Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
# | Participant | Notes |
---|
6. | Нікіта Мушинський (Red apple studio) | |
7. | Михайлова Катерина Сергіївна (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | |
8. | Ясінський Нікіта Русланович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
9. | Марюхненко Іван (ThinkGlobal Chayka) | |
10. | Ужщенко Богдан Володимирович (Будянський ліцей) | |
11. | Нагорний Тимур Олександрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
12. | Малігонов Даніїл (НВК №141 "ОРТ") | |
13. | Мартинишин В'ячеслав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
14. | Нємченко Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
15. | Войтенко Ярослава (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
16. | Афанасьєв Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
17. | Кравець Марія (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
18. | Довбань Тимофій Вадимович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
19. | Варфоломєєв Ілля (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | |
20. | Зібаровський Максим (Одеська СШ №117) | |
21. | Золотих Поліна Олегівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
22. | Ромащенко Богдан Романович (КЗО НВО №28) | |
23. | Іваненко Кіра Дмитрівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
24. | Костенко Амєлія Олександрівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
25. | Танський Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
26. | Галкіна Марія Іванівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
27. | Мартиненко Максим Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
28. | Піхур Едуард (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
29. | Федорук Вероніка (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
30. | Глущук Антон (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
31. | Сергієнок Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
32. | Сладкий Кирило (Одеська СШ №117) | |
33. | Кобернюк Назар (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
34. | Філіпов Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
35. | Сандига Наталія Олегівна (Перша міська гімназія) | |
36. | Савчук Станіслав (Коломийський ліцей №9) | |
37. | Богдан Ольга (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
38. | Брязгіна Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
39. | Конак Апполінарія (Одеська ЗОШ № 92) | |
40. | Демченко Анна-Марія Олександрівна (Синицька ЗОШ) | |
41. | Федосенко Софія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
42. | Зилюк Матвій Юрійович (ЛСЗОШ №1) | |
43. | Щабелько Анна Анатоліївна (Красноградський ліцей № 4) | |
44. | Медведєв Любомир Олексійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
45. | Яковлев Дмітрій Едуардович (НВК №24) | |
46. | Тимків Вікторія (Коломийський ліцей №9) | |
47. | Туйбов Андрій Михайлович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
48. | Данильчук Роман Олександрович (Горицький НВК) | |
49. | Коржанюк Валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
50. | Баюра Аліна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
51. | Мирошник Володимир Миколайович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
52. | Ру Владислав Артемович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
53. | Наворинська Марія Миколаївна (ТЗОШ №4) | |
54. | Котягіна Квітослава Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
55. | Дубініна Аделіна Олександрівна (Гімназія № 31) | |
56. | Адріян Урин (Think Global) | |
57. | Білорус Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
58. | Литвинець Марія (Ніжинська гімназія №9) | |
59. | Левченко Мар'яна (Нікольська гімназія "Софія") | |
60. | Печорін Руслан Сергійович (Красноградський ліцей № 2) | |
61. | Бабенко Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | |
62. | Семенова Олександра Русланівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
63. | Кірієнко Злата Андріївна (Приватна початкова школа) | |
64. | Багдасарова Аріна (Гімназія Claris Verbis) | |
65. | Янкова Даша (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
66. | Кирилюк Дар'я Денисівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
67. | Дяченко Стефанія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
68. | Калуга Радiон (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
69. | Петрова Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
70. | Чірва Антон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
71. | Чернець Іван Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
72. | Адамчук Тетяна Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
73. | Зленко Єва (НВК №141 "ОРТ") | |
74. | Резніченко Анна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
75. | Сірик Дар’я (Міжнародний ліцей МАУП) | |
76. | Дрига Михайло Володимирович (Криворізька СШ №74) | |
77. | Нищик Олександр (Марiупольська СШ №46) | |
78. | Новицька Марія (НВК №141 "ОРТ") | |
79. | Штанько Денис Вікторович (Гадяцький науковий ліцей-інтернат) | |
80. | Назаренко Богдан Володимирович (Школа №20) | |
81. | Кенкін Даніл Денисович (ЗЛ "Логос") | |
82. | Гришко Анна (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
83. | Бражнік Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
84. | Алієв Тимур (David’School) | |
85. | Крило Давід (Міжнародний ліцей МАУП) | |
86. | Дроздовський Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
87. | Сучик Олександр (Гімназія Claris Verbis) | |
88. | Іршак Владислав Ігорович (Львівська лінгвістична гімназія) | |
89. | Жидан Мар'яна Михайліана (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
90. | Куцин Стефанія Петрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
91. | Кулішов Єгор (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
92. | Войтицький Андрій (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
93. | Олещенко Артем Андрійович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
94. | Вардая Єва Леваніївна (КЗО НВО №28) | |
95. | Рагозін Михайло (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
96. | Моложанова Крістіна (Уманський НВК №17) | |
97. | Костюк Микола (Коломийський ліцей №9) | |
98. | Пшеничний Нікітіна Романович (Слов'янська ЗОШ № 10) | |
99. | Вашук Анна Іванівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
100. | Кожушко Нікіта Романович (Тигрик) | |
101. | Мель Кіріл Олексійович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
102. | Леуш Іванна (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
103. | Притика Назарій (Загальноосвітня школа №12) | |
104. | Легкодух Михайло Юрійович (ЛСЗОШ №1) | |
105. | Калашян Мілана (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
106. | Ярош Мілана Анатоліївна (Андріївська СРШ) | |
107. | Ковалевська Таїсія Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
108. | Ольхова Вероніка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
109. | Новосельський Владислав Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
110. | Коновалова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
111. | Кравчук Марко (Коломийський ліцей №9) | |
112. | Немикін Кирило Анатолійович (ЗЛ "Логос") | |
113. | Дремлюх Катерина Романівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
114. | Уперенко А.Л. (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
115. | Володько Антон (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17) | |
116. | Лисак Олександра Іванівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
117. | Михальчук Віра (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
118. | Костиря Руслана Русланівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
119. | Зливка Денис Євгенович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
120. | Бган Ірина Петрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка) | |
121. | Федасюк Наталя (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | |
122. | Бакланов Матвій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
123. | Кононенко Максим (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
124. | Гончаренко Єгор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
125. | Шевченко Олександр Романович (НВК "Загальноосвітня школа №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
126. | Бугера Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
127. | Багірова Поліна Рамізівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
128. | Липчей Наталія Андріївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
129. | Хоменко Владислав Віталійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
130. | Подмарьов Ілля (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
131. | Міженський Максим Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
132. | Шидловський Герман Генадійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
133. | Смаглюк Еліана (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
134. | Борисюк Олександр Олександрович (Тигрик) | |
135. | Андрєєв Володимир (Приватна початкова школа) | |
136. | Романенко Іван (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
137. | Левицька Марія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
138. | Грудзевич Ілона Богданівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
139. | Мокренко Анастасія (КПЛ №171 "Лідер") | |
140. | Ходорковська Софія Борисівна (Одеська СШ №117) | |
141. | Прудиус Олександр (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
142. | Лавренко Влад (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
143. | Соколов Максим Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | |
144. | Паламар Вероніка Ігорівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
145. | Мартиненко Артем Сергійович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
146. | Седлецький Михайло (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
147. | Шпільова Єлизавета Андріївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
148. | Літвінова Емілія Сергіївна (DEC life school) | |
149. | Запоронюк Матвій (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
150. | Матвієнко Поліна Дмитрівна (НВК №27) | |
151. | Бугаєнко Гліб (Одеська СШ №117) | |
152. | Ткаченко Тимофій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
153. | Ганусяк Костянтин (Одеська ЗОШ №118) | |
154. | Усов Іван (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
155. | Стародуб Сергій Юрійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
156. | Туровець Соломія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
157. | Полторацька Ганна (КЗО НВО №28) | |
158. | Мартинюк Михайло (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
159. | Волянська Софія (ХГ №12) | |
160. | Заяць Анна Павлівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
161. | Демчишак Святослав Тарасович (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
162. | Псарюк Злата Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
163. | Лукіша Софія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
164. | Угринюк Марія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
165. | Дячук Олександра Олегівна (Немовицький ліцей) | |
166. | Семенюк Анна Олександрівна (ХЗОШ №150) | |
167. | Подошовка Антоніна (ХЗОШ № 91) | |
168. | Гу Хайян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
169. | Нестеренко Дар'я Олегівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
170. | Азарова Вікторія Романівна (КЗО НВО №28) | |
171. | Рощупкін Максим Михайлович (Тигрик) | |
172. | Мамурко Олег Юрійович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
173. | Захваткін Артем (КПЛ №171 "Лідер") | |
174. | Коновалов Максим Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
175. | Волканова Софія Віталіївна (Андрівський ЗЗСО) | |
176. | Разинкевич Артем (ЗСШ№100) | |
177. | Губа Анастасія Олегівна (НВК №24) | |
178. | Скрипка Станіслав Сергійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
179. | Мельник Ілля Олександрович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
180. | Бучковський Володимир (Одеська ЗОШ №118) | |
181. | Іванець Ірина Ігорівна (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
182. | Сухарєв Назар Юрійович (Черкаська гімназія № 31) | |
183. | Колодєжна Мирослава Володимирівна (Криворізька СШ №74) | |
184. | Бойко Назар Олегович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
185. | Легкий Тимофій Олександрович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
186. | Бабошко Євгеній Павлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
187. | Сич Ангеліна Андріївна (Бородянський академічний ліцей) | |
188. | Мініх Анна Василівна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
189. | Дідусенко Ольга Володиммрівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
190. | Дорошенко Кирило Євгенійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
191. | Кривошия Олександр Володимирович (Іванівська гімназія) | |
192. | Шумський Михайло (Одеська ЗОШ №118) | |
193. | Варфоломєєв Кирило (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | |
194. | Тараненко Кирило (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
195. | Козін Марат (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
196. | Смола Вероніка (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
197. | Твердохліб Катерина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
198. | Волошина Аріна (Кіцманський НВК) | |
199. | Домашина Олександра (КЗ "ХСШ № 33") | |
200. | Васькевич Діана (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
201. | Білинець Дарина Сергіївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
202. | Луференко Поліна (Тигрик) | |
203. | Невинська Аріна Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
204. | Шваб Катерина (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
205. | Будник Аліса Денисівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
206. | Гірчак Костянтин Володимирович (ТСШ №29) | |
207. | Денис Черкашин (Think Global) | |
208. | (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | |
209. | Усов Іван Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
210. | Кудрявцева Ксенія Вікторівна (Слов'янська Гімназія) | |
211. | Шуміліна Анастасія Костянтинівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
212. | Ярмак Діана Павлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
213. | Пипа Кіра Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
214. | Василинка Данило (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
215. | Паламарчук Млада Богданiвна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
216. | Руденко Софія Олексіївна (СЗШ №73 м. Львова) | |
217. | Колотущенко Марія Сергіївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
218. | Кондратюк Злата (Міжнародний ліцей МАУП) | |
219. | Хомук Варвара Дмитрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
220. | Дмитриева Кира Николаевна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
221. | Висоцька Емілія Сергіївна (Тигрик) | |
222. | Назаренко Юрій Юрійович (КЗО НВО №28) | |
223. | Чесніченко Кіра Євгеніївна (Первомайський ліцей №5) | |
224. | Дзюбан Лука (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
225. | Лянзберг Ярослав Сергійович (Криворізька гімназія 58) | |
226. | Степанюк Соломія Тарасівна (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | |
227. | Мучник Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
228. | Зубенко Уляна Дмитрівна (Красноградський ліцей № 4) | |
229. | Кирюхіна Евеліна Дмитрівна (НВК №24) | |
230. | Якубова Феріде (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
231. | Білоус Михайло (Гімназія Claris Verbis) | |
232. | Корнілов Андрій Олександрович (Одеська гімназія № 5) | |
233. | Степусь Олександра (Іванковецький ліцей) | |
234. | Кірєєв Максим Ігорович (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | |
235. | Штефан-Мишко Степан Андрійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
236. | Паращук Софія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
237. | Шевчук Єгор (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
238. | Кедіс Ліана Віталіївна (Ліцей ЕКО 198) | |
239. | Бертуш Еліна Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
240. | Гусак Олександр (КПЛ №171 "Лідер") | |
241. | Штайміллєр Мирослава (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
242. | Боївка Тетяна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
243. | Карпен Олег Тарасович (Приватний репетитор) | |
244. | Мартинюк Святослав (Куликівська ЗОШ) | |
245. | Гнатюк Дмитро Віталійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
246. | Запєвалова Дар'яна (Одеська СШ № 35) | |
247. | Москаленко Дарина Миколаївна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
248. | Лопатін Олексій Олександрович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
249. | Борисюк Аріна Єагеніївна (Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
250. | Степчук Марта Вікторівна (ЛСЗОШ №1) | |
251. | Щербина Микита (Нікольська гімназія "Софія") | |
252. | Боліщук Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
253. | Коміренко Артем (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
254. | Криворучко Давид Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
255. | Цимбаляк Анна Володимирівна (Новокалинівський опорний заклад) | |
256. | Метасов Роман (ОПШСТ "На перехрести") | |
257. | Заренок Варвара Максимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
258. | Соснін Кирил (Одеська СШ №117) | |
259. | Ткаченко Анастасия Андреевна (Черкаська ЗОШ №32) | |
260. | Чеботова Ольга Андріївна (Криворізька гімназія 58) | |
261. | Бендасюк Назар (Коломийський ліцей №9) | |
262. | Олійник Юлія Вікторівна (Перша міська гімназія) | |
263. | Петренко Олександра (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
264. | Клець Тетяна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
265. | Попович Альона Олександрівна (ХП НВК "Гімназія ОЧАГ") | |
266. | Сенчук Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
267. | Козаченко Денис Вадимович (Юрківська гімназія) | |
268. | Вєшкіна Софія (Гімназія Claris Verbis) | |
269. | Красноход Аліса (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
270. | Швець Кіра Олександрівна (ЗЛ "Логос") | |
271. | Бондаренко Дмитро (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
272. | Дорошенко Тимофій (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
273. | Український В'ячеслав В'ячеславович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
274. | АННА (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
275. | Святенко Андрій (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
276. | Зінченко Руслана Русланівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
277. | Начєв Андрій (Одеська ЗОШ №118) | |
278. | Козюпа Поліна Денисівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
279. | Анастасія Бодян (Red apple studio) | |
280. | Іванніков Олег В'ячеславович (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
281. | Кабаков Роберт (ЖПГ "Ор Авнер") | |
282. | Борзик Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
283. | Новоселов Микита (ХГ №12) | |
284. | Полторацький Георгій Євгенович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | |
285. | Мацула Назар (Херсонська ЗОШ № 41) | |
286. | Науменко Марія Володимирівна (Бериславський ЗПЗСО №3) | |
287. | Галдін Ігор (Одеська СШ №117) | |
288. | Куровська Ярина (Коломийський ліцей №9) | |
289. | Цомая Поліна Борисівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
290. | Пінчук Назар Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
291. | Нич Серафим Тимофійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
292. | Степаненко Захар (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
293. | Оруська Ніка Борисівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
294. | Ляхів Іван Ігорович (Більченський НВК) | |
295. | Амєлін Гліб Єгорович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
296. | Сорокін Арсеній Андрійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
297. | Луцкевич Гліб (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
298. | Матвіюк Роман Анатолійович (Школа №7) | |
299. | Зрайло Віталій Романович (Більченський НВК) | |
300. | Гавловська Анастасія Олегівна (Пісківський ліцей) | |
301. | Галін Всеволод (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
302. | Бровко Олександр Віталійович (DEC life school) | |
303. | Пономаренко Даніл Олександрович (ЗЛ "Логос") | |
304. | Чуча Вадим (КПЛ №171 "Лідер") | |
305. | Кириченко Денис (Херсонська ЗОШ № 41) | |
306. | Тіщенко Ярослава Дмитрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
307. | Voznyuk Varia (Приватний ліцей "Крила") | |
308. | Трушов Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
309. | Чмуневич Вікторія Андріївна (Березівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ") | |
310. | Звягін Андрій (Запорізька ЗОШ №84) | |
311. | Колесникова Ангеліна Анатоліївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
312. | Кожокар Анна Миколаївна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
313. | Соколов Євген Русланович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
314. | Бродецький Володимир (Одеська СШ №117) | |
315. | Гачков Денис (СЗШ №73 м. Львова) | |
316. | Грудницький Денис Володимирович (Синельниківський ліцей №2) | |
317. | Васіліогло Євгеній (Одеська СШ №117) | |
318. | Чмир Валерія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
319. | Гасумли Айсу Мурат кизи (Міжнародний ліцей МАУП) | |
320. | Коржик Мирослав Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
321. | Дорошець Максим (Школа № 5) | |
322. | Корчагіна Надія (Одеська СШ №117) | |
323. | Азархов Юрій Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
324. | Шульга Матвій Андрійович (Криворізька ЗОШ №130) | |
325. | Боровиченко Вікторія (Одеська СШ №117) | |
326. | Тімофєєва Дар'я Русланівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
327. | Тертична Марія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
328. | Кулінич Лука (Міжнародний ліцей МАУП) | |
329. | Собченко Руслан Віталійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
330. | Мосьпан Єлизавета (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
331. | Стеценко Зоя Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
332. | Солтис Єлизавета Андріївна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
333. | Гончаренко Егор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
334. | Двуйло Богдан Віталійович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | |
335. | Медяник Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
336. | Чорногор Олександра Миколаївна (Перша міська гімназія) | |
337. | Заніздря Макар Вадимович (Рокитненська ЗОШ) | |
338. | Вінтоняк Владислав (Коломийський ліцей №9) | |
339. | Чудновська Анастасія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
340. | Кобенко Аліса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
341. | Вчучусус (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
342. | Зайдан Марьям (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
343. | Фака Мілана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
344. | Власенко Олександр (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
345. | Трусь Анна Ярославівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
346. | Шіпош Назар (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
347. | Кобець Єлізавєта Євгенівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
348. | Пронюк Захар Віталійович (СЗШ №73 м. Львова) | |
349. | Бондарева Поліна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
350. | Малашкевич Ілля Артемович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
351. | Асауленко Анастасія Сергіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
352. | Мізерний Іван (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
353. | Стеца Ірина (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
354. | Борейко Данило (НВК №141 "ОРТ") | |
355. | Подлесний Максим (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
356. | liza.nefiodova (Одеська СШ №117) | |
357. | Мала Марія Романівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
358. | Постний Володимир Дмитрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
359. | Пукаленко Дмитро Олександрович (Гімназія № 2) | |
360. | Шмир Вадим Романович (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
361. | Продан Гордій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
362. | Відоменко Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
363. | Боровик Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
364. | Димченко Олександр (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
365. | Мосьпан Евеліна (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
366. | Палієнко Ілля Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
367. | Лісовий Кирило Юрійович (Одеська СШ №117) | |
368. | Бліндер Марк (Гімназія Claris Verbis) | |
369. | Меліженко Єлизавета (Одеська ЗОШ № 92) | |
370. | Голубенко Олександра (Одеська СШ №117) | |
371. | Федоров Артем (Одеська СШ №117) | |
372. | Фоменко Віктор Вікторович (Барвінківський ліцей №2) | |
373. | Кравчук Давид Васильович (Никловицька початкова школа) | |
374. | Булах Марія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
375. | Оленюк Петро Петрович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
376. | Новохацький Кирило Сергійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
377. | Ющишин Софія (Куликівська ЗОШ) | |
378. | Євгейчук Поліна Андріївна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
379. | Стельмах Валентин В'ячеславівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
380. | Савич Нікіта Максимович (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
381. | Ткаченко Дмитро (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | |
382. | Марцинюк Анна-Софія Віталіївна (Мамалигівська ЗОШ) | |
383. | Шуліка Єлизавета (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
384. | Павлюк Матвій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
385. | Присяга Вікторія Валеріївна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
386. | Клокун Марія Володимирівна (ПЗО "Ірпінська християнська гімназія") | |
387. | Семчук Таїсія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
388. | Смірнова Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
389. | Болдова Валерія Євгенівна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
390. | Кузьменков Владислав (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
391. | Чумак Дарія Ігорівна (КЗ "Макарівський ОК") | |
392. | Деркач Єгор (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
393. | Давидова Ксенія (КЗ "ХСШ № 33") | |
394. | Степанець Ірина Василівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
395. | Нікітіна Софія (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
396. | Крилова Варвара Борисівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
397. | Касьяненко Георгій (Тигрик) | |
398. | Шостак Артем Євгенович (Бердянська ЗОШ №9) | |
399. | Пірог Данііл Сергійович (Херсонська ЗОШ № 41) | |
400. | Аксьонов Павло Дмитрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
401. | Макаренко Таїсія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
402. | Богоцький Володимир Володимирович (Одеська СШ №117) | |
403. | Кольба Лілія Андріївна (Гімназія № 31) | |
404. | Герасимчук Сергій (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
405. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
406. | Ткаченко Світлана Василівна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР) | |
407. | Кропивник Данило (Загальноосвітня школа №12) | |
408. | Мартинюк Мілана (Середня загальноосвітня школа № 170 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
409. | Тімаков Максим (Одеська СШ №117) | |
410. | Кочубейник Віолетта (Загальноосвітня школа №12) | |
411. | Олюніна Юлія (Донецький ліцей № 1) | |
412. | Дорошевич Аліна Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
413. | Марченко Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | |
414. | Миргородський Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
415. | Биков Петро Олексійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
416. | Лозінська Марія (Нікольська гімназія "Софія") | |
417. | Брагарь Максим (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
418. | Матвіюк Денис (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
419. | Станіславська Аліна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
420. | Пирогова Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
421. | Дячук Анастасія (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
422. | Василець Софія Миколаївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
423. | Моргунова Емма (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
424. | Зінюк Назар Едуардович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
425. | Тихонюк Маргарита Володимирівна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
426. | Сущик Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
427. | Щербата Софія Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
428. | Соколов Святослав Максимович (НВК №141 "ОРТ") | |
429. | Жекова Аріна Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
430. | Леонович Данііл (НВК №141 "ОРТ") | |
431. | Мірошниченко Ангеліна Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | |
432. | Онисюк Марія Олександрівна (ЛСЗОШ №1) | |
433. | Пурдишев Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
434. | Кухтин Василь Миколаївна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
435. | Гончарук Яна Валентинівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
436. | Петренко Дар’я (Block Language Club) | |
437. | Кузьмінський Іван Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
438. | Василенко Вікторія Василівна (ЛНВК №24) | |
439. | Сорока Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
440. | Трохимчук Лідія Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
441. | Молдованова Анастасія (Одеська СШ №117) | |
442. | Іванюк Ярослав Валерійович (Криворізька ЗОШ №68) | |
443. | Супряга Владислав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
444. | Підлісний Іван Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
445. | Арсеньєв Ілля Володимирович (Одеська ЗОШ №107) | |
446. | Недошивкіна Катерина Євгенівна (Запорізький НВК №67) | |
447. | Білоус Софія (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
448. | Гурмаза Анастасія (Криворізька гімназія №63) | |
449. | Таймасов Олександр (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
450. | Чабан Вероника (Одеська СШ №117) | |
451. | Турченяк Анна (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
452. | Королевич Вадим Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
453. | Манзенюк Денис Юрійович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
454. | Чавалюк Єгор Валерійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
455. | Шмагайло Злата Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
456. | Гринюк Анастасія (Коломийський ліцей №9) | |
457. | Чесніченко Вероніка Євгеніївна (Первомайський ліцей №5) | |
458. | Кожевніков Данило (КПЛ №171 "Лідер") | |
459. | Кашин Владислав Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
460. | Любохінець Дар'я (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
461. | Русін Андрій Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
462. | Гончарук Вероніка Сергіївна (Почапинська гімназія) | |
463. | Бабанських Варвара Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
464. | Шилін Єгор Андрійович (Запорізький НВК №67) | |
465. | Янковська Анастасія Романівна (ЗЛ "Логос") | |
466. | Умецький Роман (Block Language Club) | |
467. | Гришаєв Владислав Вікторович (Соледарська ЗОШ №13) | |
468. | Василець Анастасія Григорівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
469. | Сурженко Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
470. | Мартинова Ліза (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
471. | Поліщук Анастасія Юріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
472. | Долженко Поліна Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
473. | Губарєв Данил (ThinkGlobal Chayka) | |
474. | Філеп Станіслав Михайлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
475. | Продан Богдан Андрійович (Грозинецький ліцей) | |
476. | Захаров Нікіта (НВК №141 "ОРТ") | |
477. | Голенкова Єлизавета Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
478. | Якуб’як Назар (Ніжинська гімназія №9) | |
479. | Грицько Даніїл (Одеська СШ №117) | |
480. | Свиргунов Максим Віталійович (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
481. | Васильєв В'ячеслав Сергійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
482. | Царелунга Марія (Одеська СШ №117) | |
483. | Бредак Артем Анатолійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
484. | Романовський Роман (Сахновщинський ліцей №2) | |
485. | Ягодін Михайло Сергійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
486. | Бурлак Дарина Сергіївна (Фастовецька гімназія) | |
487. | Ковальчук Данило (Міжнародний ліцей МАУП) | |
488. | Шутенко Єлизавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
489. | Нагірняк Уляна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
490. | Бордаш Золан (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
491. | Накрапльонна Дар'я Василівна (КЗ "Зміївська гімназія №1 "Сузір'я"") | |
492. | Хапін Данило (Одеська СШ №117) | |
493. | Дагаєва Саша (Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1) | |
494. | Демидецька Анна Віталіївна (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
495. | Вавричук Софія Василівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
496. | Марія Попова (НВК "Всезнайко") | |
497. | Нєдєльченко Анна Вадимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
498. | Момот Нікіта (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
499. | Бондаренко Назар (КЗ "ХСШ № 33") | |
500. | Нагорна Мирослава Олегівна (ЗЛ "Логос") | |
501. | Волошин Микита Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
502. | Шолудько Ярослава (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
503. | Лотиш Софія Андріївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
504. | Свиридов Богдан Олексійович (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
505. | Власенко Денис (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
506. | Шейгус Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
507. | Пустовалова Ангеліна (Ліцей "Євроленд") | |
508. | Стратович Дмитро (Куликівська ЗОШ) | |
509. | Скрєбцов Костянтин Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
510. | Азанов Костянтин Денисович (Альтернативна школа Ярина School) | |
511. | Бакшеєв Кирило (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
512. | Гліган Костянтин (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
513. | Кирил Валеуко (ThinkGlobal Chayka) | |
514. | Мостбауер Даніїл (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
515. | Новіков Іван (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
516. | Кулешова Олександра (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
517. | Гаєвський Владислав Віталійович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
518. | Зелінська Олександра (НВК №141 "ОРТ") | |
519. | Хендель Кира Дмитрівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
520. | Тимофій Беженар (Red apple studio) | |
521. | Пелюх Олександр (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
522. | Пастушенко Іван Дмитрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
523. | Берлог Олександра Іванівна (Великоберезнянська ЗОШ) | |
524. | Косогов Дмитро (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
525. | Донська Катерина Миколаївна (Тигрик) | |
526. | Склярова Дар'я Сергіївна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
527. | Іващенко Дмитро (КЗ "ХСШ № 33") | |
528. | Шкуропат Мирослава Костянтинівна (Криворізька ЗОШ №130) | |
529. | Мороз Аристарх Олегович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
530. | Лисюк Родіон (Language World) | |
531. | Звізло Дмитро Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
532. | Кічало Роман (Куликівська ЗОШ) | |
533. | Середенко Діана (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
534. | Яворський Даниїл Любомирович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
535. | Михалюк Володимир (Гуманітарна гімназія №23) | |
536. | Пшенківська Олександра Віталіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
537. | Крутянська Владислава (Одеська СШ №117) | |
538. | Матрагун Матвей (ОПШСТ "На перехрести") | |
539. | Ковалець Вадим Миколайович (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
540. | Романенко Марк Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
541. | Кононенко Яна Сергіївна (Харківський ліцей №8) | |
542. | Халаман Софія Олександрівна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
543. | Виновець Герман Віталійович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
544. | Баранова Василиса Олегівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
545. | Марциненко Анастасія (Одеська СШ №117) | |
546. | Кривошапка Григорій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
547. | Селюков Лев (Одеська СШ №117) | |
548. | Овсієнко Антон Микитович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
549. | Коломис Софія Андріївна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
550. | Комаровський Микита Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
551. | Гулямова Вероніка (Міжнародний ліцей МАУП) | |
552. | Ясницький Ярослав (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
553. | Григор'єва Яна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
554. | Nazar Verkhovod (ThinkGlobal Chayka) | |
555. | Олексійко Христина (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
556. | Ткачук Ірина Олександрівна (Зносицька ЗОШ І-ІІІст) | |
557. | Могильна Аделія Станіславівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
558. | Олександрович Кирило Гордєєв (Ліцей № 208) | |
559. | Нестеренко Анастасія Анатоліївна (КУ Сумська ЗОШ №4 СМР) | |
560. | Ейсмонт Настя (НВК №141 "ОРТ") | |
561. | Меодушевський Матвій (Школа № 5) | |
562. | Марченко Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
563. | Мусатенко Єлизавета (Кочержинська гімназія) | |
564. | Повар Тимофій Аркадійович (Середня загальноосвітня школа №10) | |
565. | Підгорська Євангеліна Антонівна (ЛСЗОШ №1) | |
566. | Давиденко Дмитро Сергійович (Великоновосілківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
567. | Рюмін Роберт (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
568. | Kairos Kharchenko (ThinkGlobal Chayka) | |
569. | Доценко Ксенія (Одеська ЗОШ № 92) | |
570. | Северенчук Віктор (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
571. | Вовк Марія (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
572. | Яковенко Катерина Максимівна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
573. | Галушкевич Юлія (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
574. | Сохацька Єва (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
575. | Мельник Володимир Вікторович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
576. | Гордієнко Ілона Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
577. | Фуштей Анна (Ясенська ЗОШ) | |
578. | Ільченко Кіра Романівна (Охтирська загальноосвітня школа №4) | |
579. | Гришанова Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
580. | Комісарук Артем (КЗ "ХСШ № 33") | |
581. | Бужак Денис (Ліцей "Євроленд") | |
582. | Загарюк Ярина Романівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
583. | Дивдик Ангеліна Сергіївна (Гуменецький ліцей) | |
584. | Санніков Максим (Херсонська ЗОШ № 41) | |
585. | Джулинська Маргарита Василівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
586. | Степанюк Назарій Петрович (Вербська санаторна школа) | |
587. | Кушнір Христина (Тульчинська НВК ЗШ І - ІІІ ст. № 3 - гімназія) | |
588. | Андрущенко Олександра Володимирівна (Рокитненська ЗОШ) | |
589. | Духопєлов Андрій Олегович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
590. | Гайворонська Анастасія Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
591. | Клименко Лідія Євгенівна (Київська дитяча академія мистецтв імені М.І. Чембержі) | |
592. | Чердинчев Вадим (Одеська СШ №117) | |
593. | Полякова Ксенія (ХЗОШ № 91) | |
594. | Санчук Талія (Одеська СШ № 35) | |
595. | Линник Рустам Русланович (Перша міська гімназія) | |
596. | Хлебодар Софія (Одеська СШ №117) | |
597. | Лущишина Аліса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
598. | Шаповалова Стефанія (Запорізький колегіум №98) | |
599. | Кузьменко Ігор (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
600. | Плєтньова Єва (Одеська СШ №117) | |
601. | Куліченко Дмитро (Одеська СШ №117) | |
602. | Скрипка Вікторія Віталіївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
603. | Білецька Каріна Олексіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
604. | Шкраба Валерія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
605. | Панченко Марія Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
606. | Усаніна Анастасія Сергіївна (Гімназія № 31) | |
607. | Пукман Аріна Максимівна (Миколай-Пільський НВК) | |
608. | Федорович Поліна (Одеська СШ № 35) | |
609. | Шудрава Віра Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
610. | Хоменко Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
611. | Березенко Марія (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
612. | Гладкий Філіп (Одеська СШ №117) | |
613. | Шукевич Марта (НВК №141 "ОРТ") | |
614. | Гуленко Катерина Андріївна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
615. | Шаінідзе Давид Аміранович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
616. | Ковальчук Мілена (Міжнародний ліцей МАУП) | |
617. | Шкеул Катерина Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
618. | Остапчук Захар Олександрович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
619. | Ковальчук Анна (Гімназія Claris Verbis) | |
620. | Андрушко Аліна Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
621. | Мордух Eмма Олександрівна (Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5) | |
622. | Веденева Олександра Павлівна (Згароцький НВК) | |
623. | Бондарчук Станіслав (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
624. | Гриценко Мілана Сергіївна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
625. | Молоков Арсеній (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
626. | Якименко Сергій (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | |
627. | Балагура Олександра Кирилівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
628. | Павленко Денис (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
629. | Макаренко Вероніка Віталіївна (Дейкалівська ЗОШ) | |
630. | Головченко Аскар (Одеська ЗОШ №25) | |
631. | Ушенко Марія (КЗ "ХСШ № 33") | |
632. | Сіпітіна Марія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
633. | Шавадзе Саба (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
634. | Дурова Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
635. | Мелешко Віолетта (Одеська СШ №117) | |
636. | Іванченко Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
637. | Тарнаруцька Каріна Володимирівна (Шумовецька гімназія) | |
638. | Галай Злата Дмитрівна (Ліцей імені Романа Шухевича) | |
639. | Зінченко Максим (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
640. | Фольварочна Анастасія Андріївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
641. | Донченко Олександр Євгенович (КПЛ №171 "Лідер") | |
642. | Майданюк Марія Павлівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
643. | Куртєва Софія (Одеська спеціалізована школа №10) | |
644. | Піддубняк Софія (Уманський НВК №17) | |
645. | Філіппова Стефанія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
646. | Олексійко Олена (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
647. | Чистова Анастасія (Нікольська гімназія "Софія") | |
648. | Глебко Віктор (Одеська спеціалізована школа №10) | |
649. | Бабенко Богдан Андрійович (Пісківський ліцей) | |
650. | Мудряк Олексій Вадимович (Малинівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
651. | Король Владислав Ігоревич (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
652. | Яцена Кристина (Гімназія Claris Verbis) | |
653. | Пендюр Маргарита Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
654. | Бегус Аліса Романівна (Андрівський ЗЗСО) | |
655. | Малюшевська Софія Остапівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
656. | Щерба Анастасія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
657. | Сари-Юрьєва Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
658. | Філіппов Тимур Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
659. | Лобаноська Діана (Одеська СШ №117) | |
660. | Зеленський Антон Вадимович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
661. | Котенко Софія (Гуманітарна гімназія №23) | |
662. | Гармаш Кіра Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
663. | Шульга Олена Борисівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
664. | Ворожко Максим Сергійович (НВК №24) | |
665. | Гочаренко Арсентій (Одеська спеціалізована школа №10) | |
666. | Ніколаєску Вікторія (Користівський ліцей) | |
667. | Скобелєв Даніл Сергійович (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
668. | Мініч Ілля Олександрович (Навчально виховний комплекс №2) | |
669. | Полонський Андрій (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
670. | Рибалко Данило Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
671. | Чикильова Анастасія Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
672. | Шуліка Ганна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
673. | Бистревський Артем (Одеська ЗОШ №118) | |
674. | Ковальченко Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
675. | Худякова Мар'яна (Нікольська гімназія "Софія") | |
676. | Бортнік Ігор Андрійович (ЛСЗОШ №1) | |
677. | Король Денис Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
678. | Радіонова Вікторія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
679. | Овейчик Любомир (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
680. | Мацкевич Олександр (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
681. | Фірак Яромір Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
682. | Іванов Даниїл Іванович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
683. | Тримко Олександра Даниїлівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
684. | Ступенко Максим Вячеславович (Київська гімназія №287) | |
685. | Глущенко Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
686. | Гіренко Матвій (КПЛ №171 "Лідер") | |
687. | Шкабарня Марія (КУ "Пологівська гімназія "Основа") | |
688. | Бондарук Катерина (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
689. | Каширська Соня Василівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
690. | Кравченко Диана (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
691. | Каландадзе Маріам Георгіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
692. | Щур Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
693. | Содель Павло Валентинович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
694. | Лунгу Максим Володимирович (Новоборисівський ЗЗСО) | |
695. | Шамрін Олександр Cергійович (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
696. | Ян Умут Шейхмусович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
697. | Тамащук Святослав Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
698. | Кудляк Захар Олегович (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
699. | Дідик Дмитро Сергійович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
700. | Каразейський Артем (Одеська СШ №50) | |
701. | Бездітна Ксенія Володимирівна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
702. | Губін Артем Єгорович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
703. | Бортейчук Роман (Коломийський ліцей №9) | |
704. | Міняйло Кирило Олександрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
705. | Герасимчук Микола (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
706. | Іванець Матвій Васильович (Рокитненська ЗОШ) | |
707. | Єніна Софія Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
708. | Кобилянський Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
709. | Звір Ілля (Куликівська ЗОШ) | |
710. | Хуторянець Єва Олександрівна (КЗ ХЗОШ № 49) | |
711. | Коваленко Данііл Дмитрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
712. | Гришакова Валерія (Ліцей №13) | |
713. | Шутка Евеліна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
714. | Руденко Анна Олексіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
715. | Романюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | |
716. | Роїк Андрій Юрійович (Ліцей ЕКО 198) | |
717. | Томащук Олександра (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
718. | Коваль Ірина Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
719. | Стефанців Максим (Коломийський ліцей №9) | |
720. | Пастовенська Кіра (Гуманітарна гімназія №23) | |
721. | Векслер Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
722. | Бідна Юлія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
723. | Зубрицька Марта (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
724. | Заставна Вікторія Назарівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
725. | Дунець Анна (НВК №7 м.Хмельницького) | |
726. | Чурилова Валерія Сергіївна (Первомайський ліцей №5) | |
727. | Ахматов Микита Сергійович (Соледарська ЗОШ №13) | |
728. | Бернатцька Стелла (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
729. | Черв'юк Юрій Олексійович (Тигрик) | |
730. | Дубров Арсеній Дмитрович (Тигрик) | |
731. | Дроздов Даніл Анатолійович (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
732. | Лахно Марія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
733. | Поливач Анастасія Андріївна (Середня загальноосвітня школа №10) | |
734. | Гордійчук Аріна (Кіцманський НВК) | |
735. | Гальбінська Єва Андріївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
736. | Проць Олександра Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
737. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Барвінківський ліцей №2) | |
738. | Задворна Юлія Юріївна (Славутська гімназія №3) | |
739. | Шкуліпа Микита (Одеська СШ №117) | |
740. | Рєдін Максим Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
741. | Клисак Олеся Дмитрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
742. | Дода Варвара (НВК №141 "ОРТ") | |
743. | Усенко Софія Олександрівна (Школа № Височанський НВК) | |
744. | Тихонов Даниїл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
745. | Брягіна Єлизавета (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
746. | Ковтун Давид Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
747. | Озарків Зоряна Мирославівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
748. | Лисицький Даніїл (Гімназія Claris Verbis) | |
749. | Зіненко Ярослав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
750. | Мазур Левент Бюлентович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
751. | Пищик Роман Андрійович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
752. | Кітик Максим (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | |
753. | Кисленко Тимур Ігорович (Прилуцька СШ І-ІІІ ступенів № 6) | |
754. | Сизов Тимофій Антонович (Гришівський НВК) | |
755. | Сигидин Владислав (Опорний ЗЗСО №6) | |
756. | Антонюк Дарина Володимирівна (Грозинецький ліцей) | |
757. | Мельников Марк Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
758. | Ушаков Олексій (Криворізька гімназія №63) | |
759. | Будулатій Світлана Сергіївна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
760. | Шудра Юрій Ігорович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
761. | Рекунова Софія Володимирівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
762. | Яровий Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
763. | Хабленко Євген (Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | |
764. | Білоусов Єгор Олександрович (Ліцей № 208) | |
765. | Юрченко Данііл Артемович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
766. | Мицкевич Анна (Одеська СШ №117) | |
767. | Вардіміаді Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | |
768. | Ліпісій Руслан (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
769. | Слободян Дмитро Романович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
770. | Надолішна Вікторія Сергіївна (КЗ "Великопроходівський ліцей") | |
771. | Федорова Валерия Юрьевна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
772. | Санду Едера Едгарівна (Мамалигівська ЗОШ) | |
773. | Остапчук Єлизавета Сергіївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
774. | Кілічук Іван Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
775. | Заренок Надія Максимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
776. | Панчишина Валерія (Лозівський ліцей №7) | |
777. | Татаровський Дмитро Володимирович (Фізико-технічний ліцей) | |
778. | Астахов Давід (Приватна початкова школа) | |
779. | Усата Вікторія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
780. | Смірнова Зореслава Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
781. | Галак Дмитро Дмитрович (Початкова школа №326 - ЗНЗ І ступеня) | |
782. | Луцкіна Катерина Євгенівна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
783. | Кучерук Олександр (Гуманітарна гімназія №23) | |
784. | Рогальський Ростислав Миколайович (Гімназія с. Малинівка) | |
785. | Шиванюк Ольга Олександрівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
786. | Книш Назарій (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
787. | Гаврилюк Єгор (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
788. | Олійник Агнія (Гімназія Claris Verbis) | |
789. | Дишкантюк Ярослав (НВК №7 м.Хмельницького) | |
790. | Богдан Віолетта Сергіївна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
791. | Доренська Владислава Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
792. | Свириденко Дарія (Кіцманський НВК) | |
793. | Дерпач Наталія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
794. | Слободянюк Єгор Сергійович (Криворізька ЗОШ №130) | |
795. | Булах Олександр Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
796. | Лєскова Вероніка Дмитрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
797. | Циганок Владислава Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
798. | Мелікян Каміла Кароївна (Language World) | |
799. | Кучеренко Варвара (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
800. | Гончар Кароліна Олександрівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
801. | Гумецька Ксеня Любомирівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
802. | Слободянюк Олександр Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
803. | Яценко Євген Михайлович (НВК-ліцей №100) | |
804. | Тишковець Тимур Дмитрович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
805. | Місюра Єлізавета (Одеська СШ №117) | |
806. | Тестовий акаунт (ThinkGlobal Chayka) | |
807. | Чуркіна Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
808. | Рибальченко Світлана Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | |
809. | Туфар Дмитро Дмитрович (Андріївська СРШ) | |
810. | Леонов Нікіта (Одеська спеціалізована школа №10) | |
811. | Бовкун Максим Олександрович (Приватна початкова школа) | |
812. | Лозова Марія Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
813. | Овчарук Анастасія Дмитрівна (Гвардійський НВК) | |
814. | Прокопьєв Тимофій Євгеньович (Inventor School) | |
815. | Мусієнко Анна Вікторівна (Гімназія № 31) | |
816. | Недвига Альміра Артемівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
817. | Кучер Альбіна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
818. | Кривенда Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | |
819. | Горецький Артем Миколайович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
820. | Таландітє Софі (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
821. | Тупікіна Дар'я (Криворізька СШ №74) | |
822. | Перфілов володимир (Опорний ЗЗСО №6) | |
823. | Сінотова Варвара Олегівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
824. | Кухтар Назар (Коломийський ліцей №9) | |
825. | Шатаєв Денис (КЗ "ХСШ № 33") | |
826. | Блах Анна Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
827. | Лащук Дмитро Юрійович (Підберезівський ліцей) | |
828. | Войтко Владислав Ігорович (ДПТНЗ "Березнівське ВПУ") | |
829. | Донска Устина (НВК "Всезнайко") | |
830. | Бутковська Діана Андріївна (Початкова школа села Чернелів-Руський) | |
831. | Герасимчук Володимир Володимирович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
832. | Вишенський Максим (Одеська спеціалізована школа №10) | |
833. | Рошуор Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
834. | Мілевський Кіріл (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
835. | Швец Александр (Харківський ліцей № 149) | |
836. | Конобєєв Ілля (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
837. | Бокій Єва Євгенівна (Гімназія «Консул» №86) | |
838. | Онофрічук Єкатерина (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
839. | Косаківський Давід (Загальноосвітня школа №12) | |
840. | Давикоза Аліна Олександрівна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
841. | Федоренко Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
842. | Лисак Софія (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | |
843. | Хандоняк Михайло Володимирович (Приватний репетитор) | |
844. | Васюкевич Єлизавета Євгеніївна (Новоюр'ївська гімназія) | |
845. | Бащук Юрій Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
846. | Ковальков Данііл Віталійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
847. | Малащук Владислав Валерійович (СЗШ І-ІІІ ст. художнього профілю №1) | |
848. | Шевченко Максим Станіславович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
849. | Франкевич Андрій (Коломийський ліцей №9) | |
850. | Мельничук Єлизавета (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
851. | Галенко Анастасия Евгениевна (Лицей "Дистанционная школа "Рич") | |
852. | Шарап Дмитро (Лозівський ліцей №7) | |
853. | Тюрін Іван Іванович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
854. | Касяненко Діма (Кам`янська школа №2) | |
855. | Михальчук Олександра (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
856. | Пархоменко Артем Олександрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
857. | Лисюченко Єгор (НВК №141 "ОРТ") | |
858. | Курочка Ксенія Олександрівна (Красносільська ЗОШ І-ІІІст.) | |
859. | Хмарук Вікторія (Коломийський ліцей №9) | |
860. | Літвінов Владислав Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
861. | Матюха Денис Миколайович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
862. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Перша міська гімназія) | |
863. | Артюх Андрій Романович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
864. | Біленко Кирил Олегович (Сахновщинський ліцей №2) | |
865. | Мельниченко Тимур Олексійович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
866. | Мелешко Лія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
867. | Карпенко Софія Михайлівна (КЗО НВО №28) | |
868. | Нгуєн Мінь Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | |
869. | Чиркін Ярослав (Одеська СШ №50) | |
870. | Шевцов Андрій Сергійович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | |
871. | Вільховецька Дарина Тарасівна (Грозинецький ліцей) | |
872. | Халіна Кіра (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
873. | Костржевський Максим (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
874. | Солецький Марко (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | |
875. | Ванюк Альона (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
876. | Галіцька Маргарита Миколаївна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
877. | Сербин Ярина Володимирівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
878. | Рудей Вікторія Максимівна (Миколай-Пільський НВК) | |
879. | Шлапак Іван (НВК "Всезнайко") | |
880. | Біль Богдан (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
881. | Ващенко Юлія (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
882. | Семенчук Маргарита Олександрівна (Криворізька ЗОШ №68) | |
883. | Подгорний Леонід (ЗНЗ І-ІІІ ст. Скандинавська гімназія) | |
884. | Саламатов Андрій (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
885. | Зеленчук Михайліна Петрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
886. | Климюк Злата Павлівна (Вербська санаторна школа) | |
887. | Юхта Михайло Ігорович (Ліцей ЕКО 198) | |
888. | Макєєва Ганна (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
889. | Ткаченко Гліб (КЗ "ХСШ № 33") | |
890. | Верхушкін Андрій Романович (НВК №26) | |
891. | Витюк Тимур (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
892. | Рогозіна Валерія (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | |
893. | Приказюк Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
894. | Колесник Павло Сергійович (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
895. | Поліщук Даніїл (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
896. | Тхорик Данило (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
897. | Бабаєв Назар Русланович (Петропавлівський ліцей №2) | |
898. | Петренко Микола Дмитрович (Макарівський багатопрофільний ліцей) | |
899. | Кошель Ярослав Олександрович (Сахновщинський ліцей №2) | |
900. | Штемпель Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
901. | Горбань Поліна Станіславівна (Кочержинська гімназія) | |
902. | Зірка Варвара Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
903. | Могильник Яна (Коломийський ліцей №9) | |
904. | Залевська Анна-Софія (Одеська ЗОШ №118) | |
905. | Гвоздикевич Георгій (ОПШСТ "На перехрести") | |
906. | Шульженко Максим (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
907. | Зуб Дар’я (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
908. | Терешонок Софія Павлівна (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
909. | Мартинчук Владислав Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
910. | Колода Святослав Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
911. | Обух Наталія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
912. | Щербина Д. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
913. | Щелков Кирило Сергійович (маматематика) | |
914. | Тараканов Кирило (Гімназія Claris Verbis) | |
915. | Ісмаїл Омар (Міжнародний ліцей МАУП) | |
916. | Ковтун Софія (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | |
917. | Лаврик Святослав Сергійович (КЗ Дубовиківська СЗШ) | |
918. | Водолавська Ілона Денисівна (Андріївська СРШ) | |
919. | Сорочан Карина Леонідівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
920. | Шульга Давид Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
921. | Самсонов Сергій Анатолійович (Одеська Маріїнська гімназія) | |
922. | Коваленко Тимур Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
923. | Гурбич Ілля Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
924. | Бакараєв Павло Олександрович (Луцький НВК №9) | |
925. | Черней Ірина (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
926. | Каленіча Анастасія (Міжнародний ліцей "Глобус") | |
927. | Кирпушко Максим Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
928. | Малагловець Назар Андрійовичвич (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
929. | Люцко Богдан (ПНВК "Садок-школа-ліцей "Еколенд") | |
930. | Кукавиця Олексій В*ячеславович (Миколай-Пільський НВК) | |
931. | Рожовецкий Иван (Харківський ліцей № 149) | |
932. | Захарова Дар'я (Одеська ЗОШ №118) | |
933. | Миронова Дарина (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
934. | Карвацький Олег (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
935. | Макаров Трохим (Запорізька ЗОШ №84) | |
936. | Осипенко Луїза (Міжнародний ліцей МАУП) | |
937. | Юрчук Олексій (Загальноосвітня школа №12) | |
938. | Ващишина Ольга (ThinkGlobal Chayka) | |
939. | Бородачик Єгор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
940. | Слава Микола (Одеська ЗОШ №118) | |
941. | Адаменко Роман Романович (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17) | |
942. | Корчистий Андрій Михайлович (Полонська гімназія) | |
943. | Золотарьова Анна (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
944. | Довбуш Надiя Сергіївна (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | |
945. | Перч Кирило (Міжнародний ліцей МАУП) | |
946. | Казлітін Володимир Володимирович (Гімназія № 31) | |
947. | Назаров Матвій Євгенович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
948. | Томілін Михайло (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
949. | Гришко Ганна (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | |
950. | Родькін Глеб (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
951. | Полозенко Олексій В'ячеславович (Петропавлівський ліцей №1) | |
952. | Бондаренко Денис Сергійович (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
953. | Никифорук Влада (Коломийський ліцей №9) | |
954. | Оксенюк Микита (КПЛ №171 "Лідер") | |
955. | Федоренко Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
956. | Снєсарєв Кіріл (НВК №141 "ОРТ") | |
957. | Чемерис Віктор Вікторович (Ліцей № 208) | |
958. | Столбун Ілля (Математичний гурток "Аксіома") | |
959. | Голованіч Вікторія (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
960. | Проказюк Даніїл Олегович (Одеська СШ №117) | |
961. | Ніколайченко Олександр (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
962. | Юшко Назар Володимирович (Немовицький ліцей) | |
963. | Старченко Кирило (НВК "Всезнайко") | |
964. | Шевченко Софія Миколаївна (Бериславський ЗПЗСО №3) | |
965. | Шеремет Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
966. | Кисла Аліса (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
967. | Комишан Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
968. | Дмитрієва Поліна Віталіївна (ЗЛ "Логос") | |
969. | Поплавська Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
970. | Ляпіна Марта Родіонівна (Тигрик) | |
971. | Нагорний Платон (Математичний гурток "Аксіома") | |
972. | Бендасюк Богдан (Коломийський ліцей №9) | |
973. | Гринда Артур Ігорович (Погірцівська СЗШ) | |
974. | Бащук Владислав Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
975. | Барбалат Вікторія (Одеська ЗОШ №28) | |
976. | Мельничук Даніел Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
977. | Слесарєва Злата (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
978. | Малахов Всеволод (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
979. | Гудимович Назар Володимирович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
980. | Марущак Володимир Андрійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
981. | Чапко Агата Олексіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
982. | Терпелюк Влада (Коломийський ліцей №9) | |
983. | Тафійчук Богдан Дмитрович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
984. | Онищак Марина Володимирівна (Перша міська гімназія) | |
985. | Солонінко Петро Андрійович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
986. | Мартюк Антон (Міжнародний ліцей МАУП) | |
987. | Степанець Софія Іванівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
988. | Кляцька Олена (Одеська СШ №117) | |
989. | Кісельов Костянтин (КПЛ №171 "Лідер") | |
990. | Мінчева Орина Вікторівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
991. | Гриненко Андрій Тимурович (58) | |
992. | Мартинюк Остап (Раківчицька філія Коломийського ліцею №5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
993. | Кушнір Марія Леонідівна (м. Ромни ЗОШ №7) | |
994. | Кульпа Максим Васильович (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | |
995. | Швидкий Артемій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
996. | Еберт Руслана (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
997. | Гуменюк Владислава (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
998. | Рибенчук Костянтин Миколайович (Яківська гімназія) | |
999. | Меринов Вадим (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
1000. | Міськов Марк Юлійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1001. | Зінчук Арсеній (Кіцманський НВК) | |
1002. | Лютенко Аліса Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1003. | Шатило Іван (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
1004. | Вознесенський Даня (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
1005. | Гетманець Ярослав Русланович (Запорізька гімназія № 107) | |
1006. | Башлаєва Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1007. | Вільган Ганна (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | |
1008. | Черноусов Т. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
1009. | Руденко Дмитро (Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1) | |
1010. | Старухін Данііл (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1011. | Макаренко Дарина (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1012. | Петрук Анастасія Вікторівна (Inventor School) | |
1013. | Макаренко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1014. | Білокудря Анна Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1015. | Козачек Матвій Віталійович (Тигрик) | |
1016. | Макаренко Єлісєй Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1017. | Біленко Дарина Євгеніївна (Гімназія № 2) | |
1018. | Акінін Олександр Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1019. | Яіцька Софія Андріївна (Первомайський ліцей №5) | |
1020. | Пошукай Марія Максимівна (Запорізький НВК №67) | |
1021. | Петренко Анастасія (КЗО НВО №28) | |
1022. | Крижановська Катерина Володимирівна (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | |
1023. | Тісовський Максим (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
1024. | Матвіюк Вікторія (Іванковецький ліцей) | |
1025. | Бондаренко Гліб Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1026. | Фартушна Аріна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1027. | Сметанюк Оксана (Коломийський ліцей №9) | |
1028. | Загоренко Данило Олександрович (Новоборисівський ЗЗСО) | |
1029. | Голяк Максим (ThinkGlobal Chayka) | |
1030. | Крижановський Максим (Одеська СШ №50) | |
1031. | Гуменюк Божена (Коломийський ліцей №9) | |
1032. | Денисюк Арсен Олексійович (ЛСЗОШ №1) | |
1033. | Мазюкас Міра (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1034. | Чома Ростіслав (Херсонська ЗОШ № 41) | |
1035. | Чехонін Олександр (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1036. | Ляшенко Вероніка (Одеська СШ №117) | |
1037. | Оверченко Артьом Віталійович (БСШ №9) | |
1038. | Гранадзер Іван (КПЛ №171 "Лідер") | |
1039. | Корнієнко Злата (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1040. | Ботов Іван (Одеська СШ №117) | |
1041. | романько ксенія юріївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1042. | Середа Марія (Коломийський ліцей №9) | |
1043. | Степанова Поліна (ThinkGlobal Chayka) | |
1044. | Пасічник Марія Олександрівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
1045. | Чуровська Віолета (Криворізька ЗОШ №65) | |
1046. | Джеджея Давид Лашайович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
1047. | Вдович Ірина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1048. | Сиваш Юлія (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
1049. | Кот Вікторія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1050. | Данищук Христина Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1051. | Фещук Кіріл Юрійович (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | |
1052. | Бреус Єсєнія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1053. | Мелікян Валерій Кароєвіч (Language World) | |
1054. | Стрельніков Владислав (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1055. | Гончаренко Ірина (Одеська СШ №117) | |
1056. | Тесленко Діана (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1057. | Софіщенко Володимир Вікторович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
1058. | Гавриш Микита Вячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1059. | Верба Богдан (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1060. | Петрова Вікторія (Ліцей "Євроленд") | |
1061. | Юкало Іван (КПЛ №171 "Лідер") | |
1062. | Кісь Матвій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1063. | Студілко Софія (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
1064. | Мірошніченко Марія Артемівна (Барвінківський ліцей №2) | |
1065. | Панюра Роман (Куликівська ЗОШ) | |
1066. | Панькіна Марія (Одеська спеціалізована школа №10) | |
1067. | Варга Аліна Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1068. | Хомік Вікторія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1069. | Троценко Іван (Донецький ліцей № 1) | |
1070. | Горбач Таїсія (Одеська ЗОШ №118) | |
1071. | Блонський Руслан (Одеська СШ №117) | |
1072. | Бондаренко Владислава (КПЛ №171 "Лідер") | |
1073. | Меркулов Дмитро Олегович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1074. | Білоус Яна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1075. | Васильєва Анастасія (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
1076. | Гордієнко Єлизавета Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1077. | Атанасова Олександра (ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1078. | Бачинська Марія (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
1079. | Настас Володимир Володимирович (Грозинецький ліцей) | |
1080. | Хільченко Каріна Олегівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
1081. | Назаренко Євген (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
1082. | Багнюк Микола (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1083. | Вороблевська Ольга Павлівна (Ліцей № 208) | |
1084. | Курносова Валерія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1085. | Федосова Аліна Ігорівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1086. | Шелемба Марія Славівна (ОЗ "Засульський ліцей ЛМР") | |
1087. | Горбунов Роман Олегович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1088. | Котелянець Діана (Одеська ЗОШ №118) | |
1089. | Подгурський Ярослав Сергійович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
1090. | Жидан Роман Михайло (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
1091. | Жадан Олександр Євгенійович (КЗО НВО №28) | |
1092. | Cорокін Євген Олександрович (Рішельєвський Науковий Ліцей) | |
1093. | Тарапон Вікторія Олександрівна (Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
1094. | Грисяк Роман (Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Олександра Рибалка) | |
1095. | Стерник Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1096. | Золотухіна Анастасія Іліанівна (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | |
1097. | Когаєва Луїза (Одеська СШ № 35) | |
1098. | Іванов Олексій (КЗО НВО №28) | |
1099. | Татарникова Катерина Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
1100. | Мар‘їна Єлизавета Ігорівна (Гімназія № 178) | |
1101. | Хорава Кіра Олександрівна (ЛНВК №24) | |
1102. | Абрамова Софія Іллівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1103. | Мазур Олександр Павлович (Харківське державне вище училище фізичної культури №1) | |
1104. | Шияненко Ваня (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
1105. | Швайцер Тимофій Олександрович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | |
1106. | Борисов Лев Ілліч (Щасливський НВК) | |
1107. | Рибачок Іван (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1108. | Піголь Ярослав Юрійович (КПЛ №171 "Лідер") | |
1109. | Соболенко Марія (Одеська ЗОШ № 92) | |
1110. | Дудник Олексій Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1111. | Полончак Захар (ХГ №12) | |
1112. | Бацман Платон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1113. | Шкуренков Валерій (ОПШСТ "На перехрести") | |
1114. | Лісовський Едуард Петрович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
1115. | Нестеренко Роман Олександрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
1116. | Бережна Анна (КЗ "ХСШ № 33") | |
1117. | Наливайко Владислав Сергійович (СЗШ № 86) | |
1118. | Волошин Гліб Олександровичч (Альтернативна школа Ярина School) | |
1119. | Бойчук Олександр (№1) | |
1120. | Мухадзе Тамаз (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1121. | Степанчук Федір Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1122. | Чечик Єгор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1123. | Сушкова Поліна (Одеська СШ №117) | |
1124. | Захаренко Захар Георгійович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
1125. | Морозов Кирило Євгенійович (Синельниківський ліцей №2) | |
1126. | Рострон Майлз (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1127. | Даниляк Софія (Куликівська ЗОШ) | |
1128. | Ільків Юрій Ігорович (Погірцівська СЗШ) | |
1129. | Мусієнко Діана (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1130. | Пономар Євгеній Володимирович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
1131. | Бернацька Вероніка Миколаївна (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв) | |
1132. | Ткачов Юрій (КЗ "ХСШ № 33") | |
1133. | Безух Артем (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | |
1134. | Чічак Артем Дмитрович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
1135. | Кулявець Ольга Віталіївна (Черкаська гімназія № 31) | |
1136. | Лалов Олег Володимирович (Гімназія № 2) | |
1137. | Захарчук Олег (Середня загальноосвітня школа № 45 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
1138. | Ніколютіна Єлизавета (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1139. | Дердюк Ната (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
1140. | Тимошенко Станіслав (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11) | |
1141. | Воловець Мар'яна Юріївна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
1142. | Куно Артем (НВК №141 "ОРТ") | |
1143. | Коробенюк Ілля Васильович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1144. | Аліса Сірик (Think Global) | |
1145. | Ковлева Ангеліна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
1146. | Болгова Анна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
1147. | Салатова Агния Руслановна (Одеська гімназія № 5) | |
1148. | Ібанда Келлі (Гімназія Claris Verbis) | |
1149. | Коцюруба Роберто (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
1150. | Брульов Денис Олексійович (НВК "Всезнайко") | |
1151. | Петлер Емілія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1152. | Черкашина Вероніка Іванівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
1153. | Погорєлова Олександра Віталіївна (Ліцей №13) | |
1154. | Руда Лілія Володимирівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
1155. | Перова Маргарита Миколаївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1156. | Шулянська Марія (Одеська ЗОШ № 92) | |
1157. | Куртєва Елла (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1158. | Лихолоб Кіра Олексіївна (Міжнародний ліцей "Глобус") | |
1159. | Караваєва Софія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
1160. | Байтрак Юлія Сергіївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
1161. | Крупенко Анна Любомирівна (Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1162. | Фан Тхао Ан (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1163. | Заволович Ірина Віталіївна (Ліцей ЕКО 198) | |
1164. | Гапонов Юрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1165. | Стельмащук Анна (Коломийський ліцей №9) | |
1166. | Адаєв Максим Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1167. | Леонтьєв Артур (НВК №141 "ОРТ") | |
1168. | Фарапонов Олександр (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1169. | Замятін Кирило Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
1170. | Степаненко Олександр (Київський приватний ліцей "Фенікс") | |
1171. | Мельничук Сергій Сергійович (Яківська гімназія) | |
1172. | Витюк Тіна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1173. | Чечик Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1174. | Мораренко Михайло (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
1175. | Кисельова Єлизавета (КЗ "ХСШ № 33") | |
1176. | Міщук Анна Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
1177. | Вакуленко Кирило (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1178. | Орловський Вадим (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
1179. | Дужак Злата Василівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
1180. | Паршин Кирило (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1181. | Кодимський Нікіта (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1182. | Толокнєєв Артем Олександрович (Первомайський ліцей №5) | |
1183. | Гризан Дар'я (Одеська СШ №117) | |
1184. | Ведмідь Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1185. | Марта П'єх (Think Global) | |
1186. | Лобас Денис (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
1187. | Тімченка Данило Станіславович (Запорізький НВК №67) | |
1188. | Літвінов Денис Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
1189. | Шульга Анжеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1190. | Волкова Єлизавета (Одеська СШ №117) | |
1191. | Рябой Максим Миколайович (Грозинецький ліцей) | |
1192. | Ткаля Злата (Лозівський ліцей №7) | |
1193. | Шейко Іван Валентинович (Петропавлівський ліцей №2) | |
1194. | Ніка Круглова (Гімназія Claris Verbis) | |
1195. | Тітомир Леонід Олегович (Калинівська ЗОШ) | |
1196. | Опара.М.М (Школа №20) | |
1197. | Смолянець Каріна Василівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1198. | Лучанінов Святослав Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1199. | Асаржи Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1200. | Хотінь Марк Игорович (Inventor School) | |
1201. | Помаранець Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | |
1202. | Леонова Анастасія Микитівна (Броварська ЗОШ № 3) | |
1203. | Дмітрієнко Кіра Михайлівна (Барвінківський ліцей №2) | |
1204. | Туманова Анастасія (ОНВК №67) | |
1205. | Соколенко Валерія (ЗЗСО "Письмечівська гімназія") | |
1206. | Волков Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1207. | Зінченко Михайло Тарасович (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | |
1208. | Лященко Марія (КПЛ №171 "Лідер") | |
1209. | ЗахаренкоАльона (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
1210. | Завадська Валерія Володимирівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
1211. | Кулик Єлизавета Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1212. | Бордюжа Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1213. | Лук'янова Софія (Донецький ліцей № 1) | |
1214. | Тодощак Аліса Миколаївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1215. | Симанюк Максим Миколайович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1216. | Марущак Оксана Андріївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1217. | Галіцин Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1218. | Хороленко Артем Ігорович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1219. | Тепфер Марк (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
1220. | Ігнатов Єгор Вадимович (Приватна початкова школа) | |
1221. | Євтушевський Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1222. | Кожарін Ярослав Олександрович (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | |
1223. | Голіков Дмитро (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1224. | Барбелко Вікторія Вікторівна (НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | |
1225. | Глушак Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1226. | Дворніченко Анна (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
1227. | Нестеренко Ілля Володимирович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1228. | Махмудова Лурдес Ельдарівна (Відраднівський ЗЗСО) | |
1229. | Парсілян Маріне Каренівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
1230. | Соколов Кирило (Одеська СШ №117) | |
1231. | Цихненко Егор Олегович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
1232. | Рагнєва Дар'я (Одеська ЗОШ №28) | |
1233. | Бевзюк Іван Максимович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
1234. | Кушнир Лідія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1235. | Біндюкова Надія Віталіївна (Ліцей ЕКО 198) | |
1236. | Виногородський Давид (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1237. | Самойленко Дар'я Ігорівна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | |
1238. | Сульженко Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | |
1239. | Андрушко Олекса (КПЛ №171 "Лідер") | |
1240. | Кузьміна Варвара (Донецький ліцей № 1) | |
1241. | Підлужна Анастасія Володимирівна (Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | |
1242. | Стасик Злата Маріанівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
1243. | Данищук Даніела Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1244. | Валентова Олександра Артемівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
1245. | Курницький Ілля Ігорович (Никловицька початкова школа) | |
1246. | Локазюк Діана Вікторівна (Згароцький НВК) | |
1247. | Косташ Діана (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
1248. | Марцинюк Анастасія Віталіївна (Мамалигівська ЗОШ) | |
1249. | Єгоренко Нікіта Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1250. | Тютюннік Карина Андріївна (Харківський ліцей № 149) | |
1251. | Протопопова Софія Сергіївна (Красноградський ліцей № 4) | |
1252. | Комендат Максим (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
1253. | Абдуллаєва Еміра (Одеська ЗОШ №118) | |
1254. | Яковлєва Софія Андріївна (ЗЗСО "Дивосвіт") | |
1255. | Кірєєв Кіріл Сергійович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
1256. | Джагар'янц Микола Максимович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1257. | Марусіч Анна Сергіївна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1258. | Бичок Данило (КПЛ №171 "Лідер") | |
1259. | Новосад Олеся Олександрівна (КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області") | |
1260. | Ясеновий Варфоломій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1261. | Свидинюк Олександр Олегович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1262. | Іваневич Михайло Назарович (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | |
1263. | Бедрань Евеліна В‘ячеславівна (Школа №59) | |
1264. | Лубський Всеволод Віталійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1265. | Литвин Дар'я Юріївна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
1266. | Шеруділо Тетяна Вікторівна (Фастовецька гімназія) | |
1267. | Дударенко Дмитро (Гімназія Claris Verbis) | |
1268. | Борейко Аріна Максимівна (Рокитненська ЗОШ) | |
1269. | Мазур Олександр Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1270. | Осінській Святослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1271. | Кіпніс Ян Михайлович (НВК "Всезнайко") | |
1272. | Гудзь Олексій Дмитрович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
1273. | Байдецька Мирослава Богданівна (Гуменецький ліцей) | |
1274. | Предоляк Вероніка (Опорний ЗЗСО №6) | |
1275. | Чунін Євгеній Олександрович (Тигрик) | |
1276. | Варяниця Дмитро (КЗ "Новогорівський ЗЗСО І-ІІІ ст") | |
1277. | Шевцов Арсеній Сергійович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | |
1278. | Якуб Анна Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
1279. | Радутна Марина Радіївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1280. | Кутовий Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
1281. | Зубов Володимир Олександрович (КЗ "Черешенський ліцей") | |
1282. | Федорова Анна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | |
1283. | Шкут Олег (Гімназія Claris Verbis) | |
1284. | Заболотько Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1285. | Клепка Ярослав (Тигрик) | |
1286. | Мамчур Майя Романівна (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | |
1287. | Сірик Дар’я Михайлівна (Синельниківський ліцей №2) | |
1288. | Самойленко Кирило Дмитрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1289. | Цуркан Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1290. | Пірожкова Наталія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1291. | Стреляна Аліса (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1292. | Яковенко Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1293. | Перець Тимофій Павлович (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | |
1294. | Старостюк Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1295. | Білоус Олександра (Одеська спеціалізована школа №10) | |
1296. | Пасєчко Аскольд Захарович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1297. | Сергієнко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1298. | Домашин Олексій (КЗ "ХСШ № 33") | |
1299. | Коваленко Емілія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
1300. | Савчук Анна Василівна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
1301. | Рогова Єва Костянтинівна (Мідгард) | |
1302. | Волосяна Карина Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
1303. | Міштур Олена Степанівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
1304. | Шклярук Андрій Павлович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1305. | Брей Поліна Олександрівна (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | |
1306. | Павленко Глєб (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
1307. | Чаплик Олена (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | |
1308. | Василевський Ярослав Антонович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1309. | Свінцицький Олексій Юрійович (Бородянський академічний ліцей) | |
1310. | Пугач Катерина Едуардівна (Вербська санаторна школа) | |
1311. | Павленко Мальвіна Володимирівна (Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради) | |
1312. | Шкурихін Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1313. | Олійник Єлизавета Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1314. | Маникіна Злата Артемівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1315. | Ковальов Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1316. | Зубрій Діана Олександрівна (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | |
1317. | Шпак Анастасія Романівна (Сахновщинський ліцей №2) | |
1318. | Воробель Вікторія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1319. | Грищенко Назарій (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1320. | Дундєва Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1321. | Карпенко Михайло (КЗ "ХСШ № 33") | |
1322. | Будаш Вероніка (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
1323. | Чернишева Євгенія (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | |
1324. | Мудрик Святослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1325. | Литвиненко Владислав Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | |
1326. | Кравченко Анастасія (Одеська спеціалізована школа №10) | |
1327. | Саржевський Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1328. | Цимбалюк Богдана Олександрівна (Луцький педагогічний коледж) | |
1329. | Білик Таїсія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
1330. | Ігнатьєв Данііл Володимирович (Харківське державне вище училище фізичної культури №1) | |
1331. | Лютовський Максим Юрійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
1332. | Боледзюк Катерина (Коломийський ліцей №9) | |
1333. | Колос Арсен (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1334. | Щелканова Софія (Донецький ліцей № 1) | |
1335. | Доценко Аріна Євгенівна (ЗСШ№100) | |
1336. | Світлична Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1337. | Фігура Артьом Русланович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1338. | Білокрила Анна (Кіцманський НВК) | |
1339. | Білецький Давид (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1340. | Османов Сєлім Русланович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1341. | Савченко Дар'я Дмитрівна (КЗО НВО №28) | |
1342. | Вікторія Іщук (Think Global) | |
1343. | Олендер Дар'я (КПЛ №171 "Лідер") | |
1344. | Огієнко Єлисей (КЗ "ХСШ № 33") | |
1345. | Рибчак Олег (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
1346. | Білорус Анастасія Михайлівна (Перша міська гімназія) | |
1347. | Нагребельна Марія Володимирівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1348. | Ворон Ніколетта (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1349. | КОРЖ Софія (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Зоряний" Дніпропетровської обласної ради") | |
1350. | Походжай Ліза (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1351. | Цатрян Давид Арменович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1352. | Кирилов Назар Вікторович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 284) | |
1353. | Горбатенко Ольга Вадимівна (Ліцей №13) | |
1354. | Перепечай Єгор (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1355. | Жданова Софія Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1356. | Кустря Віра (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
1357. | Ярцев Володимир Володимирович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1358. | Костюченко Марія Ярославівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
1359. | Прокопчук Леся Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1360. | Симоненко Кіра Андріівна (Первомайський ліцей №5) | |
1361. | Маруненко Поліна Віталіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
1362. | Руснак Владислав Йосипович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1363. | Гайовий К. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
1364. | Толіков Тимофій Сергійович (Бердичівський міський ліцей № 15) | |
1365. | Бершицька Марія (Language World) | |
1366. | Васильєва Софія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1367. | Александрова Поліна (Ліцей "Євроленд") | |
1368. | Лабецький Святослав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1369. | Шатравенко Мирослава (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1370. | Мех Єлизавета (Початкова школа села Чернелів-Руський) | |
1371. | Ромасенко Антоніна Олександрівна (Красноградський ліцей № 4) | |
1372. | Водовозова Мирослава Володимирівна (Відраднівський ЗЗСО) | |
1373. | Забранська Ярина Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
1374. | Марущак Олексій Андрійович (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1375. | Чабан Ганна Вадимівна (Джугастрівський НВК "ЗОШ І-ІІст.-ДС") | |
1376. | Гаранько Каріна Володмирівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1377. | Ацеховська Варвара (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
1378. | Письменна Єва Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1379. | Яценко Валерія Романівна (Тигрик) | |
1380. | Тахмазов Васіф Акіфовіч (Харківський ліцей № 149) | |
1381. | Оленчин Софія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1382. | Кришталь Михайло Олексыйович (КЗ "Зміївська гімназія №1 "Сузір'я"") | |
1383. | Ясногор Марта Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | |
1384. | Ільченко Карина (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
1385. | Савушкіна Аріна Станіславівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
1386. | Шаталов Василь (КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО) | |
1387. | Мосур Софія Юріївна (Немичинецька ЗОШ І-ІІ ст.) | |
1388. | Зацеркляна Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1389. | Халатян Мадлена (КПЛ №171 "Лідер") | |
1390. | Голованець Богдан (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1391. | Істомін Мирон (Block Language Club) | |
1392. | Яримбаш Марина (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
1393. | Браславський Анатолій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1394. | Січкар Тимур (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
1395. | Завгородня Алла (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
1396. | Сидоренко Вікторія Геннадіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1397. | Пугаєва Даніела (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1398. | Лобур Андріана (Куликівська ЗОШ) | |
1399. | Калиновська Карина (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
1400. | Дробот Тимур (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
1401. | Зварич Матвій Андрійович (Почаївська ЗОШ) | |
1402. | Міхнюк Костянтин (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1403. | Жейнова Єлизавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1404. | Вірьовкін Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1405. | Хом'як Роман Дмитрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1406. | Полещук Андрій (Гімназія Claris Verbis) | |
1407. | Шелдагаєва Вероніка Вадимівна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
1408. | Курта Анна Олександрівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
1409. | Антипов Лев Максимович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
1410. | Кризська Карина Олександрівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1411. | Мельничук Микита (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1412. | Мельничук Анна (Кіцманський НВК) | |
1413. | Снісар Олександр (КЗ "ХСШ № 33") | |
1414. | Ярослав (Think Global) | |
1415. | Єфремов В (НВК №141 "ОРТ") | |
1416. | Григорова Дар'я Сергіївна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
1417. | Максименко Поліна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1418. | Петрикова Варвара Олексіївна (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
1419. | Пащенко Тимур (НВК №141 "ОРТ") | |
1420. | Дідковський Назар (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1421. | Орішко Марія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
1422. | Блізніков Єлисей Вікторович (Гімназія № 31) | |
1423. | Ропонич Тимур Ігорович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1424. | Суббота Диана (Харківський ліцей № 149) | |
1425. | Сиводед Ринат Сергійович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
1426. | Кухтар Марко (Коломийський ліцей №9) | |
1427. | Коломієць Квітослава Любомирівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
1428. | Зеленов В'ячеслав (Гімназія Claris Verbis) | |
1429. | Меркулова Олександра Віталіївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1430. | Брязкало Єлизавета Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1431. | Мамишева Катерина (Одеська СШ №117) | |
1432. | Козловська А. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
1433. | Грибальова Анастасія Олександрівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1434. | Варич Аріна Олексіївна (Іржавецька філія I-II ст.) | |
1435. | Материнська Яна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
1436. | Щербина Євген Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1437. | Пупов Сергій (Криворізька ЗОШ №65) | |
1438. | Дзюбак Дмитро Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
1439. | Колесник Микита (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1440. | Плєтньова Марія (Одеська СШ №117) | |
1441. | Боднар Кіра Юріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1442. | Отрошок Софія Станіславівна (Гімназія “Троєщина” ІІ-ІІІ ступеня) | |
1443. | Антипов Егор Захарович (НВК №141 "ОРТ") | |
1444. | Лавріненко Святослав (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
1445. | Павлов Арсен (Луцька гімназія №18) | |
1446. | Корзун Мілада Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
1447. | Фортуна Яніна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1448. | Котик Анна Євгенівна (НВК "Всезнайко") | |
1449. | Лє Вієт Лінь Хань (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1450. | Черненко Віктор Іванович (Новоборисівський ЗЗСО) | |
1451. | Водовіз Дмитро Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | |
1452. | В'язовченко Данило Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
1453. | Лугіна Марія (Гуманітарна гімназія №23) | |
1454. | Заріпов Владислав (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
1455. | Грідіна Марія Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1456. | Філозоп Христина В'ячеславівна (LC A.C.E.) | |
1457. | Варга Вікторія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1458. | Ухваткіна Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | |
1459. | Брух Владислав Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1460. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Черкаська ЗОШ №32) | |
1461. | Горячєва Ярослава Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | |
1462. | Орішко Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1463. | Жигуц Богдана Русланівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
1464. | Блажко Діана (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | |
1465. | Остапенко Софія (Одеська СШ №117) | |
1466. | Шопа Кароліна (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | |
1467. | Андрига Уляна Богданівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
1468. | Єгоров Денис (Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
1469. | Мамикін Богдан (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1470. | Дудник Дар`я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1471. | Драгоненко Кіріл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1472. | Яковенко Анна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1473. | Корж Артем Максимович (СЗШ №215 м. Києва) | |
1474. | Васильєва Марія Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1475. | Пашенюк Анна (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
1476. | Алексєєв Андрій Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1477. | Кожушко Вероніка Сергіївна (КЗО НВО №28) | |
1478. | Ягнатковський Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1479. | Демидюк Димітрій (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
1480. | Малієнко Поліна Олександрівна (Андріївська СРШ) | |
1481. | Коваленко Максим Олександрович (Перша міська гімназія) | |
1482. | Мирошніченко Софія Євгенівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
1483. | Антонюк Аліса (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1484. | Центю Валерія Іванівна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
1485. | Андрусенко Поліна (Ніжинська гімназія №9) | |
1486. | Гончаров Богдан Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1487. | Вишневська Дар’я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1488. | Кукоба Станіслав (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
1489. | Білик Євген (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1490. | Грекало Олександр Генадійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1491. | Мірошніченко Богдан Дмитрович (Барвінківський ліцей №2) | |
1492. | Лисенко Софія Анатоліївна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1493. | Федорина Катерина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1494. | Solonynko (Яблунів) | |
1495. | Андреєва Євгенія Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
1496. | Антонюк Михайло Сергійович (Вербська санаторна школа) | |
1497. | Микулка Анна Русланівна (Сахновщинський ліцей №2) | |
1498. | Лисак Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
1499. | Мужила Милана Володимирівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
1500. | Сичук Ілля Олександрович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
1501. | Лясота Анна Денисівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
1502. | Соловйов Артем Миколайович (Ліцей ЕКО 198) | |
1503. | Косачов Роман (Санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва) | |
1504. | Тростогон Іванна Романівна (Середня загальноосвітня школа №10) | |
1505. | Нетай Данііл (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1506. | Полозенко Станіслав (Одеська СШ №117) | |
1507. | Брехова Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1508. | Бєлоіванов Михайло (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1509. | Степанець Вікторія Миколаївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
1510. | Сачава Тимофій Олександрович (Перещепинський ліцей) | |
1511. | Сотенський Олександр (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1512. | Treba Anna Sofiia (Tallinna Mahtra Põhikool) | |
1513. | Маланюк Тереза (Ліцей "Євроленд") | |
1514. | Вандик Каміла Миколаївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1515. | Мазяр Нікіта Юрійович (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
1516. | Ванкевич Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | |
1517. | Конончук Катерина (Фастівський академічний ліцей №9) | |
1518. | Ликова Софія Максимівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
1519. | Хижняк Станіслав (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | |
1520. | Бялищак Богдан Ярославович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
1521. | Мартинюк Арсен Анатолійович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
1522. | Нукало Олександр Андрійович (Початкова школа села Чернелів-Руський) | |
1523. | Даниляк Тарас (Куликівська ЗОШ) | |
1524. | Кобилюк Софія (Одеська СШ №117) | |
1525. | Кліщ Андрій Романович (Іванівська гімназія) | |
1526. | Богуславський Даниїл Ігорович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
1527. | Стельмах Діана (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
1528. | Біднячук Ярослав (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
1529. | Демченко Вероніка Сергіївна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
1530. | Крюкова Юія Анатоліївна (Криворізька СШ №74) | |
1531. | Карпенко Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1532. | Кроуч Евелін Марія Ааронівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1533. | Дуткевич Вероніка (Куликівська ЗОШ) | |
1534. | Чирко Софія Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1535. | Луганський Олександр Вікторович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
1536. | Амер Данья (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
1537. | Вікман Ірина (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
1538. | Степанішин Андрій Сергійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1539. | Кравченко Іван (Ніжинська гімназія №9) | |
1540. | Кіров Михайло Сергійович (ЗЛ "Логос") | |
1541. | Сорокін Михайло (Лозівський ліцей №7) | |
1542. | Самохін Кирило Ілліч (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
1543. | Лобза Анна Іванівна (Тигрик) | |
1544. | Куницька Варвара Володимирівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1545. | Зілпаушс Георг (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1546. | Дмітрієв Єгор Антонович (Тигрик) | |
1547. | Романюк Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1548. | Кокоша Тимофій Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1549. | Король Данило (Маркеєвська філія ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія) | |
1550. | Довгий Леонід (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1551. | Александренко Софія (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
1552. | Голиш Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1553. | Пашина Мілана (Ліцей №13) | |
1554. | Наумова Софія (Одеська СШ №117) | |
1555. | Острамецький Микола (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1556. | Висторопська Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1557. | Петрик Марія (Херсонська ЗОШ № 41) | |
1558. | Власюк Анастасія Олександрівна (Language World) | |
1559. | Цуркан Анастасія Тарасіна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1560. | Чуб Владислав (Лозівський ліцей №7) | |
1561. | Власюк Софія (Люхчанська ЗОШ) | |
1562. | Боднарюк Олена Михайлівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
1563. | Колесник Артем Романович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
1564. | Родич Артем Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1565. | Повшук Артем Русланович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1566. | Натальченко Катерина Віталіївна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
1567. | Юрковська Софія (Одеська ЗОШ №25) | |
1568. | Молошна Маріанна Дмитрівна (Сахновщинський ліцей №2) | |
1569. | Мірошніченко Міхей (TOВ "ПНЗ "Європейський Колегіум") | |
1570. | Іващенко Артем (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1571. | Липкань Максим Михайлович (Гімназія с. Малинівка) | |
1572. | Хуторянський Андрій Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1573. | Пенцак Олександра Андріївна (ТСШ №29) | |
1574. | Глущук Христина Олексіївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
1575. | Мучник Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1576. | Петроченко Аріна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1577. | Воліченко Павло Іванович (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | |
1578. | Іванюк Марк Сергійович (ЛСЗОШ №1) | |
1579. | Галушко Аріна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1580. | Стрельченко Марк (Загальноосвітня школа №12) | |
1581. | Галайковська Ірина Олегівна (НВК №141 "ОРТ") | |
1582. | Ярошенко Таїсія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1583. | Науменко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1584. | Скрипнюк Юліана (Криворізька ЗОШ №65) | |
1585. | Присвітла Тіна Сергіївна (НВК №24) | |
1586. | Роговик Ярослава Віталіївна (НВК "Загальноосвітня школа №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
1587. | Лябах Роман (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
1588. | Мурадян Марк (Маріупольська СШ №66) | |
1589. | Даховський Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1590. | Аббасли Полад Расім Огли (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
1591. | Мазур Дарина Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1592. | Пустовой Гліб Микитович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
1593. | Слесаренко Дар'я (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1594. | Несененко Дар'я Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1595. | Нгуєн Ньи Ву Фонг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1596. | Фальченко Ліза (ХГ №12) | |
1597. | Богоцька Анастасія (Одеська СШ №117) | |
1598. | Шац Михайло Дмитрович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
1599. | Захарчук Катерина (Школа № 5) | |
1600. | Гонець Дмитро Юрійович (Криворізька СШ №74) | |
1601. | Бородій Назар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1602. | Грунська Мирослава (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
1603. | Кірюхін Назар Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1604. | Горова Ярослава Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1605. | Підлісна Діана (Коломийський ліцей №9) | |
1606. | Пілецька Анжеліка (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
1607. | Мозгова Владислава Євгеніївна (Сахновщинський ліцей №2) | |
1608. | Яворський Григорій Дмитрович (Рішельєвський Науковий Ліцей) | |
1609. | Шевченко Андрій Олександрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
1610. | Руденко Іванна Валеріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1611. | Курінний Владислав Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1612. | Биков Артем (Лозівський ліцей №7) | |
1613. | Разінков Юліан Володимирович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
1614. | Шарко Роман Станіславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1615. | Лукашик Поліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1616. | Мехов Єгор Олександрович (Ліцей №13) | |
1617. | Риженко Софія Андріївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
1618. | Лазарєв Єгор Максимович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
1619. | Атанасова Поліна Євгенівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
1620. | Котанов Кирил Сергійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1621. | Шуліка Дар`я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1622. | Горбунова Ангеліна Олександрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1623. | Ізюменко Станіслав (НВК №141 "ОРТ") | |
1624. | Копитін Марк (НВК №141 "ОРТ") | |
1625. | Стрій Марія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1626. | Сорокіна Карина Олександрівна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
1627. | Ткачук Андрій Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1628. | Худяков Єгор (Нікольська гімназія "Софія") | |
1629. | Гріщенко Євгенія (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | |
1630. | Мельник Юлія Олександрівна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
1631. | Ібрагімова Гьозаль Фахраддін кизи (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1632. | Жабчик Олександра (Люхчанська ЗОШ) | |
1633. | Лашин Владислав Вікторович (Чаплинська СЗШ) | |
1634. | Пітик Таїсія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
1635. | Воробченко Іван Сергійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
1636. | Маркевич Роман Костянтинович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
1637. | Волковська Олександра Сергіївна ("Авторская школа Бойко") | |
1638. | Врублевська Соломія (Коломийський ліцей №9) | |
1639. | Ясинська Анастасія (Первомайський ліцей №5) | |
1640. | Кушнір Елізабет Сергіївна (ОЗО ім. Л.Каденюка) | |
1641. | Кісь Гордій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1642. | Попов Максим (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1643. | Мусса Лука Назарович (Альтернативна школа Ярина School) | |
1644. | Корабельський Дмитро Іванович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1645. | Іванова Анастасія Олександрівна (КЗ "Миколаївський ліцей") | |
1646. | Цибуляк Данило (Куликівська ЗОШ) | |
1647. | Мартинюк Уляна Сергіївна (ЛСЗОШ №1) | |
1648. | Науменко Михайло (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1649. | Писаренко Єгор Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1650. | Матвійчук Таміла Петрівна (Почапинська гімназія) | |
1651. | Безродний Роберт Андреевич (Одеська СШ № 35) | |
1652. | Пономаренко Владислав (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1653. | Кушмунс Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1654. | Томашев Олексій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
1655. | Пудляк Олівія Остапівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
1656. | Чернуха Кирило (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1657. | Сорокопуд Ростислав Олексійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
1658. | Ян Скотинянський (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
1659. | Тюрін Марк (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1660. | Теляник Даніїл (Одеська СШ №117) | |
1661. | Нікітінська Марія (Одеська СШ №117) | |
1662. | Мурі Карім Мурі (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1663. | Романко Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1664. | Шабалтас Анастасія Олександрівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1665. | Дубина Поліна Олександрівна (Сахновщинський ліцей №2) | |
1666. | Зарубенко Артем (Уманський НВК №17) | |
1667. | Пахомов Артур (Луцька гімназія №18) | |
1668. | Сидоров Мирон (Logos School) | |
1669. | Денисов Євгеній Вадимович (Альтернативна школа Ярина School) | |
1670. | Іванов Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1671. | Вовк Вероніка (Санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва) | |
1672. | Чередниченко Юлія Романівна (Первомайський ліцей №5) | |
1673. | Гриценко Серафіма (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1674. | Плотнікова Анжеліка Ігорівна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1675. | Балагура Тарас (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1676. | Сокол Олександр (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
1677. | Малоголовко Вероніка (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1678. | Китайгора Софія Олексіївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1679. | Миколайчук Махайло (Шумовецька гімназія) | |
1680. | Салімон Тарас Анатолійович (Красноградський ліцей № 4) | |
1681. | Кукурудза Назар Богданович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
1682. | Коваленко Дарія Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
1683. | Паламарь Патріція В’ячеславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1684. | Дубас Анна Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1685. | Кудрява Ярослава Юріївна (Гімназія № 31) | |
1686. | Локоть Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1687. | Костиря Максим (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1688. | Краско Аріна Іванівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1689. | Остапенко Данило (Одеська СШ №117) | |
1690. | Шевченко Поліна Євгенівна (Тигрик) | |
1691. | Барков Маркіян (Гімназія Claris Verbis) | |
1692. | Шишкевич Ярослав (Одеська СШ №117) | |
1693. | Капінус Руслан Едуардович (Ліцей №13) | |
1694. | Пронько Нікіта (Одеська ЗОШ №118) | |
1695. | Усачьов Богдан Денисович (Криворізька гімназія №99 КМР) | |
1696. | Борзик Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1697. | Буаріша Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1698. | Мудрик Денис Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | |
1699. | Кондратьєва Анастасія (КЗО НВО №28) | |
1700. | Горобець Матвій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1701. | Дец Мария (Одеська СШ №117) | |
1702. | Васильковська Кароліна (Коломийський ліцей №9) | |
1703. | Буркацька Мар'яна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1704. | Пономаренко Антон (КЗ "ХСШ № 33") | |
1705. | Пірог Богдан Сергійович (Херсонська ЗОШ № 41) | |
1706. | Петляєва Ірина (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1707. | Малаш Анастасія Валентинівна (Немовицький ліцей) | |
1708. | Скарженюк Олександр (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
1709. | Купка Богдан (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
1710. | Жук Софія Олександрівна (НВК №141 "ОРТ") | |
1711. | Гамзій Владислав Русланович (Роздільська ЗОШ) | |
1712. | Журавель Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1713. | Шахдазян Давид (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1714. | Шеховцов Михайло (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
1715. | Лазурко Назарій Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1716. | Богданович Михайло Олександрович (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1717. | Піхотенко Каріна Андріївна (Лукашівський НВК) | |
1718. | Крячко Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1719. | Кудляк Ірина Ігорівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
1720. | Сагайдак Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | |
1721. | Панасюк Вікторія (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
1722. | Сікач Міла-Кароліна Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1723. | Єрьомін Олександр (ThinkGlobal Chayka) | |
1724. | Никончук Максим Сергійович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
1725. | Коношенко Назар Антонович (ЗЛ "Логос") | |
1726. | Невінська Єлизавета Романівна (Черкаська спеціалізована школа № 28) | |
1727. | Лазебний Тимофій Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
1728. | Бігун Вікторія (Куликівська ЗОШ) | |
1729. | Кривецька Єлизавета Миколаївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1730. | Пригодюк Іванна Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1731. | Власенко Валерія Юріївна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1732. | Вовк Тимофій Олексійович (Красноградський ліцей № 4) | |
1733. | Горай Ірина (Гуманітарна гімназія №23) | |
1734. | Філіпов Андрій Борисович (ЗЛ "Логос") | |
1735. | Горбач Анна (Одеська ЗОШ №118) | |
1736. | Олійник Дарʼяна Сергіївна (Ліцей №100) | |
1737. | Шарова Аріна Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1738. | Коновиченко Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | |
1739. | Крижний Кирил Ярославович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1740. | Юрченко Вікторія Миколаївна (Бучанська СЗОШ № 5) | |
1741. | Глушко Артур Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1742. | Федющенко Єгор (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | |
1743. | Дибчук Сергій (Одеська спеціалізована школа №10) | |
1744. | Бруженяк Дмитро (Кам'яницький ОЗЗСО) | |
1745. | Миронова Софія Максимівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
1746. | Джебка Марія Миколаївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1747. | Гордієнко Ярина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1748. | Якубовська Анастасія (Одеська СШ №50) | |
1749. | Шкраба Ніка (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
1750. | Лаврик Тамара (КПЛ №171 "Лідер") | |
1751. | Цимбал Даніїл Ігорович (Тигрик) | |
1752. | Краснокутська Олександра Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1753. | Придушко Єгор (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
1754. | Святецька Поліна Вікторівна (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
1755. | Верьовкіна Анна Андріївна (ХЗОШ №176) | |
1756. | Люта Поліна Юріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1757. | Жук Андрій (НВК №141 "ОРТ") | |
1758. | Софія Гуляр (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | |
1759. | Білінська Софія Романівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1760. | Бондаренко Яким (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
1761. | Альошина Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1762. | Карпук Станіслав Олегович (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | |
1763. | Гейша Юрій (Кам'яницький ОЗЗСО) | |
1764. | Черкашина Мирослава Іванівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
1765. | Козлюк Діана (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1766. | Варунц Анна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1767. | Мельничук Аделіна (Коломийський ліцей №9) | |
1768. | Марія Вітусєвич (Think Global) | |
1769. | Пилипенко Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1770. | Гаврилюк Юрій Геннадійович (Ліцей №13) | |
1771. | Спаська Анна (ОПШСТ "На перехрести") | |
1772. | Процик Вікторія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1773. | Янишин Богдан Олегович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1774. | Каврата Марія Романівна (Первомайський ліцей №5) | |
1775. | Колінко Софія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1776. | Алієва Вельміра (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1777. | Майстренко Єгор (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
1778. | Максутов Тимур Ренатович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
1779. | Княгницький Михайло Костянтинович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
1780. | Джулай Дамініка Михайлівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
1781. | Камінська Віталіна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1782. | Шестаков Тимофій Юрійович (КЗО "НВК №36" ДМР) | |
1783. | Ковальчук Марія (Загальноосвітня школа №12) | |
1784. | Куліш Михайло Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1785. | Лабунець Домініка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1786. | Тимошенко Марія (Одеська ЗОШ № 92) | |
1787. | Бескровний Владислав Юрійович (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17) | |
1788. | Зельцер Таїсія Александерівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1789. | Козловська Єлизавета Сергіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
1790. | Костиря Поліна Григорівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1791. | Буличова Ксенія Сергіївна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1792. | Тань Гуанян Ніколя (Одеська СШ №117) | |
1793. | Гасюк Ольга (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
1794. | Краснощок Мілена Дмитрівна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
1795. | Климов Артем (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
1796. | Кулик Аліна Валеріївна (Великоберезнянська ЗОШ) | |
1797. | Вішован Анатолій Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
1798. | Степанов Тимофій Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1799. | Шевченко Марія Русланівна (Стеблівський ліцей) | |
1800. | Колобкова Олександра (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1801. | Марків Денис Юрійович (Приватний репетитор) | |
1802. | Корольова Катерина (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
1803. | Постовойтова Євгенія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1804. | Кірілов Назарій Ігорович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
1805. | Федерякін Марк (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1806. | Пустолякова Аліса Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1807. | Гошко Антон Олександрович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | |
1808. | Ковалець Вікторія Віталівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
1809. | Юрченко Єлизавета Максимівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
1810. | Федорка Анастасія Юріївна (19) | |
1811. | Горбатюк Вікторія Павлівна (Славутська гімназія №3) | |
1812. | Гільов Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1813. | Коваль Данило Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1814. | Продан Олександр Павлович (Чаплинська СЗШ) | |
1815. | Шурховецька Марія Вікторівна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
1816. | Богданов Станіслав Євгенович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
1817. | Падафет Анастасія (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1818. | Силка Назар (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1819. | Ольштинський Іван Олександрович (ThinkGlobal) | |
1820. | Томчиковський Владислав (Коломийський ліцей №9) | |
1821. | Велічко Максим (Одеська СШ №117) | |
1822. | Греку Віктор Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1823. | Баяновська Єсенія Геннадіївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1824. | Стьопін Кирил (КПЛ №171 "Лідер") | |
1825. | Нагірнюк Ярослав Олександрович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1826. | Литвишко Дарія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1827. | Дяченко Олександр (Одеська ЗОШ №118) | |
1828. | Галієва Вікторія Артурівна (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
1829. | Дацишин Катерина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1830. | Трохимчук Марія (КПЛ №171 "Лідер") | |
1831. | Борисенко Матвій Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1832. | Гаркот Каміла (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1833. | Носова Поліна (КЗ "Петрівський центр дитячої та юнацької творчості") | |
1834. | Мізерник Іванна (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
1835. | Кобченко Софія Олександрівна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3) | |
1836. | Романьков Дмитро Олександрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1837. | Кебірова Аліна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1838. | Курчак Ростислав (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
1839. | Мельник Кіра Вікторівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
1840. | Ларченко Дар'я ігорівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1841. | Заневський Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1842. | Миронович Данііл Антонович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
1843. | Савицька Вероніка Романівна (КЗ "ХСШ №15") | |
1844. | Пчела Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1845. | Білощук Марія Сергіївна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
1846. | Полозюк Антон (Одеська СШ №117) | |
1847. | Щепаняк Карина (Одеська СШ №117) | |
1848. | Шпилька Марія Василівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
1849. | Усачова Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | |
1850. | Дудка Кирил Сергійович (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
1851. | Міщенко Дем'ян (Одеська ЗОШ №118) | |
1852. | Ковальчук Ярослав Янович (Петропавлівський ліцей №2) | |
1853. | Ковнір Тая (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1854. | Атрошенко Людмила Сергіївна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | |
1855. | Антоненко Матвій (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
1856. | Циганков Ілля Тимурович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1857. | Руденко Єлизавета Михайлівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
1858. | Нижник Іван (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
1859. | Барчина Поліна (ThinkGlobal Chayka) | |
1860. | Сікорська Марія (КЗО НВО №28) | |
1861. | Пасічний Роман Павлович (Спеціалізована школа №301 ім.Ярослава Мудрого) | |
1862. | Райський Тимофій (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1863. | Ситий Іван Микитович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1864. | Галайчук Златослава (Коломийський ліцей №9) | |
1865. | Павлюх Олександр Володимирович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
1866. | Пелег Девід (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
1867. | Вернюк Юлія Олександрівна (Уманська ЗОШ I-III ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова) | |
1868. | Дейнека Поліна Ігорівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
1869. | Нечитайленко Ілля Вікторович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
1870. | Тхорик Юстинія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1871. | Гончаренко Назар (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
1872. | Колутнитська Іванна (Київський приватний ліцей "Фенікс") | |
1873. | Леханов Дмитро Сергійович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
1874. | Письменна Аліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1875. | Анталовці Олександра Юріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1876. | Кухаришина Вікторія Олександрівна (Херсонська ЗОШ № 41) | |
1877. | Динисюк Михайло Миколайович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
1878. | Беда Олександр (Тигрик) | |
1879. | Баранов Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1880. | Вінтоняк Євангеліна (Криворізька гімназія №91) | |
1881. | Звездіна Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1882. | Стратов Давид Олександрович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1883. | Стародуб Ірина Юріївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
1884. | Захарченко Артем (Одеська спеціалізована школа №10) | |
1885. | Нагібіна Єлизавета (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
1886. | Кухарець Олександр Анатолійович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
1887. | Зозуля Каміла (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1888. | Притула Роман (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1889. | Лучко Анна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1890. | Лантратова Віолетта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1891. | Скрипник Григорій Анатолійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1892. | Хорєва Анастасія (Одеська СШ №117) | |
1893. | Набожинська Софія (Опорний ЗЗСО №6) | |
1894. | Лопушак Ангеліна (Коломийський ліцей №9) | |
1895. | Проніна Вікторія (Одеська СШ №117) | |
1896. | Відова Анна (Одеська СШ №117) | |
1897. | Єрмаков Владислав (Лозівський ліцей №7) | |
1898. | Богомолов Андрій Сергійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1899. | Угрік Кирило (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1900. | Тодорова Анастасія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1901. | Ковалишин Вікторія Андрііївна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
1902. | Давиденко Мілана (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1903. | Токар Кирил Романович (Logos School) | |
1904. | Копчо Камілла (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1905. | Лінник Савелій Євгенійович (КЗО НВО №28) | |
1906. | Драгожилова Злата Володимирівна (Криворізька ЗОШ №130) | |
1907. | Райлян Станіслав (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
1908. | Огородник Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1909. | Ляхов Михайло Андрійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1910. | Олійник Максим Віталійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
1911. | Бондаренко Тимофій (КПЛ №171 "Лідер") | |
1912. | Немченко Софія (Бердянська ЗОШ №4) | |
1913. | Диндин Галина Михайлівна (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | |
1914. | Іванов Іван (СЗШ І-ІІІ ступенів №1 смт Крижопіль) | |
1915. | Берегі Біанка Жолтівна (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1916. | Тарасенко Софія Олексіївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
1917. | Болсунівський Ярослав (Харківський ліцей №8) | |
1918. | Гордєєв Ілья (Приватна початкова школа) | |
1919. | Сазонова Вероніка Олександрівна (Школа №54) | |
1920. | БИКОВ ТИМОФІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1921. | Старчевич Іван Сергійович (Гімназія № 2) | |
1922. | Іванова Агнія Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1923. | Капустей Єва (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1924. | Кан Ілля Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1925. | Богатько Вероніка (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
1926. | Свист Анастасія Володимирівна (Конопківська початкова школа-філія Микулинецького ОЗЗСО 1-3 ст.) | |
1927. | Кур'янова Віолетта (КЗ "ХСШ № 33") | |
1928. | Діордіца Матвій Іванович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
1929. | Коптілов Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1930. | Ігнатченко Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
1931. | Булик Анна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1932. | Ткаченко Варвара Назарівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
1933. | Солод Олександр Валерійович (СЗШ №215 м. Києва) | |
1934. | Гречана Єлизавета (Загальноосвітня школа №12) | |
1935. | Коваленко Марія (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1936. | Ященко В (НВК №141 "ОРТ") | |
1937. | Неведрова Аліна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1938. | Тасліцький Марк Германович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1939. | Андрус Артем Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1940. | Журавльова Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1941. | Колосок Наталія Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | |
1942. | Калуцький Денис Вікторович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | |
1943. | Степанюк Єва (Куликівська ЗОШ) | |
1944. | Новоставська Софія Вікторівна (Гімназія «Консул» №86) | |
1945. | Куліш Маргарита Максимівна (Будянський ліцей) | |
1946. | Красікова Міа Денісовна (НВК №141 "ОРТ") | |
1947. | Демчишин Тетяна Романівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
1948. | Туктамішев Гліб (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
1949. | Сікіраш Вікторія Владиславівна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
1950. | Голяндіна Уляна Владиславівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
1951. | Кудояр Софія (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
1952. | Кононученко Дарина Максимівна (Приватна школа Олени Вєдєрникої) | |
1953. | Іванов Андрій Романович (НВК №24) | |
1954. | Бєліков Артем (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
1955. | Савельєв Даніїл Андрійович (СОЦСР "Смарагдове місто") | |
1956. | Цуканова Христина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1957. | Харченко Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1958. | Крижановська Ярослава (Одеська СШ №117) | |
1959. | Марченко Кирило (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1960. | Власова Валерія Сергіївна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
1961. | Ткаченко Софія Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1962. | Зайцев Єгор Юрійович (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
1963. | Соболь Іван Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1964. | Андрейко Ігор (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1965. | Литвин Єлисей ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
1966. | Білоус Єлизавета В'ячеславівна (Криворізька ЗОШ №130) | |
1967. | Малєєва Ульяна Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
1968. | Фомін Олександр (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
1969. | Жмурченко Анісія (Сумська початкова школа № 14) | |
1970. | Куба Валерія Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1971. | Михайлова Віра Валеріївна (Гімназія № 178) | |
1972. | Литвин Богдан (Сумська початкова школа № 14) | |
1973. | Яровой Володимир (КПЛ №171 "Лідер") | |
1974. | Петканич Святослав Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1975. | Шишковський Антон Геннадійович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3) | |
1976. | Радчук Кіра Ігорівна (Спеціалізована школа №216 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу) | |
1977. | Барчан Дарина Дмитрівна (Черкаська гімназія № 31) | |
1978. | Стахнюк Назар Олександрович (Немовицький ліцей) | |
1979. | Герус Кіра Олександрівна (Тигрик) | |
1980. | Камінчук Марія Михайлівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1981. | Кадієвська Юлія (Одеська СШ №117) | |
1982. | Бурка Ксенія (Одеська СШ №117) | |
1983. | Лозинський Артем (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
1984. | Красій Майя Олександрівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1985. | Лубенко Максим Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1986. | Нацинець Наталія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
1987. | Котолуп Лев Юрійович (Перша міська гімназія) | |
1988. | Бєлєвич Олеся Олександрівна (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
1989. | Овечко Микола Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1990. | Аблямітов Артур (Гімназія Claris Verbis) | |
1991. | Волощенко Іван Павлович (Ганно-Опанлинський НВК) | |
1992. | Ваврінюк Анна Сергіївна (Ліцей №13) | |
1993. | Ротар Кирил (Red apple studio) | |
1994. | Кубаткін Іван Вікторович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
1995. | Салієва Аріна Сергіївна (Мамалигівська ЗОШ) | |
1996. | Савельєва Олександра (Одеська ЗОШ № 92) | |
1997. | Романовська Марія Вячеславівна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
1998. | Зуб Анастасія (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
1999. | Просвєрніна Ольга (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2000. | Радіна Катерина (Одеська СШ №117) | |
2001. | Стьожка Поліна (Криворізька гімназія №91) | |
2002. | Фемяк Софія (Лозівський ліцей №7) | |
2003. | Зубенко Сергій Сергійович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
2004. | Воловік Павло Сергійович (Середино-Будський ЗЗСО №1) | |
2005. | Чешеров Максим (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2006. | Бирка Катерина (Одеська ЗОШ №118) | |
2007. | Katiushchenko Askold (Приватний ліцей "Крила") | |
2008. | Якименко Юлія (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
2009. | Катеринчук Лука (Коломийський ліцей №9) | |
2010. | Кравець Крістіна (Одеська СШ №117) | |
2011. | Степанова Мирослава (Одеська СШ №117) | |
2012. | Золотько Мирон Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2013. | Базюк Анна Володимирівна (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | |
2014. | Мандриця Лідія Віталіївна (Іванівська гімназія) | |
2015. | Курілов Станіслав Олександрович (Одеська СШ №117) | |
2016. | Коп'як Евеліна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2017. | Гримак Давид (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
2018. | Тимків Ольга (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2019. | Кравченко Естер (Гуманітарна гімназія №23) | |
2020. | Димитрова Владислава (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
2021. | Капінус Варара Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2022. | Осін Данііл (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
2023. | Дмитренко Софія Юріївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
2024. | Нечипоренко Анна Сергіївна (Андріївська СРШ) | |
2025. | Богатнова Ірина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2026. | Чеплигін Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2027. | Грига Артем (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2028. | Шеренговий Святослав Олександрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2029. | Вакула Вікторія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2030. | Сівкін Олександр (Синицька ЗОШ) | |
2031. | Ходжатманд Джазіані (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2032. | Козлова Софія Ігорівна (Петропавлівський ліцей №2) | |
2033. | Петров Артем (Одеська ЗОШ № 92) | |
2034. | Дзеніс Анастасія Андрісівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
2035. | Булах Михайло (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2036. | Шевчук Карина Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2037. | Дебренюк Остап (КПЛ №171 "Лідер") | |
2038. | Боярський Данііл Романович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2039. | Клеков Кіріл (КПЛ №171 "Лідер") | |
2040. | Заремба Денис Станіславович (Гімназія № 31) | |
2041. | Лічікакі Данііл Євгенович (Одеська ЗОШ №107) | |
2042. | Мартиняк Роман (Куликівська ЗОШ) | |
2043. | Руденко Олександра Євгенівна (КЗ Комишуватський ЗЗСО) | |
2044. | Біліченко Вікторія Олександрівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
2045. | КАЧАНОВА Поліна (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Зоряний" Дніпропетровської обласної ради") | |
2046. | Циба Дар'я (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
2047. | Лелека Поліна Максимівна (Підлиманська ЗОШ І-ІІст. - філія ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя Радянського Союзу В. С. Колісника Борівської селищної ради") | |
2048. | Проскура Ярослав Віталійович (Школа № 21) | |
2049. | Погребицький Андрій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2050. | Марусик Михайло Миколайович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
2051. | Василевська Антоніна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
2052. | Панова Даша (КЗ "Харківська санаторна школа №13") | |
2053. | Бахін Міхаїл Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2054. | Тегіпко Милада Дмитрівна (НВК "Всезнайко") | |
2055. | Кравчук Олександр (Одеська СШ №117) | |
2056. | Яцура Крістіан (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2057. | Чернавін Микита Дмитрович (ЗЛ "Логос") | |
2058. | Славич Назар Михайлович (Журжинецька філія КОЗ "Лисянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія - ДНЗ") | |
2059. | Пархоменко Анастасія Андріївна (Відраднівський ЗЗСО) | |
2060. | Борзій Вікторія Володимирівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2061. | Конюшенко Ангеліна (Ніжинська ЗОШ №10) | |
2062. | Якобуца Яна (Коломийський ліцей №9) | |
2063. | Кравчун Валентина Вікторівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
2064. | Серьогіна Анна Олександрівна (Слов'янська ЗОШ № 10) | |
2065. | Шипілов Кирило Вадимович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
2066. | Макієнко Марія Миколаївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
2067. | Куліш Софія (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
2068. | Руденко Ангеліна (Опорний ЗЗСО №6) | |
2069. | Онанко Олександра Павлівна (Кропивнянська гімназія) | |
2070. | Костян Аліна Віталіївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2071. | Дудич Софія Олегівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
2072. | Лаврик Кіра Олександрівна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | |
2073. | Санніков Іван Володимирович (Красноградський ліцей № 4) | |
2074. | Якушенков Артем Олександрович (Андріївська СРШ) | |
2075. | Дудченко Марсель (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2076. | Харкавенко Олександр (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
2077. | Волков Матвій (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №41 ім. З.К. Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2078. | Коропатнюк Олександра (Користівський ліцей) | |
2079. | Зейналова Аліса Русланівна (Синельниківський ліцей №2) | |
2080. | Киричок Катерина Максимівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
2081. | Білик Ірина Вікторівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2082. | Тєут Валерія (Гімназія Claris Verbis) | |
2083. | Семенченко Владислава (Гімназія Claris Verbis) | |
2084. | Подуст Тетяна (Одеська СШ №117) | |
2085. | Бабюк Микита (Одеська СШ №50) | |
2086. | Мандрик Софія (Луцька гімназія №18) | |
2087. | Новіков Артем Сергійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2088. | Пікульов Даня (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
2089. | Малихін Максим Олексійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2090. | Савчук Дмитро (Люхчанська ЗОШ) | |
2091. | Кривіцька Софія Василівна (Іванковецький ліцей) | |
2092. | Рудаков Андрій Дмитрович (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2093. | Павлюк Валерія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2094. | Парчевська Анастасія (Одеська СШ №117) | |
2095. | Гранкін Рустам Владиславович (Школа Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2096. | Худьо Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2097. | Євстратова Марія (Одеська СШ №117) | |
2098. | Магеровська Лілія Володимирівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
2099. | Герасимчук Дмитро Петрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2100. | Харченко Анна (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
2101. | Кондрашова Марія Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2102. | Зелінська Даша Романівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
2103. | Манзенко Злата (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2104. | Семенюк Марина Павлівна (Рівненська ЗОШ №25) | |
2105. | Маліч Софія (Нікольська гімназія "Софія") | |
2106. | Андрус Єлізавета Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2107. | Дуднік Єгор Олекандрович (Тигрик) | |
2108. | Кочубей Кирило (Нікольська гімназія "Софія") | |
2109. | Лунгол Мілана В'ячеславівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
2110. | Шрайнер Єгор Сергійович (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | |
2111. | Пипенко Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2112. | Ткачук Матвій Миколайович (Слобода-Комарівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
2113. | Головаченко Микита (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
2114. | Стельмах Дмитро Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2115. | Дрозденко Сніжана (КЗ "Первозванівське НВО") | |
2116. | Фазлієва Зайда Асланівна (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | |
2117. | Федорченко Олександра Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
2118. | Аксьонова Поліна (Нікольська гімназія "Софія") | |
2119. | Бурбело Єгор (Одеська СШ №117) | |
2120. | Лозовий Ярослав Олександрович (88) | |
2121. | Марусяк Максим Миколайович (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | |
2122. | Лісяна Софія (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
2123. | Брагінець Аліна Олександрівна (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
2124. | Унгуряну Діана (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
2125. | Філіпенко Єгор Денисович (Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
2126. | Вільховецький Василь Віталійович (Пригородоцький НВК) | |
2127. | Кусмина Марк-Крістіан (СЗШ №36) | |
2128. | Гурін Назар Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2129. | Нестор Ігор Валерійович (Погірцівська СЗШ) | |
2130. | Сеїтхалілов Ісмаіл (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
2131. | Михайлюк Олександра (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2132. | Зелена Соломія (Ліцей "Євроленд") | |
2133. | Козак Маргарита (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
2134. | Курилюк Е. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
2135. | Яременко Гордій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2136. | Лазерсон Марк Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2137. | Крецул Эммануил Сергеевич (НВК "ЗОШ-гімназія") | |
2138. | Гжегоцький Андріан Андрійович (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
2139. | Оборський Михайло Сергійович (Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів) | |
2140. | Безбородько Анастасія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
2141. | Родіонова Василиса Андріївна (Будянський ліцей) | |
2142. | Чистова Софія Володимирівна (Чаплинська СЗШ) | |
2143. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2144. | Соліло Софія Олександрівна (Запорізький НВОК № 110) | |
2145. | Чепурний Марк (Лозівський ліцей №7) | |
2146. | Еліна Васільєва (Think Global) | |
2147. | Фадєєв Владислав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2148. | Козак Дар'я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2149. | Оліградський Захар (Коломийський ліцей №9) | |
2150. | Гавриляк Соломія Ярославівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
2151. | Соловей Анастасія Олександрівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
2152. | Макаров Матвій Геннадійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2153. | Ткачук Софія Юріївна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
2154. | Завадський Давид (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2155. | Мартин Марк (Одеська СШ №117) | |
2156. | Солоденко Діана Миколаївна (Сахновщинський ліцей №2) | |
2157. | Ларічева Полина Андріївна (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | |
2158. | Паксадзе Лана Міхеїлівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
2159. | Бурлаченко Платон (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2160. | Сторожук Максим Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2161. | Оболонський Олександр (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2162. | Кунчій Ліза (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
2163. | Ковтун Олексій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2164. | Овейчик Дмитро Вікторович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
2165. | Хомич Лук'ян (Коломийський ліцей №9) | |
2166. | Бурдукова Ребекка (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | |
2167. | Скоромний Еміль (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2168. | Бурчик Олексій (ОПШСТ "На перехрести") | |
2169. | Остренко Софія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2170. | Лещенко Катерина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2171. | Варнаков Владислав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2172. | Пашко Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2173. | Коропатнік Максим Ігорович (Бучанська СЗОШ № 5) | |
2174. | Юхович Марк (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2175. | Василь Варяниця (Куликівська ЗОШ) | |
2176. | Телевний Ярослав (Харківський ліцей № 149) | |
2177. | Пащенко Надія (КПЛ №171 "Лідер") | |
2178. | Дуцький Іван Романович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2179. | Саржан Сергій Геннадійович (ЛСЗОШ №1) | |
2180. | Кривецький Микола Миколайович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2181. | Пастовенська Варвара (Гуманітарна гімназія №23) | |
2182. | Стоянчук Михайло (Лозівський ліцей №7) | |
2183. | Совська Мілана Віталіївна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
2184. | Коч Дефне Софія Гекханівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
2185. | Гацула Володимир (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2186. | Дуткевич Яна (Куликівська ЗОШ) | |
2187. | Заволодько Олександр (КЗ "ХСШ №3") | |
2188. | Кищенко Олексій Вікторович (Пристанційнівська гімназія) | |
2189. | Ковальов Микита (Одеська СШ №117) | |
2190. | Ткаченко Єлізавета Володимирівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2191. | Климпуш Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2192. | Спрішевська Анфіса (Одеська СШ №117) | |
2193. | Шимко Аріна Миколаївна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
2194. | Вялько Олексій Степанович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2195. | Зелепуго Іван (ThinkGlobal Chayka) | |
2196. | Зелінська Анастасія Олександрівна (Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
2197. | Антіпіна Валерія Олексіївна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
2198. | Дмитрицька Тетяна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2199. | Кириченко Крістіна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2200. | Чепурний Захарій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2201. | ЄРЕМЕЄВА Софія (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Зоряний" Дніпропетровської обласної ради") | |
2202. | Саєнко Віталіна Дмитрівна (КЗО НВО №28) | |
2203. | Ліснік Таїсія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2204. | Турук Назар (Ліцей "Євроленд") | |
2205. | Туріцька Аріна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
2206. | Даценко Руслан Юрійович (Левенцівський ліцей) | |
2207. | Бірюков Артем (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
2208. | Серьогін Владислав Сергійович (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | |
2209. | Уманець Мілана Володимирівна (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | |
2210. | Абуміслімов Тімур (Language World) | |
2211. | Кобзар Софія Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
2212. | Кучер Сабіна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2213. | Гайдучик Олег (Соледарська ЗОШ №13) | |
2214. | Кувалдін Владислав (Одеська СШ №117) | |
2215. | Юрченко Софія Олександрівна (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
2216. | Підлісний Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2217. | Сандалова Софія Віталіївна (Середино-Будський ЗЗСО №1) | |
2218. | Бобіньова Ангеліна Євгенівна (Красноградський ліцей № 4) | |
2219. | Скоробогатов Олексій Олександрович (Харківський ліцей № 149) | |
2220. | Нікітін Михайло Ярославович (Альтернативна школа Ярина School) | |
2221. | Балаєва Васіліса Констянтинівна (Первомайський ліцей №5) | |
2222. | Хорольська Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2223. | Олехнович Дар’я Петрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2224. | Кондрашов Дмитро Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2225. | Вантух Оксана (Петричівська філія І-ІІ ст. Красненського ОЗЗСО І-ІІ ст. № 1) | |
2226. | Железняк Максим (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2227. | Голік Валентин Петрович (Гімназія с. Малинівка) | |
2228. | Олійник Кирил (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
2229. | Романків Кароліна (Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
2230. | Ільчук Анастасія Русланівна (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
2231. | Бондаренко Олександр (ХГ №12) | |
2232. | Желтова Валерія (Ліцей "Євроленд") | |
2233. | Кушніренко Тимофій Родіонович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
2234. | Ву Кієу Ань (КЗ "ХСШ № 33") | |
2235. | АльЕмраят Алі Арафат (Миколай-Пільський НВК) | |
2236. | Мур Софія Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2237. | Тимчук Дарина Денисівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
2238. | Яворський Олександр Сергійович (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
2239. | Гордієнко Даніель Глібович (НВК №141 "ОРТ") | |
2240. | АНДРУСІВ АНАСТАСІЯ (Кіцманський НВК) | |
2241. | Чеботуров Ілля (ThinkGlobal Chayka) | |
2242. | Слатвицька Поліна Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
2243. | Колесник Андрій Олександрович (Херсонська ЗОШ № 41) | |
2244. | Ілюк Артем (Коломийський ліцей №9) | |
2245. | Палісіка Дар'я (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2246. | Заікін Андрій Андрійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2247. | Бех Аріна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2248. | Нецько Юлія (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
2249. | Хлібович Олександр Олександрович (Макарівський багатопрофільний ліцей) | |
2250. | Литовченко Микола Володимирович (Гімназія № 2) | |
2251. | Бочарова Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2252. | Гречанюк Маріана (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
2253. | Заікіна Даша Володимирівна (Березанська ЗОШ №1) | |
2254. | Остапенко Мар'яна Русланівна (TOВ "ПНЗ "Європейський Колегіум") | |
2255. | Сочинський Олександр (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2256. | Дідушенко Іван (КЗ "ХСШ № 33") | |
2257. | Булаковська Джемма Святославівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2258. | Токар Уляна Миколаївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2259. | Бабак Анатолій Вікторович (ВПУС) | |
2260. | БОДОРЯК СОФІЯ (Яремчанський ліцей №1) | |
2261. | Черненко Ніл (Ліцей "Мейн Скул") | |
2262. | Ангеліна Кондратюк (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
2263. | Пилявець Марія (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
2264. | Антошкін Тимофій Ілліч (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2265. | Кутовий Гліб (КЗО НВО №28) | |
2266. | Озівський Юрій В’ячеславович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2267. | Єщенко Іван (КЗ "ХСШ № 33") | |
2268. | Демидова Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2269. | Гужвинська Дарья Романівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2270. | Коропченко Захар (Загальноосвітня школа №12) | |
2271. | Пімєнов Георгій Ігорович (Ліцей № 208) | |
2272. | Уткiна Анастасiя (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2273. | Колесник Євгенія (Одеська СШ №117) | |
2274. | Степанов Дарій Павлович (ЗЛ "Логос") | |
2275. | Лєсной Микита (Одеська СШ № 35) | |
2276. | Павленко Вероника Андрiївна (НВК №24) | |
2277. | Соловйов Роман (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2278. | Старов Степан (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2279. | Макар Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2280. | Ломанченко Альона (Одеська СШ №117) | |
2281. | Махаринець Вікторія Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2282. | Пересунько Софія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2283. | Климів Денис Ігорович (Ліцей імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради) | |
2284. | Андрущенко Софія Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім. О. Білаша з поглибленим вивченням російської мови та літератури) | |
2285. | Волуйко Тимур Іванович (Іванковецький ліцей) | |
2286. | Гололобова Поліна (КЗ "ХСШ № 33") | |
2287. | Ніколаєв Данііл Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2288. | Гусь Поліна (Одеська СШ №117) | |
2289. | Воронов Іван (Block Language Club) | |
2290. | Розуменко Михайло Євгенович (Криворізька ЗОШ №27) | |
2291. | Середа Юлія (Одеська СШ №117) | |
2292. | Руданова Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2293. | Долгіх Яна Сергіївна (Первомайський ліцей №5) | |
