Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
# | Participant | Notes |
---|
6. | Кононов Святослав (СЗШ № 12) | |
7. | Циганенко Костянтин Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8. | Тиндюк Максим (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9. | Демедюк Олексій Романович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
10. | ДУСАН АДАМ АНДРІЙОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | |
11. | Силка Микита (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
12. | Землянська Софія Михайлівна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
13. | Циганенко Дарина (КЗО НВО №28) | |
14. | Глоба Сніжанна (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
15. | Кулик Марта (НВК №9) | |
16. | Крилкін Ілля Олександрович (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | |
17. | Шулепа Вікторія Василівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
18. | Кащі Микита Олексійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
19. | Дажук Єлизавета (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
20. | Муляр Остап Васильович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
21. | Лунячек Катерина Станіславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
22. | Семіськова Дар`я (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
23. | Бондарь Олександр (КЗО НВО №28) | |
24. | Попелич Оксана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
25. | Коливайло В'ячеслав Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
26. | Рибалко Діана Олександрівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
27. | Натяга Сабіна Русланівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
28. | Морозов Святослав (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
29. | Буграк Ярина (НВК №9) | |
30. | Махонько Дарина Володимирівна (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
31. | Соловйова Вероніка Володимирівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
32. | Овчіннікова Софія Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
33. | Маментович Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
34. | Ганжева Єлизавета (ЗОШ №5) | |
35. | Петриченко Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
36. | Шидлівська Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
37. | Мазур Марія Ігорівна (Олешинська гімназія) | |
38. | Василевський Кирило (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
39. | Угрик Даніл (Криворізька гімназія №127) | |
40. | Тарасюк Олександра Тарасівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
41. | Легкий Антон (НВК-ліцей №100) | |
42. | Комендант Глєб Олександрович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
43. | Швець Костянтин Анатолійович (Криворізька гімназія №91) | |
44. | Сторожишин Антон (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
45. | Захарук Аліса Антонівна (Приватна школа "Наша школа") | |
46. | Лисенко Наталія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
47. | Кирисюк Вероніка (ЗОШ №1) | |
48. | Васильчук Ольга (Вараська ЗОШ №1) | |
49. | Бензюк Євлалія Романівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
50. | Луценко Данило Львович (НВК-ліцей №100) | |
51. | Сологуб Анастасія (Одеська СШ № 121) | |
52. | Галушка Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
53. | Мацнєв Ілля Ігорович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
54. | Кокіна Ганна Дмитріївна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
55. | Турчев Тарас Олександрович (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | |
56. | Підоборіжна Вікторія (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
57. | Кисляк Ельвіра Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
58. | Козлова Анастасія Максимівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
59. | Слабунов Артем (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
60. | Стрюк Олександра Олегівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
61. | Шапірко Максим (Сарненська ЗОШ №6) | |
62. | Ліляков Тимофій Владиславович (Криворізька гімназія №91) | |
63. | Головатюк Остап (Школа дружня до дитини) | |
64. | Підперигора Каріна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
65. | Малик Аліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
66. | Ярміш Кирил (КЗО НВО №28) | |
67. | Петраш Олексій Олександрович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
68. | Яковенко Павло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
69. | Стрілецький Любомир (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
70. | Ткаченко Злата (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
71. | Боруцька Дарина (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
72. | Cулейманян Богдан Едуардович (СЗШ № 12) | |
73. | Устінова Єлизавета (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
74. | Комарницький Олександр Костянтинович (НВК-ліцей №100) | |
75. | Задорожний Олександр Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
76. | Ніколаєв Олексій Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
77. | Білик Микита Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
78. | Проголаєв Давид Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
79. | Томляк Олена Остапівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
80. | Шаповал Кирило (Кремінська школа-гімназія) | |
81. | Соснін Кирило (Одеська СШ № 117) | |
82. | Асауленко Іван Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
83. | Юдінцева Марія Анатоліївна (Криворізька ЗОШ №86) | |
84. | Бурда Ілля Михайлович (Одеська СШ № 117) | |
85. | Кравченко Олександра (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
86. | Осадча Емма (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
87. | Коротинський Артем (ЗЗСО №10) | |
88. | Гвоздіков Дмитро Олексійович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
89. | Савченко Макар (ХЗОШ № 95) | |
90. | Жданова Валерія Русланівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
91. | Тесленко Богдан Андрійович (КЗ "НСЗШ №6") | |
92. | Кірій Вікторія Дмитрівна (Костянтинівська ЗШ №5) | |
93. | Живоронко Дарина Ігорівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
94. | Бондаренко Амелія Ігорівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
95. | Пітеров Даніїл (Одеська ЗОШ №118) | |
96. | Кривенко Анастасія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
97. | Тимощук Даниїл Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
98. | Богмацера Єгор Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
99. | Полудненко Дем'ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
100. | Пурко Артем Сергійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
101. | Дацків Роман Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
102. | Яніогло Юлія (Гімназія "Наше майбутнє") | |
103. | Мельник Лук'ян Дмитрович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
104. | Романюк Дар'я (Криворізька ЗОШ №65) | |
105. | Медергасова Діана (Криворізька гімназія №91) | |
106. | Червона Дарія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
107. | Жарук Ілля (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
108. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
109. | Кондратюк Вікторія Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
110. | Верцюх В (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
111. | Бречко Евеліна (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
112. | Проскура Софія (КЗО НВО №28) | |
113. | Ломакін Артем (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
114. | Лоян Нікіта Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
115. | Пічугов Данил (Мовний центр "Країна знань") | |
116. | Соколюк Дар’я Максимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
117. | Стельмах Станіслав (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
118. | Король Владислав (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
119. | Левицька Марія Богданівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
120. | Кузнєцова Поліна Олексіївна (НВК "ЯМБ") | |
121. | Григоренко Федір (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
122. | Юшкіна Злата Миколаївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
123. | Нестеровська Анастасія (Міжнародна Французька Школа) | |
124. | Гуцал Софія (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
125. | Гречка Алеся Сергіївна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
126. | Чайка Матвій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
127. | Бутейко Ілля (Вараська ЗОШ №1) | |
128. | Борисовський Анатолій Юрійович (Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | |
129. | Гавриш Тимур Зограбович (Перещепинський НВК "Родина") | |
130. | Маленков Євген (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
131. | Борзик Марина Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
132. | Генчевський Михайло (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
133. | Козловець Денис Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
134. | Котяй Роман (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
135. | Гуменюк Еліна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
136. | Репко Аліна Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
137. | Грамс Амелія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
138. | Коршун Каріна Артурівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
139. | Оксюковська Марія Анатоліївна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
140. | СКЛЯРЕНКО МАРИЯ ВЛАДИСЛАВОВНА (Школа №64) | |
141. | Прокіпчук Софія (Вараська ЗОШ №1) | |
142. | Раєвський Андрій (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
143. | Слєпченко Михайло Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
144. | Суворова Крістіна (Школа №7) | |
145. | Стефанська Діана Олегівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
146. | Яровенко Злата (ThinkGlobal) | |
147. | Мельничук Денис Васильович (Яківська ЗОШ) | |
148. | Енгоян Лілія Георгіївна (Запорізький колегіум №98) | |
149. | Березовський Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
150. | Поляков Даніїл Олександрович (Запорізький колегіум №98) | |
151. | Кур'янінова Світлана Анатоліївна (КЗ «НВК «Єлизаветівська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ») | |
152. | Зичков Олексій Іванович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
153. | Конотоп Тетяна Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
154. | Сиваченко Олег (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
155. | Кандиба Вікторія Олександрівна (Школа №16) | |
156. | Афонін Артем (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
157. | Возняк Мар'яна (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
158. | Слюсаренко Даніела (Міжнародний ліцей МАУП) | |
159. | Остяк Олег (НВК №9) | |
160. | Аксютін Олександр Віталійович (НВК-ліцей №100) | |
161. | Тесля Меланія (Школа дружня до дитини) | |
162. | Левко Остап (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
163. | Шин Сергій (КЗО НВО №28) | |
164. | Новаковський Андрій Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
165. | Гончаренко Максим (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
166. | Музика Ярослав Ігорович (НВК-ліцей №100) | |
167. | Бондаренко Микита (ХЗОШ № 95) | |
168. | Сатаневська Катерина Ігорівна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
169. | Ємець Макар (Міжнародний ліцей МАУП) | |
170. | Полюхович Єгор Сергійович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
171. | Філіппова Стефанія Василівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
172. | Субота Рената Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
173. | Ганаба Леся (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
174. | Скоріков Володимир (Гуманітарна гімназія №23) | |
175. | Алімова Влада Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
176. | Сокуренко Назарій (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
177. | Кузьмішен Віталій Вадимович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
178. | Бордакова Антоніна Юріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
179. | Розсказов Савелій Євгенович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
180. | Міщенко Микита Олександрович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
181. | Якібчук Денис (НВК №9) | |
182. | Грець Ліна (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
183. | Урумян Юрій (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
184. | Биченок Іван Андрійович (Криворізька гімназія №91) | |
185. | Тимченко Владислав Олександрович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | |
186. | Феценко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
187. | Нечитайло Катерина Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
188. | Гетманенко Юлія (Криворізька гімназія №91) | |
189. | Тригуб Євгеній Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
190. | Русу Таїсія (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
191. | Костенко Артем Евгенійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
192. | Стіхарна Влада (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
193. | Буртовий Остап Володимирович (Чорнокам'янська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
194. | Кутенко Євгенія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
195. | Воронцова Анастасія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
196. | Захарченко А П (Корнинська ЗОШ№2) | |
197. | Аркатова Святослава Владиславовна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
198. | Гладкий Тимофій Кирилович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
199. | Крисюк Дмитро Миколайович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
200. | Кулик Ілля (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
201. | Корецька Марина (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
202. | Тороп Аліса Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
203. | Майданович Олександра Олександрівна (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
204. | Бесараб Матвій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
205. | Антоненко Артур (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
206. | Крилік І.О. (Ліцей "Львівський") | |
207. | Гоцик Світлана Вікторівна (Одеська CШ №119) | |
208. | Рубас Валерія Михайлівна (ТСШ №29) | |
209. | Григорська-Халмурадова (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
210. | Земляна Марія (Мовний центр "Країна знань") | |
211. | Смігунов Микита (НВК «Святошинська гімназія») | |
212. | Доля Анастасія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
213. | Матвійчук Артем Андрійович (Криворізька ЗОШ №40) | |
214. | Косой Єва (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
215. | Сак Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | |
216. | Мішин Михайло Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
217. | Касьяненко Вкронікв Володимирівна (Охтирська гімназія) | |
218. | Стульківська Альона Василівна (Синицька ЗОШ) | |
219. | Шитов Яромир Олексійович (Запорізька ЗОШ №41) | |
220. | Узун-Чебан Денис (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
221. | Куцан Ярослав (Школа №7) | |
222. | Хуторенко Іван (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
223. | Головко Катерина (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
224. | Аделаіда Антоненко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
225. | Лазаренко Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | |
226. | Шевчук Павло Ігорович (Школа №23) | |
227. | Дубова Катерина (Школа King's Kids) | |
228. | Півторак Ірина Володимирівна (Школа №23) | |
229. | Микуш Матвій Романович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
230. | Васелков Володимир Вiкторович (Школа №64) | |
231. | Сугак Віктор Олексійович (Школа №1) | |
232. | Литвишко Дар’я Олександрівна (Мовний центр "Країна знань") | |
233. | Сиротюк Святослав (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
234. | Яремчук Вікторія Василівна (Левківська ЗОШ) | |
235. | Кабанцова Вероніка Вікторівна (Шарівський НВК «ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ») | |
236. | Бабійчук Лев (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
237. | Царук Олександр Віталійович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
238. | Газічуєв Артем Шамільович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
239. | Оленич Кіра Максимівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
240. | Нересниця Христина Богданівна (Попельниківський ліцей) | |
241. | Шиндер Катерина (Одеська спеціалізована школа №10) | |
242. | Левченко Софія (КЗО НВО №28) | |
243. | Літвіцький Захар (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
244. | Джулай Юлія Сергіївна (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
245. | Куца Анна Олександрівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
246. | Назарчук Вікторія Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
247. | Буйленко Уляна (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
248. | Третьяков Максим Павлович (СЗШ № 17 м, Львова) | |
249. | Чіркін Владислав Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
250. | Васильченко Станіслав Богданович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
251. | Плужник Аріна Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
252. | Поліщук Каріна Юріївна (Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
253. | Лукашенко Софія (НВК №9) | |
254. | Павленко Софія Анатоліївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
255. | Кульчицький В'ячеслав (Середня загальноосвітня школа №158) | |
256. | Козьмін Ілля (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
257. | Возна Аліна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
258. | Сербін Ренат (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
259. | Ісаев Нікіта Іванович (НВК-ліцей №100) | |
260. | Таслак Язан (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
261. | Крещенецька Олександра Олександрівна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
262. | Ваніна Поліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
263. | Мельничук Ангеліна Віталіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | |
264. | Мусієнко Богдан Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
265. | Бескаравайна Марья Владиславівна (Одеська СШ № 117) | |
266. | Ансарова Влада Расімівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
267. | Шевчук Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
268. | Гейнц Вікторія Вікторівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
269. | Франчук Софія (Одеська СШ № 121) | |
270. | Багірова Поліна Рамізівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
271. | Кравченко Олександра (НВК "Домінанта") | |
272. | Цира Іван (НВК "Домінанта") | |
273. | Бельська Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
274. | Канюк Марко (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
275. | Клєблєєв Олексій Тімурович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
276. | Костюк Олександр Вікторович (Шепетівський НВК №1) | |
277. | Акопян Еліна (ХЗОШ № 95) | |
278. | Поліщук Валерія Олегівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
279. | Федоренко Матвій Миколайович (Токівська ЗШ) | |
280. | Шевчук Катерина (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
281. | Анна Герасімова (Мовна школа "Lingua") | |
282. | Підкупняк Андрій Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
283. | Коденчук Марк (Одеська СШ № 117) | |
284. | Журавльова Анастасія Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
285. | Кузуб Павло (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
286. | Криницький Гліб Андрійович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
287. | Осадчий Микита Сергійович (Одеська CШ №119) | |
288. | Зозуля Каміла (Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | |
289. | Сад Михайло (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
290. | Дроб'язко Артем Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
291. | Либа Анна Сергіївна (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
292. | Колесник Р. (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
293. | Рябчинський Матвій (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
294. | Андросович Максим Анатольович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
295. | Бабій-Моніч Давид Евгенович (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
296. | Кушнерук Іван (Гімназія Claris Verbis) | |
297. | Козак Антоніна Геннадіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
298. | Гаврилов Дмитро (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
299. | Ільяшенко Денис Олегович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
300. | Присяжнюк Ярослав (НВК «Святошинська гімназія») | |
301. | Тимонова Юліана Юріївна (Одеська СШ № 121) | |
302. | Фещенко Олександра Сергіївна (гімназія "Київська Русь") | |
303. | Підопригора Євгеній Володимирович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
304. | Бута Вероніка (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
305. | Козакова Лілія Сергіївна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
306. | Ростіло Владислав Сергійович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
307. | Феохарі Тимур Романович (Вознесенська ЗОШ № 6) | |
308. | Кочкін Михайло Олексійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
309. | Подрядчиков Марат (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
310. | Кобзар Артем (Харківський ліцей № 89) | |
311. | Ваграм Симов'ян (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
312. | Д'яконенкова Діана (Криворізька ЗОШ №65) | |
313. | Макаренко Олександра Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
314. | Кривошей Гліб (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | |
315. | Швидько Даніл Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
316. | Шепетюк Роман Миколайович (Попельниківський ліцей) | |
317. | Семенов Іван (Криворізька СШ№70) | |
318. | Кукуня Анастасія (Охтирська гімназія) | |
319. | Шклярук Андей Павлович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
320. | Серпіонова Катерина (Міжнародна Французька Школа) | |
321. | Фесенко Варвара Романівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
322. | Сухоленцев Олексій Олексійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
323. | Юхименко Софія Михайлівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
324. | ЧіньТуан Дат (Харківський технічний ліцей № 173) | |
325. | Набок Станіслав Володимирович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
326. | Чопенко Даніл Владиславович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
327. | Вєлєв Вадим Володимирович (Шепетівський НВК №1) | |
328. | Ягніченко Кіріл (Первомайська ЗОШ № 12) | |
329. | Стародуб Єгор Олегович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
330. | Клим Владислав (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
331. | Школа Поліна Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
332. | Самсонов Віталій Анатолійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
333. | Лук’янчук Даніїл (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
334. | Анастасія Мельник (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
335. | Міщенко Богдан Іванович (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради) | |
336. | Бабаєв Теймур (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
337. | Дзус Кіріл Олександрович (ХЗОШ № 95) | |
338. | Заводяний Тимофій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
339. | Рапаніка Нікіта Іванович (Одеська ЗОШ № 92) | |
340. | Владимирова Дар'я Дмитрівна (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | |
341. | Шулепа Роксолана Василівна (Попельниківський ліцей) | |
342. | Кіріца Євген Олегович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
343. | Гвоздік Валерія Михайлівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
344. | Криштопа Єлізавєта Максимівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
345. | Осадчий Павло Володимирович. (Одеська ЗОШ №61) | |
346. | Нестеренко Нікіта (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
347. | Злонкевич Соломія (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
348. | Юдкович Катерина Михайлівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
349. | Жаркіх Софія Євгенівна (Покотилівський ліцей "Промінь") | |
350. | Яковенко Анастасія Олександрівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
351. | Дмитрик Костянтин (Ліцей №4) | |
352. | Перевізник Анастасія Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
353. | Таркановський Микита Ярославович (Одеська СШ № 117) | |
354. | Гоч Андрій Вікторович (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
355. | Стачи Дар’я Євгеніївна (ХЗОШ № 95) | |
356. | Уткіна (Think Global) | |
357. | Дунаєва Валерія (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
358. | Трегубов Михайло Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
359. | Сваричевський Максим Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
360. | Кіш Володимир (Одеська ЗОШ № 23) | |
361. | Квач Таісія Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
362. | Круц Іван (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
363. | Пилипенко Дмитро Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
364. | Шипанюк Роман Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
365. | Мінаєв Олег Юрійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
366. | Крило Давід Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
367. | Тютюнник Максим (Новолабунська ЗОШ) | |
368. | Вароді Дмитро Андрійович (Школа № Височанський НВК) | |
369. | Бучацький Артур Євгенович (Одеська ЗОШ № 92) | |
370. | Юрченко Анастасія (КЗО НВО №28) | |
371. | Гайворонська Єлизавета Олексіївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
372. | Іщук Станіслав Олександрович (Школа №13) | |
373. | Капріор Іван Олександрович (КЗЗСО І - ІІІ ст. №1) | |
374. | Глотов Євгеній (КЗО НВО №28) | |
375. | Матвійчук Георгій Володимирович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
376. | Штефаньо Тетяна (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | |
377. | Сініцин Герман (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
378. | Подольський Дмитро Миколайович (Подолівська філія) | |
379. | Пензеник Марія (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | |
380. | Шульга Дар'я Артурівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
381. | Клімашко Максим Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
382. | Вдовиченко Кароліна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
383. | Логвиненко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
384. | Хоменко Іванна Вадимівна (Одеська CШ №119) | |
385. | Величук Злата Тарасівна (ТСШ №29) | |
386. | Щербаченко Василіса Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
387. | Музальова Альона (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
388. | Саша Олександр (Школа №64) | |
389. | Чудаєв Назар (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
390. | Іоєнко Уляна (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | |
391. | Бистревський Артем (Одеська ЗОШ №118) | |
392. | Корнік Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
393. | Лис Олександр Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
394. | Євдєєва Уляна (Городецька ЗОШ) | |
395. | Анкудінов Нікіта Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
396. | Мартинюк Софія Анатоліївна (Житомирський міський колегіум) | |
397. | Гудінов Ілай Дмитрович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
398. | Ніколайченко Олександр (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
399. | Третьякова Анастасія (Одеська ЗОШ № 23) | |
400. | Хлистова Єлизавета Сергіївна (Олешинська гімназія) | |
401. | Марценюк Олександра (Одеська ЗОШ №118) | |
402. | Ткачук Уляна Юріївна (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
403. | Краштовська Аліса (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
404. | Кучкуда Аннаїда (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
405. | Мороз Ярослав (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
406. | Азаркевич Михайло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
407. | Мошенська Кіра Владиславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
408. | Чостківський Олександр Вікторович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
409. | Фурка Соломія Ростиславівна (Школа №23) | |
410. | Ковальов Марк (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
411. | Калініна Єва Дмитрівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
412. | Горецький Всеволод Сергійович (Житомирський міський колегіум) | |
413. | Олененко Анастасія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
414. | Возна Єва Ігорівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
415. | Стат’єв Гліб Олексійович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
416. | Косогова Кіра (СЗШ № 12) | |
417. | Приходько Уляна Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
418. | Гладкий Михайло (Школа №7) | |
419. | Илиева Валерия (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
420. | Васько Віталій В'ячеславович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
421. | Бажан Алєся (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
422. | Мартинишин (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
423. | Хрущ Ярослав Вадимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
424. | Шутка Аліса Святославівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
425. | Венчикова Аріна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
426. | Березовська Віталіна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
427. | Заярська Уляна Русланівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
428. | Денисенко Аліса (Сухинська філія І ст. Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | |
429. | Андріюк Микита (Школа №7) | |
430. | Ойкін Іван (Одеська СШ № 117) | |
431. | Давидова Єва (Одеська ЗОШ №58) | |
432. | Дубровіна Аліна Ігорівна (Миколай-Пільський НВК) | |
433. | Коськова Вероніка Ігорівна (Гімназія «Консул» №86) | |
434. | Беспалова Крістіна Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
435. | Соколенко Дар’я Павлівна (НВК-ліцей №100) | |
436. | Король Денис Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
437. | Чехлатова Поліна (Харківський ліцей № 149) | |
438. | Світальський Артем Євгенійович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
439. | Пономаренко Володимир (НВК «Святошинська гімназія») | |
440. | Ткач Єлизавета Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
441. | Карпюк Гліб Дмитрович (Ліцей №100) | |
442. | Мартинова Анастасія Максимівна (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
443. | Гончаренко Карина (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
444. | Туйбов Андрій Михайлович (Шепетівський НВК №1) | |
445. | Томкін Олександр Євгенович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
446. | Сансул Закарія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
447. | Єрохіна Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
448. | Пашинін Тимур Русланович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
449. | Любімова Ельвіра Андріївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
450. | Сердюк Тетяна Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
451. | Плужникова Милана Юрьевна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
452. | Головань Карина Олегивна (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
453. | Остапюк Аліна Вадимівна (НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ") | |
454. | Козир Євгенія Олександрівна (Криворізька гімназія №127) | |
455. | Долженко Юліана Володимирівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
456. | Кокташ Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
457. | Щетініна Мілана (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
458. | Морозова Софія Миколаївна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
459. | Гундяк Марія Володимирівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
460. | Осадча Аліна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
461. | Бублейник Денис (КЗО "СЗШ № 49") | |
462. | Міцевич Соня (Одеська СШ № 121) | |
463. | Артикула Дмитро Васильович (Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
464. | Корець Дмитро (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
465. | Станєва Анастасія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
466. | Бринза Поліна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
467. | Гнатишин Анастасія Юріївна (НВК "Всезнайко") | |
468. | Янець Артем Віталійович (Школа №23) | |
469. | Варжанський (КЗ "НСЗШ № 20") | |
470. | Бутенко Вікторія Євгенівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
471. | Семочко Ірина (СЗШ № 20) | |
472. | Палюх Денис Олегович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
473. | Марфола Нікіта Дмитрович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
474. | Атаманчук Данило (Криворізька гімназія №91) | |
475. | Приходько Василиса (КЗО НВО №28) | |
476. | Лукієнко Злата Вячеславівна (Парасковіївська ЗОШ) | |
477. | Омар Исмаил Осамович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
478. | Чабанець Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
479. | Гамаля Вікторія Вікторівна (Мовний центр "Країна знань") | |
480. | Джулай Лілія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
481. | Дячок Назар (Стем-центр "Сократ") | |
482. | Ковлер Роман Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
483. | Колеса Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
484. | Бережний Богдан Віталійович (БСШ №9) | |
485. | Нішович Валерія Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
486. | Кушнір Романа (НВК №9) | |
487. | Саєнко Олександра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
488. | Решитко Микола Олексійович (Одеська СШ № 117) | |
489. | Бак Михайло Олегович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | |
490. | Борзов Давид Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
491. | Саміляк Дарина Валеріївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
492. | Старостенко-Раєвський Костянтин (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
493. | Маніхін Ілля Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
494. | Малашевська Марія (Одеська СШ № 121) | |
495. | Афанасьєв Давид (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
496. | Івахова Анастасія Олегівна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
497. | Ельборбар Таймур (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
498. | Мороз Єлизавета Євгенівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
499. | Таранчук Артем (Криворізька гімназія №91) | |
500. | Локотош Еміль (НВК "Святошиньска гімназія") | |
501. | Ярінко Арсеній (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
502. | Майорова Олена (Міжнародна Французька Школа) | |
503. | Возняк Дарина Костянтинівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
504. | Шиліна Анна В’ячеславівна (НВК-ліцей №100) | |
505. | Гавриш Артем Володимирович (Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | |
506. | Ляшок Аріна Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
507. | Горчак Владислав Сергеевич (Сугарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
508. | Доц Данило Миколайович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
509. | Данилова Дарина (Think Global) | |
510. | Свищ Анастасія (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
511. | Кулик Владислава (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
512. | Случевська Єлизавета Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
513. | Ткачук Катерина Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
514. | Купрій Вікторія Денисівна (Вільнянська ЗОШ № 3) | |
515. | Чигрин Анастасія Романівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
516. | Халашенко Юлія (Первомайська ЗОШ № 12) | |
517. | Полюхович Кирило Миколайович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
518. | Гринченко Анна Генадіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
519. | Бівол Валерія (Ліцей №4) | |
520. | Макарицький Марк Олександрович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
521. | Загоруй Ілля (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
522. | Почапський Андрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
523. | Гончаренко Валерія Володимирівна (Синицька ЗОШ) | |
524. | Солодовник Давид (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
525. | Реп'юк Ольга (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
526. | Ковалевський Михайло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
527. | Бубнів Назар Володимирович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
528. | Берзін Гліб Володимирович (СЗШ № 42) | |
529. | Дурицька Аліса Сергіївна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
530. | Кулагін Павєл (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 із поглибленим вивченням англійської мови) | |
531. | Назаренко Олександра Миколаївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
532. | Лавренюк Вікторія ВІкторівна (Шепетівський НВК №1) | |
533. | Сергієнко Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | |
534. | Христенко Денис Русланович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
535. | Алексієнко Катерина Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
536. | Д'яков Ярослав (Одеська СШ №50) | |
537. | Трохимчук Володимир Валерійович (Магдалинівська ЗОШ) | |
538. | Токарь Єгор Олександрович (Одеська CШ №119) | |
539. | Сененко Анастасія Олександрівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | |
540. | Гребенюк Аліна Василівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
541. | Татаров Михайло Іванович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
542. | Хведорко Крістіна Миколаївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
543. | Лі Елізабет Хйонховівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
544. | Літвін Єгор Русланович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | |
545. | Молнар Даниил Артемович (Користівський ліцей) | |
546. | Обнявко Євгеній (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
547. | Кучма Милана Игоревна (Школа №64) | |
548. | Батіг (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
549. | Лях ілля Вячеславович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | |
550. | Шептицький Андрій Олександрович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
551. | Михайлова Анна (Вараська ЗОШ №1) | |
552. | Мілана Сологуб (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
553. | Кулешова Тетяна (Маріупольська СШ №4) | |
554. | Пономарьов Богдан Олександрович (Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) | |
555. | Мавлюдова Хадіджа Джамшидівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
556. | Мельготченко Роман (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
557. | Сілецька Крістіна (Одеська ЗОШ № 92) | |
558. | Кутас Елизавета Андреевна (Школа №64) | |
559. | Турманидзе Тимур Русланович (НВК-ліцей №100) | |
560. | Бондарев Володимир (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
561. | Мельник Назар Миколайович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
562. | Зайцева Євгенія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
563. | Василенко Дмитро (Веселобалківська ЗОШ) | |
564. | Бондаренко Назар Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
565. | Ковбасенко Іван Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
566. | Каменюк Арсен Ярославоввич (Школа №) | |
567. | Мироновська Ангеліна Вадимівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
568. | Дарія Ющенко (НВК "Всезнайко") | |
569. | Курусь Максим Віталійович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
570. | Удод Олександра Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
571. | Негай Олександра (Одеська СШ № 117) | |
572. | Пирожок Ілля Олександрович (Романо-германська гімназія 123) | |
573. | Балута Світлана (Наталівський НВК) | |
574. | Донбай Ксенія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
575. | Бабоєв Амерджон (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
576. | Семенов Микита Русланович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
577. | Бондаренко Ірина Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
578. | Кисельов Борис (НВК «Святошинська гімназія») | |
579. | Знова Зоряна Валеріївна (Дейкалівська ЗОШ) | |
580. | Цуцуян Данило (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
581. | Гур'єв Кирило Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
582. | Заболотня Міла Олександрівна (Городецька ЗОШ) | |
583. | Караджа Марія Миколаївна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | |
584. | Ільїн Владислав Іванович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
585. | Бурий (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
586. | Купцова Валерія (Харківський ліцей № 149) | |
587. | Петровська Марія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
588. | Листюк Дарія Олексвндрівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
589. | Верех Тимофій (Школа King's Kids) | |
590. | Тонконог Артем Антонович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
591. | Парфенюк Анна Романівна (Одеська CШ №119) | |
592. | Власенков Роман Олегович (Костянтинівська ЗШ №5) | |
593. | Зазулик Артем Віталійович (Попельниківський ліцей) | |
594. | Голубко Іван Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
595. | Нгуєн Кі Сон (Харківський технічний ліцей № 173) | |
596. | Ващишина Дарина Юріївна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
597. | Старостенко Анастасія (НВК «Святошинська гімназія») | |
598. | Гуренко Карина Володимирівна (ХЗОШ № 95) | |
599. | Ковбаса Артем (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
600. | Григор´єв Віктор Олексійович (Школа №64) | |
601. | Афанасьєва Діана Павлівна (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
602. | Бєлов Михайло (Микулицька ЗОШ) | |
603. | Клименко Давід Юрійович (Теплодарська ЗОШ) | |
604. | Федосов богданьмиколайович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
605. | Удовиченко Давид Миколайович (Школа №61) | |
606. | Трофименко Ксенія Володимирівна (Перша міська гімназія) | |
607. | Донас Марина (Одеська ЗОШ № 92) | |
608. | Дон Роман Дмитрович (Енергодарська ЗОШ №7) | |
609. | Бережок Владислав Петрович (Синицька ЗОШ) | |
610. | П'явченко Варвара (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
611. | Проценко Вікторія Михайлівна (НВК-ліцей №100) | |
612. | Кушнір Ярослав (Ліцей №4) | |
613. | Савчук Яків (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
614. | Пестова Аріна Олександрівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
615. | Гіль Ярослав (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
616. | Вознесенський Тимофій Миколайович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
617. | Пасько Дмитро (Вараська ЗОШ №1) | |
618. | Галушко Ілля Олександрович (Валявська ЗОШ) | |
619. | Чепіжак Аріна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
620. | Луговий Гліб Олександрович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
621. | Піддубний Дмитро (Криворізька СШ№70) | |
622. | Олійник Микола (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
623. | Комарницька Ангеліна Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
624. | Долгарева Іван (ХЗОШ № 95) | |
625. | Старенька Ельвіра Станіславівна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
626. | Тимошенко Андрій Миколайович (Школа №64) | |
627. | Сауляк Дмитро Русланович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
628. | Чикалова Кіра Володимирівна (Харківський ліцей № 149) | |
629. | Вароді Софія Андріївна (Школа № Височанський НВК) | |
630. | Сєідова Саміра Мірісмаілівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
631. | Петриченко Максим Олександрович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
632. | Романюк Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
633. | Половенко Софія Олегівна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
634. | Семенюк Анастасія Іванівна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
635. | Євстратьєв Артур (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
636. | Муха Марія (КЗО НВО №28) | |
637. | Іванов Андрій (Криворізька гімназія №91) | |
638. | Карнаухов Денис (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
639. | Горбуль Володимир (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
640. | Юровський Ілля Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
641. | Лінцова Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
642. | Довгий Леонід Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
643. | Поплавська Єлізавета (Гуманітарна гімназія №23) | |
644. | Ситюк Кіра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
645. | Сегін Тимофій Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
646. | Рибцова Лідія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
647. | джеймон анжели (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
648. | Самойлова Єлизавета (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
649. | Видибура-Гріншпун Єва (КЗО НВО №28) | |
650. | Піддубний Іван Андрійович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
651. | Медолазова Аріна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
652. | Єкімова Уляна Валеріївна (НВК-ліцей №100) | |
653. | Клименко Артем (КЗО НВО №28) | |
654. | Попович Марія Олександрівна (Старожадівський НВК) | |
655. | Форостяний Іван Сергійович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
656. | Сімоненко Єлизавета Юріївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
657. | Олійник А. О. (Школа №) | |
658. | Захарко Марія Василівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
659. | Самойчук Єліна Кирилівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
660. | Ханін Давид (НВК «Святошинська гімназія») | |
661. | Смолець Георгій Віталійович (Одеська CШ №119) | |
662. | Іванов Назар Сергійович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
663. | Мовчан Тимофій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
664. | Шебанова Ірина Вікторівна (НВК-ліцей №100) | |
665. | Олійник Юлія Вікторівна (Перша міська гімназія) | |
666. | Закутська Серафіма Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
667. | Ротко Крістіна Вадимівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
668. | Фоменко Сергей Евгеньевич (Школа №64) | |
669. | Захарченко Дмитро Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
670. | Петінова Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
671. | Ткачук Ольга (НВК №9) | |
672. | Боград Даниїл (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
673. | Гусєва Марія (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
674. | Кузьмич Костянтин (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
675. | Титар П.М. (Сілецька ЗШ) | |
676. | Пєтухов Валентин Вікторович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
677. | Курлакова Олена (Одеська ЗОШ №118) | |
678. | Зимогляд Софія Сергіївна (Школа №23) | |
679. | Курилець Софія Ігорівна (Ліцей "Львівський") | |
680. | Шевченко Борислав Сергійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
681. | Лучин Христина Володимирівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
682. | Капустян Вікторія Вікторівна (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
683. | Сидорчук Єгор (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
684. | Ковальова Софія (Одеська СШ № 121) | |
685. | Лащ Богдан Романович (Школа №23) | |
686. | Балабанов Дмитро Сергійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
687. | Майдаченко Катерина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
688. | Джаконія Маріана Іраклівна (Запорізька ЗОШ №15) | |
689. | Хохлов Дамир Миколайович (БСШ №9) | |
690. | Яковенко Андрій Максимович (ХЗОШ №7) | |
691. | Жиліна Дарина Вікторівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
692. | Дегтярьова Аліса (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
693. | Царенко Маргарита (Мигалківське НВО) | |
694. | Савчишин Борис (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
695. | Гайдай Віталіна Володимирівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
696. | Прокопчук Уляна Віталіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
697. | Жменьковський Артем Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
698. | Тищенко Софія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
699. | Кондратюк Руслана (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
700. | Бродацький Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
701. | Касьяненко Владислав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
702. | Іванович Максим (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
703. | Кравець Марія Ярославівна (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
704. | Іванов Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
705. | Даниленкова Ангеліна Василівна (Парутинська ЗОШ) | |
706. | Полюхович Станіслав Сергійович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
707. | Семененко Мілана (Криворізька СШ№70) | |
708. | Удовиченко Євгенія Вікторівна (Орільський ліцей) | |
709. | Воловенко Ірина Романівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
710. | Бортніцький (Школа №64) | |
711. | Сіненченко Нікіта Станіславович (НВК-ліцей №100) | |
712. | Федотов Ігор Ігорович (НВК-ліцей №100) | |
713. | Кузнець Максим Володимирович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
714. | Бушуєв Єгор (Криворізька СШ№70) | |
715. | Шаповал Єгор Денисович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
716. | Дмитрюк Тетяна Олександрівна (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
717. | Мельник Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
718. | Тарасюк Єва Павлівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
719. | Авраменко Карина Олегам (КУ Сумський НВК № 41) | |
720. | Дигтяренко Вероника (Парасковіївська ЗОШ) | |
721. | Стоянова Аліна Миколаївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
722. | Вітчинова Аріна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
723. | Мукомела Денис (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
724. | Розгон Роман Віталійович (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
725. | Чепич Оксана (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
726. | Дубицька Андріана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
727. | Межова Вікторія Олександрівна (Вільнянська ЗОШ № 3) | |
728. | Гусєв Едуард Володимирович (Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини) | |
729. | Жилка Софія (Школа King's Kids) | |
730. | Кістень Тетяна (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
731. | Дорошенко Святослав (Стем-центр "Сократ") | |
732. | Цимбалюк Софія Володимирівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
733. | Кулеша Ангеліна Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
734. | Жученко Софія (Школа №64) | |
735. | Калядін Олександр Олексійович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
736. | Пашаєва Софія Нематівна (НВК-ліцей №100) | |
737. | Горбачевський Денис Васильович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
738. | Новікова Вікторія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
739. | Ковальчук Лілія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
740. | Волощук Валерія Юріївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
741. | Богушевич Анастасія Вікторівна (Криворізька ЗОШ №72) | |
742. | Озхан Денізхан (Одеська СШ № 117) | |
743. | Марк Мicьков (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
744. | Галімон Влада Володимирівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
745. | Назарько Дар'я (Кремінська школа-гімназія) | |
746. | Cемеруніна Олександра (НВК25) | |
747. | Кривцова Катерина (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
748. | Вернигора Анастасія Романівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
749. | Кравчук Марія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
750. | Флис Кирил (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
751. | Романуцький Михайло (Школа King's Kids) | |
752. | Галуненко Кирило (Школа №64) | |
753. | Підлужна Вероніка Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
754. | Тенкач Денис (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
755. | Березій Анастасія (Криворізька ЗОШ №126) | |
756. | Протасюк Анна Олександрівна (СЗШ № 42) | |
757. | Колобов Григорій (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
758. | Колесник Ніка Русланівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
759. | Семенишина Аліна Сергіївна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
760. | Ковальова Еліна Костянтинівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
761. | Матюшін Марк Сергійович (Полтавська гімназія №33) | |
762. | Федорішина Поліна Русланівна (НВК "Всезнайко") | |
763. | Погорецький Артем (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
764. | Джафарова Ханимназ Ельсиверівна кизи (Школа №31 м. Миколаєва) | |
765. | Чемерис Андрій Сергійович (Перша міська гімназія) | |
766. | Гаврилюк Вікторія (ЛНВК №24) | |
767. | Кривдюк Святослав Сергійович (Криворізька ЗОШ №93) | |
768. | Суліма Андрій (Криворізька гімназія №91) | |
769. | Жердецький Олександр Вікторович (Школа №64) | |
770. | Красносельський Федір (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
771. | Локтіонов Михайло (НВК-ліцей №100) | |
772. | Масалікіна Кіра Ярославівна (НВК №25 "Волошка") | |
773. | Шпікула Андрій (Одеська СШ №50) | |
774. | Загорська Домініка (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
775. | Шудря Іван Олександрович (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
776. | Прищепа Мирослав Володимирович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
777. | Завалій Ангеліна (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
778. | Пужець Софія Богданівна (НВК-ліцей №100) | |
779. | Мельник Єгор Ігорович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
780. | Назарой Артем (Одеська ЗОШ № 92) | |
781. | Ємельянова Крістіна Анатоліївна (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | |
782. | Лагута Анастасія Володимирівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | |
783. | Бараненко Катерина Вадимівна (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
784. | Осика Іван (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
785. | Розстальна Крістіна Сергіївна (Миколай-Пільський НВК) | |
786. | Попюк Микола (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | |
787. | Мішін Іван Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
788. | Ярмоленко Тимофій Едуардович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
789. | Арсені Емір Павлович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
790. | Кроль Анастасія Віталіївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
791. | Півняк Андрій (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
792. | Крупський Дмитро Ярославович (Олешинська гімназія) | |
793. | Аракелян Арам (Школа №7) | |
794. | Непочатих Максим (НВК-ліцей №100) | |
795. | Вернюк Юлія Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | |
796. | Дорійчук Єлизавета (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | |
797. | Громов Денис Юліанович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
798. | Бомбушкар Катерина Володимирівна (Ліцей №13) | |
799. | Гадомський Матвій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
800. | Чубенко Денис Русланович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
801. | Більобрух Кіра Василівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
802. | Краснова Діана (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
803. | Линок Тимофій Сергійович (СЗШ № 42) | |
804. | Криворучко Максим Олександрович (Охтирська ЗОШ № 1) | |
805. | Мармиш Поліна (Первомайська ЗОШ № 12) | |
806. | Бурдик Поліна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
807. | Ягович Христина (ЛНВК №24) | |
808. | Капустей Ірина (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | |
809. | Рогозіна Людмила Леонідівна (НВК-ліцей №100) | |
810. | Савінська Домініка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
811. | Водько Сергій Тарасович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | |
812. | Спекторук Микола Володимирович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
813. | Кантор Максим Ігорович (Нововолинська гімназія) | |
814. | Швець Наталія (Вараська ЗОШ №1) | |
815. | Мітченко Майя Андріївна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
816. | Лола Ольга Віталіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики) | |
817. | Лашта Ірина Іванівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
818. | Кузнюк Роман Юрійович (Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
819. | Салюк Іван Дмитрович (БСШ №9) | |
820. | Антонова Марія Дмитріївна (НВК-ліцей №100) | |
821. | Коваленко Андрій Дмитрович (Орільський ліцей) | |
822. | Павленко Валерія Олександрівна (Школа №2) | |
823. | Капустян Вiктория Вiкторовна (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
824. | Галаган Катерина Ярославівна (Ліщинська ЗОШ) | |
825. | Драч Яна Петрівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
826. | Ревега Назар (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
827. | Комарьова Маріка Романівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
828. | Лесик Даша (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
829. | Білецька Юлія Романівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | |
830. | Грантковська Кароліна Олександрівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
831. | Рубан Матвій Віталійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
832. | Лоба Владислав (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
833. | Рзабан Поліна (Одеська СШ № 121) | |
834. | Білик Богдана (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | |
835. | Лаптєв Арсеній (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
836. | Тропинін Микити Валерійович (СЗШ № 12) | |
837. | Фомін Максим Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
838. | Комар Ірина (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
839. | Аврамова Наталя Іванівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | |
840. | Колодяжна Марія Станіславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
841. | Хорощак Поліна Євгенівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
842. | Доан Нгок Ієн (Харківський технічний ліцей № 173) | |
843. | Келеп Єгор Володимирович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
844. | Кравченко Нікіта (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
845. | Мар'янко Маріанна (Одеська СШ № 121) | |
846. | Ільченко Дмитро (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
847. | Костіна Аліна (Острівська ЗОШ) | |
848. | Ковальова Ксенія Олександрівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
849. | Кравець Святослав (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
850. | Гекалюк Єлизавета (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
851. | Поторі Еріка (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
852. | Усубян Крістіна Аліківна (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | |
853. | Чайка Артем Олегович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
854. | Попов Максим Дмитрович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
855. | Яна Лузон (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
856. | Мовчан Кароліна Романівна (Уманська ЗОШ №5) | |
857. | Шалавінський Нікіта Олександрович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
858. | Гавура Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
859. | Бундюк Кіра Дмитрівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
860. | Грицай Ангеліна Владиславівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
861. | Решетняк Кирило Миколайович (КЗ "НСЗШ № 20") | |
862. | Тищенко Софія Сергіївна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
863. | Лугіна Марія (Гуманітарна гімназія №23) | |
864. | Андрієвська Анастасія (ЗЗСО №10) | |
865. | Харченко Юрій Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
866. | Антоневич Марк (НВК №9) | |
867. | Димінська Євгенія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
868. | Сідько Даніїл (Харківський ліцей № 149) | |
869. | Бутин Илья Дмитриевич (Одеська СШ № 117) | |
870. | Бандурко Орина Володимирівна (Одеська СШ № 117) | |
871. | Котельніков Олексій Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
872. | Головчук Нікіта Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
873. | Крістіна Подольська Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
874. | Єлизавета Панова (Мовна школа "Lingua") | |
875. | Книш Поліна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
876. | Волинець Христина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
877. | Мартинов Тимофій (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
878. | Фаградян Лола Нверівна (Хлібодарівський НВК) | |
879. | Лисенко Емілія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
880. | Безродна Анастасія Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
881. | Буцик Соломія Андріївна (Школа №23) | |
882. | Козоріз Варвара Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
883. | Соколовський Денис (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
884. | Патлачук Аріна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
885. | Заскалько Єгор (КЗ "НСЗШ № 20") | |
886. | Лазор Марта Романівна (Довжківська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
887. | Мележик Даніелла Олексіївна (НВК-ліцей №100) | |
888. | Панчук Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
889. | Громак Ярослав Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
890. | Гончаров Данило Костянтинович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
891. | Піць Олександр (Ліцей №4) | |
892. | Онопко Тимур Валериевич (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
893. | Нечепоренко Денис Юрійович (Школа № 140) | |
894. | Ковальов Давід Геннадійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
895. | Почко Дмитро (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
896. | Рожан Ярослав (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
897. | Маслюков Михайло Артурович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
898. | Стельмах Ольга (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
899. | Слюсар Анна Леонідівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
900. | Несененко Дар'я Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
901. | Просвірова Еліна Артемівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
902. | Прокопенко Каріна Романівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
903. | Березюк Максим Сергійович (Семидубський ліцей) | |
904. | Синільник Юлія Юріївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
905. | Святослав Тамащук (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
906. | Шелестюк Вероніка Арсеніївна (Одеська CШ №119) | |
907. | Карман Євген (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
908. | Швайковський Артем Олегович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
909. | Дорошенко Дмитро (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
910. | Білявський Ярослав Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
911. | Хомич Ілля (НВК №9) | |
912. | Білецький Михайло (Вараська ЗОШ №1) | |
913. | Семенишин Тарас (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
914. | Кравченко Марк (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
915. | Бойко Поліна Віталіївна (Широчанський НВК) | |
916. | Кисіль (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
917. | Кушта Оксана Богданівна (Равська загальноосвітня школа) | |
918. | Соколенко Артем Андрійович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
919. | Симон Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | |
920. | Гуменюк Артем Миколайович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
921. | Іванов Микола Сергійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
922. | Барабанов Георгій (Одеська ЗОШ №118) | |
923. | Мельник Марія (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
924. | Головішин Максим Віталійович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
925. | Кириченко Софія (ЗОШ №5) | |
926. | Неродненко Денис (Гімназія Claris Verbis) | |
927. | Недогода Іванна Іванівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
928. | Самойленко Мірон Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
929. | Літвінова Валерія (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
930. | Ракова Аліса (Міжнародна Французька Школа) | |
931. | Колотило Поліна (Ліцей №4) | |
932. | Поводюк Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
933. | Товстенко Каріна Дмитрівна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
934. | Арсен Лебонтов (ThinkGlobal) | |
935. | Сіліченко Поліна Олександрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
936. | Гарасим’як Святослав (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
937. | Будагян Єлизавета Саркісівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
938. | Шопіна Марія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
939. | ТКАЧЕНКО КИРИЛО ДМИТРОВИЧ (Школа №64) | |
940. | Євланова Варвара Володимирівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
941. | Назаренко Юлія (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
942. | Котлярський Нік Юрійович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
943. | Грідіна Дар'я Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
944. | Крисан Юрій (Криворізька ЗОШ №103) | |
945. | Петліковська Кароліна (ЛЗШ № 43) | |
946. | Дружко Мирослав Геннадійович (НВК-ліцей №100) | |
947. | Єгор Тараненко (Мовна школа "Lingua") | |
948. | Медведенко Артем Олексійович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
949. | Бугайчук Любов (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
950. | Ємельяненко Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
951. | Ліпська Єлизавета Олександрівна (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
952. | Дунаєвський Макар Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
953. | Потьомка Артем (Одеська ЗОШ № 92) | |
954. | Новосьолов Георгій Юрійович (Криворізька СШ №74) | |
955. | Туринська Аліна Вікторівна (Хутірський НВК) | |
956. | Денькович Захар (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
957. | Курбатова Марія (НВК №9) | |
958. | Дядечко Нікіта Віталійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
959. | Кучер Влада Вадимівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
960. | Янковський Віталій Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
961. | Антошкова Євгенія Романівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
962. | Острійчук Данило (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
963. | Вольвакова Ангеліна Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
964. | Настасієнко Мілєна Станіславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
965. | Кобилянський Володимир Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
966. | Федорченко Єгор (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
967. | Непочатова Аріна Вячеславівна (Школа №61) | |
968. | Бородай Євгеній Володимирович (Школа №10) | |
969. | Павленко Катерина Ігорівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
970. | Дронь Поліна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
971. | Ксения Левчук (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | |
972. | Барановська Марія Сергіївна (Уманська ЗОШ №5) | |
973. | Шевченко Іван (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
974. | Калашніков Тимофій (СЗШ № 42) | |
975. | Вакуленко Дарина Іванівна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
976. | Штикова Анна (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
977. | Пересунько Софія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
978. | Занюк Катерина Володимирівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
979. | Півнюк Михайло Андрійович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | |
980. | Герасимчук Вероніка Сергіївна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
981. | Тесленко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
982. | Прокопик Анастасія Святославівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
983. | ГАВРИЛИШИН МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | |
984. | Чернишова Анастасія Андріївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
985. | Лисаченко Єгор (КЗО НВО №28) | |
986. | Шаповалов Максим Віталійович (Миколай-Пільський НВК) | |
987. | Колдовський Дмитро Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
988. | Рашідов Ельвін Сейфулла огли (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
989. | Щербина Євгеній (НВК-ліцей №100) | |
990. | Морой Вікторія Вікторівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
991. | Щетінін Владислав (Одеська СШ № 117) | |
992. | Патріляк Маргарита Юріївна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
993. | Шуль Дарія Михайлівна (ТСШ №29) | |
994. | Шендра Давід (Кіцманський НВК) | |
995. | Сутула Ганна Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
996. | Полянський Ярослав (Одеська ЗОШ №118) | |
997. | Карбишев Іван (Охтирська ЗОШ № 1) | |
998. | Арінушкіна Аліна Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | |
999. | Крячко Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1000. | Серьогіна Дар'я Володимирівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
1001. | Стародуб Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1002. | Задіора Дар'я (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1003. | Конюхевич Максим (Одеська СШ № 121) | |
1004. | Рахліцька Вікторія Вадимівна (Старожадівський НВК) | |
1005. | Пустовіт Володимир (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1006. | Василенко Олег Вікторович (Східненська ЗОШ І-ІІІ ст Музиківської с/р Білозерського рн) | |
1007. | Янів Вероніка Михайлівна (Роздолівський НВК) | |
1008. | Царелунга Анна (Одеська СШ № 117) | |
1009. | Тертій Анастасія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
1010. | Гунько Кирило Віталійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1011. | Орлинська Маргарита Романівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1012. | Блаженко Роман Миколайович (ТСШ №29) | |
1013. | Коберник Олег (Школа № 5) | |
1014. | Нєженцева Мілана (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1015. | Ульянов Любомир Русланович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
1016. | Клименко Вікторія Володимирівна (Сугарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1017. | Поліщук Данило Сергійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
1018. | Корчак Ольга (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів) | |
1019. | Кардаш В'ячеслав Олегович (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
1020. | Форостянко Емма (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1021. | Прокопович Світлана (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
1022. | Линник Рустам Русланович (Перша міська гімназія) | |
1023. | Ніжиборський Ілля (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1024. | Гонтар Кирило Віталійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1025. | Сюсіна Софія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1026. | Ященко Діана Тимофіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1027. | Тимошенко Марія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1028. | Ковальчук Аркадій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1029. | Сафонова Марія Вікторівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1030. | Сідько Єгор Євгенович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
1031. | Волков Максим Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1032. | Руденко Даніїл (КЗО НВО №28) | |
1033. | Сергієнко Мирослава (Бородянський академічний ліцей) | |
1034. | Дуброва Діана Андріївна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1035. | Захарій Олександр Дмитрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1036. | Гвоздь Вікторія Володимирівна (ЗОШ №8) | |
1037. | Авраменко Нікіта Миколайович (Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | |
1038. | Шуєнко Михайло Олександрович (Парутинська ЗОШ) | |
1039. | Душка Анжела Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1040. | Студенікіна Валерія Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7) | |
1041. | Дехтяр Софія (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1042. | Супцарел София Александровна (Одеська гімназія №4) | |
1043. | Куралов Д. (Школа №64) | |
1044. | Філатов Матвій (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
1045. | Катрющенко Сергій Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1046. | Ганяк Таїсія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1047. | Муждабаєва Аліна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
1048. | Захарченко Ірина Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1049. | Городь Вікторія Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | |
1050. | Кириловська Неонілія (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
1051. | Ключик Костянтин Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1052. | Корнієнко Нікіта (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1053. | Мещеряков Кірілл (Одеська ЗОШ № 92) | |
1054. | Горич Ірина Олексіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1055. | Іванов Олександр Миколайович (Одеська ЗОШ № 23) | |
1056. | Братцев Юрій Андрійович (Калинівський НВК №1) | |
1057. | Стародубцев Артем (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
1058. | Головійчук Вероніка Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
1059. | Казимірко Дмитро Богданович (Старожадівський НВК) | |
1060. | Жук Дмитро (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1061. | Славінський Назар (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | |
1062. | Федорівна Ярослава Русланівна (СЗШ № 42) | |
1063. | Татарчук Олена Іванівна (Уторопський ліцей) | |
1064. | Кіоса Софія (НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
1065. | Кайряк Володимир (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1066. | Крук Дмитро Олександрович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1067. | Чоботар Микола (Ліцей №4) | |
1068. | Постащук Евеліна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
1069. | Нагірняк Поліна (Гімназія Claris Verbis) | |
1070. | вовк дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1071. | Лиходовська Євгенія (НВК "Домінанта") | |
1072. | Сорока Максім Дмитрович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
1073. | Козак Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1074. | Борисенко Вікторія Максимівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1075. | Яроменко Вероніка Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1076. | Теміров Абдулборій (Гімназія "Наше майбутнє") | |
1077. | Козлов Михайло (Стем-центр "Сократ") | |
1078. | Волощук Дарина Вячеславівна (Ладигівський НВК) | |
1079. | Борисюк Анастасія Сергіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
1080. | Волощук Софія (Школа №17) | |
1081. | Кондратенко Марія Павлівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1082. | Скорбилина Дарья (Школа №64) | |
1083. | Вінзіцька Софія (Верблюзький НВК) | |
1084. | Винар Христина Ростиславівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
1085. | Черниш Святослав (Гуманітарна гімназія №23) | |
1086. | В'юник Макар Сергійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
1087. | Березицька Богдана Михайлівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1088. | Бондаренко Марія Сергіївна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
1089. | Тараканов Григорій Артемович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1090. | Іванов Олексій (КЗО НВО №28) | |
1091. | Іванчук Каріна (Плугівський НВК) | |
1092. | Сіра Анастасія Анатолівна (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2) | |
1093. | Сербенюк Дар'я Станіславівна (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
1094. | Гладкий Микита Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1095. | Степарук Дарина Валентинівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1096. | Симанюк Максим Миколайович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1097. | Браславський Анатолій Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1098. | Помаранець Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | |
1099. | Шоломіцький Олександр Олександрович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
1100. | Козюбра Ірина Юліївна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
1101. | Чорна Катерина Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1102. | Стороженко Вікторія (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
1103. | Король Світлана Тарасівна (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
1104. | Смірнов Кіріл Сергійович (Студеницький ліцей) | |
1105. | Дерновий Максим Геннадійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
1106. | Кулик Соломія (Бородянський академічний ліцей) | |
1107. | Драганова Карина Дмитрівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | |
1108. | Савицька Злата (НВК №9) | |
1109. | Цапенко Даніл (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
1110. | Сурда Давид Олександрович (Городецька ЗОШ) | |
1111. | Іваницька Олександра Валеріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
1112. | Дмитрян Ольга Миколаївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
1113. | Єрьоменко Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1114. | Кравченко Арсеній Юрійович (Перша міська гімназія) | |
1115. | Казюка Діана (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1116. | Ткаченко Вікторія Романівна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
1117. | Троценко Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1118. | Гусак Владислава (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
1119. | Паламарчук Дар’я Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
1120. | Мурчич Анна Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
1121. | Палійчук Михайло Дмитрович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1122. | Шоміна Карина (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
1123. | Валякова Христина Олексіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1124. | Сорокопуд Світлана Валеріївна (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
1125. | Скрипник Дар'я Андріївна (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
1126. | Бузиль Артем Віталійович (Шепетівський НВК №1) | |
1127. | Черьомухіна Альона Сергіївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | |
1128. | Чабан Владислав Леонідович (СЗШ № 42) | |
1129. | Голуб Олександра Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
1130. | Землякові Єгор Олексійович (Одеська ЗОШ № 23) | |
1131. | Крисак Софія Іванівна (Школа №23) | |
1132. | Дюжева Марія Анатоліївна (Think Global) | |
1133. | Гапон Артем (КЗО НВО №28) | |
1134. | Сіленко Дмитрій (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
1135. | Клименко Володимир Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1136. | Сахновський Руслан Максимович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
1137. | Макада Єва (Середня загальноосвітня школа №158) | |
1138. | Фарапон Вікторія Євгеніївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1139. | Бобков Тимофій (Криворізька ЗОШ №65) | |
1140. | Барна Роксолана (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
1141. | Васильєва Дар'я Дмитрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
1142. | Сеттарова Медіне (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
1143. | Возний Андрій (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1144. | Захарчук Анна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1145. | Сидоренко Каріна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
1146. | Гриненко Артем (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
1147. | Давидов Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1148. | Левін Ігор (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1149. | Шишковський Артем (Школа № 5) | |
1150. | Новікова Єва (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1151. | Вайсеро Марія (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
1152. | Береза Ксенія (Одеська СШ № 117) | |
1153. | Дучко Олександра Володимирівна (Одеська Маріїнська гімназія) | |
1154. | Вербицька Кіра Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1155. | Косов Олексій (НВК "Святошиньска гімназія") | |
1156. | Махник Михайло Васильвич (Роздолівський НВК) | |
1157. | Соколовський Дмитро (ЗШ №12) | |
1158. | Луцик Аліна Богданівна (Волосянківська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
1159. | Анастасія Титаренко Сергіївна (Think Global) | |
1160. | Ніконов Данііл (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1161. | Тимур Зінченко (Мовна школа "Lingua") | |
1162. | Найдьон Ярослав (Одеська СШ №50) | |
1163. | Дем’яненко Марія (Школа №17) | |
1164. | Гармаш Давид (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1165. | Бартіш Софія Олегівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1166. | Стьожка Поліна (Криворізька гімназія №91) | |
1167. | Когут Богдан (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1168. | Козяренко Олег Олегович (НВК-ліцей №100) | |
1169. | Ломажук Максим Олександрович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1170. | Фисенко Микита Дмитрович (Парасковіївська ЗОШ) | |
1171. | Абдуллаєва Ясмін Рамазанівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1172. | Виноградов Єлісей Олексійович (Запорізька ЗОШ №15) | |
1173. | Сарафанюк Ярослава Дмитрiвна (Школа №64) | |
1174. | Дашівський Денис (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1175. | Орішко Павло (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1176. | Комаров Денис Ігорович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1177. | Косолап Данило (Маріупольська СШ №4) | |
1178. | Мовсісян Маріам Русланівна (Шепетівський НВК №1) | |
1179. | Михнюк Аріна Євгенівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
1180. | Іванов Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1181. | Мирошниченко Олег Романович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | |
1182. | Бацилєв Андрій Сергійович (Запорізька ЗОШ №41) | |
1183. | Клімова Анастасія Юріївна (НВК №25 "Волошка") | |
1184. | Тимбуровська Ірина Павлівна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
1185. | Красюк Златослава Юріївна (НВК-ліцей №100) | |
1186. | Собко Світлана Юріївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
1187. | Корнейчук Діана (СШ №86) | |
1188. | Семащук Дарина Михайлівна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
1189. | Дундер Вікторія Андріївна (СЗШ № 17 м, Львова) | |
1190. | Козак Дар'я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1191. | Федченко Назар Ігорович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
1192. | Ткаченко Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1193. | Кресан Артемій Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1194. | Іваненко Іван (Вараська ЗОШ №1) | |
1195. | Порожнюк Марк Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1196. | Шилов Кіріл Антонович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
1197. | Веснін Дем'ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1198. | Рассоха Маргарита (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1199. | Тищенко Єлизавета Юріївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
1200. | Коробенюк Анастасія Павлівна (Шепетівський НВК №1) | |
1201. | Чорна Ірина Миколаївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
1202. | Булітко Анна Олексіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1203. | Хомик Ілля Петрович (ТСШ №29) | |
1204. | Кузнєцова Марія (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
1205. | Антощук Михайло (Середня загальноосвітня школа №158) | |
1206. | Решетицька Єлизавета (Вараська ЗОШ №1) | |
1207. | Матвєєва Анна- Марія (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
1208. | Вьюнік Данило Костянтинович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
1209. | Лаба Марк (Бородянський академічний ліцей) | |
1210. | Кубишко Аріна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1211. | Чернецький Владислав Дмитрович (ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради) | |
1212. | Глизенко Катерина Євгенівна (Школа №64) | |
1213. | Галчонков Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1214. | Комар Маргарита Дмитрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
1215. | Балан Марія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1216. | Ляховська Ксенія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1217. | Осьмачко Андрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1218. | Кравчук Єгор Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 126) | |
1219. | Юрченко Степан Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1220. | Смолянюк Єва Олександрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
1221. | Небеленчук Марія Юріївна (Одеська CШ №119) | |
1222. | Володченко Анастасія (Мовний центр "Країна знань") | |
1223. | Сергієнко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1224. | Маціпура Нестор (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1225. | Чередніченко Артем (Микулицька ЗОШ) | |
1226. | Піндюр Станіслав Михайлович (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | |
1227. | Силадій Злата Василівна (Миролюбівський НВК) | |
1228. | Ерофеев Виктор (Одеська СШ № 117) | |
1229. | Бойко Дмитро Олександрович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
1230. | Прохоров Максим (СЗШ № 20) | |
1231. | Мануйленко Владислава (Одеська СШ № 121) | |
1232. | Деревянко Софія (Одеська СШ № 117) | |
1233. | Корман Тімур Едуардович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
1234. | Кушнір Сергій Олексійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
1235. | Письменська Поліна Вікторівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1236. | Петрова Анна Ігорівна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
1237. | Iсмаiлова Джамiля Бахрам гизи (Школа №64) | |
1238. | Капуста Назарій Богданович (Школа №23) | |
1239. | Усенко Поліна Сергіївна (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | |
1240. | Коваль Марія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1241. | Радько Олександр (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1242. | Зінов'єва Аліна (КЗО НВО №28) | |
1243. | Муллєр Анна Артемівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1244. | Кривякін Костянтин (СЗШ № 12) | |
1245. | Левченко Дар'я (Стем-центр "Сократ") | |
1246. | Буравель Єлизавета Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1247. | Христова Вероніка Павлівна (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
1248. | Турута Ігор Євгенійович (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
1249. | Каврата Марія Романівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
1250. | Ігнатов Владислав Володимирович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1251. | Васильев Вадим Дмитрович (Школа №122) | |
1252. | Тахмурасі Жасмін Бахманівна (ХЗОШ № 51) | |
1253. | Артюх Юлій Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1254. | Турчанінова Ірина Дмитрівна (Чернівецька СШ ОРТ № 41) | |
1255. | Самолеліс Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | |
1256. | Липовець Софія Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1257. | Телебей Нікіта Романович (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | |
1258. | Повстюк Інеса Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | |
1259. | Пархета Артем Павлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1260. | Стефанишин (Будзинська ЗОШ ,) | |
1261. | Мироненко Едуард Павлович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
1262. | Гуров Богдан Русланович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1263. | Лєжєнко Даіїл (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1264. | Шех Адріана (Вараська ЗОШ №1) | |
1265. | Стрихарський Ернест Дмитрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
1266. | Калін Антон (НВК "Домінанта") | |
1267. | Шулікова Анна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
1268. | Коваленко Микита Валерійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1269. | Дьякова Анастасія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1270. | Матушкіна Уляна Олексіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
1271. | Линкевич Роксоляна Василівна (СЗШ № 30) | |
1272. | Пшенична Мілана Олександрівна (ХЗОШ № 95) | |
1273. | Яковлєв Максим Сергійович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1274. | Ярослав Грицун (Мовна школа "Lingua") | |
1275. | Журавель Анна Андріївна (Харківська гімназія 14) | |
1276. | Полякова Вікторія Олексіївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
1277. | Бєлих Давид Горович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1278. | Стрільчук Іван (Ліцей №4) | |
1279. | Журавель Діана Вадимівна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
1280. | Хоменко Олександр Володимирович (Сидорівський НВК) | |
1281. | Корнієнко Нікіта (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1282. | Апанасюк Таїсія Артемівна (Парасковіївська ЗОШ) | |
1283. | Лутанюк Степан Юрійович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1284. | Павлішин Костянтин Павлович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1285. | Ткаченко Іван (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1286. | Книш Назарій (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
1287. | Буржинська Рената (Середня загальноосвітня школа №158) | |
1288. | Нагорний Макар (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1289. | Романюков Денис Олексійович (НВК-ліцей №100) | |
1290. | Клівцов Богдан Миколайович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
1291. | Шаровський Ігор (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | |
1292. | Пуціль Владислав (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1293. | Шаповалова Ангеліна Олександрівна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
1294. | Оданець Даниїл Андрійович (НВК №25 "Волошка") | |
1295. | Філіпенко Анастасія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
1296. | Євтушенко Олександра Петрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
1297. | Антоненко Ярослава (Верблюзький НВК) | |
1298. | Курило Артем Андрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1299. | Громова Мія Дмитрівна (КЗ "НВО "ЗНЗ 1-3 ст. №16 - ДЮЦ "Лідер") | |
1300. | Диндюк Максим Олегович (НВК №8) | |
1301. | Сабадаш Єлизавета (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | |
1302. | Семеніхіна Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
1303. | Метошоп Ростислав (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
1304. | Заобурна Варвара (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1305. | Тихоновська Любов Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1306. | Гацула Володимир (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1307. | Новіков Володимир Михайлович (Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
1308. | Назаренко Максим Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1309. | Конак Апполінарія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1310. | Засєєв Тімур Михайлович (Одеська СШ № 117) | |
1311. | Нікончук Софія Олегівна (Одеська СШ № 121) | |
1312. | Даниїл Власенко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1313. | Бревус Таміла Андріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1314. | Гордіященко Аліна Іванівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1315. | Гуменюк Божена (НВК №9) | |
1316. | Муленко Артем (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1317. | Кононенко Ярослав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1318. | Паламарчук Ярослав Олексійович (Криворізька гімназія №91) | |
1319. | Гайка Владислав Русланович (Поповецька ЗОШ) | |
1320. | Марін Ілля Ігорович (Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | |
1321. | Коновалова Арина Андріівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1322. | Алукріев Іван (ЗЗСО №10) | |
1323. | Чорна Марія (Водяно-Лоринська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1324. | Саттаров Тарас Валерійович (НВК-ліцей №100) | |
1325. | Крушиніцька Поліна Станіславівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
1326. | Биков Нікіта Олексійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
1327. | Гаврилів Андрій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1328. | Кириченко Олександр Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1329. | Смислов Даніїл (Одеська СШ №50) | |
1330. | Максименко Марія Олександрівна (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1331. | Сендзюк Тимур Олександрович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1332. | Кучеренко Поліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1333. | Рибачук Юлія Олександрівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
1334. | Мазняк Дмитро Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1335. | Щербак Олена (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
1336. | Федорчук Катерина Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | |
1337. | юнаков-дергвчов (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1338. | Москаленко Тімур Миколайович (Охтирська ЗОШ № 1) | |
1339. | Баран Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1340. | Петрошук Іветта (Одеська ЗОШ №118) | |
1341. | Співак Матвій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1342. | Ісмаілов Рінат (Криворізька ЗОШ №102) | |
1343. | Чорнокульський Максим (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
1344. | Сердюк Кіріл Павлович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
1345. | Стратієвський Єгор (Одеська ЗОШ № 92) | |
1346. | Крицька Аріна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
1347. | Кобзева Олександра Васильевна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
1348. | Шевчук Вікторія (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
1349. | Чернопятов Никита Станиславович (Одеська СШ № 117) | |
1350. | Горячєва Ярослава Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | |
1351. | Воропаєв Нікіта (Криворізька гімназія №91) | |
1352. | Мількевич Артем (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
1353. | Ткаліч Вероніка (НВК-ліцей №100) | |
1354. | Васьківська Анастасія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
1355. | Валова Іванна (Боярська ЗОШ №5) | |
1356. | Гнатюк Назар Олегович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
1357. | Шумило Кіра Сергіївна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
1358. | Заднепряний Даніїл (КЗ "Макарівський ОК") | |
1359. | Рубан Михайло (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1360. | Трачук Олександр Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1361. | Железняк Анна Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1362. | Корж Світлана (Кочержинський НВК) | |
1363. | Рильцева Поліна Олександрівна (Охтирська гімназія) | |
1364. | Степанян Даніель Гургенович (НВК-ліцей №100) | |
1365. | мітєва лада олександрівна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1366. | Нетудихата Софія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
1367. | Чуфаров Олексій (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1368. | (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | |
1369. | Артеменко Вікторія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1370. | Олексій Мадіянський (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1371. | Олексяк Давид Олегович (СЗШ № 3 м.Трускавець) | |
1372. | Совська Мілана (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
1373. | Вишняк Гліб Вадимович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | |
1374. | Рядченко Григорій Сергійович (Одеська СШ № 35) | |
1375. | Талабко Назар Дем'янович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
1376. | Злотнікова Майя (НВК «Святошинська гімназія») | |
1377. | Шиков Григорій Олександрович (Калинівський НВК №1) | |
1378. | Шамборовська Мілана Василівна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | |
1379. | Денисенко Гордей Евгеньевич (Школа №122) | |
1380. | Багматенко Денис (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
1381. | Партола Гліб (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1382. | Бондаренко Анастасія Дмитрівна (Харківський ліцей № 149) | |
1383. | Бездітна Мая Миколаївна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
1384. | Пантєлєєв Олексій (Криворізька гімназія №91) | |
1385. | Рубан Мілена (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1386. | Грубріна Євгенія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1387. | Подвинцев Володимир Вячеславович (НВК-ліцей №100) | |
1388. | Савчук Анастасія (Микулицька ЗОШ) | |
1389. | Глєбова Емілія Вікторівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1390. | Яхно Таісія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
1391. | Куницька Дарина (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
1392. | Духневич Максим (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1393. | Федорів (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
1394. | Загорська Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1395. | Бєлозьорова Олександра Євгенівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №102 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва) | |
1396. | Лаврів Лілія Миколаївна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | |
1397. | Васькевич Христина Володимирівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
1398. | Грідіна Марія Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
1399. | Рибась Сергій (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
1400. | Світлична Ганна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1401. | Борей Олександр (Вараська ЗОШ №1) | |
1402. | Дутка Єлизавета (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
1403. | Коновалова Уляна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
1404. | Сохоцька Олеся (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
1405. | Гаврильчик Марина (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | |
1406. | Олійник Максим Ігорович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
1407. | Богайчук Уляна Романівна (Криворізька ЗОШ №126) | |
1408. | Куриляк Олександр Ростиславович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1409. | Монастрська Марія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1410. | Вензик Владислав (ХЗОШ № 95) | |
1411. | Квєткіна Євангелина Максимівна (ХЗОШ № 95) | |
1412. | Мамчур Уляна (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
1413. | Попов Максим (Кремінська школа-гімназія) | |
1414. | Іван Петухов (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1415. | Карпа Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1416. | Ковальчук Ілля Миколайович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
1417. | Кучерявий Андрій Сергійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1418. | Шульга Уляна (Верблюзький НВК) | |
1419. | Начев Андрій (Одеська ЗОШ №118) | |
1420. | Ткаленко Арсеній Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1421. | Козьол Анна-Тереза Бартломеївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
1422. | Тарасенко Анна (Стем-центр "Сократ") | |
1423. | Пенцак Олександра Андріівна (ТСШ №29) | |
1424. | Третяк Богдан Янович (Гімназія «Консул» №86) | |
1425. | Гузій Софія (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | |
1426. | Хитриченко Дар'я Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1427. | Балан Соломія Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1428. | Чефранов Богдан Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1429. | Коваль Йосиф (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1430. | Бондаренко Дмитро (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
1431. | Демцюра Єлизавета (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
1432. | Лис Жанна Андріївна (Карівська ЗШ І-ІІ ст.) | |
1433. | Литвинов Юрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1434. | Павліська Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1435. | Осіна Євгенія Володимирівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1436. | Ковальчук Іван Миколайович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | |
1437. | Ковбасенко Богдана Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1438. | Мірошніченко Марина (ХЗОШ № 51) | |
1439. | Вихрицький Лев (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1440. | Сизова Вікторія Євгенівна (НВК-ліцей №100) | |
1441. | Щур Аліна Олегівна (Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | |
1442. | Босецька Василина Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1443. | Малакчі Артем (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1444. | Постнікова Даяна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
1445. | Бондаренко Мілана Володимирівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
1446. | Гончаренко Вікторія Сергіївна (Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) | |
1447. | Кущик Ольга (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1448. | Прохоренко Софія (Одеська СШ № 121) | |
1449. | Плечунь Діана (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
1450. | Щуровська Домініка Олегівна (Одеська СШ № 117) | |
1451. | Зелінский Назар (ХЗОШ № 95) | |
1452. | Луніна Єлизавета (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
1453. | Масаковська Юлія Сергіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1454. | Журавель (БСШ №9) | |
1455. | Ткачук Олександр (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
1456. | Сушинська Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1457. | Кобзун Єлизавета Дмитрівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1458. | Єгор Марченко (Мовна школа "Lingua") | |
1459. | Данильчук Артем (НВК №9) | |
1460. | Джуфер Віталій Володимирович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1461. | Чумак Софія Вікторівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
1462. | Лукашевич Олександра Олександрівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
1463. | Макаренко Мілана Олексіївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
1464. | Нелін Ростислав (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1465. | Віценцик Михайло Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1466. | Гром Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1467. | Морозов Андрій Дмитрович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
1468. | Дідусенко Надія Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
1469. | Довгань Іван (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1470. | Бернадська Софія (Гуманітарна гімназія №23) | |
1471. | Михайлова Мар'яна (НВК-ліцей №100) | |
1472. | Нікітіна Ульяна (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
1473. | Рибін Богдан (Кремінська школа-гімназія) | |
1474. | Мішина Тетяна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1475. | Бублік Дар'я Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1476. | Шпорт Єгор (Харківський ліцей № 149) | |
1477. | Поп`юк Олександра (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
1478. | Кузьменко Карина Сергеевна (Криворізька ЗОШ №126) | |
1479. | Чуловський Назар (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
1480. | Точенюк Костянтин Сергійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
1481. | Кривопляс Аліна (Одеська СШ № 121) | |
1482. | Ониськів Олександр Андрійович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1483. | Долгошенко Софія (Одеська СШ № 121) | |
1484. | Нуров Дмитро Олегович (Шевченківська ЗОШ) | |
1485. | Дорошенко Даниїл Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1486. | Хиля Анастасія Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
1487. | Байбарін Семен Андрійович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | |
1488. | Гамзян Володимир Арманович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1489. | Голубенко Артем Дмитрович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
1490. | Сирих Катерина Владиславівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
1491. | Ланова Марта (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1492. | Нетеса Марина Володимирівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
1493. | Горлатий Павло (ЛНВК №24) | |
1494. | Григор`єв Дмитро Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1495. | Стефанія Кравчук (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1496. | Рогова Евангелiна Сергiiвна (Вiльненська ЗОШ I-III ступенiв) | |
1497. | Поливода Ілля (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
1498. | Науменко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1499. | Попівняк Михайло (240) | |
1500. | Кучер Наталія Віталіївна (Уманська ЗОШ №5) | |
1501. | Стаднік Олександр Миколайович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
1502. | Іщук Єгор (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
1503. | Угляй Діана Федорівна (Углянська ЗОШ) | |
1504. | Садовий Юрій (СЗШ № 20) | |
1505. | Вознюк Дар'я Борисівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
1506. | Ільченко Артем Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | |
1507. | Діденко Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1508. | Златов Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | |
1509. | Баран Федір (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1510. | Руська Дарія Євгеніївна (Криворізька ЗОШ №126) | |
1511. | Жиров Антон Андрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
1512. | Кублік Градімір (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1513. | Краля Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | |
1514. | Івасюта Денис Романович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1515. | Донбай Лариса (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1516. | Гаврилюк Владислав (Кіцманський НВК) | |
1517. | Печак Вероніка Олександрівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1518. | Писаренко Альона (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1519. | Макар Богдан Богданович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
1520. | Логвиненко Артем (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
1521. | Газізов Ілля (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1522. | Федько Артем Геннадиевич (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
1523. | Куртяк Ольга (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1524. | Шевчук Анна Леонідівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
1525. | Головій Варвара (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1526. | Лізунов Георгій (КЗО НВО №28) | |
1527. | Логвиненко Адріана (Think Global) | |
1528. | Лапа Світлана Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
1529. | Бойко Фёдор Валентинович (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | |
1530. | Ткачук Герман (Криворізька гімназія №91) | |
1531. | Івлєва Валерія (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
1532. | Потіп Денис (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
1533. | Долженко Валерія (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1534. | Галімшин Дмитро (НВК-ліцей №100) | |
1535. | Терешонок Максим Андрійович (Запорізька ЗОШ № 30) | |
1536. | Гальчанська Злата (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
1537. | Кудлай Костянтин Андрійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
1538. | Кірпічов Андрій (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
1539. | Сорока Олександра Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1540. | Шавадзе Саба (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1541. | Піранська Анна Миколаївна (Миролюбівський НВК) | |
1542. | Иван (Школа №64) | |
1543. | Крупейник Ксенія (КЗО НВО №28) | |
1544. | Башкірьов Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1545. | Сіряк Дмитро Романович (Орільський ліцей) | |
1546. | Мозгова Анжела (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1547. | Калачова Кіра (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
1548. | Чернецький Гліб Євгенійович (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | |
1549. | Станіслав Городецький (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1550. | Зеленський Даніїл Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
1551. | Васін Вадим Сергійович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
1552. | Костяний Максим Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1553. | Мануков Даніїл Сергійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
1554. | Корецька Діана Володимирівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
1555. | Ковальов Богдан Романович (НВК №25 "Волошка") | |
1556. | Щербій Матвій (ЗОШ №5) | |
1557. | Кошкарова Карина Олегівна (ХЗОШ № 91) | |
1558. | Каращук Валерія (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1559. | Шевченко Дар’я Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
1560. | Дуйко Єва Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
1561. | Кротенко Денис Сергійович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
1562. | Максименко Роман Васильович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1563. | Зюзь Катерина Андріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1564. | Вітенко Максим (Школа № 5) | |
1565. | Боднар Інеса (Одеська ЗОШ № 92) | |
1566. | Андріанов Тимур (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
1567. | Кондратенко Ангеліна Русланівна (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | |
1568. | Павленко Максим (Школа № 5) | |
1569. | Кушніренко Олексій Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
1570. | Хорев К. С. (Парасковіївська ЗОШ) | |
1571. | Литовець Лев Леонідович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
1572. | Бачинський Ілля (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1573. | Юртдаш Гюльджан (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1574. | Демчук Валерія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
1575. | Бухтіярова Анастасія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
1576. | Хегай Анна Володимирівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
1577. | Кот Вікторія Олегівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1578. | Сізон Андрій (Одеська ЗОШ №58) | |
1579. | Подольський Єгор Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1580. | Мільчак Вікторія (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
1581. | Сочеєва Майя Вячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1582. | Білаш Євген (ЗЗСО №10) | |
1583. | Губська Дарина (ЛНВК №24) | |
1584. | Попсуйко Ілля Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1585. | Полозенко Максим Олександрович (Одеська СШ № 117) | |
1586. | Новіцька Світлана Олегівна (ЧПЗОШ "Софія") | |
1587. | Маллакурбанов Шаміль Расімович (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12) | |
1588. | Колесніков Максим (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
1589. | Марченко Володимир (Одеська спеціалізована школа №10) | |
1590. | Павлів Назарій Володимирович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | |
1591. | Холодова Єлизавета (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1592. | Хрипко Кіра Олексіївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1593. | Сталісь Еліна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1594. | Дзюбан Віка (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1595. | Ткаченко Ілона (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1596. | Стрельцова Олександра Олегівна (Школа №64) | |
1597. | Андросенко Аріна Олегівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
1598. | Бондаренко Маргарита (Поповецька ЗОШ) | |
1599. | Тараненко Тімур (Стем-центр "Сократ") | |
1600. | Богачук Іван Віталійович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
1601. | Богдан Євгенія Василівна (Углянська ЗОШ) | |
1602. | Валова Дар'я Ярославівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
1603. | Бровінський Василь Васильович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
1604. | Черненко Захар Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
1605. | Мардаль Емілія (Гімназія Claris Verbis) | |
1606. | Бучковська Уляна Олегівна (Школа №23) | |
1607. | Попова Діана Олексіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
1608. | Могилко Віталіна Віталіївна (Сидорівський НВК) | |
1609. | Орлов Іван Сергійович (КЗ "ХС НВК" ХОР) | |
1610. | Суховерхова Анна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1611. | Симуляк Антоніна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
1612. | Соловйова Емілія Сергіївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
1613. | Ященко Дар'я (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1614. | Демих Анна (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
1615. | Корніенко Мирослава Сергіївна (Think Global) | |
1616. | Перевозник Вікторія (Микулицька ЗОШ) | |
1617. | Матвіенко Кіра (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
1618. | Боденчук Анжела (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1619. | Вишневська Дар'я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1620. | Чердинцев Вадим Юрійович (Одеська СШ № 117) | |
1621. | Клек Вадим (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1622. | Євдощак Єлизавета (Острівська ЗОШ) | |
1623. | Кисіль Вєроніка Олександрівна (Костогризівська) | |
1624. | Гордієнко Мілена (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
1625. | Огороднійчук Катерина Дмитрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1626. | Близнюк Владислав Сергійович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1627. | Міллер Марк (ThinkGlobal, Львів) | |
1628. | Барков Владислав Миколайович (Криворізька ЗОШ №126) | |
1629. | Міхтєєв Захар Дмитрович (Шепетівський НВК №1) | |
1630. | Синишин Катерина (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
1631. | Коновал Кирило Сергійович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
1632. | Гаврилець Дмитро (Харківський ліцей № 149) | |
1633. | Ільченко РОман (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
1634. | Новоточинов Руслан Ігорович (НВК-ліцей №100) | |
1635. | Поліщук Аріна Валеріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
1636. | Зубрицька Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1637. | Корженевська Єва (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
1638. | Смірнов Матвій Павлович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
1639. | Шумакова Софія Андріївна (Миролюбівський НВК) | |
1640. | Побережна Катерина (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1641. | Агапов Єлісєй (Школа King's Kids) | |
1642. | Пархоменко Сергій Сергійович (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | |
1643. | Стригуль Алiса Костянтинiвна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
1644. | Макаревич Євгеній Едуардович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
1645. | Сяська Аліна Вікторівна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
1646. | Ребро Максим (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1647. | Лапін Іван Кирилович (Одеська СШ № 35) | |
1648. | Шутяк Аліна (Плугівський НВК) | |
1649. | Чугай Владислав (Вараська ЗОШ №1) | |
1650. | Букша Микола Романович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
1651. | Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1652. | Куріло Єлизавета (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1653. | Гонтар Андрій Максимович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
1654. | Manvelyan Liza Ishkhanovna (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
1655. | Качанова Софія Петрівна (Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1656. | гусєвська єва максимівна (Охтирська гімназія) | |
1657. | Діброва Анастасія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1658. | Гошенко Поліна (Криворізька СШ№70) | |
1659. | Приказюк Олесь (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1660. | Мороз Анна Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1661. | Александрюк Іван Іванович (Попельниківський ліцей) | |
1662. | Сівак Софія Олександрівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
1663. | Леонідов Юрій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1664. | Сабатин Олександра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1665. | Підопригора Захар Юрійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
1666. | Свистун Меланія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1667. | Христенко Вікторія (Школа №7) | |
1668. | Єгоров Єгор (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1669. | Федорішен Лев (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
1670. | Власюк Валерія Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | |
1671. | Крайня Катерина Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1672. | Дубiцький Вадим Олександрович (Школа №64) | |
1673. | Болбот Марія (Світлодарська ЗОШ) | |
1674. | Захарія Юлія Василівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1675. | Шевчук Владислав (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
1676. | Якименко Ксенія (Школа № 5) | |
1677. | Соколова Вероника Сергиивна (Одеська СШ № 117) | |
1678. | Татарова Кіра Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1679. | Водяницька Марія Русланівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | |
1680. | Новицька Ангеліна Едуардівна (Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів) | |
1681. | Попович Тетяна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
1682. | Поляк Артем Андрійович (Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | |
1683. | Маргарит Максим (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1684. | Коров'яцька Єлизавета Василівна (Широчанський НВК) | |
1685. | Кириченко Ілона (Процівська ЗОШ І ступеня) | |
1686. | Кураускас Михайло (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1687. | Почтєнних Дмитро Юрійович (Одеська СШ № 35) | |
1688. | Чеча Єва Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1689. | Зайченко Лєна (Микулицька ЗОШ) | |
1690. | Педченко Дар'я (НВК «Святошинська гімназія») | |
1691. | Богданова Вероніка (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1692. | Мороз Анна Іванівна (ЗОШ №4) | |
1693. | Макада Владислава (Середня загальноосвітня школа №158) | |
1694. | Лук'яниця Артем Олександрович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1695. | Білик Микита (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
1696. | Ксінчук Стефанія Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | |
1697. | Аністратенко Владислава (Первомайська ЗОШ № 12) | |
1698. | Марченко Давид (НВК "Святошиньска гімназія") | |
1699. | Магей Артем Іванович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
1700. | Макарова Аліна Євгенівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1701. | Синельник Максим Юрійович (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
1702. | Голованець Богдан (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1703. | Фукс Андріана Олегівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
1704. | Волочнюк Арсеній (Криворізький професійний ліцей) | |
1705. | Хомик Ангеліна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1706. | Пташник Сергій (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
1707. | Ляхімець Катерина (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
1708. | Вовченко Софія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
1709. | Федунишин Соломія Іванівна (Магдалинівська ЗОШ) | |
1710. | Дяченко Кирило Андрійович (Городський НВК) | |
1711. | Радіонов Нікіта Миколайович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
1712. | Подоляк Анна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1713. | Липова Софія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
1714. | Недопас Віталій (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
1715. | Лисенко Денис Денисович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
1716. | Заславська Софія (Школа №64) | |
1717. | Гопчук Анастасія Юріївна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | |
1718. | Денисов Артем Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
1719. | Трачук Діана Володимирівна (Залузька ЗОШ) | |
1720. | Петрик Іван Васильович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
1721. | Васильєва Єлизавета Сергіївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
1722. | Михасик Макар Володимирович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
1723. | 13 (Школа №) | |
1724. | Кузякіна Олександра Максимовна (Харківська гімназія 14) | |
1725. | Усов Богдан (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1726. | Дворяков Сергій Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1727. | Матюхов Ілля (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
1728. | Крижов Нікіта Сергійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
1729. | Врубльовський Артур (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
1730. | Мирошниченко Антон Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1731. | Гончаренко Антон (НВК "Святошиньска гімназія") | |
1732. | Седько Андрій (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1733. | Дяченко Артем Віталійович (Ніжинська гімназія № 2) | |
1734. | Дубов Ілля Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1735. | Руштієва Адалят Курбаівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1736. | Тарнавська Анна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
1737. | Татаркіна Злата (Одеська СШ № 121) | |
1738. | Нікішенков Даніел Тарасович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
1739. | Тертична Вікторія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1740. | Єремійчук Владислав Васильович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | |
1741. | Паращук Олександр Святославович (Бородянський академічний ліцей) | |
1742. | Биков Максим Вікторович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
1743. | Кузьменко Таїсія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
1744. | Крячек Гліб (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
1745. | Зінов'єв Матвій Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
1746. | Монід Поліна Андріїна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
1747. | Полозенко Владислав Олександрович (Одеська СШ № 117) | |
1748. | Петрище Давид Аркадійович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
1749. | Осіпова Альона (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1750. | Матьола Макар (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1751. | Павловський Матвій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1752. | Бабич Станіслав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
1753. | Головач Юлія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1754. | Ляхов Георгій Сергійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
1755. | Ваганова Вікторія Максимівна (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1756. | Нікітенко Уляна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1757. | Штанько Максим (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1758. | Гончарова Злата (Вараська ЗОШ №1) | |
1759. | Єгоренко Нікіта (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
1760. | Зевакін Гордій Михайлович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
1761. | Федорова Софія Романівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1762. | Пимонова София (ЗШ № 6) | |
1763. | Макаров Владислав Олексійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
1764. | Шаталов Марк Євгенійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
1765. | Яцишин Кароліна (Школа № 6) | |
1766. | Чіпець Мілена Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
1767. | Дмитро Назаренко (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
1768. | Литвиненко Аліса (КЗО НВО №28) | |
1769. | Грідін Артем Ігорович (ХЗОШ №7) | |
1770. | Шпитальський Давид Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1771. | Лихобаба Єгор Ілліч (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
1772. | Нечитайло Єгор (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
1773. | Гриценко Поліна (Щорська ЗОШ - інтернат) | |
1774. | Ван Поліна Пенівна (Школа №64) | |
1775. | Мартинова Поліна Геннадіївна (Ліцей ім.В.Чорновола Івано-Франківської міської ради) | |
1776. | Максимчук Борис (НВК №9) | |
1777. | Саміло Арсеній (Харківський ліцей № 149) | |
1778. | Потеряйко Нікіта Олексійович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
1779. | Маслюченко Анна Сергіївна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
1780. | Богданова Анастасия Игоревна (Одеська СШ № 117) | |
1781. | Гурський Артем Олександрович (Парутинська ЗОШ) | |
1782. | Гриньков Микита (Наталівський НВК) | |
1783. | Філатова Валерія Віталіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
1784. | Стадник Дмитро (Одеська ЗОШ № 23) | |
1785. | Овод Владислав Олександрович (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1786. | Федоренко Олег (Роздолівський НВК) | |
1787. | Рожко Ксенія (Одеська ЗОШ №118) | |
1788. | Фесенко Вікторія Миколаївна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1789. | Гусь Поліна Олександрівна (Одеська СШ № 117) | |
1790. | Бутова Марія Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | |
1791. | Варвара Олександровна Чернишова (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
1792. | Мілана Будяк (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1793. | Кравець Валерія Сергіівна (ТСШ №29) | |
1794. | Сарієв Емін Ріфат оглу (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
1795. | Відоменко Альона Євгеніївна (Середня загальноосвітня школа № 126) | |
1796. | Мацнєва Анастасія Ігорівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
1797. | Якименко Денис (ThinkGlobal, Львів) | |
1798. | Трапезнікова Ліна Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
1799. | Дружинський Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1800. | Бесараб Артьом Ігорович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
1801. | Кощій Євгенія Максимівна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
1802. | Тамакова Анастасія Андріївна (Think Global) | |
1803. | Дихан Анастасія (Одеська СШ №50) | |
1804. | Тарасова Анастасія Ігорівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
1805. | Верецун Єва Валентинівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
1806. | Грибанова Анна (КЗО НВО №28) | |
1807. | Гулов Данило (Гімназія Claris Verbis) | |
1808. | Норчук Вікторія Володимирівна (Одеська СШ №50) | |
1809. | Гончаров Тарас Олександрович (Колодистенський НВК) | |
1810. | Пахніц Ксенія Олегівна (НВК-ліцей №100) | |
1811. | Цибульський Данило (Стем-центр "Сократ") | |
1812. | Горбачов Андрій Віталійович (Парутинська ЗОШ) | |
1813. | Черних Артем (Одеська СШ № 121) | |
1814. | Орловський Максим Брониславович (Шевченківська ЗОШ) | |
1815. | Шишенко Кіра Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
1816. | Уланов Давид Олександрович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
1817. | Морозов Максим (Одеська гімназія №4) | |
1818. | Попович Ангеліна Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1819. | Холоша Варвара (Маріупольська СШ №4) | |
1820. | Обідняк Михайло Володимирович (НВК-ліцей №100) | |
1821. | Якимишин Володимир (ХЗОШ № 95) | |
1822. | Кечеджи Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
1823. | Савіна Марина Вячеславівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1824. | Підгородецький Арсеній Іванович (СЗШ № 3 м.Трускавець) | |
1825. | Дробот Тимофій (ЗОШ №5) | |
1826. | Федосєєва Ніколь (Міжнародна Французька Школа) | |
1827. | Журжій Максим Ігорович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
1828. | Торічко Анастасія (Ліцей №4) | |
1829. | Сапронова Дар'я Олегівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
1830. | Бесараб Григорий Геннадиевич (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1831. | Літвінова Вікторія Вікторівна (Хутірський НВК) | |
1832. | Шевченко Андрій (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
1833. | Коваленко Олександр Олексійович (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | |
1834. | Моцний Тимур Романович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
1835. | Тарахтелюк Тарас Дмитрович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
1836. | Мурга Милана (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
1837. | Іордані Елевтерій (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
1838. | Щуровська Олександра Сергейвна (Школа №64) | |
1839. | Корнак Домінік (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | |
1840. | Вапняр Андрій (Школа №) | |
1841. | Крижевич Тимур Євгенович (Приватна школа "Наша школа") | |
1842. | Олексієнко Тетяна Євгеніївна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
1843. | Аверінов Кирило Іванович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
1844. | Семенова Софія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1845. | Чапайда Максим (Школа № 12) | |
1846. | Барна Злата (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1847. | Чубко Олена (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
1848. | Виноградов Володимир Віталійович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1849. | Бадя Милана Андріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
1850. | Левченко Владислав Романович (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1851. | Солощенко Мар'яна Андріївна (Миролюбівський НВК) | |
1852. | Гужулов Дауд Лом-Алієвич (Запорізька ЗОШ №41) | |
1853. | Сидиков Демид (КЗО НВО №28) | |
1854. | Гришко Вероніка Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
1855. | Соломченко Андрій Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
1856. | Нековаль Олександр (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1857. | Кошелюк Поліна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1858. | Шевченко Іван Володимирович (Одеська СШ № 117) | |
1859. | Сошин Євген (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1860. | Шумська Валерія (Одеська ЗОШ №118) | |
1861. | Бірюк Данило (НВК "Святошиньска гімназія") | |
1862. | Кострицький Богдан (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1863. | Шевчук Соломія Дмитрівна (Попельниківський ліцей) | |
1864. | Озарук Ілля (НВК №9) | |
1865. | Кухта Єлизавета Станіславівна (Середня загальноосвітня школа №158) | |
1866. | Немикін Тимур Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1867. | Прокопчук Ростислав (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
1868. | Полуциганов Даніїл Владиславович (НВК-ліцей №100) | |
1869. | Дзюба Артем Вячеславович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1870. | Безсонов Артур Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1871. | Осадчук Адел (Школа №64) | |
1872. | петро куртинов (Бродівська ЗОШ №1) | |
1873. | Грибченко Євген Андрійович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | |
1874. | Сохар Вадим Назарійович (ТСШ №29) | |
1875. | Мурадов Юсиф (КЗО НВО №28) | |
1876. | Лузан Ярослава Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
1877. | Грибачова Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1878. | Педоренко Анастасія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
1879. | Чебан Дмитро Антонович (Бочковецький НВК) | |
1880. | Загоруйко Денис Олександрович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1881. | Король Андрій Володимирович (Школа №21 м.Луцьк) | |
1882. | Мигуля Владислав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1883. | Сікора Діана Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1884. | Стахов Дмитро Олександрович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
1885. | Варава Денис (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
1886. | Мисік Артем Васильович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
1887. | Павлюк Лєя Ілларіонівна (Броварське НВО) | |
1888. | Кульчиковська Марія Михайлівна (НВК №25 "Волошка") | |
1889. | Собко Влада (НВК "Святошиньска гімназія") | |
1890. | Штець Анна (Харківський ліцей № 149) | |
1891. | Михайлов Назар Вадимович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
1892. | Картавкін Максим Вікторович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1893. | Мельник Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1894. | Калашиков Владисав (Харківський ліцей № 149) | |
1895. | Хахуліна Злата Едуардівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
1896. | Чиж Ельвіра Вадимівна (КЗ "НСЗШ №25") | |
1897. | Марченко Єгор Андрійович (КЗ "НСЗШ № 20") | |
1898. | Старощук Іван Андрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1899. | Синорацький Данило Андрійович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
1900. | Мішин Владислав Олегович (НВК-ліцей №100) | |
1901. | Росада Ілля Володимирович (Уманська ЗОШ №5) | |
1902. | Варлам Ігнат (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1903. | Опарін Олексій Сергійович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1904. | Дацюк Назарій (Школа King's Kids) | |
1905. | Розумійко Вероніка Олександрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1906. | Невмержицька Аріна Андріївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
1907. | Дрибуленда Катерина Сергіївна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
1908. | Сірант Денис-Назарій Юрійович (СЗШ № 30) | |
1909. | Швая Іван (Новомиргородська ЗШ №1) | |
1910. | Нгуєн Ньи Ву Фонг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
1911. | Шарапа Поліна Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
1912. | Мельничук Гліб (НВК №7 м.Хмельницького) | |
1913. | Рагімова Анастасія Василівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1914. | Демченко Ян Олександрович (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1915. | Житіньов Сергій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1916. | Пустовіт Олександра Михайлівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1917. | Красна Милана Віталіївна (Запорізька ЗОШ № 30) | |
1918. | назарено валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1919. | Гричушенко Гліб (Одеська СШ № 121) | |
1920. | Клюкін Артем Миколайович (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | |
1921. | Стасюлевич Софія (СЗШ № 12) | |
1922. | Дутчак Святослав Олегович (СЗШ № 17 м, Львова) | |
1923. | Зідрашко Анатолий Володимирович (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
1924. | Озірський Богдан (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
1925. | Кічук Дмитро (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
1926. | Телечук Ілля (Никонівський ЗЗСО) | |
1927. | Кушнір Матвій Анатолійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
1928. | Пихтар Марія Сергіївна (НВК «Святошинська гімназія») | |
1929. | Бережний Святослав Русланович (Яснопільщанський НВК) | |
1930. | Кучеренко Владлен (Одеська ЗОШ №118) | |
1931. | Фесенко Михайло (Харківський ліцей № 89) | |
1932. | Мануліков Артур Євгенійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
1933. | Глуздань Станіслав Іванович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
1934. | Данелюк Тіна (Ліцей №4) | |
1935. | Слободянюк Олександра (Школа №64) | |
1936. | Рогозний Артем (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | |
1937. | Анна Невєрова (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
1938. | Мельник Марія (КЗО НВО №28) | |
1939. | Дика Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1940. | Грам Марія Вікторівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
1941. | Рудченко Даніїл (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1942. | Кануннікова Христина Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1943. | Болотов Герман Антонович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
1944. | Хруль Дмитро Артемович (Енергодарська ЗОШ №7) | |
1945. | Середа Артем Віталійович (НВК-ліцей №100) | |
1946. | Сивак Анна Ігорівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
1947. | Плавшуда Матвій Олександрович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
1948. | Стельмах Дмитро Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
1949. | Березовська Каміла Степанівна (Школа №64) | |
1950. | Воронюк Людмила Ярославівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
1951. | Приндюк Максим Миколайович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
1952. | Гончар Віталій Олександрович (Синицька ЗОШ) | |
1953. | Давидов Олексій (Вараська ЗОШ №1) | |
1954. | Корчмарчук Микола Олексійович (Ліцей №45) | |
1955. | Абрамович Михайло (Бородянський академічний ліцей) | |
1956. | Жук Вадим Ростиславович (ЛГ "Престиж") | |
1957. | Пальчикова Тереза (Школа дружня до дитини) | |
1958. | Лубенцов Артем Валерійович (ХЗОШ №7) | |
1959. | Кратюк Кирило (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
1960. | Білозор Аліна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1961. | Тімушов Артем Сергійович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
1962. | Власюк Влад Володимирович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
1963. | Русаков Владислав Олегович (НВК-ліцей №100) | |
1964. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Школа №64) | |
1965. | Слісарчук Олександра Романівна (Шепетівський НВК №1) | |
1966. | Мокрий Єгор Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
1967. | Фріш Ребекка семенівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1968. | Таран Данил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1969. | Макарович Д.І. (Великолазівська ЗОШ) | |
1970. | Соколова Єлізавета Дмитріївна (НВК-ліцей №100) | |
1971. | Ванович Владислав Вікторович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1972. | Матейчик Василь Васильович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
1973. | Штихно Денис (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
1974. | Загородній Єгор Андрійович (Криворізька гімназія №91) | |
1975. | Казюка Марко Романович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
1976. | Сейко Володимир (Одеська ЗОШ №118) | |
1977. | Гнутова Софія Михайлівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1978. | Софі Урсуля Філіповська (ThinkGlobal) | |
1979. | Кузик Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1980. | Рустамова Саміра Бахрамівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
1981. | Гончаренко Назар Олександрович (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
1982. | Протасюк Марина (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | |
1983. | Табен Ярослав Іванович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
1984. | Рудь Анастасія Дмитрівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
1985. | Ткач Олександр (Плугівський НВК) | |
1986. | Габестро Марта (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1987. | Павленко Даніель (НВК №9) | |
1988. | Бродин Дарій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1989. | Чигрин Юліана Юріївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
1990. | Колинюк Іоланта Михайлівна (Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1991. | Горолюк Дарина Сергіївна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
1992. | Семран Діана-Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1993. | Волошин Максим (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
1994. | Лавриненко Кіра (Криворізька ЗОШ №103) | |
1995. | Колчанов Віктор Антонович (ЗШ №12) | |
1996. | Власюк Руслана Віталіївна (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1997. | Винницький Макар Володимирович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
1998. | Гапен Марія (Харківський ліцей № 149) | |
1999. | Семенова Анастасія Ігорівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
2000. | Гавриленко Анастасія (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2001. | Бондар Богдан Валентинович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
2002. | Шапошнікова Маргарита (Одеська СШ №50) | |
2003. | Пасенко Назар Тарасович (Ліщинська ЗОШ) | |
2004. | Іщук Максим Васильович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
2005. | Адамян Міла (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
2006. | Максименко Юлія Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2007. | Карабан Евеліна Вікторівна (Студеницький ліцей) | |
2008. | удовенко вероніка вадимівна (Текучанська філія Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) | |
2009. | Солоніна Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2010. | Хорева Анастасия Александровна (Одеська СШ № 117) | |
2011. | Кривошапка Григорій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2012. | Рожко Марія Ігорівна (Ліцей №100) | |
2013. | Парменова Валерія Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | |
2014. | Попов Олександр Сергійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
2015. | Зелена Арiна Костянтинiвна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
2016. | Крузель Владислав (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2017. | Тимчак Євгенія Ярославівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2018. | Жиляк Артем (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
2019. | Слесаренко Єлизавета Олександрівна (Школа №64) | |
2020. | Шевчено Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2021. | Міхніна Вероніка Вадимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2022. | Юрченко Арсен Романович (Уторопський ліцей) | |
2023. | Павлюк Ірена (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
2024. | Бугайченко Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2025. | Андрусяк Мілана Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
2026. | Коломієць Матвій Денисович (Школа №16) | |
2027. | Палій Ганна В`ячеславівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2028. | Карпів А.І. (Сілецька ЗШ) | |
2029. | Момот Варвара Дмитрівна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | |
2030. | Штурма Ілля (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2031. | Єчина Аліса Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2032. | Гіндюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | |
2033. | Омельченко Олександр (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2034. | Яковенко Єгор (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
2035. | Недашківська Вероніка (Мигалківське НВО) | |
2036. | Борецька Злата Сергіївна (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
2037. | Тетерук Артем Миколайович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2038. | Мороко Іван Володимирович (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | |
2039. | Кіперчук Христина Романівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2040. | Косюк Ольга Володимирівна (Криворізька ЗОШ №40) | |
2041. | Лозінська Аліна (КЗ "Ліплявський НВК") | |
2042. | Бобровник Артем Дмитрович (Школа №64) | |
2043. | Рошуор Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2044. | Варгатюк Анастасія (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
2045. | Баєва Поліна Андріївна (ХЗОШ № 51) | |
2046. | Іващенко Артем Станіславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2047. | Авакін Микита Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2048. | Касарда Юліана (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2049. | Матьошко Дмитро (Бородянський академічний ліцей) | |
2050. | Наливайко Максим Сергійович (Охтирська гімназія) | |
2051. | Паламарчук Сергiй (Криворізька гімназія №91) | |
2052. | Азаров Арсеній Олексійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2053. | Пушкарьова Софія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2054. | Косінов Костянтин Миколайович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2055. | Тополя Марія Юріївна (ХЗОШ №7) | |
2056. | Захарій Софія Дмитрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2057. | Мартинюк Дар'я Сергіївна (Школа №1) | |
2058. | Букатар Домініка Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2059. | Ципко Марія Олегівна (НВК-ліцей №100) | |
2060. | Кравців Павло (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
2061. | Глазирін Лев (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | |
2062. | Фельтіна Аліса (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
2063. | Ісса Алі Файсал (Одеська СШ № 35) | |
2064. | Челак Ілля (Одеська ЗОШ №118) | |
2065. | Політило Марта (СЗШ № 20) | |
2066. | Кравчук Нікіта Одеговий (Школа №4) | |
2067. | Сперчинська Аліна Юріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2068. | Вiвтоненко Егор Олександрович (КЗ «НВК «Єлизаветівська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ») | |
2069. | Мниха Денис Артемович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
2070. | Мощук Аліна Русланівна (Криворізька гімназія №91) | |
2071. | Маліна Аріанна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2072. | Гришко Владислава Віталіівна (Школа № 5) | |
2073. | Сніжок Лія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2074. | Чмір Варвара (Школа № 5) | |
2075. | Кардаш Артем Олегович (Подільський ліцей) | |
2076. | Скуратовська Влада Геннадіївна (НВК «Святошинська гімназія») | |
2077. | Дзвенислава Олефіренко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2078. | Заболотня Анна Олександрівна (Одеська СШ № 35) | |
2079. | Штучка Дмитро Сергійович (Херсонська гімназія №1) | |
2080. | Міщенко Катерина Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
2081. | Кузенкова Анна Романівна (Харківська гімназія 14) | |
2082. | Вдовенко Ульяна Олександрівна (Городський НВК) | |
2083. | Новосьолов Данило Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
2084. | Стасюк Христина Романівна (ТСШ №29) | |
2085. | Заремба Анжеліка Віталіївна (Колодистенський НВК) | |
2086. | Гребенюк Дмитро Сергiйович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2087. | Полюхович Дмитро Олегович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
2088. | Коротич Станіслав Олександрович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
2089. | Начкебія Максим В'ячеславович (Перша міська гімназія) | |
2090. | Алаватська Аліна Іванівна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2091. | Кустурова Марія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 23) | |
2092. | Кальницька Дар'я Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
2093. | Матійчук Євген Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2094. | Ляшенко Майя (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
2095. | Бросаліна Анна (Гімназія Claris Verbis) | |
2096. | Кондратюк Вікторія Олександрівна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
2097. | Смарчевський Роман (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2098. | Борейко Богдан (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
2099. | Стомаченко Кристина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2100. | Жуковська Ксенія Максимівна (Одеська СШ № 117) | |
2101. | Мироненко Світлана Володимирівна (Рубіжанське відділення Відокремленого підрозділу "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка") | |
2102. | Степанчук Володимир Володимирович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2103. | Котенко Даша (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2104. | Захарченко Олена Володимирівна (СЗШ № 30) | |
2105. | Єдінчук Наталія Дмитрівна (КЗ "В'язівоцька ЗШ І- ІІІ ступенів") | |
2106. | Варданян Давід Едвардович (Школа №2) | |
2107. | Корольова Ксенія Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | |
2108. | Близнюк Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2109. | Гуренок Роман Євгенович (Криворізька ЗОШ №86) | |
2110. | Яровий Леонід (НВК-ліцей №100) | |
2111. | Стаднічук Євген Миколайович (Криворізька ЗОШ №40) | |
2112. | Суходуб Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2113. | Медідь Софія (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
2114. | Журавльова Анна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2115. | Онуфрієнко Евеліна Сергіївна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
2116. | Пугач Ілля Олександрович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
2117. | Литвин Аріна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2118. | Робулець Ірина Павлівна (Бочковецький НВК) | |
2119. | Жутенко Олена Дмитрiвна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
2120. | Бойко Денис Іванович (Токівська ЗШ) | |
2121. | Темніченко Тимур Романович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
2122. | Мельник Аліна Павлівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | |
2123. | Чернушенко Нікіта Сергійович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2124. | Грудка Анастасія Ігорівна (Одеська СШ № 117) | |
2125. | Салдецька Анжеліка Валеріївна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
2126. | Локоть Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2127. | Гориславська Владислава Вікторівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
2128. | Білас Діна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
2129. | Москаль Михайло (СЗШ № 20) | |
2130. | Жильцова Марія (Одеська СШ № 121) | |
2131. | Лотц Маргарита (НВК "Домінанта") | |
2132. | Літус Єва Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2133. | Шевченко Павло Костянтинович (ХЗОШ № 95) | |
2134. | Ватаманюк Марія Миколаївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2135. | Сулім Софія Сергіївна (Малушківська ЗОШ) | |
2136. | Бернацький Микита Андрійович (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2137. | Єрмаш Аріанна Романівна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
2138. | Сушкова Ж (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2139. | Кіра Мартиненко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2140. | Колесник Павло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2141. | Чемний Остап (ЛНВК №24) | |
2142. | Марина Карпенко Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2143. | Тисячна Ірина Олександрівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
2144. | Марчук Максим Миколайович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
2145. | Буряк Карина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
2146. | Кольцун Ніка Олександрівна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
2147. | Ворожейкін Дмитро (Харківський ліцей № 149) | |
2148. | Антоненко Владислав В’ячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2149. | Уткін Данило Романович (Житомирський міський колегіум) | |
2150. | Репік Анастасія Артемівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2151. | Куратченко Марія Михайлівна (НВК-ліцей №100) | |
2152. | Катеринюк Назар (Поповецька ЗОШ) | |
2153. | Міненко Кіріл Сергійович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
2154. | Голубовська Марія (Одеська ЗОШ № 23) | |
2155. | Денисюк Анастасія Вікторівна (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
2156. | Ботильов Владислав (НВК №9) | |
2157. | Ганєв Руслан (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2158. | Сердюк Володимир Володимирович (НВК-ліцей №100) | |
2159. | Бачинська Мілана Євгенівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
2160. | Оксенюк Іван Олександрович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
2161. | Юрах Олесь (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
2162. | Трояновський Давід Віталійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
2163. | Клименко Нікіта Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2164. | Шуліка Євген Денисович (НВК-ліцей №100) | |
2165. | Федорова Дарья Александровна (Школа №64) | |
2166. | Кудрик Богдан Сергійович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
2167. | Циганок Роман Максимович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
2168. | Драч Іван (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
2169. | Макарук Олександр Юрійович (Шепетівський НВК №1) | |
2170. | Соколовська (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2171. | Починок Єгор Олегович (НВК "Всезнайко") | |
2172. | Мартинов Клім (Первомайська ЗОШ № 12) | |
2173. | Димківська Софія Сергіївна (ССЗШ № 9) | |
2174. | Паранюк Кіра (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
2175. | Тернопільський Арсен Ігорович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
2176. | Борисенко Міра (Одеська СШ № 117) | |
2177. | Щеглов Владислав Александрович (СЗШ № 12) | |
2178. | Макодзьоба Олександра Василівна (гімназія "Київська Русь") | |
2179. | Росла Яна Олександрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
2180. | Бернер Марія Михайлівна (НВК-ліцей №100) | |
2181. | Білик Анастасія (Перша міська гімназія) | |
2182. | Грущинський Ігор Юрійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
2183. | Донченко Ксенія Русланівна (Парасковіївська ЗОШ) | |
2184. | Іремашвілі Софіко Мамуківна (ТСШ №29) | |
2185. | Петренко Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2186. | Коваленко Ярослав Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2187. | Юрченко Артем Анатолійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2188. | Актан Меліса (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2189. | Андросович Кирило Дмитрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
2190. | Печерський Кирило (Одеська ЗОШ №5) | |
2191. | Мегек Євгенія Павлівна (Бочковецький НВК) | |
2192. | Ткач Дар'я Вікторівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2193. | Лозбанік Максим Віталійович (Миролюбівський НВК) | |
2194. | Бесараб Нікіта Сергійович (Одеська СШ № 117) | |
2195. | Нелепа Ксенія (ЗОШ №5) | |
2196. | Карман Ярослава (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
2197. | Голіков Дмитро Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2198. | Глєбова Катерина (Одеська СШ № 117) | |
2199. | Хоржевський Андрій Дмитрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2200. | Колупаєва Софія Василівна (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
2201. | Охотніченко Андрій (Одеська СШ № 121) | |
2202. | Клочко Катерина Максимівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
2203. | 117355231 (Одеська гімназія №4) | |
2204. | Адхам Фаді Шехдайович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2205. | Лопатинська Анастасія Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
2206. | Удовиченко Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2207. | Суворов-Чабан Микола Ігорович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
2208. | Кравченко Анастасія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2209. | Денисов Юрій Павлович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
2210. | Гортовлюк Анна Анатоліївна (ХЗОШ № 95) | |
2211. | Сіроцінська Марія (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
2212. | Губін Артем Єгорович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2213. | Люшин Ілля (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
2214. | Тутевич Андрій Володимирович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
2215. | Кравець Крістіна Григорівна (Одеська СШ № 117) | |
2216. | Фролова Аріна Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2217. | Гончаров Олег Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2218. | Савенко Сергiй Олексiйович (КЗО "СЗШ № 49") | |
2219. | Витягловський Віталій Дмитрович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2220. | Тарасюк Таїсія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2221. | Юженко Олександр Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
2222. | Мороз Таміла Андріївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | |
2223. | Ащеулова Альбіна Олександрівна (НВК №25 "Волошка") | |
2224. | Горбачова Анастасія Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2225. | Дісковська Єлизавета Павлівна (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
2226. | Дао Ньат Вионг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2227. | Кушнір Владислав (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
2228. | Пінчук Андрій Андрійович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
2229. | Вербовський Володимир (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2230. | Нізовець Маргарита (НВК №7 м.Хмельницького) | |
2231. | Левченко Ренат Анатолійович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2232. | Ленігевич Роман (Ліцей №4) | |
2233. | Хижук Валентина Валентинівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
2234. | Галич Тимофій (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
2235. | Гричук Ніна Миколаївна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2236. | Павленко Дар'я Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
2237. | Панюшкін Юрій (КЗО НВО №28) | |
2238. | Бокитько Полина Юріївна (Харківська гімназія 14) | |
2239. | Химяк Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
2240. | Бондаренко Артур Юрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
2241. | Талах Богдан (Вараська ЗОШ №1) | |
2242. | Костенко Дарина (НВК "Домінанта") | |
2243. | Мороз Поліна Русланівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2244. | Бурлаченко Ярослав Олександрович (Криворізька гімназія №91) | |
2245. | Шептуха Максим (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
2246. | Поштаренко Дар'я Олександрівна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | |
2247. | Недовіса Іван Сергійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
2248. | ефремов володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2249. | Вдовенко Аделіна Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
2250. | Карауш Кіра (Одеська ЗОШ № 92) | |
2251. | Німа Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2252. | Грунська Мирослава (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2253. | Мараховська Тамара (ЗОШ №5) | |
2254. | Баран Софія Андріївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | |
2255. | Трач Амелія (Школа дружня до дитини) | |
2256. | решетник ян (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
2257. | Вовна Марія (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
2258. | Мороз Любов Іванівна (Київське вище професійне училище будівництва і дизайну) | |
2259. | КРАВЧУК КОСТЯ (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2260. | Карпович Кіріл (Одеська ЗОШ № 92) | |
2261. | Силка Вероніка Михайлівна (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | |
2262. | Зубрицький Владислав Степанович (Карівська ЗШ І-ІІ ст.) | |
2263. | Кравчук Яків (КЗО НВО №28) | |
2264. | Трофімова Софія (Кремінська школа-гімназія) | |
2265. | Чудновець Ніка (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
2266. | Шмагайло Злата Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2267. | Шакота Нікіта (Think Global) | |
2268. | Шулепа Оксана Василівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2269. | Притула Арсен (ThinkGlobal) | |
2270. | Лісновський Олександр Павлович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2271. | Білошапка Марина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2272. | Кириленко Світлана Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2273. | Демченко Олександр (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
2274. | Волкова Дар'я Максимівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2275. | Вергун Андрій (Школа №64) | |
2276. | Романенко Ніколь (НВК "Всезнайко") | |
2277. | Горюнова Олена (Одеська СШ №50) | |
2278. | Ліпатніков Броніслав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2279. | Шайда Мирослава Павлівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
2280. | Істоміна Поліна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2281. | Рудь Ксенія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2282. | Приходько Вікторія Іванівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2283. | Коротун Дарина (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
2284. | Назаренко Катя (Школа № 12) | |
2285. | Степанішин Андрій (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2286. | Коток Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2287. | Довганик Олександр (НВК №9) | |
2288. | Садковська Караліна Радіонівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2289. | Карачевська Олександра (Одеська СШ № 121) | |
2290. | Ткачук Наталія Василівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
2291. | Горгола Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2292. | Вонг Кіра Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
2293. | Аржаник Мар'яна Андріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
2294. | Матюшенко Дмитро Олексійович (Городський НВК) | |
2295. | Олійник Микола Ярославович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
2296. | Зичкова Аміна Іванівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
2297. | Сибагатов Прохор Костянтинович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2298. | Криволапова Олександра Олегівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
2299. | Євтушенко Андрій (Криворізький професійний ліцей) | |
2300. | Штанько Софія Олександрівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
2301. | Півінська Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2302. | Гринь Вероніка (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | |
2303. | Дєєв Артем (Никифорівська гімназія) | |
2304. | Омельчук Олександр (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2305. | Савицька Марина (Одеська спеціалізована школа №10) | |
2306. | Дубчак Крістіна Олегівна (НВК-ліцей №100) | |
2307. | Байрамова Мілана Юріївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
2308. | Агнаєв Віталій (СЗШ № 12) | |
2309. | Ярич Юлія Валеріївна (ТСШ №29) | |
2310. | Зозулик Неля Іванівна (Попельниківський ліцей) | |
2311. | Саранча Іван (Одеська СШ № 121) | |
2312. | Олійник Максим (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
2313. | Дімітров Артур (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
2314. | Коцар Валерія Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
2315. | Хрипунов Тимур (Одеська СШ №50) | |
2316. | ЛомакаДаниїл Олегович (Школа №2) | |
2317. | Шеремет Артем Володимирович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
2318. | Беловінскіс Олександр (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2319. | Сморизанов Ярослав (КЗО НВО №28) | |
2320. | Діброва Анжела (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2321. | Молдованова Анастасія Миколаївна (Одеська СШ № 117) | |
2322. | Монашко Роман Віталійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
2323. | Ковальчук Михайло Інокентійович (Одеська CШ №119) | |
2324. | Яцишин Станіслав Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2325. | Міллер Микита Антонович (НВК-ліцей №100) | |
2326. | Хоменко Никита Романович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2327. | Корякіна Яна Аріфовна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
2328. | Сова Макар Олександрович (КЗ "ХС НВК" ХОР) | |
2329. | Гарапко Богдан Степанович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
2330. | Єва Мерхеж (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2331. | Овчаренко Володимир (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2332. | Ткашишин Олена (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2333. | Бугай Ян Олександрович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | |
2334. | Гончаренко Владислав Леонідович (Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2335. | Дець Владислав Володимирович (Студеницький ліцей) | |
2336. | Осипчук Артем (Стем-центр "Сократ") | |
2337. | Кудряшов Арсеній (Харківська санаторна школа №9) | |
2338. | Задворний Данііл Олексійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
2339. | Костомарова Аріна Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2340. | Почуєва Олександра Сергіївна (Одеська ЗОШ №107) | |
2341. | Бабушкіна Анна Сергіївна (Запорізька ЗОШ №15) | |
2342. | Гордій Артем (Вараська ЗОШ №1) | |
2343. | Лавренчук Антон Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
2344. | Сокирко Марія Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2345. | Скрипник Матвій Сергійович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
2346. | Мерхеж Адам (НВК «Святошинська гімназія») | |
2347. | Пасічна Аліна (НВК №9) | |
2348. | Яновська Поліна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2349. | Плішко Вероніка (Наталівський НВК) | |
2350. | Кабанов Олег Миколайович (Вознесенська ЗОШ № 6) | |
2351. | Гавриленко Матвій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2352. | Артеменко Кароліна Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2353. | Огороднічук Микола Сергійович (Школа №13) | |
2354. | Янгуразов Серафим (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2355. | Дубровіна Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2356. | Корейба Дмитро (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2357. | ОНИЩЕНКО НАЗАР ДЕНИСОВИЧ (СЗШ № 12) | |
2358. | Горобець Іван Олександрович (Олешинська гімназія) | |
2359. | Козич Анастасія Віталіївна (Снятинський ліцей імені Василя Стефаника) | |
2360. | Єпішкін Георгій Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2361. | Шевчук Дмитро (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
2362. | Міхєєв Станіслав Олександрович (Ліцей №13) | |
2363. | Волков Ярослав Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2364. | Рассказов Дмитро (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
2365. | Гайдей Анна Євгенівна (Дирдинська гімназія) | |
2366. | Соболєв Ілля Олексійович (НВК-ліцей №100) | |
2367. | Новаківська Олександра Вікторівна (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
2368. | Кустова Анна (Криворізька гімназія №91) | |
2369. | Луканюк Олена Русланівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2370. | Воєвода Максим Русланович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
2371. | Панченко Каріна Володимирівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
2372. | Мінжинер Софія Сергівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
2373. | Калєва Анастасія Борисівна (Одеська CШ №119) | |
2374. | Лукаш Дамір Євгенійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
2375. | Флоря Віталіна Віталіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
2376. | Романюк Вероніка Романівна (Шепетівський НВК №1) | |
2377. | Тетерев Ваня (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
2378. | Кухтар Назар (НВК №9) | |
2379. | Цивковська Софія (Маріупольська СШ №4) | |
2380. | Васькова Каміла Володимирівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
2381. | Бачинський Марко (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2382. | Попілянченко Артем (Маріупольська СШ №4) | |
2383. | Держбицька Дария Сергеевна (Охтирська гімназія) | |
2384. | Яковіщук Вікторія (НВК №9) | |
2385. | Бондар Аліса (Ліцей "Інтелект") | |
2386. | Брєдньов Андрій Артурович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
2387. | Пепеонкова Кіра (Вараська ЗОШ №1) | |
2388. | Мартинчук Георгій Вікторович (Криворізька СШ №74) | |
2389. | Жиліна Злата Тихонівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2390. | Полюхович Богдана Ігорівна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
2391. | Дудін Єгор Вікторович (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | |
2392. | Звіряка Юлія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
2393. | Важинський Іван Євгенович (Парасковіївська ЗОШ) | |
2394. | Нелюбов Артем Олексійович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2395. | Шаповал Анастасія Євгенівна (СЗШ № 42) | |
2396. | Назар Бородій (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2397. | Аніков Олександр Миколайович (Криворізька ЗОШ №72) | |
2398. | Прокопенко Ярослава (ЗЗСО 94) | |
2399. | Павлов Станіслав Олександрович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2400. | Сєргєєв Артем Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
2401. | Загородня Соломія Андріївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
2402. | Помогайко Олександра (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | |
2403. | Ігін Єгор (Одеська СШ № 121) | |
2404. | Сігінова Віолетта Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2405. | Хамурда Орест Васильович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
2406. | Левчук Валерія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
2407. | Булгаков Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2408. | шейгус володимир володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2409. | Ковальчук Юрій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2410. | Підгорний Ренат (Кремінська школа-гімназія) | |
2411. | Сергійчук Олеся (Сарненська ЗОШ №6) | |
2412. | Коваленко Дарія Василівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2413. | Новікова Єлизавєта Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2414. | Ткач Златослава Станіславівна (НВК "Всезнайко") | |
2415. | глущенко владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2416. | Попова Софія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
2417. | Вєльчев Максим (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2418. | Мартинюк Марія Михайлівна (Шепетівський НВК №1) | |
2419. | Робу Лорена (Одеська ЗОШ № 92) | |
2420. | Шамрай Соломія Артемівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2421. | Бодачевський Кіріл (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2422. | Латіннік Єгор Андрійович (Think Global) | |
2423. | Кошелєва Анастасія Миколаївна (СЗШ № 30) | |
2424. | Циганюк Ангеліна Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
2425. | Перетятько Єгор (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
2426. | Лєщинська Еліана (Одеська СШ № 121) | |
2427. | Маренко Катерина Євгеніївна (КЗ "Ліплявський НВК") | |
2428. | Маршалюк Дмитро (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
2429. | Данг Зієу Нгок (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2430. | Тарасенко Каріна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2431. | Селищев Артем Тарасович (НВК-ліцей №100) | |
2432. | Булай Давід Валерійович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
2433. | Міняйло Олександра Олександрівна (Берегометська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
2434. | Баркар Максим Вікторович (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
2435. | Коротаєва Катерина Олексіївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
2436. | Тулякова Марія (КЗО НВО №28) | |
2437. | Макаренко Анастасія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
2438. | Шевченко Владислав Віталійович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
2439. | Шумілова Аміна (НВК-ліцей №100) | |
2440. | Хоменко Ельвіра В`ячеславівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2441. | Старлат Анастасія Євгенівна (НВК-ліцей №100) | |
2442. | Турчак Назар Дмитрович (Криворізька ЗОШ №102) | |
2443. | Ватренко Олексій Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2444. | Поваляєв Семен (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2445. | Нересниця Людмила Сергіївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2446. | Данелян Еліна Артурівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2447. | Хорунженко Михайло Артемович (НВК-ліцей №100) | |
2448. | Семирга Анастасія (Ліцей №4) | |
2449. | Войстрик Михайло (ХЗОШ № 95) | |
2450. | Масалітіна Яна Олегівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2451. | Мініч Божена Григорівна (Криворізька ЗОШ №99) | |
2452. | Шаталов Микита Артемович (Школа №16) | |
2453. | Шевців Маргарита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2454. | Чулаєвський Арсеній Юрійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2455. | Сатиренко Олександр (Одеська ЗОШ № 23) | |
2456. | Ігнатьєва Марія Валеріївна (Енергодарська ЗОШ №7) | |
2457. | Андрейченко Вікторія (НВК №9) | |
2458. | Унгурян Анна Николаевна (Школа №64) | |
2459. | Гуйван Анастасія Сергіївна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
2460. | Процик Христина Андріївна (Школа №23) | |
2461. | Шепель Олександр Миколайович (Терпіннівська ЗОШІ) | |
2462. | Прокоф'єв Єгор Мирославович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2463. | Куліковська Вероніка (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2464. | Соловей Дар'я Дмитрівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
2465. | Єрмолаєва Ніколь-Вікторія Олександрівна (СЗШ № 17 м, Львова) | |
2466. | Зайченко Аріна Олександрівна (Шевченківська ЗОШ) | |
2467. | Шевцова Софія (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
2468. | Кузьміна Дар'я (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2469. | Волосов Нікіта (Криворізька ЗОШ №99) | |
2470. | Романюк Артем (Гуманітарна гімназія №23) | |
2471. | Клімов Ренат (Криворізька ЗОШ №103) | |
2472. | Слатвінська Альона Олегівна (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | |
2473. | Клюковська Віра Русланівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
2474. | Литвин Даша (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2475. | Приймак Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | |
2476. | Романов Ярослав (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2477. | Шепеліна Вероніка Русланівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2478. | Соловйова Поліна Михайлівна (НВК-ліцей №100) | |
2479. | Смаль Діана Сергіївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
2480. | Рибачук Богдан Іванович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
2481. | Нінічук Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2482. | Слобода Дарина Дмитрівна (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2) | |
2483. | Середа Марія (НВК-ліцей №100) | |
2484. | Безручак Вікторія Юріївна (ЗОШ №8) | |
2485. | Пушка Михайло Олександрович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2486. | Кийкова Софія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2487. | Юдін Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2488. | Коваль максим (Вараська ЗОШ №1) | |
2489. | Руденко Євгеній Ігорович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
2490. | Мизіна Тетяна Юріївна (НВК-ліцей №100) | |
2491. | Задорожний Андрей Владимирович (ХЗОШ № 51) | |
2492. | Гарібян Анна Сасунівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
2493. | Житарюк Ілля (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
2494. | Лаптій Каміла (Кремінська школа-гімназія) | |
2495. | Ломако Софія (Кремінська школа-гімназія) | |
2496. | Преловська Уляна Олексіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2497. | Пасічник Ольга (Школа дружня до дитини) | |
2498. | Гідірім Анна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2499. | Лактіонова Марія Євгеніївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2500. | Ковальчук кароліна (Поповецька ЗОШ) | |
2501. | Салук Дарія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2502. | Коросташов Дмитро Миколайович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
2503. | Сулятицька (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2504. | Ковальчук Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
2505. | король артем (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
2506. | Тарасенко Артем (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
2507. | Молчанов Артур Олексійович (Ліцей №13) | |
2508. | Царук Софія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2509. | Крмарова Валерія Дмитрівна (Школа №64) | |
2510. | Дзекан Максим Сергійович (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
2511. | Антоненко Ірина Олександрівна (Студеницький ліцей) | |
2512. | Руденок Назар (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2513. | Забільська Маргарита (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2514. | ШУМІЛОВ ГЛІБ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
2515. | Потопа Поліна Сергіївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
2516. | Пруденко Ярослава Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2517. | Шоно Анастасія Олексіївна (Школа №61) | |
2518. | Парака Анна (Криворізька гімназія №91) | |
2519. | Стельмащук Анна (НВК №9) | |
2520. | Афанасьєва Вікторія (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2521. | Бєлік Ольга (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2522. | Гречко Єгор Юрійович (Уманська ЗОШ №5) | |
2523. | Каричковська Софія Олександрівна (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
2524. | Глянько Вікторія (ЗОШ №5) | |
2525. | Лисенко Радислав Мирославович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
2526. | Переходченко Ростислав (КЗО "СЗШ № 49") | |
2527. | Овчиннікова Карина Олегівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
2528. | Пташник Олександр Денисович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2529. | Дігтярь Денис Андрійович (Ватутінський ліцей) | |
2530. | Ніконенко Іван Сергійович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
2531. | Завалій Єлизавета Олександрівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
2532. | Щекатурін Нікіта (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2533. | Полянська Софія (Криворізька СШ№70) | |
2534. | Зеленько Дмитро (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2535. | Баранюк Даніїл (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2536. | Хижняк Вікторія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2537. | Горєвалова Анна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
2538. | Кубрак Вікторія Анатоліївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
2539. | Плющ Ліза (Одеська спеціалізована школа №10) | |
2540. | Герасименко Єва Миколаївна (Печерська гімназія №75) | |
2541. | Комаровський Микита Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2542. | Шуляк Вікторія (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | |
2543. | Францишин Дмитро Володимирович (ТСШ №29) | |
2544. | Ткач Єлизавета Юріївна (Перша міська гімназія) | |
2545. | Загорняк Мілєна Олександрівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
2546. | Гедзюк Богдан Михайлович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
2547. | Дідінська Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2548. | Манойло Ярослав Юрiйович (Дейкалівська ЗОШ) | |
2549. | Науменко Данііл Антонович (НВК «Святошинська гімназія») | |
2550. | Дьяченко Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
2551. | Журавель Іван Романович (НВК-ліцей №100) | |
2552. | Сисин Мілана (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
2553. | Лєсной Давид Євгенович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
2554. | Сафронюк Олексій Сергійович (ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
2555. | Молдован Софія Вадимівна (Бочковецький НВК) | |
2556. | Кузнєцова Дар'я (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
2557. | Русин Ольга (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2558. | Чоботар Денис (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
2559. | Бакуменко Дар'я (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
2560. | Висоцький Дмитро (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2561. | Массалов Андрій Андрійович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
2562. | Піддубний Іван Олександрович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
2563. | Андрієнко Вікторія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2564. | Філіппов Владислав (СЗШ № 12) | |
2565. | Шафар Артем Віталійович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
2566. | Світлична Мар'яна Олександрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
2567. | Кирик Катерина (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
2568. | Мирошник Михайло Максимович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2569. | Слободян Єгор Віталійович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
2570. | Лавренко Єлеазар (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
2571. | Лазоренко Тимофій Андрійович (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2572. | Командіна Аліна (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
2573. | Васильєва Вероніка Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2574. | Рябухіна Дар`я Романівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2575. | Асфіра Ахмад (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2576. | Петрова Анастасія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2577. | Гавриленко (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
2578. | Ларіков Максим Андрійович (Запорізька ЗОШ № 30) | |
2579. | Рядченко Георгій Сергійович (Одеська СШ № 35) | |
2580. | Горбунова Неллі (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106) | |
2581. | Гордієнко Анна Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2582. | Штих-Барков Олександр Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2583. | Бойко Христина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2584. | Гончаренко Євгенія Олександрівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
2585. | Стешенко Лев Дмитрович (Романо-германська гімназія 123) | |
2586. | Годун Андрій Анатолійович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
2587. | Гаврилюк Станіслав Денисович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
2588. | Гаврилова Єлизавета Вікторівна (НВК-ліцей №100) | |
2589. | Приз Даніїл (Кремінська школа-гімназія) | |
2590. | Пасічник Марк Олександрович (Шепетівський НВК №1) | |
2591. | Очеретна Дарина Олександрівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
2592. | Бартащук Артем Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2593. | Комар Ілля Олегович (НВК-ліцей №100) | |
2594. | Сенченко Кирил Віталійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2595. | Погребна Юлія (Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2596. | Курельонок Ілля (Веселобалківська ЗОШ) | |
2597. | Бінус Єва Константинівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
2598. | Кобрин Кароліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2599. | Бутчак Вероніка Андріївна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | |
2600. | Шевченко Вероніка Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2601. | Раслін Давид (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2602. | Зубкова Марія (Одеська ЗОШ № 92) | |
2603. | Костякова Марія Вікторівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
2604. | Поркуян Марина Євгеніївна (Школа №16) | |
2605. | Куценко Єгор (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
2606. | Петрій Артем (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
2607. | Сербіна Анастасія (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
2608. | Андрющенко Альбіна (Будянський ліцей) | |
2609. | Сіверчук Даніїл (Гімназія Claris Verbis) | |
2610. | Омелечко Владислав (НВК «Святошинська гімназія») | |
2611. | Кулішова Софія (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
2612. | Полторацький Леонід (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2613. | Кружкова Софія Олексіївна (КОЗ "Чарівнянський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів") | |
2614. | Гребенщиков Назарій Олександрович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
2615. | Рогач Дарін (Гімназія "Наше майбутнє") | |
2616. | Білокінь Єлизавета Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2617. | Дячок Катерина Іванівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2618. | Калініченко Анастасія Ігорівна (Криворізька СЗОШ №20) | |
2619. | Черкасова Уляна Євгенівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
2620. | Іллюк Діана Юріївна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
2621. | Орел Софія Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2622. | Ящук Софія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
2623. | Попелюх Назар Олександрович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
2624. | Вербілов Олександр Максимович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2625. | Ханєєв Іван Владиславович (Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов) | |
2626. | Гавриляк Орися (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2627. | Бобак Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2628. | Головій Владислав Валентинович (НВК-ліцей №100) | |
2629. | Гладан Василина Андрівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | |
2630. | Беляк Павло Володимирович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
2631. | Линок Єремій Сергійович (СЗШ № 42) | |
2632. | Копач Софія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
2633. | Галанюк Степан (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2634. | Гладков Нікіта Олексійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
2635. | Шварьова Злата Ігорівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
2636. | Бідюк Вікторія Олександрівна (Школа №64) | |
2637. | Саворона Ілля Петрович (ЗОШ №4) | |
2638. | Рамзов Костянтин (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2639. | Павленко Уляна (Вараська ЗОШ №1) | |
2640. | Дзюбан Софія Миколаївна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2641. | Ньи Хионг Чук (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2642. | Боровик Ревека (КЗО НВО №28) | |
2643. | Юхно Софія Сергіївна (Первомайська гімназія № 3) | |
2644. | Бондаренко Тимур Русланович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2645. | Трипольська Катерина Русланівна (Школа № Височанський НВК) | |
2646. | Йілмаз Селін (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2647. | Бойко Вероніка Тарасівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
2648. | Сокур Павло Денисович (Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
2649. | Селезньов Дiма (Запорізька ЗОШ № 65) | |
2650. | Сіваєва Єва Ігнатівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2651. | Скиба Макар Вікторович (ТСШ № 3) | |
2652. | Божук Дмитро Олександрович (Одеська СШ №50) | |
2653. | Мережинська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2654. | Гопцій Мирослава (ХЗОШ №159) | |
2655. | Юрьев Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2656. | Тітаренко Михайло (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
2657. | Котвицька олександра (Житомирський екологічний ліцей №24) | |
2658. | Курнюк Тетяна (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів) | |
2659. | Копєйка Мілена Русланівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2660. | Салімонович Артем Олександрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
2661. | Мартинишин Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2662. | Кравченко Максим (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
2663. | Пивоваров Лука (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
2664. | Коломієць Карина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2665. | Безбородов Денис Николаевич (ХЗОШ № 51) | |
2666. | Улітенко Ігор (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
2667. | Бова Олександр Володимирович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | |
2668. | Іванова Арина (НВК-ліцей №100) | |
2669. | Рєзнік Рада (НВК "Всезнайко") | |
2670. | Єрмоленко Денис Сергійович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
2671. | Хохлов Кіріл Анатолійович (Школа №4) | |
2672. | Маніш Данііл Олексійович (Ямпільська ЗОШ №2) | |
2673. | Куценко Єгор (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106) | |
2674. | Кармазіна Софія (Одеська СШ № 121) | |
2675. | Недужа Тетяна Віталіївна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | |
2676. | Куценко Данило Борисович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
2677. | Бутівченко Вероніка Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2678. | Заєць Дарина Миколаївна (Хутірський НВК) | |
2679. | Коптілов Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2680. | лєпшина милана (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2681. | Краснюк Владислав (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2682. | Павловський Максим Сергійович (Школа № 2) | |
2683. | Кузуб Назар Юрійович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2684. | Поспелова А настасия (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2685. | Cеняк Вікторія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
2686. | Чобанян Мері Акопівна (ХЗОШ №7) | |
2687. | Зінчук Олександра Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | |
2688. | Горбас Гордій Ярославович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
2689. | Юшко Євген (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2690. | Майданик Кирило Андрійович (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2691. | Дадушко Даниїл (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
2692. | Горбань Ванесса Едуардівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
2693. | Семенченко Діана Андріївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
2694. | Котик Анастас (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
2695. | Яковенко Дар’я (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
2696. | Калинина Дар'я (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
2697. | Голіят Данило (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
2698. | Кімнатна Каміла Владиславівна (КЗ "Первозванівське НВО") | |
2699. | Цвик Софія Андріївна (Школа №1) | |
2700. | Чирвон Софія (Харківський ліцей № 89) | |
2701. | Иванов Владислав Дмитрович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
2702. | Воронцова Ярослава Олександрівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
2703. | Савчук Сергій (Новомиргородська ЗШ №1) | |
2704. | Сідаш Катерина Євгенівна (НВК-ліцей №100) | |
2705. | Федоров Сергій Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
2706. | Юхименко Дмитро (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
2707. | Короленко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2708. | Гордієнко Валентин Євгенович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2709. | Ткач Давід (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2710. | Каланов Нiкiта (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2711. | Ларіонов Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2712. | Соловка Поліна (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | |
2713. | Демченко Анастасія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
2714. | Снігур Віталій (Одеська ЗОШ № 92) | |
2715. | Кальченко Дар'я Олександрiвна (Дейкалівська ЗОШ) | |
2716. | Січкар Вероніка Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2717. | Куцин Михайло (Школа King's Kids) | |
2718. | Черепнін Микита (ЗЗСО №10) | |
2719. | Бійовська Марія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
2720. | Барахов Владислав Вадимович (Запорізька ЗОШ № 30) | |
2721. | Чопко Марта (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2722. | Шинкаренко Дар'я Вадимівна (Парутинська ЗОШ) | |
2723. | Тимчій Вікторія Олегівна (Школа №23) | |
2724. | Ліпінський Андрій (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
2725. | Товкун Карина Олегівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
2726. | Лютомський Ілья (ХЗОШ № 51) | |
2727. | Макєєва Анастасія Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2728. | Солодка Вікторія Андріївна (Бородянський академічний ліцей) | |
2729. | Вержиковська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2730. | Владика Марко (НВК №9) | |
2731. | Кисельов Гліб Андрійович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2732. | Корчинська Каміла Богданівна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2733. | Захарченко Милана (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2734. | Ясеновська Даша (Парасковіївська ЗОШ) | |
2735. | Клименко Ірина Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2736. | Хархаліс Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2737. | Кібалка Ульяна Романівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2738. | Хаджиоглу Євген Валерійович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2739. | Кальчик Валерія Григорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2740. | Годзула Валнрія (Новолабунська ЗОШ) | |
2741. | Калиновський Даніїл (Одеський навчально-виховний комплекс № 300-дошкільний навчальний заклад") | |
2742. | Миняйло Георгий (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2743. | Дзюін Тимофій (Одеська СШ № 121) | |
2744. | Візір Софія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
2745. | Ткач Дем'ян (Ставрівський НВК) | |
2746. | Футрук Богдана Іванівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
2747. | Архипенко Влада Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | |
2748. | Єрохова Аріна Олександрівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
2749. | Власийчук Станіслав Володимирович (Теплодарська ЗОШ) | |
2750. | Шабанова Анастасія Андріївна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | |
2751. | Граб'юк Поліна Василівна (Попельниківський ліцей) | |
2752. | Лучко Анна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
2753. | Пастернак Тетяна (Школа № 6) | |
2754. | Бобиляк Єва Михайлівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
2755. | Калишник Ева (Think Global) | |
2756. | Коваленко Алеся Антонівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
2757. | Савич Божедана Володимирівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
2758. | Король Iванна Ярославiвна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
2759. | Шилан Катерина (Вараська ЗОШ №1) | |
2760. | Радковська Дарина Остапівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
2761. | Ємченко Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2762. | Шута Ярослава Григорівна (Приватна школа "Наша школа") | |
2763. | Буйна Милана (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2764. | Урсуленко Дмитро Іванович (Херсонська ЗОШ №32) | |
2765. | Медведчук Тихон Віталійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
2766. | Урянський Денис Олександрович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
2767. | Кодарук Сергій Миколайович (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | |
2768. | Лоєнко Софія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2769. | Помогаєв Іван Костянтинович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2770. | Мигаль Роман (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2771. | Кульчицький Михайло (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
2772. | Велика Мілана (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
2773. | Світличний Роман Володимирович (ХЗОШ №7) | |
2774. | Рева Олександр Борисович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
2775. | Кроліковський Назар Сергійович (Олешинська гімназія) | |
2776. | Шандрук Святослав (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
2777. | Мартинов Ілля Юрійович (НВК-ліцей №100) | |
2778. | Михайличенко Назар Васильевич (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
2779. | Ісакова Ярослава Валентинівна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | |
2780. | Твердохліб Георгій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2781. | Царелунге Роксана (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
2782. | Чумаченко Олександра (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2783. | Липовська Уляна (Вараська ЗОШ №1) | |
2784. | Кміть Єлизавета Олександрівна (Чернівецька гімназія №7) | |
2785. | Скибінська Дарина Дмитрівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
2786. | Лапухов Дарій (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2787. | Гутник Марія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2788. | Пономарь Вадим Романович (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | |
2789. | Насальський Володимир Дмитрович (Одеська СШ № 35) | |
2790. | Міненко Гліб Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
2791. | Барабаш Варвара (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2792. | Бугрим Владислав (Запорізький колегіум №98) | |
2793. | Христич Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2794. | Гайдар Іван (КЗО НВО №28) | |
2795. | Станкевич Сергій Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2796. | Грушевський Віктор (СЗШ № 12) | |
2797. | Францевич Мілана (Сарненська ЗОШ №6) | |
2798. | Машталір Варвара Сергіївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2799. | Піщалюк Софія Святославівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
2800. | Захаров Дмитро Андрійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
2801. | лелюк макар олександрович (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
2802. | Бабіна Марія Максимовна (Харківська гімназія 14) | |
2803. | Вовк Максим (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
2804. | Щадров Назар Олександрович (Парутинська ЗОШ) | |
2805. | Мороз Софія Ігорівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
2806. | Мандибура А.О. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2807. | Опенчук Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2808. | Черкашина Ксенія Євгеніївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
2809. | Старов Степан (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2810. | Сус Соня (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2811. | Сковлюк Іван (Харківський ліцей № 149) | |
2812. | Мацепа Катерина Андріївна (Школа №23) | |
2813. | Старовойтов В.А. (Криворізька ЗОШ №62) | |
2814. | Кондра Мар'яна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2815. | Приймачук Єва (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2816. | Долганюк Денис (Одеська ЗОШ №118) | |
2817. | Бондаренко Назарій (Одеська СШ № 121) | |
2818. | Карпич Євгеній Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
2819. | Дімітров Станіслав Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
2820. | Кравець Іван Ярославович (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
2821. | Яворський Григорій Дмитрович (Одеська СШ № 117) | |
2822. | Кудрявцева Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2823. | Лук'янов Іван Сергійович (середня школа) | |
2824. | Вахромова Вероніка Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
2825. | Віжанська Єва Віталіївна (Одеська ЗОШ № 23) | |
2826. | Іксар Кіра Олегівна (Уманська ЗОШ №5) | |
2827. | Білоус Микита (Криворізька ЗОШ №65) | |
2828. | Пензев Давид (ЗОШ №5) | |
2829. | Бондаренко Даніїл (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2830. | Барінова Ліза (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
2831. | Михайлова Маргаритиа (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
2832. | Сачковський Олександр (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | |
2833. | Галіченко Катерина Григорівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
2834. | Семещенко Софія Сергіївна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
2835. | Тюленєва Софія (НВК "Домінанта") | |
2836. | Мерліч Дмітрій Олександрович (Одеська СШ № 35) | |
2837. | Маліцька Дар'я (Одеська СШ № 117) | |
2838. | Михайленко Русаліна Миколаївна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
2839. | Венгрінович Дмитро Валерійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
2840. | Нарли Кирило (ЗОШ №5) | |
2841. | Давидов Михайло Геннадійович (Височанська СЗОШ ім.Героя Радянського Союзу О.Л.Пшенички) | |
2842. | Будинський Ростислав Ростиславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2843. | Ткачук Валерія Тарасівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2844. | Кузубова Софія (Школа №7) | |
2845. | Мотрунич М. (Гетьманівська ЗОШ I-III ст.) | |
2846. | Кравчук Карина (Криворізька гімназія №91) | |
2847. | Лі Даніїл (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
2848. | Пузич Ангеліна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
2849. | Крамський Данило Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2850. | Явтушенко Макар Олександрович (НВК №9) | |
2851. | Мартиненко Марія Євгенівна (Теплодарська ЗОШ) | |
2852. | Сапцов Тихон (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2853. | Тарусіна Дар`я (ХЗОШ № 95) | |
2854. | Якимович Юрій Іванович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
2855. | Сайгіна Марія Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
2856. | Слюсар Марк Олександрович (Одеська СШ № 35) | |
2857. | Виноградов Михайло Денисович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
2858. | Дідусьова Євгенія Олександрівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
2859. | Шостак Лукія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
2860. | Мітєв Олександр Іванович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2861. | Горват Владислава (ХЗОШ №159) | |
2862. | Нго Тхай Шон (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2863. | Швец Микола (Одеська СШ № 117) | |
2864. | Кучаєв Федір (Гімназія Claris Verbis) | |
2865. | Стрельцов Кирило Ігорович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
2866. | Проконін Кирило Сергійович (Запорізька ЗОШ № 30) | |
2867. | Горбонос Сергій Ігоревич (НВК-ліцей №100) | |
2868. | Петрук Софія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
2869. | Топольницька Дамірель Євгенівна (Школа №64) | |
2870. | Голіней Ольга Олегівна (НВК №9) | |
2871. | Пузанова Анна Денисівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
2872. | Заїченко Євангеліна (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | |
2873. | Бондар Катерина Валеріївна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2874. | Бардега Іван Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2875. | Плющ Анна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
2876. | Боярчук Владислав Олександрович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
2877. | Смірнов Назар Олександрович (Шепетівський НВК №1) | |
2878. | Борзик Володимир Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2879. | Шаперенкова Дарія Антонівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2880. | Баланик Іван Ярославович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2881. | Шевчук Ліана (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
2882. | Тимофієв Тимур (Верблюзький НВК) | |
2883. | Синельникова Поліна (Маріупольська СШ №4) | |
2884. | Збандут Андрій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
2885. | Педько Станіслав Євгенович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2886. | Семенюк Вікторія Ігорівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
2887. | Шурчалін Данііл Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
2888. | Шуляк Владислав Русланович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
2889. | Дитюк Анна Володимирівна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
2890. | Кулик Марія (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
2891. | Нечепуренко Кирило (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2892. | Аріна Юнакова (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2893. | Мірошник Аліса Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
2894. | Кострома Камілла Антонівна (НВК-ліцей №100) | |
2895. | Гриценко Валерія Вадимівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
2896. | Сівцова Вероніка Євгеніївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
2897. | Ходаківський Єгор Максимович (ЗОШ №8) | |
2898. | Мельник Олександр Олександрович (Миколаївська загальноосвітня школа № 11) | |
2899. | Погоріла Мілана (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
2900. | Суржик Кіра (Вільнянська гімназія "Світоч") | |
2901. | Карпенко Арсеній (Think Global) | |
2902. | Мироненко Вероніка Олегівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
2903. | Тарас Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2904. | Давидова Олександра Олександрiвна (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | |
2905. | Зубарєва Анастасія (Кремінська школа-гімназія) | |
2906. | Кух Валерія Дмитрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
2907. | Шандиба Діана (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2908. | Підгорний Максим (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2909. | Світонько Богдан Анатолійович (НВК-ліцей №100) | |
2910. | Піщанський Олександр Сергійович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
2911. | Гребенюк Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2912. | Москаль Денис Денисович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2913. | Дзіговська Віра (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
2914. | Герасименко Варвара Костянтинівна (Мовний центр "Країна знань") | |
2915. | Рибкін Дмитро (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
2916. | Бондаренко Людмила Сергіївна (Школа №16) | |
2917. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2918. | Крупенко Маргарита Іванівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
2919. | Поліщук Мар'яна (Гімназія Claris Verbis) | |
2920. | Сірф Софія Олександрівна (Ліцей №13) | |
2921. | Федоренко Вікторія Ігорівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
2922. | Дима Куличенко (Одеська СШ № 117) | |
2923. | Кучма Мирон (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2924. | Мороз Марк (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2925. | Костюченко Валерія (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
2926. | Федорчук Дмитро (Новолабунська ЗОШ) | |
2927. | Гужева Кіра Валентинівна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
2928. | Копилов Арсеній Олегович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2929. | Гліган Катерина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
2930. | Мартиненко Марія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
2931. | Сотник Софія Олексіївна (Подолівська філія) | |
2932. | Полулях Кароліна (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2933. | Наталуха Єлизавета Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
2934. | Тюренко Данііл (СЗШ № 12) | |
2935. | Корнійчук Владислава Вадимівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
2936. | Репех Олександр Романович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2937. | Авдєєв Василь (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2938. | Мічник Вадим (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | |
2939. | Леонтій Віталій Віталійович (Старожадівський НВК) | |
2940. | Муцет Христина (Одеська СШ № 121) | |
2941. | Краєвська Софія (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2942. | Мелещенко Вероніка Олександрівна (Полтавський НВК) | |
2943. | Ткач Богдан (Школа № 5) | |
2944. | Демченко Амелія Вячеславівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
2945. | Щекочихін М (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2946. | Заяць Софія (Одеська СШ № 121) | |
2947. | Дворжецький Андрій (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
2948. | Думіна Євгенія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
2949. | Матвій Карп'як (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2950. | Лех Дар'я (Криворізька СШ№70) | |
2951. | Петкевич Річард Борисович (Одеська Маріїнська гімназія) | |
2952. | Єрмаков Нікіта (ХЗОШ № 51) | |
2953. | Набока Денис Максимович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2954. | Гупало Килина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
2955. | Дощич Артур Романович (ХЗОШ № 51) | |
2956. | Гулецький Іван Олександрович (Костянтинівська ЗШ №5) | |
2957. | Тарасун Владислав (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
2958. | Григорський-Халмурадов Михайло (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
2959. | Щербаков Іван (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
2960. | Шнейдер Артем (Середня загальноосвітня школа №158) | |
2961. | Боєску Олексій Вячеславович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
2962. | Смоляна Олександра Ростиславівна (Благовіщенська ЗОШ) | |
2963. | Астаф'єва Маргарита Олександрівна (ЛНВК №24) | |
2964. | Тимур Візьонок (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
2965. | Присада Максим Анатолійович (ЛНВК №24) | |
2966. | Рубан Дар'я (Криворізька гімназія №91) | |
2967. | Перімова Валерія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
2968. | Лівінський Валентин (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2969. | Поляков Артем Олексійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
2970. | Шацьких Віктор (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
2971. | Ревенко Семен (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
2972. | Морозова Поліна Олександрівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
2973. | Франко Анастасія Валеріївна (Старожадівський НВК) | |
2974. | Перепелиця Вікторія Максимівна (Криворізька ЗОШ №93) | |
2975. | Пчолкіна Марія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2976. | Островецький Натан Олегович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
2977. | Мельник Тереза Денисівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
2978. | Єфімова Анастасія Максимівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
2979. | Вовчарук Андрій Миколайович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
2980. | Білас Соломія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
2981. | Єфремова Злата Вячеславівна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2982. | Фан Нгок Ань (Харківський технічний ліцей № 173) | |
2983. | Філімонюк Станіслав Юрійович (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | |
2984. | Бабенко Анна Юріївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
2985. | Кравчук Наталія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
2986. | Синишин Богдан (Мигалківське НВО) | |
2987. | Росинець Софія Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2988. | Ілюк Ольга Романівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
2989. | Поліщук Ольга Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
2990. | Осінчук Софія (ЛСЗШ №71) | |
2991. | Дронова Анастасія (Одеська СШ № 121) | |
2992. | Шевчук Максим Ігоревич (Шепетівський НВК №1) | |
2993. | Шутень Никита Артемовыч (Криворізька ЗОШ №40) | |
2994. | Немченко Владислав Андрійович (КЗ «НВК «Єлизаветівська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ») | |
2995. | Поплавська Діана Олегівна (СЗШ № 30) | |
2996. | Казмірук Володимир Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
2997. | Розмариця Назар (Школа №40) | |
2998. | Колісник Яна Юріївна (Вороненська ЗОШ) | |
2999. | Мармиш Катерина (Первомайська ЗОШ № 12) | |
3000. | Силкін Єгор (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3001. | Кемський Микола (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
3002. | Андрейків Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3003. | Божор Каріна Олександрівна (Криворізька СЗОШ №20) | |
3004. | Буря Віталіна (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
3005. | Соляник Дар*я (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
3006. | Шевчук Людмила (Школа № 18) | |
3007. | Олексій Олегович пазенок (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3008. | Фам Тхань Дат (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3009. | Баланюк Тарас Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
3010. | Купич Ніна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3011. | Келчевський Олександр Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3012. | Небилиця Артем Денисович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3013. | Богданенко Андрій Дмитрович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3014. | Ярош Ксенія Олексіївна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
3015. | Ільєнков Денис (Криворізька ЗОШ №65) | |
3016. | Ляхоцька Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3017. | Міцевич Надія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3018. | Волков Артем (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
3019. | Валанцевич Роман (Одеська ЗОШ №118) | |
3020. | Гнатюк Артем (ЛЗШ № 43) | |
3021. | Андріуца Станіслав Валерійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
3022. | Крутько Анастасія Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
3023. | Кравцова Вікторія Володимирівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
3024. | Агеєнко Анастасія Романівна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
3025. | Демченко Тетяна (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
3026. | Дяченко Денис (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3027. | Гріщенко Анастасія Юріївна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
3028. | Вільнер Юлія Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3029. | Пентескул Артем (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
3030. | Нагорний Максим Юрійович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
3031. | Ідаятова Лейла Емін кизи (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3032. | Штогрин Ангеліна Ігорівна (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | |
3033. | Овсієнко Марія (Криворізька ЗОШ №65) | |
3034. | Тохтамиш Крістіна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3035. | Єшков Антон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3036. | Пархомович Аліна Віталіївна (ХЗОШ № 95) | |
3037. | Телега Єлизавета Сергіївга (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | |
3038. | ніколенко егор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3039. | Новікова Елеонора Володимирівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
3040. | Трофімов Ілля Сергійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
3041. | Новікова Іванна (Поповецька ЗОШ) | |
3042. | Жихорев Нікіта Сергійович (Block Language Club) | |
3043. | Болюх Христина Віталіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3044. | Литвинчук Мілоліка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3045. | Тімашкова Катерина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3046. | Саттаров Алішер (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3047. | Андрюшко Дар’я Олегівна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
3048. | Андрієнко Максим Васильович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
3049. | Клименко Денис (Криворізька ЗОШ №102) | |
3050. | Базаря Олег (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
3051. | Притула Олесандра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3052. | Савлук Олександр Леонідович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3053. | Курпіль Матвій Петрович (Топільська) | |
3054. | Васильєва Настя (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
3055. | Гавриленко Віка (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
3056. | Шеховець Георгій Максимович (Ліцей міжнародних відносин ім.Василя Стуса) | |
3057. | Радіна Катерина (Одеська СШ № 117) | |
3058. | Бугрим Данило (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | |
3059. | Бондар Никита Николаевич (Водяно-Лоринська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3060. | Лопушнян Михайло Михайлович (Парутинська ЗОШ) | |
3061. | Давиденко Ірина Олександрівна (Парасковіївська ЗОШ) | |
3062. | Джуфер Іван Дмитрович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3063. | Гладчук Влас Віталійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3064. | Георганова Крістіна (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3065. | Пєнова Кіра Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3066. | Бондаренко Дмитро (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
3067. | Ворона Артем (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | |
3068. | Супрун Тимофій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3069. | Захаренко Дар'я Сергіївна (Парутинська ЗОШ) | |
3070. | Олесик Каріна Олександрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
3071. | Липецький Роман Ігорович (Сапогівський НВК) | |
3072. | Конахович Уляна Євгенівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
3073. | Карбівничий Максим Петрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3074. | Ковдрин Анастасія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3075. | Авер'янова Марія Володимирівна (Ліцей №13) | |
3076. | Дорофеєв Мірон Сергійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
3077. | Осікова Поліна Станіславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3078. | Сальникова Марiя Максимiвна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
3079. | Білявський Давід Олександрович (КУ Сумський НВК № 41) | |
3080. | Соколовський Іван (НВК "Домінанта") | |
3081. | Пнєвський Кірил (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3082. | Марк Яхнич (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3083. | Голіцин Денис Юрійович (Запорізька ЗОШ № 30) | |
3084. | Головченко Ангеліна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3085. | Капітанчук Марія Вікторівна (Йосипівський НВК) | |
3086. | Несмєлова Софія Олександрівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3087. | Новосельський Тимофій Антонович (Шепетівський НВК №1) | |
3088. | Бандерич Вікторія (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
3089. | РУДАС іЛЛЯ (Петрашівська ЗОШ) | |
3090. | Горусєва Олександра (НВК "Домінанта") | |
3091. | Дзяд Дмитро Юрійович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
3092. | Сталинський Михайло Олександрович (Охтирська гімназія) | |
3093. | Зінченко Ніна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3094. | Лященко Юрій (ЗОШ №5) | |
3095. | Філонова Дар`я (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3096. | Корнілов Андрій Олександрович (Школа №64) | |
3097. | Ботнар Валерія Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
3098. | Кіріндасов Кирило Ігорович (Одеська CШ №119) | |
3099. | Васильєва Ярослава (Школа №7) | |
3100. | Сахненко Катерина Віталіївна (Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3101. | Кудрявцев Єгор (НВК-ліцей №100) | |
3102. | Переймибіда Орест (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3103. | Запталова Валерія Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3104. | Чухно Катерина Романівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
3105. | Волошина Варвара Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3106. | Кутова Поліна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3107. | Кобиляцька Юлія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3108. | Деняк Данило (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3109. | Зибарєва Кіра Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
3110. | Прутяну Марія Миколаївна (Калинівська ЗОШ) | |
3111. | Дружиніна Катерина (Одеська СШ № 121) | |
3112. | Папсуєва Марія Вадимівна (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3113. | Сидоренко Каріна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3114. | Нагібін Геннадій (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
3115. | Макаренко Вероніка Віталіївна (Дейкалівська ЗОШ) | |
3116. | Сімачов Кирило Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3117. | Надвулична Дар`я Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3118. | Бибко Станіслава Анатоліївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3119. | Кальна Валерія (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
3120. | Ціпко Роман (НВК №7 м.Хмельницького) | |
3121. | Лебедко Макар Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
3122. | Котилевська Серафіма (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3123. | Абраванідзе Тимур Бесланович (НВК-ліцей №100) | |
3124. | Поймінова Анна (Вараська ЗОШ №1) | |
3125. | Коваленко Олександра Олегівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
3126. | Михайлицька Тетяна Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3127. | Курочкін Богдан Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3128. | Білоконь Дмитро Олександрович (Школа №64) | |
3129. | Кацуба Іван (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3130. | Логачевська Орина Олексіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3131. | Лавриненко Злата Євгенівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
3132. | Шугайло Назар (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
3133. | Березіна Марія Адріївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3134. | Коляса Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3135. | Площенюк Катерина Василівна (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | |
3136. | Пляхтур Артем Олександрович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
3137. | Шевченко Тимофій Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3138. | Ковалюк Катерина (ЛНВК №24) | |
3139. | Левицька Ірина (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
3140. | Москаленський Яромир (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
3141. | Кунгурцев Тихон Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3142. | Корчинський Ігор Олегович (Буднянський НВК) | |
3143. | Рокутов Севастян (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
3144. | Мельник Анна Валентинівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3145. | Солдатов Артем Олександрович (Ліцей №13) | |
3146. | Гасимов Давид (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3147. | Євтушенко Марія Петрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
3148. | Слічко Єгор Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
3149. | Карпенко Ілля (Микулицька ЗОШ) | |
3150. | Гошко Станіслав Сергійович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
3151. | Симонович Денис (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
3152. | Пилипчук Захар (Вараська ЗОШ №1) | |
3153. | Соколовська Аліса Вікторівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3154. | Варіч Мирослав Вікторович (ЗОШ №4) | |
3155. | Петрашенко Альбіна (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
3156. | Солоніна Аріна Дмитрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
3157. | Демчук Дмитро Ігорович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
3158. | Сидьорко Єгор В'ячеславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3159. | Головко Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3160. | Ладиченко Єлизавета (Міжнародна Французька Школа) | |
3161. | Уколова Дар'я Олександрівна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
3162. | Орел Максим Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
3163. | Шаповаленко Дмитро Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
3164. | Неустроєв Олександр (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3165. | Правдива КатеринаЄвгеніївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
3166. | Курлейко Маргарита Олександрівна (Василівська ЗОШ) | |
3167. | Осадча Аліна Миколаївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3168. | Хиленко Ярослав (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3169. | Корнейчук Денис (СШ №86) | |
3170. | Щербаков Тимур (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3171. | Семенова Марія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3172. | Лобко Дарина Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3173. | Фітель Соломія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3174. | Полуектова Дарина (НВК-ліцей №100) | |
3175. | Вишневський Денис Сергійович (Широчанський НВК) | |
3176. | Молдован Володимир Констянтинович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3177. | Моклович Денис Володимирович (ЗОШ №8) | |
3178. | Райнер Еліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3179. | Семьонов Олег Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3180. | Бобошко Поліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3181. | Вакуленко Микита Андрійович (ХЗОШ № 95) | |
3182. | Маланій Владислав Віталійович (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | |
3183. | Кобичев Артем (Гуманітарна гімназія №23) | |
3184. | Нестерова Марія (Гімназія Claris Verbis) | |
3185. | Ярич Вікторія Валеріївна (ТСШ №29) | |
3186. | Хоміцький Богдан (НВК №9) | |
3187. | Шитов Іван Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3188. | Біляс Софія (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
3189. | Бабой Анастасія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
3190. | Палатнік Лірон Семіонівна (ПЗ Харківська школа I-III ст. "Ангстрем") | |
3191. | Дімов Максим (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3192. | Ткаченко Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3193. | Смертко Лев Антонович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
3194. | Задорецька Діна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3195. | Шрамков Андрій Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3196. | Гресс Георгій Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3197. | Сєвостьянов Андрій (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3198. | Ткаченко Денис Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
3199. | Шкляренко Марія (Одеський навчально-виховний комплекс № 300-дошкільний навчальний заклад") | |
3200. | Романик Дарина (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3201. | Андрощук Софія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
3202. | Ткаченко Маргарита (Одеська ЗОШ № 92) | |
3203. | Білик Анна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3204. | Клюшина Марина Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | |
3205. | Коваленко Аміна Віталіївна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
3206. | Горгуленко Єлизавета (Одеська ЗОШ №118) | |
3207. | Красюк Ігор (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
3208. | Самойлов Артем Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3209. | Рудик Ангеліна Анатоліївна (Бочковецький НВК) | |
3210. | Главацька Катерина Олександрівна (Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
3211. | Трубчанін Дмитро Олександрович (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
3212. | Христенко Валерія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3213. | Троценко Володимир Олександрович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
3214. | Горянська Софія Андріївна (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3215. | Павлов Артем (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
3216. | Мануйлова Марія Олександрівна (Парасковіївська ЗОШ) | |
3217. | Павлусенко Діана Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3218. | Омельченко Олександра (ХЗОШ №159) | |
3219. | Медведєв Іван Костянтинович (ТОВ "СЗНЗ "Британіка Скул""") | |
3220. | Буднік Єлизавета Олегівна (НВК-ліцей №100) | |
3221. | Лагутін Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3222. | Чебан Євген Антонович (Бочковецький НВК) | |
3223. | Саламатіна Катерина (СЗШ № 12) | |
3224. | Жорняк Поліна Валеріївна (Наталівський НВК) | |
3225. | Дірявка Марк Максимович (НВК-ліцей №100) | |
3226. | Зайцева Марія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
3227. | Савіцька А.О. (Сілецька ЗШ) | |
3228. | Білоус Станіслав (Криворізька ЗОШ №65) | |
3229. | Букіна Ольга Сергіївна (Вознесенська ЗОШ № 6) | |
3230. | Сатаневська Єлизавета Ігорівна (Білгород-Дністровська ЗОШ №11) | |
3231. | Мацьків Емілія (НВК №9) | |
3232. | Самотюк Софія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3233. | Дзиговський Євгеній Богданович (Гімназія № 109 ім.Т.Шевченка) | |
3234. | Гладкий Тихон (Одеська СШ № 117) | |
3235. | Дзвеняк Маріанна Іванівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3236. | Козуб Микола (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
3237. | Точіна Софія Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3238. | Лукашевич Варвара (Одеська ЗОШ № 92) | |
3239. | Тарасюк Мирослав Анатолійович (Малушківська ЗОШ) | |
3240. | Касперчук Гліб Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3241. | Годунко Я.О. (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
3242. | Бруннер Єсенія (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3243. | Яригіна Анастасія Денисівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
3244. | Малкіна Софія Миколаївна (Парасковіївська ЗОШ) | |
3245. | Бундєва Ксенія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3246. | Гавель Наталя (Ліцей "Інтелект") | |
3247. | Мазур Валентин Олександрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3248. | Данілевич Софія Миколаївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
3249. | Будько Діана (НВК №9) | |
3250. | Семененко Світлана (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | |
3251. | Швець Михайло Олександрович (Перша міська гімназія) | |
3252. | Чаус Назар (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
3253. | Ловейко Михайло Олексійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3254. | Дудік Дарина Віталіївна (Школа №13) | |
3255. | Поліховська Варвара (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
3256. | Шевченко Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3257. | Гончарова Альбіна (Школа №64) | |
3258. | Маняк Марта Ігорівна (ТСШ №29) | |
3259. | Лещенко Назарій (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
3260. | Проніна Мілана (Верблюзький НВК) | |
3261. | Лопушок Андрій Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3262. | Полєва Ярослава (Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
3263. | Заводянський Захар (Гуманітарна гімназія №23) | |
3264. | Дудко Олеся Сергіївна (Ліцей "Львівський") | |
3265. | Маршалюк Динило (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
3266. | Мільчевська Марина Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3267. | Щербина Іван Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
3268. | Сернецький Теодор Олександрович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
3269. | Сенюра Дарія (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
3270. | Бабич Віолетта Леонідівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
3271. | Довганюк Аріна Сергіївна (Романо-германська гімназія 123) | |
3272. | Дорош Тимофій Павлович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
3273. | Вовк Семен Вiкторович (НВК "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4") | |
3274. | Легкий Тимофій Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3275. | Ситницький Владислав Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
3276. | Андронатій Олексій Олексійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
3277. | Сільченко Дарина Борисівна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3278. | Ільїна Надія Дмитрівна (Первомайська гімназія № 3) | |
3279. | Луцюк Назар (Верблюзький НВК) | |
3280. | Шило Анна Віталіївна (Перша міська гімназія) | |
3281. | Ханенко Дарина Василівна (Школа №23) | |
3282. | Донченко Іван Сергійович (Подолівська філія) | |
3283. | Вікторов Ігор Ігорович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3284. | Авдєєв Михайло (Одеська СШ № 121) | |
3285. | Томко Анастасія Віталіївна (ХЗОШ №7) | |
3286. | Стеценко Владислав Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3287. | Новикова Дар'я Денисовна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
3288. | Хижняк Марія Василівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
3289. | Савічев Даніл Романович (Шевченківська ЗОШ) | |
3290. | Кришко Богдан Юрійович (ЗОШ №4) | |
3291. | Бойко Вікторія (НВК №9) | |
3292. | Рогів Соломія (НВК №9) | |
3293. | Гуськова Дар'я (НВК-ліцей №100) | |
3294. | Єзерський Володимир Вікторович (Одеська СШ № 117) | |
3295. | Маляренко Надія (Одеська СШ № 117) | |
3296. | Sariyeva Safiye (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3297. | Усов Назар Олексійович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
3298. | Шевлякова Анастасія Артемівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
3299. | Ліфінцев Владислав (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3300. | Дзюмка Катерина Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
3301. | Ануфрієва Ксенія (Одеська Маріїнська гімназія) | |
3302. | Окойєзе Вікторія (Харківська гімназія 14) | |
3303. | Петрінець Маркіян (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3304. | Голуб Тетяна Юріївна (ТСШ № 3) | |
3305. | Максим'як Михайло Юрійович (Школа №23) | |
3306. | Коптєва Марта (СЗШ № 20) | |
3307. | Семенюк Дарина Андріївна (ЗОШ №4) | |
3308. | Іванов Борис Олександрович (Школа №64) | |
3309. | Бургарт Назар (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
3310. | Тупчій Артем (Школа № 12) | |
3311. | Нужна Мирослава Петрівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
3312. | Корягін Ярослав Вячеславович (ХЗОШ № 95) | |
3313. | Муравйова Аеліта Олександрівна (ЗОШ №8) | |
3314. | Палій Ольга Русланівна (НВК-ліцей №100) | |
3315. | Похвалітий Віталій Анатолійович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3316. | Козак Віталій (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | |
3317. | Грибенко Марія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3318. | Петряєва Ангеліна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3319. | Гой Василь Михайлович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3320. | Тарасенко Поліна Андріївна (Городський НВК) | |
3321. | Терентьєв Ілля Вадимович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
3322. | Васеніна Мєланія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
3323. | Жегало Надія (Школа № 6) | |
3324. | Чмара Дарія Василівна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
3325. | Утченко Тихон (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3326. | Шапарь Марія Євгенівна (Харківський ліцей № 149) | |
3327. | Погребнюк Дмитро Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3328. | Бойко Андрій Сергійович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | |
3329. | Продосевич Данило (ThinkGlobal) | |
3330. | Мощенко Марія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
3331. | Каленюк Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3332. | Алюшин Георгій (Ліцей "Інтелект") | |
3333. | Гавриляк Адріана (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3334. | Плєхова Анастасія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
3335. | Комарова Поліна Олександрівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
3336. | Романчук Тимур Леонідович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
3337. | Пестерєв Захар Юрійович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | |
3338. | Таранець Ярослав Миколайович (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
3339. | Федоренко Єгор Сергійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3340. | Висовень Андрій Миколайович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3341. | Хавров Артем Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3342. | Биков Микита Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
3343. | Салащенко Ігор (Харківський ліцей № 149) | |
3344. | Ляшенко Вероніка (Одеська СШ № 117) | |
3345. | Василенко Михайло Юрійович (НВК-ліцей №100) | |
3346. | Гречушенко Аліна Анатоліївна (КЗ "Макарівський ОК") | |
3347. | Столярчук Уляна (Зорянський НВК "школа - гімназія") | |
3348. | Середіна Вероніка (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
3349. | Волошин Михайло Станіславович (СЗШ № 42) | |
3350. | Євдокименко Олександра Олександрівна (Одеська СШ № 35) | |
