Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
# | Participant | Notes |
---|
2. | Кононніков Кирило Олександрович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3. | Артикула Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
4. | Бурикіна Єлизавета (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5. | Поляк Богдан (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6. | Танонин Михаил Сергеевич (Українська мова і література, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
7. | Стрижаченко Ярослав (Біологія, природознавство, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
8. | Удудяк Єгор Васильович (Інформаційні технології, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | |
9. | Данич Владислава Станіславічвна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
10. | Щербина Ігор Євгенович (Інформаційні технології, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | |
11. | Мартяк Іванна Олегівна (Математика, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
12. | Красюк Ігор (Біологія, природознавство, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
13. | Удодік Марк Валентинович (Інформаційні технології, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
14. | Кульчицький Гліб (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
15. | Кириллов Дмитро Миколайович (Інформаційні технології, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | |
16. | Панько Ян Ігорович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
17. | Циганкова Богдана Дмитрівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
18. | Штихаренко Анна Ігорівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
19. | Зайцев Гліб Сергійоич (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
20. | Балан Ярослава Ігорівна (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
21. | Каблюк Дмитро Валерійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
22. | Макаренко Артем (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
23. | Федоров Михаїл (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
24. | Бублик Єгор (Математика, Світловодська школа - інтернат№2) | |
25. | Блинда Надія Олександрівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
26. | Савельєва Руслана (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
27. | Савчук Віктор Олександрович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
28. | Кімнатна Каміла Владиславівна (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | |
29. | Гусакова Кіра (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
30. | Піддубко Христина (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | |
31. | Матвєєва Поліна (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
32. | Данильчук Єлизавета (Англійська мова, ОНВК №67) | |
33. | Гладишкевич Дарина Андріївна (Українська мова і література, ЛНВК №24) | |
34. | Проскуркин Алекс (Математика, НВК-ліцей №100) | |
35. | Хвесик Ярослав Вікторович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
36. | Літвінова Олександра (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
37. | Пилипчук Юрій Олегович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
38. | Кушнірук Ксенія Вікторівна (Математика, НВК "Домінанта") | |
39. | Черевашко Дарина (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
40. | Соколюк Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
41. | Бабійчук Роман Романович (Українська мова і література, Школа №66) | |
42. | Стеблін Володимир (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
43. | Волошин Юрій Михайлович (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
44. | Султанова Мілена (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
45. | Жадан Павло Андрійович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
46. | Чокова Тетяна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
47. | Мудрий Віктор Олександрович (Біологія, природознавство, Школа № 12) | |
48. | Чернявський Андрій Олегович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №15) | |
49. | Каразія Павло (Математика, Вараська ЗОШ №1) | |
50. | Лавровська Ольга Андріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
51. | Дуляба Лада (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
52. | Чвала Юлія Едуардівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
53. | Міхеєва Марина (Інформаційні технології, Великодимерський СЗО НВК) | |
54. | Єремеєва Анастасія Олександрівна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
55. | Кандиба Олексій Юрійович (Українська мова і література, Новоайдарська школа-гімназія) | |
56. | Кульчицький Гліб (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
57. | Болгаріна Даниліна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
58. | Іванов Віктор Сергійович (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
59. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
60. | Фечка Василь Васильович (Українська мова і література, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
61. | Бельковська Олександра Олександрівна (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
62. | Мартяк Іванна Олегівна (Інформаційні технології, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
63. | Мозгова Ангеліна Максимівна (Інформаційні технології, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
64. | Карпець Роман (Українська мова і література, Тетильківський НВК) | |
65. | Іщенко Андрій Андрійович (Англійська мова, Дніпрянська) | |
66. | Квасниця Ростислав Андрійович (Математика, Школа №66) | |
67. | Блащук Назар Андрійович (Біологія, природознавство, Жвирківська ЗШ) | |
68. | Кожушко Аліса (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
69. | Рибалко Денис Володимирович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
70. | Омельчук Владислав Тарасович (Інформаційні технології, Школа №64) | |
71. | Склярова Дар'я (Англійська мова, ЗШ № 8) | |
72. | Юрченко Олег Олегович (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
73. | Кулечко Теодор Маркіянович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
74. | Котляр Дєніс Дмитрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
75. | Базилик Анна Денисівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
76. | Логутова Дар'я (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
77. | Кожушко Аліса (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
78. | Бойко Нікіта Андрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
79. | Коляденко Каріна Русланівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
80. | Захарченко Євгеній Віталійович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
81. | Стахів Владислав Романович (Українська мова і література, Школа №66) | |
82. | Кабак Богдан Анатолійович (Українська мова і література, Великобабчанський НВК) | |
83. | Шерстюк Андрій Ігорович (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
84. | Скалій Денис (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
85. | Чорнобай Богдан Андрійович (Українська мова і література, ЛНВК) | |
86. | Ручкова Софія (Математика, Школа №6) | |
87. | Драган Крістіна (Англійська мова, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
88. | Домар Вікторія Олегівна (Математика, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
89. | Блош Матвій Захарович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
90. | Кузічкіна Ольга Олександрівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
91. | Серафімова Анна (Математика, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
92. | Ревенко Віталій Андрійович (Математика, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
93. | Гаркуша Данило Олександрович (Українська мова і література, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
94. | Сембай Ярослав Володимирович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
95. | Армашева Олександра (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
96. | Губачев Георгій Михайлович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
97. | Косюк Іван Олександрович (Математика, Славутська ЗОШ №1) | |
98. | Тимошенко Анастасія Валентинівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
99. | Лавренюк Олександр Сергійович (Українська мова і література, Київська інженерна гімназія) | |
100. | Шимоня Ярослав Миколайович (Англійська мова, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
101. | Вовчук Ірина Олегівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
102. | Ліончук Олександр Юрійович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
103. | Родіонов Максим В`ячеславович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
104. | Ліходєєва Есфір (Математика, Школа №6) | |
105. | Упатова Віолетта (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
106. | Бабій Софія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
107. | Андрухів Владислав Вадимович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
108. | Прокопів Гліб Владиславович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
109. | Тронько Олександр Олександрович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
110. | Кузьменко Надія Казимирівна (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
111. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Українська мова і література, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | |
112. | Дембіцький Володимир Валерійович (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
113. | Бельмас Тарас Станіславович (Математика, Полтавська гімназія №17) | |
114. | Таращук Петро (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
115. | Любежанін Олександр Сергійович (Математика, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
116. | Кутненко Олександр Сергійович (Англійська мова, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
117. | Лелет Вероніка Максимівна (Математика, Світлодарський НВК) | |
118. | Крегель Даніїл Сергійович (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
119. | Опалько Олександр Андрійович (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
120. | Князєв Тимур Андрійовіч (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
121. | Кузьменко Надія Казимирівна (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
122. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
123. | Домар Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
124. | Житарюк Юрій Олександрович (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
125. | Дубовська Святослава Андріївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
126. | Кравець Єлизавета (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
127. | Крупка Анастасія Олегівна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
128. | Глінчук Оксана Дмитрівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
129. | Снітько Владислав Дмитрович (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
130. | Тяско Ростислав (Англійська мова, Боровицька ЗОШ) | |
131. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Інформаційні технології, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
132. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
133. | Лоєнко Денис Вікторович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
134. | Костів Вікторія Романівна (Англійська мова, Школа №66) | |
135. | Локоть Олександр Богданович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
136. | Цимбрило Андрій (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
137. | Кисельов Володимир Станіславович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
138. | Семенуха Ірина Романівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
139. | Діанов Даниїл Олександрович (Інформаційні технології, ЛНВК) | |
140. | Кириленко Тимофій Романович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
141. | Печарський Артем (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
142. | Дорошенко Валерія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Золотоніська ЗОШ №3) | |
143. | Стогнiэнко Веронiка Юрiiвна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
144. | Філатова Амалія Костянтинівна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
145. | Левада Руслан Русланович (Інформаційні технології, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
146. | Рекало Максим Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
147. | Силка Назар Васильович (Англійська мова, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
148. | Сацик Анна Сергіївна (Математика, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
149. | Літус Ева Володимирівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
150. | Приходько Софія Олександрівна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
151. | Корецький Назар Максимович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
152. | Марков Ілля В'ячеславович (Українська мова і література, КЗ "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради") | |
153. | Мудрий Ярослав Олександрович (Біологія, природознавство, Школа № 12) | |
154. | Штихаренко Анна Ігорівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
155. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Українська мова і література, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | |
156. | Мазур Марк Віталійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №43) | |
157. | Табакар Марк (Інформаційні технології, Школа №6) | |
158. | Чудаєв Назар (Інформаційні технології, Петропавлівська ЗОШ №2) | |
159. | Левченко Мілана Романівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
160. | Чередніченко Артем (Інформаційні технології, Гуманітарна гімназія №23) | |
161. | Прайсман Геннадій Ігорович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
162. | Красовська Владислава Василівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
163. | Захарченко Кироло (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | |
164. | Кондратюк Євгеній (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
165. | Пучковський Даниїл Богданович (Математика, ЛНВК №24) | |
166. | Дурицька Дар`я Сергіївна (Інформаційні технології, гімназія "Скіфія") | |
167. | Гарасим Любомир (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
168. | Забора Андрій (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
169. | Павлов Артем (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | |
170. | Ричун Олександр (Математика, СЗШ № 99) | |
171. | Гаврилюк Захар (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
172. | Король Денис Андрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
173. | Лагода Ніколь (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
174. | Стельмащук Владислав Сергійович (Інформаційні технології, Тетильківський НВК) | |
175. | Бєлоус Олександр Олексійович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 9 - спеціалізована школа") | |
176. | Котляр Дєніс Дмитрович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
177. | Іванова Ольга (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
178. | Шулькевич Кіра Олександрівна (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
179. | Сембай Богдан Володимирович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
180. | Шевченко Катерина (Математика, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
181. | Мороз Дар'я (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
182. | Гаркавенко Катерина (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
183. | Стецюк Ілля Ігорович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
184. | Терещук Артем Олександрович (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
185. | Шутяк Діана Тарасівна (Математика, Школа №66) | |
186. | Ткачук Інна Максимівна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
187. | Макаров Сергій Ігорович (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | |
188. | Гнатишин Михайло (Математика, НВК "Всезнайко") | |
189. | Гончаренко Вікторія (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
190. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Інформаційні технології, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | |
191. | Копієвська Валерія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
192. | Голобородько (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
193. | Пєшкова Еліна Максимівна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
194. | Бутко Дарья Витальевна (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
195. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Біологія, природознавство, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
196. | Гармаш Олександр (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
197. | Сонін Дмитро В'ячеславович (Математика, НВК-ліцей №100) | |
198. | Фірман Дана Тарасівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
199. | Камишанський Костянтин Сергійович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
200. | Ермак Кирил (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
201. | Діус Владислав Юрійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
202. | Макеев Даниил Евгеньевичь (Математика, НВК-ліцей №100) | |
203. | Бучко Юрій Ярославович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
204. | Шабала Владислав Олегович (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
205. | Каракуленко Богдан Олександрович (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
206. | Цейко Тарас Ростиславович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
207. | Сізова Єва (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
208. | Поцелуєва Дар'я (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
209. | Глущенко Настя (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
210. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Математика, Юрківський НВК) | |
211. | Сергійчук Віра Сергіївна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
212. | Рябова Маргарита Георгіївна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
213. | Мороз Дар'я (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
214. | Федоренко Роман Олегович (Інформаційні технології, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
215. | Хурса Архип (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
216. | Зуб Сергій (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | |
217. | Літвінова Олександра (Математика, ОНВК №67) | |
218. | Вдовиченко Валентин (Українська мова і література, Благовіщенський НВК№2) | |
219. | Горбенко Микита (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | |
220. | Туркас Юліана Михайлівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
221. | Павел Софія Тодорівна (Математика, Буденецька ЗОШ I - II ст.) | |
222. | Калєв Тимофій Сергійович (Англійська мова, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
223. | Галита Владислав (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | |
224. | Клешня Валерій Олександрович (Математика, Солонянська СЗШ №1) | |
225. | Райлян Діана Сергіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
226. | Дубенюк Анна Андріївна (Математика, Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
227. | Сараєв (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
228. | Клівець Анна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | |
229. | Шепiлова Ельза (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
230. | Гаращук Валентина Ігорівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
231. | Дем'яненко Марія (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | |
232. | Зінченко Михайло Іванович (Англійська мова, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
233. | Вишник Мелана Володимірівна (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
234. | Лесів Олексій Павлович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
235. | Гавриленко Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
236. | Лізунов Ілля Артурович (Англійська мова, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
237. | Гримайло Іван Юрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
238. | Пермінов Микита Сергійович (Українська мова і література, Полтавська гімназія №17) | |
239. | Коваленко Аліна (Українська мова і література, ЗОШ №11) | |
240. | Коломієць Єгор Ігорович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
241. | Нагірна Юлія Миколаївна (Інформаційні технології, Школа №66) | |
242. | Бас Анна Валеріївна (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
243. | Щербина Милана (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
244. | Лє Вієт Лінь Хань (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
245. | Сировтка Володимир Юрійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
246. | Сиротюк Дем'ян Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
247. | Гарасим Мирослава (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
248. | Костюк Артем (Біологія, природознавство, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | |
249. | Турук Роман Вікторович (Біологія, природознавство, НВК №13) | |
250. | Колесников Максим (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | |
251. | Ніконішина Ольга Русланівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
252. | Магденко Анастасія Костянтинівна (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
253. | Бурдейний Іван Андрійович (Українська мова і література, гімназія №4) | |
254. | Зубенко Адріана Ярославівна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | |
255. | Надєжко Вікторія (Математика, ОНВК №67) | |
256. | Дембіцький Володимир Валерійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
257. | Ворожбит Олена (Англійська мова, НВК "Гроно") | |
258. | Альошина Іоланта Андріївна (Інформаційні технології, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
259. | Омельченко Максим (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
260. | Резнікова Марія Сергіївна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
261. | Ваколюк Данило Миколайович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
262. | Левін Денис Дмитрович (Українська мова і література, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
263. | Корецький Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
264. | Вітовська Вікторія Олександрівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
265. | Гринюк Анна (Англійська мова, Долинська ЗОШ №7) | |
266. | Колісник Катерина (Українська мова і література, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
267. | Саламаха Артем (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
268. | Матвієнко Софія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
269. | Степаненко Станіслав Андрійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
270. | Грушко Анастасія (Англійська мова, Краснопільська гімназія) | |
271. | Василенко Іван (Українська мова і література, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
272. | Олефір Христина Олександрівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
273. | Чередніченко Артем (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
274. | Гільченко Богдан Валерійович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
275. | Крижановський Степан (Математика, Слов'янська ЗОШ №9) | |
276. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
277. | Михайлов Владислав (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
278. | Омельченко Максим (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
279. | Парасич Юлія Олегівна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
280. | Пінчук Катерина Юріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
281. | Каплюченко Андрій романович (Інформаційні технології, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
282. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
283. | Толкачев Дмитро Володимирович (Математика, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
284. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Інформаційні технології, Золотобалківська ЗОШ) | |
285. | Шутяк Діана Тарасівна (Англійська мова, Школа №66) | |
286. | Гневик Віра (Математика, Луцька гімназія №18) | |
287. | Анушкевич Маргарита Володимирівна (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
288. | Короткій Єгор (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
289. | Новаківська Анастасія Андріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
290. | Мудрий Ярослав Валерійович (Українська мова і література, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | |
291. | Іваницький Тимофій Дмитрович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
292. | Терещук Артем Олександрович (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
293. | Крищук Вікторія Олександрівна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
294. | Халемський Євген (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
295. | Кук Дана Олексіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
296. | Прокіпчин Артем Васильович (Математика, Любимівський НВК) | |
297. | Марченко Давид Юрійович (Інформаційні технології, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
298. | Третяков Микола Вікторович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
299. | Чоповська Поліна (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
300. | Митенко Іван Іванович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
301. | Пучка Лілія Михайлівна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
302. | Гришко Максим Віталійович (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
303. | Якуба Артем (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | |
304. | Ватагович Вікторія Володимирівна (Інформаційні технології, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
305. | Галас Уляна Григорівна (Математика, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
306. | Самородний Валерій (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
307. | Баландіна Світлана Леонідівна (Біологія, природознавство, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | |
308. | Мінченков Володимир (Англійська мова, Благовіщенський НВК№2) | |
309. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
310. | Татарець Олександр Петрович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
311. | Єрохова Анастасiя (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
312. | Солонина Ірина (Українська мова і література, Кам’янський НВК) | |
313. | Майстер Данило (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
314. | Прижигалінська Олександра Олегівна (Біологія, природознавство, Філія Комишуватської ЗШ І-ІІІ ст. "Малопомічнянська ЗШ") | |
315. | Сурай Олександр Олександрович (Українська мова і література, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | |
316. | Климчук Микола (Інформаційні технології, Гуманітарна гімназія №23) | |
317. | Юрьєва Надія Сергіївна (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | |
318. | Страх Валерія (Українська мова і література, Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного) | |
319. | Миценко Кіра Олексіївна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | |
320. | Бут Катерина Василівна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
321. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Біологія, природознавство, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
322. | Бережок Владислав Петрович (Математика, Синицька ЗОШ) | |
323. | Козубенко Альона (Українська мова і література, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
324. | Котляр Даниил Леонидович (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100) | |
325. | Князєва Ярослава Михайлівна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
326. | Кіяшко Катерина Вікторівна (Українська мова і література, Школа №1) | |
327. | Зубік Альбіна Олексіївна (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | |
328. | Корлюк Олександр Сергійович (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
329. | Левіна Валерія Дмитрівна (Українська мова і література, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
330. | Шарафудінова Мілана Олексіївна (Інформаційні технології, Запорізька ЗШ № 101) | |
331. | Сидоренко Ярослав Андрійович (Математика, ХЛ № 89) | |
332. | Дембіцький Михайло Валерійович (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
333. | Дьоміна Маргарита (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
334. | Торяник Максим (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
335. | Мірошніченко Анастасія Віталіївна (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
336. | Остапенко Катерина (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | |
337. | Кравець Маргарита Вадимівна (Українська мова і література, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
338. | Юрочко Назар Андрійович (Українська мова і література, Школа №66) | |
339. | Луговська Таісія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
340. | Лисенко Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | |
341. | Забайрачний Микита Сергійович (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
342. | Нацюк Денис (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
343. | Григорян Размік (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
344. | Кобилін Максим Володимирович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
345. | Проволоцька Анастасія (Математика, Херсонська гімназія №1) | |
346. | Забайрачний Микита Сергійович (Математика, ХЛ № 89) | |
347. | Макар Анна Андріївна (Математика, Антонівська ЗОШ І ст.) | |
348. | Моторна Євгенія Андріївна (Українська мова і література, Школа №64) | |
349. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Інформаційні технології, САТШ № 203) | |
350. | Новіков Олександр Миколайович (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | |
351. | Ганжуга Анна Юріївна (Математика, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
352. | Родославов Нікіта Вадимович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
353. | Дедерчук Софія (Українська мова і література, Надвірнянський коледж НТУ) | |
354. | Гаврилюк Андрій Андрійович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
355. | Куждіна Уляна Олександрівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
356. | Семененко Дар'я Олександрівна (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
357. | Макаров Владислав Костянтинович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | |
358. | Чабанов Ігор (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
359. | Катеренюк Ярослав Іванович (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
360. | Самсоненко Карина (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
361. | Засаднюк Владислав (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | |
362. | Печена Анастасія Олексіївна (Інформаційні технології, Школа №3) | |
363. | Лионг Туан Ханг (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
364. | Хомченков Павло Денисович (Українська мова і література, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | |
365. | Хабарова Софія Миколаївна (Математика, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
366. | Потапенко Аріна (Інформаційні технології, НВК № 108) | |
367. | Терзі Аліна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
368. | Левків Ярина (Англійська мова, ЛНВК) | |
369. | Ковтун Кіріл (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
370. | Кузнечихіна Діана Миколаїівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
371. | Демченко Данило Олегович (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
372. | Друца Поліна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
373. | Ярова Владислава Андріївна (Англійська мова, спеціалізована школа 234) | |
374. | Парамоненко Даніїл Олександрович (Англійська мова, Школа №64) | |
375. | Бєляєва Каріна Олексіївна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
376. | Погорєлова Світлана Сергіївна (Біологія, природознавство, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
377. | Кулеш Артем Євгенович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
378. | Лионг Туан Ханг (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
379. | Носович Олексій (Математика, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | |
380. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Українська мова і література, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
381. | Мороз Дар'я (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
382. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Біологія, природознавство, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
383. | Неживий Давід Олександрович (Інформаційні технології, Будянський ліцей) | |
384. | Хуторний Олександр Володимирович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
385. | Режинський Максим (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
386. | Кіжнер Єва Ігорівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
387. | Шитко Аріна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
388. | Резниченко Єлизавета (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
389. | Зінчук Катерина Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж) | |
390. | Бурлака Марина Вікторівна (Біологія, природознавство, Розумівська ЗОШ) | |
391. | Печена Анастасія Олексіївна (Українська мова і література, Школа №3) | |
392. | Кулик Егор Павлович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
393. | Атаманенко Олександра Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
394. | Литвинюк Кароліна Ігорівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
395. | Васильєв Віталій Володимирович (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
396. | Гузюк Богдана (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
397. | Фірман Дана Тарасівна (Математика, Школа №66) | |
398. | Цимбалюк Денис (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | |
399. | Зеленський Іван Максимович (Англійська мова, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
400. | Хитрук Ірина (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
401. | Головчак Марина (Математика, Пісківська загальноосвітня школа) | |
402. | Сацик Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
403. | Берестовська Злата Ігорівна (Українська мова і література, Житомирська ЗОШ№10) | |
404. | Троянов Михайло (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | |
405. | Мель Кірілл Олексійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
406. | Чікіна Марина Олексиївна (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | |
407. | Копієвська Валерія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
408. | Білецький Максим Назарійович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
409. | Пономаренко Євгенія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | |
410. | Кунашенко Катерина Іванівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
411. | Бондарь Катерина Максимівна (Математика, Приватна школа) | |
412. | Горобієвська Надія Олександрівна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
413. | Горбань Дарина (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
414. | Степанюк Олександр Іванович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
415. | Головчак Марина (Українська мова і література, Пісківська загальноосвітня школа) | |
416. | Ліщенко Іллона Русланівна (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
417. | Ткачук Інна Максимівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
418. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
419. | Карманова Дар'я (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | |
420. | Гоц Роман Михайлович (Англійська мова, Тетильківський НВК) | |
421. | Мосьпан Назар Андрійович (Англійська мова, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
422. | Курамшин Владислав Анатольевич (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
423. | Рєпін Микола Сергійович (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
424. | Махно Даніл Дмитрович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
425. | Касько Катерина Олександрівна (Інформаційні технології, Григорівська загальноосвітня школа) | |
426. | Гартованова Єлизавета Ігорівна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
427. | Коваль Аліна (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
428. | Нямещук Алла Іванівна (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
429. | Талімончук А.М. (Англійська мова, Маківський НВК) | |
430. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
431. | Волков Кирило Денисович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
432. | Савчук Денис (Біологія, природознавство, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
433. | Бугайова Вероніка (Математика, Криворізька ЗОШ №112) | |
434. | Самарська Катерина (Англійська мова, ЗОШ №11) | |
435. | Небесская Полина Ігорівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
436. | Теплічук Микола (Інформаційні технології, Херсонська гімназія №1) | |
437. | Гапієнко Софія (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
438. | Ярослав (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
439. | Карпенко Андрій Євгенович (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
440. | Івашута Глєб (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
441. | Янгулов Олег (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
442. | Тертерян Авет Рудикович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
443. | Ткаченко Альбіна Дмитрівна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | |
444. | Неумитий Богдан Володимирович (Інформаційні технології, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
445. | Момот Єлизавета Сергіївна (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
446. | Бабійчук Роман Романович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
447. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Математика, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
448. | Івкін Віктор Євгенович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
449. | Осадчий Михайло Андрійович (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | |
450. | Мель Кірілл Олексійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
451. | Маслак Данило (Математика, Великодимерський СЗО НВК) | |
452. | Черниченко Євгенія Богданівна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
453. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
454. | Терещенко Дмитро (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
455. | Оголенко Владислава Сергіївна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
456. | Пшеничний Нікіта (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | |
457. | Ликов Олександр Ввсильович (Інформаційні технології, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
458. | Язік Любов Андріївна (Математика, ХЛ № 89) | |
459. | Бикова Діана (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
460. | Остапішин Даніїл Юрійович (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
461. | Хлистун Любомир (Українська мова і література, Гімназія) | |
462. | Луценко Ірина (Математика, Школа №17) | |
463. | Грушка Уляна Станіславівна (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
464. | Козова Вероніка Іванівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
465. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
466. | Благая Олександра (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | |
467. | Макаров Владислав Костянтинович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | |
468. | Омельченко Максим (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
469. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
470. | Курінна Софія Олександрівна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
471. | Заболотний Тарас (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
472. | Заярська Уляна (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
473. | Свердликівська Дарія Вікторівна (Математика, Красногірська ЗШ) | |
474. | Чан Хонг Шон (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
475. | Козаченко Вікторія Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
476. | Колеснікова Богдана (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
477. | Антонов Тимур Рангінович (Інформаційні технології, Школа №64) | |
478. | Ворощук Галина Олександрівна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
479. | Якушевський Ярослав (Англійська мова, Чугуївська ЗОШ № 1) | |
480. | Степанов Микита (Математика, гімназія "Скіфія") | |
481. | Куруч Іван Дмитрович (Англійська мова, Березинська ЗОШ) | |
482. | Різник Мирон Іванович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
483. | Жученко Маргарита Русланівна (Інформаційні технології, Миронівський НВК) | |
484. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Математика, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | |
485. | Лапшин Кирило Романович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
486. | Кожуховський ГРигорій Дмитрович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
487. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Українська мова і література, Школа №64) | |
488. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Математика, Тетильківський НВК) | |
489. | Лозенко Поліна Дмитрівна (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
490. | Гаранін Сергій Віталійович (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
491. | Редька Анастасія Русланівна (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
492. | Курінна Софія Олександрівна (Математика, КЗО НВО №28) | |
493. | Книш Світлана Романівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
494. | Пікурова Софія (Англійська мова, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
495. | Чорний Михайло (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
496. | Наконечний Іван (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | |
497. | Танонина София Сергеевна (Біологія, природознавство, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
498. | Домальчук Юлія Олександрівна (Математика, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
499. | Баранюк Марія Віталіївна (Інформаційні технології, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
500. | Ликов Олександр Ввсильович (Англійська мова, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
501. | Астаф'єв Павло Олександрович (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
502. | Бондаренко Вікторія (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
503. | Черненко Данило (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
504. | Купченко Євгеній Сергійович (Українська мова і література, Микулицька ЗОШ) | |
505. | Черенов Святослав Ігорович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
506. | Тарнавський Артем Максимович (Математика, Мар'ївський НВК) | |
507. | Гнатишин Михайло (Біологія, природознавство, НВК "Всезнайко") | |
508. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
509. | Ковальчук Юрій (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
510. | Більдін Михайло Денисович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
511. | Новосад Софія (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
512. | Герасименко Денис Дмитрович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 180) | |
513. | Рутковська Ангеліна Леонідівна (Біологія, природознавство, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
514. | Фоменко Поліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | |
515. | Гавріляк Ондраш Іванович (Англійська мова, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
516. | Романченко Софія Дмитрівна (Математика, спеціалізована школа № 3) | |
517. | Цейко Тарас Ростиславович (Біологія, природознавство, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
518. | Пясковська Анна (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
519. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
520. | Поврозник Олександра Вадимівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
521. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Інформаційні технології, СЗШ №6) | |
522. | Зінчук Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж) | |
523. | Трет’як Альона Євгенівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
524. | Векслер Вероніка (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
525. | ууу (Інформаційні технології, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
526. | Забайрачний Микита Сергійович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
527. | Бадалова Анастасія Володимирівна (Математика, Шарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради) | |
528. | Ремньов Михайло Олексійович (Математика, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
529. | Толкачев Дмитро Володимирович (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
530. | Охріменко Руслан (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
531. | Петроченко Лілія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
532. | Знак Анастасія (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
533. | Гришко Єва Миколаївна (Математика, НВК "Домінанта") | |
534. | Замостна Ярина (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
535. | Саченко Віолетта Сергіївна (Біологія, природознавство, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
536. | Борисенко Артем (Математика, Краснопільська гімназія) | |
537. | Головко Костянтин (Біологія, природознавство, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
538. | Василевська Людмила Василівна (Математика, Буднянський НВК) | |
539. | Самойленко Микита (Українська мова і література, Солонянська СЗОШ №2) | |
540. | Садовський Макар (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
541. | Ковальський Артем Богданович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
542. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Інформаційні технології, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
543. | Крат Софія (Біологія, природознавство, СЗОШ №4) | |
544. | Варламов Ілля Юрійович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
545. | Коваленко Андрій (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | |
546. | Матюк Ангеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
547. | Лаб'як Орест (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
548. | Звекова Катеринa (Математика, КЗО СЗШ №135) | |
549. | Коберська Софія Андріївна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
550. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Школа №3) | |
551. | Черепня Максим (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
552. | Катерина Салюк (Англійська мова, ThinkGlobal) | |
553. | Чокова Тетяна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
554. | Кульчицька Катерина Юріївна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
555. | Тригуб Євген Віталійович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
556. | плющ Анна (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
557. | Півоваренко катерина (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
558. | Ільницький Марко (Українська мова і література, СЗШ № 99) | |
559. | Сметаніна Софія Михайлівна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
560. | Іщенко Тимур Олександрович (Англійська мова, Перещепинський НВК "Родина") | |
561. | Служава Анна Сергіївна (Українська мова і література, Скребишівська ЗОШ) | |
562. | Міщенко Сніжана (Інформаційні технології, Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ) | |
563. | Забаленный Дмитрий (Біологія, природознавство, Чугуївський НВК №6) | |
564. | Бойко Софія (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
565. | у (Математика, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
566. | Зуб Сергій (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | |
567. | Алекперов Віталій Едуардович (Українська мова і література, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | |
568. | Казацький Володимир (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | |
569. | Нощенко Аріна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
570. | Самойленко Олександр (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
571. | Борисенко Артем (Інформаційні технології, Краснопільська гімназія) | |
572. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
573. | Вдовенко Дар`я (Інформаційні технології, Люботинська гімназія №1) | |
574. | Христич Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
575. | Гурний Михайло (Біологія, природознавство, ЛНВК) | |
576. | Бавикіна Ірина В'ячеславівна (Українська мова і література, Шкроботівський НВК) | |
577. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
578. | Гарасим Мирослава (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
579. | Даниловська Долорес Сергіївна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
580. | Мартинова Кристина Віталіївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
581. | Олейніков Тимур (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
582. | Міщенко Сніжана (Біологія, природознавство, Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ) | |
583. | Шулейко Марія Олександрівна (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
584. | Іванов Віктор Сергійович (Математика, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
585. | Золотько Вероніка Андріївна (Українська мова і література, Хорошківська загальноосвітня школа) | |
586. | Косяк Софія (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
587. | Віра Кутузова (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | |
588. | Сидорина Анна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
589. | Побегаєва Марія (Інформаційні технології, ЗОШ №11) | |
590. | Польський Арсеній Сергійович (Математика, Вороновицький НВК) | |
591. | Омельчук Владислав Тарасович (Українська мова і література, Школа №64) | |
592. | Шаповал Кирило (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | |
593. | Мичка Марко Михайлович (Біологія, природознавство, НВК "Гроно") | |
594. | Романовський Даніїл Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
595. | Фокіна Вероніка Едуардовна (Українська мова і література, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
596. | Москаленко Максим Олегович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
597. | Олійник Микита Олегович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
598. | Моторний Семен Андрійович (Англійська мова, Школа №64) | |
599. | Нікітіна Катерина Юріївна (Математика, Берегиня) | |
600. | Дмітрієв Євгеній (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №59) | |
601. | Нальотов Євген (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
602. | Приступа Денис Петович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
603. | Зоріна Валерія Юріївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
604. | Осташук Андрій Васильович (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
605. | Перепелиця Владислав Андрійович (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №127) | |
606. | Митрофанова Аліса Максимівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
607. | Хвесик Ярослав Вікторович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
608. | Сосюк Андріана Іванівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
609. | Коваль Ігор Олександрович (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | |
610. | Михайлова ЮліяАндріївна (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
611. | Логін Костянтин Юрійович (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
612. | Максимчук Ольга Олександрівна (Інформаційні технології, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | |
613. | Афонін Олексій Юрійович (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
614. | Шаповал Олександр Андрфйович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
615. | Галкін Богдан (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
616. | Андрєєв Артем Олександрович (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №59) | |
617. | Печарський Артем (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
618. | Осташук Андрій Васильович (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
619. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
620. | Стасенко Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
621. | Р Никита (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
622. | Відіборенко Ярослава (Українська мова і література, Школа №6) | |
623. | Кириленко Тимофій Романович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
624. | Совгуть Анна Русланівна (Математика, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
625. | Солоненко Назар Олегович (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | |
626. | Заплаткіна Анна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
627. | Вдовиченко Валентин (Англійська мова, Благовіщенський НВК№2) | |
628. | Кириловська Софія Олександрівна (Математика, Ульянівська НСЗШ) | |
629. | Локоть Олександр Богданович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
630. | Ковалевської Каріни Олександрівни (Математика, Криворізька ЗОШ №28) | |
631. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Математика, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
632. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Інформаційні технології, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
633. | Костюк Поліна Василівна (Математика, НВК "Гімназія ім.Лесі Українки - школа І ступеня") | |
634. | Голтуренко Вікторія (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | |
635. | Плис Максим Вікторович (Математика, Полонська ЗОШ №2) | |
636. | Кертис Станіслав Ярославович (Біологія, природознавство, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
637. | Томілович Наталія Володимирівна (Математика, Антонівська ЗОШ І ст.) | |
638. | Карачун Вікторія Володимирівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
639. | Садоха Діана Ярославівна (Українська мова і література, НВК "Гроно") | |
640. | Друзенок Захар Андрійович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
641. | Поплінська Олена (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
642. | Скрипнюк Діана (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | |
643. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Математика, Приватна школа) | |
644. | Лесів Олексій Павлович (Математика, Школа №66) | |
645. | Хруставчук Андрій (Інформаційні технології, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | |
646. | Мороз Михайло Михайлович (Математика, ХЛ № 89) | |
647. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
648. | Балан Ярослава Ігорівна (Українська мова і література, Школа №6) | |
649. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
650. | Манько Софія Родіонівна (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
651. | Яковенко Павло Анатолійович (Біологія, природознавство, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
652. | Павлище Яна Русланівна (Англійська мова, Вигодський НРЦ) | |
653. | Гусар Анастасія Анатоліївна (Математика, ЛНВК №24) | |
654. | Харчук Дар'я (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
655. | Соколик Єгор (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
656. | Базюченко Назар Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
657. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Українська мова і література, Юрківський НВК) | |
658. | Бірковий Олег Юрійович (Англійська мова, Школа №5) | |
659. | Федін Максим Сергійович (Інформаційні технології, Школа №6) | |
660. | Копієвська Валерія (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
661. | Мельник Дем'ян Ігорович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
662. | Лаптєв Владислав Сергійович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
663. | Моргун Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
664. | Папирін Максим Денисович (Англійська мова, Люботинська гімназія №1) | |
665. | Семенюк Юрій Андрійович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
666. | Рибалка Катерина Русланівна (Англійська мова, Школа №64) | |
667. | Мінаков Дмитро Іванович (Математика, Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
668. | Бондар Дмитро Олександрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
669. | Червак Станіслав Володимирович (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | |
670. | Каплюченко Андрій романович (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
671. | Ковбасюк Максим (Інформаційні технології, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
672. | Братель Роман Сергійович (Математика, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
673. | Клімчук Ірина Дмитрівна (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
674. | Пономарьова Світлана (Українська мова і література, Школа №6) | |
675. | Цвик Дар"я (Інформаційні технології, Світловодська школа - інтернат№2) | |
676. | Митрофанова Аліса Максимівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
677. | Попова Дар'я Олексіївна (Англійська мова, Школа №64) | |
678. | Клобуков Данило Володимирович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
679. | Бондар Радислав Юрійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
680. | Єрмоленко Денис Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
681. | Гладишкевич Дарина Андріївна (Математика, ЛНВК №24) | |
682. | Танонин Михаил Сергеевич (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
683. | Сидорук Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
684. | Висоцька Марія Юріївна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
685. | Лесів Олексій Павлович (Англійська мова, Школа №66) | |
686. | Заяць Михайло Ігорович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
687. | Токар Нікіта (Українська мова і література, Школа №64) | |
688. | Філоненко Дмитро (Математика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
689. | Шіхалієва Лейла-Дар'я (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
690. | Присяжню Ярослав (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
691. | Пилипенко Ольга Дмитрівна (Математика, КЗО НВО №28) | |
692. | Тарасюк Адам Андрійович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
693. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
694. | Ткач Іван Ігорович (Українська мова і література, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | |
695. | Майстренко Софія (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
696. | Дудкін Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
697. | Василевський Іван Михайлович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
698. | Юлія Огінська (Біологія, природознавство, ThinkGlobal) | |
699. | Білоцерковцев Владислав Анатолійович (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
700. | Бруцький Роман Олексійович (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
701. | Колпак Ірина Олексіївна (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
702. | Джигір Діана Вячеславівна (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | |
703. | Рабченюк Богдан Володимирович (Англійська мова, Школа №66) | |
704. | Пономаренко Єва (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
705. | Харченко Володимир (Англійська мова, ЛНВК) | |
706. | Мойсейченко Микита Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
707. | Табакар Марк (Математика, Школа №6) | |
708. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Англійська мова, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
709. | Ожиховська Анна Ігорівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
710. | Конда Руслан Ігорович (Українська мова і література, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | |
711. | Поліський Федір Станіславович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
712. | Зарванська Єлєна Іванівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
713. | Самарська Катерина (Математика, ЗОШ №11) | |
714. | Бондар Іван Тарасович (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | |
715. | Десятник Вадим Миколайович (Біологія, природознавство, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
716. | Прижигалінська Дар'я Олегівна (Українська мова і література, Філія Комишуватської ЗШ І-ІІІ ст. "Малопомічнянська ЗШ") | |
717. | Костенко Софія Олегівна (Інформаційні технології, ЗОШ I-II ст №6) | |
718. | Таран Данил (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
719. | Панчук Маргарита (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
720. | Коляденко Каріна Русланівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
721. | Левіна Валерія Дмитрівна (Математика, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
722. | Кравець Богдан Володимирович (Українська мова і література, Школа №66) | |
723. | Фоменко Поліна Олександрівна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
724. | Чорнобай Павло Євгенович (Математика, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | |
725. | Ковтонюк Артем Сергійович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
726. | Соколова Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Тетильківський НВК) | |
727. | Савенко Максим Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
728. | Сторожук Любомир Іванович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
729. | Зубач Євгенія (Математика, Вараська ЗОШ №1) | |
730. | Тунік Олександр Ігорович (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | |
731. | Кулеш Артем Євгенович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
732. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Інформаційні технології, Тетильківський НВК) | |
733. | Литвинова Еліна (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
734. | Юрчак Ірина Андріївна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
735. | Боднарчук Софія Віталіївна (Математика, Школа №6) | |
736. | Каруценко Андрій Євгенійович (Інформаційні технології, гімназія № 7) | |
737. | Онісімчук Наталія Василівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 180) | |
738. | Юрочко Назар Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
739. | Степчук Вікторія (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | |
740. | Рибчинська Вікторія Максимівна (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
741. | Троянський Давид (Інформаційні технології, Кіцманський НВК) | |
742. | Школяров Андрій Андрійович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
743. | Білан Владислав Валентинович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | |
744. | Нікітін Роман Юрійович (Українська мова і література, Берегиня) | |
745. | Ющенко Карина (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
746. | Самотюк Софія (Інформаційні технології, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
747. | Шарафудінова Мілана Олексіївна (Українська мова і література, Запорізька ЗШ № 101) | |
748. | Скулінець Даніл (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
749. | Мартинюк Ілля Євгенович (Англійська мова, Школа-дитячий садок) | |
750. | Кисіль Софія (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
751. | Мерцалов Максим (Математика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
752. | Чокова Тетяна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
753. | Мамедов Айхан (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | |
754. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
755. | Колісник Катерина (Англійська мова, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
756. | Макарюк Дар'я (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
757. | Ваховська Юлія Олегівна (Біологія, природознавство, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
758. | Калєв Тимофій Сергійович (Інформаційні технології, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
759. | Алекперов Віталій Едуардович (Інформаційні технології, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | |
760. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Школа №64) | |
761. | Баранюк Марія Віталіївна (Українська мова і література, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
762. | Добровольский Кирило (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
763. | Сироштан Тетяна (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
764. | Кравець Маргарита Вадимівна (Інформаційні технології, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
765. | Біденко Роман Олександрович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №28) | |
766. | Іванчихіна Анна (Англійська мова, СЗШ № 20) | |
767. | Демчук Іван Сергійович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | |
768. | Шеремет Владислав (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
769. | Вовк Павло (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
770. | Остріков Ілля Олександрович (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
771. | Бублик Єгор (Українська мова і література, Світловодська школа - інтернат№2) | |
772. | Хассо Марта (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
773. | Задорожна Софія Михайлівна (Математика, Школа № 12) | |
774. | Дашко Кірілл (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
775. | Стецюк Ілля Ігорович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
776. | Федоренко Вероніка (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
777. | Кляшторний Аркадій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
778. | Бочаров-Туз Володимир (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
779. | Джепа Сергій (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
780. | Стеценко Влад (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
781. | Надеїна Аліса Віталіївна (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | |
782. | Армашева Олександра (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
783. | Михайленко Максим Олексійович (Математика, Школа №6) | |
784. | Колпак Ірина Олексіївна (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
785. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Інформаційні технології, Маріупольська СШ №4) | |
786. | Москаленко Ліна Олександрівна (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
787. | Мокроусов Андрій Олегович (Українська мова і література, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
788. | Панкратова Людмила Олексіївна (Інформаційні технології, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
789. | Залевська Богдана Миколаївна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко) | |
790. | Калюга Вероніка (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | |
791. | Макаров Владислав Костянтинович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | |
792. | Терещенко Матвій Сергійович (Біологія, природознавство, Наукова зміна) | |
793. | Пермінов Микита Сергійович (Математика, Полтавська гімназія №17) | |
794. | Плахута Вікторія Олександрівна (Математика, Дубовиківська СЗШ) | |
795. | Замша Владислав Валерійович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
796. | Гусаковський (Математика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
797. | Бедзай Владислав (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
798. | Гусакова Кіра (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
799. | Лановенко Анастасія (Біологія, природознавство, Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
800. | Никифорець Христина Георгіївна (Українська мова і література, Бучанська ЗОШ №3) | |
801. | Номоконова Софія Павлівна (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
802. | Тімановська Софія (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
803. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
804. | Маковей Дмитро Романович (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
805. | Петровський Назар Трасович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
806. | Ігітханов Олександр Сергійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
807. | Донченко Олександр Євгенович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
808. | Мальцев Іван (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
809. | Стецюк Ілля Ігорович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
810. | Заболотний Тарас (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
811. | Малієнко Поліна Олександрівна (Інформаційні технології, Андріївська СРШ) | |
812. | Іщенко Андрій Андрійович (Інформаційні технології, Дніпрянська) | |
813. | Карпенко Єгор Станіславович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | |
814. | Шакула Максим (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
815. | Кузьменко Анна Василівна (Математика, Школа №66) | |
816. | Рудик Анна-Марія (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
817. | панасюк владислав (Інформаційні технології, престиж) | |
818. | Бубнов Ілля (Математика, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
819. | Лиган Мілана Романівна (Математика, ЛНВК) | |
820. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
821. | Ваколюк Данило Миколайович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
822. | Король Марія (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | |
823. | Жигадло Олександра Олександрівна (Англійська мова, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
824. | Пилипчук Юрій Олегович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
825. | Леміш Тимур Олександрович (Українська мова і література, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
826. | Артюшенко Максим (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №112) | |
827. | Макушенко Вікторія Василівна (Математика, Дворічанська ЗОШ) | |
828. | Швець Наталія (Українська мова і література, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
829. | Лисоконь Михаіл Ігорович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
830. | Крупка Анастасія Олегівна (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
831. | Івануса Дмитро Сергійович (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | |
832. | Мартиняк Артем (Математика, ЛНВК) | |
833. | Купченко Євгеній Сергійович (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | |
834. | Кривик Аліна (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
835. | Сухобок Анастасія Євгенівна (Математика, Запорізька ЗОШ №84) | |
836. | Чвала Юлія Едуардівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
837. | Баранюк Марія Віталіївна (Біологія, природознавство, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
838. | Михайлов Владислав (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
839. | Гаврись Дарина (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
840. | діденко назар олексійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
841. | Пилипак Олексій Андрійович (Англійська мова, Школа №6) | |
842. | Залужна Марія Олександрівна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
843. | Пєшкова Еліна Максимівна (Математика, ХЛ № 89) | |
844. | Філончук Дарина Валентинівна (Математика, Бронницька ЗОШ) | |
845. | Пидорич Валерія (Українська мова і література, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
846. | Ярова Крістіна Василівна (Англійська мова, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
847. | Локтєв Максим Сергійович (Математика, Криворізька ЗОШ №15) | |
848. | Бак Роман-Микола (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
849. | Совгуть Анна Русланівна (Інформаційні технології, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
850. | Драган Арсеній (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
851. | Куций Роман Тарасович (Математика, ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон) | |
852. | Іванова Анастасія (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | |
853. | Воропаєв Нікіта (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
854. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
855. | Крупа Максим Ярославович (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | |
856. | Кудревич Тамара Андріївна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
857. | Фізер Костянтин (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
858. | Мізерна Софія Романівна (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
859. | Каленик Микита В’ячеславович (Українська мова і література, Енергодарський БЛ) | |
860. | Янковчук Михайло Ігорович (Інформаційні технології, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
861. | Василенко Іван (Інформаційні технології, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
862. | Хованець Анастасія Андріївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
863. | Ребдело Александр (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
864. | Левчук Аліна (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | |
865. | Марков Ілля В'ячеславович (Інформаційні технології, КЗ "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради") | |
866. | Пономаренко Максим (Українська мова і література, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
867. | Чинь Туан Дат (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
868. | Царан Владислав Андрійович (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | |
869. | Несіна Тетяна Сергіївна (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
870. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
871. | Кабаченко Владислав Віталійович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
872. | Кошовець Кирил (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
873. | Рябовол Олександр Юрійович (Математика, ХЗОШ № 95) | |
874. | Сінчішин Богдан (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
875. | Савченко Софія Вячеславівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
876. | Мозгова Ангеліна Максимівна (Математика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
877. | Якименко Єлизавета Олександрівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
878. | Логвінов Нікіта (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
879. | Мінченков Володимир (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК№2) | |
880. | Блажко Вікторія Олегівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
881. | Омельчук Ілля (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
882. | Перехватова Анастасiя Максимiвна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
883. | Ручкова Софія (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
884. | Остап'юк Софія Миколаївна (Англійська мова, Школа №66) | |
885. | Жук Вадим Ростиславович (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
886. | Лісовський Владислав в (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
887. | Шивчук Дмитро Юрійович (Англійська мова, Червоноградська ЗШ №9) | |
888. | Шапаренко Карина Русланівна (Англійська мова, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
889. | Гоголь Матвій Дмитрович (Українська мова і література, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
890. | Кутелія Юрій Олексійович (Українська мова і література, КЗ КОР "КОЛІФКС") | |
891. | Артикула Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
892. | Панасенко Олександр (Математика, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
893. | Сембай Богдан Володимирович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
894. | Одінцов Олександр (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №65) | |
895. | Пшенична Софія Денисівна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
896. | Чорноморець Карина (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
897. | Матюк Ангеліна Олександрівна (Українська мова і література, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
898. | Демчук Юрій Олегович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
899. | зиновьева софия александровна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
900. | Друзь Юлія Олександрівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
901. | Ткачова Вероніка Геннадіївна (Математика, Дворічанська ЗОШ) | |
902. | Когут Марія Романівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
903. | Срібний Володимир Вадимович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
904. | Хомишенко Антон Олександрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
905. | Франзен Денис (Біологія, природознавство, СЗОШ №4) | |
906. | Сидор Марта (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
907. | Шкуратова Дар`я Андріївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
908. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Англійська мова, Юрківський НВК) | |
909. | Пишук Сергій Сергійович (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
910. | Ушинський Даниїл Валерійович (Англійська мова, Великозагайцівський НВК) | |
911. | Лозинський Іван Іванович (Українська мова і література, Школа №66) | |
912. | Кульчицький Гліб (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
913. | Артюшенко Максим (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №112) | |
914. | Пилявець Юлія Олександрівна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
915. | Побегаєва Марія (Математика, ЗОШ №11) | |
916. | Пугач Ірина Ігорівна (Англійська мова, Товстолузька ЗОШ) | |
917. | Гавріляк Ондраш Іванович (Інформаційні технології, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
918. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Англійська мова, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | |
919. | Лупійова Єлизавета Андріївна (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
920. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
921. | Редька Анастасія Русланівна (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | |
922. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
923. | Радюк Давид (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
924. | Романенко Владислав Ярославович (Математика, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
925. | Буртний Максим (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
926. | Мниця Ірина Володимирівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
927. | Кулеш Артем Євгенович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
928. | Ковальський Марко Юрійович (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
929. | Корницька Гертруда (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
930. | Ромашова Дарья Олегівна (Українська мова і література, Зеленоярська ЗШ І - ІІІ ст.) | |
931. | Бурлаченко Ілля Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
932. | Васільєва Аліна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
933. | Ткаченко Андрій (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
934. | Лазоренко Максим (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
935. | Воскобой Марина Андріївна (Біологія, природознавство, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
936. | Морозова Світлана Андріївна (Математика, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
937. | Воробей Ярема Миколайович (Українська мова і література, Школа №66) | |
938. | Коломеєць Володимир (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
939. | Цибур Софія Володимирівна (Математика, Школа №66) | |
940. | Петрова Олена Віталіївна (Інформаційні технології, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
941. | Ринкова Влада Анатоліївна (Англійська мова, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
942. | Бушак Сніжана Вікторівна (Англійська мова, Новгород-Сіверське медичне училище) | |
943. | Кузьменко Олександр Ігорович (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | |
944. | Шафранська Анна Євгенівна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
945. | Лещишин Владислав Юрійович (Англійська мова, Школа №66) | |
946. | Макаруха Тарас (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
947. | Зуб Сергій (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | |
948. | Головань Марина Павлівна (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
949. | Драна Катерина Віталіївна (Математика, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
950. | Пилипюк Тетяна Віталіївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
951. | Бондар Іван Тарасович (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | |
952. | Залевський Володимир Михайлович (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
953. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Англійська мова, СЗШ №6) | |
954. | Литовченко Аліса (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
955. | Омельчук Дарина Миколаївна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
956. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | |
957. | Вдовенко Дар`я (Біологія, природознавство, Люботинська гімназія №1) | |
958. | Луньова Юлія (Інформаційні технології, КЗ "Покровський педагогічний коледж") | |
959. | Тронько Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
960. | Чумак Уляна Борисівна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
961. | Залевська Богдана Миколаївна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко) | |
962. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
963. | Олійник Олександр Антонович (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
964. | Тагієв Асіф (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | |
965. | Грей Денис (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
966. | Лещук Роман (Інформаційні технології, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
967. | Христич Андрій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
968. | Стах Євгеній (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
969. | Гаврись Дарина (Інформаційні технології, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
970. | Сітуха (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
971. | Назарук Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
972. | Волков Максим Олександрович (Інформаційні технології, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
973. | Лавренюк Микола Вікторович (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
974. | Костюк Артем (Інформаційні технології, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | |
975. | Кононніков Кирило Олександрович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
976. | Бабаєва Марія Дмитрівна (Математика, ХЛ № 89) | |
977. | Кожина Катерина Андріївна (Англійська мова, Школа №64) | |
978. | Буднік Анна (Математика, Одеський НВК №300) | |
979. | Черкасова Уляна Євгенівна (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
980. | Волик Олександр Олексійович (Біологія, природознавство, Андріївська СРШ) | |
981. | Зінченко Михайло Іванович (Інформаційні технології, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
982. | Єремиця Катерина Артемівна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | |
983. | Стень Павлина Іванівна (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | |
984. | Дудля Дарина Юріївна (Українська мова і література, Андріївська СРШ) | |
985. | Красовська Владислава Василівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
986. | Товстюк Олександра Ігорівна (Математика, Школа № 2) | |
987. | Карамавров Олександр Вікторович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
988. | Фаюк Юлія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
989. | Ніколенко Олександра (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
990. | Девятка Мілана Олександрівна (Українська мова і література, Солонянська СЗШ №1) | |
991. | Левада Максим Русланович (Інформаційні технології, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
992. | Мель Кірілл Олексійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
993. | Срібний Артем Ігорович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
994. | Бараненко Сергій Анатолійович (Українська мова і література, Кам’янський НВК) | |
995. | Гарг Аліша Бірендерівна (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
996. | Капкан Данило Дмитрович (Математика, Херсонський НВК №48) | |
997. | Прус Данило Романович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
998. | Вощук Олексій Миклайович (Математика, Запорізький НВК "Світанок") | |
999. | Самойленко Микита (Математика, Солонянська СЗОШ №2) | |
1000. | Марк Сергій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1001. | Артюшенко Максим (Математика, Криворізька ЗОШ №112) | |
1002. | Сало Кирило (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | |
1003. | Пишук Сергій Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
1004. | Смирнова Дар'я (Українська мова і література, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1005. | Карманова Дар'я (Математика, ЗШ № 8) | |
1006. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | |
1007. | Оврамич Дмитро Сергійович (Українська мова і література, Золотоношківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1008. | Аністратов Артем (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | |
1009. | Підперигора Каріна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1010. | Москалюк Ірина (Англійська мова, Кіцманський НВК) | |
1011. | Плетньова Індіра (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | |
1012. | Куришко Назар (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
1013. | Каблюк Дмитро Валерійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1014. | Дубова Софiя (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
1015. | Баланик Діана Олександрівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О.Ольжича - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
1016. | Дерновий Микола (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
1017. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1018. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Англійська мова, Житомирська ЗОШ№10) | |
1019. | Остроух Павло Володимирович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
1020. | лановой тимур сергеевич (Українська мова і література, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1021. | Король Анастасія (Українська мова і література, Ліцей "Інтелект") | |
1022. | Олійник Микита Олегович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1023. | Книш Світлана Романівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1024. | Мала Олександра Дмитрівна (Англійська мова, Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1025. | Крайник Максим Юрійович (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | |
1026. | Силка Назар Васильович (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
1027. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1028. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1029. | Деркач Денис Васильович (Математика, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1030. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1031. | Кільчевський Андрій (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК№2) | |
1032. | Іванчихіна Анна (Українська мова і література, СЗШ № 20) | |
1033. | Іванова Анастасія Іванівна (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
1034. | Крупа Максим Ярославович (Англійська мова, ЛНВК №24) | |
1035. | Хахалєва Вероніка (Математика, Школа №6) | |
1036. | Кузик Віталій Олегович (Математика, Школа №66) | |
1037. | Корецька Марина (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
1038. | Лубяний Дмитро (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1039. | Лосенок Олена Андріївна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1040. | Совенко Анастасія (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
1041. | Левченко Мілана Романівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1042. | Белодонова София Сергеевна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
1043. | Печериця Олександра Олексіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1044. | Гіптенко Віталіна Вікторівна (Українська мова і література, Вигінська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
1045. | Кравченко Вероніка Віталіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1046. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Українська мова і література, Золотобалківська ЗОШ) | |
1047. | Волик Єгор (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
1048. | Кечеджі Микита (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
1049. | Зоріна Валерія Юріївна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
1050. | Березін Микола Романович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1051. | Колесник І. М (Математика, Микулицька ЗОШ) | |
1052. | Цимбалюк Денис (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
1053. | Бодюл Іван Олександрович (Інформаційні технології, Школа №64) | |
1054. | Фірич Захарій Дмитрович (Українська мова і література, Середкевицький НВК) | |
1055. | Кононенко Дар`я Андріївна (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
1056. | Коваль Артур Віталійович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1057. | Демченко Артем Миколайович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1058. | Воронкова Вера (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1059. | Копилов Ельдар (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1060. | Емельяненко Дария Игоривна (Математика, ХЛ № 89) | |
1061. | Іващенко Максим Денисович (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
1062. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Математика, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
1063. | Прайсман Геннадій Ігорович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1064. | Литвинович Роман (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1065. | Білюрка Дмитро Іванович (Математика, ХЛ № 89) | |
1066. | Поляченко Марія Олександрівна (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
1067. | Моторна Євгенія Андріївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
1068. | Вуйцик Юрій Ігорович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1069. | Коломоєць Олександра Володимирівна (Українська мова і література, Солонянська СЗШ №1) | |
1070. | Радюк Уляна Олександрівна (Українська мова і література, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
1071. | Парамоненко Даніїл Олександрович (Українська мова і література, Школа №64) | |
1072. | Расюн Юлія Сергіївна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
1073. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1074. | Лиманський Микита (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
1075. | Сверчков Єгор (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1076. | Мартиняк Артем (Біологія, природознавство, ЛНВК) | |
1077. | Харламова Ольга Володимирівна (Біологія, природознавство, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
1078. | Сівцова Вероніка ЄвгеніЇвна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
1079. | Федишин Остап (Інформаційні технології, СЗШ № 99) | |
1080. | Рибінок Софія Олексіївна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №4) | |
1081. | Сембай Богдан Володимирович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1082. | Коткова Анастасія (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
1083. | Олєйнік Ігнат Дмитрович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1084. | Козубенко Альона (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
1085. | Мошик Марія Сергіївна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
1086. | Коваль Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
1087. | Уліцький Олекса (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1088. | Чернявський Андрій Олегович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №15) | |
1089. | Данілкова Вікторія Олегівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1090. | Прусенко Даніла Євгенович (Математика, Мелітопольська гімназія № 19) | |
1091. | Літвінова Олександра (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
1092. | Бойко Вікторія Петрівна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
1093. | Царан Владислав Андрійович (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | |
1094. | Смутчак Марія (Інформаційні технології, Школа №6) | |
1095. | Недельчев Олексій Олександрович (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
1096. | Карамавров Олександр Вікторович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | |
1097. | Опанасенко Тарас (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1098. | Масленніков Максим (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
1099. | Коваленко Вероніка Віталіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1100. | Кривонос Володимир (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1101. | Орендарчук Ольга Олегівна (Інформаційні технології, МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
1102. | Давиденко Єлизавета Максимівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
1103. | Луганський Владислав (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
1104. | Гарус Данило Андрійович (Англійська мова, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
1105. | Косовська Вероніка Русланівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1106. | Лаптєв Владислав Сергійович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
1107. | Романюк Ростислав (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1108. | Мокляк Юлія Максимівна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1109. | Дацина Кирило Романович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1110. | Зоріна Валерія Юріївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1111. | Павленко Олена Віталіївна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1112. | Стець Дария Володимиривна (Англійська мова, Зеленоярська ЗШ І - ІІІ ст.) | |
1113. | Бондар Дмитро Олександрович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1114. | Остапенко Поліна Віталіївна (Біологія, природознавство, Бучанська ЗОШ №3) | |
1115. | Бойко Богдана Олександрівна (Математика, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
1116. | Вус Ярина (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
1117. | Братасюк Артур (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
1118. | Філончук Дарина Валентинівна (Українська мова і література, Бронницька ЗОШ) | |
1119. | Альошина Іоланта Андріївна (Українська мова і література, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
1120. | Братель Роман Сергійович (Українська мова і література, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1121. | Яніна Єлизавета (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1122. | Варава Анастасія Андріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1123. | Ваколюк Данило Миколайович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1124. | Кириллов Дмитро Миколайович (Математика, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | |
1125. | Чепуріна Дар'я (Інформаційні технології, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
1126. | Болкун Денис Михайлович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1127. | Костів Вікторія Романівна (Математика, Школа №66) | |
1128. | Полтавець Іванна Дмитрівна (Біологія, природознавство, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
1129. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1130. | Кушнір Христина (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
1131. | Логвиненко Даніїл (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1132. | Дяжур Софія Дмитрівна (Українська мова і література, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
1133. | Шептор Вікторія Юріївна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1134. | Федірко Марія Сергіївна (Інформаційні технології, Студеницька ЗОШ) | |
1135. | Дудкін Владислав Миколайович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1136. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1137. | Тернущак Вікторія Іванівна (Англійська мова, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1138. | Орищак Денис (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
1139. | Русакевич Кіріл (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1140. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Англійська мова, Криворізька КСШ №9) | |
1141. | Черниченко Євгенія Богданівна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1142. | Іванова Мілана Дмитрівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
1143. | Івонюк Артем (Українська мова і література, Долинська ЗОШ №7) | |
1144. | Юхимчук Олександр Володимирович (Математика, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1145. | Несмашная Елизавета (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
1146. | Нурісламов Тимур Ігорович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1147. | Піщанський Назар Олексійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1148. | Коломієць Єгор Ігорович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1149. | Воскобой Анастасія Андріївна (Українська мова і література, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1150. | Кунашенко Катерина Іванівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1151. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1152. | Чегодар Вероніка Олеговна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
1153. | Стахів Владислав Романович (Математика, Школа №66) | |
1154. | Стандрет Христина Олегівна (Інформаційні технології, ТЗОШ №26) | |
1155. | Нехай Михайло (Англійська мова, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
1156. | Пажина Лілія Олександрівна (Українська мова і література, Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1157. | Черевашко Дарина (Українська мова і література, Школа №6) | |
1158. | Поліщук Дарина Олександрівна (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | |
1159. | Івахнюк Крістіна (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1160. | Бондар Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
1161. | Лобанов Олександр (Українська мова і література, КЗ КОР "КОЛІФКС") | |
1162. | Карпенко Єгор Станіславович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
1163. | Сучков Олександр Ігорович (Математика, ОНВК №67) | |
1164. | Демчик Владислав Дмитрович (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
1165. | Голобородько Богдан Дмитрович (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
1166. | Патлачук Аріна (Українська мова і література, Скадовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
1167. | Хитущенко Євгеній Романович (Англійська мова, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
1168. | Таіцький Григорій Романович (Математика, Школа №3) | |
1169. | Унтілов Олександр Валерійович (Математика, Школа №64) | |
1170. | Літвінцова Тетяна Сергіївна (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
1171. | Волколуп Андрій Павлович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1172. | Заболотній Костянтин Станіславович (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
1173. | Васьків Назарій Євгенович (Англійська мова, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
1174. | Чолій Володимир Миколайович (Англійська мова, Школа №66) | |
1175. | Громко Євгенія Артурівна (Інформаційні технології, НВК № 26) | |
1176. | Русавська Олександра Василівна (Математика, ОНВК №67) | |
1177. | Гришко Андрій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1178. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Математика, Маріупольська СШ №4) | |
1179. | Назаренко Владислав (Англійська мова, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | |
1180. | Комендант Даніїл (Інформаційні технології, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1181. | Пономаренко Євгенія Анатоліївна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1182. | Кузнецова Ирина Сергеевна (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
1183. | Омельчук Владислав Тарасович (Математика, Школа №64) | |
1184. | Польський Арсеній Сергійович (Українська мова і література, Вороновицький НВК) | |
1185. | Тарнавський Артем Максимович (Українська мова і література, Мар'ївський НВК) | |
1186. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
1187. | Андрєєв Артем Олександрович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №59) | |
1188. | Дуцька Катерина Романівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
1189. | Гаврильчик Олександр Віталійович (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1190. | Кваковський Тимур (Інформаційні технології, Гімназія) | |
1191. | Шимоня Ярослав Миколайович (Українська мова і література, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
1192. | Омелян Ірина (Математика, Коврайський НВК) | |
1193. | Олексійко Христина (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
1194. | Дирів Олексій (Англійська мова, Долинська ЗОШ №7) | |
1195. | Панашенко Кирило Ігорович (Математика, Одеська ЗОШ № 18) | |
1196. | Пухальський Артемій (Математика, Гімназія) | |
1197. | Радюк Уляна Олександрівна (Інформаційні технології, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
1198. | Глова Маркіян Васильович (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | |
1199. | Гламазда Назар Олександрович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
1200. | Сідлецький Дмитро (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1201. | Матрос Кіра (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 56) | |
1202. | Лахно Дар'я (Українська мова і література, Знам'янська ЗШ) | |
1203. | Червак Станіслав Володимирович (Математика, ЛНВК №24) | |
1204. | Голубнича Катерина Сергіївна (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1205. | Мудрий Михайло Олександрович (Англійська мова, Школа № 12) | |
1206. | Бондар Марина Олександрівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1207. | Кабачна Марія (Англійська мова, СЗШ № 20) | |
1208. | Бакума Максим (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | |
1209. | Кузик Віталій Олегович (Англійська мова, Школа №66) | |
1210. | Гончаренко Дар'я (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
1211. | Гапоненко Станіслав Максимович (Інформаційні технології, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1212. | Кушинський Лука Олегович (Біологія, природознавство, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
1213. | Смолій Олександр Васильович (Інформаційні технології, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
1214. | Рог Максим Костянтинович (Математика, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | |
1215. | Уланова Вікторія Олександрівна (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
1216. | Колосков Даниїл (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
1217. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1218. | Глушнюк Вікторія Володимирівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1219. | Король Євгеній (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
1220. | Булич Андрій Васильович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1221. | Фроляк Дарина (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | |
1222. | Рогач Вероніка (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1223. | Заплаткіна Анна (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1224. | Лутанюк Михайло Ілліч (Інформаційні технології, Сторожинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1225. | Іващенко Святослав Владиславович (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
1226. | Бадьорна Марія (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1227. | Самосенко Крістіна Дмитрівна (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
1228. | Іванов Віктор Сергійович (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
1229. | Бреславець Ростислав Олегович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | |
1230. | Полтавець Іванна Дмитрівна (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
1231. | Дьомін Сергій Вадимович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
1232. | Осіпов Ілля Андрійович (Українська мова і література, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
1233. | Хлистун Любомир (Англійська мова, Гімназія) | |
1234. | Яцура Уляна (Українська мова і література, Слов'янська ЗОШ №9) | |
1235. | Попова Ксенія (Математика, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
1236. | Пономаренко Максим (Інформаційні технології, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1237. | Рись Дарина Іванівна (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
1238. | Токарчук Яна Олегівна (Англійська мова, Хотинська школа №5) | |
1239. | Саласін Федір (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1240. | Хмельницька Вікторія (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1241. | Воробей Ярема Миколайович (Англійська мова, Школа №66) | |
1242. | Гаврилюк Захар (Англійська мова, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
1243. | Шапаренко Руслана Русланівна (Українська мова і література, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
1244. | Куцюк Іван (Англійська мова, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1245. | Петров Нікіта (Математика, ЗШ № 8) | |
1246. | Хруставчук Андрій (Біологія, природознавство, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | |
1247. | Авраменко Софія Андріївна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
1248. | Сандул Вячеслав (Математика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
1249. | Олех Макар (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | |
1250. | Сторожишин Антон Романович (Українська мова і література, Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1251. | Кузічкіна Ольга Олександрівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
1252. | Рогальська Яна Сергіївна (Математика, Полонська ЗОШ №2) | |
1253. | Новак Катерина Валеріївна (Українська мова і література, Берегиня) | |
1254. | Авраменко Софія Андріївна (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
1255. | Черненко Максим (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | |
1256. | Кондратьев Александр Денисович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1257. | Логін Костянтин Юрійович (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
1258. | Заболотній Костянтин Станіславович (Інформаційні технології, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
1259. | Денис Катерина (Математика, ЗОШ №11) | |
1260. | Шохіна Валерія (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
1261. | Руденко Анастасія Геннадіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1262. | Король Віталій Тарасович (Математика, Школа №66) | |
1263. | Шеляшкова Євгенія Валеріївна (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1264. | Власов Іван (Інформаційні технології, НВК № 108) | |
1265. | Хруставчук Андрій (Українська мова і література, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | |
1266. | Ківаєва Аліна Юріївна (Інформаційні технології, Дубовиківська СЗШ) | |
1267. | Іванова Анастасія (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
1268. | Бобков Максим Константинович (Інформаційні технології, Великодолинський НВК-ліцей) | |
1269. | Стоянов Андрій (Математика, Авангардівський НВК) | |
1270. | Жукова Катерина Евгеніївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | |
1271. | Забаленный Дмитрий (Англійська мова, Чугуївський НВК №6) | |
1272. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Математика, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | |
1273. | Стецьків Іванна Ігорівна (Біологія, природознавство, Дрогобицька ЗОШ № 9) | |
1274. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | |
1275. | Костюк Костянтин (Інформаційні технології, Червоноградська ЗШ №9) | |
1276. | Боднарчук Софія Віталіївна (Інформаційні технології, Школа №6) | |
1277. | Мазур Єгор (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
1278. | Гавриленко Дмитро Олександрович (Англійська мова, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1279. | Дубова Софiя (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
1280. | Кунашенко Катерина Іванівна (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1281. | Шаганець Софія Василівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1282. | Коваленко Дарія Олексіївна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
1283. | Нікітіна Влада Олександрівна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
1284. | Друца Поліна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1285. | Холявчук Вероніка Олександрівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1286. | Городній Петро (Математика, САТШ № 203) | |
1287. | Кресак Владислав (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №112) | |
1288. | Порумб Антон (Біологія, природознавство, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1289. | Лелет Вероніка Максимівна (Українська мова і література, Світлодарський НВК) | |
1290. | Тимошенко Богдан Олексійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1291. | Шкурихіна Маргарита (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
1292. | Яцюк Анна Русланівна (Українська мова і література, Шкроботівський НВК) | |
1293. | Левкова Лiна Олександрiвна (Англійська мова, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1294. | Білокоз Ольга (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
1295. | Грибінік Марія (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1296. | Недашківська (Українська мова і література, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | |
1297. | Бондаренко Вікторія Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1298. | Клобуков Данило Володимирович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1299. | Цвок Меланія (Математика, Луцька гімназія №18) | |
1300. | Совгуть Анна Русланівна (Українська мова і література, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
1301. | Солод Євгеній Андрійович (Біологія, природознавство, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1302. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
1303. | Книш Світлана Романівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1304. | Алексюк Вікторія (Англійська мова, Чугуївська ЗОШ № 1) | |
1305. | Маякін Павло Євгенійович (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
1306. | Гунько Ангеліна Олегівна (Українська мова і література, Віньковецький НВК Гімназія) | |
1307. | Грибінік Марія (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1308. | Вороніченко Анастасія (Англійська мова, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
1309. | Удодік Євгеній Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №1) | |
1310. | Пушкар Микита Сергійович (Інформаційні технології, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
1311. | Товтин Святослав Степанович (Математика, Берегиня) | |
1312. | Голян Ольга Павлівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1313. | Сафронюк Олексій Сергійович (Біологія, природознавство, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
1314. | Іщенко Тимур Олександрович (Біологія, природознавство, Перещепинський НВК "Родина") | |
1315. | Стародубцева Уляна Іванівна (Математика, ХЛ № 89) | |
1316. | Літвінцова Тетяна Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
1317. | Самойленко Ольга Миколаївна (Українська мова і література, Микулицька ЗОШ) | |
1318. | Безкоровайна Дар'я Олесандрівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
1319. | Науменко Софія (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1320. | Пишук Сергій Сергійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
1321. | Лупина Назарій Григорович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
1322. | Гнатов Михайло Юрійович (Інформаційні технології, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
1323. | Сацик Анна Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
1324. | Лаптєв Владислав Сергійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
1325. | Рогозін Владислав Миколайович (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | |
1326. | Кухманський Єгор (Українська мова і література, Солонянська СЗОШ №2) | |
1327. | Єрохова Анастасiя (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
1328. | Стаднійчук Лев Романович (Математика, Школа №66) | |
1329. | Івануса Дмитро Сергійович (Англійська мова, Червоноградська ЗШ №9) | |
1330. | Камишанський Костянтин Сергійович (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | |
1331. | Литвин Ліза (Англійська мова, Григорівська загальноосвітня школа) | |
1332. | Томашевський Дмитро (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
1333. | Бондаренко Остап Юрійович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
1334. | Крегель Даніїл Сергійович (Математика, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
1335. | Лобач Денис Дмитрович (Інформаційні технології, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
1336. | Глазков Артем (Біологія, природознавство, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1337. | Панахида Роман Володимирович (Українська мова і література, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
1338. | Волик Єгор (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
1339. | Яремович Марко (Українська мова і література, СЗШ № 99) | |
1340. | Іщенко Андрій Андрійович (Математика, Дніпрянська) | |
1341. | Ковальчук Даніїл (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
1342. | Ткаленко Емілія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
1343. | Губич Євгеній (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | |
1344. | Сюмак Катерина (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
1345. | Поврозник Олександра Вадимівна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1346. | Конопльова Софія (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | |
1347. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Математика, САТШ № 203) | |
1348. | Тяско Ростислав (Математика, Боровицька ЗОШ) | |
1349. | Мірошніков Артем (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
1350. | Бондар Богдан Валентинович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1351. | Величко Єлизавета (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1352. | Сітуха (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
1353. | Вихрист Дар'я Ігорівна (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
1354. | Мокружицька Єва (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1355. | Белоусов Сергій Павлович (Біологія, природознавство, Школа №20) | |
1356. | Максименко Крістіна Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1357. | Лещенко Степан Володимерович (Математика, Полтавська гімназія №17) | |
1358. | Гусаковський (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
1359. | Мірошніченко Анастасія Віталіївна (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | |
1360. | Коваль Аріна Анатоліївна (Англійська мова, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1361. | Матвієнко Софія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1362. | Вдовиченко Андрій Олегович (Біологія, природознавство, Шевченківська ЗОШ) | |
1363. | Дідур Володимир Ярославович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1364. | Шевченко Назарій Вячеславович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1365. | Олійник Денис (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №59) | |
1366. | Койпиш Софія Миколаївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1367. | Оласюк Софія Олександрівна (Англійська мова, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
1368. | Бучко Юрій Ярославович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
1369. | Костюк Костянтин (Біологія, природознавство, Червоноградська ЗШ №9) | |
1370. | Солончук Владислав Анатолійович (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
1371. | Якимчук Артем Олександрович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1372. | Френкель Дмитрій Олександрович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1373. | Абросенков Дмитро Максимович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1374. | Карпухін Микола Андрійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1375. | Левицький Назарій Васильович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
1376. | Жос Артур Вікторович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1377. | Данильчук Єлизавета (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
1378. | Саханда Марк Олегович (Математика, Бучанська ЗОШ №3) | |
1379. | Оверко Анастасія Степанівна (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | |
1380. | Прокопенко Олександр Сергійович (Математика, Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1381. | Саласін Федір (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1382. | Дончан Богдан (Математика, Летківська СЗШ I-III ст.) | |
1383. | Черниченко Євгенія Богданівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1384. | Досіна Діана Дмитрівна (Англійська мова, Маловодянська ЗШ) | |
1385. | Івлев Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
1386. | Самородний Валерій (Інформаційні технології, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1387. | Довбиш Артем Ігорович (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | |
1388. | Білоус Владислав (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1389. | Нацюк Денис (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1390. | Ваколюк Данило Миколайович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1391. | Гелетій Марина Василівна (Інформаційні технології, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1392. | Філатова Амалія Костянтинівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1393. | Бережна Марія Олександрівна (Українська мова і література, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
1394. | Крохмальна Аріна Володимирівна (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | |
1395. | Золотухін Микола Владиславович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1396. | Іванова Віолетта (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | |
1397. | Мороз Михайло Михайлович (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
1398. | Семененко Дар'я Олександрівна (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
1399. | Шаповал Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Буднянський НВК) | |
1400. | Дурицька Дар`я Сергіївна (Математика, гімназія "Скіфія") | |
1401. | Гринюк Анна (Інформаційні технології, Долинська ЗОШ №7) | |
1402. | Коваль Антон (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1403. | Пащенко Ігор Сергійович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1404. | Дудля Дарина Юріївна (Математика, Андріївська СРШ) | |
1405. | Козловська Анна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | |
1406. | Митрофанов Олексій Олександрович (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1407. | Бережна Марія Олександрівна (Інформаційні технології, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
1408. | Лесів Олексій Павлович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
1409. | Бойчук Оллег Олександрович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1410. | Кульчицька Катерина Юріївна (Інформаційні технології, Школа №66) | |
1411. | Леоненко Іван (Математика, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
1412. | Ліпатов Феодосій Дмитрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 18) | |
1413. | Моторний Семен Андрійович (Інформаційні технології, Школа №64) | |
1414. | Мельник Роксоляна Богданівна (Англійська мова, Школа №66) | |
1415. | Кирпита Марія Павлівна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1416. | Лілік Корнелій Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
1417. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1418. | Горовенко Андрій Олексійович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1419. | Шепіль Ярослав Олександрович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
1420. | Дуднік Ангеліна Юрїївна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
1421. | Баліцкий Кузьма Русланович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1422. | Кучма Людмила Андріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1423. | Пахаренко Тімур Олексійович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
1424. | Шапронь Захар Олегович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
1425. | Павлишин Олег Васильович (Українська мова і література, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
1426. | Піхур Денис (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | |
1427. | Чмихун Даніела Артемівна (Математика, КЗО НВО №28) | |
1428. | Опанасюк Анна (Інформаційні технології, Пісківська загальноосвітня школа) | |
1429. | Богодіст Василь (Інформаційні технології, Школа №6) | |
1430. | Шевченко Ольга Юріївна (Українська мова і література, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | |
1431. | Джуган Даніїл (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
1432. | Зіменко Олександра Андріївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
1433. | Шелестов Артем (Українська мова і література, Технічний ліцей НТУУ "КПІ") | |
1434. | Янковчук Михайло Ігорович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
1435. | Горусева Олександра Русланівна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | |
1436. | Ваколюк Анна (Математика, Луцька гімназія №18) | |
1437. | Глухенький Павло Юрійович (Математика, ЛНВК №24) | |
1438. | Бала Олена Тарасівна (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | |
1439. | Чихачов Андрій (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1440. | Дембіцький Михайло Валерійович (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
1441. | Шевченко Зоя Олесівна (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
1442. | Михайленко Дар'я (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
1443. | Петренко Мария (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
1444. | Іванісов Владислав Сергійович (Англійська мова, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | |
1445. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1446. | Перець Анастасія Григорівна (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
1447. | Похилко Анастасія (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
1448. | Забаленный Дмитрий (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | |
1449. | Єрохова Аріна Олександрівна (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
1450. | Семенець Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | |
1451. | Пасніченко Таїсія (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1452. | Гладкова Дарина Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1453. | Карман Ярослава (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
1454. | Бикова Діана (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1455. | Довчунас Павло (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
1456. | Кляшторний Аркадій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1457. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1458. | Пащенко Анна Юріївна (Українська мова і література, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
1459. | Хопта Артем (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1460. | Надєжко Вікторія (Англійська мова, ОНВК №67) | |
1461. | Ганонченко Марк Антонович (Інформаційні технології, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | |
1462. | Новіков Микита Євгенович (Українська мова і література, Бучанська ЗОШ №3) | |
1463. | Бабич Сергій Миколайович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1464. | Потапчук Ярослав Володимирович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
1465. | Вуйцик Юрій Ігорович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1466. | Яловенко Аліса Миколаївна (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
1467. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | |
1468. | Денисенко Євгенія Юріївна (Математика, Ліплявський НВК) | |
1469. | Болкун Денис Михайлович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1470. | Попова Дар'я Олексіївна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
1471. | Пляшкова Анастасія Миколаївна (Біологія, природознавство, Мар'ївський НВК) | |
1472. | Тимошенко Анастасія Валентинівна (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1473. | Яхненко Софія Василівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1474. | Клімко Дарія (Інформаційні технології, Одеський НВК №300) | |
1475. | Волинець Ярослав Леонідович (Англійська мова, Миколай-Пільський НВК) | |
1476. | Ліва Олександра Сергіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1477. | Алефантьев Александр Евгеньевич (Математика, ХЛ № 89) | |
1478. | Коваленко Анастасія (Англійська мова, Херсонський НВК №48) | |
1479. | Остроух Павло Володимирович (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | |
1480. | Ткаченко Валерія Євгеніївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1481. | Цибур Софія Володимирівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
1482. | Осіпов Ілля Андрійович (Англійська мова, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
1483. | Пенцак Святослав (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
1484. | Фучижи Арсен Петрович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1485. | Цибуля Тетяна Сергіївна (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1486. | Галита Владислав (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | |
1487. | Зозуля Микола Романович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
1488. | Леміш Тимур Олександрович (Математика, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
1489. | Юрчак Ірина Андріївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1490. | Трофимова Катерина (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1491. | Гаврилюк Захар (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
1492. | Шевкунов Матвій Андрійович (Інформаційні технології, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
1493. | Назарук Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1494. | Рабченюк Богдан Володимирович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
1495. | Малкович Надія Василівна (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
1496. | Золотухіна Карина (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1497. | Фесенко Арсеній Сергійович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1498. | Король Віталій Тарасович (Українська мова і література, Школа №66) | |
1499. | Захарченко Євгеній Віталійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
1500. | Пахаренко Тімур Олексійович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
1501. | Мельник Ангеліна Андріївна (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
1502. | Сергєєв Кирило Дмитрович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
1503. | Пахоленко Руслан Дмитрович (Математика, Любимівський НВК) | |
1504. | Мельник Дар'я Русланівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1505. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Математика, НВК "Домінанта") | |
1506. | Яценик Агафія Юріївна (Інформаційні технології, НВК "Гроно") | |
1507. | Лев Ткачук (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | |
1508. | Бочаров-Туз Володимир (Математика, Школа №6) | |
1509. | Шепотіненко Роман (Інформаційні технології, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1510. | Присяжнюк Сергій (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
1511. | Пивко Кирило Антонович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1512. | Жук Вадим Ростиславович (Українська мова і література, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
1513. | Блажко Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1514. | Ватагович Вікторія Володимирівна (Математика, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
1515. | Приходько Данило (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
1516. | Б*єган Аліна (Математика, СЗШ № 99) | |
1517. | Дзюбук Владислав Володимирович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1518. | Белоусов Сергій Павлович (Українська мова і література, Школа №20) | |
1519. | Дякова Джаміля Русланівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1520. | Горох Маргарита (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | |
1521. | Маліборський Давід (Українська мова і література, Світловодська школа - інтернат№2) | |
1522. | Бабкевич Анна Олександрівна (Математика, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
1523. | Кабак Богдан Анатолійович (Інформаційні технології, Великобабчанський НВК) | |
1524. | Маковей Дмитро Романович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1525. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1526. | Левків Ярина (Біологія, природознавство, ЛНВК) | |
1527. | Васильченко Даря Олександрівна (Математика, ОНВК №67) | |
1528. | Долуман Артем Вікторович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
1529. | Самойленко Микита (Інформаційні технології, Солонянська СЗОШ №2) | |
1530. | Федосова Дар'я Олексіївна (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | |
1531. | Крамський Вячеслав Андрійович (Українська мова і література, HBK №139) | |
1532. | Коваленко Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1533. | Колпак Ірина Олексіївна (Англійська мова, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
1534. | Король Варвара Русланівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
1535. | Мельничук Аркадій (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1536. | Новікова Софія Сергіївна (Математика, НВК Олександрійський колегіум-спеціалізована школа) | |
1537. | Онисько Сергій Васильович (Англійська мова, Уторопське НВО) | |
1538. | Горбань Дарина (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
1539. | Тищенко Софія (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1540. | Забора Андрій (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1541. | Ращенко Ростислав Олегович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
1542. | Сурай Олександр Олександрович (Математика, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | |
1543. | Лаптєв Владислав Сергійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
1544. | Мерцалов Максим (Інформаційні технології, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1545. | Скулінець Даніл (Інформаційні технології, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
1546. | Брень Софія Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | |
1547. | Яцина Богдан (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
1548. | Тулункiн Денис Сергийовыч (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
1549. | Серенчиш Валерій Золтанович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1550. | Чолій Володимир Миколайович (Математика, Школа №66) | |
1551. | Коломієць Іванна Сергіївна (Англійська мова, Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
1552. | Бондарь Алена Максимівна (Математика, Приватна школа) | |
1553. | Манченко Дмитро Андрійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1554. | Зуй Єгор (Інформаційні технології, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
1555. | Фойдер Денис Романович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
1556. | Шуляк Вадим Олександрович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | |
1557. | Золотько Вероніка Андріївна (Біологія, природознавство, Хорошківська загальноосвітня школа) | |
1558. | Карпухін Микола Андрійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1559. | Ткачова Вероніка Геннадіївна (Біологія, природознавство, Дворічанська ЗОШ) | |
1560. | Нікітін Роман Юрійович (Інформаційні технології, Берегиня) | |
1561. | Корчинська Лілія Олегівна (Англійська мова, Буднянський НВК) | |
1562. | Волошин Артем Валерійович (Інформаційні технології, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
1563. | Мамчур Роман (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1564. | Заярська Уляна (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
1565. | Король Анастасія (Біологія, природознавство, Ліцей "Інтелект") | |
1566. | Ткаченко Валерія Євгеніївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1567. | Яриш Вероніка Юріївна (Українська мова і література, Школа №6) | |
1568. | Оголенко Владислава Сергіївна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1569. | Толстова Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1570. | Москаленко Ліна Олександрівна (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
1571. | Цибух Владислав Петрович (Українська мова і література, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
1572. | Курука Максим Михайлович (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
1573. | Мірошніков Артем (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
1574. | Вішован Кармеліта Федорівна (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1575. | Терещенко Олег Максимович (Українська мова і література, Школа № 12) | |
1576. | Назаренко Владислав (Інформаційні технології, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | |
1577. | Коваленко Злата Олександрівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
1578. | Щербак Софія Юріївна (Біологія, природознавство, Шевченківська ЗОШ) | |
1579. | Крохмальна Аріна Володимирівна (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | |
1580. | Сухова Анна Михайлівна (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
1581. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
1582. | Пугачов Іван Олексійович (Математика, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | |
1583. | Опанасюк Анна (Українська мова і література, Пісківська загальноосвітня школа) | |
1584. | Лелет Вероніка Максимівна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | |
1585. | Семикіна Анна Олексіївна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1586. | Бондар Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1587. | Леоненко Іван (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
1588. | Качан Богдан Петрович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1589. | Іванова Анастасія (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
1590. | Васильків Максим (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
1591. | Крута Юлія Миколаївна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1592. | Федоров Михаїл (Англійська мова, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1593. | Маслак Данило (Біологія, природознавство, Великодимерський СЗО НВК) | |
1594. | Кабачний Павло (Англійська мова, СЗШ № 20) | |
1595. | Гребенюк Остап (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
1596. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
1597. | Тертерян Авет Рудикович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
1598. | Дегтяренко Дар`я Андріївна (Англійська мова, Новгород-Сіверське медичне училище) | |
1599. | Баліцкий Кузьма Русланович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1600. | Шаповалова Діана Андріївна (Математика, Херсонський НВК №48) | |
1601. | Петров Нікіта (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | |
1602. | Пахоленко Руслан Дмитрович (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | |
1603. | Василевський Іван Михайлович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
1604. | Печена Анастасія Олексіївна (Англійська мова, Школа №3) | |
1605. | Бібік Артур Євгенович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | |
1606. | Плюта Софія Олегівна (Англійська мова, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
1607. | Єрмоленко Ілля (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1608. | Микитюк Нікіта Дмитрович (Біологія, природознавство, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1609. | Панасевич Катерина (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
1610. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Біологія, природознавство, Солонянська СЗШ №1) | |
1611. | Громко Євгенія Артурівна (Англійська мова, НВК № 26) | |
1612. | Гетьман Аліса Сергіївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1613. | Василевський Єгор (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
1614. | Шептур Вікторія Володимирівна (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
1615. | Шепіль Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
1616. | Дюдюк Максим Ігоревич (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
1617. | Ганонченко Марк Антонович (Математика, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | |
1618. | Табака Іван Іванович (Інформаційні технології, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1619. | Звекова Дарина (Українська мова і література, КЗО СЗШ №135) | |
1620. | Овчаренко Артем Андрійович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1621. | Розенфельд Богдан Сергійович (Математика, Світлодарський НВК) | |
1622. | Головач Софія Русланівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1623. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Англійська мова, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1624. | Кошлатий Святослав Владиславович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1625. | Мельніченко Вікторія (Українська мова і література, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
1626. | Мудрий Ярослав Олександрович (Інформаційні технології, Школа № 12) | |
1627. | Хассо Марта (Інформаційні технології, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
1628. | Хитущенко Євгеній Романович (Інформаційні технології, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
1629. | Кобилякевич Кароліна (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1630. | Омельчук Дарина Миколаївна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
1631. | Аландаренко Ангеліна Олександрівна (Англійська мова, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | |
1632. | Демченко Артем Миколайович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1633. | Ритова Поліна (Англійська мова, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | |
1634. | Федорчук Вікторія (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1635. | Совенко Анастасія (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
1636. | Чихачов Андрій (Інформаційні технології, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1637. | Залужна Марія Олександрівна (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
1638. | Кравець Наталія Василівна (Українська мова і література, Летківська СЗШ I-III ст.) | |
1639. | Ушакова Векроніка Анатоліївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
1640. | Пилявець Юлія Олександрівна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
1641. | Бурбела Іван Вікторович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1642. | Тарасов Костянтин Віталійович (Інформаційні технології, СЗОШ №4) | |
1643. | Чабан Валерія Сергіївна (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
1644. | Кирпита Марія Павлівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
1645. | Монатік Юліана Олександрівна (Біологія, природознавство, ЛСЗОШ №1) | |
1646. | Троянов Михайло (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
1647. | Антоненко Владислав Іванович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
1648. | Бондарчук Валентин Вікторович (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1649. | Кушнірчук Ліна Василівна (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
1650. | Друзь Юлія Олександрівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
1651. | Братель Роман Сергійович (Біологія, природознавство, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1652. | Дубова Софiя (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
1653. | Шевченко Ольга Юріївна (Інформаційні технології, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | |
1654. | Бодюл Іван Олександрович (Математика, Школа №64) | |
1655. | Нальотов Євген (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1656. | Пономаренко Євгенія Анатоліївна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1657. | Якимець Ангелина Василівна (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | |
1658. | Панченко Софія Андріївна (Математика, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
1659. | Румлянський Максим Сергiйович (Англійська мова, Одеський НВК № 90) | |
1660. | Семененко Дар'я Олександрівна (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
1661. | Мланарський Ілля (Біологія, природознавство, ЗОШ №11) | |
1662. | Розумна Соломія (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | |
1663. | Домський Ілля (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1664. | Мізунський Максим (Українська мова і література, Долинська ЗОШ №7) | |
1665. | Демченко Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1666. | Філоенко Дмитро Васильович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
1667. | Срібний Володимир Вадимович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1668. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | |
1669. | Єременко Владислав Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
1670. | Садовський Макар (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
1671. | Мороз Анна Олегівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1672. | Войчук Анастасія Олександрівна (Математика, Школа №6) | |
1673. | Ритова Уляна (Біологія, природознавство, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | |
1674. | Петрова Олена Віталіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
1675. | Номоконова Софія Павлівна (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
1676. | Фурсова Василиса Андріївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1677. | Девятка Мілана Олександрівна (Математика, Солонянська СЗШ №1) | |
1678. | Твердохліб Олександр (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
1679. | Лісничий Олександр (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | |
1680. | Мудрий Ярослав Валерійович (Біологія, природознавство, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | |
1681. | Коломієць Єгор Ігорович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
1682. | Деревянко Віталій Миколайович (Математика, спеціалізована СШ № 8) | |
1683. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Біологія, природознавство, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | |
1684. | Фроляк Дарина (Математика, Спеціалізована школа №173) | |
1685. | Воскобой Марина Андріївна (Українська мова і література, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1686. | Горіславець Ярослав Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №3) | |
1687. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1688. | Починок Марія Владиславівна (Математика, Перша міська гімназія) | |
1689. | Ванькович Павло Данилович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
1690. | Левченко Владислав Романович (Українська мова і література, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
1691. | Кушнірук Ксенія Вікторівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
1692. | Гусаковський (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
1693. | Коваленко Адріан (Математика, Павлоградська ЗШ № 17) | |
1694. | Дирів Олексій (Математика, Долинська ЗОШ №7) | |
1695. | Рябко Лілія (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
1696. | Дев'ятка Єлизавета Валентинівна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1697. | Сулима Вікторія Михайлівна (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
1698. | Сулима Ганна Вікторівна (Українська мова і література, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1699. | Беляєва Анна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1700. | Печенізька Міланія Андріївна (Математика, Будянський ліцей) | |
1701. | Шафранська Анна Євгенівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
1702. | Левченко Анна Русланівна (Англійська мова, Школа №6) | |
1703. | Давиденко Іван Сергійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1704. | Шатрук Кирило Миколайович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
1705. | Жученко Маргарита Русланівна (Біологія, природознавство, Миронівський НВК) | |
1706. | Овчаренко Антон Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
1707. | Лисоконь Михаіл Ігорович (Математика, КЗО НВО №28) | |
1708. | Кочубей Кіріл (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №59) | |
1709. | Ковбасюк Максим (Математика, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
1710. | Самболенко Марія Едуардівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | |
1711. | Забелло Анастасія (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1712. | Рамжев Ерік (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | |
1713. | Горішок Єгор (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 56) | |
1714. | Мелихов Кирилл Александрович (Англійська мова, Криворізька СШ №71) | |
1715. | Кожуховський ГРигорій Дмитрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
1716. | Воскобой Анастасія Андріївна (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1717. | Авер'янов Віктор Вадимович (Англійська мова, Школа №66) | |
1718. | Задворний Олексій Вікторович (Англійська мова, Віньковецький НВК Гімназія) | |
1719. | Миценко Кіра Олексіївна (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №127) | |
1720. | Левченко Анна Русланівна (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
1721. | Кротенко Дарія Максимівна (Математика, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1722. | Живицький Михайло (Математика, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
1723. | Федотова Тетяна Леонідівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
1724. | Митенко Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1725. | Осадчий Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | |
1726. | Панасюк Захар (Інформаційні технології, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
1727. | Гусакова Кіра (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
1728. | Нікітіна Катерина Юріївна (Біологія, природознавство, Берегиня) | |
1729. | Приходько Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
1730. | Ващенко Анна (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
1731. | Заяць Михайло Ігорович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
1732. | Волковецький Арсен (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | |
1733. | Пакіж Діана Романівна (Англійська мова, Дорогівська ЗОШ) | |
1734. | Журавка Назар Сергійович (Біологія, природознавство, ХЗОШ №143) | |
1735. | Бернер Марія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1736. | Циганкова Богдана Дмитрівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1737. | Кімнатна Каміла Владиславівна (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | |
1738. | Лазнева Поліна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
1739. | Івлев Олександр Олександрович (Математика, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
1740. | Гайдук Даніїл (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1741. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Математика, Синицька ЗОШ) | |
1742. | Іванова Анастасія (Біологія, природознавство, НВК "Святошиньска гімназія") | |
1743. | Коваль Владислав Михайлович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1744. | Трофімов Ілля Сергійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
1745. | Базилик Анна Денисівна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1746. | Каменських Гліб Юрійович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
1747. | Бондар Матвій Юрійович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1748. | Горіславець Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Школа №3) | |
1749. | Кульбачна Вікторія Юріївна (Математика, спеціалізована школа № 3) | |
1750. | Головко Костянтин (Англійська мова, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
1751. | Гарасим Любомир (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
1752. | Ломоносов Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1753. | Черненко Максим (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | |
1754. | Носик Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Маловодянська ЗШ) | |
1755. | Крохмальна Аріна Володимирівна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
1756. | Євдокімов Гліб (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | |
1757. | Крищук Вікторія Олександрівна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
1758. | Павел'єва Ніколь (Біологія, природознавство, НВК "Школа Іст.-гімназія ім. А. Шептицького м. Стрия") | |
1759. | Новаківська Карина Романівна (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1760. | Хуссіан Айша (Інформаційні технології, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1761. | Доценко Єгор Русланович (Українська мова і література, Охтирська ЗОШ № 9) | |
1762. | Пушкар Микита Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
1763. | Фоменко Діана Олександрівна (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | |
1764. | Лепа Маргарита Олександрівна (Математика, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1765. | Кунчик Вероніка Андріївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
1766. | Задорожна Надія Вікторівна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1767. | Тарнавська Тетяна (Англійська мова, Тетильківський НВК) | |
1768. | Калита Арсеній (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1769. | Миргород Всеволод (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
1770. | Друзенок Захар Андрійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1771. | Ковбасюк Анастасія (Англійська мова, ОНВК №67) | |
1772. | Варивода Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
1773. | Гончарук Владислав (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
1774. | Баландіна Світлана Леонідівна (Англійська мова, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | |
1775. | Левада Максим Русланович (Математика, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1776. | Медведь Олександр Васильович (Математика, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | |
1777. | Назаренко Ян (Англійська мова, ЗНВК №111) | |
1778. | Syvokhip Yelyzaveta (Інформаційні технології, Школа №66) | |
1779. | Дзюбло Дарина (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
1780. | Гавриляк Олексій Володимирович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | |
1781. | Волик Олександр Олексійович (Українська мова і література, Андріївська СРШ) | |
1782. | Басовська Єлизавета Ярославівна (Англійська мова, Школа №66) | |
1783. | Бутиш Данило (Математика, Школа №6) | |
1784. | Зварич Ольга (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
1785. | Бабяк Олександр Романович (Математика, ХЛ № 89) | |
1786. | Знак Анастасія (Біологія, природознавство, НВК "Святошиньска гімназія") | |
1787. | Алексютенко Евеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
1788. | Пучка Лілія Михайлівна (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
1789. | Ліва Анна Анатоліївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
1790. | Чуровська Віолета (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | |
1791. | Манжола Сергій Олександрович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1792. | Теодорович Мілана (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1793. | Базюченко Назар Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1794. | Варцаба Станіслава Дмитрівна (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
1795. | Кострикіна Ангеліна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
1796. | Лохаївський Максим (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1797. | Шевченко Назарій Вячеславович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1798. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
1799. | Панченко Софія Андріївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
1800. | Гнатов Михайло Юрійович (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
1801. | Поврозник Кирил Вадимович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1802. | Сєміков Гліб (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
1803. | Лобас Анастасия Андреевна (Українська мова і література, Великобабчанський НВК) | |
1804. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Біологія, природознавство, Маріупольська СШ №4) | |
1805. | Потеніхін Дмитро (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
1806. | Самарська Катерина (Українська мова і література, ЗОШ №11) | |
1807. | Свириденко Ілля Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
1808. | Станко Вікторія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
1809. | Козак Дар'я Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
1810. | Заболотний Євгеній Ігорович (Біологія, природознавство, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
1811. | Зінчук Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №328 - ЗНЗ ІІ та ІІІ ступенів) | |
1812. | Шевченко Ольга Юріївна (Біологія, природознавство, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | |
1813. | Саморукова Катерина (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | |
1814. | Войцишен Назарій (Англійська мова, НВК "Любисток") | |
1815. | Волович Максим Владиславович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
1816. | Кушинська Валерія Олегівна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
1817. | Задорожна Надія Вікторівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1818. | Доценко Єгор Русланович (Біологія, природознавство, Охтирська ЗОШ № 9) | |
1819. | Карачун Валерія Володимирівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1820. | Дабіжа Олександра Юріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1821. | Поліщук Дарина Олександрівна (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | |
1822. | Новак Богдан Петрович (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
1823. | Мокляк Юлія Максимівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1824. | Федишин Софія Тарасівна (Англійська мова, Школа №66) | |
1825. | Цибур Софія Володимирівна (Українська мова і література, Школа №66) | |
1826. | Крупа Максим Ярославович (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | |
1827. | Кабак Богдан Анатолійович (Англійська мова, Великобабчанський НВК) | |
1828. | Коробко Максим (Інформаційні технології, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1829. | Перескоцька Софія Василівна (Інформаційні технології, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
1830. | Захарчук Каріна (Математика, Луцька гімназія №18) | |
1831. | Созонюк Юлія Тарасівна (Математика, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1832. | Степанов Микита (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | |
1833. | Знак Михайло (Інформаційні технології, НВК "Святошиньска гімназія") | |
1834. | Пузан Святослав Андрійович (Англійська мова, Новгород-Сіверське медичне училище) | |
1835. | Вичавка Інна Сергіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1836. | Третьякова Дар'я (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1837. | Ільїна Софія Дмитрівна (Англійська мова, Приватна школа) | |
1838. | Литвин Ліза (Математика, Григорівська загальноосвітня школа) | |
1839. | Зубаева Олександа Яославівна (Англійська мова, Школа №66) | |
1840. | Колесник Лія Кирилівна (Інформаційні технології, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1841. | Шабала Владислав Олегович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
1842. | Кузик Віталій Олегович (Українська мова і література, Школа №66) | |
1843. | Ковальчук Юрій (Англійська мова, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
1844. | Чечерінда Богдан (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1845. | Єрмоленко Тарас Олегович (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
1846. | Блащук Назар Андрійович (Інформаційні технології, Жвирківська ЗШ) | |
1847. | Василишин Владислав (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
1848. | Двойніс Ілля (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
1849. | Гриб Вероніка Володимирівна (Математика, Школа №1) | |
1850. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Англійська мова, Золотобалківська ЗОШ) | |
1851. | Лисковець Софія Володимирівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
1852. | Хрупова Ксенія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | |
1853. | Кравченко Лев (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1854. | Громова Дар'я Євгенівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1855. | Скрипнюк Діана (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №65) | |
1856. | Леонтьєв Радіон Олександрович (Математика, Будянський ліцей) | |
1857. | Павлій Кіра (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
1858. | Яцинич Амелiя (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
1859. | Борисенко Артем (Біологія, природознавство, Краснопільська гімназія) | |
1860. | Блинда Надія Олександрівна (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1861. | Яніна Єлизавета (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1862. | Абросенков Дмитро Максимович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1863. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Математика, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1864. | Шаповалов Матвій Сергійович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
1865. | Бойко Софія (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
1866. | Глазков Артем (Математика, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
1867. | Хасхачих Марк Валентинович (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
1868. | Плетенчук Ірина (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
1869. | Сарбаш Толик (Українська мова і література, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
1870. | Покуса Тимофій (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1871. | Левченко Мілана Романівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1872. | Тверитінов Микола Олегович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
1873. | Гриша Дар"я Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
1874. | Кисла Анастасія Павлівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
1875. | Генералов Богдан (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1876. | Подкоритова Єва Вікторівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1877. | Хурса Архип (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1878. | Олійник Захар Мар'янович (Біологія, природознавство, Бродівська ЗОШ №3) | |
1879. | Джуган Даніїл (Математика, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
1880. | Черній Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
1881. | Крівчікова Єлизавета Павлівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
1882. | Андрейчук Михайло Євгенович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1883. | Петров Анатолій Анатолійович (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | |
1884. | Турук Роман Вікторович (Математика, НВК №13) | |
1885. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1886. | Аверкіна Аліна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
1887. | Шувалов Іван Русланович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
1888. | Кудінова Софія Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
1889. | Янковчук Михайло Ігорович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
1890. | Кравченко Дар'я Андріївна (Математика, ЗШ № 8) | |
1891. | Рижало Валерія (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
1892. | Коломієць Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Житомирська ЗОШ№10) | |
1893. | Прокопенко Кирилл (Інформаційні технології, Чугуївський НВК №6) | |
1894. | Журба Максим (Математика, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
1895. | Сікора Артем Валентинович (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
1896. | Мальцев Іван (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
1897. | Кійко Наталія (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1898. | Оскаленко Поліна (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1899. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1900. | Новіков Олександр Миколайович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
1901. | єременко кирилл (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
1902. | Ніколаєва Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
1903. | Поврозник Олександра Вадимівна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1904. | Аббасов Віталій (Українська мова і література, Скадовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
1905. | Галущак Юлія Євгенівна (Англійська мова, Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат) | |
1906. | Баранюк Марія Віталіївна (Математика, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1907. | Сосюк Андріана Іванівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1908. | Зубенко Адріана Ярославівна (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1909. | Гончаренко Вікторія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1910. | Ковбасюк Анастасія (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
1911. | Шапронь Захар Олегович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
1912. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Англійська мова, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
1913. | Торяник Максим (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1914. | Сай Анна Анатоліївна (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
1915. | Войтанович Ілля Андрійович (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1916. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | |
1917. | Кійко Наталія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1918. | Крутько Анна Сергіївна (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
1919. | Язєва Анастасія (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
1920. | Карпенко Єгор Станіславович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
1921. | Сорочук Анна Володимирівна (Англійська мова, ЛНВК №24) | |
1922. | Бодюл Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
1923. | Головач Софія Русланівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1924. | Костомаров Артур Сергійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
1925. | Крат Софія (Українська мова і література, СЗОШ №4) | |
1926. | Тищенко Софія (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
1927. | Бабійчук Роман Романович (Англійська мова, Школа №66) | |
1928. | Зозуля Микола Романович (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
1929. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | |
1930. | Мельник Дар'я Русланівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1931. | Горгут Ольга Олександрівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
1932. | Профірян Анастасія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1933. | Стрижаченко Ярослав (Англійська мова, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
1934. | Товстий Ілля Вікторович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1935. | Легун Марія Євгенівна (Математика, Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
1936. | Велінов Нікіта (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
1937. | Бобков Максим Константинович (Українська мова і література, Великодолинський НВК-ліцей) | |
1938. | Колесніков Іван (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | |
1939. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Математика, Житомирська ЗОШ№10) | |
1940. | Вовк Катерина Миколаївна (Біологія, природознавство, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
1941. | Бабаєва Марія Дмитрівна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
1942. | Лецик Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
1943. | Самашко Володимир Вікторович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
1944. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Англійська мова, Школа №64) | |
1945. | Гришко Андрій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
1946. | Попов Тимофій (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1947. | Заїка Владислава Олегівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1948. | Макаров Владислав Костянтинович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | |
1949. | Дуляба Лада (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1950. | Плачкова Вероніка Дмитрівна (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | |
1951. | Фоменко Діана Олександрівна (Математика, Ульянівська НСЗШ) | |
1952. | Нальотов Євген (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
1953. | Курилович Ілля Андрійович (Математика, Криворізька гімназія №127) | |
1954. | Колісник Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
1955. | Воронкова Вера (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1956. | Ляхов Матвій Антонович (Українська мова і література, HBK №139) | |
1957. | Бала Олена Тарасівна (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | |
1958. | Коваленко Каміла (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
1959. | Одінцов Олександр (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | |
1960. | Піщанський Назар Олексійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1961. | Лещенко Степан Володимерович (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | |
1962. | Саєнко Леонід Євгенович (Математика, Школа №66) | |
1963. | Чернобривець Анна (Англійська мова, Школа №6) | |
1964. | Шершун Уляна (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
1965. | Олексієнко Валентина Андріївна (Українська мова і література, Микулицька ЗОШ) | |
1966. | Макаров Сергій Ігорович (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | |
1967. | Пащенко Анна Юріївна (Англійська мова, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
1968. | Березін Микола Романович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1969. | Солод Євгеній Андрійович (Математика, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
1970. | Мірошнік Богдан Андрійович (Англійська мова, СЗШ №35) | |
1971. | Клепач Павло Миколайович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
1972. | Турук Роман Вікторович (Українська мова і література, НВК №13) | |
1973. | Ковбасюк Анастасія (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
1974. | Бондарук Ангеліна Ігорівна (Біологія, природознавство, Григорівська ЗОШ) | |
1975. | Леліс Владислав (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
1976. | Кучер Андрій (Інформаційні технології, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
1977. | Кузук Володимир (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
1978. | Товстий Ілля Вікторович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1979. | Владиченко Євгеній (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
1980. | Серенчиш Валерій Золтанович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
1981. | Сокирко Альбіна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
1982. | Кобилякевич Кароліна (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1983. | Лопушинський Сергій (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
1984. | Козлова Єва Сергіївна (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
1985. | Михайлович Єва (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
1986. | Розумна Соломія (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №173) | |
1987. | Гаврилюк Андрій Андрійович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
1988. | Дуйко Святослав (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
1989. | Бельніцький Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Тихівська ЗОШ) | |
1990. | Іващенко Максим Денисович (Українська мова і література, Школа №6) | |
1991. | Шагута Володимир Олександрович (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
1992. | Шакула Максим (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
1993. | Ліва Олександра Сергіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
1994. | Петриківа Таїсія Вікторівна (Біологія, природознавство, Харківський університетський ліцей) | |
1995. | Лисогор Денис Віталійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
1996. | Стефанович Костянтин (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
1997. | Тертерян Авет Рудикович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | |
1998. | Марков Данило Дмитрович (Англійська мова, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
1999. | Пінчук Катерина Юріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2000. | Cкрипник Даша (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
2001. | Киян Марк Романович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2002. | Величко Єлизавета (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2003. | Маліборський Давід (Інформаційні технології, Світловодська школа - інтернат№2) | |
2004. | Кузнечихіна Діана Миколаїівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2005. | Волочилова Олександра Сергіїївна (Біологія, природознавство, СЗОШ №4) | |
2006. | Сусол Вікторія (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2007. | Шагута Володимир Олександрович (Українська мова і література, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
2008. | Пенязєва Олександра (Математика, Одеський НВК №300) | |
2009. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Математика, Школа №17) | |
2010. | Коновалова Анастасія Василівна (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
2011. | Махновець Анастасія (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
2012. | Петрик Іван Васильович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2013. | Ліончук Олександр Юрійович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
2014. | Співак Світлана Іванівна (Англійська мова, Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2015. | Стахів Владислав Романович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
2016. | Мельник Вікторія (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | |
2017. | Коваленко Катерина (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2018. | Федоренко Вероніка (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
2019. | Деркач Назар (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
2020. | Татарець Олександр Петрович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2021. | Абросенков Дмитро Максимович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2022. | Дем'яненко Марія (Англійська мова, Червоноградська ЗШ №9) | |
2023. | Заграй Андрій Віталійович (Англійська мова, Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
2024. | Базюченко Назар Сергійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2025. | Міщеня Елісей (Біологія, природознавство, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2026. | Коротнян Софія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2027. | Кульчицький Михайло (Математика, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
2028. | Бондаренко Карина (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2029. | Таращук Петро (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2030. | Сантар Артем Петрович (Англійська мова, Хоробрівська ЗШ) | |
2031. | Гнатишин Михайло (Інформаційні технології, НВК "Всезнайко") | |
2032. | Залевська Богдана Миколаївна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко) | |
2033. | Марченко Олександр (Біологія, природознавство, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
2034. | Дробот Матвій (Математика, ЛНВК) | |
2035. | Литвинова Еліна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
2036. | Бондарчук Валентин Вікторович (Математика, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2037. | Сєміков Гліб (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
2038. | Головач Ліза (Інформаційні технології, Школа №66) | |
2039. | Чумак Уляна Борисівна (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
2040. | Циганков Максим В'ячеславович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2041. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2042. | Токарчук Назар Сергійович (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | |
2043. | Цюра Дмитро (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2044. | Стулень Алєксандра Олегівна (Англійська мова, Стульневський НВК) | |
2045. | Шарафудінова Мілана Олексіївна (Англійська мова, Запорізька ЗШ № 101) | |
2046. | Гнус Софія Павлівна (Математика, НВК "Гроно") | |
2047. | Zhuravliova Ann (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
2048. | Федишин Остап (Українська мова і література, СЗШ № 99) | |
2049. | Коваленко Андрій (Українська мова і література, Слов'янська ЗОШ №9) | |
2050. | Олексюк Богдан Андрійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №4) | |
2051. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Інформаційні технології, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
2052. | Печериця Олександра Олексіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2053. | Мочалов Юрій Вадимович (Математика, КЗО НВО №28) | |
2054. | Ясько Захар Кирилович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2055. | Сорока Владислава Олександрівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2056. | Сазонова Єлизавета (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2057. | Волик Олександр Олексійович (Інформаційні технології, Андріївська СРШ) | |
2058. | Хассо Марта (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
2059. | Скільський Остап Михайлович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
2060. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2061. | Гайнутдінова Анастасія Андріївна (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2062. | Гапон Артем Витальович (Інформаційні технології, Маріупольська СШ №4) | |
2063. | Щупак Тимур (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
2064. | Василевський Іван Михайлович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
2065. | Солоняк Роман Сергійович (Інформаційні технології, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2066. | Петриківа Таїсія Вікторівна (Українська мова і література, Харківський університетський ліцей) | |
2067. | Виклинець Марія Володимирівна (Інформаційні технології, Дорогівська ЗОШ) | |
2068. | Буртова Владислава (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
2069. | Дубова Софiя (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
2070. | Березуєв Микита (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
2071. | Пушкіна Наталія Сергіївна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2072. | Кузьменко Максим Юрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2073. | Яніна Єлизавета (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2074. | Степанець Володимир Олександрович (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
2075. | Батенко Євген (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
2076. | Сівцова Вероніка ЄвгеніЇвна (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
2077. | Бугайова Вероніка (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №112) | |
2078. | Товтин Святослав Степанович (Біологія, природознавство, Берегиня) | |
2079. | Нагурний Андрій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2080. | Оруджов Асад (Англійська мова, Школа №6) | |
2081. | Хабло Діана Ігорівна (Англійська мова, Школа №66) | |
2082. | Астаф'єв Павло Олександрович (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2083. | Куцак Ярослав Романович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2084. | Когут Марія Романівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2085. | Дутко Ксенія Олегівна (Українська мова і література, Школа №66) | |
2086. | Дриль Мар*яна Mиколаївна (Українська мова і література, Росохацька ЗОШ) | |
2087. | Копанчук Діана Анатоліївна (Українська мова і література, Погибляцький НВК) | |
2088. | Горякіна Вікторія Олександрівна (Українська мова і література, Краматорська ЗОШ № 4) | |
2089. | Шаргородський Вадим Андрійович (Біологія, природознавство, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
2090. | Мірошніченко Анастасія Віталіївна (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
2091. | Кукевич Роман Євгенійович (Математика, КЗ "НСЗШ №16") | |
2092. | Собко Максим (Інформаційні технології, Кіцманський НВК) | |
2093. | Совенко Анастасія (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
2094. | Антонов Тимур Рангінович (Українська мова і література, Школа №64) | |
2095. | Лівий Євген Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2096. | Гілевич Ангеліна (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
2097. | Сазонова Єлизавета (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2098. | Глушнюк Олександра Володимирівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2099. | Кісільов Валерій Ігорович (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2100. | Шимоня Ярослав Миколайович (Біологія, природознавство, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
2101. | Назаренко Іван Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
2102. | Куксенко Софія (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
2103. | Марценюк Максим Олександрович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2104. | Гурняк Анастасія Володимирівна (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | |
2105. | Колесников Ярослав Андрійович (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | |
2106. | Ткаченко Богдан Віталійович (Інформаційні технології, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
2107. | Ковач Святослав Володимирович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
2108. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2109. | Косячко Діана Валеріївна (Українська мова і література, Григорівська загальноосвітня школа) | |
2110. | Волох Катерина (Математика, ЗШ № 8) | |
2111. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2112. | Грудка Анастасія (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2113. | Дзюбло Дарина (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
2114. | Петренко Матвій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2115. | Манченко Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2116. | Проволоцька Анастасія (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | |
2117. | Козарев Дамір Леонідович (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
2118. | Онісімчук Наталія Василівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 180) | |
2119. | Каленик Микита В’ячеславович (Інформаційні технології, Енергодарський БЛ) | |
2120. | Срібний Володимир Вадимович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2121. | Сало Кирило (Інформаційні технології, Одеський НВК №300) | |
2122. | Липецький Владислав Олексійович (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | |
2123. | Любар Андрій Володимирович (Інформаційні технології, Красноріченська ЗОШ) | |
2124. | Пшенична Софія Денисівна (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | |
2125. | Бахмет Микита Сергійович (Математика, КЗО НВО №28) | |
2126. | Бичев Данило (Англійська мова, Школа №6) | |
2127. | Юженко Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Дніпродзержинський НВК №25 "Волошка") | |
2128. | Джемула Арсеній Іванович (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
2129. | Миргород Всеволод (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
2130. | Король Максим (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
2131. | Медвідь Денис (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
2132. | Лозинський Іван Іванович (Математика, Школа №66) | |
2133. | Копилов Ельдар (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2134. | Сметанін Нікіта Олександрович (Математика, Школа №28) | |
2135. | Степанов Олексій (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2136. | Товстий Ілля Вікторович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2137. | Савченко Анастасія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
2138. | Яцинич Амелiя (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
2139. | Янковчук Михайло Ігорович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
2140. | Далека Руслан (Українська мова і література, Летківська СЗШ I-III ст.) | |
2141. | Герон Вікторія Євгеніївна (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | |
2142. | Дедерчук Софія (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | |
2143. | Череднюк Дмитро (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
2144. | Надеїна Аліса Віталіївна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
2145. | Марценюк Віталіна Віталіївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2146. | Ткаченко Єгор Сергійович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
2147. | Воробйов Даніїл Володимирович (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
2148. | Зеленська Єва Сергіївна (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
2149. | Бундюченко Анна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2150. | Білоног Катерина (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2151. | Бороган Ілля (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2152. | Ляшук Аліна Олегівна (Інформаційні технології, Залузька ЗОШ) | |
2153. | Гоголь Матвій Дмитрович (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
2154. | Дубенюк Анна Андріївна (Біологія, природознавство, Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2155. | Дубова Вероніка (Математика, Боровицька ЗОШ) | |
2156. | Прокіпчин Артем Васильович (Українська мова і література, Любимівський НВК) | |
2157. | Чмир Олександр Олександрович (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | |
2158. | Білюба Марк (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2159. | Сичевський Єгор (Математика, Одеський НВК №300) | |
2160. | Макаренко Артем (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
2161. | Федоренко Роман Олегович (Біологія, природознавство, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
2162. | Троянов Михайло (Математика, ХЗОШ № 51) | |
2163. | Фаєд Айман ахмедович (Українська мова і література, Бучанська ЗОШ №3) | |
2164. | Тернущак Вікторія Іванівна (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2165. | Наумюк Аліна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2166. | Бадовський Тарас Ярославович (Математика, Острівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2167. | Козова Вероніка Іванівна (Англійська мова, Школа №66) | |
2168. | Малієнко Поліна Олександрівна (Українська мова і література, Андріївська СРШ) | |
2169. | Каут Вікторія (Математика, ЗШ № 8) | |
2170. | Грушевський Ярослав (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | |
2171. | Сєніна Анастасія (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2172. | Пясковська Анна (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2173. | Толкачев Дмитро Володимирович (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
2174. | Гусакова Кіра (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
2175. | Кульчицький Данііл Кімович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2176. | Книш Світлана Романівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2177. | Чорноморець Карина (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2178. | Левченко Мілана Романівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2179. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Математика, КЗО НВО №28) | |
2180. | Лупійова Єлизавета Андріївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2181. | Палесюк Артем Андрійович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2182. | Жукова Катерина Евгеніївна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | |
2183. | Грушко Анастасія (Біологія, природознавство, Краснопільська гімназія) | |
2184. | Степанов Микита (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | |
2185. | Євангеліна Смашна (Українська мова і література, ThinkGlobal) | |
2186. | Таіцький Григорій Романович (Англійська мова, Школа №3) | |
2187. | Головач Софія Русланівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2188. | Шимко Артем (Українська мова і література, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
2189. | Полянська Анастасія (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
2190. | Мельник Вікторія (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | |
2191. | Гетьман Денис Євгенович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
2192. | Корецька Марина (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
2193. | Березова Даря Олександрівна (Англійська мова, ОНВК №67) | |
2194. | Яцюк Інна Володимирівна (Англійська мова, ЗОШ-садок І ст. с. Білоскірка) | |
2195. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2196. | Андрухів Владислав Вадимович (Інформаційні технології, Школа №64) | |
2197. | Блинда Надія Олександрівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
2198. | Іванова Анастасія Іванівна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
2199. | Зiнченко Iван (Біологія, природознавство, НВК №148) | |
2200. | Пянкевич Артем (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
2201. | Фірич Захарій Дмитрович (Англійська мова, Середкевицький НВК) | |
2202. | Макарова Ірина Володимирівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2203. | Тесляк Ілля (Математика, Школа №66) | |
2204. | Пентюк Дмитро Олексійович (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2205. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2206. | Теодорович Мілана (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2207. | Коваленко Андрій (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | |
2208. | Снітько Владислав Дмитрович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2209. | Черенов Святослав Ігорович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
2210. | Тунік Олександр Ігорович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №173) | |
2211. | Костенко Софія Олегівна (Українська мова і література, ЗОШ I-II ст №6) | |
2212. | Шапран Микита Віталійович (Біологія, природознавство, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | |
2213. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Англійська мова, Маріупольська СШ №4) | |
2214. | Козарев Дамір Леонідович (Математика, ОНВК №67) | |
2215. | Шаповал Кирило (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
2216. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
2217. | Петров Анатолій Анатолійович (Математика, Любимівський НВК) | |
2218. | Тягай Любов Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2219. | Чинчик Анастасія Богданівна (Математика, Антонівська ЗОШ І ст.) | |
2220. | Лозинський Іван Іванович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
2221. | Фоменко Поліна Олександрівна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
2222. | Куждіна Уляна Олександрівна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
2223. | Невмержицька Марія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2224. | Ручкова Софія (Англійська мова, Школа №6) | |
2225. | Власенко Дар'я Сергіївна (Математика, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | |
2226. | Данильчук Єлизавета (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
2227. | Бурдейный Денис Борисович (Математика, Одеський економічний ліцей) | |
2228. | Башлай Валерія Миколаївна (Математика, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
2229. | Власов Іван (Англійська мова, НВК № 108) | |
2230. | Косовська Вероніка Русланівна (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
2231. | Криштопа Сергій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2232. | Левіна Валерія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
2233. | Плечунь Діана Павлівна (Математика, Школа №66) | |
2234. | Поляк Богдан (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2235. | Куліш Владислав Вікторович (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
2236. | Савельєва Руслана (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2237. | Міщенко Єгор (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
2238. | Махновець Анастасія (Математика, Луцька гімназія №18) | |
2239. | Васильків Максим (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2240. | Шкуренка (Англійська мова, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2241. | Кузук Володимир (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | |
2242. | Кулікова Дар'я (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
2243. | Воскобой Анастасія Андріївна (Інформаційні технології, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2244. | Миронов Дмитро Іванович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2245. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2246. | Чижевський Віктор Васильович (Біологія, природознавство, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
2247. | Євдокімов Гліб (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
2248. | Буй (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2249. | Філончук Дарина Валентинівна (Англійська мова, Бронницька ЗОШ) | |
2250. | Боксёр Кирилл Дмитриевич (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2251. | Кляшторний Аркадій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2252. | Швець Наталія (Англійська мова, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
2253. | Рубленко Михайло Андрійович (Математика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
2254. | Жученко Маргарита Русланівна (Англійська мова, Миронівський НВК) | |
2255. | Сушко Олег Святославович (Англійська мова, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
2256. | Майстренко Софія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2257. | Несіна Тетяна Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
2258. | Дашко Кірілл (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2259. | Харко Нестор Ігорович (Математика, Школа №66) | |
2260. | Кузьменко Олександр Ігорович (Інформаційні технології, Синицька ЗОШ) | |
2261. | Расюн Юлія Сергіївна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
2262. | Рибалко Денис Володимирович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
2263. | Запорожець Ярослав Романович (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
2264. | Логутова Дар'я (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2265. | Лавровська Ольга Андріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2266. | Назар Лукавий (Українська мова і література, ThinkGlobal) | |
2267. | Лазоренко Максим (Англійська мова, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
2268. | Єсик Ольга (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | |
2269. | Пронін Богдан Олександрович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2270. | Ляліна Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
2271. | Трескот Вадим Ігорович (Математика, Сокальська гімназія) | |
2272. | Логін Костянтин Юрійович (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
2273. | Трофімова Тетяна (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2274. | Шаганець Софія Василівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2275. | Денисенко Володимир Олександрович (Інформаційні технології, Дубовиківська СЗШ) | |
2276. | Бреус Теодор Олексійович (Біологія, природознавство, Приватна школа) | |
2277. | Шаклєєв Данило (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
2278. | Кулеш Артем Євгенович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2279. | Колеснікова Милана Антонівна (Математика, ХЛ № 89) | |
2280. | Маланій Владислав Віталійович (Математика, Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | |
2281. | Лобач Денис Дмитрович (Українська мова і література, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
2282. | Білоус Назар (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
2283. | Димов Володимир Сергійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2284. | Солоненко Назар Олегович (Математика, Полтавська гімназія №17) | |
2285. | Сабина Илья (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
2286. | Пікуль Роман Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2287. | Валенок Сніжана (Англійська мова, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2288. | Вискубова Дар'я (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
2289. | Шепіль Ярослав Олександрович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
2290. | Діус Владислав Юрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2291. | Міщенко Артем Олександрович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2292. | Каменських Гліб Юрійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
2293. | Шишковська Софія (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2294. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2295. | Шевчук Катерина (Математика, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
2296. | Хитрук Ірина (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
2297. | Олінчук Наталія Іванівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
2298. | Жученко Маргарита Русланівна (Математика, Миронівський НВК) | |
2299. | Гузюк Богдана (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | |
2300. | Тернущак Андріяна Іванівна (Англійська мова, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2301. | Дембіцький Володимир Валерійович (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
2302. | Рибчинська Вікторія Максимівна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
2303. | Бровко Денис Дмитрович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2304. | Герасимець Григорій Ярославович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
2305. | Олійник Софія (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | |
2306. | Єрємєєв Віктор (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2307. | Оверко Анастасія Степанівна (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | |
2308. | Атаманенко Олександра Сергіївна (Інформаційні технології, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2309. | Фоменко Поліна Олександрівна (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | |
2310. | Косячко Діана Валеріївна (Біологія, природознавство, Григорівська загальноосвітня школа) | |
2311. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2312. | Куксенко Софія (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
2313. | Волошин Дмитро Васильович (Математика, Острівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2314. | Мартинець Антон Сергійович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
2315. | Владімірова Олена Володимирівна (Англійська мова, Кременчуцький ліцей №30) | |
2316. | Бикова Діана (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2317. | Бахаревич Дана Олегівна (Англійська мова, Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2318. | Заболотний Євгеній Ігорович (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
2319. | Плачкова Вероніка Дмитрівна (Математика, Одеський НВК №300) | |
2320. | Пропащева Олена (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | |
2321. | Модвал Нікіта (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
2322. | Форманчук Анастасія Віталіївна (Англійська мова, Сапогівський НВК) | |
2323. | Костенко Софія Олегівна (Біологія, природознавство, ЗОШ I-II ст №6) | |
2324. | Бак Роман-Микола (Математика, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
2325. | Науменко Софія (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2326. | діденко назар олексійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2327. | Гальміз Іванна Володимирівна (Математика, Залузька ЗОШ) | |
2328. | Ковальов Володимир (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | |
2329. | Рог Максим Костянтинович (Інформаційні технології, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | |
2330. | Мікаєлян Яна Еріківна (Математика, філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6) | |
2331. | Волошин Іван (Математика, Школа №64) | |
2332. | Лагун Катерина Дмитрівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2333. | Ермоленко Данило (Математика, НВК-ліцей №100) | |
2334. | Гаращук Валентина Ігорівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2335. | Сучков Олександр Ігорович (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
2336. | Сочикан (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
2337. | Пилипчук Юрій Олегович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2338. | Бурлака Гліб (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | |
2339. | Холявчук Вероніка Олександрівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
2340. | Богайчук Поліна (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | |
2341. | Беш Софія Дмитрівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
2342. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
2343. | Мартинова Кристина Віталіївна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2344. | Васильченко Даря Олександрівна (Англійська мова, ОНВК №67) | |
2345. | Гончаренко Вікторія Сергіївна (Біологія, природознавство, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | |
2346. | Потапчук Юлія Юріївна (Англійська мова, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2347. | Марк Сергій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2348. | Зуй Єгор (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
2349. | Книжник Катерина Дмитрівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2350. | Станко Максим (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
2351. | Яковенко Катерина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2352. | Гук Ярина Назарієвна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
2353. | Варивода Ілля Андрійович (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
2354. | Маслак Данило (Англійська мова, Великодимерський СЗО НВК) | |
2355. | Купін Дмитро Арнольдович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | |
2356. | Ожиховська Анна Ігорівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
2357. | Дудкін Владислав Миколайович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2358. | Булига Дмитро Юрійович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2359. | Бабік Артем (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | |
2360. | Ломоносов Андрій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2361. | Поляков Максим Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 18) | |
2362. | Zhuravliova Ann (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
2363. | Мельничук Вероніка Віталіївна (Математика, Школа №6) | |
2364. | Довбиш Артем Ігорович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | |
2365. | Романовський Даніїл Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
2366. | Мироненко Ганна Костянтинівна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
2367. | Шатрук Кирило Миколайович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
2368. | Поляк Богдан (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2369. | Герасименко Денис Дмитрович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 180) | |
2370. | Денис Катерина (Англійська мова, ЗОШ №11) | |
2371. | Пидорич Валерія (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
2372. | Ручкова Софія (Українська мова і література, Школа №6) | |
2373. | Вільчинський Назар (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2374. | Храпко Владислав Сергійович (Математика, спеціалізована СШ № 8) | |
2375. | Яцишин Віталій Степанович (Математика, Школа №66) | |
2376. | Томчук Олександр Володимирович (Математика, НВК "Домінанта") | |
2377. | Жозе да Коста Анна Марія (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
2378. | Войтанович Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2379. | Колісник Ілля Вадимович (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | |
2380. | Остроух Павло Володимирович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | |
2381. | Весна Діана Богданівна (Англійська мова, Школа №66) | |
2382. | Непом'ящий Олександр (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | |
2383. | Вільган Ганна Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2384. | Братель Роман Сергійович (Інформаційні технології, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2385. | Романюк Ростислав (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2386. | Дутко Ксенія Олегівна (Інформаційні технології, Школа №66) | |
2387. | Кульчицький Максим Богданович (Математика, Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2388. | Прус Данило Романович (Англійська мова, Школа №66) | |
2389. | Киричок Рада Юріївна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | |
2390. | Дембіцький Ростислав Олександрович (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
2391. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Математика, Криворізька КСШ №9) | |
2392. | Максимчук Анастасія Романівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2393. | Рижало Валерія (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
2394. | Бучко Юрій Ярославович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
2395. | Волох Катерина (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | |
2396. | Ринкова Влада Анатоліївна (Українська мова і література, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
2397. | Ковальчук Максим Сергійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
2398. | Пацай Ольга (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2399. | Крівчікова Єлизавета Павлівна (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
2400. | Соколик Єгор (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2401. | Татарець Олександр Петрович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2402. | Лев Ткачук (Українська мова і література, ThinkGlobal) | |
2403. | Макаренко Дарина Романівна (Українська мова і література, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
2404. | Комендант Даніїл (Українська мова і література, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2405. | Блинда Надія Олександрівна (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
2406. | Рабченюк Богдан Володимирович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
2407. | Петров Анатолій Анатолійович (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | |
2408. | Стандрет Христина Олегівна (Біологія, природознавство, ТЗОШ №26) | |
2409. | Пелюховська Анастасія Романівна (Українська мова і література, Школа №3) | |
2410. | Вус Ярина (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2411. | Поліський Федір Станіславович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
2412. | Мостовенко Марія Андріївна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
2413. | Дюдюк Максим Ігоревич (Інформаційні технології, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
2414. | Захарчук Олеся (Математика, Надвірнянський коледж НТУ) | |
2415. | Музичук Вероніка Сергіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
2416. | Нацюк Денис (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2417. | Боднар Наталя (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2418. | Остапенко Катерина (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | |
2419. | Ширінова Ірина (Інформаційні технології, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
2420. | Зеленська Єва Сергіївна (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
2421. | Вільчинський Назар (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2422. | Наконечний Олександр Юрійович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | |
2423. | Митенко Іван Іванович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2424. | Іванов Василь Сергійович (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
2425. | Круликівський Дмитро Андрійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2426. | Любота Мілана Миколаївна (Українська мова і література, Сумська ЗОШ № 23) | |
2427. | Друзь Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
2428. | Бадюл Ярослав Олегович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
2429. | Амельченко Лоліта (Англійська мова, ШНВК ЗОШ І - ІІІ ступенів ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | |
2430. | Бурлака Гліб (Математика, Спеціалізована школа №173) | |
2431. | Турук Роман Вікторович (Англійська мова, НВК №13) | |
2432. | Верієнко Віталіна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
2433. | Приходько Анастасія (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | |
2434. | Цибух Владислав Петрович (Інформаційні технології, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
2435. | Тріфонов Микола Олександрович (Англійська мова, ОНВК №67) | |
2436. | Волкова Кристина Сергіївна (Англійська мова, Школа №64) | |
2437. | Петровець Катерина Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
2438. | Стулень Альбіна Олегівна (Англійська мова, Стульневський НВК) | |
2439. | Садовський Макар (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | |
2440. | Кирпиченко Єлизавета Ігоревна (Англійська мова, ОСШ №53 І ступеня) | |
2441. | Оверко Анастасія Степанівна (Біологія, природознавство, Новояворівська ЗОШ) | |
2442. | Капись Іван Іванович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
2443. | Сокол Ілля Русланович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
2444. | Клюєва Єлена Олександрівна (Англійська мова, Криворізька СШ №107) | |
2445. | Тулункiн Денис Сергийовыч (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
2446. | Таращук Петро (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2447. | Ковалевської Каріни Олександрівни (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №28) | |