2294. | Шейн Богдан (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2295. | Барков Кирил Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2296. | Бортейчук Владислав Ігорович (Гвіздецький ліцей) | |
2297. | Сапінський Ілля (Загальноосвітня школа №12) | |
2298. | Бурка Роман (Куликівська ЗОШ) | |
2299. | Маляренко Надія (Одеська СШ №117) | |
2300. | Кондратюк Анастасія Олександрівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2301. | Мазур Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2302. | Вовк Вадим Володимирович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
2303. | Лук'янченко Софія Іванівна (Таращанський технічний та економіко правовий коледж) | |
2304. | Бандрівська Єва Миколаївна (Соледарська ЗОШ №13) | |
2305. | Феофанова Анастасія Дмитрівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | |
2306. | Гончарук Наташа Валентинівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
2307. | Туренко Артем (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2308. | Вишняк Марія (Фастівський академічний ліцей №9) | |
2309. | Кравець Крістіан Леонідович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2310. | Мельник Діана (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2311. | Осипчук Анастасія Іванівна (Нижньостанівецький ЗЗСО) | |
2312. | Лазарева Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2313. | Лісна Анастасія (Гімназія Claris Verbis) | |
2314. | Піскун Євген (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2315. | Ямпольський Вадим Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
2316. | Koriukalova Uliana (Приватний ліцей "Крила") | |
2317. | Судакова Дар'я (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2318. | В'язовченко Маркіян Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
2319. | Савчук Марія (Гуманітарна гімназія №23) | |
2320. | Максецький Максим Андрійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
2321. | Ярмола Володимир (Одеська ЗОШ № 92) | |
2322. | Рогатинська Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2323. | Андрій Попушняк (Think Global) | |
2324. | Куценко Евеліна (Одеська СШ №117) | |
2325. | Коваль Андрій Валерійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2326. | Штонда Анна Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2327. | Толстих Єва Олексіївна (Криворізька СШ №74) | |
2328. | Онищенко Артем Олексійович (Харківська гімназія "Очаг") | |
2329. | Лаута Ростислав Андрійович (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
2330. | Черня Михайло (Гімназія Claris Verbis) | |
2331. | Рижавська Владислава Сергіївна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
2332. | Фараджов Амір Рауфович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2333. | Дегтяренко Даніїл (Одеська СШ №117) | |
2334. | Малай Ігор (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2335. | Гурський Денис Андрійович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
2336. | Кальницький Даніїл (КЗ "ХСШ № 33") | |
2337. | Труш Владислав (Ніжинська ЗОШ №10) | |
2338. | Чередниченко Олександр Максимович (Одеська СШ №117) | |
2339. | Продан Анастасія Андріївна (Грозинецький ліцей) | |
2340. | Фурманова Вікторія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
2341. | Лукашенко Софія (Коломийський ліцей №9) | |
2342. | Гринюк Владислав Васильович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2343. | Чайківський Даниїл Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2344. | Вараксін Дмитро (Block Language Club) | |
2345. | Глєбова Дар'я Олександрівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
2346. | Тищенко Артем (ОПШСТ "На перехрести") | |
2347. | Коломієць Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2348. | Лахман Матвій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
2349. | Васьківська Анна Вадимівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
2350. | Гладка Ольга (Гімназія № 31) | |
2351. | Прийдун Андрій (Коломийський ліцей №9) | |
2352. | Кобилянська Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2353. | Мельник Михайло Сергійович (ЛСЗОШ №1) | |
2354. | Чабан Андрій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2355. | Алекян Ніколя (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2356. | Ніколенко Микита Романович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2357. | Цибульська Тетяна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2358. | Коломієць Ірина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2359. | Слюсарєв Ярослав Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2360. | Крестюк Аріна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2361. | Терещенко Вікторія (КЗ "ХСШ № 33") | |
2362. | Романова Аліна (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2363. | Добровольська Софія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2364. | Сіліна Аріна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2365. | Шелудько Роман (Ніжинська ЗОШ №10) | |
2366. | Цапок Соломія (ThinkGlobal Chayka) | |
2367. | Ільченко Федір (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2368. | Білець Софія (Куликівська ЗОШ) | |
2369. | Візьонок Тимур Богданович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2370. | Твердохліб Іван Ярославович (Гімназія біотехнологій №177) | |
2371. | Марчук Ксенія Анатоліївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
2372. | Добрицький Максим Володимирович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
2373. | Чорна Поліна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
2374. | Максименко Андрій (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17) | |
2375. | Прихач Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2376. | Лукашев Данило Вікторович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2377. | Аль Бтуш Аглая (Тигрик) | |
2378. | Муцинова Діана (Ліцей "Євроленд") | |
2379. | Недялков Андрій Станіславович (Приватна початкова школа) | |
2380. | Прокопчук Ярослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2381. | Левківський Юрій Вікторович (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
2382. | Джулинський Владислав Васильович (СЗШ №73 м. Львова) | |
2383. | Котляренко Оксана Дмитрівна (КЗО НВО №28) | |
2384. | Матвійчук Тимофій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2385. | Антонов Юрій (КПЛ №171 "Лідер") | |
2386. | Лісовська Діана Андріївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2387. | Кудлач Ганна (Одеська СШ №50) | |
2388. | Козаченко Макар Андрійович (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2389. | Сокіл Ярослав Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2390. | Гайдучик Артур Олегович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
2391. | Земська Аріна Павлівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2392. | Гармаш Тимофій (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2393. | Буров Ярослав Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2394. | Терещенко Юлія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2395. | Негруля Ілона Олександрівна (Мелітопольська гімназія №1) | |
2396. | Сердюк Станіслав Ігорович (Харківський ліцей № 149) | |
2397. | Лукавський Максим (Коломийський ліцей №9) | |
2398. | Стражнікова Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2399. | Прохорова Марiя (ЗЗОШ "ОСНОВА") | |
2400. | Паламарчук Владислав Андрійович (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | |
2401. | Міхарська Уляна Віталіївна (Миколай-Пільський НВК) | |
2402. | Градова-Архипова Єсенія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2403. | Чепіжко Владислава (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | |
2404. | Пацкан Еліна Іванівна (Буштинська ЗОШ) | |
2405. | Андрущенко Дарія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
2406. | Потерайло Єва Денисівна (КЗ "Первомайський ліцей № 7") | |
2407. | Автономов Костянтин Дмитрович (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
2408. | Самардак Артем (Синицька ЗОШ) | |
2409. | Шаїпов Магомед (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
2410. | Орловська Марта (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2411. | Сагірова Дар'я (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2412. | Рахмаіл Емма (ThinkGlobal Chayka) | |
2413. | Голубенко Кіра (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2414. | Соколов Артем (Гімназія Claris Verbis) | |
2415. | Коноваленко Дар'я Павлівна (Сербківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2416. | Науменко Олексій (ЗЗСО "Письмечівська гімназія") | |
2417. | Мохнева Марія Михайлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2418. | Ваганова Маргарита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2419. | Мокієнко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2420. | Аболєшкіна Варвара (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2421. | Химич Меланія Юріївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2422. | Олізарович Руслан (Одеська СШ №117) | |
2423. | Дитинчук Мирослава (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2424. | Behanska Nadia (Приватний ліцей "Крила") | |
2425. | Кабанiн Олексiй (ЗНВК № 109) | |
2426. | Семейко Іван Костянтинович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2427. | Руцков Віталій Вікторович (Станіславчицький НВК) | |
2428. | Сеїтхалілова Мер'єм (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
2429. | Висоцький Кірілл Миколайович (Криворізька гімназія №99 КМР) | |
2430. | Шип Дем'ян Романович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
2431. | Жарчинський Денис (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
2432. | Амітан Родіон Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2433. | Литвинюк Олександр Васильович (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
2434. | Гаркушка Арсеній Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2435. | Мінаєв Євгеній Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2436. | Триф'як Василина Сергіївна (Коломийський ліцей №9) | |
2437. | Хроменко Белла (ЖПГ "Ор Авнер") | |
2438. | Федорчук Анастасія ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
2439. | Снітко Дмитро (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2440. | Плієнко Вікторія Олегівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
2441. | Супрун Артем (Ніжинська гімназія №9) | |
2442. | Біжик Христина (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2443. | Волков Павло (КЗ "ХСШ № 33") | |
2444. | Павлюк Лєя Ілларіонівна (Крихівецький ліцей) | |
2445. | Чевка Юліанна (Новоселицька Гімназія) | |
2446. | Казан Яна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2447. | Харченко Софія Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2448. | Кушнір Назарій (КПЛ №171 "Лідер") | |
2449. | Вовк Соломія (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
2450. | Таранов Ілля Віталійович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
2451. | Савюк Ярослава (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2452. | Сухацька Марія Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
2453. | Сало Юлія (Куликівська ЗОШ) | |
2454. | Дацюк Назарій (Школа King's Kids) | |
2455. | Лєнівова Кіра (НВК №141 "ОРТ") | |
2456. | Ушакова Вероника (Харківський ліцей № 149) | |
2457. | Стьопін Арсеній (Ліцей "Євроленд") | |
2458. | Іваніщев Захар (Лозівський ліцей №7) | |
2459. | Омельяненко Анна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2460. | Зінський Олександр Русланович (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2461. | Салівон Роман Артемович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2462. | Рибчак Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2463. | Барвинська Ангеліна (Херсонська ЗОШ № 41) | |
2464. | Грігорян Петро Петрович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
2465. | Ведмеденко Злата (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2466. | Білецька Марта (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
2467. | Кокот Матвій Олександрович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
2468. | Бороган Віта Степанівна (Олександрівський НВК) | |
2469. | Резворович Михайло Владиславович (Language World) | |
2470. | Цимбал Костянтин Романович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2471. | Парховнюк Андрій Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2472. | Селюкова Альона (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2473. | Коломієць Поліна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
2474. | Коломієць Ірина Сергіївна (Таращанський технічний та економіко правовий коледж) | |
2475. | Філіпова Ірина (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2476. | Шевчук Юрій (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
2477. | Гавриляк Орися (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2478. | Кудлай Нікіта (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2479. | Дяченко Анна Олександрівна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | |
2480. | Новак Маргарита Олегівна (Одеська СШ №117) | |
2481. | Лісовець Віталіна Володимирівна (Дроздинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів) | |
2482. | Булаш Михайло (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2483. | Карпінська Дарія Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2484. | ХРАПАЧ РОДИОН (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2485. | Сіманкін Назар (Фастівський академічний ліцей №9) | |
2486. | Ткачук Ольга (Коломийський ліцей №9) | |
2487. | Коскін Святослав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2488. | Савчук Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2489. | Вороненко Елеонора (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
2490. | Тищенко Матвій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2491. | Романюк Катерина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2492. | Горбатенко Зоряна Олегівна (КУ ССШ № 29) | |
2493. | Савіцька Марія (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2494. | Топало Анастасія Романівна (НВК №141 "ОРТ") | |
2495. | Найдукова Дар'я (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2496. | Чимшит Ігор Олегович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
2497. | Шрамко Арсеній (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
2498. | Столяр Іван (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2499. | Унанян Вікторія (Одеська СШ №117) | |
2500. | Цуруль Максим Вікторович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2501. | Голікова Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2502. | Руденко Аріана Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2503. | Тилищак Марія Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2504. | Бербат Марьяна (Одеська ЗОШ №118) | |
2505. | Плавкова Кіра (Лозівський ліцей №7) | |
2506. | Васил'єва Діана (Добропільський ліцей) | |
2507. | Бобков Максим Костянтинович (Великодолинський НВК-ліцей) | |
2508. | Пеньківський Борис Олексійович (Кочержинська гімназія) | |
2509. | Сіренко Марія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2510. | Полозенко Анна В'ячеславівна (Петропавлівський ліцей №1) | |
2511. | Ноздрачова Вікторія Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2512. | Тарасенко Марія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2513. | Варцаба Кароліна Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2514. | Харченко Вікторія Сергіївна (Стеблівський ліцей) | |
2515. | Тошов Богдан (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2516. | Ігнатьєва Софія (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
2517. | Гаркуша Єгор Олегович (Inventor School) | |
2518. | Березовська Антоніна Андріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
2519. | Фесенко Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2520. | Федченко Юрій (Красноградський ліцей № 4) | |
2521. | Кочин Данило Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2522. | Галай Назарій Андрійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
2523. | Соколова Юліана (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2524. | Щербак Богдан Валерійович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2525. | Коняхіна Анісія (НВК №141 "ОРТ") | |
2526. | Коршунова Анна Сергіївна (Світлогірська СЗШ) | |
2527. | Йовва Михайло (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2528. | Зацепіна Анастасія Артемівна (Гімназія "Київська Русь") | |
2529. | Півторак Анна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2530. | Дзюба Дмитро (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2531. | Завгородній Нестор Русланович (ЗЛ "Логос") | |
2532. | Ващук Віолета (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2533. | Сьомочкін Богдан Євгенович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
2534. | Мішін Іван Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2535. | Овчаренко Нікіта Дмитрович (Новоборисівський ЗЗСО) | |
2536. | Горбач Злата Артемівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №91 Шевченківського району м. Києва) | |
2537. | Бондарь Карина Станiславiвна (Альтернатива) | |
2538. | Горват Владислава Романівна (ХЗОШ №159) | |
2539. | Крот Ліана Владиславівна (Левенцівський ліцей) | |
2540. | Липовенко Світлана Сергіївна (Тигрик) | |
2541. | Гончарук Валерія Валентинівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
2542. | Іванюк Вікторія (Кіцманський НВК) | |
2543. | Япрах Ніка (Нікольська гімназія "Софія") | |
2544. | Пустовойтов Матвій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2545. | Підгородній Святослав Вадимович (ЗЗСО № 221) | |
2546. | Веремко Валерія Миколаївна (ЛСЗОШ №1) | |
2547. | Колодач Анна (НВК №141 "ОРТ") | |
2548. | Рибенчук Вероніка Миколаївна (Яківська гімназія) | |
2549. | Кедровська Кіра (Одеська СШ №50) | |
2550. | Мартин Лука Валерійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
2551. | Оробей Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2552. | Безроднова Ксенія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
2553. | Бухало Валерія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | |
2554. | Муха Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2555. | Срібна Ліза Анатоліївна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
2556. | Ніколаєва Мілана (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
2557. | Курбацька Марія Валеріївна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
2558. | Коваленко Анастасія Анатоліївна (Бучанська СЗОШ № 5) | |
2559. | Маліцький Назар Іванович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
2560. | Чебан Альона (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2561. | Глядчишин Єгор Юрийович (СШ №67) | |
2562. | Микулинець Назарій Васильович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2563. | Філімонова Катерина (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2564. | Труфанов Тимур (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2565. | Бібік Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2566. | Гнатюк Анастасія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2567. | Горбенко Назар Вікторович (Іванівська гімназія) | |
2568. | Арсент'єв Нікіта В'ячеславович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
2569. | Оанча Діана (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
2570. | Богач Дмитро (Одеська СШ №117) | |
2571. | Кравцова Софія Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2572. | Натуркач Ігор (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
2573. | Ландо Владислава Віталіївна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
2574. | Лунькова Евеліна Даніїлівна (Мелітопольська ЗОШ № 14) | |
2575. | Коколин Тетяна Ігорівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | |
2576. | Домбровська Наталія Владиславівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
2577. | Шпитальський Давид Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2578. | Абакарова Напісат Шагабутдінівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
2579. | Ухіна Діана Іллівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2580. | Бережний Захар (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2581. | Телібаєв Ігор Андрійович (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
2582. | Семенюк Марія Олександрівна (ХЗОШ №22) | |
2583. | Тимошенко Мирослава Станіславівна (Харківський ліцей № 149) | |
2584. | Пришедько Мілана (Logos School) | |
2585. | Ривкін Даніїл (ОПШСТ "На перехрести") | |
2586. | Пінігін Назар Богданович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2587. | Сербін Ігор Євгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2588. | Резник Натан Максимович (Приватна школа Олени Вєдєрникої) | |
2589. | Пархоменко Дарій (Одеська СШ № 35) | |
2590. | Гонцул Артем Вікторович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2591. | Козаченко Вероніка Володимирівна (Грозинецький ліцей) | |
2592. | Бегаль Анастасія Володимірівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
2593. | Іванісова Анна Олегівна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
2594. | Волочай Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2595. | Туркоман Аліна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2596. | Міхальцов Микита (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
2597. | Бессонова Антоніна Андріївна (Logos School) | |
2598. | Івашкова Марина Юріївна (Відраднівський ЗЗСО) | |
2599. | Журбій Єва Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2600. | Мьоллер Герман Рольфович (ЛСЗОШ №1) | |
2601. | Окрема Маріанна Андріївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
2602. | Онуфрійчук Максим (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2603. | Савченко Даніїл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2604. | Матейшин Артем (Одеська СШ №117) | |
2605. | Тимофєєв Ростислав Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2606. | Вільгельм Олександра (КПЛ №171 "Лідер") | |
2607. | Ясенова Варвара Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2608. | Пузанова Майя (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2609. | Курбатова Марія (Коломийський ліцей №9) | |
2610. | Виродов Гліб (Одеська спеціалізована школа №10) | |
2611. | Палтека Олександр (Одеська СШ №117) | |
2612. | Сугоровський Кирило (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2613. | Вишневська Уляна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2614. | Філатова Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2615. | Мацишина Софія (Гімназія Claris Verbis) | |
2616. | Чеміцкі Олександр (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2617. | Микитюк Марина Ігорівна (Раківчицька філія Коломийського ліцею №5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
2618. | Фертюк Андрій (Одеська СШ №117) | |
2619. | Нагорняк Назар Ігорович (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | |
2620. | Попівняк Михайло (240) | |
2621. | Панченко Марія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
2622. | Глущенко Поліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2623. | Авгітова Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2624. | Дурманенко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2625. | Чернишенко Єлизавета Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
2626. | Заверуха Дмитро Олександрович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
2627. | Васильєв Олексій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2628. | Черкасов Владислав (Нікольська гімназія "Софія") | |
2629. | Вислобокова Олександра Антонівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
2630. | Демидко Анна Юріївна (Гадяцький науковий ліцей-інтернат) | |
2631. | Тімакова Дар'я Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
2632. | Голік Артем Дмитрович (Синельниківський ліцей №2) | |
2633. | Корнова Владислав Петрович (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | |
2634. | Кобзун Володимир Ігорович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2635. | Єзерницька Ольга Євгенівна (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
2636. | Гейдер Денис (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2637. | Горяйнова Олена (Одеська СШ №117) | |
2638. | Григоров Кіріл Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2639. | Софія Костюкевич (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
2640. | Чапова Зоя Олексіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2641. | Гавва Даніель Максимович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2642. | Козак Дмитро Олегович (Школа №2) | |
2643. | Слободян Крістіна Русланівна (Таращанський технічний та економіко правовий коледж) | |
2644. | Стасів Марія (Гуманітарна гімназія №23) | |
2645. | Ніколенко Нікіта (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
2646. | Гуранич Микола Юрійович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2647. | Подзерей Марія Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2648. | Небеська Полiна (Ліцей 9) | |
2649. | Онащенко Данило (ThinkGlobal Chayka) | |
2650. | Підгірна Уляна Олексіївна (Школа №122) | |
2651. | Ключковський Макарій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2652. | Пашенюк Роман (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
2653. | Брівко Кіра Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2654. | Новак Олександра Анатоліївна (Тигрик) | |
2655. | Арифова Мадіна (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
2656. | Бондарчук Назар (Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2657. | Огородник Макар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2658. | Собчук Матвій Володимирович (Початкова школа села Чернелів-Руський) | |
2659. | Галеня Людмила (Одеська СШ №117) | |
2660. | Базеленко Аліса Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2661. | Полєсовщикова Аліна Юріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
2662. | Сокалюк Володимир (Одеська СШ №117) | |
2663. | Боровець Анастасія Ростиславівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
2664. | Піскун Тимур Сергійович (Булахівська ЗШ І- ІІІ ступенів) | |
2665. | Ковтюх Марія Романівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
2666. | Бондаренко Вікторія Юріївна (Миколай-Пільський НВК) | |
2667. | Петрик Вікторія (Куликівська ЗОШ) | |
2668. | Полупан Денис (Одеська ЗОШ №118) | |
2669. | Попович Вероніка Дмитрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2670. | Чорний Іван Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2671. | Шуліка Злата (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2672. | Сергієнко Мирослава Віталіївна (Бородянський академічний ліцей) | |
2673. | Спектор Марк (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2674. | Даценко Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2675. | Бейс Ярослав Анатолійович (Школа Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2676. | Матчин Дмитро Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2677. | Свиридов Вадим Євгенович (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
2678. | Ступак Всеволод Євгенович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
2679. | Ходикіна Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2680. | Полянський Ярослав (Одеська ЗОШ №118) | |
2681. | Зінченко Маркіян Валерійович (Львівська академічна гімназія) | |
2682. | Шатілова Анастасія Володимирівна (ЛНВК №24) | |
2683. | Асаржи Орина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2684. | Кухарчук Ілля Васильович (КЗ "Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом") | |
2685. | Ніколаєва Єва (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2686. | Бондаренко Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2687. | Звєрєв Мирон Андрійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2688. | Ватутін Володимир (КПЛ №171 "Лідер") | |
2689. | Гіріч Марія (КЗ "ХСШ № 33") | |
2690. | Рибак Єгор Владиславович (Альтернативна школа Ярина School) | |
2691. | Скребньов Кирило (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2692. | Шинділа Ілона (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2693. | Заяць Владислав (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
2694. | Діордіца Софія Романівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2695. | Васюхник Мілена Андріївна (ЛСЗОШ №1) | |
2696. | Носенко Марія Іванівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
2697. | Сербенюк Вікторія (Коломийський ліцей №9) | |
2698. | Жучик Мирослава Ярославівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
2699. | Шмуйло Дмитро (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
2700. | Половян Ігор Романович (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
2701. | Хлізов Назар Святославович (Гімназія № 31) | |
2702. | Диніна Рівгенія Ліора Олегівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
2703. | Зелена Анастасія Миколаївна (Гімназія № 31) | |
2704. | Кунасюк Степан (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2705. | Урсу Кирил (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
2706. | Сєбова Діана (Одеська ЗОШ № 92) | |
2707. | Яремчук Гліб Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2708. | Агафонкіна Дарина (ThinkGlobal Chayka) | |
2709. | Бромірська Аріна Василівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2710. | Сагуйченко Вадим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2711. | Левківська Діана (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
2712. | Колотущенко Ірина Сергіївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2713. | Бабяк Едуард (Кіцманський НВК) | |
2714. | Білецька Олександра Вікторівна (Славутська гімназія №3) | |
2715. | Заволокін Олександр Дмитрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
2716. | Лисенко Ірина (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
2717. | Пивоваренко Даниїл Олексийович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2718. | Бойко Андрій (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
2719. | Коцан Дар'я Віталіївна (Сахновщинський ліцей №2) | |
2720. | Шерстюк Олександра (ЗЗСО "Письмечівська гімназія") | |
2721. | Яременко Мирослав Антонович (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
2722. | Стадник Олександра (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
2723. | Кисіль Федір (КПЛ №171 "Лідер") | |
2724. | Деденок Артем Максимович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
2725. | Норматов Мухаммад (Одеська ЗОШ №118) | |
2726. | Довганик Максим Сергійович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
2727. | Калашников Влад (Харківський ліцей № 149) | |
2728. | Філь Варвара Віталіївна (ЛСЗОШ №1) | |
2729. | Білик Микола (КПЛ №171 "Лідер") | |
2730. | Чушко Євген (НВК №141 "ОРТ") | |
2731. | Гавриляк Руслан Миколайович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
2732. | Романів Єва (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
2733. | Рибальченко Богдан Михайлович (Барвінківський ліцей №2) | |
2734. | Семіляк Даніїл Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2735. | Редя Сергій (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
2736. | Марк Саприкін (Think Global) | |
2737. | Порицька Елизавета Олександрівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
2738. | Діхтяр Валерія (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
2739. | Кустова Віолетта (Гуманітарна гімназія №23) | |
2740. | Карп'як Матвій Олегович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2741. | Мазуренко Демид Сергійович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
2742. | Степанов Микола (Одеська СШ №50) | |
2743. | Петренко Софія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
2744. | Величко Софія (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
2745. | Долянівський Ігор Олегович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
2746. | Івлєва Ніка Олегівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2747. | Герасименко Денис Дмитрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120) | |
2748. | Диба Вероніка (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
2749. | Катречко Діана Сергіївна (КЗ "Новогорівський ЗЗСО І-ІІІ ст") | |
2750. | Скрипник Богдана (Лозівський ліцей №7) | |
2751. | Гураль Артем (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
2752. | Дебела Софія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
2753. | Дьоміна Маргарита Артемівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2754. | Алавердов Давид (НВК №141 "ОРТ") | |
2755. | Буценко Денис Сергійович (Спеціалізована школа №254 Святошинського району м. Києва) | |
2756. | Яннідіс Афіна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2757. | Мироненко Нікіта (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2758. | Ляховецький Олександер (НВК "Всезнайко") | |
2759. | Рисін Данііл (Language World) | |
2760. | Вевюр Олександра (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
2761. | Єрков Георгій Андрійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2762. | Кравчук Андрій Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2763. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Миколай-Пільський НВК) | |
2764. | Смага Любов Іванівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
2765. | Пасічна Аліна (Коломийський ліцей №9) | |
2766. | Вижга Валерія Юріївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
2767. | Насальский Владимир Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | |
2768. | Матвіїв Софія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
2769. | Каштан Соломія Василівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2770. | Байбуз Святослав Дмитрович (КЗО НВО №28) | |
2771. | Раєвська Анна Андріївна (ХЗОШ №131) | |
2772. | Белявський Маркіян Сергійович (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
2773. | Бодьо Михайло Павлович (НВК №24) | |
2774. | Славинська Аліса Ярославівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
2775. | Сокол Олександра Петрівна (ЛНВК №24) | |
2776. | Загоруйко Аніта (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2777. | Кікоть. Дана (НВК "Всезнайко") | |
2778. | Волощенко Анастасія Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | |
2779. | Білоус Серафим Антонович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2780. | Фомін Олександр Євгенович (Криворізька ЗОШ №68) | |
2781. | Карпич Євгеній Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2782. | Олексин Анастасія (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | |
2783. | Кашпур Милана Євгеніївна (Первомайський ліцей №5) | |
2784. | Чередниченко Тетяна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | |
2785. | Федчик Христина (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
2786. | Гнуча Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2787. | Алманідіс Олександр (Одеська СШ №117) | |
2788. | Какун Софія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2789. | Горбань Максим Юрійович (Первомайський ліцей №5) | |
2790. | Гриза Владислав Андрійович (Гімназія № 2) | |
2791. | Швець Анна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
2792. | Рябоконь Софія Анатоліївна (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | |
2793. | Костинюк Ігор (Коломийський ліцей №9) | |
2794. | Каплінський Артем Сергійович (Черкаська гімназія № 31) | |
2795. | Мирошниченко Любомир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2796. | Пітик Єлизавета (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
2797. | Кондратьєв Олександр Денисович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2798. | Майборода Глеб (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2799. | Ткач Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2800. | Щербина Михайло Олександрович (Красноградський ліцей № 4) | |
2801. | Слободенюк-Сіра Алексія (Гуманітарна гімназія №23) | |
2802. | Михайло Бородич (Think Global) | |
2803. | Куксова Марія (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2804. | Місько Віоріка Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2805. | Минько Давид (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2806. | Рисіна Сабріна (Language World) | |
2807. | Олексюк Олена Володимирівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | |
2808. | Ботильов Владислав (Коломийський ліцей №9) | |
2809. | Камнєв Володимир Дмитрович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2810. | Бандура Софія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2811. | Мар'єнко Злата Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2812. | Мартиняк Віталій Павлович (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
2813. | Яценко Яна Сергіївна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
2814. | Солодухіна Таміла Євгенівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2815. | Мастило Вероніка (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
2816. | Савва Віталій (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
2817. | Іванина Артур (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2818. | Бєлкін Ілля Андрійович (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
2819. | Щуцький Ілля (НВК №141 "ОРТ") | |
2820. | Оксенюк Данило Богданович (Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського) | |
2821. | Гололобов Іван Олегович (Ліцей №13) | |
2822. | Скакунова Катерина Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2823. | Проскурін Ярослав (Одеська ЗОШ №118) | |
2824. | Обуховська Марія Володимирівна (Березівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ") | |
2825. | Деркач Назар Ярославович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2826. | Бабійчук Лілія Максимівна (Бабченський ліцей) | |
2827. | Чижова Вікторія (Херсонська ЗОШ № 41) | |
2828. | Тузюк Ростислав (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
2829. | Вдовіченко Олександра Ігорівна (Тигрик) | |
2830. | Фастовець Софія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2831. | Пахольчук Єва Анатоліївна (ЛСЗОШ №1) | |
2832. | Олефіренко Олександра Олегівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
2833. | Курченко Андрій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2834. | Мирончик Олександр (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2835. | Фьодоров Ростислав Вячеславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2836. | Лазарев Тимофій (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
2837. | Ореховська Софія Миколаївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2838. | Швець Тіна Дмитрівна (Ліцей №13) | |
2839. | Мусійченко Анастасія Олексіївна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
2840. | Кучин Микола Юрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2841. | Мельник Дмитро Сергійович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2842. | Шевчук Лія (Новоселицька Гімназія) | |
2843. | Нечитайло Софія (Одеська СШ №117) | |
2844. | Поляк Богдан (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2845. | Кочерга Назар Володимирович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2846. | Лісневський Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2847. | Черевко Володимир Павлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2848. | Недялкова Світлана (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2849. | Барчинська Дарія (Одеська ЗОШ № 92) | |
2850. | Вдовенко Влада (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2851. | Максюта Марія Романівна (Гуменецький ліцей) | |
2852. | Семенова Ксенія (Одеська СШ №117) | |
2853. | Басараб Даніл Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
2854. | Білоус Олексій Віталійович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2855. | Гордієнко Дарина (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
2856. | Гудзь Максім (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
2857. | Приймак Ярослав (Луцька гімназія №18) | |
2858. | Савчук Соф'я Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
2859. | Коломієць Захарій Любомирович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2860. | Лісовська Аміна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2861. | Рощупкін Артур Михайлович (Тигрик) | |
2862. | Надтока Микола Денисович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
2863. | Марценюк Ярослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2864. | Слободян Єгор Віталійович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
2865. | Смілянець Борис Михайлович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
2866. | Хаян Андрій Володимирович (ВРГ "Інтелект") | |
2867. | Карагіоз Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | |
2868. | Дячук Дарина Олегівна (Немовицький ліцей) | |
2869. | Соколов Давид (Луцька гімназія №18) | |
2870. | Сінішин Ігор Олександрович (КЗ Дубовиківська СЗШ) | |
2871. | Данелюк Поліна Олександрівна (Пригородоцький НВК) | |
2872. | Гуцол Платон (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2873. | Попов Дмитро Андрійович (НВК №24) | |
2874. | Тарабей Ніколь Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2875. | Андрієнко Поліна Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2876. | Катерина Вероніка (Куликівська ЗОШ) | |
2877. | Голуб Наталія (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
2878. | Хомин Даниїл Назарович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
2879. | Блінков Захар Олексійович (Мелітопольська гімназія №1) | |
2880. | Бутт Тимур Олександрович (ОНВК №67) | |
2881. | Снігур Софія (Ліцей "Євроленд") | |
2882. | Долгій Михайло Іванович (Харківський ліцей №8) | |
2883. | Пецькова Ангеліна Сергіївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
2884. | Павлюк Анна (Коломийський ліцей №9) | |
2885. | Демяненко Максим Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2886. | Путятіна Марія Юріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2887. | Руденко Віра (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
2888. | Сирих Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | |
2889. | Богдан Назар (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
2890. | Алваш Адам Фарідович (СЗШ № 86) | |
2891. | Їлдиз Керім Нуман (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2892. | Міршавка Матвій (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
2893. | Теплицька Анна Сергіївна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
2894. | Рисікова Дарія Сергіївна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
2895. | Булатніков Нікіта (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2896. | Шпак Ілля Володимирович (Полонська гімназія) | |
2897. | Корнійчук Даніїл (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
2898. | Харченко Артем Андрійович (ЗЛ "Логос") | |
2899. | Грищенко Анастасія Олександрівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
2900. | Руденко Варвара (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
2901. | Левченко Ренат ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
2902. | Томчиковська Алісія (Коломийський ліцей №9) | |
2903. | Крук Денис Юрійович (Селищанський НВК) | |
2904. | Войтенко Вероніка Валеріївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
2905. | Платонова Мирослава Максимівна (Никифорівська гімназія) | |
2906. | Назаровець Роман (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
2907. | Лісничий (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
2908. | Чанишев Богдан (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
2909. | Вiтрук Богдан Петрович (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | |
2910. | Висоцька Анастасія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2911. | Красовська Ірина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2912. | Редванський Назар (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2913. | Волощук Кароліна Назарівна (Коломийський ліцей №1 ім.В.Стефаника) | |
2914. | Виноградов Дмитро Павлович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
2915. | Богданова Христина Павлівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2916. | Рощина Уляна (КПЛ №171 "Лідер") | |
2917. | Навроцька Анастасія Костянтинівна (Ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва) | |
2918. | Котух Маргарита Миколаївна (Гімназія № 31) | |
2919. | Міщук Вікторія Леонідівна (ЛСЗОШ №1) | |
2920. | Скрипник Лідія Анатоліївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2921. | Бачинський Матвій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2922. | Слюсаренко Артем (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2923. | Марисюк Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2924. | Борисюк Артем (Гімназія Claris Verbis) | |
2925. | Шворак Олена Вікторівна (Ліцей № 2 Васильківської селищної ради) | |
2926. | Чорнописька Христина (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
2927. | Мохонько Михайло Артемович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2928. | Твердохліб Валерій Миколайович (Харківський ліцей №8) | |
2929. | Руденко Ксенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2930. | Євсеєв Ігор Олегович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2931. | Самарiн Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2932. | Савицька Марія Романівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2933. | Вороніна Аліса (Херсонська ЗОШ № 41) | |
2934. | Єрмаков Артем (КЗ "ХСШ № 33") | |
2935. | Василевській Іван Михайлович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
2936. | Татарікова Дарія (Одеська СШ №117) | |
2937. | Чорба Валентина (Одеська СШ №117) | |
2938. | Гавриленко Лука (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
2939. | Боз Олег (Одеська СШ №117) | |
2940. | Поліщук Андрій Олександрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2941. | Ковалько Аріна Данилівна (Запорізька гімназія № 107) | |
2942. | Мечет Вероніка Русланівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2943. | Лобко Софія (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
2944. | Миронюк Анастасія Сергіївна (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
2945. | Паринцев Андрій Олександрович (КЗО НВО №28) | |
2946. | Скичко Григорiй Денисович (Оптiма) | |
2947. | Тичинська Уляна Андріївна (ТСШ № 3) | |
2948. | Ватренко Олексій (Одеська ЗОШ № 92) | |
2949. | Кирилевич Анастасія Павлівна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
2950. | Василець Олександр (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
2951. | Сірий Ілля (КЗ "ХСШ № 33") | |
2952. | Барсименко Діана Артемівна (Дівичківська ЗОШ I-III ст.) | |
2953. | Борейко Ілля Сергійович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2954. | Котова Катерина Олександрівна (Ліцей № 208) | |
2955. | Рожко Денис (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2956. | Жмінківська Єва Андріївна (Тигрик) | |
2957. | Биков Іван (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
2958. | Чорноус Єгор Олександрович (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | |
2959. | Жиляков Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2960. | Берник Олександр Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
2961. | Гладченко Марко (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2962. | Большаков Спиридон (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
2963. | Зіненко Михайло Романович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2964. | Вільховецький Арсен Тарасович (Грозинецький ліцей) | |
2965. | Ладанюк Даніл Іванович (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | |
2966. | Халім Темур (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
2967. | Новик Володимир Миколайович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
2968. | Солоненко Катерина Констянтинівна (Гімназія с. Малинівка) | |
2969. | Калиняк Ганна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
2970. | Соловйова Віра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2971. | Малахов Михайло Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2972. | Бутенко Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
2973. | Фаєр Варвара (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2974. | Голубокий Артем Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
2975. | Максимчук Павло Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2976. | Копець Ростислав Олександрович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
2977. | Якименко Аліна (Кочержинська гімназія) | |
2978. | Євдощук Максим (Кам'яницький ОЗЗСО) | |
2979. | Костюк Єва Ігорівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2980. | Усова Юлія Олександрівна (ЗЛ "Логос") | |
2981. | Давидчук Максим (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
2982. | Капінус Всеволод (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2983. | Сергатюк Євгеній (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | |
2984. | Гребньова Кіра (Одеська СШ № 35) | |
2985. | Непейпиво Анна Миколаївна (Андріївська СРШ) | |
2986. | Рябенко Соломія Ігорівна (ЛСЗОШ №1) | |
2987. | Кічмаренко Марія Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2988. | Савенко Крістіна Андріївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
2989. | Тостоган Таісія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2990. | Казмірчук Катерина (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
2991. | Буднік Василь (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
2992. | Ляховецька Анна Юріївна (Школа №20) | |
2993. | Дядюшенко Катерина Олександівна (Перша міська гімназія) | |
2994. | Зеленко Анатолій Віталійович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
2995. | Небоженко Євангеліна Олегівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2996. | Дідич Матвій Євгенович (Никловицька початкова школа) | |
2997. | Курган Вікторія Вікторівна (Черкаська гімназія № 31) | |
2998. | Будай Роман Iгорович (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
2999. | Пилипенко Михайло Володимирович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3000. | Бондаренко Уляна Володимирівна (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
3001. | Пчелінцева Катерина Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3002. | Власюк Олександр Леонідович (Харківський ліцей №8) | |
3003. | Нестер Віталій Олегович (Приватний репетитор) | |
3004. | Сєрова Софія Антонівна (Тигрик) | |
3005. | Петров Тимофій Андрійович (КЗО НВО №28) | |
3006. | Федорова Маргарита Михайлівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
3007. | Мала Єлизавета Миколаївна (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | |
3008. | Бреус Денис Олександрович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3009. | Костырко Даниил (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
3010. | Демчик Назарій Вікторович (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
3011. | Недужко Валерія (Одеська СШ №117) | |
3012. | Дмитрієв Арсеній (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3013. | Глебов Іван (ThinkGlobal Chayka) | |
3014. | Чесалкіна Діана Ігорівна (Славутська гімназія №3) | |
3015. | Удовиченко Олександра Євгенівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
3016. | Щерблюк Віра (Одеська СШ №117) | |
3017. | Корзун Кароліна Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3018. | Куширець Злата (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3019. | Дяченко Владислава (Одеська ЗОШ №118) | |
3020. | Довгуша Данило Денісович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3021. | Чумакова Марія (КЗ "ХСШ № 33") | |
3022. | Печененко-Сирбу Орина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3023. | Незальонов Максим Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3024. | Нестеренко Ілля Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3025. | Сапцова Дар'я Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
3026. | Бакшун Вікторія (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
3027. | Ясинський Олександр Олександрович (Первомайський ліцей №5) | |
3028. | Цікаленко Дмитро Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
3029. | Новицька Вероніка (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3030. | Грицюк Віра (Коломийський ліцей №9) | |
3031. | Печоріна Наталія Сергіївна (Красноградський ліцей № 2) | |
3032. | Гордовий Іван (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
3033. | Пташник Давид (Почаївська ЗОШ) | |
3034. | Чорний Іван (Маркеєвська філія ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія) | |
3035. | Клімакова Аліса Кирилівна (Класична гімназія при ЛНУ ім.Івана Франка) | |
3036. | Балянда Олександр (Куликівська ЗОШ) | |
3037. | Глухман Дар'я (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3038. | Метелкін Олексій Станіславович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
3039. | Лукашук Дмитро (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3040. | Холявко Кирил Романович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
3041. | Геращенко Олексій (Одеська СШ №117) | |
3042. | Лаута Матвій Андрійович (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
3043. | Богач Уляна Вячеславівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
3044. | Венгер Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3045. | Леоненко Аделіна Євгенівна (Андріївська СРШ) | |
3046. | Лазарєва Вероніка Сергіївна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
3047. | Дзиговська Варвара (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3048. | Малинич Катерина Міланівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
3049. | Ковалів Вероніка (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3050. | Комишан Єлизавета (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
3051. | Іванов Владислав (Куликівська ЗОШ) | |
3052. | Олександр Бородич (Think Global) | |
3053. | Литвинчук Софія Сергіївна (Новоюр'ївська гімназія) | |
3054. | Дейнега Микита (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3055. | Дімов Тімур (Одеська СШ №117) | |
3056. | Чижиков Іван Андрійович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3057. | Муцин Роман Михайлович (СЗШ № 86) | |
3058. | Цюпка Вікторія (Куликівська ЗОШ) | |
3059. | Мушинський Олег Євгенович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3060. | Дмітрієв Єгор (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3061. | Павлов Тимофій (Херсонська ЗОШ № 41) | |
3062. | Щеколдіна Кіра (Одеська СШ № 35) | |
3063. | Микитюк Вероніка (Яремчанський ліцей №1) | |
3064. | Подорожко Вікторія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
3065. | Бреус Альбіна Олександрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3066. | Ланнік Дарина (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3067. | Мусієнко Дар'я Сергіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
3068. | Михайлюк Адам (Коломийський ліцей №9) | |
3069. | Варяниця Анастасія Олегівна (Куликівська ЗОШ) | |
3070. | Свиридовський Артем Миколайович (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | |
3071. | Дрижанова Юлія Юріївна (Каплунівська гімназія) | |
3072. | Сокур Варвара (Одеська СШ №117) | |
3073. | Білокінь Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3074. | Макогонова Марія Валентинівна (Одеський НВК №13) | |
3075. | Вернідубов Микола (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3076. | Зінчук Ліна (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | |
3077. | Невойт Максим Олександрович (ДНЗ "Київський центр професійно-технічної освіти") | |
3078. | Білець Олена Романівна (Куликівська ЗОШ) | |
3079. | Лубський Володимир Віталійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3080. | Степанець Богдан Іванович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
3081. | Даллакян Домініка (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3082. | Вітенко Богдан (Коломийський ліцей №9) | |
3083. | Руденко Нікіта (Одеська ЗОШ №118) | |
3084. | Турчик Софія (Кочержинська гімназія) | |
3085. | Тарасова Софія (Одеська СШ №117) | |
3086. | Гоцуляк Дмитро Євгенович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3087. | Данильчук Анна (Одеська СШ №117) | |
3088. | Татарченко Евеліна Костянтинівна (Тигрик) | |
3089. | Глушак Ярослав Андрійович (Відраднівський ЗЗСО) | |
3090. | Ващенко Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3091. | Кушніренко Тарас (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3092. | Вощенко Марія Юріївна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3093. | Ватраль Артем Іванович (Гришівський НВК) | |
3094. | Гарбуз Руслана Юріївна (Красноградський ліцей № 4) | |
3095. | Надворський Станіслав Антонович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3096. | Сухотерін Максим Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3097. | Городецька Варвара (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3098. | Мінєєва Софія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3099. | Грицаєва Ліана Миколаївна (Красноградський ліцей № 4) | |
3100. | Семенюк Марк (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3101. | Гекалюк Єлазивета (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3102. | Іщук Оксана Ярославівна (ЛСЗОШ №1) | |
3103. | Максименко Герман (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
3104. | Тертичний Даніїл Віталійович (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
3105. | Грицак Ваня (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
3106. | Костилянов Даніл (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
3107. | Уланов Давид (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
3108. | Ільницький Станіслав (Червонянська гімназія) | |
3109. | Селіщева Тетяна Олегівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3110. | Грабовська Марія Олегівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
3111. | Власенко Мирослава Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3112. | Пасніченко Таїсія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
3113. | Мартинишин Адріян (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3114. | Курілова Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3115. | Воронюк Олександра Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3116. | Воліченко Володимир Іванович (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | |
3117. | Султанова Анастасія Юріївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3118. | Стрижак Діана (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
3119. | Няньчук Олена Михайлівна (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | |
3120. | Грудина Андрій (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
3121. | Гранчак Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3122. | Рубцова Ярослава Андріївна (Мелітопольський ліцей № 9) | |
3123. | Іванов Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3124. | Кокорев Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3125. | Пугач Олександр Олександрович (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | |
3126. | Гончарук Анастасія Олександрівна (Сахновщинський ліцей №2) | |
3127. | Гріцаєнко Олександра Вікторівна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
3128. | Дубицький Деніс Германович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
3129. | Лівертовський Давид Михайлович (ЗЛ "Логос") | |
3130. | Федотов Леонід (Дніпропетровська СЗШ №42) | |
3131. | Коноваленко Марія (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
3132. | Боярчук Артем (Луцька гімназія №18) | |
3133. | Глоба Ілля Олександрович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
3134. | Жиленко Станіслав Васильович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | |
3135. | Гаврилюк Ангеліна (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
3136. | Нероденко Денис (Гімназія Claris Verbis) | |
3137. | Рубцова Т. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
3138. | Ткаченко Ельвіра (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
3139. | Курносенко Юлія (Математичний гурток "Аксіома") | |
3140. | Ковальов В'ячеслав (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
3141. | Бузовська Катерина (Одеська СШ №117) | |
3142. | Бган Світлана Петрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка) | |
3143. | Коберник Олег (Школа № 5) | |
3144. | Бровінський Ілля Ігорович (СЗШ №73 м. Львова) | |
3145. | Горбенко Дар’я Павлівна (Харківське державне вище училище фізичної культури №1) | |
3146. | Слободянюк Михайло (Гімназія с. Малинівка) | |
3147. | Шимко Ліка (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
3148. | Безкоровайна Марія (Одеська СШ №117) | |
3149. | Власенко Даніїл Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3150. | Ярова Ельвіра (Одеська ЗОШ №118) | |
3151. | Селецький Матвій (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
3152. | Заворотна Вероніка (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3153. | Малік Дарія (Одеська СШ №117) | |
3154. | Караманов Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3155. | Євчук Поліна Олегівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
3156. | Козачок Данило Андрійович (Конопківська початкова школа-філія Микулинецького ОЗЗСО 1-3 ст.) | |
3157. | Мороз Назарій Григорович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
3158. | Литвиненко Давид (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3159. | Кирилюк Матвій (ThinkGlobal Chayka) | |
3160. | Ступак Євгеній (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3161. | Мирошниченко Кирил (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
3162. | Лялька Татяна Василівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
3163. | Рябова Владислава (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3164. | Филиппова Варвара Дмитрівна (КЗО НВО №28) | |
3165. | Стусь Владислава (КЗО НВО №28) | |
3166. | Сеник Назарій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3167. | Лазарева Ксенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3168. | Поздєєва Аріна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3169. | Михайлецька Юлія Михайлівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
3170. | Блажкун Іван (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3171. | Савчук Вікторія Костянтинівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
3172. | Маліновський Вадим Вадимович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
3173. | Гірник Станіслав (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3174. | Слупко Олександр Олександрович (ЛСЗОШ №1) | |
3175. | Вельгач Віктор (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3176. | Рудь Ксенія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3177. | Поліщук Іванна Олександрівна (Полтавська гімназія №33) | |
3178. | Буцневич Кирило Володимирович (КЗ "Черешенський ліцей") | |
3179. | Лопанова Анна Евгеньевна (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
3180. | Полянський Костянтин (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3181. | Бойчук Юлія Анатоліївна (Луцький педагогічний коледж) | |
3182. | Рижко Аніта Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3183. | Уманець Олександр Михайлович (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3184. | Пікалова Вікторія Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3185. | Луценко Назар (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3186. | Тімохін Дмитро Олександрович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3187. | Перепелиця Захар Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | |
3188. | Хулап Денис Віталійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
3189. | Бекало Даніїл (Одеська СШ №117) | |
3190. | Шаніна Милана (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3191. | Літвінов Максим Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3192. | Демінов Степан Олегович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
3193. | Богуцький Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3194. | Ковальчук Богдан Тарасович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3195. | Бритавський Ілля (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
3196. | Плошниця Володимир Сергійович (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3197. | Литвиненко-Коренюк Анастасія Павлівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
3198. | Тесля Ірина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3199. | Яременко Єва Максимівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3200. | Снісаренко Матвій Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3201. | Гулямов Тимофій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3202. | Боднар Ева Романівна (ПНВК "Садок-школа-ліцей "Еколенд") | |
3203. | Гаркуша Павло (КПЛ №171 "Лідер") | |
3204. | Блаженко Роман Миколайович (ТСШ №29) | |
3205. | Куртов Артем Віталійович (Запорізька гімназія № 107) | |
3206. | Анацька Софія Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3207. | Душко Данило Олександрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
3208. | Пархоменко Матвій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3209. | Преловська Уляна Олексіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3210. | Дробот Кирило Євгенович (Красноградський ліцей № 4) | |
3211. | Козлов Петро Михайлович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3212. | Оголь Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3213. | Мадрига Юрій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
3214. | Пазяк Михайло (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
3215. | Кравець Андрій Віталійович (Гімназія № 2) | |
3216. | Макарицький Артем Анатолійович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
3217. | Сиром‘ятников Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3218. | Стецюк Магдалена Вікторівна (ЛСЗОШ №1) | |
3219. | Гуска Іван (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
3220. | Спаський Антоній (ОПШСТ "На перехрести") | |
3221. | Живоденко Ірина Олегівна (Барвінківський ліцей №2) | |
3222. | Івахненко Ілля Володимирович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3223. | Вовченко Олег (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3224. | Коваль Софія Олександрівна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3225. | Лотарєв Лев (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
3226. | Сидоренко Емілія (Гуманітарна гімназія №23) | |
3227. | Ломаковська Дар'я Андріївна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3228. | Єлизавета Дудик (Математичний гурток "Аксіома") | |
3229. | Прасол Анастасія Олегівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3230. | Купрій Аріна Валентинівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3231. | Ковтонюк Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3232. | Чумак Марія Ігорівна (КЗ "Макарівський ОК") | |
3233. | Герега Вікторія Максимівна (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | |
3234. | Базило Варвара Сергіївна (Перша міська гімназія) | |
3235. | Скороход Оксана (ОЗЗСО "Цмінівський ліцей") | |
3236. | Чмух Юлія Валентинівна (ЛСЗОШ №1) | |
3237. | Вислобокова Анастасія Антонівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3238. | Кірігетова Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3239. | Данильчук Дмитро Олександрович (Горицький НВК) | |
3240. | Бабенко Кирил (Опорний ЗЗСО №6) | |
3241. | Будагян Максим Сергійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3242. | Пшеченко Даніелла Олександрівна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3243. | Борсук Юлія Володимирівна (Ганно-Опанлинський НВК) | |
3244. | Аніщенко Микола Миколайович (НВК № 148 "Планета Щастя") | |
3245. | Нестеренко Кирило Максимович (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
3246. | Земляний Гордій Ілліч (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3247. | Чертов Богдан (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3248. | Брікнер Андрій Анатолійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3249. | Гальченко Богдана Олександрівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
3250. | Лесів Остап Богданович (Приватний репетитор) | |
3251. | Гордеев Олександр (Одеська СШ №117) | |
3252. | Ян Еліса (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
3253. | Кравченко Майя Павлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3254. | Товстоног Олександр (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3255. | Матвєєв Кіріл (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
3256. | Храпійчук Нестор Вікторович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
3257. | Кратенко Андрій Сергійович (Ліцей ЕКО 198) | |
3258. | Наконечна Аріна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3259. | Болотська Надія Андріївна (СЗШ №215 м. Києва) | |
3260. | Вілінчук Крістіна Віталіївна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | |
3261. | Сала Майя (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3262. | Глущенко Анастасія Вікторівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
3263. | Каморін Даніїл Альбертович (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
3264. | Рудик Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3265. | Шахунова Таїсія Максимівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
3266. | yaryna1 (Яблунів) | |
3267. | Малікова Олеся Володимирівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3268. | Буданов Мирослав Миколайович (ЧЗОШ І-ІІІ ступенів № 1) | |
3269. | Лісаченко Єгор Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3270. | Горбонос Тетяна (Ліцей №13) | |
3271. | Мартинюк Владислав (Криворізька СШ №74) | |
3272. | Команяк Софія Дмитрівна (Ліцей №18 ЛМР) | |
3273. | Моренець Захар Олександрович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
3274. | Буркацький Ярослав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3275. | Штефанеса Катерина (Новоселицька Гімназія) | |
3276. | Мельниченко Ірина (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3277. | Стащенко Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3278. | Попова Єлизавета (Гімназія Claris Verbis) | |
3279. | Горобець Тихон Вячеславович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
3280. | Мусафір Ясмін Тимурівна (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
3281. | Яковенко Дамір Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3282. | Коротка Карина Артемівна (КЗ "Первомайський ліцей № 7") | |
3283. | Фомченкова Вероніка Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3284. | Бойко Віталій (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | |
3285. | Крикунова Марія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
3286. | Калапуша Злата Віталіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
3287. | Камордин Віталій Віталійович (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
3288. | Кульов Владислав (Одеська СШ №117) | |
3289. | Туріщева Марія Вікторівна (Language World) | |
3290. | Царегородцев Богдан Дмитрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
3291. | Шевченко Катерина Едуардівна (Слов'янський фаховий коледж НАУ) | |
3292. | Зибайлова Євгенія Ростиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3293. | Ткачук Ярослав (Луцька гімназія №18) | |
3294. | Бачурін Кирило Антонович (ЗЛ "Логос") | |
3295. | Буднік Марк Максимович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3296. | Юсип'юк Злата Іванівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3297. | Марциняк Назар Богданович (Кіцманський ззсо 1-3 ступенів) | |
3298. | Лавренчук Антон Олександрович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
3299. | Курта Мар'яна (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3300. | Поповець Аріна (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3301. | Зинченко Платон Феликсович (Grand-Expo) | |
3302. | Костюк Лев Григорович (Яремчанський ліцей №1) | |
3303. | Котляров Артур (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3304. | Ткачук Олексій Олексійович (Сербківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3305. | Калтаєва Тарья Халілівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
3306. | Ільіна Арина Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3307. | Слюсаренко Маргарита (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
3308. | Шаповал Уляна Максимівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
3309. | Кіщенко Іван Романович (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | |
3310. | Почуєв Артем Сергійович (Одеська СШ № 121) | |
3311. | Іванов Віктор Федорович (Приватна початкова школа) | |
3312. | Візнюк Поліна Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3313. | Глухов Артем (Фастівський академічний ліцей №9) | |
3314. | Терен Марта Романівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
3315. | Шеремет Іван (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | |
3316. | Павлик Діана Максимівна (ЗЛ "Логос") | |
3317. | Воєводіна Єлізавета (Одеська СШ №117) | |
3318. | Даниленко Тетяна Володимирівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
3319. | Маркович Руслана Тадеушівна (Вербська санаторна школа) | |
3320. | Михайлов Серафим (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3321. | Мовчан Іван (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3322. | Бараджабов Алі (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3323. | Мальцев Артем (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
3324. | Анна Зінчук (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
3325. | Панасюк Олександра Артемівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
3326. | Парфенюк Уляна Віталіївна (Ліцей Educator) | |
3327. | Литвин Варвара (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | |
3328. | Корж Константин Павлович (Одеська ЗОШ №118) | |
3329. | Мельник Кирило (ThinkGlobal Chayka) | |
3330. | Литовченко Уляна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3331. | Науменко Мирон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3332. | Дюжикова Вероніка Олександрівна (Marmelandyya) | |
3333. | Панькин Ярослав (Харківський ліцей № 149) | |
3334. | Гандзюк Даніїл Анатолійович (КЗО НВО №28) | |
3335. | Ракітянська Софія Сергіївна (Одеська ЗОШ №57) | |
3336. | Чумакова Софія (КЗ "ХСШ № 33") | |
3337. | Короленко Володимир Володимирович (Криворізька СШ №74) | |
3338. | Хільченко Поліна Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3339. | Куц Меланія Євгеніївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3340. | Мартинова Софія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3341. | Андронакі Ксенія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3342. | Фісенко Тимофій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3343. | Кінареєва Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3344. | Глушик Софія Богданівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
3345. | Стасевич Андріан Степанович (Інвентор Скул) | |
3346. | Черноволенко Світлана (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
3347. | Войток Матвій Тарасович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3348. | Каунець Ярослав (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
3349. | Гапук Максим Володимирович (Никловицька початкова школа) | |
3350. | Андреєв Захар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3351. | Мартусь Костянтин Анатолійович (Сахновщинський ліцей №2) | |
3352. | Багирян Анжеліна Романівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3353. | Біденко Яна Віталіївна (Сербківського ЗЗСО, 1-3ступенів) | |
3354. | Апш Георгій Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3355. | Галімон Влада (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3356. | БИКОВ НІКІТА ОЛЕКСІЙОВИЧ (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3357. | Підгорний Дарій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3358. | Ляшенко Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3359. | Денис Шеняк (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
3360. | Майдебура Гліб Дмитрович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3361. | Порфірова Марія Дмитрівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
3362. | Печиборщ Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3363. | Карвацька Христина Тарасівна (НВК ліцей "Сихівський") | |
3364. | Завацька Вероніка Владислаівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
3365. | Кубишенко Андрій Анатолійович (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
3366. | Севрюков Володимир Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3367. | Нємченко Артем Олегович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
3368. | Колодін Володимир Вікторович (Перша міська гімназія) | |
3369. | Драга Віра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3370. | Калініна Марія Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3371. | Бровко Владислав (НВК "Всезнайко") | |
3372. | Бібік Анатолій Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3373. | Муравiн Артем (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3374. | Шевчук Микита Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3375. | Павлюк Катерина Андріївна (ЛСЗОШ №1) | |
3376. | Гудзь Ірина (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
3377. | Безпрозвана Євангеліна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3378. | Янчишина Альбіна Вадимівна (Гуменецький ліцей) | |
3379. | ТАРАНУХА Вікторія (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Зоряний" Дніпропетровської обласної ради") | |
3380. | Пінчук Віра Сергіївна (СШ №269) | |
3381. | Кудрявцева Марія (КПЛ №171 "Лідер") | |
3382. | Гапонюк Софія (Одеська ЗОШ № 92) | |
3383. | Сліпченко Давид (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3384. | Демченко Артем (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3385. | Марцинюк Наомі Віталіївна (Мамалигівська ЗОШ) | |
3386. | Квач Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3387. | Прийомський Макар Віталійович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
3388. | Ланда Олександра Василівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
3389. | Доан Нгок Ієн (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3390. | Мірошніченко Міла Дмитрівна (Барвінківський ліцей №2) | |
3391. | Данилюк Дар'я (Одеська СШ №117) | |
3392. | Левчін Севастіян (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
3393. | Буйницька Анастасія Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | |
3394. | Шатворян Діана Давитівна (Первомайський ліцей №5) | |
3395. | Караченцева Вкторія (Нікольська гімназія "Софія") | |
3396. | Головін Дмитро Антонович (Ліцей ЕКО 198) | |
3397. | Яковенко Нікіта (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3398. | Кім Марія (Language World) | |
3399. | Сорока Максим (НВК №24) | |
3400. | Трохимчук Ксенія Сергіївна (Боярський НВК "гімназія - ЗОШ І ст.") | |
3401. | Грейцер Валерія (Block Language Club) | |
3402. | Боярчук Ірина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3403. | Боцмановська Анастасія Віталіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
3404. | Місько Ангеліна (Іванковецький ліцей) | |
3405. | Доага Анастасія (DEC life school) | |
3406. | Скрипник Кіра (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3407. | Коленченко Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | |
3408. | Лапшин Денис (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3409. | Ірінін Лев Андрійович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
3410. | Савчук Ольга Володимирівна (Луцький педагогічний коледж) | |
3411. | Савіна Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3412. | Чирва Влад (Харківський ліцей № 149) | |
3413. | Васильєв Степан (НВК "Всезнайко") | |
3414. | Богацька Юлія (Гімназія Claris Verbis) | |
3415. | Ключник Вероніка Іванівна (Більченський НВК) | |
3416. | Заплотня Єлизавета (КЗ "ХСШ № 33") | |
3417. | Чеплигін Кіріл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3418. | Лепешко Богдан (Одеська СШ № 121) | |
3419. | Поліщук Анна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3420. | Храмцов Арсеній Дмитрович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
3421. | Росохатий Кирило (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
3422. | Грідіна Дар'я Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
3423. | Мороз Катерина (Одеська СШ №117) | |
3424. | Волянська Олександр (Одеська СШ №117) | |
3425. | Колесник Іван Юрійовіч (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3426. | Парменова Валерія Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3427. | Ухіна Софія Іллівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
3428. | Щербина Дар’я Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3429. | Полішко Євген Дмитрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
3430. | Дурбак Іван Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3431. | Подобєд Андрій (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3432. | Білявський Марк Ігорович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3433. | Мартиненко Кіра Валеріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3434. | Антонюк Олеся Михайлівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
3435. | Дуброва Анна Євгенівна (Тигрик) | |
3436. | Ткачова Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3437. | Ланін Федір (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3438. | Петровська Ангеліна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3439. | Нагірняк Поліна (Гімназія Claris Verbis) | |
3440. | Кривдюк Владислав (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3441. | Бойко Давид (ЗЗСО "Письмечівська гімназія") | |
3442. | Шибецька Вікторія (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
3443. | Гузь Катерина (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | |
3444. | Брижашов Максим Володимирович (СЗШ №73 м. Львова) | |
3445. | Сажіна Руслан Васильович (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
3446. | Шкуліпа Марк (Одеська СШ №117) | |
3447. | Мусієнко Кирило (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3448. | Ніколайчук Станіслав (Одеська СШ №117) | |
3449. | Гусєва Вероніка (КЗ "ХСШ № 33") | |
3450. | Ягодка Микита (Математичний гурток "Аксіома") | |
3451. | Пилипчук Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3452. | Сапцов Тихон Сергійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
3453. | Димарчук Всеволод (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3454. | Калашніков Артем (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
3455. | Поліщук (Одеська СШ №50) | |
3456. | Піщола Владислав Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3457. | Басакин Степан Романович (Ліцей № 208) | |
3458. | Столярчук Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3459. | Шмир Софія Романівна (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3460. | Сіненко Вероніка Вікторівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3461. | Veronika Rudevych (Вигодська Спеціальна школа) | |
3462. | Коробка Валерія (Вишневецька зош І-ІІІ ступенів) | |
3463. | Гаража Дар'я Віталіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3464. | Гурін Іван (НВК №141 "ОРТ") | |
3465. | Бондаренко Єва Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3466. | Пасічник Станіслав Геннадійович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
3467. | Гонзалез Матіас Дієгович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
3468. | Крушельницький Владислав (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3469. | Овчарук Єва-Марія Віталіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3470. | Гайворонська Іванна Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3471. | Лукаш Дмитро (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3472. | Очеретяна Вероніка Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
3473. | Барсуков Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3474. | Струлєв Олексій Олексійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
3475. | Назаренко Ігор (Гімназія с. Малинівка) | |
3476. | Рожанський Тимур (НВК №141 "ОРТ") | |
3477. | Питчак Сергій Степанович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
3478. | Ошуканець Каріна (Луцька гімназія №18) | |
3479. | Denys Letkyi (Вигодська Спеціальна школа) | |
3480. | Решетнікова Ганна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3481. | Штих-Барков Олександр Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3482. | Кучеренко Василь (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3483. | Касьяненко Роман Романович (Language World) | |
3484. | Рубан Лев (КПЛ №171 "Лідер") | |
3485. | Пісковська Таісія Олегівна (Барвінківський ліцей №2) | |
3486. | Маліна Аріанна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3487. | Паламар Марина Ігорівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3488. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3489. | Купріянова Христина Олександрівна (Луцький педагогічний коледж) | |
3490. | Горін Діана - Катерина (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
3491. | Процайло Віталіна (Куликівська ЗОШ) | |
3492. | Владимиренко Анна Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
3493. | Мирошниченко Нікіта Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3494. | Іванова Валерія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3495. | Штогаренко Глiб Андрiйович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3496. | Козак Антоніна Геннадіївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3497. | Матіїшин Олександр Володимирович (Згароцький НВК) | |
3498. | Меленченко Ірина Іванівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
3499. | Герасименко Таїсія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
3500. | Матюшін Марк Сергійович (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
3501. | Ковальська Вікторія (Одеська СШ №50) | |
3502. | Сікачина Олександр (Синицька ЗОШ) | |
3503. | Кароліна Паламарчук (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
3504. | Мигуля Владислав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3505. | Штифурак Святослав (Спеціалізована школа №220) | |
3506. | Кiценко Володимир Михайлович (Харківський ліцей № 149) | |
3507. | Семенчук Михайло (Добропільський ліцей) | |
3508. | Перекопська Дар'я Андріївна (КЗО НВО №28) | |
3509. | Камишна Софія Сергіївна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | |
3510. | Пітенко Олександр (Гімназія Claris Verbis) | |
3511. | Карлаш Валерія Олександрівна (Стеблівський ліцей) | |
3512. | Костіна Еріка Констянтинівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3513. | Брижіцький Тімур (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3514. | Кімосов Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3515. | Шамара Тимофій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3516. | Гришина Юлія Олександрівна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
3517. | Катюха Давид (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3518. | Вітик Роман-Євген Романович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
3519. | Шкода Матвій Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3520. | Борщов Тимур (КЗ "ХСШ № 33") | |
3521. | Нгуєн Хоанг Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3522. | Крайник Артем Петрович (Рудківська СЗШ) | |
3523. | Латипова Каміла Русланівна (Рокитненська ЗОШ) | |
3524. | Муравйова Аліна Миколаївна (Сахновщинський ліцей №2) | |
3525. | Володимир Палько (Think Global) | |
3526. | Кісельова Дар'я Сергіївна (СОЦСР "Смарагдове місто") | |
3527. | Палюх Артемій (КПЛ №171 "Лідер") | |
3528. | Носуліч Вікторія Романівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
3529. | Колпаков Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3530. | Шевченко Варвара Денисівна (НВО СЗНЗ I ст. "Гармонія"- гімназія ім.Т.Шевченка ЦПВ "Контакт") | |
3531. | Цимбалюк Софія Володимирівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
3532. | Бінявська Вікторія Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3533. | Білоус Альберт Одександрович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
3534. | Баранов Ігор (КПЛ №171 "Лідер") | |
3535. | Мураховська Анастасія Анатоліївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
3536. | Білоконь Іван Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3537. | Биков Артем Станіславович (Херсонська ЗОШ № 41) | |
3538. | Ємельянова Катерина (КЗ "ХСШ № 33") | |
3539. | Дуднік Іван (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3540. | Пушкар Олександра Володимирівна (Ліцей № 208) | |
3541. | Зубакіна Анна Юріївна (ЛСЗОШ №1) | |
3542. | Король Ангеліна Андріїна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3543. | Хрустовська Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3544. | Палічук Васіліса (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3545. | Ліманова Анна (Гуманітарна гімназія №23) | |
3546. | Бартиш Іван Дмитрович (Освітній Простір NewSchool) | |
3547. | Токаренко Захар Олександрович (Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | |
3548. | Літвін Гліб (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
3549. | Болдескул Поліна (Одеська СШ №117) | |
3550. | Даниляк Олександра Віталіївна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
3551. | Трукшина Марія (НВК №141 "ОРТ") | |
3552. | Толстов ОлександрОлександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3553. | Друзь Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3554. | Проданчук Поліна Василівна (Освітній Простір NewSchool) | |
3555. | Рижко Олена Анатоліївна (Луцький педагогічний коледж) | |
3556. | Беспалько Марат Ілліч (Нерубайський ЗЗСО №2) | |
3557. | Шаповаленко Марія (КЗО НВО №28) | |
3558. | Панюра Ярослав (Куликівська ЗОШ) | |
3559. | Філь Дмитро Миколайович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3560. | Івануса Назар Володимирович (Красноградський ліцей № 4) | |
3561. | Заяць Святослав (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
3562. | Живова Камелія (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3563. | Берднікова Софія (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
3564. | 697000927 (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
3565. | Шишковський Лев Юрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3566. | Гайдаш Назар (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
3567. | Блажко Костянтин (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
3568. | Горелова Аліса (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | |
3569. | Сутковенко Лада (КПЛ №171 "Лідер") | |
3570. | Ворохта Анастасія Миколаївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
3571. | Скляр Анастасія Олегівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
3572. | Клименко Карина Вадимівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3573. | Бурдейний Артем Євгенович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3574. | Святкіна Аліна (Block Language Club) | |
3575. | Попова Валерія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3576. | Минайлюк Радомир Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3577. | Туренко Максим (Донецький ліцей № 1) | |
3578. | Ковальова Еліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3579. | Строєва Софія (Харківський ліцей № 149) | |
3580. | Абраменко Павло Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3581. | Скляр Ігор (Криворізька гімназія №63) | |
3582. | Якименко Микола Сергійович (Бучанська СЗОШ № 5) | |
3583. | Перцев Данило Олегович (НВК "ЗОШ-гімназія") | |
3584. | Крапівін Даніїл (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3585. | Ветлугин Ростислав (Харківський ліцей № 149) | |
3586. | Завадська Елеонора (Луцька гімназія №18) | |
3587. | Барабанов Валерій (КПЛ №171 "Лідер") | |
3588. | Петрик Поліна (КПЛ №171 "Лідер") | |
3589. | Грудницький Павло Володимирович (Синельниківський ліцей №2) | |
3590. | Левчишина Євгенія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3591. | Щербань Дмитро Володимирович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3592. | Асатрян Максим Артурович (Ліцей №13) | |
3593. | Бринза Софія Максимівна (КПЛ №171 "Лідер") | |
3594. | Жорнік Ольга Дмитрівна (Гімназія № 31) | |
3595. | Даниляк Марта (Куликівська ЗОШ) | |
3596. | Пазуренко Дмитро (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3597. | Сідлецький Владислав (Загальноосвітня школа №12) | |
3598. | Рубан Тимур Іванович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 160) | |
3599. | Ковальжи Софія (Одеська СШ №117) | |
3600. | Лимар Вероніка Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3601. | Бліндер Ілля (Гімназія Claris Verbis) | |
3602. | Доля Ярослав Ігорович (ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин) | |
3603. | Коритник Єлизавета Михайлівна (Ліцей ЕКО 198) | |
3604. | Боярчук Аріана Олександрівна (ЛСЗОШ №1) | |
3605. | Моцик Віталій Іванович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
3606. | Рашевський Кирило Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3607. | Бурбеза Іван (Одеська СШ №117) | |
3608. | Василевська Вероніка Антонівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3609. | Шіхман Вероніка Миколаївна (ОНЗ "ЗЗСО I-IIIст. с.Дзигівка") | |
3610. | Малко Ілля Олексійович (Бородянський академічний ліцей) | |
3611. | Момот Соломія Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3612. | Сівоконь Давид (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
3613. | Вдовиченко Нікіта (Гімназія Claris Verbis) | |
3614. | Ковтун Санта (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3615. | Лаврик Нікіта Іванович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | |
3616. | Кокорін Роман (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | |
3617. | Курбацька Катерина Володимирівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
3618. | Маліков Тимур Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3619. | Амітан Веніамін Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3620. | Рогожина Катерина Євгенівна (Гімназія № 19 "Межигірська") | |
3621. | Половий Кіріл Дмитрович (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | |
3622. | Самко Даніель Раульович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3623. | Шамрай Олександра Іванівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
3624. | Ощипок Артем Валентинович (Гімназія № 2) | |
3625. | Ткаліч Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
3626. | Шевчук Олександра Борисівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3627. | Коваль Орина (НВК "Всезнайко") | |
3628. | Дідур Златослава (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3629. | Лущик Вероніка (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
3630. | Скомаровський Андрій Вікторович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3631. | Леськів Юлія Іванівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
3632. | Ворона Марія Олександрівна (Красноградський ліцей № 4) | |
3633. | Радахевич Ірина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3634. | Олексієнко Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
3635. | Гудима Лев (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
3636. | Кравчук Костянтин (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3637. | Дєньгіна-Дробот Анна (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3638. | Заїць Станіслав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3639. | Єфімова Поліна (КПЛ №171 "Лідер") | |
3640. | Нечай Катерина (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3641. | Діденко Софія Олександрівна (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | |
3642. | Коврига Павло (Приватна початкова школа) | |
3643. | Виннічук Юлія (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
3644. | Їлдирим Деніз (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3645. | Хатаб Акім (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3646. | Маслякова Єлизавета Сергіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
3647. | Яковенко Ілона Андріївна (Ліцей № 2 Васильківської селищної ради) | |
3648. | Марченко Михайло Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
3649. | Островська Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3650. | Бабенко Поліна (Одеська СШ №117) | |
3651. | Ноздрачов Богдан (КПЛ №171 "Лідер") | |
3652. | Корнійчук Ксенія Сергіівна (Запорізька гімназія № 107) | |
3653. | Мирошниченко Ярослав Денисович (КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО) | |
3654. | Корнійчук Євгенія Ярославівна (ЛСЗОШ №1) | |
3655. | Артамонова Єлізавета (ЖПГ "Ор Авнер") | |
3656. | Солоділова Валерія (Одеська СШ №117) | |
3657. | Крижевська Марія (Одеська ЗОШ №118) | |
3658. | Клименко Владислав (Синицька ЗОШ) | |
3659. | Харчук Кіра Андріївна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
3660. | Бондаренко Анастасія Ярославівна (Білоцерківська СЗОШ № 1) | |
3661. | Мочернюк Вікторія (Коломийський ліцей №9) | |
3662. | Бондарев Владислав Володимирович (Андріївська СРШ) | |
3663. | Федченко Софія Русланівна (Ліцей ЕКО 198) | |
3664. | Чайковська Поліна Юріївна (Гуменецький ліцей) | |
3665. | Шашкіна Марічка (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
3666. | Марич Назар (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | |
3667. | Полубінська Кароліна Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3668. | Степанець Злата (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
3669. | Афанасьєв Олександр Сергійович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
3670. | Дяченко Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3671. | Заріцька Емілія Степанівна (Більченський НВК) | |
3672. | Гибець Софі (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3673. | Попова Анна Олександрівна (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
3674. | Степанов Олексій (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
3675. | Клипко Ілля Ігорович (Грем'яцька загальноосвітня школа) | |
3676. | Керетів Аделія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3677. | Хаттаб Аміна (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
3678. | Щемельова Марія (Соледарська ЗОШ №13) | |
3679. | Суліма Мілана Ігорівна (Первомайський ліцей №5) | |
3680. | Козловський Максим Віталійович (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | |
3681. | Гаргаєва Вікторія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3682. | Цвіркун Аміна Віталіївна (Ліцей ЕКО 198) | |
3683. | Васілаке Владислав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3684. | Юрченко Анна (Одеська СШ №117) | |
3685. | Берзан Карина Артемівна (Одеська СШ №117) | |
3686. | Черток Варвара Антонівна (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
3687. | Чічерін Тимофій (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3688. | Лежнєва Ніколетта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3689. | Конєв Олександр Андрійович (НВК "Всезнайко") | |
3690. | Ніколайчук Назар (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3691. | Пустовіт Володимир (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3692. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3693. | Танова Євгенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3694. | Чередник Аліна Олександрівна (Чаплинська СЗШ) | |
3695. | Цвікі Давид Володимирович (ЗЛ "Логос") | |
3696. | Аш Єва (Гімназія Claris Verbis) | |
3697. | Назаренко Віталіна Олександрівна (Костянтинівський ліцей "Ерудит") | |
3698. | Чернушенко Марія Ігорівна (Тигрик) | |
3699. | Іван Васільєв (Think Global) | |
3700. | Шаповалов Костянтин Игорович (Ланжеронiвський лiцей) | |
3701. | Соболєв Лев (Школа King's Kids) | |
3702. | Шраменко Аріана Богданівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3703. | Рись Вікторія Вячеславівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3704. | Мельчуцька Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3705. | Артисюк Альбіна Максимівна (Школа № Височанський НВК) | |
3706. | Загризлий Гліб (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3707. | Гладкий Тихон (Одеська СШ №117) | |
3708. | Рибакова Вероніка Олександрівна (Первомайський ліцей №5) | |
3709. | Петрук Ілля (Коломийський ліцей №9) | |
3710. | Легка Єва (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3711. | Пирогова Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3712. | Трофимова Тетяна Олегівна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
3713. | Мамалига Анна (КЗ "ХСШ № 33") | |
3714. | Масаковська Юлія Сергіївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3715. | Тверитінов Микола (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3716. | Мога Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3717. | Мірошніченко Аркадій (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3718. | Репетило Марія Мирославівна (Погірцівська СЗШ) | |
3719. | Марченко Валентина (КЗ "ХСШ № 33") | |
3720. | Оганджанян Тігран (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | |
3721. | Лисаченко Маргарита (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
3722. | Дегтяр Тимофій (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
3723. | Степанко Владислав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3724. | Міщенко Карина (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | |
3725. | Рак Матвій (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3726. | Куцин Софія Петрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
3727. | Підченко Дмитро Олексійович (Первомайський ліцей №5) | |
3728. | Набойченко Дар’я Дмитрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3729. | Ковтюх Дмитро Миколайович (Чернівецький НВК " Любисток") | |
3730. | Дмитренко Марк (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
3731. | Каштан Олександр (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3732. | Мизак Іванна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
3733. | Марченко Софія Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | |
3734. | Крохмаль Віолетта Миколаївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3735. | Гутюк Дмитро (Луцька гімназія №18) | |
3736. | Громовенко Захар (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3737. | Спаська Ксенія (ОПШСТ "На перехрести") | |
3738. | Горячко Вадим (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
3739. | Боровська Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3740. | Стойловська Софія (Одеська ЗОШ №28) | |
3741. | Бородавко Злата (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3742. | Климась Іван (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3743. | Богомаз Анастасія Володимирівна (КЗО НВО №28) | |
3744. | Маткін Дмитро Єгорович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3745. | Мушихін Артем Артемович (Гімназія «Консул» №86) | |
3746. | Тімашкова Катерина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3747. | Маслій Руслана Русланівна (ТСШ №29) | |
3748. | Шуварова Євгенія Андріївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3749. | Толкєєв Єгор (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3750. | Рапаніка Нікіта (Одеська ЗОШ № 92) | |
3751. | Молдавський Максим Леонідович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3752. | Кроуч Джеймс Томас Ааронович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3753. | Музика Ольга (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3754. | Катревич Максим Костянтинович (Запорізька гімназія № 107) | |
3755. | Дудко Платон (Одеська СШ №117) | |
3756. | Мазур Мирослав (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3757. | Мицикова Серафіма (ОПШСТ "На перехрести") | |
3758. | Полозенко Владилав (Одеська СШ №117) | |
3759. | Костенок Юлія Анатоліївна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
3760. | Яріш Юрій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
3761. | Назарук Анна Володимирівна (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
3762. | Ткаченко Нікіта Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3763. | Ільїна Варвара (Одеська СШ №117) | |
3764. | Бушила Себастьян (Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3765. | Шіпош Богдан Юрійович (Вербська санаторна школа) | |
3766. | Хижняк Роман Володимирович (Лукашівський НВК) | |
3767. | Щирба Анастасія (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
3768. | Душкіна Злата (Одеська ЗОШ № 92) | |
3769. | Нго Чунг Кієн (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3770. | Нікітенко Ніколь Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3771. | Дегтяр Даниїл Віталійович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
3772. | Онопрієнко Андрій Євгенович (Печерська гімназія №75) | |
3773. | Пустовіт Анастасія (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | |
3774. | Осипенко Вероніка Сергіївна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
3775. | Шпітько Іван (Одеська СШ № 35) | |
3776. | Бойко Емілія Антонівна (Бучанська початкова школа № 9) | |
3777. | Іващенко Таїсія Володимирівна (КЗО НВО №28) | |
3778. | Невмержицький Назарій (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
3779. | Жалдаченко Михайло Олександрович (Криворізька ЗОШ №120) | |
3780. | Тебенко Софія Вікторівна (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
3781. | Черненко Сабріна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3782. | Аміріді Дінііл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3783. | Шишковська Єлизавета Геннадаївна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3) | |
3784. | Стоян Лада Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3785. | Нодь Михайло Михайло (Перечинський професійний ліцей) | |
3786. | Атаманова Анастасія Георгіївна (Херсонська ЗОШ № 41) | |
3787. | Буділовська Софія (Одеська СШ №117) | |
3788. | Фінчук Поліна Юрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3789. | Дмитрієв Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3790. | Попова Кіра (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3791. | Черкасов Руслан Євгенович (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
3792. | Багно Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3793. | Лукінчук Софія (Коломийський ліцей №9) | |
3794. | Шевченко Вікторія (Одеська СШ №117) | |
3795. | Назаренко Даніїл (Одеська СШ №117) | |
3796. | Слісарчук Дарія Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3797. | Можлук Аглая (Луцька гімназія №18) | |
3798. | Руденко Марія Богданівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3799. | Плотницький Святослав (Гуманітарна гімназія №23) | |
3800. | Галенко Николай Евгеньевич (Лицей "Дистанционная школа "Рич") | |
3801. | Тарасовський Олександр (Одеська СШ №117) | |
3802. | Сікіда Натан Андрійович (Красноградський ліцей № 2) | |
3803. | Султан Дар'я (Гімназія Claris Verbis) | |
3804. | Амер Амір (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
3805. | Дмитренко Ізабелла Дмитрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3806. | Голубка Марія Іванівна (Никловицька початкова школа) | |
3807. | Кущак Данило Петрович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
3808. | Кочубей Іван (НВК №141 "ОРТ") | |
3809. | Шульга Евеліна (Ліцей №13) | |
3810. | Тимофеєв Єрмолай (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3811. | Гайдай Ірина Вікторівна (ДНЗ "Київський центр професійно-технічної освіти") | |
3812. | Кондратьєва Єва (Гімназія Claris Verbis) | |
3813. | Каменєв Лев (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
3814. | Дем'ян Сергій Семенович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
3815. | Атаманюк Арсен Романович (Яремчанський ліцей №1) | |
3816. | Ващук Крістіна (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3817. | М'ясников Михайло (Ліцей "Євроленд") | |
3818. | Нога Ріанна (Одеська СШ №117) | |
3819. | Клименко Артем (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
3820. | Радевич Яна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
3821. | Чорна Злата (Загальноосвітня школа №12) | |
3822. | Головачов Родіон (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
3823. | Овсянка Єлизавета (Лозівський ліцей №7) | |
3824. | Маковій Даніл Олександрович (Оптіма) | |
3825. | Андронюк Дар'я (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | |
3826. | Ославська Христина (Одеська СШ №117) | |
3827. | Жолобецька Влада Анатоліївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 284) | |
3828. | Бондарєв Євгеній (Одеська СШ №117) | |
3829. | Гуляєва Єва Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3830. | Приходько Олег Ігорович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
3831. | Савчук Альбіна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3832. | Оніщук Іванна Дмитрівна (Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради) | |
3833. | Бабешкін Артем Геннадійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3834. | Козирський Марк (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3835. | Прийдун Матвій (Коломийський ліцей №9) | |
3836. | Ключко Владислав (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
3837. | Бєлкіна Аліса (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3838. | Курилко Олександра Євгенівна (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
3839. | Котлярова Мирослава Миколаївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3840. | Савчук Кирило Іванович (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
3841. | Рудік Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3842. | Кліщик Кирило Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
3843. | Демидчук Марія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
3844. | Просяник Надія (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17) | |
3845. | Maksym Kravchuk (Вигодська Спеціальна школа) | |
3846. | Миронюк Ангеліна (Кіцманський НВК) | |
3847. | Сергієнко Дарія Миколаївна (Дівичківська ЗОШ I-III ст.) | |
3848. | Бабін Артем Денисович (Петропавлівський ліцей №2) | |
3849. | Соколюк Маргарита (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3850. | Волинський Міхаїл (КЗО НВО №28) | |
3851. | Баранцова Софія (Черкаська гімназія № 31) | |
3852. | Борисова Аліса (КПЛ №171 "Лідер") | |
3853. | Політаєва Марія (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
3854. | Малюга Володимир Андрійович (DEC life school) | |
3855. | Колісник Микита (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3856. | Бутовицький Олександр Денисович (Миколай-Пільський НВК) | |
3857. | Кравченко-Хотінський Михайло (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3858. | Лесюк Владислав Михайлович (Ліцей 25) | |
3859. | Топільський Георгій Павлович (Первомайський ліцей №5) | |
3860. | Шостак Евгений Анатольевич (Logos School) | |
3861. | Кузьменко Олександр (Синицька ЗОШ) | |
3862. | Попіль Андрій Васильович (Новокалинівський опорний заклад) | |
3863. | Мокар Аманда (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3864. | Чепель Марія Валеріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
3865. | Фісалович Іван Ігорович (Школа № 1) | |
3866. | Мірнова Мілана (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
3867. | Розенфельд Богдан (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
3868. | Процько Єлизавета (КПЛ №171 "Лідер") | |
3869. | Лінч Александра-Елізабет (Освітній Простір NewSchool) | |
3870. | Обаль Іван Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3871. | Соловйова Діана ВладиславівнаОлександрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3872. | Тарнаруцький Богдан Миколайович (Мазниківський НВК) | |
3873. | Кузнєцова Катерина Олексіївна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3874. | Подлужняк Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3875. | Бережний Нестор Сергійович (ЗЛ "Логос") | |
3876. | Богун Гліб Максимович (Гімназія № 31) | |
3877. | Малий Даніїл Сергійович (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | |
3878. | Воробей Назарій (Луцька гімназія №18) | |
3879. | Курилюк Віра (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3880. | Стреляний Роман (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3881. | Заборін Костянтин Олександрович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3882. | Найденко Ростислав Олегович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
3883. | Ватаманюк Олександра Юріївна (Пригородоцький НВК) | |
3884. | Криворучко Георгій Альбертович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3885. | Криворучко Денис (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
3886. | Усков Марк Цезарович (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
3887. | Дяченко Роман (Одеська ЗОШ №118) | |
3888. | Криволап Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3889. | Сопіт Микола (Кіцманський НВК) | |
3890. | Боклач Андрій Олександрович (Мамалигівська ЗОШ) | |
3891. | Лісова Софія (Одеська СШ №117) | |
3892. | Пацюк Софія Олександрівна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | |
3893. | Кавулич Соломія (Куликівська ЗОШ) | |
3894. | Сабадаш Вікторія (Уманський НВК №17) | |
3895. | Постол Діана Олександрівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3896. | Дзюба Назар Сергійович (Logos School) | |
3897. | ПРИМАЧЕНКО Дімітрій (Сербківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3898. | Шевальє Денис (Одеська ЗОШ №118) | |
3899. | Сиванич Марія Денисівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3900. | Галкін Артем Іванович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3901. | Кисліченко Ярослав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3902. | Середа Іван Володимирович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3903. | Бєликова Тетяна (Одеська СШ №117) | |
3904. | Бура Григорій Анатолійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3905. | Бабешко Ян Володимирович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
3906. | Бібікова Дар'я (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | |
3907. | Лінік Марія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3908. | Безп'ятов Нікіта Андрійович (Ліко-ліцей) | |
3909. | Курдя Іван (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3910. | Євтушенко Катерина Вікторівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 м.Подільськ) | |
3911. | Лукіних Аристарх Сергійович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3912. | Кірєєва Ангеліна Костянтинівна (Слов'янська ЗОШ № 10) | |
3913. | Стоянов Кіріл (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3914. | Денерт Варвара Олександрівна (СЗШ №215 м. Києва) | |
3915. | Зеленюк Віолетта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3916. | Куницький Назар (Луцька гімназія №18) | |
3917. | Мельник Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | |
3918. | Апенько Вікторія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3919. | Божко Софія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
3920. | Пінчук Андрій Андрійович (КЗО НВО №28) | |
3921. | Івасюк Даніїл Анатолійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3922. | Білий Олег Ярославович (Тигрик) | |
3923. | Запорощенко Матвій Сергійович (Никифорівська гімназія) | |
3924. | Демідова Єлизавета Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3925. | Зубов Володимир (Нікольська гімназія "Софія") | |
3926. | Дамян Єлізавета Вікторівна (Мамалигівська ЗОШ) | |
3927. | Бучацький Артур (Одеська ЗОШ № 92) | |
3928. | Залієв Ренат Акилбекович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
3929. | Кізіль Єва (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3930. | Ісаюк Милада Олексіївна (Ліцей ЕКО 198) | |
3931. | Музика Валерія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3932. | Максименко Ярослав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3933. | Макуха Костянтин ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
3934. | Старик Софія Іванівна (Крихівецький ліцей) | |
3935. | Зусько Софія Олексіївна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
3936. | Прохорова Софія (Ліцей "Євроленд") | |
3937. | Бегус Кирило Романович (Андрівський ЗЗСО) | |
3938. | Дворядкін Олександр Олександрович (Слов'янська ЗОШ № 10) | |
3939. | Рихальський Павло Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3940. | Діброва Софія Сергіївна (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
3941. | Андреєва Варвара Ярославівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
3942. | Бондарчук Богдан (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
3943. | Тимощук Влодіміра Дмитрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3944. | Терегулов Максиміліан (ОПШСТ "На перехрести") | |
3945. | Попов Артем Павлович (КЗО НВО №28) | |
3946. | Куш Олександр Ярославович (Початкова школа села Чернелів-Руський) | |
3947. | Ракова Кіра Андріївна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
3948. | Кагаянц Вероніка (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3949. | Кедич Злата Романівна (СЗШ №215 м. Києва) | |
3950. | Козіна Альона (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
3951. | Кушнерик Роман (Одеська СШ №117) | |
3952. | Аль-Шагдарі Хасна (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
3953. | Кривко Дар'я (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
3954. | Кравченко Єгор Дмитрович (Language World) | |
3955. | Юр'ївська Дарина Вадимівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3956. | Киселарь Владислав (Одеська СШ №117) | |
3957. | Кравчук Вероніка Валеріївна (Школа №25 м.Луцьк) | |
3958. | Ільїна Надія Дмитрівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
3959. | Ковальчук Михайло (Гуманітарна гімназія №23) | |
3960. | Шкварилюк Олег (НВК №7 м.Хмельницького) | |
3961. | Мельничук Гліб (НВК №7 м.Хмельницького) | |
3962. | Гарібян Анна Сасунівна (Первомайський ліцей №5) | |
3963. | Лесюк Петро (Коломийський ліцей №9) | |
3964. | Паюк Мартін (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3965. | Кобрин Кароліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3966. | Ситий Кирил (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3967. | Рибак Уляна Василівна (Пригородоцький НВК) | |
3968. | Литвин В'ячеслав Вікторович (Перша міська гімназія) | |
3969. | Мар'яш Михайло Петрович (Івано-Франківська ЗШ №10) | |
3970. | Венгриновський Дем'ян Іванович (Никловицька початкова школа) | |
3971. | Бесараб Нікіта (Одеська СШ №117) | |
3972. | Комар Ксенія Володимирівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
3973. | Бєньковська Аріна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
3974. | Шевченко Владислав дмитрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3975. | Цариняк Наталія (Коломийський ліцей №9) | |
3976. | Марченко Любов Іванівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3977. | Масюк Надія Миколаївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3978. | Khrystyna Mural (Вигодська Спеціальна школа) | |
3979. | Смірнов Єгор (Нікольська гімназія "Софія") | |
3980. | Веслоушкіна Анастасія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3981. | Дяків Віра Ігорівна (Яремчанський ліцей №1) | |
3982. | Талан Жасмін Ігорівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3983. | Станєва Асія Ігорівна (Одеська СШ №117) | |
3984. | Авілова Анастасія Леонідівна (Ганно-Опанлинський НВК) | |
3985. | Павленко Матвій Віталійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
3986. | Мальована Софія Сергіївна (Розівський заклад загальної середньої освіти №1) | |
3987. | Гороховська Дарія Анатолівна (Гімназія с. Малинівка) | |
3988. | Адаменко Марічка Юріївна (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
3989. | Стельмащук Маргарита Дмитрівна (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
3990. | Сулім Мирослава (КЗ "ХСШ № 33") | |
3991. | Лисенко Альона Володимирівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
3992. | Лижин Олександр (Одеська ЗОШ №118) | |
3993. | Смиковська Вікторія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3994. | Опалько Максим Петрович (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3995. | Коссе Марія Анатоліївна (Марiупольська СШ №46) | |
3996. | Чижик Євгеній Анатолійович (ЗЛ "Логос") | |
3997. | Зеленюк Максим Миколайович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | |
3998. | Дорошенко Матвій (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
3999. | Корчевська Ангеліна (Шумовецька гімназія) | |
4000. | Борисова Олеся Ігорівна (Запорізька гімназія № 107) | |
4001. | Красношлик Станіслава Антонівна (КЗО НВО №28) | |
4002. | Бондаренко Олексiй Петрович (Одеська ЗОШ №28) | |
4003. | Алад'єв Єлісей Євгенович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4004. | horitsa09 (Яблунів) | |
4005. | Стрижакова Софія Русланівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4006. | Малявін Віктор (КЗ "ХСШ № 33") | |
4007. | Осипенко Єлизавета Вікторівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
4008. | Гарбарчук Артем (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
4009. | Геращенко Артемий (Запорізький НВОК № 110) | |
4010. | Дем'янчук Назар (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
4011. | Гнатенко Олексій Павлович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
4012. | Лісник Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4013. | Моргун Марк (Харківський ліцей № 149) | |
4014. | Берлізов Руслан Олексійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
4015. | Сташевський Гліб Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4016. | Гузій Іван Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4017. | Ходаківський Давид (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
4018. | Равлюк Анастасія Віталіївна (Іванівецька ЗЗСО) | |
4019. | Ємець Макар (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4020. | Тарабан Ілона (Красноградський ліцей № 2) | |
4021. | Сидоренко Анастасія Сергіївна (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
4022. | Гаган Тетяна (ЖПГ "Ор Авнер") | |
4023. | Ткачов Тімур Юрійович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
4024. | Мостова Мілана (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
4025. | Коськова Вероніка Ігорівна (Гімназія «Консул» №86) | |
4026. | Солтисік Андрій Степанович (Івано-Франківська ЗШ №10) | |
4027. | Калашніков Марк (КЗ "ХСШ № 33") | |
4028. | Єйникова Валерія Вікторівна (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
4029. | Галіулін Дмитро (Одеська СШ №117) | |
4030. | Случевський Костянтин (Луцька гімназія №18) | |
4031. | Корнієнко Євгеній Валерійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
4032. | Карасенко Варвара (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4033. | Їжаковський Назар Миколайович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
4034. | Люк Ірина Сергіївна (Ліцей ЕКО 198) | |
4035. | Бойчук Поліна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4036. | Мандула Іван Романович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4037. | Караман Віталій Віталійович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4038. | Семерин Назар (Коломийський ліцей №9) | |
4039. | Кравченко Марина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4040. | Писаренко Матвій Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4041. | Лашин Олексій Вікторович (Чаплинська СЗШ) | |
4042. | Джугов Дмитро Валентинович (Нікольська гімназія "Софія") | |
4043. | Коваленко Максим (Гімназія Claris Verbis) | |
4044. | Павлів Олексій Валерійович (ЗЛ "Логос") | |
4045. | Зайцев Михайло Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | |
4046. | Кондратенко Роман (Куликівська ЗОШ) | |
4047. | Струк Михайло Святославович (Ліцей ЕКО 198) | |
4048. | Поляков Сергій (Одеська СШ №117) | |
4049. | Тіняєва Ярослава (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
4050. | Перегонцев Тихон (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4051. | Олещенко В.Б. (Новопокровский лицей) | |
4052. | Хобта Олексій Олександрович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
4053. | Вєльчев Максим (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4054. | Корюковець Гліб (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4055. | Стрикун Марія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
4056. | Карпенко Анна Русланівна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
4057. | Жилка Інна Миколаївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
4058. | Павлюк Аркадій (Одеська СШ №117) | |
4059. | Заярна Марія Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4060. | Лемеш Дарина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4061. | Масюк Марія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
4062. | Ярінко Арсеній (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
4063. | Маласюк Оксана (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
4064. | Ратушна Яна (Ніжинська ЗОШ №10) | |
4065. | Зірка Вероніка Андріївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
4066. | Гаєва Дар'я (Математичний гурток "Аксіома") | |
4067. | Саєнко Таміла Олександрівна (Синельниківський ліцей №2) | |
4068. | Заглада Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4069. | Ноженко Олексій (Ліцей "Мейн Скул") | |
4070. | Пономарьов Микита (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
4071. | Гришкова Ольга Сергіївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
4072. | Єргеєва Мирослава (Фонтанський НВК "ЗОШ I - III ступенів-гімназія") | |
4073. | Звєрєва Марія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4074. | Вероніка Земляна Максимівна (Ліцей № 208) | |
4075. | Микуляк Марія Романівна (СЗШ № 30) | |
4076. | Зоренко Артем (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
4077. | Свєшнікова Каміла (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4078. | Шевченко Дмитро Олександрович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
4079. | Лапко Софія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4080. | Куликовський Олександр (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4081. | Свида Іван (Одеська СШ №117) | |
4082. | Клапатюк Даніїл (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4083. | Джелілова Мелек (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4084. | Костюк Денис Вадимович (Бердичівський міський ліцей № 15) | |
4085. | Павлюк Максим (Коломийський ліцей №9) | |
4086. | Червоненко Олександр Сергійович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4087. | Кулик Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4088. | Огнєвий Михайло Ярославович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4089. | Береза Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4090. | Уфімцев Денис (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4091. | Питель Ілля Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4092. | Сулима Діана Ярославівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
4093. | Сюксіна Олександра Євгеніївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
4094. | Кічало Володимир (Куликівська ЗОШ) | |
4095. | Тимошенко Євгеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4096. | Вецеклица Іван (Одеська ЗОШ № 92) | |
4097. | Шайхітдінов Артур (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4098. | П'явка Марта Олександрівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
4099. | Юрченко Анастасія Дмитрівна (Харківський НВК №45 "Академічна гімназія") | |
4100. | Святенко Богдана Богданівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
4101. | Водько Іван (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | |
4102. | МИШОВОДА БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧM (Никловицька початкова школа) | |
4103. | Бойко Вікторія (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4104. | Королевсьва Ілона (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
4105. | Русанова Анна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4106. | Івершень Злата (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4107. | Кордунян Станіслав Едуардович (Мамалигівська ЗОШ) | |
4108. | Кліщевська Варвара (Гімназія Claris Verbis) | |
4109. | Пилипенко Вероніка Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4110. | Герасимюк Микита (Луцька гімназія №18) | |
4111. | Мінаєва Дар'я Сергіївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
4112. | Нестор Ференс (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
4113. | Расулова Злата (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
4114. | Папанага Марина (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
4115. | Короп Олександра (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
4116. | Проценко Назарій Єгорович (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | |
4117. | Пігулка Анастасія Олександрівна (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | |
4118. | Сумарокова Катерина Олександрівна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
4119. | Ярова Варвара Кирилівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4120. | Процик Наталія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4121. | Халідова Маліка (Одеська СШ № 35) | |
4122. | Москаленко Софія (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4123. | Калганов Владислав (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
4124. | Якименко Кіра (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
4125. | Нечволодов Федір (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4126. | Мірошниченко Всеволод Сергійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
4127. | Щербаков Артем (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4128. | Баранова Еліна Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4129. | Лук'янчук Аріна (Тигрик) | |
4130. | Куліш Анастасія Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4131. | Мартинюк Ангеліна (Коломийський ліцей №9) | |
4132. | Коваленко Євгенія (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | |
4133. | Мельников Тимофій (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
4134. | Шаля Оля (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
4135. | Гаврилов Тимур Сергійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4136. | Гатич Захар Миколайович (Крихівецький ліцей) | |
4137. | Ладюк В. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
4138. | Король Іван Олександрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
4139. | Супрун Владислава Денисівна (Первомайський ліцей №5) | |
4140. | Тесленко Марія (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
4141. | Боровський Олексій Іванович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4142. | Рішко Катерина Сергіївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
4143. | Колесник Іван (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4144. | Оболонська Анна Юріївна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
4145. | Рясний Владислав Володимирович (Гришівський НВК) | |
4146. | Грошева Софія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
4147. | Пекін Владислав (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
4148. | Джебка Олександра Миколаївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4149. | Банчук Назар Богданович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4150. | Зінов’єв Матвій Олександрович (Первомайський ліцей №5) | |
4151. | Міроничев Іван Ігорович (Тигрик) | |
4152. | Дубчак Дмитро (Миколаївський ЗЗСО) | |
4153. | Глагола Вікторія Володимирівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
4154. | Микита Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4155. | Бодашевський Ігор Віталійовичич (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
4156. | Литвинчук Данило Романович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
4157. | Редванська Єлизавета (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
4158. | Коваленко Анастасія Євгеніївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
4159. | Кунта Ярина (Куликівська ЗОШ) | |
4160. | Лепеха Семен (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4161. | Набока Софія Романівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
4162. | Мірошниченко Гліб Віталійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4163. | Панчук Кирило Костянтинович (Гімназія № 31) | |
4164. | Скляренко Олексій (Гімназія Claris Verbis) | |
4165. | Солнарьова Софія (Гімназія Claris Verbis) | |
4166. | Гопкало Ростислав Петрович (Тигрик) | |
4167. | Volodymyr Kuziv (Вигодська Спеціальна школа) | |
4168. | Заволодько Олеся (КЗ "ХСШ № 33") | |
4169. | Чкалова Валерія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4170. | Славгородська Вікторія (КПЛ №171 "Лідер") | |
4171. | Погрібняк Софія Русланівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4172. | Глюдзик Валерій Максимович (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | |
4173. | Ілащук Тетяна (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
4174. | Мордвінова Ксенія Валеріївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
4175. | Губкіна Єлизавета Сергіївна (Ліцей "Мейн Скул") | |
4176. | Колпаков Ростислав Андрійович (ЛСЗОШ №1) | |
4177. | Фоміна Варвара Євгеніївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4178. | Бабенко Артем Васильович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
4179. | Миронченко Артем Дмитрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
4180. | Польовенко Станіслав (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
4181. | Когутенко Єва Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4182. | Шкраба Олександр (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
4183. | Когут Аріна (Гуманітарна гімназія №23) | |
4184. | Вихрицький Лев (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
4185. | Рощук Надія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4186. | Лю Лев (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
4187. | Підлісний Олександр (Школа №98 м.Львова) | |
4188. | Шевцова Софія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4189. | Гахраманов Тимур (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4190. | Мотуз Микола Дмитрович (Криворізька гімназія 58) | |
4191. | Вітковська Олександра (КЗ "ХСШ № 33") | |
4192. | Січкар Олександр (Кам`янська школа №2) | |
4193. | Казотій Злата (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4194. | Маламуд Асія Аркадіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4195. | Бородавко Єлизавета (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4196. | Волков Клим Петрович (ХЗОШ № 91) | |
4197. | Стадніченко Олексій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4198. | Коссе Тимофій Дмитрович (Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
4199. | Буряченко Олена Русланівна (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | |
4200. | Мочалов Марк (Одеська СШ №117) | |
4201. | Нігай Євгенія (НВК №141 "ОРТ") | |
4202. | Соболь Марія Русланівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4203. | Стромило Іван Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4204. | Вегера Роман Богданович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4205. | Труш Анна (Коломийський ліцей №9) | |
4206. | Компанієць Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4207. | Батицький Лук'ян Михайлович (СЗШ №73 м. Львова) | |
4208. | Мардаль Емілія (Гімназія Claris Verbis) | |
4209. | Войткова Аліса Владиславівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
4210. | Командишко Сілантій Євгенійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4211. | Шаповал Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
4212. | Шалигін Тимофій (КЗО НВО №28) | |
4213. | Бердник Юлія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4214. | Мороз Артем (Нікольська гімназія "Софія") | |
4215. | Степанюк (Одеська СШ №50) | |
4216. | Олійник Валерій (Херсонська ЗОШ № 41) | |
4217. | Щевич Людмила (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
4218. | Ющенко Павло (Ніжинська гімназія №9) | |
4219. | Пайш Ілля (Приватні курси) | |
4220. | Лінтур Єва Василівна (Мукачівський ліцей №5) | |
4221. | Тоцька Каміла Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4222. | Акчу Софія Олександрівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | |
4223. | Дмитерчук Гнат (Коломийський ліцей №9) | |
4224. | Ньи Лан Хионг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4225. | Антонюк Анна Андріївна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
4226. | Бондар Андрій Володимирович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4227. | Драненко Олександра (Одеська ЗОШ №118) | |
4228. | Білоніжко Марія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
4229. | Ніколаєнко Анастасія (Одеська СШ №117) | |
4230. | Качканова Маргарита (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4231. | Бикова Катерина Василівна (Перша міська гімназія) | |
4232. | Мироненко Дмитро Ігорович (Запорізький НВК №67) | |
4233. | Русол Данііл Володимирович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4234. | Янгаличев Ян (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4235. | Будза Любов (Одеська ЗОШ № 92) | |
4236. | Блажко Анна Олександрівна (Тигрик) | |
4237. | Аббуд Марія Хамамівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4238. | Литвинова Софія (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4239. | Тернавський Микита Денисович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
4240. | Колач Наталія Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
4241. | Сітайло Меліса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4242. | Горбань Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | |
4243. | Андрійчук Артем Андрійович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
4244. | Стрателюк Валентина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4245. | Іванютіна-Сандомирська Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4246. | Логутова Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
4247. | Костенко Артем (КПЛ №171 "Лідер") | |
4248. | Баранецький Данило Андрійович (Ліцей ЕКО 198) | |
4249. | Ткаченко Софія (Одеська СШ №117) | |
4250. | Конкіна Світлана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
4251. | Морська Марія (НВК №141 "ОРТ") | |
4252. | Harkusha Milana (Приватний ліцей "Крила") | |
4253. | Пасевич Віра В'ячеславівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
4254. | Рябченко Гліб Юрійович (Школа №20) | |
4255. | Брижак Софія (Ліцей "Євроленд") | |
4256. | Пікневич Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4257. | Сухина Ілля (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4258. | Білий Данило Сергійович (Миколаївський ЗЗСО) | |
4259. | Бурдюжа Артем (Одеська СШ №117) | |
4260. | Павлов Артем Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4261. | Коцарєва Єва (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4262. | Слава Катерина (Одеська ЗОШ №118) | |
4263. | Мясной Єгор Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4264. | Ганоцька Христина (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
4265. | Інгоріна Еліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4266. | Конепльців Анастасія Іванівна (Приватний репетитор) | |
4267. | Цівина Артем Володимирович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4268. | Терзі Даніїл (Одеська СШ №117) | |
4269. | Павлова Євгенія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4270. | Криворучко Дарина Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4271. | Павленко Роман (КПЛ №171 "Лідер") | |
4272. | Дячок Даня (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
4273. | Орловська Надія Олександрівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
4274. | Шкаріна Неллі Анатоліївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4275. | Досманова Таїсія (Одеська СШ № 121) | |
4276. | Репчук Адріана Андріївна (Коровійський ліцей) | |
4277. | Діголян Марк (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
4278. | Галенко Даніїл Михайлович (Херсонська ЗОШ № 41) | |
4279. | Забара Катерина (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
4280. | Андрєєва Поліна (ОПШСТ "На перехрести") | |
4281. | Колесниченко Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
4282. | Ібас Зейнеп (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
4283. | Ларін Іван (ОПШСТ "На перехрести") | |
4284. | Шлапак Лілія (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
4285. | Савін Максим (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4286. | Єгоренко Катерина Романівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4287. | Муляр Злата (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
4288. | Мироненко Анастасія Євгенівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
4289. | Молявчик Катерина (Загальноосвітня школа №12) | |
4290. | Семенович Дмитро (Гімназія Claris Verbis) | |
4291. | Іщенко Тетяна Романівна (Черкаська гімназія № 31) | |
4292. | Мазепцева Марія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4293. | Бойко Мирослав Ігорович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4294. | Баржан Поліна Сергіївна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
4295. | Журавський Костянтин Антонович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4296. | Ковальський Марко Юрійович (Львівська академічна гімназія) | |
4297. | Туровець Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4298. | Коробейнікова Валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4299. | Буджерак Олександра Михайлівна (Черкаська гімназія № 31) | |
4300. | Паскалова Ксенія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
4301. | Гук Дем'ян Орестович (Сопошинська ЗОШ) | |
4302. | Томат Андрій (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4303. | Проскурін Кирил Владиславович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4304. | Козленко Глєб (КПЛ №171 "Лідер") | |
4305. | Лук'янчук Володимир (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
4306. | Гончарук Анастасія Дмитрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4307. | Єва Сірик (Think Global) | |
4308. | Зелена Ярина Петрівна (Погірцівська СЗШ) | |
4309. | КСП (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4310. | Водолажський Арсеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4311. | Копистинська Олена (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
4312. | Лебединцева Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4313. | Терещенко Катерина Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4314. | Безолюк Віталіна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
4315. | Оніка Злата (Одеська СШ №117) | |
4316. | ФІвчук Юлія (Кіцманський НВК) | |
4317. | Носата Уляна Дмитрівна (Клішківці школа ім.Л.Каденюка) | |
4318. | Добросинець Юрій (Куликівська ЗОШ) | |
4319. | Синявська Яна Іванівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
4320. | Яцук Тарас Ігорович (ЛСЗОШ №1) | |
4321. | Косма Михайло (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
4322. | Ібрагімов Артур (Луцька гімназія №18) | |
4323. | Черненко Остап Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
4324. | Найденко Георгій (Одеська СШ №117) | |
4325. | Гончаренко Ангеліна Андріївна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
4326. | Пушков Єгор Антонович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4327. | Білязе Рінат (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4328. | Буланий Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4329. | Дзюбан Поліна (Одеська СШ №117) | |
4330. | Рудакова Марія (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
4331. | Вохмін Михайло Олексійович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
4332. | Сіньчук Анна Павлівна (ЛСЗОШ №1) | |
4333. | Зезюлько Вікторія Вікторівна (Грем'яцька загальноосвітня школа) | |
4334. | Іванова Анастасія Дмитрівна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | |
4335. | Денисов Кирило Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4336. | Кислюк Катерина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4337. | Бортовський Михайло (Одеська ЗОШ №118) | |
4338. | Харченко Дар'я Володимирівна (Середино-Будський ЗЗСО №1) | |
4339. | Кошевой Дамір Андрійович (Inventor School) | |
4340. | Вознюк Мирослав Володимирович (Вербська санаторна школа) | |
4341. | Назаренко Владислав Вадимович (Приватна початкова школа) | |
4342. | Штогрин Софія (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
4343. | Кобрин Ангеліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4344. | Кара Георгій (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
4345. | Бєлогродська Ніколь (Одеська СШ № 35) | |
4346. | Кривенко Анастасія (Маркеєвська філія ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія) | |
4347. | Сільбер Юрій (Перечинський професійний ліцей) | |
4348. | Макаров Тимофій (Запорізька ЗОШ №84) | |
4349. | Романовський Максим (Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1) | |
4350. | Криницький Даніїл Ігорович (Іванівська гімназія) | |
4351. | Лев Бедовой (Think Global) | |
4352. | Келюхова Анастасія Вікторівна (Соледарська ЗОШ №13) | |
4353. | Трохимчук Денис Віталійович (КЗ "Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом") | |
4354. | Майорова Маша (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4355. | Вовк Михайло (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4356. | Шкраба Анастасія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
4357. | Шаловило Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4358. | Сироватка Софія Павлівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4359. | Козир Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4360. | Войтенко Олександра (Red apple studio) | |
4361. | Челомбітько Максим (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
4362. | Demediuk Anelia (Приватний ліцей "Крила") | |
4363. | Єфремов Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4364. | Рзяніна Дар"я (НВК №141 "ОРТ") | |
4365. | Петльович Андрій Олегович (Козаровицька ЗОШ) | |
4366. | Мухльо Карелія (Одеська ЗОШ № 92) | |
4367. | Міцов Матвій Володимирович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4368. | Шумельчик Іван Євгенович (КЗО НВО №28) | |
4369. | Юрченко Богдан Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4370. | Степанюк Ілля Сергійович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
4371. | Верьовкін Антон Андрійович (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
4372. | Мельник Роман (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4373. | Коробков Михайло Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4374. | Креховецький Андрій Мар'янович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
4375. | Усманов Дамірель (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4376. | Демецька Вікторія Олександрівна (Гуменецький ліцей) | |
4377. | Любка Артем Володимирович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4378. | Федоров Ілля Михайлович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
4379. | Левченко Марія Олександрівна (ЗЗОШ "ОСНОВА") | |
4380. | Мозговий Олександр Сергійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
4381. | Вельгус Владислава (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4382. | Кривенко Єва (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
4383. | Галінач Дамір Антонович (НВК № 148 "Планета Щастя") | |
4384. | Стец Ніка (Одеська СШ №117) | |
4385. | Мовчан Мілана (Нікольська гімназія "Софія") | |
4386. | Іващенко Мілаш Антонович (ЖПГ "Ор Авнер") | |
4387. | Жуміга Анна-Елізабета (Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4388. | Букшина Поліна Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4389. | Рабашапка Ілля (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4390. | Райлян Павло (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
4391. | Мартинов Назарій (Одеська СШ №117) | |
4392. | Артьомов Михайло (Одеська ЗОШ №118) | |
4393. | Зоряна Буковська (ThinkGlobal Chayka) | |
4394. | Чан Тхі Мінь Нгуєт (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4395. | Веремчук Валерій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4396. | Солоділова Вероніка (Одеська СШ №117) | |
4397. | Козинська Ніка (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4398. | Максименко Дар'я Сергіївна (Державна гімназія імені К.Д.Ушинського) | |
4399. | Оборська Маріанна Артемівна (Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | |
4400. | Гармаш Катерина Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4401. | Капуста Юлія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
4402. | Гребень Марія Олександрівна (Школа №20) | |
4403. | Затула Сергій Євгенійович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
4404. | Луговий Кирил (Луцька гімназія №18) | |
4405. | Слівінська Поліна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4406. | Джауі Деніс Джамельович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4407. | Карєєв Артем Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4408. | Скороход Юхим Дмитрович (КЗО СЗШ №135) | |
4409. | Саламаха Михайло Евгенович (Одеська ЗОШ №118) | |
4410. | Хасенко Роман (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4411. | Гончаренко Максим Анатольевич (Одеська СШ №117) | |
4412. | Жовна Богдан Сергійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
4413. | Viacheslav Nazarov (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
4414. | Гончаренко Аліна Вікторівна (Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | |
4415. | Свистун Влад (Опорний ЗЗСО №6) | |
4416. | Омельчук Поліна Сергіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
4417. | Шкута М. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
4418. | Бідонько Андрій Анатолійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
4419. | Андрєєва Валерія (Одеська СШ №117) | |
4420. | Переворська Маргарита (Logos School) | |
4421. | Опанович Роман (Куликівська ЗОШ) | |
4422. | Жук Аріна Сергіівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
4423. | Козовий Андрій (Куликівська ЗОШ) | |
4424. | Солодовніча Ольга Богданівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4425. | Грендиш Захар (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
4426. | Процук Єва (Луцька гімназія №18) | |
4427. | Нагорний Єгор Олегович (ЗЛ "Логос") | |
4428. | Данькевич Софія Володимирівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
4429. | Шацька Марія Володимирівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
4430. | Загуменна Дар'я Володимирівна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | |
4431. | Чебаненко Ян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4432. | Хархадінова Софія Олександрівна (Соледарська ЗОШ №13) | |
4433. | Пітик Ілля (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4434. | Кошевой Вадим (Одеська СШ № 121) | |
4435. | Сорочан Надія Григорівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4436. | Беліков Денис (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4437. | Заболотний Нікіта Євгенович (Ліцей № 208) | |
4438. | Бора Павло Павлович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
4439. | Прокопенко Уляна (Тигрик) | |
4440. | Кучеренко Всеволод (КПЛ №171 "Лідер") | |
4441. | Стратова Софія Олександрівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4442. | Данилюк Денис Романович (ЛНВК №24) | |
4443. | Андронов Валерій Костянтинович (Ліцей №13) | |
4444. | Дикий Всеволод Ярославович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4445. | Безрук Данило (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4446. | Крисюк Руслана (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
4447. | Сергійчук Дмитро (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
4448. | Литвиненко Анна Сергіївна (Стеблівський ліцей) | |
4449. | Молчанов Григорій (НВК №141 "ОРТ") | |
4450. | Байбуз Софія (Одеська СШ № 35) | |
4451. | Рега Іванна Юріївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4452. | Гелета Едгард (Одеська СШ №117) | |
4453. | Медведєв Олег (КЗ "ХСШ № 33") | |
4454. | Новіченко Тесса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4455. | Кучма Олексій Сергійович (Розівський заклад загальної середньої освіти №1) | |
4456. | Пелих Артур Дмитрович (Ліцей ЕКО 198) | |
4457. | Лобунець Даніл Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4458. | Биць Артем (Куликівська ЗОШ) | |
4459. | Процишин Богдан Михайлович (ТСШ №29) | |
4460. | Сохряков Віктор (Ліцей "Євроленд") | |
4461. | Васильченко Варвара (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4462. | Білорус Каріна Михайлівна (Перша міська гімназія) | |
4463. | Панченко Олександра (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4464. | Назарук Мирослава (КЗО НВО №28) | |
4465. | Таловыря Маша (Logos School) | |
4466. | Гончаренко Валерія (Синицька ЗОШ) | |
4467. | Абдуллаєва Луїза (Одеська СШ №117) | |
4468. | Дудник Ніколь (Block Language Club) | |
4469. | Гірман Констянтин Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4470. | Рудик Вероніка Анатоліївна (Херсонська ЗОШ № 41) | |
4471. | Мацока Любов Володимирівна (КЗ Дубовиківська СЗШ) | |
4472. | Баранов Павло Віталійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4473. | Семенников Кирило (КПЛ №171 "Лідер") | |
4474. | Потятинник Дмитро Максимович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4475. | Новікова Аліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
4476. | Янголь Аліса Андріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
4477. | Нагорняк Даніїл (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4478. | Кіценко Дмитро (Одеська СШ №117) | |
4479. | Їлмаз Демір (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
4480. | Роздорожний Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
4481. | Попко Дмитро Сергійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
4482. | Коростiль Олександр Олександрович (Школа №4 м. Люботин) | |
4483. | Стоцька Софія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
4484. | Мороз Анна Григорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4485. | Нікітенко Олександра Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
4486. | Шептун Поліна (КЗО НВО №28) | |
4487. | Єрмаков Максим (КЗ "ХСШ № 33") | |
4488. | Колесников Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | |
4489. | Айнетта Софія (Сумська початкова школа № 14) | |
4490. | Николенко Андрій Володимирович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
4491. | Дзюба Микита Олекссійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4492. | Лук'яненко Анастасія Сергіївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4493. | Гончаренко Арсеніта (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
4494. | Шувалов Євгеній Володимирович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
4495. | Романюк – Медейроз Р. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
4496. | Гладченко Володимир Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4497. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
4498. | Побива Олексій (Ліцей №13) | |
4499. | Пригонець Даніл Сергійович (Іванівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст.) | |
4500. | Щепанський Максим (КПЛ №171 "Лідер") | |
4501. | Тимошук Іван Валентинович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" м.Горохів) | |
4502. | Гайдаєнко Антон Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
4503. | Лоскутова Міла (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4504. | Якубенко Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4505. | Омельчук Ольга Володимирівна (Іванівська гімназія) | |
4506. | Рябчинська Софія Андріївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4507. | Тодоренко Олександр (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
4508. | Дудля Дарина Юріївна (Андріївська СРШ) | |
4509. | Гребенюк Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4510. | Макара Арсен Васильович (ТСШ №29) | |
4511. | Ліпухіна Марія Антонівна (Тигрик) | |
4512. | Усатенко Регіна Сергіївна (Одеська ЗОШ №107) | |
4513. | Нікітенко Артем Сергійович (Запорізька гімназія № 107) | |
4514. | Сапович Ольга (Коломийський ліцей №9) | |
4515. | Юрків Марта Іванівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4516. | Лєсніченко Лев Ігорович (ЗЛ "Логос") | |
4517. | Макеєв Гліб (Коломийський ліцей №9) | |
4518. | Бугаєнко Стас (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
4519. | Кремльова Дар'я (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4520. | Літвінов Дмитро (Одеська СШ № 35) | |
4521. | Панчешний Ілля Сергійович (Тигрик) | |
4522. | Свида Ілля (Одеська СШ №117) | |
4523. | Кіріяченко Давід Сергійович (Барвінківський ліцей №2) | |
4524. | Бузівська Валерія Костянтинівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4525. | Прокопенко Кирило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4526. | Соловйова Віталіна (Криворізька гімназія №95) | |
4527. | Соломонова Таїсія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4528. | Гліган Платон (КПЛ №171 "Лідер") | |
4529. | Станкова Поліна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4530. | Кардопольцев Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4531. | Вандич Володимир Іванович (Погірцівська СЗШ) | |
4532. | Серебрякова Дарина (Криворізька ЗОШ №65) | |
4533. | Рубльовський Тимофій Павлович (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
4534. | Олійник Марія Миколаївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4535. | Іванюк Савелій Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4536. | Данькін Олександр (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | |
4537. | Морозова Варвара Олександрівна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
4538. | Бардега Марта (Куликівська ЗОШ) | |
4539. | Вероніка (Language World) | |
4540. | Коваленко Тимофій (КПЛ №171 "Лідер") | |
4541. | Повстенко Єлизавета (Гімназія Claris Verbis) | |
4542. | Радковська Дарина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
4543. | Бачинський Віктор (Загальноосвітня школа №12) | |
4544. | Голованов Дмитро (Новогуйвинська гімназія) | |
4545. | Щербаков Олександр Романович (Барвінківський ліцей №2) | |
4546. | Демченко Марк Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4547. | Ткаченко Марічка Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4548. | Карпеченков Даніель (Школа № 1) | |
4549. | Заблоцький Юрій (КПЛ №171 "Лідер") | |
4550. | Нагорна Віра Романівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
4551. | Ніколаєва Дар´я Євгенівна (ВПУС) | |
4552. | Колісник Аделіна Антонівна (Ліцей ЕКО 198) | |
4553. | Негай Олександра (Одеська СШ №117) | |
4554. | Дібцева Еріка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4555. | Радванська Анастасія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
4556. | Марк Трибушний (Think Global) | |
4557. | Соловей Владислава Максимівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
4558. | Кучабська Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4559. | Романовська Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | |
4560. | Фещенко Денис Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4561. | Бук Аріна Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4562. | Вашак Ірина Михайлівна (Ліцей №18 ЛМР) | |
4563. | Недельчев Олексій Олександрович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
4564. | Федоров Данило Юрійович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
4565. | Ясько Соломія Романівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4566. | Тодоріко Анна Юріївна (Грозинецький ліцей) | |
4567. | Фесенко Аліана (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
4568. | Устяк Матвій (Куликівська ЗОШ) | |
