Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
# | Participant | Notes |
---|
6. | Рябуха Дмитро (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
7. | Стефанців Максим (Математика, НВК №9) | |
8. | Кормош Михайло Михайлович (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
9. | Руденко Ксенія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
10. | Труш Анна (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
11. | Мачак Володимир (Українська мова і література, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
12. | Петренко Олексій Денисович (Інформатика, Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
13. | Горох Леонід (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
14. | Компанієць Максим (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
15. | Меліженко Єлизавета (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
16. | Семененко Марк (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
17. | Литвин Іван Дмитрович (Математика, КЗО НВО №28) | |
18. | Федоряко Валерія (Англійська мова, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
19. | Цуркан Анастасія Тарасівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
20. | Олійник Валерія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
21. | Кот Вікторія Олегівна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
22. | Брусенський Артур Вікторович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
23. | Шконда Матвій Костянтинович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
24. | Павлишин Георгий (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
25. | Боримська Віолетта (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
26. | Уманець Артур Артурович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби) | |
27. | Герасько Ніна (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
28. | Єременко Софія (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
29. | Шляхтіна Софія Олександрівна (Математика, Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | |
30. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Семенівська СЗШ) | |
31. | Вороніна Лілія Володимирівна (Математика, Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
32. | Хомич Артем Олександрович (Українська мова і література, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
33. | Хомич Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
34. | Алексєєва Вероніка Олексійовна (Англійська мова, ХГ №116) | |
35. | Нукало Олександр Андрійович (Математика, Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | |
36. | Завацька Інна Віталіївна (Інформатика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
37. | Іванова Діана (Інформатика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
38. | Панчук Кирило Костянтинович (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | |
39. | Танчинець Іванна Іванівна (Англійська мова, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | |
40. | Сухова Анна Михайлівна (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
41. | Гончарук Дар’я (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
42. | Гузій Іван (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
43. | Циганков Ілля Тимурович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
44. | Данилюк Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
45. | Білоног Богдан (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
46. | Вознесенський Даня (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
47. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Англійська мова, Миколай-Пільський НВК) | |
48. | Остроух Ростислав (Інформатика, Вільнянська гімназія "Світоч") | |
49. | Какасенко Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
50. | Синегіна Анна Валентинівна (Англійська мова, СЗШ №35) | |
51. | Савенко Валерій (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | |
52. | Матвієнко Артем Олександрович (Інформатика, Бородянський академічний ліцей) | |
53. | Антоненко Анастасія (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
54. | Максименко Даша (Українська мова і література, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
55. | Голобородько Єлизавета (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №130) | |
56. | Мартинюк Максим Ігорович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
57. | Люк Ірина Сергіївна (Англійська мова, Ліцей) | |
58. | Боримська Віолетта (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
59. | Kate Ri (Математика, Школа №17) | |
60. | Коцюб'як Вероніка (Біологія, природознавство, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
61. | Аверіна Анна (Українська мова і література, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
62. | Харченко Сергій Володимирович (Українська мова і література, Бородянський академічний ліцей) | |
63. | Тарнаруцький Богдан Миколайович (Українська мова і література, Мазниківський НВК) | |
64. | Бухтіярова Анастасія (Біологія, природознавство, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
65. | Амінов Тимур Олександрович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
66. | Andrii Lobanok (Англійська мова, ЗНВК "Свiтанок") | |
67. | Пташник Олександр Валентинович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
68. | Сухова Анна Михайлівна (Англійська мова, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
69. | Осадчий Глєб (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
70. | Прокопець Юрій (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
71. | Руденко Ілля Русланович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
72. | Шмельова Катерина Оленксандрівна (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
73. | Коберник Олег (Інформатика, Школа № 5) | |
74. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Математика, Мелітопольська ЗОШ №7) | |
75. | Савенко Валерій (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | |
76. | Кононенко Кирило Олександрович (Біологія, природознавство, Полонська гімназія) | |
77. | Ярошик Олександр Андрійович (Англійська мова, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | |
78. | Чорна Катерина Олександрівна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
79. | Хелетій Ярослав Олегович (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
80. | Багно Маргарита (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
81. | Зикунова Віра (Інформатика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
82. | Романовська Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
83. | Бернацький Микита Андрійович (Біологія, природознавство, Голубівський ООЗ) | |
84. | Хомич Андрій Вікторович (Англійська мова, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
85. | Боднарюк Владислав Володимирович (Біологія, природознавство, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | |
86. | Алієв Тимур (Інформатика, David’School) | |
87. | Коваленко Олексій (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
88. | Швед Анастасія Валентинівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
89. | Олійник Юлія Вікторівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
90. | Баранова Надія (Англійська мова, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
91. | Микитенко Денис Ігорович (Інформатика, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | |
92. | Зайцева Марія Андріївна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №86) | |
93. | Павлін Є. (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
94. | Ніколенко Микита Романович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
95. | Гірін Антон (Українська мова і література, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
96. | Доценко Иван Олексійович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
97. | Ворон Іванна Михайлівна (Інформатика, Почапинський НВК) | |
98. | Мокіна Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
99. | Черноволова Єва (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
100. | Ситник Анастасія Павлівна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
101. | Басанець Уляна Михайлівна (Математика, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
102. | Старостюк Єлизавета (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
103. | Макарець Савелій Андрійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
104. | Басанець Уляна Михайлівна (Інформатика, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
105. | Павлов Микола (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
106. | Каранфіл Марія (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
107. | Ковальчук (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
108. | Федчук Арсентій Віталійович (Математика, Вараський ліцей №4) | |
109. | Дмитренко Ізабелла (Англійська мова, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
110. | Кук Тимофій Олексійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
111. | Красінський Ярослав (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
112. | Сіроцінська Марія (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
113. | Панська Злата Вадимівна (Англійська мова, Колегіум 11) | |
114. | Рибачик Ілля (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
115. | Ляментовський Артем Віталійович (Англійська мова, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
116. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Математика, Пісківський ліцей) | |
117. | Ведута Олег (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
118. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Математика, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
119. | Томашевський Дмитро (Інформатика, "Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
120. | Черненко Марія Юріївна (Біологія, природознавство, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
121. | Бабурін Артур (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
122. | Костюченко Олександр Євгенович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | |
123. | Касьянова Олександра Володимирівна (Українська мова і література, Слобожанський ліцей № 1) | |
124. | Кисельов Нікіта (Математика, НВК-ліцей №100) | |
125. | Кисельов Нікіта (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
126. | Рюмін Роберт (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
127. | Хомич Андрій Вікторович (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
128. | Дитюк Анна (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
129. | Антоненко Владислав Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
130. | Папуша Кирило Ігорович (Інформатика, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
131. | Чернолєв Костянтин Дмитрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
132. | Будько Діана (Інформатика, НВК №9) | |
133. | Власюк Валерія Володимирівна (Англійська мова, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
134. | Сердюк Кирил Сергійович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №1) | |
135. | Ліпська Марія Євгенівна (Біологія, природознавство, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
136. | Черненко Захар Олегович (Англійська мова, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
137. | Крашнякова Дар'я (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
138. | Єрмакова Катерина Юріївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
139. | Заяц Матвій (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
140. | Сергєєв Тимур Сергійович (Біологія, природознавство, Гімназія «Консул» №86) | |
141. | Донбай Лариса (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
142. | Несененко Дар'я Вадимівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
143. | Кравченко Марина (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
144. | Ославська Христина (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
145. | Nathaniel Wallner (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
146. | Ціпко Роман (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
147. | Сидоренко Андрій (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
148. | Волошина Марія (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | |
149. | Слабінська Елеонора Віталіївна (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
150. | Сагайдак Данііл Сергійович (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
151. | Скрипкін Михайло Сергійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
152. | Мельничук Вікторія (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
153. | Романова Діана (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
154. | Книшук Софія (Українська мова і література, НВК №9) | |
155. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
156. | Огородник Вікторія (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
157. | Совтус Марія Юріївна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
158. | Позднякова Поліна (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
159. | Чернишева Кіра Андріївна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
160. | Йолтухівська Марія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
161. | Дядик Олексій Олегович (Математика, Почапинський НВК) | |
162. | Куприянчик Артур (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
163. | Кучер Ксенія (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
164. | Чебанов Сергій Олександрович (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | |
165. | Бородачик Єгор Борисович (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
166. | Холод Софія (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
167. | Улєй Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, Новотроїцький ліцей №2) | |
168. | Дяченко Поліна Сергіївна (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | |
169. | Салко Макар Артемович (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
170. | Крючков Дмитро Валерійович (Англійська мова, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
171. | Підлужна Анастасія (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
172. | Лазурко Назарій Миколайович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
173. | Прохоренко Марина (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
174. | Коломецька Дар'я (Інформатика, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
175. | Рижко Аніта Олександрівна (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
176. | Ліпська Марія Євгенівна (Математика, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
177. | Савчишин Борис Русланович (Математика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
178. | Брезицька Каміла (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | |
179. | Токарська Поліна (Математика, Озерненська гімназія) | |
180. | Мельничук Марк Брисович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
181. | Волков Клим (Українська мова і література, ХЗОШ № 91) | |
182. | Руда Ксенія Вікторівна (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
183. | Каранфіл Марія (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | |
184. | Литвин Наталія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
185. | Руденко Софія Олексіївна (Українська мова і література, СЗШ №73 м. Львова) | |
186. | Адаєв Максим Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
187. | Веремчук Єгор Якович (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
188. | Пашкова Анна (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
189. | Мордух Eмма Олександрівна (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
190. | Журавльов Ігор Євгенійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
191. | Гуменюк Божена (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
192. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Математика, Рішельєвський Ліцей) | |
193. | Прохоренко Марина (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
194. | Касьянова Олександра Володимирівна (Біологія, природознавство, Слобожанський ліцей № 1) | |
195. | Зайко Валерій (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
196. | Грекало Олександр Геннадійович (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
197. | Станкова Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
198. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
199. | Вітенко Вікторія Сергіївна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №55) | |
200. | Шпитальський Давид Олександрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
201. | Ларін Дмитро Євгенович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
202. | Сахно Назар (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
203. | Смичик Дарина Романівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
204. | Різник Мирон Іванович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
205. | Гандзюк Даніїл Анатолійович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
206. | Зарицька Вікторія Олегівна (Українська мова і література, Пісківський ліцей) | |
207. | Фурик Діана (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
208. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
209. | Рудаков Андрій (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
210. | Шудрава Вікторія Артемівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
211. | Полозюк Антон (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
212. | Жейнова Аріна Дмитрівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
213. | Шилов Кірілл (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
214. | Подлесний Максим Андрійович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
215. | Вознесенський Даня (Математика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
216. | Баценюк Артур Мукучович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
217. | Гринюк Анастасія (Математика, НВК №9) | |
218. | Руденко Софія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
219. | Жук Нікіта (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
220. | Федусяк Віталій Володимирович (Інформатика, Калуська початкова школа №11) | |
221. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Біологія, природознавство, СЗШ №36) | |
222. | Власов Матвій (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
223. | Остроух Ростислав (Математика, Вільнянська гімназія "Світоч") | |
224. | Ославська Христина (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
225. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Українська мова і література, Первомайський ліцей №5) | |
226. | Вахнован Ілля (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
227. | Гірін Антон (Математика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
228. | Пшенай Марія Анатоліївна (Математика, КПШ №218 КМР) | |
229. | Рожевіч Дамір (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
230. | Шконда Матвій Костянтинович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
231. | Sofiia Kostenko (Англійська мова, ЗНВК "Свiтанок") | |
232. | Підлісний Іван Віталійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
233. | Ковалевська Ольга Ігорівна (Математика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
234. | Богоцька Анастасія (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
235. | Хмарук Вікторія (Англійська мова, НВК №9) | |
236. | Кондратюк Костянтин (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
237. | Андреєв Олексій (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
238. | Бодачевський Кіріл (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
239. | Харченко Сергій Володимирович (Біологія, природознавство, Бородянський академічний ліцей) | |
240. | Захарова Ірина (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
241. | Тімошина Милана (Інформатика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
242. | Гребенчук Анна (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
243. | Моргун Дар'я Євгенівна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
244. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Англійська мова, Первомайський ліцей №5) | |
245. | Златов Костянтин (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
246. | Крук Денис Юрійович (Біологія, природознавство, Селищанський НВК) | |
247. | Прохоренко Марина (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
248. | Антоненко Анастасія (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
249. | Шаповаленко Олександра Денисівна (Математика, КЗО НВО №28) | |
250. | Паринцев Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
251. | Місяць Дмитро (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
252. | Тимченко Аліса Андріївна (Біологія, природознавство, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
253. | Хмарук Вікторія (Інформатика, НВК №9) | |
254. | Довгий Леонід (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
255. | Тімошин Юрій (Інформатика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
256. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | |
257. | Дейнеко Єгор (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
258. | Черненко Захар Олегович (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
259. | Ткаченко Антон Костянтинович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
260. | Фам В'єт Нга (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
261. | Салко Макар Артемович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
262. | Софія Зубашева Олексіївна (Англійська мова, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
263. | Пархоменко Катерина Павлівна (Англійська мова, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
264. | Романюк Костянтин (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
265. | Якименко Богдан Романович (Інформатика, КПШ №218 КМР) | |
266. | Верьовкін Антон (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
267. | Рябуха Дмитро (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
268. | Почуєва Олександра Сергіївна (Математика, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | |
269. | Кошул Аліна (Інформатика, Одеська СШ № 121) | |
270. | Кондратюк Вадим Русланович (Математика, Спеціалізована школа №14 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу) | |
271. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
272. | Руда Ксенія Вікторівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
273. | Івахів Денис (Математика, ТСШ №29) | |
274. | Усачева Олександра (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | |
275. | Нагорний Євген (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
276. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Англійська мова, Рішельєвський Ліцей) | |
277. | Коваленко Лев (Математика, Elena Vedernikova Private School) | |
278. | Боднарюк Олена Михайлівна (Англійська мова, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
279. | Мелинь Анна-Габріела (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
280. | Мушка Кіра Андріївна (Англійська мова, Школа №21 м.Луцьк) | |
281. | Модлінський Матвій (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
282. | Калашникова Сніжана (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
283. | Черноволова Єва (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
284. | Міцевич Соня (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | |
285. | Гаєвський Ярослав (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
286. | Жовтенко Злата (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
287. | Літвинець Владислав (Англійська мова, Слободороманівський ліцей) | |
288. | Сандулов Дмитро Дмитрович (Українська мова і література, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
289. | Пишна Вероніка (Українська мова і література, ПШ №53 м. Львова) | |
290. | Галай Злата (Англійська мова, Ліцей 25) | |
291. | Яцура Іван (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | |
292. | Яненко Оксана Андріївна (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
293. | Линник Вікторія (Українська мова і література, Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | |
294. | Мірошніченко Злата Євгеніївна (Українська мова і література, КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
295. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Українська мова і література, Гуківська ЗОШ) | |
296. | Ковальова Кіра (Інформатика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
297. | Бодачевський Кіріл (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
298. | Богуцька Євгенія Віталіївна (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
299. | Бєляк Маргарита (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
300. | Соколовська Аріна Нікітівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
301. | Королькова Маргарита (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
302. | Евентаве Михаїл (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
303. | Голик Микита Артемович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
304. | Пиж Анна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
305. | Галицька Єлизавета (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
306. | Панайірджи Асія Бураківна (Математика, Ліцей "Інтелект") | |
307. | Павлов Артем (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | |
308. | Камуз Полiна Владиславiвна (Українська мова і література, ЗОШ/6) | |
309. | Мазницький Тимур (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
310. | Омельянов Ігор Віталійович (Біологія, природознавство, Павлоградська ЗШ № 16) | |
311. | Адаєв Максим Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
312. | Ворожейкін Дмитро (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
313. | Гладишко Анастасія (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
314. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
315. | Чебаненко Ян (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
316. | Прокопенко Марія (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
317. | Петров Ростислав (Математика, Одеська СШ №50) | |
318. | Лимар Артем Юрійович (Інформатика, Новомиргородська ЗШ №1) | |
319. | Яйленко Аміна (Біологія, природознавство, Нікольська гімназія "Софія") | |
320. | Рябко Єлизавети Євгенівна (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
321. | Оніка Злата (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
322. | Головата Ганна Володимирівна (Біологія, природознавство, Семенівська СЗШ) | |
323. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Інформатика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
324. | Полюхович Дарія Анатоліївна (Українська мова і література, Школа №18) | |
325. | Cтанєва Ніка Сергіївна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
326. | Хіора Ксенія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
327. | Козирєв Олександр (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
328. | Какасенко Ілля Олександрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
329. | Мордух Вероніка Олександрівна (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
330. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
331. | Кисліченко Ярослав Віталійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
332. | Ніколенко Микита Романович (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
333. | Назаренко Євген (Інформатика, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
334. | Панченко Ариана (Математика, VBSchool) | |
335. | Гаргіна Олександра Станіславівна (Математика, КЗ "НСЗШ №25") | |
336. | Хомич Андрій Вікторович (Математика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
337. | Гончарук Анастасія (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
338. | Полозюк Антон (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
339. | Сергієнко Вікторія Валеріївна (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
340. | Мурза Дарья (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
341. | Руденко Софія Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗШ №73 м. Львова) | |
342. | Балла Богдан Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
343. | Цись Іван (Українська мова і література, Великосорочинський ліцей) | |
344. | Веремчук Валерій Андрійович (Біологія, природознавство, Школа КМДШ на Осокорках) | |
345. | Гореславцева Дарина (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | |
346. | Пугач Лада (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
347. | Баранова Надія (Біологія, природознавство, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
348. | Сергієнко Вікторія Валеріївна (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
349. | Веремчук Валерій Андрійович (Інформатика, Школа КМДШ на Осокорках) | |
350. | Чурсіна Єва В'ячеславівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
351. | Бачур Станіслав Іванович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
352. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
353. | Пиж Анна (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
354. | Рижало Валерія Олександрівна (Українська мова і література, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
355. | Заїкіна Тетяна (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
356. | Брижак Артем Євгенійович (Інформатика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
357. | Кук Тимофій Олексійович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
358. | Сандулов Дмитро Дмитрович (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
359. | Колбаса Даніель Андрійович (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
360. | Амінов Тимур Олександрович (Англійська мова, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
361. | Семенченко Анна Андріївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
362. | Мартинюк Максим Ігорович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | |
363. | Бєляк Маргарита (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
364. | Кук Тимофій Олексійович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
365. | Ключко Катерина (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
366. | Саприкіна Марія (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
367. | Пасіковський Саша (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
368. | Рядковська Поліна (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
369. | Шаталова Марія Віталіївна (Українська мова і література, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
370. | Ворон Іванна Михайлівна (Українська мова і література, Почапинський НВК) | |
371. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
372. | Івашута Гліб (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
373. | Малюкіна Марина (Математика, НВК-ліцей №100) | |
374. | Ярошик Ліна Андріївна (Математика, Криворізька ЗОШ № 45) | |
375. | Руденко Віра (Інформатика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
376. | Плискач Єлизавета (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
377. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | |
378. | Руденко Юрій Олексійович (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | |
379. | Курка Олена Віорелівна (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | |
380. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
381. | Поляк Богдан (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
382. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
383. | Кошул Аліна (Математика, Одеська СШ № 121) | |
384. | Адаменко Володимир (Математика, Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
385. | Давиденко Софія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №130) | |
386. | Зоренко Артем (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
387. | Моргун Дар'я Євгенівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
388. | Уткіна Анастасія (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
389. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Біологія, природознавство, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
390. | Мельник Яна Русланівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
391. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Математика, Гуківська ЗОШ) | |
392. | Гірін Антон (Англійська мова, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
393. | Дiбрiвна Кiра Михайлiвна (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
394. | Шатерін Олексій (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
395. | Волкова Поліна Дмитрівна (Математика, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
396. | Коропенко Каріна (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
397. | Гутей Анна (Інформатика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
398. | Теодорович Мілана (Інформатика, Луцька гімназія №18) | |
399. | Катана Тимур Євгенійович (Математика, Перша міська гімназія) | |
400. | Марциненко Дар'я (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №26) | |
401. | Рафіков Арсеній (Англійська мова, Онлайн-школа "Альтернатива") | |
402. | Мукомела Денис (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
403. | Перекрест Данило Ігорович (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
404. | Фаріон Валерія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
405. | Ковальчук (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
406. | Васеніна Стефанія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
407. | Ларіонов Олександр Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
408. | Максимова Анастасія Іванівна (Математика, Грубнянський НВК) | |
409. | Кіріяченко Давід Сергійович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
410. | Найденко Святослав (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
411. | Стародубцев Максим (Математика, Одеська СШ №117) | |
412. | Семак Даниїл Миколайович (Англійська мова, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
413. | Писарєва Соломія (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | |
414. | Подлесний Максим Андрійович (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
415. | Мельник Анна (Українська мова і література, НВК №9) | |
416. | Голобородько Єлизавета (Математика, Криворізька ЗОШ №130) | |
417. | Самойлова Ангеліна (Українська мова і література, Великосорочинський ліцей) | |
418. | Ліхачевська Злата Андріївна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
419. | Дьяченко Софія (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
420. | Ковальчук (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
421. | Кондратюк (Інформатика, Одеська СШ №50) | |
422. | Горкун Іван (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
423. | Бєляк Маргарита (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
424. | Гужва Єва Вадимівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
425. | Корженко Гаррі (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
426. | Скрипкін Михайло Сергійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
427. | Малендевич Марія Степанівна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
428. | Журбенко Максим (Англійська мова, маматематика) | |
429. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
430. | Гора Ірина (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
431. | Кусмина Марк-Крістіан (Математика, СЗШ №36) | |
432. | Гуренок Роман Євгенович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №86) | |
433. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
434. | Северин Олексій Максимович (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
435. | Долженко Поліна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
436. | Дяченко Владислава (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
437. | Люк Ірина Сергіївна (Інформатика, Ліцей) | |
438. | Адаменко Ксенія Олегівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
439. | Ємченко Єгор (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
440. | Чечет Олексій Максимович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
441. | Ковальська Ксенія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
442. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Англійська мова, Гуківська ЗОШ) | |
443. | Музика Дмитро Євгенійович (Математика, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
444. | Печена Кіра (Математика, КЗО НВО №28) | |
445. | Уманець Артур Артурович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби) | |
446. | Гузей Іван Вікторович (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21) | |
447. | Федусяк Віталій Володимирович (Біологія, природознавство, Калуська початкова школа №11) | |
448. | Руденко Ярослав Олексійович (Математика, Ліцей №6 ЛМР) | |
449. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Інформатика, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
450. | Білоног Богдан (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
451. | Вахнован Ілля (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
452. | Баган Анна Олегівна (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
453. | Павлов Микола (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
454. | Колотвiн Iлля (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
455. | Могильна Софія Вікторівна (Біологія, природознавство, Школа І ступеня №333) | |
456. | Новікова Аліна (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
457. | Сергєєв Тимур Сергійович (Українська мова і література, Гімназія «Консул» №86) | |
458. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Математика, Тернопільська початкова школа №1) | |
459. | Куляба Софія Вікторівна (Математика, Колегіум 11) | |
460. | Гребенчук Євгеній (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
461. | Корчагіна Надія (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
462. | Ліза Вишневська (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | |
463. | Швед Анастасія Валентинівна (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
464. | Marko Sydorenko (Інформатика, ThinkGlobal, Львів) | |
465. | Ноздрачов Олександр Дмитрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
466. | Костенко Артем (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
467. | Васеніна Стефанія (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
468. | Громак Ярослав Олександрович (Інформатика, Первомайський ліцей №5) | |
469. | Карбунарь Івана (Українська мова і література, Пригородоцький НВК) | |
470. | Колосовська Анастасія Юріївна (Математика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
471. | Павлін Є. (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
472. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
473. | Куцеконь Марія Миколаївна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
474. | Кириленко Вероніка (Українська мова і література, Приватна школа "Наша школа") | |
475. | Бачур Станіслав Іванович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
476. | Резніченко Анна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
477. | Малюкіна Марина (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
478. | Тарасова Анастасія Ігорівна (Математика, КЗО "НВК №144" ДМР) | |
479. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
480. | Слободенюк-Сіра Алексія (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | |
481. | Федусяк Віталій Володимирович (Українська мова і література, Калуська початкова школа №11) | |
482. | Моргун Дар'я Євгенівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
483. | Марченко Данило (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
484. | Бощенко Андрій (Математика, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
485. | Боднарюк Олена Михайлівна (Українська мова і література, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
486. | Савчук Денис Ігорович (Англійська мова, НВК с.Видраниця) | |
487. | Хрипунов Тимур (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
488. | Малахова Діана (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
489. | Карашівський Максим (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | |
490. | Чуб Ростислав Дмитрович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
491. | Гудзь Назар (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
492. | Яйленко Аміна (Інформатика, Нікольська гімназія "Софія") | |
493. | Романченко Злата (Українська мова і література, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
494. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Математика, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | |
495. | Нікулін Олексій Вікторович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
496. | Смирнова Марія Євгенівна (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
497. | Ярмолицький Дмитрій Олександрович (Українська мова і література, Пісківський ліцей) | |
498. | Затяміна Ніка Іванівна (Українська мова і література, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
499. | Каплiєнко Вiталiй (Математика, ХЗОШ №159) | |
500. | Побережник Артем Ігорович (Математика, Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | |
501. | Іванько Іван Олегович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
502. | Кiценко Володимир Михайлович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
503. | Мазуренко Денис (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
504. | Садовничий Денис Євгенович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
505. | Каганюк Софія Миколаївна (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
506. | Трубаєва Тетяна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
507. | Лобода Варвара (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
508. | Сухов Юрій (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
509. | Тихомиров Тимур (Англійська мова, Школа №64) | |
510. | Черкашина София Олександрівна (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
511. | Повов Іван (Математика, Бучанська СЗОШ № 5) | |
512. | Селівон Тимофій Сергійович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
513. | Косідло Євангеліна (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
514. | Жданюк Андрій Сергійович (Інформатика, Вараський ліцей №4) | |
515. | Тохтаров Бекір (Інформатика, Ліцей №100) | |
516. | Литвин Іван Дмитрович (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
517. | Джеджея Давид (Англійська мова, КЗ ХЗОШ № 49) | |
518. | Кривець Артем (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | |
519. | Панчук Кирило Костянтинович (Інформатика, гімназія № 31) | |
520. | Бабин Катерина Русланівна (Українська мова і література, НВК «Любисток») | |
521. | Басанець Уляна Михайлівна (Біологія, природознавство, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
522. | Довбня Гліб Сергійович (Біологія, природознавство, КПШ №218 КМР) | |
523. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
524. | Криволап Кіра Віталіївна (Математика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
525. | Хмарук Вікторія (Математика, НВК №9) | |
526. | Будзінська Соломія (Англійська мова, Гімназія №257) | |
527. | Крупа Єлизавета (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
528. | М3 Жебринская Ольга Михайловна (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
529. | Бернацький Микита Андрійович (Українська мова і література, Голубівський ООЗ) | |
530. | Давиденко Віталій Віталійович (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
531. | Ковальська Мирослава Богданівна (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
532. | Дерипаско Олексій Віталійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
533. | Шевчук-Бєла Софія Андріївна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
534. | Лисак Таміла (Українська мова і література, НВК №9) | |
535. | Гора Ірина (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
536. | Вербовецька Соломія Павлівна (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | |
537. | Шмельков Святослав (Інформатика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
538. | Тащі Максим (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
539. | Жовтенко Злата (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | |
540. | Весельський Роман Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
541. | Головата Ганна Володимирівна (Українська мова і література, Семенівська СЗШ) | |
542. | Ворон Іванна Михайлівна (Математика, Почапинський НВК) | |
543. | Мачак Володимир (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
544. | Косьміна Єлизавета (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
545. | Угланова Сандра (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
546. | Душенковський (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | |
547. | Атанасова Олександра Василівна (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
548. | Литвин Іван Дмитрович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
549. | Кошул Аліна (Українська мова і література, Одеська СШ № 121) | |
550. | Проказюк Даніїл Олегович (Математика, Одеська СШ №117) | |
551. | Новоселецька Ангеліна Олександрівна (Математика, Луцький НВК №9) | |
552. | Ракша Марія (Українська мова і література, Кушугумський НВК "Інтелект") | |
553. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Українська мова і література, СЗШ №36) | |
554. | Танчинець Іванна Іванівна (Біологія, природознавство, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | |
555. | Цвентух Варвара Олексіївна (Математика, ХЗОШ № 95) | |
556. | 474961107 (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | |
557. | Гороховатська Кіра (Англійська мова, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
558. | Омельченко Сергій Євгенович (Біологія, природознавство, Ліцей №6 ЛМР) | |
559. | Бочарова Олександра (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
560. | Левінков Андрій (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
561. | Турук Роман Вікторович (Біологія, природознавство, Ліцей №13) | |
562. | Каліновська Тетяна Петрівна (Біологія, природознавство, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
563. | Стромило Іван Андоійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
564. | Кисельов Нікіта (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | |
565. | Говоров Ігор Олегович (Інформатика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
566. | Ракша Марія (Біологія, природознавство, Кушугумський НВК "Інтелект") | |
567. | Горкун Іван (Математика, НВК-ліцей №100) | |
568. | Кудінов Михайло Вікторович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | |
569. | Кушнір Христина Романівна (Математика, Тульчинська НВК ЗШ І - ІІІ ст. № 3 - гімназія) | |
570. | Білик Олександр (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
571. | Черкашина София Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
572. | Волосянчук Назар Романович (Біологія, природознавство, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | |
573. | Швед Анастасія Валентинівна (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
574. | Дарма Сергій (Інформатика, Криворізька ЗОШ №65) | |
575. | Стефанців Максим (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
576. | Кострецький Кирило Романович (Українська мова і література, Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | |
577. | Мельничук Вікторія (Математика, Кіцманський НВК) | |
578. | Турчина Божена (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
579. | Жникіна Ольга Олегівна (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
580. | Вільховецький Василь Віталійович (Біологія, природознавство, Пригородоцький НВК) | |
581. | Комар Аліна Юріївна (Інформатика, КПШ №218 КМР) | |
582. | Жмайло Тимур (Математика, КЗО НВО №28) | |
583. | Остапюк Дарина Ігорівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №211 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу) | |
584. | Тихомиров Тимур (Математика, Школа №64) | |
585. | Дяченко Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Гімназія «Консул» №86) | |
586. | Ткаченко Настя (Англійська мова, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
587. | Данилюк Дар'я Олександрівна (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
588. | Цьох Андрій (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
589. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Англійська мова, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
590. | Мороз Катерина (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
591. | Іванько Іван Олегович (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
592. | Степанець Софія Іванівна (Біологія, природознавство, Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
593. | Гнатенко Олексій Павлович (Біологія, природознавство, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
594. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Математика, Білоцерківська СПМШ №16) | |
595. | Петльович Андрій Олегович (Англійська мова, Козаровицька ЗОШ) | |
596. | Козак Валерія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
597. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Математика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
598. | Івашута Гліб (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
599. | Маслов Олександр Олександрович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
600. | Ларіонов Олександр Юрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
601. | Вінтонюк Іван (Англійська мова, НВК №9) | |
602. | Овечко Микола Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
603. | Руденко Софія Олексіївна (Математика, СЗШ №73 м. Львова) | |
604. | Микитенко Денис Ігорович (Українська мова і література, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | |
605. | Віданова Анна Владиславівна (Математика, КЗО НВО №28) | |
606. | Волкова Поліна Дмитрівна (Інформатика, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
607. | Мірошник Ірина Анатоліївна (Біологія, природознавство, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
608. | Нога Ріанна (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
609. | Герасимчук Андрій Олегович (Англійська мова, КЗ "Рівненський обласний ліцей") | |
610. | Король Іван Олександрович (Інформатика, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
611. | Гріщенко Євгеній (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
612. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
613. | Власенко Ілля (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
614. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
615. | Рибачик В'ячеслав (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
616. | Адаменко Ксенія Олегівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
617. | Зіман Богдан (Інформатика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
618. | Галіта Максим (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
619. | Гаркач Вікторія (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
620. | Патлай Поліна (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
621. | Решетник Станіслав Олександрович (Інформатика, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
622. | Панчук Кирило Костянтинович (Українська мова і література, гімназія № 31) | |
623. | Безкровний Назар (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
624. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
625. | Рева Софія (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
626. | Гузій Іван (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
627. | Ляскін Ярослав Іванович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
628. | Дашко Дар'я (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
629. | Ус Катерина Євгенівна (Інформатика, Школа І ступеня №333) | |
630. | Кійосе Еріка (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
631. | Клімук Валерія (Математика, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
632. | Дашко Діана Юріївна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
633. | Смеречинська Вікторія Олексіївна (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
634. | Березицька Богдана (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
635. | Головата Ганна Володимирівна (Інформатика, Семенівська СЗШ) | |
636. | Лоскутов Єлисей (Математика, Ліцей) | |
637. | Гринько Софія (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
638. | Мелинь Анна-Габріела (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
639. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
640. | Пятницька Катерина Володимирівна (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
641. | Гладкий Філіп (Математика, Одеська СШ №117) | |
642. | Новосад Нікіта (Математика, Криворізька ЗОШ №130) | |
643. | Хижнекова Поліна Іванівна (Англійська мова, Малинська філія Острожецького ліцею ім. Ігоря Єремеєва) | |
644. | Зеленський Степан Дмитрович (Українська мова і література, РОСШ) | |
645. | Пасичник Арсен Віталійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | |
646. | Білоус Валерія (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
647. | Руденко Юрій Олексійович (Українська мова і література, Ліцей №6 ЛМР) | |
648. | Дзюбак Дмитро (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
649. | Шмельков Святослав (Англійська мова, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
650. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
651. | Медведчук Любомир (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
652. | Доценко Иван Олексійович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
653. | Небилиця Артем Денисович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
654. | Перлик Михайло Дмитрович (Українська мова і література, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
655. | Ковальова Єлизавета Сергіївна (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
656. | Гончарук Олександра (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
657. | Лозниця Валерія (Англійська мова, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
658. | Савенко Валерій (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
659. | Омельянов Ігор Віталійович (Українська мова і література, Павлоградська ЗШ № 16) | |
660. | Васеніна Стефанія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
661. | Рафіков Арсеній (Математика, Онлайн-школа "Альтернатива") | |
662. | Чабанний Єгор Євгенович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
663. | Золотько Вероніка Андріївна (Математика, Сенчаська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
664. | Гнатенко Олексій Павлович (Українська мова і література, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
665. | Івкіна Єлизавета Сергіївна (Біологія, природознавство, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
666. | Зозуля Вероніка Ярославівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
667. | Тротт Родіон (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
668. | Кикоть Максим Анатолійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
669. | Коновалов Єгор (Математика, Ліцей) | |
670. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
671. | Бланар Катерина (Математика, Одеська СШ №117) | |
672. | Адаєв Максим Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
673. | Пшонік Ольга Денисівна (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
674. | Шевчук Данило Богданович (Інформатика, Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
675. | Шинкарик Назар Тарасович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
676. | Різник Мирон Іванович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
677. | Уткіна Анастасія (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
678. | Рябуха Дмитро (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
679. | Доценко Иван Олексійович (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
680. | Поляк Богдан (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
681. | Дірочка Дмитро Олексійович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | |
682. | Кулик Арсен (Українська мова і література, НВК №9) | |
683. | Тимошенко Олег (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
684. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Українська мова і література, Білоцерківська СПМШ №16) | |
685. | Коріков Арсеній Олександрович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
686. | Кульов Владислав (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
687. | Зарва Еліна (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
688. | Веремчук Валерій Андрійович (Українська мова і література, Школа КМДШ на Осокорках) | |
689. | Михайлов Дмитро (Математика, Городоцька початкова школа) | |
690. | Буц Максим (Математика, Одеська СШ №117) | |
691. | Загорей Олександра Олександрівна (Інформатика, Школа №18) | |
692. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
693. | Рижко Аніта Олександрівна (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
694. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
695. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
696. | Каранфіл Марія (Математика, ХЗОШ № 51) | |
697. | Степанець Лілія (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
698. | Даллакян Домiнiка Левонiвна (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
699. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Українська мова і література, Кочержинський НВК) | |
700. | Бодров Назар Денисович (Математика, Мелітопольська CШ №25) | |
701. | Дашко Дар'я (Українська мова і література, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
702. | Кравченко Марина (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
703. | Крилік Ілля Олександрович (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | |
704. | Ліза Вишневська (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
705. | Trypolska Maria (Англійська мова, Школа №28) | |
706. | Бугерчук Катерина Дмитрівна (Англійська мова, Орининська ЗОШ) | |
707. | Савелова Анастасія Іванівна (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
708. | Войдевич Орест (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
709. | Боброва Дар’я (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | |
710. | Романюк Софія (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
711. | Кострікова Маріанна (Математика, Херсонська гімназія №1) | |
712. | Нестеров Клим (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
713. | Петрикова Варвара Олексіївна (Інформатика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
714. | Панська Злата Вадимівна (Українська мова і література, Колегіум 11) | |
715. | Черненко Остап Олегович (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
716. | Мірошніченко Злата Євгеніївна (Інформатика, КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
717. | Гнатенко Олексій Павлович (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
718. | Горбань Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
719. | Царук Микола (Інформатика, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
720. | Астахова Поліна Аркадіївна (Математика, Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | |
721. | Костя Косинов (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
722. | Нікітюк Златослава (Математика, Луцька гімназія №18) | |
723. | Боднарюк Владислав Володимирович (Українська мова і література, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | |
724. | Петренко Іван (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
725. | Багарян Артем Русланович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
726. | Кривошей Софія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
727. | Пода Марія (Математика, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
728. | Полуденко А. (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
729. | Каліновська Тетяна Петрівна (Математика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
730. | Свирид Данило (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
731. | Tveritin Denis (Англійська мова, Гімназія №257) | |
732. | Гетьман Владислава (Математика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
733. | Яхновська Варвара (Математика, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
734. | Стецюн Арсен Андрійович (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
735. | Аксьонов Михайло (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
736. | Бабурін Артур (Біологія, природознавство, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
737. | Кушнір Матвій Анатолійович (Українська мова і література, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
738. | Ковалевська Ольга Ігорівна (Біологія, природознавство, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
739. | Затяміна Ніка Іванівна (Англійська мова, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
740. | Горбань Софія Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
741. | Яворський Михайло Костянтинович (Англійська мова, Новокалинівський опорний заклад) | |
742. | Бабурін Артур (Інформатика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
743. | Шостак Єлизавета Іванівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
744. | Романюк Костянтин (Інформатика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
745. | Артеменко Артем Сергійович (Математика, Школа №55) | |
746. | Кравченко Влада Олегівна (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | |
747. | Яценко Дімітрій Дмитрович (Українська мова і література, гімназія № 31) | |
748. | Артюх Марк Євгенович (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
749. | Бродецький Володимир (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
750. | Вільховецький Василь Віталійович (Українська мова і література, Пригородоцький НВК) | |
751. | Семененко Дмитро (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
752. | Рижало Валерія Олександрівна (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
753. | Коваленко Максим Євгенович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
754. | Кухтар Назар (Інформатика, НВК №9) | |
755. | Куліковський Артем Сергійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | |
756. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Інформатика, Мелітопольська ЗОШ №7) | |
757. | Рожин Олег Анатолійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
758. | Трикутько Надія Олександрівна (Англійська мова, КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
759. | Пархоменко Даниїл Денисович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
760. | Бухтіярова Анастасія (Українська мова і література, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
761. | Адаменко Ксенія Олегівна (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
762. | Герасимчук Вероніка Сергіївна (Англійська мова, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
763. | Бєляк Маргарита (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
764. | Завацька Інна Віталіївна (Біологія, природознавство, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
765. | Куляба Софія Вікторівна (Англійська мова, Колегіум 11) | |
766. | Садовничий Данило Євгенович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
767. | Патлай Поліна (Математика, Elena Vedernikova Private School) | |
768. | Ларбі Ідір (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
769. | Йолтухівська Марія (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | |
770. | Галай Еля Віталіївна (Англійська мова, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
771. | Коваленко Анастасія Олександрівна (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
772. | Прокопало Марія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | |
773. | Дмитренко Ізабелла (Біологія, природознавство, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
774. | Люк Ірина Сергіївна (Біологія, природознавство, Ліцей) | |
775. | Евентаве Михаїл (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
776. | Волянська Олександра (Математика, Одеська СШ №117) | |
777. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
778. | Джуман Маргарита (Математика, Elena Vedernikova Private School) | |
779. | Птіцина Дарія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
780. | Самойлова Ангеліна (Біологія, природознавство, Великосорочинський ліцей) | |
781. | Шевчук Данило Богданович (Українська мова і література, Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
782. | Зіман Богдан (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
783. | Пащенко Надія Олександрівна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
784. | Горкун Іван (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
785. | Павлишин Георгий (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
786. | Антоненко Владислав Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
787. | Подлесний Максим Андрійович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
788. | Бондарук Катерина (Англійська мова, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
789. | Загарія Артем (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
790. | Кузнєцова Таня (Англійська мова, Гімназія №257) | |
791. | Козир Поліна (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
792. | Лобода Варвара (Математика, Одеська СШ №117) | |
793. | Новосад Нікіта (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №130) | |
794. | Китаєва Інга (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
795. | Зеленюк Максим Миколайович (Українська мова і література, Катеринківський НВК) | |
796. | Волощенко Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
797. | Владислав Кравець Олексійович (Математика, Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | |
798. | Слободян Ілля (Математика, Криворізька ЗОШ №86) | |
799. | Ковтанець Владислав Ігорович (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
800. | Сердюк Кирил Сергійович (Біологія, природознавство, Глухівська ЗОШ №1) | |
801. | Ткаченко Данил (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
802. | Котляр Софія Вікторівна (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
803. | Кулик Едуард Михайлович (Біологія, природознавство, НВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
804. | Небилиця Артем Денисович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
805. | Бондар Денис (Українська мова і література, Европейський коллегіум) | |
806. | Кривич Олександр Євгенович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
807. | Каленик Таїсія (Математика, КЗО НВО №28) | |
808. | Ждамірова Марина (Інформатика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
809. | Никируй Юрій (Математика, НВК №9) | |
810. | Зуйченко Анна (Українська мова і література, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
811. | Ворон Іванна Михайлівна (Англійська мова, Почапинський НВК) | |
812. | Троневич Владислав (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | |
813. | Березицька Богдана (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
814. | Резніченко Назар (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
815. | Волянський Матвій Олександрович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
816. | Трикутько Надія Олександрівна (Математика, КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
817. | Смирнова Марія Євгенівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
818. | Семененко Дмитро (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
819. | Ковальчук Діана (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
820. | Козаченко Максим Андрійович (Математика, Школа №55) | |
821. | Дементьева Гліб (Математика, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
822. | Книшук Софія (Математика, НВК №9) | |
823. | Очеретнюк Анастасія (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
824. | Король Ангеліна Андріївна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
825. | Івасюк Алєксандра (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
826. | Бернадін Ольга Миколаївна (Інформатика, Гуківська ЗОШ) | |
827. | Демковський Максим Віталійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
828. | Малиновський Юрій (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
829. | Крамар Нікіта Олегович (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
830. | Курка Олена Віорелівна (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
831. | Орлов Ілля (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
832. | Лисак Таміла (Математика, НВК №9) | |
833. | Романюк Костянтин (Англійська мова, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
834. | Миколайчук Олексій Миколайович (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
835. | Синегіна Анна Валентинівна (Біологія, природознавство, СЗШ №35) | |
836. | Кравченко Влада Олегівна (Математика, гімназія № 31) | |
837. | Пасіковський Саша (Англійська мова, Школа №64) | |
838. | Швайковський Лука (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
839. | Процишин Богдан Михайлович (Інформатика, ТСШ №29) | |
840. | Птіцина Дарія (Математика, Одеська СШ №117) | |
841. | Сахаров Денис (Біологія, природознавство, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
842. | Гнатенко Олексій Павлович (Інформатика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
843. | Салко Макар Артемович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
844. | Федотов Леонід (Інформатика, Дніпропетровська СЗШ №42) | |
845. | Крутянська Владислава (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
846. | Сімакова Марія (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
847. | Шудрава Вікторія Артемівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
848. | Рябша Анна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
849. | Щербанюк Юлія Сергіївна (Українська мова і література, Школа №18) | |
850. | Гора Ірина (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
851. | Прокопало Марія (Математика, НВК-ліцей №100) | |
852. | Бернадский олександер (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
853. | Федосеєнко Данило (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
854. | Пержинский Александр Андреевич (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
855. | Гусєв Владислав Олександрович (Інформатика, Школа №55) | |
856. | Яцура Іван (Математика, НВК-ліцей №100) | |
857. | Люк Ірина Сергіївна (Українська мова і література, Ліцей) | |
858. | Рогова Валерія Андріївна (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
859. | Чорногор Олександра Миколаївна (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | |
860. | Подгорная Злата Павловна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
861. | Резниченко Данііл (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
862. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Біологія, природознавство, Первомайський ліцей №5) | |
863. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Кочержинський НВК) | |
864. | Кулак Єлизавета (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
865. | Бернацький Микита Андрійович (Математика, Голубівський ООЗ) | |
866. | Лисак Таміла (Англійська мова, НВК №9) | |
867. | Дуднік Іван Іванович (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
868. | Мішин Дмитро Юрійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
869. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Біологія, природознавство, Сарненський ліцей №2) | |
870. | Бодянчук Олександр Сергійович (Математика, Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
871. | Овчеренко Марія (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
872. | Юрчак Зоряна Романівна (Англійська мова, Новокалинівський опорний заклад) | |
873. | Пишний Марко (Інформатика, ПШ №53 м. Львова) | |
874. | Підопригора Анастасія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
875. | Заїкіна Тетяна (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
876. | Кривонос Анна Миколаївна (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
877. | Козяренко Олег (Математика, НВК-ліцей №100) | |
878. | Котляр Софія Вікторівна (Англійська мова, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
879. | Кудінов Михайло Вікторович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | |
880. | Ткаченко Настя (Інформатика, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
881. | Должиков Максим Глибович (Інформатика, маматематика) | |
882. | Дудкевич Аркадій Романович (Інформатика, Школа І ступеня №333) | |
883. | Дроздов Даніл (Математика, Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
884. | Бланар Катерина (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
885. | Смосюк Аліна Сергіївна (Англійська мова, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
886. | Продан Гордій Іванович (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
887. | Федорченко Юлія Андріївна (Англійська мова, Ліцей) | |
888. | Рибачик В'ячеслав (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
889. | Довгань Данііл Ігорович (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
890. | Біла Єлизавета (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
891. | Чечет Олексій Максимович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
892. | Катрук Ілля (Українська мова і література, ТСШ №29) | |
893. | Новосельцева Валерія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | |
894. | Котенко Валерія (Англійська мова, Бердянська ЗОШ №4) | |
895. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Математика, Семенівська СЗШ) | |
896. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
897. | Нагібіна Єлизавета (Англійська мова, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
898. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
899. | Бурдов Іван Дмитрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
900. | Осадчий Глєб (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
901. | Патлай Ілля (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | |
902. | Мітєва Анастасія (Математика, Одеська СШ №117) | |
903. | Загорей Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, Школа №18) | |
904. | Богдан Дмитро Тарасович (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
905. | Селівон Тимофій Сергійович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
906. | Маліков Тимур Сергійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
907. | Крилов Ілля (Інформатика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
908. | Дірочка Дмитро Олексійович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | |
909. | Сметанюк Оксана (Українська мова і література, НВК №9) | |
910. | Перехейда Ярема Владиславович (Українська мова і література, Ліцей) | |
911. | Веремчук Валерій Андрійович (Математика, Школа КМДШ на Осокорках) | |
912. | Стецюн Арсен Андрійович (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
913. | Облакевич Олена (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
914. | Головата Ганна Володимирівна (Англійська мова, Семенівська СЗШ) | |
915. | Алієв Тимур (Математика, David’School) | |
916. | Микитенко Денис Ігорович (Англійська мова, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | |
917. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Англійська мова, Мелітопольська ЗОШ №7) | |
918. | Ткаченко Настя (Біологія, природознавство, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
919. | Вронський Богдан (Математика, КЗО НВО №28) | |
920. | Паринцев Андрій Олександрович (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
921. | Руденко Софія Олексіївна (Інформатика, СЗШ №73 м. Львова) | |
922. | Амєлін Гліб Єгорович (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
923. | Березицька Богдана (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
924. | Скиба Богдана Юріївна (Математика, Вараський ліцей №4) | |
925. | Гнатенко Олексій Павлович (Англійська мова, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
926. | Бинда Діана Олександрівна (Біологія, природознавство, Грубнянський НВК) | |
927. | Баранов Денис (Інформатика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
928. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
929. | Корженко Гаррі (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
930. | Бедрій Андрій Тарасович (Українська мова і література, Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3") | |
931. | Василенко Марк Дмитрович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
932. | Нестеренко Леонид Романович (Англійська мова, ХЗОШ №131) | |
933. | Антоненко Дарія (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
934. | Подлесний Максим Андрійович (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
935. | Пащенко Софія (Інформатика, Криворізька ЗОШ №130) | |
936. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
937. | Малиновський Юрій (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
938. | Назаренко Євген (Математика, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
939. | Боримська Віолетта (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
940. | Пятницька Катерина Володимирівна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
941. | Демковський Максим Віталійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
942. | Єгоренко Нікіта Романович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
943. | Панас Софія Іванівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів) | |
944. | Івкіна Єлизавета Сергіївна (Математика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
945. | Заярна Марія Вадимівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
946. | Шинкарик Назар Тарасович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
947. | 271635525 (Англійська мова, Єрківецьке НВО "ЗЗСО І - ІІІ ст. - ЗДО") | |
948. | Черемних Олександр (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
949. | Борутенко Полина Евгеньевна (Біологія, природознавство, Запорізький колегіум №98) | |
950. | Різник Мирон Іванович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
951. | Нікітін Лев Андрійович (Математика, ThinkGlobal Київ Березняки) | |
952. | Криволап Кіра Віталіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
953. | Клочкова Марія (Українська мова і література, КПГТЛ) | |
954. | Войтенко Дар'я (Українська мова і література, Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
955. | Стойко Анна (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
956. | Синиця Артем (Математика, Вовчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
957. | Федорченко Юлія Андріївна (Біологія, природознавство, Ліцей) | |
958. | Станкова Софія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
959. | Мачак Володимир (Біологія, природознавство, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
960. | Сенчурова Марія (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
961. | Вовчак Тетяна Петрівна (Математика, Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | |
962. | Бурда Тимофiй Михайлович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
963. | Балла Богдан Олександрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
964. | Колєснік Микита (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
965. | Малахова Діана (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
966. | Висоцька Естелла (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
967. | Пяскіна Злата Олександрівна (Англійська мова, Гімназія №257) | |
968. | Рева Софія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
969. | Козир Поліна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
970. | Підгірна Уляна Олексіївна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
971. | Кук Тимофій Олексійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
972. | Каліновська Тетяна Петрівна (Інформатика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
973. | Ковальчук Георгій (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
974. | Козир Поліна (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
975. | Заярна Марія Вадимівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
976. | Почуєва Олександра Сергіївна (Інформатика, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | |
977. | Недвига Альміра Артемівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
978. | Тимченко Аліса Андріївна (Інформатика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
979. | Адаменко Володимир (Інформатика, Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
980. | Кузіна Анна Олександрівна (Англійська мова, Ліцей) | |
981. | Яворська Софія Ігорівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
982. | Черній Максим Анатолійович (Інформатика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
983. | Нестеренко Роман Станіславович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
984. | Юріна Дар'я (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
985. | Крилов Ілля (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
986. | Смілянська Олександра (Біологія, природознавство, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
987. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Математика, Первомайський ліцей №5) | |
988. | Бондар Наталя (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
989. | Мур Софія Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
990. | Андреєв Олексій (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
991. | Павлусь Назар Юрійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №74) | |
992. | Загорей Олександра Олександрівна (Математика, Школа №18) | |
993. | Соловей Марія Михайлівна (Українська мова і література, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
994. | Загородній Матвій Андрійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
995. | Опалько Максим Петрович (Інформатика, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
996. | Швед Анастасія Валентинівна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
997. | Богуславський Тимур Олексійович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
998. | Должиков Максим Глибович (Математика, маматематика) | |
999. | Фурик Діана (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
1000. | Олійник Юлія Вікторівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
1001. | Івахів Денис (Українська мова і література, ТСШ №29) | |
1002. | Хачикова Єлизавета (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
1003. | Левенталь Давід (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
1004. | Краснорудська Елизавета (Інформатика, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
1005. | Патлай Поліна (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | |
1006. | Рушанський Роман (Математика, Одеська СШ №117) | |
1007. | Ковтанець Владислав Ігорович (Англійська мова, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
1008. | Шашкевич Тетяна (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
1009. | Смичик Дарина Романівна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1010. | Кравченко Влада Олегівна (Англійська мова, гімназія № 31) | |
1011. | Євдокимов Ілля (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1012. | Степаненко Анастасія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | |
1013. | Патлай Ілля (Математика, Elena Vedernikova Private School) | |
1014. | Арабаджі Євгенія Петрівна (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
1015. | Ворохоб Кирил (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1016. | Кочин Данило Максимович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1017. | Сіпайло Данило Леонідович (Англійська мова, Школа №18) | |
1018. | Рудаков Андрій (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
1019. | Аверіна Анна (Інформатика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1020. | Заяц Матвій (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
1021. | Романюта Ксенія Сергіївна (Інформатика, Мелітопольська CШ №25) | |
1022. | Іл’яной Ігор (Математика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1023. | Гончар Віталій Олександрович (Інформатика, Синицька ЗОШ) | |
1024. | Гузей Іван Вікторович (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21) | |
1025. | Карашівський Максим (Інформатика, ТСШ №29) | |
1026. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1027. | Кикоть Максим Анатолійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1028. | Шатерін Олексій (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
1029. | Кот Вікторія Олегівна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1030. | Войцеховська Віолета Вадимівна (Інформатика, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