2448. | Свириденко Ілля Сергійович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2449. | Вільчинський Назар (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2450. | Новаківська Анастасія Андріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2451. | Хуторний Олександр Володимирович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
2452. | Гавриленко Дмитро Олександрович (Математика, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2453. | Сало Кирило (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | |
2454. | Дятченко Михайло (Математика, Спеціалізована школа №173) | |
2455. | Кривонос Володимир (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2456. | Черевашко Дарина (Англійська мова, Школа №6) | |
2457. | Томчук Олександр Володимирович (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | |
2458. | Бурбела Іван Вікторович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2459. | Главацька Аліна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | |
2460. | Юрченко Анастасія Віталіївна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
2461. | Жар Ярослав Андрійович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
2462. | Тунік Олександр Ігорович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №173) | |
2463. | Череднюк Дмитро (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
2464. | Поврозник Кирил Вадимович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2465. | Блащук Назар Андрійович (Англійська мова, Жвирківська ЗШ) | |
2466. | Семикіна Анна Олексіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2467. | Логвінов Нікіта (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
2468. | Хузам Марія Самерівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
2469. | Лаур Катерина Миколаївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
2470. | Зюбін Ігор (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
2471. | Громов Орест (Математика, ЛНВК) | |
2472. | Лиманський Микита (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
2473. | Борисов Валерій Валерійович (Математика, Добровільський НВК) | |
2474. | Герасимець Григорій Ярославович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
2475. | Швидка Лія Олегівна (Математика, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
2476. | Борисов Валерій Валерійович (Інформаційні технології, Добровільський НВК) | |
2477. | Лелет Вероніка Максимівна (Інформаційні технології, Світлодарський НВК) | |
2478. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Англійська мова, САТШ № 203) | |
2479. | Подсєвакін Євген (Інформаційні технології, Школа №6) | |
2480. | Гусар Анастасія Анатоліївна (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | |
2481. | Логін Костянтин Юрійович (Інформаційні технології, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
2482. | Діденко Михайло (Українська мова і література, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
2483. | Перескоцька Софія Василівна (Біологія, природознавство, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
2484. | Івлев Олександр Олександрович (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
2485. | Черній Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2486. | Сафронюк Олексій Сергійович (Математика, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
2487. | Іванов Іван (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | |
2488. | Липова Аліна Юріївна (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
2489. | Вичавка Інна Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2490. | Нікітко Тамара (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | |
2491. | Мниця Ірина Володимирівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2492. | Водоп'янова Аліса Сергіївна (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
2493. | Янгулов Олег (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
2494. | Харченко Нікіта Андрійович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №46) | |
2495. | Сембай Ярослав Володимирович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
2496. | Дьомін Сергій Вадимович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2497. | Карпенко Єгор Станіславович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
2498. | Буленок Софія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
2499. | Мовчко Максим Віталійович (Англійська мова, ЗОШ-садок І ст. с. Білоскірка) | |
2500. | Хитрук Ірина (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
2501. | Садоха Діана Ярославівна (Інформаційні технології, НВК "Гроно") | |
2502. | Михайлова ЮліяАндріївна (Англійська мова, ОНВК №67) | |
2503. | Шестопалов Олександр (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2504. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2505. | Дорошко Анастасія Валентинівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2506. | Бендерли Анастасія (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2507. | Конда Руслан Ігорович (Біологія, природознавство, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | |
2508. | Тронько Олександр Олександрович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2509. | Коржовська Кіра (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №59) | |
2510. | Козак Артем Олександрович (Українська мова і література, ЛЗШ № 43) | |
2511. | Ноженко Олексій Володимирович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
2512. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2513. | Сторожук Любомир Іванович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2514. | Пронченко Інна (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
2515. | Гришко Андрій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2516. | Колпак Ірина Олексіївна (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
2517. | Кульчицький Гліб (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2518. | Худоба Назарій Олегович (Математика, Школа №66) | |
2519. | Сидоренко Ярослав Андрійович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
2520. | Родіонов Михайло Вячеславович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2521. | Гаркавенко Катерина (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2522. | Николенко Аліна Миколаївна (Біологія, природознавство, ЗСШІ Хортицької національної академії) | |
2523. | Гончарук Владислав (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | |
2524. | Ткаченко Каріна Андріївна (Математика, Школа № 12) | |
2525. | Наконечний Іван (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
2526. | Рижало Валерія (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
2527. | Сапальов Михайло (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2528. | Мусієнко Михайло Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
2529. | Литовченко Анастасія (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
2530. | Михайлов Владислав (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
2531. | Зюбін Ігор (Математика, ХЗОШ № 51) | |
2532. | Служенко Аліна Романівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2533. | Бендерли Анастасія (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2534. | Єрохова Анастасiя (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
2535. | Лимар Аделіна Віталіївна (Математика, Світлодарський НВК) | |
2536. | Марич Ілля (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2537. | До Хань Лінь (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2538. | Дідик Богдан (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2539. | Пермінов Микита Сергійович (Інформаційні технології, Полтавська гімназія №17) | |
2540. | Швигар Олександр Тарасович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2541. | Звірковська Валерія Сергіївна (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
2542. | Ткачук Інна Максимівна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
2543. | Саласін Федір (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2544. | Кучеренко Марія Олександрівна (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | |
2545. | Бризіцька Анастасія Михайлівна (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | |
2546. | Хмелярська Юлія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2547. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2548. | Прокопало Богдан Володимирівна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
2549. | Коротнян Аліса (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2550. | Степанов Микита (Інформаційні технології, гімназія "Скіфія") | |
2551. | Ликов Олександр Ввсильович (Українська мова і література, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2552. | Тернущак Андріяна Іванівна (Інформаційні технології, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2553. | Тараненко Софія (Інформаційні технології, Школа №6) | |
2554. | Бадашко Арсеній (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
2555. | Нальотов Євген (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
2556. | Сєніна Анастасія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2557. | Филимончук Анна Павлівна (Українська мова і література, Школа №66) | |
2558. | Фролова Ольга Миколаївна (Англійська мова, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2559. | Волкова Кристина Сергіївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
2560. | Басич Олександр Павлович (Англійська мова, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
2561. | Куруч Софія Дмитрівна (Інформаційні технології, Березинська ЗОШ) | |
2562. | Малолітко Захар (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
2563. | Назарук Анастасія Олександрівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2564. | Опанасюк Анна (Математика, Пісківська загальноосвітня школа) | |
2565. | Бельмас Дмитро (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | |
2566. | Костишин Владислав Ярославович (Українська мова і література, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
2567. | Корчик Анастасія Павлівна (Інформаційні технології, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2568. | Гончар Богдана Андріївна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2569. | Дирів Олексій (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | |
2570. | Перекатов Олексій (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2571. | Аністратов Артем (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | |
2572. | Дашко Кірілл (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2573. | Кочергін Олександр (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2574. | Романова Анастасія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2575. | Лутаєнко Дар'я Євгеніївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2576. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Інформаційні технології, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | |
2577. | Коваленко Стелла Сергіївна (Англійська мова, Міжнародна Українська Школа) | |
2578. | Пронін Богдан Олександрович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2579. | Джемула Арсеній Іванович (Англійська мова, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
2580. | Зуй Єгор (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
2581. | Голубнича Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2582. | Безцінний Артем (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | |
2583. | Ревенко Віталій Андрійович (Англійська мова, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
2584. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
2585. | Чумак Артем Сергійович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2586. | Перепелиця Владислав Андрійович (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | |
2587. | Каменєв Артем Олександрович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
2588. | Чумаченко Андрій (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | |
2589. | Домоцький Владислав Олександрович (Українська мова і література, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
2590. | Левіна Валерія Дмитрівна (Англійська мова, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
2591. | Іванчихіна Анна (Математика, СЗШ № 20) | |
2592. | Бондар Богдан Валентинович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2593. | Киченко (Українська мова і література, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
2594. | Присяжнюк Сергій (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
2595. | Герон Вікторія Євгеніївна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
2596. | Стефанович Костянтин (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
2597. | Циганкова Богдана Дмитрівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2598. | Хабло Богдан Ігорович (Англійська мова, Школа №66) | |
2599. | Бондар Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2600. | Чоповська Поліна (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2601. | Козлікін Кирило Володимирович (Інформаційні технології, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
2602. | Зінченко Михайло Іванович (Українська мова і література, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
2603. | Івкін Віктор Євгенович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
2604. | Терещенко Матвій Сергійович (Математика, Наукова зміна) | |
2605. | Шаргородський Вадим Андрійович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
2606. | Міщенко Єгор (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
2607. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
2608. | Удовиченко Степан Романович (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
2609. | Зінчук Катерина Сергіївна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж) | |
2610. | Лоєнко Денис Вікторович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2611. | Тарнавська Тетяна (Математика, Тетильківський НВК) | |
2612. | Філіпчук Марина (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
2613. | Галас Уляна Григорівна (Українська мова і література, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2614. | Яремко Остап Юрійович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
2615. | Лошак Мирослава (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2616. | Літус Ева Володимирівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2617. | Вінницька Ангеліна Юріївна (Математика, Школа №6) | |
2618. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2619. | Кукевич Роман Євгенійович (Українська мова і література, КЗ "НСЗШ №16") | |
2620. | Крицька Марiя Дмитрiвна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2621. | Гедз Мартин Романович (Математика, Поршнянський НВК І-ІІ ступенів) | |
2622. | Альошина Поліна Сергіївна (Інформаційні технології, ЗОШ №68) | |
2623. | Снітько Владислав Дмитрович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2624. | Занько Дем'ян Андрійович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
2625. | Лубашева Анастасія (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | |
2626. | Мамонтова Анастасія Михайлівна (Біологія, природознавство, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
2627. | Рибалов Олександр (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2628. | Тягай Любов Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
2629. | Агамамедов Аббас (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2630. | Ушакова Векроніка Анатоліївна (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
2631. | Пришляк Володимир (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2632. | Дзябура Софія Олександрівна (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2633. | Бондарчук Роман Олександрович (Англійська мова, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
2634. | Нечитайло Роман Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ №12) | |
2635. | Бойко Юлія Володимирівна (Англійська мова, ЛНВК) | |
2636. | Хвист Денис (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
2637. | Базюченко Назар Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2638. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Англійська мова, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
2639. | П'ятковський Олександр Іванович (Українська мова і література, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2640. | Білюрка Дмитро Іванович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
2641. | Коваленко Анастасія (Інформаційні технології, Херсонський НВК №48) | |
2642. | Деревянко Віталій Миколайович (Біологія, природознавство, спеціалізована СШ № 8) | |
2643. | Наконечний Іван (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
2644. | Захарченко Євгеній Віталійович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | |
2645. | Хассо Марта (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
2646. | Цимбалюк Анастасія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
2647. | Котляр Дєніс Дмитрович (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2648. | Троян Максим Олегович (Математика, Іванківська ЗОШ №1) | |
2649. | Ольнєв Данііл (Математика, Школа №17) | |
2650. | Григоров Микола Сергійович (Інформаційні технології, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
2651. | Матвєєва Поліна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
2652. | Матвієнко Вероніка (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
2653. | Палій Владислав Андрійович (Математика, Школа №66) | |
2654. | Малий Анастасій Павлович (Математика, Тетильківський НВК) | |
2655. | Коваль Ігор Олександрович (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | |
2656. | Забаленный Дмитрий (Інформаційні технології, Чугуївський НВК №6) | |
2657. | Кобилін Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
2658. | Нікулін Даніл (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | |
2659. | Доля Руслана Русланівна (Українська мова і література, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
2660. | Ільницький Марко (Англійська мова, СЗШ № 99) | |
2661. | Котляр Дєніс Дмитрович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2662. | Ньи Хионг Чук (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2663. | Ткаченко Богдан Віталійович (Біологія, природознавство, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
2664. | Мороз Дар'я (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
2665. | Бавицький Андрій (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2666. | Олексійко Христина (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
2667. | Котова Софія Євгенівна (Англійська мова, Бучанська ЗОШ №3) | |
2668. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
2669. | Капацій Микита (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
2670. | Якимчук Яна Вячеславівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
2671. | Гриценко Софія (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
2672. | Самойленко Софія Володимирівна (Інформаційні технології, Томинобалківська ЗОШ) | |
2673. | Головко Костянтин (Українська мова і література, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
2674. | Слюсарчук Уляна Олександрівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
2675. | Волик Єгор (Українська мова і література, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
2676. | Канєвська Віторія (Англійська мова, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
2677. | Козлов Андрій (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
2678. | Дубенюк Анна Андріївна (Українська мова і література, Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2679. | Верієнко Віталіна (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
2680. | Гончар Дар`я (Інформаційні технології, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
2681. | Ліпатов Феодосій Дмитрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 18) | |
2682. | Баканов Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2683. | Мамішова Лейла Шаіг кизи (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
2684. | Ковальчук Юрій (Математика, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
2685. | Горблюк Олександр (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2686. | Макаров Владислав Костянтинович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | |
2687. | Токарчук Назар Сергійович (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | |
2688. | Телюфанов Олександр (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
2689. | Авраменко Кристина (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
2690. | Андрухів Владислав Вадимович (Українська мова і література, Школа №64) | |
2691. | Кравець Аріадна Олексіївна (Біологія, природознавство, Мелітопольська гімназія № 19) | |
2692. | Морозенко Ірина Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2693. | Шарафудінова Мілана Олексіївна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗШ № 101) | |
2694. | Слюсаренко Катерина (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | |
2695. | Лисенко Степан Андрійович (Англійська мова, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
2696. | Буц Софія Андріївна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2697. | Іванова Віолетта (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | |
2698. | Карвацька Марія Тарасівна (Інформаційні технології, НВК "Школа-гімназія "Сихівська") | |
2699. | Борис Савчишин (Математика, ThinkGlobal) | |
2700. | Зелінська Єлизавета Анатоліївна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
2701. | Табакар Марк (Англійська мова, Школа №6) | |
2702. | Пікуль Роман Олександрович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
2703. | Баландіна Світлана Леонідівна (Українська мова і література, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | |
2704. | Ньи Хионг Чук (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2705. | Гордієнко Злата (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | |
2706. | Храпко Владислав Сергійович (Українська мова і література, спеціалізована СШ № 8) | |
2707. | Бельмас Дмитро (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | |
2708. | Степанюк Олександр Іванович (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
2709. | Кушинський Лука Олегович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
2710. | Максимчук Анастасія Романівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2711. | Мельничук Аркадій (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2712. | Леліс Владислав (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
2713. | Кирпиченко Єлизавета Ігоревна (Математика, ОСШ №53 І ступеня) | |
2714. | Голубєв Роман Андрійович (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | |
2715. | Коваль Ігор Олександрович (Математика, спеціалізована школа № 3) | |
2716. | Кляшторний Аркадій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2717. | Дацій Ігор Олегович (Біологія, природознавство, Берегиня) | |
2718. | Медвідь Денис (Інформаційні технології, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
2719. | Мошик Марія Сергіївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
2720. | Драган Арсеній (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
2721. | Поляк Наталія Сергіївна (Математика, Маловодянська ЗШ) | |
2722. | Строєв Артем (Математика, Кам’янський НВК) | |
2723. | Калінін Степан Андрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2724. | Бартаков Максим (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
2725. | Швець Наталія (Інформаційні технології, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
2726. | Боженко Каріна Олександрівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
2727. | Пікурова Софія (Біологія, природознавство, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
2728. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Англійська мова, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | |
2729. | Борознюк Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2730. | Соколик Єгор (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2731. | Пушкар Микита Сергійович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
2732. | Кротенко Дарія Максимівна (Інформаційні технології, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2733. | Муравська Олександра Олегівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2734. | Верис Дмитро (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
2735. | Ільницький Марко (Математика, СЗШ № 99) | |
2736. | Яцура Уляна (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | |
2737. | Шумик Аміна Володимирівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2738. | Котова Христина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
2739. | Шариш Софія Вадимівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2740. | Сєміков Гліб (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
2741. | Куцак Ярослав Романович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2742. | Сергеєв Єгор Віталійович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2743. | Кочергін Олександр (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2744. | Самборська Марія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2745. | Пацай Андрій (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2746. | Захарчук Олеся (Українська мова і література, Надвірнянський коледж НТУ) | |
2747. | Колючка Анна Руслановна (Математика, ХЛ № 89) | |
2748. | Бакума Максим (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
2749. | Рибін Богдан (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
2750. | Дьомін Сергій Вадимович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
2751. | Шевчук Евеліна (Англійська мова, Кіцманський НВК) | |
2752. | Швидка Ілона Олегівна (Інформаційні технології, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
2753. | Шахрай Софія Євгенівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2754. | Колесник І. М (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | |
2755. | Мичка Марко Михайлович (Англійська мова, НВК "Гроно") | |
2756. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2757. | Боднарчук Софія Віталіївна (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
2758. | Коломоєць Олександра Володимирівна (Математика, Солонянська СЗШ №1) | |
2759. | Макотер Ірина Вікторівна (Математика, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2760. | Пересунько Богдан (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | |
2761. | Стахів Владислав Романович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
2762. | Марченко Олександр (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
2763. | Атаманенко Олександра Сергіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2764. | Троценко Альона (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | |
2765. | Марченко Марк Олександрович (Англійська мова, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2766. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Любимівський НВК) | |
2767. | Блащук Назар Андрійович (Українська мова і література, Жвирківська ЗШ) | |
2768. | Войтанович Ілля Андрійович (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2769. | Бакай Віталій Васильович (Англійська мова, Школа №66) | |
2770. | Фролова Ольга Миколаївна (Українська мова і література, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2771. | Щербакова Анастасія Геннадіївна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
2772. | Самболенко Марія Едуардівна (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | |
2773. | Марченко Марк Олександрович (Інформаційні технології, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2774. | Наконечний Роман Михайлович (Біологія, природознавство, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2775. | Марценюк Максим Олександрович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2776. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
2777. | Агамамедов Аббас (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2778. | Брень Софія Юріївна (Інформаційні технології, Школа №66) | |
2779. | Курінна Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2780. | Рябова Маргарита Георгіївна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | |
2781. | Левада Максим Русланович (Англійська мова, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
2782. | Михайлов Владислав (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
2783. | Шелковніков Максим Костянтинович (Математика, ЗОШ №68) | |
2784. | Тофелюк Михайло Федорович (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2785. | Пенязєва Олександра (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | |
2786. | Мороз Віктор Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2787. | Шалабай Каріна Олександрівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
2788. | Токмак Маріам (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2789. | Хитрук Ірина (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
2790. | Тертерян Авет Рудикович (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | |
2791. | Ліва Анна Анатоліївна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
2792. | Постовітенко Максим (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
2793. | Товтин Святослав Степанович (Українська мова і література, Берегиня) | |
2794. | Хопта Артем (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
2795. | Михальська Кіра (Математика, Школа №6) | |
2796. | Андрєєв Андрій Олександрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
2797. | Лебединський Данило Олексійович (Математика, HBK №139) | |
2798. | Буц Софія Андріївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
2799. | Стельмащук Владислав Сергійович (Українська мова і література, Тетильківський НВК) | |
2800. | Кравченко Лев (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2801. | Демченко Данило Олегович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
2802. | Сарана Віктор Вікторович (Біологія, природознавство, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
2803. | Хабарова Софія Миколаївна (Українська мова і література, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2804. | Вдовиченко Андрій Олегович (Українська мова і література, Шевченківська ЗОШ) | |
2805. | Покуса Тимофій (Біологія, природознавство, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
2806. | Алюшин Георгій Олегович (Математика, Ліцей "Інтелект") | |
2807. | Тяско Ростислав (Біологія, природознавство, Боровицька ЗОШ) | |
2808. | Горбачов Павло (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | |
2809. | Саламаха Богдан Миколайович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2810. | Моторна Євгенія Андріївна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
2811. | Доменті Мар яна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | |
2812. | Шевчук Варвара Олексіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
2813. | Ситник Аделіна (Біологія, природознавство, Сигнаївський НВК) | |
2814. | Волкова Кристина Сергіївна (Математика, Школа №64) | |
2815. | Вовчук Ірина Олегівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2816. | Терещенко Матвій Сергійович (Англійська мова, Наукова зміна) | |
2817. | Лихошерст Аліна Едуардівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
2818. | у (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
2819. | Ломоносов Андрій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2820. | Бібік Артур Євгенович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | |
2821. | Баркар Максим (Англійська мова, Школа №6) | |
2822. | Пащенко Ігор Сергійович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
2823. | Степанець Володимир Олександрович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
2824. | Король Віталій Тарасович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
2825. | Бучко Ілля Сергійович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2826. | Белоусов Сергій Павлович (Англійська мова, Школа №20) | |
2827. | Тищенко Софія (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
2828. | Сидор Марта (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2829. | Рагозін Артем Кирилович (Математика, Полтавська гімназія №17) | |
2830. | Березін Микола Романович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
2831. | Кулик Андрій Святославович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
2832. | Вдовиченко Андрій Олегович (Інформаційні технології, Шевченківська ЗОШ) | |
2833. | Уланова Вікторія Олександрівна (Українська мова і література, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
2834. | Салига Христина Василівна (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | |
2835. | Медергасова Діана (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
2836. | Логін Костянтин Юрійович (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
2837. | Васильченко Даря Олександрівна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
2838. | Міщеня Елісей (Українська мова і література, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2839. | Родіонов Максим В`ячеславович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2840. | Гаранін Сергій Віталійович (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
2841. | Демченко Владислав Миколайович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2842. | Горіна Віра (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | |
2843. | Аністратов Артем (Українська мова і література, Слов'янська ЗОШ №9) | |
2844. | Назаренко Олександр (Англійська мова, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | |
2845. | Корецький Назар Максимович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2846. | Мамедов Алішан (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
2847. | Корж Каріна (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
2848. | Яцишин Віталій Степанович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
2849. | Печенізька Міланія Андріївна (Інформаційні технології, Будянський ліцей) | |
2850. | Онісімчук Наталія Василівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 180) | |
2851. | Соколик Єгор (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2852. | Киченко (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
2853. | Холявчук Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
2854. | Мендела Катерина (Інформаційні технології, Павлопільська ЗОШ) | |
2855. | Шафранська Анна Євгенівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
2856. | Манжола Сергій Олександрович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
2857. | Шелаєва Дар'я (Інформаційні технології, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | |
2858. | Михайленко Максим Олексійович (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
2859. | Вістовська Вероніка Василівна (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | |
2860. | Балаба Аліса Дмитрівна (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | |
2861. | Мокроусов Андрій Олегович (Біологія, природознавство, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
2862. | Кульчицький Михайло (Англійська мова, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
2863. | Бочаров Данило Олегович (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
2864. | Сарбаш Артем (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2865. | Гладкова Єлизавета Данилівна (Математика, Запорізька ЗОШ №84) | |
2866. | Штика Олексій Олександрович (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
2867. | Більдін Михайло Денисович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
2868. | Марко Головач (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | |
2869. | Дуляба Лада (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
2870. | Лісовенко Сергій Віталійович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
2871. | Семенуха Ірина Романівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2872. | Колодко Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
2873. | Бартаков Максим (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
2874. | Гордєєва Ангеліна Олександрівна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
2875. | Злобін Нестор Юрійович (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | |
2876. | Колянковський Тарас Тарасович (Англійська мова, Школа №66) | |
2877. | Атрощенко Артемій (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
2878. | Панасевич Катерина (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2879. | Шаталін Максим (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | |
2880. | Солод Євгеній Андрійович (Українська мова і література, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
2881. | Горбатюк Мирослава Вікторівна (Англійська мова, Тетильківський НВК) | |
2882. | Ковальчук Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
2883. | Оголенко Владислава Сергіївна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2884. | Долгіх Данило (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 49") | |
2885. | Боканча Олександр (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
2886. | Лукавий Дмитро Вадимович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
2887. | Хомченков Павло Денисович (Біологія, природознавство, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | |
2888. | Заїць Дмитро Віталійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
2889. | Залужна Марія Олександрівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
2890. | Дацків Артем (Математика, Червоноградська ЗШ №9) | |
2891. | Болгаріна Даниліна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
2892. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Математика, СЗШ №6) | |
2893. | Лазнева Поліна (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
2894. | Ковтун Кіріл (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
2895. | Зубік Альбіна Олексіївна (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | |
2896. | Митрофанов Олексій Олександрович (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2897. | Дабіжа Олександра Юріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2898. | Дев'ятка Єлизавета Валентинівна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2899. | Демчук Іван Сергійович (Українська мова і література, Славутська ЗОШ №1) | |
2900. | Марценюк Максим Олександрович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2901. | Бандус Наталія Олексіївна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2902. | Колісник Катерина (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
2903. | Близнюк Владислав Сергійович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
2904. | Скрипнюк Діана (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | |
2905. | Самарін Ярослав Віталійович (Українська мова і література, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2906. | Герасимець Григорій Ярославович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | |
2907. | Король Варвара Русланівна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | |
2908. | Бубнов Ілля (Українська мова і література, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
2909. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Українська мова і література, Маріупольська СШ №4) | |
2910. | Бегаль Анастасія Василівна (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
2911. | Гладун Володимир (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
2912. | Міщенко Артем Олександрович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2913. | Терещук Артем Олександрович (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
2914. | Курченко Альона Анатоліївна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
2915. | Ковальчук Ніна Михайлівна (Англійська мова, Головинське вище професійне училище нерудних технологій) | |
2916. | Маковей Дмитро Романович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
2917. | Москалюк Ірина (Інформаційні технології, Кіцманський НВК) | |
2918. | Бутов Ігор (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
2919. | Кільчевський Андрій (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК№2) | |
2920. | Іщенко Андрій Андрійович (Українська мова і література, Дніпрянська) | |
2921. | Бровко Денис Дмитрович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
2922. | Меніннік Артем Олександрович (Математика, ХЛ № 89) | |
2923. | Шерекін Сергій (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
2924. | Митрофанов Олексій Олександрович (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
2925. | Сєміков Гліб (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
2926. | Ночовська Анастасія Максимівна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2927. | Качур Артем Олегович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
2928. | Бурмістрова Марія Олександрівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
2929. | Ковач Святослав Володимирович (Українська мова і література, Школа №66) | |
2930. | Гармаш Катерина Олександрівна (Інформаційні технології, Новоайдарська школа-гімназія) | |
2931. | Топчій Поліна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
2932. | Бокійчук Василь (Англійська мова, НВК "Гроно") | |
2933. | Жигадло Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
2934. | Ракитський Олексій Артемович (Інформаційні технології, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
2935. | Трегубенко Ірина Сергіївна (Математика, Школа №6) | |
2936. | Степанова Дар'я (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | |
2937. | Яцина Кирило (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
2938. | Мудрий Віктор Олександрович (Математика, Школа № 12) | |
2939. | Фокіна Вероніка Едуардовна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2940. | Шаклєєв Данило (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
2941. | Перехватова Анастасiя Максимiвна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
2942. | Кізенко Катерина Іваніва (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
2943. | Агаларов Ельвін Фадаї огли (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
2944. | Берест Любомир (Біологія, природознавство, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
2945. | Морозова Світлана Андріївна (Англійська мова, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
2946. | Карман Ярослава (Біологія, природознавство, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
2947. | Коценко Ростислав (Математика, Павлоградська ЗШ № 17) | |
2948. | Седько Марія В"ячеславівна (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
2949. | Собакар Арсеній (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
2950. | Рись Дарина Іванівна (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
2951. | Пахаренко Тімур Олексійович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
2952. | Сергєєв Кирило Дмитрович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
2953. | Паливода Дмитро Сергійович (Біологія, природознавство, Розумівська ЗОШ) | |
2954. | Сарахман Максим Святославович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
2955. | Срібний Володимир Вадимович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2956. | Парасич Юлія Олегівна (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
2957. | Фоменко Діана Олександрівна (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | |
2958. | Політов Денис Ярославович (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
2959. | Іванченко Юліана Романівна (Англійська мова, НВК "Гроно") | |
2960. | Троянський Давид (Математика, Кіцманський НВК) | |
2961. | Войчук Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
2962. | Вовк Софія Іванівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
2963. | Касько Катерина Олександрівна (Біологія, природознавство, Григорівська загальноосвітня школа) | |
2964. | Назаренко Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
2965. | Бортніцький Данило Романович (Математика, Школа №64) | |
2966. | Мікаєлян Яна Еріківна (Біологія, природознавство, філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6) | |
2967. | Левчук Юрій Вікторович (Англійська мова, Школа №66) | |
2968. | Антонов Тимур Рангінович (Математика, Школа №64) | |
2969. | Тітаренко Діана (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
2970. | Нагорний Антон (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
2971. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2972. | Савчук Софія Олександрівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
2973. | Пономаренко Максим (Англійська мова, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
2974. | Ковальчук Юрій (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
2975. | Мізунський Максим (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | |
2976. | Іванченко Іван Олексійович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
2977. | Далека Руслан (Біологія, природознавство, Летківська СЗШ I-III ст.) | |
2978. | Печевистий Артем Віталійович (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
2979. | Удодік Євгеній Андрійович (Математика, Школа №1) | |
2980. | Чумаченко Андрій (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
2981. | Кульбачна Вікторія Юріївна (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | |
2982. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
2983. | Кульбачна Вікторія Юріївна (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | |
2984. | Пидорич Валерія (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
2985. | Федін Олексій В'ячеславович (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
2986. | Пишук Сергій Сергійович (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
2987. | Мотуз Азарій - Іван Романович (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
2988. | Мельниченко Нікіта Віталійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
2989. | Мінченков Володимир (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК№2) | |
2990. | Блауцяк Анастасія Андріївна (Математика, Стрийська ЗШ І-ІІІ ст.№8) | |
2991. | Стоянов Ілля (Інформаційні технології, Авангардівський НВК) | |
2992. | Коваленко Тетяна Миколаївна (Українська мова і література, Шевченківська ЗОШ) | |
2993. | Сулима Вікторія Михайлівна (Українська мова і література, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
2994. | Волох Катерина (Українська мова і література, ЗШ № 8) | |
2995. | Підгребельна Надія Іванівна (Англійська мова, Школа №66) | |
2996. | Кульчицька Катерина Юріївна (Українська мова і література, Школа №66) | |
2997. | Тишик Максим Дмитрович (Математика, ЛНВК №24) | |
2998. | Чуба Володимир (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
2999. | Шуляк Вадим Олександрович (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
3000. | Берковська Варвара Олександрівна (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
3001. | Драна Катерина Віталіївна (Англійська мова, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3002. | Бойчук Соломія (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3003. | Гарасим Любомир (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3004. | Служенко Аліна Романівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3005. | Злобін Нестор Юрійович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | |
3006. | Суржин Михайло Андрійович (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
3007. | Літус Ева Володимирівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
3008. | Болкун Денис Михайлович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3009. | Лишенко Максим Антонович (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3010. | Бровко Денис Дмитрович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
3011. | Рибалка Катерина Русланівна (Математика, Школа №64) | |
3012. | Самарін Ярослав Віталійович (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3013. | Коваль Ігор Олександрович (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | |
3014. | Марченко Данило Дмитрович (Українська мова і література, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
3015. | Щербань Ірина (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
3016. | Бондаренко Аліса (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | |
3017. | Шелковніков Максим Костянтинович (Українська мова і література, ЗОШ №68) | |
3018. | Торяник Максим (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3019. | Мойса Софія Вадимівна (Математика, Школа №64) | |
3020. | Гаркавенко Катерина (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3021. | Бабич Олександр (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
3022. | Дяжур Софія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
3023. | Бобков Максим Константинович (Біологія, природознавство, Великодолинський НВК-ліцей) | |
3024. | Мокляк Юлія Максимівна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3025. | Борботько Денис Ігорович (Інформаційні технології, Мелітопольська гімназія № 9) | |
3026. | Третяк Меланія Вячеславівна (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
3027. | Струк Валентина Володимирівна (Математика, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
3028. | Гончаренко Вікторія (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3029. | Дутко Ксенія Олегівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
3030. | Нехай Михайло (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
3031. | Кучурка Давид (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | |
3032. | Штихаренко Анна Ігорівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3033. | Волков Максим Олександрович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3034. | Дяжур Софія Дмитрівна (Інформаційні технології, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
3035. | Пєсоцький Нікіта Валерійович (Математика, Миколай-Пільський НВК) | |
3036. | Радченко Артур Артемович (Біологія, природознавство, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | |
3037. | Максимчук Анастасія Романівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3038. | Звенигородський Назар (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
3039. | Мікаєлян Яна Еріківна (Українська мова і література, філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6) | |
3040. | Бахмет Олексій Максимович (Англійська мова, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
3041. | Хованець Анастасія Андріївна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3042. | Ангурець Матвей В'ячеславович (Англійська мова, Школа №3) | |
3043. | Пятницький Лев (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3044. | Ремньов Михайло Олексійович (Біологія, природознавство, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
3045. | Кожина Катерина Андріївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
3046. | Півоваренко катерина (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3047. | Шелест Олександра Сергіївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3048. | Нагорна Наталія (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
3049. | Пухир Олена (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3050. | Лещишин Владислав Юрійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
3051. | Міщенко Єгор (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
3052. | Беш Софія Дмитрівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
3053. | Алекперов Віталій Едуардович (Математика, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | |
3054. | Поврозник Олександра Вадимівна (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3055. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3056. | Міщенко Сніжана (Англійська мова, Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ) | |
3057. | Назаренко Олександр (Українська мова і література, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | |
3058. | Дзюбенко Даниїл Дмитрович (Математика, Енергодарський БЛ) | |
3059. | Романовський Роман Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3060. | Волков Максим Олександрович (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3061. | Кушнірук Артур Євгенович (Математика, Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
3062. | Коломоєць Олександра Володимирівна (Інформаційні технології, Солонянська СЗШ №1) | |
3063. | Якимець Ангелина Василівна (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | |
3064. | Мараховська Владислава Ігорівна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
3065. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3066. | Андрейчук Михайло Євгенович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3067. | Коваль Анна Олександрівна (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | |
3068. | Шевкунов Матвій Андрійович (Українська мова і література, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
3069. | Ковбасюк Анастасія (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
3070. | Сопрунов Андрій Едуардович (Математика, ХЛ № 89) | |
3071. | Андрущак Тетяна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
3072. | Козак Анна Андріївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 18) | |
3073. | Шеляшкова Євгенія Валеріївна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3074. | Житарюк Юрій Олександрович (Українська мова і література, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3075. | Бавикіна Ірина В'ячеславівна (Математика, Шкроботівський НВК) | |
3076. | Табак Вероніка Романівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
3077. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3078. | Бараняк Владислав Андрійович (Інформаційні технології, Берегиня) | |
3079. | Боканча Олександр (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
3080. | Плющ Ліза (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
3081. | Гвоздьов Артем Євгенович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3082. | Водоп'ян Софія Віталівна (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | |
3083. | Лупійова Єлизавета Андріївна (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3084. | Медергасова Діана (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
3085. | Гнатишин Анастасія (Математика, НВК "Всезнайко") | |
3086. | Ільницька Аліна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3087. | Бойко Вероніка (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
3088. | Пилипчук Вікторія (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3089. | Миргород Всеволод (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
3090. | Лаб'як Орест (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3091. | Генералова Дар’я Сергіївна (Біологія, природознавство, Енергодарський БЛ) | |
3092. | Белодонова София Сергеевна (Англійська мова, Школа №64) | |
3093. | Голова Анастасія (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
3094. | Чуровська Віолета (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №65) | |
3095. | Лісовський Владислав в (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
3096. | Луценко Кристина Артемівна (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
3097. | Томчук Олександр Володимирович (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | |
3098. | Сміцков Михайло (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3099. | Фаюк Юлія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
3100. | Горкун Анна Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
3101. | Шептор Вікторія Юріївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3102. | Шевчук Софія Андріївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3103. | Шелестов Артем (Математика, Технічний ліцей НТУУ "КПІ") | |
3104. | Рагозін Артем Кирилович (Українська мова і література, Полтавська гімназія №17) | |
3105. | Зубік Альбіна Олексіївна (Математика, Херсонська гімназія №1) | |
3106. | Коротнян Софія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3107. | Мосьпан Назар Андрійович (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3108. | Тучапець Микола (Інформаційні технології, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
3109. | Ребдело Александр (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3110. | Храпко Владислав Сергійович (Інформаційні технології, спеціалізована СШ № 8) | |
3111. | Масленніков Максим (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
3112. | Іваницький Тимофій Дмитрович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3113. | Басараб Тетяна Анатоліївна (Англійська мова, Гайшинське НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ") | |
3114. | Висоцька Марія Юріївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3115. | Овсянникова Єлизавета (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
3116. | Мальцев Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | |
3117. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3118. | Куруч Іван Дмитрович (Біологія, природознавство, Березинська ЗОШ) | |
3119. | Лупійова Єлизавета Андріївна (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3120. | Тернущак Андріяна Іванівна (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3121. | Гончаренко Вікторія (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3122. | Перескоцька Софія Василівна (Математика, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
3123. | Тофелюк Михайло Федорович (Англійська мова, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3124. | Кулікова Дар'я (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
3125. | Бондаренко Аліса (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
3126. | Лівий Євген Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3127. | Мамчур Олександр Вадимович (Інформаційні технології, Кам'янець-Подільська спец.школа-інт."Славутинка") | |
3128. | Щербань Ірина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | |
3129. | Дудкін Владислав Миколайович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3130. | Донченко Олександр Євгенович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3131. | Каблюк Дмитро Валерійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3132. | Кісільов Валерій Ігорович (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3133. | Гордієнко Злата (Українська мова і література, Слов'янська ЗОШ №9) | |
3134. | Литвинюк Катерина Ігорівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
3135. | Андрухів Владислав Вадимович (Математика, Школа №64) | |
3136. | Панченко Ярослав (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
3137. | Зінченко Арсеній (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
3138. | Довчунас Павло (Біологія, природознавство, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
3139. | Лівий Євген Сергійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3140. | Зозуля Микола Романович (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
3141. | Мокружицька Єва (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
3142. | Ярошко Остап Вікторович (Англійська мова, Школа №66) | |
3143. | Колосков Даниїл (Англійська мова, Школа №6) | |
3144. | Антонюк Віолетта Сергіївна (Інформаційні технології, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
3145. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3146. | Добринський Олександр Олександрович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
3147. | Мельников Нікіта Артемович (Математика, Школа № 12) | |
3148. | Шевкунов Матвій Андрійович (Математика, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
3149. | Касап Костянтин Олександрович (Математика, Школа №64) | |
3150. | Марценюк Віталіна Віталіївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3151. | Гоголь Матвій Дмитрович (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
3152. | Четверня Владислав Віталійович (Англійська мова, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3153. | Миргород Всеволод (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3154. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Інформаційні технології, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
3155. | Николенко Аліна Миколаївна (Англійська мова, ЗСШІ Хортицької національної академії) | |
3156. | Мокляк Юлія Максимівна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3157. | Покуса Тимофій (Інформаційні технології, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3158. | Осадчий Михайло Андрійович (Математика, гімназія "Скіфія") | |
3159. | Третяк Меланія Вячеславівна (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
3160. | Мартинчук Максим Олегович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3161. | Костів Вікторія Романівна (Інформаційні технології, Школа №66) | |
3162. | Міщенко Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3163. | Слюсарчук Уляна Олександрівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3164. | Калінін Нікіта Сергійович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3165. | Михайлов Владислав (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
3166. | Джуган Даніїл (Біологія, природознавство, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
3167. | Жигадло Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
3168. | Торгало Микита (Математика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
3169. | Кельвич Надія Миколаївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3170. | Дембіцький Володимир Валерійович (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
3171. | Солоненко Назар Олегович (Інформаційні технології, Полтавська гімназія №17) | |
3172. | Бас Дмитро (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | |
3173. | Циганков Максим В'ячеславович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3174. | Бас Дмитро (Інформаційні технології, Гуманітарна гімназія №23) | |
3175. | Поврозник Кирил Вадимович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3176. | Попов Олександр Сергійович (Математика, НВК Ліцей 157) | |
3177. | Назаренко Олександр (Математика, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | |
3178. | Харламова Ольга Володимирівна (Інформаційні технології, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
3179. | Гавриленко Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3180. | Цвик Софія Андріївна (Математика, Школа №1) | |
3181. | Андрикевич Марія Дмитрівна (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
3182. | Говорунов Илья (Математика, НВК-ліцей №100) | |
3183. | Новаківська Карина Романівна (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
3184. | Якименко Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3185. | Трет’як Альона Євгенівна (Математика, Школа №64) | |
3186. | Бессонова Вікторія (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
3187. | Біденко Роман Олександрович (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №28) | |
3188. | Фесенко Денис (Математика, Школа №17) | |
3189. | Рабченюк Богдан Володимирович (Українська мова і література, Школа №66) | |
3190. | Маякін Павло Євгенійович (Англійська мова, ОНВК №67) | |
3191. | Книжник Катерина Дмитрівна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3192. | Дуцька Катерина Романівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3193. | Куртяк Роман Ростиславович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
3194. | Філіштинський Олексій (Математика, Одеська ЗОШ № 56) | |
3195. | Нікулін Даніл (Інформаційні технології, Херсонська гімназія №1) | |
3196. | Кізенко Катерина Іваніва (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | |
3197. | Мартинець Антон Сергійович (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
3198. | Северин Олександр (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3199. | Новосельська Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
3200. | плющ Анна (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | |
3201. | Служава Анна Сергіївна (Математика, Скребишівська ЗОШ) | |
3202. | Дюдюк Максим Ігоревич (Українська мова і література, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
3203. | Ниник Захар (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3204. | Голубєв Роман Андрійович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | |
3205. | Іваничко Марко (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
3206. | Дубовий Ілля Олександрович (Англійська мова, НВО СЗНЗ І ст.Гармонія - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ Контакт) | |
3207. | Горошко Дарія Дмитрівна (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
3208. | Кузьменко Надія Казимирівна (Українська мова і література, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
3209. | Гузенко Майя (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
3210. | Нагурний Андрій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3211. | Чокова Тетяна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3212. | Мізерна Поліна Романівна (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3213. | Дубиніна Варвара Вадимівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
3214. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3215. | Сазонова Єлизавета (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3216. | Калінін Нікіта Сергійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3217. | Придатко Діана Андріївна (Інформаційні технології, Краснопільський НВК) | |
3218. | Довгопол Егор Юрійович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3219. | Карамавров Олександр Вікторович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
3220. | Цимбалюк Денис (Математика, Луцька гімназія №18) | |
3221. | Пінчук Катерина Юріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3222. | Щупак Тимур (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
3223. | Тимофеєва Поліна (Математика, Луцька гімназія №18) | |
3224. | Потапенко Аріна (Англійська мова, НВК № 108) | |
3225. | Філіппов Тимофій (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
3226. | Лє Вієт Лінь Хань (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3227. | Дідик Богдан (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3228. | Нічіпоров Микола Віталійович (Математика, ОНВК №67) | |
3229. | Саласін Федір (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3230. | Коваленко Софія Василівна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3231. | Буткевич Валентин Олександрович (Інформаційні технології, Орв'яницький НВК) | |
3232. | Олефір Христина Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
3233. | Басовська Єлизавета Ярославівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
3234. | Гаврилюк Андрій Андрійович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3235. | Костюк Артем (Математика, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | |
3236. | Гордієнко Валентин Євгенійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
3237. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3238. | Гарасим Мирослава (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3239. | Кімнатна Каміла Владиславівна (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | |
3240. | Бурдейна Марина (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №65) | |
3241. | Шеховцов Владислав (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3242. | Гаврилюк Данило (Математика, Луцька гімназія №18) | |
3243. | Черевашко Дарина (Математика, Школа №6) | |
3244. | Гільченко Богдан Валерійович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
3245. | Троянський Давид (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | |
3246. | Торяник Максим (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3247. | До Хань Лінь (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3248. | Погорєлова Світлана Сергіївна (Математика, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
3249. | Невиданчук Владислав Сергійович (Англійська мова, Новокалинівський НВК) | |
3250. | Суслов Михайло Віталійович (Біологія, природознавство, HBK №139) | |
3251. | Бєлоус Олександр Олексійович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 9 - спеціалізована школа") | |
3252. | Шапран Артем Олександрович (Математика, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
3253. | Демчик Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | |
3254. | Гузюк Богдана (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
3255. | Головата Анастасія (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3256. | Колянковський Тарас Тарасович (Українська мова і література, Школа №66) | |
3257. | Гнатишин Михайло (Українська мова і література, НВК "Всезнайко") | |
3258. | Димов Володимир Сергійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3259. | Бойко Богдана Олександрівна (Англійська мова, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
3260. | Румлянський Максим Сергiйович (Математика, Одеський НВК № 90) | |
3261. | Тригуб Євген Віталійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3262. | Пономарьова Світлана (Англійська мова, Школа №6) | |
3263. | Бойко Нікіта Андрійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3264. | Коломієць Єгор Ігорович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3265. | Комарова Анна (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | |
3266. | Трикозенко Аліна Віталіївна (Математика, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3267. | Швець Наталія (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
3268. | Макарук Антон Миколайович (Українська мова і література, Погибляцький НВК) | |
3269. | Ритова Поліна (Українська мова і література, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | |
3270. | Ренькас Альберт (Інформаційні технології, Гуманітарна гімназія №23) | |
3271. | Стулень Альбіна Олегівна (Математика, Стульневський НВК) | |
3272. | Лє Вієт Лінь Хань (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3273. | Калініна Іванна Ігорівна (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
3274. | Гордієнко Злата (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | |
3275. | Похилко Анастасія (Англійська мова, Школа №6) | |
3276. | Кульчицька Катерина Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | |
3277. | Табак Вероніка Романівна (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
3278. | Вискубова Дар'я (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3279. | Луценко Кристина Артемівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
3280. | Бондар Дмитро Олександрович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3281. | Ракзін Нікіта Юрійович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
3282. | Усата Анастасія (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
3283. | Дуйко Святослав (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3284. | Бельніцький Денис Олександрович (Математика, Тихівська ЗОШ) | |
3285. | Михайлов Владислав (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
3286. | Волкова Кристина Сергіївна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
3287. | Фартушна Вероніка Сергіївна (Інформаційні технології, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
3288. | Кошлатий Святослав Владиславович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3289. | Демченко Артем Миколайович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3290. | Міропольська Міра (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3291. | Холодов Олександр (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3292. | Наконечна Ангеліна Михайлівна (Математика, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3293. | Іващенко Тимофій Олександрович (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | |
3294. | Номоконова Софія Павлівна (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3295. | Підгребельна Софія Іванівна (Англійська мова, Школа №66) | |
3296. | Знак Анастасія (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | |
3297. | Онисько Сергій Васильович (Біологія, природознавство, Уторопське НВО) | |
3298. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | |
3299. | Осипян Анна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3300. | Макарова Ірина Володимирівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3301. | Друзь Юлія Олександрівна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
3302. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3303. | Цибур Софія Володимирівна (Англійська мова, Школа №66) | |
3304. | Маліборський Давід (Англійська мова, Світловодська школа - інтернат№2) | |
3305. | Мінченков Володимир (Українська мова і література, Благовіщенський НВК№2) | |
3306. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Школа №3) | |
3307. | Михайленко Максим Олексійович (Інформаційні технології, Школа №6) | |
3308. | Гудей Марія (Математика, Авангардівський НВК) | |
3309. | Хахалєва Вероніка (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
3310. | Усата Анастасія (Англійська мова, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
3311. | Ломіковський Юрій (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3312. | Петренко Олексій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3313. | Шеремет Владислав (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
3314. | Северин Олександр (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3315. | Давиденко Єлизавета Максимівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
3316. | Зуб Сергій (Інформаційні технології, Херсонська гімназія №1) | |
3317. | Домальчук Андрій Сергійович (Українська мова і література, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
3318. | Омельчук Дарина Миколаївна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
3319. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Англійська мова, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3320. | Шилова Евеліна (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
3321. | Косюк Яна Костянтинівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3322. | Дудля Дарина Юріївна (Англійська мова, Андріївська СРШ) | |
3323. | Жовтяк Велислав (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3324. | Бербега Софія СергіЇвна (Українська мова і література, Школа №64) | |
3325. | Довчунас Павло (Англійська мова, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
3326. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3327. | Павлишин Олег Васильович (Англійська мова, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
3328. | Терзі Аліна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
3329. | Кук Дана Олексіївна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3330. | Підгаєць Артем (Англійська мова, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
3331. | Верієнко Віталіна (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
3332. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Інформаційні технології, Школа №17) | |
3333. | Скулінець Даніл (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
3334. | Ільницький Марко (Інформаційні технології, СЗШ № 99) | |
3335. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Інформаційні технології, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
3336. | Коломієць Артем Олександрович (Математика, Житомирська ЗОШ№10) | |
3337. | Назаренко Олександр (Біологія, природознавство, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | |
3338. | Головчак Марина (Біологія, природознавство, Пісківська загальноосвітня школа) | |
3339. | Ласкава (Інформаційні технології, Маріупольська СШ №4) | |
3340. | Ярова Дарина (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
3341. | Погребняк Олена Дмитрівна (Математика, Навчально-виховний комплекс селища Нове) | |
3342. | Пікуль Роман Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3343. | лановой тимур сергеевич (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3344. | Шевкунов Матвій Андрійович (Англійська мова, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
3345. | Друзь Юлія Олександрівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
3346. | Мланарський Ілля (Математика, ЗОШ №11) | |
3347. | Ніценко Заріна Олександрівна (Математика, спеціалізована школа № 3) | |
3348. | Андрейчук Михайло Євгенович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3349. | Старіков Назар (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | |
3350. | Мартинюк Ілля Євгенович (Українська мова і література, Школа-дитячий садок) | |
3351. | Алюшин Георгій Олегович (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | |
3352. | Гарг Аліша Бірендерівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3353. | кравченко іван сергійович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
3354. | Скільський Остап Михайлович (Українська мова і література, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
3355. | Рогозін Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | |
3356. | Баліцкий Кузьма Русланович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3357. | Малий Анастасій Павлович (Інформаційні технології, Тетильківський НВК) | |
3358. | Косенко Максим Олександрович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3359. | Шитко Аріна (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3360. | Дабіжа Олександра Юріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3361. | Добровольський Вадим В'ячеславович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
3362. | Колосков Даниїл (Інформаційні технології, Школа №6) | |
3363. | Олефір Христина Олександрівна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
3364. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3365. | Харламова Ольга Володимирівна (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
3366. | Олійник Софія (Математика, ЗШ № 8) | |
3367. | Сороковський Іван Сергійович (Українська мова і література, Херсонський НВК №48) | |
3368. | Лобач Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
3369. | Серенчиш Валерій Золтанович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3370. | Мудрий Віктор Олександрович (Англійська мова, Школа № 12) | |
3371. | Прилипчук Марія Олександрівна (Англійська мова, Люботинська гімназія №1) | |
3372. | Буткевич Валентин Олександрович (Математика, Орв'яницький НВК) | |
3373. | Мостовий Мартин Романович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
3374. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3375. | Невмержицька Марія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3376. | Олексійко Христина (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3377. | Ачілов Сергій Сергійович (Англійська мова, Віньковецький НВК Гімназія) | |
3378. | Суржин Михайло Андрійович (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
3379. | Шахрай Софія Євгенівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3380. | Храпко Владислав Сергійович (Англійська мова, спеціалізована СШ № 8) | |
3381. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Українська мова і література, Житомирська ЗОШ№10) | |
3382. | Поляк Наталія Сергіївна (Українська мова і література, Маловодянська ЗШ) | |
3383. | Шапаренко Руслана Русланівна (Математика, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
3384. | Сергеєв Єгор Віталійович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
3385. | Косячко Діана Валеріївна (Інформаційні технології, Григорівська загальноосвітня школа) | |
3386. | Гринчишин Діана (Математика, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | |
3387. | Гавріляк Ондраш Іванович (Математика, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
3388. | Мельник Анна (Англійська мова, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | |
3389. | Новаківська Анастасія Андріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3390. | Березенський Олександр Ярославович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3391. | Шумик Аміна Володимирівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3392. | Верис Дмитро (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
3393. | Починок Марія Владиславівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
3394. | Шеляшкова Євгенія Валеріївна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3395. | Карачун Вікторія Володимирівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
3396. | Ращенко Ростислав Олегович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
3397. | Гуртовенко Єлізавєта Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
3398. | Діус Владислав Юрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3399. | Москаленко Лія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
3400. | Відіборенко Ярослава (Англійська мова, Школа №6) | |
3401. | Петров Анатолій Анатолійович (Англійська мова, Любимівський НВК) | |
3402. | Чайка Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3403. | Куруч Софія Дмитрівна (Математика, Березинська ЗОШ) | |
3404. | Романюк Денис (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
3405. | Назарчук Вікторія (Українська мова і література, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
3406. | Шаварикіна Каміла Олександрівна (Інформаційні технології, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | |
3407. | Фірман Дана Тарасівна (Українська мова і література, Школа №66) | |
3408. | Лопушинський Сергій (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
3409. | Іванова Дар'я (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | |
3410. | Макошенець Богдан Русланович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3411. | Миценко Кіра Олексіївна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | |
3412. | Драна Катерина Віталіївна (Інформаційні технології, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3413. | Кондратюк Євгеній (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3414. | Солоняк Роман Сергійович (Біологія, природознавство, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3415. | Тесленко Аліна (Біологія, природознавство, Світловодська школа - інтернат№2) | |
3416. | Лахно Дар'я (Англійська мова, Знам'янська ЗШ) | |
3417. | Голова Анастасія (Українська мова і література, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
3418. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3419. | Загурський Арсеній Павлович (Англійська мова, ЗОШ І ст. м. Городка) | |
3420. | Бережок Владислав Петрович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | |
3421. | Софія Лемех (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | |
3422. | Герасимець Григорій Ярославович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
3423. | Сівцова Вікторія Євгеніївна (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
3424. | Ситник Яна (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
3425. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Математика, Березанський НВК) | |
3426. | Глушнюк Вікторія Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3427. | Хитущенко Євгеній Романович (Біологія, природознавство, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
3428. | Шаргородський Вадим Андрійович (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
3429. | Чумаченко Поліна Юріївна (Інформаційні технології, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3430. | Кириченко Артем Максимович (Біологія, природознавство, Школа №28) | |
3431. | Шевченко Ольга Юріївна (Математика, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | |
3432. | Онищенко Марія (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
3433. | Старіков Назар (Математика, Чугуївський НВК №6) | |
3434. | Карачун Вікторія Володимирівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
3435. | Жукова Діана Сергіївна (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський НВК) | |
3436. | Підгаєць Артем (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
3437. | Виноградов Данило Юрійович (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
3438. | Шелестенко Марина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3439. | Демко Златослава Сергіївна (Українська мова і література, Школа №64) | |
3440. | Зубаева Олександа Яославівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
3441. | Селькова Єлизавета Сергіївна (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
3442. | Топчій Назар Олександрович (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
3443. | Комендант Даніїл (Біологія, природознавство, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3444. | Каленіченко Євген (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | |
3445. | Строев Михаил (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
3446. | Загоруйко Іванна Петрівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3447. | Коваленко Артур Русланович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3448. | Марченко Олександр (Українська мова і література, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
3449. | Круликівський Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3450. | Тишик Максим Дмитрович (Англійська мова, ЛНВК №24) | |
3451. | Булак Микита Віталійович (Біологія, природознавство, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3452. | Коломеєць Володимир (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3453. | Кошелєва Тетяна (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
3454. | Кулеш Артем Євгенович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3455. | Максименко Крістіна Олександрівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3456. | Юрочко Назар Андрійович (Математика, Школа №66) | |
3457. | Луценко Кристина Артемівна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
3458. | Косовська Вероніка Русланівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3459. | Мартинова Кристина Віталіївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3460. | Косяк Софія (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
3461. | Станко Максим (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | |
3462. | Пронкін Лев Володимирович (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
3463. | Рибалко Денис Володимирович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3464. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Математика, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
3465. | Стогнiэнко Веронiка Юрiiвна (Математика, Перша міська гімназія) | |
3466. | Литовченко Аліса (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
3467. | Буртова Владислава (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | |
3468. | кравченко іван сергійович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
3469. | Іващенко Максим Денисович (Англійська мова, Школа №6) | |
3470. | Ярова Крістіна Василівна (Математика, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3471. | Лионг Туан Хоа (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3472. | Терзі Аліна (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
3473. | Король Варвара Русланівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
3474. | Коротнян Софія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3475. | Максименко Ілля Володимирович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3476. | Іванчук Роман Віталійович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3477. | Борщавецкая Анна Дмитриевна (Англійська мова, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3478. | Шагута Володимир Олександрович (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
3479. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
3480. | Івашинюта Марія Юріївна (Біологія, природознавство, Пісківська загальноосвітня школа) | |
3481. | Киченко (Інформаційні технології, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
3482. | Ніколенко Олександра (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
3483. | Присяжнюк Сергій (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
3484. | Радюк Давид (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3485. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3486. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3487. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Математика, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
3488. | Бондарук Денис Максимович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3489. | Федоренко Катерина (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3490. | Орищак Денис (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
3491. | Кузьміна Анастасія Володимирівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3492. | Горусева Олександра Русланівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
3493. | Стецюк Ілля Ігорович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3494. | Сапронова Софія Костянтинівна (Біологія, природознавство, Добровільський НВК) | |
3495. | Івашинюта Марія Юріївна (Українська мова і література, Пісківська загальноосвітня школа) | |
3496. | Солод Євгеній Андрійович (Англійська мова, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3497. | Фізер Костянтин (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3498. | Парчевський Євгеній (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
3499. | Бутинський Богдан Васильович (Біологія, природознавство, Бродівська ЗОШ №3) | |
3500. | Генсьор Захар Васильович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3501. | Глабець Богдана Ігорівна (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
3502. | Нікітін Роман Юрійович (Математика, Берегиня) | |
3503. | Велінов Нікіта (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3504. | Сухомлинов Михайло Максимович (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | |
3505. | Хопта Артем (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3506. | Бойко Юлія Володимирівна (Біологія, природознавство, ЛНВК) | |
3507. | Яндюк Данило (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3508. | Зарванська Єлєна Іванівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3509. | Притула Марія Олександрівна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
3510. | Гаркавенко Катерина (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3511. | Рассоха Марія Олексіївна (Англійська мова, Світлодарський НВК) | |
3512. | Третьякова Дар'я (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3513. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3514. | Журов Максим Сергійович (Англійська мова, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | |
3515. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3516. | Чумак Артем Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3517. | Ларченко Анастасiя (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3518. | Чижевський Віктор Васильович (Математика, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
3519. | Хитущенко Євгеній Романович (Математика, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
3520. | Пацай Ольга (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3521. | Усата Анастасія (Математика, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
3522. | Воропаєв Нікіта (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
3523. | Товтин Святослав Степанович (Англійська мова, Берегиня) | |
3524. | Занько Дем'ян Андрійович (Англійська мова, Школа №66) | |
3525. | Мельник Ангеліна Андріївна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
3526. | Кійко Наталія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3527. | Федоров Олександр (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3528. | Сергеєв Єгор Віталійович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3529. | Фаєд Айман ахмедович (Математика, Бучанська ЗОШ №3) | |
3530. | Мирошниченко Юлія Станіславівна (Українська мова і література, Шарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради) | |
3531. | Чечерінда Богдан (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3532. | Кислий Богдан Олександрович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
3533. | Ориняк Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3534. | Ситнік Олексій Дмитрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
3535. | Доценко Максим Сергійович (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
3536. | Чернов Єгор Володимирович (Математика, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | |
3537. | Колесніков Іван (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
3538. | Мусатова Поліна (Біологія, природознавство, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
3539. | Дробот Матвій (Англійська мова, ЛНВК) | |
3540. | Дуляба Лада (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
3541. | Долуман Артем Вікторович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
3542. | Бабич Сергій Миколайович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
3543. | Міщенко Артем Олександрович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3544. | Цимбала Максим Юрійович (Математика, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
3545. | Андрєєв Андрій Олександрович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | |
3546. | Дяжур Софія Дмитрівна (Математика, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
3547. | Адаменко Арсен (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | |
3548. | Шатрук Кирило Миколайович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
3549. | Петровець Катерина Сергіївна (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
3550. | Шапран Артем Олександрович (Англійська мова, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
3551. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Українська мова і література, Березанський НВК) | |
3552. | Омельчук Дарина Миколаївна (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
3553. | Гарбар Карина Вадимівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3554. | Воробей Ярема Миколайович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
3555. | Дуднік Ангеліна Юрїївна (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
3556. | Блош Матвій Захарович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3557. | Каплюченко Андрій романович (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
3558. | Бурмістров Олексій (Математика, Спеціалізована школа №173) | |
3559. | Колмиченко Ілля (Англійська мова, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3560. | Коваленко Софія Василівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3561. | Омельченко Максим (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
3562. | Гембар Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Красногірська ЗШ) | |
3563. | Тітаренко Діана (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
3564. | Стахів Владислав Романович (Англійська мова, Школа №66) | |
3565. | Коровинська Поліна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
3566. | Голобородько (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3567. | Холявко Марія (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | |
3568. | Самойленко Олександр (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3569. | Новосад Софія (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
3570. | Шаганець Софія Василівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3571. | Осташук Андрій Васильович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
3572. | Поврозник Валерія Вадимівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3573. | Семененко Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
3574. | Куруч Софія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Березинська ЗОШ) | |
3575. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3576. | Ільницький Марко (Біологія, природознавство, СЗШ № 99) | |
3577. | Ушакова Векроніка Анатоліївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
3578. | Ніколаєва Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
3579. | Гончарук Катерина (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
3580. | Костів Вікторія Романівна (Українська мова і література, Школа №66) | |
3581. | Мізерна Поліна Романівна (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3582. | Пронін Богдан Олександрович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3583. | Луценко Ірина (Українська мова і література, Школа №17) | |
3584. | Василенко Олександр (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
3585. | Пишук Сергій Сергійович (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
3586. | Чернега Софія Олександрівна (Англійська мова, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
3587. | Федоренко Трофім (Інформаційні технології, Павлоградська ЗШ № 17) | |
3588. | Бойко Богдана Олександрівна (Українська мова і література, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
3589. | Колосівський Андрій Васильович (Українська мова і література, Школа №66) | |
3590. | Булка Остап Іванович (Українська мова і література, Глиницький НВК) | |
3591. | Власов Володимир (Математика, НВК "Любисток") | |
3592. | Баранюк Марія Віталіївна (Англійська мова, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3593. | діденко назар олексійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3594. | Дмитрук Дарина (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
3595. | Малик Єва Олександрівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3596. | Кожина Катерина Андріївна (Українська мова і література, Школа №64) | |
3597. | Лев Ткачук (Математика, ThinkGlobal) | |
3598. | Адамович Михайло Петрович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3599. | Чоповська Поліна (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | |
3600. | Теляшенко Ярослав (Інформаційні технології, ЦДЮТ №3) | |
3601. | Нетреба Ейліна (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
3602. | Потапенко Дар'я Володимирівна (Українська мова і література, Школа №3) | |
3603. | Домальчук Юлія Олександрівна (Українська мова і література, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
3604. | Айбабін Георгій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3605. | Фасолько Станіслав Іванович (Біологія, природознавство, Кутівська ЗОШ І ст.) | |
3606. | Мартиненко Назар Віталійович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3607. | Булига Дмитро Юрійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3608. | Гаркавенко Таїсія Валеріївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3609. | Бублик Єгор (Англійська мова, Світловодська школа - інтернат№2) | |
3610. | Семикіна Анна Олексіївна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3611. | Колобов Григорій (Математика, КЗО ДМСШ №144) | |
3612. | Мудрий Михайло Олександрович (Українська мова і література, Школа № 12) | |
3613. | Вдовенко Дар`я (Математика, Люботинська гімназія №1) | |
3614. | Бондарчук Роман Олександрович (Українська мова і література, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3615. | Луганський Владислав (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
3616. | Гула Данило Андрійович (Математика, Школа №66) | |
3617. | Доменті Мар яна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | |
3618. | Бровко Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
3619. | Несіна Тетяна Сергіївна (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
3620. | Коломієць Єгор Ігорович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
3621. | Ткаченко Валерія Євгеніївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
3622. | Мороз Ігор Олегович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3623. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3624. | Сергієнко Мілана (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | |
3625. | Руденко Анастасія Геннадіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3626. | Корецький Михайло Андрійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3627. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3628. | Вдовиченко Андрій Олегович (Математика, Шевченківська ЗОШ) | |
3629. | Цимбалюк Денис (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
3630. | Гасюк Ангеліна Русланівна (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | |
3631. | Якименко Єлизавета Олександрівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3632. | Лагно Єгор Сергійоваич (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
3633. | Андрєєва Валерія (Англійська мова, Школа №6) | |
3634. | Лоєнко Денис Вікторович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
3635. | Лаптєв Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3636. | Тишкова Аліса Андріївна (Українська мова і література, ДНЗ "Михайлівське ВПУ) | |
3637. | Сухомлинов Михайло Максимович (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | |
3638. | Пономаренко Максим (Біологія, природознавство, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3639. | Мурлян Андрій Валерійович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3640. | Захаров Артур Валерійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3641. | Бойко Артем Олександрович (Математика, Андріївська СРШ) | |
3642. | Макаров Сергій Ігорович (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | |
3643. | Бай-Пономарьова Вікторія (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
3644. | Федорченко Єгор (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3645. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3646. | Лев Ткачук (Англійська мова, ThinkGlobal) | |
3647. | Купрін Матвій Володимирович (Українська мова і література, Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | |
3648. | Сиротюк Дем'ян Віталійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
3649. | Фурсова Василиса Андріївна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3650. | Куруч Іван Дмитрович (Інформаційні технології, Березинська ЗОШ) | |
3651. | Кваніна Ангеліна (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3652. | Кислий Богдан Олександрович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
3653. | Глова Маркіян Васильович (Біологія, природознавство, Новояворівська ЗОШ) | |
3654. | Осіпов Ілля Андрійович (Математика, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
3655. | Сєміков Гліб (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
3656. | Тарасовець Діана Анатоліївна (Біологія, природознавство, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3657. | Цибур Софія Володимирівна (Інформаційні технології, Школа №66) | |
3658. | Войтанович Ілля Андрійович (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
3659. | Любежанін Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
3660. | Гончар Дар`я (Українська мова і література, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
3661. | Сєніна Анастасія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3662. | Коваленко Аліна (Математика, ЗОШ №11) | |
3663. | Поврозник Кирил Вадимович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3664. | Булига Дмитро Юрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3665. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3666. | Попович Софія Михайлівна (Математика, Григорівська загальноосвітня школа) | |
3667. | Несіна Тетяна Сергіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
3668. | Білик Анна Андріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3669. | Герасименко Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 180) | |
3670. | Каменських Гліб Юрійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