4569. | Усольцева Віолетта (Фастівський академічний ліцей №9) | |
4570. | Наймушин Захар Ігорович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4571. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
4572. | Даніїл Остапенко (Think Global) | |
4573. | Романенко Максим Євгенович (КЗО НВО №28) | |
4574. | Міончинський Матвій Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4575. | ФРУНЗЕ Ілля Ярославович (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
4576. | Сапожникова Даніела (КЗО НВО №28) | |
4577. | Сауляк Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4578. | Гречко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
4579. | Михальченко Катерина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4580. | Шіпош Надія Юріївна (Вербська санаторна школа) | |
4581. | Пілат Ростислав (Кіцманський НВК) | |
4582. | Макс Лазоренко (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4583. | Мартинюк Леся Василівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №28 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4584. | Павлик Катерина (НВК №141 "ОРТ") | |
4585. | Шутенко Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4586. | Тихоненко Єлизавета Павлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4587. | Агакішиєва Дарія (НВК "Всезнайко") | |
4588. | Хохліч Ангеліна Русланівна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
4589. | Бурдов Іван Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4590. | Гончар Тимофій Андрійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
4591. | Кірсанов Данило (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | |
4592. | Чубар Дар'я Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
4593. | Бабич Олександр Володимирович (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | |
4594. | Звігольський Іван (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
4595. | Малієнко Марія Романівна (ЗЛ "Логос") | |
4596. | Половчук Віктор Олегович (Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
4597. | Кропта Діана Романівна (ХЗОШ №102) | |
4598. | Лисенко Олександр Володимирович (Миколаївський ЗЗСО) | |
4599. | Фоміна Софія (Одеська СШ №117) | |
4600. | Зимін Назар (КПЛ №171 "Лідер") | |
4601. | Романенко Марія Володимирівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
4602. | Кондратьєв Олександр (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
4603. | Селіванов Ярослав Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4604. | Козак Софія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
4605. | Капіца Ганна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4606. | Капустянська Аліса (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
4607. | Усенко Борис (Гімназія Claris Verbis) | |
4608. | Чабан Матвій (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4609. | Ле Ха Ві (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4610. | Драчук Аліна Олександрівна (Вечірня Школа №1) | |
4611. | Стрельбицький Василь Олександрович (Початкова школа села Чернелів-Руський) | |
4612. | Кущенко Владислав Дмитрович (Сумська СШ № 30) | |
4613. | Чорний Роман Миколайович (Никловицька початкова школа) | |
4614. | Бурдейна Дар'я (Криворізька ЗОШ №65) | |
4615. | Поливаний Денис Дмитрович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
4616. | Мороз Віра (Куликівська ЗОШ) | |
4617. | Фрусенко Кирил (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4618. | Колодій Варвара (Гімназія Claris Verbis) | |
4619. | Стародубцев Максим (Одеська СШ №117) | |
4620. | Дяченко Віталій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4621. | Братцева Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4622. | Шляхова Софія (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4623. | Селівестрова Жасмін (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
4624. | Кушнірук Валерія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4625. | Кутина Іван Олександрович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
4626. | Гайчук Мілана Олександрівна (Ліцей №13) | |
4627. | Тимчак Євгенія Ярославівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
4628. | Вучкан Назарій (Ворзельський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №10) | |
4629. | Зіміна Кароліна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
4630. | Жеваго О. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
4631. | Устянич Максим (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
4632. | Попов Ярослав (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
4633. | Радіонова Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4634. | Кузьміна Євгенія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
4635. | Федорович Назар Олегович (Барвінківський ліцей №2) | |
4636. | Флячинська Елліна Владиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
4637. | Павловська Карина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4638. | Міршавка Богдан (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
4639. | Ракітянська Валерія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
4640. | Тростогон Мар'яна Романівна (Середня загальноосвітня школа №10) | |
4641. | Сувалко Андрій Олександрович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4642. | Тищенко Григорій Анатолійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
4643. | Шамрай Назар (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
4644. | Гальчанська Злата (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
4645. | Кац София Викторовна (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | |
4646. | Ананян Аліна Барісівна (Світлогірська СЗШ) | |
4647. | Гасимли Фархад Мурад оглу (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4648. | Чугунов Володимир Євгенійович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
4649. | Тащі Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4650. | Лемеш Карина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4651. | Романова Софія (Одеська ЗОШ № 92) | |
4652. | Дем'янов Євген (Добропільський ліцей) | |
4653. | Мороз Катерина Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
4654. | Прекрасний Костянтин Олексійович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
4655. | Терентяк Артем (Кіцманський НВК) | |
4656. | Звенигородський Назар Анатолійович (ВСП Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва) | |
4657. | Коваленко Дар'я Андріївна (Чаплинська СЗШ) | |
4658. | Овдійок Тетяна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
4659. | Стримовська (Logos School) | |
4660. | Ланський Єлісей Сергійович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
4661. | Бортничук Олег (Гімназія Claris Verbis) | |
4662. | Волотовський Кирило (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4663. | Клименко Данило (ThinkGlobal Chayka) | |
4664. | Олейнікова Злата (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4665. | Пономаренко Данило Сергійович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4666. | Плескун Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4667. | Коростиченко Ангеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4668. | Самсоненко Віталій (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
4669. | Царук Микола Сергійович (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4670. | Пуголь Святослав (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
4671. | Глазачева Віра Богданівна (Криворізька ЗОШ №130) | |
4672. | Коваль Кирило Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4673. | Ковальов Матвій (КЗ "Первозванівське НВО") | |
4674. | Семенюк Злата (ThinkGlobal Chayka) | |
4675. | Пісковий Данііл Юрійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
4676. | Калінчук Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4677. | Мурашко Маргарита Олександрівна (Андріївська СРШ) | |
4678. | Шпорт Егор (Харківський ліцей № 149) | |
4679. | Краснова Алевтина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4680. | Cаморуков Віктор (Одеська ЗОШ № 92) | |
4681. | Бабурін Артур Мікаелович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
4682. | Куліков Макар Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4683. | Кузьмич Дарина Сергіївна (Дейкалівська ЗОШ) | |
4684. | Адхам Фаді Шехдайович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4685. | Катерина Анжеліка (Куликівська ЗОШ) | |
4686. | Думбадзе Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4687. | Лисецька Анастасія Михайлівна (Гімназія с. Малинівка) | |
4688. | Кожухова Вероніка (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4689. | Тесленко Денис (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
4690. | Міхієнко Анастасія Михайлівна (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
4691. | Кравець Поліна (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
4692. | Красножон Максим Олексійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
4693. | Овчинніков Євгеній Іванович (Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4) | |
4694. | Максимова Карина Василівна (Гімназія с. Малинівка) | |
4695. | Юшкова Варвара (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4696. | Худицький Максим Богданович (Школа №7) | |
4697. | Ланько Марія Сергіївна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
4698. | Колесников Влад (Одеська СШ № 121) | |
4699. | Сліпенко Іван (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4700. | Шидлик Стефан Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4701. | Дерев'яго Єва (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4702. | Резниченко Матвій Олексійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
4703. | Мартинюк Анна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
4704. | Губська Арина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4705. | Кобець Пилип (КЗ "ХСШ № 33") | |
4706. | Янковська Катерина Максимівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
4707. | Свергуненко Єлизавета (КЗО НВО №28) | |
4708. | Пархомей Мирослава Вікторівна (Луцький педагогічний коледж) | |
4709. | Дзюба Тетяна (Червонянська гімназія) | |
4710. | Полянська Анна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4711. | Демиденко Ілля (Одеська СШ №117) | |
4712. | Меренцов Влад (Харківський ліцей № 149) | |
4713. | Цимбарович Давід (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4714. | Дударьок Аліса (НВК №141 "ОРТ") | |
4715. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
4716. | Негулярний Олександр (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
4717. | Гаврилюк Анна Русланівна (Ліцей № 208) | |
4718. | Матвієнко Софія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4719. | Скоробогатий Даніїл Григорович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
4720. | Смолова Олександра Артурівна (Мелітопольська гімназія №1) | |
4721. | Ровенко Тимофій Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4722. | Підпальна Валерія Олексіївна (Перша міська гімназія) | |
4723. | Самойленко Уляна Далюсівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4724. | Первова Єва Дмитрівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
4725. | Алєксєєнко Максим Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4726. | Собчук Єлизавета Андріїївна (ЛНВК №24) | |
4727. | Ротань Єва Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4728. | Жуган Євангеліна Валеріївна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | |
4729. | Нікітіна Дарія Сергіївна (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
4730. | Івановська Катерина (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
4731. | Куліш Олег Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
4732. | Кулагін Павєл (Дистанційна школа OPTIMA) | |
4733. | Ревуцький Максим (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
4734. | Кундіус Антоніна Артемівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4735. | Ведмєдєва Кіра (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4736. | Лагуткіна Владислава Євгенівна (Тигрик) | |
4737. | Деревянко Марія (Одеська СШ №117) | |
4738. | Бардадимов Ілля (Загальноосвітня школа №12) | |
4739. | Кобзар Захар Тарасович (Ярешківський НВК) | |
4740. | Бучинська Анастасія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
4741. | Луценко Нікіта Миколайович (Первомайський ліцей №5) | |
4742. | Шилов Кірил Дмитрович (КЗО НВО №28) | |
4743. | Котик Тетяна Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4744. | Зіброва Олександра Олегівна (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
4745. | Білозор Катерина Юріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
4746. | Олійник Дмитро Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4747. | Бут Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4748. | Крижна Євгенія Ярославовна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4749. | Жеребецька Кароліна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
4750. | Казарян Фаріда Карапетівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4751. | Кушнір Єва Сергіївна (Клішківці школа ім.Л.Каденюка) | |
4752. | Омельченко Кіра (Донецький ліцей № 1) | |
4753. | Тішков Олексій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
4754. | Рузаевка Анастасия (Харківський ліцей № 149) | |
4755. | Тищук Дмитро (Одеська СШ №117) | |
4756. | Рудь Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4757. | Аніпченко Арсенія Анатоліївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4758. | Жердієва Дарья Олександрівна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
4759. | Курбанов Арслан (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4760. | Бучинська Анастасія (Куликівська ЗОШ) | |
4761. | Дубенко Олександр (Одеська СШ №117) | |
4762. | Кулинич Олексій (Гімназія Claris Verbis) | |
4763. | Горенко Соломiя (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4764. | Дручина Єлизавета (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4765. | Деркач Анна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4766. | Довга Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4767. | Мартинюк Маркіян (Коломийський ліцей №9) | |
4768. | Есаулова Ніка (ЗЗСО № 221) | |
4769. | Абрамчук Ангеліна Василівна (Луцький педагогічний коледж) | |
4770. | Донець Софія (КПЛ №171 "Лідер") | |
4771. | Радчикова Мілана Олегівна (Ліцей №13) | |
4772. | Григор'єв Артем В'ячеславович (Оптіма) | |
4773. | Кугаївська Ольга Романівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
4774. | Нижник Анна Максимівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
4775. | Бука Руслан Юрійович (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
4776. | Кодратюк Костянтин (Одеська СШ №117) | |
4777. | Андрушко Юстина (Коломийський ліцей №9) | |
4778. | Антон Коломійчук Вікторович (У.Ц. «Логос») | |
4779. | Плахтир Гліб (НВК №141 "ОРТ") | |
4780. | Обух Олег (Куликівська ЗОШ) | |
4781. | Урзова Анна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4782. | Косінов Костянтин Миколайович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4783. | Кравченко Артем (ХГ №12) | |
4784. | Остяк Олег (Коломийський ліцей №9) | |
4785. | Євтушенко Каріна Андріївна (Ліцей № 2 Васильківської селищної ради) | |
4786. | Марчук Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4787. | Кан Андрій Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4788. | Панич Гордій (ThinkGlobal Chayka) | |
4789. | Калашнікова Аріна Богданівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4790. | Порожнюк Марк (Одеська ЗОШ № 92) | |
4791. | Лісковська Анна (Одеська СШ №117) | |
4792. | Черемних Олександр Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4793. | Сидоренков Ілля Сергійович (Одеська ЗОШ №107) | |
4794. | Гордєй Анастасія (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
4795. | Римбалович Діана Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4796. | Ковальчук Софія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
4797. | Дроздовський Михайло (ThinkGlobal Chayka) | |
4798. | Скригіна Олександра Антонівна (Гімназія «Консул» №86) | |
4799. | Ярова Маргарита Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
4800. | Зегря Максим (Глибоцький професійний ліцей) | |
4801. | Міщук Анастасія (Ліцей "Євроленд") | |
4802. | Прокопенко Владислав (Коломийський ліцей №9) | |
4803. | Трофімова Милана (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
4804. | Макарець Савелій Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4805. | Прокопенко Кирил (Математичний гурток "Аксіома") | |
4806. | Ясенчук Марк Метью (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4807. | Буглак Тимофій Богданович (Рокитненська ЗОШ) | |
4808. | Пащенко Поліна Євгенівна (Івашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4809. | Ярмоленко Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | |
4810. | Пєнкова Маргарита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4811. | Гвоздь Олег Миколайович (КОЗ "Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів") | |
4812. | Савка Михайло (ЛЗШ 1 ступеня "Світанок) | |
4813. | Бриль Артем Олександрович (Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
4814. | Іванов Назар (Криворізька ЗОШ №65) | |
4815. | Ле Тхаі Чунг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4816. | Горнович Іван (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
4817. | Кіра Андрієнко (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
4818. | Кручок Артур (Люхчанська ЗОШ) | |
4819. | Токарчук Злата Едуардiвна (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
4820. | Шарафанов Ілля Андрійович (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
4821. | Мартинюк Олег (Куликівська ЗОШ) | |
4822. | Беляєв Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4823. | Курило Тимур (ОПШСТ "На перехрести") | |
4824. | Юрченко Злата (Нікольська гімназія "Софія") | |
4825. | Козлов Семен Євгенович (Запорізький НВК №67) | |
4826. | Непряхіна Софія (Одеська СШ №117) | |
4827. | Грушевич Володимир (Одеська СШ №117) | |
4828. | Правосуд Іван (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
4829. | Давидюк Іванна (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
4830. | Савич Софія (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
4831. | Качур Олександра Андріївна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | |
4832. | Бровченко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4833. | Бондар Іван Володимирович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4834. | Хорошун Вікторія (Херсонська ЗОШ № 41) | |
4835. | Аксьонова Інеса (Нікольська гімназія "Софія") | |
4836. | Дубровський Олександр Максимович (НВК №141 "ОРТ") | |
4837. | Лукомський Іван (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4838. | Агапова Марія Володимирівна (СЗШ №215 м. Києва) | |
4839. | Муковоз Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4840. | Пономаренко Андрій (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
4841. | Хайтулова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4842. | Говоров Єгор (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
4843. | Костіна Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4844. | Прокопенко Софія Михайлівна (Запорізький класичний ліцей) | |
4845. | Стасюк Зореслава (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
4846. | Горшков Максим (Одеська СШ №117) | |
4847. | Ходаківський Богдан Юліанович (Тигрик) | |
4848. | Дядик Олексій Олегович (Почапинська гімназія) | |
4849. | Яцюк Анна Богданівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4850. | Войтинська Ліля (Куликівська ЗОШ) | |
4851. | Бочевар Євангеліна Едгарівна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4852. | Кулик Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4853. | Нєвєрова Анастасія (Лозівський ліцей №7) | |
4854. | Власенко Ілля Олександрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
4855. | Савчук Ангеліна Андріївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
4856. | Крецул Дар'я Олегівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4857. | Хоменюк Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4858. | Тернопол Дмитро Станіславович (Первомайський ліцей №5) | |
4859. | Петраковський Тимофій (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4860. | Мартинюк Аліна Сергіївна (Одеська ЗОШ № 18) | |
4861. | Кичан Аліна Денисівна (Зносицька ЗОШ І-ІІІст) | |
4862. | Кушка Олександра (Коломийський ліцей №9) | |
4863. | Ващенко Володимир Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4864. | Мельничук Злата Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4865. | Горбачов Глеб (Одеська СШ №117) | |
4866. | Брагар Кліментій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4867. | Гуменяк Ксенія (ThinkGlobal Chayka) | |
4868. | Некрасов Максим Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4869. | Білозор Аліна Романівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
4870. | Гуневан Владислав Мар’янович (ПНВК "Щасливе місто") | |
4871. | Ветлицький Ярослав (Одеська СШ №117) | |
4872. | Рачок Вікторія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4873. | Римбалович Катерина (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4874. | Крючкова Вероніка Іванівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
4875. | Данілов Матвій (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4876. | Матляк Анна Миколаївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4877. | Хавров Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4878. | Готвянська Анна Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4879. | Цілінський Володимир (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
4880. | Ткач Олексій (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
4881. | Самарська Єлизавета Сергіївна (НВК "Загальноосвітня школа №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
4882. | Новіков Іван (Приватна початкова школа) | |
4883. | Мазан Софія Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4884. | Скорик Артем Олексійович (Андріївська СРШ) | |
4885. | Бабич Артем Ігорович (НВК №24) | |
4886. | Бабченко Дана Данилівна (ЗЛ "Логос") | |
4887. | Протас Валерія (Одеська СШ №117) | |
4888. | Шматов Максим Дмитрович (Краматорська ЗСШІ № 10 обласної ради) | |
4889. | Лондаренко Роман Сергійович (НВК №141 "ОРТ") | |
4890. | Зеленецький Іван (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4891. | Самойленко Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4892. | Тіщенко Маріанна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4893. | Флоря Денис (Одеська СШ №50) | |
4894. | Анісенко Дмитро Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4895. | Мусафір Дамір Тимурович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
4896. | Зелюкін Максим Русланович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
4897. | Дірявка Емма (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4898. | Авакіна Орина Артемівна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
4899. | Паламарчук Злата (Коломийський ліцей №9) | |
4900. | Теглівець Соломія (Куликівська ЗОШ) | |
4901. | Стогнієнко Альона (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
4902. | Шпак Злата (Куликівська ЗОШ) | |
4903. | Шкільний Олександр (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4904. | Головська Валерія (Ліцей "Євроленд") | |
4905. | Безушенко Іларія Іллівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4906. | Январьова Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4907. | Клопов Дмитро Андрійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
4908. | Дем'янцев Артем (КПЛ №171 "Лідер") | |
4909. | Ковалевська Марія Романівна (КЗ ХЗОШ № 49) | |
4910. | Максимюк Георгій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4911. | Ціпко Роман (НВК №7 м.Хмельницького) | |
4912. | Красніков Олексій Максимович (Харківська гімназія 14) | |
4913. | Рябуха Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4914. | Пелипенко Ярослав Сергійович (Полтавська СШ № 3) | |
4915. | Біценко Анастасія (Харківський ліцей № 149) | |
4916. | Вороніна Аліса Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4917. | Гороховатська Кіра (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
4918. | Гук Єлизавета Русланівна (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
4919. | Варунц Антон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4920. | Волоха Софія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4921. | Демків Устим (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
4922. | Мартинишин Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4923. | Боднар Анастасія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4924. | Грищенко Станіслав (Школа №4) | |
4925. | Лютович Артем (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
4926. | Андрій Шлапак (НВК "Всезнайко") | |
4927. | Шкурат Анна Євгенівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
4928. | Цюп'як Назар Дмитрович (Яремчанський ліцей №1) | |
4929. | Тарасенко Каріна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4930. | Башинська Анастасія Євгеніївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
4931. | Сілаєва Мілана Євгенівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
4932. | Качалаба Роман Сергійович (Рава-Руський професійний ліцей) | |
4933. | Іванова Вероніка Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4934. | Сорочинський Олександр Олександрович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
4935. | Суботяк Марія (Коломийський ліцей №9) | |
4936. | Твердохліб Станіслав Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4937. | Савенко Валерій (НВК №7 м.Хмельницького) | |
4938. | Антоневич Марк (Коломийський ліцей №9) | |
4939. | Кокурін Єгор Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4940. | Дяченко Олександр (Одеська СШ №117) | |
4941. | Чепурна Тетяна Вадимівна (Миколай-Пільський НВК) | |
4942. | Садова Мілана (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4943. | Бойков Олексій Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4944. | Ретюнін Захар (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4945. | Драчова Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4946. | Курдінович Олексій Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4947. | Гришко Андрій (КПЛ №171 "Лідер") | |
4948. | Нагурна Дарина Андріївна (ЛСЗОШ №1) | |
4949. | Балахонова Олександра (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
4950. | Молчанов Ілля Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4951. | Онуфрійчук Рувім (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4952. | Клименко Кіра Іллівна (Ліцей №13) | |
4953. | Торкіна Вероніка (КЗ "ХСШ № 33") | |
4954. | Васильків Вікторія Василівна (Джугастрівський НВК "ЗОШ І-ІІст.-ДС") | |
4955. | Яновська Діана (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4956. | Лобас Віталій Антонович (Святогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4957. | Войтенко Наталія (КПЛ №171 "Лідер") | |
4958. | Савенко Юлія (Одеська СШ №50) | |
4959. | Огороднік Владислава Володимирівнаа (Гуменецький ліцей) | |
4960. | Соляренко Михайло Олександрович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
4961. | Середінов Костянтин (ХГ №12) | |
4962. | Вдовиця Анна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4963. | Рогач Вероніка (КПЛ №171 "Лідер") | |
4964. | Мельниченко Софія (Уманський НВК №17) | |
4965. | Гончарова Софія Юріївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
4966. | Малоголовець Дар'я Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4967. | Вантурінова Зоряна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4968. | Кудрявцева Єлизавета Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
4969. | Пивоварський Максим (Одеська СШ № 121) | |
4970. | Полякова Єлизавета Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4971. | Ткачук Орест (Коломийський ліцей №9) | |
4972. | Рибніков Микола (КПЛ №171 "Лідер") | |
4973. | Карпенко Олександра Олександрівна (Перша міська гімназія) | |
4974. | Сідорко Софія (Гімназія Claris Verbis) | |
4975. | Гаврилко Єва Романівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
4976. | Мільман Артур (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4977. | Байлук Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
4978. | КРУГЛЯК АННА СЕРГІЇВНА (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
4979. | Приліпко Вікторія Володимирівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
4980. | Ібраїмова Сумайя Різаївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
4981. | Ковалець Мілана Сергіївна (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4982. | Стариченко Поліна Миколаївна (Ліко-ліцей) | |
4983. | Ткаченко Володимир Максимович (Одеська СШ № 86) | |
4984. | Анікін Захар Олександрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4985. | Кузнєцова Дар'я Олексіївна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
4986. | Хижняк Вікторія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4987. | Сало Вероніка (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
4988. | Коваль Юлія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
4989. | Михаліна Олександра (ХГ №12) | |
4990. | Павелко Богдан Русланович (Полонська гімназія) | |
4991. | Тараканов Григорій Артемович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4992. | Лабівка Софія Юріївна (Іванівська гімназія) | |
4993. | Кузнець Максим (КЗ ХЗОШ № 49) | |
4994. | Перетятко Яна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4995. | Рудницький Данило (Криворізька ЗОШ №65) | |
4996. | Голуб'єва Ірина Іванівна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
4997. | Дідик Анастасія Артемівна (Одеський НВК №13) | |
4998. | Резніченко Данііл Віталійович (Харківський ліцей № 149) | |
4999. | Фесенко Кирил (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
5000. | Бойко Лідія (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | |
5001. | Золочевський Ярослав Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5002. | Хо Данг Хао (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
5003. | Фурсов Деніс Віталійович (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
5004. | Карпенко Тетяна Вікторівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
5005. | Турзай Мілан (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5006. | Муранов Даня (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
5007. | Задорожна Дарія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5008. | Безшлях Макар Констянтинович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
5009. | Бойко Соломія Андріївна (Вишгородоцький ЗЗСО I-III ступенів) | |
5010. | Кузьменко Поліна Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
5011. | Наквакіна Ольга Денисівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
5012. | Гупало Килина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5013. | Бортовський Тимур (Одеська ЗОШ №118) | |
5014. | Абдуллаєв Шаміль (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5015. | Трофімчук Марія Олександрівна (Вербська санаторна школа) | |
5016. | Соломко Аліса Юріївна (Миколаївський ЗЗСО) | |
5017. | Малишева Олена (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5018. | Погоріла Яріна Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5019. | Безуглий Ілля Дмитрович (КЗО НВО №28) | |
5020. | Голіков Діана Анатоліївна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
5021. | Павличенко Діана (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
5022. | Шевченко Вікторія Костянтинівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
5023. | Ігнатьєв Дмитро Станіславович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5024. | Молоков Даніел Арменович (Тигрик) | |
5025. | Приходько Уляна Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5026. | Шумська Дар'я (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
5027. | Сикета Валентина Михайлівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
5028. | Панікарук Анастасія Ігорівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
5029. | Наріжна Марія Григорівна (Гадяцький науковий ліцей-інтернат) | |
5030. | Бабаніна Поліна Віталіївна (КЗ "Михайлівський НВК") | |
5031. | Бродецький Олександр (Одеська СШ №117) | |
5032. | Мосузенко Валерія (Одеська СШ №117) | |
5033. | Онищенко Андрій (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
5034. | Чернова Аліна Геннадіївна (Ліцей № 208) | |
5035. | Кушнір Тимофій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5036. | Писарєва Соломія (Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | |
5037. | Авраменко Катерина Дмитріївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5038. | Довгаль Дамір Євгенійович (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | |
5039. | Бенько Нікіта Олександрович (Херсонська ЗОШ № 41) | |
5040. | Рябоконь Єва (Одеська ЗОШ № 92) | |
5041. | Бегус Марія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
5042. | Петриченко Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5043. | Донской Потапій (НВК "Всезнайко") | |
5044. | Журавель Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5045. | Пікалов Іван Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5046. | Докієнко Гліб (Одеська спеціалізована школа №10) | |
5047. | Суданєнко Юлія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5048. | Семенюк Вікторія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5049. | Подвальна Анастасія (Одеська спеціалізована школа №10) | |
5050. | Бондаренко Віталій (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
5051. | Дердюк Михайло Олександрович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
5052. | Дмитро Капустін (Think Global) | |
5053. | Ковтун Андрій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5054. | Шевченко Анна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
5055. | Байрак Микита Андрійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
5056. | Треус Ілля Іванович (Соледарська ЗОШ №13) | |
5057. | Мондрич Софія Олегівна (HBK №139) | |
5058. | Кущій Родіон Віталійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5059. | Гудим Лука (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
5060. | Бордюжа Єва (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5061. | Куцак Михайло Геннадійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5062. | Кушнiр Нiкiта (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
5063. | Грищенко Марина (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
5064. | Лиманська Тетяна Вадимівна (НВК №141 "ОРТ") | |
5065. | Гоцева Каріна (Початкова школа села Чернелів-Руський) | |
5066. | Стойко Анна (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | |
5067. | Окаринська Дарина (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
5068. | Воробйова Кіра Володимирівна (Світлогірська СЗШ) | |
5069. | Сапожнікова Вікторія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
5070. | Шпоняк Артем (Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1) | |
5071. | Закренична Поліна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
5072. | Шанцин Олександр Олексійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5073. | Щербак Денис Олексійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
5074. | Будагян Андрій Сергійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5075. | Журбик Єлизавета (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5076. | Пашко Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5077. | Ліхацька Поліна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
5078. | Савенко Ярослава (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5079. | Коломієць Марія Ігорівна (Харківський ліцей №8) | |
5080. | Ковальчук Анастасія Костянтинівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
5081. | Софія Чернікова (Think Global) | |
5082. | Тімоніна Єлизавета Дмитрівна (Спеціалізована школа № 89) | |
5083. | Щекочихіна Меланія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5084. | Младших Ярослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5085. | Фурман Дарина (Раківчицька філія Коломийського ліцею №5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
5086. | Мазуров Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5087. | Щербакова Марія Сергіївна (Мелітопольська гімназія №1) | |
5088. | Соловйов Тимур Олександрович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | |
5089. | Круглов Олександр (ThinkGlobal Chayka) | |
5090. | Солодовнікова Поліна (ОПШСТ "На перехрести") | |
5091. | Лукомський Андрій Валерійович (Одеська СШ №117) | |
5092. | Казмірук Володимир (Одеська ЗОШ № 92) | |
5093. | Миколенко Аліна Ярославівна (Стеблівський ліцей) | |
5094. | Паспалева Нікол (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5095. | Малахова Діана (Одеська СШ №117) | |
5096. | Клименко Ілья Євгенійович (Logos School) | |
5097. | Гайко Данило Романович (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
5098. | Кушнір Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5099. | Довганін Нікіта Антонович (Тигрик) | |
5100. | Рибальченко Мирослава Євгеніївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5101. | Ковальов Андрій (Одеська СШ № 35) | |
5102. | Голяк Богдан (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
5103. | Листопад Олег (ХГ №12) | |
5104. | Марченко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5105. | Рогів Соломія (Коломийський ліцей №9) | |
5106. | Малечко Ольга Миколаївна (СЗШ №73 м. Львова) | |
5107. | Девятков Владислав (Одеська СШ №117) | |
5108. | Нікітіна Єлизавета Володимирівна (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
5109. | Івашкевич Анна Романівна (Гришівський НВК) | |
5110. | Капиш Софія Валеріївна (Стеблівський ліцей) | |
5111. | Голубка Олег Іванович (Никловицька початкова школа) | |
5112. | Данильченко Вікторія Ігорівна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
5113. | Голеня Єлизавета (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5114. | Ковальчук Владислава (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5115. | Співак Юлія Олександрівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
5116. | Чорнодід Маряна (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
5117. | Ганєва Анастасія Валентинівна (Одеська ЗОШ №107) | |
5118. | Лінер Ніка Сергіївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5119. | Луговик Микита Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5120. | Брянчик Андрій Олексійович (Сахновщинський ліцей №2) | |
5121. | Голубенко Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5122. | Козаченко Юрій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
5123. | Кушнірук Олександр Олександрович (Школа №7) | |
5124. | Співак Олеся (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
5125. | Герасимчук Назар (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
5126. | Огринчук Анна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5127. | Дегтяр Нестор Євгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5128. | Асмолкова Олена (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
5129. | Євчук Ульяна (Луцька гімназія №18) | |
5130. | Бобильов Акім (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
5131. | Гучкова Дар'я (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5132. | Тітова О. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
5133. | Рева Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5134. | Гріщенко Андрій Сергійович (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
5135. | Швець Ганна (Одеська СШ №117) | |
5136. | Білик Юлія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
5137. | Комаренко Мірра Сергіївна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
5138. | Квич-Тучапець Емануель Васильович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
5139. | Кожина Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5140. | Терещенко Ілля Аркадійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5141. | Афанасьєв Дмитро (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5142. | Купрійчук Марія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
5143. | Степанова Єлизавета Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
5144. | Шагун Анастасія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5145. | Олександр (DEC life school) | |
5146. | Богданов Олександр (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
5147. | Шевякова Злата Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
5148. | Андрусяк Анастасія Богданівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5149. | Nikol Turliuk (ThinkGlobal Chayka) | |
5150. | Струк Олександр (Луцька гімназія №18) | |
5151. | Петухов Іван Максимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5152. | Романов Кирил (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5153. | Головань Вікторія Віталіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
5154. | Торопов Дмитро (Луцька гімназія №18) | |
5155. | Будко Максим Віталійович (КЗ "Первомайський ліцей № 7") | |
5156. | Майборода Варвара Дмитрівна (Криворізька СШ №74) | |
5157. | Серебряков Рінат Сергійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
5158. | Чала Кіра (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5159. | Дзюра Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5160. | Шкляр Наталія Іванівна (Левенцівський ліцей) | |
5161. | Дуденко Гліб (Ліко-ліцей) | |
5162. | Вакуліч Андрій Олександрович (Синельниківський ліцей №2) | |
5163. | Яловой Ілля Олегович (Криворізька СШ №74) | |
5164. | Вальта Ярема (Коломийський ліцей №9) | |
5165. | Ель Махді Семі (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5166. | Стрателюк Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5167. | Дружиніна Валерія (Одеська СШ №117) | |
5168. | Чернявський Михайло (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
5169. | Назаренко Артемій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5170. | Тимків Владислав (Коломийський ліцей №9) | |
5171. | Ємець Варвара Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5172. | Ахтирський Ілай (НВК №141 "ОРТ") | |
5173. | Качан Юлія Олександрівна (Школа №7) | |
5174. | Ковтик Іван Ярославович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5175. | Єгорова Анастасія Олександрівна (Полонська гімназія) | |
5176. | Хубулов Антон Олександрович (Відраднівський ЗЗСО) | |
5177. | Хоролець Михайло (КПЛ №171 "Лідер") | |
5178. | Дробужан Єріка (Одеська ЗОШ № 92) | |
5179. | Засієнко Михайло Артемович (Середино-Будський ЗЗСО №1) | |
5180. | Лозова Євгенія Юріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5181. | Коновалова Анна Максимівна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
5182. | Научу Гліб (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5183. | Валеука Лія (ThinkGlobal Chayka) | |
5184. | Яворська Софія Володимирівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
5185. | Мартинюк Анастасія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
5186. | Пономаренко Дмитро Денисович (Ланжеронiвський лiцей) | |
5187. | Калиновський Марк Дмитрович (Андріївська СРШ) | |
5188. | Звездун Марія Анатоліївна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
5189. | Склярова Аріна Олексіївна (Підлиманська ЗОШ І-ІІст. - філія ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя Радянського Союзу В. С. Колісника Борівської селищної ради") | |
5190. | Буряк Валерія (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | |
5191. | Британ Назар (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
5192. | Луценко Поліна (Гуманітарна гімназія №23) | |
5193. | Фреїв Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | |
5194. | Черніков Кирил Сергійович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
5195. | Попов Михайло (Одеська ЗОШ №118) | |
5196. | Саламех Мухаммад (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
5197. | Пецькова Дарина Іванівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
5198. | Кучімова Анна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
5199. | Кубак Максим (Іванковецький ліцей) | |
5200. | Гнітій Анна (Ніжинська ЗОШ №10) | |
5201. | Капрош Софія Юріївна (Мамалигівська ЗОШ) | |
5202. | Чеботарьов Богдан Андрійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
5203. | Паламарчук Валерія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5204. | Дмитренко Ганна Володимирiвна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
5205. | Галаса Андріана Віталіївна (ТСШ № 3) | |
5206. | Сіренко Мілана (Глобинський ліцей №1) | |
5207. | Лебідь Поліна Миколаївна (ЛСЗОШ №1) | |
5208. | Жигульський Рінат Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5209. | Жоль Костянтин (ThinkGlobal Chayka) | |
5210. | Мединська Дарья (Одеська СШ №117) | |
5211. | Гладкоскок Софія (КЗ "ХСШ № 33") | |
5212. | Бутова Ярослава (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5213. | Черняк Сергій (Червонянська гімназія) | |
5214. | Дроб'язко Каріна Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5215. | Черних Антон Володимирович (Відраднівський ЗЗСО) | |
5216. | Ковтун Марія Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5217. | Руссу Олександр (Block Language Club) | |
5218. | Гаврилюк Артем Геннадійович (Ліцей №13) | |
5219. | Ковбасюк Дарія (Одеська СШ №117) | |
5220. | Проскуріна Дар’я Василівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5221. | Гориславець Віолетта Андріївна (Криворізька гімназія №99 КМР) | |
5222. | Уранковська Римма (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5223. | Радченко Вікторія (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5224. | Лєпшина Мілана (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5225. | Хамко Андрій (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5226. | Дворяков Сергій Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5227. | Лапо Вероніка Романівна (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | |
5228. | Слівінська Софія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
5229. | Прудко Катерина Олексіївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5230. | Кононученко Євгенія (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | |
5231. | Білецька Софія (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
5232. | Андронакі Владислав Євгенович (Миколаївський ЗЗСО) | |
5233. | Голіба Ірина Володимирівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5234. | Коробейко Кирило (Одеська СШ №117) | |
5235. | Рачок Владислав (Загальноосвітня школа №12) | |
5236. | Ратієв Марк (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
5237. | Шугай Арина Максимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5238. | Нестеренко Ростислав Костянтинович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5239. | Ал-Ас Анас (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
5240. | Котляр Даніл Сергійович (Запорізька гімназія № 107) | |
5241. | Піддубна Дар'я Андріївна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
5242. | Коваленко Ангеліна Дмитрівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | |
5243. | Карауш Гліб (Одеська ЗОШ № 92) | |
5244. | Ткаченко Герман (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5245. | Тараканова Мирослава (Гімназія Claris Verbis) | |
5246. | Верещак Ілля Антонович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5247. | Зубко Марія (Коломийський ліцей №9) | |
5248. | Поляков Микола (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5249. | Догарєва Анастасія (Одеська СШ №117) | |
5250. | Короткова Поліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5251. | Стрикун Марта (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
5252. | Лужанська Мирослава (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5253. | Романюха Володимир Андрійович (Ліцей ЕКО 198) | |
5254. | Мураховська Антоніна Анатоліївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
5255. | Мельніченко Ганна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5256. | Сластієнко Єва (Лозівський ліцей №7) | |
5257. | Бойко Ярослав (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
5258. | Кам'янчук Анна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
5259. | Дебрецені Дмітрій Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5260. | П'янікова Анна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
5261. | Попович Віталій (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
5262. | Панекін Владислав (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
5263. | Дмитрієв Марк Григорович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5264. | Д‘яконов Данііл (Селидівська ЗОШ №2) | |
5265. | Корсун Олександра Тарасівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5266. | Резніченко Андрій Олександрович (Харківський ліцей №8) | |
5267. | Ліхман Назар Олегович (Криворізька СШ №74) | |
5268. | Лобко Марія Олегівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
5269. | Курбала Данііл (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
5270. | Шпортько Поліна Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
5271. | Киселарь Валерія (Одеська СШ №117) | |
5272. | Белей Уляна Богданівна (Новосілківський академічний ліцей "Ерудит") | |
5273. | Сергієнко Аліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5274. | Фозекош Жомбор (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5275. | Олешко Марія ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
5276. | Влада (DEC life school) | |
5277. | Євтушенко Вікторія Сергіївна (Фастовецька гімназія) | |
5278. | Муллов Максим Олексійович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
5279. | Власенко Анна (Одеська СШ №117) | |
5280. | Береза Назарій Васильович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
5281. | Непочесна Мілена Сергіївна (Середино-Будський ЗЗСО №1) | |
5282. | Артемчук Соломія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5283. | Светличний Кирило (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Покровської районної ради) | |
5284. | Стельмах Анна Володимирівна (Фастовецька гімназія) | |
5285. | Іванців Анастасія (Куликівська ЗОШ) | |
5286. | Сулятицька Злата Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5287. | Вдовичак Валерія Віталіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
5288. | Яріна Максим (Одеська СШ №117) | |
5289. | Поваров Олександр (ХГ №12) | |
5290. | Саприкіна Марія Миколаївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5291. | Ткаченко Амаль (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
5292. | Гордієнко Василіса (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5293. | Швець Роксоляна (Ліцей №2 Зимноводівської сільської ради) | |
5294. | Мостова Альбіна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
5295. | Задорецька Діна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5296. | Садовська Світлана (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5297. | Білий Ярослав (Одеська СШ №117) | |
5298. | Івасюк Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5299. | Шляханова Євгенія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
5300. | Червенчук Есенія Сергіївна (НВК №141 "ОРТ") | |
5301. | Юдін Денис Євгенович (Тигрик) | |
5302. | Мармусевіч Марія (Одеська СШ №117) | |
5303. | Кривошеєва Анастасія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
5304. | Кравченко Андрій Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5305. | Олефір Анастасія Вікторівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5306. | Крюкова Дарія (ЗОШ №61) | |
5307. | Ярова Валерія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5308. | Симонова Маргарита (Одеська СШ №117) | |
5309. | Милюткіна Злата (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
5310. | Савицький Лук'ян (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5311. | Карнафель Вікторія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5312. | Перешлюга Ірина (Червонянська гімназія) | |
5313. | Совинський Іван Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5314. | Семерня Микита Валерійович (Запорізька гімназія № 107) | |
5315. | Балагуров Матвій (Криворізька гімназія №63) | |
5316. | Годзула Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5317. | Аркалаєв Марат (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5318. | Богач Маргарита Анатоліївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
5319. | Сторонська Єлизавета (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
5320. | Борісова Милана (Одеська СШ №117) | |
5321. | Лопушанська Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5322. | Смосюк Аліна Сергіївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5323. | Шкурихін Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
5324. | Михалевський Кирило Олександрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
5325. | Гавриленко Михайло Денисович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5326. | Смислов Даніїл (Одеська СШ №50) | |
5327. | Суднач Лілія Олександрівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5328. | Остапенко Дар'я Олексіївна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
5329. | Синиця Марія Миколаївна (Первомайський ліцей №5) | |
5330. | Лизенко Дмитро (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5331. | Погорєлов Володимир Геннадійович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5332. | Арутюнова Кіра (КЗ "ХСШ № 33") | |
5333. | Литвинова Вікторія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
5334. | Пасько Даніл Артемович (Андріївська СРШ) | |
5335. | Афоніна Єлизавета (Одеська СШ №117) | |
5336. | Безкопильна Діана Юріївна (Перша міська гімназія) | |
5337. | Власенко Анна (Сумська початкова школа № 14) | |
5338. | Копачовець Владислав Олегович (Приватна початкова школа) | |
5339. | Бабенко Костянтин (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5340. | Дяченко Нiкiта (Школа №4 м. Люботин) | |
5341. | Платонова Мілана Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5342. | Кузіна Марія Олегівна (КНВК №129 ГЛАС) | |
5343. | Штих-Барков Арсеній Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5344. | Бойко Євгенія Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5345. | Бачур Станіслав Іванович (Одеська СШ №117) | |
5346. | Єфременков Мирон Павлович (Черкаська ЗОШ І - ІІІ ст. №30) | |
5347. | Домашевський Богдан Романович (Яремчанський ліцей №1) | |
5348. | Когут Тереза Віталіївна (Школа №98 м.Львова) | |
5349. | Чечіль Софія Олегівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5350. | Нгуєн Нгок Кім Тьі (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5351. | Сторожук Андрій (Одеська СШ №117) | |
5352. | Айдаєв Іслам (Одеська СШ №117) | |
5353. | Шаригіна Міла Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
5354. | Федорук Петро (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
5355. | Десятник Вікторія (Уманська ЗОШ №5) | |
5356. | Чирва Максим (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
5357. | Шаповалов Назар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5358. | Степанайтіс Анастасія Володимирівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
5359. | Драган Олександра Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
5360. | Острянина Вероніка (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | |
5361. | Стахурська Єлизавета (Добропільський ліцей) | |
5362. | Старовійт Данило (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5363. | Рогач Дарін (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
5364. | Лешуков Ренат Олегович (ВПУС) | |
5365. | Тимошина Поліна (Ліцей №13) | |
5366. | Бородачов Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5367. | Родіченко Єлізавета Олександрівна (Харківський ліцей №8) | |
5368. | Костюнін Олександр (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5369. | Лиходовська Євгенія Русланівнв (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5370. | Мельников Максим (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
5371. | Осіюк Марія Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5372. | Пойденко Данило Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5373. | Колпаков Максим (Одеська ЗОШ № 92) | |
5374. | Каменецька Злата Вадимівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
5375. | Аржевітін Лев (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5376. | Ляшенко Дарина Андріївна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
5377. | Павловський Олексій Сергійович (СЕПШ ХГУ "НУА") | |
5378. | Ткачук Вероніка Євгенівна (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
5379. | Ковальчук Ярослав Юрійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5380. | Гапоненко Єлизавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5381. | Ткач Христина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5382. | Бохонько Дар'я Віталіївна (Білопільський ліцей №1) | |
5383. | Мельникова Софія Данилівна (DEC life school) | |
5384. | Сайко Дмитро Валерійович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5385. | Мельник Єлізавета Олександрівна (Гришівський НВК) | |
5386. | Матьошко Дмитро Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | |
5387. | Дюжикова Вероніка Олександрівна (Приватна початкова школа) | |
5388. | Кошелєва Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
5389. | Лабіш Роман Романович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
5390. | Іщенко Юлія (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
5391. | Угринчук Віктор (Коломийський ліцей №9) | |
5392. | Дремлюх (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5393. | Витовщик Анастасія (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
5394. | Ємцев Нікіта (КПЛ №171 "Лідер") | |
5395. | Шендра Давід (Кіцманський НВК) | |
5396. | Маршала Антоній (Есхарівський ліцей) | |
5397. | Демченко Вероніка (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
5398. | Ніканоров Олександр (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
5399. | Сабадаш Георгій Миколайович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5400. | Колодяжна Влада (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5401. | Мамутова Фатіма (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
5402. | Озхан Денізхан (Одеська СШ №117) | |
5403. | Савета Олександр (Одеська ЗОШ №118) | |
5404. | Ющук Серафим Максимович (Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5405. | Гребенюк Антон (Опорний ЗЗСО №6) | |
5406. | Журавльов Кіріл Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
5407. | Пстига Дмитро Анатолійович (Соледарська ЗОШ №13) | |
5408. | Бубін Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5409. | Невмержицький Микита Олександрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
5410. | Коломійченко Діана Сергіївна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | |
5411. | Плис Марія (ThinkGlobal Chayka) | |
5412. | Вдовитченко Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5413. | Яворський Михайло Костянтинович (Новокалинівський опорний заклад) | |
5414. | Марченко Кіра (Кам`янська школа №2) | |
5415. | Почеревіна Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5416. | Макаренко Дмітрій Денисович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
5417. | Зайченко Ріта (НВК "Всезнайко") | |
5418. | Віценко Андрій (СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей) | |
5419. | Гренишена Єлизавета (СЗШ І-ІІІ ступенів №1 смт Крижопіль) | |
5420. | Лантух Дмитро Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | |
5421. | Мартьола Анна Олексіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
5422. | Грабчак Роман (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
5423. | Василинка Тарас (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
5424. | Мамешин Артем (КЗ "ХСШ № 33") | |
5425. | Кухар Софія Вікторівна (Мазниківський НВК) | |
5426. | Ярошовець Сніжана (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5427. | Діденко Аріна Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5428. | Хадже Діана-Ділан (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5429. | Новіцький Андрій Костянтинович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5430. | Погасій Іван Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5431. | Штурхай Михайло Володимирович (Гімназія с. Малинівка) | |
5432. | Малахов Нікіта (Одеська СШ №117) | |
5433. | Дзюба Назарій (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
5434. | Федорів Соломія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5435. | Мурга Костянтин (Одеська спеціалізована школа №10) | |
5436. | Моняк Михайло Романович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5437. | Шамрай Іван Вікторович (Іванівська гімназія) | |
5438. | Буджерак Остап (КЗ "ХСШ № 33") | |
5439. | Кремінський Сократ Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5440. | Остапюк Валерія (Кіцманський НВК) | |
5441. | Волощенко Юлія Анатоліївна (Барвінківський ліцей №2) | |
5442. | Кізенко Нікіта Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5443. | Гонтар Вікторія Олександрівна (КОЗ "Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів") | |
5444. | Остап Присяжнюк (ThinkGlobal Chayka) | |
5445. | Кочерга Владислав Юрійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5446. | Нікітін Лев Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5447. | Григоренко Анастасія (Одеська СШ №117) | |
5448. | Мемешова Ельвiра (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5449. | Линда Соломія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5450. | Дика Софія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5451. | Поліщук Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5452. | Чєрноморєц Адріана Дмитрівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
5453. | Березюк Дар'я Сергіївна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
5454. | Панасевич Альбіна Олегівна (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | |
5455. | Сагановський Тимофій Петрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
5456. | Шершень Ганна (Гімназія № 31) | |
5457. | Кочетигов Віталій Олександрович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
5458. | Калуцьких Євген Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5459. | Крижанівський Рагнар Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 284) | |
5460. | Левтерова Катерина Георгіївна (Марiупольська СШ №46) | |
5461. | Охріменко Даніїл Олександрович (Сахновщинський ліцей №2) | |
5462. | Сільвестров Андрій (Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
5463. | Коваленко Олексій (Одеська СШ №117) | |
5464. | Гапак Діана Мирославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5465. | Мотуз Соломія Олексіївна (Великоберезнянська ЗОШ) | |
5466. | Кущова Марія Сергіївна (КЗ "Миколаївський ліцей") | |
5467. | Трофімов Матвій (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
5468. | Логвінова Марія Михайлівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
5469. | Шарпілова Кіра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5470. | Ткаченко Софія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5471. | Миргородський Даниїл (НВК №141 "ОРТ") | |
5472. | Глущак Андрій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
5473. | Бакум Валерія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5474. | Дугіна Юстина Олегівна (Львівська академічна гімназія) | |
5475. | Грабчак Назарій (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
5476. | Тумбрукаті Катерина (Одеська СШ №50) | |
5477. | Майданюк Олександр Сергійович (Гімназія с. Малинівка) | |
5478. | Сенектутов Іван (ThinkGlobal Chayka) | |
5479. | Петруня Поліна (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
5480. | Помазанова Єва (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
5481. | Пірчак Анна Василівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
5482. | Гоцуляк Дарина (Одеська СШ № 35) | |
5483. | Донська Олександра Миколаївна (Тигрик) | |
5484. | Касьянов Тимофій (НВК № 148 "Планета Щастя") | |
5485. | Федасюк Андрій (Коломийський ліцей №9) | |
5486. | Ткач Златослава Станіславівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
5487. | Черняк Ангеліна (Червонянська гімназія) | |
5488. | Аверкова Соня Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5489. | Лук'яненко Павло (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5490. | Папсуєва Марія (НВК №141 "ОРТ") | |
5491. | Панасюк Марія (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
5492. | Дрожчаний Назар (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
5493. | Пислар Олена (Одеська СШ №117) | |
5494. | Наумов Владислав Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5495. | Вельчева Алісія (Одеська СШ №117) | |
5496. | Альзубі Амалія (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
5497. | Шевченко Денис Валерійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5498. | Крамарчук Макар Ігорович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
5499. | Бондаренко Богдана (Block Language Club) | |
5500. | Соловйова Вікторія Іванівна (Криворізька ЗОШ №68) | |
5501. | Коваленко Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5502. | Колесник Олена (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
5503. | Бабак Любомир (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
5504. | Гриб Ренат Сергійович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
5505. | Мартиш Олександра Юріївна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
5506. | Абу-Аль-Вафа Маліка (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
5507. | Бельма Каріна Віталіївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5508. | Максимов Олексій (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
5509. | Фішман Борис (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
5510. | Кейлін Майя (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5511. | Школяров Вадим Андрійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5512. | Жмуро Давид (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
5513. | Шульга Карина Дмитрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
5514. | Авраменко Уляна Андріївна (Черкаська гімназія № 31) | |
5515. | Луговик Олена (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
5516. | Шумило Роман (Куликівська ЗОШ) | |
5517. | Богатирьова Анна (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
5518. | Калін Мирослава Олександрівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5519. | Коліденко Д. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
5520. | Білоус Ігор (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
5521. | Оверченко Максим Віталійович (БСШ №9) | |
5522. | Кудряч Дар'я Євгенівна (Новоборисівський ЗЗСО) | |
5523. | Гапчук Матвій Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5524. | Турчик Софія Ярославівна (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | |
5525. | Калинович Максим (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | |
5526. | Самойленко Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5527. | Кравець Дем'ян (Ліцей № 5 ім. І. та І. Кокорудзів Львівської Міської Ради) | |
5528. | Гладченко Нікіта Денисович (ЗЛ "Логос") | |
5529. | Бородіна Кіра (Одеська ЗОШ №118) | |
5530. | Безкоровайний Лев Сергійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
5531. | Жихович Олександр (Кам'яницький ОЗЗСО) | |
5532. | Маєвська Карина Олегівна (Бородянський академічний ліцей) | |
5533. | Місько Ульяна Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5534. | Козерівський Максим Вікторович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
5535. | Бойко Марія Олегівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5536. | Черкас Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5537. | Філіпович Яна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5538. | Олесюк Софія Романівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
5539. | Літвінцева Юлія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5540. | Притуляк Арсеній (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
5541. | Затула Захарій Євгенійович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
5542. | Котов Михайло Костянтинович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
5543. | Злотська Ярина Володимирівна (Кропивнянська гімназія) | |
5544. | Варцаба Антон Павлович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5545. | Бардега Іван Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5546. | Долматов Тихон (КЗО НВО №28) | |
5547. | Писецька Діана Іванівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
5548. | Коваленко Кирило (КЗ "ХСШ № 33") | |
5549. | Зеленіна Міа Єгорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5550. | Сидоренко Ліана Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5551. | Tikhonova Ilona (Вишнівський академічний ліцей "Основа") | |
5552. | Мазін Ірина (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | |
5553. | Попов Назар (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5554. | Курушкін Артем Віталійович (Ліцей № 208) | |
5555. | Шумська Поліна Юріївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
5556. | Пушкарьова Софія Вікторівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
5557. | Станькова Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5558. | Нго Цзюнь Сянь (Одеська ЗОШ №25) | |
5559. | Замрика Ігор (Одеська СШ № 121) | |
5560. | Шехалі Владислав Сергійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
5561. | Кравченко Влада Олегівна (Гімназія № 31) | |
5562. | Кунченко Євгенія Сергіївна (Будянський ліцей) | |
5563. | Семко Світлана (Одеська ЗОШ № 92) | |
5564. | Дейнеженко Олександр Віталійович (Черкаська гімназія № 31) | |
5565. | Чорна Софія (ThinkGlobal Chayka) | |
5566. | Абрамов Даниїл Львович (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | |
5567. | Іващенко Софія Вадимівна (Inventor School) | |
5568. | Буряченко Ігор (Опорний ЗЗСО №6) | |
5569. | Міндруль-Гавенко Вероніка (Одеська ЗОШ №118) | |
5570. | Заглада Дар‘я Ігорівна (Гімназія "Київська Русь") | |
5571. | Пономаренко Родіон Олександрович (Будянський ліцей) | |
5572. | Гаврилова Тамара (КЗ "ХСШ № 33") | |
5573. | Стебловський Юрій (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
5574. | Жаворонков Матвій (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
5575. | Усата Світлана Тарасівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
5576. | Родіна Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5577. | Смірнова Поліна (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5578. | Голоднова Мария Даниловна (Одеська СШ №117) | |
5579. | Нікітіна Аліса Євгенівна (Приватна школа Олени Вєдєрникої) | |
5580. | Булгар Тимофій (Одеська СШ №50) | |
5581. | Лук’янчук Кіріл Дмитрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
5582. | Красношлик Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
5583. | Доброскок Таісія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5584. | Заяц Тимофій Олексійович (ЛСЗОШ №1) | |
5585. | Поклонна-Кадур Ая Амарівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5586. | Шедін Родіон Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5587. | Липовець Софія Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5588. | Басюркіна Галина (Одеська СШ №117) | |
5589. | Штепа Андрій Сергійович (Запорізький НВОК № 110) | |
5590. | Горобець Варвара Вячеславівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
5591. | Плахота Олена Андріївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5592. | Шевченко Єсенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5593. | Андреєва Дар‘я Олександрівна (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | |
5594. | Валюх Аліса Володимирівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
5595. | Барабаш Ігор Ігорович (Бердянська ЗОШ №9) | |
5596. | Германчук Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5597. | Кравченко Злата (Одеська спеціалізована школа №10) | |
5598. | Ткачик Богдана (СШ №269) | |
5599. | Грошовська Іванка (Ясенська ЗОШ) | |
5600. | Шевченко Дар'я Павлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5601. | Картавий Павло Анатолійович (2) | |
5602. | Шаповал Анна (Харківський ліцей № 149) | |
5603. | Добринець Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5604. | Борщева Катерина (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5605. | Коцюк Данило Петрович (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | |
5606. | Котелевець Анна (Запорізька гімназія № 107) | |
5607. | Сушик Марина Олександрівна (Володимир-Волинська спецішкола-інтернат) | |
5608. | Гріцев Ярослав Євгенович (Ліцей №13) | |
5609. | Северин Олексій Максимович (КЗО НВО №28) | |
5610. | Полянська Ангєліна Віталіївна (Первомайський ліцей №5) | |
5611. | Панкова Вероніка (Нікольська гімназія "Софія") | |
5612. | Солодкий Дмитро Романович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
5613. | Сліпенька Анастасія (Опорний ЗЗСО №6) | |
5614. | Козак Злата (Луцька гімназія №18) | |
5615. | Басова Анна Максимівна (ОЗОШ №8) | |
5616. | Губанова Станіслава (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5617. | Мартин Марія Володимирівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
5618. | Дячишин Меланія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5619. | Пилипенко Ярослав Сергійович (Слов'янська ЗОШ № 10) | |
5620. | Баранова Ульяна (Одеська СШ №117) | |
5621. | Ковальчук Андрій Васильович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5622. | Зеленська Єва (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5623. | Хапко Северин Тарасович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
5624. | Мельнийчук Маргарита (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5625. | Бабинюк Богдан Тарасович (Коломийський ліцей №9) | |
5626. | Нікітенков Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5627. | Кавалеров Марк (Одеська СШ №50) | |
5628. | Опачко Анастасія (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5629. | Жирякова Анастасія Артемівна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
5630. | Юнгер Нестор Віталійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
5631. | Цирєнова Поліна (Одеська СШ №50) | |
5632. | Судновський Богдан Дмитрович (Слов'янська ЗОШ № 10) | |
5633. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр освіти "Оптіма") | |
5634. | Борщ Антон (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
5635. | Пришляк Марта Остапівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
5636. | Мещеряков Максим Денисович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5637. | Шершньова Дарія Артемівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
5638. | Генке Владислава Володимирівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
5639. | Лісовець Вікторія Михайлівна (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5640. | Оганджанян Давід (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | |
5641. | Череута Микола Олексійович (Гімназія № 2) | |
5642. | Валанцевич Роман (Одеська ЗОШ №118) | |
5643. | Федоряк Станіслав (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
5644. | Чефранов Богдан Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5645. | Валігура Арсеній Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5646. | Войт Єва Вадимівна (ЛСЗОШ №1) | |
5647. | Чушак Марія Дмитрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5648. | Андроник Назар (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
5649. | Марченко Олеся Ярославівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5650. | Крупич Марина Сергіївна (Дроздинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів) | |
5651. | Стопніков Данило (Одеська ЗОШ №118) | |
5652. | Мазур Тихон (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
5653. | Гордієнко Богдан Валерійович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
5654. | Кутаманова Єлизавета Сергіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
5655. | Чорна Анастасія Мар'янівна (Никловицька початкова школа) | |
5656. | Коваль Світлана Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
5657. | Степанець Лілія Миколаївна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
5658. | Сорочинська Єлізавета (НВК №141 "ОРТ") | |
5659. | Федорченко Юлія Андріївна (Ліцей ЕКО 198) | |
5660. | Нестерук Дарія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5661. | Шконда Матвій Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5662. | Гончаренко Вікторія (КПЛ №171 "Лідер") | |
5663. | Захарій Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5664. | Щокін Всеволод (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5665. | Баклімеш Тимур Віталійович (СЗШ №215 м. Києва) | |
5666. | Нікітін Тимофій (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
5667. | Деревіцька Кіра Олександрівна (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | |
5668. | Юркова Юлія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5669. | Щокін Аскольд (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5670. | Софронюк Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5671. | Druzhynina Lisa (Приватний ліцей "Крила") | |
5672. | Рисікова Анастасія Вадимівна (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | |
5673. | Стреляний Богдан (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5674. | Бойко Микола Максимович (Тигрик) | |
5675. | Кочубей Федір Вадимович (НВК №141 "ОРТ") | |
5676. | Мамчур Олександра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5677. | Самолюк Вікторія Володимирівна (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
5678. | Гіренко Марія (НВК "Всезнайко") | |
5679. | Блах Діана Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
5680. | Юрчук Марія Олександрівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
5681. | Дацюк Христина (Луцька гімназія №18) | |
5682. | Фатюхін Єгор (Одеська СШ №117) | |
5683. | Черниш Ольга (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
5684. | Чорнокульський Максим Ігорович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
5685. | Лаврів Вікторія Ігорівна (Погірцівська СЗШ) | |
5686. | Яромир (DEC life school) | |
5687. | Міщенко Даніл (КЗО НВО №28) | |
5688. | Андрієнко Вікторія Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5689. | Кліщевська Веліна Ярославівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5690. | Коршун Кирило Артурович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5691. | Гаврилюк Назар (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
5692. | Долгош Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
5693. | Горленкова Весна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
5694. | Бєган Анна Ігорівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5695. | Яков'юк Данило (Луцька гімназія №18) | |
5696. | Бірюков Єгор Ігорович (НВК №141 "ОРТ") | |
5697. | Усенко Ніколь Олександрівна (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | |
5698. | Черськой Георгій (КПЛ №171 "Лідер") | |
5699. | Родін Ілля (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
5700. | Столярчук Вікторія Василівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5701. | Мелещенко Артур Артемович (Відраднівський ЗЗСО) | |
5702. | Ніконенко Дар'я (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5703. | Горкуценко Анна (Фастівський академічний ліцей №9) | |
5704. | Колобов Ігор Олександрович (Глухівська ЗОШ №3) | |
5705. | Мірющенко Вероніка Олегівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5706. | Пасічник Маргарита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5707. | Олійник Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5708. | Руснакова Олександра (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | |
5709. | Ободянська Дар'я Олександрівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | |
5710. | Ахматова Ангеліна Сергіївна (Соледарська ЗОШ №13) | |
5711. | Осипенко Макарій Сергійович (ЗЛ "Логос") | |
5712. | Брагін Владислав Русланович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5713. | Загородній Руслан (Гімназія Claris Verbis) | |
5714. | Дзюїн Тимофій (Одеська СШ № 121) | |
5715. | Яровий Максим (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
5716. | Терешонок Гліб Павлович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
5717. | Осінська Віталія Вадимівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5718. | Касап Злата Ігорівна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
5719. | Горложи Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5720. | Чорний Михайло Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5721. | Крижанівський Михайло Русланович (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | |
5722. | Лісних Богдан Олексійович (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
5723. | Баранова Таїсія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
5724. | Черкес Назарій Юрійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
5725. | Рибальченко Сергій Володимирович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5726. | Нікітенко Владислав Сергійович (ЛСЗОШ №1) | |
5727. | Андрійчук Тимофій (Новогуйвинська гімназія) | |
5728. | Білокінь Ярина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5729. | Максименко Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5730. | Носенко Дмитро (Одеська ЗОШ №118) | |
5731. | Бородіна Анісія Сергіївна (Приватна початкова школа) | |
5732. | Лахмєткін Арсеній (КЗ "ХСШ № 33") | |
5733. | Ходикіна Катерина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5734. | Проскура Ярослав (Language World) | |
5735. | Мензатул Марія (Одеська СШ №117) | |
5736. | Стоянов Нікіта Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5737. | Сизоненко Софія Яківна (СЗШ №215 м. Києва) | |
5738. | Кучер Емілія (ThinkGlobal Chayka) | |
5739. | Сакк Любов Йосипівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
5740. | Ракітова Дар'я (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5741. | Лобанов Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5742. | Коротка К. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
5743. | Ляскін Ярослав Іванович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5744. | Молюх Вікторія Олегівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
5745. | Нікітін Артем Павлович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
5746. | Ковбель Ганна (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
5747. | Сахарова Дар'я Олександрівна (Красноградський ліцей № 4) | |
5748. | Лесько Ніколь (Загальноосвітня школа №12) | |
5749. | Кузнецов Артур Олексійович (Мелітопольська гімназія №1) | |
5750. | Стоян Іван Іванович (НВК № 131) | |
5751. | Толкачов Д. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
5752. | Паламарчук Анна Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
5753. | Дубов Єгор (Одеська ЗОШ №118) | |
5754. | Москаленко Марія Олександрівна (Школа №20) | |
5755. | Нерубацька Софія Ігорівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5756. | Мирошниченко Лев (ThinkGlobal Chayka) | |
5757. | Городецький Тимофій Олексійович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5758. | Щур Юлія Іванівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5759. | Олексюк Макар Віталійович (ЛСЗОШ №1) | |
5760. | Бучковська Єва (Загальноосвітня школа №12) | |
5761. | Егорова Вероніка (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5762. | Мерунко Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | |
5763. | Грисяк Вікторія (Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Олександра Рибалка) | |
5764. | Проскурня Вікторія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5765. | Савчук Таміла Романівна (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | |
5766. | Горбатюк Аня (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
5767. | Мирошниченко Мирослава (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5768. | Вершиніна Марія (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5769. | Костанда Андрій (Нікольська гімназія "Софія") | |
5770. | Бережной Михайло (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5771. | Свищ Ольга (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
5772. | Огер Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5773. | Олійник Павло Володимирович (СШ №269) | |
5774. | Колодніцький Нікіта (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
5775. | Резнікова Олександра (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
5776. | Рєзнік Рада Іванівна (НВК "Всезнайко") | |
5777. | Кривенко Вероніка (Гімназія Claris Verbis) | |
5778. | Кованжи Денис Вячеславович (Миколаївський ЗЗСО) | |
5779. | Царинна Діана Валеріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5780. | Лукіна Олександра (Херсонська ЗОШ № 41) | |
5781. | Кондратів Галина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5782. | Нестерук Тимофій Сергійович (ThinkGlobal) | |
5783. | Васильєва Вероніка Вікторівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5784. | Філюк Ілля Дмитрович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
5785. | Соколова Олена (Одеська СШ №117) | |
5786. | Синенко Артем Ігорович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5787. | Бондаренко Кирило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5788. | Алексеєва Милана Андріївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
5789. | Паламар Анастасія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5790. | Кравчук Дмитро Сергійович (Сахновщинський ліцей №2) | |
5791. | Мальська Анна Андріївна (Никловицька початкова школа) | |
5792. | Бесараб Григорій Геннадійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5793. | Дяченко Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5794. | Дробович Елеонора Олексіївна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
5795. | Пасєчко Далібор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5796. | Ко'пяк Матвій (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5797. | Владика Ярослав Ігорович (Приватний репетитор) | |
5798. | Зінько Володимир (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | |
5799. | Оверчук Марія Олегівна (Іванівська гімназія) | |
5800. | Сурженко Аделіна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5801. | Одосій Олександр Михайлович (Коломийська ЗОШ №6 ім. Героя України Т. Сенюка) | |
5802. | Свистун Нікіта Олександрович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
5803. | Бунін Максим Олексійович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
5804. | Кадлець Вероніка (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
5805. | Бойко Дар’я Олександрівна (Синицька ЗОШ) | |
5806. | Рахімова Комілахон (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
5807. | Соленков Артем (Одеська СШ №117) | |
5808. | Зозуля Дмитро (Загальноосвітня школа №12) | |
5809. | Борутенко Полина Евгеньевна (Запорізький колегіум №98) | |
5810. | Білогорохова Варвара Дмитрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
5811. | Тоненький Богдан Васильович (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | |
5812. | Рудий Назар Тарасович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
5813. | Славич Осип (Куликівська ЗОШ) | |
5814. | Матущенко Анастасія Віталіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5815. | Непомящий Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5816. | Руденко Степан Михайлович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5817. | Крупа Артем Станіславович (НВК №141 "ОРТ") | |
5818. | Малюк Анна (Ворзельський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №10) | |
5819. | Александров Артем (Лозівський ліцей №7) | |
5820. | Пономаренко Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5821. | Лоза Вероніка Леонідівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
5822. | Кобилинська Марія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
5823. | Тарасенко Микола (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5824. | Кошик Олександра (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
5825. | Пінько Юрій Віталійович (СЗШ №215 м. Києва) | |
5826. | Ляшко Поліна Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
5827. | Москаленко Юлія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5828. | Петренко Микита Дмитрович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
5829. | Равлюк Анісія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5830. | Носаль Єгор Олексійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5831. | Патрушев Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5832. | Жила Роман Олександрович (Черкаська спеціалізована школа № 3) | |
5833. | Горєлов Микола Романович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
5834. | Паш Даніелла Михайлівна (Буштинська ЗОШ) | |
5835. | Криворучко Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5836. | Замула Олександра Віталіївна (Петропавлівський ліцей №2) | |
5837. | Павлик Анастасія Андріївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5838. | Дяченко Денис (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | |
5839. | Руденко Єлізавета (Опорний ЗЗСО №6) | |
5840. | Панченко Каріна Володимирівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5841. | Олійник (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | |
5842. | Хо Нгок Тхао (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
5843. | Поліщук Михайло (Одеська СШ №117) | |
5844. | Вербовецька Соломія Павлівна (ТСШ №29) | |
5845. | Левківський Ілля (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
5846. | Дмитревич Ігор Леонідович (Пригородоцький НВК) | |
5847. | Якименко Дар’я Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | |
5848. | Вольський Дмитро (Куликівська ЗОШ) | |
5849. | Войцих Анастасія Василівна (Стеблівський ліцей) | |
5850. | Грузденко Лілія (Криворізька ЗОШ №65) | |
5851. | Клименко Ірина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5852. | Оприсок Юрій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
5853. | Дворничен Микола Сергійович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
5854. | Шушкова Ангеліна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
5855. | Жилка Максим (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
5856. | Баглюк Майкл-Михайло Павлович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5857. | Ковтун Валерія Миколаївна (Фастовецька гімназія) | |
5858. | Рубашко Ксения (Харківський ліцей № 149) | |
5859. | Чуйков Вадим Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5860. | Давиденко Тимур Володимирович (Приватний репетитор) | |
5861. | Усата Майя Андріївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
5862. | Терещенко Марія (Одеська СШ №117) | |
5863. | Черній Поліна Русланіна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | |
5864. | Смірнова Наталія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5865. | Манжос Таїсія Денисівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
5866. | Баран Ілля Валерійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5867. | Аврахова Аріна (КЗО НВО №28) | |
5868. | Дорошкевич Іванна Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
5869. | Адамчук Вікторія Анатоліївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5870. | Кусмина Ліліана-Елізабет (СЗШ №36) | |
5871. | Бузюмент Дмитро (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
5872. | Мороз Владислав В'ячеславович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
5873. | Волкова Ганнв (Запорізька гімназія № 107) | |
5874. | Шпилюк Поліна (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
5875. | Ващенко Артем Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
5876. | Пожар Ріанна Романівна (Мамалигівська ЗОШ) | |
5877. | Єфремов Юрій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5878. | Бойко Діана (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
5879. | Царегородцев Віталій Дмитрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
5880. | Сенюк Соломія Олегівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
5881. | Соломченко Андрій Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
5882. | Кучеренко Маргарита (Одеська СШ №50) | |
5883. | Урумова Валерія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5884. | Гірник Руслан Рустамович (Балабинський НВК "Престиж") | |
5885. | Придальний Максим Юрійович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
5886. | Шаркова Софія (Одеська СШ № 35) | |
5887. | Бочаров Святослав (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5888. | Аверчук Ярослав Сергійович (ЛСЗОШ №1) | |
5889. | Пугач Альбіна (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5890. | Доля Любов Олександрівна (Відраднівський ЗЗСО) | |
5891. | Михальчук Злата Мар'янівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
5892. | Джумаєва Майя Равшанівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5893. | Шудра Володимир (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5894. | Глущенко Кирило (Logos School) | |
5895. | Носков Олександр (Одеська СШ №117) | |
5896. | Зеленюк Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5897. | Власенко Юрій (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
5898. | Кухарчук Анатолій (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5899. | Чорний Артем (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5900. | Помінчук Максим Геннадійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5901. | Лісковська Катерина (Одеська СШ №117) | |
5902. | Тумбрукаті Кирило (Одеська СШ №50) | |
5903. | Бегаль Анастасія Володимирівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
5904. | Балазюк Микола (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
5905. | Яременко Микола (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5906. | Амітан Агнія Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5907. | Матяр Тимур Олександрович (Сербківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5908. | Новицька Марія Русланівна (ЗЛ "Логос") | |
5909. | Щербак Олександра (ХГ №12) | |
5910. | Коваль Любомир Олексійович (Тигрик) | |
5911. | Мазур Ксенія Анатоліївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
5912. | Кондратьєв Мирон Дмитрович (Херсонська ЗОШ № 41) | |
5913. | Терентєва Валерія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5914. | Шумейко Артем (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
5915. | Діхтенко Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5916. | Гребенюк Гліб (Одеська СШ №117) | |
5917. | Савран Софія Олександрівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
5918. | Косенко Миколай (НВК №141 "ОРТ") | |
5919. | Хворостенко Анастасія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5920. | Клімчук Матвій Анатолійович (Синицька ЗОШ) | |
5921. | Стародуб Денис (КЗ "ХСШ № 33") | |
5922. | Троценко Анна Романівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
5923. | Кравченко-Лозня Максим Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5924. | Ноздрачов Олександр Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5925. | Михальчук Микита Олександрович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
5926. | Васільєва Дарина Андріївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5927. | Палевич Поліна (Нікольська гімназія "Софія") | |
5928. | Гнатенко Богдан (ThinkGlobal Chayka) | |
5929. | Гуляйко Ангеліна (Синицька ЗОШ) | |
5930. | Цирканюк Владислав Сергійович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
5931. | Юрх Марк Анатолійович (Ліцей ЕКО 198) | |
5932. | Полєєв Артем (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
5933. | Булатова Єлизавета Русланівна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | |
5934. | Грицанюк Роман Олександрович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
5935. | Головко Катерина (Одеська СШ №117) | |
5936. | Шемота Марк Васильович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
5937. | Драган Аріна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
5938. | Мартін Мирослава (Молницька ЗОШ) | |
5939. | Остапчук Микола Олексійович (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
5940. | Мадараш Катерина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5941. | Макарицький Арсен (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
5942. | Булава Павло Вікторович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
5943. | Буток Анастасія Романівна (Світлогірська СЗШ) | |
5944. | Яцинич Лук'ян (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5945. | Овечкіна Анна-Марія Ігорівна (Тигрик) | |
5946. | Цимідан Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5947. | Христянко Ксенія (Одеська СШ №117) | |
5948. | Єдеменченко Кіра (Лозівський ліцей №7) | |
5949. | Кулік Антоніна Миколаївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5950. | Панасюк Денис (Куликівська ЗОШ) | |
5951. | Саєнко Дмитро В'ячеславович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5952. | Лионг Туан Ханг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5953. | Мосійчук Макар Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5954. | Темккіт Надія Абдеррахманівна (Ліцей № 208) | |
5955. | Шевченко Богдан Юрійович (КЗ "Первомайський ліцей № 7") | |
5956. | Муринський Ярослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5957. | Поворознюк Ангеліна Сергіївна (Середня загальноосвітня школа №10) | |
5958. | Сіжко Маргарита Дмитрівна (Запорізька гімназія № 107) | |
5959. | Лещенко Василина (НВК "Всезнайко") | |
5960. | Кошелєва Ксенія Ігорівна (Новоградківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5961. | Перепелиця Софія (Гімназія Claris Verbis) | |
5962. | Гнатишин Вікторія (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
5963. | Безденежна Іванна Олексіївна (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5964. | Рихло Вікторія Василівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5965. | Король Анна Ігорівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5966. | Кухніна Софія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5967. | Дехтяр Костянтин Євгенович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5968. | Поричук Карина Віталіївна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
5969. | Кушнір Христина Богданівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
5970. | Бочек Назар Олександрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
5971. | Вітковський Сергій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
5972. | Чечельницький Олександр Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5973. | Андрійченко Марія (Одеська ЗОШ №118) | |
5974. | Пошакинський Максим Ігорович (Підлиманська ЗОШ І-ІІст. - філія ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя Радянського Союзу В. С. Колісника Борівської селищної ради") | |
5975. | Шнирьова Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5976. | Халанай Роман Павлович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5977. | Козлов Федір Дмитрович (Inventor School) | |
5978. | Гричина Дарина Тарасівна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
5979. | Білоус Софія Андріївна (ТСШ №29) | |
5980. | Медвідь Аліса (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5981. | Глєбова Катерина (Одеська СШ №117) | |
5982. | Рябошапка Богдан (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | |
5983. | Фадєєва Ксенія Дмитрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5984. | Кикоть Максим Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5985. | Шевченко Вероніка (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5986. | Лісовець Єлизавета Євгенівна (Ліцей №13) | |
5987. | Сербін Віталій (Харківський Колегіум) | |
5988. | Руденко Назар (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5989. | Шендецький Тимур (Мовний центр ТЬЮТОР) | |
5990. | Будика Олександр (НВК №141 "ОРТ") | |
5991. | БОЙДА МАРІЯ-ЕВЕЛІНА (Кіцманський НВК) | |
5992. | Марченко Ольга Олександрівна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
5993. | Тібекина Єва Олександрівна (КЗО НВО №28) | |
5994. | Колесников Артем (Одеська СШ №117) | |
5995. | Дишкант Денис Олександрович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
5996. | Чернікова Дар'я (Одеська спеціалізована школа №10) | |
5997. | Момотюк Ліліана (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
5998. | Гребенюк Віталій (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5999. | Білоус Олександр (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
6000. | Косенко Олександр (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
6001. | Крючков Михайло (НВК №141 "ОРТ") | |
6002. | Лапов Олександр (Одеська СШ №117) | |
6003. | Піцишин Божена (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6004. | Деміркиран Давид (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
6005. | Карнаух Амалія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6006. | Ткач Зоя (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6007. | Свердленко Анастасія Вадимівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
6008. | Бирка Ніколь Русланівна (Кордонська гімназія) | |
6009. | Іванченко Анастасія (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17) | |
6010. | Харламбов Олександр Геннадійович (Гімназія № 31) | |
6011. | Дудко Уляна Сергіївна (Полонська гімназія) | |
6012. | Овсянникова Вероніка (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6013. | Палагнюк Артем Валерійович (Грозинецький ліцей) | |
6014. | Кокоша Олександра Дмитрівна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6015. | Гетьман Поліна Володимирівна (Кловський ліцей 77) | |
6016. | Буду Артем Сергійович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
6017. | Галай Ярослав Михайлович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
6018. | Дячук Давид (Уманський НВК №17) | |
6019. | Ревнюк Ніколь (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6020. | Козлов Олександр (Київський приватний ліцей "Фенікс") | |
6021. | Солонуха Назарій Віталійович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
6022. | Сумцов Матвій Сергійович (Первомайський ліцей №5) | |
6023. | Вежичанін Ілля (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6024. | Ручка Радіон Романович (Рокитненська ЗОШ) | |
6025. | Руденко Сергій Володимирович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
6026. | Циганок Єлизавета Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6027. | Уманець Іван Олександрович (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
6028. | Звірук Михайло (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | |
6029. | Липський Владислав (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
6030. | Брусєнцева Альона (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6031. | Біленя Назарій (Гуманітарна гімназія №23) | |
6032. | Корчинський Вадим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6033. | Тимочко Віктор Ростиславович (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
6034. | Коптєва Софія (КЗ "ХСШ № 33") | |
6035. | Намасна Юлія (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
6036. | Моргун Дарꞌя Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6037. | Новікова Юстіна (КЗО НВО №28) | |
6038. | Руденко Поліна Дмитрівна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | |
6039. | Хоха Марк (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
6040. | Руденко Олександр Дмитрович (Language World) | |
6041. | Овейчик Олеся В'ячеславівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
6042. | Назаренко Артем Сергійович (КУ Сумська ЗОШ №4 СМР) | |
6043. | Щербанюк Аліса Трістанівна (Криворізька СШ №74) | |
6044. | Паляниця Денис (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
6045. | Сєроштанова Марія Володимирівна (ХГ №116) | |
6046. | Мазурець Софія (Ніжинська гімназія №9) | |
6047. | Погорілий Юрій (Кам`янська школа №2) | |
6048. | Гавриленко Ангеліна (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
6049. | Страшук Анна (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | |
6050. | Кардаш Дар'я Андріївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
6051. | Завалій Андрій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6052. | Карнаухова Катерина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6053. | Гриб Дарина (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
6054. | Касперський Давид Вікторович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
6055. | Мірошниченко Владислав (НВК №141 "ОРТ") | |
6056. | Охріменко Єва (Школа № 5) | |
6057. | Підлісна Анна (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
6058. | Васильєва Анастасія (КЗ "ХСШ № 33") | |
6059. | Ставниста Маргарита Тарасівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
6060. | Сіробаба Ангеліна Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
6061. | Чанчиков Іван Олександрович (ЗЛ "Логос") | |
6062. | Аль Хамад Анфаль (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
6063. | Рыбалко Денис (Харківський ліцей № 149) | |
6064. | Лозова Тетяна (Петричівська філія І-ІІ ст. Красненського ОЗЗСО І-ІІ ст. № 1) | |
6065. | Говоруха Артем (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6066. | Кукін Олег Володимирович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
6067. | Ігнатенко Єлизавета (Новогуйвинська гімназія) | |
6068. | Чупов Вова (КПЛ №171 "Лідер") | |
6069. | Лізунов Андрій Олександрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
6070. | Суярко Андрій Сергійович (Ліцей № 208) | |
6071. | Щуровська Домініка (Одеська СШ №117) | |
6072. | Левенталь Давід (КЗО НВО №28) | |
6073. | Дубяга Володимир (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
6074. | Боженова Поліна Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
6075. | Гордієнко Максим Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6076. | Бражник Анатолій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6077. | Мазур Святослав (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
6078. | Підлужна Вероніка Володимирівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
6079. | Тихомирова Маргарита (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6080. | Завальна Поліна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6081. | Николайчук Ярослав (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
6082. | Язиніна Катерина (Нікольська гімназія "Софія") | |
6083. | Шарапова Аліна (Бердянська ЗОШ №4) | |
6084. | Коваленко Орест Ігорович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
6085. | Снігур Вероніка Русланівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
6086. | Мурі Ясмін (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
6087. | Мордух Вероніка Олександрівна (Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5) | |
6088. | Скриндіца Анастасія Юріївна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
6089. | Артеменко Олег Русланович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6090. | Кушицька Анастасія (Коломийський ліцей №9) | |
6091. | Рев'юк Вікторія (Яворовецька ЗОШ I-II ступенів) | |
6092. | Яковенко Анастасія (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
6093. | Молчанова Христина (Одеська СШ № 35) | |
6094. | Бутузов Михайло Віталійович (Петропавлівський ліцей №2) | |
6095. | Наумова Ангеліна Леонідівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
6096. | Котюжинська Софія Андріївна (Гімназія «Консул» №86) | |
6097. | Лисюк Егор Вадимович (Language World) | |
6098. | Бланяр Анна Максимівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6099. | Калашніков Гліб (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6100. | Соловйова Марія Андріївна (Тигрик) | |
6101. | Салацька Евеліна Олексіївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
6102. | Кривчун Михайло Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6103. | Савенко Анна Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
6104. | Босецька Василина Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6105. | Марк Зайченко (НВК "Всезнайко") | |
6106. | Гричук Кіра Євгенівна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
6107. | Слободян Станіслав (Коломийський ліцей №9) | |
6108. | Кошмак Соломія Сергіївна (ГО "Слова та голос" (Words & Voice)) | |
6109. | Зайцев Ринат Олегович (Гімназія «Консул» №86) | |
6110. | Шульженко Альона Юріївна (Сасинівська філія Пирятинського ліцею № 6) | |
6111. | Максим'юк Валерія (Коломийський ліцей №9) | |
6112. | Кулик Євген (ThinkGlobal Chayka) | |
6113. | Абдулаєва Софія (Одеська СШ №117) | |
6114. | Винарчук Даніїл (Одеська ЗОШ №118) | |
6115. | Шеремет Тимофій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6116. | Горовий Тимофій Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6117. | Колесник Дарина Андріївна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
6118. | Шевченко Максим Євгенович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
6119. | Купецький Давид Олександрович (Криворізька гімназія №63) | |
6120. | Звіренко Олег (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
6121. | Дрига Ангеліна Ігорівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
6122. | Лисенко Софія Анатоліївна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
6123. | Орлов Ростислав Дмитрович (Синицька ЗОШ) | |
6124. | Буряківський Микита Сергійович (ХЗОШ №44) | |
6125. | Сливка Владислав (Загальноосвітня школа №12) | |
6126. | Литвиненко Вадим Олегович (Чаплинська СЗШ) | |
6127. | Семененко Артем (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
6128. | Харлан Христина (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
6129. | Сідлецький Назар (НВК №141 "ОРТ") | |
6130. | Коваль Олеся Романівна (Погірцівська СЗШ) | |
6131. | Михайленко Валерія Олегівна (Черкаська гімназія № 31) | |
6132. | Згірвач Ольга (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6133. | Швець Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6134. | Закшевська Аліна (Одеська СШ №117) | |
6135. | Толмачов Тимофій Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6136. | Туряниця Вікторія Михайлівна (Харківський ліцей №8) | |
6137. | Добрєва Анна Вадимівна (Одеська ЗОШ №107) | |
6138. | Андрущенко Кіра Антонівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6139. | Колбаса Даніель Андрійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
6140. | Петровська Антоніна Вадимівна (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
6141. | Колпаков Тімур Михайлович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6142. | Проніна Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | |
6143. | Матвеєва Софія Евгенівна (Одеська СШ №117) | |
6144. | Кочеткова-Бондаренко Софья Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
6145. | Король Тетяна Володимирівна (Альтернативна школа "Дельта") | |
6146. | Магдич Вікторія Вікторівна (Тигрик) | |
6147. | Лесканов Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6148. | Чорнобай Олексій Юрійович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
6149. | Хіміч Нікіта (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
6150. | Почуєва Олександра Сергіївна (Одеська СШ № 121) | |
6151. | Макаренко Віталій (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
6152. | Можарівський Даниїл (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
6153. | Федів Олексій Володимирович (Чернівецька гімназія № 5) | |
6154. | Горкун Діана Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
6155. | Пензін Максим Денисович (Ліцей №13) | |
6156. | Сапожніков Евгеній Едуардович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
6157. | Проскурня Олександр Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6158. | Панич Валерія (ThinkGlobal Chayka) | |
6159. | Махніцький Олександр (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
6160. | Дудар Лев (Одеська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Схождення") | |
6161. | Коваленко Кирил (КПЛ №171 "Лідер") | |
6162. | Рудий Георгій Павлович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6163. | Гончарук Іван (КПЛ №171 "Лідер") | |
6164. | Сіденко Крістіна Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
6165. | Сиротюк-Достатня Олександра ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
6166. | Наумова Аліна (Херсонська ЗОШ № 41) | |
6167. | Гурбанович Олексій (Одеська СШ №50) | |
6168. | Сіра Дарина (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | |
6169. | Кривошеєва Єлізавета (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6170. | Данильченко Олександр (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6171. | Крамарчук Катя (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
6172. | Соловйов Ігор Олександрович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | |
6173. | Богатчук Катерина (Загальноосвітня школа №12) | |
6174. | Баклицький Олександр (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6175. | Чуйковська Ангеліна (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
6176. | Каратнітський Дмитро (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
6177. | Санніков Тимур Костянтинович (ЗЛ "Логос") | |
6178. | Чумак Мілена (Одеська ЗОШ №28) | |
6179. | Згіник Дмитро (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
6180. | Ньи Хионг Чук (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6181. | Рубчинський Даріан (КЗ "ХСШ № 33") | |
6182. | Гузенко Таїсія Сергіївна (ХГ № 6 "МГ") | |
6183. | Кондратовська Лілія Володимирівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
6184. | Бондарь Поліна Олександрівна (Школа Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6185. | Хархаліс Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6186. | Мошков Олександр Євгенович (Inventor School) | |
6187. | Жежеря Микола Вікторович (ЛСЗОШ №1) | |
6188. | Бобильова Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6189. | Труфанов Гліб (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6190. | Гречаний Даня (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
6191. | Кучер Олександр (ЗНЗ І-ІІІ ст. гімназія міжнародних відносин №323) | |
6192. | Кучерук Володимир Вікторович (Гімназія с. Малинівка) | |
6193. | Баранова Дарія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
6194. | Татарин Ольга (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6195. | Олійник Остап (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
6196. | Павленко Анна Антонівна (Криворізька гімназія 58) | |
6197. | Скоблікова Ангеліна (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
6198. | Візірова Кіра (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
6199. | Полозенко Арiна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
6200. | Трикоз Дар'я Владиславівна (МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ) | |
6201. | Шемет Михайло Олекійович (Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
6202. | Рєзнік Анна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
6203. | Лантух Олександра Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | |
6204. | Копецький Матвій Вячеславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6205. | Черненко Захар Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
6206. | Чорнуха Анатолій (Луцька гімназія №18) | |
6207. | Горак Інна-Марія Михайлівна (Березинська ЗОШ I-IIIім.А.Марунчака) | |
6208. | Равіцька Олександра Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6209. | Дудко Нікіта Леонідович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
6210. | Бондар Мілана (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
6211. | Гриценко Ілля Олексійович (Школа №20) | |
6212. | Сморгун Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6213. | Мелешко Георгій (Одеська СШ №117) | |
6214. | Гербут Євген (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6215. | Синюк Артем Олексійович (ЗЗСО "Дивосвіт") | |
6216. | Усенко Кіра Сергіївна (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | |
6217. | Горлачук Святослав (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6218. | Савчук Ярина (Коломийський ліцей №9) | |
6219. | Щетинін Владислав (Одеська СШ №117) | |
6220. | Харченко Сергій Володимирович (Бородянський академічний ліцей) | |
6221. | Курганський Віталій (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
6222. | Волкова Вікторія Олексіївна (Технічний ліцей НТУУ) | |
6223. | Бартащук Артем Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6224. | Суховеркова Марія Романівна (Тигрик) | |
6225. | Гаврюшенко Софія (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
6226. | Даниленко Матвій (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
6227. | Гавриленко Анастасія Юріївна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
6228. | Мироненко Іван Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6229. | Ларбі Каміла (Одеська СШ №117) | |
6230. | Даховська Єва (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6231. | Струтінський Степан (Одеська СШ №117) | |
6232. | Герасимчук Валерія Володимирівна (Полонська гімназія) | |
6233. | Забавська Марія Андріївна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
6234. | Волкова Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6235. | Ходоровська Ангеліна Ігорівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
6236. | Чернишова Олександра Денисівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6237. | Черних Павло Васильович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
6238. | Бабаніна Анастасія Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
6239. | Кривич Олександр Євгенович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
6240. | Бущик Михайло (Броварське НВО) | |
6241. | Левченко Катерина (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
6242. | Лебедєв Денис Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | |
6243. | Голиш Макар (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6244. | Носенок Дмитро Олександрович (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17) | |
6245. | Гаврищук Евеліна Федорівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6246. | Мірошник Марія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6247. | Андрієць Назар (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
6248. | Ніконов В’ячеслав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6249. | Колач Роксана Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6250. | Ємець Зоя Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6251. | Гриб Ангелина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6252. | Ринтовт Геральд (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
6253. | Петрова Стелла (Одеська СШ №50) | |
6254. | Свердел Софія (Вишневецька зош І-ІІІ ступенів) | |
6255. | Цапко Вікторія Антонівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
6256. | Недужко Любов (Одеська СШ №117) | |
6257. | Арина (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
6258. | Клочок Роберт (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6259. | Мосулезний Ілля Микитович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
6260. | Тадеуш Андрій Григорович (Братська загальноосвітня школа I-III ступенів) | |
6261. | Марчук Катерина Сергіївна (Школа № Височанський НВК) | |
6262. | Вокальчук Іванна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
6263. | Матвієнко Афіна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6264. | Бабійчук Михайло Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6265. | Блескун Гліб (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6266. | Козік Влада (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
6267. | Руда Ксенія (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6268. | Чорна Аліна Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
6269. | Грициєнко Арина Олександрівна (Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4) | |
6270. | Гураль Олександр (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6271. | Ахтоян Нонна Араївна (Черкаська гімназія № 31) | |
6272. | Дем'яненко Олександр (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
6273. | Білецький Ростислав (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
6274. | Драгоман Діана (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6275. | Гомокі Каріна (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6276. | Білий Ілля (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
6277. | Мороз Валерія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
6278. | Бучченко Владислав (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6279. | Дзінзірук Уляна (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
6280. | Дубова Віра Костянтинівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
6281. | Йілмаз Селін (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6282. | Гришко Віталій (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
6283. | Новосельський Марк ярославович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
6284. | Антонов Єгор Олександрович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
6285. | Лахай Олександр Андрійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6286. | Побережний Ярема Тарасович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
6287. | Томашевський Михайло Вікторович (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | |
6288. | Сіліна Аріна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6289. | Бабій Христина Вікторівна (ЛСЗОШ №1) | |
6290. | Павленко Степан Євгенійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6291. | Мулкіджанян Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6292. | Кутова Амалія (КЗО НВО №28) | |
6293. | Тульчинська Олеся (КЗ "ХСШ № 33") | |
6294. | Петровська Марія (Одеська ЗОШ № 92) | |
6295. | Косаренко Тетяна Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
6296. | Шпоть Юлія Вікторівна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
6297. | Чубенко Дмитро (Кіцманський НВК) | |
6298. | Павленко Владислава Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6299. | Рвачов Тимофій (Донецький ліцей № 1) | |
6300. | Бенедюк Максим Вікторович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
6301. | Жерновей Тетяна Артурівна (Мамалигівська ЗОШ) | |
6302. | Заболотна Карина (Одеська СШ № 35) | |
6303. | Сидорук Тимур (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6304. | Ібрагімов Кирило (Одеська спеціалізована школа №10) | |
6305. | Палагів Кирило (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6306. | Тітарева Вероніка (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6307. | Бичок Ліза (Кам`янська школа №2) | |
6308. | Мичковська Устина (Гімназія Claris Verbis) | |
6309. | Бахмут Данило Дмитрович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
6310. | Солошак Назар Денисович (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | |
6311. | Чіркін Владислав Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6312. | Коломецька Дар'я (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
6313. | Локтіонов Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6314. | Чорич Ярослава (НВК № 148 "Планета Щастя") | |
6315. | Драгниш Олександра Сергіївна (Соледарська ЗОШ №13) | |
6316. | Вдовенко Марина (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
6317. | Кузнецова Вікторія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
6318. | Шаповал Єлизавета Артемівна (Приватна початкова школа) | |
6319. | Петровська Олександра (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
6320. | Кирич Дарина (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
6321. | Вовчек Іван (НВК №7 м.Хмельницького) | |
6322. | Яцкевич Анастасія В‘ячечлавівна (Logos School) | |
6323. | Склярова Влада (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
6324. | Поперечна Марія Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6325. | Сікоцінський Ігор Волдимирович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
6326. | Корнієнко Олена Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6327. | Каражекова Ольга (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6328. | Помінчук Арсеній Денисович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6329. | Дороган Єва (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6330. | Чобаня Софія Віталіївна (Перечинський професійний ліцей) | |
6331. | Петровець Мирослава Анатоліївна (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6332. | Сайченко София (НВК 137) | |
6333. | Федоренко Тарас Григорович (Фастовецька гімназія) | |
6334. | Рябша Анна Едуардівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
6335. | Демченко Амелія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6336. | Журавльова Ксенія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6337. | Хохлов Ярослав Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
6338. | Пархоменко Даниїл (КПЛ №171 "Лідер") | |
6339. | Гойдош Діана Олегівна (Слов'янська ЗОШ № 10) | |
6340. | Сомко Нікіта Олексійович (Кропивнянська гімназія) | |
6341. | Михайлова Анастасія (КЗО НВО №28) | |
6342. | Кузьміних Яна Максимівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | |
6343. | Букреєв Антон (НВК №141 "ОРТ") | |
6344. | Гриценко Софія Олексіївна (Броварська ЗОШ № 3) | |
6345. | Спориш Кіра Іванівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
6346. | Чечулін Адріан Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6347. | Тертична Софія Володимирівна (Черкаська гімназія № 31) | |
6348. | Шевченко Роман Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6349. | Жуковська Ксенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6350. | Вронський Богдан Юрійович (КЗО НВО №28) | |
6351. | Рабашапка Кирило (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6352. | Колосова Анна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
6353. | Кушнір Марія Ігорівна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | |
6354. | Ступка Анастасія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
6355. | Запорожан Денис Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
6356. | Зіньковський Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6357. | Волочай Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6358. | Калашник кіріл (Черкаська гімназія № 31) | |
6359. | Уляна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
6360. | Макідон Микита Феодосійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6361. | Заремблюк Анастасія (Бабченський ліцей) | |
6362. | зарина саидова (DEC life school) | |
6363. | Ковальський Андрій (Одеська СШ № 121) | |
6364. | Коваленко Максим Євгенович (Одеська СШ №117) | |
6365. | Літвінов Лев (Одеська СШ №117) | |
6366. | Міропольський Марк (НВК №141 "ОРТ") | |
6367. | Біленко Олександра Костянтинівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
6368. | Кулічковська Даніела (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
6369. | Попович Вікторія Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6370. | Іванова Дар'я Сергіївна (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
6371. | Шарафутдінов Максим Русланович (Криворізька ЗОШ №68) | |
6372. | Петрик Михайло (Гімназія Claris Verbis) | |
6373. | Вірьовкіна Ірина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6374. | Суслов Ілля (КПЛ №171 "Лідер") | |
6375. | Костяков Костянтин Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6376. | Міхашан Валерія Микитівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
6377. | Іваницька Дар (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
6378. | Борзик Володимир (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6379. | Криворучко Вікторія (СЗШ І-ІІІ ступенів №1 смт Крижопіль) | |
6380. | Любченко Денис (Харківський ліцей № 149) | |
6381. | Іванус Олеся Андріївна (Більченський НВК) | |
6382. | Скуйбіда Устим Олегович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
6383. | Міхніна Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6384. | Чорна Вікторія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
6385. | Яслинський Георгій (Одеська спеціалізована школа №10) | |
6386. | Мусієнко Богдан (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
6387. | Батура Данііл (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6388. | Харченко Михайло Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6389. | Богдан Анна (Новогуйвинська гімназія) | |
6390. | Шепетіна Ярослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6391. | Яремчук Анна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6392. | Безщасний Тихон Сергійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
6393. | Черкашин Арсеній Святославович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6394. | Скрябін Максим (НВК №141 "ОРТ") | |
6395. | Шинкаренко Єгор Микитович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104) | |
6396. | Павлишен Нікіта (НВК №141 "ОРТ") | |
6397. | Подолян Мирон (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6398. | Мюллер Стефані (КПЛ №171 "Лідер") | |
6399. | Данилів Софія Мирославівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
6400. | Белозьорова Анна Володимирівна (Приватна початкова школа) | |
6401. | Тимо Адріян Андрійович (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | |
6402. | Болтаг Віра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6403. | Гавриленко Ілля (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6404. | Столярчук Яна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6405. | Кузьмич Аліна Миколаївна (Березівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ") | |
6406. | Зуєв Олександр (ThinkGlobal Chayka) | |
6407. | Шихненко Степан Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6408. | Зінов'єв Данило Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6409. | Філімонова Маргарита (КЗ "ХСШ № 33") | |
6410. | Соцкая Софія Максимовна (КЗО НВО №28) | |
6411. | Тригуб Михайло Ярославович (Луцька СЗОШ №1) | |
6412. | Романюк Єгор (Одеська СШ №117) | |
6413. | Музика Олександра Євгеніївна (Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів) | |
6414. | Зембицька Єва (Гімназія Claris Verbis) | |
6415. | Дулеба Вікторія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6416. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Ліцей №6 ЛМР) | |
6417. | Коваленко Марія (НВК "Всезнайко") | |
6418. | Карпій Анастасія Ярославівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
6419. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Рішельєвський Науковий Ліцей) | |
6420. | Гавдида Ігор Іванович (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
6421. | Шунін Іван (Нікольська гімназія "Софія") | |
6422. | Козир Даніїл (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
6423. | Шеремет Маргарита (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6424. | Моряхіна Єлизавета (КЗ ХЗОШ № 49) | |
6425. | Абрамов Даниїл Львович (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | |
6426. | Хохлов Денис Андрійович (НВК №141 "ОРТ") | |
6427. | Яценко Дімітрій Дмитрович (Гімназія № 31) | |
6428. | Стрельцова В.М (Слов'янський фаховий коледж НАУ) | |
6429. | Третяк Дмитро Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6430. | Геркус Максим (Одеська спеціалізована школа №10) | |
6431. | Ренат Петров (Сасинівська філія Пирятинського ліцею № 6) | |
6432. | Лабохо Олександра Анатоліївна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
6433. | Паладій Мартін Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6434. | Мазур Ярослав (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6435. | Дячок Максим (Кочержинська гімназія) | |
6436. | Груздєв Мірон Володимирович (КЗО НВО №28) | |
6437. | Козоріз Діана Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6438. | Окішор Вячеслав (Одеська СШ № 35) | |
6439. | Крементар Данило Олексійович (У.Ц. «Логос») | |
6440. | Кургуз Анна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6441. | Мілєва Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6442. | Трофимчук Ілля Євгенович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6443. | Нога Мілєна (Одеська СШ №117) | |
6444. | Таран Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6445. | Гопцій Мирослава Юріївна (ХЗОШ №159) | |
6446. | Борона Софія В’ячеславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6447. | Какасенко Ілля Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6448. | Смірнова Агнесса (Logos School) | |
6449. | леньо софія (ЗЗСО Миропільська початкова школа) | |
6450. | Нерушенко Андрій Сергійович (Красноградський ліцей № 4) | |
6451. | Дзюба Меланія Андіріївна (Гімназія № 31) | |
6452. | Рудік Вероніка Олександрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6453. | Бущак Андрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6454. | Оплаканський Назарій Анатолійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6455. | Гловацька Кіра Олегівна (ЛСЗОШ №1) | |
6456. | Рудченко Надія Миколаївна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
6457. | Стефанська Юлія (ThinkGlobal Chayka) | |
6458. | Окунєв Федір Олексійович (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | |
6459. | Черниш Максим Анатолійович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
6460. | Марченко Софія Максимівна (Запорізька гімназія № 107) | |
6461. | Арістарх Сусляк (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
6462. | Андрющенко Яна Андріївна (Гімназія № 31) | |
6463. | Черпаков Кирило Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6464. | Болістовська Анастасія Романівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
6465. | Костирін Гліб Вячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6466. | Дідик Оксана (Одеська ЗОШ №118) | |
6467. | Кузик Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6468. | Харченко Всеволод Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6469. | Самородов Арсеній Борисович (Харківський ліцей № 149) | |
6470. | Альошин Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6471. | Вірич Владислав (Київський приватний ліцей "Фенікс") | |
6472. | Дубчук Кирил Олегович (ЛСЗОШ №1) | |
6473. | Ключка Данило (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
6474. | Чемерис Євгенія (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
6475. | Бадіон Нікіта (Одеська спеціалізована школа №10) | |
6476. | Кравчук Поліна (Кіцманський НВК) | |
6477. | Сергєєв Тимур Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | |
6478. | Решитко Микола (Одеська СШ №117) | |
6479. | Громак Ярослав Олександрович (Первомайський ліцей №5) | |
6480. | Шелковенко Павло Євгенович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
6481. | Кононова Катерина (КЗ "ХСШ № 33") | |
6482. | Татауш Іван Русланович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
6483. | Омельченко Сергій Євгенович (Ліцей №6 ЛМР) | |
6484. | Чабан Олексій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6485. | Аміріді Аріна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6486. | Мицак Едуард Володимирович (Тигрик) | |
6487. | Ленцова Анастасія Антонівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6488. | Новаковська Дарина (Гімназія Claris Verbis) | |
6489. | Клочко Марк (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6490. | Гіндюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | |
6491. | Панченко Віталіна (Одеська СШ №117) | |
6492. | Струсевич Даніїл (Одеська СШ №117) | |
6493. | Шиловський Олександр (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
6494. | Назаренко Анна Павлівна (Баштанська ЗОШ №1) | |
6495. | Тимків Тетяна Олегівна (Погірцівська СЗШ) | |
6496. | Нізовець Маргарита (НВК №7 м.Хмельницького) | |
6497. | Наливайко Тимур Станіславович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
6498. | Бойко Вікторія (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
6499. | Зуб Володимир (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
6500. | Гур'єв Єгор (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
6501. | Шитов Іван (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6502. | Гребнєв Сергій (Загальноосвітня школа №12) | |
6503. | Подоляк Анна Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6504. | Андрущенко Євгенія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
6505. | Губкіна Карина Сергіївна (Ліцей "Мейн Скул") | |
6506. | Тютюн Артемій Володимирович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
6507. | Шавіт Ліор (НВК №141 "ОРТ") | |
6508. | Тимошенко Софія Олександрівна (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
6509. | Махонін Андрій Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6510. | Олефір Даніелла Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6511. | Кущ Ілля (Одеська СШ № 121) | |
6512. | Крижановський Михайло Владиславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
6513. | Тарасулова Марія (КПЛ №171 "Лідер") | |
6514. | Штанько Едуард Олександрович (Гадяцький науковий ліцей-інтернат) | |
6515. | Козин Олександра Михайлівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
6516. | Сташевська Анастасія (Одеська СШ № 35) | |
6517. | Телешкан Злата (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
6518. | Колеущенко Максим (Одеська СШ №50) | |
6519. | Гнатюк Наталія Василівна (Яремчанський ліцей №1) | |
6520. | Романова Кира Олексіївна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
6521. | Ковтун Кіріл (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6522. | Лісова Христина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6523. | Миронова Христина (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6524. | Гамулець Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6525. | Струк Єлизавета Святославівна (Ліцей ЕКО 198) | |
6526. | Терещенко Вероніка Вікторівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
6527. | Дорогій Ульяна Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6528. | Чернявський Михайло (Сумська початкова школа № 14) | |
6529. | Пянтківська Єлизавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6530. | Карнаушенко Софія Дмитрівна (Logos School) | |
6531. | Єлаєва Єлена (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6532. | Суденко Софія (Гімназія № 31) | |
6533. | Головко Микола Владиславович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6534. | Чаркін Георгій (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | |
6535. | Афанасьєв Ігор Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6536. | Терпелюк Давид (Коломийський ліцей №9) | |
6537. | Даценко Станіслав Юрійович (Левенцівський ліцей) | |
6538. | Візняк Олександра (НВК №7 м.Хмельницького) | |
6539. | Бороденко Дарина Володимирівна (Слов'янський фаховий коледж НАУ) | |
6540. | Тимошицький Богдан (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
6541. | Невмержицький Назар (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
6542. | Волошина Софія (Іванковецький ліцей) | |
6543. | Довгич Тимур Тарасович (Inventor School) | |
6544. | Курашкін Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6545. | Шухат Максим Денисович (Онлайн школа "Гранд-Експо") | |
6546. | Басенко Інга (Одеська СШ №117) | |
6547. | Нікітан Зоряна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6548. | Рубель Олександр Костянтинович (Ліцей №13) | |
6549. | Біліченко Ярослав Олександрович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
6550. | Фарафонова Христина (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
6551. | Бєлашова Єва (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
6552. | Бланар Катерина (Одеська СШ №117) | |
6553. | Фаєнгольд Евеліна Миколаївна (НВК №141 "ОРТ") | |
6554. | Степанишина Вікторія Артемівна (Іванковецький ліцей) | |
6555. | Івченко Артем (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6556. | Масляніцин Олександр (Школа № 5) | |
6557. | Марченко Андрій Владиславович (Школа №4) | |
6558. | Шахов Микита Владиславович (DEC life school) | |
6559. | Міхно Каріна Юріївна (Миколай-Пільський НВК) | |
6560. | Ширінов Тимофій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
6561. | Хмельовська Ліда Юріївна (Початкова школа села Чернелів-Руський) | |
6562. | Лукашенко Маргарита (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
6563. | Кодимська Дарія Сергіївна (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | |
6564. | Лєфтєр Наталія Сергіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6565. | Бондаренко Богдан Владиславович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | |
6566. | Калинчук Андрій (Кіцманський НВК) | |
6567. | Левицький Назар (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
6568. | Москаленко Поліна Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6569. | Перепелиця Євгенія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6570. | Шепель Максим (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6571. | Загарюк Данило (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6572. | Чуркіна Дар'я (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6573. | Сердюк Гліб (Одеська СШ №117) | |
6574. | Демидов Максим Євгеновиич (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
6575. | Литвишко Іван Євгенович (КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | |
6576. | Береза Даря (Одеська СШ №117) | |
6577. | Денисенко Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6578. | Онопрієнко Федір Вадимович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
6579. | Бабіч Крістіна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6580. | Волошин Анна Василівна (Приватний репетитор) | |
6581. | Вінник Єлизавета Олегівна (НВК №1) | |
6582. | Супрун Єлізавета Володимирівна (Новоградківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6583. | Коротких Роман (Одеська ЗОШ № 92) | |
6584. | Ципляєва Катерина Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6585. | Сучков Володимир (Світлогірська СЗШ) | |
6586. | Ганич Марина (Одеська СШ № 35) | |
6587. | Вознюк Домінік Олександрович (Полонська гімназія) | |
6588. | Смітюх Артем Віталійович (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | |
6589. | Дьякова Вікторія (Одеська СШ №117) | |
6590. | Никита (DEC life school) | |
6591. | Андрієць Ігор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6592. | Безугла Лілія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6593. | Ретюнін Ілля (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6594. | Шкуратов Денис Андрійович (Криворізька СШ №74) | |
6595. | Мартинюк Анастасія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
6596. | Ажевська Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6597. | Паскал Сергій (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6598. | Петров Ростислав (Одеська СШ №50) | |
6599. | Мирончук Іван Юрійович (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | |
6600. | Яворська Ольга (Одеська СШ №117) | |
6601. | Верозуб Данііл Анатолійович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6602. | Арабаджі Євгенія (КПЛ №171 "Лідер") | |
6603. | Мельник Кирило Віталійович (ПНВК "Садок-школа-ліцей "Еколенд") | |
6604. | Варзарь Серафим Андрійович (Одеська СШ №117) | |
6605. | Османов Іван (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6606. | Вороновський Мартин (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6607. | Скалова Вікторія (Одеська СШ №117) | |
6608. | Арсенюк Дмитро Васильович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | |
6609. | Яковлев Руслан Едуардович (НВК №24) | |
6610. | Мордик Варвара (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6611. | Левченко Софія (КЗО НВО №28) | |
6612. | Подоплєлова Олександра Олександрівна (Криворізька ЗОШ №130) | |
6613. | Бутов Владислав Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6614. | Буграк Ярина (Коломийський ліцей №9) | |
6615. | Черняк Олександр (Червонянська гімназія) | |
6616. | Єгорова Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6617. | Довгаль Дар'я Олексіівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
6618. | Ярко Мирослава Віталіївна (Одеська ЗОШ №107) | |
6619. | Рудік Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6620. | Грантковська Катерина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6621. | Корольчук Дмитро Дмитрович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
6622. | Масло Ростислав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6623. | Басок Ліза (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6624. | Должиков Михайло Глібович (маматематика) | |
6625. | Самойленко Марія Дмитрівна (Синельниківський ліцей №2) | |
6626. | Ігнатенко Єгор Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
6627. | Михайлова Ніколь (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6628. | Ткачук Тимофій Русланович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
6629. | Довгань Анна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6630. | Єрмалович Георг Євгенович (Одеська CШ №119) | |
6631. | Семенюк Анастасія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6632. | Мироненко Владислава (Нікольська гімназія "Софія") | |
6633. | Казімірський Богдан Владиславович (ДНЗ "Київський центр професійно-технічної освіти") | |
6634. | Овдійчук Злата Сергіївна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | |
6635. | Жиженко Дар'я Миколаївна (Школа №7) | |
6636. | Трошкін Анна Ярославівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
6637. | Савицька Устінія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6638. | Мартинюк Дарина Леонідівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
6639. | Каплієнко Віталій Андрійович (ХЗОШ №159) | |
6640. | Коваленко Мирослава Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6641. | Надолішний Михайло Сергійович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | |
6642. | Слюсаренко Тимофій Дмитрович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
6643. | Дуб Валентина Сергіївна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
6644. | Товкач Дем'ян (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
6645. | Воронова Марія (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | |
6646. | Кірбаба Мирослав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6647. | Дяченко Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | |
6648. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
6649. | Пономарьова Марія Дмитрівна (Первомайський ліцей №5) | |
6650. | Пилипенко Артем (КПЛ №171 "Лідер") | |
6651. | Кощавко Ксенія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6652. | Міщаненко Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6653. | Чернець Єгор (КЗ "ХСШ № 33") | |
6654. | Обушак Макар (Коломийський ліцей №9) | |
6655. | Харкава Олександра (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6656. | Щербак Євген Максимович (Фастівський академічний ліцей №9) | |
6657. | Гречуха Арсеній Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6658. | Голомбйовська Анна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6659. | Рудік Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | |
6660. | Шмигаль Максим Вікторович (КЗ Дубовиківська СЗШ) | |
6661. | Неставальський Дмитро Анатолійович (КОЗ "Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів") | |
6662. | Гуржій Тетяна Романівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6663. | Вдовіна Софія Олександрівна (Філія "Скородистицька гімназія "Школа життєтворчості" кз "Іркліївський ліцей") | |
6664. | Князюк Катерина Костянтинівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
6665. | Бірюкова Вікторія Русланівна (Фастовецька гімназія) | |
6666. | Примас Ростислав Юрійович (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | |
6667. | Лучникова Софія (ОПШСТ "На перехрести") | |
6668. | Багара Дарина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6669. | Терещенко Ігор Ігорович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6670. | Берегова Тетяна Іванівна (Білоцерківське навчально-виховне об'єднання "Звитяга") | |
6671. | Гриценко Андрій Юрійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
6672. | Негода Каріна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
6673. | Пилипчук Артем (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
6674. | Підорін Максим Андрійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
6675. | Мороз Кирило Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6676. | Чорна Анна Олександрівна (Language World) | |
6677. | Балишев Артур (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6678. | Рудавін Арсеній Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6679. | Качай Нікіта Максимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6680. | Глущенко Михайло (Одеська СШ №117) | |
6681. | Карпенко Любомир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6682. | Соляник Андрій Вікторович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6683. | Грач Давід Ілліч (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6684. | Бультіна Марта Валеріївна (ЛСЗОШ №1) | |
6685. | Фріш Ребекка (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6686. | Якимець Максим (КЗ "Черешенський ліцей") | |
6687. | Шеховець Георгій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6688. | Литвин Данило (Луцька гімназія №18) | |
6689. | Новіченко Костя (Київський приватний ліцей "Фенікс") | |
6690. | Матькова Милослава (КЗ "ХСШ № 33") | |
6691. | Махніцька Марія (Куликівська ЗОШ) | |
6692. | Корнєва Софія (Одеська СШ № 35) | |
6693. | Ліщинська Варвара (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
6694. | Місюк Назар Михайлович (ДНЗ "Київський центр професійно-технічної освіти") | |
6695. | Скубеник Софія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
6696. | Підгорна Поліна (КЗ "ХСШ № 33") | |
6697. | Подоляк Дарія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6698. | Долгій Іван Іванович (Харківський ліцей №8) | |
6699. | Красніков Єгор Андрійович (Гімназія № 31) | |
6700. | Білоус Софія (Одеська СШ №117) | |
6701. | Бурдун Вікторія Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6702. | Дзвеняк Маріанна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
6703. | Куцевич Олександр Костянтинович (ЛСЗОШ №1) | |
6704. | Котельніков Віктор (НВК №141 "ОРТ") | |
6705. | Євген Попушняк (Think Global) | |
6706. | Кушнір Дар'я (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6707. | Білецька Дар'я Олександрівна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
6708. | Завражній Анатолій Володимирович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
6709. | Арада Сундус (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
6710. | Тимо Юліана Андріївна (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | |
6711. | Сердюк Дарина Миколаївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
6712. | Веклинець Дарина Дмитрівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6713. | Гудков Андрій Юрійович (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
6714. | Ганєв Руслан Анатолійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6715. | Ладнай Лев (КЗ "ХСШ № 33") | |
6716. | Булик Богдана (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
6717. | Стоянова Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6718. | Щербицька Анастасія (Ліцей "Євроленд") | |
6719. | Мех Тетяна (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
6720. | Слободянюк Ліліанна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6721. | Бросаліна Анна (Гімназія Claris Verbis) | |
6722. | Тумінова Вікторія Володимирівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
6723. | Іорданов Ростислав (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6724. | Баюк Анна (Луцька гімназія №18) | |
6725. | Марчук Дарина Олександрівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6726. | Дозорцева Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6727. | Бондарев Владислав Дмитро (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | |
6728. | Кицюк Катерина Дитрівна (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | |
6729. | Збріщак Маргарита (Одеська СШ №117) | |
6730. | Григорчук Олександр (Коломийський ліцей №9) | |
6731. | Розумний Руслан Ігорович (Соледарська ЗОШ №13) | |
6732. | Башуцький Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | |
6733. | Мазур Злата Андріївна (Харківський технологічний ліцей №9) | |
6734. | Лисенко Мирон (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
6735. | Чередник Анатолій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6736. | Таркановський Микита (Одеська СШ №117) | |
6737. | Домославська Анастасія Олександрівна (Харківський ліцей №8) | |
6738. | Паламарчук Андрій Владиславович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
6739. | Макарицький Роман (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
6740. | Руда Яна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6741. | Токар Анастасія (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
6742. | Феськова Єва Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6743. | Шаульський Макар (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
6744. | Пасіковський Саша (Школа №64) | |
6745. | Сироїжко Христина (Куликівська ЗОШ) | |
6746. | Блонський Ігор (Одеська СШ №117) | |
6747. | Алаєв Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6748. | Єрмакова Катерина Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6749. | Горбань Вікторія Юріївна (Первомайський ліцей №5) | |
6750. | Заремблюк Ігор (Бабченський ліцей) | |
6751. | Кірсей Каріна Геннадіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
6752. | Мазурік Заріна Олександрівна (КЗО НВО №28) | |
6753. | Лошак Іванна (СЗШ І-ІІІ ступенів №1 смт Крижопіль) | |
6754. | Чайковський Назарій (КПЛ №171 "Лідер") | |
6755. | Розстальний Микита Дмитрович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
6756. | Середюк Алевтіна (КПЛ №171 "Лідер") | |
6757. | Кареліна Олександра Романівна (Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
6758. | Фабіан Крістіна (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6759. | Ковба Тимофій Михайлович (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
6760. | Горобинська Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279 імені Петра Григоренка) | |
6761. | Северінова Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6762. | Садова Руслана (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | |
6763. | Володьков Богдан Юрійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
6764. | Чобан Артем (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6765. | Потапенко Дмитро Сергійович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6766. | Разорьонова Вероніка Борисівна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
6767. | Кушлянський Максим (КЗ "ХСШ № 33") | |
6768. | Орел Анна Сергіївна (Фастовецька гімназія) | |
6769. | Амелюшкіна Олександра Андріїївна (Криворізька ЗОШ №68) | |
6770. | Носоченко Дмитро (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
6771. | Балакарев Микита Андрійович (Первомайський ліцей №5) | |
6772. | Яковенко Богдан (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6773. | Данилюк Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6774. | Чунис Юліана (Куликівська ЗОШ) | |
6775. | Павлюк Олександра Іванівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6776. | Усенко Оксана Федорівна (Миколай-Пільський НВК) | |
6777. | Ганич Богдан Мирославович (Перечинський професійний ліцей) | |
6778. | Самарець Євгеній Борисович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6779. | Денісов Євген (Одеська ЗОШ №25) | |
6780. | Бондар Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6781. | Гасюк Ангеліна (Синицька ЗОШ) | |
6782. | Петриняк Анастасія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6783. | Степанюк Злата (Луцька гімназія №18) | |
6784. | Козловська Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6785. | Озарук Ілля (Коломийський ліцей №9) | |
6786. | Галчонков Владислав Станіславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6787. | Насальский Сергей Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | |
6788. | Дроздовський Дмитро (ThinkGlobal Chayka) | |
6789. | Синьоок Єва Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6790. | Файзулін Богдан (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6791. | Плинга Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6792. | Ніколенко Олександр (Одеська СШ №117) | |
6793. | Маковський Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6794. | Альчинська Вікторія Володимирівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
6795. | Бойко Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | |
6796. | Пірхавко Богдан (Одеська СШ № 35) | |
6797. | Микитенко Даніїл Олександрович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6798. | Приходько Вікторія Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6799. | Степанова-Флорес Катерина (Одеська спеціалізована школа №10) | |
6800. | Нгуен Мінь Дик (Одеська СШ №50) | |
6801. | Ткаченко Максим Вячеславович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
6802. | Бірюкова Аліса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
6803. | Агєєв Єгор Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6804. | Корчак Гордій Олегович (Inventor School) | |
6805. | Бабій Андрій Васильович (СЗШ № 30) | |
6806. | Гречихіна Софія Дмитрівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
6807. | Чурілов Ельдар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6808. | Пустовіт Вікторія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6809. | Левченко Вікторія (КЗО НВО №28) | |
6810. | Хомайко Олег (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
6811. | Книшук Анастасія (Коломийський ліцей №9) | |
6812. | ФЕДОРОВА АНАСТАСІЯ (Кіцманський НВК) | |
6813. | Поліщук Катерина Олександрівна (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | |
6814. | Качанов Кирило Олексійович (КЗО НВО №28) | |
6815. | Орловська Олександра Євгеніївна (Logos School) | |
6816. | Нікітін Рінат (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6817. | Кучер Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6818. | Гольчанский Михайло (Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №316 з поглибленим вивченням української мови) | |
6819. | Келчевський Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6820. | Попович Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6821. | Гусейнова Айлiн (Маріупольська СШ №4) | |
6822. | Труфанов Владислав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6823. | Грудьєва Кароліна (Одеська СШ №50) | |
6824. | Бережок Валентина (Синицька ЗОШ) | |
6825. | Афанасенко Юлія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6826. | Лобода Варвара (Одеська СШ №117) | |
6827. | Гунько Анісія Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6828. | Сачко Дар'я Станіславівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
6829. | Скубач Богдан Михайлович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
6830. | Остапенко Євгеній (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6831. | Рассказова Анна (ОПШСТ "На перехрести") | |
6832. | Стойка Софія (Одеська ЗОШ №118) | |
6833. | Курганська Валерія (Одеська спеціалізована школа №10) | |
6834. | Малахов Кирило (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6835. | Христенко Артем (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | |
6836. | Царуш Богдан Сергійович (Мамалигівська ЗОШ) | |
6837. | Орманджи Марія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ № 14) | |
6838. | Парасочка Поліна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
6839. | Олійник Давид Юрійович (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | |
6840. | Панищева Виктория (Харківський ліцей № 149) | |
6841. | Січкар Дарина (Кам`янська школа №2) | |
6842. | Вєнков Максим Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6843. | Олейник Оксана (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6844. | Зуйченко Анна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
