Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
# | Participant | Notes |
---|
6. | Скрєбцов Костянтин Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7. | Бузунова Ксенія Олексіївна (КПЛ №171 "Лідер") | |
8. | Гурін Назар Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9. | Корецький Денис (ЛНВК №24) | |
10. | Олексів Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11. | Возіян Даря Сергіївна (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
12. | Хлиніна Катерина Олександрівна (Перша міська гімназія) | |
13. | Бродовська Вікторія Юріївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
14. | Каптур Аліса (Одеська СШ №117) | |
15. | Турчина Божена (Одеська СШ №117) | |
16. | Бєлік Катерина Євгеніївна (Гімназія №257) | |
17. | Лепшин Кирило (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
18. | Борисенко Матвій Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
19. | Чабанний Єгор Євгенович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
20. | Тимошенко Олег (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
21. | Хавров Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
22. | Коваленко Іван Андрійович (КЗ "Навчально-виховне об'єднання №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст." позашкільний центр") | |
23. | Ігнатов Олег (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
24. | Циганков Ілля Тимурович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
25. | Бодня Данило (НВК-ліцей №100) | |
26. | Жданова Валерія (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
27. | Смеречинська Вікторія Олексіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
28. | Вільхівська Софія Миколаївна (Будянський ліцей) | |
29. | Козич Анастасія Віталіївна (Снятинський ліцей імені Василя Стефаника) | |
30. | Горват Варвара (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
31. | Бондаренко Анастасія Євгеніївна (Одеська ЗОШ №27) | |
32. | Костянюк Іван Олександрович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
33. | Свириденко Стелла Романівна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
34. | Дідус Галина Володимирівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
35. | Григор'єв Петро (КПЛ №171 "Лідер") | |
36. | Горбан Вікторія Русланівна (Новокалинівський опорний заклад) | |
37. | Шоміна Поліна Михайлівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
38. | Шелковенко Павло (Одеська загальноосвітня школа №100 I-III ст.) | |
39. | Семенова Марія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
40. | Єрьоменко Максим (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
41. | Лобас Михайло Олександрович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
42. | Маслов Олександр Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
43. | Михайлова НIколь (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
44. | Тюменцева Аріна (Одеська СШ №50) | |
45. | Бабенко Катерина Ігорівна (1) | |
46. | Кошул Аліна (Одеська СШ № 121) | |
47. | Кохановська Марія Володимирівна (Городоцька початкова школа) | |
48. | Деревянко Марія (Одеська СШ №117) | |
49. | Мечет Вероніка (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
50. | Яцюк Анна Богданівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
51. | Сівецька Аліса (КПЛ №171 "Лідер") | |
52. | Антимонов Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
53. | Горбань Назар (Користівський ліцей) | |
54. | Кіриченко Марія (Користівський ліцей) | |
55. | Слободян Єгор Віталійович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
56. | Ворчак Світлана Вікторівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
57. | Павленко Денис Олегович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
58. | Мазун Олена Юріївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
59. | Дем’яненко Марія Сергіївна (Школа №17) | |
60. | Коваленко Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
61. | Присакар Софія Сергіївна (КПШ №218 КМР) | |
62. | Жила Роман Олександрович (Черкаська спеціалізована школа № 3) | |
63. | Будза Любов (Одеська ЗОШ № 92) | |
64. | Шамрай Назар Миколайович (Ємилівська філія №2) | |
65. | Лопушок Андрій Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
66. | Каркач Владислав (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
67. | Атрашкова Дар’я (Одеська СШ №117) | |
68. | Лабанович Володимир Вікторович (НВК"Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ") | |
69. | Червінська Валерія Максимівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
70. | Костур Микита Олегович (Одеська ЗОШ №27) | |
71. | Боярчук Артем (Луцька гімназія №18) | |
72. | Смирнова Діана Олексіївна (Кілійський ЗЗСО 4) | |
73. | Ревін Афанасій Іванович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
74. | Казімір Єгор (Теплодарська ЗОШ) | |
75. | Прокопець Юрій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
76. | Головатюк Роман Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | |
77. | Холод Софія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
78. | Кулик Марта (НВК №9) | |
79. | Бондаренко Єва Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
80. | Ісмагілова Марта (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
81. | Сизов Тимофій Антонович (Гришівський НВК) | |
82. | Будаєв Єгор Сергійович (Запорізька ЗОШ 97) | |
83. | Маслова Анна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
84. | Хомяк Никита Игоревич (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
85. | Бодянчук Анна Сергіївна (Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
86. | Геворкян Карен (КПЛ №171 "Лідер") | |
87. | Дубінін Кирило Денисович (Харківський ліцей № 149) | |
88. | Шеін Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
89. | Грибинюк Ілля (Гімназія №257) | |
90. | Риженко Софія Андріївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
91. | Брижіцький Тімур Владиславович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
92. | Кокурін Єгор (Харківський технічний ліцей № 173) | |
93. | Кізима Діана (ThinkGlobal, Львів) | |
94. | Андрєєв Марк Володимирович (ThinkGlobal, Львів) | |
95. | Комашинський Олександр Олександрович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
96. | Сербін Ренат (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
97. | Байда Любомир (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
98. | Сенін Данило Михайлович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
99. | Чижевська Аріна Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
100. | Бібік Анатолій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
101. | Сєбова Діана Максимівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
102. | Плеханова Маргарита (Одеська СШ №117) | |
103. | Жиляк Артем (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
104. | Кохановська Дарія (Ліцей №100) | |
105. | Суровець Нікіта Юрійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
106. | Кузьмічова Катерина (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
107. | Процик Вікторія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
108. | Нецель Володимир (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
109. | Ільіна Арина Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
110. | Стрижакова Софія Русланівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
111. | Романюк Евеліна (НВК №9) | |
112. | Скирда Алевтина (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
113. | Проказюк Даніїл Олегович (Одеська СШ №117) | |
114. | Дерев‘янчук Артем Володимирович (НВК «Святошинська гімназія») | |
115. | Подоляк Анна Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
116. | Григорян Даніела (КЗО НВО №28) | |
117. | Храмов Ігор (НВК-ліцей №100) | |
118. | Бондаренко Михайло (ХЗОШ № 51) | |
119. | Яремчук Олена (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
120. | Мартинишин Максим (ТСШ №29) | |
121. | Сергієнко Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | |
122. | Перепелиця Захар Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | |
123. | Лубенський Денис Володимирович (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
124. | Бурденюк Кіріл (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
125. | Шевчик Дмитро (Ліцей "Львівський") | |
126. | Чикіш Соф'я Валентинівна (Херсонська гімназія №1) | |
127. | Сутула Ганна Дмитрiвна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
128. | Омельченко Захар (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
129. | Гулак Вадим Андрійович (Перещепинський НВК "Родина") | |
130. | Закусило Дарина (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
131. | Токарська Поліна (Озерненська гімназія) | |
132. | Жмуріна Кіра (НВК-ліцей №100) | |
133. | Пуфлер Андрій Володимирович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
134. | Коновалов Платон (Міжнародний ліцей МАУП) | |
135. | Хомич Артем Олександрович (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
136. | Ткаченко Єлізавета Володимирівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
137. | Грушевська Кіра (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
138. | Рада Олексій Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
139. | Берднік Юлія (Теплодарська ЗОШ) | |
140. | Грушко Кіра Сергіївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
141. | Палтека Іван (Одеська СШ №117) | |
142. | Середа Марія (НВК-ліцей №100) | |
143. | Сергієнко Микита Віталійович (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | |
144. | Біляєв Микита Юрійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
145. | Харковець Денис Олександрович (Школа №18) | |
146. | Аксьонова Даріна Володимирівна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
147. | Пригожа Катерина Дмитрівна (Гімназія №257) | |
148. | Поплавська Катерина (Одеська СШ №117) | |
149. | Навроцька Софія (ЛНВК №24) | |
150. | Журавльова Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
151. | Маффео стефано ніколовіч (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
152. | Медвецький Ярослав Ігорович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
153. | Шульга Давид Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
154. | Філінська Олександра Володимирівна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
155. | Зеленюк Максим Миколайович (Катеринківський НВК) | |
156. | Афанасьєва Алеся (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
157. | Захарова Єлизавета Вадимівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
158. | Грибенюк Давид (НВК-ліцей №100) | |
159. | Ковальчук Юрій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
160. | Хоменко Андрій (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
161. | Хавер Станіслав (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
162. | Бурлаченко Вероніка Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
163. | Шиманська Євгенія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
164. | Берестніков Іван (Харківський ліцей № 149) | |
165. | Нааб Віктор (Одеська СШ №117) | |
166. | Чайковский Михайло (КПЛ №171 "Лідер") | |
167. | Вадясов Арсеній (Ліко-ліцей) | |
168. | Мартинова Софія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
169. | Ткачук Маргарита (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
170. | Крещенко Анастасія Ігорівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
171. | Туллер Ярослав Володимироваич (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
172. | Кононов Георгій (КПЛ №171 "Лідер") | |
173. | Бондар Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
174. | Пильцина Анастасія Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
175. | Братута Олександр (НВК-ліцей №100) | |
176. | Шехтман Ніколь (КПЛ №171 "Лідер") | |
177. | Алекян Ніколя (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
178. | доброскок таїсія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
179. | Усенко Петро (НВК-ліцей №100) | |
180. | Боровська Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
181. | Христан Ніка Миколаївна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
182. | Заїка Владислав (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
183. | Костя Косинов (Міжнародний ліцей МАУП) | |
184. | Шумський Андрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
185. | Бороздих Катерина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
186. | Цуркан Анастасія Тарасівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
187. | Ященко Владислав Сергійович (Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
188. | Шваб Олександр (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
189. | Якименко Богдан Романович (КПШ №218 КМР) | |
190. | Головчук Нікіта Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
191. | Пушкарьова Софія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
192. | Кульчицький Андрій Олегович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
193. | Ромашко Олександр (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1) | |
194. | Поночовна Марія (Ліцей №100) | |
195. | Бокова Єва Олегівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
196. | Сирих Катерина Владиславівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
197. | Брагіна Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
198. | Холявко Нікіта (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
199. | Павленко Софія Станіславівна (Херсонська гімназія №1) | |
200. | Глущенко Надія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
201. | Шевельова Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
202. | Середня Марина (НВК-ліцей №100) | |
203. | Таран Кароліна Михайлівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
204. | Єдинак Ганна Андріївна (Вараський ліцей №4) | |
205. | Петренко Софія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
206. | Насальский Сергей Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | |
207. | Левенок Богдан Ігорович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
208. | Пецькова Ангеліна Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
209. | Горшков Максим (Одеська СШ №117) | |
210. | Солов'янова Анастасія Русланівна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
211. | Берестенко Тана (Міжнародний ліцей МАУП) | |
212. | Вознесенський Даня (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
213. | Кокарєва Аліна Сергіївна (Кременецька гімназія №6) | |
214. | Филипова Варвара (КЗО НВО №28) | |
215. | Невмивако Михайло Владиславович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
216. | Самбольська Варвара (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
217. | Грушевич Володимир (Одеська СШ №117) | |
218. | Яцюк Дарина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
219. | Тихомиров Тимур (Школа №64) | |
220. | Чурілов Ельдар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
221. | Юрх Марк Анатолієвич (Ліцей) | |
222. | Весніна Олександра Сергіївна (НВК № 106) | |
223. | Лігус Артем Олексійович (Харківський ліцей № 149) | |
224. | Кулик Катерина Олегівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
225. | Михайлова Вероніка Костянтинівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
226. | Кожокар Анна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
227. | Петриченко Мілан (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
228. | Данілова Єлизавета (Elena Vedernikova Private School) | |
229. | Данилюк Денис (ЛНВК №24) | |
230. | Євич Андрій (КЗО НВО №28) | |
231. | Лазерсон Марк Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
232. | Кириллова Анна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
233. | Соловей Андрій Михайлович (Одеська ЗОШ №27) | |
234. | Сухий Олександр (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
235. | Монько Богдана Сергіївна (Ладанська гімназія) | |
236. | Прийдун Володимир (НВК №9) | |
237. | Нестеренко Вероніка (Почапинський НВК) | |
238. | Кримчанінов Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
239. | Існюк Єлизавета (ТСШ №29) | |
240. | Андрєєва Віра Семенівна (Харківська ЗОШ № 157) | |
241. | Голєніщева Анастасія Вікторівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
242. | Соболь Богдан Владиславович (Запорізька ЗОШ 97) | |
243. | Димитрашко Андрій Миколайович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
244. | Бурдей Єлізавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
245. | Матюха Денис (ЗОШ/6) | |
246. | Акімова Софія (Харківський ліцей № 149) | |
247. | Степкова Тіна Вікторівна (Бородянський академічний ліцей) | |
248. | Абдуллаєва Еміра (Одеська ЗОШ №118) | |
249. | Левошко Максим Дмитрович (Дейкалівська ЗОШ) | |
250. | Ганенко Маша (НВК "Святошиньска гімназія") | |
251. | Бричка Ольга (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
252. | Долапчи Давид (Одеська СШ № 121) | |
253. | Аносов Богдан Миколайович (Глухівська ЗОШ №3) | |
254. | Манойло Артем Юрійович (Дейкалівська ЗОШ) | |
255. | Черняк Ангеліна Сергіївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
256. | Голубенко Станіслав Станіславович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
257. | Гавриленко Павло Олегович (ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | |
258. | Кубарєв Олексій Олександрович (Одеська СШ №117) | |
259. | Карпенко Любомир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
260. | Єрьоменко Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
261. | Комиза Олексій (НВК-ліцей №100) | |
262. | Петренко Олександра Максимівна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
263. | Кудільчак Юрій Васильович (Більченський НВК) | |
264. | Щербанюк Юлія Сергіївна (Школа №18) | |
265. | Лобанова Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
266. | Паламарчук Андрій Владиславович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
267. | Заводнiк Максим (НВК-ліцей №100) | |
268. | Таран Ніка Миколаївна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
269. | Єлісєєнко Варвара (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
270. | Нагорний Данило Дмитрович (КЗО НВО №28) | |
271. | Галіцин Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
272. | Дорошенко Максим Станіславович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
273. | Груник Анна (Ліцей "Львівський") | |
274. | Павленко Степан (Міжнародний ліцей МАУП) | |
275. | Краснов Олександр (Одеська СШ № 121) | |
276. | Пасєчко Далібор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
277. | Франчук Катерина (Одеська СШ №117) | |
278. | Веремієнко Дмитро Сергійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
279. | Попко Дмитро Сергійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
280. | Македон Марія (Одеська СШ №117) | |
281. | Іващенко Святослав Владиславович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
282. | Єрмолаєв Євгеній (Одеська СШ №117) | |
283. | Сацик Юлія Св`ятославівна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | |
284. | Алексєєв Андрій Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
285. | Набок Марія Володимирівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
286. | Карпенко Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
287. | Лобас Дар'я Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
288. | Бородін Дмитро Олександрович (Мелітопольська гімназія №1) | |
289. | b (Одеська ЗОШ № 92) | |
290. | Zahida Mamedli (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
291. | Мазниця Єва Олександрівна (Голубівський ООЗ) | |
292. | Солтис Єлизавета Андріївна (Спеціалізована школа "Інтелект" з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
293. | Євсєєв Олександр Олександрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
294. | Чубченко Юрій Анатолійович (Одеська СШ №117) | |
295. | Гарманчук Ліна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
296. | Гора Ірина (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
297. | Огер Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
298. | Кравченко Злата (КПЛ №171 "Лідер") | |
299. | Рохмаїл Єгор Віталійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
300. | Свирида Олена (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
301. | Головченко Кіра (Ліцей "Мейн Скул") | |
302. | Кухтіна Єлизавета Ярославівна (Криворізька ЗОШ №62) | |
303. | Ярміш Кирил (КЗО НВО №28) | |
304. | Батченко Євген Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
305. | Яковлєв Максим (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
306. | Возняк Дарина Костянтинівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
307. | Мельник Дар'я (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
308. | Кисліченко Ярослав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
309. | Соловйов Єгор Сергійович (КПШ №218 КМР) | |
310. | Любохінець Дар'я (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
311. | Лагун Катерина (КЗО НВО №28) | |
312. | Філозоп Христина В'ячеславівна (LC A.C.E.) | |
313. | Чуйко Володимир (НВК-ліцей №100) | |
314. | Сидоренко Даріна Олександрівна (КЗ "Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
315. | Філонов Михайло Вадимович (Гімназія №257) | |
316. | Оніщук Анастасія Олександрівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
317. | Демяненко Максим Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
318. | Жукова Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
319. | Гладка Тіна Володимирівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
320. | Чеханова Вєліна Олексіївна (ТОВ "Liko-School") | |
321. | Дубровіна Вероніка Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
322. | Леонова Марія Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
323. | Молчанов Илья Александрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
324. | Павленко Валерія Олександрівна (Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
325. | Петров Артем Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | |
326. | Орловська Марта (Міжнародний ліцей МАУП) | |
327. | Назаренко Софія Олександрівна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
328. | Олефіренко Дзвеніслава Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
329. | Семенець Даріна (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
330. | Юдова Аліса (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
331. | Вискушенко Ярослав Русланович (Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
332. | Степаненко Кіра (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
333. | Тєльна Вiкторiя (ХЗОШ №159) | |
334. | Ліхацька Поліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
335. | Лесковець Анна Сергіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
336. | Галів Ярина Романівна (Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця) | |
337. | Шарова Марія Олександрівна (КПШ №218 КМР) | |
338. | Горблюк Дмитро (КПЛ №171 "Лідер") | |
339. | Степаненко Анастасія (Теплодарська ЗОШ) | |
340. | Козарєзов Роман Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
341. | Шихненко Степан (Міжнародний ліцей МАУП) | |
342. | Гаращенко Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
343. | Радіоненко Владислава Володимирівна (КЗ "Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
344. | Данилець Андрій Олександрович (Школа №18) | |
345. | Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
346. | Неткач Владислав (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
347. | Бондаренко Назар (НВК-ліцей №100) | |
348. | Чегренець Давід Вадимович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
349. | Лобова Валерія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
350. | Коризма Станіслав (НВК №9) | |
351. | Яценюк Артем Юрійович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
352. | Бойченко (Одеська СШ №50) | |
353. | Савчин Євген Володимирович (Погибляцький НВК) | |
354. | Ткаченко Максим (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
355. | Чорбаджій Варвара Володимирівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
356. | Бондар Анна Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
357. | Воронін Ілля (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
358. | Михалюк Володимир (Гуманітарна гімназія №23) | |
359. | Клименко Євгеній Віталійович (Школа №8) | |
360. | Слюсаренко Макар (Користівський ліцей) | |
361. | Джулай Юлія Сергіївна (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
362. | Рибак Влад (Криворізька ЗОШ №126) | |
363. | Гончар Віталій Олександрович (Синицька ЗОШ) | |
364. | Сташевський Гліб Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
365. | Савічева Олеся Станіславівна (Запорізька ЗОШ 97) | |
366. | Плужник Вікторія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
367. | Коверніченко Діана Валентинівна (Перша міська гімназія) | |
368. | Кузик Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
369. | Гнелицька Марія (Кремінський ліцей № 5 Кремінської районної ради Луганської області) | |
370. | Польова Валерія (НВК-ліцей №100) | |
371. | Переладов Сократ (КПЛ №171 "Лідер") | |
372. | Кабацюра Яна (Одеська ЗОШ №27) | |
373. | Катрук Ілля (ТСШ №29) | |
374. | Волошина Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
375. | Іщенко Дар'я Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
376. | Соловей Марія Михайлівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
377. | Ключко Катерина (Харківський технічний ліцей № 173) | |
378. | Киндиченко Матвєй Євгенійович (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | |
379. | Стасишин Матвій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
380. | Іванів Арсеній Юрійович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
381. | Лобода Майя (Крила) | |
382. | Богачук Іван Віталійович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
383. | Ващенко Володимир Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
384. | СІКАЧ ДІВІНА ДМИТРІВНА (Міжнародний ліцей МАУП) | |
385. | Панасенко Ілля (Одеська СШ № 121) | |
386. | Гайворонська Анастасія Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
387. | Гладкий Дмитрий Юрьевич (Нікольська гімназія "Софія") | |
388. | Кулик Едуард Михайлович (НВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
389. | Майстренко Марк (НВК-ліцей №100) | |
390. | Іваненко Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | |
391. | Чигрин Анастасія (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
392. | Кругова Альбіна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
393. | Чубань Олег Олександрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
394. | Заря Євгенія (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
395. | Мудрак Анна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
396. | Перекопська Дар'я (КЗО НВО №28) | |
397. | Полторацька Ганна (КЗО НВО №28) | |
398. | Білошицька Софія (Одеська СШ №117) | |
399. | Жеруль Владислав Олександрович 07.01.2013 Сахарова 36, кв. 159 Олександр Вікторович Олена Юріївна 0979234101 (Одеська ЗОШ № 92) | |
400. | Рудь Ксенія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
401. | Нікітін Михайло Ярославович (Альтернативна школа Ярина School) | |
402. | Лемещук Роман Юрійович (СЗШ № 30) | |
403. | Тримко Олександра Даниїлівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
404. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
405. | Гловацький Андрій (НВК №9) | |
406. | Цьох Андрій (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
407. | Пуренкова Поліна Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
408. | Кушнір Елізавета (Ставрівський НВК) | |
409. | Зінчук Михайло Сергійович (Нововолинський ліцей-інтернат) | |
410. | Хіора Ксенія (Одеська СШ №117) | |
411. | Брехова Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
412. | Приходько Уляна Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
413. | Шутка Вероніка (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
414. | Черній Максим Анатолійович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
415. | Полянський Костянтин (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
416. | Рижов Антон (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
417. | Безсмерний Денис (Криворізька ЗОШ №130) | |
418. | Байко Кирило Евгенійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
419. | Березнюк Анна Сергіївна (Одеська ЗОШ №27) | |
420. | Білик Олександр (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
421. | Байдака Єва (СЗШ № 30) | |
422. | Корчагіна Надія (Одеська СШ №117) | |
423. | Мараховська Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
424. | Вантурінова Зоряна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
425. | Яненко Даніїл Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
426. | Чижова Настя (КПЛ №171 "Лідер") | |
427. | Сокур Єгор Андрійович (Одеська ЗОШ №27) | |
428. | Тюркоглу Єва Інджі (КЗО НВО №28) | |
429. | Бровко Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | |
430. | Дідик Ніка (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
431. | Дзюбан Поліна (Одеська СШ №117) | |
432. | Said Yaman (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
433. | Кузьменко Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
434. | Мілян Олександр Віталійович (КЗ "ХЗОШ № 32") | |
435. | Грицак Юлія Ярославівна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | |
436. | Садовничий Данило Євгенович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
437. | Тишковець Дар'я Володимирівна (Бородянський академічний ліцей) | |
438. | доценко ілля олексійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
439. | Валовенко Віолета (НВК-ліцей №100) | |
440. | Левко Аліна Василівна (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
441. | Нагібін Геннадій (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
442. | Трубіна Діана Юріївна (Перша міська гімназія) | |
443. | Тарасенко Каролина (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
444. | Загородній Матвій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
445. | Кремінський Сократ Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
446. | Писарєва Соломія (Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | |
447. | Гороховський Артем (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
448. | Петрівський Михайло (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
449. | Твердохліб Валерій Миколайович (Школа №8) | |
450. | Чорна Ярослава (Одеська СШ №117) | |
451. | Сікоренко Анастасія Сергіївна (Одеська ЗОШ №27) | |
452. | Занудько Валерія (НВК-ліцей №100) | |
453. | Голікова Даніела (КЗО НВО №28) | |
454. | Ханін Тимур (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
455. | Верьовкін Антон (Харківський ліцей № 149) | |
456. | Захарчук Софія Петрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
457. | Огороднійчук Катерина (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
458. | Новгородський Гліб (НВК-ліцей №100) | |
459. | Арясов Глеб (Міжнародний ліцей МАУП) | |
460. | Потіп Денис (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
461. | Фоміних Микола (НВК-ліцей №100) | |
462. | Бондарева Поліна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
463. | Шевчук Данило Богданович (Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
464. | Семеренко Ольга Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
465. | Ралько Андрій Євгенійович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
466. | Атаманенко Олександра Олександрівна (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
467. | Яцула Ростислав (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
468. | СТАС КАЛЯКИН (Одеська СШ №117) | |
469. | Протаковська Лідія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
470. | Зеленецький (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
471. | Ростовецький Микола Павлович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
472. | Сушко Христина Степанівна (Кременецька гімназія №6) | |
473. | Гірін Антон (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
474. | Іонел Іван (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
475. | Скобелєв Даніл Сергійович (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
476. | Дітковська Софія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
477. | Семен Острижко Максимович (ThinkGlobal, Львів) | |
478. | Самсонова Крістіна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
479. | Цибик Арсен Ігорович (Делятинський ліцей №1) | |
480. | Нагорний Єгор (Ліцей №100) | |
481. | Соніч Валерія (ЛНВК №24) | |
482. | Падалка Олександр (Ліцей "Сокіл" МРК) | |
483. | Козаченко Максим Андрійович (Школа №55) | |
484. | Кейруз Алєксандра Жан-П'єр (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
485. | Михайлюк Костянтин (НВК №9) | |
486. | Бондаренко Анастасія Денисівна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | |
487. | Бернадін Владислав Миколайович (Гуківська ЗОШ) | |
488. | Герасимчук Аделіна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
489. | Дмитрян Ольга Миколаївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
490. | Кузьменко Артем Віталійович (НВК № 148 "Планета Щастя") | |
491. | Дінь Бао Ань (Харківський технічний ліцей № 173) | |
492. | Кулак Єлизавета (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
493. | Кучабська Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
494. | Лихоліт Олександр Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
495. | Салай Анна Дмитрівна (НВК "Всезнайко") | |
496. | Сухоставська Лідія (Гімназія №257) | |
497. | Краснощок Марія Андріївна (Гімназія «Консул» №86) | |
498. | Бець Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
499. | Тарасова Анастасія Ігорівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
500. | Бабяк Максим Дмитрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
501. | Веледницька Кіра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
502. | Косьміна Єлизавета (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
503. | Свентицька Вероніка (НВК-ліцей №100) | |
504. | Буланий Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | |
505. | Пинтя Марія Миколаївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
506. | Федченко Анна Олександрівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
507. | Дробот Герман Андрійович (Одеська СШ №117) | |
508. | Поляков Сергій (Одеська СШ №117) | |
509. | Грановська Владислава (Приватна школа "Наша школа") | |
510. | Грєшнова Ліана Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
511. | Флячинська Елліна Владиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
512. | Нич Серафим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
513. | Смердов Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
514. | Сердюк Дарина Іванівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
515. | Онода Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
516. | Паращук Олександр Сергійович (Запорізька ЗОШ 97) | |
517. | Мандрика Миколай Павлович (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | |
518. | Піголь Ярослав Юрійович (КПЛ №171 "Лідер") | |
519. | Каранфіл Марія (ХЗОШ № 51) | |
520. | Панібратченко Кіра Юріївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
521. | Маркуш Федір Федірович (Соловківська ЗОШ І-ІІст) | |
522. | Супрунець Єва Володіміривна (Ліцей) | |
523. | Челпанова Анна Максимівна (Школа №17) | |
524. | Козяр Даніїл Сергійович (Підгайцівський НВК "ЗОШ I-III ст.- гімназія") | |
525. | Кульов Владислав (Одеська СШ №117) | |
526. | Крячко Артем Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
527. | Лось Юрій Юрійович (Школа №18) | |
528. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
529. | Коваль Дар'я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
530. | Ларіна Ксенія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
531. | Беженар Маргарита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
532. | Бондаренко Карина Олегівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
533. | Романюк Денис (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
534. | Мукомела Денис (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
535. | Тростенюк Ольга (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
536. | Рябокінь Аріна (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
537. | Ліза Вишневська (Elena Vedernikova Private School) | |
538. | Трубчанінов Олександр (НВК-ліцей №100) | |
539. | Матійчук Євген Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
540. | Пиж Іван Борисович (КПЛ №171 "Лідер") | |
541. | Кутовий Гліб (КЗО НВО №28) | |
542. | Шинкаренко Степан Віталійович (Слобожанський ліцей № 1) | |
543. | Пилипець Крістіна Володимирівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
544. | Кушнір Христина Романівна (Тульчинська НВК ЗШ І - ІІІ ст. № 3 - гімназія) | |
545. | Омельчук Артем (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
546. | Коленченко Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | |
547. | Melisa Omeroglu (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
548. | Жилковський Микита (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
549. | Суховій Богдан Юрійович (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
550. | Калініна Марія Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
551. | Карнафель Вікторія Євгеніївна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
552. | Бащук Юрій Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
553. | Карашівський Максим (ТСШ №29) | |
554. | Букатар Домініка Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
555. | Андрієнко Софія Олександрівна (Школа №17) | |
556. | Петреченко Яна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
557. | Мовчан Олексій (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
558. | Прижимірський Іван Сергійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
559. | Мамишева Катерина (Одеська СШ №117) | |
560. | Сахно Анастасія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
561. | Скиба Богдана Юріївна (Вараський ліцей №4) | |
562. | Вахнован Ілля (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
563. | Етніс Ілля Євгенович (Гімназія №257) | |
564. | Куцеконь Марія Миколаївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
565. | Кісільова Дар'я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
566. | Гунько Анісія Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
567. | Постащук Евеліна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
568. | Овеченко Микита (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
569. | Гранадзер Іван (КПЛ №171 "Лідер") | |
570. | Кирилюк Владислав (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
571. | Гайструк Даниїл (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
572. | Гаврилюк Данило Євгенович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
573. | Донбай Лариса (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
574. | Гладкий Філіп (Одеська СШ №117) | |
575. | Літвіновський Марк (Одеська СШ №117) | |
576. | Посипайченко Єфім (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
577. | Вязовська Ліза (Гімназія №257) | |
578. | Грунська Мирослава (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
579. | Терещенко Софія (Одеська ЗОШ №118) | |
580. | Захаров Гліб Олегович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
581. | Мадей Катерина Олександрівна (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
582. | Палюх Артемій (КПЛ №171 "Лідер") | |
583. | Гавриленко Матвій (НВК-ліцей №100) | |
584. | Редь'ка Лук'ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
585. | Сукач Анастасія Дмитрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
586. | Галапач Анастасія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
587. | Демчук Анастасія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
588. | Рудавін Арсеній Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
589. | Фоміна Софія (Одеська СШ №117) | |
590. | Петрова Тетяна (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | |
591. | Дарійчук Артур Ігорович (КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів") | |
592. | Запорожченко Анна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
593. | Лісник Марія (Теплодарська ЗОШ) | |
594. | Гончаренко Єгор Ігорович (Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | |
595. | Лазоренко Сергій (ОПШСТ "На перехрести") | |
596. | Крилов Ілля (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
597. | Сергієнко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
598. | Дементьева Гліб (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
599. | Ситий Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
600. | Короленко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
601. | Крупа Єлизавета (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
602. | Онищенко Руслан Віталійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
603. | Радченко Марія (Ліко-ліцей) | |
604. | Токарева Варвара (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
605. | Дума Захар Олегович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
606. | Щолко Марина (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
607. | Замша Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | |
608. | Слюзар Ольга (НВК №9) | |
609. | Каньшина Ангеліна Андріївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
610. | Орлов Ілля (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
611. | Левін Ігор (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
612. | Бережний Нестор Сергійович (ЗЛ "Логос") | |
613. | Задорожна Дарія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
614. | Алдошин Дмитро Юрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
615. | Нестеренко Володимир (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
616. | Мазун Ірина Юріївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
617. | Матвієнко Марія (НВК-ліцей №100) | |
618. | Чебанов Сергій Олександрович (ТСШ №29) | |
619. | Беш Юрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
620. | Горбатюк Злата (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
621. | Кліменко Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
622. | Остапенко Софія Олександрівна (Одеська СШ №117) | |
623. | Гордієнко Денис Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
624. | Бловацький Ярослав Олександрович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
625. | Вознесенський Тимофій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
626. | Ходикіна Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
627. | Краснянська Злата Олександрівна (Одеська ЗОШ №27) | |
628. | Гассо Кирило (КЗО НВО №28) | |
629. | Болокан Катерина Янівна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
630. | Вінтул К. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
631. | Хуторянець Єва Олександрівна (КЗ ХЗОШ № 49) | |
632. | Кучевська Поліна Романівна (Школа №6) | |
633. | Химич Вероніка (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
634. | Шереметьєва Марія (НВК-ліцей №100) | |
635. | Шостак Єлизавета Іванівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
636. | Мартюк Антон (Міжнародний ліцей МАУП) | |
637. | Єгорова Вероніка (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
638. | Патрушева Вероніка Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
639. | Гребенчук Анна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
640. | Стецюк Софія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
641. | Шатік Нікіта Сергійович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
642. | Борохта Іван (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
643. | Порецька Єва Вадимівна (КПЛ №171 "Лідер") | |
644. | Парсілян Маріне Каренівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
645. | Гаркушка Арсений Дмитриевич (Міжнародний ліцей МАУП) | |
646. | Лопушак Ангеліна (НВК №9) | |
647. | Артеменко Олег Русланович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
648. | Івашута Гліб (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
649. | Cтрілець Кірілл (ЗЗСО Інтерактив) | |
650. | Блінов Гліб (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
651. | Скрипкін Владислав Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
652. | Чорна Анастасія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
653. | Гетманщук Тимофій (НВК-ліцей №100) | |
654. | Ткачук Марія (ОПШСТ "На перехрести") | |
655. | Музика Ярослав (НВК-ліцей №100) | |
656. | Корольов Ілля (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
657. | Острейко Жанна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
658. | Миргородська Поліна (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | |
659. | Савіна Марина Вячеславівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
660. | Почуєва Олександра Сергіївна (Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | |
661. | Кулик Ілля (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
662. | Гуськова Дар'я (НВК-ліцей №100) | |
663. | Гавриляк Евеліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
664. | Kira Ariel Shmukler (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
665. | Печененко-Сирбу Орина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
666. | Бердега Злата Віталіївна (НВК № 106) | |
667. | Письменний Дмитро (КЗО НВО №28) | |
668. | Мартинов Тимофій (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
669. | Лаврик Віталій Вікторович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
670. | Дитюк Анна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
671. | Пустовид Поліна (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | |
672. | Гетьман Аліса Сергіївна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
673. | Бережанський Антон (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
674. | Проскура Ельвіра Сергіївна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | |
675. | Джумська Софія Олегівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
676. | Пшенична Юлія Едуардівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
677. | Бабошко Євгеній Павлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
678. | Куделько Поліна Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
679. | Касперович Віолетта Євгенівна (НВК № 106) | |
680. | Бурда Тимофiй Михайлович (Одеська СШ №117) | |
681. | Ніколов Іван Андрійович (Одеська ЗОШ №27) | |
682. | Казмірук Володимир Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
683. | Бондирєв Ярослав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
684. | Бєляєв Артем (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
685. | Саєнко Олександра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
686. | Гореславцева Дарина (Elena Vedernikova Private School) | |
687. | Павленко Ірина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
688. | Демченко Єлизавета (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
689. | Мирошниченко Роман Олександрович (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
690. | Присяжненко Карина (Ліцей "Сокіл" МРК) | |
691. | Целованська Анна Олегівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
692. | Чернявка Віталій (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
693. | Скиба Іван Русланович (Школа №6) | |
694. | Чугунов Володимир Євгенійович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
695. | Рабашапка Кирило (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
696. | Чан Тхі Мінь Нгуєт (Харківський технічний ліцей № 173) | |
697. | Щолотюк Валерія Володимирівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
698. | Горбачев Гліб (Одеська СШ №117) | |
699. | Коваленко Марія Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
700. | Пархоменко Катерина Павлівна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
701. | Кривуля Артем Олександрович (Школа №51) | |
702. | Залевська Софія (Одеська ЗОШ №118) | |
703. | Жеребцов Олександр (НВК-ліцей №100) | |
704. | Бондаренко Владислава (КПЛ №171 "Лідер") | |
705. | Окопний Ігор (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
706. | Базило Варвара Сергіївна (Перша міська гімназія) | |
707. | Кучеренко Денис Андрійович (Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | |
708. | Доценко Олександр (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
709. | Кузнєцова Ірина (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
710. | Гирич Юліана (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
711. | Сіпайло Данило Леонідович (Школа №18) | |
712. | Філон Михайло (КЗО НВО №28) | |
713. | Кисельов Нікіта (НВК-ліцей №100) | |
714. | Близнюк Владислава (НВК-ліцей №100) | |
715. | Яремчук Олександр (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
716. | Логвінова Марія Михайлівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
717. | Василенко Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
718. | Лаврова Вікторія Євгеніївна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
719. | Миколайчук Олексій Миколайович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
720. | Амбарнов Павло (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
721. | Печена Кіра (КЗО НВО №28) | |
722. | Ільчак Поліна Андріївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
723. | Рогот Марія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
724. | Животова Аглая (НВК-ліцей №100) | |
725. | Лазоренко Марія (ОПШСТ "На перехрести") | |
726. | Щамбура Єва (Одеська СШ №117) | |
727. | Сарана Євгенія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
728. | Гуралевич Артем Віталійович (ThinkGlobal) | |
729. | Вакуленко Микита Андрійович (ХЗОШ № 95) | |
730. | Северин Валерія Олександрівна (Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
731. | Шивіка Чандра (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
732. | Калашникова Сніжана (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
733. | Зозуля Дарина (ЛНВК №24) | |
734. | Безкровний Назар (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
735. | Андрійченко Тимофій Володимирович (НВК № 106) | |
736. | Євдокимов Ярослав Олександрович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
737. | Бондаренко Софія (Гуманітарна гімназія №23) | |
738. | Плоскіна Єлизавета (НВК-ліцей №100) | |
739. | Соколов-Лучков Владлен (Гімназія №257) | |
740. | Хоменко Аріна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
741. | Дюков Леонід (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
742. | Шеховець Георгій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
743. | Кириченко Єлизавета (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
744. | Ловчий Артем Васильович (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
745. | Дзюмка Анастасія Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
746. | Кіпніс Ян Михайлович (НВК "Всезнайко") | |
747. | Богданова Наталья (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
748. | Суярова Софія Махмадназарівна (РКЗО "Межівська СЗШ №2") | |
749. | Ярков Михайло Артемович (Пологівський НВК) | |
750. | Яворський Тарас Михайлович (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
751. | Щербина Іван (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
752. | Воловельський Олексій Романович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
753. | Барсук Аліна (ХЗОШ № 51) | |
754. | Бернадский олександер (Міжнародний ліцей МАУП) | |
755. | Ткач Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
756. | Лемешевська Анастасія (Харківський ліцей № 149) | |
757. | Таран Мирослава (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
758. | Бартеньєва Яна Станіславівна (ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | |
759. | Крецу Іван (Червонянська ЗОШ I-II) | |
760. | Чебан Віталіна Віталіївна (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
761. | Болдескул Поліна (Одеська СШ №117) | |
762. | Дядюха Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
763. | Лейчук Аліна Павлівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
764. | Іванчук Анастасія Андріївна (Одеська ЗОШ №27) | |
765. | Калабіна Дар`я (Одеська ЗОШ №27) | |
766. | Заяц Матвій (КПЛ №171 "Лідер") | |
767. | Мороз Кирило (Міжнародний ліцей МАУП) | |
768. | Касьянчук Ірина (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
769. | Іщенко Юлія (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
770. | Корнєва Марія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
771. | Сівйолов Богдан (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
772. | Рябуха Артем Ігоревич (Черкаська ЗОШ №32) | |
773. | Зелінський Данило (НВК-ліцей №100) | |
774. | Акулов Роман Юрійович (Мелітопольська CШ №25) | |
775. | Білогорохова Варвара Дмитрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
776. | Євсюков Тимур Владиславович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
777. | Ленцова Анастасія Антонівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
778. | Білецька Діана (David’School) | |
779. | Філатов Ярослав (НВК "Святошиньска гімназія") | |
780. | Пришляк Марія Павлівна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
781. | Хіміч Дмитро (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
782. | Сидорук Юліана-Марія (НВК №9) | |
783. | Позднякова Поліна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
784. | Муха Марія (КЗО НВО №28) | |
785. | Григорович Олексій (КПЛ №171 "Лідер") | |
786. | Глиняний Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
787. | Бойко Олександр Анатолійович (Одеська СШ №50) | |
788. | Шарапова Аліна (Бердянська ЗОШ №4) | |
789. | Мітагварія Кіра (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
790. | Іваницький Борис Костянтинович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
791. | Барбелко Вікторія Вікторівна (НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | |
792. | Татакін Артем (ТСШ №29) | |
793. | Мартинюк Марина Олексійовна (Семенівська СЗШ) | |
794. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (ЗНЗ Школа екстернів м.Києва) | |
795. | Клімакова Марія (ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
796. | Топільський Георгій Павлович (Первомайський ліцей №5) | |
797. | Джур Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
798. | Дерев'янко Поліна Вадимівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
799. | Нестерук Валерія Павлівна (Школа №6) | |
800. | Бобирь Михайло Дмитрович (КЗО НВО №28) | |
801. | Пилипишен Микита (Приватна школа "Наша школа") | |
802. | Семенюк Ангеліна (КЗО НВО №28) | |
803. | Папіровник Наталія Олексіївна (Катеринківський НВК) | |
804. | Богун Катерина (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
805. | Трофіменко Аріна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
806. | Золотухіна Карина (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
807. | Іванов Тарас (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
808. | Константинова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
809. | Козар Олександра (Луцька гімназія №18) | |
810. | Безушко Віра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
811. | Орлов Ростислав Дмитрович (Синицька ЗОШ) | |
812. | Кривецький Микола Миколайович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
813. | Георгієва Вікторія Дмитрівна (Одеська ЗОШ №27) | |
814. | Sonya Allahmoradi (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
815. | Чернолєв Костянтин Дмитрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
816. | Боцуляк Лілія (ОНВК №67) | |
817. | Хоанг Фунг Ні (Харківський технічний ліцей № 173) | |
818. | Сірант Денис Юрійович (СЗШ № 30) | |
819. | Громак Дар'я (Бердянська ЗОШ №4) | |
820. | Ткач Дем'ян (Ставрівський НВК) | |
821. | Пелешок Євгенія (Слободороманівський ліцей) | |
822. | Мосенцева Марія Євгенівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
823. | Ігітханов Олександр Сергійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
824. | Левченкова Анастасія (Користівський ліцей) | |
825. | Медведчук Любомир (Одеська СШ №117) | |
826. | Фам Тхань Дат (Харківський технічний ліцей № 173) | |
827. | Агрененко Владислав Женович (Черкаська ЗОШ №32) | |
828. | Литвин Іван Дмитрович (КЗО НВО №28) | |
829. | Milena Pavliuk (Think Global) | |
830. | Орішко Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
831. | Омельченко Данііл Олексійович (Криворізька гімназія №91) | |
832. | Лаєнко Олександра (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
833. | Панайірджи Асія Бураківна (Ліцей "Інтелект") | |
834. | Кубкіна Єлизавета Дмитрівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
835. | Софія Зубашева Олексіївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
836. | Шилов Кірілл (КЗО НВО №28) | |
837. | Василенко Олена Геннадіївна (школа І-ІІІ ступенів № 289) | |
838. | Сляшенко Анастасія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
839. | Талько Роман (КПЛ №171 "Лідер") | |
840. | Одринська Діана Кирилівна (КЗО НВО №28) | |
841. | Каминін Назарій Юрійович (Гімназія «Консул» №86) | |
842. | Чернишов Роман Святославович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
843. | Вароді Дмитро Андрійович (Школа № Височанський НВК) | |
844. | Смичик Дарина Романівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
845. | Нестеренко Ілля Олександрович (Школа №24) | |
846. | Туріцька Аріна (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
847. | Богмацера Єгор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
848. | Перехейда Ярема Владиславович (Ліцей) | |
849. | Ковбасенко Іван Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
850. | Ковтун Марія Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
851. | Рогач (КПЛ №171 "Лідер") | |
852. | Лопушанський Владислав Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | |
853. | Хареба Анна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
854. | Зарва Еліна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
855. | Юрченко Богдан Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
856. | Полінчук Владислав (Долинський ліцей №7) | |
857. | Король Данило (Elena Vedernikova Private School) | |
858. | Литвин Катерина Олександрівна (Середня загальноосвітня школа №74) | |
859. | Кузнецов Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
860. | Шкода Марк Русланович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
861. | Медведчук Дана Леонідівна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
862. | Галуха Поліна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
863. | Лепеха Олександра Олександрівна (Школа №18) | |
864. | Войцеховська Віолета Вадимівна (Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
865. | Мазуренко Денис (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
866. | Ковальов Кирило (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
867. | Баранова Уляна (Одеська СШ №117) | |
868. | Власов Матвій (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
869. | Стародубцев Максим (Одеська СШ №117) | |
870. | Журбій Єва Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
871. | Саржевський Максим (Теплодарська ЗОШ) | |
872. | Жейнова Аріна Дмитрівна (Харківський ліцей № 149) | |
873. | Циба Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
874. | Бондаренко Анна Ігорівна (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | |
875. | Луговий Даніїл (НВК-ліцей №100) | |
876. | Тихонов Нікіта Романович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
877. | Візняк Олександра (НВК №7 м.Хмельницького) | |
878. | Михайлов Кирило Станіславович (Школа №122) | |
879. | Єфіменко Владислав (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
880. | Яворська Ольга (Одеська СШ №117) | |
881. | Василенко Дар’я Русланівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
882. | Лянзберг Ярослав Сергійович (Криворізька гімназія 58) | |
883. | Шкіря Єгор (КЗО НВО №28) | |
884. | Надічева Орина Сергіївна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
885. | Квач Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
886. | Петрів Олег (НВК №9) | |
887. | Лещенко М. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
888. | Ручко Павло (Ліко-ліцей) | |
889. | Лосінець Карина Сергіївна (Вараський ліцей №4) | |
890. | Хлопенко Олексій Олегович (Гімназія №257) | |
891. | Бреус Єсєнія (Теплодарська ЗОШ) | |
892. | Перепелиця Тарас (КПЛ №171 "Лідер") | |
893. | Дикун Романа Романівна (Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
894. | Семененко Олександр (Кіцманський НВК) | |
895. | Сокол Олександра (ЛНВК №24) | |
896. | Гома Олександра Олександрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
897. | Довгань Данііл Ігорович (Теплодарська ЗОШ) | |
898. | Бабин Катерина Русланівна (НВК «Любисток») | |
899. | Гуріненко Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | |
900. | Шиловський Олександр (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
901. | Мороз Юлія (НВК-ліцей №100) | |
902. | Дицько Ірина Любомирівна (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
903. | Говоров Ігор Олегович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
904. | Сухова Анна Михайлівна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
905. | Фан Тхао Ан (Харківський технічний ліцей № 173) | |
906. | Андріанов Дмитро (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
907. | Руденко Єгор Дмитрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
908. | Кашин Владислав Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
909. | Новак Христина Володимирівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка) | |
910. | Севертока Володимир (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
911. | Костюк Лев Григорович (Яремчанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
912. | Комлєва Аліса Дмитрівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
913. | Дроб'язко Каріна Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
914. | Повишева Мілана (Криворізька ЗОШ №130) | |
915. | Майстренко Єгор Олегович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
916. | Карамушка Кирило (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | |
917. | Янковський Віталій Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
918. | Timur Dovbysh (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
919. | Заяць Катерина Василівна (Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості) | |
920. | Тузко Кирил Вячеславович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
921. | Татарець Олександр Петрович (КПЛ №171 "Лідер") | |
922. | Бакум Валерія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
923. | Коваль Орина (НВК "Всезнайко") | |
924. | Акімов Лев (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
925. | Конкіна Світлана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
926. | Ситюк Кіра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
927. | Осколова Домініка (Приватна школа "Наша школа") | |
928. | Палісіка Даша (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
929. | Анна Русанова (Міжнародний ліцей МАУП) | |
930. | Захарова Ірина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
931. | Себіна Рената (НВК-ліцей №100) | |
932. | Семко Світлана Вікторівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
933. | Кінько Микола Романович (Одеська ЗОШ № 92) | |
934. | Оксенюк Микита (КПЛ №171 "Лідер") | |
935. | Волохов Степан Виталійович (Block Language Club) | |
936. | Фінчук Поліна Ігорівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
937. | Доброловский (КПЛ №171 "Лідер") | |
938. | Дудко Уляна Сергіївна (Полонська гімназія) | |
939. | Шугаленко Юлія (Одеська СШ №117) | |
940. | Татарікова Дарія (Одеська СШ №117) | |
941. | Микитенко Денис Ігорович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | |
942. | Петров Ростислав (Одеська СШ №50) | |
943. | Антонова Анастасія Андріївна (КЗ "ХЗОШ № 32") | |
944. | Молчанова Васіліса (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
945. | Овчіннікова Карина Олегівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
946. | Колесник Павло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
947. | Хміль Дарина (Колегіум) | |
948. | Яцюк Артем Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
949. | Полюхович Дарія Анатоліївна (Школа №18) | |
950. | Рабський Владислав Вікторович (Теребовлянська №1 ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
951. | Микитюк Павло Вікторович (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
952. | Черкашин Арсеній (Харківський технічний ліцей № 173) | |
953. | Хорава Кіра (ЛНВК №24) | |
954. | Реут Руслан Михайлович (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
955. | Ціпко Роман (НВК №7 м.Хмельницького) | |
956. | Чавалюк Єгор Валерійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
957. | Токарчук Данило (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
958. | Хорошилова Анастасія Євгеніївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
959. | Форманчук Яна Ігорівна (КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | |
960. | Ковбасюк Варвара (Одеська СШ №117) | |
961. | Дяченко Поліна Сергіївна (Гімназія «Консул» №86) | |
962. | Семененко Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
963. | Василенко Нікіта (Гімназія №257) | |
964. | Шаровська Влада (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
965. | Мосейчук Артур (НВК-ліцей №100) | |
966. | Попович Мілана Олександрівна (гімназія № 31) | |
967. | Nika Zanina (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
968. | Рижкова Владислава Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
969. | Кобащук Олександр (НВК №9) | |
970. | Ємченко Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
971. | Єлісєєва Поліна (НВК-ліцей №100) | |
972. | Овчинникова Анастасия (Міжнародний ліцей МАУП) | |
973. | Лєщов Іван Васильович (Херсонська гімназія № 3 ім. В.Ф.Заботіна) | |
974. | Западаєв Руслан (Користівський ліцей) | |
975. | Гринько Софія (КЗО НВО №28) | |
976. | Коновалов Єгор (Ліцей) | |
977. | Вінтонюк Іван (НВК №9) | |
978. | Багінська Анастасія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
979. | Дроботенко Софія Русланівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
980. | Семенова Ксенія (Одеська СШ №117) | |
981. | Науменко Даніїл Антонович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
982. | Эля (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
983. | Літкевич Данило Денисович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
984. | Баранов Денис (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
985. | Скачков Максим (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
986. | Дронік Кирило Олексійович (Одеська СШ №117) | |
987. | Варіч Мирослав Вікторович (Вараський ліцей №4) | |
988. | Петренко Іван (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
989. | Оробей Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
990. | Садчиков Давид (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
991. | Овчарук Єва-Марія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
992. | Дубицький Деніс Германович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
993. | Мудеревич Артем (ТСШ №29) | |
994. | Волчкович Ігор (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
995. | Продіус Софія (Одеська СШ №117) | |
996. | Мелікян Валерій (НВК-ліцей №100) | |
997. | Подік Софія Андріївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
998. | Шуліка Євген (НВК-ліцей №100) | |
999. | Гіндюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | |
1000. | Адаєв Максим Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1001. | Шмельков Святослав (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1002. | Кудінов Костянтин (David’School) | |
1003. | Козуб Марія Василівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1004. | Сухомлинов Давід Вячеславович (КПЛ №171 "Лідер") | |
1005. | Чепіга Олександра (НВК-ліцей №100) | |
1006. | Кіщак Андрій (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1007. | Лущаєнко Аріна (НВК-ліцей №100) | |
1008. | Кокорев Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1009. | Романов Михайло Ігорович (Херсонська гімназія 1) | |
1010. | Татарникова Катерина (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
1011. | Олецька Єлизавета (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1012. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1013. | Дашко Діана Юріївна (КПЛ №171 "Лідер") | |
1014. | Ружицька Єва (Одеська СШ №117) | |
1015. | Колосова Анна (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
1016. | Ковальська Ксенія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1017. | Гєдз Андрій Дмитрович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
1018. | Козін Марат (Теплодарська ЗОШ) | |
1019. | Малецька Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1020. | Бернер Марія (НВК-ліцей №100) | |
1021. | Владінова Діана Анатоліївна (Одеська ЗОШ №27) | |
1022. | Артеменко Артем Сергійович (Школа №55) | |
1023. | Тімон Владислав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1024. | Узінська Єва (Кіцманський НВК) | |
1025. | Шандор Стефані (НВК-ліцей №100) | |
1026. | Нос Марія (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1027. | Степанець Лілія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1028. | Макаренко Владислав Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
1029. | Дембіцький Андрій Сергійович (Новотроїцький ліцей №2) | |
1030. | Дудник Вадим Андрійович (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
1031. | Саблєв Владислав Олександрович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
1032. | Грибанова Анна (КЗО НВО №28) | |
1033. | Швець Олександра (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1034. | Бащук Владислав Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1035. | Руденко Ілля Русланович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1036. | Назарук Мирослава (КЗО НВО №28) | |
1037. | Зеленський Степан Дмитрович (РОСШ) | |
1038. | Гончарук Іван (КПЛ №171 "Лідер") | |
1039. | Попович Вікторія Романівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1040. | Гурбанович (Одеська СШ №50) | |
1041. | Таганов Петро (Одеська СШ №117) | |
1042. | Гавріков Павел (НВК-ліцей №100) | |
1043. | Віхоть Назар Василійович (СЗШ № 30) | |
1044. | Івахів Денис (ТСШ №29) | |
1045. | Кульчицький Олексій Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1046. | Легкий Тимофій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1047. | Зайцева Марія Андріївна (Криворізька ЗОШ №86) | |
1048. | Волкова Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1049. | Нємцан Софія Володимирівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
1050. | Кучма Мирон (НВК "Святошиньска гімназія") | |
1051. | Солопов Максим Віталійович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
1052. | Безушенко Илария (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1053. | Лещишин Марія Олегівна (Пирятинський ліцей) | |
1054. | Кулик Анастасія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1055. | Могиленко Вероніка Миколаївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
1056. | Ковальчук Іван (КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | |
1057. | Ісаченко Олег Ігорович (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
1058. | Янгуразова Глафіра (КПЛ №171 "Лідер") | |
1059. | Хоменко Євангеліна Станіславівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
1060. | Комаренко Ірина (ТСШ №29) | |
1061. | Руда Лілія Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
1062. | Бортнік Віолета (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1063. | Лукіян Мірослава (ОПШСТ "На перехрести") | |
1064. | Чурсіна Єва В'ячеславівна (Харківський ліцей № 149) | |
1065. | Шевцов Святослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1066. | Соколов Кирило (Одеська СШ №117) | |
1067. | Милосердний Михайло (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1068. | Колач Роксана Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1069. | Бурдейний Артем (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1070. | Слинько Артем Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
1071. | Марєнюк Кирило Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1072. | Пащенко Єва (Одеська СШ №117) | |
1073. | Ковальова Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1074. | Попова Кіра Анатоліївна (Херсонська гімназія №1) | |
1075. | Курка Олена Віорелівна (Одеська ЗОШ №27) | |
1076. | Войдевич Орест (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1077. | Гарбали Владислав (Криворізька ЗОШ №130) | |
1078. | Світлична Ганна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1079. | Луб'яна Анастасія Миколаївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1080. | Печененко Настя (Одеська СШ №117) | |
1081. | Гвоздік Єгор (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1082. | Сухолуцький Богдан (Криворізька ЗОШ №130) | |
1083. | Тесленко Денис (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
1084. | Кобзар Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1085. | Тіщенко Ярослава Дмитрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1086. | Манюх Ігор Богданович (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1087. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1088. | Пузанкова Емілія (Elena Vedernikova Private School) | |
1089. | Владиченко Аліна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
1090. | Свирид Данило (КПЛ №171 "Лідер") | |
1091. | Спаська Анна (ОПШСТ "На перехрести") | |
1092. | Палієнко Андрій Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1093. | Никитенко Аріна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1094. | Тарасюк Анна Олексіївна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
1095. | Демченко Олексій (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1096. | Нгуєн Лан Фионг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1097. | Найденко Георгій (Одеська СШ №117) | |
1098. | Єпішкін Георгій Володимирович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1099. | Прудивус Поліна Сергіївна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1100. | Єгізарова Дар'я (Ліцей "Мейн Скул") | |
1101. | Ніколенко Ілля (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
1102. | Бобовська Кiра (Херсонська гімназія №1) | |
1103. | Іванова Дарія (Одеська СШ №117) | |
1104. | Токанова Анастасія (Червонянська ЗОШ I-II) | |
1105. | Смолій Максим Олегович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1106. | Москаленко Вікторія Павлівна (НВК № 106) | |
1107. | Погасій Давид (НВК-ліцей №100) | |
1108. | Тилищак Марія Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1109. | Куліш Дмитро (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
1110. | Ушакова Сніжана Артемівна (Гришівський НВК) | |
1111. | Борисенко Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
1112. | Шевчук-Бєла Софія Андріївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1113. | Базарова Ольга Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
1114. | Макуха Олексій Андрійович (маматематика) | |
1115. | Дон Данііл (НВК-ліцей №100) | |
1116. | Козаченко Макар Андрійович (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1117. | Адаменко Ксенія Олегівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1118. | Мединська Соломія-Марія (Ліцей "Мейн Скул") | |
1119. | Рудас Михайло Олександрович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
1120. | Сторожук Андрій (Одеська СШ №117) | |
1121. | Байрамова Мілана Юріївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1122. | Стадник Федір Романович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
1123. | Соколовська Аріна Нікітівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1124. | Локтіонов Тихон Денисович (КПШ №218 КМР) | |
1125. | Сухінін Ілля (КЗО НВО №28) | |
1126. | Глушак Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1127. | Юркова Юлія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1128. | Бурчак Аріна Олександрівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1129. | Панасюк Іван Констянстинович (Think Global) | |
1130. | Кіт Дем'ян Олександрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1131. | Гнусарькова Катерина Юріївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1132. | Мельник Тимур (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1133. | Весельський Роман Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1134. | Підгорний Владіслав Віталійович (Школа №61) | |
1135. | Гегедиш Тимофій Андрійович (КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | |
1136. | Степанов Рінат (НВК-ліцей №100) | |
1137. | Соколова Поліна Андріївна (Гімназія № 109 ім.Т.Шевченка) | |
1138. | Роман Назар Володимировичч (Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | |
1139. | Попова Ольга (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
1140. | Нетудихата Софія Віталіївна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1141. | Пересунько Роман (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1142. | Дьомін Михайло (Одеська СШ №117) | |
1143. | Внуков Олександр Михайлович (ЗЗСО №10) | |
1144. | Севрюкова Марія (НВК-ліцей №100) | |
1145. | Коновалова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1146. | Пелих Артур Дмитрович (Ліцей) | |
1147. | Дерев'янко Анна (КПЛ №171 "Лідер") | |
1148. | Баранник Євгенія Сергіївна (Iнндустріально-педагогічний фаговий коледж) | |
1149. | Виноградов Елiсей Олексiйович (Запорізька ЗОШ №15) | |
1150. | Мордух Вероніка Олександрівна (Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
1151. | Ісаев Нікіта (НВК-ліцей №100) | |
1152. | Зарицька Емілія Степанівна (Більченський НВК) | |
1153. | Бібіна (Одеська СШ №50) | |
1154. | Голова Єкатерина (НВК-ліцей №100) | |
1155. | Гончар Марія Русланівна (Одеська ЗОШ №27) | |
1156. | Андрієнко Анна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1157. | Чердинцева Аліпія (Одеська СШ №117) | |
1158. | Катан Єлизавета (Одеська СШ № 121) | |
1159. | Щербак Дарій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1160. | Поляков Давид (Користівський ліцей) | |
1161. | Чіпець Мілена (НВК-ліцей №100) | |
1162. | Вороніна Лілія Володимирівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
1163. | Луй Олексій Віталійович (ThinkGlobal) | |
1164. | Ходорковська Софія Борисівна (Одеська СШ №117) | |
1165. | Єгупов Тимур (НВК-ліцей №100) | |
1166. | Кудлій Валерія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1167. | Івасюк Алєксандра (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
1168. | Бойський Максим (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
1169. | Берзан Карина Артемівна (Одеська СШ №117) | |
1170. | Бріжинська Альона (Одеська СШ №50) | |
1171. | Захарій Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1172. | Стельмащук Анна (НВК №9) | |
1173. | Лихолат Дмитро (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1174. | Ординець Назар Андрійович (СЗШ № 30) | |
1175. | Джеджея Давид (КЗ ХЗОШ № 49) | |
1176. | Коваленко Марія Олександрівна (Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
1177. | Школа Альона Олександрівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1178. | Цвентух Варвара Олексіївна (ХЗОШ № 95) | |
1179. | Брагін Єгор Кирилович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1180. | Черкашина София Олександрівна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
1181. | Д'яченко Павло Михайлович (Школа №23) | |
1182. | Єшков Олексій (НВК-ліцей №100) | |
1183. | Маціканич Вікторія Андріївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1184. | Санду Анна Богданівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1185. | Тараненко Тетяна Андріївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1186. | Соболь Аріна Олександрівна (КЗО НВО №28) | |
1187. | Афоніна Анастасія ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
1188. | КУЧЕРКОВА ВАРВАРА (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
1189. | Іванова Агнія Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1190. | Ковриженко Денис Михайлович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
1191. | Єрмолова Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1192. | Міхнюк Костянтин (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1193. | Балашова Вероніка (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
1194. | Грибинюк Валерія Олександрівна (Гімназія №257) | |
1195. | Гутей Анна (ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
1196. | Юрків Марта Іванівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1197. | Гуменюк Божена (НВК №9) | |
1198. | Колесник Арсеній Русланович (Block Language Club) | |
1199. | Романченко Ангеліна Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1200. | Бєдна Вероніка Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1201. | Шурчалін Данііл (НВК-ліцей №100) | |
1202. | Кокітко Уляна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1203. | Раковець Анна Ігорівна (Одеська CШ №119) | |
1204. | Огороднік Катерина (Теплодарська ЗОШ) | |
1205. | Чернявець Ірина Михайлівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
1206. | Бондаренко Михайло Володимирович (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | |
1207. | Гавриленко Михаил Денисович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1208. | Лорсябян Ваче (Одеська СШ № 121) | |
1209. | Шашкіна Марічка (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
1210. | Ткаченко Зоя Романівна (Середня загальноосвітня школа №74) | |
1211. | Петросян Мартін Суреновіч (КПЛ №171 "Лідер") | |
1212. | Куроп’яткіна Анна Романівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1213. | Шевченко Даніїл (Одеська СШ №117) | |
1214. | Долінська Кароліна Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
1215. | Лізунов Андрій Олександрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1216. | Шишкевич Ярослав (Одеська СШ №117) | |
1217. | Демченко Мирослава (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1218. | Бондаренко Гліб Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1219. | Усов Всеволод Ігорович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1220. | Подопригора Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1221. | Пустовар Олексій (НВК-ліцей №100) | |
1222. | Рубан Руслана Ігорівна (РКЗО "Межівська СЗШ №2") | |
1223. | Голоднова Марія (Одеська СШ №117) | |
1224. | Enes Ramanov (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
1225. | Спиридонов Кирило (НВК-ліцей №100) | |
1226. | Чапельська Ірина (Слободороманівський ліцей) | |
1227. | Добринець Максим Руслнович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1228. | Матусар Софія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
1229. | Мосцюк Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1230. | Насальский Владимир Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | |
1231. | Погосян Марія Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1232. | Бондарчук Роман (Приватна школа "Наша школа") | |
1233. | Кальченко Дар'я Олександрівна (Дейкалівська ЗОШ) | |
1234. | Скільська Анжеліка (НВК №9) | |
1235. | Курбатова Марія (НВК №9) | |
1236. | Загреба Юліана (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
1237. | Багно Маргарита (Теплодарська ЗОШ) | |
1238. | Пітенко Олександр (Гімназія Claris Verbis) | |
1239. | Чорний Денис (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
1240. | Лінічук Дар'я (Школа № 5) | |
1241. | Єрещенко Вікторія Сергіївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
1242. | Пенькова Дар'я Євгеніївна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
1243. | Підлужна Анастасія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1244. | Беримець Анастасія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1245. | Панчук Софія Василівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1246. | Гудінов Ілай Дмитрович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1247. | Ткач Сергій (НВК №9) | |
1248. | Демчук Марк Дмитрович (Одеська СШ №117) | |
1249. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
1250. | Коробко Михайло (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1251. | Береза Олександр Вадимович (Перша міська гімназія) | |
1252. | Годунко Ярослав Олександрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
1253. | Дудник Софія Андріївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
1254. | Щербанич Дмитро Євгенійович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | |
1255. | Кадієвська Юлія (Одеська СШ №117) | |
1256. | Набойченко Дар'я Дмитрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1257. | Бердак Аріна (Семенівська СЗШ) | |
1258. | Ясеновий Саша (Гімназія №257) | |
1259. | Ходжатманд Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1260. | Патрушев Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1261. | Панухник Олександр Ілліч (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
1262. | Домальчук Олександра (Теплодарська ЗОШ) | |
1263. | Шпарій Єлизавета Сергіївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
1264. | Репушевський Михайло (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1265. | Карпова Марія Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
1266. | Чубин Назар Олексійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1267. | Москалець Анна Павлівна (Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
1268. | Нідєлько-Шавішвілі Дар'я Дмитрівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1269. | Кібкало Іван Сергійович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
1270. | Чечик Єгор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1271. | Мудрак Олександр Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1272. | Вінник Анастасія Антонівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1273. | Козловський Сергій Сергійович (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | |
1274. | Якупова Маріанна (НВК-ліцей №100) | |
1275. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Миколай-Пільський НВК) | |
1276. | Кузьмішена Вероніка Вадимівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
1277. | Прокопенко Кіра Олексіївна (Бородянський академічний ліцей) | |
1278. | Бєлих Карина Олександрівна (СЗШ №35) | |
1279. | Алексєєв Платон (Одеська СШ №117) | |
1280. | Іванова Анастасія (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1281. | Загравський Михайло (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
1282. | Коновиченко Дар’я Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1283. | Яцишин Давид (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1284. | Рігоніна Наталія В`ячеславівна (Нікольська гімназія "Софія") | |
1285. | Крамар Нікіта Олегович (Теплодарська ЗОШ) | |
1286. | Казарцев Ярослав Олександрович (Запорізька ЗОШ 97) | |
1287. | Піскун Андрій (Ліко-ліцей) | |
1288. | Беримець Вероніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1289. | Коржик Мирослав Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1290. | Янголь Аліса Андріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1291. | Івахненко Віталій (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1292. | Щокін Всеволод Ростиславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1293. | Уманець Артур Артурович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби) | |
1294. | Мізерницька Злата (Ліко-ліцей) | |
1295. | Холодченко Кирилл Ігорович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1296. | Костирін Гліб Вячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1297. | Кішков Олег Володимирович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1298. | Шум Ярослав Сергійович (Школа №55) | |
1299. | Брезицька Каміла (Одеська ЗОШ №27) | |
1300. | Бєлошинська Анастасія Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
1301. | Мачак Володимир (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
1302. | Ткаченко Антон Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1303. | Кадульонок Назарій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1304. | Левінков Андрій (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1305. | Мірзоєв Давід (Криворізька ЗОШ №126) | |
1306. | Баржан Поліна Сергіївна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
1307. | Карпінська Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1308. | Тутевич Андрій Володимирович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
1309. | Переймін Веніамін (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1310. | Троневич Владислав (ХЗОШ № 51) | |
1311. | Чепулянець Вікторія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1312. | Шелест Маркіян Ростиславович (Ліцей "Львівський") | |
1313. | Матвійчук Таміла Петрівна (Почапинський НВК) | |
1314. | Лебедєв Максим (НВК-ліцей №100) | |
1315. | Трамана Аліна Русланівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
1316. | Гапіченко Мирослава Андріївна (КПЛ №171 "Лідер") | |
1317. | Алексеєва Милана Андріївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
1318. | Пастух Руслан (Долинський ліцей №7) | |
1319. | Колотвiн Iлля (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1320. | Валєр Владислава (НВК-ліцей №100) | |
1321. | Кравчук Марія (КЗО НВО №28) | |
1322. | Асатрян Денис Азатович (Семенівська СЗШ) | |
1323. | Голтуренко Вікторія (Криворізька ЗОШ №126) | |
1324. | Демчук Дмитро (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1325. | Бенклер Костянтин (НВК-ліцей №100) | |
1326. | Іщук Єлизавєта (Гуманітарна гімназія №23) | |
1327. | Ноженко Олексій (Ліцей "Мейн Скул") | |
1328. | Бондаренко Дар'я Сергіївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1329. | Чеверда Владислав (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
1330. | Юричко Софія Михалівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1331. | Садовський Іван (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1332. | Худякова Поліна Олександрівна (Нікольська гімназія "Софія") | |
1333. | Долгій Іван Іванович (Школа №8) | |
1334. | Стеценко Аліна (Гімназія №257) | |
1335. | Лісовенко Дарія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1336. | Іванус Софія Андріївна (Більченський НВК) | |
1337. | Прищепа Богдан (Користівський ліцей) | |
1338. | Тесленко Марія (НВК-ліцей №100) | |
1339. | Четверикова Анна Ігорівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1340. | Сватков Максим Сергійович (Перша міська гімназія) | |
1341. | Дімова Марія (Одеська СШ №117) | |
1342. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
1343. | Бабинець Марія (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1344. | Крєпкая Крістіна (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
1345. | Кучменко Марія (Ліко-ліцей) | |
1346. | Паскаль Ігор (Ліцей "Сокіл" МРК) | |
1347. | Жиголенко Денис (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1348. | Ульянченко Юлія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1349. | Марушко Кірілл (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1350. | Безземельний Лев Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1351. | Кірюхін Назар Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1352. | Ракул Олександр Валерійович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
1353. | Луговська Таїсія (НВК-ліцей №100) | |
1354. | Валентюк Микола Леонідович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1355. | Кривошея Давид (Одеська ЗОШ № 92) | |
1356. | Лещенко Дар'я Сергіївна (Колегіум 11) | |
1357. | Ажевська Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1358. | Резниченко Кіра (Криворізька ЗОШ №126) | |
1359. | Галіщук Тимофій Олександрович (Мелітопольська гімназія №1) | |
1360. | Степанова Тетяна Сергіївна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
1361. | Романюк Таня (КПЛ №171 "Лідер") | |
1362. | Осовець Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1363. | Петрова Анна (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | |
1364. | Гончаренко Богдан (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1365. | Куцевич Яна (Луцька гімназія №18) | |
1366. | Новікова Карина (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1367. | Кузьмич Анастасія (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
1368. | Бойко Ірина (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1369. | Даллакян Домiнiка Левонiвна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1370. | Ложнікова Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1371. | Поляков Констянтин (Ліцей №100) | |
1372. | Гресєва Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1373. | Молодык Кира Сергеевна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1374. | Седько Андрій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1375. | Кравченко Поліна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1376. | Скорик Олександр Олександрович (Школа №6) | |
1377. | Сердюченко Владислав Валерійович (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1378. | Савелова Анастасія Іванівна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
1379. | Гусь Поліна (Одеська СШ №117) | |
1380. | Олефір Анастасія Вікторівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1381. | Лук'яненко Олександр (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
1382. | Ковшар Артем (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1383. | Огородник Вікторія (Elena Vedernikova Private School) | |
1384. | Демковський Максим Віталійович (Харківський ліцей № 149) | |
1385. | Ярмола Володимир Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1386. | Федорів Зоряна (НВК №9) | |
1387. | Кузін Кіріл (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
1388. | Баглай Ангеліна Сергіївна (Почапинський НВК) | |
1389. | Olivia Sosnakova (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
1390. | Пасюта Богдан Павлович (Школа №18) | |
1391. | Рудковський Владислав (КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | |
1392. | Стойко Анна (НВК №9) | |
1393. | Китайгородський Олександр (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
1394. | Дмитрієв Данило (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1395. | Вовчек Іван (НВК №7 м.Хмельницького) | |
1396. | Величко Софія Олексіївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1397. | Бабенко Михайло (НВК-ліцей №100) | |
1398. | Хаєнко Поліна (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
1399. | Чубар Єлизавета Сергіївна (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
1400. | Мігунова Марія Русланівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
1401. | Маковєєнко Олеся (Артемівська ЗОШ №12) | |
1402. | Євгейчук Поліна Андріївна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1403. | Венгер А. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1404. | Долгих Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1405. | Ставратій Кирил (Теплодарська ЗОШ) | |
1406. | Лук’янчук Кіріл Дмитрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1407. | Карпеченков Даніель Маркович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
1408. | Павленко Анна Антонівна (Криворізька гімназія 58) | |
1409. | Сергієнко Софія Анатоліївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1410. | Філімонов Артем Станіславович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1411. | Рудік Валерія Ігорівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1412. | Совтус Марія Юріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1413. | Овсянніков Юрій (Одеська СШ №117) | |
1414. | Аліна Бачуріна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
1415. | Зінчук Андрій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1416. | Харченко Сергій Володимирович (Бородянський академічний ліцей) | |
1417. | Федорук Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1418. | РОМАН ШИПАНЮК (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1419. | Гуляєв Іван (НВК-ліцей №100) | |
1420. | Волков Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1421. | Соломка Поліна (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | |
1422. | Крутій Тарас Віталійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
1423. | Мосцовенко Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1424. | Грицаєнко Вікторія Віталіївна (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | |
1425. | Рандюк Поліна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
1426. | Пруденко Ярослава Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1427. | М3 Жебринская Ольга Михайловна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1428. | Шевченко Софія (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
1429. | Власюк Софія Валеріївна (ЗЛ "Логос") | |
1430. | Забоцька Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1431. | Любар Поліна Олексіївна (КЗО НВО №28) | |
1432. | Козир Поліна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1433. | Богданова Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1434. | Оленіч Іван Андрійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1435. | Павленко Андрій Віталійович (Харківський ліцей № 149) | |
1436. | Векслер Вероніка (НВК-ліцей №100) | |
1437. | ЩЕРБАК ДАША (Гімназія №257) | |
1438. | Прохоренко Ніколь Сергіївна (Ланжеронiвський лiцей) | |
1439. | Кушнір Матвій Анатолійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
1440. | Мариам Каландадзе (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1441. | Тюрін Іван Іванович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1442. | Пасіковський Саша (Школа №64) | |
1443. | Шкуренко Крістіна Василівна (Гімназія №257) | |
1444. | Дьоміна Марія Володимирівна (КПЛ №171 "Лідер") | |
1445. | Лещенко Євгеній (Криворізька ЗОШ №130) | |
1446. | Андреєв Олексій (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
1447. | Прокопчук Леся Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1448. | Павленко Роман (КПЛ №171 "Лідер") | |
1449. | Мельничук Вікторія (Кіцманський НВК) | |
1450. | Шаповаленко Марія (КЗО НВО №28) | |
1451. | 325504204 (Одеська ЗОШ № 92) | |
1452. | Самойленко Софія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1453. | Басенко Валерій (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
1454. | Пасічник Іван Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1455. | Співак Матвій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1456. | Туренко Артем (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1457. | Лінець Анастасія Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
1458. | Мельник Анна Валентинівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1459. | Кравченко Марина Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1460. | Лещенко Василина Анатоліївна (НВК "Всезнайко") | |
1461. | Рябушко Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1462. | Кикоть Максим Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1463. | Пугач Тимур Вікторович (Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | |
1464. | Перепелиця Діана Сегріївна (Гімназія «Консул» №86) | |
1465. | Ситник Анастасія Павлівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1466. | Таран Микола Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1467. | Полуденко А. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1468. | Ткаченко Тимофій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1469. | Васильченко Данило Дмитрович (ThinkGlobal, Львів) | |
1470. | Акчу Софія Олександрівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | |
1471. | Штих-Барков Олександр Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1472. | Штанько Софія Олександрівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1473. | Продан Гордій Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1474. | Булах Олександр Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1475. | Совіт Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1476. | Ляшенко Вероніка (Одеська СШ №117) | |
1477. | Копил Олексій Ігорович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
1478. | Козяр Оксана Олександрівна (Городоцька початкова школа) | |
1479. | Бєдовой Лев (Think Global) | |
1480. | Погорєлов Іван Сергійович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
1481. | Соколова Анастасія (Одеська СШ №117) | |
1482. | Ісаєва Валерія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
1483. | Рудюк Артем Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1484. | Данкевич Анастасія Андріївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1485. | Германчук Михайло (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1486. | Сагайдак Михайло Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1487. | Мартиненко Поліна (Elena Vedernikova Private School) | |
1488. | Кукушка Світлана Валеріївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
1489. | Горбенко Денис Олександрович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1490. | Надєїна Ярослава Павлівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
1491. | Адамовський Захар Сергійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1492. | Батиренко Родіон Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1493. | Андрейко Артем (НВК-ліцей №100) | |
1494. | Голiков Андрiй (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1495. | Венедіктов Денис (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1496. | Akshaj Verma (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
1497. | Ашуров Дамір (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1498. | Манько Снєжана (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
1499. | Борисюк Катерина Борисівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1500. | Босняк Романа (НВК №9) | |
1501. | Мерзлікіна Ніна (НВК-ліцей №100) | |
1502. | Якубовська Анастасія (Одеська СШ №50) | |
1503. | Скрипник Лідія Анатоліївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1504. | Фомюк Назар (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1505. | Доценко Софія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1506. | Куценко Данило Борисович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
1507. | Кожухова Вероніка (Теплодарська ЗОШ) | |
1508. | Ільченко Софія Богданівна (КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | |
1509. | Івушкін Максим Андрійович (НВК "Всезнайко") | |
1510. | Ложкін Ярослав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
1511. | Шеронова Варвара (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1512. | Нагорний Максим Романович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1513. | Амбросевич Марк (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1514. | Галімшин Дмитро (НВК-ліцей №100) | |
1515. | Степанчук Федір Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1516. | Домалевський Ігор (КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | |
1517. | Денищич Любим Васильович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
1518. | Медоренко Матвій (David’School) | |
1519. | Багдасарова Аріна (Гімназія Claris Verbis) | |
1520. | Бурдак Андрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1521. | Костенко Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1522. | Кутенко Євгенія (НВК-ліцей №100) | |
1523. | Пилипенко Андрій (НВК-ліцей №100) | |
1524. | Міркевич Сергій Васильович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
1525. | Лазоренко Владлена Владиславівна (КЗО НВО №28) | |
1526. | Михайлюк Вікторія (НВК №9) | |
1527. | Бурбело Єгор (Одеська СШ №117) | |
1528. | Камінська Єлизавета Іванівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
1529. | Савчишин Борис Русланович (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1530. | Ковтун Денис Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1531. | Сисоєв Ігор Васильович (НВК № 106) | |
1532. | Кузьменко Полина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1533. | Ніконенко Артем (David’School) | |
1534. | Бузяк Уляна Юріївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1535. | Муха Андрій (КЗО НВО №28) | |
1536. | Ващенко Андрій Олександрович (Харківський ліцей № 149) | |
1537. | Колесінська В.Р. (Вараський ліцей №4) | |
1538. | Галдін Ігор (Одеська СШ №117) | |
1539. | Задорожний Олександр (Одеська ЗОШ № 92) | |
1540. | Мищенко Станіслав Юрійович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
1541. | Горюнова Олена (Одеська СШ №50) | |
1542. | Дибок Костянтин (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1543. | Павлусенко Діана Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1544. | Степанова Аліса (Одеська СШ №117) | |
1545. | Бистревський Гордій (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1546. | Мильченко Анна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1547. | Волощук Кирило Олександрович (Слобожанський ліцей № 1) | |
1548. | Чепура Олег Олегович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
1549. | Дубінін Ярослав (Elena Vedernikova Private School) | |
1550. | Бондар Вікторія (НВК-ліцей №100) | |
1551. | Козоріз Варвара Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1552. | Близнюк Владислав Сергійович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
1553. | Гуляйко Ангеліна (Синицька ЗОШ) | |
1554. | Мусальов Ярослав (Ліцей "Мейн Скул") | |
1555. | Осипенко Микита (Одеська СШ №117) | |
1556. | Слава Катерина (Одеська ЗОШ №118) | |
1557. | Подолюк Северин (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1558. | Джиджелава Анастасія Давидівна (НВК № 106) | |
1559. | Кузів Емілія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1560. | Краснорудська Елизавета (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
1561. | Кузнецов Артур Олексійович (Мелітопольська гімназія №1) | |
1562. | Дзюба Софія Ігорівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1563. | Ступенко Михайло (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
1564. | Лесюк Петро (НВК №9) | |
1565. | Сандига Наталія Олегівна (Перша міська гімназія) | |
1566. | Яковенко Мілана Максимівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
1567. | Клюка Іон (НВК-ліцей №100) | |
1568. | Лісова Анна Сергіївна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
1569. | Артемчук Соломія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1570. | Юрчак Зоряна Романівна (Новокалинівський опорний заклад) | |
1571. | Малахова Маргарита Ігорівна (ХГ №116) | |
1572. | Малиновський Юрій (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
1573. | Мудренко Крістіан (Одеська ЗОШ № 92) | |
1574. | Степанов Андрій (Гімназія №257) | |
1575. | Соболєв Лев (Школа King's Kids) | |
1576. | Остапенко Мар'яна Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1577. | Нечепа Вікторія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1578. | Хижняк Вікторія (Черкаська ЗОШ №32) | |
1579. | Садик Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1580. | Карпенко Олександра Олександрівна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | |
1581. | Вдовенко Роман Русланович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
1582. | Берлет Вікторія (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1583. | Тимченко Олександра Федорівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
1584. | Кузьміна Євгенія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
1585. | Будзінська Соломія (Гімназія №257) | |
1586. | Драгожилова Злата (Криворізька ЗОШ №130) | |
1587. | Зам'ятіна Дана Борисівна (Кременецька гімназія №6) | |
1588. | Барков Єгор Олександрович (ЗЗСО №10) | |
1589. | Бондаренко Дмитро Геннадійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1590. | Кучер Олександер (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів гімназія міжнародних відносин №323 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1591. | Репешко Валерія (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
1592. | Сторонська Єлизавета (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1593. | Голобородько Єлизавета (Криворізька ЗОШ №130) | |
1594. | Лунь Максим Сергійович (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
1595. | Степанов Роман Олександрович (Костянтинівське РНВО№1 "Таврія") | |
1596. | Шанцин Олександр (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
1597. | Шарпілова Кіра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1598. | Юженко Олександр Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
1599. | Яворський Григорій Дмитрович (Одеська СШ №117) | |
1600. | Жигульський Рінат Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1601. | Смакоуз Тарас (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1602. | Грицан Катерина (КЗО НВО №28) | |
1603. | Лунд Кіра Льов (Колегіум 11) | |
1604. | Чорний Андрій (КПЛ №171 "Лідер") | |
1605. | Павлова Євгенія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1606. | Ралик Марк Віталійович (ThinkGlobal) | |
1607. | Богомаз Анастасія Володимирівна (КЗО НВО №28) | |
1608. | Трикутько Надія Олександрівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
1609. | Дем’янюк Дмитро (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1610. | Німчук Маркіян Петрович (Балинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1611. | Василенко Єгор (НВК-ліцей №100) | |
1612. | Чудля Тимур (Гуманітарна гімназія №23) | |
1613. | Худяков Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1614. | Головко Катерина (Одеська СШ №117) | |
1615. | Дяченко Данило (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
1616. | Уколін Роман Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1617. | Влад Раков (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1618. | Семенюк Василь Васильович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1619. | Зіненко Максим (НВК-ліцей №100) | |
1620. | Макеєв Гліб (НВК №9) | |
1621. | Дворнін Ілля Романович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1622. | Бобильова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1623. | Рябокінь Марія Іванівна (Перша міська гімназія) | |
1624. | Мельникк Денис Романович (Кочержинський НВК) | |
1625. | Лебедько Євгеній Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1626. | Єрмолаєв Кирил (Ліко-ліцей) | |
1627. | Міщаненко Євгеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1628. | Гоменюк Арсеній (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1629. | Мазуров Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1630. | Уманець Анастасія Дмитрівна (Запорізька ЗОШ 97) | |
1631. | Богуславський Даніїл Ігорович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
1632. | Підопригора Анастасія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1633. | Рожко Марія Ігорівна (Ліцей №100) | |
1634. | Лут Софія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1635. | Подоляк Дарія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1636. | Любашенко Світлана Валеріївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
1637. | Дядик Олексій Олегович (Почапинський НВК) | |
1638. | Сутковенко Лада Сергіївна (КПЛ №171 "Лідер") | |
1639. | Трухній Анна Анатоліївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
1640. | Пухкало Діана Олександрівна (РОСШ) | |
1641. | Богомазов Мирон Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1642. | Кобилянський Володимир Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1643. | Ємцев Нікіта (КПЛ №171 "Лідер") | |
1644. | Бєдна Аніта Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1645. | Веремчук Єгор Якович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
1646. | Долженко Валерія Дмитрівна (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1647. | Кудрєватих Олександр (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
1648. | Стукальська Єва (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1649. | Галицький Богдан (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
1650. | Матевосян Грант (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1651. | Кіт Роман (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1652. | Масаковська Юлія Сергіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1653. | Писанюк Нікіта (ХЗОШ № 51) | |
1654. | Меньшиков Олександр (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
1655. | Блинець Софія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1656. | Яцеленко Яна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1657. | Чушак Марія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1658. | Бойко Надія Олександрівна (Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1659. | Заворуєва Марія Володимирівна (ЗЛ "Логос") | |
1660. | Загарюк Данило (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1661. | Іванина Артур (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1662. | Саркісова Єва (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1663. | Корж Станіслав Олексійович (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
1664. | Бабюк Микита (Одеська СШ №50) | |
1665. | Григорчук Богдан (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1666. | Штефан Владислава (НВК-ліцей №100) | |
1667. | Ананьєва Софія Антонівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1668. | Альошина Катерина (Теплодарська ЗОШ) | |
1669. | Лаунбраун Тимофій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1670. | Романчук Аліна Анатоліївна (Школа №17) | |
1671. | Роженко Михайло Ігорович (Будянський ліцей) | |
1672. | Шута Сніжана (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
1673. | Шепель Дарина Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1674. | Мітус Марк (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1675. | Остапенко Даніїл (Think Global) | |
1676. | Калюш Гордій Олегович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
1677. | Яригіна Анастасія Денисівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
1678. | Макаренко Іван Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1679. | Кузнєцов Данило (Одеська СШ № 121) | |
1680. | Король Анна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1681. | Чефранов Богдан Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1682. | Гармаш Катерина Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1683. | Баца Єва Володимирівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1684. | Середа Тимофій Юрійович (Боршевицька ЗСШ I-II ступенів) | |
1685. | Самітовський Борис Сергійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1686. | Берестовий Артем (НВК-ліцей №100) | |
1687. | Лесюк Арсен (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1688. | Гнезділов Роман (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
1689. | Пасічник Карина (НВК-ліцей №100) | |
1690. | Зичков Олександр Іванович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
1691. | Гриценко Андрій Юрійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1692. | Котик Анастасія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1693. | Денисюк Федор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1694. | Анісімова-Мухіна Крістіна Ігорівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1695. | Савченко Владислава (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1696. | Барабанов Валерій (КПЛ №171 "Лідер") | |
1697. | Алтухов Андрій (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
1698. | Цибульська Тетяна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1699. | Грищенко Софія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1700. | Сербук Артем Русланович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
1701. | Мурашов Гордій (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1702. | Грідіна Марія Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1703. | Білоброва Катерина (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
1704. | Коваль Яків (НВК-ліцей №100) | |
1705. | Максимов Ілля Андрійович (Одеська СШ №117) | |
1706. | Стусь Ярослава Вікторівна (КЗО НВО №28) | |
1707. | Величко Владислав Володимирович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1708. | Головін Олександр Дмитрович (Одеська СШ №117) | |
1709. | Ніколайченко Олександр (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
1710. | Анна Смирнова (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1711. | Дробишінець Ярослав (ЛНВК №24) | |
1712. | Іванчишина Кіра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
1713. | Осадчий (Одеська СШ №50) | |
1714. | Дідусенко Максим Дмитрович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
1715. | Авакін Микита Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1716. | Старлат Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
1717. | Івахненко Ілля Володимирович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1718. | Годунок Дарина (Вараський ліцей №4) | |
1719. | Kate Ri (Школа №17) | |
1720. | Гаврилов Юрій (КПЛ №171 "Лідер") | |
1721. | Новак Маргарита Олегівна (Одеська СШ №117) | |
1722. | Хрустовська Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1723. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1724. | Куртєва Заріна (Ліко-ліцей) | |
1725. | Воскобойник Анатолій Ігорович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
1726. | Горба Софія Сергіївна (Гімназія №257) | |
1727. | Дірявка Емма (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1728. | Ніколено Нікіта (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1729. | Сіра Тетяна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1730. | Щербак Артем Валерійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1731. | Бугрим Іоанн Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1732. | Леончук Глеб (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1733. | Кушнір Ілля Максимович (Гімназія №257) | |
1734. | Рапаніка Нікіта Іванович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1735. | Нестеренко Роман Станіславович (Харківський ліцей № 149) | |
1736. | Незнайко Каміла Дмитрівна (Тернопільська початкова школа №1) | |
1737. | Науменко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1738. | Кирієнко Анастасія Сергіївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1739. | Шишкіна Алина (ЗОШ # 4) | |
1740. | Зборча Тетяна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1741. | Афанасьєв Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1742. | Ляшенко Марія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1743. | Панченко Кирило (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
1744. | Кочура Вікторія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1745. | Зубова Руслана (Криворізька ЗОШ №126) | |
1746. | Олексюк Андрій Володимирович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1747. | Буінцев Василь (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1748. | Дідусенко Надія Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
1749. | Степанюк Нестор (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1750. | Єременко Софія (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1751. | Кондратьєва Марія Євгеніївна (ЗОШ/6) | |
1752. | Нгуєн Куанг Вінь (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1753. | Тімошин Юрій (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
1754. | Черниш Софія (НВК-ліцей №100) | |
1755. | Соломченко Андрій Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
1756. | Павловський Андрій (Школа № 5) | |
1757. | Татарова Софія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
1758. | Вельчева Алісія (Одеська СШ №117) | |
1759. | Єрьоменко Володимир Павлович (Одеська СШ №117) | |
1760. | Слатвицька Поліна Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
1761. | Скрипник Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1762. | Даниличенко Євген Костянтинович (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | |
1763. | Джапарідзе Ліана Іраклівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1764. | Лобко Марія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
1765. | Найдьоноа Матвій (КЗ "ХСШ № 33") | |
1766. | Боднарський Денис Дмитрович (Школа №6) | |
1767. | Гарапко Аліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1768. | Леонова Владислава (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
1769. | Дімітров Станіслав Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
1770. | Пенцак Олександра Андріївна (ТСШ №29) | |
1771. | Біжан Єва (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1772. | Кондрат'єва Валерія Валеріївна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
1773. | Кливак Юрій (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
1774. | Солодуха Крістіна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1775. | Ібрахім Нехме Ярина Мохамадівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1776. | Романенко Марія (Приватна школа "Наша школа") | |
1777. | Пишна Вероніка (ПШ №53 м. Львова) | |
1778. | Чепель Марія Валеріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1779. | Єрко Уляна (Козаровицька ЗОШ) | |
1780. | Айленій Аріна (НВК-ліцей №100) | |
1781. | Візнюк Поліна Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1782. | Барбазюк Ілля Володимирович (Одеська СШ №117) | |
1783. | Гребенчук Євгеній (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
1784. | Громова Дар'я (Elena Vedernikova Private School) | |
1785. | Джозуе маффео (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
1786. | Крупа Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1787. | Малюк Ілля Артемович (Криворізька гімназія №91) | |
1788. | Жекова Аріна Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
1789. | Білокінь Ліза (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1790. | Макаренко Мілана Олексіївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1791. | Скрипнік Тетяна Сергіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
1792. | Кузьменко Денис Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1793. | Карпенко Давид (НВК-ліцей №100) | |
1794. | Іванова Ксенія (Теплодарська ЗОШ) | |
1795. | Аністранцева Анастасія Олександрівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1796. | Мамутін Назар (КЗО НВО №28) | |
1797. | Горяйнова Олена (Одеська СШ №117) | |
1798. | Гардієнко Дарина Максимівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
1799. | Бот Микита Денісович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
1800. | Пилипів Володимир Володимирович (Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1801. | Квітний Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | |
1802. | Олефір Наталія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1803. | Пипа Кіра Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1804. | Суворова Влада Юріївна (Криворізька гімназія №91) | |
1805. | Єрмакова Катерина Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1806. | Сюсюкіна Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1807. | Николишин Катерина Романівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1808. | Решитко Микола (Одеська СШ №117) | |
1809. | Дзюбенко Матвій (Одеська СШ №117) | |
1810. | Копитчак Ілона Юріївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1811. | Спаська Ксенія (ОПШСТ "На перехрести") | |
1812. | Шморгун Яна (ЛНВК №24) | |
1813. | Гайовець Христина Андріївна (Луцький НВК №9) | |
1814. | Нестор Ференс (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1815. | Бардега Іван Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1816. | Зімницький Дмитро (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1817. | Лукашенко Софія (НВК №9) | |
1818. | Семенов Кирило (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1819. | Блінков Захар Олександрович (Мелітопольська гімназія №1) | |
1820. | Головій Владислав (НВК-ліцей №100) | |
1821. | Башуцький Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | |
1822. | Касьянова Олександра Володимирівна (Слобожанський ліцей № 1) | |
1823. | Карпік Вікторія Сергіївна (Луцький педагогічний коледж) | |
1824. | Тюкшин Данило Андрійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
1825. | Мартинюк Олександр В'ячеславович (Семенівська СЗШ) | |
1826. | Порожнюк Марк Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1827. | Почеревіна Анастасія Федорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1828. | Герасименко Анжеліка Валентинівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1829. | Кухарець Олександр Анатолійович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
1830. | Половян Ігор Романович (Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | |
1831. | Бабій Світлана Олексіївна (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
1832. | Процишин Богдан Михайлович (ТСШ №29) | |
1833. | Очеретнюк Анастасія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1834. | Кравець Олег (Гімназія №257) | |
1835. | Тарєльник Христина (НВК-ліцей №100) | |
1836. | Ніколенко Марія (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | |
1837. | Сєдов Руслан Антонович (Школа №55) | |
1838. | Зверєва Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1839. | Ліпська Марія Євгенівна (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
1840. | Янченко Андрій Іванович (Пісківський ліцей) | |
1841. | Конєв Олександр Андрійович (НВК "Всезнайко") | |
1842. | Войтенко Дар'я (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
1843. | Жело Данііл (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1844. | Залучан Артур Сергійович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
1845. | Горват Владислава (ХЗОШ №159) | |
1846. | Коритник Єлизавета Михалівна (Ліцей) | |
1847. | Кухтін Тимофій Олександрович (ХЗОШ № 95) | |
1848. | Кирилл Тикот (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
1849. | Маслова Вікторія В'ячеславівна (Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
1850. | Мариняк Юрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1851. | Сідляренко Єва Яківна (КПЛ №171 "Лідер") | |
1852. | Сіренко Мілана Сергіївна (Глобинська гімназія №1) | |
1853. | Ужвенко Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1854. | Бєлоусов Іван Олексійович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1855. | Бірюков Тимофій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1856. | Цирєнова Поліна (Одеська СШ №50) | |
1857. | Курбет Денис Олександрович (Перша міська гімназія) | |
1858. | Зав`ялова Ангеліна Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1859. | Таран Емілія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1860. | Лук'янчук Єлизавета (Школа № 5) | |
1861. | Daria Dubrovska (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
1862. | Байбараш Марія (Користівський ліцей) | |
1863. | 705518953 (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
1864. | Цюра Лук'ян (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1865. | Ткачук Альона (Кіцманський НВК) | |
1866. | Козіцька Софія Віталіїіна (ThinkGlobal) | |
1867. | Петренко Олександр Володимирович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
1868. | Журавель Євген (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1869. | Вараксін Дмитро Сергійович (Block Language Club) | |
1870. | Рижало Валерія Олександрівна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
1871. | Волянська Олександра (Одеська СШ №117) | |
1872. | 811336755 (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1873. | Котульський Богдан (Школа King's Kids) | |
1874. | Григоров Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1875. | Цвяткова Аліна Артемівна (Запорізька ЗОШ 97) | |
1876. | Вязнікова Валерія (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
1877. | Хомич Лук'ян (НВК №9) | |
1878. | Сікора Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1879. | Глинка Антон Дмитрович (Ліцей №6 ЛМР) | |
1880. | Маніхін Ілля Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1881. | Мокренко Анастасія (КПЛ №171 "Лідер") | |
1882. | Рало Роман Ігорович (ХЗОШ № 95) | |
1883. | Романенко Маргарита Арменівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
1884. | Стреляний Роман (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1885. | Барук Надія (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1886. | Карпенко Маргарита (Одеська СШ №117) | |
1887. | Зощук Наум Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1888. | Брусенський Артур Вікторович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1889. | Плохотніченко Дар'я (Одеська СШ №117) | |
1890. | Горбенко Гордій (НВК "Всезнайко") | |
1891. | Шляхтіна Софія Олександрівна (Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | |
1892. | Калюжна Дарья Миколаївна (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
1893. | Стефанців Максим (НВК №9) | |
1894. | Славінський Лука (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1895. | Жижда Софія Володимирівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1896. | Джордан Анджеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1897. | Кіях Рінат (НВК-ліцей №100) | |
1898. | Кунасюк (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1899. | Сергіїнко Мирослава Віталіївна (Бородянський академічний ліцей) | |
1900. | Кудрявцев Данило (Elena Vedernikova Private School) | |
1901. | Радько Валерія Дмитрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1902. | Ковальчук Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
1903. | Чуба Марія (КЗ БЦМР Клуб за місцем проживання "Прометей") | |
1904. | Лежепеков Кирило (Костянтинопольський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
1905. | Артеменко Вікторія Сергіївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1906. | Кондратьєва Анастасія (КЗО НВО №28) | |
1907. | Бєлікова Катерина Романівна (Попаснянська гімназія № 20) | |
1908. | Дацюк Назарій (Школа King's Kids) | |
1909. | Лісовська Аліса Олександрівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
1910. | Нестеренко Ростислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1911. | Петренчук Ірина (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1912. | Демків Андрій Дмитрович (Рівненська ЗОШ 23) | |
1913. | Марисюк Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1914. | Бойко Кіра (Ліко-ліцей) | |
1915. | Русин Наталя (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1916. | Острий Артем Володимирович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
1917. | Кліменко Данило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1918. | Саприкін Марк (Think Global) | |
1919. | Алексєєва Вероніка Олексійовна (ХГ №116) | |
1920. | Тулякова Марія (КЗО НВО №28) | |
1921. | Щерблюк Софія (Гуманітарна гімназія №23) | |
1922. | Джемесюк Артем (Гімназія №257) | |
1923. | Барсуков Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1924. | Костилянов Даніл (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1925. | Лівінський Валентин (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1926. | Ковалець Кіра (КПЛ №171 "Лідер") | |
1927. | Подгорная Злата Павловна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
1928. | Гевель Дарія Андріївна (маматематика) | |
1929. | Меліженко Єлизавета (Одеська ЗОШ № 92) | |
1930. | Андрусяк Анастасія Богданівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1931. | Серьогіна Марія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
1932. | Пецюх Анна Андріївна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1933. | Казацький Володимир (ХЗОШ № 51) | |
1934. | Бублій Ярослав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1935. | Кулешов Натанієль (ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | |
1936. | Назарой Артем Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1937. | Кудрявцева Олександра (Elena Vedernikova Private School) | |
1938. | Пиж Анна (КПЛ №171 "Лідер") | |
1939. | Перинський Микита (Elena Vedernikova Private School) | |
1940. | Коновалов Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1941. | Денищич Вероніка Василівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
1942. | Ярмолик Віра (Одеська ЗОШ № 92) | |
1943. | Кальян Дмитро (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1944. | Гриненко Ілона Андріївна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
1945. | Налєпкіна Вєроніка (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1946. | Струтинський Владислав (НВК "Святошиньска гімназія") | |
1947. | Білець Зоряна (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
1948. | Наконечна Поліна (НВК-ліцей №100) | |
1949. | Френкель Ніколь (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1950. | Григор"єва Кароліна Віталіївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
1951. | Івасюк Данііл (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1952. | Головань Софія (НВК-ліцей №100) | |
1953. | Скальський Іван (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
1954. | Вардая Єва Леваніївна (КЗО НВО №28) | |
1955. | Пижова-Беляк Поліна Віталіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
1956. | Свистун Нікіта (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
1957. | Боледзюк Софія (НВК №9) | |
1958. | Томчук Макар Сергійович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
1959. | Ємельянов Олександр Олександрович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
1960. | Андрейченко Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
1961. | Новікова Вікторія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1962. | Тамащук Святослав Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1963. | Шевченко Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1964. | Штифурак Святослав Костянтинович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
1965. | Ковальчук (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1966. | Мовчан Кирило Олександрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1967. | Бурда Ілля (Одеська СШ №117) | |
1968. | Острейко Євангеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1969. | Лисенко Злата (КЗО НВО №28) | |
1970. | Куючко Ігор (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1971. | Несененко Дар'я Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1972. | Мохаммад Самір (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1973. | Богдан Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1974. | Шапошніков Ростислав (КЗО НВО №28) | |
1975. | Клочкова Марія (КПГТЛ) | |
1976. | Насінник Лука (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
1977. | Федоров Артем (Одеська СШ №117) | |
1978. | Авуліна Марія (КЗО НВО №28) | |
1979. | Вдович Ірина (Теплодарська ЗОШ) | |
1980. | Тарасенко Ангеліна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
1981. | Бойко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1982. | Корчагін Микита (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
1983. | Дірявка Марк (НВК-ліцей №100) | |
1984. | Левченко Володимир (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1985. | Кривенко Вероніка (Гімназія Claris Verbis) | |
1986. | Борис Оксана (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1987. | Сенченко Анна Юріївна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
1988. | Борона Софія В'ячеславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1989. | Дурманенко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
1990. | Доренська Владислава Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1991. | Федотов Ігор (НВК-ліцей №100) | |
1992. | Моргун Дар'я Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1993. | Забора Андрій (НВК-ліцей №100) | |
1994. | Качанов Кирило Олексійович (КЗО НВО №28) | |
1995. | Кошова Єлизавета (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1996. | Яцинич Лук'ян (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1997. | Онасенко Ніка (НВК-ліцей №100) | |
1998. | Лісова Христина Анатоліївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1999. | Лозова Євгенія Юріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
2000. | Добрянська Дарина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2001. | Грицюк Віра (НВК №9) | |
2002. | Луньова Дар'я (Теплодарська ЗОШ) | |
2003. | Єфремова Валерія Леонідівна (Луцький НВК №9) | |
2004. | Хміль Назар (НВК №7 м.Хмельницького) | |
2005. | Панкевич Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2006. | Гарапко Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2007. | Рєдін Максим Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2008. | Смислова Аміна Олександрівна (Молодавська ЗОШ) | |
2009. | Яненко Оксана Андріївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2010. | Бундз Соломія Тарасівна (НВК "Всезнайко") | |
2011. | Тхорик Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2012. | Тимченко Борис Євгенович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
2013. | Паламарчук Злата (НВК №9) | |
2014. | Костєв (Одеська СШ №50) | |
2015. | Нікітюк Златослава (Луцька гімназія №18) | |
2016. | Светла Садовская Александрова (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2017. | Гой Тимофій Валентинович (Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | |
2018. | Йілмаз Селін (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2019. | Лукашевич Варвара Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2020. | Францишин Дмитро Володимирович (ТСШ №29) | |
2021. | Люля Василь (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
2022. | Сохар Вадим Назарійович (ТСШ №29) | |
2023. | Тер-Давлатян Владислава Віленівна (Школа №55) | |
2024. | Осьмачко Ксенія Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2025. | Горопай Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
2026. | Красінський Ярослав (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2027. | Тюрін Сергій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2028. | Бурка Ксенія (Одеська СШ №117) | |
2029. | Дулкай Лілія Сергіївна (Кутьківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2030. | Козак Уляна Максимівна (Луцький НВК №9) | |
2031. | Кондратенко Поліна (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2032. | Толкачов Станіслав (Користівський ліцей) | |
2033. | Макаренко Аміна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2034. | Бутко Єгор (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2035. | Масюк Марія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2036. | Лазепнікова Єлизавета (Гімназія №17) | |
2037. | Воронова Василиса Олександрівна (КЗО НВО №28) | |
2038. | Федорова Дар'я Олегівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2039. | Малькова Катерина Іванівна (КЗО НВО №28) | |
2040. | Малєй Ірина Павлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2041. | Вдовенко Андрій Олександрович (Школа №55) | |
2042. | Доценко Ксенія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2043. | Герасимчук Вероніка Сергіївна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
2044. | Книр Антон (Одеська СШ №117) | |
2045. | Дмитрієва Марія (Одеська СШ №117) | |
2046. | Макаренко Анастасія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2047. | Гріщев Андрій (Elena Vedernikova Private School) | |
2048. | Калюжний Юрій (Одеська СШ №117) | |
2049. | Рустамов Елсун (Гуманітарна гімназія №23) | |
2050. | Пелех Станіслав (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
2051. | Іващук Ілля (Одеська СШ №117) | |
2052. | Верьовкіна Карина Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2053. | Заровний Дмитро (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
2054. | Cеменіхіна Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
2055. | Мирошник Аліса (НВК-ліцей №100) | |
2056. | Гончаренко Антон (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2057. | Марциняк Назар Богданович (Кіцманський ззсо 1-3 ступенів) | |
2058. | Макаренко Степан Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2059. | Алукрієв Іван Олександрович (ЗЗСО №10) | |
2060. | витвицький тимур (КПЛ №171 "Лідер") | |
2061. | Черних Данило Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2062. | Ничаюк Валентин (Гімназія Claris Verbis) | |
2063. | Усачов Петро (Гуманітарна гімназія №23) | |
2064. | Жевченко Володимир Антонович (Школа №18) | |
2065. | Гудзь Максім Сергійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
2066. | Гу Хайян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2067. | Старостюк Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2068. | Короткий Єгор (Кремінський ліцей № 5 Кремінської районної ради Луганської області) | |
2069. | Тимошенко Ганна (НВК-ліцей №100) | |
2070. | Лядська Діана Дмитрівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2071. | Шпортько Поліна Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2072. | Жильцова Марія (Одеська СШ № 121) | |
2073. | Мартиненко Ніка (Гімназія №257) | |
2074. | Климпуш Єлизавета (Ліко-ліцей) | |
2075. | Стеценко Зоя Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2076. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
2077. | Дмитрієва Марія (НВК-ліцей №100) | |
2078. | Гироль Оксана (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
2079. | Чопик Владислав Віталійович (Спеціалізована школа №7 ім. М.Т.Рильського) | |
2080. | Бандура Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2081. | Гусельникова Кіра (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
2082. | Тихоненко Родіон Олександрович (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
2083. | Должиков Максим Глибович (маматематика) | |
2084. | Турманидзе Тимур (НВК-ліцей №100) | |
2085. | Кушніренко Єлизавета Андріївна (Перша міська гімназія) | |
2086. | Новікова Аліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2087. | Бернатович Олександра Віталіївна (Одеська ЗОШ №27) | |
2088. | Конюк-Білецька Емма (НВК "Всезнайко") | |
2089. | Тригуб Михайло Ярославович (ЛСЗОШ №1) | |
2090. | Свідерський Олександр Михайлович (Тернопільська початкова школа №1) | |
2091. | Піщола Владислав Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2092. | Чеміцкі Олександр (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2093. | Дорош Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2094. | Харчевніков Віктор (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
2095. | Щупак Анастасія (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2096. | Лісничий Захар Васильович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
2097. | Загоруйко Валерія (НВК-ліцей №100) | |
2098. | Цапурда Єгор (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
2099. | Тарчинець Владислав (ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2100. | Білошенко Єлизавета Ігорівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2101. | Конарєв Микола (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2102. | Коробенюк Анастасія Павлівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2103. | Кійко (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2104. | Федька Олександра Валентинівна (Гімназія №257) | |
2105. | Михалевич Єлизавета В"ячеславівна (КПЛ №171 "Лідер") | |
2106. | Клочко Поліна Павлівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2107. | Шахова Юлія (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2108. | Зубкова Даша (Гімназія №257) | |
2109. | Голубчанський Ілля (Количівська ЗОШ І - ІІІ ст.) | |
2110. | Кусмина Марк-Крістіан (СЗШ №36) | |
2111. | Матвієнко Марк (Ліко-ліцей) | |
2112. | Михайленко Юлія (Гімназія №257) | |
2113. | Царелунга Марія (Одеська СШ №117) | |
2114. | Горох Леонід (КПЛ №171 "Лідер") | |
2115. | Крило Давід (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2116. | Пойденко Данило Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2117. | Гусєв Владислав Олександрович (Школа №55) | |
2118. | Матьошко Дмитро Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | |
2119. | Юхимчук Олександр Володимирович (Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2120. | Тімон Станіслав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2121. | Леонід Бабкін (ЗЗСО Інтерактив) | |
2122. | Терендій Софія (ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2123. | Мазурик Єлизавета Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2124. | Уменко Софія Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2125. | Бугаєнко Кароліна Олексіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2126. | Кривошей Софія (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
2127. | Нікітіна Вероніка Олександрівна (Iнндустріально-педагогічний фаговий коледж) | |
2128. | Вербілов Олександр Максимович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2129. | Гапен Катерина (Харківський ліцей № 149) | |
2130. | Цуканова Єлизавета Петрівна (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | |
2131. | Андрущенко Тарас (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2132. | Андрій Кравчук Анкапович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2133. | Кугаївська Марія Романівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2134. | Лелюк Валерія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2135. | Величко Данііл (КЗО НВО №28) | |
2136. | Полищук Владислава (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
2137. | Гандзій Федір (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2138. | Руссу Марк (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2139. | Бас Олександра (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2140. | Павлішин Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
2141. | Чорнобай Поліна Володимирівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
2142. | Овчаренко Варвара (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
2143. | Кривошапка Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2144. | Ланін Кирило (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2145. | Кирильченко Марія (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2146. | Хведорко Крістіна Миколаївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
2147. | Громак Ярослав Олександрович (Первомайський ліцей №5) | |
2148. | Сіренко Арсеній (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2149. | Свиридов Вадим (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
2150. | Шевчук Єлізавета Андріївна (Перша міська гімназія) | |
2151. | Прохоренко Марина (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
2152. | Ковальська Мирослава Богданівна (Школа №6) | |
2153. | Ханділян Марія Андріївна (Одеська СШ №117) | |
2154. | Кузнецова Єлизавета (НВК-ліцей №100) | |
2155. | Данилевський Іван Ігорович (ЗЛ "Логос") | |
2156. | Манзуля Анна Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2157. | Шульга Анастасія Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2158. | Пчолкіна Марія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2159. | Гоцев Максим Ігорович (Перша міська гімназія) | |
2160. | Урсол Марк (Школа King's Kids) | |
2161. | Волкова Поліна Дмитрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
2162. | Котульська Соломія (Школа King's Kids) | |
2163. | Гладущенко Любов (Теплодарська ЗОШ) | |
2164. | Компанієць Максим (Теплодарська ЗОШ) | |
2165. | Гошко Анастасія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2166. | Юлін Станіслав Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2167. | Сербін Віталій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2168. | Кіт Ірина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2169. | Сотніков Марк Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
2170. | Леонтович Антон Андрійович (КПЛ №171 "Лідер") | |
2171. | Небилиця Артем Денисович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2172. | Шпитальський Давид Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2173. | Бранцира Ірина (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
2174. | Єгоренко Нікіта Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2175. | Прокопало Марія (НВК-ліцей №100) | |
2176. | Фурман Софія Генадіївна (НВК «Святошинська гімназія») | |
2177. | Айтан Хіляль Айля (Think Global) | |
2178. | Хамаза Анастасія (Ліцей) | |
2179. | Заремба Денис Станіславович (гімназія № 31) | |
2180. | Германчук Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2181. | Кондратьєва Марія Денисівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2182. | Махаринець Вікторія Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2183. | Балла Богдан Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2184. | Селищев Артем (НВК-ліцей №100) | |
2185. | Середа Юлія (Одеська СШ №117) | |
2186. | Дудкевич Аркадій Романович (Школа І ступеня №333) | |
2187. | Кроуч Евелін- Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2188. | Діброва Вероніка Олександрівна (Ліцей №6 ЛМР) | |
2189. | Байрамова Сафія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2190. | Зозуля Вероніка Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2191. | Сєвєрін Любомир Андрійович (Не посещает еще по возрасту (5 лет)) | |
2192. | Тосун Лютфіє Туранівна (ЗЛ "Логос") | |
2193. | Тарасов Арсеній Юрійович (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
2194. | Синиця Злата Павлівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
2195. | Бухтіярова Катерина (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2196. | Шоцький Олександр (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2197. | Рафіков Арсеній (Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2198. | Попенака Аліна Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2199. | Носенко Дмитро (Одеська ЗОШ №118) | |
2200. | Липовець Софія Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2201. | Самолеліс Дар'я (Гуманітарна гімназія №23) | |
2202. | Савранський Олег (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2203. | Тащі Святослав Дмитрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2204. | Дзюбенко Дар'я (Енергодарський БЛ) | |
2205. | Киян Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2206. | Король Владислав (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2207. | Атанасова Олександра Василівна (ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2208. | Логвиненко Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2209. | Гончаренко Максим Анатолійович (Одеська СШ №117) | |
2210. | Франчук Валерiя Вiкторiвна (Одеська СШ №117) | |
2211. | Сидоренко Анна Андріївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
2212. | Федоряко Валерія (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
2213. | Власенко Мирослава Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2214. | Астафьєв Павло (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2215. | Сокольнікова Софія Михайлівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2216. | Бєлоусов Матвій Валерійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2217. | Матюніна Вікторія Вікторівна (Високівська ЗШ І - ІІІ ступенів) | |
2218. | Маткін Дмитро Єгорович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2219. | Рогозіна Людмила (НВК-ліцей №100) | |
2220. | Подлесний Максим Андрійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2221. | Лебедин Владислав (КЗО НВО №28) | |
2222. | Нікітіна Дарина Андріївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
2223. | Ящук Олег Вікторович (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2224. | Маліна Аріанна Євгенівнна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2225. | Моісейцева Єва (КПЛ №171 "Лідер") | |
2226. | Бабенко Аліна (Користівський ліцей) | |
2227. | Черпаков Кирило Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2228. | Зозуля Каміла (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2229. | Фліоштор Алєксандр Федорович (Спеціалізована школа № 304) | |
2230. | Макота Софія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
2231. | Литвин Олена Миколаївна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | |
2232. | Артюх Дмитро Павлович (Школа №55) | |
2233. | Новосад Нікіта (Криворізька ЗОШ №130) | |
2234. | Дмитренко Ізабелла (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
2235. | Гончаров Ігор Павлович (Будянський ліцей) | |
2236. | Милованова Маргарита (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2237. | Лаврова Мирослава В'ячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2238. | Шашкевич Тетяна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2239. | Тропанець Кирило Юрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2240. | Нікіфорова Мілана (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2241. | Іванов Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2242. | Карауш Кира (Одеська ЗОШ № 92) | |
2243. | Гончаров Олександр (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2244. | Москаленко Олександра Валентинівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
2245. | Малюкіна Марина (НВК-ліцей №100) | |
2246. | Голубєв Микита Олександрович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
2247. | Вербівський Юра (Гімназія №257) | |
2248. | Помаранець Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | |
2249. | Панченко Анна Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2250. | Болотова Діана (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
2251. | Мордач Марія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2252. | Ткаченко Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2253. | Фаріон Валерія (Теплодарська ЗОШ) | |
2254. | Калугин Тимофій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2255. | Кулинич Кіра (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2256. | Михалицький Владислав Олександрович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2257. | тищенко оксана михалівна (Ліцей) | |
2258. | Рижикова Вероніка (НВК-ліцей №100) | |
2259. | Лященко Марина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2260. | Мішин Михайло Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2261. | Семикопний Данило (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
2262. | Мірошник Ірина Анатоліївна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
2263. | Барна Роксолана (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
2264. | Боровик Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2265. | Волкова Віталіна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2266. | Колесник Юрій (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2267. | Карпенко Анна Русланівна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2268. | Ковальчук Марія Юріівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2269. | Кришталь Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2270. | Крупка Анастасія Олегівна (Харківський ліцей № 89) | |
2271. | Ігнатьєв Дмитро Станіславович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2272. | Каплун Ілля Сергійович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
2273. | Чорна Соломія Олексіївна (Одеська СШ №117) | |
2274. | Єлизарова Анна (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
2275. | Чернишева Кіра Андріївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2276. | сіньков (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2277. | Гриценко Єгор (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2278. | Любимий Лев (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2279. | Ракосій Владіміра Володимирівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
2280. | Семенченко Анна Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2281. | Зуйченко Анна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
2282. | Єфімова Кіра (Одеська СШ №117) | |
2283. | Возьний Станіслав Андрійович (Тернопільська початкова школа №1) | |
2284. | Антонічев Микита Віталійович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
2285. | Курдінович Олексій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2286. | Сікора Діана Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2287. | Василенко Марк Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2288. | Грідіна Дар'я Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
2289. | Школенко Олександра (Одеська СШ №117) | |
2290. | Сергієнко Вікторія Валеріївна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2291. | Підкопай Дмитро (КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | |
2292. | Бабинін Вадим (НВК-ліцей №100) | |
2293. | Демченко Максим (КПЛ №171 "Лідер") | |
2294. | Єльшин Гліб Антонович (КПЛ №171 "Лідер") | |
2295. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Кочержинський НВК) | |
2296. | Репік Владислав Петрович (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
2297. | Ратушна Марія Едуардівна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
2298. | Добровольська Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2299. | Литвиненко Владислав Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | |
2300. | Осіпов Артем Андрійович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
2301. | Лазар Максим (Одеська СШ №117) | |
2302. | Павленко Владислава Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2303. | Руда Марія (Колегіум № 34) | |
2304. | Широков Артем Андрійович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
2305. | Ляшенко Дмитро (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2306. | Шиятий Артур Олегович (Перша міська гімназія) | |
2307. | Долінська Валентина (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2308. | Кожина Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2309. | Корчагіна Лєна (Одеська СШ №117) | |
2310. | Ткаченко Ельвіра (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
2311. | Возник София Дмитриевна (Школа №55) | |
2312. | Ларченко Анастасія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2313. | Височина Валерія (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
2314. | Харкевич Олександр Миколайович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
2315. | Сокирко Марія Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2316. | Брівко Кіра Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2317. | Булах Марія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2318. | Івонюк Артем (Долинський ліцей №7) | |
2319. | Бордя Єлизавета (Теплодарська ЗОШ) | |
2320. | Сличко Катерина (НВК-ліцей №100) | |
2321. | Рябоконь Антон Миколайович (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | |
2322. | Влад Данило Русланович (КПШ №218 КМР) | |
2323. | Чорний Остап (КПЛ №171 "Лідер") | |
2324. | Минайлюк Радомир Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2325. | Четвериченко Софія Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2326. | Калюжний Богдан (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
2327. | Пержинский Александр Андреевич (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
2328. | цвіркун аміна віталіївна (Ліцей) | |
2329. | Шуляк Діана Антонівна (Одеська СШ №117) | |
2330. | Жуковець Роза Станіславівна (Перша міська гімназія) | |
2331. | Сорокін Євген Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2332. | Криволап Кіра Віталіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
2333. | Зіненко Ярослав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2334. | Остапюк Дарина Ігорівна (Спеціалізована школа №211 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу) | |
2335. | Радченко Анна Андріївна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
2336. | Фан Нгок Ань (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2337. | Громак Олександр (Бердянська ЗОШ №4) | |
2338. | Коломієць Захарій Любомирович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2339. | Кірюшкін Ілля (Слободороманівський ліцей) | |
2340. | Гудзь Назар (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2341. | Ащук Євгенія (Теплодарська ЗОШ) | |
2342. | Люк Ірина Сергіївна (Ліцей) | |
2343. | Шкурченко Віолетта (НВК-ліцей №100) | |
2344. | Мірошник Олексій Вадимович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
2345. | Пилип'як Анастасія (ПШ №53 м. Львова) | |
2346. | Голубєв Владислав (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | |
2347. | Гужва Єва Вадимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2348. | Карауш Гліб Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2349. | Колпак Ірина Олексіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
2350. | Геращенко Матвій Олександрович (Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | |
2351. | Черкашина Анастасiя Максимівна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
2352. | Ковтанець Владислав Ігорович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
2353. | Филипів Артур (НВК №9) | |
2354. | Марченко Давид (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2355. | Донцов Андрій Павлович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2356. | Мирошниченко Антон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2357. | Беженар Тимур (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
2358. | Куценко Марія (ХЗОШ № 95) | |
2359. | Максимов Степан (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2360. | Пилипчук Владислав Олександрович (Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | |
2361. | Панасенко Єва (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2362. | Вінтоняк Єва (Криворізька гімназія №91) | |
2363. | Беловінскіс Олександр (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2364. | Рева Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2365. | Яртись Віктор Олексійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2366. | Левшун Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2367. | Вальковець Діана Вадимівна (НВК №12) | |
2368. | Шайда Ростислав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2369. | Гуленко Ростислав Євгенович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
2370. | Наумова Ангеліна Леонідівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2371. | Ковач Наталія Степанівна (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | |
2372. | Шевченко Максим Станіславович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2373. | Одзема Софія Романівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
2374. | Доценко Вікторія Юріівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
2375. | Natasha Abu Sair (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2376. | Прокоф'єва М. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2377. | Мосійчук Макар Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
2378. | Карлійчук Роман (НВК №9) | |
2379. | Роздорожний Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2380. | Пасичник Арсен Віталійович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | |
2381. | Андрусяк Мила (НВК-ліцей №100) | |
2382. | Гавриленко Назар (НВК-ліцей №100) | |
2383. | Балецька Анна Станіславівна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | |
2384. | Федорченко Юлія Андріївна (Ліцей) | |
2385. | Данильченко Вікторія Ігорівна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
2386. | Ботильов Владислав (НВК №9) | |
2387. | Бабій Андрій (СЗШ № 30) | |
2388. | Тимофєєва Емма Артемівна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
2389. | Правдіна Олеся (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2390. | Локойда Катерина Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2391. | Мішін Іван Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2392. | Ханнанова Ольга (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2393. | Красуцька Анна Вадимівна (Городоцька початкова школа) | |
2394. | Довгаль Іван Павлович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2395. | Бринза Дарина Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2396. | Кухта Михайло (НВК-ліцей №100) | |
2397. | Модлінський Матвій (КПЛ №171 "Лідер") | |
2398. | Діхтяренко Володимир (НВК-ліцей №100) | |
2399. | Діденко Марія Дмитрівна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
2400. | Осадчий Глєб (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2401. | Акішев Максим В (маматематика) | |
2402. | Пащук Роман (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2403. | Міщенко Катерина (НВК-ліцей №100) | |
2404. | Чеплигін Андрій (Теплодарська ЗОШ) | |
2405. | Могильна Софія Вікторівна (Школа І ступеня №333) | |
2406. | Гранатюк Варвара (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2407. | Яців Давид (Долинський ліцей №7) | |
2408. | Єременко Єлизавета Віталіївна (Будянський ліцей) | |
2409. | Грабовська Крістіна (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
2410. | Гнатюк Ярослав (Гімназія №257) | |
2411. | Чубенко Дмитро (Кіцманський НВК) | |
2412. | Пєнова Кіра Павлівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2413. | Гусар Вероніка Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
2414. | Нікогосян Маргарита (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2415. | Фертюк Андрій (Одеська СШ №117) | |
2416. | Маржан Каріна Олександрівна (Перша міська гімназія) | |
2417. | Волошин Єгор Олександрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2418. | Коляда Злата В'ячеславівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
2419. | Коваль Зореслав Іванович (Долинська початкова школа) | |
2420. | Васильковська Кароліна (НВК №9) | |
2421. | Розов Олександр (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
2422. | Мовчан Олексій Володимирович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
2423. | Красовська Ірина (Теплодарська ЗОШ) | |
2424. | Ратушний Іван (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2425. | Поліщук Олеся Максимівна (Школа №8) | |
2426. | Білик Микола (КПЛ №171 "Лідер") | |
2427. | Рогова Валерія Андріївна (Харківський ліцей № 149) | |
2428. | Гетман Микита (ХЗОШ № 91) | |
2429. | Ангелуца Дмитро Олександрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2430. | Линда Соломія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2431. | Сивулька Уляна (Родинська ЗОШ №36) | |
2432. | Чубарова Марія Віталіївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
2433. | Харламбов Олександр Геннадійович (гімназія № 31) | |
2434. | Брень Станіслав Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2435. | Рогоза Амєлія (Одеська СШ №50) | |
2436. | Шамєєв Юрій Володимирович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2437. | Давидюк Іванна (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
2438. | Барлет Назар Андрійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
2439. | Топорков Артем Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2440. | Мельник Яна Русланівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2441. | Кривич Олександр Євгенович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
2442. | Пантєлєєв Михайло Вячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2443. | Жорнік Ольга Дмитрівна (гімназія № 31) | |
2444. | Печена Кароліна (David’School) | |
2445. | Денисенко Вікторія Олегівна (НВК № 106) | |
2446. | Ковтик Іван (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2447. | Дідур Златослава Богданівна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2448. | Соколов Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2449. | Дмитренко Маргарита Володимирівна (Одеська ЗОШ №27) | |
2450. | Піскун Михайло (Ліко-ліцей) | |
2451. | Мішурнов Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2452. | Король Ангеліна Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2453. | Ракша Марія (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
2454. | Данилова Катерина (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2455. | Яйленко Аміна (Нікольська гімназія "Софія") | |
2456. | Проскуріна Дар’я Василівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2457. | Чабаненко Анна (Криворізька ЗОШ №126) | |
2458. | Альошина Поліна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2459. | Дмитрук Нікита (Мелітопольська CШ №25) | |
2460. | Косован Марія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2461. | Малко Ілля Олексійович (Бородянський академічний ліцей) | |
2462. | Демиденко Данило (КПЛ №171 "Лідер") | |
2463. | Давидов Денис (Одеська СШ №117) | |
2464. | Лєщова Анастасія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2465. | Польшин Владислав Денисович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2466. | Bushra Demir (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2467. | Амельченко Артем Вячеславович (маматематика) | |
2468. | Самедов Ельдар (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2469. | Федотова Марія Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2470. | Кольцова Владислава Тимурівна (Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2471. | Комарницька Ангеліна Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2472. | Смислова Мілана Олександрівна (Молодавська ЗОШ) | |
2473. | Погібєлєва Дар’я Костянтинівна (Мелітопольська гімназія №1) | |
2474. | Скуратовська Влада Геннадіївна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
2475. | Затяміна Ніка Іванівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2476. | Ткаченко Настя (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
2477. | Усата Софія Валентинівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2478. | Кищак Михайло Васильович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
2479. | Галай Еля Віталіївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
2480. | Будимко Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
2481. | Парталова Вероніка (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
2482. | Томілін Михайло (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
2483. | Рубан Андрій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2484. | Йолтухівська Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
2485. | Романченко Злата (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
2486. | Савицька Устинія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2487. | Князєв Єгор Михайлович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2488. | Патлай Ілля (Elena Vedernikova Private School) | |
2489. | Дроб'язко Артем Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2490. | Рогожин Віталій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2491. | Лясота Олексій Олександрович (КПЛ №171 "Лідер") | |
2492. | Кривцова Катерина (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2493. | Мохаммад Фарід (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2494. | Невидюк Меланія (Луцька гімназія №18) | |
2495. | Величко Гордій (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2496. | Пивоваров Дмитро Віталійович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
2497. | Мусієнко Анна Вікторівна (гімназія № 31) | |
2498. | Рябуха Богдан (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
2499. | Буряк Андрій Вікторович (Одеська ЗОШ №27) | |
2500. | Шапошнікова Маргарита (Одеська СШ №50) | |
2501. | Симоненко Софія (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
2502. | Зварич Меланія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
2503. | Черняк Олександр Богданович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
2504. | Палько Володимир (Think Global) | |
2505. | Ковбаса Артем (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
2506. | Косарев Гліб Дмитрович (СЗШ № 30) | |
2507. | Ватулін Костянтин Євгенович (Ліцей №6 ЛМР) | |
2508. | Губарєв Євген (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2509. | Богуславський Тимур Олексійович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2510. | Рожнятовський Євгеній Романович (Пісківський ліцей) | |
2511. | Розенфельд Богдан (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2512. | Бодянчук Олександр Сергійович (Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
2513. | Добробабенко Єсенія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2514. | Гончарук Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | |
2515. | Сидоренко Давид (НВК-ліцей №100) | |
2516. | Elina Zelenina (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2517. | Ляпіна Ольга (НВК-ліцей №100) | |
2518. | Турова Жанна (НВК-ліцей №100) | |
2519. | Міцевич Соня (Одеська СШ № 121) | |
2520. | Скоробогатов Олексій (Харківський ліцей № 149) | |
2521. | Філюк Вероніка (ТСШ №29) | |
2522. | Пшонік Ольга Денисівна (Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
2523. | Іванова Валерія (Теплодарська ЗОШ) | |
2524. | Коцюб'як Вероніка (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2525. | Жуков олександр (НВК-ліцей №100) | |
2526. | Коробко Платон (Ліко-ліцей) | |
2527. | Кухтар Назар (НВК №9) | |
2528. | Останіна Таїсія Дмитріївна (Школа №64) | |
2529. | Якубчук Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2530. | Дарашкявічус Аліса (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2531. | Коваленко Марія Сергіївна (НВК "Всезнайко") | |
2532. | Мазур Тіхон (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2533. | Романюха Володимир Андрійович (Ліцей) | |
2534. | Мокіна Марія Олександрівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
2535. | Стеців Віра Ярославівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
2536. | Щербак Єлізавета Валеріївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
2537. | Стрателюк Валентина (Теплодарська ЗОШ) | |
2538. | Якимчук Поліна Борисівна (Одеська СШ №117) | |
2539. | Акулініна Анастасія Максимівна (Одеська ЗОШ №27) | |
2540. | Колесников Платон (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2541. | Підручна Катерина Андріївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
2542. | Голик Микита Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2543. | Сенчурова Марія (Elena Vedernikova Private School) | |
2544. | Макодзеба Олександр Тарасович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2545. | Узунов Тимофій (ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2546. | Кольєв Ілія (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
2547. | Цвілий Тимур (КЗО НВО №28) | |
2548. | Чередник Анатолій Анатолійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2549. | Рачун Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2550. | Колядич Марк Віталійович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
2551. | Балазюк Микола (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2552. | Рябоконь Єва (Одеська ЗОШ № 92) | |
2553. | Ковальова Еліна Костянтинівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2554. | Дереглазова Євгенія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2555. | Маткіна Єлизавета Єгорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2556. | Іванов Олесь (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
2557. | Чорний Кіріл Андрійович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2558. | Ренгевич Надія (Одеська СШ №50) | |
2559. | Батура Євгенія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
2560. | Лагіш Станіслав Ігорович (ThinkGlobal) | |
2561. | Башняков Данііл (Теплодарська ЗОШ) | |
2562. | Золотоверха Поліна (НВК-ліцей №100) | |
2563. | Шевчук Вікторія (Слободороманівський ліцей) | |
2564. | Булатецька Марія (Elena Vedernikova Private School) | |
2565. | Проніна Вікторія (Одеська СШ №117) | |
2566. | Клімук Валерія (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
2567. | Жовтонога Антоній (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2568. | Синегіна Анна Валентинівна (СЗШ №35) | |
2569. | Гордієнко Анна Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2570. | Іваніна Даша (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
2571. | Бродецький Володимир (Одеська СШ №117) | |
2572. | Соколов Максим Олекандрович (Гімназія «Консул» №86) | |
2573. | Стукало Юрій (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
2574. | Горбатенко Ольга Вадимівна (Ліцей №13) | |
2575. | Шкурко Олександра Олександрівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2576. | Педан Анна Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2577. | Візьонок Тимур Богданович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2578. | Китиця Андрій (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
2579. | Сєргєєв Артем Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
2580. | Друзенко Тимур (Приватна школа "Наша школа") | |
2581. | Новицький Данило (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
2582. | Жигайло Юра (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2583. | Вербицький Іван Олексійович (ЗСШ №40) | |
2584. | Петрівський Дмитро (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2585. | Хорошевський Борис (Ліко-ліцей) | |
2586. | Афанасьєв Дмитро (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2587. | Нікітін Тимур (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2588. | Марчук Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2589. | Беньковська Аріна (Теплодарська ЗОШ) | |
2590. | Дикий Володимир (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2591. | Протас Валерія (Одеська СШ №117) | |
2592. | Нго Чунг Кієн (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2593. | Іськів Андріана Ярославівна (Більченський НВК) | |
2594. | Панченко Віталіна (Одеська СШ №117) | |
2595. | Шулянська Марія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2596. | Ісаков Єгор Володимирович (Криворізька гімназія №91) | |
2597. | Стельмах Поліна Русланівна (ЗЛ "Логос") | |
2598. | Марченко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2599. | Литвин Дар'я (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2600. | Іленкуца Владислав (Кіцманський НВК) | |
2601. | Абакумов Вадим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2602. | Бєлова Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2603. | Чеботарьов Богдан Андрійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2604. | Гузій Іван (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2605. | Пінтескул Олександр (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2606. | Mykhailo Sitnitskyi (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2607. | Яськов Богдан Сергійович (КПГТЛ) | |
2608. | Симоненко Валерія (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
2609. | Мартинюк Дарина Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2610. | Шевченк Максим Александрович (НВК "Всезнайко") | |
2611. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2612. | Перешлюга Ганна Василівна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
2613. | Булгар Тимофій (Одеська СШ №50) | |
2614. | Семенець Каміла (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2615. | Торопіна Дар'я Святославівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2616. | Стоколяс Гліб Олександрович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
2617. | Бондар Наталя (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2618. | Дунець Анна (НВК №7 м.Хмельницького) | |
2619. | Ярош Дмитро (Гуманітарна гімназія №23) | |
2620. | Бросаліна Анна (Гімназія Claris Verbis) | |
2621. | Шинкаренко Єгор Микитович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104) | |
2622. | Корейко Кіра Димтрівна (Криворізька гімназія №91) | |
2623. | Шевцова Маргарита (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2624. | Парчевська Анастасія (Одеська СШ №117) | |
2625. | Пронін Олег (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2626. | Зюлькова Єлизавета (Луцька гімназія №18) | |
2627. | Аксьонов Михайло (Одеська СШ №117) | |
2628. | Жикало Сергій Володимирович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2629. | Стратієвський Єгор Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2630. | Фабрикант Дмитро Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2631. | Дорогій Ульяна Михайлівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2632. | Шульга Олена Борисівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2633. | Рахта Ангеліна Юріївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
2634. | Танчинець Іванна Іванівна (Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | |
2635. | Разу Софія Геннадіївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2636. | Соловйов Тимур Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2637. | Проскурня Вікторія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2638. | Лепещук Роман Петрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
2639. | Онищенко Артем Олексійович (Харківська гімназія "Очаг") | |
2640. | Грищенко Олександр Олександрович (Катеринківський НВК) | |
2641. | Бурдюжа Артем (Одеська СШ №117) | |
2642. | Побережник Артем Ігорович (Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | |
2643. | Кушнір Діана Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2644. | Григорчук Олександра (НВК №9) | |
2645. | Хмельницька Любов (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
2646. | Oleksandr Stepaniuk (ЗНВК "Свiтанок") | |
2647. | Королюк Лев Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2648. | Міцов Матвій Володимирович (Альтернативна школа Ярина School) | |
2649. | Нагорний Євген (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2650. | Коваленко Максим Олександрович (Перша міська гімназія) | |
2651. | Коніка Ірина (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
2652. | Калашнік Анастасія Євгеніївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2653. | Гончарук Анастасія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2654. | Кухар Софія Вікторівна (Мазниківський НВК) | |
2655. | Суха Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | |
2656. | Коваленко А. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2657. | Іллюшкіна Аліса (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2658. | Сухов Юрій (Одеська СШ №117) | |
2659. | Петровський Матвій Артемович (Альтернативна школа "Дельта") | |
2660. | Пігарьов Євген (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2661. | Крук Софія (КЗО НВО №28) | |
2662. | Хаджинов Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2663. | Мурза Дарья (КЗО НВО №28) | |
2664. | Іващенко Таїсія Володимирівна (КЗО НВО №28) | |
2665. | Вольф Кіріл Віталійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2666. | Январьова Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2667. | Наумов Кирило (КЗО НВО №28) | |
2668. | Руденко Ксенія (Теплодарська ЗОШ) | |
2669. | Гордєєв Тимофій Дмитрович (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2670. | Гапак Діана Мирославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2671. | Федотов Леонід (Дніпропетровська СЗШ №42) | |
2672. | Макарицький Арсен Русланович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2673. | Голікова Євгенія Вячеславовна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2674. | Тарнаруцький Богдан Миколайович (Мазниківський НВК) | |
2675. | Андрущенко Маргарита Анатоліївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
2676. | Руденко Євген (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
2677. | Кокшаров Данило (Харківський ліцей № 149) | |
2678. | Бойко Христина Дмитрівна (Ренійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей") | |
2679. | Руда Ксенія Вікторівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2680. | Лежер Елізабет Вікторія (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2681. | Лавренко Анна (Одеська СШ №117) | |
2682. | Шульга Кароліна (НВК-ліцей №100) | |
2683. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2684. | Татарова Кіра Олександровна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2685. | Сваричевська Ольга (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
2686. | Юріна Дар'я (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
2687. | Доруша Єва (Гімназія №257) | |
2688. | Ваховський Єлісей (Ліко-ліцей) | |
2689. | Гавриленко Дарія (Ставрівський НВК) | |
2690. | Костенко Анастасія Романівна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Покровської районної ради) | |
2691. | Банас Софія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2692. | Мельник Яна Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2693. | DariiaLichman (Одеська СШ №117) | |
2694. | Коваленко Лев (Elena Vedernikova Private School) | |
2695. | Замурняк Владислав Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2696. | Івченко Артем Сергійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2697. | Колобкова Олександра (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2698. | Мигас Марія Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2699. | Андрієнко Дар'я Олександрівна (Слобожанський ліцей № 1) | |
2700. | Кулямін Владислав Павлович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
2701. | Камінчук Марія Михайлівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2702. | Коваленко Тимофій Павлович (КПЛ №171 "Лідер") | |
2703. | Дубчук Аліна Сергіївна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
2704. | Кириленко Вероніка (Приватна школа "Наша школа") | |
2705. | Шевчук Єгор (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2706. | Білан Софія Богданівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
2707. | Рядно Аліса (НВК-ліцей №100) | |
2708. | Азархов Юрій Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2709. | Науменко Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2710. | Гразьон Юлія (Одеська СШ №50) | |
2711. | Петльович Андрій Олегович (Козаровицька ЗОШ) | |
2712. | Терещенко Назар (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2713. | Дарма Сергій (Криворізька ЗОШ №65) | |
2714. | Острецова Марія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
2715. | Шаталова Марія Віталіївна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
2716. | Євдокимова Катерина (НВК-ліцей №100) | |
2717. | Перекрест Данило Ігорович (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
2718. | Лісовенко Анастасія Русланівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2719. | Найденко Святослав (Одеська СШ №117) | |
2720. | Бернацька Вероніка Миколаївна (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв) | |
2721. | Мельниченко Тимофій Олександрович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
2722. | Мерцалов Максим (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
2723. | Мартинова Владислава (Одеська ЗОШ № 92) | |
2724. | Діденко Софія (Черкаська ЗОШ №32) | |
2725. | Дребот Олег Мар'янович (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2726. | Мелконян Ксенія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2727. | Василенко Демід (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2728. | Вахрушев Лука (Одеська СШ №117) | |
2729. | Олексіюк Микола (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
2730. | Філіпов Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2731. | Королькова Маргарита (Теплодарська ЗОШ) | |
2732. | Арабін Нуреддін (маматематика) | |
2733. | Данилові Надія Андріївна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
2734. | Штаба Олександра (David’School) | |
2735. | Мовшин Ілія (НВК-ліцей №100) | |
2736. | Крамаренко-Кочубей Ярослав (Гімназія Claris Verbis) | |
2737. | Ляхів Іван Ігорович (Більченський НВК) | |
2738. | Подгородова Євгенія (Теплодарська ЗОШ) | |
2739. | Петренко Анастасія (КЗО НВО №28) | |
2740. | Машта Остап Олексійович (Школа №18) | |
2741. | Замуруєва Марія Генадіївна (НВК № 106) | |
2742. | Андріанов Тимур (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
2743. | Тимофеєв Єрмолай (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2744. | Вербовецька Соломія Павлівна (ТСШ №29) | |
2745. | Студьонова Катерина Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
2746. | Миколюк Дар'я (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2747. | Каганюк Софія Миколаївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2748. | Оліфіренко Андрій Сергійович (маматематика) | |
2749. | Рушанський Роман (Одеська СШ №117) | |
2750. | Пошта Илья Сергийовыч (Семенівська СЗШ) | |
2751. | Іщенко Маргаріта Максимівна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
2752. | Іванченко Марія (КЗО НВО №28) | |
2753. | Гамулець Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2754. | Мінаєв Євгеній Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2755. | Крамер Герман (Теплодарська ЗОШ) | |
2756. | Корнілова Поліна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2757. | Вишневська Дар"я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2758. | Буряк Марія Андріївна (НВК № 106) | |
2759. | Мельник Діана (Уманська ЗОШ №5) | |
2760. | Фіголь Дарина (Озерненська гімназія) | |
2761. | Кругова Дарина Сергіївна (Гришівський НВК) | |
2762. | Науменко Катерина Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2763. | Чебаненко Ян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2764. | Лізогуб Ярослава Михайлівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2765. | Новікова Дар'я (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2766. | Сливенко Вероніка Андріївна (КЗЗСО №4) | |
2767. | Вецеклица Іван Іванович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2768. | Мельничук Яна (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2769. | Лихоліт Анна Олександрівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
2770. | Піхоцька Ангеліна Андріївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
2771. | Попова Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2772. | Китаєва Інга (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2773. | Cаморуков Вікор Вадимович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2774. | Мауріна Анастасія (КЗО НВО №28) | |
2775. | Кіріяченко Давід Сергійович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
2776. | Поврозник Кирил Вадимович (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
2777. | Ваганова Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2778. | Романенко Максим (КЗО НВО №28) | |
2779. | Коваль Марія Олександрівна (Одеська СШ №117) | |
2780. | Рахильчук Соломія (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2781. | Маєвська Карина Олегівна (Бородянський академічний ліцей) | |
2782. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
2783. | Ролдухіна Софія Тарасівна (НВК № 106) | |
2784. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Гуківська ЗОШ) | |
2785. | Гуренок Роман Євгенович (Криворізька ЗОШ №86) | |
2786. | Андрієнко Поліна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2787. | Невмержицька Вікторія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
2788. | Богданова Поліна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2789. | Сафаров Даніїл (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2790. | Шульдешова Альона (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2791. | Новикова Дар’я Сергіївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2792. | Рудяк Денис Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2793. | Рябша Анна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2794. | Зуєва Оксана Ігорівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2795. | Босяк Олеся (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2796. | Мельничук Анастасія (НВК №9) | |
2797. | Кочубей Тимур (НВК-ліцей №100) | |
2798. | Рубан Лев (КПЛ №171 "Лідер") | |
2799. | Пилипенко Кирило (НВК-ліцей №100) | |
2800. | Гузей Іван Вікторович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21) | |
2801. | Хмизенко Даніїл Романович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
2802. | Плотніков Давид Сергійович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
2803. | Міклашевич Злата Русланівна (Одеська ЗОШ №27) | |
2804. | Стромило Іван Андоійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2805. | Лунегов Микита (НВК-ліцей №100) | |
2806. | Нізовець Маргарита (НВК №7 м.Хмельницького) | |
2807. | Куцак Ярослав (КПЛ №171 "Лідер") | |
2808. | Мороз Катерина (Одеська СШ №117) | |
2809. | Горошко Іван Георгійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2810. | Ставіла Никодим (Глибоцький професійний ліцей) | |
2811. | Святошенко Маргарита (Одеська СШ № 121) | |
2812. | Усачева Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | |
2813. | Чернолєв Кіріл Дмитрович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2814. | Гнатишин Захар (Харківський ліцей № 89) | |
2815. | Вдовиченко Віталій (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
2816. | Семенюк Дмитро Романович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
2817. | Ковальов Дмитро (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2818. | Мірошник Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2819. | Шурига Дмитро (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2820. | Бугерчук Катерина Дмитрівна (Орининська ЗОШ) | |
2821. | Семенець Андрій (Ліко-ліцей) | |
2822. | Стельмащук Олександра Анатоліївна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
2823. | Скальська Віра (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
2824. | Веселова Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
2825. | Іванова Катерина (НВК-ліцей №100) | |
2826. | Федорчук Катерина Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2827. | Васильєва Марія Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2828. | Ткачик Богдана (НВК "Барвінок") | |
2829. | Вакальчук Денис Євгенійович (Ліцей "Євроленд") | |
2830. | Соколов Давид (Луцька гімназія №18) | |
2831. | Заіка Тимофій Олександрович (Школа І ступеня №333) | |
2832. | Кондратюк Андрій (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2833. | Папуша Кирило Ігорович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
2834. | Фесенко Вікторія Миколаївна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
2835. | Міхашан Валерія Микитівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2836. | Матюшков Микита Анатолійович (Новотроїцький ліцей №2) | |
2837. | Білик Дарина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2838. | Барабан Поліна Володимирівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2839. | Мережинська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2840. | Романьков Дмитро Олександрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
2841. | Павлусь Тарас Юрійович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
2842. | Рибойчук Назарій (НВК "Всезнайко") | |
2843. | Харченко Михайло Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2844. | Бойков Дмитрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2845. | Круглова Аріна Антонівна (Школа №6) | |
2846. | Супрун Тимофій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2847. | Добровольський Нікіта Олександрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2848. | Уфімцев Денис (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2849. | Сичевська Лілія Віталіївна (Школа І ступеня №333) | |
2850. | Дзюба Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2851. | Тіхонова Софія (Черкаська ЗОШ №32) | |
2852. | Купрій Аріна Валентинівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2853. | Катя Рибойчук Ігорівна (НВК "Всезнайко") | |
2854. | Абдуллаєва Ясмін Рамазанівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2855. | Дунаєвський Макар Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2856. | Ковальов Марк (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2857. | Куц Валерія (Ліцей) | |
2858. | Стерник Дарья Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2859. | Мерунко Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | |
2860. | Міненко Всеволод (НВК-ліцей №100) | |
2861. | Князєва Маргарита Ігнатіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2862. | Лінік Марія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2863. | Домославська Анастасія Олександрівна (Школа №8) | |
2864. | Грищенко Роман Віталіевич (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | |
2865. | Шабельник Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2866. | Бондар Денис (ТСШ №29) | |
2867. | Федоренко Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2868. | Чорнопятков Артур (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2869. | Кобзистий Єгор Олександрович (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
2870. | Попова Марія Сергіївна (НВК "Всезнайко") | |
2871. | Зірка Варвара Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2872. | Білоусов Марк (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2873. | Гризан Дар'я Сергіївна (Одеська СШ №117) | |
2874. | Нечитайло Софія (Одеська СШ №117) | |
2875. | Veronika Kalinchuk (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2876. | Бродацький Максим (НВК-ліцей №100) | |
2877. | Адамчук Тетяна Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2878. | Ніконова Дар"я Юріївна (Школа №55) | |
2879. | Куряченко Дарина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2880. | Гусар Серафім Павлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
2881. | Польотов Денис Андрійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2882. | Медведєв Тимофій (НВК-ліцей №100) | |
2883. | Коваль Тарас Зорянович (Новокалинівський опорний заклад) | |
2884. | ТимощукВлодіміра Дмитрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2885. | Карауланов Олексій (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2886. | Колач Вася Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2887. | Братцева Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2888. | Страшненко Тамара Віталіївна (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
2889. | Бендяк Еліна (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2890. | Кравченко Єлизавета Сергіївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2891. | Яценко Крістіна (НВК-ліцей №100) | |
2892. | Ігнатенко Дарія Дмитрівна (Школа №6) | |
2893. | Прокопенко Софія Ігорівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2894. | Кулик Мирослав (НВК-ліцей №100) | |
2895. | Панасюк Ігор Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2896. | Баган Анна Олегівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
2897. | Чехович Маргарита Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
2898. | Багарян Артем Русланович (Харківський ліцей № 149) | |
2899. | Зелінська Даша Романівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
2900. | Саманчук Андрій (НВК №9) | |
2901. | Білан Поліна Олександрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
2902. | Депутат Анастасія (Гімназія №257) | |
2903. | Гасимли Айсу (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2904. | сала майя (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2905. | Зеленський Лев Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 міста Києва) | |
2906. | Войтевич Павло (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
2907. | Ткаченко (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
2908. | Смирнов Дарій (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
2909. | Яремковський Артем (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
2910. | Ореховська Софія Миколаївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2911. | Літус Єва Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2912. | Сьомга Олег (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2913. | Романов Денис (Одеська СШ №117) | |
2914. | Новосельцева Дар’я (НВК-ліцей №100) | |
2915. | Парменова Валерія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2916. | Сак Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | |
2917. | Кольєва Марія (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
2918. | Колотило Андрій (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
2919. | Саланевич Устинія Іванівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
2920. | Лунячек Катерина Станіславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2921. | Акінфієв Давид (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106) | |
2922. | Лобода Павло Юрійович (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | |
2923. | Різник Ніка (НВК-ліцей №100) | |
2924. | Ніколайчук Владислав Вікторович (Школа №18) | |
2925. | Тельна Іванна (НВК-ліцей №100) | |
2926. | Ярчук Єлизавета (Луцька гімназія №18) | |
2927. | Демчук Роман (Гімназія №257) | |
2928. | Сердюк Кирил Сергійович (Глухівська ЗОШ №1) | |
2929. | Хамко Андрій Олегович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2930. | Гладишевська Варвара Дмитрівна (Think Global) | |
2931. | Колесников Владислав Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2932. | Рибачик В'ячеслав (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
2933. | Безкопильна Діана Юріївна (Перша міська гімназія) | |
2934. | Ворохта Максим Миколайович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2935. | Надворський Станіслав Атонович (Альтернативна школа Ярина School) | |
2936. | Кондратьєв Олександр Денисович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2937. | Бендеберя Андрій Федорович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2938. | Бондаренко Олександра (Одеська СШ №117) | |
2939. | Козирєв Олександр (Одеська СШ №117) | |
2940. | Крашнякова Дар'я (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2941. | Когут Матвій (ThinkGlobal, Львів) | |
2942. | Ребдело Максим Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2943. | Рябкова Вероніка (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2944. | Ангелін Володимир (Харківський ліцей № 149) | |
2945. | Сосновська Вероніка Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
2946. | Ровенко Тимофій (Черкаська ЗОШ №32) | |
2947. | Коломецька Дар'я (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
2948. | Мартинюк Максим Ігорович (Одеська ЗОШ №27) | |
2949. | Чечель Дмитрій Анатолійович (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | |
2950. | Самойленко Таїсія (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
2951. | Борзик Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2952. | Супряга Владислав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2953. | Захарченко Михайло (Гімназія Claris Verbis) | |
2954. | Новікова Арина Валеріївна (Перещепинський НВК "Родина") | |
2955. | Войткова Аліса Владиславівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
2956. | Карабін Артем Євгенійович (Одеська ЗОШ №27) | |
2957. | Янкович Олександр Сергійович (Школа №55) | |
2958. | Бутова Ярослава Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2959. | Журавель Іван (НВК-ліцей №100) | |
2960. | Поєдінцева Анна (Харківський ліцей № 149) | |
2961. | Danylo Rozhko (ЗНВК "Свiтанок") | |
2962. | Коваль Дем'ян Романович (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2963. | Литвиненко Аліса (КЗО НВО №28) | |
2964. | Данищук Даніела Романівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2965. | Кухарчук Магдалина Андріївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2966. | Случинська Ілона (Одеська СШ №50) | |
2967. | Бровченко Микита (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
2968. | Павленко Аліна Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2969. | Луб'янов Віктор (Одеська СШ №117) | |
2970. | Вінник Серафима Антонівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
2971. | Постой Поліна Сергіївна (ХЗОШ № 95) | |
2972. | Романюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | |
2973. | Чепорнюк Лілія (Гуманітарна гімназія №23) | |
2974. | Коноваленко Олександр (Криворізька ЗОШ №102) | |
2975. | Васильєва Дарина (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2976. | Вакулик Артем (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
2977. | Бєгун Ротслав Олеклійович (ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | |
2978. | Бас Тетяна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2979. | Вергун Анастасія Русланівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
2980. | Бєликова Тетяна (Одеська СШ №117) | |
2981. | Пода Марія (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2982. | Виродова Євгенія Ігорівна (Школа №8) | |
2983. | Фищин Михаил (VBSchool) | |
2984. | Бучацький Артур Євгенович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2985. | Шкварилюк Олег Віталійович (НВК №7 м.Хмельницького) | |
2986. | Коваленко Анастасія Олександрівна (Одеська СШ №117) | |
2987. | Голіков Дмитро Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2988. | Парніцький Артур Анатолійович (Гуківська ЗОШ) | |
2989. | Хорева Анастасія (Одеська СШ №117) | |
2990. | Волик Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2991. | Рощук Надія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2992. | Альохіна Злата Євгенівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
2993. | Гірман Костянтин Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2994. | Бабій Віолєта (Користівський ліцей) | |
2995. | Опалько Максим Петрович (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2996. | Калита Марія (НВК-ліцей №100) | |
2997. | Пашковська Соломія (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2998. | Скупий Ярослав Олександрович (ЗЛ "Логос") | |
2999. | Зябченко Ілля Юрійович (Спеціалізована школа № 89) | |
3000. | Паламарчук Ярослав Олексійович (Криворізька гімназія №91) | |
3001. | Цись Іван (Великосорочинський ліцей) | |
3002. | Брук Арсен Миколайович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | |
3003. | Руденко Софія Олексіївна (СЗШ №73 м. Львова) | |
3004. | Обідняк Михайло (НВК-ліцей №100) | |
3005. | Палтека Тимур (Одеська СШ №117) | |
3006. | Рибальченко Світлана Олександрівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
3007. | Якуб Анна Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3008. | Безкопильна Анна Юріївна (Перша міська гімназія) | |
3009. | Пахрамова Маргарита (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3010. | Стасюк Христина Романівна (ТСШ №29) | |
3011. | Пархоменко Даниїл Денисович (КПЛ №171 "Лідер") | |
3012. | Тімаков Максим (Одеська СШ №117) | |
3013. | Сидорчук Єгор (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3014. | Кувалдін Владислав (Одеська СШ №117) | |
3015. | Гайдукова Софія Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3016. | Хмарук Вікторія (НВК №9) | |
3017. | Ольхова Поліна (ХЗОШ № 51) | |
3018. | Михальська Єва (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3019. | Пересунько София (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3020. | Лугіна Марія (Гуманітарна гімназія №23) | |
3021. | Синюк Аріна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3022. | Флоря Віталіна Віталіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
3023. | Садовська Вероніка (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3024. | Дарсалія Маріамі Хвічаївна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
3025. | Бовкун Іван Ігорович (КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | |
3026. | Сокотнюк Каріна Міколаївна (КПЛ №171 "Лідер") | |
3027. | Алхімов Микита (Криворізька ЗОШ №130) | |
3028. | Щербак Анна Романівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
3029. | Ізвьосткіна Варвара (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
3030. | Ольхова Вероніка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3031. | Лопатинська Анастасія Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3032. | Зігуля Зорян Вадимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3033. | Alibek Kenesbayev (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3034. | Парфенюк Руслан (Одеська ЗОШ № 92) | |
3035. | Короленко Павло (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3036. | Данилюк Дар'я Олександрівна (Одеська СШ №117) | |
3037. | Шевченко Дар’я (НВК-ліцей №100) | |
3038. | Тернавська Уляна Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3039. | Дикун Тимофій Сергійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
3040. | Тищенко Маргарита Андріївна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3041. | Боженко Степан Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3042. | Джулай Дамініка Михайлівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3043. | Гордієнко Василіса (Теплодарська ЗОШ) | |
3044. | Харламбов Іван Геннадійович (Гімназія № 31) | |
3045. | Alnujaiman Janna Talal (Меридіан) | |
3046. | Рубель Максим (КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | |
3047. | Дружинін Лев (НВК-ліцей №100) | |
3048. | Кравченко Катерина Валеріївна (Одеська ЗОШ №27) | |
3049. | Панайірджи Еліса Бураківна (Ліцей "Інтелект") | |
3050. | Mykhailo Ivchenko (ЗНВК "Свiтанок") | |
3051. | Бук Аріна Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3052. | Дейнеко Єгор (Гуманітарна гімназія №23) | |
3053. | Федорчук Олена (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3054. | Клименко Дарина Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3055. | Сушкова Жанна Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3056. | Шабеко Мілана (НВК-ліцей №100) | |
3057. | Панчев Назар (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3058. | Колєснік Микита (Одеська СШ №117) | |
3059. | Комарницька Софія Петрівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3060. | Вільган Ганна Володимирівна (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | |
3061. | Сербіненко Габріела (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3062. | Салко Макар Артемович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3063. | Шухтин Максим (Одеська СШ №117) | |
3064. | Прядко Катерина Вадимівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3065. | Савич Ярослав Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3066. | Середюк Ілона (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3067. | Зайцева Анастасія Андріївна (НВК-ДАЛ15) | |
3068. | Головко Ярослав (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3069. | Дейкун Катерина (Вільнянська гімназія "Світоч") | |
3070. | Турченюк Єлизавета Віталіївна (Школа №18) | |
3071. | Гапоненко Станіслав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3072. | Малінчук Дмитро Євгенійович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
3073. | Погоріла Катерина Іванівна (Харківська ЗОШ № 36) | |
3074. | Площинська Єлизавета (ЛНВК №24) | |
3075. | Подчинок Олена Глібівна (Одеська СШ №117) | |
3076. | Юрченко Олександр (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3077. | Оліщук Олександр Олександрович (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
3078. | Калінчук Варвара Максимівна (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3079. | Поплавська Анна Андріївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
3080. | Жданюк Андрій Сергійович (Вараський ліцей №4) | |
3081. | Daniel Abu Sair (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3082. | Ославська Христина (Одеська СШ №117) | |
3083. | Бощенко Андрій (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3084. | Смірнов Тимофій (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
3085. | Гринюк Анастасія (НВК №9) | |
3086. | Буділовська Софія (Одеська СШ №117) | |
3087. | Лучіна Злата (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3088. | Іванченко Олександра (НВК-ліцей №100) | |
3089. | Крутіна Елеонора (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3090. | Костюк Єва (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3091. | Демчик Вероніка Степанівна (ThinkGlobal) | |
3092. | Петрова Анастасія Денисівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3093. | Супрун Олександра (Слободороманівський ліцей) | |
3094. | Чудновець Діана (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
3095. | Осипенко Макар Сергійович (ЗЛ "Логос") | |
3096. | Баранова Надія (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3097. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Делятинський ліцей №1) | |
3098. | Донченко Олександр (КПЛ №171 "Лідер") | |
3099. | Марковська Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3100. | Назаренко Єгор Сергійович (Школа англійської мови "WELCOME") | |
3101. | Яковенко Анастасія Олександрівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3102. | Білодумова Єва Павлівна (Block Language Club) | |
3103. | Козлова Анастасія (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3104. | Кійосе Еріка (Одеська СШ №117) | |
3105. | Капанжи Єва Георгіївна (Ліцей №13) | |
3106. | Оленюк Петро Петрович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3107. | Ковальов Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3108. | Руденко Софія (Теплодарська ЗОШ) | |
3109. | Пащенко Єлизавета Віталіївна (ThinkGlobal) | |
3110. | Панас Софія Іванівна (ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів) | |
3111. | Гайко Данило (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
3112. | Чапко Агата Олексіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3113. | Пілецька Анжеліка Олексіївна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3114. | Костік Кароліна Сергіївна (НВК № 106) | |
3115. | Чиканенко Варвара (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
3116. | Лободін Петро Петрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
3117. | Перенчук Ольга Олегівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
3118. | Продосевич Данило Васильович (ThinkGlobal) | |
3119. | Черненко Ясміна (Приватна школа "Наша школа") | |
3120. | Непомняща Е. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3121. | Федорова Дар’я (НВК-ліцей №100) | |
3122. | Груздєв Мірон Володимирович (КЗО НВО №28) | |
3123. | Афоніна Єлизавета (Одеська СШ №117) | |
3124. | Мелихов Кирилл Александрович (Криворізька СШ №71) | |
3125. | Мацкевич Ерік Денисович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
3126. | Бернацький Микита Андрійович (Голубівський ООЗ) | |
3127. | Власенко Валерія (КПЛ №171 "Лідер") | |
3128. | Лейчук Кіра Павлівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3129. | Матвєєв Тимофій (Одеська СШ № 121) | |
3130. | Осадчий Ярослав В'ячеславович (Катеринківський НВК) | |
3131. | Малюта Юлія Олександрівна (Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | |
3132. | Кулага Антон Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3133. | Нестеренко Василина (Харківський ліцей № 149) | |
3134. | Висоцький Марк Богданович (Харківський ліцей № 149) | |
3135. | Кошкін Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3136. | Плискач Єлизавета (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3137. | Черемісіна Дар'я (КПЛ №171 "Лідер") | |
3138. | Гут Олег (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3139. | Харченко Данііл Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3140. | Шмуйло Денис (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
3141. | Грєшнова Діана (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3142. | Косова Елизавета (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3143. | Водзинський Назар Володимирович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3144. | Мар‘яна ННикитюк (маматематика) | |
3145. | Мединська Софія Олександрівна (Одеська СШ №117) | |
3146. | Зінкевич Анна Сергіївна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | |
3147. | Зінчук Катерина Сергіївна (ЗОШ №2 м.Нововолинська) | |
3148. | Анашкіна Майя (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
3149. | Кузнецова Катерина (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3150. | Деркач Аліна Миколаївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3151. | Пономаренко Дмитро Денисович (Ланжеронiвський лiцей) | |
3152. | Комаченко Варвара Володимирівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3153. | Angelina Mohammed Lebid (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3154. | Бродик Роман Дмитрович (Ліцей "Львівський") | |
3155. | Гіганова Аделія Артурівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
3156. | Стадник Олег Iгорович (КПЛ №171 "Лідер") | |
3157. | Гандзюк Даніїл Анатолійович (КЗО НВО №28) | |
3158. | Сидорова Злата (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3159. | Михайлов Олег (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
3160. | Чуприна Євгенія Анатоліївна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
3161. | Cтанєва Ніка Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3162. | Павлюк Максим (НВК №9) | |
3163. | Мітурич Кирило (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3164. | Кулик Поліна Михайлівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3165. | Кіян Марта Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3166. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3167. | Лебідь Матвій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3168. | Шайда Мирослава Павлівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
3169. | Чабанов Анатолій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
3170. | Коваленко Ірина Олександрівна (Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
3171. | Барсукова Марія (НВК-ліцей №100) | |
3172. | Безсонова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3173. | Мощенко Марія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
3174. | Самойленко Катерина Олексіївна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
3175. | Ткаченко Ярослав (НВК-ліцей №100) | |
3176. | Олейник Катерина (Гімназія №257) | |
3177. | Сталєва Марія (НВК-ліцей №100) | |
3178. | Джелілова Мелек (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3179. | Колева Анастасія (НВК "Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ") | |
3180. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Приватна школа "Наша школа") | |
3181. | Кінаш Артем (Гімназія №257) | |
3182. | Почепень Микита Олегович (НВК № 106) | |
3183. | Косма Михайло (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
3184. | Бондаренко Віктор (Криворізька ЗОШ №130) | |
3185. | Томашевська Олександра Дмитрівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
3186. | Шульга Анжеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3187. | Ужщенко Богдан Володимирович (Будянський ліцей) | |
3188. | Соболєв Ілля (НВК-ліцей №100) | |
3189. | Плавшуда Матвій (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
3190. | Орішко Софія (НВК-ліцей №100) | |
3191. | Сергієнко Анастасія Русланівна (НВК № 106) | |
3192. | Бороган Аріна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3193. | Безугла Кіра (Запорізька ЗОШ №15) | |
3194. | Поліщук Павло Дмитрович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
3195. | Пчелінцева Катерина Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3196. | Грач Давід (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3197. | Кос Антон Романович (ThinkGlobal) | |
3198. | Тетьора Марк Геннадійович (Перша міська гімназія) | |
3199. | Куліковський Тимур (Одеська СШ №117) | |
3200. | Зюман Дмитро Сергійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
3201. | Ткачук Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3202. | Ослаев Никита Михайлович (НВК № 111) | |
3203. | Журжій Максим Ігорович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3204. | Кормош Михайло Михайлович (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
3205. | Алевтина Тиха (ЗЗСО Інтерактив) | |
3206. | Кисіль Гліб Борисович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3207. | Бовкун Аріна (КЗО НВО №28) | |
3208. | Фрадкіна Софія Арсенівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
3209. | Малишак Дар'я Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
3210. | Тугаєнко Гліб Віталійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
3211. | Дерман Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3212. | Ущапівський Михайло (КПЛ №171 "Лідер") | |
3213. | Лазерев Микита Петрович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
3214. | Пензев Єгор Павлович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3215. | Позігун Поліна Віталіївна (КЗО НВО №28) | |
3216. | Косідло Євангеліна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3217. | Мартинов Ян (НВК-ліцей №100) | |
3218. | Листопад Єлізавета (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3219. | Буквич Анастасія Андріївна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
3220. | Аделіна Колісник (Ліцей) | |
3221. | Тохтаров Бекір (Ліцей №100) | |
3222. | Литвин Аріна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3223. | Прасол Анастасія Олегівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3224. | Недельчев Олексій Олександрович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3225. | Горбач Ева (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3226. | Мельник Володимир Костянтинович (Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | |
3227. | Костенко Кирило Романович (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Покровської районної ради) | |
3228. | Маєвський Роман Юрійович (КПЛ №171 "Лідер") | |
3229. | Клімакова Аліса Кирилівна (Класична гімназія при ЛНУ ім.Івана Франка) | |
3230. | Линник Поліна Ігорівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
3231. | Олександренко Микита Євгенович (Харківський ліцей № 149) | |
3232. | Петков Іван Іванович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3233. | Пташник Олеся (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3234. | Руссу Олександр Олександрович (Block Language Club) | |
3235. | Абакумова-Бліхар Еліза (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3236. | Кот Вікторія Олегівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3237. | Балюк Іванна (Think Global) | |
3238. | Вітусєвич Данило (Think Global) | |
3239. | Лопатін Єгор (КПЛ №171 "Лідер") | |
3240. | Кутовий Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
3241. | Забоцький Ратмір (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3242. | Кривонос Анна Миколаївна (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
3243. | Масленнікова Анастасія (Ліко-ліцей) | |
3244. | Нгуєн Мінь Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3245. | Антонов Назар Денисович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
3246. | Клименко Вікторія Володимирівна (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
3247. | Гречуха Арсеній Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3248. | Фурман Назар (Гімназія №257) | |
3249. | Гармаш Тима (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
3250. | Бура Григорій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3251. | Невмержицька Аріна Андріївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3252. | Гриценок Софія Анатоліївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
3253. | Царелунге Роксана (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3254. | Жучкова Ольга Антонівна (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
3255. | Ільницький Станіслав Мар (Червонянська ЗОШ I-II) | |
3256. | Святкіна Аліна Денисівна (Block Language Club) | |
3257. | Анасімов Лев (Ліцей "Мейн Скул") | |
3258. | Ботнар Кіріл Васильович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
3259. | Биков Микита (НВК-ліцей №100) | |
3260. | Сич Ангеліна Андріївна (Бородянський академічний ліцей) | |
3261. | Солодовніча Ольга Богданівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3262. | Манаєнков Тимур (НВК-ліцей №100) | |
3263. | Козак Антоніна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3264. | Чередниченко Олександр Максимович (Одеська СШ №117) | |
3265. | Патлай Поліна (Elena Vedernikova Private School) | |
3266. | Шахова Вікторія (НВК-ліцей №100) | |
3267. | Кулик Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3268. | Афонін Артем Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3269. | Сіденко Крістіна Віталіївна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
3270. | Шаповал Даниїл (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3271. | Мазур Кіра Сергіївна (КПШ №218 КМР) | |
3272. | Черненко Захар Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
3273. | Кулакова Ірина Миколаївна (Грубнянський НВК) | |
3274. | Черненко Марія Юріївна (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
3275. | Азарова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3276. | Ратушна Кароліна (Школа №55) | |
3277. | Трибушний Марк (Think Global) | |
3278. | Шойму Данило Євгенійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | |
3279. | Бондарєва Евеліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3280. | Фурман Катерина (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3281. | Гончарова Антонина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3282. | Юровський Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3283. | Петрошук Іветта (Одеська ЗОШ №118) | |
3284. | Максименко Даша (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
3285. | Савчук Яків Олегович (УВК «Єкатеринослав») | |
3286. | Гоцуляк Дмитро (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3287. | Сачава Тимофій Андрійович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
3288. | Солошенко Софія Вадимівна (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
3289. | Візір Софія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3290. | Кравченко Роберт (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3291. | Кононіхіна Вікторія (Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3292. | Правдюк Олексій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3293. | Ковтун Нікіта (Одеська СШ №117) | |
3294. | Кондратенко Марія Павлівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3295. | Мухльо Карелія Олегівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3296. | Цой Тимур Віталійович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3297. | Грабовська Катерина Олександрівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
3298. | Панченко Аліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3299. | Танчинець Дарина Іванівна (Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | |
3300. | Чупріна Софія (НВК-ліцей №100) | |
3301. | Семіськова Дар`я Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3302. | Багнюк Микола (Теплодарська ЗОШ) | |
3303. | Коваленко Артем (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
3304. | Буркацький Ярослав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3305. | Костенко Артем (КПЛ №171 "Лідер") | |
3306. | Луговий Кирил (Луцька гімназія №18) | |
3307. | Шевченко Дмитро Олексійович (Школа №17) | |
3308. | Чайкіна Аліна (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3309. | Бобир Антон Дмитрович (КЗО НВО №28) | |
3310. | Желнова Анна Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3311. | Левченко Віталій Олександрович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
3312. | Ліплянський Єгор (КПЛ №171 "Лідер") | |
3313. | Авраменко Дар*я Сергіївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
3314. | Храпова Вероніка (Одеська СШ №117) | |
3315. | Ротенберг Артур Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
3316. | Парховнюк Андрій Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3317. | Тарапон Вікторія Олександрівна (Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
3318. | Рябченко Віолетта (Криворізька ЗОШ №102) | |
3319. | Валентова Олександра Артемівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
3320. | Ляховецький Олександр Олегович (НВК "Всезнайко") | |
3321. | Сиваченко Олег (КПЛ №171 "Лідер") | |
3322. | Гапич Олександр Володимирович (Запорізька ЗОШ 97) | |
3323. | Душенко Анатолій Миколайович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
3324. | Пікневич Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3325. | Северин Олексій Максимович (КЗО НВО №28) | |
3326. | Ilyas Nafeyev (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3327. | Андрієвська Анастасія Артемівна (ЗЗСО №10) | |
3328. | Бобошко Поліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3329. | Воєводіна Єлизавета (Одеська СШ №117) | |
3330. | Арсенюк Дмитро Васильович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | |
3331. | Дмитрів Мар'ян Васильович (Львівська академічна гімназія) | |
3332. | Безпечна Євгенія (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
3333. | Козак Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3334. | Чорнуха Анатолій (Луцька гімназія №18) | |
3335. | Бабанова Еліна Романівна (Школа №55) | |
3336. | Згейр Муаммей (Одеська СШ №50) | |
3337. | Руденко Кирило (Ліцей "Мейн Скул") | |
3338. | Слюсарук Єва (ЛНВК №24) | |
3339. | Березі Владислав Тігранович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
3340. | Мельник Кирилл Романович (Глухівська ЗОШ №1) | |
3341. | Дозорцева Софія (Теплодарська ЗОШ) | |
3342. | Шалигін Максим (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3343. | Устінова Ольга (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
3344. | Лоян Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3345. | Карасюк Анастасія В'ячеславівна (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
3346. | Вежичанін Ілля (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3347. | Захаренко Вероніка (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3348. | Герасименко Маргарита (Уманська ЗОШ №5) | |
3349. | Нестеров Клим (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3350. | Дегтяр Нестор Євгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3351. | Книш Світлана Романівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3352. | Ждамірова Марина (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3353. | Спірідонова Олександра Олександрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3354. | Катрющенко Сергій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3355. | Тимошенко Євгеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3356. | Ватрас Даниїл (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
3357. | Панкевич Олена Тарасівна (Львівська Лінгвістична Гімназія) | |
3358. | Пархоменко Марк Володимирович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
3359. | Мірошніченко Злата Євгеніївна (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
3360. | Шпак Владислав Тарасович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
3361. | Довгуша Данило Денісович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3362. | Шаперенкова Дарія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3363. | Борзик Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3364. | Островський Богдан В'ячеславович (Козаровицька ЗОШ) | |
3365. | Самойленко Анастасія (Ліко-ліцей) | |
3366. | Рядковська Поліна (Elena Vedernikova Private School) | |
3367. | Майданюк Марія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3368. | Бесараб Микита (Одеська СШ №117) | |
3369. | Гейко Яна Миколаївна (КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | |
3370. | Пономарьова Марія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3371. | Саміло Арсеній (Харківський ліцей № 149) | |
3372. | Мохаммад Сара (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3373. | Алтинова Поліна (Криворізька ЗОШ №126) | |
3374. | Шкода Анастасія Русланівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
3375. | Нішович Валерія Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3376. | Шкуліпа Марк (Одеська СШ №117) | |
3377. | Цвіркун Мішеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3378. | Кузнєцова Таня (Гімназія №257) | |
3379. | Біндюкова Надія Віталіївна (Ліцей) | |
3380. | Любецький Микита Олексійович (Харківська ЗОШ № 36) | |
3381. | Васейко Іван Михайлович (Новотроїцький ліцей №2) | |
3382. | Клєткін Богдан Денисович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3383. | Сайгак Ярослав Андрійович (Першотравенська ЗШ І-ІІІ ст. №5) | |
3384. | Козак Дар'я Сергіїа (Черкаська ЗОШ №32) | |
3385. | Лесик Антон (Гімназія Claris Verbis) | |
3386. | Шкуліпа Микита (Одеська СШ №117) | |
3387. | Обухов Федір (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
3388. | Савенко Костянтин (КПЛ №171 "Лідер") | |
3389. | Войтюкова Соф'я Андріївна (Волноваська ЗОШ №7) | |
3390. | Нізовцев Денис (НВК-ліцей №100) | |
3391. | Заїць Станіслав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3392. | Рева Ярослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3393. | Поперечна Марія Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3394. | Солоп Єгор Юрійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
3395. | Семеренко Олександр Олександрович (Запорізька ЗОШ 97) | |
3396. | Троценко Марк Андреевич (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
3397. | Крапівін Данііл (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3398. | Вітенко Вікторія Сергіївна (Одеська ЗОШ №55) | |
3399. | Ольга Єзерницька (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
3400. | Кушнірук Юлія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3401. | Борис Сергей (Одеська СШ №117) | |
3402. | Войтенко Мирослав Романович (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
3403. | Лебедько Олександр Миколайович (Перша міська гімназія) | |
3404. | Кучерява Олександра Валеріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
3405. | Мірошниченко Іван (НВК-ліцей №100) | |
3406. | Овчаренко Луіза (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3407. | Барашивець Софія Максимівна (Гімназія №257) | |
3408. | Заводськова Аліса (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3409. | Бичук Таісія (Ліко-ліцей) | |
3410. | Бєляк Маргарита (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3411. | Рябко Єлизавети Євгенівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3412. | Павленко Денис (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
3413. | Ничик Кирило (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3414. | Кузнець Максим Володимирович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
3415. | Зикунова Віра (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
3416. | Авраменко Станіслав (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
3417. | Саєнко Віталіна Дмитрівна (КЗО НВО №28) | |
3418. | Пядушкін Арсен (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3419. | Мокєєв Олексій (ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Торчин) | |
3420. | Вересюк Лілія Іванівна (Мазниківський НВК) | |
3421. | Ставріяні Анатолій (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
3422. | Грушецька Христина Степанівна (Більченський НВК) | |
3423. | Гаценко Володимир (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3424. | Петренко Станіслав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3425. | Фелонюк Катерина (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3426. | Негай Олександра (Одеська СШ №117) | |
3427. | Медолазова Аріна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3428. | Карп'як Матвій Олегович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3429. | Рябуха Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3430. | Карпович Кіріл (Одеська ЗОШ № 92) | |
3431. | Маковєєнко Єлизавета (Артемівська ЗОШ №12) | |
3432. | Волянський Матвій Олександрович (Одеська СШ №117) | |
3433. | Золотько Вероніка Андріївна (Сенчаська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
3434. | Фоменко Максим (Одеська СШ №117) | |
3435. | Торгонська Уляна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3436. | Онуфрийчук Софія (НВК-ліцей №100) | |
3437. | Петканич Святослав Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3438. | Матюшок Анна (Школа № 5) | |
3439. | Химчук Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3440. | Железняк Софія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3441. | Червінський Дем’ян (НВК-ліцей №100) | |
3442. | Шаповал Богдан (Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3443. | Мармусевич Марія (Одеська СШ №117) | |
3444. | Пахніц Ксенія (НВК-ліцей №100) | |
3445. | Яковлев Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3446. | Непом'яща Вікторія Миколаївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3447. | Пянтківська Єлизавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3448. | Роменський Володимир Володимирович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
3449. | Геронович Меланія Юріївна (СЗШ № 30) | |
3450. | Воронін Дмитро Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3451. | Балабанова Єва Євгенівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
3452. | Крючков Дмитро Валерійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
3453. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Черкаська ЗОШ №32) | |
3454. | Гончарук Олександра (Одеська СШ №117) | |
3455. | Гончар Тимофій Андрійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3456. | Пугач Лада (ХЗОШ № 51) | |
3457. | Каленик Таїсія (КЗО НВО №28) | |
3458. | Крутянська Владислава (Одеська СШ №117) | |
3459. | Мірошниченко Ілля Костянтинович (Новотроїцький ліцей №2) | |
3460. | Бут Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3461. | Кондратенко Ангеліна (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
3462. | Костромицький Тарас Максимович (Білгород-Дністровська ЗОШ #3) | |
3463. | Опанасенко Зоряна (Гімназія №257) | |
3464. | Флоров Стас (Одеська СШ №117) | |
3465. | Керетів Аделія (Теплодарська ЗОШ) | |
3466. | Ключик Костянтин Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
3467. | Купрєєв Артур Кирилович (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
3468. | Заріцький Максим Павлович (Одеська ЗОШ №27) | |
3469. | Шубіна Емілія Іванівна (Школа №6) | |
3470. | Кудлюк Поліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3471. | Дерипаско Олексій Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3472. | Горбунова Неллі (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106) | |
3473. | Куліков Макар Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3474. | Лазарєва Вероніка Сергіївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
3475. | Вержиковська Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3476. | Доценко Ліка Дмитрівна (НВК № 106) | |
3477. | Захарченко Ірина Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3478. | Чернелівська Анастасія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
3479. | Цегельник Дар'я Андріївна (КЗО НВО №28) | |
3480. | Шептіліс Станіслав (Одеська СШ № 121) | |
3481. | Грицик Єлізавета Олегівна (Think Global) | |
3482. | Піскун Євген (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3483. | Салдак Катерина Павлівна (ThinkGlobal, Львів) | |
3484. | Ковальчук Георгій (Одеська СШ №117) | |
3485. | Тимошенко Марія (ХССМШІ, м.Харків) | |
3486. | Стариченко Поліна (Ліко-ліцей) | |
3487. | Крижанівська Вероніка Борисівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3488. | Льовочкін Павло (НВК-ліцей №100) | |
3489. | Мелинь Анна-Габріела (ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
3490. | Солойденко Марія Анатоліївна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3491. | Симон Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | |
3492. | Олексюк Олена Володимирівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | |
3493. | Косянчук Тетяна Михайлівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3494. | Набок Станіслав Володимирович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
3495. | Лозинський Володимир (НВК-ліцей №100) | |
3496. | Кириченко Діана Костянтинівна (Користівський ліцей) | |
3497. | Сьомік Христина Романівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3498. | Мацокіна Іванна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3499. | Демчук Артем (Гімназія №257) | |
3500. | Ткачук Артур (ТСШ №29) | |
3501. | Дорогій Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3502. | Гапонюк Софія (Одеська ЗОШ № 92) | |
3503. | Гришина Віра Володимиріна (Школа №166 "Вертикаль") | |
3504. | Пакліковський Віталій Андрійович (Боршевицька ЗСШ I-II ступенів) | |
3505. | Варвадюк Тадей (НВК №9) | |
3506. | Бараджабов Алі (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3507. | Валовий Богдан (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3508. | Штефан Варвара Олександрівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
3509. | Павлов Артем (Криворізька ЗОШ №126) | |
3510. | Коваленко Кирил (Гімназія Claris Verbis) | |
3511. | Давиденко Софія (Криворізька ЗОШ №130) | |
3512. | Щелков Кирило Олександрович (маматематика) | |
3513. | Геращенко Артемій (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
3514. | Мамчур Марія (Гуманітарна гімназія №23) | |
3515. | Малєк Аман Абдулович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3516. | Козер Єлізавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3517. | Сахаров Денис (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
3518. | Рудей Вікторія Максимівна (Миколай-Пільський НВК) | |
3519. | Судакова Дар'я (КПЛ №171 "Лідер") | |
3520. | Бондаренко Олександра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
3521. | Шкварок Діана (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3522. | Іванько Іван Олегович (КПЛ №171 "Лідер") | |
3523. | Левченко Данило (НВК-ліцей №100) | |
3524. | Іняхіна Анастасія Анатоліївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3525. | Лобода Варвара (Одеська СШ №117) | |
3526. | Капустян Вікторія Вікторівна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
3527. | Савченко Тимур Ярославович (КПЛ №171 "Лідер") | |
3528. | Король Аліна Юріївна (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
3529. | Хелетій Ярослав Олегович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3530. | Унанян Вікторія (Одеська СШ №117) | |
3531. | Андонова Анастасія (Криворізька ЗОШ №130) | |
3532. | Гавриленко Андрій (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
3533. | стоянов андрей олеговичь (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3534. | Шмиг Єлизавета Андріївна (Чорнобаївська ЗОШ №1) | |
3535. | Кіценко Дмитро (Одеська СШ №117) | |
3536. | Строєва Софія (Харківський ліцей № 149) | |
3537. | Фурман Ольга Борисівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
3538. | Шолотюк Михайло Володимирович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
3539. | Мокляк Юлія Максимівна (КПЛ №171 "Лідер") | |
3540. | Мірошніченко Ксенія Василівна (КЗО НВО №28) | |
3541. | Щербина Євгеній (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3542. | Краснокутська Олександра Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3543. | Романова Софія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3544. | Сергієнко Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3545. | Титарчук Назар Ігорович (КЗО НВО №28) | |
3546. | Курючкін Кирило (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3547. | Кандаліна Аліса Юріївна (Харківський ліцей № 149) | |
3548. | Федотова Дар'я Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3549. | Дiбрiвна Кiра Михайлiвна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3550. | Гриб Софія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
3551. | Баяновська Єсенія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3552. | Тертичний Кіріл (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3553. | Долгальов Олексій Ігоривич (Think Global) | |
3554. | Міщенко Марія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3555. | Серьогін Максим (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
3556. | Гуцал Домініка Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3557. | Птіцина Дарія (Одеська СШ №117) | |
3558. | Бакум Артем Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3559. | дмитерко Наталя (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3560. | Слюсаренко Тимофій Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3561. | Спасьоненко Богдан (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3562. | Головата Ганна Володимирівна (Семенівська СЗШ) | |
3563. | Тарасюк Діана (Гімназія №257) | |
3564. | Ансімова Каріна Сергіївна (Коврайський НВК "Загальноосвітня школа I-III ст. - ДНЗ" імені Г. С. Сковороди) | |
3565. | Плешивцева Людмила (ЗОШ # 4) | |
3566. | Омельян Іван Іванович (Лисківська філія І-ІІ ст. КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
3567. | Коваленко Назар Дмитрович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
3568. | Щербина Олександр (НВК-ліцей №100) | |
3569. | Сандул Тимур (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3570. | Коротич Іван Андрійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
3571. | Лукінчук Софія (НВК №9) | |
3572. | Реулець Ілля (КЗО НВО №28) | |
3573. | Чопенко Ніка (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3574. | Киселюк Максим (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3575. | Вішован Анатолій Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3576. | Новоточинов Руслан (НВК-ліцей №100) | |
3577. | Петренко Поліна Вадимівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
3578. | Туровець Мєланія (Elena Vedernikova Private School) | |
3579. | Малєнок Елеонора Сергіївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
3580. | Лоскутов Єлисей (Ліцей) | |
3581. | Віскобчук Юрій Валерійович (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
3582. | Ватраль Артем Іванович (Гришівський НВК) | |
3583. | Романова Маргарита Олександрівна (Харківський ліцей № 149) | |
3584. | Жданов Роман (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
3585. | Лесько Надія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
3586. | Скачка Данила (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3587. | Колибняк Ілля (Бердянська ЗОШ №4) | |
3588. | Михайловський Максим Андрійович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3589. | Волков Матвій (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №41 ім. З.К. Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва) | |
3590. | Мулкіджанян Роман Игоревич (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3591. | Момот Соломія Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3592. | Сержук Діана (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
3593. | Розумний Олександр (НВК-ліцей №100) | |
3594. | Дуднік Іван Іванович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3595. | Мамаєв Олександр (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3596. | Дудченко Кирило (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3597. | Агєєв Єгор Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3598. | Бігун Ксенія Олександрівна (Херсонська гімназія №1) | |
3599. | Курко Анастасія Рустамівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3600. | Мартинюк Тимур (Одеська СШ №117) | |
3601. | Михайлова Дар'я (КЗ "ХСШ № 33") | |
3602. | Апенько Вікторія (Теплодарська ЗОШ) | |
3603. | Максименко Яна Сергіївна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
3604. | Мельничук Мілана (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
3605. | Андрієвський Євген (Одеська СШ №50) | |
3606. | Кобус Арсеній (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3607. | Ворохоб Кирил (Одеська СШ №117) | |
3608. | Ляментовський Артем Віталійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
3609. | Лубко Вікторія Юріївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3610. | Демченко Мирослав Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3611. | Кір’яков Андрій Максимович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
3612. | Варивода Діана Павлівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3613. | Падалка Данило (Think Global) | |
3614. | Мальцев Артемій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
3615. | Шевель Дмитро Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
3616. | Ваніна Поліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3617. | Ніколенко Олександр (Одеська СШ №117) | |
3618. | Хіміч Назар Олегович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
3619. | Молчанов Артем Валерійович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
3620. | Рижова Марія (Одеська СШ №117) | |
3621. | Гончаров Денис Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3622. | Тібілов Мурат (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3623. | Кільяченко Іван (КЗ "ХСШ № 33") | |
3624. | Зоріна Каріна (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
3625. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Перша міська гімназія) | |
3626. | Драненко Олександра (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
3627. | Чумаченко Олександра (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
3628. | Адаменко Марічка Юріївна (Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | |
3629. | Мец Міріам (НВК-ліцей №100) | |
3630. | Нєдєльченко Анна Вадимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3631. | Грекало Олександр Геннадійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3632. | Куц Ярослав (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
3633. | Маціпура Нестор (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3634. | Стицькова Емілія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3635. | Сошинська Ніколетта Сергіївна (НВК "Всезнайко") | |
3636. | Корженко Гаррі (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3637. | Олійник Юлія Вікторівна (Перша міська гімназія) | |
3638. | Ніколенко давид олександрович (НВК "Всезнайко") | |
3639. | Фурса Ігор (КПЛ №171 "Лідер") | |
3640. | Копилов Арсеній Олегович (КПЛ №171 "Лідер") | |
3641. | Крушельницький Владислав (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3642. | Коптілв Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3643. | Бурківська Анна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3644. | Бурчак Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3645. | Цуркан Іван (Теплодарська ЗОШ) | |
3646. | Кравченко Владислава Олександрівна (Одеська ЗОШ №27) | |
3647. | Жовнір Лев (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3648. | Бодров Назар Денисович (Мелітопольська CШ №25) | |
3649. | Сахно Назар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3650. | Богдан Дмитро Тарасович (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3651. | Підлужняк Нікіта (Теплодарська ЗОШ) | |
3652. | Роман Будзяк (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3653. | Станєва Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | |
3654. | Свергуненко Єлизавета (КЗО НВО №28) | |
3655. | Кудрявцев Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3656. | Радчук Вадим Володимирович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3657. | Симонова Аріана Сергіївна (Школа №55) | |
3658. | Христенко Тимур Юрійович (Харківський ліцей № 149) | |
3659. | Турчик Софія (Кочержинський НВК) | |
3660. | Баличев Артем Євгенович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
3661. | Зуєва Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
3662. | Івченко Крістіна Петрівна (Перша міська гімназія) | |
3663. | Timur Sezen-Selyukov (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3664. | Лєонов Андрій (Теплодарська ЗОШ) | |
3665. | Облакевич Олена (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3666. | Лисенко Анна Олександрівна (Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | |
3667. | Книшук Анастасія (НВК №9) | |
3668. | Сарамака Самуїл (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3669. | Боса Кіра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
3670. | Домініка Слюсаренко (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3671. | Янчук Микола Іванович (Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3672. | Сімачов Кирило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3673. | Заровна Ірина Володимирівна (Нікольська гімназія "Софія") | |
3674. | Черевань Владислав (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3675. | Дідіченко Микита В'ячеславович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
3676. | Бринза Ілля Олександрович (Луцький НВК №9) | |
3677. | Щербаченко Василіса (НВК-ліцей №100) | |
3678. | Яремчук Гліб Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3679. | Чіркін Владислав Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3680. | Оборський Михайло Сергійович (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3681. | Кущій Родіон Віталійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3682. | Догорева Анастасія (Одеська СШ №117) | |
3683. | Крижановський Максим (Одеська СШ №50) | |
3684. | Блонський Руслан (Одеська СШ №117) | |
3685. | Дерев’янко Артем Сергійович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
3686. | Голубенко Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3687. | Волоха Софія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3688. | Шакула Данило (Криворізька ЗОШ №130) | |
3689. | Ніколаєва Марія (Одеська СШ №117) | |
3690. | Ступа Артур (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3691. | Свириденко Владислава Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3692. | Сошин Євген (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3693. | Чечик Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3694. | Туник Софія (НВК-ліцей №100) | |
3695. | Агаркова Єва Вадимівна (ЗЛ "Логос") | |
3696. | Ємець Анастасія (Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості) | |
3697. | Олійник Валерія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3698. | Вольвакова Ангеліна Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3699. | Синьогуб Марія (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
3700. | Марченко Веронiка (ХЗОШ №159) | |
3701. | Кобець Єлізавєта Євгенівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3702. | Поваляєв Семен (НВК-ліцей №100) | |
3703. | Чубінідзе Давид (Одеська СШ №50) | |
3704. | Белінська Євгенія (Луцька гімназія №18) | |
3705. | Лущик Владислав Олександрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3706. | Омельян Анна Іванівна (Лисківська філія І-ІІ ст. КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
3707. | Рябінчак Олександра (Слободороманівський ліцей) | |
3708. | Лавріненко Дмитро Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3709. | Федорич Варвара (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3710. | Стретович Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | |
3711. | Міщенко Артем (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3712. | Сокуренко Катерина Олександрівна (Школа №17) | |
3713. | Малишак Марія Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
3714. | Ковтун Ілля Михайлович (Одеська СШ №117) | |
3715. | Турук Роман Вікторович (Ліцей №13) | |
3716. | Юрченко Данііл Артемович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
3717. | Савчук Денис Ігорович (НВК с.Видраниця) | |
3718. | Шинкарик Назар Тарасович (КПЛ №171 "Лідер") | |
3719. | Голубенко Поліна Євгеніївна (ЗОШ/6) | |
3720. | Мартинов Дмитро (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3721. | Завацька Інна Віталіївна (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
3722. | Тертичний Максим (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3723. | Порицька Анна Тимофіївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
3724. | Скритуцький Влад (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
3725. | Бабаліч Максим (Криворізька ЗОШ №102) | |
3726. | Мележик Даніелла (НВК-ліцей №100) | |
3727. | Шаталов Марк Євгенійович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
3728. | Мамонова Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3729. | Фам Чан За Хуі (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3730. | Фещенко Павло (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3731. | Златов Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
3732. | Шмельова Катерина Оленксандрівна (Одеська ЗОШ №27) | |
3733. | Самелюк Аліса (Ліцей №100) | |
3734. | Будник Равіль Денисович (гімназія № 31) | |
3735. | Іванченко Світлана Віталіївна (НВК № 106) | |
3736. | Діденко Максим (Користівський ліцей) | |
3737. | Баранецький Данило Андрійович (Ліцей) | |
3738. | Трофімова Тетяна (НВК-ліцей №100) | |
3739. | Рибцова Вікторія Федорівна (Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
3740. | Стоянова Иванка (VBSchool) | |
3741. | Труфанов Гліб (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3742. | Багінський Єгор (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3743. | Теліженко Поліна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3744. | Ковальова Аріна Олегівна (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | |
3745. | Чернець Іван Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3746. | Шаповал Олександр (КПЛ №171 "Лідер") | |
3747. | Дмитрієв Арсеній (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3748. | Сиротюк Валерія (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
3749. | Альошина Кіра (НВК-ліцей №100) | |
3750. | Гринчак Дар’я Олегівна (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
3751. | Ніколенко Олеся (НВК-ліцей №100) | |
3752. | Гей Євген Олексійович (Харківська ЗОШ № 36) | |
3753. | Газука Назар Максимович (Количівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3754. | Слабінська Елеонора Віталіївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
3755. | Бондаренко Амелія Ігорівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
3756. | Курілов Станіслав Олександрович (Одеська СШ №117) | |
3757. | Опалько Артем Єгенович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3758. | Ліщина Богдан Валентинович (Криворізька ЗОШ №86) | |
3759. | Федорова Дана (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3760. | Локов Платон (НВК-ліцей №100) | |
3761. | Судакова Дар’я (Теплодарська ЗОШ) | |
3762. | Гончаренко Назар (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
3763. | Войтенко Владислав (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
3764. | Мікуляк Кароліна Олександрівна (Одеська ЗОШ №27) | |
3765. | Бігун Дем'ян (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3766. | Ільчук Артем (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3767. | Літвинець Владислав (Слободороманівський ліцей) | |
3768. | Волков Дмитро (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
3769. | Куприянчик Артур (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3770. | Іванов Ілля (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3771. | Безбородов Денис (ХЗОШ № 51) | |
3772. | Якущенко Андрій (Гімназія №32) | |
3773. | Збріщак Маргарита (Одеська СШ №117) | |
3774. | Мавров Микола (Одеська ЗОШ № 92) | |
3775. | Батченко Мирослава (КЗО НВО №28) | |
3776. | Ворожейкін Дмитро (Харківський ліцей № 149) | |
3777. | Велика Сара (НВК-ліцей №100) | |
3778. | Лісова Софія (Одеська СШ №117) | |
3779. | Алієв Тимур (David’School) | |
3780. | Мельников Денис (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3781. | Жникіна Ольга Олегівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
3782. | Соболь Матвій Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3783. | Білокрила Анна (Кіцманський НВК) | |
3784. | Клочко Максим (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3785. | Деніщук Анастасія Олександрівна (Ямпільський НВК) | |
3786. | Хаба Данило (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3787. | Глинка Максим Дмитрович (Ліцей №6 ЛМР) | |
3788. | Пишук Софія (Луцька гімназія №18) | |
3789. | Снітко Тимофій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3790. | Блажкун Іван Костянтинович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3791. | Ярич Ірина (Долинський ліцей №7) | |
3792. | Гончаренко Ірина (Одеська СШ №117) | |
3793. | Капінус Варвара Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3794. | Кізуб-Притиченко Вайнона (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3795. | Муртузалієва Аліна (Одеська СШ №117) | |
3796. | Лісковська Анна (Одеська СШ №117) | |
3797. | Проніна Кристина (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3798. | Хапатнюковська А. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3799. | бочкур олексій (КПЛ №171 "Лідер") | |
3800. | Мартинюк Денис Миколайович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3801. | Стеценко Аліна Іванівна (Синицька ЗОШ) | |
3802. | Чорна Катерина Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3803. | Путятіна Марія Юріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3804. | Мар'єнко Артем Євгенович (Первомайський ліцей №5) | |
3805. | Кейлін Майя (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3806. | Коваленко Максим Євгенович (Одеська СШ №117) | |
3807. | Цаплан Кіра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3808. | Мітрофанова Софія (Одеська СШ №117) | |
3809. | Береза Михайло Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3810. | Повісьмак Уляна Олегівна (Перша міська гімназія) | |
3811. | Ткаченко Ярослав (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
3812. | Молокова Марія (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3813. | Євдошенко Катерина (Гімназія Claris Verbis) | |
3814. | Скитиба Анна (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
3815. | Мусаєва Эліза Шамівна (РКЗО "Межівська СЗШ №2") | |
3816. | Кулакевич Денис Юрійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
3817. | Котов Михайло Костянтинович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
3818. | Дяченко Анастасия (Одеська ЗОШ №118) | |
3819. | Ткаченко Софія Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3820. | Кузьмич Меланія Назарівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
3821. | Мазняк Дмитро Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3822. | Евентаве Михаїл (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
3823. | Бонадига Олександра Володимирівна (КЗО НВО №28) | |
3824. | Седько Марія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3825. | Халаф Могаммад Джафар Мохаммадович (Криворізька ЗОШ №103) | |
3826. | Михайлова Ярослава (Одеська СШ №117) | |
3827. | Гараган Євген (НВК-ліцей №100) | |
3828. | Колесников Максим (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3829. | Капуловська Вікторія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3830. | Ільченко Федір (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3831. | Ільченко Артем Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3832. | Власюк Валерія Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
3833. | Полторак Зоя (Одеська ЗОШ №27) | |
3834. | Ткачук Олександр (Вовчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3835. | Вітинник Нікіта Сергійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
3836. | Зибайлова Євгенія Ростиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3837. | Арабін Малік (маматематика) | |
3838. | Левченко Дмитро Сергійович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
3839. | Чернишова Злата Віталіївна (Ніжинська ЗОШ І-ІІ ст. №12) | |
3840. | Руденко Микола (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3841. | Мартинюк Максим (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3842. | Леушина Олександра (НВК-ліцей №100) | |
3843. | Ягніченко Роман (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
3844. | Нагірняк Поліна (Гімназія Claris Verbis) | |
3845. | Колісник Єгор (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3846. | Щоткіна Ліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3847. | Назаренко Вікторія Вікторівна (Спеціалізована школа №28) | |