3351. | Кремінський Сократ Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3352. | Максимець Аліса Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
3353. | Амбросевич Марк Денисович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3354. | Демченко Михайло Ігорович (НВК-ліцей №100) | |
3355. | Псьота Світлана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3356. | Богданюк Георгій Назарович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3357. | Кукуруза Вікторія Вадимівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
3358. | Царинна Діана Валеріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3359. | Пучкова Поліна Олегівна (Костянтинівська ЗШ №5) | |
3360. | Губарєва Крістіна Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3361. | Заскалета Марія Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
3362. | Петручок Вікторія Олександрівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3363. | Макєєва Анна (Боярська ЗОШ №5) | |
3364. | Коростельова Ксенія Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
3365. | Безух Катерина (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3366. | Малицька Вероніка (Школа № 6) | |
3367. | Савка Богдан Романович (ЛГ "Престиж") | |
3368. | Турко Андрій (Вараська ЗОШ №1) | |
3369. | Бойко Валерія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3370. | Ліщук Максим Дем'янович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
3371. | Марченко Ярослав Валерійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
3372. | Лосінець Карина Сергіївна (ЗОШ №4) | |
3373. | Ковальчук Андрій (Школа №3) | |
3374. | Мільчевський Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3375. | Литвин Марина Юріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3376. | Ляпіна Валерія Костянтинівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
3377. | Вербанов Сашко (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3378. | Мороз Артем Олксандрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3379. | Оскаленко Поліна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3380. | Сахаров Владислав (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3381. | бобров (гімназія "Київська Русь") | |
3382. | Іван Ліберчук (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3383. | Бандура Єгор Миколайович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
3384. | Бєлоусов Олександр (Маріупольська СШ №4) | |
3385. | Леванідова Каміла Валеріївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
3386. | Байрамов Хабіб Камал огли (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3387. | Довжик Нікіта (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3388. | Омельниченко Любов (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3389. | Горіца Вероніка Ігорівна (Уторопський ліцей) | |
3390. | Дружинін Кирил (НВК-ліцей №100) | |
3391. | Генчевський Микола (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3392. | Лєщова Анастасія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
3393. | Фоміних Микола Русланович (НВК-ліцей №100) | |
3394. | Цирєнова Поліна (Одеська СШ №50) | |
3395. | Кресан Назарій Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3396. | Штомпель Марія Iванiвна (Калинівський НВК №1) | |
3397. | Андрієвський Михайло (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3398. | Іллінський Максим (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 260 міста Києва) | |
3399. | Трофанюк Аріна (КЗО НВО №28) | |
3400. | Сулима Вікторія Михайлівна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
3401. | Руденко Анна Володимирівна (Ліцей №100) | |
3402. | Курило Андрій Вадимович (Ніжинська гімназія № 2) | |
3403. | Людний Данило (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3404. | Доценко Аміна (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
3405. | Берiдзе Темурi Отарович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
3406. | Обрядін Мирослав Павлович (НВК-ліцей №100) | |
3407. | Бондар Марина Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3408. | Задорожня Олександра (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3409. | Адожина Злата (Вараська ЗОШ №1) | |
3410. | Журба Рената Володимирiвна (Дейкалівська ЗОШ) | |
3411. | Лисенко Альона Володимирівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
3412. | Дубова Поліна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3413. | Слабун Дарія віталіївна (Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3414. | Прокошева Кароліна Миколаївна (СЗШ № 42) | |
3415. | Галімська Єлизавета Володимирівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
3416. | Остапенко Матвій (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
3417. | Лагутін Віталій Русланович (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
3418. | Тарас Ігор Андрійович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3419. | Бендеберя Андрій (Одеська ЗОШ № 92) | |
3420. | Петрик Ангеліна Іванівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3421. | Пецькова Дарина Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3422. | Албота Олександра Юріївна (Старожадівський НВК) | |
3423. | Журавель Антон Олегович (Городський НВК) | |
3424. | Ахріменко Вікторія Олексіївна (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
3425. | Гураль Дмитро (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3426. | Пилипенко Аріана (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | |
3427. | Сердюк Дар‘я (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
3428. | Чернишенко Єлизавета Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
3429. | Ісаєва Маргарита Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
3430. | Чаговець Павло (Харківська санаторна школа №9) | |
3431. | Сухомлин Марія Ігорівна (Охтирська гімназія) | |
3432. | Безверхий В'ячеслав Віталійович (Ніжинська гімназія № 14) | |
3433. | Большов Іван (Одеська ЗОШ № 92) | |
3434. | Тимчишин Маркіян (ЛСЗШ №71) | |
3435. | Каленський Ельдар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3436. | Лукашук Артем Віталійович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3437. | Рубан Володимир Андрійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
3438. | Гриценко Мілана Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
3439. | Котляр Назар Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3440. | Хапченко Олександр Олексійович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
3441. | Біда Анастасія Юріївна (Васильківська СЗШ №2) | |
3442. | Водовіз Дмитро Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | |
3443. | Чан Хонг Шон (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3444. | Мельніков Микита (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
3445. | Кошарний Дмитро Володимирович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3446. | Резніченко Богдан (Новомиргородська ЗШ №1) | |
3447. | Михайленко Михайло (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
3448. | Мерзлякова Яна (Школа № 5) | |
3449. | Мазуренко Марія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3450. | Гончарова Софія Ігорівна (НВК-ліцей №100) | |
3451. | Попова Ксенія Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3452. | Науменко Микита Артемович (НВК-ліцей №100) | |
3453. | Циганков Ілля Тимурович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3454. | Свищ Оксана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3455. | Стрій Ірина Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3456. | Плекан Арсен Віталійович (Школа №23) | |
3457. | Кутенко Ярослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3458. | Макарук Вікторія Юріївна (Школа №13) | |
3459. | Русанова Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3460. | Козинець Дмитро (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | |
3461. | Кривущев Артемій Валерійович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
3462. | Голяка Даниїл Вікторович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
3463. | Турлік Ірина (Криворізька гімназія №91) | |
3464. | Писаренко Андрій (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
3465. | Шевчук Олексій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3466. | Цись Мирослава Юріївна (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3467. | Пуляєва Ірина Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3468. | Мельник Ярослав Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
3469. | Нагурний Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3470. | Перегинець Данило (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3471. | Питель Дмитро (Вараська ЗОШ №1) | |
3472. | Пономаренко Евеліна Євгенівна (Криворізька ЗОШ №62) | |
3473. | Заставний Олександр (Школа № 6) | |
3474. | Алібеков Ясір (Гімназія "Наше майбутнє") | |
3475. | Ксьондз Діана (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3476. | Бондаренко Домініка Віталіївна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
3477. | Поляков Максим (Одеська СШ № 121) | |
3478. | Дзень Владислава Володимирівна (Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3479. | Яковенко Анна Валеріївна (Токівська ЗШ) | |
3480. | Добров'як Богдана Анатоліївна (Старожадівський НВК) | |
3481. | Шевчук Марта Валентинывна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3482. | Ротар Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3483. | Скоморохова Олександра (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3484. | Тищенко Артьом Сергійович (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
3485. | Місько Віоріка Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
3486. | Левонюк Марія Костянтинівна (КЗ "СЗШ №2") | |
3487. | Макарицький Арсен Русланович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3488. | Демченко Софія Володимірівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3489. | Мануйлов Дамір Олегович (НВК-ліцей №100) | |
3490. | Суворова Ульяна (Криворізька ЗОШ №65) | |
3491. | Самелюк Марк Віталійович (Калинівський НВК №1) | |
3492. | Бебнєв Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3493. | Алексеєва Милана Андріївна (Криворізька ЗОШ №72) | |
3494. | Мельник Аріна Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
3495. | Кравченко Єліна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3496. | Кокоша Тимофій Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3497. | Фесенко Кирил Михайлович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | |
3498. | Горбенко Денис Олександрович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
3499. | Площинська Єлизавета Валеріївна (ЛНВК №24) | |
3500. | Полюхович Дарина Іванівна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
3501. | Чепуля Анна Сергеевна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
3502. | Єфремов Назар (ЗЗСО №10) | |
3503. | Захарченко Назар (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3504. | Чубин Єва Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3505. | Нікорчук Іван Анатолійович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
3506. | Березіна Олександра Максимівна (НВК-ліцей №100) | |
3507. | Ільніцький Олександр Андрійович (ТСШ №29) | |
3508. | Мішин Іван Русланович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
3509. | Дідух Софія Михайлівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3510. | Петранюк Арсеній Миколайович (Попельниківський ліцей) | |
3511. | Аріана Руденко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3512. | Андрушко Олекса (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3513. | Балазюк Микола (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
3514. | Фігура Артьом Русланович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
3515. | Городиський Гліб Васильович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
3516. | Краснопольська Катерина (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3517. | Убийкінь Назарій Ігорович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
3518. | Михайленко Кирилл Андрійоич (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
3519. | Педан Анна Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3520. | Рябуха Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3521. | Латаш Євген (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3522. | Кущ Марк (КЗО НВО №28) | |
3523. | Яковенко Софія Романівна (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
3524. | Устімчук Пантелеймон Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
3525. | Приходько Ярослав Вячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3526. | Іванченко Аліса (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3527. | Філімонова Мирослава Володимирівна (Хлібодарівський НВК) | |
3528. | Іванова Лілія Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3529. | Маржан Каріна Олександрівна (Перша міська гімназія) | |
3530. | Жилка Марія Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3531. | Моторін Станіслав Васильович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
3532. | Стеценко Іван (Стем-центр "Сократ") | |
3533. | Мазур Поліна (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
3534. | Базеленко Аліса Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3535. | Торопова Анастасія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3536. | Бондаренко Дар'я Сергіївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3537. | Горбачов Євгеній Володимирович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3538. | Ходоров Кирило Василійович (Криворізька ЗОШ №126) | |
3539. | Яцина Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3540. | Пейда Артем Олегович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
3541. | Волков Дем'ян Сергійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
3542. | Хайтулов Андрій Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3543. | Макаров Георгій Констянтинович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3544. | Репрінцев Віктор (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3545. | Бродецька Вікторія Володимирівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
3546. | Гусяк Анна – Вікторія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3547. | Жуківський Артем (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
3548. | Демченко Аліна Олегівна (СЗШ № 17 м, Львова) | |
3549. | Фесун Тарас (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
3550. | Гарапко Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3551. | Мамойленко Єгор Денисович (Одеська Маріїнська гімназія) | |
3552. | Гасимли Фархад (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3553. | Чешеров Максим Віталійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3554. | Бутенко Ярослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3555. | Красножон Леонід (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
3556. | Кодимська Єлизавета Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3557. | Козирєв Олександр (Одеська СШ № 117) | |
3558. | Караскевич Макар (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3559. | Мартинюк Анастасія Миколаївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3560. | Коток Вероніка (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | |
3561. | Тарасенко Юлія (Школа № 11) | |
3562. | Безугла Лілія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3563. | Алексєєв Олександр (Криворізька СШ№70) | |
3564. | Алексєєв Платон (Одеська СШ № 117) | |
3565. | Абісова Аліса Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3566. | Славова Емілія Олексіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3567. | Данілкович Андрій (Стем-центр "Сократ") | |
3568. | Клочко Тетяна (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | |
3569. | Огорілко Злата (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3570. | Бенклер Маргарита (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3571. | Ханєєв Михайло Владиславович (Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов) | |
3572. | Харченко Єлізавета Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
3573. | Близнюк Артем Сергійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
3574. | Оковитий Ігор (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
3575. | Онишко Юлія Володимирівна (Школа №23) | |
3576. | Хієкканенс Ерік (Гімназія Claris Verbis) | |
3577. | Тимощук Єва (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3578. | Шандро Христина (Мигалківське НВО) | |
3579. | Найдюк Павло (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3580. | Бiлоус (Школа №64) | |
3581. | Гарманюк Софія Олександрівна (ЗЗСО "Березичівський ліцей") | |
3582. | Вільхівська Софія (Будянський ліцей) | |
3583. | Чердинцева Аліпія Юріївна (Одеська СШ № 117) | |
3584. | Шабаш Денис (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
3585. | Чередніченко Єлізавета Євгеніївна (Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
3586. | Співак Кіріл (Криворізька гімназія №91) | |
3587. | Саганенко Софія Віталіївна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
3588. | Ланда Олександра Василівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
3589. | Литвиненко Олександр (НВК "Домінанта") | |
3590. | Мельничук Власта Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3591. | Мацюченко Володимир Віталійович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
3592. | Рожкова Ярослава Віталіївна (Первомайська гімназія № 3) | |
3593. | Муха Ярослав Олегович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | |
3594. | Кузьменко Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3595. | Махлін Марк Євгенович (НВК-ліцей №100) | |
3596. | Харченко Марія Євгеніївна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3597. | Попряга Поліна (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3598. | Сплавник Олена (Ліцей №4) | |
3599. | Степанова Анна (Одеська СШ №50) | |
3600. | Огородник Назар Тарасович (НВК-ліцей №100) | |
3601. | Кос Антон (ThinkGlobal) | |
3602. | Афіцерян Ліка Геворковна (Одеська CШ №119) | |
3603. | Гуляк Анастасія Андріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
3604. | Демчук Юрій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3605. | Кувшинець Вадим (Гуманітарна гімназія №23) | |
3606. | Шамрило Ангеліна Русланівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
3607. | Пономарьов Олександр Миколайович (Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3608. | Колач Роксолана Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3609. | Калінкіна Анастасія (Никонівський ЗЗСО) | |
3610. | Ковальов Микита (Одеська СШ № 117) | |
3611. | Скібньовська Ілона (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3612. | Москаленко Юлія Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3613. | Глухова Антоніна Станіславівна (Одеська СШ № 117) | |
3614. | Паєва Дар'я (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3615. | Ніколаєв Максим Максимович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | |
3616. | Логвиненко Адам (Think Global) | |
3617. | Солтис Іван (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
3618. | Заверталюк Олександр Володимирович (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
3619. | Маркуц Меланія Ігорівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
3620. | Білоус Валерія Артемівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3621. | Кравчук Анастасія Олегівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
3622. | Чепура Тарас Михайлович (Східненська ЗОШ І-ІІІ ст Музиківської с/р Білозерського рн) | |
3623. | Пронін Олег (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3624. | Труш Анна (НВК №9) | |
3625. | Міщаненко Євгеній Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3626. | Гуревич Софья (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3627. | Бродовська Дар'я (НВК «Святошинська гімназія») | |
3628. | Чернецька Ангеліна Миколаївна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
3629. | Лугомирська Анастасія Миколаївна (Старожадівський НВК) | |
3630. | Конєв Дмитро (Школа №7) | |
3631. | Смолінська Діана (Плугівський НВК) | |
3632. | Наумовец Софія (Одеська СШ № 121) | |
3633. | Бенклер Костянтин (СЗШ №140) | |
3634. | Тертичний Максим Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
3635. | Костенко Софія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
3636. | Ніколенко Анастасія Віталіївна (ХЗОШ № 95) | |
3637. | Мартинюк Дарина Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3638. | Чорна Вікторія Артемівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
3639. | Лукашов Никита Сергеевич (Криворізька ЗОШ №40) | |
3640. | Кокташ Дмитро (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
3641. | Дьоміна Єва Максимівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
3642. | Зозуля Каміла (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3643. | Івахів Олег Андрійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
3644. | Мамонов Сергій Олегович (НВК-ліцей №100) | |
3645. | Турчиняк Анастасія (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3646. | Москаль Людмила Олексіївна (Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3647. | Мельников Артем Володимирович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3648. | Куракіна Софія Юріївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3649. | Калінін Олексій Денисович (Одеська СШ № 35) | |
3650. | Саєнко Віра Григорівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3651. | Гоч Артем (Вараська ЗОШ №1) | |
3652. | Кірбаба Мирослав Антонович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3653. | Продан Катерина (Ліцей №4) | |
3654. | Гелевей Анжеліка Вікторівна (Студеницький ліцей) | |
3655. | Матіюк Дарій Володимирович (Школа №13) | |
3656. | Ігнатенко Анастасія Євгенівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3657. | Порох Матвій Владиславович (Комунальний заклад "Чернігівський ліцей") | |
3658. | Краснощок Марія Андріївна (Гімназія «Консул» №86) | |
3659. | Федорук Олександр Сергійович (Широчанський НВК) | |
3660. | Маляр Анастасія (НВК "Домінанта") | |
3661. | Поліщук Анастасія Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
3662. | Веселковька Варвара (Вараська ЗОШ №1) | |
3663. | Окунь Марія (Микулицька ЗОШ) | |
3664. | Яценко Марія Романівна (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
3665. | Бабич Назар (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
3666. | Савельєв Олександр (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 260 міста Києва) | |
3667. | Баранюк Анастасія Олегівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3668. | Пінчук Анастасія (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
3669. | Андрусь Єлізавета (Школа King's Kids) | |
3670. | Бондар Олександр (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3671. | Стасюк Марічка Станіславівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
3672. | Давид Івченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3673. | Медончак Руслан Олегович (Школа №) | |
3674. | Олексійчук Артем Олегович (Пліщинська ЗОШ) | |
3675. | Марущак Олександр Сергійович (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | |
3676. | Перелюк Катерина Василівна (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3677. | Довгалюк Юлія Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
3678. | Поволоцька Еліна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
3679. | Гребенюк Дмитро (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12) | |
3680. | Раков Микита Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3681. | Згеря Карина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3682. | Генсіровський Данило Дмитрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
3683. | Мухадзе Тамаз Александровіч (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3684. | Санін ДанилоАртемович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3685. | Кіченко Олександр Олександрович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
3686. | Кушнаренко Нікіта Валентинович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
3687. | Волинець Володимир Дмитрович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3688. | Заїць Дмитро Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3689. | Стеценко Олександр (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | |
3690. | Дерман Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3691. | Росколодько Михайло Олексійович (Школа №64) | |
3692. | Даценко Анна Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3693. | Соколова Анастасія (Одеська СШ № 121) | |
3694. | Майстренко Олександр Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3695. | Олійник Віолета Олександрівна (Роздолівський НВК) | |
3696. | Тріщенко Софія Павлівна (Школа № Височанський НВК) | |
3697. | Грицаюк Маркіян (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3698. | Марченко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3699. | Паращак Марта (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
3700. | Чернега Тетяна Дмитрiвна (Фонтанський НВК) | |
3701. | Ісайчиков Мілан Ігорович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3702. | Астіоненко Єгор Олегович (Перша міська гімназія) | |
3703. | Присяжнюк Ольга Ігорівна (Криворізька ЗОШ №93) | |
3704. | Ковальчук Каріна (Вараська ЗОШ №1) | |
3705. | Вовк Д З (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3706. | Лионг Туан Ханг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3707. | Іжицький Владислав Андрійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
3708. | Сухов Ніколай Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3709. | Ткаченко Антон Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3710. | Лахно Марія (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3711. | Григоренко Орест (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3712. | Клюшнев Єгор Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
3713. | Любиченко Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3714. | Миронець Тарас Дмитрович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
3715. | Білоусова Вероніка Едуардівна (КЗ ХЗОШ № 49) | |
3716. | Андрусенко Юлія Русланівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3717. | Хітріна Софія Віталіївна (Школа №64) | |
3718. | Курдова Юлия Игоревна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3719. | Міндруль Вероніка (Одеська ЗОШ №118) | |
3720. | Літковська Іванна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3721. | Гобрей Матвій (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3722. | Шатохін Роман Романович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
3723. | Брацюнь Сергій Русланович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3724. | Павлюк Анастасія Дмитрівна (Спеціалізована школа № 114 з поглибленим вивченням англійської мови - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
3725. | Шуба Єлізавета Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3726. | Царіковська Аріна Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3727. | Нефедорів Ілля Костянтинович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3728. | Пасічник Богдан Романович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
3729. | Заяц Матвій Олександрович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3730. | Мухін Володимир Станіславович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
3731. | Коробєйнікова Варвара Сергіївна (ХЗОШ № 95) | |
3732. | Гомон Марiя (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3733. | Тітов Ельдар (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3734. | Ситник Микола Русланович (Синицька ЗОШ) | |
3735. | Волков Максим Денисович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
3736. | Енакиев Андрей Станиславовис (Краматорська ЗОШ № 5) | |
3737. | Кисіль Сергій Дмитрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3738. | Пилипчук Герман (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3739. | Колесніков Владислав (Одеська СШ № 121) | |
3740. | Степаненко Софія (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
3741. | Цихненко Єгор Олегович (Криворізька ЗОШ №72) | |
3742. | До Нгок Денис Дик (Одеська CШ №119) | |
3743. | Куделько Поліна Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3744. | Черевко Владислава Ігорівна (Ніжинська гімназія № 14) | |
3745. | Максименко Олександр Олексійович (Валявська ЗОШ) | |
3746. | Шипшинський Арсеній Олегович (Парасковіївська ЗОШ) | |
3747. | Сорокін Олександр (Міжнародна Французька Школа) | |
3748. | Вербанова Карина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3749. | Патук Віола (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3750. | Кульчик Марк (ThinkGlobal) | |
3751. | Нгуєн Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3752. | Красноперова Аліса (ХЗОШ №159) | |
3753. | Мазур Каміла (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3754. | Заєнчик Марк (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
3755. | Ігнатов Ілля (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | |
3756. | Северінова Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3757. | Палісіка Д. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3758. | Канонік Софія іванівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3759. | Олійник Марія Володимирівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
3760. | Клек Юрій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3761. | Гармаш Катерина Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3762. | Борона Софія В'ячеславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3763. | Трускавецька Йолана (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3764. | Городицька Анна Мимхайлівна (Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів) | |
3765. | Калантай Микола Олександрович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
3766. | Тадіян Орина (Одеська ЗОШ №118) | |
3767. | Коржова Дар'я (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3768. | Тарас (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
3769. | Кушнір Тимофій Ярославович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
3770. | Калашнікова Олександра (Криворізька ЗОШ №102) | |
3771. | Ванкевич Вікторія (Водяно-Лоринська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3772. | Назарова Маргарита Ігорівна (СЗШ № 17 м, Львова) | |
3773. | Калешук Вероніка Романівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
3774. | Прийма Маркіян (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3775. | Марченко Діана (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
3776. | Євчук Мирон (КЗО НВО №28) | |
3777. | Богданюк Андріяна Назарівна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3778. | Німченко Назар Ярославович (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
3779. | Жалніна Анастасія Віталіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3780. | Слюсар Яна Юріївна (Шепетівський НВК №1) | |
3781. | Головатий Сергій Миколайович (КЗ "НСЗШ № 20") | |
3782. | Мойсюк Назарій Юрійович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3783. | Зазулик Анна Миколаївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3784. | Андріанов Дмитро (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
3785. | Смілянець Асія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
3786. | Картамишев Данило Андрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3787. | Ліза Бершадська (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3788. | Шостакевич Євгенія Романівна (Школа №13) | |
3789. | Дирей Єва Назірівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3790. | Ігнатенко Лія (Гуманітарна гімназія №23) | |
3791. | Трохимчук Злата (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
3792. | Кононенко Матвій Олегович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3793. | шаломович богдан (Криворізька ЗОШ №99) | |
3794. | Філіппов Тимур Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3795. | Фукс Діана Олегівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
3796. | Ганчо Евгеній (Одеська СШ № 117) | |
3797. | Михайлик Кирил (Одеська СШ № 117) | |
3798. | Загородня Владислава Петрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
3799. | Мороз Анна Анатоліївна (КУ Сумський НВК № 41) | |
3800. | Лук'яненко Дар' я (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
3801. | Дроздовський Володимир Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3802. | Демченко Вікторія Олександрівна (Криворізька гімназія №91) | |
3803. | Гуд Олександра Робіновна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
3804. | Гошовська Марія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3805. | Вечорек Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3806. | Мартинюк Арсен Анатолійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3807. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Класична гімназія при ЛНУ ім.Івана Франка) | |
3808. | Кириченко Аріна (Міжнародна Французька Школа) | |
3809. | Лобанов Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3810. | Фурдела Владислав Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3811. | Конець Владислав Віталійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3812. | Посітко Богдана Михайлівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3813. | Ташликова Тетяна (НВК-ліцей №100) | |
3814. | Семейкін Олександр (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
3815. | Власюк Світлана Володимирівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
3816. | Шніцер Михайло (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
3817. | Гвоздік Максим Артемович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
3818. | Фісун Ніка (Одеська СШ № 121) | |
3819. | Голубєв Арсеній Олександрович (Писарівська ЗШ) | |
3820. | Крупнік Васіліса (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3821. | Процишин Богдан Михайлович (ТСШ №29) | |
3822. | Мних Остап (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3823. | Стадник Олександра Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
3824. | Квілинська Любов Андріївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
3825. | Сергєєв Артем Євгенович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
3826. | Зайлабутдінов Констянтин (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3827. | Коць Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3828. | Ігнатенко Кіра (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
3829. | Хоменко Анастасія (Миронівський академічний ліцей ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради) | |
3830. | Сабадаш Анастасія Іванівна (Левківська ЗОШ) | |
3831. | Момотова Аліна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3832. | Касяненко Уляна (Міжнародна Французька Школа) | |
3833. | Вороніна Аліса Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3834. | Тєльна Вікторія (ХЗОШ №159) | |
3835. | Шаулова Радмила (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
3836. | Хмеляр Дана Іллівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3837. | Мельник Анастасія Віталіївна (Теплодарська ЗОШ) | |
3838. | Столярчук Марія Ігорівна (Шепетівський НВК №1) | |
3839. | Барабаш Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
3840. | Сирота В'ячеслав Вікторович (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
3841. | Семенченко Богдан (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
3842. | Марковиченко Светлана Евгениевна (Токівська ЗШ) | |
3843. | Яремчук Анастасія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
3844. | Андріяш Денис (НВК №9) | |
3845. | Вербицька Дарина Едуардівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3846. | Михайлов Марк Ігорович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
3847. | Єрін Лев Артемович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
3848. | Альохіна Катерина Євгенівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3849. | Волков Герман (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
3850. | Ватащук Олександр Васильович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
3851. | Карпенко Карина Романівна (НВК-ліцей №100) | |
3852. | Узінська Єва (Кіцманський НВК) | |
3853. | Чураков Марк (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
3854. | Павленко Кароліна Ігорівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
3855. | Мітєв Микита Валерійович (Школа №64) | |
3856. | Місюра Єлизавета Олегівна (Одеська СШ № 117) | |
3857. | Оринчук Олександр (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
3858. | Безлюдная Яна Олександрівна (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | |
3859. | Грушецька Христина Степанівн (Більченський НВК) | |
3860. | Галаніна Марія (Гуманітарна гімназія №23) | |
3861. | Мінаков Михайло Дмитрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3862. | Волчанов Нікіта (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3863. | Верех Степан (Школа King's Kids) | |
3864. | Трегуб Ярослав Сергійович (Енергодарська ЗОШ №7) | |
3865. | Лук"янова Варвара Дмитрівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
3866. | Гуменчук Арсен (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3867. | Алєксєєва Анастасія Сергіївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
3868. | Бврамідзе Майя (НВК-ліцей №100) | |
3869. | Креденцер Максим Євгенійович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
3870. | Васалатій Кіра (Одеська СШ № 121) | |
3871. | Віняр Руслан (Роздолівський НВК) | |
3872. | Радомський Тимур Андрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3873. | Дуда Юрій (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3874. | Агрененко Владислав Жанович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3875. | Міщенко Ксенія (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | |
3876. | Вознесенський Данило (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
3877. | Акопджанян Вардан (Одеська СШ №50) | |
3878. | Коврижин Валентин Ігорович (СЗШ № 17 м, Львова) | |
3879. | Граб Василь Іванович (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
3880. | Чуб Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3881. | Туренко Артем (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3882. | Бачила Архип (ХЗОШ № 95) | |
3883. | Орбан Микола (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | |
3884. | Алієв Туран (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3885. | Морозова Валерія Павлівна (Шепетівський НВК №1) | |
3886. | Плаксійчук Владислав (Одеська СШ № 121) | |
3887. | Ткаченко Анастасія (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3888. | Стоєва Милана (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
3889. | Коблова Алевтина Артемівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
3890. | Бульченко Тимофій Максимович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
3891. | Федоренко Анастасія Володимирівна (Костянтинівська ЗШ №5) | |
3892. | Сологуб Соломія (Мигалківське НВО) | |
3893. | Грицевич Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3894. | Кирпа Уляна Сергіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3895. | Теличенко Єлизавета Олександрівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
3896. | Зіненко Ярослав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3897. | Кобчіков Марк Юрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3898. | Ус Данило (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3899. | Гайдар Вікторія Євгеніївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
3900. | Лісник Артем Русланович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
3901. | Тесленко Александр Анатолійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
3902. | Косенко Маргарита (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3903. | Бурдак Андрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3904. | Мантач Тимофій Олександрович (Одеська ЗОШ №5) | |
3905. | Іванова Олександра (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3906. | Хмельова Марія (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
3907. | Нестеренко Володимир (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3908. | Янчук Вероніка Артурівна (Пліщинська ЗОШ) | |
3909. | Хитрий Тимофій (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3910. | Апостол Даніїл Євгенович (Одеська CШ №119) | |
3911. | Золотніцька Вікторія Сергіївна (Уманська ЗОШ №5) | |
3912. | Захарець Софія (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3913. | Безнис Діана (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
3914. | Білик Євген Віталійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
3915. | Бойчук Софія (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
3916. | Марченко Андрій (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
3917. | Науменко Давід Антонович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
3918. | Лугова Дар'я Олексіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3919. | Сулятицька Злата Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3920. | Іванюк Олексій Геннадійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
3921. | Лешукова Поліна (НВК «Святошинська гімназія») | |
3922. | Волков Антон Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3923. | Козак Вероника Степановна (Криворізька ЗОШ №126) | |
3924. | Фещак Арсеній (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3925. | Кушнір Тимофій Олексійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
3926. | Колосов Вячеслав Павлович (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
3927. | Пилипчук Ірма (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3928. | Сергієнко Аліна Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3929. | Козлова Анастасія Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7) | |
3930. | Котелюк Ольга Іванівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
3931. | Січкарь Ксенія Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 23) | |
3932. | Дегтярьова Діана (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
3933. | Янковська Таня Миколаївна (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | |
3934. | Добролежа Марина (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
3935. | Гончаровська Анастасія (ЗОШ №7) | |
3936. | Гордій Арсен (Вараська ЗОШ №1) | |
3937. | Лещук Анастасія (Ліцей "Львівський") | |
3938. | Медов"як Андрій Вікторович (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | |
3939. | Сенюк Злата Володимирівна (Попельниківський ліцей) | |
3940. | Микосянчик Ілона Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3941. | Мурзин Тимур Богданович (Дніпропетровська СЗШ №42) | |
3942. | Черемісіна Анна (Ліко) | |
3943. | Кубкіна Єлизавета Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
3944. | Павельчак Вероніка Вадимівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
3945. | Вітковський Гліб Олександрович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
3946. | Ковальчук Даніїл Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3947. | Яцковська Крістіна Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3948. | Ортинський Олег (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3949. | Філатов Олександр Вікторович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
3950. | Біляєв Єгор Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
3951. | Щадрова Ніка Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | |
3952. | Маслій Владислав Віталійович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
3953. | Патрушев Нікіта Олексійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3954. | Іванченко Софія Вікторівна (КЗО НВО №28) | |
3955. | Таня Мандра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
3956. | Дишко Сабіна Андріївна (Житомирський міський колегіум) | |
3957. | Штих-Барков Арсеній Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
3958. | Збаранська Олександра (Гімназія Claris Verbis) | |
3959. | Мушкет Анастасія Вікторівна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | |
3960. | Бабущак Анастасія (НВК №9) | |
3961. | Піддубна Анна Валеріївна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
3962. | Федотов Леонід (Дніпропетровська СЗШ №42) | |
3963. | Барабаш Єгор Сергійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3964. | Павлюк Ольга Василівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
3965. | Дружинін Ілля (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
3966. | Ілля Чоні (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
3967. | Пензеник Роман (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | |
3968. | Ястремський Тимофій (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
3969. | Артем Пащенко (Мовна школа "Lingua") | |
3970. | Ульянченко Юлія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3971. | Гріщенко Олексій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3972. | Йошан Володимир (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
3973. | Дегтяр Крістіна В'ячеславівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
3974. | Панченко Ярослав (Криворізька гімназія №91) | |
3975. | Донська Єлизавета (Одеська спеціалізована школа №10) | |
3976. | Концур Марія (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
3977. | Бабич Данило Олександрович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
3978. | Федорова Ірина Володимирівна (КЗ "Макарівський ОК") | |
3979. | Ліманова Анна (Гуманітарна гімназія №23) | |
3980. | Сунцова Аида Эльвиновна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
3981. | Лаврів Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
3982. | Курбет Денис Олександрович (Перша міська гімназія) | |
3983. | Кусяк Володимир Григорович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3984. | Маковська Дана (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
3985. | Лепеха Єгор Володимирович (Криворізька ЗОШ №126) | |
3986. | Яворіна Анастасія-Софія Олегівна (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | |
3987. | Багацький Володимир Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
3988. | Кінаш Ангеліна Романівна (СЗШ № 3 м.Трускавець) | |
3989. | Волков Михайло (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
3990. | Самборський Марк Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
3991. | Трішина Карина Євгенівна (КЗ ХЗОШ № 49) | |
3992. | Каганюк Анастасія Володимирівна (Парутинська ЗОШ) | |
3993. | Буньковська Дар'я (НВК №7 м.Хмельницького) | |
3994. | Крикунова Марія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
3995. | Бєляєв Микита Сергійович (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | |
3996. | Гречуха Арсеній Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
3997. | Дмитро Сичов (Східненська ЗОШ І-ІІІ ст Музиківської с/р Білозерського рн) | |
3998. | Мордух Вероніка Олександрівна (Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | |
3999. | Галочкіна Мілана Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4000. | Дерев'янчук Савелій Владиславович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
4001. | Крученюк Кіріл Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
4002. | Ярова Ельвіра (Одеська ЗОШ №118) | |
4003. | Растворов Остап Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4004. | Дзюмка Анастасія Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
4005. | Долгая Анастасія (Школа дружня до дитини) | |
4006. | Зубкова Таісія Костянтинівна (Роздолівський НВК) | |
4007. | Шумовецька Ніна Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | |
4008. | Басиста Олександра Вадимівна (Перша міська гімназія) | |
4009. | Коральова Марія (НВК-ліцей №100) | |
4010. | Духота Ніка (ТСШ №29) | |
4011. | Ліпатова Аріна Іванівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4012. | Ларіна Ксенія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4013. | Кучеренко Микола Андрійович (Think Global) | |
4014. | Ломаченко Герман (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4015. | Печерська Віра Сергіївна (Криворізька СШ №74) | |
4016. | Мушинський Денис (Школа № 12) | |
4017. | Михайлов Дмитро Олегович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4018. | Кучерук Дар'я (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4019. | Ткаченко (Think Global) | |
4020. | Якубенко Олександр Юрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4021. | Бень Сергій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4022. | Чубик Богдан Миколайович (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | |
4023. | Галімон Софія Ігорівна (Уманська ЗОШ №5) | |
4024. | Пузиревич Уляна (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4025. | Семененко Олександр (Кіцманський НВК) | |
4026. | Кривов'яз Максим Андрійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
4027. | Ястреб Акім Русланович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
4028. | Болясна Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
4029. | Деркач Уляна Віталіївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
4030. | Дімов Тимур Євгенович (Одеська СШ № 117) | |
4031. | Терпелюк Влада (НВК №9) | |
4032. | Остапчук-Назарчук Злата (Школа № 5) | |
4033. | Сари-Юрьева Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4034. | Латиніна Марія (Школа №7) | |
4035. | Яковенко Богдан Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4036. | Ткаченко Тимур (Одеська ЗОШ № 23) | |
4037. | Шитіков Лев (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
4038. | Щоголєва Ангеліна (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
4039. | Маковій Андрій Вікторович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4040. | Топілін Владислав (Харківський ліцей № 149) | |
4041. | Федорук Марко (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
4042. | Мельничук Вселіна Володимирівна (ЗОШ №8) | |
4043. | Шоль Діана Віталіївна (СЗШ № 17 м, Львова) | |
4044. | Максименко Назар Олександрович (Городський НВК) | |
4045. | Соколовський Олександр Андрійович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
4046. | Ковальський В'ячеслав (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
4047. | Павлік Єсенія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4048. | Полiванчук Михайло Олександрович (Калинівський НВК №1) | |
4049. | Копилець Михайло Михайлович (Римарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4050. | Марчук Катерина Сергіївна (Школа № Височанський НВК) | |
4051. | Заталокіна Наталя Олександрівна (ХЗОШ № 95) | |
4052. | Данильєв Роман (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4053. | Котигорошко Тарас (Вараська ЗОШ №1) | |
4054. | Луніна Юлія Олексіївна (НВК-ліцей №100) | |
4055. | Гулик Вероніка (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4056. | Мартиненко Назар Віталійович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
4057. | Пантюхін Ілля (ЗШ № 6) | |
4058. | Вакуленко Денис Денисович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
4059. | Літвінчук Нікіта (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4060. | Товстий Михайло Анатолійович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4061. | Мацегора Максим Юрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
4062. | Савчук Марія Іванівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
4063. | Прохорович Аліса Андріївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
4064. | Кузьменко Лев (Стем-центр "Сократ") | |
4065. | Ткаченко Ярослав Русланович (НВК-ліцей №100) | |
4066. | Осипець Софія (НВК "Домінанта") | |
4067. | Шевцов Святослав Владиславович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4068. | Журавльов Марк Ігорівна (Одеська СШ № 35) | |
4069. | Федір Степанчук (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4070. | Згеря Владислав (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4071. | Сергєєв Федір (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4072. | Чорний Максим Романович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4073. | Дудін Ярослав (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
4074. | Шенкович Вікторія (Ліцей №4) | |
4075. | Лисак Таміла (НВК №9) | |
4076. | Ступніцький Роман Андрійович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
4077. | Стасула Катерина Ігорівна (гімназія "Київська Русь") | |
4078. | Шкавро Олександра (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
4079. | Курниш Андрій (Процівська ЗОШ І ступеня) | |
4080. | Щирук Софія (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
4081. | Первенець Артем (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4082. | Бакун Максим Вікторович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
4083. | Дяченко Олександр Андрійович (Одеська СШ № 117) | |
4084. | Гордєєва Маргарита Антонівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
4085. | Люзний Олекасандр (Одеська ЗОШ №118) | |
4086. | Матійко Світлана (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
4087. | Шкавро Олександра Артемівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
4088. | Голеніщев Гордій Вячеславович (НВК-ліцей №100) | |
4089. | Спусканюк Іван (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
4090. | Ранчашова Аліна (Одеська СШ № 121) | |
4091. | Козаченко Ангеліна Валеріївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4092. | Устименко Олександр Русланович (Криворізька гімназія №91) | |
4093. | Тимофеєва Єсенія Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4094. | Сидоренко Андрій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
4095. | Бернацький Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4096. | Хрещенюк Вікторія (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
4097. | Шокотько Антоніна Олексіївна (Криворізька ЗОШ №126) | |
4098. | Хірна Ольга Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4099. | Рудакова Вероніка Олексіївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
4100. | Жовнір Юлія Миколаївна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4101. | Лівша Арсеній Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4102. | Каблюк Даніїл Валерійович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
4103. | Кальницька Анна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
4104. | Кучер Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4105. | Квілинська Соломія Андріївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
4106. | Боруцька Дарина Богданівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
4107. | Тимощук Іван (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
4108. | Решитко Павло Олексійович (Одеська СШ № 117) | |
4109. | Сущенко Богдан (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
4110. | Козаченко Тимур (Криворізька ЗОШ №103) | |
4111. | Чубар Олег Олександрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
4112. | Зубань Матвій Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4113. | Шумілов Тимур (НВК-ліцей №100) | |
4114. | Демидчук Ульяна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4115. | Цвентух Варвара Олексіївна (ХЗОШ № 95) | |
4116. | Голенков Влад (Одеська СШ № 121) | |
4117. | Гергель Дмитро (Школа №64) | |
4118. | Торопшин Денис Андрійович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | |
4119. | Миколюк Дар'я Володимирівна (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
4120. | Баль Єлизавета (Одеська СШ № 117) | |
4121. | Ласкава ГС (Маріупольська СШ №4) | |
4122. | Дідух Надія Олексіївна (ЗОШ №8) | |
4123. | Климовець Денис Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
4124. | Король Ангеліна Андріїна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4125. | Войтюк Софія Романівна (Школа №13) | |
4126. | Костюченко Назар Русланович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
4127. | Сівцова Вікторія Євгеніївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
4128. | Соловйова Софія Анатоліївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
4129. | Чурсин Эльдар Владиславович (ХЗОШ № 51) | |
4130. | Пархач Владислав Михайлович (ТСШ №29) | |
4131. | Шенгер Іван Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4132. | Шейко Мілана (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
4133. | Іщенко Дар'я Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4134. | Лук'янов Михайло Сергійович (середня школа) | |
4135. | Демидко Софія Олександрівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
4136. | Муженко Олександра (Головинське ВПУ НТ) | |
4137. | Авраменко Ян Олексійович (Одеська СШ № 117) | |
4138. | Мехеда Катерина Сергіївна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
4139. | Беляк Максим Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
4140. | Григорчук Тимофій Русланович (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
4141. | Сташенко Ярослав Костянтинович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
4142. | Антипенко Олег Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4143. | Слободський Едуард Олександрович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
4144. | Шелюг Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4145. | Гнатюк Оксана (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4146. | Огарко Іван Олександрович (ТСШ № 3) | |
4147. | Гітунець Дарина Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
4148. | Блошенко Дмитро (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
4149. | Кукла Богдан Вікторович (Сидорівський НВК) | |
4150. | Цибульська Тетяна Валентинівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4151. | Кулешов Матвій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | |
4152. | Дячук Юрій Володимирович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
4153. | Терещенко Маргарита (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
4154. | Юдіцкас Юлія Віталіївна (Хлібодарівський НВК) | |
4155. | Поляруш Софія (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
4156. | Жидкова Ксенія (Кремінська школа-гімназія) | |
4157. | Збріщак Ксенія Русланівна (Одеська СШ № 117) | |
4158. | Ткаченко Кристина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
4159. | Мерунко Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | |
4160. | Артемій Швидкий (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4161. | Долейко Кіріл Олександрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
4162. | Єрьомін Костянтин (Стем-центр "Сократ") | |
4163. | Лобанов Олександр (КЗ КОР "КОЛІФКС") | |
4164. | Ятчук Вікторія (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | |
4165. | Жмуро Назар (НВК «Святошинська гімназія») | |
4166. | Лапко Марія (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
4167. | Піскунова Аделіна Станіславівна (Городецька ЗОШ) | |
4168. | Бак Роман-Микола (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
4169. | Чаплінський Максим Юрійович (Школа №23) | |
4170. | Бондаренко Роман (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
4171. | Ватрала Поліна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
4172. | Чернявець Маріна Сергіївна (КУ Сумський НВК № 41) | |
4173. | Артемова Ксенія Ігорівна (Одеська СШ № 117) | |
4174. | Некрасова Катерина Миколаївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
4175. | Яців Марія Володимирівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
4176. | Затока Вероніка Костянтинівна (Сутисківська СЗШ - інтернат) | |
4177. | Гусейнова Айнур (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
4178. | Божук Дмитро (Одеська СШ №50) | |
4179. | Веслоушкіна Анастасія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4180. | Луців Юліанна (ЛЗШ № 43) | |
4181. | Кіт Остап (ЛСЗШ №71) | |
4182. | Семенова Дар'я Олександрівна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
4183. | Шнайдер Платон (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
4184. | Паршукова Дарья Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
4185. | Лахай Олександр Андрійович (Шепетівський НВК №1) | |
4186. | Сніжко Богдан (Вараська ЗОШ №1) | |
4187. | Драганова Ангеліна Олександрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
4188. | Мехдиева Гюльнар Наби кызы (Одеська гімназія №4) | |
4189. | Шаповалова Марія Михайлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4190. | Архітка Каріна Миколаївна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
4191. | Король Іван (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
4192. | Тимоніна Вікторія (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | |
4193. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Лубенська ЗОШ №4) | |
4194. | Гаврилишин Катерина Ярославівна (Школа №23) | |
4195. | Хліборобів Кіріл (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4196. | Блайда Альона Вікторівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
4197. | Гревцова Кіра (ЗЗСО 94) | |
4198. | Коломієць Орест Віталійович (Криворізька ЗОШ №126) | |
4199. | Сименова (Школа №64) | |
4200. | Ясінська Вікторія Володимирівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
4201. | Кацяруба Анастасія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
4202. | Іван Усов (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4203. | Лісовська Аміна Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4204. | Буйбарова Анастасія Максимівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4205. | Грицюк Богдан Олександрович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
4206. | Біла Марія Олегівна (Олешинська гімназія) | |
4207. | Гусейнов Арсеній (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
4208. | Рудаков Владислав Сергійович (Шепетівський НВК №1) | |
4209. | Нестерчук Софія Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
4210. | Підкостельний Ігор Олегович (СЗШ № 30) | |
4211. | Божко Олег (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4212. | Молчанова Васіліса (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
4213. | Подлущак Маргарита (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
4214. | Тарабара Денис (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
4215. | Мітін Олексій (Херсонський НВК №48) | |
4216. | Куцмида Софія Віталіївна (СЗШ № 30) | |
4217. | Сохацька Єва Юріївна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
4218. | Харитонова Єлизавета (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
4219. | Двойнікова Анастасія Віталіївна (СЗШ № 42) | |
4220. | Водько Савелій (Вараська ЗОШ №1) | |
4221. | Кучай Юлія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
4222. | Гордієнко Кіра Олегівна (НВК-ліцей №100) | |
4223. | Порохов Максим (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
4224. | Дзіняк Марина (Криворізька ЗОШ №102) | |
4225. | Солодуха Крістіна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
4226. | Шульга Давид Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4227. | Юр Аліна (Навчально-виховний комплекс №240) | |
4228. | Мартиненко Вероніка Сергіівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
4229. | Ходачинський Нікіта Віталійович (ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів) | |
4230. | Морозов Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4231. | Назаренко Ярослав Сергійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4232. | Ємець Костянтин (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4233. | Луполова Неля Олексіївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
4234. | Марчук Назар (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
4235. | Ордюнов Владислав (Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4236. | Носова Анна Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4237. | Васильєв Богдан Сергійович (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | |
4238. | Мицкевич Анна (Одеська СШ № 117) | |
4239. | Жеребцов Олександр Артемович (НВК-ліцей №100) | |
4240. | Богомазова Ангеліна (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4241. | Криворучко Софія Вікторівна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
4242. | Івченко Крістіна Петрівна (Перша міська гімназія) | |
4243. | Поралов Давид Максимович (НВК-ліцей №100) | |
4244. | Щербина Юлія Андріївна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
4245. | Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4246. | Дей Ярослав Феліксович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
4247. | Щербина Іван Максимович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4248. | Шляхова Ангеліна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
4249. | Мітєва Вікторія (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4250. | Слюсаренко Регіна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4251. | Даніїл Терзі (Одеська СШ № 117) | |
4252. | Бадалов Самир Далерджонович (КЗ "НСЗШ № 20") | |
4253. | Педенко Данііл Олександрович (Миколай-Пільський НВК) | |
4254. | Качуровська Анна Олександрівна (Полтавський НВК) | |
4255. | Зибін Артем Валентинович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
4256. | Горбонос Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4257. | Дзюбан Поліна Ігорівна (Одеська СШ № 117) | |
4258. | Водолімова Анастасія Олександрівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4259. | Рябуха Артем Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4260. | Боброва Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4261. | Дубинчук Ілля (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
4262. | Павленко Денис Валерійович (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
4263. | Локтєва Марія Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4264. | Бондаренко Данило (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4265. | Закрепа Софія (Криворізька ЗОШ №62) | |
4266. | Горбан Каріна (Новомиргородська ЗШ №1) | |
4267. | Гаврюшенко Лілія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
4268. | Шпіталь Анна Андріївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
4269. | Мельничук Дмитро (Школа № 5) | |
4270. | Макаренко Егор Миколайович (КЗ "НСЗШ № 20") | |
4271. | Смирнова Олеся (Школа №64) | |
4272. | Ганчук Андрій (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4273. | Цвєтков Єгор Артурович (Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
4274. | Каплун Анастасія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
4275. | Качковська Варвара Євгенівна (СЗШ № 42) | |
4276. | Іваницька Поліна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
4277. | Пащенко Єгор Павлович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
4278. | Долгих Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4279. | Цвик Максим (НВК №9) | |
4280. | Біленко Олег Олександрович (НВК №25 "Волошка") | |
4281. | Голуб Милана Денисовна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
4282. | Підлубна Валерія Євгенівна (Середня загальноосвітня школа №74) | |
4283. | Ірод Христина (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
4284. | Маряк Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
4285. | Берчук Дарина Михайлівна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
4286. | Труфанов Микита Євгенійович (НВК-ліцей №100) | |
4287. | Воробей Емма (Вараська ЗОШ №1) | |
4288. | Сайко Христина Ігорівна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | |
4289. | Троян Анастаciя Сергiiвна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
4290. | Козеренко Марія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4291. | Шипотько Марина Миколаївна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
4292. | Ротенберг Артур (Одеська ЗОШ № 92) | |
4293. | Пінчук Поліна Сергіївна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
4294. | вовк анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4295. | Жуковська Валерія Андріївна (Школа №2) | |
4296. | Стецик Марко (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4297. | Шимків Катерина (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4298. | Теселько Олег Дмитрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4299. | Сернюк Нікіта (Вараська ЗОШ №1) | |
4300. | Левшун Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4301. | Гаркуша Павло (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4302. | Моравський Іван Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4303. | Ягольнік Марія (КЗО НВО №28) | |
4304. | Кісільов (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
4305. | Дегтярьова Марія Сергіївна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
4306. | Новікова Ніна Володимирівна (Школа №64) | |
4307. | Булик Анна Андріївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4308. | Канцеров Данііл Рінатович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
4309. | Ларченко Максим Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4310. | Кияновська Юлія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4311. | Леонтьєв Міхаіл Олександрович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
4312. | Князь Д.О. (Сілецька ЗШ) | |
4313. | Ганчук Олег (ТСШ №29) | |
4314. | Шевчук Владислав Миколайович (ТСШ №29) | |
4315. | Мацюк Ілона Вадимівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4316. | Зайков Олександр_ (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4317. | Турчик Софія Ярославівна (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
4318. | Максим'юк Валерія (НВК №9) | |
4319. | Чебанов Сергій Олександрович (ТСШ №29) | |
4320. | Водолажський Арсеній Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4321. | Форє Олена (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4322. | Сачава Тимофій Андрійович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
4323. | Воронцова Каміла Русланівна (Левківська ЗОШ) | |
4324. | Юськів Тимофій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
4325. | Катроша Михайло Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4326. | Кондратенко Яна Володимирівна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
4327. | Чурак Петро Васильович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4328. | Легусь Артем (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4329. | Позняков Артем Михайлович (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
4330. | Михайленко Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4331. | Муха Альбіна Миколаївна (Перещепинський НВК "Родина") | |
4332. | Джуфер Ірина Іванівна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4333. | Денисюк Федор Станіславович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4334. | Пилипенко Арсеній (Парасковіївська ЗОШ) | |
4335. | Борблік Савелій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
4336. | Онуфрійчук Максим (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4337. | Доценко Ксенія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4338. | Липкань Матвій (Криворізька ЗОШ №65) | |
4339. | Коломієць Максим Віталійович (Калинівський НВК №1) | |
4340. | Монастирська Камілла (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4341. | Небелюк Роксолана Олександрівна (Делятинський ліцей №1) | |
4342. | Куліш Анастасія Вікторівна (Шепетівський НВК №1) | |
4343. | Проценко Єгор (Криворізька гімназія №91) | |
4344. | Джумара Богдана Миколаївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4345. | Петров Євгеній (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
4346. | Козловська Анастасія (НВК №9) | |
4347. | Іщенко Олена (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
4348. | Канчура Назарій Володимирович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
4349. | Ісак Яромир (Ліцей №4) | |
4350. | Швець Ганна (Одеська СШ № 117) | |
4351. | Пленюк Ольга Василівна (Тисменичанська ЗОШ) | |
4352. | Чучко Марія Сергіївна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
4353. | Лучко Матвій Вадимович (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
4354. | Грицина Валерія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
4355. | Зубенко Ілля (Криворізька ЗОШ №65) | |
4356. | Чекалюк Ярина (ТСШ №29) | |
4357. | Постриган Михайло Віталійович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
4358. | Фам В'єт Нга (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4359. | Дедів Марк Романович (Школа №23) | |
4360. | Назаров Матвій Євгенович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4361. | Походенко Ізабелла Олександрівна (Запорізька ЗОШ № 30) | |
4362. | Темнохуд Аліна (ХЗОШ №159) | |
4363. | Половнєва Ксенія Вікторівна (Харківський ліцей № 149) | |
4364. | Тищенко Данило Ігорович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4365. | Жикало Сергій Володимирович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4366. | Забора Андрій Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
4367. | Олiйник Михайло Богданович (Охтирська ЗОШ № 1) | |
4368. | Костик Назар Володимирович (Школа №23) | |
4369. | Ромасенко Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4370. | Снісаренко Ярослав (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
4371. | Синяк Максим Сергійович (Переселенська ЗОШ) | |
4372. | Бортницький Євген (Спеціалізована школа №149) | |
4373. | Лозінська Яна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
4374. | Васянович Ніка Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
4375. | Maртін Паладій (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4376. | Єгорова Мілада (ХЗОШ № 51) | |
4377. | Гой Анастасія Степанівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4378. | Тимощук Наталія Романівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
4379. | Слободянюк Марія Вікторівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
4380. | Калякін Станіслав Олегович (Одеська СШ № 117) | |
4381. | Полторацька Ганна (КЗО НВО №28) | |
4382. | Волько Аліна (КЗО НВО №28) | |
4383. | Томчук Дмитро Михайлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
4384. | Смірнов Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4385. | Левицький Михайло (Вараська ЗОШ №1) | |
4386. | Нечаєва Мар`яна Євгенівна (НВК-ліцей №100) | |
4387. | Русило Владислав (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
4388. | Дяченко Софія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4389. | Коваль Дмитро (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4390. | Березніцька Каміла (ЛЗШ № 43) | |
4391. | Груба Владислав Євгенович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
4392. | Смульська Анжела (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
4393. | Данильчук Роксолана (НВК №9) | |
4394. | Весельський Роман Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4395. | Котко Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4396. | Дзись Анна Володимирівна (ЗШ №12) | |
4397. | Герасименко Анжеліка Валентинівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4398. | Марчук Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4399. | Сухий Даніїл (Одеська ЗОШ №58) | |
4400. | Сокуров Ілля Тамазійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4401. | Хрістєв Мирослав Олексійович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4402. | Бережна Діана Дмитрівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4403. | Венгринович Аліка Валеріївна (ТСШ № 3) | |
4404. | Тимошенко Марія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
4405. | Олійник Анастасія Андріївна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
4406. | Заяц Федір (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4407. | Сога Антоніо (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
4408. | Лисенко Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | |
4409. | Шкут Олег Олегович (Гімназія Claris Verbis) | |
4410. | Руснак Микола (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
4411. | Іванова Анастасія (НВК №9) | |
4412. | Куліш Віталій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
4413. | Біктіміров Олександр Андрійович (СЗШ № 42) | |
4414. | Коробка Іван Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4415. | Розуменко Іван (КЗ "НСЗШ № 20") | |
4416. | Левченко Артем (Криворізька ЗОШ №102) | |
4417. | Синицька Кіра (Одеська ЗОШ № 92) | |
4418. | Пуренкова Поліна Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4419. | Устимчук Серафим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4420. | Парчевський Арсеній (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
4421. | Гавриш Даніл (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
4422. | Топільський Георгій Павлович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
4423. | Пчелінцева Василіса Олексіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
4424. | Тонасічук Дар'я (САТШ № 203) | |
4425. | Лисяк Марина Віталіївна (КЗ "ХНВК №21") | |
4426. | Світельський Максим (Гуманітарна гімназія №23) | |
4427. | Дерев'янко Поліна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4428. | Кравченко Кіра Дмітрівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4429. | Голота Поліна Валерівна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
4430. | Сич Олександр Олександрович (Миролюбівський НВК) | |
4431. | Ковбель Ксения (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4432. | Федоринчик Даніїл Юрійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
4433. | Мерзлікін Олег (КЗО НВО №28) | |
4434. | Литвин Данило Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
4435. | Захарченко Ілля (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
4436. | Луцев Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4437. | Таратіна Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | |
4438. | Логвиненко Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4439. | Лаврович Оксана (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4440. | Томченко Анна Володимирівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | |
4441. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
4442. | Антонеску Іван (Ліцей №4) | |
4443. | Борисович Тимофій Святославович (Житомирський міський колегіум) | |
4444. | Качанова Дар`я (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4445. | Капланський Максим (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
4446. | Карпенко Микола (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4447. | Малчанов Олексій Костянтинович (НВК-ліцей №100) | |
4448. | Родіонова Кіра Артемівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4449. | Гавінський Олександр Олександрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
4450. | Настоящий Максим Русланович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
4451. | Минько Давід (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4452. | Костюченко Євангеліна Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4453. | Дубова Катерина (Одеська СШ № 121) | |
4454. | Ткаченко Даніїл Сергійович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
4455. | Лашин Іван (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
4456. | Завгородня Кіра Ігорівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
4457. | Ткачук Поліна Олегівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
4458. | Михайлюк Адам (НВК №9) | |
4459. | Потурнак Анастасія (НВК «Святошинська гімназія») | |
4460. | Шинкаренко Діана Вадимівна (Парутинська ЗОШ) | |
4461. | Пастернак Костянтин (НВК №9) | |
4462. | Марченко Данило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4463. | Барчинська Дарія Артемівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4464. | Яременко Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4465. | Гончарук Денис Михайлович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
4466. | Яворська Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
4467. | Довженко Анастасія Вадимівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
4468. | Винничок Артем (Вараська ЗОШ №1) | |
4469. | Калініченко Вероніка (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
4470. | Бутримас Емілія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4471. | Головчак Лев (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
4472. | Завалій Максим Олександрович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
4473. | Гориславець Віолетта (Криворізька ЗОШ №102) | |
4474. | Харламов Матвій Володимирович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
4475. | Кащенко Ніколь (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
4476. | Кривущенко Марія Валентинівна (Ямпільська ЗОШ №2) | |
4477. | Бура Григорій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4478. | Руднєва Вікторія Олексіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4479. | Фоміних Руслан Русланович (НВК-ліцей №100) | |
4480. | Санько Аліна Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4481. | Гризан Дар'я Сергіївна (Школа №64) | |
4482. | Перлик Михайло Дмитрович (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
4483. | Малайний Віталій Андрійович (Школа №23) | |
4484. | Андрусенко Богдан Русланович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4485. | Салімовська Олена (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4486. | Охват Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4487. | Войчишин Ірина Романівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
4488. | Дубина Даніїл (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
4489. | Волощук Ярослав (Вільнянська гімназія "Світоч") | |
4490. | Штурма Дар'я (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4491. | Горелкін Іван (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
4492. | Василевський Єгор (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
4493. | Петришин Олександра (ThinkGlobal) | |
4494. | Пікалов Іван Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4495. | Бойко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4496. | Лознова Каміла Костянтинівна (СЗШ № 12) | |
4497. | Кулик Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4498. | Жигайло Анна Тарасівна (Равська загальноосвітня школа) | |
4499. | Григорєв Нікіта Максимович (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
4500. | Ковальчук Артем (Вараська ЗОШ №1) | |
4501. | Підковиркіна Аліна Олександрівна (Широчанський НВК) | |
4502. | Подусова Марія Ігорівна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
4503. | Карпова Маргарита Валеріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4504. | Марущак Марта Андріївна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
4505. | Іванов Ілля Валентинович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4506. | Русєв Матвій (СШ №86) | |
4507. | Дубовик Анастасія Вікторівна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
4508. | Пономаренко Андрій (КЗО НВО №28) | |
4509. | Рацук Нікіта (Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4510. | Герцова Вероніка (Середня загальноосвітня школа №74) | |
4511. | Шульга Віолетта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4512. | Прилуцька Ілона Романівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
4513. | Катана Софія Богданівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
4514. | Пшетаковський Ілля (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
4515. | Кандиба Єлизавета (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | |
4516. | Неумитий Богдан Володимирович (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4517. | Вознюк Владислав Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4518. | Мица Ольга (ThinkGlobal, Львів) | |
4519. | Когут Даніела Віталіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4520. | Докаленко Дар'я Єгорівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
4521. | Безухова Вікторія Олексіївна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
4522. | Радчук ВАДИМ Володимирович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4523. | Гома Олександра Олександрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
4524. | Овчаренко Єгор Олександрович (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4525. | Садиченко Олександр Анатолійович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4526. | Куприянчик Артур (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
4527. | Сахно Олександра (НВК "Домінанта") | |
4528. | Калашнік Іван Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
4529. | Булик Богдана Андріївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4530. | Алієв Ягуб (КЗО НВО №28) | |
4531. | Виганяйло Михайло Ярославович (Запорізька ЗОШ №15) | |
4532. | Ярмоленко Арміна (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4533. | Ваганов Даниїл Максимович (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
4534. | Соколов Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4535. | Мєхтиєва Діана (ЗЗСО №10) | |
4536. | Сокур Єлизавета (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
4537. | Градовий Ярослав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
4538. | Коротких Роман Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4539. | Бзіта Анастасія Валентинівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4540. | Музика Діана Олександрівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
4541. | Деркач Аліна Миколаївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4542. | Допіра Тимофій Михайлович (НВК "Всезнайко") | |
4543. | Теляшенко Ярослав (ЦДЮТ №3) | |
4544. | Коротких Яков (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
4545. | Хоменко Ілля Ігорович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
4546. | Євдокімова Карина Сергіївна (Енергодарська ЗОШ №7) | |
4547. | Шевченко Максим (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4548. | Іванченко Марія Вікторівна (КЗО НВО №28) | |
4549. | Василенко Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4550. | Нечитайло Нікіта (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
4551. | Векслер Вероніка Ігорівна (НВК-ліцей №100) | |
4552. | Овчаренко Ангеліна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
4553. | Серьогіна Марія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4554. | Барабаш Ганна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4555. | Семен Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4556. | Шабеко Мілана (НВК-ліцей №100) | |
4557. | Куліш Маргарита (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4558. | Гаврилова Аріна Олександрівна (Грузьківський НВК) | |
4559. | Романова Софія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4560. | Гетіа Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4561. | Худолій Ірина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4562. | Середюк Аліса Олександрівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
4563. | Остапенко (Think Global) | |
4564. | Петровська Ліана Романівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
4565. | Михайлюк Аліса (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
4566. | Ярошенко Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4567. | Остапенко Мар'яна Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4568. | Литовченко Олег (Криворізька гімназія №91) | |
4569. | Андрухович Анастасія Юріївна (Сапогівський НВК) | |
4570. | Авуліна Марія (КЗО НВО №28) | |
4571. | Долгальов Олексій Ігоривич (Think Global) | |
4572. | Жейнова Аріна Дмитрівна (Харківський ліцей № 149) | |
4573. | Котубей Лариса (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | |
4574. | Баірова Агата Сергіївна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
4575. | Петрик Данило Дмитрович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4576. | Андросова Олександра Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4577. | Кулик Юлія Миколаївна (Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4578. | Пищик Ярослав (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
4579. | Дорошенко Дарья Яківна (Костогризівська) | |
4580. | Горбань Дмитро (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
4581. | Йолтухівська Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | |
4582. | Шахрай Денис (Школа № 5) | |
4583. | Мотря Даніела Михалівна (Углянська ЗОШ) | |
4584. | Захарчук Софія Петрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
4585. | Сканцев Мирослав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
4586. | Водолазський Віктор Віталійович (Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
4587. | Заїка В.О. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4588. | Сеник Соломія Андріївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4589. | Стельмах Емілія Олександрівна (ЗОШ №4) | |
4590. | Приходько Дмитро (СЗШ № 12) | |
4591. | Ткаченко Поліна Леонідівна (КЗ «Ліцей») | |
4592. | Єнтус Микита Євгенійович (ХЗОШ № 95) | |
4593. | Шостак Ярослав Романович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
4594. | Гнатенко Максим Володимирович (Одеська СШ № 117) | |
4595. | Кіс Віталіна Віталіївна (Біликівський навчально - виховний комплекс) | |
4596. | Колесник Олена (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
4597. | Лебедко Захар Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4598. | Захарія Іванна Іванівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4599. | Кусяк Юлія Віталіївна (Попельниківський ліцей) | |
4600. | Стрижак Олександра Євгенівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4601. | Ковальчук Данііл Ігорович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
4602. | Масюк Соломія Артемівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
4603. | Коник Тимофій (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
4604. | Курусь Юлія Миколаївна (Шевченківська ЗОШ) | |
4605. | Нижборська Домініка (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
4606. | Саркісова Єва (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4607. | Майстренко Олександра Ігорівна (Уманська ЗОШ №5) | |
4608. | Крисін Олександр Павлович (Шепетівський НВК №1) | |
4609. | Музиченко Олексій (Харківський ліцей № 149) | |
4610. | Наконечна Анастасія (Сарненська ЗОШ №6) | |
4611. | Плетень Іван Павлович (Криворізька ЗОШ №126) | |
4612. | Макар Станіслав (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
4613. | Драган Арсеній (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4614. | Макаренко Валерія Анатоліївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4615. | Попов Назар Сергійович (Первомайська гімназія № 3) | |
4616. | Турова Жанна Денисівна (НВК-ліцей №100) | |
4617. | Когут Аріна (Гуманітарна гімназія №23) | |
4618. | Халькевич Вікторія Іванівна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
4619. | Тутевич Владислав Володимирович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
4620. | Перчук Єлизавета Анатоліївна (Школа №2) | |
4621. | Ланда Софія (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
4622. | Батракова Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4623. | Костенков Кирил Анатолійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4624. | Данилюк Наталія Олександрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
4625. | Строжук Софія Юріївна (Уторопський ліцей) | |
4626. | Григоров Кіріл Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4627. | Моргунова Анна (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4628. | Семеняка Сергій Володимирович (Шевченківський НВК) | |
4629. | Зеленський Ілля Віталійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
4630. | Лукашевич Дар'я Валеріївна (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | |
4631. | Ляховецький Олександр Олегович (НВК "Всезнайко") | |
4632. | Ашуркова Ангеліна Кирилівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
4633. | Рябова Розалія Олександрівна (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4634. | Ходикіна Анастасія Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4635. | Абель Марія Михайлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4636. | Герасименко Єва Євгенівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4637. | Костенко Олександр (Первомайська ЗОШ № 12) | |
4638. | Лукомський Михайло Сергійович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
4639. | Євич Андрій Максимович (КЗО НВО №28) | |
4640. | Чупрін Данііл Едуардович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
4641. | Литвин Семен (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
4642. | Кочерга Владислав Юрійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
4643. | Чечик Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4644. | Козир Софія Олександрівна (ХЗОШ № 95) | |
4645. | Найдьонова-Вольська Агата (Одеська СШ № 121) | |
4646. | Шинкаренко Дар'я (НВК-ліцей №100) | |
4647. | Демченко Вікторія (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
4648. | Вербицька Любов Володимирівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4649. | Гребенюк Софія Іллівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4650. | Жук Майя Борисівна (Печерська гімназія №75) | |
4651. | Побережський Анедрій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
4652. | Галас Ростислав Вячеславович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
4653. | Лобко Софія (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
4654. | Труфанов Гліб Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4655. | Радченко Діана Денисівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4656. | Стрілець Олексій Олегович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
4657. | Дембiцький Владислав Андрiйович (Миропільська ЗОШ № 2) | |
4658. | Заярна Вікторія (Школа №7) | |
4659. | Гришкова Ксенія (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | |
4660. | Ємельяненко Аліна (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4661. | Філатов Олександр Денисович (НВК «Святошинська гімназія») | |
4662. | Тарновецька Марта (НВК №9) | |
4663. | Баран Микита (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4664. | Тесвенко Назар (Школа №64) | |
4665. | Засецький Назар Дмитрович (СЗШ № 12) | |
4666. | Урум Катерина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4667. | Яременко Юрій (Микулицька ЗОШ) | |
4668. | Самрцева Софія Олександрівна (Поповецька ЗОШ) | |
4669. | Здебський Роман Юрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
4670. | Майоров Гордій (ХЗОШ № 51) | |
4671. | Кущик Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4672. | Нечипоренко Олександра Віталіївна (Городський НВК) | |
4673. | Перекрестова Дарина (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4674. | Майстренко Анастасія Віталіївна (НВК-ліцей №100) | |
4675. | Бєлаш Євгения Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4676. | Шаманська Поліна Олександрівна (Магдалинівська ЗОШ) | |
4677. | Варгатюк Анастасія (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | |
4678. | Гонгало Максим Сергійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
4679. | Базалінський Святослав Олександрович (Житомирський міський колегіум) | |
4680. | Максименко Анастасія Артемiвна (СЗШ № 42) | |
4681. | Грицай Артем (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4682. | Оголь Олександр Сергійович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
4683. | Собченко Віталій (Головинське ВПУ НТ) | |
4684. | Поліщук Іванна Олександрівна (Полтавська гімназія №33) | |
4685. | Панчук Софія Василівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
4686. | Діденко Максим Віталійович (Протопопівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
4687. | Ведмідь Анна Павлівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
4688. | Бернадинюк Назар Іванович (Синицька ЗОШ) | |
4689. | Черкасова Марія Олексіївна (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | |
4690. | Харкевич Вікторія Вікторівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
4691. | Потапов Матвій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
4692. | Дарієнко В. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4693. | Марков Лев (Школа №64) | |
4694. | Кушнір Нікіта Ярославович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
4695. | Бондаренко Маргарита (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
4696. | Доктор Аделіна Степанівна (ТСШ №29) | |
4697. | Бурдов Іван Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4698. | Нікітінська Марія Дмітрівна (Одеська СШ № 117) | |
4699. | Захаров Олег Iванович (Дейкалівська ЗОШ) | |
4700. | Капустенко Варвара Миколаївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
4701. | Преображенська Катерина (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
4702. | Сташок Олександр (Одеська ЗОШ № 23) | |
4703. | Малий Юрій (Наталівський НВК) | |
4704. | Кірсанов Іван Миколайович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4705. | Олійник Дарина (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
4706. | Ткачук Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
4707. | Лихитько Поліна Максимівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
4708. | Стаднік В'ячеслав (Будянський ліцей) | |
4709. | Гордійчук Микола (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | |
4710. | Старовойт Єлизавета (НВК-ліцей №100) | |
4711. | Сіренко Олександр (Петрашівська ЗОШ) | |
4712. | Згода Мар'яна (Криворізька гімназія №91) | |
4713. | Журавель Катерина Михайлівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
4714. | Бурлаченко Платон (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4715. | Івченко Катерина Сергіївна (Школа № Височанський НВК) | |
4716. | Франчук Євгенія Олексіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
4717. | Радовська Валерія Владиславівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
4718. | Ільків Софія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4719. | Дяченко Діана Русланівна (Перша міська гімназія) | |
4720. | Жаркова Олена (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4721. | Рудік Вероніка Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4722. | Стратій Вадим (Кіцманський НВК) | |
4723. | Конюшняк Анна Анатоліївна (Одеська CШ №119) | |
4724. | Хар Андрій (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
4725. | Громенко Надія (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
4726. | Костюк Микола (НВК №9) | |
4727. | Калита Марія Олексіївна (НВК-ліцей №100) | |
4728. | Панкова Ксенія (Одеська ЗОШ №118) | |
4729. | Ваксман Ілана (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
4730. | Борзик Анастасія Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4731. | Погоріла Софія (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
4732. | Пахомова Ангеліна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4733. | Кітлер Олександр Іванович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4734. | Худенко Софія Сергіївна (Комунальний заклад "Чернігівський ліцей") | |
4735. | Бодарев Олександр (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
4736. | Гомон Анастасія Олександрівна (ТСШ № 3) | |
4737. | Данило Богдан Юрійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
4738. | Павлюк Софія Віталіївна (Уторопський ліцей) | |
4739. | Замковий Іван Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4740. | Дорога Катерина Максимівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
4741. | Байко Кирило Євгенійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4742. | Чербунова Анастасія Олексіївна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
4743. | Гапен Катерина (Харківський ліцей № 149) | |
4744. | Сєдін Олександр (Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4745. | Радченко Анастасія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
4746. | Калініна Валерія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
4747. | Софія Мазур (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4748. | Стіхарний Кирил Олегович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
4749. | Ходикін Олександр Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4750. | Айленій Аріна Ігорівна (НВК-ліцей №100) | |
4751. | Бузинніков Олексій (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
4752. | Федорин Олександр Сергійович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4753. | Тимошицький Степан Олексійович (ХЗОШ №7) | |
4754. | Стрижакова Софія Русланівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4755. | Кудрявцева Євгенія Львівна (НВК-ліцей №100) | |
4756. | Тимчук Арсеній (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
4757. | Войдило Максим (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4758. | Смирнова Марія (КЗО "СЗШ № 49") | |
4759. | Цимбалістий Максим Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4760. | Лежер Елізабет Вікторія (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4761. | Солом'янюк Софія Іванівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
4762. | Вовчок Антон (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
4763. | Крамаренко Кирило Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
4764. | Чуприн Денис Павлович (Дачненська ЗОШ №1) | |
4765. | Дмитренко Артем Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
4766. | Кучеренко Ольга (Одеська ЗОШ № 23) | |
4767. | Сергатюк Поліна Олександрівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
4768. | Бодак Максим (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
4769. | Семикіна Аріна Іванівна (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | |
4770. | Томенко Максим Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
4771. | Яворська Єлизавета Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
4772. | Федан Марія Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
4773. | Глущенко Олександр Сергійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
4774. | Мрачковський Данііл Русланович (НВК №25 "Волошка") | |
4775. | Сухина Анна (Микулицька ЗОШ) | |
4776. | Гур’єв Данило Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
4777. | Целованська Анна Олегівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
4778. | Непран Ростислав (Кремінська школа-гімназія) | |
4779. | Дмитрів Анастасія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4780. | Бабій Андрій Васильович (СЗШ № 30) | |
4781. | Ільченко Федір (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4782. | Купріна Марія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
4783. | Упиров Костянтин Андрійович (Ямпільська ЗОШ №2) | |
4784. | Кот Остап Сергійович (Миколай-Пільський НВК) | |
4785. | Коновал Ілля (Криворізька ЗОШ №65) | |
4786. | Лисенко Дар'я Анатоліївна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
4787. | Карпенко Маргарита Богданівна (Одеська СШ № 117) | |
4788. | Ференс Ярина (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
4789. | Мельник Іван (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4790. | Голобородько Марія Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4791. | Куліш Олександр (Одеська спеціалізована школа №10) | |
4792. | Бєловол Максим (Маріупольська СШ №4) | |
4793. | Бетюк Єгор (ЗОШ №5) | |
4794. | Хомук Павло Олександрович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
4795. | Юненко Дмітрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4796. | Неменко Анна Вікторівна (Школа №31 м. Миколаєва) | |
4797. | Мельник Максим Сергійович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
4798. | Ярошенко Станіслав (Одеська СШ № 121) | |
4799. | Афанасьєв Олег Олексійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
4800. | Кацька Ангеліна Олексіївна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
4801. | Чепура Анастасія Олегівна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4802. | Савчак Анастасія (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4803. | Бендерська Єлизавета Віталіївна (ТСШ № 3) | |
4804. | Чкалова Валерія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4805. | Гiрус Андрiй (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
4806. | Огризько Ангеліна (Мовний центр "Країна знань") | |
4807. | Масляніцин Олександр (Школа № 5) | |
4808. | Мазніченко Олександра (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
4809. | Томащук Олександра Володимирівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
4810. | Шпаковський Віталій Іванович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
4811. | Баєка Анастасія Сергіївна (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | |
4812. | Ковальов Даніїл (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | |
4813. | Федорчак Дар'я Андріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4814. | Кіперчук Юрій Романович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
4815. | Менько Яна Вячеславівна (Парутинська ЗОШ) | |
4816. | Шкода Анастасія Русланівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
4817. | Романєєв Макар (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4818. | Бриль Вероніка Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
4819. | Сірош Артем (Бородянський академічний ліцей) | |
4820. | Горіца Остап Ігорович (Уторопський ліцей) | |
4821. | Грегоращук Власта Володимирівна (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | |
4822. | Івахненко Максим Сергійович (Запорізька ЗОШ №41) | |
4823. | Жукова Діана Олександрівна (Орільський ліцей) | |
4824. | Нагорна Валерія Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4825. | Грущак Юлія Ігорівна (СЗШ №9) | |
4826. | Лє Вієт Лінь Хань (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4827. | Ващенко Варвара Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4828. | Піскун Євген (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4829. | Панченко Евеліна (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
4830. | Іванченко Денис Олегович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
4831. | Михайлова Кароліна (Міжнародна Французька Школа) | |
4832. | Стадник Нікіта Михайлович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4833. | Бобровицький Олександр (КЗО НВО №28) | |
4834. | Гаркушка Арсеній Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4835. | Младинов Владимер Дмитрович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4836. | Ковальчук Григорій Михайлович (СЗШ №22 імені В. Стефаника) | |
4837. | Зозуля Вероніка Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
4838. | Захаров Всеволод Володимирович (Запорізька ЗОШ №15) | |
4839. | Мадараш Катерина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4840. | Шийка Валерія Олександрівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
4841. | Поліщук Лев (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4842. | Крамаренко Павло Анатолійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4843. | Фігурка Ангеліна Олегівна (Школа №23) | |
4844. | Швед Емілія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
4845. | Абдулаєва Катерина (Школа №7) | |
4846. | Сагайдак Михайло Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4847. | Глущенко Христина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4848. | Процюк Дарія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4849. | 699872977 (Одеська СШ № 117) | |
4850. | Нестеркіна Марія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
4851. | Озерянська Анастасія (НВК-ліцей №100) | |
4852. | Калашнікова Сніжана Еріківна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
4853. | Шевчук Євгеній Олександрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
4854. | Головнін Павло (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4855. | Тарасенко Кароліна Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4856. | Архіпова Злата (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
4857. | Мілютін Олексій (Харківський ліцей № 149) | |
4858. | Московчук Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4859. | Мулявка Аріна Павлівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
4860. | Лысенко Кіріл Олександрович (СЗШ № 12) | |
4861. | Кузьмина Ангелина Петровна (3) | |
4862. | Ненько Ірина Олегівна (Енергодарська ЗОШ №7) | |
4863. | Капралюк Дмитро Олександрович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
4864. | Ван Аріана (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4865. | Свістельнік Евеліна Олексіївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
4866. | Ступа Єля (Мовний центр "Країна знань") | |
4867. | Боковенко Дар'я Юріївна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
4868. | Лапшова Поліна Павлівна (Гімназія №172 "Нивки") | |
4869. | Гоцев Максим Ігорович (Перша міська гімназія) | |
4870. | Лагошна Олена Олександрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4871. | Дрожжин Ярослав Ігорович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
4872. | Кутасевич Вероніка Дмитрівна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
4873. | Анастасія Галушко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4874. | Преварська Уляна (Зорянський НВК "школа - гімназія") | |
4875. | Лепещук Роман Петрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
4876. | Сидоренко Володимир (Гуманітарна гімназія №23) | |
4877. | Рева Владислав (Никифорівська гімназія) | |
4878. | Круліковський Даніл Ілліч (Старожадівський НВК) | |
4879. | Осіпова Олеся Романівна (Бучанська ЗОШ №3) | |
4880. | Туровська Анастасія Сергіївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
4881. | Пундєва Ніколь Олексіївна (Школа №64) | |
4882. | Черняк Олександр (Червонянська ЗОШ I-II) | |
4883. | Наронова Катерина (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4884. | Грицик Єлізавета Олегівна (Think Global) | |
4885. | Безсонова Валерія Вячеславівна (Мовний центр "Країна знань") | |
4886. | Литовченко Уляна Богданівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4887. | Дибовська Дар\'я Олександрівна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
4888. | Завадська Вікторія Костянтинівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
4889. | Бартосевич Юрій (Вараська ЗОШ №1) | |
4890. | Липка Дар'я Дмитрівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
4891. | Каунець Даніель (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
4892. | Рощина Діана Миколаївна (Шепетівський НВК №1) | |
4893. | Остап’юк Олександр Олегович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
4894. | Савченко Еріка (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4895. | Глущенко Надія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
4896. | Богай Дмитро Андрійович (24) | |
4897. | Корнієнко Артур Андрійович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
4898. | Галайчук Златослава (НВК №9) | |
4899. | Микитин Ярема Ярославович (ЛГ "Престиж") | |
4900. | Кравчук Денис Ігорович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
4901. | Ференц Роман Віталійович (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | |
4902. | Олійник Тетяна Олександрівна (ОНВК №67) | |
4903. | Вакуленко Марія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
4904. | Хейлик Віолета Русланівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
4905. | Василенко Дар'я (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
4906. | Жмур Крістіна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
4907. | Батасова Анна Олексіївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4908. | Шебеко Юлія Андріївна (Ліцей "Львівський") | |
4909. | Суршко Павло (Гімназія Claris Verbis) | |
4910. | Шулик Кристина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
4911. | Свиридоненко Дар'я (Школа №7) | |
4912. | Лемешко Ігор Петрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4913. | Марченко Богдан (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
4914. | Марунько Олександра (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | |
4915. | Манєкін Кирило Олександрович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4916. | Каплун Андрій (СЗШ № 20) | |
4917. | Чепелєва Тетяна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
4918. | Дорофєєв Євгеній (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4919. | Козяр (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
4920. | Малий Олександр Юрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
4921. | Заремба Ксенія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
4922. | Степаненко Диана Александровна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
4923. | Осіпчук Віолетта Сергіївна (Левківська ЗОШ) | |
4924. | Шлапак Костянтин (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
4925. | Доскалюк Аліна Михайлівна (Старожадівський НВК) | |
4926. | Рисікова Дарія Сергіївна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
4927. | Калініна Карина (Школа № 12) | |
4928. | Сізова Єва (НВК «Святошинська гімназія») | |
4929. | Лука Нікітенко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
4930. | Скрєбцов Костянтин Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4931. | Єнін Гліб (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
4932. | Кравченко Владислава (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
4933. | Ташогло Влада Петрівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | |
4934. | Хільчук Анна Анатоліївна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
4935. | Соломаха Милана Ивановна (Охтирська гімназія) | |
4936. | Куляса Богдан Ігорович (СЗШ № 30) | |
4937. | Нікітенко Каріна Едуардівна (Шепетівський НВК №1) | |
4938. | Крупка Софія Владиславівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
4939. | Надєєв Андрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4940. | Погноєвська Олександра Сергіївна (Ладигівський НВК) | |
4941. | Черчел Андрій (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
4942. | Бойко Мілана Олександрівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
4943. | Бутенко Єлизавета (НВК «Святошинська гімназія») | |
4944. | Танцюра Микита (ХЗОШ № 95) | |
4945. | Донцов Всеволод Володимирович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
4946. | Дворнік Іван Романович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
4947. | Рябущиць Вікторія Олександрівна (СЗШ № 42) | |
4948. | Майстренко Марк (НВК-ліцей №100) | |
4949. | Санду Сабріна (Ліцей №4) | |
4950. | Бабич Геогрий Сергійович (Запорізька ЗОШ №41) | |
4951. | Гончаров Денис Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4952. | Вербицький Олег Миколайович (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4953. | Брошкова Ксенія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4954. | Слободенюк-Сіра Алексія (Гуманітарна гімназія №23) | |
4955. | Скрєбцов Микита Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
4956. | Винар Софія Ростиславівна (Дніпродзержинська СЗШ № 25) | |
4957. | Бацула Валерія Богданівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
4958. | Амітан Агнія Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
4959. | Патрушева Вероніка Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4960. | Благушин Сергій (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4961. | Дударенко Дмитро (Гімназія Claris Verbis) | |
4962. | Швець Володимир Владиславович (Немирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4963. | Шелевер Дмитро В'ячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4964. | Повержук Мілана (Одеська СШ № 121) | |
4965. | Смоляр Максим Юрійович (Криворізька ЗОШ №72) | |
4966. | Дудар Назар (Міжнародна Французька Школа) | |
4967. | Самохіна Єва (Одеська СШ № 117) | |
4968. | Костянтин Пирч (Мовна школа "Lingua") | |
4969. | Близнюк Владислава Євгенівна (НВК-ліцей №100) | |
4970. | Брехова Марина Дмитрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4971. | Кіяшко Дмитро (Никонівський ЗЗСО) | |
4972. | Новікова Вероніка Володимирівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
4973. | Мажнікова Аліна Дмитрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4974. | Тіткін Володимир Володимирович (НВК №25 "Волошка") | |
4975. | Прижимірський Іван Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
4976. | Кривень Лук'ян (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
4977. | Степанець Софія Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4978. | Барилова Арина Денисівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
4979. | Марковська Анастасія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
4980. | Ключка Анна (Харківський ліцей № 89) | |
4981. | Петров Кіріл Антонович (КЗ "НСЗШ №25") | |
4982. | Чумак Іванна Ігорівна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
4983. | Мороз Матвій (ЛЗШ № 43) | |
4984. | Шевченко Артур Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
4985. | Самарець Андрей Александрович (Лісностінківський ліцей) | |
4986. | Мартинюк Даніель Вячеславович (Шепетівський НВК №1) | |
4987. | Гоштанар Ганна Олексіівна (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | |
4988. | Сидоренко Анна Вікторівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4989. | Скаленчук Ілля (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4990. | Матюніна Вікторія Вікторівна (Високівська ЗШ І - ІІІ ступенів) | |
4991. | Волошин Данило Русланович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
4992. | Кіндрат Маркіян (ЛСЗШ №71) | |
4993. | Лебеденко Михайло (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
4994. | Дременченко Тимур Олександрович (Хлібодарівський НВК) | |
4995. | Демчук Анастасія Олегівна (Шепетівський НВК №1) | |
4996. | Гулак Дарія Сергіївна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
4997. | Красильников Андрій (Одеська СШ № 117) | |
4998. | Василишин Кирило (Маріупольська СШ №4) | |
4999. | Бочок Гордей Олександрович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
5000. | Обревко Анна Едуардівна (Синицька ЗОШ) | |
5001. | Акіншіна Евеліна (Криворізька ЗОШ №126) | |
5002. | Олексієнко Анастасія Максимівна (БСШ №9) | |
5003. | Олійник Поліна Сегіївна (НВК №25 "Волошка") | |
5004. | Заглада Олександр Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5005. | Прокопенко Кіра (КЗО НВО №28) | |
5006. | Ковальська Оксана Вячеславівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | |
5007. | Мандзій Емілія Назаріївна (ТСШ № 3) | |
5008. | Роженко Марк Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5009. | Микич Роман Тарасович (Равська загальноосвітня школа) | |
5010. | Присяжнюк Матвій Андрійович (ТСШ № 3) | |
5011. | Замурняк Владислав Сергійович (Шепетівський НВК №1) | |
5012. | Кацель Кіра Вячеславівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
5013. | Оганісян Михайло Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
5014. | Вільган Анна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5015. | Ярош Соломія Олександрівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
5016. | Донченко Марко (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5017. | Панібратченко Кіра Юріївна (Криворізька ЗОШ №72) | |
5018. | Нечай Даніїл Олександрович (НВК «Святошинська гімназія») | |
5019. | Білоцерківець Марина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5020. | Кущ Лука (КЗО НВО №28) | |
5021. | Неганов Матвій (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
5022. | Сомик Валерія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
5023. | Лущаєнко Аріна Віталіївна (НВК-ліцей №100) | |
5024. | Карєєва Ніка (Криворізька ЗОШ №102) | |
5025. | Пеутiн Михайло (Школа дружня до дитини) | |
5026. | Гордійчук Михайло Дмитрович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
5027. | Стеба Олександр Юрійович (НВК №25 "Волошка") | |
5028. | Процишин Дмитро Сергійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
5029. | Давидова Ксенія Олегівна (Широчанський НВК) | |
5030. | Клак Н. Ю. (Ліцей "Львівський") | |
5031. | Колодій Микита Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
5032. | Качковенко Анастасія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
5033. | Москаленко Софія Романівна (Шевченківська ЗОШ) | |
5034. | Шевчук Андрій (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
5035. | Андрусик Степан Мар'янович (Більченський НВК) | |
5036. | Кожуж Віктор (Первомайська ЗОШ №1) | |
5037. | Пащук Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5038. | Білик Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5039. | Доценко Ілля Олексійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5040. | Дідусенко Ольга Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
5041. | Каба Анастасія (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
5042. | Єременко Єлизавета (Будянський ліцей) | |
5043. | Міняйло Іван Миколайович (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
5044. | Шулятьєв Матвєй Олександрович (Шепетівський НВК №1) | |
5045. | Чепурний Назарій (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5046. | Скрипкін Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5047. | Демянюк Кароліна Владіславівна (ХЗОШ № 95) | |
5048. | Орлик Богдан (Новолабунська ЗОШ) | |
5049. | Пилипюк Ю.Ю. (Сілецька ЗШ) | |
5050. | Глушков Дмитро Дмитрович (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
5051. | Маляр Галина Романівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
5052. | Даргель Вероніка Михайлівна (Васильківська СЗШ №2) | |
5053. | Поплавська Ліна Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
5054. | Драганер Девід Євгенович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
5055. | Сільковський Артемій (Одеська СШ № 121) | |
5056. | Буц Єлизавета Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
5057. | Ковальчук Іван (Новолабунська ЗОШ) | |
5058. | Дяченко Дар'я Костянтинівна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
5059. | Валько Захар (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
5060. | Ігнатенко Тамара (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | |
5061. | Савчишин Ілля Денисович (СЗШ № 12) | |
5062. | Корницький Михайло Андрійович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
5063. | Поп Неля Іванівна (Углянська ЗОШ) | |
5064. | Іванкін Вадим (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5065. | Ткаченко Максим (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | |
5066. | Пода Дар’я (Школа №17) | |
5067. | Шевчук Любов Олегівна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | |
5068. | Волосюк Тимофій Юрійович (Городський НВК) | |
5069. | Дрозд Вероніка Андріївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
5070. | Лагіш Станіслав (ThinkGlobal) | |
5071. | Шилов Кірил (КЗО НВО №28) | |
5072. | Давигора Василь Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5073. | Муравська Єва (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5074. | Батурка Софія (Вараська ЗОШ №1) | |
5075. | Скорік Вероніка Олександрівна (КЗ "ХС НВК" ХОР) | |
5076. | Балюк Каріна (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
5077. | Семенова Єва (Школа № 12) | |
5078. | Ігнатова Софія Володимирівна (Запорізька ЗОШ №15) | |
5079. | Костюк Софія (Одеська ЗОШ № 92) | |
5080. | Сопільняк Ніка (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5081. | Яблонська Вікторія (Плугівський НВК) | |
5082. | Бондарчук Наталія Сергіївна (Здовбицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5083. | Чижик Артем (КЗО "СЗШ № 49") | |
5084. | Зайцева Софія Романовна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
5085. | Сотников Владислав (Маріупольська СШ №4) | |
5086. | Кляузова Вероніка Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
5087. | Чичук Кіпріан (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
5088. | Бур'ян Аліса Сергіївна (Дирдинська гімназія) | |
5089. | Зайченко Ніка Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
5090. | Карлевіц Герман (Одеська СШ №50) | |
5091. | Полякова Вероніка (Одеська СШ № 121) | |
5092. | Смик Ярослав Володимирович (Одеська СШ № 117) | |
5093. | Казмирчук Макарій Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5094. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
5095. | Бабич Устим (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5096. | Черниш Софія Миколаївна (НВК-ліцей №100) | |
5097. | Дубровіна Вероніка Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5098. | Мешков Нікіта (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
5099. | Никончук Максим Сергійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5100. | Нарожна Дарина Андріївна (Харківський ліцей № 149) | |
5101. | Пруська Маргарита (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
5102. | Храмцов Іван Олексійович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
5103. | Скориця Олександра Вадимівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
5104. | Бойко Мирон Олександрович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
5105. | Кушнір Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5106. | Гончаров Богдан Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5107. | Гергель Елізавета (Одеська ЗОШ № 92) | |
5108. | Абашин Кирило (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5109. | Веліксар Ігор Ігоревич (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
5110. | Дзигун Аліса (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5111. | Цуканська Вікторія Василівна (Миколай-Пільський НВК) | |
5112. | Квітний Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | |
5113. | Резник Кирілл (Кремінська школа-гімназія) | |
5114. | Котищук Станіслав Дмитрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
5115. | Сухіна Сергій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5116. | Терещенко Діана (Одеська СШ № 121) | |
5117. | Будяк Вікторія Миколаївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
5118. | Малущенко Аліна Володимирівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
5119. | Кружкова Марія (Школа №64) | |
5120. | Процюк Соломія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
5121. | Федченко Вiкторiя Вiкторiвна (Дейкалівська ЗОШ) | |
5122. | Семенко Кирило (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
5123. | Белінська Марія Борисівна (Одеська CШ №119) | |
5124. | Кудлій Гліб (СЗШ № 20) | |
5125. | Черних Семен (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
5126. | Юрченко Олександр (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
5127. | Коваль Аріна Анатоліївна (СЗШ № 42) | |
5128. | Погорєльцева Марина Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5129. | Дубовець Любомир Сергійович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
5130. | Олійник Дмитро Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5131. | Теплицький Давід (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5132. | Соловйова Віталіна Віталіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
5133. | Опарій Олександра Геннадіївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5134. | Савченко Дар’я (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5135. | Мороховець Любомир (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
5136. | Ткаченко Олексій Андрійович (СЗШ № 42) | |
5137. | Пушкар Єлизавета (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5138. | Любар Андрій Володимирович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
5139. | Гула Маргарита Василівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
5140. | Лу Ксенія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5141. | Шутка Веронiка Максимiвна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
5142. | Заяць Остап Тарасович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
5143. | Зялик Таїсія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
5144. | Копил Олексій Ігорович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
5145. | Гут Олег (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5146. | Погрібний Олександр Євгенович (Криворізька ЗОШ №99) | |
5147. | Детюкова Анна Дмитрівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5148. | Кудрявцева Кристина (Криворізька ЗОШ №111) | |
5149. | Печара Богдан Богданович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
5150. | Братащук Ігор Миколайович (НВК №12) | |
5151. | Положай Ельміра (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
5152. | Ву Мань Зунг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5153. | Халізєва Єлизавета Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | |
5154. | Крубіч Катерина (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | |
5155. | Мережко Ігор Романович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5156. | Ільясов Ілля (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5157. | Тарасенко Вікторія (Вараська ЗОШ №1) | |
5158. | Садовенко Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5159. | Багрій Марко (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5160. | Гаркавлюк Дарина (Школа King's Kids) | |
5161. | Пантус Микола Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
5162. | Холявко Нікіта Дмитрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5163. | Варнавська Євгенія Русланівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5164. | Гриців Дем'ян (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
5165. | Святослав Каліберда (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
5166. | Кривошея Давид (Одеська ЗОШ № 92) | |
5167. | Чернета Марія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
5168. | Безуглий Ілля Дмитрович (КЗО НВО №28) | |
5169. | Ворошилова Анастасія Олексіївна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5170. | Шаповаленко Олександра (КЗО НВО №28) | |
5171. | Ковальова Дар’я (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
5172. | Ваганова Марина Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5173. | Пучок Петро Петрович (Криворізька гімназія №91) | |
5174. | Дарманчев Роман Володимирович (Миропільська ЗОШ № 2) | |
5175. | Гандрабура Варвара Сергіївна (БСШ №9) | |
5176. | Завертайло Андрій Анатолійович (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
5177. | Семенюк Єлизавета (Школа № 5) | |
5178. | Артеменко Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5179. | Ваврищук Ігор Васильович (Карівська ЗШ І-ІІ ст.) | |
5180. | Татішвілі Георгій (Школа №64) | |
5181. | Повещенко Степан Олексійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5182. | Ярохина Маргарита Миколаївна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
5183. | Матвєєв Володимир Іванович (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5184. | Єзельський Антон Михайлович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
5185. | Камфора Кіра Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5186. | Люба Максим Віталійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
5187. | Сютковська Анастасія (Микулицька ЗОШ) | |
5188. | Хміль Надія Максимівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
5189. | Стринадко Евеліна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5190. | Лучіна Злата (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
5191. | Палій Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | |
5192. | Романюк Анастасія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
5193. | Тишкевич Анна Олександрівна (спеціалізована школа 173) | |
5194. | Масейко Тетяна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5195. | Апш Георгій Валнрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5196. | Теленик Рената Євгенівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5197. | Біла Мар'яна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
5198. | Клочкова Марія (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
5199. | Корчагина Елена Романовна (Одеська СШ № 117) | |
5200. | Сивак Марко Олегович (ТСШ № 3) | |
5201. | Бербека Єва (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5202. | Ватаманюк Крістіна Віталіна (Одеська СШ № 35) | |
5203. | Чирва Анна Миколаївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
5204. | Гиря Кирил Артемович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
5205. | Вишневський Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5206. | Грива Руслан Сергійович (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5207. | ЛЕВЧЕНКОВА АНАСТАСІЯ (Користівський ліцей) | |
5208. | Василець Андрій Сергійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5209. | Мансарлійський Олександр (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
5210. | Адамович Михайло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5211. | Дмитрієва Марія Олегівна (Одеська СШ № 117) | |
5212. | Некрутенко Денис Вікторович (Писарівська ЗШ) | |
5213. | Скориков Тихон (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5214. | Федорчук Уляна Антонівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5215. | Кобеля Анастасія Ігорівна (Гімназія «Консул» №86) | |
5216. | Савойський Станіслав Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5217. | Красников Артем (Парасковіївська ЗОШ) | |
5218. | Шамін Нікіта Михайлович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
5219. | Огер Єгор Олексійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5220. | Максим Яхнич (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5221. | Ящук Артем Вікторович (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | |
5222. | Усик Данііл (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5223. | Мошковський Богдан Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5224. | Ковальов Олександр Сергійович (ХЗОШ № 91) | |
5225. | Власенко Уляна (Поповецька ЗОШ) | |
5226. | Садов Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | |
5227. | Мар'яновський Микита (Одеська СШ № 117) | |
5228. | Черненко Стефанія Володмирівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5229. | Шлянін Тимофій Ігорович (Запорізький колегіум №98) | |
5230. | Софія Гросуляк (ThinkGlobal) | |
5231. | Смагук Анастасія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5232. | Маслов Іван Вікторович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
5233. | Мосалобов Єлисей (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5234. | Воробей Ія (Вараська ЗОШ №1) | |
5235. | Самсонова Крістіна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5236. | Наливана Вероніка В´ ячеславовна (Одеська СШ № 117) | |
5237. | Івушкін Максим Андрійович (НВК "Всезнайко") | |
5238. | Заремба Ангеліна Романівна (ТСШ №29) | |
5239. | Хмарук Вікторія (НВК №9) | |
5240. | Хамко Андрій Олегович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5241. | Ланченко Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
5242. | Музика Ігор Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5243. | Корецький Олександр Олександрович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
5244. | Мамалига Софія Сергіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
5245. | Лаур Едуард (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5246. | Рашковська Єва (Одеська СШ № 117) | |
5247. | Васільєв Артем Євгенійович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
5248. | Бойко Вікторія (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
5249. | Бондарчук Мирон (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
5250. | Бук Аріна Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
5251. | Кащенко Софія Артемівна (Криворізька ЗОШ №72) | |
5252. | Ніколаєва Олександра Станіславівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
5253. | Таркан Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5254. | Процишин Вадим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5255. | Децик Софія Дмитрівна (Миролюбівський НВК) | |
5256. | Липецький Владислав Олексійович (Сапогівський НВК) | |
5257. | Куліш Дар`я Олексіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5258. | Чумаченко Вікторія Олександрівна (Полтавський НВК) | |
5259. | Юшина Анна Артемівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
5260. | Акмайкін Максим (Одеська СШ № 121) | |
5261. | Коваленко Катерина (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5262. | Заєнчик Давид (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5263. | Бугайчук Анна (Хутірська ЗОШ) | |
5264. | Чеботарьов Євгеній Геннадійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5265. | Міркевич Вадим Васильович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
5266. | Головчук Марія (НВК-ліцей №100) | |
5267. | Малинський Владислав (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5268. | Гололобов В'ячеслав Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5269. | Воловаха Дарія (Микулицька ЗОШ) | |
5270. | Назарук Мирослава (КЗО НВО №28) | |
5271. | Сороколєт Злата Олегівна (НВК-ліцей №100) | |
5272. | Цибух Діана Олегівна (Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
5273. | Сап'ян Даріна Олександрівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5274. | Шахраюк Анатолій Андрійович (Школа № Височанський НВК) | |
5275. | Зіньковська Вікторія (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5276. | Ятчук Вікторія (Одеська ЗОШ №118) | |
5277. | Сімков Андрій (Ліцей №4) | |
5278. | Кулага Антон Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5279. | Грабовська Катерина Олександрівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
5280. | Шушляпін Роман Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
5281. | Гусак Христина Тарасівна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
5282. | Григорян Iбрагiм Артемович (Вiльненська ЗОШ I-III ступенiв) | |
5283. | Говдан Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5284. | Калініченко Микола Евгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5285. | Лагуш Андрій (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5286. | Малахов Ярослав Андрійович (Уманська ЗОШ №5) | |
5287. | Васіна Анастасія Сергіївна (ХЗОШ № 95) | |
5288. | Тащи Ангелина (Одеська ЗОШ № 23) | |
5289. | Бєлов Святослав Андрійович (БСШ №9) | |
5290. | Лєсов Ілля Олегович (КЗО НВО №28) | |
5291. | Лозенко Сергій Вікторович (Вознесенська ЗОШ № 10) | |
5292. | Медведєв Тимофій Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
5293. | Нечипорук Вікторія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5294. | Мураховський Олександр Сергійович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
5295. | Кодульонок Назарій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5296. | Семкулич Михайло Богданович (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | |
5297. | Омельчук Дмитро (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5298. | Яковлева Ксенія (КЗО НВО №28) | |
5299. | Муринюк Марія Андріївна (КЗО СЗШ №114) | |
5300. | Данилюк Дар'я Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5301. | Шляханова Євгенія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
5302. | Вецеклица Іван Іванович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5303. | Провкіна Анастасія Олегівна (СЗШ № 42) | |
5304. | Остапів Каріна (Сарненська ЗОШ №6) | |
5305. | Золотухіна Карина (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5306. | Кащенко Іван (Міжнародна Французька Школа) | |
5307. | Боз Валерія (Одеська ЗОШ №118) | |
5308. | Примачок Всеволод Валентинович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
5309. | Нікіфоров Владислав (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
5310. | Ярошик Олександр Андрійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | |
5311. | Глущенко Владислав (ХЗОШ № 95) | |
5312. | ШИПЕР СОФІЯ РУСЛАНІВНА (Зашковицька ЗОШ) | |
5313. | Сірмай Карл Олександрович (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
5314. | Марченко Анна (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
5315. | Костишак Артур (НВК №9) | |
5316. | Усова Вероніка Адріївна (Харківський ліцей № 149) | |
5317. | Свінціцький Ярослав Васильович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
5318. | Демянеко Давид (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
5319. | Троценко Тимур (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
5320. | Кучеренко Варвара Миколаївна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5321. | Катеринюк Людмила Іллівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
5322. | Град Юрій Андрійович (Школа №23) | |
5323. | Рожкова Маргарита Вадимівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5324. | Стельникович Дар'я Миколаївна (Школа №33 м.Житомир) | |
5325. | Шанько Євгеній (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5326. | Чуприн Ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5327. | Заморуїва Марія Миколаївна (КУ Сумський НВК № 41) | |
5328. | Лещук Роман (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5329. | Городько Марта (Одеська СШ № 121) | |
5330. | Ковальчук Данііл (Первомайська ЗОШ № 12) | |
5331. | Близнюк Данііл Сергійович (Яснопільщанський НВК) | |
5332. | Хряпко Даніїл Павлович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
5333. | Веріго Ярослав Артемович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5334. | Циркунов Марк (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5335. | Богаткін Іван (Криворізька ЗОШ №103) | |
5336. | Юрченко Христина Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5337. | Біліченко Ярослав Олександрович (Первомайська гімназія № 3) | |
5338. | Колесник Михайло Вікторович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
5339. | Бірюк Марія (Криворізька СШ №71) | |
5340. | Підгірна Уляна Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5341. | Журій Станіслав Максимович (Первомайська гімназія № 3) | |
5342. | Антонов Назар Денисович (Первомайська гімназія № 3) | |
5343. | Горкун Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5344. | Тхорик Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5345. | Якуб Максим Денисович (Шевченківська ЗОШ) | |
5346. | Солярік Наталія Володимирівна (Харківський ліцей № 149) | |
5347. | Демирова Евангелина Юрьевна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
5348. | Юшкевич Юлія (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
5349. | Харченко Ілля (НВК-ліцей №100) | |
5350. | Григор'єва Тетяна Сергіївна (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5351. | Руссу Олександр Олександрович (Block Language Club) | |
5352. | Олексієнко Денис Сергійович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
5353. | Кудрявцева Уляна Олександрівна (ЗОШ №8) | |
5354. | Бичак Серафима (ТСШ №29) | |
5355. | Хаверко Катерина Михайлівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5356. | Панічук Дмитро Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
5357. | Поздняков Дмитро Владиславович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
5358. | Анісенко Дмитро Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5359. | Золотоверха Поліна Олегівна (НВК-ліцей №100) | |
5360. | Саєнко Ауріка Артемівна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
5361. | Сосницька Анна Андріївна (Одеська СШ № 117) | |
5362. | Цвентух Дмитро Сергійовіч (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5363. | Химчук Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5364. | Веріченко Єгор Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
5365. | Коломацька Анна Олексіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5366. | Швиденко Вероніка Вікторівна (Парутинська ЗОШ) | |
5367. | Крючков Давид Олексійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
5368. | Свір Костянтин (КЗО НВО №28) | |
5369. | Висторопська Марія Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5370. | Гонсалес Моро Енріке Альберто (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
5371. | Науменко Яна Сергіївна (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | |
5372. | Безроднова Маргарита Ігорівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5373. | Крот Анастасія Сергіївна (Одеська CШ №119) | |
5374. | Фіялко Вікторія (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичний ліцей) | |
5375. | Веселова Діана Денисівна (Яснопільщанський НВК) | |
5376. | Мікітюк Максим (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
5377. | Разу Софія Геннадіївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5378. | Пашко Яна (Вараська ЗОШ №1) | |
5379. | Черненко Марія Валеріївна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
5380. | Швець Гліб Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
5381. | Страколист Єлизавета Євгенівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
5382. | Петренко Іван Олександрович (Широчанський НВК) | |
5383. | Мелащенко Максим (НВК "Домінанта") | |
5384. | Чебукіна Анастасія Ігорівна (НВК "Гармонія" м. Харків) | |
5385. | Тиднюк Вероніка Олександрівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
5386. | Пащенко Єва (Одеська СШ № 117) | |
5387. | Яценко Кароліна Олександрівна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
5388. | Вінник Анна Дмитрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5389. | Барабанцева Владислава Антонівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
5390. | Філіпчук Анастасія Олегівна (СЗШ № 17 м, Львова) | |
5391. | Ганшина Валерія Максимівна (ХЗОШ № 95) | |
5392. | Угланова Сандра (КЗО "СЗШ № 49") | |
5393. | касьяненко всеволод (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
5394. | Майстренко Роман Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5395. | Гордиенко Иван Павлович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5396. | Дубовий Федір (Школа King's Kids) | |
5397. | Загорулько Єгор (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5398. | Ткач Артем (Гуманітарна гімназія №23) | |
5399. | Кривенда Ева Валерiiвна (БСШ №9) | |
5400. | Градовий Богдан (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5401. | Видибура Анна Валерівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
5402. | Гарасимчук Роксолана Василівна (Бузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5403. | Мірошніченко Артем Вадимович (ХЗОШ № 95) | |
5404. | Дишкантюк Ярослав (НВК №7 м.Хмельницького) | |
5405. | Поліщук Данило (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
5406. | Альохіна Злата Євгенівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
5407. | Захарян Марк Романович (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
5408. | Пасічник Карина Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
5409. | Карач Анна Олександрівна (Школа №23) | |
5410. | Припотнюк Валерія Василівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
5411. | Батура Євгенія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
5412. | Санько Андрій Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5413. | Славінський Назар (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
5414. | Федоров Артем Андрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
5415. | Набойченко Дар'я Дмитрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5416. | Саган Олексій (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5417. | Жебровська Марія (Міжнародна Французька Школа) | |
5418. | Гривняк Олексій (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5419. | Бомко Анна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
5420. | Майстрова Софія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5421. | Ходикіна Катерина Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5422. | Задорожний Матвій Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
5423. | Мартинишин Андріан (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5424. | Кушнєрьова Інна Олексіївна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | |
5425. | Косован Богдан (Кочержинський НВК) | |
5426. | Майорова Кіра (Криворізька СШ№70) | |
5427. | Козловська Вероніка (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
5428. | Беженуца Гліб Олександрович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
5429. | Мельчуцька Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5430. | Лисак Михайло Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5431. | Садовська Вероніка Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5432. | Гончарова Анжеліка Олександрівна (Ліцей) | |
5433. | Єгоровський Ілля Миколайович (Первомайська гімназія № 3) | |
5434. | Мінашкін Іван (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5435. | Гуляєв Захар Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5436. | Задорожна Дарія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5437. | Степула Софія Анатоліївна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5438. | Бибик Дарина (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5439. | Приходько Євген (СЗШ № 12) | |
5440. | Бабюк Ніколь (Кіцманський НВК) | |
5441. | Кушнір Софія (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
5442. | Мигович Яна Олегівна (СЗШ № 30) | |
5443. | Курищук Евеліна Василівна (Уторопський ліцей) | |
5444. | Панова Мілана (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
5445. | Гритчина Марьяна Романівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
5446. | Розторгуєв Оскар Сергійович (СЗШ № 12) | |
5447. | Чабанов Єлисей (КЗО НВО №28) | |
5448. | Зінченко Тетяна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
5449. | Паламарчук Аріна Миколаївна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
5450. | Гаєвська Марiя Василiвна (Школа № 5) | |
5451. | Симоченко Дмитрий Валерьевич (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
5452. | Феденьова Арина (Одеська ЗОШ №118) | |
5453. | Мелащенко Тимур Дмитрович (Краматорська ЗОШ №30) | |
5454. | Михайленко Єлизавета (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5455. | Гладко Артем (Одеська СШ № 117) | |
5456. | Нестеренко Станіслав (КЗ "Ліплявський НВК") | |
5457. | Марчук Яна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
5458. | Ратошнюк Данило Віталійович (Шепетівський НВК №1) | |
5459. | Степанець Святослав (Стем-центр "Сократ") | |
5460. | Смоліус Маргарита (Харківський ліцей № 149) | |
5461. | Калінічено Олександра Артурівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5462. | Миргород Всеволод (Харківський ліцей № 89) | |
5463. | Акаев Даниял Магомеднуриевич (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5464. | Будзяк Роман Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5465. | Андрієнко Марина (Микулицька ЗОШ) | |
5466. | Пастушенко Аліна Ярославівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
5467. | Явтушенко Макар (НВК №9) | |
5468. | Крамар Аделіна Русланівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
5469. | Горбач Анна Віталіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
5470. | Лелека Софія Євгеніївна (Школа №16) | |
5471. | Марчук Софія Олександрівна (ЗОШ №8) | |
5472. | Решетньов Лев (КЗО НВО №28) | |
5473. | Хомич Лук'ян (НВК №9) | |
5474. | Дудник Роман Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
5475. | Сивокінь Ніка Олександрівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
5476. | Соболенко Марія Артемівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5477. | Стойко Юрій (НВК №9) | |
5478. | Олексюк Артем Євгенійович (Школа №16) | |
5479. | Брунець Вероніка (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
5480. | Сердюченко Артем Юрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
5481. | Дар'я Султан (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5482. | Амер Данья Шаді (Гімназія "Наше майбутнє") | |
5483. | Куліш Аріна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
5484. | Макарін Олексій (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5485. | Расюн Юлія Сергіївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
5486. | Красовська Лариса (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
5487. | Батюто Марк Дмитрович (Скадовська загальноосвітня школа № 3) | |
5488. | Баліцкий Кузьма Руслановия (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
5489. | Скічко Валерія Павлівна (Криворізька ЗОШ №126) | |
5490. | Жадан Андрій Олексійович (НВК-ліцей №100) | |
5491. | Душка Анжела Сергіївна (Школа №122) | |
5492. | Антимонов Даниїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5493. | Чорна Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5494. | Ханін Тимур Русланович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5495. | Пинтя Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5496. | Бакаєв Артем Павлович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
5497. | Мартиченко Кирило Вікторович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
5498. | Пустовіт Ксенія Олександрівна (Школа №23) | |
5499. | Переверза Ігнат Володимирович (Енергодарська ЗОШ №7) | |
5500. | Сяський Нікіта (Вараська ЗОШ №1) | |
5501. | Самарцев Сергій Олександрович (Поповецька ЗОШ) | |
5502. | Богданова Софія Олександрівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | |
5503. | Аврамишин Максим (Вараська ЗОШ №1) | |
5504. | Корзун Валерія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5505. | Дернова Софія Дмитрівна (Херсонська спеціалізована школа №52) | |
5506. | Данилова Катерина (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5507. | Хоменко Олексій (Мовний центр "Країна знань") | |
5508. | Дикун Тимофій Сергійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
5509. | Пашкевич Аріна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
5510. | Якімова Валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5511. | Красна Мар'янa (НВК "Домінанта") | |
5512. | Голіков Борис (КЗО НВО №28) | |
5513. | Стукан Віолетта Володимирівна (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
5514. | Довганюк Єлизавета (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5515. | Головко Юрій Олександрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
5516. | Кузьмінова Анна Максимівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
5517. | Тимохін Роман Миколайович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
5518. | Головацький Віталій (Плугівський НВК) | |
5519. | Миненко Артем Олександрович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5520. | Ласійчук Марія (НВК №9) | |
5521. | Сенатор Олександр Олександрович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
5522. | Андрусик Вікторія (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
5523. | Туляков Микита (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
5524. | Ромащенко Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
5525. | Болтаєв Абдугаффар Азізбекович (СЗШ № 17 м, Львова) | |
5526. | Омельченко Софія Віталіївна (Криворізька гімназія №127) | |
5527. | Онищенко Віра (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
5528. | Гузенко М. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5529. | Кушмунс Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
5530. | Усачьов Богдан Денисович (Криворізька ЗОШ №99) | |
5531. | Колодієнко Ксенія Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | |
5532. | Бурчак Анна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5533. | Новосад Андрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5534. | Рибчинчук Анастасія (Вараська ЗОШ №1) | |
5535. | Нямещук Алла Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5536. | Сіваченко Катерина Василівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
5537. | Олійник Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5538. | Адріан Чечулін (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5539. | Виногородський Давид (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5540. | Доценко Макар (Криворізька ЗОШ №65) | |
5541. | Мазниця Єва Олександрівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5542. | Пригода Данило Віталійович (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | |
5543. | Корнiєнко Євген Віталійович (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | |
5544. | Енчу (Одеська гімназія №4) | |
5545. | Григоренко Поліна (ХЗОШ № 95) | |
5546. | Баришева Анастасія Володимирівна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
5547. | Слупіцька Ірина (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5548. | Власенко Валерія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5549. | Тригубов Іван Олександрович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5550. | Балацький Віталій (НВК №7 м.Хмельницького) | |
5551. | Мізюк Мілана Олегівна (Криворізька гімназія №127) | |
5552. | Венгер Ірина (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5553. | Дронік Кирило Олексійович (Одеська СШ № 117) | |
5554. | Щеднова Вікторія (НВК №9) | |
5555. | Прокопчук Леся Вікторівна (Шепетівський НВК №1) | |
5556. | Воробйов Гліб (Одеська ЗОШ № 92) | |
5557. | Югай Вікторія (Одеська ЗОШ № 92) | |
5558. | Марченко Владислав Костянтинович (Токівська ЗШ) | |
5559. | Арашкевич Віра Костянтинівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
5560. | Шульга Анжеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5561. | Ботук Наталія (НВК №9) | |
5562. | Сидоренко Сидіір (Вараська ЗОШ №1) | |
5563. | Пономарьова Єлизавета Станіславівна (ХЗОШ №7) | |
5564. | Гужва Єва Вадимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5565. | Акіньшина Єлизавета (Одеська СШ №50) | |
5566. | Галин Валентина (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5567. | Бугійчик Максим Орестович (СЗШ № 30) | |
5568. | Нестеренко Захар Костянтинович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
5569. | Картелюк Євгеній Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
5570. | Кухар Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5571. | Воробець Максім Сергійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
5572. | Мороз Максим (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
5573. | Мосіна Марія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
5574. | Кудлай Ксенія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
5575. | Василенко Владислава Сергіївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
5576. | Насальський Сергій Дмитрович (Одеська СШ № 35) | |
5577. | Середа Олександр Вікторович (Школа №23) | |
5578. | Остапенко Єлизавета Олександрівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
5579. | Вишньовська Юлія Русланівна (Школа №23) | |
5580. | Іванченко Софія Артемівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5581. | Кошева Мирослава Григоріївна (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | |
5582. | Покашевская София Михайловна (Парасковіївська ЗОШ) | |
5583. | Анна Кіселенко (ВПГ "Дельфін") | |
5584. | Берестова Єлизавета Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
5585. | Предко Павло Олексійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
5586. | Гуцал Дар'я (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
5587. | Бабій Єлизавета Михайлівна (Школа №23) | |
5588. | Леон Саутенко (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
5589. | Білоус Софія Андріівна (ТСШ №29) | |
5590. | Свєтлова Діана Артурівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | |
5591. | Артеменко Дар'я (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
5592. | Богдан Любов Михайлівна (Углянська ЗОШ) | |
5593. | Добрик Олексій В'ячеславович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
5594. | Барабаш Дмитро Олександрович (Дирдинська гімназія) | |
5595. | Урусов Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5596. | Тресковська Марія Денисівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5597. | Рашідов Ельнур Сейфулла огли (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5598. | ПАВЛОВ Олександр Ігорович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
5599. | Бурлак Віктор (Одеська СШ № 121) | |
5600. | Корчагина Надежда Романовна (Одеська СШ № 117) | |
5601. | Скалова Вікторія (Одеська СШ № 117) | |
5602. | Федоров Максим Едуардович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5603. | Койчев Максим Валерійович (Ланжеронiвський лiцей) | |
5604. | Карагуця Дар'я (Одеська ЗОШ №118) | |
5605. | Ключко Артем (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
5606. | Глущенко Анастасія Вікторівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
5607. | Вовченко Марія Євгеніївна (Калинівський НВК №1) | |
5608. | Колпаков Максим Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5609. | Марчук Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5610. | Захаров Захар Олексійович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5611. | Бабчук Анна Сергіївна (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
5612. | Банчук Назар (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5613. | Василишин Максим (Одеська ЗОШ № 92) | |
5614. | Полюхович Богдан Іванович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
5615. | Іванов Святослав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5616. | Савка Василина Ігорівна (ЛЗШ 1 ступеня "Світанок) | |
5617. | Моргун Андрій Олегович (ХСШ № 114) | |
5618. | Луценко Дмитро Романович (СЗШ № 42) | |
5619. | Гриненко Мирослава (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
5620. | Шарко Станіслав Валерійович (НВК-ліцей №100) | |
5621. | Бистрова Марія Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | |
5622. | Поворозник Роман Віталійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5623. | Трачук Сергій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5624. | Кобилінський Єгор (Мигалківське НВО) | |
5625. | Шульгіна Олександра Вадимівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
5626. | Марченко Анастасія Костянтинівна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
5627. | Манзюк Євген Вікторович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5628. | Чайка Іван Андрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5629. | Кочура Данило Дмитрович (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
5630. | Камишна Софія Сергіївна (НВК №25 "Волошка") | |
5631. | Неустроєва Марія (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5632. | Смірнов Олександр Вікторович (Криворізька СШ №74) | |
5633. | Муковоз Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5634. | Омелечко Каріна Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5635. | Адаменко Єва Дмитріївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
5636. | Дорошенко Ніколєта Євгенівна (Мейнстрім) | |
5637. | Шойму Данило Євгенович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | |
5638. | Зайченко Ксенія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
5639. | Гульчак Андрій Мар'янович (ЗОШ №8) | |
5640. | Майорова Ірина Євгенівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
5641. | Шумський Андрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
5642. | Барум'ян Карина Русланівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5643. | Котульський Богдан (Школа King's Kids) | |
5644. | Громовий Дмитро Геннадійович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
5645. | Шкіль Валерія Вадимівна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
5646. | Симончук Олександр Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
5647. | Бахматюк Владислава (НВК №9) | |
5648. | Гаврилюк Софія Олександрівна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
5649. | Музика Олександра (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5650. | Новак Ксенія Олегівна (Одеська СШ № 117) | |
5651. | Орловська Марта Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5652. | Єрмоленко Данило Олексійович (НВК-ліцей №100) | |
5653. | Потяк Поліна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5654. | Пастернак Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5655. | Слинько Артем Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
5656. | Назаренко Майя Андріївна (Харківський ліцей № 149) | |
5657. | Бойко Антоніна Володимирівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
5658. | Шабельник Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5659. | Віслогузова Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5660. | Литвиненко Микола Дмитрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
5661. | Борщ Уляна Сергіївна (Харківська гімназія 14) | |
5662. | Вдовиченко Ангеліна Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | |
5663. | Лантух Галина (НВК-ліцей №100) | |
5664. | Зайцева Вікторія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5665. | Устименко Дмитро (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
5666. | Кудім Євгеній Костянтинович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5667. | Железна Марія (Криворізька гімназія №91) | |
5668. | Сухацький Ілля Андрійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5669. | Онопрійчук Надія (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
5670. | Руднєв Сергій Максимович (Запорізька ЗОШ №15) | |
5671. | Нагерняк Віталіна Олександрівна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
5672. | Борщева Катерина (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5673. | Малиш Аліна Максимівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
5674. | Зборовська Віра (Хотинська школа №5) | |
5675. | Тісовський Максим Олегович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
5676. | obozniy bohdan (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
5677. | Муринський Ярослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5678. | Литвиненко Єва Сергїївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5679. | Задирко Павло Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5680. | Мась Мілана (КЗО НВО №28) | |
5681. | Жучик Валерiя (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
5682. | Музика Олександра Євгеніївна (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5683. | Проніна Вікторія (Одеська СШ № 117) | |
5684. | Гіль Аріна (КЗО НВО №28) | |
5685. | Бондар Мар'яна Романівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
5686. | Королевич Вадим Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5687. | Іськів Андрій Васильович (Більченський НВК) | |
5688. | Ніколаєва Поліна Сергіївна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
5689. | Олійник Альона (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
5690. | Мудрий Святослав (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5691. | Возова Вікторія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
5692. | Бережна Софія (Маріупольська СШ №4) | |
5693. | Максимов Іван Антонович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
5694. | Леонтьєв Артем Віталійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
5695. | Постольна Римма Романівна (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
5696. | Савицька Ганна Станіславівна (Дніпровська ЗОШ № 2) | |
5697. | Горпенко Катерина Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5698. | Вабіщевич Ярослав Васильович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
5699. | Тем'янинець Давид Мирославович (Ліцей "Львівський") | |
5700. | Козлова Аліса Євгенівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
5701. | Медведєв Аркадій (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5702. | Пастушенко Анастасія Сергіївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
5703. | Бондаренко Алісія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5704. | Волощук Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5705. | Вдовенко Олександр (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
5706. | Рогожин Денис (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
5707. | Хілініченко Лікія (Одеська СШ №50) | |
5708. | Шарапова Марія Едуардівна (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | |
5709. | Дубас Анна Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
5710. | Закаржевська Софія Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
5711. | Наливайко Олексій (Одеська ЗОШ №58) | |
5712. | Зубар Максим Вікторович (НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ") | |
5713. | Солошенко Іван Ігорович (КЗ "ХС НВК" ХОР) | |
5714. | Майко Ксенія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
5715. | ПОПОВИЧ ТАРАС (Плугівський НВК) | |
5716. | Мацигон Іван Володимирович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
5717. | Шекера Артем (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
5718. | Процюк Богдан Сергійович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
5719. | Віксіч Богдан (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
5720. | Вихрістенко Степан (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | |
5721. | Теслюк Єлизавета (Криворізька ЗОШ №102) | |
5722. | Снігур Віталіна (Ліцей №4) | |
5723. | Разінкова Єлізавета (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
5724. | Корнійчук Роман (Natlen House) | |
5725. | Боярин Олег (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5726. | Ратушний Микита Сергійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
5727. | Мозор Володимир (Харківський ліцей № 149) | |
5728. | Кифяк Віра (НВК №9) | |
5729. | Пасічник Ілля Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5730. | Медведчук Дана (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
5731. | Поплавська Катерина (Одеська СШ № 117) | |
5732. | Демчик Ніка (ThinkGlobal) | |
5733. | Колосюк Єлизавета Володимирівна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
5734. | Грек Кира Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
5735. | Івашенко Ярослав Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
5736. | Чижик Анастасія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5737. | Прусак Владіслав Сергійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5738. | Галай Андрій Владиславович (Годовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області) | |
5739. | Свекла Юлія Олександрівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5740. | Кубанський Ігор (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | |
5741. | Лядська Діана Дмитрівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5742. | Возігнуй Владислав Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
5743. | Абрамов Богдан (Одеська ЗОШ № 92) | |
5744. | Колесник Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5745. | Гапоненко Станіслав Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5746. | Брязкало Єлизавета Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5747. | Руденко Даниїл (Біликівський навчально - виховний комплекс) | |
5748. | Крутицький Данил (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5749. | Плахцінський Матвій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5750. | Гаталяк Данііл Володимирович (Вознесенська ЗОШ № 6) | |
5751. | Руденко Захар Олександрович (КУ Сумський НВК № 41) | |
5752. | Тельна Іванна Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
5753. | Холод Анастасія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
5754. | Плетень Таміла Ігорівна (Запорізька ЗОШ №41) | |
5755. | Гембач Христина Михайлівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5756. | Турянська Вероніка Богданівна (СЗШ № 30) | |
5757. | Гришко Дмитро Олександрович (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
5758. | Алієв Назар (Одеська ЗОШ № 23) | |
5759. | Степаненко Таїсія Ігорівна (НВК-ліцей №100) | |
5760. | Зібарова Маргарита Максимівна (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | |
5761. | Мельничук Анастасія (НВК №9) | |
5762. | Бараняк Ірина (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5763. | Васільєв Микита Романович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
5764. | Довженко Владислав Олександрович (Одеська СШ № 117) | |
5765. | Денека Поліна (Вараська ЗОШ №1) | |
5766. | Рудник Клім (Кремінська школа-гімназія) | |
5767. | Близнюк Валерія (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
5768. | Стефанюк Єва Євгенівна (Одеська СШ № 35) | |
5769. | Коваленко Наталія Дмитрівна (ОНВК №67) | |
5770. | Загрійчук Аліна Ігорівна (Яківська ЗОШ) | |
5771. | Оробей Нікіта Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5772. | Кравченко Поліна Денисівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5773. | Семенець Ярослав Андрійович (Левківська ЗОШ) | |
5774. | Мілевська Вікторія (Стем-центр "Сократ") | |
5775. | Дикіна Елеонора Вікторівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5776. | Ілля Швець (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
5777. | Яненко Анна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
5778. | Притіск Ярослав Русланович (НВК-ліцей №100) | |
5779. | Гільченко Давід (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5780. | Тарарухін Іван Сергійович (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
5781. | Незнамов Кирил (Вараська ЗОШ №1) | |
5782. | Петренко Андрій Віталійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
5783. | Оленко Олександр Віталійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
5784. | Яворський Олександр Антонович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | |
5785. | Сиворотка Варвара (СШ №86) | |
5786. | Баранов Вадим Сергійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5787. | Верьовкіна Єсенія (ЗЗСО №10) | |
5788. | Бойко Дар'я Артемівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5789. | Дмітрієва Ірина (Криворізька ЗОШ №65) | |
5790. | Ткач Артем Віталійович (Калинівський НВК №1) | |
5791. | Куцевич Анна (Гімназія №144) | |
5792. | Борщ Мирослава Андріївна (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | |
5793. | Алексеєнко Павло Дмитрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
5794. | Шевченко Денис (СЗШ № 12) | |
5795. | Муранов Матвій (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5796. | Ретюнін Ілля Юрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5797. | Ружин Кирило (Одеська ЗОШ №118) | |
5798. | Грєсєва Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5799. | Джарадат Назар (НВК "Домінанта") | |
5800. | Бочарова Олександра (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5801. | Гончар Аліна Сергіївна (СЗШ № 42) | |
5802. | Хорошилова Анастасія Євгенівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
5803. | Васьків Уляна Романівна (Топільська) | |
5804. | Якимчук Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5805. | Григоров Даніїл Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5806. | Зінчук Ліна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5807. | Шевченко Анна Олександрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
5808. | Фомін Єгор Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5809. | Локтіонова Віра Олександрівна (Школа №64) | |
5810. | Опалатенко Вікторія Олександрівна (Запорізька ЗОШ №41) | |
5811. | Дзюба Артем Андрійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
5812. | Хіхлуха Анастасія (Одеська СШ №50) | |
5813. | Рудика Єва Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5814. | Афім'їна Іляна Денисівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
5815. | Криштальова Аліна Володимирівнана (Світловодська СЗШ №7) | |
5816. | Івашкова Крістіна (Гуманітарна гімназія №23) | |
5817. | Бредак Артем (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
5818. | Тесля Ірина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5819. | Варвара Дорошенко (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5820. | Перетятко Яна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5821. | Крячок Олександр Олександрович (Васильківська СЗШ №2) | |
5822. | Кочетигов Віталій Олександрович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
5823. | Шкуліпа Марк (Одеська СШ № 117) | |
5824. | Бобровський Олег Петрович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
5825. | Цапук Ростислав Віталійович (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | |
5826. | Гончаров Микита Вадимович (Харківська ЗОШ № 167) | |
5827. | Бартошенко Олександра (Наталівський НВК) | |
5828. | Алмакаєва Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5829. | Гаврилюк Діана (Микулицька ЗОШ) | |
5830. | Гладишевська Варвара Дмитрівна (Think Global) | |
5831. | Романко Каріна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
5832. | Cаржевський Максим Олександрович (Теплодарська ЗОШ) | |
5833. | Добрєцова Ніка (Ліцей №4) | |
5834. | Журбик Єлизавета (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5835. | Мурашов Денис Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
5836. | Ткаченко Катя (Одеська гімназія №4) | |
5837. | Фадеічева Аліса Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5838. | Присяжнюк Валерія Сергіївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
5839. | Андрєєва Ксенія Микитівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
5840. | Жеребна Карина (ЗОШ №5) | |
5841. | Романенко Анна Олександрівна (Школа №64) | |
5842. | Уманська Вероніка Романівна (Калинівський НВК №1) | |
5843. | Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5844. | Кушніренко Єлизавета Андріївна (Перша міська гімназія) | |
5845. | захар синюта (Think Global) | |
5846. | Тимченко Ярослав Андрійович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
5847. | Ковальов Максим (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
5848. | Склярова Даша (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
5849. | Скоробогатий Орест (ТСШ №29) | |
5850. | Козир Георгій Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
5851. | Нагібіна Єлизавета (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
5852. | Осієва Сабіна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5853. | Бабушкіна Анастасія Вікторівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
5854. | Величко Софія Миколаївна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
5855. | Слюсарук Єва Юріївна (ЛНВК №24) | |
5856. | Дацюк Вікторія Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
5857. | Менчинська Анна Вадимівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
5858. | Сіроноженко Софія Віталіївна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
5859. | Бриковська Анастасія Володимирівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | |
5860. | Головко Кіра Кирилівна (Шепетівський НВК №1) | |
5861. | Шетманюк Назар Віталійович (Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5862. | Бєлова Надія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5863. | Ярков Максим (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
5864. | Гасюк Тарас (Школа дружня до дитини) | |
5865. | Сковородко Данило Артемович (Миколай-Пільський НВК) | |
5866. | Цимбалюк Софія (ЗЗСО №10) | |
5867. | Прийдун Володимир (НВК №9) | |
5868. | Попова Ольга Віталіївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
5869. | Прихідько Тимофій (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5870. | Нгуен Данг Куанг (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
5871. | Фетисов Ренат (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5872. | Чобану Карина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5873. | Тумачек Артем Олексiйович (Школа №64) | |
5874. | Мишкун Костянтин Андрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5875. | Чуб Володимир Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
5876. | Пронов Тихон (Одеська ЗОШ № 92) | |
5877. | Влох Лілія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5878. | Ілляшенко Діана Станіславівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
5879. | Степаненко Кіріл Андрійович (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
5880. | Маденджі Софія Ахметівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5881. | Рижий Дмитро (Мовний центр "Країна знань") | |
5882. | Кузнєцов Михайло Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5883. | Табака Іван Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5884. | Кошул Аліна (Одеська СШ № 121) | |
5885. | Гаврилюк Денис (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
5886. | Чубай Давід Анатолійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
5887. | Саган Вероніка (Вараська ЗОШ №1) | |
5888. | Бубеліч Катерина (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
5889. | Шиловець Олена (Заслуцький НВК) | |
5890. | Міллер Майя (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5891. | Батарейний Віталій Леонідович (Тамаринська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
5892. | Лушпа Владислава Русланiвна (Школа №64) | |
5893. | Якущенко Аліна Олександрівна (Костогризівська) | |
5894. | Плечак Анна Віталіївна (Сілецька ЗШ) | |
5895. | Лужняк Ангеліна Степанівна (ТСШ №29) | |
5896. | Балакінас Євгеній Василіусович (Харківський ліцей № 149) | |
5897. | Тарасюк Олексій Володимирович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5898. | Кушнєрчук Марія Володимирівна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
5899. | Гай Діана (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5900. | Козаченко Матвій Андрійович (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
5901. | Ібрагімова Аміна Ісламівна (ХЗОШ № 51) | |
5902. | Шевченко Олександра Сергіївна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5903. | Ардотелі Захар (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5904. | Буланчук Владислав (Середня загальноосвітня школа №158) | |
5905. | Тетко В'ячеслав Ігорович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
5906. | Бондар Данило (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
5907. | Осмолович Артем (Новолабунська ЗОШ) | |
5908. | Кулик Арсен (НВК №9) | |
5909. | Білоус Володимир Віталійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
5910. | Безкровний Назар (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
5911. | Лантвіт Максим (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5912. | Занудько Валерія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
5913. | Косюк Сергій Сергійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
5914. | Вітченко Арсеній (ХЗОШ № 51) | |
5915. | Іванова Анастасія Дмитрівна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | |
5916. | Танасійчук Максим Ілліч (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
5917. | Брага Марія (Одеська ЗОШ № 23) | |
5918. | Богданович Вікторія Вікторівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
5919. | Литвиненко Софія Олегівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5920. | Сало Вероніка (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
5921. | Самойленко анастасия (СЗШ № 12) | |
5922. | Струтинський Владислав (НВК "Святошиньска гімназія") | |
5923. | Артеменко Ілля Олексійович (Криворізька ЗОШ №86) | |
5924. | Волкова Єлизавета (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
5925. | Ящук Таїсія Іванівна (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | |
5926. | Слободенюк Юлія Миколаївна (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
5927. | Рюма Аріна (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
5928. | Кіндзирявий Назар (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5929. | Сас Ангеліна Василівна (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5930. | Великорайський Назар (Криворізька ЗОШ №93) | |
5931. | Аляб'єва Любов Леонідівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
5932. | Окончик Анастасія Антонівна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
5933. | Гаращенко Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5934. | Шевчишина Поліна Денисівна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | |
5935. | Грінько Катерина Іванівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
5936. | Герасименко Кирил Валентинович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
5937. | Гомзяк Кирило Русланович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
5938. | Катасонов Максим Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5939. | Кудла Тимофій Віталійович (Сидорівський НВК) | |
5940. | Мараренко Владислава (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5941. | Лозовський Семен (Гімназія Claris Verbis) | |
5942. | Москаленко Віктор (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
5943. | Зіньковський Богдан (Копистиринська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5944. | Штельмах Кіра Антонівна (Охтирська гімназія) | |
5945. | Ретюнін Захар Юрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5946. | Малахова Аріна Романівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
5947. | Сквальчинська Анна Олександрівна (Мовний центр "Країна знань") | |
5948. | Пришляк Назарій Вікторович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
5949. | Кацеляк Матвій Васильович (Старожадівський НВК) | |
5950. | Васильєв Станіслав (КЗО "СЗШ № 49") | |
5951. | Прокопенко Марія Тимофіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5952. | Федасюк Андрій (НВК №9) | |
5953. | Соломка Глїб Сергїйович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
5954. | Зубкова Анастасія Костянтинівна (Роздолівський НВК) | |
5955. | Червенчук Марина (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
5956. | Гриценко Єлісей (Криворізька СШ№70) | |
5957. | Аврамишин Владислав Романович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
5958. | Фурман Дмитро (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
5959. | Батура Данііл Павлович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5960. | Манько Дмитро Олегович (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | |
5961. | Штихно Євген (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
5962. | Петрів Олег (НВК №9) | |
5963. | Бовсунівський Захар Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
5964. | Безь Поліна Сергіївна (КЗ "Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступенів" ВРР ЗО) | |
5965. | Темнохуд Милана Олексiївна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
5966. | Рибак Аріна (Олешинська гімназія) | |
5967. | Козир Вікторія (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
5968. | Стопніков Данило (Одеська ЗОШ №118) | |
5969. | Півіха Маргарита Владиславівна (Криворізька гімназія №91) | |
5970. | Дюкова Анастасія Олексіївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5971. | Головченко Каріна Миколаївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
5972. | Бокань Єва (Міжнародний ліцей МАУП) | |
5973. | Подсуха Надія Вікторівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
5974. | Вискребенцев Мирон Олексійович (ХЗОШ № 95) | |
5975. | Фесюк Кирил Сергійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
5976. | Петрик Вероніка (ТСШ №29) | |
5977. | Лазаренко Мілана (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
5978. | Шумський Тимофій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
5979. | Звєрєв Артем Олегович (Одеська CШ №119) | |
5980. | Довбыш София (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
5981. | Романишин Дмитро (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
5982. | Максимчук Олександр (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5983. | Жуков Єгор Олександрович (Орільський ліцей) | |
5984. | Малєнок Елеонора Сергіївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
5985. | Ніколайчук Вероніка Іванівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
5986. | Пилипенко Каріна Віталіївна (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | |
5987. | Балаєва Василіса Костянтинівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
5988. | Звізло Дмитро (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
5989. | Болібрух Артем Назарійович (ТСШ №29) | |
5990. | Мороз Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5991. | Каюн Анна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5992. | Павлов Володимир володимирович (Парутинська ЗОШ) | |
5993. | Абдулаєв Руслан Вікторович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
5994. | Шевченко Дар'я Дмитрівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
5995. | Слободчуков Архип Дмитрович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
5996. | Щерба Анастасія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
5997. | Білоус Варвара (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
5998. | Нікітіна Марія (НВК «Святошинська гімназія») | |
5999. | Капітанчук Даря Вікторівна (Йосипівський НВК) | |
6000. | Галуха Поліна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6001. | Тарашевський Денис Володимирович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
6002. | Мухарська Софія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
6003. | Ковтун Григорій Микитович (НВК-ліцей №100) | |
6004. | Рядно Аліса Денисівна (НВК-ліцей №100) | |
6005. | Акулов Максим (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6006. | Омельчук Богдана Юріївна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | |
6007. | Скульска Віра (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
6008. | Мосузенко Валерія (Одеська СШ № 117) | |
6009. | Ігнатенко Ярослава Олександрівна (Романо-германська гімназія 123) | |
6010. | Чернега Полина Дмитриевнв (Фонтанський НВК) | |
6011. | Романюк Анна В*ячеславівна (Миколай-Пільський НВК) | |
6012. | Чернишова Злата Віталіївна (Ніжинська ЗОШ І-ІІ ст. №12) | |
6013. | Іоніцой Катерина (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
6014. | Тимофій Соловйов (Ліцей "Львівський") | |
6015. | Бойко Кристина Олександрівна (КУ Сумський НВК № 41) | |
6016. | Пишньов Руслан Русланович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6017. | Мазурик Єлизавета Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6018. | Полюхович Андрій Русланович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
6019. | Ніколаєв Максим Владиславович (Криворізька ЗОШ №126) | |
6020. | Віжанська Валерія Віталіївна (Одеська ЗОШ № 23) | |
6021. | Моспаненко Мілана Віталіївна (Токівська ЗШ) | |
6022. | Пужец Данило Богданович (НВК-ліцей №100) | |
6023. | Скиба Веліна Ігорівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
6024. | Шинко Ростислав Сергійович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | |
6025. | Бендер Софі (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6026. | Демченко Єлізавета Володимирівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6027. | Маляр Анастасія Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
6028. | Vika (Think Global) | |
6029. | Тащі Святослав Дмитрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6030. | Мохаммад Зохал (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6031. | Дубчак Софія Іванівна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
6032. | Діравчук Іван Вікторович (Шепетівський НВК №1) | |
6033. | Волович Варвара Андріївна (Запорізька ЗОШ №15) | |
6034. | Ящук Софія Іванівна (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | |
6035. | Гангала Анастасія Дмитрівна (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | |
6036. | Федорук Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6037. | Руденко Софія (Благовіщенський НВК№2) | |
6038. | Скороход Максим Віталійович (ЗШ №12) | |
6039. | Галієв Михайло Романович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6040. | Заверуха Андрій Петрович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | |
6041. | Загарія Артем Валентинович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6042. | Бовт Катерина Юріївна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
6043. | Купрій Софія (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | |
6044. | Кияненко Андрій (КЗО НВО №28) | |
6045. | Юрченко Владислав Юрійович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6046. | Кушнерчук Софія (НВК «Святошинська гімназія») | |
6047. | Максименко Олександр (СЗШ № 42) | |
6048. | Волкова Анастасія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6049. | Ремез Антон Олександрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6050. | Демчук Діана Ігорівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
6051. | Батченко Євген (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6052. | Козлова Дар'я (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6053. | Сторожук Андрій (Одеська СШ № 117) | |
6054. | Раболюк Мирослава Володимирівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
6055. | Рибак Артем (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6056. | Вендичанський Дамір (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
6057. | Воловик Михайло Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6058. | Іщенко Таїсія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6059. | Савельян Вікторія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6060. | Гречук Єгор (Криворізька СШ№70) | |
6061. | Новак Данило (НВК №9) | |
6062. | Хохлов Денис (Стем-центр "Сократ") | |
6063. | Стебалова Марія Владиславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6064. | Паренюк Володимир (Ліцей №4) | |
6065. | Півень Олександра Заурівна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
6066. | Кобзун Володимир Ігоревич (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6067. | удовенко анжеліка вадимівна (Текучанська філія Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) | |
6068. | Білик Ірина Вікторівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
6069. | Рудавін Арсеній Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6070. | Скалій Кароліна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
6071. | Романишин Дарія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6072. | Совтус Іван Юрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
6073. | Петков Іван Іванович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6074. | Кононов Георгій Антонович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6075. | Вельчева Алісія Сергіївна (Одеська СШ № 117) | |
6076. | Васалатій Марк (Одеська СШ № 121) | |
6077. | Сташевський Гліб Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6078. | Чумак Уля (Мовний центр "Країна знань") | |
6079. | Тихончук Юлія Анатоліївна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
6080. | Степанова Мілана Владіславівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
6081. | Шелест М.Р. (Ліцей "Львівський") | |
6082. | Прокопенко Ігор Ігорьович (Мовний центр "Країна знань") | |
6083. | Прокопенко Софія Ігорівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
6084. | Димнич Анастасія (Ліцей №4) | |
6085. | Козлов Іван (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6086. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Школа №64) | |
6087. | Гнатів Вероніка Володимирівна (Школа №23) | |
6088. | Чумаченко Анастасія Віталіївна (НВК-ліцей №100) | |
6089. | Черненко Остап Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
6090. | Білогай Валерія Ігорівна (Шепетівський НВК №1) | |
6091. | Верхов'яд Данило Романович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
6092. | Оганесян Армен (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
6093. | Ткач Єлизавета Дмитрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
6094. | Заїкін Максим Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6095. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
6096. | Сібов Дмитро (Одеська ЗОШ № 23) | |
6097. | Вертило Кіра Вікторівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
6098. | Цулукідзе Аріадна (Одеська СШ № 117) | |
6099. | Сеферовська Катерина Юріївна (НВК-ліцей №100) | |
6100. | Макеєва Вероніка (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | |
6101. | Красіліч Матвій (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6102. | Аліта Ілля (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6103. | Корягіна Маргарита Віталіївна (Наталівський НВК) | |
6104. | Томенко Владислав Валерійович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
6105. | Олейнікова Злата (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6106. | Ігнатенко Карина Віталіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
6107. | Олейник Владислав Александрович (Роздолівський НВК) | |
6108. | Радченко Альбіна Денисівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
6109. | Філіпенко Поліна (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6110. | Остапенко Мар'яна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6111. | Маласаєва Софія (Криворізька ЗОШ №65) | |
6112. | Одинець Анастасія Костянтинівна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6113. | Клочко Максим Ігорович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6114. | Жуковець Роза Станіславівна (Перша міська гімназія) | |
6115. | Алексєєв Даніїл Антонович (НВК-ліцей №100) | |
6116. | Краснолуцька Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1) | |
6117. | Ковальов Дмитро Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
6118. | Коврига Марія Анатоліївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
6119. | Корнієнко Артем (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
6120. | Жолтвінський Артем Олександрович (Пригородоцький НВК) | |
6121. | Циганок Анастасія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
6122. | Глушенко Діана Євгеніївна (Комунальний заклад "Чернігівський ліцей") | |
6123. | Уланіна Єлизавета Андріївна (Криворізька ЗОШ №62) | |
6124. | Мазур Матвій (ЗОШ №1) | |
6125. | Окіпська Марія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
6126. | Іванов Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6127. | Мамчур Адріан (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
6128. | Гаврильчук Ілля (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6129. | Гордієвич Максим (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6130. | Лацік Тимофій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6131. | Дмитренко Денис (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
6132. | Лесько Надія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6133. | Ступак Іван Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
6134. | Андрюшина Мирослава (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
6135. | Мясной Єгор Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6136. | Беспалий Мирослав (Школа King's Kids) | |
6137. | Подопригора Софія (Криворізька ЗОШ №65) | |
6138. | Черних Кирило Дмитрович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
6139. | Гуртенко Кирил Олександрович (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | |
6140. | Яненко Юлія Олександрівна (Житомирський міський колегіум) | |
6141. | Харлан Михайло Сергійвич (Парутинська ЗОШ) | |
6142. | Приймак Анна Василівна (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6143. | Федорів Надія (НВК №9) | |
6144. | Алтухова Олеся Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6145. | Пантова Вероника Петровна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
6146. | Адамчук Тетяна Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6147. | Кулачка Артем Максимович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
6148. | Бондар Артем Русланович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
6149. | Білаш Роман (Школа № 6) | |
6150. | Горбатко Євгенія Ігорівна (НВК-ліцей №100) | |
6151. | Савенко Євгенія Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6152. | Корецький Денис Леонідович (ЛНВК №24) | |
6153. | Склярова Поліна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6154. | Вечірко Андрій (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6155. | Брилянт Яна Михайлівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
6156. | Корнієнко Дарья Євгенівна (Спеціалізована школа 1-3 ступенів-ліцей) | |
6157. | Шульц Ілля (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6158. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6159. | Добровольська Олександра (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
6160. | Лиськов Борислав Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
6161. | Гагауз Артем Олександрович (Одеська СШ № 117) | |
6162. | Перекатов Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
6163. | Бондаренко Діана Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
6164. | Лізунов Ілля Артурович (Запорізька гімназія №28) | |
6165. | Шестаков Ілля (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
6166. | Комар Марія Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
6167. | Тичина Олександр Олександрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
6168. | Школьна Лілія (Кочержинський НВК) | |
6169. | Денисов Данііл Сергійович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
6170. | Слюзар Ольга (НВК №9) | |
6171. | Качан Ростислав (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | |
6172. | Вербицький Владислав Вікторович (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6173. | Плошенко Софія Максимівна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
6174. | Мочаліна Злата (Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6175. | Матвійчук Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6176. | Добрянський Тадей Васильович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6177. | Черненко Владислав (СЗШ № 12) | |
6178. | Лісова Катерина Валеріївна (Журжинецький НВК) | |
6179. | Остапчук Микола (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
6180. | Трускавецький Маркіян (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6181. | Швидкий Олег Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
6182. | Коваленко Софiя Володимирiвна (Школа №19) | |
6183. | Мельник Наталія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6184. | Потапченко Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6185. | Турна Крістіна Андріївна (Запорізький колегіум №98) | |
6186. | Кравченко Артем Олегович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
6187. | Мельник Анна Валентинівна (Олешинська гімназія) | |
6188. | Штиль Ельдар Дмитрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
6189. | Сердюк Богдан Володимирович (НВК-ліцей №100) | |
6190. | Лисняк Ярослав Андреевич (Запорізька ЗОШ № 65) | |
6191. | Даценко Аліна Михайлівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
6192. | Королёв Алексей Сергеевич (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
6193. | Назаренко Єгор Сергійович (Школа англійської мови "WELCOME") | |
6194. | Щерблюк Віра (Одеська СШ № 117) | |
6195. | Демченко Михайло Андрійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
6196. | Пранник Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6197. | Винник Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6198. | Кучер Лук,ян Олександрович (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
6199. | Ткаченко Олександра Дмитрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6200. | Федич Катерина (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
6201. | Максим Кравченко-Лозня (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6202. | Олівія Грудинина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6203. | Нетеса Юлія Володимирівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
6204. | Нгуєн Фунг Бао Нгок (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6205. | Лукінчук Софія (НВК №9) | |
6206. | Криволап Кіра Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6207. | Бабич Анастасія Анадріївна (гімназія "Київська Русь") | |
6208. | Мільман Артур (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
6209. | Яровий Юрій Дмитрович (Старожадівський НВК) | |
6210. | Малаціон Єлизавета Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | |
6211. | Панасенко Нікітіна (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
6212. | Топал Лілія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
6213. | Біловолова Діана Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа №74) | |
6214. | Лагута Анастасія Антонівна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | |
6215. | Тодоров Денис (Первомайська ЗОШ № 12) | |
6216. | Мартинова Софія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6217. | Кравченко (Криворізька ЗОШ №62) | |
6218. | Філатова Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6219. | Бугайова Злата Артемівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
6220. | Субин Богдан (Гуманітарна гімназія №23) | |
6221. | Манаєнков Тимур Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
6222. | Свида Ілля (Одеська СШ № 117) | |
6223. | Савицька Вікторія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6224. | Спільний Анатолій Олексійович (Костогризівська) | |
6225. | Криницький Ілля (НВК №9) | |
6226. | Кругляк Вероніка (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6227. | Домброван Костянтин Олегович (Одеська ЗОШ № 92) | |
6228. | Ярмоленко Давид (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
6229. | Рачун Софія Віталіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6230. | Линник Дмитро (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
6231. | Лук'янчикова Вероніка (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
6232. | Малютіна Катерина (Первомайська ЗОШ № 12) | |
6233. | Булавіна Марія (Ліцей "Інтелект") | |
6234. | Давигора Тимофій (Середня загальноосвітня школа №158) | |
6235. | Лазаренко Алісія Олександрівна (Школа №64) | |
6236. | Пурко Вероніка Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
6237. | Требушкіна Єва Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6238. | Денчук Анна Сергіївна (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | |
6239. | Коваленко Георгій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6240. | Терлецький Гліб (ХЗОШ № 95) | |
6241. | Собчук Іван Олександрович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
6242. | Онуфрійчук Софія Володимирівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
6243. | Відюк Анастасія Сергіївна (Полтавська гімназія №17) | |
6244. | Ткаченко Дмитро Сергійович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
6245. | Маргарита Смірнова (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6246. | Фартушок Олекса Тарасович (Ліцей "Львівський") | |
6247. | Кріва Данило (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
6248. | Парубоча Лідія Валеріївна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
6249. | Янгурська Каріна Андріївна (Школа №64) | |
6250. | Конкіна Світлана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6251. | Малярчук Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6252. | Бенцал Вероніка Богданівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6253. | Пирогова Вікторія Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6254. | Крошевич Ганна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6255. | Токар Роксолана Віталіївна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
6256. | Андрущенко Маргарита Анатоліївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
6257. | Астапова Лейла Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6258. | Семенчук Юрій Петрович (Уторопський ліцей) | |
6259. | Цибух Вікторія (Ліцей №4) | |
6260. | Вєдєнін Олександр (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
6261. | Комар Ксенія Ігорівна (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
6262. | Стадник Тимофій (Одеська ЗОШ № 23) | |
6263. | Юрченко Поліна (Криворізька ЗОШ №65) | |
6264. | Люткевич Олена Сергіївна (Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6265. | Маслиган Валентин (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6266. | Суворова Влада Юріївна (Криворізька гімназія №91) | |
6267. | Кашуба Роман Андрійович (Ліцей "Львівський") | |
6268. | Зубов Гліб Артемович (НВК-ліцей №100) | |
6269. | Зенін Максим (Первомайська ЗОШ № 12) | |
6270. | Дорош Микита Андрiйович (Криворізька ЗОШ №62) | |
6271. | Сазонова Марія (Бородянський академічний ліцей) | |
6272. | Острамецька Ангеліна Віталіївна (Теплодарська ЗОШ) | |
6273. | Поліванова Маргарита Дмитривна (Одеська спеціалізована школа №10) | |
6274. | Доробало Поліна Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6275. | Бойко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6276. | Кучабська Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6277. | Килюшик Вікторія Дмитрівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
6278. | Каліманов Ростислав Павлович (Парутинська ЗОШ) | |
6279. | Вращук Софія (Школа №64) | |
6280. | Калашникова Сніжана Еріківна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
6281. | Горкунов Олег Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6282. | Копитов Денис (Стем-центр "Сократ") | |
6283. | Данилюк Сергій (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6284. | Каліджеєв Єгор (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
6285. | Фокін Артур Віталійович (Орільський ліцей) | |
6286. | Передерій Поліна Костянтинівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
6287. | Шевченко Ілля Сергійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
6288. | Куницький Артем (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6289. | Прийма Єгор Олександрович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
6290. | Безпалько Марта (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6291. | Алєксєєнко Ярослав (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
6292. | Кальченко Крістіна (БСШ №9) | |
6293. | Щерба Яна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6294. | Злонкевич Софія (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6295. | Рудик Дар'я Русланівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
6296. | Сович Артур (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6297. | Кудлюк Поліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
6298. | Свиридюк Андрій (Никонівський ЗЗСО) | |
6299. | Пидик Софія (Парасковіївська ЗОШ) | |
6300. | Чернов Олексій Олексійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
6301. | Гапоненко Андрій Романович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
6302. | Шевчук Ілля (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
6303. | Цибульська Софія Богданівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
6304. | Марчак Святослав (Хутірська ЗОШ) | |
6305. | Нго Лє Хань Чі (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6306. | Попов Любомир (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
6307. | Величко Даниїл Максимович (БСШ №9) | |
6308. | Якимченко Руслан (Херсонський НВК №48) | |
6309. | Вавілова Аліса Сергіївна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
6310. | Дрога Кіра (КЗО НВО №28) | |
6311. | Чичай Вікторія Ігорівна (Охтирська гімназія) | |
6312. | Панасюк Іван Констянстинович (Think Global) | |
6313. | Бучковський Володимир (Одеська ЗОШ №118) | |
6314. | Ревич Артур (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6315. | Зайченко Маргарита Володимирівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6316. | Комаринський Роман Андрійович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
6317. | Зварійчук Владислав Вадимович (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | |
6318. | Прокопчук Андрій Володимирович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
6319. | Голова Єкатерина Владиславівна (НВК-ліцей №100) | |
6320. | Лиса Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6321. | Тучак Вероніка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6322. | Селюкова Альона Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6323. | Штефанюк Олександр Олександрович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
6324. | Андрущенко Павло (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
6325. | Голуб Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6326. | Крішко Дар'я Іллівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6327. | Білоцеркович Софія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6328. | Жорник Михайло Олександрович (ХЗОШ № 51) | |
6329. | Сазонова Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6330. | Марущак Каріна (НВК №9) | |
6331. | Коцур Артем Валерійович (НВК-ліцей №100) | |
6332. | Мкртчян Давід (Кремінська школа-гімназія) | |
6333. | Романова Софія (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
6334. | Сідлецька Вікторія (Школа № 5) | |
6335. | Ємець Матвій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6336. | Зап'янцева Аріна Ігорівна (Одеська гімназія №4) | |
6337. | Кондратенко Анастасія (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | |
6338. | Качан Станіслав (НВК №9) | |
6339. | Мотря Дарина Михайлівна (Углянська ЗОШ) | |
6340. | Горін Іванна Романівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
6341. | Плоскіна Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6342. | Горблюк Дмитро Іванович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6343. | Кудільчак Юрій Васильович (Більченський НВК) | |
6344. | Помогайко Марія (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | |
6345. | Пилипенко Віктор Генадійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6346. | Головань Софія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
6347. | Кубишкін Євгеній Вікторович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
6348. | Ткач Юрій (Школа № 11) | |
6349. | Антипова Аліса Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
6350. | Сметанюк Оксана (НВК №9) | |
6351. | Логінов Владислав Віталійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
6352. | Рудик Роман (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6353. | Недужко Валерія (Одеська СШ № 117) | |
6354. | Бугара Аліса (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
6355. | Лежнін Кирило (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
6356. | Ковальчук Іван (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
6357. | Степанов Ярослав (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
6358. | Ніколенко Ілля (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
6359. | Крячко Артем Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6360. | Вольниченко Дар'я (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6361. | Сокотнюк Єгор (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6362. | Пузир Іван (Харківський ліцей № 149) | |
6363. | Прокопенко Кирило Романович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6364. | Ткачук Максим (Петрашівська ЗОШ) | |
6365. | Бондар Кирило Вікторович (Одеська СШ № 117) | |
6366. | Кузьмин Ігор (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
6367. | Максим Шиян (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6368. | Тимчишин Наталя (Школа № 18) | |
6369. | Калинич Максим Ярославович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6370. | Скрипка Артем (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6371. | Сімонов Артур Володимирович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
6372. | Бондаренко Михайло Адрийович (ХЗОШ № 51) | |
6373. | Шуба Сергій Олександрович (Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | |
6374. | Олексів Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6375. | Внуков Олександр (ЗЗСО №10) | |
6376. | Тімоніна Вікторія (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | |
6377. | Лісовська Софія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
6378. | Афанасьєва Дар'я Денисівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
6379. | Ястремська Антоніна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6380. | Голота З.М. (Сілецька ЗШ) | |
6381. | Васьків Марта (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6382. | Вовчук Ольга Сергіївна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
6383. | Олексієнко Крістіна Богданівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
6384. | Похолюк Герман Валерійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
6385. | Острогляд Микола (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
6386. | Чуприна Тимофій Юрійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
6387. | ОНищенко діАна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6388. | Андрус Анастасія Романівна (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | |
6389. | Степаненко Кирило Анатолійович (Комунальний заклад "Чернігівський ліцей") | |
6390. | ЯНИШИН БОГДАН ОЛЕГОВИЧ (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
6391. | Андерсен Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6392. | Гуменний Сергій (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
6393. | Лежепьоков Ілля Сергійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
6394. | Саган Юрій Степанович (СЗШ № 17 м, Львова) | |
6395. | Герман Дар'я Сергіївна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
6396. | Богуцька Євгенія Віталіївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
6397. | Сапко Нікіта (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6398. | Шуліка Ганна Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6399. | Тимофєєв Нікіта Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6400. | Пономарьова Анна (НВК «Святошинська гімназія») | |
6401. | Лісовська Єва (Школа № 5) | |
6402. | Шалапуха Іван Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6403. | Андрухів Владислав Вадимович (Школа №64) | |
6404. | Данилюк Андрій Сергійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
6405. | Боса Кіра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6406. | Гранкіна Вероніка Денисівна (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
6407. | Халізєва Валерія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
6408. | Кейлін Майя Тимофіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6409. | Петрик Вікторія Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6410. | Бондарєв Євгеній Петрович (Одеська СШ № 117) | |
6411. | Вітинник Нікіта Сергійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6412. | Абраменко Павло Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6413. | Павлюк Іван Ярославович (Школа №23) | |
6414. | Малеванов Артем (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
6415. | Гоц Етерія Олександрівна (СЗШ № 17 м, Львова) | |
6416. | Мараховська Тетяна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6417. | Огринчук Анна Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6418. | московченко аріна ондріївна (Think Global) | |
6419. | Конєв Олександр (НВК "Всезнайко") | |
6420. | Єдинак Михайло (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6421. | Голованов Егор Владимирович (Школа №64) | |
6422. | Годнюк Максим (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
6423. | Сорокова Юлія Олегівна (ТСШ №29) | |
6424. | Майзус Ілля (Криворізька ЗОШ №103) | |
6425. | Чухіль Анастасія (КЗО НВО №28) | |
6426. | Даниленко Ростислав Олегович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
6427. | Яремчук Максим Андрійович (Криворізька ЗОШ №102) | |
6428. | Коваленко Богдан Ігорович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
6429. | Глущенко Андрій (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
6430. | Кухарчук Софія Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6431. | Дмитрів Мар'ян Васильович (Львівська академічна гімназія) | |
6432. | Кикоть Максим Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6433. | Лотоцький Святослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6434. | Хомич Євген (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
6435. | Бордян Едвард Георгійович (ЗОШ №8) | |
6436. | Євстаф'єв Данило (Маріупольська СШ №4) | |
6437. | Єфремцева Вероніка Анатоліївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6438. | Шарапа Анна Олександрівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
6439. | Антіпов Ярослав Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
6440. | Рябченко Роман (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
6441. | Патюкова Сніжана Віталіївна (Перша міська гімназія) | |
6442. | Павлова Катерина (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6443. | teu09@ukr.net (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
6444. | Парамієнко Дарія Юрієвна (Мазниківський НВК) | |
6445. | Григорова Дар'я Денисівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
6446. | Бережна Анастасія Юріївна (СЗШ № 42) | |
6447. | Шевчук Дарія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6448. | Зеленін Андрій Сергійович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
6449. | Аббасова Саміра Анар Гізи (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
6450. | Литвин Марія Геннадіївна (Перещепинський НВК "Родина") | |
6451. | Германчук Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6452. | Кітаєва Ангеліна (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | |
6453. | Пупенко Софія (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
6454. | Макота Станіслав Сергійович (Запорізька ЗОШ №15) | |
6455. | Федорова Єлизавета Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
6456. | Пивоварський Максим (Одеська СШ № 121) | |
6457. | Рибалко Анатолій Миколайович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
6458. | Єлизавета Масна (ThinkGlobal) | |
6459. | Харон Юлія Вадимівна (Калинівський НВК №1) | |
6460. | Бабак Олександр (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
6461. | Никифорук Анастасія Євгенівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
6462. | Хімчак Ксенія (Одеська СШ № 121) | |
6463. | Іванов Лука Сергійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6464. | Півінський Борис (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
6465. | Калинюк Василь Васильович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
6466. | Юрець Ксенія Андріївна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | |
6467. | Михайленко Аня (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
6468. | Мозгова Маргарита Русланівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
6469. | Довгоп'ят В'ячеслав Тимофійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
6470. | Загальський Станіслав Віталійович (Ліцей "Львівський") | |
6471. | Макуха Костянтин Андрійович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6472. | Загурська Віталіна Віталіївна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
6473. | Карієва Ніка (Криворізька ЗОШ №102) | |
6474. | Жуковська Ксенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6475. | Підрепна Даша (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
6476. | Мільчук Ілля Русланович (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6477. | Леочко Виолетта (Парасковіївська ЗОШ) | |
6478. | Ласійчук Вероніка (НВК №9) | |
6479. | Мартинюк Ілля Дмитрович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
6480. | Шестирикова Марія Михайлівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
6481. | Якущенко Микола Миколайович (Костогризівська) | |
6482. | Баланова Олександра Віталієвна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6483. | Сидоренко Олександр Романович (НВК-ліцей №100) | |
6484. | Ніка Куріс (ThinkGlobal) | |
6485. | Тищук Світлана (Одеська СШ № 117) | |
6486. | Паламарчук Антон Петрович (Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6487. | Дмитрієв Кирило Костянтинович (Мелітопольська CШ №25) | |
6488. | Різник Мирон Іванович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6489. | Коробчина Дар'я (КЗ "НСЗШ № 20") | |
6490. | Павленко Варвара Євгеніївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
6491. | Корабельников Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6492. | Куючко Ігор Олександрович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6493. | Дяченко Діана (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
6494. | Кравчук Діана (Первомайська ЗОШ № 12) | |
6495. | Федорук Лілія (НВК №9) | |
6496. | Полякова Руслана Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
6497. | Зубко Марія (НВК №9) | |
6498. | Гузік Ясін Олегович (Гімназія "Наше майбутнє") | |
6499. | Мартинюк Святослав (СЗШ 40) | |
6500. | Мельник Єгор (Міжнародна Французька Школа) | |
6501. | Дзябура Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6502. | Богданова Анастасія Миколаївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6503. | Рябець Богдан Денисоваич (Криворізька ЗОШ №62) | |
6504. | Бомко Дарина Василівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
6505. | Мамчур Марія (Гуманітарна гімназія №23) | |
6506. | Корчаковська Дар'я Валеріївна (Одеська ЗОШ № 23) | |
6507. | Приймас Ангеліна Віталіївна (Школа №23) | |
6508. | Мірошниченко Іван Олексійович (НВК-ліцей №100) | |
6509. | Гільдін Антон Борисович (НВК-ліцей №100) | |
6510. | Шевцова Маргарита Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6511. | Оніка Злата (Одеська СШ № 117) | |
6512. | Степанова Мілена (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6513. | Дорош Кира Руслановна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
6514. | Баран Олександр Олексійович (ТСШ №29) | |
6515. | Лук'янченко Марія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
6516. | Сагановська Софія (Кам’янець-Подільська СЗОШ №5) | |
6517. | Гусь Марина Сергіївна (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6518. | Германчук Михайло (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6519. | Висоцька Марія (КЗО НВО №28) | |
6520. | Д'яконов Даніїл Артемович (Селидівська ЗОШ №2) | |
6521. | Марченко Вероніка (ХЗОШ №159) | |
6522. | Тарасов Тимур Олександрович (КЗ "НСЗШ № 20") | |
6523. | Яблонська Тетяна Андріївна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
6524. | Александрова Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
6525. | Гончарук Єва Андріївна (Студеницький ліцей) | |
6526. | Литвиненко Ілля (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6527. | Завадська Аріна (Школа дружня до дитини) | |
6528. | Григоряк Марко (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
6529. | Майструк Аміра Анатоліївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
6530. | Шевчук Назар (Школа King's Kids) | |
6531. | Мельников Павло (КЗО НВО №28) | |
6532. | Примачок Іван (Зорянський НВК "школа - гімназія") | |
6533. | Рублюк Елисей Геннадійович (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
6534. | Кузнєцова Ірина (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
6535. | Ситнік Артем Олексійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6536. | Проценко Роман Денисович (Орільський ліцей) | |
6537. | Шаряк Матвій Володимирович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6538. | Відовський Єгор Миколайович (Миколай-Пільський НВК) | |
6539. | Щербина Михайло Андрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
6540. | Яріна Максим Юрійович (Одеська СШ № 117) | |
6541. | Горбачов Андрій (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6542. | Омельченко Кіріл Петрович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | |
6543. | Тотрова Анастасія (Одеська СШ № 121) | |
6544. | Легуша Платон Антонович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6545. | Озаренко Віра (ЗОШ №1) | |
6546. | Острецова Марія (КЗО "СЗШ № 49") | |
6547. | Нікітін Дмитрій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6548. | Чорна Анастасія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6549. | Нежейко Улляна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6550. | Василенко Вікторія Василівна (ЛНВК №24) | |
6551. | Юзков Олександр Миколайович (Покотилівський ліцей "Промінь") | |
6552. | Чорна Маргарита Ігорівна (Первомайська гімназія № 3) | |
6553. | Свинтицький Руслан (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
6554. | Мельник Арсеній (Вараська ЗОШ №1) | |
6555. | Черненко Кіріл (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
6556. | Худьо Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6557. | Мисик Анастасія Євгенівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6558. | Хабенко Ростислав Юрійович (Ямпільська ЗОШ №2) | |
6559. | Луненко Наталія (Вараська ЗОШ №1) | |
6560. | Гринюк Анастасія (НВК №9) | |
6561. | Магід Мішель (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6562. | Кравченко Єва (Парасковіївська ЗОШ) | |
6563. | Худолєєв Даніїл Михайлович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
6564. | Токарська Злата (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
6565. | Щербак Павло Юрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6566. | Ягольник Вікторія Павлівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
6567. | Хаджиогло Елла Анатоліївна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6568. | Коник Олександр Павлович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
6569. | Касьянова Марія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6570. | Комар Михайло (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6571. | Марія Коновалова (Мовна школа "Lingua") | |
6572. | Сорокіна Аріна Андріївна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
6573. | Митрофанова Катерина Андріївна (ХЗОШ № 95) | |
6574. | Кардаш Марія Степанівна (Мазниківський НВК) | |
6575. | Васильєва Дарина Віталіївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
6576. | Карпенко Олександра Олександрівна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | |
6577. | Ступак Єва Вячеславівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6578. | Тетеря Анна (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | |
6579. | Малишко Владислав (Одеська СШ № 121) | |
6580. | Видиборець Даша (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | |
6581. | Чорний Ярослав Вадимович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
6582. | Гончаров Ігор (Будянський ліцей) | |
6583. | Сивець Дмитро (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
6584. | Петрухін Євгеній (Дирдинська гімназія) | |
6585. | Чернишева Софія Василівна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
6586. | Овчаренко Андрій Ігорович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
6587. | Муха Маргарита Юріївна (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | |
6588. | Ковальчук Дмитро Сергійович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
6589. | Ганяк Ангеліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6590. | Онипчук Андрій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6591. | Мамчич Арсеній (Вараська ЗОШ №1) | |
6592. | Пелех Яна (Школа № 6) | |
6593. | Чміль Аліна (НВК-ліцей №100) | |
6594. | Безпалко Анна Дмитривна (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | |
6595. | Дружинін Лев Костянтинович (НВК-ліцей №100) | |
6596. | Семенов Євген (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
6597. | Ружицька Єва Денисівна (Одеська СШ № 117) | |
6598. | Шевченко Яромир (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
6599. | Когут Тереза Віталіївна (Школа №98 м.Львова) | |
6600. | Мельникова Меланія Сергіївна (Криворізька ЗОШ №126) | |
6601. | Дудля Дарина Юріївна (Андріївська СРШ) | |
6602. | Литвин Ігор Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
6603. | Рябокінь Марія Іванівна (Перша міська гімназія) | |
6604. | Бедна Єлизавета Олегівна (Одеська СШ № 117) | |
6605. | Михайлюта Артем (КЗО "СЗШ № 49") | |
6606. | Гузовський Назарій Миколайович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
6607. | Матвійчук Поліна (СШ №86) | |
6608. | Волічак Каміла Василівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
6609. | Ситник Микола (Школа №7) | |
6610. | Романовська Анастасія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6611. | Єва Макаренко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6612. | Пісаревський Микита (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6613. | Постіка Катерина Олександрівна (Школа №64) | |
6614. | Бойко Ігор (Первомайська ЗОШ № 12) | |
6615. | Грищев Марк (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6616. | Кічігін Максим Олегович (Костянтинівська ЗШ №5) | |
6617. | Федоренко Ігор Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
6618. | Лабецький Святослав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6619. | Кравченко Олександр Евгенович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6620. | Іванько Даніл (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
6621. | Пустовіт Вікторія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6622. | Скобельська Тетяна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6623. | Шимська Марта Іванівна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
6624. | Пантюк Анастасія (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
6625. | Пятницький Лев (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6626. | Дунь Мілана Віталіївна (ХЗОШ № 95) | |
6627. | Яковлев Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6628. | Черкес Вадим Вікторович (Одеська ЗОШ № 92) | |
6629. | Кушнір Єлізавета (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6630. | Голуб Вікторія Олександрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
6631. | Башуцький Владислав (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6632. | Колеущенко Максим (Одеська СШ №50) | |
6633. | Дерев'янко Поліна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6634. | Левчун Макар (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
6635. | Граб Дем'ян (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
6636. | Ермакова Варвара Олексіївна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
6637. | Цюприк Єлизавета Анатоліївна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
6638. | Стадник Анна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
6639. | Фам Ву Хонг Нхунг (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
6640. | Городецька Анна Миколаївна (ТСШ № 3) | |
6641. | Логвінов Іван (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
6642. | Олексієнко Антон (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
6643. | Пінчук Єва (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
6644. | Підоборіжний Михайло (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
6645. | Сальнікова Діана (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
6646. | Головатюк Анастасія (Миронівський академічний ліцей ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради) | |
6647. | Степанюк Олексій Олександрович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
6648. | Макодзеба Марія Романівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
6649. | Загоруйко Валерія Максимівна (НВК-ліцей №100) | |
6650. | Пряхіна Ельвіра (СЗШ № 12) | |
6651. | Матлага Анна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6652. | Нешта Георгій Олексійовіч (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6653. | Сергєєва Світлана (Ліцей №4) | |
6654. | Марина Кравченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6655. | Остапчук Орест Олександрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
6656. | Зюбрицький Єгор Сергійович (Одеська ЗОШ №5) | |
6657. | Ковальчук Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6658. | Колодій Святослав (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6659. | Коливайло Андрій Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6660. | Зарубей Михайло (Кремінська школа-гімназія) | |
6661. | Томнюк Евеліна (Кіцманський НВК) | |
6662. | Касянюк Дарина Тарасівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
6663. | Комарницька Марія-Яна Іванівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
6664. | Краснопольська Аліса (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6665. | Двулят Софія Дмитрівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | |
6666. | Нетребко Максим Русланович (Школа № 5) | |
6667. | Тишковець Дар'я (Бородянський академічний ліцей) | |
6668. | Кошевий Дмитро Григорович (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | |
6669. | Пойденко Данило Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6670. | Ясеновой Варфоломей (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6671. | Ткаченко Артем (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
6672. | Дячек Борислав Миколаєвич (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6673. | Варінська Вероніка Євгенівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
6674. | Мілена (Think Global) | |
6675. | Тихан Максим Віталійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
6676. | Процик Максим Володимирович (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | |
6677. | Покотило Уляна Олексіївна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | |
6678. | Чопенко Захарій (НВК №9) | |
6679. | Ковальчук Іванна Миколаївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6680. | Болдирева Марія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6681. | Олійник Марія Миколаївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6682. | Жилка Інна Миколаївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6683. | Середа Кіріл Максимович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
6684. | Дубінін Кирило Денисович (Харківський ліцей № 149) | |
6685. | Босак Віталіна Юріївна (ЗЗСО І-ІІ ст. "Гімназія села Великий Обзир Камінь-Каширської районної ради Волинської області") | |
6686. | Самойлов Денис Максимович (НВК ліцей "Сихівський") | |
6687. | Дяченко Марія (НВК "Домінанта") | |
6688. | Давиденко Корній (Школа № 5) | |
6689. | Рязанова Анна (Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6690. | Оскірко Дар’я Андріївна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
6691. | Вашкевич Поліна Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6692. | Асфар Дарина Мухаммедівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
6693. | Трофимець Роман Миколайович (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6694. | Черниш Вікторія Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6695. | Прохонюк Ілля (Верблюзький НВК) | |
6696. | Онопрієнко Евеліна Євгеніївна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
6697. | Ільчішіна Катерина (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6698. | Волошин Ігор (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6699. | Валентюк Микола Леонідович (Шепетівський НВК №1) | |