6845. | Вернигора Маргарита Анатоліївна (Сасинівська філія Пирятинського ліцею № 6) | |
6846. | Школьнік Дмитро (Ліцей "Євроленд") | |
6847. | Троценко Марк Андрійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
6848. | Пікуліцький Мирослав (Загальноосвітня школа №12) | |
6849. | Саланчій Олена (Куликівська ЗОШ) | |
6850. | Кінаш Галина Іванівна (СЗШ №32) | |
6851. | Челембій Валентина Ігоревна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
6852. | Андрейчук Евеліна (Коломийський ліцей №9) | |
6853. | Чигрин Анастасія Романівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
6854. | Таровик Давид Русланович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
6855. | Яцишин Давид (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
6856. | Цюх Павло Вікторович (Вишгородоцький ЗЗСО I-III ступенів) | |
6857. | Вержиковська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6858. | Лєскова Софія (ОПШСТ "На перехрести") | |
6859. | Захаров Данііл (Одеська ЗОШ №118) | |
6860. | Гук Данііл Іванович (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
6861. | Слинько Анна Вадимівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
6862. | Охременко Софія Русланівна (Школа № 1) | |
6863. | Юрченко Геннадій Борисович (Школа №7) | |
6864. | Протасова Ольга Сергіївна (ЛСЗОШ №1) | |
6865. | Сухова Анна Михайлівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
6866. | Андрухів Софія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6867. | Лєщук Олег Романович (Супранівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6868. | Скалозуб Єлизавета (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
6869. | Горецька Мирослава Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6870. | Лобанова Христина Русланівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
6871. | Чурилов Іван Андрійович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
6872. | Цариняк Роман (Коломийський ліцей №9) | |
6873. | Бідловський Андрій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
6874. | Копищик Маргарита Ігорівна (Люхчанська ЗОШ) | |
6875. | Зорило Анна Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6876. | Калінгер Соломія (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
6877. | Рамзов Костянтин (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
6878. | Панчук Ернест (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6879. | Корчагіна Олена (Одеська СШ №117) | |
6880. | Гавриленко Дамір (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
6881. | Мовчан Вікторія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
6882. | Грінченко Ніна (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
6883. | Шевченко Єлизавета (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6884. | Валентюк Микола Леонідович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6885. | Шевченко Іван (КПЛ №171 "Лідер") | |
6886. | Лозинська Андріана (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
6887. | Гайтовський Олександр (Херсонська ЗОШ № 41) | |
6888. | Захарчишин Олеся Миколаївна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
6889. | Фоміна Анна Сергіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
6890. | Паскал Варвара (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
6891. | Алексєєв Арсеній Віталійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
6892. | Фурман Вікторія Сергіївна (ЛСЗОШ №1) | |
6893. | Одностальченко Злата (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6894. | Захаров Олексій Олександрович (Language World) | |
6895. | Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6896. | Черкес Данііл Юрійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
6897. | Черненко Тихон Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
6898. | Самойленко Павло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6899. | Йолтухівська Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
6900. | Стільник Дарина (Ніжинська гімназія №9) | |
6901. | Семеренко Валерія (Лозівський ліцей №7) | |
6902. | Місаілова Катерина Олександрівна (КЗ "Мереф'янський медичний ліцей") | |
6903. | Прилипко Олександра (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
6904. | Струк Марина (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
6905. | Салогуб Платон Ігорович (Приватна початкова школа) | |
6906. | Храновська Владислава (Ліцей "Євроленд") | |
6907. | Золотарьова Олександра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
6908. | Зеленюк Олександр Віталійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
6909. | Булат Анна (Школа №4) | |
6910. | Гладущ Єлизавета (Загальноосвітня школа №12) | |
6911. | Курдінович Катерина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6912. | Багрічук Соломія Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6913. | Острий Артем Володимирович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
6914. | Бакош Матяш (Гімназія Claris Verbis) | |
6915. | Попсуйко Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6916. | Шестак Кароліна Максимівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6917. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Синицька ЗОШ) | |
6918. | Дмитрик Олександр Сергійович (Гімназія № 31) | |
6919. | Мороз Амелія (Фастівський академічний ліцей №9) | |
6920. | Франчук Вікторія (Ніжинська ЗОШ №10) | |
6921. | Карбунарь Іванна Володимирівна (Пригородоцький НВК) | |
6922. | Діянов Артем Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6923. | Жулай Злата Юріївна (Синельниківський ліцей №2) | |
6924. | Кордан Гліб (КЗО НВО №28) | |
6925. | Алтухова Олеся Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6926. | Кучербаєва Софія Маратівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
6927. | Бєлікова Катерина Романівна (Попаснянська гімназія № 20) | |
6928. | Аль Харсех Ахмед (Одеська ЗОШ №28) | |
6929. | Блажко Іван Олександрович (Тигрик) | |
6930. | Троценко Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6931. | Федорчук Ольга Іванівна (Яремчанський ліцей №1) | |
6932. | Георгадзе Тимур Максимович (Ліцей "Професіонал") | |
6933. | Гаранян Софія Робертівна (Ліцей № 208) | |
6934. | Бондар Родіон (Ліцей "Євроленд") | |
6935. | Заровна Ірина (Нікольська гімназія "Софія") | |
6936. | Мошук Захар (Кіцманський НВК) | |
6937. | Шаповаленко Богдан (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
6938. | Злотський Ярослав Володимирович (Кропивнянська гімназія) | |
6939. | Кізуб-Притиченко Вайнона (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6940. | Прокудіна Софія (Гімназія Claris Verbis) | |
6941. | Черевань Дмитро (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6942. | Перушко Назарій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6943. | Артамонов Артьом (Мокіївський ліцей) | |
6944. | Вакал Дмитро Максимович (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | |
6945. | Кравчун Анастасія Вікторівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
6946. | Ломага Максим (Куликівська ЗОШ) | |
6947. | Андрущенко Тарас (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
6948. | Кічігіна Ксенія Євгеніївна (Чаплинська СЗШ) | |
6949. | Вашинський Олександр Андрійович (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | |
6950. | Шокун Софія Олексіївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
6951. | Зінковська Катерина (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6952. | Варжевська Владислава (Кіцманський НВК) | |
6953. | Донець Євген (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
6954. | Черняєва Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6955. | Прокопенко Діана Сергіївна (Криворізька ЗОШ №130) | |
6956. | Косенко Анастасія Олександрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | |
6957. | Яцюта Ілля Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6958. | Олександра Ковальчук (Think Global) | |
6959. | Мазур Павло (Куликівська ЗОШ) | |
6960. | Мітурич Кирило Романович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6961. | Гавриш Дарья Романівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
6962. | Кравченко Владислав Володимирович (Андріївська СРШ) | |
6963. | Коробій Павло (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6964. | Яковенко Кіріл Віталійович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
6965. | Кучер Валерія Олександрівна (Школа №103) | |
6966. | Гнілобока Софія (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | |
6967. | Бузівський Олександр Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6968. | Олег Черниш (Гімназія Claris Verbis) | |
6969. | Кацай Матвій Юрійович (Запорізький НВК №67) | |
6970. | Самотей Софія (Одеська СШ №117) | |
6971. | Волошина Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
6972. | Олексій Калітін (Think Global) | |
6973. | Жирок Злата Андріївна (Тигрик) | |
6974. | Гапоненко Станіслав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6975. | Куліковський Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6976. | Максим Сергіїв (Математичний гурток "Аксіома") | |
6977. | Демчук Максим Романович (ЛСЗОШ №1) | |
6978. | Коноваленко Анастасія Юріївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6979. | Маніта Павло Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6980. | Самохін Давід (Сумська початкова школа № 14) | |
6981. | Орличенко Діана Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6982. | Бойко Марія Романівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
6983. | Мартинюк Матвій Романович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
6984. | Леонтьєва Олександра Олексіївна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
6985. | Васильченко Аріна (Одеська СШ №117) | |
6986. | Горенюк Давид (Опорний ЗЗСО №6) | |
6987. | Гладильченко Даніїл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6988. | Маляренко Тетяна Олександрівна (Одеська СШ №117) | |
6989. | Урус Дарья Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6990. | Шевчук Артур Валентинович (Мамалигівська ЗОШ) | |
6991. | Гаркавко Мирослава Дмитрівна (Бучанська СЗОШ № 5) | |
6992. | Руденко Олександр Васильович (Андріївська СРШ) | |
6993. | Невмержицький Владислав (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
6994. | Зеленчук Олександра Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
6995. | Сотніков Марк Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
6996. | Лебедіна Анастасія Павлівна (КЗО НВО №28) | |
6997. | Подгородова Євгенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
6998. | Приходько Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6999. | Кушнір Нікіта (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
7000. | Юденко Денис (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
7001. | Руденко Владислав Сергiйович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7002. | Бєлоусов Іван Олексійович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
7003. | Маслов Глєб (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
7004. | Меняйлік Ксенія (Одеська СШ № 35) | |
7005. | Тихонов Марк (Одеська СШ №117) | |
7006. | Захарова Єлизавета Вадимівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
7007. | Яровий Макар (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7008. | Апостолов Георгій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7009. | Синельніков Федір (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
7010. | Цвітлух Давид Васильович (Гуменецький ліцей) | |
7011. | Остапець Валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7012. | Тарасюк Анна Віталіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
7013. | Славіогло Вадим (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7014. | Шаповалова Марія Михайлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7015. | Дорогій Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
7016. | Тимощенко Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7017. | Волошина Валентина Вікторівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
7018. | Слободянюк Марія Вікторівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
7019. | Костюченко Олексій (Фастівський академічний ліцей №9) | |
7020. | Юрченко Кирило (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7021. | Зейдель Ілля (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
7022. | Гірник Михайло Віталійович (Балабинський НВК "Престиж") | |
7023. | Мельник Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7024. | Павліченко Артем Вікторович (Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
7025. | Розум'як (Гуменецький ліцей) | |
7026. | Кичан Артур Денисович (Зносицька ЗОШ І-ІІІст) | |
7027. | Дітте Михайло Олександрович (Красноградський ліцей № 2) | |
7028. | Сергєєва Уляна (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | |
7029. | Рубан Тімур Олегович (Черкаська гімназія № 31) | |
7030. | Арифова Ранія (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
7031. | Кленовий Денис Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
7032. | Гаврик Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7033. | Онищенко Єгор (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7034. | Волобуєва Дар'я (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | |
7035. | Зайченко Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7036. | Борисов Володимир (Одеська СШ № 35) | |
7037. | Муртузалієва Аліна (Одеська СШ №117) | |
7038. | Пинтя Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7039. | Shikhman Veronika (ОНЗ "ЗЗСО I-IIIст. с.Дзигівка") | |
7040. | Крикун Гліб (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7041. | Білозерцев Назар Євгенович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
7042. | Кравченко Олександр (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
7043. | Тімотіна Анна Миколаївна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | |
7044. | Богатирьова Софія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7045. | Бардась Сергій Олександрович (КЗО НВО №28) | |
7046. | Коб Анна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7047. | Сеньковський Богдан Володимирович (ПШ №53 м. Львова) | |
7048. | Сбоєва Софія Русланівна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
7049. | Перегінець Тетяна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7050. | Патрушева Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7051. | Шльонський Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7052. | Ропонич Анастасія Ігорівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
7053. | Капустян Марія Сергіївна (Тигрик) | |
7054. | Юречка Михайло Ігорович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
7055. | Наумович Вероніка Михайлівна (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7056. | Черна Єлизавета (ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка") | |
7057. | Чигрин Таїсія (Коломийський ліцей №9) | |
7058. | Олексієнко Діана Дмитрівна (Чаплинська СЗШ) | |
7059. | Караськевич Нестор Васильович (НВК "Буська ЗОШ І ст. - гімназія") | |
7060. | Мухадзе Александре (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7061. | Панченко Анна Андріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
7062. | Зотов Юрій Юрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
7063. | Колеса Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7064. | Зубрицький Артем (Гімназія Claris Verbis) | |
7065. | Суржко Максим Андрійович (Запорізька гімназія № 107) | |
7066. | Безпечна Євгенія (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
7067. | Савенко Олена Олегівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7068. | Карпінська Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7069. | Шелудько Христина Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | |
7070. | Вільчинський Максим (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7071. | Назаренко Данило Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7072. | Меньшикова Вероніка (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7073. | Попов Матвій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
7074. | Гречкосій Назар Олександрович (Сахновщинський ліцей №2) | |
7075. | Длужневський Іван Ярославович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | |
7076. | Стеценко Марія (НВК №141 "ОРТ") | |
7077. | Грудиніна Олівія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7078. | Кайлер Рената Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
7079. | Сушко Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7080. | Марчук Вікторія (ThinkGlobal Chayka) | |
7081. | Бобильов Роман (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | |
7082. | Коптєв Микита Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7083. | Семенов Кирило (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
7084. | Леончук Глєб (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7085. | Іванюк Богдана (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
7086. | Кучма Олександр (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
7087. | Мартинюк Лілія Віталіївна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | |
7088. | Оревін Марк (Математичний гурток "Аксіома") | |
7089. | Дударенко Єгор (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
7090. | Лесковець Анна Сергіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
7091. | Данило Вітусєвич (Think Global) | |
7092. | Лисенко Єгор (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | |
7093. | Гармаш Степан (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7094. | Кулик Анастасія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7095. | Гужва Єва Вадимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7096. | Поліщук Ростислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7097. | Бабущак Анастасія (Коломийський ліцей №9) | |
7098. | Азацький Пилип Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7099. | Никончук Олександр (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
7100. | Опанасюк Данііл Олегович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
7101. | Ланін Кирил (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
7102. | Антоненко Анастасія Сергіївна (Барвінківський ліцей №2) | |
7103. | Наумов Кирило (КЗО НВО №28) | |
7104. | Папіровник Наталія Олексіївна (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | |
7105. | Лабачук Катерина (Коломийський ліцей №9) | |
7106. | Новікова Анна Романівна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
7107. | Войтюк Юлія Василівна (Вербська санаторна школа) | |
7108. | Загоруйко Георгій (ОПШСТ "На перехрести") | |
7109. | Маслянський Михайло Олексійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7110. | Береза Олександр Вадимович (Перша міська гімназія) | |
7111. | Адамович Анастасія Олександрівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
7112. | Воронок Марія Ігорівна (ЗШ І-ІІІ ст №11 ВМР) | |
7113. | Шилобоков Артем Сергійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7114. | Манзул Данило (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7115. | Пінігіна Варвара Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7116. | Ярош Олена (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
7117. | Степаненко Денис Сергійович (Одеська ЗОШ № 122) | |
7118. | Бабаченко Катерина Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
7119. | Гречка Діана (КЗ "ХСШ № 33") | |
7120. | Гавриленко Андрій (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
7121. | Подзізей Каріна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
7122. | Прокопенко Кіра Олексіївна (Бородянський академічний ліцей) | |
7123. | Помірча Єва Ігорівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
7124. | Зуєва Васіліса Денисівна (Первомайський ліцей №5) | |
7125. | Andrey (DEC life school) | |
7126. | Шеліпова Ангеліна Павлівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
7127. | Панін Дмитро (Ніжинська гімназія №9) | |
7128. | Шуль Дарія (ТСШ №29) | |
7129. | Максим'як Серафим (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7130. | Зосімова Вероніка (Тигрик) | |
7131. | Горун Гордій Артемович (НВК № 131) | |
7132. | Бойко Андрій Сергійович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | |
7133. | Мазур Софія Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7134. | Герасименко Степан Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7135. | Ткаченко Василиса (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
7136. | Дзюбенко Валентина Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
7137. | Бавольський Богдан Русланович (Нерубайський ЗЗСО №2) | |
7138. | Агратіна Станіслав (Red apple studio) | |
7139. | Стулій Ярослава (КЗ "ХСШ № 33") | |
7140. | Сокотнюк Каріна (КПЛ №171 "Лідер") | |
7141. | Саєнко Максим (НВК №141 "ОРТ") | |
7142. | Думинська Ангеліна Петрівна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
7143. | Михалевич Святослав Ігорович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
7144. | Кібаленко Марія (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
7145. | Костюкович Мирослава (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
7146. | Ждамірова Марина Дмитрівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
7147. | Кобринюк Дарія Павлівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
7148. | Грудько Артем (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
7149. | Почепінська Вероніка (Одеська СШ №117) | |
7150. | Богдан Марина Андріївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
7151. | Шевчук Марія (Новоселицька Гімназія) | |
7152. | Грозан Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7153. | Клімук Софія Максимівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
7154. | Бурнос Марiя Олександрiвна (Школа №4 м. Люботин) | |
7155. | Пономарьова Вікторія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
7156. | Дмитришин Остап Романович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
7157. | Ключко Артем Вадимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7158. | Харько Анастасія (Одеська СШ №117) | |
7159. | Лобанов Артем Олександрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
7160. | Мельник Артем Юрійович (Никловицька початкова школа) | |
7161. | Цвіркун Мішеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7162. | Борзик Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7163. | Пеструілова Кіра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
7164. | Ситюк Кіра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
7165. | Яковлєва Анастасія Андріївна (Тигрик) | |
7166. | Федорчук Єлизавета (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
7167. | Вакульський Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7168. | Павленко Іван Євгенійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7169. | Пиріг Орина (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
7170. | Остапенко Єлизавета (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7171. | Булаткіна Раїса Віталіївна (Відраднівський ЗЗСО) | |
7172. | Кондратьєва Марія Денисівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7173. | Нагребельний Матвій Володимирович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7174. | Ліхачевська Злата Андріївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
7175. | Пелехівська Злата (Школа № 5) | |
7176. | Катрющенко Сергій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7177. | Гончар Гордій Павлович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
7178. | Зуєва Злата Романівна (ЗЛ "Логос") | |
7179. | Новосьолов Георгій (Криворізька СШ №74) | |
7180. | Мазка Віктор Олексійович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
7181. | Тодоріко Валерія Євгеніївна (Грозинецький ліцей) | |
7182. | Степанюк Святослав Назарович (Великомолодьківська ЗОШ) | |
7183. | Рябков Віталій Микитович (Криворізька гімназія №99 КМР) | |
7184. | Доденко Денис (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
7185. | Момот Ярослав (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
7186. | Рарог Данііл Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7187. | Кушка Олександр (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7188. | Куліш Андрій Борисович (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
7189. | Марєнюк Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | |
7190. | Печеник Архип Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7191. | Остапюк Руслан Олександрович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
7192. | Анахасян Кристина Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7193. | Косов Микола ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
7194. | Пухов Ярослав Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7195. | Тетьора Олександр Євгенович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
7196. | Козловська Анна (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
7197. | Максимова Ксенія (Одеська СШ №117) | |
7198. | Савчук Вероніка (Одеська СШ № 121) | |
7199. | Журавська Катерина Антонівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
7200. | Савченко Ярослава Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7201. | Cоколюк Нікіта Cергійович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
7202. | Шаргородський Вадим Андрійович (Первомайський ліцей №5) | |
7203. | Лукін Ілля Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
7204. | Проценко Максим Ярославович (ЗНВК № 109) | |
7205. | Саввутін Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7206. | Кавасін Артем Анатолійович (Тигрик) | |
7207. | Чароян Андрей (Харківський ліцей № 149) | |
7208. | Петрова Ангеліна Андріївна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
7209. | Свідницький Тимофій Владиславович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
7210. | Пахольчук Арсен Анатолійович (ЛСЗОШ №1) | |
7211. | Плинга Олександр (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7212. | Бородін Єгор (Одеська ЗОШ №28) | |
7213. | Біла Єлизавета (Одеська СШ №117) | |
7214. | Гусаченко Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7215. | Карпенко Арсеній (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7216. | Яцурак Анастасія (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | |
7217. | Кривошапка Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7218. | Шатрава Марія (Криворізька гімназія №63) | |
7219. | Ковтуцький Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7220. | Ярина Ференс (Дивосвіт) | |
7221. | Коровець Вадим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7222. | Івченко Крістіна Петрівна (Перша міська гімназія) | |
7223. | Скоркін Максим Сергійович (Харківський ліцей № 149) | |
7224. | Османов Самир Русланович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7225. | Панченко Олександр Олексійович (Тигрик) | |
7226. | Гарбарчук Вероніка Сергіївна (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | |
7227. | Пилипенко Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7228. | Волохов Степан (Block Language Club) | |
7229. | Рибицький Данило Андрійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
7230. | Немітуллаєва Єлизавета Марленівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
7231. | Кулик Арсен (Коломийський ліцей №9) | |
7232. | Лінник Маргарита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7233. | Крамаренко Поліна Валеріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7234. | Ярошенко Сава (Ніжинська гімназія №9) | |
7235. | Іван Романович (КЗ "ХСШ № 33") | |
7236. | Артем Власов (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7237. | Ващенко Варвара (Одеська ЗОШ № 92) | |
7238. | Плахтій Злата Олексіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
7239. | Лук'янюк Каріна Володимирівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
7240. | Чекан Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7241. | Демидова Таїсія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7242. | Аліса Черкашина (Think Global) | |
7243. | Арсенюк Василь Васильович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | |
7244. | Слободянюк Мілана (КПЛ №171 "Лідер") | |
7245. | Плюта Софія Володимирівна (Ліцей №13) | |
7246. | Кияниця Лілія (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7247. | Фастовець Анна (НВК №141 "ОРТ") | |
7248. | Калиняк Ніколетта Сергіївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
7249. | Внуков Вадим Костянтинович (Приватна початкова школа) | |
7250. | Конраді-Лагунова Ксенія Андріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7251. | Косьміна Віталіна Вікторівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
7252. | Дрюк Максим (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
7253. | Козирєв Гордій (Одеська СШ №117) | |
7254. | Хоменко Андрій (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
7255. | Чижевська Аріна Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7256. | Криса Олеся Орестівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
7257. | Задорожний Олександр (Одеська ЗОШ № 92) | |
7258. | Саютін Костянтин (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
7259. | Водолага Назар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7260. | Шкитіна Анастасія Олександрівна (СЗШ №215 м. Києва) | |
7261. | Піхно Нікіта (Ліцей "Євроленд") | |
7262. | Гах Христина Юріївна (Чернівецька ЗОШ № 20) | |
7263. | Сайко Христина Ігорівна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | |
7264. | Гончар Віталій Олександрович (Синицька ЗОШ) | |
7265. | Андрєєва Лілія Євгенівна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
7266. | Спірідонова Олександра Олександрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
7267. | Букартик Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7268. | Миронець Роман Артемович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
7269. | Лотоцька Маріанна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | |
7270. | Сторожик Давид Валерійович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
7271. | Оленчин Софія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7272. | Губарєва Катерина Володимирівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
7273. | Шпаченко Олександр Максимович (Сахновщинський ліцей №2) | |
7274. | Станкевич Христина Костянтинівна (Вербська санаторна школа) | |
7275. | Брянцев Володимир (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
7276. | Стеба Софія Юріївна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | |
7277. | Степанян Марія Сергіївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
7278. | Мірошниченко Єгор Віталійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
7279. | Возняк Тамара Іванівна (ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин) | |
7280. | Скляр Софія (Соледарська ЗОШ №13) | |
7281. | Оболонська Анастасія (Одеська СШ №117) | |
7282. | Нікітчина Варвара Максимівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
7283. | Фолєєва Олександра Олегівна (Приватна початкова школа) | |
7284. | Дендяк Максим Тарасович (Приватний репетитор) | |
7285. | Шаповалова Влада Віталіївнаа (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
7286. | Захарченко Іван Володимирович (Середня загальноосвітня школа №9 м. Покров) | |
7287. | Костирко Даніїл (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
7288. | Якименко Костянтин (Одеська спеціалізована школа №10) | |
7289. | Олександренко Микита Євгенович (Харківський ліцей № 149) | |
7290. | Гаранюк Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7291. | Шеін Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7292. | Черних Вероніка Володимирівна (Відраднівський ЗЗСО) | |
7293. | Стицькова Емілія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
7294. | Шишковський Артем (Школа № 5) | |
7295. | Грищенко Євген (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7296. | Зубрій Олексій Олександрович (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | |
7297. | Діденко Іван Вячеславович (Відраднівський ЗЗСО) | |
7298. | Крижанівський Валерій (КЗО НВО №28) | |
7299. | Фуга Андріана Володимирівна (Грозинецький ліцей) | |
7300. | Галенко Яков Евгеньевич (Лицей "Дистанционная школа "Рич") | |
7301. | Літун Адам (Куликівська ЗОШ) | |
7302. | Мартиняк Максим (Куликівська ЗОШ) | |
7303. | Астремський Юрій (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
7304. | Жуков Святослав Юрійович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
7305. | Сушко Святослав Русланович (0) | |
7306. | Боднар Іванна Борисівна (Грозинецький ліцей) | |
7307. | Троїцький Тимофій Романович (Мелітопольська гімназія №1) | |
7308. | Федосеєнко Данило (КЗО НВО №28) | |
7309. | Ворохта Максим Миколайович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
7310. | Таран Артем Русланович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | |
7311. | Сеїтхалілова Махбубе (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
7312. | Жовнір Лев (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7313. | Зігуля Зорян Вадимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7314. | Крамаревська Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7315. | Михальчук Марія Петрівна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | |
7316. | Мігуца Нікіта Русланович (Славутська гімназія №3) | |
7317. | Киян Артем Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7318. | Рябінін Даніель (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
7319. | Подгородецька Олександра Сергіївна (Ліцей №13) | |
7320. | Давидов Микола (ЗЗСО Миропільська початкова школа) | |
7321. | Пуфлер Андрій Володимирович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
7322. | П'янков Тимофій Михайлович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7323. | Подільчук Олесандр Андрійович (СШ №329 "Логос") | |
7324. | Дячук Орест (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7325. | Кузнєцова Дар'я (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
7326. | Дмитрієнко Злата Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7327. | Бондур Наталія Дмитрівна (Великосорочинський ліцей) | |
7328. | Головач Анастасія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
7329. | Наумчук Софія Юріївна (ЛСЗОШ №1) | |
7330. | Забудько Володимир Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7331. | Ювчик Вікторія Олексіївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
7332. | Матвієнко Поліна Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | |
7333. | Свіріна Ольга (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
7334. | Коняхін Гордій (НВК №141 "ОРТ") | |
7335. | Деруга Злата Костянтинівна (Школа №20) | |
7336. | Кукоба Каміла Валеріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7337. | Корецька Дарія Олексіївна (Тигрик) | |
7338. | Полінков Олександр Васильович (Альтернативна школа Ярина School) | |
7339. | Мороз Трохим Степанович (Черкаська гімназія № 31) | |
7340. | Калініченко Дмитро (Одеська спеціалізована школа №10) | |
7341. | Набока Даніїл Володимирович (Будянський ліцей) | |
7342. | Бут Андрій Юрійович (Ланжеронiвський лiцей) | |
7343. | Золотарьов Єгор (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
7344. | Курій Давид Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7345. | Легка Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7346. | Сукач Катерина Володимирівна (Мовний центр ТЬЮТОР) | |
7347. | Сколота Д. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
7348. | Ваганова-Дашкова Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7349. | Кроуч Вільям (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7350. | Крижанівська Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | |
7351. | Бульба Анна (НВК №141 "ОРТ") | |
7352. | Пренко Вірсавія Леонідівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | |
7353. | Квітка Віолета Олексіївна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | |
7354. | Ткаченко Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
7355. | Бичко Трохим (КЗ "ХСШ № 33") | |
7356. | Лесик Артем (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | |
7357. | Юр'єва Анастасія Андріївна (Білоцерківська СЗОШ № 1) | |
7358. | Заліська Віталіна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7359. | Мудрак Олександр Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7360. | Ковальчук Марія (Луцька гімназія №18) | |
7361. | Поздєєва Анастасія (Одеська спеціалізована школа №10) | |
7362. | Ворович Юрій (Одеська СШ №117) | |
7363. | Гірмаш Регіна (КЗ "ХСШ № 33") | |
7364. | Онофрійчук Олександр Володимирович (Гімназія) | |
7365. | Золотухіна Катерина Андріївна (Первомайський ліцей №5) | |
7366. | Петровська Кіра (ThinkGlobal Chayka) | |
7367. | Портянов Єгор (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
7368. | Шмир Роман Романович (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7369. | Бачинська Віталіна (Загальноосвітня школа №12) | |
7370. | Стоянова Анна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
7371. | Лопушок Андрій Іваноич (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7372. | Кочук Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | |
7373. | Пархоменко Вероніка Юріївна (ОЗ Нижньосірогозький ліцей) | |
7374. | Жерновський Іоанн (Одеська СШ №117) | |
7375. | Дембіцька Віра (Одеська СШ №117) | |
7376. | Кулик Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
7377. | Горбань Дмитро Кирилович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7378. | Ткачук Максим Андрійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
7379. | Щетінін Вадим (Одеська СШ №117) | |
7380. | Попок Богдан Євгенійович (Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
7381. | Гуреєва Катерина (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
7382. | Селецька Іринка (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
7383. | Книшук Юрій (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | |
7384. | Русіна Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7385. | Меринова Анна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
7386. | Каленик Таїсія (КЗО НВО №28) | |
7387. | Кірєєва Вероніка Олександрівнавна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
7388. | Мельничук Анастасія (Коломийський ліцей №9) | |
7389. | Афонин Артем Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7390. | Павленко Лев Віталійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7391. | Яремчук Олександр Олександрович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7392. | Потупіс Дмитро Костянтинович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
7393. | Панюта Тарас (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7394. | Гоман Денис Олександрович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
7395. | Поденежна Мірослава (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
7396. | Христич Олександра (Тигрик) | |
7397. | Соніч Нікіта Андрійович (Барвінківський ліцей №2) | |
7398. | Романюк Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7399. | Литвиненко Єва (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
7400. | Лисакевич Софія Михайлівна (ЛСЗОШ №1) | |
7401. | Макаренко Єва (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7402. | Береза Ксенія (Одеська СШ №117) | |
7403. | Сокира Іван Вадимович (Лукашівський НВК) | |
7404. | Лозинський Лук’ян (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7405. | Демішкан Ліза (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
7406. | Рудницька Анна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7407. | Крекін Віктор (НВК "Всезнайко") | |
7408. | Мельник Катерина (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
7409. | Оковитий Ігор (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
7410. | Бершитській Ігор (Language World) | |
7411. | Афанасі Тимур (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
7412. | Пархоменко Софія (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
7413. | Коваль Святослав Олексійович (Тигрик) | |
7414. | Агеєв Федір Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
7415. | Куровська Владислава (Ніжинська ЗОШ №10) | |
7416. | Ткач Богдан (Школа № 5) | |
7417. | Могильницький Єгор (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | |
7418. | Лаур Варвара Олександрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | |
7419. | Слободенюк Ролан (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
7420. | Фітель Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7421. | Цвентух Назар Сергійович (Барвінківський ліцей №2) | |
7422. | Олійник Андріан (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7423. | Батурка Софія Володимирівна (Вараська ЗОШ №1) | |
7424. | Горкавий Дмитро (ThinkGlobal Chayka) | |
7425. | Холявко Каміла (Одеська СШ №117) | |
7426. | Настя (Think Global) | |
7427. | Грищенко Валерія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7428. | Елхусеіні Ясимін (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7429. | Жукровська Анастасія (Педагогіки та інноваційної освіти) | |
7430. | Колєснік Єва Сергіївна (Сахновщинський ліцей №2) | |
7431. | Савенко Марія (Одеська СШ №50) | |
7432. | Литв'як Богдан Юрійович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
7433. | Кашо Макар (Донецький ліцей № 1) | |
7434. | Орлова Тетяна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
7435. | Хомин Аліна Андрієвна (Приватний репетитор) | |
7436. | Антонюк Богдана (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
7437. | Рибальченко Євгеній Володимирович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7438. | Радченко Кирил Сергійович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
7439. | Коваль Тарас Зорянович (Новокалинівський опорний заклад) | |
7440. | Яраніна Дар'я Дмитрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
7441. | Волкова Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7442. | Лобанова Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7443. | Гончаренко Григорій (КПЛ №171 "Лідер") | |
7444. | Малащук Арсеній Русланович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7445. | Пірчак Яна Василівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
7446. | Данч Владислава Павлівна (Буштинська ЗОШ) | |
7447. | Димус Максим Андрійович (СЗШ № 86) | |
7448. | Бабкевич Михайло (Одеська СШ №117) | |
7449. | Цуканська Вікторія Василівна (Миколай-Пільський НВК) | |
7450. | Волчанова Наталія Євгеніївна (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | |
7451. | Сорока Олександра (Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей) | |
7452. | Матвеюк Віолетта Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7453. | Штефанеса Євгенія (Новоселицька Гімназія) | |
7454. | Воліченко Дмитро Іванович (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | |
7455. | Засадний Єгор (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
7456. | Кириченко Катерина (Лозівський ліцей №7) | |
7457. | Козирев Олександр (Одеська СШ №117) | |
7458. | Сахновський Давід (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
7459. | Антонюк Назар Михайлович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
7460. | Строкуля Олександр Костянтинович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
7461. | Лоян Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7462. | Андрюшков Дмитро (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
7463. | Яворська Софія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
7464. | Алієв Павло Павлович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
7465. | Стоянов Андрій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7466. | Тернавський Любомир (Одеська СШ №117) | |
7467. | Жилка Карина (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
7468. | Зигмунд Евеліна (Куликівська ЗОШ) | |
7469. | Червак Анастасія Русланівна (Луцький педагогічний коледж) | |
7470. | Буркан Вікторія Сергіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
7471. | Ковальова Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7472. | Рубан Анастасія Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | |
7473. | Біблюк Микита (Кіцманський НВК) | |
7474. | Клочко Кирило (Одеська СШ №117) | |
7475. | Степанова Надежда (Школа King's Kids) | |
7476. | Пахомов Данило Олександрович (Харківський ліцей № 149) | |
7477. | Кудашев Єгор Артурович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | |
7478. | Демчук Юрій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7479. | Писаревський Євген Євгенович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | |
7480. | Філон Михайло (КЗО НВО №28) | |
7481. | Жарук Валерія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
7482. | Ширяєва Вероніка Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7483. | Олешко Олександр Микитович (Сахновщинський ліцей №2) | |
7484. | Бабич Марія Тарасівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7485. | Дусанюк Вікторія Олександрівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
7486. | Гордієнко Ольга Петрівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
7487. | Шевцова Даша Олегівна (Logos School) | |
7488. | Продіус Софія (Одеська СШ №117) | |
7489. | Андрейцова Іванна (Гімназія Claris Verbis) | |
7490. | Руднєва Анастасія (Одеська СШ №117) | |
7491. | Фурсов Максим Вадимович (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
7492. | Гладущенко Любов (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7493. | Залієв Андрій Акилбекович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
7494. | Новікова Дар'я (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7495. | Буц Максим (Одеська СШ №117) | |
7496. | Причипій Аліса Андріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7497. | Медведенко Оксана Іванівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
7498. | Батченко Євген Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7499. | Ковальчук Аркадій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7500. | Мельник Яна Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
7501. | Коваль Дар'я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7502. | Бурхович Роман (Ліцей №13) | |
7503. | Соколов Дмитро (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | |
7504. | Шамота Вікторія (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
7505. | Зражевська Дар'я (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7506. | Куришко Владислав (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
7507. | Надежко Єгор Ігорович (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
7508. | Бойков Дмитрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7509. | Пенцко Олександр Михайлович (Броварська гімназія ім. С. І. Оліника) | |
7510. | Яворська Анна (Одеська ЗОШ №118) | |
7511. | Туревська Єлизавета Максимівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
7512. | Качанов Ярослав Віталійович (НВК №24) | |
7513. | Джордан Анджеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7514. | Просєкіна Лада Олексіївна (Тигрик) | |
7515. | Мороз Ольга (Черкаська гімназія № 31) | |
7516. | Журавльов Владислав Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7517. | Дяконов Єгор (КПЛ №171 "Лідер") | |
7518. | Ситнік Валерія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7519. | Рожевіч Дамір (Одеська СШ №117) | |
7520. | Мисик Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7521. | Чабанов Єлисей (КЗО НВО №28) | |
7522. | Ковальов Єгор (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7523. | Куліченко Олеся Анатоліївна (Миколай-Пільський НВК) | |
7524. | Писаренко Євгенія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7525. | Пєшков Єгор Олегович (Гімназія «Консул» №86) | |
7526. | Кучинський Олексій Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
7527. | Стасюк Костянтин Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
7528. | Козак Карина Геннадіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
7529. | Карпенко Маргарита (Одеська СШ №117) | |
7530. | Прончакова Вікторія Сергіївна (Соледарська ЗОШ №13) | |
7531. | Годило Олександр Олександрович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7532. | Салнажей Вікторія (Одеська ЗОШ №118) | |
7533. | Любушкіна Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7534. | Стоянова Катерина (Одеська СШ №117) | |
7535. | Лучкевич Каміла (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
7536. | Подчинок Олена Глібівна (Одеська СШ №117) | |
7537. | Давидова Дар'я (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
7538. | Кравченко Каріна Тарасівна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
7539. | Мітрофанова Софія (Одеська СШ №117) | |
7540. | Васько Софія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7541. | Чанєва Анна- Олександра (Одеська СШ № 35) | |
7542. | Соловчук Михайло Іванович (Яремчанський ліцей №1) | |
7543. | Черенько Євангеліна Тарасівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7544. | Сохіна Тетяна (КПЛ №171 "Лідер") | |
7545. | Ткачова Мирослава Володимирівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7546. | Павленко Даніель (Коломийський ліцей №9) | |
7547. | Крук Софія (КЗО НВО №28) | |
7548. | Артамонов Данііл Михайлович (Приватна початкова школа) | |
7549. | Ряба Юля Романівна (Ліцей № 208) | |
7550. | Пецюх Аня (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7551. | Клєткін Богдан Денисович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7552. | Кошелюк Домініка (Луцька гімназія №18) | |
7553. | Міллер Кирило (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7554. | Мельник Діана (Уманська ЗОШ №5) | |
7555. | Оладько Георгий Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7556. | Новак Микола Анатолійович (Тигрик) | |
7557. | Хворостяна Вікторія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
7558. | Пшонік Ольга Денисівна (Петропавлівський ліцей №2) | |
7559. | Мартинюк Дмитро Станіславович (Карпилівський ліцей) | |
7560. | Рижова Марія (Одеська СШ №117) | |
7561. | Полозенко Максим (Одеська СШ №117) | |
7562. | Комаченко Варвара Володимирівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
7563. | Туркоман Денис (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
7564. | Петрова Аліна (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | |
7565. | Малихіна Софія Ярославівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
7566. | Михайлюк Костянтин (Коломийський ліцей №9) | |
7567. | Беспалов Святослав (ThinkGlobal Chayka) | |
7568. | Бурчак Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7569. | Сидоренко Карина Олександрівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
7570. | Горанова Софія Владиславівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7571. | Хелетій Ярослав Олегович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
7572. | Сотник Анна Олександрівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | |
7573. | Монатко Вікторія Дмитрівна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | |
7574. | Савчук Валерія Анатоліївна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
7575. | Дика Уляна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
7576. | Швалагина Игор Витальйович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
7577. | Осадча Олександра Юріївна (Барвінківський ліцей №2) | |
7578. | Лєонов Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7579. | Сіра Марія (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | |
7580. | Гайда Євген (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7581. | Лаврова Мирослава В’ячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7582. | Евдокимова Аделия Игоревна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
7583. | Білосвіт Марія (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
7584. | Кучережко Максим Олегович (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
7585. | Анжеліка (Яблунів) | |
7586. | Янкова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7587. | Лободюк Ніколь Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
7588. | Флора Софія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7589. | Дацко Емілія Олексіївна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
7590. | Дерев'янко Артем Сергійович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
7591. | Локтєва Єлизавета (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
7592. | Шугалевич Аріна Іванівна (Дубровицький НВК "Ліцей-школа") | |
7593. | Чернігов Гліб Олександрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
7594. | Гардаш Михайло Богданович (Погірцівська СЗШ) | |
7595. | Епов Єгор (Одеська ЗОШ №25) | |
7596. | Пікневич Юля (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7597. | Чубченко Юрій (Одеська СШ №117) | |
7598. | Шитов Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7599. | Осадчий Назар Владиславович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
7600. | Ілясов Ілля (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
7601. | Пашечко Марта (Куликівська ЗОШ) | |
7602. | Габрієлян Артем Артурович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
7603. | Федорчук Злата (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7604. | Сенченко Анна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
7605. | Омелаєнко Єгор Олександрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
7606. | Синишин Катерина Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
7607. | Бірук Олександра (КПЛ №171 "Лідер") | |
7608. | Пишняк Максим Анатолійович (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7609. | Розторгуєва Анна Сергіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | |
7610. | Барановський Матвій (Лозівський ліцей №7) | |
7611. | Єгіазарян Рената (Ліцей "Євроленд") | |
7612. | Добринський Олександр (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
7613. | Антонов Макар Олегович (DEC life school) | |
7614. | Дмитренко Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7615. | Андрійченко Валерія Сергіївна (Чаплинська СЗШ) | |
7616. | Абубакірова Кульсум (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
7617. | Крічко Данило (Одеська СШ №117) | |
7618. | Федюшина Аліса Артемівна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
7619. | Медведєв Тимофій (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
7620. | Соболь Матвій Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7621. | Кулик Вячеслав Андрійович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
7622. | Карагуца Артем Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7623. | Бичок Платон (КПЛ №171 "Лідер") | |
7624. | Терехова Наталія Олексіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
7625. | Бровко Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | |
7626. | Никончук Богдана Сергіївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
7627. | Бржестовська Дарья Антонівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
7628. | Софія Баран (Think Global) | |
7629. | Страшук Аліса (КПЛ №171 "Лідер") | |
7630. | Савченко Олександра (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7631. | Кулішова Аліса Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7632. | Присяжненко Карина (Ліцей "Сокіл" МРК) | |
7633. | Шиндирук Аріна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
7634. | Міськів Софія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7635. | Обухов Федір Романович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
7636. | Риженко Марія Сергіївна (Школа №7) | |
7637. | Усік Тимофій Павлович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | |
7638. | Оболкіна Даяна Володимирівна (Красненський НВК) | |
7639. | Половнікова Катерина Сергіївна (Тигрик) | |
7640. | Костюк Христина Володимирівна (СЗШ №73 м. Львова) | |
7641. | Мельничук Марко Тарасович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
7642. | Лойко Анна (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
7643. | Калініченко Тимур (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
7644. | Гончарова Антоніна Павлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7645. | Постол Каріна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7646. | Мороз Маша Іванівна (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
7647. | Легкий Микола (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7648. | Шуткевич Софія Валентинівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
7649. | Демчук Анастасія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
7650. | Костецька Мілана (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7651. | Ольховська Олександра Олександрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
7652. | Горщар Володимир (Луцька гімназія №18) | |
7653. | Соколова Анастасія Олегівна (Одеська СШ №117) | |
7654. | Ніколаєнко Єлизавета Юріївна (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7655. | Гук Анастасія Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
7656. | Стародубцев Ростислав (Харківський ліцей № 149) | |
7657. | Фабрикант Дмитро Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7658. | Лозовий Максим Олександрович (88) | |
7659. | Коцюба Максим Анатолійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
7660. | Финтинарь Микита (Одеська ЗОШ №25) | |
7661. | Пенцко Лія Йожефівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
7662. | Зозуля Андрій (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
7663. | Савельєва Ілона Володимирівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | |
7664. | Коряк Юхим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7665. | Фоменко Максим (Одеська СШ №117) | |
7666. | Гонгало Максим Сергійович (Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка) | |
7667. | Лещук Роман (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
7668. | Кунгурцев Тихон (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7669. | Москаленко Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7670. | Стефанова Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7671. | Краснянський Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7672. | Сахно Назар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7673. | Іванов Микита Сергійович (ХЗОШ №159) | |
7674. | Галапач Анастасія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
7675. | Крячек Дар'я Іванівна (Чаплинська СЗШ) | |
7676. | Труфкін Семен (Одеська спеціалізована школа №10) | |
7677. | Дунський Андрій Леонідович (Запорізька гімназія № 107) | |
7678. | Давидов Денис (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
7679. | Житар Ельдар Валентинович (Мамалигівська ЗОШ) | |
7680. | Михно Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7681. | Дацина Анастасія Ігорівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | |
7682. | Носевич Лілія Олегівна (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
7683. | Білан Поліна Олександрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
7684. | Кривошеєва Марія (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
7685. | Дідіченко Микита Вячеславович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
7686. | Юрчак Зоряна Романівна (Новокалинівський опорний заклад) | |
7687. | Ворона Олександра Сергіївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7688. | Лазоренко Вікторія Віталіївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
7689. | Ткачук Яна (Коломийський ліцей №9) | |
7690. | Гонцул Макар Вікторович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7691. | Білошапка Марина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7692. | Марченко Анна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
7693. | Адаменко Роман (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
7694. | Руденко Юлія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
7695. | Брень Станіслав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7696. | Модлінська Поліна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
7697. | Нікіфоров Іван Денисович (ХГ №13) | |
7698. | Чернега Ангеліна (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
7699. | Наумова Олівія (Одеська СШ №117) | |
7700. | Кирило Панченко (Think Global) | |
7701. | Федик Святослав Васильович (гімназія №4) | |
7702. | Зінченко Мирослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7703. | Лизогуб Ярослава Русланівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
7704. | Омельчук Марія Володимирівна (Іванівська гімназія) | |
7705. | Горошко Марія Олександрівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7706. | Кучер Захар Вікторович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
7707. | Доллінер Анна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
7708. | Федоренко Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7709. | Франишина Уляна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
7710. | Данілова Уляна (КЗ "ХСШ № 33") | |
7711. | Баклажков Антон Ілліч (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7712. | Фітель Соломія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7713. | Папіровий Микола (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7714. | Масюта Анна (Нікольська гімназія "Софія") | |
7715. | Новіченко Єгор (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
7716. | Пащук Софія (ThinkGlobal Chayka) | |
7717. | Коноваленко Єгор Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7718. | Пантєлєєва Варвара Сергіївна (Тигрик) | |
7719. | Лисогор Денис Віталійович (Гімназія № 19 "Межигірська") | |
7720. | Титова Маргарита (ThinkGlobal Chayka) | |
7721. | Ткачук Денис (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
7722. | Кравченко Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7723. | Яроменко Вероніка Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7724. | Фастовець Максим (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
7725. | Грушевенчук Констянтин Олександрович (ЛСЗОШ №1) | |
7726. | Голик Микита Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7727. | Пирогова Віталіна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7728. | Осьмачко Ксенія Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7729. | Древаль Анна Анатоліївна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
7730. | Пантєлєєв Михайло Вячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7731. | Маляр Олександра Артемівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
7732. | Давидюк Дмитро Вікторович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
7733. | Гапіченко Мирослава (КПЛ №171 "Лідер") | |
7734. | Подорожня Поліна Дмитрівна (Бородянський академічний ліцей) | |
7735. | Крамар Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7736. | Мельник Никита (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7737. | Махота Михайло (КЗО НВО №28) | |
7738. | Юдіна Єлизавета (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
7739. | Алексєєв Платон (Одеська СШ №117) | |
7740. | Криволап Андрій Віталійович (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | |
7741. | Семенюта Аліса (Тигрик) | |
7742. | Бобу Вікторія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
7743. | Непом'яща Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7744. | Хараішвілі Лука (Гімназія Claris Verbis) | |
7745. | Богмацера Єгор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7746. | Мюллер Франціска (КПЛ №171 "Лідер") | |
7747. | Маламуд Мішель (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7748. | Антошко Костянтин Богданович (Тигрик) | |
7749. | Рева Ярослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7750. | Кобець Олександр (Херсонська ЗОШ № 41) | |
7751. | Стиранко Олександр (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | |
7752. | Сисоєв Артемій (Гуманітарна гімназія №23) | |
7753. | Боберський Арсен Юрійович (Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6) | |
7754. | Тимофеєва Єсенія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7755. | Лозінська Яна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7756. | Корнієнко Данило Андрійович (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-ліцей «Гармонія») | |
7757. | Ларіонов Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7758. | Карпінський Олександр Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7759. | Поцап Денис (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
7760. | Давидова Ірина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7761. | Кострова Арина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7762. | Іваніцький Назар Павлович (Рава-Руський професійний ліцей) | |
7763. | Каптур Аліса (Одеська СШ №117) | |
7764. | Головатюк Роман Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7765. | Кутова Поліна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
7766. | Тищенко Людмила (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7767. | Шестаков Тимур (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7768. | Маслова Ніколь Олександрівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
7769. | Кривцун Артем Олександрович (Запорізька гімназія № 107) | |
7770. | Лещенко Нестор Олегович (Славутицький ЗЗСО №2) | |
7771. | Січкар Вероніка Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7772. | Нестеров І. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
7773. | Гринько Анастасія Миколаївна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
7774. | Кірліг Владислав Вадимович (Нерубайський ЗЗСО №2) | |
7775. | Гордієнко Анастасія (КПЛ №171 "Лідер") | |
7776. | Шуба Єлізавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7777. | Панов Артем (Одеська ЗОШ №28) | |
7778. | Фам Чан За Хуі (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7779. | Карпушина Крістіна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7780. | Помазанов Лев (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7781. | Артьомов Максим (Одеська ЗОШ №118) | |
7782. | Ігнатов Олег (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
7783. | Слободянюк Софія Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | |
7784. | Кучеренко Софія Олегівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7785. | Каганюк Софія Миколаївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
7786. | Ворохоб Кирил (Одеська СШ №117) | |
7787. | Гостило Андрій Антонович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
7788. | Патлай Олександр Дмитрович (ТОВ «Центр освіти «Оптіма») | |
7789. | Костюченко Вікторія (Фастівський академічний ліцей №9) | |
7790. | Зборча Тетяна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7791. | Камериста Катерина Миколаївна (ЗСШ №100) | |
7792. | Манько Олександра (Сумська початкова школа № 14) | |
7793. | Щобак Андрій Денисович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
7794. | Гурська Мар'яна Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
7795. | Станєва Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | |
7796. | Проценко Альона (КПЛ №171 "Лідер") | |
7797. | Черній Назар (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7798. | Семенюк Дмитро Романович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
7799. | Поворознюк Іван Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7800. | Доктор Аделіна Степанівна (ТСШ №29) | |
7801. | Беседіна Поліна (КЗ "ХСШ № 33") | |
7802. | Требушкіна Єва Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7803. | Синиця Євгенія Ігорівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
7804. | Краснікова Євгенія Андріївна (Гімназія № 19 "Межигірська") | |
7805. | Люлюк Юлія Миколаївна (КОЗ "Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів") | |
7806. | Омельченко Михаіл (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7807. | Петрук Ілля Олександрович (ЗЛ "Логос") | |
7808. | Сахібудін Саміра (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | |
7809. | Лобігер Міланія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
7810. | Бегім Маргарита (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
7811. | Ремез Софія Миколаївна (Новопокровська СЗШ) | |
7812. | Лосєв Тігран Володимирович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | |
7813. | Логоша Олег Романович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
7814. | Довніч Артур Анатолійович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | |
7815. | Михайлова Дар’я Андріївна (Харківський ліцей № 149) | |
7816. | Коленко Марія Володимирівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
7817. | Томчук Анастасія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
7818. | Ткачук Марія (ОПШСТ "На перехрести") | |
7819. | Чупис Олександр Олександрович (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
7820. | Тягай Елизавета (Одеська СШ №117) | |
7821. | Колесник Ніка (Block Language Club) | |
7822. | Дишлюк Артем Сергійович (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
7823. | Тулякова Марія (КЗО НВО №28) | |
7824. | Петровська Таісья Сергіївна (Одеська ЗОШ № 18) | |
7825. | Шугаленко Юлія (Одеська СШ №117) | |
7826. | Тавровська Катерина (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
7827. | Лиманець Марта (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
7828. | Кондрашов Олександр Олександрович (НВК "Всезнайко") | |
7829. | Меньшикова Мария (Харківський ліцей № 149) | |
7830. | Петришин Любомир (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7831. | Хроль Віталіна Віталіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
7832. | Драгниш Олександра Сергіївна (Соледарська ЗОШ №13) | |
7833. | Кузьменко Злата (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | |
7834. | Чопенко Захарій (Коломийський ліцей №9) | |
7835. | Сахнюк Дарина Іванівна (Луцький педагогічний коледж) | |
7836. | Фраценюк Анна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | |
7837. | Лумпова Вікторія (Одеська СШ №50) | |
7838. | Агафонкіна Марія (ThinkGlobal Chayka) | |
7839. | Собчук Вероніка (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7840. | Хоменко Валентин (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
7841. | Галіта Влад (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
7842. | Веклин Владислав Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7843. | Гульчук Елізабет (Гімназія Claris Verbis) | |
7844. | Турчанінова Анастасія Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7845. | Оприск Дарина (Куликівська ЗОШ) | |
7846. | Белошицька Софія (СНВК Пізнайко) | |
7847. | Юдіна Владислава (Нікольська гімназія "Софія") | |
7848. | Демченко Олексій (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
7849. | Шиманський Єгор (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
7850. | Швець Андрій Іванович (Погірцівська СЗШ) | |
7851. | Гончаров Денис Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7852. | Потапенко Валерія Павлівна (Дистанційна школа) | |
7853. | Авакін Микита Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7854. | Сушинська Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7855. | Кочижев Климентій Ілліч (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7856. | Чешеров Станіслав (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7857. | Дорош Павло (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
7858. | Шинкарь Мила (Харківський ліцей № 149) | |
7859. | П'єц Тереза (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
7860. | Руссу Дарія Вікторівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
7861. | Симоненко Артем Сергійович (Слов'янська ЗОШ № 10) | |
7862. | Зуєва Марія (Одеська СШ №117) | |
7863. | Журба Вероніка (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
7864. | Дубовик Назар (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
7865. | Орлов Костянтин (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7866. | Лепеха Валерій Вікторович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
7867. | Яворська Аліса Романівна (Тигрик) | |
7868. | Мальський Максим Андрійович (Никловицька початкова школа) | |
7869. | Бабій Дар'я (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
7870. | Дзюба Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
7871. | Стеценко Аліна (Синицька ЗОШ) | |
7872. | Тафійчук Ельвіра Дмитрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
7873. | Боєску Олексій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7874. | Підгайний Ярослав Вячеславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7875. | Кошова Єлизавета (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
7876. | Вертелецький В. Д. (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
7877. | Алімова Злата Євгеніївна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
7878. | Грицуник Дмитро Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7879. | Григор'єва Сабріна (Одеська ЗОШ № 92) | |
7880. | Яковлев Платон Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7881. | Гусак Вікторія Станіславівна (Рокитненська ЗОШ) | |
7882. | Васильєв Костянтин Сергійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
7883. | Кузнець Вікторія Володимирівна (Люхчанська ЗОШ) | |
7884. | Макушенко Леонід Олексійович (Тигрик) | |
7885. | Березовська Анна Анатоліївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
7886. | Тимчук Олександр Васильович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
7887. | Захаров Лев (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
7888. | Шараєвська Марія (гімназія № 117 ім.Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7889. | Дворак Вікторія Сергіївна (Славутська гімназія №3) | |
7890. | Пасічник Іван Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7891. | Приходько Діана Олексіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
7892. | Міняйло Матвій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
7893. | Раков Владислав Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7894. | Максименко Вікторія Олексіївна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | |
7895. | Вдовіченко Богдан Ігорович (Тигрик) | |
7896. | Чайка Богдан Павлович (СЗШ №73 м. Львова) | |
7897. | Секереш Ульяна Василівна (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1) | |
7898. | Паламарчук Дамір Юрійович (Logos School) | |
7899. | Вітязь Юлія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
7900. | Лагода Юрій Валентинович (Криворізька гімназія №99 КМР) | |
7901. | Кучерявенко Кіра Сергіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
7902. | Чумак Артем Олександрович (Дівичківська ЗОШ I-III ст.) | |
7903. | Черніков Іван Сергійович (Синельниківський ліцей №2) | |
7904. | Маслій Олександр Костянтинович (Костянтинівський ліцей "Ерудит") | |
7905. | Остапець Євгенія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7906. | Бородачова Олександра Кирилівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
7907. | Вікоренко Олексій Віталійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
7908. | Маслова Аріна (Ліцей "Євроленд") | |
7909. | Старолад Іван Андрійович (Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва) | |
7910. | Грона Соломія Олександрівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
7911. | Губачов Георгій (Одеська ЗОШ №118) | |
7912. | Подрепна Поліна Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7913. | Шамрай Олексій (Одеська СШ №117) | |
7914. | Ващук Мілана Вадимівна (КЗ Дубовиківська СЗШ) | |
7915. | Голінковський Ярослав Юрійович (Сасинівська філія Пирятинського ліцею № 6) | |
7916. | Проньков Дмитро (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
7917. | Довлядовець Марія Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
7918. | Батиренко Родіон Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7919. | Должиков Максим Глібович (маматематика) | |
7920. | Стрельніков Максим Ярославович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7921. | Ткаченко Кристина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | |
7922. | Джурбій Єва (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
7923. | Колядіна Альбіна Євгенівна (ЗЛ "Логос") | |
7924. | Кузьма Кіра Максимівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
7925. | Кулик Поліна Михайлівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
7926. | Леуш Юстина (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
7927. | Лисаченко Єгор (КЗО НВО №28) | |
7928. | Івченко Катерина Олександрівна (Гімназія № 31) | |
7929. | Білоус Орина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
7930. | Регера Крус Марія (Одеська СШ №117) | |
7931. | Олексюк Андрій Володимирович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | |
7932. | Ковальчук Георгій (Одеська СШ №117) | |
7933. | Поварова Христина (ХГ №12) | |
7934. | Коршун Каріна Артурівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7935. | Кульбацька Дар'я (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7936. | Бурдюгов Мирослав (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7937. | Башлі Святослав (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
7938. | Іванів Роман Романович (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | |
7939. | Карікова Кароліна Костянтинівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
7940. | Петренко Тимофий (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
7941. | Седляр Артем (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
7942. | Михайлова Ярослава (Одеська СШ №117) | |
7943. | Шуткевич Давід Сергійович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7944. | Лусіс Марія Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
7945. | Ростислав Зиков (Think Global) | |
7946. | Тодеріко Олександра Юріївна (Грозинецький ліцей) | |
7947. | Колмагор Iлля (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
7948. | Кордунян Александра Віталіївна (Мамалигівська ЗОШ) | |
7949. | Гуріненко Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7950. | Ковальчук Дар'я (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | |
7951. | Михайло Ковальчук (Think Global) | |
7952. | Сендзюк Тимур Ігорович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7953. | Собчук Олександр (Одеська спеціалізована школа №10) | |
7954. | Кісельова Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
7955. | Соколовська Аріна Нікітівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7956. | Кабаков Максим Володимирович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7957. | Черевко Павло Павлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
7958. | Чебан Варвара (Одеська СШ №117) | |
7959. | Лисенко Поліна Максимівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
7960. | Троневич Владислав Вікторович (ХГ №47) | |
7961. | Чигринов Ігор Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7962. | Стельмах Поліна Русланівна (ЗЛ "Логос") | |
7963. | Наретя Марія (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
7964. | Гаврилюк Ліана Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7965. | Чирва Василіса (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
7966. | Ткаченко Владислав (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
7967. | Онопрієнко Артем (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
7968. | Бондаренко Богдан (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | |
7969. | Грицик Христина Тарасівна (ЛСШ №69) | |
7970. | Ірхін Давид Юрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
7971. | Давлєтова Мілана (ThinkGlobal Chayka) | |
7972. | Сірак Поліна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7973. | Павлішин Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
7974. | Токмаков Данило (ОПШСТ "На перехрести") | |
7975. | Баланюк Сергій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
7976. | Лукасевич Тимофій Олександрович (НВК №24) | |
7977. | Гопчук Анастасія Юріївна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | |
7978. | Ігнатенко Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7979. | Бойко Марта (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
7980. | Батіщева Софія Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
7981. | Гиренко Микита (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7982. | Паскал Роман (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
7983. | Андрусів Елізавета (Кіцманський НВК) | |
7984. | Карнаух Іван Анатолійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7985. | Середюк Тимофій Васильович (Миколай-Пільський НВК) | |
7986. | Кондратов Дмитро Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
7987. | Кармазіна Марія (Лозівський ліцей №7) | |
7988. | Прийма Владислав (Куликівська ЗОШ) | |
7989. | Коденчук Марк (Одеська СШ №117) | |
7990. | Муранов Богдан (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
7991. | Савка Богдан Романович (ЛГ "Престиж") | |
7992. | Баджай Милана Іванівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7993. | Зінченко Іван (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | |
7994. | Німак Ростислав (Одеська СШ №50) | |
7995. | Урусов Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7996. | Кіріяк Костянтин Сергійович (Грозинецький ліцей) | |
7997. | Микитчук Дарій Сергійович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
7998. | Квашина Аліса (КПЛ №171 "Лідер") | |
7999. | Чорний Кіріл Андрійович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
8000. | Іздебський Даніїл Васильович (Тигрик) | |
8001. | Саланевич Устинія Іванівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
8002. | Потоцька Софія Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8003. | Шведе Богдан Мечеславович (Іванівська гімназія) | |
8004. | Зарєчний Матвій Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | |
8005. | Бутенко Ігнат (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | |
8006. | Зеленчук Кармеліта Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
8007. | Козіна Мирослава Василівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
8008. | Кондратюк Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | |
8009. | Ганоцький Ян (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
8010. | Козюра Дмитро Анатолійович (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | |
8011. | Мойсюк Юлія (Кіцманський НВК) | |
8012. | Вінярський Данііл Олександрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
8013. | Шкурін Іван Олексійович (Первомайський ліцей №5) | |
8014. | Мельник Назар (Гуманітарна гімназія №23) | |
8015. | Спасова Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8016. | Шевчук Дар'я Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
8017. | Коваленко Марія Владиславовна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | |
8018. | Юрійчук Христина (Коломийський ліцей №9) | |
8019. | Дяченко Артем Андрійович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | |
8020. | Злиденна Марія Олександрівна (Таращанський технічний та економіко правовий коледж) | |
8021. | Алєксєєнко Олексій Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8022. | Горяйнова Олександра (Одеська СШ №117) | |
8023. | Бутівченко Маргарита Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8024. | Красіліч Матвій Володимирович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8025. | Голубан Тимур (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8026. | Антоненко Дарія Юріївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
8027. | Кузьменко Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8028. | Родочинська Валерія В'ячеславівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | |
8029. | Соколовська Владислава (Одеська СШ №117) | |
8030. | Гуславський Ігор (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
8031. | Стародубець Аліна Анатоліївна (Старобільський ліцей №4) | |
8032. | Погорєлова Вєроніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8033. | Красносельська Ангеліна Романівна (Синельниківський ліцей №2) | |
8034. | Лещенко Тетяна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
8035. | Оборська Еммелін (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
8036. | Кіріяк Софія Іванівна (Грозинецький ліцей) | |
8037. | Лук'яненко Марія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
8038. | Коваль Володимир Андрійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №72) | |
8039. | Данькевич Анастасія Андріївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
8040. | Туровець Мєланія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8041. | Манухіна Анастасія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | |
8042. | Заріцький Єгор Віталійович (Школа №20) | |
8043. | Зварич Меланія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
8044. | Кузьменко Іван (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
8045. | Бакум Анна Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
8046. | Бартновський Максим (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | |
8047. | Єрохова Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8048. | Макаренко Степан Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8049. | Малєй Ірина Павлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8050. | Солдатенко Ігор (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
8051. | Бондар Ангеліна Анатоліївна (Іванковецький ліцей) | |
8052. | Абелова Кеті Андроївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8053. | Полудненко Демьян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8054. | Куликов Іван Олександрович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
8055. | Кущик Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
8056. | Березюк Ілля (Луцька гімназія №18) | |
8057. | Сердюк Марія (TOВ "ПНЗ "Європейський Колегіум") | |
8058. | Печериця Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | |
8059. | Вайс Давид Степанович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
8060. | Креховецький Тарас Мар'янович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
8061. | Лугова Дарина Максимівна (ХЗОШ №150) | |
8062. | Плотнікова Анна Володимирівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | |
8063. | Кірік Всеволод Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8064. | Будзяк Роман Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8065. | Артем Мацоцький (Think Global) | |
8066. | Кучма Вікторія (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | |
8067. | Валявка Ярина Олегівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
8068. | Лебедь Роман (Луцька гімназія №18) | |
8069. | Гуцул Мария (Одеська СШ №117) | |
8070. | Ковалишин Денис Юрійович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | |
8071. | Тротт Родіон (Одеська СШ №117) | |
8072. | Дідковський Микола (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | |
8073. | Масловата Ангеліна Василівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
8074. | Гук Софія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | |
8075. | Сербіна Ксенія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8076. | Подолюк Северин (КЗО "Гімназія №1", ДМР) | |
8077. | Чернишенко Владислав Олександрович (Запорізька гімназія № 107) | |
8078. | Будник Равіль Денисович (Гімназія № 31) | |
8079. | Вдовиця Таїсія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8080. | Козьма Вікторія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | |
8081. | Назаренко Ілля Олексійович (Гімназія № 2) | |
8082. | Антощук Уляна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8083. | Доценко Аліна Євгенівна (ЗСШ№100) | |
8084. | Рудой Артемій (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | |
8085. | ДаценкоТетяна (Одеська СШ №117) | |
8086. | Григорчук Максим (Коломийський ліцей №9) | |
8087. | ГОНЧАРУК НІКОДИМ (Кіцманський НВК) | |
8088. | Грама Даша (Синицька ЗОШ) | |
8089. | Бобух Владислава Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | |
8090. | Бойчук Олег (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
8091. | Кошкаров Артем Олексійович (Сахновщинський ліцей №2) | |
8092. | Осадча Олександра Володимирівна (ІАЛ НУБіП України Ірпінської міської ради) | |
8093. | Барсук Катерина (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
8094. | Зінченко Софія (Одеська ЗОШ № 92) | |
8095. | Ансарова Влада Расімівна (Первомайський ліцей №5) | |
8096. | Касимов Ельдар (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
8097. | Серьогіна Марія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
8098. | Ткачук Максим (Бердянська ЗОШ №4) | |
8099. | Михайлова Вікторія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8100. | Боєчко Олександр (Яблунів) | |
8101. | П’ятенко С. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
8102. | Нікітін Єлісей Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8103. | Сливка Ніколіна Тарасівна (Перечинський професійний ліцей) | |
8104. | Попадюк Богдан Стефанович (ЗОШ №17) | |
8105. | Чернова Віталія Віталіївна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
8106. | Червінський Андрій (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | |
8107. | Терещенко Роман Андрійович (Сахновщинський ліцей №2) | |
8108. | Алексєєнко Нікіта Максимович (Запорізький НВОК № 110) | |
8109. | Порвишерст Максим Миколайович (КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО) | |
8110. | Мініч Божена (Криворізька гімназія №99 КМР) | |
8111. | Рустамов Дамір (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
8112. | Мислюк Артур Геннадійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
8113. | Чуб Іван Андрійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
8114. | Папанова Євгенія (КПЛ №171 "Лідер") | |
8115. | Дмітрієв Савва Антонович (Тигрик) | |
8116. | Паладій Іван Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8117. | Бібіна Валерія (Одеська СШ №50) | |
8118. | Тусузян Олександра (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
8119. | Степаненко Олександр (Одеська ЗОШ №118) | |
8120. | Гарагуля Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8121. | Головатюк Артем (Уманський НВК №17) | |
8122. | Козлова Яріна Костянтинівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
8123. | Гайдай Віталіна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | |
8124. | Сітра Дар'я (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8125. | Лавренюк Тимофій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8126. | Кубишко Аріна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
8127. | Пасальський Олексій (Математичний гурток "Аксіома") | |
8128. | Шалапуха Іван Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8129. | Ковбасюк Варвара (Одеська СШ №117) | |
8130. | Залуга Олександр Євгенович (Погірцівська СЗШ) | |
8131. | Yana Hreniak (Вигодська Спеціальна школа) | |
8132. | Боровик Никита Русланович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
8133. | Зубач Іванна Миколаївна (ІнвенторСкул) | |
8134. | Філіпчук Ілля (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
8135. | Питель Даніїл (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8136. | Тимошук Вікторія Валентинівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" м.Горохів) | |
8137. | Шилова Інна Володимирівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | |
8138. | Гродська Каріна Олегівна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
8139. | Кім Давид (Скадовський ліцей "Академія творчості") | |
8140. | Унту Анна Сергіївна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | |
8141. | Голенко Михайло Олександрович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | |
8142. | Кириченко Максим Дмитрович (КЗ "Височанський ліцей №1") | |
8143. | Меленчук Соломія (Куликівська ЗОШ) | |
8144. | Ніколайчук Максим Рамізович (Вербська санаторна школа) | |
8145. | Куліш Валентин (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8146. | Бардін Владислав Ігорович (Ліцей №13) | |
8147. | Просвєрнін Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8148. | Нестерук Ганна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8149. | Ткаченко Ілля (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
8150. | Антоненко Катерина (Гімназія Claris Verbis) | |
8151. | Мажара Семен Романович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
8152. | Філіп Куліков (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
8153. | Назаренко Георгій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
8154. | Кушнірюк Владислав Дмитрович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
8155. | Атаманенко Максим (КЗ "ХСШ № 33") | |
8156. | Москаленко Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8157. | Дітковська Софія Віталіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
8158. | Панасюк Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8159. | Турук Роман Вікторович (Ліцей №13) | |
8160. | Зубрицька - Мельник Ярослава (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
8161. | Сакс Тімур (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
8162. | Пустовіт Даніл Іванович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | |
8163. | Шафорост Андрій Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8164. | Ткач Олексій (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | |
8165. | Донченко Олена Віталіївна (Рокитненська ЗОШ) | |
8166. | М'ясніков Костянтин (Одеська СШ № 35) | |
8167. | Холод Анастасія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
8168. | Левченко Наталія Петрівна (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | |
8169. | Жур Соломія (Куликівська ЗОШ) | |
8170. | Руденко Іван Валерійович (НВК №24) | |
8171. | Лапчинський Олександр (Коломийський ліцей №9) | |
8172. | Крицький Денис (Одеська СШ №117) | |
8173. | Зінченко Анна Олександрівна (Черкаська гімназія № 31) | |
8174. | Симчук Зоряна Андріївна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
8175. | Кущик Ольга (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
8176. | Бух Анастасія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
8177. | Макарицька Ніка (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | |
8178. | Корнута Андрій Юрійович (Яківська гімназія) | |
8179. | Гірник Емілія Денисівна (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | |
8180. | Мерзляков Лев Геннадійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
8181. | Сидоров Володимир Володимирович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
8182. | Решетило Арина (Одеська ЗОШ №118) | |
8183. | Жеруль Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | |
8184. | Слютенко Максим (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
8185. | Дашківський Петро (Куликівська ЗОШ) | |
8186. | Подрепний Дмитро Олексійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
8187. | Постіл Антоніна Василівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
8188. | Олефіренко Дзвеніслава Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8189. | Леонова Надія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8190. | Черненко Крістіна (КЗ "Яблунівський ліцей") | |
8191. | Слободян Рєнат (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8192. | Мельник Кароліна Юріївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
8193. | Перепічка Степан Андрійович (СЗШ № 86) | |
8194. | Пчолкіна Марія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8195. | Коваленко Нікіта Сергійович (Ліцей ЕКО 198) | |
8196. | Влад Іщук (Think Global) | |
8197. | Гриненко Аміна Тимурівна (58) | |
8198. | Гільова Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8199. | Стефанська Марія (ThinkGlobal Chayka) | |
8200. | Грицеляк Ігор Сергійович (СЗШ №73 м. Львова) | |
8201. | Кіцера Аліна Сергіївна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | |
8202. | Окороков Дмитро Володимирович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
8203. | Терещенко Світлана (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | |
8204. | Гребенюк Всеслав (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8205. | Заволодько Олексій (КЗ "ХСШ №3") | |
8206. | Віданова Анна Владиславівна (КЗО НВО №28) | |
8207. | Бурдей Єлізавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8208. | Лінивенко Владислава Вадимівна (Барвінківський ліцей №2) | |
8209. | Сікач Дана-Дівіна Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8210. | Литовченко Надія Ігорівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | |
8211. | Семен Блащук (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | |
8212. | Худякова Поліна (Нікольська гімназія "Софія") | |
8213. | Об'єдков Дмитро (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | |
8214. | Шомоді Олександр Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
8215. | Михайленко Н. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
8216. | Таранець Дмитро Вікторович (Сахновщинський ліцей №2) | |
8217. | Уржумцева Анна Михайлівна (Гімназія «Консул» №86) | |
8218. | Погребняк Лев Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8219. | Лагода Віолетта Віталіївна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | |
8220. | Ксьондз Діана (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
8221. | Карбовська Яніна (НВК №141 "ОРТ") | |
8222. | Дарвай Яна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8223. | Басова Катерина Миколаївна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
8224. | Ступак Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
8225. | Мовсесян Давид (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
8226. | Леонов Макар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8227. | Волощук Лілія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8228. | Ліщук Максим Романович (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | |
8229. | Круковець Мія Нікітівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
8230. | Комаров Роман (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
8231. | Новак Ксенія (Одеська СШ №117) | |
8232. | Семенюк Давид Павлович (СЗШ № 86) | |
8233. | Равчак Іван Андрійович (Никловицька початкова школа) | |
8234. | Санницька Ольга Назарівна (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
8235. | Буковський Олександр Віталійович (Яремчанський ліцей №1) | |
8236. | Гринчак Дар'я Олегівна (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
8237. | Єременко Софія Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8238. | Мриглод Роман Григорович (СЗШ № 30) | |
8239. | Омельяненко Олександра Владиславівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
8240. | Охналь Дмитро (Мовний центр ТЬЮТОР) | |
8241. | Комарова Анна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | |
8242. | Покотило Тетяна (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | |
8243. | Попова Ярослава (КЗ "Петрівський центр дитячої та юнацької творчості") | |
8244. | Седько Андрій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8245. | СТРАТІЙ ВАДИМ (Кіцманський НВК) | |
8246. | Верхогляд Ольга Сергіївна (Славутська гімназія №4) | |
8247. | Онуфрієнко Софія Сергіївна (Білецьківський НВК) | |
8248. | Валах Дем'ян Русланович (СЗШ №73 м. Львова) | |
8249. | Васильків Анастасія Василівна (Джугастрівський НВК "ЗОШ І-ІІст.-ДС") | |
8250. | Наумов Арсеній Сергійович (Первомайський ліцей №5) | |
8251. | Якута Ангеліна Максимівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
8252. | Сидоренко Аріна (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | |
8253. | Романюк Дмитро (Луцька гімназія №18) | |
8254. | Білик Катерина Сергіївна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | |
8255. | Гнатцова Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
8256. | Матвієнко Поліна (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | |
8257. | Зорін Марк Станіславович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
8258. | Руденко Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | |
8259. | Агєєва Юлія Олександрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
8260. | Пінчук Катерина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
8261. | Ярчук Єлизавета (Луцька гімназія №18) | |
8262. | Лунячек Катерина Станіславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8263. | Золотарьов Артем (Донецький ліцей № 1) | |
8264. | Запорожець Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
8265. | Намасний Євген (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | |
8266. | Кравець Юстина Вадимівна (СЗШ №215 м. Києва) | |
8267. | Синельников Даниїл (НВК №141 "ОРТ") | |
8268. | Проценко Кім (Ліцей №13) | |
8269. | Щербак Анна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
8270. | Денис Голос (Гімназія Claris Verbis) | |
8271. | Бродовська Вікторія (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | |
8272. | Шостак Дмитро (Тигрик) | |
8273. | Розумеєнко Микола Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
8274. | Забавська Катерина Юріївна (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
8275. | Кузьменко Поліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8276. | Коновал Герман Ігорович (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
8277. | Карпець Іов (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
8278. | Бортейчук Олексій (Коломийський ліцей №9) | |
8279. | Варварук Ростислав Вячеславович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8280. | Годз Іван Йосипович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | |
8281. | Лапікова Марина Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | |
8282. | Мельніков Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8283. | Кищик Олександр Сергійович (Logos School) | |
8284. | Макаренко Владислав Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
8285. | Стерехов Тимофій (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
8286. | Геращенко Матвій Олександрович (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
8287. | Пролигін Артур (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | |
8288. | Татаренко Артем (Донецький ліцей № 1) | |
8289. | Огородник Поліна Сергіївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
8290. | Прудка Злата Юріївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
8291. | Трофимук Настя (Куликівська ЗОШ) | |
8292. | Уколін Роман Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8293. | Райда Ярослав Вадимович (Відраднівський ЗЗСО) | |
8294. | Алєксашенко Валерій (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
8295. | Самолеліс Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | |
8296. | Роман Денис Олександрович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
8297. | Ху Чень Нуо (Європейська школа "Михаїл") | |
8298. | Герасименко Станіслав Андрійович (Вербська санаторна школа) | |
8299. | Романенко Вікторія Володимирівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | |
8300. | Мельничук Вадим Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | |
8301. | Сердюк Вікторія Миколаївна (Стеблівський ліцей) | |
8302. | Солодка Марія Вікторівна (ГО "Слова та голос" (Words & Voice)) | |
8303. | Гриневич Максим Русланович (Краснолиманська ЗОШ №4) | |
8304. | Липчанська Анастасія (Коломийський ліцей №9) | |
8305. | Кальченко Дар'я Олександрівна (Дейкалівська ЗОШ) | |
8306. | Мокляк Всеволод (НВК №141 "ОРТ") | |
8307. | Бондаренко Дмитро Олександрович (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
8308. | Ситік Максим Геннадійович (ЗЛ "Логос") | |
8309. | Минайлюк Анна Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8310. | Манжула Андрій Максимович (Тигрик) | |
8311. | Кіяшко Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8312. | Гончарова Ульяна (Гімназія Claris Verbis) | |
# | Participant | Įvedimo data | Notes |
---|
1. | (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2. | 697000927 (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3. | Andrey (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4. | Behanska Nadia (Приватний ліцей "Крила") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5. | Cаморуков Віктор (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6. | Cоколюк Нікіта Cергійович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7. | Cорокін Євген Олександрович (Рішельєвський Науковий Ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8. | Demediuk Anelia (Приватний ліцей "Крила") | 2021-12-06 16:14:15 | |
9. | Denys Letkyi (Вигодська Спеціальна школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
10. | Druzhynina Lisa (Приватний ліцей "Крила") | 2021-12-06 16:14:15 | |
11. | Harkusha Milana (Приватний ліцей "Крила") | 2021-12-06 16:14:15 | |
12. | horitsa09 (Яблунів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
13. | Yana Hreniak (Вигодська Спеціальна школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
14. | yaryna1 (Яблунів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
15. | Kairos Kharchenko (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
16. | Katiushchenko Askold (Приватний ліцей "Крила") | 2021-12-06 16:14:15 | |
17. | Khrystyna Mural (Вигодська Спеціальна школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
18. | Koriukalova Uliana (Приватний ліцей "Крила") | 2021-12-06 16:14:15 | |
19. | liza.nefiodova (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
20. | Maksym Kravchuk (Вигодська Спеціальна школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
21. | Nazar Verkhovod (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
22. | Nikol Turliuk (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
23. | Shikhman Veronika (ОНЗ "ЗЗСО I-IIIст. с.Дзигівка") | 2021-12-06 16:14:16 | |
24. | Solonynko (Яблунів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
25. | Tikhonova Ilona (Вишнівський академічний ліцей "Основа") | 2021-12-06 16:14:16 | |
26. | Treba Anna Sofiia (Tallinna Mahtra Põhikool) | 2021-12-06 16:14:14 | |
27. | Veronika Rudevych (Вигодська Спеціальна школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
28. | Viacheslav Nazarov (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
29. | Volodymyr Kuziv (Вигодська Спеціальна школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
30. | Voznyuk Varia (Приватний ліцей "Крила") | 2021-12-06 16:14:15 | |
31. | Абакарова Напісат Шагабутдінівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
32. | Аббасли Полад Расім Огли (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
33. | Аббуд Марія Хамамівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
34. | Абдулаєва Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
35. | Абдуллаєв Шаміль (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
36. | Абдуллаєва Еміра (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
37. | Абдуллаєва Луїза (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
38. | Абелова Кеті Андроївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
39. | Аблямітов Артур (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
40. | Аболєшкіна Варвара (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
41. | Абраменко Павло Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
42. | Абрамов Даниїл Львович (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | 2021-12-06 16:14:16 | |
43. | Абрамов Даниїл Львович (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | 2021-12-06 16:14:16 | |
44. | Абрамова Софія Іллівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
45. | Абрамчук Ангеліна Василівна (Луцький педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
46. | Абу-Аль-Вафа Маліка (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
47. | Абубакірова Кульсум (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
48. | Абуміслімов Тімур (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
49. | Авакін Микита Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
50. | Авакіна Орина Артемівна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:15 | |
51. | Авгітова Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
52. | Аверкова Соня Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
53. | Аверчук Ярослав Сергійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
54. | Авілова Анастасія Леонідівна (Ганно-Опанлинський НВК) | 2021-12-06 16:14:16 | |
55. | Авраменко Катерина Дмитріївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
56. | Авраменко Уляна Андріївна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
57. | Аврахова Аріна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
58. | Автономов Костянтин Дмитрович (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
59. | Агакішиєва Дарія (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
60. | Агапова Марія Володимирівна (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
61. | Агафонкіна Дарина (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
62. | Агафонкіна Марія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
63. | Агеєв Федір Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
64. | Агєєв Єгор Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
65. | Агєєва Юлія Олександрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
66. | Агратіна Станіслав (Red apple studio) | 2021-12-06 16:14:14 | |
67. | Адаєв Максим Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
68. | Адаменко Марічка Юріївна (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
69. | Адаменко Роман (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
70. | Адаменко Роман Романович (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
71. | Адамович Анастасія Олександрівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
72. | Адамчук Вікторія Анатоліївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
73. | Адамчук Тетяна Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
74. | Адріян Урин (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
75. | Адхам Фаді Шехдайович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
76. | Ажевська Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
77. | Азанов Костянтин Денисович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
78. | Азарова Вікторія Романівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
79. | Азархов Юрій Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
80. | Азацький Пилип Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
81. | Айдаєв Іслам (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
82. | Айнетта Софія (Сумська початкова школа № 14) | 2021-12-06 16:14:15 | |
83. | Акінін Олександр Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
84. | Аксьонов Павло Дмитрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
85. | Аксьонова Інеса (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
86. | Аксьонова Поліна (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
87. | Акчу Софія Олександрівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | 2021-12-06 16:14:15 | |
88. | Ал-Ас Анас (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
89. | Алавердов Давид (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
90. | Алад'єв Єлісей Євгенович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
91. | Алаєв Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
92. | Алваш Адам Фарідович (СЗШ № 86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
93. | Александренко Софія (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
94. | Александров Артем (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
95. | Александрова Поліна (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
96. | Алексеєва Милана Андріївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2021-12-06 16:14:16 | |
97. | Алексєєв Андрій Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
98. | Алексєєв Арсеній Віталійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
99. | Алексєєв Платон (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
100. | Алексєєнко Нікіта Максимович (Запорізький НВОК № 110) | 2021-12-06 16:14:15 | |
101. | Алекян Ніколя (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
102. | Алєксашенко Валерій (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
103. | Алєксєєнко Максим Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
104. | Алєксєєнко Олексій Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:16 | |
105. | Алієв Павло Павлович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
106. | Алієв Тимур (David’School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
107. | Алієва Вельміра (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
108. | Алімова Злата Євгеніївна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
109. | Аліса Сірик (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
110. | Аліса Черкашина (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
111. | Алманідіс Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
112. | Алтухова Олеся Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
113. | Аль Бтуш Аглая (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
114. | Аль Хамад Анфаль (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
115. | Аль Харсех Ахмед (Одеська ЗОШ №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
116. | Аль-Шагдарі Хасна (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
117. | АльЕмраят Алі Арафат (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
118. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
119. | Альзубі Амалія (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
120. | Альошин Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
121. | Альошина Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
122. | Альчинська Вікторія Володимирівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
123. | Амелюшкіна Олександра Андріїївна (Криворізька ЗОШ №68) | 2021-12-06 16:14:16 | |
124. | Амер Амір (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
125. | Амер Данья (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
126. | Амєлін Гліб Єгорович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
127. | Аміріді Аріна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
128. | Аміріді Дінііл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
129. | Амітан Агнія Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
130. | Амітан Веніамін Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
131. | Амітан Родіон Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
132. | Ананян Аліна Барісівна (Світлогірська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:14 | |
133. | Анастасія Бодян (Red apple studio) | 2021-12-06 16:14:15 | |
134. | Анахасян Кристина Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
135. | Анацька Софія Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2021-12-06 16:14:15 | |
136. | Ангеліна Кондратюк (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
137. | Андреєв Захар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
138. | Андреєва Варвара Ярославівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
139. | Андреєва Дар‘я Олександрівна (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | 2021-12-06 16:14:16 | |
140. | Андреєва Євгенія Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
141. | Андрейко Ігор (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
142. | Андрейцова Іванна (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
143. | Андрейчук Евеліна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
144. | Андрєєв Володимир (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
145. | Андрєєва Валерія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
146. | Андрєєва Лілія Євгенівна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
147. | Андрєєва Поліна (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
148. | Андрига Уляна Богданівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
149. | Андрієнко Вікторія Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
150. | Андрієнко Поліна Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
151. | Андрієць Ігор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
152. | Андрієць Назар (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
153. | Андрій Попушняк (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
154. | Андрій Шлапак (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
155. | Андрійченко Валерія Сергіївна (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
156. | Андрійченко Марія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
157. | Андрійчук Артем Андрійович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
158. | Андрійчук Тимофій (Новогуйвинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
159. | Андронакі Владислав Євгенович (Миколаївський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
160. | Андронакі Ксенія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
161. | Андроник Назар (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
162. | Андронов Валерій Костянтинович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
163. | Андронюк Дар'я (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
164. | Андрус Артем Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
165. | Андрус Єлізавета Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
166. | Андрусенко Поліна (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
167. | АНДРУСІВ АНАСТАСІЯ (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
168. | Андрусів Елізавета (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
169. | Андрусяк Анастасія Богданівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
170. | Андрухів Софія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
171. | Андрушко Аліна Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:14 | |
172. | Андрушко Олекса (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
173. | Андрушко Юстина (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
174. | Андрущенко Дарія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
175. | Андрущенко Євгенія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
176. | Андрущенко Кіра Антонівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
177. | Андрущенко Олександра Володимирівна (Рокитненська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
178. | Андрущенко Софія Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 ім. О. Білаша з поглибленим вивченням російської мови та літератури) | 2021-12-06 16:14:15 | |
179. | Андрущенко Тарас (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
180. | Андрюшков Дмитро (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
181. | Андрющенко Яна Андріївна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
182. | Анжеліка (Яблунів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
183. | Анікін Захар Олександрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
184. | Аніпченко Арсенія Анатоліївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
185. | Анісенко Дмитро Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
186. | Аніщенко Микола Миколайович (НВК № 148 "Планета Щастя") | 2021-12-06 16:14:16 | |
187. | АННА (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
188. | Анна Зінчук (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
189. | Ансарова Влада Расімівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
190. | Анталовці Олександра Юріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
191. | Антипов Егор Захарович (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
192. | Антипов Лев Максимович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
193. | Антіпіна Валерія Олексіївна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
194. | Антон Коломійчук Вікторович (У.Ц. «Логос») | 2021-12-06 16:14:16 | |
195. | Антоневич Марк (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
196. | Антоненко Анастасія Сергіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
197. | Антоненко Дарія Юріївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
198. | Антоненко Катерина (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
199. | Антоненко Матвій (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
200. | Антонов Єгор Олександрович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
201. | Антонов Макар Олегович (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
202. | Антонов Юрій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
203. | Антонюк Аліса (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
204. | Антонюк Анна Андріївна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
205. | Антонюк Богдана (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
206. | Антонюк Дарина Володимирівна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
207. | Антонюк Михайло Сергійович (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
208. | Антонюк Назар Михайлович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
209. | Антонюк Олеся Михайлівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
210. | Антошкін Тимофій Ілліч (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
211. | Антошко Костянтин Богданович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
212. | Антощук Уляна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
213. | Апенько Вікторія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
214. | Апостолов Георгій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
215. | Апш Георгій Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
216. | Арабаджі Євгенія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
217. | Арада Сундус (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
218. | Аржевітін Лев (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
219. | Арина (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
220. | Арифова Мадіна (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
221. | Арифова Ранія (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
222. | Арістарх Сусляк (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2021-12-06 16:14:15 | |
223. | Аркалаєв Марат (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
224. | Арсент'єв Нікіта В'ячеславович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
225. | Арсеньєв Ілля Володимирович (Одеська ЗОШ №107) | 2021-12-06 16:14:15 | |
226. | Арсенюк Василь Васильович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
227. | Арсенюк Дмитро Васильович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
228. | Артамонов Артьом (Мокіївський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
229. | Артамонов Данііл Михайлович (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
230. | Артамонова Єлізавета (ЖПГ "Ор Авнер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
231. | Артем Власов (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
232. | Артем Мацоцький (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
233. | Артеменко Олег Русланович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
234. | Артемчук Соломія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
235. | Артисюк Альбіна Максимівна (Школа № Височанський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
236. | Артьомов Максим (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
237. | Артьомов Михайло (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
238. | Артюх Андрій Романович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
239. | Арутюнова Кіра (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
240. | Асаржи Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
241. | Асаржи Орина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
242. | Асатрян Максим Артурович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
243. | Асауленко Анастасія Сергіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
244. | Асмолкова Олена (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
245. | Астахов Давід (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
246. | Астремський Юрій (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
247. | Атаманенко Максим (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
248. | Атаманова Анастасія Георгіївна (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
249. | Атаманюк Арсен Романович (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
250. | Атанасова Олександра (ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
251. | Атанасова Поліна Євгенівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
252. | Атрошенко Людмила Сергіївна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | 2021-12-06 16:14:16 | |
253. | Афанасенко Юлія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
254. | Афанасі Тимур (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
255. | Афанасьєв Дмитро (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
256. | Афанасьєв Ігор Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
257. | Афанасьєв Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
258. | Афанасьєв Олександр Сергійович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2021-12-06 16:14:15 | |
259. | Афонин Артем Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
260. | Афоніна Єлизавета (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
261. | Ахматов Микита Сергійович (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
262. | Ахматова Ангеліна Сергіївна (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
263. | Ахтирський Ілай (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
264. | Ахтоян Нонна Араївна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
265. | Ацеховська Варвара (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
266. | Аш Єва (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
267. | Бабаєв Назар Русланович (Петропавлівський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
268. | Бабак Анатолій Вікторович (ВПУС) | 2021-12-06 16:14:16 | |
269. | Бабак Любомир (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
270. | Бабаніна Анастасія Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:16 | |
271. | Бабаніна Поліна Віталіївна (КЗ "Михайлівський НВК") | 2021-12-06 16:14:16 | |
272. | Бабанських Варвара Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
273. | Бабаченко Катерина Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
274. | Бабенко Артем Васильович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
275. | Бабенко Богдан Андрійович (Пісківський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
276. | Бабенко Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
277. | Бабенко Кирил (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
278. | Бабенко Костянтин (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
279. | Бабенко Поліна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
280. | Бабешкін Артем Геннадійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
281. | Бабешко Ян Володимирович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
282. | Бабинюк Богдан Тарасович (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
283. | Бабич Артем Ігорович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
284. | Бабич Марія Тарасівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
285. | Бабич Олександр Володимирович (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
286. | Бабій Андрій Васильович (СЗШ № 30) | 2021-12-06 16:14:15 | |
287. | Бабій Дар'я (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
288. | Бабій Христина Вікторівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
289. | Бабійчук Лілія Максимівна (Бабченський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
290. | Бабійчук Михайло Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
291. | Бабін Артем Денисович (Петропавлівський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
292. | Бабіч Крістіна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
293. | Бабкевич Михайло (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
294. | Бабошко Євгеній Павлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
295. | Бабурін Артур Мікаелович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
296. | Бабущак Анастасія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
297. | Бабченко Дана Данилівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
298. | Бабюк Микита (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
299. | Бабяк Едуард (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
300. | Бавольський Богдан Русланович (Нерубайський ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
301. | Багара Дарина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
302. | Багдасарова Аріна (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
303. | Багирян Анжеліна Романівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
304. | Багірова Поліна Рамізівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
305. | Баглюк Майкл-Михайло Павлович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
306. | Багно Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
307. | Багнюк Микола (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
308. | Багрічук Соломія Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
309. | Баджай Милана Іванівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
310. | Бадіон Нікіта (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
311. | Базеленко Аліса Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
312. | Базило Варвара Сергіївна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
313. | Базюк Анна Володимирівна (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
314. | Байбуз Святослав Дмитрович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
315. | Байбуз Софія (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
316. | Байдецька Мирослава Богданівна (Гуменецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
317. | Байлук Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
318. | Байрак Микита Андрійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
319. | Байтрак Юлія Сергіївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
320. | Бакараєв Павло Олександрович (Луцький НВК №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
321. | Баклажков Антон Ілліч (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
322. | Бакланов Матвій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
323. | Баклицький Олександр (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
324. | Баклімеш Тимур Віталійович (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
325. | Бакош Матяш (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
326. | Бакум Анна Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
327. | Бакум Валерія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
328. | Бакшеєв Кирило (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
329. | Бакшун Вікторія (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
330. | Балагура Олександра Кирилівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
331. | Балагура Тарас (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
332. | Балагуров Матвій (Криворізька гімназія №63) | 2021-12-06 16:14:15 | |
333. | Балаєва Васіліса Констянтинівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
334. | Балазюк Микола (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2021-12-06 16:14:16 | |
335. | Балакарев Микита Андрійович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
336. | Баланюк Сергій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
337. | Балахонова Олександра (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
338. | Балишев Артур (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
339. | Балянда Олександр (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
340. | Бандрівська Єва Миколаївна (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
341. | Бандура Софія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
342. | Банчук Назар Богданович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
343. | Барабанов Валерій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
344. | Барабаш Ігор Ігорович (Бердянська ЗОШ №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
345. | Бараджабов Алі (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
346. | Баран Ілля Валерійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
347. | Баранецький Данило Андрійович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
348. | Баранов Ігор (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
349. | Баранов Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:14 | |
350. | Баранов Павло Віталійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
351. | Баранова Василиса Олегівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
352. | Баранова Дарія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
353. | Баранова Еліна Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
354. | Баранова Таїсія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
355. | Баранова Ульяна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
356. | Барановський Матвій (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
357. | Баранцова Софія (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
358. | Барбалат Вікторія (Одеська ЗОШ №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
359. | Барбелко Вікторія Вікторівна (НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
360. | Барвинська Ангеліна (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
361. | Бардадимов Ілля (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
362. | Бардась Сергій Олександрович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
363. | Бардега Іван Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
364. | Бардега Марта (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
365. | Бардін Владислав Ігорович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
366. | Баржан Поліна Сергіївна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
367. | Барков Кирил Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
368. | Барков Маркіян (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
369. | Барсименко Діана Артемівна (Дівичківська ЗОШ I-III ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
370. | Барсук Катерина (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
371. | Барсуков Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
372. | Бартащук Артем Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
373. | Бартиш Іван Дмитрович (Освітній Простір NewSchool) | 2021-12-06 16:14:14 | |
374. | Бартновський Максим (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
375. | Барчан Дарина Дмитрівна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
376. | Барчина Поліна (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
377. | Барчинська Дарія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
378. | Басакин Степан Романович (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
379. | Басараб Даніл Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
380. | Басенко Інга (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
381. | Басова Анна Максимівна (ОЗОШ №8) | 2021-12-06 16:14:15 | |
382. | Басова Катерина Миколаївна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
383. | Басок Ліза (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
384. | Басюркіна Галина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
385. | Батиренко Родіон Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
386. | Батицький Лук'ян Михайлович (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
387. | Батіщева Софія Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
388. | Батура Данііл (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
389. | Батурка Софія Володимирівна (Вараська ЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
390. | Батченко Євген Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
391. | Бахін Міхаїл Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
392. | Бахмут Данило Дмитрович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
393. | Бацман Платон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
394. | Бачинська Віталіна (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
395. | Бачинська Марія (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
396. | Бачинський Віктор (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
397. | Бачинський Матвій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
398. | Бачур Станіслав Іванович (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
399. | Бачурін Кирило Антонович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
400. | Башинська Анастасія Євгеніївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
401. | Башлаєва Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
402. | Башлі Святослав (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
403. | Башуцький Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
404. | Бащук Владислав Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
405. | Бащук Юрій Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
406. | Баюк Анна (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
407. | Баюра Аліна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
408. | Баяновська Єсенія Геннадіївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
409. | Бган Ірина Петрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
410. | Бган Світлана Петрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
411. | Бевзюк Іван Максимович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
412. | Бегаль Анастасія Володимирівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
413. | Бегаль Анастасія Володимірівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
414. | Бегім Маргарита (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
415. | Бегус Аліса Романівна (Андрівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
416. | Бегус Кирило Романович (Андрівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
417. | Бегус Марія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
418. | Беда Олександр (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
419. | Бедрань Евеліна В‘ячеславівна (Школа №59) | 2021-12-06 16:14:15 | |
420. | Безбородько Анастасія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
421. | Безденежна Іванна Олексіївна (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
422. | Бездітна Ксенія Володимирівна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:15 | |
423. | Безкопильна Діана Юріївна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
424. | Безкоровайна Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
425. | Безкоровайний Лев Сергійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
426. | Безолюк Віталіна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
427. | Безп'ятов Нікіта Андрійович (Ліко-ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
428. | Безпечна Євгенія (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
429. | Безпрозвана Євангеліна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
430. | Безродний Роберт Андреевич (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
431. | Безроднова Ксенія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
432. | Безрук Данило (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
433. | Безугла Лілія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
434. | Безуглий Ілля Дмитрович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:14 | |
435. | Безух Артем (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
436. | Безушенко Іларія Іллівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
437. | Безшлях Макар Констянтинович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2021-12-06 16:14:15 | |
438. | Безщасний Тихон Сергійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
439. | Бейс Ярослав Анатолійович (Школа Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
440. | Бекало Даніїл (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
441. | Белей Уляна Богданівна (Новосілківський академічний ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:16 | |
442. | Беліков Денис (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
443. | Белозьорова Анна Володимирівна (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
444. | Белошицька Софія (СНВК Пізнайко) | 2021-12-06 16:14:15 | |
445. | Бельма Каріна Віталіївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
446. | Белявський Маркіян Сергійович (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2021-12-06 16:14:15 | |
447. | Беляєв Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
448. | Бендасюк Богдан (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
449. | Бендасюк Назар (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
450. | Бенедюк Максим Вікторович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:16 | |
451. | Бенько Нікіта Олександрович (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
452. | Бербат Марьяна (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:16 | |
453. | Бердник Юлія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
454. | Берднікова Софія (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
455. | Берегі Біанка Жолтівна (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
456. | Берегова Тетяна Іванівна (Білоцерківське навчально-виховне об'єднання "Звитяга") | 2021-12-06 16:14:15 | |
457. | Бережна Анна (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
458. | Бережний Захар (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
459. | Бережний Нестор Сергійович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
460. | Бережной Михайло (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
461. | Бережок Валентина (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
462. | Береза Даря (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
463. | Береза Ксенія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
464. | Береза Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
465. | Береза Назарій Васильович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
466. | Береза Олександр Вадимович (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
467. | Березенко Марія (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
468. | Березовська Анна Анатоліївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
469. | Березовська Антоніна Андріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
470. | Березюк Дар'я Сергіївна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
471. | Березюк Ілля (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
472. | Берзан Карина Артемівна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
473. | Берлізов Руслан Олексійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:16 | |
474. | Берлог Олександра Іванівна (Великоберезнянська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
475. | Бернатцька Стелла (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
476. | Бернацька Вероніка Миколаївна (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв) | 2021-12-06 16:14:15 | |
477. | Берник Олександр Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
478. | Бертуш Еліна Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
479. | Бершитській Ігор (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
480. | Бершицька Марія (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
481. | Бесараб Григорій Геннадійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
482. | Бесараб Нікіта (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
483. | Беседіна Поліна (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
484. | Бескровний Владислав Юрійович (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
485. | Беспалов Святослав (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
486. | Беспалько Марат Ілліч (Нерубайський ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
487. | Бессонова Антоніна Андріївна (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
488. | Бех Аріна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
489. | Бєган Анна Ігорівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
490. | Бєлашова Єва (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
491. | Бєлєвич Олеся Олександрівна (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
492. | Бєликова Тетяна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
493. | Бєліков Артем (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
494. | Бєлікова Катерина Романівна (Попаснянська гімназія № 20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
495. | Бєлкін Ілля Андрійович (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
496. | Бєлкіна Аліса (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
497. | Бєлогродська Ніколь (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
498. | Бєлоіванов Михайло (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
499. | Бєлоусов Іван Олексійович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
500. | Бєньковська Аріна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
501. | Биков Артем (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
502. | Биков Артем Станіславович (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
503. | Биков Іван (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
504. | БИКОВ НІКІТА ОЛЕКСІЙОВИЧ (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:16 | |
505. | Биков Петро Олексійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
506. | БИКОВ ТИМОФІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:16 | |
507. | Бикова Катерина Василівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
508. | Бирка Катерина (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
509. | Бирка Ніколь Русланівна (Кордонська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
510. | Бистревський Артем (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:16 | |
511. | Биць Артем (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
512. | Бичко Трохим (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
513. | Бичок Данило (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
514. | Бичок Ліза (Кам`янська школа №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
515. | Бичок Платон (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
516. | Бібік Анатолій Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
517. | Бібік Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
518. | Бібікова Дар'я (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
519. | Бібіна Валерія (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
520. | Біблюк Микита (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
521. | Бігун Вікторія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
522. | Біденко Яна Віталіївна (Сербківського ЗЗСО, 1-3ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
523. | Бідловський Андрій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
524. | Бідна Юлія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
525. | Біднячук Ярослав (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
526. | Бідонько Андрій Анатолійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
527. | Біжик Христина (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
528. | Біла Єлизавета (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
529. | Білан Поліна Олександрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
530. | Біленко Дарина Євгеніївна (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
531. | Біленко Кирил Олегович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
532. | Біленко Олександра Костянтинівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
533. | Біленя Назарій (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:15 | |
534. | Білець Олена Романівна (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
535. | Білець Софія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
536. | Білецька Дар'я Олександрівна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
537. | Білецька Каріна Олексіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
538. | Білецька Марта (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
539. | Білецька Олександра Вікторівна (Славутська гімназія №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
540. | Білецька Софія (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
541. | Білецький Давид (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
542. | Білецький Ростислав (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
543. | Білий Данило Сергійович (Миколаївський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
544. | Білий Ілля (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
545. | Білий Олег Ярославович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
546. | Білий Ярослав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
547. | Білик Євген (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
548. | Білик Ірина Вікторівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
549. | Білик Катерина Сергіївна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
550. | Білик Микола (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
551. | Білик Таїсія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
552. | Білик Юлія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
553. | Білинець Дарина Сергіївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
554. | Білінська Софія Романівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
555. | Біліченко Вікторія Олександрівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2021-12-06 16:14:16 | |
556. | Біліченко Ярослав Олександрович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2021-12-06 16:14:16 | |
557. | Білогорохова Варвара Дмитрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
558. | Білозерцев Назар Євгенович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
559. | Білозор Аліна Романівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
560. | Білозор Катерина Юріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
561. | Білокінь Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
562. | Білокінь Ярина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
563. | Білоконь Іван Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
564. | Білокрила Анна (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
565. | Білокудря Анна Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
566. | Білоніжко Марія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
567. | Білорус Анастасія Михайлівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
568. | Білорус Каріна Михайлівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
569. | Білорус Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
570. | Білосвіт Марія (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
571. | Білоус Альберт Одександрович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
572. | Білоус Єлизавета В'ячеславівна (Криворізька ЗОШ №130) | 2021-12-06 16:14:15 | |
573. | Білоус Ігор (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
574. | Білоус Михайло (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:15 | |
575. | Білоус Олександр (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
576. | Білоус Олександра (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
577. | Білоус Олексій Віталійович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
578. | Білоус Орина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
579. | Білоус Серафим Антонович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
580. | Білоус Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
581. | Білоус Софія (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
582. | Білоус Софія Андріївна (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
583. | Білоус Яна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
584. | Білоусов Єгор Олександрович (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
585. | Білошапка Марина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
586. | Білощук Марія Сергіївна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
587. | Біль Богдан (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
588. | Білявський Марк Ігорович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
589. | Білязе Рінат (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
590. | Біндюкова Надія Віталіївна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
591. | Бінявська Вікторія Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
592. | Бірук Олександра (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
593. | Бірюков Артем (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:15 | |
594. | Бірюков Єгор Ігорович (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
595. | Бірюкова Аліса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
596. | Бірюкова Вікторія Русланівна (Фастовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
597. | Біценко Анастасія (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
598. | Блаженко Роман Миколайович (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
599. | Блажко Анна Олександрівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
600. | Блажко Діана (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
601. | Блажко Іван Олександрович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:16 | |
602. | Блажко Костянтин (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
603. | Блажкун Іван (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
604. | Бланар Катерина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
605. | Бланяр Анна Максимівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
606. | Блах Анна Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
607. | Блах Діана Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
608. | Блескун Гліб (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
609. | Блізніков Єлисей Вікторович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
610. | Бліндер Ілля (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
611. | Бліндер Марк (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:15 | |
612. | Блінков Захар Олексійович (Мелітопольська гімназія №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
613. | Блонський Ігор (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
614. | Блонський Руслан (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
615. | Боберський Арсен Юрійович (Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
616. | Бобильов Акім (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
617. | Бобильов Роман (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
618. | Бобильова Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
619. | Бобіньова Ангеліна Євгенівна (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
620. | Бобков Максим Костянтинович (Великодолинський НВК-ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
621. | Бобу Вікторія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
622. | Бобух Владислава Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
623. | Бовкун Максим Олександрович (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
624. | Богатирьова Анна (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
625. | Богатирьова Софія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
626. | Богатнова Ірина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
627. | Богатчук Катерина (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
628. | Богатько Вероніка (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
629. | Богацька Юлія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
630. | Богач Дмитро (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
631. | Богач Маргарита Анатоліївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
632. | Богач Уляна Вячеславівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
633. | Богдан Анна (Новогуйвинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
634. | Богдан Віолетта Сергіївна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
635. | Богдан Марина Андріївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
636. | Богдан Назар (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
637. | Богдан Ольга (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
638. | Богданов Олександр (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
639. | Богданов Станіслав Євгенович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
640. | Богданова Христина Павлівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
641. | Богданович Михайло Олександрович (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:14 | |
642. | Богмацера Єгор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
643. | Богомаз Анастасія Володимирівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
644. | Богомолов Андрій Сергійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
645. | Богоцька Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
646. | Богоцький Володимир Володимирович (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
647. | Богун Гліб Максимович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
648. | Богуславський Даниїл Ігорович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
649. | Богуцький Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
650. | Бодашевський Ігор Віталійовичич (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
651. | Боднар Анастасія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
652. | Боднар Ева Романівна (ПНВК "Садок-школа-ліцей "Еколенд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
653. | Боднар Іванна Борисівна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
654. | Боднар Кіра Юріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
655. | Боднарюк Олена Михайлівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
656. | БОДОРЯК СОФІЯ (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
657. | Бодьо Михайло Павлович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
658. | Боєску Олексій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
659. | Боєчко Олександр (Яблунів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
660. | Боженова Поліна Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
661. | Божко Софія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
662. | Боз Олег (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
663. | Боївка Тетяна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
664. | БОЙДА МАРІЯ-ЕВЕЛІНА (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:16 | |
665. | Бойко Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
666. | Бойко Андрій (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
667. | Бойко Андрій Сергійович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
668. | Бойко Вікторія (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
669. | Бойко Вікторія (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:14 | |
670. | Бойко Віталій (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
671. | Бойко Давид (ЗЗСО "Письмечівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
672. | Бойко Дар’я Олександрівна (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
673. | Бойко Діана (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
674. | Бойко Емілія Антонівна (Бучанська початкова школа № 9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
675. | Бойко Євгенія Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
676. | Бойко Лідія (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | 2021-12-06 16:14:15 | |
677. | Бойко Марія Олегівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
678. | Бойко Марія Романівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
679. | Бойко Марта (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
680. | Бойко Микола Максимович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
681. | Бойко Мирослав Ігорович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
682. | Бойко Назар Олегович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
683. | Бойко Соломія Андріївна (Вишгородоцький ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
684. | Бойко Ярослав (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
685. | Бойков Дмитрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
686. | Бойков Олексій Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
687. | Бойчук Олег (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
688. | Бойчук Олександр (№1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