3848. | Леонов Макар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3849. | Губерненко Ярослав Олександрович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
3850. | Гриценко Анна Олексіївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
3851. | Коваленко Вікторія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3852. | Ференс Ян (КПЛ №171 "Лідер") | |
3853. | Рудь Маргарита Сергіївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3854. | Рабічєва Маргарита (Ліко-ліцей) | |
3855. | Тарасюк Дарина (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
3856. | Полєєв Артем (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
3857. | Дудник Даша (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3858. | Агасієва Зейнаб Анар Кизи (Гімназія №257) | |
3859. | Карпенко Ксенія (НВК-ліцей №100) | |
3860. | Іщук Андрій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3861. | Питель Ілля Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3862. | Черняк Сергій Богданович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
3863. | Дмитро Фісенко (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3864. | Недашківський Іван Васильович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3865. | Назаренко Євген (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
3866. | Мельничук Соломія (НВК №9) | |
3867. | Ященко Вікторія (Гуманітарна гімназія №23) | |
3868. | Шеін Овдій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3869. | Чудовська Олександра (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
3870. | Кострецький Кирило Романович (Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | |
3871. | ХОЛОДЕЦЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА (КПЛ №171 "Лідер") | |
3872. | Omar Mamedli (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3873. | Волявська Софія (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
3874. | Ісаков Іван (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3875. | Гриценко Олена Ігорівна (НВК № 106) | |
3876. | Тимофєєв Гордій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3877. | Горбачов Євгенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3878. | Литвинюк Михайло Любомирович (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
3879. | Катана Тимур Євгенійович (Перша міська гімназія) | |
3880. | Клебан Арсен (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3881. | Катречко Володимир Ігорович (Школа №6) | |
3882. | Аржевитин Лев (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3883. | Юрченко Анастасія Дмитрівна (Харківський НВК №45 "Академічна гімназія") | |
3884. | Балика Марія (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
3885. | Резніченко Назар (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3886. | Білоног Богдан (Черкаська ЗОШ №32) | |
3887. | Діденко Данііл (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3888. | Розсказов Савелій Євгенович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3889. | Рихальський Павло Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3890. | Гайдай Ярослав (Elena Vedernikova Private School) | |
3891. | Ветлицький Ярослав (Одеська СШ №117) | |
3892. | Курій Давид Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3893. | Кирстя Артем Васильович (Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
3894. | Ханцель Аріна (НВК-ліцей №100) | |
3895. | Пшенай Марія Анатоліївна (КПШ №218 КМР) | |
3896. | Залозний Дмитро Олександрович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
3897. | Третьяков Тимофій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
3898. | Бурдов Іван Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3899. | Артюх Андрій Романович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3900. | Середа Роман Геннадієвич (РКЗО "Межівська СЗШ №2") | |
3901. | Ірєнкова Ксенія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
3902. | Демидов Максим (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3903. | Данилевич Кирило Володимирович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
3904. | Корнійчук Олексій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3905. | Девятков Владислав Олександрович (Одеська СШ №117) | |
3906. | Смирнов Сергій (НВК-ліцей №100) | |
3907. | Грек Аня Геннадіївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
3908. | Богданова Христина (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3909. | Лищик Ольга (Гуманітарна гімназія №23) | |
3910. | Даниленко (Одеська СШ №50) | |
3911. | Баканов Денис Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3912. | Столярова Катерина (Одеська СШ №117) | |
3913. | Богатиренко Микола (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3914. | Просвєтова Ілона (НВК-ліцей №100) | |
3915. | Кравченко Влада Олегівна (гімназія № 31) | |
3916. | Пашинська Аріанна Сергіївна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
3917. | Матвій Арсеній Миколайович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
3918. | Хаміцевич Дар'я Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
3919. | Балушко Таіс Олегівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3920. | Безугла Вероніка Володимирівна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
3921. | Плехотко Арина (Одеська СШ №117) | |
3922. | Фатеєнков Дмитро Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3923. | Бржестовська Дарья Антоівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
3924. | Шарко Станіслав (НВК-ліцей №100) | |
3925. | Trypolska Maria (Школа №28) | |
3926. | Кочук Ілля Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
3927. | Бродин Дарій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3928. | Сірош Артем Віталійович (Бородянський академічний ліцей) | |
3929. | Гусельникова Анастасія (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
3930. | Свида Ілля (Одеська СШ №117) | |
3931. | Павельчук Платон (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3932. | Столярчук Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3933. | Кириленко Світлана (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3934. | Терещенко Ілля Аркадійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3935. | Костіна Аліна (Костянтинопольський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
3936. | Голубков Данііл (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
3937. | Ретюнін Захар (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3938. | Козинець Ярослав (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
3939. | Віхтінська Марина Віталіївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
3940. | Сердечний Роман (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3941. | Гиря Кирил Артемович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
3942. | Тротт Родіон (Одеська СШ №117) | |
3943. | Гулай Яна (Ліцей) | |
3944. | Жадан Олександр Євгенійович (КЗО НВО №28) | |
3945. | Аксютін Олександр (НВК-ліцей №100) | |
3946. | Ходикіна Катерина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3947. | Ус Катерина Євгенівна (Школа І ступеня №333) | |
3948. | Кусмина Ліліана-Елізабет (СЗШ №36) | |
3949. | Фартушна Аріна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3950. | Лимар Артем Юрійович (Новомиргородська ЗШ №1) | |
3951. | Голуб Тарас (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3952. | Кривак Станіслав (НВК "Святошиньска гімназія") | |
3953. | Ханжин Артем Сергійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3954. | Павлова Марія Дмитрівна (КЗ "ХЗОШ № 32") | |
3955. | Лантух Галина (НВК-ліцей №100) | |
3956. | Різон Поліна (David’School) | |
3957. | Роман карпенко (Think Global) | |
3958. | Алтухова Олеся Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3959. | Шувалова Єва Віталіївна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
3960. | Беккер Данило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3961. | Клімашенко Єгор (Одеська СШ №117) | |
3962. | Мамон Емілія Олександрівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
3963. | Левчук Ігор Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3964. | Кошова Вікторія Олегівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3965. | Розумеєнко Микола Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
3966. | Амінов Тимур Олександрович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
3967. | Лантух Дмитро Олександрович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
3968. | Довбня Гліб Сергійович (КПШ №218 КМР) | |
3969. | Жолтвінський Артем Олександрович (Пригородоцький НВК) | |
3970. | Коротких Роман (Одеська ЗОШ № 92) | |
3971. | Тарасу Станіслав (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
3972. | Бойко Андрій Сергійович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | |
3973. | Положенцев Станіслав Євгенійович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
3974. | Дундєва Софія (Теплодарська ЗОШ) | |
3975. | Гончарук Вероніка Сергіївна (Почапинський НВК) | |
3976. | Ляскін Ярослав Іванович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3977. | Маяцький Роман Сергійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
3978. | Джуджа Алла (Одеська СШ №117) | |
3979. | Задорецька Діна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3980. | Назаренко Дмитро Олексійович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
3981. | Ващенко Мілена (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
3982. | Боровик Віра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3983. | Мороз Олена Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
3984. | Мельничук Даніел Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3985. | Тітаренко Андрій Дмитрович (НВК № 106) | |
3986. | Антоненко Дарія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3987. | Пархоменко Валерій (КПЛ №171 "Лідер") | |
3988. | Пушкарук Богдана (НВК №9) | |
3989. | Купина Костянтин (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3990. | Проценко Анастасія Дмитрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3991. | Коротченко Лев (Одеська СШ №117) | |
3992. | Хомич Андрій Вікторович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
3993. | Моісеєнко Олександра Вадимівна (Середня загальноосвітня школа №74) | |
3994. | Поврозник Валерія (КПЛ №171 "Лідер") | |
3995. | Гусаренко Нікіта (НВК-ліцей №100) | |
3996. | Бродецький Олександр (Одеська СШ №117) | |
3997. | Келчевський Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3998. | Маківка Артем Миколайович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
3999. | Гамзян Володимир Арманович (КПЛ №171 "Лідер") | |
4000. | Міщаненко Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4001. | Чудійович Ігор Ігоревич (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4002. | Хлібодар Софія (Одеська СШ №117) | |
4003. | Чуб Ростислав Дмитрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4004. | Богатов Артем Максимович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
4005. | Чаплигіна Наталія Олександрівна (КЗО "Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ст. Раївської сільської ради") | |
4006. | Мозуляка Вероніка (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4007. | Кулик Соломія Олексіївна (Бородянський академічний ліцей) | |
4008. | Школянська Тетяна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4009. | Юдіна Аріна Русланівна (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв) | |
4010. | Зощук Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
4011. | Охримович Дарина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4012. | Папіженко Данило Романович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
4013. | Дашко Дар'я (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
4014. | Боброва Дар’я (Одеська СШ № 121) | |
4015. | Амітан Родіон (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4016. | Білокудря Анна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4017. | Куляба Софія Вікторівна (Колегіум 11) | |
4018. | Маковійчук Тетяна Степанівна (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
4019. | Потапов Матвій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
4020. | Гапен Марія (Харківський ліцей № 149) | |
4021. | Калитка Костянтин Олександрович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
4022. | Ковальов Михайло (Одеська СШ №117) | |
4023. | Сергієнко Ілона Валеріївна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
4024. | Немикін Кирило Анатолійович (ЗЛ "Логос") | |
4025. | Шапарь Марія (Харківський ліцей № 149) | |
4026. | Ткачук Ян Сергійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
4027. | Клименко Ірина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4028. | Іванова Анастасія Дмитрівна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | |
4029. | Васильєв Олексій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4030. | Ямщікова Аліса (НВК-ліцей №100) | |
4031. | Думенко Данііл (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4032. | Пронін Вячеслав Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4033. | Бачур Станіслав Іванович (Одеська СШ №117) | |
4034. | Койчев Максим Валерійович (Ланжеронiвський лiцей) | |
4035. | Козак Ярослав Юрійович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4036. | Лавриненко Злата (РОСШ) | |
4037. | Вертелецький Влад (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
4038. | Дерев'янко Вероніка Сергіївна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
4039. | Ярмолицький Дмитрій Олександрович (Пісківський ліцей) | |
4040. | Вєдєрнікова Мішель (Elena Vedernikova Private School) | |
4041. | Кобилянська Віка (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4042. | Демихіна Олеся Анатоліївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
4043. | Пономаренко Родіон Олександрович (Будянський ліцей) | |
4044. | Димов Олександр Іванович (Одеська ЗОШ №27) | |
4045. | Бабенко Владислав Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4046. | Харченко Всеволод Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4047. | Габер Микита (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4048. | Нікуліна Марія Андріївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
4049. | Атальський Арсен (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4050. | Любич Кароліна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
4051. | Ботнар Валерія (НВК-ліцей №100) | |
4052. | Діденко Назар Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4053. | Швайковський Лука (ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
4054. | Бойко Андрій Андрійович (Ємилівська філія №2) | |
4055. | Гомзяк Ксенія Русланівна (КПШ №218 КМР) | |
4056. | Загорна Єва Віталіївна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4057. | Шелемба Софія (Ліко-ліцей) | |
4058. | Троїцький Тимофій Романович (Мелітопольська гімназія №1) | |
4059. | Гріщенко Євгеній (Теплодарська ЗОШ) | |
4060. | Легеза Валерія Ігорівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
4061. | Ahmet Salim Hisir (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
4062. | Щербаков Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4063. | Козирєв Гордій (Одеська СШ №117) | |
4064. | Болтенко Віталіна Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4065. | Дударенко Дмитро (Гімназія Claris Verbis) | |
4066. | Семененко Марк (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4067. | Мазурик Кирил Романович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4068. | Селиверстов Андрій (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4069. | Ліпатніков Броніслав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4070. | Березіна Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4071. | Січкар Вероніка Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4072. | Ципко Марія (НВК-ліцей №100) | |
4073. | Гетманенко Юлія (Криворізька гімназія №91) | |
4074. | Савчук Марія Іванівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
4075. | Барбан Анастасія Євгенівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
4076. | Варфоломєєв Данило Володимирович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
4077. | Омельянов Ігор Віталійович (Павлоградська ЗШ № 16) | |
4078. | Леміш Анна (Криворізька ЗОШ №126) | |
4079. | Кирієнко Яніна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
4080. | Горовий Тимофій Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4081. | Журбенко Максим (маматематика) | |
4082. | Тонких Анастасія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4083. | Богданова Анастасія (Одеська СШ №117) | |
4084. | Абрамчук Данил (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
4085. | Зеленчук Олександра Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4086. | Лукавецька Анастасія Романівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4087. | Каптєлов Петро (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4088. | Дмитрыэв Марк (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4089. | Чорба Валентина (Одеська СШ №117) | |
4090. | Торкаєнко Софія Артемівна (Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5) | |
4091. | Горбачова Анастасія Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4092. | Долгіх Яна Сергіївна (Первомайський ліцей №5) | |
4093. | Шевченко Артур (НВК-ліцей №100) | |
4094. | Литовченко Уляна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4095. | Будько Діана (НВК №9) | |
4096. | Гаєвський Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4097. | Карпич Євгеній Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4098. | Приходько Діана Олексіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
4099. | Літвинов Юрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4100. | Ковбасенко Богдана Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4101. | Тисовська Вероніка Миколаївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
4102. | Єкимова Ул'яна (НВК-ліцей №100) | |
4103. | Повов Іван (Бучанська СЗОШ № 5) | |
4104. | Корніенко Мирослава Сергіївна (Think Global) | |
4105. | Халіна Кіра (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4106. | Шевчун Христина (Долинський ліцей №7) | |
4107. | Михайленко Артем (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4108. | Бабюк Ніколь (Кіцманський НВК) | |
4109. | Кравченко Євгеній (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4110. | Арсеньєв Дмитро Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
4111. | Ткачук Андрій (Кіцманський НВК) | |
4112. | Ковалишина Кира (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4113. | Зембицька Єва (Гімназія Claris Verbis) | |
4114. | Козеренко Марія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4115. | Олефіренко Ілона Олегівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
4116. | Нога Ріанна (Одеська СШ №117) | |
4117. | Вещицька Дарія Вікторівна (Полонська гімназія) | |
4118. | Гзрарян Лєона (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4119. | Сулаєв Макар Павлович (НВК № 106) | |
4120. | Альошин Михайло (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
4121. | Nayaka Alifi Nareswari (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
4122. | Саприкіна Марія (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4123. | Слюсарев Іван Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4124. | Барабаш Дмитро Сергійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
4125. | Дроздов Даніл (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
4126. | Биченко Софія (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
4127. | Богоцька Анастасія (Одеська СШ №117) | |
4128. | Верба Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4129. | Блаженко Роман Миколайович (ТСШ №29) | |
4130. | Барабаш Дмитро Євгенійович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
4131. | Сабадаш Марія Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4132. | Ганєв Руслан Анатолійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4133. | Романова Аліна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4134. | Мазуренко Вероніна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
4135. | Бірюк Данило (НВК «Святошинська гімназія») | |
4136. | Вацкий Назар (НВК-ліцей №100) | |
4137. | Комаревцева Марія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
4138. | Нестеренко Дар'я Олегівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
4139. | Кiценко Володимир Михайлович (Харківський ліцей № 149) | |
4140. | Андраш Софія (Долинський ліцей №7) | |
4141. | Невмержицька Олена (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
4142. | Сергієнко Аліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4143. | Шалдуга Олександра Андріївна (Гришівський НВК) | |
4144. | Коєва Аміна (Одеська СШ №117) | |
4145. | Головачов Родіон (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
4146. | Гурко Максим Ігорович (НВК "Всезнайко") | |
4147. | Ваколюк Дмитро Ігорович (Гімназія №257) | |
4148. | Лиховид Ірина (Криворізька ЗОШ №126) | |
4149. | Юхименко Дмитро (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4150. | Холявко Каміла (Одеська СШ №117) | |
4151. | Швидкий Артемій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4152. | Антипов Андрій (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4153. | Устімчук Серафім (НВК-ліцей №100) | |
4154. | Рябоштан Маргарита (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4155. | Мордух Eмма Олександрівна (Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
4156. | Холод Анастасія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
4157. | Тепфер Марк Вадимович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
4158. | Доктор Аделіна Степанівна (ТСШ №29) | |
4159. | Селівон Тимофій Сергійович (КПЛ №171 "Лідер") | |
4160. | Оксенюк Данило Богданович (Рівненська спеціалізована школа "Центр надії") | |
4161. | www.Olimpis.com.ua (Школа №18) | |
4162. | Половенко Софія Олегівна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4163. | Чечет Олексій Максимович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4164. | Вдовенко Марія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4165. | Тарак Вероніка (ТСШ №29) | |
4166. | Дика Віталіна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
4167. | Голеніщев Гордій (НВК-ліцей №100) | |
4168. | Білоус Софія Андріївна (ТСШ №29) | |
4169. | Трач Амелія Вікторівна (Школа дружня до дитини) | |
4170. | Острижко Лев (ThinkGlobal, Львів) | |
4171. | Кутенко Ярослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4172. | Борисюк Олександр (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4173. | Зарицька Вікторія Олегівна (Пісківський ліцей) | |
4174. | Держерук Олександра (David’School) | |
4175. | Яроменко Вероніка Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4176. | Цвєткова Лідія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4177. | Бутрімас Емілія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4178. | Скітейкін Олексій (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
4179. | Волошин Микита Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4180. | Карамач Максим Олександрович (Школа №18) | |
4181. | Яременко Аріна Віталіївна (Криворізька гімназія №91) | |
4182. | Макаруха Софія (КПЛ №171 "Лідер") | |
4183. | Кудлай Оксана (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
4184. | П'ясецька Анна (НВК-ліцей №100) | |
4185. | Григян Ксенія (Гімназія №257) | |
4186. | Сулятицька Злата Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4187. | Білан Олександр Богданович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
4188. | Гаврилова Аріна (Грузьківський НВК) | |
4189. | Слободян Ілля (Криворізька ЗОШ №86) | |
4190. | Кузнецова Вікторія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4191. | Лісовий Кирило Юрійович (Одеська СШ №117) | |
4192. | Бобков Максим Костянтинович (Великодолинський НВК-ліцей) | |
4193. | Морякіна Марія (НВК-ліцей №100) | |
4194. | Щербина Данило Миколайович (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | |
4195. | Кострома Камілла (НВК-ліцей №100) | |
4196. | Німак Ростислав (Одеська СШ №50) | |
4197. | Мартинюк Діана Олександрівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4198. | Федорчук Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4199. | Силецкая Кристина Витальевна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4200. | Сосніцька Злата (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4201. | Манжос І. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4202. | Шаповал Єгор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4203. | Ліпатова Дар‘я (Гімназія №257) | |
4204. | Омельченко Тимофій Юрійович (ЗЛ "Логос") | |
4205. | Дєдух Єлизавета (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
4206. | Горяйнова Олександра (Одеська СШ №117) | |
4207. | Кравченко Олександр Євгенійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4208. | Вишневська Юлія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
4209. | Волошина Варвара Олександрівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4210. | Вронський Богдан (КЗО НВО №28) | |
4211. | Козубович Вася (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4212. | Жилковська Стефанія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4213. | Сухацький Ілля Андрійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4214. | Погорєлова Вєроніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4215. | Ємельянов Олег (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
4216. | Османов Самир Руланович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4217. | Бараненко Аліса Станіславівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
4218. | Яковіщук Вікторія (НВК №9) | |
4219. | Гетьман Владислава (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
4220. | Андрєєва Віолетта (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4221. | Довгалюк Євгенія Сергіївна (РОСШ) | |
4222. | Кожокар Антоніна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
4223. | Скобєлєва Вероніка Костянтинівна (ЗШ І-ІІІ ст. №13) | |
4224. | Сосненко Даніїл Валентинович (Одеська ЗОШ №27) | |
4225. | Москаленко Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4226. | Яровенко Злата Сергіївна (ThinkGlobal) | |
4227. | Рибалко Данило (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4228. | Соболенко Марія Артемівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4229. | Рєзнік Рада Іванівна (НВК "Всезнайко") | |
4230. | Бистревський Захар (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4231. | Пащенко Надія Олександрівна (КПЛ №171 "Лідер") | |
4232. | Зеінський Тимофій Вячеславович (Школа №18) | |
4233. | Лавренчук Антон Олександрович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
4234. | Алексич Андрій Здравкович (НВК № 106) | |
4235. | Катічев Дмитро Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4236. | Шуткін Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4237. | Івершень Злата (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4238. | Станкова Софія (Теплодарська ЗОШ) | |
4239. | Луцев Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4240. | Голомазова Поліна (Ліцей №100) | |
4241. | Король Роман Юрійович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4242. | Почепецький Максим Вікторович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4243. | Дзюба Тетяна Миколаївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4244. | Рашідов Ельвін (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4245. | Сабадаш Вероніка Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4246. | Шатілова Анастасія (ЛНВК №24) | |
4247. | Оладько Георгий Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4248. | Грамс Амелія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4249. | Андранович Ангеліна (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
4250. | Давигора Тимофій (Середня загальноосвітня школа №158) | |
4251. | Бедлецький Дмитро Євгенович (НВК № 106) | |
4252. | Шатило Гліб (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
4253. | Павленко Олексій Олегович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
4254. | Ісаюк Милада Олексіївна (Ліцей) | |
4255. | Богаченко Катерина (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4256. | Хронюк Нікіта сергійович (Єрківецьке НВО "ЗЗСО І - ІІІ ст. - ЗДО") | |
4257. | Печенко Софія Русланівна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4258. | Ємець Макар (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4259. | Лемеш Карина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4260. | Бондарено Вікторія Юріївна (Миколай-Пільський НВК) | |
4261. | Спиридонов Семен Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4262. | Селіхова Софія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4263. | Борисюк Олександр (Гімназія Claris Verbis) | |
4264. | Сарафінчан Надія Вікторівна (Молодійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4265. | Одностальченко Злата (Теплодарська ЗОШ) | |
4266. | Одинак Іван (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4267. | Родіонов Климент Олексійович (Глухівська ЗОШ №1) | |
4268. | Петричко Яна Вікторівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
4269. | Стрій Ольга Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4270. | Лантух Олександра Олександрівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
4271. | Байрамов Хабіб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4272. | Плахутіна Дар'я Ігорівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
4273. | Волкова Єва (Школа King's Kids) | |
4274. | Шаль Олеся Олексіївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
4275. | Рудніченко Олександра Валентинівна (Пісківський ліцей) | |
4276. | Ясінчак Мар'ян Васильович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4277. | Ларін Дмитро Євгенович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4278. | Філатов Іван (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
4279. | Антоненко Анастасія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4280. | Костогриз Дмитро (НВК-ліцей №100) | |
4281. | Буленок Софія (НВК-ліцей №100) | |
4282. | Демченко Ян Олександрович (Голубівський ООЗ) | |
4283. | Потинг Ганна Григоріївна (Одеська ЗОШ №27) | |
4284. | Савчук Вікторія Сергіївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4285. | Савенко Ангеліна (Родинська ЗОШ №36) | |
4286. | Музика Дмитро Євгенійович (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4287. | Стецюн Арсен Андрійович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
4288. | Шляханова Євгенія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4289. | Ковальчук Аркадій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4290. | Мотурнак Дар’я (НВК-ліцей №100) | |
4291. | Серюга Софія Михайлівна (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | |
4292. | Чупрін Ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4293. | Ніколенко Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
4294. | Завалій Андрій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4295. | Харченко Анастасія Олександрівна (Школа №17) | |
4296. | Кода Антонина Миколаивна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
4297. | Максимова Анастасія Іванівна (Грубнянський НВК) | |
4298. | Нгуєн Ньи Ву Фонг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4299. | Павлін Є. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4300. | Баляну Єва Сергіївна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
4301. | Линник Рустам Русланович (Перша міська гімназія) | |
4302. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Білоцерківська СПМШ №16) | |
4303. | Руденко Юрій Олексійович (Ліцей №6 ЛМР) | |
4304. | Ілляшенко Діана Станіславівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4305. | Демуряк Анастасія (Кіцманський НВК) | |
4306. | Пецькова Дарина Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4307. | Грисюк Єлизавета Володимирівна (Грубнянський НВК) | |
4308. | Царелунга Анна (Одеська СШ №117) | |
4309. | Дудинець Богдан (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
4310. | Шаповал Богдан Віталійович (Гімназія №257) | |
4311. | Міщенко Назар Сергійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
4312. | Сороченко М. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4313. | Шаповалов Гліб Ігорович (НВК № 106) | |
4314. | Лисенко Аліса (Грузьківський НВК) | |
4315. | Литвин Ангеліна Леонідівна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | |
4316. | Бочарова Олександра (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
4317. | Скітейкін Тимур (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
4318. | Павленко Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4319. | Морозов Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4320. | Журавльова Дар'я (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
4321. | Литвин Вероніка (Середня загальноосвітня школа №74) | |
4322. | Биковська Марія Єгорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4323. | Резніченко Анна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4324. | Куліченко Олеся Анатоліївна (Миколай-Пільський НВК) | |
4325. | Ковальов Даніель (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4326. | Данильчук Роксолана (НВК №9) | |
4327. | Стомаченко Кристина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4328. | Насипайко Микита (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
4329. | Нікулін Олексій Вікторович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
4330. | Попюк Поліна (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
4331. | Урзова Анна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4332. | Голдобіна Вероніка (Elena Vedernikova Private School) | |
4333. | Стольник Павло (Теплодарська ЗОШ) | |
4334. | Колесник Євгенія (Одеська СШ №117) | |
4335. | Сабіщенко Катерина Ростиславівна (Перша міська гімназія) | |
4336. | Білобородий Лука Олегович (Вараський ліцей №4) | |
4337. | Какасенко Ілля Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4338. | Саверський Костянтин (НВК-ліцей №100) | |
4339. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4340. | Павлов Микола (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
4341. | Маслов Глєб Олегович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
4342. | Молдованова Анастасія (Одеська СШ №117) | |
4343. | Пінчук Назар Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4344. | Довбиш Владислав (НВК-ліцей №100) | |
4345. | Ізмєстьєва Аліса (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
4346. | Краснокутська Дар’я Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4347. | Рогожа Ярослав (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | |
4348. | Нукало Олександр Андрійович (Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | |
4349. | Алєксєєв Сергій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4350. | Воробйов Роман Олексійович (КЗ "ЗСО І-ІІІ ступенів з ЦПО") | |
4351. | Шатерін Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
4352. | Стожок Марія (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4353. | Райнер Еліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4354. | Бойко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4355. | Мазур Поліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4356. | Домашенко Софія Андріївна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Покровської районної ради) | |
4357. | Попсуйко Ілля Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4358. | Яценко Дімітрій Дмитрович (гімназія № 31) | |
4359. | Івашкова Любов Ігорівна (Перша міська гімназія) | |
4360. | Осика Іван (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4361. | Пужець Софія (НВК-ліцей №100) | |
4362. | Монін Владислав (НВК-ліцей №100) | |
4363. | Держирука Анастасія Юріївна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
4364. | Шкурін Іван Олексійович (Первомайський ліцей №5) | |
4365. | Бирченко Анастасія Володимирівна (Гімназія №257) | |
4366. | брежнев даниил сергийович (КПЛ №171 "Лідер") | |
4367. | Яскілка Наталя (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4368. | Багирян Анжеліна Романівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4369. | Воробйов Єгор Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4370. | Гулай Варвара Русланівна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4371. | Журба Вероніка Дмитрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4372. | Іванченко Софія (КЗО НВО №28) | |
4373. | Сільченко Дарина Борисівна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4374. | Гончар Олександр (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4375. | Барковский Даніїл (НВК-ліцей №100) | |
4376. | Бардась Сергій Олександрович (КЗО НВО №28) | |
4377. | Михайловський Дмитро Олегович (Новотроїцький ліцей №2) | |
4378. | Мурзановський Сергій (Одеська СШ №117) | |
4379. | Петровська Марія (Одеська ЗОШ № 92) | |
4380. | Стасюк Захарій (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4381. | Вільнер Юлия Дмитрівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4382. | Дворяков Сергій Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4383. | Швед Анастасія Валентинівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4384. | Мельник Анна (НВК №9) | |
4385. | Осієва Сабіна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4386. | Коваленко Богдан Ігорович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
4387. | Ватренко Олексій (Одеська ЗОШ № 92) | |
4388. | Рашідов Ельнур (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4389. | Бойко тимур Евгенович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4390. | Конак Апполінарія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4391. | Харьковська Олександра Дмитрівна (Перша міська гімназія) | |
4392. | лещук даша (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4393. | Тарасюк Таїсія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4394. | Березін Єгор Романович (Запорізька ЗОШ №84) | |
4395. | Леус Мирон (Ліцей "Мейн Скул") | |
4396. | Швидка Поліна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4397. | Лелик Марта Миронівна (Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4398. | Яценко Марія (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
4399. | Рурич Ольга Петрівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
4400. | Бондар Лев (Одеська СШ №117) | |
4401. | Коропенко Каріна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
4402. | Єшков Антон (НВК-ліцей №100) | |
4403. | Ойкіна Єлизавета Валеріївна (Одеська СШ №117) | |
4404. | Пастернак Олександр (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
4405. | Жук Нікіта (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4406. | Дідусенко Ольга Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
4407. | Калінчук Микита (Теплодарська ЗОШ) | |
4408. | Грановська Віра (Приватна школа "Наша школа") | |
4409. | Семенов Костянтин Анатолійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
4410. | Хлопов Н,О (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4411. | Смолова Олександра Артурівна (Мелітопольська гімназія №1) | |
4412. | Шудрава Вікторія Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4413. | Ліхачевська Злата Андріївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
4414. | Шеренговий Святослав Олександрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
4415. | Луцишина Уляна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4416. | Скичко Григорiй Денисович (Оптiма) | |
4417. | Мірошніченко Міхей (ПП) | |
4418. | Редька Єлизавета Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4419. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4420. | Джевага Богдан Миколайович (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4421. | Левицька Марія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
4422. | Висоцька Естелла (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
4423. | Бекало Даніїл (Одеська СШ №117) | |
4424. | Врадій Андрій Станіславович (Перша міська гімназія) | |
4425. | Алексейчук Даніїл (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
4426. | Самсонов Сергій Анатолійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4427. | Васильченко Катерина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4428. | Євтушнеко Єгор (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4429. | Король Денис Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4430. | Різник Мирон Іванович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4431. | Яхимович Іван (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
4432. | Щербаков Олексій (НВК-ліцей №100) | |
4433. | Шадріна Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
4434. | Градовий Ярослав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
4435. | Куртєва Елла (Теплодарська ЗОШ) | |
4436. | Sofiia Kostenko (ЗНВК "Свiтанок") | |
4437. | Карапузь Віталій Ігорович (Верхівська гімназія) | |
4438. | Харчук Костянтин Андрійович (КПШ №218 КМР) | |
4439. | Щепаняк Карина Вікторівна (Одеська СШ №117) | |
4440. | Ямчур Григорій (НВК-ліцей №100) | |
4441. | Озарук Ілля (НВК №9) | |
4442. | Дивинський Даніїл (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
4443. | Карауланов Андрій (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
4444. | Мартинюк Валерія Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4445. | Бутко Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4446. | Хабленко Євген (Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | |
4447. | Муратова Оксана Романівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
4448. | Соленков Артем (Одеська СШ №117) | |
4449. | Цвик Максим (НВК №9) | |
4450. | Колков Іван Романович (Харківський ліцей № 149) | |
4451. | Остапчук Юлія Олексіївна (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4452. | Дарья (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
4453. | Погребняк Лев Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4454. | Зелененька Вікторія Володимирівна (Ємилівська філія №2) | |
4455. | Коростиченко Ангеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4456. | Тертична Марія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4457. | Ткач Златослава Станіславівна (НВК "Всезнайко") | |
4458. | Геращенко Олексій (Одеська СШ №117) | |
4459. | Трубаєва Тетяна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4460. | Чудаков Максим (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
4461. | Чумак Тимур Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4462. | Малік Дарія (Одеська СШ №117) | |
4463. | Денисова Поліна Віталіївна (Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
4464. | Литвин Єлисей Олексійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
4465. | Карлійчук Даніель (НВК №9) | |
4466. | Коваленко Поліна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4467. | Таслак Жасмін (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4468. | Ильева Екатерина (Одеська ЗОШ № 92) | |
4469. | Семенюк Владислав (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4470. | Світличний Тимур Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
4471. | Перлик Михайло Дмитрович (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
4472. | Клочко Евангеліна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
4473. | Троян Сергій (НВК-ліцей №100) | |
4474. | Гарас Владислав Андрійович (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
4475. | Радкевич Евеліна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
4476. | Кедровський Валентин (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4477. | Царелунге Себастьян (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4478. | Абрамов Богдан Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4479. | Veronika Horban (Школа №18) | |
4480. | Власенко Ангеліна (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
4481. | Пирогова Анастасія (Теплодарська ЗОШ) | |
4482. | Ободовська Олександра (Теплодарська ЗОШ) | |
4483. | Маліцька Дар'я (Одеська СШ №117) | |
4484. | Гораєвська Поліна (Ліцей №100) | |
4485. | Статнік Єлисей Ярославович (Школа І ступеня №333) | |
4486. | Журавель Поліна Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4487. | Василишина Злата Андріївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4488. | Гандзій Юля (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4489. | Бакум Анна Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4490. | Форостян Святослав Анатолійович (Спеціалізована школа № 304) | |
4491. | Томчук Єлизавета (Гуманітарна гімназія №23) | |
4492. | Горожанкін Олександр Олександрович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
4493. | Зускіна Євгенія Євгеніївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
4494. | кравчук костя (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4495. | Кривенко Пилип (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4496. | Цюпак Роман Володимирович (Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | |
4497. | Чайківський Даниїл Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4498. | Токарська Анастасія (Озерненська гімназія) | |
4499. | Чиканенко Богдан (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
4500. | Дяченко Владислава (Одеська ЗОШ №118) | |
4501. | Мельник Євгенія Валентинівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
4502. | Полозюк Антон (Одеська СШ №117) | |
4503. | Сопель Анастасія Григорівна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4504. | Коновиченко Олександра (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4505. | Крохмаль Максим (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
4506. | Доценко Иван Олексійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4507. | Гончаров Андрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4508. | Палюткін Артем Констянтинович (ThinkGlobal, Львів) | |
4509. | Скидан Іларіон Ігорович (Павлоградська ЗШ № 11) | |
4510. | Дімов Тімур (Одеська СШ №117) | |
4511. | Полонік Марія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4512. | Таран Захар Олександрович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
4513. | Козоріз Лілія (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
4514. | Тібекіна Єва Олександрівна (КЗО НВО №28) | |
4515. | Горбань Меланія Романівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
4516. | Карлашов Данило (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
4517. | Годило Олександр (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4518. | Слободенюк-Сіра Алексія (Гуманітарна гімназія №23) | |
4519. | Matvii Kulinok (ЗНВК "Свiтанок") | |
4520. | Аверіна Анна (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
4521. | Голов Ілля (НВК-ліцей №100) | |
4522. | Манойло Ярослав Юрійович (Дейкалівська ЗОШ) | |
4523. | Штонда Анна Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4524. | Кучер Андрій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4525. | Сафронова Софія Сергіївна (Запорізька ЗОШ 97) | |
4526. | Sinem Neva Uysal (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
4527. | Матюк Ангеліна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4528. | Дроздов Максим (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4529. | Плахцінський Матвій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4530. | Садовничий Денис Євгенович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
4531. | Джугов Дмитро Валентинович (Нікольська гімназія "Софія") | |
4532. | Ликов Олександр (НВК-ліцей №100) | |
4533. | Зарічний Микита Сергійович (Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | |
4534. | Тарасюк Ярослав Русланович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4535. | Коваленко Георгій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4536. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
4537. | Климик Мирослав (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
4538. | Довженко Мирон (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4539. | Щербина Дарина Андріївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
4540. | Чернишева Дар'я (Никифорівська гімназія) | |
4541. | Мялковська Ангеліна Олександрівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
4542. | Морозова Варвара Олександрівна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
4543. | Прокудіна Софія (Гімназія Claris Verbis) | |
4544. | Давиденко Дмиитро Сергійович (Великоновосілківська загальноосвітня Школа №2) | |
4545. | Панська Злата Вадимівна (Колегіум 11) | |
4546. | Філатова Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4547. | Бочаров Святослав (Теплодарська ЗОШ) | |
4548. | Дежкін Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
4549. | Гаркавлюк Анна Сергіївна (КПЛ №171 "Лідер") | |
4550. | Тананай Крістіна (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
4551. | Решетнік Анастасія (ТОВ "Ліцей Кебета") | |
4552. | Чижик Артем (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
4553. | Лазебний Тимофій Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4554. | Усата Вікторія (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4555. | Горбенко Валерія (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | |
4556. | Оборін Павло Дмитрович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
4557. | Новицька Світлана (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4558. | Булаш Михайло Дмитрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4559. | Дзюбан Лука (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
4560. | Лапіна Діана Дмитрівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
4561. | Литвин Наталія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4562. | Зварич Матвій Андрійович (Почаївська ЗОШ) | |
4563. | Катеринюк Денис Сергійович (Кочубеївська філія ОЗ Орлівський НВК) | |
4564. | Овдійчук Злата (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
4565. | Чопенко Захарій (НВК №9) | |
4566. | Горбань Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4567. | Матвієнко Артем Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | |
4568. | Романова Євгенія (Одеська ЗОШ №27) | |
4569. | Ковальчу Софія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
4570. | Євсюков Михайло Владиславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4571. | Бородачик Єгор Борисович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4572. | Олійник Ігор (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
4573. | Діхтяренко Дар'я (КПЛ №171 "Лідер") | |
4574. | Мухльо Валерія (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4575. | Макуха Костянтин Андрійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
4576. | Нестеркіна Марія (НВК-ліцей №100) | |
4577. | Кризська Карина Олександрівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
4578. | Лаптій Єва (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4579. | Єрошенко Валерія (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
4580. | Кутова Поліна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4581. | Афанасьєва Вікторія Іванівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4582. | Маслянський Михайло Олексійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4583. | Кудряшов Микола (Школа №55) | |
4584. | Стус Северин (Think Global) | |
4585. | Решетняк Домініка-Анастасія (ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
4586. | Джаніашвілі Олександр (Одеська СШ №117) | |
4587. | Юсубова Ельміра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4588. | Шульга Денис Русланович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
4589. | Сидоренко Андрій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
4590. | Овчаренко Софія (ХЗОШ № 91) | |
4591. | Гузар Володимир (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
4592. | Совтус Іван Юрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4593. | Лебединський Назар Віталійович (Школа №8) | |
4594. | Лелюх Іван Ігорович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4595. | Заболотько Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4596. | Редько Дмитро Русланович (Криворізька гімназія №91) | |
4597. | Дуброва Мілана (КПЛ №171 "Лідер") | |
4598. | Клочко Олексій Вадимович (Бородянський академічний ліцей) | |
4599. | Фесенко Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4600. | Белінська Станіслава (Луцька гімназія №18) | |
4601. | Кучма Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4602. | Омельченко Олександра (ХЗОШ №159) | |
4603. | Дружко Мирослав (НВК-ліцей №100) | |
4604. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (КПЛ №171 "Лідер") | |
4605. | Ганжала Микола Русланович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
4606. | Ярошик Олександр Андрійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | |
4607. | Савченко Дмитро Геннадійович (Перша міська гімназія) | |
4608. | Костюк Софія Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4609. | Котух Маргарита Миколаївна (гімназія № 31) | |
4610. | Лапшин Денис (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4611. | Коноваленко Єгор Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4612. | Усова Юлія Олександрівна (ЗЛ "Логос") | |
4613. | Крижанівська Карина Костянтинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
4614. | Степанов Кирило Валерійович (Ліцей №45) | |
4615. | Гордієнко Єлизавета Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4616. | Підкостельний Ігор (СЗШ № 30) | |
4617. | Сульженко Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | |
4618. | Лічінакі Владислав (Одеська СШ № 121) | |
4619. | Філімонова Аріна (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
4620. | Конопат Юлія (НВК-ліцей №100) | |
4621. | Білоус Софія (Одеська СШ №117) | |
4622. | Железняк Анна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4623. | Ясько Марія Олександрівна (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
4624. | Ковальчук Богдан Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
4625. | Пріма Роман Дмитрович (Луцький НВК №9) | |
4626. | Яворський Михайло Костянтинович (Новокалинівський опорний заклад) | |
4627. | Клімчук Матвій Анатолійович (Синицька ЗОШ) | |
4628. | Жданова Софія Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4629. | Пяскіна Злата Олександрівна (Гімназія №257) | |
4630. | Оганісян Михайло (НВК-ліцей №100) | |
4631. | Дьякова Вікторія (Одеська СШ №117) | |
4632. | Сердюченко Ольга Валеріївна (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4633. | Морис Дарій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4634. | Правниченко Поліна (Одеська СШ №50) | |
4635. | Цільмак Анастасія (Серебрійська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
4636. | Ковалевська Ольга Ігорівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
4637. | Дідінська Анна (НВК-ліцей №100) | |
4638. | Кублік Градімір (НВК-ліцей №100) | |
4639. | Умецький Роман В‘ячеславович (Block Language Club) | |
4640. | Хижнекова Поліна Іванівна (Малинська філія Острожецького ліцею ім. Ігоря Єремеєва) | |
4641. | Яворська Софія Ігорівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
4642. | Комар Дар'я (Уманська ЗОШ №5) | |
4643. | Яресько Руслан (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4644. | Золотарьова Олександра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
4645. | Мірзоєва Фідан Парвіз кизи (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4646. | Бучний Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4647. | Соколова Єлізавета (НВК-ліцей №100) | |
4648. | Чапова Зоя Олексіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4649. | Голіней Ольга (НВК №9) | |
4650. | Васеев Савелій Романович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4651. | Гороховатська Кіра (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
4652. | Бабенко Олексій (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
4653. | Лактіонова Марія Євгеніївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
4654. | Галкіна Аміна Юріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4655. | Демченко Артем Миколайович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
4656. | Смислов Даніїл (Одеська СШ №50) | |
4657. | Соловей Марія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
4658. | Hamza Tanbay (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
4659. | Гончарук Яна Валентинівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
4660. | Степанець Софія Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4661. | Філончук Андрій Станіславович (Вараський ліцей №4) | |
4662. | Юрасюк Анна (David’School) | |
4663. | Галушка Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4664. | Свінцицький Олексій Юрійович (Бородянський академічний ліцей) | |
4665. | Рижко Аніта Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
4666. | Зіман Богдан (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
4667. | .Бабич Назар Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
4668. | Стрельник Егор (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
4669. | Горбань Олександра Романівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
4670. | Спориш Тімур (Теплодарська ЗОШ) | |
4671. | Равіцька Олександра Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4672. | Кучеренко Сєва (КПЛ №171 "Лідер") | |
4673. | Масляніцин Олександр (Школа № 5) | |
4674. | Олейнікова Злата (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4675. | Попова Софія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4676. | Федорчук Вікторія Максиміна (Тернопільська початкова школа №1) | |
4677. | Золочевський Я.Ю. (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4678. | Франчук Данііл Вадимович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
4679. | Нiгуренко Амiна Сергiївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4680. | Давидушкін Кирило Сергійович (Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта") | |
4681. | Ковальчук Діана (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
4682. | Некрилов Роман (Криворізька ЗОШ №86) | |
4683. | Мельничук Власта Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4684. | Безпала Єва (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
4685. | Вовченко Марія Русланівна (Think Global) | |
4686. | Коберник Олег (Школа № 5) | |
4687. | Медуна Богдан Юрійович (СЗШ № 30) | |
4688. | Бородич Міша (Think Global) | |
4689. | Родчин Роман Васильович (Долинська початкова школа) | |
4690. | Мусін Артем (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4691. | Моторя Тимур (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4692. | Стрижкова Анастасія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
4693. | Степанян Маріанна (Одеська СШ №50) | |
4694. | Лисиця Артем Юрійович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | |
4695. | Загорей Олександра Олександрівна (Школа №18) | |
4696. | Родіонова Даша (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4697. | Ахунзянова Вероніка (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
4698. | Ваколюк Злата В'ячеславівна (Полонська гімназія) | |
4699. | Балаєва Васіліса Костянтинівна (Первомайський ліцей №5) | |
4700. | Желєзна Христина (Долинський ліцей №7) | |
4701. | Козаченко Юрій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
4702. | Циганкова Анна Тимурівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4703. | Юлія Москаленко Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4704. | Попівняк Михайло (240) | |
4705. | Верхогляд Ольга Сергіївна (Славутська гімназія №4) | |
4706. | Братащук Матвій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
4707. | Левченко Ренат Анатолійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
4708. | Голікова Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4709. | Березицька Богдана (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4710. | Шидлик Стефан Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4711. | Тимофіїв Микола (Одеська СШ №117) | |
4712. | Мартинюк Анастасія Миколаївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4713. | Яковлев Максим Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4714. | Цап Юлія (Жидачівський НВК) | |
4715. | Сушкова Поліна (Одеська СШ №117) | |
4716. | Ткачук Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4717. | Герасимчук Андрій Олегович (КЗ "Рівненський обласний ліцей") | |
4718. | Юрко Мирон Ілліч (Одеська СШ №117) | |
4719. | Бондаренко Алісія Богданівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
4720. | никита (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4721. | Коровяков Михайло Павлович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
4722. | Таньков Арсеній Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4723. | Водовіз Дмитро Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | |
4724. | Плєтньова Марія (Одеська СШ №117) | |
4725. | Білюба Марко (КПЛ №171 "Лідер") | |
4726. | Гержова Софія (Одеська СШ № 121) | |
4727. | Шалапуха Іван (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4728. | Місюра Єлізавета (Одеська СШ №117) | |
4729. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Рішельєвський Ліцей) | |
4730. | Кисіль Федір (КПЛ №171 "Лідер") | |
4731. | Щербаченко Тимофій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4732. | Ойкін Іван (Одеська СШ №117) | |
4733. | Гуменюк Марія Вадимівна (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4734. | Бородуліна Поліна (Харківський ліцей № 149) | |
4735. | Відова Анна (Одеська СШ №117) | |
4736. | Страшко Дмитро Олексійович (маматематика) | |
4737. | Бошкевич Антон Вікторович (ThinkGlobal) | |
4738. | Паламарчук Орина Ігорівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
4739. | Кочоян Саїд (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4740. | Волошин Маркіян (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4741. | Тищук Світлана (Одеська СШ №117) | |
4742. | Гордєєва Маргарита Антонівна (КПШ №218 КМР) | |
4743. | Луценко Дмитро Ігорович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
4744. | Денисов Євгеній Вадимович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4745. | Васюченко Валерія (ThinkGlobal, Львів) | |
4746. | Світличний Артем Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
4747. | Копилов Святослав Артемович (ЗЛ "Логос") | |
4748. | Кучеренко Поліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4749. | Ільїна Надія Дмитрівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
4750. | Соколова Марія Петрівна (Гімназія №257) | |
4751. | Сахарова Валерія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
4752. | Сорока Олександра (Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей) | |
4753. | Рожко Роман Васильович (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
4754. | Бух Анастасия Алексеевна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4755. | Пухов Ярослав Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4756. | Ельза Петкевич Марківна (НВК "Всезнайко") | |
4757. | Савицький Тимофій (НВК-ліцей №100) | |
4758. | Баглай Анастасия Олександрiвна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4759. | Васіліогло Олександра (Одеська СШ №117) | |
4760. | Осіпов Давід Русланович (Одеська ЗОШ №27) | |
4761. | Шпак Олена Тарасівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
4762. | Тахмазов Васіф (Харківський ліцей № 149) | |
4763. | Коваленко Денис (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
4764. | Лихитько Поліна Максимівна (РОСШ) | |
4765. | Гичка Максим Романович (Новороздільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
4766. | Бондарєва Єва Віталіївна (Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
4767. | Лозінська Яна Станіславівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
4768. | Комар Аліна Юріївна (КПШ №218 КМР) | |
4769. | Захарченко Майя (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4770. | Пурдишева Аліна (НВК-ліцей №100) | |
4771. | Суліма Андрій Дмитрович (Криворізька гімназія №91) | |
4772. | Антоненко Владислав Олександрович (Одеська ЗОШ №27) | |
4773. | Бабятинський Дмитро (Одеська СШ №117) | |
4774. | Ткачук Орест (НВК №9) | |
4775. | Вербицький Роман Дмитрович (НВК № 106) | |
4776. | Рукавішніков Іван (КПЛ №171 "Лідер") | |
4777. | Стусь Владислава (КЗО НВО №28) | |
4778. | Варунц Анна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4779. | Варунц Антон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4780. | Гладишко Анастасія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4781. | Корякін Марат Аріфович (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | |
4782. | Гаврилюк Іван (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
4783. | Сідоренко Сава Юрійович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4784. | Лямаєва-Святецька Софія (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
4785. | Соловйова Віталіна Олексіївна (Криворізька гімназія №95) | |
4786. | Точоних Матвій (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4787. | Косов Олексій Анатолійович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
4788. | Стухальська Іванна (Слободороманівський ліцей) | |
4789. | Остров Ростислав (Ліцей "Сокіл" МРК) | |
4790. | Куцмида Софія Віталіївна (СЗШ № 30) | |
4791. | Бокал Ніка (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
4792. | Андрейцова Іванна (Гімназія Claris Verbis) | |
4793. | Панченко Даниїл (Користівський ліцей) | |
4794. | Зубань Матвій Ігорович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4795. | Бондарук Катерина (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
4796. | Сіренко Роман (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4797. | Локшина Уляна (НВК-ліцей №100) | |
4798. | Астаф'єва Маргарита (ЛНВК №24) | |
4799. | Малахова Діана (Одеська СШ №117) | |
4800. | Ебанда Келлі (Гімназія Claris Verbis) | |
4801. | Шамота Михайло Олександрович (НВК № 106) | |
4802. | Легейда Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4803. | Коробка Єлизавета Дмитрівна (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
4804. | Герасименко Степан Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4805. | Ярмола Надія Володимирівн ааа (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4806. | Копач Олег (Теплодарська ЗОШ) | |
4807. | Мисик Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4808. | Захарчук Юрій Михайлович (50) | |
4809. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Сарненський ліцей №2) | |
4810. | Дубович Данііл Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | |
4811. | Тіщенко Віктор Олександрович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4812. | Дубровіна Владлена Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4813. | Прошина Діана Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4814. | Кушпер Оксана Степанівна (Тернопільська початкова школа №1) | |
4815. | Яровий Михайло Сергійович (Think Global) | |
4816. | Убірія Катерина Кахівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
4817. | Шкода Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4818. | Кулакевич Богдан Юрійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
4819. | Кравченко Арсеній Юрійович (Перша міська гімназія) | |
4820. | Гвоздікова Анастасія (Одеська ЗОШ №27) | |
4821. | Кушніренко Олексій Сергійович (Одеська ЗОШ №27) | |
4822. | Терещенко дмитро (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4823. | Амбросюк Нікіта Олександрович (Одеська ЗОШ №27) | |
4824. | Булгаков Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
4825. | Андрієць Ігор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4826. | Балбекова Ельвіна Ернесівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
4827. | Стеценко Дар'я Віталіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4828. | Чалий Максим Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
4829. | Астахова Поліна Аркадіївна (Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | |
4830. | Шиян Вероніка (Think Global) | |
4831. | Дмитренко Поліна Олександрівна (Гімназія №257) | |
4832. | Грищенко Станіслав (Гімназія №257) | |
4833. | Шаргородський Вадим Андрійович (Первомайський ліцей №5) | |
4834. | Ібрагімова Аліна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
4835. | Міщенко Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4836. | Вересюк Маргарита Миколаївна (Городоцька початкова школа) | |
4837. | Чорич Ярослава (НВК № 148 "Планета Щастя") | |
4838. | Ткачук Лев (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4839. | Койчева Світлана Андріївна (Одеська ЗОШ №27) | |
4840. | Чан Бао Чау (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4841. | 271635525 (Єрківецьке НВО "ЗЗСО І - ІІІ ст. - ЗДО") | |
4842. | Старов Степан (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4843. | Надольська Мар'яна Кирилівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4844. | Родіонова Василиса Андріївна (Будянський ліцей) | |
4845. | Бондар Марк (НВК-ліцей №100) | |
4846. | Котляров Артур Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4847. | Попова Анна Олександрівна (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
4848. | Шостак Катерина (Одеська СШ №117) | |
4849. | Кушніренко Тарас (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
4850. | Гнатюк Ольга Миколаївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4851. | Волкова Єлизавета (Одеська СШ №117) | |
4852. | Бутко Олександр Васильович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
4853. | Зеленюк Арсеній (НВК №9) | |
4854. | Червенчук Есенія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа №141) | |
4855. | Ващенко Артем Олександрович (Харківський ліцей № 149) | |
4856. | Красножон Леонід (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4857. | Король Тетяна Володимирівна (Альтернативна школа "Дельта") | |
4858. | Andrii Lobanok (ЗНВК "Свiтанок") | |
4859. | Гречуха Злата Сергіївна (гімназія № 31) | |
4860. | Дзюбак Дмитро (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
4861. | Трофименко Тимофій Сергійович (Петропавлівка філія Доманівського закладу ЗСО №1) | |
4862. | Калабський Юрій Ігорович (КПЛ №171 "Лідер") | |
4863. | Шепетило Владислав (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
4864. | Гураєвський Андрій Юрійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4865. | Макарець Савелій Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4866. | Леонтьєв Артем Віталійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4867. | Пишний Марко (ПШ №53 м. Львова) | |
4868. | Галай Андрій Владиславович (Краматорська школа-інтернат) | |
4869. | Калугін Святослав Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4870. | Волощенко Олександра Олександрівна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
4871. | Стельмах Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4872. | Поплавська Єлізавета (Гуманітарна гімназія №23) | |
4873. | Шомоді Володимир Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
4874. | Шедін Родіон (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4875. | Діхтенко Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4876. | Пікалов Іван Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4877. | Таслак Язан (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4878. | Килимнік Давид (ЛНВК №24) | |
4879. | Вінницький Марк (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4880. | Бондаренко Марія (КЗО НВО №28) | |
4881. | Скрипкін Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4882. | Водолажський Арсеній Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4883. | Скопкін Сергій Олександрович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
4884. | Лайван Арістарх (НВК-ліцей №100) | |
4885. | Пащенко Софія (Криворізька ЗОШ №130) | |
4886. | Сейдаметов Амет (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4887. | Мартинюк Ілля (Ліцей №100) | |
4888. | Локтєв Максим Сергійович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
4889. | Дудник Олексій Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4890. | Стоянова Владислава (Одеська СШ №117) | |
4891. | Старовійт Данило (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4892. | Більська Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
4893. | Олейник Оксана (Теплодарська ЗОШ) | |
4894. | Ткачук Дарина (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4895. | Харківська Олександра Олександрівна (Криворізька гімназія №91) | |
4896. | Тріфонова Вікторія Вікторвна (Криворізька гімназія №91) | |
4897. | Нгуєн Хоанг Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4898. | Шаповалов Костянтин Игорович (Ланжеронiвський лiцей) | |
4899. | Борисенко Жан (Одеська СШ №117) | |
4900. | Лымар Кирилл Павлович (Ліцей) | |
4901. | Мицик Андрій Сергійович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
4902. | Малих Мирослава (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
4903. | Агамамедов Юсіф Рустам огли (КПЛ №171 "Лідер") | |
4904. | Шеремета Маргарита Олесiвна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
4905. | Костюченко Олександр Євгенович (Одеська ЗОШ №27) | |
4906. | Колач Наталія Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4907. | Богач Уляна Вячеславівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
4908. | Хрипунов Тимур (Одеська СШ №50) | |
4909. | Підпальна Валерія Олексіївна (Перша міська гімназія) | |
4910. | Кулик София (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4911. | Плачинда Тимофій Віталійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
4912. | 6 (Ліцей) | |
4913. | Горбатенко Анна Олексіївна (Перша міська гімназія) | |
4914. | Євгенюк Євген (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4915. | Романюк Костянтин (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
4916. | Лантінов Володимир (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4917. | Ребдело Олександр Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4918. | Никируй Юрій (НВК №9) | |
4919. | Кавецька Тетяна (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
4920. | Петруха Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4921. | Бабак Ярослав Олександрович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
4922. | Зюкін Олександр Віталійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
4923. | Невинська Аріна Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4924. | Шерстюк Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4925. | Карпова-Осауленко Елеонора (Одеська СШ №50) | |
4926. | Ворович Юрій (Одеська СШ №117) | |
4927. | Бичок Данило (КПЛ №171 "Лідер") | |
4928. | Молдавський Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4929. | Воловик Вікторія Андріївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
4930. | Аділ Гулам Хедер (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | |
4931. | Сачава Тимофій Олександрович (Перещепинська ЗОШ №1) | |
4932. | Гребещук Марія Олексіївна (Школа І ступеня №333) | |
4933. | Кострікова Маріанна (Херсонська гімназія №1) | |
4934. | Бузовська Анна (Одеська СШ №117) | |
4935. | Резниченко Данііл (Харківський ліцей № 149) | |
4936. | Катраєв Віталій Віталійович (НВК "Всезнайко") | |
4937. | Козак Валерія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
4938. | Смірнов Кирило (ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
4939. | Мельниченко Софія Миколаївна (Гімназія №257) | |
4940. | Петрук Вероніка Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
4941. | Макаренко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4942. | Кедіс Ліана Віталіївна (Ліцей) | |
4943. | Пелехівська Злата (Школа № 5) | |
4944. | Фурик Діана (Одеська ЗОШ № 92) | |
4945. | Якобсон Мирослава Романівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
4946. | Шеховцева Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4947. | Усов Іван Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4948. | Мілютін Назар (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4949. | Січевська Анастасія Олегівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
4950. | Ковтюх Дмитро Миколайович (Чернівецький НВК " Любисток") | |
4951. | Малєєв Артем (Теплодарська ЗОШ) | |
4952. | Деревко О.С. (Ліцей №100) | |
4953. | Пукас Арсеній (Теплодарська ЗОШ) | |
4954. | Стецуріна Євгенія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4955. | Костенюк Марія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4956. | Якименко Аліна (Кочержинський НВК) | |
4957. | Якубенко Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4958. | Ведмедовська Марія (НВК-ліцей №100) | |
4959. | Осьмачко Арсеній (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4960. | Попович Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4961. | Коптєв Владислав (НВК-ліцей №100) | |
4962. | Тихончук Максим (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4963. | Кулик Ангеліна Володимирівна (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
4964. | Іщук Софія (Гуманітарна гімназія №23) | |
4965. | Ушкевич Анастасія Володимирівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
4966. | Комарьова Маріка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4967. | Скляр Семен Вячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4968. | Чемерис Андрій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
4969. | Яковлєва Маргарита (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4970. | Білан Павло Богданович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
4971. | Каліновська Тетяна Петрівна (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
4972. | Рязанцев Олександр Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4973. | Фреїв Катерина Русланівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4974. | Звездина Мария (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4975. | Баранова Єва (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
4976. | Старченко Дар’я Олександрівна (гімназія № 31) | |
4977. | Романюк Софія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
4978. | Лавренюк Тимофій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4979. | Іл’яной Ігор (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
4980. | Логвинов Дмитро Володимирович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
4981. | Амбарцумян Давид Робертович (Криворізька гімназія №91) | |
4982. | Харченко Софія Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4983. | Мульганова Дар'я Іванівна (Одеська ЗОШ №27) | |
4984. | Матерняк Вероніка (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4985. | Кравчук Михайло (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
4986. | Брагін Федір Кирилович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
4987. | Паскал Сергій (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4988. | Лещук Роман Андрійович (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
4989. | Заєць Катерина (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
4990. | Потіп Микита (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
4991. | Данельчук Анна (Одеська СШ №117) | |
4992. | Лисак Таміла (НВК №9) | |
4993. | Яценко Дарія Василівна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
4994. | Мізунський Максим (Долинський ліцей №7) | |
4995. | Котляр Назар Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4996. | Зубрицька-Мельник Ярослава (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4997. | Литвиненко Марія Василівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
4998. | Логвин Софія Олександрівна (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
4999. | Гузей Вікторія (НВК-ліцей №100) | |
5000. | Хлопук Артем (Луцька гімназія №18) | |
5001. | Мельник Євгенія Юріївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
5002. | Зубков Богдан (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
5003. | Мохнева Марія Михайлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5004. | Крук Денис Юрійович (Селищанський НВК) | |
5005. | Даценко Руслан Юрійович (КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | |
5006. | Пономаренко Сергій (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
5007. | Запісоцький Тарас (Ліцей "Мейн Скул") | |
5008. | Барамідзе Майя (НВК-ліцей №100) | |
5009. | Кошик Олександра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
5010. | Петрик Поліна Євгеніївна (КПЛ №171 "Лідер") | |
5011. | Ковальчук Владислава Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5012. | Сіроцінська Марія (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
5013. | Бруславець Єгор (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
5014. | Когай Гавриїл Петрович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5015. | Куляхтіна Поліна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
5016. | Бондаренко Каріна Олександрівка (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
5017. | Колесник Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5018. | Мозгова Анжела (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5019. | Гасимли Фархад (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5020. | Бусфіха Ільяс (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5021. | Александрова Анастасія Василівна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
5022. | Ярина Ференс (Дивосвіт) | |
5023. | Asem Manarbek (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5024. | Френкель Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5025. | Лісіцька Уляна Володимирівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
5026. | Захарченко Вікторія (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
5027. | Тимошенко Марія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5028. | Безрук Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5029. | Ізвєков Артем Андрійович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
5030. | Ломакін Артем (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5031. | Телюк Анастасія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
5032. | Бородій Назар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5033. | Кравченко Ілля Сергійович (РОСШ) | |
5034. | Кілічук Іван Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5035. | Чичуга Денис Віталійович (КЗ "ХЗОШ № 32") | |
5036. | Заїкіна Тетяна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5037. | Панченко Каролина (VBSchool) | |
5038. | Глуховський Герман (КПЛ №171 "Лідер") | |
5039. | Прокопенко Влада Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5040. | Ігнатьєва Поліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5041. | Самборський Марк (Одеська ЗОШ № 92) | |
5042. | Мороз Анна Іванівна (Вараський ліцей №4) | |
5043. | Максимчук Борис (НВК №9) | |
5044. | Тихоненко Варвара Валентинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5045. | Халявка Марія Андріївна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
5046. | Рубан Тимур Іванович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 160) | |
5047. | Савенко Валерій (НВК №7 м.Хмельницького) | |
5048. | Горбань Дмитро Кирилович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5049. | Чигрин Таїсія (НВК №9) | |
5050. | Коваль Андрій Валерійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5051. | Малюгін Денис (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5052. | Зубкова Мария Геннадиевна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5053. | Вінник Анна Антонівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
5054. | Лубенко Максим Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
5055. | Дяченко Олександр (Одеська СШ №117) | |
5056. | Чеботова Ольга Андріївна (Криворізька гімназія 58) | |
5057. | Притуляк Даніїл Володимерович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5058. | Куліш Олег Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
5059. | Ярова Маргарита (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5060. | Дериведмідь Олександра Олексіївна (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | |
5061. | Гайдай Віталіна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
5062. | Лучанінов Святослав Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5063. | Борцова Анна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5064. | Пєтров Родіон (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
5065. | Боримська Віолетта (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
5066. | Лебедєва Анастасія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
5067. | Єфімцева Уляна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5068. | Гаврилова Єлизавета (НВК-ліцей №100) | |
5069. | Масолобов Єлисей (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5070. | Василенко Ганна Ігорівна (Гімназія №257) | |
5071. | Рудік Вероніка (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5072. | Денисенко Катерина Сергіївна (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5073. | Мотуз Микола Дмитрович (Криворізька гімназія 58) | |
5074. | Бояшенко Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5075. | Юшенко Ангеліна (ЗОШ 11 м. Білгород-Дністровський) | |
5076. | Болтенко Єгор Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5077. | Бондаренко Кирил Богданович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
5078. | Майстренко Олександр Максимович (Школа №17) | |
5079. | Зібаровський Максим Сергійович (Одеська СШ №117) | |
5080. | Герасічкіна Анна Валеріївна (Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
5081. | Яровой Макар (Теплодарська ЗОШ) | |
5082. | Пламова Уляна Андріївна (Школа №55) | |
5083. | Лень Маргарита (Одеська СШ №117) | |
5084. | Месле Оскар Маттіасович (Школа №64) | |
5085. | Яременко Микола (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5086. | Балабан Ілля Олександрович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5087. | Кушнір Михайло (НВК-ліцей №100) | |
5088. | Сич Ксенія (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
5089. | Долженко Поліна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5090. | Хмельовська Ліда Юріївна (Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | |
5091. | Колесник Ірина Антонівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | |
5092. | Лозниця Валерія (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
5093. | Павлишин Георгий (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5094. | Гончаров Богдан Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5095. | Гордієнко Максим Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5096. | Чудна Анастасія (Одеська СШ №117) | |
5097. | Сорочинська Мілана Станіславівна (СЗШ №35) | |
5098. | Батюто Марк Дмитрович (Скадовська загальноосвітня школа № 3) | |
5099. | Широкова Аріна Андріївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
5100. | Аделiна Петкова (ЗЗСО Інтерактив) | |
5101. | Юдін Богдан (Ставрівський НВК) | |
5102. | Потьомкіна Ольга (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
5103. | Скрипник Григорій Анатолійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
5104. | Макєєва Анастасія (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5105. | Начкебія Максим В'ячеславович (Перша міська гімназія) | |
5106. | Островський Ярослав (НВК-ліцей №100) | |
5107. | Даниляк Олександра Віталіївна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
5108. | Назаренко Даніїл (Одеська СШ №117) | |
5109. | Келеберда Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5110. | Крива Ганна (Теплодарська ЗОШ) | |
5111. | Нетай Данііл (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5112. | Мещеряков Єлисей (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5113. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5114. | Яременко Анна (НВК-ліцей №100) | |
5115. | Нго Лє Хань Чі (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5116. | Довгопола Анастасія Олександрівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
5117. | Ісаєва Аріна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5118. | Дяченко Діана Русланівна (Перша міська гімназія) | |
5119. | Івкіна Єлизавета Сергіївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
5120. | Головченко Едуард (Ліцей "Мейн Скул") | |
5121. | Колобов Iгор Олександрович (Глухівська ЗОШ №3) | |
5122. | Глущенко Амір (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5123. | Гнатюк Назар (НВК №9) | |
5124. | Гераськова Валерія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5125. | Андрющенко Денис Олегович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
5126. | Захарченко Юрій (НВК-ліцей №100) | |
5127. | Колпаков Тімур Михайлович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5128. | Калуцьких Дмитро Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5129. | Шута Софія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа №74) | |
5130. | Раковський Роман (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
5131. | Рюмін Роберт (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
5132. | Люк Марта Сергіївна (Ліцей) | |
5133. | Храпунова Марина Олександрівна (Гімназія №257) | |
5134. | Яроцька Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №155 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва) | |
5135. | Конопатська Уляна (Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості) | |
5136. | Гончар Антон Тимурович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5137. | Волосінчук Макар (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
5138. | Коськова Вероніка Ігорівна (Гімназія «Консул» №86) | |
5139. | Орлов Лук'ян Олексійович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
5140. | Бутенко Вероніка (НВК-ліцей №100) | |
5141. | Недвига Альміра Артемівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5142. | Сагайдак Данііл Сергійович (Одеська СШ №117) | |
5143. | Цуркін Тимур (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5144. | Леушин Артем (НВК-ліцей №100) | |
5145. | Денисенко Катерина (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
5146. | Гарібян Анна Сасунівна (Первомайський ліцей №5) | |
5147. | Євдокимов Ілля (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5148. | Погребняк Антон Тарасович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
5149. | Мерзляков Лев Геннадійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5150. | Єлизавета Циганок (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5151. | Рогів Соломія (НВК №9) | |
5152. | Ібрагімова Аміна (ХЗОШ № 51) | |
5153. | Барабаш Богдан Сергійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
5154. | Мазуров Андрій (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
5155. | Гончарук Валерія Валентинівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
5156. | Мищак Христина (Долинський ліцей №7) | |
5157. | Обиход Варвара Андріївна (Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11) | |
5158. | Думчев Марк (КПЛ №171 "Лідер") | |
5159. | Зелена Валерія Сергіївна (Перша міська гімназія) | |
5160. | Ломачинська Людмила Сергіївна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
5161. | Ситнік Олександра Сергіївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
5162. | Маленко Максим (Одеська ЗОШ № 92) | |
5163. | Омельченко Сергій Євгенович (Ліцей №6 ЛМР) | |
5164. | Кострич Марія Олександрівна (Нетішинська ЗОШ №1) | |
5165. | Печиборщ Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5166. | Смірнов Раім (Одеська СШ №50) | |
5167. | Слобода Денис (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5168. | Чернецький Максим (Теплодарська ЗОШ) | |
5169. | Фітель Соломія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5170. | Половченко Валерія Дмитріївна (ЗЛ "Логос") | |
5171. | Леонова Надія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5172. | Алімова Злата Євгеніївна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
5173. | Показєєв Олександр (Ліко-ліцей) | |
5174. | Мельничук Єлизавета Олегівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
5175. | Думік Олена Павлівна (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
5176. | Шмагайло Злата Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5177. | Градовий Богдан (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5178. | Авраменко Давид (Користівський ліцей) | |
5179. | Aizere Mussabekova (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5180. | Мельничук Денис Сергійович (Чернівецький ліцей-інтернат) | |
5181. | Качановський Ілля (НВК-ліцей №100) | |
5182. | Корюкалова Уляна (Крила) | |
5183. | Чешеров Максим Віталійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5184. | Труфанов Нікіта (НВК-ліцей №100) | |
5185. | Нестерчук Софія Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5186. | Таран Даніїл Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5187. | Каретний Олександр Олександрович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
5188. | Жмуренко Анна (НВК-ліцей №100) | |
5189. | Мандражи Олена (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5190. | Федосеєнко Данило (КЗО НВО №28) | |
5191. | Алімов Микита Костянтинович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5192. | Ковш Кіра Юріївна (КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | |
5193. | Новіков-Єганян Роман (--) | |
5194. | Струкуленко Анастасія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
5195. | Варченко Олександра Олександрівна (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
5196. | Ангеловський Артем Валентинович (Запорізька ЗОШ 97) | |
5197. | Ярошик Ліна Андріївна (Криворізька ЗОШ № 45) | |
5198. | Кузьмич Міла (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
5199. | Білоцерківський Дмитро Дмитрович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
5200. | Ружанський Данило Олегович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
5201. | Логвиненко Євгеній (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5202. | Квашин Нікіта (КПЛ №171 "Лідер") | |
5203. | Максименко Дар'я Ігорівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
5204. | Когут Даніела Віталіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5205. | Мироновська Ангеліна Вадимівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5206. | Дмітрієнко Кіра Михайлівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
5207. | Труфанов Тимур (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5208. | Калашнікова Аріна Богданівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5209. | Капінус Данило (НВК-ліцей №100) | |
5210. | Кравченко Нікіта (Одеська СШ №50) | |
5211. | Шкут Олег (Гімназія Claris Verbis) | |
5212. | Галецька Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5213. | Коптєва Вікторія Денисівна (Криворізька ЗОШ №128) | |
5214. | Лабунець Домініка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5215. | Самсонов Віталій Анатолійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
5216. | Беспрозванна Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | |
5217. | Морозов Андрiй Максимович (Одеська СШ №117) | |
5218. | Абдуллаєва Луїза (Одеська СШ №117) | |
5219. | Дірочка Дмитро Олексійович (Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | |
5220. | Ульянова Маргарита Андріївна (Одеська СШ №117) | |
5221. | Микая Георгий Емзарович (Одеська СШ №117) | |
5222. | Бердник Мирослава (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
5223. | Томенко Максим (НВК-ліцей №100) | |
5224. | Шротрія Євгеній Арунович (Школа №51) | |
5225. | Підгірна Уляна Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5226. | Вороніна Аліса (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5227. | Грінченко Лера (Користівський ліцей) | |
5228. | Голуб Евеліна Сергіївна (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5229. | Стреляний Богдан (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5230. | Андрійченко Кирило Євгенович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
5231. | Голобородько Артем (НВК-ліцей №100) | |
5232. | Щокіна Злата Ростиславівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5233. | Тимченко Аліса Андріївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
5234. | Масленніков Іван Ігорович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
5235. | Збаразська Анастасія Олександрівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5236. | Житіньов Сергій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
5237. | Леоненко Аделіна Євгенівна (Андріївська СРШ) | |
5238. | Дзюба Меланія Андіріївна (гімназія № 31) | |
5239. | Кобзар Матвій (Школа № 5) | |
5240. | Міхно Назар (НВК-ліцей №100) | |
5241. | Гаркач Вікторія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
5242. | Мірошніченко Денис (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
5243. | Баркар Аріна Ігорівна (Одеська ЗОШ №27) | |
5244. | Гончаренко Аніта (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
5245. | Костікова Поліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5246. | Бондаренко Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5247. | Пиш'єв Ігор (НВК-ліцей №100) | |
5248. | Гаргіна Олександра Станіславівна (КЗ "НСЗШ №25") | |
5249. | Кубишко Аріна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
5250. | Гуртова Мирослава Анатоліївна (КПШ №218 КМР) | |
5251. | Шарапов Анатолій Сергійович (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
5252. | Колодій Святослав (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5253. | Гахраманов Тімур Валехович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5254. | Кулик Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5255. | Бончева Богдана (VBSchool) | |
5256. | Пархоменко Кирило Миколайович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
5257. | Совач Олександр Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5258. | Гладка Ніна (Одеська СШ №117) | |
5259. | Дорош Ростислав (Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
5260. | Собакар Владислав Максимович (ЗЛ "Логос") | |
5261. | Прокопюк Дмитро Віталійович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
5262. | Ткаченко Данил (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
5263. | Наумовець Софія (Одеська СШ № 121) | |
5264. | Угланова Сандра (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
5265. | Прокопенко Ілля (КПЛ №171 "Лідер") | |
5266. | Герасько Ніна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
5267. | Шаповал Кіріл (Користівський ліцей) | |
5268. | Сероштанова Марiя Володимирiвна (ХГ №116) | |
5269. | Баранова Еліна Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5270. | Вінтоняк Владислав (НВК №9) | |
5271. | Демчук Діана Ігорівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
5272. | Тітарева Вероніка (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5273. | Ткаченко Георгій (НВК-ліцей №100) | |
5274. | Будковська Марина Віталіївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
5275. | Потапенко Валерія Павлівна (Дистанційна школа Optima) | |
5276. | Кочетигов Віталій Олександрович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
5277. | Бала Олександра Романівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
5278. | Чорнейко Мілана Миколаївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5279. | Пароконна Олександра Ігорівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5280. | Грищенко Нікіта (Одеська СШ №117) | |
5281. | Ніколаєнко Єлизавета Юріївна (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
5282. | Амітан Агнія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5283. | Кучеренко Василь (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
5284. | Півнєва Анна Дмитрівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
5285. | Дубенко Олександр (Одеська СШ №117) | |
5286. | Харченко Софія Харченко (Гімназія №257) | |
5287. | Ізотов Андрій Дмитрович (Гімназія № 31) | |
5288. | Мосузенко Валерія (Одеська СШ №117) | |
5289. | Кузонов Михайло Олегович (Школа №17) | |
5290. | Бистрова Мар'яна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5291. | Душенковський (Одеська СШ №50) | |
5292. | Захарук Аліса (Приватна школа "Наша школа") | |
5293. | Павлусь Назар Юрійович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
5294. | Щербак Денис (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
5295. | Мислюк Артур Геннадійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5296. | Минайлюк Анна Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5297. | Олійник Федір (Elena Vedernikova Private School) | |
5298. | Юнда Анастасія (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5299. | Климчук Микола (Гуманітарна гімназія №23) | |
5300. | Чураков Михайло Павлович (КЗО СЗШ №63) | |
5301. | Алексєєв Даніїл (НВК-ліцей №100) | |
5302. | Сахновський Давід (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
5303. | Коваль Семен (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
5304. | Бондар Денис (Европейський коллегіум) | |
5305. | Чорна Анастасія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5306. | Васільков Назар Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | |
5307. | Петля Ярослав (Ліцей) | |
5308. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
5309. | Радіна Катерина (Одеська СШ №117) | |
5310. | Жадкевич Михайло (КПЛ №171 "Лідер") | |
5311. | Порядна Єлизавета (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
5312. | Худан Єгор Віталійович (КПШ №218 КМР) | |
5313. | Далекий Олександр (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
5314. | Соколова Олена (Одеська СШ №117) | |
5315. | Гуневан Владислав Мар’янович (ПНВК "Щасливе місто") | |
5316. | Бинда Діана Олександрівна (Грубнянський НВК) | |
5317. | Рябухіна Дар`я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5318. | Лукашова Марія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
5319. | Грабко Марія Максимівна (Школа-дитячий садок) | |
5320. | Голюк Максим (Одеська ЗОШ № 92) | |
5321. | Вдовиченко Ангеліна Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5322. | Михайлова Дар'я (Харківський ліцей № 149) | |
5323. | Орешко Ілля (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
5324. | Гадай Кирило (Ліко-ліцей) | |
5325. | Войстрик Михайло (ХЗОШ № 95) | |
5326. | Аксьонова Поліна Вадимівна (Нікольська гімназія "Софія") | |
5327. | Семак Даниїл Миколайович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
5328. | Кушнір Нікіта (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5329. | Цибульська Катерина Володимирівна (гімназія № 31) | |
5330. | Шуліка Дар`я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5331. | Дворецький Дмитро Миколайович (Одеська ЗОШ №27) | |
5332. | Козирський Марк (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
5333. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Семенівська СЗШ) | |
5334. | Зинов'єва Даяна (КЗО НВО №28) | |
5335. | Юкало Іван Юрійович (КПЛ №171 "Лідер") | |
5336. | Остапенко Софія (НВК-ліцей №100) | |
5337. | Єфімова Поліна (КПЛ №171 "Лідер") | |
5338. | Ткаченко Марічка Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5339. | Димчишина Анастасія Павлівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
5340. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
5341. | Бурдейна Дар'я (Криворізька ЗОШ №65) | |
5342. | Остапчик Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5343. | Світельський Максим (Гуманітарна гімназія №23) | |
5344. | Листопад Єва (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5345. | Попович Михайло Андрійович (Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | |
5346. | Тюніна Даріна Вікторівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
5347. | Коваленко Даніл Олександрович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
5348. | Гуменна Таїсія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5349. | Кончаковський Веніамін (НВК-ліцей №100) | |
5350. | Панчук Кирило Костянтинович (гімназія № 31) | |
5351. | Негруля Ілона Олександрівна (Мелітопольська гімназія №1) | |
5352. | Волков Антон Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5353. | Літвинець Христина (Слободороманівський ліцей) | |
5354. | Воловік Назар (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
5355. | Горячук Олена Вікторівна (Школа №6) | |
5356. | Новак Микита (Elena Vedernikova Private School) | |
5357. | Стеблевич Северин (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5358. | Мороз Назар В'ячеславович (Погибляцький НВК) | |
5359. | Нестеренко Леонид Романович (ХЗОШ №131) | |
5360. | Капінос Ярослав (Орільський ліцей) | |
5361. | Булатова Вероніка (Одеська СШ №117) | |
5362. | Обух Наталія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5363. | Веремчук Валерій Андрійович (Школа КМДШ на Осокорках) | |
5364. | Шепетіна Ярослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5365. | Горобець Валерія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5366. | Жмайло Тимур (КЗО НВО №28) | |
5367. | Косяк Вікторія Олександрівна (Гуманітарна гімназія №23) | |
5368. | Боровиченко Вікторія (Одеська СШ №117) | |
5369. | Колесникова Крістіна (НВК-ліцей №100) | |
5370. | Мальченко Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5371. | Гончаренко Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5372. | Ахназаров Карім (Криворізька ЗОШ №126) | |
5373. | Наумова Олівія (Одеська СШ №117) | |
5374. | Урин Адріян (Think Global) | |
5375. | Поляков Семен Олександрович (Криворізька гімназія №91) | |
5376. | Іванова Аріна (НВК-ліцей №100) | |
5377. | Колпаков Максим Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5378. | Мірзоєва Ханум Парвіз Кизи (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5379. | Гордовий Іван (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
5380. | Сопель Софія Іванівна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
5381. | Литвинов Платон (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5382. | Ле Нгуєн Ха Ві (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
5383. | Муравйов Михайло Володимирович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5384. | Пелешок Петро (Слободороманівський ліцей) | |
5385. | Наріжний Ілля (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
5386. | Мазуренко Олексій Миколайович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5387. | Совська Мілана (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
5388. | Нікіфоренко Анастасія Сергіївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
5389. | Мудра Алла Миколаївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
5390. | Катасонов Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5391. | Купрієнко Дарина Ігорівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
5392. | Коновал Герман Ігоревич (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
5393. | Рудаков Андрій (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
5394. | Фінн Михайло (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5395. | Бондаренко Вадім (Одеська СШ №117) | |
5396. | Руденко Катерина Олексіївна (Ліцей №6 ЛМР) | |
5397. | Шако Марія (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
5398. | Ісаєва Маргарита (НВК-ліцей №100) | |
5399. | Щокін Василь Васильович (Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
5400. | Нгуєн Данг Куанг (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
5401. | Склярук Єгор Сергійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
5402. | Загривий Тимофій (Слободороманівський ліцей) | |
5403. | Соболь Іван Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5404. | Галієва Вікторія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
5405. | Кустова Анна (Криворізька гімназія №91) | |
5406. | Тимо Ольга (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5407. | Міхалкова Марія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5408. | Кметюк Остап Ярославович (Think Global) | |
5409. | Синьоок Єва Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5410. | Машовець Тімур Олександрович (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичний ліцей) | |
5411. | Дерменжі Крістіна (Одеська СШ № 121) | |
5412. | Томашев Олексій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
5413. | 474961107 (Херсонська гімназія №1) | |
5414. | Тихонюк Маргарита Володимирівна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
5415. | Мурга Ярослав Володимирович (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5416. | Видибура Ума (КЗО НВО №28) | |
5417. | Міщенко Даніл (КЗО НВО №28) | |
5418. | Григор'єв Артем В'ячеславович (Оптіма) | |
5419. | Мірошніченко Данил (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
5420. | Міончинський Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5421. | Онищак Марина Володимирівна (Перша міська гімназія) | |
5422. | Бакшеєв Кирило (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
5423. | Матляк Анна Миколаївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5424. | Мокрицький Олексій (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5425. | Жмак Владислав (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
5426. | Мазур Софія Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5427. | Савченко Ярослава Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5428. | Ляховенко Микита Сергійович (Романо-германська гімназія 123) | |
5429. | Ярова Варвара Кирилівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5430. | Борисенко Назар (НВК-ліцей №100) | |
5431. | Музика Олександра Євгеніївна (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5432. | Дворніченко Георгій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5433. | Andrii Cherniev (ЗНВК "Свiтанок") | |
5434. | Штих-Барков Арсеній Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5435. | Новосельцева Валерія (Харківський ліцей № 89) | |
5436. | Петренко Олексій Денисович (Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
5437. | Кочетков Ілля Сергійович (Школа №8) | |
5438. | Семенцова Марія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
5439. | Делієв Різван (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
5440. | Крючков Давид (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
5441. | Рожин Олег Анатолійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5442. | Галич Ірина Петрівна (Долинська початкова школа) | |
5443. | Мацнєва Анастасія Ігорівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
5444. | Бутівченко Вероніка Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5445. | Федосєєв Нікіта Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
5446. | Мішин Дмитро Юрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5447. | Каплiєнко Вiталiй (ХЗОШ №159) | |
5448. | П'ятигорська Милана Михайлівна (Колегіум 11) | |
5449. | Шуліка Ганна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5450. | Ляхов Михайло Андрійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
5451. | Геник Володимир (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
5452. | Єфремов Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5453. | Бондаренко Дарія (Одеська СШ №117) | |
5454. | Кривошапка Григорій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5455. | Мережко Ігор (Черкаська ЗОШ №32) | |
5456. | Юлій Потапов (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5457. | Вареник Катерина (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | |
5458. | Чухрай Денис (Ліцей №100) | |
5459. | Кратенко Андрій (Ліцей) | |
5460. | Гриненко Андрій Тимурович (58) | |
5461. | Михайлюта Артем (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
5462. | Бурук Федір (Одеська ЗОШ № 92) | |
5463. | Зелена Соломія Олегівна (Ліцей "Євроленд") | |
5464. | Грек Кира Сергіївна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
5465. | Рибак Єгор Владиславович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5466. | Власенко Ілля (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
5467. | Лопушанська Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5468. | Скоромний Еміль (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5469. | Османов Дмитро (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
5470. | Підрепна Аніта Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5471. | Пронін Кирило Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5472. | Швець Владислав Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5473. | Васеніна Стефанія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5474. | Ватаман Михайло Михайлович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5475. | Подольська Крістіна Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5476. | Камарницький Микита (Одеська СШ №117) | |
5477. | Колодій Віталій (Ліко-ліцей) | |
5478. | Пашкевич Іван (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5479. | Колгашов Мирослав (Одеська СШ №117) | |
5480. | Христенко-Славущев Сергій Борисович (КЗО НВО №28) | |
5481. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5482. | Костючик Ірина (Криворізька ЗОШ №126) | |
5483. | Поляк Богдан (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5484. | Тарабей Ніколь Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5485. | Бутлицький Олексій (Криворізька ЗОШ №102) | |
5486. | Рус Костянтин Степанович (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | |
5487. | Малютін Ілля Владиславович (НВК № 106) | |
5488. | Швець Ірина (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
5489. | Білосвіт Марія Тарасівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
5490. | Петренко Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5491. | Сурін Тимур Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5492. | Нікулі Кристина (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
5493. | Фатєєнкова Валерія (Одеська ЗОШ №27) | |
5494. | Копецький Матвій Вячеславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5495. | Іванцик Яна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5496. | Шапенко Владислав Юрійович (Приватна школа "Наша школа") | |
5497. | Животовський Владислав (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5498. | Герінго Евеліна Василівна (Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5499. | Долгій Михайло Іванович (Школа №8) | |
5500. | Мовчан Тимофій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
5501. | Кочин Данило Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5502. | Романова Діана (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5503. | Нагібіна Єлизавета (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
5504. | Гриневич Юлія Олександрівна (ЗЗСО "Деревківський ліцей") | |
5505. | Іванова Поліна (Ліцей) | |
5506. | Волик Дмитро Володимирович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
5507. | Кучер Влада Вадимівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
5508. | Михальчук Микита Олександрович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
5509. | Підкопай Денис Миколайович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
5510. | Сергєєва Олена Сергіївна (маматематика) | |
5511. | Шишковський Артем (Школа № 5) | |
5512. | Яцуба Володимир (НВК-ліцей №100) | |
5513. | Мягченко Карина (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
5514. | Гахраманов Тимур Валехович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5515. | Глущенко Кристина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5516. | Ковальова Кіра (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
5517. | Кляцький Максим Олександрович (Одеська СШ №117) | |
5518. | Галіта Максим (Теплодарська ЗОШ) | |
5519. | Лисюк Софія Сергіївна (Гімназія №257) | |
5520. | Фам В'єт Нга (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
5521. | Сумятіна Уляна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
5522. | Колеснікова Яна (Одеська СШ №117) | |
5523. | Лукашук Дмитро Миколайович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5524. | Богоцький Володимир Володимирович (Одеська СШ №117) | |
5525. | Білоус Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | |
5526. | Кравченко Марина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5527. | Безсмертна Ольга Сергіївна (Кочержинський НВК) | |
5528. | Nathaniel Wallner (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5529. | Чан Тунг Зионг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5530. | Сільвестров Олександр Олегович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
5531. | Лебединцева Марія (Теплодарська ЗОШ) | |
5532. | Комар Маргарита Дмитрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
5533. | Новіцький Андрій Костянтинович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5534. | Дворнікова Юлія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5535. | Kirill Shubin-Yagulov (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5536. | Dilek Hisir (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5537. | Железняк Максим (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
5538. | Жаворонкова Аріна Максимівна (Спеціалізована школа І-ІІІ стуупенів №31 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу) | |
5539. | Кондратенко Каріна (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
5540. | Макаруха Маркіян Назарійович (КПЛ №171 "Лідер") | |
5541. | Мартиненко Кіра Валеріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5542. | Булава Павло Вікторович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
5543. | Бобін Максим (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5544. | Ковальова Єлизавета Сергіївна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
5545. | Ільчук Софія (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5546. | Корнієнко Яна (Родинська ЗОШ №36) | |
5547. | Ткачова Мирослава Володимирівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5548. | Федічева Поліна Валеріївна (КЗО НВО №28) | |
5549. | Борзик Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5550. | Oleksii Lobas (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5551. | Потеніхін Дмитро (НВК-ліцей №100) | |
5552. | Шпирна Ксенія (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
5553. | Шурко Євгеній Станіславович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
5554. | Анкудінов Нікіта (НВК-ліцей №100) | |
5555. | Чоков Михайло Андрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5556. | Дмитрицька Тетяна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5557. | Ахтемійчук Анастасія (Кіцманський НВК) | |
5558. | Бутенко Анастасія Сергіївна (КПЛ №171 "Лідер") | |
5559. | Демченко Андрій (Одеська СШ №117) | |
5560. | Кобідзе Микола (Одеська ЗОШ №118) | |
5561. | Башлаєв Євген (НВК-ліцей №100) | |
5562. | Ковальчук Діана (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
5563. | Шандигаєв М.О. (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5564. | Гюнгьордю Денис Мустафович (Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11) | |
5565. | Паршак Лілія Русланівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
5566. | Максюта Гліб (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
5567. | Дорофеєва Анна (Гімназія Claris Verbis) | |
5568. | Сільвестров Назар Віталійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
5569. | Мельничук Гліб (НВК №7 м.Хмельницького) | |
5570. | Теплицька Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5571. | Мигуля Владислав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5572. | Долгошеєв Єгор (НВК-ліцей №100) | |
5573. | Шуба Єлізавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5574. | Бондаревська Ксенія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
5575. | Смірнов Аркадій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5576. | Соснов Гліб Костянтинович (РОСШ) | |
5577. | Погранична Марія Андріївна (Альтернативна школа Ярина School) | |
5578. | Рябокінь Сергій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5579. | Саввутін Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5580. | Єрощев Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5581. | Шаповалов Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5582. | Ткаченко Кирилл (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5583. | Дубас Анна Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5584. | Хієкканена Мілана (Гімназія Claris Verbis) | |
5585. | Костюк Артем (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5586. | Якубенко Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5587. | Валігура Арсеній (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5588. | Лобанова Мілена (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | |
5589. | Потурнак Марія Сергіївна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5590. | Amina Moldosanova (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5591. | Куценко Кирило (НВК-ліцей №100) | |
5592. | Симоненко Ольга (ЗОШ # 4) | |
5593. | Кононенко Кирило Олександрович (Полонська гімназія) | |
5594. | Жуковська Ксенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5595. | Давиденко Михайло Олександрович (Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | |
5596. | Кондратюк (Одеська СШ №50) | |
5597. | Копніна Анастасія (Одеська СШ № 121) | |
5598. | Кравченко Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5599. | Сурженко Аделіна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5600. | Мороко Іван (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
5601. | Олійник Олександр (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5602. | Книш Назарій (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
5603. | Дацюк Денис (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5604. | Гаркава Катерина Сергіївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
5605. | Вірич Артем (КПЛ №171 "Лідер") | |
5606. | Федусяк Віталій Володимирович (Калуська початкова школа №11) | |
5607. | Карлевіц Герман (Одеська СШ №50) | |
5608. | Шуткіна Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5609. | Шведа Олександра Михайлівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
5610. | Метка Дарья Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5611. | Бевз Богдан (ХЗОШ № 51) | |
5612. | Фадєєв Данило (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5613. | Смирнова Марія Євгенівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
5614. | Клочко Кирило (Одеська СШ №117) | |
5615. | Северінова Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5616. | Довга Марія (НВК-ліцей №100) | |
5617. | Кудлач Ганна (Одеська СШ №50) | |
5618. | Малієнко Поліна Олександрівна (Андріївська СРШ) | |
5619. | Томашевський Дмитро ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
5620. | Ларіонов Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5621. | Яріна Максим (Одеська СШ №117) | |
5622. | Зінов'єв Данило Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5623. | Случинський Дмитро (Одеська СШ №50) | |
5624. | Кобилинський Валентин (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
5625. | Пастушенко Анастасія Сергіївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
5626. | Труфанов Влад (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5627. | Півторипавло Валентин (НВК-ліцей №100) | |
5628. | Бахчиванжи Данило Миколайович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
5629. | Притула Арсен Володимирович (ThinkGlobal) | |
5630. | Кушнерук Іван (Гімназія Claris Verbis) | |
5631. | Коропатнюк Олександра (Користівський ліцей) | |
5632. | Деніщук Софія Олександрівна (Ямпільський НВК) | |
5633. | Легкий Антон (НВК-ліцей №100) | |
5634. | Єфімова Неллі (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5635. | Кучеренко Олександр (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
5636. | Заволович Ірина Віталіївна (Ліцей) | |
5637. | Карпенко Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
5638. | Метьолкіна Аліна (НВК-ліцей №100) | |
5639. | Чурилова Іван Андрійович (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
5640. | Соловйова Маргарита (НВК-ліцей №100) | |
5641. | Бахмет Таміла Максимівна (Первомайський ліцей №5) | |
5642. | Писаренко Олексій (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5643. | Осьмачко Андрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5644. | Уткіна Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5645. | Кондратюк Костянтин (Одеська СШ №117) | |
5646. | Гнатенко Максим (Одеська СШ №117) | |
5647. | Айвазовський Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5648. | Гаранчук Іванна Володимирівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
5649. | Фортуна Яніна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5650. | Коротенко Олександр Олександрович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5651. | Воробей Вікторія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
5652. | Щербина Оксана Сергіївна (КЗО НВО №28) | |
5653. | Кротенко Влад (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
5654. | Погосян Елліна (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
5655. | Залевська Маргарита Олександрівна (Кременецька гімназія №6) | |
5656. | Романок Анастасія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
5657. | Ліліченко Єва Петрівна (Семенівська СЗШ) | |
5658. | Немченко Софія Максимівна (Бердянська ЗОШ №4) | |
5659. | Савченко Сашко Олексійович (Нікольська гімназія "Софія") | |
5660. | Шаповал Георгій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5661. | Лисенко Наталія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5662. | Петришин Олександра Ярославівна (ThinkGlobal) | |
5663. | Альошин Андрій (Теплодарська ЗОШ) | |
5664. | Адаменко Володимир (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
5665. | Козаченко Матвій (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
5666. | Погойдаш Олена Віталіївна (ОСШ №17) | |
5667. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Первомайський ліцей №5) | |
5668. | Тарасюк Артем Олександрович (Ківерцівська експериментальна школа) | |
5669. | Тернавський Любомир (Одеська СШ №117) | |
5670. | Сазонова Анастасія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5671. | Корольчук Вікторія Михайлівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
5672. | Джумаєва Майя Равшанівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5673. | Бабкевич Михайло (Одеська СШ №117) | |
5674. | Яхнич Максим Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5675. | Міхнюк Поліна Євгенівна (НВК № 106) | |
5676. | Обруч Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5677. | Галак Анастасія Василівна (Молодійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5678. | Лавринович Анастасія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
5679. | Пушкар Єгор Микитович (Школа №6) | |
5680. | Мішин Владислав (НВК-ліцей №100) | |
5681. | Сігнєєва Марія (Ліко-ліцей) | |
5682. | Середа Марія (НВК №9) | |
5683. | Біцутін Мирон (НВК-ліцей №100) | |
5684. | Хакімулліна Аріана (НВК-ліцей №100) | |
5685. | Калай Евгеній Томович (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
5686. | Драган Арсеній Валентинович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
5687. | Тищенко Тимур Олегович (КПШ №218 КМР) | |
5688. | Пастухова Марія В'ячеславівна (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | |
5689. | Звєрєва Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5690. | Грудьєва Кароліна (Одеська СШ №50) | |
5691. | Кисла Маргарита Сергіївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
5692. | Порхун Євгенія Іванівна (Школа №6) | |
5693. | Ясинський Олександр Олександрович (Первомайський ліцей №5) | |
5694. | Сухацька Марія Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5695. | Мітєва Анастасія (Одеська СШ №117) | |
5696. | Марченко Матвій Володимирович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5697. | Броль Дарина Юріївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
5698. | Амельченко Мілена (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5699. | Гуцуляк Юрій (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
5700. | Колеущенко Максим (Одеська СШ №50) | |
5701. | Таран Олександр Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5702. | Самойленко Богдан Володимирович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
5703. | Дехтяренко Дар'я Станиславівна (Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
5704. | Кривоносенко Міра (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5705. | Безмен Анна Іванівна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
5706. | Передерій Софія Володимирівна (Запорізька ЗОШ №15) | |
5707. | Луговик Микита Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5708. | Мамедова Айлін Бун’ямін кизи (Школа №6) | |
5709. | Боєску Олексій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5710. | Кундрик Аріна Русланівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5711. | Кереб Андрій Вікторович (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | |
5712. | Підлісний Іван Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5713. | Агафонов Нікіта (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5714. | Сверида Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
5715. | Власенко Даніїл Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5716. | Киричук Ірина Віталіївна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | |
5717. | Буйницька Анастасія Олександрівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
5718. | Остроух Ростислав (Вільнянська гімназія "Світоч") | |
5719. | Артеменко Вікторія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5720. | Чорногор Олександра Миколаївна (гімназія № 31) | |
5721. | Стус Яким (Think Global) | |
5722. | Малахов Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5723. | Водарський Андрій (ТСШ №29) | |
5724. | Ema Efremova (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5725. | Харченко Ольга (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
5726. | Левченко Міхаела Олексіївна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
5727. | Звоннік Дмитрій (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
5728. | Стешенко Данііл Віталійович (Одеська ЗОШ №27) | |
5729. | Тапал Марта (Гімназія №257) | |
5730. | Мещеряков Максим Денисович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5731. | Журавльов Ігор Євгенійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5732. | Климова Христина Ігорівна (Школа №55) | |
5733. | Синиця Артем (Вовчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5734. | Марк Сергій (КПЛ №171 "Лідер") | |
5735. | Царіковський Дмитро Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5736. | Брудущук Ярослав (Криворізька ЗОШ №130) | |
5737. | Ушкевич Анна Володимирівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
5738. | Костіна Дар'я Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5739. | Кахнич Андрій Володимирович (Більченський НВК) | |
5740. | Комишан Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5741. | Кірбаба Мирослав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5742. | Токаренко Данило (НВК-ліцей №100) | |
5743. | Кук Тимофій Олексійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5744. | Яворська Альона (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
5745. | Mahir Yaman (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5746. | Шовкопляс Надія Миколаївна (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
5747. | Тарновецька Марта (НВК №9) | |
5748. | Бойко Анна (ТСШ №29) | |
5749. | Кучер Ксенія (Elena Vedernikova Private School) | |