1031. | Баранова Еліна Віталіївна (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1032. | Даллакян Арсен (Українська мова і література, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1033. | Руденко Віра (Англійська мова, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1034. | Побережник Артем Ігорович (Англійська мова, Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | |
1035. | Крутянська Владислава (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
1036. | Смілянська Олександра (Англійська мова, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
1037. | Дьяченко Софія (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1038. | Долапчи Давид (Інформатика, Одеська СШ № 121) | |
1039. | Богаченко Катерина (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1040. | Колпаков Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
1041. | Скиба Богдана Юріївна (Українська мова і література, Вараський ліцей №4) | |
1042. | Шалигін Максим (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1043. | Сачава Тимофій Андрійович (Інформатика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
1044. | Яременко Аріна Віталіївна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
1045. | Давиденко Дмиитро Сергійович (Англійська мова, Великоновосілківська загальноосвітня Школа №2) | |
1046. | Осадчий (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
1047. | Літвінов Лев (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1048. | Польотов Денис Андрійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1049. | Цвентух Варвара Олексіївна (Українська мова і література, ХЗОШ № 95) | |
1050. | Ярков Михайло Артемович (Інформатика, Пологівський НВК) | |
1051. | Федосеєнко Данило (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
1052. | Чебанов Сергій Олександрович (Інформатика, ТСШ №29) | |
1053. | Ващенко Володимир Віталійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1054. | Найденко Георгій (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1055. | Тюркоглу Єва Інджі (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
1056. | Сичевська Лілія Віталіївна (Біологія, природознавство, Школа І ступеня №333) | |
1057. | Паламарчук Злата (Англійська мова, НВК №9) | |
1058. | Тібекіна Єва Олександрівна (Математика, КЗО НВО №28) | |
1059. | Дірочка Дмитро Олексійович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | |
1060. | Тарашевський Денис Володимирович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1061. | Дундєва Софія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | |
1062. | Павлюк Максим (Математика, НВК №9) | |
1063. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1064. | Нестеренко Роман Станіславович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
1065. | Піхно Нікіта Дмитрович (Інформатика, Ліцей "Євроленд") | |
1066. | ЩЕРБАК ДАША (Англійська мова, Гімназія №257) | |
1067. | Проказюк Даніїл Олегович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
1068. | Нікіфорова Мілана (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1069. | Нос Марія (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1070. | Кіріяченко Давід Сергійович (Математика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
1071. | Гусєв Владислав Олександрович (Англійська мова, Школа №55) | |
1072. | Хомич Андрій Вікторович (Біологія, природознавство, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
1073. | Верхогляд Ольга Сергіївна (Біологія, природознавство, Славутська гімназія №4) | |
1074. | Швець Костянтин (Інформатика, Криворізька гімназія №91) | |
1075. | Березицька Богдана (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1076. | Цьох Андрій (Англійська мова, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1077. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Біологія, природознавство, Білоцерківська СПМШ №16) | |
1078. | Єлісєєнко Варвара (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1079. | Курка Олена Віорелівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | |
1080. | Мульганова Дар'я Іванівна (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | |
1081. | Барбазюк Ілля Володимирович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1082. | Капустян Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1083. | Рафіков Арсеній (Інформатика, Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1084. | Мельник Володимир Костянтинович (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | |
1085. | Деніщук Анастасія Олександрівна (Математика, Ямпільський НВК) | |
1086. | Бороган Аріна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1087. | Новосад Нікіта (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №130) | |
1088. | Лукавецька Олеся Романівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1089. | Горбань Софія Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1090. | Кокурін Єгор (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1091. | Стойко Анна (Англійська мова, НВК №9) | |
1092. | Калашніков Гліб (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1093. | Лазоренко Марія (Українська мова і література, ОПШСТ "На перехрести") | |
1094. | Печена Кароліна (Англійська мова, David’School) | |
1095. | Панченко Кирило (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
1096. | Стусь Ярослава Вікторівна (Математика, КЗО НВО №28) | |
1097. | Сергієнко Денис Валерійович (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
1098. | Чернявець Ірина Михайлівна (Українська мова і література, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
1099. | Ромашко Олександр (Українська мова і література, Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1) | |
1100. | Зеленюк Максим Миколайович (Біологія, природознавство, Катеринківський НВК) | |
1101. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
1102. | Павлов Артем (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | |
1103. | Євдокимов Ілля (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1104. | Смілянська Олександра (Українська мова і література, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
1105. | Рожевіч Дамір (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1106. | Линник Вікторія (Англійська мова, Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | |
1107. | Булатецька Марія (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
1108. | Тетьора Марк Геннадійович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
1109. | Матвієнко Артем Олександрович (Математика, Бородянський академічний ліцей) | |
1110. | Ібрахім Нехме Ярина Мохамадівна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1111. | Циганкова Анна Тимурівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1112. | Гринюк Анастасія (Англійська мова, НВК №9) | |
1113. | Самелюк Аліса (Математика, Ліцей №100) | |
1114. | Шпитальський Давид Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1115. | Гергель Єлизавета Олегівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1116. | Лещук Роман Андрійович (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1117. | Нагібін Геннадій (Українська мова і література, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
1118. | Буц Максим (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
1119. | Кудрявцев Данило (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
1120. | Озівський Юрій В'ячеславович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1121. | Гора Ірина (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1122. | Чепулянець Вікторія (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1123. | Кострич Марія Олександрівна (Англійська мова, Нетішинська ЗОШ №1) | |
1124. | Шаталова Марія Віталіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
1125. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Інформатика, Семенівська СЗШ) | |
1126. | Колісник Єгор (Інформатика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1127. | Боса Кіра (Інформатика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
1128. | Чуб Ростислав Дмитрович (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1129. | Репушевський Михайло (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1130. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1131. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1132. | Копитчак Ілона Юріївна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1133. | Пензев Єгор Павлович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1134. | Кусмина Марк-Крістіан (Біологія, природознавство, СЗШ №36) | |
1135. | Бордя Єлизавета (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
1136. | Лисенко Станислав Еланович (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
1137. | Лубенський Денис Володимирович (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
1138. | Лабанович Володимир Вікторович (Математика, НВК"Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ") | |
1139. | Тищенко Маргарита Андріївна (Математика, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
1140. | Сурін Тимур Іванович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1141. | Кожушко Валерія (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1142. | Прокоф'єва М. (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1143. | Мукомела Денис (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
1144. | Ворон Іванна Михайлівна (Біологія, природознавство, Почапинський НВК) | |
1145. | Гарас Владислав Андрійович (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1146. | Качанов Максим (Англійська мова, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
1147. | Кононенко Назар Русланович (Математика, Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
1148. | Кондратюк Костянтин (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
1149. | Яворська Софія Ігорівна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1150. | Гладка Тіна Володимирівна (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1151. | Нагібіна Єлизавета (Математика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
1152. | Порядна Єлизавета (Математика, Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | |
1153. | Висоцька Естелла (Українська мова і література, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
1154. | Фурик Діана (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1155. | Вознесенський Даня (Інформатика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
1156. | Тимофєєва Емма Артемівна (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
1157. | Циганкова Анна Тимурівна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1158. | Коваленко Богдан Ігорович (Українська мова і література, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1159. | Іщенко Тимур Олександрович (Біологія, природознавство, Перещепинський НВК "Родина") | |
1160. | Могильна Софія Вікторівна (Українська мова і література, Школа І ступеня №333) | |
1161. | Абакумова-Бліхар Еліна (Інформатика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1162. | Пишна Вероніка (Математика, ПШ №53 м. Львова) | |
1163. | Гуренок Роман Євгенович (Математика, Криворізька ЗОШ №86) | |
1164. | Кіріяченко Давід Сергійович (Українська мова і література, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
1165. | Никируй Юрій (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1166. | Саприкіна Марія (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1167. | Пуфлер Андрій Володимирович (Інформатика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1168. | Бакшеєв Кирило (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1169. | Пишний Марко (Англійська мова, ПШ №53 м. Львова) | |
1170. | Стоян Іван Іванович (Українська мова і література, НВК № 131) | |
1171. | Бурдак Андрій Сергійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1172. | Блаженко Роман Миколайович (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | |
1173. | Мокляк Юлія Максимівна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
1174. | Ляховенко Микита Сергійович (Біологія, природознавство, Романо-германська гімназія 123) | |
1175. | Агрененко Владислав Женович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1176. | Джозуе маффео (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
1177. | Байбараш Марія (Українська мова і література, Користівський ліцей) | |
1178. | Стельмах Дмитро (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1179. | Рева Софія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1180. | Волосянчук Назар Романович (Математика, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | |
1181. | Байбараш Марія (Математика, Користівський ліцей) | |
1182. | Вільховецький Василь Віталійович (Інформатика, Пригородоцький НВК) | |
1183. | Лізунов Андрій Олександрович (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1184. | Мороз Юлія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | |
1185. | Харчук Костянтин Андрійович (Біологія, природознавство, КПШ №218 КМР) | |
1186. | Антоненко Анастасія (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1187. | Черній Максим Анатолійович (Біологія, природознавство, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
1188. | Григорчук Олександра (Математика, НВК №9) | |
1189. | Смілянська Олександра (Інформатика, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
1190. | Наріжний Ілля (Українська мова і література, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1191. | Омельченко Сергій Євгенович (Українська мова і література, Ліцей №6 ЛМР) | |
1192. | Комашинський Олександр Олександрович (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
1193. | Руденко Віра (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1194. | Середенко Андрій Володимирович (Англійська мова, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
1195. | Пиж Анна (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
1196. | Хелетій Ярослав Олегович (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1197. | Колбаса Даніель Андрійович (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1198. | Хелетій Ярослав Олегович (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1199. | Ткачук Альона (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | |
1200. | Остапчик Іван (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1201. | Пяленко Ігор (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1202. | Козаченко Максим Андрійович (Англійська мова, Школа №55) | |
1203. | Катеринюк Денис Сергійович (Математика, Кочубеївська філія ОЗ Орлівський НВК) | |
1204. | Баранов Денис (Українська мова і література, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1205. | Тарасова Анастасія Ігорівна (Інформатика, КЗО "НВК №144" ДМР) | |
1206. | Євсюков Михайло Владиславович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1207. | Пащенко Надія Олександрівна (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
1208. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1209. | Лобас Михайло Олександрович (Англійська мова, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
1210. | Залозний Дмитро Олександрович (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
1211. | Ульянченко Юлія (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1212. | Рябуха Дмитро (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1213. | Рожко Марія Ігорівна (Англійська мова, Ліцей №100) | |
1214. | Жильцова Марія (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | |
1215. | Керетів Аделія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
1216. | Нагорний Максим Романович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1217. | Тихомиров Тимур (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
1218. | Прокопало Марія (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
1219. | Токарська Анастасія (Математика, Озерненська гімназія) | |
1220. | Гайдай Ярослав (Математика, Elena Vedernikova Private School) | |
1221. | Фелонюк Катерина (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1222. | Баранова Еліна Віталіївна (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1223. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
1224. | Чабанний Єгор Євгенович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1225. | Богдан Дмитро Тарасович (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1226. | Драган Арсеній Валентинович (Англійська мова, "Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
1227. | Гореславцева Дарина (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | |
1228. | Черненко Остап Олегович (Англійська мова, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
1229. | Чеверда Владислав (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
1230. | Андрєєв Марк Володимирович (Англійська мова, ThinkGlobal, Львів) | |
1231. | Лисенко Станислав Еланович (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
1232. | Михайлова Ярослава (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
1233. | Лукіян Мірослава (Англійська мова, ОПШСТ "На перехрести") | |
1234. | Мурашов Гордій (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1235. | Тімаков Максим (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
1236. | Атанасова Олександра Василівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1237. | Микитенко Денис Ігорович (Математика, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | |
1238. | Гайдай Ярослав (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
1239. | Нiгуренко Амiна Сергiївна (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1240. | Недашківський Іван Васильович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1241. | Мур Софія Олександрівна (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1242. | Михайлов Дмитро (Англійська мова, Городоцька початкова школа) | |
1243. | Мірошніченко Злата Євгеніївна (Біологія, природознавство, КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
1244. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
1245. | Байбараш Марія (Інформатика, Користівський ліцей) | |
1246. | Лізунов Андрій Олександрович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1247. | Гончарук Олександра (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
1248. | Можчіль Дмитро Тараович (Інформатика, СЗШ №35) | |
1249. | Самарін Ярослав (Українська мова і література, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1250. | Кузьменко Олександр (Інформатика, Синицька ЗОШ) | |
1251. | Музиченко Станіслав Юрійович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1252. | Дяченко Владислава (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
1253. | Прийдун Володимир (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1254. | Панчук Кирило Костянтинович (Англійська мова, гімназія № 31) | |
1255. | Ференс Ян (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
1256. | Гандабура Михайло Іванович (Інформатика, Неполоковецький ЗЗСО I-III ступенів) | |
1257. | Нестеренко Василина (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
1258. | Кiценко Володимир Михайлович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
1259. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
1260. | Пасічник Станіслав Геннадійович (Англійська мова, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
1261. | Жильцова Марія (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | |
1262. | Король Ангеліна Андріївна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1263. | Цвик Максим (Українська мова і література, НВК №9) | |
1264. | Довгань Данііл Ігорович (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
1265. | Куліш Олег Павлович (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1266. | Волинський Міхаїл (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
1267. | Шевчук-Бєла Софія Андріївна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1268. | Раковець Анна Ігорівна (Інформатика, Одеська CШ №119) | |
1269. | Коропенко Каріна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1270. | Сичевська Лілія Віталіївна (Українська мова і література, Школа І ступеня №333) | |
1271. | Демиденко Ілля (Математика, Одеська СШ №117) | |
1272. | Підкопай Дмитро (Математика, КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | |
1273. | Комарницька Софія Петрівна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1274. | Бабинець Марія (Інформатика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1275. | Дерман Максим (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1276. | Тохтаров Бекір (Українська мова і література, Ліцей №100) | |
1277. | Тимошенко Марія Іванівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1278. | Власенко Ілля (Біологія, природознавство, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1279. | Костюченко Олександр Євгенович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
1280. | Іл’яной Ігор (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1281. | Шалигін Максим (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1282. | Козир Поліна (Інформатика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1283. | Рудік Валерія Ігорівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1284. | Ведута Олег (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1285. | Грек Кира Сергіївна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1286. | Грек Кира Сергіївна (Біологія, природознавство, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1287. | Матвієнко Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Бородянський академічний ліцей) | |
1288. | Ковальова Кіра (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
1289. | Жданова Софія Олександрівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1290. | Романова Діана (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1291. | Зикунова Віра (Біологія, природознавство, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1292. | Верьовкін Антон (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
1293. | Боброва Дар’я (Математика, Одеська СШ № 121) | |
1294. | Бєляєв Артем (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1295. | Федчук Арсентій Віталійович (Інформатика, Вараський ліцей №4) | |
1296. | Мірошник Ірина Анатоліївна (Українська мова і література, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
1297. | Блінков Захар Олександрович (Українська мова і література, Мелітопольська гімназія №1) | |
1298. | Касперчук Гліб (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1299. | Комарницька Софія Петрівна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1300. | Хелетій Ярослав Олегович (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1301. | Підгорна Діана Павлівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
1302. | Цибульська Тетяна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
1303. | Коновалов Єгор (Інформатика, Ліцей) | |
1304. | Нго Чунг Кієн (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1305. | Ігнатенко Олександра (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
1306. | Буц Максим (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1307. | Джугов Дмитро Валентинович (Українська мова і література, Нікольська гімназія "Софія") | |
1308. | Костюк Микола (Інформатика, НВК №9) | |
1309. | Доценко Иван Олексійович (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1310. | Омельченко Сергій Євгенович (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | |
1311. | Козак Валерія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | |
1312. | Узунов Тимофій (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1313. | Селиверстов Андрій (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1314. | Пшенай Марія Анатоліївна (Українська мова і література, КПШ №218 КМР) | |
1315. | Лубенський Денис Володимирович (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
1316. | Гаєвський Ярослав (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1317. | Семенюк Василь Васильович (Інформатика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1318. | Бернадін Владислав Миколайович (Математика, Гуківська ЗОШ) | |
1319. | Хелетій Ярослав Олегович (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1320. | Дудинець Богдан (Математика, Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
1321. | Цись Іван (Інформатика, Великосорочинський ліцей) | |
1322. | Головченко Едуард (Англійська мова, Ліцей "Мейн Скул") | |
1323. | Залучан Артур Сергійович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
1324. | Власюк Валерія Володимирівна (Інформатика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1325. | Руденко Ілля Русланович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1326. | Перекрест Данило Ігорович (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
1327. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1328. | Амінов Тимур Олександрович (Біологія, природознавство, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
1329. | Карамушка Кирило (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | |
1330. | Завгородній Нестор Русланович (Англійська мова, ЗЛ "Логос") | |
1331. | Мішин Дмитро Юрійович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1332. | Мовчан Кирило Олександрович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1333. | Коваленко Денис (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1334. | Сіпайло Данило Леонідович (Українська мова і література, Школа №18) | |
1335. | Вахрушев Лука (Математика, Одеська СШ №117) | |
1336. | Полозюк Антон (Математика, Одеська СШ №117) | |
1337. | Заволович Ірина Віталіївна (Інформатика, Ліцей) | |
1338. | Хомич Артем Олександрович (Англійська мова, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
1339. | Атанасова Олександра Василівна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1340. | Гребенчук Євгеній (Математика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
1341. | Мульганова Дар'я Іванівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | |
1342. | Дяченко Анастасия (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
1343. | Король Анна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1344. | Семенов Кирило (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1345. | Рева Ярослава (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1346. | Ковальчук Діана (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1347. | Шатерін Олексій (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
1348. | Романюк Костянтин (Математика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1349. | Бабенко Олександр Андрійович (Інформатика, Пісківський ліцей) | |
1350. | Короленко Павло (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1351. | Костюк Лев Григорович (Математика, Яремчанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
1352. | Ждамірова Марина (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1353. | Боброва Дар’я (Українська мова і література, Одеська СШ № 121) | |
1354. | Максименко Даша (Англійська мова, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
1355. | Омельянов Ігор Віталійович (Інформатика, Павлоградська ЗШ № 16) | |
1356. | Федюк Софія Леонідівна (Англійська мова, Гімназія №257) | |
1357. | Прокопало Марія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | |
1358. | Пронін Кирило Олександрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
1359. | Білюба Марко (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
1360. | Максюта Гліб (Інформатика, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
1361. | Водько Іван (Інформатика, Дейманівська зш І-ІІ ст.) | |
1362. | Тимченко Аліса Андріївна (Англійська мова, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
1363. | Горват Варвара (Українська мова і література, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
1364. | Хрипунов Тимур (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | |
1365. | Акімов Лев (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1366. | Гураєвський Андрій Юрійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1367. | Малєк Аман Абдулович (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1368. | Северин Олексій Максимович (Математика, КЗО НВО №28) | |
1369. | Самбольська Варвара (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1370. | Гірін Антон (Інформатика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
1371. | Бондарук Катерина (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
1372. | Андрейко Марія Олександрівна (Українська мова і література, Школа №18) | |
1373. | Буряк Андрій Вікторович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
1374. | Брівко Кіра Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1375. | Несвірський В. (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1376. | Донченко Олександр (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
1377. | Даниляк Олександра Віталіївна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
1378. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Англійська мова, СЗШ №36) | |
1379. | Бруславець Єгор (Математика, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
1380. | Черненко Марія Юріївна (Інформатика, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
1381. | Демиденко Данило (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
1382. | Каминін Назарій Юрійович (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | |
1383. | Ющук Серафим Максимович (Інформатика, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1384. | Івашута Гліб (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1385. | Король Владислав (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1386. | Чернець Іван Юрійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1387. | Мищенко Станіслав Юрійович (Англійська мова, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
1388. | Горбонос Єгор (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1389. | Кусмина Марк-Крістіан (Англійська мова, СЗШ №36) | |
1390. | Федотов Леонід (Біологія, природознавство, Дніпропетровська СЗШ №42) | |
1391. | Ткаченко Зоя Романівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №74) | |
1392. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Українська мова і література, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
1393. | Папіровник Наталія Олексіївна (Біологія, природознавство, Катеринківський НВК) | |
1394. | Рибачик Ілля (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
1395. | Мурза Дарья (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
1396. | Торкаєнко Софія Артемівна (Українська мова і література, Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5) | |
1397. | Червінська Валерія Максимівна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1398. | Нестеренко Леонид Романович (Математика, ХЗОШ №131) | |
1399. | Зикунова Віра (Математика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1400. | Олійник Юлія Вікторівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | |
1401. | Скиба Богдана Юріївна (Англійська мова, Вараський ліцей №4) | |
1402. | Гавриленко Павло Олегович (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | |
1403. | Дьяченко Софія (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1404. | Зірка Варвара Сергіївна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1405. | Дімов Тімур (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1406. | Чебанов Сергій Олександрович (Українська мова і література, ТСШ №29) | |
1407. | Троневич Владислав (Математика, ХЗОШ № 51) | |
1408. | Антонічев Микита Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
1409. | Атаманенко Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Сновське вище професійне училище лісового господарства) | |
1410. | Шульдешова Альона (Математика, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
1411. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Українська мова і література, Сарненський ліцей №2) | |
1412. | Повишева Мілана (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №130) | |
1413. | Ковтанець Владислав Ігорович (Українська мова і література, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
1414. | Попович Михайло Андрійович (Англійська мова, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | |
1415. | Борисюк Катерина Борисівна (Інформатика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1416. | Мельничук Соломія (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1417. | Сахаров Денис (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
1418. | Григор'єв Петро (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
1419. | Соломка Поліна (Українська мова і література, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | |
1420. | Мельничук Соломія (Англійська мова, НВК №9) | |
1421. | Власюк Валерія Володимирівна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
1422. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Інформатика, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | |
1423. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Інформатика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
1424. | Тімаков Максим (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1425. | Підлісний Іван Віталійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1426. | Макаренко Анастасія (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1427. | Проказюк Даніїл Олегович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1428. | Цвентух Варвара Олексіївна (Англійська мова, ХЗОШ № 95) | |
1429. | Дядик Олексій Олегович (Українська мова і література, Почапинський НВК) | |
1430. | Ткачук Андрій (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
1431. | Хміль Дарина (Українська мова і література, Колегіум) | |
1432. | Скобелєв Даніл Сергійович (Математика, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
1433. | Ждамірова Марина (Українська мова і література, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1434. | Троневич Владислав (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
1435. | Бородачик Єгор Борисович (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1436. | Дяченко Поліна Сергіївна (Українська мова і література, Гімназія «Консул» №86) | |
1437. | Грушевська Кіра (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1438. | Ковтанець Владислав Ігорович (Інформатика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
1439. | Войдевич Орест (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1440. | Обруч Дар'я Юріївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1441. | Нестеренко Ілля Олександрович (Математика, Школа №24) | |
1442. | Джеджея Давид (Інформатика, КЗ ХЗОШ № 49) | |
1443. | Гнатюк Ольга Миколаївна (Біологія, природознавство, Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1444. | Кудлач Ганна (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | |
1445. | Олексійко Оленка (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1446. | Смислов Даніїл (Математика, Одеська СШ №50) | |
1447. | Папіженко Данило Романович (Інформатика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
1448. | Дрогомирецький Даніель (Математика, НВК №9) | |
1449. | Богач Уляна Вячеславівна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
1450. | Білоус Софія (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1451. | Євсюков Михайло Владиславович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1452. | Шкуренко Крістіна Василівна (Англійська мова, Гімназія №257) | |
1453. | Матвійчук Назарій Олександрович (Математика, Гімназія «Консул» №86) | |
1454. | Пархоменко Даниїл Денисович (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
1455. | Руденко Ярослав Олексійович (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | |
1456. | Нагібін Геннадій (Біологія, природознавство, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
1457. | Солопов Максим Віталійович (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
1458. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Інформатика, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
1459. | Соловей Андрій Михайлович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
1460. | Коляда Злата В'ячеславівна (Англійська мова, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
1461. | Сосніцька Злата (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1462. | Рябкова Вероніка (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1463. | Грабовська Катерина Олександрівна (Інформатика, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
1464. | Тихомиров Тимур (Інформатика, Школа №64) | |
1465. | Мельник Кирилл Романович (Математика, Глухівська ЗОШ №1) | |
1466. | Камарницький Микита (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1467. | Ніколайчук Владислав Вікторович (Англійська мова, Школа №18) | |
1468. | Можчіль Дмитро Тараович (Біологія, природознавство, СЗШ №35) | |
1469. | Вронський Богдан (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
1470. | Ляскін Ярослав Іванович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1471. | Колгашова Світлана (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1472. | Гринюк Анастасія (Українська мова і література, НВК №9) | |
1473. | Ковтик Іван (Англійська мова, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
1474. | Кляцька Олена (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
1475. | Добровольський Нікіта Олександрович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1476. | Олійник Валерія (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1477. | Боровиченко Вікторія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1478. | Мельниченко Аліна Вікторівна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1479. | Попов Артем Павлович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
1480. | Каліновський Еміль (Українська мова і література, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1481. | Тащі Максим (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
1482. | Дерипаско Олексій Віталійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1483. | Пархоменко Даниїл Денисович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
1484. | Павлін Є. (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1485. | Музика Дмитро Євгенійович (Українська мова і література, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1486. | Селівон Тимофій Сергійович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
1487. | Сергієнко Ілона Валеріївна (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1488. | Усачева Олександра (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | |
1489. | Черненко Марія Юріївна (Англійська мова, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
1490. | Атальський Арсен (Інформатика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1491. | Бабурін Артур (Українська мова і література, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1492. | Поврозник Кирил Вадимович (Англійська мова, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
1493. | Коломецька Дар'я (Українська мова і література, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
1494. | Герасько Ніна (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1495. | Ткаченко Антон Костянтинович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1496. | Ромашко Олександр (Англійська мова, Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1) | |
1497. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
1498. | Швайковський Лука (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
1499. | Сахно Назар (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1500. | Ларіонов Олександр Юрійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1501. | Кобус Арсеній (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
1502. | Луньова Дар'я (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
1503. | Кудряшов Микола (Математика, Школа №55) | |
1504. | Ліза Вишневська (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | |
1505. | Хомич Артем Олександрович (Інформатика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
1506. | Лісничий Захар Васильович (Математика, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
1507. | Черкашин Арсеній (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1508. | Сівецька Аліса (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
1509. | Ізвєков Артем Андрійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №74) | |
1510. | Кондратюк (Математика, Одеська СШ №50) | |
1511. | Галіщук Тимофій Олександрович (Українська мова і література, Мелітопольська гімназія №1) | |
1512. | Адаєв Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
1513. | Бобков Максим Костянтинович (Математика, Великодолинський НВК-ліцей) | |
1514. | Атакішиєв Айан (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1515. | Михайлова Вероніка Костянтинівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1516. | Шаталова Марія Віталіївна (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
1517. | Тімошин Юрій (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
1518. | Скрипкін Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1519. | Іл’яной Ігор (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1520. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1521. | Коломецька Дар'я (Біологія, природознавство, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
1522. | Попов Артем Павлович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
1523. | Іщенко Тимур Олександрович (Інформатика, Перещепинський НВК "Родина") | |
1524. | Дозорцева Софія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
1525. | Король Владислав (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1526. | Усачева Олександра (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
1527. | Захарчук Софія Петрівна (Англійська мова, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
1528. | Руденко Софія (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
1529. | Руденко Варвара (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1530. | Китаєва Інга (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1531. | Пашкова Анна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1532. | Стоян Іван Іванович (Математика, НВК № 131) | |
1533. | Каркач Владислав (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
1534. | Красовська Ірина (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | |
1535. | Патлай Ілля (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | |
1536. | Бот Микита Денісович (Англійська мова, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
1537. | Тарасюк Артем Олександрович (Англійська мова, Ківерцівська експериментальна школа) | |
1538. | Скобелєв Даніл Сергійович (Українська мова і література, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
1539. | Чорна Анастасія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1540. | Петренко Олександр Володимирович (Інформатика, "Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
1541. | Фурик Діана (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
1542. | Кудінов Михайло Вікторович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
1543. | Міцевич Соня (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | |
1544. | Гайко Данило (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
1545. | Фелонюк Катерина (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1546. | Місяць Дмитро (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1547. | Антоненко Дарія (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1548. | Ольхова Поліна (Математика, ХЗОШ № 51) | |
1549. | Ліманова Анна (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
1550. | Швець Костянтин (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
1551. | Майстренко Єгор Олегович (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
1552. | Горбачев Гліб (Математика, Одеська СШ №117) | |
1553. | Волков Максим (Українська мова і література, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1554. | Гегедиш Тимофій Андрійович (Біологія, природознавство, КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | |
1555. | Юричко Софія Михалівна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1556. | Вінтонюк Іван (Українська мова і література, НВК №9) | |
1557. | Богоцька Анастасія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1558. | Кіріяченко Давід Сергійович (Англійська мова, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
1559. | Поважнюк Максим (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
1560. | Довгань Данііл Ігорович (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
1561. | Курбет Денис Олександрович (Математика, Перша міська гімназія) | |
1562. | Борісова Милана (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1563. | Уколін Роман Леонідович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1564. | Савчишин Борис Русланович (Інформатика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1565. | Сіпайло Данило Леонідович (Інформатика, Школа №18) | |
1566. | Якименко Богдан Романович (Біологія, природознавство, КПШ №218 КМР) | |
1567. | Панухник Олександр Ілліч (Біологія, природознавство, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
1568. | Ілляшенко Діана Станіславівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1569. | Нагібіна Єлизавета (Інформатика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
1570. | Вдовиченко Віталій (Англійська мова, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
1571. | Чернишева Дар'я (Українська мова і література, Никифорівська гімназія) | |
1572. | Омельченко Сергій Євгенович (Математика, Ліцей №6 ЛМР) | |
1573. | Шконда Матвій Костянтинович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1574. | Бондар Денис (Біологія, природознавство, Европейський коллегіум) | |
1575. | Ружанський Данило Олегович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
1576. | Ждамірова Марина (Біологія, природознавство, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1577. | Роман Назар Володимировичч (Українська мова і література, Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | |
1578. | Міхашан Валерія Микитівна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1579. | Дяченко Владислава (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
1580. | Бобирь Михайло Дмитрович (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
1581. | Сергєєв Тимур Сергійович (Математика, Гімназія «Консул» №86) | |
1582. | Петренко Іван (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1583. | Крупка Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | |
1584. | Коновал Герман Ігоревич (Математика, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
1585. | Кіриченко Марія (Біологія, природознавство, Користівський ліцей) | |
1586. | Янчук Микола Іванович (Біологія, природознавство, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1587. | Супряга Владислав Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1588. | Амінов Тимур Олександрович (Українська мова і література, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
1589. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1590. | Саяпіна Марія Вадимівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
1591. | Білан Поліна Олександрівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1592. | Білюба Марко (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
1593. | Праско Павло Валерійович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1594. | Чорногор Олександра Миколаївна (Інформатика, гімназія № 31) | |
1595. | Гореславцева Дарина (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
1596. | Шевчук Марта Валентинівна (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1597. | Смірнов Тимофій (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
1598. | Новоселецька Ангеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Луцький НВК №9) | |
1599. | Мартинюк Максим Ігорович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | |
1600. | Мордух Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
1601. | Крук Денис Юрійович (Інформатика, Селищанський НВК) | |
1602. | Вахнован Ілля (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1603. | Рудь Маргарита Сергіївна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1604. | Чураков Михайло Павлович (Математика, КЗО СЗШ №63) | |
1605. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1606. | Федоряко Валерія (Математика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
1607. | Семикопний Данило (Інформатика, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
1608. | Китаєва Інга (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1609. | Богай Дмитро Андрійович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24) | |
1610. | Данилець Андрій Олександрович (Англійська мова, Школа №18) | |
1611. | Ліманова Анна (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | |
1612. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Математика, Кочержинський НВК) | |
1613. | Дерман Максим (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1614. | Ларіонов Олександр Юрійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1615. | Петльович Андрій Олегович (Математика, Козаровицька ЗОШ) | |
1616. | Підгірна Уляна Олексіївна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1617. | Величко Владислав Володимирович (Англійська мова, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1618. | Симоненко Валерія (Біологія, природознавство, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
1619. | Коберник Олег (Українська мова і література, Школа № 5) | |
1620. | Філонов Михайло Вадимович (Англійська мова, Гімназія №257) | |
1621. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Англійська мова, ЗНЗ Школа екстернів м.Києва) | |
1622. | Євдокимов Ілля (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1623. | Байрамова Мілана Юріївна (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1624. | Смислова Мілана Олександрівна (Математика, Молодавська ЗОШ) | |
1625. | Кузьменко Олександр (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | |
1626. | Адаменко Ксенія Олегівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1627. | Журавльов Ігор Євгенійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
1628. | Бондарено Вікторія Юріївна (Українська мова і література, Миколай-Пільський НВК) | |
1629. | Кондратюк Костянтин (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
1630. | Перехейда Ярема Владиславович (Англійська мова, Ліцей) | |
1631. | Ткачук Альона (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
1632. | Резніченко Анна (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1633. | Нукало Олександр Андрійович (Українська мова і література, Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | |
1634. | Ліманова Анна (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | |
1635. | Найденко Святослав (Математика, Одеська СШ №117) | |
1636. | Мамаєв Олександр (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1637. | Шевчук Вікторія (Англійська мова, Слободороманівський ліцей) | |
1638. | Каленик Таїсія (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
1639. | Печена Кіра (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
1640. | Богомаз Анастасія Володимирівна (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
1641. | Пятницька Катерина Володимирівна (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
1642. | Криволап Кіра Віталіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
1643. | Сачава Тимофій Андрійович (Математика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
1644. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1645. | Черкашина Анастасiя Максимівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
1646. | Щербанюк Юлія Сергіївна (Математика, Школа №18) | |
1647. | Козаченко Максим Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №55) | |
1648. | Калашнік Анна Василівна (Англійська мова, Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | |
1649. | Мельник Анна (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1650. | Багінська Анастасія (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1651. | Садчиков Давид (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1652. | Король Аліна Юріївна (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
1653. | 271635525 (Математика, Єрківецьке НВО "ЗЗСО І - ІІІ ст. - ЗДО") | |
1654. | Садовська Вероніка (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1655. | Аносов Богдан Миколайович (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | |
1656. | Садовська Вероніка (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1657. | Руденко Юрій Олексійович (Біологія, природознавство, Ліцей №6 ЛМР) | |
1658. | Грязнов Олексій Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1659. | Кокорев Олександр (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1660. | Пронін Кирило Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
1661. | Лазепнікова Єлизавета (Англійська мова, Гімназія №17) | |
1662. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | |
1663. | Славінський Лука (Математика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
1664. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1665. | Гончарук Олександра (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1666. | Петренко Іван (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1667. | Литвин Наталія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1668. | Почуєва Олександра Сергіївна (Біологія, природознавство, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | |
1669. | Ляховенко Микита Сергійович (Математика, Романо-германська гімназія 123) | |
1670. | Ляментовська Мілана Віталіївна (Англійська мова, Золотоколодязянська ЗОШ) | |
1671. | Колесник Євгенія (Математика, Одеська СШ №117) | |
1672. | Руденко Юрій Олексійович (Англійська мова, Ліцей №6 ЛМР) | |
1673. | Рева Ярослава (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1674. | Адаменко Марічка Юріївна (Біологія, природознавство, Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | |
1675. | Недашківський Іван Васильович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1676. | Петров Ростислав (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | |
1677. | Пяленко Ігор (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1678. | Дозорцева Софія (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
1679. | Цьох Андрій (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1680. | Чорний Кіріл Андрійович (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
1681. | Михайлюк Костянтин (Математика, НВК №9) | |
1682. | Ахтемійчук Анастасія (Математика, Кіцманський НВК) | |
1683. | Ковальова Аріна Олегівна (Біологія, природознавство, філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | |
1684. | Пшонік Ольга Денисівна (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
1685. | Поврозник Кирил Вадимович (Математика, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
1686. | Корженко Гаррі (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1687. | Школянська Тетяна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1688. | Коваленко А.В. (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
1689. | Донбай Лариса (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1690. | Олійник Святослав Владиславович (Математика, СЗШ № 30) | |
1691. | Матюшков Микита Анатолійович (Інформатика, Новотроїцький ліцей №2) | |
1692. | Лавренюк Ксенія (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1693. | Малюкіна Марина (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
1694. | Туник Софія (Математика, НВК-ліцей №100) | |
1695. | Волянська Олександра (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1696. | Дудинець Богдан (Українська мова і література, Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | |
1697. | Зоренко Артем (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1698. | Лисенко Анна Олександрівна (Українська мова і література, Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | |
1699. | Стельмащук Анна (Англійська мова, НВК №9) | |
1700. | Лихоліт Олександр Олександрович (Інформатика, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
1701. | Яцура Іван (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | |
1702. | Солодуха Крістіна (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1703. | Косідло Євангеліна (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1704. | Атакішиєв Айан (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
1705. | Нос Марія (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1706. | Саприкіна Марія (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1707. | Чурилова Іван Андрійович (Математика, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
1708. | Калашніков Гліб (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1709. | Лісничий Захар Васильович (Інформатика, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
1710. | Євсюков Михайло Владиславович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1711. | Зубарєв Владислав Андрійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1712. | Соболєв Лев (Інформатика, Школа King's Kids) | |
1713. | Смирнова Марія Євгенівна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
1714. | Марченко Матвій Юрійович (Українська мова і література, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
1715. | Кулик Едуард Михайлович (Математика, НВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1716. | Пишна Вероніка (Інформатика, ПШ №53 м. Львова) | |
1717. | Боднарюк Владислав Володимирович (Математика, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | |
1718. | Булах Марія Вікторівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1719. | Кахнич Андрій Володимирович (Інформатика, Більченський НВК) | |
1720. | Хмарук Вікторія (Українська мова і література, НВК №9) | |
1721. | Дзюбенко Дар'я (Математика, Енергодарський БЛ) | |
1722. | Дворнін Ілля Романович (Англійська мова, ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1723. | Said Yaman (Математика, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
1724. | Котляр Софія Вікторівна (Біологія, природознавство, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
1725. | Тохтаров Бекір (Математика, Ліцей №100) | |
1726. | Перепелиця Захар Сергійович (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | |
1727. | Моісеєнко Олександра Вадимівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №74) | |
1728. | Червінська Валерія Максимівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1729. | Шашкевич Тетяна (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
1730. | Алдошин Дмитро Юрійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1731. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
1732. | Аверіна Анна (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1733. | Ліщина Богдан Валентинович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №86) | |
1734. | Зубань Матвій Ігорович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1735. | Скобелєв Даніл Сергійович (Інформатика, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
1736. | Дозорцева Софія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
1737. | Кір’яков Андрій Максимович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
1738. | Рурич Ольга Петрівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1739. | Птіцина Дарія (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
1740. | Ткаченко Зоя Романівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №74) | |
1741. | Резніченко Анна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1742. | Балла Богдан Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
1743. | Гоцуляк Дмитро (Математика, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
1744. | Кучеренко Сєва (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
1745. | Власов Матвій (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1746. | Дундєва Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
1747. | Бурда Тимофiй Михайлович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1748. | Яременко Аріна Віталіївна (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
1749. | Моісеєнко Олександра Вадимівна (Математика, Середня загальноосвітня школа №74) | |
1750. | Евентаве Михаїл (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
1751. | Міняйло Кирилло (Інформатика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
1752. | Дерев'янкіна Аріна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1753. | Семенов Костянтин Анатолійович (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
1754. | Ткачук Альона (Інформатика, Кіцманський НВК) | |
1755. | Амельченко Артем Вячеславович (Математика, маматематика) | |
1756. | Кот Вікторія Олегівна (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1757. | Швайковський Лука (Інформатика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
1758. | Орлинська Маргарита Романівна (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1759. | Загорей Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Школа №18) | |
1760. | Середенко Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
1761. | Галай Еля Віталіївна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1762. | Музиченко Станіслав Юрійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
1763. | Чепулянець Вікторія (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1764. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
1765. | Швець Костянтин (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
1766. | Поляк Богдан (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1767. | Тищенко Тимур Олегович (Біологія, природознавство, КПШ №218 КМР) | |
1768. | Ткаченко Настя (Українська мова і література, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
1769. | Малиновський Юрій (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
1770. | Тіщенко Ярослава Дмитрівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
1771. | Кіріяченко Давід Сергійович (Біологія, природознавство, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
1772. | Харченко Сергій Володимирович (Інформатика, Бородянський академічний ліцей) | |
1773. | Солоп Єгор Юрійович (Інформатика, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
1774. | Водько Іван (Англійська мова, Дейманівська зш І-ІІ ст.) | |
1775. | Тулук Вікторія Володимирівна (Математика, Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | |
1776. | Должиков Максим Глибович (Біологія, природознавство, маматематика) | |
1777. | Троценко Марк Андреевич (Математика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
1778. | Жиляк Артем (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
1779. | Кравченко Арсеній Юрійович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
1780. | Капустян Вікторія Вікторівна (Математика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1781. | Бродик Роман Дмитрович (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | |
1782. | Сагайдак Данііл Сергійович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1783. | Каранфіл Марія (Інформатика, ХЗОШ № 51) | |
1784. | Соколовська Аріна Нікітівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1785. | Міщенко Назар Сергійович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1786. | Мельник Володимир Костянтинович (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | |
1787. | Щербак Дарій (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1788. | Щербак Артем Валерійович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1789. | Лисак Таміла (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1790. | Грушевська Кіра (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
1791. | Хоменко Андрій (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
1792. | Кошова Єлизавета (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1793. | Нагорний Максим Романович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1794. | Середенко Андрій Володимирович (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
1795. | Михалюк Володимир (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | |
1796. | Кищак Михайло Васильович (Інформатика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
1797. | Зіман Богдан (Українська мова і література, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
1798. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
1799. | Шилов Кірілл (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
1800. | Саєнко Олександра (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1801. | Пяленко Ігор (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1802. | Дьяченко Софія (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1803. | Повов Іван (Біологія, природознавство, Бучанська СЗОШ № 5) | |
1804. | Щербак Артем Валерійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1805. | Патлай Ілля (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | |
1806. | Вінтонюк Іван (Інформатика, НВК №9) | |
1807. | Атакішиєв Айан (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1808. | Король Владислав (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1809. | Кудінов Михайло Вікторович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
1810. | Лазурко Назарій Миколайович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1811. | Зеленюк Максим Миколайович (Англійська мова, Катеринківський НВК) | |
1812. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Біологія, природознавство, Кочержинський НВК) | |
1813. | Бернадін Ольга Миколаївна (Англійська мова, Гуківська ЗОШ) | |
1814. | Литвин Іван Дмитрович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
1815. | Капустян Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1816. | Шевчук-Бєла Софія Андріївна (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1817. | Лисенко Аліса (Інформатика, Грузьківський НВК) | |
1818. | Михайлюк Костянтин (Англійська мова, НВК №9) | |
1819. | Ставратій Кирил (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
1820. | Євдокимов Ілля (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1821. | Лисенко Станислав Еланович (Англійська мова, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
1822. | Ліпська Марія Євгенівна (Українська мова і література, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
1823. | Байбараш Марія (Англійська мова, Користівський ліцей) | |
1824. | Шудрава Вікторія Артемівна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1825. | Бондарук Катерина (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
1826. | Панасюк Ігор Русланович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1827. | Лимар Артем Юрійович (Математика, Новомиргородська ЗШ №1) | |
1828. | Печененко Настя (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1829. | Абраменко Павло Михайлович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1830. | Рега Іванна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1831. | Кіценко Дмитро (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1832. | Блаженко Роман Миколайович (Математика, ТСШ №29) | |
1833. | Бондар Наталя (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1834. | Тімаков Максим (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
1835. | Ніколено Нікіта (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1836. | Борисенко Матвій Сергійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1837. | Солодуха Крістіна (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1838. | Іванова Діана (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
1839. | Пронін Кирило Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1840. | Таньков Арсеній Миколайович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1841. | Богуславський Тимур Олексійович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1842. | Печененко Настя (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1843. | Ткач Дем'ян (Математика, Ставрівський НВК) | |
1844. | Баранова Уляна (Математика, Одеська СШ №117) | |
1845. | Чернявець Ірина Михайлівна (Біологія, природознавство, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
1846. | Діхтяренко Дар'я (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
1847. | Чернишева Кіра Андріївна (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1848. | Кiценко Володимир Михайлович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
1849. | Грекало Олександр Геннадійович (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1850. | Ткаченко Катерина (Англійська мова, НВК №9) | |
1851. | Підручна Катерина Андріївна (Інформатика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
1852. | Копилов Арсеній Олегович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
1853. | Кицмур Ярина Володимирівна (Англійська мова, НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршин) | |
1854. | Баранов Денис (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
1855. | Рядковська Поліна (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | |
1856. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
1857. | Коберник Олег (Математика, Школа № 5) | |
1858. | Шмельков Святослав (Українська мова і література, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1859. | Мордух Eмма Олександрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
1860. | Шпитальський Давид Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1861. | Тимченко Аліса Андріївна (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
1862. | Криволап Кіра Віталіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
1863. | Гиря Кирил Артемович (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
1864. | Малахова Діана (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
1865. | Ягніченко Роман (Англійська мова, КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
1866. | Німак Ростислав (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | |
1867. | Andrii Lobanok (Біологія, природознавство, ЗНВК "Свiтанок") | |
1868. | Уколін Роман Леонідович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1869. | Романюта Ксенія Сергіївна (Англійська мова, Мелітопольська CШ №25) | |
1870. | Дерев'янко Вероніка Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
1871. | Повшенко Катерина (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1872. | Алієв Тимур (Біологія, природознавство, David’School) | |
1873. | Шевчик Дмитро (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | |
1874. | Брівко Кіра Сергіївна (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1875. | Бочарова Олександра (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1876. | Аксьонова Даріна Володимирівна (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
1877. | Бонадига Олександра Володимирівна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
1878. | Недашківський Іван Васильович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1879. | Богай Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24) | |
1880. | Гав'як Ірина Миколаївна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1881. | Стромило Іван Андоійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1882. | Косьміна Єлизавета (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1883. | Мармусевич Марія (Математика, Одеська СШ №117) | |
1884. | Ковалик Ігор Андрійович (Англійська мова, Тернопільська початкова школа №1) | |
1885. | Гарас Владислав Андрійович (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1886. | Лисенко Анна Олександрівна (Інформатика, Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | |
1887. | Узунов Тимофій (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
1888. | Черкашин Арсеній (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1889. | Постой Поліна Сергіївна (Математика, ХЗОШ № 95) | |
1890. | Чайковский Михайло (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
1891. | Пуфлер Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1892. | Лещук Роман Андрійович (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1893. | Тихонов Нікіта Романович (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
1894. | Копач Олег (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
1895. | Рева Софія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1896. | Ботильов Владислав (Математика, НВК №9) | |
1897. | Міхашан Валерія Микитівна (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1898. | Сухобокова Віолета Глібовна (Математика, НВК "Всезнайко") | |
1899. | Діденко Марія Дмитрівна (Математика, Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
1900. | Гоцуляк Дмитро (Українська мова і література, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
1901. | Ворович Юрій (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
1902. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1903. | Шевчук Вікторія (Біологія, природознавство, Слободороманівський ліцей) | |
1904. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Англійська мова, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
1905. | Шишковський Артем (Біологія, природознавство, Школа № 5) | |
1906. | Козирєв Олександр (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1907. | Капустян Вікторія Вікторівна (Англійська мова, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
1908. | Гержова Софія (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | |
1909. | Ігітханов Олександр Сергійович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1910. | Рафіков Арсеній (Українська мова і література, Онлайн-школа "Альтернатива") | |
1911. | Яременко Аріна Віталіївна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
1912. | Івонюк Артем (Математика, Долинський ліцей №7) | |
1913. | Корнійчук Олексій (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1914. | Король Тетяна Володимирівна (Українська мова і література, Альтернативна школа "Дельта") | |
1915. | Заріцький Максим Павлович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
1916. | Молодык Кира Сергеевна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1917. | Крупка Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | |
1918. | Коваль Зореслав Іванович (Біологія, природознавство, Долинська початкова школа) | |
1919. | Холод Софія (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1920. | Войтюк Вероніка Дмитрівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | |
1921. | Керетів Аделія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
1922. | Лаунбраун Тимофій (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1923. | Моргун Дар'я Євгенівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1924. | Каплiєнко Вiталiй (Англійська мова, ХЗОШ №159) | |
1925. | Довгуша Данило Денісович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1926. | Іванова Діана (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
1927. | Кунчєв Сергій (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1928. | Атрашкова Дар’я (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
1929. | Боровиченко Вікторія (Математика, Одеська СШ №117) | |
1930. | Кольцова Владислава Тимурівна (Біологія, природознавство, Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1931. | Король Владислав (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1932. | Дяченко Роман (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | |
1933. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
1934. | Богаченко Катерина (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1935. | Кормош Михайло Михайлович (Англійська мова, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
1936. | Ковальська Мирослава Богданівна (Українська мова і література, Школа №6) | |
1937. | Слюсаренко Даніела Михайлівна (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
1938. | Федотов Леонід (Українська мова і література, Дніпропетровська СЗШ №42) | |
1939. | Новікова Аліна (Інформатика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1940. | Риженко Олена Геннадіївна (Біологія, природознавство, КЗО "Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ст. Раївської сільської ради") | |
1941. | Нестеренко Ілля Олександрович (Інформатика, Школа №24) | |
1942. | Стромило Іван Андоійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
1943. | Чернишева Кіра Андріївна (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
1944. | Максименко Дар'я Ігорівна (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
1945. | Меліженко Єлизавета (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
1946. | Кулешов Натанієль (Біологія, природознавство, ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | |
1947. | Ліманова Анна (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | |
1948. | Більська Анастасія (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
1949. | Четвериченко Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1950. | Andrii Lobanok (Математика, ЗНВК "Свiтанок") | |
1951. | Івонюк Артем (Англійська мова, Долинський ліцей №7) | |
1952. | Рибачик В'ячеслав (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
1953. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | |
1954. | Самойлова Ангеліна (Інформатика, Великосорочинський ліцей) | |
1955. | Пархоменко Кирило Миколайович (Інформатика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1956. | Мішин Дмитро Юрійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1957. | Скляр Степан (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
1958. | Рожин Олег Анатолійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1959. | Долапчи Давид (Математика, Одеська СШ № 121) | |
1960. | Міщенко Назар Сергійович (Інформатика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
1961. | Блаженко Роман Миколайович (Інформатика, ТСШ №29) | |
1962. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Українська мова і література, Пісківський ліцей) | |
1963. | Калюжний Богдан (Математика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
1964. | Свириденко Стелла Романівна (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
1965. | Мишкун Костянтин Андрійович (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1966. | Кулешов Натанієль (Англійська мова, ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | |
1967. | Луцишина Уляна (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
1968. | Ходорковська Софія Борисівна (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
1969. | Бонадига Олександра Володимирівна (Математика, КЗО НВО №28) | |
1970. | Резніченко Анна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1971. | Дзюба Меланія Андіріївна (Інформатика, гімназія № 31) | |
1972. | Костилянов Даніл (Математика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
1973. | Макеєв Гліб (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
1974. | Доценко Иван Олексійович (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
1975. | Кострич Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Нетішинська ЗОШ №1) | |
1976. | Гладка Тіна Володимирівна (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
1977. | Шудрава Віра Артемівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1978. | Зарицька Вікторія Олегівна (Інформатика, Пісківський ліцей) | |
1979. | Шишковський Артем (Англійська мова, Школа № 5) | |
1980. | Кухарчук Ілля Васильович (Українська мова і література, Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
1981. | Решетник Станіслав Олександрович (Біологія, природознавство, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
1982. | Пишний Марко (Біологія, природознавство, ПШ №53 м. Львова) | |
1983. | Рева Ярослава (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1984. | Китаєва Інга (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
1985. | Кудлач Ганна (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
1986. | Коваленко Максим Євгенович (Математика, Одеська СШ №117) | |
1987. | Костюченко Олександр Євгенович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
1988. | Писарєва Соломія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | |
1989. | Коваленко А.В. (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
1990. | Верьовкін Антон (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
1991. | Крашнякова Дар'я (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1992. | Небилиця Артем Денисович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1993. | Гладишко Анастасія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1994. | Рижко Аніта Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1995. | Калашникова Сніжана (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
1996. | Цись Іван (Математика, Великосорочинський ліцей) | |
1997. | Пензев Єгор Павлович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1998. | Шурига Дмитро (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1999. | Ковалевська Таїсія Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2000. | Шевчук Данило Богданович (Біологія, природознавство, Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2001. | Бернадін Ольга Миколаївна (Математика, Гуківська ЗОШ) | |
2002. | Німчук Маркіян Петрович (Біологія, природознавство, Балинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2003. | Баранник Євгенія Сергіївна (Англійська мова, Iнндустріально-педагогічний фаговий коледж) | |
2004. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2005. | Троневич Владислав (Інформатика, ХЗОШ № 51) | |
2006. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Біологія, природознавство, Гуківська ЗОШ) | |
2007. | Комишан Давид (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2008. | Ковбасюк Варвара (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
2009. | Миколайчук Олексій Миколайович (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2010. | Леоненко Аделіна Євгенівна (Інформатика, Андріївська СРШ) | |
2011. | Олексійко Христина (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2012. | Пиж Анна (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2013. | Модлінський Матвій (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
2014. | Івахів Денис (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | |
2015. | Гюнгьордю Денис Мустафович (Біологія, природознавство, Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11) | |
2016. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Українська мова і література, Миколай-Пільський НВК) | |
2017. | Попова Кіра Анатоліївна (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | |
2018. | Руденко Катерина Олексіївна (Математика, Ліцей №6 ЛМР) | |
2019. | Богуславський Тимур Олексійович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2020. | Савчук Марія Іванівна (Біологія, природознавство, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2021. | Тохтаров Бекір (Біологія, природознавство, Ліцей №100) | |
2022. | Мельничук Вікторія (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | |
2023. | Сухова Анна Михайлівна (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
2024. | Кусмина Марк-Крістіан (Інформатика, СЗШ №36) | |
2025. | Литвиненко Аліса (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2026. | Папіровник Наталія Олексіївна (Українська мова і література, Катеринківський НВК) | |
2027. | Резніченко Анна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2028. | Новак Маргарита Олегівна (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2029. | Бондарєва Евеліна (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2030. | Осадчий Глєб (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2031. | Крук Денис Юрійович (Англійська мова, Селищанський НВК) | |
2032. | Петрикова Варвара Олексіївна (Англійська мова, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
2033. | Ліхачевська Злата Андріївна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2034. | Донченко Олександр (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2035. | Лізунов Андрій Олександрович (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2036. | Волянська Олександра (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
2037. | Сухова Анна Михайлівна (Інформатика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
2038. | Білоног Богдан (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2039. | Щелков Кирило Олександрович (Математика, маматематика) | |
2040. | Керетів Аделія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | |
2041. | Бондарчук Назар (Інформатика, Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2042. | Зарва Еліна (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2043. | Хлопенко Олексій Олегович (Англійська мова, Гімназія №257) | |