3671. | Білас Діана (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3672. | Остроух Павло Володимирович (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | |
3673. | Івахнюк Крістіна (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
3674. | Ребров Євген (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
3675. | Адаменко Арсен (Математика, ХЗОШ № 51) | |
3676. | Румлянський Максим Сергiйович (Інформаційні технології, Одеський НВК № 90) | |
3677. | Король Денис Андрійович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3678. | Ниш Поліна (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | |
3679. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Українська мова і література, Школа №64) | |
3680. | Кузнецов Богдан (Математика, ХЛ № 89) | |
3681. | Фартушна Вероніка Сергіївна (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
3682. | Хуссіан Айша (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
3683. | Черенов Святослав Ігорович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
3684. | Тронько Олександр Олександрович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3685. | Носова Юлія Борисівна (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
3686. | Пакіж Діана Романівна (Інформаційні технології, Дорогівська ЗОШ) | |
3687. | Опицько Валерія Євгенівна (Українська мова і література, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
3688. | Бугаєнко Олексій (Інформаційні технології, СШ №189 Київ) | |
3689. | Корепанов Микола Михайлович (Інформаційні технології, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3690. | Удовицька Софія Олександрівна (Математика, Ліцей № 4) | |
3691. | Каба Анастасія Богданівна (Англійська мова, Школа №66) | |
3692. | Білас Діана (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
3693. | Гордєєва Ангеліна Олександрівна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
3694. | Білокоз Ольга (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3695. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
3696. | Троянов Михайло (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | |
3697. | Майстренко Софія (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3698. | Колесников Ярослав Андрійович (Математика, гімназія "Скіфія") | |
3699. | Велінов Нікіта (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3700. | Хузам Марія Самерівна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
3701. | Струк Валентина Володимирівна (Українська мова і література, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
3702. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | |
3703. | Пустовойтов Артем Вікторович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3704. | Мороз Любов Іванівна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 67) | |
3705. | Мельниківський Андрій Андрійович (Інформаційні технології, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
3706. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Математика, Солонянська СЗШ №1) | |
3707. | Шинкаренко Єгор Микитович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3708. | Басич Олександр Павлович (Українська мова і література, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
3709. | Домоцький Владислав Олександрович (Математика, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
3710. | Шевчук Катерина (Українська мова і література, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
3711. | Вересюк Надія (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
3712. | Зінченко Тетяна Андріївна (Математика, Світлодарський НВК) | |
3713. | Брень Софія Юріївна (Українська мова і література, Школа №66) | |
3714. | Звекова Дарина (Англійська мова, КЗО СЗШ №135) | |
3715. | Бала Олена Тарасівна (Українська мова і література, Новояворівська ЗОШ) | |
3716. | Боровський Артем (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3717. | Радюк Уляна Олександрівна (Математика, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
3718. | Білокоз Ольга (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3719. | Білополенко Ярослав (Англійська мова, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3720. | Дзебчук Сергій (Інформаційні технології, Надвірнянський коледж НТУ) | |
3721. | Брошко Марія Ігорівна (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | |
3722. | Майстренко Софія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3723. | Лецик Анастасія Олегівна (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
3724. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Українська мова і література, САТШ № 203) | |
3725. | Медергасова Діана (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
3726. | у (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
3727. | Боднарчук Софія Віталіївна (Українська мова і література, Школа №6) | |
3728. | Ревак Павло (Українська мова і література, Дрогобицька ЗОШ № 9) | |
3729. | Царан Кароліна Андріївна (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | |
3730. | Дзуман Вероніка (Математика, Летківська СЗШ I-III ст.) | |
3731. | Мойсейченко Микита Сергійович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
3732. | Мудрий Ярослав Олександрович (Математика, Школа № 12) | |
3733. | Стрільчук Олександр Володимирович (Біологія, природознавство, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
3734. | Мартиняк Марина (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
3735. | Яковенко Артем Сергійович (Українська мова і література, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | |
3736. | Шумак Владислав Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
3737. | Севідова Анастасія Миколаївна (Українська мова і література, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
3738. | Зіменко Олександра Андріївна (Інформаційні технології, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3739. | Бондар Матвій Юрійович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
3740. | Новіков Микита Євгенович (Математика, Бучанська ЗОШ №3) | |
3741. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Англійська мова, Березанський НВК) | |
3742. | Грибко Богдан Ігорович (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
3743. | Пригарська Ілона Дмитрівна (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
3744. | Лимар Аделіна Віталіївна (Українська мова і література, Світлодарський НВК) | |
3745. | Локоть Олександр Богданович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3746. | Кравець Єлизавета (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3747. | Найда Максим Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3748. | Хоменко Маргарита (Українська мова і література, БСШ І-ІІІ ст. №7) | |
3749. | Горгут Ольга Олександрівна (Українська мова і література, Школа №66) | |
3750. | Іванова Анастасія (Інформаційні технології, НВК "Святошиньска гімназія") | |
3751. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3752. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Математика, Школа №64) | |
3753. | Василевський Єгор (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
3754. | Яковлева Ксенія Сергіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
3755. | Тригуб Євген Віталійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
3756. | Хула Ярослав Вадимович (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3757. | Войчук Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Школа №6) | |
3758. | Грималюк Іван (Математика, Надвірнянський коледж НТУ) | |
3759. | Хібо Сіваль Хозанович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
3760. | Пантюшенко Дар'я Антонівна (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3761. | Мардаревич Святослав Григорович (Інформаційні технології, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
3762. | Коротенко Софія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
3763. | Слюсаренко Єгор Олександрович (Англійська мова, СЗШ № 42) | |
3764. | Романюк Артем Віталійович (Математика, Миколай-Пільський НВК) | |
3765. | Лагутін Віталій (Інформаційні технології, ЗОШ №68) | |
3766. | Токар Нікіта (Математика, Школа №64) | |
3767. | Кириченко Артем Максимович (Англійська мова, Школа №28) | |
3768. | Бак Роман-Микола (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
3769. | Бадашко Арсеній (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
3770. | Самойленко Олександр (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3771. | Нощенко Аріна (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3772. | Шолпан Єгор (Біологія, природознавство, ЗОШ №11) | |
3773. | Гармаш Катерина Олександрівна (Англійська мова, Новоайдарська школа-гімназія) | |
3774. | Васьків Назарій Євгенович (Інформаційні технології, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
3775. | Рекало Максим Олександрович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3776. | Черкавська Марія Олександрівна (Українська мова і література, Вергунівська ЗОШ I-III ст.) | |
3777. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
3778. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | |
3779. | Полтавець Владислав Дмитрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3780. | Самотей Софiя Богданiвна (Англійська мова, Школа №64) | |
3781. | Шеховцов Владислав (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3782. | Юженко Олександр Олександрович (Англійська мова, Дніпродзержинський НВК №25 "Волошка") | |
3783. | Медергасова Діана (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
3784. | Думанська Христина Ігорівна (Англійська мова, Школа №66) | |
3785. | Танонин Михаил Сергеевич (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
3786. | Зайцева Марія (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | |
3787. | Бочаров Данило Олегович (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
3788. | Сербіна Марина (Математика, Криворізька ЗОШ №102) | |
3789. | Петрова Ярина (Математика, Гімназія) | |
3790. | Кулик Андрій Святославович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
3791. | Садовський Макар (Математика, Луцька гімназія №18) | |
3792. | Полтавець Владислав Дмитрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3793. | Мінаков Олексій Іванович (Англійська мова, Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3794. | Попова Дар'я Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
3795. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
3796. | Свердликівська Дарія Вікторівна (Інформаційні технології, Красногірська ЗШ) | |
3797. | Мартинюк Ілля Євгенович (Інформаційні технології, Школа-дитячий садок) | |
3798. | Павлик Даніїл (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3799. | Софія Ткачук (Українська мова і література, ThinkGlobal) | |
3800. | Пугачов Іван Олексійович (Біологія, природознавство, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | |
3801. | Гришко Єва Миколаївна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
3802. | Язан Денис (Українська мова і література, Школа №6) | |
3803. | діденко назар олексійович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3804. | Коломеєць Володимир (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3805. | Порумб Антон (Українська мова і література, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3806. | Залива Олена В'ячеславівна (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
3807. | Адаменко Ксенія Олегівна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3808. | Сіньковський Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Бакшанський НВК) | |
3809. | Хула Ярослав Вадимович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3810. | Братель Роман Сергійович (Англійська мова, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3811. | Номоконова Софія Павлівна (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3812. | Бадейнова Софія (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3813. | Амброзяк Діма (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
3814. | Петровський Назар Трасович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
3815. | Горусева Олександра Русланівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
3816. | Попович Маркіян Орестович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
3817. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Любимівський НВК) | |
3818. | Баранов Станіслав Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
3819. | Скоробогатова Валерія Тарасівна (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
3820. | Трескот Вадим Ігорович (Інформаційні технології, Сокальська гімназія) | |
3821. | Борис Савчишин (Біологія, природознавство, ThinkGlobal) | |
3822. | Котляр Карина Андріївна (Інформаційні технології, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
3823. | Левченко Владислав Романович (Математика, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3824. | Перець Анастасія Григорівна (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3825. | Опанасюк Анна (Біологія, природознавство, Пісківська загальноосвітня школа) | |
3826. | Сімаков Олександр Володимирович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3827. | Степанова Дар'я (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | |
3828. | Лещук Роман (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
3829. | Ребров Євген (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
3830. | Забелло Анастасія (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
3831. | Захарчук Олеся (Інформаційні технології, Надвірнянський коледж НТУ) | |
3832. | Недашківська Вікторія (Біологія, природознавство, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | |
3833. | Сергієнко Данило (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
3834. | Мартиняк Артем (Українська мова і література, ЛНВК) | |
3835. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Українська мова і література, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | |
3836. | Гарус Данило Андрійович (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
3837. | Кочубей Кіріл (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №59) | |
3838. | Стасенко Катерина Сергіївна (Інформаційні технології, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3839. | Зубаева Олександа Яославівна (Математика, Школа №66) | |
3840. | Сочикан (Інформаційні технології, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
3841. | Дужа Ярина Петрівна (Математика, Рава-Руська ЗОШ №1) | |
3842. | Олексієнко Валентина Андріївна (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | |
3843. | Климчук Микола (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | |
3844. | Чернявський Андрій Олегович (Математика, Криворізька ЗОШ №15) | |
3845. | Боканча Владислав (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
3846. | П'ятковський Олександр Іванович (Біологія, природознавство, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3847. | Родіонов Михайло Вячеславович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3848. | Хомченков Павло Денисович (Англійська мова, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | |
3849. | Козарев Дамір Леонідович (Англійська мова, ОНВК №67) | |
3850. | Челла Еудженіо (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | |
3851. | Пугачов Іван Олексійович (Інформаційні технології, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | |
3852. | Кожина Катерина Андріївна (Математика, Школа №64) | |
3853. | Гаврилюк Захар (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
3854. | Заїка Владислава Олегівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3855. | Карасьова Єва Олексіївна (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
3856. | Чайка Олександра Миколаївна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
3857. | Липова Аліна Юріївна (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
3858. | Левченко Владислав Романович (Біологія, природознавство, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | |
3859. | Захарченко Євгеній Віталійович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
3860. | Колісник Ілля Вадимович (Математика, КЗ "Первозванівське НВО") | |
3861. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3862. | Хахлюк Марія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3863. | Малюкова Марія Олегівна (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
3864. | Малін Ярослав Олександрович (Інформаційні технології, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
3865. | Удовiченко Кирилл (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
3866. | Окунь Вікторія Романівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3867. | Стегнюк Миколай (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3868. | Поляк Наталія Сергіївна (Англійська мова, Маловодянська ЗШ) | |
3869. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Інформаційні технології, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
3870. | Медергасова Діана (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
3871. | Мацелик Уляна Миколаївна (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
3872. | Козлікін Кирило Володимирович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | |
3873. | Турук Роман Вікторович (Інформаційні технології, НВК №13) | |
3874. | Бобух Марія (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3875. | Орищак Денис (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
3876. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Інформаційні технології, Березанський НВК) | |
3877. | Амброзяк Діма (Інформаційні технології, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
3878. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Українська мова і література, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3879. | Мичка Марко Михайлович (Українська мова і література, НВК "Гроно") | |
3880. | Петров Нікіта (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | |
3881. | Притула Олександра (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3882. | Сторожишин Антон Романович (Інформаційні технології, Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
3883. | Гелетій Марина Василівна (Українська мова і література, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
3884. | Чуйко Володимир (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
3885. | Коваль Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
3886. | Гримайло Іван Юрійович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | |
3887. | Кульчицький Данііл Кімович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3888. | Шапотюк Злата (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
3889. | Варшанідзе Давід Ельдарович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3890. | Діанов Даниїл Олександрович (Математика, ЛНВК) | |
3891. | Краснолуцька Анастасія (Українська мова і література, Старобейзимська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
3892. | Кобзар Артем Миколайович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
3893. | Мельник Аліна Петрівна (Математика, Гришівський НВК) | |
3894. | Замостна Ярина (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
3895. | Леус Софія Олександрівна (Українська мова і література, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
3896. | Шевців Маргарита (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3897. | Величко Єлизавета (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3898. | Сандул Вячеслав (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
3899. | Дзьомбак Антон (Українська мова і література, НВК "Любисток") | |
3900. | Колесніков Іван (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
3901. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | |
3902. | Скульський Георгій (Інформаційні технології, Одеський НВК №300) | |
3903. | Морозова Вікторія (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3904. | Остапенко Катерина (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
3905. | Фролова Ольга Миколаївна (Біологія, природознавство, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3906. | Ушакова Векроніка Анатоліївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
3907. | Осокіна Аріна Ігорівна (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
3908. | Янчук Богдан (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
3909. | Форосенко Валерій (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
3910. | Фасолько Станіслав Іванович (Англійська мова, Кутівська ЗОШ І ст.) | |
3911. | Ситник Аделіна (Українська мова і література, Сигнаївський НВК) | |
3912. | Колач Наталія Іванівна (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3913. | Вовк Катерина Миколаївна (Українська мова і література, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
3914. | Пшенична Софія Денисівна (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | |
3915. | Танькова Анна Миколаївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
3916. | Пронь Артур (Українська мова і література, Школа №6) | |
3917. | Бреславець Ростислав Олегович (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | |
3918. | Слюсаренко Єгор Олександрович (Українська мова і література, СЗШ № 42) | |
3919. | Філіштинський Олексій (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 56) | |
3920. | Фітьо Софія Володимирівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
3921. | Соколюк Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3922. | Носик Егор (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
3923. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3924. | Подйом Олександра Миколаївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3925. | Бабаєва Марія Дмитрівна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
3926. | Печенізька Міланія Андріївна (Українська мова і література, Будянський ліцей) | |
3927. | Орищак Денис (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
3928. | Панченко Ярослав (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
3929. | Тунік Олександр Ігорович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №173) | |
3930. | Бавицький Андрій (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3931. | Пузиревська Вікторія (Математика, ОНВК №67) | |
3932. | Фечка Василь Васильович (Англійська мова, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3933. | Кобилін Максим Володимирович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
3934. | Лецик Анастасія Олегівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
3935. | Трикоз Дарія (Математика, Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3936. | Слободян Максим (Англійська мова, Авангардівський НВК) | |
3937. | Адамчук Дмитро Сергійович (Інформаційні технології, Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
3938. | Зіменко Олександра Андріївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
3939. | Задорожна Надія Вікторівна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
3940. | Сичова Софія (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
3941. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Українська мова і література, Приватна школа) | |
3942. | Чухіль Анастасія Євгенівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
3943. | Ожиховська Анна Ігорівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
3944. | плющ Анна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | |
3945. | Бурбела Іван Вікторович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
3946. | Кукицяк Вікторія Віталіївна (Математика, Стрийська ЗШ І-ІІІ ст.№8) | |
3947. | Альошина Іоланта Андріївна (Англійська мова, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
3948. | Москаленко Нікіта Віталійович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
3949. | Подйом Олександра Миколаївна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3950. | Майфат Андрій Валентинович (Біологія, природознавство, КЗ "НСЗШ №16") | |
3951. | Галалу Софія (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | |
3952. | Гусак Влада (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
3953. | Серенчиш Валерій Золтанович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
3954. | Пилявець Юлія Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
3955. | Петрик Іван Васильович (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
3956. | Звекова Катеринa (Біологія, природознавство, КЗО СЗШ №135) | |
3957. | Чумаченко Валентина Юріївна (Інформаційні технології, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
3958. | Кирилко Андрій Віталійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3959. | Дмитренко Євген Іванович (Українська мова і література, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3960. | Козубенко Альона (Біологія, природознавство, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
3961. | Боднар Арсен Васильович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
3962. | Стецюк Ілля Ігорович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
3963. | Агамамедов Аббас (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
3964. | Ситник Аделіна (Математика, Сигнаївський НВК) | |
3965. | Мосьпан Назар Андрійович (Біологія, природознавство, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
3966. | Воскобойник владислав Сергійович (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | |
3967. | Шевлякова Катерина (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3968. | Червак Станіслав Володимирович (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | |
3969. | Колючка Анна Руслановна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
3970. | Пешехонов Олександр Олександрович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
3971. | Кравець Маргарита Вадимівна (Англійська мова, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
3972. | Попова Дар'я Олексіївна (Математика, Школа №64) | |
3973. | Пучка Лілія Михайлівна (Біологія, природознавство, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
3974. | Парасич Юлія Олегівна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
3975. | Дяченко Богдан (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
3976. | Бондар Богдан Валентинович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
3977. | Панченко Анастасія (Українська мова і література, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
3978. | Косов Микола (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
3979. | Мотуз Азарій - Іван Романович (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
3980. | Літус Ева Володимирівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
3981. | Адамчук Дмитро Сергійович (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
3982. | Сивульська Софія Володимирівна (Математика, Теребовлянський НВК) | |
3983. | Іванов Василь Сергійович (Математика, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
3984. | Лє Вієт Лінь Хань (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
3985. | Поляков Максим Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 18) | |
3986. | Узун Володимир (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3987. | Бортніцький Данило Романович (Українська мова і література, Школа №64) | |
3988. | Данильчук Єлизавета (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
3989. | Бадьорна Марія (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
3990. | Тертерян Авет Рудикович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
3991. | Гнус Софія Павлівна (Англійська мова, НВК "Гроно") | |
3992. | Мазур Марк Віталійович (Математика, Одеська ЗОШ №43) | |
3993. | Виклинець Марія Володимирівна (Українська мова і література, Дорогівська ЗОШ) | |
3994. | Дмитрук Дарина (Англійська мова, Школа №6) | |
3995. | Гераскин Володимир (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
3996. | Бойчук Соломія (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
3997. | Куриляк Павло Павлович (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
3998. | Клішин Максим (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
3999. | Сьох Артем Дмитрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
4000. | Кобзар Артем Миколайович (Математика, ХЛ № 89) | |
4001. | Царан Кароліна Андріївна (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | |
4002. | Мусатова Поліна (Математика, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
4003. | Голубська Ярина (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
4004. | Каруценко Андрій Євгенійович (Математика, гімназія № 7) | |
4005. | Цехош Максим Романович (Українська мова і література, СЗШ № 29 м.Львова) | |
4006. | Гайдук Даніїл (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4007. | Романовський Даніїл Олександрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
4008. | Артюшенко Євгеній Станіславович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
4009. | Юрчак Ірина Андріївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4010. | Татарець Олександр Петрович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4011. | Фізер Костянтин (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
4012. | Кошлатий Святослав Владиславович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4013. | Баландіна Світлана Леонідівна (Інформаційні технології, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | |
4014. | Гринюк Нестор (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | |
4015. | Рончаковська Катерина Андріївна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
4016. | 410449539 (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | |
4017. | Лобода Соломія Миколаївна (Англійська мова, НВК "Гроно") | |
4018. | Якимець Ангелина Василівна (Математика, Новояворівська ЗОШ) | |
4019. | Бєлоус Олександр Олексійович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 9 - спеціалізована школа") | |
4020. | Лавровська Ольга Андріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4021. | Моцяк Тетяна Петрівна (Українська мова і література, Школа №66) | |
4022. | Липова Аліна Юріївна (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
4023. | Мартиняк Артем (Англійська мова, ЛНВК) | |
4024. | Самородний Валерій (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4025. | Герасименко Денис Дмитрович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 180) | |
4026. | Zhuravliova Ann (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
4027. | Олінчук Наталія Іванівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
4028. | Міщенко Єгор (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
4029. | Тарабарова Лариса Олегівна (Біологія, природознавство, Новгород-Сіверське медичне училище) | |
4030. | Чечерінда Богдан (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
4031. | Колошеіна Еліна (Інформаційні технології, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
4032. | Єрохова Анастасiя (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
4033. | Березін Микола Романович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4034. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4035. | Кононяко Іван (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
4036. | Алефантьев Александр Евгеньевич (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
4037. | Козак Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
4038. | Рибачук Богдан Романович (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | |
4039. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Біологія, природознавство, Тетильківський НВК) | |
4040. | Красножон Ярослав Петрович (Біологія, природознавство, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
4041. | Власов Володимир (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | |
4042. | Бурлака Марина Вікторівна (Математика, Розумівська ЗОШ) | |
4043. | Наконечний Олександр Юрійович (Інформаційні технології, Славутська ЗОШ №1) | |
4044. | Олійник Микита Олегович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4045. | Ліва Анна Анатоліївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
4046. | Чепинога Аліна Олексіївна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
4047. | Ликов Олександр Ввсильович (Біологія, природознавство, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4048. | Бахмет Микита Сергійович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
4049. | Пащенко Анна Юріївна (Математика, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
4050. | Самсонов Сергій Анатолійович (Математика, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | |
4051. | Тітаренко Діана (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
4052. | Абросенков Дмитро Максимович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4053. | Черній Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4054. | Наконечний Олександр Юрійович (Математика, Славутська ЗОШ №1) | |
4055. | Бас Дмитро (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | |
4056. | Полтавець Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
4057. | Пономаренко Єва (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
4058. | Дашко Кірілл (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4059. | Крива Єлизавета Ігорівна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | |
4060. | Боднарчук Софія Віталіївна (Англійська мова, Школа №6) | |
4061. | Герон Вікторія Євгеніївна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
4062. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Біологія, природознавство, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | |
4063. | Цехош Максим Романович (Математика, СЗШ № 29 м.Львова) | |
4064. | Баховець Мар'ян Русланович (Математика, Поршнянський НВК І-ІІ ступенів) | |
4065. | Лукаш Дмитро (Математика, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4066. | Придатко Діана Андріївна (Математика, Краснопільський НВК) | |
4067. | Скільський Остап Михайлович (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
4068. | Досіна Діана Дмитрівна (Математика, Маловодянська ЗШ) | |
4069. | Кудревич Вікторія Вадимівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4070. | Покуса Тимофій (Англійська мова, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4071. | Сисоєв Нікіта Олексійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
4072. | Жукова Катерина Евгеніївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | |
4073. | Шариш Софія Вадимівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4074. | Мартиняк Марина (Українська мова і література, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
4075. | Плетенчук Ірина (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4076. | Петренко Олексій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4077. | Каменських Гліб Юрійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
4078. | Потапенко Дар'я Володимирівна (Математика, Школа №3) | |
4079. | Рубанов Артем Русланович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4080. | Ганонченко Марк Антонович (Англійська мова, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | |
4081. | Шаповал Олександр Андрфйович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4082. | Радченко Нікіта (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
4083. | Романовський Роман Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
4084. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4085. | Зайцев Максим (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
4086. | Мокляк Юлія Максимівна (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4087. | Сергієнко Дар'я (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | |
4088. | Найда Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
4089. | Снітько Владислав Дмитрович (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4090. | Копилов Ельдар (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4091. | Крицька Марiя Дмитрiвна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4092. | Марценюк Максим Олександрович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4093. | Якимець Ангелина Василівна (Біологія, природознавство, Новояворівська ЗОШ) | |
4094. | Буртний Максим (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
4095. | Алефантьев Александр Евгеньевич (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
4096. | Сервуля Аврора (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | |
4097. | Артюшенко Євгеній Станіславович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
4098. | Шевченко Назарій Вячеславович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4099. | Войтанович Ілля Андрійович (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
4100. | Кондратюк Тетяна (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4101. | Остапенко Поліна Віталіївна (Англійська мова, Бучанська ЗОШ №3) | |
4102. | Устіч Микола Олексійович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
4103. | Воробей Захар Петрович (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | |
4104. | Легун Марія Євгенівна (Інформаційні технології, Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4105. | Русавська Олександра Василівна (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
4106. | Довбиш Артем Ігорович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
4107. | Бойчук Соломія (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
4108. | Куцак Ярослав Романович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4109. | Крицька Марiя Дмитрiвна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4110. | Колесник І. М (Українська мова і література, Микулицька ЗОШ) | |
4111. | Друзенок Захар Андрійович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4112. | Максюта Юлія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4113. | Рисюк Валерія Юріївна (Біологія, природознавство, Школа № 12) | |
4114. | Свердликівська Дарія Вікторівна (Українська мова і література, Красногірська ЗШ) | |
4115. | Олексійко Христина (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
4116. | Товстюк Олександра Ігорівна (Біологія, природознавство, Школа № 2) | |
4117. | Павлишин Олег Васильович (Інформаційні технології, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
4118. | Гончар Дар`я (Математика, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
4119. | Служенко Аліна Романівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4120. | Сарбаш Кирило (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
4121. | Возна Соломія (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
4122. | Крайник Максим Юрійович (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | |
4123. | Бабич Олександр (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4124. | Коновал Ярослав Андрійович (Англійська мова, Люботинська гімназія №1) | |
4125. | Гарьковець Ярослав Сергійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4126. | Бурикіна Єлизавета (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4127. | Цибух Владислав Петрович (Англійська мова, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
4128. | Савчук Віталій Володимирович (Математика, Сапогівський НВК) | |
4129. | Федорчук Тимофій Русланович (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | |
4130. | Ковальчук Домініка Павлівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4131. | Бохонько Анастасія (Англійська мова, ЗНВК №111) | |
4132. | Карамавров Олександр Вікторович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
4133. | Масленніков Максим (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | |
4134. | Cавченко Дмитро Сергійович (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4135. | Лунгул (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
4136. | Білецький Максим Назарійович (Українська мова і література, Школа №66) | |
4137. | Макотер Ірина Вікторівна (Біологія, природознавство, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4138. | Малюкова Марія Олегівна (Інформаційні технології, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
4139. | Бистров Богдан (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
4140. | Клепач Павло Миколайович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
4141. | Суржин Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
4142. | Левін Ігор (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4143. | Гузюк Богдана (Математика, Луцька гімназія №18) | |
4144. | Коротков Богдан Олександрович (Українська мова і література, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
4145. | Прокіпчин Артем Васильович (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | |
4146. | Лобас Анастасия Андреевна (Інформаційні технології, Великобабчанський НВК) | |
4147. | Дзуман Вероніка (Українська мова і література, Летківська СЗШ I-III ст.) | |
4148. | Митрофанов Олексій Олександрович (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4149. | Івлев Олександр Олександрович (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
4150. | Топчій Петро Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4151. | Рагозін Артем Кирилович (Біологія, природознавство, Полтавська гімназія №17) | |
4152. | Хасхачих Марк Валентинович (Математика, Перша міська гімназія) | |
4153. | Ноженко Олексій Володимирович (Математика, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
4154. | Насирова Маргарита (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | |
4155. | Когут Марія Романівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4156. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Біологія, природознавство, Юрківський НВК) | |
4157. | Брик Світлана Вікторівна (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
4158. | Омельченко Євген (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4159. | Пшенична Софія Денисівна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
4160. | Пасніченко Таїсія (Українська мова і література, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4161. | Березенський Олександр Ярославович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
4162. | Багно Валерія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4163. | Ковальчук Домініка Павлівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4164. | Поцелуєва Дар'я (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
4165. | Томілович Наталія Володимирівна (Українська мова і література, Антонівська ЗОШ І ст.) | |
4166. | Філіппов Тимофій (Інформаційні технології, Школа №6) | |
4167. | Щербина Милана (Англійська мова, Школа №6) | |
4168. | Боднарюк Олена Михайлівна (Математика, СНВК "Академічна гімназія") | |
4169. | Корнієнко Поліна Олегівна (Математика, Школа № 12) | |
4170. | Четверня Владислав Віталійович (Математика, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4171. | Третьякова Дар'я (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4172. | Худоба Назарій Олегович (Українська мова і література, Школа №66) | |
4173. | Коваленко Дарія Олексіївна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
4174. | Пронь Артур (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
4175. | Пушкар Микита Сергійович (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
4176. | Мороз Віктор Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4177. | Біллеріс Богдан Дмитрович (Математика, Мар'ївський НВК) | |
4178. | Білан Владислав Валентинович (Математика, Синицька ЗОШ) | |
4179. | Верис Дмитро (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | |
4180. | Аністратов Артем (Математика, Слов'янська ЗОШ №9) | |
4181. | Малик Єва Олександрівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
4182. | Лівий Євген Сергійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4183. | Слюсаренко Єгор Олександрович (Інформаційні технології, СЗШ № 42) | |
4184. | Філіштинський Олексій (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 56) | |
4185. | Прайсман Геннадій Ігорович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4186. | Терещук Артем Олександрович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
4187. | Васильєв Віталій Володимирович (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
4188. | Колісник Ілля Вадимович (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | |
4189. | Адамович Михайло Петрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4190. | Коробко Максим (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4191. | Бойчук Соломія (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
4192. | Гаврилюк Вадим Русланович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
4193. | Булич Андрій Васильович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4194. | Джемула Арсеній Іванович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
4195. | Вдовиченко Валентин (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК№2) | |
4196. | Опицько Валерія Євгенівна (Інформаційні технології, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
4197. | Первій Дар'я Петрівна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
4198. | Скрипник Сергій Сергійович (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4199. | Бурдейный Денис Борисович (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | |
4200. | Шкурихіна Маргарита (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
4201. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4202. | Москаленко Нікіта Віталійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4203. | Дабіжа Олександра Юріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4204. | Федорова Анастасія Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
4205. | Стефанович Костянтин (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
4206. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4207. | Михайленко Максим Олексійович (Англійська мова, Школа №6) | |
4208. | Бедзай Владислав (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
4209. | Морозенко Ірина Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
4210. | Давідсон Вероніка (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4211. | Коваль Ігор Олександрович (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | |
4212. | Донцов Костянтин Володимирович (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
4213. | Белоусов Сергій Павлович (Інформаційні технології, Школа №20) | |
4214. | Івахнюк Крістіна (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4215. | Неживий Давід Олександрович (Англійська мова, Будянський ліцей) | |
4216. | Окунь Вікторія Романівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4217. | Цимбала Максим Юрійович (Інформаційні технології, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
4218. | Онищенко Марія (Біологія, природознавство, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
4219. | Ходоровська Анна (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
4220. | Кириловська Софія Олександрівна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
4221. | Дзуман Вероніка (Інформаційні технології, Летківська СЗШ I-III ст.) | |
4222. | Сорочук Анна Володимирівна (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | |
4223. | Шеляшкова Євгенія Валеріївна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
4224. | Іванова Дар'я (Математика, Криворізька гімназія №127) | |
4225. | Несіна Тетяна Сергіївна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
4226. | Дубенюк Анна Андріївна (Англійська мова, Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4227. | Кутелія Юрій Олексійович (Математика, КЗ КОР "КОЛІФКС") | |
4228. | Луценко Кристина Артемівна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
4229. | Новосад Софія (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
4230. | Піщанський Назар Олексійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4231. | Бойко Нікіта Андрійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4232. | плющ Анна (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | |
4233. | Пасніченко Таїсія (Англійська мова, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4234. | Костишин Владислав Ярославович (Біологія, природознавство, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
4235. | Шевчук Богдана Юріївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4236. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4237. | Главацька Ірина Олександрівна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
4238. | Шевченко Анна Сергiївна (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
4239. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4240. | Перець Анастасія Григорівна (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
4241. | Бондарчук Дарія Анатоліівна (Англійська мова, Школа №14) | |
4242. | Тофелюк Михайло Федорович (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4243. | Кашуба Дмитро Ігорович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4244. | Рибін Богдан (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | |
4245. | Величко Олександр Олексійович (Біологія, природознавство, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | |
4246. | Іщенко Тимур Олександрович (Математика, Перещепинський НВК "Родина") | |
4247. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Українська мова і література, Школа №17) | |
4248. | Лізунов Ілля Артурович (Українська мова і література, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
4249. | Сагателян Тігран (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
4250. | Олійник Олександр Антонович (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
4251. | Стасенко Катерина Сергіївна (Математика, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4252. | Мовчан Аліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4253. | Колесник І. М (Англійська мова, Микулицька ЗОШ) | |
4254. | діденко назар олексійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4255. | Гончаренко Єсенія Сергіївна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
4256. | Курінна Софія Олександрівна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
4257. | Гераскин Володимир (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
4258. | Шапошникова Вікторія (Біологія, природознавство, КЗО СЗШ №135) | |
4259. | Стандрет Христина Олегівна (Англійська мова, ТЗОШ №26) | |
4260. | Філончук Дарина Валентинівна (Біологія, природознавство, Бронницька ЗОШ) | |
4261. | Цюра Дмитро (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4262. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Інформаційні технології, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4263. | Малієнко Поліна Олександрівна (Математика, Андріївська СРШ) | |
4264. | Волинець Ярослав Леонідович (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський НВК) | |
4265. | Шептор Вікторія Юріївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4266. | Булич Андрій Васильович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4267. | Тишик Максим Дмитрович (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | |
4268. | Руденко Анастасія Геннадіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4269. | Трофимова Катерина (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4270. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Інформаційні технології, Солонянська СЗШ №1) | |
4271. | Костенко Поліна Максимівна (Математика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
4272. | Шеховцов Владислав (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4273. | Кізенко Катерина Іваніва (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
4274. | 359336622 (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4275. | Карпухін Микола Андрійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4276. | Артюшенко Максим (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №112) | |
4277. | Царан Кароліна Андріївна (Інформаційні технології, гімназія "Скіфія") | |
4278. | Гринюк Нестор (Українська мова і література, Спеціалізована школа №173) | |
4279. | Солоняк Роман Сергійович (Математика, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4280. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4281. | Кобзар Артем Миколайович (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
4282. | Болкун Денис Михайлович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4283. | Маслов Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
4284. | Романенко Владислав Ярославович (Інформаційні технології, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
4285. | Побегаєва Марія (Англійська мова, ЗОШ №11) | |
4286. | Рокаш Давид Костянтинович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
4287. | Казацький Володимир (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | |
4288. | Пономаренко Євгенія Анатоліївна (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4289. | Літвінова Олександра (Англійська мова, ОНВК №67) | |
4290. | Олійник Софія Олександрівна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | |
4291. | Солоняк Роман Сергійович (Англійська мова, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4292. | Свиридюк Ольга (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4293. | Воскобойник владислав Сергійович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | |
4294. | Штипа Микола Сергійович (Математика, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | |
4295. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4296. | Недашківська (Математика, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | |
4297. | Красюк Ігор (Інформаційні технології, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
4298. | Мартинюк Ілля Євгенович (Математика, Школа-дитячий садок) | |
4299. | Малін Ярослав Олександрович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
4300. | Стецик Данило (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4301. | Петриківа Таїсія Вікторівна (Математика, Харківський університетський ліцей) | |
4302. | Мудрий Михайло Олександрович (Математика, Школа № 12) | |
4303. | Батук Юлія Василівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
4304. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | |
4305. | Барабаш Роман (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4306. | Окунь Вікторія Романівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4307. | Олійник Захар Мар'янович (Українська мова і література, Бродівська ЗОШ №3) | |
4308. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
4309. | Приходько Софія Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
4310. | Удовицька Софія Олександрівна (Англійська мова, Ліцей № 4) | |
4311. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Біологія, природознавство, Школа №17) | |
4312. | Б*єган Аліна (Українська мова і література, СЗШ № 99) | |
4313. | Терещенко Олег Максимович (Математика, Школа № 12) | |
4314. | Литвинов Юрій Олексійович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4315. | Чегодар Вероніка Олеговна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
4316. | Чегодар Вероніка Олеговна (Математика, Школа №64) | |
4317. | Костюк Дарія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | |
4318. | Можар Іван Олександрович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
4319. | Сулима Вікторія Михайлівна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
4320. | Орендарчук Ольга Олегівна (Біологія, природознавство, МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
4321. | Рощина Анна (Українська мова і література, Краснопільська гімназія) | |
4322. | Резнік Владислав Олександрович (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
4323. | Солоняк Роман Сергійович (Українська мова і література, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4324. | Стасенко Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4325. | Пешехонов Олександр Олександрович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
4326. | Колодка Максим (Біологія, природознавство, Краснопільська гімназія) | |
4327. | Радюк Давид (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4328. | Маліборський Давід (Біологія, природознавство, Світловодська школа - інтернат№2) | |
4329. | Коробко Олександра Степанівна (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
4330. | Михайлов Михайло Олександрович (Інформаційні технології, Одеська гімназія № 5) | |
4331. | Новіков Олександр Миколайович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
4332. | Ліва Олександра Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4333. | Шевкунов Матвій Андрійович (Біологія, природознавство, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
4334. | Михальська Кіра (Українська мова і література, Школа №6) | |
4335. | Туз Ігор (Інформаційні технології, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4336. | Брень Софія Юріївна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
4337. | Гаврись Дарина (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
4338. | Воропаєв Нікіта (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
4339. | Гайдук Даніїл (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4340. | Шаргородський Вадим Андрійович (Інформаційні технології, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
4341. | Ковач Святослав Володимирович (Математика, Школа №66) | |
4342. | Махновець Анастасія (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
4343. | Рубленко Михайло Андрійович (Інформаційні технології, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
4344. | Новаківська Анастасія Андріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4345. | Царан Кароліна Андріївна (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | |
4346. | Миценко Кіра Олексіївна (Англійська мова, Криворізька гімназія №127) | |
4347. | Шаповал Кирило (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | |
4348. | Кирпиченко Єлизавета Ігоревна (Українська мова і література, ОСШ №53 І ступеня) | |
4349. | Тарасов Костянтин Віталійович (Біологія, природознавство, СЗОШ №4) | |
4350. | Закружний Артур Валерійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
4351. | Федорова Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
4352. | Гриценко Валерія (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4353. | Іванова Віолетта (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | |
4354. | Ашуркова Юлія Олександрівна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
4355. | Дзуман Вероніка (Біологія, природознавство, Летківська СЗШ I-III ст.) | |
4356. | Андрушко Олекса (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4357. | Кочергін Олександр (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
4358. | Станко Вікторія (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
4359. | Кренців Віталій Романович (Українська мова і література, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
4360. | Татарин Ольга Олегівна (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4361. | Бандус Наталія Олексіївна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4362. | Рисюк Валерія Юріївна (Математика, Школа № 12) | |
4363. | Горякіна Вікторія Олександрівна (Англійська мова, Краматорська ЗОШ № 4) | |
4364. | Сапронова Софія Костянтинівна (Англійська мова, Добровільський НВК) | |
4365. | Бойко Юлія Володимирівна (Математика, ЛНВК) | |
4366. | Кульчицький Михайло (Інформаційні технології, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
4367. | Дабіжа Олександра Юріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4368. | Скрипнюк Діана (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №65) | |
4369. | Петренко Олексій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4370. | Пономаренко Єва (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
4371. | Сатаневська Катерина Ігорівна (Математика, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
4372. | Боксёр Кирилл Дмитриевич (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4373. | Івашута Глєб (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4374. | Омельчук Ілля (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
4375. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4376. | Токар Нікіта (Інформаційні технології, Школа №64) | |
4377. | Косюк Іван Олександрович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | |
4378. | Цехош Максим Романович (Англійська мова, СЗШ № 29 м.Львова) | |
4379. | Івахнюк Крістіна (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4380. | Мохоїд Ангеліна (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
4381. | Лоєнко Денис Вікторович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
4382. | Медвідь Денис (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
4383. | Волков Кирило Денисович (Біологія, природознавство, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
4384. | Поляков Семен (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
4385. | Іщенко Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Славгородська СЗШ) | |
4386. | Кренців Віталій Романович (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
4387. | Гаврилюк Андрій Андрійович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4388. | Срібний Артем Ігорович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4389. | Дернова Діана (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
4390. | Власов Іван (Українська мова і література, НВК № 108) | |
4391. | Кунашенко Катерина Іванівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
4392. | Миргород Всеволод (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
4393. | Федончук Максим Володимирович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4394. | Саранча Мар'яна Сергіївна (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
4395. | Чуба Володимир (Інформаційні технології, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4396. | Лозинський Іван Іванович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
4397. | Кільчевський Андрій (Українська мова і література, Благовіщенський НВК№2) | |
4398. | Гордієнко Богдан Дмитрович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
4399. | Пенцак Святослав (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4400. | Рамжев Ерік (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | |
4401. | Кельвич Надія Миколаївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4402. | Фролова Ольга Миколаївна (Інформаційні технології, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4403. | Дернова Діана (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
4404. | Перець Анастасія Григорівна (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
4405. | Чубай Владислав (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
4406. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Англійська мова, Тетильківський НВК) | |
4407. | Харламова Ольга Володимирівна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
4408. | Волик Єгор (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
4409. | Іванов Василь Сергійович (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
4410. | Череп Тетяна (Англійська мова, Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного) | |
4411. | Тараненко Софія (Математика, Школа №6) | |
4412. | Дарда Валерія Віталіївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4413. | Золотов Вадим Романович (Біологія, природознавство, САТШ № 203) | |
4414. | Заворуєв Лев (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | |
4415. | Бас Анна Валеріївна (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4416. | Лісовський Владислав в (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
4417. | Козаченко Вікторія Сергіївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
4418. | Ковтонюк Артем Сергійович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
4419. | Петрушевський Арсеній Костянтинович (Біологія, природознавство, Шкроботівський НВК) | |
4420. | руденко михайло андрійович (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
4421. | Cавченко Дмитро Сергійович (Математика, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4422. | Борисов Валерій Валерійович (Українська мова і література, Добровільський НВК) | |
4423. | Бойко Владислав Віталійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4424. | Чабан Валерія Сергіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
4425. | Кльоц Ліза (Англійська мова, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | |
4426. | Діанов Даниїл Олександрович (Українська мова і література, ЛНВК) | |
4427. | Даниловська Долорес Сергіївна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
4428. | Олег Матущенко (Біологія, природознавство, Степненська ЗОШ) | |
4429. | Кравцова Яна (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | |
4430. | Смірнова Яна Тарасівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4431. | Пидорич Валерія (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
4432. | Оврамич Дмитро Сергійович (Англійська мова, Золотоношківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4433. | Строєв Артем (Українська мова і література, Кам’янський НВК) | |
4434. | Мітін Олексій Вікторович (Українська мова і література, Херсонський НВК №48) | |
4435. | Берестовська Вєроніка Ігорівна (Математика, Житомирська ЗОШ№10) | |
4436. | Канєвська Віторія (Українська мова і література, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
4437. | Черниченко Євгенія Богданівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4438. | Пучка Лілія Михайлівна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
4439. | Школяров Андрій Андрійович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
4440. | Котолуп Сергій Вікторович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
4441. | Іванов Микита Володимирович (Інформаційні технології, Херсонський НВК №48) | |
4442. | Томчук Олександр Володимирович (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
4443. | Забайрачний Микита Сергійович (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
4444. | Левада Руслан Русланович (Біологія, природознавство, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4445. | Михайляк Анастасія (Англійська мова, Криворізька гімназія №127) | |
4446. | Ковтун Ірина Григорівна (Англійська мова, Школа №66) | |
4447. | Гаргола Вадим (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
4448. | Назаренко Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | |
4449. | Тригуба Нікіта (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
4450. | Мойса Софія Вадимівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
4451. | Каруценко Андрій Євгенійович (Англійська мова, гімназія № 7) | |
4452. | Стрижаченко Ярослав (Інформаційні технології, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4453. | Скрипник Тіхон (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | |
4454. | Зарічна Дарина Сергіївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4455. | Пилипюк Тетяна Віталіївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4456. | Лісовенко Сергій Віталійович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4457. | Жебринська Еліна Дмитрівна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | |
4458. | Іщенко Тимур Олександрович (Інформаційні технології, Перещепинський НВК "Родина") | |
4459. | Чумак Артем Олексійович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
4460. | Тесляк Ілля (Українська мова і література, Школа №66) | |
4461. | Чуйко Володимир (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4462. | Дашко Кірілл (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4463. | Шелестов Артем (Інформаційні технології, Технічний ліцей НТУУ "КПІ") | |
4464. | Назарук Анастасія Олександрівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4465. | Панасюк Захар (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
4466. | Голенко Марина Олександрівна (Українська мова і література, Новгород-Сіверське медичне училище) | |
4467. | Бутко Дарья Витальевна (Інформаційні технології, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
4468. | Вовк Софія Іванівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4469. | Котляр Михайло Володимирович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4470. | Ткачук Юрій (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4471. | Ткачук Інна Максимівна (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
4472. | Некрасова Поліна (Математика, Знам'янська ЗШ) | |
4473. | Марценюк Максим Олександрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4474. | Губич Євгеній (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
4475. | Міщенко Єгор (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
4476. | Ракзін Нікіта Юрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
4477. | Лизенко Максим (Англійська мова, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
4478. | Кільчевський Андрій (Математика, Благовіщенський НВК№2) | |
4479. | Служава Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, Скребишівська ЗОШ) | |
4480. | Голян Ольга Павлівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4481. | Левіна Валерія Дмитрівна (Інформаційні технології, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
4482. | Капись Іван Іванович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
4483. | Манжола Сергій Олександрович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4484. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4485. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4486. | Волик Олександр Олексійович (Математика, Андріївська СРШ) | |
4487. | Кульчицький Гліб (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4488. | Печарський Артем (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4489. | Осипян Анна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4490. | Б*єган Аліна (Інформаційні технології, СЗШ № 99) | |
4491. | Панченко Ярослав (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
4492. | Новіков Олександр Миколайович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | |
4493. | Звекова Дарина (Інформаційні технології, КЗО СЗШ №135) | |
4494. | Циганкова Богдана Дмитрівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4495. | Хомченков Павло Денисович (Математика, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | |
4496. | Квасниця Андрій (Математика, Школа №66) | |
4497. | Олексюк Христина Юріївна (Математика, Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4498. | Черницький Савелій Олексійович (Англійська мова, Школа №64) | |
4499. | Єрмоленко Денис Сергійович (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
4500. | Севідова Анастасія Миколаївна (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
4501. | Ноженко Олексій Володимирович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
4502. | Ковач Святослав Володимирович (Англійська мова, Школа №66) | |
4503. | Горкун Анна Олександрівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
4504. | Вербенець Анастасія (Інформаційні технології, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
4505. | Каблюк Дмитро Валерійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4506. | Расюн Юлія Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
4507. | Поврозник Валерія Вадимівна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4508. | Жос Артур Вікторович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4509. | Велінов Нікіта (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4510. | Срібний Артем Ігорович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4511. | Мойсейченко Микита Сергійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
4512. | Гарасим Любомир (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4513. | Каленик Микита В’ячеславович (Математика, Енергодарський БЛ) | |
4514. | Рассоха Марія Олексіївна (Інформаційні технології, Світлодарський НВК) | |
4515. | Кочкова Ярослава (Математика, ЗШ № 8) | |
4516. | Король Артур Вадимович (Англійська мова, Одеська гімназія № 5) | |
4517. | Скопик Владислав (Українська мова і література, ЛНВК) | |
4518. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Українська мова і література, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
4519. | Янчук Богдан (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
4520. | Ткаченко Богдан Віталійович (Англійська мова, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
4521. | Волошин Артем Валерійович (Математика, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
4522. | Рибак Вікторія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
4523. | Бельніцький Денис Олександрович (Українська мова і література, Тихівська ЗОШ) | |
4524. | Бабич Олександр (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4525. | Сюмак Катерина (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
4526. | Гільченко Богдан Валерійович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
4527. | Степанова Дар'я (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
4528. | Сюмак Катерина (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
4529. | Типальчук Микола (Українська мова і література, Школа №6) | |
4530. | Камишанський Костянтин Сергійович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
4531. | Чегодар Вероніка Олеговна (Англійська мова, Школа №64) | |
4532. | Кізенко Катерина Іваніва (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
4533. | Василевський Іван Михайлович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
4534. | Шепіль Ярослав Олександрович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
4535. | Мусатова Поліна (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
4536. | Печевистий Артем Віталійович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
4537. | Демченко Данило Олегович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
4538. | Михальчук Тетяна Володимирівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4539. | Воронкова Вера (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4540. | Дрождей Аліса Валеріївна (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
4541. | Літус Ева Володимирівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
4542. | Камінський Демян (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4543. | Бирук Сергій Сергійович (Біологія, природознавство, НВК "Гроно") | |
4544. | Печевистий Артем Віталійович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
4545. | Остапенко Мар'яна В'ячеславивна (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
4546. | Квасниця Андрій (Англійська мова, Школа №66) | |
4547. | Мель Кірілл Олексійович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
4548. | Гатілов Артем (Біологія, природознавство, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4549. | Коваль Владислав Михайлович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4550. | Пушкар Микита Сергійович (Англійська мова, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
4551. | Петренко Богдана Анатолівна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
4552. | Степанова Дар'я (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
4553. | Христич Андрій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4554. | Шегинський Андрій (Математика, Школа №66) | |
4555. | Бак Роман-Микола (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
4556. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | |
4557. | Малолітко Захар (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
4558. | Печарський Артем (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4559. | Логвінов Нікіта (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
4560. | Гончаренко Єсенія Сергіївна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
4561. | Москаленко Ліна Олександрівна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
4562. | Симаник Тетяна Дмитрівна (Математика, Антонівська ЗОШ І ст.) | |
4563. | Бойчук Оллег Олександрович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4564. | Осіпов Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
4565. | Дужа Ярина Петрівна (Українська мова і література, Рава-Руська ЗОШ №1) | |
4566. | Фірман Дана Тарасівна (Англійська мова, Школа №66) | |
4567. | Хахалєва Вероніка (Інформаційні технології, Школа №6) | |
4568. | Шевців Маргарита (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4569. | Куций Роман Тарасович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон) | |
4570. | Кульчицький Данііл Кімович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4571. | Верескун Марія (Українська мова і література, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
4572. | Бистров Богдан (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
4573. | Янголенко Едуард Юрійович (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | |
4574. | Гавріляк Ондраш Іванович (Біологія, природознавство, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
4575. | Суворова Ульяна (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | |
4576. | Пащенко Тимофій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4577. | Адаменко Ксенія Олегівна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4578. | Менько Олександра Володимирівна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4579. | лалаян гор (Інформаційні технології, СЗШ №35) | |
4580. | Топольніцький Дмитро (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | |
4581. | Грабовська Марія Андріївна (Математика, Новояворівська ЗОШ) | |
4582. | Заболотний Тарас (Інформаційні технології, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4583. | Горгут Ольга Олександрівна (Англійська мова, Школа №66) | |
4584. | Ринкова Влада Анатоліївна (Математика, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
4585. | Різкалла Аміна Хусейнівна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
4586. | Скрипка Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
4587. | Пакіж Діана Романівна (Біологія, природознавство, Дорогівська ЗОШ) | |
4588. | Димов Володимир Сергійович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4589. | Нікітіна Катерина Юріївна (Українська мова і література, Берегиня) | |
4590. | Кириленко Ірина (Інформаційні технології, Школа №6) | |
4591. | Кравченко Валерія (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4592. | Крегель Даніїл Сергійович (Інформаційні технології, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
4593. | Сєніна Анастасія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4594. | Михайловська Аня (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | |
4595. | Степанець Володимир Олександрович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | |
4596. | Петрова Олена Віталіївна (Українська мова і література, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
4597. | Цветков Егор Артурович (Англійська мова, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
4598. | Пащенко Анна Юріївна (Біологія, природознавство, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
4599. | Волик Олександр Олексійович (Англійська мова, Андріївська СРШ) | |
4600. | Чорногор Вєра Віталіївна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
4601. | Черкасова Уляна Євгенівна (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
4602. | Леус Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | |
4603. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Англійська мова, Школа №64) | |
4604. | Ільчишин Соломія Ігорівна (Математика, СЗШ № 29 м.Львова) | |
4605. | Рачинський Богдан (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
4606. | Типальчук Микола (Англійська мова, Школа №6) | |
4607. | Тарасов Костянтин Віталійович (Математика, СЗОШ №4) | |
4608. | Дудкін Владислав Миколайович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4609. | Москаленко Нікіта Віталійович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4610. | Сацик Анна Сергіївна (Англійська мова, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
4611. | Павленко Анатолій Анатолійович (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
4612. | Заруцький Максим (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | |
4613. | Аверкіна Аліна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4614. | Грибінік Марія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
4615. | Демченко Богдан (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4616. | Мельник Олександр (Англійська мова, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4617. | Бортніцький Данило Романович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
4618. | Остапішин Даніїл Юрійович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
4619. | Ломоносов Андрій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4620. | Чепинога Аліна Олексіївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
4621. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4622. | Остроух Павло Володимирович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
4623. | Горох Маргарита (Біологія, природознавство, Чугуївський НВК №6) | |
4624. | Блош Матвій Захарович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4625. | Тіткова Тетяня Сергіївна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4626. | Кошелева Ольга Станіславівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
4627. | Ватаман Іван Іванович (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4628. | Недашківська (Біологія, природознавство, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | |
4629. | Галевська Інна Русланівна (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
4630. | Горусева Олександра Русланівна (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | |
4631. | Литовченко Анастасія (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
4632. | Кузнецов Артем Ігорович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4633. | Берковська Варвара Олександрівна (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
4634. | Фаюк Юлія (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4635. | Черкавська Марія Олександрівна (Англійська мова, Вергунівська ЗОШ I-III ст.) | |
4636. | Лозинський Володимир Олексійович (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | |
4637. | Кордончук Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
4638. | Дудка Роман (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
4639. | Харченко Нікіта Андрійович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №46) | |
4640. | Друца Поліна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4641. | Павлова Софія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | |
4642. | Семенюк Юрій Андрійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
4643. | Волошанюк Олександр В'ячеславович (Математика, Школа №6) | |
4644. | Шатрук Кирило Миколайович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
4645. | Завгородній Данило (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4646. | Домальчук Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
4647. | Спренцісс Юрій Романович (Математика, Берегиня) | |
4648. | Чабан Валерія Сергіївна (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
4649. | Виговський Назар (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4650. | Василевський Єгор (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
4651. | Піднебенний Ігор (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4652. | Полянська Анастасія (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
4653. | Король Віталій Тарасович (Англійська мова, Школа №66) | |
4654. | Сантар Артем Петрович (Математика, Хоробрівська ЗШ) | |
4655. | Гавріляк Ондраш Іванович (Українська мова і література, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
4656. | Дутко Ксенія Олегівна (Англійська мова, Школа №66) | |
4657. | Кострикіна Ангеліна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
4658. | Удудяк Єгор Васильович (Математика, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | |
4659. | Канєвська Віторія (Біологія, природознавство, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
4660. | Сиротюк Дем'ян Віталійович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
4661. | Кириченко Олександра Романівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4662. | Мудрий Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Школа № 12) | |
4663. | Величко Єлизавета (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4664. | Татарин Ольга Олегівна (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
4665. | Шерстюк Аріна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
4666. | Крантовська Д. О. (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
4667. | Кривцова М. (Англійська мова, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4668. | Прайсман Геннадій Ігорович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4669. | Бабич Олена Святославівна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
4670. | Целінко Микола (Математика, Скадовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | |
4671. | Хованець Анастасія Андріївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4672. | Рог Максим Костянтинович (Англійська мова, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | |
4673. | Кульчицький Михайло (Українська мова і література, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
4674. | Пучка Лілія Михайлівна (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
4675. | Мізерна Софія Романівна (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
4676. | Трофімов Ілля Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
4677. | Власов Іван (Математика, НВК № 108) | |
4678. | Кривик Аліна (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
4679. | Новак Катерина Валеріївна (Біологія, природознавство, Берегиня) | |
4680. | Думанський Тімур (Математика, Уманська ЗОШ №5) | |
4681. | Приходько Софія Олександрівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
4682. | Волков Максим Олександрович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4683. | Поврозник Олександра Вадимівна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4684. | Кузьменко Олександр Ігорович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | |
4685. | Бондарчук Валентин Вікторович (Українська мова і література, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4686. | Кравченко Марія (Математика, Школа №17) | |
4687. | Красножон Ярослав Петрович (Англійська мова, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
4688. | Бахмет Олексій Максимович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
4689. | Черемховська Анастасія (Інформаційні технології, Авангардівський НВК) | |
4690. | Джигір Діана Вячеславівна (Англійська мова, Любимівський НВК) | |
4691. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
4692. | Андрикевич Марія Дмитрівна (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
4693. | Тітаренко Діана (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
4694. | Чепинога Аліна Олексіївна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
4695. | Пенцак Святослав (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4696. | Родіонов Максим В`ячеславович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4697. | Жос Артур Вікторович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4698. | Кротенко Дарія Максимівна (Українська мова і література, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4699. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4700. | Вонсович Остап Ігорович (Математика, Школа №66) | |
4701. | Цибух Владислав Петрович (Біологія, природознавство, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
4702. | Кірік Валерія (Математика, Боровицька ЗОШ) | |
4703. | Пенцак Святослав (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4704. | Коротнян Аліса (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4705. | Мазур Єгор (Українська мова і література, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
4706. | Пікуль Роман Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
4707. | Марценюк Віталіна Віталіївна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4708. | Березова Даря Олександрівна (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
4709. | Козаченко Вікторія Сергіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
4710. | Тернущак Вікторія Іванівна (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4711. | Майстренко Софія (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4712. | Онуфрійчук М (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4713. | Семенюк Василь Васильович (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4714. | Муравська Олександра Олегівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
4715. | Таганцов Іван Вадимович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
4716. | Мартинець Антон Сергійович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
4717. | Самарін Ярослав Віталійович (Інформаційні технології, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
4718. | Косячко Діана Валеріївна (Математика, Григорівська загальноосвітня школа) | |
4719. | Кук Дана Олексіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4720. | Коляденко Каріна Русланівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4721. | Бабич Сергій Миколайович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4722. | Куришко Назар (Математика, Луцька гімназія №18) | |
4723. | Шпак Дмитро Сергійович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4724. | Бурлака Гліб (Українська мова і література, Спеціалізована школа №173) | |
4725. | Коломеєць Володимир (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
4726. | Дяченко Софія Сергіївна (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
4727. | Воробей Захар Петрович (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
4728. | Семенко Едуард Юрійович (Біологія, природознавство, Новоайдарська школа-гімназія) | |
4729. | Співак Світлана Іванівна (Інформаційні технології, Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4730. | Родославов Нікіта Вадимович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | |
4731. | Галевська Віолетта (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4732. | Клобуков Данило Володимирович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
4733. | Острянська Анжеліка (Англійська мова, СЗОШ №4) | |
4734. | Лобач Денис Дмитрович (Математика, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
4735. | Бойко Ян (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4736. | Іващенко Святослав Владиславович (Англійська мова, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
4737. | Трет’як Альона Євгенівна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
4738. | Щербакова Рената (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4739. | Котюк Богдан Миколайович (Біологія, природознавство, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
4740. | Шепіль Ярослав Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
4741. | Томенюк Владислав Михайлович (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4742. | Петросян Марія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4743. | Макарова Ірина Володимирівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4744. | Мартяк Іванна Олегівна (Біологія, природознавство, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4745. | Томчук Олександр Володимирович (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
4746. | Федоренко Вероніка (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
4747. | Полюхович Богдан (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | |
4748. | Плющ Ліза (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | |
4749. | Іванова Віолетта (Математика, Кремінська школа-гімназія) | |
4750. | Панамарчук Ангеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4751. | Самойленко Олександр (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4752. | Устіч Микола Олексійович (Математика, Одеський економічний ліцей) | |
4753. | Бондар Матвій Юрійович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4754. | Мудрий Ярослав Валерійович (Математика, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | |
4755. | Боканча Владислав (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
4756. | Івашута Валерія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
4757. | Дьомін Сергій Вадимович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
4758. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗШ №6) | |
4759. | Кобилякевич Кароліна (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
4760. | Левандовський Iван (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
4761. | Гончаренко Вікторія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4762. | Кошельнікова Ярина Павлівна (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
4763. | Кузнечихіна Діана Миколаїівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4764. | Кара Марк Віталійович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
4765. | Постригань Анастасія Романівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
4766. | Зварич Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
4767. | Цехош Максим Романович (Інформаційні технології, СЗШ № 29 м.Львова) | |
4768. | Коротнян Аліса (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4769. | Брожик Ярина Олегівна (Англійська мова, НВК "Гроно") | |
4770. | Романова Анастасія (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4771. | Моторний Семен Андрійович (Математика, Школа №64) | |
4772. | Горгола Дар'я Романівна (Математика, Світлодарський НВК) | |
4773. | Мурлян Андрій Валерійович (Математика, КЗО НВО №28) | |
4774. | Долгих Микита (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | |
4775. | Піщанський Назар Олексійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4776. | Чуйко Володимир (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4777. | Матвєєва Поліна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
4778. | Карпець Роман (Математика, Тетильківський НВК) | |
4779. | Зозуля Микола Романович (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
4780. | Бараняк Владислав Андрійович (Українська мова і література, Берегиня) | |
4781. | Федик Святослав Васильович (Українська мова і література, гімназія №4) | |
4782. | Скалій Денис (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4783. | Проволоцька Анастасія (Інформаційні технології, Херсонська гімназія №1) | |
4784. | Язєва Анастасія (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4785. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Біологія, природознавство, Приватна школа) | |
4786. | Косенко Максим Олександрович (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
4787. | Сембай Богдан Володимирович (Інформаційні технології, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
4788. | Нікітін Роман Юрійович (Англійська мова, Берегиня) | |
4789. | Черненко Максим (Англійська мова, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | |
4790. | Дев'ятка Єлизавета Валентинівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4791. | Ренькас Альберт (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
4792. | Червак Станіслав Володимирович (Українська мова і література, ЛНВК №24) | |
4793. | Самболенко Марія Едуардівна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | |
4794. | Немченко Єгор Володимирович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4795. | Іщенко Андрій Андрійович (Біологія, природознавство, Дніпрянська) | |
4796. | Ліскунова Анастасія Олегівна (Українська мова і література, САТШ № 203) | |
4797. | Слюсаренко Єгор Олександрович (Біологія, природознавство, СЗШ № 42) | |
4798. | Шафорост Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
4799. | Мазур Єгор (Математика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | |
4800. | Попович Софія Михайлівна (Англійська мова, Григорівська загальноосвітня школа) | |
4801. | Деревянко Віталій Миколайович (Англійська мова, спеціалізована СШ № 8) | |
4802. | Попівняк Михайло (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4803. | Цяпко Назарій (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4804. | Мокроусова Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Терпіннівська ЗШ) | |
4805. | Куценко Вильям Витальевич (Математика, Школа №64) | |
4806. | Воронкова Вера (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4807. | Усатенко Максим Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
4808. | Постригань Анастасія Романівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
4809. | Надеїна Аліса Віталіївна (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | |
4810. | Марченко Давид Юрійович (Українська мова і література, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
4811. | Задорожна Надія Вікторівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4812. | Калєв Тимофій Сергійович (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
4813. | Царан Владислав Андрійович (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | |
4814. | Кузнечихіна Діана Миколаїівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4815. | Захарчук Каріна (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
4816. | Борознюк Софія Олександрівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4817. | Бровченко Ярослав (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4818. | Грущенко Кирило (Англійська мова, Чугуївський НВК №6) | |
4819. | Григоров Микола Сергійович (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
4820. | Хитрук Ірина (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
4821. | Логутова Марія Олегівна (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
4822. | Марчук Андрій Сергійович (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
4823. | Скопик Владислав (Біологія, природознавство, ЛНВК) | |
4824. | Діулін Ілля Олександрович (Англійська мова, ЗШ № 8) | |
4825. | Верис Дмитро (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
4826. | Ківаєва Аліна Юріївна (Математика, Дубовиківська СЗШ) | |
4827. | Колодяжний Євгеній (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4828. | Журба Максим (Англійська мова, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
4829. | Кабков Юрий Алексеевич (Математика, Гімназія № 290) | |
4830. | Колосівський Андрій Васильович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
4831. | Пронін Богдан Олександрович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4832. | Покуса Тимофій (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4833. | Герасименко Денис Дмитрович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 180) | |
4834. | Бендерли Анастасія (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | |
4835. | Лаврін Софія Володимирівна (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
4836. | Замостна Ярина (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
4837. | Івануса Дмитро Сергійович (Математика, Червоноградська ЗШ №9) | |
4838. | Пахоленко Руслан Дмитрович (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | |
4839. | Сонін Дмитро В'ячеславович (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100) | |
4840. | Сокол Михайло (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4841. | Горний Матвій Валерійович (Українська мова і література, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
4842. | Левін Денис Дмитрович (Англійська мова, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
4843. | Глушнюк Олександра Володимирівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4844. | Башбога Адем (Математика, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
4845. | Бандус Наталія Олексіївна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
4846. | Гаращук Валентина Ігорівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4847. | Орлова Анастасiя Русланiвна (Математика, Одеський НВК №300) | |
4848. | Гримайло Іван Юрійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
4849. | мальована дарина ігорівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
4850. | Москаленко Нікіта Віталійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4851. | Яремович Марко (Біологія, природознавство, СЗШ № 99) | |
4852. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
4853. | Філіштинський Олексій (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 56) | |
4854. | Косовська Вероніка Русланівна (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
4855. | Хуссіан Айша (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
4856. | Недашківська (Інформаційні технології, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | |
4857. | Бурлаченко Ілля Сергійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
4858. | Руденко Вячеслав (Математика, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4859. | Ніценко Заріна Олександрівна (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | |
4860. | Скулінець Даніл (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
4861. | Засаднюк Владислав (Математика, Долинська ЗОШ №7) | |
4862. | Глазков Глєб Олександрович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | |
4863. | Чуба Володимир (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
4864. | Іванов Василь Сергійович (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
4865. | Котов Данііл Євгенійович (Українська мова і література, ХП НВК "Гімназія ОЧАГ") | |
4866. | Брик Світлана Вікторівна (Інформаційні технології, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
4867. | Новак Катерина Валеріївна (Англійська мова, Берегиня) | |
4868. | Рибак Кіра (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
4869. | Гаврилюк Данило (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
4870. | Воловик Ілля Юрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4871. | Кучеренко Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Енергодарський БЛ) | |
4872. | Голенко Марина Олександрівна (Англійська мова, Новгород-Сіверське медичне училище) | |
4873. | Шапотюк Злата (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
4874. | Тесляк Ілля (Інформаційні технології, Школа №66) | |
4875. | Громко Євгенія Артурівна (Біологія, природознавство, НВК № 26) | |
4876. | Перехватова Анастасiя Максимiвна (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
4877. | Холявчук Вероніка Олександрівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
4878. | Митенко Максим Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4879. | Назар Лукавий (Англійська мова, ThinkGlobal) | |
4880. | Лисогор Денис Віталійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
4881. | Чуровська Віолета (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №65) | |
4882. | Березін Микола Романович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4883. | Ткаченко Володимир (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
4884. | Золочевська Катерина Миколаївна (Біологія, природознавство, Шарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради) | |
4885. | Зубенко Адріана Ярославівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4886. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Українська мова і література, Криворізька КСШ №9) | |
4887. | Даниловська Долорес Сергіївна (Біологія, природознавство, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
4888. | Овчарік Аліса Сергіївна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №15) | |
4889. | Тяско Ростислав (Українська мова і література, Боровицька ЗОШ) | |