5750. | Ігнатюк Артем Дмитрович (Луцький НВК №9) | |
5751. | Калюжна Анастасія Олександрівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
5752. | Обаль Іван Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5753. | Гламоздінова Олівія Іллівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
5754. | Бадьо Карина Iванiвна (Перещепинський НВК "Родина") | |
5755. | Вароді Етелла Андріївна (Школа № Височанський НВК) | |
5756. | Левченко Ольга Костянтинівна (Ліцей №13) | |
5757. | Бурчин Ірина Василівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
5758. | Шишковський Лев Юрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5759. | Добробабенко Ярослава (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5760. | Кочкарьов Олексій Олексійович (Школа №17) | |
5761. | Лісник Таїсія (Теплодарська ЗОШ) | |
5762. | Ляментовська Мілана Віталіївна (Золотоколодязянська ЗОШ) | |
5763. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Тернопільська початкова школа №1) | |
5764. | Фертюк Софія (Одеська СШ №117) | |
5765. | Петрусьова Ярослава Миколаївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
5766. | Marko Sydorenko (ThinkGlobal, Львів) | |
5767. | Решетник Станіслав Олександрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
5768. | Коряк Кирило (НВК-ліцей №100) | |
5769. | Бойченко Яна Андріївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5770. | Гнатенко Олексій Павлович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
5771. | Бородай Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5772. | Маслій Руслана Русланівна (ТСШ №29) | |
5773. | Осiпов Артур (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5774. | Баранюк Наталя Володимирівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
5775. | Ткачук Марія (ЛНВК №24) | |
5776. | Костюк Микола (НВК №9) | |
5777. | Веклин Владислав Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5778. | Хайлук Світлана Олегівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | |
5779. | Астіоненко Єгор Олегович (Перша міська гімназія) | |
5780. | Гандзій Катя (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5781. | Басанець Уляна Михайлівна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
5782. | Павлюк Аркадій (Одеська СШ №117) | |
5783. | Крічко Даніїл (Одеська СШ №117) | |
5784. | Грудько Артем (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
5785. | Фещенко Микола (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5786. | Рожков Дмитро Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
5787. | Черненко Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5788. | Караманов Артем (Теплодарська ЗОШ) | |
5789. | Шаповаленко Олександра Денисівна (КЗО НВО №28) | |
5790. | Харченко Артем Андрійович (ЗЛ "Логос") | |
5791. | Таубе Данил Евгенiйович (ХЗОШ № 51) | |
5792. | Колач Андріяна Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5793. | Тернова Вікторія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
5794. | Марченко Матвій Юрійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
5795. | Лавренчук Ярослав (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
5796. | Стаднік В'ячеслав Ігорович (Будянський ліцей) | |
5797. | Рудік Микита (Теплодарська ЗОШ) | |
5798. | Медюк Єлизавета Олегівна (Школа №6) | |
5799. | Волочай Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5800. | Нагорний Макар Сергійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
5801. | Войтюк Вероніка Дмитрівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | |
5802. | Грузіна Діана (НВК-ліцей №100) | |
5803. | Волинський Міхаїл (КЗО НВО №28) | |
5804. | Стащенко Олексій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
5805. | Ніценко Заріна Олександрівна (Перша міська гімназія) | |
5806. | Ткаченко Ника Дмитриевна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5807. | Дарашкявічус Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5808. | Кравченко Владислав Володимирович (Андріївська СРШ) | |
5809. | Остапюк Валерія (Кіцманський НВК) | |
5810. | Кедик Гнат (НВК №9) | |
5811. | Хомин Богдан Романович (Школа І ступеня №333) | |
5812. | Деркач Назар Ярославович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5813. | Тарасов Даніл (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
5814. | Поліщук Михайло (Одеська СШ №117) | |
5815. | Труш Анна (НВК №9) | |
5816. | Ренькас Артур (Гуманітарна гімназія №23) | |
5817. | Андрусів Єлізавета (Кіцманський НВК) | |
5818. | Кунчєв Сергій (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
5819. | Лазурко Назарій Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5820. | Соколюк Нікіта (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
5821. | Ткачук Ольга (Гімназія №257) | |
5822. | Рега Іванна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5823. | Трушина Поліна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
5824. | Самарченко Назар (Elena Vedernikova Private School) | |
5825. | Коротич Анастасія (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
5826. | Науменко Микита (НВК-ліцей №100) | |
5827. | Кондратюк Вадим Русланович (Спеціалізована школа №14 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу) | |
5828. | Свинаренко Максим Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
5829. | Бабурін Артур (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
5830. | Олексюк Максим (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
5831. | Барков Кирил Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5832. | Мельник Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | |
5833. | Стороженко Максим Сергійович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
5834. | Білий Ярослав (Одеська СШ №117) | |
5835. | Такоєв Нiкiта (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5836. | Потьомка Артем Андрійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5837. | Літвінов Лев (Одеська СШ №117) | |
5838. | Міхніна Вероніка Вадимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5839. | Марченко Назар Анатолійович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
5840. | Дахно Владислав (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
5841. | Кузьмич Артем Ігорович (Пісківський ліцей) | |
5842. | Горпинич Єлизавета (КЗО НВО №28) | |
5843. | Пазюк Даниїл (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
5844. | Агейчик Денис (НВК-ліцей №100) | |
5845. | Ларіонова Лілія (Одеська ЗОШ №27) | |
5846. | Бойко Даша (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
5847. | Печериця Дар’я Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5848. | Кляцька Олена (Одеська СШ №117) | |
5849. | Ілля Верещак (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5850. | Муха Аскольд (Ліцей №100) | |
5851. | Паламарчук Млада Богданiвна (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
5852. | Хом'як Орина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5853. | Євстратова Марія (Одеська СШ №117) | |
5854. | Демиденко Ілля (Одеська СШ №117) | |
5855. | Клочко Катерина Максимівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
5856. | Годзула Мірія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5857. | Столярчук Назар Миколайович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
5858. | Бурківський Марко (КПЛ №171 "Лідер") | |
5859. | Крохмаль Давид (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
5860. | Захарчук Катерина (Школа № 5) | |
5861. | Сімонян Анна Володимирівна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
5862. | Королькова Марія (НВК-ліцей №100) | |
5863. | Ліхошерст Ольга Віталіївна (Херсонська гімназія №1) | |
5864. | Рєзніченко Андрій Сергійович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
5865. | Терехов Олександр Андрійович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
5866. | Вовчак Тетяна Петрівна (Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | |
5867. | Міц Ксенія (НВК-ліцей №100) | |
5868. | Даценко Тетяна (Одеська СШ №117) | |
5869. | Стеценко Тімофій Романович (Харківська ЗОШ № 36) | |
5870. | Трохимчук Денис Віталійович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
5871. | Роздайгора Вікторія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
5872. | Мартинюк Лія В'ячеславівна (Семенівська СЗШ) | |
5873. | Сташевська Марина Володимирівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
5874. | Білик Сніжана Олегівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
5875. | Брижак Артем Євгенійович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
5876. | Остроушко Олександра Миколаївна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
5877. | Надєєв (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5878. | Cкорик Віта Вікторівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5879. | Миронов Дмитро (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5880. | Білий Дмитро (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5881. | Мельник Наталя (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5882. | Недужко Любов (Одеська СШ №117) | |
5883. | Малендевич Марія Степанівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
5884. | Рашевський Кирило Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | |
5885. | Матвієнко Максим Васильович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
5886. | Григоренко Даша (Think Global) | |
5887. | Сидоренко Тетяна Олександрівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
5888. | Семенов Гордій (КЗО НВО №28) | |
5889. | Краснікова Вероніка Олександрівна (КЗ "Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
5890. | Бертуш Еліна Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
5891. | Колосовська Анастасія Юріївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
5892. | Safiye Sariyeva (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5893. | Галай Злата (Ліцей 25) | |
5894. | Богуцька Євгенія Віталіївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
5895. | Остапчук-Назарчук Злата (Школа № 5) | |
5896. | Бородіна Дар'я (Криворізька ЗОШ №126) | |
5897. | Нечепоренко Аліна Сергіївна (НВК № 106) | |
5898. | Жарук Валерія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5899. | Орличенко Діана Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5900. | Оксенюк Іван Олександрович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
5901. | Кондратьєва Агнія Валентинівна (Луцька гімназія №18) | |
5902. | Комаровський Микита Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
5903. | Швидкий Олег (НВК-ліцей №100) | |
5904. | Сокол Віталій (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5905. | Недоступ Гліб (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5906. | Паладій Мартін Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5907. | Овчеренко Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5908. | Марченко Данило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5909. | Лобунець Даніл Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5910. | Баран Олександр Олесьович (ТСШ №29) | |
5911. | Бершадська Єлизавета Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5912. | Будяк Дар'я Сергіївна (Криворізька ЗОШ №86) | |
5913. | Ретюнін Ілля (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5914. | Агєєва Дар’я Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5915. | Момот Ярослав (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5916. | Логвиненко Артем (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
5917. | Білий Ілля (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
5918. | Бецько Михайло Андрійович (Більченський НВК) | |
5919. | Зубко Ніколь Олександрівна (Криворізька гімназія 58) | |
5920. | Бойко Нікіта (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
5921. | Меліхов Євгеній Сергійович (Школа №8) | |
5922. | Єлісєєв Нікіта (НВК-ліцей №100) | |
5923. | Помінчук Максим Геннадійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5924. | Сербіна Анастасія Русланівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
5925. | Гончаров Іван (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
5926. | Пудлик Софія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5927. | Слюсаренко Даніела Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5928. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Первомайський ліцей №5) | |
5929. | Кондратьєва Єва (Гімназія Claris Verbis) | |
5930. | Лев (ThinkGlobal, Львів) | |
5931. | Огороднік Сергій Ігорович (Голубівський ООЗ) | |
5932. | Рожевіч Дамір (Одеська СШ №117) | |
5933. | Кузик Матвій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
5934. | Трембовецька Софія Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
5935. | Черемних Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5936. | Переваруха Павло Тарасович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5937. | Покідіна Дар'я Валеріївна (Нікольська гімназія "Софія") | |
5938. | Нікітюк Вероніка Андріївна (Луцька гімназія №18) | |
5939. | Остапенко Олексій Олегович (Think Global) | |
5940. | Соловйова Олександра Станіславівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5941. | Власенко Денис (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
5942. | Сарана Єлизавета (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
5943. | Мартинова Анастасія Максимівна (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
5944. | Пташник Олександр Валентинович (Одеська ЗОШ №27) | |
5945. | Главнік Артем Владиславович (НВК "Всезнайко") | |
5946. | Кучер Роман (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5947. | Половченко Анастасія Дмитріївна (ЗЛ "Логос") | |
5948. | Хаджинова Єлизавета (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5949. | Матвійчук Назарій Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | |
5950. | Логойда Зоряна Володимирівна (ТСШ №29) | |
5951. | Петренко Микита Дмитрович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
5952. | Гетьман Вікторія Андріївна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
5953. | Ожиховська Вероніка Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5954. | Жовтенко Злата (Elena Vedernikova Private School) | |
5955. | Лисенко Мирон (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
5956. | Полозенко Максим (Одеська СШ №117) | |
5957. | Новак Анна Олександрівна (Школа №18) | |
5958. | Хорольський Антон Олександрович (ThinkGlobal) | |
5959. | Вакулік Ілля Вікторович (Вараський ліцей №4) | |
5960. | Недужко Валерія (Одеська СШ №117) | |
5961. | Урусов Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5962. | Стрілецька Анастасія Володимирівна (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
5963. | Усов Іван Костянтинович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
5964. | Шумський Тимофій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5965. | Робу Лорена Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5966. | Сівак Ніна Олександрівна (Одеська ЗОШ №26) | |
5967. | Лазаренко Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | |
5968. | Шевченко Іванна Костянтинівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
5969. | Недашківська Дар'я (Гімназія №257) | |
5970. | Левкович Аріана Ярославівна (ЗЛ "Логос") | |
5971. | Олійник Дар'я (НВК-ліцей №100) | |
5972. | Шевченко Борислав Сергійович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
5973. | Зайко Валерій (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5974. | Мандибура Злата (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
5975. | Волков Клим (ХЗОШ № 91) | |
5976. | Мержвинська Ілона Юріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
5977. | Орехов Євгенiй (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5978. | Кірейко Кароліна Вікторівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5979. | Брульов Денис Олексійович (НВК "Всезнайко") | |
5980. | Бабченко Дана Данилівна (ЗЛ "Логос") | |
5981. | Унгул Олександр (КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ст. №16 – ДЮЦ «Лідер») | |
5982. | Мельник Мирослав Владиславович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
5983. | Любченко Марія (Користівський ліцей) | |
5984. | Кравченко Єва (Одеська СШ №50) | |
5985. | Овчинніков Гліб Романович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5986. | Сухобокова Віолета Глібовна (НВК "Всезнайко") | |
5987. | Стародубцев Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5988. | Герасименко Артем (НВК-ліцей №100) | |
5989. | Gabriel Wallner (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5990. | Бондарук Євген (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
5991. | Черненко Остап Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
5992. | Бернадін Ольга Миколаївна (Гуківська ЗОШ) | |
5993. | Чикалова Кіра (Харківський ліцей № 149) | |
5994. | Єськова Анастасія (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
5995. | Войтишко Поліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
5996. | Дрогомирецький Даніель (НВК №9) | |
5997. | Сидорович Єлизавета Денисівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
5998. | Чумаченко Максим (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
5999. | Васильєва Марія (ХЗОШ № 51) | |
6000. | Чемер Лев Вадимович (КПЛ №171 "Лідер") | |
6001. | Богдан Владислав (КЗО НВО №28) | |
6002. | Руденко Аріана Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6003. | Коляса Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6004. | Полюхович максим Олександрович (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6005. | Красевич Вероніка Дмитрівна (Бородянський академічний ліцей) | |
6006. | Шевчук Ольга (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6007. | Куліковський Артем Сергійович (Одеська ЗОШ №27) | |
6008. | Чорноморець Артем Олегович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
6009. | Кожушко Валерія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6010. | Anna Berezyanska (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
6011. | Твердохліб Георгій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6012. | Бондаренко Ксенія (НВК-ліцей №100) | |
6013. | Царук Микола (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6014. | Безсмертна Лілія Сергіївна (Кочержинський НВК) | |
6015. | Кійко Наталія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6016. | Данильчук Артем (НВК №9) | |
6017. | Алілуйко Лев В'ячеславович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6018. | Корякіна Рєната Аріфовна (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | |
6019. | Крижановська Марія Евгенівна (Гімназія №257) | |
6020. | Захарченко Назар (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6021. | Бондаренко Марія Михайлівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
6022. | Давиденко Віталій Віталійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6023. | Клімов Марк (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6024. | Чеплагін Олексій (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6025. | Стец Ніка (Одеська СШ №117) | |
6026. | Точилкін Даниїл (Одеська СШ №117) | |
6027. | ХЛ ЛО (Ліко-ліцей) | |
6028. | Клименко Артем Станіславович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
6029. | Сіренко Марія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6030. | Лукашенко Елизавета (НВК-ліцей №100) | |
6031. | Нічик Анастасія Миколаївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6032. | Гацула Володимир (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6033. | Крупецьких Денис Володимирович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
6034. | Д'яков Ярослав (Одеська СШ №50) | |
6035. | Ніконорова Марія (НВК-ліцей №100) | |
6036. | Пілат Ростислав (Кіцманський НВК) | |
6037. | Сковородка Денис Романович (РОСШ) | |
6038. | Смілянська Олександра (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
6039. | Мельничук Марк Брисович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6040. | Захарук Лілія (Приватна школа "Наша школа") | |
6041. | Щербина Даша (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6042. | Каштальян Микита (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6043. | Лобас Олеся Олександрівна (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
6044. | Руденко Поліна Олександрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
6045. | Петроченко Аріна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6046. | Кольєва Єлизавета (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
6047. | Матвійчук Анжеліка (Почапинський НВК) | |
6048. | Козяренко Олег (НВК-ліцей №100) | |
6049. | Фурсов Максим (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6050. | Шаргородський Вадим (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
6051. | Музичук Владислав Олегович (ЗОШ №28) | |
6052. | Котенко Валерія (Бердянська ЗОШ №4) | |
6053. | Кузьменко Олександр (Синицька ЗОШ) | |
6054. | Гапонов Юрій (Теплодарська ЗОШ) | |
6055. | Риженко Олена Геннадіївна (КЗО "Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ст. Раївської сільської ради") | |
6056. | Янковська Вероніка Олегівна (Гуківська ЗОШ) | |
6057. | Гандабура Михайло Іванович (Неполоковецький ЗЗСО I-III ступенів) | |
6058. | Чепура Анастасія Олегівна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6059. | Крижанівська Ангеліна Костянтинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6060. | Ясінський Іван (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
6061. | Яхновська Варвара (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
6062. | Терепа Ксенія Романівна (Гімназія №257) | |
6063. | Крилік Ілля Олександрович (Ліцей "Львівський") | |
6064. | Москаленко Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6065. | Єремчук Анна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
6066. | Клименко Нікіта Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6067. | Макарова Аліна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6068. | Магеррамова Сабріна Азерова (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6069. | Струк Олександр (Луцька гімназія №18) | |
6070. | Гаврілова Еліза Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6071. | Андрейко Марія Олександрівна (Школа №18) | |
6072. | Рехтіна Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6073. | Овчаренко Софія Сергіівна (Одеська СШ №117) | |
6074. | Козак Максим (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
6075. | Ларбі Ідір (Одеська СШ №117) | |
6076. | Харченко Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6077. | Ющук Серафим Максимович (Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6078. | Самчук Дар'я Іванівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
6079. | Якубовський Микита Максимович (Школа №17) | |
6080. | Гуляєв Захар Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6081. | Козленко Глєб Олександрович (КПЛ №171 "Лідер") | |
6082. | Живага Роман Віталійович (Лисківська філія І-ІІ ст. КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
6083. | Іванов Михайло (Одеська СШ №117) | |
6084. | Федченко Софія Русланівна (Ліцей) | |
6085. | Корчмарчук Микола Олексійович (Ліцей №45) | |
6086. | Крузель Владислав (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6087. | Сурмай Євгенія (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
6088. | Килимиста Катерина Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6089. | Готовцева Влада Родіонівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6090. | Яровий Ілля (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6091. | Дячкова Софія Олександровна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
6092. | Швець Костянтин (Криворізька гімназія №91) | |
6093. | Котолуп Лев Юрійович (Перша міська гімназія) | |
6094. | Хлізов Назар Станіславович (гімназія № 31) | |
6095. | Сіваєва Єва Ігнатіївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6096. | Погорєльцева Марина (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6097. | Дячук Михайло (Ліцей "Мейн Скул") | |
6098. | Петрова Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6099. | Абрамова Зоя (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6100. | Сметанюк Оксана (НВК №9) | |
6101. | Кроуч Джеймс (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6102. | Мільман Артур (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
6103. | Степанян Даніель (НВК-ліцей №100) | |
6104. | Лемко Даниїл (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
6105. | Каленській Микита Олегович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
6106. | Малюженко Валерія Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6107. | Самойлова Ангеліна (Великосорочинський ліцей) | |
6108. | Абакумова-Бліхар Еліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6109. | Михайлов Антон Олександрович (Первомайський ліцей №5) | |
6110. | Данилюк Богдан Миколайович (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6111. | Пець Маргарита Олександрівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
6112. | Ніколаєнко Єлизавета Іванівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
6113. | Плєханова Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6114. | Калашніков Гліб (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6115. | Лука Антон (ТСШ №29) | |
6116. | Олексійко Христина (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6117. | Суха Аріна (Одеська СШ №50) | |
6118. | Мартин Даніїл (Одеська СШ №117) | |
6119. | Омельяненко Анастасія Анатоліївна (Харківський ліцей № 89) | |
6120. | Городь Вікторія Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6121. | Васильєва Анастасія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6122. | Скрипченко Валерія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
6123. | Іщенко Тимур Олександрович (Перещепинський НВК "Родина") | |
6124. | Грицай Михайло (ХЗОШ № 95) | |
6125. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Березанський НВК) | |
6126. | Арабаджі Євгенія Петрівна (КПЛ №171 "Лідер") | |
6127. | Новоселецька Ангеліна Олександрівна (Луцький НВК №9) | |
6128. | Єрмоленко Валерія Дмитрівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
6129. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
6130. | Борщева Катерина (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6131. | Даллакян Арсен (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6132. | Буняк Віка (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6133. | Кривоносенко Мілана (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
6134. | Кочкіна Єлизавєта (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6135. | Хаянок Тимофій (Приватна школа "Наша школа") | |
6136. | Яцій Нонна Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6137. | Московчук Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6138. | Зінченко Мирослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6139. | Васін Вадим Сергійович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
6140. | Лисенко Станислав Еланович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
6141. | Веремчук Дмитро Андрійович (КМДШ) | |
6142. | Парасюк Марія (НВК-ліцей №100) | |
6143. | Шевчук Дмитро Ярославович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
6144. | Бабій Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | |
6145. | Саакадзе Соломія (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
6146. | Прокопик Анастасія Святославівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
6147. | Фессаль Філіпп (Одеська СШ №117) | |
6148. | Самко Даніель Раульович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6149. | Ніколаєв Данило (Одеська СШ №117) | |
6150. | Бугаєнко Гліб (Одеська СШ №117) | |
6151. | Єрємєєв Віктор (НВК-ліцей №100) | |
6152. | Когут Ася Єгорівна (Одеська СШ №117) | |
6153. | Заболотний Михайло Іванович (Харківська ЗОШ № 36) | |
6154. | Опанасюк Єва (Гуманітарна гімназія №23) | |
6155. | Серебряков Рінат Сергійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
6156. | Кожевнікова Діана (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6157. | Гладиш Ілона Павлівна (Think Global) | |
6158. | Кучер Анна Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6159. | Матлак Нікіта (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
6160. | Артем Бартащук (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6161. | Руденко Ярослав Олексійович (Ліцей №6 ЛМР) | |
6162. | Радзівон Діана Максимівна (НВК "Всезнайко") | |
6163. | Завгородній Нестор Русланович (ЗЛ "Логос") | |
6164. | Дзвеняк Маріанна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
6165. | Погрібняк Софія Русланівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
6166. | Селюкова Альона (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6167. | Карпова Віолетта (Ліцей №100) | |
6168. | Ніколенко Микита Романович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6169. | Кузнецов Дмитро Олександрович (Атмосферна) | |
6170. | Ігнатенко Олександра (НВК-ліцей №100) | |
6171. | Бережна Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6172. | Антонюк Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6173. | Панасюк Маша (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6174. | Нижник Єва Віталіївна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6175. | Харковець Софія Олександрівна (Школа №18) | |
6176. | Сопель Максим Іванович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6177. | Вітренко Вероніка (КПЛ №171 "Лідер") | |
6178. | Стульба Орина Русланівна (Запорізька ЗОШ 97) | |
6179. | Хачикова Єлизавета (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
6180. | Глузд Данило (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
6181. | Хачатрян Ася-Софія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
6182. | Богатко Дмитро (Луцька гімназія №18) | |
6183. | Кійосе Наомі (Одеська СШ №117) | |
6184. | Авраменко Ольга (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
6185. | Ранчашова Аліна (Одеська СШ № 121) | |
6186. | Богріцевич Мірра (Одеська СШ №117) | |
6187. | Марусин Ілона Михайлівна (Тернопільська початкова школа №1) | |
6188. | Гошовська Маша (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6189. | Щербакова Марія Сергіївна (Мелітопольська гімназія №1) | |
6190. | Жданкова Вероніка (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
6191. | Журавльов Юрій (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
6192. | Полохач Сергій Олександпрович (Криворізька гімназія №91) | |
6193. | Подопригора Яків (Elena Vedernikova Private School) | |
6194. | Марусенко Іван (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
6195. | Мирошниченко Анастасія Богданівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6196. | Нікітін Лев Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6197. | Мерхеж Єва (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6198. | Ноздрачов Олександр Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6199. | Процук Єва (Луцька гімназія №18) | |
6200. | Калиниченко Анастасія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
6201. | Мозер Алісса Вероніка (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | |
6202. | Івахненко Артем В'ячеславович (Гімназія № 31) | |
6203. | Мітрошенко Маргарита Олександрівна (Одеська ЗОШ №27) | |
6204. | Івлєва Ніка Олегівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
6205. | Петриченко Дмитро (НВК-ліцей №100) | |
6206. | Комір Іван Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
6207. | Маркова Ольга (Школа № 5) | |
6208. | Сугоровський Кирило (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
6209. | Клімчук Єгор Миколайович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
6210. | Джуман Маргарита (Elena Vedernikova Private School) | |
6211. | Макаренко Вероніка Віталіївна (Дейкалівська ЗОШ) | |
6212. | Федулов Кіріл Анатолійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6213. | Гуськова Іванна (Одеська СШ №50) | |
6214. | Просвєтов Артем (НВК-ліцей №100) | |
6215. | Колосок Наталія Володимирівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
6216. | Чепіженко Максим (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
6217. | Дяченко Уляна Миколаївна (Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | |
6218. | Кочергін Станіслав (Пригожівська ЗОШ) | |
6219. | Жейнова Єлизавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6220. | Клименко Володимир Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6221. | Токан Микита Ігорович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6222. | Федоринчик Даніїл Юрійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
6223. | Охмат Дар'я (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
6224. | Мацигон Іван Володимирович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
6225. | Подакіна Анастасія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6226. | Мусієнко Богдан Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6227. | Риженкова Дар'я Артемівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6228. | Ковальчук Еріка (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6229. | Голобородько Марія Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6230. | Євстратенко Денис (КПЛ №171 "Лідер") | |
6231. | Харечко Анастасія Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6232. | Бабійчук Михайло Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6233. | Івашенко Ярослав (НВК-ліцей №100) | |
6234. | Прусакова Надія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
6235. | Мохаммад Зохал (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6236. | Банчук Назар Богданович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6237. | Коваль Назар (НВК-ліцей №100) | |
6238. | Соломія Банчук (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6239. | Маштак Іван Володимирович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
6240. | Браславський Дмитро (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
6241. | Мартинюк Мілана (Середня загальноосвітня школа № 170 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
6242. | Пода Дар’я Ігорівна (Школа №17) | |
6243. | Капсамун Матвій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6244. | Березова Анна Олексіївна (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
6245. | Руднікова Аліса Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6246. | Колбаса Даніель Андрійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
6247. | Максутов Тимур (КЗ ХЗОШ № 49) | |
6248. | Бабич Анастасія Андріївна (гімназія "Київська Русь") | |
6249. | Король Іван Олександрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
6250. | Кушнір Тимофій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
6251. | Проскурня Олександр Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6252. | Хальзєв Михайло (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
6253. | Опаріна Софія Володимирівна (школа І-ІІІ ступенів № 289) | |
6254. | Пилипенко Кирило Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6255. | Одарич Анастасія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6256. | Мельник Марія (ТСШ №29) | |
6257. | Каліновський Еміль (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6258. | Трішин Максим Олегович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6259. | Ситницький Владислав (НВК-ліцей №100) | |
6260. | Ковалик Ігор Андрійович (Тернопільська початкова школа №1) | |
6261. | Брух Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6262. | Іванова Діана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6263. | Мельник Анастасія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
6264. | Романій Данило Сергійович (маматематика) | |
6265. | Маковій Мирослава Олегівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
6266. | Котик Анна Євгеніївна (НВК "Всезнайко") | |
6267. | Бондаренко Ірина Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
6268. | Коваленко А.В. (КПЛ №171 "Лідер") | |
6269. | Коба Данііл Русланович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
6270. | Бірюков Артем (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
6271. | Тимофеєва Єсенія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6272. | Hafsa Erdogdu (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
6273. | Оніка Злата (Одеська СШ №117) | |
6274. | Білоцерківець Марина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6275. | Грицак Іван Романович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
6276. | Білокінь Ярина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6277. | Федчук Арсентій Віталійович (Вараський ліцей №4) | |
6278. | Попов Артем Павлович (КЗО НВО №28) | |
6279. | Захарій Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6280. | Лукавецька Олеся Романівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6281. | Шудрава Віра Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6282. | Бланар Катерина (Одеська СШ №117) | |
6283. | Гордієнко Дарина (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | |
6284. | Артюх Юлій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6285. | Ведута Олег (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6286. | Усенко Марія (Черкаська ЗОШ №32) | |
6287. | Ярова Валерія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6288. | Олізарович Руслан (Одеська СШ №117) | |
6289. | Бондарчук Назар Олександрович (Приватна школа "Наша школа") | |
6290. | Обушак Макар (НВК №9) | |
6291. | Кашуба Роман Андрійович (Ліцей "Львівський") | |
6292. | Зінченко Софія (Одеська ЗОШ № 92) | |
6293. | Клець Дмитрій Сергійович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
6294. | Татарченко Тимур (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6295. | Чеплигін Владислав (Теплодарська ЗОШ) | |
6296. | Гордуз Єлизавета (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
6297. | Ліманова Анна (Гуманітарна гімназія №23) | |
6298. | Сліпчук Анна (КЗО НВО №28) | |
6299. | Григор`єв Дмитро (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6300. | Калганков Артем Євгенович (КЗО СЗШ№32) | |
6301. | Сергєєв Тимур Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | |
6302. | Василенко Демид (НВК-ліцей №100) | |
6303. | Джауі Деніс Джамельович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6304. | Мороз Катя (НВК-ліцей №100) | |
6305. | Попіль Андрій Васильович (Новокалинівський опорний заклад) | |
6306. | Дзябура Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6307. | Ковалевська Таїсія Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
6308. | Гацура Юлія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6309. | Шаповалова Марія Михайлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6310. | Скляр Степан (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
6311. | Клобуков Руслан (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6312. | Христенок Ганна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
6313. | Самородний Валерій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6314. | Юренко Арсеній (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
6315. | Волканов Олександр (ЗОШ 11 м. Білгород-Дністровський) | |
6316. | Божко Ілона Андріївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
6317. | Левенталь Давід (КЗО НВО №28) | |
6318. | Алманідіс Олександр (Одеська СШ №117) | |
6319. | Пустовіт Аріна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6320. | Колос Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6321. | Бойко Владислав Олегович (ThinkGlobal) | |
6322. | Мітченко Ігор Олександрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6323. | Синча Мирон (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
6324. | Браславський Анатолій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6325. | Алєксєєнко Ярослав (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
6326. | Іванус Олеся Андріївна (Більченський НВК) | |
6327. | Цьорох Ігор Назарович (Ланжеронiвський лiцей) | |
6328. | Москаль Богдана Богданівна (Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6329. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Пісківський ліцей) | |
6330. | Єфросінін Єгор (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
6331. | Смірнова Софія (Теплодарська ЗОШ) | |
6332. | Ніколаєнко Софія Віталіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6333. | Мироненко Никита Сергеевич (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6334. | Літвінцева Юлія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6335. | Дерев'янкіна Аріна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6336. | Цуканова Христина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6337. | Пригодюк Іванна Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6338. | Хайтулова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6339. | Богомолова Валерія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6340. | Бабенко Анна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6341. | Царинна Діана Валеріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6342. | Можук Аглая (Луцька гімназія №18) | |
6343. | Шпак Карина Юріївна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
6344. | Зубарєв Владислав Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6345. | Солодкий Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6346. | Борутенко Полина Евгеньевна (Запорізький колегіум №98) | |
6347. | Главна Тетяна (Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6348. | Станіславська Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6349. | Гайдар Іван (КЗО НВО №28) | |
6350. | Розуменко Михайло Євгенович (Школа №122) | |
6351. | Сливар Марія Русланівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
6352. | Бикова Валерія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
6353. | Трушов Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6354. | Загарія Артем (Черкаська ЗОШ №32) | |
6355. | Дружиніна Валерія (Одеська СШ №117) | |
6356. | Склярова Дар'я (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6357. | Панченко Ариана (VBSchool) | |
6358. | Дьякова Лейла Дмитрівна (Кутьківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6359. | Нестерець Катерина В'ячеславівна (Гімназія №257) | |
6360. | Павлов Арсен (Луцька гімназія №18) | |
6361. | Калашнік Анна Василівна (Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | |
6362. | Кузьменко Данііл Денисович (Новотроїцький ліцей №2) | |
6363. | Кравченко Андрій Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6364. | Ващенок Нікіта (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6365. | Горбалінська Вероніка (НВК-ліцей №100) | |
6366. | Бирківська Дар'я (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
6367. | Галас Ростислав (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6368. | Трухачова Вероніка Данилівна (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6369. | Скоркін Максим (Харківський ліцей № 149) | |
6370. | Солоденко Аліса (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6371. | Коваленко Олексій (Одеська СШ №117) | |
6372. | Курганський Микита (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
6373. | Кулик Арсен (НВК №9) | |
6374. | Ткаченко Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6375. | Шаповалов Платон (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
6376. | Цвєтков Дмитро Артемович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6377. | Горецька Мирослава Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6378. | Лавріненко Святослав Володимирович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
6379. | Скрипнюк Юліана (Криворізька ЗОШ №65) | |
6380. | Цьох Аліна (ТСШ №29) | |
6381. | Баришев Данило (Теплодарська ЗОШ) | |
6382. | Биков Нікіта Олексійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
6383. | Гамзаєва Каміла Магомедівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
6384. | Говорова Карина Миколаївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
6385. | Ахундова Аміна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6386. | Письменна Аліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6387. | Різник Артур (НВК-ліцей №100) | |
6388. | Михальчук Рінат Русланович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
6389. | Штефан Максим Павлович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6390. | Рябчинська Катерина (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
6391. | Коршун Каріна Артурівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6392. | Бринза Поліна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6393. | Кукурудза Назар Богданович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
6394. | Теодорович Мілана (Луцька гімназія №18) | |
6395. | Міненко Анастасія Віталіївна (Тернопільська початкова школа №1) | |
6396. | Поперечна Майя Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6397. | Ніколенко Ліза (Гімназія №257) | |
6398. | Лахно Марія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6399. | Віданова Анна Владиславівна (КЗО НВО №28) | |
6400. | Гладкевич Артем Олексійович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
6401. | Горбатко Євгенія (НВК-ліцей №100) | |
6402. | Дударенко Яна Михайлівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
6403. | Міськов Марк Юлійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6404. | Ткачук Інна Ігорівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
6405. | Кісь Матвій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6406. | Галицька Єлизавета (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
6407. | Лось Владлен (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6408. | Демченко Олена (Теплодарська ЗОШ) | |
6409. | Пучка Софія Русланівна (Школа №17) | |
6410. | Вабіщевич Ярослав Васильович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
6411. | Середенко Андрій Володимирович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
6412. | Петюков Нікіта (ХЗОШ № 91) | |
6413. | Ткач Христина (Теплодарська ЗОШ) | |
6414. | Мазницький Тимур (Elena Vedernikova Private School) | |
6415. | Хоролець Михайло Сергійович (КПЛ №171 "Лідер") | |
6416. | Тимків Владислав (НВК №9) | |
6417. | Глущенко Анастасія Вікторівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
6418. | Костиркіна Поліна (Одеська СШ №117) | |
6419. | Ільїна Варвара (Одеська СШ №117) | |
6420. | Михно Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6421. | Єліхов Сергій Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6422. | Поврозник Олександра (КПЛ №171 "Лідер") | |
6423. | Тесьолкін Андрій (НВК-ліцей №100) | |
6424. | Корольова Поліна Юріївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
6425. | Гагауз Артем Олександрович (Одеська СШ №117) | |
6426. | Андрєєв Макар (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6427. | Джепа Сергій (НВК-ліцей №100) | |
6428. | Мушка Кіра Андріївна (Школа №21 м.Луцьк) | |
6429. | Пилипенко Дмитро Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6430. | Шуль Дарія (ТСШ №29) | |
6431. | Балбекова Ленура Ернесівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
6432. | Перешлюга Олексій Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6433. | Степанець Злата Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6434. | Музиченко Олексій (Харківський ліцей № 149) | |
6435. | Удовиченко Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6436. | Свірнюк Андрій (НВК №9) | |
6437. | Баірова Агата (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6438. | Матвійчук Тимофій Олександрович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
6439. | Ньи Лан Хионг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6440. | Чугаєвська Єва Вадимівна (Городоцька початкова школа) | |
6441. | Євсюков Нікіта Владиславович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
6442. | Іовчева Крістіна Василівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
6443. | Шитов Іван (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6444. | Кононенко Назар Русланович (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
6445. | Дика Уляна Сергіївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6446. | Мехедькіна Аліна Євгеніївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6447. | Черненко Ніл (Ліцей "Мейн Скул") | |
6448. | Гладкий Тихон (Одеська СШ №117) | |
6449. | Бундєва Ксенія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6450. | Кудінов Михайло Вікторович (Одеська ЗОШ №27) | |
6451. | Закордонець Ірина (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
6452. | Хмельовський Андрій (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
6453. | Вабель Матвій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6454. | Чубин Єва Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6455. | Фесюк Кирил Сергійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
6456. | Семчишин Соломія (КПЛ №171 "Лідер") | |
6457. | Малецька Анастасія (Одеська СШ № 121) | |
6458. | Кремер Андрій Максимович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
6459. | Курбатов Давид (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6460. | Погребняк Юліан Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6461. | Маліков Тимур Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6462. | Сандулов Дмитро Дмитрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
6463. | Книшук Софія (НВК №9) | |
6464. | Ключка Данило (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6465. | Шевчук Марта Валентинівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6466. | Івоніченко Дар'я Віталіївна (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
6467. | Дяченко Роман (Одеська ЗОШ №118) | |
6468. | Озмен Айсель Софія (КПЛ №171 "Лідер") | |
6469. | Еслюк Владислав Віталійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
6470. | Перешлюга Дмитро Васильович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6471. | Панчук Дмитро Юрійович (Aurum school) | |
6472. | Julian Tavsanci (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
6473. | Бабик Вікторія Русланівна (Пісківський ліцей) | |
6474. | Запорожан Денис Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | |
6475. | Ямкова Амалия Викторина (Колегіум № 34) | |
6476. | Будник Аліса Денисівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
6477. | Лиза Полякова (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6478. | Бернадський Владислав (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6479. | Кочкарьов Іван Олексійович (Школа №17) | |
6480. | Заневський Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6481. | Караконстантин Валерія Григорівна (Одеська ЗОШ №27) | |
6482. | Паєвський Ілля Сергійович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
6483. | Бондарчук Назар (Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6484. | Косов Микола Анатолійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
6485. | Грицько Даніїл (Одеська СШ №117) | |
6486. | Галаєв Ілля (НВК-ліцей №100) | |
6487. | Саяпіна Марія Вадимівна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
6488. | Волошин Гліб Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
6489. | Гайдай Марія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6490. | Поважнюк Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6491. | Кучеренко Анатолій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6492. | Владислав Кравець Олексійович (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | |
6493. | Любушкіна Анастасія (Теплодарська ЗОШ) | |
6494. | Гайворонська Іванна Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6495. | Джінанні Еліза (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6496. | Олендарчук Олександр Русланович (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6497. | Кімосов Нікіта (Теплодарська ЗОШ) | |
6498. | Шкуренко Алла Юріївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
6499. | Воронцов Дмитро (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
6500. | Босенко Владислав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6501. | Кобилинська Софія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
6502. | Князєва Катерина Олександрівна (Харківський ліцей № 149) | |
6503. | Федоренко Кирило (НВК-ліцей №100) | |
6504. | Гураль Микита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6505. | Тверитінов Микола Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6506. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
6507. | Середня Марія (НВК-ліцей №100) | |
6508. | Григоров Кіріл Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6509. | Тишина Олександра (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
6510. | Дядюшенко Катерина Олександрівна (Перша міська гімназія) | |
6511. | Ількевич Роман (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6512. | Гончаренко Анастасія Євгенівна (Школа І ступеня №333) | |
6513. | Гусева Валерія Дмітрівна (КПЛ №171 "Лідер") | |
6514. | Бутовицький Олександр Денисович (Миколай-Пільський НВК) | |
6515. | Михайленко Ульяна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6516. | Кузьміна Анастасія Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6517. | Губенко Іван (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
6518. | Єрко Анна Юріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
6519. | Литвиненко Софія (Теплодарська ЗОШ) | |
6520. | Нєженцева Мілана (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6521. | Музика К. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6522. | Орлинська Маргарита Романівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6523. | Мочернюк Вікторія (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
6524. | Смаль Діана Сергіївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
6525. | Черноудов Костянтин Андрійович (Школа №18) | |
6526. | Рижан Олександр Ярославович (Долинська початкова школа) | |
6527. | Палит Еміне (Харківський ліцей № 149) | |
6528. | Кучма Максим Артемович (Перша міська гімназія) | |
6529. | Чернета Марія (НВК-ліцей №100) | |
6530. | Дудля Дарина Юріївна (Андріївська СРШ) | |
6531. | Ельатруш Ахмед (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
6532. | Сергієнко Денис Валерійович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
6533. | Рибачик Ілля (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
6534. | Боднарюк Олена Михайлівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
6535. | Нікітенко Каріна Едуардівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
6536. | Лук'яненко Марія (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6537. | Рекротчук Іван (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
6538. | Вишневська Анастасія Дмитрівна (Гімназія №257) | |
6539. | Гетьман Денис (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6540. | Полещук Андрій (Гімназія Claris Verbis) | |
6541. | Марциненко Дар'я (Одеська ЗОШ №26) | |
6542. | Колесник Ніка Русланівна (Block Language Club) | |
6543. | Вільховецький Василь Віталійович (Пригородоцький НВК) | |
6544. | Бедрій Андрій Тарасович (Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3") | |
6545. | Овечко Микола Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6546. | Іщенко Гліб Олександрович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6547. | Ковера Євген Володимирович (Одеська ЗОШ №27) | |
6548. | Франчук Євгенія Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6549. | Ардотелі Захар Роландович (КПЛ №171 "Лідер") | |
6550. | Новікова Елеонора Володимирівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6551. | Скасків Софія (ТСШ №29) | |
6552. | Когут Дем'ян (ПШ №53 м. Львова) | |
6553. | Демьянова Дар (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6554. | Мочалов Марк Костянтинович (Одеська СШ №117) | |
6555. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Одеська ЗОШ №27) | |
6556. | Жарчинська Вероніка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6557. | Усманов Демірель (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6558. | Богач Марко (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
6559. | Мур Софія Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
6560. | Кліщевська Варвара (Гімназія Claris Verbis) | |
6561. | Шейка Олексій (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
6562. | Дробужан Еріка (Одеська ЗОШ № 92) | |
6563. | Мельник Єлізавета Олександрівна (Гришівський НВК) | |
6564. | Кузіна Анна Олександрівна (Ліцей) | |
6565. | Музика Ігор Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6566. | Мороз Єлизавета Сергіївна (ЗЛ "Логос") | |
6567. | Маляр Артем (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
6568. | Ворон Іванна Михайлівна (Почапинський НВК) | |
6569. | Єщенко Марія (Ліко-ліцей) | |
6570. | Базалюк Дмитро Костянтинович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6571. | Дорошенко Андрій (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 смт Ворзель) | |
6572. | Теплицька Анна Сергіївна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
6573. | Кульчик Марк Ярославович (ThinkGlobal) | |
6574. | Піхно Нікіта Дмитрович (Ліцей "Євроленд") | |
6575. | Суський Макар Андрійович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
6576. | Проньков Дмитро Сергійович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
6577. | Озівський Юрій В'ячеславович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6578. | Гордієва Майя (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
6579. | Дичок Дар*я Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | |
6580. | Рурич Катерина Миколаївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
6581. | Тулук Вікторія Володимирівна (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | |
6582. | Калиниченко Владислав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
6583. | Шумейко Аліса (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
6584. | Крижановський Валерій (КЗО НВО №28) | |
6585. | Фесенко Кирило Михайлович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
6586. | Панченко Софія (Одеська СШ №117) | |
6587. | Пирогова Вікторія Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6588. | Дяченко Віталій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6589. | Улєй Катерина Сергіївна (Новотроїцький ліцей №2) | |
6590. | Капля Володимир Максимович (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв) | |
6591. | Чепрага Арина (КЗО НВО №28) | |
6592. | Кривонос Катерина Миколаївна (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
6593. | Громова Ілона Віталіївна (Школа №6) | |
6594. | Коробейко Кирило (Одеська СШ №117) | |
6595. | Беспалько Єлизавета (Гімназія Claris Verbis) | |
6596. | Доценко Дарья (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
6597. | Бондаренко Яким (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6598. | Івченко Емілі Олегівна (Будянський ліцей) | |
6599. | Мундяк Маргарита Сергіївна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
6600. | Давидчук Нікіта Артемович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6601. | Халізєва Єлизавета (НВК-ліцей №100) | |
6602. | Міняйло Кирилло (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
6603. | Матейшин Артем (Одеська СШ №117) | |
6604. | Подуст Тетяна (Одеська СШ №117) | |
6605. | Пирога Анастасія Ігорівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6606. | Люцко Богдан (Приватний НВК "Садок-школа-ліцей "ЕКОЛЕНД") | |
6607. | Біліченко Ярослав Олександрович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
6608. | Біла Єлизавета (Одеська СШ №117) | |
6609. | Щасливий Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6610. | Махлін Марк (НВК-ліцей №100) | |
6611. | Шпараговский Валад (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6612. | Стельмах Емілія Олександрівна (Вараський ліцей №4) | |
6613. | VSEVIK_voin (Херсонська гімназія №1) | |
6614. | Olga Berezyanska (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
6615. | Стрій Ірина Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6616. | Нежейко Ульяна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6617. | Хруленко Максим Юрійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6618. | Нікітіна Діана Олександрівна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6619. | Асаржи Орина (Теплодарська ЗОШ) | |
6620. | Герасімова Валерія Вадимівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6621. | Амєлін Гліб Єгорович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
6622. | Ракітова Дар`я Дмитрівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6623. | Ткалич Вероніка (НВК-ліцей №100) | |
6624. | Лукіних Аристарх (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
6625. | Булгакова Ксенія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6626. | Лазоренко Макс (Білоцерківська вечірня Школа №1) | |
6627. | Цибик Богдан Ігорович (Делятинський ліцей №1) | |
6628. | Коовалчук Анна Сергіївна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
6629. | Гвоздік Максим (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
6630. | Домальчук Карина Юріївна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | |
6631. | Левко Наталія (НВК №9) | |
6632. | Лісаченко Єгор (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6633. | Атакішиєв Айан (Одеська СШ №117) | |
6634. | Гарбузенко Анна Олексіївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6635. | Лоєнко Софія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6636. | Панчішко Олексій Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | |
6637. | Одинець Анастасія Костянтинівна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
6638. | Бабенко Олександр Андрійович (Пісківський ліцей) | |
6639. | Сеттарова Медіне (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6640. | Пашенюк Роман Володимирович (Ємилівська філія №2) | |
6641. | Смирнова Наталія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6642. | Остапчук Олександра (НВК-ліцей №100) | |
6643. | Ковальова Олександра (Теплодарська ЗОШ) | |
6644. | Бородич Саша (Think Global) | |
6645. | Борзик Володимир (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6646. | Кокоша Тимофій Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6647. | Петрова Ксенія Денисівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6648. | Щокін Аскольд (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6649. | Корчинський Вадим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6650. | Сикорська Марія (КЗО НВО №28) | |
6651. | Камуз Полiна Владиславiвна (ЗОШ/6) | |
6652. | Сидоренко Олександр (НВК-ліцей №100) | |
6653. | Матвієнко Ангеліна Сергіївна (Голубівський ООЗ) | |
6654. | Ковтун Віктор (НВК-ліцей №100) | |
6655. | Шершньова Дарія (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
6656. | Гульчук Елізабет (Гімназія Claris Verbis) | |
6657. | Алексєєва Маша (Гімназія №257) | |
6658. | Пономарьов Марат (НВК №7 м.Хмельницького) | |
6659. | Ружанська Мартіна (НВК-ліцей №100) | |
6660. | Подян Анджеліна (НВК-ліцей №100) | |
6661. | Шкриль Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
6662. | Лиходовська Євгенія Русланівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
6663. | Тарашевський Денис Володимирович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
6664. | Легка Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6665. | Смирнова Марія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
6666. | Микита Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6667. | Савельєва Олександра Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6668. | Ayse Erdogdu (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
6669. | Лисенко Вероніка Олегівна (Харківський ліцей № 149) | |
6670. | Тимофєєв Ростислав Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6671. | Насінник Марія Іллівна (Ланжеронiвський лiцей) | |
6672. | Ліску Ульяна Валентинівна (КПШ №218 КМР) | |
6673. | Антоненко Владислав (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
6674. | Хіміч Нікіта (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
6675. | Danylo Shchukin (ЗНВК "Свiтанок") | |
6676. | Цьох Софія (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
6677. | Приймак Ярослав (Луцька гімназія №18) | |
6678. | Бахаров Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6679. | Ткаченко Аліса (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6680. | Напора Анастасія (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
6681. | Богай Дмитро Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24) | |
6682. | Заярна Марія Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6683. | Музиченко Станіслав Юрійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
6684. | Медведенко Оксана Іванівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
6685. | Мойсюк Юлія (Кіцманський НВК) | |
6686. | Орда Софія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
6687. | Пяленко Ігор (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6688. | Юдіна Владислава Ігорівна (Нікольська гімназія "Софія") | |
6689. | Рюмшина Софія Михайлівна (Перша міська гімназія) | |
6690. | Смосюк Аліна Сергіївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6691. | Білошапка Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6692. | Мухадзе Тамаз Александрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6693. | Дьяченко Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6694. | Ткач Евеліна (НВК №9) | |
6695. | Кухарчук Ілля Васильович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
6696. | Горбонос Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6697. | Волошина Аріна (Кіцманський НВК) | |
6698. | Каландадзе Ніні (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6699. | Крупенко Анна Любомирівна (Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6700. | Яковлєва Дар'я Сергіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6701. | Бугай Анна Вікторівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6702. | Бухтіярова Анастасія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
6703. | Романовська Анастасія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6704. | Погоріла Ольга (КЗО НВО №28) | |
6705. | Олійник Святослав Владиславович (СЗШ № 30) | |
6706. | Асаржи Ліза (Теплодарська ЗОШ) | |
6707. | Тімошина Милана (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
6708. | Гєнєралова Мирослава Ігорівна (Харківський ліцей № 149) | |
6709. | Корженевська Єва (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6710. | Ястребова Тетяна (КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | |
6711. | Сініцин Герман (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6712. | Качанов Максим (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
6713. | Гав'як Ірина Миколаївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
6714. | Вівташ Олена (НВК-ліцей №100) | |
6715. | Стоян Іван Іванович (НВК № 131) | |
6716. | Недбай Аріна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
6717. | лисовская амина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6718. | Ланін Федір (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6719. | Котляр Софія Вікторівна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
6720. | Богачук Е.Е. (Одеська СШ №117) | |
6721. | Підгорна Діана Павлівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
6722. | Альсаєд Карим (НВК-ліцей №100) | |
6723. | Грязнов Олексій Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6724. | Агієнко Вікторія Анатоліївна (Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
6725. | Розсудов Олег (Одеська ЗОШ № 92) | |
6726. | Коссе Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6727. | Кицмур Ярина Володимирівна (НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршин) | |
6728. | Cофієць Карина Євгенівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
6729. | Чурилов Іван Андрійович (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
6730. | Васильчук Анна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
6731. | Лінник Маргарита (Теплодарська ЗОШ) | |
6732. | Абраменко Павло Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6733. | Шконда Матвій Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6734. | Багінська Софія (Озерненська гімназія) | |
6735. | Осінський Святослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6736. | Гладкий Віталій (Криворізька ЗОШ №102) | |
6737. | Горкун Іван (НВК-ліцей №100) | |
6738. | Цигульова Софія (Одеська СШ №117) | |
6739. | Макогонова Марія Валентинівна (Одеський НВК №13) | |
6740. | Денис Шеняк (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
6741. | Завадська Вікторія Костянтинівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6742. | Головко Дарія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6743. | Зобенько Каріна Владиславівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
6744. | Степанова Мілена (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6745. | Носков Олександр (Одеська СШ №117) | |
6746. | Сорока ОЛександра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6747. | Барчинська Дарія (Одеська ЗОШ № 92) | |
6748. | Мартиненко Назар Віталійович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
6749. | Дощич Артур (ХЗОШ № 51) | |
6750. | Демченко Анна-Марія (Синицька ЗОШ) | |
6751. | Григор ̓єва Сабріна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6752. | Прокопенко Марія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6753. | Марченко Даниїл Павлович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6754. | Пашкова Анна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6755. | Коцур Дар’я (НВК-ліцей №100) | |
6756. | Грицик Катерина (Одеська СШ №117) | |
6757. | Пінчук Олександр (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6758. | Мацнєв Ілля Ігорович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
6759. | Аврахова Арина (КЗО НВО №28) | |
6760. | Гергель Єлизавета Олегівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6761. | Вагнер Данило (Лисківська філія І-ІІ ст. КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
6762. | Бубнова Вікторія Олегівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
6763. | Федорин Олександр Сергійович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
6764. | Рудий Давид (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6765. | Сиротюк Святослав (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6766. | Письменна Даша (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
6767. | Височин Анатолій Дмитрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
6768. | Пастушина Іванна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6769. | Карбунарь Івана (Пригородоцький НВК) | |
6770. | Котюжинська Софія Андріївна (Гімназія «Консул» №86) | |
6771. | Красноперова Аліса (ХЗОШ №159) | |
6772. | Чечулін Адріан Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6773. | Вишневська Ксенія (НВК-ліцей №100) | |
6774. | Комісар Арсеній (КЗО НВО №28) | |
6775. | Мазін Ірина Василівна (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | |
6776. | Артюх Марк Євгенович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
6777. | Руденко Віра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6778. | Головко Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6779. | Гладких Марія (Ліцей №100) | |
6780. | Шахрай Денис (Школа № 5) | |
6781. | Курочка Олександр Ігорович (Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | |
6782. | Білик Анна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6783. | Велічко Максим (Одеська СШ №117) | |
6784. | Боднарюк Владислав Володимирович (Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | |
6785. | Бреус Іван Володимирович (Школа №17) | |
6786. | Черноволова Єва (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
6787. | Вакульський Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6788. | Баценюк Артур Мукучович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
6789. | Марков Дмитро Олексійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
6790. | Шрамко Вікторія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
6791. | Пенський Денис Віталійович (Гімназія №257) | |
6792. | Поляков Дмитрій Артемович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6793. | Тащі Максим (Теплодарська ЗОШ) | |
6794. | Кондратьєв Олександр Андрійович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
6795. | Караван Дарина Сергіївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
6796. | Зоренко Артем (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6797. | Снігур Леонід Анатолійович (ThinkGlobal) | |
6798. | Повшенко Катерина (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6799. | Tveritin Denis (Гімназія №257) | |
6800. | Романюк Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6801. | Стадник Анна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
6802. | Чорноок Валерія Сергієвна (Перещепинський НВК "Родина") | |
6803. | Колодін Володимир Вікторович (Перша міська гімназія) | |
6804. | Бутенко Михайло Євгенійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
6805. | Ткачук Кіра (Середня загальноосвітня школа №158) | |
6806. | Кулачка Артем Максимович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
6807. | Ткаченко Катерина (НВК №9) | |
6808. | Тимур Черевко Динисович (Think Global) | |
6809. | Петроченко Маргарита (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
6810. | Пятницька Катерина Володимирівна (КПЛ №171 "Лідер") | |
6811. | Плетнікова Єлизавета (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
6812. | Кобченко Ростислав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6813. | Сорокіна Аріна Андріївна (РОСШ) | |
6814. | Науменко Давид Антонович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6815. | Довженко Ольга (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
6816. | Паламарчук Дар’я (НВК-ліцей №100) | |
6817. | Башинський Тимур Вікторович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6818. | Стадник Олександра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6819. | Железцов Артемій (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
6820. | Верьовкін Кирило Артемович (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
6821. | Міщенко Богдан Іванович (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради) | |
6822. | Буц Максим (Одеська СШ №117) | |
6823. | Паринцев Андрій Олександрович (КЗО НВО №28) | |
6824. | Пасічник Станіслав Геннадійович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
6825. | Діброва Софія (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
6826. | Балюк Данило Денисович (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6827. | Гриців Соломія-Анастасія Олександрівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6828. | Ніколенко Марк (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6829. | Бандровський Данил (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
6830. | Колгашова Світлана (Одеська СШ №117) | |
6831. | Тягай Єлизавета (Одеська СШ №117) | |
6832. | Дудник Артем Андрійович (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
6833. | Сілівра Всеволод Святославович (ThinkGlobal, Львів) | |
6834. | Чечет В`ячеслав Максимович (Одеська ЗОШ № 92) | |
6835. | Шиков Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6836. | Яхнич Марк Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6837. | Федюк Софія Леонідівна (Гімназія №257) | |
6838. | Яцура Іван (НВК-ліцей №100) | |
6839. | Коріков Арсеній Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
6840. | Жданенко Ярослав (Ліко-ліцей) | |
6841. | Михайлов Дмитро (Городоцька початкова школа) | |
6842. | Довгий Леонід (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6843. | Вароді Софія Андріївна (Школа № Височанський НВК) | |
6844. | Мірошніченко Аркадій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6845. | Водько Іван (Дейманівська зш І-ІІ ст.) | |
6846. | Кісь Гордій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6847. | Касперчук Гліб (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6848. | Марченко Єгор Дмитрович (Одеська ЗОШ №27) | |
6849. | Дзюба Микита Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6850. | Мария Белая Тимофеевна (НВК "Всезнайко") | |
6851. | Білорус Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6852. | Костюк Віталій Петрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
6853. | Нгуен Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6854. | Праско Павло Валерійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
6855. | Заруба Катерина (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
6856. | Станєва Асія Ігорівна (Одеська СШ №117) | |
6857. | Кіров Михайло Сергійович (ЗЛ "Логос") | |
6858. | Маршавка Євдокія Віталіївна (КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів") | |
6859. | Бабіч Юлія (НВК-ліцей №100) | |
6860. | Солобчук Артем (Теплодарська ЗОШ) | |
6861. | Смуток Злата (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6862. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
6863. | Волосянчук Назар Романович (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | |
6864. | Пономарчук Марія (НВК-ліцей №100) | |
6865. | Харько Анастасія (Одеська СШ №117) | |
6866. | Березін Євгеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6867. | Наталя Коротюк (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6868. | Петрикова Варвара Олексіївна (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
6869. | Дорошевич Аліна Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6870. | Пєшков Єгор Олегович (Гімназія «Консул» №86) | |
6871. | Биковська Карина (Одеська СШ №50) | |
6872. | Лукінчук Олександр (НВК №9) | |
6873. | Супрун Іван (Користівський ліцей) | |
6874. | Сімакова Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6875. | Гук Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6876. | Матказін Тімур Ханяфієвич (ЗЛ "Логос") | |
6877. | Черевата Єлизавета Олегівна (ThinkGlobal) | |
6878. | Цан Максим (ТСШ №29) | |
6879. | Настенко Анна Євгенівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6880. | Вернер Артем Вікторович (КЗО НВО №28) | |
6881. | Білецька Ангеліна Сергіївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | |
6882. | Дернова Іванна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6883. | Яригін Костянтин (Одеська СШ №117) | |
6884. | Сліпченко Лера Сергіївна (Гімназія №257) | |
6885. | Назар Пінігін (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6886. | Слободський Едуард Олександрович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
6887. | Березовська Ангеліна (Ліко-ліцей) | |
6888. | Ковальчук Мілена (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6889. | Кушка Олександр (Теплодарська ЗОШ) | |
6890. | Шеремет Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6891. | Мірошніченко Марія Артемівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
6892. | Вознюк Владислав Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6893. | Костюченко Іван (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
6894. | Невмержицька Анна-Вікторія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | |
6895. | Воробель Вікторія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6896. | АПШ ГЕОРГИЙ (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6897. | Линник Вікторія (Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | |
6898. | Марченко Олеся Ярославівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6899. | Горкунов Олег Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6900. | Бернік Арсеній (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6901. | Голубенко Михайло (Одеська СШ №117) | |
6902. | Лавренюк Ксенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6903. | Несвірський В. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6904. | Головатий Максим Сергійович (КЗО НВО №28) | |
6905. | Федорова Єва Романівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
6906. | Бут Андрій Юрійович (Ланжеронiвський лiцей) | |
6907. | Большое Іван Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
6908. | Сус Ілля (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6909. | Турлік Ірина (Криворізька гімназія №91) | |
6910. | Фріш Ребекка (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6911. | Фернега Діана (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6912. | Останкова Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6913. | Аністранцев Роман Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
6914. | Бойко Роман (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6915. | Манаєнков Ярослав (НВК-ліцей №100) | |
6916. | Богдашкіна Мар'яна Сергіївна (Гришівський НВК) | |
6917. | Кравченко-Лозня Максим Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6918. | Юрчишин Максим (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
6919. | Кобзар Аріадна (СЗШ № 30) | |
6920. | Білик Софія Анатоліївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6921. | Пономаренко Дар'я Юріїівна (Перша міська гімназія) | |
6922. | Коцепуд Софія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6923. | Гордієнко Богдан (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | |
6924. | Корзун Кароліна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
6925. | Журавська Катерина Антонівна (Альтернативна школа Ярина School) | |
6926. | Коваленко Емелі (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6927. | Ткаченко Денис (НВК-ліцей №100) | |
6928. | Комаренко Мірра (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
6929. | Місяць Дмитро (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
6930. | Булавін Макар (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
6931. | Олексійко Оленка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6932. | Мельниченко Аліна Вікторівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
6933. | Редько Микита (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
6934. | Чубенко Поліна Сергіївна (Криворізька гімназія №91) | |
6935. | Луців Вероніка (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6936. | Петров Микита (НВК-ліцей №100) | |
6937. | Бабущак Анастасія (НВК №9) | |
6938. | Гречаник Семен (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6939. | Русанова Маргарита (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
6940. | Абелова Кеті Андроївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6941. | Крук Святослав Богдагович (Ліцей "Львівський") | |
6942. | Кривець Артем (Криворізька ЗОШ №126) | |
6943. | Гогчян Давид Арсенович (Миколай-Пільський НВК) | |
6944. | Новікова Вероніка Володимирівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
6945. | Прокопенко Кирило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6946. | Борісова Милана (Одеська СШ №117) | |
6947. | Андрелука Микола Романович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6948. | Єрохіна Єва (НВК-ліцей №100) | |
6949. | Щаслива Єлена Сергіївна (Перша міська гімназія) | |
6950. | Романюта Ксенія Сергіївна (Мелітопольська CШ №25) | |
6951. | Швед Алла Олександрівна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6952. | Гуржуєнко Вікторія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6953. | Чудновський Єгор Володимирович (Криворізька гімназія №91) | |
6954. | Пнєвський Кірил (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6955. | Шеховцов Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6956. | Руденко Варвара (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
6957. | Галімон Влада Володимирівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
6958. | Maksym Olenkevych (ЗНВК "Свiтанок") | |
6959. | Мірошниченко Єгор (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6960. | Можчіль Дмитро Тараович (СЗШ №35) | |
6961. | Нога Мілена (Одеська СШ №117) | |
6962. | Сердюк Костянтин (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
6963. | Бойко Віолетта Володимирівна (Новотроїцький ліцей №2) | |
6964. | Пінігіна Варвара Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6965. | Ткачук Ольга (НВК №9) | |
6966. | Бодачевський Кіріл (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6967. | Самарін Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6968. | Бондаренко Дмитро (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
6969. | Бровченко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6970. | Бубін Андрій (Теплодарська ЗОШ) | |
6971. | Артеменко Денис Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6972. | Гурьєва Поліна (Одеська СШ №117) | |
6973. | Маєвська Ольга (Середня загальноосвітня школа № 330) | |
# | Participant | Įvedimo data | Notes |
---|
1. | .Бабич Назар Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2. | 271635525 (Єрківецьке НВО "ЗЗСО І - ІІІ ст. - ЗДО") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3. | 325504204 (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4. | 474961107 (Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5. | 6 (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6. | 705518953 (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
7. | 811336755 (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
8. | Ahmet Salim Hisir (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
9. | Ayse Erdogdu (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
10. | Aizere Mussabekova (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
11. | Akshaj Verma (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
12. | Alibek Kenesbayev (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
13. | Alnujaiman Janna Talal (Меридіан) | 2020-12-07 15:42:20 | |
14. | Amina Moldosanova (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
15. | Andrii Cherniev (ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
16. | Andrii Lobanok (ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
17. | Angelina Mohammed Lebid (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
18. | Anna Berezyanska (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
19. | Asem Manarbek (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:20 | |
20. | b (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
21. | Bushra Demir (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
22. | Cаморуков Вікор Вадимович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
23. | Cеменіхіна Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
24. | Cкорик Віта Вікторівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
25. | Cофієць Карина Євгенівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
26. | Cтанєва Ніка Сергіївна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
27. | Cтрілець Кірілл (ЗЗСО Інтерактив) | 2020-12-07 15:42:20 | |
28. | Daniel Abu Sair (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
29. | Danylo Rozhko (ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
30. | Danylo Shchukin (ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
31. | Daria Dubrovska (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
32. | DariiaLichman (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
33. | Dilek Hisir (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
34. | Elina Zelenina (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
35. | Ema Efremova (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
36. | Enes Ramanov (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:20 | |
37. | Gabriel Wallner (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
38. | Hafsa Erdogdu (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
39. | Hamza Tanbay (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
40. | Ilyas Nafeyev (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:20 | |
41. | Julian Tavsanci (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
42. | Kate Ri (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:19 | |
43. | Kira Ariel Shmukler (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
44. | Kirill Shubin-Yagulov (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
45. | Mahir Yaman (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:20 | |
46. | Maksym Olenkevych (ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
47. | Marko Sydorenko (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
48. | Matvii Kulinok (ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
49. | Melisa Omeroglu (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
50. | Mykhailo Ivchenko (ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
51. | Mykhailo Sitnitskyi (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
52. | Milena Pavliuk (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
53. | Nayaka Alifi Nareswari (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
54. | Natasha Abu Sair (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:20 | |
55. | Nathaniel Wallner (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:20 | |
56. | Nika Zanina (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
57. | Oleksandr Stepaniuk (ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
58. | Oleksii Lobas (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:20 | |
59. | Olga Berezyanska (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
60. | Olivia Sosnakova (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
61. | Omar Mamedli (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
62. | Safiye Sariyeva (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
63. | Said Yaman (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
64. | Sinem Neva Uysal (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
65. | Sofiia Kostenko (ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
66. | Sonya Allahmoradi (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
67. | Timur Dovbysh (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
68. | Timur Sezen-Selyukov (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:20 | |
69. | Trypolska Maria (Школа №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
70. | Tveritin Denis (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
71. | Veronika Horban (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
72. | Veronika Kalinchuk (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
73. | VSEVIK_voin (Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
74. | www.Olimpis.com.ua (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
75. | Zahida Mamedli (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:22 | |
76. | Абакумов Арсен (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
77. | Абакумов Вадим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
78. | Абакумова-Бліхар Еліза (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
79. | Абакумова-Бліхар Еліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
80. | Абдуллаєва Еміра (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:20 | |
81. | Абдуллаєва Луїза (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
82. | Абдуллаєва Ясмін Рамазанівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
83. | Абелова Кеті Андроївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
84. | Абраменко Павло Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
85. | Абрамов Богдан Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
86. | Абрамова Зоя (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
87. | Абрамчук Данил (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
88. | Авакін Микита Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
89. | Аверіна Анна (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
90. | Авраменко Давид (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
91. | Авраменко Дар*я Сергіївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
92. | Авраменко Ольга (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
93. | Авраменко Станіслав (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
94. | Аврахова Арина (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
95. | Авуліна Марія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
96. | Агамамедов Юсіф Рустам огли (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
97. | Агаркова Єва Вадимівна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
98. | Агасієва Зейнаб Анар Кизи (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
99. | Агафонов Нікіта (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
100. | Агейчик Денис (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
101. | Агєєв Єгор Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
102. | Агєєва Дар’я Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
103. | Агієнко Вікторія Анатоліївна (Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
104. | Агрененко Владислав Женович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
105. | Адаєв Максим Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
106. | Адаменко Володимир (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
107. | Адаменко Ксенія Олегівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
108. | Адаменко Марічка Юріївна (Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
109. | Адамовський Захар Сергійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
110. | Адамчук Тетяна Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
111. | Аделiна Петкова (ЗЗСО Інтерактив) | 2020-12-07 15:42:20 | |
112. | Аделіна Колісник (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
113. | Аділ Гулам Хедер (Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива") | 2020-12-07 15:42:20 | |
114. | Ажевська Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
115. | Азарова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
116. | Азархов Юрій Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
117. | Айвазовський Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
118. | Айленій Аріна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
119. | Айтан Хіляль Айля (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
120. | Акімов Лев (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
121. | Акімова Софія (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
122. | Акінфієв Давид (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106) | 2020-12-07 15:42:21 | |
123. | Акішев Максим В (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
124. | Аксьонов Михайло (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
125. | Аксьонова Даріна Володимирівна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
126. | Аксьонова Поліна Вадимівна (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
127. | Аксютін Олександр (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
128. | Акулініна Анастасія Максимівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
129. | Акулов Роман Юрійович (Мелітопольська CШ №25) | 2020-12-07 15:42:19 | |
130. | Акчу Софія Олександрівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | 2020-12-07 15:42:20 | |
131. | Алдошин Дмитро Юрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
132. | Алевтина Тиха (ЗЗСО Інтерактив) | 2020-12-07 15:42:20 | |
133. | Александрова Анастасія Василівна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2020-12-07 15:42:20 | |
134. | Алексеєва Милана Андріївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:19 | |
135. | Алексейчук Даніїл (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
136. | Алексєєв Андрій Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
137. | Алексєєв Даніїл (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
138. | Алексєєв Платон (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
139. | Алексєєва Вероніка Олексійовна (ХГ №116) | 2020-12-07 15:42:20 | |
140. | Алексєєва Маша (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
141. | Алексич Андрій Здравкович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:19 | |
142. | Алекян Ніколя (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
143. | Алєксєєв Сергій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
144. | Алєксєєнко Ярослав (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
145. | Алієв Тимур (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
146. | Алілуйко Лев В'ячеславович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
147. | Алімов Микита Костянтинович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
148. | Алімова Злата Євгеніївна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
149. | Аліна Бачуріна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
150. | Алманідіс Олександр (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
151. | Алтинова Поліна (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
152. | Алтухов Андрій (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
153. | Алтухова Олеся Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
154. | Алукрієв Іван Олександрович (ЗЗСО №10) | 2020-12-07 15:42:21 | |
155. | Алхімов Микита (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
156. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
157. | Альохіна Злата Євгенівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
158. | Альошин Андрій (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
159. | Альошин Михайло (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
160. | Альошина Катерина (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
161. | Альошина Кіра (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
162. | Альошина Поліна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
163. | Альсаєд Карим (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
164. | Амбарнов Павло (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
165. | Амбарцумян Давид Робертович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
166. | Амбросевич Марк (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
167. | Амбросюк Нікіта Олександрович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
168. | Амельченко Артем Вячеславович (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
169. | Амельченко Мілена (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
170. | Амєлін Гліб Єгорович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:20 | |
171. | Амінов Тимур Олександрович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
172. | Амітан Агнія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
173. | Амітан Родіон (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
174. | Ананьєва Софія Антонівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
175. | Анасімов Лев (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
176. | Анашкіна Майя (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
177. | Ангелін Володимир (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:20 | |
178. | Ангеловський Артем Валентинович (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
179. | Ангелуца Дмитро Олександрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
180. | Андонова Анастасія (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
181. | Андранович Ангеліна (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
182. | Андраш Софія (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:21 | |
183. | Андреєв Олексій (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:42:20 | |
184. | Андрейко Артем (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
185. | Андрейко Марія Олександрівна (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:22 | |
186. | Андрейцова Іванна (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
187. | Андрейченко Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
188. | Андрелука Микола Романович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
189. | Андрєєв Макар (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
190. | Андрєєв Марк Володимирович (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
191. | Андрєєва Віолетта (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
192. | Андрєєва Віра Семенівна (Харківська ЗОШ № 157) | 2020-12-07 15:42:20 | |
193. | Андріанов Дмитро (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
194. | Андріанов Тимур (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
195. | Андрієвська Анастасія Артемівна (ЗЗСО №10) | 2020-12-07 15:42:21 | |
196. | Андрієвський Євген (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
197. | Андрієнко Анна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
198. | Андрієнко Дар'я Олександрівна (Слобожанський ліцей № 1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
199. | Андрієнко Поліна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
200. | Андрієнко Софія Олександрівна (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
201. | Андрієць Ігор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
202. | Андрій Кравчук Анкапович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
203. | Андрійченко Кирило Євгенович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
204. | Андрійченко Тимофій Володимирович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
205. | Андрусів Єлізавета (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
206. | Андрусяк Анастасія Богданівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
207. | Андрусяк Мила (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
208. | Андрущенко Маргарита Анатоліївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
209. | Андрущенко Тарас (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
210. | Андрющенко Денис Олегович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
211. | Анісімова-Мухіна Крістіна Ігорівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
212. | Аністранцев Роман Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
213. | Аністранцева Анастасія Олександрівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
214. | Анкудінов Нікіта (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
215. | Анна Русанова (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
216. | Анна Смирнова (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
217. | Аносов Богдан Миколайович (Глухівська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
218. | Ансімова Каріна Сергіївна (Коврайський НВК "Загальноосвітня школа I-III ст. - ДНЗ" імені Г. С. Сковороди) | 2020-12-07 15:42:21 | |
219. | Антимонов Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
220. | Антипов Андрій (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
221. | Антоненко Анастасія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
222. | Антоненко Владислав (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
223. | Антоненко Владислав Олександрович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
224. | Антоненко Дарія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
225. | Антонічев Микита Віталійович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
226. | Антонов Назар Денисович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:42:20 | |
227. | Антонова Анастасія Андріївна (КЗ "ХЗОШ № 32") | 2020-12-07 15:42:19 | |
228. | Антонюк Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
229. | Апенько Вікторія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
230. | АПШ ГЕОРГИЙ (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
231. | Арабаджі Євгенія Петрівна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
232. | Арабін Малік (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
233. | Арабін Нуреддін (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
234. | Ардотелі Захар Роландович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
235. | Аржевитин Лев (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
236. | Арсеньєв Дмитро Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
237. | Арсенюк Дмитро Васильович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | 2020-12-07 15:42:19 | |
238. | Артем Бартащук (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
239. | Артеменко Артем Сергійович (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
240. | Артеменко Вікторія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
241. | Артеменко Вікторія Сергіївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
242. | Артеменко Денис Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
243. | Артеменко Олег Русланович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
244. | Артемчук Соломія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
245. | Артюх Андрій Романович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
246. | Артюх Дмитро Павлович (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
247. | Артюх Марк Євгенович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:20 | |
248. | Артюх Юлій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
249. | Арясов Глеб (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
250. | Асаржи Ліза (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
251. | Асаржи Орина (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
252. | Асатрян Денис Азатович (Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
253. | Астаф'єва Маргарита (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
254. | Астафьєв Павло (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
255. | Астахова Поліна Аркадіївна (Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
256. | Астіоненко Єгор Олегович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
257. | Атакішиєв Айан (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
258. | Атальський Арсен (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
259. | Атаманенко Олександра Олександрівна (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2020-12-07 15:42:20 | |
260. | Атанасова Олександра Василівна (ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
261. | Атрашкова Дар’я (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
262. | Афанасьєв Дмитро (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
263. | Афанасьєв Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
264. | Афанасьєва Алеся (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
265. | Афанасьєва Вікторія Іванівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
266. | Афонін Артем Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
267. | Афоніна Анастасія ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
268. | Афоніна Єлизавета (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
269. | Ахназаров Карім (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
270. | Ахтемійчук Анастасія (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
271. | Ахундова Аміна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
272. | Ахунзянова Вероніка (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
273. | Ашуров Дамір (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
274. | Ащук Євгенія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
275. | Бабак Ярослав Олександрович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
276. | Бабаліч Максим (Криворізька ЗОШ №102) | 2020-12-07 15:42:19 | |
277. | Бабанова Еліна Романівна (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
278. | Бабенко Аліна (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
279. | Бабенко Анна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:22 | |
280. | Бабенко Владислав Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
281. | Бабенко Катерина Ігорівна (1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
282. | Бабенко Михайло (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
283. | Бабенко Олександр Андрійович (Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
284. | Бабенко Олексій (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
285. | Бабик Вікторія Русланівна (Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
286. | Бабин Катерина Русланівна (НВК «Любисток») | 2020-12-07 15:42:19 | |
287. | Бабинець Марія (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
288. | Бабинін Вадим (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
289. | Бабич Анастасія Андріївна (гімназія "Київська Русь") | 2020-12-07 15:42:21 | |
290. | Бабій Андрій (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:20 | |
291. | Бабій Віолєта (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
292. | Бабій Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
293. | Бабій Світлана Олексіївна (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:22 | |
294. | Бабійчук Михайло Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
295. | Бабіч Юлія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
296. | Бабкевич Михайло (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
297. | Бабошко Євгеній Павлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
298. | Бабурін Артур (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:21 | |
299. | Бабущак Анастасія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
300. | Бабченко Дана Данилівна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
301. | Бабюк Микита (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
302. | Бабюк Ніколь (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
303. | Бабяк Максим Дмитрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:42:21 | |
304. | Бабятинський Дмитро (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
305. | Баган Анна Олегівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
306. | Багарян Артем Русланович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
307. | Багдасарова Аріна (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
308. | Багирян Анжеліна Романівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
309. | Багінська Анастасія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
310. | Багінська Софія (Озерненська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
311. | Багінський Єгор (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
312. | Баглай Анастасия Олександрiвна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
313. | Баглай Ангеліна Сергіївна (Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
314. | Багно Маргарита (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
315. | Багнюк Микола (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
316. | Бадьо Карина Iванiвна (Перещепинський НВК "Родина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
317. | Базалюк Дмитро Костянтинович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
318. | Базарова Ольга Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
319. | Базило Варвара Сергіївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
320. | Баірова Агата (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
321. | Байбараш Марія (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
322. | Байда Любомир (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
323. | Байдака Єва (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
324. | Байко Кирило Евгенійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
325. | Байрамов Хабіб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
326. | Байрамова Мілана Юріївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
327. | Байрамова Сафія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
328. | Баканов Денис Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
329. | Бакум Анна Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
330. | Бакум Артем Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
331. | Бакум Валерія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
332. | Бакшеєв Кирило (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
333. | Бала Олександра Романівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
334. | Балабан Ілля Олександрович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
335. | Балабанова Єва Євгенівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:19 | |
336. | Балаєва Васіліса Костянтинівна (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
337. | Балазюк Микола (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2020-12-07 15:42:21 | |
338. | Балашова Вероніка (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
339. | Балбекова Ельвіна Ернесівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
340. | Балбекова Ленура Ернесівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
341. | Балецька Анна Станіславівна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | 2020-12-07 15:42:21 | |
342. | Балика Марія (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2020-12-07 15:42:20 | |
343. | Баличев Артем Євгенович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
344. | Балла Богдан Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
345. | Балушко Таіс Олегівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
346. | Балюк Данило Денисович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
347. | Балюк Іванна (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
348. | Баляну Єва Сергіївна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
349. | Банас Софія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
350. | Бандровський Данил (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
351. | Бандура Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
352. | Банчук Назар Богданович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
353. | Барабан Поліна Володимирівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
354. | Барабанов Валерій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
355. | Барабаш Богдан Сергійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2020-12-07 15:42:20 | |
356. | Барабаш Дмитро Євгенійович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
357. | Барабаш Дмитро Сергійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2020-12-07 15:42:20 | |
358. | Бараджабов Алі (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
359. | Барамідзе Майя (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
360. | Баран Олександр Олесьович (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
361. | Бараненко Аліса Станіславівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:20 | |
362. | Баранецький Данило Андрійович (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
363. | Баранник Євгенія Сергіївна (Iнндустріально-педагогічний фаговий коледж) | 2020-12-07 15:42:20 | |
364. | Баранов Денис (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
365. | Баранова Еліна Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
366. | Баранова Єва (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
367. | Баранова Надія (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
368. | Баранова Уляна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
369. | Баранюк Наталя Володимирівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
370. | Барашивець Софія Максимівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
371. | Барбазюк Ілля Володимирович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
372. | Барбан Анастасія Євгенівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:20 | |
373. | Барбелко Вікторія Вікторівна (НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | 2020-12-07 15:42:21 | |
374. | Бардась Сергій Олександрович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
375. | Бардега Іван Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
376. | Баржан Поліна Сергіївна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
377. | Баришев Данило (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
378. | Баркар Аріна Ігорівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
379. | Барков Єгор Олександрович (ЗЗСО №10) | 2020-12-07 15:42:21 | |
380. | Барков Кирил Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
381. | Барковский Даніїл (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
382. | Барлет Назар Андрійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:22 | |
383. | Барна Роксолана (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
384. | Барсук Аліна (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
385. | Барсуков Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
386. | Барсукова Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
387. | Бартеньєва Яна Станіславівна (ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | 2020-12-07 15:42:20 | |
388. | Барук Надія (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
389. | Барчинська Дарія (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
390. | Бас Олександра (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
391. | Бас Тетяна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
392. | Басанець Уляна Михайлівна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:22 | |
393. | Басенко Валерій (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
394. | Батиренко Родіон Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
395. | Батура Євгенія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
396. | Батченко Євген Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
397. | Батченко Мирослава (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
398. | Батюто Марк Дмитрович (Скадовська загальноосвітня школа № 3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
399. | Бахаров Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
400. | Бахмет Таміла Максимівна (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
401. | Бахчиванжи Данило Миколайович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
402. | Баца Єва Володимирівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
403. | Баценюк Артур Мукучович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:22 | |
404. | Бачур Станіслав Іванович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
405. | Башинський Тимур Вікторович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
406. | Башлаєв Євген (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
407. | Башняков Данііл (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
408. | Башуцький Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
409. | Бащук Владислав Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:21 | |
410. | Бащук Юрій Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:21 | |
411. | Баяновська Єсенія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
412. | Бевз Богдан (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
413. | Бедлецький Дмитро Євгенович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
414. | Бедрій Андрій Тарасович (Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3") | 2020-12-07 15:42:20 | |
415. | Беженар Маргарита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
416. | Беженар Тимур (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
417. | Безбородов Денис (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
418. | Безземельний Лев Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
419. | Безкопильна Анна Юріївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
420. | Безкопильна Діана Юріївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
421. | Безкровний Назар (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
422. | Безмен Анна Іванівна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
423. | Безпала Єва (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
424. | Безпечна Євгенія (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2020-12-07 15:42:19 | |
425. | Безрук Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
426. | Безсмерний Денис (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
427. | Безсмертна Лілія Сергіївна (Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
428. | Безсмертна Ольга Сергіївна (Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
429. | Безсонова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
430. | Безугла Вероніка Володимирівна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2020-12-07 15:42:20 | |
431. | Безугла Кіра (Запорізька ЗОШ №15) | 2020-12-07 15:42:21 | |
432. | Безушенко Илария (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
433. | Безушко Віра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
434. | Бекало Даніїл (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
435. | Беккер Данило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
436. | Белінська Євгенія (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
437. | Белінська Станіслава (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
438. | Беловінскіс Олександр (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
439. | Бендеберя Андрій Федорович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
440. | Бендяк Еліна (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
441. | Бенклер Костянтин (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
442. | Беньковська Аріна (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
443. | Бердак Аріна (Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
444. | Бердега Злата Віталіївна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
445. | Бердник Мирослава (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:42:20 | |
446. | Берднік Юлія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
447. | Бережанський Антон (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
448. | Бережна Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
449. | Бережний Нестор Сергійович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:19 | |
450. | Береза Михайло Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
451. | Береза Олександр Вадимович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
452. | Березицька Богдана (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
453. | Березі Владислав Тігранович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
454. | Березін Євгеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
455. | Березін Єгор Романович (Запорізька ЗОШ №84) | 2020-12-07 15:42:19 | |
456. | Березіна Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
457. | Березнюк Анна Сергіївна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
458. | Березова Анна Олексіївна (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
459. | Березовська Ангеліна (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
460. | Берестенко Тана (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
461. | Берестніков Іван (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
462. | Берестовий Артем (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
463. | Берзан Карина Артемівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
464. | Беримець Анастасія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
465. | Беримець Вероніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:19 | |
466. | Берлет Вікторія (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
467. | Бернадін Владислав Миколайович (Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
468. | Бернадін Ольга Миколаївна (Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
469. | Бернадский олександер (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
470. | Бернадський Владислав (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
471. | Бернатович Олександра Віталіївна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
472. | Бернацька Вероніка Миколаївна (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв) | 2020-12-07 15:42:19 | |
473. | Бернацький Микита Андрійович (Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
474. | Бернер Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
475. | Бернік Арсеній (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
476. | Бертуш Еліна Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
477. | Бершадська Єлизавета Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
478. | Бесараб Микита (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
479. | Беспалько Єлизавета (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
480. | Беспрозванна Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:19 | |
481. | Бець Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
482. | Бецько Михайло Андрійович (Більченський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
483. | Беш Юрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
484. | Бєгун Ротслав Олеклійович (ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | 2020-12-07 15:42:20 | |
485. | Бєдна Аніта Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
486. | Бєдна Вероніка Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
487. | Бєдовой Лев (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
488. | Бєликова Тетяна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
489. | Бєлих Карина Олександрівна (СЗШ №35) | 2020-12-07 15:42:20 | |
490. | Бєлік Катерина Євгеніївна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:21 | |
491. | Бєлікова Катерина Романівна (Попаснянська гімназія № 20) | 2020-12-07 15:42:21 | |
492. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
493. | Бєлова Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
494. | Бєлоусов Іван Олексійович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
495. | Бєлоусов Матвій Валерійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
496. | Бєлошинська Анастасія Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
497. | Бєляєв Артем (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
498. | Бєляк Маргарита (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
499. | Биков Микита (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
500. | Биков Нікіта Олексійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
501. | Бикова Валерія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
502. | Биковська Карина (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:22 | |
503. | Биковська Марія Єгорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
504. | Бинда Діана Олександрівна (Грубнянський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
505. | Бирківська Дар'я (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
506. | Бирченко Анастасія Володимирівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
507. | Бистревський Гордій (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
508. | Бистревський Захар (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
509. | Бистрова Мар'яна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
510. | Биченко Софія (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2020-12-07 15:42:19 | |
511. | Бичок Данило (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
512. | Бичук Таісія (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
513. | Бібік Анатолій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
514. | Бібіна (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
515. | Бігун Дем'ян (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
516. | Бігун Ксенія Олександрівна (Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
517. | Біжан Єва (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
518. | Біла Єлизавета (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
519. | Білан Олександр Богданович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
520. | Білан Павло Богданович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
521. | Білан Поліна Олександрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:42:21 | |
522. | Білан Софія Богданівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
523. | Білець Зоряна (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
524. | Білецька Ангеліна Сергіївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
525. | Білецька Діана (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
526. | Білий Дмитро (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
527. | Білий Ілля (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
528. | Білий Ярослав (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
529. | Білик Анна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
530. | Білик Дарина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
531. | Білик Микола (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
532. | Білик Олександр (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
533. | Білик Сніжана Олегівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
534. | Білик Софія Анатоліївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
535. | Біліченко Ярослав Олександрович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:42:20 | |
536. | Білобородий Лука Олегович (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
537. | Білоброва Катерина (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
538. | Білогорохова Варвара Дмитрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
539. | Білодумова Єва Павлівна (Block Language Club) | 2020-12-07 15:42:19 | |
540. | Білокінь Ліза (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
541. | Білокінь Ярина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
542. | Білокрила Анна (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
543. | Білокудря Анна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
544. | Білоног Богдан (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
545. | Білорус Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
546. | Білосвіт Марія Тарасівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
547. | Білоус Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
548. | Білоус Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
549. | Білоус Софія Андріївна (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
550. | Білоусов Марк (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
551. | Білоцерківець Марина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
552. | Білоцерківський Дмитро Дмитрович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
553. | Білошапка Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
554. | Білошенко Єлизавета Ігорівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
555. | Білошицька Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
556. | Більська Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:42:20 | |
557. | Білюба Марко (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
558. | Біляєв Микита Юрійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
559. | Біндюкова Надія Віталіївна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
560. | Бірюк Данило (НВК «Святошинська гімназія») | 2020-12-07 15:42:20 | |
561. | Бірюков Артем (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:22 | |
562. | Бірюков Тимофій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
563. | Біцутін Мирон (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
564. | Блаженко Роман Миколайович (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
565. | Блажкун Іван Костянтинович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
566. | Бланар Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
567. | Близнюк Владислав Сергійович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
568. | Близнюк Владислава (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
569. | Блинець Софія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
570. | Блінков Захар Олександрович (Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
571. | Блінов Гліб (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
572. | Бловацький Ярослав Олександрович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2020-12-07 15:42:21 | |
573. | Блонський Руслан (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
574. | Бобильова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
