорізька гiмназiя №98) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6388. | Шапошник Роман Володимирович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6389. | Шапошнікова Вероніка (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6390. | Шарабирова Софія Ігорівна (Запорізька гімназія №84) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6391. | Шарапа Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6392. | Шарапат Артем Володимирович (Івановоселищенська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6393. | Шарапат Соломія Володимирівна (Івановоселищенська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6394. | Шарафутдінов Максим Русланович (Криворізька гімназія №68) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6395. | Шарацький Матвій (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6396. | Шарко Наталія Анатоліївна (Сумівська філія Війтівського ОЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6397. | Шарнін Єгор Євгенович (Спеціалізована школа №187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6398. | Шаров Костянтин Володимирович (Первомайський ліцей №6) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6399. | Шарова Віталіна (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6400. | Шарпата Дарина (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6401. | Шатило Іван (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6402. | Шатрава Мірослава Євгенівна (Барвінківський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6403. | Шахназарян Анастасія Русланівна (Гуманітарна гімназія №23) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6404. | Шваб Катерина (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6405. | Шваля Ростислав (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6406. | Швачка Мар'яна (Криворізька гімназія № 125) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6407. | Швець Аліна Андріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6408. | Швець Віра Олегівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:35 | |
6409. | Швець Ганна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6410. | Швець Дмитро Романович (Ліцей №1 Ладижинської міської ради Вінницької області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6411. | Швець Катерина (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6412. | Швець Кирило (ОЗОШ № 38) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6413. | Швець Любов Вікторівна (Бочковецька філія "ОЗО - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6414. | Швець Микита Олександрович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6415. | Швець Поліна Вікторівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6416. | Швець Степан (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6417. | Швидкий Артемій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6418. | Шевель Денис (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6419. | Шевельов Станіслав Іванович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6420. | Шевелюк Єлизавета (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6421. | Шеверя Лілія (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6422. | Шеверя Михайло (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6423. | Шевцов Андрій (Школа №7) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6424. | Шевцова Аліна Станіславівна (Шевченківський ліцей Славгородської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6425. | Шевцова Даша (Logos School) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6426. | Шевченко Алевтина Ігорівна (Зіньківщинський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6427. | Шевченко Ангеліна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6428. | Шевченко Ангеліна Андріївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6429. | Шевченко Анна (Школа №14) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6430. | Шевченко Анна Олександрівна (КЗО СЗШ № 123) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6431. | Шевченко Анна Сергіївна (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6432. | Шевченко Аріна (Петрівська ЗШ І ступеня) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6433. | Шевченко Артем Володимерович (КЗ "Черешенський ліцей") | 2022-12-12 09:50:37 | |
6434. | Шевченко Богдан Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6435. | Шевченко Варвара Денисівна (НВО СЗНЗ I ст. "Гармонія"- гімназія ім.Т.Шевченка ЦПВ "Контакт") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6436. | Шевченко віктор (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6437. | Шевченко Вікторія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6438. | Шевченко Віра (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6439. | Шевченко Владислав В'ячеславович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6440. | Шевченко Дарина (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6441. | Шевченко Костянтин (Одеська СШ № 121) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6442. | Шевченко Марк (Одеська ЗОШ №107) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6443. | Шевченко Олександра Сергіївна (Глеюватська гімназія Глеюватської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6444. | Шевченко Роман Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6445. | Шевчишин Артем Віталійович (ШДС Сяйво) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6446. | Шевчук Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6447. | Шевчук Варвара Сергіївна (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6448. | Шевчук Владислав Валерійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6449. | Шевчук Данило Богданович (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6450. | Шевчук Даніїл (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6451. | Шевчук Дар`я Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6452. | Шевчук Дар'я Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6453. | Шевчук Дарій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6454. | Шевчук Діана Віталіївна (Новорорманівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6455. | Шевчук Іван Васильович (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6456. | Шевчук Іван Сергійович (Філія "Малосадівський ліцей" у с.Придорожнє) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6457. | Шевчук Ігор Олексійович (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6458. | Шевчук Каріна Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6459. | Шевчук Ксенія (Криворізька гімназія №10 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6460. | Шевчук Марина Вікторівна (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6461. | Шевчук Марія (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6462. | Шевчук Марія (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:35 | |