6700. | Бархова Даніела (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
6701. | Семаль Вадим Васильович (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
6702. | Михайлюк Костянтин (НВК №9) | |
6703. | Сіфоров Володимир (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6704. | Білогрудова Варвара Геннадіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
6705. | Кондратюк Костянтин Олексійович (Одеська СШ № 117) | |
6706. | Калініченко Марина (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6707. | Харченко Софія Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6708. | Новосьолов Георгій (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6709. | Мусієнко Олексій (Міжнародна Французька Школа) | |
6710. | Богун Катерина Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6711. | Федоренко Арiна (НВК "Кіровоградський колегіум") | |
6712. | Жмуденко Софія Ярославівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
6713. | Яковлев Иван Андреевич (Криворізька ЗОШ №40) | |
6714. | Лобозинський Павло (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
6715. | Мирошник Анастасія Максимівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
6716. | Глиняний Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
6717. | Дабіжа Олександра Юріївна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
6718. | Кривоносенко Мілана (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
6719. | Задорожний Олександр Андрійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
6720. | Кацаран Світлана (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6721. | Волонтир Ніка (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
6722. | Качалуба Олександр Юрійович (ТСШ №29) | |
6723. | Рослий Киріл Сергійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
6724. | Соловйов Кирило (Одеська СШ № 121) | |
6725. | Конарєв Микола (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6726. | Антонюк Ярослав Дмитрович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
6727. | Марко Марченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6728. | Ніколаєнко Єлизавета Юріївна (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
6729. | Тіщенко Дар'я Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6730. | Кожемяка Клим (Криворізька ЗОШ №102) | |
6731. | Гриценко Coломія Володимирівна (Перша міська гімназія) | |
6732. | Леонова Надія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6733. | Столярчук Вікторія Василівна (Шепетівський НВК №1) | |
6734. | Федорченко Віра Ігорівна (СЗШ № 42) | |
6735. | Шевчук Аліна Володимирівна (Опорний заклад Деражненський ліцей) | |
6736. | Єчин Артем Ярославович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
6737. | Чернявський Всеволод Дмитрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
6738. | Балюра Аріна Романівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
6739. | Маслій Степан (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
6740. | Геращенко Ян Олексійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6741. | Кондратюк Іван Юрійович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
6742. | Сапцова Дар'я (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
6743. | Горкун Іван Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
6744. | Шепетюк Анастасія Миколаївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6745. | Макаренко Владислав Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | |
6746. | Максутов Тимур Ренатович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
6747. | Адамович Аріна (Вараська ЗОШ №1) | |
6748. | Павленко Єлизавета (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
6749. | Бебешко Маргарита (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
6750. | Гусарчук Богдан Ігорович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
6751. | Третьяченко Михайло Володимирович (Школа №64) | |
6752. | Хлібодар Софія Олександрівна (Одеська СШ № 117) | |
6753. | Каспрова Віра Олександрівна (Ліцей №4 «Кремінь») | |
6754. | Добржанський Артем (Школа № 5) | |
6755. | Аксьонов Павло (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
6756. | Янаки Дмитро (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6757. | Куропятник Олександр (Криворізька ЗОШ №65) | |
6758. | Шиков Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6759. | Даниленко Елизавета (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | |
6760. | Ховрачова Сніжана Олександрівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
6761. | Поліщук Дмитро (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
6762. | Вакульський Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6763. | Петровський Михайло Михайлович (Школа №2) | |
6764. | Подолюк Северин (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6765. | Кремез Марк (Стем-центр "Сократ") | |
6766. | Попов Кирило Сергійович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
6767. | Мармизко Єлизавета (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | |
6768. | Коломаренко Тетяна Вадимівна (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | |
6769. | Юсипенко Злата (Одеська ЗОШ №118) | |
6770. | Маслій Артем (Маріупольська СШ №4) | |
6771. | Кулинич Кіра (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6772. | Міхневич Домініка (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
6773. | Царьова Катерина (КЗО НВО №28) | |
6774. | Червінський Дем’ян Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
6775. | Скиданчук Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
6776. | Волинський Міхаїл Едуардович (КЗО НВО №28) | |
6777. | Мордань Карина Ловіківна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
6778. | Антоненко Владислав (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
6779. | Вольський Олександр (Первомайська ЗОШ № 12) | |
6780. | Дикий Денис (Одеська СШ № 121) | |
6781. | Джулинська Олена (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6782. | Олейник Софія (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6783. | Шеремета Маргарита Олесівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
6784. | Барановский Никита Андреевич (Школа №64) | |
6785. | Захарко Роман Ігорович (Запорізький колегіум №98) | |
6786. | (Think Global) | |
6787. | Ліпкіна Марианна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6788. | Рудич Кирило Геннадійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
6789. | Жержi Бабi Веронiка (Парасковіївська ЗОШ) | |
6790. | Пугачова Анна Богданівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
6791. | Білоусов Марк (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6792. | Пиріг Микола Семенович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
6793. | Богуш Денис Сергійович (Криворізька гімназія №127) | |
6794. | Гаврилюк Ангеліна (НВК №9) | |
6795. | Кухта Михайло Володимирович (НВК-ліцей №100) | |
6796. | Півень Дмитро Миколайович (Шепетівський НВК №1) | |
6797. | Осиф Христина (НВК №9) | |
6798. | Агарьов Інокентій Анатолійович (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | |
6799. | Седляр Артем (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
6800. | Шепрут Володимир Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6801. | Новосельцев Андрій Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6802. | Ткачук Ерік Марінович (Ліцей "Львівський") | |
6803. | Степанець Злата Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6804. | Дерев'янчук Артем (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6805. | Артисюк Альбіна Максимівна (Школа № Височанський НВК) | |
6806. | Горолюк Богдан Сергійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
6807. | Номоконова Софія Павлівна (Сахновщинська ЗОШ №2) | |
6808. | Корж Костянтин Павлович (Одеська ЗОШ №118) | |
6809. | Перебийнос Данііл (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
6810. | Васильєв Олексій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6811. | Нискогуз Марта Василівна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | |
6812. | Якубовська Маргарита (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
6813. | Кіндріцький Арсеній (Кочержинський НВК) | |
6814. | Галкина Милана Владимировна (Охтирська гімназія) | |
6815. | Скибіцька Софія Валеріївна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
6816. | Рєпін Микола Сергійович (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
6817. | Сімйонова Яна (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів) | |
6818. | Овручевська Єва (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
6819. | Гузовський Тімур (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6820. | Раєвська Мікаела (КЗО НВО №28) | |
6821. | Олександра Піскун (Мовна школа "Lingua") | |
6822. | Гречиха Єва Антонівна (НВК-ліцей №100) | |
6823. | Пащенко Валерія Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6824. | Грищенко Єгор (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6825. | Кучма Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6826. | Терехова Мар’я Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
6827. | Козловський Вадим Романович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
6828. | Геращенко Артем Олександрович (Криворізька ЗОШ №126) | |
6829. | Борисюк Ілля (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
6830. | Сидорчук Нікіта (Школа № 5) | |
6831. | Чураченко Олександра (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
6832. | Тодоров Вадим (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6833. | Панченко Поліна (Токівська ЗШ) | |
6834. | винокурова крістіна альбертівнаа (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
6835. | Іваненко Крістіна Володимирівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
6836. | Лєсогоров Владислав Віталійович (Школа №64) | |
6837. | Прокопало Марія Тарасівна (НВК-ліцей №100) | |
6838. | Філяновська Дар‘я (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6839. | Косенко Любов (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6840. | Антоненко Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6841. | Матвієнко Софія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6842. | Брискіна Єлизавета (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6843. | Твардовська Поліна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
6844. | Байкевич Ольга Олександрівна (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | |
6845. | Кобащук Олександр (НВК №9) | |
6846. | Уріх Григорій (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6847. | Багрій Вероніка Сергіївна (Вороненська ЗОШ) | |
6848. | Томашевська Олександра (НВК "Святошиньска гімназія") | |
6849. | Бусфіха Ільяс Абдельхаді (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6850. | Кондратюк Марія Олександрівна (Калинівський НВК №1) | |
6851. | Гніпп Таїсія (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6852. | Войлов Руслан Вячеславович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
6853. | Топінко Євгенія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | |
6854. | Гацюк Максим (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6855. | Мельник Катерина Олександрівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
6856. | Цовма Валерія Русланівна (Харківська ЗОШ № 36) | |
6857. | Кривда Максим Віталійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6858. | Біленко Антон Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
6859. | Лопушанський Назар (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
6860. | Панчошак Юлія (НВК №9) | |
6861. | Демчук Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6862. | Костенко Валерія Андріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
6863. | Синьогуб Марія Михайлівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6864. | Потак Злата Костянтинівна (СЗШ № 42) | |
6865. | Тільний Тимофій Дмитрович (Калинівський НВК №1) | |
6866. | Пасічний Остап (НВК №9) | |
6867. | Мащенко Данило (Маріупольська СШ №4) | |
6868. | Борис Павло Юрійович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
6869. | Лавренюк Марія Олександрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
6870. | Загірняк Аріна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6871. | Кінах Ігор Миколайович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | |
6872. | Романова Аліна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6873. | Скрипник Григорій Анатолійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
6874. | Періна Дарія Юріївна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
6875. | Дитятковська Роза (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6876. | Андрійко Олександр Генадійович (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | |
6877. | Панченко Софія (Одеська СШ № 117) | |
6878. | Літвінов Лев Сергійович (Одеська СШ № 117) | |
6879. | Брікнер Андрій Анатолійович (Шепетівський НВК №1) | |
6880. | Гвоздь Дар'я Володимирівна (ЗОШ №8) | |
6881. | Печенко Софія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
6882. | Миронов Євген Валентинович (Миролюбівський НВК) | |
6883. | Чуєва Злата Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6884. | Бабенко Богдан Андрійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
6885. | Гасаненко Софія Євгеніївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
6886. | Одарич Анастасія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6887. | Москаленко Єлізавета (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6888. | Василюк Діана Володимирівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
6889. | Колобов Олександр (КЗ "НСЗШ № 20") | |
6890. | Міненко Всеволод Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
6891. | Скічко Єлизавета (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6892. | Шульжик Марія (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
6893. | Милейко Тетяна Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
6894. | Селютіна Поліна Сергіївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
6895. | Чернило Кірілл Володимирович (Миролюбівський НВК) | |
6896. | Передерій Софія Володимирівна (Запорізька ЗОШ №15) | |
6897. | Савка Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6898. | Матвєєва Катерина Іванівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6899. | Левчук Софія (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6900. | Дубина Максим Андрійович (ХЗОШ № 95) | |
6901. | Карпишенко Руслана (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6902. | Повісьмак Уляна Олегівна (Перша міська гімназія) | |
6903. | Сіромашенко Ярослав (Школа №7) | |
6904. | Пундяк Ірина Миколаївна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
6905. | Коломоєць Тимур (Маріупольська СШ №4) | |
6906. | Чіжук Руслан Вадимович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
6907. | Беккер Дмитро (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
6908. | Іскрич Нікіта Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
6909. | Бабич Аліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
6910. | Кондратенко Діана Володимирівна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
6911. | Паламарчук Даша Вiкторiвна (БСШ №9) | |
6912. | Корнійчук Тарас Ігорович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
6913. | Григорович Глєб (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
6914. | Семенюк Матвій Володимирович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
6915. | Базанов Олександр Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6916. | Стрелец Марк Валерьевич (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
6917. | Казмірук Еріка (Зорянський НВК "школа - гімназія") | |
6918. | Білоус Єва (Стем-центр "Сократ") | |
6919. | Чеплигін Андрій Максимович (Теплодарська ЗОШ) | |
6920. | Захарова Єлизавета Вадимівна (Первомайська гімназія № 3) | |
6921. | Іванов Артур Павлович (ЗОШ №8) | |
6922. | Коротченков Данило (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
6923. | Єрохова Анастасія Андріївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6924. | Афтаназів Марія-Анжеліка (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6925. | Марєнюк Кирило Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
6926. | Завадська Софія (Школа № 6) | |
6927. | Грибенюк Давид Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
6928. | Биковських Ксенія Денисівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
6929. | Майстер Ігор Олександрович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
6930. | Ніколенко Віталіна Михайлівна (Новобогданівська загальноосвітня школа) | |
6931. | Коровкін Руслан (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6932. | Чернова Інна Романівна (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
6933. | бутова ярослава вікторовна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
6934. | Божко Іван Вікторович (Городецька ЗОШ) | |
6935. | Прохода Ілля (Криворізька ЗОШ №65) | |
6936. | Авласьонок Олександр Михайлович (Криворізька ЗОШ №40) | |
6937. | Білозор Лілія Юріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
6938. | Альсаєд Абдул Карім (НВК-ліцей №100) | |
6939. | Коростиченко Ангеліна Юріївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6940. | Селютіна Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6941. | ГРАБОВЕНСЬКА МАР'ЯНА ІВАНІВНА (Зашковицька ЗОШ) | |
6942. | Малиш Анастасія Анатоліївна (КЗ "НСЗШ №6") | |
6943. | Дробот Наталя (Харківський ліцей № 149) | |
6944. | Гурін Олександр (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6945. | Дулгер Богдана (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
6946. | Хорунжий Данііл Михайлович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
6947. | Боженко Степан (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
6948. | Пасічний Роман Павлович (Спеціалізована школа №301 ім.Ярослава Мудрого) | |
6949. | Луців Андрій (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
6950. | Церуш Артем Васильович (КЗ "Макарівський ОК") | |
6951. | Шевченко Ірина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6952. | Говдя Кіра (Одеська ЗОШ № 23) | |
6953. | Плечак А.В. (Сілецька ЗШ) | |
6954. | Лола Вероніка Олегівна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
6955. | Філіпов Віталій Вікторович (Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
6956. | Каревич Валерія (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
6957. | Іщенко Іларіон (Первомайська ЗОШ № 12) | |
6958. | Любов Платон (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
6959. | Кадельник Дмитро (Ліцей №4) | |
6960. | Мачак Володимир (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
6961. | Кобилюк Марина (Одеська ЗОШ № 92) | |
6962. | Антонюк Ілона Дмитрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
6963. | Совтус Марія Юріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
6964. | Прокіпчук Тарас Володимирович (ЗОШ с.Дзвиняч) | |
6965. | Хаянок Тимофій Олексійович (Приватна школа "Наша школа") | |
6966. | Вороніна Тетяна Ігорівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
6967. | Ковальов Владислав (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
6968. | Безбородов Михайло (ЗЗСО №10) | |
6969. | Сереветник Анастасія Олексіївна (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
6970. | Потапенко Василина Андріївна (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | |
6971. | Антонов Михайло Ігорович (Миролюбівський НВК) | |
6972. | Курінний Дмитро Олександрович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
6973. | Подік Софія Андріївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
6974. | Лук'яненко Олександр Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
6975. | Зуєва Анастасія Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | |
6976. | Чорнобай Ярослав Олександрович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
6977. | Сабіров Арсеній (ХЗОШ № 95) | |
6978. | Лє В'єт Тієн (Харківський технічний ліцей № 173) | |
6979. | Хуссіан Айша (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6980. | Максименко Марія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
6981. | Ільницька Варвара Борисівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
6982. | Дринга Міхаела Іванівна (КЗ "Макарівський ОК") | |
6983. | Халаф Джафар (Криворізька ЗОШ №103) | |
6984. | Донець Влас Владиславович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
6985. | Іванов Тарас (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
6986. | Чорній Олександр Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6987. | Чернишенко Ярослав (ХЗОШ №159) | |
6988. | Мехтієва Аміна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
6989. | Циганок Владислав Сергійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
6990. | Грищук Платон Юрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
6991. | Качановська Єлизавета (Зорянський НВК "школа - гімназія") | |
6992. | Плахотнюк Олександр (Одеська СШ № 121) | |
6993. | Білокінь Ярина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6994. | Сімакова Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6995. | Гурський Владислав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
6996. | Луцишина Поліна (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
6997. | Дігтярьов Іван Русланович (Мелесівський НВК) | |
6998. | Євтіхій Олександра (Миронівський академічний ліцей ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради) | |
6999. | Мозуль Валерія (Калинівський НВК №1) | |
7000. | Рокоман Вікторія Вікторівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
7001. | Горбань Меланія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
7002. | Стругай Юлія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
7003. | Лисиця Павло Степанович (ТСШ №29) | |
7004. | Папазов Микита (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7005. | Мельник Яна Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | |
7006. | Бондар Владислава (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7007. | Ремешивська Анна Вячеславівна (Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | |
7008. | Бак Валерія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
7009. | Пархоменко Тімофій (ХЗОШ № 95) | |
7010. | Карашівський Максим (ТСШ №29) | |
7011. | Яковлева Віра Андріївна (КЗ ХЗОШ № 49) | |
7012. | Ротаєнко Владислав (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
7013. | Дирій Ксенія Дмитрівна (КЗ "НСЗШ №25") | |
7014. | Сидорук Анна (Вараська ЗОШ №1) | |
7015. | Славецький Михайло Олегович (Шепетівський НВК №1) | |
7016. | Халіна Кіра Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7017. | Біда Тарас Олексійович (Поповецька ЗОШ) | |
7018. | Зінов'єва Даяна (КЗО НВО №28) | |
7019. | Світайло Анна Сегріївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
7020. | Табакар Марія (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
7021. | Шкарбан Марія (Міжнародна Французька Школа) | |
7022. | Рудик Гліб (Одеська СШ № 121) | |
7023. | Бойко Ярослава (Охтирська ЗОШ № 1) | |
7024. | Гусейнова Жасмін (Маріупольська СШ №4) | |
7025. | Землянська Ліана (Кремінська школа-гімназія) | |
7026. | Люшко Вадим (ЛНВК №24) | |
7027. | Ахмедова Анастасия Камрановна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
7028. | Рудиш Микола (Школа № 6) | |
7029. | Капишевський Михайло (Одеська ЗОШ №58) | |
7030. | Радзівон Діана Максимівна (НВК "Всезнайко") | |
7031. | Юрченко Анна Михайлівна (Одеська СШ № 117) | |
7032. | Писаченко Софія Антонівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
7033. | Семеніхін Давид (Гімназія "Наше майбутнє") | |
7034. | Дубініна Ірина (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
7035. | Вінницький Марк Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7036. | Горбачевська Софія Вадимівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
7037. | Васильченко Марія Олегівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
7038. | Сєбова Діана Максимівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
7039. | Пінькас Сергій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
7040. | Василець Веніамін Михайлович (Малушківська ЗОШ) | |
7041. | Кучеренко Ксенія (Одеська ЗОШ №118) | |
7042. | Ігнатенко Єгор Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7043. | Попова Анастасія Сергіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
7044. | Богуцький М.О. (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
7045. | Бохеньський Давид (Веселобалківська ЗОШ) | |
7046. | Шевчук Еріка Едуардівна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
7047. | Пугачевський Денис Андрійович (Ліцей Інформаційних Технологій № 79) | |
7048. | Северин Софія Костянтинівна (Школа №64) | |
7049. | Голодягін Петро (Одеська СШ № 121) | |
7050. | Диба Даріна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
7051. | Горобченко-Лосинський Габріель (Одеська СШ № 121) | |
7052. | Лихоліт Анна Олександрівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
7053. | Гаврильчик Дарина (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | |
7054. | Голуб Аліна Миколаївна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
7055. | Павленко Олена (Бородянський академічний ліцей) | |
7056. | Воскобойник Катерина Андріївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
7057. | Кищик Андрій (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
7058. | Пилипчук Мілан (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
7059. | Куліченко Олеся Анатоліївна (Миколай-Пільський НВК) | |
7060. | Сарницький Максим (Вараська ЗОШ №1) | |
7061. | Підлісний Михайло Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7062. | Кіриченко Марія (Користівський ліцей) | |
7063. | Карауш Гліб Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | |
7064. | Павленко Аліна Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7065. | Рощина Уляна (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7066. | Крисанова Ілона Сергіївна (Орільський ліцей) | |
7067. | Ткачук Михайло (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
7068. | Орлов Лук'ян (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
7069. | Дарія Подоляк (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7070. | Селіванов Михайло (КЗО "СЗШ № 49") | |
7071. | Побережна Тетяна (Криворізька гімназія №127) | |
7072. | Попазова Дар'я (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
7073. | Семенюк Дмитро Романович (Криворізька ЗОШ №72) | |
7074. | Завальнюк Наталія Олександрівна (Хлібодарівський НВК) | |
7075. | Пиш'єв Ігор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7076. | Чернов Олександр Володимирович (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | |
7077. | Леонідова Кіра (Одеська СШ № 121) | |
7078. | Соломаха Ярослава Сергіївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
7079. | Самойленко Артем Романович (Середня загальноосвітня школа № 126) | |
7080. | Гурульова Олександра Олександрівна (Школа № 5) | |
7081. | Лісіцька Ульяна Володимірівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
7082. | Тимощук Валерія Ігорівна (Студеницький ліцей) | |
7083. | Дворнікова Юлія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7084. | Білоус Аріна (НВК «Святошинська гімназія») | |
7085. | Черненкова Єлизавета (КЗ "Світловодська спеціальна школа КОР") | |
7086. | Заворотна Вероніка (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7087. | Гуренко Поліна Миколаївна (КЗ "ХС НВК" ХОР) | |
7088. | Ралик Марк (ThinkGlobal) | |
7089. | Кохреідзе Ані (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
7090. | Нечай Софія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
7091. | Кльоц Олександр Володимирович (Вороненська ЗОШ) | |
7092. | Маслоїд Вікторія (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
7093. | Скрипник Ангеліна (Школа № 12) | |
7094. | Попудін Олександр Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
7095. | Мацишин Каріна Олегівна (ТСШ №29) | |
7096. | Кичук Карина (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
7097. | Зиков Роман (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
7098. | Баканов Борис Артемович (Харківська гімназія 14) | |
7099. | Бундзяк Олег Романович (Яківська ЗОШ) | |
7100. | Дудник Ксенія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7101. | Науменко Макар Андрійович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
7102. | Голікова Євгенія (Одеська ЗОШ № 92) | |
7103. | Нефьодова Єлизавета (Одеська СШ № 117) | |
7104. | Лавренчук Варвара Степанівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
7105. | Іванов Микола Миколайович (КУ Сумський НВК № 41) | |
7106. | Золотов Гліб Костянтинович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7107. | Журавчик Яна (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | |
7108. | Катана Тимур Євгенійович (Перша міська гімназія) | |
7109. | Васильєв Вiктор Анатолійович (Одеська Маріїнська гімназія) | |
7110. | Кулик Олександр Андрійович (ТСШ № 3) | |
7111. | Арсенюк Дмитро Васильович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | |
7112. | Хіміч Нікіта Олександрович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
7113. | Литовченко Аліса (Криворізька гімназія №91) | |
7114. | Арифов Мухаммад Сейранович (Гімназія "Наше майбутнє") | |
7115. | Сусик Арина Валентинівна (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
7116. | ЯКОВЕНКО НІКІТИ (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7117. | Бондарено Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
7118. | Сердюк Вєда (Одеська ЗОШ № 92) | |
7119. | Жарінова Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7120. | Поддєлков Дмитро Олександрович (Миколай-Пільський НВК) | |
7121. | Істоміна Аліса (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
7122. | Слободяник Андрій Сергійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
7123. | Усов В'ячеслав (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
7124. | Бродкевич Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
7125. | Кіян Катерина Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
7126. | Шворак Максим (Козаче-Лагерська філія ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області) | |
7127. | Ділова Софія Романівна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7128. | Павлисько Софія Петрівна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
7129. | Сиротюк Богуслава (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
7130. | Тараненко Тетяна Андріївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
7131. | Тітов Данило Олексійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7132. | Лисова Тала (Верблюзький НВК) | |
7133. | Артур К. O. (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
7134. | Чуніхін Лук'ян (Одеська СШ № 121) | |
7135. | Нагорний Єгор Сергійович (Ліцей №100) | |
7136. | Андронов Матвій (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
7137. | Молоков Владислав Андрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
7138. | Грабов Володимир Геннадійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
7139. | Таїсія Колісник (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7140. | Слобожан Андрій Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7141. | Кучков Андрій Андрійович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | |
7142. | Нор Кирило (КЗО НВО №28) | |
7143. | Шевчик Дмитро Вадимович (Ліцей "Львівський") | |
7144. | Григоров Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7145. | Рудякова Валерія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
7146. | Горщар Володимир (Луцька гімназія №18) | |
7147. | Гурська Єкатерина Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | |
7148. | Сморгун Софія Романівна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7149. | Винник Дар'я Ігорівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
7150. | Садовнікова Марія (НВК "Домінанта") | |
7151. | Головенко Софія (Школа №7) | |
7152. | Швець Анастасія Олексіївна (Парутинська ЗОШ) | |
7153. | Перепелкін Іван Олександрович (Енергодарський БЛ) | |
7154. | Лі Софія Віталіївна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
7155. | Луцишин Ганна Миколаївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
7156. | Гапонова Єва Валеріївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
7157. | Єлісєєв Нікіта Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
7158. | Бутрин Вікторія Андріївна (Школа №23) | |
7159. | Цуканський Андрій Васильович (Миколай-Пільський НВК) | |
7160. | Колєснік Микита Максимович (Одеська СШ № 117) | |
7161. | Мартинюк Максим (Одеська ЗОШ № 92) | |
7162. | Бежовець Марія Дмитрівна (Одеська CШ №119) | |
7163. | Гейко Михайло Іванович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
7164. | Печериця Ніна (НВК «Святошинська гімназія») | |
7165. | Гордон Олександр (НВК "Святошиньска гімназія") | |
7166. | Могильняк Яна (НВК №9) | |
7167. | Фінота Маргаріта (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
7168. | Горохов Володимир (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
7169. | Бідник Святослав Володимирович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
7170. | Молчанов Владислав Дмитрович (Куп'янська гімназія №1) | |
7171. | Ярмола Володимир Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
7172. | Козиряцький Данііл Олексійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
7173. | Колеснікова Стефанія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7174. | Маласай Аріна Андріївна (КЗ "Перещепинський ООЗ №1") | |
7175. | Денисенко Д.Д. (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
7176. | Ткачова Еріка Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7177. | Новіков Євгеній Максимович (Подолівська філія) | |
7178. | Мельник Ярина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7179. | Веріс Катерина (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
7180. | Колотуша Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | |
7181. | Гончар (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
7182. | Царегородцев Виталий (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
7183. | Галіцин Микита Дмитрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7184. | Масленнікова Юлія (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
7185. | Гончарук Анна Володимирівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
7186. | Мороз Іван Петрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
7187. | Хромов Кіріл (КЗО "Миропільський НВК") | |
7188. | Красюк Анна (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
7189. | Макаровська Тетяна (Школа №95) | |
7190. | Чабанюк Владислав (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
7191. | Парфеній Олександр Русланович (СЗШ № 17 м, Львова) | |
7192. | Жульєв Єгор (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
7193. | Матвєєва Катерина (Криворізький професійний ліцей) | |
7194. | Горбач Анна (Одеська ЗОШ №118) | |
7195. | Бережна Аліна Русланівна (Яснопільщанський НВК) | |
7196. | Агата Чапко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7197. | Перевізняк Аріна Миколаївна (Наталівський НВК) | |
7198. | Жибловський Ян (Гімназія "Пріоритет") | |
7199. | Беліченко Софія (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | |
7200. | Марченко Діана (Хутірська ЗОШ) | |
7201. | Стицькова Емілія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
7202. | Зайцева Таїсія Олександрівна (КЗ "ХС НВК" ХОР) | |
7203. | Бучинський Діма Михайлович (Калинівський НВК №1) | |
7204. | Пукаляк Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7205. | Тарасова Вікторія (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | |
7206. | Бугаков Тимофій (Одеська ЗОШ №118) | |
7207. | Кучеренко Анатолій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
7208. | Яценко Марія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7209. | Мартиросян Астхік Мурадівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7210. | Шейн Овдій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7211. | Берник Уляна (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
7212. | Крапивна Альбіна Олександрівна (Formula) | |
7213. | Кутовенко Даніелла Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7214. | Мігалко Анастасія Володимирівна (Углянська ЗОШ) | |
7215. | Дячук Орест (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7216. | Табарчук Кирило (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
7217. | Бублик Макар Максимович (БСШ №9) | |
7218. | Гринько Софія (КЗО НВО №28) | |
7219. | Усенко Оксана Федорівна (Миколай-Пільський НВК) | |
7220. | Бурда Тимофій Михайлович (Одеська СШ № 117) | |
7221. | Подчинок Олена Глібівна (Одеська СШ № 117) | |
7222. | Паращук Северин (Школа дружня до дитини) | |
7223. | Синжеря Кирил Артурович (ЗОШ №8) | |
7224. | Тихоненко Владислав (Школа № 6) | |
7225. | Клімчук Матвій Анатолійович (Синицька ЗОШ) | |
7226. | Загребін Владислав (Криворізька ЗОШ №111) | |
7227. | Сеник Іван Вікторович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
7228. | Іремашвілі Давід Мамукович (ТСШ №29) | |
7229. | Бондаренко Владислава Дмитрівна (Васильківська СЗШ №2) | |
7230. | Кісельова Аріна Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
7231. | Печериця Дар’я Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
7232. | Фартушняк Ілля (Первомайська ЗОШ № 12) | |
7233. | Борисюк Олександр (Гімназія Claris Verbis) | |
7234. | Дем'яник Ніколєта Василівна (Старожадівський НВК) | |
7235. | Щебетенко Кирило Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7236. | Ткаченко Євгенія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
7237. | Фролова Яна Олексіївна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
7238. | Єфіменко Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7239. | Филипів Катерина (НВК №9) | |
7240. | Жданов Юрій (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
7241. | Бражніков Тимофій Анатолійович (Перещепинський НВК "Родина") | |
7242. | Остапенко Софія Ігорівна (НВК-ліцей №100) | |
7243. | Матвеєва Софія (Одеська СШ № 117) | |
7244. | Фурман Ольга Борисівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
7245. | Бабійчук Богдан (Йосипівський НВК) | |
7246. | Третякова А. О. (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
7247. | Федорченко Ярослав Миколайович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
7248. | Троневич В.В. (ХЗОШ № 51) | |
7249. | Брум Анастасия Валерьевна (Школа №64) | |
7250. | Лучинін Максим (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
7251. | Гайко Даня (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
7252. | Чорбаджій Варвара Володимірівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
7253. | Пак Роман (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
7254. | Сливинський Михайло (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7255. | Піпія Маріям Таріелівна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
7256. | Лисенко Злата (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7257. | Мариніч В.П. (Школа №64) | |
7258. | Шкварилюк Олег (НВК №7 м.Хмельницького) | |
7259. | Виродов Тихон (Одеська спеціалізована школа №10) | |
7260. | Лозіцкий Орест Вікторович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
7261. | Рибалко Данило Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7262. | Бачинська Вікторія Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
7263. | Микита Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
7264. | Кравець Микола Сергійович (Перещепинський НВК "Родина") | |
7265. | Крижанівська Ангеліна Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
7266. | Приходько Вероніка Іванівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
7267. | Лукашевич Іван Олександрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
7268. | Мороз Яна (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
7269. | Ли Богдан Анатольевич (Школа І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва) | |
7270. | Гу Хайян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7271. | Пилипчук Ілля Олексійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
7272. | Захарук Лілія Антонівна (Приватна школа "Наша школа") | |
7273. | Месле Оскар Маттіасович (Школа №64) | |
7274. | Суботяк Марія (НВК №9) | |
7275. | Гандзій Юлія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
7276. | Казарян Олександра (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
7277. | Корнута Андрій Юрійович (Яківська ЗОШ) | |
7278. | Гусєва Анастасія Максимівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | |
7279. | Шатохін Станіслав Вікторович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7280. | Булава Павло Вікторович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
7281. | Галинський Олександр (Одеська СШ № 121) | |
7282. | Притиск Марія Кароліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7283. | Кошларов Марік Олександрович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
7284. | Польова Олександра Владиславівна (НВК-ліцей №100) | |
7285. | Іванюк Ангеліна Костянтинівна (Лісностінківський ліцей) | |
7286. | Мельник Крістіна Володимирівна (Ліцей №13) | |
7287. | Галяс Владислава (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
7288. | Безрука Анна Іванівна (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | |
7289. | Новікова Арина Валеріївна (Перещепинський НВК "Родина") | |
7290. | Московець Єлизавета Ігорівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7291. | Савчин Северин (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
7292. | Тимченко Ксенія (КЗО НВО №28) | |
7293. | lizashcherban (Одеська СШ № 117) | |
7294. | Тимошенко Арсеній Володимирович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
7295. | комієць кирил (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7296. | Муха Андрій (КЗО НВО №28) | |
7297. | Салтан Ілля (Криворізька ЗОШ №126) | |
7298. | Мирослава Власенко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7299. | Григор єва Олександра (КЗО НВО №28) | |
7300. | Ворошило Єгор В`ячеславович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
7301. | Хрущак Тмофій (Think Global) | |
7302. | Павлівський Микола (Маріупольська СШ №4) | |
7303. | Івлєв Дмитро Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7304. | Федчунов Артем Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
7305. | Васько Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
7306. | Мартинов Дмитро Денисович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7307. | Голуб Аліса Володимирівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
7308. | Гончаренко Дарина (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
7309. | Сидоренко Дар′я Романівна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7310. | Клейменов Юрій Сергійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
7311. | Савчук Дмитро (Новомиргородська ЗШ №1) | |
7312. | Лотоцька Варвара Вадимівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
7313. | Шарнін Єгор Євгенович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
7314. | Іванчишина Кіра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
7315. | Решетняк Катерина Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
7316. | Горбань Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7317. | Сидорук Юліана-Марія (НВК №9) | |
7318. | Кузьменко Софія Максимівна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
7319. | Білан Владислав В»ячеславович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
7320. | Кравчишина Олена (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | |
7321. | Воробець Данііл Сергійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
7322. | Костецький Антон (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | |
7323. | Стан Ангеліна Іванівна (Углянська ЗОШ) | |
7324. | Банковський Богдан (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | |
7325. | Плашенко Ліана Михайлівна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | |
7326. | Соколова Валерія (НВК №9) | |
7327. | Унанян Вікторія Аленовна (Одеська СШ № 117) | |
7328. | Гришко Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7329. | Гарифулін Дмитро (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7330. | Руденко Єкатерина Олексіївна (СЗШ №6) | |
7331. | Чипіженко Віталій Андрійович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7332. | Шнит Станіслав (ЛНВК №24) | |
7333. | Поліщук Дмитро (Первомайська ЗОШ № 12) | |
7334. | Гуневан Владислав (ПНВК «Щасливе місто») | |
7335. | Демборинський Віталій Олегович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
7336. | Моргун Дарꞌя Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7337. | Левченко Данило Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
7338. | Лукомський Ю. (Одеська СШ № 117) | |
7339. | Томляк Наталія Василівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
7340. | Гарболинська Кіра (Токівська ЗШ) | |
7341. | Легенький Макар Данилович (КЗ "ХС НВК" ХОР) | |
7342. | Гудiмов Владислав Олексiйович (Школа №64) | |
7343. | Савьолов Володимир (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
7344. | Сорокіна (Think Global) | |
7345. | Гюмюшлю Вадим (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7346. | Бичковська Марина Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
7347. | Кучеренко Емілія Олегівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
7348. | Коваленко Назар (Микулицька ЗОШ) | |
7349. | Ворон Артем (Вараська ЗОШ №1) | |
7350. | Мурадов Самір (СЗШ № 12) | |
7351. | Туринська Любов Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | |
7352. | Зарабімафі Сіаваш (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
7353. | Гамезардашвілі Давид (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7354. | Сюсюкіна Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
7355. | Костира Олександр (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
7356. | Синьогубка Кіра (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7357. | Нестеренко Артем (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7358. | Богдан Микита Сергійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
7359. | Брой Ярослав Борисович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | |
7360. | Демідов Глєб Денисович (Сахновщинська ЗОШ №2) | |
7361. | Ігнатенко Аріна Вадимівна (Криворізька гімназія №127) | |
7362. | Чобану Арина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7363. | Калугін Святослав (Одеська ЗОШ № 92) | |
7364. | Коваль Євангеліна (КЗО НВО №28) | |
7365. | Юкало Надія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7366. | Рева Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7367. | Анна Минайлюк (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7368. | Голікова Вероніка Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7369. | Кміть Вероніка Олександрівна (Чернівецька гімназія №7) | |
7370. | Білоусова Софія (НВК «Святошинська гімназія») | |
7371. | Штефан Дар'я Єгорівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | |
7372. | Осіюк Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7373. | Страшевський Данил (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7374. | Шевченко Ілля (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
7375. | Кушнір Діана Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
7376. | Білоконь Назар Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7377. | Тороповський Єгор (Школа №7) | |
7378. | Шечков Олег (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7379. | Охрім Назарій Русланович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
7380. | Колісніченко Катерина Сергіївна (Полтавський НВК) | |
7381. | Лунга Марія (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
7382. | Гожий Ерік Олегович (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
7383. | Микитин Софія Ярославівна (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
7384. | Островецька Соломія Анатоліївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
7385. | Павловська Мирослава (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
7386. | Басинець Ангеліна Іванівна (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | |
7387. | Максименко Денис Юрійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
7388. | Тупікіна Дар'я Вадимівна (Криворізька СШ №74) | |
7389. | Соколова Анжеліна (Одеська СШ № 121) | |
7390. | Ніколенко Марія (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | |
7391. | Донченко Ксенія (Парасковіївська ЗОШ) | |
7392. | Барабаш Катерина (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7393. | Ужщенко Богдан (Будянський ліцей) | |
7394. | Бойко Станіслава Григорівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
7395. | Хахашвілі Анастасія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
7396. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Перша міська гімназія) | |
7397. | Садик Поліна Каренівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
7398. | Уфімцев Денис Костянтинович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7399. | Колпаков Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7400. | Бриворош Олексій (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
7401. | Лиходід Євгенія Андріївна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
7402. | Сичова Злата (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
7403. | Лайван Арістарх Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
7404. | Каліновська Вероніка Валеріівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
7405. | Назарчук Євгеній Аркадійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
7406. | Єрощев Георгій Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7407. | Руденко Ярослав Олексійович (СЗШ №6) | |
7408. | Голіней Платон (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
7409. | Данатаров Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
7410. | Карасава Валерія Дмитрівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
7411. | Столярчук Діана Тарасівна (Школа №13) | |
7412. | Климова Віра (КЗО НВО №28) | |
7413. | Шульга Олена (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7414. | Біль (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7415. | Белошицька Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7416. | Юзва (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
7417. | Момот Павло Евгенійович (НВК-ліцей №100) | |
7418. | Роса Олексій (Криворізька СШ№70) | |
7419. | Піндюр Єлизавета Михайлівна (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | |
7420. | Анна Нєдєльченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7421. | Болкун Д.М. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
7422. | Петрук Вероніка Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
7423. | Зозуля Вікторія (Теплодарська ЗОШ) | |
7424. | Цюра Софія Вадимівна (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7425. | Шимчук Давід (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7426. | Колісник Анна Юріївна (Вороненська ЗОШ) | |
7427. | Кулініч Валентина Олегівна (Римарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7428. | Коваленко Максим Русланович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
7429. | Лисогор Денис Віталійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
7430. | Матвієнко Софія Олегівна (Школа №2) | |
7431. | Ворощук Данило (СЗШ № 20) | |
7432. | Зеленюк Арсеній (НВК №9) | |
7433. | Рудик Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7434. | Федченко Аполлінарія Андріївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
7435. | Короленко Павло Петрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
7436. | Горох Леонід (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7437. | Колесник Олександр Сергійович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7438. | Шевченко Дмитро Валерійович (Одеська СШ №50) | |
7439. | Бабій Віолєта Володимирівна (Користівський ліцей) | |
7440. | Руденко Поліна Олегівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
7441. | Калинич Світлана Василівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
7442. | Иванов Владимир Олегович (Школа №64) | |
7443. | Соломуха Діана (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
7444. | Сабат Катерина Іванівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
7445. | Олішевський Антон Олегович (Студеницький ліцей) | |
7446. | Шевченко Костянтин (Одеська СШ № 121) | |
7447. | Мацишина Софія (Гімназія Claris Verbis) | |
7448. | Лєсков Андрій Русланович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7449. | Баглюк Майк-Михайло Павлович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7450. | Щурко Юстина (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
7451. | Вільчинський (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
7452. | Михайленко Єва Вікторівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
7453. | Гадюк Гліб Олександрович (Криворізька ЗОШ №126) | |
7454. | Стрипа Олександра (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7455. | Яковлєв Данило Максимович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
7456. | РАТИЯ ГУРАМ (Школа №64) | |
7457. | Демидов Михайло (Первомайська ЗОШ № 12) | |
7458. | Качала Вероніка Сегріївна (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | |
7459. | Яремнюк Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7460. | Телюк Катерина Володимирівна (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | |
7461. | Бобровник Софія Дмитрівна (Школа №64) | |
7462. | Лещов Єгор (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
7463. | Василенко Єлизавета Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | |
7464. | Шевченко Дмитро Вадимович (Перша міська гімназія) | |
7465. | Потапенко Надія (КЗО НВО №28) | |
7466. | Бабаенко Максим Владиславовоич (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
7467. | Новаковська Яна (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7468. | Лукашенко Єва (Наталівський НВК) | |
7469. | Мармусевич Марія Леонідівна (Одеська СШ № 117) | |
7470. | Левенець Єва Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
7471. | Годзула Елизавета (КЗ "НСЗШ № 20") | |
7472. | Алекберов Муса Оруджович (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
7473. | Георгій Бисов (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
7474. | Задверняк Ліза (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
7475. | Ващук Софія (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
7476. | Хаба Остап Тарасович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
7477. | Дигодюк Олександра Петрівна (Хутірський НВК) | |
7478. | Токар Іван Сергійович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
7479. | Портяник Анастасія Олександрівна (ЗОШ №4) | |
7480. | Рабашапка Кирило (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
7481. | Смердов Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7482. | Семко Нікіта (Стем-центр "Сократ") | |
7483. | Бабій Аліса (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7484. | Рубанець Катерина Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7485. | Кузнєцов Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7486. | Макаров Мирослав Ігорович (Харківська ЗОШ № 36) | |
7487. | Савран Федір (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7488. | Біла Єлизавета (Одеська СШ № 117) | |
7489. | Кошларов Микола Володимирович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
7490. | Коровяцька Вікторія Володимирівна (Широчанський НВК) | |
7491. | Драгокупел Марія Олександрівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
7492. | Мельник Анна Дмитрівна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
7493. | Семенюк Ангеліна (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | |
7494. | Стоцька Діана (Школа № 12) | |
7495. | Коханова Євгенія (Одеська ЗОШ №5) | |
7496. | Кутімов Антон Ядгарович (Римарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
7497. | Мухіна Даріна Олександрівна (СЗШ № 42) | |
7498. | Паршакова Аліса Сергіївна (Олешинська гімназія) | |
7499. | Арбейтман Олександр Олександрович (Миролюбівський НВК) | |
7500. | Каплієнко Віталій (ХЗОШ №159) | |
7501. | Пікневич Юлія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7502. | Панько Максим Сергійович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
7503. | Ковальський Марко Юрійович (Галицький ліцей) | |
7504. | Власова Юлія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
7505. | Удовік Арсен (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
7506. | Мальований Владислав (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
7507. | Кутинський Юрій (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
7508. | Данчук Тимофій (СЗШ № 20) | |
7509. | Біжко Поліна Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
7510. | Поляков Акім Володимирович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7511. | Макаренко Олександр Вячеславович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
7512. | Сидорук Юрій Іванович (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2) | |
7513. | Добровольський Максим (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
7514. | Вдовиченко Михайло Олегович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
7515. | Чеснокова Анастасія Сергіївна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
7516. | Рубаненко Юрій (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
7517. | СУПРУН АНТОН РУСЛАНОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | |
7518. | Найдьонов Карла (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7519. | Воробйов Єгор (Одеська ЗОШ № 92) | |
7520. | Іванов Микита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
7521. | Ковбата Діана Матвіївна (Школа № Височанський НВК) | |
7522. | Якушев Сергій (НВК-ліцей №100) | |
7523. | Мазін Ірина (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
7524. | Шумов Василь Володимирович (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
7525. | Володін Андрій Арсенович (Запорізька ЗОШ №41) | |
7526. | Андрєєва Анфіса Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
7527. | Стронь Анна Олегівна (Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
7528. | Гарапко Аліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
7529. | Коваленко Кирил (Гімназія Claris Verbis) | |
7530. | Морнєва Вероніка (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
7531. | Куценко Марк Ігорович (Приватний Центр вивчення іноземних мов "In-Class") | |
7532. | Шульга Андрій Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7533. | Чернов Артем Андрійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
7534. | Кутузова Віра (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
7535. | Устинов Данiiл Олександрович (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
7536. | Степанець Артем Ігорович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
7537. | Сидоренко Дмитро Павлович (Благовіщенська ЗОШ) | |
7538. | Крижевська Марія (Одеська ЗОШ №118) | |
7539. | Красиворон Владислав Віталійович (Парутинська ЗОШ) | |
7540. | Булах Олександр Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7541. | Васько Дмитро Сергійович (Орільський ліцей) | |
7542. | Нетяга Богдан Ігорович (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
7543. | Нікітчук Влада Антонівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
7544. | Антонова Даша (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
7545. | Троян Марина (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
7546. | Савка Ірина Сергіївна (СЗШ № 17 м, Львова) | |
7547. | Уманець Андрій (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
7548. | Саханда Варвара Віталівна (Калинівський НВК №1) | |
7549. | Гончар Анастасія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
7550. | Чебаненко Олександра (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
7551. | Кірієнко Анна Вікторівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
7552. | Мацей Марія (Одеська СШ № 121) | |
7553. | Бігус Дарія (Школа дружня до дитини) | |
7554. | Цвігун Данііл (Одеська ЗОШ № 23) | |
7555. | Кравченко Марія (Мовний центр "Країна знань") | |
7556. | Гордієнко Максим Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7557. | Попович Вікторія Романівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
7558. | Бражник Арсеній Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7559. | Бутрик Олександр Євгенович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
7560. | Фуголь Олександр (Криворізька СШ№70) | |
7561. | Гордієнко Дар’я Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
7562. | Цан (ТСШ №29) | |
7563. | Чередніченко Даніїл Максимович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7564. | Бобков Максим Костянтинович (Великодолинський НВК-ліцей) | |
7565. | Мазуренко ОлексійМиколайович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7566. | Литвинюк Кароліна Ігорівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
7567. | Юшковська Катерина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
7568. | Чернега Олександра (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
7569. | Сероветнік Вікторія Андріївна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
7570. | Розстальний Костянтин Миколайович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
7571. | Ковриженко Денис Михайлович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
7572. | Смакоуз Тарас (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
7573. | Киреєв Денис Валерійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
7574. | Кара Вероніка Артемівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
7575. | Пирог Софія Валеріївна (Парасковіївська ЗОШ) | |
7576. | Кочерга Назар (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
7577. | Перець Данило (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
7578. | Рибак Ігор Леонідович (Бершадська ЗОШ №1) | |
7579. | Іванов Іван (Хутірська ЗОШ) | |
7580. | Жунісова Емілія (Сарненська ЗОШ №6) | |
7581. | Беримець Анастасія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7582. | Фокіна Вікторія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
7583. | Миролюбова Вероника Александровна (Криворізька гімназія №127) | |
7584. | Рудніцька Крістіна Олександрівна (СЗШ №215 м. Києва) | |
7585. | Швець Ангеліна (Вараська ЗОШ №1) | |
7586. | Кривич Оксана Миколаївна (НВК-ліцей №100) | |
7587. | Грибова Владислава Валеріївна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
7588. | Ананьєва Дарья Олегівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
7589. | Хорошун Еліна (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
7590. | Маринко Злата (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7591. | Мерінов Олександр Павлович (Запорізька ЗОШ №15) | |
7592. | Ніколаєнко Єлизавета (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
7593. | Савчук Віталій Володимирович (Сапогівський НВК) | |
7594. | Толоконцева Варвара (Кремінська школа-гімназія) | |
7595. | Лєсневський Максим Мирославович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
7596. | Міхненко Данило (Середня загальноосвітня школа №158) | |
7597. | Шинкаренко Василина (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
7598. | Цвик Софія (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
7599. | Лобас Дар'я Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7600. | Средній Єгор Вікторвич (НВК-ліцей №100) | |
7601. | Крепець Ростислав Антонович (Василівська ЗОШ) | |
7602. | Шенков Антон Вікторович (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
7603. | Авдощенко Катерина В’ячеславівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
7604. | Нікітін Михайло (ЗЗСО №10) | |
7605. | Кокошко Софія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
7606. | Несененко Артем Вадимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7607. | Павленко Анна Антонівна (Криворізька ЗОШ №58) | |
7608. | Колбун Адріан (Вараська ЗОШ №1) | |
7609. | Лисик Матвій Дмитрович (ТСШ №29) | |
7610. | Письменна Каміла (Гімназія Claris Verbis) | |
7611. | Стерник Дарья Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7612. | Шаповал Ростислав (Наталівський НВК) | |
7613. | Дєдух Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7614. | Чупринчук Вікторія Віталїівна (Криворізька ЗОШ №102) | |
7615. | Кочетов Матвій (ЗЗСО №10) | |
7616. | Балюк Станіслав Олександрович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
7617. | Михайлишин Каміла Романівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7618. | Мамонтенко Юрий Евгеньевич (Одеська СШ № 117) | |
7619. | Меліженко Єлизавета Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
7620. | Горбан Кіріл (Новомиргородська ЗШ №1) | |
7621. | Семко Вікторія (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7622. | Карзунов Віктор Едуардович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
7623. | Маслов Денис (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | |
7624. | Красний Володимир Володимирович (Школа №16) | |
7625. | Погонщенко Аміна Русланівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7626. | Бєлова Маргарита (Наталівський НВК) | |
7627. | Воронко Ростислав Романович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
7628. | Рюмшина Софія Михайлівна (Перша міська гімназія) | |
7629. | Кілару Георгій (Ліцей №4) | |
7630. | Гуменчук Максим Сергійович (ЗОШ № 27) | |
7631. | Мостова-Носовська Поліна (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7632. | Тронь Ірина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7633. | Осколова Домініка Павлівна (Приватна школа "Наша школа") | |
7634. | Войтюкова Соф'я Андріївна (Волноваська ЗОШ №7) | |
7635. | Андронюк Анна Віталіївна (Житомирський міський колегіум) | |
7636. | Авдієвський Єгор Володимирович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
7637. | Пахомов Данило Олександрович (Харківський ліцей № 149) | |
7638. | Малик Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7639. | Пуравець Ірина (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
7640. | Зелінський Володимир (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7641. | Бортнік Влада (Вараська ЗОШ №1) | |
7642. | Дмитрук Владислав (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | |
7643. | Мізерна Софія Романівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
7644. | Шпилик Олександра (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
7645. | Юрченко Анастасія Дмитрівна (Харківська гімназія № 6"Маріїнська гімназія") | |
7646. | Михайліченко Гліб Вілімінович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7647. | Шведа Олександра Михайлівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
7648. | Білоус Євангєліна (КЗО НВО №28) | |
7649. | Шимон Марина Михайлівна (Углянська ЗОШ) | |
7650. | Сомов Данііл (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7651. | Фесан Марія (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
7652. | Дзюбан Лука Андрійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
7653. | Ведмедовська Марія Владиславівна (НВК-ліцей №100) | |
7654. | кальченко нікіта (БСШ №9) | |
7655. | Кузнецова Мілана Максимівна (СЗШ № 42) | |
7656. | Антонюк Ангеліна Олександрівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
7657. | Тофан Діана (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7658. | Панчук Богдан Романович (Опорний заклад Деражненський ліцей) | |
7659. | Гирченко Юлія Олегівна (Парутинська ЗОШ) | |
7660. | Щувайло Яна Олегівна (Ніжинська гімназія № 2) | |
7661. | Лікарпенков В'ячеслав (ThinkGlobal, Львів) | |
7662. | Гордієнко Богдан Валерійович (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
7663. | Крюков Тимофій (КЗО НВО №28) | |
7664. | Духова Заріна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
7665. | Паламар Вікторія Миколаївна (Шепетівський НВК №1) | |
7666. | Демчук Ростислав Ростиславович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
7667. | Пироженко Роман (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
7668. | Мінєнкова Олександра (Харківський ліцей № 89) | |
7669. | Грушевич Олександра Олексанедрівна (Одеська СШ № 117) | |
7670. | Корнієнко Микита Євгеньович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
7671. | Ганусяк Костянтин (Одеська ЗОШ №118) | |
7672. | Карелін Віталій (Наталівський НВК) | |
7673. | Свистак Ангеліна (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
7674. | Сорочик Артем Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
7675. | Баличев Артем Євгенович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
7676. | Бондарь Маргарита Едуардівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
7677. | Cобур Віталіна Віталіївна (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
7678. | Заморена Софія Юріївна (Писарівська ЗШ) | |
7679. | Гончаренко Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
7680. | Нежиденко Ольга Євгеніївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7681. | Розмеріца Владислав (Новолабунська ЗОШ) | |
7682. | Берестніков Іван (Харківський ліцей № 149) | |
7683. | Винокурова Таїсія Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7684. | Іванов Михайло Михайлович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7685. | Лазоренко Анна Олександрівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
7686. | П'ясецька Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7687. | Калінін Нікіта Сергійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7688. | Лукашевич Єлизавета (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | |
7689. | Кравчук Марко (НВК №9) | |
7690. | Стахів Катерина (Школа дружня до дитини) | |
7691. | Кузьма Софія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
7692. | Жишко Артем (Одеська СШ № 121) | |
7693. | Черкашин Микита Володимирович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | |
7694. | Дем'яненко Михайло Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7695. | Василишин Назар (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
7696. | Іленда Захар Володимирович (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
7697. | Левадський Олександр Сергійович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
7698. | Яковлєва Юлія Миколаївна (КЗ "Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступенів" ВРР ЗО) | |
7699. | Чумакова Валерія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7700. | Божик Мар'яна (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
7701. | Тамоян Арман (ХЗОШ № 51) | |
7702. | Iонов Роман Олегович (Криворізька гімназія №127) | |
7703. | Бутко Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7704. | Убійконь Ілля (СЗШ № 42) | |
7705. | Матвійчук Анна Володимирівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
7706. | Мельничук Маргарита (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7707. | Майданик Анна Олександрівна (Криворізька СЗОШ №20) | |
7708. | Крамаренко-Кочубей Ярослав (Гімназія Claris Verbis) | |
7709. | Юдічева Богдана (Одеська ЗОШ № 92) | |
7710. | Сорокін Євген (Одеська ЗОШ № 92) | |
7711. | Погорєлова Вєроніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7712. | Стеців Віра Ярославівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
7713. | Антошко Олександра Сергіївна (Ніжинська гімназія № 2) | |
7714. | Бондаренко Вікторія (Одеська ЗОШ №118) | |
7715. | Апенько Валерія Іллівна (Теплодарська ЗОШ) | |
7716. | Яресько Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
7717. | Дзундза Максим Володимирович (НВК-ліцей №100) | |
7718. | Рудницький Артем (КЗО НВО №28) | |
7719. | Грицина Ельвіра (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
7720. | Хомин Софія Ігорівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
7721. | Соленко Вероніка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
7722. | Кириченко Олексій Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
7723. | Жижда Софія Володимирівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
7724. | Зарубін Максим Юрійович (Дніпровська ЗОШ № 2) | |
7725. | Великоданов Єгор Сергійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
7726. | Такоєв Нікіта (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7727. | Петренко Кирил (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
7728. | Литвин Ростислав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
7729. | Лаврик Вероніка Андріївна (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
7730. | Харченко Михайло (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
7731. | Бандерич Наталя (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
7732. | Коноваленко Марк Євгенійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
7733. | Шурга Артем (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
7734. | Клименко Борис Олегович (НВК "Всезнайко") | |
7735. | Сидорчик Владислав (Вараська ЗОШ №1) | |
7736. | Локшина Уляна Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
7737. | Лєскова Анна Русланівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7738. | Качуровська Валерія (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | |
7739. | Стреляний Богдан Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7740. | Чеплигін Олександр Євгенійович (Теплодарська ЗОШ) | |
7741. | Бурдуков Станіслав Андрійович (Терпіннівська ЗОШІ) | |
7742. | Меренкова Вероніка (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
7743. | Опружак Єлизавета (Одеська ЗОШ № 92) | |
7744. | Іванина Артур (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7745. | Олександр Чеміцкі (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7746. | Демишев Илья Павлович (Школа №64) | |
7747. | Чеботарьов Артур Русланович (Одеська СШ № 117) | |
7748. | Вістовська Вероніка Василівна (Сапогівський НВК) | |
7749. | Олексій Луй (ThinkGlobal) | |
7750. | Бражнікова Софія Сергіївна (ХЗОШ №7) | |
7751. | Криловський Ігор Миколайович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
7752. | Дереза Павло (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
7753. | Данилюк Денис Романович (ЛНВК №24) | |
7754. | Льовіна Анна Денисівна (Харківський ліцей № 149) | |
7755. | Бабійчук Михайло Сергійович (Шепетівський НВК №1) | |
7756. | Данієль Самко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7757. | Ростовський Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7758. | Радченко Вікторія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
7759. | Шатохiна Милослава Вiкторiвна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
7760. | Горбань Іван Сергійович (Криворізька ЗОШ №102) | |
7761. | Харюк Єва (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
7762. | Журахівський Олександр Васильович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | |
7763. | Колесник Ніка Русланівна (Block Language Club) | |
7764. | Маковський Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
7765. | Бутенко Софія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7766. | Кондратьєв Олександр (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7767. | Горяча Еріка Русланівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
7768. | Левенталь Давід (КЗО НВО №28) | |
7769. | Мельник Матвій Петрович (Школа №23) | |
7770. | Мельник Васіліна Дмитрівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
7771. | Рижова Наталія Георгіївна (Харківська ЗОШ № 167) | |
7772. | Пяникова Софія Вікторівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
7773. | Кравчук Анастасія Андріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7774. | Хворостенко Анастасія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7775. | Золотарьова Вікторія Сергіївна (Високівська ЗШ І - ІІІ ступенів) | |
7776. | Званцев Родион Павлович (Школа №64) | |
7777. | Муковозов Ярослав Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
7778. | Горобець Марія Анатоліївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
7779. | Макарчук Ростислав (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
7780. | Ващенок Нікіта (Одеська ЗОШ № 92) | |
7781. | Петриченко Дмитро Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
7782. | Ващишина Марія (Вараська ЗОШ №1) | |
7783. | Дрогомерецька Ангеліна (НВК №9) | |
7784. | Демчук Євангеліна (Школа дружня до дитини) | |
7785. | Чорна Дарина Миколаївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
7786. | Мельник Діана (Уманська ЗОШ №5) | |
7787. | Лє Нгуєн Ха Ві (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
7788. | Нижник Ярослава (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7789. | Попель Максим Вікторович (Парутинська ЗОШ) | |
7790. | Барташевський Іван (Криворізька ЗОШ №102) | |
7791. | Бондаренко Катерина Егоровна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
7792. | Скалозуб Єлизавета Сергіївна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7793. | Васянович Катерина Олегівна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
7794. | Назаркевич Анастасія Михайлівна (Гімназія «Консул» №86) | |
7795. | Єрмошин Владислав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
7796. | Пшонік Ольга (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
7797. | Павленко Ніка Олексіївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7798. | Марчинський Антон Віталійович (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
7799. | Кравцов Мирослав Сергійович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
7800. | Залюбовська Софія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
7801. | Вербовець Поліна Володимирівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
7802. | Мурашева Поліна (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
7803. | Коропенко Каріна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
7804. | Сталєва Марія Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
7805. | Горгула Олександра Віталіівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
7806. | Медончак Руслан (Школа №) | |
7807. | Лазаренко Макс (Середня загальноосвітня школа №12) | |
7808. | Пашко ВІКА (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7809. | Грицюк Віра (НВК №9) | |
7810. | Єгорова Алєся (ХЗОШ № 51) | |
7811. | Ганенко Марія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
7812. | Ганжала Дарія Василівна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
7813. | Мазурик Владислав Іванович (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | |
7814. | Дацишин Катерина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7815. | Ковалюк Анна Василівна (Школа № 18) | |
7816. | Якубець Анастасія Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
7817. | Андрухович Тарас (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
7818. | Войтенко Ліанна Володимирівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
7819. | Середюк Марія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
7820. | Васильковська Кароліна (НВК №9) | |
7821. | Іщенко Нікіта (Одеська ЗОШ №118) | |
7822. | Сидоренко Анастасія Олексіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
7823. | Рязанцев Олександр Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7824. | Самойленко Мария (Парасковіївська ЗОШ) | |
7825. | Котульський Андрій (Школа дружня до дитини) | |
7826. | Кольцова Дар'я Володимирівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
7827. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Делятинський ліцей №1) | |
7828. | Лапкін Володимир Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
7829. | Зайцев Максим Михайлович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7830. | Меньшикова Валерія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
7831. | Дутко Олександр Ігорович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
7832. | Пташко Вероніка Павлівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
7833. | Майструк Анастасія (Школа № 5) | |
7834. | Коваленко Денис (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7835. | Галайко Дмитро Євгенович (НВК-ліцей №100) | |
7836. | Тішуков Тимур Денисович (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
7837. | Андрухович Софія Юріївна (Сапогівський НВК) | |
7838. | Незгода софія (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
7839. | Захарова Анна Дмитрівна (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | |
7840. | Михайло Кравченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7841. | Герасимова Валерія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
7842. | Філатов Вадим (Міжнародна Французька Школа) | |
7843. | Азаров Тарас Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
7844. | Медов"як Антон Вікторович (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | |
7845. | Мороз Матвій Максимович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7846. | Сердюк Христина (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
7847. | Кравченко Злата Сергеевна (Криворізька ЗОШ №62) | |
7848. | Есаулова Ксенія Костянтинівна (Енергодарська ЗОШ №7) | |
7849. | Губова Ярослава Ярославівна (НВК-ліцей №100) | |
7850. | Соколов Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
7851. | Лихолат Дмитро (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7852. | Неїжмак Нестор (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
7853. | Верецька Анна (Одеська ЗОШ № 92) | |
7854. | Герасимчук Олександр Сергійович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
7855. | Старовецький (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7856. | Стасенко Катерина Сергіївна (Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7857. | Кусень Роман-Святослав Андрійович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
7858. | Андрухович Назар (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
7859. | Рубан Назар (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7860. | Суходольський Нікіта (Херсонський НВК №48) | |
7861. | Пономаренко Дар’я Юріївна (Перша міська гімназія) | |
7862. | Черкашин Данило Олегович (ХЗОШ № 91) | |
7863. | Белоус Софья Константиновна (Одеська СШ № 117) | |
7864. | Бітько Данил Михайлович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
7865. | Антипов Михайло (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
7866. | Білецька Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
7867. | Соколова Вікторія Віталіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
7868. | Гарібова Аміна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
7869. | Замурняк Владислав (Шепетівський НВК №1) | |
7870. | Музичко Лілія Миколаївна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
7871. | Березюк Дмитро Олександрович (Вільнянська ЗОШ № 3) | |
7872. | Самчук Дар'я Іванівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
7873. | Фрідман Єлизавета (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
7874. | Козловський Богдан Андрійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
7875. | Бережницький Максим Остапович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
7876. | Кузьмина Ліка (ЗЗСО №10) | |
7877. | Коробка Сніжана (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7878. | Стечкевич Ольга Василівна (СЗШ № 3 м.Трускавець) | |
7879. | Обрізків Евеліна Євгенівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
7880. | Голова Валентина Владиславівна (НВК-ліцей №100) | |
7881. | Соловей Анастасія Юріївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
7882. | Гламоздінова Олівія Іллівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
7883. | Білявський Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7884. | Пономаренко Дарья (НВК "Домінанта") | |
7885. | Андрюшко Марина (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
7886. | Щербакова Катерина Максимівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
7887. | Синельниченко Артем Олексійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
7888. | Тузюк Ростислав (Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
7889. | Лаптєва Варвара Антоновна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
7890. | Винаренко Артем ОЛександрович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
7891. | Михайлюченко Орина Максимівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
7892. | леня волков (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7893. | Халаїм Марія Олесівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
7894. | Дудник Артем Юрійович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
7895. | Сараєв Арсеній Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7896. | Цимбал Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
7897. | Килівник Марія Олександрівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
7898. | Галенко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7899. | Гурін Роман Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
7900. | Логвиненко Діана Сергіївна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
7901. | Бурятинський Максим (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
7902. | Орлов Ростислав Дмитрович (Синицька ЗОШ) | |
7903. | Семеренко Данило (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
7904. | Назаркевич Олександра (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
7905. | Гладенюк Дар'я (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
7906. | Черненко Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7907. | Дембіцький Дмитро Андрійович (Одеська СШ № 117) | |
7908. | Павлючик Анна (Криворізька ЗОШ №65) | |
7909. | Джулай Софія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7910. | Леушина Олександра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7911. | Письменов Роман Русланович (Токівська ЗШ) | |
7912. | Шабельник Ярослав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7913. | Дубина Вероніка (Криворізька ЗОШ №99) | |
7914. | Нагорний Максим (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
7915. | Гордієнко Аліса Віталіївна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
7916. | Солодовніча Ольга Богданівна (Шепетівський НВК №1) | |
7917. | Романець Руслан Сергійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
7918. | Шепілова Дар'я Сергіївна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
7919. | Кондратовець Андрій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
7920. | Хомченко Кирило Володимирович (Орільський ліцей) | |
7921. | Ніколаєв Дмитро (КЗО НВО №28) | |
7922. | Федотова Дарія Сергіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
7923. | Клюєва Катерина (Одеська СШ № 121) | |
7924. | Денис Ходжатманд (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7925. | Томенчук Богдан (НВК №9) | |
7926. | Безугла Мілєна (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
7927. | Горобей Злата (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7928. | Мановський Назар Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
7929. | Антошко Софія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
7930. | Крамар Нікіта Олегович (Теплодарська ЗОШ) | |
7931. | Каспрук Назар (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7932. | Коваленко Віталій Сергійович (Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.) | |
7933. | Татарова Ксенія (Одеська ЗОШ № 23) | |
7934. | Мілютін Назар Антонович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7935. | Вишневська Ксенія Євгенівна (НВК-ліцей №100) | |
7936. | Баканов Денис Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7937. | Удовіченко Назар Костянтинович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
7938. | Георгій Оладько (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
7939. | Артеменко Анастасія (НВК «Святошинська гімназія») | |
7940. | Гаркуша Олег (КЗО "СЗШ № 49") | |
7941. | Хуснулін Тимур Ігорович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
7942. | Красьоха Олександр Васильович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | |
7943. | Мартиненко Віктор Дмитрович (Школа №64) | |
7944. | Пасєчко Длібор (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7945. | дЗЮБЕНКО ВЛАД (Петрашівська ЗОШ) | |
7946. | Починок Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7947. | Свєшніков Тимофій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
7948. | Вишиван Максим (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
7949. | Подобна Яна Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
7950. | Качуришина Марія Миколаївна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
7951. | Парамоненко Максим (Школа №64) | |
7952. | Феценко Дмитро (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7953. | Голубіцька Анастасія (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
7954. | Хомініч Михайло (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
7955. | Янкова Софія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
7956. | Воронова Анастасія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
7957. | Ковальська Ксенія Сергіївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7958. | Салдан Оксана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
7959. | Коренко Мілан Олегович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
7960. | Діденко Назар Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7961. | Пономарьова Поліна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
7962. | Основський Кіріл (Школа King's Kids) | |
7963. | Колбушкін Матвій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
7964. | Федорчук Варвара Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
7965. | Якимчук Микола Іванович (Одеська ЗОШ № 23) | |
7966. | Жень Лев (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7967. | Величко Ярослава (Криворізька ЗОШ №65) | |
7968. | Сіренко Марія Валеріївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
7969. | Майко Дмитро (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
7970. | Добридень Євгенія Юріївна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
7971. | Дарічук Соломія Юріївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7972. | Митенко Іван Іванович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
7973. | Бернік Арсеній (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
7974. | Дєдов Богдан (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
7975. | Листопад Єлизавета (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7976. | Ломаченко Руслана (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
7977. | Приходько Діана Олексіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
7978. | Нестерак Дарина (Криворізька СШ№70) | |
7979. | Бутенко Максим Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
7980. | Кушнерік Роман Олеговіч (Одеська СШ № 117) | |
7981. | Коровець Вадим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
7982. | Онищенко Володимир Олександрович (Запорізька ЗОШ №15) | |
7983. | Слюсаренко Маргарита (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
7984. | Верба Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7985. | Диравчук Тарас Юрійович (Шепетівський НВК №1) | |
7986. | Гайдулян Вікторія В'ячеславівна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
7987. | Гель Віталія (Вараська ЗОШ №1) | |
7988. | Сіренко Арсеній (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
7989. | Рибіцька Аліса Олегівна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
7990. | Балабанов Гліб (СЗШ № 12) | |
7991. | Прокопчук Ярослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7992. | Сатуновська Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
7993. | Кривець Артем (Криворізька ЗОШ №126) | |
7994. | Карпенко Давид Романович (НВК-ліцей №100) | |
7995. | Матвієнко Олена (ЗЗСО №10) | |
7996. | Шебзухова Альбіна (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
7997. | Карпенко Вероніка (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
7998. | Зінченко Мирослава Станіславівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7999. | Левченко Надія Андріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
8000. | Стронь Богдан Олегович (Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
8001. | Кіт Ірина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
8002. | Дерлеменко Владислава Вікторівна (Калинівський НВК №1) | |
8003. | Деревянна Софія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
8004. | Рясиченко Аліна (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
8005. | Урусова Аліса (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
8006. | Рудій Валерія (Первомайська ЗОШ № 12) | |
8007. | Волков Микита (Школа №64) | |
8008. | Гончар Крістіна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
8009. | Генералов Богдан Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
8010. | Кедровська Кіра (Одеська СШ №50) | |
8011. | Жилінська Валерія Геннадіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
8012. | Козловський Олександр Сергійович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
8013. | Лаврик Альона (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
8014. | Курінна Ірина Олександрівна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
8015. | Яровой Володимир (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8016. | Промисловська Анна Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
8017. | Хомяк Мілана Юріївна (ЛНВК №24) | |
8018. | Баль Микола (ЗЗСО 94) | |
8019. | Сокур Владислав (Одеська ЗОШ № 23) | |
8020. | Повзло Володимир Олександрович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
8021. | Долматов Тихон (КЗО НВО №28) | |
8022. | Скляр Кіріл Андрійович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
8023. | Потєхіна Софія Олегівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
8024. | Шуптар Софія Василівна (Довжківська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
8025. | Кучерявий Денис Романович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
8026. | Шостак Софія (Ліцей №4) | |
8027. | Менько Діана Євгенівна (Парутинська ЗОШ) | |
8028. | Рибін Матвій Михайлович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
8029. | Комар Микита Олегович (НВК-ліцей №100) | |
8030. | Дудник Катерина Юріївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
8031. | Полянська Катерина Андріївна (ХЗОШ №7) | |
8032. | Лук'янчук Єлизавета (Школа № 5) | |
8033. | Шутка Вероніка Максимівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8034. | Кармазіна Ксенія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
8035. | Діхтенко Артем Олексійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8036. | Кирова Илона Дмитривна (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
8037. | Макарова Дар’я Антонівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8038. | Дика Софія Олександрівна (Олешинська гімназія) | |
8039. | Лавренюк Тимофій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8040. | Орлова Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8041. | Малаховецька Діана Сергіївнаіївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
8042. | Новак Владислав Владиславович (Школа №64) | |
8043. | Шкурат Кирило Миколайович (Парутинська ЗОШ) | |
8044. | Міропольська Міра (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8045. | Мацокіна Іванна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8046. | Кузьма Анастасія Романівна (гімназія "Київська Русь") | |
8047. | Булан Маргарита (Вараська ЗОШ №1) | |
8048. | Куб'юк Софія Василівна (КУ ОНЗ "Романівська гімназія") | |
8049. | Гриценко Денис Юрійович (Школа №64) | |
8050. | Іваннiкова Валерiя Олександрiвна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
8051. | Лисов Павло Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8052. | Узун Олександра Олександрівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
8053. | Згурський Олександр Олегович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8054. | Пасічник Вероніка Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
8055. | Ставенко Андрій Олексійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
8056. | Троценко Лілія Олександрівна (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | |
8057. | Гузенко Таїсія Сергіївна (ХГ № 6 "МГ") | |
8058. | Троцький Максим Сергійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
8059. | Шелестовська Крістіна Вадимівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
8060. | Конолош Ольга Іванівна (Широчанський НВК) | |
8061. | Деркач Софія Ігорівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
8062. | Денисенко Гордій Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8063. | Водолажська Наталія Максимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8064. | Кабанова Дар'я Олексіївна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
8065. | Єгоров Володимир (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
8066. | Орлов Владислав (Одеська СШ № 117) | |
8067. | Петришин Любомир (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
8068. | Запорожець Михайло Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
8069. | Ященко Михайло (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
8070. | Ляскін Ярослав Іванович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8071. | Медуна Ярослав (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
8072. | Іщенко Вероніка (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
8073. | Волошин Анастасія Михайлівна (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | |
8074. | Романовський Роман Олександрович (Сахновщинська ЗОШ №2) | |
8075. | Новіцька Маргаріта Петрівна (Шепетівський НВК №1) | |
8076. | Жмак Олександр Сергійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
8077. | Грищева Єлизавета (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8078. | Мороз Максим Андрійович (СЗШ № 42) | |
8079. | Совіт Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8080. | Дарашкявічус Аліса Андріївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8081. | Катанаков Святослав (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
8082. | Колесник Артем Олексійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
8083. | Пелехівська Злата (Школа № 5) | |
8084. | Хареба Анна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8085. | Беседа Дмитро (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | |
8086. | Подлущак Маргарита (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | |
8087. | Болюк Софія Ігорівна (СЗШ № 3 м.Трускавець) | |
8088. | Чечель Олександра Романівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
8089. | Кодаченко Марія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
8090. | Кулачок Єлизавета Юріївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
8091. | Гулієв Раміль (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
8092. | Захаренко Анастасія Сергіївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
8093. | Нещадим Вікторія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
8094. | Гранадзер Іван (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8095. | Осіпов Микола (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8096. | Бібіна Аліса Дмитрівна (Калинівський НВК №1) | |
8097. | Колесников Владислав Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | |
8098. | Глушак Поліна Миколаївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
8099. | Загарюк Данило (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
8100. | Вишневська Софія Сергіївна (Широчанський НВК) | |
8101. | Шаповалова Єва Євгенівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
8102. | Мітрофанова Софія Андріївна (Одеська СШ № 117) | |
8103. | Сірий-Шляхтун Діана Юріївна (Школа №23) | |
8104. | Овчаренко Роксолана (Одеська СШ № 121) | |
8105. | Григоращенко Вікторія Анатоліївна (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови) | |
8106. | Медова Моніка (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8107. | Макарова Софія Максимівна (Наталівський НВК) | |
8108. | Селявін Олександр Юрійович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
8109. | Алсаді Ксенія Сергіївна (Запорізька ЗОШ №15) | |
8110. | Куліш Михайл (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | |
8111. | Сачава Тимофій Олександрович (КЗ "Перещепинський ООЗ №1") | |
8112. | Пономарьова марія Дмитрівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
8113. | Буднік Денис (Вараська ЗОШ №1) | |
8114. | Штанько Єлізавєта (Миронівський академічний ліцей ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради) | |
8115. | Гусєва Марія Павлівна (Школа №64) | |
8116. | Лихач Анастасія Сергіївна (Школа №23) | |
8117. | Павлюк Степан (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
8118. | Протаковська Лідія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8119. | Констанстантінов Єлисей Дмитрович (ХЗОШ №7) | |
8120. | Слободян Денис Сергійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
8121. | Павлюк Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
8122. | Луговий І.В (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | |
8123. | Земляна Вероніка Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
8124. | Кардашевський К.С. (Запорізька ЗОШ № 65) | |
8125. | Юрковський Дмитро Антонович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
8126. | Навроцька Софія (ЛНВК №24) | |
8127. | Завацька Марія Денисівна (ЗОШ №8) | |
8128. | Федорук Микола Сергійович (Широчанський НВК) | |
8129. | Нечай Кирило Максимович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
8130. | Милий Іван Андрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8131. | Мекшун Анастасія Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
8132. | Воронюк Данило Леонідович (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
8133. | Левченко Юрій (Одеська ЗОШ № 23) | |
8134. | Мидько Єва-Ангеліна (Одеська СШ №50) | |
8135. | Ухіна Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
8136. | Сороката Дар'я (Ліцей №4) | |
8137. | Онищук Анна (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
8138. | Пастухов Ілля Володимирович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
8139. | Стеценко Олександр Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8140. | кобилянської вікторії романівні (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8141. | Савчук Вероніка (Одеська СШ № 121) | |
8142. | Ніколаєв Павло (НВК-ліцей №100) | |
8143. | Черниш Назар Андрійович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
8144. | Недолуга Георгій (Криворізька СШ№70) | |
8145. | Баган Анна Олегівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
8146. | Морозов Марк (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
8147. | Шарварчук Микола Анатолійович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
8148. | Пелипенко Катерина (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
8149. | Усенко Ірина (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
8150. | Чередниченко Єгор (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
8151. | Ященко Михайло Юрійович (Миролюбівський НВК) | |
8152. | Маціпура Марія Володимирівна (БСШ №9) | |
8153. | Курниш Максим (Процівська ЗОШ І ступеня) | |
8154. | Коваль Яків Вікторович (НВК-ліцей №100) | |
8155. | Перепелиця Д.А (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
8156. | Заїка Іван Юрійович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
8157. | Стєніна Анастасія (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
8158. | Шевчук Альбіна Русланівна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | |
8159. | Перепелюк Дмитро (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
8160. | Міцканюк Кирило Віталійович (Одеська ЗОШ № 23) | |
8161. | Халіна Катерина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8162. | Белявський Єгор Віталійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8163. | Ткачук Лев (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
8164. | Клименко Кіра Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
8165. | Напрягло Владислав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
8166. | Гутковський Захар (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
8167. | Вароді Глєб Миколайович (Школа № Височанський НВК) | |
8168. | ДЗЮБЕНКО СТАНІСЛАВ (Петрашівська ЗОШ) | |
8169. | Марочка Антон (КЗО "СЗШ № 49") | |
8170. | Голобородько Артем Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
8171. | Добрянська Дарина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
8172. | Шевчук Яся (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
8173. | Кузьмич Анастасія (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
8174. | Мажежа Олена Олегівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
8175. | Волковський Тихон Віталійович (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
8176. | Хаміцевич Дар'я Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
8177. | Кузнецов Артур (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8178. | Багматенко Максим (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
8179. | Бісеров Гліб (СШ №86) | |
8180. | Кондратьєва Марія (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
8181. | Жигінас Вероніка Ігорівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
8182. | Старіков Максим (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
8183. | Ковальчук Артем (Парасковіївська ЗОШ) | |
8184. | Бабешко Ярослав (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
8185. | Дубровіна Марина (Одеська СШ № 121) | |
8186. | Єфремов Давид (КЗО НВО №28) | |
8187. | загорняк мілена олександрівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
8188. | Айріян Наіра Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8189. | Василишин Ірина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
8190. | Теплицька Анна Сергіївна (Первомайська гімназія № 3) | |
8191. | Захар'яш (ЗШ №12) | |
8192. | Цуркан Ярослав Денисович (Школа №64) | |
8193. | Іщенко Тимур Олександрович (Перещепинський НВК "Родина") | |
8194. | Меланіч Ілля Євгенович (Калинівський НВК №1) | |
8195. | Орехов Євгеній (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8196. | (Одеська СШ № 117) | |
8197. | Тетьора Марк Геннадійович (Перша міська гімназія) | |
8198. | Михайленко Артем (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8199. | Куліш Поліна (Ямпільська ЗОШ №2) | |
8200. | Абакумова-Бліхар Еліза (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
8201. | Пукас Варвара (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8202. | Пашинська Аріанна Сергіївна (НВК «Святошинська гімназія») | |
8203. | Вдовенко Ігор (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
8204. | Вінтоняк Єва (Криворізька гімназія №91) | |
8205. | Пасніченко Тая (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
8206. | Воробйов Дмитро Павлович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
8207. | Олександров Данило Денисович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
8208. | Чіпак В (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8209. | Грогуль Софія Вікторівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
8210. | Артьомов Михайло (Одеська ЗОШ №118) | |
8211. | Хухрянський Максим Максимович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
8212. | Бегаль Анастасія Володимирівна (ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитичі) | |
8213. | Ластовецький Назар (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
8214. | Філон Михайло (КЗО НВО №28) | |
8215. | Савченко Вікторія (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
8216. | Закревська Мирослава (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
8217. | Єрьоменко Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8218. | Зибін Іван Олександрович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
8219. | Ляшенко Єгор Романович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
8220. | Коробко Гліб (КЗО НВО №28) | |
8221. | Коротін Артем Андрійович (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
8222. | Гречка Єлісей (КЗО НВО №28) | |
8223. | Гримак Давид (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
8224. | Найда Руслан (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
8225. | Попова Маргарита (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8226. | Таланов Олександр (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
8227. | Костяк Тетяна Богданівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
8228. | Зубко Ксенія (НВК «Святошинська гімназія») | |
8229. | Гончаренко Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
8230. | Гуртовенко Сергій Русланович (Вороненська ЗОШ) | |
8231. | Василенко Демид (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8232. | Симановський Міхаель (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8233. | Олійников Руслан (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
8234. | Пиндер Ангеліна Юріївна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
8235. | Ніколаєнко С (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8236. | Кузубова Єва (Школа №7) | |
8237. | Мирошниченко Давид Васильович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
8238. | Надольська Марꞌяна Кирилівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8239. | Кошкін Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8240. | Гимбелівська Ангеліна Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | |
8241. | Руднєва Анастасія (Одеська СШ № 117) | |
8242. | Міро Артем (КЗО НВО №28) | |
8243. | Довгаль Іван Павлович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
8244. | Карпович Аліна (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
8245. | Науменко Мілана (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
8246. | Ситник Денис Віталійович (Школа №2) | |
8247. | Божко Василіса (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8248. | Падура Владислав (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
8249. | Кукуня Дмитро Сергійович (Школа № Височанський НВК) | |
8250. | Гаврилін Семен (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
8251. | Громов Микита Борисович (КЗ "НСЗШ №25") | |
8252. | Родославов Нікіта Вадимович (Одеська ЗОШ № 92) | |
8253. | Мохаммад Фарід (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8254. | Каменецька Поліна (Одеська ЗОШ №118) | |
8255. | Костенко Артем (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8256. | Науменко Злата (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
8257. | Стеценко Максим Сергійович (Орільський ліцей) | |
8258. | Веретільник Анна Леонідівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
8259. | Сергієнко Олександр Сергійович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
8260. | Рудобаба Дарія (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
8261. | Марченко Дмитрій Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8262. | Мікулін Дмитро Олександрович (Дніпровська ЗОШ № 2) | |
8263. | Цуренко Софія (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
8264. | Рада Олексій Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8265. | Півторипавло Валентин Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
8266. | Коваленко Андрій Олегович (Горохівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
8267. | Колесникова Кристина (НВК-ліцей №100) | |
8268. | Красношапка Роман Олександрович (ТСШ №29) | |
8269. | Зіненко Максим Валерійович (НВК-ліцей №100) | |
8270. | Іванова Катерина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8271. | Слівінська Поліна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
8272. | Ляшенко Марія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8273. | Манжак Евеліна (Мигалківське НВО) | |
8274. | Злонкевич Люба (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
8275. | Павелко Денис Дмитрович (Мовний центр "Країна знань") | |
8276. | Гавриляк Евеліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
8277. | Кривко Вероніка (Школа №3) | |
8278. | Мамчур Роман (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
8279. | Панкратьєв Максим Максимович (Перша міська гімназія) | |
8280. | Карпік Вікторія Сергіївна (Школа №13) | |
8281. | Шевчук Ольга (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
8282. | Шевченко Кирило (ХЗОШ №159) | |
8283. | Пащенко Софія Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8284. | Короткий Єгор (Кремінська школа-гімназія) | |
8285. | Піонтковська Ліза (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8286. | Кольєв Данило Сергійович (Орільський ліцей) | |
8287. | Мартинюк Дмитро Миколайович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
8288. | Кулинич Арсений Сергійович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
8289. | Середницький Михайло Ігорович (Криворізька ЗОШ №126) | |
8290. | Чабан Олексій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
8291. | Малієнко Поліна Олександрівна (Андріївська СРШ) | |
8292. | Каліновська Катерина Володимирівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
8293. | Фокша Аріна Михайлівна (Одеська ЗОШ №26) | |
8294. | Кіщенко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8295. | Тіку Каріна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
8296. | Комишан Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
8297. | Татарченко Тимур Юрійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8298. | Зімницький Дмитро (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
8299. | Єременко Софія (Одеська СШ № 121) | |
8300. | Завірюха Вікторія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
8301. | Тарасович Іван (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
8302. | Чумак Варвара Павлівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
8303. | Кіяшко Катерина Вікторівна (Школа №1) | |
8304. | Дребет Богдан Дмитрович (Терпіннівська ЗОШІ) | |
8305. | Сергієнко Андрій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
8306. | Гайтус Максим Юрійович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
8307. | Спіцин Олександр Дмитрович (Криворізька ЗОШ №62) | |
8308. | Масюткіна Альона Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7) | |
8309. | Грубрин Ольга Володимирівна (Середня школа №62) | |
8310. | Грузіна Діана Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | |
8311. | Январьова Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
8312. | Гарбуз Микола Вікторович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
8313. | Патиківський Яромир (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
8314. | Алпатов Дамір (Кремінська школа-гімназія) | |
8315. | Єрмаков Святослав (Городецька ЗОШ) | |
8316. | Журавчик Орина (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | |
8317. | Коєн Поліна Павлівна (Школа №64) | |
8318. | Терентюк Юлія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
8319. | Пазинич Дмитро Вікторович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
8320. | Ковальська Олена Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
8321. | Звєрєва Тетяна Максимівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
8322. | Гембач Соломія Михайлівна (Попельниківський ліцей) | |
8323. | Пєстов Євгеній Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8324. | Бортник Кіріл (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
8325. | Русенко Злата Святославівна (ТСШ № 3) | |
8326. | Дубова Дарина Сергіївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
8327. | Тимофійчук Даниїл Олександрович (Попельниківський ліцей) | |
8328. | Алексєєнко Максим Валерійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
8329. | Квасняк Тимофій (ThinkGlobal) | |
8330. | Алістратов Ілля Ігорович (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
8331. | Петричко Артем Вікторович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
8332. | Поддубець Іван Антонович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
8333. | Прусан Єгор (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
8334. | Казимиров Олександр Ігорович (Криворізька Тернівська гімназія) | |
8335. | Скібіцька Анна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
8336. | Лілія Волощук (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8337. | Бойко Олександр (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
8338. | Голубець Максим Вадимович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
8339. | Литвинка Вікторія Олександрівна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
8340. | Акімова Софія (Харківський ліцей № 149) | |
8341. | Ткаченко Аліса Ігорівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8342. | Сапожкова Марія (НВК-ліцей №100) | |
8343. | Сінельнік Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8344. | Коросташовець Володимир Віталійович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
8345. | Кузнєчіхін Михайло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
8346. | Новосельський Матвій Антонович (Шепетівський НВК №1) | |
8347. | Ясинська Софія Анатоліївна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
8348. | Колос Аліна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
8349. | Пригодюк Іванна Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8350. | Канаєв Тимофій (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
8351. | Кожемякін Діоніс (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8352. | Костюченко Валерiя Сергiiвна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
8353. | Бережок Микита Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
8354. | Климарчук Єгор Юрійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
8355. | Кудлій Валерія Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8356. | Дубогрій Тимофій (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8357. | Лінкін Олексій (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
8358. | Лєщов Іван Васильович (Херсонська гімназія № 3 ім. В.Ф.Заботіна) | |
8359. | Чернух Артем (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
8360. | Атальський Арсен (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
8361. | Люшня Макар (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
8362. | Вагнер Дарина Вікторівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
8363. | Громенко Мілана (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
8364. | Костюк Матвій Віталійович (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | |
8365. | Плотников Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8366. | Ганкевич Максим (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
8367. | Горбунов Іван Дмитрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8368. | Дулеба Вікторія Ігорівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
8369. | Міхеєв Любомир Валентинович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
8370. | Базалій Дмитро (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
8371. | Трикоз Дар`я Владиславівна (КЗ "Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4") | |
8372. | Дума Захар Олегович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
8373. | Шубравська Аделія (Ліцей №4) | |
8374. | Криворученко Даніїл Сергійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
8375. | Биканова Кіра Олександрівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
8376. | Бей Олександр (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
8377. | Лойко Вікторія (Одеська СШ № 121) | |
8378. | Степанова Ірина Станіславівна (Орільський ліцей) | |
8379. | Коробейник Вікторія Олегівна (Школа №23) | |
8380. | Таран Олександр Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8381. | Михайлов Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8382. | Мізерна Поліна Романівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
8383. | Кочкарьов Олексій (Школа №17) | |
8384. | Охріменко Майя Олександрівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
8385. | Мацко Дмитро Русланович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
8386. | Гончаренко Іван (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8387. | Аль-Сайд Аміна Мохамадівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
8388. | Нечітайло Емілія Віталіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8389. | Яровенка Артьом Євгенович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
8390. | Баранова Еліна Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8391. | Полтович Микола (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
8392. | Ковальов Іван Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8393. | Чумаченко Дамір (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8394. | Сортуренко Артем (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
8395. | Підпалий Іван Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8396. | Чемерис Андрій (КЗО "СЗШ № 49") | |
8397. | Ярошенко Тимофій (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
8398. | Шиманська Євгенія Андріївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8399. | Колядич Марк Віталійович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
8400. | Блінова Яна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
8401. | Кузнецова Евеліна Миколаївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
8402. | Садляк Валерія Вадимівна (Середня загальноосвітня школа № 126) | |
8403. | Бланар Катерина Валеріївна (Одеська СШ № 117) | |
8404. | Коляка Вероника (Мовний центр "Країна знань") | |
8405. | Шевельов Назар Тарасович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
8406. | Гмыря Александра Руслановна (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
8407. | Шутенко Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8408. | Носко Владислав (Школа №64) | |
8409. | Кір'ян Дмитро (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
8410. | Нагорний Антон (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
8411. | Бринза Дарина Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8412. | Сіренко Єлизавета Станіславівна (Ліцей №13) | |
8413. | Чернов Макар (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
8414. | Невиданчук Владислав Сергійович (Новокалинівський НВК) | |
8415. | Хрипяк Назар (ЛЗШ № 43) | |
8416. | Левчук Катерина (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
8417. | Павловський Андрій (Школа № 5) | |
8418. | Воскобойник Анатолій Ігорович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
8419. | Лобач Захар (Маріупольська СШ №4) | |
8420. | Майкун Каріна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | |
8421. | Бурбело Єгор (Одеська СШ № 117) | |
8422. | максим зибаровский (Одеська СШ № 117) | |
8423. | Летенко Каріна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
8424. | Мороз Валерія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
8425. | Токаренко Владислав Олександрович (Василівська ЗОШ) | |
8426. | Парипса Анна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
8427. | Шевцов Дмитро Володимирович (СЗШ № 12) | |
8428. | Чернявка Віталій Петрович (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | |
8429. | Пузиревська Даріна (ЗЗСО №10) | |
8430. | Манзуля Анна Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
8431. | Урсол Марк (Школа King's Kids) | |
8432. | Колесниченко Костянтин Вячеславович (Одеська ЗОШ № 92) | |
8433. | Садовніков Мілан (Криворізька гімназія №91) | |
8434. | Новікова Карина (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
8435. | Стаднік Денис Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8436. | Мирошниченко Анастасія Богданівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8437. | Галеня Людмила (Одеська СШ № 117) | |
8438. | Чугай Егор Володимирович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
8439. | Литвин В'ячеслав Вікторович (Перша міська гімназія) | |
8440. | Анацька Софія Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8441. | Піценко Данило Олександрович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
8442. | Добринський Кирило (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
8443. | Корнієнко Вікторія Максимівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
8444. | Почепинская Вероника Павловна (Одеська СШ № 117) | |
8445. | Струговщиков Михайло (ОНВК №67) | |
8446. | Приходько Дар'я Юріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
8447. | Шляк Максим Олександрович (Одеська CШ №119) | |
8448. | Карбунарь Івана (Пригородоцький НВК) | |
8449. | Заворітня Валерія Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7) | |
8450. | Філіпенко Вікторія Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8451. | Садовський Іван Олексійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8452. | Карпекін Дмитро Андрійович (Одеська ЗОШ № 23) | |
8453. | Гончарук Юлія Вікторівна (Шепетівський НВК №1) | |
8454. | Валяс Діана Володимирівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
8455. | Дахан Ілай (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8456. | Скидан Роман (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
8457. | Драгович Давiд Сергеевич (Балахівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
8458. | Андрієць Ігор Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8459. | Педос Ілля Сергійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
8460. | Іващенко Святослав Владиславович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
8461. | Сич Ангеліна (Бородянський академічний ліцей) | |
8462. | Василенко Амалія Олегівна (Мелесівський НВК) | |
8463. | Чибісова Марія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
8464. | Тумак Олександра (Ліцей №4) | |
8465. | Бурдуг вадим (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
8466. | Мохаммад Самір Махаммад (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8467. | Мартиненко Діана Євгеніївна (Криворізька ЗОШ №126) | |
8468. | Помазан Ірина Віталіївна (Дирдинська гімназія) | |
8469. | Колотило Анна (Ліцей №4) | |
8470. | Юрченко Тимур (Криворізька ЗОШ №65) | |
8471. | Зінчук Єлизавета (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
8472. | Возний Назар Ігорович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
8473. | Назаренко Софія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
8474. | Біліходзе Тимур (Криворізька СШ№70) | |
8475. | Тацій Андрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8476. | Бенчук Денис (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
8477. | Шишонок Артур (Веселобалківська ЗОШ) | |
8478. | Жученя Дарина Петрівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
8479. | Нирка Микита (Криворізька ЗОШ №102) | |
8480. | Ліповка Аркадій (Одеська СШ № 121) | |
8481. | Сухар Нікіта Миколайович (ХЗОШ № 95) | |
8482. | Розум Артем (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
8483. | Кіркіченко Катерина (Школа №17) | |
8484. | Кузьмінський Іван Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8485. | Пустовар Олексій Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
8486. | Хапалов Максим Миколайович (Школа №13) | |
8487. | Димитрашко Олексій (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
8488. | Моторін Данііл Дмитрійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
8489. | Панасенко Антон Васильович (ХЗОШ № 95) | |
8490. | Згурська Марія Миколаївна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
8491. | Ткаченко Катерина (НВК №9) | |
8492. | Шевченко Денис (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8493. | Палівода Гліб Валерійович (Запорізька ЗОШ №15) | |
8494. | Негодюк Назарій Сергійович (Школа №13) | |
8495. | Рубан Вероніка Павлівна (НВК-ліцей №100) | |
8496. | Мудрик Святослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
8497. | Когутенко Єлизавета Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
8498. | Атмажа Валерія (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів) | |
8499. | Білоус Юліанна Григорівна (ЗОШ №8) | |
8500. | Левіт Роман Олегович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
8501. | Чижик Кіра Ігорівна (Наталівський НВК) | |
8502. | Сухарева Катерина Костянтинівна (Одеська СШ № 35) | |
8503. | Камордин Віталій (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
8504. | Харєва Вероніка Денисівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
8505. | Барков Єгор (ЗЗСО №10) | |
8506. | Семеніхіна Дарина Вадимівна (НВК-ліцей №100) | |
8507. | Погоріла Аліна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
8508. | Галушина (Think Global) | |
8509. | Гаврикова Наталія Сергіївна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
8510. | Казакова Діана Павлівна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
8511. | Гзрарян Лєона (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8512. | Усинський Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
8513. | Чуб Мирослава Євгенівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
8514. | Соляник Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8515. | Дем'яновський Олександр (Школа дружня до дитини) | |
8516. | Шостак Дарій (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
8517. | Рошак Тарас Васильович (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | |
8518. | Страшненко Тамара (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
8519. | Кочергін Єгор Вячеславович (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
8520. | Пасіковський Саша (Школа №64) | |
8521. | Кліценко Маріна Олексіївна (КУ Сумський НВК № 41) | |
8522. | Мусій Артем Вікторович (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | |
8523. | Фартушна Тетяна Дмитрівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
8524. | Мшенецький Захар Вадимович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
8525. | Портний Андрій Олександрович (СЗШ № 42) | |
8526. | Зеленчук Олександра Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
8527. | Бідзінський Максим (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | |
8528. | Шведенко Богдан Романович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
8529. | Глущенко София Александровна (Охтирська гімназія) | |
8530. | Стєбліна Лілія Олексіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
8531. | Флора Вікторія (Одеська СШ № 117) | |
8532. | Зелена Валерія Сергіївна (Перша міська гімназія) | |
8533. | Кузьміна Анастасія Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
8534. | Корнейко Ігор (ХЗОШ № 95) | |
8535. | Лисянська Сніжана Сергіївна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
8536. | Патля Валерія Степанівна (Одеська СШ № 117) | |
8537. | Руда Лілія Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
8538. | Зінов'єва Аліса (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
8539. | Стеблевець Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
8540. | Казацький Володимир Анатолійович (ХЗОШ № 51) | |
8541. | Черната Ірина (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
8542. | Федченко Анна Олександрівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
8543. | Дроздов Данило (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8544. | Ковалішина Вероніка Андріївна (Ульяновський НВК N 2) | |
8545. | Щербакова Ксенія Анатоліївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
8546. | Іванцов Максим Сергійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
8547. | Котелянець Анастасія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
8548. | Перепелятник Анжеліка Денисівна (Парасковіївська ЗОШ) | |
8549. | Марущак Крістіна (НВК №9) | |
8550. | Бецко михайло андрійович (Більченський НВК) | |
8551. | Ісаєва Єва (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
8552. | Голуб Микола Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8553. | Фесан Ілля (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
8554. | Клєвцова Вероніка (Тужарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
8555. | Лапинський Сергій Вадимович (НВК-ліцей №100) | |
8556. | Амбражейчук Нікіта Сергійович (Ватутінський ліцей) | |
8557. | Бородай Влада (Криворізька ЗОШ №65) | |
8558. | Майстренко Матвій Геннадійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
8559. | Пампура Дмитро (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
8560. | Островерхов Максим (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | |
8561. | Дарія Валеривна Береза (Одеська СШ № 117) | |
8562. | Карлова Катерина (СЗШ № 12) | |
8563. | Кльова Микита Ігорович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
8564. | Сухан Олександр Юрійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8565. | Довгань Владислава Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
8566. | Самарін Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8567. | Яндрус Олег (Вараська ЗОШ №1) | |
8568. | Яковенчук Інна Михацлівна (Уторопський ліцей) | |
8569. | Яременко Аріна (Криворізька гімназія №91) | |
8570. | Томашук Кароліна Іванівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
8571. | Мороз Марта Ігорівна (Школа №23) | |
8572. | Делігіоз Поліна Михайлівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
8573. | Пирін Владислав Максимович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8574. | Федорич Данііл Олександрович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
8575. | Прокопенко Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8576. | Усенко Ульяна (НВК-ліцей №100) | |
8577. | Ципук Соломія Русланівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
8578. | Лободін Петро Петрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
8579. | Рогів Михайло (НВК №9) | |
8580. | Горук Соломія (Ліцей №4) | |
8581. | Гнилянська Катерина Віталіївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
8582. | Руденко Юрій Олексійович (СЗШ №6) | |
8583. | Бабінець Тимур (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
8584. | Лоленко Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8585. | Коробка Оксана (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
8586. | Кукавиця Олексій В*ячеславович (Миколай-Пільський НВК) | |
8587. | Стольник Павло Павлович (Теплодарська ЗОШ) | |
8588. | Гаврилюк Анастасія Валеріївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8589. | Колесніченко Нікіта (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
8590. | Ясінський Нікіта Русланович (Шепетівський НВК №1) | |
8591. | Москаль Мартин Денисович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
8592. | Доценко Іван Олексійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
8593. | Ігнатьєв Дмитро Станіславович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8594. | Полікровський Арсен Русланович (ТСШ №29) | |
8595. | Гончаренко Єлизавета Олексіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
8596. | Даваян Анна Арменаківна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
8597. | Кунченко Євгенія (Будянський ліцей) | |
8598. | Косяк Вікторія (Гуманітарна гімназія №23) | |
8599. | Білоцерківська Аліна Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8600. | Ткаченко Данил (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
8601. | Жарчинська Вероніка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8602. | Братута Олександр Юрійович (НВК-ліцей №100) | |
8603. | Шатерін Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
8604. | Бурка Ксенія Вікторівна (Одеська СШ № 117) | |
8605. | Павленко Владислава Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
8606. | Такоєва Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8607. | Сватков Максим Сергійович (Перша міська гімназія) | |
8608. | Міхневич Даниіл (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
8609. | Хоменко Олександр Олександрович (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
8610. | Дудкіна Валерія Євгенівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
8611. | Чупріна Софія Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
8612. | Кузьмин Роман (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
8613. | Лісойван Ілля (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8614. | Артамонова Зоя (Первомайська ЗОШ № 12) | |
8615. | Марищук Тетяна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
8616. | Ковальчук Іван (НВК "Всезнайко") | |
8617. | Плехотко Аріна (Одеська СШ № 117) | |
8618. | Козлова Софія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
8619. | Рубель Гліб Сегрійович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
8620. | Роман (Школа №64) | |
8621. | Кузенко Олександр (Ліцей №4) | |
8622. | Кузьменко Філіп Олександрович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
8623. | Смоляр Соломія Андріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
8624. | Половинко Кирило (ЗЗСО №10) | |
8625. | Сілантьєв Владислав (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
8626. | Забудський Ілля Геннадійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8627. | Демедюк Діана (Гуманітарна гімназія №23) | |
8628. | Кваша Уляна (Одеська СШ № 121) | |
8629. | Дробужан Еріка Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
8630. | Філіпенко Ярослав Анатолійович (КЗ "НСЗШ №6") | |
8631. | Сафронова Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8632. | Ткач Дмитро (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8633. | Сергієнко Мілана (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8634. | Оловаренко Евеліна Артемівна (Перша міська гімназія) | |
8635. | Кривенко Дамир Миколайович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
8636. | Романський Артем (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
8637. | Воронюк Олександра Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | |
8638. | Коптюх Ярослав Володимирович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
8639. | Пірковець Діана Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
8640. | Бесп'ятчук Софія Віталіївна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
8641. | Старовойт Денис Павлович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
8642. | Івашкова Любов Ігорівна (Перша міська гімназія) | |
8643. | Ладанівська Мирослава (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8644. | Марченко Матвій Володимирович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8645. | Малюгін Денис (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8646. | Чернявська Тетяна Віталіївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
8647. | Лаврова Мирослава В’ячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8648. | Бродик Роман Дмитрович (Ліцей "Львівський") | |
8649. | Декарчук Владислав Олегович (Уманська ЗОШ №5) | |
8650. | Риско Тимур (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8651. | Сєтая Софія Максимівна (ХЗОШ № 95) | |
8652. | Кукушка Світлана Валеріївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8653. | Генькін Михайло (ХЗОШ № 51) | |
8654. | Вовченко Марія Русланівна (Think Global) | |
8655. | Древняк Олександра (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
8656. | Бондаренко Ксенія (НВК-ліцей №100) | |
8657. | Андрій Артюх (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8658. | Шевченко Ігнат Валерійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
8659. | Овечко Микола Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8660. | Давиденко Варвара Сергіївна (Парасковіївська ЗОШ) | |
8661. | Малашевська Анна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
8662. | Рижкова Марина (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
8663. | Борисенко Аліна (НВК-ліцей №100) | |
8664. | Лічковська Софія (НВК №9) | |
8665. | Бондар Іван Сергійович (Житомирський міський колегіум) | |
8666. | Федорчук Катерина Олександрівна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
8667. | Мішин Дмитро Дмитрович (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
8668. | Севрюкова Марія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | |
8669. | Похіл Дмитро (Криворізька ЗОШ №40) | |
8670. | Бондаренко Вікторія Юріївна (Миколай-Пільський НВК) | |
8671. | Голомша Анна Миколаївна (ТСШ № 3) | |
8672. | Кузьменко Кіріл Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8673. | Пінчук Дмитро Олександрович (СЗШ № 42) | |
8674. | Кравченко Олексій Олексійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
8675. | Нехайчук Роман Ярославович (Благовіщенська ЗОШ) | |
8676. | Колісник Єгор (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
8677. | Кікоть Ілля (Одеська СШ № 121) | |
8678. | Мазан Софія Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8679. | Кучеренко Всеволод (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8680. | Волошин Маркіян (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
8681. | Спіріна Анастасія Генадіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
8682. | Лукаш Ярослав Олександрович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
8683. | Тронь Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8684. | Липка Аліна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
8685. | Селабінка Ярослав Іванович (Криворізька ЗОШ №86) | |
8686. | Чуприна Аліса Іллівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
8687. | Боровик Софія (Школа №40) | |
8688. | Ткачук Анна Миколаївна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
8689. | Русанова Віолетта Сергіївна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
8690. | Demir Bushra (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
8691. | Панчук Ольга Іванівна (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | |
8692. | Кримчук Олександр Богданович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
8693. | Сівйолов Богдан (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
8694. | Ярош Дмитро (Гуманітарна гімназія №23) | |
8695. | Козуб Маргарита Олександривна (Сугарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8696. | Сочинський Глеб (НВК «Святошинська гімназія») | |
8697. | Кравченко Мілана Олександрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
8698. | Красновид Назар (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8699. | Шульга Дмитро Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8700. | Покотило Артем (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
8701. | Обаримська Єлизавета Володимирівна (Теплодарська ЗОШ) | |
8702. | Бабинін Вадим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8703. | Борщ Дар'я Анатоліївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
8704. | Саламаха Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
8705. | Васько Поліна Сергіївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8706. | Шевченко Варвара Едгарівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
8707. | Пльонсак Артем (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
8708. | Абрамова Зоя (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
8709. | Мироненко Максим Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
8710. | Худяк Святослав Степанович (Топільська) | |
8711. | Захарченко Поліна Євгенівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
8712. | Прядка Катерина Русланівна (ХЗОШ № 95) | |
8713. | Петруха Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8714. | Безлєпкіна Марія Дмитрівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
8715. | Гульчук Владислав (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
8716. | Кравець Ілля Олександрович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
8717. | Мироненко Ангеліна Артурівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
8718. | Самородний Валерій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
8719. | Кривущенко Євангеліна Валентинівна (Ямпільська ЗОШ №2) | |
8720. | Андрієнко Назар Євгенійович (Криворізька ЗОШ №126) | |
8721. | Сперисенко Анна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
8722. | Дерев"янко Артем Віталійович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
8723. | Баглай Мілана (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8724. | Турчак Кароліна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
8725. | Микола Кривецький (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8726. | Шрамко Вікторія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
8727. | Чорний Владислав (Криворізька СШ№70) | |
8728. | Шарата Єва Артурівна (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
8729. | Пелюхівська Злата Сергіївна (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | |
8730. | Бугрим Софія Євгенівна (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
8731. | Ткачов Богдан (НВК-ліцей №100) | |
8732. | Семененко Вікторія (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | |
8733. | Маркіян Барков (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8734. | Даніленкова Кароліна (Криворізька СШ№70) | |
8735. | Олицька Олександра Миколаївна (Шепетівський НВК №1) | |
8736. | Мишовець Єва Олександрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
8737. | Петрушов Сергій (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
8738. | Скрипнік Тетяна Сергіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
8739. | Жученя Леся Петрівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | |
8740. | Биченко Софія Миколаївна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
8741. | Матвій Тетяна (Ліцей №66 Львівської міської ради) | |
8742. | Юркова Юлія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8743. | mozol (Think Global) | |
8744. | Мороз Владислав Русланович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
8745. | Худасова Станіслава Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8746. | Фрунт Олексій (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
8747. | Фудзівара Ейджі (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8748. | Альгеєр Артем Романович (ХЗОШ № 95) | |
8749. | Павленков Роман Валентинович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
8750. | Мойсеєнко Єгор Романович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
8751. | Гнатів Данило Сергійович (Школа №23) | |
8752. | Станков Максим Максимович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
8753. | Лавринович Михайло (Одеська СШ № 121) | |
8754. | Кушнір Владислава Михайлівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
8755. | Влад Младінов (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8756. | Куб'юк Мирослав Васильович (Романівська гімназія) | |
8757. | Ткаченко Вікторія Максимівна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
8758. | Амер Амір (Гімназія "Наше майбутнє") | |
8759. | Цимбал Костянтин Романович (Шепетівський НВК №1) | |
8760. | Дзекан Альона Сергіївна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
8761. | Бондар Дмитро Олександрович (Сахновщинська ЗОШ №2) | |
8762. | Шепель Софія (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
8763. | Авраменко Давид (Користівський ліцей) | |
8764. | Колєснікова Яна Людвигівна (Одеська СШ № 117) | |
8765. | Задорожня Софія (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
8766. | Колотухін Віталій (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
8767. | Піднебенний Ігор Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8768. | Курдіноич Катя Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8769. | Ботвич Ольга Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
8770. | Нестеренко Софія Дмитрівна (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
8771. | Пилипенко Ярослав Володимирович (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
8772. | Герман Єва (НВК «Святошинська гімназія») | |
8773. | Краєв Максим (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
8774. | Орловський Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | |
8775. | Летичевський Фелікс Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8776. | Олексієнко Єлизавета (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
8777. | Коляда Злата Вячеславівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
8778. | Тєут Валерія (Гімназія Claris Verbis) | |
8779. | Сільвестров Олександр Олегович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
8780. | Лопатюк Катерина Ігорівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
8781. | Король Андрія Олегович (Спеціалізована школа №159) | |
8782. | Малишко Єлизавета Валеріївна (НВК-ліцей №100) | |
8783. | Журавльова Поліна Олексіївна (Одеська CШ №119) | |
8784. | Водолазький Дем^ян Максимович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8785. | Корнієнко Анастасія Вікторівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
8786. | Мачок Наталія Юріївна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
8787. | Стародубцев Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | |
8788. | Лисейко Евеліна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
8789. | Єрмак Кирил (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
8790. | Вініченко Олена Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8791. | Люшина Софія (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
8792. | Цвіркун Михайло (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
8793. | Куртев Андрій Ільіч (Школа №64) | |
8794. | Полонік Марія Іванівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8795. | Муллєр Марк (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8796. | Парейко Павло (Вараська ЗОШ №1) | |
8797. | Веденєєв Владислав (Ліцей "Інтелект") | |
8798. | Савран Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8799. | Яременко Артем Сергiйович (Дейкалівська ЗОШ) | |
8800. | Ліпіліна Софія Романівна (Мовний центр "Країна знань") | |
8801. | Ревенко Серафіма (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
8802. | Гільдіна Данієла Ігорівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8803. | Буковцева Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8804. | Чужинов Владислав Максимович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8805. | Єфімцева Ульяна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8806. | Циган Артем (Кремінська школа-гімназія) | |
8807. | Горшкова Аріна (КЗО НВО №28) | |
8808. | Глушак Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8809. | Линда Соломія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
8810. | Настенко Анна Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
8811. | Білан Владислав Станіславович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
8812. | Войтишко Поліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
8813. | Покорчак Іванна Миколаївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | |
8814. | ломов даниил дмитриевич (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
8815. | Шевчук Катерина Ігорівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
8816. | Вдовитченко Аня станеславевна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8817. | Юхневич Анна (НВК №9) | |
8818. | Куріненко Андрій Артемович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
8819. | Слобода Павло (Вараська ЗОШ №1) | |
8820. | Комаровський І.В. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
8821. | ОЛІЙНИК ІРИНА ДМИТРІВНА (Зашковицька ЗОШ) | |
8822. | Мироненко Іван Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8823. | Сова Віра (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
8824. | Афанасьєв Дмитро Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
8825. | Щербатюк Катерина (Школа №64) | |
8826. | Гінько Марк (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
8827. | Монін Владислав Вікторович (НВК-ліцей №100) | |
8828. | Малина Олег Борисович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
8829. | Колосюк Владислав (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
8830. | Гаращук Варвара (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8831. | Бондарчук Дмитро (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
8832. | Шаташвілі Самуель (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8833. | Черток Еліна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8834. | Біляєв Микита Юрійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
8835. | Виноградов Назар Олександрович (Ліцей №13) | |
8836. | Козюра Артем Анатолійович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
8837. | Головачов Родіон (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
8838. | Хлопов Нікіта (Одеська ЗОШ № 92) | |
8839. | Стаценко Марiя Олександрiвна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | |
8840. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8841. | Коломієць Анастасія (НВК "Домінанта") | |
8842. | Білик Олександра Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
8843. | Бушватюк Матра Ігорівна (Школа №23) | |
8844. | Пясецька Катерина (ТСШ №29) | |
8845. | Плясецький Роман (Криворізька ЗОШ №102) | |
8846. | Лисун Олександра (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8847. | Гончаренко Микола Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
8848. | Ільїна Варвара Василівна (Одеська СШ № 117) | |
8849. | Кушко Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8850. | Солонець Діана Володимирівна (Школа №2) | |
8851. | Голян Василина (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
8852. | Мерхель Злата (Одеська ЗОШ №118) | |
8853. | Зборча Тетяна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
8854. | Панчук Ілля (НВК №7 м.Хмельницького) | |
8855. | Марець Ярослав (Школа дружня до дитини) | |
8856. | Баранов Євгеній (Вараська ЗОШ №1) | |
8857. | Ряба Єлизавета (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
8858. | Пясецький Михайло. (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
8859. | Близнюк Анастасія Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
8860. | Риженкова Анна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8861. | Башлаєв Євген Юрійович (НВК-ліцей №100) | |
8862. | Мінтус Софія Олексіївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
8863. | Муратов Тимур Денисович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8864. | Бодолович Анастасія Василівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
8865. | Поляруш Маргарита (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
8866. | Курдубакіна Анастасія Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8867. | Мегеден Олександра Іванівна (ЗОШ №8) | |
8868. | Вапняр Андрій (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
8869. | Білецька Світлана (КЗ "Ліплявський НВК") | |
8870. | Винокурова Софія Олександрівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
8871. | Шварц Олексій Максимович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8872. | Ільків Анастасія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
8873. | Іващенко Аліса Юріївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
8874. | Косован Марія Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8875. | Русенюк Кіріл (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
8876. | Давидушкін Кирило Сергійович (Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта") | |
8877. | Анастасія Андрига (Мовна школа "Lingua") | |
8878. | Борка Дарія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
8879. | Пономар Іуліанія Тарасівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
8880. | Стьопін Нікіта Владиславович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
8881. | Лозовий Захар Павлович (Школа №16) | |
8882. | Мельничук Мілана (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | |
8883. | Ритіков Тимофій Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
8884. | Осадчий Артем Юрійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
8885. | Глущенко Олексій (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
8886. | Васєєв Савелій (Одеська ЗОШ № 92) | |
8887. | Панчев Назар (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
8888. | Піщита Кирило Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8889. | Ільіна Арина Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8890. | Благодєєва Марія (Криворізька ЗОШ №102) | |
8891. | Біленко Анастасія Іванівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
8892. | Попова Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
8893. | Єленецька Єлизавета Вікторівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
8894. | Сичевська Ганна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
8895. | Лаптєв Владислав Сергійович (Харківський ліцей № 149) | |
8896. | Бап Антон Богданович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
8897. | Кострубяк Ніколь (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8898. | Погорєлов Ян Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
8899. | Гусак Ясміна Русланівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
8900. | Черниш Марія Олексіївна (НВК-ліцей №100) | |
8901. | Ничаюк Валентин (Гімназія Claris Verbis) | |
8902. | Гладка Софія Василівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
8903. | Іванова Анна-Марія Юріївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
8904. | Oрел Захар (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8905. | Кривонос Мілана Олександрівна (ХЗОШ № 95) | |
8906. | Арнольбік Аріна Євгенівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
8907. | Попович Юрій Петрович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | |
8908. | Шишкін Тимур Євгенович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
8909. | Ісак Дмитро Олександрович (Старожадівський НВК) | |
8910. | Костенко Марія (Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
8911. | Тилкіна Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8912. | Островський Максим Сергійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
8913. | Долінська Кароліна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
8914. | Дєхтярьова Дарина (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
8915. | Осьмачко Арсеній (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8916. | Товстоляк Ірина Миколаївна (Криворізька ЗОШ №62) | |
8917. | Любінська Ярина Богданівна (Крупська ЗОШ) | |
8918. | Іванов Олесь (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
8919. | Чустрак Анна Дмитрівна (Перша міська гімназія) | |
8920. | Плисюк Маріанна Олександрівна (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
8921. | Свєтлакова Ангеліна (Одеська ЗОШ № 92) | |
8922. | Білявський Устим (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
8923. | Богаткін Георгій Олександрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
8924. | Гудзь Максим Сергійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
8925. | Гнатів (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
8926. | Рыбаев Денис Евгениевич (Школа І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва) | |
8927. | Байков Даніїл (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8928. | Безух Арсен Юрійович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
8929. | Холявко Михайло Євгенійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
8930. | Петкевич Ельза (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
8931. | Бурдейний Артем Євгенович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8932. | Ходько Каріна Петрівна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
8933. | Доротяк Анастасія Романівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
8934. | Лаврик Тимофій (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
8935. | Гончар Мирослава (КЗО НВО №28) | |
8936. | Даниленко Володимир (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
8937. | Овсянніков Артем Вітальйович (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
8938. | Антошечкіна Єлизавета Володимирівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8939. | Буряк Богдан (ЗЗСО №10) | |
8940. | Пастушина Іванна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
8941. | Хорольський Антон (ThinkGlobal) | |
8942. | Мацюк Володимир (Вараська ЗОШ №1) | |
8943. | Абовян Левон Арманович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
8944. | Кухарчук Єгор Дмитрович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
8945. | Шванова Софія (САТШ № 203) | |
8946. | Пономаренко Гордій (КЗО НВО №28) | |
8947. | Водько Микола (Вараська ЗОШ №1) | |
8948. | Найда Аліна Максимівна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
8949. | Перешлюга Ганна Василівна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
8950. | Крістін Олександр Олександрович (Первомайська гімназія) | |
8951. | Красненко Нонна Олександрівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
8952. | Лісниченко Крістіна Олегівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
8953. | Константиновська Вероніка Юріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
8954. | Тимошенко Ганна Вікторівна (НВК-ліцей №100) | |
8955. | Муха Дарина Євгеніївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
8956. | Яндюк Софія Максимівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
8957. | Старостін Владислав (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8958. | Бабко Аня Олександрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
8959. | Шептіліс Станіслав (Одеська СШ № 121) | |
8960. | Баляк Софія Іванівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
8961. | Шупiнський Михайло Вадимович (Школа №64) | |
8962. | Бахмацький Денис (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
8963. | Grushevich Vladimir Alexandrovich (Одеська СШ № 117) | |
8964. | Слободяник Катерина Владиславівна (НВК-ліцей №100) | |
8965. | Дірявка Емма (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
8966. | Варченко Олександра (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
8967. | Молчанова Ганна Олександрівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
8968. | Підлесний Максим (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
8969. | Скрипкін Владислав Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
8970. | Богданова Віталіна Віталіївна (ХЗОШ № 91) | |
8971. | Міщенко Артур (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
8972. | Маруда Богдан (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
8973. | Сорокіна Єлизавета (Школа №64) | |
8974. | Кузнець Мілана (Сарненська ЗОШ №6) | |
8975. | Спиридонов Кирило Артемович (НВК-ліцей №100) | |
8976. | Антоненко Єлизавета Дмитрівна (Криворізька ЗОШ №72) | |
8977. | Фесовець Степан (Сарненська ЗОШ №6) | |
8978. | Анзелевич Діана Сергіївна (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | |
8979. | Ачкасова Вероніка Олександрівна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
8980. | Дужак Денис Вадимович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
8981. | Глухенький Ярослав Андрійович (Уманська ЗОШ №5) | |
8982. | Райтер Владислав (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
8983. | Айобамі Дженніфер Еммануелівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
8984. | Артьомова Алiна Дмитрiвна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
8985. | Софія Бакута (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
8986. | Щербина Данило Миколайович (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | |
8987. | Гребенюк Макар Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
8988. | Божена (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
8989. | Якубчак Гліб (Одеська СШ № 121) | |
8990. | Паянок Карина (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
8991. | Семенченко Софія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
8992. | Резник Степан Євгенович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
8993. | Чутьянова Олександра (Одеська ЗОШ № 92) | |
8994. | Анікевич Марія Тимурівна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
8995. | Рода Василина (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
8996. | Ільїна Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
8997. | Дзюба Микола Олександрович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
8998. | Сампара Степан Миколайович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
8999. | Ткаченко Марічка Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9000. | Ісаєва Елеонора Олександрівна (Школа №64) | |
9001. | Корчагіна Віта Євгеніївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
9002. | Кабаненко Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
9003. | Нягу Олександр Юрійович (Теплодарська ЗОШ) | |
9004. | Афанасьєв Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9005. | Понько Єлизавета Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
9006. | Сухарева Алина Олександровна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
9007. | Мішин Арсеній Михайлович (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | |
9008. | Ланда Дарія Василівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
9009. | Ратушняк Даниїл (Йосипівський НВК) | |
9010. | Шмагайло Назарій Михайлович (Криворізька ЗОШ №126) | |
9011. | Реута Марія (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | |
9012. | Долгий Денис Дмитрович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
9013. | Хомич Ельвіра (Вараська ЗОШ №1) | |
9014. | Костюкович Анна Іванівна (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
9015. | Коробченко Марія Володимирівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
9016. | Комісар Аліса Іванівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | |
9017. | Несторенко Кирило Олександрович (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
9018. | Соколов Максим Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | |
9019. | Марчук Софія (ThinkGlobal, Львів) | |
9020. | Парубоча Мар'яна Олександрівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
9021. | Валентинов Даніїл Владиславович (ХЗОШ № 95) | |
9022. | Гончаренко Вікторія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
9023. | Щепанко Лілія Олександрівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
9024. | Бринчак Михайло Андрійович (Охтирська гімназія) | |
9025. | Карлашов Данило (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
9026. | Усенко Петро Васильович (НВК-ліцей №100) | |
9027. | завещана поліна романівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
9028. | Кожушко Валерія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
9029. | Носова Марія Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9030. | Алія Сабада (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9031. | Садонцев Артем (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
9032. | Чорнописький Максим Сергійович (Шепетівський НВК №1) | |
9033. | Вольвакова Ярослава Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
9034. | Чернецький Максим Сергійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
9035. | Борисовська Катерина Юріївна (Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | |
9036. | Макаренко Іван Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9037. | Короп Вікторія Вячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9038. | Бондар Анастасія Віктрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
9039. | Коваленко Анжеліка Святославівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
9040. | Подошовка Антоніна Сергіївна (ХЗОШ № 91) | |
9041. | Мельник Михайло Миколайович (Одеська ЗОШ № 92) | |
9042. | Костишин Марія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
9043. | Воробйов Гліб (Кремінська школа-гімназія) | |
9044. | Курій Анастасія Володимирівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9045. | Левінсон Крістіна Едуардівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
9046. | Водолазький Михайло Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
9047. | Качан Захар (НВК №9) | |
9048. | Бочаров Давід Олександрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
9049. | Швидкий Ярослав (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | |
9050. | Адеркас Софія Романівна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
9051. | Новицький Данило Ярославович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
9052. | Велічко Максим (Одеська СШ № 117) | |
9053. | Наумов Андрій Геннадійович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
9054. | Сікан Ярослав (Гуманітарна гімназія №23) | |
9055. | Водоп'янов Кіріл (Think Global) | |
9056. | Маєвський Максим (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
9057. | Кокуль Єва Олександрівна (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | |
9058. | Жила Арсеній (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
9059. | Павліська Єва (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
9060. | Ульяницький Олексій (Одеська спеціалізована школа №10) | |
9061. | Потульська Олександра (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
9062. | Костенко Илля Дмитрович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
9063. | Чебаненко Софія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
9064. | Коломієць Андрій (Стем-центр "Сократ") | |
9065. | Крот Катерина Дмитрівна (Перша міська гімназія) | |
9066. | Колосов Олександр Дмитрович (Парутинська ЗОШ) | |
9067. | Жувак Габріелла Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9068. | Телятник Д.А. (Одеська СШ № 117) | |
9069. | Матус Ксенія Олександрівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
9070. | Литвинюк Кирило Євгенович (КЗ "НСЗШ №25") | |
9071. | Сущик Ярина (Зорянський НВК "школа - гімназія") | |
9072. | Кучкуда Аннаїда (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | |
9073. | Безсмертна Марія (Криворізька гімназія №91) | |
9074. | Ганзюк Сергій Андрійович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
9075. | Фрадкіна Софія Арсенівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
9076. | Каіш Аміна Петрівна (Одеська СШ № 117) | |
9077. | Гудвич Ігор Анатолійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
9078. | Сомченко Соломія Олександрівна (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
9079. | Нечипорук Артем (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
9080. | Голубєв Даніїл (НВК "Святошиньска гімназія") | |
9081. | Перепелиця Захар Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | |
9082. | Колотій Андрій Петрович (Мовний центр "Країна знань") | |
9083. | Левченко Єва Дмитрівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
9084. | Радучий Олександр Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9085. | Машовець Тімур (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичний ліцей) | |
9086. | Ляхів Іван Ігорович (Більченський НВК) | |
9087. | Степанищенко Олександр (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
9088. | Пікневич Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
9089. | Олашин Євгеній Олександрович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
9090. | Гончаренко Віта Віталіївна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
9091. | Ажевська Анна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9092. | Валько Мирослава (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9093. | Швець Вікторія Василівна (Шепетівський НВК №1) | |
9094. | Журавлев Лев Сергеевич (СЗШ № 12) | |
9095. | Кієт Єлизавета (Одеська СШ № 121) | |
9096. | Лабунець Домініка Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
9097. | Гаврилів Ілона (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
9098. | Кулик Тетяна Костянтинівна (Охтирська ЗОШ № 1) | |
9099. | Афіміна Марія Євгенівна (Ватутінський ліцей) | |
9100. | Ніколенко Вероніка (Криворізька ЗОШ №65) | |
9101. | Кахідзе Олександр (Одеська СШ № 121) | |
9102. | Мартинова Марія Юріївна (НВК-ліцей №100) | |
9103. | Трофимчук Назар Дмитрович (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | |
9104. | Завадська Аріна Вікторівна (Житомирський міський колегіум) | |
9105. | Тугова Іванна Андріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
9106. | Душенко Анатолій Миколайович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
9107. | Здорік Софія Антонівна (Подолівська філія) | |
9108. | Гразьон Юлія (Одеська СШ №50) | |
9109. | Шаргородський Вадим Андрійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
9110. | Шиндер Леонора (Одеська спеціалізована школа №10) | |
9111. | Шмондрик Серафим (Одеська СШ № 121) | |
9112. | Іщук Вероніка (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
9113. | Голєніщева Анастасія Вікторівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
9114. | Томчук Єлизавета (Гуманітарна гімназія №23) | |
9115. | Бойко Семен Миколайович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
9116. | Борісова Милана (Одеська СШ № 117) | |
9117. | Підгорний Владіслав Віталійович (Школа №61) | |
9118. | Грицишин Вікторія Богданівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | |
9119. | Місюра Захар (Одеська СШ № 121) | |
9120. | Савчук Надія Григорівна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
9121. | Ніжник Сніжана Олексіївна (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
9122. | Стасенко Артем Вячеславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9123. | Рудь Владислава Вікторівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | |
9124. | Ванін Андрій (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
9125. | Кравчук Тетяна (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | |
9126. | Сернецький Матвій Андрійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
9127. | Одинак Іван (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
9128. | Гончарук Сергій Володимирович (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
9129. | Бардієвський Андрій Вадимович (Одеська ЗОШ № 23) | |
9130. | Кожевніков Юрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
9131. | Петренко Станіслав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
9132. | Степанець Діана Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9133. | Москалець Софія (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9134. | Поляшенко Марк (Вараська ЗОШ №1) | |
9135. | Янчук Микола Іванович (Пліщинська ЗОШ) | |
9136. | Воробець Остап Миколайович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
9137. | Ортинський Артур (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
9138. | Діденко Софія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
9139. | Велієв Артур Романович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | |
9140. | Мазур Левент Бюлентович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
9141. | Колдун Поліна (Школа King's Kids) | |
9142. | Бортник Анастасія Дмитрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
9143. | Ткачук Евеліна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
9144. | Медведєва Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
9145. | Новачук Іван Сергійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
9146. | Огринчук Юлія (Одеська ЗОШ № 92) | |
9147. | Зінченко Софія Русланівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
9148. | Губачев Георгій (Одеська ЗОШ №118) | |
9149. | Шаповалов Назар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9150. | Ляховенко Микита Сергійович (Романо-германська гімназія 123) | |
9151. | Павелко Анастасія Ярославівна (ТСШ №29) | |
9152. | Малєк Аман (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
9153. | Шморгун Яна Юріївна (ЛНВК №24) | |
9154. | Білик Святослав Ярославович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
9155. | Ревнюк Ніколь Віталіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
9156. | Петренко Микита Дмитрович (Первомайська гімназія № 3) | |
9157. | Репік Владислав (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
9158. | Вовк Анна Володимирівна (Мовний центр "Країна знань") | |
9159. | Зубенко Дмитро (Криворізька ЗОШ №103) | |
9160. | Кузьменко В'ячеслав Дмитрович (Миролюбівський НВК) | |
9161. | Архіпова Варвара Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
9162. | Лящук Софія Олегівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
9163. | Амельченко Мілєна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9164. | Стефанська Лайма (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
9165. | Соколов Тимур (Школа №64) | |
9166. | Земляна Катерина (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | |
9167. | Кулакова Єва (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
9168. | Пилипенко Михайло Володимирович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
9169. | Рассоха Анастасія Андріївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9170. | Шахова Вікторія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9171. | Сапожнікова Даніела (КЗО НВО №28) | |
9172. | Юрьєва Вікторія Єгорівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9173. | Одінабєков Олександр (Одеська ЗОШ № 92) | |
9174. | Ткаченко Георгій Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
9175. | Пантелеймонова Ніка (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9176. | Верещак Михайло (Никонівський ЗЗСО) | |
9177. | Рассоха Ксенія Андріївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9178. | Скосар Андрій Костянтинович (КЗ НВК "ЗШ І- ІІІ ст.- ДНЗ" Великоандрусівської сільської ради) | |
9179. | Гейдер Денис Михайлович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
9180. | Труфанов Нікіта Олексійович (НВК-ліцей №100) | |
9181. | Ладняк Борис Олександрович (Синицька ЗОШ) | |
9182. | Кириєнко Уляна (ЗЗСО №10) | |
9183. | Андріков Артем (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
9184. | Тридуб Мирослав Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9185. | Макарчук Вікторія (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
9186. | Толстов Тимофій Віталійович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
9187. | Чапалюк Аміна (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9188. | Рачинський Кирилл Артемович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
9189. | Осмятченко Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9190. | Індик Катерина (Школа №7) | |
9191. | Кравченко Кирило Олександрович (Лісностінківський ліцей) | |
9192. | Ковальчук Данііл Вадимович (НВК «Святошинська гімназія») | |
9193. | Пирог Анастасія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9194. | Козинець Мирон Ярославович (Черкаська ЗОШ №32) | |
9195. | Зайцев Данило Петрович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
9196. | Чехівська Євгенія Максимівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
9197. | Панчишний Назар Володимирович (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | |
9198. | Палій (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
9199. | Сидорович Єлизавета (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
9200. | Головчак Злата (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
9201. | Садігова Нармін (Школа №64) | |
9202. | Семерунін Тимур Олександрович (НВК №25 "Волошка") | |
9203. | 348264466 (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
9204. | Заморока Володимир Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
9205. | Удовенко Діана (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
9206. | Борісов Артем Ігорович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
9207. | Чорна Уляна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
9208. | Онищенко Артем Олексійович (Харківська гімназія "Очаг") | |
9209. | Остапенко Софія Олександрівна (Одеська СШ № 117) | |
9210. | Богуцька Ольга (КЗО НВО №28) | |
9211. | Гудова Еліна (Одеська гімназія №4) | |
9212. | Бакай Вікторія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
9213. | Андрусевич Андрій Васильович (Великобичківський ліцей) | |
9214. | Ковальов Назар (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
9215. | Мирослава Ткачова (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9216. | Щербатий Роман ігорович (Школа №23) | |
9217. | Колодяжна Катерина (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
9218. | Самостян Давид Олександрович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9219. | Комаров Владислав Сергійович (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
9220. | Тихоненко Виктория (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
9221. | Добовий Давід (Кремінська школа-гімназія) | |
9222. | Кононенко Ілля Сергійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
9223. | Ченцова Кристина Олексіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
9224. | Міхаль Ілля (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9225. | Гришина Яна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
9226. | Аббасов Кямал Матлабович (Запорізька ЗОШ №41) | |
9227. | Поліщук Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9228. | літвінцева юлія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9229. | Леонов Макар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9230. | Гальченко Олексій Олегович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
9231. | Козаков Андрій Віталійович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | |
9232. | Поляченко Нікіиа Євгенович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
9233. | Сипко Діана Ігорівна (Наталівський НВК) | |
9234. | Тетерев Іван (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
9235. | Каба Євангеліна (Одеська СШ № 121) | |
9236. | Стеценко Назарій Петрович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
9237. | Семенов Денис Едуардович (Уманська ЗОШ №5) | |
9238. | Сівакова Єлизавета Василівна (Городецька ЗОШ) | |
9239. | Кузьменко Денис Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9240. | Березняк Єлизавета (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
9241. | Ківа Денис (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
9242. | Каблюк Дмитро Валерійович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
9243. | Ярош Аліса (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
9244. | Фомін Тімур (Стем-центр "Сократ") | |
9245. | Бровко Дєніс Дмитрович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
9246. | Євтушенко Єгор (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9247. | Даценко Олександр Олександрович (Запорізька ЗОШ №15) | |
9248. | Парейко Назар (Вараська ЗОШ №1) | |
9249. | Скорик Петро (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
9250. | Бобрік Володимир (Одеська СШ № 117) | |
9251. | Снігуренко Данило Олександрович (СЗШ № 42) | |
9252. | Леонтьєв Ярослав Юрійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
9253. | Биднюк Микита Миколайович (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | |
9254. | Стеценко Дар'я Віталіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
9255. | Московчук Нана (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9256. | Діденко Василіса Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9257. | Квач Катерина (Вараська ЗОШ №1) | |
9258. | Марчук Софія Олександрівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
9259. | Кулава Даніель (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
9260. | Щокін Аскольд Ростиславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9261. | Мариновський Вацлав Євгенович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
9262. | Беккер Данило (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9263. | Остапенко Анна Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
9264. | Корніцька Діана Володимирівна (Школа №23) | |
9265. | Качамкіна Катерина Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
9266. | Луцик Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
9267. | Лихацький Гліб (Вараська ЗОШ №1) | |
9268. | Злата Клепач (ThinkGlobal) | |
9269. | Ал-Ас Мухаммад Талалович (Гімназія "Наше майбутнє") | |
9270. | Чигірьов Дмитро (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
9271. | Шапілова Ксенія (Одеська СШ № 121) | |
9272. | Лівінський Володимир (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
9273. | Сліпцов Денис (Школа № 5) | |
9274. | Мішин Дмитро Юрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
9275. | Курбатов Олександр Віталійович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
9276. | Савченко Валерія (Міжнародна Французька Школа) | |
9277. | Вітвіцька Ангеліна Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
9278. | Бабкін Владислав Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9279. | Доронин Анатолий Александрович (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12) | |
9280. | Моїсеєнко Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
9281. | Булахтіна Марія (Одеська ЗОШ № 23) | |
9282. | Антонюк Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
9283. | Моркіна Анастасія (НВК "Всезнайко") | |
9284. | Будняк Денис Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
9285. | Дробот Матвій Костянтинович (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
9286. | Кригель Майя Михайливна (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | |
9287. | Роман Олександра Миколаївна (Школа №16) | |
9288. | Джеджея Давид Лашайович (КЗ ХЗОШ № 49) | |
9289. | Корецька Меланія (Школа дружня до дитини) | |
9290. | Зарвандаева Елена Яковлевна (Криворізька СЗОШ №20) | |
9291. | Щекочихіна Меланія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
9292. | Свиренчук Наталя (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
9293. | Рудий Нікіта Євгенович (Черкаська ЗОШ №32) | |
9294. | Сморгунова Валерія Іванівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | |
9295. | Красевич Вероніка (Бородянський академічний ліцей) | |
9296. | Коваль Анна Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9297. | Рибачук Ілля (ЛНВК №24) | |
9298. | Степанцов Юрій Олександрович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
9299. | Ткач Марія Андрїївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9300. | Лідич Анастасія (Вараська ЗОШ №1) | |
9301. | Зеленін Даніл (Криворізька ЗОШ №102) | |
9302. | Головко Домініка Максимівна (Яснопільщанський НВК) | |
9303. | Сиванич Марія Денисівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
9304. | Івершень Злата (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9305. | Демяненко Максим (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
9306. | Чайковська Яна Михайлівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
9307. | Паламарчук Олег Михайлович (Школа №64) | |
9308. | Бендера Вероніка Олегівна (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | |
9309. | Лобов Іван Сергійович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
9310. | Горкун Максим (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9311. | Грогуль Анастасія Олександрівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
9312. | Токаренко Данило Дмитрійович (НВК-ліцей №100) | |
9313. | Слатенко Тимур (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
9314. | Сачанюк Дар'я (Одеська ЗОШ № 23) | |
9315. | Давидчук Нікіта (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
9316. | Голуб Катерина Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
9317. | Петренко Олексій (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
9318. | Кофан Марія Олегівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
9319. | Ковальчук Михайло (Первомайська ЗОШ № 12) | |
9320. | Іванцов Богдан Олександрович (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | |
9321. | Руденко Артем Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9322. | Ленцова Анастасія Антонівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9323. | Омельченко Максим (Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
9324. | Задверняк Софія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
9325. | Руда Вікторія Романівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | |
9326. | Дика Єва Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | |
9327. | Головко Дарина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
9328. | Вербовський Владислав (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
9329. | Мельник Денис (Кочержинський НВК) | |
9330. | Тронько О.О. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
9331. | Єрмак Кирило Данилович (Первомайська гімназія № 3) | |
9332. | Царкова Варвара Андріївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
9333. | Задніпровський Олексій Сергійович (Запорізький колегіум №98) | |
9334. | Цвіркун Мішеліна Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
9335. | Бахмет Олексій Максимович (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
9336. | Захарченко Валерія Олегівна (Шепетівський НВК №1) | |
9337. | Байдак Олександр Сергійович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
9338. | Фецич Богдан (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
9339. | Мотрич Анастасія Володимирівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
9340. | Донченко Олександр Євгенович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
9341. | Лионг Туан Хоа (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9342. | Мазур Уляна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
9343. | Крук Денис Юрійович (Селищанський НВК) | |
9344. | Римський Ярослав Русланович (НВК-ліцей №100) | |
9345. | Ворона Анастасія (Мовний центр "Країна знань") | |
9346. | Шлапак Костянтин (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | |
9347. | Міськів Ілля (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
9348. | Сьомік Христина Романівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9349. | Альохіна Вікторія (ЗОШ №5) | |
9350. | Пискунов Станіслав Максимович (Одеська CШ №119) | |
9351. | Венедіктов Денис Станіславович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
9352. | Мельник Виктория Юрьевна (Школа №64) | |
9353. | Ластівка Марічка Юріївна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
9354. | Трофименко Максим Володимирович (Перша міська гімназія) | |
9355. | Зюзікова Мілана Сергіївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
9356. | Новгородський Гліб Русланович (НВК-ліцей №100) | |
9357. | Іванус Софія Андріївна (Більченський НВК) | |
9358. | Яковенко Юлія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
9359. | Щитов Максим Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
9360. | Сорочан Надія Григорівна (Шепетівський НВК №1) | |
9361. | Шушняк Єва (Кремінська школа-гімназія) | |
9362. | Кордан Гліб (КЗО НВО №28) | |
9363. | Злонкевич Марія (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
9364. | Старостін Тимур (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9365. | Цимбал Анна Владиславівна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
9366. | Поцепун Анастасія Марківна (Дудчанське З0СШП) | |
9367. | Чистяков Ярослав Андрійович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
9368. | Рубльова Вікторія Олександрівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
9369. | Заєць Катерина Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
9370. | Гетьман Аріна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
9371. | Петришен Артем Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | |
9372. | Лошаденко Олександр Юрійович (НВК №25 "Волошка") | |
9373. | Фокін Максим (НВК «Святошинська гімназія») | |
9374. | Морозова Дар'я Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9375. | Гуйва (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
9376. | Сідак Софія (Микулицька ЗОШ) | |
9377. | Грибанов Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
9378. | Запіченко Іван Олександрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
9379. | Хом`яченко Олексій Олексійович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
9380. | Вакарюк Софія (Ліцей №4) | |
9381. | Логутова Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
9382. | Хоменко Аріна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
9383. | Носіков Кирило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9384. | Мазур Лілія Сергіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
9385. | Сосновська Олександра (Одеська спеціалізована школа №10) | |
9386. | Збарська Поліна (НВК-ліцей №100) | |
9387. | Хмельницький Нікіта Сергійович (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
9388. | Майоров Андрій (Міжнародна Французька Школа) | |
9389. | Підгурська Аліса Станіславівна (Хлібодарівський НВК) | |
9390. | Барабаш Богдан Сергійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
9391. | Сулаймонова Гулясар Шамілівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
9392. | Пець Маргарита Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
9393. | Позднякова Єва (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
9394. | Мазур Анастасія Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9395. | Мельничук Майя (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
9396. | Гацько Марія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
9397. | Сурмач Артем Ілліч (Миролюбівський НВК) | |
9398. | Студьонова Катерина (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
9399. | Островський Ярослав Юрійович (НВК-ліцей №100) | |
9400. | Семенюк Олексій (Вараська ЗОШ №1) | |
9401. | Каклікян Аріна Геворгівна (НВК-ліцей №100) | |
9402. | Лі Михайло Олександрович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
9403. | Щурко Остап Ігорович (ЛГ "Престиж") | |
9404. | Пукало Вікторія (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
9405. | Андрусик Софія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
9406. | Пітенко Олександр (Гімназія Claris Verbis) | |
9407. | Гаршин Дмитро (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
9408. | Косович Вікторія (ЛСЗШ №71) | |
9409. | Угніч Олександр Володимирович (Криворізька ЗОШ №126) | |
9410. | Халимон Євгенія (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
9411. | Говорищева Анна (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
9412. | Саадулаєв Арсен Русланович (Охтирська гімназія) | |
9413. | Дзюба Вікторія Романівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
9414. | Ничипорук Владислав Ігорович (ТСШ №29) | |
9415. | Пінігіна Варвара Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9416. | Айтан Айля (Think Global) | |
9417. | Зайцев Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9418. | Мандролько Ксенія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
9419. | Янголь Аліса Андріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
9420. | Нестеренко Анастасія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
9421. | Топільницька Наталія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
9422. | Діденко Аріна Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9423. | Генсюр Каміла Анатоліївна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
9424. | Ніколай Таран (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9425. | Череповський Тимур (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
9426. | Кононова Марія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9427. | Скоробогатов Олексій (Харківський ліцей № 149) | |
9428. | Євгенюк Євген (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
9429. | Назаренко Іван Андрійович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
9430. | Харабарук Максим (НВК №9) | |
9431. | Денисенко Антон Ігорович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
9432. | Дубровко Дмитро Олександрович (Криворізька гімназія №127) | |
9433. | Велк Максим Володимирович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
9434. | Царелунга Марія Олександрівна (Одеська СШ № 117) | |
9435. | Дейнак Максим Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
9436. | Трубчанінов Олександр Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
9437. | Бондарук Гліб Олексійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
9438. | Амер Сальсабіль Шадівна (Гімназія "Наше майбутнє") | |
9439. | Карнюк Маргарита Віталіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
9440. | Никифорчин Іванка (Школа дружня до дитини) | |
9441. | Николаенко Анастасия Валентиновна (Одеська гімназія №4) | |
9442. | Ткаченко Данило (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
9443. | Гнип Діана (ЛСЗШ №71) | |
9444. | Лисенко Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
9445. | Сікаленко Максим Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9446. | Бєлікова Катерина Романівна (Попаснянська гімназія № 20) | |
9447. | Мигас Марія Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
9448. | Яровий Михайло Сергійович (Think Global) | |
9449. | Іванова Ганна (ЗЗСО №10) | |
9450. | Митяненко Надежда Вадимовна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
9451. | Дондюк Іван Іванович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9452. | Свистун Тимофій Павлович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
9453. | Нетай Данііл Романович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
9454. | Стефаняк Лілія (НВК "Всезнайко") | |
9455. | Яковенко Максим Андрійович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
9456. | Бернацький Олександр (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
9457. | Голуб Іван Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9458. | Репак Антоніна (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | |
9459. | Овчинникова Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
9460. | Шандра Аніта (Школа №7) | |
9461. | Шаповалов Єгор Володимирович (Роздолівський НВК) | |
9462. | Максименко Дарія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
9463. | Ситник Микита Артемович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9464. | Гірчак Костянтин Володимирович (ТСШ №29) | |
9465. | Хоменко Дарина Олександрівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | |
9466. | Гайша Анна Євгеніївна (Перша міська гімназія) | |
9467. | Березенко Кирило Олександрович (Перещепинський НВК "Родина") | |
9468. | Перепелиця Діана Сергіївна (Гімназія «Консул» №86) | |
9469. | Доценко Єлизавета Ігорівна (Одеська CШ №119) | |
9470. | Скачко Даниіл Володиморович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9471. | Жупник Юлія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
9472. | Ткачук Яна (НВК №9) | |
9473. | Матчин Дмитро Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9474. | Кривенко Вероніка (Гімназія Claris Verbis) | |
9475. | Жайворонок Дмитро (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
9476. | Каліненков Ігор Сергійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
9477. | Гончарова Валерія Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
9478. | Михалевич Єлизавета (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
9479. | Таньков Арсеній Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | |
9480. | Клиш Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | |
9481. | Семенюк Артем Ігорович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
9482. | Матіяш Мар'яна Ігорівна (Школа №23) | |
9483. | Мізернюк В В. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
9484. | Дурда Дмитро Юрійович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
9485. | Горленко Станіслав Іванович (Магдалинівська ЗОШ) | |
9486. | Ласійчук Катерина (НВК №9) | |
9487. | Теніщева Поліна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
9488. | Бокій Микола (ЗЗСО 94) | |
9489. | Кінах Олеся Миколаївна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | |
9490. | Малих Мирослава Максимівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
9491. | Карпович Вікторія (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
9492. | Даниленко Аліса Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9493. | Юськів Олександр (Криворізька ЗОШ №102) | |
9494. | Багмет Іван (КЗО НВО №28) | |
9495. | Запталова Арина (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9496. | Якушин Дмитро (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
9497. | Бабенко Алина Игоревна (Користівський ліцей) | |
9498. | Чернець Іван Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9499. | Єгорова Софія (КЗО НВО №28) | |
9500. | Кругляк Нікіта Олегович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
9501. | Бондаренко Давід Володимирович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
9502. | Шишковська Оксана Олександрівна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
9503. | Клещ Кіра Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
9504. | Борисенко Уляна Олегівна (Благовіщенська ЗОШ) | |
9505. | Кочоян Рустам Русланович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9506. | Кучерявий Микола Вікторович (НВК-ліцей №100) | |
9507. | Декін Андрій (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
9508. | Медвідь Юрій Романович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
9509. | Петканич Святослав Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9510. | Мотуз Микола Дмитрович (Криворізька ЗОШ №58) | |
9511. | Пущіна Поліна (Міжнародна Французька Школа) | |
9512. | Шерман Адель Вячеславівна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
9513. | Стаджадзе Анастасія Григорівна (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
9514. | Танський Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9515. | Петриченко Мілан (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
9516. | Бойко Надія Олександрівна (Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
9517. | Потримай Тарас Віталійович (Роздолівський НВК) | |
9518. | Димитрова Владислава (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
9519. | Токарчук Назар Сергійович (Сапогівський НВК) | |
9520. | Вельгач Віктор (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
9521. | Жданюк Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | |
9522. | Кущенко Владислав Дмитрович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
9523. | Химич Микола (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
9524. | Жигайло Юрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
9525. | Коваленко Олександр (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
9526. | Панчук Софія Володимирівна (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | |
9527. | Маршутка Христина (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
9528. | Богданова Марія Миколаївна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
9529. | Коваль Соломія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
9530. | Наріжний Микола (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
9531. | Вознюк максим (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | |
9532. | Полянська Яна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
9533. | Троян Артем Ярославович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
9534. | Сагєєв Денис Ілліч (КЗ "Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступенів" ВРР ЗО) | |
9535. | Горбачук Михайло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
9536. | Рижова Марія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
9537. | Дмитренко Катерина Володимирівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
9538. | Дуда Ярина (НВК №9) | |
9539. | Антонюк Марина Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
9540. | Лавриш Милана Дмитрівна (Навчально-виховний комплекс № 183) | |
9541. | Олександренко Микита Євгенович (Харківський ліцей № 149) | |
9542. | Малецька Анастасія (Одеська СШ № 121) | |
9543. | Лисак Катерина Виталивна (Криворізька ЗОШ №99) | |
9544. | Глущенко Амір Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
9545. | Яворська Ольга (Одеська СШ № 117) | |
9546. | Нестеров Гліб Олексійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
9547. | Гавриленко Марія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
9548. | Андрєєнкова Анастасія Андріївна (Formula) | |
9549. | Цапко Всеволод Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9550. | Охотнік Марія (КЗО НВО №28) | |
9551. | Кряжкова Злата (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
9552. | Никитенко Діана Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
9553. | Мельничук Єлизавета Олегівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
9554. | Денищич Кароліна (Верблюзький НВК) | |
9555. | Бондаренко Влада (НВК-ліцей №100) | |
9556. | Акименко Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9557. | Ендеберя Алена Аликсандровна (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | |
9558. | Суханова Аліса (Вараська ЗОШ №1) | |
9559. | Коваленко Іван (ЗЗСО 94) | |
9560. | Греку Віктор Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
9561. | Варахтіна Маша (Мовний центр "Країна знань") | |
9562. | Грушевський Микола Максимович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | |
9563. | Дуб Альона (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
9564. | Бурчак Аріна Олександрівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
9565. | Горєвалов Матвій Анатолійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
9566. | Остапець Євгенія Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9567. | Чернобай Олександр Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
9568. | Кіндзерський Даніїл Вікторович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
9569. | Крамарова Анфіса Григорівна (НВК-ліцей №100) | |
9570. | Горін Рінат (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9571. | Ковальчук Дар'я Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9572. | Плетенець Евгеній Сергійович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
9573. | Мельник Вадим Ігорович (ТОВ "СЗНЗ "Британіка Скул""") | |
9574. | Русенко Сніжана Романівна (КЗ "Ліплявський НВК") | |
9575. | Мартинова Эрика (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
9576. | Демборинська Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
9577. | Багрій Дар'я Михайлівна (Шепетівський НВК №1) | |
9578. | Moldosanov Aidin (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
9579. | Артеменко Кіра Миколаївна (Мовний центр "Країна знань") | |
9580. | Соснов Гліб Костянтинович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
9581. | Возненко Дарія Вікторівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
9582. | Рибак Ангеліна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
9583. | Єгоров Олександр Олександрович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
9584. | Озадовська Маргарита (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
9585. | Бондар Денис (ТСШ №29) | |
9586. | Криворучко Дар'я (СЗШ № 42) | |
9587. | Воротинський Андрій Вікторович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
9588. | Бойко Лев (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9589. | Іванченко Ірина (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
9590. | Машкова Софія (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
9591. | Колесник Євгенія Дмитрівна (Одеська СШ № 117) | |
9592. | Сербін Віталій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9593. | Колач Наталія Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
9594. | Чмир Олександр (НВК-ліцей №100) | |
9595. | Маковей Богдан Сергійович (ЗОШ №8) | |
9596. | Зварич Меланія Ігорівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
9597. | Ващишина Анна (Вараська ЗОШ №1) | |
9598. | Мазуряк Василь (Ліцей №4) | |
9599. | Наумова Аріна (Ліцей "Інтелект") | |
9600. | Кравченко Ілля Сергійович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
9601. | Тетко Анастасія Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
9602. | Самойленко Ольга (Микулицька ЗОШ) | |
9603. | Котубей Михайло (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | |
9604. | Кирило Папуша (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9605. | Монастирський Володимир Іванович (Школа №23) | |
9606. | Ковальчук Маргарита Анатоліївна (Левківська ЗОШ) | |
9607. | Димид Олександр (Плугівський НВК) | |
9608. | Дробишінець Ярослав Михайлович (ЛНВК №24) | |
9609. | Сафруняк Роман Олександрович (Миролюбівський НВК) | |
9610. | Мустафіна Діана Тимурівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
9611. | Ляхів Наталія Степанівна (Більченський НВК) | |
9612. | Трачук Ілона Василівна (Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9613. | Кравчук Артем Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
9614. | Клименко Ілля Дмитрович (Миколай-Пільський НВК) | |
9615. | Бреус Іван (Школа №17) | |
9616. | Рiана Перекрестова (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9617. | Юсубова Ельміра Сархадовна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9618. | Тихомиров Тимур (Школа №64) | |
9619. | Гунько Артем Геннад. (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
9620. | Ткаченко Аліна (Одеська ЗОШ № 92) | |
9621. | Марушко Кірілл (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9622. | Мельник Максим (Школа № 5) | |
9623. | Мартынова Полина Максимовна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
9624. | Борис Вадим (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
9625. | Гажий Кирило (Одеська СШ № 121) | |
9626. | Точальна Каміла Іванівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
9627. | Гогчян Давид Арсенович (Миколай-Пільський НВК) | |
9628. | Бородіна Кира (Одеська ЗОШ №118) | |
9629. | Моісеєва Аврора (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
9630. | Семено Домініка Ігорівна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
9631. | Бровко Ангеліна Юріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
9632. | Андрющенко Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
9633. | Чех Марк Сергійович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
9634. | БОКАРЄВа Катерина Михайлівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
9635. | Барбелко Вікторія Вікторівна (НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | |
9636. | Садковський Платон Юрійович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
9637. | Долгошеєв Єгор Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
9638. | Рижкова Владислава (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
9639. | Дарченко Анна Анатоліївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
9640. | Заїкін Віталій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
9641. | Токар Даніло (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
9642. | Харченко Даніїл Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
9643. | Чухрай Анастасія Іванівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | |
9644. | Ментова Анна Андріїївна (Підгороднянська ЗОШ) | |
9645. | Романчук Святослав Андрійович (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | |
9646. | Случинська Ілона (Одеська СШ №50) | |
9647. | Харченко Крістіна Юріївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
9648. | Селедцов Марк Сергійович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
9649. | Зозуля Ксенія Вікторівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
9650. | Вавілова Марія (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
9651. | Артюхов Максим Сергійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
9652. | Петрова Ника (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9653. | Какасенко Ілля Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9654. | Печененко-Сирбу Орина Владиславівна (Block Language Club) | |
9655. | Ясинський Олександр Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
9656. | Альошина Поліна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
9657. | Турович Вероніка Олександрівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
9658. | Терещенко Володимир (Одеська СШ № 121) | |
9659. | Немеш Наталія Василівна (Углянська ЗОШ) | |
9660. | Мудрак Олександр Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
9661. | Андрющенко Дмитро Сергійович (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | |
9662. | Можаєв Єгор Даніїлович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
9663. | Тимченко Надія Федорівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
9664. | Кулик Владислав (Верблюзький НВК) | |
9665. | Гордійчук Софія Андріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
9666. | Лошак Надія Василівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
9667. | Ковальчук Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
9668. | Дерцені Адріана Тихомирівна (Мужіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9669. | Рудюк Артем (Одеська ЗОШ № 92) | |
9670. | Горшков Максим Евгеньевич (Одеська СШ № 117) | |
9671. | Кривошапка Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9672. | Британ Катерина Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9673. | Жак Богдан (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
9674. | Перекрест Марія (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
9675. | Дрюк Максим Дмитрович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
9676. | Богун Аріна (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
9677. | Янушевська Єлиавета (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
9678. | Карабанов Станіслав (Одеська ЗОШ № 92) | |
9679. | Закренична Олександра Олександрівна (Хутірський НВК) | |
9680. | Благий Євген Олександрович (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
9681. | Хомяк Юрій (Міжнародна Французька Школа) | |
9682. | Висоцька Вікторія (ЗОШ №1) | |
9683. | Фреїв Катерина Русланівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
9684. | Перегудова Уляна (ЗЗСО №10) | |
9685. | Савицький Тимофій Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
9686. | Слабенко Максим (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
9687. | Ліманенко Сабіна Тахіровна (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | |
9688. | Галицька Руслана (НВК №9) | |
9689. | Климчак Герман Сергеевич (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12) | |
9690. | Гельжинський Ярослав (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
9691. | Родіонова Василиса (Будянський ліцей) | |
9692. | Петров Артем Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | |
9693. | Маленко Максим (Одеська ЗОШ № 92) | |
9694. | Монташевич Оксана Романівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
9695. | Демидова Вікторія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
9696. | Курочкіна Майя Михайлівна (Одеська ЗОШ №5) | |
9697. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
9698. | Татаріна Дарія Ігорівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
9699. | Гураль Юлія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
9700. | Артем Білоус (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9701. | Мартинюк Вікторія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
9702. | Курочка Максим Ігорович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
9703. | Бойчук Дар'я Дмитрівна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9704. | Гажур Матвей (Криворізька гімназія №127) | |
9705. | Міхейкіна Анастасія Олександрівна (ХЗОШ № 95) | |
9706. | Пилипенко Андрій Вадимович (НВК-ліцей №100) | |
9707. | Бабак Софія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
9708. | Чорноморець Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
9709. | Вислоцька Софія Валеріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
9710. | Касьянова Руслана Ігорівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
9711. | Михайловська Вікторія Вікторівна (Ліцей №303 суспільно-природничого профілю) | |
9712. | Зобнов Тимур Ілліч (ПЗ Харківська школа I-III ст. "Ангстрем") | |
9713. | Турчановська Амелія (Стем-центр "Сократ") | |
9714. | Бірюк Марія Ігорівна (Криворізька СШ №71) | |
9715. | Висоцький Курпіль Миколайович (Криворізька ЗОШ №99) | |
9716. | taisia.tymofieieva (Одеська СШ № 117) | |
9717. | Сенчило Георгій Максимович (Перша міська гімназія) | |
9718. | Генова Карина Степанівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | |
9719. | Попович Андрій Валерійович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
9720. | Джур Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
9721. | Бондаренко Юлія (Криворізька ЗОШ №126) | |
9722. | Топал Марко (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
9723. | Кушнаренко Віра (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9724. | Козак Поліна Василівна (ХЗОШ № 91) | |
9725. | Фомінський Микола Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | |
9726. | Савчук Варвара (СШ №86) | |
9727. | Симович Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
9728. | Адамов Максим Віталійович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
9729. | Юсупова Аделіна Денисівна (Первомайська гімназія № 3) | |
9730. | Бодня Данило Євгенійович (НВК-ліцей №100) | |
9731. | Неділько Дарина Володимирівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
9732. | Чорна Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
9733. | Шаталов Олег Артемович (Костянтинівська ЗШ №5) | |
9734. | Максименко Дмитро (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | |
9735. | Тимчук Микола Вікторович (ЗОШ №8) | |
9736. | Косов Микола Анатолійович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
9737. | Штурмак Тимур Романович (Луганська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
9738. | Матусевич Нікіта Сергійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
9739. | Плаксун Дмитро Максимович (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | |
9740. | Назаренко Софія Олександрівна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
9741. | Олiйник Максим Сергiйович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
9742. | Шевчук Анастасія Віталіївна (Поповецька ЗОШ) | |
9743. | Лупан Віталіна Іванівна (Старожадівський НВК) | |
9744. | Заіка Єгор Юрійович (НВК №25 "Волошка") | |
9745. | Христенко Тимур Юрійович (Харківський ліцей № 149) | |
9746. | Броска Дмитро Володимирович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9747. | Саприкіна Дар'я Леонідівна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
9748. | Гатало Олександр Вікторович (ТСШ № 3) | |
9749. | Ткачук Ян Сергійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
9750. | Рогова Олександра Віталіївна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
9751. | Пащенко Анастасія Ігорівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
9752. | Курбатов Давид Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
9753. | Лунегов Микита Євгенійович (НВК-ліцей №100) | |
9754. | Петричко Яна Вікторівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
9755. | Бортник Віолета (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
9756. | абдуллаєва соня (Одеська СШ № 117) | |
9757. | Брана Яна Русланівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
9758. | Вікторія Малиш (ThinkGlobal) | |
9759. | Внукова Анастасія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
9760. | Ханик Андрій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
9761. | Ткаченко Серафима (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9762. | Лелет Вероніка (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
9763. | Кіжнер Єва (КЗО НВО №28) | |
9764. | Шапаренко Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9765. | Ларіонова Катерина Костянтинович (НВК-ліцей №100) | |
9766. | Синетар Вадим (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | |
9767. | Бурдейний Денис Миколайович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
9768. | Гончарова Єлизавета Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9769. | Дмитрієнко Марія Павлівна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
9770. | ЛИТВИНЕНКО СОФИЯ ВЛАДИМИРОВНА (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
9771. | Дану Андрій Ігорович (Одеська ЗОШ №5) | |
9772. | Чорна Валерія Ігорівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
9773. | Білопольська Вероніка Олександрівна (Вороненська ЗОШ) | |
9774. | Деремешко Софія (КЗО НВО №28) | |
9775. | Пурдишева Аліна Олексіївна (НВК-ліцей №100) | |
9776. | Цобенко Артем (Одеська СШ № 121) | |
9777. | Шерепенко Єлизавета Петрівна (СШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 м. Києва) | |
9778. | Уварова Аліна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9779. | Садовська Світлана Олександривна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9780. | Ладигін Артур Віталійович (Школа №16) | |
9781. | Дубровіна Владлена Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
9782. | Ткачов Кирило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9783. | Бондар Денис (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
9784. | Балика Марія (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
9785. | Дідушенко Марк Дмитрович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9786. | Ельдар Чурілов (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9787. | Бабенко Єлизавета (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | |
9788. | Зіновчук Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | |
9789. | Мошко Ельмір Ілгарович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
9790. | Гузь Богуслав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9791. | Бейзим Олександр Володимирович (Школа №1) | |
9792. | Зелінський Данило Віталійович (НВК-ліцей №100) | |
9793. | Альзубі Амалія (Гімназія "Наше майбутнє") | |
9794. | Крамаренко Богдан Едуардович (Миколай-Пільський НВК) | |
9795. | Мачигін Ілля Олександрович (ЗНВК "Мрія") | |
9796. | Скрекотень Єва Вадимівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
9797. | Комаров Олександр (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
9798. | Артем'єва Ірина (НВК "Домінанта") | |
9799. | Рябушко Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
9800. | Ягніченко Роман Володимирович (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
9801. | Шевчук Єлізавета Андріївна (Перша міська гімназія) | |
9802. | Рудніцька Діана Олександрівна (СЗШ №215 м. Києва) | |
9803. | Гончаров Олександр (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9804. | Ростом’янц Едуард Артурович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9805. | Виблая Катерина Русланівна (НВК-ліцей №100) | |
9806. | Потаєнко Андрій Юрійович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
9807. | Гуля Варвара (Криворізька ЗОШ №59) | |
9808. | Сахарчук Назар Сергійович (ЛНВК №24) | |
9809. | Ведєрніков Дмитро Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
9810. | Дмитрієв Ілля Вячеславович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
9811. | Лужанська Мирослава Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
9812. | Петров Дмитро Русланович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
9813. | Подколзін Ярослав (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
9814. | Ахтемійчук Анастасія (Кіцманський НВК) | |
9815. | Тертичний Кіріл Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
9816. | Тетерич Ілля Володимирович (Романо-германська гімназія 123) | |
9817. | Міроненко Аліна (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | |
9818. | Галайчук Яна Сергіївна (Одеська СШ № 35) | |
9819. | Купченко Євгеній (Микулицька ЗОШ) | |
9820. | Жеруль Владислав Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | |
9821. | Калатур Анастасія Романівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
9822. | Бойко Катерина (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
9823. | Бондар Анна Олегівна (Шепетівський НВК №1) | |
9824. | Домерт Владислав Олександрович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
9825. | Капінус Данило Денисович (НВК-ліцей №100) | |
9826. | Гаврилюк Олександра Анатоліївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
9827. | Романюк Софія (КЗО "СЗШ № 49") | |
9828. | Мороз Олександра (Вараська ЗОШ №1) | |
9829. | Щербакова Марія Костянтинівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9830. | Пеляк Олеся Костянтинівна (Олешинська гімназія) | |
9831. | Сашков Денис Михайлович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
9832. | Назаров Богдан (Новолабунська ЗОШ) | |
9833. | Кириченко Артур Юрійович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
9834. | Коленченко Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | |
9835. | Кащук Сергій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
9836. | Мельник Максим Вікторович (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | |
9837. | Бобир Антон (КЗО НВО №28) | |
9838. | Лаур Катерина Миколаївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
9839. | Ковтун Олександр Олександрович (Ліцей "Інтелект") | |
9840. | Мосцевенко Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9841. | Вішован Анатолій Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
9842. | Колесник Арсеній (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
9843. | Кошкаров Михайло Олексійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
9844. | Грицаєва Дар'я Олександрівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
9845. | Николин Олександр Віталійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
9846. | Борисенко Назар Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
9847. | Василенко Богдан Олексійович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
9848. | Томашевська Діана Василівна (Ліцей "Львівський") | |
9849. | Кияниця Лілія Денисівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9850. | Денісова Уляна Русланівна (ХЗОШ № 95) | |
9851. | Навотна Анна Романівна (Старожадівський НВК) | |
9852. | Снітко Дмитро Андрійович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
9853. | Михайлов Гліб Андрійович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
9854. | Петраковсяка Поліна Олександрівна (Школа №64) | |
9855. | Гришнюк Анна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
9856. | Аль Згейр Тимур (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
9857. | Килюшик Вікторія Сергіївна (ЗОШ №4) | |
9858. | Литвин Єлисей Олексійович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
9859. | Олійник Дар'я (НВК-ліцей №100) | |
9860. | Шоркин Давид Вадимович (Калинівський НВК №1) | |
9861. | Домачук Каріна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
9862. | Чурсин Тимур Владиславович (ХЗОШ № 51) | |
9863. | Мельниченко Денис Миколайович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
9864. | Котенко Кіра (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
9865. | Ячменьова Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
9866. | Нога Анна Сергіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
9867. | Жарінова Єлизавета Георгіївна (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | |
9868. | Ретунська Карина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9869. | Малюга Евеліна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
9870. | Лев Шишковський (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9871. | Мороз Анна Романівна (СЗШ № 3 м.Трускавець) | |
9872. | Андрелука Микола Романович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
9873. | Бозюн Максим Романович (Одеська Маріїнська гімназія) | |
9874. | Алєніна Катерина (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
9875. | Распопова Олеся Олексiiвна (СЗШ № 12) | |
9876. | Колесник Кирил Романович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
9877. | Коновиченко Дар’я Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
9878. | Книш Світлана Романівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9879. | Локтева Єлизавета Костянтинівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
9880. | Шараєвський Станіслав Федорович (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
9881. | Шпильчак Христина (Ліцей "Львівський") | |
9882. | Кашевко Юлія Петрівна (Уторопський ліцей) | |
9883. | Бабяк Олександр Романович (Харківський ліцей № 89) | |
9884. | Левицький Тимофій (Одеська ЗОШ № 92) | |
9885. | Шевченко Максим Тарасович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
9886. | Горбань Олександра (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
9887. | Троянов Михайло Андрійович (ХЗОШ № 51) | |
9888. | Безсонова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9889. | Ізвощик С.Д. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
9890. | etr5u (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
9891. | Лагода Еріка Антонівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
9892. | Бутько Олександра Віталіївна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
9893. | Піголь Ярослав Юрійович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
9894. | Білик Дарина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9895. | Ланін Артем Романович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
9896. | Бондарєва Евеліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9897. | Грідін Мирон Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
9898. | Шутовська Марта Олександровна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
9899. | Долгополова Анна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
9900. | Сокол Єва (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
9901. | Васіліка Карина (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
9902. | Новіков Єгор (ХЗОШ № 95) | |
9903. | Мірських Софія Русланівна (Мовний центр "Країна знань") | |
9904. | Махмудова Мілана Магірівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
9905. | Гамаль Євгеній (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | |
9906. | Концур Катерина (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
9907. | Гордєєва Крістіна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
9908. | Яцишин Радомир Миколайович (ТСШ № 3) | |
9909. | Шуліка Дар`я Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
9910. | Раскін Андрій (Стем-центр "Сократ") | |
9911. | Колмиков Артем Сергiйович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
9912. | Чижов Олексій (КЗО НВО №28) | |
9913. | Ковальський Василь Романович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
9914. | Котолуп Лев Юрійович (Перша міська гімназія) | |
9915. | Біжко Герман (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9916. | Ткачук Орест (НВК №9) | |
9917. | Надь Евеліна Денисівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
9918. | Плужник Вікторія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
9919. | Демашев Матвій Віталійович (Мовний центр "Країна знань") | |
9920. | Долженко Поліна Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
9921. | Лабушняк Нікіта Максимович (Одеська ЗОШ № 92) | |
9922. | Цопа Вікторія Іванівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
9923. | Рижий Матвій (Вараська ЗОШ №1) | |
9924. | Желнова Анна (Одеська ЗОШ № 92) | |
9925. | Карпов Віктор (Криворізька ЗОШ №102) | |
9926. | Дубина Людмила (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
9927. | Асадова Ельвiна Яшарiвна (Вiльненська ЗОШ I-III ступенiв) | |
9928. | Мамчур Олександра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
9929. | Павленко Софія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
9930. | Барай Мілана Олексіївна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | |
9931. | Савенко Альона Дмитрівна (Ватутінський ліцей) | |
9932. | Маковєєнко Олеся Артемівна (Артемівська ЗОШ №12) | |
9933. | Гайструк Данило Олександрович (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | |
9934. | Кухаренко Євген (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
9935. | Дорош Олег (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
9936. | Складнікова Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
9937. | Лето Тимур Кристинович (Криворізька ЗОШ №126) | |
9938. | Мамалига Юлія (Одеська спеціалізована школа №10) | |
9939. | Ткаченко Ганна Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
9940. | Андрєєв Єгор Сергійович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | |
9941. | Корольов Марк Тимурович (Соледарська ЗОШ №13) | |
9942. | Набок Марія Володимирівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | |
9943. | Ільчук Варвара Сергіївна (Ліцей №4) | |
9944. | Балаян Єгор Станіславович (Одеська Маріїнська гімназія) | |
9945. | Драчек Вікторія Вікторівна (Шепетівський НВК №1) | |
9946. | Літвінова Анастасія Артемівна (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | |
9947. | Томашевський Дмитро (НВК "Святошиньска гімназія") | |
9948. | Ковалець Назар (Вараська ЗОШ №1) | |
9949. | Аль-Хаваджа Адам (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
9950. | Баніт Аким (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
9951. | Яковенчук Іванна Дмитрівна (Уторопський ліцей) | |
9952. | Дячук Олександра Олегівна (Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів) | |
9953. | Оборський Михайло Сергiйович (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
9954. | Рузаєв Сергій Олександрович (Харківський ліцей № 149) | |
9955. | Кондратюк Богдан (Маріупольська СШ №4) | |
9956. | Джус Анна (ThinkGlobal, Львів) | |
9957. | Красовський Дмитро (Сарненська ЗОШ №6) | |
9958. | Мамедова Аліна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | |
9959. | Пирогова Елизавета Павловна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | |
9960. | Пикалюк Максим Сергійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
9961. | Федорова Дана Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
9962. | Волинець Кароліна (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
9963. | Токарчук Анна Олександрівна (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
9964. | Михайло Маслянський (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
9965. | Ряпосов Олег Вікторович (Парасковіївська ЗОШ) | |
9966. | Рєдін Максим Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9967. | Ікленко Артем Анатолійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
9968. | Рудік Валерія Ігорівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
9969. | Загородній Денис Олександрович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
9970. | Чижук Вероніка Павлівна (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | |
9971. | Любченко Костянтин Андрійович (Уманська ЗОШ №5) | |
9972. | кондратьева Анастасія сергіївна (КЗО НВО №28) | |
9973. | Зеленський Степан Дмитрович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
9974. | Долгошенко Костянтин (Одеська СШ № 121) | |
9975. | Герасько Вероніка (Криворізька ЗОШ №102) | |
9976. | Шевченко Василь (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
9977. | Махно Данііл (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9978. | Наконечна Поліна Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
9979. | Дергоусов Назар Русланович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
9980. | Гончаров Олексій (НВК «Святошинська гімназія») | |
9981. | Геращенко Артемій (Кушугумський НВК "Інтелект") | |
9982. | Радик Остап Ігорович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
9983. | Мітла Артур (Криворізька ЗОШ №126) | |
9984. | Корючев Данііл (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
9985. | Олійник Поліна Вячеславівна (Херсонська спеціалізована школа №52) | |
9986. | Марія Некрасова (Мовна школа "Lingua") | |
9987. | Лебедок Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
9988. | Олійник Макар (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
9989. | Кекот Марта (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
9990. | Кудінова Аміна (ЗЗСО №10) | |
9991. | Полупан Денис (Одеська ЗОШ №118) | |
9992. | Капанжи Єва Георгіївна (Ліцей №13) | |
9993. | Гасюк Анастасія (Первомайська ЗОШ № 12) | |
9994. | Минько Вадим (Новолабунська ЗОШ) | |
9995. | Клименко Іван (Мовний центр "Країна знань") | |
9996. | Зощук Наум Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
9997. | Шуляк Маріанна Іванівна (ВПГ "Дельфін") | |
9998. | Френкель Дмитрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
9999. | Борзик Максим Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
10000. | Головченко Дарья (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
10001. | Заїка Анна (Криворізька гімназія №127) | |
10002. | Рижова Діана Олексіївна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
10003. | Ніколаєв Назар (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
10004. | Долина Артем (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
10005. | Іваненко Катерина Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
10006. | Павліченко Микита Володимирович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
10007. | Швець Марія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
10008. | Баєвер Поліна Олександрівна (Харківський ліцей № 149) | |
10009. | Муштак Ідріс Ахмад (Школа №64) | |
10010. | Федорів Соломія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10011. | Беримець Вероніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10012. | Михайлов Антон Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
10013. | Мороз Софія Максимівна (Formula) | |
10014. | Орлов Ілля (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
10015. | Римаренко Святослав Олександрович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
10016. | Прудиус Злата (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
10017. | Одінцова Валерія Андріївна (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
10018. | Логвинова Софія (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
10019. | Фам Чан За Хуі (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10020. | Куліш Маргарита (Будянський ліцей) | |
10021. | Ковалевський Олександр (Вараська ЗОШ №1) | |
10022. | Костик Ольга (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
10023. | Кучер Олександра (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