575. | Бобир Антон Дмитрович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
576. | Бобирь Михайло Дмитрович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
577. | Бобін Максим (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
578. | Бобков Максим Костянтинович (Великодолинський НВК-ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
579. | Бобовська Кiра (Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
580. | Бобошко Поліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
581. | Боброва Дар’я (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
582. | Бовкун Аріна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
583. | Бовкун Іван Ігорович (КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | 2020-12-07 15:42:19 | |
584. | Богай Дмитро Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24) | 2020-12-07 15:42:19 | |
585. | Богатиренко Микола (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
586. | Богатко Дмитро (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
587. | Богатов Артем Максимович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
588. | Богач Марко (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
589. | Богач Уляна Вячеславівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
590. | Богаченко Катерина (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
591. | Богачук Е.Е. (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
592. | Богачук Іван Віталійович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
593. | Богдан Владислав (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
594. | Богдан Дмитро Тарасович (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
595. | Богдан Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
596. | Богданова Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
597. | Богданова Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
598. | Богданова Наталья (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
599. | Богданова Поліна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
600. | Богданова Христина (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
601. | Богдашкіна Мар'яна Сергіївна (Гришівський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
602. | Богмацера Єгор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
603. | Богомаз Анастасія Володимирівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
604. | Богомазов Мирон Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
605. | Богомолова Валерія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
606. | Богоцька Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
607. | Богоцький Володимир Володимирович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
608. | Богріцевич Мірра (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
609. | Богун Катерина (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
610. | Богуславський Даніїл Ігорович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
611. | Богуславський Тимур Олексійович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
612. | Богуцька Євгенія Віталіївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
613. | Бодачевський Кіріл (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
614. | Боднарський Денис Дмитрович (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
615. | Боднарюк Владислав Володимирович (Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
616. | Боднарюк Олена Михайлівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
617. | Бодня Данило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
618. | Бодров Назар Денисович (Мелітопольська CШ №25) | 2020-12-07 15:42:21 | |
619. | Бодянчук Анна Сергіївна (Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
620. | Бодянчук Олександр Сергійович (Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
621. | Боєску Олексій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
622. | Боженко Степан Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
623. | Божко Ілона Андріївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
624. | Бойко Андрій Андрійович (Ємилівська філія №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
625. | Бойко Андрій Сергійович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | 2020-12-07 15:42:19 | |
626. | Бойко Анна (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
627. | Бойко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
628. | Бойко Віолетта Володимирівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
629. | Бойко Владислав Олегович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
630. | Бойко Даша (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
631. | Бойко Ірина (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
632. | Бойко Кіра (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
633. | Бойко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
634. | Бойко Надія Олександрівна (Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
635. | Бойко Нікіта (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
636. | Бойко Олександр Анатолійович (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
637. | Бойко Роман (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
638. | Бойко тимур Евгенович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
639. | Бойко Христина Дмитрівна (Ренійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей") | 2020-12-07 15:42:20 | |
640. | Бойков Дмитрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
641. | Бойський Максим (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
642. | Бойченко (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
643. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
644. | Бойченко Яна Андріївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
645. | Бокал Ніка (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
646. | Бокова Єва Олегівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
647. | Болдескул Поліна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
648. | Боледзюк Софія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
649. | Болокан Катерина Янівна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
650. | Болотова Діана (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
651. | Болтенко Віталіна Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
652. | Болтенко Єгор Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
653. | Большое Іван Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
654. | Бонадига Олександра Володимирівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
655. | Бондар Анна Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
656. | Бондар Вікторія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
657. | Бондар Денис (Европейський коллегіум) | 2020-12-07 15:42:20 | |
658. | Бондар Денис (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:22 | |
659. | Бондар Лев (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
660. | Бондар Марк (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
661. | Бондар Наталя (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
662. | Бондар Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
663. | Бондарева Поліна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
664. | Бондаревська Ксенія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
665. | Бондаренко Алісія Богданівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2020-12-07 15:42:19 | |
666. | Бондаренко Амелія Ігорівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
667. | Бондаренко Анастасія Денисівна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | 2020-12-07 15:42:20 | |
668. | Бондаренко Анастасія Євгеніївна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
669. | Бондаренко Анна Ігорівна (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
670. | Бондаренко Вадім (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
671. | Бондаренко Віктор (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
672. | Бондаренко Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
673. | Бондаренко Владислава (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
674. | Бондаренко Гліб Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
675. | Бондаренко Дар'я Сергіївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
676. | Бондаренко Дарія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
677. | Бондаренко Дмитро (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
678. | Бондаренко Дмитро Геннадійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
679. | Бондаренко Єва Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
680. | Бондаренко Ірина Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
681. | Бондаренко Карина Олегівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
682. | Бондаренко Каріна Олександрівка (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
683. | Бондаренко Кирил Богданович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
684. | Бондаренко Ксенія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
685. | Бондаренко Марія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
686. | Бондаренко Марія Михайлівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
687. | Бондаренко Михайло (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
688. | Бондаренко Михайло Володимирович (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
689. | Бондаренко Назар (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
690. | Бондаренко Олександра (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
691. | Бондаренко Олександра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
692. | Бондаренко Софія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
693. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
694. | Бондаренко Яким (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
695. | Бондарено Вікторія Юріївна (Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
696. | Бондарєва Евеліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
697. | Бондарєва Єва Віталіївна (Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
698. | Бондарук Євген (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:42:20 | |
699. | Бондарук Катерина (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:42:20 | |
700. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
701. | Бондарчук Назар (Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
702. | Бондарчук Назар Олександрович (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
703. | Бондарчук Роман (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
704. | Бондирєв Ярослав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
705. | Бончева Богдана (VBSchool) | 2020-12-07 15:42:21 | |
706. | Бордя Єлизавета (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
707. | Борзик Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
708. | Борзик Володимир (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
709. | Борзик Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
710. | Борзик Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
711. | Боримська Віолетта (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
712. | Борис Оксана (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:42:20 | |
713. | Борис Сергей (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
714. | Борисенко Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
715. | Борисенко Жан (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
716. | Борисенко Матвій Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
717. | Борисенко Назар (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
718. | Борисюк Катерина Борисівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
719. | Борисюк Олександр (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
720. | Борисюк Олександр (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
721. | Борісова Милана (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
722. | Боровик Віра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
723. | Боровик Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
724. | Боровиченко Вікторія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
725. | Боровська Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
726. | Бороган Аріна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:20 | |
727. | Бородай Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
728. | Бородачик Єгор Борисович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
729. | Бородич Міша (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
730. | Бородич Саша (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
731. | Бородій Назар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
732. | Бородін Дмитро Олександрович (Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
733. | Бородіна Дар'я (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
734. | Бородуліна Поліна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
735. | Бороздих Катерина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
736. | Борона Софія В'ячеславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
737. | Борохта Іван (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
738. | Бортнік Віолета (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
739. | Борутенко Полина Евгеньевна (Запорізький колегіум №98) | 2020-12-07 15:42:20 | |
740. | Борцова Анна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
741. | Борщева Катерина (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
742. | Боса Кіра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
743. | Босенко Владислав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
744. | Босняк Романа (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
745. | Босяк Олеся (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
746. | Бот Микита Денісович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
747. | Ботильов Владислав (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
748. | Ботнар Валерія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
749. | Ботнар Кіріл Васильович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
750. | Боцуляк Лілія (ОНВК №67) | 2020-12-07 15:42:20 | |
751. | Бочаров Святослав (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
752. | Бочарова Олександра (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:42:21 | |
753. | бочкур олексій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
754. | Бошкевич Антон Вікторович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
755. | Бощенко Андрій (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
756. | Боярчук Артем (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
757. | Бояшенко Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
758. | Брагін Єгор Кирилович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
759. | Брагін Федір Кирилович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
760. | Брагіна Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
761. | Бранцира Ірина (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:21 | |
762. | Браславський Анатолій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
763. | Браславський Дмитро (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
764. | Братащук Матвій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
765. | Братута Олександр (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
766. | Братцева Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
767. | брежнев даниил сергийович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
768. | Брезицька Каміла (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
769. | Брень Станіслав Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
770. | Бреус Єсєнія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
771. | Бреус Іван Володимирович (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
772. | Брехова Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
773. | Бржестовська Дарья Антоівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
774. | Брижак Артем Євгенійович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
775. | Брижіцький Тімур Владиславович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
776. | Бринза Дарина Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
777. | Бринза Ілля Олександрович (Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
778. | Бринза Поліна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
779. | Бричка Ольга (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2020-12-07 15:42:19 | |
780. | Брівко Кіра Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
781. | Бріжинська Альона (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
782. | Бровко Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
783. | Бровченко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
784. | Бровченко Микита (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
785. | Бродацький Максим (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
786. | Бродецький Володимир (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
787. | Бродецький Олександр (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
788. | Бродик Роман Дмитрович (Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:42:19 | |
789. | Бродин Дарій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
790. | Бродовська Вікторія Юріївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
791. | Броль Дарина Юріївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
792. | Бросаліна Анна (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
793. | Брудущук Ярослав (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
794. | Брук Арсен Миколайович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | 2020-12-07 15:42:22 | |
795. | Брульов Денис Олексійович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
796. | Брусенський Артур Вікторович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
797. | Бруславець Єгор (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
798. | Брух Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
799. | Бубін Андрій (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
800. | Бублій Ярослав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
801. | Бубнова Вікторія Олегівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
802. | Бугаєнко Гліб (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
803. | Бугаєнко Кароліна Олексіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
804. | Бугай Анна Вікторівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
805. | Бугерчук Катерина Дмитрівна (Орининська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
806. | Бугрим Іоанн Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
807. | Будаєв Єгор Сергійович (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
808. | Будза Любов (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
809. | Будзінська Соломія (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
810. | Будимко Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
811. | Буділовська Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
812. | Будковська Марина Віталіївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
813. | Будник Аліса Денисівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
814. | Будник Равіль Денисович (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
815. | Будько Діана (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
816. | Будяк Дар'я Сергіївна (Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:42:19 | |
817. | Бузовська Анна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
818. | Бузунова Ксенія Олексіївна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
819. | Бузяк Уляна Юріївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
820. | Буінцев Василь (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
821. | Буйницька Анастасія Олександрівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
822. | Бук Аріна Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
823. | Букатар Домініка Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:42:21 | |
824. | Буквич Анастасія Андріївна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
825. | Булава Павло Вікторович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
826. | Булавін Макар (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
827. | Буланий Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
828. | Булатецька Марія (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
829. | Булатова Вероніка (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
830. | Булах Марія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
831. | Булах Олександр Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
832. | Булаш Михайло Дмитрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
833. | Булгаков Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
834. | Булгакова Ксенія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
835. | Булгар Тимофій (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:22 | |
836. | Буленок Софія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
837. | Бундєва Ксенія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
838. | Бундз Соломія Тарасівна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
839. | Буняк Віка (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
840. | Бура Григорій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
841. | Бурбело Єгор (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
842. | Бурда Ілля (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
843. | Бурда Тимофiй Михайлович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
844. | Бурдак Андрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
845. | Бурдей Єлізавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
846. | Бурдейна Дар'я (Криворізька ЗОШ №65) | 2020-12-07 15:42:21 | |
847. | Бурдейний Артем (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
848. | Бурденюк Кіріл (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
849. | Бурдов Іван Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
850. | Бурдюжа Артем (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
851. | Бурка Ксенія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
852. | Буркацький Ярослав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
853. | Бурківська Анна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
854. | Бурківський Марко (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
855. | Бурлаченко Вероніка Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
856. | Бурук Федір (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
857. | Бурчак Аріна Олександрівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
858. | Бурчак Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
859. | Бурчин Ірина Василівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2020-12-07 15:42:20 | |
860. | Буряк Андрій Вікторович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
861. | Буряк Марія Андріївна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:19 | |
862. | Бусфіха Ільяс (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
863. | Бут Андрій Юрійович (Ланжеронiвський лiцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
864. | Бут Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
865. | Бутенко Анастасія Сергіївна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
866. | Бутенко Вероніка (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
867. | Бутенко Михайло Євгенійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
868. | Бутівченко Вероніка Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
869. | Бутко Єгор (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
870. | Бутко Олександр Васильович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
871. | Бутко Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
872. | Бутлицький Олексій (Криворізька ЗОШ №102) | 2020-12-07 15:42:19 | |
873. | Бутова Ярослава Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
874. | Бутовицький Олександр Денисович (Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
875. | Бутрімас Емілія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
876. | Бух Анастасия Алексеевна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
877. | Бухтіярова Анастасія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
878. | Бухтіярова Катерина (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
879. | Буц Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
880. | Бучацький Артур Євгенович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
881. | Бучний Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
882. | Вабель Матвій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
883. | Вабіщевич Ярослав Васильович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
884. | Ваганова Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
885. | Вагнер Данило (Лисківська філія І-ІІ ст. КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:20 | |
886. | Вадясов Арсеній (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
887. | Вакальчук Денис Євгенійович (Ліцей "Євроленд") | 2020-12-07 15:42:22 | |
888. | Ваколюк Дмитро Ігорович (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
889. | Ваколюк Злата В'ячеславівна (Полонська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
890. | Вакуленко Микита Андрійович (ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:42:20 | |
891. | Вакулик Артем (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:42:20 | |
892. | Вакулік Ілля Вікторович (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
893. | Вакульський Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
894. | Валентова Олександра Артемівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2020-12-07 15:42:21 | |
895. | Валентюк Микола Леонідович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
896. | Валєр Владислава (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
897. | Валігура Арсеній (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
898. | Валовенко Віолета (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
899. | Валовий Богдан (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
900. | Вальковець Діана Вадимівна (НВК №12) | 2020-12-07 15:42:21 | |
901. | Ваніна Поліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
902. | Вантурінова Зоряна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
903. | Вараксін Дмитро Сергійович (Block Language Club) | 2020-12-07 15:42:19 | |
904. | Варвадюк Тадей (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
905. | Вардая Єва Леваніївна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
906. | Вареник Катерина (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
907. | Варивода Діана Павлівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
908. | Варіч Мирослав Вікторович (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
909. | Вароді Дмитро Андрійович (Школа № Височанський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
910. | Вароді Етелла Андріївна (Школа № Височанський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
911. | Вароді Софія Андріївна (Школа № Височанський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
912. | Варунц Анна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
913. | Варунц Антон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
914. | Варфоломєєв Данило Володимирович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
915. | Варченко Олександра Олександрівна (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
916. | Васеев Савелій Романович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
917. | Васейко Іван Михайлович (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
918. | Васеніна Стефанія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
919. | Василенко Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
920. | Василенко Ганна Ігорівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
921. | Василенко Дар’я Русланівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
922. | Василенко Демид (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
923. | Василенко Демід (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
924. | Василенко Єгор (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
925. | Василенко Марк Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
926. | Василенко Нікіта (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
927. | Василенко Олена Геннадіївна (школа І-ІІІ ступенів № 289) | 2020-12-07 15:42:20 | |
928. | Василишина Злата Андріївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
929. | Васильєв Олексій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
930. | Васильєва Анастасія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
931. | Васильєва Дарина (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
932. | Васильєва Марія (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
933. | Васильєва Марія Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
934. | Васильковська Кароліна (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
935. | Васильченко Данило Дмитрович (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
936. | Васильченко Катерина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
937. | Васильчук Анна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
938. | Васіліогло Олександра (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
939. | Васільков Назар Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
940. | Васін Вадим Сергійович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
941. | Васюченко Валерія (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
942. | Ватаман Михайло Михайлович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
943. | Ватраль Артем Іванович (Гришівський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
944. | Ватрас Даниїл (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
945. | Ватренко Олексій (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
946. | Ватулін Костянтин Євгенович (Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
947. | Вахнован Ілля (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
948. | Ваховський Єлісей (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
949. | Вахрушев Лука (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
950. | Вацкий Назар (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
951. | Ващенко Андрій Олександрович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:20 | |
952. | Ващенко Артем Олександрович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
953. | Ващенко Володимир Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
954. | Ващенко Мілена (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
955. | Ващенок Нікіта (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
956. | Вдовенко Андрій Олександрович (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
957. | Вдовенко Марія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
958. | Вдовенко Роман Русланович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:20 | |
959. | Вдович Ірина (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
960. | Вдовиченко Ангеліна Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
961. | Вдовиченко Віталій (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:42:22 | |
962. | Ведмедовська Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
963. | Ведута Олег (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
964. | Вежичанін Ілля (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
965. | Веклин Владислав Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
966. | Векслер Вероніка (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
967. | Веледницька Кіра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
968. | Велика Сара (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
969. | Величко Владислав Володимирович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
970. | Величко Гордій (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
971. | Величко Данііл (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
972. | Величко Софія Олексіївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
973. | Велічко Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
974. | Вельчева Алісія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
975. | Венгер А. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
976. | Венедіктов Денис (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
977. | Верба Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
978. | Вербицький Іван Олексійович (ЗСШ №40) | 2020-12-07 15:42:19 | |
979. | Вербицький Роман Дмитрович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
980. | Вербівський Юра (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
981. | Вербілов Олександр Максимович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
982. | Вербовецька Соломія Павлівна (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
983. | Вергун Анастасія Русланівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2020-12-07 15:42:21 | |
984. | Веремієнко Дмитро Сергійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:22 | |
985. | Веремчук Валерій Андрійович (Школа КМДШ на Осокорках) | 2020-12-07 15:42:21 | |
986. | Веремчук Дмитро Андрійович (КМДШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
987. | Веремчук Єгор Якович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
988. | Вересюк Лілія Іванівна (Мазниківський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
989. | Вересюк Маргарита Миколаївна (Городоцька початкова школа) | 2020-12-07 15:42:21 | |
990. | Вержиковська Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
991. | Вернер Артем Вікторович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
992. | Вертелецький Влад (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
993. | Верхогляд Ольга Сергіївна (Славутська гімназія №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
994. | Верьовкін Антон (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
995. | Верьовкін Кирило Артемович (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:42:20 | |
996. | Верьовкіна Карина Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
997. | Веселова Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
998. | Весельський Роман Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
999. | Весніна Олександра Сергіївна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1000. | Ветлицький Ярослав (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1001. | Вецеклица Іван Іванович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1002. | Вещицька Дарія Вікторівна (Полонська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1003. | Вєдєрнікова Мішель (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1004. | Видибура Ума (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1005. | Виноградов Елiсей Олексiйович (Запорізька ЗОШ №15) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1006. | Виродова Євгенія Ігорівна (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1007. | Вискушенко Ярослав Русланович (Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1008. | Висоцька Естелла (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1009. | Висоцький Марк Богданович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1010. | Височин Анатолій Дмитрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1011. | Височина Валерія (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1012. | витвицький тимур (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1013. | Вишневська Анастасія Дмитрівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1014. | Вишневська Дар"я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1015. | Вишневська Ксенія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1016. | Вишневська Юлія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1017. | Вівташ Олена (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1018. | Віданова Анна Владиславівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1019. | Відова Анна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1020. | Візір Софія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1021. | Візнюк Поліна Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1022. | Візняк Олександра (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1023. | Візьонок Тимур Богданович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1024. | Вільган Ганна Володимирівна (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1025. | Вільнер Юлия Дмитрівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1026. | Вільхівська Софія Миколаївна (Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1027. | Вільховецький Василь Віталійович (Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1028. | Вінник Анастасія Антонівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1029. | Вінник Анна Антонівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1030. | Вінник Серафима Антонівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1031. | Вінницький Марк (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1032. | Вінтонюк Іван (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1033. | Вінтоняк Владислав (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1034. | Вінтоняк Єва (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1035. | Вінтул К. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1036. | Вірич Артем (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1037. | Віскобчук Юрій Валерійович (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1038. | Вітенко Вікторія Сергіївна (Одеська ЗОШ №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1039. | Вітинник Нікіта Сергійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1040. | Вітренко Вероніка (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1041. | Вітусєвич Данило (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1042. | Віхоть Назар Василійович (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1043. | Віхтінська Марина Віталіївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1044. | Вішован Анатолій Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1045. | Влад Данило Русланович (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1046. | Влад Раков (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1047. | Владислав Кравець Олексійович (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1048. | Владиченко Аліна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1049. | Владінова Діана Анатоліївна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1050. | Власенко Ангеліна (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1051. | Власенко Валерія (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1052. | Власенко Даніїл Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1053. | Власенко Денис (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1054. | Власенко Ілля (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1055. | Власенко Мирослава Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1056. | Власов Матвій (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1057. | Власюк Валерія Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1058. | Власюк Софія Валеріївна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1059. | Внуков Олександр Михайлович (ЗЗСО №10) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1060. | Вовчак Тетяна Петрівна (Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1061. | Вовчек Іван (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1062. | Вовченко Марія Русланівна (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1063. | Водарський Андрій (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1064. | Водзинський Назар Володимирович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1065. | Водовіз Дмитро Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1066. | Водолажський Арсеній Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1067. | Водько Іван (Дейманівська зш І-ІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1068. | Воєводіна Єлизавета (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1069. | Возіян Даря Сергіївна (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1070. | Вознесенський Даня (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1071. | Вознесенський Тимофій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1072. | Возник София Дмитриевна (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1073. | Вознюк Владислав Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1074. | Возняк Дарина Костянтинівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1075. | Возьний Станіслав Андрійович (Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1076. | Войдевич Орест (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1077. | Войстрик Михайло (ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1078. | Войтевич Павло (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1079. | Войтенко Владислав (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1080. | Войтенко Дар'я (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1081. | Войтенко Мирослав Романович (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1082. | Войтишко Поліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1083. | Войткова Аліса Владиславівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1084. | Войтюк Вероніка Дмитрівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1085. | Войтюкова Соф'я Андріївна (Волноваська ЗОШ №7) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1086. | Войцеховська Віолета Вадимівна (Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1087. | Волик Дмитро Володимирович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1088. | Волик Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1089. | Волинський Міхаїл (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1090. | Волканов Олександр (ЗОШ 11 м. Білгород-Дністровський) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1091. | Волков Антон Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1092. | Волков Дмитро (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1093. | Волков Клим (ХЗОШ № 91) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1094. | Волков Максим (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1095. | Волков Матвій (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №41 ім. З.К. Слюсаренка з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1096. | Волкова Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1097. | Волкова Віталіна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1098. | Волкова Єва (Школа King's Kids) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1099. | Волкова Єлизавета (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1100. | Волкова Поліна Дмитрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1101. | Воловельський Олексій Романович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1102. | Воловик Вікторія Андріївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1103. | Воловік Назар (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1104. | Волосінчук Макар (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1105. | Волосянчук Назар Романович (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1106. | Волоха Софія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1107. | Волохов Степан Виталійович (Block Language Club) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1108. | Волочай Анастасія Романівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1109. | Волошин Гліб Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1110. | Волошин Єгор Олександрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1111. | Волошин Маркіян (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1112. | Волошин Микита Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1113. | Волошина Аріна (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1114. | Волошина Варвара Олександрівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1115. | Волошина Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1116. | Волощенко Олександра Олександрівна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1117. | Волощук Кирило Олександрович (Слобожанський ліцей № 1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1118. | Волчкович Ігор (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1119. | Вольвакова Ангеліна Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1120. | Вольф Кіріл Віталійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1121. | Волявська Софія (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1122. | Волянська Олександра (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1123. | Волянський Матвій Олександрович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1124. | Воробей Вікторія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1125. | Воробель Вікторія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1126. | Воробйов Єгор Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1127. | Воробйов Роман Олексійович (КЗ "ЗСО І-ІІІ ступенів з ЦПО") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1128. | Ворович Юрій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1129. | Ворожейкін Дмитро (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1130. | Ворон Іванна Михайлівна (Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1131. | Воронін Дмитро Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1132. | Воронін Ілля (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1133. | Вороніна Аліса (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1134. | Вороніна Лілія Володимирівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1135. | Воронова Василиса Олександрівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1136. | Воронцов Дмитро (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1137. | Ворохоб Кирил (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1138. | Ворохта Максим Миколайович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1139. | Ворчак Світлана Вікторівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1140. | Воскобойник Анатолій Ігорович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1141. | Врадій Андрій Станіславович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1142. | Вронський Богдан (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1143. | Вязнікова Валерія (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1144. | Вязовська Ліза (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1145. | Габер Микита (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1146. | Гав'як Ірина Миколаївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1147. | Гавриленко Андрій (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1148. | Гавриленко Дарія (Ставрівський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1149. | Гавриленко Матвій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1150. | Гавриленко Михаил Денисович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1151. | Гавриленко Назар (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1152. | Гавриленко Павло Олегович (ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1153. | Гаврилов Юрій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1154. | Гаврилова Аріна (Грузьківський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1155. | Гаврилова Єлизавета (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1156. | Гаврилюк Данило Євгенович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1157. | Гаврилюк Іван (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1158. | Гавриляк Евеліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1159. | Гавріков Павел (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1160. | Гаврілова Еліза Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1161. | Гагауз Артем Олександрович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1162. | Гадай Кирило (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1163. | Гаєвський Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1164. | Газука Назар Максимович (Количівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1165. | Гайворонська Анастасія Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1166. | Гайворонська Іванна Артемівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1167. | Гайдай Віталіна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1168. | Гайдай Марія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1169. | Гайдай Ярослав (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1170. | Гайдар Іван (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1171. | Гайдукова Софія Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1172. | Гайко Данило (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1173. | Гайовець Христина Андріївна (Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1174. | Гайструк Даниїл (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1175. | Галаєв Ілля (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1176. | Галай Андрій Владиславович (Краматорська школа-інтернат) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1177. | Галай Еля Віталіївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1178. | Галай Злата (Ліцей 25) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1179. | Галак Анастасія Василівна (Молодійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1180. | Галапач Анастасія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1181. | Галас Ростислав (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1182. | Галдін Ігор (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1183. | Галецька Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1184. | Галицька Єлизавета (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1185. | Галицький Богдан (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1186. | Галич Ірина Петрівна (Долинська початкова школа) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1187. | Галів Ярина Романівна (Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1188. | Галієва Вікторія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1189. | Галімон Влада Володимирівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1190. | Галімшин Дмитро (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1191. | Галіта Максим (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1192. | Галіцин Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1193. | Галіщук Тимофій Олександрович (Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1194. | Галкіна Аміна Юріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1195. | Галуха Поліна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1196. | Галушка Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1197. | Гамзаєва Каміла Магомедівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1198. | Гамзян Володимир Арманович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1199. | Гамулець Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1200. | Гандабура Михайло Іванович (Неполоковецький ЗЗСО I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1201. | Гандзій Катя (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1202. | Гандзій Федір (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1203. | Гандзій Юля (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1204. | Гандзюк Даніїл Анатолійович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1205. | Ганенко Маша (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1206. | Ганєв Руслан Анатолійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1207. | Ганжала Микола Русланович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1208. | Гапак Діана Мирославівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1209. | Гапен Катерина (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1210. | Гапен Марія (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1211. | Гапич Олександр Володимирович (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1212. | Гапіченко Мирослава Андріївна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1213. | Гапоненко Станіслав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1214. | Гапонов Юрій (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1215. | Гапонюк Софія (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1216. | Гараган Євген (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1217. | Гаранчук Іванна Володимирівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1218. | Гарапко Аліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1219. | Гарапко Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1220. | Гарас Владислав Андрійович (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1221. | Гаращенко Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1222. | Гарбали Владислав (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1223. | Гарбузенко Анна Олексіївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1224. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1225. | Гаргіна Олександра Станіславівна (КЗ "НСЗШ №25") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1226. | Гардієнко Дарина Максимівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1227. | Гарібян Анна Сасунівна (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1228. | Гаркава Катерина Сергіївна (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1229. | Гаркавлюк Анна Сергіївна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1230. | Гаркач Вікторія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1231. | Гаркушка Арсений Дмитриевич (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1232. | Гарманчук Ліна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1233. | Гармаш Катерина Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1234. | Гармаш Тима (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1235. | Гасимли Айсу (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1236. | Гасимли Фархад (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1237. | Гассо Кирило (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1238. | Гахраманов Тимур Валехович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1239. | Гахраманов Тімур Валехович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1240. | Гаценко Володимир (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1241. | Гацула Володимир (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1242. | Гацура Юлія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1243. | Гвоздік Єгор (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1244. | Гвоздік Максим (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1245. | Гвоздікова Анастасія (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1246. | Гевель Дарія Андріївна (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1247. | Геворкян Карен (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1248. | Гегедиш Тимофій Андрійович (КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1249. | Гей Євген Олексійович (Харківська ЗОШ № 36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1250. | Гейко Яна Миколаївна (КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1251. | Геник Володимир (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1252. | Георгієва Вікторія Дмитрівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1253. | Герасименко Анжеліка Валентинівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1254. | Герасименко Артем (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1255. | Герасименко Маргарита (Уманська ЗОШ №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1256. | Герасименко Степан Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1257. | Герасимчук Аделіна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1258. | Герасимчук Андрій Олегович (КЗ "Рівненський обласний ліцей") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1259. | Герасимчук Вероніка Сергіївна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1260. | Герасімова Валерія Вадимівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1261. | Герасічкіна Анна Валеріївна (Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1262. | Герасько Ніна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1263. | Гераськова Валерія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1264. | Геращенко Артемій (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1265. | Геращенко Матвій Олександрович (Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1266. | Геращенко Олексій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1267. | Гергель Єлизавета Олегівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1268. | Гержова Софія (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1269. | Герінго Евеліна Василівна (Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1270. | Германчук Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1271. | Германчук Михайло (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1272. | Геронович Меланія Юріївна (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1273. | Гетман Микита (ХЗОШ № 91) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1274. | Гетманенко Юлія (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1275. | Гетманщук Тимофій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1276. | Гетьман Аліса Сергіївна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1277. | Гетьман Вікторія Андріївна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1278. | Гетьман Владислава (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1279. | Гетьман Денис (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1280. | Гєдз Андрій Дмитрович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1281. | Гєнєралова Мирослава Ігорівна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1282. | Гзрарян Лєона (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1283. | Гирич Юліана (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1284. | Гироль Оксана (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1285. | Гиря Кирил Артемович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1286. | Гичка Максим Романович (Новороздільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1287. | Гіганова Аделія Артурівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1288. | Гіндюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1289. | Гірін Антон (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1290. | Гірман Костянтин Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1291. | Главна Тетяна (Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1292. | Главнік Артем Владиславович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1293. | Гладиш Ілона Павлівна (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1294. | Гладишевська Варвара Дмитрівна (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1295. | Гладишко Анастасія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1296. | Гладка Ніна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1297. | Гладка Тіна Володимирівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1298. | Гладкевич Артем Олексійович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1299. | Гладкий Віталій (Криворізька ЗОШ №102) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1300. | Гладкий Дмитрий Юрьевич (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1301. | Гладкий Тихон (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1302. | Гладкий Філіп (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1303. | Гладких Марія (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1304. | Гладущенко Любов (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1305. | Гламоздінова Олівія Іллівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1306. | Глинка Антон Дмитрович (Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1307. | Глинка Максим Дмитрович (Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1308. | Глиняний Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1309. | Гловацький Андрій (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1310. | Глузд Данило (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1311. | Глуховський Герман (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1312. | Глушак Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1313. | Глущенко Амір (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1314. | Глущенко Анастасія Вікторівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1315. | Глущенко Кристина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1316. | Глущенко Надія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1317. | Гнатенко Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1318. | Гнатенко Олексій Павлович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1319. | Гнатишин Захар (Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1320. | Гнатюк Назар (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1321. | Гнатюк Ольга Миколаївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1322. | Гнатюк Ярослав (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1323. | Гнезділов Роман (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1324. | Гнелицька Марія (Кремінський ліцей № 5 Кремінської районної ради Луганської області) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1325. | Гнусарькова Катерина Юріївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1326. | Говоров Ігор Олегович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1327. | Говорова Карина Миколаївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1328. | Гогчян Давид Арсенович (Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1329. | Годзула Мірія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1330. | Годило Олександр (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1331. | Годунко Ярослав Олександрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1332. | Годунок Дарина (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1333. | Гой Тимофій Валентинович (Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1334. | Голiков Андрiй (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1335. | Голдобіна Вероніка (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1336. | Голеніщев Гордій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1337. | Голєніщева Анастасія Вікторівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1338. | Голик Микита Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1339. | Голіков Дмитро Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1340. | Голікова Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1341. | Голікова Даніела (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1342. | Голікова Євгенія Вячеславовна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1343. | Голіней Ольга (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1344. | Голобородько Артем (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1345. | Голобородько Єлизавета (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1346. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1347. | Голобородько Марія Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1348. | Голов Ілля (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1349. | Голова Єкатерина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1350. | Головань Софія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1351. | Головата Ганна Володимирівна (Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1352. | Головатий Максим Сергійович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1353. | Головатюк Роман Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1354. | Головачов Родіон (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1355. | Головій Владислав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1356. | Головін Олександр Дмитрович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1357. | Головко Дарія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1358. | Головко Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1359. | Головко Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1360. | Головко Ярослав (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1361. | Головченко Едуард (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1362. | Головченко Кіра (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1363. | Головчук Нікіта Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1364. | Голоднова Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1365. | Голомазова Поліна (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1366. | Голтуренко Вікторія (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1367. | Голуб Евеліна Сергіївна (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1368. | Голуб Тарас (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1369. | Голубенко Михайло (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1370. | Голубенко Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1371. | Голубенко Поліна Євгеніївна (ЗОШ/6) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1372. | Голубенко Станіслав Станіславович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1373. | Голубєв Владислав (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1374. | Голубєв Микита Олександрович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1375. | Голубков Данііл (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1376. | Голубчанський Ілля (Количівська ЗОШ І - ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1377. | Голюк Максим (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1378. | Гома Олександра Олександрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1379. | Гоменюк Арсеній (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1380. | Гомзяк Ксенія Русланівна (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1381. | Гончар Антон Тимурович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:22 | |
1382. | Гончар Віталій Олександрович (Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1383. | Гончар Марія Русланівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1384. | Гончар Олександр (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1385. | Гончар Тимофій Андрійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1386. | Гончаренко Анастасія Євгенівна (Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1387. | Гончаренко Аніта (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1388. | Гончаренко Антон (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1389. | Гончаренко Богдан (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1390. | Гончаренко Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1391. | Гончаренко Єгор Ігорович (Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1392. | Гончаренко Ірина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1393. | Гончаренко Максим Анатолійович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1394. | Гончаренко Назар (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1395. | Гончаров Андрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1396. | Гончаров Богдан Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1397. | Гончаров Денис Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1398. | Гончаров Іван (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1399. | Гончаров Ігор Павлович (Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1400. | Гончаров Олександр (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1401. | Гончарова Антонина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1402. | Гончарук Анастасія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1403. | Гончарук Валерія Валентинівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1404. | Гончарук Вероніка Сергіївна (Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1405. | Гончарук Дар’я (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1406. | Гончарук Іван (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1407. | Гончарук Олександра (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1408. | Гончарук Яна Валентинівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1409. | Гора Ірина (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1410. | Гораєвська Поліна (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1411. | Горба Софія Сергіївна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1412. | Горбалінська Вероніка (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1413. | Горбан Вікторія Русланівна (Новокалинівський опорний заклад) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1414. | Горбань Дмитро Кирилович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1415. | Горбань Меланія Романівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1416. | Горбань Назар (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1417. | Горбань Олександра Романівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1418. | Горбань Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1419. | Горбатенко Анна Олексіївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1420. | Горбатенко Ольга Вадимівна (Ліцей №13) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1421. | Горбатко Євгенія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1422. | Горбатюк Злата (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1423. | Горбач Ева (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1424. | Горбачев Гліб (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1425. | Горбачов Євгенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1426. | Горбачова Анастасія Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1427. | Горбенко Валерія (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1428. | Горбенко Гордій (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1429. | Горбенко Денис Олександрович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1430. | Горблюк Дмитро (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1431. | Горбонос Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1432. | Горбунова Неллі (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1433. | Горват Варвара (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1434. | Горват Владислава (ХЗОШ №159) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1435. | Гордєєв Тимофій Дмитрович (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1436. | Гордєєва Маргарита Антонівна (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1437. | Гордієва Майя (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1438. | Гордієнко Анна Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1439. | Гордієнко Богдан (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1440. | Гордієнко Василіса (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1441. | Гордієнко Дарина (Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1442. | Гордієнко Денис Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1443. | Гордієнко Єлизавета Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1444. | Гордієнко Максим Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1445. | Гордовий Іван (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1446. | Гордуз Єлизавета (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1447. | Гореславцева Дарина (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1448. | Горецька Мирослава Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1449. | Горкун Іван (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1450. | Горкунов Олег Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1451. | Горобець Валерія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1452. | Горовий Тимофій Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1453. | Городь Вікторія Володимирівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1454. | Горожанкін Олександр Олександрович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1455. | Горопай Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1456. | Горох Леонід (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1457. | Гороховатська Кіра (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1458. | Гороховський Артем (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1459. | Горошко Іван Георгійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1460. | Горпинич Єлизавета (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1461. | Горшков Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1462. | Горюнова Олена (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1463. | Горяйнова Олександра (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1464. | Горяйнова Олена (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1465. | Горячук Олена Вікторівна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1466. | Готовцева Влада Родіонівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1467. | Гоцев Максим Ігорович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1468. | Гоцуляк Дмитро (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1469. | Гошко Анастасія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1470. | Гошовська Маша (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1471. | Грабко Марія Максимівна (Школа-дитячий садок) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1472. | Грабовська Катерина Олександрівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1473. | Грабовська Крістіна (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1474. | Градовий Богдан (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1475. | Градовий Ярослав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1476. | Гразьон Юлія (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1477. | Грамс Амелія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1478. | Гранадзер Іван (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1479. | Гранатюк Варвара (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1480. | Грановська Віра (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1481. | Грановська Владислава (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1482. | Грач Давід (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1483. | Гребенчук Анна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1484. | Гребенчук Євгеній (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1485. | Гребещук Марія Олексіївна (Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1486. | Грек Аня Геннадіївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1487. | Грек Кира Сергіївна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1488. | Грекало Олександр Геннадійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1489. | Гресєва Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1490. | Гречаник Семен (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1491. | Гречуха Арсеній Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1492. | Гречуха Злата Сергіївна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1493. | Грєшнова Діана (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1494. | Грєшнова Ліана Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1495. | Гриб Софія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1496. | Грибанова Анна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1497. | Грибенюк Давид (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1498. | Грибинюк Валерія Олександрівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1499. | Грибинюк Ілля (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1500. | Григор ̓єва Сабріна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1501. | Григор`єв Дмитро (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1502. | Григор'єв Артем В'ячеславович (Оптіма) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1503. | Григор'єв Петро (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1504. | Григор"єва Кароліна Віталіївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1505. | Григоренко Даша (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1506. | Григоров Кіріл Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1507. | Григоров Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1508. | Григорович Олексій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1509. | Григорчук Богдан (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1510. | Григорчук Олександра (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1511. | Григорян Даніела (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1512. | Григян Ксенія (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1513. | Гризан Дар'я Сергіївна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1514. | Гриневич Юлія Олександрівна (ЗЗСО "Деревківський ліцей") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1515. | Гриненко Андрій Тимурович (58) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1516. | Гриненко Ілона Андріївна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1517. | Гринчак Дар’я Олегівна (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1518. | Гринько Софія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1519. | Гринюк Анастасія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1520. | Грисюк Єлизавета Володимирівна (Грубнянський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1521. | Грицаєнко Вікторія Віталіївна (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1522. | Грицай Михайло (ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1523. | Грицак Іван Романович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1524. | Грицак Юлія Ярославівна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1525. | Грицан Катерина (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1526. | Гриценко Андрій Юрійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1527. | Гриценко Анна Олексіївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1528. | Гриценко Єгор (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1529. | Гриценко Олена Ігорівна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1530. | Гриценок Софія Анатоліївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1531. | Грицик Єлізавета Олегівна (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1532. | Грицик Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1533. | Гриців Соломія-Анастасія Олександрівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1534. | Грицько Даніїл (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1535. | Грицюк Віра (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1536. | Гришина Віра Володимиріна (Школа №166 "Вертикаль") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1537. | Грищенко Нікіта (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1538. | Грищенко Олександр Олександрович (Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1539. | Грищенко Роман Віталіевич (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1540. | Грищенко Софія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1541. | Грищенко Станіслав (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1542. | Грідіна Дар'я Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1543. | Грідіна Марія Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1544. | Грінченко Лера (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1545. | Гріщев Андрій (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1546. | Гріщенко Євгеній (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1547. | Громак Дар'я (Бердянська ЗОШ №4) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1548. | Громак Олександр (Бердянська ЗОШ №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1549. | Громак Ярослав Олександрович (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1550. | Громова Дар'я (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1551. | Громова Ілона Віталіївна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1552. | Грудьєва Кароліна (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1553. | Грудько Артем (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1554. | Груздєв Мірон Володимирович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1555. | Грузіна Діана (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1556. | Груник Анна (Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1557. | Грунська Мирослава (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1558. | Грушевич Володимир (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1559. | Грушевська Кіра (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1560. | Грушецька Христина Степанівна (Більченський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1561. | Грушко Кіра Сергіївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1562. | Грязнов Олексій Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1563. | Гу Хайян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1564. | Губарєв Євген (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1565. | Губенко Іван (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1566. | Губерненко Ярослав Олександрович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1567. | Гудзь Максім Сергійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1568. | Гудзь Назар (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1569. | Гудінов Ілай Дмитрович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1570. | Гужва Єва Вадимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1571. | Гузар Володимир (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1572. | Гузей Вікторія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1573. | Гузей Іван Вікторович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1574. | Гузій Іван (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1575. | Гук Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1576. | Гулай Варвара Русланівна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1577. | Гулай Яна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1578. | Гулак Вадим Андрійович (Перещепинський НВК "Родина") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1579. | Гуленко Ростислав Євгенович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1580. | Гульчук Елізабет (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1581. | Гуляєв Захар Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1582. | Гуляєв Іван (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1583. | Гуляйко Ангеліна (Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1584. | Гуменна Таїсія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1585. | Гуменюк Божена (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1586. | Гуменюк Марія Вадимівна (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1587. | Гуневан Владислав Мар’янович (ПНВК "Щасливе місто") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1588. | Гунько Анісія Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1589. | Гураєвський Андрій Юрійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1590. | Гуралевич Артем Віталійович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1591. | Гураль Микита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1592. | Гурбанович (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1593. | Гуренок Роман Євгенович (Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1594. | Гуржуєнко Вікторія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1595. | Гурін Назар Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1596. | Гуріненко Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1597. | Гурко Максим Ігорович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1598. | Гуртова Мирослава Анатоліївна (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1599. | Гурьєва Поліна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1600. | Гусар Вероніка Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1601. | Гусар Серафім Павлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1602. | Гусаренко Нікіта (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1603. | Гусева Валерія Дмітрівна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1604. | Гусельникова Анастасія (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1605. | Гусельникова Кіра (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1606. | Гусєв Владислав Олександрович (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1607. | Гусь Поліна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1608. | Гуськова Дар'я (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1609. | Гуськова Іванна (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1610. | Гут Олег (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1611. | Гутей Анна (ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1612. | Гуцал Домініка Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1613. | Гуцуляк Юрій (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1614. | Гюнгьордю Денис Мустафович (Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1615. | Д'яков Ярослав (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1616. | Д'яченко Павло Михайлович (Школа №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1617. | Дiбрiвна Кiра Михайлiвна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1618. | Давигора Тимофій (Середня загальноосвітня школа №158) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1619. | Давиденко Віталій Віталійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1620. | Давиденко Дмиитро Сергійович (Великоновосілківська загальноосвітня Школа №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1621. | Давиденко Михайло Олександрович (Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1622. | Давиденко Софія (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1623. | Давидов Денис (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1624. | Давидушкін Кирило Сергійович (Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1625. | Давидчук Нікіта Артемович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1626. | Давидюк Іванна (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1627. | Далекий Олександр (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1628. | Даллакян Арсен (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1629. | Даллакян Домiнiка Левонiвна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1630. | Данельчук Анна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1631. | Данилевич Кирило Володимирович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1632. | Данилевський Іван Ігорович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1633. | Даниленко (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1634. | Данилець Андрій Олександрович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1635. | Даниличенко Євген Костянтинович (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1636. | Данилова Катерина (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1637. | Данилові Надія Андріївна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1638. | Данильченко Вікторія Ігорівна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1639. | Данильчук Артем (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1640. | Данильчук Роксолана (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1641. | Данилюк Богдан Миколайович (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1642. | Данилюк Дар'я Олександрівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1643. | Данилюк Денис (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1644. | Даниляк Олександра Віталіївна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1645. | Данищук Даніела Романівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1646. | Данілова Єлизавета (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1647. | Данкевич Анастасія Андріївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1648. | Дарашкявічус Аліса (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1649. | Дарашкявічус Вероніка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1650. | Дарійчук Артур Ігорович (КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1651. | Дарма Сергій (Криворізька ЗОШ №65) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1652. | Дарсалія Маріамі Хвічаївна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1653. | Дарья (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1654. | Дахно Владислав (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1655. | Даценко Руслан Юрійович (КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1656. | Даценко Тетяна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1657. | Дацюк Денис (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1658. | Дацюк Назарій (Школа King's Kids) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1659. | Дашко Дар'я (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1660. | Дашко Діана Юріївна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1661. | Дворецький Дмитро Миколайович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1662. | Дворнікова Юлія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1663. | Дворнін Ілля Романович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1664. | Дворніченко Георгій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1665. | Дворяков Сергій Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1666. | Девятков Владислав Олександрович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1667. | Дегтяр Нестор Євгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1668. | Дежкін Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1669. | Дейкун Катерина (Вільнянська гімназія "Світоч") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1670. | Дейнеко Єгор (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1671. | Делієв Різван (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1672. | Дем’яненко Марія Сергіївна (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1673. | Дем’янюк Дмитро (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1674. | Дембіцький Андрій Сергійович (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1675. | Дементьева Гліб (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1676. | Демиденко Данило (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1677. | Демиденко Ілля (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1678. | Демидов Максим (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1679. | Демихіна Олеся Анатоліївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1680. | Демків Андрій Дмитрович (Рівненська ЗОШ 23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1681. | Демковський Максим Віталійович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1682. | Демуряк Анастасія (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1683. | Демченко Андрій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1684. | Демченко Анна-Марія (Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1685. | Демченко Артем Миколайович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1686. | Демченко Єлизавета (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1687. | Демченко Максим (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1688. | Демченко Мирослав Дмитрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1689. | Демченко Мирослава (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1690. | Демченко Олексій (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1691. | Демченко Олена (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1692. | Демченко Ян Олександрович (Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1693. | Демчик Вероніка Степанівна (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1694. | Демчук Анастасія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1695. | Демчук Артем (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1696. | Демчук Діана Ігорівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1697. | Демчук Дмитро (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1698. | Демчук Марк Дмитрович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1699. | Демчук Роман (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1700. | Демьянова Дар (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1701. | Демяненко Максим Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1702. | Денис Шеняк (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1703. | Денисенко Вікторія Олегівна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1704. | Денисенко Катерина (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1705. | Денисенко Катерина Сергіївна (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1706. | Денисов Євгеній Вадимович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1707. | Денисова Поліна Віталіївна (Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1708. | Денисюк Федор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1709. | Денищич Вероніка Василівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1710. | Денищич Любим Васильович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1711. | Деніщук Анастасія Олександрівна (Ямпільський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1712. | Деніщук Софія Олександрівна (Ямпільський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1713. | Депутат Анастасія (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1714. | Дерев‘янчук Артем Володимирович (НВК «Святошинська гімназія») | 2020-12-07 15:42:19 | |
1715. | Дерев’янко Артем Сергійович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1716. | Дерев'янкіна Аріна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1717. | Дерев'янко Анна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1718. | Дерев'янко Вероніка Сергіївна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1719. | Дерев'янко Поліна Вадимівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1720. | Деревко О.С. (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1721. | Деревянко Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1722. | Дереглазова Євгенія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1723. | Держерук Олександра (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1724. | Держирука Анастасія Юріївна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1725. | Дериведмідь Олександра Олексіївна (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1726. | Дерипаско Олексій Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1727. | Деркач Аліна Миколаївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1728. | Деркач Назар Ярославович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1729. | Дерман Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1730. | Дерменжі Крістіна (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1731. | Дернова Іванна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1732. | Дехтяренко Дар'я Станиславівна (Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1733. | Дєдух Єлизавета (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1734. | Джаніашвілі Олександр (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1735. | Джапарідзе Ліана Іраклівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1736. | Джауі Деніс Джамельович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1737. | Джевага Богдан Миколайович (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1738. | Джеджея Давид (КЗ ХЗОШ № 49) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1739. | Джелілова Мелек (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1740. | Джемесюк Артем (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1741. | Джепа Сергій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1742. | Джиджелава Анастасія Давидівна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1743. | Джінанні Еліза (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1744. | Джозуе маффео (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1745. | Джордан Анджеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1746. | Джугов Дмитро Валентинович (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1747. | Джуджа Алла (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1748. | Джулай Дамініка Михайлівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1749. | Джулай Юлія Сергіївна (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1750. | Джумаєва Майя Равшанівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1751. | Джуман Маргарита (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1752. | Джумська Софія Олегівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1753. | Джур Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1754. | Дзвеняк Маріанна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1755. | Дзюба Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1756. | Дзюба Меланія Андіріївна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1757. | Дзюба Микита Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1758. | Дзюба Софія Ігорівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1759. | Дзюба Тетяна Миколаївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1760. | Дзюбак Дмитро (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1761. | Дзюбан Лука (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1762. | Дзюбан Поліна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1763. | Дзюбенко Дар'я (Енергодарський БЛ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1764. | Дзюбенко Матвій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1765. | Дзюмка Анастасія Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1766. | Дзябура Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1767. | Дибок Костянтин (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1768. | Дивинський Даніїл (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1769. | Дика Віталіна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1770. | Дика Уляна Сергіївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1771. | Дикий Володимир (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1772. | Дикун Романа Романівна (Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1773. | Дикун Тимофій Сергійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1774. | Димитрашко Андрій Миколайович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1775. | Димов Олександр Іванович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1776. | Димчишина Анастасія Павлівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1777. | Дитюк Анна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1778. | Дицько Ірина Любомирівна (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1779. | Дичок Дар*я Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1780. | Діброва Вероніка Олександрівна (Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1781. | Діброва Софія (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1782. | Діденко Данііл (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1783. | Діденко Максим (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1784. | Діденко Марія Дмитрівна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1785. | Діденко Назар Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1786. | Діденко Софія (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1787. | Дідик Ніка (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1788. | Дідінська Анна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1789. | Дідіченко Микита В'ячеславович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1790. | Дідур Златослава Богданівна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1791. | Дідус Галина Володимирівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1792. | Дідусенко Максим Дмитрович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1793. | Дідусенко Надія Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1794. | Дідусенко Ольга Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1795. | Дімітров Станіслав Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1796. | Дімов Тімур (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1797. | Дімова Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1798. | Дінь Бао Ань (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1799. | Дірочка Дмитро Олексійович (Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1800. | Дірявка Емма (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1801. | Дірявка Марк (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1802. | Дітковська Софія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1803. | Діхтенко Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1804. | Діхтяренко Володимир (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1805. | Діхтяренко Дар'я (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1806. | дмитерко Наталя (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1807. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1808. | Дмитренко Ізабелла (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1809. | Дмитренко Маргарита Володимирівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1810. | Дмитренко Поліна Олександрівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1811. | Дмитрицька Тетяна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1812. | Дмитрів Мар'ян Васильович (Львівська академічна гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1813. | Дмитрієв Арсеній (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1814. | Дмитрієв Данило (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1815. | Дмитрієва Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1816. | Дмитрієва Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1817. | Дмитро Фісенко (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1818. | Дмитрук Нікита (Мелітопольська CШ №25) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1819. | Дмитрыэв Марк (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1820. | Дмитрян Ольга Миколаївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1821. | Дмітрієнко Кіра Михайлівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1822. | Добринець Максим Руслнович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1823. | Добробабенко Єсенія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1824. | Добробабенко Ярослава (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1825. | Добровольська Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1826. | Добровольський Нікіта Олександрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1827. | Доброловский (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1828. | доброскок таїсія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1829. | Добрянська Дарина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1830. | Довбиш Владислав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1831. | Довбня Гліб Сергійович (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1832. | Довга Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1833. | Довгаль Іван Павлович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1834. | Довгалюк Євгенія Сергіївна (РОСШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1835. | Довгань Данііл Ігорович (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1836. | Довгий Леонід (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1837. | Довгопола Анастасія Олександрівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1838. | Довгуша Данило Денісович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1839. | Довженко Мирон (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1840. | Довженко Ольга (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1841. | Догорева Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1842. | Дозорцева Софія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1843. | Доктор Аделіна Степанівна (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1844. | Долапчи Давид (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1845. | Долгальов Олексій Ігоривич (Think Global) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1846. | Долгих Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1847. | Долгій Іван Іванович (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1848. | Долгій Михайло Іванович (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1849. | Долгіх Яна Сергіївна (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1850. | Долгошеєв Єгор (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1851. | Долженко Валерія Дмитрівна (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1852. | Долженко Поліна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1853. | Должиков Максим Глибович (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1854. | Долінська Валентина (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1855. | Долінська Кароліна Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1856. | Домалевський Ігор (КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1857. | Домальчук Карина Юріївна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1858. | Домальчук Олександра (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1859. | Домашенко Софія Андріївна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Покровської районної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1860. | Домініка Слюсаренко (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1861. | Домославська Анастасія Олександрівна (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1862. | Дон Данііл (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1863. | Донбай Лариса (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1864. | Донцов Андрій Павлович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1865. | Донченко Олександр (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1866. | Доренська Владислава Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1867. | Дорогій Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1868. | Дорогій Ульяна Михайлівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1869. | Дорофеєва Анна (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1870. | Дорош Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1871. | Дорош Ростислав (Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1872. | Дорошевич Аліна Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1873. | Дорошенко Андрій (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 смт Ворзель) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1874. | Дорошенко Максим Станіславович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1875. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1876. | Доруша Єва (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1877. | Доценко Вікторія Юріівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1878. | Доценко Дарья (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1879. | Доценко Иван Олексійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1880. | доценко ілля олексійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1881. | Доценко Ксенія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1882. | Доценко Ліка Дмитрівна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1883. | Доценко Олександр (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1884. | Доценко Софія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1885. | Дощич Артур (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1886. | Драган Аріна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1887. | Драган Арсеній Валентинович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
1888. | Драгожилова Злата (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1889. | Драненко Олександра (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1890. | Дребот Олег Мар'янович (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1891. | Дроб'язко Артем Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1892. | Дроб'язко Каріна Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1893. | Дробишінець Ярослав (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1894. | Дробот Герман Андрійович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1895. | Дроботенко Софія Русланівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1896. | Дробужан Еріка (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1897. | Дрогомирецький Даніель (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1898. | Дроздов Даніл (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1899. | Дроздов Максим (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1900. | Дронік Кирило Олексійович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1901. | Дружинін Лев (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1902. | Дружиніна Валерія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1903. | Дружко Мирослав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1904. | Друзенко Тимур (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1905. | Дубас Анна Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1906. | Дубенко Олександр (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1907. | Дубицький Деніс Германович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1908. | Дубінін Кирило Денисович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1909. | Дубінін Ярослав (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1910. | Дубович Данііл Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1911. | Дуброва Мілана (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1912. | Дубровіна Вероніка Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1913. | Дубровіна Владлена Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1914. | Дубчук Аліна Сергіївна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1915. | Дударенко Дмитро (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1916. | Дударенко Яна Михайлівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1917. | Дудинець Богдан (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1918. | Дудкевич Аркадій Романович (Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1919. | Дудко Уляна Сергіївна (Полонська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1920. | Дудля Дарина Юріївна (Андріївська СРШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1921. | Дудник Артем Андрійович (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1922. | Дудник Вадим Андрійович (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1923. | Дудник Даша (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1924. | Дудник Олексій Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1925. | Дудник Софія Андріївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1926. | Дуднік Іван Іванович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1927. | Дудченко Кирило (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1928. | Дулкай Лілія Сергіївна (Кутьківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1929. | Дума Захар Олегович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1930. | Думенко Данііл (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1931. | Думік Олена Павлівна (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1932. | Думчев Марк (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1933. | Дунаєвський Макар Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1934. | Дундєва Софія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1935. | Дунець Анна (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1936. | Дурманенко Софія Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1937. | Душенко Анатолій Миколайович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1938. | Душенковський (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1939. | Дьомін Михайло (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1940. | Дьоміна Марія Володимирівна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1941. | Дьякова Вікторія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1942. | Дьякова Лейла Дмитрівна (Кутьківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1943. | Дьяченко Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1944. | Дюков Леонід (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1945. | Дядик Олексій Олегович (Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1946. | Дядюха Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1947. | Дядюшенко Катерина Олександрівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1948. | Дяченко Анастасия (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1949. | Дяченко Віталій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1950. | Дяченко Владислава (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1951. | Дяченко Данило (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1952. | Дяченко Діана Русланівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1953. | Дяченко Олександр (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1954. | Дяченко Поліна Сергіївна (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1955. | Дяченко Роман (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1956. | Дяченко Уляна Миколаївна (Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1957. | Дячкова Софія Олександровна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:22 | |
1958. | Дячук Михайло (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1959. | Ебанда Келлі (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1960. | Евентаве Михаїл (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1961. | Ельатруш Ахмед (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1962. | Ельза Петкевич Марківна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1963. | Еслюк Владислав Віталійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1964. | Етніс Ілля Євгенович (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1965. | Євгейчук Поліна Андріївна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1966. | Євгенюк Євген (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1967. | Євдокимов Ілля (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1968. | Євдокимов Ярослав Олександрович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1969. | Євдокимова Катерина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1970. | Євдошенко Катерина (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1971. | Євич Андрій (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1972. | Євсєєв Олександр Олександрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1973. | Євстратенко Денис (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1974. | Євстратова Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1975. | Євсюков Михайло Владиславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1976. | Євсюков Нікіта Владиславович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1977. | Євсюков Тимур Владиславович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1978. | Євтушнеко Єгор (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1979. | Єгізарова Дар'я (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1980. | Єгоренко Нікіта Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1981. | Єгорова Вероніка (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1982. | Єгупов Тимур (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1983. | Єдинак Ганна Андріївна (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1984. | Єкимова Ул'яна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1985. | Єлизавета Циганок (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1986. | Єлизарова Анна (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1987. | Єлісєєв Нікіта (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1988. | Єлісєєва Поліна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1989. | Єлісєєнко Варвара (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1990. | Єліхов Сергій Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1991. | Єльшин Гліб Антонович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
1992. | Ємельянов Олег (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1993. | Ємельянов Олександр Олександрович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:22 | |
1994. | Ємець Анастасія (Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:19 | |
1995. | Ємець Макар (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
1996. | Ємцев Нікіта (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
1997. | Ємченко Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
1998. | Єпішкін Георгій Володимирович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
1999. | Єременко Єлизавета Віталіївна (Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2000. | Єременко Софія (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2001. | Єремчук Анна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2002. | Єрещенко Вікторія Сергіївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2003. | Єрємєєв Віктор (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2004. | Єрко Анна Юріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2005. | Єрко Уляна (Козаровицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2006. | Єрмакова Катерина Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2007. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Рішельєвський Ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2008. | Єрмолаєв Євгеній (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2009. | Єрмолаєв Кирил (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2010. | Єрмоленко Валерія Дмитрівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2011. | Єрмолова Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2012. | Єрохіна Єва (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2013. | Єрошенко Валерія (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2014. | Єрощев Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2015. | Єрьоменко Володимир Павлович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2016. | Єрьоменко Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2017. | Єрьоменко Максим (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2018. | Єськова Анастасія (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2019. | Єфіменко Владислав (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2020. | Єфімова Кіра (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2021. | Єфімова Неллі (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2022. | Єфімова Поліна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2023. | Єфімцева Уляна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2024. | Єфремов Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2025. | Єфремова Валерія Леонідівна (Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2026. | Єфросінін Єгор (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2027. | Єшков Антон (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2028. | Єшков Олексій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2029. | Єщенко Марія (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2030. | Жаворонкова Аріна Максимівна (Спеціалізована школа І-ІІІ стуупенів №31 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2031. | Жадан Олександр Євгенійович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2032. | Жадкевич Михайло (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2033. | Жарук Валерія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2034. | Жарчинська Вероніка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2035. | Ждамірова Марина (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2036. | Жданенко Ярослав (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2037. | Жданкова Вероніка (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2038. | Жданов Роман (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2039. | Жданова Валерія (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2040. | Жданова Софія Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2041. | Жданюк Андрій Сергійович (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2042. | Жевченко Володимир Антонович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2043. | Жейнова Аріна Дмитрівна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2044. | Жейнова Єлизавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2045. | Жекова Аріна Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2046. | Железняк Анна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2047. | Железняк Максим (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2048. | Железняк Софія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2049. | Железцов Артемій (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2050. | Желєзна Христина (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2051. | Желнова Анна Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2052. | Жело Данііл (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2053. | Жеребцов Олександр (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2054. | Жеруль Владислав Олександрович 07.01.2013 Сахарова 36, кв. 159 Олександр Вікторович Олена Юріївна 0979234101 (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2055. | Живага Роман Віталійович (Лисківська філія І-ІІ ст. КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2056. | Животова Аглая (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2057. | Животовський Владислав (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2058. | Жигайло Юра (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2059. | Жиголенко Денис (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2060. | Жигульський Рінат Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2061. | Жижда Софія Володимирівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2062. | Жикало Сергій Володимирович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2063. | Жила Роман Олександрович (Черкаська спеціалізована школа № 3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2064. | Жилковська Стефанія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2065. | Жилковський Микита (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2066. | Жильцова Марія (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2067. | Жиляк Артем (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2068. | Житіньов Сергій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2069. | Жмайло Тимур (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2070. | Жмак Владислав (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2071. | Жмуренко Анна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2072. | Жмуріна Кіра (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2073. | Жникіна Ольга Олегівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2074. | Жовнір Лев (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2075. | Жовтенко Злата (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2076. | Жовтонога Антоній (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2077. | Жолтвінський Артем Олександрович (Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2078. | Жорнік Ольга Дмитрівна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2079. | Жук Нікіта (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2080. | Жуков олександр (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2081. | Жукова Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2082. | Жуковець Роза Станіславівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2083. | Жуковська Ксенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2084. | Журавель Євген (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2085. | Журавель Іван (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2086. | Журавель Поліна Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2087. | Журавльов Ігор Євгенійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2088. | Журавльов Юрій (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2089. | Журавльова Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2090. | Журавльова Дар'я (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2091. | Журавська Катерина Антонівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2092. | Журба Вероніка Дмитрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2093. | Журбенко Максим (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2094. | Журбій Єва Олегівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2095. | Журжій Максим Ігорович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2096. | Жучкова Ольга Антонівна (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2097. | Заболотний Михайло Іванович (Харківська ЗОШ № 36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2098. | Заболотько Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2099. | Забора Андрій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2100. | Забоцька Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2101. | Забоцький Ратмір (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2102. | Зав`ялова Ангеліна Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2103. | Завадська Вікторія Костянтинівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2104. | Завалій Андрій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2105. | Завацька Інна Віталіївна (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2106. | Завгородній Нестор Русланович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2107. | Заводнiк Максим (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2108. | Заводськова Аліса (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2109. | Заволович Ірина Віталіївна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2110. | Заворуєва Марія Володимирівна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2111. | Загарія Артем (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2112. | Загарюк Данило (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2113. | Загорей Олександра Олександрівна (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2114. | Загорна Єва Віталіївна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2115. | Загородній Матвій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2116. | Загоруйко Валерія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2117. | Загравський Михайло (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2118. | Загреба Юліана (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2119. | Загривий Тимофій (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2120. | Задорецька Діна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2121. | Задорожна Дарія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2122. | Задорожний Олександр (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2123. | Заєць Катерина (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2124. | Заіка Тимофій Олександрович (Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2125. | Заїка Владислав (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2126. | Заїкіна Тетяна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2127. | Заїць Станіслав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2128. | Зайко Валерій (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2129. | Зайцева Анастасія Андріївна (НВК-ДАЛ15) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2130. | Зайцева Марія Андріївна (Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2131. | Закордонець Ірина (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2132. | Закусило Дарина (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2133. | Залевська Маргарита Олександрівна (Кременецька гімназія №6) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2134. | Залевська Софія (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2135. | Залозний Дмитро Олександрович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2136. | Залучан Артур Сергійович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2137. | Зам'ятіна Дана Борисівна (Кременецька гімназія №6) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2138. | Замурняк Владислав Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2139. | Замуруєва Марія Генадіївна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2140. | Замша Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2141. | Заневський Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2142. | Занудько Валерія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2143. | Западаєв Руслан (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2144. | Запісоцький Тарас (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2145. | Запорожан Денис Олексійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2146. | Запорожченко Анна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2147. | Зарва Еліна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2148. | Заремба Денис Станіславович (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2149. | Зарицька Вікторія Олегівна (Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2150. | Зарицька Емілія Степанівна (Більченський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2151. | Заріцький Максим Павлович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2152. | Зарічний Микита Сергійович (Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2153. | Заровна Ірина Володимирівна (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2154. | Заровний Дмитро (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2155. | Заруба Катерина (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2156. | Заря Євгенія (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2157. | Затяміна Ніка Іванівна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2158. | Захаренко Вероніка (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2159. | Захарій Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2160. | Захарій Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2161. | Захаров Гліб Олегович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2162. | Захарова Єлизавета Вадимівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:42:20 | |