6463. | Шевчук Олександра Борисівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6464. | Шевчук Юлія Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6465. | Шегера Даніела Олександрівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6466. | Шелест Аріна Дмитрівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6467. | Шелест Марія Дмитрівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6468. | Шелефета Всеволод (Кіцманський НВК) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6469. | Шелудько Нікіта (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6470. | Шелудько Христина Олександрівна (Миколай-Пільський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6471. | Шемчук Валерія (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6472. | Шендрик Владислава Вячеславівна (Донецький ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6473. | Шендрик Поліна Олегівна (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6474. | Шенюк Дмитро (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6475. | Шептун Максим Анварович (Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6476. | Шеремет Анастасія Володимирівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6477. | Шеремет Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6478. | Шеремет Тетяна Олександрівна (Опорний заклад «Рокитнівський ліцей №3») | 2022-12-12 09:50:38 | |
6479. | Шеренгова Марія Олександрівна (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6480. | Шерстенюк Андрій Віталійович (Глодоський ліцей) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6481. | Шерудило Софія Олегівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6482. | Шестаковська Мілана Артемівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6483. | Шестопал Артем Максимович (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6484. | Шестопалка Олександра Василівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6485. | Шикман Софія Василівна (Черемошнянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6486. | Шиков Олексій Дмитрович (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6487. | Шикула Любов (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6488. | Шило Дмитро Сергійович (Школа №19) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6489. | Шиманська Аліна Валентинівна (Первомайська гімназія №9) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6490. | Шинкаренко Валерія Владиславівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6491. | Шипіло Олександра (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6492. | Шипілов Артем Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6493. | Шипітько Поліна Олексіївна (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6494. | шитюк Ангеліна (Новожуківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6495. | Шишкевич Ярослав (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
6496. | Шишкін Олексій Олександрович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6497. | Шишкіна Дар‘я (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6498. | Шишко Марія Дмитрівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6499. | Шишковський Лев Юрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6500. | Шияненко Ваня (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6501. | Шістка Андрій Іванович (Вигодська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6502. | Шкарабура Сергей (Блистівський НВК: ЗОШ-ДНЗ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6503. | Шкаран Данило (Школа Дружня До Дитини) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6504. | Шкарлат Руслана Сергіївна (Богодухівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6505. | Шкіндер Юлія Вікторівна (Люблинецький ліцей Волинської обласної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6506. | Шклярський Богдан Віталійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6507. | Школенко Олександра (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6508. | Школенко Софія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6509. | Шконда Матвій Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6510. | Шкорорад Іван (Луцький ліцей №18) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6511. | Шкорупська (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:36 | |
6512. | Шкребень Василь Михайлович (Вороньківська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6513. | Шкребова Мар'яна Станіславівна (Центр Освіти "БезМеж") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6514. | Шкумат Дарья Романівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6515. | Шкуріхіна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6516. | Шлик Вероніка (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6517. | Шлямнєв Нікіта (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6518. | Шляхтіна Ніколь Євгеніївна (Овідіопольський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6519. | Шмаль Катерина (Тернопільська спеціалізована школа I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6520. | Шмиголь Анастасія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6521. | Шмігельська Поліна Віталіївна (Новогригрівська гімназія-філія Межівського ліцею №1 Межівської СР) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6522. | Шнир Кіра (Бабанський ліцей Бабанської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6523. | Шнира Максим Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6524. | Шобей Даніела (Буштинський ліцей №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6525. | Шовковий Олександр Олексійович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6526. | Шовчко Віолета Сергіївна (Андріївська ЗОШ №1) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6527. | Шойму Данило Евгенович (Криворізька гімназія 27) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6528. | Шокиров Ибодулло (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6529. | Шолубка Дем'ян Сергійович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6530. | Шомоді Аделія Андріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6531. | Шомоді Олександр Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6532. | Шориков Матвій Артемович (Первомайський ліцей №5) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6533. | Шоста Максим (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6534. | Шостак Владислав (Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2) | 2022-12-12 09:50:35 | |