10024. | Краснік Артем (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
10025. | Ткачук Дарина Богданівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
10026. | Бiлодiд Ілона Романівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
10027. | Притуляк Олександра Романівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
10028. | Вороновський Максим (Вараська ЗОШ №1) | |
10029. | Заболотько Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
10030. | Шмигельський Владислав Сергійович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
10031. | Маковецький Крістіан (Калинівський НВК №1) | |
10032. | Єлісєєнко Варвара Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
10033. | Сірмай Юлія Олександрівна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
10034. | Ткачук Наталія Ігорівна (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | |
10035. | Пархоменко Анастасія Петрівна (Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
10036. | Плакса Єгор Віталійович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
10037. | Неміш Софія Григорівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
10038. | Корнієнко Дмитро Олексійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
10039. | Ємцева Катерина Сергіївна (Сахновщинська ЗОШ №2) | |
10040. | Запорожець Мелані (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
10041. | Меденець Вероніка Василіївна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
10042. | Кухарчук Антон Валерійович (Шепетівський НВК №1) | |
10043. | Новіков Ілля (Криворізька СШ№70) | |
10044. | Володько Марія (Вараська ЗОШ №1) | |
10045. | Кучинська Софія Миколаївна (Понінківський НВК) | |
10046. | Малишко Ірина (КЗО НВО №28) | |
10047. | Гризовський Ярослав Володимирович (Мазниківський НВК) | |
10048. | Яловенко Петро (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
10049. | Волошина Анна Максимiвна (Школа №64) | |
10050. | Григорчук Анна (НВК №9) | |
10051. | Барабаш Дмитро Сергійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
10052. | Замчій Олександр (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10053. | Морякіна Марія Юріївна (НВК-ліцей №100) | |
10054. | Лисенко Веронiка Олегiвна (Харківський ліцей № 149) | |
10055. | Молода Ніка (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
10056. | Мариняк Юрій Михайлович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
10057. | Ткаченко София (Одеська СШ № 117) | |
10058. | Дзюба Тетяна Миколаївна (Червонянська ЗОШ I-II) | |
10059. | Вассуф Жаклін (НВК «Святошинська гімназія») | |
10060. | Шматова Марія Володимирівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10061. | Потеніхін Дмитро Вадимович (НВК-ліцей №100) | |
10062. | Боєв Олексій (ЛЗШ № 43) | |
10063. | Дереза Гліб Євгенович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
10064. | Кіктєва Діана (Одеська СШ № 121) | |
10065. | Якименко Злата Констянтинівна (Студеницький ліцей) | |
10066. | Запрелюк Артьом Едгартович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
10067. | Ришковець Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
10068. | Доценко Софія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10069. | Кірєєва Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
10070. | Савіна Катерина Сергіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10071. | Мельниченко Артем (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
10072. | Воловельський Олексій Романович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
10073. | Семенов Олександр Олегович (Широчанський НВК) | |
10074. | Гаміна Марина (Криворізька гімназія №91) | |
10075. | Морозова Вікторія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
10076. | Мартинова Анастасія Юріївна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
10077. | Лемещенко Алла Русланівна (Вознесенська ЗОШ № 6) | |
10078. | Рижова Єлизавета (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10079. | Мельничук Артем Віталійович (ТСШ №29) | |
10080. | Пинежський Михайло (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
10081. | Петраш Тимур (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
10082. | Ружковська Джул'єтта (Одеська ЗОШ № 23) | |
10083. | Баранівський Сергій Віталійович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
10084. | Кочкарьов Іван (Школа №17) | |
10085. | Ковалишина Кіра Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
10086. | Кармазиновська Діана (Первомайська ЗОШ № 12) | |
10087. | Тимофеєв Єрмолай Олексійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
10088. | Горбач Таісія (Одеська ЗОШ №118) | |
10089. | Гадзало Теодор (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
10090. | Шелестовський Роман Віталійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
10091. | Клянчин Артем Сергійович (ЗОШ №8) | |
10092. | Хієкканена Мілана (Гімназія Claris Verbis) | |
10093. | Сергійчук Олександра (Вараська ЗОШ №1) | |
10094. | Лазарєва Ангеліна Віталіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
10095. | Горя Мілана Іванівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
10096. | Жмуренко Анна Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | |
10097. | Новосельцева Дар’я Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
10098. | Поляков Даниїл Юрійович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
10099. | Пиріг Нікіта Олегович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
10100. | Горілко Денис Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10101. | Анастасія Петрова (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
10102. | Сомов Максим Сергійович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
10103. | Осадчук Даніїл (Одеська ЗОШ №118) | |
10104. | Борисенко Поліна Станіславівна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
10105. | Звізденко Іван (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
10106. | Мельник Поліна (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | |
10107. | Куженко Володимир Іванович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
10108. | Єрємєєв Сергій (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
10109. | Седлецька Аліса (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
10110. | Топільницька Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
10111. | Дерев`яна Вікторія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10112. | Черкасова Анастасія (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
10113. | Форкош Михайло (Ліцей №4) | |
10114. | Мельник Марія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
10115. | Шишенко Софія (Школа №7) | |
10116. | Щербаков Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | |
10117. | Рябчук Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10118. | Ульянов М (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10119. | Воронкова Мар’яна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10120. | Бібікова Дарія Олександрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
10121. | Ликова Анна Ігорівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10122. | Гавриляк Ірина Миколаївна (Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини) | |
10123. | Хартова Ніколь Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
10124. | Кіценко Дмитро (Одеська СШ № 117) | |
10125. | Чамара Дар'я Дмитрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
10126. | Кузьмін Максим (Криворізька ЗОШ №126) | |
10127. | Таган Алiна Андрiïвна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
10128. | Олешкевич Дмитро (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
10129. | Лiсова Софiя Юрiєвна (Одеська СШ № 117) | |
10130. | Остяк Єва Юріївна (Охтирська гімназія) | |
10131. | Нечаєва Катерина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
10132. | Калмик Євген Ілліч (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
10133. | Сахно Іван (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
10134. | Хлиніна Катерина Олександрівна (Перша міська гімназія) | |
10135. | Вандаш Євгенія Олегівна (СЗШ № 30) | |
10136. | Гасимли Айсу (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10137. | Дорош Зореслава Богданівна (Парутинська ЗОШ) | |
10138. | Ковальжі Михайло Віталійович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
10139. | Прядко Катерина Вадимівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
10140. | Коваль Матвій Ігорович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10141. | Мартин Марк Віталійович (Одеська СШ № 117) | |
10142. | Четверикова Анна Ігорівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
10143. | Крохмаль Софія Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
10144. | Сайко Владислав (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
10145. | Казмірчук Маргарита Андріївна (Криворізька гімназія №91) | |
10146. | Бицька Софія Юріївна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
10147. | Горностай Тимур (Гуманітарна гімназія №23) | |
10148. | Остахов Назар Андрійович (Шепетівський НВК №1) | |
10149. | Щербина Віталій Валерійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
10150. | Босонченко Віктор (Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
10151. | Давиденко Михайло Олегович (Криворізька ЗОШ №62) | |
10152. | Чечило Олександра Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
10153. | Карпінська Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10154. | Різник Артур Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
10155. | Возна-Стеник Марта (Школа дружня до дитини) | |
10156. | Данг Хуєн Чанг (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10157. | Шатілова Анастасія (ЛНВК №24) | |
10158. | Ринь Валерія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10159. | Манаков Олександр (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
10160. | Сергієнко Поліна Віталіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
10161. | Алтинпара Василько (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
10162. | Білоконенко Євгенія Тарасівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
10163. | Годило Олександр Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10164. | Романюк Серафим Віталійович (Одеська СШ № 117) | |
10165. | Коновал Назар (Костянецький навчально-виховний комплекс) | |
10166. | Шаталова Анастасія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
10167. | Яцій Нонна Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
10168. | Занько Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
10169. | Петльова Софія Володимирівна (Ходорівська №1) | |
10170. | Гнатюк Назар (НВК №9) | |
10171. | Давигора Єлизавета Олександрівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10172. | Коваленко Михаїл Георгийович (НВК "Всезнайко") | |
10173. | Папевіс-Краснов Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
10174. | Пилипчук Олег Максимович (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
10175. | Аксентьєва Анна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
10176. | Бутко Еліна Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10177. | Ожиховська Вероніка Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
10178. | Парасюк Максим В’ячеславович (НВК-ліцей №100) | |
10179. | Федоров Назар Олегович (Одеська ЗОШ № 92) | |
10180. | Усеінова Ніяра Рустемівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
10181. | Цецегжаргал Сондор (Новолабунська ЗОШ) | |
10182. | Новицька Світлана (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10183. | Мельничук Катерина (Одеська спеціалізована школа №10) | |
10184. | Пелех Аліна (СЗШ № 20) | |
10185. | Гаркава Анастасія Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
10186. | Гришко Софія (Гімназія "Наше майбутнє") | |
10187. | Містюкевич Варвара Едуардівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
10188. | Калашніков Гліб (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
10189. | Сіткін Сергій (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
10190. | Туровнік Аліна Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
10191. | Лаврентієв Костянтин Романович (Одеська ЗОШ № 92) | |
10192. | Владислав Ставицький (Мовна школа "Lingua") | |
10193. | Бортник Ярослав (Вараська ЗОШ №1) | |
10194. | Занфірова Марія Ігорівна (Одеська CШ №119) | |
10195. | Білик Софія Віталіївна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
10196. | Павленко Анастасія Дмитрівна (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
10197. | Мотика Анастасія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
10198. | Марченко Олеся Ярославівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10199. | Усата Софія (Одеська ЗОШ № 92) | |
10200. | Пастух Захар Романович (ТСШ №29) | |
10201. | Ухін Андрій Артемович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
10202. | Дідоводюк Анна Сергіївна (Енергодарська ЗОШ №7) | |
10203. | Грущинський Ілля (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
10204. | Семащук Христина Михайлівна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
10205. | Карпенко Кирил Олексійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10206. | Кірсей Карина (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
10207. | Бандура Софія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10208. | Корольова Поліна Юріївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
10209. | Котович Віталій Володимирович (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
10210. | Улич Василь Петрович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
10211. | Темченко Кароліна Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
10212. | Матвієнко Марія Олексіївна (НВК-ліцей №100) | |
10213. | Верьовкін Антон (Харківський ліцей № 149) | |
10214. | Дученко Вероніка (Школа №64) | |
10215. | Галайко Єлизавета Євгенівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
10216. | Вільховик Арина (ХЗОШ № 95) | |
10217. | Веніславський Дмитро Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
10218. | Чупак Дар’ я (Боярська ЗОШ №5) | |
10219. | Гаргалик Нікіта (Боярська ЗОШ №5) | |
10220. | Мріщук Ігор Олександрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
10221. | Гулякова Поліна (Одеська СШ № 121) | |
10222. | Савін Максим (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10223. | Ігітханов Олександр Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
10224. | Єсипов Іван (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
10225. | Коростій Єлизавета Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
10226. | Луньова Олеся Сергіївна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
10227. | Гребенюк Нікіта Євгенович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
10228. | Озімбловська Жанна-Марія Осипівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
10229. | Софієнко Ірина Володимирівна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
10230. | Толкачова Вероніка Андріївна (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | |
10231. | Бугаєнко Кароліна Олексіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
10232. | Черкас Богдана Олександрівна (Хоньковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
10233. | Пашаєв Михайло Миколайович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | |
10234. | Бондар Артем Вадимович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
10235. | Дем"янова Мілла Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
10236. | Коваль Давид (Плугівський НВК) | |
10237. | Прощенко Неллі (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
10238. | Корнєва Марія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
10239. | Головінова Кіра Дмитрівна (Орільський ліцей) | |
10240. | Бусько О. І. (Сілецька ЗШ) | |
10241. | Храмов Ігор Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
10242. | Бачинська Дар'я (КЗО НВО №28) | |
10243. | Афонасова Ілона (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | |
10244. | Загроцький Ілля Денисович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | |
10245. | Лейфура Мішель Олександрівна (Одеська СШ № 121) | |
10246. | Чорней Владислав (Ліцей №4) | |
10247. | Кравз Аріна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
10248. | Дєдов Олександр Вікторович (Школа № 3) | |
10249. | Медведюк Дарина Андріївна (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
10250. | Ященко Юлія Володимирівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
10251. | Чаплінська Софія Олексіївна (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
10252. | Беденко Ілля (СЗШ № 12) | |
10253. | Остроушко Артем (ЗЗСО №10) | |
10254. | Январьов Федір Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
10255. | Алєксєєнко Клим (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | |
10256. | Саламаха Михайло (КЗО НВО №28) | |
10257. | Власенко Соломія Максимівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
10258. | Степаненко Ілля Ігорович (НВК-ліцей №100) | |
10259. | Шаповал Кіріл (Користівський ліцей) | |
10260. | Коноваленко Єгор Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | |
10261. | Надточій Альона Вікторівна (КУ Сумський НВК № 41) | |
10262. | Чорненький В`ячеслав Леонідович (Ніжинська гімназія № 2) | |
10263. | Поліков Кирило (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
10264. | Стрій Ольга Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
10265. | Розсудов Олег (Одеська ЗОШ № 92) | |
10266. | Горбаєнко Евеліна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
10267. | Миронюк Анна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
10268. | Татарікова Дар'я (Одеська СШ № 117) | |
10269. | Дьяконова Вероніка (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
10270. | Шакун Максим Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
10271. | Михайленко Вероніка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
10272. | Фурман Іван Іванович (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2) | |
10273. | Ренькас Артур (Гуманітарна гімназія №23) | |
10274. | Ігнатьєв П (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10275. | Санелюк Станіслав Романович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
10276. | Болдирєва Уляна (КЗО НВО №28) | |
10277. | Расулова Злата (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
10278. | Луценко Анастасія Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
10279. | Янів Іванна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
10280. | Іванов Максим Андрійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
10281. | Шабельник Володимир (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
10282. | Давиденко Олександр Олександрович (Рубіжанське відділення Відокремленого підрозділу "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка") | |
10283. | Тюрін Станіслав (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
10284. | Овчарук Павло Володимирович (Одеська ЗОШ №5) | |
10285. | Бордун Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
10286. | Пантілєєв Нікіта (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | |
10287. | Юрко Мартін (Одеська СШ № 121) | |
10288. | Клочко Максим (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
10289. | Зарівна Маргарита Геннадіївна (Ватутінський ліцей) | |
10290. | Литвиненко Гордій (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
10291. | Івахів Юлія Володимирівна (Школа №23) | |
10292. | Клименко Софія Юріївна (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
10293. | Томілін Є (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10294. | Олександр Забережний (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
10295. | Понисько Дарина Леонідівна (НВК-ліцей №100) | |
10296. | Лантінов Володимир (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10297. | Аксьонкін Євген (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10298. | Парфьонова Вероніка Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
10299. | Кобилюк Софія Григоіївна (Одеська СШ № 117) | |
10300. | Долгіх Яна Сергіївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
10301. | Євсєєв Влас (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10302. | Оданільчук Кирило Віталійович (Левківська ЗОШ) | |
10303. | Маслов Глєб (НВК "Домінанта") | |
10304. | Демиденко Ілля (Одеська СШ № 117) | |
10305. | Олександра Соболєва (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
10306. | Журавель Тимофій Артемович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
10307. | Чоков Михайло (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10308. | Лоза Володимир Володимирович (НВК №25 "Волошка") | |
10309. | Томчиковський Владислав (НВК №9) | |
10310. | Молдован Кіріл (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | |
10311. | Мелікян Валерій Каройович (НВК-ліцей №100) | |
10312. | Стикут Роман В'ячеславович (Школа №64) | |
10313. | Портенко Ілля Павлович (СЗШ № 17 м, Львова) | |
10314. | Логвиненко Євгеній Сергійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
10315. | Тарасюк Артем Сергійович (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | |
10316. | Шеховцов Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10317. | Ганасюк Катерина Миколаївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
10318. | Савін Артем Володимирович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
10319. | Гафарова Айша Ахмедівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
10320. | Гавриш Ярослав Костянтинович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
10321. | Заболотній Владислав (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
10322. | Шевченко Міла Вадимівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | |
10323. | Оріщенко Вікторія Вадимівна (Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10324. | Фоніцький Станіслав (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
10325. | Юлія Афанасенко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
10326. | Ємченко Дар'я Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
10327. | Шаповал Назар (Никонівський ЗЗСО) | |
10328. | Кравець Марія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10329. | Філімончук Матвій Богданович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
10330. | Усманов Демирель шавакатович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10331. | Бондаренко Альбіна Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10332. | Розумний Остап Родіонович (НВК-ліцей №100) | |
10333. | Верис Дмитро Юрійович (Одеська ЗОШ № 100) | |
10334. | Петренко Катерина Сергіївна (ХЗОШ № 95) | |
10335. | Огульчанський Костянтин Євгенович (Ватутінський ліцей) | |
10336. | Борщик Тімур Геннадійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
10337. | Рябчук Андрій (ЗОШ №1) | |
10338. | Козирєв Гордій (Одеська СШ № 117) | |
10339. | Розмариця Анастасія (Одеська СШ № 121) | |
10340. | Гаряча Владислава (Школа дружня до дитини) | |
10341. | Полозенко Станіслав Олександрович (Одеська СШ № 117) | |
10342. | Мордига Дмитро Володимирович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
10343. | Волошина Любов Сергіївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
10344. | Бєлєвцова Таісія Костянтинівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10345. | Лозова Еліна (Одеська ЗОШ № 92) | |
10346. | Слєсарь Данило (СЗШ № 42) | |
10347. | Вавринюк Ю.О. (Сілецька ЗШ) | |
10348. | Сікорський Єгор (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10349. | Кузнєцова Діана Євгенівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
10350. | Луговий Даніїл Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
10351. | Солтис Шутурма Марія Яна Володимирівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10352. | Охремчук Костянтин (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10353. | Матла Юлія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
10354. | Керекелиця Ксенія Максимівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
10355. | Максимлюк Вероніка Андріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10356. | Фам Хань Ха (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10357. | Маланчак Микола Михайлович (Школа №23) | |
10358. | Ванін Максим (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
10359. | Гусак Ілля Русланович (СЗШ № 30) | |
10360. | Колесник Владислав Григорович (Запорізький колегіум №98) | |
10361. | Яхимович Андрій (Гуманітарна гімназія №23) | |
10362. | Томчук Роман Олексійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
10363. | Козіна Анастасія Миколаївна (Полтавська гімназія №17) | |
10364. | Човган Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
10365. | Батюшенко Давид Русланович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
10366. | Марценковська Марія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
10367. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Синицька ЗОШ) | |
10368. | Литвиненко Єва (ЗОШ №5) | |
10369. | Гусаков Тимофій (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
10370. | Мандюк Артем Юрійович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
10371. | Гнатко Захар (ЗОШ №5) | |
10372. | Сугоровський Кирило (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
10373. | Соколенко Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
10374. | Юдова Аліса Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10375. | Пащенко Дар*я Сергіївна (Школа №64) | |
10376. | Іудкін Микола (Сарненська ЗОШ №6) | |
10377. | Винокуров Платон (НВК-ліцей №100) | |
10378. | Гладчук Орина Миколаївна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
10379. | Загородня Ірина (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
10380. | Бирюк Ангелина Дмитривна (Охтирська гімназія) | |
10381. | Котєгова Вікторія Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
10382. | Кримчак Маргарита (КЗО НВО №28) | |
10383. | Міроненко Кіра (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
10384. | Паньков Олександр Романович (Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) | |
10385. | Рєзнік Микита (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
10386. | Ільницький Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
10387. | Колесніков Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10388. | Пановиця Ярослава Сергіївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
10389. | Шупер Поліна (Ліцей №4) | |
10390. | Лахай Віталій (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10391. | Орловська Катерина (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
10392. | Нечипорук Дмитро Сергійович (Калинівський НВК №1) | |
10393. | мага макар (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
10394. | Волько Вікторія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
10395. | Ромашка Єва (Криворізька ЗОШ №65) | |
10396. | Давиденко Віталій Віталійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
10397. | Трутненко Ангеліна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
10398. | Федина Тетян (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
10399. | Чирков Володимир Сергійович (Магдалинівська ЗОШ) | |
10400. | Співак Олександр Володимирович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
10401. | Овчаренко Юлія Євгенівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
10402. | Німа Вероніка Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
10403. | Пристопюк Дар'я (ЗОШ №1) | |
10404. | Раковець Анна Ігорівна (Одеська CШ №119) | |
10405. | Царегородцев Богдан (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | |
10406. | Павлюк Маргаріта Мирославівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
10407. | Молодожонова Милана (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
10408. | Вікнянська Єва (Одеська СШ № 117) | |
10409. | Козловський Святослав (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
10410. | Давиденко Софія (Міжнародна Французька Школа) | |
10411. | Попенака Аліна Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10412. | Яковлев Максим Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10413. | Колодін Володимир Вікторович (Перша міська гімназія) | |
10414. | Бендасюк Богдан (НВК №9) | |
10415. | Вознюк Дана Владиславівна (Шепетівський НВК №1) | |
10416. | Дергун Марія Вікторівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10417. | Василенко Дмитро Владиславович (НВК-ліцей №100) | |
10418. | Кавун Владислав (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
10419. | Чероусов Ярослав Юрійович (ХЗОШ № 95) | |
10420. | Янчурський Данило Анатолійович (Шепетівський НВК №1) | |
10421. | Голота Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | |
10422. | Лущик Максим Григорович (Калинівський НВК №1) | |
10423. | Харченко Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1) | |
10424. | Ропай Дмитро Станіславович (Черкаська ЗОШ №32) | |
10425. | Олексієнко Оксана Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
10426. | Нетребіна Анастасія (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | |
10427. | Яковенка дениса (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10428. | Коцюба Олександр Володимирович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | |
10429. | Проценко Ярослав Русланович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
10430. | Швець В'ячеслав Олександрович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
10431. | Мончак Алексія Олексіївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
10432. | Крижанівська Карина Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
10433. | Запорожець Владислав (Криворізька СШ№70) | |
10434. | Кігічак Михайло (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
10435. | Кісільов Олексій Костянтинович (Миролюбівський НВК) | |
10436. | Колобкова Олександра (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
10437. | Веприкова Анна Артемівна (Васильківська СЗШ №2) | |
10438. | Рубан Максим Володимирович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
10439. | Черната Анастасія Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
10440. | Кульчицький Іван Григорович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
10441. | Піхова Поліна Артурівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10442. | Овод Єва Володимирівна (Школа №23) | |
10443. | Кеда Мілена Олександрівна (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
10444. | Мельничук Денис Андрійович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
10445. | Губеня Анастасія (Вараська ЗОШ №1) | |
10446. | Ткач Юлія Віталіївна (КЗ "Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів") | |
10447. | Білецька Ксенія (Харківська санаторна школа №9) | |
10448. | Івасюк Алєксандра (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
10449. | Кобецька Марія Володимирівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
10450. | Соколюк Нікіта Сергійович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
10451. | Мірошниченко Мирослав Євгенійович (Подолівська філія) | |
10452. | Мірошник Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10453. | Мудра Ольга (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
10454. | Кліменко Григорій (Одеська ЗОШ №58) | |
10455. | Попова Катерина (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
10456. | Король Марина Вадимівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
10457. | Лучишина Кіра Кирилівна (Хлібодарівський НВК) | |
10458. | Хайтулова Аріна Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10459. | Непомящий Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
10460. | Гарт Єгор Олегович (Ватутінський ліцей) | |
10461. | Мітєва Анастасія (Одеська СШ № 117) | |
10462. | Лепешко Богдан (Одеська СШ № 121) | |
10463. | Рибенчук Костянтин Миколайович (Яківська ЗОШ) | |
10464. | Іваницький Борис Костянтинович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
10465. | Кульчицька Злата (ThinkGlobal) | |
10466. | Руденкова Софія (Криворізька гімназія №91) | |
10467. | Смірнова Єлизавета (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | |
10468. | Гімла Артем Петрович (Школа №23) | |
10469. | Гаєвський Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10470. | Кравченко Ростислав Дмитрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10471. | Госпін Тимур Олександрович (Think Global) | |
10472. | Добровольський Олександр (Новомиргородська ЗШ №1) | |
10473. | Ребенко Іван Степанович (БСШ №9) | |
10474. | Ластовіна Дмитро Андрійович (Костянтинівська ЗШ №5) | |
10475. | Барабаш Артем Євгенійович (Хлібодарівський НВК) | |
10476. | Кулик Максим Анатолійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10477. | Ляшевська Поліна Володимирівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10478. | Констандогло Іван (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | |
10479. | Іванова Мілена (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10480. | Кузьменко Анна (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
10481. | Сусанов Нікіта Сергійович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | |
10482. | Бобер Микита Сергiйович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
10483. | Коріняк Данило (Ліцей №4) | |
10484. | Тихоненко Родіон (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | |
10485. | Деркач Варвара Олегівна (Благовіщенська ЗОШ) | |
10486. | Пархоменко Вєра (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
10487. | Цюра Дмитро (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
10488. | Дорогій Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
10489. | Шулянська Марія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | |
10490. | Шпильчак Софія (Ліцей "Львівський") | |
10491. | Савчук Володимир Валентинович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10492. | Максимишин Вероніка Віталіївна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
10493. | Іванова Ангеліна Олексіївна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | |
10494. | Філіпенко Домініка (Одеська СШ № 121) | |
10495. | Кисіль Гліб Борисович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
10496. | Голушко Марія (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
10497. | Яцеленко Яна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10498. | Рус Костянтин (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
10499. | Бойцун Тарас Сергійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
10500. | Григоренко Костянтин (Первомайська ЗОШ № 12) | |
10501. | Семенюта Маргарита Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
10502. | Ковальчук Анна Русланівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
10503. | Агнія Іванова (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
10504. | Чернявець Ірина Михайлівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
10505. | Полосьмак Іван Дмитрович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
10506. | Коротчук Анатолій (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
10507. | Олефіренко Валерія Вячеславівна (Запорізька ЗОШ №15) | |
10508. | Кірілова Вероніка Володимирівна (Охтирська ЗОШ № 1) | |
10509. | Манник Діана Дмитрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
10510. | Топух Лілія Ренатівна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
10511. | Костиря Андрій Васильович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
10512. | Камінський Назар (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
10513. | Воробей Олександр Олександрович (Бзівський НВК) | |
10514. | Піотрович Артур Олексійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
10515. | Тищенко Дмитро Ігорович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
10516. | Журавльова Анна (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
10517. | Савостьянов Олександр (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | |
10518. | Паранчич Арсеній Миколайович (Новоселицька ЗОШ) | |
10519. | Котович Давід (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
10520. | Чеботова Ольга Андріївна (Криворізька ЗОШ №58) | |
10521. | Цуркіна Ельвіра Данилівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
10522. | Клименкова Юлія (Вараська ЗОШ №1) | |
10523. | Свиридова Милана Володимирівна (Парасковіївська ЗОШ) | |
10524. | Гроцький Ярослав Володимирович (Харківський ліцей № 89) | |
10525. | Гончарук Анастасія Олександрівна (Сахновщинська ЗОШ №2) | |
10526. | Прокопенко Олена (Одеська СШ № 121) | |
10527. | Май Суан Мінь (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10528. | Чухрий Гриша (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
10529. | Трик Лев Дмитрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
10530. | Задорожня Варвара (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10531. | Погорєлова Поліна Артемівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
10532. | Макогоненко Анастасія (Одеська ЗОШ № 23) | |
10533. | Зайцев Максим Русланович (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | |
10534. | Слободюк Микита Миколайович (Криворізька ЗОШ №126) | |
10535. | Авраменко дмитро Олександрович (Парутинська ЗОШ) | |
10536. | Біжко Іскандер Іскендерович (НВК-ліцей №100) | |
10537. | Ліхацька Поліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
10538. | Шутенко Олексій Андрійович (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | |
10539. | Зубрицький Артем (Гімназія Claris Verbis) | |
10540. | Шеїна Вероніка (ЗЗСО №10) | |
10541. | Коров'яцький Ілля Вадимович (Широчанський НВК) | |
10542. | Лінда Юрій Сергійович (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | |
10543. | Слава Микола (Одеська ЗОШ №118) | |
10544. | Турук Роман Вікторович (Ліцей №13) | |
10545. | Стьопа Роман Анатолійович (Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ст з поглибленим вивченням основ економіки) | |
10546. | Шевченко Зоя Олесівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
10547. | Кайгородов Кирило (Криворізька СШ№70) | |
10548. | Азізбердієв Станіслав Дмитрович (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | |
10549. | Власенко Яна Володимирівна (Римарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
10550. | Суходолов Сергій Вячеславович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
10551. | Боднар Софія Василівна (Школа №) | |
10552. | Тарасов Дмитро (Маріупольська СШ №4) | |
10553. | Джура Олександр Олександрович (Орільський ліцей) | |
10554. | Пчеляна Марія Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
10555. | Васильчук Захар Григорович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
10556. | Кушова Катерина (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
10557. | Заєць Анна Владиславівна (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | |
10558. | Горбатий Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10559. | Саланевич Устинія Іванівна (Первомайська гімназія № 3) | |
10560. | Хакімулліна Аріана Ренатівна (НВК-ліцей №100) | |
10561. | Святошенко Маргарита (Одеська СШ № 121) | |
10562. | Жданов Роман Олегович (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
10563. | Бабалик Наталя (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
10564. | Фарима Олександр Миколайович (СЗШ № 3 м.Трускавець) | |
10565. | Рибка Вікторія Миколаївна (Мелесівський НВК) | |
10566. | Гонтаренко Михайло Сергійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
10567. | Райхман Анна (КЗО НВО №28) | |
10568. | Хандога Катерина (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
10569. | Леус Захар (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
10570. | Яшин Платон (КЗО НВО №28) | |
10571. | Семоняк-Некрашевич Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
10572. | Ясельський Сергій (НВК "Святошиньска гімназія") | |
10573. | Шедін Родіон (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10574. | Цвіркун Ніколєтта Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
10575. | Комар Володимир Олександрович (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | |
10576. | Метчинська Вікторія (Think Global) | |
10577. | Помф'юк Денис Андрійович (Уторопський ліцей) | |
10578. | Кульчик Поліна Юріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10579. | Ніконець Роман (Вараська ЗОШ №1) | |
10580. | Гах Олександр Вікторович (СЗШ № 17 м, Львова) | |
10581. | Щокін Всеволод Ростиславович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10582. | Маціяко Марія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
10583. | Крутінь Каріна Максимівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
10584. | Коваль Анна Антонівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
10585. | Тімченко Єлизавета (ХЗОШ № 51) | |
10586. | Бернацький Олександр Анрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10587. | Зайцева Поліна Владиславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10588. | Левандовський Олександр Юрійович (СЗШ № 30) | |
10589. | Стреляний Роман Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
10590. | Білорус Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
10591. | Тулінов Єгор Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10592. | Колодніцька Каріна Сергіївна (Дерев’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10593. | Власенко Іван Андрійович (Поповецька ЗОШ) | |
10594. | Панін Микита (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
10595. | Гомаз Софія Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10596. | Височанська Олена (НВК №9) | |
10597. | Тимків Тарас Васильович (Топільська) | |
10598. | Лущак Анна Леонідівна (КЗ "Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів") | |
10599. | Мироненко Артем Володимирович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
10600. | Ситкова Софія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
10601. | Чорненький Нікіта Віталійович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
10602. | Іванова Валерія Андріївна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
10603. | Лаврентьєва Анастасія Вікторівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
10604. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
10605. | Лебеденко Софія Андріївна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
10606. | Кондратьєва Агнія Валентинівна (Луцька гімназія №18) | |
10607. | Хараім Віолетта (Криворізька ЗОШ №99) | |
10608. | Бекало Даніїл (Одеська СШ № 117) | |
10609. | Полякова Аріана Андріївна (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
10610. | Литвин Тимофій Ярославович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10611. | Тетерук Денис (Никонівський ЗЗСО) | |
10612. | Крупа Єлизавета (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | |
10613. | Калугіна Софія Андріївна (Житомирський міський колегіум) | |
10614. | Заярна Марія Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
10615. | Кірьянова Аліса Ігорівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
10616. | Бобер Яна Сергіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
10617. | Кравцова Поліна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
10618. | Тарасюк Анна Віталіївна (Шепетівський НВК №1) | |
10619. | Яцуба Володимир Тарасович (НВК-ліцей №100) | |
10620. | Трембовецька Софія Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
10621. | Стасюк Назар Степанович (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
10622. | Бура Єлизавета Віталіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10623. | Іонова Аліна Іванівна (Перещепинський НВК "Родина") | |
10624. | Думенко Данііл Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
10625. | Мартинюк Анастасія Віталііївна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | |
10626. | Згуровська Мирослава (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
10627. | Довженко Анастасія Артурівна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
10628. | Веприкова Віка Артемівна (Васильківська СЗШ №2) | |
10629. | Добровольська Дар'я (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10630. | Король Дмитро (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
10631. | Богатиренко Микола (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
10632. | Нижник Владислав Сергійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
10633. | Герасимчик Анна Олексіївна (Ніжинська гімназія № 2) | |
10634. | Шевчук Катерина Ігорівна (Шепетівський НВК №1) | |
10635. | Гриненко Андрій Тимурович (58) | |
10636. | Колупаєв Ілля (Міжнародна Французька Школа) | |
10637. | Васковський Іван (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
10638. | Грабенко Максим Олександрович (Житомирський міський колегіум) | |
10639. | Гриценко Максим Вікторович (Криворізька СШ №74) | |
10640. | Ратушна Марія Олександрівна (Криворізька ЗОШ №82) | |
10641. | Корнеченкова Уляна Антонівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
10642. | Степанчук Денис Максимович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
10643. | Коваль Катерина (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10644. | Тищенко Матвій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
10645. | Перетятко Анастасія Насирівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
10646. | Юхимець Злата Олександрівна (Левківська ЗОШ) | |
10647. | Коляда Євген Миколайович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
10648. | Костик Дмитро (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
10649. | Ватах Ніна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
10650. | Розумний Олександр Олександрович (НВК-ліцей №100) | |
10651. | Мусаєва Гульнара (Харківський ліцей № 89) | |
10652. | Остроух Ростислав (Вільнянська гімназія "Світоч") | |
10653. | Полулях Олександр Віталійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
10654. | Халанай Роман Павлович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10655. | Яненко Даніїл Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10656. | Тяглий Матвєй Насімовіч (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
10657. | Алієв Семен Ельчинович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
10658. | Гавриченко Анастасія Павлівна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10659. | Хоменко Даря Валеріївна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
10660. | Ткачова Варвара Євгенівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
10661. | Андрєєва Алевтіна Юріївна (КЗ "Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів") | |
10662. | Кузик Юлія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
10663. | Григорчук Олександр (НВК №9) | |
10664. | Рогинський Матвій (Ліцей "Інтелект") | |
10665. | Парасюк Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
10666. | Чудійович Ігор Ігоревич (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10667. | Буквич Анастасія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
10668. | Кузьменко Денис Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
10669. | Булгаков Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10670. | Кравченко Єва Сергіївна (Парасковіївська ЗОШ) | |
10671. | Артьомов Максим (Одеська ЗОШ №118) | |
10672. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
10673. | Мороз Юлія Владиславівна (НВК-ліцей №100) | |
10674. | Манастирний Григорій Ярославович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
10675. | Біхле Олексій (Первомайська ЗОШ № 12) | |
10676. | Руденко Ксения (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10677. | Полін Богдан (СЗШ № 12) | |
10678. | Терещенко Максим Юрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
10679. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Березанський НВК) | |
10680. | Хрокалова Анастасія Сергіївна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
10681. | Балаклицький Олександр (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
10682. | Чикильова Анастасія Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10683. | Фролова Надія Дмитрівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | |
10684. | Полюхович Іван Миколайович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
10685. | Сак Анна Романівна (Житомирський міський колегіум) | |
10686. | Сукманюк Захар Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10687. | Шидловський Назар Вікторович (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | |
10688. | Андреєва Еделіна (ЛЗШ № 43) | |
10689. | Боровиченко Вікторія (Одеська СШ № 117) | |
10690. | Грицак Лев (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
10691. | Бондарчук Вікторія (Міжнародна Французька Школа) | |
10692. | Шостак Поліна Ярославівна (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
10693. | Тиліков Матвій Олексійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
10694. | Нікіфорова Софія (Міжнародна Французька Школа) | |
10695. | Желтонозька Єлизавета Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №102 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва) | |
10696. | Ангелюк Вікторія Русланівна (Уманська ЗОШ №5) | |
10697. | Онищенко Олексій Андрійович (Криворізька ЗОШ №126) | |
10698. | Кононенко Ілля (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10699. | Мішина Ніколь Юріївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
10700. | Дроняк Макар (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | |
10701. | Васильєва Лана (Кремінська школа-гімназія) | |
10702. | Пушкар Кирил Сергійович (Первомайська гімназія № 3) | |
10703. | Молдавський Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10704. | Золотько Андрій Миколайович (Подолівська філія) | |
10705. | Гермаківський Володимир Олександрович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
10706. | Цехош Майя (ThinkGlobal, Львів) | |
10707. | Харечко Анастасія (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10708. | Манойленко Віктор (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | |
10709. | Ющенко Іван Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
10710. | Антонова Елизавета (Криворізька ЗОШ №62) | |
10711. | Завойський Ілля (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
10712. | Юхименко Єгор (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
10713. | Парамонов Роман Олексійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10714. | Король Софія (ЗЗСО №10) | |
10715. | Каменюк Арсен (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
10716. | Єва Гудим (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
10717. | Козловський Владислав (ЗОШ №1) | |
10718. | Євстратенко Денис (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
10719. | Івченко Варвара (Одеська СШ № 121) | |
10720. | Клюй Артем Олександрович (Калинівський НВК №1) | |
10721. | Соловйов А.В. (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
10722. | Рекало Вероніка (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10723. | Гриценко Максим Сергійович (КУ Сумський НВК № 41) | |
10724. | Сахно Назар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
10725. | Бондар Максим Іванович (Калинівський НВК №1) | |
10726. | Терескіна Софія Вячеславівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10727. | Буй Дік Зунг (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
10728. | Остренко Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
10729. | Нич Серафим Тимофійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10730. | Махно Кирило (КЗО НВО №28) | |
10731. | Клімчук Єгор Миколайович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
10732. | Влад Олександр Вікторович (ЗОШ № 27) | |
10733. | Дорогих Гліб (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
10734. | Журавель Альона Олександрівна (КЗ КОР "КОЛІФКС") | |
10735. | Мельничук Злата Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10736. | Костенко Володимир Євгенович (Перещепинський НВК "Родина") | |
10737. | Колоколова Дана Андріївна (Уманська ЗОШ №5) | |
10738. | Котляр Єва Сергіївна (Ватутінський ліцей) | |
10739. | Іващук Мар'яна (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
10740. | Набока Софія Володимирівна (Сахновщинська ЗОШ №2) | |
10741. | Агеєв Денис Андрійович (Ватутінський ліцей) | |
10742. | Кортунова Поліна Павлівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
10743. | Баран Ярослав Іванович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
10744. | Карпенко Наталя Андріївна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
10745. | Печак Софія Юріївна (Хоньковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
10746. | Лозинський Володимир Олексійо (НВК-ліцей №100) | |
10747. | Полозюк Антон Максимович (Одеська СШ № 117) | |
10748. | Овчаренко Тимофій Олексійович (Краматорська ЗОШ № 5) | |
10749. | Педь Ігор Русланович (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | |
10750. | Шармай Андрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10751. | Ветлицкий Ярослав (Одеська СШ № 117) | |
10752. | Валєр Владислава Віталіївна (НВК-ліцей №100) | |
10753. | Дума Назар (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
10754. | Пишко Вікторія Володимирівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
10755. | Дядик Мілана Євгенівна (Орільський ліцей) | |
10756. | Козленко Василь Васильович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
10757. | Привезенцев Іван Олексійович (Одеська СШ № 121) | |
10758. | Родіонова Даша (НВК "Святошиньска гімназія") | |
10759. | Силюкова Вероніка Олексіївна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
10760. | Ключка Микита Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
10761. | Степаненко Денис Сергійович (Одеська ЗОШ № 122) | |
10762. | Рогачевська Марія Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
10763. | Зайченко Артем (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10764. | Гладка Нина Сергиивна (Одеська СШ № 117) | |
10765. | Обруч Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
10766. | Цимбалюк Вероніка Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | |
10767. | ШЕПТА МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | |
10768. | Мухадзе Александре Александрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10769. | Гончаренко Максим (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
10770. | Андрусик Анна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
10771. | Гончаренко Віктор Олексійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10772. | Авдєєва Ніка Максимівна (СЗШ № 42) | |
10773. | Корнієнко Каріна Костянтинівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
10774. | Зінчук Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | |
10775. | Лацимірська Кароліна Сергіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
10776. | Бабенко Михайло Вадимович (НВК-ліцей №100) | |
10777. | Тимчак Михайло Михайлович (Роздолівський НВК) | |
10778. | Колос Арсеній (Шишацька спеціалізована школа імені В.І. Вернадського) | |
10779. | Ледовська Єлізавета (ХЗОШ № 51) | |
10780. | Рибакова Анна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
10781. | Іванов Єгор Олександрович (Одеська СШ № 117) | |
10782. | Мосейчук Артур Євгенійович (НВК-ліцей №100) | |
10783. | Глущенко Андрій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
10784. | Маркова Анна Александровна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
10785. | Граждан Вікторія Семенівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
10786. | Кулик Олександра Артемівна (Школа №61) | |
10787. | Угрехелідзе Георгій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
10788. | Каракаєв Ілля Сергійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
10789. | Афанасьєва Ева Костянтинівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
10790. | Савчук Володимир (Ліцей "Інтелект") | |
10791. | Прокоп Тетяна Іванівна (Яківська ЗОШ) | |
10792. | Ванюшин Артем Володимирович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
10793. | Томляк Олена Іванівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
10794. | Гусар Серафім Павлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
10795. | Калєв Тимофій Сергійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
10796. | Єременко Богдан (Гуманітарна гімназія №23) | |
10797. | Зінчук Олександр Андрійович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
10798. | Штефуряк Владислав (Одеська СШ № 121) | |
10799. | Гонтарев Гліб (Одеська ЗОШ № 92) | |
10800. | Каранда Євгенія Євгеніївна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
10801. | Любанська Стелла Максимівна (Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
10802. | Савченко Людмила Олександрівна (Попельниківський ліцей) | |
10803. | Комендат Олександр (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
10804. | Голубєв Владислав Денисович (Енергодарська ЗОШ №7) | |
10805. | Сідаш Марія Євгенівна (НВК-ліцей №100) | |
10806. | Онисько Сергій Васильович (Уторопський ліцей) | |
10807. | Денис Самолюк Юрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
10808. | Дімов Денис (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
10809. | Колесник Юрій (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | |
10810. | Соболь Матвій Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10811. | Добровольська Катерина (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
10812. | Данильченко Ніка Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
10813. | Рабцун Олексій Вікторович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | |
10814. | Мушик Єва (Вараська ЗОШ №1) | |
10815. | Затірко Поліна Валеріївна (Одеська СШ № 117) | |
10816. | Денисенко Станіслав (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10817. | Возьний Данило (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
10818. | Паламарчук Злата (НВК №9) | |
10819. | Лянзберг Ярослав Сергійович (Криворізька ЗОШ №58) | |
10820. | Ружанська Мартіна Вікторівна (НВК-ліцей №100) | |
10821. | Телегіна Валерія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
10822. | Бурук Федір Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
10823. | Гуназа Альона Андріївна (Наталівський НВК) | |
10824. | Гуменюк Андрій (Ліцей №4) | |
10825. | Онищенко Ангеліна Ігорівна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | |
10826. | Карпенюк Олег Сергійович (ТСШ №29) | |
10827. | Зюкін Олександр Віталійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | |
10828. | Бурдик Поліна Дмитріївна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
10829. | Сідаш Гліб (КЗО "СЗШ № 49") | |
10830. | Бєлослудцева Маргарита Євгенівна (НВК-ліцей №100) | |
10831. | Охилка Софія Сергіївна (Парутинська ЗОШ) | |
10832. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Приватна школа "Наша школа") | |
10833. | Зозуля-Кононович Володимир Ігорович (Одеська CШ №119) | |
10834. | Синявська Анна-Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
10835. | Садчиков Давид (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
10836. | Копичин Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
10837. | Деркаченко Мілана Олексіївна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
10838. | Мухачев Олександр (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10839. | Комисар Анастасия Константинивна (Токівська ЗШ) | |
10840. | Овеченко Нікіта (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
10841. | Овчинніков Гліб Романович (Черкаська ЗОШ №32) | |
10842. | Маєвська Вероніка (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
10843. | Сабатин Анастасія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
10844. | Кливняк Кіріл (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
10845. | Сич Давид Олександрович (Миролюбівський НВК) | |
10846. | Волков Богдан (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
10847. | Прихожий Ігор (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | |
10848. | Дринова Катерина Олександрівна (Харківська гімназія 14) | |
10849. | Олексієнко Валентина (Микулицька ЗОШ) | |
10850. | Самсонов Евген Борисович (ХП НВК "Гімназія ОЧАГ") | |
10851. | Семчук (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
10852. | Неганова Валерія (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
10853. | Карпова Ліка (Одеська СШ № 121) | |
10854. | Кельвич Надія Миколаївна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | |
10855. | Дубінський Ілля Вячеславович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
10856. | (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
10857. | Козак Злата (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
10858. | Іщенко Маргарита (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
10859. | Вовкодав Андрій Олександрович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | |
10860. | Коцюб'як Вероніка (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
10861. | Карп'як Ярина (НВК №9) | |
10862. | Щепанський Максим (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
10863. | Лисенко Денис (Кремінська школа-гімназія) | |
10864. | Слабінська Елеонора Віталіївна (Криворізька ЗОШ №72) | |
10865. | Матійчук Святослав Іванович (Попельниківський ліцей) | |
10866. | Змеевець Анастасія Дмитрівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
10867. | Кирницький Ярослав Дмитрович (Запорізька ЗОШ № 65) | |
10868. | Гапончук Назар Іванович (Топільська) | |
10869. | Харченко Сергій (Бородянський академічний ліцей) | |
10870. | Ткач Аліна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10871. | Натахіна Аліна Сергіївна (НВК №25 "Волошка") | |
10872. | Дідурик Каріна Русланівна (Уманська ЗОШ №5) | |
10873. | Дохнянська Юлія Вікторівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
10874. | Кочура Вікторія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
10875. | Гєдз Андрій (НВК "Святошиньска гімназія") | |
10876. | Серьогін Максим Олександрович (НВК «Святошинська гімназія») | |
10877. | Волинець Олександр Дмитрович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
10878. | Гавриленко Ярослав (Криворізька гімназія №127) | |
10879. | Кравченко Анастасія (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10880. | Коваленко Остап Юрійович (Калинівський НВК №1) | |
10881. | Левченко Софія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
10882. | Мудрак Анна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
10883. | Окатенко Тімур (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
10884. | Морозова Діана Олександрівна (Хлібодарівський НВК) | |
10885. | Бур'ян Михайло Валерійович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
10886. | Діденко Софія Віталіївна (Протопопівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | |
10887. | Гаврилюк Данило Євгенович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
10888. | Зозулинець Дарина Романівна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
10889. | Свистун Нікіта Олександрович (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
10890. | Бут Максим Юрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
10891. | Уляновська Вікторія Олександрівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
10892. | Скригун Гліб (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
10893. | Мещеряков Єлисей Володимирович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
10894. | Зурнаджи Олег Євгенович (Середня загальноосвітня школа №74) | |
10895. | Конопат Юлія Вадимівна (НВК-ліцей №100) | |
10896. | Бронішевський Макар Олександрович (Костогризівська) | |
10897. | Дзекунова Катерина Геннадіївна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
10898. | Зубенко Андрій Олександрович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
10899. | Домуз Ізабелла (Міжнародна Французька Школа) | |
10900. | Мосіна Таісія (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
10901. | Баганець Роман Владиславович (Дніпропетровська ЗОШ № 80) | |
10902. | Нгуєн Хоанг Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10903. | Семенченко Олександра (Кремінська школа-гімназія) | |
10904. | Хоменко Кирило Євгенійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
10905. | Багач Ірина Валеріївна (Валявська ЗОШ) | |
10906. | Бєлан Олексій Сергійович (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
10907. | Шаламов Ярослав (КЗ "Яковлівський ліцей") | |
10908. | Кришталович Михайло (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
10909. | Соломонюк Софія Андріївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
10910. | Костенко Тимур Андреевич (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
10911. | Грінь Ілля (ЗЗСО 94) | |
10912. | Некрут Вероніка Вікторівна (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
10913. | Храпач Ксенія (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
10914. | Лісова Христина Анатоліївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10915. | Котляров Артур Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10916. | Кіяшко Софія Леонідівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10917. | Луценко Іван Вікторович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
10918. | Огнєвий Михайло Ярославович (Черкаська ЗОШ №32) | |
10919. | Гуляйко Ангеліна Сергіївна (Синицька ЗОШ) | |
10920. | Штепа Аполлінарія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
10921. | Максим Добринець Русланович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
10922. | Резніченко Максим Владиславович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
10923. | Бакум Валерія (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
10924. | Іван Руденко (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
10925. | Вагнер Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10926. | Паламарчук Марія Віталіївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
10927. | Жмихова Поліна (ЗЗСО №10) | |
10928. | Грива Руслан Сергійович (Великополовецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - д/с") | |
10929. | Топалов Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
10930. | Мандій Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
10931. | Геєць Нікіта (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
10932. | Азарова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10933. | Савельєва Олександра Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
10934. | Боровик Михайло Сергійович (Криворізька ЗОШ №126) | |
10935. | Пилипчук Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10936. | Швачкін Максим (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
10937. | Лев Нікітін (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
10938. | Марченко Христина Романівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
10939. | Карпинська Сніжана Миколаївна (Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | |
10940. | Михайлова Дар'я Володимирівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | |
10941. | Герцун Марина Юріївна (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | |
10942. | Злонкевич Олександр (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
10943. | Яковлєв Давид (СШ №86) | |
10944. | Бороденко Вячеслав (Одеська СШ № 121) | |
10945. | Рудь Дмитро Сергійович (Охтирська ЗОШ № 1) | |
10946. | Дяченко Христина Миколаївна (Терпіннівська ЗОШІ) | |
10947. | Кишман Нікіта (Криворізька гімназія №91) | |
10948. | Розум Гордій (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
10949. | Сахно Назар Сергiйович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
10950. | Кожухар Матвій (Криворізька ЗОШ №40) | |
10951. | УРНЕВ ДАНЯ (Криворізька гімназія №127) | |
10952. | Шелестенко Марина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
10953. | Воєвода Кірілл Петрович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
10954. | Мігоцька Соломія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
10955. | Шевченко Амалія Антонівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
10956. | Колпак Ірина Олексіїївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
10957. | Пащенко Александра Александровна (БСШ №9) | |
10958. | Яремій Вадим (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
10959. | Просвєтов Артем Денисович (НВК-ліцей №100) | |
10960. | Єрошенко Юрій (НВК "Святошиньска гімназія") | |
10961. | Цан Денис Михайлович (ТСШ №29) | |
10962. | Рудая Крістіна Богданівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
10963. | Чанишев Богдан (Бердянська гімназія №1"Надія") | |
10964. | Гуфман Маргарита (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
10965. | Олексенко Анастасія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
10966. | Ганжа Іван Оексійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
10967. | Власюк Олександр (Вараська ЗОШ №1) | |
10968. | Ведеріс Степан Сергійович (ХЗОШ № 95) | |
10969. | Кузнецов Артем Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
10970. | Мартинова Аліса Дмитрівна (СЗШ № 42) | |
10971. | Нестеренко Ілля Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
10972. | Бондарчук Валерія (Козаче-Лагерська філія ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області) | |
10973. | Корень Юлія Олександрівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
10974. | Грішин Матвій Ілліч (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
10975. | Яцура Іван (НВК-ліцей №100) | |
10976. | Щербакан Костянтин (Одеська СШ № 121) | |
10977. | Мітюк Федір Олексійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
10978. | Примушко Нікіта Антонович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | |
10979. | Гаєвик Вероніка (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
10980. | Ілля Питель (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
10981. | Бондаренко Микола (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
10982. | Наливайко Анна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
10983. | Шутова Кароліна Сергіївна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
10984. | Крит Єва Андріївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
10985. | Довгалюк Євгенія Сергіївна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
10986. | Британ Єгор (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
10987. | Радченко Нікіта Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
10988. | Лук'яненко Таїсія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10989. | Антонюк Діана (Криворізька ЗОШ №102) | |
10990. | Юсипенко Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | |
10991. | Степаненко Станіслав Миколайович (Ватутінський ліцей) | |
10992. | Єфімчук Матвій Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
10993. | Коноховська Юлія (Харківський ліцей № 89) | |
10994. | Стеценко Анна Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
10995. | Сєдих Ксенія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
10996. | Дон Ксенія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
10997. | Лоза Евеліна Володимирівна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
10998. | ЗАЯЦЬ МИХАЙЛО ІГОРОВИЧ (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
10999. | Ковтун Денис Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11000. | Баєва Меланія Олегівна (ХЗОШ № 95) | |
11001. | Кобрин Ангеліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11002. | Чорна Олександра Миколаївна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
11003. | Лавлінська Вікторія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | |
11004. | Перепелиця Єгор (КЗО НВО №28) | |
11005. | Прокопенко Агнія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
11006. | Хлистун А.А (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
11007. | Чорій Адріана-Божена Андріївна (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | |
11008. | Сукайло Ярослав (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
11009. | Павлюк Ірена (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | |
11010. | Лук'янович-Дуднік Марк Богданович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | |
11011. | Горобець Ксенія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
11012. | Шугаленко Юлія (Одеська СШ № 117) | |
11013. | Кордик Олег Володимирович (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | |
11014. | Грачова Аріна (Кремінська школа-гімназія) | |
11015. | Остащенко Назар Іванович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
11016. | Лапа Олександра Володимирівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
11017. | Агейчик Денис Євгенійович (НВК-ліцей №100) | |
11018. | Березюк Володимир Олександрович (Вільнянська ЗОШ № 3) | |
11019. | Кожухар Ангеліна (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11020. | Авраменко Софія Олегівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
11021. | Олексів Данило (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11022. | Данило Старовійт (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
11023. | Андрій Кравчук Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11024. | Назаренко Ігор Сергійович (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | |
11025. | Міц Олександр Віталійович (НВК-ліцей №100) | |
11026. | Буракевич Дмитро (Середня загальноосвітня школа №74) | |
11027. | щербина С.О (Парасковіївська ЗОШ) | |
11028. | Куцівська Єлизавета Миколаївна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
11029. | Куцкевич Гліб Євгенович (Криворізька ЗОШ №126) | |
11030. | Кондратів Галина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11031. | Алєксєєнко Максим (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
11032. | Яцинич Лук'ян Юрійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
11033. | Приказчикова Марія (Криворізька гімназія №91) | |
11034. | Островський Ян (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11035. | Рамжев Ерік Дмитрович (Одеська спеціалізована школа №10) | |
11036. | Висоцька Еліна (Миропільська ЗОШ № 2) | |
11037. | Таранович Веніамін Олександрович (Студеницький ліцей) | |
11038. | Никитенко Аріна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11039. | Турчак Назар (Криворізька ЗОШ №102) | |
11040. | Волочнюк Аліса (Криворізький професійний ліцей) | |
11041. | Артамонова Кіра (Первомайська ЗОШ № 12) | |
11042. | Лавров Максим (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
11043. | Танько Катерина Анатоліївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
11044. | Леончук Кіра (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11045. | Чумак Софія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
11046. | Нежельський Максим Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
11047. | Кугай Назар (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
11048. | Голоднік Альона (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
11049. | Тарасов Давид Миколайович (Орільський ліцей) | |
11050. | Король Максим (Одеська ЗОШ № 100) | |
11051. | Пономарчук Марія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
11052. | Бублик Поліна Романівна (Охтирська ЗОШ № 1) | |
11053. | Павлюк Катерина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11054. | Слесаренко Дар'я (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
11055. | Чепурко Богдан Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
11056. | Коваленко Анастасія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
11057. | Гордилюк Аліна Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
11058. | Шарпілова Кіра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
11059. | Білик Сніжана Олегівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
11060. | Мощенко Зоряна (НВК «Святошинська гімназія») | |
11061. | Коробко Тимур (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | |
11062. | Мікула Поліна Сергіївна (Криворізька гімназія №91) | |
11063. | Макаренко Степан Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11064. | Литвинова Еліна Віталіївна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | |
11065. | Фоміна Анна Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11066. | Пілігуз Олександр Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
11067. | Климов Роман (Мовний центр "Країна знань") | |
11068. | Іващенко Владислава (Школа King's Kids) | |
11069. | Кулямін Владислав Павлович (НВК «Святошинська гімназія») | |
11070. | Геряк Микита (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
11071. | Сєміков Гліб (Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
11072. | Бучний Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
11073. | Токар Кіра (Криворізька ЗОШ №102) | |
11074. | Кісельов Марк Юрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
11075. | Король Анастасія (Ліцей "Інтелект") | |
11076. | Березін Єгор Романович (Запорізька ЗОШ №84) | |
11077. | Дралюк Емiлiя Геннадіївна (Олешинська гімназія) | |
11078. | Середюк Ілона (Одеська ЗОШ № 92) | |
11079. | Болдирева Аліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
11080. | Шафранський Олександр (КЗО НВО №28) | |
11081. | Брижак Олександра Iванiвна (Одеська гімназія №4) | |
11082. | Чупринчук Вікторія (Криворізька ЗОШ №102) | |
11083. | Тихончук Поліна Олександрівна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
11084. | Грипас Катерина Андріївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
11085. | Тарак Вероніка Олегівна (ТСШ №29) | |
11086. | Федорчук Анастасія Андріївна (НВК "Святошиньска гімназія") | |
11087. | Кезін Олексій Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
11088. | Бабкіна Дарина Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | |
11089. | Штельмах Вадим олександрович (Школа №2) | |
11090. | Золотарьова Олександра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | |
11091. | Бороган Аріна (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
11092. | Бабенко Ілля (Школа King's Kids) | |
11093. | Бойко Аурелія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11094. | Чайковський Тимофій Володимирович (ТСШ №29) | |
11095. | Єрмоленко Лілія Вікторівна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
11096. | Каракурчи Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
11097. | Шевцова Софія Дмитрівна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
11098. | Дуда Станіслав (НВК №9) | |
11099. | Томенко Володимир Вікторович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
11100. | Белошенко Роман В`ячеславович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
11101. | Карась Андрій Сергійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
11102. | Бакош Матяш (Гімназія Claris Verbis) | |
11103. | Порплиця Денис (ТСШ №29) | |
11104. | Симоненко Маргарита (Харківський ліцей № 149) | |
11105. | Слободян Сергій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
11106. | Цудний Микола (СЗШ № 20) | |
11107. | Грошева Аліна Миколаївна (Костогризівська) | |
11108. | Єрмоленко Ізабелла Олексіївна (КЗ "Перещепинський ООЗ №1") | |
11109. | Палуб'як Матвій Русланович (Школа №23) | |
11110. | Артем Волик (Мовна школа "Lingua") | |
11111. | Каськів Христина (Міжнародна Французька Школа) | |
11112. | Марчук Катерина Василівна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | |
11113. | Ільницький Самсон Олександрович (Школа №64) | |
11114. | Кошова Єлізавета (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
11115. | Матвій Кирпа (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
11116. | Гросу Єгор Васильович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
11117. | Максименко Валерия (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11118. | Авраменко Максим Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
11119. | Бащук Владислав Вікторович (Шепетівський НВК №1) | |
11120. | Залізна Мілена Романівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
11121. | Савчук Олександр Дмитрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
11122. | Сірий Іван Володимирович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
11123. | Бондарчук Роман Олександрович (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
11124. | Третьяков Єгор Сергійович (Первомайська гімназія № 3) | |
11125. | Луговська Таїсія Миколаївна (НВК-ліцей №100) | |
11126. | Супряга Владислав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11127. | Теличин Катерина Андріївна (ТСШ №29) | |
11128. | Гончарук Валерія Валентинівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
11129. | Муравйов Клим (ЗЗСО №10) | |
11130. | Ігнатенко Дарина (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
11131. | Голубєва Анастасія Євгенівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
11132. | Діжак Назарій Олегович (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | |
11133. | Долгий Захар Юрійович (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
11134. | Лапа Омкар Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
11135. | Старостін Тимур Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
11136. | Колесник Тимофій Вікторович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
11137. | Брезецький Олександр (Школа дружня до дитини) | |
11138. | Приходченко Эвелина Алексеевна (Криворізька ЗОШ №62) | |
11139. | Мешбейн Михайло Феліксович (Школа №64) | |
11140. | Соколова Олена Олександрівна (Одеська СШ № 117) | |
11141. | Павлюк Єва В'ячеславівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
11142. | Савчук Анна Володимирівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
11143. | Миху Роман Олегович (Школа №64) | |
11144. | Терещенко Анастасія (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
11145. | Лиховид Ірина (Криворізька ЗОШ №126) | |
11146. | Кудінов Ілля Олексійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
11147. | Данькін Олександр (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | |
11148. | Загребельна Дар’я Олександрівна (Школа №31 м. Миколаєва) | |
11149. | Федосеєнко данило (КЗО НВО №28) | |
11150. | Підкорчевний Тимофій (ЗОШ №5) | |
11151. | Полоніков Ілля Дмитрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11152. | Єліхов Сергій Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11153. | Портненко Артем Владиславович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
11154. | Літвін Микита Андрійович (Мовний центр "Країна знань") | |
11155. | Фурманчук Назар Олексійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
11156. | Ходак Ірина (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11157. | Блажко Юрій Костянтинович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
11158. | Мараренко Марія (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11159. | Зоя Чапова (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
11160. | Мазуренко Надія (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
11161. | Кузнєцов Микита Олексійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
11162. | Марченко Роман (Одеська СШ № 121) | |
11163. | Топорищев Данило (Школа №7) | |
11164. | Базилевська Ніна Сергіївна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
11165. | Єремчук Дар'я Володимирівна (Школа №64) | |
11166. | Сурядна Анна Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
11167. | Карауланов Олексій (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
11168. | Осипенко Єлизавета Вікторівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
11169. | Мельник Тимофій Антонович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
11170. | Сенькович Каміла Євгенівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
11171. | Сокуренко Катерина (Школа №17) | |
11172. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Загальноосвітній навчальний заклад Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
11173. | Семак Олекса (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
11174. | Тарапон Вікторія Олександрівна (Школа №2) | |
11175. | Бобровніков Костянтин (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11176. | Сокирко Ольга (ЗОШ №1) | |
11177. | Павленко Вікторія Вікторівна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
11178. | Гоню Тарас Васильович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
11179. | Склярук Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11180. | Ревич Григорій (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
11181. | Василенко Софія Володимирівна (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | |
11182. | Єршов Даніїл Сергійович (НВК "Святошиньска гімназія") | |
11183. | Золотько Вероніка Андріївна (Снітинська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
11184. | Мельнікова Варвара Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
11185. | Антоненко Кирило Петрович (Одеська CШ №119) | |
11186. | Крамська Софія (Одеська СШ №50) | |
11187. | Марчак Соломія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
11188. | Колоднюк Софія Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | |
11189. | Борча Аліна Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
11190. | Куліш Микола (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | |
11191. | Нечесаний В'ячеслав Вікторович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
11192. | Савченко Анна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
11193. | Антипов Андрій (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
11194. | Слюсаренко Макар Романович (Користівський ліцей) | |
11195. | Ярмола М.А. (Сілецька ЗШ) | |
11196. | Сидоренко Давид Данилович (НВК-ліцей №100) | |
11197. | Дібрівна Вероніка (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
11198. | Марценюк Анастасія Олегівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
11199. | Тертична Марія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
11200. | Крупка Денис Дмитрович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | |
11201. | Суботін Георгій (Школа дружня до дитини) | |
11202. | Дмитрицька Тетяна Іванівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
11203. | Анатольєва Юлія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
11204. | Іванов Михайло Юрійович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | |
11205. | Клюєва Вероніка (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
11206. | Дергачова Софія Олександрівна (Харківський ліцей № 149) | |
11207. | Скарженюк Олександр (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
11208. | Тітарева Вероніка (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
11209. | Чхайло Єгор Олегович (Одеська СШ № 35) | |
11210. | Бут Андрій Юрійович (Ланжеронiвський лiцей) | |
11211. | Басанська Лілія Романівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
11212. | Сідунов Тимофій (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
11213. | Гуменюк Дмитро Анатолійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
11214. | Ступак Катерина (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
11215. | Максименко Мирослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11216. | Шестакова Ксенія (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | |
11217. | Береза Олександр Вадимович (Перша міська гімназія) | |
11218. | Нгуєн Нгок Кім Тьі (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11219. | Озанян Ігор Арсенович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
11220. | Бондаренко Анна Денисівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11221. | Славич ОльгаРусланівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11222. | Зоріна Евеліна (Одеська ЗОШ №118) | |
11223. | Остапчук Анастасія Юріївна (НВК-ліцей №100) | |
11224. | Діденко Тарас (Школа № 5) | |
11225. | Голубенко Михайло (Одеська СШ № 117) | |
11226. | Ніконорова Марія Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
11227. | Забелін Даніель (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
11228. | Саміляк Христина Валеріївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
11229. | Добренька Даніела Олегівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
11230. | Адамчук Данило Вікторович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
11231. | Трегуб Нікіта Володимирович (Ніжинська гімназія № 14) | |
11232. | Арзамазов Денис Олегович (КЗ "Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів") | |
11233. | Зайко Валерій (НВК "Святошиньска гімназія") | |
11234. | Філоненко Ігор (ХЗОШ №159) | |
11235. | Панчишин Максим (Бородянський академічний ліцей) | |
11236. | Чернявська Аніта Андріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
11237. | Старостенко Дарья Александровна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11238. | Маслов Нікіта (Стем-центр "Сократ") | |
11239. | Мальована Милана (Одеська СШ № 121) | |
11240. | Плачинта Виктория Эдуардовна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11241. | Малівана Вікторія (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
11242. | Чорнобай Ніколь Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
11243. | Магдаленюк Анастасія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
11244. | Припін О.Ю. (Сілецька ЗШ) | |
11245. | Мартинюк Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
11246. | Михальчук Анна Тіфані (Міжнародна Французька Школа) | |
11247. | Кривич Олександр Євгенович (Криворізька ЗОШ №72) | |
11248. | Самітовський Б (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
11249. | Турбай Анастасія Ігорівна (ХЗОШ № 95) | |
11250. | Черкашина Вікторія Євгенівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11251. | Котяш Назарій Михайлович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
11252. | Матіка Давид (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
11253. | Герман Данііл (ХЗОШ № 51) | |
11254. | Ющук Дмитро (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
11255. | Олійник Ярослава Віталіївна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
11256. | Стрижеус Денис Романович (ЗОШ №4) | |
11257. | Чиж Андрій (Одеська СШ № 117) | |
11258. | Крупа Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11259. | Колісник Ілля (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
11260. | Воронова Василиса (КЗО НВО №28) | |
11261. | Русанова Руслана (Школа №7) | |
11262. | Остафі Максим Марічелович (ЗОШ №8) | |
11263. | Кобченко Ростислав (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11264. | Горбенко Наталія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
11265. | Марія Попова (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
11266. | Поважнюк Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | |
11267. | Должненко Глеб (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | |
11268. | Колос Софія (Первомайська ЗОШ № 12) | |
11269. | Звєрєва Аліна Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11270. | Симко Тетяна Ігорівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
11271. | Канівець Софія Петрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | |
11272. | Лиходід Максим (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11273. | Матвiєнко Єгор Андрiйович (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | |
11274. | Черненко Діана Олегівна (ХЗОШ №7) | |
11275. | Колос Карина Ростиславівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | |
11276. | ЗІНЬКОВСЬКА ЛІЛІЯ ІВАНІВНА (Зашковицька ЗОШ) | |
11277. | Саєнко Дарія Антонівна (Перша міська гімназія) | |
11278. | Піщола Владислав Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11279. | Олiйник Ангелiна Богданiвна (Охтирська ЗОШ № 1) | |
11280. | Мізюк Злата Віталіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
11281. | Ткачук Олексій Володимирович (Ковельська міська гімназія) | |
11282. | Пльонсак Артьом (Школа №) | |
11283. | Свиридова Катерина (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
11284. | Малко Ілля (Бородянський академічний ліцей) | |
11285. | Абдалла Таснім (Гімназія "Наше майбутнє") | |
11286. | Федерякіна Марка Глибовича (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11287. | Геронович Меланія Юріївна (СЗШ № 30) | |
11288. | Хом'як Роман Дмитрович (Шепетівський НВК №1) | |
11289. | Гайка Вікторія Русланівна (Поповецька ЗОШ) | |
11290. | Постой Поліна Сергіївна (ХЗОШ № 95) | |
11291. | Шульга Кароліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11292. | Лінцов Ілля (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
11293. | Томозей Артем (Школа №7) | |
11294. | Коробко Максім (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
11295. | Граб Василь (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
11296. | Радомир Минайлюк (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
11297. | Яцина Святослав (НВК №9) | |
11298. | Сандуленко Софія Миколаївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
11299. | Погорілий Кирил (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
11300. | Сорокіна Ю.В. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
11301. | Щербина Олександр Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
11302. | Кукла Антон Борисович (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
11303. | Коробій Павло (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
11304. | Гілічук Аліса Романівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
11305. | Макансі Джуді (Гімназія "Наше майбутнє") | |
11306. | Рябокінь Сергій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11307. | Терещенко Тимофій Романович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11308. | Яцькова Анісія Романівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | |
11309. | Фещенко Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11310. | Борозняк Ірина (Гуманітарна гімназія №23) | |
11311. | Ясько Кіра Кирилівна (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
11312. | Коваль Анна Миколаївна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
11313. | Кравченко Костянтин (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11314. | Чулков Тимофей Алексеевич (Одеська ЗОШ №5) | |
11315. | Козлюк Артем (Криворізька ЗОШ №40) | |
11316. | Дернова Іванка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11317. | Алібеков Абдуррахман Амірханович (Гімназія "Наше майбутнє") | |
11318. | Ричагов Сімєон Євгенович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
11319. | Павлушенко Денис Сергійович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | |
11320. | Вороненко Андріанна Андріївна (КЗ "НСЗШ № 20") | |
11321. | Кривун Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
11322. | Прейзнер Евеліна Валентинівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
11323. | Іщенко Герман Григорович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
11324. | Носуленко Ярослав Анатолійович (Студеницький ліцей) | |
11325. | Нескей Дмитро Олександрович (Ліцей Туризму) | |
11326. | Попков Єгор (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11327. | Ткаченко Володимир Максимович (Одеська ЗОШ № 100) | |
11328. | Приставська Каріна Віталіївна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
11329. | Бондар Захар Іванович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
11330. | Баранов Марк Олексійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
11331. | Раєвський Дамір (Школа №64) | |
11332. | Данькевич Анастасія Андріївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11333. | Римбалович Катерина (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
11334. | Костромицький Тарас Максимович (Білгород-Дністровська ЗОШ #3) | |
11335. | Кравцова Варвара Дмитрівна (ХЗОШ №7) | |
11336. | Куліш Софія (Гуманітарна гімназія №23) | |
11337. | Семеннікова Яна (Харківський ліцей № 149) | |
11338. | Матюшкіна Анна Дмитрівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | |
11339. | Пітеров Дмитро (Одеська ЗОШ №118) | |
11340. | Вдовиченко Валерія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
11341. | Черевач Данило Павлович (Криворізька гімназія №91) | |
11342. | Малюкіна Марина Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | |
11343. | Волкова Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11344. | Сєдих Аріна Артурівна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
11345. | Новиченко Егор Андреевич (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11346. | Вірко Марія Юріївна (Криворізька ЗОШ №86) | |
11347. | Пухнатий Артем (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | |
11348. | Кутич Максим Михайлович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
11349. | Ремез Каріна Олексіївна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | |
11350. | Мирдіна Валерія (НВК №9) | |
11351. | Сорокіна Софія Романівна (Краматорська ЗОШ № 5) | |
11352. | Пишненко Дмитро (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
11353. | Меренков Максим (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
11354. | Бабенко Дмитро (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11355. | Антошків Тереза Юріївна (Школа №23) | |
11356. | Папян Карина Валеріївна (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
11357. | Коваль Андрій Валерійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11358. | Любишко Євген Сергійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
11359. | Крук Злата (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11360. | Карбан Кирило Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
11361. | Гнелицька Марія (Кремінська школа-гімназія) | |
11362. | Шустенко Тімур Олексійович (НВК «Святошинська гімназія») | |
11363. | Максимова Дарина Максимівна (НВК-ліцей №100) | |
11364. | Гірман Костянтин Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11365. | Кубарич Ростислав Іванович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11366. | Сосновська Вероніка Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
11367. | Думбур Ярослав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11368. | Булгакова Анна (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11369. | Брагіна Софія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
11370. | Бондаренко Кирил (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
11371. | Матвєєва Мар`я Дмитрівна (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | |
11372. | Горбан Олександр (Новомиргородська ЗШ №1) | |
11373. | Чепорнюк Лілія (Гуманітарна гімназія №23) | |
11374. | Бугеренко Анастасія Євгеніївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
11375. | Косівчак Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11376. | Скоковська Анастасія Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
11377. | Врадій Андрій Станіславович (Перша міська гімназія) | |
11378. | Сорокін Артур (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
11379. | Зінковська Аріна Миколаївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
11380. | Постнікова Аліса (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
11381. | Панська Ангеліна Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | |
11382. | Пучко Володимир (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
11383. | Коваленко Віталій Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
11384. | Грабівський Денис Іванович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
11385. | Сідоров Микола Кирилович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
11386. | Голов Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11387. | Загарія Анастасия Юріївна (Одеська гімназія №4) | |
11388. | Боргун Олександр Олексійович (Шевченківська ЗОШ) | |
11389. | Сус Вадим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
11390. | Бабошко Євгеній Павлович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11391. | Кравченко Вадим Максимович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | |
11392. | МАНЗАР САША (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
11393. | Зікрач Єгор (Криворізька ЗОШ №99) | |
11394. | Ткачук Анна Сергіївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
11395. | Захаров Марат Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
11396. | Прокопенко Кіра (Бородянський академічний ліцей) | |
11397. | Рижикова Вероніка Євгенівна (НВК-ліцей №100) | |
11398. | Складнікова Єлизавета Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
11399. | Тотовицький Семен (Вараська ЗОШ №1) | |
11400. | Кокарев Дмитро Володимирович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
11401. | Кравченко Вероніка Євгенівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11402. | Шейко Мирослава (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
11403. | Педоренко Софія Борисівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
11404. | Оболенських Аріна (Маріупольська СШ №4) | |
11405. | Комиза Олексій Романович (НВК-ліцей №100) | |
11406. | Бесараб Назарій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
11407. | Глазкова Вероніка Віталіївна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
11408. | Гіренко Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11409. | Матяш Дар»я Василівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
11410. | Cеліфонов Артем Олександрович (Одеська СШ № 117) | |
11411. | Мельник Тимур (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11412. | Марчук Аліна Борисівна (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | |
11413. | Отрода Поліна (Вараська ЗОШ №1) | |
11414. | Грень Юлія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
11415. | Бокова Єва Олегівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | |
11416. | Заболотній Костянтин Станіславович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
11417. | Пецькова Ангеліна Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11418. | Недужко Любов (Одеська СШ № 117) | |
11419. | Могилевська Аліна Володимирівна (Школа №64) | |
11420. | Захар Співак (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | |
11421. | Ключка Дар'я Романівна (ЗОШ №8) | |
11422. | Ледовська Катерина (ХЗОШ № 51) | |
11423. | Гончарова Софія (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
11424. | Фадєєв Олександр (Світлодарська ЗОШ) | |
11425. | Кеда Поліна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
11426. | Сероштан Арина Максиновна (СЗШ № 12) | |
11427. | Сергієнко Єльдар (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | |
11428. | Гержановський Домінік Александрович (Одеська Маріїнська гімназія) | |
11429. | Дубовой Сергій (Школа King's Kids) | |
11430. | Колодрівський Антон (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
11431. | Момот Роза (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
11432. | Смагіна Анна Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | |
11433. | Пецюх Анна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11434. | Журавльов Дмитро (ЗШ №12) | |
11435. | Шпитун Олександр Вадимович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | |
11436. | Бірюков Микита Олександрович (Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка) | |
11437. | Костецький Макар Володимирович (Школа №23) | |
11438. | Данила Таїсія (Одеська СШ № 121) | |
11439. | Дяченко Олександра Володимирівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
11440. | Алексєєв Андрій Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11441. | Терещин Андріана Володимирівна (СЗШ № 30) | |
11442. | Врублевський Артем (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
11443. | Боганкова Інна-Марія Ігорівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
11444. | Жалдакова Єлизавета Валеріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
11445. | Семко Дмитро Олегович (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
11446. | Животова Аглая Олександрівна (НВК-ліцей №100) | |
11447. | Науменко Ірина (НВК «Святошинська гімназія») | |
11448. | Касянчук Соломія (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
11449. | Дубашев Даніс Рустамбекович (ХЗОШ № 95) | |
11450. | Яременко Костянтин (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | |
11451. | Якушев Едуард (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
11452. | Лисенко Роман (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11453. | Косенко Кіріл Олександрович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
11454. | Бала Олександра Романівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
11455. | Курда Даніїл (Мигалківське НВО) | |
11456. | Козак Олександр Олександрович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
11457. | Ковальчук Владислава Андріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
11458. | Манжула Софія Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | |
11459. | Зельцман Марк Борисович (Одеська СШ № 117) | |
11460. | Дроздовська Дар´я Володимирівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
11461. | Чорна Олександра Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
11462. | Ісмаїл Аліна Осамівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11463. | Парейко Станіслав (Вараська ЗОШ №1) | |
11464. | Ханцель Аріна Денисівна (НВК-ліцей №100) | |
11465. | Живолуп Євдокія Михайліна (КЗ "Ліцей" Надія") | |
11466. | Крамаренко Інна Віталіївна (Шевченківська ЗОШ) | |
11467. | Матушкін Олександр (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
11468. | Чумак Аміна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
11469. | Геворкян Діана Норайрівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
11470. | Лінніков Владислав Данилович (Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | |
11471. | Коломієць Єлизавета Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
11472. | Цогла Даніїл (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | |
11473. | Цебрик Ростислав (СЗШ № 20) | |
11474. | Данилов Валерій Андрійович (КЗ "НСЗШ № 20") | |
11475. | Кулик Володимир (НВК №9) | |
11476. | Єлакова Олександра Віталіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11477. | Голінка Юліан (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
11478. | Пошелюзний Роман Ярославович (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | |
11479. | Степаненко Дарина (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
11480. | Бігун Анна (Школа № 6) | |
11481. | Леонова Марія Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11482. | Моргун Дар´я Олегівна (ХСШ № 114) | |
11483. | Василишин Владислав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
11484. | Орлов Михайло Ілліч (КЗ "НСЗШ № 20") | |
11485. | Власенко Дар'я (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | |
11486. | Осіпчук Михайло Володимирович (Вінницько-Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | |
11487. | Куліков Кіріл (Харківський ліцей № 149) | |
11488. | Козіна Софія Максимівна (СЗШ № 42) | |
11489. | Волощук Андрій (НВК №9) | |
11490. | Шалига Артем Максимович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
11491. | Василець Арсеній Максимович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
11492. | Купрійчук Дар`я Анатоліївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
11493. | Зайнчуковська Софія (Одеська ЗОШ № 23) | |
11494. | Романова Діана Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11495. | Мельничук Єлизавета (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11496. | Манойло Артем Юрiйович (Дейкалівська ЗОШ) | |
11497. | Комишна Юлія (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | |
11498. | Дудченко Владислав (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
11499. | Товма Марина (Мовний центр "Країна знань") | |
11500. | Щербина Богдан Олексійович (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | |
11501. | Білобран Артур (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
11502. | Лебедь Микола (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
11503. | Гетьман Діана (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
11504. | Єрмоленко Марія Назарівна (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
11505. | Миргородська-Парфенюк Мирослава (НВК "Святошиньска гімназія") | |
11506. | Саламаха Святослав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11507. | Корень Ірина Олегівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
11508. | Добровольська Вероніка (Міжнародна Французька Школа) | |
11509. | Скалозуб Єлизавета Андріївна (Ніжинська гімназія № 2) | |
11510. | Ратушняк Валентин Сергiйович (Школа №64) | |
11511. | Узун-Чебан Карина (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
11512. | Голіней Ольга (НВК №9) | |
11513. | Шубітідзе Давид Зурабович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
11514. | Апальова Альона Сергіївна (ХЗОШ № 95) | |
11515. | Безземельний Лев Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11516. | Левченко Вікторія (КЗО НВО №28) | |
11517. | Дерев'янко Ірина Ігорівна (Мовний центр "Країна знань") | |
11518. | Чижик Ніколь (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
11519. | Бородуліна Поліна (Харківський ліцей № 149) | |
11520. | Крещенко Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | |
11521. | Веклин Владислав Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11522. | Тамазова Мелiса Ташпулатiвна (Вiльненська ЗОШ I-III ступенiв) | |
11523. | Сарапіна Вероніка Вікторівна (Переселенська ЗОШ) | |
11524. | Тонконоженко Катерина Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
11525. | Суворов Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11526. | Тверітін Денис (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11527. | Еременко Антон Виталиевич (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
11528. | Бадрак Ярослава (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
11529. | Цибуляк Вероніка Василівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
11530. | равлик владислава (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11531. | Жиліна Аріна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
11532. | Зенченкова Вероніка (Харківський ліцей № 149) | |
11533. | Бродський Артур (Ліцей "Інтелект") | |
11534. | Бондаренко Анастасія Романівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
11535. | Сверчков Єгор (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
11536. | Баркевич Максим Андрійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
11537. | Авдієнко Сніжана Володимирівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
11538. | Сиротюк-Достатня Олександра (НВК "Святошиньска гімназія") | |
11539. | Гунько Владислав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
11540. | Мухльо Карелія Олегівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
11541. | Безкоровайний Максим (Кремінська школа-гімназія) | |
11542. | Сінческул Дар'я Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
11543. | Русева Анастасія (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | |
11544. | Куждіна Уляна Олександрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
11545. | Владимаренко Олександр Юрійович (Парутинська ЗОШ) | |
11546. | Ільєва Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | |
11547. | Усенко Марія Владиславівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
11548. | Чопенко Ніка (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
11549. | Вороненко Елеонора (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
11550. | Кіперчук Ігнат Романович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11551. | Протопопов Борис Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
11552. | Стоянов Іван (Одеська СШ № 117) | |
11553. | Бродецький Володимир (Одеська СШ № 117) | |
11554. | Щербак Денис (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
11555. | Ліщишина Софія Кирилівна (Шепетівський НВК №1) | |
11556. | Джига Ксенія Віталіівна (Школа №64) | |
11557. | Бурдейна Софія (Міжнародна Французька Школа) | |
11558. | Велк Андрій (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
11559. | Білобородий Лука Олегович (ЗОШ №4) | |
11560. | Михайло Боровик (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
11561. | Філоненко Артем Андрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
11562. | Первиненко Олександр Сергійович (Миролюбівський НВК) | |
11563. | Середня Марія (НВК-ліцей №100) | |
11564. | Ахмад Даніель (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11565. | Марія Лазебна (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
11566. | Лисенко Аліса Олександрівна (Грузьківський НВК) | |
11567. | Назаренко Дмитро Олександрович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
11568. | Вінтоняк Софія (НВК №9) | |
11569. | Сухина Артем (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
11570. | Моцик Роман (Вараська ЗОШ №1) | |
11571. | Мамойленко Варвара (Одеська СШ № 121) | |
11572. | Турченко Софія Андріївна (ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
11573. | Полозенко Олексій В'ячеславович (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | |
11574. | Новак Іван Вікторович (Шевченківська ЗОШ) | |
11575. | Макаревич Сергій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | |
11576. | Лисович Соломія (Школа дружня до дитини) | |
11577. | Палієнко Андрій Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11578. | Гулечко Архип (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
11579. | Битковська Віолета (Одеська ЗОШ №118) | |
11580. | Чепіга Олександра Андріївна (НВК-ліцей №100) | |
11581. | Баляну Ева Сергеевна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11582. | Іліка Андрій Сергійович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11583. | Кандиба Ілля Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
11584. | Макаричев Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11585. | Антоняк Олександр Васильович (Попельниківський ліцей) | |
11586. | Петров Андрій Олегович (СЗШ № 20) | |
11587. | Лихоліт Олександр Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
11588. | Яровенко Богдан Анатолійович (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | |
11589. | Петров Кірілл Владиславович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | |
11590. | Khadzhyohlu Oleksandr (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11591. | Синча Мирон (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
11592. | Базан Вікторія (Вараська ЗОШ №1) | |
11593. | Аджигірей Надія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | |
11594. | Малік Іван (ХЗОШ № 95) | |
11595. | Деркач Нікіта (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
11596. | Почуєв Артем (Одеська СШ № 121) | |
11597. | Приходько Марія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
11598. | Фомічов Михайло Володимирович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11599. | Аверіна Ксенія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | |
11600. | Безмен Анна Іванівна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
11601. | Костенко (КЗ "НСЗШ № 20") | |
11602. | Граб Емілія Іванівна (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
11603. | Давиденко Єлизавета Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | |
11604. | Білорус Каріна Михайлівна (Перша міська гімназія) | |
11605. | Дармограй Владислав Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
11606. | Артамонова Анастасія Анатоліївна (НВК-ліцей №100) | |
11607. | Загорняк Володимир Юрійович (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | |
11608. | Рало Роман Ігорович (ХЗОШ № 95) | |
11609. | Гунько Тимофій Віталійович (ХЗОШ № 95) | |
11610. | Васильєва Марія Ігорівна (ХЗОШ № 51) | |
11611. | Дяченко Євгенія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
11612. | Гейвах Вікторія Русланівна (Романо-германська гімназія 123) | |
11613. | Шевчук дмитро Васильович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | |
11614. | Лук'янець Ярослава (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
11615. | Хворостина Анна Олексіївна (КЗ "Ліплявський НВК") | |
11616. | Мельніков Максим Юрійович (Наталівський НВК) | |
11617. | Сокол Анастасія Сергіївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | |
11618. | Кулеба Ростислав (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
11619. | Костюк Артем (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
11620. | Гречановська Евеліна Русланівна (Школа №23) | |
11621. | Пугач Михайло Сергійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
11622. | Плохоцька Марія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
11623. | Онищенко Дарина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
11624. | Кириленко Кирило Юрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
11625. | Дудченко Іван Юрійович (Запорізька ЗОШ № 30) | |
11626. | Бережна Марія Олександрівна (Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
11627. | Красьоха Олександр (Вараська ЗОШ №1) | |
11628. | Ярошенко Владислав (Криворізька ЗОШ №62) | |
11629. | Овчаренко Максим Сергійович (Лісностінківський ліцей) | |
11630. | Литвин Ольга (Міжнародна Французька Школа) | |
11631. | Приваліхіна Дар`я Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
11632. | Романюк Евеліна (НВК №9) | |
11633. | Крупович Володимир Олексійович (Житомирський міський колегіум) | |
11634. | Закрочимський Мечіслав (Одеська ЗОШ № 92) | |
11635. | Мороз Марія (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
11636. | Боярський Владислав Дмитрович (Мовний центр "Країна знань") | |
11637. | Березін Євгеній Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
11638. | Костіна Дар'я Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11639. | Пустовіт Дмитро (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
11640. | Качка Марта (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
11641. | Ляпко Еріка (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
11642. | Шкремедко Олександр (Школа № 6) | |
11643. | Матросова Єлизавета Дмитрівна (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
11644. | Альошина Кіра Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | |
11645. | петраш матвей (Криворізька ЗОШ №62) | |
11646. | Константинова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11647. | Мрига Микита (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | |
11648. | Опаца Святослав (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
11649. | Павленко Софія Юріївна (Городський НВК) | |
11650. | Гордієнко Назар Сергійович (Ямпільська ЗОШ №2) | |
11651. | Филоненко Анастасия Александровна (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | |
11652. | Бондарчук Назар Олександрович (Приватна школа "Наша школа") | |
11653. | Гладунець Віталіна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
11654. | Циб Богдан (Одеська Маріїнська гімназія) | |
11655. | Колодій Ілля Віталійович (Школа №23) | |
11656. | Богданова Ульяна Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11657. | Тітченко Яніна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
11658. | Голуб Юлія Михайлівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11659. | Туманова Олександра (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11660. | Корольов Ілля (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
11661. | Недосип Захар Віталійович (Пліщинська ЗОШ) | |
11662. | Ємець Марія (Середня загальноосвітня школа №158) | |
11663. | Віняр Александра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
11664. | Бєліков Артур Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11665. | Олег Головань (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
11666. | Кундіус Антоніна Артемівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | |
11667. | Шастал Дмитро (Одеська СШ № 121) | |
11668. | Федорович Анжеліка Ігорівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | |
11669. | Вахніна Марта (Криворізька ЗОШ №65) | |
11670. | Стариковська Вероніка Антонівна (Запорізький колегіум №98) | |
11671. | Поляк Богдан (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
11672. | Харченко Поліна Олегівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11673. | Вусик Тарас Степанович (Карівська ЗШ І-ІІ ст.) | |
11674. | Тверитінов Микола Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
11675. | Скрипич Аліса (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | |
11676. | Салдан Валерія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
11677. | Ляпіна Ольга Ярославівна (НВК-ліцей №100) | |
11678. | Мавричев Олександр (Школа №3) | |
11679. | Пазуренко Максим (Одеська спеціалізована школа №10) | |
11680. | Ткачук Софія (Маріупольська СШ №4) | |
11681. | Дзяба Тетяна Андріївна (НВК № 24) | |
11682. | Лященко Еліна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
11683. | Сініцин Марк (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11684. | Корнієнко Олена (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11685. | Краснощок Віктор Вікторович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
11686. | Гуніч Анна Володимирівна (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | |
11687. | Перепелиця Тарас (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
11688. | Рева Анастасія Іванівна (НВК-ліцей №100) | |
11689. | Хижняк Михайло Андрійович (Енергодарська ЗОШ №7) | |
11690. | Гришин Єгор Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
11691. | Дмитрук Анна (Вільнянська гімназія "Світоч") | |
11692. | Руднєв Кирило Сергійович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11693. | Ткаченко Катерина Олегівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
11694. | Неклеса Влада Олександрівна (Перещепинський НВК "Родина") | |
11695. | Копійченко Софія Олександрівна (Школа №31 м. Миколаєва) | |
11696. | Захаров Гліб Олегович (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
11697. | Кеммер Маргарита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
11698. | Рисікова Софія (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
11699. | Янушак Денис Петрович (Уторопський ліцей) | |
11700. | Резніченко Поліна Антонівна (Запорізька ЗОШ № 65) | |
11701. | Рашевський Захар Валерійович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
11702. | Філін Єва (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | |
11703. | Ласійчук Дем'ян Ігорович (Уторопський ліцей) | |
11704. | ТОЛКАЧОВ СТАНІСЛАВ ВІТАЛІЙОВИЧ (Користівський ліцей) | |
11705. | Вожжов Владислав (Школа №64) | |
11706. | Бистрий Олександр (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
11707. | Марченко Руслан (Одеська СШ № 121) | |
11708. | Гавриш Назар (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | |
11709. | Грищук Ренат Олександрович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
11710. | Самохіна Софія (Одеська СШ № 117) | |
11711. | Дудова Серафіма (Гуманітарна гімназія №23) | |
11712. | Берневек Богдан (КЗО НВО №28) | |
11713. | Шерекін Сергій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
11714. | Нагорна Вікторія Вадимівна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
11715. | Стасів Аріна Ігорівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
11716. | Чухрай Маргарита Костянтинівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
11717. | Самборська Даша (Верблюзький НВК) | |
11718. | Лозинський Остап (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
11719. | Kurilko Aleta (Одеська СШ № 117) | |
11720. | Белоус Єлизавета (СШ №86) | |
11721. | Кір'єва Марія (Одеська СШ № 121) | |
11722. | Кайда Поліна Віталівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
11723. | Випханюк Гліб (Школа № 5) | |
11724. | Ярослав Московчук Олександрович (Одеська СШ № 117) | |
11725. | Лященко Марина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11726. | Логачова Варвара Костянтинівна (Криворізька гімназія №127) | |
11727. | Романюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | |
11728. | Сагайдак Данiiл Сергiйович (Одеська СШ № 117) | |
11729. | Павлов Михайло (Середня загальноосвітня школа №158) | |
11730. | Міц Ксенія Віталіївна (НВК-ліцей №100) | |
11731. | Кузьменко Іван Вячеславович (Первомайська гімназія № 3) | |
11732. | Луговий Гліб Віталійович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
11733. | Зайцева Марія Андріївна (Криворізька ЗОШ №86) | |
11734. | Лапкіна Аріна Василівна (Хлібодарівський НВК) | |
11735. | Майловська Поліна Юріівна (ТСШ №29) | |
11736. | Бондар Сабріна Юріївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | |
11737. | Клімцов Іван (Вараська ЗОШ №1) | |
11738. | Милян Михайло (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
11739. | Ткачова Вікторія Вікторівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
11740. | Биляева Полина (Криворізька гімназія №127) | |
11741. | Баченіна Єва (Криворізька ЗОШ №102) | |
11742. | Попазов Петро (Школа №7) | |
11743. | Михайлов Павло Васильович (НВК «Святошинська гімназія») | |
11744. | Попов Владислав Юрiйович (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
11745. | Ковальов Віктор (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
11746. | Осипенко Мирослава (Кочержинський НВК) | |
11747. | Мороз Олександра (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | |
11748. | Герасимович Артур (Середня загальноосвітня школа №158) | |
11749. | Попкова Крістіна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
11750. | Сидоренко Олександра Вадимівна (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
11751. | Векляк Аріна Максимівна (Калинівський НВК №1) | |
11752. | Гаргіна Олександра Станіславівна (КЗ "НСЗШ №25") | |
11753. | Ситкова Діана (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | |
11754. | Авраменко Костянтин (КЗ "Лозівський ліцей №1") | |
11755. | Якутко Ксенія Максимівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
11756. | Несененко Дарья Сергіївна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | |
11757. | Деревянко Марія Сергіївна (Одеська СШ № 117) | |
11758. | Деревич Діана (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
11759. | Матвієнко Ангеліна Сергіївна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11760. | Боброва Іванна Іванівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
11761. | Михайловський Максим Андрійович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
11762. | Почапська (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11763. | Левандовській Іван (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
11764. | Поплавська Мірра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
11765. | Хандусь Анастасія (НВК "Домінанта") | |
11766. | Жаворонков Матвій Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
11767. | Осіпов Артур (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11768. | Ткаченко Тимофій (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
11769. | Дмитрюк Влада Володимирівна (Петропавлівська ЗОШ №2) | |
11770. | Марченко Кирило Андрійович (СЗШ № 42) | |
11771. | Леушин Артем Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
11772. | Оналан Нісан Танерівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
11773. | Стретович Олександр Васильович (Школа № 2) | |
11774. | Петренко Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11775. | Стремедловський Тимофій (ЗОШ №5) | |
11776. | Савченко Дмитро Геннадійович (Перша міська гімназія) | |
11777. | Cофієць Карина Євгенівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | |
11778. | Шрамко Діана Олександрівна (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | |
11779. | Безкищенко Артем Юрійович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | |
11780. | Когут Ольга Юріївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
11781. | Худик Дар'я Сергіївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
11782. | Дуб Владислав (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
11783. | Штефан Костянтин Максимович (Запорізький колегіум №98) | |
11784. | Тарасюк Аня (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
11785. | Беломестнов Леонід Андрійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
11786. | Галієва Вікторія (КЗО "СЗШ № 49") | |
11787. | Косаренко Анастасия (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
11788. | Гаврющенко Матвій (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
11789. | Пшик Нестор (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
11790. | Півнєва Анна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | |
11791. | Стегній Ярослав (Школа дружня до дитини) | |
11792. | Щербина Євгеній (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | |
11793. | Пасічник Олександр Геннадійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
11794. | Пивоваров Кирило (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | |
11795. | Орловський Владислав Русланович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11796. | Загарюк Нікіта (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
11797. | Зима Андрій Русланович (Криворізька ЗОШ №99) | |
11798. | Кривохата Тетяна Юріївна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
11799. | Зінченко Вікторія (Будянський ліцей) | |
11800. | Важинська Валерія (Парасковіївська ЗОШ) | |
11801. | Курінна Софія (КЗО НВО №28) | |
11802. | Чепижова Єлизавета (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | |
11803. | Горідько Маргарита (Мліївський ЗЗСО № 1) | |
11804. | Новак Максим Ярославович (СЗШ № 30) | |
11805. | Рач Максим (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | |
11806. | Тарас Марта (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
11807. | Сахнюк Зоряна (Вараська ЗОШ №1) | |
11808. | Мирослав Григоренко (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
11809. | Горошко Іван Георгійович (Одеська ЗОШ № 92) | |
11810. | Подкуйко Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
11811. | Курілін Артем Олександрович (СЗШ № 17 м, Львова) | |
11812. | Реутов Всеволод Іванович (Теплодарська ЗОШ) | |
11813. | Перешлюга Дмитро Васильович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
11814. | Рассамахіна Віолета Романівна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
11815. | Слічко Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11816. | Лещенко Анна Олексіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
11817. | Бейчук Софія Миколаївна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | |
11818. | Котлярський Леон (НВК «Святошинська гімназія») | |
11819. | Григораш Аліна Ігорівна (ТСШ №29) | |
11820. | Кухтін Тимофій Олександрович (ХЗОШ № 95) | |
11821. | Кондрушина Катерина (Одеська СШ № 121) | |
11822. | Ворона Анастасія Ігорівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
11823. | Юлін Станіслав Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11824. | Жданова Олександра (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
11825. | Данильціва Софія (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | |
11826. | Крилов Костя (Школа № 12) | |
11827. | Бабурiн Артур Мiкаелович (КЗ ""ХНВК № 24") | |
11828. | Прибилов Микита (Одеська СШ № 121) | |
11829. | Піддубна Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11830. | Кисловська Ангеліна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11831. | Солопов Максим Віталійович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
11832. | Шкуріхіна Маргарита (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
11833. | Гудзовський Марк Юрійович (НВК-ліцей №100) | |
11834. | Дудник Софія Андріївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
11835. | Кусяк Вероніка Юріївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
11836. | Горлінська Діана Володимирівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | |
11837. | Волошко Дарина Русланівна (ХЗОШ №7) | |
11838. | Одородько Дарія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
11839. | Коропецька Валерія Олегівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
11840. | конєв в с (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | |
11841. | Козюра Дмитро Анатолійович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
11842. | Таслак Жасмін (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
11843. | Гринь Тимур Іванович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
11844. | Яворська Анна (Одеська ЗОШ №118) | |
11845. | Польова Валерія Владиславівна (НВК-ліцей №100) | |
11846. | Дзюба Назарій Олегович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
11847. | Лобко Марія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
11848. | Панасенко Володимир (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
11849. | Процик Вікторія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11850. | Каліновський Емільян (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
11851. | Міщаненко Софія Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
11852. | Аракелян Ерік (Школа №7) | |
11853. | Юрченко Анастасія (Школа №3) | |
11854. | Марчук Анастасія Сергіївна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | |
11855. | Мерзляков Лев Геннадійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11856. | Груник Анна (Ліцей "Львівський") | |
11857. | Момот Ярослав (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
11858. | Руснак Вікторія (Ліцей №4) | |
11859. | Мацків Марія Дмитрівна (Криворізька ЗОШ №40) | |
11860. | Твардовська Тетяна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
11861. | Чепура Олег Олегович (Червонянська ЗОШ I-II) | |
11862. | Руденко Роман Олександрович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | |
11863. | Пушкін Олександр (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
11864. | Кондратьєв Дмитро Сергійович (КЗО НВО №28) | |
11865. | Рубан Марина (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11866. | Алєксєєв Сергій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
11867. | Балаш Артем Олексійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
11868. | Гризоглазов Артем (332) | |
11869. | Поспєлов Ілля (Одеська СШ № 117) | |
11870. | Лопушак Ангеліна (НВК №9) | |
11871. | Токар Злата (Одеська СШ № 121) | |
11872. | Станіславська Аліна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11873. | Халанський Максим Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11874. | Мутас Владислав Русланович (Олешинська гімназія) | |
11875. | Червенчук Єсенія (Стем-центр "Сократ") | |
11876. | Корнієнко Микита (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
11877. | Бороденко Денис (ХЗОШ № 95) | |
11878. | Гаспар Рав-Езра (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11879. | Журба Артем Олексійович (Калинівський НВК №1) | |
11880. | Пилипенко Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
11881. | Ліпатова Анна Валеріївна (Парутинська ЗОШ) | |
11882. | Шаповал Анастасія Євгенівна (Криворізька ЗОШ №62) | |
11883. | Демченко Богдан (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
11884. | Поліщук Андрій Олександрович (Шепетівський НВК №1) | |
11885. | Велицький Тимофій Станіславович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
11886. | Ксенджук Дмитрій (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | |
11887. | Городюк Матвій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
11888. | Бінецька Ліза (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | |
11889. | Охота Варвара (Наталівський НВК) | |
11890. | Грищенко Нікіта Михайлович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
11891. | Черняк Сергій (Червонянська ЗОШ I-II) | |
11892. | Макеєв Гліб (НВК №9) | |
11893. | Суворов Ігор (Ліцей №4) | |
11894. | Ровенськa Марія Мaкcимівна (КУ Сумський НВК № 41) | |
11895. | Созоник Ксенія Андріївна (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | |
11896. | Міхалкова Марія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
11897. | Валовенко Віолетта Олексіївна (НВК-ліцей №100) | |
11898. | Барало Аріна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
11899. | Стефанців Максим (НВК №9) | |
11900. | Щур Анастасія Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11901. | Гуренко Дар’я Володимирівна (ХЗОШ № 95) | |
11902. | Рибенчук Вероніка Миколаївна (Яківська ЗОШ) | |
11903. | Мусевич Артем Андрійович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
11904. | Жигалко Кирил (Харківський ліцей № 149) | |
11905. | Суворов Олександр Юрійович (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | |
11906. | Лакоцький Тимур (Середня загальноосвітня школа №158) | |
11907. | Семерко Данило Олегович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
11908. | Савченко никита (Одеська ЗОШ № 18) | |
11909. | Савчишин Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
11910. | Плавская Діана (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
11911. | Коваль Єлизавета Вікторівна (Одеська ЗОШ №5) | |
11912. | Карунний Антон Олегович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
11913. | Грох Евеліна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
11914. | Оліщук Натан Олексійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
11915. | Ємельяненко Аріна Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
11916. | Сапожков Матвій Сергіьович (НВК-ліцей №100) | |
11917. | Богаченко Катерина Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
11918. | Губенко Влада Анатоліївна (Парутинська ЗОШ) | |
11919. | Дубіннік Лев Русланович (ХЗОШ № 95) | |
11920. | Рудницький Кирило (КЗО НВО №28) | |
11921. | Ліщина Богдан Валентинович (Криворізька ЗОШ №86) | |
11922. | Полянчич Василь (Довжківська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
11923. | Аронець Андрій Віталійович (ЗОШ №8) | |
11924. | Безугла Вероніка (Середня загальноосвітня школа №158) | |
11925. | Перцак Владислав Михайлович (Школа №23) | |
11926. | Младших Фадєй Костянтинович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | |
11927. | Волков Ілля (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
11928. | Коротун Діана Сергіївна (СЗШ № 12) | |
11929. | Козаченко Ангеліна (Вараська ЗОШ №1) | |
11930. | Волошко Васіліса (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | |
11931. | Євдокімов Володимир Сергійович (НВК-ліцей №100) | |
11932. | Кохан Марина Віталіївна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
11933. | Селюченко Маргарита (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | |
11934. | Токар Віта Станіславівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | |
11935. | Курамшин Владислав Анатолійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11936. | Кахута Діана (Гімназія Claris Verbis) | |
11937. | Дудник Назар Іванович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | |
11938. | Базило Варвара Сергіївна (Перша міська гімназія) | |
11939. | Кузьменко Олександр Ігорович (Синицька ЗОШ) | |
11940. | Лубко Вікторія Юріївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
11941. | Гофман Ярослав Олександрович (Школа №64) | |
11942. | Андрієвич Соломія Сергіївна (Житомирський міський колегіум) | |
11943. | Гриневич Ярослав Володимирович (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
11944. | Андрейко Артем Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
11945. | Гололобов Ярослав Володимирович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | |
11946. | Татаренко Ігор (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | |
11947. | Сторожук Сергій Сергійович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | |
11948. | Останкова Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
11949. | Бежовець Анна (Одеська СШ № 121) | |
11950. | Бабенко Владислав Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | |
11951. | Балашов Іван Сергійович (КЗО "СЗШ №58" ДМР) | |
11952. | Гарапко Антоніна Степанівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
11953. | Ващенко Володимир Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11954. | Богданович Михайло Олександрович (Мелітопольська ЗОШ №4) | |
11955. | Бєлкін Ілля (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
11956. | Самсонов Сергій Анатолійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
11957. | Іщенко Денис Віталійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | |
11958. | Ватаман Михайло Михайлович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
11959. | Ігнатов Олег (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | |
11960. | Петрусь Марія Володимирівна (НВК №25 "Волошка") | |
11961. | Яцинич Амелія (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
11962. | Лобас Кирило (Криворізька ЗОШ №65) | |
11963. | Опанасенко Тарас (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
11964. | Тислюк Ярослав Сергійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
11965. | Бєлорус Марина Євгенівна (Одеська Маріїнська гімназія) | |
11966. | Обушак Макар (НВК №9) | |
11967. | Кожушко Орест Тарасович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
11968. | Кулик Олег Олегович (НВК-ліцей №100) | |
11969. | Зенченко Артем Віталійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
11970. | Супрунюк Катерина (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | |
11971. | Лазурко Назарій (Харківський технічний ліцей № 173) | |
11972. | Хомяк Вероніка Юріївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
11973. | Пивоваров Павло Романович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
11974. | Філатов Ярослав (НВК "Святошиньска гімназія") | |
11975. | Албулов Даніїл (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
11976. | Василенко Марк Романович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11977. | Подварченко Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11978. | Всеволодський Микита (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
11979. | Морозова Анастасія Андріївна (НВК №25 "Волошка") | |
11980. | Леонард Ірина (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
11981. | Сидій Ельвіра Петрівна (ТСШ №29) | |
11982. | Фоменко Дар’я Олександрівна (ХЗОШ № 95) | |
11983. | Лободюк Віолетта Юріївна (Уманська ЗОШ №5) | |
11984. | Смаль Кирил (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | |
11985. | Рева Микола Русланович (Черкаська ЗОШ №32) | |
11986. | Артес Маргарита (Парасковіївська ЗОШ) | |
11987. | Волощук Матвій (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
11988. | Подян Анджеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
11989. | Вовчек Іван (НВК №7 м.Хмельницького) | |
11990. | Савюк Ярослава Сергіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
11991. | Гузік Каріма (Гімназія "Наше майбутнє") | |
11992. | Саприга Лілія Дмитрівна (Сапогівський НВК) | |
11993. | Раченко Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
11994. | Тукало Богдана Миколаївна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
11995. | Куліковська Юлія Юріївна (ЗОШ №8) | |
11996. | Звєрєва Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
11997. | Ніколаев Тимофій Юрійович (ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
11998. | Кляуз Андрій (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
11999. | Васильєва Варвара (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
12000. | Устименко Дарина (КЗО НВО №28) | |
12001. | Груба Вікторія Вікторівна (Поповецька ЗОШ) | |
12002. | Коваленко Максим Олександрович (Перша міська гімназія) | |
12003. | Чайковський Михайло Андрійович (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
12004. | Довгенко Валерія Володимирівна (Сидорівський НВК) | |
12005. | Гиря Катерина Віталіївна (Вільнянська ЗОШ № 3) | |
12006. | Прозапас Самуїл (Сарненська ЗОШ №6) | |
12007. | Дорошкевич Сергій (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
12008. | Езерського Тимофія (Міжнародний ліцей МАУП) | |
12009. | Садова Ганна Олександрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
12010. | Бондирєв Ярослав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
12011. | Курпітко_Дамір_Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | |
12012. | Рачок Владислав (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | |
12013. | Паранчич Андрій Андрійович (Попельниківський ліцей) | |
12014. | Киян Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
12015. | Волошин Артем Сергійович (Школа №31 м. Миколаєва) | |
12016. | Познанська Світлана Юріївна (Середня загальноосвітня школа № 126) | |
12017. | Храмова Софія Олександрівна (ХЗОШ № 95) | |
12018. | Шишка Ілона Сергіївна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | |
12019. | Пронько Микита (Одеська ЗОШ №118) | |
12020. | Штепура Іван Олексійович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
12021. | Маковська Лада (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | |
12022. | Клипа Дмитро Андрійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
12023. | Бугаєць Артур Віталійович (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | |
12024. | Сацюк Сергій Павлович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | |
12025. | Асосок Руслан (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | |
12026. | Можега Платон Ігорович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | |
12027. | Кузьміна Євгенія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | |
12028. | Мержвинська Ілона Юріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
12029. | Мацько Максим (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | |
12030. | Матвіїв Анна (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
12031. | Федусь Юрій Сергійович (Школа №23) | |
12032. | Голубченко Ганна (Міжнародна Французька Школа) | |
12033. | Сіліщук Віталіна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
12034. | Носов Владислав Юрійович (НВК-ліцей №100) | |
12035. | Міссюра Денис (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | |
12036. | Шакула Максим (Криворізька гімназія №91) | |
12037. | Голосна Софія Миколаївна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
12038. | Яновська Іванна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
12039. | Нагорна Аліна Володимирівна (ХЗОШ № 95) | |
12040. | Швиденко Владислав Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
12041. | Васько Д.Д. (Сілецька ЗШ) | |
12042. | Лобода Варвара Геннадіївна (Одеська СШ № 117) | |
12043. | Святкіна Аліна Денисівна (Block Language Club) | |
12044. | Вороньков Гліб Сергійович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
12045. | Дема Данило Юрійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
12046. | Партика Марія Олегівна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | |
12047. | Артеменко Вікторія Сергіївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
12048. | Кущ Ілля (Одеська СШ № 121) | |
12049. | Мартинюк Валерія Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
12050. | Вабель Матвій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | |
12051. | Курій Давид (ThinkGlobal Київ Березняки) | |
12052. | Нищик Аліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
12053. | Толкаченко Марія Олександрівна (Одеська CШ №119) | |
12054. | Ніколенко Ярослав Олександрович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | |
12055. | Скібіцька Мілана Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
12056. | Драгоміров Даніїл Сергійович (Уманська ЗОШ №5) | |
12057. | Дубина Антон Валерійович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
12058. | Сірик Ангеліна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | |
12059. | МАТЕРАЦЬКА АНАСТАСІЯ ВАСИЛІВНА (Зашковицька ЗОШ) | |
12060. | Ганістрат Наталя Юріївна (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | |
12061. | Пукман Владислав Іванович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | |
12062. | Толста Віра Олександрівна (СЗШ № 42) | |
12063. | Бурім Олександр Андрійович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
12064. | Грунь Михайло Віталійович (Ліцей №13) | |
12065. | Родославов Максим Вадимович (Одеська ЗОШ № 92) | |
12066. | Досяк Софія (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
12067. | Асатурова Аріна Романівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
12068. | Дирда Федір (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
12069. | Яковченко Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
12070. | Натяга Дмитро Володимирович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | |
12071. | Єрьомін Кирило (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
12072. | Пітченко Олександр (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
12073. | Тарасов Артем (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
12074. | Мноєва Олександра (Одеська ЗОШ №118) | |
12075. | Датчук Софія Іванівна (Калинівський НВК №1) | |
12076. | Сімонов Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
12077. | Демидов Максим Олегович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | |
12078. | Ветров Максим Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
12079. | Гомзяк Ксенія Русланівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | |
12080. | Верченко Артур Максимович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
12081. | Беспалько Єлизавета (Гімназія Claris Verbis) | |
12082. | Сергатюк Євгенія Максимівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | |
12083. | Хуторянець Єва Олександрівна (КЗ ХЗОШ № 49) | |
12084. | Мудрик Денис (Бородянський академічний ліцей) | |
12085. | Молотов Андрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
12086. | Зварич Матвій Андрійович (Почаївська ЗОШ) | |
12087. | Машинка Іван Володимирович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | |
12088. | Маєвська Карина (Бородянський академічний ліцей) | |
12089. | Карук Євген (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
12090. | Мішурнов Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | |
12091. | Письменний Марк (ЗОШ №1) | |
12092. | Назаренко Данило (Одеська СШ № 117) | |
12093. | Камишан Христина (Школа №64) | |
12094. | Несен Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | |
12095. | Говядов Дмитро Анатолійович (ХЗОШ № 95) | |
12096. | Панасенко Єва (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
12097. | Січкарь Анастасія Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 23) | |
12098. | Ігнатьєв Тимур Володимирович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | |
12099. | Ренькас Альберт (Гуманітарна гімназія №23) | |
12100. | Богач Дмитрий Валентинович (Одеська СШ № 117) | |
12101. | Мавлюкаэва Олена (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | |
12102. | Пшеничнюк Анни (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
12103. | Лаврук Ельвіра Євгеніївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | |
12104. | Кучеренко Вікторія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
12105. | Кашпур Милана Евгенівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | |
12106. | Андрєєва Анастасія (НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | |
12107. | Колодій Варвара (Гімназія Claris Verbis) | |
12108. | Сарваєва Анна (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
12109. | Познік Ангеліна (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | |
12110. | Салміна Софія Олексіївна (Вороненська ЗОШ) | |
12111. | Епельбаум Яків (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
12112. | Кучук Анастасия Леонидовна (Одеська СШ № 117) | |
12113. | Іщенко Кароліна (Одеська СШ № 121) | |
12114. | Чередник Анатолій Анатолійович (Міжнародний ліцей МАУП) | |
12115. | Воробей Кирило Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | |
12116. | Спрягайло Софія Максимівна (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | |
12117. | Іванникова Софія Олександрівна (Школа №2 ім. Т. Г. Шевченка) | |
12118. | Мотовильник Мілана Романівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
12119. | Мордвінова Влада Євгенівна (Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
12120. | Комаренка Ірина Олегівна (ТСШ №29) | |
12121. | Юрченко Маргаріта Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
12122. | Палієнко Діана (Школа дружня до дитини) | |
12123. | Романюк Костянтин (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
12124. | Зірка Варвара Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
12125. | нездойминога катерина олександрівна (Школа №64) | |
12126. | Ославська Христина (Одеська СШ № 117) | |
12127. | Вержбицький Степан Володимирович (Орільський ліцей) | |
12128. | Шевченко Поліна (Мовний центр "Країна знань") | |
12129. | Новіков Микита (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | |
12130. | Cаморуков Вікор Вадимович (Одеська ЗОШ № 92) | |
12131. | Шевченко Павло Денисович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | |
12132. | Шеремет Владислав Олександрович (ЗШ І-ІІІ ст. №8) | |
12133. | Деркач Денис Васильович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
12134. | Шевчук Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
12135. | Демченко Артем Глібович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
12136. | Лужняк Єлизавета Степанівна (ТСШ №29) | |
12137. | Колбун Мілана (Вараська ЗОШ №1) | |
12138. | Міхно Софія Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | |
12139. | Козловська Анна Олексіївна (Уманська ЗОШ №5) | |
12140. | Бударний Михайло (Києво-Печерський ліцей № 171) | |
12141. | Сердюк Анастасія Олександрівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | |
12142. | Борис Анастасія (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | |
12143. | Яковлєва Дар'я Сергіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | |
12144. | Крижановський Валентин Миколайович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
12145. | Русин Олександр Брониславович (Одеська СШ № 117) | |
12146. | Маркович Адріана Андріївна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | |
12147. | Сухотін Данило Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
12148. | Нерода Аліна Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
12149. | Лосев Владислав (Одеська СШ №50) | |
12150. | Арутюнян Іван Владиславович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
12151. | Ковбасюк-Дунько Денис Артемович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
12152. | Атанасова Марта (Одеська СШ № 117) | |
12153. | Кравченко Максим Володимирович (Первомайська гімназія № 3) | |
12154. | Бендерський Євген (ThinkGlobal, Львів) | |
12155. | Григоренко Вікторія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | |
12156. | Добрюк Дмитро (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | |
12157. | Мірошник Марія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | |
12158. | Мицик Андрій Сергійович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
12159. | Солдатенко Марія Олексіївна (Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | |
12160. | Курєнкова Аріна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | |
12161. | Эмел'янова Олександра Володимирівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
12162. | Шапурма Василь (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | |
12163. | Павлавський Нестор Юрієвич (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | |
12164. | Теліженко Поліна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | |
12165. | Гладір Анна Сергіевна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
12166. | Харьковська Олександра Дмитрівна (Перша міська гімназія) | |
12167. | Молодик Кіра (Одеська ЗОШ № 92) | |
12168. | Очеретяна Аліна Максимівна (НВК-ліцей №100) | |
12169. | Иванишина Полина (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | |
12170. | Гудемчук Вероніка Артемівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | |
12171. | Клочок Ельвіра Володимирівна (Левківська ЗОШ) | |
12172. | Патринець Олександр Олександрович (Криворізька ЗОШ №72) | |
12173. | Федорченко Степан (Кремінська школа-гімназія) | |
12174. | Сажко Антон Олексійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
12175. | Степанюк Нестор (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | |
12176. | Лущінська Яна (Школа № 6) | |
12177. | Бондар Марк Дмитрович (НВК-ліцей №100) | |
12178. | Оверченко Маргарита (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
12179. | Волохатюк Богдан (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
12180. | Кулiнiч Полiна Олександрiвна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | |
12181. | Боднарчук Богдан (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | |
12182. | Веселова Анастасія Григорівна (НВК-ліцей №100) | |
12183. | Миколаєнко Мирослава Володимирівна (Миколай-Пільський НВК) | |
12184. | Михайліченко Вадим (Кремінська школа-гімназія) | |
12185. | Димківська Дарина Сергіївна (ССЗШ № 9) | |
12186. | Іващук Давид Русланович (Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | |
12187. | Галаєв Ілля Андрійович (НВК-ліцей №100) | |
12188. | Скорбенко Софія Костянтинівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
12189. | Ясінчак Мар'ян Романович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
12190. | Доренська Владислава Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | |
12191. | Гостічко Даниїл (Сарненська ЗОШ №6) | |
12192. | Нагачівський Арсен (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
12193. | Гуменюк Петро (ЛСЗШ І ступеня №53) | |
12194. | Стаднік Крістіна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
12195. | Байрак Віра Андріївна (СЗШ № 42) | |
12196. | Тимонов Ромуальд (Одеська СШ № 121) | |
12197. | Стегачова Дар'я (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
12198. | Рильська Марія Сергіївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | |
12199. | Хлопова Ніка Ігорівна (Криворізька ЗОШ №86) | |
12200. | Синельник Віталій Віталійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
12201. | Локов Платон Ігорович (НВК-ліцей №100) | |
12202. | Тищенко Анна Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | |
12203. | Горланова Вероніка Вадимівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | |
12204. | Бабков Павло (Калинівський НВК №1) | |
12205. | Барановський Микола (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | |
12206. | Афоніна Анастасія Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія») | |
12207. | Франчук Данііл Вадимович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | |
12208. | Семко Світлана Вікторівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
12209. | Ткачук Кіра (Середня загальноосвітня школа №158) | |
12210. | Гаєцький Iван (Криворізька гімназія №91) | |
12211. | Рибій Артем (Одеська ЗОШ № 92) | |
12212. | Головкіна Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
12213. | Осман Анастасія Ахмедівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
12214. | Левошко Вiктор Олегович (Дейкалівська ЗОШ) | |
12215. | ГРЕНЬ ОЛЕГ НАЗАРОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | |
12216. | Левченко Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | |
12217. | Фан Тхао Ан (Харківський технічний ліцей № 173) | |
12218. | Фака Мілана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
12219. | Полюхович Дмитро Русланович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | |
12220. | Авраменко Ростислав (Мовний центр "Країна знань") | |
12221. | Усатенко Євангеліна (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
12222. | Бейда Злата (НВК "СЗШ2-гімназія") | |
12223. | Туришин Олександра Романівна (ЛНВК №24) | |
12224. | Бобровська Катерина Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | |
12225. | Фінчук Поліна Ігорівна (Шепетівський НВК №1) | |
12226. | Хусаїнов Олександр Романович (КЗО "НВК №144" ДМР) | |
12227. | Квасниця Анна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
12228. | Лисенко Анастасія Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
12229. | Кравчук Діана Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | |
12230. | Паранюк Катерина Юріївна (ЗОШ №8) | |
12231. | Пахар Мирослава (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
12232. | Павлюк Аркадій (Одеська СШ № 117) | |
12233. | Грушевська Анна (Вараська ЗОШ №1) | |
12234. | Бахчиванжи Данило Миколайович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
12235. | Рядно Олександр (НВК-ліцей №100) | |
12236. | Тріщук Андрій Іванович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | |
12237. | Слободян Аліна (НВК №9) | |
12238. | Халімон Вікторія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
12239. | Адамовська Емілія (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
12240. | Царіковський Дмитро Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | |
12241. | Писаренко Віталій Іванович (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
12242. | Овчеренко Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | |
12243. | Мацекас Володимир Костянтинович (НВК-ліцей №100) | |
12244. | Жовнір Лев Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
12245. | Ковальчук Олександр (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | |
12246. | Шевчук Зоряна (Школа King's Kids) | |
12247. | Мартиненко Євгеній Володимирович (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | |
12248. | Нечесаний Костянтин Вікторович (Бердичівська ЗОШ № 18) | |
12249. | Туник Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
12250. | Гринько Софія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
12251. | Мазурук Ілля Сергійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | |
12252. | Кінах Юрій Миколайович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | |
12253. | Татарин Ольга (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
12254. | Бабенко Костянтин Борисович (Теплодарська ЗОШ) | |
12255. | Хомич Кирило Павлович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | |
12256. | Ящук Роман Вікторович (Уманська ЗОШ №5) | |
12257. | Дідик Оксана (Одеська ЗОШ №118) | |
12258. | Родченко Васіліса (НВК №45 "Академічна гімназія") | |
12259. | Шеін Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | |
12260. | Горбалінська Вероніка Володимирівна (НВК-ліцей №100) | |
12261. | Гнатишин Марія Романівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | |
12262. | Полеводіна Діана Дмитрівна (Харківський ліцей № 149) | |
12263. | Цвєткова Злата (Одеська ЗОШ №118) | |
12264. | Прокопчук Софія Олександрівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | |
12265. | Сенишин Адріан (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | |
12266. | Захаренко Вікторія Олегівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
12267. | Кумечко Віолетта (Гуманітарна гімназія №23) | |
12268. | Процько Вероніка Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | |
12269. | Онуфрійчук Софія Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | |
12270. | Женна Анна Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | |
12271. | Гребенюк Остап (НВК "Святошиньска гімназія") | |
12272. | Столярчук Назар Миколайович (Шепетівський НВК №1) | |
12273. | Шулак Олександр (Одеський НВК "Гімназія №7") | |
12274. | Мельник Евеліна (Вараська ЗОШ №1) | |
12275. | Гаранічева Єлізавета Максимівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | |
12276. | Слюсаревська Марія Дмитрівна (Школа №16) | |
12277. | Красовська Єва Миколаївна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | |
12278. | Кравчук Максим Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
12279. | Боднарюк Олена Михайлівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | |
# | Participant | Įvedimo data | Notes |
---|
1. | (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2. | (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
3. | (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4. | (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5. | 117355231 (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6. | 13 (Школа №) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7. | 348264466 (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8. | 699872977 (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9. | Cаморуков Вікор Вадимович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10. | Cаржевський Максим Олександрович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11. | Cеліфонов Артем Олександрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12. | Cемеруніна Олександра (НВК25) | 2019-12-07 16:57:33 | |
13. | Cеняк Вікторія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
14. | Cобур Віталіна Віталіївна (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
15. | Cофієць Карина Євгенівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
16. | Cулейманян Богдан Едуардович (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
17. | Demir Bushra (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:28 | |
18. | etr5u (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
19. | Grushevich Vladimir Alexandrovich (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
20. | Iонов Роман Олегович (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
21. | Iсмаiлова Джамiля Бахрам гизи (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
22. | Khadzhyohlu Oleksandr (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
23. | Kurilko Aleta (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
24. | lizashcherban (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
25. | Manvelyan Liza Ishkhanovna (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
26. | Maртін Паладій (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
27. | Moldosanov Aidin (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:28 | |
28. | mozol (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
29. | obozniy bohdan (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
30. | Oрел Захар (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
31. | Sariyeva Safiye (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:28 | |
32. | taisia.tymofieieva (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
33. | teu09@ukr.net (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
34. | Vika (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
35. | Абакумова-Бліхар Еліза (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
36. | Абашин Кирило (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
37. | Аббасов Кямал Матлабович (Запорізька ЗОШ №41) | 2019-12-07 16:57:32 | |
38. | Аббасова Саміра Анар Гізи (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
39. | Абдалла Таснім (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:31 | |
40. | Абдулаєв Руслан Вікторович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
41. | Абдулаєва Катерина (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
42. | абдуллаєва соня (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
43. | Абдуллаєва Ясмін Рамазанівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
44. | Абель Марія Михайлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
45. | Абісова Аліса Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
46. | Абовян Левон Арманович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:33 | |
47. | Абраванідзе Тимур Бесланович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
48. | Абраменко Павло Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
49. | Абрамов Богдан (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
50. | Абрамова Зоя (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
51. | Абрамович Михайло (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
52. | Авакін Микита Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
53. | Авдєєв Василь (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
54. | Авдєєв Михайло (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
55. | Авдєєва Ніка Максимівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
56. | Авдієвський Єгор Володимирович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
57. | Авдієнко Сніжана Володимирівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
58. | Авдощенко Катерина В’ячеславівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
59. | Авер'янова Марія Володимирівна (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
60. | Аверіна Ксенія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
61. | Аверінов Кирило Іванович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
62. | Авласьонок Олександр Михайлович (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
63. | Авраменко Давид (Користівський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
64. | Авраменко дмитро Олександрович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
65. | Авраменко Карина Олегам (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:30 | |
66. | Авраменко Костянтин (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:32 | |
67. | Авраменко Максим Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
68. | Авраменко Нікіта Миколайович (Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | 2019-12-07 16:57:31 | |
69. | Авраменко Ростислав (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
70. | Авраменко Софія Олегівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
71. | Авраменко Ян Олексійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
72. | Аврамишин Владислав Романович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
73. | Аврамишин Максим (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
74. | Аврамова Наталя Іванівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | 2019-12-07 16:57:33 | |
75. | Авуліна Марія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
76. | Агапов Єлісєй (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
77. | Агарьов Інокентій Анатолійович (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2019-12-07 16:57:33 | |
78. | Агата Чапко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
79. | Агеєв Денис Андрійович (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
80. | Агеєнко Анастасія Романівна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:30 | |
81. | Агейчик Денис Євгенійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
82. | Агнаєв Віталій (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
83. | Агнія Іванова (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
84. | Агрененко Владислав Жанович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
85. | Адаменко Єва Дмитріївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
86. | Адамов Максим Віталійович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
87. | Адамович Аріна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
88. | Адамович Михайло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
89. | Адамовська Емілія (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
90. | Адамчук Данило Вікторович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
91. | Адамчук Тетяна Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
92. | Адамян Міла (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
93. | Аделаіда Антоненко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
94. | Адеркас Софія Романівна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
95. | Аджигірей Надія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
96. | Адожина Злата (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
97. | Адріан Чечулін (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
98. | Адхам Фаді Шехдайович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
99. | Ажевська Анна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
100. | Азаркевич Михайло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
101. | Азаров Арсеній Олексійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
102. | Азаров Тарас Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
103. | Азарова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
104. | Азізбердієв Станіслав Дмитрович (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | 2019-12-07 16:57:33 | |
105. | Айленій Аріна Ігорівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
106. | Айобамі Дженніфер Еммануелівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:31 | |
107. | Айріян Наіра Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
108. | Айтан Айля (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
109. | Акаев Даниял Магомеднуриевич (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
110. | Акименко Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
111. | Акімова Софія (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
112. | Акіншіна Евеліна (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:32 | |
113. | Акіньшина Єлизавета (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:31 | |
114. | Акмайкін Максим (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
115. | Акопджанян Вардан (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
116. | Акопян Еліна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
117. | Аксентьєва Анна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
118. | Аксьонкін Євген (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
119. | Аксьонов Павло (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
120. | Аксютін Олександр Віталійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
121. | Актан Меліса (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:28 | |
122. | Акулов Максим (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
123. | Ал-Ас Мухаммад Талалович (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:31 | |
124. | Алаватська Аліна Іванівна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
125. | Албота Олександра Юріївна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
126. | Албулов Даніїл (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:30 | |
127. | Алекберов Муса Оруджович (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
128. | Александрова Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
129. | Александрюк Іван Іванович (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
130. | Алексеєва Милана Андріївна (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:30 | |
131. | Алексеєнко Павло Дмитрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
132. | Алексєєв Андрій Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:28 | |
133. | Алексєєв Даніїл Антонович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
134. | Алексєєв Олександр (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
135. | Алексєєв Платон (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
136. | Алексєєнко Максим Валерійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
137. | Алексієнко Катерина Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
138. | Алєксєєв Сергій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
139. | Алєксєєва Анастасія Сергіївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:30 | |
140. | Алєксєєнко Клим (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
141. | Алєксєєнко Максим (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:29 | |
142. | Алєксєєнко Ярослав (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
143. | Алєніна Катерина (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2019-12-07 16:57:29 | |
144. | Алібеков Абдуррахман Амірханович (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
145. | Алібеков Ясір (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:30 | |
146. | Алієв Назар (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
147. | Алієв Семен Ельчинович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
148. | Алієв Туран (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
149. | Алієв Ягуб (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
150. | Алімова Влада Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
151. | Алістратов Ілля Ігорович (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
152. | Аліта Ілля (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
153. | Алія Сабада (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
154. | Алмакаєва Марина (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
155. | Алпатов Дамір (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
156. | Алсаді Ксенія Сергіївна (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:32 | |
157. | Алтинпара Василько (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
158. | Алтухова Олеся Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
159. | Алукріев Іван (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
160. | Аль Згейр Тимур (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
161. | Аль-Сайд Аміна Мохамадівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:32 | |
162. | Аль-Хаваджа Адам (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
163. | Альгеєр Артем Романович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
164. | Альзубі Амалія (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
165. | Альохіна Вікторія (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
166. | Альохіна Злата Євгенівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
167. | Альохіна Катерина Євгенівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
168. | Альошина Кіра Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
169. | Альошина Поліна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:30 | |
170. | Альсаєд Абдул Карім (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
171. | Алюшин Георгій (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:33 | |
172. | Аляб'єва Любов Леонідівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
173. | Амбражейчук Нікіта Сергійович (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
174. | Амбросевич Марк Денисович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
175. | Амельченко Мілєна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
176. | Амер Амір (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
177. | Амер Данья Шаді (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
178. | Амер Сальсабіль Шадівна (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
179. | Амітан Агнія Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
180. | Ананьєва Дарья Олегівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:33 | |
181. | Анастасія Андрига (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
182. | Анастасія Галушко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
183. | Анастасія Мельник (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
184. | Анастасія Петрова (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
185. | Анастасія Титаренко Сергіївна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
186. | Анатольєва Юлія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
187. | Анацька Софія Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
188. | Ангелюк Вікторія Русланівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
189. | Андерсен Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
190. | Андреєва Еделіна (ЛЗШ № 43) | 2019-12-07 16:57:32 | |
191. | Андрейків Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
192. | Андрейко Артем Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
193. | Андрейченко Вікторія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
194. | Андрелука Микола Романович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
195. | Андрєєв Єгор Сергійович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
196. | Андрєєва Алевтіна Юріївна (КЗ "Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:33 | |
197. | Андрєєва Анастасія (НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
198. | Андрєєва Анфіса Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
199. | Андрєєва Ксенія Микитівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
200. | Андрєєнкова Анастасія Андріївна (Formula) | 2019-12-07 16:57:31 | |
201. | Андріанов Дмитро (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
202. | Андріанов Тимур (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
203. | Андрієвич Соломія Сергіївна (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
204. | Андрієвська Анастасія (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
205. | Андрієвський Михайло (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
206. | Андрієнко Вікторія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
207. | Андрієнко Максим Васильович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
208. | Андрієнко Марина (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
209. | Андрієнко Назар Євгенійович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:31 | |
210. | Андрієць Ігор Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
211. | Андрій Артюх (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
212. | Андрій Кравчук Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
213. | Андрійко Олександр Генадійович (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
214. | Андріков Артем (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
215. | Андріуца Станіслав Валерійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
216. | Андріюк Микита (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
217. | Андріяш Денис (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
218. | Андронатій Олексій Олексійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
219. | Андронов Матвій (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
220. | Андронюк Анна Віталіївна (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
221. | Андросенко Аріна Олегівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
222. | Андросова Олександра Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
223. | Андросович Кирило Дмитрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
224. | Андросович Максим Анатольович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
225. | Андрощук Софія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
226. | Андрус Анастасія Романівна (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | 2019-12-07 16:57:33 | |
227. | Андрусевич Андрій Васильович (Великобичківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
228. | Андрусенко Богдан Русланович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
229. | Андрусенко Юлія Русланівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
230. | Андрусик Анна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
231. | Андрусик Вікторія (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
232. | Андрусик Софія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
233. | Андрусик Степан Мар'янович (Більченський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
234. | Андрусь Єлізавета (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
235. | Андрусяк Мілана Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
236. | Андрухів Владислав Вадимович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
237. | Андрухович Анастасія Юріївна (Сапогівський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
238. | Андрухович Назар (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
239. | Андрухович Софія Юріївна (Сапогівський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
240. | Андрухович Тарас (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
241. | Андрушко Олекса (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
242. | Андрущенко Маргарита Анатоліївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
243. | Андрущенко Павло (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
244. | Андрюшина Мирослава (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
245. | Андрюшко Дар’я Олегівна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
246. | Андрюшко Марина (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
247. | Андрющенко Альбіна (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
248. | Андрющенко Дмитро Сергійович (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:33 | |
249. | Андрющенко Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
250. | Анзелевич Діана Сергіївна (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | 2019-12-07 16:57:33 | |
251. | Анікевич Марія Тимурівна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
252. | Аніков Олександр Миколайович (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:32 | |
253. | Анісенко Дмитро Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
254. | Аністратенко Владислава (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
255. | Анкудінов Нікіта Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
256. | Анна Герасімова (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
257. | Анна Кіселенко (ВПГ "Дельфін") | 2019-12-07 16:57:31 | |
258. | Анна Минайлюк (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
259. | Анна Невєрова (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
260. | Анна Нєдєльченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
261. | Ансарова Влада Расімівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
262. | Антимонов Даниїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
263. | Антипенко Олег Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
264. | Антипов Андрій (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:33 | |
265. | Антипов Михайло (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
266. | Антипова Аліса Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:32 | |
267. | Антіпов Ярослав Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
268. | Антоневич Марк (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
269. | Антоненко Артур (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
270. | Антоненко Владислав (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
271. | Антоненко Владислав В’ячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
272. | Антоненко Єлизавета Дмитрівна (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:30 | |
273. | Антоненко Ірина Олександрівна (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
274. | Антоненко Кирило Петрович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
275. | Антоненко Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
276. | Антоненко Ярослава (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
277. | Антонеску Іван (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
278. | Антонов Михайло Ігорович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
279. | Антонов Назар Денисович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
280. | Антонова Даша (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
281. | Антонова Елизавета (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
282. | Антонова Марія Дмитріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
283. | Антонюк Ангеліна Олександрівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
284. | Антонюк Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
285. | Антонюк Діана (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
286. | Антонюк Ілона Дмитрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
287. | Антонюк Марина Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
288. | Антонюк Ярослав Дмитрович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
289. | Антоняк Олександр Васильович (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
290. | Антошечкіна Єлизавета Володимирівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
291. | Антошків Тереза Юріївна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
292. | Антошко Олександра Сергіївна (Ніжинська гімназія № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
293. | Антошко Софія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
294. | Антошкова Євгенія Романівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
295. | Антощук Михайло (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:28 | |
296. | Ануфрієва Ксенія (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
297. | Апальова Альона Сергіївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
298. | Апанасюк Таїсія Артемівна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
299. | Апенько Валерія Іллівна (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
300. | Апостол Даніїл Євгенович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
301. | Апш Георгій Валнрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
302. | Аракелян Арам (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
303. | Аракелян Ерік (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
304. | Арашкевич Віра Костянтинівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
305. | Арбейтман Олександр Олександрович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
306. | Ардотелі Захар (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
307. | Аржаник Мар'яна Андріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
308. | Арзамазов Денис Олегович (КЗ "Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:33 | |
309. | Арифов Мухаммад Сейранович (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
310. | Аріана Руденко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
311. | Аріна Юнакова (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
312. | Арінушкіна Аліна Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
313. | Аркатова Святослава Владиславовна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
314. | Арнольбік Аріна Євгенівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:30 | |
315. | Аронець Андрій Віталійович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
316. | Арсен Лебонтов (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:29 | |
317. | Арсені Емір Павлович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
318. | Арсенюк Дмитро Васильович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
319. | Артамонова Анастасія Анатоліївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
320. | Артамонова Зоя (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
321. | Артамонова Кіра (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
322. | Артем Білоус (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
323. | Артем Волик (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
324. | Артем Пащенко (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
325. | Артем'єва Ірина (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:30 | |
326. | Артеменко Анастасія (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
327. | Артеменко Вікторія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
328. | Артеменко Вікторія Сергіївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
329. | Артеменко Дар'я (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
330. | Артеменко Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
331. | Артеменко Ілля Олексійович (Криворізька ЗОШ №86) | 2019-12-07 16:57:28 | |
332. | Артеменко Кароліна Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
333. | Артеменко Кіра Миколаївна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
334. | Артемій Швидкий (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
335. | Артемова Ксенія Ігорівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
336. | Артес Маргарита (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
337. | Артикула Дмитро Васильович (Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
338. | Артисюк Альбіна Максимівна (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
339. | Артур К. O. (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
340. | Артьомов Максим (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
341. | Артьомов Михайло (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
342. | Артьомова Алiна Дмитрiвна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
343. | Артюх Юлій Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
344. | Артюхов Максим Сергійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
345. | Арутюнян Іван Владиславович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
346. | Архипенко Влада Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
347. | Архіпова Варвара Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
348. | Архіпова Злата (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
349. | Архітка Каріна Миколаївна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
350. | Асадова Ельвiна Яшарiвна (Вiльненська ЗОШ I-III ступенiв) | 2019-12-07 16:57:28 | |
351. | Асатурова Аріна Романівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
352. | Асауленко Іван Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
353. | Асосок Руслан (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:30 | |
354. | Астапова Лейла Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
355. | Астаф'єва Маргарита Олександрівна (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
356. | Астіоненко Єгор Олегович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
357. | Асфар Дарина Мухаммедівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
358. | Асфіра Ахмад (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
359. | Атальський Арсен (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
360. | Атаманчук Данило (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
361. | Атанасова Марта (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
362. | Атмажа Валерія (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
363. | Афанасьєв Давид (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:29 | |
364. | Афанасьєв Дмитро Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
365. | Афанасьєв Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
366. | Афанасьєв Олег Олексійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
367. | Афанасьєва Вікторія (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
368. | Афанасьєва Дар'я Денисівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
369. | Афанасьєва Діана Павлівна (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
370. | Афанасьєва Ева Костянтинівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
371. | Афім'їна Іляна Денисівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
372. | Афіміна Марія Євгенівна (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
373. | Афіцерян Ліка Геворковна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
374. | Афонасова Ілона (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
375. | Афонін Артем (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:29 | |
376. | Афоніна Анастасія Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
377. | Афтаназів Марія-Анжеліка (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
378. | Ахмад Даніель (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:30 | |
379. | Ахмедова Анастасия Камрановна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
380. | Ахріменко Вікторія Олексіївна (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
381. | Ахтемійчук Анастасія (Кіцманський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
382. | Ачкасова Вероніка Олександрівна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
383. | Ашуркова Ангеліна Кирилівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
384. | Ащеулова Альбіна Олександрівна (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
385. | Бiлодiд Ілона Романівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
386. | Бiлоус (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:30 | |
387. | Бабаенко Максим Владиславовоич (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
388. | Бабаєв Теймур (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
389. | Бабак Олександр (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
390. | Бабак Софія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
391. | Бабалик Наталя (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
392. | Бабенко Алина Игоревна (Користівський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
393. | Бабенко Анна Юріївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:32 | |
394. | Бабенко Богдан Андрійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
395. | Бабенко Владислав Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
396. | Бабенко Дмитро (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
397. | Бабенко Єлизавета (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
398. | Бабенко Ілля (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
399. | Бабенко Костянтин Борисович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
400. | Бабенко Михайло Вадимович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
401. | Бабешко Ярослав (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
402. | Бабинін Вадим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
403. | Бабич Аліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:30 | |
404. | Бабич Анастасія Анадріївна (гімназія "Київська Русь") | 2019-12-07 16:57:28 | |
405. | Бабич Віолетта Леонідівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
406. | Бабич Геогрий Сергійович (Запорізька ЗОШ №41) | 2019-12-07 16:57:32 | |
407. | Бабич Данило Олександрович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
408. | Бабич Назар (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
409. | Бабич Станіслав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
410. | Бабич Устим (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
411. | Бабій Аліса (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
412. | Бабій Андрій Васильович (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
413. | Бабій Віолєта Володимирівна (Користівський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
414. | Бабій Єлизавета Михайлівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
415. | Бабій-Моніч Давид Евгенович (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
416. | Бабійчук Богдан (Йосипівський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
417. | Бабійчук Лев (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
418. | Бабійчук Михайло Сергійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
419. | Бабіна Марія Максимовна (Харківська гімназія 14) | 2019-12-07 16:57:33 | |
420. | Бабінець Тимур (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
421. | Бабкін Владислав Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
422. | Бабкіна Дарина Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
423. | Бабко Аня Олександрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
424. | Бабков Павло (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
425. | Бабоєв Амерджон (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
426. | Бабой Анастасія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
427. | Бабошко Євгеній Павлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
428. | Бабурiн Артур Мiкаелович (КЗ ""ХНВК № 24") | 2019-12-07 16:57:32 | |
429. | Бабушкіна Анастасія Вікторівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
430. | Бабушкіна Анна Сергіївна (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:29 | |
431. | Бабущак Анастасія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
432. | Бабчук Анна Сергіївна (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
433. | Бабюк Ніколь (Кіцманський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
434. | Бабяк Олександр Романович (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:33 | |
435. | Баган Анна Олегівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
436. | Баганець Роман Владиславович (Дніпропетровська ЗОШ № 80) | 2019-12-07 16:57:30 | |
437. | Багацький Володимир Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
438. | Багач Ірина Валеріївна (Валявська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
439. | Багірова Поліна Рамізівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
440. | Баглай Мілана (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
441. | Баглюк Майк-Михайло Павлович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
442. | Багматенко Денис (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
443. | Багматенко Максим (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
444. | Багмет Іван (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
445. | Багрій Вероніка Сергіївна (Вороненська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
446. | Багрій Дар'я Михайлівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
447. | Багрій Марко (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
448. | Бадалов Самир Далерджонович (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
449. | Бадрак Ярослава (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
450. | Бадя Милана Андріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
451. | Баєва Меланія Олегівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
452. | Баєва Поліна Андріївна (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
453. | Баєвер Поліна Олександрівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:34 | |
454. | Баєка Анастасія Сергіївна (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
455. | Бажан Алєся (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
456. | Базалій Дмитро (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
457. | Базалінський Святослав Олександрович (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
458. | Базан Вікторія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
459. | Базанов Олександр Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
460. | Базаря Олег (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
461. | Базеленко Аліса Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
462. | Базилевська Ніна Сергіївна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
463. | Базило Варвара Сергіївна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
464. | Баірова Агата Сергіївна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
465. | Байбарін Семен Андрійович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
466. | Байдак Олександр Сергійович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
467. | Байкевич Ольга Олександрівна (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | 2019-12-07 16:57:30 | |
468. | Байко Кирило Євгенійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
469. | Байков Даніїл (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
470. | Байрак Віра Андріївна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
471. | Байрамов Хабіб Камал огли (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
472. | Байрамова Мілана Юріївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
473. | Бак Валерія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
474. | Бак Михайло Олегович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | 2019-12-07 16:57:32 | |
475. | Бак Роман-Микола (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
476. | Бакаєв Артем Павлович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2019-12-07 16:57:31 | |
477. | Бакай Вікторія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
478. | Баканов Борис Артемович (Харківська гімназія 14) | 2019-12-07 16:57:33 | |
479. | Баканов Денис Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
480. | Бакош Матяш (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:32 | |
481. | Бакум Валерія (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:29 | |
482. | Бакуменко Дар'я (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:30 | |
483. | Бакун Максим Вікторович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
484. | Бала Олександра Романівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
485. | Балабанов Гліб (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
486. | Балабанов Дмитро Сергійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:30 | |
487. | Балаєва Василіса Костянтинівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
488. | Балазюк Микола (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:28 | |
489. | Балакінас Євгеній Василіусович (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
490. | Балаклицький Олександр (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
491. | Балан Марія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
492. | Балан Соломія Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
493. | Баланик Іван Ярославович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
494. | Баланова Олександра Віталієвна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
495. | Баланюк Тарас Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
496. | Балацький Віталій (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
497. | Балаш Артем Олексійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
498. | Балашов Іван Сергійович (КЗО "СЗШ №58" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
499. | Балаян Єгор Станіславович (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
500. | Балика Марія (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
501. | Баличев Артем Євгенович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
502. | Баліцкий Кузьма Руслановия (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
503. | Балута Світлана (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
504. | Баль Єлизавета (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
505. | Баль Микола (ЗЗСО 94) | 2019-12-07 16:57:33 | |
506. | Балюк Каріна (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:33 | |
507. | Балюк Станіслав Олександрович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
508. | Балюра Аріна Романівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
509. | Баляк Софія Іванівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
510. | Баляну Ева Сергеевна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
511. | Бандерич Вікторія (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
512. | Бандерич Наталя (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
513. | Бандура Єгор Миколайович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
514. | Бандура Софія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
515. | Бандурко Орина Володимирівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
516. | Баніт Аким (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
517. | Банковський Богдан (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
518. | Банчук Назар (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
519. | Бап Антон Богданович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:33 | |
520. | Барабанов Георгій (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:30 | |
521. | Барабанцева Владислава Антонівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
522. | Барабаш Артем Євгенійович (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
523. | Барабаш Богдан Сергійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
524. | Барабаш Варвара (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
525. | Барабаш Ганна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
526. | Барабаш Дмитро Олександрович (Дирдинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
527. | Барабаш Дмитро Сергійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
528. | Барабаш Єгор Сергійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
529. | Барабаш Катерина (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
530. | Барабаш Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
531. | Барай Мілана Олексіївна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
532. | Барало Аріна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
533. | Баран Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
534. | Баран Микита (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
535. | Баран Олександр Олексійович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:32 | |
536. | Баран Софія Андріївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | 2019-12-07 16:57:31 | |
537. | Баран Федір (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
538. | Баран Ярослав Іванович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:32 | |
539. | Бараненко Катерина Вадимівна (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
540. | Баранівський Сергій Віталійович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
541. | Баранов Вадим Сергійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
542. | Баранов Євгеній (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
543. | Баранов Марк Олексійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
544. | Баранова Еліна Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
545. | Барановский Никита Андреевич (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
546. | Барановська Марія Сергіївна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
547. | Барановський Микола (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
548. | Баранюк Анастасія Олегівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2019-12-07 16:57:33 | |
549. | Баранюк Даніїл (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
550. | Бараняк Ірина (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
551. | Барахов Владислав Вадимович (Запорізька ЗОШ № 30) | 2019-12-07 16:57:32 | |
552. | Барбелко Вікторія Вікторівна (НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10) | 2019-12-07 16:57:32 | |
553. | Бардега Іван Максимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:29 | |
554. | Бардієвський Андрій Вадимович (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
555. | Барилова Арина Денисівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
556. | Баришева Анастасія Володимирівна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
557. | Барінова Ліза (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
558. | Баркар Максим Вікторович (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2019-12-07 16:57:31 | |
559. | Баркевич Максим Андрійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:31 | |
560. | Барков Владислав Миколайович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:31 | |
561. | Барков Єгор (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
562. | Барна Злата (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
563. | Барна Роксолана (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
564. | Барташевський Іван (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:31 | |
565. | Бартащук Артем Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
566. | Бартіш Софія Олегівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:33 | |
567. | Бартосевич Юрій (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
568. | Бартошенко Олександра (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
569. | Барум'ян Карина Русланівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
570. | Бархова Даніела (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
571. | Барчинська Дарія Артемівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
572. | Басанська Лілія Романівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
573. | Басинець Ангеліна Іванівна (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | 2019-12-07 16:57:30 | |
574. | Басиста Олександра Вадимівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
575. | Батарейний Віталій Леонідович (Тамаринська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2019-12-07 16:57:29 | |
576. | Батасова Анна Олексіївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
577. | Батіг (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
578. | Батракова Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
579. | Батура Данііл Павлович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
580. | Батура Євгенія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
581. | Батурка Софія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
582. | Батченко Євген (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:29 | |
583. | Батюто Марк Дмитрович (Скадовська загальноосвітня школа № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
584. | Батюшенко Давид Русланович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
585. | Бахматюк Владислава (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
586. | Бахмацький Денис (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
587. | Бахмет Олексій Максимович (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2019-12-07 16:57:29 | |
588. | Бахчиванжи Данило Миколайович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
589. | Бацилєв Андрій Сергійович (Запорізька ЗОШ №41) | 2019-12-07 16:57:32 | |
590. | Бацула Валерія Богданівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
591. | Баченіна Єва (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:31 | |
592. | Бачила Архип (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
593. | Бачинська Вікторія Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
594. | Бачинська Дар'я (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
595. | Бачинська Мілана Євгенівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
596. | Бачинський Ілля (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
597. | Бачинський Марко (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:28 | |
598. | Башкірьов Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
599. | Башлаєв Євген Юрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
600. | Башуцький Владислав (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
601. | Бащук Владислав Вікторович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
602. | Бврамідзе Майя (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
603. | Бебешко Маргарита (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
604. | Бебнєв Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
605. | Бегаль Анастасія Володимирівна (ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитичі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
606. | Беденко Ілля (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
607. | Бедна Єлизавета Олегівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
608. | Беженуца Гліб Олександрович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
609. | Бежовець Анна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
610. | Бежовець Марія Дмитрівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
611. | Безбородов Денис Николаевич (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
612. | Безбородов Михайло (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
613. | Безверхий В'ячеслав Віталійович (Ніжинська гімназія № 14) | 2019-12-07 16:57:32 | |
614. | Бездітна Мая Миколаївна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
615. | Безземельний Лев Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
616. | Безкищенко Артем Юрійович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
617. | Безкоровайний Максим (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
618. | Безкровний Назар (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
619. | Безлєпкіна Марія Дмитрівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
620. | Безлюдная Яна Олександрівна (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | 2019-12-07 16:57:30 | |
621. | Безмен Анна Іванівна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
622. | Безнис Діана (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:33 | |
623. | Безпалко Анна Дмитривна (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | 2019-12-07 16:57:30 | |
624. | Безпалько Марта (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:31 | |
625. | Безродна Анастасія Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
626. | Безроднова Маргарита Ігорівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
627. | Безрука Анна Іванівна (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:30 | |
628. | Безручак Вікторія Юріївна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
629. | Безсмертна Марія (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
630. | Безсонов Артур Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
631. | Безсонова Валерія Вячеславівна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
632. | Безсонова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
633. | Безугла Вероніка (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
634. | Безугла Лілія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
635. | Безугла Мілєна (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
636. | Безуглий Ілля Дмитрович (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:33 | |
637. | Безух Арсен Юрійович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
638. | Безух Катерина (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
639. | Безухова Вікторія Олексіївна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
640. | Безь Поліна Сергіївна (КЗ "Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступенів" ВРР ЗО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
641. | Бей Олександр (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
642. | Бейда Злата (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
643. | Бейзим Олександр Володимирович (Школа №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
644. | Бейчук Софія Миколаївна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
645. | Бекало Даніїл (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
646. | Беккер Данило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
647. | Беккер Дмитро (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
648. | Белінська Марія Борисівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
649. | Беліченко Софія (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
650. | Беловінскіс Олександр (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
651. | Беломестнов Леонід Андрійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
652. | Белоус Єлизавета (СШ №86) | 2019-12-07 16:57:32 | |
653. | Белоус Софья Константиновна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
654. | Белошенко Роман В`ячеславович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
655. | Белошицька Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
656. | Бельська Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
657. | Белявський Єгор Віталійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
658. | Беляк Максим Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
659. | Беляк Павло Володимирович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
660. | Бендасюк Богдан (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
661. | Бендеберя Андрій (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
662. | Бендер Софі (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
663. | Бендера Вероніка Олегівна (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
664. | Бендерська Єлизавета Віталіївна (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
665. | Бендерський Євген (ThinkGlobal, Львів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
666. | Бензюк Євлалія Романівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
667. | Бенклер Костянтин (СЗШ №140) | 2019-12-07 16:57:31 | |
668. | Бенклер Маргарита (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
669. | Бенцал Вероніка Богданівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
670. | Бенчук Денис (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:33 | |
671. | Бень Сергій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
672. | Берiдзе Темурi Отарович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
673. | Бербека Єва (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
674. | Бережна Аліна Русланівна (Яснопільщанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
675. | Бережна Анастасія Юріївна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
676. | Бережна Діана Дмитрівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
677. | Бережна Марія Олександрівна (Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
678. | Бережна Софія (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
679. | Бережний Богдан Віталійович (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:28 | |
680. | Бережний Святослав Русланович (Яснопільщанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
681. | Бережницький Максим Остапович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2019-12-07 16:57:33 | |
682. | Бережок Владислав Петрович (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
683. | Бережок Микита Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
684. | Береза Ксенія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
685. | Береза Олександр Вадимович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
686. | Березенко Кирило Олександрович (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:31 | |
687. | Березицька Богдана Михайлівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
688. | Березій Анастасія (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:32 | |
689. | Березін Євгеній Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
690. | Березін Єгор Романович (Запорізька ЗОШ №84) | 2019-12-07 16:57:32 | |
691. | Березіна Марія Адріївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
692. | Березіна Олександра Максимівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
693. | Березніцька Каміла (ЛЗШ № 43) | 2019-12-07 16:57:32 | |
694. | Березняк Єлизавета (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
695. | Березовська Віталіна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
696. | Березовська Каміла Степанівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
697. | Березовський Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
698. | Березюк Володимир Олександрович (Вільнянська ЗОШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
699. | Березюк Дмитро Олександрович (Вільнянська ЗОШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
700. | Березюк Максим Сергійович (Семидубський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
701. | Берестніков Іван (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:31 | |
702. | Берестова Єлизавета Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
703. | Берзін Гліб Володимирович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
704. | Беримець Анастасія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
705. | Беримець Вероніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
706. | Бернадинюк Назар Іванович (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
707. | Бернадська Софія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:28 | |
708. | Бернацький Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
709. | Бернацький Микита Андрійович (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
710. | Бернацький Олександр (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
711. | Бернацький Олександр Анрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
712. | Берневек Богдан (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
713. | Бернер Марія Михайлівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
714. | Берник Уляна (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:28 | |
715. | Бернік Арсеній (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
716. | Берчук Дарина Михайлівна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
717. | Бесараб Артьом Ігорович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
718. | Бесараб Григорий Геннадиевич (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
719. | Бесараб Матвій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
720. | Бесараб Назарій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
721. | Бесараб Нікіта Сергійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
722. | Беседа Дмитро (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | 2019-12-07 16:57:29 | |
723. | Бескаравайна Марья Владиславівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
724. | Бесп'ятчук Софія Віталіївна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
725. | Беспалий Мирослав (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
726. | Беспалова Крістіна Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
727. | Беспалько Єлизавета (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:29 | |
728. | Бетюк Єгор (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
729. | Бецко михайло андрійович (Більченський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
730. | Бєлан Олексій Сергійович (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
731. | Бєлаш Євгения Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
732. | Бєлєвцова Таісія Костянтинівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
733. | Бєлих Давид Горович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
734. | Бєлік Ольга (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
735. | Бєліков Артур Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
736. | Бєлікова Катерина Романівна (Попаснянська гімназія № 20) | 2019-12-07 16:57:31 | |
737. | Бєлкін Ілля (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
738. | Бєлов Михайло (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
739. | Бєлов Святослав Андрійович (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:28 | |
740. | Бєлова Маргарита (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
741. | Бєлова Надія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
742. | Бєловол Максим (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
743. | Бєлозьорова Олександра Євгенівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №102 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
744. | Бєлорус Марина Євгенівна (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
745. | Бєлослудцева Маргарита Євгенівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
746. | Бєлоусов Олександр (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
747. | Бєляєв Микита Сергійович (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
748. | Бзіта Анастасія Валентинівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
749. | Бибик Дарина (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
750. | Бибко Станіслава Анатоліївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
751. | Биднюк Микита Миколайович (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | 2019-12-07 16:57:30 | |
752. | Биканова Кіра Олександрівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
753. | Биков Максим Вікторович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
754. | Биков Микита Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
755. | Биков Нікіта Олексійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2019-12-07 16:57:33 | |
756. | Биковських Ксенія Денисівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:30 | |
757. | Биляева Полина (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
758. | Бирюк Ангелина Дмитривна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
759. | Бистревський Артем (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
760. | Бистрий Олександр (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
761. | Бистрова Марія Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
762. | Битковська Віолета (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
763. | Бицька Софія Юріївна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
764. | Бичак Серафима (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
765. | Биченко Софія Миколаївна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
766. | Биченок Іван Андрійович (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
767. | Бичковська Марина Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
768. | Бібікова Дарія Олександрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
769. | Бібіна Аліса Дмитрівна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
770. | Бівол Валерія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
771. | Бігун Анна (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
772. | Бігус Дарія (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:28 | |
773. | Біда Анастасія Юріївна (Васильківська СЗШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
774. | Біда Тарас Олексійович (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
775. | Бідзінський Максим (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | 2019-12-07 16:57:33 | |
776. | Бідник Святослав Володимирович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
777. | Бідюк Вікторія Олександрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:31 | |
778. | Біжко Герман (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
779. | Біжко Іскандер Іскендерович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
780. | Біжко Поліна Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
781. | Бійовська Марія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
782. | Біктіміров Олександр Андрійович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
783. | Біла Єлизавета (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
784. | Біла Мар'яна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
785. | Біла Марія Олегівна (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
786. | Білан Владислав В»ячеславович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
787. | Білан Владислав Станіславович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
788. | Білас Діна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
789. | Білас Соломія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
790. | Білаш Євген (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
791. | Білаш Роман (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
792. | Біленко Анастасія Іванівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
793. | Біленко Антон Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
794. | Біленко Олег Олександрович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
795. | Білецька Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
796. | Білецька Ксенія (Харківська санаторна школа №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
797. | Білецька Світлана (КЗ "Ліплявський НВК") | 2019-12-07 16:57:28 | |
798. | Білецька Юлія Романівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:29 | |
799. | Білецький Михайло (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
800. | Білик Анастасія (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
801. | Білик Анна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
802. | Білик Богдана (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | 2019-12-07 16:57:33 | |
803. | Білик Дарина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
804. | Білик Євген Віталійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
805. | Білик Ірина Вікторівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:30 | |
806. | Білик Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
807. | Білик Микита (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
808. | Білик Микита Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
809. | Білик Олександра Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
810. | Білик Святослав Ярославович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
811. | Білик Сніжана Олегівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
812. | Білик Софія Віталіївна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
813. | Біліходзе Тимур (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
814. | Біліченко Ярослав Олександрович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
815. | Білобородий Лука Олегович (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
816. | Білобран Артур (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
817. | Біловолова Діана Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа №74) | 2019-12-07 16:57:28 | |
818. | Білогай Валерія Ігорівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
819. | Білогрудова Варвара Геннадіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
820. | Білозор Аліна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
821. | Білозор Лілія Юріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
822. | Білокінь Єлизавета Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
823. | Білокінь Ярина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
824. | Білоконенко Євгенія Тарасівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
825. | Білоконь Дмитро Олександрович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
826. | Білоконь Назар Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
827. | Білоног Богдан Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
828. | Білопольська Вероніка Олександрівна (Вороненська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
829. | Білорус Каріна Михайлівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
830. | Білорус Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
831. | Білоус Аріна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
832. | Білоус Валерія Артемівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
833. | Білоус Варвара (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
834. | Білоус Володимир Віталійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
835. | Білоус Єва (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
836. | Білоус Євангєліна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
837. | Білоус Микита (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
838. | Білоус Софія Андріівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:32 | |
839. | Білоус Станіслав (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
840. | Білоус Юліанна Григорівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
841. | Білоусов Марк (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
842. | Білоусова Вероніка Едуардівна (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:28 | |
843. | Білоусова Софія (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:34 | |
844. | Білоцерківець Марина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
845. | Білоцерківська Аліна Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
846. | Білоцеркович Софія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:33 | |
847. | Білошапка Марина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
848. | Біль (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
849. | Більобрух Кіра Василівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
850. | Білявський Давід Олександрович (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:30 | |
851. | Білявський Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
852. | Білявський Устим (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
853. | Білявський Ярослав Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
854. | Біляєв Єгор Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
855. | Біляєв Микита Юрійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
856. | Біляс Софія (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
857. | Бінецька Ліза (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
858. | Бінус Єва Константинівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
859. | Бірюк Данило (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
860. | Бірюк Марія (Криворізька СШ №71) | 2019-12-07 16:57:31 | |
861. | Бірюк Марія Ігорівна (Криворізька СШ №71) | 2019-12-07 16:57:31 | |
862. | Бірюков Микита Олександрович (Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
863. | Бісеров Гліб (СШ №86) | 2019-12-07 16:57:32 | |
864. | Бітько Данил Михайлович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
865. | Біхле Олексій (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
866. | Благий Євген Олександрович (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
867. | Благодєєва Марія (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
868. | Благушин Сергій (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
869. | Блаженко Роман Миколайович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:32 | |
870. | Блажко Юрій Костянтинович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
871. | Блайда Альона Вікторівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:32 | |
872. | Бланар Катерина Валеріївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
873. | Близнюк Анастасія Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
874. | Близнюк Артем Сергійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
875. | Близнюк Валерія (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
876. | Близнюк Владислав Сергійович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
877. | Близнюк Владислава Євгенівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
878. | Близнюк Данііл Сергійович (Яснопільщанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
879. | Близнюк Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
880. | Блінова Яна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
881. | Блошенко Дмитро (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
882. | Бобак Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
883. | Бобер Микита Сергiйович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
884. | Бобер Яна Сергіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
885. | Бобиляк Єва Михайлівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
886. | Бобир Антон (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
887. | Бобков Максим Костянтинович (Великодолинський НВК-ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
888. | Бобков Тимофій (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
889. | Бобошко Поліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
890. | Бобрік Володимир (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
891. | бобров (гімназія "Київська Русь") | 2019-12-07 16:57:28 | |
892. | Боброва Іванна Іванівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
893. | Боброва Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
894. | Бобровицький Олександр (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
895. | Бобровник Артем Дмитрович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
896. | Бобровник Софія Дмитрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
897. | Бобровніков Костянтин (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