2044. | Сіденко Крістіна Віталіївна (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
2045. | Малахова Маргарита Ігорівна (Математика, ХГ №116) | |
2046. | Пєтров Родіон (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2047. | Шконда Матвій Костянтинович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2048. | Ткач Дем'ян (Інформатика, Ставрівський НВК) | |
2049. | Максимова Анастасія Іванівна (Біологія, природознавство, Грубнянський НВК) | |
2050. | Овчеренко Марія (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2051. | Лисенко Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | |
2052. | Ковальська Ксенія (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2053. | Танчинець Дарина Іванівна (Англійська мова, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | |
2054. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Англійська мова, Білоцерківська СПМШ №16) | |
2055. | Ковальчук Георгій (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2056. | Власюк Валерія Володимирівна (Математика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | |
2057. | Янчук Микола Іванович (Математика, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2058. | Тищенко Тимур Олегович (Українська мова і література, КПШ №218 КМР) | |
2059. | Демченко Мирослава (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2060. | Могильна Софія Вікторівна (Математика, Школа І ступеня №333) | |
2061. | Галич Ірина Петрівна (Англійська мова, Долинська початкова школа) | |
2062. | Баранов Денис (Математика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
2063. | Муртузалієва Аліна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2064. | Старченко Дар’я Олександрівна (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | |
2065. | Синегіна Анна Валентинівна (Інформатика, СЗШ №35) | |
2066. | Кухарчук Ілля Васильович (Інформатика, Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
2067. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2068. | Нагорний Максим Романович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2069. | Нго Чунг Кієн (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2070. | Богач Уляна Вячеславівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
2071. | Пікалов Іван Олексійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2072. | Грекало Олександр Геннадійович (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2073. | Пяленко Ігор (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2074. | Бланар Катерина (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2075. | Нагорний Максим Романович (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2076. | Безкопильна Анна Юріївна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
2077. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2078. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Інформатика, Сарненський ліцей №2) | |
2079. | Зоренко Артем (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2080. | Бірюков Артем (Англійська мова, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
2081. | Нагібіна Єлизавета (Українська мова і література, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
2082. | Нгуєн Хоанг Фук (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2083. | Руденко Ксенія (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
2084. | Малендевич Марія Степанівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2085. | Вєдєрнікова Мішель (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
2086. | Супряга Владислав Олександрович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2087. | Лавренюк Ксенія (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2088. | Мовчан Тимофій (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
2089. | Міняйло Кирилло (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
2090. | Руденко Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
2091. | Загорей Олександра Олександрівна (Англійська мова, Школа №18) | |
2092. | Дудкевич Аркадій Романович (Математика, Школа І ступеня №333) | |
2093. | Барбазюк Ілля Володимирович (Математика, Одеська СШ №117) | |
2094. | Раковець Анна Ігорівна (Математика, Одеська CШ №119) | |
2095. | Цьох Аліна (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | |
2096. | Никируй Юрій (Українська мова і література, НВК №9) | |
2097. | Тімошина Милана (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
2098. | Чуб Ростислав Дмитрович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2099. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2100. | Софія Зубашева Олексіївна (Біологія, природознавство, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2101. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей) | |
2102. | Лебединський Назар Віталійович (Інформатика, Школа №8) | |
2103. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2104. | Юричко Софія Михалівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2105. | Коваленко Емелі (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2106. | Кузіна Анна Олександрівна (Інформатика, Ліцей) | |
2107. | Сахаров Денис (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
2108. | Гладишко Анастасія (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2109. | Арсеньєв Дмитро Сергійович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2110. | Осіпов Артем Андрійович (Інформатика, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
2111. | Сагайдак Данііл Сергійович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
2112. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Математика, Миколай-Пільський НВК) | |
2113. | Долапчи Давид (Українська мова і література, Одеська СШ № 121) | |
2114. | Пишний Марко (Математика, ПШ №53 м. Львова) | |
2115. | Рябуха Богдан (Математика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
2116. | Мурза Дарья (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
2117. | Усачева Олександра (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | |
2118. | Садовська Вероніка (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2119. | Гринчак Дар’я Олегівна (Українська мова і література, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
2120. | Орлов Ілля (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
2121. | Вовчак Тетяна Петрівна (Біологія, природознавство, Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | |
2122. | Харченко Сергій Володимирович (Математика, Бородянський академічний ліцей) | |
2123. | Крамар Нікіта Олегович (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
2124. | Торкаєнко Софія Артемівна (Інформатика, Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5) | |
2125. | Кулик Поліна Михайлівна (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2126. | Амєлін Гліб Єгорович (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2127. | Новікова Аліна (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2128. | Держирука Анастасія Юріївна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
2129. | Кольєва Марія (Математика, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
2130. | Лунь Максим Сергійович (Українська мова і література, КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | |
2131. | Аносов Богдан Миколайович (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №3) | |
2132. | Волков Клим (Математика, ХЗОШ № 91) | |
2133. | Турчина Божена (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2134. | Садовський Іван (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2135. | Максименко Яна Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
2136. | Гриценко Єгор (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2137. | Усова Юлія Олександрівна (Інформатика, ЗЛ "Логос") | |
2138. | Швед Алла Олександрівна (Біологія, природознавство, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2139. | Донбай Лариса (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2140. | Ковальчук Діана (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2141. | Лорсябян Ваче (Математика, Одеська СШ № 121) | |
2142. | Клочко Евангеліна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2143. | Кравченко Олександр Євгенійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2144. | Долапчи Давид (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | |
2145. | Бараненко Аліса Станіславівна (Англійська мова, Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | |
2146. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Біологія, природознавство, Рішельєвський Ліцей) | |
2147. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Українська мова і література, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
2148. | Гребенчук Анна (Математика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2149. | Ліза Вишневська (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | |
2150. | Лимар Артем Юрійович (Англійська мова, Новомиргородська ЗШ №1) | |
2151. | Столярчук Анна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2152. | Ткачук Альона (Англійська мова, Кіцманський НВК) | |
2153. | Левченко Міхаела Олексіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
2154. | Король Владислав (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2155. | Гузар Володимир (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2156. | Коропенко Каріна (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2157. | Дяченко Уляна Миколаївна (Англійська мова, Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | |
2158. | Загородній Матвій Андрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2159. | Крук Денис Юрійович (Математика, Селищанський НВК) | |
2160. | Ягніченко Роман (Математика, КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
2161. | Масолобов Єлисей (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2162. | Глущенко Надія (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2163. | Цвєтков Дмитро Артемович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
2164. | Чернецький Максим (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
2165. | Дзюба Меланія Андіріївна (Українська мова і література, гімназія № 31) | |
2166. | Матвійчук Назарій Олександрович (Інформатика, Гімназія «Консул» №86) | |
2167. | Цьох Аліна (Українська мова і література, ТСШ №29) | |
2168. | Заворуєва Марія Володимирівна (Біологія, природознавство, ЗЛ "Логос") | |
2169. | Шевчук Вікторія (Математика, Слободороманівський ліцей) | |
2170. | Пишний Марко (Українська мова і література, ПШ №53 м. Львова) | |
2171. | Лисюк Софія Сергіївна (Англійська мова, Гімназія №257) | |
2172. | Колотвiн Iлля (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2173. | Гав'як Ірина Миколаївна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2174. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Біологія, природознавство, ЗНЗ Школа екстернів м.Києва) | |
2175. | Полозюк Антон (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
2176. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2177. | Бордя Єлизавета (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
2178. | Шишковський Артем (Українська мова і література, Школа № 5) | |
2179. | Шудрава Віра Артемівна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2180. | Нікітюк Златослава (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
2181. | Бородачик Єгор Борисович (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2182. | Крашнякова Дар'я (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2183. | Яценко Дімітрій Дмитрович (Інформатика, гімназія № 31) | |
2184. | Сікора Єва (Інформатика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2185. | Самчук Дар'я Іванівна (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
2186. | Абрамчук Данил (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
2187. | Клочко Кирило (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2188. | Малко Ілля Олексійович (Математика, Бородянський академічний ліцей) | |
2189. | Волков Максим (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2190. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Математика, Первомайський ліцей №5) | |
2191. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2192. | Veronika Kalinchuk (Математика, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2193. | Ульянова Маргарита Андріївна (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
2194. | Демидов Максим (Інформатика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
2195. | Ларін Дмитро Євгенович (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2196. | Сергєєв Тимур Сергійович (Інформатика, Гімназія «Консул» №86) | |
2197. | Бардега Іван Максимович (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2198. | Потіп Денис (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2199. | Яригін Костянтин (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2200. | Писарєва Соломія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | |
2201. | Саланевич Устинія Іванівна (Математика, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
2202. | Нікітюк Вероніка Андріївна (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
2203. | Скрипкін Михайло Сергійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2204. | Пасіковський Саша (Інформатика, Школа №64) | |
2205. | Шудрава Віра Артемівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2206. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2207. | Тимченко Аліса Андріївна (Українська мова і література, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
2208. | Сосненко Даніїл Валентинович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
2209. | Кормош Михайло Михайлович (Українська мова і література, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2210. | Макаренко Анастасія (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2211. | Смирнова Марія Євгенівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
2212. | Малюта Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | |
2213. | Дикун Романа Романівна (Біологія, природознавство, Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2214. | Пархоменко Даниїл Денисович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
2215. | Стромило Іван Андоійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2216. | Нагорний Максим Романович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2217. | Шульдешова Альона (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2218. | Тетьора Марк Геннадійович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
2219. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2220. | Пелих Артур Дмитрович (Англійська мова, Ліцей) | |
2221. | Івонюк Артем (Українська мова і література, Долинський ліцей №7) | |
2222. | Амбарнов Павло (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2223. | Роман Назар Володимировичч (Англійська мова, Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | |
2224. | Кошова Єлизавета (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2225. | Бузовська Анна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2226. | Ковальська Ксенія (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2227. | Циганков Ілля Тимурович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2228. | Руденко Ярослав Олексійович (Біологія, природознавство, Ліцей №6 ЛМР) | |
2229. | Хрипунов Тимур (Інформатика, Одеська СШ №50) | |
2230. | Кода Антонина Миколаивна (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
2231. | Кульчицький Олексій Сергійович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2232. | Підгорна Діана Павлівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
2233. | Печененко Настя (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2234. | Федусяк Віталій Володимирович (Англійська мова, Калуська початкова школа №11) | |
2235. | Васильченко Катерина (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2236. | Сахно Назар (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2237. | Когут Дем'ян (Українська мова і література, ПШ №53 м. Львова) | |
2238. | Чурилов Іван Андрійович (Англійська мова, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
2239. | Рябша Анна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2240. | Аносов Богдан Миколайович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3) | |
2241. | Панкевич Олена Тарасівна (Англійська мова, Львівська Лінгвістична Гімназія) | |
2242. | Бурдак Андрій Сергійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2243. | Троценко Марк Андреевич (Інформатика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2244. | Карашівський Максим (Українська мова і література, ТСШ №29) | |
2245. | Турук Роман Вікторович (Інформатика, Ліцей №13) | |
2246. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2247. | Подлесний Максим Андрійович (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2248. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
2249. | Чернецький Максим (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
2250. | Очеретнюк Анастасія (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2251. | Горбачев Гліб (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
2252. | Компанієць Максим (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
2253. | Чабанний Єгор Євгенович (Математика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
2254. | Атанасова Олександра Василівна (Англійська мова, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
2255. | Середенко Андрій Володимирович (Інформатика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
2256. | Демидов Максим (Англійська мова, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
2257. | Машта Остап Олексійович (Англійська мова, Школа №18) | |
2258. | Качанов Максим (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
2259. | Євдокимов Ярослав Олександрович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
2260. | Федчук Арсентій Віталійович (Англійська мова, Вараський ліцей №4) | |
2261. | Самчук Дар'я Іванівна (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
2262. | Червінська Валерія Максимівна (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2263. | Гандабура Михайло Іванович (Математика, Неполоковецький ЗЗСО I-III ступенів) | |
2264. | Патлай Поліна (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | |
2265. | Кисельов Нікіта (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
2266. | Софія Зубашева Олексіївна (Українська мова і література, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2267. | Солодкий Володимир (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2268. | Попович Михайло Андрійович (Українська мова і література, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | |
2269. | Фаріон Валерія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
2270. | Фаріон Валерія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
2271. | Панчук Кирило Костянтинович (Математика, гімназія № 31) | |
2272. | Каганюк Софія Миколаївна (Біологія, природознавство, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2273. | Дяченко Поліна Сергіївна (Інформатика, Гімназія «Консул» №86) | |
2274. | Юрченко Данііл Артемович (Англійська мова, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
2275. | Каранфіл Марія (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
2276. | Зубрицька-Мельник Ярослава (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2277. | Таран Олександр Олександрович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2278. | Крєпкая Крістіна (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
2279. | Пержинский Александр Андреевич (Математика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
2280. | Музиченко Станіслав Юрійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
2281. | Мурга Ярослав Володимирович (Англійська мова, Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2282. | Гребенчук Анна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2283. | Пакліковський Віталій Андрійович (Інформатика, Боршевицька ЗСШ I-II ступенів) | |
2284. | Семак Даниїл Миколайович (Математика, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
2285. | Заярна Марія Вадимівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2286. | Джеджея Давид (Біологія, природознавство, КЗ ХЗОШ № 49) | |
2287. | Яковіщук Вікторія (Інформатика, НВК №9) | |
2288. | Лобас Олеся Олександрівна (Англійська мова, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
2289. | Музика Олександра Євгеніївна (Математика, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2290. | Биков Микита (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
2291. | Зюлькова Єлизавета (Математика, Луцька гімназія №18) | |
2292. | Гладишко Анастасія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2293. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | |
2294. | Проказюк Даніїл Олегович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
2295. | Штифурак Святослав Костянтинович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2296. | Ковальчук (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2297. | Левченко Міхаела Олексіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
2298. | Гудзь Назар (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2299. | Монін Владислав (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | |
2300. | Бабяк Максим Дмитрович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
2301. | Бедрій Андрій Тарасович (Біологія, природознавство, Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3") | |
2302. | Білоног Богдан (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2303. | Гузар Володимир (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2304. | Король Денис Андрійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2305. | Теодорович Мілана (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
2306. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
2307. | Шишковський Артем (Математика, Школа № 5) | |
2308. | Коновалов Єгор (Біологія, природознавство, Ліцей) | |
2309. | Гуменюк Божена (Інформатика, НВК №9) | |
2310. | Супряга Владислав Олександрович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2311. | Бачур Станіслав Іванович (Математика, Одеська СШ №117) | |
2312. | Костюченко Олександр Євгенович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | |
2313. | Матвієнко Артем Олександрович (Українська мова і література, Бородянський академічний ліцей) | |
2314. | Бондар Денис (Англійська мова, Европейський коллегіум) | |
2315. | Роман Назар Володимировичч (Інформатика, Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | |
2316. | Гацула Володимир (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2317. | Рева Ярослава (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2318. | Мордух Вероніка Олександрівна (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
2319. | Смичик Дарина Романівна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2320. | Торкаєнко Софія Артемівна (Англійська мова, Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5) | |
2321. | Стоян Іван Іванович (Біологія, природознавство, НВК № 131) | |
2322. | Павлов Артем (Інформатика, Криворізька ЗОШ №126) | |
2323. | Величко Данііл (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
2324. | Аксьонов Михайло (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
2325. | Басанець Уляна Михайлівна (Українська мова і література, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
2326. | Погасій Давид (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
2327. | Тихонов Нікіта Романович (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
2328. | Синегіна Анна Валентинівна (Математика, СЗШ №35) | |
2329. | Бодров Назар Денисович (Інформатика, Мелітопольська CШ №25) | |
2330. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Інформатика, Пісківський ліцей) | |
2331. | Алієв Тимур (Англійська мова, David’School) | |
2332. | Повшенко Катерина (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2333. | Нго Чунг Кієн (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2334. | Почуєва Олександра Сергіївна (Англійська мова, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | |
2335. | Павлов Артем (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №126) | |
2336. | Левченко Віталій Олександрович (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2337. | Шашкевич Тетяна (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2338. | Плєтньова Марія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2339. | Гогчян Давид Арсенович (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський НВК) | |
2340. | Зубарєв Владислав Андрійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2341. | Куліш Олег Павлович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2342. | Корольов Ілля (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2343. | Кійосе Наомі (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2344. | Матюк Ангеліна (Математика, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2345. | Волошина Марія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | |
2346. | Жук Нікіта (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2347. | Адаменко Марічка Юріївна (Інформатика, Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | |
2348. | Ватулін Костянтин Євгенович (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | |
2349. | Лубенський Денис Володимирович (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
2350. | Німчук Маркіян Петрович (Українська мова і література, Балинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2351. | Федоряко Валерія (Інформатика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
2352. | Зайцева Анастасія Андріївна (Біологія, природознавство, НВК-ДАЛ15) | |
2353. | Смирнова Марія Євгенівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
2354. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Інформатика, Первомайський ліцей №5) | |
2355. | Коваленко Марія Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2356. | Садовська Вероніка (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2357. | Вербовецька Соломія Павлівна (Українська мова і література, ТСШ №29) | |
2358. | Кіриченко Марія (Математика, Користівський ліцей) | |
2359. | Шашкевич Тетяна (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2360. | Холявко Нікіта (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2361. | Кокітко Уляна (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2362. | Рибачик Ілля (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
2363. | Волянська Олександра (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2364. | Ельатруш Ахмед (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2365. | Максимчук Борис (Англійська мова, НВК №9) | |
2366. | Бодачевський Кіріл (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2367. | Комарницька Софія Петрівна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2368. | Залозний Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
2369. | Петренко Іван (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2370. | Тащі Святослав Дмитрович (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2371. | Підлужна Анастасія (Інформатика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2372. | Якобсон Мирослава Романівна (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2373. | Бондаренко Марія Михайлівна (Англійська мова, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2374. | Карашівський Максим (Англійська мова, ТСШ №29) | |
2375. | Бухтіярова Анастасія (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
2376. | Бабинець Марія (Математика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2377. | Капустян Вікторія Вікторівна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | |
2378. | Гребенчук Євгеній (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2379. | Мітус Марк (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2380. | Солодуха Крістіна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2381. | Руденко Ярослав Олексійович (Українська мова і література, Ліцей №6 ЛМР) | |
2382. | Романова Діана (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2383. | Яригін Костянтин (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2384. | Цьох Аліна (Англійська мова, ТСШ №29) | |
2385. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Англійська мова, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | |
2386. | Березицька Богдана (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2387. | Нагібін Геннадій (Математика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
2388. | Базалюк Дмитро Костянтинович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2389. | Уколін Роман Леонідович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2390. | Коваленко Максим Євгенович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
2391. | Ланін Кирило (Інформатика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2392. | Шашкевич Тетяна (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2393. | Міщенко Марія (Англійська мова, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2394. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2395. | Нагорний Євген (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2396. | Ткачук Альона (Математика, Кіцманський НВК) | |
2397. | Мур Софія Олександрівна (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2398. | Бернадін Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, Гуківська ЗОШ) | |
2399. | Альошин Михайло (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2400. | Шинкаренко Єгор Микитович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104) | |
2401. | Пяленко Ігор (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2402. | Корчмарчук Микола Олексійович (Англійська мова, Ліцей №45) | |
2403. | Дейнеко Єгор (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | |
2404. | Кондратюк (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | |
2405. | Швед Анастасія Валентинівна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2406. | Кострецький Кирило Романович (Англійська мова, Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | |
2407. | Цьох Андрій (Інформатика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
2408. | Пронін Кирило Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
2409. | Васеніна Стефанія (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2410. | Царелунге Роксана (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2411. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Англійська мова, Пісківський ліцей) | |
2412. | Дерман Максим (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2413. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2414. | Блінов Гліб (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2415. | Андрієвський Євген (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | |
2416. | Калашнік Анастасія Євгеніївна (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2417. | Бутко Олександр Васильович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
2418. | Головата Ганна Володимирівна (Математика, Семенівська СЗШ) | |
2419. | Якименко Богдан Романович (Українська мова і література, КПШ №218 КМР) | |
2420. | Коновиченко Дар’я Олександрівна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2421. | Івкіна Єлизавета Сергіївна (Українська мова і література, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
2422. | 705518953 (Українська мова і література, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
2423. | Антонов Назар Денисович (Українська мова і література, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
2424. | Кузьменко Олександр (Математика, Синицька ЗОШ) | |
2425. | Чепулянець Вікторія (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2426. | Протас Валерія (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2427. | Калашникова Сніжана (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2428. | Слободенюк-Сіра Алексія (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
2429. | Мельник Кирилл Романович (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №1) | |
2430. | Тулук Вікторія Володимирівна (Інформатика, Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | |
2431. | Давиденко Софія (Математика, Криворізька ЗОШ №130) | |
2432. | Коляда Злата В'ячеславівна (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
2433. | Крашнякова Дар'я (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2434. | Омельянов Ігор Віталійович (Англійська мова, Павлоградська ЗШ № 16) | |
2435. | Король Іван Олександрович (Математика, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
2436. | Суровець Нікіта Юрійович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
2437. | Карбунарь Івана (Інформатика, Пригородоцький НВК) | |
2438. | Самойлова Ангеліна (Математика, Великосорочинський ліцей) | |
2439. | Могильна Софія Вікторівна (Інформатика, Школа І ступеня №333) | |
2440. | Боброва Дар’я (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | |
2441. | Овчеренко Марія (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2442. | Рурич Ольга Петрівна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2443. | Кучер Роман (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2444. | Петровська Марія (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2445. | Троневич Владислав (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
2446. | Ананьєва Софія Антонівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2447. | Заїкіна Тетяна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2448. | Пархоменко Кирило Миколайович (Біологія, природознавство, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
2449. | Максюта Гліб (Англійська мова, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
2450. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2451. | Терехов Олександр Андрійович (Інформатика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
2452. | Шалигін Максим (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2453. | Підопригора Анастасія (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2454. | Тихонов Нікіта Романович (Англійська мова, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
2455. | Гаргіна Олександра Станіславівна (Інформатика, КЗ "НСЗШ №25") | |
2456. | Попіль Андрій Васильович (Англійська мова, Новокалинівський опорний заклад) | |
2457. | Назаренко Євген (Біологія, природознавство, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
2458. | Кривонос Анна Миколаївна (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
2459. | Музичук Владислав Олегович (Англійська мова, ЗОШ №28) | |
2460. | Локойда Катерина Сергіївна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2461. | Аносов Богдан Миколайович (Біологія, природознавство, Глухівська ЗОШ №3) | |
2462. | Лігус Артем Олексійович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
2463. | Іваніна Даша (Англійська мова, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
2464. | Поврозник Кирил Вадимович (Інформатика, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
2465. | Северин Олексій Максимович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2466. | Софія Зубашева Олексіївна (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2467. | Лісничий Захар Васильович (Англійська мова, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
2468. | Максимчук Борис (Інформатика, НВК №9) | |
2469. | Шилов Кірілл (Математика, КЗО НВО №28) | |
2470. | Марциненко Дар'я (Математика, Одеська ЗОШ №26) | |
2471. | Тарчинець Владислав (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2472. | Гончарук Олександра (Математика, Одеська СШ №117) | |
2473. | Скиба Богдана Юріївна (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №4) | |
2474. | Стецюн Арсен Андрійович (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2475. | Гуменюк Божена (Англійська мова, НВК №9) | |
2476. | Дядик Олексій Олегович (Англійська мова, Почапинський НВК) | |
2477. | Рукавішніков Іван (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2478. | Дахно Владислав (Біологія, природознавство, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2479. | Водовіз Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Гімназія «Консул» №86) | |
2480. | Зарицька Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей) | |
2481. | Олійник Юлія Вікторівна (Математика, Перша міська гімназія) | |
2482. | Підлісний Іван Віталійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2483. | Козяренко Олег (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | |
2484. | Чорногор Олександра Миколаївна (Англійська мова, гімназія № 31) | |
2485. | Кулешов Натанієль (Українська мова і література, ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | |
2486. | Черноволова Єва (Англійська мова, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2487. | www.Olimpis.com.ua (Математика, Школа №18) | |
2488. | Ларбі Ідір (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2489. | Черноволова Єва (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2490. | Сахно Назар (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2491. | Рябша Анна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2492. | Олексійко Оленка (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2493. | Діхтяренко Дар'я (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
2494. | Сергієнко Денис Валерійович (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2495. | Калашніков Гліб (Біологія, природознавство, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2496. | Кіценко Дмитро (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
2497. | Деніщук Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Ямпільський НВК) | |
2498. | Боса Кіра (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
2499. | Кухарчук Ілля Васильович (Біологія, природознавство, Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
2500. | Нестор Ференс (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2501. | Тарасенко Каролина (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2502. | Кунчєв Сергій (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2503. | Кійко (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2504. | Прокопенко Софія Ігорівна (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2505. | Заремба Денис Станіславович (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | |
2506. | Черненко Марія Юріївна (Математика, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
2507. | Аксьонов Михайло (Математика, Одеська СШ №117) | |
2508. | Іл’яной Ігор (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2509. | Олійник Юлія Вікторівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
2510. | Левченко Віталій Олександрович (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2511. | Дзюба Меланія Андіріївна (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | |
2512. | Димитрашко Андрій Миколайович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2513. | Пшонік Ольга Денисівна (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
2514. | Костенко Артем (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2515. | Віданова Анна Владиславівна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
2516. | Комарницька Софія Петрівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2517. | Демковський Максим Віталійович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
2518. | Комашинський Олександр Олександрович (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2519. | Дозорцева Софія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | |
2520. | Руденко Катерина Олексіївна (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | |
2521. | Ложкін Ярослав (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2522. | Ковбасюк Варвара (Математика, Одеська СШ №117) | |
2523. | Панас Софія Іванівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів) | |
2524. | Стоян Іван Іванович (Англійська мова, НВК № 131) | |
2525. | Поляк Богдан (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2526. | Бланар Катерина (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2527. | Сівецька Аліса (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
2528. | Жовтенко Злата (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | |
2529. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Інформатика, СЗШ №36) | |
2530. | Селівон Тимофій Сергійович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
2531. | Баранова Єва (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
2532. | Посипайченко Єфім (Математика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
2533. | Горбань Софія Сергіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2534. | Стойко Анна (Математика, НВК №9) | |
2535. | Жданюк Андрій Сергійович (Математика, Вараський ліцей №4) | |
2536. | Мосцюк Єва (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2537. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Українська мова і література, Мелітопольська ЗОШ №7) | |
2538. | Дворяков Сергій Віталійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2539. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Українська мова і література, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
2540. | Гук Михайло (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2541. | Люк Ірина Сергіївна (Математика, Ліцей) | |
2542. | Лобко Марія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2543. | Костенко Артем (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2544. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
2545. | Богатов Артем Максимович (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
2546. | Чорногор Олександра Миколаївна (Українська мова і література, гімназія № 31) | |
2547. | Острецова Марія (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
2548. | Семак Даниїл Миколайович (Інформатика, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
2549. | Грязнов Олексій Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2550. | Грекало Олександр Геннадійович (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2551. | Корженко Гаррі (Інформатика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2552. | Груник Анна (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | |
2553. | Жовтенко Злата (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | |
2554. | Максименко Даша (Інформатика, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
2555. | Зеінський Тимофій Вячеславович (Математика, Школа №18) | |
2556. | Рафіков Арсеній (Біологія, природознавство, Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2557. | Макаренко Анастасія (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2558. | Сичевська Лілія Віталіївна (Інформатика, Школа І ступеня №333) | |
2559. | Панченко Кирило (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
2560. | Богаченко Катерина (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2561. | Москалець Анна Павлівна (Математика, Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
2562. | Орлинська Маргарита Романівна (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2563. | Касьянова Олександра Володимирівна (Математика, Слобожанський ліцей № 1) | |
2564. | Чечет Олексій Максимович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
2565. | Чемерис Андрій (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
2566. | Кормош Михайло Михайлович (Математика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2567. | Віданова Анна Владиславівна (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
2568. | Ситий Іван (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2569. | Сосненко Даніїл Валентинович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | |
2570. | Лебедько Євгеній Дмитрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2571. | Крупка Анастасія Олегівна (Математика, Харківський ліцей № 89) | |
2572. | Дерипаско Олексій Віталійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2573. | Пензев Єгор Павлович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2574. | Дядик Олексій Олегович (Біологія, природознавство, Почапинський НВК) | |
2575. | Остроух Ростислав (Англійська мова, Вільнянська гімназія "Світоч") | |
2576. | Бородай Анастасія (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2577. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Біологія, природознавство, Мелітопольська ЗОШ №7) | |
2578. | Говоров Ігор Олегович (Англійська мова, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
2579. | Кострецький Кирило Романович (Інформатика, Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | |
2580. | Самарін Ярослав (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2581. | Заярна Марія Вадимівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2582. | Горох Леонід (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2583. | Жук Нікіта (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2584. | Білокрила Анна (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
2585. | Мульганова Дар'я Іванівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | |
2586. | Осадчий Ярослав В'ячеславович (Англійська мова, Катеринківський НВК) | |
2587. | Хоменко Андрій (Українська мова і література, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
2588. | Раковець Анна Ігорівна (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119) | |
2589. | Крутянська Владислава (Математика, Одеська СШ №117) | |
2590. | Назаренко Євген (Українська мова і література, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
2591. | Гончар Віталій Олександрович (Математика, Синицька ЗОШ) | |
2592. | Хлібодар Софія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2593. | Буряк Андрій Вікторович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | |
2594. | Яворська Софія Ігорівна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2595. | Нос Марія (Математика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
2596. | Стефанців Максим (Англійська мова, НВК №9) | |
2597. | Міхашан Валерія Микитівна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2598. | Гирич Юліана (Українська мова і література, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
2599. | Гаврилюк Данило Євгенович (Інформатика, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
2600. | Бірюков Артем (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
2601. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Математика, Сарненський ліцей №2) | |
2602. | Улєй Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Новотроїцький ліцей №2) | |
2603. | Боровська Олександра (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2604. | Кошова Єлизавета (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2605. | Донченко Олександр (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2606. | Богаченко Катерина (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2607. | Куліш Олег Павлович (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2608. | Волинський Міхаїл (Математика, КЗО НВО №28) | |
2609. | Яковіщук Вікторія (Математика, НВК №9) | |
2610. | Семак Даниїл Миколайович (Українська мова і література, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
2611. | Брівко Кіра Сергіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2612. | Дзюбенко Дар'я (Інформатика, Енергодарський БЛ) | |
2613. | Дзюбак Дмитро (Математика, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2614. | Шинкарик Назар Тарасович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2615. | Лубенський Денис Володимирович (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
2616. | Малахова Діана (Математика, Одеська СШ №117) | |
2617. | Лазурко Назарій Миколайович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2618. | Комарницька Ангеліна Дмитрівна (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2619. | Шамрай Назар Миколайович (Математика, Ємилівська філія №2) | |
2620. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2621. | Шкода Поліна (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2622. | Свириденко Стелла Романівна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
2623. | Дяченко Уляна Миколаївна (Біологія, природознавство, Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | |
2624. | Патлай Поліна (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | |
2625. | Гав'як Ірина Миколаївна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2626. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Українська мова і література, Семенівська СЗШ) | |
2627. | Сахно Назар (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2628. | Гребенчук Євгеній (Англійська мова, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2629. | Киндиченко Матвєй Євгенійович (Українська мова і література, філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | |
2630. | Заїкіна Тетяна (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2631. | Ігітханов Олександр Сергійович (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2632. | Загородній Матвій Андрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2633. | Абраменко Павло Михайлович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2634. | Кравченко Марина (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2635. | Заяц Матвій (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2636. | Andrii Lobanok (Інформатика, ЗНВК "Свiтанок") | |
2637. | Козирський Марк (Біологія, природознавство, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
2638. | Лісовенко Анастасія Русланівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2639. | Веремчук Єгор Якович (Математика, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2640. | Никируй Юрій (Інформатика, НВК №9) | |
2641. | Модлінський Матвій (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2642. | Демиденко Данило (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
2643. | Коляда Злата В'ячеславівна (Інформатика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
2644. | Кривуля Артем Олександрович (Математика, Школа №51) | |
2645. | Гуменюк Божена (Українська мова і література, НВК №9) | |
2646. | Гордієнко Анна Андріївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2647. | Ніколенко Микита Романович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2648. | Ведута Олег (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2649. | Кищак Михайло Васильович (Українська мова і література, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
2650. | Евентаве Михаїл (Українська мова і література, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | |
2651. | Огородник Вікторія (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | |
2652. | Соколовська Аріна Нікітівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2653. | Павлишин Георгий (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2654. | Захарченко Майя (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2655. | Скрипкін Михайло Сергійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2656. | Усова Юлія Олександрівна (Англійська мова, ЗЛ "Логос") | |
2657. | Шаповалов Микита (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2658. | Бернадін Владислав Миколайович (Англійська мова, Гуківська ЗОШ) | |
2659. | Тіхонова Софія (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2660. | Говоров Ігор Олегович (Математика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
2661. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
2662. | Косьміна Єлизавета (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2663. | Семенюк Дмитро Романович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
2664. | Зубань Матвій Ігорович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2665. | Храпунова Марина Олександрівна (Англійська мова, Гімназія №257) | |
2666. | Різник Мирон Іванович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2667. | Бернадін Владислав Миколайович (Українська мова і література, Гуківська ЗОШ) | |
2668. | Аксьонов Михайло (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2669. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2670. | Туник Софія (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
2671. | Яненко Оксана Андріївна (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2672. | Донченко Олександр (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
2673. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Математика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
2674. | Красінський Ярослав (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
2675. | Пишна Вероніка (Англійська мова, ПШ №53 м. Львова) | |
2676. | Павлишин Георгий (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2677. | Улєй Катерина Сергіївна (Англійська мова, Новотроїцький ліцей №2) | |
2678. | Сергієнко Олександр (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2679. | Бобир Антон Дмитрович (Математика, КЗО НВО №28) | |
2680. | Дерменжі Крістіна (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | |
2681. | Кода Антонина Миколаивна (Українська мова і література, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
2682. | Антонічев Микита Віталійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | |
2683. | Гичка Максим Романович (Математика, Новороздільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
2684. | Тихомиров Тимур (Українська мова і література, Школа №64) | |
2685. | Лубенко Максим Павлович (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2686. | Булатова Вероніка (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
2687. | VSEVIK_voin (Інформатика, Херсонська гімназія №1) | |
2688. | Балла Богдан Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
2689. | Бордя Єлизавета (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
2690. | Яценко Дімітрій Дмитрович (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | |
2691. | Кухарчук Магдалина Андріївна (Інформатика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2692. | Попович Михайло Андрійович (Інформатика, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | |
2693. | Батиренко Родіон Богданович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2694. | Васеніна Стефанія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2695. | Кудлач Ганна (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | |
2696. | Щербина Євгеній (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
2697. | Колосова Анна (Англійська мова, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
2698. | Баган Анна Олегівна (Українська мова і література, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
2699. | Качанов Кирило Олексійович (Математика, КЗО НВО №28) | |
2700. | Коваленко Поліна (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2701. | Фелонюк Катерина (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2702. | Страшненко Тамара Віталіївна (Інформатика, Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
2703. | Бабій Світлана Олексіївна (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
2704. | Сичевська Лілія Віталіївна (Англійська мова, Школа І ступеня №333) | |
2705. | Несененко Дар'я Вадимівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2706. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
2707. | Гаврилюк Данило Євгенович (Англійська мова, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
2708. | Коваль Яків (Математика, НВК-ліцей №100) | |
2709. | Баранюк Наталя Володимирівна (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2710. | Папіровник Наталія Олексіївна (Англійська мова, Катеринківський НВК) | |
2711. | Горячук Олена Вікторівна (Українська мова і література, Школа №6) | |
2712. | Дяченко Уляна Миколаївна (Інформатика, Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | |
2713. | Тулук Вікторія Володимирівна (Біологія, природознавство, Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | |
2714. | Косідло Євангеліна (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2715. | Andrii Lobanok (Українська мова і література, ЗНВК "Свiтанок") | |
2716. | Дяченко Анастасия (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
2717. | Музика Дмитро Євгенійович (Інформатика, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2718. | Кондратюк (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
2719. | Баляну Єва Сергіївна (Математика, Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2720. | Давиденко Михайло Олександрович (Математика, Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | |
2721. | Юдін Богдан (Біологія, природознавство, Ставрівський НВК) | |
2722. | Веремчук Дмитро Андрійович (Інформатика, КМДШ) | |
2723. | Чурилов Іван Андрійович (Біологія, природознавство, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
2724. | Крячко Артем Віталійович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2725. | Тащі Максим (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
2726. | Павлюк Максим (Англійська мова, НВК №9) | |
2727. | Затяміна Ніка Іванівна (Біологія, природознавство, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2728. | Гусєв Владислав Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №55) | |
2729. | Ema Efremova (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2730. | Ляскін Ярослав Іванович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2731. | Лісова Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
2732. | Руденко Микола (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2733. | Волков Максим (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2734. | Коломецька Дар'я (Математика, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
2735. | Шинкарик Назар Тарасович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
2736. | Ходорковська Софія Борисівна (Математика, Одеська СШ №117) | |
2737. | Саприкіна Марія (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2738. | Кикоть Максим Анатолійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2739. | Карпенко Давид (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
2740. | Богомаз Анастасія Володимирівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2741. | Кошова Єлизавета (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2742. | Кормош Михайло Михайлович (Біологія, природознавство, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2743. | Буділовська Софія (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2744. | Мурза Дарья (Математика, КЗО НВО №28) | |
2745. | Петрик Поліна Євгеніївна (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
2746. | Мур Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2747. | Гейко Яна Миколаївна (Математика, КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | |
2748. | Ковальська Ксенія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2749. | Скляр Степан (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2750. | Різник Мирон Іванович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2751. | Рижов Антон (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
2752. | Атакішиєв Айан (Математика, Одеська СШ №117) | |
2753. | Крилов Ілля (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
2754. | Підопригора Анастасія (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2755. | Масляніцин Олександр (Інформатика, Школа № 5) | |
2756. | Сосненко Даніїл Валентинович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | |
2757. | Назаренко Євген (Англійська мова, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
2758. | Очеретнюк Анастасія (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2759. | Ярошик Ліна Андріївна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ № 45) | |
2760. | Сагайдак Данііл Сергійович (Математика, Одеська СШ №117) | |
2761. | Сливар Марія Русланівна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2762. | Крамар Нікіта Олегович (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
2763. | Могильна Софія Вікторівна (Англійська мова, Школа І ступеня №333) | |
2764. | Каленик Таїсія (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2765. | Янчук Микола Іванович (Англійська мова, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2766. | Барсук Аліна (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
2767. | Вітенко Вікторія Сергіївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №55) | |
2768. | Руда Ксенія Вікторівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2769. | Стоян Іван Іванович (Інформатика, НВК № 131) | |
2770. | Горбан Вікторія Русланівна (Англійська мова, Новокалинівський опорний заклад) | |
2771. | Коберник Олег (Англійська мова, Школа № 5) | |
2772. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
2773. | Стеців Віра Ярославівна (Англійська мова, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
2774. | Холявко Каміла (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2775. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Інформатика, Миколай-Пільський НВК) | |
2776. | Жевченко Володимир Антонович (Математика, Школа №18) | |
2777. | Шишковський Артем (Інформатика, Школа № 5) | |
2778. | Костенко Артем (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
2779. | Лаунбраун Тимофій (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2780. | Пархоменко Валерій (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2781. | Павлін Є. (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2782. | Барабан Поліна Володимирівна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2783. | Молчанов Артем Валерійович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
2784. | Крук Денис Юрійович (Українська мова і література, Селищанський НВК) | |
2785. | Старостюк Єлизавета (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2786. | Калюжна Дарья Миколаївна (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2787. | Адаменко Володимир (Українська мова і література, Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
2788. | Золотько Вероніка Андріївна (Біологія, природознавство, Сенчаська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
2789. | Погасій Давид (Математика, НВК-ліцей №100) | |
2790. | Сергієнко Ілона Валеріївна (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2791. | Кондратюк Костянтин (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
2792. | Кисельов Нікіта (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | |
2793. | Лавренчук Антон Олександрович (Інформатика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
2794. | Голубєв Владислав (Математика, Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | |
2795. | Кот Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
2796. | Музика Дмитро Євгенійович (Англійська мова, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2797. | Абраменко Павло Михайлович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2798. | Даллакян Домiнiка Левонiвна (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2799. | Сачава Тимофій Андрійович (Українська мова і література, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
2800. | Турук Роман Вікторович (Математика, Ліцей №13) | |
2801. | Томчук Макар Сергійович (Математика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
2802. | Щербак Артем Валерійович (Математика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
2803. | Зарва Еліна (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2804. | Тімошина Милана (Українська мова і література, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
2805. | Підгірна Уляна Олексіївна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2806. | Сердюк Кирил Сергійович (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №1) | |
2807. | Лимар Артем Юрійович (Біологія, природознавство, Новомиргородська ЗШ №1) | |
2808. | Сандул Тимур (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2809. | Лесковець Анна Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2810. | Вовчак Тетяна Петрівна (Українська мова і література, Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | |
2811. | Bushra Demir (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2812. | Крилов Ілля (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
2813. | Бичок Данило (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2814. | Нога Ріанна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2815. | Ткачук Андрій (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | |
2816. | Галай Злата (Українська мова і література, Ліцей 25) | |
2817. | Адаменко Ксенія Олегівна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2818. | Коваль Дар'я Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2819. | Теодорович Мілана (Математика, Луцька гімназія №18) | |
2820. | Кулик Поліна Михайлівна (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2821. | Тарасенко Каролина (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2822. | Богуславський Тимур Олексійович (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2823. | Лєщов Іван Васильович (Інформатика, Херсонська гімназія № 3 ім. В.Ф.Заботіна) | |
2824. | Фаріон Валерія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | |
2825. | Богай Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24) | |
2826. | Мачак Володимир (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
2827. | Якобсон Мирослава Романівна (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2828. | Чебанов Сергій Олександрович (Математика, ТСШ №29) | |
2829. | Грекало Олександр Геннадійович (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2830. | Пержинский Александр Андреевич (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
2831. | Перехейда Ярема Владиславович (Біологія, природознавство, Ліцей) | |
2832. | Гузей Іван Вікторович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21) | |
2833. | Кiценко Володимир Михайлович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
2834. | Шевчук Данило Богданович (Математика, Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2835. | Воробйов Єгор Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2836. | Старостюк Єлизавета (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2837. | Кук Тимофій Олексійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2838. | Кремер Андрій Максимович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
2839. | Демиденко Ілля (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2840. | Ярміш Кирил (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2841. | Серьогіна Марія Сергіївна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
2842. | Кондратьєва Агнія Валентинівна (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
2843. | Veronika Kalinchuk (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2844. | Іленкуца Владислав (Математика, Кіцманський НВК) | |
2845. | Павленко Олексій Олегович (Інформатика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | |
2846. | Літвінов Лев (Математика, Одеська СШ №117) | |
2847. | Нгуєн Данг Куанг (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2848. | Затяміна Ніка Іванівна (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
2849. | Іщенко Тимур Олександрович (Математика, Перещепинський НВК "Родина") | |
2850. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2851. | Косьміна Єлизавета (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2852. | Соколовська Аріна Нікітівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2853. | Дяченко Олександр (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2854. | Афоніна Анастасія (Англійська мова, "Київський ліцей "КІ СКУЛ") | |
2855. | Ткаченко Єлізавета Володимирівна (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2856. | Козяренко Олег (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
2857. | Буряк Андрій Вікторович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
2858. | Мелинь Анна-Габріела (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2859. | Сердюк Кирил Сергійович (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №1) | |
2860. | Лесковець Анна Сергіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2861. | Гончаров Денис Романович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2862. | Йілмаз Селін (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
2863. | Бондарєва Єва Віталіївна (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
2864. | Волкова Поліна Дмитрівна (Англійська мова, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
2865. | Печена Кіра (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
2866. | Стецюн Арсен Андрійович (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
2867. | Чалий Максим Дмитрович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2868. | Димов Олександр Іванович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
2869. | Ананьєва Софія Антонівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2870. | Фортуна Яніна Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2871. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Інформатика, Білоцерківська СПМШ №16) | |
2872. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Інформатика, Тернопільська початкова школа №1) | |
2873. | Івашута Гліб (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2874. | Мишкун Костянтин Андрійович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2875. | Заремба Денис Станіславович (Математика, гімназія № 31) | |
2876. | Рева Ярослава (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2877. | Сахаров Денис (Українська мова і література, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
2878. | Ларченко Анастасія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2879. | Котенко Валерія (Математика, Бердянська ЗОШ №4) | |
2880. | Левінков Андрій (Українська мова і література, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
2881. | Гребенчук Анна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
2882. | Рижко Аніта Олександрівна (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2883. | Рабський Владислав Вікторович (Англійська мова, Теребовлянська №1 ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2884. | Лантух Дмитро Олександрович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
2885. | Каленик Таїсія (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
2886. | Герасимчук Аделіна (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2887. | Петрик Поліна Євгеніївна (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2888. | Михальчук Рінат Русланович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
2889. | Танчинець Іванна Іванівна (Українська мова і література, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | |
2890. | Андрієнко Поліна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2891. | Тимо Ольга (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2892. | Гора Ірина (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2893. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Інформатика, Кочержинський НВК) | |
2894. | Крашнякова Дар'я (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2895. | Шаповал Даниїл (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
2896. | Мармусевич Марія (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2897. | Бухтіярова Анастасія (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
2898. | Птіцина Дарія (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2899. | Кусмина Марк-Крістіан (Українська мова і література, СЗШ №36) | |
2900. | Донбай Лариса (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2901. | Скляр Степан (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2902. | Сергієнко Софія Анатоліївна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
2903. | Шевчук Вікторія (Українська мова і література, Слободороманівський ліцей) | |
2904. | Федоряко Валерія (Біологія, природознавство, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
2905. | Пащенко Надія Олександрівна (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2906. | Ларченко Анастасія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2907. | Вільховецький Василь Віталійович (Математика, Пригородоцький НВК) | |
2908. | Кривонос Анна Миколаївна (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
2909. | Грисюк Єлизавета Володимирівна (Біологія, природознавство, Грубнянський НВК) | |
2910. | Повшенко Катерина (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2911. | Четверикова Анна Ігорівна (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
2912. | Коваленко Емелі (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
2913. | Амєлін Гліб Єгорович (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2914. | Мітєва Анастасія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2915. | Хомич Андрій Вікторович (Українська мова і література, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
2916. | Колбаса Даніель Андрійович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2917. | Калугін Святослав Русланович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
2918. | Коваленко А. (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2919. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Інформатика, Первомайський ліцей №5) | |
2920. | Гірін Антон (Біологія, природознавство, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
2921. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2922. | Лєщов Іван Васильович (Англійська мова, Херсонська гімназія № 3 ім. В.Ф.Заботіна) | |
2923. | Лебединський Назар Віталійович (Математика, Школа №8) | |
2924. | Джугов Дмитро Валентинович (Біологія, природознавство, Нікольська гімназія "Софія") | |
2925. | Ковальчук Георгій (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
2926. | Заярна Марія Вадимівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2927. | Бабенко Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей) | |
2928. | Черній Максим Анатолійович (Математика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2929. | Ульянченко Юлія (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2930. | Яременко Аріна Віталіївна (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
2931. | Пержинский Александр Андреевич (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
2932. | Білик Микола (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
2933. | Кикоть Максим Анатолійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2934. | Мульганова Дар'я Іванівна (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
2935. | Левшун Артем (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2936. | Федоряко Валерія (Українська мова і література, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
2937. | Остапчук-Назарчук Злата (Біологія, природознавство, Школа № 5) | |
2938. | Петренко Іван (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2939. | Ємельянов Олександр Олександрович (Англійська мова, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
2940. | Самарін Ярослав (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2941. | Міхнюк Костянтин (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
2942. | Євсєєв Олександр Олександрович (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
2943. | Міщенко Назар Сергійович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
2944. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2945. | Кіт Дем'ян Олександрович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
2946. | Лесюк Арсен (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2947. | Крячко Артем Віталійович (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2948. | Соловей Марія Михайлівна (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
2949. | Ярошик Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | |
2950. | Терехов Олександр Андрійович (Математика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
2951. | Черкашин Арсеній (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2952. | Масляніцин Олександр (Математика, Школа № 5) | |
2953. | Йолтухівська Марія (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | |
2954. | Нагібін Геннадій (Інформатика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
2955. | Горбачев Гліб (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
2956. | Кінько Микола Романович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2957. | Дундєва Софія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
2958. | Решетник Станіслав Олександрович (Математика, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2959. | Леонтович Антон Андрійович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
2960. | Черних Данило Дмитрович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2961. | Турченюк Єлизавета Віталіївна (Англійська мова, Школа №18) | |
2962. | Ігітханов Олександр Сергійович (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2963. | Середа Марія (Англійська мова, НВК №9) | |
2964. | Сушко Христина Степанівна (Англійська мова, Кременецька гімназія №6) | |
2965. | Музика Дмитро Євгенійович (Біологія, природознавство, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2966. | Олексійко Христина (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2967. | Тащі Максим (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
2968. | Чернолєв Костянтин Дмитрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
2969. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
2970. | Хмарук Вікторія (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
2971. | Улєй Катерина Сергіївна (Математика, Новотроїцький ліцей №2) | |
2972. | Посипайченко Єфім (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
2973. | Алієв Тимур (Українська мова і література, David’School) | |
2974. | Годунко Ярослав Олександрович (Англійська мова, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
2975. | Жовтенко Злата (Математика, Elena Vedernikova Private School) | |
2976. | Сайгак Ярослав Андрійович (Біологія, природознавство, Першотравенська ЗШ І-ІІІ ст. №5) | |
2977. | Ліза Вишневська (Математика, Elena Vedernikova Private School) | |
2978. | Гергель Єлизавета Олегівна (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
2979. | Мур Софія Олександрівна (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2980. | Гав'як Ірина Миколаївна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
2981. | Нікіфорова Мілана (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2982. | Богач Марко (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
2983. | Тарчинець Владислав (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2984. | Ульянченко Юлія (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2985. | Слободенюк-Сіра Алексія (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | |
2986. | Ємельянов Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
2987. | Дахно Владислав (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2988. | Скляр Степан (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
2989. | Танчинець Іванна Іванівна (Математика, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | |
2990. | Аверіна Анна (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
2991. | Пархоменко Катерина Павлівна (Біологія, природознавство, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
2992. | Ліманова Анна (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | |
2993. | Стец Ніка (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
2994. | Гапонов Юрій (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
2995. | Стельмах Поліна Русланівна (Українська мова і література, ЗЛ "Логос") | |
2996. | Мережинська Марія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2997. | Daniel Abu Sair (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2998. | Бочарова Олександра (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
2999. | Жданова Софія Олександрівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3000. | Хоменко Андрій (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
3001. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Англійська мова, Сарненський ліцей №2) | |
3002. | Бабкевич Михайло (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3003. | Калашніков Гліб (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3004. | Пержинский Александр Андреевич (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
3005. | Тарчинець Владислав (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
3006. | Новоселецька Ангеліна Олександрівна (Українська мова і література, Луцький НВК №9) | |
3007. | Марченко Матвій Юрійович (Біологія, природознавство, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
3008. | Федорченко Юлія Андріївна (Інформатика, Ліцей) | |
3009. | Ющук Серафим Максимович (Математика, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3010. | .Бабич Назар Сергійович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
3011. | Бухтіярова Анастасія (Англійська мова, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3012. | Кiценко Володимир Михайлович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3013. | Стецюн Арсен Андрійович (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
3014. | Мовчан Олексій Володимирович (Англійська мова, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
3015. | Баранова Еліна Віталіївна (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3016. | Симоненко Валерія (Українська мова і література, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | |
3017. | Панас Софія Іванівна (Математика, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів) | |
3018. | Білик Сніжана Олегівна (Українська мова і література, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
3019. | Кузьмічова Катерина (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3020. | Підопригора Анастасія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3021. | Фортуна Яніна Олександрівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3022. | Лаунбраун Тимофій (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3023. | Татарець Олександр Петрович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
3024. | Очеретнюк Анастасія (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3025. | Повов Іван (Українська мова і література, Бучанська СЗОШ № 5) | |
3026. | Донбай Лариса (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3027. | Музиченко Станіслав Юрійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
3028. | Нагібін Геннадій (Англійська мова, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
3029. | Попович Михайло Андрійович (Математика, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | |
3030. | Смичик Дарина Романівна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3031. | Пухкало Діана Олександрівна (Математика, РОСШ) | |
3032. | Нгуен Давид (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3033. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Математика, Перша міська гімназія) | |
3034. | Стойко Анна (Інформатика, НВК №9) | |
3035. | Боднарюк Олена Михайлівна (Математика, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
3036. | Бернадін Ольга Миколаївна (Біологія, природознавство, Гуківська ЗОШ) | |
3037. | Пивоваров Дмитро Віталійович (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
3038. | Петрикова Варвара Олексіївна (Українська мова і література, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
3039. | Карашівський Максим (Математика, ТСШ №29) | |
3040. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3041. | Руденко Катерина Олексіївна (Англійська мова, Ліцей №6 ЛМР) | |
3042. | Красовська Ірина (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
3043. | Бачур Станіслав Іванович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3044. | Когут Дем'ян (Англійська мова, ПШ №53 м. Львова) | |
3045. | Богуславський Тимур Олексійович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
3046. | Рибачик Ілля (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
3047. | Гореславцева Дарина (Математика, Elena Vedernikova Private School) | |
3048. | Мачак Володимир (Англійська мова, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3049. | Антоненко Дарія (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3050. | Богомаз Анастасія Володимирівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3051. | Григор'єв Артем В'ячеславович (Українська мова і література, Оптіма) | |
3052. | Демидов Максим (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3053. | Альошина Поліна (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