4890. | Підгаєць Артем (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
4891. | Михайляк Анастасія (Математика, Криворізька гімназія №127) | |
4892. | Соколик Єгор (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4893. | Васьків Назарій Євгенович (Математика, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
4894. | Лазарук Ірина (Інформаційні технології, НВК "Любисток") | |
4895. | Пахаренко Тімур Олексійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
4896. | Румлянський Максим Сергiйович (Українська мова і література, Одеський НВК № 90) | |
4897. | Петренко Олексій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4898. | Плаксіенко Максим (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
4899. | Куліш Дмитро Олексійович (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
4900. | Устіч Микола Олексійович (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | |
4901. | Міропольська Міра (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4902. | Кузнецов Артем Ігорович (Інформаційні технології, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
4903. | Кулик Егор Павлович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | |
4904. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
4905. | Колодка Максим (Інформаційні технології, Краснопільська гімназія) | |
4906. | Мінченков Володимир (Математика, Благовіщенський НВК№2) | |
4907. | Руднєв Сергій Максимович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
4908. | Самболенко Марія Едуардівна (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
4909. | Стефанишин Надія Ярославівна (Англійська мова, Школа №66) | |
4910. | Герасимчук Таїсія Василівна (Англійська мова, Школа № 12) | |
4911. | Сівцова Вікторія Євгеніївна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | |
4912. | Печериця Олександра Олексіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
4913. | Білокоз Ольга (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
4914. | Ренькас Альберт (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | |
4915. | Пасніченко Таїсія (Біологія, природознавство, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
4916. | Марк Сергій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4917. | Панасюк Захар (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
4918. | Кривицька Соломія (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
4919. | Родіонов Максим В`ячеславович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4920. | Найда Максим Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
4921. | Ситник Аделіна (Англійська мова, Сигнаївський НВК) | |
4922. | Литовченко Олег (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
4923. | Боград Даниїл Маркович (Математика, Школа №66) | |
4924. | Петренко Матвій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4925. | Кучеренко Марія Олександрівна (Українська мова і література, Енергодарський БЛ) | |
4926. | Ліончук Олександр Юрійович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | |
4927. | Яриш Вероніка Юріївна (Інформаційні технології, Школа №6) | |
4928. | Гончар Богдана Андріївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4929. | Довбиш Артем Ігорович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | |
4930. | Верескун Марія (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
4931. | Бовкун Наталія Сергіївна (Українська мова і література, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | |
4932. | Рагозін Артем Кирилович (Інформаційні технології, Полтавська гімназія №17) | |
4933. | Литовченко Анастасія (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
4934. | Шуляк Вадим Олександрович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
4935. | Головко Ангеліна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 56) | |
4936. | Тараненко Софія (Українська мова і література, Школа №6) | |
4937. | Черемховська Анастасія (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | |
4938. | Бурикіна Єлизавета (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
4939. | Жовтяк Тарас (Англійська мова, Ліцей №4) | |
4940. | Варивода Ілля Андрійович (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
4941. | Свердликівська Дарія Вікторівна (Біологія, природознавство, Красногірська ЗШ) | |
4942. | Біденко Роман Олександрович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №28) | |
4943. | Довчунас Павло (Українська мова і література, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
4944. | Босенко Данило (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | |
4945. | Скорік Валерій Олексійович (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | |
4946. | Кравченко Лев (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
4947. | Бодюл Іван Олександрович (Українська мова і література, Школа №64) | |
4948. | Зозуля Микола Романович (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
4949. | Кривицька Соломія (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
4950. | Фурсова Василиса Андріївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
4951. | Ликов Олександр Ввсильович (Математика, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4952. | Лисенко Степан Андрійович (Українська мова і література, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
4953. | Гинку Анна-Марія Олександрівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
4954. | Ящук Олександр Вікторович (Українська мова і література, Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | |
4955. | Федоренко Трофім (Англійська мова, Павлоградська ЗШ № 17) | |
4956. | Янковчук Михайло Ігорович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
4957. | Крат Софія (Математика, СЗОШ №4) | |
4958. | Сатаневська Катерина Ігорівна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
4959. | Марченко Валерія Володимирівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4960. | Паутов Володимир Вадимович (Біологія, природознавство, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | |
4961. | Степанець Володимир Олександрович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | |
4962. | Глушнюк Вікторія Володимирівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4963. | Брожик Ярина Олегівна (Українська мова і література, НВК "Гроно") | |
4964. | Щербина Кирило В'ячеславович (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
4965. | Главацька Аліна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | |
4966. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | |
4967. | Аверкіна Аліна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
4968. | Дудля Дарина Юріївна (Біологія, природознавство, Андріївська СРШ) | |
4969. | Дущенко Ірина Андріївна (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | |
4970. | Козлова Єва Сергіївна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
4971. | Назарук Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
4972. | Чуйко Володимир (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
4973. | Панов Данііл Олександрович (Математика, Навчально-виховний комплекс селища Нове) | |
4974. | Чурсін Ельдар (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | |
4975. | Коваль Аріна Анатоліївна (Українська мова і література, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
4976. | Новиков Давид Александрович (Математика, НВК-ліцей №100) | |
4977. | Окунєвська Асія Ігорівна (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | |
4978. | Мовчан Аліна Олександрівна (Англійська мова, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
4979. | Поврозник Валерія Вадимівна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4980. | Холодецький Артем Володимирович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4981. | Вандзьо Володимир (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | |
4982. | Добровольський Роман Павлович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
4983. | Підбуртний Тимур (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
4984. | Каленик Микита В’ячеславович (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | |
4985. | Бондар Марина Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
4986. | Ночовний Констянтин Вадимович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
4987. | Ткачова Вероніка Геннадіївна (Українська мова і література, Дворічанська ЗОШ) | |
4988. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
4989. | Верієнко Віталіна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | |
4990. | Сушко Олег Святославович (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
4991. | Горбачов Павло (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
4992. | Єрмоленко Сергій Леонідович (Українська мова і література, Новгород-Сіверське медичне училище) | |
4993. | Сорока Владислава Олександрівна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
4994. | Філіппов Тимофій (Математика, Школа №6) | |
4995. | Серебряков Олег Володимирович (Англійська мова, Школа №31 м. Миколаєва) | |
4996. | Марченко Давид Юрійович (Математика, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
4997. | Іванова Віолетта (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
4998. | Шутяк Діана Тарасівна (Українська мова і література, Школа №66) | |
4999. | Маринець Олександр Васильович (Біологія, природознавство, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5000. | Довгун Артем Андрійович (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова міста Києва) | |
5001. | Занько Дем'ян Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
5002. | Кошель Катерина Максимівна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
5003. | Лазоренко Максим (Біологія, природознавство, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
5004. | Самойленко Микита (Англійська мова, Солонянська СЗОШ №2) | |
5005. | Терещенко Дмитро (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
5006. | Шумик Аміна Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5007. | Бабич Юлія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5008. | Красножон Ярослав Петрович (Інформаційні технології, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5009. | Семенюк Вікторія Ігорівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
5010. | Калита Арсеній (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5011. | Гриценко Софія (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
5012. | Гинку Анна-Марія Олександрівна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | |
5013. | Демчук Юрій Олегович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5014. | Марченко Валерія Володимирівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5015. | Клюєва Єлена Олександрівна (Математика, Криворізька СШ №107) | |
5016. | Ільницька Аліна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5017. | Берковська Варвара Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
5018. | Плотнікова Вікторія (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
5019. | Мартиняк Марина (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
5020. | Корецький Михайло Андрійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5021. | Калінін Нікіта Сергійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5022. | Вінокуров Марат Борисович (Математика, Запорізька ЗОШ №84) | |
5023. | Бондарук Ангеліна Ігорівна (Українська мова і література, Григорівська ЗОШ) | |
5024. | Морозов Павло (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
5025. | Побуцький Богдан (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | |
5026. | Чорний Михайло (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
5027. | Башлай Валерія Миколаївна (Англійська мова, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
5028. | Мірошніченко Анастасія Віталіївна (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | |
5029. | Волович Максим Владиславович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
5030. | П`ятниця Юлія (Інформаційні технології, КЗО СЗШ №114) | |
5031. | Дудля Дарина Юріївна (Інформаційні технології, Андріївська СРШ) | |
5032. | Сочикан (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
5033. | Смолій Олександр Васильович (Англійська мова, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
5034. | Ринкова Влада Анатоліївна (Біологія, природознавство, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
5035. | Кочергін Олександр (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5036. | Куциба Данііл Олександрович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5037. | Панилик Олена Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | |
5038. | Кухманський Єгор (Математика, Солонянська СЗОШ №2) | |
5039. | Оруджов Асад (Математика, Школа №6) | |
5040. | Кутненко Олександр Сергійович (Українська мова і література, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5041. | Пятницький Лев (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5042. | Локоть Олександр Богданович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5043. | Борис Савчишин (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | |
5044. | Попова Анастасія Павлівна (Біологія, природознавство, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | |
5045. | Дев'ятка Єлизавета Валентинівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5046. | Куций Роман Тарасович (Інформаційні технології, ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон) | |
5047. | Пилипчук Вікторія (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5048. | Кулик Андрій Святославович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
5049. | Максимов Віталій (Математика, ЗШ № 8) | |
5050. | Зінчук Катерина Сергіївна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж) | |
5051. | Пацай Ольга (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5052. | Спренцісс Юрій Романович (Українська мова і література, Берегиня) | |
5053. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
5054. | Крайник Максим Юрійович (Математика, Новояворівська ЗОШ) | |
5055. | Порумб Антон (Інформаційні технології, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5056. | Япринцева Анна-Марія Андріївна (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | |
5057. | Чуб Володимир Олегович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
5058. | Сембай Богдан Володимирович (Математика, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
5059. | Кренців Віталій Романович (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
5060. | Сює Артем Бяойович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5061. | Петрушанська Анна (Інформаційні технології, КЗО ДМСШ №144) | |
5062. | Ковальчук Богдан (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5063. | Хованець Анастасія Андріївна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5064. | Ткачук Денис Назарович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5065. | Ткачук Інна Максимівна (Математика, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | |
5066. | Громова Дар'я Євгенівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5067. | Калінін Нікіта Сергійович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5068. | Овчаренко Артем Андрійович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5069. | Лаба Назар Романович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
5070. | Кисiль Уляна (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
5071. | Боднар Наталя (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5072. | Николаев Андрей Васильевич (Математика, Одеський економічний ліцей) | |
5073. | Білюба Марк (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5074. | Король Артур Вадимович (Математика, Одеська гімназія № 5) | |
5075. | Янгулов Олег (Інформаційні технології, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5076. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Інформаційні технології, Синицька ЗОШ) | |
5077. | Іванов Віктор Сергійович (Українська мова і література, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
5078. | Макарюк Дар'я (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5079. | Белихина Ангелина (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
5080. | Крайник Максим Юрійович (Біологія, природознавство, Новояворівська ЗОШ) | |
5081. | Шайдарова Аліса Станіславівна (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
5082. | Волколуп Андрій Павлович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5083. | Ренькас Альберт (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | |
5084. | Недощак Данііл Дмитрович (Інформаційні технології, ДНЗ "Михайлівське ВПУ) | |
5085. | Мамчур Роман (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5086. | Полтавець Іванна Дмитрівна (Інформаційні технології, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
5087. | Попова Ксенія (Інформаційні технології, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
5088. | Сидоренко Ярослав Андрійович (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
5089. | Зеленський Іван Максимович (Українська мова і література, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
5090. | Ремньов Михайло Олексійович (Інформаційні технології, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
5091. | Шевченко Софія Миколаївна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
5092. | Сокоренко Богдан (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
5093. | Козак Артем Олександрович (Інформаційні технології, ЛЗШ № 43) | |
5094. | Черкавська Марія Олександрівна (Інформаційні технології, Вергунівська ЗОШ I-III ст.) | |
5095. | Одінцов Олександр (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №65) | |
5096. | Якименко Єлизавета Олександрівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5097. | Федоренко Трофім (Українська мова і література, Павлоградська ЗШ № 17) | |
5098. | Марков Олександр (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5099. | Мозгова Ангеліна Максимівна (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
5100. | Васерук Вероніка (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
5101. | Король Дмитро (Українська мова і література, ЗОШ №2 Покровської міської ради) | |
5102. | Лізунов Ілля Артурович (Інформаційні технології, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
5103. | Градовий Ярослав (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5104. | Рвачов Антон Андрийович (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | |
5105. | Замула Валерія Євгенівна (Українська мова і література, Люботинська гімназія №1) | |
5106. | Салига Христина Василівна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | |
5107. | Колосівський Андрій Васильович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
5108. | Федорчук Тимофій Русланович (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №126) | |
5109. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Інформаційні технології, Криворізька КСШ №9) | |
5110. | Мамедов Айхан (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
5111. | Сатаневська Катерина Ігорівна (Інформаційні технології, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
5112. | Федорова Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
5113. | Самойленко Ольга Миколаївна (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | |
5114. | Котляр Карина Андріївна (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
5115. | Доменті Мар яна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | |
5116. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Математика, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
5117. | Третьякова Дар'я (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5118. | Федишин Остап (Математика, СЗШ № 99) | |
5119. | Фесенко Арсеній Сергійович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5120. | Поляк Богдан (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5121. | Купченко Євгеній Сергійович (Інформаційні технології, Микулицька ЗОШ) | |
5122. | Євсюков Анатолій Вікторович (Математика, Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст) | |
5123. | Крупка Анастасія Олегівна (Математика, ХЛ № 89) | |
5124. | Адаменко Арсен (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | |
5125. | Васильєв Віталій Володимирович (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
5126. | Конець Владислав (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
5127. | Тішин Ярослав Олексійович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
5128. | Придатко Діана Андріївна (Українська мова і література, Краснопільський НВК) | |
5129. | Сорочук Анна Володимирівна (Математика, ЛНВК №24) | |
5130. | Юрьєва Надія Сергіївна (Математика, Одеський НВК №300) | |
5131. | Гарасим Мирослава (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5132. | Фаюк Юлія (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5133. | Ракитський Олексій Артемович (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
5134. | Романенко Владислав Ярославович (Українська мова і література, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
5135. | Морозова Вікторія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5136. | Філіппов Тимофій (Англійська мова, Школа №6) | |
5137. | Сидор Марта (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5138. | Гавриляк Олексій Володимирович (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | |
5139. | Менько Олександра Володимирівна (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5140. | Бугаєнко Олексій (Англійська мова, СШ №189 Київ) | |
5141. | Родіонов Михайло Вячеславович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5142. | Романовський Роман Олександрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
5143. | Фоменко Поліна Олександрівна (Математика, Ульянівська НСЗШ) | |
5144. | Сидорова Катерина Дмитрівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5145. | Ловчук Віталій (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5146. | Домальчук Андрій Сергійович (Математика, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
5147. | Легуша Валерия Григорьевна (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5148. | Мартиняк Марина (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
5149. | Худоба Назарій Олегович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
5150. | Шмалюх Вікторія (Інформаційні технології, Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5151. | Сурай Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | |
5152. | Кісільов Валерій Ігорович (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
5153. | Шевченко Зоя Олесівна (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
5154. | Фурсова Василиса Андріївна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5155. | Кільчевський Андрій (Англійська мова, Благовіщенський НВК№2) | |
5156. | Мусаева Гульнара Раминовна (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
5157. | Кудревич Тамара Андріївна (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
5158. | Галаїшин Соломія Миколаївна (Математика, Школа №66) | |
5159. | Радюк Уляна Олександрівна (Англійська мова, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
5160. | Ігорь (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5161. | Заярська Уляна (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
5162. | Редька Анастасія Русланівна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
5163. | у (Інформаційні технології, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
5164. | Зінченко Михайло Іванович (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
5165. | Морозова Вікторія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5166. | Захарченко Кироло (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5167. | Удовицька Софія Олександрівна (Українська мова і література, Ліцей № 4) | |
5168. | Подокоца Дмитро (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
5169. | Білоус Назар (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5170. | Трофімов Ілля Сергійович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
5171. | Кабков Юрий Алексеевич (Українська мова і література, Гімназія № 290) | |
5172. | Сегін Арсеній (Математика, Долинська ЗОШ №7) | |
5173. | Тарасюк Адам Андрійович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5174. | Дмітрієв Євгеній (Математика, Криворізька ЗОШ №59) | |
5175. | Штойна Максим Олександрович (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
5176. | Драна Катерина Віталіївна (Біологія, природознавство, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5177. | Дацій Ігор Олегович (Англійська мова, Берегиня) | |
5178. | Гарасим Мирослава (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5179. | Скрипка Владислав Сергійович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
5180. | Запорожець Ярослав Романович (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
5181. | Гартованова Єлизавета Ігорівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
5182. | Якимчук Артем Олександрович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5183. | Шеремет Владислав (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
5184. | Хула Ярослав Вадимович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
5185. | Олійник Гордій Григорійович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5186. | Присяжнюк Сергій (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
5187. | Базюченко Назар Сергійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5188. | Школяров Андрій Андрійович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | |
5189. | Котляр Карина Андріївна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
5190. | Прокопало Богдан Володимирівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
5191. | Огородник Меланія (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
5192. | Мельник Дем'ян Ігорович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
5193. | Різник Мирон Іванович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
5194. | Кравець Маргарита Вадимівна (Біологія, природознавство, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5195. | Грицина Анастасія (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
5196. | Охріменко Руслан (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5197. | Королевський Максим Сергійович (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
5198. | Вінницька Ангеліна Юріївна (Українська мова і література, Школа №6) | |
5199. | Заболотній Костянтин Станіславович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
5200. | Бучко Юрій Ярославович (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
5201. | Шаповал Олександр Андрфйович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5202. | Бровченко Ярослав (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5203. | Бабійчук Роман Романович (Математика, Школа №66) | |
5204. | Громко Євгенія Артурівна (Математика, НВК № 26) | |
5205. | Швець Наталія (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
5206. | Левчук Аліна (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | |
5207. | Мниця Ірина Володимирівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5208. | Притула Олександра (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5209. | Півінський Борис (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5210. | Євдокімов Гліб (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
5211. | Фудзівара Ейджі (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5212. | Бандус Наталія Олексіївна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5213. | Бабанська Стефанія Євгенівна (Математика, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | |
5214. | Колісник Катерина (Інформаційні технології, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
5215. | Святослав Колодій (Математика, ThinkGlobal) | |
5216. | Місяцева Поліна Григорівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5217. | Казакова Владислава (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
5218. | Шерстюк Андрій Ігорович (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
5219. | Гнатов Михайло Юрійович (Біологія, природознавство, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
5220. | Хуснутдінова Лілія Дінарівна (Англійська мова, КЗ ХЗОШ № 49) | |
5221. | Калєв Тимофій Сергійович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
5222. | Мурзіна Анастасія Михайлівна (Українська мова і література, Степненська ЗОШ) | |
5223. | Афанасьєва Ангеліна Романівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5224. | Безкоровайна Дар'я Олесандрівна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
5225. | Ращенко Ростислав Олегович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
5226. | Авраменко Кристина (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
5227. | Козирева Олександра Іванівна (Українська мова і література, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | |
5228. | Іванчихіна Анна (Біологія, природознавство, СЗШ № 20) | |
5229. | Галалу Софія (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5230. | Білецький Максим Назарійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
5231. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Українська мова і література, Тетильківський НВК) | |
5232. | Мала Олександра Дмитрівна (Інформаційні технології, Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5233. | Мудрий Михайло Олександрович (Інформаційні технології, Школа № 12) | |
5234. | Максимчук Анастасія Романівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5235. | Заруцький Максим (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | |
5236. | Шевченко Зоя Олесівна (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
5237. | Забора Андрій (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5238. | Мороз Віктор Сергійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5239. | Лелик Марта Миронівна (Математика, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5240. | Когут Марія Романівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5241. | Михайляк Анастасія (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | |
5242. | Драган Арсеній (Біологія, природознавство, НВК "Святошиньска гімназія") | |
5243. | Моторний Семен Андрійович (Українська мова і література, Школа №64) | |
5244. | Плющ Ліза (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | |
5245. | Горусева Олександра Русланівна (Математика, НВК "Домінанта") | |
5246. | Пахаренко Тімур Олексійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
5247. | Самарська Катерина (Інформаційні технології, ЗОШ №11) | |
5248. | Пукас Станіслава (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
5249. | Мельничук Аркадій (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5250. | Косяк Софія (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
5251. | Коломієць Вікторія (Біологія, природознавство, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
5252. | Губа Софія Олегівна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
5253. | Костенко Олександра Вікторівна (Математика, Березанський НВК) | |
5254. | Дешевой Єгор (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | |
5255. | Голобородько (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5256. | Звекова Дарина (Біологія, природознавство, КЗО СЗШ №135) | |
5257. | Коваленко Анастасія (Українська мова і література, Херсонський НВК №48) | |
5258. | Сидоренко Ірина (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
5259. | Пенязєва Олександра (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | |
5260. | Бачинський Валентин Валентинович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
5261. | Блош Матвій Захарович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5262. | Адамович Михайло Петрович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5263. | Родіонов Михайло Вячеславович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5264. | Кислий Богдан Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
5265. | Чмир Олександр Олександрович (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
5266. | Васильєв Олексій Сергійович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | |
5267. | Расюн Юлія Сергіївна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
5268. | Терпелюк Вірослава Василівна (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
5269. | Тихнченко Катерина (Математика, ХЛ № 89) | |
5270. | Севідова Анастасія Миколаївна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
5271. | Лещук Роман (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5272. | Станко Максим (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
5273. | Толкачев Дмитро Володимирович (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
5274. | Білик Анна Андріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5275. | Колодка Максим (Англійська мова, Краснопільська гімназія) | |
5276. | Капацій Микита (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | |
5277. | Книжник Дар'я Ігорівна (Англійська мова, КЗО СЗШ №135) | |
5278. | Горбачов Павло (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
5279. | Башлай Валерія Миколаївна (Українська мова і література, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
5280. | Демченко Владислав Миколайович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5281. | Бугай Арсен Ігорович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | |
5282. | Коваль Владислав Михайлович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5283. | Канєвська Віторія (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
5284. | Белоусов Сергій Павлович (Математика, Школа №20) | |
5285. | Міропольська Міра (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5286. | Ігнатова Дар'я Віталіївна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
5287. | Мартяк Іванна Олегівна (Українська мова і література, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5288. | Родославов Нікіта Вадимович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
5289. | Заїка Владислава Олегівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5290. | Демчик Владислав Дмитрович (Математика, НВК "Домінанта") | |
5291. | Колодніцька Юлія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5292. | Замостна Ярина (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5293. | Колєв Іван Владиславович (Біологія, природознавство, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
5294. | Іоєнко Уляна (Англійська мова, ШНВК ЗОШ І - ІІІ ступенів ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | |
5295. | Федоренко Роман Олегович (Українська мова і література, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
5296. | Мавдрик Любомир (Українська мова і література, СЗШ № 20) | |
5297. | Чумаченко Андрій (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
5298. | Бреславець Ростислав Олегович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
5299. | Чуба Володимир (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5300. | Воронова Варвара (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
5301. | Зуб Сергій (Математика, Херсонська гімназія №1) | |
5302. | Осокіна Аріна Ігорівна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
5303. | Канєвська Віторія (Інформаційні технології, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
5304. | Діхтяренко Дар'я (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5305. | Рутковська Ангеліна Леонідівна (Математика, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
5306. | Кутелія Юрій Олексійович (Англійська мова, КЗ КОР "КОЛІФКС") | |
5307. | Кіяшко Катерина Вікторівна (Англійська мова, Школа №1) | |
5308. | Рекало Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
5309. | Мичка Марія-Роксоляна Михайлівна (Англійська мова, НВК "Гроно") | |
5310. | Саламатін Олександр Олександрович (Інформаційні технології, Терпіннівська ЗШ) | |
5311. | Дмітрієв Євгеній (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №59) | |
5312. | Адамчук Дмитро Сергійович (Математика, Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
5313. | Головко Ангеліна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 56) | |
5314. | Адамович Михайло Петрович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5315. | Ліва Олександра Сергіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5316. | Ребров Євген (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
5317. | Стаценко Максим Анатолійович (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
5318. | Корецький Назар Максимович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5319. | Нікітіна Катерина Юріївна (Інформаційні технології, Берегиня) | |
5320. | Чепинога Аліна Олексіївна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
5321. | Пацай Андрій (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5322. | Юлія Огінська (Українська мова і література, ThinkGlobal) | |
5323. | Романчук Юлія (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5324. | Ющенко Карина (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
5325. | Дернова Діана (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
5326. | Сай Анна Анатоліївна (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
5327. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
5328. | Ліпкіна Маріанна (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | |
5329. | Тараско Ліза Олександрівна (Математика, Школа №66) | |
5330. | Солтик Ангеліна (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5331. | Цимбалюк Денис (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
5332. | Бак Роман-Микола (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
5333. | Кузьміна Анастасія Володимирівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
5334. | Книш Світлана Романівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5335. | Сорочук Анна Володимирівна (Українська мова і література, ЛНВК №24) | |
5336. | Хуторний Олександр Володимирович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5337. | Федорченко Єгор (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5338. | Торяник Максим (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5339. | Мітін Олексій Вікторович (Англійська мова, Херсонський НВК №48) | |
5340. | Лемішко Софія (Інформаційні технології, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
5341. | Плющ Ліза (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | |
5342. | Мовчан Назар Олександрович (Інформаційні технології, Золотобалківська ЗОШ) | |
5343. | Сидоренко Артем Максимович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
5344. | Радченко Артур Артемович (Українська мова і література, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | |
5345. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
5346. | Пшеничний Нікіта (Математика, Слов'янська ЗОШ №9) | |
5347. | Товстюк Олександра Ігорівна (Українська мова і література, Школа № 2) | |
5348. | Гладун Володимир (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5349. | Карачун Вікторія Володимирівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5350. | Кунчик Юрій Андрійович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5351. | Ярова Дарина (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
5352. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
5353. | Смолій Олександр Васильович (Біологія, природознавство, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
5354. | Марченко Валерія Володимирівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5355. | Танонина София Сергеевна (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
5356. | Панченко Данило Андрійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
5357. | Мітін Олексій Вікторович (Інформаційні технології, Херсонський НВК №48) | |
5358. | Мірошнік Богдан Андрійович (Інформаційні технології, СЗШ №35) | |
5359. | Шевчук Семен Павлович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
5360. | Джуринський Назар (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5361. | Сокол Михайло (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5362. | Попов Іван (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
5363. | Мельник Анна (Українська мова і література, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | |
5364. | Нєдєлька Аліна Михайлівна (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | |
5365. | Деревянко Віталій Миколайович (Інформаційні технології, спеціалізована СШ № 8) | |
5366. | Сергєєв Кирило Дмитрович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | |
5367. | Свириденко Ілля Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
5368. | Боднар Арсен Васильович (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
5369. | Кучма Людмила Андріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5370. | Стрижакова Софія Русланівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5371. | Вельма Вероніка Миколаївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5372. | Мотуз Маріам-Анна Романівна (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | |
5373. | Таганцов Іван Вадимович (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
5374. | Новаковська Ванесса Олександрівна (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5375. | Забаленный Дмитрий (Математика, Чугуївський НВК №6) | |
5376. | Діус Владислав Юрійович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
5377. | Шаргородська Христина Олегівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
5378. | Карачун Валерія Володимирівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5379. | Лещишин Владислав Юрійович (Математика, Школа №66) | |
5380. | Петрусь Дмитро (Математика, ЛНВК) | |
5381. | Пилявець Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
5382. | Орендарчук Ольга Олегівна (Українська мова і література, МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
5383. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Математика, Любимівський НВК) | |
5384. | Ілля Головач (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | |
5385. | Штипа Микола Сергійович (Біологія, природознавство, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | |
5386. | Гарьковець Ярослав Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5387. | Клепач Павло Миколайович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
5388. | Мовчан Аліна Олександрівна (Українська мова і література, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5389. | Лемішко Софія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
5390. | Хмельницька Вікторія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5391. | Баліцкий Кузьма Русланович (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
5392. | Шитко Аріна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5393. | Остапішин Даніїл Юрійович (Біологія, природознавство, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
5394. | Жученко Маргарита Русланівна (Українська мова і література, Миронівський НВК) | |
5395. | Кечеджі Микита (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5396. | Ровінський Єгор Олександрович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5397. | Рабченюк Богдан Володимирович (Математика, Школа №66) | |
5398. | Колянковський Тарас Тарасович (Математика, Школа №66) | |
5399. | Томашевський Дмитро (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | |
5400. | Порумб Антон (Математика, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5401. | Лівий Євген Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5402. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Інформаційні технології, Житомирська ЗОШ№10) | |
5403. | Степанов Микита (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | |
5404. | Забелло Анастасія (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5405. | Табак Вероніка Романівна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
5406. | Снітько Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5407. | Василишин Владислав (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5408. | Іванова Анастасія Іванівна (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
5409. | Гришко Максим Віталійович (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
5410. | Богомаз Маргарита Яківна (Біологія, природознавство, Євгенівський НВК) | |
5411. | Пилипчук Вікторія Дмитрівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
5412. | Кабков Юрий Алексеевич (Інформаційні технології, Гімназія № 290) | |
5413. | Буц Софія Андріївна (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5414. | Боксёр Кирилл Дмитриевич (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5415. | Печевистий Артем Віталійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
5416. | Доменті Мар яна (Математика, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | |
5417. | Юлія Огінська (Математика, ThinkGlobal) | |
5418. | Бондар Богдан Валентинович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5419. | Яремчук Іван Назарович (Англійська мова, Школа №66) | |
5420. | Зуй Єгор (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
5421. | Близнюк Владислав Сергійович (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
5422. | Яник Роман (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | |
5423. | Лавровська Ольга Андріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5424. | Смаль Мар`яна (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
5425. | Ніколютіна Єлизавета (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5426. | Зінченко Михайло (Математика, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | |
5427. | Биковська Катерина (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5428. | Міткевич Дарина (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | |
5429. | Руденченко Марія Віталіївна (Математика, Ліплявський НВК) | |
5430. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
5431. | Зоріна Валерія Юріївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
5432. | Фіщук Владислав (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
5433. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Інформаційні технології, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
5434. | Марченко Олександр (Інформаційні технології, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
5435. | Бундюченко Анна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5436. | Іщенко Тимур Олександрович (Українська мова і література, Перещепинський НВК "Родина") | |
5437. | Климчук Нікіта (Біологія, природознавство, КЗ КОР "КОЛІФКС") | |
5438. | Цимбала Максим Юрійович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
5439. | Чепинога Аліна Олексіївна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | |
5440. | Гришко Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5441. | Назар Лукавий (Математика, ThinkGlobal) | |
5442. | Савицький Сергій Васильович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5443. | Подйом Олександра Миколаївна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5444. | Холодов Олександр (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5445. | Киричок Рада Юріївна (Математика, Полтавська гімназія №17) | |
5446. | Шаргородська Христина Олегівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
5447. | Харченко Нікіта Андрійович (Математика, Криворізька ЗОШ №46) | |
5448. | Криштопа Сергій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5449. | Тараненко Софія (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
5450. | Карвацька Марія Тарасівна (Біологія, природознавство, НВК "Школа-гімназія "Сихівська") | |
5451. | Колесников Максим (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5452. | Лобас Анастасия Андреевна (Математика, Великобабчанський НВК) | |
5453. | Надєжко Вікторія (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
5454. | Колесніков Іван (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5455. | Харченко Нікіта Андрійович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №46) | |
5456. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5457. | Андибура Катерина (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | |
5458. | Дідур Володимир Ярославович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5459. | Ліпатов Феодосій Дмитрович (Математика, Одеська ЗОШ № 18) | |
5460. | Василенко Іван (Англійська мова, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
5461. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Біологія, природознавство, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
5462. | Субота Рената Олегівна (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
5463. | Федотова Тетяна Леонідівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5464. | Рибачук Богдан Романович (Англійська мова, ЛНВК №24) | |
5465. | Пронь Артур (Математика, Школа №6) | |
5466. | Бережна Марія Олександрівна (Математика, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
5467. | Кобзар Артем Миколайович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
5468. | Вістовська Вероніка Василівна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | |
5469. | Бурлаченко Златослава (Англійська мова, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
5470. | Клобуков Данило Володимирович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5471. | Романюк Ростислав (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5472. | Шапран Микита Віталійович (Українська мова і література, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | |
5473. | Нікіфорова Поліна Романівна (Математика, Школа № 2) | |
5474. | Романовський Даніїл Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
5475. | Нікулін Даніл (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | |
5476. | Зюбін Ігор (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | |
5477. | Прищепа Поліна (Інформаційні технології, Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5478. | Сорочук Анна Володимирівна (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | |
5479. | Лисенко Степан Андрійович (Інформаційні технології, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
5480. | Федорченко Єгор (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5481. | Каба Анастасія Богданівна (Математика, Школа №66) | |
5482. | Кара Мария Радиславовна (Математика, Одеський НВК №300) | |
5483. | Гнатишин Михайло (Англійська мова, НВК "Всезнайко") | |
5484. | Мудріцька Сніжана (Українська мова і література, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5485. | Іщенко Олександра Олександрівна (Математика, Славгородська СЗШ) | |
5486. | Бєлий Давід Богданович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
5487. | Василевська Людмила Василівна (Англійська мова, Буднянський НВК) | |
5488. | Рубаненко Єлизавета (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5489. | Кондратьєва Анастасія Олексіївна (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | |
5490. | Кісільов Валерій Ігорович (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
5491. | Пащенко Ілля Олександрович (Математика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
5492. | Назаренко Ян (Українська мова і література, ЗНВК №111) | |
5493. | Пилипчук Вікторія (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5494. | Редванська Анна Юріївна (Біологія, природознавство, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5495. | Кащук Сергій Михайлович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5496. | Куртяк Роман Ростиславович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
5497. | Шелковніков Максим Костянтинович (Біологія, природознавство, ЗОШ №68) | |
5498. | Стандрет Христина Олегівна (Українська мова і література, ТЗОШ №26) | |
5499. | Черній Анастасія Олександрівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5500. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5501. | Гаєвський Денис Іванович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
5502. | Федін Олексій В'ячеславович (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
5503. | Максимів Вадим Васильович (Українська мова і література, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5504. | Нагурний Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5505. | Степанюк Олександр Іванович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
5506. | Терпеливець Анастасія Ярославівна (Інформаційні технології, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
5507. | Рамжев Ерік (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
5508. | Тригуб Євген Віталійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
5509. | Козубенко Альона (Інформаційні технології, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
5510. | Олійник Захар Мар'янович (Математика, Бродівська ЗОШ №3) | |
5511. | Гончаренко Даніїл Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
5512. | Глабець Богдана Ігорівна (Українська мова і література, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
5513. | Головко Костянтин (Математика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
5514. | Лесів Олексій Павлович (Українська мова і література, Школа №66) | |
5515. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5516. | Леліс Владислав (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | |
5517. | Косенко Аліна Володимирівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
5518. | Башбога Адем (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5519. | Саламатін (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5520. | Добринський Максим (Українська мова і література, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
5521. | Басиста Кароліна (Інформаційні технології, Школа №6) | |
5522. | Власов Іван (Біологія, природознавство, НВК № 108) | |
5523. | Чопик Іван Андрійович (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
5524. | Служенко Аліна Романівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5525. | Філончук Дарина Валентинівна (Інформаційні технології, Бронницька ЗОШ) | |
5526. | Курилович Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | |
5527. | Терещенко Олег Максимович (Біологія, природознавство, Школа № 12) | |
5528. | Суворова Ульяна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | |
5529. | Воронецький Юрій Сергійович (Математика, Веснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5530. | Лупина Назарій Григорович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
5531. | Климчук Микола (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | |
5532. | Полтавець Іванна Дмитрівна (Українська мова і література, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
5533. | Куцин Євгеній Олександрович (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5534. | Костів Вікторія Романівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
5535. | Шевельов Микита Володимирович (Математика, Школа №6) | |
5536. | Варивода Ілля Андрійович (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
5537. | Гордієнко Злата (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | |
5538. | Чорненький Ілля Віталійович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | |
5539. | Дягіль Артем (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
5540. | Марченко Кароліна (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
5541. | Семененко Дар'я Олександрівна (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
5542. | Степанюк Олександр Іванович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | |
5543. | Величко Олександр Олексійович (Математика, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | |
5544. | Олійник Ангеліна Олегівна (Математика, Кам'янець-Подільська спец.школа-інт."Славутинка") | |
5545. | Чуба Володимир (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5546. | Трофимова Катерина (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5547. | Кабачна Марія (Біологія, природознавство, СЗШ № 20) | |
5548. | Коршак Єлизавета Юріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5549. | Владиченко Євгеній (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
5550. | Сироштан Тетяна (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
5551. | Василишин Анастасія (Англійська мова, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
5552. | Пенцак Святослав (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5553. | Моторний Семен Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
5554. | Чорногор Вєра Віталіївна (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
5555. | Петровський Назар Трасович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5556. | Марковський Микола Олександрович (Інформаційні технології, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5557. | Бутов Ігор (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5558. | Донченко Олександр Євгенович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5559. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
5560. | Шаргородська Христина Олегівна (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
5561. | Королевський Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
5562. | Вдовенко Дар`я (Англійська мова, Люботинська гімназія №1) | |
5563. | Рекало Максим Олександрович (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
5564. | Давиденко Єлизавета Максимівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
5565. | Мудрий Віктор Олександрович (Інформаційні технології, Школа № 12) | |
5566. | мальована дарина ігорівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
5567. | Бершадська Олена Андріївна (Математика, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | |
5568. | Карпюк Артем Ігорович (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
5569. | Демидова Вікторія (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5570. | Малієнко Поліна Олександрівна (Англійська мова, Андріївська СРШ) | |
5571. | Щербина Ігор Євгенович (Біологія, природознавство, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | |
5572. | Бакаєв Денис (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
5573. | Булига Дмитро Юрійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5574. | Долгіх Данило (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | |
5575. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5576. | Марчук Андрій Сергійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
5577. | Верескун Марія (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
5578. | Тiтарева Веронiка (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5579. | Холодов Олександр (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5580. | Лохаївський Максим (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5581. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Українська мова і література, Солонянська СЗШ №1) | |
5582. | Таляр Віта Володимирівна (Інформаційні технології, Гнатівський НВК "Мрія") | |
5583. | Головчак Марина (Англійська мова, Пісківська загальноосвітня школа) | |
5584. | Дерновий Микола (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5585. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Біологія, природознавство, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5586. | Гончар Богдана Андріївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5587. | Щербина Милана (Математика, Школа №6) | |
5588. | Харко Нестор Ігорович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
5589. | Борисов Валерій Валерійович (Біологія, природознавство, Добровільський НВК) | |
5590. | Золотухіна Карина (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5591. | Сулійманов Іван Русланович (Математика, гімназія "Скіфія") | |
5592. | Родіонов Михайло Вячеславович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5593. | Тєртишніков Михаїл Сергійович (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
5594. | Левкова Лiна Олександрiвна (Інформаційні технології, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5595. | Бобир Артем Дмитрович (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5596. | Бреус Теодор Олексійович (Англійська мова, Приватна школа) | |
5597. | Марченко Валерія Володимирівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5598. | Момот Єлизавета Сергіївна (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5599. | Товтин Святослав Степанович (Інформаційні технології, Берегиня) | |
5600. | Книжник Катерина Дмитрівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5601. | Шакула Максим (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | |
5602. | Заболотній Костянтин Станіславович (Біологія, природознавство, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
5603. | Свиридюк Ольга (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
5604. | Пилипчук Юрій Олегович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5605. | Філатова Амалія Костянтинівна (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
5606. | Миценко Кіра Олексіївна (Математика, Криворізька гімназія №127) | |
5607. | Олійник Олександр Антонович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
5608. | Бондар Дмитро Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
5609. | Муринюк Марія Андріївна (Математика, КЗО СЗШ №114) | |
5610. | Циба Нікіта (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | |
5611. | Хасхачих Марк Валентинович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | |
5612. | коваль вероніка (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
5613. | Царан Владислав Андрійович (Математика, гімназія "Скіфія") | |
5614. | Логвінов Нікіта (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
5615. | Кузьменко Надія Казимирівна (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
5616. | Зеленський Іван Максимович (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
5617. | Крута Юлія Миколаївна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
5618. | Шаклєєв Данило (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
5619. | Кобилякевич Кароліна (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
5620. | Шаганець Софія Василівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5621. | Воропаєв Нікіта (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
5622. | Ковальчук Домініка Павлівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5623. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №3) | |
5624. | Черенов Святослав Ігорович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
5625. | Золотько Вероніка Андріївна (Математика, Хорошківська загальноосвітня школа) | |
5626. | Коломієць Крістіна (Українська мова і література, Уманська ЗОШ №5) | |
5627. | Паутов Володимир Вадимович (Математика, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | |
5628. | Беркут Максим (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
5629. | Воскобойник владислав Сергійович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
5630. | Туркас Юліана Михайлівна (Англійська мова, Школа №66) | |
5631. | Дідур Володимир Ярославович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5632. | Чумаченко Валентина Юріївна (Математика, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5633. | Третьякова Дар'я (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5634. | Кирпита Марія Павлівна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
5635. | Саєнко Денис Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5636. | Лещишин Владислав Юрійович (Українська мова і література, Школа №66) | |
5637. | Касько Катерина Олександрівна (Математика, Григорівська загальноосвітня школа) | |
5638. | Плахута Вікторія Олександрівна (Українська мова і література, Дубовиківська СЗШ) | |
5639. | Сухова Анна Михайлівна (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
5640. | Сегін Арсеній (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | |
5641. | Кантур Вероніка (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
5642. | Ляскіна Єсєниія Іванівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
5643. | Шабала Владислав Олегович (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
5644. | Костенко Софія Олегівна (Англійська мова, ЗОШ I-II ст №6) | |
5645. | Стеценко Дмiтрiй Олегович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
5646. | Петров Нікіта (Англійська мова, ЗШ № 8) | |
5647. | Бублик Єгор (Біологія, природознавство, Світловодська школа - інтернат№2) | |
5648. | Іващенко Максим Денисович (Інформаційні технології, Школа №6) | |
5649. | Останіна Софія Дмитріевна (Математика, Школа №64) | |
5650. | Бабій Дар'я (Англійська мова, НВК "Любисток") | |
5651. | Белодонова София Сергеевна (Математика, Школа №64) | |
5652. | Квасниця Ростислав Андрійович (Українська мова і література, Школа №66) | |
5653. | Новаківська Анастасія Андріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5654. | Купрін Матвій Володимирович (Біологія, природознавство, Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | |
5655. | Чаркін Сергій (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
5656. | Севідова Анастасія Миколаївна (Інформаційні технології, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
5657. | Султанова Діана Арсенівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
5658. | Заплаткіна Анна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5659. | Лецик Анастасія Олегівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
5660. | Шапран Микита Віталійович (Математика, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | |
5661. | Кириленко Тимофій Романович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
5662. | Бойко Юлія Володимирівна (Українська мова і література, ЛНВК) | |
5663. | Жос Артур Вікторович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5664. | Гордєєва Ангеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
5665. | Дацій Ігор Олегович (Математика, Берегиня) | |
5666. | Присяжню Ярослав (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
5667. | Кочубей Кіріл (Математика, Криворізька ЗОШ №59) | |
5668. | Івлев Олександр Олександрович (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
5669. | Маковей Дмитро Романович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
5670. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | |
5671. | Уркуметов Алі (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
5672. | Круликівський Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5673. | Заїка Владислава Олегівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5674. | Ковтонюк Артем Сергійович (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
5675. | Паневник Дмитро Іванович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
5676. | Артюшенко Євгеній Станіславович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5677. | Андрейчук Михайло Євгенович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5678. | Олійник Микита Олегович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5679. | Курилович Ілля Андрійович (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №127) | |
5680. | Кривцова М. (Інформаційні технології, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5681. | Табак Вероніка Романівна (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
5682. | Пронкін Лев Володимирович (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5683. | Кабков Юрий Алексеевич (Англійська мова, Гімназія № 290) | |
5684. | Березенський Олександр Ярославович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
5685. | Тіщенко Устим Романович (Біологія, природознавство, Школа № 2) | |
5686. | Штойна Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
5687. | Ковбасюк Анастасія (Математика, ОНВК №67) | |
5688. | Жейнов Олександр Олексійович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5689. | Кондратюк Крістіна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
5690. | Жукова Катерина Евгеніївна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | |
5691. | Кучма Мирон (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
5692. | Печериця Олександра Олексіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
5693. | Ярова Дарина (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
5694. | Яковенко Павло Анатолійович (Інформаційні технології, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
5695. | Тищенко Софія (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5696. | Сєніна Анастасія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5697. | Маякін Павло Євгенійович (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
5698. | Яцинич Амелiя (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
5699. | Голобородько (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5700. | Євтушенко Єлизавета (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5701. | Попович Тімур Олегович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | |
5702. | Крилова Я.В. (Англійська мова, Маківський НВК) | |
5703. | Боровик Ревека Олексіївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
5704. | Нікітко Тамара (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
5705. | Атрощенко Артемій (Математика, ХЛ № 89) | |
5706. | Морозенко Ірина Олександрівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
5707. | Півень Микола (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
5708. | Сметаніна Софія Михайлівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
5709. | Рогозін Владислав Миколайович (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | |
5710. | Мельник Дар'я Русланівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5711. | Хассо Марта (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
5712. | Аверкіна Аліна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5713. | Виговський Назар (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5714. | Зеленський Іван Максимович (Інформаційні технології, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
5715. | Булига Дмитро Юрійович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5716. | сипченко олег (Математика, Погибляцький НВК) | |
5717. | Іванов Микита Володимирович (Математика, Херсонський НВК №48) | |
5718. | Єрохова Анастасiя (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
5719. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | |
5720. | Кійко Анастасія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
5721. | Абросенков Дмитро Максимович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5722. | Омельчук Владислав Тарасович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
5723. | Степанова Єлизавета (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | |
5724. | Волошин Артем Валерійович (Біологія, природознавство, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | |
5725. | Бандус Наталія Олексіївна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5726. | Деревягіна Вероніка (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
5727. | Зінченко Михайло (Біологія, природознавство, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | |
5728. | Жук Вадим Ростиславович (Англійська мова, ЛСЗШ І ступеня №53) | |
5729. | Долгіх Данило (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | |
5730. | Лохаївський Максим (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5731. | Левін Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
5732. | Король Анастасія (Інформаційні технології, Ліцей "Інтелект") | |
5733. | Придатко Діана Андріївна (Англійська мова, Краснопільський НВК) | |
5734. | Нікітін Роман Юрійович (Біологія, природознавство, Берегиня) | |
5735. | Ромашова Дарья Олегівна (Англійська мова, Зеленоярська ЗШ І - ІІІ ст.) | |
5736. | Іванова Дар'я (Англійська мова, Криворізька гімназія №127) | |
5737. | Єлісєєв Євген (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | |
5738. | Іващенко Святослав Владиславович (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
5739. | Олійник Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | |
5740. | Ермак Кирил (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
5741. | Нямещук Алла Іванівна (Англійська мова, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5742. | Семенюк Юрій Андрійович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
5743. | Ніколютіна Єлизавета (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5744. | Морозова Вікторія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5745. | Стецишин Денис Богданович (Біологія, природознавство, Жвирківська ЗШ) | |
5746. | Шаганець Софія Василівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5747. | Манько Софія Родіонівна (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
5748. | Хула Ярослав Вадимович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
5749. | Бушак Сніжана Вікторівна (Українська мова і література, Новгород-Сіверське медичне училище) | |
5750. | Саєнко Денис Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5751. | Султанова Діана Арсенівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
5752. | Гавриляк Юля (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5753. | Жильцова Тамара Дмитрівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
5754. | Деревко Владислав Юрійович (Математика, Ліцей №100) | |
5755. | Срібний Артем Ігорович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5756. | Михайлова ЮліяАндріївна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
5757. | Попряга Поліна (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5758. | Хитущенко Євгеній Романович (Українська мова і література, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
5759. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | |
5760. | Мельничук Аркадій (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5761. | Ковтонюк Артем Сергійович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | |
5762. | Боксёр Кирилл Дмитриевич (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5763. | Шевчук Артем (Математика, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | |
5764. | Усата Анастасія (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
5765. | Карачун Валерія Володимирівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5766. | Каут Вікторія (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | |
5767. | Карачун Валерія Володимирівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5768. | Кушнірук Ксенія Вікторівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
5769. | Чумак Артем Сергійович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5770. | Сошко Даніїл (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
5771. | Баглай Поліна Сергіївна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
5772. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5773. | Король Артур Вадимович (Інформаційні технології, Одеська гімназія № 5) | |
5774. | Сірий Роман Вікторович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | |
5775. | Небесская Полина Ігорівна (Українська мова і література, Школа №64) | |
5776. | Люткевич Олена Сергіївна (Українська мова і література, Шабський навчально-виховний комплекс) | |
5777. | Гаращук Валентина Ігорівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
5778. | Ніколютіна Єлизавета (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5779. | Коваль Владислав Михайлович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5780. | Бондар Валерія Миколаївна (Математика, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
5781. | Марков Ілля В'ячеславович (Математика, КЗ "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради") | |
5782. | Моторна Євгенія Андріївна (Англійська мова, Школа №64) | |
5783. | Резніченко Софія Андріївна (Біологія, природознавство, Золотоніська ЗОШ №3) | |
5784. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Математика, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | |
5785. | Кадацька Марія (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5786. | Ракзін Нікіта Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
5787. | Шептор Вікторія Юріївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5788. | Макаров Сергій Ігорович (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | |
5789. | Карпухін Микола Андрійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5790. | Самотей Софiя Богданiвна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
5791. | Батовська Лілія Володимирівна (Математика, Чаусівський НВК №2) | |
5792. | Сергієнко Данило (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
5793. | Зварич Ольга (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
5794. | Драна Катерина Віталіївна (Українська мова і література, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5795. | Буленок Софія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5796. | Антонов Тимур Рангінович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
5797. | Манченко Дмитро Андрійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5798. | Гоголь Матвій Дмитрович (Англійська мова, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
5799. | Ширінова Ірина (Біологія, природознавство, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
5800. | Храпко Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, спеціалізована СШ № 8) | |
5801. | Марченко Данило Дмитрович (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
5802. | Єрмоленко Денис Сергійович (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
5803. | Ліпич Євгенія (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
5804. | Троцько Денис Сергійович (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
5805. | Педаш Владислав Євгенович (Біологія, природознавство, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5806. | Штихаренко Анна Ігорівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
5807. | Петрушевський Арсеній Костянтинович (Інформаційні технології, Шкроботівський НВК) | |
5808. | Андибура Катерина (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | |
5809. | Бабуса Ангеліна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
5810. | Бадьорна Марія (Інформаційні технології, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
5811. | Солоненко Назар Олегович (Біологія, природознавство, Полтавська гімназія №17) | |
5812. | Чумаченко Поліна Юріївна (Українська мова і література, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5813. | Заболотний Євгеній Ігорович (Англійська мова, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
5814. | Кілієнко Віталіна Віталіївна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
5815. | Пушкар Максим (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
5816. | Сембай Ярослав Володимирович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
5817. | Тесляк Ілля (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
5818. | Самарська Катерина (Біологія, природознавство, ЗОШ №11) | |
5819. | Зеленський Іван Максимович (Біологія, природознавство, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
5820. | Бавицький Андрій (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
5821. | Горошко Дарія Дмитрівна (Українська мова і література, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
5822. | Татарин Ольга Олегівна (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
5823. | Яловенко Аліса Миколаївна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
5824. | Лавровська Ольга Андріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5825. | Юрчук Діна Василівна (Інформаційні технології, Уторопське НВО) | |
5826. | Яценко Євген Михайлович (Математика, НВК-ліцей №100) | |
5827. | Поляк Богдан (Інформаційні технології, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5828. | Гриценко Софія (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
5829. | Якимець Ангелина Василівна (Українська мова і література, Новояворівська ЗОШ) | |
5830. | Мороз Анна Олегівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
5831. | Парасич Юлія Олегівна (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
5832. | Солохненко Лілія Олександрівна (Інформаційні технології, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
5833. | Кузьменко Олександр Ігорович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | |
5834. | Холявко Поліна (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | |
5835. | Оскаленко Поліна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5836. | Берест Любомир (Українська мова і література, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
5837. | Піліпчатін Кирил (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
5838. | Балан Софія Сергіївна (Англійська мова, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
5839. | Кузнецова Ирина Сергеевна (Інформаційні технології, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
5840. | Муравська Олександра Олегівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
5841. | Діхтенко Артем Олексійович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
5842. | Ращенко Ростислав Олегович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
5843. | Білюба Марк (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5844. | Кісільов Валерій Ігорович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
5845. | Адаменко Арсен (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
5846. | Нікулін Даніл (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | |
5847. | Тарасов Костянтин Віталійович (Українська мова і література, СЗОШ №4) | |
5848. | Черевашко Дарина (Інформаційні технології, Школа №6) | |
5849. | Підгаєць Артем (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
5850. | Березовенко Марія Ігорівна (Англійська мова, Школа №64) | |
5851. | Коваленко Злата Олександрівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
5852. | Окунь Вікторія Романівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5853. | Бєлоус Олександр Олексійович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 9 - спеціалізована школа") | |
5854. | Стукалов Максим Олександрович (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
5855. | Надеїна Аліса Віталіївна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
5856. | Біденко Роман Олександрович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №28) | |
5857. | Васільєва Аліна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5858. | Щербина Евгений Максимович (Математика, НВК-ліцей №100) | |
5859. | Самотей Софiя Богданiвна (Українська мова і література, Школа №64) | |
5860. | Щербань Ірина (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
5861. | Рамжев Ерік (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | |
5862. | Лось Олексій Юрійович (Українська мова і література, Школа №6) | |
5863. | Куруч Софія Дмитрівна (Українська мова і література, Березинська ЗОШ) | |
5864. | Гончар Анастасія (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
5865. | Бутко Дарья Витальевна (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
5866. | Заруцький Максим (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | |
5867. | Уланова Вікторія Олександрівна (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
5868. | Ткаченко Олег (Українська мова і література, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
5869. | Мудрий Михайло Олександрович (Біологія, природознавство, Школа № 12) | |
5870. | Тарнавський Артем Максимович (Інформаційні технології, Мар'ївський НВК) | |
5871. | Морозов Павло (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
5872. | Басюк Вероніка Андріївна (Математика, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | |
5873. | Чуйко Володимир (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5874. | Погорєлова Світлана Сергіївна (Інформаційні технології, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
5875. | Ткаленко Емілія (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
5876. | Омельчук Юрій Андрійович (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
5877. | Кізенко Катерина Іваніва (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
5878. | Рибалка Катерина Русланівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
5879. | Луців Михайло Миронович (Інформаційні технології, Надвірнянський коледж НТУ) | |
5880. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Англійська мова, Школа №17) | |
5881. | Джигір Діана Вячеславівна (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | |
5882. | Рибалко Денис Володимирович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
5883. | Федик Святослав Васильович (Біологія, природознавство, гімназія №4) | |
5884. | Трофімов Ілля Сергійович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
5885. | Коцупера Дарія Русланівна (Українська мова і література, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
5886. | Максименко Крістіна Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
5887. | Фоменко Діана Олександрівна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
5888. | Северин Олександр (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
5889. | Чумаченко Поліна Юріївна (Біологія, природознавство, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
5890. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Математика, НВК "Домінанта") | |
5891. | Терещенко Матвій Сергійович (Інформаційні технології, Наукова зміна) | |
5892. | Михайляк Анастасія (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | |
5893. | Кельвич Надія Миколаївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5894. | Головчак Марина (Інформаційні технології, Пісківська загальноосвітня школа) | |
5895. | Русаков Іван Миколайович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
5896. | Литвиненко Анна (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
5897. | Комендант Даніїл (Математика, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5898. | Яцура Уляна (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | |
5899. | Забелло Анастасія (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
5900. | Святослав Колодій (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | |
5901. | Вуйцик Юрій Ігорович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5902. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
5903. | Артюшенко Євгеній Станіславович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5904. | Гриценко Дар'я (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | |
5905. | Б*єган Аліна (Біологія, природознавство, СЗШ № 99) | |
5906. | Постригань Анастасія Романівна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
5907. | Баланик Діана Олександрівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О.Ольжича - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
5908. | Поврозник Валерія Вадимівна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5909. | Хомин Софія (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
5910. | Таращук Петро (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5911. | Курамшин Владислав Анатольевич (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | |
5912. | Коваль Аліна (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
5913. | Мотричко Аліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5914. | Кириленко Ірина (Англійська мова, Школа №6) | |
5915. | Каразія Павло (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | |
5916. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Інформаційні технології, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5917. | Гнатов Михайло Юрійович (Англійська мова, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
5918. | Тишик Максим Дмитрович (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | |
5919. | Морозова Вікторія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5920. | Кренців Віталій Романович (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
5921. | Таращук Петро (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5922. | Бондар Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
5923. | Максименко Крістіна Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
5924. | Тараненко Софія (Англійська мова, Школа №6) | |
5925. | Сулійманов Іван Русланович (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | |
5926. | Коваленко Злата Олександрівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
5927. | Дяченко Богдан (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
5928. | Крута Юлія Миколаївна (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
5929. | Романовський Роман Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
5930. | Квасниця Ростислав Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
5931. | Яхненко Софія Василівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
5932. | Зайвенко Милана (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
5933. | Бутов Ігор (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
5934. | Квасов Андрій Олександрович (Інформаційні технології, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
5935. | Кузьменко Анна Василівна (Англійська мова, Школа №66) | |
5936. | Назаренко Олександр (Інформаційні технології, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | |
5937. | Фірман Дана Тарасівна (Інформаційні технології, Школа №66) | |
5938. | Коротнян Аліса (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5939. | Вощук Олексій Миклайович (Інформаційні технології, Запорізький НВК "Світанок") | |
5940. | Грушко Анастасія (Математика, Краснопільська гімназія) | |
5941. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
5942. | Нор Аріна Олександрівна (Математика, Гребінківська гімназія) | |
5943. | Стоянова Ксенія (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | |
5944. | Горобієвська Надія Олександрівна (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
5945. | Дембіцький Володимир Валерійович (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
5946. | Холявко Поліна (Математика, Одеський НВК №300) | |
5947. | Ніколаєва Анастасія Олександрівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
5948. | Присяжнюк Сергій (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
5949. | Черненко Максим (Математика, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | |
5950. | Холодецький Артем Володимирович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5951. | Демчик Владислав Дмитрович (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
5952. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Математика, Золотобалківська ЗОШ) | |
5953. | Халін Віка Олександрівна (Українська мова і література, Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
5954. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
5955. | Лисенко Степан Андрійович (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
5956. | Любежанін Олександр Сергійович (Українська мова і література, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
5957. | Харченко Олександра (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
5958. | Шимов Глiб Станiславович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
5959. | Ткаченко Валерія Євгеніївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5960. | Яцура Уляна (Математика, Слов'янська ЗОШ №9) | |
5961. | Tkachenko Daniil (Інформаційні технології, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
5962. | Юхман Євген (Математика, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | |
5963. | Рудик Анна-Марія (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
5964. | Лещук Роман (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
5965. | Дирів Олексій (Інформаційні технології, Долинська ЗОШ №7) | |
5966. | Савченко Аліна Іванівна (Українська мова і література, КЗ "НСЗШ №16") | |
5967. | Косячко Діана Валеріївна (Англійська мова, Григорівська загальноосвітня школа) | |
5968. | Филимончук Анна Павлівна (Англійська мова, Школа №66) | |
5969. | Скрипниченко Наталя (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
5970. | Авраменко Софія Андріївна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
5971. | Каракуленко Богдан Олександрович (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
5972. | Івкін Віктор Євгенович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5973. | Водоп'ян Софія Віталівна (Математика, Любимівський НВК) | |
5974. | Чечулін Іван Сергійович (Математика, ОЗОШ№8) | |
5975. | Карамавров Олександр Вікторович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
5976. | Мишалова Ангеліна Василівна (Англійська мова, Школа №66) | |
5977. | Малієнко Поліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Андріївська СРШ) | |
5978. | Кучер Андрій (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
5979. | Руденко Олена Олександрівна (Біологія, природознавство, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5980. | Сегін Арсеній (Українська мова і література, Долинська ЗОШ №7) | |
5981. | Мінаков Олексій Іванович (Математика, Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5982. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
5983. | Каменських Гліб Юрійович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
5984. | Литвин Ліза (Біологія, природознавство, Григорівська загальноосвітня школа) | |
5985. | Зiнченко Iван (Українська мова і література, НВК №148) | |
5986. | Корнієнко Поліна Олегівна (Інформаційні технології, Школа № 12) | |
5987. | Кудревич Тамара Андріївна (Математика, ХЛ № 89) | |
5988. | Шариш Софія Вадимівна (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
5989. | Самотей Софiя Богданiвна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
5990. | Івкін Віктор Євгенович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
5991. | коваль вероніка (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
5992. | Серебряков Олег Володимирович (Математика, Школа №31 м. Миколаєва) | |
5993. | Дуцька Катерина Романівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
5994. | Дудін Микита Андрійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
5995. | Андрейчук Михайло Євгенович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
5996. | Русакевич Кіріл (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
5997. | Наконечний Роман Михайлович (Українська мова і література, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
5998. | Ковальчук Юрій (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
5999. | Хлистун Любомир (Математика, Гімназія) | |
6000. | Панасюк Дарія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6001. | Глушенко Назар Володимирович (Математика, Школа №28) | |
6002. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6003. | Добринський Максим (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
6004. | Богайчук Поліна (Математика, Одеський НВК №300) | |
6005. | Колісник Катерина (Математика, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
6006. | Олефір Христина Олександрівна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | |
6007. | Панасюк Дарія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | |
6008. | Демидович Софія Ігорівна (Математика, Бучанська ЗОШ №3) | |
6009. | Міропольська Міра (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6010. | Крівчікова Єлизавета Павлівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
6011. | Дюдюк Максим Ігоревич (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
6012. | Каленик Микита В’ячеславович (Біологія, природознавство, Енергодарський БЛ) | |
6013. | Боднар Арсен Васильович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
6014. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Біологія, природознавство, САТШ № 203) | |
6015. | Войчук Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Школа №6) | |
6016. | Нікулін Даніл (Математика, Херсонська гімназія №1) | |
6017. | Петруньок Вероніка (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №173) | |
6018. | Глушнюк Олександра Володимирівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6019. | Кваковський Тимур (Українська мова і література, Гімназія) | |
6020. | Довбиш Артем Ігорович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
6021. | Колошеіна Еліна (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | |
6022. | Атаманенко Олександра Сергіївна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6023. | Король Денис Андрійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6024. | Краєва Анатасія (Математика, КЗО СЗШ №135) | |
6025. | Мартинюк Ілля Євгенович (Біологія, природознавство, Школа-дитячий садок) | |
6026. | Олійник Микита Олегович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6027. | Лісовський Владислав в (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6028. | Киченко (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
6029. | Яхненко Софія Василівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
6030. | Пронь Артур (Англійська мова, Школа №6) | |
6031. | Осташ Мікеле (Математика, Одеський НВК №300) | |
6032. | Шабельний Владислав (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
6033. | Кульбачна Вікторія Юріївна (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | |
6034. | Скриннік Варвара Сергіївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6035. | Насирова Маргарита (Математика, Одеський НВК №300) | |
6036. | Захарчук Олеся (Біологія, природознавство, Надвірнянський коледж НТУ) | |
6037. | Сенькова Тетяна Ігорівна (Українська мова і література, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | |
6038. | Макошенець Богдан Русланович (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6039. | Митрофанова Аліса Максимівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6040. | Мельницька Iрина Сергiiвна (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
6041. | Коновченко Дарина Євгенівна (Українська мова і література, Світлодарський НВК) | |
6042. | Біденко Роман Олександрович (Математика, Криворізька ЗОШ №28) | |
6043. | Склярова Дар'я (Математика, ЗШ № 8) | |
6044. | Печена Анастасія Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №3) | |
6045. | Шапаренко Карина Русланівна (Біологія, природознавство, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
6046. | Ковалевської Каріни Олександрівни (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №28) | |
6047. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
6048. | Джемула Арсеній Іванович (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
6049. | Телюфанов Олександр (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6050. | Заруба Андрій Віталійович (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
6051. | Найда Максим Олександрович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
6052. | Троянов Михайло (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
6053. | Манченко Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6054. | Войчук Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Школа №6) | |
6055. | Терещенко Олег Максимович (Інформаційні технології, Школа № 12) | |
6056. | Богайчук Поліна (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | |
6057. | Назаренко Артем Константинович (Англійська мова, Школа №64) | |
6058. | Солоненко Назар Олегович (Українська мова і література, Полтавська гімназія №17) | |
6059. | Василишин Максим Ігорович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
6060. | Неїленко Софія Романівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6061. | Маковей Дмитро Романович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
6062. | Бондар Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
6063. | Коваленко Анна Сергіївна (Математика, НВК "Домінанта") | |
6064. | Бадашко Арсеній (Математика, ХЛ № 89) | |
6065. | Галита Владислав (Математика, Авангардівський НВК) | |
6066. | Колесников Максим (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6067. | Кириленко Тимофій Романович (Математика, КЗО НВО №28) | |
6068. | Козубенко Альона (Математика, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | |
6069. | Шивчук Дмитро Юрійович (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | |
6070. | Мельничук Аркадій (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6071. | Залужна Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
6072. | Занько Дем'ян Андрійович (Українська мова і література, Школа №66) | |
6073. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
6074. | Носик Егор (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6075. | Король Денис Андрійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6076. | Язан Денис (Англійська мова, Школа №6) | |
6077. | Висоцька Марія Юріївна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | |
6078. | Корецький Михайло Андрійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6079. | Субота Рената Олегівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6080. | Гузєв Ілля (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 279) | |
6081. | Зоріна Валерія Юріївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
6082. | Кожуховський ГРигорій Дмитрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6083. | Харко Нестор Ігорович (Українська мова і література, Школа №66) | |
6084. | Доля Єлизавета Вікторівна (Математика, ЗШ № 8) | |
6085. | Малін Ярослав Олександрович (Англійська мова, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
6086. | Сюмак Катерина (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6087. | Бодюл Іван Олександрович (Англійська мова, Школа №64) | |
6088. | Косенко Максим Олександрович (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6089. | Кравченко Дар'я Андріївна (Англійська мова, ЗШ № 8) | |
6090. | Кочубей Кіріл (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №59) | |
6091. | Ханас Анна (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
6092. | Наконечний Іван (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | |
6093. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6094. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6095. | Полтавець Владислав Дмитрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
6096. | Колосовська Тетяна Дмитрівна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
6097. | Сулима Вікторія Михайлівна (Інформаційні технології, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
6098. | Мельник Дем'ян Ігорович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
6099. | Туркас Юліана Михайлівна (Математика, Школа №66) | |
6100. | Любежанін Олександр Сергійович (Інформаційні технології, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
6101. | Верескун Марія (Математика, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
6102. | Белінська Анастасія (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
6103. | Совенко Анастасія (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
6104. | Андрєєв Андрій Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
6105. | Басараб Валерія (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | |
6106. | Підбуртний Тимур (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6107. | Дудка Роман (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
6108. | Костенко Софія Олегівна (Математика, ЗОШ I-II ст №6) | |
6109. | Бондаренко Максим (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6110. | Шевченко Назарій Вячеславович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6111. | Іванченко Іван Олексійович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