6535. | Шостак Всеволод Вячеславович (Бобрицький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6536. | Шостак Олександра Валеріївна (Богодухівський ліцей № 2) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6537. | Шостак Сергій Олександрович (Криворізька гімназія №94) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6538. | Шостка Вероніка Петрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6539. | Шостка Кароліна Петрівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6540. | Шпак Анна Олегівна (Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6541. | Шпак Уляна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6542. | Шпатар Ангеліна Денисівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6543. | Шпильовий Артем Володимирович (Гімназія № 2 м. Хмельницького) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6544. | Шпилюк Дарина (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6545. | Шпирук Андрій (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6546. | Шпитко Тимофій Олегович (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6547. | Шпитчук Христина Іванівна (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6548. | Шпілька Вікторія Ігорівна (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6549. | Шпілька Матвій Михайлович (Лисичобалківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6550. | Шпілька Олександр (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6551. | Шпінь Давид (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6552. | Шпонтак Злата (Бабченський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6553. | Шпунт Аріна (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6554. | Шрам Альона Миколаївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6555. | Шрамко Максим Володимирович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6556. | Штанько Анна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6557. | Штанько Мілана (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6558. | Штепа Анастасія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6559. | Штепа Вікторія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6560. | Штеплюк Олександр Дмитрович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6561. | Штерпак Матвій (Куликівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. Куликівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6562. | Штефан Дар'я Єгорівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6563. | Штефура Максим Михайлович (ОЗ "Довгопільський ліцей") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6564. | Штифурак Святослав (Спеціалізована школа №220) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6565. | Штронда Костянтин Олександрович (Гореницький ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6566. | Штурма Степан Романович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6567. | Штурхецька Ксенія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6568. | Шугаленко Дар'я (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6569. | Шугаленко Юлія (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:35 | |
6570. | Шудра Володимир (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6571. | Шукалович Микола (ОЗЗСО "Любешівський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6572. | Шулаткіна Вероніка Валеріївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6573. | Шуль Дарія (ТСШ №29) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6574. | Шульга Борис Романович (Броварський ліцей № 10) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6575. | Шульга Дар'я Кирилівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6576. | шульга дмитро григорович (НВК № 131) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6577. | Шульга Евеліна (Ліцей №13) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6578. | Шульга Каріна Дмитрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6579. | Шульга Марк (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6580. | Шульга Тимофій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6581. | Шулюк Євгенія Станіславівна (НВК № 106) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6582. | Шуляк Діана (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6583. | Шуляк Максим Васильвич (Судилківський ліцей) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6584. | Шуляковський Герман (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6585. | Шулянська Марія (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6586. | Шумахер Едуард (Новокривотульська) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6587. | Шумейко Анна Іванівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6588. | Шумило Дамір Русланович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6589. | Шумило Іван Янович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6590. | Шумило Ілля Миколайович (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6591. | Шумило Назар Русланович (Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6592. | Шумілова Віолетта Віталівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6593. | Шумська Валерія (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6594. | Шумська Даря (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6595. | Шумський Михайло (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6596. | Шур Ігор Євгенович (Криворізький ліцей №113 Криворізької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6597. | Шуриберко Михайло Богданович (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6598. | Шуста Матвій Русланович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6599. | Шут Софія Дмитрівна (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6600. | Шутка Евеліна (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6601. | Шутка Філіп Евгенійович (КЗ "Гутянський ліцей") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6602. | Шутка Філіп Євгенійович (КЗ "Гутянський ліцей") | 2022-12-12 09:50:34 | |
6603. | Шутко Іван (Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6604. | Шуткова Богдана Дмитрівна (Центр Освіти "БезМеж") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6605. | Шуткова Софія Дмитрівна (Центр Освіти "БезМеж") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6606. | Шущкова Ангеліна (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6607. | Щавровська Маргарита Валеріївна (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6608. | Щевич Людмила (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6609. | Щеголь Данило (Тарасівська загальноосвітня школа) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6610. | Щеголь Ілля (Тарасівська загальноосвітня школа) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6611. | Щедрінова Вероніка (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6612. | Щербак Амір Олександрович (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6613. | Щербак Валерія Сергіївна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради) | 2022-12-12 09:50:36 | |