3054. | Петрикова Варвара Олексіївна (Біологія, природознавство, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
3055. | Сухова Анна Михайлівна (Українська мова і література, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3056. | Дзюбак Дмитро (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3057. | Макаренко Анастасія (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3058. | Какасенко Ілля Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3059. | Волянська Олександра (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
3060. | Мордух Eмма Олександрівна (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
3061. | Давиденко Віталій Віталійович (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3062. | Соколовська Аріна Нікітівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3063. | Акімов Лев (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3064. | Максименко Яна Сергіївна (Інформатика, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
3065. | Чечет Олексій Максимович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
3066. | Гергель Єлизавета Олегівна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3067. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3068. | Проказюк Даніїл Олегович (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3069. | Гуменюк Божена (Математика, НВК №9) | |
3070. | Теодорович Мілана (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
3071. | Веремчук Єгор Якович (Біологія, природознавство, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3072. | Білик Олександр (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3073. | Лимар Артем Юрійович (Українська мова і література, Новомиргородська ЗШ №1) | |
3074. | Нестеренко Роман Станіславович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3075. | Мармусевич Марія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3076. | Галімон Влада Володимирівна (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3077. | Яременко Аріна Віталіївна (Інформатика, Криворізька гімназія №91) | |
3078. | Батиренко Родіон Богданович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3079. | Ткачук Андрій (Англійська мова, Кіцманський НВК) | |
3080. | Кольєва Єлизавета (Математика, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
3081. | Барбазюк Ілля Володимирович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3082. | Холод Софія (Англійська мова, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
3083. | Семак Даниїл Миколайович (Біологія, природознавство, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
3084. | Красінський Ярослав (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3085. | Гетьман Владислава (Інформатика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
3086. | Северин Олексій Максимович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3087. | Гайдай Ярослав (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | |
3088. | Ляховенко Микита Сергійович (Інформатика, Романо-германська гімназія 123) | |
3089. | Павлов Микола (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
3090. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Інформатика, Гуківська ЗОШ) | |
3091. | Драган Аріна (Інформатика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
3092. | Дьяченко Софія (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3093. | Кочура Вікторія (Англійська мова, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
3094. | Ковальська Мирослава Богданівна (Математика, Школа №6) | |
3095. | Боднарюк Владислав Володимирович (Інформатика, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | |
3096. | Федотова Марія Дмитрівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3097. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3098. | Антонов Назар Денисович (Математика, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
3099. | Ляховенко Микита Сергійович (Англійська мова, Романо-германська гімназія 123) | |
3100. | Дудко Уляна Сергіївна (Біологія, природознавство, Полонська гімназія) | |
3101. | Ославська Христина (Математика, Одеська СШ №117) | |
3102. | Боброва Дар’я (Інформатика, Одеська СШ № 121) | |
3103. | Шувалова Єва Віталіївна (Інформатика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
3104. | Гладишко Анастасія (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3105. | Підгірна Уляна Олексіївна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3106. | Дінь Бао Ань (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3107. | Алексєєв Платон (Математика, Одеська СШ №117) | |
3108. | Кузіна Анна Олександрівна (Математика, Ліцей) | |
3109. | Баранова Надія (Інформатика, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3110. | Буряк Андрій Вікторович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | |
3111. | Таубе Данил Евгенiйович (Інформатика, ХЗОШ № 51) | |
3112. | Пархоменко Даниїл Денисович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
3113. | Бєлоусов Матвій Валерійович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3114. | Скляр Степан (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
3115. | Веремчук Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, КМДШ) | |
3116. | Білик Олександр (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3117. | Коваленко Максим Євгенович (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3118. | Карнафель Вікторія Євгеніївна (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | |
3119. | Аксьонов Михайло (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3120. | Гузій Іван (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3121. | Праско Павло Валерійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
3122. | Калай Евгеній Томович (Математика, Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | |
3123. | Коваль Дар'я Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3124. | Ніколенко Артем (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
3125. | Коваленко Іван Андрійович (Інформатика, КЗ "Навчально-виховне об'єднання №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст." позашкільний центр") | |
3126. | Шудрава Вікторія Артемівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3127. | Турук Роман Вікторович (Українська мова і література, Ліцей №13) | |
3128. | Гаєвський Ярослав (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3129. | Кіт Дем'ян Олександрович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3130. | Шалигін Максим (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3131. | Степанець Софія Іванівна (Англійська мова, Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3132. | Кудлач Ганна (Математика, Одеська СШ №50) | |
3133. | Шатерін Олексій (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
3134. | Шеховцов Олексій (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3135. | Кожина Анастасія Андріївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3136. | Корж Станіслав Олексійович (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
3137. | Шептіліс Станіслав (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | |
3138. | Діденко Максим (Математика, Користівський ліцей) | |
3139. | Рудік Валерія Ігорівна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
3140. | Мосенцева Марія Євгенівна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
3141. | Булатова Вероніка (Математика, Одеська СШ №117) | |
3142. | Савенко Валерій (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | |
3143. | Ткачук Андрій (Математика, Кіцманський НВК) | |
3144. | Пронін Кирило Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
3145. | Повов Іван (Англійська мова, Бучанська СЗОШ № 5) | |
3146. | Дуднік Іван Іванович (Англійська мова, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3147. | Френкель Дмитро (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3148. | Ковальова Кіра (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3149. | Жейнова Аріна Дмитрівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3150. | Вежичанін Ілля (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3151. | Боримська Віолетта (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
3152. | Домальчук Карина Юріївна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | |
3153. | Волочай Анастасія Романівна (Англійська мова, ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3154. | Батиренко Родіон Богданович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3155. | Сичевська Лілія Віталіївна (Математика, Школа І ступеня №333) | |
3156. | Шугаленко Юлія (Математика, Одеська СШ №117) | |
3157. | Ткачук Андрій (Інформатика, Кіцманський НВК) | |
3158. | Нестеренко Роман Станіславович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3159. | Новікова Аліна (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3160. | Попович Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | |
3161. | Рибцова Вікторія Федорівна (Українська мова і література, Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | |
3162. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Математика, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
3163. | Смірнова Софія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
3164. | Дейнеко Єгор (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | |
3165. | Лавриненко Злата (Інформатика, РОСШ) | |
3166. | Улєй Катерина Сергіївна (Інформатика, Новотроїцький ліцей №2) | |
3167. | Колісник Єгор (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3168. | Марциненко Дар'я (Англійська мова, Одеська ЗОШ №26) | |
3169. | Стефанців Максим (Інформатика, НВК №9) | |
3170. | Моргун Дар'я Євгенівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3171. | Демидов Максим (Українська мова і література, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3172. | Ляскін Ярослав Іванович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3173. | Очеретнюк Анастасія (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3174. | Куліковський Артем Сергійович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | |
3175. | Повшенко Катерина (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3176. | Романюк Костянтин (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3177. | Ковальчук Георгій (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
3178. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Математика, СЗШ №36) | |
3179. | Тюркоглу Єва Інджі (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
3180. | Пода Марія (Біологія, природознавство, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3181. | Волкова Поліна Дмитрівна (Біологія, природознавство, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
3182. | Веремчук Дмитро Андрійович (Математика, КМДШ) | |
3183. | Кучеренко Анатолій (Математика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3184. | Нестеренко Ілля Олександрович (Українська мова і література, Школа №24) | |
3185. | Ткаченко Настя (Математика, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | |
3186. | Солошенко Софія Вадимівна (Англійська мова, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
3187. | Івахів Денис (Інформатика, ТСШ №29) | |
3188. | Шпитальський Давид Олександрович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3189. | Юнда Анастасія (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3190. | Ларін Дмитро Євгенович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3191. | Амєлін Гліб Єгорович (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3192. | Штифурак Святослав Костянтинович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
3193. | Повшенко Катерина (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3194. | Дірочка Дмитро Олексійович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | |
3195. | Лаунбраун Тимофій (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3196. | Деніщук Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Ямпільський НВК) | |
3197. | Рижко Аніта Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3198. | Павлін Є. (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3199. | Крилов Ілля (Математика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3200. | Волинський Міхаїл (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
3201. | Дементьева Гліб (Біологія, природознавство, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
3202. | Качанов Максим (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
3203. | Дімов Тімур (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3204. | Бондарук Катерина (Інформатика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
3205. | Солодуха Крістіна (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3206. | Зюман Дмитро Сергійович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
3207. | Серьогіна Марія Сергіївна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
3208. | Облакевич Олена (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3209. | Чернишева Кіра Андріївна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3210. | Школянська Тетяна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3211. | Дьякова Лейла Дмитрівна (Математика, Кутьківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3212. | Ткаченко Антон Костянтинович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3213. | Трухачова Вероніка Данилівна (Українська мова і література, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3214. | Булах Олександр Вікторович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3215. | Дубінін Ярослав (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
3216. | Губерненко Ярослав Олександрович (Англійська мова, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
3217. | Гаркач Вікторія (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3218. | кравчук костя (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3219. | Дерев'янко Вероніка Сергіївна (Математика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
3220. | Танчинець Дарина Іванівна (Математика, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | |
3221. | Кошул Аліна (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | |
3222. | Тетьора Марк Геннадійович (Математика, Перша міська гімназія) | |
3223. | Зарицька Вікторія Олегівна (Англійська мова, Пісківський ліцей) | |
3224. | Мартинюк Максим Ігорович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | |
3225. | Федотов Леонід (Математика, Дніпропетровська СЗШ №42) | |
3226. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
3227. | Смосюк Аліна Сергіївна (Інформатика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
3228. | Кашуба Роман Андрійович (Математика, Ліцей "Львівський") | |
3229. | Бондарук Євген (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
3230. | Огороднік Катерина (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
3231. | Пишна Вероніка (Біологія, природознавство, ПШ №53 м. Львова) | |
3232. | Джеджея Давид (Математика, КЗ ХЗОШ № 49) | |
3233. | Бродик Роман Дмитрович (Інформатика, Ліцей "Львівський") | |
3234. | Руденко Катерина Олексіївна (Українська мова і література, Ліцей №6 ЛМР) | |
3235. | Яремчук Олександр (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3236. | Заїкіна Тетяна (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3237. | Будник Равіль Денисович (Англійська мова, гімназія № 31) | |
3238. | Лаунбраун Тимофій (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3239. | Дюков Леонід (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3240. | Марциненко Дар'я (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №26) | |
3241. | Найденко Святослав (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3242. | Паєвський Ілля Сергійович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
3243. | Бекало Даніїл (Математика, Одеська СШ №117) | |
3244. | Мельничук Вікторія (Інформатика, Кіцманський НВК) | |
3245. | Вітенко Вікторія Сергіївна (Математика, Одеська ЗОШ №55) | |
3246. | Бордя Єлизавета (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
3247. | Усова Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, ЗЛ "Логос") | |
3248. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Українська мова і література, Первомайський ліцей №5) | |
3249. | Ворохоб Кирил (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3250. | Сачава Тимофій Андрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
3251. | Кондратюк Костянтин (Математика, Одеська СШ №117) | |
3252. | Боровиченко Вікторія (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3253. | Тищенко Тимур Олегович (Математика, КПШ №218 КМР) | |
3254. | Вареник Катерина (Математика, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | |
3255. | Холод Софія (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
3256. | Коцепуд Софія (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
3257. | Лисиця Артем Юрійович (Математика, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | |
3258. | Нога Ріанна (Математика, Одеська СШ №117) | |
3259. | Яковенко Анастасія Олександрівна (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3260. | Стефанців Максим (Українська мова і література, НВК №9) | |
3261. | Троценко Марк Андреевич (Біологія, природознавство, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | |
3262. | Акулініна Анастасія Максимівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
3263. | Ляскін Ярослав Іванович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3264. | Барсуков Марк (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3265. | Почуєва Олександра Сергіївна (Українська мова і література, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | |
3266. | Ковалевська Ольга Ігорівна (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
3267. | Шконда Матвій Костянтинович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3268. | Боднарюк Олена Михайлівна (Біологія, природознавство, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
3269. | Тюкшин Данило Андрійович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
3270. | Хмельовська Ліда Юріївна (Українська мова і література, Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | |
3271. | Недашківський Іван Васильович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3272. | Ковальчук Діана (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3273. | Катречко Володимир Ігорович (Англійська мова, Школа №6) | |
3274. | Джуман Маргарита (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
3275. | Сіпайло Данило Леонідович (Біологія, природознавство, Школа №18) | |
3276. | Шмельова Катерина Оленксандрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | |
3277. | Гладка Тіна Володимирівна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3278. | Тисовська Вероніка Миколаївна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3279. | Лабанович Володимир Вікторович (Українська мова і література, НВК"Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ") | |
3280. | Каленик Таїсія (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
3281. | Чепіженко Максим (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3282. | Пятницька Катерина Володимирівна (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
3283. | Віданова Анна Владиславівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3284. | Зіман Богдан (Англійська мова, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
3285. | Унгул Олександр (Інформатика, КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ст. №16 – ДЮЦ «Лідер») | |
3286. | Фелонюк Катерина (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3287. | Козаченко Максим Андрійович (Українська мова і література, Школа №55) | |
3288. | Каганюк Софія Миколаївна (Українська мова і література, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
3289. | Рижало Валерія Олександрівна (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3290. | Позднякова Поліна (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3291. | Яригін Костянтин (Математика, Одеська СШ №117) | |
3292. | Данищук Даніела Романівна (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3293. | Бурківська Анна (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3294. | Ковтанець Владислав Ігорович (Біологія, природознавство, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
3295. | Ракітова Дар`я Дмитрівна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3296. | Єрмакова Катерина Юріївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3297. | Блінов Гліб (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3298. | Бородачик Єгор Борисович (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3299. | Савенко Валерій (Математика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
3300. | Рубель Максим (Інформатика, КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | |
3301. | Левінков Андрій (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
3302. | Крупка Анастасія Олегівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89) | |
3303. | Суха Аріна (Математика, Одеська СШ №50) | |
3304. | Колбаса Даніель Андрійович (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3305. | Воробйов Роман Олексійович (Біологія, природознавство, КЗ "ЗСО І-ІІІ ступенів з ЦПО") | |
3306. | Луцишина Уляна (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3307. | Бєляк Маргарита (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3308. | Самарін Ярослав (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3309. | Демковський Максим Віталійович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
3310. | Малахова Діана (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
3311. | Поврозник Кирил Вадимович (Біологія, природознавство, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
3312. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Математика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
3313. | Сагайдак Данііл Сергійович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
3314. | Яцура Іван (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
3315. | Ахундова Аміна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3316. | Кулик Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3317. | Коровяков Михайло Павлович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3318. | Корж Станіслав Олексійович (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
3319. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Англійська мова, Тернопільська початкова школа №1) | |
3320. | Загородній Матвій Андрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3321. | Юдін Богдан (Українська мова і література, Ставрівський НВК) | |
3322. | Ващенко Мілена (Математика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | |
3323. | Афонін Артем Олександрович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3324. | Мельничук Вікторія (Англійська мова, Кіцманський НВК) | |
3325. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
3326. | Романова Діана (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3327. | Мордух Вероніка Олександрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
3328. | Стойко Анна (Українська мова і література, НВК №9) | |
3329. | Пензев Єгор Павлович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3330. | Ніколенко Марк (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3331. | Марциненко Дар'я (Інформатика, Одеська ЗОШ №26) | |
3332. | Крапівін Данііл (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3333. | Скобелєв Даніл Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | |
3334. | Бережний Нестор Сергійович (Математика, ЗЛ "Логос") | |
3335. | Рибачик В'ячеслав (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
3336. | Пиж Анна (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
3337. | Рябуха Богдан (Біологія, природознавство, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | |
3338. | Курбет Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
3339. | Ткаченко Данил (Інформатика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3340. | Олексійко Христина (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3341. | Нестеренко Василина (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3342. | Бернацький Микита Андрійович (Інформатика, Голубівський ООЗ) | |
3343. | Веремчук Єгор Якович (Англійська мова, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3344. | Синегіна Анна Валентинівна (Українська мова і література, СЗШ №35) | |
3345. | Пилипишен Микита (Українська мова і література, Приватна школа "Наша школа") | |
3346. | Стельмах Дмитро (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3347. | Підгорний Владіслав Віталійович (Інформатика, Школа №61) | |
3348. | Ларін Дмитро Євгенович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3349. | Качанов Максим (Українська мова і література, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | |
3350. | Романченко Злата (Англійська мова, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
3351. | Мехедькіна Аліна Євгеніївна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3352. | Чумак Тимур Денисович (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3353. | Рожин Олег Анатолійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3354. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Українська мова і література, ЗНЗ Школа екстернів м.Києва) | |
3355. | Ащук Євгенія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | |
3356. | Найденко Святослав (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3357. | Руденко Софія Олексіївна (Англійська мова, СЗШ №73 м. Львова) | |
3358. | Станєва Анастасія (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
3359. | Ярмолицький Дмитрій Олександрович (Математика, Пісківський ліцей) | |
3360. | Мишкун Костянтин Андрійович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3361. | Узунов Тимофій (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
3362. | Зарицька Вікторія Олегівна (Математика, Пісківський ліцей) | |
3363. | Волянський Матвій Олександрович (Математика, Одеська СШ №117) | |
3364. | Зикунова Віра (Англійська мова, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
3365. | Самойлова Ангеліна (Англійська мова, Великосорочинський ліцей) | |
3366. | Нго Чунг Кієн (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3367. | Стадник Федір Романович (Інформатика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
3368. | Ігітханов Олександр Сергійович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3369. | Івонюк Артем (Біологія, природознавство, Долинський ліцей №7) | |
3370. | Козаченко Максим Андрійович (Інформатика, Школа №55) | |
3371. | Опалько Максим Петрович (Біологія, природознавство, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3372. | Макаренко Анастасія (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3373. | Родчин Роман Васильович (Математика, Долинська початкова школа) | |
3374. | Груздєв Мірон Володимирович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3375. | Токарська Анастасія (Біологія, природознавство, Озерненська гімназія) | |
3376. | Гандзюк Даніїл Анатолійович (Математика, КЗО НВО №28) | |
3377. | Мульганова Дар'я Іванівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
3378. | Балла Богдан Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
3379. | Лемещук Роман Юрійович (Математика, СЗШ № 30) | |
3380. | Левенталь Давід (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
3381. | Ляхов Михайло Андрійович (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
3382. | Курка Олена Віорелівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | |
3383. | Урзова Анна Володимирівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3384. | Рябко Єлизавети Євгенівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3385. | Єрко Анна Юріївна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | |
3386. | Тарасюк Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Ківерцівська експериментальна школа) | |
3387. | Павлов Микола (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
3388. | Баранова Еліна Віталіївна (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3389. | Таубе Данил Евгенiйович (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
3390. | Гав'як Ірина Миколаївна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3391. | Рожевіч Дамір (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
3392. | Садовничий Данило Євгенович (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
3393. | Сергієнко Денис Валерійович (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
3394. | Мишкун Костянтин Андрійович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3395. | Антоненко Анастасія (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3396. | Валентова Олександра Артемівна (Інформатика, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
3397. | Сачава Тимофій Андрійович (Англійська мова, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | |
3398. | Луговий Кирил (Математика, Луцька гімназія №18) | |
3399. | Солодуха Крістіна (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3400. | Гулай Яна (Математика, Ліцей) | |
3401. | Литвин Іван Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
3402. | Чернишева Кіра Андріївна (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3403. | Бурлаченко Вероніка Ігорівна (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3404. | Цьох Аліна (Математика, ТСШ №29) | |
3405. | Сергєєв Тимур Сергійович (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | |
3406. | Гарас Владислав Андрійович (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3407. | Тихонов Нікіта Романович (Українська мова і література, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3408. | Кошова Єлизавета (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3409. | Бабенко Олександр Андрійович (Математика, Пісківський ліцей) | |
3410. | Кольєва Марія (Українська мова і література, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
3411. | Поляков Давид (Математика, Користівський ліцей) | |
3412. | Піхно Нікіта Дмитрович (Англійська мова, Ліцей "Євроленд") | |
3413. | Монін Владислав (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
3414. | Дарма Сергій (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | |
3415. | Нестеренко Василина (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3416. | Донченко Олександр (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
3417. | Славінський Лука (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3418. | Боднарюк Владислав Володимирович (Англійська мова, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | |
3419. | Дзюбенко Дар'я (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | |
3420. | Нагорний Євген (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3421. | Булатова Вероніка (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3422. | Нестеренко Василина (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
3423. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Інформатика, Рішельєвський Ліцей) | |
3424. | Попов Артем Павлович (Інформатика, КЗО НВО №28) | |
3425. | Красінський Ярослав (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3426. | Омельянов Ігор Віталійович (Математика, Павлоградська ЗШ № 16) | |
3427. | Адаменко Володимир (Біологія, природознавство, Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
3428. | Каліновський Еміль (Інформатика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3429. | Йолтухівська Марія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | |
3430. | Гудзь Максім Сергійович (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3431. | Никируй Юрій (Англійська мова, НВК №9) | |
3432. | Нос Марія (Інформатика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
3433. | Панчук Дмитро Юрійович (Англійська мова, Aurum school) | |
3434. | Безкровний Назар (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3435. | Волошина Марія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
3436. | Левінков Андрій (Інформатика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
3437. | VSEVIK_voin (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | |
3438. | Окопний Ігор (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
3439. | Перехейда Ярема Владиславович (Інформатика, Ліцей) | |
3440. | Андрущенко Тарас (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3441. | Дацюк Денис (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3442. | Ходорковська Софія Борисівна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3443. | Слободенюк-Сіра Алексія (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | |
3444. | Йолтухівська Марія (Математика, НВК №7 м.Хмельницького) | |
3445. | Черненко Захар Олегович (Інформатика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
3446. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Біологія, природознавство, Тернопільська початкова школа №1) | |
3447. | Сімонян Анна Володимирівна (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
3448. | Дзюбак Дмитро (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3449. | Пасіковський Саша (Українська мова і література, Школа №64) | |
3450. | Олексійко Оленка (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3451. | Білик Олександр (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3452. | Яцура Іван (Інформатика, НВК-ліцей №100) | |
3453. | Какасенко Ілля Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3454. | Кострецький Кирило Романович (Біологія, природознавство, Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | |
3455. | Ворожейкін Дмитро (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3456. | Матвієнко Артем Олександрович (Англійська мова, Бородянський академічний ліцей) | |
3457. | Найдьоноа Матвій (Інформатика, КЗ "ХСШ № 33") | |
3458. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3459. | Ноздрачов Олександр Дмитрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3460. | Шевченко Дмитро Олексійович (Математика, Школа №17) | |
3461. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3462. | Шмиг Єлизавета Андріївна (Англійська мова, Чорнобаївська ЗОШ №1) | |
3463. | Місяць Дмитро (Англійська мова, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3464. | Думік Олена Павлівна (Біологія, природознавство, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
3465. | Хмельовська Ліда Юріївна (Математика, Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | |
3466. | Пензев Єгор Павлович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3467. | Горбачев Гліб (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
3468. | Правдіна Олеся (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3469. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Англійська мова, Семенівська СЗШ) | |
3470. | Яценко Дарія Василівна (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | |
3471. | Зіненко Ярослав Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3472. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Біологія, природознавство, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
3473. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3474. | Бевз Богдан (Математика, ХЗОШ № 51) | |
3475. | Ракша Марія (Інформатика, Кушугумський НВК "Інтелект") | |
3476. | Черненко Марія Юріївна (Українська мова і література, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
3477. | Мукомела Денис (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
3478. | Михайлов Антон Олександрович (Англійська мова, Первомайський ліцей №5) | |
3479. | Ралько Андрій Євгенійович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №74) | |
3480. | Козирєв Олександр (Математика, Одеська СШ №117) | |
3481. | Книшук Софія (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
3482. | Патлай Ілля (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | |
3483. | Компанієць Максим (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
3484. | Клець Дмитрій Сергійович (Англійська мова, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
3485. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Англійська мова, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
3486. | Міщенко Назар Сергійович (Математика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
3487. | Гребенчук Євгеній (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
3488. | Міщенко Марія (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3489. | Недашківський Іван Васильович (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3490. | Копитчак Ілона Юріївна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3491. | Андрющенко Денис Олегович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
3492. | Ємченко Єгор (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3493. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3494. | Бабій Світлана Олексіївна (Українська мова і література, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
3495. | Тащі Максим (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | |
3496. | Компанієць Максим (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | |
3497. | Гайдай Ярослав (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | |
3498. | Поважнюк Максим (Біологія, природознавство, НВК "Святошиньска гімназія") | |
3499. | Нестеренко Ілля Олександрович (Англійська мова, Школа №24) | |
3500. | Більська Анастасія (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | |
3501. | Горожанкін Олександр Олександрович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | |
3502. | Карбунарь Івана (Біологія, природознавство, Пригородоцький НВК) | |
3503. | Нагібіна Єлизавета (Біологія, природознавство, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
3504. | Грабовська Катерина Олександрівна (Англійська мова, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
3505. | Саланевич Устинія Іванівна (Біологія, природознавство, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
3506. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3507. | Oleksandr Stepaniuk (Англійська мова, ЗНВК "Свiтанок") | |
3508. | Левенталь Давід (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
3509. | Гей Євген Олексійович (Математика, Харківська ЗОШ № 36) | |
3510. | Чуб Ростислав Дмитрович (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3511. | Остроух Ростислав (Українська мова і література, Вільнянська гімназія "Світоч") | |
3512. | Басанець Уляна Михайлівна (Англійська мова, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
3513. | Баранова Надія (Українська мова і література, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3514. | Максимчук Борис (Математика, НВК №9) | |
3515. | Краснікова Вероніка Олександрівна (Математика, КЗ "Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3516. | Гордієва Майя (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3517. | Четвериченко Софія Сергіївна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3518. | Лобко Марія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
3519. | Волков Максим (Інформатика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3520. | Лисенко Анна Олександрівна (Англійська мова, Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | |
3521. | Євсюков Михайло Владиславович (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3522. | Дашко Дар'я (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3523. | Бочарова Олександра (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3524. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Первомайський ліцей №5) | |
3525. | Сандулов Дмитро Дмитрович (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
3526. | Іванько Іван Олегович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
3527. | Нгуєн Хоанг Фук (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3528. | Король Ангеліна Андріївна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3529. | Арсенюк Дмитро Васильович (Інформатика, Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | |
3530. | Кучеренко Олександр (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3531. | Сімонян Анна Володимирівна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
3532. | Супряга Владислав Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3533. | Ковальчук Георгій (Математика, Одеська СШ №117) | |
3534. | Петрикова Варвара Олексіївна (Математика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | |
3535. | Малих Мирослава (Українська мова і література, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
3536. | Колесник Євгенія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3537. | Галай Злата (Математика, Ліцей 25) | |
3538. | Гречуха Злата Сергіївна (Математика, гімназія № 31) | |
3539. | Білоног Богдан (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3540. | Кібкало Іван Сергійович (Англійська мова, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | |
3541. | Ткачук Олександр (Математика, Вовчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3542. | Угланова Сандра (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
3543. | Вербовецька Соломія Павлівна (Інформатика, ТСШ №29) | |
3544. | Тихоненко Родіон Олександрович (Математика, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
3545. | Куліковський Артем Сергійович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | |
3546. | Ліхачевська Злата Андріївна (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3547. | Олізарович Руслан (Математика, Одеська СШ №117) | |
3548. | Огородник Вікторія (Математика, Elena Vedernikova Private School) | |
3549. | Горбачев Гліб (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3550. | Івченко Емілі Олегівна (Математика, Будянський ліцей) | |
3551. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
3552. | Баган Анна Олегівна (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
3553. | Керетів Аделія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
3554. | Пиж Іван Борисович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
3555. | Кикоть Максим Анатолійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3556. | Білошенко Єлизавета Ігорівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3557. | Ліпська Марія Євгенівна (Інформатика, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
3558. | Царелунге Себастьян (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3559. | Ковальська Ксенія (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3560. | Вербовецька Соломія Павлівна (Математика, ТСШ №29) | |
3561. | Бігун Ксенія Олександрівна (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | |
3562. | Заяц Матвій (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
3563. | Цьох Аліна (Інформатика, ТСШ №29) | |
3564. | Швайковський Лука (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
3565. | Семененко Марк (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | |
3566. | Заяц Матвій (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
3567. | Ковальова Кіра (Англійська мова, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3568. | Токарська Поліна (Інформатика, Озерненська гімназія) | |
3569. | Шпитальський Давид Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3570. | Міщенко Назар Сергійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | |
3571. | Голубенко Поліна Євгеніївна (Математика, ЗОШ/6) | |
3572. | Лямаєва-Святецька Софія (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
3573. | Писарєва Соломія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | |
3574. | Березова Анна Олексіївна (Англійська мова, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
3575. | Шута Сніжана (Інформатика, Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | |
3576. | Антоненко Дарія (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3577. | Цись Іван (Біологія, природознавство, Великосорочинський ліцей) | |
3578. | Каганюк Софія Миколаївна (Інформатика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | |
3579. | Кудлач Ганна (Інформатика, Одеська СШ №50) | |
3580. | Дірочка Дмитро Олексійович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | |
3581. | Стратієвський Єгор Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | |
3582. | Нечитайло Софія (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
3583. | Шалигін Максим (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3584. | Зарва Еліна (Англійська мова, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3585. | Гайдай Ярослав (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | |
3586. | Мосцюк Єва (Українська мова і література, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3587. | Мельник Анна (Англійська мова, НВК №9) | |
3588. | Король Тетяна Володимирівна (Математика, Альтернативна школа "Дельта") | |
3589. | Саєнко Олександра (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3590. | Ткаченко Антон Костянтинович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3591. | Солойденко Марія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3592. | Меліженко Єлизавета (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
3593. | Матвійчук Назарій Олександрович (Біологія, природознавство, Гімназія «Консул» №86) | |
3594. | Вознесенський Даня (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
3595. | Бодров Назар Денисович (Біологія, природознавство, Мелітопольська CШ №25) | |
3596. | Коберник Олег (Біологія, природознавство, Школа № 5) | |
3597. | Іванько Іван Олегович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
3598. | Міненко Всеволод (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
3599. | Цвентух Варвара Олексіївна (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 95) | |
3600. | Холод Софія (Інформатика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
3601. | Солойденко Марія Анатоліївна (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3602. | Самбольська Варвара (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3603. | Ждамірова Марина (Англійська мова, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | |
3604. | Перекрест Данило Ігорович (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
3605. | Лізунов Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3606. | Бачур Станіслав Іванович (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3607. | Ульянченко Юлія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3608. | Уменко Софія Романівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3609. | Ведута Олег (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3610. | Підгорна Діана Павлівна (Математика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3611. | Папіровник Наталія Олексіївна (Математика, Катеринківський НВК) | |
3612. | Маслов Олександр Олександрович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | |
3613. | Точилкін Даниїл (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
3614. | Корольова Поліна Юріївна (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3615. | Матюк Ангеліна (Українська мова і література, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3616. | Войтенко Дар'я (Математика, Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | |
3617. | Залучан Артур Сергійович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
3618. | Левенталь Давід (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3619. | Сердюк Кирил Сергійович (Математика, Глухівська ЗОШ №1) | |
3620. | Арабін Малік (Англійська мова, маматематика) | |
3621. | Смірнов Кирило (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | |
3622. | Станєва Анастасія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
3623. | Зарва Еліна (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3624. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3625. | Герасимчук Вероніка Сергіївна (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
3626. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3627. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
3628. | Романюк Софія (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | |
3629. | Смілянська Олександра (Математика, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
3630. | Харчук Костянтин Андрійович (Українська мова і література, КПШ №218 КМР) | |
3631. | Лубенко Максим Павлович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3632. | Стельмах Дмитро (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3633. | Петренко Олексій Денисович (Біологія, природознавство, Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | |
3634. | Орлинська Маргарита Романівна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3635. | Дзюбак Дмитро (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
3636. | Романова Діана (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3637. | Кулакова Ірина Миколаївна (Біологія, природознавство, Грубнянський НВК) | |
3638. | Лубенський Денис Володимирович (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
3639. | Поврозник Кирил Вадимович (Українська мова і література, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
3640. | Пасіковський Саша (Математика, Школа №64) | |
3641. | Черненко Захар Олегович (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
3642. | Михайлов Антон Олександрович (Інформатика, Первомайський ліцей №5) | |
3643. | Буц Максим (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3644. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3645. | Талько Роман (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
3646. | Нікулін Олексій Вікторович (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
3647. | Демковський Максим Віталійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3648. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський НВК) | |
3649. | Крупка Анастасія Олегівна (Інформатика, Харківський ліцей № 89) | |
3650. | Самко Даніель Раульович (Математика, ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3651. | Кулик Едуард Михайлович (Інформатика, НВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3652. | Долапчи Давид (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | |
3653. | Ніколенко Олеся (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
3654. | Крапівін Данііл (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | |
3655. | Сергієнко Денис Валерійович (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
3656. | Харченко Сергій Володимирович (Англійська мова, Бородянський академічний ліцей) | |
3657. | Цибик Богдан Ігорович (Українська мова і література, Делятинський ліцей №1) | |
3658. | Кузьменко Артем Віталійович (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя") | |
3659. | Найденко Георгій (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
3660. | Булаш Михайло Дмитрович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3661. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | |
3662. | Івахів Денис (Англійська мова, ТСШ №29) | |
3663. | Коптєва Вікторія Денисівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №128) | |
3664. | Решетник Станіслав Олександрович (Англійська мова, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3665. | Масляніцин Олександр (Англійська мова, Школа № 5) | |
3666. | Ходорковська Софія Борисівна (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
3667. | Остроух Ростислав (Біологія, природознавство, Вільнянська гімназія "Світоч") | |
3668. | Жданова Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3669. | Ткаченко Антон Костянтинович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3670. | Славінський Лука (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | |
3671. | Чепулянець Вікторія (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3672. | Мишкун Костянтин Андрійович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3673. | Гусєв Владислав Олександрович (Математика, Школа №55) | |
3674. | Ославська Христина (Англійська мова, Одеська СШ №117) | |
3675. | Карбунарь Івана (Математика, Пригородоцький НВК) | |
3676. | 705518953 (Біологія, природознавство, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | |
3677. | Кожушко Валерія (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3678. | Волинський Міхаїл (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3679. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | |
3680. | Батченко Євген Олегович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3681. | Страшненко Тамара Віталіївна (Біологія, природознавство, Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
3682. | Гуржуєнко Вікторія (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3683. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3684. | Старостюк Єлизавета (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3685. | Батиренко Родіон Богданович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3686. | Скоробогатов Олексій (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3687. | Модлінський Матвій (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | |
3688. | Стадник Федір Романович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
3689. | Галай Еля Віталіївна (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
3690. | Мар'єнко Артем Євгенович (Математика, Первомайський ліцей №5) | |
3691. | Гудзь Максім Сергійович (Українська мова і література, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3692. | Астахова Поліна Аркадіївна (Інформатика, Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | |
3693. | Тарасенко Каролина (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3694. | Бродик Роман Дмитрович (Математика, Ліцей "Львівський") | |
3695. | Багінська Софія (Інформатика, Озерненська гімназія) | |
3696. | Петров Ростислав (Англійська мова, Одеська СШ №50) | |
3697. | Таубе Данил Евгенiйович (Математика, ХЗОШ № 51) | |
3698. | Янчук Микола Іванович (Українська мова і література, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3699. | Руденко Катерина Олексіївна (Біологія, природознавство, Ліцей №6 ЛМР) | |
3700. | Литвиненко Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
3701. | Лукінчук Олександр (Українська мова і література, НВК №9) | |
3702. | Верьовкіна Карина Сергіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3703. | Каплун Ілля Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | |
3704. | Янчук Микола Іванович (Інформатика, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3705. | Черкашин Арсеній (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3706. | Орлинська Маргарита Романівна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3707. | Криволап Кіра Віталіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
3708. | Стус Яким (Математика, Think Global) | |
3709. | Руденко Юрій Олексійович (Математика, Ліцей №6 ЛМР) | |
3710. | Веремчук Єгор Якович (Інформатика, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3711. | Курка Олена Віорелівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | |
3712. | Баган Анна Олегівна (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | |
3713. | Кошул Аліна (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | |
3714. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | |
3715. | Мушка Кіра Андріївна (Математика, Школа №21 м.Луцьк) | |
3716. | Коваленко Назар Дмитрович (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
3717. | Атальський Арсен (Математика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3718. | Бруславець Єгор (Українська мова і література, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | |
3719. | Козирєв Гордій (Математика, Одеська СШ №117) | |
3720. | Швець Костянтин (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
3721. | Матвійчук Назарій Олександрович (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | |
3722. | Тарчинець Владислав (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
3723. | Дмитренко Ізабелла (Математика, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3724. | Олексійко Оленка (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3725. | Кухарчук Ілля Васильович (Математика, Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
3726. | Пятницька Катерина Володимирівна (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
3727. | Віданова Анна Владиславівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
3728. | Цвентух Варвара Олексіївна (Інформатика, ХЗОШ № 95) | |
3729. | Тихонов Нікіта Романович (Інформатика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | |
3730. | Ковалик Ігор Андрійович (Українська мова і література, Тернопільська початкова школа №1) | |
3731. | Найденко Святослав (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | |
3732. | Хомич Артем Олександрович (Математика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | |
3733. | Юричко Софія Михалівна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
3734. | Висоцька Естелла (Математика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
3735. | Ведмедовська Марія (Математика, НВК-ліцей №100) | |
3736. | Вронський Богдан (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
3737. | Лосінець Карина Сергіївна (Інформатика, Вараський ліцей №4) | |
3738. | Верьовкін Антон (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
3739. | Рожин Олег Анатолійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3740. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
3741. | Абрамчук Данил (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | |
3742. | Остапюк Валерія (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
3743. | Кузіна Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Ліцей) | |
3744. | Романов Денис (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3745. | Крячко Артем Віталійович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3746. | Костюченко Олександр Євгенович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | |
3747. | Рожевіч Дамір (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3748. | Ільїна Надія Дмитрівна (Англійська мова, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | |
3749. | Лихитько Поліна Максимівна (Математика, РОСШ) | |
3750. | Колгашова Світлана (Математика, Одеська СШ №117) | |
3751. | Верьовкін Антон (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | |
3752. | Бернацький Микита Андрійович (Англійська мова, Голубівський ООЗ) | |
3753. | Дозорцева Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
3754. | Гладка Тіна Володимирівна (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3755. | Бондарчук Назар Олександрович (Англійська мова, Приватна школа "Наша школа") | |
3756. | Нестеренко Роман Станіславович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
3757. | Соловей Марія Михайлівна (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | |
3758. | Андрусів Єлізавета (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
3759. | Гринюк Анастасія (Інформатика, НВК №9) | |
3760. | Ковальова Єлизавета Сергіївна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | |
3761. | Рябко Єлизавети Євгенівна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3762. | Панкевич Юстина (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3763. | Євгейчук Поліна Андріївна (Українська мова і література, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3764. | Бурдак Андрій Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3765. | Яхновська Варвара (Англійська мова, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | |
3766. | Нестеренко Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №24) | |
3767. | Бокова Єва Олегівна (Англійська мова, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
3768. | Прокопало Марія (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
3769. | Стец Ніка (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3770. | Кузьменко Олександр (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | |
3771. | Ковальчук (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3772. | Олексійко Христина (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3773. | Місяць Дмитро (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3774. | Підопригора Анастасія (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3775. | Пахрамова Маргарита (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3776. | Якобсон Мирослава Романівна (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
3777. | Іванова Валерія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | |
3778. | Павлишин Георгий (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3779. | Бокова Єва Олегівна (Біологія, природознавство, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
3780. | Керетів Аделія (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
3781. | Veronika Kalinchuk (Українська мова і література, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3782. | Сергієнко Денис Валерійович (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
3783. | Вахнован Ілля (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3784. | Самарін Ярослав (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3785. | Коротченко Лев (Математика, Одеська СШ №117) | |
3786. | Тімаков Максим (Математика, Одеська СШ №117) | |
3787. | Горох Леонід (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | |
3788. | Гейко Яна Миколаївна (Інформатика, КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | |
3789. | Точоних Матвій (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | |
3790. | Ляховенко Микита Сергійович (Українська мова і література, Романо-германська гімназія 123) | |
3791. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3792. | Орлинська Маргарита Романівна (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3793. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3794. | Вінтонюк Іван (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
3795. | Кот Вікторія Олегівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3796. | Компанієць Максим (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | |
3797. | Саприкіна Марія (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3798. | Бондарук Катерина (Українська мова і література, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
3799. | Кулик Поліна Михайлівна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3800. | Лосінець Карина Сергіївна (Українська мова і література, Вараський ліцей №4) | |
3801. | Гриценко Єгор (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3802. | Вербовецька Соломія Павлівна (Англійська мова, ТСШ №29) | |
3803. | Голобородько Єлизавета (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №130) | |
3804. | Куліш Олег Павлович (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3805. | Бовкун Іван Ігорович (Інформатика, КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | |
3806. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | |
3807. | Седько Марія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3808. | Юдін Богдан (Англійська мова, Ставрівський НВК) | |
3809. | Богач Марко (Математика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
3810. | Боднарюк Олена Михайлівна (Інформатика, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
3811. | Коробка Єлизавета Дмитрівна (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | |
3812. | Надічева Орина Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | |
3813. | Зуйченко Анна (Математика, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | |
3814. | Одностальченко Злата (Математика, Теплодарська ЗОШ) | |
3815. | Кулешов Натанієль (Інформатика, ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | |
3816. | Загородній Матвій Андрійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3817. | Запорожченко Анна (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3818. | Ульянченко Юлія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3819. | Кочук Ілля Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
3820. | Дейнеко Єгор (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | |
3821. | Іванько Іван Олегович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | |
3822. | Климик Мирослав (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3823. | Амбарнов Павло (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3824. | Яремчук Гліб Ігорович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3825. | Березін Єгор Романович (Математика, Запорізька ЗОШ №84) | |
3826. | Попов Артем Павлович (Математика, КЗО НВО №28) | |
3827. | Бердак Аріна (Математика, Семенівська СЗШ) | |
3828. | Дудченко Кирило (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3829. | Балабан Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | |
3830. | Бурківський Марко (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | |
3831. | Астахова Поліна Аркадіївна (Англійська мова, Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | |
3832. | Бондарчук Назар (Математика, Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3833. | Мельник Кирилл Романович (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №1) | |
3834. | Недвига Альміра Артемівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3835. | Пахрамова Маргарита (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3836. | Гаркач Вікторія (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | |
3837. | Іванова Діана (Математика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
3838. | Ковальчук Діана (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3839. | Садовська Вероніка (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3840. | Буділовська Софія (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
3841. | Буц Максим (Інформатика, Одеська СШ №117) | |
3842. | Лихоліт Олександр Олександрович (Математика, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
3843. | Барбазюк Ілля Володимирович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
3844. | Новікова Аліна (Українська мова і література, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3845. | Бернадін Владислав Миколайович (Інформатика, Гуківська ЗОШ) | |
3846. | Валентова Олександра Артемівна (Біологія, природознавство, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | |
3847. | Жданова Софія Олександрівна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3848. | Лукашенко Софія (Українська мова і література, НВК №9) | |
3849. | Погосян Елліна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
3850. | Ставратій Кирил (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | |
3851. | Романов Денис (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | |
3852. | Тохтаров Бекір (Англійська мова, Ліцей №100) | |
3853. | Шаповалов Платон (Математика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | |
3854. | Підгірна Уляна Олексіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3855. | Михальчук Рінат Русланович (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | |
3856. | Блінов Гліб (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3857. | Лось Юрій Юрійович (Англійська мова, Школа №18) | |
3858. | Гринюк Анастасія (Біологія, природознавство, НВК №9) | |
3859. | Озівський Юрій В'ячеславович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3860. | Базалюк Дмитро Костянтинович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
# | Participant | Įvedimo data | Notes |
---|
1. | .Бабич Назар Сергійович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2. | 271635525 (Англійська мова, Єрківецьке НВО "ЗЗСО І - ІІІ ст. - ЗДО") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3. | 271635525 (Математика, Єрківецьке НВО "ЗЗСО І - ІІІ ст. - ЗДО") | 2020-12-07 15:39:19 | |
4. | 474961107 (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
5. | 705518953 (Біологія, природознавство, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
6. | 705518953 (Українська мова і література, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
7. | Andrii Lobanok (Англійська мова, ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:39:18 | |
8. | Andrii Lobanok (Біологія, природознавство, ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:39:19 | |
9. | Andrii Lobanok (Інформатика, ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:39:19 | |
10. | Andrii Lobanok (Математика, ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:39:19 | |
11. | Andrii Lobanok (Українська мова і література, ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:39:18 | |
12. | Bushra Demir (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:18 | |
13. | Cтанєва Ніка Сергіївна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
14. | Daniel Abu Sair (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:18 | |
15. | Ema Efremova (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:18 | |
16. | Enes Ramanov (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:18 | |
17. | Kate Ri (Математика, Школа №17) | 2020-12-07 15:39:19 | |
18. | Marko Sydorenko (Інформатика, ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
19. | Nathaniel Wallner (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:18 | |
20. | Oleksandr Stepaniuk (Англійська мова, ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:39:18 | |
21. | Said Yaman (Математика, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:19 | |
22. | Sofiia Kostenko (Англійська мова, ЗНВК "Свiтанок") | 2020-12-07 15:39:18 | |
23. | Trypolska Maria (Англійська мова, Школа №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
24. | Tveritin Denis (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
25. | Veronika Kalinchuk (Англійська мова, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:18 | |
26. | Veronika Kalinchuk (Математика, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:19 | |
27. | Veronika Kalinchuk (Українська мова і література, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:18 | |
28. | VSEVIK_voin (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
29. | VSEVIK_voin (Інформатика, Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
30. | www.Olimpis.com.ua (Математика, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
31. | Абакумова-Бліхар Еліна (Інформатика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
32. | Абраменко Павло Михайлович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
33. | Абраменко Павло Михайлович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
34. | Абраменко Павло Михайлович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
35. | Абрамчук Данил (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
36. | Абрамчук Данил (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
37. | Аверіна Анна (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
38. | Аверіна Анна (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
39. | Аверіна Анна (Інформатика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
40. | Аверіна Анна (Українська мова і література, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
41. | Агрененко Владислав Женович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
42. | Адаєв Максим Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
43. | Адаєв Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
44. | Адаєв Максим Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
45. | Адаєв Максим Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
46. | Адаменко Володимир (Біологія, природознавство, Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:39:19 | |
47. | Адаменко Володимир (Інформатика, Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:39:19 | |
48. | Адаменко Володимир (Математика, Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:39:18 | |
49. | Адаменко Володимир (Українська мова і література, Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2020-12-07 15:39:18 | |
50. | Адаменко Ксенія Олегівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
51. | Адаменко Ксенія Олегівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:19 | |
52. | Адаменко Ксенія Олегівна (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:19 | |
53. | Адаменко Ксенія Олегівна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:19 | |
54. | Адаменко Ксенія Олегівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
55. | Адаменко Марічка Юріївна (Біологія, природознавство, Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
56. | Адаменко Марічка Юріївна (Інформатика, Вільшанська ЗШ І-ІІІступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
57. | Акімов Лев (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
58. | Акімов Лев (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
59. | Аксьонов Михайло (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
60. | Аксьонов Михайло (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
61. | Аксьонов Михайло (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
62. | Аксьонов Михайло (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
63. | Аксьонов Михайло (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
64. | Аксьонова Даріна Володимирівна (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
65. | Акулініна Анастасія Максимівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
66. | Алдошин Дмитро Юрійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
67. | Алексєєв Платон (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
68. | Алексєєва Вероніка Олексійовна (Англійська мова, ХГ №116) | 2020-12-07 15:39:18 | |
69. | Алієв Тимур (Англійська мова, David’School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
70. | Алієв Тимур (Біологія, природознавство, David’School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
71. | Алієв Тимур (Інформатика, David’School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
72. | Алієв Тимур (Математика, David’School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
73. | Алієв Тимур (Українська мова і література, David’School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
74. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Англійська мова, Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
75. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
76. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Інформатика, Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
77. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Математика, Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
78. | АльЕмраят Сюзана Арафат (Українська мова і література, Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
79. | Альошин Михайло (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:19 | |
80. | Альошина Поліна (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:18 | |
81. | Амбарнов Павло (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
82. | Амбарнов Павло (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
83. | Амельченко Артем Вячеславович (Математика, маматематика) | 2020-12-07 15:39:18 | |
84. | Амєлін Гліб Єгорович (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
85. | Амєлін Гліб Єгорович (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
86. | Амєлін Гліб Єгорович (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
87. | Амєлін Гліб Єгорович (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
88. | Амінов Тимур Олександрович (Англійська мова, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
89. | Амінов Тимур Олександрович (Біологія, природознавство, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
90. | Амінов Тимур Олександрович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
91. | Амінов Тимур Олександрович (Українська мова і література, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
92. | Ананьєва Софія Антонівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
93. | Ананьєва Софія Антонівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
94. | Андреєв Олексій (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:19 | |
95. | Андреєв Олексій (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:18 | |
96. | Андрейко Марія Олександрівна (Українська мова і література, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
97. | Андрєєв Марк Володимирович (Англійська мова, ThinkGlobal, Львів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
98. | Андрієвський Євген (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:19 | |
99. | Андрієнко Поліна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
100. | Андрусів Єлізавета (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
101. | Андрущенко Тарас (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
102. | Андрющенко Денис Олегович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
103. | Аносов Богдан Миколайович (Біологія, природознавство, Глухівська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:39:19 | |
104. | Аносов Богдан Миколайович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:39:19 | |
105. | Аносов Богдан Миколайович (Математика, Глухівська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:39:18 | |
106. | Аносов Богдан Миколайович (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №3) | 2020-12-07 15:39:18 | |
107. | Антоненко Анастасія (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
108. | Антоненко Анастасія (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
109. | Антоненко Анастасія (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
110. | Антоненко Анастасія (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
111. | Антоненко Владислав Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
112. | Антоненко Владислав Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
113. | Антоненко Дарія (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
114. | Антоненко Дарія (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
115. | Антоненко Дарія (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
116. | Антоненко Дарія (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
117. | Антонічев Микита Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
118. | Антонічев Микита Віталійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
119. | Антонов Назар Денисович (Математика, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:39:18 | |
120. | Антонов Назар Денисович (Українська мова і література, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:39:18 | |
121. | Арабаджі Євгенія Петрівна (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
122. | Арабін Малік (Англійська мова, маматематика) | 2020-12-07 15:39:18 | |
123. | Арсеньєв Дмитро Сергійович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
124. | Арсенюк Дмитро Васильович (Інформатика, Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
125. | Артеменко Артем Сергійович (Математика, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:18 | |
126. | Артюх Марк Євгенович (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:19 | |
127. | Астахова Поліна Аркадіївна (Англійська мова, Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
128. | Астахова Поліна Аркадіївна (Інформатика, Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
129. | Астахова Поліна Аркадіївна (Математика, Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
130. | Атакішиєв Айан (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
131. | Атакішиєв Айан (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
132. | Атакішиєв Айан (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
133. | Атакішиєв Айан (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
134. | Атальський Арсен (Інформатика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
135. | Атальський Арсен (Математика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
136. | Атаманенко Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Сновське вище професійне училище лісового господарства) | 2020-12-07 15:39:18 | |
137. | Атанасова Олександра Василівна (Англійська мова, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
138. | Атанасова Олександра Василівна (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
139. | Атанасова Олександра Василівна (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
140. | Атанасова Олександра Василівна (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
141. | Атрашкова Дар’я (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
142. | Афонін Артем Олександрович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
143. | Афоніна Анастасія (Англійська мова, "Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
144. | Ахтемійчук Анастасія (Математика, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
145. | Ахундова Аміна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
146. | Ащук Євгенія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
147. | Бабенко Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
148. | Бабенко Олександр Андрійович (Інформатика, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
149. | Бабенко Олександр Андрійович (Математика, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
150. | Бабин Катерина Русланівна (Українська мова і література, НВК «Любисток») | 2020-12-07 15:39:18 | |
151. | Бабинець Марія (Інформатика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
152. | Бабинець Марія (Математика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
153. | Бабій Світлана Олексіївна (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
154. | Бабій Світлана Олексіївна (Українська мова і література, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
155. | Бабкевич Михайло (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
156. | Бабурін Артур (Біологія, природознавство, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
157. | Бабурін Артур (Інформатика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
158. | Бабурін Артур (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
159. | Бабурін Артур (Українська мова і література, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:18 | |
160. | Бабяк Максим Дмитрович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
161. | Баган Анна Олегівна (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:39:18 | |
162. | Баган Анна Олегівна (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:39:19 | |
163. | Баган Анна Олегівна (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:39:19 | |
164. | Баган Анна Олегівна (Українська мова і література, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:39:18 | |
165. | Багарян Артем Русланович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
166. | Багінська Анастасія (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
167. | Багінська Софія (Інформатика, Озерненська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
168. | Багно Маргарита (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
169. | Базалюк Дмитро Костянтинович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
170. | Базалюк Дмитро Костянтинович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
171. | Байбараш Марія (Англійська мова, Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
172. | Байбараш Марія (Інформатика, Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
173. | Байбараш Марія (Математика, Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
174. | Байбараш Марія (Українська мова і література, Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
175. | Байрамова Мілана Юріївна (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:39:19 | |
176. | Бакшеєв Кирило (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
177. | Балабан Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
178. | Балла Богдан Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
179. | Балла Богдан Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
180. | Балла Богдан Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
181. | Балла Богдан Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
182. | Балла Богдан Олександрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
183. | Баляну Єва Сергіївна (Математика, Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
184. | Барабан Поліна Володимирівна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
185. | Бараненко Аліса Станіславівна (Англійська мова, Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:39:18 | |
186. | Баранник Євгенія Сергіївна (Англійська мова, Iнндустріально-педагогічний фаговий коледж) | 2020-12-07 15:39:18 | |
187. | Баранов Денис (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
188. | Баранов Денис (Інформатика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
189. | Баранов Денис (Математика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