689. | Бойчук Поліна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
690. | Бойчук Юлія Анатоліївна (Луцький педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
691. | Бокій Єва Євгенівна (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
692. | Боклач Андрій Олександрович (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
693. | Болгова Анна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
694. | Болдескул Поліна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
695. | Болдова Валерія Євгенівна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
696. | Боледзюк Катерина (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:14 | |
697. | Болістовська Анастасія Романівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
698. | Боліщук Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
699. | Болотська Надія Андріївна (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
700. | Болсунівський Ярослав (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:16 | |
701. | Болтаг Віра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
702. | Большаков Спиридон (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
703. | Бондар Ангеліна Анатоліївна (Іванковецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
704. | Бондар Андрій Володимирович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
705. | Бондар Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
706. | Бондар Іван Володимирович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
707. | Бондар Мілана (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
708. | Бондар Родіон (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
709. | Бондарев Владислав Володимирович (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
710. | Бондарев Владислав Дмитро (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
711. | Бондарева Поліна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
712. | Бондаренко Анастасія Ярославівна (Білоцерківська СЗОШ № 1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
713. | Бондаренко Богдан (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
714. | Бондаренко Богдан Владиславович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:16 | |
715. | Бондаренко Богдана (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
716. | Бондаренко Вікторія Юріївна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
717. | Бондаренко Віталій (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
718. | Бондаренко Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
719. | Бондаренко Владислава (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
720. | Бондаренко Гліб Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
721. | Бондаренко Денис Сергійович (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
722. | Бондаренко Дмитро (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
723. | Бондаренко Дмитро Олександрович (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
724. | Бондаренко Єва Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
725. | Бондаренко Кирило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
726. | Бондаренко Назар (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
727. | Бондаренко Олексiй Петрович (Одеська ЗОШ №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
728. | Бондаренко Олександр (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
729. | Бондаренко Тимофій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
730. | Бондаренко Уляна Володимирівна (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
731. | Бондаренко Яким (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
732. | Бондарєв Євгеній (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
733. | Бондарук Катерина (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2021-12-06 16:14:15 | |
734. | Бондарчук Богдан (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
735. | Бондарчук Назар (Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
736. | Бондарчук Станіслав (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
737. | Бондарь Карина Станiславiвна (Альтернатива) | 2021-12-06 16:14:15 | |
738. | Бондарь Поліна Олександрівна (Школа Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
739. | Бондур Наталія Дмитрівна (Великосорочинський ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
740. | Бора Павло Павлович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:16 | |
741. | Бордаш Золан (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
742. | Бордюжа Єва (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
743. | Бордюжа Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
744. | Борейко Аріна Максимівна (Рокитненська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
745. | Борейко Данило (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
746. | Борейко Ілля Сергійович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
747. | Борзик Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
748. | Борзик Володимир (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
749. | Борзик Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
750. | Борзик Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
751. | Борзій Вікторія Володимирівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
752. | Борисенко Матвій Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
753. | Борисов Володимир (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
754. | Борисов Лев Ілліч (Щасливський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
755. | Борисова Аліса (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
756. | Борисова Олеся Ігорівна (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
757. | Борисюк Аріна Єагеніївна (Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
758. | Борисюк Артем (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
759. | Борисюк Олександр Олександрович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
760. | Борісова Милана (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
761. | Боровець Анастасія Ростиславівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
762. | Боровик Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
763. | Боровик Никита Русланович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
764. | Боровиченко Вікторія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
765. | Боровська Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
766. | Боровський Олексій Іванович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
767. | Бороган Віта Степанівна (Олександрівський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
768. | Бородавко Єлизавета (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
769. | Бородавко Злата (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
770. | Бородачик Єгор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
771. | Бородачов Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
772. | Бородачова Олександра Кирилівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
773. | Бороденко Дарина Володимирівна (Слов'янський фаховий коледж НАУ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
774. | Бородій Назар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
775. | Бородін Єгор (Одеська ЗОШ №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
776. | Бородіна Анісія Сергіївна (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
777. | Бородіна Кіра (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
778. | Борона Софія В’ячеславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
779. | Борсук Юлія Володимирівна (Ганно-Опанлинський НВК) | 2021-12-06 16:14:16 | |
780. | Бортейчук Владислав Ігорович (Гвіздецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
781. | Бортейчук Олексій (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
782. | Бортейчук Роман (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
783. | Бортничук Олег (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
784. | Бортнік Ігор Андрійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
785. | Бортовський Михайло (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
786. | Бортовський Тимур (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
787. | Борутенко Полина Евгеньевна (Запорізький колегіум №98) | 2021-12-06 16:14:15 | |
788. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
789. | Борщ Антон (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
790. | Борщева Катерина (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
791. | Борщов Тимур (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
792. | Босецька Василина Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
793. | Ботильов Владислав (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
794. | Ботов Іван (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
795. | Бохонько Дар'я Віталіївна (Білопільський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
796. | Боцмановська Анастасія Віталіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
797. | Бочаров Святослав (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
798. | Бочарова Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
799. | Бочевар Євангеліна Едгарівна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
800. | Бочек Назар Олександрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
801. | Боярський Данііл Романович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
802. | Боярчук Аріана Олександрівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
803. | Боярчук Артем (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
804. | Боярчук Ірина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
805. | Брагар Кліментій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
806. | Брагарь Максим (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
807. | Брагін Владислав Русланович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
808. | Брагінець Аліна Олександрівна (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
809. | Бражник Анатолій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
810. | Бражнік Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
811. | Браславський Анатолій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
812. | Братцева Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
813. | Бредак Артем Анатолійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
814. | Брей Поліна Олександрівна (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
815. | Брень Станіслав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
816. | Бреус Альбіна Олександрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
817. | Бреус Денис Олександрович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
818. | Бреус Єсєнія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
819. | Брехова Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
820. | Бржестовська Дарья Антонівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
821. | Брижак Софія (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
822. | Брижашов Максим Володимирович (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
823. | Брижіцький Тімур (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
824. | Бриль Артем Олександрович (Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
825. | Бринза Софія Максимівна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
826. | Бритавський Ілля (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
827. | Британ Назар (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
828. | Брівко Кіра Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
829. | Брікнер Андрій Анатолійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
830. | Бровінський Ілля Ігорович (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
831. | Бровко Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
832. | Бровко Владислав (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
833. | Бровко Олександр Віталійович (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
834. | Бровченко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
835. | Бродецький Володимир (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
836. | Бродецький Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
837. | Бродовська Вікторія (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
838. | Бромірська Аріна Василівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
839. | Бросаліна Анна (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
840. | Бруженяк Дмитро (Кам'яницький ОЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
841. | Брульов Денис Олексійович (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:14 | |
842. | Брусєнцева Альона (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
843. | Брух Владислав Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
844. | Брягіна Єлизавета (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
845. | Брязгіна Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
846. | Брязкало Єлизавета Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
847. | Брянцев Володимир (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
848. | Брянчик Андрій Олексійович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
849. | Буаріша Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
850. | Бубін Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
851. | Бугаєнко Гліб (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
852. | Бугаєнко Стас (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
853. | Бугера Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
854. | Буглак Тимофій Богданович (Рокитненська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
855. | Буграк Ярина (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
856. | Будагян Андрій Сергійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
857. | Будагян Максим Сергійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
858. | Будай Роман Iгорович (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
859. | Буданов Мирослав Миколайович (ЧЗОШ І-ІІІ ступенів № 1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
860. | Будаш Вероніка (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
861. | Буджерак Олександра Михайлівна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
862. | Буджерак Остап (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
863. | Будза Любов (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
864. | Будзяк Роман Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
865. | Будика Олександр (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
866. | Буділовська Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
867. | Будко Максим Віталійович (КЗ "Первомайський ліцей № 7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
868. | Будник Аліса Денисівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
869. | Будник Равіль Денисович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
870. | Буднік Василь (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
871. | Буднік Марк Максимович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
872. | Буду Артем Сергійович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
873. | Будулатій Світлана Сергіївна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2021-12-06 16:14:15 | |
874. | Бужак Денис (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
875. | Бузівська Валерія Костянтинівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
876. | Бузівський Олександр Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
877. | Бузовська Катерина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
878. | Бузюмент Дмитро (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
879. | Буйницька Анастасія Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
880. | Бук Аріна Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
881. | Бука Руслан Юрійович (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2021-12-06 16:14:15 | |
882. | Букартик Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
883. | Буковський Олександр Віталійович (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
884. | Букреєв Антон (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
885. | Букшина Поліна Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
886. | Булава Павло Вікторович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
887. | Булаковська Джемма Святославівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
888. | Буланий Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
889. | Булат Анна (Школа №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
890. | Булаткіна Раїса Віталіївна (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
891. | Булатніков Нікіта (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
892. | Булатова Єлизавета Русланівна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | 2021-12-06 16:14:16 | |
893. | Булах Марія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
894. | Булах Михайло (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
895. | Булах Олександр Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
896. | Булаш Михайло (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
897. | Булгар Тимофій (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
898. | Булик Анна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
899. | Булик Богдана (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
900. | Буличова Ксенія Сергіївна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
901. | Бульба Анна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
902. | Бультіна Марта Валеріївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
903. | Бунін Максим Олексійович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
904. | Бура Григорій Анатолійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
905. | Бурбеза Іван (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
906. | Бурбело Єгор (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
907. | Бурдей Єлізавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
908. | Бурдейна Дар'я (Криворізька ЗОШ №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
909. | Бурдейний Артем Євгенович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
910. | Бурдов Іван Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
911. | Бурдукова Ребекка (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора) | 2021-12-06 16:14:15 | |
912. | Бурдун Вікторія Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
913. | Бурдюгов Мирослав (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
914. | Бурдюжа Артем (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
915. | Бурка Ксенія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
916. | Бурка Роман (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
917. | Буркан Вікторія Сергіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
918. | Буркацька Мар'яна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
919. | Буркацький Ярослав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
920. | Бурлак Дарина Сергіївна (Фастовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
921. | Бурлаченко Платон (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
922. | Бурнос Марiя Олександрiвна (Школа №4 м. Люботин) | 2021-12-06 16:14:15 | |
923. | Буров Ярослав Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
924. | Бурхович Роман (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
925. | Бурчак Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
926. | Бурчик Олексій (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
927. | Буряк Валерія (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
928. | Буряківський Микита Сергійович (ХЗОШ №44) | 2021-12-06 16:14:16 | |
929. | Буряченко Ігор (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
930. | Буряченко Олена Русланівна (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
931. | Бут Андрій Юрійович (Ланжеронiвський лiцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
932. | Бут Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
933. | Бутенко Ігнат (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
934. | Бутенко Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
935. | Бутівченко Маргарита Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
936. | Бутковська Діана Андріївна (Початкова школа села Чернелів-Руський) | 2021-12-06 16:14:16 | |
937. | Бутов Владислав Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
938. | Бутова Ярослава (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
939. | Бутовицький Олександр Денисович (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
940. | Буток Анастасія Романівна (Світлогірська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:14 | |
941. | Бутт Тимур Олександрович (ОНВК №67) | 2021-12-06 16:14:15 | |
942. | Бутузов Михайло Віталійович (Петропавлівський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
943. | Бух Анастасія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
944. | Бухало Валерія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | 2021-12-06 16:14:16 | |
945. | Буц Максим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
946. | Буценко Денис Сергійович (Спеціалізована школа №254 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
947. | Буцневич Кирило Володимирович (КЗ "Черешенський ліцей") | 2021-12-06 16:14:16 | |
948. | Бучацький Артур (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
949. | Бучинська Анастасія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
950. | Бучинська Анастасія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
951. | Бучковська Єва (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
952. | Бучковський Володимир (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
953. | Бучченко Владислав (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
954. | Бушила Себастьян (Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
955. | Бущак Андрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
956. | Бущик Михайло (Броварське НВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
957. | Бялищак Богдан Ярославович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
958. | В'язовченко Данило Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
959. | В'язовченко Маркіян Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
960. | Вiтрук Богдан Петрович (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
961. | Вавричук Софія Василівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
962. | Ваврінюк Анна Сергіївна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
963. | Ваганова Маргарита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
964. | Ваганова-Дашкова Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
965. | Вайс Давид Степанович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
966. | Вакал Дмитро Максимович (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
967. | Вакула Вікторія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
968. | Вакуленко Кирило (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
969. | Вакуліч Андрій Олександрович (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
970. | Вакульський Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
971. | Валанцевич Роман (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
972. | Валах Дем'ян Русланович (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
973. | Валентова Олександра Артемівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
974. | Валентюк Микола Леонідович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
975. | Валеука Лія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
976. | Валігура Арсеній Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
977. | Вальта Ярема (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
978. | Валюх Аліса Володимирівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
979. | Валявка Ярина Олегівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
980. | Вандик Каміла Миколаївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
981. | Вандич Володимир Іванович (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
982. | Ванкевич Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
983. | Вантурінова Зоряна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
984. | Вантух Оксана (Петричівська філія І-ІІ ст. Красненського ОЗЗСО І-ІІ ст. № 1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
985. | Ванюк Альона (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
986. | Вараксін Дмитро (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
987. | Варварук Ростислав Вячеславович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
988. | Варга Аліна Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
989. | Варга Вікторія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
990. | Вардая Єва Леваніївна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
991. | Вардіміаді Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
992. | Варжевська Владислава (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
993. | Варзарь Серафим Андрійович (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
994. | Варич Аріна Олексіївна (Іржавецька філія I-II ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
995. | Варнаков Владислав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
996. | Варунц Анна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
997. | Варунц Антон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
998. | Варфоломєєв Ілля (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
999. | Варфоломєєв Кирило (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1000. | Варцаба Антон Павлович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1001. | Варцаба Кароліна Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1002. | Варяниця Анастасія Олегівна (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1003. | Варяниця Дмитро (КЗ "Новогорівський ЗЗСО І-ІІІ ст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1004. | Васил'єва Діана (Добропільський ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1005. | Василевська Антоніна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1006. | Василевська Вероніка Антонівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1007. | Василевський Ярослав Антонович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1008. | Василевській Іван Михайлович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1009. | Василенко Вікторія Василівна (ЛНВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1010. | Василець Анастасія Григорівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1011. | Василець Олександр (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1012. | Василець Софія Миколаївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1013. | Василинка Данило (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1014. | Василинка Тарас (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1015. | Василь Варяниця (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1016. | Васильєв В'ячеслав Сергійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1017. | Васильєв Костянтин Сергійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1018. | Васильєв Олексій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1019. | Васильєв Степан (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1020. | Васильєва Анастасія (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1021. | Васильєва Анастасія (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1022. | Васильєва Вероніка Вікторівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1023. | Васильєва Марія Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1024. | Васильєва Софія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1025. | Васильків Анастасія Василівна (Джугастрівський НВК "ЗОШ І-ІІст.-ДС") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1026. | Васильків Вікторія Василівна (Джугастрівський НВК "ЗОШ І-ІІст.-ДС") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1027. | Васильковська Кароліна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1028. | Васильченко Аріна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1029. | Васильченко Варвара (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1030. | Васілаке Владислав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1031. | Васіліогло Євгеній (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1032. | Васільєва Дарина Андріївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1033. | Васькевич Діана (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1034. | Васьківська Анна Вадимівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1035. | Васько Софія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1036. | Васюкевич Єлизавета Євгеніївна (Новоюр'ївська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1037. | Васюхник Мілена Андріївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1038. | Ватаманюк Олександра Юріївна (Пригородоцький НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1039. | Ватраль Артем Іванович (Гришівський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1040. | Ватренко Олексій (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1041. | Ватутін Володимир (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1042. | Вашак Ірина Михайлівна (Ліцей №18 ЛМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1043. | Вашинський Олександр Андрійович (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1044. | Вашук Анна Іванівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1045. | Ващенко Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1046. | Ващенко Артем Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1047. | Ващенко Варвара (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1048. | Ващенко Володимир Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1049. | Ващенко Юлія (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1050. | Ващишина Ольга (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1051. | Ващук Віолета (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1052. | Ващук Крістіна (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1053. | Ващук Мілана Вадимівна (КЗ Дубовиківська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1054. | Вдовенко Влада (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1055. | Вдовенко Марина (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1056. | Вдовитченко Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1057. | Вдовиця Анна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1058. | Вдовиця Таїсія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1059. | Вдович Ірина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1060. | Вдовичак Валерія Віталіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1061. | Вдовиченко Нікіта (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1062. | Вдовіна Софія Олександрівна (Філія "Скородистицька гімназія "Школа життєтворчості" кз "Іркліївський ліцей") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1063. | Вдовіченко Богдан Ігорович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1064. | Вдовіченко Олександра Ігорівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1065. | Вевюр Олександра (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1066. | Вегера Роман Богданович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1067. | Веденева Олександра Павлівна (Згароцький НВК) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1068. | Ведмеденко Злата (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1069. | Ведмєдєва Кіра (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1070. | Ведмідь Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1071. | Вежичанін Ілля (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1072. | Веклин Владислав Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1073. | Веклинець Дарина Дмитрівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1074. | Векслер Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1075. | Величко Софія (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1076. | Велічко Максим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1077. | Вельгач Віктор (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1078. | Вельгус Владислава (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1079. | Вельчева Алісія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1080. | Венгер Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1081. | Венгриновський Дем'ян Іванович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1082. | Верба Богдан (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1083. | Вербовецька Соломія Павлівна (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1084. | Веремко Валерія Миколаївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1085. | Веремчук Валерій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1086. | Верещак Ілля Антонович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1087. | Вержиковська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1088. | Вернигора Маргарита Анатоліївна (Сасинівська філія Пирятинського ліцею № 6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1089. | Вернідубов Микола (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1090. | Вернюк Юлія Олександрівна (Уманська ЗОШ I-III ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1091. | Верозуб Данііл Анатолійович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1092. | Вероніка (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1093. | Вероніка Земляна Максимівна (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1094. | Вертелецький В. Д. (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1095. | Верхогляд Ольга Сергіївна (Славутська гімназія №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1096. | Верхушкін Андрій Романович (НВК №26) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1097. | Вершиніна Марія (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1098. | Верьовкін Антон Андрійович (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1099. | Верьовкіна Анна Андріївна (ХЗОШ №176) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1100. | Веслоушкіна Анастасія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1101. | Ветлицький Ярослав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1102. | Ветлугин Ростислав (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1103. | Вецеклица Іван (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1104. | Вєльчев Максим (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1105. | Вєнков Максим Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1106. | Вєшкіна Софія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1107. | Вижга Валерія Юріївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1108. | Винарчук Даніїл (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1109. | Виннічук Юлія (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1110. | Виновець Герман Віталійович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1111. | Виногородський Давид (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1112. | Виноградов Дмитро Павлович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1113. | Виродов Гліб (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1114. | Вислобокова Анастасія Антонівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
1115. | Вислобокова Олександра Антонівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
1116. | Висоцька Анастасія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1117. | Висоцька Емілія Сергіївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1118. | Висоцький Кірілл Миколайович (Криворізька гімназія №99 КМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1119. | Висторопська Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1120. | Витовщик Анастасія (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1121. | Витюк Тимур (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1122. | Витюк Тіна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1123. | Вихрицький Лев (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1124. | Вишенський Максим (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1125. | Вишневська Дар’я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1126. | Вишневська Уляна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1127. | Вишняк Марія (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1128. | Віданова Анна Владиславівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1129. | Відова Анна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1130. | Відоменко Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1131. | Візірова Кіра (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1132. | Візнюк Поліна Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1133. | Візняк Олександра (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1134. | Візьонок Тимур Богданович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1135. | Вікман Ірина (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1136. | Вікоренко Олексій Віталійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1137. | Вікторія Іщук (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1138. | Вілінчук Крістіна Віталіївна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | 2021-12-06 16:14:16 | |
1139. | Вільган Ганна (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1140. | Вільгельм Олександра (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1141. | Вільховецька Дарина Тарасівна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1142. | Вільховецький Арсен Тарасович (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1143. | Вільховецький Василь Віталійович (Пригородоцький НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1144. | Вільчинський Максим (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1145. | Вінник Єлизавета Олегівна (НВК №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1146. | Вінтоняк Владислав (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1147. | Вінтоняк Євангеліна (Криворізька гімназія №91) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1148. | Вінярський Данііл Олександрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1149. | Вірич Владислав (Київський приватний ліцей "Фенікс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1150. | Вірьовкін Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1151. | Вірьовкіна Ірина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1152. | Вітенко Богдан (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1153. | Вітик Роман-Євген Романович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1154. | Вітковська Олександра (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1155. | Вітковський Сергій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1156. | Вітязь Юлія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1157. | Віценко Андрій (СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1158. | Вішован Анатолій Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1159. | Влад Іщук (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1160. | Влада (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1161. | Владика Ярослав Ігорович (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1162. | Владимиренко Анна Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1163. | Власенко Анна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1164. | Власенко Анна (Сумська початкова школа № 14) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1165. | Власенко Валерія Юріївна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1166. | Власенко Даніїл Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1167. | Власенко Денис (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1168. | Власенко Ілля Олександрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1169. | Власенко Мирослава Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1170. | Власенко Олександр (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1171. | Власенко Юрій (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1172. | Власова Валерія Сергіївна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1173. | Власюк Анастасія Олександрівна (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1174. | Власюк Олександр Леонідович (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1175. | Власюк Софія (Люхчанська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1176. | Внуков Вадим Костянтинович (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1177. | Вовк Вадим Володимирович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1178. | Вовк Вероніка (Санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1179. | Вовк Марія (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1180. | Вовк Михайло (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1181. | Вовк Соломія (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1182. | Вовк Тимофій Олексійович (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1183. | Вовчек Іван (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1184. | Вовченко Олег (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1185. | Водовіз Дмитро Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1186. | Водовозова Мирослава Володимирівна (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1187. | Водолавська Ілона Денисівна (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1188. | Водолага Назар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1189. | Водолажський Арсеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1190. | Водько Іван (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1191. | Воєводіна Єлізавета (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1192. | Вознесенський Даня (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1193. | Вознюк Домінік Олександрович (Полонська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1194. | Вознюк Мирослав Володимирович (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1195. | Возняк Тамара Іванівна (ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1196. | Войт Єва Вадимівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1197. | Войтенко Вероніка Валеріївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1198. | Войтенко Наталія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1199. | Войтенко Олександра (Red apple studio) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1200. | Войтенко Ярослава (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1201. | Войтинська Ліля (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1202. | Войтицький Андрій (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1203. | Войтко Владислав Ігорович (ДПТНЗ "Березнівське ВПУ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1204. | Войткова Аліса Владиславівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1205. | Войток Матвій Тарасович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1206. | Войтюк Юлія Василівна (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1207. | Войцих Анастасія Василівна (Стеблівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1208. | Вокальчук Іванна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1209. | Волинський Міхаїл (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1210. | Воліченко Володимир Іванович (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1211. | Воліченко Дмитро Іванович (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1212. | Воліченко Павло Іванович (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1213. | Волканова Софія Віталіївна (Андрівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1214. | Волков Клим Петрович (ХЗОШ № 91) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1215. | Волков Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1216. | Волков Матвій (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №41 ім. З.К. Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1217. | Волков Павло (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1218. | Волкова Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1219. | Волкова Вікторія Олексіївна (Технічний ліцей НТУУ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1220. | Волкова Ганнв (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1221. | Волкова Єлизавета (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1222. | Волкова Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1223. | Волковська Олександра Сергіївна ("Авторская школа Бойко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1224. | Волобуєва Дар'я (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1225. | Воловець Мар'яна Юріївна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1226. | Воловік Павло Сергійович (Середино-Будський ЗЗСО №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1227. | Володимир Палько (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1228. | Володько Антон (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1229. | Володьков Богдан Юрійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1230. | Волосяна Карина Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1231. | Волотовський Кирило (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1232. | Волоха Софія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1233. | Волохов Степан (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1234. | Волочай Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1235. | Волочай Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1236. | Волошин Анна Василівна (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1237. | Волошин Гліб Олександровичч (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1238. | Волошин Микита Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1239. | Волошина Аріна (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1240. | Волошина Валентина Вікторівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1241. | Волошина Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1242. | Волошина Софія (Іванковецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1243. | Волощенко Анастасія Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1244. | Волощенко Іван Павлович (Ганно-Опанлинський НВК) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1245. | Волощенко Юлія Анатоліївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1246. | Волощук Кароліна Назарівна (Коломийський ліцей №1 ім.В.Стефаника) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1247. | Волощук Лілія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1248. | Волуйко Тимур Іванович (Іванковецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1249. | Волчанова Наталія Євгеніївна (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1250. | Вольський Дмитро (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1251. | Волянська Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1252. | Волянська Софія (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1253. | Воробей Назарій (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1254. | Воробель Вікторія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1255. | Воробйова Кіра Володимирівна (Світлогірська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1256. | Вороблевська Ольга Павлівна (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1257. | Воробченко Іван Сергійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1258. | Ворович Юрій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1259. | Ворожко Максим Сергійович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1260. | Ворон Ніколетта (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1261. | Ворона Марія Олександрівна (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1262. | Ворона Олександра Сергіївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1263. | Вороненко Елеонора (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1264. | Вороніна Аліса (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1265. | Вороніна Аліса Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1266. | Воронов Іван (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1267. | Воронова Марія (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1268. | Вороновський Мартин (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1269. | Воронок Марія Ігорівна (ЗШ І-ІІІ ст №11 ВМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1270. | Воронюк Олександра Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1271. | Ворохоб Кирил (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1272. | Ворохта Анастасія Миколаївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1273. | Ворохта Максим Миколайович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1274. | Вохмін Михайло Олексійович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1275. | Вощенко Марія Юріївна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1276. | Вронський Богдан Юрійович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1277. | Врублевська Соломія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1278. | Ву Кієу Ань (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1279. | Вучкан Назарій (Ворзельський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1280. | Вчучусус (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1281. | Вялько Олексій Степанович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1282. | Габрієлян Артем Артурович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1283. | Гавва Даніель Максимович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1284. | Гавдида Ігор Іванович (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1285. | Гавловська Анастасія Олегівна (Пісківський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1286. | Гаврик Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1287. | Гавриленко Анастасія Юріївна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1288. | Гавриленко Ангеліна (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1289. | Гавриленко Андрій (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1290. | Гавриленко Дамір (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1291. | Гавриленко Ілля (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1292. | Гавриленко Лука (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1293. | Гавриленко Михайло Денисович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1294. | Гаврилко Єва Романівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1295. | Гаврилов Тимур Сергійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1296. | Гаврилова Тамара (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1297. | Гаврилюк Ангеліна (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1298. | Гаврилюк Анна Русланівна (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1299. | Гаврилюк Артем Геннадійович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1300. | Гаврилюк Єгор (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1301. | Гаврилюк Ліана Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1302. | Гаврилюк Назар (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1303. | Гаврилюк Юрій Геннадійович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1304. | Гавриляк Орися (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1305. | Гавриляк Руслан Миколайович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1306. | Гавриляк Соломія Ярославівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1307. | Гавриш Дарья Романівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1308. | Гавриш Микита Вячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1309. | Гаврищук Евеліна Федорівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1310. | Гаврюшенко Софія (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1311. | Гаган Тетяна (ЖПГ "Ор Авнер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1312. | Гаєва Дар'я (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1313. | Гаєвський Владислав Віталійович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1314. | Гайворонська Анастасія Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1315. | Гайворонська Іванна Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1316. | Гайда Євген (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1317. | Гайдаєнко Антон Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
1318. | Гайдай Віталіна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1319. | Гайдай Ірина Вікторівна (ДНЗ "Київський центр професійно-технічної освіти") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1320. | Гайдаш Назар (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1321. | Гайдучик Артур Олегович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1322. | Гайдучик Олег (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1323. | Гайко Данило Романович (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1324. | Гайовий К. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1325. | Гайтовський Олександр (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1326. | Гайчук Мілана Олександрівна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1327. | Галай Злата Дмитрівна (Ліцей імені Романа Шухевича) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1328. | Галай Назарій Андрійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1329. | Галай Ярослав Михайлович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1330. | Галайковська Ірина Олегівна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1331. | Галайчук Златослава (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1332. | Галак Дмитро Дмитрович (Початкова школа №326 - ЗНЗ І ступеня) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1333. | Галапач Анастасія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1334. | Галаса Андріана Віталіївна (ТСШ № 3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1335. | Галдін Ігор (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1336. | Галенко Анастасия Евгениевна (Лицей "Дистанционная школа "Рич") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1337. | Галенко Даніїл Михайлович (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1338. | Галенко Николай Евгеньевич (Лицей "Дистанционная школа "Рич") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1339. | Галенко Яков Евгеньевич (Лицей "Дистанционная школа "Рич") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1340. | Галеня Людмила (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1341. | Галієва Вікторія Артурівна (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1342. | Галімон Влада (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1343. | Галін Всеволод (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1344. | Галінач Дамір Антонович (НВК № 148 "Планета Щастя") | 2021-12-06 16:14:14 | |
1345. | Галіта Влад (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1346. | Галіулін Дмитро (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1347. | Галіцин Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1348. | Галіцька Маргарита Миколаївна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1349. | Галкін Артем Іванович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1350. | Галкіна Марія Іванівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1351. | Галушкевич Юлія (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1352. | Галушко Аріна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1353. | Галчонков Владислав Станіславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1354. | Гальбінська Єва Андріївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1355. | Гальчанська Злата (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1356. | Гальченко Богдана Олександрівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1357. | Гамзій Владислав Русланович (Роздільська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1358. | Гамулець Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1359. | Гандзюк Даніїл Анатолійович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1360. | Ганєв Руслан Анатолійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1361. | Ганєва Анастасія Валентинівна (Одеська ЗОШ №107) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1362. | Ганич Богдан Мирославович (Перечинський професійний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1363. | Ганич Марина (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1364. | Ганоцька Христина (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1365. | Ганоцький Ян (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1366. | Ганусяк Костянтин (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1367. | Гапак Діана Мирославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1368. | Гапіченко Мирослава (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1369. | Гапоненко Єлизавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1370. | Гапоненко Станіслав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1371. | Гапонов Юрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1372. | Гапонюк Софія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1373. | Гапук Максим Володимирович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1374. | Гапчук Матвій Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1375. | Гарагуля Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1376. | Гаража Дар'я Віталіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1377. | Гаранько Каріна Володмирівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1378. | Гаранюк Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1379. | Гаранян Софія Робертівна (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1380. | Гарбарчук Артем (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1381. | Гарбарчук Вероніка Сергіївна (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
1382. | Гарбуз Руслана Юріївна (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1383. | Гаргаєва Вікторія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1384. | Гардаш Михайло Богданович (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1385. | Гарібян Анна Сасунівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1386. | Гаркавко Мирослава Дмитрівна (Бучанська СЗОШ № 5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1387. | Гаркот Каміла (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1388. | Гаркуша Єгор Олегович (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1389. | Гаркуша Павло (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1390. | Гаркушка Арсеній Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1391. | Гармаш Катерина Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1392. | Гармаш Кіра Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1393. | Гармаш Степан (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1394. | Гармаш Тимофій (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
1395. | Гасимли Фархад Мурад оглу (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1396. | Гасумли Айсу Мурат кизи (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1397. | Гасюк Ангеліна (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1398. | Гасюк Ольга (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1399. | Гатич Захар Миколайович (Крихівецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1400. | Гах Христина Юріївна (Чернівецька ЗОШ № 20) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1401. | Гахраманов Тимур (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1402. | Гацула Володимир (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1403. | Гачков Денис (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1404. | Гвоздикевич Георгій (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1405. | Гвоздь Олег Миколайович (КОЗ "Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1406. | Гейдер Денис (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1407. | Гейша Юрій (Кам'яницький ОЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1408. | Гекалюк Єлазивета (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1409. | Гелета Едгард (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1410. | Генке Владислава Володимирівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1411. | Георгадзе Тимур Максимович (Ліцей "Професіонал") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1412. | Герасименко Денис Дмитрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1413. | Герасименко Станіслав Андрійович (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1414. | Герасименко Степан Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1415. | Герасименко Таїсія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1416. | Герасимчук Валерія Володимирівна (Полонська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1417. | Герасимчук Володимир Володимирович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1418. | Герасимчук Дмитро Петрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1419. | Герасимчук Микола (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1420. | Герасимчук Назар (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1421. | Герасимчук Сергій (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1422. | Герасимюк Микита (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1423. | Геращенко Артемий (Запорізький НВОК № 110) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1424. | Геращенко Матвій Олександрович (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1425. | Геращенко Олексій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1426. | Гербут Євген (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1427. | Герега Вікторія Максимівна (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1428. | Геркус Максим (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1429. | Германчук Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1430. | Герус Кіра Олександрівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1431. | Гетманець Ярослав Русланович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1432. | Гетьман Поліна Володимирівна (Кловський ліцей 77) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1433. | Гжегоцький Андріан Андрійович (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1434. | Гибець Софі (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1435. | Гиренко Микита (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1436. | Гільов Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1437. | Гільова Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1438. | Гіндюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1439. | Гіренко Марія (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1440. | Гіренко Матвій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1441. | Гіріч Марія (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1442. | Гірман Констянтин Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1443. | Гірмаш Регіна (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1444. | Гірник Емілія Денисівна (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1445. | Гірник Михайло Віталійович (Балабинський НВК "Престиж") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1446. | Гірник Руслан Рустамович (Балабинський НВК "Престиж") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1447. | Гірник Станіслав (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1448. | Гірчак Костянтин Володимирович (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1449. | Глагола Вікторія Володимирівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1450. | Гладильченко Даніїл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1451. | Гладка Ольга (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1452. | Гладкий Тихон (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1453. | Гладкий Філіп (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1454. | Гладкоскок Софія (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1455. | Гладущ Єлизавета (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1456. | Гладущенко Любов (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1457. | Гладченко Володимир Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1458. | Гладченко Марко (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1459. | Гладченко Нікіта Денисович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1460. | Глазачева Віра Богданівна (Криворізька ЗОШ №130) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1461. | Глебко Віктор (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1462. | Глебов Іван (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1463. | Глєбова Дар'я Олександрівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1464. | Глєбова Катерина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1465. | Гліган Костянтин (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1466. | Гліган Платон (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1467. | Глоба Ілля Олександрович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1468. | Гловацька Кіра Олегівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1469. | Глухман Дар'я (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1470. | Глухов Артем (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1471. | Глушак Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1472. | Глушак Ярослав Андрійович (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1473. | Глушик Софія Богданівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1474. | Глушко Артур Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1475. | Глущак Андрій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1476. | Глущенко Анастасія Вікторівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1477. | Глущенко Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1478. | Глущенко Кирило (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1479. | Глущенко Михайло (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1480. | Глущенко Поліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1481. | Глущук Антон (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1482. | Глущук Христина Олексіївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1483. | Глюдзик Валерій Максимович (Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1484. | Глядчишин Єгор Юрийович (СШ №67) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1485. | Гнатенко Богдан (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1486. | Гнатенко Олексій Павлович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
1487. | Гнатишин Вікторія (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1488. | Гнатцова Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1489. | Гнатюк Анастасія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1490. | Гнатюк Дмитро Віталійович (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1491. | Гнатюк Наталія Василівна (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1492. | Гнілобока Софія (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1493. | Гнітій Анна (Ніжинська ЗОШ №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1494. | Гнуча Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1495. | Говоров Єгор (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1496. | Говоруха Артем (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1497. | Годз Іван Йосипович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1498. | Годзула Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1499. | Годило Олександр Олександрович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1500. | Гойдош Діана Олегівна (Слов'янська ЗОШ № 10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1501. | Голенко Михайло Олександрович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1502. | Голенкова Єлизавета Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1503. | Голеня Єлизавета (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1504. | Голик Микита Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1505. | Голиш Макар (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1506. | Голиш Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1507. | Голіба Ірина Володимирівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1508. | Голік Артем Дмитрович (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1509. | Голік Валентин Петрович (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1510. | Голіков Діана Анатоліївна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1511. | Голіков Дмитро (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1512. | Голікова Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1513. | Голінковський Ярослав Юрійович (Сасинівська філія Пирятинського ліцею № 6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1514. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1515. | Голованець Богдан (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1516. | Голованіч Вікторія (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1517. | Голованов Дмитро (Новогуйвинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1518. | Головань Вікторія Віталіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1519. | Головатюк Артем (Уманський НВК №17) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1520. | Головатюк Роман Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1521. | Головач Анастасія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1522. | Головаченко Микита (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1523. | Головачов Родіон (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1524. | Головін Дмитро Антонович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1525. | Головко Катерина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1526. | Головко Микола Владиславович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1527. | Головська Валерія (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1528. | Головченко Аскар (Одеська ЗОШ №25) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1529. | Голоднова Мария Даниловна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1530. | Гололобов Іван Олегович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1531. | Гололобова Поліна (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1532. | Голомбйовська Анна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1533. | Голуб Наталія (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1534. | Голуб'єва Ірина Іванівна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1535. | Голубан Тимур (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1536. | Голубенко Кіра (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1537. | Голубенко Олександра (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1538. | Голубенко Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1539. | Голубка Марія Іванівна (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1540. | Голубка Олег Іванович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1541. | Голубокий Артем Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1542. | Гольчанский Михайло (Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №316 з поглибленим вивченням української мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1543. | Голяк Богдан (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1544. | Голяк Максим (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1545. | Голяндіна Уляна Владиславівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1546. | Гоман Денис Олександрович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1547. | Гомокі Каріна (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1548. | Гонгало Максим Сергійович (Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1549. | Гонець Дмитро Юрійович (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1550. | Гонзалез Матіас Дієгович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
1551. | Гонтар Вікторія Олександрівна (КОЗ "Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1552. | Гонцул Артем Вікторович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1553. | Гонцул Макар Вікторович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1554. | Гончар Віталій Олександрович (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1555. | Гончар Гордій Павлович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
1556. | Гончар Кароліна Олександрівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1557. | Гончар Тимофій Андрійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1558. | Гончаренко Аліна Вікторівна (Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1559. | Гончаренко Ангеліна Андріївна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1560. | Гончаренко Арсеніта (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1561. | Гончаренко Валерія (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1562. | Гончаренко Вікторія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1563. | Гончаренко Григорій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1564. | Гончаренко Егор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1565. | Гончаренко Єгор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1566. | Гончаренко Ірина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1567. | Гончаренко Максим Анатольевич (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1568. | Гончаренко Назар (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1569. | Гончаров Богдан Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1570. | Гончаров Денис Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1571. | Гончарова Антоніна Павлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1572. | Гончарова Софія Юріївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1573. | Гончарова Ульяна (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1574. | Гончарук Анастасія Дмитрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1575. | Гончарук Анастасія Олександрівна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1576. | Гончарук Валерія Валентинівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1577. | Гончарук Вероніка Сергіївна (Почапинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1578. | Гончарук Іван (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:14 | |
1579. | Гончарук Наташа Валентинівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1580. | ГОНЧАРУК НІКОДИМ (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1581. | Гончарук Яна Валентинівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1582. | Гопкало Ростислав Петрович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1583. | Гопцій Мирослава Юріївна (ХЗОШ №159) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1584. | Гопчук Анастасія Юріївна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1585. | Горай Ірина (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1586. | Горак Інна-Марія Михайлівна (Березинська ЗОШ I-IIIім.А.Марунчака) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1587. | Горанова Софія Владиславівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1588. | Горбань Вікторія Юріївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1589. | Горбань Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1590. | Горбань Дмитро Кирилович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1591. | Горбань Максим Юрійович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1592. | Горбань Поліна Станіславівна (Кочержинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1593. | Горбатенко Зоряна Олегівна (КУ ССШ № 29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1594. | Горбатенко Ольга Вадимівна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1595. | Горбатюк Аня (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
1596. | Горбатюк Вікторія Павлівна (Славутська гімназія №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1597. | Горбач Анна (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1598. | Горбач Злата Артемівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №91 Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1599. | Горбач Таїсія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1600. | Горбачов Глеб (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1601. | Горбенко Дар’я Павлівна (Харківське державне вище училище фізичної культури №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1602. | Горбенко Назар Вікторович (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1603. | Горбонос Тетяна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1604. | Горбунов Роман Олегович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1605. | Горбунова Ангеліна Олександрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1606. | Горват Владислава Романівна (ХЗОШ №159) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1607. | Гордеев Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1608. | Гордєєв Ілья (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1609. | Гордєй Анастасія (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1610. | Гордієнко Анастасія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1611. | Гордієнко Богдан Валерійович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1612. | Гордієнко Василіса (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1613. | Гордієнко Даніель Глібович (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1614. | Гордієнко Дарина (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1615. | Гордієнко Єлизавета Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1616. | Гордієнко Ілона Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1617. | Гордієнко Максим Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1618. | Гордієнко Ольга Петрівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1619. | Гордієнко Ярина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1620. | Гордійчук Аріна (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1621. | Гордовий Іван (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1622. | Горелова Аліса (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1623. | Горенко Соломiя (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1624. | Горенюк Давид (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1625. | Горецька Мирослава Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1626. | Горецький Артем Миколайович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1627. | Горєлов Микола Романович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1628. | Гориславець Віолетта Андріївна (Криворізька гімназія №99 КМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1629. | Горін Діана - Катерина (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1630. | Горкавий Дмитро (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1631. | Горкун Діана Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1632. | Горкуценко Анна (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1633. | Горлачук Святослав (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1634. | Горленкова Весна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1635. | Горложи Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1636. | Горнович Іван (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1637. | Горобець Варвара Вячеславівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1638. | Горобець Матвій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1639. | Горобець Тихон Вячеславович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1640. | Горобинська Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279 імені Петра Григоренка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1641. | Горова Ярослава Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1642. | Горовий Тимофій Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1643. | Городецька Варвара (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1644. | Городецький Тимофій Олексійович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1645. | Гороховатська Кіра (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1646. | Гороховська Дарія Анатолівна (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1647. | Горошко Марія Олександрівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1648. | Горун Гордій Артемович (НВК № 131) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1649. | Горшков Максим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1650. | Горщар Володимир (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1651. | Горяйнова Олександра (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1652. | Горяйнова Олена (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1653. | Горячєва Ярослава Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1654. | Горячко Вадим (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1655. | Гостило Андрій Антонович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1656. | Готвянська Анна Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1657. | Гоцева Каріна (Початкова школа села Чернелів-Руський) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1658. | Гоцуляк Дарина (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1659. | Гоцуляк Дмитро Євгенович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1660. | Гочаренко Арсентій (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1661. | Гошко Антон Олександрович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1662. | Грабовська Марія Олегівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1663. | Грабчак Назарій (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1664. | Грабчак Роман (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1665. | Градова-Архипова Єсенія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1666. | Грама Даша (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1667. | Гранадзер Іван (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1668. | Гранкін Рустам Владиславович (Школа Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1669. | Грантковська Катерина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1670. | Гранчак Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1671. | Грач Давід Ілліч (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1672. | Гребень Марія Олександрівна (Школа №20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1673. | Гребенюк Антон (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1674. | Гребенюк Віталій (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1675. | Гребенюк Всеслав (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1676. | Гребенюк Гліб (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1677. | Гребенюк Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1678. | Гребнєв Сергій (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1679. | Гребньова Кіра (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1680. | Грейцер Валерія (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1681. | Грекало Олександр Генадійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1682. | Греку Віктор Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1683. | Грендиш Захар (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1684. | Гренишена Єлизавета (СЗШ І-ІІІ ступенів №1 смт Крижопіль) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1685. | Гречана Єлизавета (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1686. | Гречаний Даня (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1687. | Гречанюк Маріана (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1688. | Гречихіна Софія Дмитрівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1689. | Гречка Діана (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1690. | Гречко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1691. | Гречкосій Назар Олександрович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1692. | Гречуха Арсеній Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1693. | Гриб Ангелина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1694. | Гриб Дарина (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1695. | Гриб Ренат Сергійович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1696. | Грибальова Анастасія Олександрівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1697. | Грига Артем (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1698. | Григор'єв Артем В'ячеславович (Оптіма) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1699. | Григор'єва Сабріна (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1700. | Григор'єва Яна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1701. | Григоренко Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1702. | Григоров Кіріл Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1703. | Григорова Дар'я Сергіївна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1704. | Григорчук Максим (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1705. | Григорчук Олександр (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1706. | Гриза Владислав Андрійович (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1707. | Гризан Дар'я (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1708. | Гримак Давид (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1709. | Гринда Артур Ігорович (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1710. | Гриневич Максим Русланович (Краснолиманська ЗОШ №4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1711. | Гриненко Аміна Тимурівна (58) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1712. | Гриненко Андрій Тимурович (58) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1713. | Гринчак Дар'я Олегівна (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1714. | Гринько Анастасія Миколаївна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1715. | Гринюк Анастасія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1716. | Гринюк Владислав Васильович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1717. | Грисяк Вікторія (Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Олександра Рибалка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1718. | Грисяк Роман (Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Олександра Рибалка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1719. | Грицаєва Ліана Миколаївна (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1720. | Грицак Ваня (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
1721. | Грицанюк Роман Олександрович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1722. | Грицеляк Ігор Сергійович (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1723. | Гриценко Андрій Юрійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1724. | Гриценко Ілля Олексійович (Школа №20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1725. | Гриценко Мілана Сергіївна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1726. | Гриценко Серафіма (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1727. | Гриценко Софія Олексіївна (Броварська ЗОШ № 3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1728. | Грициєнко Арина Олександрівна (Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1729. | Грицик Христина Тарасівна (ЛСШ №69) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1730. | Грицуник Дмитро Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1731. | Грицько Даніїл (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1732. | Грицюк Віра (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1733. | Гричина Дарина Тарасівна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1734. | Гричук Кіра Євгенівна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1735. | Гришаєв Владислав Вікторович (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1736. | Гришакова Валерія (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1737. | Гришанова Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1738. | Гришина Юлія Олександрівна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1739. | Гришко Андрій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1740. | Гришко Анна (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1741. | Гришко Віталій (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1742. | Гришко Ганна (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1743. | Гришкова Ольга Сергіївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1744. | Грищенко Анастасія Олександрівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1745. | Грищенко Валерія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1746. | Грищенко Євген (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1747. | Грищенко Марина (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1748. | Грищенко Назарій (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1749. | Грищенко Станіслав (Школа №4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1750. | Грігорян Петро Петрович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1751. | Грідіна Дар'я Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1752. | Грідіна Марія Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1753. | Грінченко Ніна (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1754. | Гріцаєнко Олександра Вікторівна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1755. | Гріцев Ярослав Євгенович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1756. | Гріщенко Андрій Сергійович (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1757. | Гріщенко Євгенія (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1758. | Гродська Каріна Олегівна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1759. | Грозан Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1760. | Громак Ярослав Олександрович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1761. | Громовенко Захар (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1762. | Грона Соломія Олександрівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1763. | Грошева Софія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1764. | Грошовська Іванка (Ясенська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1765. | Грудзевич Ілона Богданівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1766. | Грудина Андрій (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1767. | Грудиніна Олівія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1768. | Грудницький Денис Володимирович (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1769. | Грудницький Павло Володимирович (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1770. | Грудьєва Кароліна (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1771. | Грудько Артем (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1772. | Грузденко Лілія (Криворізька ЗОШ №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1773. | Груздєв Мірон Володимирович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1774. | Грунська Мирослава (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1775. | Грушевенчук Констянтин Олександрович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1776. | Грушевич Володимир (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1777. | Гу Хайян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1778. | Губа Анастасія Олегівна (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1779. | Губанова Станіслава (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1780. | Губарєв Данил (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1781. | Губарєва Катерина Володимирівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1782. | Губачов Георгій (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1783. | Губін Артем Єгорович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1784. | Губкіна Єлизавета Сергіївна (Ліцей "Мейн Скул") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1785. | Губкіна Карина Сергіївна (Ліцей "Мейн Скул") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1786. | Губська Арина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1787. | Гудзь Ірина (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1788. | Гудзь Максім (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1789. | Гудзь Олексій Дмитрович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
1790. | Гудим Лука (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1791. | Гудима Лев (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1792. | Гудимович Назар Володимирович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1793. | Гудков Андрій Юрійович (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1794. | Гужва Єва Вадимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1795. | Гужвинська Дарья Романівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1796. | Гузенко Таїсія Сергіївна (ХГ № 6 "МГ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1797. | Гузій Іван Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1798. | Гузь Катерина (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1799. | Гук Анастасія Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1800. | Гук Данііл Іванович (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1801. | Гук Дем'ян Орестович (Сопошинська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1802. | Гук Єлизавета Русланівна (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1803. | Гук Софія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1804. | Гуленко Катерина Андріївна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1805. | Гульчук Елізабет (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1806. | Гуляєва Єва Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1807. | Гуляйко Ангеліна (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1808. | Гулямов Тимофій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1809. | Гулямова Вероніка (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1810. | Гуменюк Божена (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1811. | Гуменюк Владислава (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1812. | Гуменяк Ксенія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1813. | Гумецька Ксеня Любомирівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1814. | Гуневан Владислав Мар’янович (ПНВК "Щасливе місто") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1815. | Гунько Анісія Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1816. | Гупало Килина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1817. | Гур'єв Єгор (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1818. | Гураль Артем (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1819. | Гураль Олександр (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1820. | Гуранич Микола Юрійович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1821. | Гурбанович Олексій (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1822. | Гурбич Ілля Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1823. | Гуреєва Катерина (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1824. | Гуржій Тетяна Романівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1825. | Гурін Іван (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1826. | Гурін Назар Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1827. | Гуріненко Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1828. | Гурмаза Анастасія (Криворізька гімназія №63) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1829. | Гурська Мар'яна Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1830. | Гурський Денис Андрійович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1831. | Гусак Вікторія Станіславівна (Рокитненська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1832. | Гусак Олександр (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1833. | Гусаченко Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1834. | Гусейнова Айлiн (Маріупольська СШ №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1835. | Гусєва Вероніка (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1836. | Гуска Іван (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1837. | Гуславський Ігор (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1838. | Гусь Поліна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1839. | Гутюк Дмитро (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1840. | Гуцол Платон (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:14 | |
1841. | Гуцул Мария (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1842. | Гучкова Дар'я (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1843. | Д‘яконов Данііл (Селидівська ЗОШ №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1844. | Давиденко Дмитро Сергійович (Великоновосілківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1845. | Давиденко Мілана (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1846. | Давиденко Тимур Володимирович (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1847. | Давидов Денис (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1848. | Давидов Микола (ЗЗСО Миропільська початкова школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1849. | Давидова Дар'я (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1850. | Давидова Ірина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1851. | Давидова Ксенія (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1852. | Давидчук Максим (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1853. | Давидюк Дмитро Вікторович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1854. | Давидюк Іванна (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1855. | Давикоза Аліна Олександрівна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1856. | Давлєтова Мілана (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1857. | Дагаєва Саша (Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1858. | Даллакян Домініка (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1859. | Дамян Єлізавета Вікторівна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1860. | Данелюк Поліна Олександрівна (Пригородоцький НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1861. | Даниленко Матвій (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1862. | Даниленко Тетяна Володимирівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1863. | Данилів Софія Мирославівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1864. | Данило Вітусєвич (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1865. | Данильченко Вікторія Ігорівна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1866. | Данильченко Олександр (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1867. | Данильчук Анна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1868. | Данильчук Дмитро Олександрович (Горицький НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1869. | Данильчук Роман Олександрович (Горицький НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1870. | Данилюк Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1871. | Данилюк Дар'я (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1872. | Данилюк Денис Романович (ЛНВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1873. | Даниляк Марта (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1874. | Даниляк Олександра Віталіївна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1875. | Даниляк Софія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1876. | Даниляк Тарас (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1877. | Данищук Даніела Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1878. | Данищук Христина Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1879. | Даніїл Остапенко (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1880. | Данілов Матвій (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1881. | Данілова Уляна (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1882. | Данч Владислава Павлівна (Буштинська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1883. | Данькевич Анастасія Андріївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1884. | Данькевич Софія Володимирівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1885. | Данькін Олександр (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1886. | Дарвай Яна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1887. | Даховська Єва (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1888. | Даховський Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1889. | Даценко Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1890. | Даценко Руслан Юрійович (Левенцівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1891. | Даценко Станіслав Юрійович (Левенцівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1892. | ДаценкоТетяна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1893. | Дацина Анастасія Ігорівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1894. | Дацишин Катерина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1895. | Дацко Емілія Олексіївна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1896. | Дацюк Назарій (Школа King's Kids) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1897. | Дацюк Христина (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1898. | Дашківський Петро (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1899. | Дворак Вікторія Сергіївна (Славутська гімназія №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1900. | Дворничен Микола Сергійович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1901. | Дворніченко Анна (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1902. | Дворядкін Олександр Олександрович (Слов'янська ЗОШ № 10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1903. | Дворяков Сергій Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1904. | Двуйло Богдан Віталійович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1905. | Дебела Софія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1906. | Дебренюк Остап (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1907. | Дебрецені Дмітрій Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1908. | Девятков Владислав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1909. | Дегтяр Даниїл Віталійович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1910. | Дегтяр Нестор Євгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1911. | Дегтяр Тимофій (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1912. | Дегтяренко Даніїл (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1913. | Деденок Артем Максимович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1914. | Дейнега Микита (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1915. | Дейнеженко Олександр Віталійович (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1916. | Дейнека Поліна Ігорівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1917. | Дем'ян Сергій Семенович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1918. | Дем'яненко Олександр (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1919. | Дем'янов Євген (Добропільський ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1920. | Дем'янцев Артем (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1921. | Дем'янчук Назар (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1922. | Дембіцька Віра (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1923. | Демецька Вікторія Олександрівна (Гуменецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1924. | Демиденко Ілля (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1925. | Демидецька Анна Віталіївна (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1926. | Демидко Анна Юріївна (Гадяцький науковий ліцей-інтернат) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1927. | Демидов Максим Євгеновиич (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1928. | Демидова Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1929. | Демидова Таїсія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1930. | Демидчук Марія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1931. | Демидюк Димітрій (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1932. | Демідова Єлизавета Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1933. | Демінов Степан Олегович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1934. | Деміркиран Давид (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1935. | Демішкан Ліза (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1936. | Демків Устим (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1937. | Демченко Амелія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1938. | Демченко Анна-Марія Олександрівна (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1939. | Демченко Артем (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1940. | Демченко Вероніка (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1941. | Демченко Вероніка Сергіївна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1942. | Демченко Марк Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1943. | Демченко Олексій (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1944. | Демчик Назарій Вікторович (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1945. | Демчишак Святослав Тарасович (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1946. | Демчишин Тетяна Романівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1947. | Демчук Анастасія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1948. | Демчук Максим Романович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1949. | Демчук Юрій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1950. | Демяненко Максим Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1951. | Дендяк Максим Тарасович (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1952. | Денерт Варвара Олександрівна (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1953. | Денис Голос (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1954. | Денис Черкашин (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1955. | Денис Шеняк (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1956. | Денисенко Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1957. | Денисов Євгеній Вадимович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1958. | Денисов Кирило Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1959. | Денисюк Арсен Олексійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1960. | Денісов Євген (Одеська ЗОШ №25) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1961. | Дердюк Михайло Олександрович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
1962. | Дердюк Ната (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
1963. | Дерев'яго Єва (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1964. | Дерев'янко Артем Сергійович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1965. | Деревіцька Кіра Олександрівна (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1966. | Деревянко Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1967. | Деркач Анна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1968. | Деркач Єгор (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1969. | Деркач Назар Ярославович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1970. | Дерпач Наталія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1971. | Деруга Злата Костянтинівна (Школа №20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1972. | Десятник Вікторія (Уманська ЗОШ №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1973. | Дехтяр Костянтин Євгенович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1974. | Дец Мария (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1975. | Дєньгіна-Дробот Анна (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1976. | Джагар'янц Микола Максимович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1977. | Джауі Деніс Джамельович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1978. | Джебка Марія Миколаївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1979. | Джебка Олександра Миколаївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1980. | Джеджея Давид Лашайович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1981. | Джелілова Мелек (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1982. | Джордан Анджеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1983. | Джугов Дмитро Валентинович (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
1984. | Джулай Дамініка Михайлівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1985. | Джулинська Маргарита Василівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1986. | Джулинський Владислав Васильович (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1987. | Джумаєва Майя Равшанівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1988. | Джурбій Єва (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1989. | Дзвеняк Маріанна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1990. | Дзеніс Анастасія Андрісівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:14 | |
1991. | Дзиговська Варвара (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1992. | Дзінзірук Уляна (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
1993. | Дзюба Дмитро (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1994. | Дзюба Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1995. | Дзюба Меланія Андіріївна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1996. | Дзюба Микита Олекссійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1997. | Дзюба Назар Сергійович (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
1998. | Дзюба Назарій (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
1999. | Дзюба Тетяна (Червонянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2000. | Дзюбак Дмитро Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2001. | Дзюбан Лука (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2002. | Дзюбан Поліна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2003. | Дзюбенко Валентина Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2004. | Дзюїн Тимофій (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2005. | Дзюра Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2006. | Диба Вероніка (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2007. | Дибчук Сергій (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2008. | Дивдик Ангеліна Сергіївна (Гуменецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2009. | Дика Софія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2010. | Дика Уляна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2011. | Дикий Всеволод Ярославович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2012. | Димарчук Всеволод (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2013. | Димитрова Владислава (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2014. | Димус Максим Андрійович (СЗШ № 86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2015. | Димченко Олександр (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2016. | Диндин Галина Михайлівна (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2017. | Динисюк Михайло Миколайович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2018. | Диніна Рівгенія Ліора Олегівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2019. | Дитинчук Мирослава (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2020. | Дишкант Денис Олександрович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2021. | Дишкантюк Ярослав (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2022. | Дишлюк Артем Сергійович (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2023. | Діброва Софія Сергіївна (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2024. | Дібцева Еріка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2025. | Діголян Марк (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2026. | Діденко Аріна Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2027. | Діденко Іван Вячеславович (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2028. | Діденко Софія Олександрівна (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2029. | Дідик Анастасія Артемівна (Одеський НВК №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2030. | Дідик Дмитро Сергійович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2031. | Дідик Оксана (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2032. | Дідич Матвій Євгенович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2033. | Дідіченко Микита Вячеславович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2034. | Дідковський Микола (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2035. | Дідковський Назар (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2036. | Дідур Златослава (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2037. | Дідусенко Ольга Володиммрівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2038. | Дідушенко Іван (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2039. | Дімов Тімур (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2040. | Діордіца Матвій Іванович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2041. | Діордіца Софія Романівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2042. | Дірявка Емма (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2043. | Дітковська Софія Віталіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2044. | Дітте Михайло Олександрович (Красноградський ліцей № 2) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2045. | Діхтенко Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2046. | Діхтяр Валерія (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2047. | Діянов Артем Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2048. | Длужневський Іван Ярославович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2049. | Дмитерчук Гнат (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2050. | Дмитревич Ігор Леонідович (Пригородоцький НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2051. | Дмитренко Ганна Володимирiвна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2052. | Дмитренко Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2053. | Дмитренко Ізабелла Дмитрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2054. | Дмитренко Марк (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2055. | Дмитренко Софія Юріївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2056. | Дмитриева Кира Николаевна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2057. | Дмитрик Олександр Сергійович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2058. | Дмитрицька Тетяна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2059. | Дмитришин Остап Романович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2060. | Дмитрієв Арсеній (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2061. | Дмитрієв Марк Григорович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2062. | Дмитрієв Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2063. | Дмитрієва Поліна Віталіївна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2064. | Дмитрієнко Злата Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2065. | Дмитро Капустін (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2066. | Дмітрієв Єгор (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2067. | Дмітрієв Єгор Антонович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2068. | Дмітрієв Савва Антонович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2069. | Дмітрієнко Кіра Михайлівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2070. | Доага Анастасія (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2071. | Доан Нгок Ієн (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2072. | Добрєва Анна Вадимівна (Одеська ЗОШ №107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2073. | Добринець Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2074. | Добринський Олександр (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2075. | Добрицький Максим Володимирович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2076. | Добровольська Софія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2077. | Добросинець Юрій (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2078. | Доброскок Таісія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2079. | Довбань Тимофій Вадимович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
2080. | Довбуш Надiя Сергіївна (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2081. | Довга Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2082. | Довгаль Дамір Євгенійович (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2083. | Довгаль Дар'я Олексіівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2084. | Довганик Максим Сергійович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2085. | Довганін Нікіта Антонович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2086. | Довгань Анна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2087. | Довгий Леонід (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2088. | Довгич Тимур Тарасович (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2089. | Довгуша Данило Денісович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2090. | Довлядовець Марія Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2091. | Довніч Артур Анатолійович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2092. | Догарєва Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2093. | Дода Варвара (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2094. | Доденко Денис (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2095. | Дозорцева Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2096. | Докієнко Гліб (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2097. | Доктор Аделіна Степанівна (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2098. | Долгій Іван Іванович (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2099. | Долгій Михайло Іванович (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2100. | Долгіх Яна Сергіївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2101. | Долгош Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2102. | Долженко Поліна Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2103. | Должиков Максим Глібович (маматематика) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2104. | Должиков Михайло Глібович (маматематика) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2105. | Доллінер Анна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2106. | Долматов Тихон (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2107. | Доля Любов Олександрівна (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2108. | Доля Ярослав Ігорович (ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2109. | Долянівський Ігор Олегович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2110. | Домашевський Богдан Романович (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2111. | Домашин Олексій (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2112. | Домашина Олександра (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2113. | Домбровська Наталія Владиславівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2114. | Домославська Анастасія Олександрівна (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2115. | Донець Євген (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2116. | Донець Софія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2117. | Донска Устина (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2118. | Донской Потапій (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2119. | Донська Катерина Миколаївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2120. | Донська Олександра Миколаївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2121. | Донченко Олександр Євгенович (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2122. | Донченко Олена Віталіївна (Рокитненська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2123. | Доренська Владислава Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2124. | Дороган Єва (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2125. | Дорогій Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2126. | Дорогій Ульяна Михайлівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2127. | Дорош Павло (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2128. | Дорошевич Аліна Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2129. | Дорошенко Кирило Євгенійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2130. | Дорошенко Матвій (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
2131. | Дорошенко Тимофій (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
2132. | Дорошець Максим (Школа № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2133. | Дорошкевич Іванна Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2134. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2135. | Досманова Таїсія (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2136. | Доценко Аліна Євгенівна (ЗСШ№100) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2137. | Доценко Аріна Євгенівна (ЗСШ№100) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2138. | Доценко Ксенія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2139. | Драга Віра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2140. | Драган Аріна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2141. | Драган Олександра Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2142. | Драгниш Олександра Сергіївна (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2143. | Драгниш Олександра Сергіївна (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2144. | Драгожилова Злата Володимирівна (Криворізька ЗОШ №130) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2145. | Драгоман Діана (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2146. | Драгоненко Кіріл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2147. | Драненко Олександра (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2148. | Драчова Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2149. | Драчук Аліна Олександрівна (Вечірня Школа №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2150. | Древаль Анна Анатоліївна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2151. | Дремлюх (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2152. | Дремлюх Катерина Романівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2153. | Дрига Ангеліна Ігорівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2154. | Дрига Михайло Володимирович (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2155. | Дрижанова Юлія Юріївна (Каплунівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2156. | Дроб'язко Каріна Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2157. | Дробович Елеонора Олексіївна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2158. | Дробот Кирило Євгенович (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2159. | Дробот Тимур (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2160. | Дробужан Єріка (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2161. | Дрожчаний Назар (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2162. | Дрозденко Сніжана (КЗ "Первозванівське НВО") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2163. | Дроздов Даніл Анатолійович (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2164. | Дроздовський Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2165. | Дроздовський Дмитро (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2166. | Дроздовський Михайло (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2167. | Дружиніна Валерія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2168. | Друзь Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2169. | Дручина Єлизавета (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2170. | Дрюк Максим (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2171. | Дуб Валентина Сергіївна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2172. | Дубас Анна Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2173. | Дубенко Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2174. | Дубина Поліна Олександрівна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2175. | Дубицький Деніс Германович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2176. | Дубініна Аделіна Олександрівна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2177. | Дубов Єгор (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2178. | Дубова Віра Костянтинівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2179. | Дубовик Назар (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2180. | Дубров Арсеній Дмитрович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2181. | Дуброва Анна Євгенівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2182. | Дубровський Олександр Максимович (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2183. | Дубчак Дмитро (Миколаївський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2184. | Дубчук Кирил Олегович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2185. | Дубяга Володимир (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2186. | Дугіна Юстина Олегівна (Львівська академічна гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2187. | Дудар Лев (Одеська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Схождення") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2188. | Дударенко Дмитро (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2189. | Дударенко Єгор (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2190. | Дударьок Аліса (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2191. | Дуденко Гліб (Ліко-ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2192. | Дудич Софія Олегівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2193. | Дудка Кирил Сергійович (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2194. | Дудко Нікіта Леонідович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2195. | Дудко Платон (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2196. | Дудко Уляна Сергіївна (Полонська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2197. | Дудля Дарина Юріївна (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2198. | Дудник Дар`я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2199. | Дудник Ніколь (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2200. | Дудник Олексій Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2201. | Дуднік Єгор Олекандрович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2202. | Дуднік Іван (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2203. | Дудченко Марсель (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2204. | Дужак Злата Василівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2205. | Дулеба Вікторія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2206. | Думбадзе Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2207. | Думинська Ангеліна Петрівна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2208. | Дундєва Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2209. | Дунець Анна (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2210. | Дунський Андрій Леонідович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2211. | Дурбак Іван Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2212. | Дурманенко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2213. | Дурова Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2214. | Дусанюк Вікторія Олександрівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2215. | Дуткевич Вероніка (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2216. | Дуткевич Яна (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2217. | Духопєлов Андрій Олегович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2218. | Дуцький Іван Романович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2219. | Душкіна Злата (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2220. | Душко Данило Олександрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2221. | Дьоміна Маргарита Артемівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2222. | Дьякова Вікторія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2223. | Дюжикова Вероніка Олександрівна (Marmelandyya) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2224. | Дюжикова Вероніка Олександрівна (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2225. | Дядик Олексій Олегович (Почапинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2226. | Дядюшенко Катерина Олександівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2227. | Дяків Віра Ігорівна (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2228. | Дяконов Єгор (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2229. | Дяченко Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2230. | Дяченко Анна Олександрівна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2231. | Дяченко Артем Андрійович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2232. | Дяченко Віталій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2233. | Дяченко Владислава (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2234. | Дяченко Денис (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2235. | Дяченко Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2236. | Дяченко Нiкiта (Школа №4 м. Люботин) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2237. | Дяченко Олександр (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2238. | Дяченко Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2239. | Дяченко Роман (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2240. | Дяченко Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2241. | Дяченко Стефанія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2242. | Дячишин Меланія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2243. | Дячок Даня (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
2244. | Дячок Максим (Кочержинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2245. | Дячук Анастасія (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2246. | Дячук Давид (Уманський НВК №17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2247. | Дячук Дарина Олегівна (Немовицький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2248. | Дячук Олександра Олегівна (Немовицький ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2249. | Дячук Орест (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2250. | Еберт Руслана (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2251. | Евдокимова Аделия Игоревна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2252. | Егорова Вероніка (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2253. | Ейсмонт Настя (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2254. | Еліна Васільєва (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2255. | Елхусеіні Ясимін (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2256. | Ель Махді Семі (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2257. | Епов Єгор (Одеська ЗОШ №25) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2258. | Есаулова Ніка (ЗЗСО № 221) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2259. | Єва Сірик (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2260. | Євгейчук Поліна Андріївна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2261. | Євген Попушняк (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2262. | Євдощук Максим (Кам'яницький ОЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2263. | Євсеєв Ігор Олегович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
2264. | Євстратова Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2265. | Євтушевський Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2266. | Євтушенко Вікторія Сергіївна (Фастовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2267. | Євтушенко Каріна Андріївна (Ліцей № 2 Васильківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2268. | Євтушенко Катерина Вікторівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 м.Подільськ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2269. | Євчук Поліна Олегівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2270. | Євчук Ульяна (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2271. | Єгіазарян Рената (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2272. | Єгоренко Катерина Романівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2273. | Єгоренко Нікіта Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2274. | Єгоров Денис (Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2275. | Єгорова Анастасія Олександрівна (Полонська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2276. | Єгорова Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2277. | Єдеменченко Кіра (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2278. | Єзерницька Ольга Євгенівна (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2279. | Єйникова Валерія Вікторівна (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2280. | Єлаєва Єлена (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2281. | Єлизавета Дудик (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2282. | Єльшин Гліб (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2283. | Ємельянова Катерина (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2284. | Ємець Варвара Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2285. | Ємець Зоя Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2286. | Ємець Макар (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2287. | Ємцев Нікіта (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2288. | Єніна Софія Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2289. | Єргеєва Мирослава (Фонтанський НВК "ЗОШ I - III ступенів-гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2290. | ЄРЕМЕЄВА Софія (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Зоряний" Дніпропетровської обласної ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2291. | Єременко Софія Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2292. | Єрков Георгій Андрійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2293. | Єрмаков Артем (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2294. | Єрмаков Владислав (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2295. | Єрмаков Максим (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2296. | Єрмакова Катерина Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2297. | Єрмалович Георг Євгенович (Одеська CШ №119) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2298. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Рішельєвський Науковий Ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2299. | Єрохова Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2300. | Єрьомін Олександр (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2301. | Єфімова Поліна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2302. | Єфременков Мирон Павлович (Черкаська ЗОШ І - ІІІ ст. №30) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2303. | Єфремов В (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2304. | Єфремов Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2305. | Єфремов Юрій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2306. | Єщенко Іван (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2307. | Жабчик Олександра (Люхчанська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2308. | Жаворонков Матвій (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2309. | Жадан Олександр Євгенійович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2310. | Жалдаченко Михайло Олександрович (Криворізька ЗОШ №120) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2311. | Жарук Валерія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2312. | Жарчинський Денис (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2313. | Ждамірова Марина Дмитрівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2314. | Жданова Софія Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2315. | Жеваго О. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2316. | Жежеря Микола Вікторович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2317. | Жейнова Єлизавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2318. | Жекова Аріна Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2319. | Железняк Максим (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2320. | Желтова Валерія (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2321. | Жердієва Дарья Олександрівна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2322. | Жеребецька Кароліна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2323. | Жерновей Тетяна Артурівна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2324. | Жерновський Іоанн (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2325. | Жеруль Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2326. | Живова Камелія (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2327. | Живоденко Ірина Олегівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2328. | Жигульський Рінат Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2329. | Жигуц Богдана Русланівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2330. | Жидан Мар'яна Михайліана (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2331. | Жидан Роман Михайло (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2332. | Жиженко Дар'я Миколаївна (Школа №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2333. | Жила Роман Олександрович (Черкаська спеціалізована школа № 3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2334. | Жиленко Станіслав Васильович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2335. | Жилка Інна Миколаївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2336. | Жилка Карина (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2337. | Жилка Максим (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2338. | Жиляков Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2339. | Жирок Злата Андріївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2340. | Жирякова Анастасія Артемівна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2341. | Житар Ельдар Валентинович (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2342. | Жихович Олександр (Кам'яницький ОЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2343. | Жмінківська Єва Андріївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2344. | Жмуро Давид (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2345. | Жмурченко Анісія (Сумська початкова школа № 14) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2346. | Жовна Богдан Сергійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2347. | Жовнір Лев (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2348. | Жолобецька Влада Анатоліївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 284) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2349. | Жоль Костянтин (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2350. | Жорнік Ольга Дмитрівна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2351. | Жуган Євангеліна Валеріївна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2352. | Жук Андрій (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2353. | Жук Аріна Сергіівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2354. | Жук Софія Олександрівна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2355. | Жуков Святослав Юрійович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2356. | Жуковська Ксенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2357. | Жукровська Анастасія (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2358. | Жулай Злата Юріївна (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2359. | Жуміга Анна-Елізабета (Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2360. | Жур Соломія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2361. | Журавель Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2362. | Журавель Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2363. | Журавльов Владислав Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2364. | Журавльов Кіріл Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2365. | Журавльова Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2366. | Журавльова Ксенія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2367. | Журавська Катерина Антонівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2368. | Журавський Костянтин Антонович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2369. | Журба Вероніка (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2370. | Журбик Єлизавета (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2371. | Журбій Єва Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2372. | Жучик Мирослава Ярославівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
2373. | Забавська Катерина Юріївна (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2374. | Забавська Марія Андріївна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2375. | Забара Катерина (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2376. | Заблоцький Юрій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2377. | Заболотна Карина (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2378. | Заболотний Нікіта Євгенович (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2379. | Заболотько Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2380. | Заборін Костянтин Олександрович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2381. | Забранська Ярина Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2382. | Забудько Володимир Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2383. | Завадська Валерія Володимирівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2384. | Завадська Елеонора (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2385. | Завадський Давид (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2386. | Завалій Андрій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2387. | Завальна Поліна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2388. | Завацька Вероніка Владислаівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2389. | Завгородній Нестор Русланович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2390. | Завгородня Алла (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2391. | Заверуха Дмитро Олександрович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2392. | Заволович Ірина Віталіївна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2393. | Заволодько Олександр (КЗ "ХСШ №3") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2394. | Заволодько Олексій (КЗ "ХСШ №3") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2395. | Заволодько Олеся (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2396. | Заволокін Олександр Дмитрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2397. | Заворотна Вероніка (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2398. | Завражній Анатолій Володимирович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2399. | Загарюк Данило (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2400. | Загарюк Ярина Романівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2401. | Заглада Дар‘я Ігорівна (Гімназія "Київська Русь") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2402. | Заглада Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2403. | Загоренко Данило Олександрович (Новоборисівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2404. | Загородній Руслан (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2405. | Загоруйко Аніта (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2406. | Загоруйко Георгій (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2407. | Загризлий Гліб (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2408. | Загуменна Дар'я Володимирівна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | 2021-12-06 16:14:16 | |
2409. | Задворна Юлія Юріївна (Славутська гімназія №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2410. | Задорецька Діна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2411. | Задорожна Дарія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2412. | Задорожний Олександр (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2413. | Заікін Андрій Андрійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2414. | Заікіна Даша Володимирівна (Березанська ЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2415. | Заїць Станіслав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2416. | Зайдан Марьям (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2417. | Зайцев Єгор Юрійович (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2418. | Зайцев Михайло Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2419. | Зайцев Ринат Олегович (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2420. | Зайченко Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2421. | Зайченко Ріта (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2422. | Закренична Поліна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2423. | Закшевська Аліна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2424. | Залевська Анна-Софія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2425. | Залієв Андрій Акилбекович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2426. | Залієв Ренат Акилбекович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2427. | Заліська Віталіна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2428. | Залуга Олександр Євгенович (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2429. | Замрика Ігор (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2430. | Замула Олександра Віталіївна (Петропавлівський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2431. | Замятін Кирило Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2432. | Заневський Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2433. | Заніздря Макар Вадимович (Рокитненська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2434. | Запєвалова Дар'яна (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2435. | Заплотня Єлизавета (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2436. | Запорожан Денис Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2437. | Запорожець Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2438. | Запоронюк Матвій (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2439. | Запорощенко Матвій Сергійович (Никифорівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2440. | Заремба Денис Станіславович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2441. | Заремблюк Анастасія (Бабченський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2442. | Заремблюк Ігор (Бабченський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2443. | Заренок Варвара Максимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2444. | Заренок Надія Максимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2445. | Зарєчний Матвій Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2446. | зарина саидова (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2447. | Заріпов Владислав (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2448. | Заріцька Емілія Степанівна (Більченський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2449. | Заріцький Єгор Віталійович (Школа №20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2450. | Заровна Ірина (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2451. | Зарубенко Артем (Уманський НВК №17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2452. | Засадний Єгор (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2453. | Засієнко Михайло Артемович (Середино-Будський ЗЗСО №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2454. | Заставна Вікторія Назарівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2455. | Затула Захарій Євгенійович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2456. | Затула Сергій Євгенійович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2457. | Захаренко Захар Георгійович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2458. | ЗахаренкоАльона (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2459. | Захарій Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2460. | Захаров Данііл (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2461. | Захаров Лев (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2462. | Захаров Нікіта (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2463. | Захаров Олексій Олександрович (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2464. | Захарова Дар'я (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2465. | Захарова Єлизавета Вадимівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2021-12-06 16:14:16 | |
2466. | Захарченко Артем (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2467. | Захарченко Іван Володимирович (Середня загальноосвітня школа №9 м. Покров) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2468. | Захарчишин Олеся Миколаївна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2469. | Захарчук Катерина (Школа № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2470. | Захарчук Олег (Середня загальноосвітня школа № 45 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2471. | Захваткін Артем (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2472. | Зацепіна Анастасія Артемівна (Гімназія "Київська Русь") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2473. | Зацеркляна Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2474. | Заярна Марія Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2475. | Заяц Тимофій Олексійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2476. | Заяць Анна Павлівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2477. | Заяць Владислав (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2478. | Заяць Святослав (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2479. | Зборча Тетяна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2480. | Збріщак Маргарита (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2481. | Зварич Матвій Андрійович (Почаївська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2482. | Зварич Меланія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2483. | Звездіна Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2484. | Звездун Марія Анатоліївна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2485. | Звенигородський Назар Анатолійович (ВСП Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2486. | Звєрєв Мирон Андрійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2487. | Звєрєва Марія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2488. | Звігольський Іван (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2489. | Звізло Дмитро Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2490. | Звір Ілля (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2491. | Звіренко Олег (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2492. | Звірук Михайло (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2493. | Звягін Андрій (Запорізька ЗОШ №84) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2494. | Згіник Дмитро (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2495. | Згірвач Ольга (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2496. | Зегря Максим (Глибоцький професійний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2497. | Зезюлько Вікторія Вікторівна (Грем'яцька загальноосвітня школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2498. | Зейдель Ілля (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2499. | Зейналова Аліса Русланівна (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2500. | Зелена Анастасія Миколаївна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2501. | Зелена Соломія (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2502. | Зелена Ярина Петрівна (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2503. | Зеленецький Іван (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2504. | Зеленіна Міа Єгорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2505. | Зеленко Анатолій Віталійович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2506. | Зеленов В'ячеслав (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2507. | Зеленська Єва (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2508. | Зеленський Антон Вадимович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2509. | Зеленчук Кармеліта Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2510. | Зеленчук Михайліна Петрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2511. | Зеленчук Олександра Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2512. | Зеленюк Віолетта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2513. | Зеленюк Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2514. | Зеленюк Максим Миколайович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2515. | Зеленюк Олександр Віталійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2516. | Зелепуго Іван (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2517. | Зелінська Анастасія Олександрівна (Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2518. | Зелінська Даша Романівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2519. | Зелінська Олександра (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2520. | Зельцер Таїсія Александерівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2521. | Зелюкін Максим Русланович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2522. | Зембицька Єва (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2523. | Земляний Гордій Ілліч (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2524. | Земська Аріна Павлівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2525. | Зибайлова Євгенія Ростиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2526. | Зигмунд Евеліна (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2527. | Зилюк Матвій Юрійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2528. | Зимін Назар (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2529. | Зинченко Платон Феликсович (Grand-Expo) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2530. | Зібаровський Максим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2531. | Зіброва Олександра Олегівна (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2532. | Зігуля Зорян Вадимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2533. | Зілпаушс Георг (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2534. | Зіміна Кароліна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2535. | Зіненко Михайло Романович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2536. | Зіненко Ярослав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2537. | Зінковська Катерина (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2538. | Зінов’єв Матвій Олександрович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2539. | Зінов'єв Данило Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2540. | Зінський Олександр Русланович (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2541. | Зінченко Анна Олександрівна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2542. | Зінченко Іван (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2543. | Зінченко Максим (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2544. | Зінченко Маркіян Валерійович (Львівська академічна гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2545. | Зінченко Мирослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2546. | Зінченко Михайло Тарасович (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2547. | Зінченко Руслана Русланівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2548. | Зінченко Софія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2549. | Зінчук Арсеній (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2550. | Зінчук Ліна (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2551. | Зінько Володимир (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2552. | Зіньковський Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2553. | Зінюк Назар Едуардович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2554. | Зірка Варвара Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2555. | Зірка Вероніка Андріївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2556. | Зленко Єва (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2557. | Зливка Денис Євгенович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2558. | Злиденна Марія Олександрівна (Таращанський технічний та економіко правовий коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2559. | Злотська Ярина Володимирівна (Кропивнянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2560. | Злотський Ярослав Володимирович (Кропивнянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2561. | Зозуля Андрій (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2562. | Зозуля Дмитро (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2563. | Зозуля Каміла (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2564. | Золотарьов Артем (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2565. | Золотарьов Єгор (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2566. | Золотарьова Анна (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2567. | Золотарьова Олександра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2568. | Золотих Поліна Олегівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2569. | Золотухіна Анастасія Іліанівна (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2570. | Золотухіна Катерина Андріївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2571. | Золотько Мирон Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2572. | Золочевський Ярослав Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2573. | Зоренко Артем (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2574. | Зорило Анна Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2575. | Зорін Марк Станіславович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2576. | Зоряна Буковська (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2577. | Зосімова Вероніка (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2578. | Зотов Юрій Юрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2579. | Зражевська Дар'я (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2580. | Зрайло Віталій Романович (Більченський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2581. | Зуб Анастасія (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2582. | Зуб Володимир (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2583. | Зуб Дар’я (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2584. | Зубакіна Анна Юріївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2585. | Зубач Іванна Миколаївна (ІнвенторСкул) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2586. | Зубенко Сергій Сергійович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2587. | Зубенко Уляна Дмитрівна (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2588. | Зубко Марія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2589. | Зубов Володимир (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2590. | Зубов Володимир Олександрович (КЗ "Черешенський ліцей") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2591. | Зубрицька - Мельник Ярослава (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2592. | Зубрицька Марта (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2593. | Зубрицький Артем (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2594. | Зубрій Діана Олександрівна (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | 2021-12-06 16:14:14 | |
2595. | Зубрій Олексій Олександрович (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | 2021-12-06 16:14:14 | |