898. | Бобровська Катерина Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
899. | Бобровський Олег Петрович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
900. | Бова Олександр Володимирович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
901. | Бовсунівський Захар Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
902. | Бовт Катерина Юріївна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
903. | Богай Дмитро Андрійович (24) | 2019-12-07 16:57:31 | |
904. | Богайчук Уляна Романівна (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:29 | |
905. | Боганкова Інна-Марія Ігорівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
906. | Богатиренко Микола (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
907. | Богаткін Георгій Олександрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
908. | Богаткін Іван (Криворізька ЗОШ №103) | 2019-12-07 16:57:33 | |
909. | Богач Дмитрий Валентинович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
910. | Богаченко Катерина Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
911. | Богачук Іван Віталійович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
912. | Богдан Євгенія Василівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
913. | Богдан Любов Михайлівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
914. | Богдан Микита Сергійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
915. | Богданенко Андрій Дмитрович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
916. | Богданова Анастасия Игоревна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
917. | Богданова Анастасія Миколаївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
918. | Богданова Вероніка (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
919. | Богданова Віталіна Віталіївна (ХЗОШ № 91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
920. | Богданова Марія Миколаївна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
921. | Богданова Софія Олександрівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
922. | Богданова Ульяна Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
923. | Богданович Вікторія Вікторівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
924. | Богданович Михайло Олександрович (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
925. | Богданюк Андріяна Назарівна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
926. | Богданюк Георгій Назарович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
927. | Богмацера Єгор Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
928. | Богомазова Ангеліна (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
929. | Боград Даниїл (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
930. | Богун Аріна (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
931. | Богун Катерина Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
932. | Богуцька Євгенія Віталіївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
933. | Богуцька Ольга (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
934. | Богуцький М.О. (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
935. | Богуш Денис Сергійович (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:30 | |
936. | Богушевич Анастасія Вікторівна (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:29 | |
937. | Бодак Максим (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
938. | Бодарев Олександр (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
939. | Бодачевський Кіріл (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
940. | Боденчук Анжела (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
941. | Боднар Інеса (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
942. | Боднар Софія Василівна (Школа №) | 2019-12-07 16:57:29 | |
943. | Боднарчук Богдан (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
944. | Боднарюк Олена Михайлівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
945. | Бодня Данило Євгенійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
946. | Бодолович Анастасія Василівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
947. | Боєв Олексій (ЛЗШ № 43) | 2019-12-07 16:57:30 | |
948. | Боєску Олексій Вячеславович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
949. | Божена (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
950. | Боженко Степан (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:29 | |
951. | Божик Мар'яна (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
952. | Божко Василіса (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
953. | Божко Іван Вікторович (Городецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
954. | Божко Олег (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
955. | Божор Каріна Олександрівна (Криворізька СЗОШ №20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
956. | Божук Дмитро (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:31 | |
957. | Божук Дмитро Олександрович (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:30 | |
958. | Боз Валерія (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:29 | |
959. | Бозюн Максим Романович (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
960. | Бойко Андрій Сергійович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
961. | Бойко Антоніна Володимирівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:29 | |
962. | Бойко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
963. | Бойко Аурелія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
964. | Бойко Валерія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
965. | Бойко Вероніка Тарасівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
966. | Бойко Вікторія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
967. | Бойко Вікторія (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
968. | Бойко Дар'я Артемівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
969. | Бойко Денис Іванович (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
970. | Бойко Дмитро Олександрович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
971. | Бойко Ігор (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
972. | Бойко Катерина (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
973. | Бойко Кристина Олександрівна (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:30 | |
974. | Бойко Лев (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
975. | Бойко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
976. | Бойко Мирон Олександрович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:28 | |
977. | Бойко Мілана Олександрівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
978. | Бойко Надія Олександрівна (Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
979. | Бойко Олександр (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:30 | |
980. | Бойко Поліна Віталіївна (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
981. | Бойко Семен Миколайович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
982. | Бойко Станіслава Григорівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
983. | Бойко Фёдор Валентинович (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | 2019-12-07 16:57:32 | |
984. | Бойко Христина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
985. | Бойко Ярослава (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
986. | Бойцун Тарас Сергійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
987. | Бойчук Дар'я Дмитрівна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
988. | Бойчук Софія (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
989. | Бокань Єва (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
990. | БОКАРЄВа Катерина Михайлівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
991. | Бокитько Полина Юріївна (Харківська гімназія 14) | 2019-12-07 16:57:33 | |
992. | Бокій Микола (ЗЗСО 94) | 2019-12-07 16:57:33 | |
993. | Бокова Єва Олегівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
994. | Боковенко Дар'я Юріївна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
995. | Болбот Марія (Світлодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
996. | Болдирева Аліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
997. | Болдирева Марія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
998. | Болдирєва Уляна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
999. | Болібрух Артем Назарійович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1000. | Болкун Д.М. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1001. | Болотов Герман Антонович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1002. | Болтаєв Абдугаффар Азізбекович (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1003. | Большов Іван (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1004. | Болюк Софія Ігорівна (СЗШ № 3 м.Трускавець) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1005. | Болюх Христина Віталіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1006. | Болясна Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1007. | Бомбушкар Катерина Володимирівна (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1008. | Бомко Анна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1009. | Бомко Дарина Василівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1010. | Бондар Аліса (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1011. | Бондар Анастасія Віктрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1012. | Бондар Анна Олегівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1013. | Бондар Артем Вадимович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1014. | Бондар Артем Русланович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1015. | Бондар Богдан Валентинович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1016. | Бондар Владислава (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1017. | Бондар Данило (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1018. | Бондар Денис (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1019. | Бондар Денис (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1020. | Бондар Дмитро Олександрович (Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1021. | Бондар Захар Іванович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1022. | Бондар Іван Сергійович (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1023. | Бондар Катерина Валеріївна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1024. | Бондар Кирило Вікторович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1025. | Бондар Максим Іванович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1026. | Бондар Мар'яна Романівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1027. | Бондар Марина Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1028. | Бондар Марк Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1029. | Бондар Никита Николаевич (Водяно-Лоринська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1030. | Бондар Олександр (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1031. | Бондар Сабріна Юріївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1032. | Бондарев Володимир (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1033. | Бондаренко Алісія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1034. | Бондаренко Альбіна Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1035. | Бондаренко Амелія Ігорівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
1036. | Бондаренко Анастасія Дмитрівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1037. | Бондаренко Анастасія Романівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1038. | Бондаренко Анна Денисівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1039. | Бондаренко Артур Юрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1040. | Бондаренко Вікторія (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1041. | Бондаренко Вікторія Юріївна (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1042. | Бондаренко Влада (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1043. | Бондаренко Владислава Дмитрівна (Васильківська СЗШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1044. | Бондаренко Давід Володимирович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1045. | Бондаренко Данило (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1046. | Бондаренко Даніїл (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1047. | Бондаренко Дар'я Сергіївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1048. | Бондаренко Діана Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1049. | Бондаренко Дмитро (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1050. | Бондаренко Дмитро (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1051. | Бондаренко Домініка Віталіївна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1052. | Бондаренко Ірина Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1053. | Бондаренко Катерина Егоровна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1054. | Бондаренко Кирил (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1055. | Бондаренко Ксенія (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1056. | Бондаренко Людмила Сергіївна (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1057. | Бондаренко Маргарита (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1058. | Бондаренко Маргарита (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1059. | Бондаренко Марія Сергіївна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1060. | Бондаренко Микита (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1061. | Бондаренко Микола (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1062. | Бондаренко Михайло Адрийович (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1063. | Бондаренко Мілана Володимирівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1064. | Бондаренко Назар Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1065. | Бондаренко Назарій (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1066. | Бондаренко Роман (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1067. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1068. | Бондаренко Тимур Русланович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1069. | Бондаренко Юлія (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1070. | Бондарено Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1071. | Бондарєв Євгеній Петрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1072. | Бондарєва Евеліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1073. | Бондарук Гліб Олексійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1074. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Приватна школа "Наша школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1075. | Бондарчук Валерія (Козаче-Лагерська філія ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1076. | Бондарчук Вікторія (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1077. | Бондарчук Дмитро (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1078. | Бондарчук Мирон (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1079. | Бондарчук Назар Олександрович (Приватна школа "Наша школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1080. | Бондарчук Наталія Сергіївна (Здовбицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1081. | Бондарчук Роман Олександрович (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1082. | Бондарь Маргарита Едуардівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1083. | Бондарь Олександр (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1084. | Бондирєв Ярослав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1085. | Борблік Савелій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1086. | Боргун Олександр Олексійович (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1087. | Бордакова Антоніна Юріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1088. | Бордун Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1089. | Бордян Едвард Георгійович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1090. | Борей Олександр (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1091. | Борейко Богдан (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1092. | Борецька Злата Сергіївна (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1093. | Борзик Анастасія Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1094. | Борзик Володимир Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1095. | Борзик Максим Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1096. | Борзик Марина Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1097. | Борзов Давид Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1098. | Борис Анастасія (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1099. | Борис Вадим (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1100. | Борис Павло Юрійович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1101. | Борисенко Аліна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1102. | Борисенко Вікторія Максимівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1103. | Борисенко Міра (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1104. | Борисенко Назар Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1105. | Борисенко Поліна Станіславівна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1106. | Борисенко Уляна Олегівна (Благовіщенська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1107. | Борисович Тимофій Святославович (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1108. | Борисовська Катерина Юріївна (Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1109. | Борисовський Анатолій Юрійович (Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1110. | Борисюк Анастасія Сергіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1111. | Борисюк Ілля (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1112. | Борисюк Олександр (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1113. | Борісов Артем Ігорович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1114. | Борісова Милана (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1115. | Борка Дарія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1116. | Боровик Михайло Сергійович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1117. | Боровик Ревека (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1118. | Боровик Софія (Школа №40) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1119. | Боровиченко Вікторія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1120. | Бороган Аріна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1121. | Бородай Влада (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1122. | Бородай Євгеній Володимирович (Школа №10) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1123. | Бороденко Вячеслав (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1124. | Бороденко Денис (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1125. | Бородіна Кира (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1126. | Бородуліна Поліна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1127. | Борозняк Ірина (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1128. | Борона Софія В'ячеславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1129. | Бортник Анастасія Дмитрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1130. | Бортник Віолета (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1131. | Бортник Кіріл (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1132. | Бортник Ярослав (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1133. | Бортницький Євген (Спеціалізована школа №149) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1134. | Бортнік Влада (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1135. | Бортніцький (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1136. | Боруцька Дарина (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1137. | Боруцька Дарина Богданівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1138. | Борча Аліна Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1139. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1140. | Борщ Дар'я Анатоліївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1141. | Борщ Мирослава Андріївна (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1142. | Борщ Уляна Сергіївна (Харківська гімназія 14) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1143. | Борщева Катерина (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1144. | Борщик Тімур Геннадійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1145. | Боса Кіра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1146. | Босак Віталіна Юріївна (ЗЗСО І-ІІ ст. "Гімназія села Великий Обзир Камінь-Каширської районної ради Волинської області") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1147. | Босецька Василина Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1148. | Босонченко Віктор (Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1149. | Ботвич Ольга Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1150. | Ботильов Владислав (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1151. | Ботнар Валерія Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1152. | Ботук Наталія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1153. | Бохеньський Давид (Веселобалківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1154. | Бочаров Давід Олександрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1155. | Бочарова Олександра (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1156. | Бочок Гордей Олександрович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1157. | Боярин Олег (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1158. | Боярський Владислав Дмитрович (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1159. | Боярчук Владислав Олександрович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1160. | Брага Марія (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1161. | Брагіна Софія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1162. | Бражник Арсеній Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1163. | Бражніков Тимофій Анатолійович (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1164. | Бражнікова Софія Сергіївна (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1165. | Брана Яна Русланівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1166. | Браславський Анатолій Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1167. | Братащук Ігор Миколайович (НВК №12) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1168. | Братута Олександр Юрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1169. | Братцев Юрій Андрійович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1170. | Брацюнь Сергій Русланович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1171. | Бревус Таміла Андріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1172. | Бредак Артем (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1173. | Брезецький Олександр (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1174. | Бреус Іван (Школа №17) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1175. | Брехова Марина Дмитрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1176. | Бречко Евеліна (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1177. | Брєдньов Андрій Артурович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1178. | Бриворош Олексій (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1179. | Брижак Олександра Iванiвна (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1180. | Бриковська Анастасія Володимирівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1181. | Бриль Вероніка Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1182. | Брилянт Яна Михайлівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1183. | Бринза Дарина Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1184. | Бринза Поліна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1185. | Бринчак Михайло Андрійович (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1186. | Брискіна Єлизавета (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1187. | Британ Єгор (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1188. | Британ Катерина Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1189. | Брікнер Андрій Анатолійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1190. | Бровінський Василь Васильович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1191. | Бровко Ангеліна Юріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1192. | Бровко Дєніс Дмитрович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1193. | Бродацький Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1194. | Бродецька Вікторія Володимирівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1195. | Бродецький Володимир (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1196. | Бродик Роман Дмитрович (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1197. | Бродин Дарій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1198. | Бродкевич Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1199. | Бродовська Дар'я (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
1200. | Бродський Артур (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1201. | Брой Ярослав Борисович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1202. | Бронішевський Макар Олександрович (Костогризівська) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1203. | Бросаліна Анна (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1204. | Броска Дмитро Володимирович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1205. | Брошкова Ксенія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1206. | Брум Анастасия Валерьевна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1207. | Брунець Вероніка (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1208. | Бруннер Єсенія (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1209. | Брязкало Єлизавета Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1210. | Бубеліч Катерина (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1211. | Бублейник Денис (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1212. | Бублик Макар Максимович (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1213. | Бублик Поліна Романівна (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1214. | Бублік Дар'я Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1215. | Бубнів Назар Володимирович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1216. | Бугаєнко Кароліна Олексіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1217. | Бугаєць Артур Віталійович (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1218. | Бугай Ян Олександрович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1219. | Бугайова Злата Артемівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1220. | Бугайченко Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1221. | Бугайчук Анна (Хутірська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1222. | Бугайчук Любов (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1223. | Бугаков Тимофій (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1224. | Бугара Аліса (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1225. | Бугеренко Анастасія Євгеніївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1226. | Бугійчик Максим Орестович (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1227. | Буграк Ярина (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1228. | Бугрим Владислав (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1229. | Бугрим Данило (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1230. | Бугрим Софія Євгенівна (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1231. | Будагян Єлизавета Саркісівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1232. | Бударний Михайло (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1233. | Будзяк Роман Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1234. | Будинський Ростислав Ростиславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1235. | Буднік Денис (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1236. | Буднік Єлизавета Олегівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1237. | Будняк Денис Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1238. | Будько Діана (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1239. | Будяк Вікторія Миколаївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1240. | Бузиль Артем Віталійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1241. | Бузинніков Олексій (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1242. | Буй Дік Зунг (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1243. | Буйбарова Анастасія Максимівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1244. | Буйленко Уляна (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1245. | Буйна Милана (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1246. | Бук Аріна Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1247. | Букатар Домініка Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1248. | Буквич Анастасія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1249. | Букіна Ольга Сергіївна (Вознесенська ЗОШ № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1250. | Буковцева Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1251. | Букша Микола Романович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1252. | Булава Павло Вікторович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1253. | Булавіна Марія (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1254. | Булай Давід Валерійович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1255. | Булан Маргарита (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1256. | Буланчук Владислав (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1257. | Булах Олександр Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1258. | Булахтіна Марія (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1259. | Булгаков Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1260. | Булгаков Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1261. | Булгакова Анна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1262. | Булик Анна Андріївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1263. | Булик Богдана Андріївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1264. | Булітко Анна Олексіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1265. | Бульченко Тимофій Максимович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1266. | Бундєва Ксенія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1267. | Бундзяк Олег Романович (Яківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1268. | Бундюк Кіра Дмитрівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1269. | Буньковська Дар'я (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1270. | Бур'ян Аліса Сергіївна (Дирдинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1271. | Бур'ян Михайло Валерійович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1272. | Бура Григорій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1273. | Бура Єлизавета Віталіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1274. | Буравель Єлизавета Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1275. | Буракевич Дмитро (Середня загальноосвітня школа №74) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1276. | Бурбело Єгор (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1277. | Бургарт Назар (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1278. | Бурда Ілля Михайлович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1279. | Бурда Тимофій Михайлович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1280. | Бурдак Андрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1281. | Бурдейна Софія (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1282. | Бурдейний Артем Євгенович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1283. | Бурдейний Денис Миколайович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1284. | Бурдик Поліна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1285. | Бурдик Поліна Дмитріївна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1286. | Бурдов Іван Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1287. | Бурдуг вадим (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1288. | Бурдуков Станіслав Андрійович (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1289. | Буржинська Рената (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1290. | Бурий (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1291. | Бурім Олександр Андрійович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1292. | Бурка Ксенія Вікторівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1293. | Бурлак Віктор (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1294. | Бурлаченко Платон (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1295. | Бурлаченко Ярослав Олександрович (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1296. | Буртовий Остап Володимирович (Чорнокам'янська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1297. | Бурук Федір Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1298. | Бурчак Анна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1299. | Бурчак Аріна Олександрівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1300. | Буря Віталіна (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1301. | Буряк Богдан (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1302. | Буряк Карина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1303. | Бурятинський Максим (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1304. | Бусфіха Ільяс Абдельхаді (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1305. | Бусько О. І. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1306. | Бут Андрій Юрійович (Ланжеронiвський лiцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1307. | Бут Максим Юрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1308. | Бута Вероніка (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1309. | Бутейко Ілля (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1310. | Бутенко Вікторія Євгенівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1311. | Бутенко Єлизавета (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:33 | |
1312. | Бутенко Максим Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1313. | Бутенко Софія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1314. | Бутенко Ярослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1315. | Бутин Илья Дмитриевич (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1316. | Бутівченко Вероніка Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1317. | Бутко Еліна Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1318. | Бутко Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1319. | Бутова Марія Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1320. | бутова ярослава вікторовна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1321. | Бутрик Олександр Євгенович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1322. | Бутримас Емілія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1323. | Бутрин Вікторія Андріївна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1324. | Бутчак Вероніка Андріївна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1325. | Бутько Олександра Віталіївна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
1326. | Бухтіярова Анастасія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1327. | Буц Єлизавета Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1328. | Буцик Соломія Андріївна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1329. | Бучацький Артур Євгенович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1330. | Бучинський Діма Михайлович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1331. | Бучковська Уляна Олегівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1332. | Бучковський Володимир (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1333. | Бучний Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1334. | Бушватюк Матра Ігорівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1335. | Бушуєв Єгор (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1336. | В'юник Макар Сергійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1337. | Вiвтоненко Егор Олександрович (КЗ «НВК «Єлизаветівська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ») | 2019-12-07 16:57:33 | |
1338. | Вабель Матвій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1339. | Вабіщевич Ярослав Васильович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1340. | Вавілова Аліса Сергіївна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1341. | Вавілова Марія (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1342. | Вавринюк Ю.О. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1343. | Ваврищук Ігор Васильович (Карівська ЗШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1344. | Ваганов Даниїл Максимович (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1345. | Ваганова Вікторія Максимівна (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1346. | Ваганова Марина Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1347. | Вагнер Дарина Вікторівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1348. | Вагнер Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1349. | Ваграм Симов'ян (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1350. | Важинська Валерія (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1351. | Важинський Іван Євгенович (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1352. | Вайсеро Марія (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1353. | Вакарюк Софія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1354. | Ваксман Ілана (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1355. | Вакуленко Дарина Іванівна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1356. | Вакуленко Денис Денисович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1357. | Вакуленко Марія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1358. | Вакуленко Микита Андрійович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1359. | Вакульський Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1360. | Валанцевич Роман (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1361. | Валентинов Даніїл Владиславович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1362. | Валентюк Микола Леонідович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1363. | Валєр Владислава Віталіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1364. | Валова Дар'я Ярославівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1365. | Валова Іванна (Боярська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1366. | Валовенко Віолетта Олексіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1367. | Валько Захар (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1368. | Валько Мирослава (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1369. | Валякова Христина Олексіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1370. | Валяс Діана Володимирівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1371. | Ван Аріана (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1372. | Ван Поліна Пенівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1373. | Вандаш Євгенія Олегівна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1374. | Ванін Андрій (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1375. | Ванін Максим (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1376. | Ваніна Поліна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1377. | Ванкевич Вікторія (Водяно-Лоринська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1378. | Ванович Владислав Вікторович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1379. | Ванюшин Артем Володимирович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1380. | Вапняр Андрій (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1381. | Вапняр Андрій (Школа №) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1382. | Варава Денис (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1383. | Варахтіна Маша (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1384. | Варвара Дорошенко (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1385. | Варвара Олександровна Чернишова (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1386. | Варгатюк Анастасія (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1387. | Варгатюк Анастасія (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1388. | Варданян Давід Едвардович (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1389. | Варжанський (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1390. | Варінська Вероніка Євгенівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1391. | Варіч Мирослав Вікторович (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1392. | Варлам Ігнат (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1393. | Варнавська Євгенія Русланівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1394. | Вароді Глєб Миколайович (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1395. | Вароді Дмитро Андрійович (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1396. | Вароді Софія Андріївна (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1397. | Варченко Олександра (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1398. | Васалатій Кіра (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1399. | Васалатій Марк (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1400. | Васелков Володимир Вiкторович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1401. | Васеніна Мєланія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1402. | Васєєв Савелій (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1403. | Василевський Єгор (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1404. | Василевський Кирило (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1405. | Василенко Аліса (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1406. | Василенко Амалія Олегівна (Мелесівський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1407. | Василенко Богдан Олексійович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1408. | Василенко Вікторія Василівна (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1409. | Василенко Владислава Сергіївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1410. | Василенко Дар'я (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1411. | Василенко Демид (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1412. | Василенко Дмитро (Веселобалківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1413. | Василенко Дмитро Владиславович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1414. | Василенко Єлизавета Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1415. | Василенко Марк Романович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1416. | Василенко Михайло Юрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1417. | Василенко Олег Вікторович (Східненська ЗОШ І-ІІІ ст Музиківської с/р Білозерського рн) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1418. | Василенко Софія Володимирівна (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1419. | Василець Андрій Сергійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1420. | Василець Арсеній Максимович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1421. | Василець Веніамін Михайлович (Малушківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1422. | Василишин Владислав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1423. | Василишин Ірина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1424. | Василишин Кирило (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1425. | Василишин Максим (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1426. | Василишин Назар (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1427. | Васильев Вадим Дмитрович (Школа №122) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1428. | Васильєв Богдан Сергійович (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1429. | Васильєв Вiктор Анатолійович (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1430. | Васильєв Олексій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1431. | Васильєв Станіслав (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1432. | Васильєва Варвара (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1433. | Васильєва Вероніка Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1434. | Васильєва Дар'я Дмитрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1435. | Васильєва Дарина Віталіївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1436. | Васильєва Єлизавета Сергіївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1437. | Васильєва Лана (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1438. | Васильєва Марія Ігорівна (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1439. | Васильєва Настя (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1440. | Васильєва Ярослава (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1441. | Васильковська Кароліна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1442. | Васильченко Марія Олегівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1443. | Васильченко Станіслав Богданович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1444. | Васильчук Захар Григорович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1445. | Васильчук Ольга (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1446. | Василюк Діана Володимирівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1447. | Васіліка Карина (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1448. | Васільєв Артем Євгенійович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1449. | Васільєв Микита Романович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1450. | Васін Вадим Сергійович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1451. | Васіна Анастасія Сергіївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1452. | Васковський Іван (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1453. | Вассуф Жаклін (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:33 | |
1454. | Васькевич Христина Володимирівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1455. | Васьків Марта (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1456. | Васьків Уляна Романівна (Топільська) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1457. | Васьківська Анастасія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1458. | Васько Віталій В'ячеславович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1459. | Васько Д.Д. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1460. | Васько Дмитро Сергійович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1461. | Васько Поліна Сергіївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1462. | Васько Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1463. | Васькова Каміла Володимирівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1464. | Васянович Катерина Олегівна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1465. | Васянович Ніка Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1466. | Ватаман Михайло Михайлович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1467. | Ватаманюк Крістіна Віталіна (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1468. | Ватаманюк Марія Миколаївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1469. | Ватах Ніна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1470. | Ватащук Олександр Васильович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1471. | Ватрала Поліна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1472. | Ватренко Олексій Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1473. | Вахніна Марта (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1474. | Вахромова Вероніка Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1475. | Вашкевич Поліна Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1476. | Ващенко Варвара Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1477. | Ващенко Володимир Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1478. | Ващенок Нікіта (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1479. | Ващишина Анна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1480. | Ващишина Дарина Юріївна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1481. | Ващишина Марія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1482. | Ващук Софія (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1483. | Вдовенко Аделіна Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1484. | Вдовенко Ігор (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1485. | Вдовенко Олександр (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1486. | Вдовенко Ульяна Олександрівна (Городський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1487. | Вдовитченко Аня станеславевна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1488. | Вдовиченко Ангеліна Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1489. | Вдовиченко Валерія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1490. | Вдовиченко Кароліна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1491. | Вдовиченко Михайло Олегович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1492. | Веденєєв Владислав (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1493. | Ведеріс Степан Сергійович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1494. | Ведєрніков Дмитро Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1495. | Ведмедовська Марія Владиславівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1496. | Ведмідь Анна Павлівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1497. | Веклин Владислав Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1498. | Векляк Аріна Максимівна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1499. | Векслер Вероніка Ігорівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1500. | Велика Мілана (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1501. | Великоданов Єгор Сергійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1502. | Великорайський Назар (Криворізька ЗОШ №93) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1503. | Велицький Тимофій Станіславович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1504. | Величко Даниїл Максимович (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1505. | Величко Софія Миколаївна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1506. | Величко Ярослава (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1507. | Величук Злата Тарасівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1508. | Велієв Артур Романович (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1509. | Веліксар Ігор Ігоревич (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1510. | Велічко Максим (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1511. | Велк Андрій (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1512. | Велк Максим Володимирович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1513. | Вельгач Віктор (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1514. | Вельчева Алісія Сергіївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1515. | Венгер Ірина (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1516. | Венгринович Аліка Валеріївна (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1517. | Венгрінович Дмитро Валерійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1518. | Вендичанський Дамір (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1519. | Венедіктов Денис Станіславович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1520. | Вензик Владислав (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1521. | Веніславський Дмитро Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1522. | Венчикова Аріна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1523. | Веприкова Анна Артемівна (Васильківська СЗШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1524. | Веприкова Віка Артемівна (Васильківська СЗШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1525. | Верба Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1526. | Вербанов Сашко (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1527. | Вербанова Карина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1528. | Вербицька Дарина Едуардівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1529. | Вербицька Кіра Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1530. | Вербицька Любов Володимирівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1531. | Вербицький Владислав Вікторович (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1532. | Вербицький Олег Миколайович (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1533. | Вербілов Олександр Максимович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1534. | Вербовець Поліна Володимирівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1535. | Вербовський Владислав (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1536. | Вербовський Володимир (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1537. | Вергун Андрій (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1538. | Веретільник Анна Леонідівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1539. | Верех Степан (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1540. | Верех Тимофій (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1541. | Верецун Єва Валентинівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1542. | Верецька Анна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1543. | Верещак Михайло (Никонівський ЗЗСО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1544. | Вержбицький Степан Володимирович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1545. | Вержиковська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1546. | Верис Дмитро Юрійович (Одеська ЗОШ № 100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1547. | Веріго Ярослав Артемович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1548. | Веріс Катерина (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1549. | Веріченко Єгор Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1550. | Вернигора Анастасія Романівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1551. | Вернюк Юлія Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1552. | Вертило Кіра Вікторівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1553. | Верхов'яд Данило Романович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1554. | Верцюх В (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1555. | Верченко Артур Максимович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1556. | Верьовкін Антон (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1557. | Верьовкіна Єсенія (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1558. | Веселковька Варвара (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1559. | Веселова Анастасія Григорівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1560. | Веселова Діана Денисівна (Яснопільщанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1561. | Весельський Роман Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1562. | Веслоушкіна Анастасія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1563. | Веснін Дем'ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1564. | Ветлицкий Ярослав (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1565. | Ветров Максим Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1566. | Вецеклица Іван Іванович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1567. | Вечірко Андрій (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1568. | Вечорек Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1569. | Вєдєнін Олександр (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1570. | Вєлєв Вадим Володимирович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1571. | Вєльчев Максим (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1572. | Виблая Катерина Русланівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1573. | Виганяйло Михайло Ярославович (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1574. | Видиборець Даша (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1575. | Видибура Анна Валерівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1576. | Видибура-Гріншпун Єва (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1577. | Винар Софія Ростиславівна (Дніпродзержинська СЗШ № 25) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1578. | Винар Христина Ростиславівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1579. | Винаренко Артем ОЛександрович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1580. | Винник Дар'я Ігорівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1581. | Винник Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1582. | Винницький Макар Володимирович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1583. | Винничок Артем (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1584. | Виногородський Давид (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1585. | Виноградов Володимир Віталійович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1586. | Виноградов Єлісей Олексійович (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1587. | Виноградов Михайло Денисович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1588. | Виноградов Назар Олександрович (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1589. | Винокуров Платон (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1590. | винокурова крістіна альбертівнаа (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1591. | Винокурова Софія Олександрівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1592. | Винокурова Таїсія Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1593. | Випханюк Гліб (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1594. | Виродов Тихон (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1595. | Вискребенцев Мирон Олексійович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1596. | Вислоцька Софія Валеріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1597. | Висовень Андрій Миколайович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1598. | Висоцька Вікторія (ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1599. | Висоцька Еліна (Миропільська ЗОШ № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1600. | Висоцька Марія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1601. | Висоцький Дмитро (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1602. | Висоцький Курпіль Миколайович (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1603. | Височанська Олена (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1604. | Висторопська Марія Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1605. | Витягловський Віталій Дмитрович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1606. | Вихрицький Лев (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1607. | Вихрістенко Степан (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1608. | Вишиван Максим (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1609. | Вишневська Дар'я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1610. | Вишневська Ксенія Євгенівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1611. | Вишневська Софія Сергіївна (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1612. | Вишневський Денис Сергійович (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1613. | Вишневський Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1614. | Вишньовська Юлія Русланівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1615. | Вишняк Гліб Вадимович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1616. | Відовський Єгор Миколайович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1617. | Відоменко Альона Євгеніївна (Середня загальноосвітня школа № 126) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1618. | Відюк Анастасія Сергіївна (Полтавська гімназія №17) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1619. | Віжанська Валерія Віталіївна (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1620. | Віжанська Єва Віталіївна (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1621. | Візір Софія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1622. | Вікнянська Єва (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1623. | Віксіч Богдан (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1624. | Вікторія Малиш (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1625. | Вікторов Ігор Ігорович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1626. | Вільган Анна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1627. | Вільнер Юлія Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1628. | Вільхівська Софія (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1629. | Вільховик Арина (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1630. | Вільчинський (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1631. | Вінзіцька Софія (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1632. | Вініченко Олена Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1633. | Вінник Анна Дмитрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1634. | Вінницький Марк Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1635. | Вінтоняк Єва (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1636. | Вінтоняк Софія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1637. | Віняр Александра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1638. | Віняр Руслан (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1639. | Вірко Марія Юріївна (Криворізька ЗОШ №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1640. | Віслогузова Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1641. | Вістовська Вероніка Василівна (Сапогівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1642. | Вітвіцька Ангеліна Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1643. | Вітенко Максим (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1644. | Вітинник Нікіта Сергійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1645. | Вітковський Гліб Олександрович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1646. | Вітченко Арсеній (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1647. | Вітчинова Аріна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1648. | Віценцик Михайло Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1649. | Вішован Анатолій Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1650. | Влад Младінов (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1651. | Влад Олександр Вікторович (ЗОШ № 27) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1652. | Владика Марко (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1653. | Владимаренко Олександр Юрійович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1654. | Владимирова Дар'я Дмитрівна (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1655. | Владислав Ставицький (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1656. | Власенко Валерія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1657. | Власенко Дар'я (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1658. | Власенко Іван Андрійович (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1659. | Власенко Соломія Максимівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1660. | Власенко Уляна (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1661. | Власенко Яна Володимирівна (Римарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1662. | Власенков Роман Олегович (Костянтинівська ЗШ №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1663. | Власийчук Станіслав Володимирович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1664. | Власова Юлія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1665. | Власюк Валерія Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1666. | Власюк Влад Володимирович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1667. | Власюк Олександр (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1668. | Власюк Руслана Віталіївна (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1669. | Власюк Світлана Володимирівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1670. | Влох Лілія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1671. | Внуков Олександр (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1672. | Внукова Анастасія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1673. | вовк анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1674. | Вовк Анна Володимирівна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1675. | Вовк Д З (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1676. | вовк дмитро (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1677. | Вовк Максим (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1678. | Вовк Семен Вiкторович (НВК "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1679. | Вовкодав Андрій Олександрович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1680. | Вовна Марія (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1681. | Вовчарук Андрій Миколайович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1682. | Вовчек Іван (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1683. | Вовченко Марія Євгеніївна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1684. | Вовченко Марія Русланівна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1685. | Вовченко Софія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1686. | Вовчок Антон (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1687. | Вовчук Ольга Сергіївна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1688. | Водовіз Дмитро Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1689. | Водолажська Наталія Максимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1690. | Водолажський Арсеній Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1691. | Водолазський Віктор Віталійович (Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1692. | Водолазький Дем^ян Максимович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1693. | Водолазький Михайло Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1694. | Водолімова Анастасія Олександрівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1695. | Водоп'янов Кіріл (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1696. | Водько Микола (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1697. | Водько Савелій (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1698. | Водько Сергій Тарасович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1699. | Водяницька Марія Русланівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1700. | Воєвода Кірілл Петрович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1701. | Воєвода Максим Русланович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1702. | Вожжов Владислав (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1703. | Возігнуй Владислав Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1704. | Возна Аліна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1705. | Возна Єва Ігорівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1706. | Возна-Стеник Марта (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1707. | Возненко Дарія Вікторівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1708. | Вознесенський Данило (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1709. | Вознесенський Тимофій Миколайович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1710. | Возний Андрій (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1711. | Возний Назар Ігорович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1712. | Вознюк Владислав Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1713. | Вознюк Дана Владиславівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1714. | Вознюк Дар'я Борисівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1715. | Вознюк максим (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1716. | Возняк Дарина Костянтинівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1717. | Возняк Мар'яна (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1718. | Возова Вікторія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1719. | Возьний Данило (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1720. | Войдило Максим (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1721. | Войлов Руслан Вячеславович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1722. | Войстрик Михайло (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1723. | Войтенко Ліанна Володимирівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1724. | Войтишко Поліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1725. | Войтюк Софія Романівна (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1726. | Войтюкова Соф'я Андріївна (Волноваська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1727. | Войчишин Ірина Романівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1728. | Волинець Володимир Дмитрович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1729. | Волинець Кароліна (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1730. | Волинець Олександр Дмитрович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1731. | Волинець Христина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1732. | Волинський Міхаїл Едуардович (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1733. | Волічак Каміла Василівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1734. | Волков Антон Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1735. | Волков Артем (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1736. | Волков Богдан (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1737. | Волков Герман (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1738. | Волков Дем'ян Сергійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1739. | Волков Ілля (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1740. | Волков Максим Денисович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1741. | Волков Максим Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1742. | Волков Микита (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1743. | Волков Михайло (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1744. | Волков Ярослав Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1745. | Волкова Анастасія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1746. | Волкова Дар'я Максимівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1747. | Волкова Єлизавета (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1748. | Волкова Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1749. | Волковський Тихон Віталійович (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1750. | Воловаха Дарія (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1751. | Воловельський Олексій Романович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1752. | Воловенко Ірина Романівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1753. | Воловик Михайло Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1754. | Волович Варвара Андріївна (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1755. | Володін Андрій Арсенович (Запорізька ЗОШ №41) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1756. | Володченко Анастасія (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1757. | Володько Марія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1758. | Волонтир Ніка (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1759. | Волосов Нікіта (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1760. | Волосюк Тимофій Юрійович (Городський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1761. | Волохатюк Богдан (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1762. | Волочнюк Аліса (Криворізький професійний ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1763. | Волочнюк Арсеній (Криворізький професійний ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1764. | Волошин Анастасія Михайлівна (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1765. | Волошин Артем Сергійович (Школа №31 м. Миколаєва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1766. | Волошин Данило Русланович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1767. | Волошин Ігор (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1768. | Волошин Максим (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1769. | Волошин Маркіян (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1770. | Волошин Михайло Станіславович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1771. | Волошина Анна Максимiвна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1772. | Волошина Варвара Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1773. | Волошина Любов Сергіївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1774. | Волошко Васіліса (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1775. | Волошко Дарина Русланівна (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1776. | Волощук Андрій (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1777. | Волощук Валерія Юріївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1778. | Волощук Дарина Вячеславівна (Ладигівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1779. | Волощук Матвій (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1780. | Волощук Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1781. | Волощук Софія (Школа №17) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1782. | Волощук Ярослав (Вільнянська гімназія "Світоч") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1783. | Волчанов Нікіта (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1784. | Вольвакова Ангеліна Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1785. | Вольвакова Ярослава Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1786. | Волько Аліна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1787. | Волько Вікторія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1788. | Вольниченко Дар'я (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1789. | Вольський Олександр (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1790. | Вонг Кіра Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1791. | Воробей Емма (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1792. | Воробей Ія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1793. | Воробей Кирило Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1794. | Воробей Олександр Олександрович (Бзівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1795. | Воробець Данііл Сергійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1796. | Воробець Максім Сергійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1797. | Воробець Остап Миколайович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1798. | Воробйов Гліб (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1799. | Воробйов Гліб (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1800. | Воробйов Дмитро Павлович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1801. | Воробйов Єгор (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1802. | Ворожейкін Дмитро (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1803. | Ворон Артем (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1804. | Ворона Анастасія (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1805. | Ворона Анастасія Ігорівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1806. | Ворона Артем (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1807. | Вороненко Андріанна Андріївна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1808. | Вороненко Елеонора (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1809. | Вороніна Аліса Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1810. | Вороніна Тетяна Ігорівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
1811. | Воронко Ростислав Романович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1812. | Воронкова Мар’яна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1813. | Воронова Анастасія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1814. | Воронова Василиса (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1815. | Вороновський Максим (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1816. | Воронцова Анастасія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1817. | Воронцова Каміла Русланівна (Левківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1818. | Воронцова Ярослава Олександрівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1819. | Вороньков Гліб Сергійович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1820. | Воронюк Данило Леонідович (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1821. | Воронюк Людмила Ярославівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1822. | Воронюк Олександра Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1823. | Воропаєв Нікіта (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1824. | Воротинський Андрій Вікторович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1825. | Ворошило Єгор В`ячеславович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1826. | Ворошилова Анастасія Олексіївна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1827. | Ворощук Данило (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1828. | Воскобойник Анатолій Ігорович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1829. | Воскобойник Катерина Андріївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1830. | Врадій Андрій Станіславович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1831. | Вращук Софія (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1832. | Врублевський Артем (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1833. | Врубльовський Артур (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1834. | Всеволодський Микита (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1835. | Ву Мань Зунг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1836. | Вусик Тарас Степанович (Карівська ЗШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1837. | Вьюнік Данило Костянтинович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1838. | Гiрус Андрiй (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1839. | Габестро Марта (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1840. | Гавель Наталя (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1841. | Гавінський Олександр Олександрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1842. | Гаврикова Наталія Сергіївна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1843. | Гавриленко (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1844. | Гавриленко Анастасія (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1845. | Гавриленко Віка (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1846. | Гавриленко Марія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1847. | Гавриленко Матвій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1848. | Гавриленко Ярослав (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1849. | Гаврилець Дмитро (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1850. | Гаврилишин Катерина Ярославівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1851. | ГАВРИЛИШИН МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1852. | Гаврилів Андрій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1853. | Гаврилів Ілона (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1854. | Гаврилін Семен (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1855. | Гаврилов Дмитро (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1856. | Гаврилова Аріна Олександрівна (Грузьківський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1857. | Гаврилова Єлизавета Вікторівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1858. | Гаврильчик Дарина (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1859. | Гаврильчик Марина (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1860. | Гаврильчук Ілля (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1861. | Гаврилюк Анастасія Валеріївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1862. | Гаврилюк Ангеліна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1863. | Гаврилюк Вікторія (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1864. | Гаврилюк Владислав (Кіцманський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1865. | Гаврилюк Данило Євгенович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1866. | Гаврилюк Денис (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1867. | Гаврилюк Діана (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1868. | Гаврилюк Олександра Анатоліївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1869. | Гаврилюк Софія Олександрівна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1870. | Гаврилюк Станіслав Денисович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1871. | Гавриляк Адріана (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1872. | Гавриляк Евеліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1873. | Гавриляк Ірина Миколаївна (Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1874. | Гавриляк Орися (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1875. | Гавриченко Анастасія Павлівна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1876. | Гавриш Артем Володимирович (Данинський НВК "ПШ-ЗДО") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1877. | Гавриш Даніл (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1878. | Гавриш Назар (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1879. | Гавриш Тимур Зограбович (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:29 | |
1880. | Гавриш Ярослав Костянтинович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1881. | Гаврюшенко Лілія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1882. | Гаврющенко Матвій (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1883. | Гавура Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1884. | Гагауз Артем Олександрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1885. | Гадзало Теодор (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1886. | Гадомський Матвій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1887. | Гадюк Гліб Олександрович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1888. | Гаєвик Вероніка (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1889. | Гаєвська Марiя Василiвна (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1890. | Гаєвський Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1891. | Гаєцький Iван (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1892. | Гажий Кирило (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1893. | Гажур Матвей (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1894. | Газізов Ілля (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1895. | Газічуєв Артем Шамільович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1896. | Гай Діана (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1897. | Гайворонська Єлизавета Олексіївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1898. | Гайдай Віталіна Володимирівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1899. | Гайдар Вікторія Євгеніївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1900. | Гайдар Іван (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1901. | Гайдей Анна Євгенівна (Дирдинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1902. | Гайдулян Вікторія В'ячеславівна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1903. | Гайка Вікторія Русланівна (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1904. | Гайка Владислав Русланович (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1905. | Гайко Даня (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1906. | Гайструк Данило Олександрович (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
1907. | Гайтус Максим Юрійович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1908. | Гайша Анна Євгеніївна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1909. | Галаган Катерина Ярославівна (Ліщинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1910. | Галаєв Ілля Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1911. | Галай Андрій Владиславович (Годовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1912. | Галайко Дмитро Євгенович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1913. | Галайко Єлизавета Євгенівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1914. | Галайчук Златослава (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1915. | Галайчук Яна Сергіївна (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1916. | Галаніна Марія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1917. | Галанюк Степан (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1918. | Галас Ростислав Вячеславович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1919. | Галенко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1920. | Галеня Людмила (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1921. | Галин Валентина (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1922. | Галинський Олександр (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1923. | Галицька Руслана (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1924. | Галич Тимофій (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1925. | Галієв Михайло Романович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1926. | Галієва Вікторія (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1927. | Галімон Влада Володимирівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1928. | Галімон Софія Ігорівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1929. | Галімська Єлизавета Володимирівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1930. | Галімшин Дмитро (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1931. | Галіцин Микита Дмитрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1932. | Галіченко Катерина Григорівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1933. | Галкина Милана Владимировна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1934. | Галочкіна Мілана Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1935. | Галуненко Кирило (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1936. | Галуха Поліна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1937. | Галушина (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1938. | Галушка Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1939. | Галушко Ілля Олександрович (Валявська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1940. | Галчонков Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1941. | Гальчанська Злата (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1942. | Гальченко Олексій Олегович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1943. | Галяс Владислава (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1944. | Гамаль Євгеній (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1945. | Гамаля Вікторія Вікторівна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1946. | Гамезардашвілі Давид (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1947. | Гамзян Володимир Арманович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1948. | Гаміна Марина (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1949. | Ганаба Леся (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1950. | Ганасюк Катерина Миколаївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1951. | Гангала Анастасія Дмитрівна (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1952. | Гандзій Юлія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1953. | Гандрабура Варвара Сергіївна (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1954. | Ганенко Марія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
1955. | Ганєв Руслан (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1956. | Ганжа Іван Оексійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1957. | Ганжала Дарія Василівна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1958. | Ганжева Єлизавета (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1959. | Ганзюк Сергій Андрійович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1960. | Ганістрат Наталя Юріївна (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | 2019-12-07 16:57:33 | |
1961. | Ганкевич Максим (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
1962. | Ганусяк Костянтин (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1963. | Ганчо Евгеній (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1964. | Ганчук Андрій (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1965. | Ганчук Олег (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1966. | Ганшина Валерія Максимівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1967. | Ганяк Ангеліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1968. | Ганяк Таїсія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1969. | Гапен Катерина (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1970. | Гапен Марія (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1971. | Гапон Артем (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1972. | Гапоненко Андрій Романович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1973. | Гапоненко Станіслав Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1974. | Гапонова Єва Валеріївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1975. | Гапончук Назар Іванович (Топільська) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1976. | Гаранічева Єлізавета Максимівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1977. | Гарапко Аліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1978. | Гарапко Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1979. | Гарапко Антоніна Степанівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1980. | Гарапко Богдан Степанович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1981. | Гарасим’як Святослав (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
1982. | Гарасимчук Роксолана Василівна (Бузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1983. | Гаращенко Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1984. | Гаращук Варвара (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1985. | Гарболинська Кіра (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1986. | Гарбуз Микола Вікторович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
1987. | Гаргалик Нікіта (Боярська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1988. | Гаргіна Олександра Станіславівна (КЗ "НСЗШ №25") | 2019-12-07 16:57:28 | |
1989. | Гарифулін Дмитро (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
1990. | Гарібова Аміна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1991. | Гарібян Анна Сасунівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1992. | Гаркава Анастасія Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:34 | |
1993. | Гаркавлюк Дарина (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:28 | |
1994. | Гаркуша Олег (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1995. | Гаркуша Павло (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1996. | Гаркушка Арсеній Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
1997. | Гарманюк Софія Олександрівна (ЗЗСО "Березичівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
1998. | Гармаш Давид (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
1999. | Гармаш Катерина Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2000. | Гарт Єгор Олегович (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2001. | Гаршин Дмитро (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2002. | Гаряча Владислава (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2003. | Гасаненко Софія Євгеніївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2004. | Гасимли Айсу (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2005. | Гасимли Фархад (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2006. | Гасимов Давид (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2007. | Гаспар Рав-Езра (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2008. | Гасюк Анастасія (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2009. | Гасюк Тарас (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2010. | Гатало Олександр Вікторович (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2011. | Гаталяк Данііл Володимирович (Вознесенська ЗОШ № 6) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2012. | Гафарова Айша Ахмедівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2013. | Гах Олександр Вікторович (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2014. | Гацула Володимир (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2015. | Гацько Марія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2016. | Гацюк Максим (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2017. | Гвоздік Валерія Михайлівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2018. | Гвоздік Максим Артемович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2019. | Гвоздіков Дмитро Олексійович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2020. | Гвоздь Вікторія Володимирівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2021. | Гвоздь Дар'я Володимирівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2022. | Геворкян Діана Норайрівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2023. | Гедзюк Богдан Михайлович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2024. | Геєць Нікіта (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2025. | Гейвах Вікторія Русланівна (Романо-германська гімназія 123) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2026. | Гейдер Денис Михайлович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2027. | Гейко Михайло Іванович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2028. | Гейнц Вікторія Вікторівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2029. | Гекалюк Єлизавета (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2030. | Гелевей Анжеліка Вікторівна (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2031. | Гель Віталія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2032. | Гельжинський Ярослав (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2033. | Гембач Соломія Михайлівна (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2034. | Гембач Христина Михайлівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2035. | Генералов Богдан Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2036. | Генова Карина Степанівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2037. | Генсіровський Данило Дмитрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2038. | Генсюр Каміла Анатоліївна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2039. | Генчевський Микола (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2040. | Генчевський Михайло (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2041. | Генькін Михайло (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2042. | Георганова Крістіна (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2043. | Георгій Бисов (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2044. | Георгій Оладько (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2045. | Герасименко Анжеліка Валентинівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2046. | Герасименко Варвара Костянтинівна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2047. | Герасименко Єва Євгенівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2048. | Герасименко Єва Миколаївна (Печерська гімназія №75) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2049. | Герасименко Кирил Валентинович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2050. | Герасимова Валерія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2051. | Герасимович Артур (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2052. | Герасимчик Анна Олексіївна (Ніжинська гімназія № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2053. | Герасимчук Вероніка Сергіївна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2054. | Герасимчук Олександр Сергійович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2055. | Герасько Вероніка (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2056. | Геращенко Артем Олександрович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2057. | Геращенко Артемій (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2058. | Геращенко Ян Олексійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2059. | Гергель Дмитро (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2060. | Гергель Елізавета (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2061. | Гержановський Домінік Александрович (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2062. | Гермаківський Володимир Олександрович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2063. | Герман Данііл (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2064. | Герман Дар'я Сергіївна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2065. | Герман Єва (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:33 | |
2066. | Германчук Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2067. | Германчук Михайло (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2068. | Геронович Меланія Юріївна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2069. | Герцова Вероніка (Середня загальноосвітня школа №74) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2070. | Герцун Марина Юріївна (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2071. | Геряк Микита (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2072. | Гетіа Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2073. | Гетманенко Юлія (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2074. | Гетьман Аріна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2075. | Гетьман Діана (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2076. | Гєдз Андрій (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2077. | Гзрарян Лєона (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2078. | Гимбелівська Ангеліна Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2079. | Гирченко Юлія Олегівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2080. | Гиря Катерина Віталіївна (Вільнянська ЗОШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2081. | Гиря Кирил Артемович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2082. | Гідірім Анна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2083. | Гілічук Аліса Романівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2084. | Гіль Аріна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2085. | Гіль Ярослав (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2086. | Гільдін Антон Борисович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2087. | Гільдіна Данієла Ігорівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2088. | Гільченко Давід (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2089. | Гімла Артем Петрович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2090. | Гіндюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2091. | Гінько Марк (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2092. | Гіренко Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2093. | Гірман Костянтин Вадимович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2094. | Гірчак Костянтин Володимирович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2095. | Гітунець Дарина Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2096. | Главацька Катерина Олександрівна (Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2097. | Гладан Василина Андрівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2098. | Гладенюк Дар'я (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2099. | Гладишевська Варвара Дмитрівна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2100. | Гладір Анна Сергіевна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2101. | Гладка Нина Сергиивна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2102. | Гладка Софія Василівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2103. | Гладкий Микита Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2104. | Гладкий Михайло (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2105. | Гладкий Тимофій Кирилович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2106. | Гладкий Тихон (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2107. | Гладко Артем (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2108. | Гладков Нікіта Олексійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2109. | Гладунець Віталіна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2110. | Гладчук Влас Віталійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2111. | Гладчук Орина Миколаївна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2112. | Глазирін Лев (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2113. | Глазкова Вероніка Віталіївна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2114. | Гламоздінова Олівія Іллівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2115. | Глєбова Емілія Вікторівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2116. | Глєбова Катерина (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2117. | Глизенко Катерина Євгенівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2118. | Глиняний Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2119. | Гліган Катерина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2120. | Глоба Сніжанна (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2121. | Глотов Євгеній (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2122. | Глуздань Станіслав Іванович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2123. | Глухенький Ярослав Андрійович (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2124. | Глухова Антоніна Станіславівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2125. | Глушак Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2126. | Глушак Поліна Миколаївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2127. | Глушенко Діана Євгеніївна (Комунальний заклад "Чернігівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2128. | Глушков Дмитро Дмитрович (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2129. | Глущенко Амір Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2130. | Глущенко Анастасія Вікторівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2131. | Глущенко Андрій (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2132. | Глущенко Андрій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2133. | глущенко владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2134. | Глущенко Владислав (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2135. | Глущенко Надія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2136. | Глущенко Олександр Сергійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2137. | Глущенко Олексій (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2138. | Глущенко София Александровна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2139. | Глущенко Христина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2140. | Глянько Вікторія (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2141. | Гмыря Александра Руслановна (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2142. | Гнатенко Максим Володимирович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2143. | Гнатишин Анастасія Юріївна (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2144. | Гнатишин Марія Романівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2145. | Гнатів (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2146. | Гнатів Вероніка Володимирівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2147. | Гнатів Данило Сергійович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2148. | Гнатко Захар (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2149. | Гнатюк Артем (ЛЗШ № 43) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2150. | Гнатюк Назар (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2151. | Гнатюк Назар Олегович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2152. | Гнатюк Оксана (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2153. | Гнелицька Марія (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2154. | Гнилянська Катерина Віталіївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2155. | Гнип Діана (ЛСЗШ №71) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2156. | Гніпп Таїсія (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2157. | Гнутова Софія Михайлівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2158. | Гобрей Матвій (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2159. | Говдан Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2160. | Говдя Кіра (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2161. | Говорищева Анна (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2162. | Говядов Дмитро Анатолійович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2163. | Гогчян Давид Арсенович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2164. | Годзула Валнрія (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2165. | Годзула Елизавета (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2166. | Годило Олександр Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2167. | Годнюк Максим (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2168. | Годун Андрій Анатолійович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2169. | Годунко Я.О. (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2170. | Гожий Ерік Олегович (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
2171. | Гой Анастасія Степанівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2172. | Гой Василь Михайлович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2173. | Голеніщев Гордій Вячеславович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2174. | Голенков Влад (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2175. | Голєніщева Анастасія Вікторівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2176. | Голіков Борис (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2177. | Голіков Дмитро Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2178. | Голікова Вероніка Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2179. | Голікова Євгенія (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2180. | Голіней Ольга (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2181. | Голіней Ольга Олегівна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2182. | Голіней Платон (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2183. | Голінка Юліан (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2184. | Голіцин Денис Юрійович (Запорізька ЗОШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2185. | Голіят Данило (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2186. | Голобородько Артем Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2187. | Голобородько Крістіна Владиславівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2188. | Голобородько Марія Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2189. | Голов Ілля (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2190. | Голова Валентина Владиславівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2191. | Голова Єкатерина Владиславівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2192. | Голованець Богдан (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2193. | Голованов Егор Владимирович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2194. | Головань Карина Олегивна (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2195. | Головань Софія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2196. | Головатий Сергій Миколайович (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2197. | Головатюк Анастасія (Миронівський академічний ліцей ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2198. | Головатюк Остап (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2199. | Головацький Віталій (Плугівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2200. | Головач Юлія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2201. | Головачов Родіон (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2202. | Головенко Софія (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2203. | Головій Варвара (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2204. | Головій Владислав Валентинович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2205. | Головійчук Вероніка Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2206. | Головінова Кіра Дмитрівна (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2207. | Головішин Максим Віталійович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2208. | Головкіна Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2209. | Головко Дарина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2210. | Головко Домініка Максимівна (Яснопільщанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2211. | Головко Катерина (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2212. | Головко Кіра Кирилівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2213. | Головко Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2214. | Головко Юрій Олександрович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2215. | Головнін Павло (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2216. | Головчак Злата (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2217. | Головчак Лев (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2218. | Головченко Ангеліна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2219. | Головченко Дарья (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2220. | Головченко Каріна Миколаївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2221. | Головчук Марія (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2222. | Головчук Нікіта Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2223. | Голоднік Альона (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2224. | Голодягін Петро (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2225. | Гололобов В'ячеслав Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2226. | Гололобов Ярослав Володимирович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2227. | Голомша Анна Миколаївна (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2228. | Голосна Софія Миколаївна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2229. | Голота З.М. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2230. | Голота Поліна Валерівна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2231. | Голота Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2232. | Голуб Аліна Миколаївна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2233. | Голуб Аліса Володимирівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2234. | Голуб Вікторія Олександрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2235. | Голуб Іван Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2236. | Голуб Катерина Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2237. | Голуб Микола Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2238. | Голуб Милана Денисовна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2239. | Голуб Олександра Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2240. | Голуб Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2241. | Голуб Тетяна Юріївна (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2242. | Голуб Юлія Михайлівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2243. | Голубенко Артем Дмитрович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2244. | Голубенко Михайло (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2245. | Голубець Максим Вадимович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2246. | Голубєв Арсеній Олександрович (Писарівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2247. | Голубєв Владислав Денисович (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2248. | Голубєв Даніїл (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2249. | Голубєва Анастасія Євгенівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2250. | Голубіцька Анастасія (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2251. | Голубко Іван Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2252. | Голубовська Марія (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2253. | Голубченко Ганна (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2254. | Голушко Марія (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2255. | Голяка Даниїл Вікторович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2256. | Голян Василина (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2257. | Гома Олександра Олександрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2258. | Гомаз Софія Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2259. | Гомзяк Кирило Русланович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2260. | Гомзяк Ксенія Русланівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2261. | Гомон Анастасія Олександрівна (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2262. | Гомон Марiя (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2263. | Гонгало Максим Сергійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2264. | Гонсалес Моро Енріке Альберто (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2265. | Гонтар Андрій Максимович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2266. | Гонтар Кирило Віталійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2267. | Гонтарев Гліб (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2268. | Гонтаренко Михайло Сергійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2269. | Гончар (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2270. | Гончар Аліна Сергіївна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2271. | Гончар Анастасія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2272. | Гончар Віталій Олександрович (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2273. | Гончар Крістіна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2274. | Гончар Мирослава (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2275. | Гончаренко Антон (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2276. | Гончаренко Валерія Володимирівна (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2277. | Гончаренко Вероніка Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2278. | Гончаренко Віктор Олексійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2279. | Гончаренко Вікторія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2280. | Гончаренко Вікторія Сергіївна (Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2281. | Гончаренко Віта Віталіївна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2282. | Гончаренко Владислав Леонідович (Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2283. | Гончаренко Дарина (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2284. | Гончаренко Євгенія Олександрівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2285. | Гончаренко Єлизавета Олексіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2286. | Гончаренко Іван (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2287. | Гончаренко Карина (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2288. | Гончаренко Максим (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2289. | Гончаренко Максим (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2290. | Гончаренко Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2291. | Гончаренко Микола Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2292. | Гончаренко Назар Олександрович (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2293. | Гончаров Богдан Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2294. | Гончаров Данило Костянтинович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2295. | Гончаров Денис Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2296. | Гончаров Ігор (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2297. | Гончаров Микита Вадимович (Харківська ЗОШ № 167) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2298. | Гончаров Олег Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2299. | Гончаров Олександр (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2300. | Гончаров Олексій (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
2301. | Гончаров Тарас Олександрович (Колодистенський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2302. | Гончарова Альбіна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2303. | Гончарова Анжеліка Олександрівна (Ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2304. | Гончарова Валерія Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2305. | Гончарова Єлизавета Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2306. | Гончарова Злата (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2307. | Гончарова Софія (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2308. | Гончарова Софія Ігорівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2309. | Гончаровська Анастасія (ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2310. | Гончарук Анастасія Олександрівна (Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2311. | Гончарук Анна Володимирівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2312. | Гончарук Валерія Валентинівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2313. | Гончарук Денис Михайлович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2314. | Гончарук Єва Андріївна (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2315. | Гончарук Сергій Володимирович (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2316. | Гончарук Юлія Вікторівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2317. | Гоню Тарас Васильович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2318. | Гопцій Мирослава (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2319. | Гопчук Анастасія Юріївна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2320. | Горбаєнко Евеліна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2321. | Горбалінська Вероніка Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2322. | Горбан Каріна (Новомиргородська ЗШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2323. | Горбан Кіріл (Новомиргородська ЗШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2324. | Горбан Олександр (Новомиргородська ЗШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2325. | Горбань Ванесса Едуардівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2326. | Горбань Дмитро (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2327. | Горбань Іван Сергійович (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2328. | Горбань Меланія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2329. | Горбань Олександра (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2330. | Горбань Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2331. | Горбас Гордій Ярославович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2332. | Горбатий Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2333. | Горбатко Євгенія Ігорівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2334. | Горбач Анна (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2335. | Горбач Анна Віталіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2336. | Горбач Таісія (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2337. | Горбачевська Софія Вадимівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2338. | Горбачевський Денис Васильович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2339. | Горбачов Андрій (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2340. | Горбачов Андрій Віталійович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2341. | Горбачов Євгеній Володимирович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2342. | Горбачова Анастасія Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2343. | Горбачук Михайло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2344. | Горбенко Денис Олександрович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2345. | Горбенко Наталія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2346. | Горблюк Дмитро Іванович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2347. | Горбонос Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2348. | Горбонос Сергій Ігоревич (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2349. | Горбуль Володимир (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2350. | Горбунов Іван Дмитрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2351. | Горбунова Неллі (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2352. | Горват Владислава (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2353. | Горгола Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2354. | Горгула Олександра Віталіівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2355. | Горгуленко Єлизавета (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2356. | Гордєєва Крістіна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2357. | Гордєєва Маргарита Антонівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2358. | Гордиенко Иван Павлович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2359. | Гордилюк Аліна Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2360. | Гордієвич Максим (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2361. | Гордієнко Аліса Віталіївна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2362. | Гордієнко Анна Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2363. | Гордієнко Богдан Валерійович (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2364. | Гордієнко Валентин Євгенович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2365. | Гордієнко Дар’я Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2366. | Гордієнко Кіра Олегівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2367. | Гордієнко Максим Євгенійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2368. | Гордієнко Мілена (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2369. | Гордієнко Назар Сергійович (Ямпільська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2370. | Гордій Арсен (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2371. | Гордій Артем (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2372. | Гордійчук Микола (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2373. | Гордійчук Михайло Дмитрович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2374. | Гордійчук Софія Андріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2375. | Гордіященко Аліна Іванівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2376. | Гордон Олександр (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2377. | Горелкін Іван (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2378. | Горецький Всеволод Сергійович (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2379. | Горєвалов Матвій Анатолійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2380. | Горєвалова Анна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2381. | Гориславець Віолетта (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2382. | Гориславська Владислава Вікторівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2383. | Горич Ірина Олексіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2384. | Горідько Маргарита (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2385. | Горілко Денис Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2386. | Горін Іванна Романівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2387. | Горін Рінат (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2388. | Горіца Вероніка Ігорівна (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2389. | Горіца Остап Ігорович (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2390. | Горкун Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2391. | Горкун Іван Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2392. | Горкун Максим (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2393. | Горкунов Олег Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2394. | Горланова Вероніка Вадимівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2395. | Горлатий Павло (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2396. | Горленко Станіслав Іванович (Магдалинівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2397. | Горлінська Діана Володимирівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2398. | Горностай Тимур (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2399. | Горобей Злата (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2400. | Горобець Іван Олександрович (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2401. | Горобець Ксенія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2402. | Горобець Марія Анатоліївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2403. | Горобченко-Лосинський Габріель (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2404. | Городецька Анна Миколаївна (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2405. | Городиський Гліб Васильович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2406. | Городицька Анна Мимхайлівна (Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2407. | Городь Вікторія Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2408. | Городько Марта (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2409. | Городюк Матвій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2410. | Горолюк Богдан Сергійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2411. | Горолюк Дарина Сергіївна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2412. | Горох Леонід (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2413. | Горохов Володимир (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2414. | Горошко Іван Георгійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2415. | Горпенко Катерина Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2416. | Гортовлюк Анна Анатоліївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2417. | Горук Соломія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2418. | Горусєва Олександра (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2419. | Горчак Владислав Сергеевич (Сугарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2420. | Горшков Максим Евгеньевич (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2421. | Горшкова Аріна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2422. | Горщар Володимир (Луцька гімназія №18) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2423. | Горюнова Олена (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2424. | Горя Мілана Іванівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2425. | Горянська Софія Андріївна (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2426. | Горяча Еріка Русланівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2427. | Горячєва Ярослава Олександрівна (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2428. | Госпін Тимур Олександрович (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2429. | Гостічко Даниїл (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2430. | Гофман Ярослав Олександрович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2431. | Гоц Етерія Олександрівна (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2432. | Гоцев Максим Ігорович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2433. | Гоцик Світлана Вікторівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2434. | Гоч Андрій Вікторович (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2435. | Гоч Артем (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2436. | Гошенко Поліна (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2437. | Гошко Станіслав Сергійович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2438. | Гошовська Марія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2439. | Гоштанар Ганна Олексіівна (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2440. | Граб Василь (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2441. | Граб Василь Іванович (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2442. | Граб Дем'ян (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2443. | Граб Емілія Іванівна (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2444. | Граб'юк Поліна Василівна (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2445. | Грабенко Максим Олександрович (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2446. | Грабівський Денис Іванович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2447. | Грабов Володимир Геннадійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2448. | ГРАБОВЕНСЬКА МАР'ЯНА ІВАНІВНА (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2449. | Грабовська Катерина Олександрівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2450. | Град Юрій Андрійович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2451. | Градовий Богдан (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2452. | Градовий Ярослав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2453. | Граждан Вікторія Семенівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2454. | Гразьон Юлія (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2455. | Грам Марія Вікторівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2456. | Грамс Амелія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2457. | Гранадзер Іван (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2458. | Гранкіна Вероніка Денисівна (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2459. | Грантковська Кароліна Олександрівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2460. | Грачова Аріна (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2461. | Гребенщиков Назарій Олександрович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2462. | Гребенюк Аліна Василівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2463. | Гребенюк Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2464. | Гребенюк Дмитро (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2465. | Гребенюк Дмитро Сергiйович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2466. | Гребенюк Макар Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2467. | Гребенюк Нікіта Євгенович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2468. | Гребенюк Остап (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2469. | Гребенюк Софія Іллівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2470. | Гревцова Кіра (ЗЗСО 94) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2471. | Грегоращук Власта Володимирівна (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2472. | Грек Кира Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2473. | Греку Віктор Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2474. | ГРЕНЬ ОЛЕГ НАЗАРОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2475. | Грень Юлія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2476. | Гресс Георгій Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2477. | Грець Ліна (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2478. | Гречановська Евеліна Русланівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2479. | Гречиха Єва Антонівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2480. | Гречка Алеся Сергіївна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2481. | Гречка Єлісей (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2482. | Гречко Єгор Юрійович (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2483. | Гречук Єгор (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2484. | Гречуха Арсеній Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2485. | Гречушенко Аліна Анатоліївна (КЗ "Макарівський ОК") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2486. | Грєсєва Діана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2487. | Грибанов Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2488. | Грибанова Анна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2489. | Грибачова Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2490. | Грибенко Марія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2491. | Грибенюк Давид Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2492. | Грибова Владислава Валеріївна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2493. | Грибченко Євген Андрійович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2494. | Грива Руслан Сергійович (Великополовецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - д/с") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2495. | Грива Руслан Сергійович (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2496. | Гривняк Олексій (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2497. | Григор єва Олександра (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2498. | Григор`єв Дмитро Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2499. | Григор´єв Віктор Олексійович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2500. | Григор'єва Тетяна Сергіївна (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2501. | Григораш Аліна Ігорівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2502. | Григоращенко Вікторія Анатоліївна (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2503. | Григоренко Вікторія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2504. | Григоренко Костянтин (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2505. | Григоренко Орест (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2506. | Григоренко Поліна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2507. | Григоренко Федір (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2508. | Григорєв Нікіта Максимович (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2509. | Григоров Даніїл Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2510. | Григоров Кіріл Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2511. | Григоров Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2512. | Григорова Дар'я Денисівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2513. | Григорович Глєб (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2514. | Григорська-Халмурадова (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2515. | Григорський-Халмурадов Михайло (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2516. | Григорчук Анна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2517. | Григорчук Олександр (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2518. | Григорчук Тимофій Русланович (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2519. | Григоряк Марко (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2520. | Григорян Iбрагiм Артемович (Вiльненська ЗОШ I-III ступенiв) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2521. | Гризан Дар'я Сергіївна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2522. | Гризовський Ярослав Володимирович (Мазниківський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2523. | Гризоглазов Артем (332) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2524. | Гримак Давид (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2525. | Гриневич Ярослав Володимирович (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2526. | Гриненко Андрій Тимурович (58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2527. | Гриненко Артем (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2528. | Гриненко Мирослава (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2529. | Гринченко Анна Генадіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2530. | Гринь Вероніка (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2531. | Гринь Тимур Іванович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2532. | Гринько Софія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2533. | Гринько Софія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2534. | Гриньков Микита (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2535. | Гринюк Анастасія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2536. | Грипас Катерина Андріївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2537. | Гритчина Марьяна Романівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2538. | Грицаєва Дар'я Олександрівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2539. | Грицай Ангеліна Владиславівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2540. | Грицай Артем (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2541. | Грицак Лев (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2542. | Грицаюк Маркіян (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2543. | Грицевич Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2544. | Гриценко Coломія Володимирівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2545. | Гриценко Валерія Вадимівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2546. | Гриценко Денис Юрійович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2547. | Гриценко Єлісей (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2548. | Гриценко Максим Вікторович (Криворізька СШ №74) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2549. | Гриценко Максим Сергійович (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2550. | Гриценко Мілана Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2551. | Гриценко Поліна (Щорська ЗОШ - інтернат) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2552. | Грицик Єлізавета Олегівна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2553. | Грицина Валерія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2554. | Грицина Ельвіра (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2555. | Грицишин Вікторія Богданівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2556. | Гриців Дем'ян (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2557. | Грицюк Богдан Олександрович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2558. | Грицюк Віра (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2559. | Гричук Ніна Миколаївна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2560. | Гричушенко Гліб (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2561. | Гришин Єгор Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2562. | Гришина Яна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2563. | Гришко Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2564. | Гришко Вероніка Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2565. | Гришко Владислава Віталіівна (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2566. | Гришко Дмитро Олександрович (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2567. | Гришко Софія (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2568. | Гришкова Ксенія (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2569. | Гришнюк Анна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2570. | Грищев Марк (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2571. | Грищева Єлизавета (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2572. | Грищенко Єгор (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2573. | Грищенко Нікіта Михайлович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2574. | Грищук Платон Юрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2575. | Грищук Ренат Олександрович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2576. | Грідін Артем Ігорович (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2577. | Грідін Мирон Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2578. | Грідіна Дар'я Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2579. | Грідіна Марія Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2580. | Грінь Ілля (ЗЗСО 94) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2581. | Грінько Катерина Іванівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2582. | Грішин Матвій Ілліч (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2583. | Гріщенко Анастасія Юріївна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2584. | Гріщенко Олексій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2585. | Грогуль Анастасія Олександрівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2586. | Грогуль Софія Вікторівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2587. | Гром Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2588. | Громак Ярослав Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2589. | Громенко Мілана (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2590. | Громенко Надія (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2591. | Громов Денис Юліанович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2592. | Громов Микита Борисович (КЗ "НСЗШ №25") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2593. | Громова Мія Дмитрівна (КЗ "НВО "ЗНЗ 1-3 ст. №16 - ДЮЦ "Лідер") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2594. | Громовий Дмитро Геннадійович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2595. | Гросу Єгор Васильович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2596. | Грох Евеліна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2597. | Гроцький Ярослав Володимирович (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2598. | Грошева Аліна Миколаївна (Костогризівська) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2599. | Груба Вікторія Вікторівна (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2600. | Груба Владислав Євгенович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2601. | Грубрин Ольга Володимирівна (Середня школа №62) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2602. | Грубріна Євгенія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2603. | Грудка Анастасія Ігорівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2604. | Грузіна Діана Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2605. | Груник Анна (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2606. | Грунська Мирослава (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2607. | Грунь Михайло Віталійович (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2608. | Грушевич Олександра Олексанедрівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2609. | Грушевська Анна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2610. | Грушевський Віктор (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2611. | Грушевський Микола Максимович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2612. | Грушецька Христина Степанівн (Більченський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2613. | Грущак Юлія Ігорівна (СЗШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2614. | Грущинський Ігор Юрійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2615. | Грущинський Ілля (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2616. | Гу Хайян (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2617. | Губарєва Крістіна Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2618. | Губачев Георгій (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2619. | Губенко Влада Анатоліївна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2620. | Губеня Анастасія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2621. | Губін Артем Єгорович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2622. | Губова Ярослава Ярославівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2623. | Губська Дарина (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2624. | Гуд Олександра Робіновна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2625. | Гудiмов Владислав Олексiйович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2626. | Гудвич Ігор Анатолійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2627. | Гудемчук Вероніка Артемівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2628. | Гудзовський Марк Юрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2629. | Гудзь Максим Сергійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2630. | Гудінов Ілай Дмитрович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2631. | Гудова Еліна (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2632. | Гужва Єва Вадимівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2633. | Гужева Кіра Валентинівна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2634. | Гужулов Дауд Лом-Алієвич (Запорізька ЗОШ №41) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2635. | Гузенко М. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2636. | Гузенко Таїсія Сергіївна (ХГ № 6 "МГ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2637. | Гузій Софія (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2638. | Гузік Каріма (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2639. | Гузік Ясін Олегович (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2640. | Гузовський Назарій Миколайович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2641. | Гузовський Тімур (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2642. | Гузь Богуслав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2643. | Гуйва (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2644. | Гуйван Анастасія Сергіївна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2645. | Гула Маргарита Василівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2646. | Гулак Дарія Сергіївна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2647. | Гулецький Іван Олександрович (Костянтинівська ЗШ №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2648. | Гулечко Архип (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2649. | Гулик Вероніка (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2650. | Гулієв Раміль (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2651. | Гулов Данило (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2652. | Гульчак Андрій Мар'янович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2653. | Гульчук Владислав (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2654. | Гуля Варвара (Криворізька ЗОШ №59) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2655. | Гуляєв Захар Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2656. | Гуляйко Ангеліна Сергіївна (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2657. | Гуляк Анастасія Андріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2658. | Гулякова Поліна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2659. | Гуменний Сергій (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2660. | Гуменчук Арсен (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2661. | Гуменчук Максим Сергійович (ЗОШ № 27) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2662. | Гуменюк Андрій (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2663. | Гуменюк Артем Миколайович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2664. | Гуменюк Божена (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2665. | Гуменюк Дмитро Анатолійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2666. | Гуменюк Еліна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2667. | Гуменюк Петро (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2668. | Гуназа Альона Андріївна (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2669. | Гундяк Марія Володимирівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2670. | Гуневан Владислав (ПНВК «Щасливе місто») | 2019-12-07 16:57:32 | |
2671. | Гуніч Анна Володимирівна (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2672. | Гунько Артем Геннад. (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2673. | Гунько Владислав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2674. | Гунько Кирило Віталійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2675. | Гунько Тимофій Віталійович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2676. | Гупало Килина (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2677. | Гур’єв Данило Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2678. | Гур'єв Кирило Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2679. | Гураль Дмитро (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2680. | Гураль Юлія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2681. | Гуревич Софья (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2682. | Гуренко Дар’я Володимирівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2683. | Гуренко Карина Володимирівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2684. | Гуренко Поліна Миколаївна (КЗ "ХС НВК" ХОР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2685. | Гуренок Роман Євгенович (Криворізька ЗОШ №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2686. | Гурін Олександр (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2687. | Гурін Роман Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2688. | Гуров Богдан Русланович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2689. | Гурська Єкатерина Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2690. | Гурський Артем Олександрович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2691. | Гурський Владислав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2692. | Гуртенко Кирил Олександрович (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2693. | Гуртовенко Сергій Русланович (Вороненська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2694. | Гурульова Олександра Олександрівна (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2695. | Гусак Владислава (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2696. | Гусак Ілля Русланович (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2697. | Гусак Христина Тарасівна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2698. | Гусак Ясміна Русланівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2699. | Гусаков Тимофій (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2700. | Гусар Серафім Павлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2701. | Гусарчук Богдан Ігорович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2702. | Гусейнов Арсеній (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2703. | Гусейнова Айнур (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2704. | Гусейнова Жасмін (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2705. | Гусєв Едуард Володимирович (Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2706. | Гусєва Анастасія Максимівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2707. | Гусєва Марія (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2708. | Гусєва Марія Павлівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2709. | гусєвська єва максимівна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2710. | Гусь Марина Сергіївна (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2711. | Гусь Поліна Олександрівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2712. | Гуськова Дар'я (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2713. | Гусяк Анна – Вікторія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2714. | Гут Олег (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2715. | Гутковський Захар (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2716. | Гутник Марія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2717. | Гуфман Маргарита (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2718. | Гуцал Дар'я (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2719. | Гуцал Софія (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2720. | Гюмюшлю Вадим (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2721. | Д'яков Ярослав (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2722. | Д'яконенкова Діана (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2723. | Д'яконов Даніїл Артемович (Селидівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2724. | Дабіжа Олександра Юріївна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2725. | Даваян Анна Арменаківна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2726. | Давигора Василь Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2727. | Давигора Єлизавета Олександрівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2728. | Давигора Тимофій (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2729. | Давид Івченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2730. | Давиденко Варвара Сергіївна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2731. | Давиденко Віталій Віталійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2732. | Давиденко Єлизавета Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2733. | Давиденко Ірина Олександрівна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2734. | Давиденко Корній (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2735. | Давиденко Михайло Олегович (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2736. | Давиденко Олександр Олександрович (Рубіжанське відділення Відокремленого підрозділу "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2737. | Давиденко Софія (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2738. | Давидов Михайло Геннадійович (Височанська СЗОШ ім.Героя Радянського Союзу О.Л.Пшенички) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2739. | Давидов Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2740. | Давидов Олексій (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2741. | Давидова Єва (Одеська ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2742. | Давидова Ксенія Олегівна (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2743. | Давидова Олександра Олександрiвна (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | 2019-12-07 16:57:33 | |
2744. | Давидушкін Кирило Сергійович (Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2745. | Давидчук Нікіта (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2746. | Дадушко Даниїл (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2747. | Дажук Єлизавета (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2748. | Данатаров Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2749. | Данг Зієу Нгок (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2750. | Данг Хуєн Чанг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2751. | Данелюк Тіна (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2752. | Данелян Еліна Артурівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2753. | Даниїл Власенко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2754. | Данила Таїсія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2755. | Даниленко Аліса Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2756. | Даниленко Володимир (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2757. | Даниленко Елизавета (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2758. | Даниленко Ростислав Олегович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2759. | Даниленкова Ангеліна Василівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2760. | Данило Богдан Юрійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2761. | Данило Старовійт (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2762. | Данилов Валерій Андрійович (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2763. | Данилова Дарина (Think Global) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2764. | Данилова Катерина (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2765. | Данильєв Роман (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2766. | Данильціва Софія (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2767. | Данильченко Ніка Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2768. | Данильчук Артем (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2769. | Данильчук Роксолана (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2770. | Данилюк Андрій Сергійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2771. | Данилюк Дар'я Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2772. | Данилюк Денис Романович (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2773. | Данилюк Наталія Олександрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2774. | Данилюк Сергій (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2775. | Данієль Самко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2776. | Даніїл Терзі (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2777. | Данілевич Софія Миколаївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2778. | Даніленкова Кароліна (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2779. | Данілкович Андрій (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2780. | Дану Андрій Ігорович (Одеська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2781. | Данчук Тимофій (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2782. | Данькевич Анастасія Андріївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2783. | Данькін Олександр (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2784. | Дао Ньат Вионг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2785. | Дар'я Султан (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2786. | Дарашкявічус Аліса Андріївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2787. | Даргель Вероніка Михайлівна (Васильківська СЗШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2788. | Дарієнко В. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2789. | Дарічук Соломія Юріївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2790. | Дарія Валеривна Береза (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2791. | Дарія Подоляк (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2792. | Дарія Ющенко (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2793. | Дарманчев Роман Володимирович (Миропільська ЗОШ № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2794. | Дармограй Владислав Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2795. | Даровик Анастасія Віталіївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2796. | Дарченко Анна Анатоліївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2797. | Датчук Софія Іванівна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2798. | Дахан Ілай (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2799. | Даценко Аліна Михайлівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2800. | Даценко Анна Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2801. | Даценко Олександр Олександрович (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2802. | Дацишин Катерина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2803. | Дацків Роман Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2804. | Дацюк Вікторія Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2805. | Дацюк Назарій (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2806. | Дашівський Денис (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2807. | Двойнікова Анастасія Віталіївна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2808. | Дворжецький Андрій (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2809. | Дворнік Іван Романович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2810. | Дворнікова Юлія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2811. | Дворяков Сергій Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2812. | Двулят Софія Дмитрівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2813. | Дегтяр Крістіна В'ячеславівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2814. | Дегтярьова Аліса (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2815. | Дегтярьова Діана (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2816. | Дегтярьова Марія Сергіївна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2817. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2818. | Дедів Марк Романович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2819. | Дей Ярослав Феліксович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2820. | Дейнак Максим Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2821. | Декарчук Владислав Олегович (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2822. | Декін Андрій (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2823. | Делігіоз Поліна Михайлівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2824. | Дем’яненко Марія (Школа №17) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2825. | Дем'яненко Михайло Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2826. | Дем'яник Ніколєта Василівна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2827. | Дем'яновський Олександр (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2828. | Дем"янова Мілла Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2829. | Дема Данило Юрійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2830. | Демашев Матвій Віталійович (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2831. | Дембiцький Владислав Андрiйович (Миропільська ЗОШ № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2832. | Дембіцький Дмитро Андрійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2833. | Демборинська Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2834. | Демборинський Віталій Олегович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2835. | Демедюк Діана (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2836. | Демедюк Олексій Романович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2837. | Демиденко Ілля (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2838. | Демидко Софія Олександрівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2839. | Демидов Максим Олегович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2840. | Демидов Михайло (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2841. | Демидова Вікторія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2842. | Демидчук Ульяна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2843. | Демирова Евангелина Юрьевна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2844. | Демих Анна (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2845. | Демишев Илья Павлович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2846. | Демідов Глєб Денисович (Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2847. | Демцюра Єлизавета (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
2848. | Демченко Аліна Олегівна (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2849. | Демченко Амелія Вячеславівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2850. | Демченко Анастасія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2851. | Демченко Артем Глібович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2852. | Демченко Богдан (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2853. | Демченко Вікторія (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2854. | Демченко Вікторія Олександрівна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2855. | Демченко Єлізавета Володимирівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2856. | Демченко Михайло Андрійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2857. | Демченко Михайло Ігорович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2858. | Демченко Олександр (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2859. | Демченко Софія Володимірівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2860. | Демченко Тетяна (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2861. | Демченко Ян Олександрович (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2862. | Демчик Ніка (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2863. | Демчук Анастасія Олегівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2864. | Демчук Валерія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2865. | Демчук Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2866. | Демчук Діана Ігорівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2867. | Демчук Дмитро Ігорович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2868. | Демчук Євангеліна (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2869. | Демчук Ростислав Ростиславович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
2870. | Демчук Юрій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2871. | Демянеко Давид (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2872. | Демяненко Максим (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2873. | Демянюк Кароліна Владіславівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2874. | Денека Поліна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2875. | Денис (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2876. | Денис Самолюк Юрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2877. | Денис Ходжатманд (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2878. | Денисенко Аліса (Сухинська філія І ст. Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2879. | Денисенко Антон Ігорович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2880. | Денисенко Гордей Евгеньевич (Школа №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2881. | Денисенко Гордій Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2882. | Денисенко Д.Д. (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2883. | Денисенко Станіслав (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2884. | Денисов Артем Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2885. | Денисов Данііл Сергійович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2886. | Денисов Юрій Павлович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2887. | Денисюк Анастасія Вікторівна (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2888. | Денисюк Федор Станіславович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2889. | Денищич Кароліна (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2890. | Денісова Уляна Русланівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2891. | Денчук Анна Сергіївна (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2892. | Денькович Захар (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2893. | Деняк Данило (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2894. | Дергачова Софія Олександрівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2895. | Дергоусов Назар Русланович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2896. | Дергун Марія Вікторівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2897. | Дерев`яна Вікторія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2898. | Дерев'янко Ірина Ігорівна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2899. | Дерев'янко Поліна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2900. | Дерев'янко Поліна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2901. | Дерев'янчук Артем (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2902. | Дерев'янчук Савелій Владиславович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2903. | Дерев"янко Артем Віталійович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2904. | Деревич Діана (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2905. | Деревянко Марія Сергіївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2906. | Деревянко Софія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2907. | Деревянна Софія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2908. | Дереза Гліб Євгенович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2909. | Дереза Павло (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2910. | Деремешко Софія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2911. | Держбицька Дария Сергеевна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2912. | Деркач Аліна Миколаївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2913. | Деркач Варвара Олегівна (Благовіщенська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2914. | Деркач Денис Васильович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2915. | Деркач Нікіта (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2916. | Деркач Софія Ігорівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2917. | Деркач Уляна Віталіївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2918. | Деркаченко Мілана Олексіївна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2919. | Дерлеменко Владислава Вікторівна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2920. | Дерман Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2921. | Дернова Іванка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2922. | Дернова Софія Дмитрівна (Херсонська спеціалізована школа №52) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2923. | Дерновий Максим Геннадійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2924. | Дерцені Адріана Тихомирівна (Мужіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2925. | Детюкова Анна Дмитрівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2926. | Дехтяр Софія (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2927. | Децик Софія Дмитрівна (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2928. | Дець Владислав Володимирович (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2929. | Дєдов Богдан (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2930. | Дєдов Олександр Вікторович (Школа № 3) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2931. | Дєдух Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2932. | Дєєв Артем (Никифорівська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2933. | Дєхтярьова Дарина (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2934. | Джаконія Маріана Іраклівна (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2935. | Джарадат Назар (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:30 | |
2936. | Джафарова Ханимназ Ельсиверівна кизи (Школа №31 м. Миколаєва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2937. | Джеджея Давид Лашайович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2938. | джеймон анжели (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2939. | Джига Ксенія Віталіівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2940. | Джулай Лілія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2941. | Джулай Софія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2942. | Джулай Юлія Сергіївна (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2943. | Джулинська Олена (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2944. | Джумара Богдана Миколаївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2945. | Джур Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2946. | Джура Олександр Олександрович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2947. | Джус Анна (ThinkGlobal, Львів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2948. | Джуфер Віталій Володимирович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2949. | Джуфер Іван Дмитрович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2950. | Джуфер Ірина Іванівна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2951. | Дзвенислава Олефіренко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2952. | Дзвеняк Маріанна Іванівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2953. | Дзекан Альона Сергіївна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
2954. | Дзекан Максим Сергійович (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
2955. | Дзекунова Катерина Геннадіївна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2956. | Дзень Владислава Володимирівна (Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2957. | Дзиговський Євгеній Богданович (Гімназія № 109 ім.Т.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2958. | Дзигун Аліса (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
2959. | Дзись Анна Володимирівна (ЗШ №12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2960. | Дзіговська Віра (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2961. | Дзіняк Марина (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2962. | Дзундза Максим Володимирович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2963. | Дзус Кіріл Олександрович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2964. | Дзюба Артем Андрійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2965. | Дзюба Артем Вячеславович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2966. | Дзюба Вікторія Романівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2967. | Дзюба Микола Олександрович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2968. | Дзюба Назарій Олегович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2969. | Дзюба Тетяна Миколаївна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2970. | Дзюбан Віка (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
2971. | Дзюбан Лука Андрійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2972. | Дзюбан Поліна Ігорівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2973. | Дзюбан Софія Миколаївна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2974. | дЗЮБЕНКО ВЛАД (Петрашівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2975. | ДЗЮБЕНКО СТАНІСЛАВ (Петрашівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2976. | Дзюін Тимофій (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2977. | Дзюмка Анастасія Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2978. | Дзюмка Катерина Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2979. | Дзяба Тетяна Андріївна (НВК № 24) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2980. | Дзябура Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2981. | Дзяд Дмитро Юрійович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2982. | Диба Даріна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
2983. | Дибовська Дар\'я Олександрівна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:33 | |
2984. | Дигодюк Олександра Петрівна (Хутірський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2985. | Дигтяренко Вероника (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2986. | Дика Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2987. | Дика Єва Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
2988. | Дика Софія Олександрівна (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2989. | Дикий Денис (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2990. | Дикіна Елеонора Вікторівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2991. | Дикун Тимофій Сергійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
2992. | Дима Куличенко (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2993. | Димид Олександр (Плугівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
2994. | Димитрашко Олексій (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
2995. | Димитрова Владислава (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
2996. | Димінська Євгенія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
2997. | Димківська Дарина Сергіївна (ССЗШ № 9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2998. | Димківська Софія Сергіївна (ССЗШ № 9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
2999. | Димнич Анастасія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3000. | Диндюк Максим Олегович (НВК №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3001. | Диравчук Тарас Юрійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3002. | Дирда Федір (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3003. | Дирей Єва Назірівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3004. | Дирій Ксенія Дмитрівна (КЗ "НСЗШ №25") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3005. | Дитюк Анна Володимирівна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3006. | Дитятковська Роза (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3007. | Дихан Анастасія (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3008. | Дишкантюк Ярослав (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3009. | Дишко Сабіна Андріївна (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3010. | Дібрівна Вероніка (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3011. | Діброва Анастасія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3012. | Діброва Анжела (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3013. | Дігтярь Денис Андрійович (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3014. | Дігтярьов Іван Русланович (Мелесівський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3015. | Діденко Аріна Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3016. | Діденко Василіса Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3017. | Діденко Максим Віталійович (Протопопівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3018. | Діденко Назар Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3019. | Діденко Софія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3020. | Діденко Софія Віталіївна (Протопопівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3021. | Діденко Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3022. | Діденко Тарас (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3023. | Дідик Оксана (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3024. | Дідінська Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3025. | Дідоводюк Анна Сергіївна (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3026. | Дідурик Каріна Русланівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3027. | Дідусенко Надія Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3028. | Дідусенко Ольга Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3029. | Дідусьова Євгенія Олександрівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3030. | Дідух Надія Олексіївна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3031. | Дідух Софія Михайлівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3032. | Дідушенко Марк Дмитрович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3033. | Діжак Назарій Олегович (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3034. | Ділова Софія Романівна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3035. | Дімітров Артур (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3036. | Дімітров Станіслав Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3037. | Дімов Денис (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3038. | Дімов Максим (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3039. | Дімов Тимур Євгенович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3040. | Діравчук Іван Вікторович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3041. | Дірявка Емма (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3042. | Дірявка Марк Максимович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3043. | Дісковська Єлизавета Павлівна (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3044. | Діхтенко Артем Олексійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3045. | Дмитренко Артем Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3046. | Дмитренко Денис (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3047. | Дмитренко Катерина Володимирівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3048. | Дмитрик Костянтин (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3049. | Дмитрицька Тетяна Іванівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3050. | Дмитрів Анастасія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3051. | Дмитрів Мар'ян Васильович (Львівська академічна гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3052. | Дмитрієв Ілля Вячеславович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3053. | Дмитрієв Кирило Костянтинович (Мелітопольська CШ №25) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3054. | Дмитрієва Марія Олегівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3055. | Дмитрієнко Марія Павлівна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3056. | Дмитро Назаренко (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3057. | Дмитро Сичов (Східненська ЗОШ І-ІІІ ст Музиківської с/р Білозерського рн) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3058. | Дмитрук Анна (Вільнянська гімназія "Світоч") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3059. | Дмитрук Владислав (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3060. | Дмитрюк Влада Володимирівна (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3061. | Дмитрюк Тетяна Олександрівна (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3062. | Дмитрян Ольга Миколаївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3063. | Дмітрієва Ірина (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3064. | До Нгок Денис Дик (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3065. | Доан Нгок Ієн (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3066. | Добовий Давід (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3067. | Добренька Даніела Олегівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3068. | Добрєцова Ніка (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3069. | Добржанський Артем (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3070. | Добридень Євгенія Юріївна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3071. | Добрик Олексій В'ячеславович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3072. | Добринський Кирило (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3073. | Добров'як Богдана Анатоліївна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3074. | Добровольська Вероніка (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3075. | Добровольська Дар'я (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3076. | Добровольська Катерина (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3077. | Добровольська Олександра (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3078. | Добровольський Максим (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3079. | Добровольський Олександр (Новомиргородська ЗШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3080. | Добролежа Марина (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3081. | Добрюк Дмитро (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3082. | Добрянська Дарина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3083. | Добрянський Тадей Васильович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3084. | Довбыш София (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3085. | Довгаль Іван Павлович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3086. | Довгалюк Євгенія Сергіївна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3087. | Довгалюк Юлія Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3088. | Довганик Олександр (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3089. | Довгань Владислава Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3090. | Довгань Іван (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3091. | Довганюк Аріна Сергіївна (Романо-германська гімназія 123) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3092. | Довганюк Єлизавета (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3093. | Довгенко Валерія Володимирівна (Сидорівський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3094. | Довгий Леонід Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3095. | Довгоп'ят В'ячеслав Тимофійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3096. | Довженко Анастасія Артурівна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3097. | Довженко Анастасія Вадимівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3098. | Довженко Владислав Олександрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3099. | Довжик Нікіта (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3100. | Докаленко Дар'я Єгорівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3101. | Доктор Аделіна Степанівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3102. | Долгальов Олексій Ігоривич (Think Global) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3103. | Долганюк Денис (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3104. | Долгарева Іван (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3105. | Долгая Анастасія (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3106. | Долгий Денис Дмитрович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3107. | Долгий Захар Юрійович (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3108. | Долгих Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3109. | Долгіх Яна Сергіївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3110. | Долгополова Анна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3111. | Долгошеєв Єгор Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3112. | Долгошенко Костянтин (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3113. | Долгошенко Софія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3114. | Долейко Кіріл Олександрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3115. | Долженко Валерія (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3116. | Долженко Поліна Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3117. | Долженко Юліана Володимирівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3118. | Должненко Глеб (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3119. | Долина Артем (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
3120. | Долінська Кароліна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3121. | Долматов Тихон (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3122. | Доля Анастасія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3123. | Домачук Каріна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3124. | Домброван Костянтин Олегович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3125. | Домерт Владислав Олександрович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3126. | Домуз Ізабелла (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3127. | Дон Ксенія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3128. | Дон Роман Дмитрович (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3129. | Донас Марина (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3130. | Донбай Ксенія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3131. | Донбай Лариса (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3132. | Дондюк Іван Іванович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3133. | Донець Влас Владиславович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3134. | Донська Єлизавета (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3135. | Донцов Всеволод Володимирович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3136. | Донченко Іван Сергійович (Подолівська філія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3137. | Донченко Ксенія (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3138. | Донченко Ксенія Русланівна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3139. | Донченко Марко (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3140. | Донченко Олександр Євгенович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3141. | Допіра Тимофій Михайлович (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3142. | Доренська Владислава Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3143. | Дорійчук Єлизавета (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3144. | Доробало Поліна Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3145. | Дорога Катерина Максимівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3146. | Дорогих Гліб (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3147. | Дорогій Марія Михайлівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3148. | Доронин Анатолий Александрович (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3149. | Доротяк Анастасія Романівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3150. | Дорофеєв Мірон Сергійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3151. | Дорофєєв Євгеній (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3152. | Дорош Зореслава Богданівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3153. | Дорош Кира Руслановна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3154. | Дорош Микита Андрiйович (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3155. | Дорош Олег (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3156. | Дорош Тимофій Павлович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3157. | Дорошенко Даниїл Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3158. | Дорошенко Дарья Яківна (Костогризівська) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3159. | Дорошенко Дмитро (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3160. | Дорошенко Ніколєта Євгенівна (Мейнстрім) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3161. | Дорошенко Святослав (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3162. | Дорошкевич Сергій (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3163. | Доскалюк Аліна Михайлівна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3164. | Досяк Софія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3165. | Дохнянська Юлія Вікторівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3166. | Доц Данило Миколайович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3167. | Доценко Аміна (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3168. | Доценко Єлизавета Ігорівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3169. | Доценко Іван Олексійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3170. | Доценко Ілля Олексійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3171. | Доценко Ксенія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3172. | Доценко Макар (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3173. | Доценко Софія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3174. | Дощич Артур Романович (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3175. | Драган Арсеній (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3176. | Драганер Девід Євгенович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3177. | Драганова Ангеліна Олександрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3178. | Драганова Карина Дмитрівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3179. | Драгович Давiд Сергеевич (Балахівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3180. | Драгокупел Марія Олександрівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3181. | Драгоміров Даніїл Сергійович (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3182. | Дралюк Емiлiя Геннадіївна (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3183. | Драч Іван (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3184. | Драч Яна Петрівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3185. | Драчек Вікторія Вікторівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3186. | Дребет Богдан Дмитрович (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3187. | Древняк Олександра (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3188. | Дременченко Тимур Олександрович (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3189. | Дрибуленда Катерина Сергіївна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3190. | Дринга Міхаела Іванівна (КЗ "Макарівський ОК") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3191. | Дринова Катерина Олександрівна (Харківська гімназія 14) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3192. | Дроб'язко Артем Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3193. | Дробишінець Ярослав Михайлович (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3194. | Дробот Матвій Костянтинович (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3195. | Дробот Наталя (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3196. | Дробот Тимофій (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3197. | Дробужан Еріка Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3198. | Дрога Кіра (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3199. | Дрогомерецька Ангеліна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3200. | Дрожжин Ярослав Ігорович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3201. | Дрозд Вероніка Андріївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3202. | Дроздов Данило (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3203. | Дроздовська Дар´я Володимирівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3204. | Дроздовський Володимир Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3205. | Дронік Кирило Олексійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3206. | Дронова Анастасія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3207. | Дронь Поліна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3208. | Дроняк Макар (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3209. | Дружинін Єгор Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3210. | Дружинін Ілля (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3211. | Дружинін Кирил (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3212. | Дружинін Лев Костянтинович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3213. | Дружиніна Катерина (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3214. | Дружинський Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3215. | Дружко Мирослав Геннадійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3216. | Дрюк Максим Дмитрович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3217. | Дуб Альона (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3218. | Дуб Владислав (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3219. | Дубiцький Вадим Олександрович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3220. | Дубас Анна Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3221. | Дубашев Даніс Рустамбекович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3222. | Дубина Антон Валерійович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3223. | Дубина Вероніка (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3224. | Дубина Даніїл (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3225. | Дубина Людмила (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3226. | Дубина Максим Андрійович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3227. | Дубинчук Ілля (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3228. | Дубицька Андріана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3229. | Дубінін Кирило Денисович (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3230. | Дубініна Ірина (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3231. | Дубіннік Лев Русланович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3232. | Дубінський Ілля Вячеславович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3233. | Дубов Ілля Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3234. | Дубова Дарина Сергіївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3235. | Дубова Катерина (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3236. | Дубова Катерина (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3237. | Дубова Поліна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:34 | |
3238. | Дубовець Любомир Сергійович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3239. | Дубовий Федір (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3240. | Дубовик Анастасія Вікторівна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3241. | Дубовой Сергій (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3242. | Дубогрій Тимофій (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3243. | Дуброва Діана Андріївна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3244. | Дубровіна Аліна Ігорівна (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3245. | Дубровіна Вероніка Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3246. | Дубровіна Владлена Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3247. | Дубровіна Марина (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3248. | Дубровіна Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3249. | Дубровко Дмитро Олександрович (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3250. | Дубчак Крістіна Олегівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3251. | Дубчак Софія Іванівна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3252. | Дуда Станіслав (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3253. | Дуда Юрій (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3254. | Дуда Ярина (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3255. | Дудар Назар (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3256. | Дударенко Дмитро (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3257. | Дудік Дарина Віталіївна (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3258. | Дудін Єгор Вікторович (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3259. | Дудін Ярослав (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3260. | Дудкіна Валерія Євгенівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3261. | Дудко Олеся Сергіївна (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3262. | Дудля Дарина Юріївна (Андріївська СРШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3263. | Дудник Артем Юрійович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3264. | Дудник Катерина Юріївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3265. | Дудник Ксенія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3266. | Дудник Назар Іванович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3267. | Дудник Роман Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3268. | Дудник Софія Андріївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3269. | Дудова Серафіма (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3270. | Дудченко Владислав (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3271. | Дудченко Іван Юрійович (Запорізька ЗОШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3272. | Дужак Денис Вадимович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3273. | Дуйко Єва Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3274. | Дулгер Богдана (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3275. | Дулеба Вікторія Ігорівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3276. | Дума Захар Олегович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3277. | Дума Назар (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3278. | Думбур Ярослав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3279. | Думенко Данііл Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3280. | Думіна Євгенія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3281. | Дунаєва Валерія (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3282. | Дунаєвський Макар Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3283. | Дундер Вікторія Андріївна (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3284. | Дунь Мілана Віталіївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3285. | Дурда Дмитро Юрійович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3286. | Дурицька Аліса Сергіївна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3287. | ДУСАН АДАМ АНДРІЙОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3288. | Дутка Єлизавета (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3289. | Дутко Олександр Ігорович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3290. | Дутчак Святослав Олегович (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3291. | Духневич Максим (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3292. | Духова Заріна (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3293. | Духота Ніка (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3294. | Дученко Вероніка (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3295. | Дучко Олександра Володимирівна (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3296. | Душенко Анатолій Миколайович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3297. | Душка Анжела Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3298. | Душка Анжела Сергіївна (Школа №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3299. | Дьоміна Єва Максимівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3300. | Дьякова Анастасія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3301. | Дьяконова Вероніка (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3302. | Дьяченко Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3303. | Дюжева Марія Анатоліївна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3304. | Дюкова Анастасія Олексіївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3305. | Дядечко Нікіта Віталійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3306. | Дядик Мілана Євгенівна (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3307. | Дячек Борислав Миколаєвич (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3308. | Дяченко Артем Віталійович (Ніжинська гімназія № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3309. | Дяченко Дар'я Костянтинівна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3310. | Дяченко Денис (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3311. | Дяченко Діана (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3312. | Дяченко Діана Русланівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3313. | Дяченко Євгенія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3314. | Дяченко Кирило Андрійович (Городський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3315. | Дяченко Марія (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3316. | Дяченко Олександр Андрійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3317. | Дяченко Олександра Володимирівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3318. | Дяченко Софія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3319. | Дяченко Христина Миколаївна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3320. | Дячок Катерина Іванівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3321. | Дячок Назар (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3322. | Дячук Олександра Олегівна (Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3323. | Дячук Орест (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3324. | Дячук Юрій Володимирович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3325. | Езерського Тимофія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3326. | Ельборбар Таймур (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3327. | Ельдар Чурілов (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3328. | Енакиев Андрей Станиславовис (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3329. | Енгоян Лілія Георгіївна (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3330. | Ендеберя Алена Аликсандровна (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3331. | Енчу (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3332. | Епельбаум Яків (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3333. | Еременко Антон Виталиевич (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3334. | Ермакова Варвара Олексіївна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3335. | Ерофеев Виктор (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3336. | Есаулова Ксенія Костянтинівна (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3337. | ефремов володимир (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3338. | Єва Гудим (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3339. | Єва Макаренко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3340. | Єва Мерхеж (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3341. | Євгенюк Євген (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3342. | Євдєєва Уляна (Городецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3343. | Євдокименко Олександра Олександрівна (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3344. | Євдокімов Володимир Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3345. | Євдокімова Карина Сергіївна (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3346. | Євдощак Єлизавета (Острівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3347. | Євич Андрій Максимович (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3348. | Євланова Варвара Володимирівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3349. | Євсєєв Влас (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3350. | Євстаф'єв Данило (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3351. | Євстратенко Денис (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3352. | Євстратьєв Артур (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3353. | Євтіхій Олександра (Миронівський академічний ліцей ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3354. | Євтушенко Андрій (Криворізький професійний ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3355. | Євтушенко Єгор (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3356. | Євтушенко Марія Петрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3357. | Євтушенко Олександра Петрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3358. | Євчук Мирон (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3359. | Єгор Марченко (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3360. | Єгор Тараненко (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3361. | Єгоренко Нікіта (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3362. | Єгоров Володимир (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3363. | Єгоров Єгор (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3364. | Єгоров Олександр Олександрович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3365. | Єгорова Алєся (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3366. | Єгорова Мілада (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3367. | Єгорова Софія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3368. | Єгоровський Ілля Миколайович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3369. | Єдинак Михайло (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3370. | Єдінчук Наталія Дмитрівна (КЗ "В'язівоцька ЗШ І- ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3371. | Єзельський Антон Михайлович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3372. | Єзерський Володимир Вікторович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3373. | Єкімова Уляна Валеріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3374. | Єлакова Олександра Віталіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3375. | Єленецька Єлизавета Вікторівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3376. | Єлизавета Масна (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3377. | Єлизавета Панова (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3378. | Єлісєєв Нікіта Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3379. | Єлісєєнко Варвара Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3380. | Єліхов Сергій Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3381. | Ємельяненко Аліна (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3382. | Ємельяненко Аріна Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3383. | Ємельяненко Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3384. | Ємельянова Крістіна Анатоліївна (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3385. | Ємець Костянтин (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3386. | Ємець Макар (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3387. | Ємець Марія (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3388. | Ємець Матвій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3389. | Ємцева Катерина Сергіївна (Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3390. | Ємченко Дар'я Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3391. | Ємченко Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3392. | Єнін Гліб (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3393. | Єнтус Микита Євгенійович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3394. | Єпішкін Георгій Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3395. | Єременко Богдан (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3396. | Єременко Єлизавета (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3397. | Єременко Софія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3398. | Єремійчук Владислав Васильович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3399. | Єремчук Дар'я Володимирівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3400. | Єрємєєв Сергій (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3401. | Єрін Лев Артемович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3402. | Єрмак Кирил (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3403. | Єрмак Кирило Данилович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3404. | Єрмаков Нікіта (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3405. | Єрмаков Святослав (Городецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3406. | Єрмаш Аріанна Романівна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3407. | Єрмолаєва Ніколь-Вікторія Олександрівна (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3408. | Єрмоленко Данило Олексійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3409. | Єрмоленко Денис Сергійович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3410. | Єрмоленко Ізабелла Олексіївна (КЗ "Перещепинський ООЗ №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3411. | Єрмоленко Лілія Вікторівна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3412. | Єрмоленко Марія Назарівна (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3413. | Єрмошин Владислав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3414. | Єрохіна Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3415. | Єрохова Анастасія Андріївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3416. | Єрохова Аріна Олександрівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3417. | Єрошенко Юрій (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3418. | Єрощев Георгій Олександрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3419. | Єршов Даніїл Сергійович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3420. | Єрьоменко Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3421. | Єрьоменко Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3422. | Єрьомін Кирило (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3423. | Єрьомін Костянтин (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3424. | Єсипов Іван (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3425. | Єфіменко Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3426. | Єфімова Анастасія Максимівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3427. | Єфімцева Ульяна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3428. | Єфімчук Матвій Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3429. | Єфремов Давид (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3430. | Єфремов Назар (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3431. | Єфремова Злата Вячеславівна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3432. | Єфремцева Вероніка Анатоліївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3433. | Єчин Артем Ярославович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3434. | Єчина Аліса Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3435. | Єшков Антон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3436. | Жаворонков Матвій Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3437. | Жадан Андрій Олексійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3438. | Жайворонок Дмитро (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3439. | Жак Богдан (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3440. | Жалдакова Єлизавета Валеріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3441. | Жалніна Анастасія Віталіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3442. | Жарінова Єлизавета Георгіївна (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3443. | Жарінова Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3444. | Жаркіх Софія Євгенівна (Покотилівський ліцей "Промінь") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3445. | Жаркова Олена (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3446. | Жарук Ілля (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3447. | Жарчинська Вероніка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3448. | Жданов Роман Олегович (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3449. | Жданов Юрій (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3450. | Жданова Валерія Русланівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3451. | Жданова Олександра (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3452. | Жданюк Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3453. | Жебровська Марія (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3454. | Жегало Надія (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3455. | Жейнова Аріна Дмитрівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3456. | Железна Марія (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3457. | Железняк Анна Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3458. | Желнова Анна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3459. | Желтонозька Єлизавета Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №102 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3460. | Женна Анна Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3461. | Жень Лев (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3462. | Жердецький Олександр Вікторович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3463. | Жеребна Карина (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3464. | Жеребцов Олександр Артемович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3465. | Жержi Бабi Веронiка (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3466. | Жеруль Владислав Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3467. | Жибловський Ян (Гімназія "Пріоритет") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3468. | Живолуп Євдокія Михайліна (КЗ "Ліцей" Надія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3469. | Живоронко Дарина Ігорівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3470. | Животова Аглая Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3471. | Жигайло Анна Тарасівна (Равська загальноосвітня школа) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3472. | Жигайло Юрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3473. | Жигалко Кирил (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3474. | Жигінас Вероніка Ігорівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3475. | Жидкова Ксенія (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3476. | Жижда Софія Володимирівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3477. | Жикало Сергій Володимирович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3478. | Жила Арсеній (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3479. | Жиліна Аріна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3480. | Жиліна Дарина Вікторівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3481. | Жиліна Злата Тихонівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3482. | Жилінська Валерія Геннадіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3483. | Жилка Інна Миколаївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3484. | Жилка Марія Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3485. | Жилка Софія (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3486. | Жильцова Марія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3487. | Жиляк Артем (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3488. | Жиров Антон Андрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3489. | Житарюк Ілля (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3490. | Житіньов Сергій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3491. | Жихорев Нікіта Сергійович (Block Language Club) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3492. | Жишко Артем (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3493. | Жмак Олександр Сергійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3494. | Жменьковський Артем Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3495. | Жмихова Поліна (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3496. | Жмуденко Софія Ярославівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3497. | Жмур Крістіна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3498. | Жмуренко Анна Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3499. | Жмуро Назар (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
3500. | Жовнір Лев Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3501. | Жовнір Юлія Миколаївна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3502. | Жолтвінський Артем Олександрович (Пригородоцький НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3503. | Жорник Михайло Олександрович (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3504. | Жорняк Поліна Валеріївна (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3505. | Жувак Габріелла Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3506. | Жук Вадим Ростиславович (ЛГ "Престиж") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3507. | Жук Дмитро (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3508. | Жук Майя Борисівна (Печерська гімназія №75) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3509. | Жуківський Артем (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3510. | Жуков Єгор Олександрович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3511. | Жукова Діана Олександрівна (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3512. | Жуковець Роза Станіславівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3513. | Жуковська Валерія Андріївна (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3514. | Жуковська Ксенія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3515. | Жуковська Ксенія Максимівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3516. | Жульєв Єгор (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3517. | Жунісова Емілія (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3518. | Жупник Юлія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3519. | Журавель (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3520. | Журавель Альона Олександрівна (КЗ КОР "КОЛІФКС") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3521. | Журавель Анна Андріївна (Харківська гімназія 14) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3522. | Журавель Антон Олегович (Городський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3523. | Журавель Діана Вадимівна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3524. | Журавель Іван Романович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3525. | Журавель Катерина Михайлівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3526. | Журавель Тимофій Артемович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3527. | Журавлев Лев Сергеевич (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3528. | Журавльов Дмитро (ЗШ №12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3529. | Журавльов Марк Ігорівна (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3530. | Журавльова Анастасія Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3531. | Журавльова Анна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3532. | Журавльова Анна (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3533. | Журавльова Поліна Олексіївна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3534. | Журавчик Орина (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3535. | Журавчик Яна (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3536. | Журахівський Олександр Васильович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3537. | Журба Артем Олексійович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3538. | Журба Рената Володимирiвна (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3539. | Журбик Єлизавета (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3540. | Журжій Максим Ігорович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3541. | Журій Станіслав Максимович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3542. | Жутенко Олена Дмитрiвна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3543. | Жученко Софія (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3544. | Жученя Дарина Петрівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3545. | Жученя Леся Петрівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3546. | Жучик Валерiя (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3547. | Забелін Даніель (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3548. | Забільська Маргарита (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3549. | Заболотній Владислав (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
3550. | Заболотній Костянтин Станіславович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3551. | Заболотня Анна Олександрівна (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3552. | Заболотня Міла Олександрівна (Городецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3553. | Заболотько Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3554. | Забора Андрій Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3555. | Забудський Ілля Геннадійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3556. | Завадська Аріна (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3557. | Завадська Аріна Вікторівна (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3558. | Завадська Вікторія Костянтинівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3559. | Завадська Софія (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3560. | Завалій Ангеліна (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3561. | Завалій Єлизавета Олександрівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3562. | Завалій Максим Олександрович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3563. | Завальнюк Наталія Олександрівна (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3564. | Завацька Марія Денисівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3565. | Завгородня Кіра Ігорівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3566. | Завертайло Андрій Анатолійович (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
3567. | Заверталюк Олександр Володимирович (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3568. | Заверуха Андрій Петрович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3569. | завещана поліна романівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3570. | Завірюха Вікторія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3571. | Заводяний Тимофій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3572. | Заводянський Захар (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3573. | Завойський Ілля (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3574. | Заворітня Валерія Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3575. | Заворотна Вероніка (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3576. | Загальський Станіслав Віталійович (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3577. | Загарія Анастасия Юріївна (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3578. | Загарія Артем Валентинович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3579. | Загарюк Данило (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3580. | Загарюк Нікіта (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3581. | Загірняк Аріна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3582. | Заглада Олександр Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3583. | Загорняк Володимир Юрійович (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3584. | загорняк мілена олександрівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3585. | Загорняк Мілєна Олександрівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3586. | Загородній Денис Олександрович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3587. | Загородній Єгор Андрійович (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3588. | Загородня Владислава Петрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3589. | Загородня Ірина (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3590. | Загородня Соломія Андріївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3591. | Загорська Домініка (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3592. | Загорська Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3593. | Загоруй Ілля (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3594. | Загоруйко Валерія Максимівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3595. | Загоруйко Денис Олександрович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3596. | Загорулько Єгор (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3597. | Загребельна Дар’я Олександрівна (Школа №31 м. Миколаєва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3598. | Загребін Владислав (Криворізька ЗОШ №111) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3599. | Загрійчук Аліна Ігорівна (Яківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3600. | Загроцький Ілля Денисович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3601. | Загурська Віталіна Віталіївна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3602. | Задверняк Ліза (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3603. | Задверняк Софія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3604. | Задворний Данііл Олексійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3605. | Задирко Павло Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3606. | Задіора Дар'я (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3607. | Заднепряний Даніїл (КЗ "Макарівський ОК") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3608. | Задніпровський Олексій Сергійович (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3609. | Задорецька Діна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3610. | Задорожна Дарія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3611. | Задорожний Андрей Владимирович (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3612. | Задорожний Матвій Денисович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3613. | Задорожний Олександр Андрійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3614. | Задорожний Олександр Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3615. | Задорожня Варвара (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3616. | Задорожня Олександра (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3617. | Задорожня Софія (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3618. | Заєнчик Давид (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3619. | Заєнчик Марк (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3620. | Заєць Анна Владиславівна (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3621. | Заєць Дарина Миколаївна (Хутірський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3622. | Заєць Катерина Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3623. | Зазулик Анна Миколаївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3624. | Зазулик Артем Віталійович (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3625. | Заіка Єгор Юрійович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3626. | Заїка Анна (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3627. | Заїка В.О. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3628. | Заїка Іван Юрійович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3629. | Заїкін Віталій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3630. | Заїкін Максим Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3631. | Заїць Дмитро Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3632. | Заїченко Євангеліна (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3633. | Зайко Валерій (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3634. | Зайков Олександр_ (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3635. | Зайлабутдінов Констянтин (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3636. | Зайнчуковська Софія (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3637. | Зайцев Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3638. | Зайцев Данило Петрович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3639. | Зайцев Максим Михайлович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3640. | Зайцев Максим Русланович (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3641. | Зайцева Вікторія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3642. | Зайцева Євгенія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3643. | Зайцева Марія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3644. | Зайцева Марія Андріївна (Криворізька ЗОШ №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3645. | Зайцева Поліна Владиславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3646. | Зайцева Софія Романовна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3647. | Зайцева Таїсія Олександрівна (КЗ "ХС НВК" ХОР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3648. | Зайченко Аріна Олександрівна (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3649. | Зайченко Артем (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3650. | Зайченко Ксенія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3651. | Зайченко Лєна (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3652. | Зайченко Маргарита Володимирівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3653. | Зайченко Ніка Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3654. | Закаржевська Софія Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3655. | Закревська Мирослава (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3656. | Закренична Олександра Олександрівна (Хутірський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3657. | Закрепа Софія (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3658. | Закрочимський Мечіслав (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3659. | Закутська Серафіма Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
3660. | Залізна Мілена Романівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3661. | Залюбовська Софія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3662. | Замковий Іван Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3663. | Заморена Софія Юріївна (Писарівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3664. | Заморока Володимир Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3665. | Заморуїва Марія Миколаївна (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3666. | Замурняк Владислав (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3667. | Замурняк Владислав Сергійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3668. | Замчій Олександр (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3669. | Занудько Валерія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3670. | Занфірова Марія Ігорівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3671. | Занько Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3672. | Занюк Катерина Володимирівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3673. | Заобурна Варвара (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3674. | Зап'янцева Аріна Ігорівна (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3675. | Запіченко Іван Олександрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3676. | Запорожець Владислав (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3677. | Запорожець Мелані (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3678. | Запорожець Михайло Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3679. | Запрелюк Артьом Едгартович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3680. | Запталова Арина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3681. | Запталова Валерія Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3682. | Зарабімафі Сіаваш (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3683. | Зарвандаева Елена Яковлевна (Криворізька СЗОШ №20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3684. | Заремба Ангеліна Романівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3685. | Заремба Анжеліка Віталіївна (Колодистенський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3686. | Заремба Ксенія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3687. | Зарівна Маргарита Геннадіївна (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3688. | Зарубей Михайло (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3689. | Зарубін Максим Юрійович (Дніпровська ЗОШ № 2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3690. | Засецький Назар Дмитрович (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3691. | Засєєв Тімур Михайлович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3692. | Заскалета Марія Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3693. | Заскалько Єгор (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3694. | Заславська Софія (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3695. | Заставний Олександр (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3696. | Заталокіна Наталя Олександрівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3697. | Затірко Поліна Валеріївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3698. | Затока Вероніка Костянтинівна (Сутисківська СЗШ - інтернат) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3699. | захар синюта (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3700. | Захар Співак (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3701. | Захар'яш (ЗШ №12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3702. | Захаренко Анастасія Сергіївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3703. | Захаренко Вікторія Олегівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3704. | Захаренко Дар'я Сергіївна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3705. | Захарець Софія (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3706. | Захарій Олександр Дмитрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3707. | Захарій Софія Дмитрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3708. | Захарія Іванна Іванівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3709. | Захарія Юлія Василівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3710. | Захарко Марія Василівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3711. | Захарко Роман Ігорович (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3712. | Захаров Всеволод Володимирович (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3713. | Захаров Гліб Олегович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3714. | Захаров Дмитро Андрійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3715. | Захаров Захар Олексійович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3716. | Захаров Марат Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3717. | Захаров Олег Iванович (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3718. | Захарова Анна Дмитрівна (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3719. | Захарова Єлизавета Вадимівна (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3720. | Захарук Аліса Антонівна (Приватна школа "Наша школа") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3721. | Захарук Лілія Антонівна (Приватна школа "Наша школа") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3722. | Захарченко А П (Корнинська ЗОШ№2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3723. | Захарченко Валерія Олегівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3724. | Захарченко Дмитро Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3725. | Захарченко Ілля (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3726. | Захарченко Ірина Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3727. | Захарченко Милана (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3728. | Захарченко Назар (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3729. | Захарченко Олена Володимирівна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3730. | Захарченко Поліна Євгенівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3731. | Захарчук Анна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3732. | Захарчук Софія Петрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3733. | Захарян Марк Романович (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3734. | Заярна Вікторія (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3735. | Заярна Марія Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3736. | Заярська Уляна Русланівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3737. | Заяц Матвій Олександрович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3738. | Заяц Федір (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3739. | ЗАЯЦЬ МИХАЙЛО ІГОРОВИЧ (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3740. | Заяць Остап Тарасович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3741. | Заяць Софія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3742. | Збандут Андрій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3743. | Збаранська Олександра (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3744. | Збарська Поліна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3745. | Зборовська Віра (Хотинська школа №5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3746. | Зборча Тетяна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3747. | Збріщак Ксенія Русланівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3748. | Званцев Родион Павлович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3749. | Зварич Матвій Андрійович (Почаївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3750. | Зварич Меланія Ігорівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3751. | Зварійчук Владислав Вадимович (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3752. | Звєрєв Артем Олегович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3753. | Звєрєва Аліна Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3754. | Звєрєва Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3755. | Звєрєва Тетяна Максимівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3756. | Звізденко Іван (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3757. | Звізло Дмитро (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3758. | Звіряка Юлія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3759. | Згеря Владислав (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3760. | Згеря Карина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3761. | Згода Мар'яна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3762. | Згуровська Мирослава (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3763. | Згурська Марія Миколаївна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3764. | Згурський Олександр Олегович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3765. | Здебський Роман Юрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3766. | Здорік Софія Антонівна (Подолівська філія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3767. | Зевакін Гордій Михайлович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3768. | Зелена Арiна Костянтинiвна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3769. | Зелена Валерія Сергіївна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3770. | Зеленін Андрій Сергійович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3771. | Зеленін Даніл (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3772. | Зеленський Даніїл Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3773. | Зеленський Ілля Віталійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