190. | Баранов Денис (Українська мова і література, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
191. | Баранова Еліна Віталіївна (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
192. | Баранова Еліна Віталіївна (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
193. | Баранова Еліна Віталіївна (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
194. | Баранова Еліна Віталіївна (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
195. | Баранова Єва (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:19 | |
196. | Баранова Надія (Англійська мова, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
197. | Баранова Надія (Біологія, природознавство, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
198. | Баранова Надія (Інформатика, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
199. | Баранова Надія (Українська мова і література, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
200. | Баранова Уляна (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
201. | Баранюк Наталя Володимирівна (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
202. | Барбазюк Ілля Володимирович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
203. | Барбазюк Ілля Володимирович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
204. | Барбазюк Ілля Володимирович (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
205. | Барбазюк Ілля Володимирович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
206. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Англійська мова, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | 2020-12-07 15:39:18 | |
207. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | 2020-12-07 15:39:19 | |
208. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Інформатика, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | 2020-12-07 15:39:19 | |
209. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Математика, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | 2020-12-07 15:39:18 | |
210. | Барбелко Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | 2020-12-07 15:39:18 | |
211. | Бардега Іван Максимович (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
212. | Барсук Аліна (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:18 | |
213. | Барсуков Марк (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
214. | Басанець Уляна Михайлівна (Англійська мова, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:18 | |
215. | Басанець Уляна Михайлівна (Біологія, природознавство, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:19 | |
216. | Басанець Уляна Михайлівна (Інформатика, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:19 | |
217. | Басанець Уляна Михайлівна (Математика, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:18 | |
218. | Басанець Уляна Михайлівна (Українська мова і література, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:18 | |
219. | Батиренко Родіон Богданович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
220. | Батиренко Родіон Богданович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
221. | Батиренко Родіон Богданович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
222. | Батиренко Родіон Богданович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
223. | Батиренко Родіон Богданович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
224. | Батченко Євген Олегович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
225. | Баценюк Артур Мукучович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
226. | Бачур Станіслав Іванович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
227. | Бачур Станіслав Іванович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
228. | Бачур Станіслав Іванович (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
229. | Бачур Станіслав Іванович (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
230. | Бачур Станіслав Іванович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
231. | Бевз Богдан (Математика, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:19 | |
232. | Бедрій Андрій Тарасович (Біологія, природознавство, Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3") | 2020-12-07 15:39:19 | |
233. | Бедрій Андрій Тарасович (Українська мова і література, Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3") | 2020-12-07 15:39:18 | |
234. | Безкопильна Анна Юріївна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
235. | Безкровний Назар (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
236. | Безкровний Назар (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
237. | Бекало Даніїл (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
238. | Бердак Аріна (Математика, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
239. | Бережний Нестор Сергійович (Математика, ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:39:18 | |
240. | Березицька Богдана (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
241. | Березицька Богдана (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
242. | Березицька Богдана (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
243. | Березицька Богдана (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
244. | Березицька Богдана (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
245. | Березін Єгор Романович (Математика, Запорізька ЗОШ №84) | 2020-12-07 15:39:19 | |
246. | Березова Анна Олексіївна (Англійська мова, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:39:18 | |
247. | Бернадін Владислав Миколайович (Англійська мова, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
248. | Бернадін Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
249. | Бернадін Владислав Миколайович (Інформатика, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
250. | Бернадін Владислав Миколайович (Математика, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
251. | Бернадін Владислав Миколайович (Українська мова і література, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
252. | Бернадін Ольга Миколаївна (Англійська мова, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
253. | Бернадін Ольга Миколаївна (Біологія, природознавство, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
254. | Бернадін Ольга Миколаївна (Інформатика, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
255. | Бернадін Ольга Миколаївна (Математика, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
256. | Бернадский олександер (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
257. | Бернацький Микита Андрійович (Англійська мова, Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
258. | Бернацький Микита Андрійович (Біологія, природознавство, Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
259. | Бернацький Микита Андрійович (Інформатика, Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
260. | Бернацький Микита Андрійович (Математика, Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
261. | Бернацький Микита Андрійович (Українська мова і література, Голубівський ООЗ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
262. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
263. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
264. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
265. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
266. | БЄЛОВ ЄГОР АНДРІЙОВИЧ (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
267. | Бєлоусов Матвій Валерійович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
268. | Бєляєв Артем (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
269. | Бєляк Маргарита (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
270. | Бєляк Маргарита (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
271. | Бєляк Маргарита (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
272. | Бєляк Маргарита (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
273. | Бєляк Маргарита (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
274. | Биков Микита (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
275. | Бинда Діана Олександрівна (Біологія, природознавство, Грубнянський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
276. | Бичок Данило (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
277. | Бігун Ксенія Олександрівна (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
278. | Біла Єлизавета (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
279. | Білан Поліна Олександрівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
280. | Білик Микола (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
281. | Білик Олександр (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
282. | Білик Олександр (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
283. | Білик Олександр (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
284. | Білик Олександр (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
285. | Білик Сніжана Олегівна (Українська мова і література, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:18 | |
286. | Білокрила Анна (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
287. | Білоног Богдан (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
288. | Білоног Богдан (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
289. | Білоног Богдан (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
290. | Білоног Богдан (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
291. | Білоног Богдан (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
292. | Білоус Валерія (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
293. | Білоус Софія (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
294. | Білошенко Єлизавета Ігорівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:39:18 | |
295. | Більська Анастасія (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
296. | Більська Анастасія (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
297. | Білюба Марко (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
298. | Білюба Марко (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
299. | Бірюков Артем (Англійська мова, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
300. | Бірюков Артем (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
301. | Блаженко Роман Миколайович (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
302. | Блаженко Роман Миколайович (Інформатика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
303. | Блаженко Роман Миколайович (Математика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
304. | Бланар Катерина (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
305. | Бланар Катерина (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
306. | Бланар Катерина (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
307. | Бланар Катерина (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
308. | Блінков Захар Олександрович (Українська мова і література, Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
309. | Блінов Гліб (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
310. | Блінов Гліб (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
311. | Блінов Гліб (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
312. | Бобир Антон Дмитрович (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
313. | Бобирь Михайло Дмитрович (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
314. | Бобков Максим Костянтинович (Математика, Великодолинський НВК-ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
315. | Боброва Дар’я (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
316. | Боброва Дар’я (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:19 | |
317. | Боброва Дар’я (Інформатика, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:19 | |
318. | Боброва Дар’я (Математика, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
319. | Боброва Дар’я (Українська мова і література, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
320. | Бовкун Іван Ігорович (Інформатика, КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | 2020-12-07 15:39:19 | |
321. | Богай Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24) | 2020-12-07 15:39:19 | |
322. | Богай Дмитро Андрійович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24) | 2020-12-07 15:39:19 | |
323. | Богай Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24) | 2020-12-07 15:39:18 | |
324. | Богатов Артем Максимович (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
325. | Богач Марко (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
326. | Богач Марко (Математика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
327. | Богач Уляна Вячеславівна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
328. | Богач Уляна Вячеславівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
329. | Богаченко Катерина (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
330. | Богаченко Катерина (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
331. | Богаченко Катерина (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
332. | Богаченко Катерина (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
333. | Богдан Дмитро Тарасович (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
334. | Богдан Дмитро Тарасович (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
335. | Богомаз Анастасія Володимирівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
336. | Богомаз Анастасія Володимирівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
337. | Богомаз Анастасія Володимирівна (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
338. | Богоцька Анастасія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
339. | Богоцька Анастасія (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
340. | Богуславський Тимур Олексійович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
341. | Богуславський Тимур Олексійович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
342. | Богуславський Тимур Олексійович (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
343. | Богуславський Тимур Олексійович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
344. | Богуславський Тимур Олексійович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
345. | Богуцька Євгенія Віталіївна (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
346. | Бодачевський Кіріл (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
347. | Бодачевський Кіріл (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
348. | Бодачевський Кіріл (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
349. | Боднарюк Владислав Володимирович (Англійська мова, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
350. | Боднарюк Владислав Володимирович (Біологія, природознавство, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
351. | Боднарюк Владислав Володимирович (Інформатика, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
352. | Боднарюк Владислав Володимирович (Математика, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
353. | Боднарюк Владислав Володимирович (Українська мова і література, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
354. | Боднарюк Олена Михайлівна (Англійська мова, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
355. | Боднарюк Олена Михайлівна (Біологія, природознавство, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
356. | Боднарюк Олена Михайлівна (Інформатика, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
357. | Боднарюк Олена Михайлівна (Математика, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
358. | Боднарюк Олена Михайлівна (Українська мова і література, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
359. | Бодров Назар Денисович (Біологія, природознавство, Мелітопольська CШ №25) | 2020-12-07 15:39:19 | |
360. | Бодров Назар Денисович (Інформатика, Мелітопольська CШ №25) | 2020-12-07 15:39:19 | |
361. | Бодров Назар Денисович (Математика, Мелітопольська CШ №25) | 2020-12-07 15:39:19 | |
362. | Бодянчук Олександр Сергійович (Математика, Шипинський ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
363. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
364. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
365. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Інформатика, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
366. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Математика, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
367. | Бойченко Дар'я Олександрівна (Українська мова і література, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
368. | Бокова Єва Олегівна (Англійська мова, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:18 | |
369. | Бокова Єва Олегівна (Біологія, природознавство, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:19 | |
370. | Бонадига Олександра Володимирівна (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
371. | Бонадига Олександра Володимирівна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
372. | Бондар Денис (Англійська мова, Европейський коллегіум) | 2020-12-07 15:39:18 | |
373. | Бондар Денис (Біологія, природознавство, Европейський коллегіум) | 2020-12-07 15:39:19 | |
374. | Бондар Денис (Українська мова і література, Европейський коллегіум) | 2020-12-07 15:39:18 | |
375. | Бондар Наталя (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
376. | Бондар Наталя (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
377. | Бондаренко Марія Михайлівна (Англійська мова, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
378. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
379. | Бондарено Вікторія Юріївна (Українська мова і література, Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
380. | Бондарєва Евеліна (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
381. | Бондарєва Єва Віталіївна (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
382. | Бондарук Євген (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:19 | |
383. | Бондарук Катерина (Англійська мова, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:18 | |
384. | Бондарук Катерина (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:19 | |
385. | Бондарук Катерина (Інформатика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:19 | |
386. | Бондарук Катерина (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:19 | |
387. | Бондарук Катерина (Українська мова і література, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:18 | |
388. | Бондарчук Назар (Інформатика, Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
389. | Бондарчук Назар (Математика, Кам'янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
390. | Бондарчук Назар Олександрович (Англійська мова, Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:39:18 | |
391. | Бордя Єлизавета (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
392. | Бордя Єлизавета (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
393. | Бордя Єлизавета (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
394. | Бордя Єлизавета (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
395. | Боримська Віолетта (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:18 | |
396. | Боримська Віолетта (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:19 | |
397. | Боримська Віолетта (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:19 | |
398. | Боримська Віолетта (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:18 | |
399. | Борисенко Матвій Сергійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
400. | Борисюк Катерина Борисівна (Інформатика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
401. | Борісова Милана (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
402. | Боровиченко Вікторія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
403. | Боровиченко Вікторія (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
404. | Боровиченко Вікторія (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
405. | Боровська Олександра (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
406. | Бороган Аріна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:18 | |
407. | Бородай Анастасія (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
408. | Бородачик Єгор Борисович (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
409. | Бородачик Єгор Борисович (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
410. | Бородачик Єгор Борисович (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
411. | Бородачик Єгор Борисович (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
412. | Борутенко Полина Евгеньевна (Біологія, природознавство, Запорізький колегіум №98) | 2020-12-07 15:39:19 | |
413. | Боса Кіра (Інформатика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
414. | Боса Кіра (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
415. | Бот Микита Денісович (Англійська мова, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
416. | Ботильов Владислав (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
417. | Бочарова Олександра (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:19 | |
418. | Бочарова Олександра (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:19 | |
419. | Бочарова Олександра (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:19 | |
420. | Бочарова Олександра (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:18 | |
421. | Бощенко Андрій (Математика, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
422. | Брезицька Каміла (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
423. | Брижак Артем Євгенійович (Інформатика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
424. | Брівко Кіра Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
425. | Брівко Кіра Сергіївна (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
426. | Брівко Кіра Сергіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
427. | Бродецький Володимир (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
428. | Бродик Роман Дмитрович (Біологія, природознавство, Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:39:19 | |
429. | Бродик Роман Дмитрович (Інформатика, Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:39:19 | |
430. | Бродик Роман Дмитрович (Математика, Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:39:19 | |
431. | Брусенський Артур Вікторович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:39:18 | |
432. | Бруславець Єгор (Математика, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
433. | Бруславець Єгор (Українська мова і література, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
434. | Бугерчук Катерина Дмитрівна (Англійська мова, Орининська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
435. | Будзінська Соломія (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
436. | Буділовська Софія (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
437. | Буділовська Софія (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
438. | Будник Равіль Денисович (Англійська мова, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:18 | |
439. | Будько Діана (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
440. | Бузовська Анна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
441. | Булатецька Марія (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
442. | Булатова Вероніка (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
443. | Булатова Вероніка (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
444. | Булатова Вероніка (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
445. | Булах Марія Вікторівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
446. | Булах Олександр Вікторович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
447. | Булаш Михайло Дмитрович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
448. | Бурда Тимофiй Михайлович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
449. | Бурда Тимофiй Михайлович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
450. | Бурдак Андрій Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
451. | Бурдак Андрій Сергійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
452. | Бурдак Андрій Сергійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
453. | Бурдов Іван Дмитрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
454. | Бурківська Анна (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
455. | Бурківський Марко (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
456. | Бурлаченко Вероніка Ігорівна (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
457. | Буряк Андрій Вікторович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
458. | Буряк Андрій Вікторович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
459. | Буряк Андрій Вікторович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
460. | Буряк Андрій Вікторович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
461. | Бутко Олександр Васильович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
462. | Бухтіярова Анастасія (Англійська мова, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
463. | Бухтіярова Анастасія (Біологія, природознавство, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
464. | Бухтіярова Анастасія (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
465. | Бухтіярова Анастасія (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
466. | Бухтіярова Анастасія (Українська мова і література, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
467. | Буц Максим (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
468. | Буц Максим (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
469. | Буц Максим (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
470. | Буц Максим (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
471. | Буц Максим (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
472. | Валентова Олександра Артемівна (Біологія, природознавство, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2020-12-07 15:39:19 | |
473. | Валентова Олександра Артемівна (Інформатика, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 7) | 2020-12-07 15:39:19 | |
474. | Вареник Катерина (Математика, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
475. | Васеніна Стефанія (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
476. | Васеніна Стефанія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
477. | Васеніна Стефанія (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
478. | Васеніна Стефанія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
479. | Васеніна Стефанія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
480. | Василенко Марк Дмитрович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:39:18 | |
481. | Васильченко Катерина (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
482. | Ватулін Костянтин Євгенович (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
483. | Вахнован Ілля (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
484. | Вахнован Ілля (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
485. | Вахнован Ілля (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
486. | Вахнован Ілля (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
487. | Вахрушев Лука (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
488. | Ващенко Володимир Віталійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
489. | Ващенко Мілена (Математика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:39:18 | |
490. | Вдовиченко Віталій (Англійська мова, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:39:18 | |
491. | Ведмедовська Марія (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
492. | Ведута Олег (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
493. | Ведута Олег (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
494. | Ведута Олег (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
495. | Ведута Олег (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
496. | Вежичанін Ілля (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
497. | Величко Владислав Володимирович (Англійська мова, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
498. | Величко Данііл (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
499. | Вербовецька Соломія Павлівна (Англійська мова, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
500. | Вербовецька Соломія Павлівна (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
501. | Вербовецька Соломія Павлівна (Інформатика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
502. | Вербовецька Соломія Павлівна (Математика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
503. | Вербовецька Соломія Павлівна (Українська мова і література, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
504. | Веремчук Валерій Андрійович (Біологія, природознавство, Школа КМДШ на Осокорках) | 2020-12-07 15:39:19 | |
505. | Веремчук Валерій Андрійович (Інформатика, Школа КМДШ на Осокорках) | 2020-12-07 15:39:19 | |
506. | Веремчук Валерій Андрійович (Математика, Школа КМДШ на Осокорках) | 2020-12-07 15:39:19 | |
507. | Веремчук Валерій Андрійович (Українська мова і література, Школа КМДШ на Осокорках) | 2020-12-07 15:39:18 | |
508. | Веремчук Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, КМДШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
509. | Веремчук Дмитро Андрійович (Інформатика, КМДШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
510. | Веремчук Дмитро Андрійович (Математика, КМДШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
511. | Веремчук Єгор Якович (Англійська мова, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
512. | Веремчук Єгор Якович (Біологія, природознавство, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
513. | Веремчук Єгор Якович (Інформатика, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
514. | Веремчук Єгор Якович (Математика, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
515. | Веремчук Єгор Якович (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
516. | Верхогляд Ольга Сергіївна (Біологія, природознавство, Славутська гімназія №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
517. | Верьовкін Антон (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
518. | Верьовкін Антон (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
519. | Верьовкін Антон (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
520. | Верьовкін Антон (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
521. | Верьовкін Антон (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
522. | Верьовкіна Карина Сергіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
523. | Весельський Роман Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
524. | Вєдєрнікова Мішель (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
525. | Висоцька Естелла (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
526. | Висоцька Естелла (Математика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
527. | Висоцька Естелла (Українська мова і література, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
528. | Віданова Анна Владиславівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
529. | Віданова Анна Владиславівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
530. | Віданова Анна Владиславівна (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
531. | Віданова Анна Владиславівна (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
532. | Віданова Анна Владиславівна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
533. | Вільховецький Василь Віталійович (Біологія, природознавство, Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
534. | Вільховецький Василь Віталійович (Інформатика, Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
535. | Вільховецький Василь Віталійович (Математика, Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
536. | Вільховецький Василь Віталійович (Українська мова і література, Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
537. | Вінтонюк Іван (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
538. | Вінтонюк Іван (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
539. | Вінтонюк Іван (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
540. | Вінтонюк Іван (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
541. | Вітенко Вікторія Сергіївна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №55) | 2020-12-07 15:39:19 | |
542. | Вітенко Вікторія Сергіївна (Математика, Одеська ЗОШ №55) | 2020-12-07 15:39:18 | |
543. | Вітенко Вікторія Сергіївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №55) | 2020-12-07 15:39:18 | |
544. | Владислав Кравець Олексійович (Математика, Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | 2020-12-07 15:39:19 | |
545. | Власенко Ілля (Біологія, природознавство, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
546. | Власенко Ілля (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
547. | Власов Матвій (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
548. | Власов Матвій (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
549. | Власюк Валерія Володимирівна (Англійська мова, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
550. | Власюк Валерія Володимирівна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
551. | Власюк Валерія Володимирівна (Інформатика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
552. | Власюк Валерія Володимирівна (Математика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
553. | Вовчак Тетяна Петрівна (Біологія, природознавство, Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | 2020-12-07 15:39:19 | |
554. | Вовчак Тетяна Петрівна (Математика, Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | 2020-12-07 15:39:19 | |
555. | Вовчак Тетяна Петрівна (Українська мова і література, Дворічанська ЗОШ Іст.- дитячий садок) | 2020-12-07 15:39:18 | |
556. | Водовіз Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:19 | |
557. | Водько Іван (Англійська мова, Дейманівська зш І-ІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
558. | Водько Іван (Інформатика, Дейманівська зш І-ІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
559. | Вознесенський Даня (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
560. | Вознесенський Даня (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
561. | Вознесенський Даня (Інформатика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
562. | Вознесенський Даня (Математика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
563. | Войдевич Орест (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
564. | Войдевич Орест (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
565. | Войтенко Дар'я (Математика, Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
566. | Войтенко Дар'я (Українська мова і література, Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
567. | Войтюк Вероніка Дмитрівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | 2020-12-07 15:39:18 | |
568. | Войцеховська Віолета Вадимівна (Інформатика, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
569. | Волинський Міхаїл (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
570. | Волинський Міхаїл (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
571. | Волинський Міхаїл (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
572. | Волинський Міхаїл (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
573. | Волков Клим (Математика, ХЗОШ № 91) | 2020-12-07 15:39:18 | |
574. | Волков Клим (Українська мова і література, ХЗОШ № 91) | 2020-12-07 15:39:18 | |
575. | Волков Максим (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
576. | Волков Максим (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
577. | Волков Максим (Інформатика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
578. | Волков Максим (Українська мова і література, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
579. | Волкова Поліна Дмитрівна (Англійська мова, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
580. | Волкова Поліна Дмитрівна (Біологія, природознавство, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
581. | Волкова Поліна Дмитрівна (Інформатика, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
582. | Волкова Поліна Дмитрівна (Математика, ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
583. | Волосянчук Назар Романович (Біологія, природознавство, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | 2020-12-07 15:39:19 | |
584. | Волосянчук Назар Романович (Математика, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | 2020-12-07 15:39:19 | |
585. | Волочай Анастасія Романівна (Англійська мова, ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:39:18 | |
586. | Волошина Марія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:18 | |
587. | Волошина Марія (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:19 | |
588. | Волошина Марія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:19 | |
589. | Волощенко Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
590. | Волянська Олександра (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
591. | Волянська Олександра (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
592. | Волянська Олександра (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
593. | Волянська Олександра (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
594. | Волянська Олександра (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
595. | Волянський Матвій Олександрович (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
596. | Волянський Матвій Олександрович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
597. | Воробйов Єгор Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
598. | Воробйов Роман Олексійович (Біологія, природознавство, КЗ "ЗСО І-ІІІ ступенів з ЦПО") | 2020-12-07 15:39:19 | |
599. | Ворович Юрій (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
600. | Ворожейкін Дмитро (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
601. | Ворожейкін Дмитро (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
602. | Ворон Іванна Михайлівна (Англійська мова, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
603. | Ворон Іванна Михайлівна (Біологія, природознавство, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
604. | Ворон Іванна Михайлівна (Інформатика, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
605. | Ворон Іванна Михайлівна (Математика, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
606. | Ворон Іванна Михайлівна (Українська мова і література, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
607. | Вороніна Лілія Володимирівна (Математика, Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості) | 2020-12-07 15:39:19 | |
608. | Ворохоб Кирил (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
609. | Ворохоб Кирил (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
610. | Вронський Богдан (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
611. | Вронський Богдан (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
612. | Вронський Богдан (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
613. | Гав'як Ірина Миколаївна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
614. | Гав'як Ірина Миколаївна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
615. | Гав'як Ірина Миколаївна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
616. | Гав'як Ірина Миколаївна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
617. | Гав'як Ірина Миколаївна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
618. | Гавриленко Павло Олегович (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича) | 2020-12-07 15:39:19 | |
619. | Гаврилюк Данило Євгенович (Англійська мова, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:18 | |
620. | Гаврилюк Данило Євгенович (Інформатика, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:19 | |
621. | Гаєвський Ярослав (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
622. | Гаєвський Ярослав (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:19 | |
623. | Гаєвський Ярослав (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:19 | |
624. | Гайдай Ярослав (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
625. | Гайдай Ярослав (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
626. | Гайдай Ярослав (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
627. | Гайдай Ярослав (Математика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
628. | Гайдай Ярослав (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
629. | Гайко Данило (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:39:18 | |
630. | Галай Еля Віталіївна (Англійська мова, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:18 | |
631. | Галай Еля Віталіївна (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
632. | Галай Еля Віталіївна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
633. | Галай Злата (Англійська мова, Ліцей 25) | 2020-12-07 15:39:18 | |
634. | Галай Злата (Математика, Ліцей 25) | 2020-12-07 15:39:19 | |
635. | Галай Злата (Українська мова і література, Ліцей 25) | 2020-12-07 15:39:18 | |
636. | Галицька Єлизавета (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
637. | Галич Ірина Петрівна (Англійська мова, Долинська початкова школа) | 2020-12-07 15:39:18 | |
638. | Галімон Влада Володимирівна (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
639. | Галіта Максим (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
640. | Галіщук Тимофій Олександрович (Українська мова і література, Мелітопольська гімназія №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
641. | Гандабура Михайло Іванович (Інформатика, Неполоковецький ЗЗСО I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
642. | Гандабура Михайло Іванович (Математика, Неполоковецький ЗЗСО I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
643. | Гандзюк Даніїл Анатолійович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
644. | Гандзюк Даніїл Анатолійович (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
645. | Гапонов Юрій (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
646. | Гарас Владислав Андрійович (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
647. | Гарас Владислав Андрійович (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
648. | Гарас Владислав Андрійович (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
649. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
650. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:19 | |
651. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:19 | |
652. | Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
653. | Гаргіна Олександра Станіславівна (Інформатика, КЗ "НСЗШ №25") | 2020-12-07 15:39:19 | |
654. | Гаргіна Олександра Станіславівна (Математика, КЗ "НСЗШ №25") | 2020-12-07 15:39:19 | |
655. | Гаркач Вікторія (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
656. | Гаркач Вікторія (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
657. | Гаркач Вікторія (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
658. | Гацула Володимир (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
659. | Гегедиш Тимофій Андрійович (Біологія, природознавство, КЗ " Харківська ЗШ № 135 ім. К. Ф. Ольшанського") | 2020-12-07 15:39:19 | |
660. | Гей Євген Олексійович (Математика, Харківська ЗОШ № 36) | 2020-12-07 15:39:18 | |
661. | Гейко Яна Миколаївна (Інформатика, КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:39:19 | |
662. | Гейко Яна Миколаївна (Математика, КЗО "Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:39:19 | |
663. | Герасимчук Аделіна (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
664. | Герасимчук Андрій Олегович (Англійська мова, КЗ "Рівненський обласний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
665. | Герасимчук Вероніка Сергіївна (Англійська мова, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
666. | Герасимчук Вероніка Сергіївна (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
667. | Герасько Ніна (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
668. | Герасько Ніна (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
669. | Гергель Єлизавета Олегівна (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
670. | Гергель Єлизавета Олегівна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
671. | Гергель Єлизавета Олегівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
672. | Гержова Софія (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
673. | Гетьман Владислава (Інформатика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:19 | |
674. | Гетьман Владислава (Математика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
675. | Гирич Юліана (Українська мова і література, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
676. | Гиря Кирил Артемович (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:39:18 | |
677. | Гичка Максим Романович (Математика, Новороздільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
678. | Гірін Антон (Англійська мова, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:39:18 | |
679. | Гірін Антон (Біологія, природознавство, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:39:19 | |
680. | Гірін Антон (Інформатика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:39:19 | |
681. | Гірін Антон (Математика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:39:19 | |
682. | Гірін Антон (Українська мова і література, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:39:18 | |
683. | Гладишко Анастасія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
684. | Гладишко Анастасія (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
685. | Гладишко Анастасія (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
686. | Гладишко Анастасія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
687. | Гладишко Анастасія (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
688. | Гладка Тіна Володимирівна (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
689. | Гладка Тіна Володимирівна (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
690. | Гладка Тіна Володимирівна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
691. | Гладка Тіна Володимирівна (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
692. | Гладкий Філіп (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
693. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Англійська мова, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2020-12-07 15:39:18 | |
694. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Біологія, природознавство, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2020-12-07 15:39:19 | |
695. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Інформатика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2020-12-07 15:39:19 | |
696. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Математика, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2020-12-07 15:39:19 | |
697. | Глущенко Анастасія Вікторівна (Українська мова і література, ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2020-12-07 15:39:18 | |
698. | Глущенко Надія (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
699. | Гнатенко Олексій Павлович (Англійська мова, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
700. | Гнатенко Олексій Павлович (Біологія, природознавство, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
701. | Гнатенко Олексій Павлович (Інформатика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
702. | Гнатенко Олексій Павлович (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
703. | Гнатенко Олексій Павлович (Українська мова і література, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
704. | Гнатюк Ольга Миколаївна (Біологія, природознавство, Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
705. | Говоров Ігор Олегович (Англійська мова, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:18 | |
706. | Говоров Ігор Олегович (Інформатика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:19 | |
707. | Говоров Ігор Олегович (Математика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:18 | |
708. | Гогчян Давид Арсенович (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
709. | Годунко Ярослав Олександрович (Англійська мова, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
710. | Голик Микита Артемович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
711. | Голобородько Єлизавета (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:18 | |
712. | Голобородько Єлизавета (Математика, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:18 | |
713. | Голобородько Єлизавета (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:18 | |
714. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
715. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
716. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
717. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Математика, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
718. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
719. | Головата Ганна Володимирівна (Англійська мова, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
720. | Головата Ганна Володимирівна (Біологія, природознавство, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
721. | Головата Ганна Володимирівна (Інформатика, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
722. | Головата Ганна Володимирівна (Математика, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
723. | Головата Ганна Володимирівна (Українська мова і література, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
724. | Головченко Едуард (Англійська мова, Ліцей "Мейн Скул") | 2020-12-07 15:39:18 | |
725. | Голубенко Поліна Євгеніївна (Математика, ЗОШ/6) | 2020-12-07 15:39:18 | |
726. | Голубєв Владислав (Математика, Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
727. | Гончар Віталій Олександрович (Інформатика, Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
728. | Гончар Віталій Олександрович (Математика, Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
729. | Гончаров Денис Романович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
730. | Гончарук Анастасія (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
731. | Гончарук Дар’я (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
732. | Гончарук Олександра (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
733. | Гончарук Олександра (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
734. | Гончарук Олександра (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
735. | Гончарук Олександра (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
736. | Гора Ірина (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
737. | Гора Ірина (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
738. | Гора Ірина (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
739. | Гора Ірина (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
740. | Гора Ірина (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
741. | Горбан Вікторія Русланівна (Англійська мова, Новокалинівський опорний заклад) | 2020-12-07 15:39:18 | |
742. | Горбань Софія Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
743. | Горбань Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
744. | Горбань Софія Сергіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
745. | Горбань Софія Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
746. | Горбачев Гліб (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
747. | Горбачев Гліб (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
748. | Горбачев Гліб (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
749. | Горбачев Гліб (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
750. | Горбачев Гліб (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
751. | Горбонос Єгор (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
752. | Горват Варвара (Українська мова і література, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:39:18 | |
753. | Гордієва Майя (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
754. | Гордієнко Анна Андріївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
755. | Гореславцева Дарина (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
756. | Гореславцева Дарина (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
757. | Гореславцева Дарина (Математика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
758. | Гореславцева Дарина (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
759. | Горкун Іван (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
760. | Горкун Іван (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
761. | Горкун Іван (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
762. | Горожанкін Олександр Олександрович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
763. | Горох Леонід (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
764. | Горох Леонід (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
765. | Горох Леонід (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
766. | Гороховатська Кіра (Англійська мова, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
767. | Горячук Олена Вікторівна (Українська мова і література, Школа №6) | 2020-12-07 15:39:18 | |
768. | Гоцуляк Дмитро (Математика, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
769. | Гоцуляк Дмитро (Українська мова і література, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
770. | Грабовська Катерина Олександрівна (Англійська мова, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
771. | Грабовська Катерина Олександрівна (Інформатика, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
772. | Гребенчук Анна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
773. | Гребенчук Анна (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
774. | Гребенчук Анна (Математика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
775. | Гребенчук Анна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
776. | Гребенчук Євгеній (Англійська мова, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
777. | Гребенчук Євгеній (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
778. | Гребенчук Євгеній (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
779. | Гребенчук Євгеній (Математика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
780. | Гребенчук Євгеній (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
781. | Грек Кира Сергіївна (Біологія, природознавство, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
782. | Грек Кира Сергіївна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
783. | Грекало Олександр Геннадійович (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
784. | Грекало Олександр Геннадійович (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
785. | Грекало Олександр Геннадійович (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
786. | Грекало Олександр Геннадійович (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
787. | Грекало Олександр Геннадійович (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
788. | Гречуха Злата Сергіївна (Математика, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:18 | |
789. | Григор'єв Артем В'ячеславович (Українська мова і література, Оптіма) | 2020-12-07 15:39:18 | |
790. | Григор'єв Петро (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
791. | Григорчук Олександра (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
792. | Гринчак Дар’я Олегівна (Українська мова і література, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
793. | Гринько Софія (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
794. | Гринюк Анастасія (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
795. | Гринюк Анастасія (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
796. | Гринюк Анастасія (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
797. | Гринюк Анастасія (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
798. | Гринюк Анастасія (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
799. | Грисюк Єлизавета Володимирівна (Біологія, природознавство, Грубнянський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
800. | Гриценко Єгор (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
801. | Гриценко Єгор (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
802. | Гріщенко Євгеній (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
803. | Громак Ярослав Олександрович (Інформатика, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
804. | Груздєв Мірон Володимирович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
805. | Груник Анна (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:39:18 | |
806. | Грушевська Кіра (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
807. | Грушевська Кіра (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
808. | Грязнов Олексій Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
809. | Грязнов Олексій Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
810. | Губерненко Ярослав Олександрович (Англійська мова, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:39:18 | |
811. | Гудзь Максім Сергійович (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
812. | Гудзь Максім Сергійович (Українська мова і література, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
813. | Гудзь Назар (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
814. | Гудзь Назар (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
815. | Гужва Єва Вадимівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
816. | Гузар Володимир (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
817. | Гузар Володимир (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
818. | Гузей Іван Вікторович (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21) | 2020-12-07 15:39:19 | |
819. | Гузей Іван Вікторович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21) | 2020-12-07 15:39:19 | |
820. | Гузей Іван Вікторович (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21) | 2020-12-07 15:39:18 | |
821. | Гузій Іван (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
822. | Гузій Іван (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
823. | Гузій Іван (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
824. | Гук Михайло (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
825. | Гулай Яна (Математика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
826. | Гуменюк Божена (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
827. | Гуменюк Божена (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
828. | Гуменюк Божена (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
829. | Гуменюк Божена (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
830. | Гуменюк Божена (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
831. | Гураєвський Андрій Юрійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
832. | Гуренок Роман Євгенович (Математика, Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
833. | Гуренок Роман Євгенович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
834. | Гуржуєнко Вікторія (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
835. | Гусєв Владислав Олександрович (Англійська мова, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:18 | |
836. | Гусєв Владислав Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:19 | |
837. | Гусєв Владислав Олександрович (Інформатика, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:19 | |
838. | Гусєв Владислав Олександрович (Математика, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:18 | |
839. | Гутей Анна (Інформатика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:19 | |
840. | Гюнгьордю Денис Мустафович (Біологія, природознавство, Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11) | 2020-12-07 15:39:19 | |
841. | Дiбрiвна Кiра Михайлiвна (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
842. | Давиденко Віталій Віталійович (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
843. | Давиденко Віталій Віталійович (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
844. | Давиденко Дмиитро Сергійович (Англійська мова, Великоновосілківська загальноосвітня Школа №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
845. | Давиденко Михайло Олександрович (Математика, Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | 2020-12-07 15:39:19 | |
846. | Давиденко Софія (Математика, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:18 | |
847. | Давиденко Софія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:18 | |
848. | Даллакян Арсен (Українська мова і література, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
849. | Даллакян Домiнiка Левонiвна (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
850. | Даллакян Домiнiка Левонiвна (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
851. | Данилець Андрій Олександрович (Англійська мова, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
852. | Данилюк Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
853. | Данилюк Дар'я Олександрівна (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
854. | Даниляк Олександра Віталіївна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
855. | Данищук Даніела Романівна (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
856. | Дарма Сергій (Інформатика, Криворізька ЗОШ №65) | 2020-12-07 15:39:19 | |
857. | Дарма Сергій (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | 2020-12-07 15:39:19 | |
858. | Дахно Владислав (Біологія, природознавство, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
859. | Дахно Владислав (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
860. | Дацюк Денис (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
861. | Дашко Дар'я (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
862. | Дашко Дар'я (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
863. | Дашко Дар'я (Українська мова і література, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
864. | Дашко Діана Юріївна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
865. | Дворнін Ілля Романович (Англійська мова, ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:39:18 | |
866. | Дворяков Сергій Віталійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
867. | Дейнеко Єгор (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
868. | Дейнеко Єгор (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
869. | Дейнеко Єгор (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:18 | |
870. | Дейнеко Єгор (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:18 | |
871. | Дементьева Гліб (Біологія, природознавство, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
872. | Дементьева Гліб (Математика, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
873. | Демиденко Данило (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
874. | Демиденко Данило (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
875. | Демиденко Ілля (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
876. | Демиденко Ілля (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
877. | Демидов Максим (Англійська мова, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:18 | |
878. | Демидов Максим (Інформатика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
879. | Демидов Максим (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:18 | |
880. | Демидов Максим (Українська мова і література, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:18 | |
881. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
882. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Інформатика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
883. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
884. | Демихіна Олеся Анатоліївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:39:18 | |
885. | Демковський Максим Віталійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
886. | Демковський Максим Віталійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
887. | Демковський Максим Віталійович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
888. | Демковський Максим Віталійович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
889. | Демковський Максим Віталійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
890. | Демченко Мирослава (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
891. | Деніщук Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Ямпільський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
892. | Деніщук Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Ямпільський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
893. | Деніщук Анастасія Олександрівна (Математика, Ямпільський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
894. | Дерев'янкіна Аріна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
895. | Дерев'янко Вероніка Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
896. | Дерев'янко Вероніка Сергіївна (Математика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
897. | Держирука Анастасія Юріївна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
898. | Дерипаско Олексій Віталійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
899. | Дерипаско Олексій Віталійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
900. | Дерипаско Олексій Віталійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
901. | Дерман Максим (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
902. | Дерман Максим (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
903. | Дерман Максим (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
904. | Дерменжі Крістіна (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
905. | Джеджея Давид (Англійська мова, КЗ ХЗОШ № 49) | 2020-12-07 15:39:18 | |
906. | Джеджея Давид (Біологія, природознавство, КЗ ХЗОШ № 49) | 2020-12-07 15:39:19 | |
907. | Джеджея Давид (Інформатика, КЗ ХЗОШ № 49) | 2020-12-07 15:39:19 | |
908. | Джеджея Давид (Математика, КЗ ХЗОШ № 49) | 2020-12-07 15:39:18 | |
909. | Джозуе маффео (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
910. | Джугов Дмитро Валентинович (Біологія, природознавство, Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
911. | Джугов Дмитро Валентинович (Українська мова і література, Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
912. | Джуман Маргарита (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
913. | Джуман Маргарита (Математика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
914. | Дзюба Меланія Андіріївна (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
915. | Дзюба Меланія Андіріївна (Інформатика, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
916. | Дзюба Меланія Андіріївна (Українська мова і література, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:18 | |
917. | Дзюбак Дмитро (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:39:18 | |
918. | Дзюбак Дмитро (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:39:19 | |
919. | Дзюбак Дмитро (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:39:19 | |
920. | Дзюбак Дмитро (Математика, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:39:18 | |
921. | Дзюбак Дмитро (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:39:18 | |
922. | Дзюбенко Дар'я (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
923. | Дзюбенко Дар'я (Інформатика, Енергодарський БЛ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
924. | Дзюбенко Дар'я (Математика, Енергодарський БЛ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
925. | Дикун Романа Романівна (Біологія, природознавство, Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
926. | Димитрашко Андрій Миколайович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
927. | Димов Олександр Іванович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
928. | Дитюк Анна (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
929. | Діденко Максим (Математика, Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
930. | Діденко Марія Дмитрівна (Математика, Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
931. | Дімов Тімур (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
932. | Дімов Тімур (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
933. | Дінь Бао Ань (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
934. | Дірочка Дмитро Олексійович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
935. | Дірочка Дмитро Олексійович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
936. | Дірочка Дмитро Олексійович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
937. | Дірочка Дмитро Олексійович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
938. | Дірочка Дмитро Олексійович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Перша ластівка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
939. | Діхтяренко Дар'я (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
940. | Діхтяренко Дар'я (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
941. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
942. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
943. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
944. | Дмитренко Алєвтіна Павлівна (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
945. | Дмитренко Ізабелла (Англійська мова, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
946. | Дмитренко Ізабелла (Біологія, природознавство, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:39:19 | |
947. | Дмитренко Ізабелла (Математика, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
948. | Добровольський Нікіта Олександрович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
949. | Довбня Гліб Сергійович (Біологія, природознавство, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
950. | Довгань Данііл Ігорович (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
951. | Довгань Данііл Ігорович (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
952. | Довгань Данііл Ігорович (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
953. | Довгий Леонід (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
954. | Довгуша Данило Денісович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
955. | Дозорцева Софія (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
956. | Дозорцева Софія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
957. | Дозорцева Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
958. | Дозорцева Софія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
959. | Дозорцева Софія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
960. | Долапчи Давид (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
961. | Долапчи Давид (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:19 | |
962. | Долапчи Давид (Інформатика, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:19 | |
963. | Долапчи Давид (Математика, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
964. | Долапчи Давид (Українська мова і література, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
965. | Долженко Поліна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
966. | Должиков Максим Глибович (Біологія, природознавство, маматематика) | 2020-12-07 15:39:19 | |
967. | Должиков Максим Глибович (Інформатика, маматематика) | 2020-12-07 15:39:19 | |
968. | Должиков Максим Глибович (Математика, маматематика) | 2020-12-07 15:39:19 | |
969. | Домальчук Карина Юріївна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | 2020-12-07 15:39:18 | |
970. | Донбай Лариса (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
971. | Донбай Лариса (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
972. | Донбай Лариса (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
973. | Донбай Лариса (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
974. | Донбай Лариса (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
975. | Донченко Олександр (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
976. | Донченко Олександр (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
977. | Донченко Олександр (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
978. | Донченко Олександр (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
979. | Донченко Олександр (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
980. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
981. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
982. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
983. | Дорошко Ульяна Євгеніївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
984. | Доценко Иван Олексійович (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
985. | Доценко Иван Олексійович (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
986. | Доценко Иван Олексійович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
987. | Доценко Иван Олексійович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
988. | Доценко Иван Олексійович (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
989. | Драган Аріна (Інформатика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:39:19 | |
990. | Драган Арсеній Валентинович (Англійська мова, "Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
991. | Дрогомирецький Даніель (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
992. | Дроздов Даніл (Математика, Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:39:18 | |
993. | Дубінін Ярослав (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
994. | Дудинець Богдан (Математика, Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:39:18 | |
995. | Дудинець Богдан (Українська мова і література, Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р) | 2020-12-07 15:39:18 | |
996. | Дудкевич Аркадій Романович (Інформатика, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:19 | |
997. | Дудкевич Аркадій Романович (Математика, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:18 | |
998. | Дудко Уляна Сергіївна (Біологія, природознавство, Полонська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
999. | Дуднік Іван Іванович (Англійська мова, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1000. | Дуднік Іван Іванович (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1001. | Дудченко Кирило (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1002. | Думік Олена Павлівна (Біологія, природознавство, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1003. | Дундєва Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1004. | Дундєва Софія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1005. | Дундєва Софія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1006. | Душенковський (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1007. | Дьякова Лейла Дмитрівна (Математика, Кутьківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1008. | Дьяченко Софія (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1009. | Дьяченко Софія (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1010. | Дьяченко Софія (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1011. | Дьяченко Софія (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1012. | Дьяченко Софія (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1013. | Дюков Леонід (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1014. | Дядик Олексій Олегович (Англійська мова, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1015. | Дядик Олексій Олегович (Біологія, природознавство, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1016. | Дядик Олексій Олегович (Математика, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1017. | Дядик Олексій Олегович (Українська мова і література, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1018. | Дяченко Анастасия (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1019. | Дяченко Анастасия (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1020. | Дяченко Владислава (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1021. | Дяченко Владислава (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1022. | Дяченко Владислава (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1023. | Дяченко Олександр (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1024. | Дяченко Поліна Сергіївна (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1025. | Дяченко Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1026. | Дяченко Поліна Сергіївна (Інформатика, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1027. | Дяченко Поліна Сергіївна (Українська мова і література, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1028. | Дяченко Роман (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1029. | Дяченко Уляна Миколаївна (Англійська мова, Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1030. | Дяченко Уляна Миколаївна (Біологія, природознавство, Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1031. | Дяченко Уляна Миколаївна (Інформатика, Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1032. | Евентаве Михаїл (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1033. | Евентаве Михаїл (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1034. | Евентаве Михаїл (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1035. | Евентаве Михаїл (Українська мова і література, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1036. | Ельатруш Ахмед (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1037. | Євгейчук Поліна Андріївна (Українська мова і література, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1038. | Євдокимов Ілля (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1039. | Євдокимов Ілля (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1040. | Євдокимов Ілля (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1041. | Євдокимов Ілля (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1042. | Євдокимов Ярослав Олександрович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1043. | Євсєєв Олександр Олександрович (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1044. | Євсюков Михайло Владиславович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1045. | Євсюков Михайло Владиславович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1046. | Євсюков Михайло Владиславович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1047. | Євсюков Михайло Владиславович (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1048. | Єгоренко Нікіта Романович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1049. | Єлісєєнко Варвара (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1050. | Ємельянов Олександр Олександрович (Англійська мова, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1051. | Ємельянов Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1052. | Ємченко Єгор (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1053. | Ємченко Єгор (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1054. | Єременко Софія (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1055. | Єрко Анна Юріївна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1056. | Єрмакова Катерина Юріївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1057. | Єрмакова Катерина Юріївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1058. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Англійська мова, Рішельєвський Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1059. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Біологія, природознавство, Рішельєвський Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1060. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Інформатика, Рішельєвський Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1061. | Єрмалович Поліна Євгенівна (Математика, Рішельєвський Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1062. | Ждамірова Марина (Англійська мова, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1063. | Ждамірова Марина (Біологія, природознавство, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1064. | Ждамірова Марина (Інформатика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1065. | Ждамірова Марина (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1066. | Ждамірова Марина (Українська мова і література, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1067. | Жданова Софія Олександрівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1068. | Жданова Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1069. | Жданова Софія Олександрівна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1070. | Жданова Софія Олександрівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1071. | Жданюк Андрій Сергійович (Інформатика, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1072. | Жданюк Андрій Сергійович (Математика, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1073. | Жевченко Володимир Антонович (Математика, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1074. | Жейнова Аріна Дмитрівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1075. | Жейнова Аріна Дмитрівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1076. | Жильцова Марія (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1077. | Жильцова Марія (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1078. | Жиляк Артем (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1079. | Жмайло Тимур (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1080. | Жникіна Ольга Олегівна (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1081. | Жовтенко Злата (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1082. | Жовтенко Злата (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1083. | Жовтенко Злата (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1084. | Жовтенко Злата (Математика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1085. | Жовтенко Злата (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1086. | Жук Нікіта (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1087. | Жук Нікіта (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1088. | Жук Нікіта (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1089. | Журавльов Ігор Євгенійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1090. | Журавльов Ігор Євгенійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1091. | Журбенко Максим (Англійська мова, маматематика) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1092. | Завацька Інна Віталіївна (Біологія, природознавство, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1093. | Завацька Інна Віталіївна (Інформатика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1094. | Завгородній Нестор Русланович (Англійська мова, ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1095. | Заволович Ірина Віталіївна (Інформатика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1096. | Заворуєва Марія Володимирівна (Біологія, природознавство, ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1097. | Загарія Артем (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1098. | Загорей Олександра Олександрівна (Англійська мова, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1099. | Загорей Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1100. | Загорей Олександра Олександрівна (Інформатика, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1101. | Загорей Олександра Олександрівна (Математика, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1102. | Загорей Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1103. | Загородній Матвій Андрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1104. | Загородній Матвій Андрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1105. | Загородній Матвій Андрійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1106. | Загородній Матвій Андрійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1107. | Загородній Матвій Андрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1108. | Заїкіна Тетяна (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1109. | Заїкіна Тетяна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1110. | Заїкіна Тетяна (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1111. | Заїкіна Тетяна (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1112. | Заїкіна Тетяна (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1113. | Зайко Валерій (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1114. | Зайцева Анастасія Андріївна (Біологія, природознавство, НВК-ДАЛ15) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1115. | Зайцева Марія Андріївна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1116. | Залозний Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1117. | Залозний Дмитро Олександрович (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1118. | Залучан Артур Сергійович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1119. | Залучан Артур Сергійович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1120. | Запорожченко Анна (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1121. | Зарва Еліна (Англійська мова, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1122. | Зарва Еліна (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1123. | Зарва Еліна (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1124. | Зарва Еліна (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1125. | Зарва Еліна (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1126. | Заремба Денис Станіславович (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1127. | Заремба Денис Станіславович (Математика, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1128. | Зарицька Вікторія Олегівна (Англійська мова, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1129. | Зарицька Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1130. | Зарицька Вікторія Олегівна (Інформатика, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1131. | Зарицька Вікторія Олегівна (Математика, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1132. | Зарицька Вікторія Олегівна (Українська мова і література, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1133. | Заріцький Максим Павлович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1134. | Затяміна Ніка Іванівна (Англійська мова, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1135. | Затяміна Ніка Іванівна (Біологія, природознавство, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1136. | Затяміна Ніка Іванівна (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1137. | Затяміна Ніка Іванівна (Українська мова і література, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1138. | Захарова Ірина (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1139. | Захарченко Майя (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1140. | Захарчук Софія Петрівна (Англійська мова, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1141. | Заярна Марія Вадимівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1142. | Заярна Марія Вадимівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1143. | Заярна Марія Вадимівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1144. | Заярна Марія Вадимівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1145. | Заярна Марія Вадимівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1146. | Заяц Матвій (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1147. | Заяц Матвій (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1148. | Заяц Матвій (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1149. | Заяц Матвій (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1150. | Заяц Матвій (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1151. | Зеінський Тимофій Вячеславович (Математика, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1152. | Зеленський Степан Дмитрович (Українська мова і література, РОСШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1153. | Зеленюк Максим Миколайович (Англійська мова, Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1154. | Зеленюк Максим Миколайович (Біологія, природознавство, Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1155. | Зеленюк Максим Миколайович (Українська мова і література, Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1156. | Зикунова Віра (Англійська мова, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1157. | Зикунова Віра (Біологія, природознавство, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1158. | Зикунова Віра (Інформатика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1159. | Зикунова Віра (Математика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1160. | Зіман Богдан (Англійська мова, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1161. | Зіман Богдан (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1162. | Зіман Богдан (Інформатика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1163. | Зіман Богдан (Українська мова і література, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1164. | Зіненко Ярослав Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1165. | Зірка Варвара Сергіївна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1166. | Златов Костянтин (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1167. | Зозуля Вероніка Ярославівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1168. | Золотько Вероніка Андріївна (Біологія, природознавство, Сенчаська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1169. | Золотько Вероніка Андріївна (Математика, Сенчаська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1170. | Зоренко Артем (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1171. | Зоренко Артем (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1172. | Зоренко Артем (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1173. | Зубань Матвій Ігорович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1174. | Зубань Матвій Ігорович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1175. | Зубарєв Владислав Андрійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1176. | Зубарєв Владислав Андрійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1177. | Зубрицька-Мельник Ярослава (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1178. | Зуйченко Анна (Математика, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1179. | Зуйченко Анна (Українська мова і література, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1180. | Зюлькова Єлизавета (Математика, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1181. | Зюман Дмитро Сергійович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1182. | Ібрахім Нехме Ярина Мохамадівна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1183. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Англійська мова, Сарненський ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1184. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Біологія, природознавство, Сарненський ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1185. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Інформатика, Сарненський ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1186. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Математика, Сарненський ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1187. | Іваницька Віолетта Олександрівна (Українська мова і література, Сарненський ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1188. | Іваніна Даша (Англійська мова, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1189. | Іванова Валерія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1190. | Іванова Діана (Біологія, природознавство, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1191. | Іванова Діана (Інформатика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1192. | Іванова Діана (Математика, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1193. | Іванова Діана (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1194. | Іванько Іван Олегович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1195. | Іванько Іван Олегович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1196. | Іванько Іван Олегович (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1197. | Іванько Іван Олегович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1198. | Іванько Іван Олегович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1199. | Івасюк Алєксандра (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1200. | Івахів Денис (Англійська мова, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1201. | Івахів Денис (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1202. | Івахів Денис (Інформатика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1203. | Івахів Денис (Математика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1204. | Івахів Денис (Українська мова і література, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1205. | Івашута Гліб (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1206. | Івашута Гліб (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1207. | Івашута Гліб (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1208. | Івашута Гліб (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1209. | Івкіна Єлизавета Сергіївна (Біологія, природознавство, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1210. | Івкіна Єлизавета Сергіївна (Математика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1211. | Івкіна Єлизавета Сергіївна (Українська мова і література, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1212. | Івонюк Артем (Англійська мова, Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1213. | Івонюк Артем (Біологія, природознавство, Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1214. | Івонюк Артем (Математика, Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1215. | Івонюк Артем (Українська мова і література, Долинський ліцей №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1216. | Івченко Емілі Олегівна (Математика, Будянський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1217. | Ігітханов Олександр Сергійович (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1218. | Ігітханов Олександр Сергійович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1219. | Ігітханов Олександр Сергійович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1220. | Ігітханов Олександр Сергійович (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1221. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1222. | Ігнатенко Олександра (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1223. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Англійська мова, Білоцерківська СПМШ №16) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1224. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Біологія, природознавство, Білоцерківська СПМШ №16) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1225. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Інформатика, Білоцерківська СПМШ №16) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1226. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Математика, Білоцерківська СПМШ №16) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1227. | Ігнатов Арсеній Олександрович (Українська мова і література, Білоцерківська СПМШ №16) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1228. | Ізвєков Артем Андрійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1229. | Іл’яной Ігор (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1230. | Іл’яной Ігор (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1231. | Іл’яной Ігор (Математика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1232. | Іл’яной Ігор (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1233. | Іленкуца Владислав (Математика, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1234. | Ілляшенко Діана Станіславівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1235. | Ільїна Надія Дмитрівна (Англійська мова, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:39:18 | |