6112. | Ткаченко Андрій (Інформаційні технології, Великодимерський СЗО НВК) | |
6113. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6114. | Троянський Давид (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | |
6115. | Петровський Назар Трасович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6116. | Сургов Ярослав Ігорович (Англійська мова, Школа №31 м. Миколаєва) | |
6117. | Мартиняк Марина (Інформаційні технології, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
6118. | Топчій Поліна (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
6119. | Сочикан (Математика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
6120. | Лисенко Степан Андрійович (Біологія, природознавство, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
6121. | Оголенко Владислава Сергіївна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6122. | Надеїна Аліса Віталіївна (Математика, Ульянівська НСЗШ) | |
6123. | Скільський Остап Михайлович (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
6124. | Котляр Карина Андріївна (Англійська мова, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
6125. | Ращенко Ростислав Олегович (Математика, КЗО НВО №28) | |
6126. | Мудрий Ярослав Валерійович (Інформаційні технології, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | |
6127. | Доменті Мар яна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | |
6128. | Тарнавська Вікторія Ігорівна (Англійська мова, Товстолузька ЗОШ) | |
6129. | Мельніков Микита (Англійська мова, Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
6130. | Олексійко Христина (Інформаційні технології, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6131. | Афукова Марина Романівна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
6132. | Соколюк Дмитро Олександрович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6133. | Кушинський Лука Олегович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
6134. | Кравченко Тетяна Валентинівна (Українська мова і література, КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3" ДОР") | |
6135. | Мороз Віктор Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6136. | Маринець Олександр Васильович (Інформаційні технології, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6137. | Танонин Михаил Сергеевич (Біологія, природознавство, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
6138. | Блащак Маркіян Русланович (Англійська мова, Школа №66) | |
6139. | Наконечний Олександр Юрійович (Українська мова і література, Славутська ЗОШ №1) | |
6140. | Цюра Дмитро (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6141. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Інформаційні технології, Школа №64) | |
6142. | Доценко Єгор Русланович (Математика, Охтирська ЗОШ № 9) | |
6143. | Расюн Юлія Сергіївна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
6144. | Тернущак Андріяна Іванівна (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
6145. | Півінський Борис (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6146. | Бандрівська Яна Юріївна (Українська мова і література, Школа №66) | |
6147. | Відіборенко Ярослава (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
6148. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6149. | Жозе да Коста Анна Марія (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
6150. | Назаренко Іван Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
6151. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6152. | Власов Володимир (Інформаційні технології, НВК "Любисток") | |
6153. | Євдокімов Гліб (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | |
6154. | Ніценко Заріна Олександрівна (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | |
6155. | Рижало Валерія (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
6156. | Панаскова Ангеліна Павлівна (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | |
6157. | Мороз Віктор Сергійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6158. | Овчарік Аліса Сергіївна (Математика, Криворізька ЗОШ №15) | |
6159. | Устименко Віра (Українська мова і література, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
6160. | Жукова Катерина Евгеніївна (Математика, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | |
6161. | Дарчик Дмитро (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
6162. | ууу (Біологія, природознавство, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
6163. | Плетенчук Ірина (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6164. | Відіборенко Ярослава (Інформаційні технології, Школа №6) | |
6165. | Олійник Ангеліна Олегівна (Англійська мова, Кам'янець-Подільська спец.школа-інт."Славутинка") | |
6166. | Ревак Павло (Біологія, природознавство, Дрогобицька ЗОШ № 9) | |
6167. | Купрін Матвій Володимирович (Англійська мова, Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | |
6168. | Грибисюк Роман Олегович (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
6169. | Гіндич Альона Сергіївна (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | |
6170. | Гаркуша Данило Олександрович (Інформаційні технології, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6171. | Томашевський Дмитро (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
6172. | Колянковський Тарас Тарасович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
6173. | Срібний Артем Ігорович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6174. | Сулійманов Іван Русланович (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | |
6175. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Криворізька КСШ №9) | |
6176. | Мартяк Іванна Олегівна (Англійська мова, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6177. | Малін Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
6178. | Суворова Влада (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
6179. | Науменко Софія (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6180. | Муравська Олександра Олегівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
6181. | Дончан Богдан (Українська мова і література, Летківська СЗШ I-III ст.) | |
6182. | Дмитро Химчук (Українська мова і література, ThinkGlobal) | |
6183. | Майстер Дарія Юріївна (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
6184. | Павлов Артем (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | |
6185. | Голова Анастасія (Англійська мова, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
6186. | Сарахман Максим Святославович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | |
6187. | Демидович Софія Ігорівна (Українська мова і література, Бучанська ЗОШ №3) | |
6188. | Дьомін Сергій Вадимович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
6189. | Максимюк Назар Володимирович (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | |
6190. | Садовський Макар (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
6191. | Шапран Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
6192. | Шакула Максим (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
6193. | Пікуль Роман Олександрович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
6194. | Собко Софія Миколаївна (Біологія, природознавство, Шкроботівський НВК) | |
6195. | Пилипяк Діана Ігорівна (Англійська мова, HBK №139) | |
6196. | Мамонтова Анастасія Михайлівна (Математика, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
6197. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Інформаційні технології, Юрківський НВК) | |
6198. | Пушкар Максим (Математика, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
6199. | Ревак Павло (Інформаційні технології, Дрогобицька ЗОШ № 9) | |
6200. | Князєв Тимур Андрійовіч (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | |
6201. | Плис Максим Вікторович (Інформаційні технології, Полонська ЗОШ №2) | |
6202. | Соколюк Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6203. | Кельвич Надія Миколаївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6204. | Саєнко Денис Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6205. | Б*єган Аліна (Англійська мова, СЗШ № 99) | |
6206. | Шаповалова Владислава (Математика, ЗШ № 8) | |
6207. | Гаркуша Данило Олександрович (Математика, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6208. | Назаренко Ян (Інформаційні технології, ЗНВК №111) | |
6209. | Кучер Назар Ярославович (Англійська мова, Бродівська ЗОШ №3) | |
6210. | Галущак Юлія Євгенівна (Інформаційні технології, Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат) | |
6211. | Шаповал Анастасія (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6212. | Бєлєнкова Катерина (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | |
6213. | Кирилко Андрій Віталійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6214. | Зінчук Михайло Сергійович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа №328 - ЗНЗ ІІ та ІІІ ступенів) | |
6215. | Діанов Даниїл Олександрович (Біологія, природознавство, ЛНВК) | |
6216. | Загарія Єва Василівна (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | |
6217. | Проволоцька Анастасія (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | |
6218. | Лахно Дар'я (Інформаційні технології, Знам'янська ЗШ) | |
6219. | Марченко Поліна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6220. | Романюк Ростислав (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6221. | Лобас Анастасия Андреевна (Англійська мова, Великобабчанський НВК) | |
6222. | Кулечко Теодор Маркіянович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
6223. | Борисов Валерій Валерійович (Англійська мова, Добровільський НВК) | |
6224. | Рубленко Михайло Андрійович (Українська мова і література, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
6225. | Заведія Олег Романович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
6226. | Гнатишин Анастасія (Біологія, природознавство, НВК "Всезнайко") | |
6227. | Бавикіна Ірина В'ячеславівна (Інформаційні технології, Шкроботівський НВК) | |
6228. | Паливода Дмитро Сергійович (Інформаційні технології, Розумівська ЗОШ) | |
6229. | Литвин Ліза (Українська мова і література, Григорівська загальноосвітня школа) | |
6230. | Оласюк Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
6231. | Струк Валентина Володимирівна (Англійська мова, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
6232. | Пушкарьова Софія Олександрівна (Англійська мова, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | |
6233. | плющ Анна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | |
6234. | Митенко Максим Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6235. | Рибцова Лідія Олексіївна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | |
6236. | Станко Максим (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
6237. | Ньи Хионг Чук (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6238. | Ганонченко Марк Антонович (Українська мова і література, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | |
6239. | Мудрий Ярослав Олександрович (Англійська мова, Школа № 12) | |
6240. | Бондар Богдан Валентинович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6241. | Гребенюк Каміла (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6242. | Івкін Віктор Євгенович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
6243. | Ворощук Галина Олександрівна (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
6244. | Горгут Ольга Олександрівна (Математика, Школа №66) | |
6245. | Починок Марія Владиславівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | |
6246. | Літвінова Олександра (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
6247. | Малюс Олександр (Математика, Луцька гімназія №18) | |
6248. | Колпак Ірина Олексіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
6249. | Потапчук Юлія Юріївна (Інформаційні технології, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6250. | Мартинчук Максим Олегович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
6251. | Кондратюк Євгеній (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6252. | Гарг Аліша Бірендерівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6253. | Лежаніна Анастасія Олексіївна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6254. | Ярова Крістіна Василівна (Біологія, природознавство, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
6255. | Колядюк Анна Вікторівна (Математика, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
6256. | Юлія Огінська (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | |
6257. | Красножон Ярослав Петрович (Математика, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
6258. | Головач Ліза (Англійська мова, Школа №66) | |
6259. | Федоров Михаїл (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6260. | Горб Андрій (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | |
6261. | Боканча Олександр (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
6262. | Грубець Адріана Олександрівна (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
6263. | Руденко Вячеслав (Українська мова і література, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6264. | Дуцька Катерина Романівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
6265. | Клипа Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6266. | Самойленко Дарина (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | |
6267. | Юрчак Ірина Андріївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6268. | Коваль Владислав Михайлович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6269. | Нгуєн Ань Туан (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6270. | Князєв Тимур Андрійовіч (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
6271. | Цюра Дмитро (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6272. | Соляник Єгор (Англійська мова, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6273. | Пацай Ольга (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6274. | Боград Даниїл Маркович (Англійська мова, Школа №66) | |
6275. | Лаврін Софія Володимирівна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
6276. | Шафранська Анна Євгенівна (Математика, КЗО НВО №28) | |
6277. | Гузюк Богдана (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
6278. | Товстюк Олександра Ігорівна (Інформаційні технології, Школа № 2) | |
6279. | Ясінчак Анна (Математика, СШ №189 Київ) | |
6280. | Шапран Микита Віталійович (Інформаційні технології, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | |
6281. | Юхименко Д (Українська мова і література, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6282. | Демчук Іван Сергійович (Інформаційні технології, Славутська ЗОШ №1) | |
6283. | Трикоз Дарія (Біологія, природознавство, Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6284. | Климчук Микола (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | |
6285. | Іващенко Святослав Владиславович (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | |
6286. | Зарічна Дарина Сергіївна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6287. | Панасюк Захар (Математика, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | |
6288. | Дутко Ксенія Олегівна (Математика, Школа №66) | |
6289. | Сабурова Анастасія Віталіївна (Математика, ЛЗШ № 43) | |
6290. | Федорченко Єгор (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6291. | Гільченко Богдан Валерійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
6292. | Постригань Анастасія Романівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6293. | Кульчицький Данііл Кімович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6294. | Єремеєва Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6295. | Мудра Ольга (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6296. | Осіпов Ілля Андрійович (Інформаційні технології, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
6297. | Дорожко Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Новгород-Сіверське медичне училище) | |
6298. | Кулик Андрій Святославович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
6299. | Михальська Кіра (Інформаційні технології, Школа №6) | |
6300. | Боднар Наталя (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6301. | Корецька Марина (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
6302. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Українська мова і література, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
6303. | Голтуренко Вікторія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №126) | |
6304. | Іванчук Роман Віталійович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6305. | Сметанін Нікіта Олександрович (Українська мова і література, Школа №28) | |
6306. | Войцеховський Максим (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6307. | Глушнюк Олександра Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6308. | Зюбін Ігор (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | |
6309. | Тверезовська Марія Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
6310. | Бреус Теодор Олексійович (Математика, Приватна школа) | |
6311. | Боканча Владислав (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
6312. | Сацик Анна Сергіївна (Інформаційні технології, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
6313. | Лещишин Владислав Юрійович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
6314. | Джигір Діана Вячеславівна (Українська мова і література, Любимівський НВК) | |
6315. | Осадчий Михайло Андрійович (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | |
6316. | Мельник Андрій (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | |
6317. | Пащенко Владислава Вадимівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | |
6318. | Луговська Таісія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
6319. | Заплаткіна Анна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6320. | Каманець Юрій (Біологія, природознавство, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
6321. | Венгель Софія (Англійська мова, НВК "Школа Іст.-гімназія ім. А. Шептицького м. Стрия") | |
6322. | Шаргородська Христина Олегівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
6323. | Лобас Анастасия Андреевна (Біологія, природознавство, Великобабчанський НВК) | |
6324. | Бондарчук Валентин Вікторович (Біологія, природознавство, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6325. | Побегаєва Марія (Українська мова і література, ЗОШ №11) | |
6326. | Пеляк Валерія Сергіївна (Математика, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | |
6327. | Кучеренко Марія Олександрівна (Інформаційні технології, Енергодарський БЛ) | |
6328. | Джигір Діана Вячеславівна (Математика, Любимівський НВК) | |
6329. | Олефір Христина Олександрівна (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | |
6330. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
6331. | Кривцова М. (Біологія, природознавство, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6332. | Заріцька Марія Олександрівна (Математика, Шевченківська ЗОШ) | |
6333. | Нагірний Роман Володимирович (Математика, Жвирківська ЗШ) | |
6334. | Кіцела Віталій Андрійович (Математика, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
6335. | Кравченко Лев (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6336. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Англійська мова, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
6337. | Рассоха Марія Олексіївна (Математика, Світлодарський НВК) | |
6338. | Пясковська Анна (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6339. | Москаленко Ліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
6340. | Закружний Артур Валерійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
6341. | Фаюк Юлія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6342. | Михайленко Максим Олексійович (Українська мова і література, Школа №6) | |
6343. | Полтавець Владислав Дмитрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
6344. | Кондрацька Єва Вадимівна (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
6345. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6346. | Кондратюк Євгеній (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6347. | Калин Ксенія (Інформаційні технології, Монастирецький НВК) | |
6348. | Саламатін (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6349. | Мальцев Іван (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6350. | Самойленко Софія Володимирівна (Українська мова і література, Томинобалківська ЗОШ) | |
6351. | Комісар Ілля Володимирович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6352. | Ліскунова Анастасія Олегівна (Інформаційні технології, САТШ № 203) | |
6353. | Гордій Анастасія Романівна (Інформаційні технології, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | |
6354. | Бундюченко Анна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6355. | Іванчук Роман Віталійович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6356. | Опицько Валерія Євгенівна (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
6357. | Чорнобай Богдан Андрійович (Математика, ЛНВК) | |
6358. | Посторонко Олександр Олександрович (Англійська мова, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
6359. | Мокроусов Андрій Олегович (Інформаційні технології, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
6360. | Бровко Денис Дмитрович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
6361. | Павлик Даніїл (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
6362. | Задорожна Надія Вікторівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6363. | Кузнєцова Дар'я Павлівна (Математика, НВК "Домінанта") | |
6364. | Поцелуєва Дар'я (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6365. | Шіхалієва Лейла-Дар'я (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6366. | Калюга Вероніка (Математика, ЗШ № 8) | |
6367. | Цехош Максим Романович (Біологія, природознавство, СЗШ № 29 м.Львова) | |
6368. | Кравець Єлизавета (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6369. | Обифост Віктор Романович (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6370. | Ващенко Анна (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
6371. | Шеремет Владислав (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6372. | Попова Дар'я Олексіївна (Українська мова і література, Школа №64) | |
6373. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6374. | Голубнича Катерина Сергіївна (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6375. | Ткаченко Тетяна Андріївна (Математика, Школа № 12) | |
6376. | Шевченко Зоя Олесівна (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
6377. | Недашківська (Англійська мова, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | |
6378. | Коваленко Софія Василівна (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6379. | Новак-Кривчук Юліанна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6380. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
6381. | Воскобойник владислав Сергійович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
6382. | Заболотний Євгеній Ігорович (Українська мова і література, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
6383. | Степанова Єлизавета (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | |
6384. | Пенязєва Олександра (Інформаційні технології, Одеський НВК №300) | |
6385. | Чорногор Вєра Віталіївна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
6386. | Ночовний Констянтин Вадимович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
6387. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6388. | Мозгова Ангеліна Максимівна (Англійська мова, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
6389. | Сурай Олександр Олександрович (Інформаційні технології, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | |
6390. | Буткевич Валентин Олександрович (Біологія, природознавство, Орв'яницький НВК) | |
6391. | Cавченко Дмитро Сергійович (Біологія, природознавство, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6392. | Силка Назар Васильович (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
6393. | Агамамедов Аббас (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6394. | Сарбаш Толик (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
6395. | Мостовенко Марія Андріївна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
6396. | Вичавка Інна Сергіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6397. | Голобородько (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6398. | Маренко Катерина Євгеніївна (Інформаційні технології, Ліплявський НВК) | |
6399. | Тимошенко Богдан Олексійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6400. | Вдовиченко Андрій Олегович (Англійська мова, Шевченківська ЗОШ) | |
6401. | Лаврін Софія Володимирівна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
6402. | Аверкіна Аліна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6403. | Мельник Анна (Інформаційні технології, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | |
6404. | Колісник Ілля Вадимович (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | |
6405. | Герасимець Григорій Ярославович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
6406. | Клешня Валерій Олександрович (Біологія, природознавство, Солонянська СЗШ №1) | |
6407. | Заболотний Тарас (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
6408. | Бабич Сергій Миколайович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
6409. | Марценюк Віталіна Віталіївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6410. | Павлишин Олег Васильович (Біологія, природознавство, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
6411. | Мельник Дар'я Русланівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6412. | Бодько Єлизавета Олександрівна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
6413. | Шахрай Софія Євгенівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6414. | Безцінний Артем (Математика, Ліцей "Інтелект") | |
6415. | Дзюрбан Тарас Іванович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6416. | Борисенко Артем (Українська мова і література, Краснопільська гімназія) | |
6417. | Пономарьова Світлана (Математика, Школа №6) | |
6418. | Долганюк Дарья Дмитрівна (Англійська мова, Одеська Маріїнська гімназія) | |
6419. | Наумюк Аліна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6420. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
6421. | Кабак Богдан Анатолійович (Біологія, природознавство, Великобабчанський НВК) | |
6422. | Ігітханов Олександр Сергійович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | |
6423. | Назаренко Артем Константинович (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
6424. | Курамшин Владислав Анатольевич (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6425. | Кислий Богдан Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
6426. | Канівець Ангеліна Олегівна (Українська мова і література, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
6427. | Звекова Дарина (Математика, КЗО СЗШ №135) | |
6428. | Лучинчький Марко Андрійович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
6429. | Бережок Владислав Петрович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | |
6430. | Танонина София Сергеевна (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
6431. | Чуровська Віолета (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | |
6432. | Пилипчук Юрій Олегович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6433. | Шаповал Кирило (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | |
6434. | koval Dasha (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
6435. | Голубнича Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6436. | Галита Владислав (Англійська мова, Авангардівський НВК) | |
6437. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Математика, Школа №64) | |
6438. | Василенко Іван (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
6439. | Будзар Христина Юріївна (Українська мова і література, ЛНВК) | |
6440. | Розумна Соломія (Українська мова і література, Спеціалізована школа №173) | |
6441. | Карачун Вікторія Володимирівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
6442. | Ткаченко Олег (Англійська мова, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
6443. | Васерук Вероніка (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6444. | Ляшук Аліна Олегівна (Біологія, природознавство, Залузька ЗОШ) | |
6445. | Філіпчук Марина (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6446. | Левченко Анна Русланівна (Інформаційні технології, Школа №6) | |
6447. | Кривцова Катерина (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
6448. | Панасевич Катерина (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6449. | Климчук Микола (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | |
6450. | Ткаленко Емілія (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
6451. | Пшенична Софія Денисівна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
6452. | Щербина Ігор Євгенович (Математика, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | |
6453. | Долгіх Данило (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | |
6454. | До Хань Лінь (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6455. | Дудар Катерина (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6456. | Аністратов Артем (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | |
6457. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6458. | Бойко Юлія Володимирівна (Інформаційні технології, ЛНВК) | |
6459. | Рагозін Артем Кирилович (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | |
6460. | Бережна Марія Олександрівна (Англійська мова, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
6461. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
6462. | Болгаріна Даниліна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6463. | Міщенко Сніжана (Українська мова і література, Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ) | |
6464. | Побегаєва Марія (Біологія, природознавство, ЗОШ №11) | |
6465. | Окунь Вікторія Романівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6466. | Томілович Наталія Володимирівна (Біологія, природознавство, Антонівська ЗОШ І ст.) | |
6467. | Номоконова Софія Павлівна (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
6468. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Біологія, природознавство, Золотобалківська ЗОШ) | |
6469. | Кіжнер Маріанна Ігорівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
6470. | Мамедов Айхан (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
6471. | Сарахман Максим Святославович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | |
6472. | Пилявець Юлія Олександрівна (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
6473. | Кузьменко Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Гнатівський НВК "Мрія") | |
6474. | Романенко Владислав Ярославович (Біологія, природознавство, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | |
6475. | Євдокімов Гліб (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | |
6476. | Вальчук Вікторія (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6477. | Донцов Костянтин Володимирович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
6478. | Саморукова Катерина (Математика, Одеський НВК №300) | |
6479. | Сергєєв Кирило Дмитрович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
6480. | Хуторний Олександр Володимирович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
6481. | Щербина Ігор Євгенович (Українська мова і література, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | |
6482. | Калайда Анна (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
6483. | Латишева Віра (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | |
6484. | Митенко Максим Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6485. | Рубленко Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
6486. | Родіонов Максим В`ячеславович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6487. | Тимофєєва Ксенія Олексіївна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
6488. | Жовнір Аліна Олександрівна (Англійська мова, Школа №6) | |
6489. | Пугачов Іван Олексійович (Англійська мова, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | |
6490. | Павел Софія Тодорівна (Українська мова і література, Буденецька ЗОШ I - II ст.) | |
6491. | Дюдюк Максим Ігоревич (Біологія, природознавство, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
6492. | Щербина Милана (Інформаційні технології, Школа №6) | |
6493. | Сарбаш Толик (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
6494. | Сиромля Анастасія Дмитрівна (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
6495. | Олійник Софія Олександрівна (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | |
6496. | Сіренко Інна Петрівна (Математика, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | |
6497. | Кертис Станіслав Ярославович (Математика, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6498. | Андрухів Владислав Вадимович (Англійська мова, Школа №64) | |
6499. | ЛісоваКатеринаВалеріївна (Українська мова і література, Журжинецький НВК) | |
6500. | Татарин Ольга Олегівна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6501. | Полозов Артем (Математика, Ліцей "Інтелект") | |
6502. | Яловенко Олена Сергіївна (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон) | |
6503. | Михайлова ЮліяАндріївна (Математика, ОНВК №67) | |
6504. | Степанець Володимир Олександрович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
6505. | Бабич Олександр (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | |
6506. | Довженко Олексій (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6507. | Хруставчук Андрій (Математика, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | |
6508. | Удовицька Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Ліцей № 4) | |
6509. | Нямещук Алла Іванівна (Інформаційні технології, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | |
6510. | Бабій Софія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6511. | Горб Єсєнія Костянтинівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | |
6512. | широковська Марина Анатоліівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6513. | Зінчук Михайло Сергійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №328 - ЗНЗ ІІ та ІІІ ступенів) | |
6514. | Дубова Софiя (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
6515. | Масон Вадим Петрович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
6516. | Сюмак Катерина (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6517. | Мамчур Олександр Вадимович (Українська мова і література, Кам'янець-Подільська спец.школа-інт."Славутинка") | |
6518. | Владимиров Іван (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
6519. | Мамедов Айхан (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | |
6520. | Вишня Яна Анатоліївна (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6521. | Потапенко Аріна (Українська мова і література, НВК № 108) | |
6522. | Сироштан Тетяна (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
6523. | Шпильова Марія Олексіївна (Українська мова і література, Журжинецький НВК) | |
6524. | Шіхалієва Лейла-Дар'я (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6525. | Конарєв Микола Юрійович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6526. | Кожухівський Максим Олегович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | |
6527. | Каблюк Дмитро Валерійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6528. | Петров Анатолій Анатолійович (Українська мова і література, Любимівський НВК) | |
6529. | Олех Макар (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6530. | Карпець Роман (Англійська мова, Тетильківський НВК) | |
6531. | Любота Мілана Миколаївна (Англійська мова, Сумська ЗОШ № 23) | |
6532. | Удодік Марк Валентинович (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
6533. | Зозуля Олексій Дмитрович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6534. | Дем'янчук Єва (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | |
6535. | Черній Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6536. | Каленіченко Євген (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | |
6537. | Чокова Тетяна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6538. | Шевчук Богдана Юріївна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6539. | Воробець Роман (Англійська мова, НВК "Гроно") | |
6540. | Бризіцька Крістіна (Математика, Одеський НВК №300) | |
6541. | Вірченко Єгор Русланович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6542. | Заїка Владислава Олегівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6543. | Мараховська Владислава Ігорівна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6544. | Паталай Вероніка (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
6545. | Баліцкий Кузьма Русланович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
6546. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6547. | Кульчицький Михайло (Біологія, природознавство, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | |
6548. | Мельник Катерина Олександрівна (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
6549. | Мостова Вікторія Вікторовна (Біологія, природознавство, Григорівська загальноосвітня школа) | |
6550. | Павловська Анна Олександрівна (Українська мова і література, Школа №6) | |
6551. | Яхненко Софія Василівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
6552. | Пучковський Богдан Богданович (Англійська мова, ЛНВК №24) | |
6553. | Гончарук Наталія Сергіївна (Інформаційні технології, Школа І-ІІІ ступенів с. Якимівка) | |
6554. | Драган Арсеній (Інформаційні технології, НВК "Святошиньска гімназія") | |
6555. | Ніколаєва Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
6556. | Голова Анастасія (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
6557. | Глова Маркіян Васильович (Математика, Новояворівська ЗОШ) | |
6558. | Лопушинський Сергій (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
6559. | Рябко Лілія (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
6560. | Домальчук Юлія Олександрівна (Інформаційні технології, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
6561. | Кечеджі Микита (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6562. | Тарнавська Діана Ігорівна (Англійська мова, Товстолузька ЗОШ) | |
6563. | Музичук Вероніка Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
6564. | Фесенко Арсеній Сергійович (Українська мова і література, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6565. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6566. | Данильчук Єлизавета (Математика, ОНВК №67) | |
6567. | Драган Арсеній (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | |
6568. | Бараненко Сергій Анатолійович (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | |
6569. | Шаргородська Христина Олегівна (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
6570. | Пономарьова Марія (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
6571. | Залевська Богдана Миколаївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко) | |
6572. | Даль Дмитрій Олексійович (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6573. | Первій Дар'я Петрівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів) | |
6574. | Цибуля Тетяна Сергіївна (Українська мова і література, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
6575. | Півень Микола (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
6576. | Погорєлова Світлана Сергіївна (Українська мова і література, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
6577. | Петрова Олена Віталіївна (Математика, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | |
6578. | Гриценко Софія (Математика, ХЛ № 89) | |
6579. | Мусатов Микита Геннадійович (Українська мова і література, КЗ "НСЗШ №16") | |
6580. | Солод Євгеній Андрійович (Інформаційні технології, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
6581. | Гулевич Ростислав Вячеславович (Математика, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
6582. | Нощенко Аріна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6583. | Новікова Софія Сергіївна (Англійська мова, НВК Олександрійський колегіум-спеціалізована школа) | |
6584. | Луців Михайло Миронович (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | |
6585. | Сапрун Єгор Олегович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6586. | Козак Артем Олександрович (Математика, ЛЗШ № 43) | |
6587. | Субота Рената Олегівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6588. | Прокопцов Віталій Олександрович (Українська мова і література, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6589. | Замула Валерія Євгенівна (Біологія, природознавство, Люботинська гімназія №1) | |
6590. | Наконечна Ангеліна Михайлівна (Біологія, природознавство, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6591. | Голубєв Роман Андрійович (Інформаційні технології, Славутська ЗОШ №1) | |
6592. | Карвацька Марія Тарасівна (Українська мова і література, НВК "Школа-гімназія "Сихівська") | |
6593. | Мельник Олександр (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6594. | Діус Владислав Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
6595. | Сторожишин Антон Романович (Математика, Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
6596. | Кіслов Данило (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6597. | Гневик Віра (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
6598. | Глова Маркіян Васильович (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | |
6599. | Бершадська Олена Андріївна (Українська мова і література, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | |
6600. | Бережок Владислав Петрович (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | |
6601. | Грибисюк Роман Олегович (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
6602. | Рудик Анна-Марія (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
6603. | Куцюк Альона (Англійська мова, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6604. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6605. | Бакума Максим (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | |
6606. | Семикіна Анна Олексіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6607. | Астаф'єв Павло Олександрович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
6608. | Воскобой Марина Андріївна (Інформаційні технології, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
6609. | Щербина Милана (Українська мова і література, Школа №6) | |
6610. | Тріфонов Микола Олександрович (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
6611. | Кузнецов Артем Ігорович (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6612. | Чуб Володимир Олегович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6613. | Лісовський Владислав в (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6614. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | |
6615. | Коваленко Анастасія (Математика, Херсонський НВК №48) | |
6616. | Мотричко Аліна Сергіївна (Математика, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6617. | Утін Адріана Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | |
6618. | Матвієнко Ярослав Дмитрович (Математика, Шепетівський НВК №1) | |
6619. | Литовченко Аліса (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
6620. | Столярчук Вікторія Михайлівна (Біологія, природознавство, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | |
6621. | Zhuravliova Ann (Інформаційні технології, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | |
6622. | Степанюк Олександр Іванович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | |
6623. | Калініна Іванна Ігорівна (Українська мова і література, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
6624. | Ритова Поліна (Біологія, природознавство, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | |
6625. | Мартинець Антон Сергійович (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
6626. | Король Віталій Тарасович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
6627. | Скалій Денис (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6628. | Педченко Даша (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
6629. | Гаврись Дарина (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | |
6630. | Пацай Андрій (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6631. | Нечаєв Дмитро (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
6632. | Іванов Віктор Сергійович (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
6633. | Марк Уліковський (Математика, Одеська ЗОШ №118) | |
6634. | коваль вероніка (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
6635. | Федишин Остап (Біологія, природознавство, СЗШ № 99) | |
6636. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Українська мова і література, Школа №64) | |
6637. | Кліщук Яна (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
6638. | Цимбала Максим Юрійович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
6639. | Терещенко Матвій Сергійович (Українська мова і література, Наукова зміна) | |
6640. | Мартинець Антон Сергійович (Математика, ХЛ № 89) | |
6641. | Ковбасюк Максим (Англійська мова, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | |
6642. | Зизкун Данило Андрійович (Інформаційні технології, Розумівська ЗОШ) | |
6643. | Поцелуєва Дар'я (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6644. | Матвєєва Поліна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6645. | Донченко Олександр Євгенович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6646. | Лазоренко Максим (Українська мова і література, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | |
6647. | Мельничок Михайло Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6648. | Зінченко Михайло Іванович (Біологія, природознавство, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
6649. | Кириченко Діана (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
6650. | Черниченко Євгенія Богданівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
6651. | Баландіна Світлана Леонідівна (Математика, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | |
6652. | Бондар Іван Тарасович (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | |
6653. | Кліщук Яна (Англійська мова, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
6654. | Чумак Артем Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6655. | Яремко Остап Юрійович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
6656. | Мізецький Стас Олександрович (Інформаційні технології, Гнатівський НВК "Мрія") | |
6657. | Гриненко Мирослава (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6658. | Хабарова Софія Миколаївна (Біологія, природознавство, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6659. | Цимбала Максим Юрійович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | |
6660. | Вольська Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
6661. | Вишник Мелана Володимірівна (Біологія, природознавство, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
6662. | Чепигін Арсеній (Математика, ХЛ № 89) | |
6663. | Шушвар Олександр Іванович (Англійська мова, Тетильківський НВК) | |
6664. | Васьків Назарій Євгенович (Українська мова і література, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
6665. | Жовтяк Велислав (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6666. | Лапшин Кирило Романович (Математика, ХЛ № 89) | |
6667. | Марченко Марк Олександрович (Біологія, природознавство, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
6668. | Фіщук Владислав (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
6669. | Барабаш Роман (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6670. | Буртний Максим (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
6671. | Ручкова Софія (Інформаційні технології, Школа №6) | |
6672. | Яриш Вероніка Юріївна (Англійська мова, Школа №6) | |
6673. | Рудковська Олександра Юріївна (Математика, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6674. | Ліва Анна Анатоліївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
6675. | Бундюченко Анна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6676. | Ласкава (Математика, Маріупольська СШ №4) | |
6677. | Говорунов Илья (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | |
6678. | Негрецький Володимир (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6679. | Квасниця Ростислав Андрійович (Інформаційні технології, Школа №66) | |
6680. | Козак Артем Олександрович (Біологія, природознавство, ЛЗШ № 43) | |
6681. | Назаренко Артем Константинович (Математика, Школа №64) | |
6682. | Демченко Данило Олегович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
6683. | Юрченко Олег Олегович (Українська мова і література, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
6684. | Яремович Марко (Інформаційні технології, СЗШ № 99) | |
6685. | Луганський Владислав (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6686. | Цвіркун Дмитро Денисович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | |
6687. | Шиндраєва Анастасія Олексіївна (Математика, Школа № 12) | |
6688. | Циганков Максим В'ячеславович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6689. | Поліський Федір Станіславович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | |
6690. | Дмітрієв Євгеній (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №59) | |
6691. | Бугаєнко Олексій (Українська мова і література, СШ №189 Київ) | |
6692. | Яна Загорська (Математика, ThinkGlobal) | |
6693. | Кулечко Теодор Маркіянович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
6694. | Деревягіна Вероніка (Українська мова і література, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | |
6695. | Кочкова Ярослава (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | |
6696. | Павленко Олександр Андрійович (Математика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
6697. | Цибух Владислав Петрович (Математика, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
6698. | Хомин Володимир Володимирович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
6699. | Тукаленко Олександра (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6700. | Пилипак Олексій Андрійович (Інформаційні технології, Школа №6) | |
6701. | Лохаївський Максим (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6702. | Бондар Єлізавета (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
6703. | Шевченко Ольга Юріївна (Англійська мова, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | |
6704. | Шкурихіна Маргарита (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6705. | Іващенко ЄвгенРусланович (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | |
6706. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Українська мова і література, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
6707. | Голубнича Катерина Сергіївна (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6708. | Шуляк Вадим Олександрович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | |
6709. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6710. | Стороженко Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6711. | Коритько Назар (Інформаційні технології, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
6712. | Потапенко Аріна (Математика, НВК № 108) | |
6713. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Українська мова і література, СЗШ №6) | |
6714. | Пащенко Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
6715. | Товстий Ілля Вікторович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6716. | Климчук Даниїл Олегович (Англійська мова, Бердичівський міський ліцей № 15) | |
6717. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6718. | Яриш Вероніка Юріївна (Біологія, природознавство, Школа №6) | |
6719. | Величко Олександр Олексійович (Інформаційні технології, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | |
6720. | Яновський Даніл Денисович (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | |
6721. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6722. | Галущенко Дар'я Олегівна (Англійська мова, Школа №64) | |
6723. | Бурдейный Денис Борисович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | |
6724. | Панченко Владислав Олександрович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
6725. | Кутненко Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6726. | Будова Катерина Вячеславівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
6727. | Куліш Владислав Вікторович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | |
6728. | Фуртатов Владислав Костянтинович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6729. | Лосенок Олена Андріївна (Математика, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6730. | Прайсман Геннадій Ігорович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6731. | Міфтахов Ярослав Сергійович (Математика, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
6732. | Прозоров В'ячеслав Євгенович (Математика, Херсонська гімназія №1) | |
6733. | Малюкова Марія Олегівна (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
6734. | Синій Іван (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
6735. | Тригуб Євген Віталійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | |
6736. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6737. | Руденко Олена Олександрівна (Українська мова і література, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6738. | Власов Володимир (Українська мова і література, НВК "Любисток") | |
6739. | Палка Володимир Андрійович (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | |
6740. | Старіков Назар (Англійська мова, Чугуївський НВК №6) | |
6741. | Козак Микита (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
6742. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6743. | Марченко Данило Дмитрович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | |
6744. | Трофімов Ілля Сергійович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
6745. | Стасюк Юлія ВІталіївна (Математика, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
6746. | Кузічкіна Ольга Олександрівна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 330) | |
6747. | Мамошина Єва Юріївна (Біологія, природознавство, Бучанська ЗОШ №3) | |
6748. | Саласін Федір (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6749. | Шестопалов Юрій (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6750. | Зубенко Адріана Ярославівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
6751. | Приходько Данило (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
6752. | Лановенко Анастасія (Українська мова і література, Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6753. | Довчунас Павло (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
6754. | Шаповалов Матвій Сергійович (Українська мова і література, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | |
6755. | Хижняк Тимур Вікторович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
6756. | Трет’як Альона Євгенівна (Англійська мова, Школа №64) | |
6757. | Кудревич Вікторія Вадимівна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
6758. | Новачук Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6759. | Мороз Анна Олегівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
6760. | Костишин Владислав Ярославович (Інформаційні технології, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | |
6761. | Карпук Юлія Олександрівна (Українська мова і література, Жвирківська ЗШ) | |
6762. | Бондар Матвій Юрійович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | |
6763. | Боднар Наталя (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6764. | Мищак Христина (Англійська мова, Долинська ЗОШ №7) | |
6765. | Наконечна Ангеліна Михайлівна (Українська мова і література, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6766. | Приходько Софія Олександрівна (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | |
6767. | Бойко Вероніка (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
6768. | Гембар Анастасія Сергіївна (Математика, Красногірська ЗШ) | |
6769. | Придатко Діана Андріївна (Біологія, природознавство, Краснопільський НВК) | |
6770. | Марченко Надія Сергіївна (Українська мова і література, КЗ "Бурчацька СШ І-ІІІ ст. "Джерело"") | |
6771. | Удовиченко Степан Романович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
6772. | Кириловська Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
6773. | Печарський Артем (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6774. | Замостна Ярина (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6775. | Крівчікова Єлизавета Павлівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
6776. | Зубенко Олексій (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
6777. | Скулінець Даніл (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
6778. | Будова Катерина Вячеславівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
6779. | Кислий Богдан Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | |
6780. | Кутуева София (Математика, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
6781. | Березенський Олександр Ярославович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
6782. | Дунаэвський Артем Эвгенович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6783. | Вощук Олексій Миклайович (Українська мова і література, Запорізький НВК "Світанок") | |
6784. | Ноженко Олексій Володимирович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
6785. | Чабан Валерія Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
6786. | Орендарчук Ольга Олегівна (Англійська мова, МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | |
6787. | Тіщенко Устим Романович (Математика, Школа № 2) | |
6788. | Адаменко Ксенія Олегівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6789. | Філоенко Дмитро Васильович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
6790. | Серафімова Анна (Українська мова і література, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
6791. | Кисла Анастасія Павлівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
6792. | Голик Максим Олександрович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | |
6793. | Фоменко Діана Олександрівна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | |
6794. | Колючка Анна Руслановна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
6795. | Трофимова Катерина (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6796. | Тунік Олександр Ігорович (Математика, Спеціалізована школа №173) | |
6797. | Найда Максим Олександрович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
6798. | Ярова Крістіна Василівна (Українська мова і література, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
6799. | Добринський Олександр Олександрович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | |
6800. | Кузнецов Артем Ігорович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
6801. | Брачун Юлія (Інформаційні технології, Великодимерський СЗО НВК) | |
6802. | Карпець Роман (Біологія, природознавство, Тетильківський НВК) | |
6803. | Бойченко Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
6804. | Рева Анна Рустамівна (Математика, Школа-дитячий садок) | |
6805. | Мовчан Аліна Олександрівна (Математика, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
6806. | Гусєва Олександра Павлівна (Англійська мова, Школа №64) | |
6807. | Сахно Руслан Євгенійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6808. | Парамоненко Даніїл Олександрович (Математика, Школа №64) | |
6809. | Павлишин Олег Васильович (Математика, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | |
6810. | Тараско Катерина Олександрівна (Англійська мова, Школа №66) | |
6811. | Горгут Ольга Олександрівна (Інформаційні технології, Школа №66) | |
6812. | Капацій Микита (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | |
6813. | Карман Ярослава (Українська мова і література, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | |
6814. | середа (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | |
6815. | Грудка Анастасія (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
6816. | Василевський Іван Михайлович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6817. | Проволоцька Анастасія (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | |
6818. | Галущак Юлія Євгенівна (Українська мова і література, Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат) | |
6819. | Луганський Владислав (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6820. | Іванова Анастасія Іванівна (Англійська мова, ОНВК №67) | |
6821. | Кириченко Артем Максимович (Математика, Школа №28) | |
6822. | Яцура Уляна (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | |
6823. | Болкун Денис Михайлович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6824. | Гураль Михайло Юрьйович (Англійська мова, Гімназія) | |
6825. | Бойко Вікторія Петрівна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
6826. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Біологія, природознавство, Житомирська ЗОШ№10) | |
6827. | Юженко Олександр Олександрович (Математика, Дніпродзержинський НВК №25 "Волошка") | |
6828. | Воронкова Вера (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6829. | Мирошниченко Юлія Станіславівна (Математика, Шарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради) | |
6830. | Коваль Аліна (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6831. | Сороковський Іван Сергійович (Математика, Херсонський НВК №48) | |
6832. | Майфат Андрій Валентинович (Інформаційні технології, КЗ "НСЗШ №16") | |
6833. | Кіяшко Катерина Вікторівна (Математика, Школа №1) | |
6834. | Гнус Софія Павлівна (Українська мова і література, НВК "Гроно") | |
6835. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Математика, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6836. | Пацай Андрій (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6837. | Маслiй Давид Олексiйович (Математика, ХЛ № 89) | |
6838. | Чегодар Вероніка Олеговна (Українська мова і література, Школа №64) | |
6839. | Казацький Володимир (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | |
6840. | Олех Макар (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6841. | Черемховська Анастасія (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | |
6842. | Ламзіна Вікторія Ростиславівна (Інформаційні технології, Білицька зош №1) | |
6843. | Солонина Ірина (Математика, Кам’янський НВК) | |
6844. | Скрипнюк Діана (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №65) | |
6845. | Лисиця Уляна (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
6846. | Макарюк Дар'я (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6847. | Бандрівська Яна Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | |
6848. | Сафронюк Олексій Сергійович (Англійська мова, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
6849. | Лопушинський Сергій (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
6850. | Купрін Матвій Володимирович (Математика, Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | |
6851. | Мартиняк Артем (Інформаційні технології, ЛНВК) | |
6852. | Кривцова М. (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6853. | Півінський Борис (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6854. | Хомченков Павло Денисович (Інформаційні технології, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | |
6855. | Мерінов Олександр Павлович (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | |
6856. | Забелло Анастасія (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
6857. | Пацай Ольга (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6858. | Бєсєдін Євгеній (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
6859. | Захарчук Олеся (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | |
6860. | Кузьменко Максим Юрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
6861. | Лисоконь Михаіл Ігорович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
6862. | Пінчук Катерина Юріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6863. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | |
6864. | Шафоростов Володимир Сергійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6865. | Щупак Тимур (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6866. | Осташ Мікеле (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | |
6867. | Чумаченко Валентина Юріївна (Біологія, природознавство, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6868. | Фролова Ольга Миколаївна (Математика, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6869. | Омельчук Ілля (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
6870. | Каменєв Артем Олександрович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
6871. | Кирилко Андрій Віталійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6872. | Хмельницька Вікторія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6873. | Півінський Борис (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
6874. | Юженко Олександр Олександрович (Українська мова і література, Дніпродзержинський НВК №25 "Волошка") | |
6875. | Ожиховська Анна Ігорівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
6876. | Цибран Софія Ігорівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
6877. | Гераскин Володимир (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
6878. | Юрко Вероніка Сергіївна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
6879. | Петрушевський Арсеній Костянтинович (Українська мова і література, Шкроботівський НВК) | |
6880. | Заярська Уляна (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
6881. | Ракзін Нікіта Юрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
6882. | Казацький Володимир (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
6883. | Шморгонер Семен Вікторович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | |
6884. | Борта Денис Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
6885. | Чуб Володимир Олегович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | |
6886. | Сиромля Анастасія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
6887. | Буц Софія Андріївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
6888. | Беш Софія Дмитрівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
6889. | Федосова Дар'я Олексіївна (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | |
6890. | Гераскин Володимир (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
6891. | Лісовенко Сергій Віталійович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
6892. | Рутковська Ангеліна Леонідівна (Інформаційні технології, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
6893. | Бондарь Анастасія Максимівна (Математика, Приватна школа) | |
6894. | Філімонова Марія Олегівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
6895. | Зварич Ольга (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
6896. | Макаренко Артем (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
6897. | Данілкова Вікторія Олегівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
6898. | Грибисюк Роман Олегович (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
6899. | Кобзар Артем Миколайович (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
6900. | Григоров Микола Сергійович (Математика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
6901. | Волик Єгор (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | |
6902. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
6903. | Поляк Наталія Сергіївна (Інформаційні технології, Маловодянська ЗШ) | |
6904. | Варивода Ілля Андрійович (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
6905. | Король Артур Вадимович (Українська мова і література, Одеська гімназія № 5) | |
6906. | Гаркуша Данило Олександрович (Біологія, природознавство, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6907. | Карачевцев Даніл Олександрович (Англійська мова, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
6908. | Кравченко Дар'я Андріївна (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | |
6909. | Резниченко Єлизавета (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6910. | Федоренко Роман Олегович (Англійська мова, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | |
6911. | Марченко Поліна (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6912. | Московчук Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | |
6913. | Мартинчук Максим Олегович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
6914. | Кравець Маргарита Вадимівна (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6915. | Марков Ілля В'ячеславович (Біологія, природознавство, КЗ "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради") | |
6916. | Міщук Ксенія Олександрівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
6917. | Мороз Михайло Михайлович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
6918. | Нечитайло Богдан (Англійська мова, Євгенівський НВК) | |
6919. | Литовченко Олег (Математика, Криворізька гімназія №91) | |
6920. | Чабан Валерія Сергіївна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
6921. | Косов Микола (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | |
6922. | Стрільчук Олександр Володимирович (Математика, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | |
6923. | Кунашенко Катерина Іванівна (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
6924. | Солонина Ірина (Англійська мова, Кам’янський НВК) | |
6925. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
6926. | Гоголь Матвій Дмитрович (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
6927. | Афонін Данило (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
6928. | Царан Кароліна Андріївна (Математика, гімназія "Скіфія") | |
6929. | Оверко Анастасія Степанівна (Математика, Новояворівська ЗОШ) | |
6930. | Сердюк Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
6931. | Кондратюк Євгеній (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6932. | Cтроєва Ксенія (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | |
6933. | Федоров Михаїл (Інформаційні технології, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6934. | Білецький Максим Назарійович (Математика, Школа №66) | |
6935. | Крупка Анастасія Олегівна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | |
6936. | Ткаченко Олег (Математика, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | |
6937. | Буртний Максим (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
6938. | Дейнеко Вадим Олександрович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
6939. | Шевченко Зоя Олесівна (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | |
6940. | Наконечний Олександр Юрійович (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | |
6941. | Кочкова Ярослава (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | |
6942. | Ожиховська Анна Ігорівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | |
6943. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Українська мова і література, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | |
6944. | Бакаєв Денис (Математика, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | |
6945. | Сочинський Гліб (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
6946. | Кирпита Марія Павлівна (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6947. | Шеремет Владислав (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
6948. | Кириллов Дмитро Миколайович (Біологія, природознавство, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | |
6949. | Сайко Владислав (Англійська мова, ЗОШ №2 Покровської міської ради) | |
6950. | Омельчук Ілля (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
6951. | Камінська Марія Петрівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
6952. | Посторонко Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
6953. | Кабков Юрий Алексеевич (Біологія, природознавство, Гімназія № 290) | |
6954. | Авраменко Кристина (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
6955. | Корецький Назар Максимович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6956. | Маслов Іван Олександрович (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
6957. | Митенко Максим Сергійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6958. | Самойленко Софія Володимирівна (Математика, Томинобалківська ЗОШ) | |
6959. | Літучий Олександр (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6960. | Срібний Володимир Вадимович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
6961. | Романовський Даніїл Олександрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
6962. | Грушка Уляна Станіславівна (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | |
6963. | Марченко Марк Олександрович (Українська мова і література, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
6964. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | |
6965. | Марченко Олександр (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | |
6966. | Озанян Даниїл (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | |
6967. | Гусєва Олександра Павлівна (Математика, Школа №64) | |
6968. | Величко Єлизавета (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6969. | Верієнко Віталіна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | |
6970. | Шейченко Георгій Денісович (Математика, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | |
6971. | Швець Дамір Юрійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
6972. | Забайрачний Микита Сергійович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
6973. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
6974. | Струговщиков Михайло Андрійович (Українська мова і література, ОНВК №67) | |
6975. | Татарин Ольга Олегівна (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
6976. | Гнатов Михайло Юрійович (Українська мова і література, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
6977. | Бирук Сергій Сергійович (Українська мова і література, НВК "Гроно") | |
6978. | Шимоня Ярослав Миколайович (Інформаційні технології, Білоцерківська ЗОШ № 18) | |
6979. | Демчик Владислав Дмитрович (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | |
6980. | Боканча Олександр (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
6981. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
6982. | Кренців Віталій Романович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
6983. | Козак Артем Олександрович (Англійська мова, ЛЗШ № 43) | |
6984. | Хмельницька Вікторія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
6985. | Тарасюк Адам Андрійович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
6986. | Гончарук Наталія Сергіївна (Математика, Школа І-ІІІ ступенів с. Якимівка) | |
6987. | Лагутін Віталій (Біологія, природознавство, ЗОШ №68) | |
6988. | Моцяк Тетяна Петрівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
6989. | Демченко Богдан (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
6990. | Лещук Роман (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | |
6991. | Семенюк Юрій Андрійович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
6992. | Вайда Таміла Ігорівна (Англійська мова, Золотоношківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
6993. | Котляр Карина Андріївна (Біологія, природознавство, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
6994. | Ревак Павло (Англійська мова, Дрогобицька ЗОШ № 9) | |
6995. | Шварц Аліна (Англійська мова, СЗШ №10 ім.Марії Магдалени м.Львова) | |
6996. | Надєжко Вікторія (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
6997. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Математика, Школа №64) | |
6998. | Вергелес Богдана Юріївна (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | |
6999. | Брень Софія Юріївна (Математика, Школа №66) | |
7000. | Ігітханов Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
7001. | Бельмас Дмитро (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | |
7002. | Зубенко Адріана Ярославівна (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
7003. | Горішна Маргарита Михайлівна (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
7004. | Печевистий Артем Віталійович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
7005. | Івахнюк Крістіна (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
7006. | Румлянський Максим Сергiйович (Біологія, природознавство, Одеський НВК № 90) | |
7007. | Ліннік Олександр Романович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
7008. | Ткаченко Дмитро (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
7009. | Назаренко Іван Олександрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
7010. | Бугаєнко Олексій (Математика, СШ №189 Київ) | |
7011. | Данилюк Максим (Математика, ЛНВК) | |
7012. | Бас Анна Валеріївна (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
7013. | Воропаєв Нікіта (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
7014. | Субота Рената Олегівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
7015. | Бондарчук Валентин Вікторович (Інформаційні технології, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
7016. | Панченко Владислав Олександрович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
7017. | Фасолько Станіслав Іванович (Українська мова і література, Кутівська ЗОШ І ст.) | |
7018. | Носова Юлія Борисівна (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | |
7019. | Бутко Дарья Витальевна (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | |
7020. | Горобієвська Надія Олександрівна (Математика, ОНВК №67) | |
7021. | Ніценко Заріна Олександрівна (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | |
7022. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | |
7023. | Рибін Богдан (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | |
7024. | Смолій Олександр Васильович (Українська мова і література, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
7025. | Знак Анастасія (Інформаційні технології, НВК "Святошиньска гімназія") | |
7026. | Коновалов Нікіта Сергійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
7027. | Логутова Марія Олегівна (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | |
7028. | Служенко Аліна Романівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7029. | Гончарук Владислав (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | |
7030. | Пешехонов Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | |
7031. | Борисенко Артем (Англійська мова, Краснопільська гімназія) | |
7032. | Синельниченко Нікіта Дмитрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
7033. | Літвінова Олександра (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | |
7034. | мальована дарина ігорівна (Математика, Перша міська гімназія) | |
7035. | Бавицький Андрій (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | |
7036. | Товстюк Олександра Ігорівна (Англійська мова, Школа № 2) | |
7037. | Дзебчук Сергій (Українська мова і література, Надвірнянський коледж НТУ) | |
7038. | Відіборенко Ярослава (Математика, Школа №6) | |
7039. | Омельчук Юрій Андрійович (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
7040. | Яхненко Софія Василівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
7041. | Підлуська Марта Яремівна (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | |
7042. | Прийменко Є.С. (Математика, Степненська ЗОШ) | |
7043. | Бондарук Ангеліна Ігорівна (Англійська мова, Григорівська ЗОШ) | |
7044. | Ляшук Аліна Олегівна (Українська мова і література, Залузька ЗОШ) | |
7045. | Блинда Надія Олександрівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
7046. | Тимошенко Анастасія Валентинівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
7047. | Глова Маркіян Васильович (Українська мова і література, Новояворівська ЗОШ) | |
7048. | Баранецька Софія Василівна (Англійська мова, СЗШ № 29 м.Львова) | |
7049. | Федорова Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
7050. | Самойленко Ольга Миколаївна (Математика, Микулицька ЗОШ) | |
7051. | Холодов Олександр (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
7052. | Ковальчук Марія Олександріна (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
7053. | Бондар Іван Тарасович (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | |
7054. | Дашівський Денис Ігорович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7055. | Нагурний Андрій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7056. | Шагута Володимир Олександрович (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | |
7057. | Турська Влада (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
7058. | Литвин Ліза (Інформаційні технології, Григорівська загальноосвітня школа) | |
7059. | Сегін Арсеній (Англійська мова, Долинська ЗОШ №7) | |
7060. | Грималюк Іван (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | |
7061. | Чумак Артем Олексійович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
7062. | Рвачова Карина Андріївна (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | |
7063. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | |
7064. | Шевчук Станіслав Андрійович (Англійська мова, Тетильківський НВК) | |
7065. | Чоповська Поліна (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
7066. | Гусаковський (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
7067. | Матрос Анастасія Сергіївна (Математика, Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
7068. | Бабаєва Марія Дмитрівна (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
7069. | Хитрий Назар (Інформаційні технології, Великодимерський СЗО НВК) | |
7070. | Філіштинський Олексій (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 56) | |
7071. | Хвесик Ярослав Вікторович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
7072. | Товстий Ілля Вікторович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7073. | Гарасим Любомир (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
7074. | Мельник Дар'я Русланівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
7075. | Гаркавенко Катерина (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7076. | Олійник Гордій Григорійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
7077. | Каштанов Єгор (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7078. | Козак Ярослав (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
7079. | Ханас Анна (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
7080. | Коткова Анастасія (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | |
7081. | Іващенко Максим Денисович (Математика, Школа №6) | |
7082. | Бруцький Роман Олексійович (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
7083. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Математика, Школа №3) | |
7084. | Шегинський Андрій (Інформаційні технології, Школа №66) | |
7085. | Ваколюк Данило Миколайович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
7086. | Мокроусов Андрій Олегович (Англійська мова, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | |
7087. | Воскобой Марина Андріївна (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
7088. | Сало Кирило (Математика, Одеський НВК №300) | |
7089. | Демчук Іван Сергійович (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | |
7090. | Дурицька Дар`я Сергіївна (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | |
7091. | Ганонченко Марк Антонович (Біологія, природознавство, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | |
7092. | Гусаковський (Інформаційні технології, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
7093. | Михайленко Дар'я (Українська мова і література, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
7094. | Литвиненко Олександр Русланович (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | |
7095. | Мостовий Мартин Романович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
7096. | Петриківа Таїсія Вікторівна (Англійська мова, Харківський університетський ліцей) | |
7097. | Буткевич Валентин Олександрович (Українська мова і література, Орв'яницький НВК) | |
7098. | Воробей Ярема Миколайович (Математика, Школа №66) | |
7099. | Пугачов Іван Олексійович (Українська мова і література, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | |
7100. | Коновалова Анастасія Василівна (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | |
7101. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7102. | Токар Нікіта (Біологія, природознавство, Школа №64) | |
7103. | Голик Максим Олександрович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
7104. | Кваковський Тимур (Математика, Гімназія) | |
7105. | Іванова Дар'я (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | |
7106. | Тимошенко Богдан Олексійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7107. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | |
7108. | Тарасюк Адам Андрійович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
7109. | Прус Кіра Дмитрівна (Математика, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7110. | Корецька Марина (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | |
7111. | Ігітханов Олександр Сергійович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | |
7112. | Деделюк Юрій Мар'янович (Математика, Школа №66) | |
7113. | Охріменко Руслан (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
7114. | Струк Валентина Володимирівна (Інформаційні технології, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | |
7115. | Шафранська Анна Євгенівна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | |
7116. | Максимів Вадим Васильович (Інформаційні технології, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7117. | Тронько Олександр Олександрович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
7118. | Баркар Максим (Математика, Школа №6) | |
7119. | Солонина Ірина (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | |
7120. | Нацюк Денис (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
7121. | Юрочко Назар Андрійович (Англійська мова, Школа №66) | |
7122. | Хуссіан Айша (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7123. | Шуляк Вадим Олександрович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | |
7124. | Карачун Валерія Володимирівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | |
7125. | Подокоца Дмитро (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
7126. | Бугайова Вероніка (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №112) | |
7127. | Луценко Кристина Артемівна (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
7128. | Головач Софія Русланівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7129. | Гнатенко Анна Русланівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | |
7130. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Англійська мова, Солонянська СЗШ №1) | |
7131. | Бережна Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | |
7132. | Купченко Євгеній Сергійович (Математика, Микулицька ЗОШ) | |
7133. | Голосова Захар Костянтинович (Математика, Херсонська гімназія №1) | |
7134. | Шариш Софія Вадимівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
7135. | Павленко Анатолій Анатолійович (Інформаційні технології, Великолепетиська ЗОШ №2) | |
7136. | Печенізька Міланія Андріївна (Біологія, природознавство, Будянський ліцей) | |
7137. | Коваленко Вероніка Віталіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7138. | Омельченко Максим (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | |
7139. | Кузьменко Олександр Ігорович (Математика, Синицька ЗОШ) | |
7140. | Калюжний Любомир Васильович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
7141. | Хвесик Ярослав Вікторович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | |
7142. | Слюсар Микола Сергійович (Математика, Ліплявський НВК) | |
7143. | Михайличенко Єлизавета Віталіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | |
7144. | Федорова Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
7145. | Бойко Софія (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
7146. | Боднар Наталя (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
7147. | Мікаєлян Яна Еріківна (Інформаційні технології, філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6) | |
7148. | Кузнєцова Дар'я Павлівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | |
7149. | Пєшкова Еліна Максимівна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
7150. | Ярош Соломія Олександрівна (Українська мова і література, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
7151. | Воскобой Анастасія Андріївна (Англійська мова, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | |
7152. | Коріняк Артем (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
7153. | Р Никита (Інформаційні технології, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | |
7154. | Вдовенко Дар`я (Українська мова і література, Люботинська гімназія №1) | |
7155. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Інформаційні технології, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | |
7156. | Рогозін Владислав Миколайович (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | |
7157. | Марченко Марк Олександрович (Математика, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | |
7158. | Подсєвакін Євген (Математика, Школа №6) | |
7159. | Черненко Максим (Інформаційні технології, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | |
7160. | Романцов Єгор (Математика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | |
7161. | Поплавська Мiрра (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
7162. | Гарг Аліша Бірендерівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
7163. | Починок Марія Владиславівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | |
7164. | Парамоненко Даніїл Олександрович (Інформаційні технології, Школа №64) | |
7165. | Тонкоглас Олександр Васильович (Українська мова і література, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7166. | Демчук Юрій Олегович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7167. | Демченко Владислав Миколайович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7168. | Перехватова Анастасiя Максимiвна (Математика, ХЛ № 89) | |
7169. | Нощенко Аріна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7170. | Конда Руслан Ігорович (Математика, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | |
7171. | Безкоровайна Дар'я Олесандрівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
7172. | Нікуліна Марія (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
7173. | Кравченко Лев (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
7174. | Ремньов Михайло Олексійович (Англійська мова, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
7175. | Нікітіна Влада Олександрівна (Українська мова і література, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
7176. | Кирилко Андрій Віталійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7177. | Нагурний Андрій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7178. | Тихонюк Вікторія Олегівна (Інформаційні технології, Дворічанська ЗОШ) | |
7179. | Левін Денис Дмитрович (Математика, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | |
7180. | Бойчук Оллег Олександрович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7181. | Демчук Юрій Олегович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7182. | Гнус Софія Павлівна (Біологія, природознавство, НВК "Гроно") | |
7183. | Мішура Варвара Миколаївна (Математика, Житомирська ЗОШ№10) | |
7184. | Матвєєва Поліна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | |
7185. | Афонін Данило (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | |
7186. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | |
7187. | Усик Даніїл (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
7188. | Грималюк Іван (Українська мова і література, Надвірнянський коледж НТУ) | |
7189. | Гриневич Діана Володимирівна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
7190. | Мараховська Владислава Ігорівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | |
7191. | Пономаренко Кіра (Українська мова і література, ЗШ № 8) | |
7192. | Сочикан (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | |
7193. | Макарюк Дар'я (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
7194. | Манжола Сергій Олександрович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | |
7195. | Клімчук Ірина Дмитрівна (Українська мова і література, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | |
7196. | Суворова Альона (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | |
7197. | Рибалка Катерина Русланівна (Українська мова і література, Школа №64) | |
7198. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7199. | Кочубей Кіріл (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №59) | |
7200. | Дембіцький Михайло Валерійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
7201. | Головко Костянтин (Інформаційні технології, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | |
7202. | Шапронь Захар Олегович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
7203. | Ткаченко Андрій (Англійська мова, Великодимерський СЗО НВК) | |
7204. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7205. | Ремньов Михайло Олексійович (Українська мова і література, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | |
7206. | олімпіс ua (Інформаційні технології, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7207. | Япринцева Анна-Марія Андріївна (Математика, Славутська ЗОШ №1) | |
7208. | Коваленко Вероніка Віталіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7209. | Токар Нікіта (Англійська мова, Школа №64) | |
7210. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
7211. | Руденко Анастасія Геннадіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7212. | Мітін Олексій Вікторович (Біологія, природознавство, Херсонський НВК №48) | |
7213. | Іщенко Дмитро Олеговича (Біологія, природознавство, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | |
7214. | Клобуков Данило Володимирович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
7215. | Морозенко Ірина Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | |
7216. | Козак Анна Андріївна (Математика, Одеська ЗОШ № 18) | |
7217. | Залива Олена В'ячеславівна (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | |
7218. | Колісник Ілля Вадимович (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | |
7219. | Пучковський Богдан Богданович (Українська мова і література, ЛНВК №24) | |
7220. | Бойко Нікіта Андрійович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | |
7221. | Кельвич Надія Миколаївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7222. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
7223. | Кулініч Микола Володимирович (Математика, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | |
7224. | Давиденко Богдан Михайлович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
7225. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | |
7226. | Афоніна Анастасія (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | |
7227. | Дмитренко Євген Іванович (Біологія, природознавство, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7228. | Гриньова Сюзанна (Англійська мова, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | |
7229. | Краснощок Ольга Олександрівна (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
7230. | Бугайова Вероніка (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №112) | |
7231. | Домар Вікторія Олегівна (Українська мова і література, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | |
7232. | Капись Іван Іванович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | |
7233. | Об'єщенко Злата (Інформаційні технології, Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | |
7234. | Черенов Святослав Ігорович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
7235. | Совенко Анастасія (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | |
7236. | Демченко Данило Олегович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
7237. | Бутрименко Нікіта (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | |
7238. | Донченко Олександр Євгенович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7239. | Рапінчук Владислав Євгенович (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | |
7240. | Дяжур Софія Дмитрівна (Англійська мова, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | |
7241. | Дужа Ярина Петрівна (Біологія, природознавство, Рава-Руська ЗОШ №1) | |
7242. | Дерев'янчук Артем (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | |
7243. | Воробей Захар Петрович (Математика, Луцька гімназія №18) | |
7244. | Шевчук Богдана Юріївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
7245. | Тютюнник Софія Андріївна (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | |
7246. | Сазонова Єлизавета (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7247. | Хахалєва Вероніка (Англійська мова, Школа №6) | |
7248. | Михальчук Тетяна Володимирівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
7249. | Кушинський Лука Олегович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
7250. | панасюк владислав (Математика, престиж) | |
7251. | Блащук Назар Андрійович (Математика, Жвирківська ЗШ) | |
7252. | Леміш Тимур Олександрович (Біологія, природознавство, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | |
7253. | Пронь Артур (Інформаційні технології, Школа №6) | |
7254. | Козлова Єва Сергіївна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
7255. | Дяченко Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | |
7256. | Василенко Іван (Математика, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
7257. | Балан Поліна Віталіївна (Англійська мова, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7258. | Дуднік Ангеліна Юрїївна (Математика, ХЛ № 89) | |
7259. | Жейнов Олександр Олексійович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | |
7260. | Пропащева Олена (Англійська мова, Одеський НВК №300) | |
7261. | Волкова Кристина Сергіївна (Українська мова і література, Школа №64) | |
7262. | Черемховська Анастасія (Англійська мова, Авангардівський НВК) | |
7263. | Миклашевська Валерія Сергіївна (Інформаційні технології, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | |
7264. | Стецик Данило (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
7265. | Вискубова Дар'я (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
7266. | Тимошенко Богдан Олексійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7267. | Максимчук Анастасія Романівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | |
7268. | Коваленко Андрій (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | |
7269. | Поплавський Валентин (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | |
7270. | Печериця Олександра Олексіївна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | |
7271. | Кертис Станіслав Ярославович (Українська мова і література, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
7272. | Мудрий Віктор Олександрович (Українська мова і література, Школа № 12) | |
7273. | Крохмальна Аріна Володимирівна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | |
7274. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Біологія, природознавство, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7275. | Князєв Тимур Андрійовіч (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | |
7276. | Козлов Андрій (Англійська мова, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | |
7277. | Постригань Анастасія Романівна (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | |
7278. | Андрєєв Артем Олександрович (Математика, Криворізька ЗОШ №59) | |
7279. | Ковальчук Богдан (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
7280. | Плетенчук Ірина (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | |
7281. | Горб Єсєнія Костянтинівна (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | |
7282. | Шакула Максим (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | |
7283. | Наконечний Іван (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | |
7284. | Корецький Назар Максимович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7285. | Залужна Марія Олександрівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | |
7286. | Курашкевич Вікторія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК№2) | |
7287. | Нікіша Андрій Олександрович (Математика, СЗШ № 42) | |
7288. | Стасенко Катерина Сергіївна (Англійська мова, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | |
7289. | Деревянко Віталій Миколайович (Українська мова і література, спеціалізована СШ № 8) | |
7290. | Бадьорна Марія (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | |
7291. | Михайловська Аня (Математика, Вараська ЗОШ №1) | |
7292. | Вискубова Дар'я (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | |
7293. | Петров Нікіта (Українська мова і література, ЗШ № 8) | |
7294. | Шелаєва Дар'я (Українська мова і література, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | |
7295. | Заболотній Костянтин Станіславович (Англійська мова, Школа І - ІІІ ступенів №5) | |
7296. | Перець Анастасія Григорівна (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | |
7297. | Дякова Джаміля Русланівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
7298. | Бережок Владислав Петрович (Інформаційні технології, Синицька ЗОШ) | |
7299. | Стельмащук Владислав Сергійович (Англійська мова, Тетильківський НВК) | |
7300. | Зінчук Михайло Сергійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №328 - ЗНЗ ІІ та ІІІ ступенів) | |
7301. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Біологія, природознавство, Березанський НВК) | |
7302. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Математика, КЗ "Первозванівське НВО") | |
7303. | Кузнецов Богдан (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
7304. | Рись Дарина Іванівна (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | |
7305. | Куртяк Роман Ростиславович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | |
7306. | Сегін Арсеній (Інформаційні технології, Долинська ЗОШ №7) | |
7307. | Сличко Катерина (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7308. | Танонина София Сергеевна (Інформаційні технології, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | |
7309. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Математика, спеціалізована школа № 3) | |
7310. | Серафімова Анна (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | |
7311. | Парасич Юлія Олегівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | |
7312. | Янгулов Олег (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
7313. | Кириллов Дмитро Миколайович (Українська мова і література, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | |
7314. | Костогриз Дмитро (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | |
7315. | Лионг Туан Хоа (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | |
7316. | Зубань Матвій Ігорович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | |
7317. | Сафронюк Олексій Сергійович (Інформаційні технології, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | |
7318. | Садовий Владислав Анатолійович (Англійська мова, Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | |
7319. | Дідур Володимир Ярославович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