3774. | Зеленський Степан Дмитрович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3775. | Зеленчук Олександра Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3776. | Зеленько Дмитро (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3777. | Зеленюк Арсеній (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3778. | Зелінский Назар (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3779. | Зелінський Володимир (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3780. | Зелінський Данило Віталійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3781. | Зельцман Марк Борисович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3782. | Землякові Єгор Олексійович (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3783. | Земляна Вероніка Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3784. | Земляна Катерина (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3785. | Земляна Марія (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3786. | Землянська Ліана (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3787. | Землянська Софія Михайлівна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3788. | Зенін Максим (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3789. | Зенченко Артем Віталійович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3790. | Зенченкова Вероніка (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3791. | Зибарєва Кіра Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
3792. | Зибинський В'ячеслав Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3793. | Зибін Артем Валентинович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3794. | Зибін Іван Олександрович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3795. | Зиков Роман (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3796. | Зима Андрій Русланович (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3797. | Зимогляд Софія Сергіївна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3798. | Зичков Олексій Іванович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3799. | Зичкова Аміна Іванівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3800. | Зібарова Маргарита Максимівна (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3801. | Зідрашко Анатолий Володимирович (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3802. | Зікрач Єгор (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3803. | Зімницький Дмитро (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3804. | Зіненко Максим Валерійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3805. | Зіненко Ярослав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3806. | Зінковська Аріна Миколаївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3807. | Зінов'єв Матвій Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3808. | Зінов'єва Аліна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3809. | Зінов'єва Аліса (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3810. | Зінов'єва Даяна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3811. | Зіновчук Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3812. | Зінченко Вікторія (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3813. | Зінченко Мирослава Станіславівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3814. | Зінченко Ніна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3815. | Зінченко Софія Русланівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3816. | Зінченко Тетяна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3817. | Зінчук Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3818. | Зінчук Єлизавета (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3819. | Зінчук Ліна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3820. | Зінчук Олександр Андрійович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3821. | Зінчук Олександра Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3822. | Зіньковська Вікторія (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3823. | ЗІНЬКОВСЬКА ЛІЛІЯ ІВАНІВНА (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3824. | Зіньковський Богдан (Копистиринська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3825. | Зірка Варвара Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3826. | Злата Клепач (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3827. | Златов Костянтин (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3828. | Злонкевич Люба (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3829. | Злонкевич Марія (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3830. | Злонкевич Олександр (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3831. | Злонкевич Соломія (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3832. | Злонкевич Софія (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3833. | Злотнікова Майя (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
3834. | Змеевець Анастасія Дмитрівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3835. | Знова Зоряна Валеріївна (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3836. | Зобнов Тимур Ілліч (ПЗ Харківська школа I-III ст. "Ангстрем") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3837. | Зозулик Неля Іванівна (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3838. | Зозулинець Дарина Романівна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3839. | Зозуля Вероніка Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3840. | Зозуля Вікторія (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3841. | Зозуля Каміла (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3842. | Зозуля Каміла (Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3843. | Зозуля Ксенія Вікторівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3844. | Зозуля-Кононович Володимир Ігорович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3845. | Золотарьова Вікторія Сергіївна (Високівська ЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3846. | Золотарьова Олександра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3847. | Золотніцька Вікторія Сергіївна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3848. | Золотов Гліб Костянтинович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3849. | Золотоверха Поліна Олегівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3850. | Золотухіна Карина (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3851. | Золотько Андрій Миколайович (Подолівська філія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3852. | Золотько Вероніка Андріївна (Снітинська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3853. | Зоріна Евеліна (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3854. | Зощук Наум Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3855. | Зоя Чапова (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3856. | Зубань Матвій Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3857. | Зубар Максим Вікторович (НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3858. | Зубарєва Анастасія (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3859. | Зубенко Андрій Олександрович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3860. | Зубенко Дмитро (Криворізька ЗОШ №103) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3861. | Зубенко Ілля (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3862. | Зубко Ксенія (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
3863. | Зубко Марія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3864. | Зубкова Анастасія Костянтинівна (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3865. | Зубкова Марія (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3866. | Зубкова Таісія Костянтинівна (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3867. | Зубов Гліб Артемович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3868. | Зубрицька Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3869. | Зубрицький Артем (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3870. | Зубрицький Владислав Степанович (Карівська ЗШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3871. | Зуєва Анастасія Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3872. | Зурнаджи Олег Євгенович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3873. | Зюбрицький Єгор Сергійович (Одеська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3874. | Зюзікова Мілана Сергіївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3875. | Зюзь Катерина Андріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3876. | Зюкін Олександр Віталійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3877. | Зялик Таїсія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3878. | Иван (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3879. | Иванишина Полина (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3880. | Иванов Владимир Олегович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3881. | Иванов Владислав Дмитрович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3882. | Илиева Валерия (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3883. | Ібрагімова Аміна Ісламівна (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3884. | Іван Ліберчук (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3885. | Іван Петухов (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3886. | Іван Руденко (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3887. | Іван Усов (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3888. | Іваненко Іван (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3889. | Іваненко Катерина Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3890. | Іваненко Крістіна Володимирівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3891. | Іванина Артур (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3892. | Іваницька Олександра Валеріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3893. | Іваницька Поліна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3894. | Іваницький Борис Костянтинович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3895. | Іванкін Вадим (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3896. | Іваннiкова Валерiя Олександрiвна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3897. | Іванникова Софія Олександрівна (Школа №2 ім. Т. Г. Шевченка) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3898. | Іванов Андрій (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3899. | Іванов Артур Павлович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3900. | Іванов Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3901. | Іванов Борис Олександрович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3902. | Іванов Єгор Олександрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3903. | Іванов Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3904. | Іванов Іван (Хутірська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3905. | Іванов Ілля Валентинович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3906. | Іванов Лука Сергійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3907. | Іванов Максим Андрійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3908. | Іванов Микита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3909. | Іванов Микола Миколайович (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3910. | Іванов Микола Сергійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3911. | Іванов Михайло Михайлович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3912. | Іванов Михайло Юрійович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3913. | Іванов Назар Сергійович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3914. | Іванов Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3915. | Іванов Олександр Миколайович (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3916. | Іванов Олексій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3917. | Іванов Олесь (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3918. | Іванов Святослав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3919. | Іванов Тарас (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3920. | Іванова Анастасія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3921. | Іванова Анастасія Дмитрівна (Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3922. | Іванова Ангеліна Олексіївна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3923. | Іванова Анна-Марія Юріївна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:28 | |
3924. | Іванова Арина (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3925. | Іванова Валерія Андріївна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3926. | Іванова Ганна (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3927. | Іванова Катерина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3928. | Іванова Лілія Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3929. | Іванова Мілена (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3930. | Іванова Олександра (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3931. | Іванович Максим (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3932. | Іванус Софія Андріївна (Більченський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3933. | Іванцов Богдан Олександрович (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3934. | Іванцов Максим Сергійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3935. | Іванченко Аліса (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3936. | Іванченко Денис Олегович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3937. | Іванченко Ірина (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
3938. | Іванченко Марія Вікторівна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3939. | Іванченко Софія Артемівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3940. | Іванченко Софія Вікторівна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3941. | Іванчишина Кіра (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3942. | Іванчук Каріна (Плугівський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3943. | Іванько Даніл (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3944. | Іванюк Ангеліна Костянтинівна (Лісностінківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3945. | Іванюк Олексій Геннадійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3946. | Івасюк Алєксандра (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
3947. | Івасюта Денис Романович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3948. | Івахів Олег Андрійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3949. | Івахів Юлія Володимирівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3950. | Івахненко Максим Сергійович (Запорізька ЗОШ №41) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3951. | Івахова Анастасія Олегівна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3952. | Івашенко Ярослав Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3953. | Івашкова Крістіна (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3954. | Івашкова Любов Ігорівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3955. | Іващенко Аліса Юріївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3956. | Іващенко Артем Станіславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3957. | Іващенко Владислава (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3958. | Іващенко Святослав Владиславович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3959. | Іващук Давид Русланович (Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3960. | Іващук Мар'яна (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3961. | Івершень Злата (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3962. | Івлєв Дмитро Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3963. | Івлєва Валерія (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3964. | Івушкін Максим Андрійович (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3965. | Івченко Варвара (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3966. | Івченко Катерина Сергіївна (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3967. | Івченко Крістіна Петрівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3968. | Ігін Єгор (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3969. | Ігітханов Олександр Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3970. | Ігнатенко Анастасія Євгенівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3971. | Ігнатенко Аріна Вадимівна (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3972. | Ігнатенко Дарина (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3973. | Ігнатенко Єгор Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3974. | Ігнатенко Карина Віталіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3975. | Ігнатенко Кіра (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3976. | Ігнатенко Лія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:28 | |
3977. | Ігнатенко Тамара (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | 2019-12-07 16:57:30 | |
3978. | Ігнатенко Ярослава Олександрівна (Романо-германська гімназія 123) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3979. | Ігнатов Владислав Володимирович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3980. | Ігнатов Ілля (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3981. | Ігнатов Олег (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
3982. | Ігнатова Софія Володимирівна (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3983. | Ігнатьєв Дмитро Станіславович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3984. | Ігнатьєв П (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3985. | Ігнатьєв Тимур Володимирович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3986. | Ігнатьєва Марія Валеріївна (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3987. | Ідаятова Лейла Емін кизи (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3988. | Іжицький Владислав Андрійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3989. | Ізвощик С.Д. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3990. | Ікленко Артем Анатолійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
3991. | Іксар Кіра Олегівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
3992. | Іленда Захар Володимирович (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
3993. | Іліка Андрій Сергійович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
3994. | Іллінський Максим (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 260 міста Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3995. | Іллюк Діана Юріївна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
3996. | Ілля (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3997. | Ілля Питель (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
3998. | Ілля Чоні (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
3999. | Ілля Швець (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4000. | Ілляшенко Діана Станіславівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4001. | Ільєва Катерина (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4002. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Березанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4003. | Ільєнков Денис (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4004. | Ільіна Арина Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4005. | Ільїн Владислав Іванович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4006. | Ільїна Варвара Василівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4007. | Ільїна Надія Дмитрівна (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4008. | Ільїна Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4009. | Ільків Анастасія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4010. | Ільків Софія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4011. | Ільницька Варвара Борисівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4012. | Ільницький Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4013. | Ільницький Самсон Олександрович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4014. | Ільніцький Олександр Андрійович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4015. | Ільченко Артем Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4016. | Ільченко Дмитро (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4017. | Ільченко РОман (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4018. | Ільченко Федір (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4019. | Ільчішіна Катерина (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4020. | Ільчук Варвара Сергіївна (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4021. | Ільясов Ілля (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4022. | Ільяшенко Денис Олегович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4023. | Ілюк Ольга Романівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4024. | Індик Катерина (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4025. | Іоєнко Уляна (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4026. | Іоніцой Катерина (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4027. | Іонова Аліна Іванівна (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4028. | Іордані Елевтерій (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4029. | Іремашвілі Давід Мамукович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4030. | Іремашвілі Софіко Мамуківна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4031. | Ірод Христина (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4032. | Ісаев Нікіта Іванович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4033. | Ісаєва Елеонора Олександрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4034. | Ісаєва Єва (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4035. | Ісаєва Маргарита Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4036. | Ісайчиков Мілан Ігорович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4037. | Ісак Дмитро Олександрович (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4038. | Ісак Яромир (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4039. | Ісакова Ярослава Валентинівна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4040. | Іскрич Нікіта Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4041. | Ісмаілов Рінат (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4042. | Ісмаїл Аліна Осамівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4043. | Ісса Алі Файсал (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4044. | Істоміна Аліса (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4045. | Істоміна Поліна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4046. | Іськів Андрій Васильович (Більченський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4047. | Іудкін Микола (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4048. | Іщенко Вероніка (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4049. | Іщенко Герман Григорович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4050. | Іщенко Дар'я Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4051. | Іщенко Денис Віталійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4052. | Іщенко Іларіон (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4053. | Іщенко Кароліна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4054. | Іщенко Маргарита (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4055. | Іщенко Нікіта (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4056. | Іщенко Олена (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4057. | Іщенко Таїсія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4058. | Іщенко Тимур Олександрович (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4059. | Іщук Вероніка (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4060. | Іщук Єгор (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4061. | Іщук Максим Васильович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4062. | Іщук Станіслав Олександрович (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4063. | Йілмаз Селін (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4064. | Йолтухівська Марія (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4065. | Йошан Володимир (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4066. | Каба Анастасія (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4067. | Каба Євангеліна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4068. | Кабаненко Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4069. | Кабанов Олег Миколайович (Вознесенська ЗОШ № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4070. | Кабанова Дар'я Олексіївна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4071. | Кабанцова Вероніка Вікторівна (Шарівський НВК «ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ») | 2019-12-07 16:57:32 | |
4072. | Каблюк Даніїл Валерійович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4073. | Каблюк Дмитро Валерійович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4074. | Каврата Марія Романівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4075. | Кавун Владислав (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4076. | Каганюк Анастасія Володимирівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4077. | Кадельник Дмитро (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4078. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4079. | Казакова Діана Павлівна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4080. | Казарян Олександра (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4081. | Казацький Володимир Анатолійович (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4082. | Казимиров Олександр Ігорович (Криворізька Тернівська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4083. | Казимірко Дмитро Богданович (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4084. | Казмирчук Макарій Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4085. | Казмірук Володимир Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4086. | Казмірук Еріка (Зорянський НВК "школа - гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4087. | Казмірчук Маргарита Андріївна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4088. | Казюка Діана (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4089. | Казюка Марко Романович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4090. | Каіш Аміна Петрівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4091. | Кайгородов Кирило (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4092. | Кайда Поліна Віталівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4093. | Кайряк Володимир (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4094. | Какасенко Ілля Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4095. | Каклікян Аріна Геворгівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4096. | Каланов Нiкiта (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4097. | Калантай Микола Олександрович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4098. | Калатур Анастасія Романівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4099. | Калачова Кіра (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4100. | Калашиков Владисав (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4101. | Калашникова Сніжана Еріківна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4102. | Калашнік Іван Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4103. | Калашніков Гліб (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4104. | Калашніков Тимофій (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4105. | Калашнікова Олександра (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4106. | Калашнікова Сніжана Еріківна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4107. | Каленський Ельдар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4108. | Каленюк Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4109. | Калешук Вероніка Романівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4110. | Калєв Тимофій Сергійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4111. | Калєва Анастасія Борисівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4112. | Калинина Дар'я (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4113. | Калинич Максим Ярославович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4114. | Калинич Світлана Василівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4115. | Калиновський Даніїл (Одеський навчально-виховний комплекс № 300-дошкільний навчальний заклад") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4116. | Калинюк Василь Васильович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4117. | Калита Марія Олексіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4118. | Калишник Ева (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4119. | Каліджеєв Єгор (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4120. | Каліманов Ростислав Павлович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4121. | Калін Антон (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4122. | Каліненков Ігор Сергійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4123. | Калінін Нікіта Сергійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4124. | Калінін Олексій Денисович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4125. | Калініна Валерія (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4126. | Калініна Єва Дмитрівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4127. | Калініна Карина (Школа № 12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4128. | Калініченко Анастасія Ігорівна (Криворізька СЗОШ №20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4129. | Калініченко Вероніка (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4130. | Калініченко Марина (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4131. | Калініченко Микола Евгенович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4132. | Калінічено Олександра Артурівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4133. | Калінкіна Анастасія (Никонівський ЗЗСО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4134. | Каліновська Вероніка Валеріівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4135. | Каліновська Катерина Володимирівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4136. | Каліновський Емільян (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4137. | Калмик Євген Ілліч (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4138. | Калугін Святослав (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4139. | Калугіна Софія Андріївна (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4140. | Кальна Валерія (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4141. | Кальницька Анна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4142. | Кальницька Дар'я Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4143. | Кальченко Дар'я Олександрiвна (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4144. | Кальченко Крістіна (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4145. | кальченко нікіта (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4146. | Кальчик Валерія Григорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4147. | Калядін Олександр Олексійович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4148. | Калякін Станіслав Олегович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4149. | Каменецька Поліна (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4150. | Каменюк Арсен (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4151. | Каменюк Арсен Ярославоввич (Школа №) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4152. | Камишан Христина (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4153. | Камишна Софія Сергіївна (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4154. | Камінський Назар (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4155. | Камордин Віталій (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4156. | Камфора Кіра Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4157. | Канаєв Тимофій (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4158. | Кандиба Вікторія Олександрівна (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4159. | Кандиба Єлизавета (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4160. | Кандиба Ілля Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4161. | Канівець Софія Петрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4162. | Канонік Софія іванівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4163. | Кантор Максим Ігорович (Нововолинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4164. | Кануннікова Христина Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4165. | Канцеров Данііл Рінатович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4166. | Канчура Назарій Володимирович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4167. | Канюк Марко (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4168. | Капанжи Єва Георгіївна (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4169. | Капишевський Михайло (Одеська ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4170. | Капінус Данило Денисович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4171. | Капітанчук Даря Вікторівна (Йосипівський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4172. | Капітанчук Марія Вікторівна (Йосипівський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4173. | Капланський Максим (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4174. | Каплієнко Віталій (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4175. | Каплун Анастасія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4176. | Каплун Андрій (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4177. | Капралюк Дмитро Олександрович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4178. | Капріор Іван Олександрович (КЗЗСО І - ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4179. | Капуста Назарій Богданович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4180. | Капустей Ірина (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4181. | Капустенко Варвара Миколаївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4182. | Капустян Вiктория Вiкторовна (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4183. | Капустян Вікторія Вікторівна (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4184. | Кара Вероніка Артемівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4185. | Карабан Евеліна Вікторівна (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4186. | Карабанов Станіслав (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4187. | Карагуця Дар'я (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4188. | Караджа Марія Миколаївна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4189. | Каракаєв Ілля Сергійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4190. | Каракурчи Софія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4191. | Каранда Євгенія Євгеніївна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4192. | Карасава Валерія Дмитрівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4193. | Караскевич Макар (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4194. | Карась Андрій Сергійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4195. | Карауланов Олексій (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4196. | Карауш Гліб Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4197. | Карауш Кіра (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4198. | Карач Анна Олександрівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4199. | Карачевська Олександра (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4200. | Карашівський Максим (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4201. | Каращук Валерія (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4202. | Карбан Кирило Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4203. | Карбишев Іван (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4204. | Карбівничий Максим Петрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4205. | Карбунарь Івана (Пригородоцький НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4206. | Кардаш Артем Олегович (Подільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4207. | Кардаш В'ячеслав Олегович (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4208. | Кардаш Марія Степанівна (Мазниківський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4209. | Кардашевський К.С. (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4210. | Каревич Валерія (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4211. | Карелін Віталій (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4212. | Карєєва Ніка (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4213. | Карзунов Віктор Едуардович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4214. | Каричковська Софія Олександрівна (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4215. | Карієва Ніка (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4216. | Карлашов Данило (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4217. | Карлевіц Герман (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4218. | Карлова Катерина (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4219. | Кармазиновська Діана (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4220. | Кармазіна Ксенія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4221. | Кармазіна Софія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4222. | Карман Євген (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4223. | Карман Ярослава (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4224. | Карнаухов Денис (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4225. | Карнюк Маргарита Віталіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4226. | Карп'як Ярина (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4227. | Карпа Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4228. | Карпекін Дмитро Андрійович (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4229. | Карпенко Арсеній (Think Global) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4230. | Карпенко Вероніка (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4231. | Карпенко Давид Романович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4232. | Карпенко Ілля (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4233. | Карпенко Карина Романівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4234. | Карпенко Кирил Олексійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4235. | Карпенко Маргарита Богданівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4236. | Карпенко Микола (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4237. | Карпенко Наталя Андріївна (ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4238. | Карпенко Олександра Олександрівна (Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4239. | Карпенюк Олег Сергійович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4240. | Карпинська Сніжана Миколаївна (Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4241. | Карпич Євгеній Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4242. | Карпишенко Руслана (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4243. | Карпів А.І. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4244. | Карпік Вікторія Сергіївна (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4245. | Карпінська Аліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4246. | Карпов Віктор (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4247. | Карпова Ліка (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4248. | Карпова Маргарита Валеріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4249. | Карпович Аліна (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4250. | Карпович Вікторія (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4251. | Карпович Кіріл (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4252. | Карпюк Гліб Дмитрович (Ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4253. | Картавкін Максим Вікторович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4254. | Картамишев Данило Андрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4255. | Картелюк Євгеній Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4256. | Карук Євген (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4257. | Карунний Антон Олегович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4258. | Касарда Юліана (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4259. | Касперчук Гліб Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4260. | Каспрова Віра Олександрівна (Ліцей №4 «Кремінь») | 2019-12-07 16:57:33 | |
4261. | Каспрук Назар (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4262. | Каськів Христина (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4263. | Касьяненко Вкронікв Володимирівна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4264. | Касьяненко Владислав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4265. | касьяненко всеволод (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4266. | Касьянова Марія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4267. | Касьянова Руслана Ігорівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4268. | Касяненко Уляна (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4269. | Касянчук Соломія (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4270. | Касянюк Дарина Тарасівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4271. | Катана Софія Богданівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4272. | Катана Тимур Євгенійович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4273. | Катанаков Святослав (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4274. | Катасонов Максим Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4275. | Катеринюк Людмила Іллівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4276. | Катеринюк Назар (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4277. | Катроша Михайло Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4278. | Катрющенко Сергій Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4279. | Каунець Даніель (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4280. | Кахідзе Олександр (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4281. | Кахута Діана (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4282. | Кацаран Світлана (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4283. | Кацель Кіра Вячеславівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4284. | Кацеляк Матвій Васильович (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4285. | Кацуба Іван (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
4286. | Кацька Ангеліна Олексіївна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4287. | Кацяруба Анастасія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4288. | Качала Вероніка Сегріївна (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4289. | Качалуба Олександр Юрійович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4290. | Качамкіна Катерина Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4291. | Качан Захар (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4292. | Качан Ростислав (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4293. | Качан Станіслав (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4294. | Качанова Дар`я (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4295. | Качанова Софія Петрівна (Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4296. | Качановська Єлизавета (Зорянський НВК "школа - гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4297. | Качка Марта (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4298. | Качковенко Анастасія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4299. | Качковська Варвара Євгенівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4300. | Качуришина Марія Миколаївна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4301. | Качуровська Анна Олександрівна (Полтавський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4302. | Качуровська Валерія (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4303. | Кашевко Юлія Петрівна (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4304. | Кашпур Милана Евгенівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4305. | Кашуба Роман Андрійович (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4306. | Кащенко Іван (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4307. | Кащенко Ніколь (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4308. | Кащенко Софія Артемівна (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4309. | Кащі Микита Олексійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4310. | Кащук Сергій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4311. | Каюн Анна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4312. | Квасниця Анна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4313. | Квасняк Тимофій (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4314. | Квач Катерина (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4315. | Квач Таісія Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4316. | Кваша Уляна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4317. | Квєткіна Євангелина Максимівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4318. | Квілинська Любов Андріївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4319. | Квілинська Соломія Андріївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4320. | Квітний Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4321. | Кеда Мілена Олександрівна (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4322. | Кеда Поліна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4323. | Кедровська Кіра (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4324. | Кезін Олексій Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4325. | Кейлін Майя Тимофіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4326. | Кекот Марта (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4327. | Келеп Єгор Володимирович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4328. | Келчевський Олександр Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4329. | Кельвич Надія Миколаївна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4330. | Кеммер Маргарита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4331. | Кемський Микола (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4332. | Керекелиця Ксенія Максимівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4333. | Кечеджи Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4334. | Кийкова Софія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4335. | Кикоть Максим Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4336. | Килівник Марія Олександрівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4337. | Килюшик Вікторія Дмитрівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4338. | Килюшик Вікторія Сергіївна (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4339. | Киреєв Денис Валерійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4340. | Кириєнко Уляна (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4341. | Кирик Катерина (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4342. | Кириленко Кирило Юрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4343. | Кириленко Світлана Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4344. | Кирило Папуша (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4345. | Кириловська Неонілія (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4346. | Кирисюк Вероніка (ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4347. | Кириченко Аріна (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4348. | Кириченко Артур Юрійович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4349. | Кириченко Ілона (Процівська ЗОШ І ступеня) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4350. | Кириченко Олександр Михайлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4351. | Кириченко Олексій Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4352. | Кириченко Софія (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4353. | Кирницький Ярослав Дмитрович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4354. | Кирова Илона Дмитривна (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4355. | Кирпа Уляна Сергіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4356. | Кисельов Борис (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
4357. | Кисельов Гліб Андрійович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4358. | Кисіль (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4359. | Кисіль Вєроніка Олександрівна (Костогризівська) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4360. | Кисіль Гліб Борисович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4361. | Кисіль Сергій Дмитрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4362. | Кисловська Ангеліна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4363. | Кисляк Ельвіра Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4364. | Кифяк Віра (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4365. | Кичук Карина (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4366. | Кишман Нікіта (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4367. | Кищик Андрій (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4368. | Киян Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4369. | Кияненко Андрій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4370. | Кияниця Лілія Денисівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4371. | Кияновська Юлія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4372. | Кібалка Ульяна Романівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4373. | Ківа Денис (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4374. | Кігічак Михайло (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4375. | Кієт Єлизавета (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4376. | Кіжнер Єва (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4377. | Кікоть Ілля (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4378. | Кіктєва Діана (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4379. | Кілару Георгій (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4380. | Кімнатна Каміла Владиславівна (КЗ "Первозванівське НВО") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4381. | Кінах Ігор Миколайович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4382. | Кінах Олеся Миколаївна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4383. | Кінах Юрій Миколайович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4384. | Кінаш Ангеліна Романівна (СЗШ № 3 м.Трускавець) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4385. | Кіндзерський Даніїл Вікторович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4386. | Кіндзирявий Назар (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4387. | Кіндрат Маркіян (ЛСЗШ №71) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4388. | Кіндріцький Арсеній (Кочержинський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4389. | Кіоса Софія (НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4390. | Кіперчук Ігнат Романович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4391. | Кіперчук Христина Романівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4392. | Кіперчук Юрій Романович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4393. | Кір'єва Марія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4394. | Кір'ян Дмитро (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4395. | Кіра Мартиненко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4396. | Кірбаба Мирослав Антонович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4397. | Кірєєва Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4398. | Кіриченко Марія (Користівський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4399. | Кірієнко Анна Вікторівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4400. | Кірій Вікторія Дмитрівна (Костянтинівська ЗШ №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4401. | Кірілова Вероніка Володимирівна (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4402. | Кіріндасов Кирило Ігорович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4403. | Кіріца Євген Олегович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4404. | Кіркіченко Катерина (Школа №17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4405. | Кірпічов Андрій (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4406. | Кірсанов Іван Миколайович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4407. | Кірсей Карина (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4408. | Кірьянова Аліса Ігорівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4409. | Кіс Віталіна Віталіївна (Біликівський навчально - виховний комплекс) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4410. | Кісельов Марк Юрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4411. | Кісельова Аріна Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4412. | Кісільов (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4413. | Кісільов Олексій Костянтинович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4414. | Кістень Тетяна (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4415. | Кіт Ірина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4416. | Кіт Остап (ЛСЗШ №71) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4417. | Кітаєва Ангеліна (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4418. | Кітлер Олександр Іванович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4419. | Кіценко Дмитро (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4420. | Кіченко Олександр Олександрович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4421. | Кічігін Максим Олегович (Костянтинівська ЗШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4422. | Кічук Дмитро (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4423. | Кіш Володимир (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4424. | Кіщенко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4425. | Кіян Катерина Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4426. | Кіяшко Дмитро (Никонівський ЗЗСО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4427. | Кіяшко Катерина Вікторівна (Школа №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4428. | Кіяшко Софія Леонідівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4429. | Клак Н. Ю. (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4430. | Клейменов Юрій Сергійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4431. | Клек Вадим (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4432. | Клек Юрій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4433. | Клещ Кіра Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4434. | Клєблєєв Олексій Тімурович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4435. | Клєвцова Вероніка (Тужарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4436. | Кливняк Кіріл (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4437. | Клим Владислав (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4438. | Климарчук Єгор Юрійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4439. | Клименко Артем (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4440. | Клименко Борис Олегович (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4441. | Клименко Вікторія Володимирівна (Сугарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4442. | Клименко Володимир Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4443. | Клименко Давід Юрійович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4444. | Клименко Денис (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4445. | Клименко Іван (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4446. | Клименко Ілля Дмитрович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4447. | Клименко Ірина Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4448. | Клименко Кіра Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4449. | Клименко Нікіта Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4450. | Клименко Софія Юріївна (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4451. | Клименкова Юлія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4452. | Климов Роман (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4453. | Климова Віра (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4454. | Климовець Денис Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4455. | Климчак Герман Сергеевич (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4456. | Клипа Дмитро Андрійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4457. | Клиш Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4458. | Клівцов Богдан Миколайович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4459. | Клімашко Максим Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4460. | Кліменко Григорій (Одеська ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4461. | Клімов Ренат (Криворізька ЗОШ №103) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4462. | Клімова Анастасія Юріївна (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4463. | Клімцов Іван (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4464. | Клімчук Єгор Миколайович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4465. | Клімчук Матвій Анатолійович (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4466. | Кліценко Маріна Олексіївна (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4467. | Клочко Катерина Максимівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4468. | Клочко Максим (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4469. | Клочко Максим Ігорович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4470. | Клочко Тетяна (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4471. | Клочкова Марія (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4472. | Клочок Ельвіра Володимирівна (Левківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4473. | Кльова Микита Ігорович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4474. | Кльоц Олександр Володимирович (Вороненська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4475. | Клюєва Вероніка (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4476. | Клюєва Катерина (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4477. | Клюй Артем Олександрович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4478. | Клюкін Артем Миколайович (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4479. | Клюковська Віра Русланівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4480. | Ключик Костянтин Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4481. | Ключка Анна (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4482. | Ключка Дар'я Романівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4483. | Ключка Микита Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4484. | Ключко Артем (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4485. | Клюшина Марина Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4486. | Клюшнев Єгор Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4487. | Клянчин Артем Сергійович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4488. | Кляуз Андрій (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4489. | Кляузова Вероніка Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4490. | Кміть Вероніка Олександрівна (Чернівецька гімназія №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4491. | Кміть Єлизавета Олександрівна (Чернівецька гімназія №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4492. | Книш Назарій (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело») | 2019-12-07 16:57:33 | |
4493. | Книш Поліна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4494. | Книш Світлана Романівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4495. | Князь Д.О. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4496. | Кобащук Олександр (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4497. | Кобеля Анастасія Ігорівна (Гімназія «Консул» №86) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4498. | Коберник Олег (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4499. | Кобецька Марія Володимирівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4500. | Кобзар Артем (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4501. | Кобзева Олександра Васильевна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4502. | Кобзун Володимир Ігоревич (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4503. | Кобзун Єлизавета Дмитрівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4504. | Кобилінський Єгор (Мигалківське НВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4505. | Кобилюк Марина (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4506. | Кобилюк Софія Григоіївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4507. | Кобилянський Володимир Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4508. | кобилянської вікторії романівні (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4509. | Кобиляцька Юлія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4510. | Кобичев Артем (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4511. | Коблова Алевтина Артемівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4512. | Кобрин Ангеліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4513. | Кобрин Кароліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4514. | Кобченко Ростислав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4515. | Кобчіков Марк Юрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4516. | Ковалевський Михайло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4517. | Ковалевський Олександр (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4518. | Коваленко Алеся Антонівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4519. | Коваленко Аміна Віталіївна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4520. | Коваленко Анастасія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4521. | Коваленко Андрій Дмитрович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4522. | Коваленко Андрій Олегович (Горохівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4523. | Коваленко Анжеліка Святославівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4524. | Коваленко Богдан Ігорович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4525. | Коваленко Віталій Сергійович (Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4526. | Коваленко Віталій Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4527. | Коваленко Георгій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4528. | Коваленко Дарія Василівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4529. | Коваленко Денис (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4530. | Коваленко Іван (ЗЗСО 94) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4531. | Коваленко Катерина (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4532. | Коваленко Кирил (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4533. | Коваленко Максим Олександрович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4534. | Коваленко Максим Русланович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4535. | Коваленко Микита Валерійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4536. | Коваленко Михаїл Георгийович (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4537. | Коваленко Назар (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4538. | Коваленко Наталія Дмитрівна (ОНВК №67) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4539. | Коваленко Олександр (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4540. | Коваленко Олександр Олексійович (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4541. | Коваленко Олександра Олегівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4542. | Коваленко Остап Юрійович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4543. | Коваленко Софiя Володимирiвна (Школа №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4544. | Коваленко Ярослав Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4545. | Ковалець Назар (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4546. | Ковалишина Кіра Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4547. | Ковалішина Вероніка Андріївна (Ульяновський НВК N 2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4548. | Коваль Андрій Валерійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4549. | Коваль Анна Антонівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4550. | Коваль Анна Миколаївна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4551. | Коваль Анна Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4552. | Коваль Аріна Анатоліївна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4553. | Коваль Давид (Плугівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4554. | Коваль Дмитро (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4555. | Коваль Євангеліна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4556. | Коваль Єлизавета Вікторівна (Одеська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4557. | Коваль Йосиф (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4558. | Коваль Катерина (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4559. | Коваль максим (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4560. | Коваль Марія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4561. | Коваль Матвій Ігорович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4562. | Коваль Соломія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4563. | Коваль Яків Вікторович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4564. | Ковальжі Михайло Віталійович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4565. | Ковальов Богдан Романович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4566. | Ковальов Віктор (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4567. | Ковальов Владислав (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4568. | Ковальов Давід Геннадійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4569. | Ковальов Даніїл (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4570. | Ковальов Дмитро Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4571. | Ковальов Іван Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4572. | Ковальов Максим (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4573. | Ковальов Марк (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4574. | Ковальов Микита (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4575. | Ковальов Назар (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4576. | Ковальов Олександр Сергійович (ХЗОШ № 91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4577. | Ковальова Дар’я (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4578. | Ковальова Еліна Костянтинівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4579. | Ковальова Ксенія Олександрівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4580. | Ковальова Софія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4581. | Ковальська Ксенія Сергіївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4582. | Ковальська Оксана Вячеславівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4583. | Ковальська Олена Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4584. | Ковальський В'ячеслав (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4585. | Ковальський Василь Романович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4586. | Ковальський Марко Юрійович (Галицький ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4587. | Ковальчук Андрій (Школа №3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4588. | Ковальчук Анна Русланівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4589. | Ковальчук Аркадій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4590. | Ковальчук Артем (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4591. | Ковальчук Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4592. | Ковальчук Артем (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4593. | Ковальчук Владислава Андріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4594. | Ковальчук Григорій Михайлович (СЗШ №22 імені В. Стефаника) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4595. | Ковальчук Данііл (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4596. | Ковальчук Данііл Вадимович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
4597. | Ковальчук Данііл Ігорович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:33 | |
4598. | Ковальчук Даніїл Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4599. | Ковальчук Дар'я Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4600. | Ковальчук Дмитро Сергійович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4601. | Ковальчук Іван (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4602. | Ковальчук Іван (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4603. | Ковальчук Іван (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4604. | Ковальчук Іван Миколайович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4605. | Ковальчук Іванна Миколаївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4606. | Ковальчук Ілля Миколайович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4607. | Ковальчук Каріна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4608. | Ковальчук кароліна (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4609. | Ковальчук Лілія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4610. | Ковальчук Маргарита Анатоліївна (Левківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4611. | Ковальчук Михайло (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4612. | Ковальчук Михайло Інокентійович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4613. | Ковальчук Олександр (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4614. | Ковальчук Софія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4615. | Ковальчук Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4616. | Ковальчук Юрій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4617. | Ковалюк Анна Василівна (Школа № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4618. | Ковалюк Катерина (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4619. | Ковбаса Артем (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4620. | Ковбасенко Богдана Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4621. | Ковбасенко Іван Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4622. | Ковбасюк-Дунько Денис Артемович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4623. | Ковбата Діана Матвіївна (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4624. | Ковбель Ксения (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4625. | Ковдрин Анастасія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4626. | Ковлер Роман Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4627. | Коврига Марія Анатоліївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4628. | Ковриженко Денис Михайлович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4629. | Коврижин Валентин Ігорович (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4630. | Ковтун Григорій Микитович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4631. | Ковтун Денис Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4632. | Ковтун Олександр Олександрович (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4633. | Когут Аріна (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4634. | Когут Богдан (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4635. | Когут Даніела Віталіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4636. | Когут Ольга Юріївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4637. | Когут Тереза Віталіївна (Школа №98 м.Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4638. | Когутенко Єлизавета Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4639. | Кодарук Сергій Миколайович (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4640. | Кодаченко Марія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4641. | Коденчук Марк (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4642. | Кодимська Єлизавета Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4643. | Кодульонок Назарій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4644. | Коєн Поліна Павлівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4645. | Кожевніков Юрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4646. | Кожемяка Клим (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4647. | Кожемякін Діоніс (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4648. | Кожуж Віктор (Первомайська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4649. | Кожухар Ангеліна (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4650. | Кожухар Матвій (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4651. | Кожушко Валерія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4652. | Кожушко Орест Тарасович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4653. | Козак Антоніна Геннадіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4654. | Козак Вероника Степановна (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4655. | Козак Віталій (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4656. | Козак Дар'я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4657. | Козак Злата (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4658. | Козак Олександр Олександрович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4659. | Козак Поліна Василівна (ХЗОШ № 91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4660. | Козак Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4661. | Козаков Андрій Віталійович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4662. | Козакова Лілія Сергіївна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4663. | Козаченко Ангеліна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4664. | Козаченко Ангеліна Валеріївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4665. | Козаченко Матвій Андрійович (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4666. | Козаченко Тимур (Криворізька ЗОШ №103) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4667. | Козеренко Марія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4668. | Козинець Дмитро (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4669. | Козинець Мирон Ярославович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4670. | Козир Вікторія (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4671. | Козир Георгій Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4672. | Козир Євгенія Олександрівна (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4673. | Козир Софія Олександрівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4674. | Козирєв Гордій (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4675. | Козирєв Олександр (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4676. | Козиряцький Данііл Олексійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4677. | Козич Анастасія Віталіївна (Снятинський ліцей імені Василя Стефаника) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4678. | Козіна Анастасія Миколаївна (Полтавська гімназія №17) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4679. | Козіна Софія Максимівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4680. | Козленко Василь Васильович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4681. | Козлов Іван (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4682. | Козлов Михайло (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4683. | Козлова Аліса Євгенівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4684. | Козлова Анастасія Максимівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4685. | Козлова Анастасія Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4686. | Козлова Дар'я (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4687. | Козлова Софія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4688. | Козловець Денис Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4689. | Козловська Анастасія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4690. | Козловська Анна Олексіївна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4691. | Козловська Вероніка (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4692. | Козловський Богдан Андрійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4693. | Козловський Вадим Романович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4694. | Козловський Владислав (ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4695. | Козловський Олександр Сергійович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4696. | Козловський Святослав (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4697. | Козлюк Артем (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4698. | Козоріз Варвара Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4699. | Козуб Маргарита Олександривна (Сугарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4700. | Козуб Микола (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4701. | Козьмін Ілля (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4702. | Козьол Анна-Тереза Бартломеївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4703. | Козюбра Ірина Юліївна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4704. | Козюра Артем Анатолійович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4705. | Козюра Дмитро Анатолійович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4706. | Козяр (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4707. | Козяренко Олег Олегович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4708. | Койчев Максим Валерійович (Ланжеронiвський лiцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4709. | Кокарев Дмитро Володимирович (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4710. | Кокіна Ганна Дмитріївна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4711. | Кокоша Тимофій Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4712. | Кокошко Софія (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4713. | Кокташ Дмитро (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4714. | Кокташ Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4715. | Кокуль Єва Олександрівна (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4716. | Колач Наталія Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4717. | Колач Роксолана Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4718. | Колбун Адріан (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4719. | Колбун Мілана (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4720. | Колбушкін Матвій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4721. | Колдовський Дмитро Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4722. | Колдун Поліна (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4723. | Коленченко Олександра (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4724. | Колеса Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4725. | Колесник Арсеній (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4726. | Колесник Артем Олексійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4727. | Колесник Владислав Григорович (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4728. | Колесник Євгенія Дмитрівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4729. | Колесник Кирил Романович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4730. | Колесник Михайло Вікторович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4731. | Колесник Ніка Русланівна (Block Language Club) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4732. | Колесник Ніка Русланівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4733. | Колесник Олександр Сергійович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4734. | Колесник Олена (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4735. | Колесник Павло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4736. | Колесник Р. (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4737. | Колесник Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4738. | Колесник Тимофій Вікторович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4739. | Колесник Юрій (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4740. | Колесников Владислав Ігорович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4741. | Колесникова Кристина (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4742. | Колесниченко Костянтин Вячеславович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4743. | Колесніков Владислав (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4744. | Колесніков Максим (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4745. | Колесніков Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4746. | Колеснікова Стефанія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4747. | Колесніченко Нікіта (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4748. | Колеущенко Максим (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4749. | Колєснік Микита Максимович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4750. | Колєснікова Яна Людвигівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4751. | Коливайло Андрій Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4752. | Коливайло В'ячеслав Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4753. | Колинюк Іоланта Михайлівна (Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4754. | Колісник Анна Юріївна (Вороненська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4755. | Колісник Єгор (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4756. | Колісник Ілля (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
4757. | Колісник Яна Юріївна (Вороненська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4758. | Колісніченко Катерина Сергіївна (Полтавський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4759. | Колмиков Артем Сергiйович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4760. | Колобкова Олександра (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4761. | Колобов Григорій (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4762. | Колобов Олександр (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4763. | Колодієнко Ксенія Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4764. | Колодій Варвара (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4765. | Колодій Ілля Віталійович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4766. | Колодій Микита Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4767. | Колодій Святослав (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4768. | Колодін Володимир Вікторович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4769. | Колодніцька Каріна Сергіївна (Дерев’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4770. | Колоднюк Софія Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4771. | Колодрівський Антон (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4772. | Колодяжна Катерина (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4773. | Колодяжна Марія Станіславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4774. | Колоколова Дана Андріївна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4775. | Коломаренко Тетяна Вадимівна (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4776. | Коломацька Анна Олексіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4777. | Коломієць Анастасія (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4778. | Коломієць Андрій (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4779. | Коломієць Єлизавета Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4780. | Коломієць Карина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4781. | Коломієць Максим Віталійович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4782. | Коломієць Матвій Денисович (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4783. | Коломієць Орест Віталійович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4784. | Коломоєць Тимур (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4785. | Колос Аліна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4786. | Колос Арсеній (Шишацька спеціалізована школа імені В.І. Вернадського) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4787. | Колос Карина Ростиславівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4788. | Колос Софія (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4789. | Колосов Вячеслав Павлович (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4790. | Колосов Олександр Дмитрович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4791. | Колосюк Владислав (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4792. | Колосюк Єлизавета Володимирівна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4793. | Колотило Анна (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4794. | Колотило Поліна (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4795. | Колотій Андрій Петрович (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4796. | Колотухін Віталій (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4797. | Колотуша Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4798. | Колпак Ірина Олексіїївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4799. | Колпаков Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4800. | Колпаков Максим Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4801. | Колупаєв Ілля (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4802. | Колупаєва Софія Василівна (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4803. | Колчанов Віктор Антонович (ЗШ №12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4804. | Кольєв Данило Сергійович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4805. | Кольцова Дар'я Володимирівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4806. | Кольцун Ніка Олександрівна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4807. | Коляда Євген Миколайович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4808. | Коляда Злата Вячеславівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4809. | Колядич Марк Віталійович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4810. | Коляка Вероника (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4811. | Коляса Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4812. | Командіна Аліна (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4813. | Комар Володимир Олександрович (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4814. | Комар Ілля Олегович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4815. | Комар Ірина (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4816. | Комар Ксенія Ігорівна (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4817. | Комар Маргарита Дмитрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4818. | Комар Марія Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4819. | Комар Микита Олегович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4820. | Комар Михайло (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4821. | Комаренка Ірина Олегівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4822. | Комаринський Роман Андрійович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4823. | Комарницька Ангеліна Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4824. | Комарницька Марія-Яна Іванівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4825. | Комарницький Олександр Костянтинович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4826. | Комаров Владислав Сергійович (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4827. | Комаров Денис Ігорович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4828. | Комаров Олександр (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4829. | Комарова Поліна Олександрівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4830. | Комаровський І.В. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4831. | Комаровський Микита Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4832. | Комарьова Маріка Романівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4833. | Комендант Глєб Олександрович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4834. | Комендат Олександр (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4835. | Комиза Олексій Романович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4836. | Комисар Анастасия Константинивна (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4837. | Комишан Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4838. | Комишна Юлія (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4839. | комієць кирил (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4840. | Комісар Аліса Іванівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4841. | Конак Апполінарія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4842. | Конарєв Микола (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4843. | Конахович Уляна Євгенівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4844. | Кондра Мар'яна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4845. | Кондратенко Анастасія (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4846. | Кондратенко Ангеліна Русланівна (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4847. | Кондратенко Діана Володимирівна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4848. | Кондратенко Марія Павлівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4849. | Кондратенко Яна Володимирівна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4850. | Кондратів Галина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4851. | Кондратовець Андрій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4852. | кондратьева Анастасія сергіївна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4853. | Кондратьєв Дмитро Сергійович (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4854. | Кондратьєв Олександр (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4855. | Кондратьєва Агнія Валентинівна (Луцька гімназія №18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4856. | Кондратьєва Марія (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4857. | Кондратюк Богдан (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4858. | Кондратюк Вікторія Олександрівна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4859. | Кондратюк Вікторія Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4860. | Кондратюк Іван Юрійович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4861. | Кондратюк Костянтин Олексійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4862. | Кондратюк Марія Олександрівна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4863. | Кондратюк Руслана (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4864. | Кондрушина Катерина (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4865. | Конець Владислав Віталійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4866. | конєв в с (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4867. | Конєв Дмитро (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4868. | Конєв Олександр (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4869. | Коник Олександр Павлович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4870. | Коник Тимофій (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4871. | Конкіна Світлана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4872. | Коновал Ілля (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4873. | Коновал Кирило Сергійович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4874. | Коновал Назар (Костянецький навчально-виховний комплекс) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4875. | Коноваленко Єгор Олегович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4876. | Коноваленко Марк Євгенійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4877. | Коновалова Анастасія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4878. | Коновалова Арина Андріівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4879. | Коновалова Уляна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4880. | Коновиченко Дар’я Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4881. | Конолош Ольга Іванівна (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4882. | Кононенко Ілля (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4883. | Кононенко Ілля Сергійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4884. | Кононенко Матвій Олегович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4885. | Кононенко Ярослав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4886. | Кононов Георгій Антонович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4887. | Кононов Святослав (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4888. | Кононова Марія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4889. | Конопат Юлія Вадимівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4890. | Конотоп Тетяна Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4891. | Коноховська Юлія (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4892. | Констандогло Іван (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4893. | Констанстантінов Єлисей Дмитрович (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4894. | Константинова Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4895. | Константиновська Вероніка Юріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4896. | Концур Катерина (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4897. | Концур Марія (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4898. | Конюхевич Максим (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4899. | Конюшняк Анна Анатоліївна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4900. | Копач Софія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4901. | Копєйка Мілена Русланівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4902. | Копил Олексій Ігорович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4903. | Копилець Михайло Михайлович (Римарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4904. | Копилов Арсеній Олегович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4905. | Копитов Денис (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4906. | Копичин Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4907. | Копійченко Софія Олександрівна (Школа №31 м. Миколаєва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4908. | Коптєва Марта (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4909. | Коптілов Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4910. | Коптюх Ярослав Володимирович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4911. | Корабельников Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4912. | Коральова Марія (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4913. | Кордан Гліб (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4914. | Кордик Олег Володимирович (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | 2019-12-07 16:57:33 | |
4915. | Корейба Дмитро (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4916. | Коренко Мілан Олегович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4917. | Корень Ірина Олегівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4918. | Корень Юлія Олександрівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4919. | Корець Дмитро (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4920. | Корецька Діана Володимирівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4921. | Корецька Марина (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4922. | Корецька Меланія (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4923. | Корецький Денис Леонідович (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4924. | Корецький Олександр Олександрович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4925. | Корж Костянтин Павлович (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4926. | Корж Світлана (Кочержинський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4927. | Корженевська Єва (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4928. | Коржова Дар'я (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
4929. | Корзун Валерія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4930. | Коріняк Данило (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:34 | |
4931. | Корман Тімур Едуардович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4932. | Корнiєнко Євген Віталійович (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | 2019-12-07 16:57:33 | |
4933. | Корнак Домінік (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4934. | Корнейко Ігор (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4935. | Корнейчук Денис (СШ №86) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4936. | Корнейчук Діана (СШ №86) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4937. | Корнеченкова Уляна Антонівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4938. | Корнєва Марія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4939. | Корницький Михайло Андрійович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4940. | Корніенко Мирослава Сергіївна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4941. | Корнієнко Анастасія Вікторівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4942. | Корнієнко Артем (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4943. | Корнієнко Артур Андрійович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
4944. | Корнієнко Вікторія Максимівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4945. | Корнієнко Дарья Євгенівна (Спеціалізована школа 1-3 ступенів-ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4946. | Корнієнко Дмитро Олексійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4947. | Корнієнко Каріна Костянтинівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
4948. | Корнієнко Микита (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4949. | Корнієнко Микита Євгеньович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4950. | Корнієнко Нікіта (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4951. | Корнієнко Нікіта (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4952. | Корнієнко Олена (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4953. | Корнійчук Владислава Вадимівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4954. | Корнійчук Роман (Natlen House) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4955. | Корнійчук Тарас Ігорович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4956. | Корнік Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4957. | Корнілов Андрій Олександрович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4958. | Корніцька Діана Володимирівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4959. | Корнута Андрій Юрійович (Яківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4960. | Коробейник Вікторія Олегівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4961. | Коробенюк Анастасія Павлівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4962. | Коробєйнікова Варвара Сергіївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4963. | Коробій Павло (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4964. | Коробка Іван Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4965. | Коробка Оксана (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4966. | Коробка Сніжана (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4967. | Коробко Гліб (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4968. | Коробко Максім (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4969. | Коробко Тимур (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2019-12-07 16:57:31 | |
4970. | Коробченко Марія Володимирівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4971. | Коробчина Дар'я (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4972. | Коров'яцька Єлизавета Василівна (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4973. | Коров'яцький Ілля Вадимович (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4974. | Коровець Вадим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4975. | Коровкін Руслан (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4976. | Коровяцька Вікторія Володимирівна (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4977. | Королёв Алексей Сергеевич (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4978. | Королевич Вадим Олегович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4979. | Короленко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4980. | Короленко Павло Петрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4981. | Король Iванна Ярославiвна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4982. | Король Анастасія (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
4983. | Король Ангеліна Андріїна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4984. | Король Андрій Володимирович (Школа №21 м.Луцьк) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4985. | Король Андрія Олегович (Спеціалізована школа №159) | 2019-12-07 16:57:31 | |
4986. | король артем (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4987. | Король Владислав (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4988. | Король Денис Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4989. | Король Дмитро (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4990. | Король Іван (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
4991. | Король Максим (Одеська ЗОШ № 100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4992. | Король Марина Вадимівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
4993. | Король Світлана Тарасівна (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4994. | Король Софія (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
4995. | Корольов Ілля (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4996. | Корольов Марк Тимурович (Соледарська ЗОШ №13) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4997. | Корольова Ксенія Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
4998. | Корольова Поліна Юріївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
4999. | Короп Вікторія Вячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5000. | Коропенко Каріна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5001. | Коропецька Валерія Олегівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5002. | Коросташов Дмитро Миколайович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5003. | Коросташовець Володимир Віталійович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5004. | Коростельова Ксенія Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5005. | Коростиченко Ангеліна Юріївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5006. | Коростій Єлизавета Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5007. | Коротаєва Катерина Олексіївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5008. | Коротинський Артем (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5009. | Коротич Станіслав Олександрович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5010. | Коротін Артем Андрійович (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5011. | Короткий Єгор (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5012. | Коротких Роман Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5013. | Коротких Яков (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5014. | Коротун Дарина (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
5015. | Коротун Діана Сергіївна (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5016. | Коротченков Данило (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5017. | Коротчук Анатолій (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5018. | Кортунова Поліна Павлівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5019. | Корчагина Елена Романовна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5020. | Корчагина Надежда Романовна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5021. | Корчагіна Віта Євгеніївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5022. | Корчак Ольга (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5023. | Корчаковська Дар'я Валеріївна (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5024. | Корчинська Каміла Богданівна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5025. | Корчинський Ігор Олегович (Буднянський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5026. | Корчмарчук Микола Олексійович (Ліцей №45) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5027. | Коршун Каріна Артурівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5028. | Корючев Данііл (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5029. | Корягін Ярослав Вячеславович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5030. | Корягіна Маргарита Віталіївна (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5031. | Корякіна Яна Аріфовна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5032. | Кос Антон (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5033. | Косаренко Анастасия (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5034. | Косенко Кіріл Олександрович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5035. | Косенко Любов (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5036. | Косенко Маргарита (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5037. | Косівчак Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5038. | Косінов Костянтин Миколайович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5039. | Косов Микола Анатолійович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5040. | Косов Олексій (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5041. | Косован Богдан (Кочержинський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5042. | Косован Марія Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5043. | Косович Вікторія (ЛСЗШ №71) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5044. | Косогова Кіра (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5045. | Косой Єва (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5046. | Косолап Данило (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5047. | Костенко (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5048. | Костенко Артем (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5049. | Костенко Артем Евгенійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5050. | Костенко Валерія Андріївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5051. | Костенко Володимир Євгенович (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5052. | Костенко Дарина (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5053. | Костенко Илля Дмитрович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5054. | Костенко Марія (Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5055. | Костенко Олександр (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5056. | Костенко Софія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5057. | Костенко Тимур Андреевич (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5058. | Костенков Кирил Анатолійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5059. | Костецький Антон (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5060. | Костецький Макар Володимирович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5061. | Костик Дмитро (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5062. | Костик Назар Володимирович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5063. | Костик Ольга (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5064. | Костира Олександр (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5065. | Костиря Андрій Васильович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5066. | Костишак Артур (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5067. | Костишин Марія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5068. | Костіна Аліна (Острівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5069. | Костіна Дар'я Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5070. | Костомарова Аріна Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5071. | Кострицький Богдан (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5072. | Кострома Камілла Антонівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5073. | Костромицький Тарас Максимович (Білгород-Дністровська ЗОШ #3) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5074. | Кострубяк Ніколь (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5075. | Костюк Артем (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5076. | Костюк Матвій Віталійович (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5077. | Костюк Микола (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5078. | Костюк Олександр Вікторович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5079. | Костюк Софія (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5080. | Костюкович Анна Іванівна (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5081. | Костюченко Валерiя Сергiiвна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5082. | Костюченко Валерія (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5083. | Костюченко Євангеліна Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5084. | Костюченко Назар Русланович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5085. | Костяк Тетяна Богданівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5086. | Костякова Марія Вікторівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5087. | Костяний Максим Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5088. | Костянтин Пирч (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5089. | Коськова Вероніка Ігорівна (Гімназія «Консул» №86) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5090. | Косюк Ольга Володимирівна (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5091. | Косюк Сергій Сергійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5092. | Косяк Вікторія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5093. | Кот Вікторія Олегівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5094. | Кот Остап Сергійович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5095. | Котвицька олександра (Житомирський екологічний ліцей №24) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5096. | Котельніков Олексій Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5097. | Котелюк Ольга Іванівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5098. | Котелянець Анастасія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5099. | Котенко Даша (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5100. | Котенко Кіра (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5101. | Котєгова Вікторія Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5102. | Котигорошко Тарас (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5103. | Котик Анастас (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5104. | Котилевська Серафіма (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5105. | Котищук Станіслав Дмитрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5106. | Котко Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5107. | Котляр Єва Сергіївна (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5108. | Котляр Назар Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5109. | Котляров Артур Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5110. | Котлярський Леон (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
5111. | Котлярський Нік Юрійович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5112. | Котович Віталій Володимирович (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5113. | Котович Давід (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5114. | Коток Вероніка (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5115. | Коток Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5116. | Котолуп Лев Юрійович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5117. | Котубей Лариса (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5118. | Котубей Михайло (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5119. | Котульський Андрій (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5120. | Котульський Богдан (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5121. | Котяй Роман (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5122. | Котяш Назарій Михайлович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5123. | Кофан Марія Олегівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5124. | Кохан Марина Віталіївна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5125. | Коханова Євгенія (Одеська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5126. | Кохреідзе Ані (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5127. | Коцар Валерія Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5128. | Коцур Артем Валерійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5129. | Коць Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5130. | Коцюб'як Вероніка (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5131. | Коцюба Олександр Володимирович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5132. | Кочерга Владислав Юрійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5133. | Кочерга Назар (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5134. | Кочергін Єгор Вячеславович (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5135. | Кочетигов Віталій Олександрович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5136. | Кочетов Матвій (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5137. | Кочкарьов Іван (Школа №17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5138. | Кочкарьов Олексій (Школа №17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5139. | Кочкін Михайло Олексійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5140. | Кочоян Рустам Русланович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5141. | Кочура Вікторія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5142. | Кочура Данило Дмитрович (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5143. | Кошарний Дмитро Володимирович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5144. | Кошева Мирослава Григоріївна (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5145. | Кошевий Дмитро Григорович (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5146. | Кошелєва Анастасія Миколаївна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5147. | Кошелюк Поліна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5148. | Кошкаров Михайло Олексійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5149. | Кошкарова Карина Олегівна (ХЗОШ № 91) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5150. | Кошкін Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5151. | Кошларов Марік Олександрович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5152. | Кошларов Микола Володимирович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5153. | Кошова Єлізавета (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5154. | Кошул Аліна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5155. | Кощій Євгенія Максимівна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5156. | Кравець Валерія Сергіівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5157. | Кравець Іван Ярославович (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5158. | Кравець Ілля Олександрович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5159. | Кравець Крістіна Григорівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5160. | Кравець Марія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5161. | Кравець Марія Ярославівна (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5162. | Кравець Микола Сергійович (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5163. | Кравець Святослав (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5164. | Кравз Аріна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5165. | Кравців Павло (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5166. | Кравцов Мирослав Сергійович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5167. | Кравцова Варвара Дмитрівна (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5168. | Кравцова Вікторія Володимирівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5169. | Кравцова Поліна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5170. | Кравченко (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5171. | Кравченко Анастасія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5172. | Кравченко Анастасія (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5173. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5174. | Кравченко Арсеній Юрійович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5175. | Кравченко Артем Олегович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5176. | Кравченко Вадим Максимович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5177. | Кравченко Вероніка Євгенівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5178. | Кравченко Владислава (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5179. | Кравченко Єва (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5180. | Кравченко Єва Сергіївна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5181. | Кравченко Єліна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5182. | Кравченко Злата Сергеевна (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5183. | Кравченко Ілля Сергійович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5184. | Кравченко Кирило Олександрович (Лісностінківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5185. | Кравченко Кіра Дмітрівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5186. | Кравченко Костянтин (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5187. | Кравченко Максим (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5188. | Кравченко Максим Володимирович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5189. | Кравченко Марія (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5190. | Кравченко Марк (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5191. | Кравченко Мілана Олександрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5192. | Кравченко Нікіта (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5193. | Кравченко Олександр Евгенович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5194. | Кравченко Олександра (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5195. | Кравченко Олександра (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5196. | Кравченко Олексій Олексійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5197. | Кравченко Поліна Денисівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5198. | Кравченко Ростислав Дмитрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5199. | Кравчишина Олена (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5200. | Кравчук Анастасія Андріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5201. | Кравчук Анастасія Олегівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5202. | Кравчук Артем Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5203. | Кравчук Денис Ігорович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5204. | Кравчук Діана (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5205. | Кравчук Діана Євгенівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5206. | Кравчук Єгор Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 126) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5207. | Кравчук Карина (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5208. | КРАВЧУК КОСТЯ (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5209. | Кравчук Максим Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5210. | Кравчук Марія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5211. | Кравчук Марко (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5212. | Кравчук Наталія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
5213. | Кравчук Нікіта Одеговий (Школа №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5214. | Кравчук Тетяна (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5215. | Кравчук Яків (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5216. | Краєв Максим (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5217. | Краєвська Софія (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5218. | Крайня Катерина Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5219. | Краля Анастасія (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5220. | Крамар Аделіна Русланівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5221. | Крамар Нікіта Олегович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5222. | Крамаренко Богдан Едуардович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5223. | Крамаренко Інна Віталіївна (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5224. | Крамаренко Кирило Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5225. | Крамаренко Павло Анатолійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5226. | Крамаренко-Кочубей Ярослав (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5227. | Крамарова Анфіса Григорівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5228. | Крамська Софія (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5229. | Крамський Данило Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5230. | Крапивна Альбіна Олександрівна (Formula) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5231. | Красевич Вероніка (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5232. | Красиворон Владислав Віталійович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5233. | Красильников Андрій (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5234. | Красіліч Матвій (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5235. | Красна Мар'янa (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5236. | Красна Милана Віталіївна (Запорізька ЗОШ № 30) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5237. | Красненко Нонна Олександрівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
5238. | Красний Володимир Володимирович (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5239. | Красников Артем (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5240. | Краснік Артем (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5241. | Краснова Діана (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5242. | Красновид Назар (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5243. | Красножон Леонід (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5244. | Краснолуцька Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5245. | Красноперова Аліса (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5246. | Краснопольська Аліса (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5247. | Краснопольська Катерина (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5248. | Красносельський Федір (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5249. | Красношапка Роман Олександрович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5250. | Краснощок Віктор Вікторович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5251. | Краснощок Марія Андріївна (Гімназія «Консул» №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5252. | Краснюк Владислав (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5253. | Красовська Єва Миколаївна (Броварська гімназія ім. С.І. Олійника) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5254. | Красовська Лариса (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5255. | Красовський Дмитро (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5256. | Красьоха Олександр (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5257. | Красьоха Олександр Васильович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5258. | Красюк Анна (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5259. | Красюк Златослава Юріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5260. | Красюк Ігор (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5261. | Кратюк Кирило (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5262. | Краштовська Аліса (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5263. | Креденцер Максим Євгенійович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5264. | Кремез Марк (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5265. | Кремінський Сократ Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5266. | Крепець Ростислав Антонович (Василівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:34 | |
5267. | Кресан Артемій Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5268. | Кресан Назарій Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5269. | Крещенецька Олександра Олександрівна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5270. | Крещенко Анастасія (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
5271. | Кривда Максим Віталійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5272. | Кривдюк Святослав Сергійович (Криворізька ЗОШ №93) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5273. | Кривенда Ева Валерiiвна (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5274. | Кривенко Анастасія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5275. | Кривенко Вероніка (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5276. | Кривенко Дамир Миколайович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5277. | Кривень Лук'ян (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5278. | Кривець Артем (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5279. | Кривич Оксана Миколаївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5280. | Кривич Олександр Євгенович (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5281. | Кривко Вероніка (Школа №3) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5282. | Кривов'яз Максим Андрійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5283. | Криволап Кіра Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5284. | Криволапова Олександра Олегівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5285. | Кривонос Мілана Олександрівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5286. | Кривоносенко Мілана (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5287. | Кривопляс Аліна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5288. | Криворученко Даніїл Сергійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5289. | Криворучко Дар'я (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5290. | Криворучко Максим Олександрович (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5291. | Криворучко Софія Вікторівна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5292. | Кривохата Тетяна Юріївна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5293. | Кривошапка Григорій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5294. | Кривошапка Михайло (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5295. | Кривошей Гліб (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5296. | Кривошея Давид (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5297. | Кривун Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5298. | Кривущев Артемій Валерійович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5299. | Кривущенко Євангеліна Валентинівна (Ямпільська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5300. | Кривущенко Марія Валентинівна (Ямпільська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5301. | Кривцова Катерина (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5302. | Кривякін Костянтин (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5303. | Кригель Майя Михайливна (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5304. | Крижанівська Ангеліна Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5305. | Крижанівська Карина Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5306. | Крижановський Валентин Миколайович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5307. | Крижевич Тимур Євгенович (Приватна школа "Наша школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5308. | Крижевська Марія (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5309. | Крижов Нікіта Сергійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5310. | Крикунова Марія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5311. | Крилік І.О. (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5312. | Крилкін Ілля Олександрович (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5313. | Крило Давід Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5314. | Крилов Костя (Школа № 12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5315. | Криловський Ігор Миколайович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5316. | Кримчак Маргарита (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5317. | Кримчук Олександр Богданович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5318. | Криницький Гліб Андрійович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5319. | Криницький Ілля (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5320. | Крисак Софія Іванівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5321. | Крисан Юрій (Криворізька ЗОШ №103) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5322. | Крисанова Ілона Сергіївна (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5323. | Крисін Олександр Павлович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5324. | Крисюк Дмитро Миколайович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5325. | Крит Єва Андріївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5326. | Крицька Аріна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5327. | Кришко Богдан Юрійович (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5328. | Кришталович Михайло (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5329. | Криштальова Аліна Володимирівнана (Світловодська СЗШ №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5330. | Криштопа Єлізавєта Максимівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5331. | Кріва Данило (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5332. | Крістін Олександр Олександрович (Первомайська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5333. | Крістіна Подольська Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5334. | Крішко Дар'я Іллівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5335. | Крмарова Валерія Дмитрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5336. | Кроліковський Назар Сергійович (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5337. | Кроль Анастасія Віталіївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5338. | Крот Анастасія Сергіївна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5339. | Крот Катерина Дмитрівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5340. | Кротенко Денис Сергійович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5341. | Крохмаль Софія Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5342. | Крошевич Ганна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5343. | Крубіч Катерина (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5344. | Кругляк Вероніка (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5345. | Кругляк Нікіта Олегович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5346. | Кружкова Марія (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5347. | Кружкова Софія Олексіївна (КОЗ "Чарівнянський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5348. | Крузель Владислав (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5349. | Крук Денис Юрійович (Селищанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5350. | Крук Дмитро Олександрович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5351. | Крук Злата (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5352. | Круліковський Даніл Ілліч (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5353. | Крупа Єлизавета (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5354. | Крупа Нікіта Артемович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5355. | Крупейник Ксенія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5356. | Крупенко Маргарита Іванівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5357. | Крупка Денис Дмитрович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5358. | Крупка Софія Владиславівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5359. | Крупнік Васіліса (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5360. | Крупович Володимир Олексійович (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5361. | Крупський Дмитро Ярославович (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5362. | Крутицький Данил (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5363. | Крутінь Каріна Максимівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5364. | Крутько Анастасія Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5365. | Круц Іван (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5366. | Крученюк Кіріл Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5367. | Крушиніцька Поліна Станіславівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5368. | Крюков Тимофій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5369. | Крючков Давид Олексійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5370. | Кряжкова Злата (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5371. | Крячек Гліб (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5372. | Крячко Артем Віталійович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5373. | Крячко Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5374. | Крячок Олександр Олександрович (Васильківська СЗШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5375. | Ксенджук Дмитрій (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5376. | Ксения Левчук (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5377. | Ксінчук Стефанія Володимирівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5378. | Ксьондз Діана (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5379. | Куб'юк Мирослав Васильович (Романівська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5380. | Куб'юк Софія Василівна (КУ ОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5381. | Кубанський Ігор (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5382. | Кубарич Ростислав Іванович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5383. | Кубишкін Євгеній Вікторович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5384. | Кубишко Аріна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5385. | Кубкіна Єлизавета Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5386. | Кублік Градімір (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5387. | Кубрак Вікторія Анатоліївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5388. | Кувшинець Вадим (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5389. | Кугай Назар (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5390. | Куделько Поліна Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5391. | Кудільчак Юрій Васильович (Більченський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5392. | Кудім Євгеній Костянтинович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5393. | Кудінов Ілля Олексійович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5394. | Кудінова Аміна (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5395. | Кудла Тимофій Віталійович (Сидорівський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5396. | Кудлай Костянтин Андрійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5397. | Кудлай Ксенія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5398. | Кудлій Валерія Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5399. | Кудлій Гліб (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5400. | Кудлюк Поліна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5401. | Кудрик Богдан Сергійович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5402. | Кудрявцев Єгор (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5403. | Кудрявцева Євгенія Львівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5404. | Кудрявцева Кристина (Криворізька ЗОШ №111) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5405. | Кудрявцева Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5406. | Кудрявцева Уляна Олександрівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5407. | Кудряшов Арсеній (Харківська санаторна школа №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5408. | Куждіна Уляна Олександрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5409. | Куженко Володимир Іванович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5410. | Кузенко Олександр (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5411. | Кузенкова Анна Романівна (Харківська гімназія 14) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5412. | Кузик Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5413. | Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5414. | Кузик Юлія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5415. | Кузнецов Артем Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5416. | Кузнецов Артур (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5417. | Кузнецова Евеліна Миколаївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5418. | Кузнецова Мілана Максимівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5419. | Кузнець Максим Володимирович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5420. | Кузнець Мілана (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5421. | Кузнєцов Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5422. | Кузнєцов Микита Олексійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5423. | Кузнєцов Михайло Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5424. | Кузнєцова Дар'я (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5425. | Кузнєцова Діана Євгенівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5426. | Кузнєцова Ірина (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5427. | Кузнєцова Марія (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5428. | Кузнєцова Поліна Олексіївна (НВК "ЯМБ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5429. | Кузнєчіхін Михайло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5430. | Кузнюк Роман Юрійович (Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5431. | Кузуб Назар Юрійович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5432. | Кузуб Павло (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5433. | Кузубова Єва (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5434. | Кузубова Софія (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5435. | Кузьма Анастасія Романівна (гімназія "Київська Русь") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5436. | Кузьма Софія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
5437. | Кузьменко Анна (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5438. | Кузьменко В'ячеслав Дмитрович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5439. | Кузьменко Денис Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5440. | Кузьменко Денис Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5441. | Кузьменко Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5442. | Кузьменко Іван Вячеславович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5443. | Кузьменко Карина Сергеевна (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5444. | Кузьменко Кіріл Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5445. | Кузьменко Лев (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5446. | Кузьменко Олександр Ігорович (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5447. | Кузьменко Софія Максимівна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5448. | Кузьменко Таїсія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5449. | Кузьменко Філіп Олександрович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5450. | Кузьмин Ігор (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5451. | Кузьмин Роман (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5452. | Кузьмина Ангелина Петровна (3) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5453. | Кузьмина Ліка (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5454. | Кузьмич Анастасія (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5455. | Кузьмич Костянтин (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5456. | Кузьмін Максим (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5457. | Кузьміна Анастасія Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5458. | Кузьміна Дар'я (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5459. | Кузьміна Євгенія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5460. | Кузьмінова Анна Максимівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5461. | Кузьмінський Іван Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5462. | Кузьмішен Віталій Вадимович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5463. | Кузякіна Олександра Максимовна (Харківська гімназія 14) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5464. | Кукавиця Олексій В*ячеславович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5465. | Кукла Антон Борисович (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5466. | Кукла Богдан Вікторович (Сидорівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5467. | Кукуня Анастасія (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5468. | Кукуня Дмитро Сергійович (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5469. | Кукуруза Вікторія Вадимівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5470. | Кукушка Світлана Валеріївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5471. | Кулiнiч Полiна Олександрiвна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5472. | Кулава Даніель (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5473. | Кулага Антон Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5474. | Кулагін Павєл (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 із поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5475. | Кулакова Єва (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5476. | Кулачка Артем Максимович (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5477. | Кулачок Єлизавета Юріївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5478. | Кулеба Ростислав (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5479. | Кулеша Ангеліна Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5480. | Кулешов Матвій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5481. | Кулешова Тетяна (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5482. | Кулик Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5483. | Кулик Арсен (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5484. | Кулик Владислав (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5485. | Кулик Владислава (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5486. | Кулик Володимир (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5487. | Кулик Ілля (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5488. | Кулик Максим Анатолійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5489. | Кулик Марія (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5490. | Кулик Марта (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5491. | Кулик Олег Олегович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5492. | Кулик Олександр Андрійович (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5493. | Кулик Олександра Артемівна (Школа №61) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5494. | Кулик Соломія (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5495. | Кулик Тетяна Костянтинівна (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5496. | Кулик Юлія Миколаївна (Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5497. | Кулинич Арсений Сергійович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5498. | Кулинич Кіра (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5499. | Куліков Кіріл (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5500. | Куліковська Вероніка (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5501. | Куліковська Юлія Юріївна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5502. | Кулініч Валентина Олегівна (Римарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5503. | Куліченко Олеся Анатоліївна (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5504. | Куліш Анастасія Вікторівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5505. | Куліш Аріна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5506. | Куліш Віталій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5507. | Куліш Дар`я Олексіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5508. | Куліш Маргарита (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5509. | Куліш Маргарита (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5510. | Куліш Микола (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5511. | Куліш Михайл (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5512. | Куліш Олександр (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5513. | Куліш Поліна (Ямпільська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5514. | Куліш Софія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5515. | Кулішова Софія (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5516. | Кульчик Марк (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5517. | Кульчик Поліна Юріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5518. | Кульчиковська Марія Михайлівна (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5519. | Кульчицька Злата (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5520. | Кульчицький В'ячеслав (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5521. | Кульчицький Іван Григорович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5522. | Кульчицький Михайло (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5523. | Кулямін Владислав Павлович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
5524. | Куляса Богдан Ігорович (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5525. | Кумечко Віолетта (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5526. | Кунгурцев Тихон Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5527. | Кундіус Антоніна Артемівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5528. | Куницька Дарина (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5529. | Куницький Артем (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5530. | Кунченко Євгенія (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5531. | Купич Ніна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5532. | Куприянчик Артур (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5533. | Купрій Вікторія Денисівна (Вільнянська ЗОШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5534. | Купрій Софія (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5535. | Купрійчук Дар`я Анатоліївна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5536. | Купріна Марія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5537. | Купцова Валерія (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5538. | Купченко Євгеній (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5539. | Кур'янінова Світлана Анатоліївна (КЗ «НВК «Єлизаветівська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ») | 2019-12-07 16:57:33 | |
5540. | Куракіна Софія Юріївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5541. | Куралов Д. (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5542. | Курамшин Владислав Анатолійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5543. | Куратченко Марія Михайлівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5544. | Кураускас Михайло (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5545. | Курбатов Давид Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5546. | Курбатов Олександр Віталійович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5547. | Курбатова Марія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5548. | Курбет Денис Олександрович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5549. | Курда Даніїл (Мигалківське НВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5550. | Курдіноич Катя Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5551. | Курдова Юлия Игоревна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5552. | Курдубакіна Анастасія Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5553. | Курельонок Ілля (Веселобалківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5554. | Курєнкова Аріна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5555. | Курилець Софія Ігорівна (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5556. | Курило Андрій Вадимович (Ніжинська гімназія № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5557. | Курило Артем Андрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5558. | Куриляк Олександр Ростиславович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5559. | Курищук Евеліна Василівна (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5560. | Курій Анастасія Володимирівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5561. | Курій Давид (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5562. | Курілін Артем Олександрович (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5563. | Куріло Єлизавета (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5564. | Куріненко Андрій Артемович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5565. | Курінна Ірина Олександрівна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5566. | Курінна Софія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5567. | Курінний Дмитро Олександрович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5568. | Курлакова Олена (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5569. | Курлейко Маргарита Олександрівна (Василівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:34 | |
5570. | Курниш Андрій (Процівська ЗОШ І ступеня) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5571. | Курниш Максим (Процівська ЗОШ І ступеня) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5572. | Курнюк Тетяна (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5573. | Куропятник Олександр (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5574. | Курочка Максим Ігорович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5575. | Курочкін Богдан Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5576. | Курочкіна Майя Михайлівна (Одеська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5577. | Курпіль Матвій Петрович (Топільська) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5578. | Курпітко_Дамір_Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5579. | Куртев Андрій Ільіч (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5580. | Куртяк Ольга (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5581. | Курусь Максим Віталійович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5582. | Курусь Юлія Миколаївна (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5583. | Кусень Роман-Святослав Андрійович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5584. | Кустова Анна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5585. | Кустурова Марія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5586. | Кусяк Вероніка Юріївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5587. | Кусяк Володимир Григорович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5588. | Кусяк Юлія Віталіївна (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5589. | Кутас Елизавета Андреевна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5590. | Кутасевич Вероніка Дмитрівна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5591. | Кутенко Євгенія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5592. | Кутенко Ярослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5593. | Кутинський Юрій (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5594. | Кутич Максим Михайлович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5595. | Кутімов Антон Ядгарович (Римарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5596. | Кутова Поліна (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5597. | Кутовенко Даніелла Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5598. | Кутузова Віра (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5599. | Кух Валерія Дмитрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5600. | Кухар Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5601. | Кухаренко Євген (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5602. | Кухарчук Антон Валерійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5603. | Кухарчук Єгор Дмитрович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5604. | Кухарчук Софія Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5605. | Кухта Єлизавета Станіславівна (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5606. | Кухта Михайло Володимирович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5607. | Кухтар Назар (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5608. | Кухтін Тимофій Олександрович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5609. | Куца Анна Олександрівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5610. | Куцан Ярослав (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5611. | Куцевич Анна (Гімназія №144) | 2019-12-07 16:57:34 | |
5612. | Куценко Данило Борисович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5613. | Куценко Єгор (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5614. | Куценко Єгор (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5615. | Куценко Марк Ігорович (Приватний Центр вивчення іноземних мов "In-Class") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5616. | Куцин Михайло (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5617. | Куцівська Єлизавета Миколаївна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5618. | Куцкевич Гліб Євгенович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5619. | Куцмида Софія Віталіївна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5620. | Кучабська Юстина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5621. | Кучаєв Федір (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5622. | Кучай Юлія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5623. | Кучер Влада Вадимівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5624. | Кучер Лук,ян Олександрович (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
5625. | Кучер Матвій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5626. | Кучер Наталія Віталіївна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5627. | Кучер Олександра (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5628. | Кучеренко Анатолій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5629. | Кучеренко Варвара Миколаївна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5630. | Кучеренко Вікторія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5631. | Кучеренко Владлен (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5632. | Кучеренко Всеволод (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5633. | Кучеренко Емілія Олегівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5634. | Кучеренко Ксенія (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5635. | Кучеренко Микола Андрійович (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5636. | Кучеренко Ольга (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5637. | Кучеренко Поліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5638. | Кучеренко Юлія Володимирівна (Делятинський ліцей №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5639. | Кучерук Дар'я (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5640. | Кучерявий Андрій Сергійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5641. | Кучерявий Денис Романович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5642. | Кучерявий Микола Вікторович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5643. | Кучинська Софія Миколаївна (Понінківський НВК) | 2019-12-07 16:57:34 | |
5644. | Кучков Андрій Андрійович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5645. | Кучкуда Аннаїда (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5646. | Кучкуда Аннаїда (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5647. | Кучма Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5648. | Кучма Милана Игоревна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5649. | Кучма Мирон (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5650. | Кучук Анастасия Леонидовна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5651. | Кушко Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5652. | Кушмунс Олександра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5653. | Кушнаренко Віра (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5654. | Кушнаренко Нікіта Валентинович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5655. | Кушнерік Роман Олеговіч (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5656. | Кушнерук Іван (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5657. | Кушнерчук Софія (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
5658. | Кушнєрчук Марія Володимирівна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5659. | Кушнєрьова Інна Олексіївна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5660. | Кушнір Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5661. | Кушнір Владислав (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5662. | Кушнір Владислава Михайлівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5663. | Кушнір Діана Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5664. | Кушнір Єлізавета (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5665. | Кушнір Матвій Анатолійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5666. | Кушнір Нікіта Ярославович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5667. | Кушнір Романа (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5668. | Кушнір Сергій Олексійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5669. | Кушнір Софія (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5670. | Кушнір Тимофій Олексійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5671. | Кушнір Тимофій Ярославович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5672. | Кушнір Ярослав (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5673. | Кушніренко Єлизавета Андріївна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5674. | Кушніренко Олексій Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5675. | Кушова Катерина (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5676. | Кушта Оксана Богданівна (Равська загальноосвітня школа) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5677. | Кущ Ілля (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5678. | Кущ Лука (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5679. | Кущ Марк (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5680. | Кущенко Владислав Дмитрович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5681. | Кущик Ольга (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5682. | Кущик Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5683. | Куючко Ігор Олександрович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5684. | Лiсова Софiя Юрiєвна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5685. | Лаба Марк (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5686. | Лабецький Святослав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5687. | Лабунець Домініка Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5688. | Лабушняк Нікіта Максимович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5689. | Лавлінська Вікторія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5690. | Лавренко Єлеазар (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5691. | Лаврентієв Костянтин Романович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5692. | Лаврентьєва Анастасія Вікторівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5693. | Лавренчук Антон Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5694. | Лавренчук Варвара Степанівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5695. | Лавренюк Вікторія ВІкторівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5696. | Лавренюк Марія Олександрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5697. | Лавренюк Тимофій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5698. | Лаврик Альона (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5699. | Лаврик Вероніка Андріївна (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5700. | Лаврик Тимофій (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5701. | Лавриненко Злата Євгенівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5702. | Лавриненко Кіра (Криворізька ЗОШ №103) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5703. | Лавринович Михайло (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5704. | Лавриш Милана Дмитрівна (Навчально-виховний комплекс № 183) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5705. | Лаврів Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
5706. | Лаврів Лілія Миколаївна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5707. | Лавров Максим (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5708. | Лаврова Мирослава В’ячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5709. | Лаврович Оксана (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5710. | Лаврук Ельвіра Євгеніївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5711. | Лагіш Станіслав (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5712. | Лагнюк Вікторія Олександрівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5713. | Лагода Еріка Антонівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5714. | Лагошна Олена Олександрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5715. | Лагута Анастасія Антонівна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5716. | Лагута Анастасія Володимирівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5717. | Лагутін Віталій Русланович (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5718. | Лагутін Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5719. | Лагуш Андрій (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5720. | Ладанівська Мирослава (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5721. | Ладигін Артур Віталійович (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5722. | Ладиченко Єлизавета (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5723. | Ладняк Борис Олександрович (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5724. | Лазаренко Алісія Олександрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5725. | Лазаренко Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5726. | Лазаренко Макс (Середня загальноосвітня школа №12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5727. | Лазаренко Мілана (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5728. | Лазарєва Ангеліна Віталіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5729. | Лазор Марта Романівна (Довжківська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5730. | Лазоренко Анна Олександрівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5731. | Лазоренко Тимофій Андрійович (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5732. | Лазурко Назарій (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5733. | Лайван Арістарх Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5734. | Лакоцький Тимур (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5735. | Лактіонова Марія Євгеніївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5736. | Ланда Дарія Василівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5737. | Ланда Олександра Василівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5738. | Ланда Софія (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5739. | Ланін Артем Романович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5740. | Ланова Марта (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5741. | Лантвіт Максим (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5742. | Лантінов Володимир (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5743. | Лантух Галина (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5744. | Ланченко Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5745. | Лапа Олександра Володимирівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5746. | Лапа Омкар Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5747. | Лапа Світлана Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5748. | Лапинський Сергій Вадимович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5749. | Лапін Іван Кирилович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5750. | Лапкін Володимир Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5751. | Лапкіна Аріна Василівна (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5752. | Лапко Марія (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5753. | Лаптєв Арсеній (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5754. | Лаптєв Владислав Сергійович (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:34 | |
5755. | Лаптєва Варвара Антоновна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5756. | Лаптій Каміла (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5757. | Лапухов Дарій (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5758. | Лапшова Поліна Павлівна (Гімназія №172 "Нивки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5759. | Ларіков Максим Андрійович (Запорізька ЗОШ № 30) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5760. | Ларіна Ксенія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5761. | Ларіонов Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5762. | Ларіонова Катерина Костянтинович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5763. | Ларченко Максим Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5764. | Ласійчук Вероніка (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5765. | Ласійчук Дем'ян Ігорович (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5766. | Ласійчук Катерина (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5767. | Ласійчук Марія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5768. | Ласкава ГС (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5769. | Ластівка Марічка Юріївна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5770. | Ластовецький Назар (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5771. | Ластовіна Дмитро Андрійович (Костянтинівська ЗШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5772. | Латаш Євген (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5773. | Латиніна Марія (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5774. | Латіннік Єгор Андрійович (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5775. | Лаур Едуард (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5776. | Лаур Катерина Миколаївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5777. | Лахай Віталій (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5778. | Лахай Олександр Андрійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5779. | Лахно Марія (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5780. | Лацимірська Кароліна Сергіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5781. | Лацік Тимофій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5782. | Лашин Іван (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5783. | Лашта Ірина Іванівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5784. | Лащ Богдан Романович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5785. | Лебеденко Михайло (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5786. | Лебеденко Софія Андріївна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5787. | Лебедко Захар Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5788. | Лебедко Макар Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5789. | Лебедок Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5790. | Лебедь Микола (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5791. | Лев Нікітін (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5792. | Лев Шишковський (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5793. | Левадський Олександр Сергійович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5794. | Левандовський Олександр Юрійович (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5795. | Левандовській Іван (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5796. | Леванідова Каміла Валеріївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5797. | Левенець Єва Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5798. | Левенталь Давід (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5799. | Левицька Ірина (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5800. | Левицька Марія Богданівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5801. | Левицький Михайло (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5802. | Левицький Тимофій (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5803. | Левін Ігор (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5804. | Левінсон Крістіна Едуардівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5805. | Левіт Роман Олегович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5806. | Левко Остап (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5807. | Левонюк Марія Костянтинівна (КЗ "СЗШ №2") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5808. | Левошко Вiктор Олегович (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5809. | Левченко Артем (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5810. | Левченко Вікторія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5811. | Левченко Владислав Романович (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5812. | Левченко Данило Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5813. | Левченко Дар'я (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5814. | Левченко Єва Дмитрівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5815. | Левченко Надія Андріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5816. | Левченко Ренат Анатолійович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5817. | Левченко Софія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5818. | Левченко Софія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5819. | Левченко Софія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5820. | Левченко Юрій (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5821. | ЛЕВЧЕНКОВА АНАСТАСІЯ (Користівський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5822. | Левчук Валерія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5823. | Левчук Катерина (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5824. | Левчук Софія (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5825. | Левчун Макар (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5826. | Левшун Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5827. | Легенченко Вікторія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5828. | Легенький Макар Данилович (КЗ "ХС НВК" ХОР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5829. | Легкий Антон (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5830. | Легкий Тимофій Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5831. | Легусь Артем (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5832. | Легуша Платон Антонович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5833. | Ледовська Єлізавета (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5834. | Ледовська Катерина (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5835. | Лежепьоков Ілля Сергійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5836. | Лежер Елізабет Вікторія (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5837. | Лежнін Кирило (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5838. | Лейфура Мішель Олександрівна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5839. | Лелека Софія Євгеніївна (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5840. | Лелет Вероніка (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5841. | лелюк макар олександрович (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5842. | Лемешко Ігор Петрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5843. | Лемещенко Алла Русланівна (Вознесенська ЗОШ № 6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5844. | Ленігевич Роман (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5845. | Ленцова Анастасія Антонівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5846. | леня волков (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5847. | Леон Саутенко (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5848. | Леонард Ірина (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5849. | Леонідов Юрій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5850. | Леонідова Кіра (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5851. | Леонов Макар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5852. | Леонова Марія Костянтинівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5853. | Леонова Надія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5854. | Леонтій Віталій Віталійович (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5855. | Леонтьєв Артем Віталійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5856. | Леонтьєв Міхаіл Олександрович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5857. | Леонтьєв Ярослав Юрійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5858. | Леончук Кіра (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5859. | Леочко Виолетта (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5860. | Лепеха Єгор Володимирович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5861. | Лепешко Богдан (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5862. | Лепещук Роман Петрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5863. | Лесик Даша (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5864. | Лесько Надія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5865. | Летенко Каріна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5866. | Летичевський Фелікс Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5867. | Лето Тимур Кристинович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5868. | Леус Захар (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5869. | Леушин Артем Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5870. | Леушина Олександра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5871. | Лех Дар'я (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5872. | Лешукова Поліна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
5873. | Лещенко Анна Олексіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5874. | Лещенко Назарій (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5875. | Лещов Єгор (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5876. | Лещук Анастасія (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5877. | Лещук Роман (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5878. | Лє В'єт Тієн (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5879. | Лє Вієт Лінь Хань (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5880. | Лє Нгуєн Ха Ві (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5881. | Лєжєнко Даіїл (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5882. | лєпшина милана (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5883. | Лєсков Андрій Русланович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5884. | Лєскова Анна Русланівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5885. | Лєсневський Максим Мирославович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5886. | Лєсной Давид Євгенович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5887. | Лєсов Ілля Олегович (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5888. | Лєсогоров Владислав Віталійович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5889. | Лєщинська Еліана (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5890. | Лєщов Іван Васильович (Херсонська гімназія № 3 ім. В.Ф.Заботіна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5891. | Лєщова Анастасія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5892. | Ли Богдан Анатольевич (Школа І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5893. | Либа Анна Сергіївна (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5894. | Ликова Анна Ігорівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5895. | Линда Соломія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5896. | Линкевич Роксоляна Василівна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5897. | Линник Дмитро (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5898. | Линник Рустам Русланович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5899. | Линок Єремій Сергійович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5900. | Линок Тимофій Сергійович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5901. | Лионг Туан Ханг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5902. | Лионг Туан Хоа (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5903. | Липецький Владислав Олексійович (Сапогівський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5904. | Липецький Роман Ігорович (Сапогівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5905. | Липка Аліна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5906. | Липка Дар'я Дмитрівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5907. | Липкань Матвій (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5908. | Липова Софія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5909. | Липовець Софія Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5910. | Липовська Уляна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5911. | Лис Жанна Андріївна (Карівська ЗШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5912. | Лис Олександр Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5913. | Лиса Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5914. | Лисак Катерина Виталивна (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5915. | Лисак Михайло Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5916. | Лисак Таміла (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5917. | Лисаченко Єгор (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5918. | Лисейко Евеліна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5919. | Лисенко Аліса Олександрівна (Грузьківський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5920. | Лисенко Альона Володимирівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5921. | Лисенко Анастасія Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5922. | Лисенко Веронiка Олегiвна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5923. | Лисенко Дар'я Анатоліївна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5924. | Лисенко Денис (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5925. | Лисенко Денис Денисович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5926. | Лисенко Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5927. | Лисенко Емілія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5928. | Лисенко Злата (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5929. | Лисенко Наталія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5930. | Лисенко Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5931. | Лисенко Радислав Мирославович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5932. | Лисенко Роман (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5933. | Лисик Матвій Дмитрович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5934. | Лисиця Павло Степанович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5935. | Лисняк Ярослав Андреевич (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5936. | Лисов Павло Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5937. | Лисова Тала (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5938. | Лисович Соломія (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5939. | Лисогор Денис Віталійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5940. | Листопад Єлизавета (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5941. | Листюк Дарія Олексвндрівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5942. | Лисун Олександра (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5943. | Лиськов Борислав Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5944. | Лисяк Марина Віталіївна (КЗ "ХНВК №21") | 2019-12-07 16:57:30 | |
5945. | Лисянська Сніжана Сергіївна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5946. | Литвин Аріна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5947. | Литвин В'ячеслав Вікторович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5948. | Литвин Данило Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
5949. | Литвин Даша (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5950. | Литвин Єлисей Олексійович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5951. | Литвин Ігор Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5952. | Литвин Марина Юріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5953. | Литвин Марія Геннадіївна (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:29 | |
5954. | Литвин Ольга (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5955. | Литвин Ростислав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5956. | Литвин Семен (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5957. | Литвин Тимофій Ярославович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5958. | Литвиненко Аліса (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5959. | Литвиненко Гордій (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5960. | Литвиненко Єва (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5961. | Литвиненко Єва Сергїївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5962. | Литвиненко Ілля (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5963. | Литвиненко Микола Дмитрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5964. | Литвиненко Олександр (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5965. | ЛИТВИНЕНКО СОФИЯ ВЛАДИМИРОВНА (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5966. | Литвиненко Софія Олегівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5967. | Литвинка Вікторія Олександрівна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5968. | Литвинов Юрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5969. | Литвинова Еліна Віталіївна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5970. | Литвинчук Мілоліка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5971. | Литвинюк Кароліна Ігорівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5972. | Литвинюк Кирило Євгенович (КЗ "НСЗШ №25") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5973. | Литвишко Дар’я Олександрівна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
5974. | Литовець Лев Леонідович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5975. | Литовченко Аліса (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5976. | Литовченко Олег (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5977. | Литовченко Уляна Богданівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5978. | Лихацький Гліб (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5979. | Лихач Анастасія Сергіївна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5980. | Лихитько Поліна Максимівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5981. | Лихобаба Єгор Ілліч (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5982. | Лиховид Ірина (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5983. | Лиходід Євгенія Андріївна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5984. | Лиходід Максим (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5985. | Лиходовська Євгенія (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5986. | Лихолат Дмитро (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5987. | Лихоліт Анна Олександрівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5988. | Лихоліт Олександр Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5989. | Лі Даніїл (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
5990. | Лі Елізабет Хйонховівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
5991. | Лі Михайло Олександрович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5992. | Лі Софія Віталіївна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
5993. | Лівінський Валентин (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
5994. | Лівінський Володимир (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
5995. | Лівша Арсеній Богданович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5996. | Лідич Анастасія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
5997. | Ліза Бершадська (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
5998. | Лізунов Георгій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
5999. | Лізунов Ілля Артурович (Запорізька гімназія №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6000. | Лікарпенков В'ячеслав (ThinkGlobal, Львів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6001. | Лілія Волощук (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6002. | Ліляков Тимофій Владиславович (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6003. | Ліманенко Сабіна Тахіровна (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6004. | Ліманова Анна (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6005. | Лінда Юрій Сергійович (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6006. | Лінкін Олексій (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6007. | Лінніков Владислав Данилович (Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6008. | Лінцов Ілля (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6009. | Лінцова Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6010. | Ліпатніков Броніслав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6011. | Ліпатова Анна Валеріївна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6012. | Ліпатова Аріна Іванівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6013. | Ліпіліна Софія Романівна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6014. | Ліпінський Андрій (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6015. | Ліпкіна Марианна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6016. | Ліповка Аркадій (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6017. | Ліпська Єлизавета Олександрівна (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6018. | Лісіцька Ульяна Володимірівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6019. | Лісник Артем Русланович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6020. | Лісниченко Крістіна Олегівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6021. | Лісновський Олександр Павлович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6022. | Лісова Катерина Валеріївна (Журжинецький НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6023. | Лісова Христина Анатоліївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6024. | Лісовська Аміна Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6025. | Лісовська Єва (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6026. | Лісовська Софія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6027. | Лісойван Ілля (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6028. | Літвін Єгор Русланович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6029. | Літвін Микита Андрійович (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6030. | Літвінов Лев Сергійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6031. | Літвінова Анастасія Артемівна (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6032. | Літвінова Валерія (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6033. | Літвінова Вікторія Вікторівна (Хутірський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6034. | літвінцева юлія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6035. | Літвінчук Нікіта (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6036. | Літвіцький Захар (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
6037. | Літковська Іванна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6038. | Літус Єва Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6039. | Ліфінцев Владислав (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6040. | Ліхацька Поліна (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6041. | Лічковська Софія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6042. | Ліщина Богдан Валентинович (Криворізька ЗОШ №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6043. | Ліщишина Софія Кирилівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6044. | Ліщук Максим Дем'янович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6045. | Лоба Владислав (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6046. | Лобанов Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6047. | Лобанов Олександр (КЗ КОР "КОЛІФКС") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6048. | Лобас Дар'я Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6049. | Лобас Кирило (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6050. | Лобач Захар (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6051. | Лобко Дарина Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6052. | Лобко Марія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6053. | Лобко Софія (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6054. | Лобов Іван Сергійович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6055. | Лобода Варвара Геннадіївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6056. | Лободін Петро Петрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6057. | Лободюк Віолетта Юріївна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6058. | Лобозинський Павло (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6059. | Ловейко Михайло Олексійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6060. | Логачевська Орина Олексіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6061. | Логачова Варвара Костянтинівна (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6062. | Логвиненко Адам (Think Global) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6063. | Логвиненко Адріана (Think Global) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6064. | Логвиненко Артем (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6065. | Логвиненко Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6066. | Логвиненко Діана Сергіївна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6067. | Логвиненко Євгеній Сергійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6068. | Логвиненко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6069. | Логвинова Софія (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6070. | Логвінов Іван (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6071. | Логінов Владислав Віталійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6072. | Логутова Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6073. | Лоєнко Софія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6074. | Лоза Володимир Володимирович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6075. | Лоза Евеліна Володимирівна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6076. | Лозбанік Максим Віталійович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6077. | Лозенко Сергій Вікторович (Вознесенська ЗОШ № 10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6078. | Лозинський Володимир Олексійо (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6079. | Лозинський Остап (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6080. | Лозінська Аліна (КЗ "Ліплявський НВК") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6081. | Лозінська Яна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6082. | Лозіцкий Орест Вікторович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
6083. | Лознова Каміла Костянтинівна (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6084. | Лозова Еліна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6085. | Лозовий Захар Павлович (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6086. | Лозовський Семен (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6087. | Лойко Вікторія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6088. | Локов Платон Ігорович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6089. | Локотош Еміль (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6090. | Локоть Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6091. | Локтева Єлизавета Костянтинівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6092. | Локтєва Марія Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6093. | Локтіонов Михайло (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6094. | Локтіонова Віра Олександрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6095. | Локшина Уляна Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6096. | Лола Вероніка Олегівна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6097. | Лола Ольга Віталіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6098. | Лоленко Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6099. | Ломажук Максим Олександрович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6100. | ЛомакаДаниїл Олегович (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6101. | Ломакін Артем (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6102. | Ломако Софія (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6103. | Ломаченко Герман (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6104. | Ломаченко Руслана (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6105. | ломов даниил дмитриевич (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6106. | Лопатинська Анастасія Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6107. | Лопатюк Катерина Ігорівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6108. | Лопушак Ангеліна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6109. | Лопушанський Назар (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6110. | Лопушнян Михайло Михайлович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6111. | Лопушок Андрій Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6112. | Лосев Владислав (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6113. | Лосінець Карина Сергіївна (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6114. | Лотоцька Варвара Вадимівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6115. | Лотоцький Святослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6116. | Лотц Маргарита (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6117. | Лошаденко Олександр Юрійович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6118. | Лошак Надія Василівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6119. | Лоян Нікіта Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6120. | Лу Ксенія (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6121. | Лубенцов Артем Валерійович (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6122. | Лубко Вікторія Юріївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6123. | Лугіна Марія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6124. | Лугова Дар'я Олексіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6125. | Луговий Гліб Віталійович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6126. | Луговий Гліб Олександрович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6127. | Луговий Даніїл Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6128. | Луговий І.В (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6129. | Луговська Таїсія Миколаївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6130. | Лугомирська Анастасія Миколаївна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6131. | Лужанська Мирослава Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6132. | Лужняк Ангеліна Степанівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6133. | Лужняк Єлизавета Степанівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6134. | Лузан Ярослава Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6135. | Лук’янчук Даніїл (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6136. | Лук'яненко Дар' я (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6137. | Лук'яненко Олександр Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6138. | Лук'яненко Таїсія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6139. | Лук'янець Ярослава (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6140. | Лук'яниця Артем Олександрович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6141. | Лук'янов Іван Сергійович (середня школа) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6142. | Лук'янов Михайло Сергійович (середня школа) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6143. | Лук'янович-Дуднік Марк Богданович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6144. | Лук'янченко Марія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6145. | Лук'янчикова Вероніка (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6146. | Лук'янчук Єлизавета (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6147. | Лук"янова Варвара Дмитрівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6148. | Лука Нікітенко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6149. | Луканюк Олена Русланівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6150. | Лукаш Дамір Євгенійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6151. | Лукаш Ярослав Олександрович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6152. | Лукашевич Варвара (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6153. | Лукашевич Дар'я Валеріївна (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | 2019-12-07 16:57:33 | |
6154. | Лукашевич Єлизавета (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6155. | Лукашевич Іван Олександрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6156. | Лукашевич Олександра Олександрівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6157. | Лукашенко Єва (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6158. | Лукашенко Софія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6159. | Лукашов Никита Сергеевич (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6160. | Лукашук Артем Віталійович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6161. | Лукієнко Злата Вячеславівна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6162. | Лукінчук Софія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6163. | Лукомський Михайло Сергійович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6164. | Лукомський Ю. (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6165. | Лунга Марія (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6166. | Лунегов Микита Євгенійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6167. | Луненко Наталія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6168. | Луніна Єлизавета (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6169. | Луніна Юлія Олексіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6170. | Луньова Олеся Сергіївна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6171. | Лунячек Катерина Станіславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6172. | Лупан Віталіна Іванівна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6173. | Луполова Неля Олексіївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6174. | Лутанюк Степан Юрійович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6175. | Луцев Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6176. | Луценко Анастасія Андріївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6177. | Луценко Данило Львович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6178. | Луценко Дмитро Романович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6179. | Луценко Іван Вікторович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6180. | Луцик Аліна Богданівна (Волосянківська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6181. | Луцик Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6182. | Луцишин Ганна Миколаївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6183. | Луцишина Поліна (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6184. | Луців Андрій (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6185. | Луців Юліанна (ЛЗШ № 43) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6186. | Луцюк Назар (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6187. | Лучин Христина Володимирівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6188. | Лучинін Максим (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
6189. | Лучишина Кіра Кирилівна (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6190. | Лучіна Злата (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6191. | Лучко Анна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6192. | Лучко Матвій Вадимович (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6193. | Лушпа Владислава Русланiвна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6194. | Лущаєнко Аріна Віталіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6195. | Лущак Анна Леонідівна (КЗ "Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6196. | Лущик Максим Григорович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6197. | Лущінська Яна (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6198. | Лысенко Кіріл Олександрович (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6199. | Льовіна Анна Денисівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6200. | Люба Максим Віталійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6201. | Любанська Стелла Максимівна (Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6202. | Любар Андрій Володимирович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6203. | Любиченко Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6204. | Любишко Євген Сергійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6205. | Любімова Ельвіра Андріївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6206. | Любінська Ярина Богданівна (Крупська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6207. | Любов Платон (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6208. | Любченко Костянтин Андрійович (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6209. | Людний Данило (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6210. | Люзний Олекасандр (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6211. | Люткевич Олена Сергіївна (Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6212. | Лютомський Ілья (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6213. | Люшин Ілля (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6214. | Люшина Софія (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6215. | Люшко Вадим (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6216. | Люшня Макар (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6217. | Лядська Діана Дмитрівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6218. | Лянзберг Ярослав Сергійович (Криворізька ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6219. | Ляпіна Валерія Костянтинівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6220. | Ляпіна Ольга Ярославівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6221. | Ляпко Еріка (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6222. | Ляскін Ярослав Іванович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6223. | Лях ілля Вячеславович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6224. | Ляхів Іван Ігорович (Більченський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6225. | Ляхів Наталія Степанівна (Більченський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6226. | Ляхімець Катерина (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6227. | Ляхов Георгій Сергійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6228. | Ляховенко Микита Сергійович (Романо-германська гімназія 123) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6229. | Ляховецький Олександр Олегович (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6230. | Ляховська Ксенія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6231. | Ляхоцька Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6232. | Ляшевська Поліна Володимирівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6233. | Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Лубенська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6234. | Ляшенко Вероніка (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6235. | Ляшенко Єгор Романович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6236. | Ляшенко Майя (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6237. | Ляшенко Марія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6238. | Ляшок Аріна Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6239. | Лященко Еліна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6240. | Лященко Марина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6241. | Лященко Юрій (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6242. | Лящук Софія Олегівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6243. | Мавлюдова Хадіджа Джамшидівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6244. | Мавлюкаэва Олена (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6245. | Мавричев Олександр (Школа №3) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6246. | мага макар (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6247. | Магдаленюк Анастасія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6248. | Магей Артем Іванович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6249. | Магід Мішель (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6250. | Мадараш Катерина (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6251. | Маденджі Софія Ахметівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6252. | Маєвська Вероніка (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6253. | Маєвська Карина (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6254. | Маєвський Максим (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6255. | Мажежа Олена Олегівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6256. | Мажнікова Аліна Дмитрівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6257. | Мазан Софія Сергіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6258. | Мазило Арсенiй Леонiдович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6259. | Мазін Ірина (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6260. | Мазниця Єва Олександрівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6261. | Мазніченко Олександра (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6262. | Мазняк Дмитро Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6263. | Мазур Анастасія Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6264. | Мазур Валентин Олександрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6265. | Мазур Каміла (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6266. | Мазур Левент Бюлентович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6267. | Мазур Лілія Сергіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6268. | Мазур Марія Ігорівна (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6269. | Мазур Матвій (ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6270. | Мазур Поліна (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6271. | Мазур Уляна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6272. | Мазуренко Марія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6273. | Мазуренко Надія (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6274. | Мазуренко ОлексійМиколайович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6275. | Мазурик Владислав Іванович (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6276. | Мазурик Єлизавета Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6277. | Мазурук Ілля Сергійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6278. | Мазуряк Василь (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6279. | Май Суан Мінь (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6280. | Майданик Анна Олександрівна (Криворізька СЗОШ №20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6281. | Майданик Кирило Андрійович (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6282. | Майданович Олександра Олександрівна (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6283. | Майдаченко Катерина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6284. | Майзус Ілля (Криворізька ЗОШ №103) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6285. | Майко Дмитро (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6286. | Майко Ксенія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6287. | Майкун Каріна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6288. | Майловська Поліна Юріівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6289. | Майоров Андрій (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6290. | Майоров Гордій (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6291. | Майорова Ірина Євгенівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6292. | Майорова Кіра (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6293. | Майорова Олена (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6294. | Майстер Ігор Олександрович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6295. | Майстренко Анастасія Віталіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6296. | Майстренко Марк (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6297. | Майстренко Матвій Геннадійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6298. | Майстренко Олександр Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6299. | Майстренко Олександра Ігорівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6300. | Майстренко Роман Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6301. | Майстрова Софія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6302. | Майструк Аміра Анатоліївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6303. | Майструк Анастасія (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6304. | Макада Владислава (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6305. | Макада Єва (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6306. | Макансі Джуді (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6307. | Макар Богдан Богданович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6308. | Макар Станіслав (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6309. | Макаревич Євгеній Едуардович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6310. | Макаревич Сергій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6311. | Макаренко Анастасія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6312. | Макаренко Валерія Анатоліївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6313. | Макаренко Вероніка Віталіївна (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6314. | Макаренко Владислав Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6315. | Макаренко Егор Миколайович (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6316. | Макаренко Іван Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6317. | Макаренко Мілана Олексіївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6318. | Макаренко Олександр Вячеславович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6319. | Макаренко Олександра Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6320. | Макаренко Степан Федорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6321. | Макарицький Арсен Русланович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6322. | Макарицький Марк Олександрович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6323. | Макаричев Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6324. | Макарін Олексій (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6325. | Макаров Владислав Олексійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6326. | Макаров Георгій Констянтинович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6327. | Макаров Мирослав Ігорович (Харківська ЗОШ № 36) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6328. | Макарова Аліна Євгенівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6329. | Макарова Дар’я Антонівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6330. | Макарова Софія Максимівна (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6331. | Макарович Д.І. (Великолазівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6332. | Макаровська Тетяна (Школа №95) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6333. | Макарук Вікторія Юріївна (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6334. | Макарук Олександр Юрійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6335. | Макарчук Вікторія (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6336. | Макарчук Ростислав (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6337. | Макеєв Гліб (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6338. | Макеєва Вероніка (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6339. | Макєєва Анастасія Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6340. | Макєєва Анна (Боярська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6341. | Маковей Богдан Сергійович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6342. | Маковецький Крістіан (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6343. | Маковєєнко Олеся Артемівна (Артемівська ЗОШ №12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6344. | Маковій Андрій Вікторович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6345. | Маковська Дана (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6346. | Маковська Лада (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6347. | Маковський Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6348. | Макогоненко Анастасія (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6349. | Макодзеба Марія Романівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6350. | Макодзьоба Олександра Василівна (гімназія "Київська Русь") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6351. | Макота Станіслав Сергійович (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6352. | Максим Добринець Русланович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6353. | максим зибаровский (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6354. | Максим Кравченко-Лозня (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6355. | Максим Шиян (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6356. | Максим Яхнич (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6357. | Максим'юк Валерія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6358. | Максим'як Михайло Юрійович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6359. | Максименко Анастасія Артемiвна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6360. | Максименко Валерия (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6361. | Максименко Дарія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6362. | Максименко Денис Юрійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6363. | Максименко Дмитро (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6364. | Максименко Марія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6365. | Максименко Марія Олександрівна (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6366. | Максименко Мирослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6367. | Максименко Назар Олександрович (Городський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6368. | Максименко Олександр (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6369. | Максименко Олександр Олексійович (Валявська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6370. | Максименко Роман Васильович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6371. | Максименко Юлія Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6372. | Максимець Аліса Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6373. | Максимишин Вероніка Віталіївна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6374. | Максимлюк Вероніка Андріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6375. | Максимов Іван Антонович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6376. | Максимова Дарина Максимівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6377. | Максимчук Борис (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6378. | Максимчук Олександр (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6379. | Максутов Тимур Ренатович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6380. | Макуха Костянтин Андрійович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6381. | Малайний Віталій Андрійович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6382. | Малакчі Артем (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6383. | Маланій Владислав Віталійович (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6384. | Маланчак Микола Михайлович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6385. | Маласаєва Софія (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6386. | Маласай Аріна Андріївна (КЗ "Перещепинський ООЗ №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6387. | Малахов Ярослав Андрійович (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6388. | Малахова Аріна Романівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6389. | Малаховецька Діана Сергіївнаіївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6390. | Малаціон Єлизавета Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6391. | Малашевська Анна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6392. | Малашевська Марія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6393. | Малеванов Артем (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6394. | Маленко Максим (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6395. | Маленков Євген (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6396. | Малецька Анастасія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6397. | Малєк Аман (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6398. | Малєнок Елеонора Сергіївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6399. | Малий Олександр Юрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6400. | Малий Юрій (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6401. | Малик Аліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6402. | Малик Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6403. | Малина Олег Борисович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:33 | |
6404. | Малинський Владислав (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6405. | Малих Мирослава Максимівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:34 | |
6406. | Малицька Вероніка (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6407. | Малиш Аліна Максимівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6408. | Малиш Анастасія Анатоліївна (КЗ "НСЗШ №6") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6409. | Малишко Владислав (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6410. | Малишко Єлизавета Валеріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6411. | Малишко Ірина (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6412. | Малівана Вікторія (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6413. | Малієнко Поліна Олександрівна (Андріївська СРШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6414. | Малік Іван (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6415. | Маліна Аріанна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6416. | Маліцька Дар'я (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6417. | Малкіна Софія Миколаївна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6418. | Малко Ілля (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6419. | Маллакурбанов Шаміль Расімович (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6420. | Малущенко Аліна Володимирівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6421. | Малчанов Олексій Костянтинович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6422. | Мальована Милана (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6423. | Мальований Владислав (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6424. | Малюга Евеліна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6425. | Малюгін Денис (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6426. | Малюкіна Марина Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6427. | Малютіна Катерина (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6428. | Маляр Анастасія (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6429. | Маляр Анастасія Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6430. | Маляр Галина Романівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6431. | Маляренко Надія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6432. | Малярчук Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6433. | Мамалига Софія Сергіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6434. | Мамалига Юлія (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6435. | Мамедова Аліна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6436. | Маментович Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6437. | Мамойленко Варвара (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6438. | Мамойленко Єгор Денисович (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6439. | Мамонов Сергій Олегович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6440. | Мамонтенко Юрий Евгеньевич (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6441. | Мамчич Арсеній (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6442. | Мамчур Адріан (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6443. | Мамчур Марія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6444. | Мамчур Олександра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6445. | Мамчур Роман (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6446. | Мамчур Уляна (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6447. | Манаєнков Тимур Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6448. | Манаков Олександр (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6449. | Манастирний Григорій Ярославович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6450. | Мандзій Емілія Назаріївна (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6451. | Мандибура А.О. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6452. | Мандій Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6453. | Мандролько Ксенія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6454. | Мандюк Артем Юрійович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6455. | Манєкін Кирило Олександрович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6456. | Манжак Евеліна (Мигалківське НВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6457. | Манжула Софія Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6458. | МАНЗАР САША (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6459. | Манзуля Анна Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6460. | Манзюк Євген Вікторович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6461. | Маніхін Ілля Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6462. | Маніш Данііл Олексійович (Ямпільська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6463. | Манник Діана Дмитрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6464. | Мановський Назар Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6465. | Манойленко Віктор (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6466. | Манойло Артем Юрiйович (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6467. | Манойло Ярослав Юрiйович (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6468. | Мансарлійський Олександр (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6469. | Мантач Тимофій Олександрович (Одеська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6470. | Мануйленко Владислава (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6471. | Мануйлов Дамір Олегович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6472. | Мануйлова Марія Олександрівна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6473. | Мануков Даніїл Сергійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6474. | Мануліков Артур Євгенійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6475. | Манько Дмитро Олегович (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6476. | Маняк Марта Ігорівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6477. | Мар'янко Маріанна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6478. | Мар'яновський Микита (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6479. | Мараренко Владислава (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6480. | Мараренко Марія (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6481. | Мараховська Тамара (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6482. | Мараховська Тетяна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6483. | Маргарит Максим (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6484. | Маргарита Смірнова (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6485. | Мардаль Емілія (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6486. | Маренко Катерина Євгеніївна (КЗ "Ліплявський НВК") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6487. | Марець Ярослав (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6488. | Марєнюк Кирило Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6489. | Маржан Каріна Олександрівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6490. | Марина Карпенко Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6491. | Марина Кравченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6492. | Мариніч В.П. (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6493. | Маринко Злата (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6494. | Мариновський Вацлав Євгенович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6495. | Мариняк Юрій Михайлович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6496. | Марищук Тетяна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6497. | Марін Ілля Ігорович (Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6498. | Марія Коновалова (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6499. | Марія Лазебна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6500. | Марія Некрасова (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6501. | Марія Попова (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6502. | Марк Мicьков (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6503. | Марк Яхнич (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6504. | Маркіян Барков (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6505. | Марко Марченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6506. | Марков Лев (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6507. | Маркова Анна Александровна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6508. | Маркович Адріана Андріївна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6509. | Марковиченко Светлана Евгениевна (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6510. | Марковська Анастасія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6511. | Маркуц Меланія Ігорівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6512. | Мармизко Єлизавета (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6513. | Мармиш Катерина (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6514. | Мармиш Поліна (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6515. | Мармусевич Марія Леонідівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6516. | Марочка Антон (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6517. | Мартин Марк Віталійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6518. | Мартиненко Вероніка Сергіівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6519. | Мартиненко Віктор Дмитрович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6520. | Мартиненко Діана Євгеніївна (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6521. | Мартиненко Євгеній Володимирович (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6522. | Мартиненко Марія Євгенівна (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6523. | Мартиненко Марія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6524. | Мартиненко Назар Віталійович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6525. | Мартинишин (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6526. | Мартинишин Андріан (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6527. | Мартинишин Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6528. | Мартинов Дмитро Денисович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6529. | Мартинов Ілля Юрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6530. | Мартинов Клім (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6531. | Мартинов Тимофій (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6532. | Мартинова Аліса Дмитрівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6533. | Мартинова Анастасія Максимівна (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6534. | Мартинова Анастасія Юріївна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6535. | Мартинова Марія Юріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6536. | Мартинова Поліна Геннадіївна (Ліцей ім.В.Чорновола Івано-Франківської міської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6537. | Мартинова Софія Іванівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6538. | Мартинова Эрика (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6539. | Мартинчук Георгій Вікторович (Криворізька СШ №74) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6540. | Мартинюк Анастасія Віталііївна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6541. | Мартинюк Анастасія Миколаївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6542. | Мартинюк Арсен Анатолійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6543. | Мартинюк Валерія Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6544. | Мартинюк Вікторія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6545. | Мартинюк Даніель Вячеславович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6546. | Мартинюк Дар'я Сергіївна (Школа №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6547. | Мартинюк Дарина Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6548. | Мартинюк Дмитро Миколайович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6549. | Мартинюк Ілля Дмитрович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6550. | Мартинюк Максим (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
6551. | Мартинюк Марія Михайлівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6552. | Мартинюк Святослав (СЗШ 40) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6553. | Мартинюк Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6554. | Мартинюк Софія Анатоліївна (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6555. | Мартиросян Астхік Мурадівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6556. | Мартиченко Кирило Вікторович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6557. | Мартынова Полина Максимовна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6558. | Маруда Богдан (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6559. | Марунько Олександра (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6560. | Марушко Кірілл (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6561. | Марущак Каріна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6562. | Марущак Крістіна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6563. | Марущак Марта Андріївна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6564. | Марущак Олександр Сергійович (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6565. | Марфола Нікіта Дмитрович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6566. | Марценковська Марія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6567. | Марценюк Анастасія Олегівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6568. | Марценюк Олександра (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6569. | Марчак Святослав (Хутірська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6570. | Марчак Соломія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6571. | Марченко Анастасія Костянтинівна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:29 | |
6572. | Марченко Андрій (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6573. | Марченко Анна (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6574. | Марченко Богдан (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6575. | Марченко Вероніка (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6576. | Марченко Владислав Костянтинович (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6577. | Марченко Володимир (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6578. | Марченко Давид (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6579. | Марченко Данило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6580. | Марченко Діана (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6581. | Марченко Діана (Хутірська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6582. | Марченко Дмитрій Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6583. | Марченко Єгор Андрійович (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6584. | Марченко Кирило Андрійович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6585. | Марченко Матвій Володимирович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6586. | Марченко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6587. | Марченко Олеся Ярославівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6588. | Марченко Роман (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6589. | Марченко Руслан (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6590. | Марченко Христина Романівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6591. | Марченко Ярослав Валерійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6592. | Марчинський Антон Віталійович (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6593. | Марчук Аліна Борисівна (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6594. | Марчук Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6595. | Марчук Анастасія Сергіївна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6596. | Марчук Катерина Василівна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6597. | Марчук Катерина Сергіївна (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6598. | Марчук Максим Миколайович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6599. | Марчук Назар (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6600. | Марчук Олександр (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6601. | Марчук Софія (ThinkGlobal, Львів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6602. | Марчук Софія Олександрівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6603. | Марчук Софія Олександрівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6604. | Марчук Яна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6605. | Маршалюк Динило (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6606. | Маршалюк Дмитро (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6607. | Маршутка Христина (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6608. | Маряк Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6609. | Масаковська Юлія Сергіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6610. | Масалікіна Кіра Ярославівна (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6611. | Масалітіна Яна Олегівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6612. | Масейко Тетяна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6613. | Масленнікова Юлія (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6614. | Маслиган Валентин (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6615. | Маслій Артем (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6616. | Маслій Владислав Віталійович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6617. | Маслій Степан (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6618. | Маслов Глєб (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6619. | Маслов Денис (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6620. | Маслов Іван Вікторович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6621. | Маслов Нікіта (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6622. | Маслоїд Вікторія (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6623. | Маслюков Михайло Артурович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6624. | Маслюченко Анна Сергіївна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6625. | Масляніцин Олександр (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6626. | Массалов Андрій Андрійович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6627. | Мась Мілана (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6628. | Масюк Соломія Артемівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6629. | Масюткіна Альона Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6630. | Матвiєнко Єгор Андрiйович (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6631. | Матвеєва Софія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6632. | Матвєєв Володимир Іванович (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6633. | Матвєєва Анна- Марія (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6634. | Матвєєва Катерина (Криворізький професійний ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6635. | Матвєєва Катерина Іванівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6636. | Матвєєва Мар`я Дмитрівна (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6637. | Матвіенко Кіра (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6638. | Матвієнко Ангеліна Сергіївна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6639. | Матвієнко Марія Олексіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6640. | Матвієнко Олена (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6641. | Матвієнко Софія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6642. | Матвієнко Софія Олегівна (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6643. | Матвіїв Анна (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