1236. | Іщенко Тимур Олександрович (Біологія, природознавство, Перещепинський НВК "Родина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1237. | Іщенко Тимур Олександрович (Інформатика, Перещепинський НВК "Родина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1238. | Іщенко Тимур Олександрович (Математика, Перещепинський НВК "Родина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1239. | Йілмаз Селін (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1240. | Йолтухівська Марія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1241. | Йолтухівська Марія (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1242. | Йолтухівська Марія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1243. | Йолтухівська Марія (Математика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1244. | Йолтухівська Марія (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1245. | Кiценко Володимир Михайлович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1246. | Кiценко Володимир Михайлович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1247. | Кiценко Володимир Михайлович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1248. | Кiценко Володимир Михайлович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1249. | Кiценко Володимир Михайлович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1250. | Каганюк Софія Миколаївна (Біологія, природознавство, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1251. | Каганюк Софія Миколаївна (Інформатика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1252. | Каганюк Софія Миколаївна (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1253. | Каганюк Софія Миколаївна (Українська мова і література, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1254. | Какасенко Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1255. | Какасенко Ілля Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1256. | Какасенко Ілля Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1257. | Какасенко Ілля Олександрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1258. | Калай Евгеній Томович (Математика, Любківський НВК (ДНЗ-ЗОШ Іступеня)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1259. | Калашникова Сніжана (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1260. | Калашникова Сніжана (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1261. | Калашникова Сніжана (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1262. | Калашнік Анастасія Євгеніївна (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1263. | Калашнік Анна Василівна (Англійська мова, Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1264. | Калашніков Гліб (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1265. | Калашніков Гліб (Біологія, природознавство, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1266. | Калашніков Гліб (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1267. | Калашніков Гліб (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1268. | Каленик Таїсія (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1269. | Каленик Таїсія (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1270. | Каленик Таїсія (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1271. | Каленик Таїсія (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1272. | Каленик Таїсія (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1273. | Каліновська Тетяна Петрівна (Біологія, природознавство, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1274. | Каліновська Тетяна Петрівна (Інформатика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1275. | Каліновська Тетяна Петрівна (Математика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1276. | Каліновський Еміль (Інформатика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1277. | Каліновський Еміль (Українська мова і література, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1278. | Калугін Святослав Русланович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1279. | Калюжна Дарья Миколаївна (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1280. | Калюжний Богдан (Математика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1281. | Камарницький Микита (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1282. | Каминін Назарій Юрійович (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1283. | Камуз Полiна Владиславiвна (Українська мова і література, ЗОШ/6) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1284. | Каплiєнко Вiталiй (Англійська мова, ХЗОШ №159) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1285. | Каплiєнко Вiталiй (Математика, ХЗОШ №159) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1286. | Каплун Ілля Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1287. | Капустян Вікторія Вікторівна (Англійська мова, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1288. | Капустян Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1289. | Капустян Вікторія Вікторівна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1290. | Капустян Вікторія Вікторівна (Математика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1291. | Капустян Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1292. | Карамушка Кирило (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1293. | Каранфіл Марія (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1294. | Каранфіл Марія (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1295. | Каранфіл Марія (Інформатика, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1296. | Каранфіл Марія (Математика, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1297. | Каранфіл Марія (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1298. | Карашівський Максим (Англійська мова, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1299. | Карашівський Максим (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1300. | Карашівський Максим (Інформатика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1301. | Карашівський Максим (Математика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1302. | Карашівський Максим (Українська мова і література, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1303. | Карбунарь Івана (Біологія, природознавство, Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1304. | Карбунарь Івана (Інформатика, Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1305. | Карбунарь Івана (Математика, Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1306. | Карбунарь Івана (Українська мова і література, Пригородоцький НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1307. | Каркач Владислав (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1308. | Карнафель Вікторія Євгеніївна (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1309. | Карпенко Давид (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1310. | Касперчук Гліб (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1311. | Касьянова Олександра Володимирівна (Біологія, природознавство, Слобожанський ліцей № 1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1312. | Касьянова Олександра Володимирівна (Математика, Слобожанський ліцей № 1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1313. | Касьянова Олександра Володимирівна (Українська мова і література, Слобожанський ліцей № 1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1314. | Катана Тимур Євгенійович (Математика, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1315. | Катеринюк Денис Сергійович (Математика, Кочубеївська філія ОЗ Орлівський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1316. | Катречко Володимир Ігорович (Англійська мова, Школа №6) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1317. | Катрук Ілля (Українська мова і література, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1318. | Кахнич Андрій Володимирович (Інформатика, Більченський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1319. | Качанов Кирило Олексійович (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1320. | Качанов Максим (Англійська мова, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1321. | Качанов Максим (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1322. | Качанов Максим (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1323. | Качанов Максим (Українська мова і література, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1324. | Кашуба Роман Андрійович (Математика, Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1325. | Керетів Аделія (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1326. | Керетів Аделія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1327. | Керетів Аделія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1328. | Керетів Аделія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1329. | Керетів Аделія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1330. | Кикоть Максим Анатолійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1331. | Кикоть Максим Анатолійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1332. | Кикоть Максим Анатолійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1333. | Кикоть Максим Анатолійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1334. | Кикоть Максим Анатолійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1335. | Киндиченко Матвєй Євгенійович (Українська мова і література, філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1336. | Кириленко Вероніка (Українська мова і література, Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1337. | Кисельов Нікіта (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1338. | Кисельов Нікіта (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1339. | Кисельов Нікіта (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1340. | Кисельов Нікіта (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1341. | Кисельов Нікіта (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1342. | Кисліченко Ярослав Віталійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1343. | Китаєва Інга (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1344. | Китаєва Інга (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1345. | Китаєва Інга (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1346. | Китаєва Інга (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1347. | Кицмур Ярина Володимирівна (Англійська мова, НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршин) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1348. | Кищак Михайло Васильович (Інформатика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1349. | Кищак Михайло Васильович (Українська мова і література, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1350. | Кібкало Іван Сергійович (Англійська мова, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1351. | Кійко (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1352. | Кійосе Еріка (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1353. | Кійосе Наомі (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1354. | Кінько Микола Романович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1355. | Кір’яков Андрій Максимович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1356. | Кіриченко Марія (Біологія, природознавство, Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1357. | Кіриченко Марія (Математика, Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1358. | Кіріяченко Давід Сергійович (Англійська мова, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1359. | Кіріяченко Давід Сергійович (Біологія, природознавство, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1360. | Кіріяченко Давід Сергійович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1361. | Кіріяченко Давід Сергійович (Математика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1362. | Кіріяченко Давід Сергійович (Українська мова і література, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1363. | Кіт Дем'ян Олександрович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1364. | Кіт Дем'ян Олександрович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1365. | Кіценко Дмитро (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1366. | Кіценко Дмитро (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1367. | Клець Дмитрій Сергійович (Англійська мова, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1368. | Климик Мирослав (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1369. | Клімук Валерія (Математика, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1370. | Клочко Евангеліна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1371. | Клочко Кирило (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1372. | Клочкова Марія (Українська мова і література, КПГТЛ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1373. | Ключко Катерина (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1374. | Кляцька Олена (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1375. | Книшук Софія (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1376. | Книшук Софія (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1377. | Книшук Софія (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1378. | Коберник Олег (Англійська мова, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1379. | Коберник Олег (Біологія, природознавство, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1380. | Коберник Олег (Інформатика, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1381. | Коберник Олег (Математика, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1382. | Коберник Олег (Українська мова і література, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1383. | Кобус Арсеній (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1384. | Ковалевська Ольга Ігорівна (Біологія, природознавство, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1385. | Ковалевська Ольга Ігорівна (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1386. | Ковалевська Ольга Ігорівна (Математика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1387. | Ковалевська Таїсія Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1388. | Коваленко А. (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1389. | Коваленко А.В. (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1390. | Коваленко А.В. (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1391. | Коваленко Анастасія Олександрівна (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1392. | Коваленко Богдан Ігорович (Українська мова і література, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1393. | Коваленко Денис (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1394. | Коваленко Емелі (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1395. | Коваленко Емелі (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1396. | Коваленко Іван Андрійович (Інформатика, КЗ "Навчально-виховне об'єднання №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст." позашкільний центр") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1397. | Коваленко Лев (Математика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1398. | Коваленко Максим Євгенович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1399. | Коваленко Максим Євгенович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1400. | Коваленко Максим Євгенович (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1401. | Коваленко Максим Євгенович (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1402. | Коваленко Марія Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1403. | Коваленко Назар Дмитрович (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1404. | Коваленко Олексій (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1405. | Коваленко Поліна (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1406. | Ковалик Ігор Андрійович (Англійська мова, Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1407. | Ковалик Ігор Андрійович (Українська мова і література, Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1408. | Коваль Дар'я Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1409. | Коваль Дар'я Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1410. | Коваль Зореслав Іванович (Біологія, природознавство, Долинська початкова школа) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1411. | Коваль Яків (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1412. | Ковальова Аріна Олегівна (Біологія, природознавство, філія Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів "Новомиколаївська ЗШ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1413. | Ковальова Єлизавета Сергіївна (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1414. | Ковальова Єлизавета Сергіївна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1415. | Ковальова Кіра (Англійська мова, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1416. | Ковальова Кіра (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1417. | Ковальова Кіра (Інформатика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1418. | Ковальова Кіра (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1419. | Ковальська Ксенія (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1420. | Ковальська Ксенія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1421. | Ковальська Ксенія (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1422. | Ковальська Ксенія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1423. | Ковальська Ксенія (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1424. | Ковальська Мирослава Богданівна (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1425. | Ковальська Мирослава Богданівна (Математика, Школа №6) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1426. | Ковальська Мирослава Богданівна (Українська мова і література, Школа №6) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1427. | Ковальчук (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1428. | Ковальчук (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1429. | Ковальчук (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1430. | Ковальчук (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1431. | Ковальчук (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1432. | Ковальчук Георгій (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1433. | Ковальчук Георгій (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1434. | Ковальчук Георгій (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1435. | Ковальчук Георгій (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1436. | Ковальчук Георгій (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1437. | Ковальчук Діана (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1438. | Ковальчук Діана (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1439. | Ковальчук Діана (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1440. | Ковальчук Діана (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1441. | Ковальчук Діана (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1442. | Ковбасюк Варвара (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1443. | Ковбасюк Варвара (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1444. | Ковтанець Владислав Ігорович (Англійська мова, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1445. | Ковтанець Владислав Ігорович (Біологія, природознавство, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1446. | Ковтанець Владислав Ігорович (Інформатика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1447. | Ковтанець Владислав Ігорович (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1448. | Ковтанець Владислав Ігорович (Українська мова і література, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1449. | Ковтик Іван (Англійська мова, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1450. | Когут Дем'ян (Англійська мова, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1451. | Когут Дем'ян (Українська мова і література, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1452. | Кода Антонина Миколаивна (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1453. | Кода Антонина Миколаивна (Українська мова і література, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1454. | Кожина Анастасія Андріївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1455. | Кожушко Валерія (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1456. | Кожушко Валерія (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1457. | Козак Валерія (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1458. | Козак Валерія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1459. | Козаченко Максим Андрійович (Англійська мова, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1460. | Козаченко Максим Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1461. | Козаченко Максим Андрійович (Інформатика, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1462. | Козаченко Максим Андрійович (Математика, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1463. | Козаченко Максим Андрійович (Українська мова і література, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1464. | Козир Поліна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1465. | Козир Поліна (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1466. | Козир Поліна (Інформатика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1467. | Козир Поліна (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1468. | Козирєв Гордій (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1469. | Козирєв Олександр (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1470. | Козирєв Олександр (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1471. | Козирєв Олександр (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1472. | Козирський Марк (Біологія, природознавство, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1473. | Козяренко Олег (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1474. | Козяренко Олег (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1475. | Козяренко Олег (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1476. | Кокітко Уляна (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1477. | Кокорев Олександр (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1478. | Кокурін Єгор (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1479. | Колбаса Даніель Андрійович (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1480. | Колбаса Даніель Андрійович (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1481. | Колбаса Даніель Андрійович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1482. | Колбаса Даніель Андрійович (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1483. | Колгашова Світлана (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1484. | Колгашова Світлана (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1485. | Колесник Євгенія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1486. | Колесник Євгенія (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1487. | Колєснік Микита (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1488. | Колісник Єгор (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1489. | Колісник Єгор (Інформатика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1490. | Коломецька Дар'я (Біологія, природознавство, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1491. | Коломецька Дар'я (Інформатика, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1492. | Коломецька Дар'я (Математика, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1493. | Коломецька Дар'я (Українська мова і література, Хворостянівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1494. | Колосова Анна (Англійська мова, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1495. | Колосовська Анастасія Юріївна (Математика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:19 | |
1496. | Колотвiн Iлля (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1497. | Колотвiн Iлля (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1498. | Колпаков Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1499. | Кольєва Єлизавета (Математика, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1500. | Кольєва Марія (Математика, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1501. | Кольєва Марія (Українська мова і література, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1502. | Кольцова Владислава Тимурівна (Біологія, природознавство, Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1503. | Коляда Злата В'ячеславівна (Англійська мова, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1504. | Коляда Злата В'ячеславівна (Інформатика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1505. | Коляда Злата В'ячеславівна (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1506. | Комар Аліна Юріївна (Інформатика, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1507. | Комарницька Ангеліна Дмитрівна (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1508. | Комарницька Софія Петрівна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1509. | Комарницька Софія Петрівна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1510. | Комарницька Софія Петрівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1511. | Комарницька Софія Петрівна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1512. | Комашинський Олександр Олександрович (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1513. | Комашинський Олександр Олександрович (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1514. | Комишан Давид (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1515. | Компанієць Максим (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1516. | Компанієць Максим (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1517. | Компанієць Максим (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1518. | Компанієць Максим (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1519. | Компанієць Максим (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1520. | Кондратьєва Агнія Валентинівна (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1521. | Кондратюк (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1522. | Кондратюк (Інформатика, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1523. | Кондратюк (Математика, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1524. | Кондратюк (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1525. | Кондратюк Вадим Русланович (Математика, Спеціалізована школа №14 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови з першого класу) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1526. | Кондратюк Костянтин (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1527. | Кондратюк Костянтин (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1528. | Кондратюк Костянтин (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1529. | Кондратюк Костянтин (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1530. | Кондратюк Костянтин (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1531. | Коновал Герман Ігоревич (Математика, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1532. | Коновалов Єгор (Біологія, природознавство, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1533. | Коновалов Єгор (Інформатика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1534. | Коновалов Єгор (Математика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1535. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1536. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1537. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1538. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1539. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1540. | Коновиченко Дар’я Олександрівна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1541. | Кононенко Кирило Олександрович (Біологія, природознавство, Полонська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1542. | Кононенко Назар Русланович (Математика, Спаська загальноосвітня школа l-lll ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1543. | Копач Олег (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1544. | Копилов Арсеній Олегович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1545. | Копитчак Ілона Юріївна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1546. | Копитчак Ілона Юріївна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1547. | Коптєва Вікторія Денисівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №128) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1548. | Корж Станіслав Олексійович (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1549. | Корж Станіслав Олексійович (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1550. | Корженко Гаррі (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1551. | Корженко Гаррі (Інформатика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1552. | Корженко Гаррі (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1553. | Корженко Гаррі (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1554. | Коріков Арсеній Олександрович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:18 | |
1555. | Кормош Михайло Михайлович (Англійська мова, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1556. | Кормош Михайло Михайлович (Біологія, природознавство, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1557. | Кормош Михайло Михайлович (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1558. | Кормош Михайло Михайлович (Математика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1559. | Кормош Михайло Михайлович (Українська мова і література, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1560. | Корнійчук Олексій (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1561. | Коробка Єлизавета Дмитрівна (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1562. | Коровяков Михайло Павлович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1563. | Короленко Павло (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1564. | Король Аліна Юріївна (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1565. | Король Ангеліна Андріївна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1566. | Король Ангеліна Андріївна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1567. | Король Ангеліна Андріївна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1568. | Король Анна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1569. | Король Владислав (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1570. | Король Владислав (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1571. | Король Владислав (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1572. | Король Владислав (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1573. | Король Владислав (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1574. | Король Денис Андрійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1575. | Король Іван Олександрович (Інформатика, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1576. | Король Іван Олександрович (Математика, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1577. | Король Тетяна Володимирівна (Математика, Альтернативна школа "Дельта") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1578. | Король Тетяна Володимирівна (Українська мова і література, Альтернативна школа "Дельта") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1579. | Королькова Маргарита (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1580. | Корольов Ілля (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1581. | Корольова Поліна Юріївна (Біологія, природознавство, НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1582. | Коропенко Каріна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1583. | Коропенко Каріна (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1584. | Коропенко Каріна (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1585. | Коротченко Лев (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1586. | Корчагіна Надія (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1587. | Корчмарчук Микола Олексійович (Англійська мова, Ліцей №45) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1588. | Косідло Євангеліна (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1589. | Косідло Євангеліна (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1590. | Косідло Євангеліна (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1591. | Костенко Артем (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1592. | Костенко Артем (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1593. | Костенко Артем (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1594. | Костенко Артем (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1595. | Костилянов Даніл (Математика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1596. | Кострецький Кирило Романович (Англійська мова, Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1597. | Кострецький Кирило Романович (Біологія, природознавство, Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1598. | Кострецький Кирило Романович (Інформатика, Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1599. | Кострецький Кирило Романович (Українська мова і література, Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. професора П. С. Столярського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1600. | Кострич Марія Олександрівна (Англійська мова, Нетішинська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1601. | Кострич Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Нетішинська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1602. | Кострікова Маріанна (Математика, Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1603. | Костюк Лев Григорович (Математика, Яремчанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1604. | Костюк Микола (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1605. | Костюченко Олександр Євгенович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1606. | Костюченко Олександр Євгенович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1607. | Костюченко Олександр Євгенович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1608. | Костюченко Олександр Євгенович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1609. | Костюченко Олександр Євгенович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1610. | Костя Косинов (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1611. | Косьміна Єлизавета (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1612. | Косьміна Єлизавета (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1613. | Косьміна Єлизавета (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1614. | Косьміна Єлизавета (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1615. | Кот Вікторія Олегівна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1616. | Кот Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1617. | Кот Вікторія Олегівна (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1618. | Кот Вікторія Олегівна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1619. | Кот Вікторія Олегівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1620. | Котенко Валерія (Англійська мова, Бердянська ЗОШ №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1621. | Котенко Валерія (Математика, Бердянська ЗОШ №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1622. | Котляр Софія Вікторівна (Англійська мова, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1623. | Котляр Софія Вікторівна (Біологія, природознавство, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1624. | Котляр Софія Вікторівна (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1625. | Коцепуд Софія (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1626. | Коцюб'як Вероніка (Біологія, природознавство, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1627. | Кочин Данило Максимович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1628. | Кочук Ілля Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1629. | Кочура Вікторія (Англійська мова, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1630. | Кошова Єлизавета (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1631. | Кошова Єлизавета (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1632. | Кошова Єлизавета (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1633. | Кошова Єлизавета (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1634. | Кошова Єлизавета (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1635. | Кошул Аліна (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1636. | Кошул Аліна (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1637. | Кошул Аліна (Інформатика, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1638. | Кошул Аліна (Математика, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1639. | Кошул Аліна (Українська мова і література, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1640. | Кравченко Арсеній Юрійович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1641. | Кравченко Влада Олегівна (Англійська мова, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1642. | Кравченко Влада Олегівна (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1643. | Кравченко Влада Олегівна (Математика, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1644. | Кравченко Марина (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1645. | Кравченко Марина (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1646. | Кравченко Марина (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1647. | Кравченко Олександр Євгенійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1648. | кравчук костя (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1649. | Крамар Нікіта Олегович (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1650. | Крамар Нікіта Олегович (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1651. | Крамар Нікіта Олегович (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1652. | Крапівін Данііл (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1653. | Крапівін Данііл (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1654. | Красінський Ярослав (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1655. | Красінський Ярослав (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1656. | Красінський Ярослав (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1657. | Красінський Ярослав (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1658. | Краснікова Вероніка Олександрівна (Математика, КЗ "Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1659. | Краснорудська Елизавета (Інформатика, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1660. | Красовська Ірина (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1661. | Красовська Ірина (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1662. | Крашнякова Дар'я (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1663. | Крашнякова Дар'я (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1664. | Крашнякова Дар'я (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1665. | Крашнякова Дар'я (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1666. | Крашнякова Дар'я (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1667. | Кремер Андрій Максимович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1668. | Крєпкая Крістіна (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1669. | Кривець Артем (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1670. | Кривич Олександр Євгенович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1671. | Криволап Кіра Віталіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1672. | Криволап Кіра Віталіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1673. | Криволап Кіра Віталіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1674. | Криволап Кіра Віталіївна (Математика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1675. | Криволап Кіра Віталіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1676. | Кривонос Анна Миколаївна (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1677. | Кривонос Анна Миколаївна (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1678. | Кривонос Анна Миколаївна (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1679. | Кривошей Софія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №9 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1680. | Кривуля Артем Олександрович (Математика, Школа №51) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1681. | Крилік Ілля Олександрович (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1682. | Крилов Ілля (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:18 | |
1683. | Крилов Ілля (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:19 | |
1684. | Крилов Ілля (Інформатика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:19 | |
1685. | Крилов Ілля (Математика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:19 | |
1686. | Крилов Ілля (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:18 | |
1687. | Крук Денис Юрійович (Англійська мова, Селищанський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1688. | Крук Денис Юрійович (Біологія, природознавство, Селищанський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1689. | Крук Денис Юрійович (Інформатика, Селищанський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1690. | Крук Денис Юрійович (Математика, Селищанський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1691. | Крук Денис Юрійович (Українська мова і література, Селищанський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1692. | Крупа Єлизавета (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1693. | Крупка Анастасія Олегівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1694. | Крупка Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1695. | Крупка Анастасія Олегівна (Інформатика, Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1696. | Крупка Анастасія Олегівна (Математика, Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1697. | Крупка Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1698. | Крутянська Владислава (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1699. | Крутянська Владислава (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1700. | Крутянська Владислава (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1701. | Крючков Дмитро Валерійович (Англійська мова, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1702. | Крячко Артем Віталійович (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1703. | Крячко Артем Віталійович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1704. | Крячко Артем Віталійович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1705. | Кудінов Михайло Вікторович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1706. | Кудінов Михайло Вікторович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1707. | Кудінов Михайло Вікторович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1708. | Кудінов Михайло Вікторович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1709. | Кудлач Ганна (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1710. | Кудлач Ганна (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1711. | Кудлач Ганна (Інформатика, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1712. | Кудлач Ганна (Математика, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1713. | Кудлач Ганна (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1714. | Кудрявцев Данило (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1715. | Кудряшов Микола (Математика, Школа №55) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1716. | Кузіна Анна Олександрівна (Англійська мова, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1717. | Кузіна Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1718. | Кузіна Анна Олександрівна (Інформатика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1719. | Кузіна Анна Олександрівна (Математика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1720. | Кузнєцова Таня (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1721. | Кузьменко Артем Віталійович (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1722. | Кузьменко Олександр (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1723. | Кузьменко Олександр (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1724. | Кузьменко Олександр (Інформатика, Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1725. | Кузьменко Олександр (Математика, Синицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1726. | Кузьмічова Катерина (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1727. | Кук Тимофій Олексійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1728. | Кук Тимофій Олексійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1729. | Кук Тимофій Олексійович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1730. | Кук Тимофій Олексійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1731. | Кук Тимофій Олексійович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1732. | Кулак Єлизавета (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1733. | Кулакова Ірина Миколаївна (Біологія, природознавство, Грубнянський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1734. | Кулешов Натанієль (Англійська мова, ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1735. | Кулешов Натанієль (Біологія, природознавство, ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1736. | Кулешов Натанієль (Інформатика, ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1737. | Кулешов Натанієль (Українська мова і література, ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1738. | Кулик Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1739. | Кулик Арсен (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1740. | Кулик Едуард Михайлович (Біологія, природознавство, НВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1741. | Кулик Едуард Михайлович (Інформатика, НВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1742. | Кулик Едуард Михайлович (Математика, НВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1743. | Кулик Поліна Михайлівна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1744. | Кулик Поліна Михайлівна (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1745. | Кулик Поліна Михайлівна (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1746. | Куліковський Артем Сергійович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1747. | Куліковський Артем Сергійович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1748. | Куліковський Артем Сергійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1749. | Куліш Олег Павлович (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1750. | Куліш Олег Павлович (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1751. | Куліш Олег Павлович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1752. | Куліш Олег Павлович (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1753. | Кульов Владислав (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1754. | Кульчицький Олексій Сергійович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1755. | Куляба Софія Вікторівна (Англійська мова, Колегіум 11) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1756. | Куляба Софія Вікторівна (Математика, Колегіум 11) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1757. | Кунчєв Сергій (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1758. | Кунчєв Сергій (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1759. | Куприянчик Артур (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1760. | Курбет Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1761. | Курбет Денис Олександрович (Математика, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1762. | Курка Олена Віорелівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1763. | Курка Олена Віорелівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1764. | Курка Олена Віорелівна (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1765. | Курка Олена Віорелівна (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1766. | Курка Олена Віорелівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1767. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Англійська мова, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1768. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Біологія, природознавство, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1769. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Інформатика, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1770. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Математика, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1771. | Кусмина Ліліана-Елізабет (Українська мова і література, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1772. | Кусмина Марк-Крістіан (Англійська мова, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1773. | Кусмина Марк-Крістіан (Біологія, природознавство, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1774. | Кусмина Марк-Крістіан (Інформатика, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1775. | Кусмина Марк-Крістіан (Математика, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1776. | Кусмина Марк-Крістіан (Українська мова і література, СЗШ №36) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1777. | Кухарчук Ілля Васильович (Біологія, природознавство, Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1778. | Кухарчук Ілля Васильович (Інформатика, Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1779. | Кухарчук Ілля Васильович (Математика, Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1780. | Кухарчук Ілля Васильович (Українська мова і література, Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1781. | Кухарчук Магдалина Андріївна (Інформатика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1782. | Кухтар Назар (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1783. | Куцеконь Марія Миколаївна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1784. | Кучер Ксенія (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1785. | Кучер Роман (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1786. | Кучеренко Анатолій (Математика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1787. | Кучеренко Олександр (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1788. | Кучеренко Сєва (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1789. | Кушнір Матвій Анатолійович (Українська мова і література, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1790. | Кушнір Христина Романівна (Математика, Тульчинська НВК ЗШ І - ІІІ ст. № 3 - гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1791. | Лабанович Володимир Вікторович (Математика, НВК"Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1792. | Лабанович Володимир Вікторович (Українська мова і література, НВК"Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1793. | Лавренчук Антон Олександрович (Інформатика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1794. | Лавренюк Ксенія (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1795. | Лавренюк Ксенія (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1796. | Лавриненко Злата (Інформатика, РОСШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1797. | Лазепнікова Єлизавета (Англійська мова, Гімназія №17) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1798. | Лазоренко Марія (Українська мова і література, ОПШСТ "На перехрести") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1799. | Лазурко Назарій Миколайович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1800. | Лазурко Назарій Миколайович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1801. | Лазурко Назарій Миколайович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1802. | Ланін Кирило (Інформатика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1803. | Лантух Дмитро Олександрович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1804. | Ларбі Ідір (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1805. | Ларбі Ідір (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1806. | Ларін Дмитро Євгенович (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1807. | Ларін Дмитро Євгенович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1808. | Ларін Дмитро Євгенович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1809. | Ларін Дмитро Євгенович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1810. | Ларіонов Олександр Юрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1811. | Ларіонов Олександр Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1812. | Ларіонов Олександр Юрійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1813. | Ларіонов Олександр Юрійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1814. | Ларіонов Олександр Юрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1815. | Ларченко Анастасія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1816. | Ларченко Анастасія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1817. | Лаунбраун Тимофій (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1818. | Лаунбраун Тимофій (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1819. | Лаунбраун Тимофій (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1820. | Лаунбраун Тимофій (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1821. | Лаунбраун Тимофій (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1822. | Лебединський Назар Віталійович (Інформатика, Школа №8) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1823. | Лебединський Назар Віталійович (Математика, Школа №8) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1824. | Лебедько Євгеній Дмитрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1825. | Левенталь Давід (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1826. | Левенталь Давід (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1827. | Левенталь Давід (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1828. | Левенталь Давід (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1829. | Левінков Андрій (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1830. | Левінков Андрій (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1831. | Левінков Андрій (Інформатика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1832. | Левінков Андрій (Українська мова і література, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1833. | Левченко Віталій Олександрович (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1834. | Левченко Віталій Олександрович (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1835. | Левченко Міхаела Олексіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1836. | Левченко Міхаела Олексіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1837. | Левшун Артем (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1838. | Лемещук Роман Юрійович (Математика, СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1839. | Леоненко Аделіна Євгенівна (Інформатика, Андріївська СРШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1840. | Леонтович Антон Андрійович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1841. | Лесковець Анна Сергіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1842. | Лесковець Анна Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1843. | Лесюк Арсен (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1844. | Лещук Роман Андрійович (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1845. | Лещук Роман Андрійович (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1846. | Лєщов Іван Васильович (Англійська мова, Херсонська гімназія № 3 ім. В.Ф.Заботіна) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1847. | Лєщов Іван Васильович (Інформатика, Херсонська гімназія № 3 ім. В.Ф.Заботіна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1848. | Лимар Артем Юрійович (Англійська мова, Новомиргородська ЗШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1849. | Лимар Артем Юрійович (Біологія, природознавство, Новомиргородська ЗШ №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1850. | Лимар Артем Юрійович (Інформатика, Новомиргородська ЗШ №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1851. | Лимар Артем Юрійович (Математика, Новомиргородська ЗШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1852. | Лимар Артем Юрійович (Українська мова і література, Новомиргородська ЗШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1853. | Линник Вікторія (Англійська мова, Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1854. | Линник Вікторія (Українська мова і література, Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1855. | Лисак Таміла (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1856. | Лисак Таміла (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1857. | Лисак Таміла (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1858. | Лисак Таміла (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1859. | Лисенко Аліса (Інформатика, Грузьківський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1860. | Лисенко Анна Олександрівна (Англійська мова, Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1861. | Лисенко Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1862. | Лисенко Анна Олександрівна (Інформатика, Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1863. | Лисенко Анна Олександрівна (Українська мова і література, Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1864. | Лисенко Станислав Еланович (Англійська мова, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1865. | Лисенко Станислав Еланович (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1866. | Лисенко Станислав Еланович (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1867. | Лисиця Артем Юрійович (Математика, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1868. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1869. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1870. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1871. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1872. | Лисохмара Станіслав Олександрович (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1873. | Лисюк Софія Сергіївна (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1874. | Литвин Іван Дмитрович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1875. | Литвин Іван Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1876. | Литвин Іван Дмитрович (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1877. | Литвин Іван Дмитрович (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1878. | Литвин Іван Дмитрович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1879. | Литвин Наталія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1880. | Литвин Наталія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1881. | Литвиненко Аліса (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1882. | Литвиненко Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1883. | Лихитько Поліна Максимівна (Математика, РОСШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1884. | Лихоліт Олександр Олександрович (Інформатика, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1885. | Лихоліт Олександр Олександрович (Математика, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1886. | Лігус Артем Олексійович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1887. | Ліза Вишневська (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1888. | Ліза Вишневська (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1889. | Ліза Вишневська (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1890. | Ліза Вишневська (Математика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1891. | Ліза Вишневська (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1892. | Лізунов Андрій Олександрович (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1893. | Лізунов Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1894. | Лізунов Андрій Олександрович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1895. | Лізунов Андрій Олександрович (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1896. | Ліманова Анна (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1897. | Ліманова Анна (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1898. | Ліманова Анна (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1899. | Ліманова Анна (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1900. | Ліманова Анна (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1901. | Ліпська Марія Євгенівна (Біологія, природознавство, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1902. | Ліпська Марія Євгенівна (Інформатика, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1903. | Ліпська Марія Євгенівна (Математика, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1904. | Ліпська Марія Євгенівна (Українська мова і література, Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗПО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1905. | Лісничий Захар Васильович (Англійська мова, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1906. | Лісничий Захар Васильович (Інформатика, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1907. | Лісничий Захар Васильович (Математика, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1908. | Лісова Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1909. | Лісовенко Анастасія Русланівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1910. | Літвинець Владислав (Англійська мова, Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1911. | Літвінов Лев (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1912. | Літвінов Лев (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1913. | Ліхачевська Злата Андріївна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1914. | Ліхачевська Злата Андріївна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1915. | Ліхачевська Злата Андріївна (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1916. | Ліщина Богдан Валентинович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1917. | Лобас Михайло Олександрович (Англійська мова, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1918. | Лобас Олеся Олександрівна (Англійська мова, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1919. | Лобко Марія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1920. | Лобко Марія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1921. | Лобода Варвара (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1922. | Лобода Варвара (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1923. | Ложкін Ярослав (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1924. | Лозниця Валерія (Англійська мова, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1925. | Локойда Катерина Сергіївна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1926. | Лорсябян Ваче (Математика, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1927. | Лосінець Карина Сергіївна (Інформатика, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1928. | Лосінець Карина Сергіївна (Українська мова і література, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1929. | Лоскутов Єлисей (Математика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1930. | Лось Юрій Юрійович (Англійська мова, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1931. | Лубенко Максим Павлович (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1932. | Лубенко Максим Павлович (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1933. | Лубенський Денис Володимирович (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1934. | Лубенський Денис Володимирович (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1935. | Лубенський Денис Володимирович (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1936. | Лубенський Денис Володимирович (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1937. | Лубенський Денис Володимирович (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1938. | Луговий Кирил (Математика, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1939. | Лукавецька Олеся Романівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1940. | Лукашенко Софія (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1941. | Лукінчук Олександр (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1942. | Лукіян Мірослава (Англійська мова, ОПШСТ "На перехрести") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1943. | Лунь Максим Сергійович (Українська мова і література, КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1944. | Луньова Дар'я (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1945. | Луцишина Уляна (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1946. | Луцишина Уляна (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1947. | Люк Ірина Сергіївна (Англійська мова, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1948. | Люк Ірина Сергіївна (Біологія, природознавство, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1949. | Люк Ірина Сергіївна (Інформатика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1950. | Люк Ірина Сергіївна (Математика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1951. | Люк Ірина Сергіївна (Українська мова і література, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1952. | Лямаєва-Святецька Софія (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1953. | Ляментовська Мілана Віталіївна (Англійська мова, Золотоколодязянська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1954. | Ляментовський Артем Віталійович (Англійська мова, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1955. | Ляскін Ярослав Іванович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1956. | Ляскін Ярослав Іванович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1957. | Ляскін Ярослав Іванович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1958. | Ляскін Ярослав Іванович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1959. | Ляскін Ярослав Іванович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1960. | Ляхов Михайло Андрійович (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1961. | Ляховенко Микита Сергійович (Англійська мова, Романо-германська гімназія 123) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1962. | Ляховенко Микита Сергійович (Біологія, природознавство, Романо-германська гімназія 123) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1963. | Ляховенко Микита Сергійович (Інформатика, Романо-германська гімназія 123) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1964. | Ляховенко Микита Сергійович (Математика, Романо-германська гімназія 123) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1965. | Ляховенко Микита Сергійович (Українська мова і література, Романо-германська гімназія 123) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1966. | М3 Жебринская Ольга Михайловна (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1967. | Мазницький Тимур (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1968. | Мазуренко Денис (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1969. | Майстренко Єгор Олегович (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1970. | Макаренко Анастасія (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1971. | Макаренко Анастасія (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1972. | Макаренко Анастасія (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1973. | Макаренко Анастасія (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1974. | Макаренко Анастасія (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1975. | Макарець Савелій Андрійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1976. | Макеєв Гліб (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1977. | Максименко Дар'я Ігорівна (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1978. | Максименко Даша (Англійська мова, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1979. | Максименко Даша (Інформатика, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1980. | Максименко Даша (Українська мова і література, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1981. | Максименко Яна Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1982. | Максименко Яна Сергіївна (Інформатика, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1983. | Максимова Анастасія Іванівна (Біологія, природознавство, Грубнянський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1984. | Максимова Анастасія Іванівна (Математика, Грубнянський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1985. | Максимчук Борис (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1986. | Максимчук Борис (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1987. | Максимчук Борис (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1988. | Максюта Гліб (Англійська мова, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2020-12-07 15:39:18 | |
1989. | Максюта Гліб (Інформатика, Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1990. | Малахова Діана (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1991. | Малахова Діана (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1992. | Малахова Діана (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1993. | Малахова Діана (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
1994. | Малахова Діана (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1995. | Малахова Маргарита Ігорівна (Математика, ХГ №116) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1996. | Малендевич Марія Степанівна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1997. | Малендевич Марія Степанівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
1998. | Малєк Аман Абдулович (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
1999. | Малиновський Юрій (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2000. | Малиновський Юрій (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2001. | Малиновський Юрій (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2002. | Малих Мирослава (Українська мова і література, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2003. | Маліков Тимур Сергійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2004. | Малко Ілля Олексійович (Математика, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2005. | Малюкіна Марина (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2006. | Малюкіна Марина (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2007. | Малюкіна Марина (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2008. | Малюта Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2009. | Мамаєв Олександр (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2010. | Мар'єнко Артем Євгенович (Математика, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2011. | Мармусевич Марія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2012. | Мармусевич Марія (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2013. | Мармусевич Марія (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2014. | Мартинюк Максим Ігорович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2015. | Мартинюк Максим Ігорович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2016. | Мартинюк Максим Ігорович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2017. | Мартинюк Максим Ігорович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2018. | Марциненко Дар'я (Англійська мова, Одеська ЗОШ №26) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2019. | Марциненко Дар'я (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №26) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2020. | Марциненко Дар'я (Інформатика, Одеська ЗОШ №26) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2021. | Марциненко Дар'я (Математика, Одеська ЗОШ №26) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2022. | Марциненко Дар'я (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №26) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2023. | Марченко Данило (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2024. | Марченко Матвій Юрійович (Біологія, природознавство, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2025. | Марченко Матвій Юрійович (Українська мова і література, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2026. | Маслов Олександр Олександрович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:18 | |
2027. | Маслов Олександр Олександрович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:19 | |