2596. | Зуєв Олександр (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2597. | Зуєва Васіліса Денисівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2598. | Зуєва Злата Романівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2599. | Зуєва Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2600. | Зуйченко Анна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2601. | Зусько Софія Олексіївна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2602. | Ібанда Келлі (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2603. | Ібас Зейнеп (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2604. | Ібрагімов Артур (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2605. | Ібрагімов Кирило (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2606. | Ібрагімова Гьозаль Фахраддін кизи (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2607. | Ібраїмова Сумайя Різаївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2608. | Іван Васільєв (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2609. | Іван Романович (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2610. | Іваневич Михайло Назарович (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2611. | Іваненко Кіра Дмитрівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2612. | Іванець Ірина Ігорівна (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2613. | Іванець Матвій Васильович (Рокитненська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2614. | Іванина Артур (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2615. | Іваницька Дар (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2616. | Іванів Роман Романович (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2617. | Іванісова Анна Олегівна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2618. | Іваніцький Назар Павлович (Рава-Руський професійний ліцей) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2619. | Іваніщев Захар (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2620. | Іванніков Олег В'ячеславович (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2621. | Іванов Андрій Романович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2622. | Іванов Віктор Федорович (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2623. | Іванов Владислав (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2624. | Іванов Даниїл Іванович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2625. | Іванов Іван (СЗШ І-ІІІ ступенів №1 смт Крижопіль) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2626. | Іванов Микита Сергійович (ХЗОШ №159) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2627. | Іванов Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2628. | Іванов Назар (Криворізька ЗОШ №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2629. | Іванов Олексій (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2630. | Іванов Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2631. | Іванова Агнія Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2632. | Іванова Анастасія Дмитрівна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2633. | Іванова Анастасія Олександрівна (КЗ "Миколаївський ліцей") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2634. | Іванова Валерія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2635. | Іванова Вероніка Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2636. | Іванова Дар'я Сергіївна (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2637. | Івановська Катерина (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2638. | Іванус Олеся Андріївна (Більченський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2639. | Івануса Назар Володимирович (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2640. | Іванців Анастасія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2641. | Іванченко Анастасія (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2642. | Іванченко Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2643. | Іванюк Богдана (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2644. | Іванюк Вікторія (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2645. | Іванюк Марк Сергійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2646. | Іванюк Савелій Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2647. | Іванюк Ярослав Валерійович (Криворізька ЗОШ №68) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2648. | Іванютіна-Сандомирська Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2649. | Івасюк Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2650. | Івасюк Даніїл Анатолійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2651. | Івахненко Ілля Володимирович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2652. | Івашкевич Анна Романівна (Гришівський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2653. | Івашкова Марина Юріївна (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2654. | Іващенко Артем (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2655. | Іващенко Дмитро (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2656. | Іващенко Мілаш Антонович (ЖПГ "Ор Авнер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2657. | Іващенко Софія Вадимівна (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2658. | Іващенко Таїсія Володимирівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2659. | Івершень Злата (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2660. | Івлєва Ніка Олегівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2661. | Івченко Артем (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2662. | Івченко Катерина Олександрівна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2663. | Івченко Крістіна Петрівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2664. | Ігнатенко Єгор Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2665. | Ігнатенко Єлизавета (Новогуйвинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2666. | Ігнатенко Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2667. | Ігнатов Єгор Вадимович (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2668. | Ігнатов Олег (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2669. | Ігнатченко Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2670. | Ігнатьєв Данііл Володимирович (Харківське державне вище училище фізичної культури №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2671. | Ігнатьєв Дмитро Станіславович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2672. | Ігнатьєва Софія (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2673. | Іздебський Даніїл Васильович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2674. | Ізюменко Станіслав (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2675. | Ілащук Тетяна (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2676. | Ільіна Арина Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2677. | Ільїна Варвара (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2678. | Ільїна Надія Дмитрівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2021-12-06 16:14:16 | |
2679. | Ільків Юрій Ігорович (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2680. | Ільницький Станіслав (Червонянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2681. | Ільченко Карина (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2682. | Ільченко Кіра Романівна (Охтирська загальноосвітня школа №4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2683. | Ільченко Федір (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2684. | Ільчук Анастасія Русланівна (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2685. | Ілюк Артем (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2686. | Ілясов Ілля (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2687. | Інгоріна Еліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2688. | Іорданов Ростислав (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2689. | Ірінін Лев Андрійович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2690. | Ірхін Давид Юрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2691. | Іршак Владислав Ігорович (Львівська лінгвістична гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2692. | Ісаюк Милада Олексіївна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2693. | Ісмаїл Омар (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2694. | Істомін Мирон (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2695. | Іщенко Тетяна Романівна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2696. | Іщенко Юлія (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2697. | Іщук Оксана Ярославівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2698. | Їжаковський Назар Миколайович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2699. | Їлдиз Керім Нуман (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2700. | Їлдирим Деніз (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2701. | Їлмаз Демір (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2702. | Йілмаз Селін (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2703. | Йовва Михайло (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2704. | Йолтухівська Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2705. | Кiценко Володимир Михайлович (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2706. | Кабаков Максим Володимирович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2707. | Кабаков Роберт (ЖПГ "Ор Авнер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2708. | Кабанiн Олексiй (ЗНВК № 109) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2709. | Кавалеров Марк (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2710. | Кавасін Артем Анатолійович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2711. | Каврата Марія Романівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2712. | Кавулич Соломія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2713. | Каганюк Софія Миколаївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
2714. | Кагаянц Вероніка (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2715. | Кадієвська Юлія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2716. | Кадлець Вероніка (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2717. | Казан Яна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2718. | Казарян Фаріда Карапетівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2719. | Казімірський Богдан Владиславович (ДНЗ "Київський центр професійно-технічної освіти") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2720. | Казлітін Володимир Володимирович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2721. | Казмірук Володимир (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2722. | Казмірчук Катерина (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2723. | Казотій Злата (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2724. | Кайлер Рената Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2725. | Какасенко Ілля Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2726. | Какун Софія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2727. | Каландадзе Маріам Георгіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2728. | Калапуша Злата Віталіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2729. | Калашник кіріл (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2730. | Калашников Влад (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2731. | Калашніков Артем (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2732. | Калашніков Гліб (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2733. | Калашніков Марк (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2734. | Калашнікова Аріна Богданівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2735. | Калашян Мілана (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2736. | Калганов Владислав (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2737. | Каленик Таїсія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2738. | Каленіча Анастасія (Міжнародний ліцей "Глобус") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2739. | Калинович Максим (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2740. | Калиновська Карина (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2741. | Калиновський Марк Дмитрович (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2742. | Калинчук Андрій (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2743. | Калиняк Ганна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2744. | Калиняк Ніколетта Сергіївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2745. | Калін Мирослава Олександрівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2746. | Калінгер Соломія (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2747. | Калініна Марія Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2748. | Калініченко Дмитро (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2749. | Калініченко Тимур (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2750. | Калінчук Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2751. | Калтаєва Тарья Халілівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2752. | Калуга Радiон (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2753. | Калуцький Денис Вікторович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2754. | Калуцьких Євген Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2755. | Кальницький Даніїл (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2756. | Кальченко Дар'я Олександрівна (Дейкалівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2757. | Кам'янчук Анна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2758. | Каменецька Злата Вадимівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2759. | Каменєв Лев (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2760. | Камериста Катерина Миколаївна (ЗСШ №100) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2761. | Камишна Софія Сергіївна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2762. | Камінська Віталіна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2763. | Камінчук Марія Михайлівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2764. | Камнєв Володимир Дмитрович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2765. | Камордин Віталій Віталійович (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2766. | Каморін Даніїл Альбертович (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2767. | Кан Андрій Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2768. | Кан Ілля Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2769. | Капиш Софія Валеріївна (Стеблівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2770. | Капінус Варара Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2771. | Капінус Всеволод (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2772. | Капінус Руслан Едуардович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2773. | Капіца Ганна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2774. | Каплієнко Віталій Андрійович (ХЗОШ №159) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2775. | Каплінський Артем Сергійович (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2776. | Капрош Софія Юріївна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2777. | Каптур Аліса (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2778. | Капуста Юлія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2779. | Капустей Єва (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2780. | Капустян Марія Сергіївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2781. | Капустянська Аліса (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2782. | Кара Георгій (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2783. | Караваєва Софія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2784. | Карагіоз Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2785. | Карагуца Артем Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2786. | Каражекова Ольга (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2787. | Каразейський Артем (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2788. | Караман Віталій Віталійович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2789. | Караманов Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2790. | Карасенко Варвара (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2791. | Караськевич Нестор Васильович (НВК "Буська ЗОШ І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2792. | Каратнітський Дмитро (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2793. | Карауш Гліб (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2794. | Караченцева Вкторія (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2795. | Карбовська Яніна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2796. | Карбунарь Іванна Володимирівна (Пригородоцький НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2797. | Карвацька Христина Тарасівна (НВК ліцей "Сихівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2798. | Карвацький Олег (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2799. | Кардаш Дар'я Андріївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2800. | Кардопольцев Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2801. | Кареліна Олександра Романівна (Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2802. | Карєєв Артем Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2803. | Карікова Кароліна Костянтинівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2804. | Карлаш Валерія Олександрівна (Стеблівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2805. | Кармазіна Марія (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2806. | Карнаух Амалія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2807. | Карнаух Іван Анатолійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2808. | Карнаухова Катерина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2809. | Карнаушенко Софія Дмитрівна (Logos School) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2810. | Карнафель Вікторія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2811. | Кароліна Паламарчук (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2812. | Карп'як Матвій Олегович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2813. | Карпен Олег Тарасович (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2814. | Карпенко Анна Русланівна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2815. | Карпенко Арсеній (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2816. | Карпенко Любомир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2817. | Карпенко Маргарита (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2818. | Карпенко Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2819. | Карпенко Михайло (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2820. | Карпенко Олександра Олександрівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2821. | Карпенко Софія Михайлівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2822. | Карпенко Тетяна Вікторівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2823. | Карпець Іов (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2824. | Карпеченков Даніель (Школа № 1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2825. | Карпич Євгеній Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2826. | Карпій Анастасія Ярославівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2827. | Карпінська Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2828. | Карпінська Дарія Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2829. | Карпінський Олександр Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2830. | Карпук Станіслав Олегович (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2831. | Карпушина Крістіна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2832. | Картавий Павло Анатолійович (2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2833. | Касап Злата Ігорівна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2834. | Касимов Ельдар (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2835. | Касперський Давид Вікторович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2836. | Касьяненко Георгій (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2837. | Касьяненко Роман Романович (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2838. | Касьянов Тимофій (НВК № 148 "Планета Щастя") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2839. | Касяненко Діма (Кам`янська школа №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2840. | Катерина Анжеліка (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2841. | Катерина Вероніка (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2842. | Катеринчук Лука (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2843. | Катревич Максим Костянтинович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2844. | Катречко Діана Сергіївна (КЗ "Новогорівський ЗЗСО І-ІІІ ст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2845. | Катрющенко Сергій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2846. | Катюха Давид (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2847. | Каунець Ярослав (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2848. | Кац София Викторовна (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2849. | Кацай Матвій Юрійович (Запорізький НВК №67) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2850. | Качай Нікіта Максимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2851. | Качалаба Роман Сергійович (Рава-Руський професійний ліцей) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2852. | Качан Юлія Олександрівна (Школа №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2853. | Качанов Кирило Олексійович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2854. | Качанов Ярослав Віталійович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2855. | КАЧАНОВА Поліна (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Зоряний" Дніпропетровської обласної ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2856. | Качканова Маргарита (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2857. | Качур Олександра Андріївна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2858. | Кашин Владислав Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2859. | Каширська Соня Василівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2860. | Кашо Макар (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2861. | Кашпур Милана Євгеніївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2862. | Каштан Олександр (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2863. | Каштан Соломія Василівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2864. | Квач Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2865. | Квашина Аліса (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2866. | Квич-Тучапець Емануель Васильович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2867. | Квітка Віолета Олексіївна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2868. | Кебірова Аліна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2869. | Кедич Злата Романівна (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2870. | Кедіс Ліана Віталіївна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2871. | Кедровська Кіра (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2872. | Кейлін Майя (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2873. | Келчевський Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2874. | Келюхова Анастасія Вікторівна (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2875. | Кенкін Даніл Денисович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2876. | Керетів Аделія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2877. | Кикоть Максим Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2878. | Кирил Валеуко (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2879. | Кирилевич Анастасія Павлівна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2880. | Кирило Панченко (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2881. | Кирилов Назар Вікторович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 284) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2882. | Кирилюк Дар'я Денисівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2883. | Кирилюк Матвій (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2884. | Кирич Дарина (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2885. | Кириченко Денис (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2886. | Кириченко Катерина (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2887. | Кириченко Крістіна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2888. | Кириченко Максим Дмитрович (КЗ "Височанський ліцей №1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2889. | Киричок Катерина Максимівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2890. | Кирпушко Максим Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
2891. | Кирюхіна Евеліна Дмитрівна (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2892. | Киселарь Валерія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2893. | Киселарь Владислав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2894. | Кисельова Єлизавета (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2895. | Кисіль Федір (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2896. | Кисла Аліса (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2897. | Кисленко Тимур Ігорович (Прилуцька СШ І-ІІІ ступенів № 6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2898. | Кисліченко Ярослав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2899. | Кислюк Катерина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2900. | Китайгора Софія Олексіївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2901. | Кицюк Катерина Дитрівна (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2902. | Кичан Аліна Денисівна (Зносицька ЗОШ І-ІІІст) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2903. | Кичан Артур Денисович (Зносицька ЗОШ І-ІІІст) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2904. | Кищенко Олексій Вікторович (Пристанційнівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2905. | Кищик Олександр Сергійович (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2906. | Киян Артем Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2907. | Кияниця Лілія (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2908. | Кібаленко Марія (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2909. | Кізенко Нікіта Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2910. | Кізіль Єва (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2911. | Кізуб-Притиченко Вайнона (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2912. | Кікоть. Дана (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2913. | Кілічук Іван Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2914. | Кім Давид (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2915. | Кім Марія (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2916. | Кімосов Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2917. | Кінареєва Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2918. | Кінаш Галина Іванівна (СЗШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2919. | Кіпніс Ян Михайлович (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2920. | Кіра Андрієнко (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2921. | Кірбаба Мирослав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2922. | Кірєєв Кіріл Сергійович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2923. | Кірєєв Максим Ігорович (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2924. | Кірєєва Ангеліна Костянтинівна (Слов'янська ЗОШ № 10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2925. | Кірєєва Вероніка Олександрівнавна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2926. | Кірігетова Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2927. | Кірієнко Злата Андріївна (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2928. | Кірік Всеволод Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2929. | Кірілов Назарій Ігорович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2930. | Кіріяк Костянтин Сергійович (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2931. | Кіріяк Софія Іванівна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2932. | Кіріяченко Давід Сергійович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2933. | Кірліг Владислав Вадимович (Нерубайський ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2934. | Кіров Михайло Сергійович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2935. | Кірсанов Данило (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2936. | Кірсей Каріна Геннадіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2937. | Кірюхін Назар Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2938. | Кісельов Костянтин (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2939. | Кісельова Дар'я Сергіївна (СОЦСР "Смарагдове місто") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2940. | Кісельова Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2941. | Кісь Гордій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2942. | Кісь Матвій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2943. | Кітик Максим (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2944. | Кіценко Дмитро (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2945. | Кіцера Аліна Сергіївна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2946. | Кічало Володимир (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2947. | Кічало Роман (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2948. | Кічігіна Ксенія Євгеніївна (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2949. | Кічмаренко Марія Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2950. | Кіщенко Іван Романович (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | 2021-12-06 16:14:16 | |
2951. | Кіяшко Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2952. | Клапатюк Даніїл (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2953. | Клеков Кіріл (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2954. | Кленовий Денис Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2955. | Клепка Ярослав (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2956. | Клець Тетяна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2957. | Клєткін Богдан Денисович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2958. | Климась Іван (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2959. | Клименко Артем (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2960. | Клименко Владислав (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2961. | Клименко Данило (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2962. | Клименко Ілья Євгенійович (Logos School) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2963. | Клименко Ірина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2964. | Клименко Карина Вадимівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2965. | Клименко Кіра Іллівна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2966. | Клименко Лідія Євгенівна (Київська дитяча академія мистецтв імені М.І. Чембержі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2967. | Климів Денис Ігорович (Ліцей імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2968. | Климов Артем (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2969. | Климпуш Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2970. | Климюк Злата Павлівна (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2971. | Клипко Ілля Ігорович (Грем'яцька загальноосвітня школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2972. | Клисак Олеся Дмитрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2973. | Клімакова Аліса Кирилівна (Класична гімназія при ЛНУ ім.Івана Франка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2974. | Клімук Софія Максимівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2975. | Клімчук Матвій Анатолійович (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2976. | Кліщ Андрій Романович (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2977. | Кліщевська Варвара (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2978. | Кліщевська Веліна Ярославівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2979. | Кліщик Кирило Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2980. | Клокун Марія Володимирівна (ПЗО "Ірпінська християнська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2981. | Клопов Дмитро Андрійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2982. | Клочко Кирило (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2983. | Клочко Марк (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2984. | Клочок Роберт (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
2985. | Ключка Данило (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2986. | Ключко Артем Вадимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2987. | Ключко Владислав (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2988. | Ключковський Макарій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2989. | Ключник Вероніка Іванівна (Більченський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2990. | Кляцька Олена (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2991. | Книш Назарій (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2021-12-06 16:14:16 | |
2992. | Книшук Анастасія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2993. | Книшук Юрій (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2994. | Княгницький Михайло Костянтинович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
2995. | Князюк Катерина Костянтинівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2996. | Ко'пяк Матвій (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
2997. | Коб Анна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
2998. | Кобенко Аліса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
2999. | Коберник Олег (Школа № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3000. | Кобернюк Назар (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3001. | Кобець Єлізавєта Євгенівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3002. | Кобець Олександр (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3003. | Кобець Пилип (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3004. | Кобзар Захар Тарасович (Ярешківський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3005. | Кобзар Софія Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3006. | Кобзун Володимир Ігорович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3007. | Кобилинська Марія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3008. | Кобилюк Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3009. | Кобилянська Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3010. | Кобилянський Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3011. | Кобрин Ангеліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3012. | Кобрин Кароліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3013. | Кобринюк Дарія Павлівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3014. | Кобченко Софія Олександрівна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3015. | Ковалевська Марія Романівна (КЗ ХЗОШ № 49) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3016. | Ковалевська Таїсія Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3017. | Коваленко Анастасія Анатоліївна (Бучанська СЗОШ № 5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3018. | Коваленко Анастасія Євгеніївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3019. | Коваленко Ангеліна Дмитрівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3020. | Коваленко Данііл Дмитрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3021. | Коваленко Дар'я Андріївна (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3022. | Коваленко Дарія Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3023. | Коваленко Емілія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3024. | Коваленко Євгенія (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3025. | Коваленко Кирил (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3026. | Коваленко Кирило (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3027. | Коваленко Максим (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3028. | Коваленко Максим Євгенович (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3029. | Коваленко Максим Олександрович (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3030. | Коваленко Марія (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3031. | Коваленко Марія (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3032. | Коваленко Марія Владиславовна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3033. | Коваленко Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3034. | Коваленко Мирослава Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3035. | Коваленко Нікіта Сергійович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3036. | Коваленко Олексій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3037. | Коваленко Орест Ігорович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3038. | Коваленко Тимофій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3039. | Коваленко Тимур Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3040. | Ковалець Вадим Миколайович (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3041. | Ковалець Вікторія Віталівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3042. | Ковалець Мілана Сергіївна (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3043. | Ковалишин Вікторія Андрііївна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3044. | Ковалишин Денис Юрійович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3045. | Ковалів Вероніка (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3046. | Коваль Андрій Валерійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3047. | Коваль Володимир Андрійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №72) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3048. | Коваль Данило Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3049. | Коваль Дар'я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3050. | Коваль Ірина Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3051. | Коваль Кирило Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3052. | Коваль Любомир Олексійович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3053. | Коваль Олеся Романівна (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3054. | Коваль Орина (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3055. | Коваль Світлана Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3056. | Коваль Святослав Олексійович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3057. | Коваль Софія Олександрівна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3058. | Коваль Тарас Зорянович (Новокалинівський опорний заклад) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3059. | Коваль Юлія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3060. | Ковальжи Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3061. | Ковалько Аріна Данилівна (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3062. | Ковальков Данііл Віталійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3063. | Ковальов Андрій (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3064. | Ковальов В'ячеслав (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3065. | Ковальов Єгор (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3066. | Ковальов Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3067. | Ковальов Матвій (КЗ "Первозванівське НВО") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3068. | Ковальов Микита (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3069. | Ковальова Еліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3070. | Ковальова Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3071. | Ковальська Вікторія (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3072. | Ковальський Андрій (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3073. | Ковальський Марко Юрійович (Львівська академічна гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3074. | Ковальченко Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3075. | Ковальчук Анастасія Костянтинівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3076. | Ковальчук Андрій Васильович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3077. | Ковальчук Анна (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3078. | Ковальчук Аркадій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3079. | Ковальчук Богдан Тарасович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3080. | Ковальчук Владислава (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3081. | Ковальчук Георгій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3082. | Ковальчук Данило (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3083. | Ковальчук Дар'я (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3084. | Ковальчук Марія (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3085. | Ковальчук Марія (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3086. | Ковальчук Михайло (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3087. | Ковальчук Мілена (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3088. | Ковальчук Софія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3089. | Ковальчук Ярослав Юрійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3090. | Ковальчук Ярослав Янович (Петропавлівський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3091. | Кованжи Денис Вячеславович (Миколаївський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3092. | Ковба Тимофій Михайлович (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3093. | Ковбасюк Варвара (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3094. | Ковбасюк Дарія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3095. | Ковбель Ганна (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3096. | Ковлева Ангеліна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3097. | Ковнір Тая (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3098. | Коврига Павло (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3099. | Ковтик Іван Ярославович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3100. | Ковтонюк Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3101. | Ковтун Андрій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3102. | Ковтун Валерія Миколаївна (Фастовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3103. | Ковтун Давид Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3104. | Ковтун Кіріл (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3105. | Ковтун Марія Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3106. | Ковтун Олексій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3107. | Ковтун Санта (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3108. | Ковтун Софія (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3109. | Ковтуцький Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3110. | Ковтюх Дмитро Миколайович (Чернівецький НВК " Любисток") | 2021-12-06 16:14:14 | |
3111. | Ковтюх Марія Романівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3112. | Когаєва Луїза (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3113. | Когут Аріна (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3114. | Когут Тереза Віталіївна (Школа №98 м.Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3115. | Когутенко Єва Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3116. | Коденчук Марк (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3117. | Кодимська Дарія Сергіївна (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3118. | Кодимський Нікіта (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3119. | Кодратюк Костянтин (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3120. | Кожарін Ярослав Олександрович (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3121. | Кожевніков Данило (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3122. | Кожина Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3123. | Кожокар Анна Миколаївна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3124. | Кожухова Вероніка (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3125. | Кожушко Вероніка Сергіївна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3126. | Кожушко Нікіта Романович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3127. | Козак Антоніна Геннадіївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3128. | Козак Дар'я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3129. | Козак Дмитро Олегович (Школа №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3130. | Козак Злата (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3131. | Козак Карина Геннадіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3132. | Козак Маргарита (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3133. | Козак Софія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3134. | Козачек Матвій Віталійович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3135. | Козаченко Вероніка Володимирівна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3136. | Козаченко Денис Вадимович (Юрківська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3137. | Козаченко Макар Андрійович (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3138. | Козаченко Юрій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3139. | Козачок Данило Андрійович (Конопківська початкова школа-філія Микулинецького ОЗЗСО 1-3 ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3140. | Козерівський Максим Вікторович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3141. | Козин Олександра Михайлівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3142. | Козинська Ніка (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3143. | Козир Даніїл (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3144. | Козир Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3145. | Козирев Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3146. | Козирєв Гордій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3147. | Козирський Марк (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3148. | Козік Влада (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3149. | Козін Марат (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3150. | Козіна Альона (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3151. | Козіна Мирослава Василівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
3152. | Козленко Глєб (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3153. | Козлов Олександр (Київський приватний ліцей "Фенікс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3154. | Козлов Петро Михайлович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3155. | Козлов Семен Євгенович (Запорізький НВК №67) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3156. | Козлов Федір Дмитрович (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3157. | Козлова Софія Ігорівна (Петропавлівський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3158. | Козлова Яріна Костянтинівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3159. | Козловська А. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3160. | Козловська Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3161. | Козловська Анна (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3162. | Козловська Єлизавета Сергіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3163. | Козловський Максим Віталійович (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3164. | Козлюк Діана (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3165. | Козовий Андрій (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3166. | Козоріз Діана Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3167. | Козьма Вікторія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3168. | Козюпа Поліна Денисівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3169. | Козюра Дмитро Анатолійович (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3170. | Коколин Тетяна Ігорівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3171. | Кокорев Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3172. | Кокорін Роман (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3173. | Кокот Матвій Олександрович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3174. | Кокоша Олександра Дмитрівна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3175. | Кокоша Тимофій Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3176. | Кокурін Єгор Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3177. | Колач Наталія Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3178. | Колач Роксана Іванівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3179. | Колбаса Даніель Андрійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3180. | Коленко Марія Володимирівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3181. | Коленченко Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3182. | Колеса Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3183. | Колесник Андрій Олександрович (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3184. | Колесник Артем Романович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3185. | Колесник Дарина Андріївна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3186. | Колесник Євгенія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3187. | Колесник Іван (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3188. | Колесник Іван Юрійовіч (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3189. | Колесник Микита (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3190. | Колесник Ніка (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3191. | Колесник Олена (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3192. | Колесник Павло Сергійович (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3193. | Колесников Артем (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3194. | Колесников Влад (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3195. | Колесников Владислав (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3196. | Колесникова Ангеліна Анатоліївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3197. | Колесниченко Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3198. | Колеущенко Максим (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3199. | Колєснік Єва Сергіївна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3200. | Коліденко Д. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3201. | Колінко Софія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3202. | Колісник Аделіна Антонівна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3203. | Колісник Микита (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3204. | Колмагор Iлля (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3205. | Колобкова Олександра (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3206. | Колобов Ігор Олександрович (Глухівська ЗОШ №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3207. | Колода Святослав Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3208. | Колодач Анна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3209. | Колодєжна Мирослава Володимирівна (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3210. | Колодій Варвара (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3211. | Колодін Володимир Вікторович (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3212. | Колодніцький Нікіта (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3213. | Колодяжна Влада (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3214. | Коломецька Дар'я (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3215. | Коломис Софія Андріївна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3216. | Коломієць Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3217. | Коломієць Захарій Любомирович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
3218. | Коломієць Ірина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3219. | Коломієць Ірина Сергіївна (Таращанський технічний та економіко правовий коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3220. | Коломієць Квітослава Любомирівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
3221. | Коломієць Марія Ігорівна (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3222. | Коломієць Поліна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3223. | Коломійченко Діана Сергіївна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3224. | Колос Арсен (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3225. | Колосова Анна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3226. | Колосок Наталія Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3227. | Колотущенко Ірина Сергіївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3228. | Колотущенко Марія Сергіївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3229. | Колпаков Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3230. | Колпаков Максим (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3231. | Колпаков Ростислав Андрійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3232. | Колпаков Тімур Михайлович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3233. | Колутнитська Іванна (Київський приватний ліцей "Фенікс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3234. | Кольба Лілія Андріївна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3235. | Колядіна Альбіна Євгенівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3236. | Командишко Сілантій Євгенійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3237. | Команяк Софія Дмитрівна (Ліцей №18 ЛМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3238. | Комар Ксенія Володимирівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3239. | Комаренко Мірра Сергіївна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3240. | Комаров Роман (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3241. | Комарова Анна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3242. | Комаровський Микита Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3243. | Комаченко Варвара Володимирівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3244. | Комендат Максим (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3245. | Комишан Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3246. | Комишан Єлизавета (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3247. | Коміренко Артем (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3248. | Комісарук Артем (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3249. | Компанієць Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3250. | Конак Апполінарія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3251. | Кондратенко Роман (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3252. | Кондратів Галина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3253. | Кондратов Дмитро Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3254. | Кондратовська Лілія Володимирівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3255. | Кондратьєв Мирон Дмитрович (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3256. | Кондратьєв Олександр (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3257. | Кондратьєв Олександр Денисович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3258. | Кондратьєва Анастасія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3259. | Кондратьєва Єва (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3260. | Кондратьєва Марія Денисівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3261. | Кондратюк Анастасія Олександрівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3262. | Кондратюк Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3263. | Кондратюк Злата (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3264. | Кондрашов Дмитро Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3265. | Кондрашов Олександр Олександрович (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3266. | Кондрашова Марія Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3267. | Конепльців Анастасія Іванівна (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3268. | Конєв Олександр Андрійович (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3269. | Конкіна Світлана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3270. | Конобєєв Ілля (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3271. | Коновал Герман Ігорович (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3272. | Коноваленко Анастасія Юріївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3273. | Коноваленко Дар'я Павлівна (Сербківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3274. | Коноваленко Єгор Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3275. | Коноваленко Марія (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3276. | Коновалов Максим Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3277. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3278. | Коновалова Анна Максимівна (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3279. | Коновалова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3280. | Коновиченко Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3281. | Кононенко Максим (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3282. | Кононенко Яна Сергіївна (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3283. | Кононова Катерина (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3284. | Кононученко Дарина Максимівна (Приватна школа Олени Вєдєрникої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3285. | Кононученко Євгенія (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3286. | Конончук Катерина (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3287. | Коношенко Назар Антонович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3288. | Конраді-Лагунова Ксенія Андріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3289. | Конюшенко Ангеліна (Ніжинська ЗОШ №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3290. | Коняхін Гордій (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3291. | Коняхіна Анісія (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3292. | Коп'як Евеліна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3293. | Копачовець Владислав Олегович (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3294. | Копець Ростислав Олександрович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3295. | Копецький Матвій Вячеславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3296. | Копистинська Олена (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3297. | Копитін Марк (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3298. | Копищик Маргарита Ігорівна (Люхчанська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3299. | Коптєв Микита Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3300. | Коптєва Софія (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3301. | Коптілов Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3302. | Копчо Камілла (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3303. | Корабельський Дмитро Іванович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3304. | Кордан Гліб (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3305. | Кордунян Александра Віталіївна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3306. | Кордунян Станіслав Едуардович (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3307. | Корецька Дарія Олексіївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3308. | Корж Артем Максимович (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3309. | Корж Константин Павлович (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3310. | КОРЖ Софія (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Зоряний" Дніпропетровської обласної ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3311. | Коржанюк Валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3312. | Коржик Мирослав Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3313. | Корзун Кароліна Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3314. | Корзун Мілада Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3315. | Коритник Єлизавета Михайлівна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3316. | Корнєва Софія (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3317. | Корнієнко Данило Андрійович (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-ліцей «Гармонія») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3318. | Корнієнко Євгеній Валерійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3319. | Корнієнко Злата (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3320. | Корнієнко Олена Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3321. | Корнійчук Даніїл (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3322. | Корнійчук Євгенія Ярославівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3323. | Корнійчук Ксенія Сергіівна (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3324. | Корнілов Андрій Олександрович (Одеська гімназія № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3325. | Корнова Владислав Петрович (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3326. | Корнута Андрій Юрійович (Яківська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3327. | Коробейко Кирило (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3328. | Коробейнікова Валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3329. | Коробенюк Ілля Васильович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3330. | Коробій Павло (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3331. | Коробка Валерія (Вишневецька зош І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3332. | Коробков Михайло Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3333. | Коровець Вадим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3334. | Королевич Вадим Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3335. | Королевсьва Ілона (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3336. | Короленко Володимир Володимирович (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3337. | Король Ангеліна Андріїна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3338. | Король Анна Ігорівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3339. | Король Владислав Ігоревич (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3340. | Король Данило (Маркеєвська філія ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3341. | Король Денис Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3342. | Король Іван Олександрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3343. | Король Тетяна Володимирівна (Альтернативна школа "Дельта") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3344. | Корольова Катерина (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3345. | Корольчук Дмитро Дмитрович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3346. | Короп Олександра (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3347. | Коропатнік Максим Ігорович (Бучанська СЗОШ № 5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3348. | Коропатнюк Олександра (Користівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3349. | Коропченко Захар (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3350. | Коростiль Олександр Олександрович (Школа №4 м. Люботин) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3351. | Коростиченко Ангеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3352. | Коротка К. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3353. | Коротка Карина Артемівна (КЗ "Первомайський ліцей № 7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3354. | Коротких Роман (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3355. | Короткова Поліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3356. | Корсун Олександра Тарасівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3357. | Корчагіна Надія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3358. | Корчагіна Олена (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3359. | Корчак Гордій Олегович (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3360. | Корчевська Ангеліна (Шумовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3361. | Корчинський Вадим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3362. | Корчистий Андрій Михайлович (Полонська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3363. | Коршун Каріна Артурівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3364. | Коршун Кирило Артурович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3365. | Коршунова Анна Сергіївна (Світлогірська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3366. | Корюковець Гліб (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3367. | Коряк Юхим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3368. | Косаківський Давід (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3369. | Косаренко Тетяна Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3370. | Косачов Роман (Санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3371. | Косенко Анастасія Олександрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3372. | Косенко Миколай (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3373. | Косенко Олександр (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3374. | Косінов Костянтин Миколайович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3375. | Коскін Святослав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3376. | Косма Михайло (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3377. | Косов Микола ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3378. | Косогов Дмитро (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3379. | Коссе Марія Анатоліївна (Марiупольська СШ №46) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3380. | Коссе Тимофій Дмитрович (Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3381. | Костанда Андрій (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3382. | Косташ Діана (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2021-12-06 16:14:14 | |
3383. | Костенко Амєлія Олександрівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3384. | Костенко Артем (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3385. | Костенок Юлія Анатоліївна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3386. | Костецька Мілана (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3387. | Костилянов Даніл (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3388. | Костинюк Ігор (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3389. | Костирін Гліб Вячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3390. | Костирко Даніїл (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
3391. | Костиря Максим (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3392. | Костиря Поліна Григорівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3393. | Костиря Руслана Русланівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3394. | Костіна Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3395. | Костіна Еріка Констянтинівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3396. | Костржевський Максим (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3397. | Кострова Арина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3398. | Костырко Даниил (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3399. | Костюк Денис Вадимович (Бердичівський міський ліцей № 15) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3400. | Костюк Єва Ігорівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3401. | Костюк Лев Григорович (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3402. | Костюк Микола (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3403. | Костюк Христина Володимирівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3404. | Костюкович Мирослава (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3405. | Костюнін Олександр (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3406. | Костюченко Вікторія (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3407. | Костюченко Марія Ярославівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3408. | Костюченко Олексій (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3409. | Костяков Костянтин Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3410. | Костян Аліна Віталіївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3411. | Коськова Вероніка Ігорівна (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3412. | Косьміна Віталіна Вікторівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3413. | Кот Вікторія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3414. | Котанов Кирил Сергійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3415. | Котелевець Анна (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3416. | Котельніков Віктор (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3417. | Котелянець Діана (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3418. | Котенко Софія (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3419. | Котик Анна Євгенівна (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3420. | Котик Тетяна Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3421. | Котляр Даніл Сергійович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3422. | Котляренко Оксана Дмитрівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3423. | Котляров Артур (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3424. | Котлярова Мирослава Миколаївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3425. | Котов Михайло Костянтинович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3426. | Котова Катерина Олександрівна (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3427. | Котолуп Лев Юрійович (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3428. | Котух Маргарита Миколаївна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3429. | Котюжинська Софія Андріївна (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3430. | Котягіна Квітослава Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3431. | Коцан Дар'я Віталіївна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3432. | Коцарєва Єва (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3433. | Коцюба Максим Анатолійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3434. | Коцюк Данило Петрович (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | 2021-12-06 16:14:16 | |
3435. | Коцюруба Роберто (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3436. | Коч Дефне Софія Гекханівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3437. | Кочерга Владислав Юрійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3438. | Кочерга Назар Володимирович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3439. | Кочетигов Віталій Олександрович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3440. | Кочеткова-Бондаренко Софья Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3441. | Кочижев Климентій Ілліч (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3442. | Кочин Данило Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3443. | Кочубей Іван (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3444. | Кочубей Кирило (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3445. | Кочубей Федір Вадимович (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3446. | Кочубейник Віолетта (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3447. | Кочук Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3448. | Кошевой Вадим (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3449. | Кошевой Дамір Андрійович (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3450. | Кошелєва Ксенія Ігорівна (Новоградківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3451. | Кошелєва Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3452. | Кошель Ярослав Олександрович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3453. | Кошелюк Домініка (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3454. | Кошик Олександра (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3455. | Кошкаров Артем Олексійович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3456. | Кошмак Соломія Сергіївна (ГО "Слова та голос" (Words & Voice)) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3457. | Кошова Єлизавета (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3458. | Кощавко Ксенія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3459. | Кравець Андрій Віталійович (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3460. | Кравець Дем'ян (Ліцей № 5 ім. І. та І. Кокорудзів Львівської Міської Ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3461. | Кравець Крістіан Леонідович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3462. | Кравець Крістіна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3463. | Кравець Марія (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3464. | Кравець Поліна (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3465. | Кравець Юстина Вадимівна (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3466. | Кравцова Софія Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3467. | Кравченко Анастасія (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3468. | Кравченко Андрій Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3469. | Кравченко Артем (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3470. | Кравченко Влада Олегівна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3471. | Кравченко Владислав Володимирович (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3472. | Кравченко Диана (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3473. | Кравченко Естер (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3474. | Кравченко Єгор Дмитрович (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3475. | Кравченко Злата (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3476. | Кравченко Іван (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3477. | Кравченко Каріна Тарасівна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3478. | Кравченко Майя Павлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3479. | Кравченко Марина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3480. | Кравченко Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3481. | Кравченко Олександр (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3482. | Кравченко-Лозня Максим Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3483. | Кравченко-Хотінський Михайло (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3484. | Кравчук Андрій Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3485. | Кравчук Вероніка Валеріївна (Школа №25 м.Луцьк) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3486. | Кравчук Давид Васильович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3487. | Кравчук Дмитро Сергійович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3488. | Кравчук Костянтин (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3489. | Кравчук Марко (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3490. | Кравчук Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3491. | Кравчук Поліна (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3492. | Кравчун Анастасія Вікторівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3493. | Кравчун Валентина Вікторівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3494. | Крайник Артем Петрович (Рудківська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3495. | Крамар Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3496. | Крамаревська Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3497. | Крамаренко Поліна Валеріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3498. | Крамарчук Катя (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3499. | Крамарчук Макар Ігорович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3500. | Крапівін Даніїл (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3501. | Красій Майя Олександрівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3502. | Красікова Міа Денісовна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3503. | Красіліч Матвій Володимирович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3504. | Краско Аріна Іванівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3505. | Красніков Єгор Андрійович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3506. | Красніков Олексій Максимович (Харківська гімназія 14) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3507. | Краснікова Євгенія Андріївна (Гімназія № 19 "Межигірська") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3508. | Краснова Алевтина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3509. | Красножон Максим Олексійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:16 | |
3510. | Краснокутська Олександра Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3511. | Красносельська Ангеліна Романівна (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3512. | Красноход Аліса (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3513. | Красношлик Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3514. | Красношлик Станіслава Антонівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3515. | Краснощок Мілена Дмитрівна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3516. | Краснянський Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3517. | Красовська Ірина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3518. | Кратенко Андрій Сергійович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3519. | Крекін Віктор (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3520. | Крементар Данило Олексійович (У.Ц. «Логос») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3521. | Кремінський Сократ Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3522. | Кремльова Дар'я (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3523. | Крестюк Аріна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3524. | Креховецький Андрій Мар'янович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3525. | Креховецький Тарас Мар'янович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3526. | Крецул Дар'я Олегівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3527. | Крецул Эммануил Сергеевич (НВК "ЗОШ-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3528. | Кривдюк Владислав (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3529. | Кривенда Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3530. | Кривенко Анастасія (Маркеєвська філія ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3531. | Кривенко Вероніка (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3532. | Кривенко Єва (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3533. | Кривецька Єлизавета Миколаївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3534. | Кривецький Микола Миколайович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3535. | Кривич Олександр Євгенович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3536. | Кривіцька Софія Василівна (Іванковецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3537. | Кривко Дар'я (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3538. | Криволап Андрій Віталійович (Приватні школи Олени Вєдєрнікової) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3539. | Криволап Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3540. | Криворучко Вікторія (СЗШ І-ІІІ ступенів №1 смт Крижопіль) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3541. | Криворучко Георгій Альбертович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3542. | Криворучко Давид Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3543. | Криворучко Дарина Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3544. | Криворучко Денис (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3545. | Криворучко Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3546. | Кривошапка Григорій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3547. | Кривошапка Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3548. | Кривошеєва Анастасія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3549. | Кривошеєва Єлізавета (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3550. | Кривошеєва Марія (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3551. | Кривошия Олександр Володимирович (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3552. | Кривцун Артем Олександрович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3553. | Кривчун Михайло Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3554. | Крижанівська Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3555. | Крижанівський Валерій (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3556. | Крижанівський Михайло Русланович (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3557. | Крижанівський Рагнар Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 284) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3558. | Крижановська Катерина Володимирівна (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3559. | Крижановська Ярослава (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3560. | Крижановський Максим (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3561. | Крижановський Михайло Владиславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3562. | Крижевська Марія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3563. | Крижна Євгенія Ярославовна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3564. | Крижний Кирил Ярославович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3565. | Кризська Карина Олександрівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3566. | Крикун Гліб (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3567. | Крикунова Марія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3568. | Крило Давід (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3569. | Крилова Варвара Борисівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3570. | Криницький Даніїл Ігорович (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3571. | Криса Олеся Орестівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3572. | Крисюк Руслана (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3573. | Крицький Денис (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3574. | Кришталь Михайло Олексыйович (КЗ "Зміївська гімназія №1 "Сузір'я"") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3575. | Крічко Данило (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3576. | Кропивник Данило (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3577. | Кропта Діана Романівна (ХЗОШ №102) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3578. | Крот Ліана Владиславівна (Левенцівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3579. | Кроуч Вільям (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3580. | Кроуч Джеймс Томас Ааронович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3581. | Кроуч Евелін Марія Ааронівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3582. | Крохмаль Віолетта Миколаївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3583. | Круглов Олександр (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3584. | КРУГЛЯК АННА СЕРГІЇВНА (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3585. | Крук Денис Юрійович (Селищанський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3586. | Крук Софія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3587. | Круковець Мія Нікітівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3588. | Крупа Артем Станіславович (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3589. | Крупенко Анна Любомирівна (Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3590. | Крупич Марина Сергіївна (Дроздинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3591. | Крутянська Владислава (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3592. | Кручок Артур (Люхчанська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3593. | Крушельницький Владислав (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3594. | Крюкова Дарія (ЗОШ №61) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3595. | Крюкова Юія Анатоліївна (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3596. | Крючков Михайло (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3597. | Крючкова Вероніка Іванівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3598. | Крячек Дар'я Іванівна (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3599. | Крячко Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3600. | КСП (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3601. | Ксьондз Діана (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3602. | Куба Валерія Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3603. | Кубак Максим (Іванковецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3604. | Кубаткін Іван Вікторович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3605. | Кубишенко Андрій Анатолійович (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3606. | Кубишко Аріна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3607. | Кувалдін Владислав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3608. | Кугаївська Ольга Романівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3609. | Кудашев Єгор Артурович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3610. | Кудлай Нікіта (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3611. | Кудлач Ганна (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3612. | Кудляк Захар Олегович (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3613. | Кудляк Ірина Ігорівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3614. | Кудояр Софія (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3615. | Кудрява Ярослава Юріївна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3616. | Кудрявцева Єлизавета Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3617. | Кудрявцева Ксенія Вікторівна (Слов'янська Гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3618. | Кудрявцева Марія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3619. | Кудряч Дар'я Євгенівна (Новоборисівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3620. | Кузик Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3621. | Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3622. | Кузіна Марія Олегівна (КНВК №129 ГЛАС) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3623. | Кузнецов Артур Олексійович (Мелітопольська гімназія №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3624. | Кузнецова Вікторія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3625. | Кузнець Вікторія Володимирівна (Люхчанська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3626. | Кузнець Максим (КЗ ХЗОШ № 49) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3627. | Кузнєцова Дар'я (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3628. | Кузнєцова Дар'я Олексіївна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3629. | Кузнєцова Катерина Олексіївна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3630. | Кузьма Кіра Максимівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3631. | Кузьменко Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3632. | Кузьменко Злата (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3633. | Кузьменко Іван (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3634. | Кузьменко Ігор (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3635. | Кузьменко Олександр (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3636. | Кузьменко Поліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3637. | Кузьменко Поліна Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3638. | Кузьменков Владислав (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3639. | Кузьмич Аліна Миколаївна (Березівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3640. | Кузьмич Дарина Сергіївна (Дейкалівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3641. | Кузьміна Варвара (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3642. | Кузьміна Євгенія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3643. | Кузьміних Яна Максимівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3644. | Кузьмінський Іван Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3645. | Кукавиця Олексій В*ячеславович (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3646. | Кукін Олег Володимирович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3647. | Кукоба Каміла Валеріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3648. | Кукоба Станіслав (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3649. | Куксова Марія (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3650. | Кукурудза Назар Богданович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3651. | Кулагін Павєл (Дистанційна школа OPTIMA) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3652. | Кулешова Олександра (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3653. | Кулик Аліна Валеріївна (Великоберезнянська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3654. | Кулик Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3655. | Кулик Анастасія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3656. | Кулик Арсен (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3657. | Кулик Вячеслав Андрійович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3658. | Кулик Євген (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3659. | Кулик Єлизавета Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3660. | Кулик Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3661. | Кулик Поліна Михайлівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3662. | Кулик Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3663. | Куликов Іван Олександрович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3664. | Куликовський Олександр (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3665. | Кулинич Олексій (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3666. | Кулік Антоніна Миколаївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3667. | Куліков Макар Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3668. | Куліковський Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3669. | Кулінич Лука (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3670. | Куліченко Дмитро (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3671. | Куліченко Олеся Анатоліївна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3672. | Кулічковська Даніела (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3673. | Куліш Анастасія Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3674. | Куліш Андрій Борисович (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3675. | Куліш Валентин (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3676. | Куліш Маргарита Максимівна (Будянський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3677. | Куліш Михайло Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3678. | Куліш Олег Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3679. | Куліш Софія (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3680. | Кулішов Єгор (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3681. | Кулішова Аліса Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3682. | Кульбацька Дар'я (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3683. | Кульов Владислав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3684. | Кульпа Максим Васильович (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3685. | Кулявець Ольга Віталіївна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3686. | Кунасюк Степан (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3687. | Кунгурцев Тихон (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3688. | Кундіус Антоніна Артемівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3689. | Куницька Варвара Володимирівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3690. | Куницький Назар (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3691. | Куно Артем (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3692. | Кунта Ярина (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3693. | Кунченко Євгенія Сергіївна (Будянський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3694. | Кунчій Ліза (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3695. | Купецький Давид Олександрович (Криворізька гімназія №63) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3696. | Купка Богдан (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3697. | Купрій Аріна Валентинівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3698. | Купрійчук Марія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3699. | Купріянова Христина Олександрівна (Луцький педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3700. | Кур'янова Віолетта (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3701. | Курашкін Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3702. | Курбала Данііл (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3703. | Курбанов Арслан (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3704. | Курбатова Марія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3705. | Курбацька Катерина Володимирівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3706. | Курбацька Марія Валеріївна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3707. | Курган Вікторія Вікторівна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3708. | Курганська Валерія (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3709. | Курганський Віталій (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3710. | Кургуз Анна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3711. | Курдінович Катерина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3712. | Курдінович Олексій Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3713. | Курдя Іван (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3714. | Курилко Олександра Євгенівна (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3715. | Курило Тимур (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3716. | Курилюк Віра (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3717. | Курилюк Е. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3718. | Куришко Владислав (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3719. | Курій Давид Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3720. | Курілов Станіслав Олександрович (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3721. | Курілова Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3722. | Курінний Владислав Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3723. | Курницький Ілля Ігорович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3724. | Курносенко Юлія (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3725. | Курносова Валерія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3726. | Куровська Владислава (Ніжинська ЗОШ №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3727. | Куровська Ярина (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3728. | Курочка Ксенія Олександрівна (Красносільська ЗОШ І-ІІІст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3729. | Курта Анна Олександрівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3730. | Курта Мар'яна (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3731. | Куртєва Елла (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3732. | Куртєва Софія (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3733. | Куртов Артем Віталійович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3734. | Курушкін Артем Віталійович (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3735. | Курчак Ростислав (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3736. | Курченко Андрій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3737. | Кусмина Ліліана-Елізабет (СЗШ №36) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3738. | Кусмина Марк-Крістіан (СЗШ №36) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3739. | Кустова Віолетта (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3740. | Кустря Віра (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3741. | Кутаманова Єлизавета Сергіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3742. | Кутина Іван Олександрович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3743. | Кутова Амалія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3744. | Кутова Поліна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3745. | Кутовий Гліб (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3746. | Кутовий Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3747. | Кухар Софія Вікторівна (Мазниківський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3748. | Кухарець Олександр Анатолійович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3749. | Кухаришина Вікторія Олександрівна (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3750. | Кухарчук Анатолій (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3751. | Кухарчук Ілля Васильович (КЗ "Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3752. | Кухніна Софія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3753. | Кухтар Марко (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3754. | Кухтар Назар (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3755. | Кухтин Василь Миколаївна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3756. | Куц Меланія Євгеніївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3757. | Куцак Михайло Геннадійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
3758. | Куцевич Олександр Костянтинович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3759. | Куценко Евеліна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3760. | Куцин Софія Петрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3761. | Куцин Стефанія Петрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3762. | Кучабська Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3763. | Кучер Альбіна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3764. | Кучер Валерія Олександрівна (Школа №103) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3765. | Кучер Емілія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3766. | Кучер Захар Вікторович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3767. | Кучер Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3768. | Кучер Олександр (ЗНЗ І-ІІІ ст. гімназія міжнародних відносин №323) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3769. | Кучер Сабіна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3770. | Кучербаєва Софія Маратівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3771. | Кучережко Максим Олегович (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3772. | Кучеренко Варвара (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3773. | Кучеренко Василь (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3774. | Кучеренко Всеволод (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3775. | Кучеренко Маргарита (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3776. | Кучеренко Софія Олегівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3777. | Кучерук Володимир Вікторович (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3778. | Кучерук Олександр (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3779. | Кучерявенко Кіра Сергіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3780. | Кучин Микола Юрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3781. | Кучинський Олексій Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3782. | Кучімова Анна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3783. | Кучма Вікторія (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3784. | Кучма Олександр (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3785. | Кучма Олексій Сергійович (Розівський заклад загальної середньої освіти №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3786. | Куш Олександр Ярославович (Початкова школа села Чернелів-Руський) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3787. | Куширець Злата (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3788. | Кушицька Анастасія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3789. | Кушка Олександр (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3790. | Кушка Олександра (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3791. | Кушлянський Максим (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3792. | Кушмунс Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3793. | Кушнiр Нiкiта (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3794. | Кушнерик Роман (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3795. | Кушнир Лідія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3796. | Кушнір Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3797. | Кушнір Дар'я (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3798. | Кушнір Елізабет Сергіївна (ОЗО ім. Л.Каденюка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3799. | Кушнір Єва Сергіївна (Клішківці школа ім.Л.Каденюка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3800. | Кушнір Марія Ігорівна (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | 2021-12-06 16:14:16 | |
3801. | Кушнір Марія Леонідівна (м. Ромни ЗОШ №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3802. | Кушнір Назарій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3803. | Кушнір Нікіта (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3804. | Кушнір Тимофій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3805. | Кушнір Христина (Тульчинська НВК ЗШ І - ІІІ ст. № 3 - гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3806. | Кушнір Христина Богданівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3807. | Кушніренко Тарас (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3808. | Кушніренко Тимофій Родіонович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3809. | Кушнірук Валерія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3810. | Кушнірук Олександр Олександрович (Школа №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3811. | Кушнірюк Владислав Дмитрович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3812. | Кущ Ілля (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3813. | Кущак Данило Петрович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3814. | Кущенко Владислав Дмитрович (Сумська СШ № 30) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3815. | Кущик Ольга (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3816. | Кущик Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3817. | Кущій Родіон Віталійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3818. | Кущова Марія Сергіївна (КЗ "Миколаївський ліцей") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3819. | Лабачук Катерина (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3820. | Лабецький Святослав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3821. | Лабівка Софія Юріївна (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3822. | Лабіш Роман Романович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3823. | Лабохо Олександра Анатоліївна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3824. | Лабунець Домініка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3825. | Лавренко Влад (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
3826. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3827. | Лавренчук Антон Олександрович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3828. | Лавренюк Тимофій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3829. | Лаврик Кіра Олександрівна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3830. | Лаврик Нікіта Іванович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3831. | Лаврик Святослав Сергійович (КЗ Дубовиківська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3832. | Лаврик Тамара (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3833. | Лаврів Вікторія Ігорівна (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3834. | Лавріненко Святослав (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3835. | Лаврова Мирослава В’ячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3836. | Лагода Віолетта Віталіївна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3837. | Лагода Юрій Валентинович (Криворізька гімназія №99 КМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3838. | Лагуткіна Владислава Євгенівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3839. | Ладанюк Даніл Іванович (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3840. | Ладнай Лев (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3841. | Ладюк В. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3842. | Лазарев Тимофій (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3843. | Лазарева Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3844. | Лазарева Ксенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3845. | Лазарєв Єгор Максимович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3846. | Лазарєва Вероніка Сергіївна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3847. | Лазебний Тимофій Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3848. | Лазерсон Марк Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3849. | Лазоренко Вікторія Віталіївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3850. | Лазурко Назарій Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3851. | Лалов Олег Володимирович (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3852. | Ланда Олександра Василівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3853. | Ландо Владислава Віталіївна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3854. | Ланін Кирил (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3855. | Ланін Федір (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3856. | Ланнік Дарина (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3857. | Ланський Єлісей Сергійович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
3858. | Лантратова Віолетта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3859. | Лантух Дмитро Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3860. | Лантух Олександра Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3861. | Ланько Марія Сергіївна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3862. | Лапікова Марина Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3863. | Лапко Софія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3864. | Лапо Вероніка Романівна (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3865. | Лапов Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3866. | Лапчинський Олександр (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3867. | Лапшин Денис (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3868. | Ларбі Каміла (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3869. | Ларін Іван (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3870. | Ларіонов Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3871. | Ларічева Полина Андріївна (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3872. | Ларченко Дар'я ігорівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3873. | Латипова Каміла Русланівна (Рокитненська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3874. | Лаур Варвара Олександрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3875. | Лаута Матвій Андрійович (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3876. | Лаута Ростислав Андрійович (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3877. | Лахай Олександр Андрійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3878. | Лахман Матвій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3879. | Лахмєткін Арсеній (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3880. | Лахно Марія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3881. | Лашин Владислав Вікторович (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3882. | Лашин Олексій Вікторович (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3883. | Лащук Дмитро Юрійович (Підберезівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3884. | Ле Тхаі Чунг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3885. | Ле Ха Ві (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3886. | Лебедєв Денис Олександрович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3887. | Лебединцева Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3888. | Лебедіна Анастасія Павлівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3889. | Лебедь Роман (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3890. | Лебідь Поліна Миколаївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3891. | Лев Бедовой (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3892. | Левенталь Давід (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3893. | Левицька Марія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3894. | Левицький Назар (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3895. | Левківська Діана (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3896. | Левківський Ілля (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3897. | Левківський Юрій Вікторович (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3898. | Левтерова Катерина Георгіївна (Марiупольська СШ №46) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3899. | Левченко Вікторія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3900. | Левченко Катерина (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3901. | Левченко Мар'яна (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3902. | Левченко Марія Олександрівна (ЗЗОШ "ОСНОВА") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3903. | Левченко Наталія Петрівна (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3904. | Левченко Ренат ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3905. | Левченко Софія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3906. | Левчишина Євгенія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3907. | Левчін Севастіян (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3908. | Легка Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3909. | Легка Єва (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3910. | Легкий Микола (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3911. | Легкий Тимофій Олександрович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3912. | Легкодух Михайло Юрійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3913. | Лежнєва Ніколетта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3914. | Лелека Поліна Максимівна (Підлиманська ЗОШ І-ІІст. - філія ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя Радянського Союзу В. С. Колісника Борівської селищної ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3915. | Лемеш Дарина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3916. | Лемеш Карина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3917. | Ленцова Анастасія Антонівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3918. | леньо софія (ЗЗСО Миропільська початкова школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3919. | Леоненко Аделіна Євгенівна (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3920. | Леонов Макар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3921. | Леонов Нікіта (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3922. | Леонова Анастасія Микитівна (Броварська ЗОШ № 3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3923. | Леонова Надія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3924. | Леонович Данііл (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3925. | Леонтьєв Артур (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3926. | Леонтьєва Олександра Олексіївна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3927. | Леончук Глєб (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3928. | Лепеха Валерій Вікторович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3929. | Лепеха Семен (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3930. | Лепешко Богдан (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3931. | Лесик Артем (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3932. | Лесів Остап Богданович (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3933. | Лесканов Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3934. | Лесковець Анна Сергіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3935. | Леськів Юлія Іванівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3936. | Лесько Ніколь (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3937. | Лесюк Владислав Михайлович (Ліцей 25) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3938. | Лесюк Петро (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3939. | Леуш Іванна (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3940. | Леуш Юстина (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3941. | Леханов Дмитро Сергійович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3942. | Лешуков Ренат Олегович (ВПУС) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3943. | Лещенко Василина (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3944. | Лещенко Катерина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3945. | Лещенко Нестор Олегович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3946. | Лещенко Тетяна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3947. | Лещук Роман (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3948. | Лє Вієт Лінь Хань (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3949. | Лєнівова Кіра (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3950. | Лєонов Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3951. | Лєпшина Мілана (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3952. | Лєскова Вероніка Дмитрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3953. | Лєскова Софія (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3954. | Лєсніченко Лев Ігорович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3955. | Лєсной Микита (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3956. | Лєфтєр Наталія Сергіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3957. | Лєщук Олег Романович (Супранівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3958. | Лижин Олександр (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3959. | Лизенко Дмитро (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3960. | Лизогуб Ярослава Русланівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3961. | Ликова Софія Максимівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3962. | Лиманець Марта (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3963. | Лиманська Тетяна Вадимівна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3964. | Лимар Вероніка Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3965. | Линда Соломія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3966. | Линник Рустам Русланович (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3967. | Лионг Туан Ханг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3968. | Липкань Максим Михайлович (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3969. | Липовенко Світлана Сергіївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3970. | Липовець Софія Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3971. | Липський Владислав (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3972. | Липчанська Анастасія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3973. | Липчей Наталія Андріївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3974. | Лисак Олександра Іванівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3975. | Лисак Софія (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3976. | Лисак Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3977. | Лисакевич Софія Михайлівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3978. | Лисаченко Єгор (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3979. | Лисаченко Маргарита (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3980. | Лисенко Альона Володимирівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3981. | Лисенко Єгор (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3982. | Лисенко Ірина (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3983. | Лисенко Мирон (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3984. | Лисенко Олександр Володимирович (Миколаївський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
3985. | Лисенко Поліна Максимівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3986. | Лисенко Софія Анатоліївна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3987. | Лисенко Софія Анатоліївна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3988. | Лисецька Анастасія Михайлівна (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3989. | Лисицький Даніїл (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3990. | Лисогор Денис Віталійович (Гімназія № 19 "Межигірська") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3991. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
3992. | Листопад Олег (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3993. | Лисюк Егор Вадимович (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3994. | Лисюк Родіон (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3995. | Лисюченко Єгор (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
3996. | Литв'як Богдан Юрійович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3997. | Литвин Богдан (Сумська початкова школа № 14) | 2021-12-06 16:14:16 | |
3998. | Литвин В'ячеслав Вікторович (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
3999. | Литвин Варвара (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4000. | Литвин Данило (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4001. | Литвин Дар'я Юріївна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4002. | Литвин Єлисей ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4003. | Литвиненко Анна Сергіївна (Стеблівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4004. | Литвиненко Вадим Олегович (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4005. | Литвиненко Владислав Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4006. | Литвиненко Давид (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4007. | Литвиненко Єва (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4008. | Литвиненко-Коренюк Анастасія Павлівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4009. | Литвинець Марія (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4010. | Литвинова Вікторія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4011. | Литвинова Софія (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4012. | Литвинчук Данило Романович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4013. | Литвинчук Софія Сергіївна (Новоюр'ївська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4014. | Литвинюк Олександр Васильович (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4015. | Литвишко Дарія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4016. | Литвишко Іван Євгенович (КЗ "НВО - ліцей НІТ" м.Дніпродзержинськ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4017. | Литовченко Микола Володимирович (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4018. | Литовченко Надія Ігорівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4019. | Литовченко Уляна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4020. | Лиходовська Євгенія Русланівнв (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
4021. | Лихолоб Кіра Олексіївна (Міжнародний ліцей "Глобус") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4022. | Лівертовський Давид Михайлович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4023. | Лізунов Андрій Олександрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4024. | Ліманова Анна (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4025. | Лінер Ніка Сергіївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4026. | Лінивенко Владислава Вадимівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4027. | Лінік Марія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4028. | Лінник Маргарита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4029. | Лінник Савелій Євгенійович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4030. | Лінтур Єва Василівна (Мукачівський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4031. | Лінч Александра-Елізабет (Освітній Простір NewSchool) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4032. | Ліпісій Руслан (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4033. | Ліпухіна Марія Антонівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4034. | Лісаченко Єгор Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4035. | Лісковська Анна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4036. | Лісковська Катерина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4037. | Лісна Анастасія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4038. | Лісневський Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4039. | Лісник Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4040. | Лісних Богдан Олексійович (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4041. | Лісничий (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4042. | Ліснік Таїсія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4043. | Лісова Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4044. | Лісова Христина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4045. | Лісовець Вікторія Михайлівна (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4046. | Лісовець Віталіна Володимирівна (Дроздинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4047. | Лісовець Єлизавета Євгенівна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4048. | Лісовий Кирило Юрійович (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4049. | Лісовська Аміна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4050. | Лісовська Діана Андріївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4051. | Лісовський Едуард Петрович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4052. | Лісяна Софія (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4053. | Літвін Гліб (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4054. | Літвінов Владислав Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
4055. | Літвінов Денис Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
4056. | Літвінов Дмитро (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4057. | Літвінов Лев (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4058. | Літвінов Максим Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4059. | Літвінова Емілія Сергіївна (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4060. | Літвінцева Юлія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4061. | Літун Адам (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4062. | Ліхацька Поліна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4063. | Ліхачевська Злата Андріївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4064. | Ліхман Назар Олегович (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4065. | Лічікакі Данііл Євгенович (Одеська ЗОШ №107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4066. | Ліщинська Варвара (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4067. | Ліщук Максим Романович (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4068. | Лобанов Артем Олександрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4069. | Лобанов Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4070. | Лобанова Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4071. | Лобанова Христина Русланівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4072. | Лобаноська Діана (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4073. | Лобас Віталій Антонович (Святогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4074. | Лобас Денис (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4075. | Лобза Анна Іванівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4076. | Лобігер Міланія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4077. | Лобко Марія Олегівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4078. | Лобко Софія (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4079. | Лобода Варвара (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4080. | Лободюк Ніколь Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4081. | Лобунець Даніл Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4082. | Лобур Андріана (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4083. | Логвінова Марія Михайлівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4084. | Логоша Олег Романович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4085. | Логутова Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4086. | Лоза Вероніка Леонідівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4087. | Лозинська Андріана (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4088. | Лозинський Артем (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4089. | Лозинський Лук’ян (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4090. | Лозінська Марія (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4091. | Лозінська Яна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4092. | Лозова Євгенія Юріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4093. | Лозова Марія Олександрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4094. | Лозова Тетяна (Петричівська філія І-ІІ ст. Красненського ОЗЗСО І-ІІ ст. № 1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4095. | Лозовий Максим Олександрович (88) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4096. | Лозовий Ярослав Олександрович (88) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4097. | Лойко Анна (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4098. | Локазюк Діана Вікторівна (Згароцький НВК) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4099. | Локоть Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4100. | Локтєва Єлизавета (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4101. | Локтіонов Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4102. | Ломага Максим (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4103. | Ломаковська Дар'я Андріївна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4104. | Ломанченко Альона (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4105. | Лондаренко Роман Сергійович (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4106. | Лопанова Анна Евгеньевна (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4107. | Лопатін Олексій Олександрович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4108. | Лопушак Ангеліна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4109. | Лопушанська Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4110. | Лопушок Андрій Іваноич (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4111. | Лосєв Тігран Володимирович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4112. | Лоскутова Міла (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4113. | Лотарєв Лев (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:14 | |
4114. | Лотиш Софія Андріївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4115. | Лотоцька Маріанна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4116. | Лошак Іванна (СЗШ І-ІІІ ступенів №1 смт Крижопіль) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4117. | Лоян Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4118. | Лубенко Максим Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4119. | Лубський Володимир Віталійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4120. | Лубський Всеволод Віталійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4121. | Луганський Олександр Вікторович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4122. | Лугіна Марія (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4123. | Лугова Дарина Максимівна (ХЗОШ №150) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4124. | Луговий Кирил (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4125. | Луговик Микита Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4126. | Луговик Олена (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4127. | Лужанська Мирослава (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4128. | Лук’янчук Кіріл Дмитрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4129. | Лук'яненко Анастасія Сергіївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4130. | Лук'яненко Марія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4131. | Лук'яненко Павло (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4132. | Лук'янова Софія (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4133. | Лук'янченко Софія Іванівна (Таращанський технічний та економіко правовий коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4134. | Лук'янчук Аріна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4135. | Лук'янчук Володимир (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4136. | Лук'янюк Каріна Володимирівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4137. | Лукавський Максим (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4138. | Лукасевич Тимофій Олександрович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4139. | Лукаш Дмитро (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4140. | Лукашев Данило Вікторович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4141. | Лукашенко Маргарита (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4142. | Лукашенко Софія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4143. | Лукашик Поліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4144. | Лукашук Дмитро (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4145. | Лукін Ілля Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4146. | Лукіна Олександра (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4147. | Лукіних Аристарх Сергійович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4148. | Лукінчук Софія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4149. | Лукіша Софія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4150. | Лукомський Андрій Валерійович (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4151. | Лукомський Іван (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4152. | Лумпова Вікторія (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4153. | Лунгол Мілана В'ячеславівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4154. | Лунгу Максим Володимирович (Новоборисівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4155. | Лунькова Евеліна Даніїлівна (Мелітопольська ЗОШ № 14) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4156. | Лунячек Катерина Станіславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4157. | Лусіс Марія Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4158. | Луференко Поліна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4159. | Луценко Назар (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4160. | Луценко Нікіта Миколайович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4161. | Луценко Поліна (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4162. | Луцкевич Гліб (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4163. | Луцкіна Катерина Євгенівна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4164. | Лучанінов Святослав Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4165. | Лучкевич Каміла (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4166. | Лучко Анна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4167. | Лучникова Софія (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4168. | Лущик Вероніка (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4169. | Лущишина Аліса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4170. | Лю Лев (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4171. | Любка Артем Володимирович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4172. | Любохінець Дар'я (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4173. | Любушкіна Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4174. | Любченко Денис (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4175. | Люк Ірина Сергіївна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4176. | Люлюк Юлія Миколаївна (КОЗ "Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4177. | Люта Поліна Юріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4178. | Лютенко Аліса Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4179. | Лютович Артем (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4180. | Лютовський Максим Юрійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4181. | Люцко Богдан (ПНВК "Садок-школа-ліцей "Еколенд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4182. | Лябах Роман (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4183. | Лялька Татяна Василівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4184. | Лянзберг Ярослав Сергійович (Криворізька гімназія 58) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4185. | Ляпіна Марта Родіонівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4186. | Ляскін Ярослав Іванович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4187. | Лясота Анна Денисівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4188. | Ляхів Іван Ігорович (Більченський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4189. | Ляхов Михайло Андрійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4190. | Ляховецька Анна Юріївна (Школа №20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4191. | Ляховецький Олександер (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4192. | Ляшенко Вероніка (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4193. | Ляшенко Дарина Андріївна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4194. | Ляшенко Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4195. | Ляшко Поліна Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4196. | Лященко Марія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4197. | М'ясников Михайло (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4198. | М'ясніков Костянтин (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4199. | Магдич Вікторія Вікторівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4200. | Магеровська Лілія Володимирівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4201. | Мадараш Катерина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4202. | Мадрига Юрій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4203. | Маєвська Карина Олегівна (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4204. | Мажара Семен Романович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4205. | Мазан Софія Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4206. | Мазепцева Марія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4207. | Мазін Ірина (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4208. | Мазка Віктор Олексійович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4209. | Мазур Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4210. | Мазур Дарина Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4211. | Мазур Злата Андріївна (Харківський технологічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4212. | Мазур Ксенія Анатоліївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4213. | Мазур Левент Бюлентович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4214. | Мазур Мирослав (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4215. | Мазур Олександр Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4216. | Мазур Олександр Павлович (Харківське державне вище училище фізичної культури №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4217. | Мазур Павло (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4218. | Мазур Святослав (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4219. | Мазур Софія Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4220. | Мазур Тихон (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4221. | Мазур Ярослав (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4222. | Мазуренко Демид Сергійович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4223. | Мазурець Софія (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4224. | Мазурік Заріна Олександрівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4225. | Мазуров Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4226. | Мазюкас Міра (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4227. | Мазяр Нікіта Юрійович (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4228. | Майборода Варвара Дмитрівна (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4229. | Майборода Глеб (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4230. | Майданюк Марія Павлівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4231. | Майданюк Олександр Сергійович (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4232. | Майдебура Гліб Дмитрович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4233. | Майорова Маша (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4234. | Майстренко Єгор (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4235. | Макар Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4236. | Макара Арсен Васильович (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4237. | Макаренко Вероніка Віталіївна (Дейкалівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4238. | Макаренко Віталій (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4239. | Макаренко Владислав Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4240. | Макаренко Дарина (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4241. | Макаренко Дмітрій Денисович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4242. | Макаренко Єва (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4243. | Макаренко Єлісєй Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4244. | Макаренко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4245. | Макаренко Степан Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4246. | Макаренко Таїсія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4247. | Макарець Савелій Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4248. | Макарицька Ніка (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4249. | Макарицький Арсен (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4250. | Макарицький Артем Анатолійович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4251. | Макарицький Роман (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4252. | Макаров Матвій Геннадійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4253. | Макаров Тимофій (Запорізька ЗОШ №84) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4254. | Макаров Трохим (Запорізька ЗОШ №84) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4255. | Макеєв Гліб (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4256. | Макєєва Ганна (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4257. | Макідон Микита Феодосійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4258. | Макієнко Марія Миколаївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4259. | Маковій Даніл Олександрович (Оптіма) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4260. | Маковський Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4261. | Макогонова Марія Валентинівна (Одеський НВК №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4262. | Макс Лазоренко (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4263. | Максецький Максим Андрійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4264. | Максим Сергіїв (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4265. | Максим'юк Валерія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4266. | Максим'як Серафим (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4267. | Максименко Андрій (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4268. | Максименко Вікторія Олексіївна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4269. | Максименко Герман (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4270. | Максименко Дар'я Сергіївна (Державна гімназія імені К.Д.Ушинського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4271. | Максименко Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4272. | Максименко Поліна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4273. | Максименко Ярослав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4274. | Максимов Олексій (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4275. | Максимова Карина Василівна (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4276. | Максимова Ксенія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4277. | Максимчук Павло Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4278. | Максимюк Георгій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4279. | Максутов Тимур Ренатович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4280. | Максюта Марія Романівна (Гуменецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4281. | Макуха Костянтин ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4282. | Макушенко Леонід Олексійович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4283. | Мала Єлизавета Миколаївна (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4284. | Мала Марія Романівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4285. | Малагловець Назар Андрійовичвич (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
4286. | Малай Ігор (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4287. | Маламуд Асія Аркадіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4288. | Маламуд Мішель (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4289. | Маланюк Тереза (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4290. | Маласюк Оксана (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4291. | Малахов Всеволод (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4292. | Малахов Кирило (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4293. | Малахов Михайло Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4294. | Малахов Нікіта (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4295. | Малахова Діана (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4296. | Малаш Анастасія Валентинівна (Немовицький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4297. | Малашкевич Ілля Артемович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4298. | Малащук Арсеній Русланович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4299. | Малащук Владислав Валерійович (СЗШ І-ІІІ ст. художнього профілю №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4300. | Малечко Ольга Миколаївна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4301. | Малєєва Ульяна Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4302. | Малєй Ірина Павлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4303. | Малий Даніїл Сергійович (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4304. | Малинич Катерина Міланівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4305. | Малихін Максим Олексійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4306. | Малихіна Софія Ярославівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4307. | Малишева Олена (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4308. | Малігонов Даніїл (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4309. | Малієнко Марія Романівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4310. | Малієнко Поліна Олександрівна (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4311. | Малік Дарія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4312. | Маліков Тимур Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4313. | Малікова Олеся Володимирівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4314. | Маліна Аріанна (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4315. | Маліновський Вадим Вадимович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4316. | Маліцький Назар Іванович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4317. | Маліч Софія (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4318. | Малко Ілля Олексійович (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4319. | Малоголовець Дар'я Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4320. | Малоголовко Вероніка (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4321. | Мальована Софія Сергіївна (Розівський заклад загальної середньої освіти №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4322. | Мальська Анна Андріївна (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4323. | Мальський Максим Андрійович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4324. | Мальцев Артем (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4325. | Малюга Володимир Андрійович (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4326. | Малюк Анна (Ворзельський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4327. | Малюшевська Софія Остапівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4328. | Малявін Віктор (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4329. | Маляр Олександра Артемівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4330. | Маляренко Надія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4331. | Маляренко Тетяна Олександрівна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4332. | Мамалига Анна (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4333. | Мамешин Артем (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4334. | Мамикін Богдан (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4335. | Мамишева Катерина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4336. | Мамурко Олег Юрійович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4337. | Мамутова Фатіма (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4338. | Мамчур Майя Романівна (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4339. | Мамчур Олександра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4340. | Мандрик Софія (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4341. | Мандриця Лідія Віталіївна (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4342. | Мандула Іван Романович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4343. | Манжос Таїсія Денисівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4344. | Манжула Андрій Максимович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4345. | Манзенко Злата (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4346. | Манзенюк Денис Юрійович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4347. | Манзул Данило (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4348. | Маникіна Злата Артемівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4349. | Маніта Павло Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4350. | Манухіна Анастасія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4351. | Манько Олександра (Сумська початкова школа № 14) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4352. | Мар‘їна Єлизавета Ігорівна (Гімназія № 178) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4353. | Мар'єнко Злата Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4354. | Мар'яш Михайло Петрович (Івано-Франківська ЗШ №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4355. | Мардаль Емілія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4356. | Марєнюк Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4357. | Марисюк Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4358. | Марич Назар (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4359. | Марія Вітусєвич (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4360. | Марія Попова (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4361. | Марк Зайченко (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4362. | Марк Саприкін (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4363. | Марк Трибушний (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4364. | Маркевич Роман Костянтинович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
4365. | Марків Денис Юрійович (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4366. | Маркович Руслана Тадеушівна (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4367. | Мармусевіч Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4368. | Марта П'єх (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4369. | Мартин Лука Валерійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4370. | Мартин Марія Володимирівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4371. | Мартин Марк (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4372. | Мартиненко Артем Сергійович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4373. | Мартиненко Кіра Валеріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4374. | Мартиненко Максим Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
4375. | Мартинишин Адріян (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4376. | Мартинишин В'ячеслав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4377. | Мартинишин Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4378. | Мартинов Назарій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4379. | Мартинова Ліза (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4380. | Мартинова Софія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4381. | Мартинчук Владислав Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4382. | Мартинюк Аліна Сергіївна (Одеська ЗОШ № 18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4383. | Мартинюк Анастасія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4384. | Мартинюк Анастасія (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4385. | Мартинюк Ангеліна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4386. | Мартинюк Анна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4387. | Мартинюк Арсен Анатолійович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4388. | Мартинюк Владислав (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4389. | Мартинюк Дарина Леонідівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4390. | Мартинюк Дмитро Станіславович (Карпилівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4391. | Мартинюк Леся Василівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №28 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4392. | Мартинюк Лілія Віталіївна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4393. | Мартинюк Маркіян (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4394. | Мартинюк Матвій Романович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
4395. | Мартинюк Михайло (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4396. | Мартинюк Мілана (Середня загальноосвітня школа № 170 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4397. | Мартинюк Олег (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4398. | Мартинюк Остап (Раківчицька філія Коломийського ліцею №5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4399. | Мартинюк Святослав (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4400. | Мартинюк Уляна Сергіївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4401. | Мартиняк Віталій Павлович (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4402. | Мартиняк Максим (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4403. | Мартиняк Роман (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4404. | Мартиш Олександра Юріївна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4405. | Мартін Мирослава (Молницька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4406. | Мартусь Костянтин Анатолійович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4407. | Мартьола Анна Олексіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4408. | Мартюк Антон (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4409. | Маруненко Поліна Віталіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4410. | Марусик Михайло Миколайович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4411. | Марусіч Анна Сергіївна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4412. | Марусяк Максим Миколайович (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4413. | Марущак Володимир Андрійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4414. | Марущак Оксана Андріївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4415. | Марущак Олексій Андрійович (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4416. | Марценюк Ярослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4417. | Марциненко Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4418. | Марцинюк Анастасія Віталіївна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4419. | Марцинюк Анна-Софія Віталіївна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4420. | Марцинюк Наомі Віталіївна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4421. | Марциняк Назар Богданович (Кіцманський ззсо 1-3 ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4422. | Марченко Андрій Владиславович (Школа №4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4423. | Марченко Анна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4424. | Марченко Валентина (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4425. | Марченко Вероніка Дмитрівна (ХЗОШ №159) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4426. | Марченко Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4427. | Марченко Кирило (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4428. | Марченко Кіра (Кам`янська школа №2) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4429. | Марченко Любов Іванівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4430. | Марченко Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4431. | Марченко Михайло Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4432. | Марченко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4433. | Марченко Олеся Ярославівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4434. | Марченко Ольга Олександрівна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4435. | Марченко Софія Максимівна (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4436. | Марченко Софія Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4437. | Марчук Вікторія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4438. | Марчук Дарина Олександрівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4439. | Марчук Катерина Сергіївна (Школа № Височанський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4440. | Марчук Ксенія Анатоліївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4441. | Марчук Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4442. | Маршала Антоній (Есхарівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4443. | Марюхненко Іван (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4444. | Масаковська Юлія Сергіївна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4445. | Маслій Олександр Костянтинович (Костянтинівський ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4446. | Маслій Руслана Русланівна (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4447. | Масло Ростислав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4448. | Маслов Глєб (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
4449. | Маслова Аріна (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4450. | Маслова Ніколь Олександрівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
4451. | Масловата Ангеліна Василівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4452. | Маслякова Єлизавета Сергіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4453. | Масляніцин Олександр (Школа № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4454. | Маслянський Михайло Олексійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4455. | Мастило Вероніка (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4456. | Масюк Марія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4457. | Масюк Надія Миколаївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