2163. | Захарова Ірина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2164. | Захарук Аліса (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2165. | Захарук Лілія (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2166. | Захарченко Вікторія (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2167. | Захарченко Ірина Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2168. | Захарченко Майя (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2169. | Захарченко Михайло (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2170. | Захарченко Назар (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2171. | Захарченко Юрій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2172. | Захарчук Катерина (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2173. | Захарчук Софія Петрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2174. | Захарчук Юрій Михайлович (50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2175. | Заярна Марія Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2176. | Заяц Матвій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2177. | Заяць Катерина Василівна (Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2178. | Збаразська Анастасія Олександрівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2179. | Зборча Тетяна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2180. | Збріщак Маргарита (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2181. | Зварич Матвій Андрійович (Почаївська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2182. | Зварич Меланія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2183. | Звездина Мария (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2184. | Зверєва Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2185. | Звєрєва Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2186. | Звоннік Дмитрій (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2187. | Згейр Муаммей (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2188. | Зеінський Тимофій Вячеславович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2189. | Зелена Валерія Сергіївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2190. | Зелена Соломія Олегівна (Ліцей "Євроленд") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2191. | Зелененька Вікторія Володимирівна (Ємилівська філія №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2192. | Зеленецький (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2193. | Зеленський Лев Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 міста Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2194. | Зеленський Степан Дмитрович (РОСШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2195. | Зеленчук Олександра Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2196. | Зеленюк Арсеній (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2197. | Зеленюк Максим Миколайович (Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2198. | Зелінська Даша Романівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2199. | Зелінський Данило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2200. | Зембицька Єва (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2201. | Зибайлова Євгенія Ростиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2202. | Зикунова Віра (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2203. | Зинов'єва Даяна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2204. | Зичков Олександр Іванович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2205. | Зібаровський Максим Сергійович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2206. | Зігуля Зорян Вадимович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2207. | Зіман Богдан (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2208. | Зімницький Дмитро (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2209. | Зіненко Максим (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2210. | Зіненко Ярослав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2211. | Зінкевич Анна Сергіївна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2212. | Зінов'єв Данило Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2213. | Зінченко Мирослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2214. | Зінченко Софія (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2215. | Зінчук Андрій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2216. | Зінчук Катерина Сергіївна (ЗОШ №2 м.Нововолинська) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2217. | Зінчук Михайло Сергійович (Нововолинський ліцей-інтернат) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2218. | Зірка Варвара Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2219. | Златов Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2220. | Зобенько Каріна Владиславівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2221. | Зозуля Вероніка Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2222. | Зозуля Дарина (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2223. | Зозуля Каміла (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2224. | Золотарьова Олександра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2225. | Золотоверха Поліна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2226. | Золотухіна Карина (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2227. | Золотько Вероніка Андріївна (Сенчаська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2228. | Золочевський Я.Ю. (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2229. | Зоренко Артем (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2230. | Зоріна Каріна (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2231. | Зощук Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2232. | Зощук Наум Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2233. | Зубань Матвій Ігорович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2234. | Зубарєв Владислав Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2235. | Зубко Ніколь Олександрівна (Криворізька гімназія 58) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2236. | Зубков Богдан (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2237. | Зубкова Даша (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2238. | Зубкова Мария Геннадиевна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2239. | Зубова Руслана (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2240. | Зубрицька-Мельник Ярослава (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2241. | Зуєва Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2242. | Зуєва Оксана Ігорівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2243. | Зуйченко Анна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2244. | Зускіна Євгенія Євгеніївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2245. | Зюкін Олександр Віталійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2246. | Зюлькова Єлизавета (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2247. | Зюман Дмитро Сергійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2248. | Зябченко Ілля Юрійович (Спеціалізована школа № 89) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2249. | Ильева Екатерина (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2250. | Ібрагімова Аліна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2251. | Ібрагімова Аміна (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2252. | Ібрахім Нехме Ярина Мохамадівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2253. | Іваненко Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2254. | Іванина Артур (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2255. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Сарненський ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2256. | Іваницький Борис Костянтинович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2257. | Іванів Арсеній Юрійович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2258. | Іваніна Даша (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2259. | Іванов Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2260. | Іванов Ілля (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2261. | Іванов Михайло (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2262. | Іванов Олесь (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2263. | Іванов Тарас (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2264. | Іванова Агнія Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2265. | Іванова Анастасія (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2266. | Іванова Анастасія Дмитрівна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2267. | Іванова Аріна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2268. | Іванова Валерія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2269. | Іванова Дарія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2270. | Іванова Діана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2271. | Іванова Катерина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2272. | Іванова Ксенія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2273. | Іванова Поліна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2274. | Іванус Олеся Андріївна (Більченський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2275. | Іванус Софія Андріївна (Більченський НВК) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2276. | Іванцик Яна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2277. | Іванченко Марія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2278. | Іванченко Олександра (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2279. | Іванченко Світлана Віталіївна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2280. | Іванченко Софія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2281. | Іванчишина Кіра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2282. | Іванчук Анастасія Андріївна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2283. | Іванько Іван Олегович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2284. | Івасюк Алєксандра (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2285. | Івасюк Данііл (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2286. | Івахів Денис (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2287. | Івахненко Артем В'ячеславович (Гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2288. | Івахненко Віталій (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2289. | Івахненко Ілля Володимирович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2290. | Івашенко Ярослав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2291. | Івашкова Любов Ігорівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2292. | Івашута Гліб (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2293. | Іващенко Святослав Владиславович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2294. | Іващенко Таїсія Володимирівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2295. | Іващук Ілля (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2296. | Івершень Злата (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2297. | Івкіна Єлизавета Сергіївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2298. | Івлєва Ніка Олегівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2299. | Івоніченко Дар'я Віталіївна (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2300. | Івонюк Артем (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2301. | Івушкін Максим Андрійович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2302. | Івченко Артем Сергійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2303. | Івченко Емілі Олегівна (Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2304. | Івченко Крістіна Петрівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2305. | Ігітханов Олександр Сергійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2306. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2307. | Ігнатенко Дарія Дмитрівна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2308. | Ігнатенко Олександра (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2309. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Білоцерківська СПМШ №16) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2310. | Ігнатов Олег (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2311. | Ігнатьєв Дмитро Станіславович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2312. | Ігнатьєва Поліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2313. | Ігнатюк Артем Дмитрович (Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2314. | Ізвєков Артем Андрійович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2315. | Ізвьосткіна Варвара (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2316. | Ізмєстьєва Аліса (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2317. | Ізотов Андрій Дмитрович (Гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2318. | Іл’яной Ігор (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2319. | Іленкуца Владислав (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2320. | Іллюшкіна Аліса (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2321. | Ілля Верещак (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2322. | Ілляшенко Діана Станіславівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2323. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Березанський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2324. | Ільіна Арина Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2325. | Ільїна Варвара (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2326. | Ільїна Надія Дмитрівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:42:20 | |
2327. | Ількевич Роман (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2328. | Ільницький Станіслав Мар (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2329. | Ільчак Поліна Андріївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2330. | Ільченко Артем Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2331. | Ільченко Софія Богданівна (КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2332. | Ільченко Федір (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2333. | Ільчук Артем (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2334. | Ільчук Софія (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2335. | Іняхіна Анастасія Анатоліївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2336. | Іовчева Крістіна Василівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2337. | Іонел Іван (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2338. | Ірєнкова Ксенія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2339. | Ісаев Нікіта (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2340. | Ісаєва Аріна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2341. | Ісаєва Валерія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2342. | Ісаєва Маргарита (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2343. | Ісаков Єгор Володимирович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2344. | Ісаков Іван (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2345. | Ісаченко Олег Ігорович (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2346. | Ісаюк Милада Олексіївна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2347. | Ісмагілова Марта (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2348. | Існюк Єлизавета (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2349. | Іськів Андріана Ярославівна (Більченський НВК) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2350. | Іщенко Гліб Олександрович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2351. | Іщенко Дар'я Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2352. | Іщенко Маргаріта Максимівна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2353. | Іщенко Тимур Олександрович (Перещепинський НВК "Родина") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2354. | Іщенко Юлія (ПТУ № 38, смт. Голованівськ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2355. | Іщук Андрій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2356. | Іщук Єлизавєта (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2357. | Іщук Софія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2358. | Йілмаз Селін (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2359. | Йолтухівська Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2360. | Кiценко Володимир Михайлович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2361. | Кабацюра Яна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2362. | Кавецька Тетяна (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2363. | Каганюк Софія Миколаївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2364. | Кадієвська Юлія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2365. | Кадульонок Назарій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2366. | Казарцев Ярослав Олександрович (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2367. | Казацький Володимир (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2368. | Казімір Єгор (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2369. | Казмірук Володимир Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2370. | Какасенко Ілля Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2371. | Калабіна Дар`я (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2372. | Калабський Юрій Ігорович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2373. | Калай Евгеній Томович (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2374. | Каландадзе Ніні (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2375. | Калашникова Сніжана (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2376. | Калашнік Анастасія Євгеніївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2377. | Калашнік Анна Василівна (Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2378. | Калашніков Гліб (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2379. | Калашнікова Аріна Богданівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2380. | Калганков Артем Євгенович (КЗО СЗШ№32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2381. | Каленик Таїсія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2382. | Каленській Микита Олегович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2383. | Калиниченко Анастасія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2384. | Калиниченко Владислав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2385. | Калита Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2386. | Калитка Костянтин Олександрович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2387. | Калініна Марія Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2388. | Каліновська Тетяна Петрівна (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2389. | Каліновський Еміль (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2390. | Калінчук Варвара Максимівна (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2391. | Калінчук Микита (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2392. | Калугин Тимофій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2393. | Калугін Святослав Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2394. | Калуцьких Дмитро Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2395. | Кальченко Дар'я Олександрівна (Дейкалівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2396. | Кальян Дмитро (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2397. | Калюжна Анастасія Олександрівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2398. | Калюжна Дарья Миколаївна (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2399. | Калюжний Богдан (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2400. | Калюжний Юрій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2401. | Калюш Гордій Олегович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2402. | Камарницький Микита (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2403. | Каминін Назарій Юрійович (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2404. | Камінська Єлизавета Іванівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2405. | Камінчук Марія Михайлівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2406. | Камуз Полiна Владиславiвна (ЗОШ/6) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2407. | Кандаліна Аліса Юріївна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2408. | Каньшина Ангеліна Андріївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2409. | Капанжи Єва Георгіївна (Ліцей №13) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2410. | Капінос Ярослав (Орільський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2411. | Капінус Варвара Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2412. | Капінус Данило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2413. | Каплiєнко Вiталiй (ХЗОШ №159) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2414. | Каплун Ілля Сергійович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2415. | Капля Володимир Максимович (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2416. | Капсамун Матвій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2417. | Каптєлов Петро (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2418. | Каптур Аліса (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2419. | Капуловська Вікторія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2420. | Капустян Вікторія Вікторівна (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2421. | Карабін Артем Євгенійович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2422. | Караван Дарина Сергіївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:20 | |
2423. | Караконстантин Валерія Григорівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2424. | Караманов Артем (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2425. | Карамач Максим Олександрович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2426. | Карамушка Кирило (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2427. | Каранфіл Марія (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2428. | Карапузь Віталій Ігорович (Верхівська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2429. | Карасюк Анастасія В'ячеславівна (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2430. | Карауланов Андрій (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2431. | Карауланов Олексій (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2432. | Карауш Гліб Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2433. | Карауш Кира (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2434. | Карашівський Максим (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2435. | Карбунарь Івана (Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2436. | Каретний Олександр Олександрович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2437. | Каркач Владислав (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2438. | Карлашов Данило (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2439. | Карлевіц Герман (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2440. | Карлійчук Даніель (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2441. | Карлійчук Роман (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2442. | Карнафель Вікторія Євгеніївна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2443. | Карп'як Матвій Олегович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2444. | Карпенко Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2445. | Карпенко Анна Русланівна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2446. | Карпенко Давид (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2447. | Карпенко Ксенія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2448. | Карпенко Любомир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2449. | Карпенко Маргарита (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2450. | Карпенко Марина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2451. | Карпенко Олександра Олександрівна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2452. | Карпеченков Даніель Маркович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2453. | Карпич Євгеній Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2454. | Карпік Вікторія Сергіївна (Луцький педагогічний коледж) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2455. | Карпінська Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2456. | Карпова Віолетта (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2457. | Карпова Марія Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2458. | Карпова-Осауленко Елеонора (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2459. | Карпович Кіріл (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2460. | Касперович Віолетта Євгенівна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2461. | Касперчук Гліб (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2462. | Касьянова Олександра Володимирівна (Слобожанський ліцей № 1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2463. | Касьянчук Ірина (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2464. | Катан Єлизавета (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2465. | Катана Тимур Євгенійович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2466. | Катасонов Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2467. | Катеринюк Денис Сергійович (Кочубеївська філія ОЗ Орлівський НВК) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2468. | Катічев Дмитро Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2469. | Катраєв Віталій Віталійович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2470. | Катречко Володимир Ігорович (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2471. | Катрук Ілля (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2472. | Катрющенко Сергій (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2473. | Катя Рибойчук Ігорівна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2474. | Кахнич Андрій Володимирович (Більченський НВК) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2475. | Качанов Кирило Олексійович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2476. | Качанов Максим (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2477. | Качановський Ілля (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2478. | Кашин Владислав Сергійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2479. | Каштальян Микита (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2480. | Кашуба Роман Андрійович (Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2481. | Квач Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2482. | Квашин Нікіта (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2483. | Квітний Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2484. | Кедик Гнат (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2485. | Кедіс Ліана Віталіївна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2486. | Кедровський Валентин (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2487. | Кейлін Майя (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2488. | Кейруз Алєксандра Жан-П'єр (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2489. | Келеберда Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2490. | Келчевський Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2491. | Кереб Андрій Вікторович (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2492. | Керетів Аделія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2493. | Кикоть Максим Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2494. | Килимиста Катерина Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2495. | Килимнік Давид (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2496. | Киндиченко Матвєй Євгенійович (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2497. | Кириленко Вероніка (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2498. | Кириленко Світлана (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2499. | Кирилл Тикот (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2500. | Кириллова Анна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2501. | Кирильченко Марія (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2502. | Кирилюк Владислав (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2503. | Кириченко Діана Костянтинівна (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2504. | Кириченко Єлизавета (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2505. | Киричук Ірина Віталіївна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2506. | Кирієнко Анастасія Сергіївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2507. | Кирієнко Яніна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2508. | Кирстя Артем Васильович (Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2509. | Кисельов Нікіта (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2510. | Киселюк Максим (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2511. | Кисіль Гліб Борисович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2512. | Кисіль Федір (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2513. | Кисла Маргарита Сергіївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2514. | Кисліченко Ярослав Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2515. | Китаєва Інга (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2516. | Китайгородський Олександр (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2517. | Китиця Андрій (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2518. | Кицмур Ярина Володимирівна (НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршин) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2519. | Кищак Михайло Васильович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2520. | Киян Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2521. | Кібкало Іван Сергійович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2522. | Кізима Діана (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2523. | Кізуб-Притиченко Вайнона (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2524. | Кійко (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2525. | Кійко Наталія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2526. | Кійосе Еріка (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2527. | Кійосе Наомі (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2528. | Кілічук Іван Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2529. | Кільяченко Іван (КЗ "ХСШ № 33") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2530. | Кімосов Нікіта (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2531. | Кінаш Артем (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2532. | Кінько Микола Романович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2533. | Кіпніс Ян Михайлович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2534. | Кір’яков Андрій Максимович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2535. | Кірбаба Мирослав (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2536. | Кірейко Кароліна Вікторівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2537. | Кіриченко Марія (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2538. | Кіріяченко Давід Сергійович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2539. | Кіров Михайло Сергійович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2540. | Кірюхін Назар Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2541. | Кірюшкін Ілля (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2542. | Кісільова Дар'я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2543. | Кісь Гордій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2544. | Кісь Матвій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2545. | Кіт Дем'ян Олександрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2546. | Кіт Ірина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2547. | Кіт Роман (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2548. | Кіценко Дмитро (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2549. | Кішков Олег Володимирович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2550. | Кіщак Андрій (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2551. | Кіян Марта Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2552. | Кіях Рінат (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2553. | Клебан Арсен (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2554. | Клець Дмитрій Сергійович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2555. | Клєткін Богдан Денисович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2556. | Кливак Юрій (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2557. | Клименко Артем Станіславович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2558. | Клименко Вікторія Володимирівна (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2559. | Клименко Володимир Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2560. | Клименко Дарина Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2561. | Клименко Євгеній Віталійович (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2562. | Клименко Ірина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2563. | Клименко Нікіта Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2564. | Климик Мирослав (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2565. | Климова Христина Ігорівна (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2566. | Климпуш Єлизавета (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2567. | Климчук Микола (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2568. | Клімакова Аліса Кирилівна (Класична гімназія при ЛНУ ім.Івана Франка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2569. | Клімакова Марія (ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2570. | Клімашенко Єгор (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2571. | Кліменко Данило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2572. | Кліменко Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2573. | Клімов Марк (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2574. | Клімук Валерія (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2575. | Клімчук Єгор Миколайович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2576. | Клімчук Матвій Анатолійович (Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2577. | Кліщевська Варвара (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2578. | Клобуков Руслан (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2579. | Клочко Евангеліна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2580. | Клочко Катерина Максимівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2581. | Клочко Кирило (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2582. | Клочко Максим (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2583. | Клочко Олексій Вадимович (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2584. | Клочко Поліна Павлівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2585. | Клочкова Марія (КПГТЛ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2586. | Клюка Іон (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2587. | Ключик Костянтин Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2588. | Ключка Данило (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2589. | Ключко Катерина (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2590. | Кляцька Олена (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2591. | Кляцький Максим Олександрович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2592. | Кметюк Остап Ярославович (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2593. | Книр Антон (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2594. | Книш Назарій (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2020-12-07 15:42:21 | |
2595. | Книш Світлана Романівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2596. | Книшук Анастасія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2597. | Книшук Софія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2598. | Князєв Єгор Михайлович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2599. | Князєва Катерина Олександрівна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2600. | Князєва Маргарита Ігнатіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2601. | Коба Данііл Русланович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2602. | Кобащук Олександр (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2603. | Коберник Олег (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2604. | Кобець Єлізавєта Євгенівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2605. | Кобзар Аріадна (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2606. | Кобзар Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2607. | Кобзар Матвій (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2608. | Кобзистий Єгор Олександрович (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2609. | Кобилинська Софія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2610. | Кобилинський Валентин (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2611. | Кобилянська Віка (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2612. | Кобилянський Володимир Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2613. | Кобідзе Микола (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2614. | Кобус Арсеній (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2615. | Кобченко Ростислав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2616. | Ковалевська Ольга Ігорівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2617. | Ковалевська Таїсія Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2618. | Коваленко А. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2619. | Коваленко А.В. (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2620. | Коваленко Анастасія Олександрівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2621. | Коваленко Артем (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2622. | Коваленко Богдан Ігорович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2623. | Коваленко Вікторія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2624. | Коваленко Георгій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2625. | Коваленко Даніл Олександрович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2626. | Коваленко Денис (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2627. | Коваленко Емелі (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2628. | Коваленко Іван Андрійович (КЗ "Навчально-виховне об'єднання №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст." позашкільний центр") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2629. | Коваленко Ірина Олександрівна (Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2630. | Коваленко Кирил (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2631. | Коваленко Лев (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2632. | Коваленко Максим Євгенович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2633. | Коваленко Максим Олександрович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2634. | Коваленко Марія Олександрівна (Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2635. | Коваленко Марія Сергіївна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2636. | Коваленко Марія Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2637. | Коваленко Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2638. | Коваленко Назар Дмитрович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2639. | Коваленко Олексій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2640. | Коваленко Поліна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2641. | Коваленко Тимофій Павлович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2642. | Ковалець Кіра (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2643. | Ковалик Ігор Андрійович (Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2644. | Ковалишина Кира (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2645. | Коваль Андрій Валерійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2646. | Коваль Дар'я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2647. | Коваль Дем'ян Романович (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2648. | Коваль Зореслав Іванович (Долинська початкова школа) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2649. | Коваль Марія Олександрівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2650. | Коваль Назар (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2651. | Коваль Орина (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2652. | Коваль Семен (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2653. | Коваль Тарас Зорянович (Новокалинівський опорний заклад) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2654. | Коваль Яків (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2655. | Ковальов Даніель (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2656. | Ковальов Дмитро (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2657. | Ковальов Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2658. | Ковальов Кирило (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2659. | Ковальов Марк (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2660. | Ковальов Михайло (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2661. | Ковальова Аріна Олегівна (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2662. | Ковальова Еліна Костянтинівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2663. | Ковальова Єлизавета Сергіївна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2664. | Ковальова Кіра (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2665. | Ковальова Олександра (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2666. | Ковальова Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2667. | Ковальська Ксенія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2668. | Ковальська Мирослава Богданівна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2669. | Ковальчу Софія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2670. | Ковальчук (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2671. | Ковальчук Аркадій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2672. | Ковальчук Богдан Сергійович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2673. | Ковальчук Владислава Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2674. | Ковальчук Георгій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2675. | Ковальчук Діана (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2676. | Ковальчук Діана (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2677. | Ковальчук Еріка (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2678. | Ковальчук Іван (КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2679. | Ковальчук Марія Юріівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2680. | Ковальчук Мілена (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2681. | Ковальчук Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2682. | Ковальчук Юрій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2683. | Ковач Наталія Степанівна (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2684. | Ковбаса Артем (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2685. | Ковбасенко Богдана Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2686. | Ковбасенко Іван Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2687. | Ковбасюк Варвара (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2688. | Ковера Євген Володимирович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2689. | Коверніченко Діана Валентинівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2690. | Ковриженко Денис Михайлович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2691. | Ковтанець Владислав Ігорович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2692. | Ковтик Іван (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2693. | Ковтун Віктор (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2694. | Ковтун Денис Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2695. | Ковтун Ілля Михайлович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2696. | Ковтун Марія Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2697. | Ковтун Нікіта (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2698. | Ковтюх Дмитро Миколайович (Чернівецький НВК " Любисток") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2699. | Ковш Кіра Юріївна (КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2700. | Ковшар Артем (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2701. | Когай Гавриїл Петрович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2702. | Когут Ася Єгорівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2703. | Когут Даніела Віталіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2704. | Когут Дем'ян (ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2705. | Когут Матвій (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2706. | Кода Антонина Миколаивна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2707. | Коєва Аміна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2708. | Кожевнікова Діана (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2709. | Кожина Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2710. | Кожокар Анна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2711. | Кожокар Антоніна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2712. | Кожухова Вероніка (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2713. | Кожушко Валерія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2714. | Козак Антоніна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2715. | Козак Валерія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2716. | Козак Дар'я Сергіїа (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2717. | Козак Максим (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2718. | Козак Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2719. | Козак Уляна Максимівна (Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2720. | Козак Ярослав Юрійович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2721. | Козар Олександра (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2722. | Козарєзов Роман Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2723. | Козаченко Макар Андрійович (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2724. | Козаченко Максим Андрійович (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2725. | Козаченко Матвій (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2726. | Козаченко Юрій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2727. | Козер Єлізавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2728. | Козеренко Марія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2729. | Козинець Ярослав (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2730. | Козир Поліна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2731. | Козирєв Гордій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2732. | Козирєв Олександр (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2733. | Козирський Марк (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2734. | Козич Анастасія Віталіївна (Снятинський ліцей імені Василя Стефаника) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2735. | Козін Марат (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2736. | Козіцька Софія Віталіїіна (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2737. | Козленко Глєб Олександрович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2738. | Козлова Анастасія (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2739. | Козловський Сергій Сергійович (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2740. | Козоріз Варвара Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2741. | Козоріз Лілія (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2742. | Козуб Марія Василівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2743. | Козубович Вася (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2744. | Козяр Даніїл Сергійович (Підгайцівський НВК "ЗОШ I-III ст.- гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2745. | Козяр Оксана Олександрівна (Городоцька початкова школа) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2746. | Козяренко Олег (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2747. | Койчев Максим Валерійович (Ланжеронiвський лiцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2748. | Койчева Світлана Андріївна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2749. | Кокарєва Аліна Сергіївна (Кременецька гімназія №6) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2750. | Кокітко Уляна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2751. | Кокорев Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2752. | Кокоша Тимофій Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2753. | Кокурін Єгор (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2754. | Кокшаров Данило (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2755. | Колач Андріяна Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2756. | Колач Вася Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2757. | Колач Наталія Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2758. | Колач Роксана Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2759. | Колбаса Даніель Андрійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2760. | Колгашов Мирослав (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2761. | Колгашова Світлана (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2762. | Колева Анастасія (НВК "Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2763. | Коленченко Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2764. | Колесінська В.Р. (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2765. | Колесник Арсеній Русланович (Block Language Club) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2766. | Колесник Євгенія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2767. | Колесник Ірина Антонівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2768. | Колесник Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2769. | Колесник Ніка Русланівна (Block Language Club) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2770. | Колесник Павло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2771. | Колесник Юрій (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2772. | Колесников Владислав Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2773. | Колесников Максим (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2774. | Колесников Платон (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2775. | Колесникова Крістіна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2776. | Колеснікова Яна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2777. | Колеущенко Максим (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2778. | Колєснік Микита (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2779. | Колибняк Ілля (Бердянська ЗОШ №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2780. | Колісник Єгор (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2781. | Колков Іван Романович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2782. | Колобкова Олександра (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2783. | Колобов Iгор Олександрович (Глухівська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2784. | Колодій Віталій (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2785. | Колодій Святослав (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2786. | Колодін Володимир Вікторович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2787. | Коломецька Дар'я (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2788. | Коломієць Захарій Любомирович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2789. | Колос Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2790. | Колосова Анна (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2791. | Колосовська Анастасія Юріївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:22 | |
2792. | Колосок Наталія Володимирівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2793. | Колотвiн Iлля (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2794. | Колотило Андрій (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2795. | Колпак Ірина Олексіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2796. | Колпаков Максим Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2797. | Колпаков Тімур Михайлович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2798. | Кольєв Ілія (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2799. | Кольєва Єлизавета (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2800. | Кольєва Марія (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2801. | Кольцова Владислава Тимурівна (Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2802. | Коляда Злата В'ячеславівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2803. | Колядич Марк Віталійович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2804. | Коляса Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2805. | Комар Аліна Юріївна (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2806. | Комар Дар'я (Уманська ЗОШ №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2807. | Комар Маргарита Дмитрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2808. | Комаревцева Марія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2809. | Комаренко Ірина (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2810. | Комаренко Мірра (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2811. | Комарницька Ангеліна Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2812. | Комарницька Софія Петрівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2813. | Комаровський Микита Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2814. | Комарьова Маріка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2815. | Комаченко Варвара Володимирівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2816. | Комашинський Олександр Олександрович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2817. | Комиза Олексій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2818. | Комишан Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2819. | Комір Іван Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2820. | Комісар Арсеній (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2821. | Комлєва Аліса Дмитрівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2822. | Компанієць Максим (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2823. | Конак Апполінарія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2824. | Конарєв Микола (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2825. | Кондрат'єва Валерія Валеріївна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2826. | Кондратенко Ангеліна (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2827. | Кондратенко Каріна (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2828. | Кондратенко Марія Павлівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2829. | Кондратенко Поліна (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2830. | Кондратьєв Олександр Андрійович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2831. | Кондратьєв Олександр Денисович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2832. | Кондратьєва Агнія Валентинівна (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2833. | Кондратьєва Анастасія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2834. | Кондратьєва Єва (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2835. | Кондратьєва Марія Денисівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2836. | Кондратьєва Марія Євгеніївна (ЗОШ/6) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2837. | Кондратюк (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2838. | Кондратюк Андрій (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2839. | Кондратюк Вадим Русланович (Спеціалізована школа №14 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2840. | Кондратюк Костянтин (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2841. | Конєв Олександр Андрійович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2842. | Коніка Ірина (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2843. | Конкіна Світлана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2844. | Коновал Герман Ігоревич (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2845. | Коноваленко Єгор Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2846. | Коноваленко Олександр (Криворізька ЗОШ №102) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2847. | Коновалов Єгор (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2848. | Коновалов Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2849. | Коновалов Платон (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2850. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2851. | Коновалова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2852. | Коновиченко Дар’я Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2853. | Коновиченко Олександра (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2854. | Кононенко Кирило Олександрович (Полонська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2855. | Кононенко Назар Русланович (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2856. | Кононіхіна Вікторія (Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2857. | Кононов Георгій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2858. | Конопат Юлія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2859. | Конопатська Уляна (Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2860. | Константинова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2861. | Кончаковський Веніамін (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2862. | Конюк-Білецька Емма (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2863. | Коовалчук Анна Сергіївна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2864. | Копач Олег (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2865. | Копецький Матвій Вячеславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2866. | Копил Олексій Ігорович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2867. | Копилов Арсеній Олегович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2868. | Копилов Святослав Артемович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2869. | Копитчак Ілона Юріївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2870. | Копніна Анастасія (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2871. | Коптєв Владислав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2872. | Коптєва Вікторія Денисівна (Криворізька ЗОШ №128) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2873. | Коптілв Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2874. | Корейко Кіра Димтрівна (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2875. | Корецький Денис (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2876. | Корж Станіслав Олексійович (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2877. | Корженевська Єва (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2878. | Корженко Гаррі (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2879. | Коржик Мирослав Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2880. | Корзун Кароліна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2881. | Коризма Станіслав (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2882. | Коритник Єлизавета Михалівна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2883. | Коріков Арсеній Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:22 | |
2884. | Кормош Михайло Михайлович (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2885. | Корнєва Марія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2886. | Корніенко Мирослава Сергіївна (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2887. | Корнієнко Яна (Родинська ЗОШ №36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2888. | Корнійчук Олексій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2889. | Корнілова Поліна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2890. | Коробейко Кирило (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2891. | Коробенюк Анастасія Павлівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2892. | Коробка Єлизавета Дмитрівна (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2893. | Коробко Михайло (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2894. | Коробко Платон (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2895. | Коровяков Михайло Павлович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2896. | Короленко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2897. | Короленко Павло (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2898. | Король Аліна Юріївна (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2899. | Король Ангеліна Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2900. | Король Анна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2901. | Король Владислав (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2902. | Король Данило (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2903. | Король Денис Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2904. | Король Іван Олександрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2905. | Король Роман Юрійович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2906. | Король Тетяна Володимирівна (Альтернативна школа "Дельта") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2907. | Королькова Маргарита (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2908. | Королькова Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2909. | Корольов Ілля (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2910. | Корольова Поліна Юріївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2911. | Корольчук Вікторія Михайлівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2912. | Королюк Лев Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2913. | Коропатнюк Олександра (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2914. | Коропенко Каріна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2915. | Коростиченко Ангеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2916. | Коротенко Олександр Олександрович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2917. | Коротич Анастасія (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2918. | Коротич Іван Андрійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2919. | Короткий Єгор (Кремінський ліцей № 5 Кремінської районної ради Луганської області) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2920. | Коротких Роман (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2921. | Коротченко Лев (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2922. | Корчагін Микита (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2923. | Корчагіна Лєна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2924. | Корчагіна Надія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2925. | Корчинський Вадим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2926. | Корчмарчук Микола Олексійович (Ліцей №45) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2927. | Коршун Каріна Артурівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2928. | Корюкалова Уляна (Крила) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2929. | Коряк Кирило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2930. | Корякін Марат Аріфович (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2931. | Корякіна Рєната Аріфовна (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2932. | Кос Антон Романович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2933. | Косарев Гліб Дмитрович (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2934. | Косідло Євангеліна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2935. | Косма Михайло (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2936. | Косов Микола Анатолійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2020-12-07 15:42:20 | |
2937. | Косов Олексій Анатолійович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:22 | |
2938. | Косова Елизавета (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2939. | Косован Марія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2940. | Коссе Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2941. | Костенко Анастасія Романівна (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Покровської районної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2942. | Костенко Артем (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2943. | Костенко Кирило Романович (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Покровської районної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2944. | Костенко Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2945. | Костенюк Марія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2946. | Костєв (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2947. | Костилянов Даніл (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2948. | Костирін Гліб Вячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2949. | Костиркіна Поліна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2950. | Костік Кароліна Сергіївна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2951. | Костікова Поліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2952. | Костіна Аліна (Костянтинопольський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2953. | Костіна Дар'я Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2954. | Костогриз Дмитро (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2955. | Кострецький Кирило Романович (Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2956. | Кострич Марія Олександрівна (Нетішинська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2957. | Кострікова Маріанна (Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2958. | Кострома Камілла (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2959. | Костромицький Тарас Максимович (Білгород-Дністровська ЗОШ #3) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2960. | Костур Микита Олегович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2961. | Костюк Артем (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2962. | Костюк Віталій Петрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2963. | Костюк Єва (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
2964. | Костюк Лев Григорович (Яремчанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2965. | Костюк Микола (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2966. | Костюк Софія Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2967. | Костюченко Іван (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2968. | Костюченко Олександр Євгенович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2969. | Костючик Ірина (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2970. | Костя Косинов (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2971. | Костянюк Іван Олександрович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2972. | Коськова Вероніка Ігорівна (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2973. | Косьміна Єлизавета (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2974. | Косяк Вікторія Олександрівна (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2975. | Косянчук Тетяна Михайлівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
2976. | Кот Вікторія Олегівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2977. | Котенко Валерія (Бердянська ЗОШ №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2978. | Котик Анастасія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2979. | Котик Анна Євгеніївна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
2980. | Котляр Назар Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2981. | Котляр Софія Вікторівна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2982. | Котляров Артур Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2983. | Котов Михайло Костянтинович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2984. | Котолуп Лев Юрійович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2985. | Котульська Соломія (Школа King's Kids) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2986. | Котульський Богдан (Школа King's Kids) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2987. | Котух Маргарита Миколаївна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2988. | Котюжинська Софія Андріївна (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2989. | Кохановська Дарія (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2990. | Кохановська Марія Володимирівна (Городоцька початкова школа) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2991. | Коцепуд Софія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2992. | Коцур Дар’я (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
2993. | Коцюб'як Вероніка (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2994. | Кочергін Станіслав (Пригожівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2995. | Кочетигов Віталій Олександрович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
2996. | Кочетков Ілля Сергійович (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
2997. | Кочин Данило Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2998. | Кочкарьов Іван Олексійович (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
2999. | Кочкарьов Олексій Олексійович (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3000. | Кочкіна Єлизавєта (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3001. | Кочоян Саїд (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3002. | Кочубей Тимур (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3003. | Кочук Ілля Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3004. | Кочура Вікторія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3005. | Кошик Олександра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3006. | Кошкін Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3007. | Кошова Вікторія Олегівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3008. | Кошова Єлизавета (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3009. | Кошул Аліна (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3010. | Кравець Олег (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3011. | Кравченко Андрій Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3012. | Кравченко Арсеній Юрійович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3013. | Кравченко Влада Олегівна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3014. | Кравченко Владислав Володимирович (Андріївська СРШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3015. | Кравченко Владислава Олександрівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3016. | Кравченко Єва (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3017. | Кравченко Євгеній (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3018. | Кравченко Єлизавета Сергіївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3019. | Кравченко Злата (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3020. | Кравченко Ілля Сергійович (РОСШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3021. | Кравченко Катерина Валеріївна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3022. | Кравченко Марина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3023. | Кравченко Марина Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3024. | Кравченко Михайло Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3025. | Кравченко Нікіта (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3026. | Кравченко Олександр Євгенійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3027. | Кравченко Поліна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3028. | Кравченко Роберт (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3029. | Кравченко-Лозня Максим Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3030. | кравчук костя (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3031. | Кравчук Марія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3032. | Кравчук Михайло (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3033. | Крамар Нікіта Олегович (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3034. | Крамаренко-Кочубей Ярослав (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3035. | Крамер Герман (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3036. | Крапівін Данііл (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3037. | Красевич Вероніка Дмитрівна (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3038. | Красінський Ярослав (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3039. | Краснікова Вероніка Олександрівна (КЗ "Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3040. | Краснов Олександр (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3041. | Красножон Леонід (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3042. | Краснокутська Дар’я Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3043. | Краснокутська Олександра Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3044. | Красноперова Аліса (ХЗОШ №159) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3045. | Краснорудська Елизавета (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3046. | Краснощок Марія Андріївна (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3047. | Краснянська Злата Олександрівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3048. | Красовська Ірина (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3049. | Красуцька Анна Вадимівна (Городоцька початкова школа) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3050. | Кратенко Андрій (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3051. | Крашнякова Дар'я (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3052. | Кремер Андрій Максимович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3053. | Кремінський Сократ Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3054. | Крецу Іван (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3055. | Крещенко Анастасія Ігорівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3056. | Крєпкая Крістіна (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3057. | Крива Ганна (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3058. | Кривак Станіслав (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3059. | Кривенко Вероніка (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3060. | Кривенко Пилип (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3061. | Кривець Артем (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3062. | Кривецький Микола Миколайович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3063. | Кривич Олександр Євгенович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3064. | Криволап Кіра Віталіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3065. | Кривонос Анна Миколаївна (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3066. | Кривонос Катерина Миколаївна (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3067. | Кривоносенко Мілана (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3068. | Кривоносенко Міра (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3069. | Кривошапка Григорій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3070. | Кривошапка Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3071. | Кривошей Софія (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3072. | Кривошея Давид (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3073. | Кривуля Артем Олександрович (Школа №51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3074. | Кривцова Катерина (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3075. | Крижанівська Ангеліна Костянтинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3076. | Крижанівська Вероніка Борисівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3077. | Крижанівська Карина Костянтинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3078. | Крижановська Марія Евгенівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3079. | Крижановський Валерій (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3080. | Крижановський Максим (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3081. | Кризська Карина Олександрівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3082. | Крилік Ілля Олександрович (Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3083. | Крило Давід (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3084. | Крилов Ілля (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:21 | |
3085. | Кримчанінов Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3086. | Кришталь Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3087. | Крічко Даніїл (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3088. | Кротенко Влад (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3089. | Кроуч Джеймс (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3090. | Кроуч Евелін- Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3091. | Крохмаль Давид (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3092. | Крохмаль Максим (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3093. | Круглова Аріна Антонівна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3094. | Кругова Альбіна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3095. | Кругова Дарина Сергіївна (Гришівський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3096. | Крузель Владислав (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3097. | Крук Денис Юрійович (Селищанський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3098. | Крук Святослав Богдагович (Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3099. | Крук Софія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3100. | Крупа Єлизавета (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3101. | Крупа Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3102. | Крупенко Анна Любомирівна (Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3103. | Крупецьких Денис Володимирович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3104. | Крупка Анастасія Олегівна (Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3105. | Крутій Тарас Віталійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:22 | |
3106. | Крутіна Елеонора (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3107. | Крутянська Владислава (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3108. | Крушельницький Владислав (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3109. | Крючков Давид (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3110. | Крючков Дмитро Валерійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3111. | Крячко Артем Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3112. | Кубарєв Олексій Олександрович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3113. | Кубишко Аріна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3114. | Кубкіна Єлизавета Дмитрівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3115. | Кублік Градімір (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3116. | Кувалдін Владислав (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3117. | Кугаївська Марія Романівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3118. | Куделько Поліна Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3119. | Кудільчак Юрій Васильович (Більченський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3120. | Кудінов Костянтин (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3121. | Кудінов Михайло Вікторович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3122. | Кудлай Оксана (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3123. | Кудлач Ганна (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3124. | Кудлій Валерія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3125. | Кудлюк Поліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3126. | Кудрєватих Олександр (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3127. | Кудрявцев Данило (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3128. | Кудрявцев Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3129. | Кудрявцева Олександра (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3130. | Кудряшов Микола (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3131. | Кузик Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3132. | Кузик Матвій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3133. | Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3134. | Кузів Емілія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3135. | Кузін Кіріл (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3136. | Кузіна Анна Олександрівна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3137. | Кузнецов Артур Олексійович (Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3138. | Кузнецов Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3139. | Кузнецов Дмитро Олександрович (Атмосферна) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3140. | Кузнецова Вікторія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3141. | Кузнецова Єлизавета (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3142. | Кузнецова Катерина (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3143. | Кузнець Максим Володимирович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3144. | Кузнєцов Данило (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3145. | Кузнєцова Ірина (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3146. | Кузнєцова Таня (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3147. | Кузонов Михайло Олегович (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3148. | Кузьменко Артем Віталійович (НВК № 148 "Планета Щастя") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3149. | Кузьменко Данііл Денисович (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3150. | Кузьменко Денис Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3151. | Кузьменко Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3152. | Кузьменко Олександр (Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3153. | Кузьменко Полина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3154. | Кузьмич Анастасія (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3155. | Кузьмич Артем Ігорович (Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3156. | Кузьмич Меланія Назарівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3157. | Кузьмич Міла (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3158. | Кузьміна Анастасія Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3159. | Кузьміна Євгенія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3160. | Кузьмічова Катерина (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3161. | Кузьмішена Вероніка Вадимівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3162. | Кук Тимофій Олексійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3163. | Кукурудза Назар Богданович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3164. | Кукушка Світлана Валеріївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3165. | Кулага Антон Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3166. | Кулак Єлизавета (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3167. | Кулакевич Богдан Юрійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3168. | Кулакевич Денис Юрійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3169. | Кулакова Ірина Миколаївна (Грубнянський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3170. | Кулачка Артем Максимович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3171. | Кулешов Натанієль (ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3172. | Кулик Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3173. | Кулик Анастасія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3174. | Кулик Ангеліна Володимирівна (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3175. | Кулик Арсен (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3176. | Кулик Едуард Михайлович (НВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3177. | Кулик Ілля (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3178. | Кулик Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3179. | Кулик Катерина Олегівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3180. | Кулик Марта (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3181. | Кулик Мирослав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3182. | Кулик Поліна Михайлівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3183. | Кулик Соломія Олексіївна (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3184. | Кулик София (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3185. | Кулинич Кіра (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3186. | Куліков Макар Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3187. | Куліковський Артем Сергійович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3188. | Куліковський Тимур (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3189. | Куліченко Олеся Анатоліївна (Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3190. | Куліш Дмитро (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3191. | Куліш Олег Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3192. | Кульов Владислав (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3193. | Кульчик Марк Ярославович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3194. | Кульчицький Андрій Олегович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3195. | Кульчицький Олексій Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3196. | Куляба Софія Вікторівна (Колегіум 11) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3197. | Кулямін Владислав Павлович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3198. | Куляхтіна Поліна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3199. | Кунасюк (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3200. | Кундрик Аріна Русланівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:22 | |
3201. | Кунчєв Сергій (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3202. | Купина Костянтин (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3203. | Купрєєв Артур Кирилович (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3204. | Куприянчик Артур (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3205. | Купрієнко Дарина Ігорівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3206. | Купрій Аріна Валентинівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3207. | Курбатов Давид (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3208. | Курбатова Марія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3209. | Курбет Денис Олександрович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3210. | Курганський Микита (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3211. | Курдінович Олексій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3212. | Курій Давид Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3213. | Курілов Станіслав Олександрович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3214. | Курка Олена Віорелівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3215. | Курко Анастасія Рустамівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3216. | Куроп’яткіна Анна Романівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3217. | Курочка Олександр Ігорович (Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3218. | Куртєва Елла (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3219. | Куртєва Заріна (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3220. | Курючкін Кирило (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3221. | Куряченко Дарина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3222. | Кусмина Ліліана-Елізабет (СЗШ №36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3223. | Кусмина Марк-Крістіан (СЗШ №36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3224. | Кустова Анна (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3225. | Кутенко Євгенія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3226. | Кутенко Ярослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3227. | Кутова Поліна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3228. | Кутовий Гліб (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3229. | Кутовий Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3230. | Кухар Софія Вікторівна (Мазниківський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3231. | Кухарець Олександр Анатолійович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3232. | Кухарчук Ілля Васильович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3233. | Кухарчук Магдалина Андріївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3234. | Кухта Михайло (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3235. | Кухтар Назар (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3236. | Кухтін Тимофій Олександрович (ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3237. | Кухтіна Єлизавета Ярославівна (Криворізька ЗОШ №62) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3238. | Куц Валерія (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3239. | Куц Ярослав (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3240. | Куцак Ярослав (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3241. | Куцевич Яна (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3242. | Куцеконь Марія Миколаївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3243. | Куценко Данило Борисович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3244. | Куценко Кирило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3245. | Куценко Марія (ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3246. | Куцмида Софія Віталіївна (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3247. | Кучабська Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3248. | Кучевська Поліна Романівна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3249. | Кучер Андрій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3250. | Кучер Анна Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3251. | Кучер Влада Вадимівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3252. | Кучер Ксенія (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3253. | Кучер Олександер (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів гімназія міжнародних відносин №323 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3254. | Кучер Роман (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3255. | Кучеренко Анатолій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3256. | Кучеренко Василь (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3257. | Кучеренко Денис Андрійович (Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3258. | Кучеренко Олександр (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3259. | Кучеренко Поліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3260. | Кучеренко Сєва (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3261. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Делятинський ліцей №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3262. | КУЧЕРКОВА ВАРВАРА (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3263. | Кучерява Олександра Валеріївна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3264. | Кучма Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3265. | Кучма Максим Артемович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3266. | Кучма Мирон (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3267. | Кучменко Марія (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3268. | Кушка Олександр (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3269. | Кушнерук Іван (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3270. | Кушнір Діана Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3271. | Кушнір Елізавета (Ставрівський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3272. | Кушнір Ілля Максимович (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3273. | Кушнір Матвій Анатолійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3274. | Кушнір Михайло (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3275. | Кушнір Нікіта (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3276. | Кушнір Тимофій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3277. | Кушнір Христина Романівна (Тульчинська НВК ЗШ І - ІІІ ст. № 3 - гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3278. | Кушніренко Єлизавета Андріївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3279. | Кушніренко Олексій Сергійович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3280. | Кушніренко Тарас (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3281. | Кушнірук Юлія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3282. | Кушпер Оксана Степанівна (Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3283. | Кущій Родіон Віталійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3284. | Куючко Ігор (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3285. | Лабанович Володимир Вікторович (НВК"Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3286. | Лабунець Домініка (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3287. | Лавренко Анна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3288. | Лавренчук Антон Олександрович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3289. | Лавренчук Ярослав (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3290. | Лавренюк Ксенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3291. | Лавренюк Тимофій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3292. | Лаврик Віталій Вікторович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3293. | Лавриненко Злата (РОСШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3294. | Лавринович Анастасія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3295. | Лавріненко Дмитро Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3296. | Лавріненко Святослав Володимирович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3297. | Лаврова Вікторія Євгеніївна (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3298. | Лаврова Мирослава В'ячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3299. | Лагіш Станіслав Ігорович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3300. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3301. | Лагун Катерина (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3302. | Лаєнко Олександра (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3303. | Лазар Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3304. | Лазаренко Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3305. | Лазарєва Вероніка Сергіївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3306. | Лазебний Тимофій Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3307. | Лазепнікова Єлизавета (Гімназія №17) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3308. | Лазерев Микита Петрович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3309. | Лазерсон Марк Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3310. | Лазоренко Владлена Владиславівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3311. | Лазоренко Макс (Білоцерківська вечірня Школа №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3312. | Лазоренко Марія (ОПШСТ "На перехрести") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3313. | Лазоренко Сергій (ОПШСТ "На перехрести") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3314. | Лазурко Назарій Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3315. | Лайван Арістарх (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3316. | Лактіонова Марія Євгеніївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3317. | Ланін Кирило (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3318. | Ланін Федір (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3319. | Лантінов Володимир (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3320. | Лантух Галина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3321. | Лантух Дмитро Олександрович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3322. | Лантух Олександра Олександрівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3323. | Лапіна Діана Дмитрівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3324. | Лаптій Єва (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3325. | Лапшин Денис (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3326. | Ларбі Ідір (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3327. | Ларін Дмитро Євгенович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3328. | Ларіна Ксенія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3329. | Ларіонов Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3330. | Ларіонова Лілія (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3331. | Ларченко Анастасія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3332. | Лаунбраун Тимофій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3333. | Лахно Марія Андріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3334. | Ле Нгуєн Ха Ві (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3335. | Лебедєв Максим (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3336. | Лебедєва Анастасія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3337. | Лебедин Владислав (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3338. | Лебединський Назар Віталійович (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3339. | Лебединцева Марія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3340. | Лебедько Євгеній Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3341. | Лебедько Олександр Миколайович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3342. | Лебідь Матвій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3343. | Лев (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3344. | Левенок Богдан Ігорович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3345. | Левенталь Давід (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3346. | Левицька Марія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3347. | Левін Ігор (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3348. | Левінков Андрій (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3349. | Левко Аліна Василівна (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3350. | Левко Наталія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3351. | Левкович Аріана Ярославівна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3352. | Левошко Максим Дмитрович (Дейкалівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3353. | Левченко Віталій Олександрович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3354. | Левченко Володимир (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3355. | Левченко Данило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3356. | Левченко Дмитро Сергійович (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3357. | Левченко Міхаела Олексіївна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3358. | Левченко Ольга Костянтинівна (Ліцей №13) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3359. | Левченко Ренат Анатолійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2020-12-07 15:42:20 | |
3360. | Левченкова Анастасія (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3361. | Левчук Ігор Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3362. | Левшун Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3363. | Легеза Валерія Ігорівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3364. | Легейда Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3365. | Легка Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3366. | Легкий Антон (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3367. | Легкий Тимофій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3368. | Лежепеков Кирило (Костянтинопольський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3369. | Лежер Елізабет Вікторія (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3370. | Лейчук Аліна Павлівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3371. | Лейчук Кіра Павлівна (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3372. | Лелик Марта Миронівна (Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3373. | Лелюк Валерія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3374. | Лелюх Іван Ігорович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3375. | Лемеш Карина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3376. | Лемешевська Анастасія (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3377. | Лемещук Роман Юрійович (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3378. | Леміш Анна (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3379. | Лемко Даниїл (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3380. | Ленцова Анастасія Антонівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3381. | Лень Маргарита (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3382. | Леоненко Аделіна Євгенівна (Андріївська СРШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3383. | Леонід Бабкін (ЗЗСО Інтерактив) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3384. | Леонов Макар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3385. | Леонова Владислава (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3386. | Леонова Марія Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3387. | Леонова Надія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3388. | Леонтович Антон Андрійович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3389. | Леонтьєв Артем Віталійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3390. | Леончук Глеб (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3391. | Лепеха Олександра Олександрівна (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3392. | Лепещук Роман Петрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3393. | Лепшин Кирило (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3394. | Лесик Антон (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3395. | Лесковець Анна Сергіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3396. | Лесько Надія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3397. | Лесюк Арсен (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3398. | Лесюк Петро (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3399. | Леус Мирон (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3400. | Леушин Артем (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3401. | Леушина Олександра (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3402. | Лещенко Василина Анатоліївна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3403. | Лещенко Дар'я Сергіївна (Колегіум 11) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3404. | Лещенко Євгеній (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3405. | Лещенко М. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3406. | Лещишин Марія Олегівна (Пирятинський ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3407. | лещук даша (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3408. | Лещук Роман Андрійович (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3409. | Лєонов Андрій (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3410. | Лєщов Іван Васильович (Херсонська гімназія № 3 ім. В.Ф.Заботіна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3411. | Лєщова Анастасія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3412. | Лиза Полякова (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3413. | Ликов Олександр (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3414. | Лимар Артем Юрійович (Новомиргородська ЗШ №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3415. | Линда Соломія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3416. | Линник Вікторія (Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3417. | Линник Поліна Ігорівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3418. | Линник Рустам Русланович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3419. | Липовець Софія Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3420. | Лисак Таміла (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3421. | Лисенко Аліса (Грузьківський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3422. | Лисенко Анна Олександрівна (Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3423. | Лисенко Вероніка Олегівна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3424. | Лисенко Злата (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3425. | Лисенко Мирон (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3426. | Лисенко Наталія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3427. | Лисенко Станислав Еланович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3428. | Лисиця Артем Юрійович (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3429. | лисовская амина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3430. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3431. | Листопад Єва (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3432. | Листопад Єлізавета (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3433. | Лисюк Софія Сергіївна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3434. | Литвин Ангеліна Леонідівна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3435. | Литвин Аріна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3436. | Литвин Вероніка (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3437. | Литвин Дар'я (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3438. | Литвин Єлисей Олексійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2020-12-07 15:42:20 | |
3439. | Литвин Іван Дмитрович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3440. | Литвин Катерина Олександрівна (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3441. | Литвин Наталія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3442. | Литвин Олена Миколаївна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3443. | Литвиненко Аліса (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3444. | Литвиненко Владислав Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3445. | Литвиненко Марія Василівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3446. | Литвиненко Софія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3447. | Литвинов Платон (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3448. | Литвинюк Михайло Любомирович (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3449. | Литовченко Уляна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3450. | Лихитько Поліна Максимівна (РОСШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3451. | Лиховид Ірина (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3452. | Лиходовська Євгенія Русланівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:20 | |
3453. | Лихолат Дмитро (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3454. | Лихоліт Анна Олександрівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3455. | Лихоліт Олександр Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3456. | Лищик Ольга (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3457. | Лівінський Валентин (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3458. | Лігус Артем Олексійович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3459. | Ліза Вишневська (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3460. | Лізогуб Ярослава Михайлівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3461. | Лізунов Андрій Олександрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3462. | Ліліченко Єва Петрівна (Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3463. | Ліманова Анна (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3464. | Лінець Анастасія Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3465. | Лінік Марія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3466. | Лінічук Дар'я (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3467. | Лінник Маргарита (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3468. | Ліпатніков Броніслав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3469. | Ліпатова Дар‘я (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3470. | Ліплянський Єгор (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3471. | Ліпська Марія Євгенівна (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3472. | Лісаченко Єгор (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3473. | Лісіцька Уляна Володимирівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3474. | Лісковська Анна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3475. | Ліску Ульяна Валентинівна (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3476. | Лісник Марія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3477. | Лісник Таїсія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3478. | Лісничий Захар Васильович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3479. | Лісова Анна Сергіївна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3480. | Лісова Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3481. | Лісова Христина Анатоліївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3482. | Лісовенко Анастасія Русланівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3483. | Лісовенко Дарія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3484. | Лісовий Кирило Юрійович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3485. | Лісовська Аліса Олександрівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:20 | |
3486. | Літвинець Владислав (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3487. | Літвинець Христина (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3488. | Літвинов Юрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3489. | Літвінов Лев (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3490. | Літвіновський Марк (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3491. | Літвінцева Юлія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3492. | Літкевич Данило Денисович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3493. | Літус Єва Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3494. | Ліхацька Поліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3495. | Ліхачевська Злата Андріївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3496. | Ліхошерст Ольга Віталіївна (Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3497. | Лічінакі Владислав (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3498. | Ліщина Богдан Валентинович (Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3499. | Лобанова Марія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3500. | Лобанова Мілена (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3501. | Лобас Дар'я Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3502. | Лобас Михайло Олександрович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3503. | Лобас Олеся Олександрівна (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3504. | Лобко Марія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3505. | Лобова Валерія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3506. | Лобода Варвара (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3507. | Лобода Майя (Крила) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3508. | Лобода Павло Юрійович (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3509. | Лободін Петро Петрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3510. | Лобунець Даніл Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3511. | Ловчий Артем Васильович (Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3512. | Логвин Софія Олександрівна (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3513. | Логвиненко Артем (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3514. | Логвиненко Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3515. | Логвиненко Євгеній (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3516. | Логвинов Дмитро Володимирович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3517. | Логвінова Марія Михайлівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3518. | Логойда Зоряна Володимирівна (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3519. | Лоєнко Софія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3520. | Ложкін Ярослав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3521. | Ложнікова Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3522. | Лозинський Володимир (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3523. | Лозінська Яна Станіславівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3524. | Лозниця Валерія (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3525. | Лозова Євгенія Юріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3526. | Локов Платон (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3527. | Локойда Катерина Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3528. | Локтєв Максим Сергійович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3529. | Локтіонов Тихон Денисович (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3530. | Локшина Уляна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3531. | Ломакін Артем (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3532. | Ломачинська Людмила Сергіївна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3533. | Лопатинська Анастасія Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3534. | Лопатін Єгор (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3535. | Лопушак Ангеліна (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3536. | Лопушанська Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3537. | Лопушанський Владислав Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3538. | Лопушок Андрій Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3539. | Лорсябян Ваче (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3540. | Лосінець Карина Сергіївна (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3541. | Лоскутов Єлисей (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3542. | Лось Владлен (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3543. | Лось Юрій Юрійович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3544. | Лоян Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3545. | Луб'яна Анастасія Миколаївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3546. | Луб'янов Віктор (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3547. | Лубенко Максим Павлович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3548. | Лубенський Денис Володимирович (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3549. | Лубко Вікторія Юріївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3550. | Лугіна Марія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3551. | Луговий Даніїл (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3552. | Луговий Кирил (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3553. | Луговик Микита Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3554. | Луговська Таїсія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3555. | Луй Олексій Віталійович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3556. | Лук’янчук Кіріл Дмитрович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3557. | Лук'яненко Марія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3558. | Лук'яненко Олександр (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3559. | Лук'янчук Єлизавета (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3560. | Лука Антон (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3561. | Лукавецька Анастасія Романівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3562. | Лукавецька Олеся Романівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3563. | Лукашевич Варвара Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3564. | Лукашенко Елизавета (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3565. | Лукашенко Софія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3566. | Лукашова Марія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3567. | Лукашук Дмитро Миколайович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3568. | Лукіних Аристарх (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3569. | Лукінчук Олександр (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3570. | Лукінчук Софія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3571. | Лукіян Мірослава (ОПШСТ "На перехрести") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3572. | Лунд Кіра Льов (Колегіум 11) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3573. | Лунегов Микита (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3574. | Лунь Максим Сергійович (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3575. | Луньова Дар'я (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3576. | Лунячек Катерина Станіславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3577. | Лут Софія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3578. | Луцев Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3579. | Луценко Дмитро Ігорович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3580. | Луцишина Уляна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3581. | Луців Вероніка (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3582. | Лучанінов Святослав Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3583. | Лучіна Злата (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3584. | Лущаєнко Аріна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3585. | Лущик Владислав Олександрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3586. | Лымар Кирилл Павлович (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3587. | Льовочкін Павло (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3588. | Любар Поліна Олексіївна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3589. | Любашенко Світлана Валеріївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3590. | Любецький Микита Олексійович (Харківська ЗОШ № 36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3591. | Любимий Лев (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3592. | Любич Кароліна (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3593. | Любохінець Дар'я (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3594. | Любушкіна Анастасія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3595. | Любченко Марія (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3596. | Люк Ірина Сергіївна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3597. | Люк Марта Сергіївна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3598. | Люля Василь (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3599. | Люцко Богдан (Приватний НВК "Садок-школа-ліцей "ЕКОЛЕНД") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3600. | Лядська Діана Дмитрівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3601. | Лямаєва-Святецька Софія (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3602. | Ляментовська Мілана Віталіївна (Золотоколодязянська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3603. | Ляментовський Артем Віталійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3604. | Лянзберг Ярослав Сергійович (Криворізька гімназія 58) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3605. | Ляпіна Ольга (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3606. | Ляскін Ярослав Іванович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3607. | Лясота Олексій Олександрович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3608. | Ляхів Іван Ігорович (Більченський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3609. | Ляхов Михайло Андрійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3610. | Ляховенко Микита Сергійович (Романо-германська гімназія 123) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3611. | Ляховецький Олександр Олегович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3612. | Ляшенко Вероніка (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3613. | Ляшенко Дмитро (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3614. | Ляшенко Марія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3615. | Лященко Марина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3616. | М3 Жебринская Ольга Михайловна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3617. | Мавров Микола (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3618. | Магеррамова Сабріна Азерова (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3619. | Мадей Катерина Олександрівна (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3620. | Маєвська Карина Олегівна (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3621. | Маєвська Ольга (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3622. | Маєвський Роман Юрійович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3623. | Мазін Ірина Василівна (КЗ "Іваничівський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3624. | Мазницький Тимур (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3625. | Мазниця Єва Олександрівна (Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3626. | Мазняк Дмитро Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3627. | Мазун Ірина Юріївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3628. | Мазун Олена Юріївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3629. | Мазур Кіра Сергіївна (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3630. | Мазур Поліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3631. | Мазур Софія Ігорівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3632. | Мазур Тіхон (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3633. | Мазуренко Вероніна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3634. | Мазуренко Денис (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3635. | Мазуренко Олексій Миколайович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3636. | Мазурик Єлизавета Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3637. | Мазурик Кирил Романович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3638. | Мазуров Андрій (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3639. | Мазуров Михайло (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3640. | Майданюк Марія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3641. | Майстренко Єгор Олегович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3642. | Майстренко Марк (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3643. | Майстренко Олександр Максимович (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3644. | Макаренко Аміна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3645. | Макаренко Анастасія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3646. | Макаренко Вероніка Віталіївна (Дейкалівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3647. | Макаренко Владислав Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3648. | Макаренко Іван Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3649. | Макаренко Мілана Олексіївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3650. | Макаренко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3651. | Макаренко Степан Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3652. | Макарець Савелій Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3653. | Макарицький Арсен Русланович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3654. | Макарова Аліна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3655. | Макаруха Маркіян Назарійович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3656. | Макаруха Софія (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3657. | Македон Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3658. | Макеєв Гліб (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3659. | Макєєва Анастасія (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3660. | Маківка Артем Миколайович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3661. | Маковєєнко Єлизавета (Артемівська ЗОШ №12) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3662. | Маковєєнко Олеся (Артемівська ЗОШ №12) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3663. | Маковій Мирослава Олегівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:22 | |
3664. | Маковійчук Тетяна Степанівна (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3665. | Макогонова Марія Валентинівна (Одеський НВК №13) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3666. | Макодзеба Олександр Тарасович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3667. | Макота Софія (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3668. | Максименко Дар'я Ігорівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3669. | Максименко Даша (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3670. | Максименко Яна Сергіївна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3671. | Максимов Ілля Андрійович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3672. | Максимов Степан (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3673. | Максимова Анастасія Іванівна (Грубнянський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3674. | Максимчук Борис (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3675. | Максутов Тимур (КЗ ХЗОШ № 49) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3676. | Максюта Гліб (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3677. | Макуха Костянтин Андрійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2020-12-07 15:42:20 | |
3678. | Макуха Олексій Андрійович (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3679. | Малахов Михайло (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3680. | Малахова Діана (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3681. | Малахова Маргарита Ігорівна (ХГ №116) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3682. | Малендевич Марія Степанівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3683. | Маленко Максим (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3684. | Малецька Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3685. | Малецька Анастасія (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3686. | Малєєв Артем (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3687. | Малєй Ірина Павлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3688. | Малєк Аман Абдулович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3689. | Малєнок Елеонора Сергіївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3690. | Малиновський Юрій (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3691. | Малих Мирослава (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3692. | Малишак Дар'я Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3693. | Малишак Марія Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3694. | Малієнко Поліна Олександрівна (Андріївська СРШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3695. | Малік Дарія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3696. | Маліков Тимур Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3697. | Маліна Аріанна Євгенівнна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3698. | Малінчук Дмитро Євгенійович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3699. | Маліцька Дар'я (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3700. | Малко Ілля Олексійович (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3701. | Малькова Катерина Іванівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3702. | Мальцев Артемій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3703. | Мальченко Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3704. | Малюгін Денис (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3705. | Малюженко Валерія Олександрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3706. | Малюк Ілля Артемович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3707. | Малюкіна Марина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3708. | Малюта Юлія Олександрівна (Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3709. | Малютін Ілля Владиславович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3710. | Маляр Артем (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3711. | Мамаєв Олександр (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3712. | Мамедова Айлін Бун’ямін кизи (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3713. | Мамишева Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3714. | Мамон Емілія Олександрівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3715. | Мамонова Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3716. | Мамутін Назар (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3717. | Мамчур Марія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3718. | Манаєнков Тимур (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3719. | Манаєнков Ярослав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3720. | Мандибура Злата (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3721. | Мандражи Олена (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3722. | Мандрика Миколай Павлович (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3723. | Манжос І. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3724. | Манзуля Анна Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3725. | Маніхін Ілля Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3726. | Манойло Артем Юрійович (Дейкалівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3727. | Манойло Ярослав Юрійович (Дейкалівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3728. | Манько Снєжана (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3729. | Манюх Ігор Богданович (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3730. | Мар‘яна ННикитюк (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3731. | Мар'єнко Артем Євгенович (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3732. | Мараховська Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3733. | Марєнюк Кирило Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3734. | Маржан Каріна Олександрівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3735. | Мариам Каландадзе (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3736. | Мариняк Юрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3737. | Марисюк Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3738. | Мария Белая Тимофеевна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3739. | Марк Сергій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3740. | Марков Дмитро Олексійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3741. | Маркова Ольга (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3742. | Марковська Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3743. | Маркуш Федір Федірович (Соловківська ЗОШ І-ІІст) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3744. | Мармусевич Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3745. | Мартин Даніїл (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3746. | Мартиненко Кіра Валеріївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3747. | Мартиненко Назар Віталійович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3748. | Мартиненко Ніка (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3749. | Мартиненко Поліна (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3750. | Мартинишин Максим (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3751. | Мартинов Дмитро (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3752. | Мартинов Тимофій (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3753. | Мартинов Ян (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3754. | Мартинова Анастасія Максимівна (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3755. | Мартинова Владислава (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3756. | Мартинова Софія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3757. | Мартинюк Анастасія Миколаївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3758. | Мартинюк Валерія Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3759. | Мартинюк Дарина Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3760. | Мартинюк Денис Миколайович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3761. | Мартинюк Діана Олександрівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3762. | Мартинюк Ілля (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3763. | Мартинюк Лія В'ячеславівна (Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3764. | Мартинюк Максим (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3765. | Мартинюк Максим Ігорович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3766. | Мартинюк Марина Олексійовна (Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3767. | Мартинюк Мілана (Середня загальноосвітня школа № 170 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3768. | Мартинюк Олександр В'ячеславович (Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3769. | Мартинюк Тимур (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3770. | Мартюк Антон (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3771. | Марусенко Іван (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3772. | Марусин Ілона Михайлівна (Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3773. | Марушко Кірілл (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3774. | Марциненко Дар'я (Одеська ЗОШ №26) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3775. | Марциняк Назар Богданович (Кіцманський ззсо 1-3 ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3776. | Марченко Веронiка (ХЗОШ №159) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3777. | Марченко Давид (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3778. | Марченко Даниїл Павлович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3779. | Марченко Данило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3780. | Марченко Єгор Дмитрович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3781. | Марченко Матвій Володимирович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3782. | Марченко Матвій Юрійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3783. | Марченко Назар Анатолійович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3784. | Марченко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3785. | Марченко Олеся Ярославівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3786. | Марчук Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3787. | Маршавка Євдокія Віталіївна (КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3788. | Масаковська Юлія Сергіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3789. | Масленніков Іван Ігорович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3790. | Масленнікова Анастасія (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3791. | Маслій Руслана Русланівна (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3792. | Маслов Глєб Олегович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:20 | |