2028. | Масляніцин Олександр (Англійська мова, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2029. | Масляніцин Олександр (Інформатика, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2030. | Масляніцин Олександр (Математика, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2031. | Масолобов Єлисей (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2032. | Матвієнко Артем Олександрович (Англійська мова, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2033. | Матвієнко Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2034. | Матвієнко Артем Олександрович (Інформатика, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2035. | Матвієнко Артем Олександрович (Математика, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2036. | Матвієнко Артем Олександрович (Українська мова і література, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2037. | Матвійчук Назарій Олександрович (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2038. | Матвійчук Назарій Олександрович (Біологія, природознавство, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2039. | Матвійчук Назарій Олександрович (Інформатика, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2040. | Матвійчук Назарій Олександрович (Математика, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2041. | Матвійчук Таміла Петрівна (Українська мова і література, Почапинський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2042. | Матюк Ангеліна (Математика, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2043. | Матюк Ангеліна (Українська мова і література, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2044. | Матюшков Микита Анатолійович (Інформатика, Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2045. | Мачак Володимир (Англійська мова, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2046. | Мачак Володимир (Біологія, природознавство, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2047. | Мачак Володимир (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2048. | Мачак Володимир (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2049. | Мачак Володимир (Українська мова і література, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2050. | Машта Остап Олексійович (Англійська мова, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2051. | Медведчук Любомир (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2052. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Англійська мова, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2053. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2054. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Інформатика, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2055. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Математика, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2056. | Медвецька Мар'яна Олександрівна (Українська мова і література, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2057. | Мелинь Анна-Габріела (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2058. | Мелинь Анна-Габріела (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2059. | Мелинь Анна-Габріела (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2060. | Меліженко Єлизавета (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2061. | Меліженко Єлизавета (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2062. | Меліженко Єлизавета (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2063. | Мельник Анна (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2064. | Мельник Анна (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2065. | Мельник Анна (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2066. | Мельник Володимир Костянтинович (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2067. | Мельник Володимир Костянтинович (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2068. | Мельник Кирилл Романович (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2069. | Мельник Кирилл Романович (Математика, Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2070. | Мельник Кирилл Романович (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2071. | Мельник Яна Русланівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2072. | Мельниченко Аліна Вікторівна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2073. | Мельничук Вікторія (Англійська мова, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2074. | Мельничук Вікторія (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2075. | Мельничук Вікторія (Інформатика, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2076. | Мельничук Вікторія (Математика, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2077. | Мельничук Вікторія (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2078. | Мельничук Марк Брисович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2079. | Мельничук Соломія (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2080. | Мельничук Соломія (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2081. | Мережинська Марія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2082. | Мехедькіна Аліна Євгеніївна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2083. | Микитенко Денис Ігорович (Англійська мова, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2084. | Микитенко Денис Ігорович (Інформатика, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2085. | Микитенко Денис Ігорович (Математика, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2086. | Микитенко Денис Ігорович (Українська мова і література, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2087. | Миколайчук Олексій Миколайович (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2088. | Миколайчук Олексій Миколайович (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2089. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2090. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2091. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2092. | Михайлишин Оксана Миколаївна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2093. | Михайлов Антон Олександрович (Англійська мова, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2094. | Михайлов Антон Олександрович (Інформатика, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2095. | Михайлов Дмитро (Англійська мова, Городоцька початкова школа) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2096. | Михайлов Дмитро (Математика, Городоцька початкова школа) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2097. | Михайлова Вероніка Костянтинівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2098. | Михайлова Ярослава (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2099. | Михайлюк Костянтин (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2100. | Михайлюк Костянтин (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2101. | Михальчук Рінат Русланович (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2102. | Михальчук Рінат Русланович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2103. | Михалюк Володимир (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2104. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Англійська мова, Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2105. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Біологія, природознавство, Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2106. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Інформатика, Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2107. | Миханцьо Мілена Сергіївна (Математика, Тернопільська початкова школа №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2108. | Мишкун Костянтин Андрійович (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2109. | Мишкун Костянтин Андрійович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2110. | Мишкун Костянтин Андрійович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2111. | Мишкун Костянтин Андрійович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2112. | Мишкун Костянтин Андрійович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2113. | Мищенко Станіслав Юрійович (Англійська мова, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2114. | Міненко Всеволод (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2115. | Міняйло Кирилло (Інформатика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2116. | Міняйло Кирилло (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2117. | Мірошник Ірина Анатоліївна (Біологія, природознавство, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2118. | Мірошник Ірина Анатоліївна (Українська мова і література, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2119. | Мірошніченко Злата Євгеніївна (Біологія, природознавство, КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2120. | Мірошніченко Злата Євгеніївна (Інформатика, КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2121. | Мірошніченко Злата Євгеніївна (Українська мова і література, КЗ "ЗНЗ І ступеня - гімназія №39") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2122. | Місяць Дмитро (Англійська мова, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2123. | Місяць Дмитро (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2124. | Місяць Дмитро (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2125. | Місяць Дмитро (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2126. | Мітєва Анастасія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2127. | Мітєва Анастасія (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2128. | Мітус Марк (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2129. | Міхашан Валерія Микитівна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2130. | Міхашан Валерія Микитівна (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2131. | Міхашан Валерія Микитівна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2132. | Міхнюк Костянтин (Математика, Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2133. | Міцевич Соня (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2134. | Міцевич Соня (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2135. | Мішин Дмитро Юрійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2136. | Мішин Дмитро Юрійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2137. | Мішин Дмитро Юрійович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2138. | Міщенко Марія (Англійська мова, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2139. | Міщенко Марія (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2140. | Міщенко Назар Сергійович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2141. | Міщенко Назар Сергійович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2142. | Міщенко Назар Сергійович (Інформатика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2143. | Міщенко Назар Сергійович (Математика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2144. | Міщенко Назар Сергійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2145. | Мовчан Кирило Олександрович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2146. | Мовчан Олексій Володимирович (Англійська мова, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2147. | Мовчан Тимофій (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2148. | Могильна Софія Вікторівна (Англійська мова, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2149. | Могильна Софія Вікторівна (Біологія, природознавство, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2150. | Могильна Софія Вікторівна (Інформатика, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2151. | Могильна Софія Вікторівна (Математика, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2152. | Могильна Софія Вікторівна (Українська мова і література, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2153. | Модлінський Матвій (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2154. | Модлінський Матвій (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2155. | Модлінський Матвій (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2156. | Модлінський Матвій (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2157. | Можчіль Дмитро Тараович (Біологія, природознавство, СЗШ №35) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2158. | Можчіль Дмитро Тараович (Інформатика, СЗШ №35) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2159. | Моісеєнко Олександра Вадимівна (Математика, Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2160. | Моісеєнко Олександра Вадимівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2161. | Мокіна Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2162. | Мокляк Юлія Максимівна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2163. | Молодык Кира Сергеевна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2164. | Молчанов Артем Валерійович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2165. | Монін Владислав (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2166. | Монін Владислав (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2167. | Моргун Дар'я Євгенівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2168. | Моргун Дар'я Євгенівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2169. | Моргун Дар'я Євгенівна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2170. | Моргун Дар'я Євгенівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2171. | Моргун Дар'я Євгенівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2172. | Мордух Eмма Олександрівна (Англійська мова, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2173. | Мордух Eмма Олександрівна (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2174. | Мордух Eмма Олександрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2175. | Мордух Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2176. | Мордух Вероніка Олександрівна (Інформатика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2177. | Мордух Вероніка Олександрівна (Математика, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2178. | Мордух Вероніка Олександрівна (Українська мова і література, Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2179. | Мороз Катерина (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2180. | Мороз Юлія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2181. | Мосенцева Марія Євгенівна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2182. | Москалець Анна Павлівна (Математика, Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2183. | Мосцюк Єва (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2184. | Мосцюк Єва (Українська мова і література, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2185. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2186. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2187. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2188. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2189. | Мохамед Раян Хоссамельдін (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2190. | Музика Дмитро Євгенійович (Англійська мова, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2191. | Музика Дмитро Євгенійович (Біологія, природознавство, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2192. | Музика Дмитро Євгенійович (Інформатика, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2193. | Музика Дмитро Євгенійович (Математика, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2194. | Музика Дмитро Євгенійович (Українська мова і література, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2195. | Музика Олександра Євгеніївна (Математика, Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2196. | Музиченко Станіслав Юрійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2197. | Музиченко Станіслав Юрійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2198. | Музиченко Станіслав Юрійович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2199. | Музиченко Станіслав Юрійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2200. | Музичук Владислав Олегович (Англійська мова, ЗОШ №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2201. | Мукомела Денис (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2202. | Мукомела Денис (Математика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2203. | Мукомела Денис (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2204. | Мульганова Дар'я Іванівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2205. | Мульганова Дар'я Іванівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2206. | Мульганова Дар'я Іванівна (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2207. | Мульганова Дар'я Іванівна (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2208. | Мульганова Дар'я Іванівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2209. | Мур Софія Олександрівна (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2210. | Мур Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2211. | Мур Софія Олександрівна (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2212. | Мур Софія Олександрівна (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2213. | Мур Софія Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2214. | Мурашов Гордій (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2215. | Мурга Ярослав Володимирович (Англійська мова, Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2216. | Мурза Дарья (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2217. | Мурза Дарья (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2218. | Мурза Дарья (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2219. | Мурза Дарья (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2220. | Муртузалієва Аліна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2221. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2222. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Біологія, природознавство, Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2223. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Інформатика, Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2224. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Математика, Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2225. | Мусатенко Єлизавета Олександрівна (Українська мова і література, Кочержинський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2226. | Мушка Кіра Андріївна (Англійська мова, Школа №21 м.Луцьк) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2227. | Мушка Кіра Андріївна (Математика, Школа №21 м.Луцьк) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2228. | Нiгуренко Амiна Сергiївна (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2229. | Нагібін Геннадій (Англійська мова, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2230. | Нагібін Геннадій (Біологія, природознавство, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2231. | Нагібін Геннадій (Інформатика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2232. | Нагібін Геннадій (Математика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2233. | Нагібін Геннадій (Українська мова і література, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2234. | Нагібіна Єлизавета (Англійська мова, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2235. | Нагібіна Єлизавета (Біологія, природознавство, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2236. | Нагібіна Єлизавета (Інформатика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2237. | Нагібіна Єлизавета (Математика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2238. | Нагібіна Єлизавета (Українська мова і література, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2239. | Нагорний Євген (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2240. | Нагорний Євген (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2241. | Нагорний Євген (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2242. | Нагорний Максим Романович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2243. | Нагорний Максим Романович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2244. | Нагорний Максим Романович (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2245. | Нагорний Максим Романович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2246. | Нагорний Максим Романович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2247. | Надічева Орина Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2248. | Назаренко Євген (Англійська мова, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2249. | Назаренко Євген (Біологія, природознавство, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2250. | Назаренко Євген (Інформатика, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2251. | Назаренко Євген (Математика, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2252. | Назаренко Євген (Українська мова і література, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2253. | Найденко Георгій (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2254. | Найденко Георгій (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2255. | Найденко Святослав (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2256. | Найденко Святослав (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2257. | Найденко Святослав (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2258. | Найденко Святослав (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2259. | Найденко Святослав (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2260. | Найдьоноа Матвій (Інформатика, КЗ "ХСШ № 33") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2261. | Наріжний Ілля (Українська мова і література, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2262. | Нго Чунг Кієн (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2263. | Нго Чунг Кієн (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2264. | Нго Чунг Кієн (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2265. | Нго Чунг Кієн (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2266. | Нгуен Давид (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2267. | Нгуєн Данг Куанг (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2268. | Нгуєн Хоанг Фук (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2269. | Нгуєн Хоанг Фук (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2270. | Небилиця Артем Денисович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2271. | Небилиця Артем Денисович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2272. | Небилиця Артем Денисович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2273. | Недашківський Іван Васильович (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2274. | Недашківський Іван Васильович (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2275. | Недашківський Іван Васильович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2276. | Недашківський Іван Васильович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2277. | Недашківський Іван Васильович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2278. | Недвига Альміра Артемівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2279. | Недвига Альміра Артемівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2280. | Несвірський В. (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2281. | Несененко Дар'я Вадимівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2282. | Несененко Дар'я Вадимівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2283. | Нестеренко Василина (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2284. | Нестеренко Василина (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2285. | Нестеренко Василина (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2286. | Нестеренко Василина (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2287. | Нестеренко Ілля Олександрович (Англійська мова, Школа №24) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2288. | Нестеренко Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №24) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2289. | Нестеренко Ілля Олександрович (Інформатика, Школа №24) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2290. | Нестеренко Ілля Олександрович (Математика, Школа №24) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2291. | Нестеренко Ілля Олександрович (Українська мова і література, Школа №24) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2292. | Нестеренко Леонид Романович (Англійська мова, ХЗОШ №131) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2293. | Нестеренко Леонид Романович (Математика, ХЗОШ №131) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2294. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2295. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2296. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2297. | Нестеренко Нікіта Сергійович (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2298. | Нестеренко Роман Станіславович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2299. | Нестеренко Роман Станіславович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2300. | Нестеренко Роман Станіславович (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2301. | Нестеренко Роман Станіславович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2302. | Нестеренко Роман Станіславович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2303. | Нестеров Клим (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2304. | Нестор Ференс (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2305. | Нечитайло Софія (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2306. | Никируй Юрій (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2307. | Никируй Юрій (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2308. | Никируй Юрій (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2309. | Никируй Юрій (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2310. | Никируй Юрій (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2311. | Нікітін Лев Андрійович (Математика, ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2312. | Нікітюк Вероніка Андріївна (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2313. | Нікітюк Златослава (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2314. | Нікітюк Златослава (Математика, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2315. | Нікіфорова Мілана (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2316. | Нікіфорова Мілана (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2317. | Ніколайчук Владислав Вікторович (Англійська мова, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2318. | Ніколенко Артем (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2319. | Ніколенко Марк (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2320. | Ніколенко Микита Романович (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2321. | Ніколенко Микита Романович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2322. | Ніколенко Микита Романович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2323. | Ніколенко Олеся (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2324. | Ніколено Нікіта (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2325. | Нікулін Олексій Вікторович (Інформатика, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2326. | Нікулін Олексій Вікторович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2327. | Німак Ростислав (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2328. | Німчук Маркіян Петрович (Біологія, природознавство, Балинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2329. | Німчук Маркіян Петрович (Українська мова і література, Балинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2330. | Новак Маргарита Олегівна (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2331. | Новікова Аліна (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2332. | Новікова Аліна (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2333. | Новікова Аліна (Інформатика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2334. | Новікова Аліна (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2335. | Новікова Аліна (Українська мова і література, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2336. | Новосад Нікіта (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2337. | Новосад Нікіта (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2338. | Новосад Нікіта (Математика, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2339. | Новоселецька Ангеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2340. | Новоселецька Ангеліна Олександрівна (Математика, Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2341. | Новоселецька Ангеліна Олександрівна (Українська мова і література, Луцький НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2342. | Новосельцева Валерія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2343. | Нога Ріанна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2344. | Нога Ріанна (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2345. | Нога Ріанна (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2346. | Ноздрачов Олександр Дмитрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2347. | Ноздрачов Олександр Дмитрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2348. | Нос Марія (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2349. | Нос Марія (Біологія, природознавство, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2350. | Нос Марія (Інформатика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2351. | Нос Марія (Математика, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2352. | Нукало Олександр Андрійович (Математика, Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2353. | Нукало Олександр Андрійович (Українська мова і література, Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2354. | Облакевич Олена (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2355. | Облакевич Олена (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2356. | Обруч Дар'я Юріївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2357. | Овечко Микола Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2358. | Овчеренко Марія (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2359. | Овчеренко Марія (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2360. | Овчеренко Марія (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2361. | Огородник Вікторія (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2362. | Огородник Вікторія (Математика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2363. | Огородник Вікторія (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2364. | Огороднік Катерина (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2365. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Англійська мова, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2366. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2367. | Одинець Анастасія Костянтинівна (Інформатика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2368. | Одностальченко Злата (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2369. | Озівський Юрій В'ячеславович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2370. | Озівський Юрій В'ячеславович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2371. | Окопний Ігор (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2372. | Олексійко Оленка (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2373. | Олексійко Оленка (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2374. | Олексійко Оленка (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2375. | Олексійко Оленка (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2376. | Олексійко Христина (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2377. | Олексійко Христина (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2378. | Олексійко Христина (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2379. | Олексійко Христина (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2380. | Олізарович Руслан (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2381. | Олійник Валерія (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2382. | Олійник Валерія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2383. | Олійник Святослав Владиславович (Математика, СЗШ № 30) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2384. | Олійник Юлія Вікторівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2385. | Олійник Юлія Вікторівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2386. | Олійник Юлія Вікторівна (Інформатика, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2387. | Олійник Юлія Вікторівна (Математика, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2388. | Олійник Юлія Вікторівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2389. | Ольхова Поліна (Математика, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2390. | Омельченко Сергій Євгенович (Біологія, природознавство, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2391. | Омельченко Сергій Євгенович (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2392. | Омельченко Сергій Євгенович (Математика, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2393. | Омельченко Сергій Євгенович (Українська мова і література, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2394. | Омельянов Ігор Віталійович (Англійська мова, Павлоградська ЗШ № 16) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2395. | Омельянов Ігор Віталійович (Біологія, природознавство, Павлоградська ЗШ № 16) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2396. | Омельянов Ігор Віталійович (Інформатика, Павлоградська ЗШ № 16) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2397. | Омельянов Ігор Віталійович (Математика, Павлоградська ЗШ № 16) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2398. | Омельянов Ігор Віталійович (Українська мова і література, Павлоградська ЗШ № 16) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2399. | Оніка Злата (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2400. | Опалько Максим Петрович (Біологія, природознавство, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2401. | Опалько Максим Петрович (Інформатика, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2402. | Орлинська Маргарита Романівна (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2403. | Орлинська Маргарита Романівна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2404. | Орлинська Маргарита Романівна (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2405. | Орлинська Маргарита Романівна (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2406. | Орлинська Маргарита Романівна (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2407. | Орлов Ілля (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2408. | Орлов Ілля (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2409. | Осадчий (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2410. | Осадчий Глєб (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2411. | Осадчий Глєб (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2412. | Осадчий Глєб (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2413. | Осадчий Ярослав В'ячеславович (Англійська мова, Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2414. | Осіпов Артем Андрійович (Інформатика, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2415. | Ославська Христина (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2416. | Ославська Христина (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2417. | Ославська Христина (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2418. | Ославська Христина (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2419. | Остапчик Іван (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2420. | Остапчук-Назарчук Злата (Біологія, природознавство, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2421. | Остапюк Валерія (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2422. | Остапюк Дарина Ігорівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №211 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2423. | Острецова Марія (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2424. | Остроух Ростислав (Англійська мова, Вільнянська гімназія "Світоч") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2425. | Остроух Ростислав (Біологія, природознавство, Вільнянська гімназія "Світоч") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2426. | Остроух Ростислав (Інформатика, Вільнянська гімназія "Світоч") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2427. | Остроух Ростислав (Математика, Вільнянська гімназія "Світоч") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2428. | Остроух Ростислав (Українська мова і література, Вільнянська гімназія "Світоч") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2429. | Очеретнюк Анастасія (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2430. | Очеретнюк Анастасія (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2431. | Очеретнюк Анастасія (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2432. | Очеретнюк Анастасія (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2433. | Очеретнюк Анастасія (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2434. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2435. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2436. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2437. | Павленко Єлизавета Євгенівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2438. | Павленко Олексій Олегович (Інформатика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2439. | Павлишин Георгий (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2440. | Павлишин Георгий (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2441. | Павлишин Георгий (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2442. | Павлишин Георгий (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2443. | Павлишин Георгий (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2444. | Павлін Є. (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2445. | Павлін Є. (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2446. | Павлін Є. (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2447. | Павлін Є. (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2448. | Павлін Є. (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2449. | Павлов Артем (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2450. | Павлов Артем (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2451. | Павлов Артем (Інформатика, Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2452. | Павлов Артем (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2453. | Павлов Микола (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2454. | Павлов Микола (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2455. | Павлов Микола (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2456. | Павлов Микола (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2457. | Павлусь Назар Юрійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2458. | Павлюк Максим (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2459. | Павлюк Максим (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2460. | Паєвський Ілля Сергійович (Математика, НВК "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2461. | Пакліковський Віталій Андрійович (Інформатика, Боршевицька ЗСШ I-II ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2462. | Паламарчук Злата (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2463. | Панайірджи Асія Бураківна (Математика, Ліцей "Інтелект") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2464. | Панас Софія Іванівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2465. | Панас Софія Іванівна (Математика, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2466. | Панас Софія Іванівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Розжалів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2467. | Панасюк Ігор Русланович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2468. | Панкевич Олена Тарасівна (Англійська мова, Львівська Лінгвістична Гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2469. | Панкевич Юстина (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2470. | Панська Злата Вадимівна (Англійська мова, Колегіум 11) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2471. | Панська Злата Вадимівна (Українська мова і література, Колегіум 11) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2472. | Панухник Олександр Ілліч (Біологія, природознавство, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2473. | Панченко Ариана (Математика, VBSchool) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2474. | Панченко Кирило (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2475. | Панченко Кирило (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2476. | Панчук Дмитро Юрійович (Англійська мова, Aurum school) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2477. | Панчук Кирило Костянтинович (Англійська мова, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2478. | Панчук Кирило Костянтинович (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2479. | Панчук Кирило Костянтинович (Інформатика, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2480. | Панчук Кирило Костянтинович (Математика, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2481. | Панчук Кирило Костянтинович (Українська мова і література, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2482. | Папіженко Данило Романович (Інформатика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2483. | Папіровник Наталія Олексіївна (Англійська мова, Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2484. | Папіровник Наталія Олексіївна (Біологія, природознавство, Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2485. | Папіровник Наталія Олексіївна (Математика, Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2486. | Папіровник Наталія Олексіївна (Українська мова і література, Катеринківський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2487. | Папуша Кирило Ігорович (Інформатика, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2488. | Паринцев Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2489. | Паринцев Андрій Олександрович (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2490. | Пархоменко Валерій (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2491. | Пархоменко Даниїл Денисович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2492. | Пархоменко Даниїл Денисович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2493. | Пархоменко Даниїл Денисович (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2494. | Пархоменко Даниїл Денисович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2495. | Пархоменко Даниїл Денисович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2496. | Пархоменко Катерина Павлівна (Англійська мова, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2497. | Пархоменко Катерина Павлівна (Біологія, природознавство, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2498. | Пархоменко Кирило Миколайович (Біологія, природознавство, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2499. | Пархоменко Кирило Миколайович (Інформатика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2500. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Англійська мова, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2501. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2502. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Інформатика, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2503. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Математика, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2504. | Пасевич Віра В'ячеславівна (Українська мова і література, Семенівська СЗШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2505. | Пасичник Арсен Віталійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2506. | Пасіковський Саша (Англійська мова, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2507. | Пасіковський Саша (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2508. | Пасіковський Саша (Інформатика, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2509. | Пасіковський Саша (Математика, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2510. | Пасіковський Саша (Українська мова і література, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2511. | Пасічник Станіслав Геннадійович (Англійська мова, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2512. | Патлай Ілля (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2513. | Патлай Ілля (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2514. | Патлай Ілля (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2515. | Патлай Ілля (Математика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2516. | Патлай Ілля (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2517. | Патлай Поліна (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2518. | Патлай Поліна (Біологія, природознавство, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2519. | Патлай Поліна (Інформатика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2520. | Патлай Поліна (Математика, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2521. | Патлай Поліна (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2522. | Пахрамова Маргарита (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2523. | Пахрамова Маргарита (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2524. | Пашкова Анна (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2525. | Пашкова Анна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2526. | Пащенко Надія Олександрівна (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2527. | Пащенко Надія Олександрівна (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2528. | Пащенко Надія Олександрівна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2529. | Пащенко Софія (Інформатика, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2530. | Пелих Артур Дмитрович (Англійська мова, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2531. | Пензев Єгор Павлович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2532. | Пензев Єгор Павлович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2533. | Пензев Єгор Павлович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2534. | Пензев Єгор Павлович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2535. | Пензев Єгор Павлович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2536. | Перекрест Данило Ігорович (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2537. | Перекрест Данило Ігорович (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2538. | Перекрест Данило Ігорович (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2539. | Перепелиця Захар Сергійович (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2540. | Перехейда Ярема Владиславович (Англійська мова, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2541. | Перехейда Ярема Владиславович (Біологія, природознавство, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2542. | Перехейда Ярема Владиславович (Інформатика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2543. | Перехейда Ярема Владиславович (Українська мова і література, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2544. | Пержинский Александр Андреевич (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2545. | Пержинский Александр Андреевич (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2546. | Пержинский Александр Андреевич (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2547. | Пержинский Александр Андреевич (Математика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2548. | Пержинский Александр Андреевич (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2549. | Перлик Михайло Дмитрович (Українська мова і література, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2550. | Петльович Андрій Олегович (Англійська мова, Козаровицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2551. | Петльович Андрій Олегович (Математика, Козаровицька ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2552. | Петренко Іван (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2553. | Петренко Іван (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2554. | Петренко Іван (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2555. | Петренко Іван (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2556. | Петренко Іван (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2557. | Петренко Олександр Володимирович (Інформатика, "Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2558. | Петренко Олексій Денисович (Біологія, природознавство, Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2559. | Петренко Олексій Денисович (Інформатика, Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2560. | Петрик Поліна Євгеніївна (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2561. | Петрик Поліна Євгеніївна (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2562. | Петрикова Варвара Олексіївна (Англійська мова, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2563. | Петрикова Варвара Олексіївна (Біологія, природознавство, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2564. | Петрикова Варвара Олексіївна (Інформатика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2565. | Петрикова Варвара Олексіївна (Математика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2566. | Петрикова Варвара Олексіївна (Українська мова і література, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2567. | Петров Ростислав (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2568. | Петров Ростислав (Математика, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2569. | Петров Ростислав (Українська мова і література, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2570. | Петровська Марія (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2571. | Печена Кароліна (Англійська мова, David’School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2572. | Печена Кіра (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2573. | Печена Кіра (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2574. | Печена Кіра (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2575. | Печененко Настя (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2576. | Печененко Настя (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2577. | Печененко Настя (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2578. | Пєтров Родіон (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2579. | Пивоваров Дмитро Віталійович (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2580. | Пиж Анна (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2581. | Пиж Анна (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2582. | Пиж Анна (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2583. | Пиж Анна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2584. | Пиж Анна (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2585. | Пиж Іван Борисович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2586. | Пилипишен Микита (Українська мова і література, Приватна школа "Наша школа") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2587. | Писарєва Соломія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2588. | Писарєва Соломія (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2589. | Писарєва Соломія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2590. | Писарєва Соломія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2591. | Пишна Вероніка (Англійська мова, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2592. | Пишна Вероніка (Біологія, природознавство, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2593. | Пишна Вероніка (Інформатика, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2594. | Пишна Вероніка (Математика, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2595. | Пишна Вероніка (Українська мова і література, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2596. | Пишний Марко (Англійська мова, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2597. | Пишний Марко (Біологія, природознавство, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2598. | Пишний Марко (Інформатика, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2599. | Пишний Марко (Математика, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2600. | Пишний Марко (Українська мова і література, ПШ №53 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2601. | Підгірна Уляна Олексіївна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2602. | Підгірна Уляна Олексіївна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2603. | Підгірна Уляна Олексіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2604. | Підгірна Уляна Олексіївна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2605. | Підгірна Уляна Олексіївна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2606. | Підгорна Діана Павлівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:18 | |
2607. | Підгорна Діана Павлівна (Математика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:18 | |
2608. | Підгорна Діана Павлівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:18 | |
2609. | Підгорний Владіслав Віталійович (Інформатика, Школа №61) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2610. | Підкопай Дмитро (Математика, КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2611. | Підлісний Іван Віталійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2612. | Підлісний Іван Віталійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2613. | Підлісний Іван Віталійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2614. | Підлужна Анастасія (Інформатика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2615. | Підлужна Анастасія (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2616. | Підопригора Анастасія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2617. | Підопригора Анастасія (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2618. | Підопригора Анастасія (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2619. | Підопригора Анастасія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2620. | Підопригора Анастасія (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2621. | Підручна Катерина Андріївна (Інформатика, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2622. | Пікалов Іван Олексійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2623. | Піхно Нікіта Дмитрович (Англійська мова, Ліцей "Євроленд") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2624. | Піхно Нікіта Дмитрович (Інформатика, Ліцей "Євроленд") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2625. | Плєтньова Марія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2626. | Плискач Єлизавета (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2627. | Побережник Артем Ігорович (Англійська мова, Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2628. | Побережник Артем Ігорович (Математика, Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2629. | Поважнюк Максим (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2630. | Поважнюк Максим (Біологія, природознавство, НВК "Святошиньска гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2631. | Повишева Мілана (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №130) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2632. | Повов Іван (Англійська мова, Бучанська СЗОШ № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2633. | Повов Іван (Біологія, природознавство, Бучанська СЗОШ № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2634. | Повов Іван (Математика, Бучанська СЗОШ № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2635. | Повов Іван (Українська мова і література, Бучанська СЗОШ № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2636. | Поврозник Кирил Вадимович (Англійська мова, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2020-12-07 15:39:18 | |
2637. | Поврозник Кирил Вадимович (Біологія, природознавство, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2020-12-07 15:39:19 | |
2638. | Поврозник Кирил Вадимович (Інформатика, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2020-12-07 15:39:19 | |
2639. | Поврозник Кирил Вадимович (Математика, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2020-12-07 15:39:19 | |
2640. | Поврозник Кирил Вадимович (Українська мова і література, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2020-12-07 15:39:18 | |
2641. | Повшенко Катерина (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2642. | Повшенко Катерина (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2643. | Повшенко Катерина (Інформатика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2644. | Повшенко Катерина (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2645. | Повшенко Катерина (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2646. | Погасій Давид (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2647. | Погасій Давид (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2648. | Погосян Елліна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2649. | Пода Марія (Біологія, природознавство, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2650. | Пода Марія (Математика, Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2651. | Подгорная Злата Павловна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:18 | |
2652. | Подлесний Максим Андрійович (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2653. | Подлесний Максим Андрійович (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2654. | Подлесний Максим Андрійович (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2655. | Подлесний Максим Андрійович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2656. | Подлесний Максим Андрійович (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2657. | Позднякова Поліна (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2658. | Позднякова Поліна (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2659. | Полозюк Антон (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2660. | Полозюк Антон (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2661. | Полозюк Антон (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2662. | Полозюк Антон (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2663. | Полуденко А. (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2664. | Польотов Денис Андрійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2665. | Полюхович Дарія Анатоліївна (Українська мова і література, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2666. | Поляк Богдан (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2667. | Поляк Богдан (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2668. | Поляк Богдан (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2669. | Поляк Богдан (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2670. | Поляков Давид (Математика, Користівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2671. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Англійська мова, Мелітопольська ЗОШ №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2672. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Біологія, природознавство, Мелітопольська ЗОШ №7) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2673. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Інформатика, Мелітопольська ЗОШ №7) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2674. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Математика, Мелітопольська ЗОШ №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2675. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Українська мова і література, Мелітопольська ЗОШ №7) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2676. | Попіль Андрій Васильович (Англійська мова, Новокалинівський опорний заклад) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2677. | Попов Артем Павлович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2678. | Попов Артем Павлович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2679. | Попов Артем Павлович (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2680. | Попов Артем Павлович (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2681. | Попова Кіра Анатоліївна (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2682. | Попович Михайло Андрійович (Англійська мова, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2683. | Попович Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2684. | Попович Михайло Андрійович (Інформатика, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2685. | Попович Михайло Андрійович (Математика, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2686. | Попович Михайло Андрійович (Українська мова і література, Альтернативна білінгвальна початкова школа Green Apple) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2687. | Порядна Єлизавета (Математика, Великодальницький НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2688. | Посипайченко Єфім (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2689. | Посипайченко Єфім (Математика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2690. | Постой Поліна Сергіївна (Математика, ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2691. | Потіп Денис (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2692. | Почуєва Олександра Сергіївна (Англійська мова, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2693. | Почуєва Олександра Сергіївна (Біологія, природознавство, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2694. | Почуєва Олександра Сергіївна (Інформатика, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2695. | Почуєва Олександра Сергіївна (Математика, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2696. | Почуєва Олександра Сергіївна (Українська мова і література, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2697. | Правдіна Олеся (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2698. | Праско Павло Валерійович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2699. | Праско Павло Валерійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2700. | Прийдун Володимир (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2701. | Продан Гордій Іванович (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2702. | Проказюк Даніїл Олегович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2703. | Проказюк Даніїл Олегович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2704. | Проказюк Даніїл Олегович (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2705. | Проказюк Даніїл Олегович (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2706. | Проказюк Даніїл Олегович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2707. | Прокопало Марія (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2708. | Прокопало Марія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2709. | Прокопало Марія (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2710. | Прокопало Марія (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2711. | Прокопало Марія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2712. | Прокопенко Марія (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2713. | Прокопенко Софія Ігорівна (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2714. | Прокопець Юрій (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2715. | Прокоф'єва М. (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2716. | Пронін Кирило Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2717. | Пронін Кирило Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2718. | Пронін Кирило Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2719. | Пронін Кирило Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2720. | Пронін Кирило Олександрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2721. | Протас Валерія (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2722. | Прохоренко Марина (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2723. | Прохоренко Марина (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2724. | Прохоренко Марина (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2725. | Процишин Богдан Михайлович (Інформатика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2726. | Пташник Олександр Валентинович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2727. | Птіцина Дарія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2728. | Птіцина Дарія (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2729. | Птіцина Дарія (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2730. | Птіцина Дарія (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2731. | Пугач Лада (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2732. | Пуфлер Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2733. | Пуфлер Андрій Володимирович (Інформатика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2734. | Пухкало Діана Олександрівна (Математика, РОСШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2735. | Пшенай Марія Анатоліївна (Математика, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2736. | Пшенай Марія Анатоліївна (Українська мова і література, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2737. | Пшонік Ольга Денисівна (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2738. | Пшонік Ольга Денисівна (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2739. | Пшонік Ольга Денисівна (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2740. | Пяленко Ігор (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2741. | Пяленко Ігор (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2742. | Пяленко Ігор (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2743. | Пяленко Ігор (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2744. | Пяленко Ігор (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2745. | Пяскіна Злата Олександрівна (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2746. | Пятницька Катерина Володимирівна (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2747. | Пятницька Катерина Володимирівна (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2748. | Пятницька Катерина Володимирівна (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2749. | Пятницька Катерина Володимирівна (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2750. | Пятницька Катерина Володимирівна (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2751. | Рабський Владислав Вікторович (Англійська мова, Теребовлянська №1 ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2752. | Ракітова Дар`я Дмитрівна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2753. | Раковець Анна Ігорівна (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2754. | Раковець Анна Ігорівна (Інформатика, Одеська CШ №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2755. | Раковець Анна Ігорівна (Математика, Одеська CШ №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2756. | Ракша Марія (Біологія, природознавство, Кушугумський НВК "Інтелект") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2757. | Ракша Марія (Інформатика, Кушугумський НВК "Інтелект") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2758. | Ракша Марія (Українська мова і література, Кушугумський НВК "Інтелект") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2759. | Ралько Андрій Євгенійович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2760. | Рафіков Арсеній (Англійська мова, Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2761. | Рафіков Арсеній (Біологія, природознавство, Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2762. | Рафіков Арсеній (Інформатика, Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2763. | Рафіков Арсеній (Математика, Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2764. | Рафіков Арсеній (Українська мова і література, Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2765. | Рева Софія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2766. | Рева Софія (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2767. | Рева Софія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2768. | Рева Софія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2769. | Рева Ярослава (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2770. | Рева Ярослава (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2771. | Рева Ярослава (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2772. | Рева Ярослава (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2773. | Рева Ярослава (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2774. | Рега Іванна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2775. | Резниченко Данііл (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2776. | Резніченко Анна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2777. | Резніченко Анна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2778. | Резніченко Анна (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2779. | Резніченко Анна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2780. | Резніченко Анна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2781. | Резніченко Назар (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2782. | Репушевський Михайло (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2783. | Решетник Станіслав Олександрович (Англійська мова, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2784. | Решетник Станіслав Олександрович (Біологія, природознавство, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2785. | Решетник Станіслав Олександрович (Інформатика, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2786. | Решетник Станіслав Олександрович (Математика, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2787. | Рибачик В'ячеслав (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2788. | Рибачик В'ячеслав (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2789. | Рибачик В'ячеслав (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2790. | Рибачик В'ячеслав (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2791. | Рибачик Ілля (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2792. | Рибачик Ілля (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2793. | Рибачик Ілля (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2794. | Рибачик Ілля (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 147) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2795. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2796. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Математика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2797. | Рибенцева Софія Анатоліївна (Українська мова і література, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2798. | Рибцова Вікторія Федорівна (Українська мова і література, Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2799. | Рижало Валерія Олександрівна (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2800. | Рижало Валерія Олександрівна (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2801. | Рижало Валерія Олександрівна (Українська мова і література, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2802. | Риженко Олена Геннадіївна (Біологія, природознавство, КЗО "Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ст. Раївської сільської ради") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2803. | Рижко Аніта Олександрівна (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2804. | Рижко Аніта Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2805. | Рижко Аніта Олександрівна (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2806. | Рижко Аніта Олександрівна (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2807. | Рижко Аніта Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2808. | Рижов Антон (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2809. | Різник Мирон Іванович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2810. | Різник Мирон Іванович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2811. | Різник Мирон Іванович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2812. | Різник Мирон Іванович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2813. | Різник Мирон Іванович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2814. | Рогова Валерія Андріївна (Інформатика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2815. | Родчин Роман Васильович (Математика, Долинська початкова школа) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2816. | Рожевіч Дамір (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2817. | Рожевіч Дамір (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2818. | Рожевіч Дамір (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2819. | Рожевіч Дамір (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2820. | Рожин Олег Анатолійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2821. | Рожин Олег Анатолійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2822. | Рожин Олег Анатолійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2823. | Рожин Олег Анатолійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2824. | Рожко Марія Ігорівна (Англійська мова, Ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2825. | Роман Назар Володимировичч (Англійська мова, Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2826. | Роман Назар Володимировичч (Інформатика, Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2827. | Роман Назар Володимировичч (Українська мова і література, Рудня-Почаївський НВК " ЗОШ I-III ст. - ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2828. | Романов Денис (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2829. | Романов Денис (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2830. | Романова Діана (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2831. | Романова Діана (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2832. | Романова Діана (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2833. | Романова Діана (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2834. | Романова Діана (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2835. | Романовська Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2836. | Романченко Злата (Англійська мова, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2837. | Романченко Злата (Українська мова і література, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2838. | Романюк Костянтин (Англійська мова, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2839. | Романюк Костянтин (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2840. | Романюк Костянтин (Інформатика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2841. | Романюк Костянтин (Математика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2842. | Романюк Костянтин (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2843. | Романюк Софія (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2844. | Романюк Софія (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2845. | Романюта Ксенія Сергіївна (Англійська мова, Мелітопольська CШ №25) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2846. | Романюта Ксенія Сергіївна (Інформатика, Мелітопольська CШ №25) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2847. | Ромашко Олександр (Англійська мова, Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2848. | Ромашко Олександр (Українська мова і література, Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2849. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2850. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2851. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2852. | Рошиор Вячеслав Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2853. | Рубель Максим (Інформатика, КЗ "Мереф`янський ліцей №4") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2854. | Руда Ксенія Вікторівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2855. | Руда Ксенія Вікторівна (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2856. | Руда Ксенія Вікторівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2857. | Рудаков Андрій (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2858. | Рудаков Андрій (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2859. | Руденко Варвара (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2860. | Руденко Віра (Англійська мова, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2861. | Руденко Віра (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2862. | Руденко Віра (Інформатика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2863. | Руденко Ілля Русланович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2864. | Руденко Ілля Русланович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2865. | Руденко Катерина Олексіївна (Англійська мова, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2866. | Руденко Катерина Олексіївна (Біологія, природознавство, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2867. | Руденко Катерина Олексіївна (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2868. | Руденко Катерина Олексіївна (Математика, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2869. | Руденко Катерина Олексіївна (Українська мова і література, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2870. | Руденко Ксенія (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2871. | Руденко Ксенія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2872. | Руденко Микола (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2873. | Руденко Софія (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2874. | Руденко Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2875. | Руденко Софія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2876. | Руденко Софія Олексіївна (Англійська мова, СЗШ №73 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2877. | Руденко Софія Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗШ №73 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2878. | Руденко Софія Олексіївна (Інформатика, СЗШ №73 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2879. | Руденко Софія Олексіївна (Математика, СЗШ №73 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2880. | Руденко Софія Олексіївна (Українська мова і література, СЗШ №73 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2881. | Руденко Юрій Олексійович (Англійська мова, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2882. | Руденко Юрій Олексійович (Біологія, природознавство, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2883. | Руденко Юрій Олексійович (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2884. | Руденко Юрій Олексійович (Математика, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2885. | Руденко Юрій Олексійович (Українська мова і література, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2886. | Руденко Ярослав Олексійович (Біологія, природознавство, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2887. | Руденко Ярослав Олексійович (Інформатика, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2888. | Руденко Ярослав Олексійович (Математика, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2889. | Руденко Ярослав Олексійович (Українська мова і література, Ліцей №6 ЛМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2890. | Рудік Валерія Ігорівна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2891. | Рудік Валерія Ігорівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2892. | Рудь Маргарита Сергіївна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2893. | Ружанський Данило Олегович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 127 І-ІІI ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2894. | Рукавішніков Іван (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2895. | Рурич Ольга Петрівна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2896. | Рурич Ольга Петрівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2897. | Рушанський Роман (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2898. | Рюмін Роберт (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2899. | Рябко Єлизавети Євгенівна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2900. | Рябко Єлизавети Євгенівна (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2901. | Рябко Єлизавети Євгенівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2902. | Рябкова Вероніка (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2903. | Рябуха Богдан (Біологія, природознавство, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2904. | Рябуха Богдан (Математика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2905. | Рябуха Дмитро (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2906. | Рябуха Дмитро (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2907. | Рябуха Дмитро (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2908. | Рябуха Дмитро (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2909. | Рябша Анна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2910. | Рябша Анна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2911. | Рябша Анна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2912. | Рядковська Поліна (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2913. | Рядковська Поліна (Українська мова і література, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2914. | Савелова Анастасія Іванівна (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2915. | Савенко Валерій (Англійська мова, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2916. | Савенко Валерій (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2917. | Савенко Валерій (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2918. | Савенко Валерій (Математика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2919. | Савенко Валерій (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2920. | Савчишин Борис Русланович (Інформатика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2921. | Савчишин Борис Русланович (Математика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2922. | Савчук Денис Ігорович (Англійська мова, НВК с.Видраниця) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2923. | Савчук Марія Іванівна (Біологія, природознавство, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2924. | Сагайдак Данііл Сергійович (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2925. | Сагайдак Данііл Сергійович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2926. | Сагайдак Данііл Сергійович (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2927. | Сагайдак Данііл Сергійович (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2928. | Сагайдак Данііл Сергійович (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2929. | Садовничий Данило Євгенович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2930. | Садовничий Данило Євгенович (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2931. | Садовничий Денис Євгенович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2932. | Садовська Вероніка (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2933. | Садовська Вероніка (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2934. | Садовська Вероніка (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2935. | Садовська Вероніка (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2936. | Садовська Вероніка (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2937. | Садовський Іван (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2938. | Садчиков Давид (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2939. | Саєнко Олександра (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2940. | Саєнко Олександра (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2941. | Сайгак Ярослав Андрійович (Біологія, природознавство, Першотравенська ЗШ І-ІІІ ст. №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2942. | Саланевич Устинія Іванівна (Біологія, природознавство, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:39:19 | |
2943. | Саланевич Устинія Іванівна (Математика, Первомайський ліцей № 3 «Успіх») | 2020-12-07 15:39:19 | |
2944. | Салко Макар Артемович (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2945. | Салко Макар Артемович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2946. | Салко Макар Артемович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2947. | Самарін Ярослав (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2948. | Самарін Ярослав (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2949. | Самарін Ярослав (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2950. | Самарін Ярослав (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2951. | Самарін Ярослав (Українська мова і література, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2952. | Самбольська Варвара (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2953. | Самбольська Варвара (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2954. | Самелюк Аліса (Математика, Ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2955. | Самко Даніель Раульович (Математика, ThinkGlobal Київ Березняки) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2956. | Самойлова Ангеліна (Англійська мова, Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2957. | Самойлова Ангеліна (Біологія, природознавство, Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2958. | Самойлова Ангеліна (Інформатика, Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2959. | Самойлова Ангеліна (Математика, Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2960. | Самойлова Ангеліна (Українська мова і література, Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2961. | Самчук Дар'я Іванівна (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2962. | Самчук Дар'я Іванівна (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2963. | Сандул Тимур (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2964. | Сандулов Дмитро Дмитрович (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2965. | Сандулов Дмитро Дмитрович (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2966. | Сандулов Дмитро Дмитрович (Українська мова і література, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2967. | Саприкіна Марія (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2968. | Саприкіна Марія (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2969. | Саприкіна Марія (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2970. | Саприкіна Марія (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2971. | Саприкіна Марія (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2972. | Сахаров Денис (Біологія, природознавство, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2973. | Сахаров Денис (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2974. | Сахаров Денис (Математика, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2975. | Сахаров Денис (Українська мова і література, Путивльська ЗОШ №2 імені Г.Я Базими) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2976. | Сахно Назар (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2977. | Сахно Назар (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2978. | Сахно Назар (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2979. | Сахно Назар (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2980. | Сахно Назар (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2981. | Сачава Тимофій Андрійович (Англійська мова, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2982. | Сачава Тимофій Андрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2983. | Сачава Тимофій Андрійович (Інформатика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2984. | Сачава Тимофій Андрійович (Математика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2985. | Сачава Тимофій Андрійович (Українська мова і література, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2986. | Саяпіна Марія Вадимівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2987. | Свирид Данило (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2988. | Свириденко Стелла Романівна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2989. | Свириденко Стелла Романівна (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2990. | Северин Олексій Максимович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2991. | Северин Олексій Максимович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2992. | Северин Олексій Максимович (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2993. | Северин Олексій Максимович (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2994. | Седько Марія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