7320. | Лаба Данило Богданович (Українська мова і література, СЗШ № 29 м.Львова) | |
7321. | Діхтяренко Дар'я (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7322. | Бойко Софія (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня №9) | |
7323. | Коваленко Катерина (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7324. | Сушко Роман Олександрович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
7325. | Суворова Ульяна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №65) | |
7326. | Боканча Олександр (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | |
7327. | Блош Матвій Захарович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | |
7328. | Воскобойник владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | |
7329. | Орлова Анастасiя Русланiвна (Англійська мова, Одеський НВК №300) | |
7330. | Федорченко Єгор (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7331. | Косяк Софія (Інформаційні технології, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | |
7332. | Тулункiн Денис Сергийовыч (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | |
7333. | Гриб Вероніка Володимирівна (Українська мова і література, Школа №1) | |
7334. | Кузь Тарас (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | |
7335. | Михайлов Владислав (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | |
7336. | Мороз Анна Олегівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
7337. | Лецик Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | |
7338. | Боград Даниїл Маркович (Біологія, природознавство, Школа №66) | |
7339. | Макарова Ірина Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | |
7340. | Бикова Марія (Англійська мова, ХЛ № 89) | |
7341. | Тимошенко Анастасія Валентинівна (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | |
7342. | Довганюк Ольга Євгенівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | |
7343. | Трет’як Альона Євгенівна (Українська мова і література, Школа №64) | |
7344. | Золотухіна Карина (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | |
7345. | Яценик Агафія Юріївна (Біологія, природознавство, НВК "Гроно") | |
7346. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | |
7347. | Ревак Павло (Математика, Дрогобицька ЗОШ № 9) | |
7348. | Епіфанова Софія (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | |
7349. | Жос Артур Вікторович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | |
7350. | Свириденко Ілля Сергійович (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
7351. | Тягай Любов Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | |
7352. | Чаркін Сергій (Інформаційні технології, ОНВК №67) | |
7353. | Болтобаєв Максим Миколайович (Інформаційні технології, Білицька зош №1) | |
7354. | Перепелиця Святослав Ярославович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7355. | Тарнавський Артем Максимович (Біологія, природознавство, Мар'ївський НВК) | |
7356. | Станко Вікторія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | |
7357. | Пеляк Валерія Сергіївна (Українська мова і література, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | |
7358. | Чечерінда Богдан (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
7359. | Удовиченко Степан Романович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | |
7360. | Бараненко Сергій Анатолійович (Англійська мова, Кам’янський НВК) | |
7361. | Задорожний Андрій (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | |
7362. | Лапташинська Катерина (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
7363. | Запорожець Ярослав Романович (Англійська мова, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | |
7364. | Кочергін Олександр (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | |
7365. | Нікіша Андрій Олександрович (Інформаційні технології, СЗШ № 42) | |
7366. | Басараб Микита (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | |
7367. | Полозов Єгор (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | |
7368. | Більдін Михайло Денисович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | |
7369. | Омельчук Владислав Тарасович (Англійська мова, Школа №64) | |
7370. | Сметанюк Ілля Сергійович (Математика, ТСЗШ І ступеня з вивченням основ економіки) | |
7371. | Крайник Максим Юрійович (Українська мова і література, Новояворівська ЗОШ) | |
7372. | Каспрук Євгенія Олександрівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7373. | Панченко Ярослав (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | |
7374. | Набродова Анастасія Вячеславівна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | |
7375. | Юхименко Д (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | |
7376. | Катренко Аліна (Англійська мова, Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного) | |
7377. | Сопрунов Андрій Едуардович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | |
7378. | Стецик Данило (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | |
7379. | Козаченко Вікторія Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | |
7380. | Волох Катерина (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | |
7381. | Бондар Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | |
7382. | Карпенко Єгор Станіславович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | |
7383. | Грушко Анастасія (Інформаційні технології, Краснопільська гімназія) | |
7384. | Кляшторний Аркадій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | |
7385. | Борисенко Марія Андріївна (Українська мова і література, ДНЗ "РЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області") | |
7386. | Власенко Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | |
7387. | Омельчук Ілля (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | |
7388. | Яковлева Ксенія Сергіївна (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | |
7389. | Чуднова Валерія Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | |
7390. | Сидоренко Марк (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | |
7391. | Єремеєва Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
7392. | Сулима Вікторія Михайлівна (Математика, Білгород-Дністровський районний ліцей) | |
7393. | Єремеєва Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | |
7394. | Нехай Михайло (Біологія, природознавство, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | |
7395. | Старіков Назар (Біологія, природознавство, Чугуївський НВК №6) | |
# | Participant | Įvedimo data | Notes |
---|
1. | 359336622 (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2. | 410449539 (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3. | Cавченко Дмитро Сергійович (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4. | Cавченко Дмитро Сергійович (Біологія, природознавство, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5. | Cавченко Дмитро Сергійович (Математика, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6. | Cкрипник Даша (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7. | Cтроєва Ксенія (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
8. | koval Dasha (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
9. | Syvokhip Yelyzaveta (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
10. | Tkachenko Daniil (Інформаційні технології, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
11. | Zhuravliova Ann (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
12. | Zhuravliova Ann (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
13. | Zhuravliova Ann (Інформаційні технології, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
14. | Zhuravliova Ann (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
15. | Аббасов Віталій (Українська мова і література, Скадовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2017-12-08 20:29:12 | |
16. | Абросенков Дмитро Максимович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
17. | Абросенков Дмитро Максимович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
18. | Абросенков Дмитро Максимович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
19. | Абросенков Дмитро Максимович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
20. | Абросенков Дмитро Максимович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
21. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
22. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
23. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
24. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
25. | Абу Жамус Марьям Ріфаат (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
26. | Авер'янов Віктор Вадимович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
27. | Аверкіна Аліна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
28. | Аверкіна Аліна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
29. | Аверкіна Аліна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
30. | Аверкіна Аліна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
31. | Аверкіна Аліна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
32. | Авраменко Кристина (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
33. | Авраменко Кристина (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
34. | Авраменко Кристина (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
35. | Авраменко Софія Андріївна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
36. | Авраменко Софія Андріївна (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
37. | Авраменко Софія Андріївна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
38. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
39. | Агакішиєва Аліна Алімівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
40. | Агаларов Ельвін Фадаї огли (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
41. | Агамамедов Аббас (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
42. | Агамамедов Аббас (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
43. | Агамамедов Аббас (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
44. | Агамамедов Аббас (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
45. | Адаменко Арсен (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:16 | |
46. | Адаменко Арсен (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:14 | |
47. | Адаменко Арсен (Математика, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:13 | |
48. | Адаменко Арсен (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:11 | |
49. | Адаменко Ксенія Олегівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
50. | Адаменко Ксенія Олегівна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
51. | Адаменко Ксенія Олегівна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
52. | Адамович Михайло Петрович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
53. | Адамович Михайло Петрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
54. | Адамович Михайло Петрович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
55. | Адамович Михайло Петрович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
56. | Адамчук Дмитро Сергійович (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
57. | Адамчук Дмитро Сергійович (Інформаційні технології, Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
58. | Адамчук Дмитро Сергійович (Математика, Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
59. | Айбабін Георгій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
60. | Аландаренко Ангеліна Олександрівна (Англійська мова, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
61. | Алекперов Віталій Едуардович (Інформаційні технології, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
62. | Алекперов Віталій Едуардович (Математика, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
63. | Алекперов Віталій Едуардович (Українська мова і література, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
64. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
65. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
66. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Інформаційні технології, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
67. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
68. | Алексійчук Владислава Миколаївна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
69. | Алексюк Вікторія (Англійська мова, Чугуївська ЗОШ № 1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
70. | Алексютенко Евеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:16 | |
71. | Алефантьев Александр Евгеньевич (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:16 | |
72. | Алефантьев Александр Евгеньевич (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
73. | Алефантьев Александр Евгеньевич (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
74. | Альошина Іоланта Андріївна (Англійська мова, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
75. | Альошина Іоланта Андріївна (Інформаційні технології, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:14 | |
76. | Альошина Іоланта Андріївна (Українська мова і література, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
77. | Альошина Поліна Сергіївна (Інформаційні технології, ЗОШ №68) | 2017-12-08 20:29:13 | |
78. | Алюшин Георгій Олегович (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | 2017-12-08 20:29:12 | |
79. | Алюшин Георгій Олегович (Математика, Ліцей "Інтелект") | 2017-12-08 20:29:13 | |
80. | Амброзяк Діма (Інформаційні технології, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
81. | Амброзяк Діма (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
82. | Амельченко Лоліта (Англійська мова, ШНВК ЗОШ І - ІІІ ступенів ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
83. | Ангурець Матвей В'ячеславович (Англійська мова, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
84. | Андибура Катерина (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | 2017-12-08 20:29:12 | |
85. | Андибура Катерина (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | 2017-12-08 20:29:15 | |
86. | Андрейчук Михайло Євгенович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
87. | Андрейчук Михайло Євгенович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
88. | Андрейчук Михайло Євгенович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
89. | Андрейчук Михайло Євгенович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
90. | Андрейчук Михайло Євгенович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
91. | Андрєєв Андрій Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
92. | Андрєєв Андрій Олександрович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:14 | |
93. | Андрєєв Андрій Олександрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:11 | |
94. | Андрєєв Артем Олександрович (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:13 | |
95. | Андрєєв Артем Олександрович (Математика, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:12 | |
96. | Андрєєв Артем Олександрович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:11 | |
97. | Андрєєва Валерія (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
98. | Андрикевич Марія Дмитрівна (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:14 | |
99. | Андрикевич Марія Дмитрівна (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:13 | |
100. | Андрухів Владислав Вадимович (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
101. | Андрухів Владислав Вадимович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
102. | Андрухів Владислав Вадимович (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
103. | Андрухів Владислав Вадимович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
104. | Андрухів Владислав Вадимович (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
105. | Андрушко Олекса (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
106. | Андрущак Тетяна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:15 | |
107. | Аністратов Артем (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
108. | Аністратов Артем (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:16 | |
109. | Аністратов Артем (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
110. | Аністратов Артем (Математика, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
111. | Аністратов Артем (Українська мова і література, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
112. | Антоненко Владислав Іванович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
113. | Антонов Тимур Рангінович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:15 | |
114. | Антонов Тимур Рангінович (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
115. | Антонов Тимур Рангінович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
116. | Антонов Тимур Рангінович (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
117. | Антонюк Віолетта Сергіївна (Інформаційні технології, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2017-12-08 20:29:14 | |
118. | Анушкевич Маргарита Володимирівна (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
119. | Армашева Олександра (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
120. | Армашева Олександра (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
121. | Артикула Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
122. | Артикула Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
123. | Артюшенко Євгеній Станіславович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
124. | Артюшенко Євгеній Станіславович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
125. | Артюшенко Євгеній Станіславович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
126. | Артюшенко Євгеній Станіславович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
127. | Артюшенко Максим (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №112) | 2017-12-08 20:29:12 | |
128. | Артюшенко Максим (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №112) | 2017-12-08 20:29:15 | |
129. | Артюшенко Максим (Математика, Криворізька ЗОШ №112) | 2017-12-08 20:29:13 | |
130. | Артюшенко Максим (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №112) | 2017-12-08 20:29:12 | |
131. | Астаф'єв Павло Олександрович (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
132. | Астаф'єв Павло Олександрович (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
133. | Астаф'єв Павло Олександрович (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
134. | Атаманенко Олександра Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:15 | |
135. | Атаманенко Олександра Сергіївна (Інформаційні технології, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:14 | |
136. | Атаманенко Олександра Сергіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:13 | |
137. | Атаманенко Олександра Сергіївна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:11 | |
138. | Атрощенко Артемій (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
139. | Атрощенко Артемій (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
140. | Афанасьєва Ангеліна Романівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
141. | Афонін Данило (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
142. | Афонін Данило (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
143. | Афонін Олексій Юрійович (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2017-12-08 20:29:14 | |
144. | Афоніна Анастасія (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
145. | Афукова Марина Романівна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
146. | Ачілов Сергій Сергійович (Англійська мова, Віньковецький НВК Гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
147. | Ашуркова Юлія Олександрівна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:14 | |
148. | Б*єган Аліна (Англійська мова, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:12 | |
149. | Б*єган Аліна (Біологія, природознавство, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:16 | |
150. | Б*єган Аліна (Інформаційні технології, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:14 | |
151. | Б*єган Аліна (Математика, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:13 | |
152. | Б*єган Аліна (Українська мова і література, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:12 | |
153. | Бабаєва Марія Дмитрівна (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
154. | Бабаєва Марія Дмитрівна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:16 | |
155. | Бабаєва Марія Дмитрівна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
156. | Бабаєва Марія Дмитрівна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
157. | Бабанська Стефанія Євгенівна (Математика, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
158. | Бабич Олександр (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
159. | Бабич Олександр (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
160. | Бабич Олександр (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
161. | Бабич Олександр (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
162. | Бабич Олена Святославівна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
163. | Бабич Сергій Миколайович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
164. | Бабич Сергій Миколайович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
165. | Бабич Сергій Миколайович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
166. | Бабич Сергій Миколайович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:11 | |
167. | Бабич Юлія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
168. | Бабій Дар'я (Англійська мова, НВК "Любисток") | 2017-12-08 20:29:12 | |
169. | Бабій Софія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
170. | Бабій Софія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
171. | Бабійчук Роман Романович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
172. | Бабійчук Роман Романович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
173. | Бабійчук Роман Романович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
174. | Бабійчук Роман Романович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
175. | Бабік Артем (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
176. | Бабкевич Анна Олександрівна (Математика, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
177. | Бабуса Ангеліна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
178. | Бабяк Олександр Романович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
179. | Бавикіна Ірина В'ячеславівна (Інформаційні технології, Шкроботівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
180. | Бавикіна Ірина В'ячеславівна (Математика, Шкроботівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
181. | Бавикіна Ірина В'ячеславівна (Українська мова і література, Шкроботівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
182. | Бавицький Андрій (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
183. | Бавицький Андрій (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
184. | Бавицький Андрій (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
185. | Бавицький Андрій (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
186. | Баглай Поліна Сергіївна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
187. | Багно Валерія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
188. | Бадалова Анастасія Володимирівна (Математика, Шарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
189. | Бадашко Арсеній (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:16 | |
190. | Бадашко Арсеній (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
191. | Бадашко Арсеній (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
192. | Бадейнова Софія (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
193. | Бадовський Тарас Ярославович (Математика, Острівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
194. | Бадьорна Марія (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:12 | |
195. | Бадьорна Марія (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:16 | |
196. | Бадьорна Марія (Інформаційні технології, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:14 | |
197. | Бадьорна Марія (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:13 | |
198. | Бадюл Ярослав Олегович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
199. | Базилик Анна Денисівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
200. | Базилик Анна Денисівна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
201. | Базюченко Назар Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
202. | Базюченко Назар Сергійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
203. | Базюченко Назар Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
204. | Базюченко Назар Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
205. | Базюченко Назар Сергійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
206. | Бай-Пономарьова Вікторія (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:11 | |
207. | Бак Роман-Микола (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
208. | Бак Роман-Микола (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:16 | |
209. | Бак Роман-Микола (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
210. | Бак Роман-Микола (Математика, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
211. | Бак Роман-Микола (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
212. | Бакаєв Денис (Математика, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:13 | |
213. | Бакаєв Денис (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:12 | |
214. | Бакай Віталій Васильович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
215. | Баканов Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
216. | Бакума Максим (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:16 | |
217. | Бакума Максим (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:14 | |
218. | Бакума Максим (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
219. | Бала Олена Тарасівна (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
220. | Бала Олена Тарасівна (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
221. | Бала Олена Тарасівна (Українська мова і література, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
222. | Балаба Аліса Дмитрівна (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
223. | Балан Поліна Віталіївна (Англійська мова, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
224. | Балан Софія Сергіївна (Англійська мова, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
225. | Балан Ярослава Ігорівна (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
226. | Балан Ярослава Ігорівна (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
227. | Баландіна Світлана Леонідівна (Англійська мова, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
228. | Баландіна Світлана Леонідівна (Біологія, природознавство, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
229. | Баландіна Світлана Леонідівна (Інформаційні технології, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
230. | Баландіна Світлана Леонідівна (Математика, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
231. | Баландіна Світлана Леонідівна (Українська мова і література, Кам'янська ЗОШ І-ІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
232. | Баланик Діана Олександрівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О.Ольжича - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
233. | Баланик Діана Олександрівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 104 ім. О.Ольжича - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
234. | Баліцкий Кузьма Русланович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
235. | Баліцкий Кузьма Русланович (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
236. | Баліцкий Кузьма Русланович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
237. | Баліцкий Кузьма Русланович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
238. | Баліцкий Кузьма Русланович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
239. | Бандрівська Яна Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
240. | Бандрівська Яна Юріївна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
241. | Бандус Наталія Олексіївна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
242. | Бандус Наталія Олексіївна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
243. | Бандус Наталія Олексіївна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
244. | Бандус Наталія Олексіївна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
245. | Бандус Наталія Олексіївна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
246. | Барабаш Роман (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
247. | Барабаш Роман (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
248. | Бараненко Сергій Анатолійович (Англійська мова, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
249. | Бараненко Сергій Анатолійович (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
250. | Бараненко Сергій Анатолійович (Українська мова і література, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
251. | Баранецька Софія Василівна (Англійська мова, СЗШ № 29 м.Львова) | 2017-12-08 20:29:12 | |
252. | Баранов Станіслав Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:16 | |
253. | Баранюк Марія Віталіївна (Англійська мова, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
254. | Баранюк Марія Віталіївна (Біологія, природознавство, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
255. | Баранюк Марія Віталіївна (Інформаційні технології, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
256. | Баранюк Марія Віталіївна (Математика, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
257. | Баранюк Марія Віталіївна (Українська мова і література, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
258. | Бараняк Владислав Андрійович (Інформаційні технології, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:14 | |
259. | Бараняк Владислав Андрійович (Українська мова і література, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:11 | |
260. | Баркар Максим (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
261. | Баркар Максим (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
262. | Бартаков Максим (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:16 | |
263. | Бартаков Максим (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:12 | |
264. | Бас Анна Валеріївна (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
265. | Бас Анна Валеріївна (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
266. | Бас Анна Валеріївна (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
267. | Бас Дмитро (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
268. | Бас Дмитро (Інформаційні технології, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:13 | |
269. | Бас Дмитро (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:11 | |
270. | Басараб Валерія (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
271. | Басараб Микита (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
272. | Басараб Тетяна Анатоліївна (Англійська мова, Гайшинське НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:12 | |
273. | Басиста Кароліна (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
274. | Басич Олександр Павлович (Англійська мова, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
275. | Басич Олександр Павлович (Українська мова і література, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
276. | Басовська Єлизавета Ярославівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
277. | Басовська Єлизавета Ярославівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
278. | Басюк Вероніка Андріївна (Математика, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
279. | Батенко Євген (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
280. | Батовська Лілія Володимирівна (Математика, Чаусівський НВК №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
281. | Батук Юлія Василівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
282. | Бахаревич Дана Олегівна (Англійська мова, Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
283. | Бахмет Микита Сергійович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
284. | Бахмет Микита Сергійович (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
285. | Бахмет Олексій Максимович (Англійська мова, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
286. | Бахмет Олексій Максимович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
287. | Баховець Мар'ян Русланович (Математика, Поршнянський НВК І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
288. | Бачинський Валентин Валентинович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:11 | |
289. | Башбога Адем (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
290. | Башбога Адем (Математика, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
291. | Башлай Валерія Миколаївна (Англійська мова, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
292. | Башлай Валерія Миколаївна (Математика, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
293. | Башлай Валерія Миколаївна (Українська мова і література, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
294. | Бегаль Анастасія Василівна (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:11 | |
295. | Бедзай Владислав (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:15 | |
296. | Бедзай Владислав (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
297. | Безкоровайна Дар'я Олесандрівна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
298. | Безкоровайна Дар'я Олесандрівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
299. | Безкоровайна Дар'я Олесандрівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
300. | Безцінний Артем (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | 2017-12-08 20:29:12 | |
301. | Безцінний Артем (Математика, Ліцей "Інтелект") | 2017-12-08 20:29:13 | |
302. | Белихина Ангелина (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
303. | Белінська Анастасія (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
304. | Белодонова София Сергеевна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
305. | Белодонова София Сергеевна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
306. | Белодонова София Сергеевна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
307. | Белоусов Сергій Павлович (Англійська мова, Школа №20) | 2017-12-08 20:29:12 | |
308. | Белоусов Сергій Павлович (Біологія, природознавство, Школа №20) | 2017-12-08 20:29:15 | |
309. | Белоусов Сергій Павлович (Інформаційні технології, Школа №20) | 2017-12-08 20:29:14 | |
310. | Белоусов Сергій Павлович (Математика, Школа №20) | 2017-12-08 20:29:13 | |
311. | Белоусов Сергій Павлович (Українська мова і література, Школа №20) | 2017-12-08 20:29:11 | |
312. | Бельковська Олександра Олександрівна (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
313. | Бельмас Дмитро (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | 2017-12-08 20:29:12 | |
314. | Бельмас Дмитро (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | 2017-12-08 20:29:15 | |
315. | Бельмас Дмитро (Математика, Криворізька ЗОШ І-ІІІст. №119) | 2017-12-08 20:29:13 | |
316. | Бельмас Тарас Станіславович (Математика, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
317. | Бельніцький Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Тихівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
318. | Бельніцький Денис Олександрович (Математика, Тихівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
319. | Бельніцький Денис Олександрович (Українська мова і література, Тихівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
320. | Беляєва Анна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
321. | Бендерли Анастасія (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:15 | |
322. | Бендерли Анастасія (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
323. | Бендерли Анастасія (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
324. | Бербега Софія СергіЇвна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
325. | Бережна Марія Олександрівна (Англійська мова, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:12 | |
326. | Бережна Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:16 | |
327. | Бережна Марія Олександрівна (Інформаційні технології, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:14 | |
328. | Бережна Марія Олександрівна (Математика, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:13 | |
329. | Бережна Марія Олександрівна (Українська мова і література, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:12 | |
330. | Бережок Владислав Петрович (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
331. | Бережок Владислав Петрович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
332. | Бережок Владислав Петрович (Інформаційні технології, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
333. | Бережок Владислав Петрович (Математика, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
334. | Бережок Владислав Петрович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
335. | Березенський Олександр Ярославович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
336. | Березенський Олександр Ярославович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
337. | Березенський Олександр Ярославович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
338. | Березенський Олександр Ярославович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
339. | Березін Микола Романович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
340. | Березін Микола Романович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:16 | |
341. | Березін Микола Романович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
342. | Березін Микола Романович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
343. | Березін Микола Романович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
344. | Березова Даря Олександрівна (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
345. | Березова Даря Олександрівна (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
346. | Березовенко Марія Ігорівна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
347. | Березуєв Микита (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
348. | Берест Любомир (Біологія, природознавство, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:15 | |
349. | Берест Любомир (Українська мова і література, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
350. | Берестовська Вєроніка Ігорівна (Математика, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
351. | Берестовська Злата Ігорівна (Українська мова і література, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
352. | Берковська Варвара Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:14 | |
353. | Берковська Варвара Олександрівна (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:12 | |
354. | Берковська Варвара Олександрівна (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:11 | |
355. | Беркут Максим (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
356. | Бернер Марія (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:13 | |
357. | Бершадська Олена Андріївна (Математика, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | 2017-12-08 20:29:12 | |
358. | Бершадська Олена Андріївна (Українська мова і література, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | 2017-12-08 20:29:11 | |
359. | Бессонова Вікторія (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
360. | Беш Софія Дмитрівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
361. | Беш Софія Дмитрівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
362. | Беш Софія Дмитрівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
363. | Бєлєнкова Катерина (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
364. | Бєлий Давід Богданович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
365. | Бєлоус Олександр Олексійович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 9 - спеціалізована школа") | 2017-12-08 20:29:15 | |
366. | Бєлоус Олександр Олексійович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 9 - спеціалізована школа") | 2017-12-08 20:29:14 | |
367. | Бєлоус Олександр Олексійович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 9 - спеціалізована школа") | 2017-12-08 20:29:13 | |
368. | Бєлоус Олександр Олексійович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів № 9 - спеціалізована школа") | 2017-12-08 20:29:12 | |
369. | Бєляєва Каріна Олексіївна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
370. | Бєсєдін Євгеній (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
371. | Бикова Діана (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
372. | Бикова Діана (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
373. | Бикова Діана (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
374. | Бикова Марія (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
375. | Биковська Катерина (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
376. | Бирук Сергій Сергійович (Біологія, природознавство, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:14 | |
377. | Бирук Сергій Сергійович (Українська мова і література, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:11 | |
378. | Бистров Богдан (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
379. | Бистров Богдан (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
380. | Бичев Данило (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
381. | Бібік Артур Євгенович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2017-12-08 20:29:12 | |
382. | Бібік Артур Євгенович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118) | 2017-12-08 20:29:11 | |
383. | Біденко Роман Олександрович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
384. | Біденко Роман Олександрович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
385. | Біденко Роман Олександрович (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
386. | Біденко Роман Олександрович (Математика, Криворізька ЗОШ №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
387. | Біденко Роман Олександрович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
388. | Білан Владислав Валентинович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
389. | Білан Владислав Валентинович (Математика, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
390. | Білас Діана (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:12 | |
391. | Білас Діана (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:13 | |
392. | Білецький Максим Назарійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
393. | Білецький Максим Назарійович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
394. | Білецький Максим Назарійович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
395. | Білецький Максим Назарійович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
396. | Білик Анна Андріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
397. | Білик Анна Андріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
398. | Біллеріс Богдан Дмитрович (Математика, Мар'ївський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
399. | Білозорова Крістіна Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
400. | Білокоз Ольга (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
401. | Білокоз Ольга (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
402. | Білокоз Ольга (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
403. | Білокоз Ольга (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
404. | Білоног Катерина (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
405. | Білополенко Ярослав (Англійська мова, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
406. | Білоус Владислав (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
407. | Білоус Назар (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
408. | Білоус Назар (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
409. | Білоцерковцев Владислав Анатолійович (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
410. | Більдін Михайло Денисович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
411. | Більдін Михайло Денисович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:15 | |
412. | Більдін Михайло Денисович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
413. | Білюба Марк (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
414. | Білюба Марк (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
415. | Білюба Марк (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
416. | Білюрка Дмитро Іванович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
417. | Білюрка Дмитро Іванович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
418. | Бірковий Олег Юрійович (Англійська мова, Школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
419. | Благая Олександра (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
420. | Блажко Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:14 | |
421. | Блажко Вікторія Олегівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:11 | |
422. | Блауцяк Анастасія Андріївна (Математика, Стрийська ЗШ І-ІІІ ст.№8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
423. | Блащак Маркіян Русланович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
424. | Блащук Назар Андрійович (Англійська мова, Жвирківська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
425. | Блащук Назар Андрійович (Біологія, природознавство, Жвирківська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
426. | Блащук Назар Андрійович (Інформаційні технології, Жвирківська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
427. | Блащук Назар Андрійович (Математика, Жвирківська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
428. | Блащук Назар Андрійович (Українська мова і література, Жвирківська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
429. | Близнюк Владислав Сергійович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
430. | Близнюк Владислав Сергійович (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
431. | Блинда Надія Олександрівна (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
432. | Блинда Надія Олександрівна (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
433. | Блинда Надія Олександрівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
434. | Блинда Надія Олександрівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
435. | Блинда Надія Олександрівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
436. | Блош Матвій Захарович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
437. | Блош Матвій Захарович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
438. | Блош Матвій Захарович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
439. | Блош Матвій Захарович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
440. | Блош Матвій Захарович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
441. | Бобир Артем Дмитрович (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
442. | Бобков Максим Константинович (Біологія, природознавство, Великодолинський НВК-ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
443. | Бобков Максим Константинович (Інформаційні технології, Великодолинський НВК-ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
444. | Бобков Максим Константинович (Українська мова і література, Великодолинський НВК-ліцей) | 2017-12-08 20:29:11 | |
445. | Бобух Марія (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:12 | |
446. | Бовкун Наталія Сергіївна (Українська мова і література, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | 2017-12-08 20:29:11 | |
447. | Богайчук Поліна (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:16 | |
448. | Богайчук Поліна (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:12 | |
449. | Богайчук Поліна (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:11 | |
450. | Богодіст Василь (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
451. | Богомаз Маргарита Яківна (Біологія, природознавство, Євгенівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
452. | Боград Даниїл Маркович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
453. | Боград Даниїл Маркович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
454. | Боград Даниїл Маркович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
455. | Боднар Арсен Васильович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
456. | Боднар Арсен Васильович (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
457. | Боднар Арсен Васильович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
458. | Боднар Наталя (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
459. | Боднар Наталя (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:16 | |
460. | Боднар Наталя (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
461. | Боднар Наталя (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
462. | Боднар Наталя (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
463. | Боднарчук Софія Віталіївна (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
464. | Боднарчук Софія Віталіївна (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
465. | Боднарчук Софія Віталіївна (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
466. | Боднарчук Софія Віталіївна (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
467. | Боднарчук Софія Віталіївна (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
468. | Боднарюк Олена Михайлівна (Математика, СНВК "Академічна гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
469. | Бодько Єлизавета Олександрівна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
470. | Бодюл Іван Олександрович (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
471. | Бодюл Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:16 | |
472. | Бодюл Іван Олександрович (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
473. | Бодюл Іван Олександрович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
474. | Бодюл Іван Олександрович (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
475. | Боженко Каріна Олександрівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
476. | Бойко Артем Олександрович (Математика, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
477. | Бойко Богдана Олександрівна (Англійська мова, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:12 | |
478. | Бойко Богдана Олександрівна (Математика, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:13 | |
479. | Бойко Богдана Олександрівна (Українська мова і література, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:12 | |
480. | Бойко Вероніка (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:15 | |
481. | Бойко Вероніка (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
482. | Бойко Вікторія Петрівна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
483. | Бойко Вікторія Петрівна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
484. | Бойко Владислав Віталійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
485. | Бойко Нікіта Андрійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
486. | Бойко Нікіта Андрійович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
487. | Бойко Нікіта Андрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
488. | Бойко Нікіта Андрійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
489. | Бойко Софія (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
490. | Бойко Софія (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:15 | |
491. | Бойко Софія (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
492. | Бойко Софія (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
493. | Бойко Юлія Володимирівна (Англійська мова, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
494. | Бойко Юлія Володимирівна (Біологія, природознавство, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
495. | Бойко Юлія Володимирівна (Інформаційні технології, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
496. | Бойко Юлія Володимирівна (Математика, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
497. | Бойко Юлія Володимирівна (Українська мова і література, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
498. | Бойко Ян (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
499. | Бойченко Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
500. | Бойчук Оллег Олександрович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
501. | Бойчук Оллег Олександрович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
502. | Бойчук Оллег Олександрович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
503. | Бойчук Соломія (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
504. | Бойчук Соломія (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
505. | Бойчук Соломія (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
506. | Бойчук Соломія (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
507. | Боканча Владислав (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:16 | |
508. | Боканча Владислав (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:14 | |
509. | Боканча Владислав (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
510. | Боканча Олександр (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
511. | Боканча Олександр (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:16 | |
512. | Боканча Олександр (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:14 | |
513. | Боканча Олександр (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
514. | Боканча Олександр (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
515. | Бокійчук Василь (Англійська мова, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
516. | Боксёр Кирилл Дмитриевич (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
517. | Боксёр Кирилл Дмитриевич (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:15 | |
518. | Боксёр Кирилл Дмитриевич (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
519. | Боксёр Кирилл Дмитриевич (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
520. | Болгаріна Даниліна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
521. | Болгаріна Даниліна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
522. | Болгаріна Даниліна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
523. | Болкун Денис Михайлович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
524. | Болкун Денис Михайлович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
525. | Болкун Денис Михайлович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
526. | Болкун Денис Михайлович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
527. | Болкун Денис Михайлович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
528. | Болтобаєв Максим Миколайович (Інформаційні технології, Білицька зош №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
529. | Бондар Богдан Валентинович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
530. | Бондар Богдан Валентинович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
531. | Бондар Богдан Валентинович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
532. | Бондар Богдан Валентинович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
533. | Бондар Богдан Валентинович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
534. | Бондар Валерія Миколаївна (Математика, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
535. | Бондар Дмитро Олександрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
536. | Бондар Дмитро Олександрович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
537. | Бондар Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
538. | Бондар Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
539. | Бондар Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
540. | Бондар Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
541. | Бондар Дмитро Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
542. | Бондар Дмитро Олександрович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
543. | Бондар Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
544. | Бондар Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
545. | Бондар Єлізавета (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
546. | Бондар Іван Тарасович (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
547. | Бондар Іван Тарасович (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
548. | Бондар Іван Тарасович (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
549. | Бондар Іван Тарасович (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
550. | Бондар Марина Олександрівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
551. | Бондар Марина Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
552. | Бондар Матвій Юрійович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:16 | |
553. | Бондар Матвій Юрійович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
554. | Бондар Матвій Юрійович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
555. | Бондар Матвій Юрійович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:11 | |
556. | Бондар Радислав Юрійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
557. | Бондаренко Аліса (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
558. | Бондаренко Аліса (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
559. | Бондаренко Вікторія (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
560. | Бондаренко Вікторія Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
561. | Бондаренко Карина (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
562. | Бондаренко Максим (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
563. | Бондаренко Остап Юрійович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
564. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
565. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:16 | |
566. | Бондаренко Тетяна Олександрівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
567. | Бондарук Ангеліна Ігорівна (Англійська мова, Григорівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
568. | Бондарук Ангеліна Ігорівна (Біологія, природознавство, Григорівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
569. | Бондарук Ангеліна Ігорівна (Українська мова і література, Григорівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
570. | Бондарук Денис Максимович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
571. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Біологія, природознавство, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
572. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Математика, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
573. | Бондарчук Арсеній Олександрович (Українська мова і література, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
574. | Бондарчук Валентин Вікторович (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
575. | Бондарчук Валентин Вікторович (Біологія, природознавство, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
576. | Бондарчук Валентин Вікторович (Інформаційні технології, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
577. | Бондарчук Валентин Вікторович (Математика, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
578. | Бондарчук Валентин Вікторович (Українська мова і література, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
579. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
580. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
581. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Інформаційні технології, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
582. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Математика, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
583. | Бондарчук Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
584. | Бондарчук Дарія Анатоліівна (Англійська мова, Школа №14) | 2017-12-08 20:29:12 | |
585. | Бондарчук Роман Олександрович (Англійська мова, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:12 | |
586. | Бондарчук Роман Олександрович (Українська мова і література, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:11 | |
587. | Бондарь Алена Максимівна (Математика, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
588. | Бондарь Анастасія Максимівна (Математика, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
589. | Бондарь Катерина Максимівна (Математика, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
590. | Борботько Денис Ігорович (Інформаційні технології, Мелітопольська гімназія № 9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
591. | Борис Савчишин (Біологія, природознавство, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:15 | |
592. | Борис Савчишин (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:13 | |
593. | Борис Савчишин (Математика, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:12 | |
594. | Борисенко Артем (Англійська мова, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
595. | Борисенко Артем (Біологія, природознавство, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
596. | Борисенко Артем (Інформаційні технології, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
597. | Борисенко Артем (Математика, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
598. | Борисенко Артем (Українська мова і література, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
599. | Борисенко Марія Андріївна (Українська мова і література, ДНЗ "РЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області") | 2017-12-08 20:29:11 | |
600. | Борисов Валерій Валерійович (Англійська мова, Добровільський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
601. | Борисов Валерій Валерійович (Біологія, природознавство, Добровільський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
602. | Борисов Валерій Валерійович (Інформаційні технології, Добровільський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
603. | Борисов Валерій Валерійович (Математика, Добровільський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
604. | Борисов Валерій Валерійович (Українська мова і література, Добровільський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
605. | Боровик Ревека Олексіївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
606. | Боровський Артем (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
607. | Бороган Ілля (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
608. | Борознюк Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:15 | |
609. | Борознюк Софія Олександрівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
610. | Борта Денис Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
611. | Бортніцький Данило Романович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:16 | |
612. | Бортніцький Данило Романович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
613. | Бортніцький Данило Романович (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
614. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
615. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Інформаційні технології, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
616. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Математика, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
617. | Борчук-Кліщук Тимофій Сергійович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
618. | Борщавецкая Анна Дмитриевна (Англійська мова, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
619. | Босенко Данило (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
620. | Бохонько Анастасія (Англійська мова, ЗНВК №111) | 2017-12-08 20:29:12 | |
621. | Бочаров Данило Олегович (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
622. | Бочаров Данило Олегович (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
623. | Бочаров-Туз Володимир (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
624. | Бочаров-Туз Володимир (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
625. | Братасюк Артур (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:12 | |
626. | Братель Роман Сергійович (Англійська мова, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:12 | |
627. | Братель Роман Сергійович (Біологія, природознавство, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:14 | |
628. | Братель Роман Сергійович (Інформаційні технології, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:14 | |
629. | Братель Роман Сергійович (Математика, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:12 | |
630. | Братель Роман Сергійович (Українська мова і література, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:11 | |
631. | Брачун Юлія (Інформаційні технології, Великодимерський СЗО НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
632. | Брень Софія Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
633. | Брень Софія Юріївна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
634. | Брень Софія Юріївна (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
635. | Брень Софія Юріївна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
636. | Брень Софія Юріївна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
637. | Бреславець Ростислав Олегович (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
638. | Бреславець Ростислав Олегович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
639. | Бреславець Ростислав Олегович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
640. | Бреус Теодор Олексійович (Англійська мова, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
641. | Бреус Теодор Олексійович (Біологія, природознавство, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:16 | |
642. | Бреус Теодор Олексійович (Математика, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
643. | Бризіцька Анастасія Михайлівна (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:12 | |
644. | Бризіцька Крістіна (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
645. | Брик Світлана Вікторівна (Інформаційні технології, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
646. | Брик Світлана Вікторівна (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
647. | Бровко Денис Дмитрович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
648. | Бровко Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
649. | Бровко Денис Дмитрович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
650. | Бровко Денис Дмитрович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
651. | Бровко Денис Дмитрович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
652. | Бровченко Ярослав (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
653. | Бровченко Ярослав (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
654. | Брожик Ярина Олегівна (Англійська мова, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
655. | Брожик Ярина Олегівна (Українська мова і література, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:11 | |
656. | Брошко Марія Ігорівна (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
657. | Бруцький Роман Олексійович (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
658. | Бруцький Роман Олексійович (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
659. | Бублик Єгор (Англійська мова, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
660. | Бублик Єгор (Біологія, природознавство, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:16 | |
661. | Бублик Єгор (Математика, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
662. | Бублик Єгор (Українська мова і література, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
663. | Бубнов Ілля (Математика, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:13 | |
664. | Бубнов Ілля (Українська мова і література, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:12 | |
665. | Бугаєнко Олексій (Англійська мова, СШ №189 Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
666. | Бугаєнко Олексій (Інформаційні технології, СШ №189 Київ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
667. | Бугаєнко Олексій (Математика, СШ №189 Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
668. | Бугаєнко Олексій (Українська мова і література, СШ №189 Київ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
669. | Бугай Арсен Ігорович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
670. | Бугайова Вероніка (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №112) | 2017-12-08 20:29:12 | |
671. | Бугайова Вероніка (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №112) | 2017-12-08 20:29:16 | |
672. | Бугайова Вероніка (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №112) | 2017-12-08 20:29:14 | |
673. | Бугайова Вероніка (Математика, Криворізька ЗОШ №112) | 2017-12-08 20:29:13 | |
674. | Будзар Христина Юріївна (Українська мова і література, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
675. | Буднік Анна (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
676. | Будова Катерина Вячеславівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
677. | Будова Катерина Вячеславівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
678. | Буй (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
679. | Булак Микита Віталійович (Біологія, природознавство, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
680. | Буленок Софія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:15 | |
681. | Буленок Софія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:11 | |
682. | Булига Дмитро Юрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
683. | Булига Дмитро Юрійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:15 | |
684. | Булига Дмитро Юрійович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
685. | Булига Дмитро Юрійович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
686. | Булига Дмитро Юрійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
687. | Булич Андрій Васильович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
688. | Булич Андрій Васильович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
689. | Булич Андрій Васильович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
690. | Булка Остап Іванович (Українська мова і література, Глиницький НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
691. | Бундюченко Анна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
692. | Бундюченко Анна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
693. | Бундюченко Анна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
694. | Бундюченко Анна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
695. | Бурбела Іван Вікторович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
696. | Бурбела Іван Вікторович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:13 | |
697. | Бурбела Іван Вікторович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
698. | Бурдейна Марина (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:16 | |
699. | Бурдейний Іван Андрійович (Українська мова і література, гімназія №4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
700. | Бурдейный Денис Борисович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
701. | Бурдейный Денис Борисович (Біологія, природознавство, Одеський економічний ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
702. | Бурдейный Денис Борисович (Математика, Одеський економічний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
703. | Бурикіна Єлизавета (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
704. | Бурикіна Єлизавета (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
705. | Бурикіна Єлизавета (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
706. | Бурлака Гліб (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
707. | Бурлака Гліб (Математика, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
708. | Бурлака Гліб (Українська мова і література, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
709. | Бурлака Марина Вікторівна (Біологія, природознавство, Розумівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
710. | Бурлака Марина Вікторівна (Математика, Розумівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
711. | Бурлаченко Златослава (Англійська мова, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
712. | Бурлаченко Ілля Сергійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
713. | Бурлаченко Ілля Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
714. | Бурмістров Олексій (Математика, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
715. | Бурмістрова Марія Олександрівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2017-12-08 20:29:12 | |
716. | Буртний Максим (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
717. | Буртний Максим (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:14 | |
718. | Буртний Максим (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
719. | Буртний Максим (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
720. | Буртова Владислава (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
721. | Буртова Владислава (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:11 | |
722. | Бут Катерина Василівна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
723. | Бутинський Богдан Васильович (Біологія, природознавство, Бродівська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
724. | Бутиш Данило (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
725. | Буткевич Валентин Олександрович (Біологія, природознавство, Орв'яницький НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
726. | Буткевич Валентин Олександрович (Інформаційні технології, Орв'яницький НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
727. | Буткевич Валентин Олександрович (Математика, Орв'яницький НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
728. | Буткевич Валентин Олександрович (Українська мова і література, Орв'яницький НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
729. | Бутко Дарья Витальевна (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2017-12-08 20:29:12 | |
730. | Бутко Дарья Витальевна (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2017-12-08 20:29:16 | |
731. | Бутко Дарья Витальевна (Інформаційні технології, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2017-12-08 20:29:14 | |
732. | Бутко Дарья Витальевна (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30) | 2017-12-08 20:29:12 | |
733. | Бутов Ігор (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
734. | Бутов Ігор (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
735. | Бутов Ігор (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
736. | Бутрименко Нікіта (Біологія, природознавство, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:16 | |
737. | Буц Софія Андріївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
738. | Буц Софія Андріївна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
739. | Буц Софія Андріївна (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
740. | Буц Софія Андріївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
741. | Бучко Ілля Сергійович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
742. | Бучко Юрій Ярославович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
743. | Бучко Юрій Ярославович (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
744. | Бучко Юрій Ярославович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
745. | Бучко Юрій Ярославович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
746. | Бушак Сніжана Вікторівна (Англійська мова, Новгород-Сіверське медичне училище) | 2017-12-08 20:29:12 | |
747. | Бушак Сніжана Вікторівна (Українська мова і література, Новгород-Сіверське медичне училище) | 2017-12-08 20:29:11 | |
748. | Вайда Таміла Ігорівна (Англійська мова, Золотоношківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
749. | Ваколюк Анна (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
750. | Ваколюк Данило Миколайович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
751. | Ваколюк Данило Миколайович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
752. | Ваколюк Данило Миколайович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
753. | Ваколюк Данило Миколайович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
754. | Ваколюк Данило Миколайович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
755. | Валенок Сніжана (Англійська мова, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
756. | Вальчук Вікторія (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
757. | Вандзьо Володимир (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
758. | Ванькович Павло Данилович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
759. | Варава Анастасія Андріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
760. | Варивода Ілля Андрійович (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:12 | |
761. | Варивода Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:16 | |
762. | Варивода Ілля Андрійович (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:14 | |
763. | Варивода Ілля Андрійович (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:13 | |
764. | Варивода Ілля Андрійович (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:11 | |
765. | Варламов Ілля Юрійович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
766. | Варцаба Станіслава Дмитрівна (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
767. | Варшанідзе Давід Ельдарович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
768. | Васерук Вероніка (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
769. | Васерук Вероніка (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
770. | Василевська Людмила Василівна (Англійська мова, Буднянський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
771. | Василевська Людмила Василівна (Математика, Буднянський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
772. | Василевський Єгор (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
773. | Василевський Єгор (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
774. | Василевський Єгор (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
775. | Василевський Іван Михайлович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
776. | Василевський Іван Михайлович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
777. | Василевський Іван Михайлович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
778. | Василевський Іван Михайлович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
779. | Василевський Іван Михайлович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
780. | Василенко Іван (Англійська мова, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:12 | |
781. | Василенко Іван (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:15 | |
782. | Василенко Іван (Інформаційні технології, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:14 | |
783. | Василенко Іван (Математика, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:13 | |
784. | Василенко Іван (Українська мова і література, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:11 | |
785. | Василенко Олександр (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
786. | Василишин Анастасія (Англійська мова, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
787. | Василишин Владислав (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
788. | Василишин Владислав (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
789. | Василишин Максим Ігорович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
790. | Васильєв Віталій Володимирович (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
791. | Васильєв Віталій Володимирович (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
792. | Васильєв Віталій Володимирович (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
793. | Васильєв Олексій Сергійович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:14 | |
794. | Васильків Максим (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
795. | Васильків Максим (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
796. | Васильченко Даря Олександрівна (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
797. | Васильченко Даря Олександрівна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
798. | Васильченко Даря Олександрівна (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
799. | Васільєва Аліна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
800. | Васільєва Аліна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
801. | Васьків Назарій Євгенович (Англійська мова, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
802. | Васьків Назарій Євгенович (Інформаційні технології, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
803. | Васьків Назарій Євгенович (Математика, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
804. | Васьків Назарій Євгенович (Українська мова і література, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
805. | Ватагович Вікторія Володимирівна (Інформаційні технології, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:14 | |
806. | Ватагович Вікторія Володимирівна (Математика, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:13 | |
807. | Ватаман Іван Іванович (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
808. | Ваховська Юлія Олегівна (Біологія, природознавство, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
809. | Ващенко Анна (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
810. | Ващенко Анна (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
811. | Вдовенко Дар`я (Англійська мова, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
812. | Вдовенко Дар`я (Біологія, природознавство, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
813. | Вдовенко Дар`я (Інформаційні технології, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
814. | Вдовенко Дар`я (Математика, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
815. | Вдовенко Дар`я (Українська мова і література, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
816. | Вдовиченко Андрій Олегович (Англійська мова, Шевченківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
817. | Вдовиченко Андрій Олегович (Біологія, природознавство, Шевченківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
818. | Вдовиченко Андрій Олегович (Інформаційні технології, Шевченківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
819. | Вдовиченко Андрій Олегович (Математика, Шевченківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
820. | Вдовиченко Андрій Олегович (Українська мова і література, Шевченківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
821. | Вдовиченко Валентин (Англійська мова, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
822. | Вдовиченко Валентин (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
823. | Вдовиченко Валентин (Українська мова і література, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
824. | Векслер Вероніка (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:11 | |
825. | Величко Єлизавета (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
826. | Величко Єлизавета (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
827. | Величко Єлизавета (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
828. | Величко Єлизавета (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
829. | Величко Єлизавета (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
830. | Величко Олександр Олексійович (Біологія, природознавство, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
831. | Величко Олександр Олексійович (Інформаційні технології, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
832. | Величко Олександр Олексійович (Математика, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
833. | Велінов Нікіта (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:12 | |
834. | Велінов Нікіта (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:16 | |
835. | Велінов Нікіта (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:13 | |
836. | Велінов Нікіта (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:12 | |
837. | Вельма Вероніка Миколаївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
838. | Венгель Софія (Англійська мова, НВК "Школа Іст.-гімназія ім. А. Шептицького м. Стрия") | 2017-12-08 20:29:12 | |
839. | Вербенець Анастасія (Інформаційні технології, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
840. | Вергелес Богдана Юріївна (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
841. | Верескун Марія (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:15 | |
842. | Верескун Марія (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:14 | |
843. | Верескун Марія (Математика, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:13 | |
844. | Верескун Марія (Українська мова і література, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:11 | |
845. | Вересюк Надія (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:14 | |
846. | Верис Дмитро (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
847. | Верис Дмитро (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
848. | Верис Дмитро (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
849. | Верис Дмитро (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:11 | |
850. | Верієнко Віталіна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
851. | Верієнко Віталіна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:15 | |
852. | Верієнко Віталіна (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
853. | Верієнко Віталіна (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
854. | Верієнко Віталіна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
855. | Весна Діана Богданівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
856. | Виговський Назар (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
857. | Виговський Назар (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
858. | Виклинець Марія Володимирівна (Інформаційні технології, Дорогівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
859. | Виклинець Марія Володимирівна (Українська мова і література, Дорогівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
860. | Виноградов Данило Юрійович (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
861. | Вискубова Дар'я (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
862. | Вискубова Дар'я (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:16 | |
863. | Вискубова Дар'я (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
864. | Вискубова Дар'я (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:11 | |
865. | Висоцька Марія Юріївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
866. | Висоцька Марія Юріївна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:16 | |
867. | Висоцька Марія Юріївна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
868. | Вихрист Дар'я Ігорівна (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:12 | |
869. | Вичавка Інна Сергіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
870. | Вичавка Інна Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
871. | Вичавка Інна Сергіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
872. | Вишник Мелана Володимірівна (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
873. | Вишник Мелана Володимірівна (Біологія, природознавство, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:16 | |
874. | Вишня Яна Анатоліївна (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
875. | Відіборенко Ярослава (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
876. | Відіборенко Ярослава (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
877. | Відіборенко Ярослава (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
878. | Відіборенко Ярослава (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
879. | Відіборенко Ярослава (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
880. | Вільган Ганна Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
881. | Вільчинський Назар (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
882. | Вільчинський Назар (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
883. | Вільчинський Назар (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
884. | Вінницька Ангеліна Юріївна (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
885. | Вінницька Ангеліна Юріївна (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
886. | Вінокуров Марат Борисович (Математика, Запорізька ЗОШ №84) | 2017-12-08 20:29:13 | |
887. | Віра Кутузова (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:13 | |
888. | Вірченко Єгор Русланович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
889. | Вістовська Вероніка Василівна (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:16 | |
890. | Вістовська Вероніка Василівна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
891. | Вітовська Вікторія Олександрівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
892. | Вішован Кармеліта Федорівна (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
893. | Владимиров Іван (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
894. | Владиченко Євгеній (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
895. | Владиченко Євгеній (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
896. | Владімірова Олена Володимирівна (Англійська мова, Кременчуцький ліцей №30) | 2017-12-08 20:29:12 | |
897. | Власенко Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:16 | |
898. | Власенко Дар'я Сергіївна (Математика, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:13 | |
899. | Власов Володимир (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | 2017-12-08 20:29:15 | |
900. | Власов Володимир (Інформаційні технології, НВК "Любисток") | 2017-12-08 20:29:13 | |
901. | Власов Володимир (Математика, НВК "Любисток") | 2017-12-08 20:29:13 | |
902. | Власов Володимир (Українська мова і література, НВК "Любисток") | 2017-12-08 20:29:11 | |
903. | Власов Іван (Англійська мова, НВК № 108) | 2017-12-08 20:29:12 | |
904. | Власов Іван (Біологія, природознавство, НВК № 108) | 2017-12-08 20:29:15 | |
905. | Власов Іван (Інформаційні технології, НВК № 108) | 2017-12-08 20:29:14 | |
906. | Власов Іван (Математика, НВК № 108) | 2017-12-08 20:29:13 | |
907. | Власов Іван (Українська мова і література, НВК № 108) | 2017-12-08 20:29:12 | |
908. | Вовк Катерина Миколаївна (Біологія, природознавство, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
909. | Вовк Катерина Миколаївна (Українська мова і література, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
910. | Вовк Павло (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
911. | Вовк Софія Іванівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
912. | Вовк Софія Іванівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
913. | Вовчук Ірина Олегівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
914. | Вовчук Ірина Олегівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
915. | Водоп'ян Софія Віталівна (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
916. | Водоп'ян Софія Віталівна (Математика, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
917. | Водоп'янова Аліса Сергіївна (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:14 | |
918. | Возна Соломія (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:11 | |
919. | Войтанович Ілля Андрійович (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
920. | Войтанович Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:15 | |
921. | Войтанович Ілля Андрійович (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:14 | |
922. | Войтанович Ілля Андрійович (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
923. | Войтанович Ілля Андрійович (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:11 | |
924. | Войцеховський Максим (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
925. | Войцишен Назарій (Англійська мова, НВК "Любисток") | 2017-12-08 20:29:12 | |
926. | Войчук Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
927. | Войчук Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
928. | Войчук Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
929. | Войчук Анастасія Олександрівна (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
930. | Войчук Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
931. | Волик Єгор (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
932. | Волик Єгор (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:15 | |
933. | Волик Єгор (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:14 | |
934. | Волик Єгор (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:13 | |
935. | Волик Єгор (Українська мова і література, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:11 | |
936. | Волик Олександр Олексійович (Англійська мова, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
937. | Волик Олександр Олексійович (Біологія, природознавство, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
938. | Волик Олександр Олексійович (Інформаційні технології, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
939. | Волик Олександр Олексійович (Математика, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
940. | Волик Олександр Олексійович (Українська мова і література, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
941. | Волинець Ярослав Леонідович (Англійська мова, Миколай-Пільський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
942. | Волинець Ярослав Леонідович (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
943. | Волков Кирило Денисович (Біологія, природознавство, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
944. | Волков Кирило Денисович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
945. | Волков Максим Олександрович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
946. | Волков Максим Олександрович (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:15 | |
947. | Волков Максим Олександрович (Інформаційні технології, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
948. | Волков Максим Олександрович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:13 | |
949. | Волкова Кристина Сергіївна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
950. | Волкова Кристина Сергіївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:15 | |
951. | Волкова Кристина Сергіївна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
952. | Волкова Кристина Сергіївна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
953. | Волкова Кристина Сергіївна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
954. | Волковецький Арсен (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:15 | |
955. | Волколуп Андрій Павлович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
956. | Волколуп Андрій Павлович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
957. | Воловик Ілля Юрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
958. | Волович Максим Владиславович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
959. | Волович Максим Владиславович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:13 | |
960. | Волох Катерина (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:16 | |
961. | Волох Катерина (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
962. | Волох Катерина (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
963. | Волох Катерина (Українська мова і література, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
964. | Волочилова Олександра Сергіїївна (Біологія, природознавство, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:15 | |
965. | Волошанюк Олександр В'ячеславович (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
966. | Волошин Артем Валерійович (Біологія, природознавство, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
967. | Волошин Артем Валерійович (Інформаційні технології, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
968. | Волошин Артем Валерійович (Математика, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
969. | Волошин Дмитро Васильович (Математика, Острівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
970. | Волошин Іван (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
971. | Волошин Юрій Михайлович (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
972. | Вольська Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:14 | |
973. | Вонсович Остап Ігорович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
974. | Воробей Захар Петрович (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
975. | Воробей Захар Петрович (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
976. | Воробей Захар Петрович (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
977. | Воробей Ярема Миколайович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
978. | Воробей Ярема Миколайович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
979. | Воробей Ярема Миколайович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
980. | Воробей Ярема Миколайович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
981. | Воробець Роман (Англійська мова, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
982. | Воробйов Даніїл Володимирович (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
983. | Ворожбит Олена (Англійська мова, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
984. | Воронецький Юрій Сергійович (Математика, Веснянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
985. | Вороніченко Анастасія (Англійська мова, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:12 | |
986. | Воронкова Вера (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
987. | Воронкова Вера (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:16 | |
988. | Воронкова Вера (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
989. | Воронкова Вера (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
990. | Воронкова Вера (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
991. | Воронова Варвара (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
992. | Воропаєв Нікіта (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
993. | Воропаєв Нікіта (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:15 | |
994. | Воропаєв Нікіта (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
995. | Воропаєв Нікіта (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
996. | Воропаєв Нікіта (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
997. | Ворощук Галина Олександрівна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
998. | Ворощук Галина Олександрівна (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
999. | Воскобой Анастасія Андріївна (Англійська мова, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1000. | Воскобой Анастасія Андріївна (Інформаційні технології, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1001. | Воскобой Анастасія Андріївна (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1002. | Воскобой Анастасія Андріївна (Українська мова і література, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1003. | Воскобой Марина Андріївна (Біологія, природознавство, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1004. | Воскобой Марина Андріївна (Інформаційні технології, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1005. | Воскобой Марина Андріївна (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1006. | Воскобой Марина Андріївна (Українська мова і література, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1007. | Воскобойник владислав Сергійович (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1008. | Воскобойник владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1009. | Воскобойник владислав Сергійович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1010. | Воскобойник владислав Сергійович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1011. | Воскобойник владислав Сергійович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1012. | Вощук Олексій Миклайович (Інформаційні технології, Запорізький НВК "Світанок") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1013. | Вощук Олексій Миклайович (Математика, Запорізький НВК "Світанок") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1014. | Вощук Олексій Миклайович (Українська мова і література, Запорізький НВК "Світанок") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1015. | Вуйцик Юрій Ігорович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1016. | Вуйцик Юрій Ігорович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1017. | Вуйцик Юрій Ігорович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1018. | Вус Ярина (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1019. | Вус Ярина (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1020. | Гавриленко Дмитро Олександрович (Англійська мова, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1021. | Гавриленко Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1022. | Гавриленко Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1023. | Гавриленко Дмитро Олександрович (Математика, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1024. | Гаврильчик Олександр Віталійович (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1025. | Гаврилюк Андрій Андрійович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1026. | Гаврилюк Андрій Андрійович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1027. | Гаврилюк Андрій Андрійович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1028. | Гаврилюк Андрій Андрійович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1029. | Гаврилюк Вадим Русланович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1030. | Гаврилюк Данило (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1031. | Гаврилюк Данило (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1032. | Гаврилюк Захар (Англійська мова, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1033. | Гаврилюк Захар (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:16 | |