3793. | Маслов Олександр Олександрович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:20 | |
3794. | Маслова Анна (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3795. | Маслова Вікторія В'ячеславівна (Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3796. | Масляніцин Олександр (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3797. | Маслянський Михайло Олексійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3798. | Масолобов Єлисей (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3799. | Масюк Марія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3800. | Матвєєв Тимофій (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3801. | Матвієнко Ангеліна Сергіївна (Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3802. | Матвієнко Артем Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3803. | Матвієнко Максим Васильович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3804. | Матвієнко Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3805. | Матвієнко Марк (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3806. | Матвій Арсеній Миколайович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3807. | Матвійчук Анжеліка (Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3808. | Матвійчук Назарій Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3809. | Матвійчук Таміла Петрівна (Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3810. | Матвійчук Тимофій Олександрович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3811. | Матевосян Грант (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3812. | Матейшин Артем (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3813. | Матерняк Вероніка (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3814. | Матійчук Євген Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3815. | Матказін Тімур Ханяфієвич (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3816. | Маткін Дмитро Єгорович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3817. | Маткіна Єлизавета Єгорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3818. | Матлак Нікіта (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3819. | Матляк Анна Миколаївна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3820. | Матусар Софія (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3821. | Матьошко Дмитро Олександрович (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3822. | Матюк Ангеліна (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3823. | Матюніна Вікторія Вікторівна (Високівська ЗШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3824. | Матюха Денис (ЗОШ/6) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3825. | Матюшков Микита Анатолійович (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3826. | Матюшок Анна (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3827. | Мауріна Анастасія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3828. | Маффео стефано ніколовіч (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3829. | Махаринець Вікторія Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3830. | Махлін Марк (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3831. | Мацигон Іван Володимирович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3832. | Маціканич Вікторія Андріївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3833. | Маціпура Нестор (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3834. | Мацкевич Ерік Денисович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3835. | Мацнєв Ілля Ігорович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3836. | Мацнєва Анастасія Ігорівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3837. | Мацокіна Іванна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3838. | Мачак Володимир (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3839. | Машовець Тімур Олександрович (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичний ліцей) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3840. | Машта Остап Олексійович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3841. | Маштак Іван Володимирович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3842. | Маяцький Роман Сергійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3843. | Медведенко Оксана Іванівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3844. | Медведєв Тимофій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3845. | Медведчук Дана Леонідівна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3846. | Медведчук Любомир (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3847. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3848. | Медвецький Ярослав Ігорович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3849. | Мединська Соломія-Марія (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3850. | Мединська Софія Олександрівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3851. | Медолазова Аріна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3852. | Медоренко Матвій (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3853. | Медуна Богдан Юрійович (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3854. | Медюк Єлизавета Олегівна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3855. | Мележик Даніелла (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3856. | Мелинь Анна-Габріела (ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3857. | Мелихов Кирилл Александрович (Криворізька СШ №71) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3858. | Меліженко Єлизавета (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3859. | Мелікян Валерій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3860. | Меліхов Євгеній Сергійович (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3861. | Мелконян Ксенія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3862. | Мельник Анастасія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3863. | Мельник Анна (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3864. | Мельник Анна Валентинівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3865. | Мельник Володимир Костянтинович (Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3866. | Мельник Дар'я (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3867. | Мельник Діана (Уманська ЗОШ №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3868. | Мельник Євгенія Валентинівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3869. | Мельник Євгенія Юріївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3870. | Мельник Єлізавета Олександрівна (Гришівський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3871. | Мельник Кирилл Романович (Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3872. | Мельник Марія (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3873. | Мельник Мирослав Владиславович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3874. | Мельник Михайло (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3875. | Мельник Наталя (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3876. | Мельник Тимур (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3877. | Мельник Яна Русланівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3878. | Мельник Яна Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3879. | Мельникк Денис Романович (Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3880. | Мельников Денис (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3881. | Мельниченко Аліна Вікторівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3882. | Мельниченко Софія Миколаївна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3883. | Мельниченко Тимофій Олександрович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3884. | Мельничук Анастасія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3885. | Мельничук Вікторія (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3886. | Мельничук Власта Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3887. | Мельничук Гліб (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3888. | Мельничук Даніел Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3889. | Мельничук Денис Сергійович (Чернівецький ліцей-інтернат) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3890. | Мельничук Єлизавета Олегівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3891. | Мельничук Марк Брисович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3892. | Мельничук Мілана (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3893. | Мельничук Соломія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3894. | Мельничук Яна (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3895. | Меньшиков Олександр (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3896. | Мережинська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3897. | Мережко Ігор (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3898. | Мержвинська Ілона Юріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3899. | Мерзлікіна Ніна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3900. | Мерзляков Лев Геннадійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3901. | Мерунко Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3902. | Мерхеж Єва (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3903. | Мерцалов Максим (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3904. | Месле Оскар Маттіасович (Школа №64) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3905. | Метка Дарья Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3906. | Метьолкіна Аліна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3907. | Мехедькіна Аліна Євгеніївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3908. | Мец Міріам (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3909. | Мечет Вероніка (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3910. | Мещеряков Єлисей (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3911. | Мещеряков Максим Денисович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3912. | Мигас Марія Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3913. | Мигуля Владислав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3914. | Микая Георгий Емзарович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3915. | Микита Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3916. | Микитенко Денис Ігорович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3917. | Микитюк Павло Вікторович (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3918. | Миколайчук Олексій Миколайович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3919. | Миколюк Дар'я (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3920. | Милованова Маргарита (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3921. | Милосердний Михайло (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3922. | Мильченко Анна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3923. | Минайлюк Анна Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3924. | Минайлюк Радомир Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3925. | Миргородська Поліна (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3926. | Мироненко Никита Сергеевич (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3927. | Миронов Дмитро (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3928. | Мироновська Ангеліна Вадимівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3929. | Мирошник Аліса (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3930. | Мирошниченко Анастасія Богданівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3931. | Мирошниченко Антон (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3932. | Мирошниченко Роман Олександрович (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3933. | Мисик Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3934. | Мислюк Артур Геннадійович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3935. | Михайленко Артем (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3936. | Михайленко Ульяна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3937. | Михайленко Юлія (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3938. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3939. | Михайлов Антон Олександрович (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3940. | Михайлов Дмитро (Городоцька початкова школа) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3941. | Михайлов Кирило Станіславович (Школа №122) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3942. | Михайлов Олег (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3943. | Михайлова Вероніка Костянтинівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3944. | Михайлова Дар'я (КЗ "ХСШ № 33") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3945. | Михайлова Дар'я (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3946. | Михайлова НIколь (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3947. | Михайлова Ярослава (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3948. | Михайловський Дмитро Олегович (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3949. | Михайловський Максим Андрійович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3950. | Михайлюк Вікторія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3951. | Михайлюк Костянтин (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3952. | Михайлюта Артем (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3953. | Михалевич Єлизавета В"ячеславівна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3954. | Михалицький Владислав Олександрович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3955. | Михальська Єва (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3956. | Михальчук Микита Олександрович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3957. | Михальчук Рінат Русланович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3958. | Михалюк Володимир (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3959. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3960. | Михно Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3961. | Мицик Андрій Сергійович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3962. | Мишкун Костянтин Андрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3963. | Мищак Христина (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3964. | Мищенко Станіслав Юрійович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:22 | |
3965. | Мігунова Марія Русланівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3966. | Мізерницька Злата (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3967. | Мізунський Максим (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3968. | Міклашевич Злата Русланівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3969. | Мікуляк Кароліна Олександрівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3970. | Мільман Артур (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3971. | Мілютін Назар (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3972. | Мілян Олександр Віталійович (КЗ "ХЗОШ № 32") | 2020-12-07 15:42:19 | |
3973. | Мінаєв Євгеній Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3974. | Міненко Анастасія Віталіївна (Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3975. | Міненко Всеволод (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3976. | Міняйло Кирилло (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3977. | Міончинський Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3978. | Мірзоєв Давід (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3979. | Мірзоєва Фідан Парвіз кизи (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3980. | Мірзоєва Ханум Парвіз Кизи (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3981. | Міркевич Сергій Васильович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3982. | Мірошник Ірина Анатоліївна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3983. | Мірошник Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3984. | Мірошник Олексій Вадимович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3985. | Мірошниченко Єгор (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3986. | Мірошниченко Іван (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3987. | Мірошниченко Ілля Костянтинович (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3988. | Мірошніченко Аркадій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3989. | Мірошніченко Данил (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3990. | Мірошніченко Денис (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3991. | Мірошніченко Злата Євгеніївна (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:42:20 | |
3992. | Мірошніченко Ксенія Василівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3993. | Мірошніченко Марія Артемівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
3994. | Мірошніченко Міхей (ПП) | 2020-12-07 15:42:22 | |
3995. | Міськов Марк Юлійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
3996. | Місюра Єлізавета (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3997. | Місяць Дмитро (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
3998. | Мітагварія Кіра (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:21 | |
3999. | Мітєва Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4000. | Мітрофанова Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4001. | Мітрошенко Маргарита Олександрівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4002. | Мітурич Кирило (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4003. | Мітус Марк (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4004. | Мітченко Ігор Олександрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4005. | Міхалкова Марія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4006. | Міхашан Валерія Микитівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4007. | Міхніна Вероніка Вадимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4008. | Міхно Назар (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4009. | Міхнюк Костянтин (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4010. | Міхнюк Поліна Євгенівна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4011. | Міц Ксенія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4012. | Міцевич Соня (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4013. | Міцов Матвій Володимирович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4014. | Мішин Владислав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4015. | Мішин Дмитро Юрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4016. | Мішин Михайло Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4017. | Мішін Іван Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4018. | Мішурнов Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4019. | Міщаненко Євгеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4020. | Міщаненко Софія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4021. | Міщенко Артем (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4022. | Міщенко Богдан Іванович (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4023. | Міщенко Даніл (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4024. | Міщенко Катерина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4025. | Міщенко Марія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4026. | Міщенко Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4027. | Міщенко Назар Сергійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4028. | Мовчан Кирило Олександрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4029. | Мовчан Олексій (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4030. | Мовчан Олексій Володимирович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4031. | Мовчан Тимофій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4032. | Мовшин Ілія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4033. | Могиленко Вероніка Миколаївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4034. | Могильна Софія Вікторівна (Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4035. | Модлінський Матвій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4036. | Можук Аглая (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4037. | Можчіль Дмитро Тараович (СЗШ №35) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4038. | Мозгова Анжела (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4039. | Мозер Алісса Вероніка (Навчально-виховний комплекс №209 «Сузір’я») | 2020-12-07 15:42:20 | |
4040. | Мозуляка Вероніка (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4041. | Моісеєнко Олександра Вадимівна (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4042. | Моісейцева Єва (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4043. | Мойсюк Юлія (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4044. | Мокєєв Олексій (ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Торчин) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4045. | Мокіна Марія Олександрівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4046. | Мокляк Юлія Максимівна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4047. | Мокренко Анастасія (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4048. | Мокрицький Олексій (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4049. | Молдавський Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4050. | Молдованова Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4051. | Молодык Кира Сергеевна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4052. | Молокова Марія (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4053. | Молчанов Артем Валерійович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4054. | Молчанов Илья Александрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4055. | Молчанова Васіліса (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4056. | Момот Соломія Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4057. | Момот Ярослав (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4058. | Монін Владислав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4059. | Монько Богдана Сергіївна (Ладанська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4060. | Моргун Дар'я Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4061. | Мордач Марія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4062. | Мордух Eмма Олександрівна (Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4063. | Мордух Вероніка Олександрівна (Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4064. | Морис Дарій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4065. | Мороз Анна Іванівна (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4066. | Мороз Єлизавета Сергіївна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4067. | Мороз Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4068. | Мороз Катя (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4069. | Мороз Кирило (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4070. | Мороз Назар В'ячеславович (Погибляцький НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4071. | Мороз Олена Олександрівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4072. | Мороз Юлія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4073. | Морозов Андрiй Максимович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4074. | Морозов Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4075. | Морозова Варвара Олександрівна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4076. | Мороко Іван (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4077. | Морякіна Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4078. | Мосейчук Артур (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4079. | Мосенцева Марія Євгенівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4080. | Мосійчук Макар Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4081. | Москаленко Вікторія Павлівна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4082. | Москаленко Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4083. | Москаленко Олександра Валентинівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4084. | Москаленко Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4085. | Москалець Анна Павлівна (Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4086. | Москаль Богдана Богданівна (Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4087. | Московчук Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4088. | Мосузенко Валерія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4089. | Мосцовенко Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4090. | Мосцюк Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4091. | Моторя Тимур (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4092. | Мотуз Микола Дмитрович (Криворізька гімназія 58) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4093. | Мотурнак Дар’я (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4094. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4095. | Мохаммад Зохал (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4096. | Мохаммад Самір (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4097. | Мохаммад Сара (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4098. | Мохаммад Фарід (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4099. | Мохнева Марія Михайлівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4100. | Мочалов Марк Костянтинович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4101. | Мочернюк Вікторія (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4102. | Мощенко Марія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4103. | Мудеревич Артем (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4104. | Мудра Алла Миколаївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4105. | Мудрак Анна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4106. | Мудрак Олександр Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4107. | Мудренко Крістіан (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4108. | Музика Дмитро Євгенійович (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4109. | Музика Ігор Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4110. | Музика К. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4111. | Музика Олександра Євгеніївна (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4112. | Музика Ярослав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4113. | Музиченко Олексій (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4114. | Музиченко Станіслав Юрійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4115. | Музичук Владислав Олегович (ЗОШ №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4116. | Мукомела Денис (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4117. | Мулкіджанян Роман Игоревич (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4118. | Мульганова Дар'я Іванівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4119. | Мундяк Маргарита Сергіївна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4120. | Мур Софія Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4121. | Муравйов Михайло Володимирович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4122. | Муратова Оксана Романівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4123. | Мурашов Гордій (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4124. | Мурга Ярослав Володимирович (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4125. | Мурза Дарья (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4126. | Мурзановський Сергій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4127. | Муртузалієва Аліна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4128. | Мусаєва Эліза Шамівна (РКЗО "Межівська СЗШ №2") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4129. | Мусальов Ярослав (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4130. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4131. | Мусієнко Анна Вікторівна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4132. | Мусієнко Богдан Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4133. | Мусін Артем (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4134. | Муха Андрій (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4135. | Муха Аскольд (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4136. | Муха Марія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4137. | Мухадзе Тамаз Александрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4138. | Мухльо Валерія (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4139. | Мухльо Карелія Олегівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4140. | Мушка Кіра Андріївна (Школа №21 м.Луцьк) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4141. | Мягченко Карина (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4142. | Мялковська Ангеліна Олександрівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4143. | Нiгуренко Амiна Сергiївна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4144. | Нааб Віктор (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4145. | Набойченко Дар'я Дмитрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4146. | Набок Марія Володимирівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4147. | Набок Станіслав Володимирович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4148. | Навроцька Софія (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4149. | Нагібін Геннадій (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4150. | Нагібіна Єлизавета (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4151. | Нагірняк Поліна (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4152. | Нагорний Данило Дмитрович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4153. | Нагорний Євген (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4154. | Нагорний Єгор (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4155. | Нагорний Макар Сергійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4156. | Нагорний Максим Романович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4157. | Надворський Станіслав Атонович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4158. | Надєєв (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4159. | Надєїна Ярослава Павлівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4160. | Надічева Орина Сергіївна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4161. | Надольська Мар'яна Кирилівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4162. | Назар Пінігін (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4163. | Назаренко Вікторія Вікторівна (Спеціалізована школа №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4164. | Назаренко Даніїл (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4165. | Назаренко Дмитро Олексійович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4166. | Назаренко Євген (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4167. | Назаренко Єгор Сергійович (Школа англійської мови "WELCOME") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4168. | Назаренко Софія Олександрівна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4169. | Назарой Артем Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4170. | Назарук Мирослава (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4171. | Найденко Георгій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4172. | Найденко Святослав (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4173. | Найдьоноа Матвій (КЗ "ХСШ № 33") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4174. | Наконечна Поліна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4175. | Налєпкіна Вєроніка (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4176. | Напора Анастасія (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4177. | Наріжний Ілля (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4178. | Насальский Владимир Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4179. | Насальский Сергей Дмитриевич (Одеська СШ № 35) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4180. | Насипайко Микита (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4181. | Насінник Лука (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4182. | Насінник Марія Іллівна (Ланжеронiвський лiцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4183. | Настенко Анна Євгенівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4184. | Наталя Коротюк (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4185. | Науменко Давид Антонович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4186. | Науменко Даніїл Антонович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4187. | Науменко Катерина Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4188. | Науменко Микита (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4189. | Науменко Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4190. | Науменко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4191. | Наумов Кирило (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4192. | Наумова Ангеліна Леонідівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4193. | Наумова Олівія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4194. | Наумовець Софія (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4195. | Начкебія Максим В'ячеславович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4196. | Нго Лє Хань Чі (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4197. | Нго Чунг Кієн (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4198. | Нгуен Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4199. | Нгуєн Данг Куанг (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4200. | Нгуєн Куанг Вінь (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4201. | Нгуєн Лан Фионг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4202. | Нгуєн Мінь Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4203. | Нгуєн Ньи Ву Фонг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4204. | Нгуєн Хоанг Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4205. | Небилиця Артем Денисович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4206. | Невидюк Меланія (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4207. | Невинська Аріна Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4208. | Невмержицька Анна-Вікторія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4209. | Невмержицька Аріна Андріївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4210. | Невмержицька Вікторія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4211. | Невмержицька Олена (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4212. | Невмивако Михайло Владиславович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4213. | Негай Олександра (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4214. | Негруля Ілона Олександрівна (Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4215. | Недашківська Дар'я (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4216. | Недашківський Іван Васильович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4217. | Недбай Аріна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4218. | Недвига Альміра Артемівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4219. | Недельчев Олексій Олександрович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4220. | Недоступ Гліб (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4221. | Недужко Валерія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4222. | Недужко Любов (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4223. | Нежейко Ульяна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4224. | Незнайко Каміла Дмитрівна (Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4225. | Некрилов Роман (Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4226. | Немикін Кирило Анатолійович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4227. | Немченко Софія Максимівна (Бердянська ЗОШ №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4228. | Непом'яща Вікторія Миколаївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4229. | Непомняща Е. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4230. | Несвірський В. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4231. | Несененко Дар'я Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4232. | Нестеренко Василина (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4233. | Нестеренко Вероніка (Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4234. | Нестеренко Володимир (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4235. | Нестеренко Дар'я Олегівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4236. | Нестеренко Ілля Олександрович (Школа №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4237. | Нестеренко Леонид Романович (ХЗОШ №131) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4238. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4239. | Нестеренко Роман Станіславович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4240. | Нестеренко Ростислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4241. | Нестерець Катерина В'ячеславівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4242. | Нестеркіна Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4243. | Нестеров Клим (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4244. | Нестерук Валерія Павлівна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4245. | Нестерчук Софія Олександрівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4246. | Нестор Ференс (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4247. | Нетай Данііл (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4248. | Неткач Владислав (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4249. | Нетудихата Софія Віталіївна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4250. | Нецель Володимир (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4251. | Нечепа Вікторія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4252. | Нечепоренко Аліна Сергіївна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4253. | Нечитайло Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4254. | Нєдєльченко Анна Вадимівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4255. | Нєженцева Мілана (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4256. | Нємцан Софія Володимирівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4257. | Нижник Єва Віталіївна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4258. | Никируй Юрій (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4259. | никита (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4260. | Никитенко Аріна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4261. | Николишин Катерина Романівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4262. | Нич Серафим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4263. | Ничаюк Валентин (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4264. | Ничик Кирило (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4265. | Нідєлько-Шавішвілі Дар'я Дмитрівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4266. | Нізовець Маргарита (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4267. | Нізовцев Денис (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4268. | Нікітенко Каріна Едуардівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4269. | Нікітін Лев Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4270. | Нікітін Михайло Ярославович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4271. | Нікітін Тимур (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4272. | Нікітіна Вероніка Олександрівна (Iнндустріально-педагогічний фаговий коледж) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4273. | Нікітіна Дарина Андріївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4274. | Нікітіна Діана Олександрівна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4275. | Нікітюк Вероніка Андріївна (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4276. | Нікітюк Златослава (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4277. | Нікіфоренко Анастасія Сергіївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4278. | Нікіфорова Мілана (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4279. | Нікогосян Маргарита (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4280. | Ніколаєв Данило (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4281. | Ніколаєва Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4282. | Ніколаєнко Єлизавета Іванівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4283. | Ніколаєнко Єлизавета Юріївна (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4284. | Ніколаєнко Софія Віталіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4285. | Ніколайченко Олександр (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4286. | Ніколайчук Владислав Вікторович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4287. | Ніколенко Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4288. | Ніколенко давид олександрович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4289. | Ніколенко Ілля (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4290. | Ніколенко Ліза (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4291. | Ніколенко Марія (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4292. | Ніколенко Марк (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4293. | Ніколенко Микита Романович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4294. | Ніколенко Олександр (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4295. | Ніколенко Олеся (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4296. | Ніколено Нікіта (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4297. | Ніколов Іван Андрійович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4298. | Ніконенко Артем (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4299. | Ніконова Дар"я Юріївна (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4300. | Ніконорова Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4301. | Нікулі Кристина (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4302. | Нікулін Олексій Вікторович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4303. | Нікуліна Марія Андріївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4304. | Німак Ростислав (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4305. | Німчук Маркіян Петрович (Балинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4306. | Ніценко Заріна Олександрівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4307. | Нічик Анастасія Миколаївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4308. | Нішович Валерія Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4309. | Новак Анна Олександрівна (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4310. | Новак Маргарита Олегівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4311. | Новак Микита (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4312. | Новак Христина Володимирівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4313. | Новгородський Гліб (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4314. | Новикова Дар’я Сергіївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4315. | Новицька Світлана (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4316. | Новицький Данило (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4317. | Новіков-Єганян Роман (--) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4318. | Новікова Аліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4319. | Новікова Арина Валеріївна (Перещепинський НВК "Родина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4320. | Новікова Вероніка Володимирівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4321. | Новікова Вікторія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4322. | Новікова Дар'я (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4323. | Новікова Елеонора Володимирівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4324. | Новікова Карина (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4325. | Новіцький Андрій Костянтинович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4326. | Новосад Нікіта (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4327. | Новоселецька Ангеліна Олександрівна (Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4328. | Новосельцева Валерія (Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4329. | Новосельцева Дар’я (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4330. | Новоточинов Руслан (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4331. | Нога Мілена (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4332. | Нога Ріанна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4333. | Ноженко Олексій (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4334. | Ноздрачов Олександр Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4335. | Нос Марія (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4336. | Носенко Дмитро (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4337. | Носков Олександр (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4338. | Нукало Олександр Андрійович (Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4339. | Ньи Лан Хионг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4340. | Обаль Іван Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4341. | Обиход Варвара Андріївна (Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4342. | Обідняк Михайло (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4343. | Облакевич Олена (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4344. | Ободовська Олександра (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4345. | Оборін Павло Дмитрович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4346. | Оборський Михайло Сергійович (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4347. | Обруч Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4348. | Обух Наталія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4349. | Обухов Федір (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4350. | Обушак Макар (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4351. | Овдійчук Злата (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4352. | Овеченко Микита (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4353. | Овечко Микола Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4354. | Овсянніков Юрій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4355. | Овчаренко Варвара (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4356. | Овчаренко Луіза (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4357. | Овчаренко Софія (ХЗОШ № 91) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4358. | Овчаренко Софія Сергіівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4359. | Овчарук Єва-Марія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4360. | Овчеренко Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4361. | Овчинникова Анастасия (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4362. | Овчинніков Гліб Романович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4363. | Овчіннікова Карина Олегівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4364. | Оганісян Михайло (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4365. | Огер Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4366. | Огородник Вікторія (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4367. | Огороднійчук Катерина (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4368. | Огороднік Катерина (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4369. | Огороднік Сергій Ігорович (Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4370. | Одарич Анастасія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4371. | Одзема Софія Романівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4372. | Одинак Іван (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4373. | Одинець Анастасія Костянтинівна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4374. | Одностальченко Злата (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4375. | Одринська Діана Кирилівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4376. | Ожиховська Вероніка Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4377. | Озарук Ілля (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4378. | Озівський Юрій В'ячеславович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4379. | Озмен Айсель Софія (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4380. | Ойкін Іван (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4381. | Ойкіна Єлизавета Валеріївна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4382. | Окопний Ігор (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4383. | Оксенюк Данило Богданович (Рівненська спеціалізована школа "Центр надії") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4384. | Оксенюк Іван Олександрович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4385. | Оксенюк Микита (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4386. | Оладько Георгий Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4387. | Олейник Катерина (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4388. | Олейник Оксана (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4389. | Олейнікова Злата (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4390. | Олександренко Микита Євгенович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4391. | Олексів Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4392. | Олексійко Оленка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4393. | Олексійко Христина (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4394. | Олексіюк Микола (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4395. | Олексюк Андрій Володимирович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4396. | Олексюк Максим (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4397. | Олексюк Олена Володимирівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4398. | Олендарчук Олександр Русланович (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4399. | Оленіч Іван Андрійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4400. | Оленюк Петро Петрович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4401. | Олефір Анастасія Вікторівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4402. | Олефір Наталія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4403. | Олефіренко Дзвеніслава Євгеніївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4404. | Олефіренко Ілона Олегівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4405. | Олецька Єлизавета (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4406. | Олізарович Руслан (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4407. | Олійник Валерія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4408. | Олійник Дар'я (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4409. | Олійник Ігор (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4410. | Олійник Олександр (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4411. | Олійник Святослав Владиславович (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4412. | Олійник Федір (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4413. | Олійник Юлія Вікторівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4414. | Оліфіренко Андрій Сергійович (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4415. | Оліщук Олександр Олександрович (Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4416. | Ольга Єзерницька (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4417. | Ольхова Вероніка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4418. | Ольхова Поліна (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4419. | Омельченко Данііл Олексійович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4420. | Омельченко Захар (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4421. | Омельченко Олександра (ХЗОШ №159) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4422. | Омельченко Сергій Євгенович (Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4423. | Омельченко Тимофій Юрійович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4424. | Омельчук Артем (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4425. | Омельян Анна Іванівна (Лисківська філія І-ІІ ст. КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4426. | Омельян Іван Іванович (Лисківська філія І-ІІ ст. КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4427. | Омельяненко Анастасія Анатоліївна (Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4428. | Омельянов Ігор Віталійович (Павлоградська ЗШ № 16) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4429. | Онасенко Ніка (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4430. | Онищак Марина Володимирівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4431. | Онищенко Артем Олексійович (Харківська гімназія "Очаг") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4432. | Онищенко Руслан Віталійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4433. | Оніка Злата (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4434. | Оніщук Анастасія Олександрівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4435. | Онода Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4436. | Онуфрийчук Софія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4437. | Опалько Артем Єгенович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4438. | Опалько Максим Петрович (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4439. | Опанасенко Зоряна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4440. | Опанасюк Єва (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4441. | Опаріна Софія Володимирівна (школа І-ІІІ ступенів № 289) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4442. | Орда Софія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4443. | Ординець Назар Андрійович (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4444. | Орехов Євгенiй (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4445. | Ореховська Софія Миколаївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4446. | Орешко Ілля (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4447. | Орішко Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4448. | Орішко Софія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4449. | Орлинська Маргарита Романівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4450. | Орличенко Діана Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4451. | Орлов Ілля (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4452. | Орлов Лук'ян Олексійович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4453. | Орлов Ростислав Дмитрович (Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4454. | Орловська Марта (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4455. | Оробей Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4456. | Осiпов Артур (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4457. | Осадчий (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4458. | Осадчий Глєб (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4459. | Осадчий Ярослав В'ячеславович (Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4460. | Осика Іван (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4461. | Осипенко Макар Сергійович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4462. | Осипенко Микита (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4463. | Осієва Сабіна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4464. | Осінський Святослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4465. | Осіпов Артем Андрійович (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4466. | Осіпов Давід Русланович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4467. | Осколова Домініка (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4468. | Ославська Христина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4469. | Ослаев Никита Михайлович (НВК № 111) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4470. | Османов Дмитро (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4471. | Османов Самир Руланович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4472. | Осовець Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4473. | Останіна Таїсія Дмитріївна (Школа №64) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4474. | Останкова Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4475. | Остапенко Даніїл (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4476. | Остапенко Мар'яна Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4477. | Остапенко Олексій Олегович (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4478. | Остапенко Софія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4479. | Остапенко Софія Олександрівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4480. | Остапчик Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4481. | Остапчук Олександра (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4482. | Остапчук Юлія Олексіївна (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4483. | Остапчук-Назарчук Злата (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4484. | Остапюк Валерія (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4485. | Остапюк Дарина Ігорівна (Спеціалізована школа №211 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4486. | Острейко Євангеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4487. | Острейко Жанна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4488. | Острецова Марія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4489. | Острижко Лев (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4490. | Острий Артем Володимирович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4491. | Остров Ростислав (Ліцей "Сокіл" МРК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4492. | Островський Богдан В'ячеславович (Козаровицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4493. | Островський Ярослав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4494. | Остроух Ростислав (Вільнянська гімназія "Світоч") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4495. | Остроушко Олександра Миколаївна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4496. | Осьмачко Андрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4497. | Осьмачко Арсеній (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4498. | Осьмачко Ксенія Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4499. | Охмат Дар'я (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4500. | Охримович Дарина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4501. | Очеретнюк Анастасія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4502. | П'ясецька Анна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4503. | П'ятигорська Милана Михайлівна (Колегіум 11) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4504. | Павельчук Платон (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4505. | Павленко Аліна Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4506. | Павленко Андрій Віталійович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4507. | Павленко Анна Антонівна (Криворізька гімназія 58) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4508. | Павленко Валерія Олександрівна (Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4509. | Павленко Владислава Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4510. | Павленко Денис (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4511. | Павленко Денис Олегович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:20 | |
4512. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4513. | Павленко Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4514. | Павленко Ірина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4515. | Павленко Олексій Олегович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4516. | Павленко Роман (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4517. | Павленко Софія Станіславівна (Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4518. | Павленко Степан (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4519. | Павлишин Георгий (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4520. | Павлін Є. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4521. | Павлішин Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4522. | Павлов Арсен (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4523. | Павлов Артем (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4524. | Павлов Микола (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4525. | Павлова Євгенія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4526. | Павлова Марія Дмитрівна (КЗ "ХЗОШ № 32") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4527. | Павловський Андрій (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4528. | Павлусенко Діана Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4529. | Павлусь Назар Юрійович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4530. | Павлусь Тарас Юрійович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4531. | Павлюк Аркадій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4532. | Павлюк Максим (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4533. | Падалка Данило (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4534. | Падалка Олександр (Ліцей "Сокіл" МРК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4535. | Паєвський Ілля Сергійович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4536. | Пазюк Даниїл (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4537. | Пакліковський Віталій Андрійович (Боршевицька ЗСШ I-II ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4538. | Паладій Мартін Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4539. | Паламарчук Андрій Владиславович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4540. | Паламарчук Дар’я (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4541. | Паламарчук Злата (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4542. | Паламарчук Млада Богданiвна (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4543. | Паламарчук Орина Ігорівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4544. | Паламарчук Ярослав Олексійович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4545. | Палит Еміне (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4546. | Палієнко Андрій Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4547. | Палісіка Даша (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4548. | Палтека Іван (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4549. | Палтека Тимур (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4550. | Палько Володимир (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4551. | Палюткін Артем Констянтинович (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4552. | Палюх Артемій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4553. | Панайірджи Асія Бураківна (Ліцей "Інтелект") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4554. | Панайірджи Еліса Бураківна (Ліцей "Інтелект") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4555. | Панас Софія Іванівна (ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4556. | Панасенко Єва (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4557. | Панасенко Ілля (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4558. | Панасюк Іван Констянстинович (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4559. | Панасюк Ігор Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4560. | Панасюк Маша (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4561. | Панібратченко Кіра Юріївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4562. | Панкевич Олена Тарасівна (Львівська Лінгвістична Гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4563. | Панкевич Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4564. | Панська Злата Вадимівна (Колегіум 11) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4565. | Пантєлєєв Михайло Вячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4566. | Панухник Олександр Ілліч (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4567. | Панчев Назар (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4568. | Панченко Аліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4569. | Панченко Анна Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4570. | Панченко Ариана (VBSchool) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4571. | Панченко Віталіна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4572. | Панченко Даниїл (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4573. | Панченко Каролина (VBSchool) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4574. | Панченко Кирило (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4575. | Панченко Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4576. | Панчішко Олексій Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4577. | Панчук Дмитро Юрійович (Aurum school) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4578. | Панчук Кирило Костянтинович (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4579. | Панчук Софія Василівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4580. | Папіженко Данило Романович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4581. | Папіровник Наталія Олексіївна (Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4582. | Папуша Кирило Ігорович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4583. | Парасюк Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4584. | Паращук Олександр Сергійович (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4585. | Паринцев Андрій Олександрович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4586. | Парменова Валерія (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4587. | Парніцький Артур Анатолійович (Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4588. | Пароконна Олександра Ігорівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4589. | Парсілян Маріне Каренівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4590. | Парталова Вероніка (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4591. | Парфенюк Руслан (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4592. | Парховнюк Андрій Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4593. | Пархоменко Валерій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4594. | Пархоменко Даниїл Денисович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4595. | Пархоменко Катерина Павлівна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4596. | Пархоменко Кирило Миколайович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4597. | Пархоменко Марк Володимирович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4598. | Парчевська Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4599. | Паршак Лілія Русланівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4600. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4601. | Пасєчко Далібор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4602. | Пасичник Арсен Віталійович (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4603. | Пасіковський Саша (Школа №64) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4604. | Пасічник Іван Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4605. | Пасічник Карина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4606. | Пасічник Станіслав Геннадійович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4607. | Паскал Сергій (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4608. | Паскаль Ігор (Ліцей "Сокіл" МРК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4609. | Пастернак Олександр (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4610. | Пастух Руслан (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4611. | Пастухова Марія В'ячеславівна (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4612. | Пастушенко Анастасія Сергіївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4613. | Пастушина Іванна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4614. | Пасюта Богдан Павлович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4615. | Патлай Ілля (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4616. | Патлай Поліна (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4617. | Патрушев Нікіта (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4618. | Патрушева Вероніка Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4619. | Пахніц Ксенія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4620. | Пахрамова Маргарита (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4621. | Пашенюк Роман Володимирович (Ємилівська філія №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4622. | Пашинська Аріанна Сергіївна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4623. | Пашкевич Іван (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4624. | Пашкова Анна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4625. | Пашковська Соломія (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4626. | Пащенко Єва (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4627. | Пащенко Єлизавета Віталіївна (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4628. | Пащенко Надія Олександрівна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4629. | Пащенко Софія (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4630. | Пащук Роман (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4631. | Педан Анна Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4632. | Пелех Станіслав (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4633. | Пелехівська Злата (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4634. | Пелешок Євгенія (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4635. | Пелешок Петро (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4636. | Пелих Артур Дмитрович (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4637. | Пензев Єгор Павлович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4638. | Пенський Денис Віталійович (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4639. | Пенцак Олександра Андріївна (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4640. | Пенькова Дар'я Євгеніївна (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4641. | Переваруха Павло Тарасович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4642. | Передерій Софія Володимирівна (Запорізька ЗОШ №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4643. | Переймін Веніамін (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4644. | Перекопська Дар'я (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4645. | Перекрест Данило Ігорович (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4646. | Переладов Сократ (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4647. | Перенчук Ольга Олегівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4648. | Перепелиця Діана Сегріївна (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4649. | Перепелиця Захар Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4650. | Перепелиця Тарас (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4651. | Пересунько Роман (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4652. | Пересунько София (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4653. | Перехейда Ярема Владиславович (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4654. | Перешлюга Ганна Василівна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4655. | Перешлюга Дмитро Васильович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4656. | Перешлюга Олексій Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4657. | Пержинский Александр Андреевич (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4658. | Перинський Микита (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4659. | Перлик Михайло Дмитрович (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4660. | Петканич Святослав Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4661. | Петков Іван Іванович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4662. | Петльович Андрій Олегович (Козаровицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4663. | Петля Ярослав (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4664. | Петренко Анастасія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4665. | Петренко Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4666. | Петренко Іван (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4667. | Петренко Микита Дмитрович (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:42:20 | |
4668. | Петренко Олександр Володимирович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4669. | Петренко Олександра Максимівна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4670. | Петренко Олексій Денисович (Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4671. | Петренко Поліна Вадимівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4672. | Петренко Софія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4673. | Петренко Станіслав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4674. | Петренчук Ірина (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4675. | Петреченко Яна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4676. | Петрик Поліна Євгеніївна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4677. | Петрикова Варвара Олексіївна (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4678. | Петриченко Дмитро (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4679. | Петриченко Мілан (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4680. | Петричко Яна Вікторівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4681. | Петришин Олександра Ярославівна (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4682. | Петрів Олег (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4683. | Петрівський Дмитро (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4684. | Петрівський Михайло (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4685. | Петров Артем Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4686. | Петров Микита (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4687. | Петров Ростислав (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4688. | Петрова Анастасія Денисівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4689. | Петрова Анна (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4690. | Петрова Ксенія Денисівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4691. | Петрова Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4692. | Петрова Тетяна (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4693. | Петровська Марія (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4694. | Петровський Матвій Артемович (Альтернативна школа "Дельта") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4695. | Петросян Мартін Суреновіч (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4696. | Петроченко Аріна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4697. | Петроченко Маргарита (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4698. | Петрошук Іветта (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4699. | Петрук Вероніка Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4700. | Петрусьова Ярослава Миколаївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4701. | Петруха Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4702. | Петюков Нікіта (ХЗОШ № 91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4703. | Пець Маргарита Олександрівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4704. | Пецькова Ангеліна Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4705. | Пецькова Дарина Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4706. | Пецюх Анна Андріївна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4707. | Печена Кароліна (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4708. | Печена Кіра (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4709. | Печененко Настя (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4710. | Печененко-Сирбу Орина (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4711. | Печенко Софія Русланівна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4712. | Печериця Дар’я Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4713. | Печиборщ Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4714. | Пєнова Кіра Павлівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4715. | Пєтров Родіон (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4716. | Пєшков Єгор Олегович (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4717. | Пивоваров Дмитро Віталійович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4718. | Пиж Анна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4719. | Пиж Іван Борисович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4720. | Пижова-Беляк Поліна Віталіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4721. | Пилип'як Анастасія (ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4722. | Пилипенко Андрій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4723. | Пилипенко Дмитро Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4724. | Пилипенко Кирило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4725. | Пилипенко Кирило Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4726. | Пилипець Крістіна Володимирівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4727. | Пилипишен Микита (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4728. | Пилипів Володимир Володимирович (Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4729. | Пилипчук Владислав Олександрович (Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4730. | Пильцина Анастасія Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4731. | Пинтя Марія Миколаївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4732. | Пипа Кіра Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4733. | Пирога Анастасія Ігорівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4734. | Пирогова Анастасія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4735. | Пирогова Вікторія Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4736. | Писанюк Нікіта (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4737. | Писаренко Олексій (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4738. | Писарєва Соломія (Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4739. | Письменна Аліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4740. | Письменна Даша (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4741. | Письменний Дмитро (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4742. | Питель Ілля Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4743. | Пиш'єв Ігор (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4744. | Пишна Вероніка (ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4745. | Пишний Марко (ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4746. | Пишук Софія (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4747. | Півнєва Анна Дмитрівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4748. | Півторипавло Валентин (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4749. | Пігарьов Євген (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4750. | Піголь Ярослав Юрійович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4751. | Підгірна Уляна Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4752. | Підгорна Діана Павлівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:22 | |
4753. | Підгорний Владіслав Віталійович (Школа №61) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4754. | Підкопай Денис Миколайович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4755. | Підкопай Дмитро (КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4756. | Підкостельний Ігор (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4757. | Підлісний Іван Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4758. | Підлужна Анастасія (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4759. | Підлужняк Нікіта (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4760. | Підопригора Анастасія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4761. | Підпальна Валерія Олексіївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4762. | Підрепна Аніта Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4763. | Підручна Катерина Андріївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4764. | Пікалов Іван Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4765. | Пікневич Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4766. | Пілат Ростислав (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4767. | Пілецька Анжеліка Олексіївна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4768. | Пінігіна Варвара Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4769. | Пінтескул Олександр (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4770. | Пінчук Назар Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4771. | Пінчук Олександр (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4772. | Піскун Андрій (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4773. | Піскун Євген (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4774. | Піскун Михайло (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4775. | Пітенко Олександр (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4776. | Піхно Нікіта Дмитрович (Ліцей "Євроленд") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4777. | Піхоцька Ангеліна Андріївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4778. | Піщола Владислав Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4779. | Плавшуда Матвій (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4780. | Пламова Уляна Андріївна (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4781. | Плахутіна Дар'я Ігорівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4782. | Плахцінський Матвій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4783. | Плачинда Тимофій Віталійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4784. | Плетнікова Єлизавета (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4785. | Плеханова Маргарита (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4786. | Плехотко Арина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4787. | Плешивцева Людмила (ЗОШ # 4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4788. | Плєтньова Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4789. | Плєханова Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4790. | Плискач Єлизавета (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4791. | Плоскіна Єлизавета (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4792. | Плотніков Давид Сергійович (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4793. | Плохотніченко Дар'я (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4794. | Площинська Єлизавета (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4795. | Плужник Вікторія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4796. | Пнєвський Кірил (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4797. | Побережник Артем Ігорович (Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4798. | Поважнюк Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4799. | Поваляєв Семен (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4800. | Повишева Мілана (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4801. | Повісьмак Уляна Олегівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4802. | Повов Іван (Бучанська СЗОШ № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4803. | Поврозник Валерія (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4804. | Поврозник Кирил Вадимович (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2020-12-07 15:42:21 | |
4805. | Поврозник Олександра (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4806. | Повшенко Катерина (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4807. | Погасій Давид (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4808. | Погібєлєва Дар’я Костянтинівна (Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4809. | Погойдаш Олена Віталіївна (ОСШ №17) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4810. | Погорєлов Іван Сергійович (Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4811. | Погорєлова Вєроніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4812. | Погорєльцева Марина (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4813. | Погоріла Катерина Іванівна (Харківська ЗОШ № 36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4814. | Погоріла Ольга (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4815. | Погосян Елліна (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4816. | Погосян Марія Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4817. | Погранична Марія Андріївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4818. | Погребняк Антон Тарасович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4819. | Погребняк Лев Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4820. | Погребняк Юліан Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4821. | Погрібняк Софія Русланівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4822. | Пода Дар’я Ігорівна (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4823. | Пода Марія (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4824. | Подакіна Анастасія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4825. | Подгорная Злата Павловна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:21 | |
4826. | Подгородова Євгенія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4827. | Подік Софія Андріївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4828. | Подлесний Максим Андрійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4829. | Подольська Крістіна Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4830. | Подолюк Северин (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4831. | Подоляк Анна Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4832. | Подоляк Дарія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4833. | Подопригора Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4834. | Подопригора Яків (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4835. | Подуст Тетяна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4836. | Подчинок Олена Глібівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4837. | Подян Анджеліна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4838. | Поєдінцева Анна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4839. | Позднякова Поліна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4840. | Позігун Поліна Віталіївна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4841. | Пойденко Данило Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4842. | Показєєв Олександр (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4843. | Покідіна Дар'я Валеріївна (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4844. | Полещук Андрій (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4845. | Полєєв Артем (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4846. | Полищук Владислава (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4847. | Полінчук Владислав (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4848. | Поліщук Михайло (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4849. | Поліщук Олеся Максимівна (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4850. | Поліщук Павло Дмитрович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4851. | Половенко Софія Олегівна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4852. | Половченко Анастасія Дмитріївна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4853. | Половченко Валерія Дмитріївна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4854. | Половян Ігор Романович (Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4855. | Положенцев Станіслав Євгенійович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4856. | Полозенко Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4857. | Полозюк Антон (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4858. | Полонік Марія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4859. | Полохач Сергій Олександпрович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4860. | Полторак Зоя (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4861. | Полторацька Ганна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4862. | Полуденко А. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4863. | Польова Валерія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4864. | Польотов Денис Андрійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4865. | Польшин Владислав Денисович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4866. | Полюхович Дарія Анатоліївна (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4867. | Полюхович максим Олександрович (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4868. | Поляк Богдан (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4869. | Поляков Давид (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4870. | Поляков Дмитрій Артемович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4871. | Поляков Констянтин (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4872. | Поляков Семен Олександрович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4873. | Поляков Сергій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4874. | Полянський Костянтин (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4875. | Помаранець Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4876. | Помінчук Максим Геннадійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4877. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4878. | Пономаренко Дар'я Юріїівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4879. | Пономаренко Дмитро Денисович (Ланжеронiвський лiцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4880. | Пономаренко Родіон Олександрович (Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4881. | Пономаренко Сергій (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4882. | Пономарчук Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4883. | Пономарьов Марат (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4884. | Пономарьова Марія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4885. | Поночовна Марія (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4886. | Попенака Аліна Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4887. | Поперечна Майя Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4888. | Поперечна Марія Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4889. | Попівняк Михайло (240) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4890. | Попіль Андрій Васильович (Новокалинівський опорний заклад) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4891. | Попко Дмитро Сергійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4892. | Поплавська Анна Андріївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4893. | Поплавська Єлізавета (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4894. | Поплавська Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4895. | Попов Артем Павлович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4896. | Попова Анна Олександрівна (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4897. | Попова Кіра Анатоліївна (Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4898. | Попова Марія Сергіївна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4899. | Попова Ольга (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4900. | Попова Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4901. | Попова Софія (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4902. | Попович Вікторія Романівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4903. | Попович Микита (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4904. | Попович Михайло Андрійович (Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4905. | Попович Мілана Олександрівна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4906. | Попсуйко Ілля Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4907. | Попюк Поліна (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4908. | Порецька Єва Вадимівна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4909. | Порицька Анна Тимофіївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4910. | Порожнюк Марк Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4911. | Порхун Євгенія Іванівна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4912. | Порядна Єлизавета (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4913. | Посипайченко Єфім (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4914. | Постащук Евеліна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4915. | Постой Поліна Сергіївна (ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4916. | Потапенко Валерія Павлівна (Дистанційна школа Optima) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4917. | Потапов Матвій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4918. | Потеніхін Дмитро (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4919. | Потинг Ганна Григоріївна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4920. | Потіп Денис (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4921. | Потіп Микита (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4922. | Потурнак Марія Сергіївна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4923. | Потьомка Артем Андрійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4924. | Потьомкіна Ольга (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4925. | Почепень Микита Олегович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4926. | Почепецький Максим Вікторович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4927. | Почеревіна Анастасія Федорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4928. | Почуєва Олександра Сергіївна (Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4929. | Пошта Илья Сергийовыч (Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4930. | Правдіна Олеся (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4931. | Правдюк Олексій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4932. | Правниченко Поліна (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4933. | Праско Павло Валерійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4934. | Прасол Анастасія Олегівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
4935. | Пригодюк Іванна Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4936. | Пригожа Катерина Дмитрівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4937. | Прижимірський Іван Сергійович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4938. | Прийдун Володимир (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4939. | Приймак Ярослав (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4940. | Присакар Софія Сергіївна (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4941. | Присяжненко Карина (Ліцей "Сокіл" МРК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4942. | Притула Арсен Володимирович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4943. | Притуляк Даніїл Володимерович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4944. | Приходько Діана Олексіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4945. | Приходько Уляна Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4946. | Пришляк Марія Павлівна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4947. | Прищепа Богдан (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4948. | Пріма Роман Дмитрович (Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4949. | Продан Гордій Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4950. | Продіус Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4951. | Продосевич Данило Васильович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4952. | Проказюк Даніїл Олегович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4953. | Прокопало Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4954. | Прокопенко Влада Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4955. | Прокопенко Ілля (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4956. | Прокопенко Кирило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4957. | Прокопенко Кіра Олексіївна (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4958. | Прокопенко Марія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4959. | Прокопенко Софія Ігорівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4960. | Прокопець Юрій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4961. | Прокопик Анастасія Святославівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
4962. | Прокопчук Леся Вікторівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4963. | Прокопюк Дмитро Віталійович (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4964. | Прокоф'єва М. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4965. | Прокудіна Софія (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4966. | Пронін Вячеслав Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4967. | Пронін Кирило Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4968. | Пронін Олег (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4969. | Проніна Вікторія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4970. | Проніна Кристина (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4971. | Проньков Дмитро Сергійович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
4972. | Просвєтов Артем (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4973. | Просвєтова Ілона (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4974. | Проскура Ельвіра Сергіївна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4975. | Проскуріна Дар’я Василівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4976. | Проскурня Вікторія Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4977. | Проскурня Олександр Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4978. | Протаковська Лідія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4979. | Протас Валерія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4980. | Прохоренко Марина (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4981. | Прохоренко Ніколь Сергіївна (Ланжеронiвський лiцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4982. | Проценко Анастасія Дмитрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4983. | Процик Вікторія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4984. | Процишин Богдан Михайлович (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4985. | Процук Єва (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4986. | Прошина Діана Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4987. | Пруденко Ярослава Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4988. | Прудивус Поліна Сергіївна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4989. | Прусакова Надія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
4990. | Прядко Катерина Вадимівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4991. | Пташник Олександр Валентинович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4992. | Пташник Олеся (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4993. | Птіцина Дарія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4994. | Пугач Лада (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4995. | Пугач Тимур Вікторович (Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | 2020-12-07 15:42:20 | |
4996. | Пудлик Софія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
4997. | Пужець Софія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
4998. | Пузанкова Емілія (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
4999. | Пукас Арсеній (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5000. | Пурдишева Аліна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5001. | Пуренкова Поліна Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5002. | Пустовар Олексій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5003. | Пустовид Поліна (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5004. | Пустовіт Аріна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5005. | Путятіна Марія Юріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5006. | Пуфлер Андрій Володимирович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5007. | Пухкало Діана Олександрівна (РОСШ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5008. | Пухов Ярослав Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5009. | Пучка Софія Русланівна (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5010. | Пушкар Єгор Микитович (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5011. | Пушкарук Богдана (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5012. | Пушкарьова Софія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5013. | Пчелінцева Катерина Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5014. | Пчолкіна Марія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5015. | Пшенай Марія Анатоліївна (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5016. | Пшенична Юлія Едуардівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5017. | Пшонік Ольга Денисівна (Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5018. | Пядушкін Арсен (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5019. | Пяленко Ігор (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5020. | Пянтківська Єлизавета (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5021. | Пяскіна Злата Олександрівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5022. | Пятницька Катерина Володимирівна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5023. | Рабашапка Кирило (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5024. | Рабічєва Маргарита (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5025. | Рабський Владислав Вікторович (Теребовлянська №1 ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5026. | Равіцька Олександра Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5027. | Рада Олексій Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5028. | Радзівон Діана Максимівна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5029. | Радіна Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5030. | Радіоненко Владислава Володимирівна (КЗ "Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5031. | Радкевич Евеліна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5032. | Радченко Анна Андріївна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5033. | Радченко Марія (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5034. | Радчук Вадим Володимирович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5035. | Радько Валерія Дмитрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5036. | Разу Софія Геннадіївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5037. | Райнер Еліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5038. | Ракітова Дар`я Дмитрівна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5039. | Раковець Анна Ігорівна (Одеська CШ №119) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5040. | Раковський Роман (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5041. | Ракосій Владіміра Володимирівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5042. | Ракул Олександр Валерійович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5043. | Ракша Марія (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5044. | Ралик Марк Віталійович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5045. | Рало Роман Ігорович (ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5046. | Ралько Андрій Євгенійович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5047. | Рандюк Поліна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5048. | Ранчашова Аліна (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5049. | Рапаніка Нікіта Іванович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5050. | Ратушна Кароліна (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5051. | Ратушна Марія Едуардівна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5052. | Ратушний Іван (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5053. | Рафіков Арсеній (Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5054. | Рахильчук Соломія (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5055. | Рахта Ангеліна Юріївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5056. | Рачун Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5057. | Рашевський Кирило Максимович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5058. | Рашідов Ельвін (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5059. | Рашідов Ельнур (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5060. | Ребдело Максим Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5061. | Ребдело Олександр Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5062. | Рева Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5063. | Рева Ярослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5064. | Ревін Афанасій Іванович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5065. | Рега Іванна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5066. | Редь'ка Лук'ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5067. | Редька Єлизавета Юріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5068. | Редько Дмитро Русланович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5069. | Редько Микита (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5070. | Резниченко Данііл (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5071. | Резниченко Кіра (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5072. | Резніченко Анна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5073. | Резніченко Назар (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5074. | Рекротчук Іван (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5075. | Ренгевич Надія (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5076. | Ренькас Артур (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5077. | Репешко Валерія (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5078. | Репік Владислав Петрович (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5079. | Репушевський Михайло (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5080. | Ретюнін Захар (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5081. | Ретюнін Ілля (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5082. | Реулець Ілля (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5083. | Реут Руслан Михайлович (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5084. | Рехтіна Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5085. | Решетник Станіслав Олександрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5086. | Решетнік Анастасія (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5087. | Решетняк Домініка-Анастасія (ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5088. | Решитко Микола (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5089. | Рєдін Максим Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5090. | Рєзнік Рада Іванівна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5091. | Рєзніченко Андрій Сергійович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5092. | Рибак Влад (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5093. | Рибак Єгор Владиславович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5094. | Рибалко Данило (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5095. | Рибальченко Світлана Олександрівна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5096. | Рибачик В'ячеслав (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5097. | Рибачик Ілля (Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5098. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5099. | Рибойчук Назарій (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5100. | Рибцова Вікторія Федорівна (Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5101. | Рижало Валерія Олександрівна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5102. | Рижан Олександр Ярославович (Долинська початкова школа) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5103. | Риженко Олена Геннадіївна (КЗО "Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ст. Раївської сільської ради") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5104. | Риженко Софія Андріївна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5105. | Риженкова Дар'я Артемівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5106. | Рижикова Вероніка (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5107. | Рижко Аніта Олександрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5108. | Рижкова Владислава Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5109. | Рижов Антон (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5110. | Рижова Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5111. | Рихальський Павло Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5112. | Рігоніна Наталія В`ячеславівна (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5113. | Різник Артур (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5114. | Різник Мирон Іванович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5115. | Різник Ніка (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5116. | Різон Поліна (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5117. | Робу Лорена Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5118. | Ровенко Тимофій (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5119. | Рогач (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5120. | Рогів Соломія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5121. | Рогова Валерія Андріївна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5122. | Рогожа Ярослав (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5123. | Рогожин Віталій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5124. | Рогоза Амєлія (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5125. | Рогозіна Людмила (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5126. | Рогот Марія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5127. | Родіонов Климент Олексійович (Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5128. | Родіонова Василиса Андріївна (Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5129. | Родіонова Даша (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5130. | Родчин Роман Васильович (Долинська початкова школа) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5131. | Рожевіч Дамір (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5132. | Роженко Михайло Ігорович (Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5133. | Рожин Олег Анатолійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5134. | Рожко Марія Ігорівна (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5135. | Рожко Роман Васильович (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5136. | Рожков Дмитро Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5137. | Рожнятовський Євгеній Романович (Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5138. | Роздайгора Вікторія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5139. | Роздорожний Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5140. | Розенфельд Богдан (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5141. | Розов Олександр (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5142. | Розсказов Савелій Євгенович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5143. | Розсудов Олег (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5144. | Розумеєнко Микола Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5145. | Розуменко Михайло Євгенович (Школа №122) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5146. | Розумний Олександр (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5147. | Ролдухіна Софія Тарасівна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5148. | Роман Будзяк (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5149. | Роман карпенко (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5150. | Роман Назар Володимировичч (Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5151. | РОМАН ШИПАНЮК (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5152. | Романенко Максим (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5153. | Романенко Маргарита Арменівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5154. | Романенко Марія (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5155. | Романій Данило Сергійович (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5156. | Романов Денис (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5157. | Романов Михайло Ігорович (Херсонська гімназія 1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5158. | Романова Аліна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5159. | Романова Діана (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5160. | Романова Євгенія (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5161. | Романова Маргарита Олександрівна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5162. | Романова Софія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5163. | Романовська Анастасія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5164. | Романок Анастасія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5165. | Романченко Ангеліна Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5166. | Романченко Злата (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5167. | Романчук Аліна Анатоліївна (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5168. | Романьков Дмитро Олександрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5169. | Романюк Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5170. | Романюк Денис (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5171. | Романюк Евеліна (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5172. | Романюк Костянтин (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5173. | Романюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5174. | Романюк Софія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5175. | Романюк Таня (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5176. | Романюта Ксенія Сергіївна (Мелітопольська CШ №25) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5177. | Романюха Володимир Андрійович (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5178. | Ромашко Олександр (Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5179. | Роменський Володимир Володимирович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5180. | Ростовецький Микола Павлович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5181. | Ротенберг Артур Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5182. | Рохмаїл Єгор Віталійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5183. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5184. | Рощук Надія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5185. | Рубан Андрій (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5186. | Рубан Лев (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5187. | Рубан Руслана Ігорівна (РКЗО "Межівська СЗШ №2") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5188. | Рубан Тимур Іванович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 160) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5189. | Рубель Максим (КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5190. | Руда Ксенія Вікторівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5191. | Руда Лілія Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5192. | Руда Марія (Колегіум № 34) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5193. | Рудавін Арсеній Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5194. | Рудаков Андрій (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5195. | Рудас Михайло Олександрович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5196. | Рудей Вікторія Максимівна (Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5197. | Руденко Аріана Олександрівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5198. | Руденко Варвара (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5199. | Руденко Віра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5200. | Руденко Євген (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5201. | Руденко Єгор Дмитрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5202. | Руденко Ілля Русланович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5203. | Руденко Катерина Олексіївна (Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5204. | Руденко Кирило (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5205. | Руденко Ксенія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5206. | Руденко Микола (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5207. | Руденко Поліна Олександрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5208. | Руденко Софія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5209. | Руденко Софія Олексіївна (СЗШ №73 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5210. | Руденко Юрій Олексійович (Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5211. | Руденко Ярослав Олексійович (Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5212. | Рудий Давид (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5213. | Рудік Валерія Ігорівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5214. | Рудік Вероніка (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5215. | Рудік Микита (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5216. | Рудковський Владислав (КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5217. | Руднікова Аліса Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5218. | Рудніченко Олександра Валентинівна (Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5219. | Рудь Ксенія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5220. | Рудь Маргарита Сергіївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5221. | Рудюк Артем Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5222. | Рудяк Денис Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5223. | Ружанська Мартіна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5224. | Ружанський Данило Олегович (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5225. | Ружицька Єва (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5226. | Рукавішніков Іван (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5227. | Рурич Катерина Миколаївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5228. | Рурич Ольга Петрівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5229. | Рус Костянтин Степанович (КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5230. | Русанова Маргарита (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5231. | Русин Наталя (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5232. | Руссу Марк (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5233. | Руссу Олександр Олександрович (Block Language Club) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5234. | Рустамов Елсун (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5235. | Ручко Павло (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5236. | Рушанський Роман (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5237. | Рюмін Роберт (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5238. | Рюмшина Софія Михайлівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5239. | Рябінчак Олександра (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5240. | Рябко Єлизавети Євгенівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5241. | Рябкова Вероніка (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5242. | Рябокінь Аріна (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5243. | Рябокінь Марія Іванівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5244. | Рябокінь Сергій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5245. | Рябоконь Антон Миколайович (філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5246. | Рябоконь Єва (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5247. | Рябоштан Маргарита (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5248. | Рябуха Артем Ігоревич (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5249. | Рябуха Богдан (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5250. | Рябуха Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5251. | Рябухіна Дар`я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5252. | Рябушко Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5253. | Рябченко Віолетта (Криворізька ЗОШ №102) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5254. | Рябчинська Катерина (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5255. | Рябша Анна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5256. | Рядковська Поліна (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5257. | Рядно Аліса (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5258. | Рязанцев Олександр Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5259. | Саакадзе Соломія (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5260. | Сабадаш Вероніка Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5261. | Сабадаш Марія Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5262. | Сабіщенко Катерина Ростиславівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5263. | Саблєв Владислав Олександрович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5264. | Саввутін Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5265. | Савелова Анастасія Іванівна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5266. | Савельєва Олександра Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5267. | Савенко Ангеліна (Родинська ЗОШ №36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5268. | Савенко Валерій (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5269. | Савенко Костянтин (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5270. | Саверський Костянтин (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5271. | Савицька Устинія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5272. | Савицький Тимофій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5273. | Савич Ярослав Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5274. | Савіна Марина Вячеславівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5275. | Савічева Олеся Станіславівна (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5276. | Савранський Олег (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5277. | Савченко Владислава (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5278. | Савченко Дмитро Геннадійович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5279. | Савченко Сашко Олексійович (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5280. | Савченко Тимур Ярославович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5281. | Савченко Ярослава Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5282. | Савчин Євген Володимирович (Погибляцький НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5283. | Савчишин Борис Русланович (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5284. | Савчишин Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5285. | Савчук Вікторія Сергіївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5286. | Савчук Денис Ігорович (НВК с.Видраниця) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5287. | Савчук Марія Іванівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5288. | Савчук Яків Олегович (УВК «Єкатеринослав») | 2020-12-07 15:42:20 | |
5289. | Сагайдак Данііл Сергійович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5290. | Сагайдак Михайло Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5291. | Садик Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5292. | Садовничий Данило Євгенович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5293. | Садовничий Денис Євгенович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5294. | Садовська Вероніка (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5295. | Садовський Іван (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5296. | Садчиков Давид (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5297. | Саєнко Віталіна Дмитрівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5298. | Саєнко Олександра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5299. | Сазонова Анастасія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5300. | Сайгак Ярослав Андрійович (Першотравенська ЗШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5301. | Сак Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5302. | сала майя (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5303. | Салай Анна Дмитрівна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5304. | Саланевич Устинія Іванівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:42:20 | |