4458. | Масюта Анна (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4459. | Матвеєва Софія Евгенівна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4460. | Матвеюк Віолетта Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4461. | Матвєєв Кіріл (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4462. | Матвієнко Афіна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4463. | Матвієнко Поліна (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4464. | Матвієнко Поліна Дмитрівна (НВК №27) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4465. | Матвієнко Поліна Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4466. | Матвієнко Софія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4467. | Матвіїв Софія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4468. | Матвійчук Таміла Петрівна (Почапинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4469. | Матвійчук Тимофій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4470. | Матвіюк Вікторія (Іванковецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4471. | Матвіюк Денис (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4472. | Матвіюк Роман Анатолійович (Школа №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4473. | Матейшин Артем (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4474. | Материнська Яна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4475. | Матіїшин Олександр Володимирович (Згароцький НВК) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4476. | Маткін Дмитро Єгорович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4477. | Матляк Анна Миколаївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4478. | Матрагун Матвей (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4479. | Матущенко Анастасія Віталіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4480. | Матчин Дмитро Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4481. | Матькова Милослава (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4482. | Матьошко Дмитро Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4483. | Матюха Денис Миколайович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4484. | Матюшін Марк Сергійович (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4485. | Матяр Тимур Олександрович (Сербківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4486. | Махаринець Вікторія Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4487. | Махмудова Лурдес Ельдарівна (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4488. | Махніцька Марія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4489. | Махніцький Олександр (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4490. | Махонін Андрій Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4491. | Махота Михайло (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4492. | Мацишина Софія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4493. | Мацкевич Олександр (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4494. | Мацока Любов Володимирівна (КЗ Дубовиківська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4495. | Мацула Назар (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4496. | Медведенко Оксана Іванівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4497. | Медведєв Любомир Олексійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4498. | Медведєв Олег (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4499. | Медведєв Тимофій (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4500. | Медвідь Аліса (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4501. | Мединська Дарья (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4502. | Медяник Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4503. | Меленченко Ірина Іванівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4504. | Меленчук Соломія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4505. | Мелешко Віолетта (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4506. | Мелешко Георгій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4507. | Мелешко Лія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4508. | Мелещенко Артур Артемович (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4509. | Меліженко Єлизавета (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4510. | Мелікян Валерій Кароєвіч (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4511. | Мелікян Каміла Кароївна (Language World) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4512. | Мель Кіріл Олексійович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4513. | Мельнийчук Маргарита (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4514. | Мельник Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4515. | Мельник Артем Юрійович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4516. | Мельник Володимир Вікторович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4517. | Мельник Діана (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4518. | Мельник Діана (Уманська ЗОШ №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4519. | Мельник Дмитро Сергійович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4520. | Мельник Єлізавета Олександрівна (Гришівський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4521. | Мельник Ілля Олександрович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4522. | Мельник Кароліна Юріївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4523. | Мельник Катерина (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4524. | Мельник Кирило (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4525. | Мельник Кирило Віталійович (ПНВК "Садок-школа-ліцей "Еколенд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4526. | Мельник Кіра Вікторівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4527. | Мельник Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4528. | Мельник Михайло Сергійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4529. | Мельник Назар (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4530. | Мельник Никита (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4531. | Мельник Роман (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4532. | Мельник Юлія Олександрівна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4533. | Мельник Яна Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4534. | Мельников Максим (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4535. | Мельников Марк Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4536. | Мельников Тимофій (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4537. | Мельникова Софія Данилівна (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4538. | Мельниченко Ірина (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4539. | Мельниченко Софія (Уманський НВК №17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4540. | Мельниченко Тимур Олексійович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4541. | Мельничук Аделіна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4542. | Мельничук Анастасія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4543. | Мельничук Анна (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4544. | Мельничук Вадим Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4545. | Мельничук Гліб (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4546. | Мельничук Даніел Іванович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4547. | Мельничук Єлизавета (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4548. | Мельничук Злата Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4549. | Мельничук Марко Тарасович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4550. | Мельничук Микита (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4551. | Мельничук Сергій Сергійович (Яківська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4552. | Мельніков Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4553. | Мельніченко Ганна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4554. | Мельчуцька Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4555. | Мемешова Ельвiра (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4556. | Мензатул Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4557. | Меньшикова Вероніка (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4558. | Меньшикова Мария (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4559. | Меняйлік Ксенія (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4560. | Меодушевський Матвій (Школа № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4561. | Меренцов Влад (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4562. | Мерзляков Лев Геннадійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4563. | Меринов Вадим (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4564. | Меринова Анна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4565. | Меркулов Дмитро Олегович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4566. | Меркулова Олександра Віталіївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4567. | Мерунко Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4568. | Метасов Роман (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4569. | Метелкін Олексій Станіславович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4570. | Мех Єлизавета (Початкова школа села Чернелів-Руський) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4571. | Мех Тетяна (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4572. | Мехов Єгор Олександрович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4573. | Мечет Вероніка Русланівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4574. | Мещеряков Максим Денисович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4575. | Мигуля Владислав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4576. | Мизак Іванна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4577. | Микита Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4578. | Микитенко Даніїл Олександрович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4579. | Микитчук Дарій Сергійович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4580. | Микитюк Вероніка (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4581. | Микитюк Марина Ігорівна (Раківчицька філія Коломийського ліцею №5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4582. | Миколайчук Махайло (Шумовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4583. | Миколенко Аліна Ярославівна (Стеблівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4584. | Микулинець Назарій Васильович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4585. | Микулка Анна Русланівна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4586. | Микуляк Марія Романівна (СЗШ № 30) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4587. | Милюткіна Злата (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4588. | Минайлюк Анна Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4589. | Минайлюк Радомир Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4590. | Минько Давид (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4591. | Миргородський Даниїл (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4592. | Миргородський Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4593. | Мироненко Анастасія Євгенівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4594. | Мироненко Владислава (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4595. | Мироненко Дмитро Ігорович (Запорізький НВК №67) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4596. | Мироненко Іван Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4597. | Мироненко Нікіта (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4598. | Миронець Роман Артемович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4599. | Миронова Дарина (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4600. | Миронова Софія Максимівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4601. | Миронова Христина (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4602. | Миронович Данііл Антонович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4603. | Миронченко Артем Дмитрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4604. | Мирончик Олександр (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4605. | Мирончук Іван Юрійович (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4606. | Миронюк Анастасія Сергіївна (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4607. | Миронюк Ангеліна (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4608. | Мирошник Володимир Миколайович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4609. | Мирошниченко Кирил (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4610. | Мирошниченко Лев (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4611. | Мирошниченко Любомир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4612. | Мирошниченко Мирослава (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4613. | Мирошниченко Нікіта Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4614. | Мирошниченко Ярослав Денисович (КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4615. | Мирошніченко Софія Євгенівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4616. | Мисик Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4617. | Мислюк Артур Геннадійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4618. | Михайленко Валерія Олегівна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4619. | Михайленко Н. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4620. | Михайлецька Юлія Михайлівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4621. | Михайло Бородич (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4622. | Михайло Ковальчук (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4623. | Михайлов Серафим (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4624. | Михайлова Анастасія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4625. | Михайлова Вікторія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4626. | Михайлова Віра Валеріївна (Гімназія № 178) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4627. | Михайлова Дар’я Андріївна (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4628. | Михайлова Катерина Сергіївна (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | 2021-12-06 16:14:14 | |
4629. | Михайлова Ніколь (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4630. | Михайлова Ярослава (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4631. | Михайлюк Адам (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4632. | Михайлюк Костянтин (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4633. | Михайлюк Олександра (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4634. | Михалевич Святослав Ігорович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4635. | Михалевський Кирило Олександрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4636. | Михаліна Олександра (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4637. | Михальченко Катерина (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4638. | Михальчук Віра (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4639. | Михальчук Злата Мар'янівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4640. | Михальчук Марія Петрівна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4641. | Михальчук Микита Олександрович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4642. | Михальчук Олександра (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4643. | Михалюк Володимир (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4644. | Михно Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4645. | Мицак Едуард Володимирович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4646. | Мицикова Серафіма (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4647. | Мицкевич Анна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4648. | Мичковська Устина (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4649. | МИШОВОДА БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧM (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4650. | Мігуца Нікіта Русланович (Славутська гімназія №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4651. | Міженський Максим Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4652. | Мізерний Іван (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4653. | Мізерник Іванна (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4654. | Мілевський Кіріл (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4655. | Мілєва Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4656. | Міллер Кирило (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4657. | Мільман Артур (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4658. | Мінаєв Євгеній Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4659. | Мінаєва Дар'я Сергіївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4660. | Міндруль-Гавенко Вероніка (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4661. | Мінєєва Софія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4662. | Мініх Анна Василівна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4663. | Мініч Божена (Криворізька гімназія №99 КМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4664. | Мініч Ілля Олександрович (Навчально виховний комплекс №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4665. | Мінчева Орина Вікторівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4666. | Міняйло Кирило Олександрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4667. | Міняйло Матвій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4668. | Міончинський Матвій Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4669. | Мірнова Мілана (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4670. | Міроничев Іван Ігорович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4671. | Міропольський Марк (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4672. | Мірошник Марія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4673. | Мірошниченко Ангеліна Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4674. | Мірошниченко Владислав (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4675. | Мірошниченко Всеволод Сергійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4676. | Мірошниченко Гліб Віталійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4677. | Мірошниченко Єгор Віталійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4678. | Мірошніченко Аркадій (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4679. | Мірошніченко Богдан Дмитрович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4680. | Мірошніченко Марія Артемівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4681. | Мірошніченко Міла Дмитрівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4682. | Мірошніченко Міхей (TOВ "ПНЗ "Європейський Колегіум") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4683. | Міршавка Богдан (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4684. | Міршавка Матвій (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4685. | Мірющенко Вероніка Олегівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4686. | Місаілова Катерина Олександрівна (КЗ "Мереф'янський медичний ліцей") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4687. | Міськів Софія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4688. | Місько Ангеліна (Іванковецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4689. | Місько Віоріка Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4690. | Місько Ульяна Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4691. | Міськов Марк Юлійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4692. | Місюк Назар Михайлович (ДНЗ "Київський центр професійно-технічної освіти") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4693. | Місюра Єлізавета (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4694. | Мітрофанова Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4695. | Мітурич Кирило Романович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4696. | Міхальцов Микита (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4697. | Міхарська Уляна Віталіївна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4698. | Міхашан Валерія Микитівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4699. | Міхієнко Анастасія Михайлівна (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4700. | Міхніна Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4701. | Міхно Каріна Юріївна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4702. | Міхнюк Костянтин (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4703. | Міцов Матвій Володимирович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4704. | Мішін Іван Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4705. | Міштур Олена Степанівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4706. | Міщаненко Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4707. | Міщенко Даніл (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4708. | Міщенко Дем'ян (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4709. | Міщенко Карина (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4710. | Міщук Анастасія (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4711. | Міщук Анна Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4712. | Міщук Вікторія Леонідівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4713. | Младших Ярослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4714. | Мовсесян Давид (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4715. | Мовчан Вікторія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4716. | Мовчан Іван (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4717. | Мовчан Мілана (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4718. | Мога Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4719. | Могильна Аделія Станіславівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4720. | Могильник Яна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4721. | Могильницький Єгор (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4722. | Модлінська Поліна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4723. | Можарівський Даниїл (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4724. | Можлук Аглая (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4725. | Мозгова Владислава Євгеніївна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4726. | Мозговий Олександр Сергійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:14 | |
4727. | Мойсюк Юлія (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4728. | Мокар Аманда (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4729. | Мокієнко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4730. | Мокляк Всеволод (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4731. | Мокренко Анастасія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4732. | Молдавський Максим Леонідович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4733. | Молдованова Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4734. | Моложанова Крістіна (Уманський НВК №17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4735. | Молоков Арсеній (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4736. | Молоков Даніел Арменович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4737. | Молошна Маріанна Дмитрівна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4738. | Молчанов Григорій (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4739. | Молчанов Ілля Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4740. | Молчанова Христина (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4741. | Молюх Вікторія Олегівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4742. | Молявчик Катерина (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4743. | Момот Нікіта (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4744. | Момот Соломія Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4745. | Момот Ярослав (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4746. | Момотюк Ліліана (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4747. | Монатко Вікторія Дмитрівна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4748. | Мондрич Софія Олегівна (HBK №139) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4749. | Моняк Михайло Романович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4750. | Мораренко Михайло (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4751. | Моргун Дарꞌя Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4752. | Моргун Марк (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4753. | Моргунова Емма (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4754. | Мордвінова Ксенія Валеріївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4755. | Мордик Варвара (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4756. | Мордух Eмма Олександрівна (Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4757. | Мордух Вероніка Олександрівна (Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4758. | Моренець Захар Олександрович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4759. | Мороз Амелія (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4760. | Мороз Анна Григорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4761. | Мороз Аристарх Олегович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4762. | Мороз Артем (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4763. | Мороз Валерія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4764. | Мороз Віра (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4765. | Мороз Владислав В'ячеславович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4766. | Мороз Катерина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4767. | Мороз Катерина Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4768. | Мороз Кирило Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4769. | Мороз Маша Іванівна (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4770. | Мороз Назарій Григорович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4771. | Мороз Ольга (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4772. | Мороз Трохим Степанович (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4773. | Морозов Кирило Євгенійович (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4774. | Морозова Варвара Олександрівна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4775. | Морська Марія (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4776. | Моряхіна Єлизавета (КЗ ХЗОШ № 49) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4777. | Мосійчук Макар Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4778. | Москаленко Дарина Миколаївна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4779. | Москаленко Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4780. | Москаленко Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4781. | Москаленко Марія Олександрівна (Школа №20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4782. | Москаленко Поліна Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4783. | Москаленко Софія (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4784. | Москаленко Юлія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4785. | Мостбауер Даніїл (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4786. | Мостова Альбіна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4787. | Мостова Мілана (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4788. | Мосузенко Валерія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4789. | Мосулезний Ілля Микитович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4790. | Мосур Софія Юріївна (Немичинецька ЗОШ І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4791. | Мосьпан Евеліна (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4792. | Мосьпан Єлизавета (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4793. | Мотуз Микола Дмитрович (Криворізька гімназія 58) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4794. | Мотуз Соломія Олексіївна (Великоберезнянська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4795. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4796. | Мохнева Марія Михайлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4797. | Мохонько Михайло Артемович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4798. | Моцик Віталій Іванович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4799. | Мочалов Марк (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4800. | Мочернюк Вікторія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4801. | Мошков Олександр Євгенович (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4802. | Мошук Захар (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4803. | Мриглод Роман Григорович (СЗШ № 30) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4804. | Мудрак Олександр Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4805. | Мудрик Денис Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4806. | Мудрик Святослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4807. | Мудряк Олексій Вадимович (Малинівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4808. | Мужила Милана Володимирівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4809. | Музика Валерія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4810. | Музика Олександра Євгеніївна (Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4811. | Музика Ольга (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4812. | Муковоз Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4813. | Мулкіджанян Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4814. | Муллов Максим Олексійович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4815. | Муляр Злата (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4816. | Мур Софія Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4817. | Муравiн Артем (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4818. | Муравйова Аліна Миколаївна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4819. | Мурадян Марк (Маріупольська СШ №66) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4820. | Муранов Богдан (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4821. | Муранов Даня (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
4822. | Мураховська Анастасія Анатоліївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4823. | Мураховська Антоніна Анатоліївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4824. | Мурашко Маргарита Олександрівна (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4825. | Мурга Костянтин (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4826. | Муринський Ярослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4827. | Мурі Карім Мурі (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4828. | Мурі Ясмін (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4829. | Муртузалієва Аліна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4830. | Мусатенко Єлизавета (Кочержинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4831. | Мусафір Дамір Тимурович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4832. | Мусафір Ясмін Тимурівна (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4833. | Мусієнко Анна Вікторівна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4834. | Мусієнко Богдан (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4835. | Мусієнко Дар'я Сергіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4836. | Мусієнко Діана (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4837. | Мусієнко Кирило (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4838. | Мусійченко Анастасія Олексіївна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4839. | Мусса Лука Назарович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4840. | Муха Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4841. | Мухадзе Александре (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4842. | Мухадзе Тамаз (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4843. | Мухльо Карелія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4844. | Муцин Роман Михайлович (СЗШ № 86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4845. | Муцинова Діана (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4846. | Мучник Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4847. | Мучник Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4848. | Мушинський Олег Євгенович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
4849. | Мушихін Артем Артемович (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4850. | Мьоллер Герман Рольфович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4851. | Мюллер Стефані (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4852. | Мюллер Франціска (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4853. | Мясной Єгор Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4854. | Набожинська Софія (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4855. | Набойченко Дар’я Дмитрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4856. | Набока Даніїл Володимирович (Будянський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4857. | Набока Софія Романівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4858. | Наворинська Марія Миколаївна (ТЗОШ №4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4859. | Навроцька Анастасія Костянтинівна (Ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4860. | Нагібіна Єлизавета (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4861. | Нагірнюк Ярослав Олександрович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4862. | Нагірняк Поліна (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4863. | Нагірняк Уляна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4864. | Нагорна Віра Романівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4865. | Нагорна Мирослава Олегівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4866. | Нагорний Єгор Олегович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4867. | Нагорний Платон (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4868. | Нагорний Тимур Олександрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4869. | Нагорняк Даніїл (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4870. | Нагорняк Назар Ігорович (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | 2021-12-06 16:14:16 | |
4871. | Нагребельна Марія Володимирівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4872. | Нагребельний Матвій Володимирович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4873. | Нагурна Дарина Андріївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4874. | Надворський Станіслав Антонович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4875. | Надежко Єгор Ігорович (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4876. | Надолішна Вікторія Сергіївна (КЗ "Великопроходівський ліцей") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4877. | Надолішний Михайло Сергійович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4878. | Надтока Микола Денисович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4879. | Назаренко Анна Павлівна (Баштанська ЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4880. | Назаренко Артем Сергійович (КУ Сумська ЗОШ №4 СМР) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4881. | Назаренко Артемій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4882. | Назаренко Богдан Володимирович (Школа №20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4883. | Назаренко Віталіна Олександрівна (Костянтинівський ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4884. | Назаренко Владислав Вадимович (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4885. | Назаренко Георгій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4886. | Назаренко Данило Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4887. | Назаренко Даніїл (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4888. | Назаренко Євген (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4889. | Назаренко Ігор (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4890. | Назаренко Ілля Олексійович (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4891. | Назаренко Юрій Юрійович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4892. | Назаров Матвій Євгенович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4893. | Назаровець Роман (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4894. | Назарук Анна Володимирівна (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4895. | Назарук Мирослава (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4896. | Найденко Георгій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4897. | Найденко Ростислав Олегович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4898. | Найдукова Дар'я (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4899. | Наймушин Захар Ігорович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4900. | Наквакіна Ольга Денисівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4901. | Наконечна Аріна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4902. | Накрапльонна Дар'я Василівна (КЗ "Зміївська гімназія №1 "Сузір'я"") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4903. | Наливайко Владислав Сергійович (СЗШ № 86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4904. | Наливайко Тимур Станіславович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4905. | Намасна Юлія (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4906. | Намасний Євген (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4907. | Наретя Марія (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4908. | Наріжна Марія Григорівна (Гадяцький науковий ліцей-інтернат) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4909. | Насальский Владимир Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4910. | Насальский Сергей Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4911. | Настас Володимир Володимирович (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4912. | Настя (Think Global) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4913. | Натальченко Катерина Віталіївна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4914. | Натуркач Ігор (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4915. | Науменко Марія Володимирівна (Бериславський ЗПЗСО №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4916. | Науменко Мирон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4917. | Науменко Михайло (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4918. | Науменко Олексій (ЗЗСО "Письмечівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4919. | Науменко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4920. | Наумов Арсеній Сергійович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4921. | Наумов Владислав Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4922. | Наумов Кирило (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4923. | Наумова Аліна (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4924. | Наумова Ангеліна Леонідівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4925. | Наумова Олівія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4926. | Наумова Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4927. | Наумович Вероніка Михайлівна (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4928. | Наумчук Софія Юріївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4929. | Научу Гліб (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4930. | Нацинець Наталія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4931. | Начєв Андрій (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4932. | Нго Цзюнь Сянь (Одеська ЗОШ №25) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4933. | Нго Чунг Кієн (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4934. | Нгуен Мінь Дик (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4935. | Нгуєн Мінь Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4936. | Нгуєн Нгок Кім Тьі (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4937. | Нгуєн Ньи Ву Фонг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4938. | Нгуєн Хоанг Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4939. | Небеська Полiна (Ліцей 9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4940. | Небоженко Євангеліна Олегівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4941. | Неведрова Аліна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4942. | Невинська Аріна Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4943. | Невінська Єлизавета Романівна (Черкаська спеціалізована школа № 28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4944. | Невмержицький Владислав (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4945. | Невмержицький Микита Олександрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4946. | Невмержицький Назар (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4947. | Невмержицький Назарій (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4948. | Невойт Максим Олександрович (ДНЗ "Київський центр професійно-технічної освіти") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4949. | Негай Олександра (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4950. | Негода Каріна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4951. | Негруля Ілона Олександрівна (Мелітопольська гімназія №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4952. | Негулярний Олександр (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4953. | Недвига Альміра Артемівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4954. | Недельчев Олексій Олександрович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4955. | Недошивкіна Катерина Євгенівна (Запорізький НВК №67) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4956. | Недужко Валерія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4957. | Недужко Любов (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4958. | Недялков Андрій Станіславович (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4959. | Недялкова Світлана (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4960. | Незальонов Максим Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4961. | Некрасов Максим Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4962. | Немикін Кирило Анатолійович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4963. | Немітуллаєва Єлизавета Марленівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4964. | Немченко Софія (Бердянська ЗОШ №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4965. | Непейпиво Анна Миколаївна (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4966. | Непом'яща Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4967. | Непомящий Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4968. | Непочесна Мілена Сергіївна (Середино-Будський ЗЗСО №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4969. | Непряхіна Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4970. | Нероденко Денис (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4971. | Нерубацька Софія Ігорівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4972. | Нерушенко Андрій Сергійович (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4973. | Несененко Дар'я Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4974. | Неставальський Дмитро Анатолійович (КОЗ "Божедарівська СЗШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4975. | Нестер Віталій Олегович (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4976. | Нестеренко Анастасія Анатоліївна (КУ Сумська ЗОШ №4 СМР) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4977. | Нестеренко Дар'я Олегівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4978. | Нестеренко Ілля Володимирович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4979. | Нестеренко Ілля Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2021-12-06 16:14:16 | |
4980. | Нестеренко Кирило Максимович (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4981. | Нестеренко Роман Олександрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4982. | Нестеренко Ростислав Костянтинович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4983. | Нестеров І. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4984. | Нестерук Ганна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4985. | Нестерук Дарія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4986. | Нестерук Тимофій Сергійович (ThinkGlobal) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4987. | Нестор Ігор Валерійович (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4988. | Нестор Ференс (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4989. | Нетай Данііл (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4990. | Нецько Юлія (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
4991. | Нечай Катерина (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4992. | Нечволодов Федір (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4993. | Нечипоренко Анна Сергіївна (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4994. | Нечитайленко Ілля Вікторович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
4995. | Нечитайло Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4996. | Нєвєрова Анастасія (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
4997. | Нєдєльченко Анна Вадимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4998. | Нємченко Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
4999. | Нємченко Артем Олегович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5000. | Нижник Анна Максимівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5001. | Нижник Іван (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5002. | Никита (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5003. | Никифорук Влада (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5004. | Николайчук Ярослав (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5005. | Николенко Андрій Володимирович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5006. | Никончук Богдана Сергіївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5007. | Никончук Максим Сергійович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5008. | Никончук Олександр (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5009. | Нич Серафим Тимофійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5010. | Нищик Олександр (Марiупольська СШ №46) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5011. | Нігай Євгенія (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5012. | Нізовець Маргарита (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5013. | Ніка Круглова (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5014. | Ніканоров Олександр (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5015. | Нікіта Мушинський (Red apple studio) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5016. | Нікітан Зоряна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5017. | Нікітенко Артем Сергійович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5018. | Нікітенко Владислав Сергійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5019. | Нікітенко Ніколь Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5020. | Нікітенко Олександра Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
5021. | Нікітенков Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5022. | Нікітін Артем Павлович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5023. | Нікітін Єлісей Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5024. | Нікітін Лев Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5025. | Нікітін Михайло Ярославович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5026. | Нікітін Рінат (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5027. | Нікітін Тимофій (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5028. | Нікітіна Аліса Євгенівна (Приватна школа Олени Вєдєрникої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5029. | Нікітіна Дарія Сергіївна (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5030. | Нікітіна Єлизавета Володимирівна (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5031. | Нікітіна Софія (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5032. | Нікітінська Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5033. | Нікітчина Варвара Максимівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5034. | Нікіфоров Іван Денисович (ХГ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5035. | Ніколаєв Данііл Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5036. | Ніколаєва Дар´я Євгенівна (ВПУС) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5037. | Ніколаєва Єва (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5038. | Ніколаєва Мілана (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5039. | Ніколаєнко Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5040. | Ніколаєнко Єлизавета Юріївна (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5041. | Ніколаєску Вікторія (Користівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5042. | Ніколайченко Олександр (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5043. | Ніколайчук Максим Рамізович (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5044. | Ніколайчук Назар (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5045. | Ніколайчук Станіслав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5046. | Ніколенко Микита Романович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5047. | Ніколенко Нікіта (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5048. | Ніколенко Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5049. | Ніколютіна Єлизавета (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5050. | Ніконенко Дар'я (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5051. | Ніконов В’ячеслав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5052. | Німак Ростислав (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5053. | Новак Ксенія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5054. | Новак Маргарита Олегівна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5055. | Новак Микола Анатолійович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5056. | Новак Олександра Анатоліївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5057. | Новаковська Дарина (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5058. | Новик Володимир Миколайович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5059. | Новицька Вероніка (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5060. | Новицька Марія (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5061. | Новицька Марія Русланівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5062. | Новіков Артем Сергійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5063. | Новіков Іван (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5064. | Новіков Іван (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5065. | Новікова Аліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5066. | Новікова Анна Романівна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5067. | Новікова Дар'я (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5068. | Новікова Юстіна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5069. | Новіцький Андрій Костянтинович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5070. | Новіченко Єгор (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5071. | Новіченко Костя (Київський приватний ліцей "Фенікс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5072. | Новіченко Тесса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5073. | Новосад Олеся Олександрівна (КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5074. | Новоселов Микита (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5075. | Новосельський Владислав Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5076. | Новосельський Марк ярославович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5077. | Новоставська Софія Вікторівна (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5078. | Новосьолов Георгій (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5079. | Новохацький Кирило Сергійович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5080. | Нога Мілєна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5081. | Нога Ріанна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5082. | Нодь Михайло Михайло (Перечинський професійний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5083. | Ноженко Олексій (Ліцей "Мейн Скул") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5084. | Ноздрачов Богдан (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5085. | Ноздрачов Олександр Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5086. | Ноздрачова Вікторія Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5087. | Норматов Мухаммад (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5088. | Носаль Єгор Олексійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
5089. | Носата Уляна Дмитрівна (Клішківці школа ім.Л.Каденюка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5090. | Носевич Лілія Олегівна (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5091. | Носенко Дмитро (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5092. | Носенко Марія Іванівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
5093. | Носенок Дмитро Олександрович (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5094. | Носков Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5095. | Носова Поліна (КЗ "Петрівський центр дитячої та юнацької творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5096. | Носоченко Дмитро (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5097. | Носуліч Вікторія Романівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5098. | Нукало Олександр Андрійович (Початкова школа села Чернелів-Руський) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5099. | Ньи Лан Хионг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5100. | Ньи Хионг Чук (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5101. | Няньчук Олена Михайлівна (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5102. | Оанча Діана (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5103. | Об'єдков Дмитро (Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5104. | Обаль Іван Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5105. | Ободянська Дар'я Олександрівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5106. | Оболкіна Даяна Володимирівна (Красненський НВК) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5107. | Оболонська Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5108. | Оболонська Анна Юріївна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5109. | Оболонський Олександр (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5110. | Оборська Еммелін (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5111. | Оборська Маріанна Артемівна (Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5112. | Оборський Михайло Сергійович (Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5113. | Обух Наталія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5114. | Обух Олег (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5115. | Обухов Федір Романович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5116. | Обуховська Марія Володимирівна (Березівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5117. | Обушак Макар (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5118. | Овдійок Тетяна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5119. | Овдійчук Злата Сергіївна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5120. | Овейчик Дмитро Вікторович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5121. | Овейчик Любомир (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5122. | Овейчик Олеся В'ячеславівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5123. | Оверченко Артьом Віталійович (БСШ №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5124. | Оверченко Максим Віталійович (БСШ №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5125. | Оверчук Марія Олегівна (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5126. | Овечкіна Анна-Марія Ігорівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5127. | Овечко Микола Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5128. | Овсієнко Антон Микитович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5129. | Овсянка Єлизавета (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5130. | Овсянникова Вероніка (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5131. | Овчаренко Нікіта Дмитрович (Новоборисівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5132. | Овчарук Анастасія Дмитрівна (Гвардійський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5133. | Овчарук Єва-Марія Віталіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5134. | Овчинніков Євгеній Іванович (Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5135. | Оганджанян Давід (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5136. | Оганджанян Тігран (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5137. | Огер Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5138. | Огієнко Єлисей (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5139. | Огнєвий Михайло Ярославович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5140. | Оголь Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5141. | Огородник Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5142. | Огородник Макар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5143. | Огородник Поліна Сергіївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
5144. | Огороднік Владислава Володимирівнаа (Гуменецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5145. | Огринчук Анна (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5146. | Одностальченко Злата (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5147. | Одосій Олександр Михайлович (Коломийська ЗОШ №6 ім. Героя України Т. Сенюка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5148. | Озарків Зоряна Мирославівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5149. | Озарук Ілля (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5150. | Озівський Юрій В’ячеславович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5151. | Озхан Денізхан (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5152. | Окаринська Дарина (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5153. | Окішор Вячеслав (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5154. | Оковитий Ігор (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5155. | Окороков Дмитро Володимирович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5156. | Окрема Маріанна Андріївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5157. | Оксенюк Данило Богданович (Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5158. | Оксенюк Микита (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5159. | Окунєв Федір Олексійович (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5160. | Оладько Георгий Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5161. | Олег Черниш (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5162. | Олейник Оксана (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5163. | Олейнікова Злата (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5164. | Олександр (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5165. | Олександр Бородич (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5166. | Олександра Ковальчук (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5167. | Олександренко Микита Євгенович (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5168. | Олександрович Кирило Гордєєв (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5169. | Олексин Анастасія (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5170. | Олексієнко Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5171. | Олексієнко Діана Дмитрівна (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5172. | Олексій Калітін (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5173. | Олексійко Олена (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5174. | Олексійко Христина (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5175. | Олексюк Андрій Володимирович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5176. | Олексюк Макар Віталійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5177. | Олексюк Олена Володимирівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5178. | Олендер Дар'я (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5179. | Оленчин Софія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5180. | Оленчин Софія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5181. | Оленюк Петро Петрович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5182. | Олесюк Софія Романівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5183. | Олефір Анастасія Вікторівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5184. | Олефір Даніелла Василівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5185. | Олефіренко Дзвеніслава Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5186. | Олефіренко Олександра Олегівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5187. | Олехнович Дар’я Петрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5188. | Олешко Марія ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5189. | Олешко Олександр Микитович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5190. | Олещенко Артем Андрійович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5191. | Олещенко В.Б. (Новопокровский лицей) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5192. | Оліградський Захар (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5193. | Олізарович Руслан (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5194. | Олійник (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5195. | Олійник Агнія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5196. | Олійник Андріан (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5197. | Олійник Валерій (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5198. | Олійник Давид Юрійович (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5199. | Олійник Дарʼяна Сергіївна (Ліцей №100) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5200. | Олійник Дмитро Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5201. | Олійник Єлизавета Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5202. | Олійник Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5203. | Олійник Кирил (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5204. | Олійник Максим Віталійович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5205. | Олійник Марія Миколаївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5206. | Олійник Остап (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5207. | Олійник Павло Володимирович (СШ №269) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5208. | Олійник Юлія Вікторівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5209. | Ольхова Вероніка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5210. | Ольховська Олександра Олександрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5211. | Ольштинський Іван Олександрович (ThinkGlobal) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5212. | Олюніна Юлія (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5213. | Омелаєнко Єгор Олександрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5214. | Омельченко Кіра (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5215. | Омельченко Михаіл (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5216. | Омельченко Сергій Євгенович (Ліцей №6 ЛМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5217. | Омельчук Марія Володимирівна (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5218. | Омельчук Ольга Володимирівна (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5219. | Омельчук Поліна Сергіївна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5220. | Омельяненко Анна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5221. | Омельяненко Олександра Владиславівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5222. | Онанко Олександра Павлівна (Кропивнянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5223. | Онащенко Данило (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5224. | Онисюк Марія Олександрівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5225. | Онищак Марина Володимирівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5226. | Онищенко Андрій (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5227. | Онищенко Артем Олексійович (Харківська гімназія "Очаг") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5228. | Онищенко Єгор (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5229. | Оніка Злата (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5230. | Оніщук Іванна Дмитрівна (Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5231. | Онопрієнко Андрій Євгенович (Печерська гімназія №75) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5232. | Онопрієнко Артем (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5233. | Онопрієнко Федір Вадимович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5234. | Онофрійчук Олександр Володимирович (Гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5235. | Онофрічук Єкатерина (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5236. | Онуфрієнко Софія Сергіївна (Білецьківський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5237. | Онуфрійчук Максим (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5238. | Онуфрійчук Рувім (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5239. | Опалько Максим Петрович (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5240. | Опанасюк Данііл Олегович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5241. | Опанович Роман (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5242. | Опара.М.М (Школа №20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5243. | Опачко Анастасія (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5244. | Оплаканський Назарій Анатолійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5245. | Оприск Дарина (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5246. | Оприсок Юрій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5247. | Оревін Марк (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5248. | Орел Анна Сергіївна (Фастовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5249. | Ореховська Софія Миколаївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5250. | Орішко Марія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5251. | Орішко Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5252. | Орличенко Діана Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5253. | Орлов Костянтин (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5254. | Орлов Ростислав Дмитрович (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5255. | Орлова Тетяна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5256. | Орловська Марта (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5257. | Орловська Надія Олександрівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5258. | Орловська Олександра Євгеніївна (Logos School) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5259. | Орловський Вадим (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5260. | Орманджи Марія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ № 14) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5261. | Оробей Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5262. | Оруська Ніка Борисівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5263. | Осадча Олександра Володимирівна (ІАЛ НУБіП України Ірпінської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5264. | Осадча Олександра Юріївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5265. | Осадчий Назар Владиславович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5266. | Осипенко Вероніка Сергіївна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5267. | Осипенко Єлизавета Вікторівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5268. | Осипенко Луїза (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5269. | Осипенко Макарій Сергійович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5270. | Осипчук Анастасія Іванівна (Нижньостанівецький ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5271. | Осін Данііл (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5272. | Осінська Віталія Вадимівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5273. | Осінській Святослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5274. | Осіюк Марія Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5275. | Ославська Христина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5276. | Османов Іван (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5277. | Османов Самир Русланович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5278. | Османов Сєлім Русланович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5279. | Остап Присяжнюк (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5280. | Остапенко Данило (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5281. | Остапенко Дар'я Олексіївна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5282. | Остапенко Євгеній (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5283. | Остапенко Єлизавета (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5284. | Остапенко Мар'яна Русланівна (TOВ "ПНЗ "Європейський Колегіум") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5285. | Остапенко Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5286. | Остапець Валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5287. | Остапець Євгенія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5288. | Остапчук Єлизавета Сергіївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5289. | Остапчук Захар Олександрович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
5290. | Остапчук Микола Олексійович (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5291. | Остапюк Валерія (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5292. | Остапюк Руслан Олександрович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5293. | Острамецький Микола (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5294. | Остренко Софія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5295. | Острий Артем Володимирович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5296. | Островська Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5297. | Острянина Вероніка (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5298. | Остяк Олег (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5299. | Осьмачко Ксенія Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5300. | Отрошок Софія Станіславівна (Гімназія “Троєщина” ІІ-ІІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5301. | Охналь Дмитро (Мовний центр ТЬЮТОР) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5302. | Охременко Софія Русланівна (Школа № 1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5303. | Охріменко Даніїл Олександрович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5304. | Охріменко Єва (Школа № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5305. | Очеретяна Вероніка Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5306. | Ошуканець Каріна (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5307. | Ощипок Артем Валентинович (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5308. | П’ятенко С. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5309. | П'єц Тереза (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5310. | П'явка Марта Олександрівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5311. | П'янікова Анна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5312. | П'янков Тимофій Михайлович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5313. | Павелко Богдан Русланович (Полонська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5314. | Павленко Анна Антонівна (Криворізька гімназія 58) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5315. | Павленко Вероника Андрiївна (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5316. | Павленко Владислава Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5317. | Павленко Глєб (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5318. | Павленко Даніель (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5319. | Павленко Денис (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5320. | Павленко Іван Євгенійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5321. | Павленко Лев Віталійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5322. | Павленко Мальвіна Володимирівна (Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5323. | Павленко Матвій Віталійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5324. | Павленко Роман (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5325. | Павленко Степан Євгенійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5326. | Павлик Анастасія Андріївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5327. | Павлик Діана Максимівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5328. | Павлик Катерина (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5329. | Павличенко Діана (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
5330. | Павлишен Нікіта (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5331. | Павлів Олексій Валерійович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5332. | Павліченко Артем Вікторович (Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5333. | Павлішин Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5334. | Павлов Арсен (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5335. | Павлов Артем Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5336. | Павлов Тимофій (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5337. | Павлова Євгенія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5338. | Павловська Карина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5339. | Павловський Олексій Сергійович (СЕПШ ХГУ "НУА") | 2021-12-06 16:14:14 | |
5340. | Павлюк Анна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5341. | Павлюк Аркадій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5342. | Павлюк Валерія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5343. | Павлюк Катерина Андріївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5344. | Павлюк Лєя Ілларіонівна (Крихівецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5345. | Павлюк Максим (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5346. | Павлюк Матвій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5347. | Павлюк Олександра Іванівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5348. | Павлюх Олександр Володимирович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5349. | Падафет Анастасія (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5350. | Пазуренко Дмитро (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5351. | Пазяк Михайло (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5352. | Пайш Ілля (Приватні курси) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5353. | Паксадзе Лана Міхеїлівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5354. | Палагів Кирило (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5355. | Палагнюк Артем Валерійович (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5356. | Паладій Іван Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5357. | Паладій Мартін Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5358. | Паламар Анастасія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5359. | Паламар Вероніка Ігорівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5360. | Паламар Марина Ігорівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5361. | Паламарчук Андрій Владиславович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5362. | Паламарчук Анна Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5363. | Паламарчук Валерія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5364. | Паламарчук Владислав Андрійович (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5365. | Паламарчук Дамір Юрійович (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5366. | Паламарчук Злата (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5367. | Паламарчук Млада Богданiвна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5368. | Паламарь Патріція В’ячеславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5369. | Палевич Поліна (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5370. | Палієнко Ілля Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5371. | Палісіка Дар'я (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5372. | Палічук Васіліса (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5373. | Палтека Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5374. | Палюх Артемій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5375. | Паляниця Денис (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5376. | Панасевич Альбіна Олегівна (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5377. | Панасюк Вікторія (Хлібодарівський ЗДПЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5378. | Панасюк Денис (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5379. | Панасюк Марія (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5380. | Панасюк Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5381. | Панасюк Олександра Артемівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5382. | Панекін Владислав (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5383. | Панич Валерія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5384. | Панич Гордій (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5385. | Панищева Виктория (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5386. | Панікарук Анастасія Ігорівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5387. | Панін Дмитро (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5388. | Панкова Вероніка (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5389. | Панов Артем (Одеська ЗОШ №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5390. | Панова Даша (КЗ "Харківська санаторна школа №13") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5391. | Пантєлєєв Михайло Вячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5392. | Пантєлєєва Варвара Сергіївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5393. | Панченко Анна Андріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5394. | Панченко Віталіна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5395. | Панченко Каріна Володимирівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5396. | Панченко Марія Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5397. | Панченко Марія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5398. | Панченко Олександр Олексійович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5399. | Панченко Олександра (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5400. | Панчешний Ілля Сергійович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5401. | Панчишина Валерія (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5402. | Панчук Ернест (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5403. | Панчук Кирило Костянтинович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5404. | Панькин Ярослав (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5405. | Панькіна Марія (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5406. | Панюра Роман (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5407. | Панюра Ярослав (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5408. | Панюта Тарас (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5409. | Папанага Марина (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5410. | Папанова Євгенія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5411. | Папіровий Микола (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5412. | Папіровник Наталія Олексіївна (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5413. | Папсуєва Марія (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5414. | Парасочка Поліна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5415. | Паращук Софія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5416. | Паринцев Андрій Олександрович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5417. | Парменова Валерія Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5418. | Парсілян Маріне Каренівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5419. | Парфенюк Уляна Віталіївна (Ліцей Educator) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5420. | Парховнюк Андрій Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5421. | Пархомей Мирослава Вікторівна (Луцький педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5422. | Пархоменко Анастасія Андріївна (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5423. | Пархоменко Артем Олександрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5424. | Пархоменко Вероніка Юріївна (ОЗ Нижньосірогозький ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5425. | Пархоменко Даниїл (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5426. | Пархоменко Дарій (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5427. | Пархоменко Матвій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5428. | Пархоменко Софія (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5429. | Парчевська Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5430. | Паршин Кирило (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5431. | Пасальський Олексій (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5432. | Пасевич Віра В'ячеславівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5433. | Пасєчко Аскольд Захарович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5434. | Пасєчко Далібор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5435. | Пасіковський Саша (Школа №64) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5436. | Пасічна Аліна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5437. | Пасічний Роман Павлович (Спеціалізована школа №301 ім.Ярослава Мудрого) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5438. | Пасічник Іван Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5439. | Пасічник Маргарита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5440. | Пасічник Марія Олександрівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5441. | Пасічник Станіслав Геннадійович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5442. | Паскал Варвара (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5443. | Паскал Роман (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5444. | Паскал Сергій (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5445. | Паскалова Ксенія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5446. | Пасніченко Таїсія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5447. | Паспалева Нікол (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5448. | Пастовенська Варвара (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5449. | Пастовенська Кіра (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5450. | Пастушенко Іван Дмитрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5451. | Пасько Даніл Артемович (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5452. | Патлай Олександр Дмитрович (ТОВ «Центр освіти «Оптіма») | 2021-12-06 16:14:16 | |
5453. | Патрушев Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5454. | Патрушева Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5455. | Пахольчук Арсен Анатолійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5456. | Пахольчук Єва Анатоліївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5457. | Пахомов Артур (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5458. | Пахомов Данило Олександрович (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5459. | Пацкан Еліна Іванівна (Буштинська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5460. | Пацюк Софія Олександрівна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5461. | Паш Даніелла Михайлівна (Буштинська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5462. | Пашенюк Анна (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5463. | Пашенюк Роман (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5464. | Пашечко Марта (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5465. | Пашина Мілана (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5466. | Пашко Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5467. | Пашко Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5468. | Пащенко Надія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5469. | Пащенко Поліна Євгенівна (Івашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5470. | Пащенко Тимур (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5471. | Пащук Софія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5472. | Паюк Мартін (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5473. | Пекін Владислав (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5474. | Пелег Девід (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5475. | Пелехівська Злата (Школа № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5476. | Пелипенко Ярослав Сергійович (Полтавська СШ № 3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5477. | Пелих Артур Дмитрович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5478. | Пелюх Олександр (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5479. | Пендюр Маргарита Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5480. | Пензін Максим Денисович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5481. | Пенцак Олександра Андріївна (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5482. | Пенцко Лія Йожефівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5483. | Пенцко Олександр Михайлович (Броварська гімназія ім. С. І. Оліника) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5484. | Пеньківський Борис Олексійович (Кочержинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5485. | Первова Єва Дмитрівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5486. | Переворська Маргарита (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5487. | Перегінець Тетяна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5488. | Перегонцев Тихон (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5489. | Перекопська Дар'я Андріївна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5490. | Перепелиця Євгенія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5491. | Перепелиця Захар Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5492. | Перепелиця Софія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5493. | Перепечай Єгор (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5494. | Перепічка Степан Андрійович (СЗШ № 86) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5495. | Пересунько Софія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5496. | Перетятко Яна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5497. | Перець Тимофій Павлович (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5498. | Перешлюга Ірина (Червонянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5499. | Перова Маргарита Миколаївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5500. | Перушко Назарій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5501. | Перфілов володимир (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5502. | Перцев Данило Олегович (НВК "ЗОШ-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5503. | Перч Кирило (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5504. | Пеструілова Кіра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5505. | Петканич Святослав Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5506. | Петлер Емілія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5507. | Петльович Андрій Олегович (Козаровицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5508. | Петляєва Ірина (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5509. | Петраковський Тимофій (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5510. | Петренко Анастасія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5511. | Петренко Дар’я (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5512. | Петренко Микита Дмитрович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2021-12-06 16:14:16 | |
5513. | Петренко Микола Дмитрович (Макарівський багатопрофільний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5514. | Петренко Олександра (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5515. | Петренко Софія (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5516. | Петренко Тимофий (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5517. | Петрик Вікторія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5518. | Петрик Марія (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5519. | Петрик Михайло (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5520. | Петрик Поліна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5521. | Петрикова Варвара Олексіївна (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5522. | Петриняк Анастасія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5523. | Петриченко Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5524. | Петришин Любомир (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5525. | Петров Артем (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5526. | Петров Ростислав (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5527. | Петров Тимофій Андрійович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5528. | Петрова Аліна (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5529. | Петрова Ангеліна Андріївна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5530. | Петрова Вікторія (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5531. | Петрова Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5532. | Петрова Стелла (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5533. | Петровець Мирослава Анатоліївна (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5534. | Петровська Ангеліна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5535. | Петровська Антоніна Вадимівна (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
5536. | Петровська Кіра (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5537. | Петровська Марія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5538. | Петровська Олександра (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5539. | Петровська Таісья Сергіївна (Одеська ЗОШ № 18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5540. | Петроченко Аріна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5541. | Петрук Анастасія Вікторівна (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5542. | Петрук Ілля (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5543. | Петрук Ілля Олександрович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5544. | Петруня Поліна (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5545. | Петухов Іван Максимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5546. | Пецькова Ангеліна Сергіївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5547. | Пецькова Дарина Іванівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5548. | Пецюх Аня (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5549. | Печененко-Сирбу Орина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5550. | Печеник Архип Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5551. | Печериця Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5552. | Печиборщ Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5553. | Печорін Руслан Сергійович (Красноградський ліцей № 2) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5554. | Печоріна Наталія Сергіївна (Красноградський ліцей № 2) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5555. | Пєнкова Маргарита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5556. | Пєшков Єгор Олегович (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5557. | Пивоваренко Даниїл Олексийович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5558. | Пивоварський Максим (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5559. | Пилипенко Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5560. | Пилипенко Артем (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5561. | Пилипенко Вероніка Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5562. | Пилипенко Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5563. | Пилипенко Михайло Володимирович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5564. | Пилипенко Ярослав Сергійович (Слов'янська ЗОШ № 10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5565. | Пилипчук Артем (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5566. | Пилипчук Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5567. | Пилявець Марія (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5568. | Пинтя Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5569. | Пипа Кіра Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5570. | Пипенко Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5571. | Пиріг Орина (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5572. | Пирогова Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5573. | Пирогова Вікторія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5574. | Пирогова Віталіна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5575. | Писаревський Євген Євгенович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5576. | Писаренко Євгенія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5577. | Писаренко Єгор Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5578. | Писаренко Матвій Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5579. | Писарєва Соломія (Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5580. | Писецька Діана Іванівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5581. | Пислар Олена (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5582. | Письменна Аліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5583. | Письменна Єва Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5584. | Питель Даніїл (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5585. | Питель Ілля Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5586. | Питчак Сергій Степанович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5587. | Пишняк Максим Анатолійович (Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5588. | Пищик Роман Андрійович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5589. | Півторак Анна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5590. | Піголь Ярослав Юрійович (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5591. | Пігулка Анастасія Олександрівна (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5592. | Підгайний Ярослав Вячеславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5593. | Підгірна Уляна Олексіївна (Школа №122) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5594. | Підгорна Поліна (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5595. | Підгорний Дарій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5596. | Підгородній Святослав Вадимович (ЗЗСО № 221) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5597. | Підгорська Євангеліна Антонівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5598. | Піддубна Дар'я Андріївна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5599. | Піддубняк Софія (Уманський НВК №17) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5600. | Підлісна Анна (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5601. | Підлісна Діана (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5602. | Підлісний Іван Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5603. | Підлісний Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5604. | Підлісний Олександр (Школа №98 м.Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5605. | Підлужна Анастасія Володимирівна (Петропавлівсько - Борщагівська ЗОШ І ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5606. | Підлужна Вероніка Володимирівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5607. | Підорін Максим Андрійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5608. | Підпальна Валерія Олексіївна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5609. | Підченко Дмитро Олексійович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5610. | Пікалов Іван Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5611. | Пікалова Вікторія Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5612. | Пікневич Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5613. | Пікневич Юля (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5614. | Пікуліцький Мирослав (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5615. | Пікульов Даня (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5616. | Пілат Ростислав (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5617. | Пілецька Анжеліка (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5618. | Пімєнов Георгій Ігорович (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5619. | Пінігін Назар Богданович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5620. | Пінігіна Варвара Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5621. | Пінчук Андрій Андрійович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5622. | Пінчук Віра Сергіївна (СШ №269) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5623. | Пінчук Катерина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5624. | Пінчук Назар Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5625. | Пінько Юрій Віталійович (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5626. | Пірог Богдан Сергійович (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5627. | Пірог Данііл Сергійович (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5628. | Пірожкова Наталія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5629. | Пірхавко Богдан (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5630. | Пірчак Анна Василівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5631. | Пірчак Яна Василівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5632. | Пісковий Данііл Юрійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5633. | Пісковська Таісія Олегівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5634. | Піскун Євген (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5635. | Піскун Тимур Сергійович (Булахівська ЗШ І- ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5636. | Пітенко Олександр (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5637. | Пітик Єлизавета (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5638. | Пітик Ілля (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5639. | Пітик Таїсія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5640. | Піхно Нікіта (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5641. | Піхотенко Каріна Андріївна (Лукашівський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5642. | Піхур Едуард (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5643. | Піцишин Божена (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5644. | Піщола Владислав Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5645. | Плавкова Кіра (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5646. | Платонова Мирослава Максимівна (Никифорівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5647. | Платонова Мілана Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5648. | Плахота Олена Андріївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
5649. | Плахтир Гліб (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5650. | Плахтій Злата Олексіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5651. | Плескун Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5652. | Плєтньова Єва (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5653. | Плєтньова Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5654. | Плинга Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5655. | Плинга Олександр (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5656. | Плис Марія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5657. | Плієнко Вікторія Олегівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5658. | Плотницький Святослав (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5659. | Плотнікова Анжеліка Ігорівна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5660. | Плотнікова Анна Володимирівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5661. | Плошниця Володимир Сергійович (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5662. | Плюта Софія Володимирівна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5663. | Побережний Ярема Тарасович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5664. | Побива Олексій (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5665. | Повар Тимофій Аркадійович (Середня загальноосвітня школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5666. | Поваров Олександр (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5667. | Поварова Христина (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5668. | Поворознюк Ангеліна Сергіївна (Середня загальноосвітня школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5669. | Поворознюк Іван Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5670. | Повстенко Єлизавета (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5671. | Повшук Артем Русланович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5672. | Погасій Іван Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
5673. | Погорєлов Володимир Геннадійович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5674. | Погорєлова Вєроніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5675. | Погорєлова Олександра Віталіївна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5676. | Погоріла Яріна Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5677. | Погорілий Юрій (Кам`янська школа №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5678. | Погребицький Андрій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5679. | Погребняк Лев Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5680. | Погрібняк Софія Русланівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5681. | Подвальна Анастасія (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5682. | Подгорний Леонід (ЗНЗ І-ІІІ ст. Скандинавська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5683. | Подгородецька Олександра Сергіївна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5684. | Подгородова Євгенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5685. | Подгурський Ярослав Сергійович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5686. | Поденежна Мірослава (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5687. | Подзерей Марія Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5688. | Подзізей Каріна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5689. | Подільчук Олесандр Андрійович (СШ №329 "Логос") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5690. | Подлесний Максим (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5691. | Подлужняк Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5692. | Подмарьов Ілля (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5693. | Подобєд Андрій (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5694. | Подолюк Северин (КЗО "Гімназія №1", ДМР) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5695. | Подоляк Анна Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5696. | Подоляк Дарія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5697. | Подолян Мирон (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5698. | Подоплєлова Олександра Олександрівна (Криворізька ЗОШ №130) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5699. | Подорожко Вікторія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5700. | Подорожня Поліна Дмитрівна (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5701. | Подошовка Антоніна (ХЗОШ № 91) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5702. | Подрепна Поліна Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5703. | Подрепний Дмитро Олексійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5704. | Подуст Тетяна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5705. | Подчинок Олена Глібівна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5706. | Пожар Ріанна Романівна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5707. | Поздєєва Анастасія (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5708. | Поздєєва Аріна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5709. | Пойденко Данило Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5710. | Поклонна-Кадур Ая Амарівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5711. | Покотило Тетяна (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5712. | Полещук Андрій (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5713. | Полєєв Артем (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5714. | Полєсовщикова Аліна Юріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5715. | Поливаний Денис Дмитрович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
5716. | Поливач Анастасія Андріївна (Середня загальноосвітня школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5717. | Полінков Олександр Васильович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5718. | Політаєва Марія (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5719. | Полішко Євген Дмитрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5720. | Поліщук (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5721. | Поліщук Анастасія Юріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5722. | Поліщук Андрій Олександрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5723. | Поліщук Анна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5724. | Поліщук Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5725. | Поліщук Даніїл (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5726. | Поліщук Іванна Олександрівна (Полтавська гімназія №33) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5727. | Поліщук Катерина Олександрівна (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5728. | Поліщук Михайло (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5729. | Поліщук Ростислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5730. | Половий Кіріл Дмитрович (Василівська гімназія Рахівської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5731. | Половнікова Катерина Сергіївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5732. | Половчук Віктор Олегович (Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5733. | Половян Ігор Романович (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5734. | Полозенко Анна В'ячеславівна (Петропавлівський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5735. | Полозенко Арiна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5736. | Полозенко Владилав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5737. | Полозенко Максим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5738. | Полозенко Олексій В'ячеславович (Петропавлівський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5739. | Полозенко Станіслав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5740. | Полозюк Антон (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5741. | Полонський Андрій (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5742. | Полончак Захар (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5743. | Полторацька Ганна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5744. | Полторацький Георгій Євгенович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5745. | Полубінська Кароліна Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5746. | Полудненко Демьян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5747. | Полупан Денис (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5748. | Польовенко Станіслав (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2021-12-06 16:14:16 | |
5749. | Поляк Богдан (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5750. | Поляков Микола (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5751. | Поляков Сергій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5752. | Полякова Єлизавета Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5753. | Полякова Ксенія (ХЗОШ № 91) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5754. | Полянська Ангєліна Віталіївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5755. | Полянська Анна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5756. | Полянський Костянтин (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5757. | Полянський Ярослав (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5758. | Помазанов Лев (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5759. | Помазанова Єва (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5760. | Помаранець Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5761. | Помінчук Арсеній Денисович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5762. | Помінчук Максим Геннадійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5763. | Помірча Єва Ігорівна (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5764. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5765. | Пономар Євгеній Володимирович (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5766. | Пономаренко Андрій (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5767. | Пономаренко Антон (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5768. | Пономаренко Владислав (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5769. | Пономаренко Данило Сергійович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5770. | Пономаренко Даніл Олександрович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5771. | Пономаренко Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5772. | Пономаренко Дмитро Денисович (Ланжеронiвський лiцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5773. | Пономаренко Родіон Олександрович (Будянський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5774. | Пономарьов Микита (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5775. | Пономарьова Вікторія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5776. | Пономарьова Марія Дмитрівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5777. | Попадюк Богдан Стефанович (ЗОШ №17) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5778. | Поперечна Марія Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5779. | Попівняк Михайло (240) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5780. | Попіль Андрій Васильович (Новокалинівський опорний заклад) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5781. | Попко Дмитро Сергійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5782. | Поплавська Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5783. | Попов Артем Павлович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5784. | Попов Дмитро Андрійович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5785. | Попов Максим (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5786. | Попов Матвій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5787. | Попов Михайло (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5788. | Попов Назар (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5789. | Попов Ярослав (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5790. | Попова Анна Олександрівна (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5791. | Попова Валерія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5792. | Попова Єлизавета (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5793. | Попова Кіра (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5794. | Попова Ярослава (КЗ "Петрівський центр дитячої та юнацької творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5795. | Поповець Аріна (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5796. | Попович Альона Олександрівна (ХП НВК "Гімназія ОЧАГ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5797. | Попович Вероніка Дмитрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5798. | Попович Вікторія Романівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5799. | Попович Віталій (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5800. | Попович Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5801. | Попок Богдан Євгенійович (Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5802. | Попсуйко Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5803. | Порвишерст Максим Миколайович (КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5804. | Порицька Елизавета Олександрівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5805. | Поричук Карина Віталіївна (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5806. | Порожнюк Марк (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5807. | Портянов Єгор (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5808. | Порфірова Марія Дмитрівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5809. | Постіл Антоніна Василівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5810. | Постний Володимир Дмитрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5811. | Постовойтова Євгенія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5812. | Постол Діана Олександрівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5813. | Постол Каріна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5814. | Потапенко Валерія Павлівна (Дистанційна школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5815. | Потапенко Дмитро Сергійович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5816. | Потерайло Єва Денисівна (КЗ "Первомайський ліцей № 7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5817. | Потоцька Софія Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5818. | Потупіс Дмитро Костянтинович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5819. | Потятинник Дмитро Максимович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5820. | Походжай Ліза (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5821. | Поцап Денис (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5822. | Почепінська Вероніка (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5823. | Почеревіна Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5824. | Почуєв Артем Сергійович (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5825. | Почуєва Олександра Сергіївна (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5826. | Пошакинський Максим Ігорович (Підлиманська ЗОШ І-ІІст. - філія ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя Радянського Союзу В. С. Колісника Борівської селищної ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5827. | Пошукай Марія Максимівна (Запорізький НВК №67) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5828. | Правосуд Іван (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5829. | Прасол Анастасія Олегівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5830. | Предоляк Вероніка (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5831. | Прекрасний Костянтин Олексійович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5832. | Преловська Уляна Олексіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5833. | Пренко Вірсавія Леонідівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5834. | Пригодюк Іванна Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5835. | Пригонець Даніл Сергійович (Іванівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5836. | Придальний Максим Юрійович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
5837. | Придушко Єгор (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5838. | Прийдун Андрій (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5839. | Прийдун Матвій (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5840. | Прийма Владислав (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5841. | Приймак Ярослав (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5842. | Прийомський Макар Віталійович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2021-12-06 16:14:15 | |
5843. | Приказюк Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5844. | Прилипко Олександра (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5845. | Приліпко Вікторія Володимирівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5846. | Примас Ростислав Юрійович (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5847. | ПРИМАЧЕНКО Дімітрій (Сербківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5848. | Присвітла Тіна Сергіївна (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5849. | Присяга Вікторія Валеріївна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5850. | Присяжненко Карина (Ліцей "Сокіл" МРК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5851. | Притика Назарій (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5852. | Притула Роман (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5853. | Притуляк Арсеній (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5854. | Прихач Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5855. | Приходько Вікторія Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5856. | Приходько Діана Олексіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5857. | Приходько Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5858. | Приходько Олег Ігорович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5859. | Приходько Уляна Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5860. | Причипій Аліса Андріївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5861. | Пришедько Мілана (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5862. | Пришляк Марта Остапівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5863. | Продан Анастасія Андріївна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5864. | Продан Богдан Андрійович (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5865. | Продан Гордій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5866. | Продан Олександр Павлович (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5867. | Проданчук Поліна Василівна (Освітній Простір NewSchool) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5868. | Продіус Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5869. | Проказюк Даніїл Олегович (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5870. | Прокопенко Владислав (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5871. | Прокопенко Діана Сергіївна (Криворізька ЗОШ №130) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5872. | Прокопенко Кирил (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5873. | Прокопенко Кирило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5874. | Прокопенко Кіра Олексіївна (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5875. | Прокопенко Софія Михайлівна (Запорізький класичний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5876. | Прокопенко Уляна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5877. | Прокопчук Леся Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5878. | Прокопчук Ярослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5879. | Прокопьєв Тимофій Євгеньович (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5880. | Прокудіна Софія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5881. | Пролигін Артур (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5882. | Проніна Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5883. | Проніна Вікторія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5884. | Прончакова Вікторія Сергіївна (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5885. | Пронько Нікіта (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5886. | Проньков Дмитро (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5887. | Пронюк Захар Віталійович (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5888. | Просвєрнін Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5889. | Просвєрніна Ольга (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5890. | Просєкіна Лада Олексіївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5891. | Проскура Ярослав (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5892. | Проскура Ярослав Віталійович (Школа № 21) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5893. | Проскурін Кирил Владиславович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5894. | Проскурін Ярослав (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5895. | Проскуріна Дар’я Василівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5896. | Проскурня Вікторія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5897. | Проскурня Олександр Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5898. | Просяник Надія (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5899. | Протас Валерія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5900. | Протасова Ольга Сергіївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5901. | Протопопова Софія Сергіївна (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5902. | Прохорова Марiя (ЗЗОШ "ОСНОВА") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5903. | Прохорова Софія (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5904. | Процайло Віталіна (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5905. | Проценко Альона (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5906. | Проценко Кім (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5907. | Проценко Максим Ярославович (ЗНВК № 109) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5908. | Проценко Назарій Єгорович (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5909. | Процик Вікторія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5910. | Процик Наталія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5911. | Процишин Богдан Михайлович (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5912. | Процук Єва (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5913. | Проць Олександра Василівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5914. | Процько Єлизавета (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5915. | Прудиус Олександр (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5916. | Прудка Злата Юріївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5917. | Прудко Катерина Олексіївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
5918. | Псарюк Злата Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5919. | Пстига Дмитро Анатолійович (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5920. | Пташник Давид (Почаївська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5921. | Пугаєва Даніела (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5922. | Пугач Альбіна (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5923. | Пугач Катерина Едуардівна (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5924. | Пугач Олександр Олександрович (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5925. | Пуголь Святослав (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5926. | Пудляк Олівія Остапівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5927. | Пузанова Майя (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5928. | Пукаленко Дмитро Олександрович (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5929. | Пукман Аріна Максимівна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5930. | Пупов Сергій (Криворізька ЗОШ №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5931. | Пурдишев Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5932. | Пустовалова Ангеліна (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5933. | Пустовіт Анастасія (Спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5934. | Пустовіт Вікторія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5935. | Пустовіт Володимир (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5936. | Пустовіт Даніл Іванович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5937. | Пустовой Гліб Микитович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5938. | Пустовойтов Матвій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5939. | Пустолякова Аліса Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5940. | Путятіна Марія Юріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5941. | Пуфлер Андрій Володимирович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5942. | Пухов Ярослав Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5943. | Пушкар Олександра Володимирівна (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5944. | Пушкарьова Софія Вікторівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5945. | Пушков Єгор Антонович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5946. | Пчела Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5947. | Пчелінцева Катерина Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5948. | Пчолкіна Марія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5949. | Пшеничний Нікітіна Романович (Слов'янська ЗОШ № 10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5950. | Пшенківська Олександра Віталіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5951. | Пшеченко Даніелла Олександрівна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5952. | Пшонік Ольга Денисівна (Петропавлівський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5953. | Пянтківська Єлизавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5954. | Рабашапка Ілля (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5955. | Рабашапка Кирило (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5956. | Равіцька Олександра Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5957. | Равлюк Анастасія Віталіївна (Іванівецька ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
5958. | Равлюк Анісія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5959. | Равчак Іван Андрійович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5960. | Рагнєва Дар'я (Одеська ЗОШ №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5961. | Рагозін Михайло (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5962. | Радахевич Ірина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5963. | Радванська Анастасія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5964. | Радевич Яна (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5965. | Радіна Катерина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5966. | Радіонова Вікторія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5967. | Радіонова Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5968. | Радковська Дарина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5969. | Радутна Марина Радіївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5970. | Радченко Вікторія (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5971. | Радченко Кирил Сергійович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5972. | Радчикова Мілана Олегівна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5973. | Радчук Кіра Ігорівна (Спеціалізована школа №216 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5974. | Раєвська Анна Андріївна (ХЗОШ №131) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5975. | Разинкевич Артем (ЗСШ№100) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5976. | Разінков Юліан Володимирович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5977. | Разорьонова Вероніка Борисівна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5978. | Райда Ярослав Вадимович (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5979. | Райлян Павло (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5980. | Райлян Станіслав (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5981. | Райський Тимофій (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5982. | Рак Матвій (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5983. | Ракітова Дар'я (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5984. | Ракітянська Валерія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5985. | Ракітянська Софія Сергіївна (Одеська ЗОШ №57) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5986. | Раков Владислав Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5987. | Ракова Кіра Андріївна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5988. | Рамзов Костянтин (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5989. | Рапаніка Нікіта (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5990. | Рарог Данііл Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5991. | Рассказова Анна (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5992. | Расулова Злата (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
5993. | Ратієв Марк (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5994. | Ратушна Яна (Ніжинська ЗОШ №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5995. | Рахімова Комілахон (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
5996. | Рахмаіл Емма (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5997. | Рачок Вікторія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
5998. | Рачок Владислав (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
5999. | Рашевський Кирило Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6000. | Рвачов Тимофій (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6001. | Рев'юк Вікторія (Яворовецька ЗОШ I-II ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6002. | Рева Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6003. | Рева Ярослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6004. | Ревнюк Ніколь (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6005. | Ревуцький Максим (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6006. | Рега Іванна Юріївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6007. | Регера Крус Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6008. | Редванська Єлизавета (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6009. | Редванський Назар (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6010. | Редя Сергій (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6011. | Резворович Михайло Владиславович (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6012. | Резник Натан Максимович (Приватна школа Олени Вєдєрникої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6013. | Резниченко Матвій Олексійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6014. | Резнікова Олександра (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6015. | Резніченко Андрій Олександрович (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6016. | Резніченко Анна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6017. | Резніченко Данііл Віталійович (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6018. | Рекунова Софія Володимирівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
6019. | Ремез Софія Миколаївна (Новопокровська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6020. | Ренат Петров (Сасинівська філія Пирятинського ліцею № 6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6021. | Репетило Марія Мирославівна (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6022. | Репчук Адріана Андріївна (Коровійський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6023. | Ретюнін Захар (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6024. | Ретюнін Ілля (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6025. | Решетило Арина (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6026. | Решетнікова Ганна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6027. | Решитко Микола (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6028. | Рєдін Максим Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6029. | Рєзнік Анна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6030. | Рєзнік Рада Іванівна (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6031. | Рзяніна Дар"я (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6032. | Рибак Єгор Владиславович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6033. | Рибак Уляна Василівна (Пригородоцький НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6034. | Рибакова Вероніка Олександрівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6035. | Рибалко Данило Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6036. | Рибальченко Богдан Михайлович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6037. | Рибальченко Євгеній Володимирович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6038. | Рибальченко Мирослава Євгеніївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6039. | Рибальченко Світлана Олександрівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6040. | Рибальченко Сергій Володимирович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6041. | Рибачок Іван (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6042. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6043. | Рибенчук Вероніка Миколаївна (Яківська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6044. | Рибенчук Костянтин Миколайович (Яківська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6045. | Рибицький Данило Андрійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
6046. | Рибніков Микола (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6047. | Рибчак Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6048. | Рибчак Олег (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6049. | Ривкін Даніїл (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6050. | Рижавська Владислава Сергіївна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6051. | Риженко Марія Сергіївна (Школа №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6052. | Риженко Софія Андріївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6053. | Рижко Аніта Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6054. | Рижко Олена Анатоліївна (Луцький педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6055. | Рижова Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6056. | Римбалович Діана Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6057. | Римбалович Катерина (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6058. | Ринтовт Геральд (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6059. | Рисікова Анастасія Вадимівна (КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6060. | Рисікова Дарія Сергіївна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6061. | Рисін Данііл (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6062. | Рисіна Сабріна (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6063. | Рись Вікторія Вячеславівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6064. | Рихальський Павло Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6065. | Рихло Вікторія Василівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6066. | Рішко Катерина Сергіївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6067. | Ровенко Тимофій Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6068. | Рогальський Ростислав Миколайович (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6069. | Рогатинська Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6070. | Рогач Вероніка (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6071. | Рогач Дарін (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6072. | Рогів Соломія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6073. | Рогова Єва Костянтинівна (Мідгард) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6074. | Роговик Ярослава Віталіївна (НВК "Загальноосвітня школа №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6075. | Рогожина Катерина Євгенівна (Гімназія № 19 "Межигірська") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6076. | Рогозіна Валерія (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6077. | Родич Артем Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6078. | Родін Ілля (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6079. | Родіна Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6080. | Родіонова Василиса Андріївна (Будянський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6081. | Родіченко Єлізавета Олександрівна (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6082. | Родочинська Валерія В'ячеславівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6083. | Родькін Глеб (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6084. | Рожанський Тимур (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6085. | Рожевіч Дамір (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6086. | Рожко Денис (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6087. | Рожовецкий Иван (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6088. | Роздорожний Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6089. | Розенфельд Богдан (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6090. | Розстальний Микита Дмитрович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6091. | Розторгуєва Анна Сергіївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6092. | Розум'як (Гуменецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6093. | Розумеєнко Микола Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6094. | Розуменко Михайло Євгенович (Криворізька ЗОШ №27) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6095. | Розумний Руслан Ігорович (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6096. | Роїк Андрій Юрійович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6097. | Роман Денис Олександрович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6098. | Романенко Вікторія Володимирівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6099. | Романенко Іван (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6100. | Романенко Максим Євгенович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6101. | Романенко Марія Володимирівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6102. | Романенко Марк Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6103. | Романів Єва (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6104. | Романків Кароліна (Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6105. | Романко Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6106. | Романов Кирил (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6107. | Романова Аліна (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6108. | Романова Кира Олексіївна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6109. | Романова Софія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6110. | Романовська Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6111. | Романовська Марія Вячеславівна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6112. | Романовський Максим (Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6113. | Романовський Роман (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6114. | романько ксенія юріївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6115. | Романьков Дмитро Олександрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6116. | Романюк – Медейроз Р. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6117. | Романюк Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6118. | Романюк Дмитро (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6119. | Романюк Єгор (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6120. | Романюк Катерина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6121. | Романюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6122. | Романюк Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6123. | Романюха Володимир Андрійович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6124. | Ромасенко Антоніна Олександрівна (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6125. | Ромащенко Богдан Романович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6126. | Ропонич Анастасія Ігорівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6127. | Ропонич Тимур Ігорович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6128. | Росохатий Кирило (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6129. | Ростислав Зиков (Think Global) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6130. | Рострон Майлз (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6131. | Ротань Єва Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6132. | Ротар Кирил (Red apple studio) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6133. | Рошуор Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6134. | Рощина Уляна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6135. | Рощук Надія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6136. | Рощупкін Артур Михайлович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6137. | Рощупкін Максим Михайлович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6138. | Ру Владислав Артемович (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6139. | Рубан Анастасія Володимирівна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6140. | Рубан Лев (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6141. | Рубан Тимур Іванович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 160) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6142. | Рубан Тімур Олегович (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6143. | Рубашко Ксения (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6144. | Рубель Олександр Костянтинович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6145. | Рубльовський Тимофій Павлович (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6146. | Рубцова Т. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6147. | Рубцова Ярослава Андріївна (Мелітопольський ліцей № 9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6148. | Рубчинський Даріан (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6149. | Руда Ксенія (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6150. | Руда Лілія Володимирівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6151. | Руда Яна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6152. | Рудавін Арсеній Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6153. | Рудаков Андрій Дмитрович (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6154. | Рудакова Марія (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6155. | Руданова Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6156. | Рудей Вікторія Максимівна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6157. | Руденко Ангеліна (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6158. | Руденко Анна Олексіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6159. | Руденко Аріана Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6160. | Руденко Варвара (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6161. | Руденко Віра (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6162. | Руденко Владислав Сергiйович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6163. | Руденко Дмитро (Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6164. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Ліцей №6 ЛМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6165. | Руденко Єлизавета Михайлівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6166. | Руденко Єлізавета (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6167. | Руденко Іван Валерійович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6168. | Руденко Іванна Валеріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6169. | Руденко Ксенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6170. | Руденко Марія Богданівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
6171. | Руденко Назар (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6172. | Руденко Нікіта (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6173. | Руденко Олександр Васильович (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6174. | Руденко Олександр Дмитрович (Language World) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6175. | Руденко Олександра Євгенівна (КЗ Комишуватський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6176. | Руденко Поліна Дмитрівна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6177. | Руденко Сергій Володимирович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6178. | Руденко Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6179. | Руденко Софія Олексіївна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6180. | Руденко Степан Михайлович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6181. | Руденко Юлія (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6182. | Рудий Георгій Павлович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6183. | Рудий Назар Тарасович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6184. | Рудик Вероніка Анатоліївна (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6185. | Рудик Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6186. | Рудік Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6187. | Рудік Вероніка Олександрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6188. | Рудік Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6189. | Рудік Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6190. | Руднєва Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6191. | Рудницька Анна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6192. | Рудницький Данило (Криворізька ЗОШ №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6193. | Рудой Артемій (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6194. | Рудченко Надія Миколаївна (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6195. | Рудь Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6196. | Рудь Ксенія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6197. | Рузаевка Анастасия (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6198. | Русанова Анна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6199. | Русін Андрій Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6200. | Русіна Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6201. | Руснак Владислав Йосипович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6202. | Руснакова Олександра (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6203. | Русол Данііл Володимирович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6204. | Руссу Дарія Вікторівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6205. | Руссу Олександр (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6206. | Рустамов Дамір (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6207. | Руцков Віталій Вікторович (Станіславчицький НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6208. | Ручка Радіон Романович (Рокитненська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6209. | Рыбалко Денис (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6210. | Рюмін Роберт (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6211. | Ряба Юля Романівна (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6212. | Рябенко Соломія Ігорівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6213. | Рябінін Даніель (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6214. | Рябков Віталій Микитович (Криворізька гімназія №99 КМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6215. | Рябова Владислава (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6216. | Рябой Максим Миколайович (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6217. | Рябоконь Єва (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6218. | Рябоконь Софія Анатоліївна (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6219. | Рябошапка Богдан (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6220. | Рябуха Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6221. | Рябченко Гліб Юрійович (Школа №20) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6222. | Рябчинська Софія Андріївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6223. | Рябша Анна Едуардівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6224. | Рясний Владислав Володимирович (Гришівський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6225. | Сабадаш Вікторія (Уманський НВК №17) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6226. | Сабадаш Георгій Миколайович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6227. | Савва Віталій (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6228. | Саввутін Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6229. | Савельєв Даніїл Андрійович (СОЦСР "Смарагдове місто") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6230. | Савельєва Ілона Володимирівна (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6231. | Савельєва Олександра (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6232. | Савенко Анна Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6233. | Савенко Валерій (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6234. | Савенко Крістіна Андріївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6235. | Савенко Марія (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6236. | Савенко Олена Олегівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6237. | Савенко Юлія (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6238. | Савенко Ярослава (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6239. | Савета Олександр (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6240. | Савицька Вероніка Романівна (КЗ "ХСШ №15") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6241. | Савицька Марія Романівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6242. | Савицька Устінія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6243. | Савицький Лук'ян (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6244. | Савич Нікіта Максимович (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6245. | Савич Софія (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6246. | Савін Максим (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6247. | Савіна Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6248. | Савіцька Марія (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6249. | Савка Богдан Романович (ЛГ "Престиж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6250. | Савка Михайло (ЛЗШ 1 ступеня "Світанок) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6251. | Савран Софія Олександрівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6252. | Савушкіна Аріна Станіславівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
6253. | Савченко Даніїл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6254. | Савченко Дар'я Дмитрівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6255. | Савченко Олександра (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6256. | Савченко Ярослава Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6257. | Савчук Альбіна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6258. | Савчук Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6259. | Савчук Ангеліна Андріївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6260. | Савчук Анна Василівна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6261. | Савчук Валерія Анатоліївна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6262. | Савчук Вероніка (Одеська СШ № 121) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6263. | Савчук Вікторія Костянтинівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6264. | Савчук Дмитро (Люхчанська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6265. | Савчук Кирило Іванович (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6266. | Савчук Марія (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6267. | Савчук Ольга Володимирівна (Луцький педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6268. | Савчук Соф'я Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6269. | Савчук Станіслав (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6270. | Савчук Таміла Романівна (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6271. | Савчук Ярина (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6272. | Савюк Ярослава (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6273. | Сагайдак Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6274. | Сагановський Тимофій Петрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6275. | Сагірова Дар'я (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6276. | Сагуйченко Вадим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6277. | Садова Мілана (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6278. | Садова Руслана (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6279. | Садовська Світлана (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6280. | Саєнко Віталіна Дмитрівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6281. | Саєнко Дмитро В'ячеславович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6282. | Саєнко Максим (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6283. | Саєнко Таміла Олександрівна (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6284. | Сажіна Руслан Васильович (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6285. | Сазонова Вероніка Олександрівна (Школа №54) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6286. | Сайко Дмитро Валерійович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6287. | Сайко Христина Ігорівна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6288. | Сайченко София (НВК 137) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6289. | Сакк Любов Йосипівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6290. | Сакс Тімур (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6291. | Сала Майя (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6292. | Саламатов Андрій (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6293. | Саламаха Михайло Евгенович (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6294. | Саламех Мухаммад (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6295. | Саланевич Устинія Іванівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2021-12-06 16:14:16 | |
6296. | Саланчій Олена (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6297. | Салатова Агния Руслановна (Одеська гімназія № 5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6298. | Салацька Евеліна Олексіївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6299. | Салівон Роман Артемович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6300. | Салієва Аріна Сергіївна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6301. | Салімон Тарас Анатолійович (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6302. | Салнажей Вікторія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6303. | Сало Вероніка (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6304. | Сало Юлія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6305. | Салогуб Платон Ігорович (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6306. | Самарiн Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6307. | Самардак Артем (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6308. | Самарець Євгеній Борисович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6309. | Самарська Єлизавета Сергіївна (НВК "Загальноосвітня школа №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6310. | Самко Даніель Раульович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6311. | Самойленко Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6312. | Самойленко Дар'я Ігорівна (Комунальний заклад "Початкова школа "Волошка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6313. | Самойленко Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6314. | Самойленко Кирило Дмитрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6315. | Самойленко Марія Дмитрівна (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6316. | Самойленко Павло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6317. | Самойленко Уляна Далюсівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6318. | Самолеліс Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6319. | Самолюк Вікторія Володимирівна (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6320. | Самородов Арсеній Борисович (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6321. | Самотей Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6322. | Самохін Давід (Сумська початкова школа № 14) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6323. | Самохін Кирило Ілліч (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6324. | Самсоненко Віталій (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6325. | Самсонов Сергій Анатолійович (Одеська Маріїнська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6326. | Сандалова Софія Віталіївна (Середино-Будський ЗЗСО №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6327. | Сандига Наталія Олегівна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6328. | Санду Едера Едгарівна (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6329. | Санницька Ольга Назарівна (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6330. | Санніков Іван Володимирович (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6331. | Санніков Максим (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6332. | Санніков Тимур Костянтинович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6333. | Санчук Талія (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6334. | Сапінський Ілля (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6335. | Сапович Ольга (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6336. | Сапожникова Даніела (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6337. | Сапожніков Евгеній Едуардович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6338. | Сапожнікова Вікторія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6339. | Саприкіна Марія Миколаївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6340. | Сапцов Тихон Сергійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6341. | Сапцова Дар'я Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6342. | Саржан Сергій Геннадійович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6343. | Саржевський Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6344. | Сари-Юрьєва Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6345. | Сауляк Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6346. | Сахарова Дар'я Олександрівна (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6347. | Сахібудін Саміра (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6348. | Сахно Назар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6349. | Сахновський Давід (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6350. | Сахнюк Дарина Іванівна (Луцький педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6351. | Сачава Тимофій Олександрович (Перещепинський ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6352. | Сачко Дар'я Станіславівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6353. | Саютін Костянтин (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6354. | Сбоєва Софія Русланівна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6355. | Свергуненко Єлизавета (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6356. | Свердел Софія (Вишневецька зош І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6357. | Свердленко Анастасія Вадимівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6358. | Светличний Кирило (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Покровської районної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6359. | Свєшнікова Каміла (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6360. | Свида Іван (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6361. | Свида Ілля (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6362. | Свидинюк Олександр Олегович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6363. | Свиргунов Максим Віталійович (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6364. | Свириденко Дарія (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6365. | Свиридов Богдан Олексійович (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6366. | Свиридов Вадим Євгенович (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6367. | Свиридовський Артем Миколайович (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6368. | Свист Анастасія Володимирівна (Конопківська початкова школа-філія Микулинецького ОЗЗСО 1-3 ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6369. | Свистун Влад (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6370. | Свистун Нікіта Олександрович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6371. | Свищ Ольга (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6372. | Свідницький Тимофій Владиславович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6373. | Свінцицький Олексій Юрійович (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6374. | Свіріна Ольга (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6375. | Світлична Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6376. | Святенко Андрій (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6377. | Святенко Богдана Богданівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6378. | Святецька Поліна Вікторівна (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6379. | Святкіна Аліна (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6380. | Северенчук Віктор (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6381. | Северин Олексій Максимович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6382. | Северінова Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6383. | Севрюков Володимир Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6384. | Седлецький Михайло (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6385. | Седляр Артем (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6386. | Седько Андрій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6387. | Сеїтхалілов Ісмаіл (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6388. | Сеїтхалілова Махбубе (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6389. | Сеїтхалілова Мер'єм (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6390. | Секереш Ульяна Василівна (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6391. | Селецька Іринка (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6392. | Селецький Матвій (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6393. | Селіванов Ярослав Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6394. | Селівестрова Жасмін (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6395. | Селіщева Тетяна Олегівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6396. | Селюков Лев (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6397. | Селюкова Альона (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6398. | Семейко Іван Костянтинович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6399. | Семен Блащук (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6400. | Семененко Артем (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6401. | Семенников Кирило (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6402. | Семенов Кирило (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6403. | Семенова Ксенія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6404. | Семенова Олександра Русланівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6405. | Семенович Дмитро (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6406. | Семенченко Владислава (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6407. | Семенчук Маргарита Олександрівна (Криворізька ЗОШ №68) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6408. | Семенчук Михайло (Добропільський ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6409. | Семенюк Анастасія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6410. | Семенюк Анна Олександрівна (ХЗОШ №150) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6411. | Семенюк Вікторія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6412. | Семенюк Давид Павлович (СЗШ № 86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6413. | Семенюк Дмитро Романович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6414. | Семенюк Злата (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6415. | Семенюк Марина Павлівна (Рівненська ЗОШ №25) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6416. | Семенюк Марія Олександрівна (ХЗОШ №22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6417. | Семенюк Марк (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6418. | Семенюта Аліса (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6419. | Семеренко Валерія (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6420. | Семерин Назар (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6421. | Семерня Микита Валерійович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6422. | Семіляк Даніїл Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6423. | Семко Світлана (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6424. | Семчук Таїсія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6425. | Сендзюк Тимур Ігорович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6426. | Сенектутов Іван (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6427. | Сеник Назарій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6428. | Сенченко Анна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6429. | Сенчук Єлизавета (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6430. | Сеньковський Богдан Володимирович (ПШ №53 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6431. | Сенюк Соломія Олегівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6432. | Сербенюк Вікторія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6433. | Сербин Ярина Володимирівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6434. | Сербін Віталій (Харківський Колегіум) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6435. | Сербін Ігор Євгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6436. | Сербіна Ксенія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6437. | Сергатюк Євгеній (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6438. | Сергєєв Тимур Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6439. | Сергєєва Уляна (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6440. | Сергієнко Аліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6441. | Сергієнко Дарія Миколаївна (Дівичківська ЗОШ I-III ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6442. | Сергієнко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6443. | Сергієнко Мирослава Віталіївна (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6444. | Сергієнок Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6445. | Сергійчук Дмитро (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6446. | Сердюк Вікторія Миколаївна (Стеблівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6447. | Сердюк Гліб (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6448. | Сердюк Дарина Миколаївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