6644. | Матвій Карп'як (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6645. | Матвій Кирпа (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6646. | Матвій Тетяна (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6647. | Матвійчук Анна Володимирівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6648. | Матвійчук Артем Андрійович (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6649. | Матвійчук Георгій Володимирович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6650. | Матвійчук Поліна (СШ №86) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6651. | Матвійчук Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6652. | Матейчик Василь Васильович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6653. | МАТЕРАЦЬКА АНАСТАСІЯ ВАСИЛІВНА (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6654. | Матійко Світлана (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6655. | Матійчук Євген Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6656. | Матійчук Святослав Іванович (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6657. | Матіка Давид (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6658. | Матіюк Дарій Володимирович (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6659. | Матіяш Мар'яна Ігорівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6660. | Матла Юлія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6661. | Матлага Анна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6662. | Матросова Єлизавета Дмитрівна (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6663. | Матус Ксенія Олександрівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6664. | Матусар Софія Вадимівна (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6665. | Матусевич Нікіта Сергійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6666. | Матушкін Олександр (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6667. | Матушкіна Уляна Олексіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6668. | Матчин Дмитро Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6669. | Матьола Макар (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6670. | Матьошко Дмитро (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6671. | Матюніна Вікторія Вікторівна (Високівська ЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6672. | Матюхов Ілля (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6673. | Матюшенко Дмитро Олексійович (Городський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6674. | Матюшін Марк Сергійович (Полтавська гімназія №33) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6675. | Матюшкіна Анна Дмитрівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6676. | Матяш Дар»я Василівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6677. | Махлін Марк Євгенович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6678. | Махмудова Мілана Магірівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6679. | Махник Михайло Васильвич (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6680. | Махно Данііл (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6681. | Махно Кирило (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6682. | Махонько Дарина Володимирівна (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6683. | Мацегора Максим Юрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6684. | Мацей Марія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6685. | Мацекас Володимир Костянтинович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6686. | Мацепа Катерина Андріївна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6687. | Мацигон Іван Володимирович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6688. | Мацишин Каріна Олегівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6689. | Мацишина Софія (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6690. | Маціпура Марія Володимирівна (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6691. | Маціпура Нестор (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6692. | Маціяко Марія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6693. | Мацків Марія Дмитрівна (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6694. | Мацко Дмитро Русланович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6695. | Мацнєв Ілля Ігорович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6696. | Мацнєва Анастасія Ігорівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6697. | Мацокіна Іванна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6698. | Мацьків Емілія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6699. | Мацько Максим (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6700. | Мацюк Володимир (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6701. | Мацюк Ілона Вадимівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6702. | Мацюченко Володимир Віталійович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:33 | |
6703. | Мачак Володимир (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6704. | Мачигін Ілля Олександрович (ЗНВК "Мрія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6705. | Мачок Наталія Юріївна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6706. | Машинка Іван Володимирович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6707. | Машкова Софія (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6708. | Машовець Тімур (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6709. | Машталір Варвара Сергіївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6710. | Мащенко Данило (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6711. | Мегеден Олександра Іванівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6712. | Мегек Євгенія Павлівна (Бочковецький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6713. | Медведенко Артем Олексійович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6714. | Медведєв Аркадій (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6715. | Медведєв Іван Костянтинович (ТОВ "СЗНЗ "Британіка Скул""") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6716. | Медведєв Тимофій Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6717. | Медведєва Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6718. | Медведчук Дана (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6719. | Медведчук Тихон Віталійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6720. | Медведюк Дарина Андріївна (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6721. | Медвідь Юрій Романович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6722. | Меденець Вероніка Василіївна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6723. | Медергасова Діана (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6724. | Медідь Софія (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6725. | Медов"як Андрій Вікторович (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6726. | Медов"як Антон Вікторович (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6727. | Медова Моніка (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6728. | Медолазова Аріна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6729. | Медончак Руслан (Школа №) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6730. | Медончак Руслан Олегович (Школа №) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6731. | Медуна Ярослав (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6732. | Межова Вікторія Олександрівна (Вільнянська ЗОШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6733. | Мекшун Анастасія Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6734. | Меланіч Ілля Євгенович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6735. | Мелащенко Максим (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6736. | Мелащенко Тимур Дмитрович (Краматорська ЗОШ №30) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6737. | Мележик Даніелла Олексіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6738. | Мелещенко Вероніка Олександрівна (Полтавський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6739. | Меліженко Єлизавета Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6740. | Мелікян Валерій Каройович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6741. | Мельготченко Роман (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6742. | Мельник Аліна Павлівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6743. | Мельник Анастасія Віталіївна (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6744. | Мельник Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6745. | Мельник Анна Валентинівна (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6746. | Мельник Анна Валентинівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6747. | Мельник Анна Дмитрівна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6748. | Мельник Аріна Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6749. | Мельник Арсеній (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6750. | Мельник Вадим Ігорович (ТОВ "СЗНЗ "Британіка Скул""") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6751. | Мельник Васіліна Дмитрівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6752. | Мельник Виктория Юрьевна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6753. | Мельник Денис (Кочержинський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6754. | Мельник Діана (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6755. | Мельник Евеліна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6756. | Мельник Єгор (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6757. | Мельник Єгор Ігорович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6758. | Мельник Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6759. | Мельник Іван (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6760. | Мельник Катерина Олександрівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6761. | Мельник Крістіна Володимирівна (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6762. | Мельник Лук'ян Дмитрович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6763. | Мельник Максим (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6764. | Мельник Максим Вікторович (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6765. | Мельник Максим Сергійович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6766. | Мельник Марія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6767. | Мельник Марія (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6768. | Мельник Марія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6769. | Мельник Матвій Петрович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6770. | Мельник Михайло Миколайович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6771. | Мельник Назар Миколайович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6772. | Мельник Наталія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6773. | Мельник Олександр Олександрович (Миколаївська загальноосвітня школа № 11) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6774. | Мельник Поліна (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6775. | Мельник Тереза Денисівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6776. | Мельник Тимофій Антонович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6777. | Мельник Тимур (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6778. | Мельник Яна Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6779. | Мельник Ярина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6780. | Мельник Ярослав Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6781. | Мельников Артем Володимирович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6782. | Мельников Павло (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6783. | Мельникова Меланія Сергіївна (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6784. | Мельниченко Артем (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6785. | Мельниченко Денис Миколайович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6786. | Мельничук Анастасія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6787. | Мельничук Ангеліна Віталіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6788. | Мельничук Артем Віталійович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6789. | Мельничук Власта Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6790. | Мельничук Вселіна Володимирівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6791. | Мельничук Гліб (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6792. | Мельничук Денис Андрійович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6793. | Мельничук Денис Васильович (Яківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6794. | Мельничук Дмитро (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6795. | Мельничук Єлизавета (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6796. | Мельничук Єлизавета Олегівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
6797. | Мельничук Злата Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6798. | Мельничук Катерина (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6799. | Мельничук Майя (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6800. | Мельничук Маргарита (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6801. | Мельничук Мілана (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6802. | Мельніков Максим Юрійович (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6803. | Мельніков Микита (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6804. | Мельнікова Варвара Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6805. | Мельчуцька Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6806. | Ментова Анна Андріїївна (Підгороднянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6807. | Менчинська Анна Вадимівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6808. | Менько Діана Євгенівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6809. | Менько Яна Вячеславівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6810. | Меньшикова Валерія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6811. | Мережинська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6812. | Мережко Ігор Романович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6813. | Меренков Максим (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6814. | Меренкова Вероніка (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6815. | Мержвинська Ілона Юріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6816. | Мерзлікін Олег (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6817. | Мерзляков Лев Геннадійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6818. | Мерзлякова Яна (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6819. | Мерінов Олександр Павлович (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6820. | Мерліч Дмітрій Олександрович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6821. | Мерунко Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6822. | Мерхеж Адам (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
6823. | Мерхель Злата (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6824. | Месле Оскар Маттіасович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6825. | Метошоп Ростислав (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
6826. | Метчинська Вікторія (Think Global) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6827. | Мехдиева Гюльнар Наби кызы (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6828. | Мехеда Катерина Сергіївна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6829. | Мехтієва Аміна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6830. | Мешбейн Михайло Феліксович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6831. | Мешков Нікіта (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6832. | Мещеряков Єлисей Володимирович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6833. | Мещеряков Кірілл (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6834. | Мєхтиєва Діана (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6835. | Мигаль Роман (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
6836. | Мигас Марія Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6837. | Мигович Яна Олегівна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6838. | Мигуля Владислав (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6839. | Мидько Єва-Ангеліна (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6840. | Мизіна Тетяна Юріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6841. | Микита Катерина (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6842. | Микитин Софія Ярославівна (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6843. | Микитин Ярема Ярославович (ЛГ "Престиж") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6844. | Микич Роман Тарасович (Равська загальноосвітня школа) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6845. | Микола Кривецький (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6846. | Миколаєнко Мирослава Володимирівна (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6847. | Миколюк Дар'я Володимирівна (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6848. | Микосянчик Ілона Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6849. | Микуш Матвій Романович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6850. | Милейко Тетяна Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6851. | Милий Іван Андрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6852. | Милян Михайло (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6853. | Миненко Артем Олександрович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6854. | Минько Вадим (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6855. | Минько Давід (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6856. | Миняйло Георгий (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6857. | Миргород Всеволод (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6858. | Миргородська-Парфенюк Мирослава (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6859. | Мирдіна Валерія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6860. | Миролюбова Вероника Александровна (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6861. | Мироненко Ангеліна Артурівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6862. | Мироненко Артем Володимирович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6863. | Мироненко Вероніка Олегівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6864. | Мироненко Едуард Павлович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6865. | Мироненко Іван Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6866. | Мироненко Максим Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6867. | Мироненко Світлана Володимирівна (Рубіжанське відділення Відокремленого підрозділу "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6868. | Миронець Тарас Дмитрович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6869. | Миронов Євген Валентинович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6870. | Мироновська Ангеліна Вадимівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6871. | Миронюк Анна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6872. | Мирослав Григоренко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6873. | Мирослава Власенко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6874. | Мирослава Ткачова (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6875. | Мирошник Анастасія Максимівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6876. | Мирошник Михайло Максимович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6877. | Мирошниченко Анастасія Богданівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6878. | Мирошниченко Антон Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6879. | Мирошниченко Давид Васильович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6880. | Мирошниченко Олег Романович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6881. | Мисик Анастасія Євгенівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6882. | Мисік Артем Васильович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6883. | Митенко Іван Іванович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:29 | |
6884. | Митрофанова Катерина Андріївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6885. | Митяненко Надежда Вадимовна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6886. | Михайленко Аня (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6887. | Михайленко Артем (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6888. | Михайленко Вероніка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6889. | Михайленко Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6890. | Михайленко Єва Вікторівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6891. | Михайленко Єлизавета (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6892. | Михайленко Кирилл Андрійоич (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6893. | Михайленко Михайло (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6894. | Михайленко Русаліна Миколаївна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6895. | Михайлик Кирил (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6896. | Михайлицька Тетяна Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6897. | Михайличенко Назар Васильевич (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6898. | Михайлишин Каміла Романівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6899. | Михайліченко Вадим (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6900. | Михайліченко Гліб Вілімінович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6901. | Михайло Боровик (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6902. | Михайло Кравченко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6903. | Михайло Маслянський (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6904. | Михайлов Антон Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6905. | Михайлов Гліб Андрійович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
6906. | Михайлов Дмитро Олегович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6907. | Михайлов Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6908. | Михайлов Марк Ігорович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:34 | |
6909. | Михайлов Назар Вадимович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6910. | Михайлов Павло Васильович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
6911. | Михайлова Анна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6912. | Михайлова Дар'я Володимирівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6913. | Михайлова Кароліна (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6914. | Михайлова Мар'яна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6915. | Михайлова Маргаритиа (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6916. | Михайловська Вікторія Вікторівна (Ліцей №303 суспільно-природничого профілю) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6917. | Михайловський Максим Андрійович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6918. | Михайлюк Адам (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6919. | Михайлюк Аліса (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6920. | Михайлюк Костянтин (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6921. | Михайлюта Артем (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6922. | Михайлюченко Орина Максимівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6923. | Михалевич Єлизавета (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6924. | Михальчук Анна Тіфані (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6925. | Михасик Макар Володимирович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6926. | Михнюк Аріна Євгенівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6927. | Миху Роман Олегович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6928. | Мица Ольга (ThinkGlobal, Львів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6929. | Мицик Андрій Сергійович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6930. | Мицкевич Анна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6931. | Мишкун Костянтин Андрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6932. | Мишовець Єва Олександрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6933. | Мігалко Анастасія Володимирівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6934. | Мігоцька Соломія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6935. | Мізерна Поліна Романівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6936. | Мізерна Софія Романівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6937. | Мізернюк В В. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6938. | Мізюк Злата Віталіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6939. | Мізюк Мілана Олегівна (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6940. | Мікітюк Максим (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6941. | Мікула Поліна Сергіївна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6942. | Мікулін Дмитро Олександрович (Дніпровська ЗОШ № 2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6943. | Мілана Будяк (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6944. | Мілана Сологуб (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6945. | Мілевська Вікторія (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6946. | Мілена (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6947. | Міллер Майя (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6948. | Міллер Марк (ThinkGlobal, Львів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6949. | Міллер Микита Антонович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6950. | Мількевич Артем (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
6951. | Мільман Артур (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
6952. | Мільчак Вікторія (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6953. | Мільчевська Марина Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6954. | Мільчевський Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6955. | Мільчук Ілля Русланович (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6956. | Мілютін Назар Антонович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6957. | Мілютін Олексій (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6958. | Мінаєв Олег Юрійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6959. | Мінаков Михайло Дмитрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6960. | Мінашкін Іван (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
6961. | Міндруль Вероніка (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6962. | Міненко Всеволод Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6963. | Міненко Гліб Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6964. | Міненко Кіріл Сергійович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6965. | Мінєнкова Олександра (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6966. | Мінжинер Софія Сергівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6967. | Мініч Божена Григорівна (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6968. | Мінтус Софія Олексіївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6969. | Міняйло Іван Миколайович (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6970. | Міняйло Олександра Олександрівна (Берегометська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6971. | Міркевич Вадим Васильович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6972. | Міро Артем (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6973. | Міроненко Аліна (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6974. | Міроненко Кіра (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6975. | Міропольська Міра (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6976. | Мірошник Аліса Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6977. | Мірошник Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6978. | Мірошник Марія Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6979. | Мірошниченко Іван Олексійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6980. | Мірошниченко Мирослав Євгенійович (Подолівська філія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
6981. | Мірошніченко Артем Вадимович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6982. | Мірошніченко Марина (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6983. | Мірських Софія Русланівна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6984. | Міссюра Денис (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6985. | Містюкевич Варвара Едуардівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
6986. | Міськів Ілля (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
6987. | Місько Віоріка Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6988. | Місюра Єлизавета Олегівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6989. | Місюра Захар (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6990. | Мітєв Микита Валерійович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6991. | Мітєв Олександр Іванович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6992. | Мітєва Анастасія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:29 | |
6993. | Мітєва Вікторія (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
6994. | мітєва лада олександрівна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6995. | Мітін Олексій (Херсонський НВК №48) | 2019-12-07 16:57:33 | |
6996. | Мітла Артур (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:32 | |
6997. | Мітрофанова Софія Андріївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
6998. | Мітченко Майя Андріївна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
6999. | Мітюк Федір Олексійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
7000. | Міхалкова Марія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7001. | Міхаль Ілля (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7002. | Міхеєв Любомир Валентинович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7003. | Міхейкіна Анастасія Олександрівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7004. | Міхєєв Станіслав Олександрович (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7005. | Міхневич Даниіл (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7006. | Міхневич Домініка (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7007. | Міхненко Данило (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7008. | Міхніна Вероніка Вадимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7009. | Міхно Софія Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7010. | Міхтєєв Захар Дмитрович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7011. | Міц Ксенія Віталіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7012. | Міц Олександр Віталійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7013. | Міцевич Надія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7014. | Міцевич Соня (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7015. | Міцканюк Кирило Віталійович (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7016. | Мічник Вадим (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7017. | Мішин Арсеній Михайлович (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7018. | Мішин Владислав Олегович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7019. | Мішин Дмитро Дмитрович (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7020. | Мішин Дмитро Юрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7021. | Мішин Іван Русланович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7022. | Мішин Михайло Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7023. | Мішина Ніколь Юріївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7024. | Мішина Тетяна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7025. | Мішін Іван Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7026. | Мішурнов Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7027. | Міщаненко Євгеній Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7028. | Міщаненко Софія Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7029. | Міщенко Артур (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7030. | Міщенко Богдан Іванович (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7031. | Міщенко Катерина Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7032. | Міщенко Ксенія (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7033. | Міщенко Микита Олександрович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7034. | Мкртчян Давід (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7035. | Младинов Владимер Дмитрович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7036. | Младших Фадєй Костянтинович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7037. | Мних Остап (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7038. | Мниха Денис Артемович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7039. | Мноєва Олександра (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7040. | Мовсісян Маріам Русланівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7041. | Мовчан Кароліна Романівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7042. | Мовчан Тимофій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7043. | Могилевська Аліна Володимирівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7044. | Могилко Віталіна Віталіївна (Сидорівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7045. | Могильняк Яна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7046. | Можаєв Єгор Даніїлович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7047. | Можега Платон Ігорович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7048. | Мозгова Анжела (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7049. | Мозгова Маргарита Русланівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7050. | Мозор Володимир (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7051. | Мозуль Валерія (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7052. | Моісеєва Аврора (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7053. | Моїсеєнко Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7054. | Мойсеєнко Єгор Романович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7055. | Мойсюк Назарій Юрійович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7056. | Моклович Денис Володимирович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7057. | Мокрий Єгор Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7058. | Молдавський Максим (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7059. | Молдован Володимир Констянтинович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7060. | Молдован Кіріл (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7061. | Молдован Софія Вадимівна (Бочковецький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7062. | Молдованова Анастасія Миколаївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7063. | Молнар Даниил Артемович (Користівський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7064. | Молода Ніка (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7065. | Молодик Кіра (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7066. | Молодожонова Милана (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7067. | Молоков Владислав Андрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7068. | Молотов Андрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7069. | Молчанов Артур Олексійович (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7070. | Молчанов Владислав Дмитрович (Куп'янська гімназія №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7071. | Молчанова Васіліса (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7072. | Молчанова Ганна Олександрівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7073. | Момот Варвара Дмитрівна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7074. | Момот Павло Евгенійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7075. | Момот Роза (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7076. | Момот Ярослав (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7077. | Момотова Аліна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7078. | Монастирська Камілла (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7079. | Монастирський Володимир Іванович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7080. | Монастрська Марія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:34 | |
7081. | Монашко Роман Віталійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7082. | Монід Поліна Андріїна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7083. | Монін Владислав Вікторович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7084. | Монташевич Оксана Романівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7085. | Мончак Алексія Олексіївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7086. | Моравський Іван Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7087. | Моргун Андрій Олегович (ХСШ № 114) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7088. | Моргун Дар´я Олегівна (ХСШ № 114) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7089. | Моргун Дарꞌя Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7090. | Моргунова Анна (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7091. | Мордань Карина Ловіківна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7092. | Мордвінова Влада Євгенівна (Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7093. | Мордига Дмитро Володимирович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7094. | Мордух Вероніка Олександрівна (Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7095. | Моркіна Анастасія (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7096. | Морнєва Вероніка (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7097. | Мороз Анна Анатоліївна (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7098. | Мороз Анна Іванівна (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7099. | Мороз Анна Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7100. | Мороз Анна Романівна (СЗШ № 3 м.Трускавець) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7101. | Мороз Артем Олксандрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7102. | Мороз Валерія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7103. | Мороз Владислав Русланович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7104. | Мороз Єлизавета Євгенівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7105. | Мороз Іван Петрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7106. | Мороз Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7107. | Мороз Любов Іванівна (Київське вище професійне училище будівництва і дизайну) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7108. | Мороз Максим (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7109. | Мороз Максим Андрійович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7110. | Мороз Марія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7111. | Мороз Марк (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7112. | Мороз Марта Ігорівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7113. | Мороз Матвій (ЛЗШ № 43) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7114. | Мороз Матвій Максимович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7115. | Мороз Олександра (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7116. | Мороз Олександра (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7117. | Мороз Поліна Русланівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7118. | Мороз Софія Ігорівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7119. | Мороз Софія Максимівна (Formula) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7120. | Мороз Таміла Андріївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7121. | Мороз Юлія Владиславівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7122. | Мороз Яна (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7123. | Мороз Ярослав (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7124. | Морозов Андрій Дмитрович (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7125. | Морозов Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7126. | Морозов Максим (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7127. | Морозов Марк (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7128. | Морозов Святослав (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7129. | Морозова Анастасія Андріївна (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7130. | Морозова Валерія Павлівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7131. | Морозова Вікторія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7132. | Морозова Дар'я Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7133. | Морозова Діана Олександрівна (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7134. | Морозова Поліна Олександрівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7135. | Морозова Софія Миколаївна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7136. | Морой Вікторія Вікторівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7137. | Мороко Іван Володимирович (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7138. | Мороховець Любомир (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7139. | Морякіна Марія Юріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7140. | Мосалобов Єлисей (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7141. | Мосейчук Артур Євгенійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7142. | Мосіна Марія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7143. | Мосіна Таісія (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7144. | Москаленко Віктор (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7145. | Москаленко Єлізавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7146. | Москаленко Софія Романівна (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7147. | Москаленко Тімур Миколайович (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7148. | Москаленко Юлія Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7149. | Москаленський Яромир (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7150. | Москалець Софія (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7151. | Москаль Денис Денисович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7152. | Москаль Людмила Олексіївна (Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7153. | Москаль Мартин Денисович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7154. | Москаль Михайло (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7155. | Московець Єлизавета Ігорівна (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7156. | московченко аріна ондріївна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7157. | Московчук Михайло (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7158. | Московчук Нана (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7159. | Моспаненко Мілана Віталіївна (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7160. | Мостова-Носовська Поліна (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7161. | Мосузенко Валерія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7162. | Мосцевенко Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7163. | Мотика Анастасія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7164. | Мотовильник Мілана Романівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7165. | Моторін Данііл Дмитрійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
7166. | Моторін Станіслав Васильович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7167. | Мотрич Анастасія Володимирівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7168. | Мотрунич М. (Гетьманівська ЗОШ I-III ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7169. | Мотря Даніела Михалівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7170. | Мотря Дарина Михайлівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7171. | Мотуз Микола Дмитрович (Криворізька ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7172. | Мохаммад Зохал (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7173. | Мохаммад Самір Махаммад (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7174. | Мохаммад Фарід (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7175. | Моцик Роман (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7176. | Моцний Тимур Романович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7177. | Мочаліна Злата (Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7178. | Мошенська Кіра Владиславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7179. | Мошко Ельмір Ілгарович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7180. | Мошковський Богдан Романович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7181. | Мощенко Зоряна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
7182. | Мощенко Марія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7183. | Мощук Аліна Русланівна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7184. | Мрачковський Данііл Русланович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7185. | Мрига Микита (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7186. | Мріщук Ігор Олександрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7187. | Мудра Ольга (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7188. | Мудрак Анна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7189. | Мудрак Олександр Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7190. | Мудрий Святослав (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7191. | Мудрик Денис (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7192. | Мудрик Святослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7193. | Муждабаєва Аліна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7194. | Муженко Олександра (Головинське ВПУ НТ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7195. | Музальова Альона (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7196. | Музика Діана Олександрівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7197. | Музика Ігор Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7198. | Музика Олександра (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7199. | Музика Олександра Євгеніївна (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7200. | Музика Ярослав Ігорович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7201. | Музиченко Олексій (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7202. | Музичко Лілія Миколаївна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7203. | Муковоз Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7204. | Муковозов Ярослав Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7205. | Мукомела Денис (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7206. | Муленко Артем (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7207. | Муллєр Анна Артемівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7208. | Муллєр Марк (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7209. | Мулявка Аріна Павлівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7210. | Муляр Остап Васильович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7211. | Муравйов Клим (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7212. | Муравйова Аеліта Олександрівна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7213. | Муравська Єва (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7214. | Мурадов Самір (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7215. | Мурадов Юсиф (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7216. | Муранов Матвій (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7217. | Муратов Тимур Денисович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7218. | Мураховський Олександр Сергійович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7219. | Мурашева Поліна (Кушугумський НВК "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7220. | Мурашов Денис Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7221. | Мурга Милана (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7222. | Мурзин Тимур Богданович (Дніпропетровська СЗШ №42) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7223. | Муринський Ярослав (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7224. | Муринюк Марія Андріївна (КЗО СЗШ №114) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7225. | Мурчич Анна Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:34 | |
7226. | Мусаєва Гульнара (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7227. | Мусевич Артем Андрійович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7228. | Мусієнко Богдан Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7229. | Мусієнко Олексій (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7230. | Мусій Артем Вікторович (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7231. | Мустафіна Діана Тимурівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7232. | Мутас Владислав Русланович (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7233. | Муха Альбіна Миколаївна (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7234. | Муха Андрій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7235. | Муха Дарина Євгеніївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7236. | Муха Маргарита Юріївна (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7237. | Муха Марія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7238. | Муха Ярослав Олегович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7239. | Мухадзе Александре Александрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7240. | Мухадзе Тамаз Александровіч (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7241. | Мухарська Софія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7242. | Мухачев Олександр (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7243. | Мухін Володимир Станіславович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7244. | Мухіна Даріна Олександрівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7245. | Мухльо Карелія Олегівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7246. | Муцет Христина (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7247. | Мушик Єва (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7248. | Мушинський Денис (Школа № 12) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7249. | Мушкет Анастасія Вікторівна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7250. | Муштак Ідріс Ахмад (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7251. | Мшенецький Захар Вадимович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7252. | Мясной Єгор Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7253. | Набойченко Дар'я Дмитрівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7254. | Набок Марія Володимирівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7255. | Набок Станіслав Володимирович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7256. | Набока Денис Максимович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7257. | Набока Софія Володимирівна (Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7258. | Навотна Анна Романівна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7259. | Навроцька Софія (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7260. | Нагачівський Арсен (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7261. | Нагерняк Віталіна Олександрівна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7262. | Нагібін Геннадій (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7263. | Нагібіна Єлизавета (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7264. | Нагірняк Поліна (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7265. | Нагорна Аліна Володимирівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7266. | Нагорна Валерія Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7267. | Нагорна Вікторія Вадимівна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7268. | Нагорний Антон (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7269. | Нагорний Єгор Сергійович (Ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7270. | Нагорний Макар (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7271. | Нагорний Максим (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7272. | Нагорний Максим Юрійович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7273. | Нагурний Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7274. | Надвулична Дар`я Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7275. | Надєєв Андрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7276. | Надольська Марꞌяна Кирилівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7277. | Надточій Альона Вікторівна (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7278. | Надь Евеліна Денисівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7279. | Назар Бородій (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7280. | Назаренко Данило (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7281. | Назаренко Дмитро Олександрович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7282. | Назаренко Єгор Сергійович (Школа англійської мови "WELCOME") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7283. | Назаренко Іван Андрійович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7284. | Назаренко Ігор Сергійович (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7285. | Назаренко Катя (Школа № 12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7286. | Назаренко Майя Андріївна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7287. | Назаренко Максим Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7288. | Назаренко Олександра Миколаївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7289. | Назаренко Софія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7290. | Назаренко Софія Олександрівна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7291. | Назаренко Юлія (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7292. | Назаренко Ярослав Сергійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7293. | назарено валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7294. | Назаркевич Анастасія Михайлівна (Гімназія «Консул» №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7295. | Назаркевич Олександра (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7296. | Назаров Богдан (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7297. | Назаров Матвій Євгенович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7298. | Назарова Маргарита Ігорівна (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7299. | Назарой Артем (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
7300. | Назарук Мирослава (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7301. | Назарчук Вікторія Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7302. | Назарчук Євгеній Аркадійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7303. | Назарько Дар'я (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7304. | Найда Аліна Максимівна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7305. | Найда Руслан (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7306. | Найдьон Ярослав (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7307. | Найдьонов Карла (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7308. | Найдьонова-Вольська Агата (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7309. | Найдюк Павло (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7310. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7311. | Наконечна Анастасія (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7312. | Наконечна Поліна Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7313. | Наливайко Анна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7314. | Наливайко Максим Сергійович (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7315. | Наливайко Олексій (Одеська ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7316. | Наливана Вероніка В´ ячеславовна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7317. | Напрягло Владислав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7318. | Наріжний Микола (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7319. | Нарли Кирило (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7320. | Нарожна Дарина Андріївна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7321. | Наронова Катерина (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7322. | Насальський Володимир Дмитрович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7323. | Насальський Сергій Дмитрович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7324. | Настасієнко Мілєна Станіславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7325. | Настенко Анна Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7326. | Настоящий Максим Русланович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7327. | Наталуха Єлизавета Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7328. | Натахіна Аліна Сергіївна (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7329. | Натяга Дмитро Володимирович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7330. | Натяга Сабіна Русланівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7331. | Науменко Давід Антонович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7332. | Науменко Данііл Антонович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
7333. | Науменко Злата (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7334. | Науменко Ірина (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
7335. | Науменко Макар Андрійович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7336. | Науменко Микита Артемович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7337. | Науменко Мілана (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7338. | Науменко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7339. | Науменко Яна Сергіївна (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7340. | Наумов Андрій Геннадійович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7341. | Наумова Аріна (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7342. | Наумовец Софія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7343. | Начев Андрій (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7344. | Начкебія Максим В'ячеславович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7345. | Нго Лє Хань Чі (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7346. | Нго Тхай Шон (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7347. | Нгуен Данг Куанг (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7348. | Нгуєн Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7349. | Нгуєн Кі Сон (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7350. | Нгуєн Нгок Кім Тьі (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7351. | Нгуєн Ньи Ву Фонг (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7352. | Нгуєн Фунг Бао Нгок (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7353. | Нгуєн Хоанг Фук (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7354. | Небеленчук Марія Юріївна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7355. | Небелюк Роксолана Олександрівна (Делятинський ліцей №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7356. | Небилиця Артем Денисович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7357. | Невиданчук Владислав Сергійович (Новокалинівський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7358. | Невмержицька Аріна Андріївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7359. | Негай Олександра (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7360. | Неганов Матвій (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7361. | Неганова Валерія (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7362. | Негодюк Назарій Сергійович (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7363. | Недашківська Вероніка (Мигалківське НВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7364. | Неділько Дарина Володимирівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
7365. | Недовіса Іван Сергійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7366. | Недогода Іванна Іванівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7367. | Недолуга Георгій (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7368. | Недопас Віталій (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7369. | Недосип Захар Віталійович (Пліщинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7370. | Недужа Тетяна Віталіївна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7371. | Недужко Валерія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7372. | Недужко Любов (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7373. | Нежейко Улляна (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7374. | Нежельський Максим Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7375. | Нежиденко Ольга Євгеніївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7376. | Незгода софія (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7377. | нездойминога катерина олександрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7378. | Незнамов Кирил (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7379. | Неїжмак Нестор (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7380. | Неклеса Влада Олександрівна (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7381. | Нековаль Олександр (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7382. | Некрасова Катерина Миколаївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7383. | Некрут Вероніка Вікторівна (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7384. | Некрутенко Денис Вікторович (Писарівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7385. | Нелепа Ксенія (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7386. | Нелін Ростислав (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7387. | Нелюбов Артем Олексійович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7388. | Неменко Анна Вікторівна (Школа №31 м. Миколаєва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7389. | Немеш Наталія Василівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7390. | Немикін Тимур Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7391. | Неміш Софія Григорівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7392. | Немченко Владислав Андрійович (КЗ «НВК «Єлизаветівська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ») | 2019-12-07 16:57:33 | |
7393. | Ненько Ірина Олегівна (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7394. | Непомящий Олександр (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7395. | Непочатих Максим (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7396. | Непочатова Аріна Вячеславівна (Школа №61) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7397. | Непран Ростислав (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7398. | Нересниця Людмила Сергіївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7399. | Нересниця Христина Богданівна (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7400. | Нерода Аліна Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7401. | Неродненко Денис (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7402. | Несен Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7403. | Несененко Артем Вадимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7404. | Несененко Дар'я Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7405. | Несененко Дарья Сергіївна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7406. | Нескей Дмитро Олександрович (Ліцей Туризму) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7407. | Несмєлова Софія Олександрівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7408. | Нестерак Дарина (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7409. | Нестеренко Анастасія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7410. | Нестеренко Артем (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7411. | Нестеренко Володимир (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7412. | Нестеренко Захар Костянтинович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7413. | Нестеренко Ілля Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7414. | Нестеренко Нікіта (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7415. | Нестеренко Софія Дмитрівна (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7416. | Нестеренко Станіслав (КЗ "Ліплявський НВК") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7417. | Нестеркіна Марія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7418. | Нестеров Гліб Олексійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7419. | Нестерова Марія (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7420. | Нестеровська Анастасія (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7421. | Нестерчук Софія Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7422. | Несторенко Кирило Олександрович (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7423. | Нетай Данііл Романович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7424. | Нетеса Марина Володимирівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7425. | Нетеса Юлія Володимирівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7426. | Нетребіна Анастасія (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7427. | Нетребко Максим Русланович (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7428. | Нетудихата Софія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7429. | Нетяга Богдан Ігорович (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7430. | Неумитий Богдан Володимирович (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7431. | Неустроєв Олександр (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7432. | Неустроєва Марія (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7433. | Нефедорів Ілля Костянтинович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7434. | Нефьодова Єлизавета (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7435. | Нехайчук Роман Ярославович (Благовіщенська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7436. | Нечаєва Катерина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7437. | Нечаєва Мар`яна Євгенівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7438. | Нечай Даніїл Олександрович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
7439. | Нечай Кирило Максимович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7440. | Нечай Софія Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7441. | Нечепоренко Денис Юрійович (Школа № 140) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7442. | Нечепуренко Кирило (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7443. | Нечесаний В'ячеслав Вікторович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7444. | Нечесаний Костянтин Вікторович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7445. | Нечипоренко Олександра Віталіївна (Городський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7446. | Нечипорук Артем (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7447. | Нечипорук Вікторія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7448. | Нечипорук Дмитро Сергійович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7449. | Нечитайло Єгор (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7450. | Нечитайло Катерина Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7451. | Нечитайло Нікіта (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7452. | Нечітайло Емілія Віталіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7453. | Нешта Георгій Олексійовіч (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7454. | Нещадим Вікторія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7455. | Нєженцева Мілана (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7456. | Нижборська Домініка (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7457. | Нижник Владислав Сергійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7458. | Нижник Ярослава (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7459. | Никитенко Аріна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7460. | Никитенко Діана Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7461. | Никифорук Анастасія Євгенівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7462. | Никифорчин Іванка (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7463. | Николаенко Анастасия Валентиновна (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7464. | Николин Олександр Віталійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7465. | Никончук Максим Сергійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7466. | Нирка Микита (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7467. | Нискогуз Марта Василівна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7468. | Нич Серафим Тимофійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7469. | Ничаюк Валентин (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:34 | |
7470. | Ничипорук Владислав Ігорович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7471. | Нищик Аліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7472. | Ніжиборський Ілля (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7473. | Ніжник Сніжана Олексіївна (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7474. | Нізовець Маргарита (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7475. | Ніка Куріс (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7476. | Нікітенко Каріна Едуардівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7477. | Нікітенко Уляна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7478. | Нікітін Дмитрій Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7479. | Нікітін Михайло (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7480. | Нікітіна Марія (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
7481. | Нікітіна Ульяна (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7482. | Нікітінська Марія Дмітрівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7483. | Нікітчук Влада Антонівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7484. | Нікіфоров Владислав (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7485. | Нікіфорова Софія (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7486. | Нікішенков Даніел Тарасович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7487. | Ніколаев Тимофій Юрійович (ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7488. | Ніколаєв Дмитро (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7489. | Ніколаєв Максим Владиславович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7490. | Ніколаєв Максим Максимович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7491. | Ніколаєв Назар (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7492. | Ніколаєв Олексій Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7493. | Ніколаєв Павло (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7494. | Ніколаєва Олександра Станіславівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7495. | Ніколаєва Поліна Сергіївна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7496. | Ніколаєнко Єлизавета (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7497. | Ніколаєнко Єлизавета Юріївна (Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7498. | Ніколаєнко С (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7499. | Ніколай Таран (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7500. | Ніколайченко Олександр (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7501. | Ніколайчук Вероніка Іванівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7502. | Ніколенко Анастасія Віталіївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7503. | Ніколенко Вероніка (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7504. | Ніколенко Віталіна Михайлівна (Новобогданівська загальноосвітня школа) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7505. | ніколенко егор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7506. | Ніколенко Ілля (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7507. | Ніколенко Марія (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7508. | Ніколенко Ярослав Олександрович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7509. | Ніконенко Іван Сергійович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7510. | Ніконець Роман (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7511. | Ніконов Данііл (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7512. | Ніконорова Марія Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7513. | Нікончук Софія Олегівна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7514. | Нікорчук Іван Анатолійович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7515. | Німа Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7516. | Німа Вероніка Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7517. | Німченко Назар Ярославович (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7518. | Нінічук Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7519. | Нішович Валерія Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7520. | Новак Владислав Владиславович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7521. | Новак Данило (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7522. | Новак Іван Вікторович (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7523. | Новак Ксенія Олегівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7524. | Новак Максим Ярославович (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7525. | Новаківська Олександра Вікторівна (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7526. | Новаковська Яна (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7527. | Новаковський Андрій Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7528. | Новачук Іван Сергійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7529. | Новгородський Гліб Русланович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7530. | Новикова Дар'я Денисовна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7531. | Новицька Ангеліна Едуардівна (Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7532. | Новицька Світлана (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7533. | Новицький Данило Ярославович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7534. | Новиченко Егор Андреевич (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7535. | Новіков Володимир Михайлович (Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7536. | Новіков Євгеній Максимович (Подолівська філія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7537. | Новіков Єгор (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7538. | Новіков Ілля (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7539. | Новіков Микита (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7540. | Новікова Арина Валеріївна (Перещепинський НВК "Родина") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7541. | Новікова Вероніка Володимирівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7542. | Новікова Вікторія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7543. | Новікова Елеонора Володимирівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7544. | Новікова Єва (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7545. | Новікова Єлизавєта Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7546. | Новікова Іванна (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7547. | Новікова Карина (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7548. | Новікова Ніна Володимирівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7549. | Новіцька Маргаріта Петрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7550. | Новіцька Світлана Олегівна (ЧПЗОШ "Софія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7551. | Новосад Андрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7552. | Новосельський Матвій Антонович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7553. | Новосельський Тимофій Антонович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7554. | Новосельцев Андрій Дмитрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7555. | Новосельцева Дар’я Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7556. | Новосьолов Георгій (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7557. | Новосьолов Георгій Юрійович (Криворізька СШ №74) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7558. | Новосьолов Данило Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7559. | Новоточинов Руслан Ігорович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7560. | Нога Анна Сергіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7561. | Номоконова Софія Павлівна (Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7562. | Нор Кирило (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7563. | Норчук Вікторія Володимирівна (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7564. | Носіков Кирило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7565. | Носко Владислав (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7566. | Носов Владислав Юрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7567. | Носова Анна Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7568. | Носова Марія Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7569. | Носуленко Ярослав Анатолійович (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7570. | Нужна Мирослава Петрівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7571. | Нуров Дмитро Олегович (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7572. | Ньи Хионг Чук (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7573. | Нягу Олександр Юрійович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7574. | Нямещук Алла Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7575. | Обаримська Єлизавета Володимирівна (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7576. | Обідняк Михайло Володимирович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7577. | Обнявко Євгеній (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7578. | Оболенських Аріна (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7579. | Оборський Михайло Сергiйович (Кудіївецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7580. | Обревко Анна Едуардівна (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7581. | Обрізків Евеліна Євгенівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7582. | Обруч Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7583. | Обрядін Мирослав Павлович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7584. | Обушак Макар (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7585. | Оверченко Маргарита (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7586. | Овеченко Нікіта (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7587. | Овечко Микола Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7588. | Овод Владислав Олександрович (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7589. | Овод Єва Володимирівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7590. | Овручевська Єва (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7591. | Овсієнко Марія (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7592. | Овсянніков Артем Вітальйович (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7593. | Овчаренко Ангеліна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7594. | Овчаренко Андрій Ігорович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7595. | Овчаренко Володимир (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7596. | Овчаренко Єгор Олександрович (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7597. | Овчаренко Максим Сергійович (Лісностінківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7598. | Овчаренко Роксолана (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7599. | Овчаренко Тимофій Олексійович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7600. | Овчаренко Юлія Євгенівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7601. | Овчарук Павло Володимирович (Одеська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7602. | Овчеренко Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7603. | Овчинникова Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7604. | Овчинніков Гліб Романович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7605. | Овчиннікова Карина Олегівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7606. | Овчіннікова Софія Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7607. | Оганесян Армен (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7608. | Оганісян Михайло Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7609. | Огарко Іван Олександрович (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7610. | Огер Єгор Олексійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7611. | Огнєвий Михайло Ярославович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7612. | Оголь Олександр Сергійович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7613. | Огорілко Злата (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7614. | Огородник Назар Тарасович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7615. | Огороднійчук Катерина Дмитрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7616. | Огороднічук Микола Сергійович (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7617. | Огризько Ангеліна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7618. | Огринчук Анна Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7619. | Огринчук Юлія (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
7620. | Огульчанський Костянтин Євгенович (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7621. | Оданець Даниїл Андрійович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7622. | Оданільчук Кирило Віталійович (Левківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7623. | Одарич Анастасія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7624. | Одинак Іван (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7625. | Одинець Анастасія Костянтинівна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7626. | Одінабєков Олександр (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7627. | Одінцова Валерія Андріївна (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7628. | Одородько Дарія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7629. | Ожиховська Вероніка Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7630. | Озадовська Маргарита (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
7631. | Озанян Ігор Арсенович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7632. | Озаренко Віра (ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7633. | Озарук Ілля (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7634. | Озерянська Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7635. | Озімбловська Жанна-Марія Осипівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7636. | Озірський Богдан (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7637. | Озхан Денізхан (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7638. | Ойкін Іван (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7639. | Окатенко Тімур (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7640. | Окіпська Марія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7641. | Оковитий Ігор (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7642. | Окойєзе Вікторія (Харківська гімназія 14) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7643. | Окончик Анастасія Антонівна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7644. | Оксенюк Іван Олександрович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7645. | Оксюковська Марія Анатоліївна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7646. | Окунь Марія (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7647. | Олiйник Ангелiна Богданiвна (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7648. | Олiйник Максим Сергiйович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7649. | Олiйник Михайло Богданович (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7650. | Олашин Євгеній Олександрович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7651. | Олег Головань (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7652. | Олейник Владислав Александрович (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7653. | Олейник Софія (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7654. | Олейнікова Злата (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7655. | Олександр Забережний (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7656. | Олександр Чеміцкі (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7657. | Олександра Піскун (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7658. | Олександра Соболєва (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7659. | Олександренко Микита Євгенович (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7660. | Олександров Данило Денисович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7661. | Олексенко Анастасія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7662. | Олексів Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7663. | Олексів Данило (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7664. | Олексієнко Анастасія Максимівна (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7665. | Олексієнко Антон (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7666. | Олексієнко Валентина (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7667. | Олексієнко Денис Сергійович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7668. | Олексієнко Єлизавета (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7669. | Олексієнко Крістіна Богданівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7670. | Олексієнко Оксана Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7671. | Олексієнко Тетяна Євгеніївна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7672. | Олексій Луй (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7673. | Олексій Мадіянський (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7674. | Олексій Олегович пазенок (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7675. | Олексійчук Артем Олегович (Пліщинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7676. | Олексюк Артем Євгенійович (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7677. | Олексяк Давид Олегович (СЗШ № 3 м.Трускавець) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7678. | Олененко Анастасія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7679. | Оленич Кіра Максимівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7680. | Оленко Олександр Віталійович (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7681. | Олесик Каріна Олександрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7682. | Олефіренко Валерія Вячеславівна (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7683. | Олешкевич Дмитро (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7684. | Олицька Олександра Миколаївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7685. | Олівія Грудинина (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7686. | Олійник А. О. (Школа №) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7687. | Олійник Альона (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7688. | Олійник Анастасія Андріївна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7689. | Олійник Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7690. | Олійник Віолета Олександрівна (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7691. | Олійник Дар'я (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7692. | Олійник Дарина (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7693. | Олійник Дмитро Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7694. | ОЛІЙНИК ІРИНА ДМИТРІВНА (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7695. | Олійник Макар (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7696. | Олійник Максим (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7697. | Олійник Максим Ігорович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7698. | Олійник Марія Володимирівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7699. | Олійник Марія Миколаївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7700. | Олійник Микола (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7701. | Олійник Микола Ярославович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7702. | Олійник Поліна Вячеславівна (Херсонська спеціалізована школа №52) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7703. | Олійник Поліна Сегіївна (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7704. | Олійник Тетяна Олександрівна (ОНВК №67) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7705. | Олійник Юлія Вікторівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7706. | Олійник Ярослава Віталіївна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7707. | Олійников Руслан (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7708. | Олішевський Антон Олегович (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7709. | Оліщук Натан Олексійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7710. | Оловаренко Евеліна Артемівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7711. | Омар Исмаил Осамович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7712. | Омелечко Владислав (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
7713. | Омелечко Каріна Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7714. | Омельниченко Любов (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7715. | Омельченко Кіріл Петрович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7716. | Омельченко Максим (Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7717. | Омельченко Олександр (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7718. | Омельченко Олександра (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7719. | Омельченко Софія Віталіївна (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7720. | Омельчук Богдана Юріївна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7721. | Омельчук Дмитро (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7722. | Омельчук Олександр (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7723. | Оналан Нісан Танерівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7724. | Онипчук Андрій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7725. | Ониськів Олександр Андрійович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7726. | Онисько Сергій Васильович (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7727. | Онишко Юлія Володимирівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7728. | Онищенко Ангеліна Ігорівна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7729. | Онищенко Артем Олексійович (Харківська гімназія "Очаг") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7730. | Онищенко Віра (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7731. | Онищенко Володимир Олександрович (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7732. | Онищенко Дарина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7733. | ОНищенко діАна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7734. | ОНИЩЕНКО НАЗАР ДЕНИСОВИЧ (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7735. | Онищенко Олексій Андрійович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7736. | Онищук Анна (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7737. | Оніка Злата (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7738. | Онопко Тимур Валериевич (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7739. | Онопрієнко Евеліна Євгеніївна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7740. | Онопрійчук Надія (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7741. | Онуфрієнко Евеліна Сергіївна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7742. | Онуфрійчук Максим (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7743. | Онуфрійчук Софія Володимирівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7744. | Онуфрійчук Софія Костянтинівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7745. | Опалатенко Вікторія Олександрівна (Запорізька ЗОШ №41) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7746. | Опанасенко Тарас (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7747. | Опарій Олександра Геннадіївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7748. | Опарін Олексій Сергійович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7749. | Опаца Святослав (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7750. | Опенчук Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7751. | Опружак Єлизавета (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7752. | Орбан Микола (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7753. | Ордюнов Владислав (Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7754. | Орел Максим Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7755. | Орел Софія Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7756. | Орехов Євгеній (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7757. | Оринчук Олександр (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7758. | Орішко Павло (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7759. | Оріщенко Вікторія Вадимівна (Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7760. | Орлик Богдан (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7761. | Орлинська Маргарита Романівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7762. | Орлов Владислав (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7763. | Орлов Іван Сергійович (КЗ "ХС НВК" ХОР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7764. | Орлов Ілля (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7765. | Орлов Лук'ян (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7766. | Орлов Михайло Ілліч (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7767. | Орлов Ростислав Дмитрович (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7768. | Орлова Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7769. | Орловська Катерина (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
7770. | Орловська Марта Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7771. | Орловський Владислав Русланович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7772. | Орловський Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7773. | Орловський Максим Брониславович (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7774. | Оробей Нікіта Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7775. | Ортинський Артур (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7776. | Ортинський Олег (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7777. | Осадча Аліна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7778. | Осадча Аліна Миколаївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7779. | Осадча Емма (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7780. | Осадчий Артем Юрійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7781. | Осадчий Микита Сергійович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7782. | Осадчий Павло Володимирович. (Одеська ЗОШ №61) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7783. | Осадчук Адел (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7784. | Осадчук Даніїл (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7785. | Осика Іван (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7786. | Осипенко Єлизавета Вікторівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7787. | Осипенко Мирослава (Кочержинський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7788. | Осипець Софія (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7789. | Осипчук Артем (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7790. | Осиф Христина (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7791. | Осієва Сабіна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7792. | Осікова Поліна Станіславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7793. | Осіна Євгенія Володимирівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7794. | Осінчук Софія (ЛСЗШ №71) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7795. | Осіпов Артур (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7796. | Осіпов Микола (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7797. | Осіпова Альона (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7798. | Осіпова Олеся Романівна (Бучанська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7799. | Осіпчук Віолетта Сергіївна (Левківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7800. | Осіпчук Михайло Володимирович (Вінницько-Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7801. | Осіюк Олександра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7802. | Оскаленко Поліна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7803. | Оскірко Дар’я Андріївна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7804. | Осколова Домініка Павлівна (Приватна школа "Наша школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7805. | Ославська Христина (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7806. | Осман Анастасія Ахмедівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7807. | Осмолович Артем (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7808. | Осмятченко Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7809. | Основський Кіріл (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7810. | Останкова Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7811. | Остап’юк Олександр Олегович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7812. | Остапенко (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7813. | Остапенко Анна Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7814. | Остапенко Єлизавета Олександрівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7815. | Остапенко Мар'яна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7816. | Остапенко Мар'яна Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7817. | Остапенко Матвій (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7818. | Остапенко Софія Ігорівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7819. | Остапенко Софія Олександрівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7820. | Остапець Євгенія Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7821. | Остапів Каріна (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7822. | Остапчук Анастасія Юріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7823. | Остапчук Микола (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7824. | Остапчук Орест Олександрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7825. | Остапчук-Назарчук Злата (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7826. | Остапюк Аліна Вадимівна (НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7827. | Остафі Максим Марічелович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7828. | Остахов Назар Андрійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7829. | Остащенко Назар Іванович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7830. | Острамецька Ангеліна Віталіївна (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7831. | Остренко Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7832. | Острецова Марія (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7833. | Острійчук Данило (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
7834. | Островерхов Максим (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7835. | Островецька Соломія Анатоліївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7836. | Островецький Натан Олегович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7837. | Островський Максим Сергійович (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7838. | Островський Ян (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7839. | Островський Ярослав Юрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7840. | Острогляд Микола (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7841. | Остроух Ростислав (Вільнянська гімназія "Світоч") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7842. | Остроушко Артем (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7843. | Остяк Єва Юріївна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7844. | Остяк Олег (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7845. | Осьмачко Андрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7846. | Осьмачко Арсеній (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7847. | Отрода Поліна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7848. | Охват Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7849. | Охилка Софія Сергіївна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7850. | Охота Варвара (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7851. | Охотнік Марія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7852. | Охотніченко Андрій (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7853. | Охремчук Костянтин (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7854. | Охрім Назарій Русланович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7855. | Охріменко Майя Олександрівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7856. | Очеретна Дарина Олександрівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7857. | Очеретяна Аліна Максимівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7858. | П'явченко Варвара (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7859. | П'ясецька Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7860. | Павелко Анастасія Ярославівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7861. | Павелко Денис Дмитрович (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7862. | Павельчак Вероніка Вадимівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7863. | Павлавський Нестор Юрієвич (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7864. | Павленко Аліна Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7865. | Павленко Анастасія Дмитрівна (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7866. | Павленко Анна Антонівна (Криворізька ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7867. | Павленко Валерія Олександрівна (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7868. | Павленко Варвара Євгеніївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7869. | Павленко Вікторія Вікторівна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7870. | Павленко Владислава Ярославівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7871. | Павленко Даніель (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7872. | Павленко Дар'я Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7873. | Павленко Денис Валерійович (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7874. | Павленко Єлизавета (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7875. | Павленко Кароліна Ігорівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7876. | Павленко Катерина Ігорівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7877. | Павленко Максим (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7878. | Павленко Ніка Олексіївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7879. | Павленко Олена (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7880. | Павленко Софія Анатоліївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7881. | Павленко Софія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7882. | Павленко Софія Юріївна (Городський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7883. | Павленко Уляна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7884. | Павленков Роман Валентинович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7885. | Павлисько Софія Петрівна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7886. | Павлів Назарій Володимирович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7887. | Павлівський Микола (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7888. | Павлік Єсенія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7889. | Павліська Єва (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7890. | Павліська Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7891. | Павліченко Микита Володимирович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7892. | Павлішин Костянтин Павлович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7893. | Павлов Артем (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7894. | Павлов Володимир володимирович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7895. | Павлов Михайло (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7896. | ПАВЛОВ Олександр Ігорович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7897. | Павлов Станіслав Олександрович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7898. | Павлова Катерина (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7899. | Павловська Мирослава (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7900. | Павловський Андрій (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7901. | Павловський Максим Сергійович (Школа № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7902. | Павловський Матвій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7903. | Павлусенко Діана Романівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:34 | |
7904. | Павлушенко Денис Сергійович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7905. | Павлюк Анастасія Дмитрівна (Спеціалізована школа № 114 з поглибленим вивченням англійської мови - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7906. | Павлюк Аркадій (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7907. | Павлюк Єва В'ячеславівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7908. | Павлюк Іван Ярославович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7909. | Павлюк Ірена (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7910. | Павлюк Ірена (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7911. | Павлюк Катерина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7912. | Павлюк Лєя Ілларіонівна (Броварське НВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7913. | Павлюк Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7914. | Павлюк Маргаріта Мирославівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7915. | Павлюк Ольга Василівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7916. | Павлюк Софія Віталіївна (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7917. | Павлюк Степан (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7918. | Павлючик Анна (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7919. | Падура Владислав (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7920. | Паєва Дар'я (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7921. | Пазинич Дмитро Вікторович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7922. | Пазуренко Максим (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7923. | Пак Роман (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7924. | Паламар Вікторія Миколаївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7925. | Паламарчук Антон Петрович (Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7926. | Паламарчук Аріна Миколаївна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7927. | Паламарчук Дар’я Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7928. | Паламарчук Даша Вiкторiвна (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7929. | Паламарчук Злата (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7930. | Паламарчук Марія Віталіївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7931. | Паламарчук Олег Михайлович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7932. | Паламарчук Сергiй (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7933. | Паламарчук Ярослав Олексійович (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7934. | Палатнік Лірон Семіонівна (ПЗ Харківська школа I-III ст. "Ангстрем") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7935. | Палівода Гліб Валерійович (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7936. | Палієнко Андрій Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7937. | Палієнко Діана (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7938. | Палій (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
7939. | Палій Валерія (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7940. | Палій Ганна В`ячеславівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7941. | Палій Ольга Русланівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7942. | Палійчук Михайло Дмитрович (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7943. | Палісіка Д. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7944. | Палуб'як Матвій Русланович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7945. | Пальчикова Тереза (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7946. | Палюх Денис Олегович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7947. | Пампура Дмитро (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7948. | Панасенко Антон Васильович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7949. | Панасенко Володимир (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7950. | Панасенко Єва (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7951. | Панасенко Нікітіна (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7952. | Панасюк Іван Констянстинович (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7953. | Панібратченко Кіра Юріївна (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7954. | Панін Микита (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
7955. | Панічук Дмитро Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7956. | Панкова Ксенія (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7957. | Панкратьєв Максим Максимович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7958. | Панова Мілана (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
7959. | Пановиця Ярослава Сергіївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7960. | Панська Ангеліна Олександрівна (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7961. | Пантелеймонова Ніка (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7962. | Пантєлєєв Олексій (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7963. | Пантілєєв Нікіта (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7964. | Пантова Вероника Петровна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7965. | Пантус Микола Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7966. | Пантюк Анастасія (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7967. | Пантюхін Ілля (ЗШ № 6) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7968. | Панчев Назар (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7969. | Панченко Евеліна (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7970. | Панченко Каріна Володимирівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7971. | Панченко Поліна (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7972. | Панченко Софія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7973. | Панченко Ярослав (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7974. | Панчишин Максим (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7975. | Панчишний Назар Володимирович (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7976. | Панчошак Юлія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7977. | Панчук Богдан Романович (Опорний заклад Деражненський ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7978. | Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Класична гімназія при ЛНУ ім.Івана Франка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7979. | Панчук Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7980. | Панчук Ілля (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7981. | Панчук Ольга Іванівна (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7982. | Панчук Софія Василівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7983. | Панчук Софія Володимирівна (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
7984. | Панько Максим Сергійович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7985. | Паньков Олександр Романович (Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
7986. | Панюшкін Юрій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7987. | Папазов Микита (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
7988. | Папевіс-Краснов Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7989. | Папсуєва Марія Вадимівна (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
7990. | Папян Карина Валеріївна (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
7991. | Парака Анна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7992. | Парамієнко Дарія Юрієвна (Мазниківський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7993. | Парамоненко Максим (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7994. | Парамонов Роман Олексійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
7995. | Паранчич Андрій Андрійович (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7996. | Паранчич Арсеній Миколайович (Новоселицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
7997. | Паранюк Катерина Юріївна (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
7998. | Паранюк Кіра (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
7999. | Парасюк Максим В’ячеславович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8000. | Парасюк Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8001. | Паращак Марта (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8002. | Паращук Олександр Святославович (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8003. | Паращук Северин (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8004. | Парейко Назар (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8005. | Парейко Павло (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8006. | Парейко Станіслав (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8007. | Паренюк Володимир (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8008. | Парипса Анна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8009. | Парменова Валерія Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 279) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8010. | Партика Марія Олегівна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8011. | Партола Гліб (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8012. | Парубоча Лідія Валеріївна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8013. | Парубоча Мар'яна Олександрівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8014. | Парфеній Олександр Русланович (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8015. | Парфенюк Анна Романівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8016. | Парфьонова Вероніка Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8017. | Пархач Владислав Михайлович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8018. | Пархета Артем Павлович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8019. | Пархоменко Анастасія Петрівна (Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8020. | Пархоменко Вєра (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8021. | Пархоменко Сергій Сергійович (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8022. | Пархоменко Тімофій (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8023. | Пархомович Аліна Віталіївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8024. | Парчевський Арсеній (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
8025. | Паршакова Аліса Сергіївна (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8026. | Паршукова Дарья Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8027. | Пасенко Назар Тарасович (Ліщинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8028. | Пасєчко Длібор (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8029. | Пасіковський Саша (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8030. | Пасічна Аліна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8031. | Пасічний Остап (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8032. | Пасічний Роман Павлович (Спеціалізована школа №301 ім.Ярослава Мудрого) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8033. | Пасічник Богдан Романович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8034. | Пасічник Вероніка Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8035. | Пасічник Ілля Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8036. | Пасічник Карина Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8037. | Пасічник Марк Олександрович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8038. | Пасічник Олександр Геннадійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8039. | Пасічник Ольга (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8040. | Пасніченко Тая (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8041. | Пастернак Костянтин (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8042. | Пастернак Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8043. | Пастернак Тетяна (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8044. | Пастух Захар Романович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8045. | Пастухов Ілля Володимирович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8046. | Пастушенко Аліна Ярославівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8047. | Пастушенко Анастасія Сергіївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8048. | Пастушина Іванна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8049. | Пасько Дмитро (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8050. | Патиківський Яромир (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8051. | Патлачук Аріна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8052. | Патля Валерія Степанівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8053. | Патринець Олександр Олександрович (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8054. | Патріляк Маргарита Юріївна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8055. | Патрушев Нікіта Олексійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8056. | Патрушева Вероніка Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8057. | Патук Віола (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8058. | Патюкова Сніжана Віталіївна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8059. | Пахар Мирослава (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8060. | Пахніц Ксенія Олегівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8061. | Пахомов Данило Олександрович (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8062. | Пахомова Ангеліна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8063. | Пашаєв Михайло Миколайович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8064. | Пашаєва Софія Нематівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8065. | Пашинін Тимур Русланович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8066. | Пашинська Аріанна Сергіївна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
8067. | Пашкевич Аріна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8068. | Пашко ВІКА (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8069. | Пашко Яна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8070. | Пащенко Александра Александровна (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8071. | Пащенко Анастасія Ігорівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8072. | Пащенко Валерія Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8073. | Пащенко Дар*я Сергіївна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8074. | Пащенко Єва (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8075. | Пащенко Єгор Павлович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8076. | Пащенко Софія Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8077. | Пащук Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8078. | Паянок Карина (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8079. | Педан Анна Олегівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8080. | Педенко Данііл Олександрович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8081. | Педоренко Анастасія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8082. | Педоренко Софія Борисівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8083. | Педос Ілля Сергійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8084. | Педченко Дар'я (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
8085. | Педь Ігор Русланович (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8086. | Педько Станіслав Євгенович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8087. | Пейда Артем Олегович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8088. | Пелех Аліна (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8089. | Пелех Яна (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8090. | Пелехівська Злата (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8091. | Пелипенко Катерина (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8092. | Пелюхівська Злата Сергіївна (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8093. | Пеляк Олеся Костянтинівна (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8094. | Пензев Давид (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8095. | Пензеник Марія (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8096. | Пензеник Роман (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8097. | Пентескул Артем (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8098. | Пенцак Олександра Андріівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8099. | Пепеонкова Кіра (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8100. | Первенець Артем (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8101. | Первиненко Олександр Сергійович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8102. | Перебийнос Данііл (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8103. | Переверза Ігнат Володимирович (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8104. | Перевізник Анастасія Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8105. | Перевізняк Аріна Миколаївна (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8106. | Перевозник Вікторія (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8107. | Перегинець Данило (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8108. | Перегудова Уляна (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8109. | Передерій Поліна Костянтинівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8110. | Передерій Софія Володимирівна (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8111. | Переймибіда Орест (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8112. | Перекатов Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8113. | Перекрест Марія (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8114. | Перекрестова Дарина (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8115. | Перелюк Катерина Василівна (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8116. | Перепелиця Вікторія Максимівна (Криворізька ЗОШ №93) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8117. | Перепелиця Д.А (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8118. | Перепелиця Діана Сергіївна (Гімназія «Консул» №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8119. | Перепелиця Єгор (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8120. | Перепелиця Захар Сергійович (Гімназія «Консул» №86) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8121. | Перепелиця Тарас (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8122. | Перепелкін Іван Олександрович (Енергодарський БЛ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8123. | Перепелюк Дмитро (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8124. | Перепелятник Анжеліка Денисівна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8125. | Пересунько Софія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8126. | Перетятко Анастасія Насирівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8127. | Перетятко Яна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8128. | Перетятько Єгор (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8129. | Переходченко Ростислав (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8130. | Перець Данило (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8131. | Перешлюга Ганна Василівна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8132. | Перешлюга Дмитро Васильович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8133. | Перімова Валерія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8134. | Періна Дарія Юріївна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8135. | Перлик Михайло Дмитрович (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8136. | Перцак Владислав Михайлович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8137. | Перчук Єлизавета Анатоліївна (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8138. | Пестерєв Захар Юрійович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8139. | Пестова Аріна Олександрівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8140. | Петінова Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8141. | Петканич Святослав Іванович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8142. | Петкевич Ельза (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
8143. | Петкевич Річард Борисович (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8144. | Петков Іван Іванович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8145. | Петліковська Кароліна (ЛЗШ № 43) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8146. | Петльова Софія Володимирівна (Ходорівська №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8147. | Петраковсяка Поліна Олександрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8148. | Петранюк Арсеній Миколайович (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8149. | петраш матвей (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8150. | Петраш Олексій Олександрович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8151. | Петраш Тимур (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8152. | Петрашенко Альбіна (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8153. | Петренко Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8154. | Петренко Андрій Віталійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8155. | Петренко Іван Олександрович (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8156. | Петренко Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8157. | Петренко Катерина Сергіївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8158. | Петренко Кирил (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8159. | Петренко Микита Дмитрович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8160. | Петренко Олексій (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8161. | Петренко Станіслав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8162. | Петрик Ангеліна Іванівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8163. | Петрик Вероніка (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8164. | Петрик Вікторія Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8165. | Петрик Данило Дмитрович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8166. | Петрик Іван Васильович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8167. | Петриченко Дмитро Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8168. | Петриченко Максим Олександрович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8169. | Петриченко Мілан (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8170. | Петриченко Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8171. | Петричко Артем Вікторович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8172. | Петричко Яна Вікторівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8173. | Петришен Артем Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8174. | Петришин Любомир (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:34 | |
8175. | Петришин Олександра (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8176. | Петрище Давид Аркадійович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8177. | Петрів Олег (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8178. | Петрій Артем (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8179. | Петрінець Маркіян (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8180. | петро куртинов (Бродівська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8181. | Петров Андрій Олегович (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8182. | Петров Артем Русланович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8183. | Петров Дмитро Русланович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8184. | Петров Євгеній (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8185. | Петров Кіріл Антонович (КЗ "НСЗШ №25") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8186. | Петров Кірілл Владиславович (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8187. | Петрова Анастасія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8188. | Петрова Анна Ігорівна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8189. | Петрова Ника (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8190. | Петровська Ліана Романівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8191. | Петровська Марія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8192. | Петровський Михайло Михайлович (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8193. | Петрошук Іветта (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8194. | Петрук Вероніка Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
8195. | Петрук Софія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8196. | Петрусь Марія Володимирівна (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8197. | Петруха Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8198. | Петрухін Євгеній (Дирдинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8199. | Петручок Вікторія Олександрівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8200. | Петрушов Сергій (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8201. | Петряєва Ангеліна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8202. | Пеутiн Михайло (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8203. | Пець Маргарита Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
8204. | Пецькова Ангеліна Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8205. | Пецькова Дарина Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8206. | Пецюх Анна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8207. | Печак Вероніка Олександрівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8208. | Печак Софія Юріївна (Хоньковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8209. | Печара Богдан Богданович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8210. | Печененко-Сирбу Орина Владиславівна (Block Language Club) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8211. | Печенко Софія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8212. | Печериця Дар’я Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8213. | Печериця Ніна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
8214. | Печерська Віра Сергіївна (Криворізька СШ №74) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8215. | Печерський Кирило (Одеська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8216. | Пєнова Кіра Павлівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8217. | Пєстов Євгеній Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8218. | Пєтухов Валентин Вікторович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8219. | Пивоваров Кирило (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8220. | Пивоваров Лука (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8221. | Пивоваров Павло Романович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8222. | Пивоварський Максим (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8223. | Пидик Софія (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8224. | Пикалюк Максим Сергійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8225. | Пилипенко Андрій Вадимович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8226. | Пилипенко Аріана (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8227. | Пилипенко Арсеній (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8228. | Пилипенко Віктор Генадійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8229. | Пилипенко Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8230. | Пилипенко Дмитро Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8231. | Пилипенко Каріна Віталіївна (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8232. | Пилипенко Михайло Володимирович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8233. | Пилипенко Ярослав Володимирович (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8234. | Пилипчук Герман (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8235. | Пилипчук Захар (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8236. | Пилипчук Ілля Олексійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8237. | Пилипчук Ірма (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8238. | Пилипчук Мілан (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8239. | Пилипчук Олег Максимович (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8240. | Пилипчук Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8241. | Пилипюк Ю.Ю. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8242. | Пимонова София (ЗШ № 6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8243. | Пиндер Ангеліна Юріївна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8244. | Пинежський Михайло (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8245. | Пинтя Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8246. | Пиріг Микола Семенович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8247. | Пиріг Нікіта Олегович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8248. | Пирін Владислав Максимович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8249. | Пирог Анастасія (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8250. | Пирог Софія Валеріївна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8251. | Пирогова Вікторія Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8252. | Пирогова Елизавета Павловна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8253. | Пироженко Роман (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8254. | Пирожок Ілля Олександрович (Романо-германська гімназія 123) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8255. | Писаренко Альона (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8256. | Писаренко Андрій (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8257. | Писаренко Віталій Іванович (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8258. | Писаченко Софія Антонівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8259. | Пискунов Станіслав Максимович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8260. | Письменна Каміла (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8261. | Письменний Марк (ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8262. | Письменов Роман Русланович (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8263. | Письменська Поліна Вікторівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8264. | Питель Дмитро (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8265. | Пихтар Марія Сергіївна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
8266. | Пиш'єв Ігор (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8267. | Пишко Вікторія Володимирівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8268. | Пишненко Дмитро (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8269. | Пишньов Руслан Русланович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8270. | Пищик Ярослав (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8271. | Півень Дмитро Миколайович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8272. | Півень Олександра Заурівна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8273. | Півінська Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8274. | Півінський Борис (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8275. | Півіха Маргарита Владиславівна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8276. | Півнєва Анна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8277. | Півнюк Михайло Андрійович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8278. | Півняк Андрій (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8279. | Півторак Ірина Володимирівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8280. | Півторипавло Валентин Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8281. | Піголь Ярослав Юрійович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8282. | Підгірна Уляна Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8283. | Підгорний Владіслав Віталійович (Школа №61) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8284. | Підгорний Максим (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8285. | Підгорний Ренат (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8286. | Підгородецький Арсеній Іванович (СЗШ № 3 м.Трускавець) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8287. | Підгурська Аліса Станіславівна (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8288. | Піддубна Анна Валеріївна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8289. | Піддубна Поліна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8290. | Піддубний Дмитро (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8291. | Піддубний Іван Андрійович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8292. | Піддубний Іван Олександрович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8293. | Підковиркіна Аліна Олександрівна (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8294. | Підкорчевний Тимофій (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8295. | Підкостельний Ігор Олегович (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8296. | Підкупняк Андрій Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8297. | Підлесний Максим (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8298. | Підлісний Михайло Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8299. | Підлубна Валерія Євгенівна (Середня загальноосвітня школа №74) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8300. | Підлужна Вероніка Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8301. | Піднебенний Ігор Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8302. | Підоборіжна Вікторія (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8303. | Підоборіжний Михайло (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8304. | Підопригора Євгеній Володимирович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8305. | Підопригора Захар Юрійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8306. | Підпалий Іван Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8307. | Підперигора Каріна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8308. | Підрепна Даша (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8309. | Пікалов Іван Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8310. | Пікневич Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8311. | Пікневич Юлія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8312. | Пілігуз Олександр Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8313. | Піндюр Єлизавета Михайлівна (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8314. | Піндюр Станіслав Михайлович (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8315. | Пінігіна Варвара Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8316. | Пінчук Анастасія (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8317. | Пінчук Андрій Андрійович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8318. | Пінчук Дмитро Олександрович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8319. | Пінчук Єва (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8320. | Пінчук Поліна Сергіївна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:29 | |
8321. | Пінькас Сергій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8322. | Піонтковська Ліза (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8323. | Піотрович Артур Олексійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8324. | Піпія Маріям Таріелівна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8325. | Піранська Анна Миколаївна (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8326. | Пірковець Діана Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8327. | Пісаревський Микита (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8328. | Піскун Євген (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8329. | Піскунова Аделіна Станіславівна (Городецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8330. | Пітенко Олександр (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8331. | Пітеров Даніїл (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8332. | Пітеров Дмитро (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8333. | Пітченко Олександр (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8334. | Піхова Поліна Артурівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8335. | Піценко Данило Олександрович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8336. | Піць Олександр (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8337. | Пічугов Данил (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8338. | Піщалюк Софія Святославівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8339. | Піщанський Олександр Сергійович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8340. | Піщита Кирило Романович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8341. | Піщола Владислав Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8342. | Плавская Діана (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8343. | Плавшуда Матвій Олександрович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:34 | |
8344. | Плакса Єгор Віталійович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8345. | Плаксійчук Владислав (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8346. | Плаксун Дмитро Максимович (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8347. | Плахотнюк Олександр (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8348. | Плахцінський Матвій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8349. | Плачинта Виктория Эдуардовна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8350. | Плашенко Ліана Михайлівна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8351. | Плекан Арсен Віталійович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8352. | Пленюк Ольга Василівна (Тисменичанська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8353. | Плетенець Евгеній Сергійович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8354. | Плетень Іван Павлович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8355. | Плетень Таміла Ігорівна (Запорізька ЗОШ №41) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8356. | Плехотко Аріна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8357. | Плечак А.В. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8358. | Плечак Анна Віталіївна (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8359. | Плечунь Діана (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8360. | Плєхова Анастасія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8361. | Плисюк Маріанна Олександрівна (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8362. | Плішко Вероніка (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8363. | Плоскіна Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8364. | Плотников Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8365. | Плохоцька Марія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8366. | Плошенко Софія Максимівна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8367. | Площенюк Катерина Василівна (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8368. | Площинська Єлизавета Валеріївна (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8369. | Плужник Аріна Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8370. | Плужник Вікторія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8371. | Плужникова Милана Юрьевна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8372. | Пльонсак Артем (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8373. | Пльонсак Артьом (Школа №) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8374. | Плющ Анна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8375. | Плющ Ліза (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8376. | Плясецький Роман (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8377. | Пляхтур Артем Олександрович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8378. | Пнєвський Кірил (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8379. | Побережна Катерина (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8380. | Побережна Тетяна (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8381. | Побережський Анедрій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8382. | Поважнюк Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8383. | Поваляєв Семен (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8384. | Повержук Мілана (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8385. | Повещенко Степан Олексійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8386. | Повзло Володимир Олександрович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8387. | Повісьмак Уляна Олегівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8388. | Поводюк Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8389. | Поволоцька Еліна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8390. | Поворозник Роман Віталійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8391. | Повстюк Інеса Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8392. | Погноєвська Олександра Сергіївна (Ладигівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8393. | Погонщенко Аміна Русланівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8394. | Погорецький Артем (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8395. | Погорєлов Ян Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8396. | Погорєлова Вєроніка Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8397. | Погорєлова Поліна Артемівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8398. | Погорєльцева Марина Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8399. | Погоріла Аліна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8400. | Погоріла Мілана (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8401. | Погоріла Софія (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8402. | Погорілий Кирил (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8403. | Погребна Юлія (Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8404. | Погребнюк Дмитро Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8405. | Погрібний Олександр Євгенович (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8406. | Пода Дар’я (Школа №17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8407. | Подварченко Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8408. | Подвинцев Володимир Вячеславович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8409. | Поддєлков Дмитро Олександрович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8410. | Поддубець Іван Антонович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8411. | Подік Софія Андріївна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8412. | Подколзін Ярослав (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8413. | Подкуйко Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8414. | Подлущак Маргарита (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8415. | Подлущак Маргарита (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8416. | Подобна Яна Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8417. | Подольський Дмитро Миколайович (Подолівська філія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8418. | Подольський Єгор Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8419. | Подолюк Северин (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8420. | Подоляк Анна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8421. | Подопригора Софія (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8422. | Подошовка Антоніна Сергіївна (ХЗОШ № 91) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8423. | Подрядчиков Марат (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8424. | Подсуха Надія Вікторівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8425. | Подусова Марія Ігорівна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8426. | Подчинок Олена Глібівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8427. | Подян Анджеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8428. | Поздняков Дмитро Владиславович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8429. | Позднякова Єва (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8430. | Познанська Світлана Юріївна (Середня загальноосвітня школа № 126) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8431. | Познік Ангеліна (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8432. | Позняков Артем Михайлович (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8433. | Пойденко Данило Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8434. | Поймінова Анна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8435. | Покашевская София Михайловна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8436. | Покорчак Іванна Миколаївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8437. | Покотило Артем (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
8438. | Покотило Уляна Олексіївна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8439. | Полiванчук Михайло Олександрович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8440. | Полеводіна Діана Дмитрівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:34 | |
8441. | Полєва Ярослава (Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8442. | Поливода Ілля (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8443. | Поліванова Маргарита Дмитривна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8444. | Поліков Кирило (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8445. | Полікровський Арсен Русланович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8446. | Полін Богдан (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8447. | Політило Марта (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8448. | Поліховська Варвара (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8449. | Поліщук Анастасія Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8450. | Поліщук Андрій Олександрович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8451. | Поліщук Аріна Валеріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8452. | Поліщук Валерія Олегівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8453. | Поліщук Данило (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8454. | Поліщук Данило Сергійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8455. | Поліщук Дмитро (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8456. | Поліщук Дмитро (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8457. | Поліщук Іванна Олександрівна (Полтавська гімназія №33) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8458. | Поліщук Каріна Юріївна (Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8459. | Поліщук Лев (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8460. | Поліщук Мар'яна (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8461. | Поліщук Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8462. | Поліщук Ольга Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8463. | Половенко Софія Олегівна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8464. | Половинко Кирило (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8465. | Половнєва Ксенія Вікторівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8466. | Положай Ельміра (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8467. | Полозенко Владислав Олександрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8468. | Полозенко Максим Олександрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8469. | Полозенко Олексій В'ячеславович (Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8470. | Полозенко Станіслав Олександрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8471. | Полозюк Антон Максимович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8472. | Полонік Марія Іванівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8473. | Полоніков Ілля Дмитрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8474. | Полосьмак Іван Дмитрович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8475. | Полтович Микола (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8476. | Полторацька Ганна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8477. | Полторацький Леонід (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8478. | Полудненко Дем'ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8479. | Полуектова Дарина (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8480. | Полулях Кароліна (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8481. | Полулях Олександр Віталійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8482. | Полупан Денис (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8483. | Полуциганов Даніїл Владиславович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8484. | Польова Валерія Владиславівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8485. | Польова Олександра Владиславівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8486. | Полюхович Андрій Русланович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8487. | Полюхович Богдан Іванович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8488. | Полюхович Богдана Ігорівна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8489. | Полюхович Дарина Іванівна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8490. | Полюхович Дмитро Олегович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8491. | Полюхович Дмитро Русланович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8492. | Полюхович Єгор Сергійович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8493. | Полюхович Іван Миколайович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8494. | Полюхович Кирило Миколайович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8495. | Полюхович Станіслав Сергійович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8496. | Поляк Артем Андрійович (Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8497. | Поляк Богдан (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8498. | Поляков Акім Володимирович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8499. | Поляков Артем Олексійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8500. | Поляков Даниїл Юрійович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8501. | Поляков Даніїл Олександрович (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8502. | Поляков Максим (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8503. | Полякова Аріана Андріївна (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8504. | Полякова Вероніка (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8505. | Полякова Вікторія Олексіївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8506. | Полякова Руслана Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8507. | Полянська Катерина Андріївна (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8508. | Полянська Софія (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8509. | Полянська Яна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
8510. | Полянський Ярослав (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8511. | Полянчич Василь (Довжківська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8512. | Поляруш Маргарита (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8513. | Поляруш Софія (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8514. | Поляченко Нікіиа Євгенович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8515. | Поляшенко Марк (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8516. | Помазан Ірина Віталіївна (Дирдинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8517. | Помаранець Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8518. | Помогаєв Іван Костянтинович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8519. | Помогайко Марія (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8520. | Помогайко Олександра (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8521. | Помф'юк Денис Андрійович (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8522. | Понисько Дарина Леонідівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8523. | Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8524. | Пономар Іуліанія Тарасівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8525. | Пономаренко Андрій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8526. | Пономаренко Володимир (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
8527. | Пономаренко Гордій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8528. | Пономаренко Дар’я Юріївна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8529. | Пономаренко Дарья (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8530. | Пономаренко Евеліна Євгенівна (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8531. | Пономарчук Марія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8532. | Пономарь Вадим Романович (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8533. | Пономарьов Богдан Олександрович (Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8534. | Пономарьов Олександр Миколайович (Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8535. | Пономарьова Анна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
8536. | Пономарьова Єлизавета Станіславівна (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8537. | Пономарьова марія Дмитрівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8538. | Пономарьова Поліна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8539. | Понько Єлизавета Андріївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
8540. | Поп Неля Іванівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8541. | Поп`юк Олександра (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8542. | Попазов Петро (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8543. | Попазова Дар'я (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8544. | Попелич Оксана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8545. | Попель Максим Вікторович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8546. | Попелюх Назар Олександрович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8547. | Попенака Аліна Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8548. | Попівняк Михайло (240) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8549. | Попілянченко Артем (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8550. | Попков Єгор (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8551. | Попкова Крістіна (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8552. | Поплавська Діана Олегівна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8553. | Поплавська Єлізавета (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8554. | Поплавська Катерина (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8555. | Поплавська Ліна Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8556. | Поплавська Мірра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8557. | Попов Владислав Юрiйович (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8558. | Попов Кирило Сергійович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8559. | Попов Любомир (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
8560. | Попов Максим (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8561. | Попов Максим Дмитрович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8562. | Попов Назар Сергійович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8563. | Попов Олександр Сергійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8564. | Попова Анастасія Сергіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8565. | Попова Діана Олексіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8566. | Попова Катерина (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8567. | Попова Ксенія Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8568. | Попова Маргарита (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8569. | Попова Ольга Віталіївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8570. | Попова Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8571. | Попова Софія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8572. | Попович Ангеліна Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8573. | Попович Андрій Валерійович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8574. | Попович Вікторія Романівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8575. | Попович Марія Олександрівна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8576. | ПОПОВИЧ ТАРАС (Плугівський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8577. | Попович Тетяна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8578. | Попович Юрій Петрович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Годомичі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8579. | Попряга Поліна (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8580. | Попсуйко Ілля Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8581. | Попудін Олександр Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8582. | Попюк Микола (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8583. | Поралов Давид Максимович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8584. | Поркуян Марина Євгеніївна (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8585. | Порожнюк Марк Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8586. | Порох Матвій Владиславович (Комунальний заклад "Чернігівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8587. | Порохов Максим (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8588. | Порплиця Денис (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8589. | Портенко Ілля Павлович (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8590. | Портненко Артем Владиславович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8591. | Портний Андрій Олександрович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8592. | Портяник Анастасія Олександрівна (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8593. | Посітко Богдана Михайлівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8594. | Поспелова А настасия (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8595. | Поспєлов Ілля (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8596. | Постащук Евеліна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8597. | Постіка Катерина Олександрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8598. | Постнікова Аліса (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8599. | Постнікова Даяна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8600. | Постой Поліна Сергіївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8601. | Постольна Римма Романівна (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8602. | Постриган Михайло Віталійович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8603. | Потаєнко Андрій Юрійович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8604. | Потак Злата Костянтинівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8605. | Потапенко Василина Андріївна (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8606. | Потапенко Надія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8607. | Потапов Матвій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8608. | Потапченко Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8609. | Потеніхін Дмитро Вадимович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8610. | Потеряйко Нікіта Олексійович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8611. | Потєхіна Софія Олегівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8612. | Потіп Денис (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8613. | Потопа Поліна Сергіївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8614. | Поторі Еріка (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8615. | Потримай Тарас Віталійович (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8616. | Потульська Олександра (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8617. | Потурнак Анастасія (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
8618. | Потьомка Артем (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
8619. | Потяк Поліна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8620. | Похвалітий Віталій Анатолійович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8621. | Похіл Дмитро (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8622. | Походенко Ізабелла Олександрівна (Запорізька ЗОШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8623. | Похолюк Герман Валерійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8624. | Поцепун Анастасія Марківна (Дудчанське З0СШП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8625. | Почапська (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8626. | Почапський Андрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8627. | Почепинская Вероника Павловна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8628. | Починок Єгор Олегович (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8629. | Починок Соломія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8630. | Почко Дмитро (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8631. | Почтєнних Дмитро Юрійович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8632. | Почуєв Артем (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8633. | Почуєва Олександра Сергіївна (Одеська ЗОШ №107) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8634. | Пошелюзний Роман Ярославович (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8635. | Поштаренко Дар'я Олександрівна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8636. | Правдива КатеринаЄвгеніївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8637. | Пранник Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8638. | Преварська Уляна (Зорянський НВК "школа - гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8639. | Предко Павло Олексійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8640. | Прейзнер Евеліна Валентинівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8641. | Преловська Уляна Олексіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8642. | Преображенська Катерина (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8643. | Прибилов Микита (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8644. | Приваліхіна Дар`я Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8645. | Привезенцев Іван Олексійович (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8646. | Пригода Данило Віталійович (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8647. | Пригодюк Іванна Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8648. | Прижимірський Іван Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8649. | Приз Даніїл (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8650. | Прийдун Володимир (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8651. | Прийма Єгор Олександрович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8652. | Прийма Маркіян (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8653. | Приймак Анна Василівна (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8654. | Приймак Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8655. | Приймас Ангеліна Віталіївна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8656. | Приймачук Єва (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8657. | Приказчикова Марія (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8658. | Приказюк Олесь (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8659. | Прилуцька Ілона Романівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8660. | Примачок Всеволод Валентинович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8661. | Примачок Іван (Зорянський НВК "школа - гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8662. | Примушко Нікіта Антонович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8663. | Приндюк Максим Миколайович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8664. | Припін О.Ю. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8665. | Припотнюк Валерія Василівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8666. | Присада Максим Анатолійович (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8667. | Приставська Каріна Віталіївна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8668. | Пристопюк Дар'я (ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8669. | Присяжнюк Валерія Сергіївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8670. | Присяжнюк Матвій Андрійович (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8671. | Присяжнюк Ольга Ігорівна (Криворізька ЗОШ №93) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8672. | Присяжнюк Ярослав (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
8673. | Притиск Марія Кароліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8674. | Притіск Ярослав Русланович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8675. | Притула Арсен (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8676. | Притула Олесандра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8677. | Притуляк Олександра Романівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8678. | Прихідько Тимофій (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8679. | Приходченко Эвелина Алексеевна (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8680. | Приходько Василиса (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8681. | Приходько Вероніка Іванівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8682. | Приходько Вікторія Іванівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8683. | Приходько Дар'я Юріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8684. | Приходько Діана Олексіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8685. | Приходько Дмитро (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8686. | Приходько Євген (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8687. | Приходько Марія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8688. | Приходько Уляна Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8689. | Приходько Ярослав Вячеславович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8690. | Прихожий Ігор (Матвіівська санаторна школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8691. | Пришляк Назарій Вікторович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8692. | Прищепа Мирослав Володимирович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8693. | Провкіна Анастасія Олегівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8694. | Проголаєв Давид Максимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8695. | Продан Катерина (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8696. | Продосевич Данило (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8697. | Прозапас Самуїл (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8698. | Прокіпчук Софія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8699. | Прокіпчук Тарас Володимирович (ЗОШ с.Дзвиняч) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8700. | Проконін Кирило Сергійович (Запорізька ЗОШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8701. | Прокоп Тетяна Іванівна (Яківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8702. | Прокопало Марія Тарасівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8703. | Прокопенко Агнія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8704. | Прокопенко Ігор Ігорьович (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8705. | Прокопенко Каріна Романівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8706. | Прокопенко Кирило Романович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8707. | Прокопенко Кіра (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8708. | Прокопенко Кіра (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8709. | Прокопенко Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8710. | Прокопенко Марія Тимофіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8711. | Прокопенко Олена (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8712. | Прокопенко Софія Ігорівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8713. | Прокопенко Ярослава (ЗЗСО 94) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8714. | Прокопик Анастасія Святославівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8715. | Прокопович Світлана (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8716. | Прокопчук Андрій Володимирович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8717. | Прокопчук Леся Вікторівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8718. | Прокопчук Ростислав (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8719. | Прокопчук Софія Олександрівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8720. | Прокопчук Уляна Віталіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8721. | Прокопчук Ярослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8722. | Прокоф'єв Єгор Мирославович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8723. | Прокошева Кароліна Миколаївна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8724. | Промисловська Анна Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8725. | Пронін Олег (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8726. | Проніна Вікторія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8727. | Проніна Мілана (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8728. | Пронов Тихон (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8729. | Пронько Микита (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8730. | Просвєтов Артем Денисович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8731. | Просвірова Еліна Артемівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8732. | Проскура Софія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8733. | Протаковська Лідія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8734. | Протасюк Анна Олександрівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8735. | Протасюк Марина (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8736. | Протопопов Борис Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8737. | Прохода Ілля (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8738. | Прохонюк Ілля (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8739. | Прохоренко Софія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8740. | Прохоров Максим (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8741. | Прохорович Аліса Андріївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8742. | Проценко Вікторія Михайлівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8743. | Проценко Єгор (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8744. | Проценко Роман Денисович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8745. | Проценко Ярослав Русланович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8746. | Процик Вікторія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8747. | Процик Максим Володимирович (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8748. | Процик Христина Андріївна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8749. | Процишин Богдан Михайлович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8750. | Процишин Вадим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8751. | Процишин Дмитро Сергійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8752. | Процько Вероніка Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8753. | Процюк Богдан Сергійович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8754. | Процюк Дарія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8755. | Процюк Соломія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8756. | Прощенко Неллі (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8757. | Пруденко Ярослава Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8758. | Прудиус Злата (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8759. | Прусак Владіслав Сергійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8760. | Прусан Єгор (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8761. | Пруська Маргарита (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8762. | Прутяну Марія Миколаївна (Калинівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8763. | Прядка Катерина Русланівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8764. | Прядко Катерина Вадимівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8765. | Пряхіна Ельвіра (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8766. | Псьота Світлана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8767. | Пташко Вероніка Павлівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8768. | Пташник Олександр Денисович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8769. | Пташник Сергій (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8770. | Пугач Ілля Олександрович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8771. | Пугач Михайло Сергійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8772. | Пугачевський Денис Андрійович (Ліцей Інформаційних Технологій № 79) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8773. | Пугачова Анна Богданівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8774. | Пужец Данило Богданович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8775. | Пужець Софія Богданівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8776. | Пузанова Анна Денисівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8777. | Пузир Іван (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8778. | Пузиревич Уляна (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8779. | Пузиревська Даріна (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8780. | Пузич Ангеліна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8781. | Пукало Вікторія (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8782. | Пукаляк Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8783. | Пукас Варвара (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8784. | Пукман Владислав Іванович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8785. | Пуляєва Ірина Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8786. | Пундєва Ніколь Олексіївна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8787. | Пундяк Ірина Миколаївна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8788. | Пупенко Софія (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8789. | Пуравець Ірина (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8790. | Пурдишева Аліна Олексіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8791. | Пуренкова Поліна Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8792. | Пурко Артем Сергійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8793. | Пурко Вероніка Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8794. | Пустовар Олексій Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8795. | Пустовіт Вікторія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8796. | Пустовіт Володимир (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8797. | Пустовіт Дмитро (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8798. | Пустовіт Ксенія Олександрівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8799. | Пустовіт Олександра Михайлівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8800. | Пухнатий Артем (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8801. | Пуціль Владислав (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8802. | Пучко Володимир (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8803. | Пучкова Поліна Олегівна (Костянтинівська ЗШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8804. | Пучок Петро Петрович (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8805. | Пушка Михайло Олександрович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8806. | Пушкар Єлизавета (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8807. | Пушкар Кирил Сергійович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8808. | Пушкарьова Софія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8809. | Пушкін Олександр (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8810. | Пущіна Поліна (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8811. | Пчелінцева Василіса Олексіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8812. | Пчеляна Марія Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8813. | Пчолкіна Марія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8814. | Пшенична Мілана Олександрівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8815. | Пшеничнюк Анни (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8816. | Пшетаковський Ілля (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8817. | Пшик Нестор (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8818. | Пшонік Ольга (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8819. | Пяникова Софія Вікторівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8820. | Пясецька Катерина (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8821. | Пясецький Михайло. (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8822. | Пятницький Лев (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8823. | Рiана Перекрестова (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8824. | Рабашапка Кирило (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8825. | Раболюк Мирослава Володимирівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8826. | Рабцун Олексій Вікторович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8827. | равлик владислава (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8828. | Рагімова Анастасія Василівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8829. | Рада Олексій Вікторович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8830. | Радзівон Діана Максимівна (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8831. | Радик Остап Ігорович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8832. | Радіна Катерина (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8833. | Радіонов Нікіта Миколайович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8834. | Радковська Дарина Остапівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8835. | Радовська Валерія Владиславівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8836. | Радомир Минайлюк (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8837. | Радомський Тимур Андрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8838. | Радучий Олександр Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8839. | Радченко Альбіна Денисівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8840. | Радченко Анастасія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8841. | Радченко Вікторія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8842. | Радченко Діана Денисівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8843. | Радченко Нікіта Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8844. | Радчук ВАДИМ Володимирович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8845. | Радько Олександр (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8846. | Раєвська Мікаела (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8847. | Раєвський Андрій (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8848. | Раєвський Дамір (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8849. | Разінкова Єлізавета (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8850. | Разу Софія Геннадіївна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8851. | Райнер Еліна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8852. | Райтер Владислав (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8853. | Райхман Анна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8854. | Раков Микита Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8855. | Ракова Аліса (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8856. | Раковець Анна Ігорівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8857. | Ралик Марк (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8858. | Рало Роман Ігорович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8859. | Рамжев Ерік Дмитрович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8860. | Рамзов Костянтин (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8861. | Ранчашова Аліна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8862. | Рапаніка Нікіта Іванович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8863. | Раскін Андрій (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8864. | Раслін Давид (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8865. | Распопова Олеся Олексiiвна (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8866. | Рассамахіна Віолета Романівна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8867. | Рассказов Дмитро (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8868. | Рассоха Анастасія Андріївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8869. | Рассоха Ксенія Андріївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8870. | Рассоха Маргарита (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8871. | Растворов Остап Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8872. | Расулова Злата (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8873. | Расюн Юлія Сергіївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8874. | РАТИЯ ГУРАМ (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8875. | Ратошнюк Данило Віталійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8876. | Ратушна Марія Олександрівна (Криворізька ЗОШ №82) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8877. | Ратушний Микита Сергійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8878. | Ратушняк Валентин Сергiйович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8879. | Ратушняк Даниїл (Йосипівський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8880. | Рахліцька Вікторія Вадимівна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8881. | Рацук Нікіта (Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8882. | Рач Максим (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8883. | Раченко Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8884. | Рачинський Кирилл Артемович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8885. | Рачок Владислав (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8886. | Рачун Софія Віталіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8887. | Рашевський Захар Валерійович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8888. | Рашідов Ельвін Сейфулла огли (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8889. | Рашідов Ельнур Сейфулла огли (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8890. | Рашковська Єва (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8891. | Ребенко Іван Степанович (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8892. | Ребро Максим (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8893. | Рева Анастасія Іванівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8894. | Рева Владислав (Никифорівська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8895. | Рева Микола Русланович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8896. | Рева Олександр Борисович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8897. | Рева Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8898. | Ревега Назар (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8899. | Ревенко Семен (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8900. | Ревенко Серафіма (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8901. | Ревич Артур (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8902. | Ревич Григорій (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8903. | Ревнюк Ніколь Віталіївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8904. | Резник Кирілл (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8905. | Резник Степан Євгенович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8906. | Резніченко Богдан (Новомиргородська ЗШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8907. | Резніченко Максим Владиславович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8908. | Резніченко Поліна Антонівна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8909. | Рекало Вероніка (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8910. | Ремез Антон Олександрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8911. | Ремез Каріна Олексіївна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8912. | Ремешивська Анна Вячеславівна (Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8913. | Ренькас Альберт (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8914. | Ренькас Артур (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8915. | Реп'юк Ольга (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8916. | Репак Антоніна (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8917. | Репех Олександр Романович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8918. | Репік Анастасія Артемівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8919. | Репік Владислав (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8920. | Репко Аліна Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8921. | Репрінцев Віктор (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8922. | Ретунська Карина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8923. | Ретюнін Захар Юрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8924. | Ретюнін Ілля Юрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8925. | Реута Марія (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8926. | Реутов Всеволод Іванович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8927. | Решетицька Єлизавета (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8928. | решетник ян (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8929. | Решетньов Лев (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8930. | Решетняк Катерина Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8931. | Решетняк Кирило Миколайович (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8932. | Решитко Микола Олексійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8933. | Решитко Павло Олексійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8934. | Рєдін Максим Миколайович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8935. | Рєзнік Микита (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8936. | Рєзнік Рада (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8937. | Рєпін Микола Сергійович (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8938. | Рзабан Поліна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8939. | Рибак Ангеліна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8940. | Рибак Аріна (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8941. | Рибак Артем (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8942. | Рибак Ігор Леонідович (Бершадська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8943. | Рибакова Анна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8944. | Рибалко Анатолій Миколайович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
8945. | Рибалко Данило Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8946. | Рибалко Діана Олександрівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8947. | Рибась Сергій (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8948. | Рибачук Богдан Іванович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8949. | Рибачук Ілля (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8950. | Рибачук Юлія Олександрівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8951. | Рибенчук Вероніка Миколаївна (Яківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8952. | Рибенчук Костянтин Миколайович (Яківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8953. | Рибій Артем (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8954. | Рибін Богдан (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8955. | Рибін Матвій Михайлович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
8956. | Рибіцька Аліса Олегівна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8957. | Рибка Вікторія Миколаївна (Мелесівський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8958. | Рибкін Дмитро (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8959. | Рибцова Лідія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8960. | Рибчинчук Анастасія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8961. | Риженкова Анна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8962. | Рижий Дмитро (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
8963. | Рижий Матвій (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8964. | Рижикова Вероніка Євгенівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8965. | Рижкова Владислава (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8966. | Рижкова Марина (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8967. | Рижова Діана Олексіївна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8968. | Рижова Єлизавета (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8969. | Рижова Марія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8970. | Рижова Наталія Георгіївна (Харківська ЗОШ № 167) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8971. | Рильська Марія Сергіївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8972. | Рильцева Поліна Олександрівна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8973. | Римаренко Святослав Олександрович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8974. | Римбалович Катерина (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8975. | Римський Ярослав Русланович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8976. | Ринь Валерія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8977. | Рисікова Дарія Сергіївна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8978. | Рисікова Софія (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8979. | Риско Тимур (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8980. | Ритіков Тимофій Дмитрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8981. | Ричагов Сімєон Євгенович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8982. | Ришковець Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8983. | Різник Артур Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8984. | Різник Мирон Іванович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8985. | Робу Лорена (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8986. | Робулець Ірина Павлівна (Бочковецький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8987. | Ровенськa Марія Мaкcимівна (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8988. | Рогач Дарін (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:31 | |
8989. | Рогачевська Марія Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8990. | Рогинський Матвій (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:28 | |
8991. | Рогів Михайло (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8992. | Рогів Соломія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
8993. | Рогова Евангелiна Сергiiвна (Вiльненська ЗОШ I-III ступенiв) | 2019-12-07 16:57:28 | |
8994. | Рогова Олександра Віталіївна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
8995. | Рогожин Денис (Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2019-12-07 16:57:30 | |
8996. | Рогозіна Людмила Леонідівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
8997. | Рогозний Артем (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | 2019-12-07 16:57:30 | |
8998. | Рода Василина (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:29 | |
8999. | Родіонова Василиса (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9000. | Родіонова Даша (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9001. | Родіонова Кіра Артемівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9002. | Родославов Максим Вадимович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9003. | Родославов Нікіта Вадимович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9004. | Родченко Васіліса (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9005. | Рожан Ярослав (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9006. | Роженко Марк Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9007. | Рожко Ксенія (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9008. | Рожко Марія Ігорівна (Ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9009. | Рожкова Маргарита Вадимівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9010. | Рожкова Ярослава Віталіївна (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9011. | Розгон Роман Віталійович (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9012. | Розмариця Анастасія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9013. | Розмариця Назар (Школа №40) | 2019-12-07 16:57:34 | |
9014. | Розмеріца Владислав (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9015. | Розсказов Савелій Євгенович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9016. | Розстальна Крістіна Сергіївна (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9017. | Розстальний Костянтин Миколайович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9018. | Розсудов Олег (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9019. | Розторгуєв Оскар Сергійович (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9020. | Розум Артем (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9021. | Розум Гордій (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9022. | Розуменко Іван (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9023. | Розумійко Вероніка Олександрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9024. | Розумний Олександр Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9025. | Розумний Остап Родіонович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9026. | Рокоман Вікторія Вікторівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9027. | Рокутов Севастян (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9028. | Роман (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9029. | Роман Олександра Миколаївна (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9030. | Романенко Анна Олександрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9031. | Романенко Ніколь (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9032. | Романець Руслан Сергійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9033. | Романєєв Макар (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9034. | Романик Дарина (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9035. | Романишин Дарія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9036. | Романишин Дмитро (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9037. | Романко Каріна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9038. | Романов Ярослав (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9039. | Романова Аліна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9040. | Романова Діана Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9041. | Романова Софія (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9042. | Романова Софія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9043. | Романовська Анастасія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9044. | Романовський Роман Олександрович (Сахновщинська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9045. | Романський Артем (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9046. | Романуцький Михайло (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9047. | Романчук Святослав Андрійович (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9048. | Романчук Тимур Леонідович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9049. | Романюк Анастасія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9050. | Романюк Анна В*ячеславівна (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9051. | Романюк Артем (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9052. | Романюк Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9053. | Романюк Вероніка Романівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9054. | Романюк Дар'я (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9055. | Романюк Евеліна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9056. | Романюк Костянтин (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9057. | Романюк Марія (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9058. | Романюк Серафим Віталійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9059. | Романюк Софія (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9060. | Романюков Денис Олексійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9061. | Ромасенко Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9062. | Ромашка Єва (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9063. | Ромащенко Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9064. | Ропай Дмитро Станіславович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9065. | Роса Олексій (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9066. | Росада Ілля Володимирович (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9067. | Росинець Софія Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9068. | Росколодько Михайло Олексійович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9069. | Росла Яна Олександрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9070. | Рослий Киріл Сергійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9071. | Ростіло Владислав Сергійович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9072. | Ростовський Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9073. | Ростом’янц Едуард Артурович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9074. | Ротаєнко Владислав (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9075. | Ротар Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9076. | Ротенберг Артур (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9077. | Ротко Крістіна Вадимівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9078. | Рошак Тарас Васильович (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9079. | Рошуор Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9080. | Рощина Діана Миколаївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9081. | Рощина Уляна (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9082. | Рубан Вероніка Павлівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9083. | Рубан Володимир Андрійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9084. | Рубан Дар'я (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9085. | Рубан Максим Володимирович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9086. | Рубан Марина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9087. | Рубан Матвій Віталійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9088. | Рубан Михайло (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9089. | Рубан Мілена (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9090. | Рубан Назар (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9091. | Рубаненко Юрій (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9092. | Рубанець Катерина Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9093. | Рубас Валерія Михайлівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9094. | Рубель Гліб Сегрійович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9095. | Рубльова Вікторія Олександрівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9096. | Рублюк Елисей Геннадійович (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9097. | Руда Вікторія Романівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9098. | Руда Лілія Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9099. | Рудавін Арсеній Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9100. | Рудаков Владислав Сергійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9101. | Рудакова Вероніка Олексіївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9102. | РУДАС іЛЛЯ (Петрашівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9103. | Рудая Крістіна Богданівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9104. | Руденко Анна Володимирівна (Ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9105. | Руденко Артем Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9106. | Руденко Даниїл (Біликівський навчально - виховний комплекс) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9107. | Руденко Даніїл (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9108. | Руденко Євгеній Ігорович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9109. | Руденко Єкатерина Олексіївна (СЗШ №6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9110. | Руденко Захар Олександрович (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9111. | Руденко Ксения (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9112. | Руденко Поліна Олегівна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9113. | Руденко Роман Олександрович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9114. | Руденко Софія (Благовіщенський НВК№2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9115. | Руденко Юрій Олексійович (СЗШ №6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9116. | Руденко Ярослав Олексійович (СЗШ №6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9117. | Руденкова Софія (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9118. | Руденок Назар (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9119. | Рудий Нікіта Євгенович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9120. | Рудик Ангеліна Анатоліївна (Бочковецький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9121. | Рудик Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9122. | Рудик Гліб (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9123. | Рудик Дар'я Русланівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9124. | Рудик Роман (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9125. | Рудика Єва Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9126. | Рудич Кирило Геннадійович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9127. | Рудиш Микола (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9128. | Рудій Валерія (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9129. | Рудік Валерія Ігорівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9130. | Рудік Вероніка Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9131. | Руднєв Кирило Сергійович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9132. | Руднєв Сергій Максимович (Запорізька ЗОШ №15) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9133. | Руднєва Анастасія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9134. | Руднєва Вікторія Олексіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9135. | Рудник Клім (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9136. | Рудницький Артем (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9137. | Рудницький Кирило (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9138. | Рудніцька Діана Олександрівна (СЗШ №215 м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9139. | Рудніцька Крістіна Олександрівна (СЗШ №215 м. Києва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9140. | Рудобаба Дарія (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9141. | Рудченко Даніїл (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9142. | Рудь Анастасія Дмитрівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9143. | Рудь Владислава Вікторівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9144. | Рудь Дмитро Сергійович (Охтирська ЗОШ № 1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9145. | Рудь Ксенія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9146. | Рудюк Артем (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9147. | Рудякова Валерія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9148. | Ружанська Мартіна Вікторівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9149. | Ружин Кирило (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9150. | Ружицька Єва Денисівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9151. | Ружковська Джул'єтта (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9152. | Рузаєв Сергій Олександрович (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9153. | Рус Костянтин (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9154. | Русаков Владислав Олегович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9155. | Русанова Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9156. | Русанова Віолетта Сергіївна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9157. | Русанова Руслана (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9158. | Русева Анастасія (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9159. | Русенко Злата Святославівна (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9160. | Русенко Сніжана Романівна (КЗ "Ліплявський НВК") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9161. | Русенюк Кіріл (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9162. | Русєв Матвій (СШ №86) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9163. | Русило Владислав (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9164. | Русин Олександр Брониславович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9165. | Русин Ольга (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9166. | Руснак Вікторія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9167. | Руснак Микола (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9168. | Руссу Олександр Олександрович (Block Language Club) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9169. | Рустамова Саміра Бахрамівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9170. | Русу Таїсія (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9171. | Руська Дарія Євгеніївна (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9172. | Руштієва Адалят Курбаівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9173. | Рыбаев Денис Евгениевич (Школа І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9174. | Рюма Аріна (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9175. | Рюмшина Софія Михайлівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9176. | Ряба Єлизавета (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9177. | Рябець Богдан Денисоваич (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9178. | Рябова Розалія Олександрівна (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9179. | Рябокінь Марія Іванівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9180. | Рябокінь Сергій Максимович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9181. | Рябуха Артем Ігорович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9182. | Рябуха Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9183. | Рябухіна Дар`я Романівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9184. | Рябушко Дарина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9185. | Рябущиць Вікторія Олександрівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9186. | Рябченко Роман (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9187. | Рябчинський Матвій (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9188. | Рябчук Андрій (ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9189. | Рябчук Іван (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9190. | Рядно Аліса Денисівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9191. | Рядно Олександр (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9192. | Рядченко Георгій Сергійович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9193. | Рядченко Григорій Сергійович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9194. | Рязанова Анна (Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9195. | Рязанцев Олександр Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9196. | Ряпосов Олег Вікторович (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9197. | Рясиченко Аліна (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9198. | Саадулаєв Арсен Русланович (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9199. | Сабадаш Анастасія Іванівна (Левківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9200. | Сабадаш Єлизавета (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9201. | Сабат Катерина Іванівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9202. | Сабатин Анастасія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9203. | Сабатин Олександра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9204. | Сабіров Арсеній (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9205. | Савельєв Олександр (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 260 міста Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9206. | Савельєва Олександра Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9207. | Савельян Вікторія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9208. | Савенко Альона Дмитрівна (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9209. | Савенко Євгенія Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9210. | Савенко Сергiй Олексiйович (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9211. | Савицька Вікторія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9212. | Савицька Ганна Станіславівна (Дніпровська ЗОШ № 2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9213. | Савицька Злата (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9214. | Савицька Марина (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9215. | Савицький Тимофій Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9216. | Савич Божедана Володимирівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9217. | Савін Артем Володимирович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9218. | Савін Максим (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9219. | Савіна Катерина Сергіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9220. | Савіна Марина Вячеславівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9221. | Савінська Домініка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9222. | Савіцька А.О. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9223. | Савічев Даніл Романович (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9224. | Савка Богдан Романович (ЛГ "Престиж") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9225. | Савка Василина Ігорівна (ЛЗШ 1 ступеня "Світанок) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9226. | Савка Ірина Сергіївна (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9227. | Савка Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9228. | Савлук Олександр Леонідович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9229. | Савойський Станіслав Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9230. | Саворона Ілля Петрович (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9231. | Савостьянов Олександр (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9232. | Савран Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9233. | Савран Федір (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9234. | Савчак Анастасія (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9235. | Савченко Анна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9236. | Савченко Валерія (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9237. | Савченко Вікторія (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9238. | Савченко Дар’я (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9239. | Савченко Дмитро Геннадійович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9240. | Савченко Еріка (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9241. | Савченко Людмила Олександрівна (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9242. | Савченко Макар (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9243. | Савченко никита (Одеська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9244. | Савчин Северин (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9245. | Савчишин Борис (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9246. | Савчишин Ілля Денисович (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9247. | Савчишин Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9248. | Савчук Анастасія (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9249. | Савчук Анна Володимирівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9250. | Савчук Варвара (СШ №86) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9251. | Савчук Вероніка (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9252. | Савчук Віталій Володимирович (Сапогівський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9253. | Савчук Володимир (Ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9254. | Савчук Володимир Валентинович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9255. | Савчук Дмитро (Новомиргородська ЗШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9256. | Савчук Марія Іванівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9257. | Савчук Надія Григорівна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9258. | Савчук Олександр Дмитрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9259. | Савчук Сергій (Новомиргородська ЗШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9260. | Савчук Яків (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9261. | Савьолов Володимир (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9262. | Савюк Ярослава Сергіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9263. | Сагайдак Данiiл Сергiйович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9264. | Сагайдак Михайло Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9265. | Саган Вероніка (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9266. | Саган Олексій (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9267. | Саган Юрій Степанович (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9268. | Саганенко Софія Віталіївна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9269. | Сагановська Софія (Кам’янець-Подільська СЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9270. | Сагєєв Денис Ілліч (КЗ "Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступенів" ВРР ЗО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9271. | Сад Михайло (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9272. | Садик Поліна Каренівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9273. | Садиченко Олександр Анатолійович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9274. | Садігова Нармін (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9275. | Садковська Караліна Радіонівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9276. | Садковський Платон Юрійович (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9277. | Садляк Валерія Вадимівна (Середня загальноосвітня школа № 126) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9278. | Садов Ілля (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9279. | Садова Ганна Олександрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9280. | Садовенко Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9281. | Садовий Юрій (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9282. | Садовніков Мілан (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9283. | Садовнікова Марія (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9284. | Садовська Вероніка Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9285. | Садовська Світлана Олександривна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9286. | Садовський Іван Олексійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9287. | Садонцев Артем (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9288. | Садчиков Давид (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9289. | Саєнко Ауріка Артемівна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9290. | Саєнко Віра Григорівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9291. | Саєнко Дарія Антонівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9292. | Саєнко Олександра (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9293. | Сажко Антон Олексійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9294. | Сазонова Єлизавета (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9295. | Сазонова Марія (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9296. | Сайгіна Марія Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9297. | Сайко Владислав (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9298. | Сайко Христина Ігорівна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9299. | Сак Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9300. | Сак Анна Романівна (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9301. | Саламатіна Катерина (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9302. | Саламаха Михайло (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9303. | Саламаха Святослав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9304. | Саламаха Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9305. | Саланевич Устинія Іванівна (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9306. | Салащенко Ігор (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9307. | Салдан Валерія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9308. | Салдан Оксана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9309. | Салдецька Анжеліка Валеріївна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9310. | Салімовська Олена (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9311. | Салімонович Артем Олександрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9312. | Салміна Софія Олексіївна (Вороненська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9313. | Сало Вероніка (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9314. | Салтан Ілля (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9315. | Салук Дарія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9316. | Сальникова Марiя Максимiвна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9317. | Сальнікова Діана (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9318. | Салюк Іван Дмитрович (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9319. | Самарець Андрей Александрович (Лісностінківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9320. | Самарін Ярослав (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9321. | Самарцев Сергій Олександрович (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9322. | Самборська Даша (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9323. | Самборський Марк Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9324. | Самелюк Марк Віталійович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9325. | Саміло Арсеній (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9326. | Саміляк Дарина Валеріївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9327. | Саміляк Христина Валеріївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9328. | Самітовський Б (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9329. | Самойленко анастасия (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9330. | Самойленко Артем Романович (Середня загальноосвітня школа № 126) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9331. | Самойленко Мария (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9332. | Самойленко Мірон Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9333. | Самойленко Ольга (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9334. | Самойлов Артем Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9335. | Самойлов Денис Максимович (НВК ліцей "Сихівський") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9336. | Самойлова Єлизавета (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9337. | Самойчук Єліна Кирилівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9338. | Самолеліс Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9339. | Самородний Валерій (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9340. | Самостян Давид Олександрович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9341. | Самотюк Софія (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9342. | Самохіна Єва (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9343. | Самохіна Софія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9344. | Сампара Степан Миколайович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9345. | Самрцева Софія Олександрівна (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9346. | Самсонов Віталій Анатолійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9347. | Самсонов Евген Борисович (ХП НВК "Гімназія ОЧАГ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9348. | Самсонов Сергій Анатолійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9349. | Самсонова Крістіна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9350. | Самчук Дар'я Іванівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9351. | Санду Сабріна (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9352. | Сандуленко Софія Миколаївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9353. | Санелюк Станіслав Романович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9354. | Санін ДанилоАртемович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9355. | Сансул Закарія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9356. | Санько Аліна Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9357. | Санько Андрій Сергійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9358. | Сап'ян Даріна Олександрівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9359. | Сапко Нікіта (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9360. | Сапожков Матвій Сергіьович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9361. | Сапожкова Марія (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9362. | Сапожнікова Даніела (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9363. | Саприга Лілія Дмитрівна (Сапогівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9364. | Саприкіна Дар'я Леонідівна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9365. | Сапронова Дар'я Олегівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:34 | |
9366. | Сапцов Тихон (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9367. | Сапцова Дар'я (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9368. | Сараєв Арсеній Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9369. | Саранча Іван (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9370. | Сарапіна Вероніка Вікторівна (Переселенська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9371. | Сарафанюк Ярослава Дмитрiвна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9372. | Сарваєва Анна (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9373. | Сари-Юрьева Марія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9374. | Сарієв Емін Ріфат оглу (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
9375. | Саркісова Єва (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9376. | Сарницький Максим (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
9377. | Сас Ангеліна Василівна (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9378. | Сатаневська Єлизавета Ігорівна (Білгород-Дністровська ЗОШ №11) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9379. | Сатаневська Катерина Ігорівна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9380. | Сатиренко Олександр (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9381. | Саттаров Алішер (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9382. | Саттаров Тарас Валерійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9383. | Сатуновська Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9384. | Сауляк Дмитро Русланович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9385. | Сафонова Марія Вікторівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9386. | Сафронова Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9387. | Сафронюк Олексій Сергійович (ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9388. | Сафруняк Роман Олександрович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9389. | Саханда Варвара Віталівна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9390. | Сахаров Владислав (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9391. | Сахарчук Назар Сергійович (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9392. | Сахненко Катерина Віталіївна (Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9393. | Сахно Іван (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9394. | Сахно Назар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9395. | Сахно Назар Сергiйович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9396. | Сахно Олександра (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9397. | Сахновський Руслан Максимович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9398. | Сахнюк Зоряна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9399. | Сацюк Сергій Павлович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9400. | Сачава Тимофій Андрійович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9401. | Сачава Тимофій Олександрович (КЗ "Перещепинський ООЗ №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9402. | Сачанюк Дар'я (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9403. | Сачковський Олександр (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9404. | Саша Олександр (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9405. | Сашков Денис Михайлович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9406. | Сваричевський Максим Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9407. | Сватков Максим Сергійович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9408. | Свекла Юлія Олександрівна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9409. | Сверчков Єгор (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9410. | Свєтлакова Ангеліна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9411. | Свєтлова Діана Артурівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9412. | Свєшніков Тимофій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9413. | Свида Ілля (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9414. | Свинтицький Руслан (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9415. | Свиренчук Наталя (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9416. | Свиридова Катерина (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9417. | Свиридова Милана Володимирівна (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9418. | Свиридоненко Дар'я (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9419. | Свиридюк Андрій (Никонівський ЗЗСО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9420. | Свистак Ангеліна (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9421. | Свистун Меланія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9422. | Свистун Нікіта Олександрович (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9423. | Свистун Тимофій Павлович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9424. | Свищ Анастасія (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9425. | Свищ Оксана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9426. | Свінціцький Ярослав Васильович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9427. | Свір Костянтин (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9428. | Свістельнік Евеліна Олексіївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9429. | Світайло Анна Сегріївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9430. | Світальський Артем Євгенійович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9431. | Світельський Максим (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9432. | Світлична Ганна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9433. | Світлична Мар'яна Олександрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9434. | Світличний Роман Володимирович (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9435. | Світонько Богдан Анатолійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9436. | Святкіна Аліна Денисівна (Block Language Club) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9437. | Святослав Каліберда (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9438. | Святослав Тамащук (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9439. | Святошенко Маргарита (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9440. | Северин Софія Костянтинівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9441. | Северінова Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9442. | Севрюкова Марія Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9443. | Сегін Тимофій Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9444. | Седлецька Аліса (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9445. | Седляр Артем (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9446. | Седько Андрій (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9447. | Сейко Володимир (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9448. | Селабінка Ярослав Іванович (Криворізька ЗОШ №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9449. | Селедцов Марк Сергійович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9450. | Селезньов Дiма (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9451. | Селищев Артем Тарасович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9452. | Селіванов Михайло (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9453. | Селюкова Альона Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9454. | Селютіна Поліна Сергіївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9455. | Селютіна Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9456. | Селюченко Маргарита (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9457. | Селявін Олександр Юрійович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9458. | Семак Олекса (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9459. | Семаль Вадим Васильович (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9460. | Семащук Дарина Михайлівна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9461. | Семащук Христина Михайлівна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9462. | Семейкін Олександр (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9463. | Семен Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9464. | Семененко Вікторія (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9465. | Семененко Мілана (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9466. | Семененко Олександр (Кіцманський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9467. | Семененко Світлана (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9468. | Семенець Ярослав Андрійович (Левківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9469. | Семенишин Тарас (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9470. | Семенишина Аліна Сергіївна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9471. | Семеніхін Давид (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9472. | Семеніхіна Анастасія (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9473. | Семеніхіна Дарина Вадимівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9474. | Семенко Кирило (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9475. | Семеннікова Яна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9476. | Семено Домініка Ігорівна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9477. | Семенов Денис Едуардович (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9478. | Семенов Євген (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9479. | Семенов Іван (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9480. | Семенов Микита Русланович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9481. | Семенов Олександр Олегович (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9482. | Семенова Анастасія Ігорівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9483. | Семенова Дар'я Олександрівна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9484. | Семенова Єва (Школа № 12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9485. | Семенова Марія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9486. | Семенова Софія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9487. | Семенченко Богдан (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9488. | Семенченко Діана Андріївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9489. | Семенченко Олександра (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9490. | Семенченко Софія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9491. | Семенчук Юрій Петрович (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9492. | Семенюк Анастасія Іванівна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9493. | Семенюк Ангеліна (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9494. | Семенюк Артем Ігорович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9495. | Семенюк Вікторія Ігорівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9496. | Семенюк Дарина Андріївна (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9497. | Семенюк Дмитро Романович (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9498. | Семенюк Єлизавета (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9499. | Семенюк Матвій Володимирович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9500. | Семенюк Олексій (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9501. | Семенюта Маргарита Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9502. | Семеняка Сергій Володимирович (Шевченківський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9503. | Семеренко Данило (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9504. | Семерко Данило Олегович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9505. | Семерунін Тимур Олександрович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9506. | Семещенко Софія Сергіївна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9507. | Семикіна Аріна Іванівна (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9508. | Семирга Анастасія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9509. | Семіськова Дар`я (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9510. | Семко Вікторія (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9511. | Семко Дмитро Олегович (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9512. | Семко Нікіта (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9513. | Семко Світлана Вікторівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9514. | Семкулич Михайло Богданович (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9515. | Семоняк-Некрашевич Маргарита (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9516. | Семочко Ірина (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9517. | Семран Діана-Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9518. | Семчук (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9519. | Семьонов Олег Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9520. | Сенатор Олександр Олександрович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9521. | Сендзюк Тимур Олександрович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9522. | Сененко Анастасія Олександрівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9523. | Сеник Іван Вікторович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9524. | Сеник Соломія Андріївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9525. | Сенишин Адріан (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9526. | Сенченко Кирил Віталійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9527. | Сенчило Георгій Максимович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9528. | Сенькович Каміла Євгенівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9529. | Сенюк Злата Володимирівна (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9530. | Сенюра Дарія (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9531. | Сербенюк Дар'я Станіславівна (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9532. | Сербін Віталій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9533. | Сербін Ренат (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9534. | Сербіна Анастасія (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9535. | Сергатюк Євгенія Максимівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9536. | Сергатюк Поліна Олександрівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9537. | Сергєєв Артем Євгенович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9538. | Сергєєв Федір (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9539. | Сергєєва Світлана (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9540. | Сергієнко Аліна Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9541. | Сергієнко Андрій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9542. | Сергієнко Єльдар (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9543. | Сергієнко Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9544. | Сергієнко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9545. | Сергієнко Мирослава (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9546. | Сергієнко Мілана (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9547. | Сергієнко Олександр Сергійович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9548. | Сергієнко Поліна Віталіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9549. | Сергійчук Олександра (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