5305. | Салдак Катерина Павлівна (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5306. | Салко Макар Артемович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5307. | Саманчук Андрій (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5308. | Самарін Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5309. | Самарченко Назар (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5310. | Самбольська Варвара (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5311. | Самборський Марк (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5312. | Самедов Ельдар (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5313. | Самелюк Аліса (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5314. | Саміло Арсеній (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5315. | Самітовський Борис Сергійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5316. | Самко Даніель Раульович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5317. | Самойленко Анастасія (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5318. | Самойленко Богдан Володимирович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5319. | Самойленко Катерина Олексіївна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5320. | Самойленко Софія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5321. | Самойленко Таїсія (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5322. | Самойлова Ангеліна (Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5323. | Самолеліс Дар'я (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5324. | Самородний Валерій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5325. | Самсонов Віталій Анатолійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5326. | Самсонов Сергій Анатолійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5327. | Самсонова Крістіна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5328. | Самчук Дар'я Іванівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5329. | Сандига Наталія Олегівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5330. | Санду Анна Богданівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5331. | Сандул Тимур (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5332. | Сандулов Дмитро Дмитрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5333. | Саприкін Марк (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5334. | Саприкіна Марія (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5335. | Сарамака Самуїл (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5336. | Сарана Євгенія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5337. | Сарана Єлизавета (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5338. | Сарафінчан Надія Вікторівна (Молодійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5339. | Саржевський Максим (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5340. | Саркісова Єва (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5341. | Сафаров Даніїл (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5342. | Сафронова Софія Сергіївна (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5343. | Сахаров Денис (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5344. | Сахарова Валерія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5345. | Сахно Анастасія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5346. | Сахно Назар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5347. | Сахновський Давід (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5348. | Сацик Юлія Св`ятославівна (НВК "ЗОШ I-III ст.-ліцей №1 ім. Є.Шабліовського" м.Каменя-Каширського) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5349. | Сачава Тимофій Андрійович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5350. | Сачава Тимофій Олександрович (Перещепинська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5351. | Саяпіна Марія Вадимівна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5352. | Сваричевська Ольга (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5353. | Сватков Максим Сергійович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5354. | Свентицька Вероніка (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5355. | Свергуненко Єлизавета (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5356. | Сверида Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5357. | Светла Садовская Александрова (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5358. | Свида Ілля (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5359. | Свинаренко Максим Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5360. | Свирид Данило (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5361. | Свирида Олена (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5362. | Свириденко Владислава Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5363. | Свириденко Стелла Романівна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5364. | Свиридов Вадим (Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5365. | Свистун Нікіта (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5366. | Свідерський Олександр Михайлович (Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5367. | Свінцицький Олексій Юрійович (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5368. | Свірнюк Андрій (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5369. | Світельський Максим (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5370. | Світлична Ганна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5371. | Світличний Артем Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5372. | Світличний Тимур Олександрович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5373. | Святкіна Аліна Денисівна (Block Language Club) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5374. | Святошенко Маргарита (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5375. | Себіна Рената (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5376. | Северин Валерія Олександрівна (Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5377. | Северин Олексій Максимович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5378. | Северінова Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5379. | Севертока Володимир (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5380. | Севрюкова Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5381. | Седько Андрій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5382. | Седько Марія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5383. | Сейдаметов Амет (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5384. | Селиверстов Андрій (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5385. | Селищев Артем (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5386. | Селівон Тимофій Сергійович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5387. | Селіхова Софія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5388. | Селюкова Альона (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5389. | Семак Даниїл Миколайович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5390. | Семен Острижко Максимович (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5391. | Семененко Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5392. | Семененко Марк (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5393. | Семененко Олександр (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5394. | Семенець Андрій (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5395. | Семенець Даріна (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5396. | Семенець Каміла (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5397. | Семенов Гордій (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5398. | Семенов Кирило (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5399. | Семенов Костянтин Анатолійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5400. | Семенова Ксенія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5401. | Семенова Марія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5402. | Семенцова Марія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5403. | Семенченко Анна Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5404. | Семенюк Ангеліна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5405. | Семенюк Василь Васильович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5406. | Семенюк Владислав (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5407. | Семенюк Дмитро Романович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5408. | Семеренко Олександр Олександрович (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5409. | Семеренко Ольга Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5410. | Семикопний Данило (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5411. | Семіськова Дар`я Андріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5412. | Семко Світлана Вікторівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5413. | Семчишин Соломія (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5414. | Сенін Данило Михайлович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5415. | Сенченко Анна Юріївна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5416. | Сенчурова Марія (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5417. | Сербін Віталій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5418. | Сербін Ренат (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5419. | Сербіна Анастасія Русланівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5420. | Сербіненко Габріела (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5421. | Сербук Артем Русланович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5422. | Сергєєв Тимур Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5423. | Сергєєва Олена Сергіївна (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5424. | Сергієнко Аліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5425. | Сергієнко Анастасія Русланівна (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5426. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5427. | Сергієнко Вікторія Валеріївна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5428. | Сергієнко Денис Валерійович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5429. | Сергієнко Ілона Валеріївна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5430. | Сергієнко Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5431. | Сергієнко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5432. | Сергієнко Микита Віталійович (КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5433. | Сергієнко Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5434. | Сергієнко Софія Анатоліївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5435. | Сергіїнко Мирослава Віталіївна (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5436. | Сердечний Роман (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5437. | Сердюк Дарина Іванівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5438. | Сердюк Кирил Сергійович (Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5439. | Сердюк Костянтин (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5440. | Сердюченко Владислав Валерійович (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5441. | Сердюченко Ольга Валеріївна (Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5442. | Серебряков Рінат Сергійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5443. | Середа Марія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5444. | Середа Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5445. | Середа Роман Геннадієвич (РКЗО "Межівська СЗШ №2") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5446. | Середа Тимофій Юрійович (Боршевицька ЗСШ I-II ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5447. | Середа Юлія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5448. | Середенко Андрій Володимирович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5449. | Середня Марина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5450. | Середня Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5451. | Середюк Ілона (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5452. | Сержук Діана (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5453. | Сероштанова Марiя Володимирiвна (ХГ №116) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5454. | Серьогін Максим (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5455. | Серьогіна Марія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5456. | Серюга Софія Михайлівна (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5457. | Сеттарова Медіне (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5458. | Сєбова Діана Максимівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5459. | Сєвєрін Любомир Андрійович (Не посещает еще по возрасту (5 лет)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5460. | Сєдов Руслан Антонович (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5461. | Сєргєєв Артем Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5462. | Сиваченко Олег (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5463. | Сивулька Уляна (Родинська ЗОШ №36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5464. | Сидоренко Андрій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5465. | Сидоренко Анна Андріївна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:22 | |
5466. | Сидоренко Давид (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5467. | Сидоренко Даріна Олександрівна (КЗ "Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5468. | Сидоренко Олександр (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5469. | Сидоренко Тетяна Олександрівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5470. | Сидорова Злата (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5471. | Сидорович Єлизавета Денисівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5472. | Сидорук Юліана-Марія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5473. | Сидорчук Єгор (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5474. | Сизов Тимофій Антонович (Гришівський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5475. | Сикорська Марія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5476. | Силецкая Кристина Витальевна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5477. | Симон Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5478. | Симоненко Валерія (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5479. | Симоненко Ольга (ЗОШ # 4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5480. | Симоненко Софія (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5481. | Симонова Аріана Сергіївна (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5482. | Синегіна Анна Валентинівна (СЗШ №35) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5483. | Синиця Артем (Вовчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5484. | Синиця Злата Павлівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5485. | Синча Мирон (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5486. | Синьогуб Марія (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5487. | Синьоок Єва Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5488. | Синюк Аріна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5489. | Сирих Катерина Владиславівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5490. | Сиротюк Валерія (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5491. | Сиротюк Святослав (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5492. | Сисоєв Ігор Васильович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5493. | Ситий Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5494. | Ситник Анастасія Павлівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5495. | Ситницький Владислав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5496. | Ситнік Олександра Сергіївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5497. | Ситюк Кіра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5498. | Сич Ангеліна Андріївна (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5499. | Сич Ксенія (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5500. | Сичевська Лілія Віталіївна (Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5501. | Сіваєва Єва Ігнатіївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5502. | Сівак Ніна Олександрівна (Одеська ЗОШ №26) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5503. | Сівецька Аліса (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5504. | Сівйолов Богдан (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5505. | Сігнєєва Марія (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5506. | Сіденко Крістіна Віталіївна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5507. | Сідляренко Єва Яківна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5508. | Сідоренко Сава Юрійович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5509. | СІКАЧ ДІВІНА ДМИТРІВНА (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5510. | Сікора Діана Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5511. | Сікора Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5512. | Сікоренко Анастасія Сергіївна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5513. | Сілівра Всеволод Святославович (ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5514. | Сільвестров Назар Віталійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5515. | Сільвестров Олександр Олегович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5516. | Сільченко Дарина Борисівна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5517. | Сімакова Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5518. | Сімачов Кирило (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5519. | Сімонян Анна Володимирівна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5520. | Сініцин Герман (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5521. | сіньков (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5522. | Сіпайло Данило Леонідович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5523. | Сіра Тетяна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5524. | Сірант Денис Юрійович (СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5525. | Сіренко Арсеній (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5526. | Сіренко Марія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5527. | Сіренко Мілана Сергіївна (Глобинська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5528. | Сіренко Роман (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5529. | Сіроцінська Марія (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5530. | Сірош Артем Віталійович (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5531. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (ЗНЗ Школа екстернів м.Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5532. | Січевська Анастасія Олегівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5533. | Січкар Вероніка Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5534. | Скальська Віра (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5535. | Скальський Іван (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5536. | Скасків Софія (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5537. | Скачка Данила (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5538. | Скачков Максим (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5539. | Скиба Богдана Юріївна (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5540. | Скиба Іван Русланович (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5541. | Скидан Іларіон Ігорович (Павлоградська ЗШ № 11) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5542. | Скирда Алевтина (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5543. | Скитиба Анна (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5544. | Скичко Григорiй Денисович (Оптiма) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5545. | Скільська Анжеліка (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5546. | Скітейкін Олексій (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5547. | Скітейкін Тимур (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5548. | Скляр Семен Вячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5549. | Скляр Степан (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5550. | Склярова Дар'я (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5551. | Склярук Єгор Сергійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5552. | Скобелєв Даніл Сергійович (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5553. | Скобєлєва Вероніка Костянтинівна (ЗШ І-ІІІ ст. №13) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5554. | Сковородка Денис Романович (РОСШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5555. | Скопкін Сергій Олександрович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5556. | Скорик Олександр Олександрович (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5557. | Скоркін Максим (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5558. | Скоробогатов Олексій (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5559. | Скоромний Еміль (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5560. | Скрєбцов Костянтин Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5561. | Скрипкін Владислав Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5562. | Скрипкін Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5563. | Скрипник Григорій Анатолійович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5564. | Скрипник Лідія Анатоліївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5565. | Скрипник Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5566. | Скрипнік Тетяна Сергіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5567. | Скрипнюк Юліана (Криворізька ЗОШ №65) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5568. | Скрипченко Валерія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5569. | Скритуцький Влад (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5570. | Скупий Ярослав Олександрович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5571. | Скуратовська Влада Геннадіївна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5572. | Слабінська Елеонора Віталіївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5573. | Слава Катерина (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5574. | Славінський Лука (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5575. | Слатвицька Поліна Олександрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5576. | Сливар Марія Русланівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5577. | Сливенко Вероніка Андріївна (КЗЗСО №4) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5578. | Слинько Артем Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5579. | Сличко Катерина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5580. | Сліпченко Лера Сергіївна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5581. | Сліпчук Анна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5582. | Слобода Денис (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5583. | Слободенюк-Сіра Алексія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5584. | Слободський Едуард Олександрович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5585. | Слободян Єгор Віталійович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5586. | Слободян Ілля (Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5587. | Случинська Ілона (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5588. | Случинський Дмитро (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5589. | Слюзар Ольга (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5590. | Слюсарев Іван Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5591. | Слюсаренко Даніела Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5592. | Слюсаренко Макар (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5593. | Слюсаренко Тимофій Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5594. | Слюсарук Єва (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5595. | Сляшенко Анастасія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5596. | Смакоуз Тарас (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5597. | Смаль Діана Сергіївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5598. | Смердов Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5599. | Смеречинська Вікторія Олексіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5600. | Сметанюк Оксана (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5601. | Смирнов Дарій (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5602. | Смирнов Сергій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5603. | Смирнова Діана Олексіївна (Кілійський ЗЗСО 4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5604. | Смирнова Марія (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5605. | Смирнова Марія Євгенівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5606. | Смирнова Наталія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5607. | Смислов Даніїл (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5608. | Смислова Аміна Олександрівна (Молодавська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5609. | Смислова Мілана Олександрівна (Молодавська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5610. | Смичик Дарина Романівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5611. | Смілянська Олександра (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5612. | Смірнов Аркадій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5613. | Смірнов Кирило (ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5614. | Смірнов Раім (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5615. | Смірнов Тимофій (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5616. | Смірнова Софія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5617. | Смолій Максим Олегович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5618. | Смолова Олександра Артурівна (Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5619. | Смосюк Аліна Сергіївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5620. | Смуток Злата (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5621. | Снігур Леонід Анатолійович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5622. | Снітко Тимофій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5623. | Собакар Владислав Максимович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5624. | Соболенко Марія Артемівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5625. | Соболєв Ілля (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5626. | Соболєв Лев (Школа King's Kids) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5627. | Соболь Аріна Олександрівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5628. | Соболь Богдан Владиславович (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5629. | Соболь Іван Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5630. | Соболь Матвій Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5631. | Совач Олександр Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5632. | Совіт Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5633. | Совська Мілана (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5634. | Совтус Іван Юрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5635. | Совтус Марія Юріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5636. | Сокирко Марія Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5637. | Сокол Віталій (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5638. | Сокол Олександра (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5639. | Соколов Давид (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5640. | Соколов Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5641. | Соколов Кирило (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5642. | Соколов Максим Олекандрович (Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5643. | Соколов-Лучков Владлен (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5644. | Соколова Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5645. | Соколова Єлізавета (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5646. | Соколова Марія Петрівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5647. | Соколова Олена (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5648. | Соколова Поліна Андріївна (Гімназія № 109 ім.Т.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5649. | Соколовська Аріна Нікітівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5650. | Сокольнікова Софія Михайлівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5651. | Соколюк Нікіта (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5652. | Сокотнюк Каріна Міколаївна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5653. | Сокур Єгор Андрійович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5654. | Сокуренко Катерина Олександрівна (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5655. | Соленков Артем (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5656. | Солобчук Артем (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5657. | Солов'янова Анастасія Русланівна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5658. | Соловей Андрій Михайлович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5659. | Соловей Марія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5660. | Соловей Марія Михайлівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5661. | Соловйов Єгор Сергійович (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5662. | Соловйов Тимур Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5663. | Соловйова Віталіна Олексіївна (Криворізька гімназія №95) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5664. | Соловйова Маргарита (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5665. | Соловйова Олександра Станіславівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5666. | Солоденко Аліса (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5667. | Солодкий Володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5668. | Солодовніча Ольга Богданівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5669. | Солодуха Крістіна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5670. | Солойденко Марія Анатоліївна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5671. | Соломія Банчук (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5672. | Соломка Поліна (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5673. | Соломченко Андрій Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5674. | Солоп Єгор Юрійович (КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5675. | Солопов Максим Віталійович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5676. | Солошенко Софія Вадимівна (ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5677. | Солтис Єлизавета Андріївна (Спеціалізована школа "Інтелект" з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5678. | Соніч Валерія (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5679. | Сопель Анастасія Григорівна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5680. | Сопель Максим Іванович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5681. | Сопель Софія Іванівна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5682. | Сорока ОЛександра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5683. | Сорока Олександра (Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5684. | Сорокін Євген Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5685. | Сорокіна Аріна Андріївна (РОСШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5686. | Сороченко М. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5687. | Сорочинська Мілана Станіславівна (СЗШ №35) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5688. | Сосненко Даніїл Валентинович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5689. | Сосніцька Злата (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5690. | Соснов Гліб Костянтинович (РОСШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5691. | Сосновська Вероніка Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5692. | Сотніков Марк Олегович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5693. | Софія Зубашева Олексіївна (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5694. | Сохар Вадим Назарійович (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5695. | Сошин Євген (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5696. | Сошинська Ніколетта Сергіївна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5697. | Спаська Анна (ОПШСТ "На перехрести") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5698. | Спаська Ксенія (ОПШСТ "На перехрести") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5699. | Спасьоненко Богдан (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5700. | Спиридонов Кирило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5701. | Спиридонов Семен Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5702. | Співак Матвій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5703. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5704. | Спірідонова Олександра Олександрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5705. | Спориш Тімур (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5706. | Ставіла Никодим (Глибоцький професійний ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5707. | Ставратій Кирил (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5708. | Ставріяні Анатолій (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5709. | Стадник Анна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5710. | Стадник Олег Iгорович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5711. | Стадник Олександра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5712. | Стадник Федір Романович (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5713. | Стаднік В'ячеслав Ігорович (Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5714. | Сталєва Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5715. | Станєва Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5716. | Станєва Асія Ігорівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5717. | Станіславська Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5718. | Станкова Софія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5719. | Стариченко Поліна (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5720. | Старлат Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5721. | Старов Степан (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5722. | Старовійт Данило (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5723. | Стародубцев Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5724. | Стародубцев Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5725. | Старостюк Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5726. | Старченко Дар’я Олександрівна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5727. | СТАС КАЛЯКИН (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5728. | Стасишин Матвій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5729. | Стасюк Захарій (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5730. | Стасюк Христина Романівна (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5731. | Статнік Єлисей Ярославович (Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5732. | Сташевська Марина Володимирівна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5733. | Сташевський Гліб Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5734. | Стащенко Олексій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5735. | Стеблевич Северин (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5736. | Стельмах Дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5737. | Стельмах Емілія Олександрівна (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5738. | Стельмах Поліна Русланівна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5739. | Стельмащук Анна (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5740. | Стельмащук Олександра Анатоліївна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5741. | Степаненко Анастасія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5742. | Степаненко Кіра (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5743. | Степанець Злата Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5744. | Степанець Лілія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5745. | Степанець Софія Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5746. | Степанов Андрій (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5747. | Степанов Кирило Валерійович (Ліцей №45) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5748. | Степанов Рінат (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5749. | Степанов Роман Олександрович (Костянтинівське РНВО№1 "Таврія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5750. | Степанова Аліса (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5751. | Степанова Мілена (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5752. | Степанова Тетяна Сергіївна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5753. | Степанчук Федір Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5754. | Степанюк Нестор (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5755. | Степанян Даніель (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5756. | Степанян Маріанна (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5757. | Степкова Тіна Вікторівна (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5758. | Стерник Дарья Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5759. | Стефанців Максим (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5760. | Стец Ніка (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5761. | Стеценко Аліна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5762. | Стеценко Аліна Іванівна (Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5763. | Стеценко Дар'я Віталіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5764. | Стеценко Зоя Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5765. | Стеценко Тімофій Романович (Харківська ЗОШ № 36) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5766. | Стеців Віра Ярославівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5767. | Стецуріна Євгенія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5768. | Стецюк Софія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5769. | Стецюн Арсен Андрійович (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5770. | Стешенко Данііл Віталійович (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5771. | Стицькова Емілія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5772. | Стожок Марія (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5773. | Стойко Анна (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5774. | Стоколяс Гліб Олександрович (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5775. | Стольник Павло (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5776. | Столярова Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5777. | Столярчук Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5778. | Столярчук Назар Миколайович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5779. | Стомаченко Кристина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5780. | Стороженко Максим Сергійович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5781. | Сторожук Андрій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5782. | Сторонська Єлизавета (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5783. | Стоян Іван Іванович (НВК № 131) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5784. | стоянов андрей олеговичь (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5785. | Стоянова Владислава (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5786. | Стоянова Иванка (VBSchool) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5787. | Стрателюк Валентина (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5788. | Стратієвський Єгор Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5789. | Страшко Дмитро Олексійович (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5790. | Страшненко Тамара Віталіївна (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5791. | Стрельник Егор (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5792. | Стреляний Богдан (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5793. | Стреляний Роман (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5794. | Стретович Владислав (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5795. | Стрижакова Софія Русланівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5796. | Стрижкова Анастасія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5797. | Стрій Ірина Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5798. | Стрій Ольга Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5799. | Стрілецька Анастасія Володимирівна (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5800. | Строєва Софія (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5801. | Стромило Іван Андоійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5802. | Струк Олександр (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5803. | Струкуленко Анастасія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5804. | Струтинський Владислав (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5805. | Студьонова Катерина Сергіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5806. | Стукало Юрій (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5807. | Стукальська Єва (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5808. | Стульба Орина Русланівна (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5809. | Ступа Артур (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5810. | Ступенко Михайло (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5811. | Стус Северин (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5812. | Стус Яким (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5813. | Стусь Владислава (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5814. | Стусь Ярослава Вікторівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5815. | Стухальська Іванна (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5816. | Суворова Влада Юріївна (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5817. | Сугоровський Кирило (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5818. | Судакова Дар’я (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5819. | Судакова Дар'я (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5820. | Сукач Анастасія Дмитрівна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5821. | Сулаєв Макар Павлович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5822. | Суліма Андрій Дмитрович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5823. | Сульженко Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5824. | Сулятицька Злата Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5825. | Сумятіна Уляна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5826. | Супрун Іван (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5827. | Супрун Олександра (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5828. | Супрун Тимофій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5829. | Супрунець Єва Володіміривна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5830. | Супряга Владислав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5831. | Сурженко Аделіна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5832. | Сурін Тимур Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5833. | Сурмай Євгенія (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5834. | Суровець Нікіта Юрійович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:20 | |
5835. | Сус Ілля (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5836. | Суський Макар Андрійович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5837. | Сутковенко Лада Сергіївна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5838. | Сутула Ганна Дмитрiвна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5839. | Суха Аріна (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5840. | Суха Аріна (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5841. | Сухацька Марія Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5842. | Сухацький Ілля Андрійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5843. | Сухий Олександр (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5844. | Сухінін Ілля (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5845. | Сухобокова Віолета Глібовна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5846. | Сухов Юрій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5847. | Сухова Анна Михайлівна (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5848. | Суховій Богдан Юрійович (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5849. | Сухолуцький Богдан (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5850. | Сухомлинов Давід Вячеславович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5851. | Сухоставська Лідія (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5852. | Сушко Христина Степанівна (Кременецька гімназія №6) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5853. | Сушкова Жанна Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5854. | Сушкова Поліна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5855. | Суярова Софія Махмадназарівна (РКЗО "Межівська СЗШ №2") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5856. | Сьомга Олег (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5857. | Сьомік Христина Романівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5858. | Сюсюкіна Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5859. | Таганов Петро (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5860. | Такоєв Нiкiта (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5861. | Талько Роман (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5862. | Тамащук Святослав Ігорович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5863. | Тананай Крістіна (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5864. | Танчинець Дарина Іванівна (Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5865. | Танчинець Іванна Іванівна (Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5866. | Таньков Арсеній Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5867. | Тапал Марта (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5868. | Тарабей Ніколь Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5869. | Тарак Вероніка (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5870. | Таран Даніїл Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5871. | Таран Емілія Сергіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5872. | Таран Захар Олександрович (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5873. | Таран Кароліна Михайлівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5874. | Таран Микола Сергійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5875. | Таран Мирослава (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5876. | Таран Ніка Миколаївна (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5877. | Таран Олександр Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5878. | Тараненко Тетяна Андріївна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5879. | Тарапон Вікторія Олександрівна (Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5880. | Тарасенко Ангеліна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5881. | Тарасенко Каролина (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5882. | Тарасов Арсеній Юрійович (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5883. | Тарасов Даніл (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5884. | Тарасова Анастасія Ігорівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5885. | Тарасу Станіслав (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5886. | Тарасюк Анна Олексіївна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5887. | Тарасюк Артем Олександрович (Ківерцівська експериментальна школа) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5888. | Тарасюк Дарина (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5889. | Тарасюк Діана (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5890. | Тарасюк Таїсія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5891. | Тарасюк Ярослав Русланович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5892. | Тарашевський Денис Володимирович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5893. | Тарєльник Христина (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5894. | Тарнаруцький Богдан Миколайович (Мазниківський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5895. | Тарновецька Марта (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5896. | Тарчинець Владислав (ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5897. | Таслак Жасмін (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5898. | Таслак Язан (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5899. | Татакін Артем (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5900. | Татарець Олександр Петрович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5901. | Татарікова Дарія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5902. | Татарникова Катерина (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5903. | Татарова Кіра Олександровна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5904. | Татарова Софія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5905. | Татарченко Тимур (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5906. | Таубе Данил Евгенiйович (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5907. | Тахмазов Васіф (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5908. | Тащі Максим (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5909. | Тащі Святослав Дмитрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5910. | Твердохліб Валерій Миколайович (Школа №8) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5911. | Твердохліб Георгій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5912. | Тверитінов Микола Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5913. | Теліженко Поліна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5914. | Тельна Іванна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5915. | Телюк Анастасія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5916. | Теодорович Мілана (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5917. | Теплицька Анна Сергіївна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:42:20 | |
5918. | Теплицька Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5919. | Тепфер Марк Вадимович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5920. | Тер-Давлатян Владислава Віленівна (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5921. | Терендій Софія (ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5922. | Терепа Ксенія Романівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5923. | Терехов Олександр Андрійович (Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5924. | Терещенко дмитро (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5925. | Терещенко Ілля Аркадійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5926. | Терещенко Назар (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5927. | Терещенко Софія (Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5928. | Тернавська Уляна Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5929. | Тернавський Любомир (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5930. | Тернова Вікторія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5931. | Тертична Марія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5932. | Тертичний Кіріл (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5933. | Тертичний Максим (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5934. | Тесленко Денис (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5935. | Тесленко Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5936. | Тесьолкін Андрій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5937. | Тетьора Марк Геннадійович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5938. | Тєльна Вiкторiя (ХЗОШ №159) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5939. | Тилищак Марія Олександрівна (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5940. | Тимків Владислав (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5941. | Тимо Ольга (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5942. | Тимофеєв Єрмолай (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5943. | Тимофеєва Єсенія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5944. | Тимофєєв Гордій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5945. | Тимофєєв Ростислав Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5946. | Тимофєєва Емма Артемівна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5947. | Тимофіїв Микола (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5948. | Тимошенко Ганна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5949. | Тимошенко Євгеній (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5950. | Тимошенко Марія (ХССМШІ, м.Харків) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5951. | Тимошенко Марія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5952. | Тимошенко Олег (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5953. | ТимощукВлодіміра Дмитрівна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5954. | Тимур Черевко Динисович (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5955. | Тимченко Аліса Андріївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5956. | Тимченко Борис Євгенович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
5957. | Тимченко Олександра Федорівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5958. | Тисовська Вероніка Миколаївна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5959. | Титарчук Назар Ігорович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5960. | Тихомиров Тимур (Школа №64) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5961. | Тихоненко Варвара Валентинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5962. | Тихоненко Родіон Олександрович (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2020-12-07 15:42:22 | |
5963. | Тихонов Нікіта Романович (Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5964. | Тихончук Максим (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5965. | Тихонюк Маргарита Володимирівна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5966. | Тишина Олександра (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5967. | Тишковець Дар'я Володимирівна (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5968. | Тищенко Маргарита Андріївна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:42:21 | |
5969. | тищенко оксана михалівна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5970. | Тищенко Тимур Олегович (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5971. | Тищук Світлана (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5972. | Тібекіна Єва Олександрівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5973. | Тібілов Мурат (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5974. | Тімаков Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5975. | Тімон Владислав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5976. | Тімон Станіслав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
5977. | Тімошин Юрій (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5978. | Тімошина Милана (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5979. | Тітарева Вероніка (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5980. | Тітаренко Андрій Дмитрович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5981. | Тіхонова Софія (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5982. | Тіщенко Віктор Олександрович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5983. | Тіщенко Ярослава Дмитрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5984. | Ткалич Вероніка (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5985. | Ткач Дем'ян (Ставрівський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5986. | Ткач Евеліна (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5987. | Ткач Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
5988. | Ткач Златослава Станіславівна (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5989. | Ткач Сергій (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5990. | Ткач Христина (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5991. | Ткаченко (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5992. | Ткаченко Аліса (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
5993. | Ткаченко Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5994. | Ткаченко Антон Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5995. | Ткаченко Георгій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5996. | Ткаченко Данил (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
5997. | Ткаченко Денис (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
5998. | Ткаченко Дмитро (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
5999. | Ткаченко Ельвіра (Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6000. | Ткаченко Єлізавета Володимирівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6001. | Ткаченко Зоя Романівна (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6002. | Ткаченко Катерина (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6003. | Ткаченко Кирилл (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6004. | Ткаченко Максим (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6005. | Ткаченко Марічка Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6006. | Ткаченко Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6007. | Ткаченко Настя (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6008. | Ткаченко Ника Дмитриевна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6009. | Ткаченко Софія Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6010. | Ткаченко Тимофій (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6011. | Ткаченко Ярослав (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6012. | Ткаченко Ярослав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6013. | Ткачик Богдана (НВК "Барвінок") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6014. | Ткачова Мирослава Володимирівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6015. | Ткачук Альона (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6016. | Ткачук Андрій (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6017. | Ткачук Артур (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6018. | Ткачук Дарина (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6019. | Ткачук Єва (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6020. | Ткачук Інна Ігорівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6021. | Ткачук Кіра (Середня загальноосвітня школа №158) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6022. | Ткачук Лев (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6023. | Ткачук Маргарита (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6024. | Ткачук Марія (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6025. | Ткачук Марія (ОПШСТ "На перехрести") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6026. | Ткачук Олександр (Вовчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6027. | Ткачук Ольга (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6028. | Ткачук Ольга (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6029. | Ткачук Орест (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6030. | Ткачук Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6031. | Ткачук Ян Сергійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6032. | Токан Микита Ігорович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6033. | Токанова Анастасія (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6034. | Токарева Варвара (Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6035. | Токаренко Данило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6036. | Токарська Анастасія (Озерненська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6037. | Токарська Поліна (Озерненська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6038. | Токарчук Данило (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6039. | Толкачов Станіслав (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6040. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6041. | Томашев Олексій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6042. | Томашевська Олександра Дмитрівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2020-12-07 15:42:20 | |
6043. | Томашевський Дмитро ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6044. | Томенко Максим (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6045. | Томілін Михайло (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6046. | Томчук Єлизавета (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6047. | Томчук Макар Сергійович (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6048. | Тонких Анастасія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6049. | Топільський Георгій Павлович (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6050. | Топорков Артем Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6051. | Торгонська Уляна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6052. | Торкаєнко Софія Артемівна (Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6053. | Торопіна Дар'я Святославівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6054. | Тосун Лютфіє Туранівна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6055. | Тохтаров Бекір (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6056. | Точилкін Даниїл (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6057. | Точоних Матвій (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6058. | Трамана Аліна Русланівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6059. | Трач Амелія Вікторівна (Школа дружня до дитини) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6060. | Трембовецька Софія Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6061. | Третьяков Тимофій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6062. | Трибушний Марк (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6063. | Тригуб Михайло Ярославович (ЛСЗОШ №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6064. | Трикутько Надія Олександрівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6065. | Тримко Олександра Даниїлівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6066. | Тріфонова Вікторія Вікторвна (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6067. | Трішин Максим Олегович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6068. | Троїцький Тимофій Романович (Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6069. | Троневич Владислав (ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6070. | Тропанець Кирило Юрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6071. | Тростенюк Ольга (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6072. | Тротт Родіон (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6073. | Трофименко Тимофій Сергійович (Петропавлівка філія Доманівського закладу ЗСО №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6074. | Трофіменко Аріна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6075. | Трофімова Тетяна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6076. | Трохимчук Денис Віталійович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6077. | Троценко Марк Андреевич (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6078. | Троян Сергій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6079. | Трубаєва Тетяна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6080. | Трубіна Діана Юріївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6081. | Трубчанінов Олександр (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6082. | Труфанов Влад (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6083. | Труфанов Гліб (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6084. | Труфанов Нікіта (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6085. | Труфанов Тимур (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6086. | Трухачова Вероніка Данилівна (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6087. | Трухній Анна Анатоліївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6088. | Труш Анна (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6089. | Трушина Поліна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6090. | Трушов Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6091. | Тугаєнко Гліб Віталійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6092. | Тузко Кирил Вячеславович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6093. | Туллер Ярослав Володимироваич (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6094. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6095. | Тулук Вікторія Володимирівна (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6096. | Тулякова Марія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6097. | Туник Софія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6098. | Туренко Артем (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6099. | Туріцька Аріна (Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6100. | Турлік Ірина (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6101. | Турманидзе Тимур (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6102. | Турова Жанна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6103. | Туровець Мєланія (Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6104. | Турук Роман Вікторович (Ліцей №13) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6105. | Турченюк Єлизавета Віталіївна (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6106. | Турчик Софія (Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6107. | Турчина Божена (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6108. | Тутевич Андрій Володимирович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6109. | Тхорик Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6110. | Тюкшин Данило Андрійович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6111. | Тюменцева Аріна (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6112. | Тюніна Даріна Вікторівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6113. | Тюрін Іван Іванович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6114. | Тюрін Сергій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6115. | Тюркоглу Єва Інджі (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6116. | Тягай Єлизавета (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6117. | Убірія Катерина Кахівна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6118. | Угланова Сандра (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6119. | Удовиченко Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6120. | Ужвенко Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6121. | Ужщенко Богдан Володимирович (Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6122. | Узінська Єва (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6123. | Узунов Тимофій (ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6124. | Уколін Роман Леонідович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6125. | Улєй Катерина Сергіївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6126. | Ульянова Маргарита Андріївна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6127. | Ульянченко Юлія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6128. | Уманець Анастасія Дмитрівна (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6129. | Уманець Артур Артурович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6130. | Уменко Софія Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6131. | Умецький Роман В‘ячеславович (Block Language Club) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6132. | Унанян Вікторія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6133. | Унгул Олександр (КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ст. №16 – ДЮЦ «Лідер») | 2020-12-07 15:42:20 | |
6134. | Урзова Анна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6135. | Урин Адріян (Think Global) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6136. | Урсол Марк (Школа King's Kids) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6137. | Урусов Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6138. | Ус Катерина Євгенівна (Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6139. | Усата Вікторія (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6140. | Усата Софія Валентинівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6141. | Усачева Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6142. | Усачов Петро (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6143. | Усенко Марія (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6144. | Усенко Петро (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6145. | Усманов Демірель (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6146. | Усов Всеволод Ігорович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6147. | Усов Іван Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6148. | Усов Іван Костянтинович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6149. | Усова Юлія Олександрівна (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6150. | Устімчук Серафім (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6151. | Устінова Ольга (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6152. | Уткіна Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6153. | Уфімцев Денис (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6154. | Ушакова Сніжана Артемівна (Гришівський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6155. | Ушкевич Анастасія Володимирівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6156. | Ушкевич Анна Володимирівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6157. | Ущапівський Михайло (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6158. | Фабрикант Дмитро Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6159. | Фадєєв Данило (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6160. | Фам В'єт Нга (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6161. | Фам Тхань Дат (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6162. | Фам Чан За Хуі (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6163. | Фан Нгок Ань (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6164. | Фан Тхао Ан (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6165. | Фаріон Валерія (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6166. | Фартушна Аріна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6167. | Фатеєнков Дмитро Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6168. | Фатєєнкова Валерія (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6169. | Федічева Поліна Валеріївна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6170. | Федоренко Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6171. | Федоренко Кирило (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6172. | Федорин Олександр Сергійович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6173. | Федоринчик Даніїл Юрійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6174. | Федорич Варвара (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6175. | Федорів Зоряна (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6176. | Федоров Артем (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6177. | Федорова Дана (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6178. | Федорова Дар’я (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6179. | Федорова Дар'я Олегівна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6180. | Федорова Єва Романівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6181. | Федорук Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6182. | Федорченко Юлія Андріївна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6183. | Федорчук Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6184. | Федорчук Вікторія Максиміна (Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6185. | Федорчук Катерина Сергіївна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6186. | Федорчук Олена (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6187. | Федоряко Валерія (Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6188. | Федосеєнко Данило (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6189. | Федосєєв Нікіта Сергійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6190. | Федотов Ігор (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6191. | Федотов Леонід (Дніпропетровська СЗШ №42) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6192. | Федотова Дар'я Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6193. | Федотова Марія Дмитрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6194. | Федулов Кіріл Анатолійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6195. | Федусяк Віталій Володимирович (Калуська початкова школа №11) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6196. | Федченко Анна Олександрівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6197. | Федченко Софія Русланівна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6198. | Федчук Арсентій Віталійович (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6199. | Федька Олександра Валентинівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6200. | Федюк Софія Леонідівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6201. | Фелонюк Катерина (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6202. | Ференс Ян (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6203. | Фернега Діана (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6204. | Фертюк Андрій (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6205. | Фертюк Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6206. | Фесенко Вікторія Миколаївна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6207. | Фесенко Кирило Михайлович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6208. | Фесенко Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6209. | Фессаль Філіпп (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6210. | Фесюк Кирил Сергійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6211. | Фещенко Микола (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6212. | Фещенко Павло (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6213. | Филипів Артур (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6214. | Филипова Варвара (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6215. | Фищин Михаил (VBSchool) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6216. | Фіголь Дарина (Озерненська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6217. | Філатов Іван (ТОВ "Ліцей Кебета") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6218. | Філатов Ярослав (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6219. | Філатова Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6220. | Філімонов Артем Станіславович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6221. | Філімонова Аріна (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6222. | Філінська Олександра Володимирівна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6223. | Філіпов Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6224. | Філозоп Христина В'ячеславівна (LC A.C.E.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6225. | Філон Михайло (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6226. | Філонов Михайло Вадимович (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6227. | Філончук Андрій Станіславович (Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6228. | Філюк Вероніка (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6229. | Фінн Михайло (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6230. | Фінчук Поліна Ігорівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6231. | Фітель Соломія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6232. | Фліоштор Алєксандр Федорович (Спеціалізована школа № 304) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6233. | Флоров Стас (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6234. | Флоря Віталіна Віталіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6235. | Флячинська Елліна Владиславівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6236. | Фоменко Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6237. | Фоміна Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6238. | Фоміних Микола (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6239. | Фомюк Назар (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6240. | Форманчук Яна Ігорівна (КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6241. | Форостян Святослав Анатолійович (Спеціалізована школа № 304) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6242. | Фортуна Яніна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6243. | Фрадкіна Софія Арсенівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6244. | Францишин Дмитро Володимирович (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6245. | Франчук Валерiя Вiкторiвна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6246. | Франчук Данііл Вадимович (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6247. | Франчук Євгенія Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6248. | Франчук Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6249. | Фреїв Катерина Русланівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6250. | Френкель Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6251. | Френкель Ніколь (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6252. | Фріш Ребекка (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6253. | Фурик Діана (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6254. | Фурман Катерина (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6255. | Фурман Назар (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6256. | Фурман Ольга Борисівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6257. | Фурман Софія Генадіївна (НВК «Святошинська гімназія») | 2020-12-07 15:42:20 | |
6258. | Фурса Ігор (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6259. | Фурсов Максим (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6260. | Хаба Данило (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6261. | Хабленко Євген (Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6262. | Хавер Станіслав (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6263. | Хавров Артем (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6264. | Хаджинов Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6265. | Хаджинова Єлизавета (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6266. | Хаєнко Поліна (КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6267. | Хайлук Світлана Олегівна (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6268. | Хайтулова Аріна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6269. | Хакімулліна Аріана (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6270. | Халаф Могаммад Джафар Мохаммадович (Криворізька ЗОШ №103) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6271. | Халізєва Єлизавета (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6272. | Халіна Кіра (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6273. | Хальзєв Михайло (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6274. | Халявка Марія Андріївна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6275. | Хамаза Анастасія (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6276. | Хаміцевич Дар'я Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6277. | Хамко Андрій Олегович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6278. | Ханділян Марія Андріївна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6279. | Ханжин Артем Сергійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6280. | Ханін Тимур (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6281. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6282. | Ханнанова Ольга (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6283. | Ханцель Аріна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6284. | Хапатнюковська А. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6285. | Хареба Анна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6286. | Харечко Анастасія Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6287. | Харкевич Олександр Миколайович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6288. | Харківська Олександра Олександрівна (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6289. | Харковець Денис Олександрович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6290. | Харковець Софія Олександрівна (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6291. | Харламбов Іван Геннадійович (Гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6292. | Харламбов Олександр Геннадійович (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6293. | Харчевніков Віктор (Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6294. | Харченко Анастасія Олександрівна (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6295. | Харченко Артем Андрійович (ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6296. | Харченко Всеволод Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6297. | Харченко Данііл Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6298. | Харченко Михайло Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6299. | Харченко Ольга (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6300. | Харченко Сергій Володимирович (Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6301. | Харченко Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6302. | Харченко Софія Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6303. | Харченко Софія Харченко (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6304. | Харчук Костянтин Андрійович (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6305. | Харько Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6306. | Харьковська Олександра Дмитрівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6307. | Хачатрян Ася-Софія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6308. | Хачикова Єлизавета (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6309. | Хаянок Тимофій (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6310. | Хведорко Крістіна Миколаївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6311. | Хелетій Ярослав Олегович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6312. | Хижнекова Поліна Іванівна (Малинська філія Острожецького ліцею ім. Ігоря Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6313. | Хижняк Вікторія (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6314. | Химич Вероніка (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6315. | Химчук Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6316. | Хієкканена Мілана (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6317. | Хіміч Дмитро (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6318. | Хіміч Назар Олегович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6319. | Хіміч Нікіта (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6320. | Хіора Ксенія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6321. | ХЛ ЛО (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6322. | Хлиніна Катерина Олександрівна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6323. | Хлібодар Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6324. | Хлізов Назар Станіславович (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6325. | Хлопенко Олексій Олегович (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6326. | Хлопов Н,О (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6327. | Хлопук Артем (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6328. | Хмарук Вікторія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6329. | Хмельницька Любов (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6330. | Хмельовська Ліда Юріївна (Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6331. | Хмельовський Андрій (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6332. | Хмизенко Даніїл Романович (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6333. | Хміль Дарина (Колегіум) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6334. | Хміль Назар (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6335. | Хоанг Фунг Ні (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6336. | Ходжатманд Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6337. | Ходикіна Анастасія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6338. | Ходикіна Катерина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6339. | Ходорковська Софія Борисівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6340. | Холод Анастасія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6341. | Холод Софія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6342. | ХОЛОДЕЦЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6343. | Холодченко Кирилл Ігорович (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6344. | Холявко Каміла (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6345. | Холявко Нікіта (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6346. | Хом'як Орина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6347. | Хоменко Андрій (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6348. | Хоменко Аріна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6349. | Хоменко Євангеліна Станіславівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6350. | Хомин Богдан Романович (Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6351. | Хомич Андрій Вікторович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6352. | Хомич Артем Олександрович (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6353. | Хомич Лук'ян (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6354. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6355. | Хомяк Никита Игоревич (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6356. | Хорава Кіра (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6357. | Хорева Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6358. | Хоролець Михайло Сергійович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6359. | Хорольський Антон Олександрович (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6360. | Хорошевський Борис (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6361. | Хорошилова Анастасія Євгеніївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6362. | Храмов Ігор (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6363. | Храпова Вероніка (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6364. | Храпунова Марина Олександрівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6365. | Хрипунов Тимур (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6366. | Христан Ніка Миколаївна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6367. | Христенко Тимур Юрійович (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6368. | Христенко-Славущев Сергій Борисович (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6369. | Христенок Ганна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6370. | Хронюк Нікіта сергійович (Єрківецьке НВО "ЗЗСО І - ІІІ ст. - ЗДО") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6371. | Хруленко Максим Юрійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6372. | Хрустовська Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6373. | Худан Єгор Віталійович (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6374. | Худяков Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6375. | Худякова Поліна Олександрівна (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6376. | Хуторянець Єва Олександрівна (КЗ ХЗОШ № 49) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6377. | Цан Максим (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6378. | Цап Юлія (Жидачівський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6379. | Цаплан Кіра (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6380. | Цапурда Єгор (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6381. | Царелунга Анна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6382. | Царелунга Марія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6383. | Царелунге Роксана (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6384. | Царелунге Себастьян (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6385. | Царинна Діана Валеріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6386. | Царіковський Дмитро Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6387. | Царук Микола (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6388. | Цвентух Варвара Олексіївна (ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6389. | Цвєтков Дмитро Артемович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6390. | Цвєткова Лідія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6391. | Цвик Максим (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6392. | Цвілий Тимур (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6393. | цвіркун аміна віталіївна (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6394. | Цвіркун Мішеліна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6395. | Цвяткова Аліна Артемівна (Запорізька ЗОШ 97) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6396. | Цегельник Дар'я Андріївна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6397. | Целованська Анна Олегівна ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6398. | Циба Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6399. | Цибик Арсен Ігорович (Делятинський ліцей №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6400. | Цибик Богдан Ігорович (Делятинський ліцей №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6401. | Цибульська Катерина Володимирівна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6402. | Цибульська Тетяна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6403. | Циганков Ілля Тимурович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6404. | Циганкова Анна Тимурівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6405. | Цигульова Софія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6406. | Ципко Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6407. | Цирєнова Поліна (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6408. | Цись Іван (Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6409. | Цільмак Анастасія (Серебрійська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6410. | Ціпко Роман (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6411. | Цой Тимур Віталійович (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6412. | Цуканова Єлизавета Петрівна (Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6413. | Цуканова Христина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6414. | Цуркан Анастасія Тарасівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6415. | Цуркан Іван (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6416. | Цуркін Тимур (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6417. | Цьорох Ігор Назарович (Ланжеронiвський лiцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6418. | Цьох Аліна (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6419. | Цьох Андрій (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6420. | Цьох Софія (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6421. | Цюпак Роман Володимирович (Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6422. | Цюра Лук'ян (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6423. | Чабаненко Анна (Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6424. | Чабанний Єгор Євгенович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6425. | Чабанов Анатолій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6426. | Чавалюк Єгор Валерійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6427. | Чайківський Даниїл Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6428. | Чайкіна Аліна (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6429. | Чайковский Михайло (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6430. | Чалий Максим Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6431. | Чан Бао Чау (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6432. | Чан Тунг Зионг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6433. | Чан Тхі Мінь Нгуєт (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6434. | Чапельська Ірина (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6435. | Чапко Агата Олексіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6436. | Чаплигіна Наталія Олександрівна (КЗО "Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ст. Раївської сільської ради") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6437. | Чапова Зоя Олексіївна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6438. | Чебан Віталіна Віталіївна (Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6439. | Чебаненко Ян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6440. | Чебанов Сергій Олександрович (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6441. | Чеботарьов Богдан Андрійович (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6442. | Чеботова Ольга Андріївна (Криворізька гімназія 58) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6443. | Чеверда Владислав (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6444. | Чегренець Давід Вадимович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6445. | Челпанова Анна Максимівна (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6446. | Чемер Лев Вадимович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6447. | Чемерис Андрій (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6448. | Чеміцкі Олександр (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6449. | Чепель Марія Валеріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6450. | Чепіга Олександра (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6451. | Чепіженко Максим (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6452. | Чеплагін Олексій (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6453. | Чеплигін Андрій (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6454. | Чеплигін Владислав (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6455. | Чепорнюк Лілія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6456. | Чепрага Арина (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6457. | Чепулянець Вікторія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6458. | Чепура Анастасія Олегівна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6459. | Чепура Олег Олегович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6460. | Червенчук Есенія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа №141) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6461. | Червінська Валерія Максимівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6462. | Червінський Дем’ян (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6463. | Чердинцева Аліпія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6464. | Черевань Владислав (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6465. | Черевата Єлизавета Олегівна (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6466. | Чередник Анатолій Анатолійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6467. | Чередниченко Олександр Максимович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6468. | Черемісіна Дар'я (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6469. | Черемних Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6470. | Черкашин Арсеній (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6471. | Черкашина Анастасiя Максимівна (Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6472. | Черкашина София Олександрівна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6473. | Чернелівська Анастасія (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6474. | Черненко Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6475. | Черненко Захар Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6476. | Черненко Марія Юріївна (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6477. | Черненко Ніл (Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6478. | Черненко Остап Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6479. | Черненко Ясміна (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6480. | Чернета Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6481. | Чернець Іван Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6482. | Чернецький Максим (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6483. | Черних Данило Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6484. | Черниш Софія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6485. | Чернишева Дар'я (Никифорівська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6486. | Чернишева Кіра Андріївна (ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6487. | Чернишов Роман Святославович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6488. | Чернишова Злата Віталіївна (Ніжинська ЗОШ І-ІІ ст. №12) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6489. | Черній Максим Анатолійович (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6490. | Черноволова Єва (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6491. | Чернолєв Кіріл Дмитрович (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6492. | Чернолєв Костянтин Дмитрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6493. | Черноудов Костянтин Андрійович (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6494. | Чернявець Ірина Михайлівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6495. | Чернявка Віталій (Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6496. | Черняк Ангеліна Сергіївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6497. | Черняк Олександр Богданович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6498. | Черняк Сергій Богданович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6499. | Черпаков Кирило Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6500. | Четверикова Анна Ігорівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6501. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6502. | Четвериченко Софія Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6503. | Чефранов Богдан Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6504. | Чеханова Вєліна Олексіївна (ТОВ "Liko-School") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6505. | Чехович Маргарита Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6506. | Чечель Дмитрій Анатолійович (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6507. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6508. | Чечет В`ячеслав Максимович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6509. | Чечет Олексій Максимович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6510. | Чечик Єгор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6511. | Чечик Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6512. | Чечулін Адріан Євгенович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6513. | Чешеров Максим Віталійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6514. | Чигрин Анастасія (Миколаївський НВК І-ІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6515. | Чигрин Таїсія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6516. | Чижевська Аріна Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6517. | Чижик Артем (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6518. | Чижова Настя (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6519. | Чикалова Кіра (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6520. | Чиканенко Богдан (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6521. | Чиканенко Варвара (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6522. | Чикіш Соф'я Валентинівна (Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6523. | Чичуга Денис Віталійович (КЗ "ХЗОШ № 32") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6524. | Чіпець Мілена (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6525. | Чіркін Владислав Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6526. | Чоков Михайло Андрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6527. | Чопенко Захарій (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6528. | Чопенко Ніка (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6529. | Чопик Владислав Віталійович (Спеціалізована школа №7 ім. М.Т.Рильського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6530. | Чорба Валентина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6531. | Чорбаджій Варвара Володимирівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6532. | Чорич Ярослава (НВК № 148 "Планета Щастя") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6533. | Чорна Анастасія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6534. | Чорна Анастасія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6535. | Чорна Катерина Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6536. | Чорна Соломія Олексіївна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6537. | Чорна Ярослава (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6538. | Чорнейко Мілана Миколаївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6539. | Чорний Андрій (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6540. | Чорний Денис (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6541. | Чорний Кіріл Андрійович (ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6542. | Чорний Остап (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6543. | Чорнобай Поліна Володимирівна (Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6544. | Чорногор Олександра Миколаївна (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6545. | Чорноморець Артем Олегович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6546. | Чорноок Валерія Сергієвна (Перещепинський НВК "Родина") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6547. | Чорнопятков Артур (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6548. | Чорнуха Анатолій (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6549. | Чуб Ростислав Дмитрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6550. | Чуба Марія (КЗ БЦМР Клуб за місцем проживання "Прометей") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6551. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6552. | Чубань Олег Олександрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6553. | Чубар Єлизавета Сергіївна (Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6554. | Чубарова Марія Віталіївна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6555. | Чубенко Дмитро (Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6556. | Чубенко Поліна Сергіївна (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6557. | Чубин Єва Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6558. | Чубин Назар Олексійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6559. | Чубінідзе Давид (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6560. | Чубченко Юрій Анатолійович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6561. | Чугаєвська Єва Вадимівна (Городоцька початкова школа) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6562. | Чугунов Володимир Євгенійович (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6563. | Чудаков Максим (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6564. | Чудійович Ігор Ігоревич (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6565. | Чудля Тимур (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6566. | Чудна Анастасія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6567. | Чудновець Діана (Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6568. | Чудновський Єгор Володимирович (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6569. | Чудовська Олександра (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6570. | Чуйко Володимир (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6571. | Чумак Тимур Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6572. | Чумаченко Максим (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6573. | Чумаченко Олександра (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6574. | Чуприна Євгенія Анатоліївна (ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6575. | Чупрін Ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6576. | Чупріна Софія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6577. | Чураков Михайло Павлович (КЗО СЗШ №63) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6578. | Чурилов Іван Андрійович (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6579. | Чурилова Іван Андрійович (Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6580. | Чурілов Ельдар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6581. | Чурсіна Єва В'ячеславівна (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6582. | Чухрай Денис (Ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6583. | Чушак Марія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6584. | Шабеко Мілана (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6585. | Шабельник Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6586. | Шадріна Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6587. | Шайда Мирослава Павлівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6588. | Шайда Ростислав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6589. | Шако Марія (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6590. | Шакула Данило (Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6591. | Шалапуха Іван (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6592. | Шалдуга Олександра Андріївна (Гришівський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6593. | Шалигін Максим (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6594. | Шаль Олеся Олексіївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6595. | Шамєєв Юрій Володимирович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6596. | Шамота Михайло Олександрович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6597. | Шамрай Назар Миколайович (Ємилівська філія №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6598. | Шандигаєв М.О. (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6599. | Шандор Стефані (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6600. | Шанцин Олександр (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6601. | Шапарь Марія (Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6602. | Шапенко Владислав Юрійович (Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6603. | Шаперенкова Дарія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6604. | Шаповал Богдан (Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6605. | Шаповал Богдан Віталійович (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6606. | Шаповал Георгій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6607. | Шаповал Даниїл (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6608. | Шаповал Єгор (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6609. | Шаповал Кіріл (Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6610. | Шаповал Олександр (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6611. | Шаповаленко Марія (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6612. | Шаповаленко Олександра Денисівна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6613. | Шаповалов Гліб Ігорович (НВК № 106) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6614. | Шаповалов Костянтин Игорович (Ланжеронiвський лiцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6615. | Шаповалов Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6616. | Шаповалов Платон (Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6617. | Шаповалова Марія Михайлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6618. | Шапошніков Ростислав (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6619. | Шапошнікова Маргарита (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6620. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6621. | Шарапов Анатолій Сергійович (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6622. | Шарапова Аліна (Бердянська ЗОШ №4) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6623. | Шаргородський Вадим (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6624. | Шаргородський Вадим Андрійович (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6625. | Шарко Станіслав (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6626. | Шарова Марія Олександрівна (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6627. | Шаровська Влада (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6628. | Шарпілова Кіра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6629. | Шаталов Марк Євгенійович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6630. | Шаталова Марія Віталіївна (КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6631. | Шатерін Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6632. | Шатило Гліб (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6633. | Шатік Нікіта Сергійович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6634. | Шатілова Анастасія (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6635. | Шахова Вікторія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6636. | Шахова Юлія (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6637. | Шахрай Денис (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6638. | Шашкевич Тетяна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6639. | Шашкіна Марічка (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6640. | Шваб Олександр (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6641. | Швайковський Лука (ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6642. | Швед Алла Олександрівна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6643. | Швед Анастасія Валентинівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6644. | Шведа Олександра Михайлівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6645. | Швець Владислав Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6646. | Швець Ірина (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6647. | Швець Костянтин (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6648. | Швець Олександра (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6649. | Швидка Поліна (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6650. | Швидкий Артемій Андрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6651. | Швидкий Олег (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6652. | Шевель Дмитро Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6653. | Шевельова Софія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6654. | Шевцов Святослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6655. | Шевцова Маргарита (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6656. | Шевченк Максим Александрович (НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6657. | Шевченко Артур (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6658. | Шевченко Борислав Сергійович ("Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6659. | Шевченко Даніїл (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6660. | Шевченко Дар’я (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6661. | Шевченко Дар'я (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6662. | Шевченко Дмитро Олексійович (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6663. | Шевченко Іванна Костянтинівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6664. | Шевченко Максим Станіславович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6665. | Шевченко Софія (Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6666. | Шевчик Дмитро (Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6667. | Шевчук Вікторія (Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6668. | Шевчук Данило Богданович (Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6669. | Шевчук Дмитро Ярославович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6670. | Шевчук Єгор (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6671. | Шевчук Єлізавета Андріївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6672. | Шевчук Марта Валентинівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6673. | Шевчук Ольга (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6674. | Шевчук-Бєла Софія Андріївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6675. | Шевчун Христина (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6676. | Шедін Родіон (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6677. | Шеін Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6678. | Шеін Овдій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6679. | Шейка Олексій (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6680. | Шелемба Софія (Ліко-ліцей) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6681. | Шелест Маркіян Ростиславович (Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6682. | Шелковенко Павло (Одеська загальноосвітня школа №100 I-III ст.) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6683. | Шепель Дарина Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6684. | Шепетило Владислав (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6685. | Шепетіна Ярослава (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6686. | Шептіліс Станіслав (Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6687. | Шеремет Артем Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6688. | Шеремета Маргарита Олесiвна (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6689. | Шереметьєва Марія (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6690. | Шеренговий Святослав Олександрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6691. | Шеронова Варвара (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6692. | Шерстюк Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6693. | Шершньова Дарія (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6694. | Шеховець Георгій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6695. | Шеховцева Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6696. | Шеховцов Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6697. | Шехтман Ніколь (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6698. | Шивіка Чандра (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6699. | Шидлик Стефан Олександрович (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6700. | Шиков Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6701. | Шилов Кірілл (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6702. | Шиловський Олександр (КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6703. | Шиманська Євгенія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6704. | Шинкаренко Єгор Микитович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6705. | Шинкаренко Степан Віталійович (Слобожанський ліцей № 1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6706. | Шинкарик Назар Тарасович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6707. | Широков Артем Андрійович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6708. | Широкова Аріна Андріївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6709. | Шитов Іван (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6710. | Шихненко Степан (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6711. | Шишкевич Ярослав (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6712. | Шишкіна Алина (ЗОШ # 4) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6713. | Шишковський Артем (Школа № 5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6714. | Шишковський Лев Юрійович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6715. | Шиян Вероніка (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6716. | Шиятий Артур Олегович (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6717. | Шкварилюк Олег Віталійович (НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6718. | Шкварок Діана (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6719. | Шкіря Єгор (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6720. | Шкода Анастасія Русланівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6721. | Шкода Марк Русланович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6722. | Шкода Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6723. | Школа Альона Олександрівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6724. | Школенко Олександра (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6725. | Школянська Тетяна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6726. | Шконда Матвій Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6727. | Шкриль Марія (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6728. | Шкуліпа Марк (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6729. | Шкуліпа Микита (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6730. | Шкуренко Алла Юріївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6731. | Шкуренко Крістіна Василівна (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6732. | Шкурін Іван Олексійович (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6733. | Шкурко Олександра Олександрівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6734. | Шкурченко Віолетта (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6735. | Шкут Олег (Гімназія Claris Verbis) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6736. | Шляханова Євгенія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6737. | Шляхтіна Софія Олександрівна (Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6738. | Шмагайло Злата Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6739. | Шмельков Святослав (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6740. | Шмельова Катерина Оленксандрівна (Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6741. | Шмиг Єлизавета Андріївна (Чорнобаївська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6742. | Шморгун Яна (ЛНВК №24) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6743. | Шмуйло Денис (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6744. | Шовкопляс Надія Миколаївна (Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6745. | Шойму Данило Євгенійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6746. | Шолотюк Михайло Володимирович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6747. | Шоміна Поліна Михайлівна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6748. | Шомоді Володимир Вікторович (Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6749. | Шостак Єлизавета Іванівна (Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6750. | Шостак Катерина (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6751. | Шоцький Олександр (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6752. | Шпак Владислав Тарасович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6753. | Шпак Карина Юріївна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6754. | Шпак Олена Тарасівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6755. | Шпараговский Валад (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6756. | Шпарій Єлизавета Сергіївна (Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6757. | Шпирна Ксенія (Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6758. | Шпитальський Давид Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6759. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6760. | Шпортько Поліна Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6761. | Шрамко Вікторія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6762. | Шротрія Євгеній Арунович (Школа №51) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6763. | Штаба Олександра (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6764. | Штанько Софія Олександрівна (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6765. | Штефан Варвара Олександрівна (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6766. | Штефан Владислава (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6767. | Штефан Максим Павлович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6768. | Штифурак Святослав Костянтинович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6769. | Штих-Барков Арсеній Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6770. | Штих-Барков Олександр Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6771. | Штонда Анна Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6772. | Шуба Єлізавета (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6773. | Шубіна Емілія Іванівна (Школа №6) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6774. | Шувалова Єва Віталіївна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6775. | Шугаленко Юлія (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6776. | Шудрава Вікторія Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6777. | Шудрава Віра Артемівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6778. | Шуліка Ганна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6779. | Шуліка Дар`я (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6780. | Шуліка Євген (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6781. | Шуль Дарія (ТСШ №29) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6782. | Шульга Анастасія Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6783. | Шульга Анжеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6784. | Шульга Давид Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6785. | Шульга Денис Русланович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6786. | Шульга Кароліна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6787. | Шульга Олена Борисівна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6788. | Шульдешова Альона (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6789. | Шуляк Діана Антонівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6790. | Шулянська Марія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6791. | Шум Ярослав Сергійович (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6792. | Шумейко Аліса (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6793. | Шумський Андрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6794. | Шумський Тимофій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6795. | Шурига Дмитро (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6796. | Шурко Євгеній Станіславович (НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6797. | Шурчалін Данііл (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6798. | Шута Сніжана (Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6799. | Шута Софія Сергіївна (Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6800. | Шутка Вероніка (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6801. | Шуткін Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6802. | Шуткіна Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6803. | Шухтин Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6804. | Щамбура Єва (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6805. | Щаслива Єлена Сергіївна (Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6806. | Щасливий Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6807. | Щелков Кирило Олександрович (маматематика) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6808. | Щепаняк Карина Вікторівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6809. | Щербак Анна Романівна (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6810. | Щербак Артем Валерійович (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6811. | Щербак Дарій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6812. | ЩЕРБАК ДАША (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6813. | Щербак Денис (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6814. | Щербак Єлізавета Валеріївна (Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6815. | Щербаков Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6816. | Щербаков Олексій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6817. | Щербакова Марія Сергіївна (Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6818. | Щербанич Дмитро Євгенійович (УЗОШ І-ІІІ ст. №19) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6819. | Щербанюк Юлія Сергіївна (Школа №18) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6820. | Щербаченко Василіса (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6821. | Щербаченко Тимофій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6822. | Щербина Данило Миколайович (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6823. | Щербина Дарина Андріївна (Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6824. | Щербина Даша (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6825. | Щербина Євгеній (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6826. | Щербина Іван (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6827. | Щербина Оксана Сергіївна (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6828. | Щербина Олександр (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6829. | Щерблюк Софія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6830. | Щокін Аскольд (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6831. | Щокін Василь Васильович (Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6832. | Щокін Всеволод Ростиславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6833. | Щокіна Злата Ростиславівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6834. | Щолко Марина (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6835. | Щолотюк Валерія Володимирівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6836. | Щоткіна Ліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6837. | Щупак Анастасія (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6838. | Эля (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6839. | Юдін Богдан (Ставрівський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6840. | Юдіна Аріна Русланівна (Херсонський Таврійський ліцей мистецтв) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6841. | Юдіна Владислава Ігорівна (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6842. | Юдова Аліса (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6843. | Юженко Олександр Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6844. | Юкало Іван Юрійович (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6845. | Юлій Потапов (Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6846. | Юлін Станіслав Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6847. | Юлія Москаленко Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6848. | Юнда Анастасія (Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:42:21 | |
6849. | Юрасюк Анна (David’School) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6850. | Юренко Арсеній (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6851. | Юричко Софія Михалівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6852. | Юріна Дар'я (MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6853. | Юрків Марта Іванівна (Добрянська СЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6854. | Юрко Мирон Ілліч (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6855. | Юркова Юлія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6856. | Юровський Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6857. | Юрх Марк Анатолієвич (Ліцей) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6858. | Юрчак Зоряна Романівна (Новокалинівський опорний заклад) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6859. | Юрченко Анастасія Дмитрівна (Харківський НВК №45 "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6860. | Юрченко Богдан Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6861. | Юрченко Данііл Артемович (КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6862. | Юрченко Олександр (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6863. | Юрчишин Максим (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6864. | Юсубова Ельміра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6865. | Юхименко Дмитро (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6866. | Юхимчук Олександр Володимирович (Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6867. | Юшенко Ангеліна (ЗОШ 11 м. Білгород-Дністровський) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6868. | Ющук Серафим Максимович (Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6869. | Яворська Альона (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6870. | Яворська Ольга (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6871. | Яворська Софія Ігорівна (Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6872. | Яворський Григорій Дмитрович (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6873. | Яворський Михайло Костянтинович (Новокалинівський опорний заклад) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6874. | Яворський Тарас Михайлович (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6875. | Ягніченко Роман (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6876. | Яйленко Аміна (Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6877. | Якименко Аліна (Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6878. | Якименко Богдан Романович (КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6879. | Якимчук Поліна Борисівна (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6880. | Якобсон Мирослава Романівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6881. | Яковенко Анастасія Олександрівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6882. | Яковенко Мілана Максимівна (Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:42:20 | |
6883. | Яковіщук Вікторія (НВК №9) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6884. | Яковлев Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6885. | Яковлев Максим Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6886. | Яковлєв Максим (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6887. | Яковлєва Дар'я Сергіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6888. | Яковлєва Маргарита (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6889. | Якуб Анна Максимівна (Альтернативна школа Ярина School) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6890. | Якубенко Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6891. | Якубенко Олександр (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6892. | Якубовська Анастасія (Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6893. | Якубовський Микита Максимович (Школа №17) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6894. | Якубчук Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6895. | Якупова Маріанна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6896. | Якущенко Андрій (Гімназія №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6897. | Ямкова Амалия Викторина (Колегіум № 34) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6898. | Ямчур Григорій (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6899. | Ямщікова Аліса (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6900. | Январьова Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6901. | Янголь Аліса Андріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6902. | Янгуразова Глафіра (КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6903. | Яненко Даніїл Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6904. | Яненко Оксана Андріївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6905. | Янкович Олександр Сергійович (Школа №55) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6906. | Янковська Вероніка Олегівна (Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6907. | Янковський Віталій Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6908. | Янченко Андрій Іванович (Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6909. | Янчук Микола Іванович (Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6910. | Яременко Анна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6911. | Яременко Аріна Віталіївна (Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6912. | Яременко Микола (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6913. | Яремковський Артем (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6914. | Яремчук Гліб Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6915. | Яремчук Олександр (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:42:22 | |
6916. | Яремчук Олена (Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6917. | Яресько Руслан (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:42:21 | |
6918. | Яригін Костянтин (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6919. | Яригіна Анастасія Денисівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6920. | Ярина Ференс (Дивосвіт) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6921. | Ярич Ірина (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6922. | Яріна Максим (Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6923. | Ярков Михайло Артемович (Пологівський НВК) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6924. | Ярміш Кирил (КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6925. | Ярмола Володимир Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6926. | Ярмола Надія Володимирівн ааа (Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6927. | Ярмолик Віра (Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6928. | Ярмолицький Дмитрій Олександрович (Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6929. | Ярова Валерія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6930. | Ярова Варвара Кирилівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6931. | Ярова Маргарита (Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6932. | Яровенко Злата Сергіївна (ThinkGlobal) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6933. | Яровий Ілля (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6934. | Яровий Михайло Сергійович (Think Global) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6935. | Яровой Макар (Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6936. | Яроменко Вероніка Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6937. | Яроцька Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №155 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6938. | Ярош Дмитро (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6939. | Ярошик Ліна Андріївна (Криворізька ЗОШ № 45) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6940. | Ярошик Олександр Андрійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6941. | Яртись Віктор Олексійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6942. | Ярчук Єлизавета (Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6943. | Ясеновий Саша (Гімназія №257) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6944. | Ясинський Олександр Олександрович (Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6945. | Ясінський Іван (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6946. | Ясінчак Мар'ян Васильович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6947. | Яскілка Наталя (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6948. | Ястребова Тетяна (КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6949. | Ясько Марія Олександрівна (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6950. | Яськов Богдан Сергійович (КПГТЛ) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6951. | Яхимович Іван (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6952. | Яхнич Максим Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6953. | Яхнич Марк Олександрович (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6954. | Яхновська Варвара (Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6955. | Яцеленко Яна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6956. | Яценко Дарія Василівна (Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6957. | Яценко Дімітрій Дмитрович (гімназія № 31) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6958. | Яценко Крістіна (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6959. | Яценко Марія (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6960. | Яценюк Артем Юрійович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:42:19 | |
6961. | Яцинич Лук'ян (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6962. | Яцишин Давид (Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6963. | Яців Давид (Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6964. | Яцій Нонна Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:42:20 | |
6965. | Яцуба Володимир (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6966. | Яцула Ростислав (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6967. | Яцура Іван (НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:42:22 | |
6968. | Яцюк Анна Богданівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:42:19 | |
6969. | Яцюк Артем Вікторович (Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6970. | Яцюк Дарина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:42:21 | |
6971. | Ященко Вікторія (Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6972. | Ященко Владислав Сергійович (Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |
6973. | Ящук Олег Вікторович (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:42:20 | |