2995. | Селиверстов Андрій (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
2996. | Селівон Тимофій Сергійович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
2997. | Селівон Тимофій Сергійович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2998. | Селівон Тимофій Сергійович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
2999. | Селівон Тимофій Сергійович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3000. | Семак Даниїл Миколайович (Англійська мова, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3001. | Семак Даниїл Миколайович (Біологія, природознавство, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3002. | Семак Даниїл Миколайович (Інформатика, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3003. | Семак Даниїл Миколайович (Математика, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3004. | Семак Даниїл Миколайович (Українська мова і література, Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3005. | Семененко Дмитро (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3006. | Семененко Дмитро (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3007. | Семененко Марк (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3008. | Семененко Марк (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3009. | Семенов Кирило (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3010. | Семенов Костянтин Анатолійович (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3011. | Семенченко Анна Андріївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3012. | Семенюк Василь Васильович (Інформатика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3013. | Семенюк Дмитро Романович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3014. | Семикопний Данило (Інформатика, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3015. | Сенчурова Марія (Англійська мова, Elena Vedernikova Private School) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3016. | Сергєєв Тимур Сергійович (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3017. | Сергєєв Тимур Сергійович (Біологія, природознавство, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3018. | Сергєєв Тимур Сергійович (Інформатика, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3019. | Сергєєв Тимур Сергійович (Математика, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3020. | Сергєєв Тимур Сергійович (Українська мова і література, Гімназія «Консул» №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3021. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3022. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3023. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3024. | Сергієнко Анна Геннадіївна (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3025. | Сергієнко Вікторія Валеріївна (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3026. | Сергієнко Вікторія Валеріївна (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3027. | Сергієнко Денис Валерійович (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3028. | Сергієнко Денис Валерійович (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3029. | Сергієнко Денис Валерійович (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3030. | Сергієнко Денис Валерійович (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3031. | Сергієнко Денис Валерійович (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3032. | Сергієнко Ілона Валеріївна (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3033. | Сергієнко Ілона Валеріївна (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3034. | Сергієнко Олександр (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3035. | Сергієнко Софія Анатоліївна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3036. | Сердюк Кирил Сергійович (Англійська мова, Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3037. | Сердюк Кирил Сергійович (Біологія, природознавство, Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3038. | Сердюк Кирил Сергійович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3039. | Сердюк Кирил Сергійович (Математика, Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3040. | Сердюк Кирил Сергійович (Українська мова і література, Глухівська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3041. | Середа Марія (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3042. | Середенко Андрій Володимирович (Англійська мова, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3043. | Середенко Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3044. | Середенко Андрій Володимирович (Інформатика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3045. | Середенко Андрій Володимирович (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3046. | Серьогіна Марія Сергіївна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3047. | Серьогіна Марія Сергіївна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3048. | Сидоренко Андрій (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3049. | Симоненко Валерія (Біологія, природознавство, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3050. | Симоненко Валерія (Українська мова і література, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3051. | Синегіна Анна Валентинівна (Англійська мова, СЗШ №35) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3052. | Синегіна Анна Валентинівна (Біологія, природознавство, СЗШ №35) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3053. | Синегіна Анна Валентинівна (Інформатика, СЗШ №35) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3054. | Синегіна Анна Валентинівна (Математика, СЗШ №35) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3055. | Синегіна Анна Валентинівна (Українська мова і література, СЗШ №35) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3056. | Синиця Артем (Математика, Вовчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3057. | Ситий Іван (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3058. | Ситник Анастасія Павлівна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3059. | Сичевська Лілія Віталіївна (Англійська мова, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3060. | Сичевська Лілія Віталіївна (Біологія, природознавство, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3061. | Сичевська Лілія Віталіївна (Інформатика, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3062. | Сичевська Лілія Віталіївна (Математика, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3063. | Сичевська Лілія Віталіївна (Українська мова і література, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3064. | Сівецька Аліса (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3065. | Сівецька Аліса (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3066. | Сіденко Крістіна Віталіївна (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3067. | Сікора Єва (Інформатика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3068. | Сімакова Марія (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3069. | Сімонян Анна Володимирівна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3070. | Сімонян Анна Володимирівна (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3071. | Сіпайло Данило Леонідович (Англійська мова, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3072. | Сіпайло Данило Леонідович (Біологія, природознавство, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3073. | Сіпайло Данило Леонідович (Інформатика, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3074. | Сіпайло Данило Леонідович (Українська мова і література, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3075. | Сіроцінська Марія (Англійська мова, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3076. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Англійська мова, ЗНЗ Школа екстернів м.Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3077. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Біологія, природознавство, ЗНЗ Школа екстернів м.Києва) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3078. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Українська мова і література, ЗНЗ Школа екстернів м.Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3079. | Скиба Богдана Юріївна (Англійська мова, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3080. | Скиба Богдана Юріївна (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3081. | Скиба Богдана Юріївна (Математика, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3082. | Скиба Богдана Юріївна (Українська мова і література, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3083. | Скляр Степан (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3084. | Скляр Степан (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3085. | Скляр Степан (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3086. | Скляр Степан (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3087. | Скляр Степан (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3088. | Скобелєв Даніл Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3089. | Скобелєв Даніл Сергійович (Інформатика, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3090. | Скобелєв Даніл Сергійович (Математика, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3091. | Скобелєв Даніл Сергійович (Українська мова і література, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3092. | Скоробогатов Олексій (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3093. | Скрипкін Михайло Сергійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3094. | Скрипкін Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3095. | Скрипкін Михайло Сергійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3096. | Скрипкін Михайло Сергійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3097. | Скрипкін Михайло Сергійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3098. | Слабінська Елеонора Віталіївна (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3099. | Славінський Лука (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3100. | Славінський Лука (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3101. | Славінський Лука (Математика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3102. | Сливар Марія Русланівна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3103. | Слободенюк-Сіра Алексія (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3104. | Слободенюк-Сіра Алексія (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3105. | Слободенюк-Сіра Алексія (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3106. | Слободенюк-Сіра Алексія (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3107. | Слободян Ілля (Математика, Криворізька ЗОШ №86) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3108. | Слюсаренко Даніела Михайлівна (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3109. | Смеречинська Вікторія Олексіївна (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3110. | Сметанюк Оксана (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3111. | Смирнова Марія Євгенівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3112. | Смирнова Марія Євгенівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3113. | Смирнова Марія Євгенівна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3114. | Смирнова Марія Євгенівна (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3115. | Смирнова Марія Євгенівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3116. | Смислов Даніїл (Математика, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3117. | Смислова Мілана Олександрівна (Математика, Молодавська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3118. | Смичик Дарина Романівна (Англійська мова, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3119. | Смичик Дарина Романівна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3120. | Смичик Дарина Романівна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3121. | Смичик Дарина Романівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3122. | Смілянська Олександра (Англійська мова, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3123. | Смілянська Олександра (Біологія, природознавство, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3124. | Смілянська Олександра (Інформатика, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3125. | Смілянська Олександра (Математика, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3126. | Смілянська Олександра (Українська мова і література, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3127. | Смірнов Кирило (Українська мова і література, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3128. | Смірнов Тимофій (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3129. | Смірнова Софія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3130. | Смосюк Аліна Сергіївна (Англійська мова, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3131. | Смосюк Аліна Сергіївна (Інформатика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3132. | Соболєв Лев (Інформатика, Школа King's Kids) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3133. | Совтус Марія Юріївна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3134. | Соколовська Аріна Нікітівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3135. | Соколовська Аріна Нікітівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3136. | Соколовська Аріна Нікітівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3137. | Соколовська Аріна Нікітівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3138. | Соколовська Аріна Нікітівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3139. | Соловей Андрій Михайлович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3140. | Соловей Марія Михайлівна (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3141. | Соловей Марія Михайлівна (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3142. | Соловей Марія Михайлівна (Українська мова і література, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3143. | Солодкий Володимир (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3144. | Солодуха Крістіна (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3145. | Солодуха Крістіна (Біологія, природознавство, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3146. | Солодуха Крістіна (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3147. | Солодуха Крістіна (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3148. | Солодуха Крістіна (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3149. | Солойденко Марія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3150. | Солойденко Марія Анатоліївна (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3151. | Соломка Поліна (Українська мова і література, Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Славгородської селищної ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3152. | Солоп Єгор Юрійович (Інформатика, КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3153. | Солопов Максим Віталійович (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3154. | Солошенко Софія Вадимівна (Англійська мова, ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3155. | Сосненко Даніїл Валентинович (Інформатика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3156. | Сосненко Даніїл Валентинович (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3157. | Сосненко Даніїл Валентинович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3158. | Сосніцька Злата (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3159. | Софія Зубашева Олексіївна (Англійська мова, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3160. | Софія Зубашева Олексіївна (Біологія, природознавство, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3161. | Софія Зубашева Олексіївна (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3162. | Софія Зубашева Олексіївна (Українська мова і література, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3163. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3164. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3165. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3166. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3167. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3168. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3169. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3170. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3171. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3172. | Спірідонова Олександра Олександрівна (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3173. | Ставратій Кирил (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3174. | Ставратій Кирил (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3175. | Стадник Федір Романович (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3176. | Стадник Федір Романович (Інформатика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3177. | Станєва Анастасія (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3178. | Станєва Анастасія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3179. | Станкова Софія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3180. | Станкова Софія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3181. | Стародубцев Максим (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3182. | Старостюк Єлизавета (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3183. | Старостюк Єлизавета (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3184. | Старостюк Єлизавета (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3185. | Старостюк Єлизавета (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3186. | Старченко Дар’я Олександрівна (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3187. | Стельмах Дмитро (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3188. | Стельмах Дмитро (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3189. | Стельмах Дмитро (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3190. | Стельмах Поліна Русланівна (Українська мова і література, ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3191. | Стельмащук Анна (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3192. | Степаненко Анастасія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3193. | Степанець Лілія (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3194. | Степанець Софія Іванівна (Англійська мова, Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3195. | Степанець Софія Іванівна (Біологія, природознавство, Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3196. | Стефанців Максим (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3197. | Стефанців Максим (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3198. | Стефанців Максим (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3199. | Стефанців Максим (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3200. | Стефанців Максим (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3201. | Стец Ніка (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3202. | Стец Ніка (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3203. | Стеців Віра Ярославівна (Англійська мова, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3204. | Стецюн Арсен Андрійович (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3205. | Стецюн Арсен Андрійович (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3206. | Стецюн Арсен Андрійович (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3207. | Стецюн Арсен Андрійович (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3208. | Стецюн Арсен Андрійович (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3209. | Стойко Анна (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3210. | Стойко Анна (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3211. | Стойко Анна (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3212. | Стойко Анна (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3213. | Стойко Анна (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3214. | Столярчук Анна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3215. | Стоян Іван Іванович (Англійська мова, НВК № 131) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3216. | Стоян Іван Іванович (Біологія, природознавство, НВК № 131) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3217. | Стоян Іван Іванович (Інформатика, НВК № 131) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3218. | Стоян Іван Іванович (Математика, НВК № 131) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3219. | Стоян Іван Іванович (Українська мова і література, НВК № 131) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3220. | Стратієвський Єгор Олександрович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3221. | Страшненко Тамара Віталіївна (Біологія, природознавство, Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3222. | Страшненко Тамара Віталіївна (Інформатика, Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3223. | Стромило Іван Андоійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3224. | Стромило Іван Андоійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3225. | Стромило Іван Андоійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3226. | Стромило Іван Андоійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3227. | Стус Яким (Математика, Think Global) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3228. | Стусь Ярослава Вікторівна (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3229. | Супряга Владислав Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3230. | Супряга Владислав Олександрович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3231. | Супряга Владислав Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3232. | Супряга Владислав Олександрович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3233. | Сурін Тимур Іванович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3234. | Суровець Нікіта Юрійович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:19 | |
3235. | Суха Аріна (Математика, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3236. | Сухобокова Віолета Глібовна (Математика, НВК "Всезнайко") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3237. | Сухов Юрій (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3238. | Сухова Анна Михайлівна (Англійська мова, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3239. | Сухова Анна Михайлівна (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3240. | Сухова Анна Михайлівна (Інформатика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3241. | Сухова Анна Михайлівна (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3242. | Сухова Анна Михайлівна (Українська мова і література, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3243. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3244. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3245. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3246. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3247. | Сухомлинов Давід Вячеславович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3248. | Сушко Христина Степанівна (Англійська мова, Кременецька гімназія №6) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3249. | Талько Роман (Інформатика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3250. | Танчинець Дарина Іванівна (Англійська мова, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3251. | Танчинець Дарина Іванівна (Математика, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3252. | Танчинець Іванна Іванівна (Англійська мова, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3253. | Танчинець Іванна Іванівна (Біологія, природознавство, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3254. | Танчинець Іванна Іванівна (Математика, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3255. | Танчинець Іванна Іванівна (Українська мова і література, Вільховецько-Лазівська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3256. | Таньков Арсеній Миколайович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3257. | Таран Олександр Олександрович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3258. | Тарасенко Каролина (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3259. | Тарасенко Каролина (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3260. | Тарасенко Каролина (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3261. | Тарасова Анастасія Ігорівна (Інформатика, КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3262. | Тарасова Анастасія Ігорівна (Математика, КЗО "НВК №144" ДМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3263. | Тарасюк Артем Олександрович (Англійська мова, Ківерцівська експериментальна школа) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3264. | Тарасюк Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Ківерцівська експериментальна школа) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3265. | Тарасюк Артем Олександрович (Математика, Ківерцівська експериментальна школа) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3266. | Тарашевський Денис Володимирович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3267. | Тарнаруцький Богдан Миколайович (Українська мова і література, Мазниківський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3268. | Тарчинець Владислав (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3269. | Тарчинець Владислав (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3270. | Тарчинець Владислав (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3271. | Тарчинець Владислав (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3272. | Татарець Олександр Петрович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3273. | Таубе Данил Евгенiйович (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3274. | Таубе Данил Евгенiйович (Інформатика, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3275. | Таубе Данил Евгенiйович (Математика, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3276. | Тащі Максим (Англійська мова, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3277. | Тащі Максим (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3278. | Тащі Максим (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3279. | Тащі Максим (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3280. | Тащі Максим (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3281. | Тащі Святослав Дмитрович (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3282. | Теодорович Мілана (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3283. | Теодорович Мілана (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3284. | Теодорович Мілана (Інформатика, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3285. | Теодорович Мілана (Математика, Луцька гімназія №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3286. | Терехов Олександр Андрійович (Інформатика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3287. | Терехов Олександр Андрійович (Математика, Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей №1") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3288. | Тетьора Марк Геннадійович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3289. | Тетьора Марк Геннадійович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3290. | Тетьора Марк Геннадійович (Математика, Перша міська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3291. | Тимо Ольга (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3292. | Тимофєєва Емма Артемівна (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3293. | Тимошенко Марія Іванівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3294. | Тимошенко Олег (Англійська мова, Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3295. | Тимченко Аліса Андріївна (Англійська мова, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3296. | Тимченко Аліса Андріївна (Біологія, природознавство, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3297. | Тимченко Аліса Андріївна (Інформатика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3298. | Тимченко Аліса Андріївна (Математика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3299. | Тимченко Аліса Андріївна (Українська мова і література, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3300. | Тисовська Вероніка Миколаївна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3301. | Тихомиров Тимур (Англійська мова, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3302. | Тихомиров Тимур (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3303. | Тихомиров Тимур (Інформатика, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3304. | Тихомиров Тимур (Математика, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3305. | Тихомиров Тимур (Українська мова і література, Школа №64) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3306. | Тихоненко Родіон Олександрович (Математика, КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3307. | Тихонов Нікіта Романович (Англійська мова, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3308. | Тихонов Нікіта Романович (Біологія, природознавство, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3309. | Тихонов Нікіта Романович (Інформатика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3310. | Тихонов Нікіта Романович (Математика, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3311. | Тихонов Нікіта Романович (Українська мова і література, Кілійський ЗЗСО l-lll ст. №3 ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3312. | Тищенко Маргарита Андріївна (Математика, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2020-12-07 15:39:18 | |
3313. | Тищенко Тимур Олегович (Біологія, природознавство, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3314. | Тищенко Тимур Олегович (Математика, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3315. | Тищенко Тимур Олегович (Українська мова і література, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3316. | Тібекіна Єва Олександрівна (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3317. | Тімаков Максим (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3318. | Тімаков Максим (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3319. | Тімаков Максим (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3320. | Тімаков Максим (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3321. | Тімошин Юрій (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3322. | Тімошин Юрій (Інформатика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3323. | Тімошина Милана (Англійська мова, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3324. | Тімошина Милана (Інформатика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3325. | Тімошина Милана (Українська мова і література, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3326. | Тіхонова Софія (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3327. | Тіщенко Ярослава Дмитрівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3328. | Ткач Дем'ян (Інформатика, Ставрівський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3329. | Ткач Дем'ян (Математика, Ставрівський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3330. | Ткаченко Антон Костянтинович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3331. | Ткаченко Антон Костянтинович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3332. | Ткаченко Антон Костянтинович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3333. | Ткаченко Антон Костянтинович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3334. | Ткаченко Антон Костянтинович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3335. | Ткаченко Данил (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3336. | Ткаченко Данил (Інформатика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3337. | Ткаченко Єлізавета Володимирівна (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3338. | Ткаченко Зоя Романівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3339. | Ткаченко Зоя Романівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №74) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3340. | Ткаченко Катерина (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3341. | Ткаченко Настя (Англійська мова, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3342. | Ткаченко Настя (Біологія, природознавство, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3343. | Ткаченко Настя (Інформатика, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3344. | Ткаченко Настя (Математика, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3345. | Ткаченко Настя (Українська мова і література, Єрківська ЗОШ I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3346. | Ткачук Альона (Англійська мова, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3347. | Ткачук Альона (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3348. | Ткачук Альона (Інформатика, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3349. | Ткачук Альона (Математика, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3350. | Ткачук Альона (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3351. | Ткачук Андрій (Англійська мова, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3352. | Ткачук Андрій (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3353. | Ткачук Андрій (Інформатика, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3354. | Ткачук Андрій (Математика, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3355. | Ткачук Андрій (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3356. | Ткачук Олександр (Математика, Вовчинецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3357. | Токарська Анастасія (Біологія, природознавство, Озерненська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3358. | Токарська Анастасія (Математика, Озерненська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3359. | Токарська Поліна (Інформатика, Озерненська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3360. | Токарська Поліна (Математика, Озерненська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3361. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Англійська мова, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3362. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3363. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Інформатика, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3364. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Математика, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3365. | Толокнєєва Софія Дмитрівна (Українська мова і література, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3366. | Томашевський Дмитро (Інформатика, "Київський ліцей "КІ СКУЛ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3367. | Томчук Макар Сергійович (Математика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3368. | Торкаєнко Софія Артемівна (Англійська мова, Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3369. | Торкаєнко Софія Артемівна (Інформатика, Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3370. | Торкаєнко Софія Артемівна (Українська мова і література, Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3371. | Тохтаров Бекір (Англійська мова, Ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3372. | Тохтаров Бекір (Біологія, природознавство, Ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3373. | Тохтаров Бекір (Інформатика, Ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3374. | Тохтаров Бекір (Математика, Ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3375. | Тохтаров Бекір (Українська мова і література, Ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3376. | Точилкін Даниїл (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3377. | Точоних Матвій (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3378. | Трикутько Надія Олександрівна (Англійська мова, КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3379. | Трикутько Надія Олександрівна (Математика, КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3380. | Троневич Владислав (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3381. | Троневич Владислав (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3382. | Троневич Владислав (Інформатика, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3383. | Троневич Владислав (Математика, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3384. | Троневич Владислав (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3385. | Тротт Родіон (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3386. | Троценко Марк Андреевич (Біологія, природознавство, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3387. | Троценко Марк Андреевич (Інформатика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3388. | Троценко Марк Андреевич (Математика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3389. | Трубаєва Тетяна (Біологія, природознавство, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3390. | Трухачова Вероніка Данилівна (Українська мова і література, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3391. | Труш Анна (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3392. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Біологія, природознавство, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3393. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Інформатика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3394. | Тулубіцька Дарія Михайлівна (Математика, Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3395. | Тулук Вікторія Володимирівна (Біологія, природознавство, Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3396. | Тулук Вікторія Володимирівна (Інформатика, Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3397. | Тулук Вікторія Володимирівна (Математика, Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3398. | Туник Софія (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3399. | Туник Софія (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3400. | Турук Роман Вікторович (Біологія, природознавство, Ліцей №13) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3401. | Турук Роман Вікторович (Інформатика, Ліцей №13) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3402. | Турук Роман Вікторович (Математика, Ліцей №13) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3403. | Турук Роман Вікторович (Українська мова і література, Ліцей №13) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3404. | Турченюк Єлизавета Віталіївна (Англійська мова, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3405. | Турчина Божена (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3406. | Турчина Божена (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3407. | Тюкшин Данило Андрійович (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №72) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3408. | Тюркоглу Єва Інджі (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3409. | Тюркоглу Єва Інджі (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3410. | Угланова Сандра (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3411. | Угланова Сандра (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3412. | Узунов Тимофій (Біологія, природознавство, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3413. | Узунов Тимофій (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3414. | Узунов Тимофій (Математика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3415. | Уколін Роман Леонідович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3416. | Уколін Роман Леонідович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3417. | Уколін Роман Леонідович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3418. | Улєй Катерина Сергіївна (Англійська мова, Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3419. | Улєй Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3420. | Улєй Катерина Сергіївна (Інформатика, Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3421. | Улєй Катерина Сергіївна (Математика, Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3422. | Улєй Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Новотроїцький ліцей №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3423. | Ульянова Маргарита Андріївна (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3424. | Ульянченко Юлія (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3425. | Ульянченко Юлія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3426. | Ульянченко Юлія (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3427. | Ульянченко Юлія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3428. | Ульянченко Юлія (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3429. | Уманець Артур Артурович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3430. | Уманець Артур Артурович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3431. | Уменко Софія Романівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3432. | Унгул Олександр (Інформатика, КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ст. №16 – ДЮЦ «Лідер») | 2020-12-07 15:39:19 | |
3433. | Урзова Анна Володимирівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3434. | Ус Катерина Євгенівна (Інформатика, Школа І ступеня №333) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3435. | Усачева Олександра (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3436. | Усачева Олександра (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3437. | Усачева Олександра (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3438. | Усачева Олександра (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3439. | Усова Юлія Олександрівна (Англійська мова, ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3440. | Усова Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3441. | Усова Юлія Олександрівна (Інформатика, ЗЛ "Логос") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3442. | Уткіна Анастасія (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3443. | Уткіна Анастасія (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3444. | Фам В'єт Нга (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3445. | Фаріон Валерія (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3446. | Фаріон Валерія (Інформатика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3447. | Фаріон Валерія (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3448. | Фаріон Валерія (Українська мова і література, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3449. | Федорченко Юлія Андріївна (Англійська мова, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3450. | Федорченко Юлія Андріївна (Біологія, природознавство, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3451. | Федорченко Юлія Андріївна (Інформатика, Ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3452. | Федоряко Валерія (Англійська мова, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3453. | Федоряко Валерія (Біологія, природознавство, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3454. | Федоряко Валерія (Інформатика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3455. | Федоряко Валерія (Математика, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3456. | Федоряко Валерія (Українська мова і література, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 15) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3457. | Федосеєнко Данило (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3458. | Федосеєнко Данило (Інформатика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3459. | Федотов Леонід (Біологія, природознавство, Дніпропетровська СЗШ №42) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3460. | Федотов Леонід (Інформатика, Дніпропетровська СЗШ №42) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3461. | Федотов Леонід (Математика, Дніпропетровська СЗШ №42) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3462. | Федотов Леонід (Українська мова і література, Дніпропетровська СЗШ №42) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3463. | Федотова Марія Дмитрівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3464. | Федусяк Віталій Володимирович (Англійська мова, Калуська початкова школа №11) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3465. | Федусяк Віталій Володимирович (Біологія, природознавство, Калуська початкова школа №11) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3466. | Федусяк Віталій Володимирович (Інформатика, Калуська початкова школа №11) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3467. | Федусяк Віталій Володимирович (Українська мова і література, Калуська початкова школа №11) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3468. | Федчук Арсентій Віталійович (Англійська мова, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3469. | Федчук Арсентій Віталійович (Інформатика, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3470. | Федчук Арсентій Віталійович (Математика, Вараський ліцей №4) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3471. | Федюк Софія Леонідівна (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3472. | Фелонюк Катерина (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3473. | Фелонюк Катерина (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3474. | Фелонюк Катерина (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3475. | Фелонюк Катерина (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3476. | Ференс Ян (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3477. | Філонов Михайло Вадимович (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3478. | Фортуна Яніна Олександрівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3479. | Фортуна Яніна Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3480. | Френкель Дмитро (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3481. | Фурик Діана (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3482. | Фурик Діана (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3483. | Фурик Діана (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3484. | Фурик Діана (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3485. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3486. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3487. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3488. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3489. | Ханнанова Марія-Аміна Ренатівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3490. | Харченко Сергій Володимирович (Англійська мова, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3491. | Харченко Сергій Володимирович (Біологія, природознавство, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3492. | Харченко Сергій Володимирович (Інформатика, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3493. | Харченко Сергій Володимирович (Математика, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3494. | Харченко Сергій Володимирович (Українська мова і література, Бородянський академічний ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3495. | Харчук Костянтин Андрійович (Біологія, природознавство, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3496. | Харчук Костянтин Андрійович (Українська мова і література, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3497. | Хачикова Єлизавета (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3498. | Хелетій Ярослав Олегович (Англійська мова, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3499. | Хелетій Ярослав Олегович (Біологія, природознавство, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3500. | Хелетій Ярослав Олегович (Інформатика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3501. | Хелетій Ярослав Олегович (Математика, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3502. | Хелетій Ярослав Олегович (Українська мова і література, Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3503. | Хижнекова Поліна Іванівна (Англійська мова, Малинська філія Острожецького ліцею ім. Ігоря Єремеєва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3504. | Хіора Ксенія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3505. | Хлібодар Софія (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3506. | Хлопенко Олексій Олегович (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3507. | Хмарук Вікторія (Англійська мова, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3508. | Хмарук Вікторія (Біологія, природознавство, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3509. | Хмарук Вікторія (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3510. | Хмарук Вікторія (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3511. | Хмарук Вікторія (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3512. | Хмельовська Ліда Юріївна (Математика, Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3513. | Хмельовська Ліда Юріївна (Українська мова і література, Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3514. | Хміль Дарина (Українська мова і література, Колегіум) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3515. | Ходорковська Софія Борисівна (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3516. | Ходорковська Софія Борисівна (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3517. | Ходорковська Софія Борисівна (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3518. | Ходорковська Софія Борисівна (Українська мова і література, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3519. | Холод Софія (Англійська мова, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3520. | Холод Софія (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3521. | Холод Софія (Інформатика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3522. | Холод Софія (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3523. | Холод Софія (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3524. | Холявко Каміла (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3525. | Холявко Нікіта (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3526. | Хоменко Андрій (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3527. | Хоменко Андрій (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3528. | Хоменко Андрій (Українська мова і література, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3529. | Хомич Андрій Вікторович (Англійська мова, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3530. | Хомич Андрій Вікторович (Біологія, природознавство, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3531. | Хомич Андрій Вікторович (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3532. | Хомич Андрій Вікторович (Математика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3533. | Хомич Андрій Вікторович (Українська мова і література, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3534. | Хомич Артем Олександрович (Англійська мова, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3535. | Хомич Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3536. | Хомич Артем Олександрович (Інформатика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3537. | Хомич Артем Олександрович (Математика, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3538. | Хомич Артем Олександрович (Українська мова і література, Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3539. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Англійська мова, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3540. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Біологія, природознавство, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3541. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Інформатика, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3542. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Математика, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3543. | Хомичик Вікторія Віталіївна (Українська мова і література, Гуківська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3544. | Храпунова Марина Олександрівна (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3545. | Хрипунов Тимур (Англійська мова, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3546. | Хрипунов Тимур (Біологія, природознавство, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3547. | Хрипунов Тимур (Інформатика, Одеська СШ №50) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3548. | Царелунге Роксана (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3549. | Царелунге Себастьян (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3550. | Царук Микола (Інформатика, Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3551. | Цвентух Варвара Олексіївна (Англійська мова, ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3552. | Цвентух Варвара Олексіївна (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3553. | Цвентух Варвара Олексіївна (Інформатика, ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3554. | Цвентух Варвара Олексіївна (Математика, ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3555. | Цвентух Варвара Олексіївна (Українська мова і література, ХЗОШ № 95) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3556. | Цвєтков Дмитро Артемович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3557. | Цвик Максим (Українська мова і література, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3558. | Цибик Богдан Ігорович (Українська мова і література, Делятинський ліцей №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3559. | Цибульська Тетяна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3560. | Циганков Ілля Тимурович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3561. | Циганков Ілля Тимурович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3562. | Циганкова Анна Тимурівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3563. | Циганкова Анна Тимурівна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3564. | Цись Іван (Біологія, природознавство, Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3565. | Цись Іван (Інформатика, Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3566. | Цись Іван (Математика, Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3567. | Цись Іван (Українська мова і література, Великосорочинський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3568. | Ціпко Роман (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3569. | Цуркан Анастасія Тарасівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3570. | Цьох Аліна (Англійська мова, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3571. | Цьох Аліна (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3572. | Цьох Аліна (Інформатика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3573. | Цьох Аліна (Математика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3574. | Цьох Аліна (Українська мова і література, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3575. | Цьох Андрій (Англійська мова, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3576. | Цьох Андрій (Біологія, природознавство, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3577. | Цьох Андрій (Інформатика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3578. | Цьох Андрій (Українська мова і література, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3579. | Чабанний Єгор Євгенович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3580. | Чабанний Єгор Євгенович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3581. | Чабанний Єгор Євгенович (Математика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3582. | Чайковский Михайло (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3583. | Чалий Максим Дмитрович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3584. | Чебаненко Ян (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3585. | Чебанов Сергій Олександрович (Біологія, природознавство, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3586. | Чебанов Сергій Олександрович (Інформатика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3587. | Чебанов Сергій Олександрович (Математика, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3588. | Чебанов Сергій Олександрович (Українська мова і література, ТСШ №29) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3589. | Чеверда Владислав (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3590. | Чемерис Андрій (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3591. | Чепіженко Максим (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3592. | Чепулянець Вікторія (Англійська мова, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3593. | Чепулянець Вікторія (Інформатика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3594. | Чепулянець Вікторія (Математика, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3595. | Чепулянець Вікторія (Українська мова і література, Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3596. | Червінська Валерія Максимівна (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3597. | Червінська Валерія Максимівна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3598. | Червінська Валерія Максимівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3599. | Черемних Олександр (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3600. | Черкашин Арсеній (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3601. | Черкашин Арсеній (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3602. | Черкашин Арсеній (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3603. | Черкашин Арсеній (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3604. | Черкашина Анастасiя Максимівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №200 Святошинського району м. Києва) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3605. | Черкашина София Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3606. | Черкашина София Олександрівна (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3607. | Черненко Захар Олегович (Англійська мова, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3608. | Черненко Захар Олегович (Інформатика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3609. | Черненко Захар Олегович (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3610. | Черненко Захар Олегович (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3611. | Черненко Марія Юріївна (Англійська мова, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3612. | Черненко Марія Юріївна (Біологія, природознавство, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3613. | Черненко Марія Юріївна (Інформатика, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3614. | Черненко Марія Юріївна (Математика, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3615. | Черненко Марія Юріївна (Українська мова і література, Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3616. | Черненко Остап Олегович (Англійська мова, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3617. | Черненко Остап Олегович (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3618. | Чернець Іван Юрійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3619. | Чернецький Максим (Біологія, природознавство, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3620. | Чернецький Максим (Математика, Теплодарська ЗОШ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3621. | Черних Данило Дмитрович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3622. | Чернишева Дар'я (Українська мова і література, Никифорівська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3623. | Чернишева Кіра Андріївна (Англійська мова, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3624. | Чернишева Кіра Андріївна (Біологія, природознавство, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3625. | Чернишева Кіра Андріївна (Інформатика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3626. | Чернишева Кіра Андріївна (Математика, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3627. | Чернишева Кіра Андріївна (Українська мова і література, ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3628. | Черній Максим Анатолійович (Біологія, природознавство, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3629. | Черній Максим Анатолійович (Інформатика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3630. | Черній Максим Анатолійович (Математика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3631. | Черноволова Єва (Англійська мова, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3632. | Черноволова Єва (Біологія, природознавство, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3633. | Черноволова Єва (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3634. | Черноволова Єва (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3635. | Чернолєв Костянтин Дмитрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3636. | Чернолєв Костянтин Дмитрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3637. | Чернявець Ірина Михайлівна (Біологія, природознавство, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3638. | Чернявець Ірина Михайлівна (Українська мова і література, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3639. | Четверикова Анна Ігорівна (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3640. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3641. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3642. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3643. | Четвериченко Анастасія Сергіївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3644. | Четвериченко Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3645. | Четвериченко Софія Сергіївна (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3646. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Англійська мова, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3647. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Біологія, природознавство, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3648. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Інформатика, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3649. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Математика, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3650. | Чеченьов Нiкiта Михайлович (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3651. | Чечет Олексій Максимович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3652. | Чечет Олексій Максимович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3653. | Чечет Олексій Максимович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3654. | Чечет Олексій Максимович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3655. | Чорна Анастасія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3656. | Чорна Катерина Олександрівна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3657. | Чорний Кіріл Андрійович (Математика, ХАГ "ОАЗИС НАДІЇ") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3658. | Чорногор Олександра Миколаївна (Англійська мова, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3659. | Чорногор Олександра Миколаївна (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3660. | Чорногор Олександра Миколаївна (Інформатика, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3661. | Чорногор Олександра Миколаївна (Українська мова і література, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3662. | Чуб Ростислав Дмитрович (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3663. | Чуб Ростислав Дмитрович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3664. | Чуб Ростислав Дмитрович (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3665. | Чуб Ростислав Дмитрович (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3666. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Біологія, природознавство, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3667. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Інформатика, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3668. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Математика, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3669. | Чубанова Анастасия Алексеевна (Українська мова і література, Первомайський ліцей №5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3670. | Чумак Тимур Денисович (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3671. | Чураков Михайло Павлович (Математика, КЗО СЗШ №63) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3672. | Чурилов Іван Андрійович (Англійська мова, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3673. | Чурилов Іван Андрійович (Біологія, природознавство, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3674. | Чурилова Іван Андрійович (Математика, Ліцей № 293 І-ІІІ ступеня) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3675. | Чурсіна Єва В'ячеславівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3676. | Шалигін Максим (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3677. | Шалигін Максим (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3678. | Шалигін Максим (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3679. | Шалигін Максим (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3680. | Шалигін Максим (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3681. | Шамрай Назар Миколайович (Математика, Ємилівська філія №2) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3682. | Шаповал Даниїл (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3683. | Шаповаленко Олександра Денисівна (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3684. | Шаповалов Микита (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3685. | Шаповалов Платон (Математика, Ліцей №1 м.Сєвєродонецька Луганської області) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3686. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3687. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3688. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Математика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3689. | Шарапієва Іванна Євгенівна (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3690. | Шаталова Марія Віталіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3691. | Шаталова Марія Віталіївна (Математика, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3692. | Шаталова Марія Віталіївна (Українська мова і література, КЗ "Харківська спеціальна школа № 5" ХОР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3693. | Шатерін Олексій (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3694. | Шатерін Олексій (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3695. | Шатерін Олексій (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3696. | Шатерін Олексій (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3697. | Шашкевич Тетяна (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3698. | Шашкевич Тетяна (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3699. | Шашкевич Тетяна (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3700. | Шашкевич Тетяна (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3701. | Шашкевич Тетяна (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3702. | Швайковський Лука (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3703. | Швайковський Лука (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3704. | Швайковський Лука (Інформатика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3705. | Швайковський Лука (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3706. | Швед Алла Олександрівна (Біологія, природознавство, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3707. | Швед Анастасія Валентинівна (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3708. | Швед Анастасія Валентинівна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3709. | Швед Анастасія Валентинівна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3710. | Швед Анастасія Валентинівна (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3711. | Швед Анастасія Валентинівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3712. | Швець Костянтин (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3713. | Швець Костянтин (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3714. | Швець Костянтин (Інформатика, Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3715. | Швець Костянтин (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3716. | Шевченко Дмитро Олексійович (Математика, Школа №17) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3717. | Шевчик Дмитро (Англійська мова, Ліцей "Львівський") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3718. | Шевчук Вікторія (Англійська мова, Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3719. | Шевчук Вікторія (Біологія, природознавство, Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3720. | Шевчук Вікторія (Математика, Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3721. | Шевчук Вікторія (Українська мова і література, Слободороманівський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3722. | Шевчук Данило Богданович (Біологія, природознавство, Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3723. | Шевчук Данило Богданович (Інформатика, Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3724. | Шевчук Данило Богданович (Математика, Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3725. | Шевчук Данило Богданович (Українська мова і література, Оратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3726. | Шевчук Марта Валентинівна (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3727. | Шевчук-Бєла Софія Андріївна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3728. | Шевчук-Бєла Софія Андріївна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3729. | Шевчук-Бєла Софія Андріївна (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3730. | Шептіліс Станіслав (Англійська мова, Одеська СШ № 121) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3731. | Шеховцов Олексій (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3732. | Шилов Кірілл (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3733. | Шилов Кірілл (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3734. | Шилов Кірілл (Математика, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3735. | Шинкаренко Єгор Микитович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 104) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3736. | Шинкарик Назар Тарасович (Англійська мова, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3737. | Шинкарик Назар Тарасович (Біологія, природознавство, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3738. | Шинкарик Назар Тарасович (Математика, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3739. | Шинкарик Назар Тарасович (Українська мова і література, КПЛ №171 "Лідер") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3740. | Шишковський Артем (Англійська мова, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3741. | Шишковський Артем (Біологія, природознавство, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3742. | Шишковський Артем (Інформатика, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3743. | Шишковський Артем (Математика, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3744. | Шишковський Артем (Українська мова і література, Школа № 5) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3745. | Шкода Поліна (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3746. | Школянська Тетяна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3747. | Школянська Тетяна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3748. | Шконда Матвій Костянтинович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3749. | Шконда Матвій Костянтинович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3750. | Шконда Матвій Костянтинович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3751. | Шконда Матвій Костянтинович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3752. | Шконда Матвій Костянтинович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3753. | Шкуренко Крістіна Василівна (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3754. | Шляхтіна Софія Олександрівна (Математика, Григорівський ЗЗСО l-ll ст. - ЗДО імені І. Г. Прибора) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3755. | Шмельков Святослав (Англійська мова, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3756. | Шмельков Святослав (Інформатика, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3757. | Шмельков Святослав (Українська мова і література, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3758. | Шмельова Катерина Оленксандрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3759. | Шмельова Катерина Оленксандрівна (Математика, Одеська ЗОШ №27) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3760. | Шмиг Єлизавета Андріївна (Англійська мова, Чорнобаївська ЗОШ №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3761. | Шостак Єлизавета Іванівна (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3762. | Шпитальський Давид Олександрович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3763. | Шпитальський Давид Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3764. | Шпитальський Давид Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3765. | Шпитальський Давид Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3766. | Шпитальський Давид Олександрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3767. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3768. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3769. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3770. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3771. | Шпитальський Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3772. | Штифурак Святослав Костянтинович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3773. | Штифурак Святослав Костянтинович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3774. | Шувалова Єва Віталіївна (Інформатика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3775. | Шугаленко Юлія (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3776. | Шудрава Вікторія Артемівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3777. | Шудрава Вікторія Артемівна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3778. | Шудрава Вікторія Артемівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3779. | Шудрава Вікторія Артемівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3780. | Шудрава Віра Артемівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3781. | Шудрава Віра Артемівна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3782. | Шудрава Віра Артемівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3783. | Шульдешова Альона (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3784. | Шульдешова Альона (Математика, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3785. | Шурига Дмитро (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3786. | Шута Сніжана (Інформатика, Комунальний заклад «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3787. | Щелков Кирило Олександрович (Математика, маматематика) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3788. | Щербак Артем Валерійович (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3789. | Щербак Артем Валерійович (Математика, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3790. | Щербак Артем Валерійович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3791. | Щербак Дарій (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3792. | ЩЕРБАК ДАША (Англійська мова, Гімназія №257) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3793. | Щербанюк Юлія Сергіївна (Математика, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3794. | Щербанюк Юлія Сергіївна (Українська мова і література, Школа №18) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3795. | Щербина Євгеній (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3796. | Юдін Богдан (Англійська мова, Ставрівський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3797. | Юдін Богдан (Біологія, природознавство, Ставрівський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3798. | Юдін Богдан (Українська мова і література, Ставрівський НВК) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3799. | Юнда Анастасія (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс «Домінанта») | 2020-12-07 15:39:18 | |
3800. | Юричко Софія Михалівна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3801. | Юричко Софія Михалівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3802. | Юричко Софія Михалівна (Українська мова і література, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3803. | Юріна Дар'я (Математика, MKУ ХНУ ім. Каразіна, математичний гурток) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3804. | Юрчак Зоряна Романівна (Англійська мова, Новокалинівський опорний заклад) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3805. | Юрченко Данііл Артемович (Англійська мова, КЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат 5 І-ІІІ ст." ДОР") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3806. | Ющук Серафим Максимович (Інформатика, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3807. | Ющук Серафим Максимович (Математика, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3808. | Яворська Софія Ігорівна (Біологія, природознавство, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3809. | Яворська Софія Ігорівна (Інформатика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3810. | Яворська Софія Ігорівна (Математика, Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3811. | Яворський Михайло Костянтинович (Англійська мова, Новокалинівський опорний заклад) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3812. | Ягніченко Роман (Англійська мова, КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:18 | |
3813. | Ягніченко Роман (Математика, КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3814. | Яйленко Аміна (Біологія, природознавство, Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3815. | Яйленко Аміна (Інформатика, Нікольська гімназія "Софія") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3816. | Якименко Богдан Романович (Біологія, природознавство, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3817. | Якименко Богдан Романович (Інформатика, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3818. | Якименко Богдан Романович (Українська мова і література, КПШ №218 КМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3819. | Якобсон Мирослава Романівна (Англійська мова, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3820. | Якобсон Мирослава Романівна (Біологія, природознавство, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3821. | Якобсон Мирослава Романівна (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3822. | Яковенко Анастасія Олександрівна (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3823. | Яковіщук Вікторія (Інформатика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3824. | Яковіщук Вікторія (Математика, НВК №9) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3825. | Яненко Оксана Андріївна (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3826. | Яненко Оксана Андріївна (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3827. | Янчук Микола Іванович (Англійська мова, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3828. | Янчук Микола Іванович (Біологія, природознавство, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3829. | Янчук Микола Іванович (Інформатика, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3830. | Янчук Микола Іванович (Математика, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3831. | Янчук Микола Іванович (Українська мова і література, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3832. | Яременко Аріна Віталіївна (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3833. | Яременко Аріна Віталіївна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3834. | Яременко Аріна Віталіївна (Інформатика, Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3835. | Яременко Аріна Віталіївна (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3836. | Яременко Аріна Віталіївна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3837. | Яремчук Гліб Ігорович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3838. | Яремчук Олександр (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії") | 2020-12-07 15:39:19 | |
3839. | Яригін Костянтин (Англійська мова, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3840. | Яригін Костянтин (Інформатика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3841. | Яригін Костянтин (Математика, Одеська СШ №117) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3842. | Ярков Михайло Артемович (Інформатика, Пологівський НВК) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3843. | Ярміш Кирил (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3844. | Ярмолицький Дмитрій Олександрович (Математика, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3845. | Ярмолицький Дмитрій Олександрович (Українська мова і література, Пісківський ліцей) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3846. | Ярошик Ліна Андріївна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ № 45) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3847. | Ярошик Ліна Андріївна (Математика, Криворізька ЗОШ № 45) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3848. | Ярошик Олександр Андрійович (Англійська мова, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3849. | Ярошик Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3850. | Яхновська Варвара (Англійська мова, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3851. | Яхновська Варвара (Математика, Спеціалізована середня школа I- III cтупенів з поглибленим вивченням англійської мови N 129) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3852. | Яценко Дарія Василівна (Математика, Корсунь - Шевченківська гімназія) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3853. | Яценко Дімітрій Дмитрович (Біологія, природознавство, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3854. | Яценко Дімітрій Дмитрович (Інформатика, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3855. | Яценко Дімітрій Дмитрович (Українська мова і література, гімназія № 31) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3856. | Яцура Іван (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |
3857. | Яцура Іван (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3858. | Яцура Іван (Інформатика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3859. | Яцура Іван (Математика, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:19 | |
3860. | Яцура Іван (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | 2020-12-07 15:39:18 | |