9550. | Сергійчук Олеся (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9551. | Сердюк Анастасія Олександрівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9552. | Сердюк Богдан Володимирович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9553. | Сердюк Вєда (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9554. | Сердюк Володимир Володимирович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9555. | Сердюк Дар‘я (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9556. | Сердюк Кіріл Павлович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9557. | Сердюк Тетяна Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9558. | Сердюк Христина (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9559. | Сердюченко Артем Юрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9560. | Сереветник Анастасія Олексіївна (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9561. | Середа Артем Віталійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9562. | Середа Кіріл Максимович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9563. | Середа Марія (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9564. | Середа Олександр Вікторович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9565. | Середіна Вероніка (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9566. | Середницький Михайло Ігорович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9567. | Середня Марія (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9568. | Середюк Аліса Олександрівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9569. | Середюк Ілона (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9570. | Середюк Марія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9571. | Сернецький Матвій Андрійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9572. | Сернецький Теодор Олександрович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9573. | Сернюк Нікіта (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9574. | Сероветнік Вікторія Андріївна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9575. | Сероштан Арина Максиновна (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9576. | Серпіонова Катерина (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9577. | Серьогін Максим Олександрович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
9578. | Серьогіна Дар'я Володимирівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9579. | Серьогіна Марія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9580. | Сеттарова Медіне (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9581. | Сеферовська Катерина Юріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9582. | Сєбова Діана Максимівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9583. | Сєвостьянов Андрій (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9584. | Сєдих Аріна Артурівна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9585. | Сєдих Ксенія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9586. | Сєдін Олександр (Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9587. | Сєідова Саміра Мірісмаілівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9588. | Сєміков Гліб (Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9589. | Сєргєєв Артем Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9590. | Сєтая Софія Максимівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9591. | Сибагатов Прохор Костянтинович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9592. | Сивак Анна Ігорівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9593. | Сивак Марко Олегович (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9594. | Сиванич Марія Денисівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9595. | Сиваченко Олег (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9596. | Сивець Дмитро (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9597. | Сивокінь Ніка Олександрівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9598. | Сиворотка Варвара (СШ №86) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9599. | Сидиков Демид (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9600. | Сидій Ельвіра Петрівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9601. | Сидоренко Анастасія Олексіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9602. | Сидоренко Андрій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9603. | Сидоренко Анна Вікторівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9604. | Сидоренко Володимир (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9605. | Сидоренко Давид Данилович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9606. | Сидоренко Дар′я Романівна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9607. | Сидоренко Дмитро Павлович (Благовіщенська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9608. | Сидоренко Каріна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
9609. | Сидоренко Каріна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9610. | Сидоренко Олександр Романович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9611. | Сидоренко Олександра Вадимівна (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9612. | Сидоренко Сидіір (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9613. | Сидорович Єлизавета (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9614. | Сидорук Анна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9615. | Сидорук Юліана-Марія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9616. | Сидорук Юрій Іванович (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9617. | Сидорчик Владислав (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9618. | Сидорчук Єгор (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9619. | Сидорчук Нікіта (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9620. | Сидьорко Єгор В'ячеславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9621. | Сизова Вікторія Євгенівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9622. | Силадій Злата Василівна (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9623. | Силка Вероніка Михайлівна (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9624. | Силка Микита (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9625. | Силкін Єгор (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9626. | Силюкова Вероніка Олексіївна (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9627. | Симановський Міхаель (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9628. | Симанюк Максим Миколайович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9629. | Сименова (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9630. | Симко Тетяна Ігорівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9631. | Симович Анна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9632. | Симон Валерія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9633. | Симоненко Маргарита (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:34 | |
9634. | Симонович Денис (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9635. | Симончук Олександр Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9636. | Симоченко Дмитрий Валерьевич (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9637. | Симуляк Антоніна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9638. | Синельник Віталій Віталійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9639. | Синельник Максим Юрійович (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9640. | Синельникова Поліна (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9641. | Синельниченко Артем Олексійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9642. | Синетар Вадим (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9643. | Синжеря Кирил Артурович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9644. | Синицька Кіра (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9645. | Синишин Богдан (Мигалківське НВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9646. | Синишин Катерина (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9647. | Синільник Юлія Юріївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9648. | Синорацький Данило Андрійович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9649. | Синча Мирон (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9650. | Синьогуб Марія Михайлівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9651. | Синьогубка Кіра (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9652. | Синявська Анна-Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9653. | Синяк Максим Сергійович (Переселенська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9654. | Сипко Діана Ігорівна (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9655. | Сирих Катерина Владиславівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9656. | Сирота В'ячеслав Вікторович (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9657. | Сиротюк Богуслава (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9658. | Сиротюк Святослав (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9659. | Сиротюк-Достатня Олександра (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9660. | Сисин Мілана (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9661. | Ситкова Діана (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9662. | Ситкова Софія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9663. | Ситник Денис Віталійович (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9664. | Ситник Микита Артемович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9665. | Ситник Микола (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9666. | Ситник Микола Русланович (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:34 | |
9667. | Ситницький Владислав Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9668. | Ситнік Артем Олексійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9669. | Ситюк Кіра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9670. | Сич Ангеліна (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9671. | Сич Давид Олександрович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9672. | Сич Олександр Олександрович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9673. | Сичевська Ганна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9674. | Сичова Злата (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9675. | Сібов Дмитро (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9676. | Сіваєва Єва Ігнатівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9677. | Сівак Софія Олександрівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9678. | Сівакова Єлизавета Василівна (Городецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9679. | Сіваченко Катерина Василівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9680. | Сіверчук Даніїл (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9681. | Сівйолов Богдан (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9682. | Сівцова Вероніка Євгеніївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9683. | Сівцова Вікторія Євгеніївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9684. | Сігінова Віолетта Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9685. | Сідак Софія (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9686. | Сідаш Гліб (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9687. | Сідаш Катерина Євгенівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9688. | Сідаш Марія Євгенівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9689. | Сідлецька Вікторія (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9690. | Сідоров Микола Кирилович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9691. | Сідунов Тимофій (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9692. | Сідько Даніїл (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9693. | Сідько Єгор Євгенович (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9694. | Сізова Єва (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
9695. | Сізон Андрій (Одеська ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9696. | Сікаленко Максим Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9697. | Сікан Ярослав (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9698. | Сікора Діана Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9699. | Сікорський Єгор (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9700. | Сілантьєв Владислав (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9701. | Сіленко Дмитрій (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9702. | Сілецька Крістіна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9703. | Сіліченко Поліна Олександрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9704. | Сіліщук Віталіна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9705. | Сільвестров Олександр Олегович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9706. | Сільковський Артемій (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9707. | Сільченко Дарина Борисівна (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9708. | Сімакова Марія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9709. | Сімачов Кирило Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9710. | Сімйонова Яна (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9711. | Сімков Андрій (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9712. | Сімоненко Єлизавета Юріївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9713. | Сімонов Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9714. | Сімонов Артур Володимирович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9715. | Сінельнік Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9716. | Сіненченко Нікіта Станіславович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9717. | Сініцин Герман (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9718. | Сініцин Марк (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9719. | Сінческул Дар'я Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9720. | Сіра Анастасія Анатолівна (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9721. | Сірант Денис-Назарій Юрійович (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9722. | Сіренко Арсеній (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9723. | Сіренко Єлизавета Станіславівна (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9724. | Сіренко Марія Валеріївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9725. | Сіренко Олександр (Петрашівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9726. | Сірий Іван Володимирович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9727. | Сірий-Шляхтун Діана Юріївна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9728. | Сірик Ангеліна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9729. | Сірмай Карл Олександрович (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9730. | Сірмай Юлія Олександрівна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9731. | Сіромашенко Ярослав (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9732. | Сіроноженко Софія Віталіївна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:34 | |
9733. | Сіроцінська Марія (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9734. | Сірош Артем (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9735. | Сірф Софія Олександрівна (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9736. | Сіряк Дмитро Романович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9737. | Сіткін Сергій (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9738. | Сітшаєва Зарема Сейранівна (Загальноосвітній навчальний заклад Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:33 | |
9739. | Сіфоров Володимир (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9740. | Січкар Вероніка Максимівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9741. | Січкарь Анастасія Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9742. | Січкарь Ксенія Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9743. | Скаленчук Ілля (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9744. | Скалій Кароліна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9745. | Скалова Вікторія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9746. | Скалозуб Єлизавета Андріївна (Ніжинська гімназія № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9747. | Скалозуб Єлизавета Сергіївна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9748. | Сканцев Мирослав (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9749. | Скарженюк Олександр (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9750. | Скачко Даниіл Володиморович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9751. | Сквальчинська Анна Олександрівна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9752. | Скиба Веліна Ігорівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9753. | Скиба Макар Вікторович (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9754. | Скибінська Дарина Дмитрівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9755. | Скибіцька Софія Валеріївна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9756. | Скидан Роман (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9757. | Скиданчук Катерина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9758. | Скібіцька Анна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
9759. | Скібіцька Мілана Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9760. | Скібньовська Ілона (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9761. | Скічко Валерія Павлівна (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9762. | Скічко Єлизавета (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9763. | Складнікова Єлизавета Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9764. | Складнікова Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9765. | Скляр Кіріл Андрійович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9766. | СКЛЯРЕНКО МАРИЯ ВЛАДИСЛАВОВНА (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9767. | Склярова Даша (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9768. | Склярова Поліна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9769. | Склярук Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9770. | Скобельська Тетяна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9771. | Сковлюк Іван (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9772. | Сковородко Данило Артемович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9773. | Скоковська Анастасія Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9774. | Скоморохова Олександра (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9775. | Скорбенко Софія Костянтинівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9776. | Скорбилина Дарья (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9777. | Скорик Петро (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9778. | Скориков Тихон (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9779. | Скориця Олександра Вадимівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:34 | |
9780. | Скорік Вероніка Олександрівна (КЗ "ХС НВК" ХОР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9781. | Скоріков Володимир (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9782. | Скоробогатий Орест (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9783. | Скоробогатов Олексій (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9784. | Скороход Максим Віталійович (ЗШ №12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9785. | Скосар Андрій Костянтинович (КЗ НВК "ЗШ І- ІІІ ст.- ДНЗ" Великоандрусівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9786. | Скрекотень Єва Вадимівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9787. | Скрєбцов Костянтин Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9788. | Скрєбцов Микита Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9789. | Скригун Гліб (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9790. | Скрипич Аліса (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9791. | Скрипка Артем (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9792. | Скрипкін Владислав Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9793. | Скрипкін Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9794. | Скрипник Ангеліна (Школа № 12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9795. | Скрипник Григорій Анатолійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9796. | Скрипник Дар'я Андріївна (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9797. | Скрипник Матвій Сергійович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9798. | Скрипнік Тетяна Сергіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9799. | Скульска Віра (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9800. | Скуратовська Влада Геннадіївна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
9801. | Слабенко Максим (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9802. | Слабінська Елеонора Віталіївна (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9803. | Слабун Дарія віталіївна (Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9804. | Слабунов Артем (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9805. | Слава Микола (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9806. | Славецький Михайло Олегович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9807. | Славич ОльгаРусланівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9808. | Славінський Назар (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9809. | Славінський Назар (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9810. | Славова Емілія Олексіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9811. | Слатвінська Альона Олегівна (Пантазіївська філія Новопразького НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9812. | Слатенко Тимур (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9813. | Слесаренко Дар'я (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9814. | Слесаренко Єлизавета Олександрівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9815. | Слєпченко Михайло Олександрович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9816. | Слєсарь Данило (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9817. | Сливинський Михайло (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9818. | Слинько Артем Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9819. | Слівінська Поліна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9820. | Сліпцов Денис (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9821. | Слісарчук Олександра Романівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9822. | Слічко Єгор Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9823. | Слічко Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9824. | Слобода Дарина Дмитрівна (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9825. | Слобода Павло (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9826. | Слободенюк Юлія Миколаївна (Добровеличківський ліцей "Інтелект") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9827. | Слободенюк-Сіра Алексія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9828. | Слободський Едуард Олександрович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9829. | Слободчуков Архип Дмитрович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9830. | Слободюк Микита Миколайович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9831. | Слободян Аліна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9832. | Слободян Денис Сергійович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9833. | Слободян Єгор Віталійович (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9834. | Слободян Сергій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9835. | Слободяник Андрій Сергійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9836. | Слободяник Катерина Владиславівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9837. | Слободянюк Марія Вікторівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
9838. | Слободянюк Олександра (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9839. | Слобожан Андрій Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9840. | Слупіцька Ірина (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9841. | Случевська Єлизавета Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9842. | Случинська Ілона (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9843. | Слюзар Ольга (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9844. | Слюсар Анна Леонідівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9845. | Слюсар Марк Олександрович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9846. | Слюсар Яна Юріївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9847. | Слюсаревська Марія Дмитрівна (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9848. | Слюсаренко Даніела (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9849. | Слюсаренко Макар Романович (Користівський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9850. | Слюсаренко Маргарита (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9851. | Слюсаренко Регіна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9852. | Слюсарук Єва Юріївна (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9853. | Смагіна Анна Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9854. | Смагук Анастасія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9855. | Смакоуз Тарас (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9856. | Смаль Діана Сергіївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9857. | Смаль Кирил (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9858. | Смарчевський Роман (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9859. | Смердов Максим (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9860. | Смертко Лев Антонович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9861. | Сметанюк Оксана (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9862. | Смик Ярослав Володимирович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9863. | Смирнова Марія (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
9864. | Смирнова Олеся (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9865. | Смислов Даніїл (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9866. | Смігунов Микита (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
9867. | Смілянець Асія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9868. | Смірнов Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9869. | Смірнов Кіріл Сергійович (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9870. | Смірнов Матвій Павлович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9871. | Смірнов Назар Олександрович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9872. | Смірнов Олександр Вікторович (Криворізька СШ №74) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9873. | Смірнова Єлизавета (Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9874. | Смолець Георгій Віталійович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9875. | Смолінська Діана (Плугівський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9876. | Смоліус Маргарита (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9877. | Смоляна Олександра Ростиславівна (Благовіщенська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9878. | Смолянюк Єва Олександрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9879. | Смоляр Максим Юрійович (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9880. | Смоляр Соломія Андріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9881. | Сморгун Софія Романівна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9882. | Сморгунова Валерія Іванівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9883. | Сморизанов Ярослав (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9884. | Смульська Анжела (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9885. | Снігур Віталій (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9886. | Снігур Віталіна (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9887. | Снігуренко Данило Олександрович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9888. | Сніжко Богдан (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9889. | Сніжок Лія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9890. | Снісаренко Ярослав (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9891. | Снітко Дмитро Андрійович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9892. | Собко Влада (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9893. | Собко Світлана Юріївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9894. | Соболенко Марія Артемівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9895. | Соболєв Ілля Олексійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9896. | Соболь Матвій Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9897. | Собченко Віталій (Головинське ВПУ НТ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9898. | Собчук Іван Олександрович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9899. | Сова Віра (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9900. | Сова Макар Олександрович (КЗ "ХС НВК" ХОР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9901. | Сович Артур (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9902. | Совіт Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9903. | Совська Мілана (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9904. | Совтус Іван Юрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9905. | Совтус Марія Юріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9906. | Сога Антоніо (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9907. | Созоник Ксенія Андріївна (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9908. | Сокирко Марія Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9909. | Сокирко Ольга (ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9910. | Сокол Анастасія Сергіївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:30 | |
9911. | Сокол Єва (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9912. | Соколенко Артем Андрійович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9913. | Соколенко Дар’я Павлівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9914. | Соколенко Марія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9915. | Соколов Іван (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9916. | Соколов Іван (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9917. | Соколов Максим Олександрович (Гімназія «Консул» №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9918. | Соколов Тимур (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9919. | Соколова Анастасія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9920. | Соколова Анжеліна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9921. | Соколова Валерія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9922. | Соколова Вероника Сергиивна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9923. | Соколова Вікторія Віталіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9924. | Соколова Єлізавета Дмитріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9925. | Соколова Олена Олександрівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9926. | Соколовська (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9927. | Соколовська Аліса Вікторівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9928. | Соколовський Денис (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9929. | Соколовський Дмитро (ЗШ №12) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9930. | Соколовський Іван (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9931. | Соколовський Олександр Андрійович (Ліцей №66 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9932. | Соколюк Дар’я Максимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9933. | Соколюк Нікіта Сергійович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9934. | Сокотнюк Єгор (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9935. | Сокур Владислав (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9936. | Сокур Єлизавета (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9937. | Сокур Павло Денисович (Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9938. | Сокуренко Катерина (Школа №17) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9939. | Сокуренко Назарій (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9940. | Сокуров Ілля Тамазійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9941. | Солдатенко Марія Олексіївна (Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9942. | Солдатов Артем Олександрович (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9943. | Соленко Вероніка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9944. | Соловей Анастасія Юріївна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9945. | Соловей Дар'я Дмитрівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
9946. | Соловйов А.В. (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9947. | Соловйов Кирило (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9948. | Соловйова Вероніка Володимирівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9949. | Соловйова Віталіна Віталіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9950. | Соловйова Емілія Сергіївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9951. | Соловйова Поліна Михайлівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9952. | Соловйова Софія Анатоліївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9953. | Соловка Поліна (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9954. | Сологуб Анастасія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9955. | Сологуб Соломія (Мигалківське НВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9956. | Солодка Вікторія Андріївна (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9957. | Солодовник Давид (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9958. | Солодовніча Ольга Богданівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9959. | Солодуха Крістіна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9960. | Солом'янюк Софія Іванівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9961. | Соломаха Милана Ивановна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9962. | Соломаха Ярослава Сергіївна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
9963. | Соломка Глїб Сергїйович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9964. | Соломонюк Софія Андріївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9965. | Соломуха Діана (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9966. | Соломченко Андрій Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9967. | Солонець Діана Володимирівна (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9968. | Солоніна Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9969. | Солоніна Аріна Дмитрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 46) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9970. | Солопов Максим Віталійович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9971. | Солошенко Іван Ігорович (КЗ "ХС НВК" ХОР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9972. | Солощенко Мар'яна Андріївна (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9973. | Солтис Іван (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9974. | Солтис Шутурма Марія Яна Володимирівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9975. | Соляник Дар*я (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9976. | Соляник Марія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9977. | Солярік Наталія Володимирівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:34 | |
9978. | Сомик Валерія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9979. | Сомов Данііл (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9980. | Сомов Максим Сергійович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9981. | Сомченко Соломія Олександрівна (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-12-07 16:57:29 | |
9982. | Сопільняк Ніка (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9983. | Сорока Максім Дмитрович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9984. | Сорока Олександра Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9985. | Сороката Дар'я (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9986. | Сорокін Артур (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9987. | Сорокін Євген (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9988. | Сорокін Олександр (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9989. | Сорокіна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9990. | Сорокіна Аріна Андріївна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
9991. | Сорокіна Єлизавета (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
9992. | Сорокіна Софія Романівна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
9993. | Сорокіна Ю.В. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
9994. | Сорокова Юлія Олегівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9995. | Сороколєт Злата Олегівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9996. | Сорокопуд Світлана Валеріївна (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
9997. | Сорочан Надія Григорівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
9998. | Сорочик Артем Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
9999. | Сортуренко Артем (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10000. | Сосницька Анна Андріївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10001. | Соснін Кирило (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10002. | Соснов Гліб Костянтинович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10003. | Сосновська Вероніка Сергіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10004. | Сосновська Олександра (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10005. | Сотник Софія Олексіївна (Подолівська філія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10006. | Сотников Владислав (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10007. | Софі Урсуля Філіповська (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10008. | Софієнко Ірина Володимирівна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10009. | Софія Бакута (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10010. | Софія Гросуляк (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10011. | Софія Мазур (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10012. | Сохар Вадим Назарійович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10013. | Сохацька Єва Юріївна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10014. | Сохоцька Олеся (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10015. | Сочеєва Майя Вячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10016. | Сочинський Глеб (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
10017. | Сошин Євген (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10018. | Спекторук Микола Володимирович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10019. | Сперисенко Анна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10020. | Сперчинська Аліна Юріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10021. | Спиридонов Кирило Артемович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10022. | Співак Кіріл (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10023. | Співак Матвій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10024. | Співак Олександр Володимирович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10025. | Спіжовий Владислав Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10026. | Спільний Анатолій Олексійович (Костогризівська) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10027. | Спіріна Анастасія Генадіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10028. | Спіцин Олександр Дмитрович (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10029. | Сплавник Олена (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10030. | Спрягайло Софія Максимівна (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10031. | Спусканюк Іван (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10032. | Средній Єгор Вікторвич (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10033. | Ставенко Андрій Олексійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10034. | Стаджадзе Анастасія Григорівна (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10035. | Стадник Анна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10036. | Стадник Дмитро (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10037. | Стадник Нікіта Михайлович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10038. | Стадник Олександра Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10039. | Стадник Тимофій (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10040. | Стаднік В'ячеслав (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10041. | Стаднік Денис Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10042. | Стаднік Крістіна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10043. | Стаднік Олександр Миколайович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10044. | Стаднічук Євген Миколайович (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10045. | Сталєва Марія Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10046. | Сталинський Михайло Олександрович (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10047. | Сталісь Еліна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10048. | Стан Ангеліна Іванівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10049. | Станєва Анастасія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10050. | Станіслав Городецький (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10051. | Станіславська Аліна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10052. | Станкевич Сергій Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10053. | Станков Максим Максимович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10054. | Старенька Ельвіра Станіславівна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10055. | Стариковська Вероніка Антонівна (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10056. | Старіков Максим (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10057. | Старлат Анастасія Євгенівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10058. | Старов Степан (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10059. | Старовецький (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10060. | Старовойт Денис Павлович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10061. | Старовойт Єлизавета (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10062. | Старовойтов В.А. (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10063. | Стародуб Єгор Олегович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10064. | Стародуб Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10065. | Стародубцев Артем (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10066. | Стародубцев Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10067. | Старостенко Анастасія (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
10068. | Старостенко Дарья Александровна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10069. | Старостенко-Раєвський Костянтин (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10070. | Старостін Владислав (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10071. | Старостін Тимур (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10072. | Старостін Тимур Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10073. | Старощук Іван Андрійович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10074. | Стасенко Артем Вячеславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10075. | Стасенко Катерина Сергіївна (Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10076. | Стасів Аріна Ігорівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10077. | Стасула Катерина Ігорівна (гімназія "Київська Русь") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10078. | Стасюк Марічка Станіславівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10079. | Стасюк Назар Степанович (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10080. | Стасюк Христина Романівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10081. | Стасюлевич Софія (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10082. | Стат’єв Гліб Олексійович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10083. | Стахів Катерина (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10084. | Стахов Дмитро Олександрович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10085. | Стаценко Марiя Олександрiвна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10086. | Стачи Дар’я Євгеніївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10087. | Сташевський Гліб Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10088. | Сташенко Ярослав Костянтинович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10089. | Сташок Олександр (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10090. | Стеба Олександр Юрійович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10091. | Стебалова Марія Владиславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10092. | Стеблевець Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10093. | Стегачова Дар'я (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10094. | Стегній Ярослав (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10095. | Стельмах Дмитро Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10096. | Стельмах Емілія Олександрівна (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10097. | Стельмах Ольга (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10098. | Стельмах Станіслав (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10099. | Стельмащук Анна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10100. | Стельникович Дар'я Миколаївна (Школа №33 м.Житомир) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10101. | Степаненко Дарина (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10102. | Степаненко Денис Сергійович (Одеська ЗОШ № 122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10103. | Степаненко Диана Александровна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10104. | Степаненко Ілля Ігорович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10105. | Степаненко Кирило Анатолійович (Комунальний заклад "Чернігівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10106. | Степаненко Кіріл Андрійович (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10107. | Степаненко Софія (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10108. | Степаненко Станіслав Миколайович (Ватутінський ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10109. | Степаненко Таїсія Ігорівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10110. | Степанець Артем Ігорович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10111. | Степанець Діана Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10112. | Степанець Злата Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10113. | Степанець Святослав (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10114. | Степанець Софія Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10115. | Степанищенко Олександр (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10116. | Степанішин Андрій (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10117. | Степанов Ярослав (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10118. | Степанова Анна (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10119. | Степанова Ірина Станіславівна (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10120. | Степанова Мілана Владіславівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10121. | Степанова Мілена (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10122. | Степанцов Юрій Олександрович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10123. | Степанчук Володимир Володимирович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10124. | Степанчук Денис Максимович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10125. | Степанюк Нестор (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10126. | Степанюк Олексій Олександрович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10127. | Степанян Даніель Гургенович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10128. | Степарук Дарина Валентинівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10129. | Степула Софія Анатоліївна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10130. | Стерник Дарья Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10131. | Стефанишин (Будзинська ЗОШ ,) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10132. | Стефанія Кравчук (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10133. | Стефанська Діана Олегівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10134. | Стефанська Лайма (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10135. | Стефанців Максим (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10136. | Стефанюк Єва Євгенівна (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10137. | Стефаняк Лілія (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10138. | Стеценко Анна Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10139. | Стеценко Владислав Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10140. | Стеценко Дар'я Віталіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10141. | Стеценко Іван (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10142. | Стеценко Максим Сергійович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10143. | Стеценко Назарій Петрович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10144. | Стеценко Олександр (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10145. | Стеценко Олександр Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10146. | Стецик Марко (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10147. | Стеців Віра Ярославівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10148. | Стечкевич Ольга Василівна (СЗШ № 3 м.Трускавець) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10149. | Стешенко Лев Дмитрович (Романо-германська гімназія 123) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10150. | Стєбліна Лілія Олексіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10151. | Стєніна Анастасія (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10152. | Стикут Роман В'ячеславович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10153. | Стицькова Емілія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10154. | Стіхарна Влада (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10155. | Стіхарний Кирил Олегович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10156. | Стоєва Милана (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10157. | Стойко Юрій (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10158. | Стольник Павло Павлович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10159. | Столярчук Вікторія Василівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10160. | Столярчук Діана Тарасівна (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10161. | Столярчук Марія Ігорівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10162. | Столярчук Назар Миколайович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10163. | Столярчук Уляна (Зорянський НВК "школа - гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10164. | Стомаченко Кристина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10165. | Стопніков Данило (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10166. | Стороженко Вікторія (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10167. | Сторожишин Антон (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10168. | Сторожук Андрій (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10169. | Сторожук Сергій Сергійович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10170. | Стоцька Діана (Школа № 12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10171. | Стоянов Іван (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10172. | Стоянова Аліна Миколаївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10173. | Страколист Єлизавета Євгенівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10174. | Стратієвський Єгор (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10175. | Стратій Вадим (Кіцманський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10176. | Страшевський Данил (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10177. | Страшненко Тамара (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10178. | Стрелец Марк Валерьевич (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10179. | Стрельцов Кирило Ігорович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10180. | Стрельцова Олександра Олегівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10181. | Стреляний Богдан Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10182. | Стреляний Роман Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10183. | Стремедловський Тимофій (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10184. | Стретович Олександр Васильович (Школа № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10185. | Стригуль Алiса Костянтинiвна (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10186. | Стрижак Олександра Євгенівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10187. | Стрижакова Софія Русланівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10188. | Стрижеус Денис Романович (ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10189. | Стринадко Евеліна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10190. | Стрипа Олександра (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10191. | Стрихарський Ернест Дмитрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10192. | Стрій Ірина Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10193. | Стрій Ольга Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10194. | Стрілець Олексій Олегович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10195. | Стрілецький Любомир (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10196. | Стрільчук Іван (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10197. | Строжук Софія Юріївна (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10198. | Стронь Анна Олегівна (Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10199. | Стронь Богдан Олегович (Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10200. | Стругай Юлія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10201. | Струговщиков Михайло (ОНВК №67) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10202. | Струтинський Владислав (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10203. | Стрюк Олександра Олегівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10204. | Студенікіна Валерія Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10205. | Студьонова Катерина (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10206. | Стукан Віолетта Володимирівна (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10207. | Стульківська Альона Василівна (Синицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10208. | Ступа Єля (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10209. | Ступак Єва Вячеславівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10210. | Ступак Іван Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10211. | Ступак Катерина (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10212. | Ступніцький Роман Андрійович (Середня загальноосвітня школа №74) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10213. | Стьожка Поліна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10214. | Стьопа Роман Анатолійович (Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ст з поглибленим вивченням основ економіки) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10215. | Стьопін Нікіта Владиславович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10216. | Субин Богдан (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10217. | Субота Рената Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10218. | Суботін Георгій (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10219. | Суботяк Марія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10220. | Суворов Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10221. | Суворов Ігор (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10222. | Суворов Олександр Юрійович (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10223. | Суворов-Чабан Микола Ігорович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10224. | Суворова Влада Юріївна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10225. | Суворова Крістіна (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10226. | Суворова Ульяна (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10227. | Сугак Віктор Олексійович (Школа №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10228. | Сугоровський Кирило (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10229. | Сукайло Ярослав (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10230. | Сукманюк Захар Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10231. | Сулаймонова Гулясар Шамілівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10232. | Сулима Вікторія Михайлівна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10233. | Сулім Софія Сергіївна (Малушківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10234. | Суліма Андрій (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10235. | Сулятицька (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10236. | Сулятицька Злата Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10237. | Сунцова Аида Эльвиновна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10238. | СУПРУН АНТОН РУСЛАНОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10239. | Супрун Тимофій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10240. | Супрунюк Катерина (Крилівська ЗШ I-IIIступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10241. | Супряга Владислав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10242. | Супцарел София Александровна (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10243. | Сурда Давид Олександрович (Городецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10244. | Суржик Кіра (Вільнянська гімназія "Світоч") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10245. | Сурмач Артем Ілліч (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10246. | Суршко Павло (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10247. | Сурядна Анна Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10248. | Сус Вадим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10249. | Сус Соня (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10250. | Сусанов Нікіта Сергійович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10251. | Сусик Арина Валентинівна (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10252. | Сутула Ганна Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10253. | Сухан Олександр Юрійович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10254. | Суханова Аліса (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10255. | Сухар Нікіта Миколайович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10256. | Сухарева Алина Олександровна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10257. | Сухарева Катерина Костянтинівна (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10258. | Сухацький Ілля Андрійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10259. | Сухий Даніїл (Одеська ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10260. | Сухина Анна (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10261. | Сухина Артем (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10262. | Сухіна Сергій (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10263. | Сухов Ніколай Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10264. | Суховерхова Анна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10265. | Суходолов Сергій Вячеславович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10266. | Суходольський Нікіта (Херсонський НВК №48) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10267. | Суходуб Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10268. | Сухоленцев Олексій Олексійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10269. | Сухомлин Марія Ігорівна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10270. | Сухотін Данило Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10271. | Сушинська Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10272. | Сушкова Ж (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10273. | Сущенко Богдан (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10274. | Сущик Ярина (Зорянський НВК "школа - гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10275. | Сьомік Христина Романівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10276. | Сюсіна Софія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10277. | Сюсюкіна Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10278. | Сютковська Анастасія (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10279. | Сяська Аліна Вікторівна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10280. | Сяський Нікіта (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10281. | Табака Іван Іванович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10282. | Табакар Марія (Березинський НВК І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10283. | Табарчук Кирило (ThinkGlobal Харків Благовіщенська) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10284. | Табен Ярослав Іванович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10285. | Таган Алiна Андрiïвна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10286. | Тадіян Орина (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10287. | Таїсія Колісник (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10288. | Такоєв Нікіта (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10289. | Такоєва Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10290. | Талабко Назар Дем'янович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10291. | Таланов Олександр (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10292. | Талах Богдан (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10293. | Тамазова Мелiса Ташпулатiвна (Вiльненська ЗОШ I-III ступенiв) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10294. | Тамакова Анастасія Андріївна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10295. | Тамоян Арман (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10296. | Танасійчук Максим Ілліч (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10297. | Танський Платон (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10298. | Танцюра Микита (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10299. | Танько Катерина Анатоліївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10300. | Таньков Арсеній Миколайович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10301. | Таня Мандра (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10302. | Тарабара Денис (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10303. | Тарак Вероніка Олегівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10304. | Тараканов Григорій Артемович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10305. | Таран Данил (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10306. | Таран Олександр Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10307. | Тараненко Тетяна Андріївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10308. | Тараненко Тімур (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10309. | Таранець Ярослав Миколайович (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10310. | Таранович Веніамін Олександрович (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10311. | Таранчук Артем (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10312. | Тарапон Вікторія Олександрівна (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10313. | Тарарухін Іван Сергійович (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10314. | Тарас (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10315. | Тарас Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10316. | Тарас Ігор Андрійович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10317. | Тарас Марта (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10318. | Тарасенко Анна (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10319. | Тарасенко Артем (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10320. | Тарасенко Вікторія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10321. | Тарасенко Каріна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10322. | Тарасенко Кароліна Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10323. | Тарасенко Поліна Андріївна (Городський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10324. | Тарасенко Юлія (Школа № 11) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10325. | Тарасов Артем (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10326. | Тарасов Давид Миколайович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10327. | Тарасов Дмитро (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10328. | Тарасов Тимур Олександрович (КЗ "НСЗШ № 20") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10329. | Тарасова Анастасія Ігорівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10330. | Тарасова Вікторія (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10331. | Тарасович Іван (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10332. | Тарасун Владислав (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10333. | Тарасюк Анна Віталіївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10334. | Тарасюк Аня (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10335. | Тарасюк Артем Сергійович (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10336. | Тарасюк Єва Павлівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10337. | Тарасюк Мирослав Анатолійович (Малушківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10338. | Тарасюк Олександра Тарасівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10339. | Тарасюк Олексій Володимирович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10340. | Тарасюк Таїсія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10341. | Таратіна Анастасія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10342. | Тарахтелюк Тарас Дмитрович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10343. | Тарашевський Денис Володимирович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10344. | Таркан Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10345. | Таркановський Микита Ярославович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10346. | Тарнавська Анна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10347. | Тарновецька Марта (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10348. | Тарусіна Дар`я (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10349. | Таслак Жасмін (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10350. | Таслак Язан (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10351. | Татаренко Ігор (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10352. | Татарин Ольга (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10353. | Татарікова Дар'я (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10354. | Татаріна Дарія Ігорівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10355. | Татаркіна Злата (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10356. | Татаров Михайло Іванович (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10357. | Татарова Кіра Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10358. | Татарова Ксенія (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10359. | Татарченко Тимур Юрійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10360. | Татарчук Олена Іванівна (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10361. | Татішвілі Георгій (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10362. | Тахмурасі Жасмін Бахманівна (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10363. | Тацій Андрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10364. | Ташликова Тетяна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10365. | Ташогло Влада Петрівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10366. | Тащи Ангелина (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10367. | Тащі Святослав Дмитрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10368. | Твардовська Поліна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10369. | Твардовська Тетяна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10370. | Твердохліб Георгій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10371. | Тверитінов Микола Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10372. | Тверітін Денис (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10373. | Телебей Нікіта Романович (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10374. | Телега Єлизавета Сергіївга (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10375. | Телегіна Валерія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10376. | Теленик Рената Євгенівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10377. | Телечук Ілля (Никонівський ЗЗСО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10378. | Теличенко Єлизавета Олександрівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10379. | Теличин Катерина Андріївна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10380. | Теліженко Поліна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10381. | Тельна Іванна Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10382. | Телюк Катерина Володимирівна (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10383. | Телятник Д.А. (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10384. | Теляшенко Ярослав (ЦДЮТ №3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10385. | Тем'янинець Давид Мирославович (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10386. | Теміров Абдулборій (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10387. | Темніченко Тимур Романович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10388. | Темнохуд Аліна (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10389. | Темнохуд Милана Олексiївна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10390. | Темченко Кароліна Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10391. | Теніщева Поліна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10392. | Тенкач Денис (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10393. | Теплицька Анна Сергіївна (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10394. | Теплицький Давід (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10395. | Терентьєв Ілля Вадимович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10396. | Терентюк Юлія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10397. | Терескіна Софія Вячеславівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10398. | Терехова Мар’я Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10399. | Терешонок Максим Андрійович (Запорізька ЗОШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10400. | Терещенко Анастасія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10401. | Терещенко Володимир (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10402. | Терещенко Діана (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10403. | Терещенко Максим Юрійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10404. | Терещенко Маргарита (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10405. | Терещенко Тимофій Романович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10406. | Терещин Андріана Володимирівна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10407. | Терлецький Гліб (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10408. | Тернопільський Арсен Ігорович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10409. | Терпелюк Влада (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10410. | Тертична Вікторія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10411. | Тертична Марія (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10412. | Тертичний Кіріл Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10413. | Тертичний Максим Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10414. | Тертій Анастасія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10415. | Тесвенко Назар (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10416. | Теселько Олег Дмитрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10417. | Тесленко Александр Анатолійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10418. | Тесленко Богдан Андрійович (КЗ "НСЗШ №6") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10419. | Тесленко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10420. | Теслюк Єлизавета (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10421. | Тесля Ірина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10422. | Тесля Меланія (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10423. | Тетерев Ваня (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10424. | Тетерев Іван (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10425. | Тетерич Ілля Володимирович (Романо-германська гімназія 123) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10426. | Тетерук Артем Миколайович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10427. | Тетерук Денис (Никонівський ЗЗСО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10428. | Тетеря Анна (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10429. | Тетко Анастасія Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10430. | Тетко В'ячеслав Ігорович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10431. | Тетьора Марк Геннадійович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10432. | Тєльна Вікторія (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10433. | Тєут Валерія (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10434. | Тиднюк Вероніка Олександрівна (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10435. | Тиліков Матвій Олексійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10436. | Тилкіна Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10437. | Тимбуровська Ірина Павлівна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10438. | Тимків Тарас Васильович (Топільська) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10439. | Тимоніна Вікторія (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10440. | Тимонов Ромуальд (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10441. | Тимонова Юліана Юріївна (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10442. | Тимофеєв Єрмолай Олексійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10443. | Тимофеєва Єсенія Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10444. | Тимофєєв Нікіта Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10445. | Тимофієв Тимур (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10446. | Тимофій Соловйов (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10447. | Тимофійчук Даниїл Олександрович (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10448. | Тимохін Роман Миколайович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10449. | Тимошенко Андрій Миколайович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10450. | Тимошенко Арсеній Володимирович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10451. | Тимошенко Ганна Вікторівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10452. | Тимошенко Марія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10453. | Тимошенко Марія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10454. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10455. | Тимошицький Степан Олексійович (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10456. | Тимощук Валерія Ігорівна (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10457. | Тимощук Даниїл Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10458. | Тимощук Єва (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10459. | Тимощук Іван (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10460. | Тимощук Наталія Романівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10461. | Тимур Візьонок (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10462. | Тимур Зінченко (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10463. | Тимчак Євгенія Ярославівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10464. | Тимчак Михайло Михайлович (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10465. | Тимченко Владислав Олександрович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10466. | Тимченко Ксенія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10467. | Тимченко Надія Федорівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10468. | Тимченко Ярослав Андрійович (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10469. | Тимчишин Маркіян (ЛСЗШ №71) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10470. | Тимчишин Наталя (Школа № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10471. | Тимчій Вікторія Олегівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10472. | Тимчук Арсеній (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10473. | Тимчук Микола Вікторович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10474. | Тиндюк Максим (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10475. | Тислюк Ярослав Сергійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10476. | Тисячна Ірина Олександрівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10477. | Титар П.М. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10478. | Тихан Максим Віталійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10479. | Тихомиров Тимур (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10480. | Тихоненко Виктория (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10481. | Тихоненко Владислав (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10482. | Тихоненко Родіон (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10483. | Тихоновська Любов Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10484. | Тихончук Поліна Олександрівна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10485. | Тихончук Юлія Анатоліївна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10486. | Тичина Олександр Олександрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10487. | Тишкевич Анна Олександрівна (спеціалізована школа 173) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10488. | Тишковець Дар'я (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10489. | Тищенко Анна Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10490. | Тищенко Артьом Сергійович (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10491. | Тищенко Данило Ігорович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10492. | Тищенко Дмитро Ігорович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10493. | Тищенко Єлизавета Юріївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10494. | Тищенко Матвій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10495. | Тищенко Софія Сергіївна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10496. | Тищенко Софія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10497. | Тищук Світлана (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10498. | Тіку Каріна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10499. | Тільний Тимофій Дмитрович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10500. | Тімашкова Катерина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10501. | Тімоніна Вікторія (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10502. | Тімушов Артем Сергійович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10503. | Тімченко Єлизавета (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10504. | Тісовський Максим Олегович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10505. | Тітарева Вероніка (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10506. | Тітаренко Михайло (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10507. | Тіткін Володимир Володимирович (НВК №25 "Волошка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10508. | Тітов Данило Олексійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10509. | Тітов Ельдар (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10510. | Тітченко Яніна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10511. | Тішуков Тимур Денисович (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10512. | Тіщенко Дар'я Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10513. | Ткаленко Арсеній Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10514. | Ткаліч Вероніка (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10515. | Ткач Аліна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10516. | Ткач Артем (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10517. | Ткач Артем Віталійович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10518. | Ткач Богдан (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10519. | Ткач Давід (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10520. | Ткач Дар'я Вікторівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10521. | Ткач Дем'ян (Ставрівський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10522. | Ткач Дмитро (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10523. | Ткач Єлизавета Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10524. | Ткач Єлизавета Дмитрівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10525. | Ткач Єлизавета Юріївна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10526. | Ткач Златослава Станіславівна (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10527. | Ткач Марія Андрїївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10528. | Ткач Олександр (Плугівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10529. | Ткач Юлія Віталіївна (КЗ "Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10530. | Ткач Юрій (Школа № 11) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10531. | Ткаченко (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10532. | Ткаченко Аліна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10533. | Ткаченко Аліса Ігорівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10534. | Ткаченко Анастасія (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10535. | Ткаченко Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10536. | Ткаченко Антон Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10537. | Ткаченко Артем (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10538. | Ткаченко Вікторія Максимівна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10539. | Ткаченко Вікторія Романівна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10540. | Ткаченко Володимир Максимович (Одеська ЗОШ № 100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10541. | Ткаченко Ганна Віталіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10542. | Ткаченко Георгій Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10543. | Ткаченко Данил (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10544. | Ткаченко Данило (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10545. | Ткаченко Даніїл Сергійович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10546. | Ткаченко Денис Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10547. | Ткаченко Дмитро Сергійович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10548. | Ткаченко Євгенія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10549. | Ткаченко Злата (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10550. | Ткаченко Іван (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10551. | Ткаченко Ілона (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10552. | Ткаченко Катерина (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10553. | Ткаченко Катерина Олегівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10554. | Ткаченко Катя (Одеська гімназія №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10555. | ТКАЧЕНКО КИРИЛО ДМИТРОВИЧ (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10556. | Ткаченко Кристина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10557. | Ткаченко Максим (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10558. | Ткаченко Маргарита (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10559. | Ткаченко Марічка Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10560. | Ткаченко Микита (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10561. | Ткаченко Олександра Дмитрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10562. | Ткаченко Олексій Андрійович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10563. | Ткаченко Поліна Леонідівна (КЗ «Ліцей») | 2019-12-07 16:57:28 | |
10564. | Ткаченко Серафима (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10565. | Ткаченко София (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10566. | Ткаченко Тимофій (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10567. | Ткаченко Тимур (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10568. | Ткаченко Ярослав Русланович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10569. | Ткачов Богдан (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10570. | Ткачов Кирило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10571. | Ткачова Варвара Євгенівна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10572. | Ткачова Вікторія Вікторівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10573. | Ткачова Еріка Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10574. | Ткачук Анна Миколаївна (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10575. | Ткачук Анна Сергіївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10576. | Ткачук Валерія Тарасівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10577. | Ткачук Герман (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10578. | Ткачук Дарина Богданівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10579. | Ткачук Евеліна (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10580. | Ткачук Ерік Марінович (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10581. | Ткачук Катерина Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10582. | Ткачук Кіра (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10583. | Ткачук Лев (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10584. | Ткачук Максим (Петрашівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10585. | Ткачук Михайло (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10586. | Ткачук Наталія Василівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10587. | Ткачук Наталія Ігорівна (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10588. | Ткачук Олександр (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10589. | Ткачук Олексій Володимирович (Ковельська міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10590. | Ткачук Ольга (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10591. | Ткачук Орест (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10592. | Ткачук Поліна Олегівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10593. | Ткачук Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10594. | Ткачук Софія (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10595. | Ткачук Уляна Юріївна (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10596. | Ткачук Ян Сергійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10597. | Ткачук Яна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10598. | Ткашишин Олена (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10599. | Товкун Карина Олегівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10600. | Товма Марина (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10601. | Товстенко Каріна Дмитрівна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10602. | Товстий Михайло Анатолійович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10603. | Товстоляк Ірина Миколаївна (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10604. | Тодоров Вадим (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10605. | Тодоров Денис (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10606. | Токар Віта Станіславівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10607. | Токар Даніло (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10608. | Токар Злата (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10609. | Токар Іван Сергійович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10610. | Токар Кіра (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10611. | Токар Роксолана Віталіївна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10612. | Токаренко Владислав Олександрович (Василівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10613. | Токаренко Данило Дмитрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10614. | Токарська Злата (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10615. | Токарчук Анна Олександрівна (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10616. | Токарчук Назар Сергійович (Сапогівський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10617. | Токарь Єгор Олександрович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10618. | Толкаченко Марія Олександрівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10619. | ТОЛКАЧОВ СТАНІСЛАВ ВІТАЛІЙОВИЧ (Користівський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10620. | Толкачова Вероніка Андріївна (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10621. | Толоконцева Варвара (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10622. | Толста Віра Олександрівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10623. | Толстов Тимофій Віталійович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10624. | Томашевська Діана Василівна (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10625. | Томашевська Олександра (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10626. | Томашевський Дмитро (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10627. | Томашук Кароліна Іванівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10628. | Томащук Олександра Володимирівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10629. | Томенко Владислав Валерійович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10630. | Томенко Володимир Вікторович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10631. | Томенко Максим Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10632. | Томенчук Богдан (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10633. | Томілін Є (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10634. | Томкін Олександр Євгенович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10635. | Томко Анастасія Віталіївна (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10636. | Томляк Наталія Василівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10637. | Томляк Олена Іванівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10638. | Томляк Олена Остапівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10639. | Томнюк Евеліна (Кіцманський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10640. | Томозей Артем (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10641. | Томченко Анна Володимирівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10642. | Томчиковський Владислав (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10643. | Томчук Дмитро Михайлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10644. | Томчук Єлизавета (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10645. | Томчук Роман Олексійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10646. | Тонасічук Дар'я (САТШ № 203) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10647. | Тонконог Артем Антонович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10648. | Тонконоженко Катерина Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10649. | Топал Лілія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10650. | Топал Марко (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10651. | Топалов Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10652. | Топілін Владислав (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10653. | Топільницька Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10654. | Топільницька Наталія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10655. | Топільський Георгій Павлович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10656. | Топінко Євгенія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10657. | Топольницька Дамірель Євгенівна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10658. | Тополя Марія Юріївна (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10659. | Топорищев Данило (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10660. | Топух Лілія Ренатівна (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10661. | Торічко Анастасія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10662. | Тороп Аліса Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10663. | Торопова Анастасія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10664. | Тороповський Єгор (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10665. | Торопшин Денис Андрійович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10666. | Тотовицький Семен (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10667. | Тотрова Анастасія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10668. | Тофан Діана (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10669. | Тохтамиш Крістіна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10670. | Точальна Каміла Іванівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10671. | Точенюк Костянтин Сергійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10672. | Точіна Софія Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10673. | Трапезнікова Ліна Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10674. | Трач Амелія (Школа дружня до дитини) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10675. | Трачук Діана Володимирівна (Залузька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10676. | Трачук Ілона Василівна (Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10677. | Трачук Олександр Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10678. | Трачук Сергій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10679. | Требушкіна Єва Русланівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10680. | Трегуб Нікіта Володимирович (Ніжинська гімназія № 14) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10681. | Трегуб Ярослав Сергійович (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10682. | Трегубов Михайло Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10683. | Трембовецька Софія Олександрівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10684. | Тресковська Марія Денисівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10685. | Третьяков Єгор Сергійович (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10686. | Третьяков Максим Павлович (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10687. | Третьякова Анастасія (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10688. | Третьяченко Михайло Володимирович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10689. | Третяк Богдан Янович (Гімназія «Консул» №86) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10690. | Третякова А. О. (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10691. | Тригуб Євгеній Віталійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10692. | Тригубов Іван Олександрович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10693. | Тридуб Мирослав Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10694. | Трик Лев Дмитрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10695. | Трикоз Дар`я Владиславівна (КЗ "Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10696. | Трипольська Катерина Русланівна (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10697. | Трішина Карина Євгенівна (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10698. | Тріщенко Софія Павлівна (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10699. | Тріщук Андрій Іванович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10700. | Троневич В.В. (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10701. | Тронь Анастасія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10702. | Тронь Ірина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10703. | Тронько О.О. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10704. | Тропинін Микити Валерійович (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10705. | Трофанюк Аріна (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10706. | Трофименко Ксенія Володимирівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10707. | Трофименко Максим Володимирович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10708. | Трофимець Роман Миколайович (Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10709. | Трофимчук Назар Дмитрович (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10710. | Трофімов Ілля Сергійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10711. | Трофімова Софія (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10712. | Трохимчук Володимир Валерійович (Магдалинівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10713. | Трохимчук Злата (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10714. | Троценко Володимир Олександрович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10715. | Троценко Лілія Олександрівна (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10716. | Троценко Поліна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10717. | Троценко Тимур (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10718. | Троцький Максим Сергійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10719. | Троян Анастаciя Сергiiвна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10720. | Троян Артем Ярославович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10721. | Троян Марина (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10722. | Троянов Михайло Андрійович (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10723. | Трояновський Давід Віталійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10724. | Трубчанін Дмитро Олександрович (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10725. | Трубчанінов Олександр Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10726. | Трускавецька Йолана (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10727. | Трускавецький Маркіян (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10728. | Трутненко Ангеліна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10729. | Труфанов Гліб Олегович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10730. | Труфанов Микита Євгенійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10731. | Труфанов Нікіта Олексійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10732. | Труш Анна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10733. | Тугова Іванна Андріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10734. | Тузюк Ростислав (Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10735. | Туйбов Андрій Михайлович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10736. | Тукало Богдана Миколаївна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10737. | Тулінов Єгор Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10738. | Туляков Микита (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10739. | Тулякова Марія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10740. | Тумак Олександра (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10741. | Туманова Олександра (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10742. | Тумачек Артем Олексiйович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10743. | Туник Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10744. | Тупікіна Дар'я Вадимівна (Криворізька СШ №74) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10745. | Тупчій Артем (Школа № 12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10746. | Турбай Анастасія Ігорівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10747. | Туренко Артем (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10748. | Туринська Аліна Вікторівна (Хутірський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10749. | Туринська Любов Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10750. | Туришин Олександра Романівна (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10751. | Турко Андрій (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10752. | Турлік Ірина (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10753. | Турманидзе Тимур Русланович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10754. | Турна Крістіна Андріївна (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10755. | Турова Жанна Денисівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10756. | Турович Вероніка Олександрівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10757. | Туровнік Аліна Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10758. | Туровська Анастасія Сергіївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10759. | Турук Роман Вікторович (Ліцей №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10760. | Турута Ігор Євгенійович (Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10761. | Турчак Кароліна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10762. | Турчак Назар (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10763. | Турчак Назар Дмитрович (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10764. | Турчанінова Ірина Дмитрівна (Чернівецька СШ ОРТ № 41) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10765. | Турчановська Амелія (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10766. | Турчев Тарас Олександрович (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10767. | Турченко Софія Андріївна (ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10768. | Турчик Софія Ярославівна (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10769. | Турчиняк Анастасія (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10770. | Турянська Вероніка Богданівна (СЗШ № 30) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10771. | Тутевич Андрій Володимирович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10772. | Тутевич Владислав Володимирович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10773. | Тучак Вероніка (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10774. | Тхорик Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10775. | Тюленєва Софія (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10776. | Тюренко Данііл (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10777. | Тюрін Станіслав (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10778. | Тютюнник Максим (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10779. | Тяглий Матвєй Насімовіч (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10780. | Убийкінь Назарій Ігорович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10781. | Убійконь Ілля (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10782. | Уварова Аліна Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10783. | Угланова Сандра (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10784. | Угляй Діана Федорівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10785. | Угніч Олександр Володимирович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10786. | Угрехелідзе Георгій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10787. | Угрик Даніл (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10788. | удовенко анжеліка вадимівна (Текучанська філія Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10789. | удовенко вероніка вадимівна (Текучанська філія Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10790. | Удовенко Діана (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10791. | Удовиченко Давид Миколайович (Школа №61) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10792. | Удовиченко Євгенія Вікторівна (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10793. | Удовиченко Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10794. | Удовік Арсен (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10795. | Удовіченко Назар Костянтинович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10796. | Удод Олександра Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10797. | Ужщенко Богдан (Будянський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10798. | Узінська Єва (Кіцманський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10799. | Узун Олександра Олександрівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10800. | Узун-Чебан Денис (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10801. | Узун-Чебан Карина (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10802. | Уколова Дар'я Олександрівна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10803. | Уланіна Єлизавета Андріївна (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10804. | Уланов Давид Олександрович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10805. | Улич Василь Петрович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10806. | Улітенко Ігор (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10807. | Ульяницький Олексій (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10808. | Ульянов Любомир Русланович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10809. | Ульянов М (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10810. | Ульянченко Юлія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10811. | Уляновська Вікторія Олександрівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10812. | Уманець Андрій (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10813. | Уманська Вероніка Романівна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10814. | Унанян Вікторія Аленовна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10815. | Унгурян Анна Николаевна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10816. | Упиров Костянтин Андрійович (Ямпільська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10817. | Уріх Григорій (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10818. | УРНЕВ ДАНЯ (Криворізька гімназія №127) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10819. | Урсол Марк (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10820. | Урсуленко Дмитро Іванович (Херсонська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10821. | Урум Катерина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10822. | Урумян Юрій (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10823. | Урусов Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10824. | Урусова Аліса (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10825. | Урянський Денис Олександрович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10826. | Ус Данило (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10827. | Усата Софія (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10828. | Усатенко Євангеліна (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10829. | Усачьов Богдан Денисович (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10830. | Усеінова Ніяра Рустемівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10831. | Усенко Ірина (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10832. | Усенко Марія Владиславівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10833. | Усенко Оксана Федорівна (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10834. | Усенко Петро Васильович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10835. | Усенко Поліна Сергіївна (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10836. | Усенко Ульяна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10837. | Усик Данііл (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10838. | Усинський Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10839. | Усманов Демирель шавакатович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10840. | Усов Богдан (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10841. | Усов В'ячеслав (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10842. | Усов Назар Олексійович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10843. | Усова Вероніка Адріївна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10844. | Устименко Дарина (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10845. | Устименко Дмитро (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10846. | Устименко Олександр Русланович (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10847. | Устимчук Серафим (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10848. | Устинов Данiiл Олександрович (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10849. | Устімчук Пантелеймон Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10850. | Устінова Єлизавета (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10851. | Усубян Крістіна Аліківна (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10852. | Уткін Данило Романович (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10853. | Уткіна (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10854. | Утченко Тихон (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10855. | Уфімцев Денис Костянтинович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10856. | Ухін Андрій Артемович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10857. | Ухіна Софія (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10858. | Фаградян Лола Нверівна (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10859. | Фадеічева Аліса Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10860. | Фадєєв Олександр (Світлодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10861. | Фака Мілана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10862. | Фам В'єт Нга (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10863. | Фам Ву Хонг Нхунг (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10864. | Фам Тхань Дат (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10865. | Фам Хань Ха (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10866. | Фам Чан За Хуі (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10867. | Фан Нгок Ань (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10868. | Фан Тхао Ан (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10869. | Фарапон Вікторія Євгеніївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10870. | Фарима Олександр Миколайович (СЗШ № 3 м.Трускавець) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10871. | Фартушна Тетяна Дмитрівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10872. | Фартушняк Ілля (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10873. | Фартушок Олекса Тарасович (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10874. | Федан Марія Дмитрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10875. | Федасюк Андрій (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10876. | Феденьова Арина (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10877. | Федерякіна Марка Глибовича (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10878. | Федина Тетян (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10879. | Федич Катерина (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
10880. | Федір Степанчук (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10881. | Федоренко Анастасія Володимирівна (Костянтинівська ЗШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10882. | Федоренко Арiна (НВК "Кіровоградський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10883. | Федоренко Вікторія Ігорівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10884. | Федоренко Єгор Сергійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10885. | Федоренко Ігор Сергійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10886. | Федоренко Матвій Миколайович (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10887. | Федоренко Олег (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10888. | Федорин Олександр Сергійович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10889. | Федоринчик Даніїл Юрійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10890. | Федорич Данііл Олександрович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10891. | Федорів (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10892. | Федорів Надія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10893. | Федорів Соломія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10894. | Федорівна Ярослава Русланівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10895. | Федорішен Лев (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10896. | Федорішина Поліна Русланівна (НВК "Всезнайко") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10897. | Федоров Артем Андрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10898. | Федоров Максим Едуардович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10899. | Федоров Назар Олегович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10900. | Федоров Сергій Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10901. | Федорова Дана Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10902. | Федорова Дарья Александровна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10903. | Федорова Єлизавета Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10904. | Федорова Ірина Володимирівна (КЗ "Макарівський ОК") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10905. | Федорова Софія Романівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10906. | Федорович Анжеліка Ігорівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10907. | Федорук Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10908. | Федорук Лілія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10909. | Федорук Марко (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10910. | Федорук Микола Сергійович (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10911. | Федорук Олександр Сергійович (Широчанський НВК) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10912. | Федорчак Дар'я Андріївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10913. | Федорченко Віра Ігорівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10914. | Федорченко Єгор (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10915. | Федорченко Степан (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10916. | Федорченко Ярослав Миколайович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10917. | Федорчук Анастасія Андріївна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10918. | Федорчук Варвара Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10919. | Федорчук Дмитро (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10920. | Федорчук Катерина Олександрівна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10921. | Федорчук Катерина Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10922. | Федорчук Уляна Антонівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10923. | Федосеєнко данило (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10924. | Федосєєва Ніколь (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10925. | Федосов богданьмиколайович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10926. | Федотов Ігор Ігорович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10927. | Федотов Леонід (Дніпропетровська СЗШ №42) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10928. | Федотова Дарія Сергіївна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10929. | Федунишин Соломія Іванівна (Магдалинівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10930. | Федусь Юрій Сергійович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10931. | Федченко Анна Олександрівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10932. | Федченко Аполлінарія Андріївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10933. | Федченко Вiкторiя Вiкторiвна (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10934. | Федченко Назар Ігорович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10935. | Федчунов Артем Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10936. | Федько Артем Геннадиевич (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10937. | Фельтіна Аліса (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10938. | Феохарі Тимур Романович (Вознесенська ЗОШ № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10939. | Ференс Ярина (Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10940. | Ференц Роман Віталійович (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10941. | Фесан Ілля (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10942. | Фесан Марія (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10943. | Фесенко Варвара Романівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10944. | Фесенко Вікторія Миколаївна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10945. | Фесенко Кирил Михайлович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10946. | Фесенко Михайло (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10947. | Фесовець Степан (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10948. | Фесун Тарас (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10949. | Фесюк Кирил Сергійович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10950. | Фетисов Ренат (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10951. | Феценко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10952. | Феценко Дмитро (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:34 | |
10953. | Фецич Богдан (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10954. | Фещак Арсеній (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10955. | Фещенко Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10956. | Фещенко Олександра Сергіївна (гімназія "Київська Русь") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10957. | Филипів Катерина (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10958. | Филоненко Анастасия Александровна (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10959. | Фисенко Микита Дмитрович (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10960. | Фігура Артьом Русланович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10961. | Фігурка Ангеліна Олегівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10962. | Філатов Вадим (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10963. | Філатов Матвій (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10964. | Філатов Олександр Вікторович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10965. | Філатов Олександр Денисович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10966. | Філатов Ярослав (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10967. | Філатова Валерія Віталіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
10968. | Філатова Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10969. | Філімонова Мирослава Володимирівна (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10970. | Філімончук Матвій Богданович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10971. | Філімонюк Станіслав Юрійович (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
10972. | Філін Єва (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
10973. | Філіпенко Анастасія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
10974. | Філіпенко Вікторія Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10975. | Філіпенко Домініка (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10976. | Філіпенко Поліна (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10977. | Філіпенко Ярослав Анатолійович (КЗ "НСЗШ №6") | 2019-12-07 16:57:30 | |
10978. | Філіпов Віталій Вікторович (Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10979. | Філіппов Владислав (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10980. | Філіппов Тимур Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10981. | Філіппова Стефанія Василівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10982. | Філіпчук Анастасія Олегівна (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10983. | Філон Михайло (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10984. | Філоненко Артем Андрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
10985. | Філоненко Ігор (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10986. | Філонова Дар`я (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10987. | Філяновська Дар‘я (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10988. | Фінота Маргаріта (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10989. | Фінчук Поліна Ігорівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10990. | Фісун Ніка (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
10991. | Фітель Соломія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10992. | Фіялко Вікторія (Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичний ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10993. | Флис Кирил (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
10994. | Флора Вікторія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
10995. | Флоря Віталіна Віталіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:33 | |
10996. | Фокін Артур Віталійович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
10997. | Фокін Максим (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
10998. | Фокіна Вікторія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
10999. | Фокша Аріна Михайлівна (Одеська ЗОШ №26) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11000. | Фоменко Дар’я Олександрівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11001. | Фоменко Сергей Евгеньевич (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11002. | Фомін Єгор Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11003. | Фомін Максим Денисович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11004. | Фомін Тімур (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11005. | Фоміна Анна Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11006. | Фоміних Микола Русланович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11007. | Фоміних Руслан Русланович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11008. | Фомінський Микола Денисович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11009. | Фомічов Михайло Володимирович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11010. | Фоніцький Станіслав (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11011. | Форє Олена (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11012. | Форкош Михайло (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11013. | Форостяний Іван Сергійович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11014. | Форостянко Емма (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11015. | Фрадкіна Софія Арсенівна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11016. | Франко Анастасія Валеріївна (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11017. | Францевич Мілана (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11018. | Францишин Дмитро Володимирович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11019. | Франчук Данііл Вадимович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11020. | Франчук Євгенія Олексіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11021. | Франчук Софія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11022. | Фреїв Катерина Русланівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11023. | Френкель Дмитрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11024. | Фрідман Єлизавета (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11025. | Фріш Ребекка семенівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11026. | Фролова Аріна Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11027. | Фролова Надія Дмитрівна (Новгород-Сіверське медичне училище) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11028. | Фролова Яна Олексіївна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11029. | Фрунт Олексій (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11030. | Фуголь Олександр (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11031. | Фудзівара Ейджі (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11032. | Фукс Андріана Олегівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11033. | Фукс Діана Олегівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11034. | Фурдела Владислав Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11035. | Фурка Соломія Ростиславівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11036. | Фурман Дмитро (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11037. | Фурман Іван Іванович (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11038. | Фурман Ольга Борисівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11039. | Фурманчук Назар Олексійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11040. | Футрук Богдана Іванівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11041. | Хаба Остап Тарасович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11042. | Хабенко Ростислав Юрійович (Ямпільська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11043. | Хаверко Катерина Михайлівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11044. | Хавров Артем Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11045. | Хаджиогло Елла Анатоліївна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11046. | Хаджиоглу Євген Валерійович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11047. | Хайтулов Андрій Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11048. | Хайтулова Аріна Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11049. | Хакімулліна Аріана Ренатівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11050. | Халаїм Марія Олесівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11051. | Халанай Роман Павлович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11052. | Халанський Максим Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11053. | Халаф Джафар (Криворізька ЗОШ №103) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11054. | Халашенко Юлія (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11055. | Халимон Євгенія (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11056. | Халізєва Валерія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11057. | Халізєва Єлизавета Геннадіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11058. | Халімон Вікторія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11059. | Халіна Катерина (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11060. | Халіна Кіра Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11061. | Халькевич Вікторія Іванівна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11062. | Хаміцевич Дар'я Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
11063. | Хамко Андрій Олегович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11064. | Хамурда Орест Васильович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11065. | Хандога Катерина (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11066. | Хандусь Анастасія (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11067. | Ханенко Дарина Василівна (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11068. | Ханєєв Іван Владиславович (Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11069. | Ханєєв Михайло Владиславович (Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11070. | Ханик Андрій (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11071. | Ханін Давид (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:33 | |
11072. | Ханін Тимур Русланович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11073. | Ханцель Аріна Денисівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11074. | Хапалов Максим Миколайович (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11075. | Хапченко Олександр Олексійович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11076. | Хар Андрій (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11077. | Харабарук Максим (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11078. | Хараім Віолетта (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11079. | Хареба Анна (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11080. | Харечко Анастасія (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11081. | Харєва Вероніка Денисівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11082. | Харитонова Єлизавета (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
11083. | Харкевич Вікторія Вікторівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11084. | Харламов Матвій Володимирович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11085. | Харлан Михайло Сергійвич (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11086. | Харон Юлія Вадимівна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11087. | Хартова Ніколь Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11088. | Хархаліс Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11089. | Харченко Даніїл Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11090. | Харченко Єлізавета Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11091. | Харченко Ілля (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11092. | Харченко Крістіна Юріївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11093. | Харченко Марія Євгеніївна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11094. | Харченко Михайло (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11095. | Харченко Поліна Олегівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11096. | Харченко Сергій (Бородянський академічний ліцей) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11097. | Харченко Софія Олегівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11098. | Харченко Софія Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11099. | Харченко Юрій Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11100. | Харьковська Олександра Дмитрівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11101. | Харюк Єва (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11102. | Хахашвілі Анастасія Сергіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11103. | Хахуліна Злата Едуардівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11104. | Хаянок Тимофій Олексійович (Приватна школа "Наша школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11105. | Хведорко Крістіна Миколаївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11106. | Хворостенко Анастасія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11107. | Хворостина Анна Олексіївна (КЗ "Ліплявський НВК") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11108. | Хегай Анна Володимирівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11109. | Хейлик Віолета Русланівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11110. | Хижняк Вікторія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11111. | Хижняк Марія Василівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11112. | Хижняк Михайло Андрійович (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11113. | Хижук Валентина Валентинівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11114. | Хиленко Ярослав (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11115. | Хиля Анастасія Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11116. | Химич Микола (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11117. | Химчук Дмитро (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11118. | Химяк Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11119. | Хитрий Тимофій (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11120. | Хитриченко Дар'я Денисівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11121. | Хієкканена Мілана (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11122. | Хієкканенс Ерік (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11123. | Хілініченко Лікія (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11124. | Хільчук Анна Анатоліївна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11125. | Хіміч Нікіта Олександрович (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11126. | Хімчак Ксенія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11127. | Хірна Ольга Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11128. | Хітріна Софія Віталіївна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11129. | Хіхлуха Анастасія (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11130. | Хлиніна Катерина Олександрівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11131. | Хлистова Єлизавета Сергіївна (Олешинська гімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11132. | Хлистун А.А (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11133. | Хлібодар Софія Олександрівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11134. | Хліборобів Кіріл (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11135. | Хлопов Нікіта (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11136. | Хлопова Ніка Ігорівна (Криворізька ЗОШ №86) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11137. | Хмарук Вікторія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11138. | Хмельницький Нікіта Сергійович (Мелітопольська ЗОШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11139. | Хмельова Марія (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11140. | Хмеляр Дана Іллівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11141. | Хміль Надія Максимівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11142. | Ховрачова Сніжана Олександрівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11143. | Ходак Ірина (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11144. | Ходаківський Єгор Максимович (ЗОШ №8) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11145. | Ходачинський Нікіта Віталійович (ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11146. | Ходикін Олександр Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11147. | Ходикіна Анастасія Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11148. | Ходикіна Катерина Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11149. | Ходоров Кирило Василійович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11150. | Ходько Каріна Петрівна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11151. | Холод Анастасія (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11152. | Холодова Єлизавета (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11153. | Холоша Варвара (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11154. | Холявко Михайло Євгенійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11155. | Холявко Нікіта Дмитрович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11156. | Хом`яченко Олексій Олексійович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11157. | Хом'як Роман Дмитрович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11158. | Хоменко Анастасія (Миронівський академічний ліцей ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11159. | Хоменко Аріна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11160. | Хоменко Дарина Олександрівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11161. | Хоменко Даря Валеріївна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11162. | Хоменко Ельвіра В`ячеславівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11163. | Хоменко Іванна Вадимівна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11164. | Хоменко Ілля Ігорович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11165. | Хоменко Кирило Євгенійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11166. | Хоменко Никита Романович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11167. | Хоменко Олександр Володимирович (Сидорівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11168. | Хоменко Олександр Олександрович (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11169. | Хоменко Олексій (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11170. | Хомик Ангеліна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11171. | Хомик Ілля Петрович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11172. | Хомин Софія Ігорівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11173. | Хомич Ельвіра (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11174. | Хомич Євген (ЗЗСО "В'язівненська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11175. | Хомич Ілля (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11176. | Хомич Кирило Павлович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11177. | Хомич Лук'ян (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11178. | Хомініч Михайло (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11179. | Хоміцький Богдан (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11180. | Хомук Павло Олександрович (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11181. | Хомченко Кирило Володимирович (Орільський ліцей) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11182. | Хомяк Вероніка Юріївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11183. | Хомяк Мілана Юріївна (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11184. | Хомяк Юрій (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11185. | Хорев К. С. (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11186. | Хорева Анастасия Александровна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11187. | Хоржевський Андрій Дмитрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11188. | Хорольський Антон (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11189. | Хорошилова Анастасія Євгенівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11190. | Хорошун Еліна (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11191. | Хорощак Поліна Євгенівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:30 | |
11192. | Хорунженко Михайло Артемович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11193. | Хорунжий Данііл Михайлович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11194. | Хохлов Дамир Миколайович (БСШ №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11195. | Хохлов Денис (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11196. | Хохлов Кіріл Анатолійович (Школа №4) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11197. | Храмов Ігор Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11198. | Храмова Софія Олександрівна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11199. | Храмцов Іван Олексійович (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11200. | Храпач Ксенія (НВК №45 "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11201. | Хрещенюк Вікторія (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11202. | Хрипко Кіра Олексіївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11203. | Хрипунов Тимур (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11204. | Хрипяк Назар (ЛЗШ № 43) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11205. | Христенко Валерія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11206. | Христенко Вікторія (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11207. | Христенко Денис Русланович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11208. | Христенко Тимур Юрійович (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11209. | Христич Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11210. | Христова Вероніка Павлівна (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11211. | Хрістєв Мирослав Олексійович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11212. | Хрокалова Анастасія Сергіївна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11213. | Хромов Кіріл (КЗО "Миропільський НВК") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11214. | Хруль Дмитро Артемович (Енергодарська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11215. | Хрущ Ярослав Вадимович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11216. | Хрущак Тмофій (Think Global) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11217. | Хряпко Даніїл Павлович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11218. | Худасова Станіслава Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11219. | Худенко Софія Сергіївна (Комунальний заклад "Чернігівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11220. | Худик Дар'я Сергіївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11221. | Худолєєв Даніїл Михайлович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11222. | Худолій Ірина (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11223. | Худьо Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11224. | Худяк Святослав Степанович (Топільська) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11225. | Хусаїнов Олександр Романович (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11226. | Хуснулін Тимур Ігорович (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11227. | Хуссіан Айша (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11228. | Хуторенко Іван (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11229. | Хуторянець Єва Олександрівна (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11230. | Хухрянський Максим Максимович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11231. | Цан (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11232. | Цан Денис Михайлович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11233. | Цапенко Даніл (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11234. | Цапко Всеволод Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11235. | Цапук Ростислав Віталійович (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11236. | Царегородцев Богдан (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11237. | Царегородцев Виталий (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11238. | Царелунга Анна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11239. | Царелунга Марія Олександрівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11240. | Царелунге Роксана (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11241. | Царенко Маргарита (Мигалківське НВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11242. | Царинна Діана Валеріївна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11243. | Царіковська Аріна Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11244. | Царіковський Дмитро Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11245. | Царкова Варвара Андріївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11246. | Царук Олександр Віталійович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11247. | Царук Софія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11248. | Царьова Катерина (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11249. | Цвентух Варвара Олексіївна (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11250. | Цвентух Дмитро Сергійовіч (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11251. | Цвєтков Єгор Артурович (Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11252. | Цвєткова Злата (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11253. | Цвик Максим (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11254. | Цвик Софія (Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11255. | Цвик Софія Андріївна (Школа №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11256. | Цвігун Данііл (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11257. | Цвіркун Михайло (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11258. | Цвіркун Мішеліна Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11259. | Цвіркун Ніколєтта Володимирівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11260. | Цебрик Ростислав (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11261. | Целованська Анна Олегівна (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
11262. | Церуш Артем Васильович (КЗ "Макарівський ОК") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11263. | Цехош Майя (ThinkGlobal, Львів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11264. | Цецегжаргал Сондор (Новолабунська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11265. | Циб Богдан (Одеська Маріїнська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11266. | Цибульська Софія Богданівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11267. | Цибульська Тетяна Валентинівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11268. | Цибульський Данило (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11269. | Цибуляк Вероніка Василівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11270. | Цибух Вікторія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11271. | Цибух Діана Олегівна (Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11272. | Цивковська Софія (Маріупольська СШ №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11273. | Циган Артем (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11274. | Циганенко Дарина (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11275. | Циганенко Костянтин Андрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11276. | Циганков Ілля Тимурович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11277. | Циганок Анастасія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11278. | Циганок Владислав Сергійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11279. | Циганок Роман Максимович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11280. | Циганюк Ангеліна Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11281. | Цимбал Анна Владиславівна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11282. | Цимбал Костянтин Романович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11283. | Цимбал Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11284. | Цимбалістий Максим Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11285. | Цимбалюк Вероніка Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11286. | Цимбалюк Софія (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11287. | Цимбалюк Софія Володимирівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11288. | Ципко Марія Олегівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11289. | Ципук Соломія Русланівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11290. | Цира Іван (НВК "Домінанта") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11291. | Цирєнова Поліна (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11292. | Циркунов Марк (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11293. | Цись Мирослава Юріївна (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11294. | Цихненко Єгор Олегович (Криворізька ЗОШ №72) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11295. | Ціпко Роман (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11296. | Цобенко Артем (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11297. | Цовма Валерія Русланівна (Харківська ЗОШ № 36) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11298. | Цогла Даніїл (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11299. | Цопа Вікторія Іванівна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11300. | Цудний Микола (СЗШ № 20) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11301. | Цуканська Вікторія Василівна (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11302. | Цуканський Андрій Васильович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11303. | Цулукідзе Аріадна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11304. | Цуренко Софія (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11305. | Цуркан Ярослав Денисович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11306. | Цуркіна Ельвіра Данилівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11307. | Цуцуян Данило (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11308. | Цюприк Єлизавета Анатоліївна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11309. | Цюра Дмитро (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11310. | Цюра Софія Вадимівна (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11311. | Чабан Владислав Леонідович (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11312. | Чабан Олексій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11313. | Чабанець Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11314. | Чабанов Єлисей (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11315. | Чабанюк Владислав (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11316. | Чаговець Павло (Харківська санаторна школа №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11317. | Чайка Артем Олегович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11318. | Чайка Іван Андрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11319. | Чайка Матвій (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11320. | Чайковська Яна Михайлівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11321. | Чайковський Михайло Андрійович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11322. | Чайковський Тимофій Володимирович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11323. | Чамара Дар'я Дмитрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11324. | Чан Хонг Шон (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11325. | Чанишев Богдан (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11326. | Чапайда Максим (Школа № 12) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11327. | Чапалюк Аміна (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11328. | Чаплінська Софія Олексіївна (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11329. | Чаплінський Максим Юрійович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11330. | Чаус Назар (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2019-12-07 16:57:33 | |
11331. | Чебан Дмитро Антонович (Бочковецький НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11332. | Чебан Євген Антонович (Бочковецький НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11333. | Чебаненко Олександра (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11334. | Чебаненко Софія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11335. | Чебанов Сергій Олександрович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11336. | Чеботарьов Артур Русланович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11337. | Чеботарьов Євгеній Геннадійович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11338. | Чеботова Ольга Андріївна (Криворізька ЗОШ №58) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11339. | Чебукіна Анастасія Ігорівна (НВК "Гармонія" м. Харків) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11340. | Чекалюк Ярина (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11341. | Челак Ілля (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11342. | Чемерис Андрій (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11343. | Чемерис Андрій Сергійович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11344. | Чемний Остап (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11345. | Ченцова Кристина Олексіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11346. | Чепелєва Тетяна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11347. | Чепижова Єлизавета (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11348. | Чепич Оксана (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11349. | Чепіга Олександра Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11350. | Чепіжак Аріна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11351. | Чеплигін Андрій Максимович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11352. | Чеплигін Олександр Євгенійович (Теплодарська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11353. | Чепорнюк Лілія (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11354. | Чепуля Анна Сергеевна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11355. | Чепура Анастасія Олегівна (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11356. | Чепура Олег Олегович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11357. | Чепура Тарас Михайлович (Східненська ЗОШ І-ІІІ ст Музиківської с/р Білозерського рн) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11358. | Чепурко Богдан Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11359. | Чепурний Назарій (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11360. | Чербунова Анастасія Олексіївна (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11361. | Червенчук Єсенія (Стем-центр "Сократ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11362. | Червенчук Марина (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1) | 2019-12-07 16:57:34 | |
11363. | Червінський Дем’ян Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11364. | Червона Дарія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11365. | Чердинцев Вадим Юрійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11366. | Чердинцева Аліпія Юріївна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11367. | Черевач Данило Павлович (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11368. | Черевко Владислава Ігорівна (Ніжинська гімназія № 14) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11369. | Чередник Анатолій Анатолійович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11370. | Чередниченко Єгор (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11371. | Чередніченко Артем (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11372. | Чередніченко Даніїл Максимович (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11373. | Чередніченко Єлізавета Євгеніївна (Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11374. | Черемісіна Анна (Ліко) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11375. | Черепнін Микита (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11376. | Череповський Тимур (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11377. | Черкас Богдана Олександрівна (Хоньковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11378. | Черкасова Анастасія (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11379. | Черкасова Марія Олексіївна (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11380. | Черкасова Уляна Євгенівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11381. | Черкашин Данило Олегович (ХЗОШ № 91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11382. | Черкашин Микита Володимирович (Білозерська багатопрофільна гшімназія) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11383. | Черкашина Вікторія Євгенівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11384. | Черкашина Ксенія Євгеніївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11385. | Черкес Вадим Вікторович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11386. | Черната Анастасія Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11387. | Черната Ірина (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11388. | Чернега Олександра (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11389. | Чернега Полина Дмитриевнв (Фонтанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11390. | Чернега Тетяна Дмитрiвна (Фонтанський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11391. | Черненко Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11392. | Черненко Владислав (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11393. | Черненко Діана Олегівна (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11394. | Черненко Захар Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-12-07 16:57:34 | |
11395. | Черненко Кіріл (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11396. | Черненко Марія Валеріївна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11397. | Черненко Остап Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-12-07 16:57:34 | |
11398. | Черненко Стефанія Володмирівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11399. | Черненкова Єлизавета (КЗ "Світловодська спеціальна школа КОР") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11400. | Чернета Марія Володимирівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11401. | Чернець Іван Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11402. | Чернецька Ангеліна Миколаївна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11403. | Чернецький Владислав Дмитрович (ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11404. | Чернецький Гліб Євгенійович (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11405. | Чернецький Максим Сергійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11406. | Чернило Кірілл Володимирович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11407. | Черних Артем (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11408. | Черних Кирило Дмитрович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11409. | Черних Семен (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11410. | Черниш Вікторія Павлівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11411. | Черниш Марія Олексіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11412. | Черниш Назар Андрійович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11413. | Черниш Святослав (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11414. | Черниш Софія Миколаївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11415. | Чернишева Софія Василівна (Херсонська спеціалізована школа № 27) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11416. | Чернишенко Єлизавета Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11417. | Чернишенко Ярослав (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11418. | Чернишова Анастасія Андріївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11419. | Чернишова Злата Віталіївна (Ніжинська ЗОШ І-ІІ ст. №12) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11420. | Чернобай Олександр Олександрович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11421. | Чернов Артем Андрійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:34 | |
11422. | Чернов Макар (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11423. | Чернов Олександр Володимирович (Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11424. | Чернов Олексій Олексійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11425. | Чернова Інна Романівна (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11426. | Чернопятов Никита Станиславович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11427. | Чернух Артем (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11428. | Чернушенко Нікіта Сергійович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11429. | Чернявець Ірина Михайлівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11430. | Чернявець Маріна Сергіївна (КУ Сумський НВК № 41) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11431. | Чернявка Віталій Петрович (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11432. | Чернявська Аніта Андріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11433. | Чернявська Тетяна Віталіївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11434. | Чернявський Всеволод Дмитрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11435. | Черняк Олександр (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11436. | Черняк Сергій (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11437. | Чероусов Ярослав Юрійович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11438. | Черток Еліна (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11439. | Черчел Андрій (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11440. | Черьомухіна Альона Сергіївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11441. | Чеснокова Анастасія Сергіївна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11442. | Четверикова Анна Ігорівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11443. | Чефранов Богдан Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11444. | Чех Марк Сергійович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11445. | Чехівська Євгенія Максимівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11446. | Чехлатова Поліна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11447. | Чеча Єва Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11448. | Чечель Олександра Романівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11449. | Чечик Софія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11450. | Чечило Олександра Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11451. | Чешеров Максим Віталійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11452. | Чибісова Марія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11453. | Чигірьов Дмитро (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11454. | Чигрин Анастасія Романівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11455. | Чигрин Юліана Юріївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11456. | Чиж Андрій (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11457. | Чиж Ельвіра Вадимівна (КЗ "НСЗШ №25") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11458. | Чижик Анастасія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11459. | Чижик Артем (КЗО "СЗШ № 49") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11460. | Чижик Кіра Ігорівна (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11461. | Чижик Ніколь (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11462. | Чижов Олексій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11463. | Чижук Вероніка Павлівна (КЗО ''Калинівська СЗШ'') | 2019-12-07 16:57:33 | |
11464. | Чикалова Кіра Володимирівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11465. | Чикильова Анастасія Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11466. | Чипіженко Віталій Андрійович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11467. | Чирва Анна Миколаївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11468. | Чирвон Софія (Харківський ліцей № 89) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11469. | Чирков Володимир Сергійович (Магдалинівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11470. | Чистяков Ярослав Андрійович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11471. | Чичай Вікторія Ігорівна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11472. | Чичук Кіпріан (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11473. | Чіжук Руслан Вадимович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11474. | ЧіньТуан Дат (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11475. | Чіпак В (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11476. | Чіпець Мілена Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11477. | Чіркін Владислав Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11478. | Чкалова Валерія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11479. | Чмара Дарія Василівна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11480. | Чмир Олександр (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11481. | Чміль Аліна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11482. | Чмір Варвара (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11483. | Чобану Арина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11484. | Чобану Карина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11485. | Чобанян Мері Акопівна (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11486. | Чоботар Денис (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11487. | Чоботар Микола (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11488. | Човган Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11489. | Чоков Михайло (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11490. | Чопенко Даніл Владиславович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11491. | Чопенко Захарій (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11492. | Чопенко Ніка (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11493. | Чопко Марта (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11494. | Чорбаджій Варвара Володимірівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11495. | Чорій Адріана-Божена Андріївна (Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11496. | Чорна Анастасія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11497. | Чорна Валерія Ігорівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11498. | Чорна Вікторія Артемівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11499. | Чорна Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11500. | Чорна Дарина Миколаївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11501. | Чорна Ірина Миколаївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11502. | Чорна Катерина Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11503. | Чорна Маргарита Ігорівна (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11504. | Чорна Марія (Водяно-Лоринська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11505. | Чорна Олександра Андріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11506. | Чорна Олександра Миколаївна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11507. | Чорна Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11508. | Чорна Уляна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11509. | Чорней Владислав (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11510. | Чорненький В`ячеслав Леонідович (Ніжинська гімназія № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11511. | Чорненький Нікіта Віталійович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11512. | Чорний Владислав (Криворізька СШ№70) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11513. | Чорний Максим Романович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11514. | Чорний Ярослав Вадимович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11515. | Чорній Олександр Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11516. | Чорнобай Ніколь Олександрівна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11517. | Чорнобай Ярослав Олександрович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11518. | Чорнокульський Максим (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11519. | Чорноморець Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11520. | Чорнописький Максим Сергійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11521. | Чостківський Олександр Вікторович (Бердичівська ЗОШ № 18) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11522. | Чуб Володимир Олегович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11523. | Чуб Марія (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11524. | Чуб Мирослава Євгенівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11525. | Чубай Давід Анатолійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11526. | Чубар Олег Олександрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11527. | Чубенко Денис Русланович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11528. | Чубик Богдан Миколайович (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11529. | Чубин Єва Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11530. | Чубко Олена (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11531. | Чугай Владислав (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11532. | Чугай Егор Володимирович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11533. | Чудаєв Назар (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11534. | Чудійович Ігор Ігоревич (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11535. | Чудновець Ніка (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11536. | Чуєва Злата Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11537. | Чужинов Владислав Максимович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11538. | Чулаєвський Арсеній Юрійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11539. | Чулков Тимофей Алексеевич (Одеська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11540. | Чуловський Назар (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11541. | Чумак Аміна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11542. | Чумак Варвара Павлівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11543. | Чумак Іванна Ігорівна (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11544. | Чумак Софія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11545. | Чумак Софія Вікторівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11546. | Чумак Уля (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11547. | Чумакова Валерія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11548. | Чумаченко Анастасія Віталіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11549. | Чумаченко Вікторія Олександрівна (Полтавський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11550. | Чумаченко Дамір (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11551. | Чумаченко Олександра (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11552. | Чуніхін Лук'ян (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11553. | Чупак Дар’ я (Боярська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11554. | Чуприн Денис Павлович (Дачненська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11555. | Чуприн Ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11556. | Чуприна Аліса Іллівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11557. | Чуприна Тимофій Юрійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2019-12-07 16:57:34 | |
11558. | Чупринчук Вікторія (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11559. | Чупринчук Вікторія Віталїівна (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11560. | Чупрін Данііл Едуардович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11561. | Чупріна Софія Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11562. | Чурак Петро Васильович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11563. | Чураков Марк (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
11564. | Чураченко Олександра (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11565. | Чурсин Тимур Владиславович (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11566. | Чурсин Эльдар Владиславович (ХЗОШ № 51) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11567. | Чустрак Анна Дмитрівна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11568. | Чутьянова Олександра (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11569. | Чуфаров Олексій (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11570. | Чухіль Анастасія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11571. | Чухно Катерина Романівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11572. | Чухрай Анастасія Іванівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11573. | Чухрай Маргарита Костянтинівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11574. | Чухрий Гриша (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11575. | Чучко Марія Сергіївна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11576. | Чхайло Єгор Олегович (Одеська СШ № 35) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11577. | Шабанова Анастасія Андріївна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11578. | Шабаш Денис (Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11579. | Шабеко Мілана (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11580. | Шабельник Володимир (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11581. | Шабельник Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11582. | Шабельник Ярослав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11583. | Шавадзе Саба (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11584. | Шайда Мирослава Павлівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11585. | Шакота Нікіта (Think Global) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11586. | Шакула Максим (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11587. | Шакун Максим Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11588. | Шалавінський Нікіта Олександрович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11589. | Шаламов Ярослав (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11590. | Шалапуха Іван Артемович (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11591. | Шалига Артем Максимович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11592. | шаломович богдан (Криворізька ЗОШ №99) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11593. | Шаманська Поліна Олександрівна (Магдалинівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11594. | Шамборовська Мілана Василівна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11595. | Шамін Нікіта Михайлович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11596. | Шамрай Соломія Артемівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11597. | Шамрило Ангеліна Русланівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11598. | Шандиба Діана (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11599. | Шандра Аніта (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11600. | Шандро Христина (Мигалківське НВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11601. | Шандрук Святослав (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11602. | Шанько Євгеній (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11603. | Шапаренко Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11604. | Шапарь Марія Євгенівна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11605. | Шаперенкова Дарія Антонівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11606. | Шапілова Ксенія (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11607. | Шапірко Максим (Сарненська ЗОШ №6) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11608. | Шаповал Анастасія Євгенівна (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11609. | Шаповал Анастасія Євгенівна (СЗШ № 42) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11610. | Шаповал Єгор Денисович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11611. | Шаповал Кирило (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11612. | Шаповал Кіріл (Користівський ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11613. | Шаповал Назар (Никонівський ЗЗСО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11614. | Шаповал Ростислав (Наталівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11615. | Шаповаленко Дмитро Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11616. | Шаповаленко Олександра (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11617. | Шаповалов Єгор Володимирович (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11618. | Шаповалов Максим Віталійович (Миколай-Пільський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11619. | Шаповалов Назар (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11620. | Шаповалова Ангеліна Олександрівна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11621. | Шаповалова Єва Євгенівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11622. | Шаповалова Марія Михайлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11623. | Шапошнікова Маргарита (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11624. | Шапурма Василь (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11625. | Шараєвський Станіслав Федорович (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11626. | Шарапа Анна Олександрівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11627. | Шарапа Поліна Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11628. | Шарапова Марія Едуардівна (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11629. | Шарата Єва Артурівна (Одеський ліцей "Ланжеронівський") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11630. | Шарварчук Микола Анатолійович (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11631. | Шаргородський Вадим Андрійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11632. | Шарко Станіслав Валерійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11633. | Шармай Андрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11634. | Шарнін Єгор Євгенович (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11635. | Шаровський Ігор (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11636. | Шарпілова Кіра (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11637. | Шаряк Матвій Володимирович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11638. | Шастал Дмитро (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11639. | Шаталов Марк Євгенійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:32 | |
11640. | Шаталов Микита Артемович (Школа №16) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11641. | Шаталов Олег Артемович (Костянтинівська ЗШ №5) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11642. | Шаталова Анастасія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11643. | Шаташвілі Самуель (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11644. | Шатерін Олексій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11645. | Шатілова Анастасія (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11646. | Шатохiна Милослава Вiкторiвна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11647. | Шатохін Роман Романович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11648. | Шатохін Станіслав Вікторович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11649. | Шаулова Радмила (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11650. | Шафар Артем Віталійович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11651. | Шафранський Олександр (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11652. | Шахова Вікторія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11653. | Шахрай Денис (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11654. | Шахраюк Анатолій Андрійович (Школа № Височанський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11655. | Шацьких Віктор (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11656. | Швайковський Артем Олегович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11657. | Шванова Софія (САТШ № 203) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11658. | Шварц Олексій Максимович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11659. | Шварьова Злата Ігорівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11660. | Швачкін Максим (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11661. | Швая Іван (Новомиргородська ЗШ №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11662. | Швед Емілія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11663. | Шведа Олександра Михайлівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11664. | Шведенко Богдан Романович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11665. | Швец Микола (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11666. | Швець Анастасія Олексіївна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11667. | Швець Ангеліна (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11668. | Швець В'ячеслав Олександрович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11669. | Швець Вікторія Василівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11670. | Швець Володимир Владиславович (Немирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11671. | Швець Ганна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11672. | Швець Гліб Андрійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11673. | Швець Костянтин Анатолійович (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11674. | Швець Марія (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:34 | |
11675. | Швець Михайло Олександрович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11676. | Швець Наталія (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11677. | Швиденко Вероніка Вікторівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11678. | Швиденко Владислав Сергійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11679. | Швидкий Олег Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11680. | Швидкий Ярослав (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11681. | Швидько Даніл Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11682. | Шворак Максим (Козаче-Лагерська філія ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11683. | Шебанова Ірина Вікторівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11684. | Шебеко Юлія Андріївна (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11685. | Шебзухова Альбіна (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11686. | Шевельов Назар Тарасович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11687. | Шевлякова Анастасія Артемівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11688. | Шевців Маргарита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11689. | Шевцов Дмитро Володимирович (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11690. | Шевцов Святослав Владиславович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11691. | Шевцова Маргарита Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11692. | Шевцова Софія (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11693. | Шевцова Софія Дмитрівна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11694. | Шевченко Амалія Антонівна (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11695. | Шевченко Андрій (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11696. | Шевченко Анна Олександрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11697. | Шевченко Артур Олександрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11698. | Шевченко Борислав Сергійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
11699. | Шевченко Варвара Едгарівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11700. | Шевченко Василь (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11701. | Шевченко Вероніка Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11702. | Шевченко Владислав Віталійович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11703. | Шевченко Дар’я Олександрівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11704. | Шевченко Дар'я Дмитрівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11705. | Шевченко Денис (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11706. | Шевченко Денис (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11707. | Шевченко Дмитро Вадимович (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11708. | Шевченко Дмитро Валерійович (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11709. | Шевченко Зоя Олесівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11710. | Шевченко Іван (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11711. | Шевченко Іван Володимирович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11712. | Шевченко Ігнат Валерійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11713. | Шевченко Ілля (Мліївський ЗЗСО № 1) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11714. | Шевченко Ілля Сергійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11715. | Шевченко Ірина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11716. | Шевченко Кирило (ХЗОШ №159) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11717. | Шевченко Костянтин (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11718. | Шевченко Максим (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11719. | Шевченко Максим Тарасович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11720. | Шевченко Міла Вадимівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11721. | Шевченко Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11722. | Шевченко Олександра Сергіївна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11723. | Шевченко Павло Денисович (Мелітопольська ЗОШ № 17) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11724. | Шевченко Павло Костянтинович (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11725. | Шевченко Поліна (Мовний центр "Країна знань") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11726. | Шевченко Тимофій Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11727. | Шевченко Яромир (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11728. | Шевчено Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11729. | Шевчик Дмитро Вадимович (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11730. | Шевчишина Поліна Денисівна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11731. | Шевчук Аліна Володимирівна (Опорний заклад Деражненський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11732. | Шевчук Альбіна Русланівна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11733. | Шевчук Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11734. | Шевчук Анастасія Віталіївна (Поповецька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11735. | Шевчук Андрій (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11736. | Шевчук Анна Леонідівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11737. | Шевчук Вікторія (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11738. | Шевчук Владислав (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11739. | Шевчук Владислав Миколайович (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11740. | Шевчук Дарія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11741. | Шевчук Дмитро (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11742. | Шевчук дмитро Васильович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11743. | Шевчук Еріка Едуардівна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11744. | Шевчук Євгеній Олександрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11745. | Шевчук Єлізавета Андріївна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11746. | Шевчук Зоряна (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11747. | Шевчук Ілля (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11748. | Шевчук Катерина (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11749. | Шевчук Катерина Ігорівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11750. | Шевчук Катерина Ігорівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11751. | Шевчук Ліана (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11752. | Шевчук Любов Олегівна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11753. | Шевчук Людмила (Школа № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11754. | Шевчук Максим Ігоревич (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11755. | Шевчук Марта Валентинывна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11756. | Шевчук Назар (Школа King's Kids) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11757. | Шевчук Олексій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11758. | Шевчук Ольга (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11759. | Шевчук Павло Ігорович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11760. | Шевчук Соломія Дмитрівна (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11761. | Шевчук Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11762. | Шевчук Яся (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11763. | Шедін Родіон (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11764. | Шеін Артем Олександрович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11765. | Шеїна Вероніка (ЗЗСО №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11766. | шейгус володимир володимирович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11767. | Шейко Мирослава (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11768. | Шейко Мілана (КЗ "Лозівський ліцей №1") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11769. | Шейн Овдій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11770. | Шекера Артем (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11771. | Шелевер Дмитро В'ячеславович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11772. | Шелест М.Р. (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11773. | Шелестенко Марина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11774. | Шелестовська Крістіна Вадимівна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11775. | Шелестовський Роман Віталійович (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11776. | Шелестюк Вероніка Арсеніївна (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11777. | Шелюг Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11778. | Шенгер Іван Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11779. | Шендра Давід (Кіцманський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11780. | Шенков Антон Вікторович (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11781. | Шенкович Вікторія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11782. | Шепеліна Вероніка Русланівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11783. | Шепель Олександр Миколайович (Терпіннівська ЗОШІ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11784. | Шепель Софія (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ № 1") | 2019-12-07 16:57:34 | |
11785. | Шепетюк Анастасія Миколаївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11786. | Шепетюк Роман Миколайович (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11787. | Шепілова Дар'я Сергіївна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11788. | Шепрут Володимир Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11789. | ШЕПТА МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11790. | Шептицький Андрій Олександрович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11791. | Шептіліс Станіслав (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11792. | Шептуха Максим (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11793. | Шерекін Сергій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11794. | Шеремет Артем Володимирович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11795. | Шеремет Владислав Олександрович (ЗШ І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11796. | Шеремета Маргарита Олесівна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11797. | Шерепенко Єлизавета Петрівна (СШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 м. Києва) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11798. | Шерман Адель Вячеславівна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11799. | Шестаков Ілля (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11800. | Шестакова Ксенія (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11801. | Шестирикова Марія Михайлівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11802. | Шетманюк Назар Віталійович (Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11803. | Шех Адріана (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11804. | Шеховець Георгій Максимович (Ліцей міжнародних відносин ім.Василя Стуса) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11805. | Шеховцов Олексій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11806. | Шечков Олег (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11807. | Шидлівська Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11808. | Шидловський Назар Вікторович (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11809. | Шийка Валерія Олександрівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11810. | Шиков Григорій Олександрович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11811. | Шиков Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11812. | Шилан Катерина (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11813. | Шиліна Анна В’ячеславівна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11814. | Шило Анна Віталіївна (Перша міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11815. | Шилов Кірил (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11816. | Шилов Кіріл Антонович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11817. | Шиловець Олена (Заслуцький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11818. | Шиманська Євгенія Андріївна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11819. | Шимків Катерина (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11820. | Шимон Марина Михайлівна (Углянська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11821. | Шимська Марта Іванівна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11822. | Шимчук Давід (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11823. | Шин Сергій (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11824. | Шиндер Катерина (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11825. | Шиндер Леонора (Одеська спеціалізована школа №10) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11826. | Шинкаренко Василина (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11827. | Шинкаренко Дар'я (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11828. | Шинкаренко Дар'я Вадимівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11829. | Шинкаренко Діана Вадимівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11830. | Шинко Ростислав Сергійович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11831. | Шипанюк Роман Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11832. | ШИПЕР СОФІЯ РУСЛАНІВНА (Зашковицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11833. | Шипотько Марина Миколаївна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11834. | Шипшинський Арсеній Олегович (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11835. | Шитіков Лев (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11836. | Шитов Іван Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11837. | Шитов Яромир Олексійович (Запорізька ЗОШ №41) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11838. | Шишенко Кіра Олександрівна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11839. | Шишенко Софія (Школа №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11840. | Шишка Ілона Сергіївна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11841. | Шишкін Тимур Євгенович (Краматорська ЗОШ № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11842. | Шишковська Оксана Олександрівна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11843. | Шишковський Артем (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11844. | Шишонок Артур (Веселобалківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11845. | Шкавро Олександра (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11846. | Шкавро Олександра Артемівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11847. | Шкарбан Марія (Міжнародна Французька Школа) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11848. | Шкварилюк Олег (НВК №7 м.Хмельницького) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11849. | Шкіль Валерія Вадимівна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11850. | Шкляренко Марія (Одеський навчально-виховний комплекс № 300-дошкільний навчальний заклад") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11851. | Шклярук Андей Павлович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11852. | Шкода Анастасія Русланівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11853. | Школа Поліна Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11854. | Школьна Лілія (Кочержинський НВК) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11855. | Шкремедко Олександр (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11856. | Шкуліпа Марк (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11857. | Шкурат Кирило Миколайович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11858. | Шкуріхіна Маргарита (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11859. | Шкут Олег Олегович (Гімназія Claris Verbis) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11860. | Шлапак Костянтин (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11861. | Шлапак Костянтин (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11862. | Шляк Максим Олександрович (Одеська CШ №119) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11863. | Шлянін Тимофій Ігорович (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11864. | Шляханова Євгенія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11865. | Шляхова Ангеліна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11866. | Шмагайло Злата Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11867. | Шмагайло Назарій Михайлович (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11868. | Шматова Марія Володимирівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11869. | Шмигельський Владислав Сергійович (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11870. | Шмондрик Серафим (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11871. | Шморгун Яна Юріївна (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11872. | Шнайдер Платон (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11873. | Шнейдер Артем (Середня загальноосвітня школа №158) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11874. | Шнит Станіслав (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11875. | Шніцер Михайло (Раківська ЗОШ I-II ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11876. | Шойму Данило Євгенович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11877. | Шокотько Антоніна Олексіївна (Криворізька ЗОШ №126) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11878. | Шоломіцький Олександр Олександрович (НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11879. | Шоль Діана Віталіївна (СЗШ № 17 м, Львова) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11880. | Шоміна Карина (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11881. | Шоно Анастасія Олексіївна (Школа №61) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11882. | Шопіна Марія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11883. | Шоркин Давид Вадимович (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11884. | Шостак Дарій (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11885. | Шостак Лукія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11886. | Шостак Поліна Ярославівна (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11887. | Шостак Софія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11888. | Шостак Ярослав Романович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11889. | Шостакевич Євгенія Романівна (Школа №13) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11890. | Шпаковський Віталій Іванович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11891. | Шпилик Олександра (Волинський ліцей імені Нестора Літописця) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11892. | Шпильчак Софія (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11893. | Шпильчак Христина (Ліцей "Львівський") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11894. | Шпитальський Давид Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11895. | Шпитун Олександр Вадимович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
11896. | Шпікула Андрій (Одеська СШ №50) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11897. | Шпіталь Анна Андріївна (КУОНЗ "Романівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11898. | Шпорт Єгор (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11899. | Шрамко Вікторія Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11900. | Шрамко Діана Олександрівна (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11901. | Шрамков Андрій Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11902. | Штанько Єлізавєта (Миронівський академічний ліцей ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11903. | Штанько Максим (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11904. | Штанько Софія Олександрівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11905. | Штельмах Вадим олександрович (Школа №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11906. | Штельмах Кіра Антонівна (Охтирська гімназія) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11907. | Штепа Аполлінарія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11908. | Штепура Іван Олексійович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11909. | Штефан Дар'я Єгорівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11910. | Штефан Костянтин Максимович (Запорізький колегіум №98) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11911. | Штефаньо Тетяна (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11912. | Штефанюк Олександр Олександрович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11913. | Штефуряк Владислав (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11914. | Штець Анна (Харківський ліцей № 149) | 2019-12-07 16:57:34 | |
11915. | Штикова Анна (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11916. | Штиль Ельдар Дмитрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11917. | Штих-Барков Арсеній Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11918. | Штих-Барков Олександр Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11919. | Штихно Денис (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
11920. | Штихно Євген (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
11921. | Штогрин Ангеліна Ігорівна (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11922. | Штомпель Марія Iванiвна (Калинівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11923. | Штурма Дар'я (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11924. | Штурма Ілля (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11925. | Штурмак Тимур Романович (Луганська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11926. | Штучка Дмитро Сергійович (Херсонська гімназія №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11927. | Шуба Єлізавета Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11928. | Шуба Сергій Олександрович (Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11929. | Шубітідзе Давид Зурабович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11930. | Шубравська Аделія (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11931. | Шугайло Назар (Петропавлівська ЗОШ №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11932. | Шугаленко Юлія (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11933. | Шудря Іван Олександрович (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11934. | Шуєнко Михайло Олександрович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11935. | Шулак Олександр (Одеський НВК "Гімназія №7") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11936. | Шулепа Вікторія Василівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11937. | Шулепа Оксана Василівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11938. | Шулепа Роксолана Василівна (Попельниківський ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11939. | Шулик Кристина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11940. | Шуліка Ганна Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11941. | Шуліка Дар`я Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11942. | Шуліка Євген Денисович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11943. | Шулікова Анна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11944. | Шуль Дарія Михайлівна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11945. | Шульга Андрій Анатолійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11946. | Шульга Анжеліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11947. | Шульга Віолетта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11948. | Шульга Давид Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11949. | Шульга Дар'я Артурівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11950. | Шульга Дмитро Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11951. | Шульга Кароліна (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11952. | Шульга Олена (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11953. | Шульга Уляна (Верблюзький НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11954. | Шульгіна Олександра Вадимівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
11955. | Шульжик Марія (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11956. | Шульц Ілля (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11957. | Шуляк Вікторія (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11958. | Шуляк Владислав Русланович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11959. | Шуляк Маріанна Іванівна (ВПГ "Дельфін") | 2019-12-07 16:57:33 | |
11960. | Шулянська Марія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11961. | Шулятьєв Матвєй Олександрович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11962. | Шумакова Софія Андріївна (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11963. | Шумило Кіра Сергіївна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:29 | |
11964. | ШУМІЛОВ ГЛІБ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11965. | Шумілов Тимур (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11966. | Шумілова Аміна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11967. | Шумов Василь Володимирович (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11968. | Шумовецька Ніна Сергіївна (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11969. | Шумська Валерія (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11970. | Шумський Андрій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11971. | Шумський Тимофій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба)) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11972. | Шупiнський Михайло Вадимович (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11973. | Шупер Поліна (Ліцей №4) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11974. | Шуптар Софія Василівна (Довжківська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11975. | Шурга Артем (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11976. | Шурчалін Данііл Дмитрович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11977. | Шустенко Тімур Олексійович (НВК «Святошинська гімназія») | 2019-12-07 16:57:28 | |
11978. | Шута Ярослава Григорівна (Приватна школа "Наша школа") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11979. | Шутенко Анна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11980. | Шутенко Олексій Андрійович (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:30 | |
11981. | Шутень Никита Артемовыч (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11982. | Шутка Аліса Святославівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей") | 2019-12-07 16:57:28 | |
11983. | Шутка Веронiка Максимiвна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11984. | Шутка Вероніка Максимівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:33 | |
11985. | Шутова Кароліна Сергіївна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:31 | |
11986. | Шутовська Марта Олександровна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11987. | Шутяк Аліна (Плугівський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11988. | Шушляпін Роман Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
11989. | Шушняк Єва (Кремінська школа-гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11990. | Щадров Назар Олександрович (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11991. | Щадрова Ніка Олександрівна (Парутинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11992. | Щебетенко Кирило Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11993. | Щеглов Владислав Александрович (СЗШ № 12) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11994. | Щеднова Вікторія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
11995. | Щекатурін Нікіта (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11996. | Щекочихін М (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:32 | |
11997. | Щекочихіна Меланія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:30 | |
11998. | Щепанко Лілія Олександрівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
11999. | Щепанський Максим (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12000. | Щерба Анастасія (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12001. | Щерба Яна (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
12002. | Щербак Денис (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12003. | Щербак Олена (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12004. | Щербак Павло Юрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12005. | Щербакан Костянтин (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12006. | Щербаков Іван (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12007. | Щербаков Максим (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12008. | Щербаков Тимур (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12009. | Щербакова Катерина Максимівна (Жашківська загальноосвітня школа №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12010. | Щербакова Ксенія Анатоліївна (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12011. | Щербакова Марія Костянтинівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12012. | Щербатий Роман ігорович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12013. | Щербатюк Катерина (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12014. | Щербаченко Василіса Сергіївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12015. | Щербина Богдан Олексійович (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12016. | Щербина Віталій Валерійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12017. | Щербина Данило Миколайович (ТОВ Центр Освіти "Оптіма") | 2019-12-07 16:57:33 | |
12018. | Щербина Євгеній (НВК № 130 м. Дніпропетровськ) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12019. | Щербина Євгеній (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12020. | Щербина Іван Андрійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12021. | Щербина Іван Максимович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12022. | Щербина Михайло Андрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12023. | Щербина Олександр Сергійович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12024. | щербина С.О (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12025. | Щербина Юлія Андріївна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12026. | Щербій Матвій (ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12027. | Щерблюк Віра (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12028. | Щетінін Владислав (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12029. | Щетініна Мілана (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12030. | Щирук Софія (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
12031. | Щитов Максим Дмитрович (Школа І-ІІІ ступенів №233) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12032. | Щоголєва Ангеліна (КЗ "Яковлівський ліцей") | 2019-12-07 16:57:30 | |
12033. | Щокін Аскольд Ростиславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12034. | Щокін Всеволод Ростиславович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12035. | Щувайло Яна Олегівна (Ніжинська гімназія № 2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12036. | Щур Аліна Олегівна (Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12037. | Щур Анастасія Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12038. | Щурко Остап Ігорович (ЛГ "Престиж") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12039. | Щурко Юстина (ЛСЗШ І ступеня №53) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12040. | Щуровська Домініка Олегівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12041. | Щуровська Олександра Сергейвна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12042. | Эмел'янова Олександра Володимирівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12043. | Югай Вікторія (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:34 | |
12044. | Юдін Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12045. | Юдінцева Марія Анатоліївна (Криворізька ЗОШ №86) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12046. | Юдіцкас Юлія Віталіївна (Хлібодарівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12047. | Юдічева Богдана (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12048. | Юдкович Катерина Михайлівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12049. | Юдова Аліса Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12050. | Юженко Олександр Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12051. | Юзва (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12052. | Юзков Олександр Миколайович (Покотилівський ліцей "Промінь") | 2019-12-07 16:57:33 | |
12053. | Юкало Надія (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12054. | Юлін Станіслав Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12055. | Юлія Афанасенко (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12056. | юнаков-дергвчов (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12057. | Юненко Дмітрій (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12058. | Юр Аліна (Навчально-виховний комплекс №240) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12059. | Юрах Олесь (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12060. | Юрець Ксенія Андріївна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12061. | Юрко Мартін (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12062. | Юркова Юлія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12063. | Юрковський Дмитро Антонович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12064. | Юровський Ілля Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12065. | Юртдаш Гюльджан (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
12066. | Юрченко Анастасія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12067. | Юрченко Анастасія (Школа №3) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12068. | Юрченко Анастасія Дмитрівна (Харківська гімназія № 6"Маріїнська гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
12069. | Юрченко Анна Михайлівна (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12070. | Юрченко Арсен Романович (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12071. | Юрченко Артем Анатолійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12072. | Юрченко Владислав Юрійович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12073. | Юрченко Маргаріта Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12074. | Юрченко Олександр (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12075. | Юрченко Поліна (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12076. | Юрченко Степан Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12077. | Юрченко Тимур (Криворізька ЗОШ №65) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12078. | Юрченко Христина Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12079. | Юрьев Владислав (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12080. | Юрьєва Вікторія Єгорівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12081. | Юсипенко Злата (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12082. | Юсипенко Кирило (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12083. | Юсубова Ельміра Сархадовна (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12084. | Юсупова Аделіна Денисівна (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12085. | Юськів Олександр (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12086. | Юськів Тимофій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12087. | Юхименко Дмитро (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12088. | Юхименко Єгор (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12089. | Юхименко Софія Михайлівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12090. | Юхимець Злата Олександрівна (Левківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12091. | Юхневич Анна (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12092. | Юхно Софія Сергіївна (Первомайська гімназія № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12093. | Юшина Анна Артемівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19) | 2019-12-07 16:57:34 | |
12094. | Юшкевич Юлія (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
12095. | Юшкіна Злата Миколаївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12096. | Юшко Євген (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12097. | Юшковська Катерина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12098. | Ющенко Іван Володимирович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12099. | Ющук Дмитро (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:28 | |
12100. | Яблонська Вікторія (Плугівський НВК) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12101. | Яблонська Тетяна Андріївна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12102. | Яворіна Анастасія-Софія Олегівна (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12103. | Яворська Анна (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12104. | Яворська Єлизавета Андріївна (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12105. | Яворська Ольга (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12106. | Яворська Софія (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12107. | Яворський Григорій Дмитрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12108. | Яворський Олександр Антонович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12109. | Явтушенко Макар (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12110. | Явтушенко Макар Олександрович (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12111. | Ягніченко Кіріл (Первомайська ЗОШ № 12) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12112. | Ягніченко Роман Володимирович (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.") | 2019-12-07 16:57:29 | |
12113. | Ягович Христина (ЛНВК №24) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12114. | Ягольник Вікторія Павлівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12115. | Ягольнік Марія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12116. | Якименко Денис (ThinkGlobal, Львів) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12117. | Якименко Злата Констянтинівна (Студеницький ліцей) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12118. | Якименко Ксенія (Школа № 5) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12119. | Якимишин Володимир (ХЗОШ № 95) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12120. | Якимович Юрій Іванович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12121. | Якимченко Руслан (Херсонський НВК №48) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12122. | Якимчук Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12123. | Якимчук Микола Іванович (Одеська ЗОШ № 23) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12124. | Якібчук Денис (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12125. | Якімова Валерія (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12126. | Яковенка дениса (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12127. | Яковенко Анастасія Олександрівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12128. | Яковенко Андрій Максимович (ХЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12129. | Яковенко Анна Валеріївна (Токівська ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12130. | Яковенко Богдан Олегович (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12131. | Яковенко Дар’я (Школа І-ІІІ ступенів № 249) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12132. | Яковенко Єгор (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12133. | Яковенко Максим Андрійович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12134. | ЯКОВЕНКО НІКІТИ (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12135. | Яковенко Павло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12136. | Яковенко Софія Романівна (Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12137. | Яковенко Юлія (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12138. | Яковенчук Іванна Дмитрівна (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12139. | Яковенчук Інна Михацлівна (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12140. | Яковіщук Вікторія (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12141. | Яковлев Иван Андреевич (Криворізька ЗОШ №40) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12142. | Яковлев Максим Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12143. | Яковлев Олександр (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12144. | Яковлева Віра Андріївна (КЗ ХЗОШ № 49) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12145. | Яковлева Ксенія (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12146. | Яковлєв Давид (СШ №86) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12147. | Яковлєв Данило Максимович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12148. | Яковлєв Максим Сергійович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12149. | Яковлєва Дар'я Сергіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12150. | Яковлєва Юлія Миколаївна (КЗ "Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступенів" ВРР ЗО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12151. | Яковченко Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
12152. | Якуб Максим Денисович (Шевченківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12153. | Якубенко Олександр Юрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12154. | Якубець Анастасія Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12155. | Якубовська Маргарита (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") | 2019-12-07 16:57:28 | |
12156. | Якубчак Гліб (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12157. | Якутко Ксенія Максимівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12158. | Якушев Едуард (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12159. | Якушев Сергій (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12160. | Якушин Дмитро (КЗО "НВК №144" ДМР) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12161. | Якущенко Аліна Олександрівна (Костогризівська) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12162. | Якущенко Микола Миколайович (Костогризівська) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12163. | Яловенко Петро (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12164. | Яна Лузон (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12165. | Янаки Дмитро (НВК "СЗШ2-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
12166. | Январьов Федір Юрійович (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12167. | Январьова Дар'я Юріївна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12168. | Янголь Аліса Андріївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12169. | Янгуразов Серафим (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12170. | Янгурська Каріна Андріївна (Школа №64) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12171. | Яндрус Олег (Вараська ЗОШ №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12172. | Яндюк Софія Максимівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:33 | |
12173. | Яненко Анна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12174. | Яненко Даніїл Дмитрович (Харківський технічний ліцей № 173) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12175. | Яненко Юлія Олександрівна (Житомирський міський колегіум) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12176. | Янець Артем Віталійович (Школа №23) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12177. | ЯНИШИН БОГДАН ОЛЕГОВИЧ (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12178. | Янів Вероніка Михайлівна (Роздолівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12179. | Янів Іванна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12180. | Яніогло Юлія (Гімназія "Наше майбутнє") | 2019-12-07 16:57:29 | |
12181. | Янкова Софія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12182. | Янковська Таня Миколаївна (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12183. | Янковський Віталій Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12184. | Яновська Іванна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12185. | Яновська Поліна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12186. | Янушак Денис Петрович (Уторопський ліцей) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12187. | Янушевська Єлиавета (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12188. | Янчук Вероніка Артурівна (Пліщинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12189. | Янчук Микола Іванович (Пліщинська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12190. | Янчурський Данило Анатолійович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12191. | Яременко Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12192. | Яременко Аріна (Криворізька гімназія №91) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12193. | Яременко Артем Сергiйович (Дейкалівська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12194. | Яременко Костянтин (Бугаківська ЗОШ I-IIст.) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12195. | Яременко Юрій (Микулицька ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12196. | Яремій Вадим (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12197. | Яремнюк Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
12198. | Яремчук Анастасія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12199. | Яремчук Вікторія Василівна (Левківська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12200. | Яремчук Максим Андрійович (Криворізька ЗОШ №102) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12201. | Яресько Артем (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68") | 2019-12-07 16:57:30 | |
12202. | Яригіна Анастасія Денисівна (Роздільнянська ЗОШ №3) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12203. | Ярич Вікторія Валеріївна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12204. | Ярич Юлія Валеріївна (ТСШ №29) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12205. | Яріна Максим Юрійович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12206. | Ярінко Арсеній (Бердянська гімназія №1"Надія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12207. | Ярков Максим (КЗ НВК ім. С.О. Морозової) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12208. | Ярміш Кирил (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12209. | Ярмола Володимир Володимирович (Одеська ЗОШ № 92) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12210. | Ярмола М.А. (Сілецька ЗШ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12211. | Ярмоленко Арміна (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12212. | Ярмоленко Давид (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12213. | Ярмоленко Тимофій Едуардович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12214. | Ярова Ельвіра (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12215. | Яровенка Артьом Євгенович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12216. | Яровенко Богдан Анатолійович (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12217. | Яровенко Злата (ThinkGlobal) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12218. | Яровий Леонід (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12219. | Яровий Михайло Сергійович (Think Global) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12220. | Яровий Юрій Дмитрович (Старожадівський НВК) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12221. | Яровой Володимир (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12222. | Яроменко Вероніка Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12223. | Ярослав Грицун (Мовна школа "Lingua") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12224. | Ярослав Московчук Олександрович (Одеська СШ № 117) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12225. | Ярохина Маргарита Миколаївна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12226. | Ярош Аліса (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12227. | Ярош Дмитро (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12228. | Ярош Ксенія Олексіївна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12229. | Ярош Соломія Олександрівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12230. | Ярошенко Владислав (Криворізька ЗОШ №62) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12231. | Ярошенко Софія (Миколаївська СЗОШ № 22) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12232. | Ярошенко Станіслав (Одеська СШ № 121) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12233. | Ярошенко Тимофій (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан») | 2019-12-07 16:57:30 | |
12234. | Ярошик Олександр Андрійович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12235. | Ясельський Сергій (НВК "Святошиньска гімназія") | 2019-12-07 16:57:28 | |
12236. | Ясеновой Варфоломей (Міжнародний ліцей МАУП) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12237. | Ясеновська Даша (Парасковіївська ЗОШ) | 2019-12-07 16:57:30 | |
12238. | Ясинська Софія Анатоліївна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12239. | Ясинський Олександр Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12240. | Ясінська Вікторія Володимирівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12241. | Ясінський Нікіта Русланович (Шепетівський НВК №1) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12242. | Ясінчак Мар'ян Романович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12243. | Ястреб Акім Русланович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12244. | Ястремська Антоніна (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12245. | Ястремський Тимофій (ThinkGlobal Київ Березняки) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12246. | Ясько Кіра Кирилівна (Києво-Печерський ліцей № 171) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12247. | Ятчук Вікторія (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області") | 2019-12-07 16:57:30 | |
12248. | Ятчук Вікторія (Одеська ЗОШ №118) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12249. | Яхимович Андрій (Гуманітарна гімназія №23) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12250. | Яхно Таісія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12251. | Яцеленко Яна (Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12252. | Яценко Кароліна Олександрівна (Запорізька ЗОШ № 65) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12253. | Яценко Марія Романівна (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12254. | Яценко Марія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122) | 2019-12-07 16:57:33 | |
12255. | Яцина Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум") | 2019-12-07 16:57:33 | |
12256. | Яцина Святослав (НВК №9) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12257. | Яцинич Амелія (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12258. | Яцинич Лук'ян Юрійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів) | 2019-12-07 16:57:31 | |
12259. | Яцишин Кароліна (Школа № 6) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12260. | Яцишин Радомир Миколайович (ТСШ № 3) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12261. | Яцишин Станіслав Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12262. | Яців Марія Володимирівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2019-12-07 16:57:29 | |
12263. | Яцій Нонна Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія") | 2019-12-07 16:57:33 | |
12264. | Яцковська Крістіна Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12265. | Яцуба Володимир Тарасович (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12266. | Яцура Іван (НВК-ліцей №100) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12267. | Яцькова Анісія Романівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа") | 2019-12-07 16:57:31 | |
12268. | Ячменьова Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12269. | Яшин Платон (КЗО НВО №28) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12270. | Ященко Дар'я (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12271. | Ященко Діана Тимофіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2019-12-07 16:57:32 | |
12272. | Ященко Михайло (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області) | 2019-12-07 16:57:32 | |
12273. | Ященко Михайло Юрійович (Миролюбівський НВК) | 2019-12-07 16:57:28 | |
12274. | Ященко Юлія Володимирівна (Мелітопольська ЗОШ №7) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12275. | Ящук Артем Вікторович (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
12276. | Ящук Роман Вікторович (Уманська ЗОШ №5) | 2019-12-07 16:57:29 | |
12277. | Ящук Софія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5") | 2019-12-07 16:57:29 | |
12278. | Ящук Софія Іванівна (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |
12279. | Ящук Таїсія Іванівна (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | 2019-12-07 16:57:30 | |