6614. | Щербак Микита Євгенійович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6615. | Щербакова Вероніка (Краснянський ліцей) | 2022-12-12 09:50:36 | |
6616. | Щербанюк Нікіта Миколайович (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6617. | Щербенок Марина Владиславівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6618. | Щербина Анастасія Дмитрівна (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6619. | Щербина Дмитро Юрійович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6620. | Щербина Євгеній (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6621. | Щербина Іван (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6622. | Щербина Нікіта Олексійович (Школа І-ІІІ ступенів № 276) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6623. | Щербій Анна (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа») | 2022-12-12 09:50:39 | |
6624. | Щесний Максим (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6625. | Щетинін Владислав (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6626. | Щетінін Вадим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6627. | Щобак Андрій Денисович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6628. | Щокін Всеволод (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6629. | Щур Артем Миколайович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6630. | Щур Юлія Іванівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6631. | Югас Анна Дмитрівна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6632. | Юденко Денис (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6633. | Юдіна Ілона Павлівна (Мамалигівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6634. | Юдіна Соломія Мирославівна (Сторожинецька гімназія) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6635. | Юженко Олександр Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6636. | Юзва Ірина (Ліцей "Євроленд") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6637. | Юкало Іван (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6638. | Юр`єв Вячеслав (Комарська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6639. | Юр'єва Альона Валеріївна (Новоюр'ївська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6640. | Юрдик Тимофій Володимирович (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6641. | Юречко Валерія Дмитрівна (Криворізька гімназія №91) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6642. | Юристовська Елеонора Дмитрівна (КПШ №22) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6643. | Юристовська Кароліна (Криворізька гімназія № 125) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6644. | Юрін Юрій Юрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6645. | Юркевич Владислав (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6646. | Юрків Аліна Михайлівна (Якубівська ЗОШ I ступеня) | 2022-12-12 09:50:35 | |
6647. | Юрків Вероніка Михайлівна (Якубівська ЗОШ I ступеня) | 2022-12-12 09:50:35 | |
6648. | Юрків Тетяна Михайлівна (Якубівська ЗОШ I ступеня) | 2022-12-12 09:50:35 | |
6649. | Юрков Артем (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6650. | Юрпалова Ю.В. (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6651. | Юртаєв Артем Сергійович (Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6652. | Юрчак Олена В'ячеславівна (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6653. | Юрчак Роман Русланович (Ставрівський ліцей) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6654. | Юрченко Мілєна Юріївна (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6655. | Юрченко Олександр (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6656. | Юрчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6657. | Юрчук Кіріл Валерійович (Ліцей №1 міста Житомира) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6658. | Юсан Давид Олександрович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6659. | Юсина Христина (Вараський ліцей №3) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6660. | Юськов Крістіна (КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6661. | Юхименко Варвара (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
6662. | Юхименко Софія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6663. | Юхимюк Кирил (Початкова школа №7 Володимирської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6664. | Юхно Федір Сергійович (Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6665. | Юшковська Каріна Олександрівна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6666. | Ябчик Анастасія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6667. | Яворская Лизя (Одеська загальноосвітня школа №78) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6668. | Яворська Ольга (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6669. | Яворський Даниїл Любомирович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6670. | Яворський Роман (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6671. | Ягодін Віктор Вікторович (Миколай-Пільський ЗЗСО) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6672. | Ягольник Софія (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6673. | Яджак Олександра Володимирівна (Ліцей №2 Львівської Міської Ради) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6674. | Якименко Ганна Ігорівна (Одеський НВК № 24) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6675. | Якименко Дар’я Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6676. | Якименко Олександр Вадимович (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | 2022-12-12 09:50:38 | |
6677. | Якименко Роман (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6678. | Якименко Тимофій (Херсонська спеціалізована школа №27) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6679. | Якимець Максим Миколайович (КЗ "Черешенський ліцей") | 2022-12-12 09:50:37 | |
6680. | Якимик Олександр Борисович (ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів») | 2022-12-12 09:50:39 | |