6449. | Сердюк Марія (TOВ "ПНЗ "Європейський Колегіум") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6450. | Сердюк Станіслав Ігорович (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6451. | Серебряков Рінат Сергійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6452. | Серебрякова Дарина (Криворізька ЗОШ №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6453. | Середа Іван Володимирович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6454. | Середа Марія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6455. | Середа Юлія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6456. | Середенко Діана (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6457. | Середінов Костянтин (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6458. | Середюк Алевтіна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6459. | Середюк Тимофій Васильович (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6460. | Серьогін Владислав Сергійович (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6461. | Серьогіна Анна Олександрівна (Слов'янська ЗОШ № 10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6462. | Серьогіна Марія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6463. | Сєбова Діана (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6464. | Сєрова Софія Антонівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6465. | Сєроштанова Марія Володимирівна (ХГ №116) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6466. | Сиванич Марія Денисівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6467. | Сиваш Юлія (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6468. | Сиводед Ринат Сергійович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6469. | Сигидин Владислав (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6470. | Сидоренко Анастасія Сергіївна (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6471. | Сидоренко Аріна (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6472. | Сидоренко Вікторія Геннадіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6473. | Сидоренко Емілія (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6474. | Сидоренко Карина Олександрівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6475. | Сидоренко Ліана Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6476. | Сидоренков Ілля Сергійович (Одеська ЗОШ №107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6477. | Сидоров Володимир Володимирович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6478. | Сидоров Мирон (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6479. | Сидорук Тимур (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6480. | Сизов Тимофій Антонович (Гришівський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6481. | Сизоненко Софія Яківна (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6482. | Сикета Валентина Михайлівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6483. | Силка Назар (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6484. | Симанюк Максим Миколайович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6485. | Симоненко Артем Сергійович (Слов'янська ЗОШ № 10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6486. | Симоненко Кіра Андріівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6487. | Симонова Маргарита (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6488. | Симчук Зоряна Андріївна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6489. | Синельников Даниїл (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6490. | Синельніков Федір (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:16 | |
6491. | Синенко Артем Ігорович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6492. | Синиця Євгенія Ігорівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6493. | Синиця Марія Миколаївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6494. | Синишин Катерина Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6495. | Синьоок Єва Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6496. | Синюк Артем Олексійович (ЗЗСО "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6497. | Синявська Яна Іванівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6498. | Сирих Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6499. | Сироватка Софія Павлівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6500. | Сироїжко Христина (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6501. | Сиром‘ятников Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6502. | Сиротюк-Достатня Олександра ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6503. | Сисоєв Артемій (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6504. | Ситий Іван Микитович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6505. | Ситий Кирил (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6506. | Ситік Максим Геннадійович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6507. | Ситнік Валерія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6508. | Ситюк Кіра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6509. | Сич Ангеліна Андріївна (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6510. | Сичук Ілля Олександрович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6511. | Сівкін Олександр (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6512. | Сівоконь Давид (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6513. | Сіденко Крістіна Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6514. | Сідлецький Владислав (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6515. | Сідлецький Назар (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6516. | Сідорко Софія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6517. | Сіжко Маргарита Дмитрівна (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6518. | Сікач Дана-Дівіна Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6519. | Сікач Міла-Кароліна Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6520. | Сікачина Олександр (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6521. | Сікіда Натан Андрійович (Красноградський ліцей № 2) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6522. | Сікіраш Вікторія Владиславівна (Одеська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6523. | Сікорська Марія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6524. | Сікоцінський Ігор Волдимирович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6525. | Сілаєва Мілана Євгенівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6526. | Сіліна Аріна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6527. | Сіліна Аріна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6528. | Сільбер Юрій (Перечинський професійний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6529. | Сільвестров Андрій (Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6530. | Сіманкін Назар (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6531. | Сіненко Вероніка Вікторівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6532. | Сінішин Ігор Олександрович (КЗ Дубовиківська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6533. | Сінотова Варвара Олегівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6534. | Сіньчук Анна Павлівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6535. | Сіпітіна Марія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6536. | Сіра Дарина (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6537. | Сіра Марія (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6538. | Сірак Поліна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6539. | Сіренко Марія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6540. | Сіренко Мілана (Глобинський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6541. | Сірий Ілля (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6542. | Сірик Дар’я (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6543. | Сірик Дар’я Михайлівна (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6544. | Сіробаба Ангеліна Віталіївна (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6545. | Сітайло Меліса (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6546. | Сітра Дар'я (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6547. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр освіти "Оптіма") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6548. | Січкар Вероніка Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6549. | Січкар Дарина (Кам`янська школа №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6550. | Січкар Олександр (Кам`янська школа №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6551. | Січкар Тимур (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6552. | Скакунова Катерина Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6553. | Скалова Вікторія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6554. | Скалозуб Єлизавета (КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6555. | Скарженюк Олександр (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6556. | Скичко Григорiй Денисович (Оптiма) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6557. | Скляр Анастасія Олегівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6558. | Скляр Ігор (Криворізька гімназія №63) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6559. | Скляр Софія (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6560. | Скляренко Олексій (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6561. | Склярова Аріна Олексіївна (Підлиманська ЗОШ І-ІІст. - філія ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя Радянського Союзу В. С. Колісника Борівської селищної ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6562. | Склярова Влада (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6563. | Склярова Дар'я Сергіївна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6564. | Скобелєв Даніл Сергійович (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6565. | Скоблікова Ангеліна (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6566. | Сколота Д. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6567. | Скомаровський Андрій Вікторович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6568. | Скорик Артем Олексійович (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6569. | Скоркін Максим Сергійович (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6570. | Скоробогатий Даніїл Григорович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6571. | Скоробогатов Олексій Олександрович (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6572. | Скоромний Еміль (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6573. | Скороход Оксана (ОЗЗСО "Цмінівський ліцей") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6574. | Скороход Юхим Дмитрович (КЗО СЗШ №135) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6575. | Скребньов Кирило (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6576. | Скрєбцов Костянтин Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6577. | Скригіна Олександра Антонівна (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6578. | Скриндіца Анастасія Юріївна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6579. | Скрипка Вікторія Віталіївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6580. | Скрипка Станіслав Сергійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6581. | Скрипник Богдана (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6582. | Скрипник Григорій Анатолійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6583. | Скрипник Кіра (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6584. | Скрипник Лідія Анатоліївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6585. | Скрипнюк Юліана (Криворізька ЗОШ №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6586. | Скрябін Максим (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6587. | Скубач Богдан Михайлович (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6588. | Скубеник Софія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6589. | Скуйбіда Устим Олегович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
6590. | Слава Катерина (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6591. | Слава Микола (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6592. | Славгородська Вікторія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6593. | Славинська Аліса Ярославівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6594. | Славич Назар Михайлович (Журжинецька філія КОЗ "Лисянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія - ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6595. | Славич Осип (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6596. | Славіогло Вадим (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6597. | Сладкий Кирило (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6598. | Сластієнко Єва (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6599. | Слатвицька Поліна Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6600. | Слесаренко Дар'я (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6601. | Слесарєва Злата (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6602. | Сливка Владислав (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6603. | Сливка Ніколіна Тарасівна (Перечинський професійний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6604. | Слинько Анна Вадимівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6605. | Слівінська Поліна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6606. | Слівінська Софія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6607. | Сліпенко Іван (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6608. | Сліпенька Анастасія (Опорний ЗЗСО №6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6609. | Сліпченко Давид (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6610. | Слісарчук Дарія Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6611. | Слободенюк Ролан (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6612. | Слободенюк-Сіра Алексія (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6613. | Слободян Дмитро Романович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6614. | Слободян Єгор Віталійович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6615. | Слободян Крістіна Русланівна (Таращанський технічний та економіко правовий коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6616. | Слободян Рєнат (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6617. | Слободян Станіслав (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6618. | Слободянюк Єгор Сергійович (Криворізька ЗОШ №130) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6619. | Слободянюк Ліліанна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6620. | Слободянюк Марія Вікторівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2021-12-06 16:14:15 | |
6621. | Слободянюк Михайло (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6622. | Слободянюк Мілана (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6623. | Слободянюк Олександр Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6624. | Слободянюк Софія Сергіївна (Опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів с.Красне) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6625. | Слупко Олександр Олександрович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6626. | Случевський Костянтин (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6627. | Слюсаренко Артем (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6628. | Слюсаренко Маргарита (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6629. | Слюсаренко Тимофій Дмитрович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6630. | Слюсарєв Ярослав Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6631. | Слютенко Максим (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6632. | Смага Любов Іванівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6633. | Смаглюк Еліана (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6634. | Сметанюк Оксана (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6635. | Смиковська Вікторія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6636. | Смислов Даніїл (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6637. | Смілянець Борис Михайлович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6638. | Смірнов Єгор (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6639. | Смірнова Агнесса (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6640. | Смірнова Зореслава Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6641. | Смірнова Наталія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6642. | Смірнова Поліна (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6643. | Смірнова Софія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6644. | Смітюх Артем Віталійович (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6645. | Смола Вероніка (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6646. | Смолова Олександра Артурівна (Мелітопольська гімназія №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6647. | Смолянець Каріна Василівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6648. | Сморгун Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6649. | Смосюк Аліна Сергіївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6650. | Снєсарєв Кіріл (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6651. | Снігур Вероніка Русланівна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6652. | Снігур Софія (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6653. | Снісар Олександр (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6654. | Снісаренко Матвій Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6655. | Снітко Дмитро (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6656. | Соболенко Марія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6657. | Соболєв Лев (Школа King's Kids) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6658. | Соболь Іван Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6659. | Соболь Марія Русланівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6660. | Соболь Матвій Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6661. | Собченко Руслан Віталійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6662. | Собчук Вероніка (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6663. | Собчук Єлизавета Андріїївна (ЛНВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6664. | Собчук Матвій Володимирович (Початкова школа села Чернелів-Руський) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6665. | Собчук Олександр (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6666. | Совинський Іван Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6667. | Совська Мілана Віталіївна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6668. | Содель Павло Валентинович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6669. | Сокалюк Володимир (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6670. | Сокира Іван Вадимович (Лукашівський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6671. | Сокіл Ярослав Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6672. | Сокол Олександр (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6673. | Сокол Олександра Петрівна (ЛНВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6674. | Соколенко Валерія (ЗЗСО "Письмечівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6675. | Соколов Артем (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6676. | Соколов Давид (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6677. | Соколов Дмитро (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6678. | Соколов Євген Русланович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6679. | Соколов Кирило (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6680. | Соколов Максим Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6681. | Соколов Святослав Максимович (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6682. | Соколова Анастасія Олегівна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6683. | Соколова Олена (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6684. | Соколова Юліана (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6685. | Соколовська Аріна Нікітівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6686. | Соколовська Владислава (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6687. | Соколюк Маргарита (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6688. | Сокотнюк Каріна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6689. | Сокур Варвара (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6690. | Солдатенко Ігор (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6691. | Соленков Артем (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6692. | Солецький Марко (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6693. | Соліло Софія Олександрівна (Запорізький НВОК № 110) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6694. | Солнарьова Софія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6695. | Соловей Анастасія Олександрівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6696. | Соловей Владислава Максимівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6697. | Соловйов Артем Миколайович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6698. | Соловйов Ігор Олександрович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6699. | Соловйов Роман (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6700. | Соловйов Тимур Олександрович (Катеринківський ЗЗСО І-ІІ ст - дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6701. | Соловйова Вікторія Іванівна (Криворізька ЗОШ №68) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6702. | Соловйова Віра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6703. | Соловйова Віталіна (Криворізька гімназія №95) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6704. | Соловйова Діана ВладиславівнаОлександрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6705. | Соловйова Марія Андріївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6706. | Соловчук Михайло Іванович (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6707. | Солод Олександр Валерійович (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6708. | Солоденко Діана Миколаївна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6709. | Солоділова Валерія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6710. | Солоділова Вероніка (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6711. | Солодка Марія Вікторівна (ГО "Слова та голос" (Words & Voice)) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6712. | Солодкий Дмитро Романович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6713. | Солодовнікова Поліна (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6714. | Солодовніча Ольга Богданівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6715. | Солодухіна Таміла Євгенівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6716. | Соломко Аліса Юріївна (Миколаївський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6717. | Соломонова Таїсія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6718. | Соломченко Андрій Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6719. | Солоненко Катерина Констянтинівна (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6720. | Солонінко Петро Андрійович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
6721. | Солонуха Назарій Віталійович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6722. | Солошак Назар Денисович (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6723. | Солтис Єлизавета Андріївна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6724. | Солтисік Андрій Степанович (Івано-Франківська ЗШ №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6725. | Соляник Андрій Вікторович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6726. | Соляренко Михайло Олександрович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
6727. | Сомко Нікіта Олексійович (Кропивнянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6728. | Соніч Нікіта Андрійович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6729. | Сопіт Микола (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6730. | Сорока Максим (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6731. | Сорока Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6732. | Сорока Олександра (Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6733. | Сорокін Арсеній Андрійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6734. | Сорокін Михайло (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6735. | Сорокіна Карина Олександрівна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6736. | Сорокопуд Ростислав Олексійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6737. | Сорочан Карина Леонідівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6738. | Сорочан Надія Григорівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6739. | Сорочинська Єлізавета (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6740. | Сорочинський Олександр Олександрович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6741. | Соснін Кирил (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6742. | Сотенський Олександр (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6743. | Сотник Анна Олександрівна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6744. | Сотніков Марк Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6745. | Софіщенко Володимир Вікторович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6746. | Софія Баран (Think Global) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6747. | Софія Гуляр (НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6748. | Софія Костюкевич (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6749. | Софія Чернікова (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6750. | Софронюк Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6751. | Сохацька Єва (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6752. | Сохіна Тетяна (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6753. | Сохряков Віктор (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6754. | Соцкая Софія Максимовна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6755. | Сочинський Олександр (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6756. | Спасова Анастасія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6757. | Спаська Анна (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6758. | Спаська Ксенія (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6759. | Спаський Антоній (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6760. | Спектор Марк (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6761. | Співак Олеся (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6762. | Співак Юлія Олександрівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6763. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6764. | Спірідонова Олександра Олександрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6765. | Спориш Кіра Іванівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6766. | Спрішевська Анфіса (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6767. | Срібна Ліза Анатоліївна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6768. | Ставниста Маргарита Тарасівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6769. | Стадник Олександра (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6770. | Стадніченко Олексій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6771. | Станєва Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6772. | Станєва Асія Ігорівна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6773. | Станіславська Аліна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6774. | Станкевич Христина Костянтинівна (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6775. | Станкова Поліна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6776. | Станькова Марія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6777. | Старик Софія Іванівна (Крихівецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6778. | Стариченко Поліна Миколаївна (Ліко-ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6779. | Старов Степан (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6780. | Старовійт Данило (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6781. | Стародуб Денис (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6782. | Стародуб Ірина Юріївна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6783. | Стародуб Сергій Юрійович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6784. | Стародубець Аліна Анатоліївна (Старобільський ліцей №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6785. | Стародубцев Максим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6786. | Стародубцев Ростислав (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6787. | Старолад Іван Андрійович (Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6788. | Старостюк Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6789. | Старухін Данііл (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6790. | Старчевич Іван Сергійович (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6791. | Старченко Кирило (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6792. | Стасевич Андріан Степанович (Інвентор Скул) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6793. | Стасик Злата Маріанівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6794. | Стасів Марія (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6795. | Стасюк Зореслава (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6796. | Стасюк Костянтин Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6797. | Стахнюк Назар Олександрович (Немовицький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6798. | Стахурська Єлизавета (Добропільський ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6799. | Сташевська Анастасія (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6800. | Сташевський Гліб Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6801. | Стащенко Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6802. | Стеба Софія Юріївна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6803. | Стебловський Юрій (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6804. | Стельмах Анна Володимирівна (Фастовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6805. | Стельмах Валентин В'ячеславівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
6806. | Стельмах Діана (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6807. | Стельмах Дмитро Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6808. | Стельмах Поліна Русланівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6809. | Стельмащук Анна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6810. | Стельмащук Маргарита Дмитрівна (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6811. | Степанайтіс Анастасія Володимирівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6812. | Степаненко Денис Сергійович (Одеська ЗОШ № 122) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6813. | Степаненко Захар (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6814. | Степаненко Олександр (Київський приватний ліцей "Фенікс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6815. | Степаненко Олександр (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6816. | Степанець Богдан Іванович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6817. | Степанець Вікторія Миколаївна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6818. | Степанець Злата (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6819. | Степанець Ірина Василівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6820. | Степанець Лілія Миколаївна (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6821. | Степанець Софія Іванівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6822. | Степанишина Вікторія Артемівна (Іванковецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6823. | Степанішин Андрій Сергійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6824. | Степанко Владислав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6825. | Степанов Дарій Павлович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6826. | Степанов Микола (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6827. | Степанов Олексій (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6828. | Степанов Тимофій Олександрович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6829. | Степанова Єлизавета Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6830. | Степанова Мирослава (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6831. | Степанова Надежда (Школа King's Kids) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6832. | Степанова Поліна (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6833. | Степанова-Флорес Катерина (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6834. | Степанчук Федір Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6835. | Степанюк (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6836. | Степанюк Єва (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6837. | Степанюк Злата (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6838. | Степанюк Ілля Сергійович (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6839. | Степанюк Назарій Петрович (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6840. | Степанюк Святослав Назарович (Великомолодьківська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6841. | Степанюк Соломія Тарасівна (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | 2021-12-06 16:14:14 | |
6842. | Степанян Марія Сергіївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6843. | Степусь Олександра (Іванковецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6844. | Степчук Марта Вікторівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6845. | Стерехов Тимофій (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2021-12-06 16:14:16 | |
6846. | Стерник Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6847. | Стефанова Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6848. | Стефанська Марія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6849. | Стефанська Юлія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6850. | Стефанців Максим (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6851. | Стец Ніка (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6852. | Стеца Ірина (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6853. | Стеценко Аліна (Синицька ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6854. | Стеценко Зоя Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6855. | Стеценко Марія (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6856. | Стецюк Магдалена Вікторівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6857. | Стиранко Олександр (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6858. | Стицькова Емілія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6859. | Стільник Дарина (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6860. | Стогнієнко Альона (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6861. | Стойка Софія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6862. | Стойко Анна (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6863. | Стойловська Софія (Одеська ЗОШ №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6864. | Столбун Ілля (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6865. | Столяр Іван (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6866. | Столярчук Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6867. | Столярчук Вікторія Василівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6868. | Столярчук Яна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6869. | Стопніков Данило (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6870. | Сторожик Давид Валерійович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6871. | Сторожук Андрій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6872. | Сторожук Максим Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6873. | Сторонська Єлизавета (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6874. | Стоцька Софія (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6875. | Стоян Іван Іванович (НВК № 131) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6876. | Стоян Лада Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6877. | Стоянов Андрій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6878. | Стоянов Кіріл (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6879. | Стоянов Нікіта Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6880. | Стоянова Анна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6881. | Стоянова Катерина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6882. | Стоянова Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6883. | Стоянчук Михайло (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6884. | Стражнікова Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6885. | Стрателюк Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6886. | Стрателюк Валентина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6887. | СТРАТІЙ ВАДИМ (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6888. | Стратов Давид Олександрович (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6889. | Стратова Софія Олександрівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6890. | Стратович Дмитро (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6891. | Страшук Аліса (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6892. | Страшук Анна (Березівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Чернівецької селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6893. | Стрельбицький Василь Олександрович (Початкова школа села Чернелів-Руський) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6894. | Стрельніков Владислав (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6895. | Стрельніков Максим Ярославович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6896. | Стрельцова В.М (Слов'янський фаховий коледж НАУ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6897. | Стрельченко Марк (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6898. | Стреляна Аліса (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6899. | Стреляний Богдан (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6900. | Стреляний Роман (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6901. | Стрижак Діана (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6902. | Стрижакова Софія Русланівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6903. | Стрикун Марія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6904. | Стрикун Марта (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6905. | Стримовська (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6906. | Стрій Марія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6907. | Строєва Софія (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6908. | Строкуля Олександр Костянтинович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6909. | Стромило Іван Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6910. | Струк Єлизавета Святославівна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6911. | Струк Марина (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6912. | Струк Михайло Святославович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6913. | Струк Олександр (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6914. | Струлєв Олексій Олексійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6915. | Струсевич Даніїл (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6916. | Струтінський Степан (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6917. | Студілко Софія (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6918. | Стулій Ярослава (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6919. | Ступак Всеволод Євгенович (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6920. | Ступак Євгеній (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6921. | Ступак Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6922. | Ступенко Максим Вячеславович (Київська гімназія №287) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6923. | Ступка Анастасія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6924. | Стусь Владислава (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6925. | Стьожка Поліна (Криворізька гімназія №91) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6926. | Стьопін Арсеній (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6927. | Стьопін Кирил (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6928. | Суббота Диана (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6929. | Суботяк Марія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6930. | Сувалко Андрій Олександрович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6931. | Сугоровський Кирило (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6932. | Судакова Дар'я (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6933. | Суданєнко Юлія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6934. | Суденко Софія (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6935. | Суднач Лілія Олександрівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6936. | Судновський Богдан Дмитрович (Слов'янська ЗОШ № 10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6937. | Сукач Катерина Володимирівна (Мовний центр ТЬЮТОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6938. | Сулима Діана Ярославівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6939. | Сулім Мирослава (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6940. | Суліма Мілана Ігорівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6941. | Султан Дар'я (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6942. | Султанова Анастасія Юріївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6943. | Сульженко Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6944. | Сулятицька Злата Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6945. | Сумарокова Катерина Олександрівна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6946. | Сумцов Матвій Сергійович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6947. | Супрун Артем (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6948. | Супрун Владислава Денисівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6949. | Супрун Єлізавета Володимирівна (Новоградківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6950. | Супряга Владислав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6951. | Сурженко Аделіна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6952. | Сурженко Катерина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6953. | Суржко Максим Андрійович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6954. | Суслов Ілля (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6955. | Сутковенко Лада (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6956. | Сухарєв Назар Юрійович (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6957. | Сухацька Марія Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:16 | |
6958. | Сухина Ілля (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6959. | Сухова Анна Михайлівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6960. | Суховеркова Марія Романівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6961. | Сухотерін Максим Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6962. | Сучик Олександр (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6963. | Сучков Володимир (Світлогірська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6964. | Сушик Марина Олександрівна (Володимир-Волинська спецішкола-інтернат) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6965. | Сушинська Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6966. | Сушко Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6967. | Сушко Святослав Русланович (0) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6968. | Сушкова Поліна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6969. | Сущик Артем (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6970. | Суярко Андрій Сергійович (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6971. | Сьомочкін Богдан Євгенович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6972. | Сюксіна Олександра Євгеніївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6973. | Тавровська Катерина (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6974. | Тадеуш Андрій Григорович (Братська загальноосвітня школа I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6975. | Таймасов Олександр (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6976. | Талан Жасмін Ігорівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6977. | Таландітє Софі (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6978. | Таловыря Маша (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6979. | Тамащук Святослав Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6980. | Танова Євгенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6981. | Танський Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6982. | Тань Гуанян Ніколя (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6983. | Тарабан Ілона (Красноградський ліцей № 2) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6984. | Тарабей Ніколь Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6985. | Тараканов Григорій Артемович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6986. | Тараканов Кирило (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6987. | Тараканова Мирослава (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6988. | Таран Артем Русланович (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6989. | Таран Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6990. | Тараненко Кирило (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6991. | Таранець Дмитро Вікторович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6992. | Таранов Ілля Віталійович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6993. | ТАРАНУХА Вікторія (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Зоряний" Дніпропетровської обласної ради") | 2021-12-06 16:14:15 | |
6994. | Тарапон Вікторія Олександрівна (Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6995. | Тарасенко Каріна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
6996. | Тарасенко Марія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6997. | Тарасенко Микола (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
6998. | Тарасенко Софія Олексіївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
6999. | Тарасова Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7000. | Тарасовський Олександр (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7001. | Тарасулова Марія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7002. | Тарасюк Анна Віталіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7003. | Таркановський Микита (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7004. | Тарнаруцька Каріна Володимирівна (Шумовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7005. | Тарнаруцький Богдан Миколайович (Мазниківський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7006. | Таровик Давид Русланович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7007. | Тасліцький Марк Германович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7008. | Татаренко Артем (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7009. | Татарин Ольга (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7010. | Татарікова Дарія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7011. | Татарникова Катерина Сергіївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7012. | Татаровський Дмитро Володимирович (Фізико-технічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7013. | Татарченко Евеліна Костянтинівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7014. | Татауш Іван Русланович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7015. | Тафійчук Богдан Дмитрович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7016. | Тафійчук Ельвіра Дмитрівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7017. | Тахмазов Васіф Акіфовіч (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7018. | Тащі Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7019. | Твердохліб Валерій Миколайович (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7020. | Твердохліб Іван Ярославович (Гімназія біотехнологій №177) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7021. | Твердохліб Катерина (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7022. | Твердохліб Станіслав Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7023. | Тверитінов Микола (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7024. | Тебенко Софія Вікторівна (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7025. | Тегіпко Милада Дмитрівна (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7026. | Теглівець Соломія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7027. | Телевний Ярослав (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7028. | Телешкан Злата (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7029. | Телібаєв Ігор Андрійович (Львівська загальноосвітня санаторна школа 1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7030. | Теляник Даніїл (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7031. | Темккіт Надія Абдеррахманівна (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7032. | Теплицька Анна Сергіївна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2021-12-06 16:14:16 | |
7033. | Тепфер Марк (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
7034. | Терегулов Максиміліан (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7035. | Терен Марта Романівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7036. | Терентєва Валерія (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7037. | Терентяк Артем (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7038. | Терехова Наталія Олексіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7039. | Терешонок Гліб Павлович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7040. | Терешонок Софія Павлівна (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7041. | Терещенко Вероніка Вікторівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7042. | Терещенко Вікторія (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7043. | Терещенко Ігор Ігорович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7044. | Терещенко Ілля Аркадійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7045. | Терещенко Катерина Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7046. | Терещенко Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7047. | Терещенко Роман Андрійович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7048. | Терещенко Світлана (Самарська гімназія Петропавлівського ліцею №2 Петропавлівської селищної радиК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7049. | Терещенко Юлія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7050. | Терзі Даніїл (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7051. | Тернавський Любомир (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7052. | Тернавський Микита Денисович (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7053. | Тернопол Дмитро Станіславович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7054. | Терпелюк Влада (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7055. | Терпелюк Давид (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7056. | Тертична Марія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7057. | Тертична Софія Володимирівна (Черкаська гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7058. | Тертичний Даніїл Віталійович (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7059. | Тесленко Денис (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7060. | Тесленко Діана (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7061. | Тесленко Марія (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7062. | Тесля Ірина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7063. | Тестовий акаунт (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7064. | Тетьора Олександр Євгенович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
7065. | Тєут Валерія (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7066. | Тилищак Марія Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7067. | Тимків Вікторія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7068. | Тимків Владислав (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7069. | Тимків Ольга (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7070. | Тимків Тетяна Олегівна (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7071. | Тимо Адріян Андрійович (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7072. | Тимо Юліана Андріївна (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7073. | Тимофеєв Єрмолай (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7074. | Тимофеєва Єсенія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7075. | Тимофєєв Ростислав Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7076. | Тимофій Беженар (Red apple studio) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7077. | Тимочко Віктор Ростиславович (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7078. | Тимошенко Євгеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7079. | Тимошенко Марія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7080. | Тимошенко Мирослава Станіславівна (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7081. | Тимошенко Софія Олександрівна (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7082. | Тимошенко Станіслав (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7083. | Тимошина Поліна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7084. | Тимошицький Богдан (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7085. | Тимошук Вікторія Валентинівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" м.Горохів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7086. | Тимошук Іван Валентинович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" м.Горохів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7087. | Тимощенко Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7088. | Тимощук Влодіміра Дмитрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7089. | Тимчак Євгенія Ярославівна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7090. | Тимчук Дарина Денисівна (Опорний заклад-ліцей № 2 Березівської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7091. | Тимчук Олександр Васильович (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7092. | Титова Маргарита (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7093. | Тихомирова Маргарита (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7094. | Тихоненко Єлизавета Павлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7095. | Тихонов Даниїл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7096. | Тихонов Марк (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7097. | Тихонюк Маргарита Володимирівна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7098. | Тичинська Уляна Андріївна (ТСШ № 3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7099. | Тишковець Тимур Дмитрович (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7100. | Тищенко Артем (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7101. | Тищенко Григорій Анатолійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
7102. | Тищенко Людмила (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7103. | Тищенко Матвій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7104. | Тищук Дмитро (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7105. | Тібекина Єва Олександрівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7106. | Тімаков Максим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7107. | Тімакова Дар'я Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7108. | Тімашкова Катерина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7109. | Тімоніна Єлизавета Дмитрівна (Спеціалізована школа № 89) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7110. | Тімотіна Анна Миколаївна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7111. | Тімофєєва Дар'я Русланівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7112. | Тімохін Дмитро Олександрович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7113. | Тімченка Данило Станіславович (Запорізький НВК №67) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7114. | Тіняєва Ярослава (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7115. | Тісовський Максим (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7116. | Тітарева Вероніка (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7117. | Тітова О. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7118. | Тітомир Леонід Олегович (Калинівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7119. | Тішков Олексій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7120. | Тіщенко Маріанна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7121. | Тіщенко Ярослава Дмитрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7122. | Ткаліч Аріна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7123. | Ткаля Злата (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7124. | Ткач Богдан (Школа № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7125. | Ткач Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7126. | Ткач Златослава Станіславівна (Центр дистанційної освіти "Джерело") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7127. | Ткач Зоя (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7128. | Ткач Олексій (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7129. | Ткач Олексій (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7130. | Ткач Христина (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7131. | Ткаченко Амаль (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7132. | Ткаченко Анастасия Андреевна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7133. | Ткаченко Варвара Назарівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7134. | Ткаченко Василиса (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7135. | Ткаченко Владислав (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7136. | Ткаченко Володимир Максимович (Одеська СШ № 86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7137. | Ткаченко Герман (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7138. | Ткаченко Гліб (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:14 | |
7139. | Ткаченко Дмитро (ДПТНЗ ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7140. | Ткаченко Ельвіра (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7141. | Ткаченко Єлізавета Володимирівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7142. | Ткаченко Ілля (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7143. | Ткаченко Кристина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7144. | Ткаченко Максим Вячеславович (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7145. | Ткаченко Марічка Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7146. | Ткаченко Нікіта Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7147. | Ткаченко Світлана Василівна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7148. | Ткаченко Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7149. | Ткаченко Софія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7150. | Ткаченко Софія Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7151. | Ткаченко Тимофій (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7152. | Ткаченко Тимофій (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7153. | Ткачик Богдана (СШ №269) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7154. | Ткачов Тімур Юрійович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7155. | Ткачов Юрій (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7156. | Ткачова Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7157. | Ткачова Мирослава Володимирівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7158. | Ткачук Андрій Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7159. | Ткачук Вероніка Євгенівна (Вільшанська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7160. | Ткачук Денис (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7161. | Ткачук Ірина Олександрівна (Зносицька ЗОШ І-ІІІст) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7162. | Ткачук Максим (Бердянська ЗОШ №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7163. | Ткачук Максим Андрійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7164. | Ткачук Марія (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7165. | Ткачук Матвій Миколайович (Слобода-Комарівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7166. | Ткачук Олексій Олексійович (Сербківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7167. | Ткачук Ольга (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7168. | Ткачук Орест (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7169. | Ткачук Софія Юріївна (Загальноосвітня школа І-ІІ ст. села Микитичі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7170. | Ткачук Тимофій Русланович (Приватний заклад освіти «Альтернативна школа «Портал»») | 2021-12-06 16:14:16 | |
7171. | Ткачук Яна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7172. | Ткачук Ярослав (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7173. | Товкач Дем'ян (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7174. | Товстоног Олександр (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7175. | Тодеріко Олександра Юріївна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7176. | Тодоренко Олександр (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7177. | Тодоріко Анна Юріївна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7178. | Тодоріко Валерія Євгеніївна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7179. | Тодорова Анастасія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7180. | Тодощак Аліса Миколаївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7181. | Токар Анастасія (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7182. | Токар Кирил Романович (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7183. | Токар Уляна Миколаївна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7184. | Токаренко Захар Олександрович (Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7185. | Токарчук Злата Едуардiвна (Острозький НВК "Школа І-ІІІступенів-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7186. | Токмаков Данило (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7187. | Толіков Тимофій Сергійович (Бердичівський міський ліцей № 15) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7188. | Толкачов Д. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7189. | Толкєєв Єгор (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7190. | Толмачов Тимофій Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7191. | Толокнєєв Артем Олександрович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7192. | Толстих Єва Олексіївна (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7193. | Толстов ОлександрОлександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7194. | Томат Андрій (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7195. | Томашев Олексій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7196. | Томашевський Михайло Вікторович (Горобіївський НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. -заклад дошкільної освіти") | 2021-12-06 16:14:14 | |
7197. | Томащук Олександра (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7198. | Томілін Михайло (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7199. | Томчиковська Алісія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7200. | Томчиковський Владислав (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7201. | Томчук Анастасія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7202. | Тоненький Богдан Васильович (Рибницька українська загальноосвітня школа №1 з гімназичними класами ім. Лесі Українки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7203. | Топало Анастасія Романівна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7204. | Топільський Георгій Павлович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7205. | Торкіна Вероніка (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7206. | Торопов Дмитро (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7207. | Тостоган Таісія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7208. | Тоцька Каміла Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7209. | Тошов Богдан (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7210. | Требушкіна Єва Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7211. | Третяк Дмитро Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7212. | Треус Ілля Іванович (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7213. | Тригуб Михайло Ярославович (Луцька СЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7214. | Трикоз Дар'я Владиславівна (МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7215. | Тримко Олександра Даниїлівна (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7216. | Триф'як Василина Сергіївна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7217. | Троїцький Тимофій Романович (Мелітопольська гімназія №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7218. | Троневич Владислав Вікторович (ХГ №47) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7219. | Тростогон Іванна Романівна (Середня загальноосвітня школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7220. | Тростогон Мар'яна Романівна (Середня загальноосвітня школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7221. | Тротт Родіон (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7222. | Трофимова Тетяна Олегівна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7223. | Трофимук Настя (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7224. | Трофимчук Ілля Євгенович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7225. | Трофімов Матвій (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7226. | Трофімова Милана (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7227. | Трофімчук Марія Олександрівна (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7228. | Трохимчук Денис Віталійович (КЗ "Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7229. | Трохимчук Ксенія Сергіївна (Боярський НВК "гімназія - ЗОШ І ст.") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7230. | Трохимчук Лідія Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7231. | Трохимчук Марія (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7232. | Троценко Анна Романівна (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7233. | Троценко Іван (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7234. | Троценко Марк Андрійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7235. | Троценко Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7236. | Трошкін Анна Ярославівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7237. | Трукшина Марія (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7238. | Трусь Анна Ярославівна (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7239. | Труфанов Владислав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7240. | Труфанов Гліб (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7241. | Труфанов Тимур (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7242. | Труфкін Семен (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7243. | Труш Анна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7244. | Труш Владислав (Ніжинська ЗОШ №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7245. | Трушов Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7246. | Тузюк Ростислав (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7247. | Туйбов Андрій Михайлович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7248. | Туктамішев Гліб (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7249. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7250. | Тульчинська Олеся (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7251. | Тулякова Марія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7252. | Туманова Анастасія (ОНВК №67) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7253. | Тумбрукаті Катерина (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7254. | Тумбрукаті Кирило (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7255. | Тумінова Вікторія Володимирівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7256. | Тупікіна Дар'я (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7257. | Туревська Єлизавета Максимівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7258. | Туренко Артем (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7259. | Туренко Максим (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7260. | Турзай Мілан (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7261. | Туріцька Аріна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7262. | Туріщева Марія Вікторівна (Language World) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7263. | Туркоман Аліна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7264. | Туркоман Денис (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7265. | Туровець Анастасія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7266. | Туровець Мєланія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7267. | Туровець Соломія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7268. | Турук Назар (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7269. | Турук Роман Вікторович (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7270. | Турчанінова Анастасія Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7271. | Турченяк Анна (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7272. | Турчик Софія (Кочержинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7273. | Турчик Софія Ярославівна (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7274. | Туряниця Вікторія Михайлівна (Харківський ліцей №8) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7275. | Тусузян Олександра (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7276. | Туфар Дмитро Дмитрович (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7277. | Тхорик Данило (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7278. | Тхорик Юстинія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7279. | Тюрін Іван Іванович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7280. | Тюрін Марк (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7281. | Тютюн Артемій Володимирович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7282. | Тютюннік Карина Андріївна (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7283. | Тягай Елизавета (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7284. | Угринчук Віктор (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7285. | Угринюк Марія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7286. | Угрік Кирило (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7287. | Удовиченко Олександра Євгенівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7288. | Ужщенко Богдан Володимирович (Будянський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7289. | Узінська Єва (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7290. | Уколін Роман Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7291. | Український В'ячеслав В'ячеславович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7292. | Уланов Давид (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7293. | Уляна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7294. | Уманець Іван Олександрович (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7295. | Уманець Мілана Володимирівна (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7296. | Уманець Олександр Михайлович (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7297. | Умецький Роман (Block Language Club) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7298. | Унанян Вікторія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7299. | Унгуряну Діана (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7300. | Унту Анна Сергіївна (Бендзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. П. Боднар) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7301. | Уперенко А.Л. (Глодоська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7302. | Уранковська Римма (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7303. | Уржумцева Анна Михайлівна (Гімназія «Консул» №86) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7304. | Урзова Анна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7305. | Урсу Кирил (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7306. | Урумова Валерія (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7307. | Урус Дарья Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7308. | Урусов Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7309. | Усаніна Анастасія Сергіївна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7310. | Усата Вікторія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7311. | Усата Майя Андріївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7312. | Усата Світлана Тарасівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7313. | Усатенко Регіна Сергіївна (Одеська ЗОШ №107) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7314. | Усачова Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7315. | Усачьов Богдан Денисович (Криворізька гімназія №99 КМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7316. | Усенко Борис (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7317. | Усенко Кіра Сергіївна (Лебединський ЗЗСО I-III ст. №6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7318. | Усенко Ніколь Олександрівна (Червоногригорівський ліцей Червоногригорівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7319. | Усенко Оксана Федорівна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7320. | Усенко Софія Олександрівна (Школа № Височанський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7321. | Усік Тимофій Павлович (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7322. | Усков Марк Цезарович (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7323. | Усманов Дамірель (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7324. | Усов Іван (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7325. | Усов Іван Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7326. | Усова Юлія Олександрівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7327. | Усольцева Віолетта (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7328. | Устяк Матвій (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7329. | Устянич Максим (Лозинський ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7330. | Уткiна Анастасiя (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7331. | Уфімцев Денис (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7332. | Ухваткіна Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7333. | Ухіна Діана Іллівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7334. | Ухіна Софія Іллівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7335. | Ушаков Олексій (Криворізька гімназія №63) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7336. | Ушакова Вероника (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7337. | Ушенко Марія (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7338. | Фабіан Крістіна (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7339. | Фабрикант Дмитро Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7340. | Фадєєв Владислав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7341. | Фадєєва Ксенія Дмитрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7342. | Фаєнгольд Евеліна Миколаївна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7343. | Фаєр Варвара (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7344. | Фазлієва Зайда Асланівна (Павлівська ЗОШ I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7345. | Файзулін Богдан (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7346. | Фака Мілана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7347. | Фальченко Ліза (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7348. | Фам Чан За Хуі (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7349. | Фан Тхао Ан (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7350. | Фараджов Амір Рауфович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7351. | Фарапонов Олександр (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7352. | Фарафонова Христина (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7353. | Фартушна Аріна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7354. | Фастовець Анна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7355. | Фастовець Максим (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7356. | Фастовець Софія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7357. | Фатюхін Єгор (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7358. | Федасюк Андрій (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7359. | Федасюк Наталя (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7360. | Федерякін Марк (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7361. | Федик Святослав Васильович (гімназія №4) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7362. | Федів Олексій Володимирович (Чернівецька гімназія № 5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7363. | Федоренко Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7364. | Федоренко Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7365. | Федоренко Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7366. | Федоренко Тарас Григорович (Фастовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7367. | Федорина Катерина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7368. | Федорів Соломія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7369. | Федорка Анастасія Юріївна (19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7370. | Федоров Артем (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7371. | Федоров Данило Юрійович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7372. | Федоров Ілля Михайлович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7373. | ФЕДОРОВА АНАСТАСІЯ (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7374. | Федорова Анна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7375. | Федорова Валерия Юрьевна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7376. | Федорова Маргарита Михайлівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7377. | Федорович Назар Олегович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7378. | Федорович Поліна (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7379. | Федорук Вероніка (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7380. | Федорук Петро (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7381. | Федорченко Олександра Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7382. | Федорченко Юлія Андріївна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7383. | Федорчук Анастасія ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7384. | Федорчук Єлизавета (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7385. | Федорчук Злата (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7386. | Федорчук Ольга Іванівна (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7387. | Федоряк Станіслав (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7388. | Федосеєнко Данило (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7389. | Федосенко Софія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7390. | Федосова Аліна Ігорівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7391. | Федотов Леонід (Дніпропетровська СЗШ №42) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7392. | Федченко Софія Русланівна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7393. | Федченко Юрій (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7394. | Федчик Христина (Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7395. | Федюшина Аліса Артемівна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7396. | Федющенко Єгор (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7397. | Фемяк Софія (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7398. | Феофанова Анастасія Дмитрівна (Нерубайський ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7399. | Фертюк Андрій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7400. | Фесенко Аліана (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7401. | Фесенко Кирил (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7402. | Фесенко Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7403. | Феськова Єва Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7404. | Фещенко Денис Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7405. | Фещук Кіріл Юрійович (Мирославський ліцей ім. О.І.Онишка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7406. | Филиппова Варвара Дмитрівна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7407. | Финтинарь Микита (Одеська ЗОШ №25) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7408. | ФІвчук Юлія (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7409. | Фігура Артьом Русланович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7410. | Філатова Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7411. | Філеп Станіслав Михайлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7412. | Філімонова Катерина (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7413. | Філімонова Маргарита (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7414. | Філіп Куліков (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7415. | Філіпенко Єгор Денисович (Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7416. | Філіпов Андрій Борисович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7417. | Філіпов Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7418. | Філіпова Ірина (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7419. | Філіпович Яна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7420. | Філіппов Тимур Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7421. | Філіппова Стефанія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7422. | Філіпчук Ілля (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7423. | Філозоп Христина В'ячеславівна (LC A.C.E.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7424. | Філон Михайло (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7425. | Філь Варвара Віталіївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7426. | Філь Дмитро Миколайович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7427. | Філюк Ілля Дмитрович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7428. | Фінчук Поліна Юрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7429. | Фірак Яромір Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7430. | Фісалович Іван Ігорович (Школа № 1) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7431. | Фісенко Тимофій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7432. | Фітель Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7433. | Фітель Соломія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7434. | Фішман Борис (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7435. | Флора Софія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7436. | Флоря Денис (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7437. | Флячинська Елліна Владиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7438. | Фозекош Жомбор (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7439. | Фолєєва Олександра Олегівна (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7440. | Фольварочна Анастасія Андріївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7441. | Фоменко Віктор Вікторович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7442. | Фоменко Максим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7443. | Фомін Олександр (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7444. | Фомін Олександр Євгенович (Криворізька ЗОШ №68) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7445. | Фоміна Анна Сергіївна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7446. | Фоміна Варвара Євгеніївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7447. | Фоміна Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7448. | Фомченкова Вероніка Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7449. | Фортуна Яніна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7450. | Франишина Уляна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7451. | Франкевич Андрій (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7452. | Франчук Вікторія (Ніжинська ЗОШ №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7453. | Фраценюк Анна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7454. | Фреїв Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7455. | Фріш Ребекка (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7456. | ФРУНЗЕ Ілля Ярославович (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7457. | Фрусенко Кирил (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7458. | Фуга Андріана Володимирівна (Грозинецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7459. | Фурман Вікторія Сергіївна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7460. | Фурман Дарина (Раківчицька філія Коломийського ліцею №5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7461. | Фурманова Вікторія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7462. | Фурсов Деніс Віталійович (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7463. | Фурсов Максим Вадимович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7464. | Фуштей Анна (Ясенська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7465. | Фьодоров Ростислав Вячеславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7466. | Хабленко Євген (Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7467. | Хавров Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7468. | Хадже Діана-Ділан (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7469. | Хайтулова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7470. | Халаман Софія Олександрівна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7471. | Халанай Роман Павлович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7472. | Халатян Мадлена (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7473. | Халідова Маліка (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7474. | Халім Темур (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7475. | Халіна Кіра (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7476. | Хамко Андрій (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7477. | Хандоняк Михайло Володимирович (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7478. | Хапін Данило (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7479. | Хапко Северин Тарасович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7480. | Хараішвілі Лука (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7481. | Харкава Олександра (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7482. | Харкавенко Олександр (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7483. | Харламбов Олександр Геннадійович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7484. | Харлан Христина (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7485. | Хархадінова Софія Олександрівна (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7486. | Хархаліс Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7487. | Харченко Анна (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7488. | Харченко Артем Андрійович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7489. | Харченко Вікторія Сергіївна (Стеблівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7490. | Харченко Всеволод Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7491. | Харченко Дар'я Володимирівна (Середино-Будський ЗЗСО №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7492. | Харченко Михайло Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7493. | Харченко Сергій Володимирович (Бородянський академічний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7494. | Харченко Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7495. | Харченко Софія Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7496. | Харчук Кіра Андріївна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7497. | Харько Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7498. | Хасенко Роман (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7499. | Хатаб Акім (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7500. | Хаттаб Аміна (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7501. | Хаян Андрій Володимирович (ВРГ "Інтелект") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7502. | Хворостенко Анастасія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7503. | Хворостяна Вікторія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7504. | Хелетій Ярослав Олегович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7505. | Хендель Кира Дмитрівна (Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7506. | Хижняк Вікторія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7507. | Хижняк Роман Володимирович (Лукашівський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7508. | Хижняк Станіслав (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7509. | Химич Меланія Юріївна (Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7510. | Хільченко Каріна Олегівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7511. | Хільченко Поліна Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7512. | Хіміч Нікіта (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7513. | Хлебодар Софія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7514. | Хлібович Олександр Олександрович (Макарівський багатопрофільний ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7515. | Хлізов Назар Святославович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7516. | Хмарук Вікторія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7517. | Хмельовська Ліда Юріївна (Початкова школа села Чернелів-Руський) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7518. | Хо Данг Хао (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7519. | Хо Нгок Тхао (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7520. | Хобта Олексій Олександрович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7521. | Ходаківський Богдан Юліанович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7522. | Ходаківський Давид (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7523. | Ходжатманд Джазіані (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7524. | Ходикіна Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7525. | Ходикіна Катерина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7526. | Ходорковська Софія Борисівна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7527. | Ходоровська Ангеліна Ігорівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7528. | Холод Анастасія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7529. | Холявко Каміла (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7530. | Холявко Кирил Романович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7531. | Хом'як Роман Дмитрович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7532. | Хомайко Олег (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7533. | Хоменко Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7534. | Хоменко Андрій (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7535. | Хоменко Валентин (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7536. | Хоменко Владислав Віталійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7537. | Хоменюк Софія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7538. | Хомин Аліна Андрієвна (Приватний репетитор) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7539. | Хомин Даниїл Назарович (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7540. | Хомич Лук'ян (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7541. | Хомік Вікторія (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7542. | Хомук Варвара Дмитрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7543. | Хорава Кіра Олександрівна (ЛНВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7544. | Хорєва Анастасія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7545. | Хороленко Артем Ігорович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7546. | Хоролець Михайло (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7547. | Хорольська Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7548. | Хорошун Вікторія (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7549. | Хотінь Марк Игорович (Inventor School) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7550. | Хоха Марк (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7551. | Хохліч Ангеліна Русланівна (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7552. | Хохлов Денис Андрійович (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7553. | Хохлов Ярослав Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7554. | Храмцов Арсеній Дмитрович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7555. | Храновська Владислава (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7556. | ХРАПАЧ РОДИОН (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7557. | Храпійчук Нестор Вікторович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7558. | Христенко Артем (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7559. | Христич Олександра (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7560. | Христянко Ксенія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7561. | Хроль Віталіна Віталіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7562. | Хроменко Белла (ЖПГ "Ор Авнер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7563. | Хрустовська Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7564. | Ху Чень Нуо (Європейська школа "Михаїл") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7565. | Хубулов Антон Олександрович (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7566. | Худицький Максим Богданович (Школа №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7567. | Худьо Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7568. | Худяков Єгор (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7569. | Худякова Мар'яна (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7570. | Худякова Поліна (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7571. | Хулап Денис Віталійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7572. | Хуторянець Єва Олександрівна (КЗ ХЗОШ № 49) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7573. | Хуторянський Андрій Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7574. | Цапко Вікторія Антонівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7575. | Цапок Соломія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7576. | Царегородцев Богдан Дмитрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7577. | Царегородцев Віталій Дмитрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7578. | Царелунга Марія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7579. | Царинна Діана Валеріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7580. | Цариняк Наталія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7581. | Цариняк Роман (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7582. | Царук Микола Сергійович (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7583. | Царуш Богдан Сергійович (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7584. | Цатрян Давид Арменович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7585. | Цвентух Назар Сергійович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7586. | Цвікі Давид Володимирович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7587. | Цвіркун Аміна Віталіївна (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7588. | Цвіркун Мішеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7589. | Цвітлух Давид Васильович (Гуменецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7590. | Центю Валерія Іванівна (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7591. | Циба Дар'я (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7592. | Цибульська Тетяна (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7593. | Цибуляк Данило (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7594. | Циганков Ілля Тимурович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7595. | Циганок Владислава Юріївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7596. | Циганок Єлизавета Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7597. | Цимбал Даніїл Ігорович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7598. | Цимбал Костянтин Романович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7599. | Цимбалюк Богдана Олександрівна (Луцький педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7600. | Цимбалюк Софія Володимирівна (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7601. | Цимбаляк Анна Володимирівна (Новокалинівський опорний заклад) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7602. | Цимбарович Давід (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7603. | Цимідан Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7604. | Ципляєва Катерина Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7605. | Цирєнова Поліна (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7606. | Цирканюк Владислав Сергійович (Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7607. | Цихненко Егор Олегович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7608. | Цівина Артем Володимирович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7609. | Цікаленко Дмитро Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7610. | Цілінський Володимир (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7611. | Ціпко Роман (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7612. | Цомая Поліна Борисівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7613. | Цуканова Христина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7614. | Цуканська Вікторія Василівна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7615. | Цуркан Анастасія Тарасіна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7616. | Цуркан Іван (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7617. | Цуруль Максим Вікторович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7618. | Цюп'як Назар Дмитрович (Яремчанський ліцей №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7619. | Цюпка Вікторія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7620. | Цюх Павло Вікторович (Вишгородоцький ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7621. | Чабан Андрій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7622. | Чабан Вероника (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7623. | Чабан Ганна Вадимівна (Джугастрівський НВК "ЗОШ І-ІІст.-ДС") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7624. | Чабан Матвій (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7625. | Чабан Олексій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7626. | Чабанов Єлисей (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7627. | Чавалюк Єгор Валерійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7628. | Чайка Богдан Павлович (СЗШ №73 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7629. | Чайківський Даниїл Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7630. | Чайковська Поліна Юріївна (Гуменецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7631. | Чайковський Назарій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7632. | Чала Кіра (Михайло - Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7633. | Чан Тхі Мінь Нгуєт (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7634. | Чанєва Анна- Олександра (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7635. | Чанишев Богдан (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7636. | Чанчиков Іван Олександрович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7637. | Чапко Агата Олексіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7638. | Чаплик Олена (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7639. | Чапова Зоя Олексіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7640. | Чаркін Георгій (Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти -ліцей "Галілео") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7641. | Чароян Андрей (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7642. | Чебан Альона (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7643. | Чебан Варвара (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7644. | Чебаненко Ян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7645. | Чеботарьов Богдан Андрійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7646. | Чеботова Ольга Андріївна (Криворізька гімназія 58) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7647. | Чеботуров Ілля (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7648. | Чевка Юліанна (Новоселицька Гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7649. | Чекан Микита (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7650. | Челембій Валентина Ігоревна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7651. | Челомбітько Максим (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7652. | Чемерис Віктор Вікторович (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7653. | Чемерис Євгенія (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7654. | Чеміцкі Олександр (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7655. | Чепель Марія Валеріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7656. | Чепіжко Владислава (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7657. | Чеплигін Андрій (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7658. | Чеплигін Кіріл (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7659. | Чепурна Тетяна Вадимівна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7660. | Чепурний Захарій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7661. | Чепурний Марк (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7662. | Черв'юк Юрій Олексійович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7663. | Червак Анастасія Русланівна (Луцький педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7664. | Червенчук Есенія Сергіївна (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7665. | Червінський Андрій (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7666. | Червоненко Олександр Сергійович (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7667. | Чердинчев Вадим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7668. | Черевань Дмитро (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7669. | Черевко Володимир Павлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7670. | Черевко Павло Павлович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7671. | Чередник Аліна Олександрівна (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7672. | Чередник Анатолій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7673. | Чередниченко Олександр Максимович (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7674. | Чередниченко Тетяна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст." Долинської міської ради") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7675. | Чередниченко Юлія Романівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7676. | Черемних Олександр Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7677. | Черенько Євангеліна Тарасівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7678. | Череута Микола Олексійович (Гімназія № 2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7679. | Черкас Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7680. | Черкасов Владислав (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7681. | Черкасов Руслан Євгенович (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7682. | Черкашин Арсеній Святославович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7683. | Черкашина Вероніка Іванівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7684. | Черкашина Мирослава Іванівна (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7685. | Черкес Данііл Юрійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7686. | Черкес Назарій Юрійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7687. | Черна Єлизавета (ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка") | 2021-12-06 16:14:14 | |
7688. | Чернавін Микита Дмитрович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7689. | Чернега Ангеліна (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7690. | Черней Ірина (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7691. | Черненко Віктор Іванович (Новоборисівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7692. | Черненко Захар Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7693. | Черненко Крістіна (КЗ "Яблунівський ліцей") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7694. | Черненко Ніл (Ліцей "Мейн Скул") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7695. | Черненко Остап Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7696. | Черненко Сабріна (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7697. | Черненко Тихон Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7698. | Чернець Єгор (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7699. | Чернець Іван Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7700. | Черних Антон Володимирович (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7701. | Черних Вероніка Володимирівна (Відраднівський ЗЗСО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7702. | Черних Павло Васильович (Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7703. | Черниш Максим Анатолійович (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7704. | Черниш Ольга (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7705. | Чернишева Євгенія (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7706. | Чернишенко Владислав Олександрович (Запорізька гімназія № 107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7707. | Чернишенко Єлизавета Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7708. | Чернишова Олександра Денисівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7709. | Чернігов Гліб Олександрович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7710. | Черній Назар (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7711. | Черній Поліна Русланіна (КЗ "Вороновицький ліцей" Вінницької області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7712. | Черніков Іван Сергійович (Синельниківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7713. | Черніков Кирил Сергійович (Славутицький ЗЗСО №2) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7714. | Чернікова Дар'я (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7715. | Чернова Аліна Геннадіївна (Ліцей № 208) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7716. | Чернова Віталія Віталіївна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7717. | Черноволенко Світлана (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7718. | Черноусов Т. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7719. | Чернуха Кирило (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7720. | Чернушенко Марія Ігорівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7721. | Черня Михайло (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7722. | Чернявський Михайло (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7723. | Чернявський Михайло (Сумська початкова школа № 14) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7724. | Черняєва Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7725. | Черняк Ангеліна (Червонянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7726. | Черняк Олександр (Червонянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7727. | Черняк Сергій (Червонянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7728. | Черпаков Кирило Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7729. | Черськой Георгій (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7730. | Чертов Богдан (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7731. | Черток Варвара Антонівна (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7732. | Чесалкіна Діана Ігорівна (Славутська гімназія №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7733. | Чесніченко Вероніка Євгеніївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7734. | Чесніченко Кіра Євгеніївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7735. | Чефранов Богдан Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7736. | Чехонін Олександр (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7737. | Чечельницький Олександр Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7738. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7739. | Чечик Єгор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7740. | Чечик Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7741. | Чечіль Софія Олегівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7742. | Чечулін Адріан Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7743. | Чешеров Максим (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7744. | Чешеров Станіслав (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7745. | Чєрноморєц Адріана Дмитрівна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7746. | Чигрин Анастасія Романівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7747. | Чигрин Таїсія (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7748. | Чигринов Ігор Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7749. | Чижевська Аріна Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7750. | Чижик Євгеній Анатолійович (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7751. | Чижиков Іван Андрійович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7752. | Чижова Вікторія (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7753. | Чикильова Анастасія Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7754. | Чимшит Ігор Олегович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7755. | Чирва Василіса (ТОВ ПЗ «ХЛ «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» ХО) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7756. | Чирва Влад (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7757. | Чирва Максим (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7758. | Чиркін Ярослав (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7759. | Чирко Софія Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7760. | Чистова Анастасія (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7761. | Чистова Софія Володимирівна (Чаплинська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7762. | Чірва Антон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7763. | Чіркін Владислав Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7764. | Чічак Артем Дмитрович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7765. | Чічерін Тимофій (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7766. | Чкалова Валерія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7767. | Чмир Валерія (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7768. | Чмуневич Вікторія Андріївна (Березівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7769. | Чмух Юлія Валентинівна (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7770. | Чобан Артем (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7771. | Чобаня Софія Віталіївна (Перечинський професійний ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7772. | Чома Ростіслав (Херсонська ЗОШ № 41) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7773. | Чопенко Захарій (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7774. | Чорба Валентина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7775. | Чорич Ярослава (НВК № 148 "Планета Щастя") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7776. | Чорна Аліна Олександрівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7777. | Чорна Анастасія Мар'янівна (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7778. | Чорна Анна Олександрівна (Language World) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7779. | Чорна Вікторія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7780. | Чорна Злата (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7781. | Чорна Поліна (Роздільнянська ЗОШ I-III ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7782. | Чорна Софія (ThinkGlobal Chayka) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7783. | Чорний Артем (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7784. | Чорний Іван (Маркеєвська філія ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7785. | Чорний Іван Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7786. | Чорний Кіріл Андрійович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
7787. | Чорний Михайло Ігорович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7788. | Чорний Роман Миколайович (Никловицька початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7789. | Чорнобай Олексій Юрійович (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7790. | Чорногор Олександра Миколаївна (Перша міська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7791. | Чорнодід Маряна (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7792. | Чорнокульський Максим Ігорович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7793. | Чорнописька Христина (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7794. | Чорноус Єгор Олександрович (НВО ЛШДНЗ "Вікторія-П") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7795. | Чорнуха Анатолій (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7796. | Чуб Владислав (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7797. | Чуб Іван Андрійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
7798. | Чубар Дар'я Сергіївна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7799. | Чубенко Дмитро (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7800. | Чубченко Юрій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7801. | Чугунов Володимир Євгенійович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7802. | Чудійович Ігор Ігоревич (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7803. | Чудновська Анастасія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7804. | Чуйков Вадим Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7805. | Чуйковська Ангеліна (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7806. | Чулик Лілія Василівна (Новокалинівський опорний заклад) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7807. | Чумак Артем Олександрович (Дівичківська ЗОШ I-III ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7808. | Чумак Дарія Ігорівна (КЗ "Макарівський ОК") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7809. | Чумак Марія Ігорівна (КЗ "Макарівський ОК") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7810. | Чумак Мілена (Одеська ЗОШ №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7811. | Чумакова Марія (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7812. | Чумакова Софія (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7813. | Чунис Юліана (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7814. | Чунін Євгеній Олександрович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7815. | Чупис Олександр Олександрович (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7816. | Чупов Вова (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7817. | Чурилов Іван Андрійович (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7818. | Чурилова Валерія Сергіївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7819. | Чурілов Ельдар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7820. | Чуркіна Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7821. | Чуркіна Дар'я (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7822. | Чуровська Віолета (Криворізька ЗОШ №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7823. | Чуча Вадим (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7824. | Чушак Марія Дмитрівна (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7825. | Чушко Євген (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7826. | Шабалтас Анастасія Олександрівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7827. | Шавадзе Саба (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7828. | Шавіт Ліор (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7829. | Шагун Анастасія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2021-12-06 16:14:15 | |
7830. | Шаінідзе Давид Аміранович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7831. | Шаїпов Магомед (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7832. | Шайхітдінов Артур (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7833. | Шалапуха Іван Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7834. | Шалигін Тимофій (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7835. | Шаловило Максим (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7836. | Шаля Оля (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7837. | Шамара Тимофій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7838. | Шамота Вікторія (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7839. | Шамрай Іван Вікторович (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7840. | Шамрай Назар (Ємилівська філія №2 Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7841. | Шамрай Олександра Іванівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7842. | Шамрай Олексій (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7843. | Шамрін Олександр Cергійович (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7844. | Шаніна Милана (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7845. | Шанцин Олександр Олексійович (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7846. | Шаповал Анна (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7847. | Шаповал Єлизавета Артемівна (Приватна початкова школа) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7848. | Шаповал Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7849. | Шаповал Уляна Максимівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7850. | Шаповаленко Богдан (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7851. | Шаповаленко Марія (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7852. | Шаповалов Костянтин Игорович (Ланжеронiвський лiцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7853. | Шаповалов Назар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7854. | Шаповалова Влада Віталіївнаа (Кілійський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 - ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7855. | Шаповалова Марія Михайлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7856. | Шаповалова Стефанія (Запорізький колегіум №98) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7857. | Шараєвська Марія (гімназія № 117 ім.Лесі Українки з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7858. | Шарап Дмитро (Лозівський ліцей №7) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7859. | Шарапова Аліна (Бердянська ЗОШ №4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7860. | Шарафанов Ілля Андрійович (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7861. | Шарафутдінов Максим Русланович (Криворізька ЗОШ №68) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7862. | Шаргородський Вадим Андрійович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7863. | Шаригіна Міла Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7864. | Шарко Роман Станіславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7865. | Шаркова Софія (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7866. | Шарова Аріна Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7867. | Шарпілова Кіра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7868. | Шатаєв Денис (КЗ "ХСШ № 33") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7869. | Шаталов Василь (КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7870. | Шатворян Діана Давитівна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7871. | Шатило Іван (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7872. | Шатілова Анастасія Володимирівна (ЛНВК №24) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7873. | Шатрава Марія (Криворізька гімназія №63) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7874. | Шатравенко Мирослава (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7875. | Шаульський Макар (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7876. | Шафорост Андрій Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7877. | Шахдазян Давид (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7878. | Шахов Микита Владиславович (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7879. | Шахунова Таїсія Максимівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7880. | Шац Михайло Дмитрович (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7881. | Шацька Марія Володимирівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7882. | Шашкіна Марічка (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7883. | Шваб Катерина (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7884. | Швайцер Тимофій Олександрович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7885. | Швалагина Игор Витальйович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7886. | Шведе Богдан Мечеславович (Іванівська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7887. | Швец Александр (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7888. | Швець Андрій Іванович (Погірцівська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7889. | Швець Анна (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7890. | Швець Варвара (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7891. | Швець Ганна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7892. | Швець Кіра Олександрівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7893. | Швець Роксоляна (Ліцей №2 Зимноводівської сільської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7894. | Швець Тіна Дмитрівна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7895. | Швидкий Артемій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7896. | Шворак Олена Вікторівна (Ліцей № 2 Васильківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7897. | Шевальє Денис (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7898. | Шевцов Андрій Сергійович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7899. | Шевцов Арсеній Сергійович (КЗ "Великопроходівський ліцей") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7900. | Шевцова Даша Олегівна (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7901. | Шевцова Софія (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7902. | Шевченко Андрій Олександрович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7903. | Шевченко Анна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7904. | Шевченко Богдан Юрійович (КЗ "Первомайський ліцей № 7") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7905. | Шевченко Варвара Денисівна (НВО СЗНЗ I ст. "Гармонія"- гімназія ім.Т.Шевченка ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7906. | Шевченко Вероніка (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7907. | Шевченко Вікторія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7908. | Шевченко Вікторія Костянтинівна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7909. | Шевченко Владислав дмитрович (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7910. | Шевченко Дар'я Павлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7911. | Шевченко Денис Валерійович (Новомаячківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7912. | Шевченко Дмитро Олександрович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7913. | Шевченко Єлизавета (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7914. | Шевченко Єсенія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7915. | Шевченко Іван (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7916. | Шевченко Катерина Едуардівна (Слов'янський фаховий коледж НАУ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7917. | Шевченко Максим Євгенович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7918. | Шевченко Максим Станіславович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7919. | Шевченко Марія Русланівна (Стеблівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7920. | Шевченко Олександр Романович (НВК "Загальноосвітня школа №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7921. | Шевченко Поліна Євгенівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7922. | Шевченко Роман Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7923. | Шевченко Софія Миколаївна (Бериславський ЗПЗСО №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7924. | Шевчук Артур Валентинович (Мамалигівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7925. | Шевчук Дар'я Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7926. | Шевчук Єгор (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7927. | Шевчук Карина Володимирівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7928. | Шевчук Лія (Новоселицька Гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7929. | Шевчук Марія (Новоселицька Гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7930. | Шевчук Микита Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7931. | Шевчук Олександра Борисівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7932. | Шевчук Юрій (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7933. | Шевякова Злата Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7934. | Шедін Родіон Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7935. | Шеін Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7936. | Шейгус Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7937. | Шейко Іван Валентинович (Петропавлівський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7938. | Шейн Богдан (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7939. | Шелдагаєва Вероніка Вадимівна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7940. | Шелемба Марія Славівна (ОЗ "Засульський ліцей ЛМР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7941. | Шеліпова Ангеліна Павлівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7942. | Шелковенко Павло Євгенович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7943. | Шелудько Роман (Ніжинська ЗОШ №10) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7944. | Шелудько Христина Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7945. | Шемет Михайло Олекійович (Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7946. | Шемота Марк Васильович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Богдан) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7947. | Шендецький Тимур (Мовний центр ТЬЮТОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7948. | Шендра Давід (Кіцманський НВК) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7949. | Шепель Максим (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7950. | Шепетіна Ярослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7951. | Шептун Поліна (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7952. | Шеремет Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7953. | Шеремет Іван (КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7954. | Шеремет Маргарита (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7955. | Шеремет Тимофій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7956. | Шеренговий Святослав Олександрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7957. | Шерстюк Олександра (ЗЗСО "Письмечівська гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7958. | Шеруділо Тетяна Вікторівна (Фастовецька гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7959. | Шершень Ганна (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7960. | Шершньова Дарія Артемівна (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7961. | Шестак Кароліна Максимівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7962. | Шестаков Тимофій Юрійович (КЗО "НВК №36" ДМР) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7963. | Шестаков Тимур (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7964. | Шехалі Владислав Сергійович (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7965. | Шеховець Георгій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7966. | Шеховцов Михайло (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7967. | Шибецька Вікторія (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7968. | Шиванюк Ольга Олександрівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7969. | Шидлик Стефан Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7970. | Шидловський Герман Генадійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7971. | Шилін Єгор Андрійович (Запорізький НВК №67) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7972. | Шилобоков Артем Сергійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7973. | Шилов Кірил Дмитрович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7974. | Шилова Інна Володимирівна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7975. | Шиловський Олександр (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7976. | Шиманський Єгор (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7977. | Шимко Аріна Миколаївна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7978. | Шимко Ліка (Скадовський ліцей "Академія творчості") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7979. | Шиндирук Аріна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2021-12-06 16:14:16 | |
7980. | Шинділа Ілона (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7981. | Шинкаренко Єгор Микитович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7982. | Шинкарь Мила (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7983. | Шип Дем'ян Романович (Вороцівський ЗЗСО I-III ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7984. | Шипілов Кирило Вадимович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7985. | Ширінов Тимофій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7986. | Ширяєва Вероніка Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7987. | Шитов Іван (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7988. | Шитов Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7989. | Шихненко Степан Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7990. | Шишкевич Ярослав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7991. | Шишковська Єлизавета Геннадаївна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7992. | Шишковський Антон Геннадійович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7993. | Шишковський Артем (Школа № 5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7994. | Шишковський Лев Юрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
7995. | Шияненко Ваня (Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола) | 2021-12-06 16:14:16 | |
7996. | Шіпош Богдан Юрійович (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7997. | Шіпош Надія Юріївна (Вербська санаторна школа) | 2021-12-06 16:14:14 | |
7998. | Шіпош Назар (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
7999. | Шіхман Вероніка Миколаївна (ОНЗ "ЗЗСО I-IIIст. с.Дзигівка") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8000. | Шкабарня Марія (КУ "Пологівська гімназія "Основа") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8001. | Шкаріна Неллі Анатоліївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8002. | Шкварилюк Олег (НВК №7 м.Хмельницького) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8003. | Шкеул Катерина Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8004. | Шкитіна Анастасія Олександрівна (СЗШ №215 м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8005. | Шкільний Олександр (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8006. | Шкляр Наталія Іванівна (Левенцівський ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8007. | Шклярук Андрій Павлович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8008. | Шкода Матвій Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8009. | Школьнік Дмитро (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8010. | Школяров Вадим Андрійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8011. | Шконда Матвій Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8012. | Шкраба Анастасія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8013. | Шкраба Валерія (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8014. | Шкраба Ніка (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8015. | Шкраба Олександр (Чорнівський навчально-виховний комплекс) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8016. | Шкуліпа Марк (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8017. | Шкуліпа Микита (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8018. | Шкурат Анна Євгенівна (ВСП Вінницький коледж будівництва архітектури та дизайну КНУБА) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8019. | Шкуратов Денис Андрійович (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8020. | Шкуренков Валерій (ОПШСТ "На перехрести") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8021. | Шкурихін Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8022. | Шкурихін Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8023. | Шкурін Іван Олексійович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8024. | Шкуропат Мирослава Костянтинівна (Криворізька ЗОШ №130) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8025. | Шкут Олег (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8026. | Шкута М. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8027. | Шлапак Іван (НВК "Всезнайко") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8028. | Шлапак Лілія (Оксанинська філія Бабанського ліцею) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8029. | Шльонський Денис (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8030. | Шляханова Євгенія (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8031. | Шляхова Софія (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8032. | Шмагайло Злата Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8033. | Шматов Максим Дмитрович (Краматорська ЗСШІ № 10 обласної ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8034. | Шмигаль Максим Вікторович (КЗ Дубовиківська СЗШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8035. | Шмир Вадим Романович (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8036. | Шмир Роман Романович (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8037. | Шмир Софія Романівна (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8038. | Шмуйло Дмитро (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8039. | Шнирьова Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8040. | Шокун Софія Олексіївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8041. | Шолудько Ярослава (Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Ліцей "Ерудит") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8042. | Шомоді Олександр Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8043. | Шопа Кароліна (ЗШ І-ІІІ ступенів № 9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8044. | Шостак Артем Євгенович (Бердянська ЗОШ №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8045. | Шостак Дмитро (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8046. | Шостак Евгений Анатольевич (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8047. | Шпак Анастасія Романівна (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8048. | Шпак Злата (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8049. | Шпак Ілля Володимирович (Полонська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8050. | Шпаченко Олександр Максимович (Сахновщинський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8051. | Шпилька Марія Василівна (КЗ "Нікопольський фаховий педагогічний коледж" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8052. | Шпилюк Поліна (Добропільська ЗОШ І-ІІ ст № 6) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8053. | Шпитальський Давид Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8054. | Шпільова Єлизавета Андріївна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8055. | Шпітько Іван (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8056. | Шпоняк Артем (Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8057. | Шпорт Егор (Харківський ліцей № 149) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8058. | Шпортько Поліна Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8059. | Шпоть Юлія Вікторівна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8060. | Шрайнер Єгор Сергійович (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8061. | Шраменко Аріана Богданівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8062. | Шрамко Арсеній (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8063. | Штайміллєр Мирослава (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8064. | Штанько Денис Вікторович (Гадяцький науковий ліцей-інтернат) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8065. | Штанько Едуард Олександрович (Гадяцький науковий ліцей-інтернат) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8066. | Штемпель Нікіта (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8067. | Штепа Андрій Сергійович (Запорізький НВОК № 110) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8068. | Штефан-Мишко Степан Андрійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8069. | Штефанеса Євгенія (Новоселицька Гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8070. | Штефанеса Катерина (Новоселицька Гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8071. | Штифурак Святослав (Спеціалізована школа №220) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8072. | Штих-Барков Арсеній Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8073. | Штих-Барков Олександр Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8074. | Штогаренко Глiб Андрiйович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8075. | Штогрин Софія (Педагогіки та інноваційної освіти) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8076. | Штонда Анна Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8077. | Штурхай Михайло Володимирович (Гімназія с. Малинівка) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8078. | Шуба Єлізавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8079. | Шувалов Євгеній Володимирович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8080. | Шуварова Євгенія Андріївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8081. | Шугай Арина Максимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8082. | Шугалевич Аріна Іванівна (Дубровицький НВК "Ліцей-школа") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8083. | Шугаленко Юлія (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8084. | Шудра Володимир (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8085. | Шудра Юрій Ігорович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8086. | Шудрава Віра Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8087. | Шукевич Марта (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8088. | Шуліка Ганна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8089. | Шуліка Дар`я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8090. | Шуліка Єлизавета (Люботинська спеціалізована школа-інтернат "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8091. | Шуліка Злата (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8092. | Шуль Дарія (ТСШ №29) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8093. | Шульга Анжеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8094. | Шульга Давид Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8095. | Шульга Евеліна (Ліцей №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8096. | Шульга Карина Дмитрівна (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8097. | Шульга Матвій Андрійович (Криворізька ЗОШ №130) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8098. | Шульга Олена Борисівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8099. | Шульженко Альона Юріївна (Сасинівська філія Пирятинського ліцею № 6) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8100. | Шульженко Максим (Світлодарський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ст. - гімназія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8101. | Шулянська Марія (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8102. | Шумейко Артем (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8103. | Шумельчик Іван Євгенович (КЗО НВО №28) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8104. | Шумило Роман (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8105. | Шуміліна Анастасія Костянтинівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8106. | Шумська Дар'я (ВСП "ВТЕФК КНТЕУ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8107. | Шумська Поліна Юріївна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8108. | Шумський Михайло (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8109. | Шунін Іван (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8110. | Шурховецька Марія Вікторівна (ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 1") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8111. | Шутенко Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8112. | Шутенко Єлизавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8113. | Шутка Евеліна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8114. | Шуткевич Давід Сергійович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8115. | Шуткевич Софія Валентинівна (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8116. | Шухат Максим Денисович (Онлайн школа "Гранд-Експо") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8117. | Шушкова Ангеліна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2021-12-06 16:14:14 | |
8118. | Щабелько Анна Анатоліївна (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8119. | Щевич Людмила (Карпилівський ліцей Клесівської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8120. | Щеколдіна Кіра (Одеська СШ № 35) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8121. | Щекочихіна Меланія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8122. | Щелканова Софія (Донецький ліцей № 1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8123. | Щелков Кирило Сергійович (маматематика) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8124. | Щемельова Марія (Соледарська ЗОШ №13) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8125. | Щепанський Максим (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8126. | Щепаняк Карина (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8127. | Щерба Анастасія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8128. | Щербак Анна (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8129. | Щербак Богдан Валерійович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8130. | Щербак Денис Олексійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8131. | Щербак Євген Максимович (Фастівський академічний ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8132. | Щербак Олександра (ХГ №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8133. | Щербаков Артем (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8134. | Щербаков Олександр Романович (Барвінківський ліцей №2) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8135. | Щербакова Марія Сергіївна (Мелітопольська гімназія №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8136. | Щербань Дмитро Володимирович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8137. | Щербанюк Аліса Трістанівна (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8138. | Щербата Софія Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8139. | Щербина Д. (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8140. | Щербина Дар’я Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8141. | Щербина Євген Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8142. | Щербина Микита (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8143. | Щербина Михайло Олександрович (Красноградський ліцей № 4) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8144. | Щербицька Анастасія (Ліцей "Євроленд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8145. | Щерблюк Віра (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8146. | Щетинін Владислав (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8147. | Щетінін Вадим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8148. | Щирба Анастасія (Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8149. | Щобак Андрій Денисович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8150. | Щокін Аскольд (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8151. | Щокін Всеволод (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8152. | Щур Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8153. | Щур Юлія Іванівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8154. | Щуровська Домініка (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8155. | Щуцький Ілля (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8156. | Ювчик Вікторія Олексіївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8157. | Юденко Денис (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8158. | Юдін Денис Євгенович (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8159. | Юдіна Владислава (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8160. | Юдіна Єлизавета (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8161. | Юкало Іван (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8162. | Юнгер Нестор Віталійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8163. | Юр'єва Анастасія Андріївна (Білоцерківська СЗОШ № 1) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8164. | Юр'ївська Дарина Вадимівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8165. | Юречка Михайло Ігорович (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8166. | Юрійчук Христина (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8167. | Юрків Марта Іванівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8168. | Юркова Юлія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8169. | Юрковська Софія (Одеська ЗОШ №25) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8170. | Юрх Марк Анатолійович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8171. | Юрчак Зоряна Романівна (Новокалинівський опорний заклад) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8172. | Юрченко Анастасія Дмитрівна (Харківський НВК №45 "Академічна гімназія") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8173. | Юрченко Анна (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8174. | Юрченко Богдан Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8175. | Юрченко Вікторія Миколаївна (Бучанська СЗОШ № 5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8176. | Юрченко Геннадій Борисович (Школа №7) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8177. | Юрченко Данііл Артемович (КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8178. | Юрченко Єлизавета Максимівна (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8179. | Юрченко Злата (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8180. | Юрченко Кирило (Спеціалізована школа І СТУПЕНЯ № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8181. | Юрченко Софія Олександрівна (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8182. | Юрчук Марія Олександрівна (СЗШ №13 ім. І.Хитриченка м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8183. | Юрчук Олексій (Загальноосвітня школа №12) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8184. | Юсип'юк Злата Іванівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8185. | Юхович Марк (КЗ "Надеждівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8186. | Юхта Михайло Ігорович (Ліцей ЕКО 198) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8187. | Юшко Назар Володимирович (Немовицький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8188. | Юшкова Варвара (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8189. | Ющенко Павло (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8190. | Ющишин Софія (Куликівська ЗОШ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8191. | Ющук Серафим Максимович (Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8192. | Яворська Аліса Романівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8193. | Яворська Анна (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8194. | Яворська Ольга (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8195. | Яворська Софія (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8196. | Яворська Софія Володимирівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8197. | Яворський Григорій Дмитрович (Рішельєвський Науковий Ліцей) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8198. | Яворський Даниїл Любомирович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8199. | Яворський Михайло Костянтинович (Новокалинівський опорний заклад) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8200. | Яворський Олександр Сергійович (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8201. | Ягнатковський Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8202. | Ягодін Михайло Сергійович (Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8203. | Ягодка Микита (Математичний гурток "Аксіома") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8204. | Язиніна Катерина (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8205. | Яіцька Софія Андріївна (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8206. | Якименко Аліна (Кочержинська гімназія) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8207. | Якименко Дар’я Миколаївна (Кропивнянська гімназія) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8208. | Якименко Кіра (Ліцей №33 Полтавської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8209. | Якименко Костянтин (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8210. | Якименко Микола Сергійович (Бучанська СЗОШ № 5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8211. | Якименко Сергій (ЗОШ №9 Покровської міської ради) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8212. | Якименко Юлія (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8213. | Якимець Максим (КЗ "Черешенський ліцей") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8214. | Якобуца Яна (Коломийський ліцей №9) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8215. | Яков'юк Данило (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8216. | Яковенко Анастасія (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8217. | Яковенко Анна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8218. | Яковенко Богдан (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8219. | Яковенко Дамір Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8220. | Яковенко Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8221. | Яковенко Ілона Андріївна (Ліцей № 2 Васильківської селищної ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8222. | Яковенко Катерина Максимівна (Ізюмський ліцей 2 Ізюмської міської ради) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8223. | Яковенко Кіріл Віталійович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8224. | Яковенко Нікіта (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8225. | Яковлев Дмітрій Едуардович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8226. | Яковлев Платон Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8227. | Яковлев Руслан Едуардович (НВК №24) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8228. | Яковлєва Анастасія Андріївна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8229. | Яковлєва Софія Андріївна (ЗЗСО "Дивосвіт") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8230. | Якуб Анна Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8231. | Якуб’як Назар (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8232. | Якубенко Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8233. | Якубова Феріде (Лінгвістичний ліцей "Наше майбутнє") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8234. | Якубовська Анастасія (Одеська СШ №50) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8235. | Якута Ангеліна Максимівна (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8236. | Якушенков Артем Олександрович (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8237. | Яловой Ілля Олегович (Криворізька СШ №74) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8238. | Ямпольський Вадим Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8239. | Ян Еліса (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8240. | Ян Скотинянський (Рівненська Християнська Школа "Світогляд") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8241. | Ян Умут Шейхмусович (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8242. | Январьова Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8243. | Янгаличев Ян (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8244. | Янголь Аліса Андріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8245. | Янишин Богдан Олегович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8246. | Янкова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8247. | Янкова Даша (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8248. | Янковська Анастасія Романівна (ЗЛ "Логос") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8249. | Янковська Катерина Максимівна (КЗВО Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8250. | Яннідіс Афіна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8251. | Яновська Діана (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8252. | Янчишина Альбіна Вадимівна (Гуменецький ліцей) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8253. | Япрах Ніка (Нікольська гімназія "Софія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8254. | Яраніна Дар'я Дмитрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8255. | Яременко Гордій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8256. | Яременко Єва Максимівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8257. | Яременко Микола (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8258. | Яременко Мирослав Антонович (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8259. | Яремчук Анна (Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8260. | Яремчук Гліб Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8261. | Яремчук Олександр Олександрович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8262. | Яримбаш Марина (ПЗЗСО "Початкова школа "Оптиміст") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8263. | Ярина Ференс (Дивосвіт) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8264. | Яріна Максим (Одеська СШ №117) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8265. | Ярінко Арсеній (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8266. | Яріш Юрій (Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8267. | Ярко Мирослава Віталіївна (Одеська ЗОШ №107) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8268. | Ярмак Діана Павлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8269. | Ярмола Володимир (Одеська ЗОШ № 92) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8270. | Ярмоленко Анастасія (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8271. | Ярова Валерія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8272. | Ярова Варвара Кирилівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8273. | Ярова Ельвіра (Одеська ЗОШ №118) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8274. | Ярова Маргарита Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8275. | Яровий Дмитро (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8276. | Яровий Макар (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8277. | Яровий Максим (Широківський НВК "ЗНЗ I-III cт.- ДНЗ") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8278. | Яровой Володимир (КПЛ №171 "Лідер") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8279. | Яроменко Вероніка Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8280. | Яромир (DEC life school) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8281. | Ярослав (Think Global) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8282. | Ярош Мілана Анатоліївна (Андріївська СРШ) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8283. | Ярош Олена (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8284. | Ярошенко Сава (Ніжинська гімназія №9) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8285. | Ярошенко Таїсія (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:14 | |
8286. | Ярошовець Сніжана (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8287. | Ярцев Володимир Володимирович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8288. | Ярчук Єлизавета (Луцька гімназія №18) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8289. | Ясенова Варвара Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8290. | Ясеновий Варфоломій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8291. | Ясенчук Марк Метью (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки") | 2021-12-06 16:14:15 | |
8292. | Ясинська Анастасія (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8293. | Ясинський Олександр Олександрович (Первомайський ліцей №5) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8294. | Ясінський Нікіта Русланович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8295. | Яслинський Георгій (Одеська спеціалізована школа №10) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8296. | Ясницький Ярослав (Теплодарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.П. Медведкова) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8297. | Ясногор Марта Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8298. | Ясько Соломія Романівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8299. | Яцена Кристина (Гімназія Claris Verbis) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8300. | Яценко Валерія Романівна (Тигрик) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8301. | Яценко Дімітрій Дмитрович (Гімназія № 31) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8302. | Яценко Євген Михайлович (НВК-ліцей №100) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8303. | Яценко Яна Сергіївна (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8304. | Яцинич Лук'ян (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8305. | Яцишин Давид (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8306. | Яцкевич Анастасія В‘ячечлавівна (Logos School) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8307. | Яцук Тарас Ігорович (ЛСЗОШ №1) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8308. | Яцура Крістіан (Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2021-12-06 16:14:16 | |
8309. | Яцурак Анастасія (Коломийський ліцей імені М.Грушевського) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8310. | Яцюк Анна Богданівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2021-12-06 16:14:16 | |
8311. | Яцюта Ілля Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2021-12-06 16:14:15 | |
8312. | Ященко В (НВК №141 "ОРТ") | 2021-12-06 16:14:16 | |