6681. | Якимішин Макарій Назарійович (КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6682. | Якимовська Ніна (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6683. | Якимчук Олесь Віталійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6684. | Яковенко Владислав Віталійович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6685. | Яковенко Єлизавета Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6686. | Яковенко Кіріл Віталійович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6687. | Яковенко Софія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6688. | Яковець Есфір Віталіївна (Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6689. | Яковишина Софія Віталіївна (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6690. | Яковів Миколай Любомирович (Католицька школа св.Василія Великого) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6691. | Яковлев Ілля Мігельович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6692. | Яковлєв (Школа № 1) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6693. | Яковлєв Салават (ХАГ "Оазис Надії") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6694. | Яковлєва Дар'я Сергіївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6695. | Яковлєва Софія Андріївна (ЗЗСО "Дивосвіт") | 2022-12-12 09:50:38 | |
6696. | Яковлєва Софія Ігорівна (Крюківщинський ліцей "Лідер") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6697. | Якуб Анна Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6698. | Якубєлович Іван Євгенович (Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6699. | Якубович Євген (Скобелківська гімназія) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6700. | Якута Ангеліна Максимівна (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6701. | Якушевський Олександр Русланович (Школа № 33) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6702. | Якушенко Марк Юрійович (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6703. | Яма Данііл Максимович (Шевченківський ліцей Славгородської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6704. | Ямкова Вікторія Анатоліївна (Полянська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6705. | Ямкова Уляна Анатоліївна (Полянська ЗОШ) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6706. | Яморжин Володимир Ігорович (КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6707. | Янко Сергій (Благодатнівська ЗОШ 1-3 ст.) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6708. | Янкова Аріна Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6709. | Янковська Леся Павлівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2022-12-12 09:50:37 | |
6710. | Янченко Мілана (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6711. | Янчук Богдан Олександрович (КЗ ВЛ №14) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6712. | Янчук Софія Андріївна (Genius X) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6713. | Яньо Денис (СЗШ №73 м. Львова) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6714. | Ярандіна Діана Валеріївна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6715. | Ярема Анна Василівна (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6716. | Яременко Вадим Романович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6717. | Яременко Нікіта Володимирович (Початкова школа "Казка") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6718. | Яременко Станіслав (КЗ "Черешенський ліцей") | 2022-12-12 09:50:37 | |
6719. | Яременко Тимофій (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6720. | Яременко Юлія Олексіївна (Чугуївська ЗОШ №7) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6721. | Яремій Антоній Юрійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6722. | Яремко Поліна (Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2022-12-12 09:50:39 | |
6723. | Яремчук Аліна Анатоліївна (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6724. | Яремчук Анна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6725. | Ярига Остап Ярославович (Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6726. | Яричевська Анастасія Віталіївна (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6727. | Яріна Максим (Одеська СШ №117) | 2022-12-12 09:50:36 | |
6728. | Ярмола Володимир (Одеська ЗОШ № 92) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6729. | Ярмоленко Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6730. | Ярмоленко Олександр Олександрович (Початкова школа 334 Дарницького району м. Києва) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6731. | Ярмольська Марта Андріївна (Міжнародний ліцей «Нова школа наук») | 2022-12-12 09:50:39 | |
6732. | Ярмолюк Антон (Хомутинецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6733. | Ярмолюк Вікторія (Хомутинецький ліцей) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6734. | Ярова Злата Богданівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6735. | Яроменко Олександр (КЗ "Черешенський ліцей") | 2022-12-12 09:50:37 | |
6736. | Ярослав Шевченко (Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6737. | Ярош Іван Олегович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6738. | Ярошенко Артем (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6739. | Ярошук Анна Вікторівна (Ємільчинський ліцей №1) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6740. | Ярощук Анна Сергіївна (Хорошівський ліцей № 1) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6741. | Ярощук Михайло Сергійович (Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6742. | Яскевич Андрій Андрійович (КИЇВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ПЕРША УКРАЇНСЬКА ШКОЛА») | 2022-12-12 09:50:38 | |
6743. | Ясніковська Поліна (Коломийський ліцей №9) | 2022-12-12 09:50:38 | |
6744. | Ястребинська Ульяна (Броварська гімназія Мономакс) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6745. | Ястремська Анна-Марія (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6746. | Ястремський Євген (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6747. | Яхонтова Юлія (Ліцей №21 ЛМР) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6748. | Яценко Семен (Olena Vedernikova Private School) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6749. | Яценюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж") | 2022-12-12 09:50:40 | |
6750. | Яцинич Лук'ян (ПЗО "МрійДій" м.Львів) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6751. | Яцков Тимофій Олександрович (Миколаївський заклад загальної середної освіти) | 2022-12-12 09:50:41 | |
6752. | Ячменник Ірина Володимирівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19") | 2022-12-12 09:50:39 | |
6753. | Ященко Кирил (Смяцька зош) | 2022-12-12 09:50:40 | |
6754. | Ящук Валентин Віталійович (КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6755. | Ящук Віктор Віталійович (КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2022-12-12 09:50:41 | |
6756. | Ящук Владислав Олександрович (ПЗ гімназія "Соломон") | 2022-12-12 09:50:40 | |