1034. | Гаврилюк Захар (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1035. | Гаврилюк Захар (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1036. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Англійська мова, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1037. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Біологія, природознавство, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1038. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Інформаційні технології, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1039. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Математика, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1040. | Гавриляк Ангеліна Іванівна (Українська мова і література, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1041. | Гавриляк Олексій Володимирович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1042. | Гавриляк Олексій Володимирович (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1043. | Гавриляк Юля (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1044. | Гаврись Дарина (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1045. | Гаврись Дарина (Інформаційні технології, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1046. | Гаврись Дарина (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1047. | Гаврись Дарина (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1048. | Гавріляк Ондраш Іванович (Англійська мова, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1049. | Гавріляк Ондраш Іванович (Біологія, природознавство, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1050. | Гавріляк Ондраш Іванович (Інформаційні технології, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1051. | Гавріляк Ондраш Іванович (Математика, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1052. | Гавріляк Ондраш Іванович (Українська мова і література, Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім. Жігмонда Перені) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1053. | Гаєвський Денис Іванович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1054. | Гайдук Даніїл (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1055. | Гайдук Даніїл (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1056. | Гайдук Даніїл (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1057. | Гайнутдінова Анастасія Андріївна (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1058. | Галаїшин Соломія Миколаївна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1059. | Галалу Софія (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1060. | Галалу Софія (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1061. | Галас Уляна Григорівна (Математика, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1062. | Галас Уляна Григорівна (Українська мова і література, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1063. | Галевська Віолетта (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1064. | Галевська Інна Русланівна (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1065. | Галита Владислав (Англійська мова, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1066. | Галита Владислав (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1067. | Галита Владислав (Математика, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1068. | Галита Владислав (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1069. | Галкін Богдан (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1070. | Галущак Юлія Євгенівна (Англійська мова, Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1071. | Галущак Юлія Євгенівна (Інформаційні технології, Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1072. | Галущак Юлія Євгенівна (Українська мова і література, Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1073. | Галущенко Дар'я Олегівна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1074. | Гальміз Іванна Володимирівна (Математика, Залузька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1075. | Ганжуга Анна Юріївна (Математика, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1076. | Ганонченко Марк Антонович (Англійська мова, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1077. | Ганонченко Марк Антонович (Біологія, природознавство, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1078. | Ганонченко Марк Антонович (Інформаційні технології, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1079. | Ганонченко Марк Антонович (Математика, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1080. | Ганонченко Марк Антонович (Українська мова і література, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1081. | Гапієнко Софія (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1082. | Гапон Артем Витальович (Інформаційні технології, Маріупольська СШ №4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1083. | Гапоненко Станіслав Максимович (Інформаційні технології, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1084. | Гаранін Сергій Віталійович (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1085. | Гаранін Сергій Віталійович (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1086. | Гарасим Любомир (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1087. | Гарасим Любомир (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1088. | Гарасим Любомир (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1089. | Гарасим Любомир (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1090. | Гарасим Любомир (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1091. | Гарасим Мирослава (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1092. | Гарасим Мирослава (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1093. | Гарасим Мирослава (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1094. | Гарасим Мирослава (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1095. | Гарасим Мирослава (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1096. | Гаращук Валентина Ігорівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1097. | Гаращук Валентина Ігорівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1098. | Гаращук Валентина Ігорівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1099. | Гаращук Валентина Ігорівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1100. | Гарбар Карина Вадимівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1101. | Гарг Аліша Бірендерівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1102. | Гарг Аліша Бірендерівна (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1103. | Гарг Аліша Бірендерівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1104. | Гарг Аліша Бірендерівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1105. | Гаргола Вадим (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1106. | Гаркавенко Катерина (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1107. | Гаркавенко Катерина (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1108. | Гаркавенко Катерина (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1109. | Гаркавенко Катерина (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1110. | Гаркавенко Катерина (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1111. | Гаркавенко Таїсія Валеріївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1112. | Гаркуша Данило Олександрович (Біологія, природознавство, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1113. | Гаркуша Данило Олександрович (Інформаційні технології, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1114. | Гаркуша Данило Олександрович (Математика, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1115. | Гаркуша Данило Олександрович (Українська мова і література, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1116. | Гармаш Катерина Олександрівна (Англійська мова, Новоайдарська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1117. | Гармаш Катерина Олександрівна (Інформаційні технології, Новоайдарська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1118. | Гармаш Олександр (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1119. | Гартованова Єлизавета Ігорівна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1120. | Гартованова Єлизавета Ігорівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1121. | Гарус Данило Андрійович (Англійська мова, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1122. | Гарус Данило Андрійович (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1123. | Гарьковець Ярослав Сергійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1124. | Гарьковець Ярослав Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1125. | Гасюк Ангеліна Русланівна (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1126. | Гатілов Артем (Біологія, природознавство, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1127. | Гвоздьов Артем Євгенович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1128. | Гедз Мартин Романович (Математика, Поршнянський НВК І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1129. | Гелетій Марина Василівна (Інформаційні технології, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1130. | Гелетій Марина Василівна (Українська мова і література, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1131. | Гембар Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Красногірська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1132. | Гембар Анастасія Сергіївна (Математика, Красногірська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1133. | Генералов Богдан (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1134. | Генералова Дар’я Сергіївна (Біологія, природознавство, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1135. | Генсьор Захар Васильович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1136. | Герасименко Денис Дмитрович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 180) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1137. | Герасименко Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 180) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1138. | Герасименко Денис Дмитрович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 180) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1139. | Герасименко Денис Дмитрович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 180) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1140. | Герасименко Денис Дмитрович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 180) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1141. | Герасимець Григорій Ярославович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1142. | Герасимець Григорій Ярославович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1143. | Герасимець Григорій Ярославович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1144. | Герасимець Григорій Ярославович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1145. | Герасимець Григорій Ярославович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1146. | Герасимчук Таїсія Василівна (Англійська мова, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1147. | Гераскин Володимир (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1148. | Гераскин Володимир (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1149. | Гераскин Володимир (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1150. | Гераскин Володимир (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1151. | Герон Вікторія Євгеніївна (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1152. | Герон Вікторія Євгеніївна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1153. | Герон Вікторія Євгеніївна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1154. | Гетьман Аліса Сергіївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1155. | Гетьман Денис Євгенович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1156. | Гинку Анна-Марія Олександрівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1157. | Гинку Анна-Марія Олександрівна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1158. | Гілевич Ангеліна (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1159. | Гільченко Богдан Валерійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1160. | Гільченко Богдан Валерійович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1161. | Гільченко Богдан Валерійович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1162. | Гільченко Богдан Валерійович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1163. | Гіндич Альона Сергіївна (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1164. | Гіптенко Віталіна Вікторівна (Українська мова і література, Вигінська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1165. | Глабець Богдана Ігорівна (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1166. | Глабець Богдана Ігорівна (Українська мова і література, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1167. | Главацька Аліна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1168. | Главацька Аліна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1169. | Главацька Ірина Олександрівна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1170. | Гладишкевич Дарина Андріївна (Математика, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1171. | Гладишкевич Дарина Андріївна (Українська мова і література, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1172. | Гладкова Дарина Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1173. | Гладкова Єлизавета Данилівна (Математика, Запорізька ЗОШ №84) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1174. | Гладун Володимир (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1175. | Гладун Володимир (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1176. | Глазков Артем (Біологія, природознавство, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1177. | Глазков Артем (Математика, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1178. | Глазков Глєб Олександрович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1179. | Гламазда Назар Олександрович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1180. | Глінчук Оксана Дмитрівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1181. | Глова Маркіян Васильович (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1182. | Глова Маркіян Васильович (Біологія, природознавство, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1183. | Глова Маркіян Васильович (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1184. | Глова Маркіян Васильович (Математика, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1185. | Глова Маркіян Васильович (Українська мова і література, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1186. | Глухенький Павло Юрійович (Математика, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1187. | Глушенко Назар Володимирович (Математика, Школа №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1188. | Глушнюк Вікторія Володимирівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1189. | Глушнюк Вікторія Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1190. | Глушнюк Вікторія Володимирівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1191. | Глушнюк Олександра Володимирівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1192. | Глушнюк Олександра Володимирівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1193. | Глушнюк Олександра Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1194. | Глушнюк Олександра Володимирівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1195. | Глущенко Настя (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1196. | Гнатенко Анна Русланівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1197. | Гнатишин Анастасія (Біологія, природознавство, НВК "Всезнайко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1198. | Гнатишин Анастасія (Математика, НВК "Всезнайко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1199. | Гнатишин Михайло (Англійська мова, НВК "Всезнайко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1200. | Гнатишин Михайло (Біологія, природознавство, НВК "Всезнайко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1201. | Гнатишин Михайло (Інформаційні технології, НВК "Всезнайко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1202. | Гнатишин Михайло (Математика, НВК "Всезнайко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1203. | Гнатишин Михайло (Українська мова і література, НВК "Всезнайко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1204. | Гнатов Михайло Юрійович (Англійська мова, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1205. | Гнатов Михайло Юрійович (Біологія, природознавство, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1206. | Гнатов Михайло Юрійович (Інформаційні технології, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1207. | Гнатов Михайло Юрійович (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1208. | Гнатов Михайло Юрійович (Українська мова і література, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1209. | Гневик Віра (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1210. | Гневик Віра (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1211. | Гнус Софія Павлівна (Англійська мова, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1212. | Гнус Софія Павлівна (Біологія, природознавство, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1213. | Гнус Софія Павлівна (Математика, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1214. | Гнус Софія Павлівна (Українська мова і література, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1215. | Говорунов Илья (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1216. | Говорунов Илья (Математика, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1217. | Гоголь Матвій Дмитрович (Англійська мова, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1218. | Гоголь Матвій Дмитрович (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1219. | Гоголь Матвій Дмитрович (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1220. | Гоголь Матвій Дмитрович (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1221. | Гоголь Матвій Дмитрович (Українська мова і література, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1222. | Голенко Марина Олександрівна (Англійська мова, Новгород-Сіверське медичне училище) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1223. | Голенко Марина Олександрівна (Українська мова і література, Новгород-Сіверське медичне училище) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1224. | Голик Максим Олександрович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1225. | Голик Максим Олександрович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1226. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1227. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1228. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1229. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1230. | Голіброда Єлизавета Іванівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1231. | Голобородько (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1232. | Голобородько (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1233. | Голобородько (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1234. | Голобородько (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1235. | Голобородько (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1236. | Голобородько Богдан Дмитрович (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1237. | Голова Анастасія (Англійська мова, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1238. | Голова Анастасія (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1239. | Голова Анастасія (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1240. | Голова Анастасія (Українська мова і література, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1241. | Головань Марина Павлівна (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1242. | Головата Анастасія (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1243. | Головата Анастасія (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1244. | Головач Ліза (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1245. | Головач Ліза (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1246. | Головач Софія Русланівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1247. | Головач Софія Русланівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1248. | Головач Софія Русланівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1249. | Головач Софія Русланівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1250. | Головко Ангеліна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 56) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1251. | Головко Ангеліна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 56) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1252. | Головко Костянтин (Англійська мова, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1253. | Головко Костянтин (Біологія, природознавство, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1254. | Головко Костянтин (Інформаційні технології, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1255. | Головко Костянтин (Математика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1256. | Головко Костянтин (Українська мова і література, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1257. | Головчак Марина (Англійська мова, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1258. | Головчак Марина (Біологія, природознавство, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1259. | Головчак Марина (Інформаційні технології, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1260. | Головчак Марина (Математика, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1261. | Головчак Марина (Українська мова і література, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1262. | Голосова Захар Костянтинович (Математика, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1263. | Голтуренко Вікторія (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1264. | Голтуренко Вікторія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №126) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1265. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1266. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1267. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1268. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1269. | Голуб Єлизавета Олександрівна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1270. | Голубєв Роман Андрійович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1271. | Голубєв Роман Андрійович (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1272. | Голубєв Роман Андрійович (Інформаційні технології, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1273. | Голубнича Катерина Сергіївна (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1274. | Голубнича Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1275. | Голубнича Катерина Сергіївна (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1276. | Голубнича Катерина Сергіївна (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1277. | Голубнича Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1278. | Голубська Ярина (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1279. | Голян Ольга Павлівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1280. | Голян Ольга Павлівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1281. | Гончар Анастасія (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1282. | Гончар Богдана Андріївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1283. | Гончар Богдана Андріївна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1284. | Гончар Богдана Андріївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1285. | Гончар Дар`я (Інформаційні технології, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1286. | Гончар Дар`я (Математика, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1287. | Гончар Дар`я (Українська мова і література, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1288. | Гончаренко Вікторія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1289. | Гончаренко Вікторія (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1290. | Гончаренко Вікторія (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1291. | Гончаренко Вікторія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1292. | Гончаренко Вікторія (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1293. | Гончаренко Вікторія Сергіївна (Біологія, природознавство, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1294. | Гончаренко Даніїл Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1295. | Гончаренко Дар'я (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1296. | Гончаренко Єсенія Сергіївна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1297. | Гончаренко Єсенія Сергіївна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1298. | Гончарук Владислав (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1299. | Гончарук Владислав (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1300. | Гончарук Владислав (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1301. | Гончарук Катерина (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1302. | Гончарук Наталія Сергіївна (Інформаційні технології, Школа І-ІІІ ступенів с. Якимівка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1303. | Гончарук Наталія Сергіївна (Математика, Школа І-ІІІ ступенів с. Якимівка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1304. | Горб Андрій (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1305. | Горб Єсєнія Костянтинівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1306. | Горб Єсєнія Костянтинівна (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1307. | Горбань Дарина (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1308. | Горбань Дарина (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1309. | Горбатюк Мирослава Вікторівна (Англійська мова, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1310. | Горбачов Павло (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1311. | Горбачов Павло (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1312. | Горбачов Павло (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1313. | Горбенко Микита (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1314. | Горблюк Олександр (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1315. | Горгола Дар'я Романівна (Математика, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1316. | Горгут Ольга Олександрівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1317. | Горгут Ольга Олександрівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1318. | Горгут Ольга Олександрівна (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1319. | Горгут Ольга Олександрівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1320. | Горгут Ольга Олександрівна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1321. | Гордєєва Ангеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1322. | Гордєєва Ангеліна Олександрівна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1323. | Гордєєва Ангеліна Олександрівна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1324. | Гордієнко Богдан Дмитрович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1325. | Гордієнко Валентин Євгенійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1326. | Гордієнко Злата (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1327. | Гордієнко Злата (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1328. | Гордієнко Злата (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1329. | Гордієнко Злата (Українська мова і література, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1330. | Гордій Анастасія Романівна (Інформаційні технології, НВК №2 м. Каменя-Каширського) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1331. | Горіна Віра (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1332. | Горіславець Ярослав Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1333. | Горіславець Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1334. | Горішна Маргарита Михайлівна (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1335. | Горішок Єгор (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 56) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1336. | Горкун Анна Олександрівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1337. | Горкун Анна Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1338. | Горний Матвій Валерійович (Українська мова і література, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1339. | Горобієвська Надія Олександрівна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1340. | Горобієвська Надія Олександрівна (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1341. | Горобієвська Надія Олександрівна (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1342. | Горовенко Андрій Олексійович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1343. | Городній Петро (Математика, САТШ № 203) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1344. | Горох Маргарита (Біологія, природознавство, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1345. | Горох Маргарита (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1346. | Горошко Дарія Дмитрівна (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1347. | Горошко Дарія Дмитрівна (Українська мова і література, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1348. | Горусева Олександра Русланівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1349. | Горусева Олександра Русланівна (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1350. | Горусева Олександра Русланівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1351. | Горусева Олександра Русланівна (Математика, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1352. | Горусева Олександра Русланівна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1353. | Горякіна Вікторія Олександрівна (Англійська мова, Краматорська ЗОШ № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1354. | Горякіна Вікторія Олександрівна (Українська мова і література, Краматорська ЗОШ № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1355. | Гоц Роман Михайлович (Англійська мова, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1356. | Грабовська Марія Андріївна (Математика, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1357. | Градовий Ярослав (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1358. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1359. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1360. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1361. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Математика, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1362. | Гребенчук Арсеній Вадимович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1363. | Гребенюк Каміла (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1364. | Гребенюк Остап (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1365. | Грей Денис (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1366. | Гриб Вероніка Володимирівна (Математика, Школа №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1367. | Гриб Вероніка Володимирівна (Українська мова і література, Школа №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1368. | Грибисюк Роман Олегович (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1369. | Грибисюк Роман Олегович (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1370. | Грибисюк Роман Олегович (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1371. | Грибінік Марія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1372. | Грибінік Марія (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1373. | Грибінік Марія (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1374. | Грибко Богдан Ігорович (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1375. | Григоров Микола Сергійович (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1376. | Григоров Микола Сергійович (Інформаційні технології, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1377. | Григоров Микола Сергійович (Математика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1378. | Григорян Размік (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1379. | Гримайло Іван Юрійович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1380. | Гримайло Іван Юрійович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1381. | Гримайло Іван Юрійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1382. | Грималюк Іван (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1383. | Грималюк Іван (Математика, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1384. | Грималюк Іван (Українська мова і література, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1385. | Гриневич Діана Володимирівна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1386. | Гриненко Мирослава (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1387. | Гринчишин Діана (Математика, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1388. | Гриньова Сюзанна (Англійська мова, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1389. | Гринюк Анна (Англійська мова, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1390. | Гринюк Анна (Інформаційні технології, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1391. | Гринюк Нестор (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1392. | Гринюк Нестор (Українська мова і література, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1393. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1394. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:16 | |
1395. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1396. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Математика, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1397. | Грицаєнко Станіслав Володимирович (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1398. | Гриценко Валерія (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1399. | Гриценко Дар'я (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1400. | Гриценко Софія (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1401. | Гриценко Софія (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1402. | Гриценко Софія (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1403. | Гриценко Софія (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1404. | Грицина Анастасія (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1405. | Гриша Дар"я Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1406. | Гришко Андрій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1407. | Гришко Андрій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1408. | Гришко Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1409. | Гришко Андрій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1410. | Гришко Єва Миколаївна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1411. | Гришко Єва Миколаївна (Математика, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1412. | Гришко Максим Віталійович (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1413. | Гришко Максим Віталійович (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1414. | Громко Євгенія Артурівна (Англійська мова, НВК № 26) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1415. | Громко Євгенія Артурівна (Біологія, природознавство, НВК № 26) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1416. | Громко Євгенія Артурівна (Інформаційні технології, НВК № 26) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1417. | Громко Євгенія Артурівна (Математика, НВК № 26) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1418. | Громов Орест (Математика, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1419. | Громова Дар'я Євгенівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1420. | Громова Дар'я Євгенівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1421. | Грубець Адріана Олександрівна (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1422. | Грудка Анастасія (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:16 | |
1423. | Грудка Анастасія (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1424. | Грушевський Ярослав (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1425. | Грушка Уляна Станіславівна (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1426. | Грушка Уляна Станіславівна (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1427. | Грушко Анастасія (Англійська мова, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1428. | Грушко Анастасія (Біологія, природознавство, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1429. | Грушко Анастасія (Інформаційні технології, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1430. | Грушко Анастасія (Математика, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1431. | Грущенко Кирило (Англійська мова, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1432. | Губа Софія Олегівна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1433. | Губачев Георгій Михайлович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1434. | Губич Євгеній (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1435. | Губич Євгеній (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1436. | Гудей Марія (Математика, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1437. | Гузенко Майя (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1438. | Гузєв Ілля (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 279) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1439. | Гузюк Богдана (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1440. | Гузюк Богдана (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1441. | Гузюк Богдана (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1442. | Гузюк Богдана (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1443. | Гузюк Богдана (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1444. | Гук Ярина Назарієвна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1445. | Гула Данило Андрійович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1446. | Гулевич Ростислав Вячеславович (Математика, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1447. | Гунько Ангеліна Олегівна (Українська мова і література, Віньковецький НВК Гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1448. | Гураль Михайло Юрьйович (Англійська мова, Гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1449. | Гурний Михайло (Біологія, природознавство, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1450. | Гурняк Анастасія Володимирівна (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1451. | Гуртовенко Єлізавєта Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1452. | Гусак Влада (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1453. | Гусакова Кіра (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1454. | Гусакова Кіра (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1455. | Гусакова Кіра (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1456. | Гусакова Кіра (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1457. | Гусаковський (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1458. | Гусаковський (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1459. | Гусаковський (Інформаційні технології, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1460. | Гусаковський (Математика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1461. | Гусаковський (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1462. | Гусар Анастасія Анатоліївна (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1463. | Гусар Анастасія Анатоліївна (Математика, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1464. | Гусєва Олександра Павлівна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1465. | Гусєва Олександра Павлівна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1466. | Дабіжа Олександра Юріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1467. | Дабіжа Олександра Юріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1468. | Дабіжа Олександра Юріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1469. | Дабіжа Олександра Юріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1470. | Дабіжа Олександра Юріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1471. | Давиденко Богдан Михайлович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1472. | Давиденко Єлизавета Максимівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1473. | Давиденко Єлизавета Максимівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1474. | Давиденко Єлизавета Максимівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1475. | Давиденко Іван Сергійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1476. | Давідсон Вероніка (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1477. | Далека Руслан (Біологія, природознавство, Летківська СЗШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1478. | Далека Руслан (Українська мова і література, Летківська СЗШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1479. | Даль Дмитрій Олексійович (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1480. | Даниловська Долорес Сергіївна (Біологія, природознавство, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1481. | Даниловська Долорес Сергіївна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1482. | Даниловська Долорес Сергіївна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1483. | Данильчук Єлизавета (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1484. | Данильчук Єлизавета (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1485. | Данильчук Єлизавета (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1486. | Данильчук Єлизавета (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1487. | Данильчук Єлизавета (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1488. | Данилюк Максим (Математика, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1489. | Данич Владислава Станіславічвна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1490. | Данілкова Вікторія Олегівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1491. | Данілкова Вікторія Олегівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1492. | Дарда Валерія Віталіївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1493. | Дарчик Дмитро (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1494. | Дацина Кирило Романович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1495. | Дацій Ігор Олегович (Англійська мова, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1496. | Дацій Ігор Олегович (Біологія, природознавство, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1497. | Дацій Ігор Олегович (Математика, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1498. | Дацків Артем (Математика, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1499. | Дашівський Денис Ігорович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1500. | Дашко Кірілл (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1501. | Дашко Кірілл (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1502. | Дашко Кірілл (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1503. | Дашко Кірілл (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1504. | Дашко Кірілл (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1505. | Двойніс Ілля (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1506. | Дев'ятка Єлизавета Валентинівна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1507. | Дев'ятка Єлизавета Валентинівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1508. | Дев'ятка Єлизавета Валентинівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1509. | Дев'ятка Єлизавета Валентинівна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1510. | Девятка Мілана Олександрівна (Математика, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1511. | Девятка Мілана Олександрівна (Українська мова і література, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1512. | Дегтяренко Дар`я Андріївна (Англійська мова, Новгород-Сіверське медичне училище) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1513. | Деделюк Юрій Мар'янович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1514. | Дедерчук Софія (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1515. | Дедерчук Софія (Українська мова і література, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1516. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1517. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1518. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1519. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1520. | Дедешко Ростислав Костянтинович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1521. | Дейнеко Вадим Олександрович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1522. | Дем'яненко Марія (Англійська мова, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1523. | Дем'яненко Марія (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1524. | Дем'янчук Єва (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1525. | Дембіцький Володимир Валерійович (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1526. | Дембіцький Володимир Валерійович (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1527. | Дембіцький Володимир Валерійович (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1528. | Дембіцький Володимир Валерійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1529. | Дембіцький Володимир Валерійович (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1530. | Дембіцький Михайло Валерійович (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1531. | Дембіцький Михайло Валерійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1532. | Дембіцький Михайло Валерійович (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1533. | Дембіцький Ростислав Олександрович (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1534. | Демидова Вікторія (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1535. | Демидович Софія Ігорівна (Математика, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1536. | Демидович Софія Ігорівна (Українська мова і література, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1537. | Демко Златослава Сергіївна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1538. | Демченко Артем Миколайович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1539. | Демченко Артем Миколайович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1540. | Демченко Артем Миколайович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1541. | Демченко Богдан (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1542. | Демченко Богдан (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1543. | Демченко Владислав Миколайович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1544. | Демченко Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1545. | Демченко Владислав Миколайович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1546. | Демченко Владислав Миколайович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1547. | Демченко Данило Олегович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1548. | Демченко Данило Олегович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1549. | Демченко Данило Олегович (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1550. | Демченко Данило Олегович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1551. | Демченко Данило Олегович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1552. | Демчик Владислав Дмитрович (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1553. | Демчик Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1554. | Демчик Владислав Дмитрович (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1555. | Демчик Владислав Дмитрович (Математика, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1556. | Демчик Владислав Дмитрович (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1557. | Демчук Іван Сергійович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1558. | Демчук Іван Сергійович (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1559. | Демчук Іван Сергійович (Інформаційні технології, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1560. | Демчук Іван Сергійович (Українська мова і література, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1561. | Демчук Юрій Олегович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1562. | Демчук Юрій Олегович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1563. | Демчук Юрій Олегович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1564. | Демчук Юрій Олегович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1565. | Денис Катерина (Англійська мова, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1566. | Денис Катерина (Математика, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1567. | Денисенко Володимир Олександрович (Інформаційні технології, Дубовиківська СЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1568. | Денисенко Євгенія Юріївна (Математика, Ліплявський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1569. | Дерев'янчук Артем (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1570. | Деревко Владислав Юрійович (Математика, Ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1571. | Деревягіна Вероніка (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1572. | Деревягіна Вероніка (Українська мова і література, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1573. | Деревянко Віталій Миколайович (Англійська мова, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1574. | Деревянко Віталій Миколайович (Біологія, природознавство, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1575. | Деревянко Віталій Миколайович (Інформаційні технології, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1576. | Деревянко Віталій Миколайович (Математика, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1577. | Деревянко Віталій Миколайович (Українська мова і література, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1578. | Деркач Денис Васильович (Математика, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1579. | Деркач Назар (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1580. | Дернова Діана (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1581. | Дернова Діана (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1582. | Дернова Діана (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1583. | Дерновий Микола (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1584. | Дерновий Микола (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1585. | Десятник Вадим Миколайович (Біологія, природознавство, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1586. | Дешевой Єгор (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1587. | Джемула Арсеній Іванович (Англійська мова, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1588. | Джемула Арсеній Іванович (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1589. | Джемула Арсеній Іванович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1590. | Джемула Арсеній Іванович (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1591. | Джепа Сергій (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1592. | Джигір Діана Вячеславівна (Англійська мова, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1593. | Джигір Діана Вячеславівна (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1594. | Джигір Діана Вячеславівна (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1595. | Джигір Діана Вячеславівна (Математика, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1596. | Джигір Діана Вячеславівна (Українська мова і література, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1597. | Джуган Даніїл (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1598. | Джуган Даніїл (Біологія, природознавство, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1599. | Джуган Даніїл (Математика, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1600. | Джуринський Назар (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1601. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1602. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1603. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1604. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1605. | Дзвінчук Мар'ян Васильович (Українська мова і література, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1606. | Дзебчук Сергій (Інформаційні технології, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1607. | Дзебчук Сергій (Українська мова і література, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1608. | Дзуман Вероніка (Біологія, природознавство, Летківська СЗШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1609. | Дзуман Вероніка (Інформаційні технології, Летківська СЗШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1610. | Дзуман Вероніка (Математика, Летківська СЗШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1611. | Дзуман Вероніка (Українська мова і література, Летківська СЗШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1612. | Дзьомбак Антон (Українська мова і література, НВК "Любисток") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1613. | Дзюбенко Даниїл Дмитрович (Математика, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1614. | Дзюбло Дарина (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1615. | Дзюбло Дарина (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1616. | Дзюбук Владислав Володимирович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1617. | Дзюрбан Тарас Іванович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1618. | Дзябура Софія Олександрівна (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1619. | Димов Володимир Сергійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1620. | Димов Володимир Сергійович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1621. | Димов Володимир Сергійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1622. | Дирів Олексій (Англійська мова, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1623. | Дирів Олексій (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1624. | Дирів Олексій (Інформаційні технології, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1625. | Дирів Олексій (Математика, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1626. | Діанов Даниїл Олександрович (Біологія, природознавство, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1627. | Діанов Даниїл Олександрович (Інформаційні технології, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1628. | Діанов Даниїл Олександрович (Математика, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1629. | Діанов Даниїл Олександрович (Українська мова і література, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1630. | Діденко Михайло (Українська мова і література, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1631. | діденко назар олексійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1632. | діденко назар олексійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1633. | діденко назар олексійович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1634. | діденко назар олексійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1635. | діденко назар олексійович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1636. | Дідик Богдан (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1637. | Дідик Богдан (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1638. | Дідур Володимир Ярославович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1639. | Дідур Володимир Ярославович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1640. | Дідур Володимир Ярославович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1641. | Дідур Володимир Ярославович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1642. | Діулін Ілля Олександрович (Англійська мова, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1643. | Діус Владислав Юрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1644. | Діус Владислав Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1645. | Діус Владислав Юрійович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1646. | Діус Владислав Юрійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1647. | Діус Владислав Юрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1648. | Діхтенко Артем Олексійович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1649. | Діхтяренко Дар'я (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1650. | Діхтяренко Дар'я (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1651. | Дмитренко Євген Іванович (Біологія, природознавство, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1652. | Дмитренко Євген Іванович (Українська мова і література, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1653. | Дмитро Химчук (Українська мова і література, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1654. | Дмитрук Дарина (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1655. | Дмитрук Дарина (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1656. | Дмітрієв Євгеній (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1657. | Дмітрієв Євгеній (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1658. | Дмітрієв Євгеній (Математика, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1659. | Дмітрієв Євгеній (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1660. | До Хань Лінь (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1661. | До Хань Лінь (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1662. | До Хань Лінь (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1663. | Добринський Максим (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1664. | Добринський Максим (Українська мова і література, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1665. | Добринський Олександр Олександрович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1666. | Добринський Олександр Олександрович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1667. | Добровольский Кирило (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1668. | Добровольський Вадим В'ячеславович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1669. | Добровольський Роман Павлович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1670. | Довбиш Артем Ігорович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1671. | Довбиш Артем Ігорович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1672. | Довбиш Артем Ігорович (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1673. | Довбиш Артем Ігорович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1674. | Довбиш Артем Ігорович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1675. | Довганюк Ольга Євгенівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1676. | Довгопол Егор Юрійович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1677. | Довгун Артем Андрійович (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова міста Києва) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1678. | Довженко Олексій (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1679. | Довчунас Павло (Англійська мова, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1680. | Довчунас Павло (Біологія, природознавство, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1681. | Довчунас Павло (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1682. | Довчунас Павло (Математика, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1683. | Довчунас Павло (Українська мова і література, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1684. | Долганюк Дарья Дмитрівна (Англійська мова, Одеська Маріїнська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1685. | Долгих Микита (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1686. | Долгіх Данило (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1687. | Долгіх Данило (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1688. | Долгіх Данило (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1689. | Долгіх Данило (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1690. | Долуман Артем Вікторович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1691. | Долуман Артем Вікторович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1692. | Доля Єлизавета Вікторівна (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1693. | Доля Руслана Русланівна (Українська мова і література, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1694. | Домальчук Андрій Сергійович (Математика, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1695. | Домальчук Андрій Сергійович (Українська мова і література, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1696. | Домальчук Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1697. | Домальчук Юлія Олександрівна (Інформаційні технології, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1698. | Домальчук Юлія Олександрівна (Математика, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1699. | Домальчук Юлія Олександрівна (Українська мова і література, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1700. | Домар Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1701. | Домар Вікторія Олегівна (Математика, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1702. | Домар Вікторія Олегівна (Українська мова і література, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1703. | Доменті Мар яна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1704. | Доменті Мар яна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1705. | Доменті Мар яна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1706. | Доменті Мар яна (Математика, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1707. | Доменті Мар яна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІст.м.Устилуг) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1708. | Домоцький Владислав Олександрович (Математика, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1709. | Домоцький Владислав Олександрович (Українська мова і література, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1710. | Домський Ілля (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1711. | Донцов Костянтин Володимирович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1712. | Донцов Костянтин Володимирович (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1713. | Дончан Богдан (Математика, Летківська СЗШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1714. | Дончан Богдан (Українська мова і література, Летківська СЗШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1715. | Донченко Олександр Євгенович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1716. | Донченко Олександр Євгенович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1717. | Донченко Олександр Євгенович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1718. | Донченко Олександр Євгенович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1719. | Донченко Олександр Євгенович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1720. | Дорожко Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Новгород-Сіверське медичне училище) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1721. | Дорошенко Валерія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Золотоніська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1722. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Англійська мова, Маріупольська СШ №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1723. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Біологія, природознавство, Маріупольська СШ №4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1724. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Інформаційні технології, Маріупольська СШ №4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1725. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Математика, Маріупольська СШ №4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1726. | Дорошенко Роман Дмитриевич (Українська мова і література, Маріупольська СШ №4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1727. | Дорошко Анастасія Валентинівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1728. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1729. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1730. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1731. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1732. | Дорощук Крістіна Едуардівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1733. | Досіна Діана Дмитрівна (Англійська мова, Маловодянська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1734. | Досіна Діана Дмитрівна (Математика, Маловодянська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1735. | Доценко Єгор Русланович (Біологія, природознавство, Охтирська ЗОШ № 9) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1736. | Доценко Єгор Русланович (Математика, Охтирська ЗОШ № 9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1737. | Доценко Єгор Русланович (Українська мова і література, Охтирська ЗОШ № 9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1738. | Доценко Максим Сергійович (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1739. | Драган Арсеній (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1740. | Драган Арсеній (Біологія, природознавство, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1741. | Драган Арсеній (Інформаційні технології, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1742. | Драган Арсеній (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1743. | Драган Арсеній (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1744. | Драган Крістіна (Англійська мова, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1745. | Драна Катерина Віталіївна (Англійська мова, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1746. | Драна Катерина Віталіївна (Біологія, природознавство, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1747. | Драна Катерина Віталіївна (Інформаційні технології, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1748. | Драна Катерина Віталіївна (Математика, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1749. | Драна Катерина Віталіївна (Українська мова і література, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1750. | Дриль Мар*яна Mиколаївна (Українська мова і література, Росохацька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1751. | Дробот Матвій (Англійська мова, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1752. | Дробот Матвій (Математика, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1753. | Дрождей Аліса Валеріївна (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1754. | Друзенок Захар Андрійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1755. | Друзенок Захар Андрійович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1756. | Друзенок Захар Андрійович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1757. | Друзь Юлія Олександрівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1758. | Друзь Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1759. | Друзь Юлія Олександрівна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1760. | Друзь Юлія Олександрівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1761. | Друзь Юлія Олександрівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1762. | Друца Поліна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1763. | Друца Поліна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1764. | Друца Поліна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1765. | Дубенюк Анна Андріївна (Англійська мова, Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1766. | Дубенюк Анна Андріївна (Біологія, природознавство, Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1767. | Дубенюк Анна Андріївна (Математика, Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1768. | Дубенюк Анна Андріївна (Українська мова і література, Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1769. | Дубиніна Варвара Вадимівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1770. | Дубова Вероніка (Математика, Боровицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1771. | Дубова Софiя (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1772. | Дубова Софiя (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1773. | Дубова Софiя (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1774. | Дубова Софiя (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1775. | Дубова Софiя (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1776. | Дубовий Ілля Олександрович (Англійська мова, НВО СЗНЗ І ст.Гармонія - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ Контакт) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1777. | Дубовська Святослава Андріївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1778. | Дудар Катерина (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1779. | Дудін Микита Андрійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1780. | Дудка Роман (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1781. | Дудка Роман (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1782. | Дудкін Владислав Миколайович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1783. | Дудкін Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1784. | Дудкін Владислав Миколайович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1785. | Дудкін Владислав Миколайович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1786. | Дудкін Владислав Миколайович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1787. | Дудля Дарина Юріївна (Англійська мова, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1788. | Дудля Дарина Юріївна (Біологія, природознавство, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1789. | Дудля Дарина Юріївна (Інформаційні технології, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1790. | Дудля Дарина Юріївна (Математика, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1791. | Дудля Дарина Юріївна (Українська мова і література, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1792. | Дуднік Ангеліна Юрїївна (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1793. | Дуднік Ангеліна Юрїївна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1794. | Дуднік Ангеліна Юрїївна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1795. | Дужа Ярина Петрівна (Біологія, природознавство, Рава-Руська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1796. | Дужа Ярина Петрівна (Математика, Рава-Руська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1797. | Дужа Ярина Петрівна (Українська мова і література, Рава-Руська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1798. | Дуйко Святослав (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1799. | Дуйко Святослав (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1800. | Дуляба Лада (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1801. | Дуляба Лада (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:16 | |
1802. | Дуляба Лада (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1803. | Дуляба Лада (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1804. | Думанська Христина Ігорівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1805. | Думанський Тімур (Математика, Уманська ЗОШ №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1806. | Дунаэвський Артем Эвгенович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1807. | Дурицька Дар`я Сергіївна (Інформаційні технології, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1808. | Дурицька Дар`я Сергіївна (Математика, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1809. | Дурицька Дар`я Сергіївна (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1810. | Дутко Ксенія Олегівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1811. | Дутко Ксенія Олегівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1812. | Дутко Ксенія Олегівна (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1813. | Дутко Ксенія Олегівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1814. | Дутко Ксенія Олегівна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1815. | Дуцька Катерина Романівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1816. | Дуцька Катерина Романівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1817. | Дуцька Катерина Романівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1818. | Дуцька Катерина Романівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1819. | Дущенко Ірина Андріївна (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1820. | Дьомін Сергій Вадимович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1821. | Дьомін Сергій Вадимович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1822. | Дьомін Сергій Вадимович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1823. | Дьомін Сергій Вадимович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1824. | Дьомін Сергій Вадимович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1825. | Дьоміна Маргарита (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1826. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1827. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1828. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1829. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1830. | Дьорнер Елізабет Томасівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1831. | Дюдюк Максим Ігоревич (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1832. | Дюдюк Максим Ігоревич (Біологія, природознавство, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:16 | |
1833. | Дюдюк Максим Ігоревич (Інформаційні технології, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1834. | Дюдюк Максим Ігоревич (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1835. | Дюдюк Максим Ігоревич (Українська мова і література, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1836. | Дягіль Артем (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1837. | Дяжур Софія Дмитрівна (Англійська мова, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1838. | Дяжур Софія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1839. | Дяжур Софія Дмитрівна (Інформаційні технології, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1840. | Дяжур Софія Дмитрівна (Математика, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1841. | Дяжур Софія Дмитрівна (Українська мова і література, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1842. | Дякова Джаміля Русланівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1843. | Дякова Джаміля Русланівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1844. | Дятченко Михайло (Математика, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1845. | Дяченко Богдан (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1846. | Дяченко Богдан (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1847. | Дяченко Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1848. | Дяченко Софія Сергіївна (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1849. | Емельяненко Дария Игоривна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1850. | Епіфанова Софія (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1851. | Ермак Кирил (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1852. | Ермак Кирил (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1853. | Ермоленко Данило (Математика, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1854. | Євангеліна Смашна (Українська мова і література, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1855. | Євдокімов Гліб (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1856. | Євдокімов Гліб (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1857. | Євдокімов Гліб (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1858. | Євдокімов Гліб (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1859. | Євдокімов Гліб (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1860. | Євсюков Анатолій Вікторович (Математика, Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1861. | Євтушенко Єлизавета (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1862. | Єлісєєв Євген (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1863. | Єремеєва Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1864. | Єремеєва Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1865. | Єремеєва Анастасія Олександрівна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1866. | Єремеєва Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1867. | Єременко Владислав Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1868. | єременко кирилл (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1869. | Єремиця Катерина Артемівна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1870. | Єрємєєв Віктор (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1871. | Єрмоленко Денис Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1872. | Єрмоленко Денис Сергійович (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1873. | Єрмоленко Денис Сергійович (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:11 | |
1874. | Єрмоленко Ілля (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1875. | Єрмоленко Сергій Леонідович (Українська мова і література, Новгород-Сіверське медичне училище) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1876. | Єрмоленко Тарас Олегович (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1877. | Єрохова Анастасiя (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1878. | Єрохова Анастасiя (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1879. | Єрохова Анастасiя (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1880. | Єрохова Анастасiя (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1881. | Єрохова Анастасiя (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1882. | Єрохова Аріна Олександрівна (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1883. | Єсик Ольга (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1884. | Жадан Павло Андрійович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1885. | Жар Ярослав Андрійович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1886. | Жебринська Еліна Дмитрівна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1887. | Жейнов Олександр Олексійович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1888. | Жейнов Олександр Олексійович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1889. | Живицький Михайло (Математика, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1890. | Жигадло Олександра Олександрівна (Англійська мова, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1891. | Жигадло Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1892. | Жигадло Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1893. | Жильцова Тамара Дмитрівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1894. | Житарюк Юрій Олександрович (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1895. | Житарюк Юрій Олександрович (Українська мова і література, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1896. | Жовнір Аліна Олександрівна (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1897. | Жовтяк Велислав (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1898. | Жовтяк Велислав (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1899. | Жовтяк Тарас (Англійська мова, Ліцей №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1900. | Жозе да Коста Анна Марія (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1901. | Жозе да Коста Анна Марія (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1902. | Жос Артур Вікторович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1903. | Жос Артур Вікторович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1904. | Жос Артур Вікторович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1905. | Жос Артур Вікторович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1906. | Жос Артур Вікторович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1907. | Жук Вадим Ростиславович (Англійська мова, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1908. | Жук Вадим Ростиславович (Математика, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1909. | Жук Вадим Ростиславович (Українська мова і література, ЛСЗШ І ступеня №53) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1910. | Жукова Діана Сергіївна (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1911. | Жукова Катерина Евгеніївна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1912. | Жукова Катерина Евгеніївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1913. | Жукова Катерина Евгеніївна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1914. | Жукова Катерина Евгеніївна (Математика, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1915. | Жукова Катерина Евгеніївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 148 ім. Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1916. | Журавка Назар Сергійович (Біологія, природознавство, ХЗОШ №143) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1917. | Журба Максим (Англійська мова, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1918. | Журба Максим (Математика, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1919. | Журов Максим Сергійович (Англійська мова, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1920. | Жученко Маргарита Русланівна (Англійська мова, Миронівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1921. | Жученко Маргарита Русланівна (Біологія, природознавство, Миронівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1922. | Жученко Маргарита Русланівна (Інформаційні технології, Миронівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1923. | Жученко Маргарита Русланівна (Математика, Миронівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1924. | Жученко Маргарита Русланівна (Українська мова і література, Миронівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1925. | Зiнченко Iван (Біологія, природознавство, НВК №148) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1926. | Зiнченко Iван (Українська мова і література, НВК №148) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1927. | Забайрачний Микита Сергійович (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1928. | Забайрачний Микита Сергійович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1929. | Забайрачний Микита Сергійович (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1930. | Забайрачний Микита Сергійович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1931. | Забайрачний Микита Сергійович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1932. | Забаленный Дмитрий (Англійська мова, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1933. | Забаленный Дмитрий (Біологія, природознавство, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
1934. | Забаленный Дмитрий (Інформаційні технології, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1935. | Забаленный Дмитрий (Математика, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1936. | Забаленный Дмитрий (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1937. | Забелло Анастасія (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1938. | Забелло Анастасія (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:15 | |
1939. | Забелло Анастасія (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:14 | |
1940. | Забелло Анастасія (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:13 | |
1941. | Забелло Анастасія (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1942. | Заболотний Євгеній Ігорович (Англійська мова, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1943. | Заболотний Євгеній Ігорович (Біологія, природознавство, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1944. | Заболотний Євгеній Ігорович (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1945. | Заболотний Євгеній Ігорович (Українська мова і література, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1946. | Заболотний Тарас (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1947. | Заболотний Тарас (Інформаційні технології, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1948. | Заболотний Тарас (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1949. | Заболотний Тарас (Українська мова і література, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1950. | Заболотній Костянтин Станіславович (Англійська мова, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1951. | Заболотній Костянтин Станіславович (Біологія, природознавство, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1952. | Заболотній Костянтин Станіславович (Інформаційні технології, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1953. | Заболотній Костянтин Станіславович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1954. | Заболотній Костянтин Станіславович (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1955. | Забора Андрій (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1956. | Забора Андрій (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1957. | Забора Андрій (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1958. | Завгородній Данило (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1959. | Заведія Олег Романович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1960. | Заворуєв Лев (Англійська мова, КЗО ДМСШ №144) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1961. | Загарія Єва Василівна (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1962. | Загоруйко Іванна Петрівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1963. | Заграй Андрій Віталійович (Англійська мова, Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1964. | Загурський Арсеній Павлович (Англійська мова, ЗОШ І ст. м. Городка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1965. | Задворний Олексій Вікторович (Англійська мова, Віньковецький НВК Гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1966. | Задорожна Надія Вікторівна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1967. | Задорожна Надія Вікторівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1968. | Задорожна Надія Вікторівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
1969. | Задорожна Надія Вікторівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1970. | Задорожна Надія Вікторівна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1971. | Задорожна Софія Михайлівна (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1972. | Задорожний Андрій (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1973. | Заїка Владислава Олегівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1974. | Заїка Владислава Олегівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1975. | Заїка Владислава Олегівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1976. | Заїка Владислава Олегівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1977. | Заїка Владислава Олегівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1978. | Заїць Дмитро Віталійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1979. | Зайвенко Милана (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1980. | Зайцев Гліб Сергійоич (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
1981. | Зайцев Максим (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1982. | Зайцева Марія (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1983. | Закружний Артур Валерійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1984. | Закружний Артур Валерійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1985. | Залевська Богдана Миколаївна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1986. | Залевська Богдана Миколаївна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1987. | Залевська Богдана Миколаївна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1988. | Залевська Богдана Миколаївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1989. | Залевський Володимир Михайлович (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1990. | Залива Олена В'ячеславівна (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1991. | Залива Олена В'ячеславівна (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1992. | Залужна Марія Олександрівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1993. | Залужна Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1994. | Залужна Марія Олександрівна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1995. | Залужна Марія Олександрівна (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
1996. | Залужна Марія Олександрівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
1997. | Замостна Ярина (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
1998. | Замостна Ярина (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:15 | |
1999. | Замостна Ярина (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2000. | Замостна Ярина (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2001. | Замостна Ярина (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2002. | Замула Валерія Євгенівна (Біологія, природознавство, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2003. | Замула Валерія Євгенівна (Українська мова і література, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2004. | Замша Владислав Валерійович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2005. | Занько Дем'ян Андрійович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2006. | Занько Дем'ян Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2007. | Занько Дем'ян Андрійович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2008. | Занько Дем'ян Андрійович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2009. | Заплаткіна Анна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2010. | Заплаткіна Анна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2011. | Заплаткіна Анна (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2012. | Заплаткіна Анна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2013. | Запорожець Ярослав Романович (Англійська мова, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2014. | Запорожець Ярослав Романович (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2015. | Запорожець Ярослав Романович (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2016. | Зарванська Єлєна Іванівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2017. | Зарванська Єлєна Іванівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2018. | Заріцька Марія Олександрівна (Математика, Шевченківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2019. | Зарічна Дарина Сергіївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2020. | Зарічна Дарина Сергіївна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2021. | Заруба Андрій Віталійович (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2022. | Заруцький Максим (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2023. | Заруцький Максим (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2024. | Заруцький Максим (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2025. | Засаднюк Владислав (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2026. | Засаднюк Владислав (Математика, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2027. | Захаров Артур Валерійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2028. | Захарченко Євгеній Віталійович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2029. | Захарченко Євгеній Віталійович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2030. | Захарченко Євгеній Віталійович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2031. | Захарченко Євгеній Віталійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2032. | Захарченко Кироло (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2033. | Захарченко Кироло (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2034. | Захарчук Каріна (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2035. | Захарчук Каріна (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2036. | Захарчук Олеся (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2037. | Захарчук Олеся (Біологія, природознавство, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2038. | Захарчук Олеся (Інформаційні технології, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2039. | Захарчук Олеся (Математика, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2040. | Захарчук Олеся (Українська мова і література, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2041. | Заярська Уляна (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2042. | Заярська Уляна (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2043. | Заярська Уляна (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2044. | Заярська Уляна (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2045. | Заяць Михайло Ігорович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2046. | Заяць Михайло Ігорович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2047. | Зварич Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2048. | Зварич Ольга (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2049. | Зварич Ольга (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2050. | Зварич Ольга (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2051. | Звекова Дарина (Англійська мова, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2052. | Звекова Дарина (Біологія, природознавство, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2053. | Звекова Дарина (Інформаційні технології, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2054. | Звекова Дарина (Математика, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2055. | Звекова Дарина (Українська мова і література, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2056. | Звекова Катеринa (Біологія, природознавство, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2057. | Звекова Катеринa (Математика, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2058. | Звенигородський Назар (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2059. | Звірковська Валерія Сергіївна (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2060. | Зеленська Єва Сергіївна (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2061. | Зеленська Єва Сергіївна (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2062. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Англійська мова, Криворізька КСШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2063. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Криворізька КСШ №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2064. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Інформаційні технології, Криворізька КСШ №9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2065. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Математика, Криворізька КСШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2066. | Зеленська Ніка В'ячеславівна (Українська мова і література, Криворізька КСШ №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2067. | Зеленський Іван Максимович (Англійська мова, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2068. | Зеленський Іван Максимович (Біологія, природознавство, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2069. | Зеленський Іван Максимович (Інформаційні технології, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2070. | Зеленський Іван Максимович (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2071. | Зеленський Іван Максимович (Українська мова і література, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2072. | Зелінська Єлизавета Анатоліївна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2073. | Зизкун Данило Андрійович (Інформаційні технології, Розумівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2074. | зиновьева софия александровна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2075. | Зіменко Олександра Андріївна (Біологія, природознавство, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2076. | Зіменко Олександра Андріївна (Інформаційні технології, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2077. | Зіменко Олександра Андріївна (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2078. | Зінченко Арсеній (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2079. | Зінченко Михайло (Біологія, природознавство, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2080. | Зінченко Михайло (Математика, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2081. | Зінченко Михайло Іванович (Англійська мова, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2082. | Зінченко Михайло Іванович (Біологія, природознавство, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2083. | Зінченко Михайло Іванович (Інформаційні технології, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2084. | Зінченко Михайло Іванович (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2085. | Зінченко Михайло Іванович (Українська мова і література, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2086. | Зінченко Тетяна Андріївна (Математика, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2087. | Зінчук Катерина Сергіївна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2088. | Зінчук Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2089. | Зінчук Катерина Сергіївна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2090. | Зінчук Катерина Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Литовеж) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2091. | Зінчук Михайло Сергійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №328 - ЗНЗ ІІ та ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2092. | Зінчук Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №328 - ЗНЗ ІІ та ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2093. | Зінчук Михайло Сергійович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа №328 - ЗНЗ ІІ та ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2094. | Зінчук Михайло Сергійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №328 - ЗНЗ ІІ та ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2095. | Злобін Нестор Юрійович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2096. | Злобін Нестор Юрійович (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2097. | Знак Анастасія (Біологія, природознавство, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:16 | |
2098. | Знак Анастасія (Інформаційні технології, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2099. | Знак Анастасія (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2100. | Знак Анастасія (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2101. | Знак Михайло (Інформаційні технології, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2102. | Зозуля Микола Романович (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2103. | Зозуля Микола Романович (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2104. | Зозуля Микола Романович (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2105. | Зозуля Микола Романович (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2106. | Зозуля Микола Романович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2107. | Зозуля Олексій Дмитрович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2108. | Золотов Вадим Романович (Біологія, природознавство, САТШ № 203) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2109. | Золотухін Микола Владиславович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2110. | Золотухіна Карина (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2111. | Золотухіна Карина (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2112. | Золотухіна Карина (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2113. | Золотько Вероніка Андріївна (Біологія, природознавство, Хорошківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2114. | Золотько Вероніка Андріївна (Математика, Хорошківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2115. | Золотько Вероніка Андріївна (Українська мова і література, Хорошківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2116. | Золочевська Катерина Миколаївна (Біологія, природознавство, Шарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2117. | Зоріна Валерія Юріївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2118. | Зоріна Валерія Юріївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2119. | Зоріна Валерія Юріївна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2120. | Зоріна Валерія Юріївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2121. | Зоріна Валерія Юріївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2122. | Зуб Сергій (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2123. | Зуб Сергій (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2124. | Зуб Сергій (Інформаційні технології, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2125. | Зуб Сергій (Математика, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2126. | Зуб Сергій (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2127. | Зубаева Олександа Яославівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2128. | Зубаева Олександа Яославівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2129. | Зубаева Олександа Яославівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2130. | Зубань Матвій Ігорович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2131. | Зубач Євгенія (Математика, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2132. | Зубенко Адріана Ярославівна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2133. | Зубенко Адріана Ярославівна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2134. | Зубенко Адріана Ярославівна (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2135. | Зубенко Адріана Ярославівна (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2136. | Зубенко Адріана Ярославівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2137. | Зубенко Олексій (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2138. | Зубік Альбіна Олексіївна (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2139. | Зубік Альбіна Олексіївна (Математика, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2140. | Зубік Альбіна Олексіївна (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2141. | Зуй Єгор (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2142. | Зуй Єгор (Інформаційні технології, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2143. | Зуй Єгор (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2144. | Зуй Єгор (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2145. | Зюбін Ігор (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2146. | Зюбін Ігор (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2147. | Зюбін Ігор (Математика, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2148. | Зюбін Ігор (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2149. | Іваницький Тимофій Дмитрович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2150. | Іваницький Тимофій Дмитрович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2151. | Іваничко Марко (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2152. | Іванісов Владислав Сергійович (Англійська мова, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2153. | Іванов Василь Сергійович (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2154. | Іванов Василь Сергійович (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2155. | Іванов Василь Сергійович (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2156. | Іванов Василь Сергійович (Математика, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2157. | Іванов Віктор Сергійович (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2158. | Іванов Віктор Сергійович (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2159. | Іванов Віктор Сергійович (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2160. | Іванов Віктор Сергійович (Математика, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2161. | Іванов Віктор Сергійович (Українська мова і література, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2162. | Іванов Іван (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2163. | Іванов Микита Володимирович (Інформаційні технології, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2164. | Іванов Микита Володимирович (Математика, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2165. | Іванова Анастасія (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2166. | Іванова Анастасія (Біологія, природознавство, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2167. | Іванова Анастасія (Інформаційні технології, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2168. | Іванова Анастасія (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2169. | Іванова Анастасія (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2170. | Іванова Анастасія Іванівна (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2171. | Іванова Анастасія Іванівна (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2172. | Іванова Анастасія Іванівна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2173. | Іванова Анастасія Іванівна (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2174. | Іванова Віолетта (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2175. | Іванова Віолетта (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2176. | Іванова Віолетта (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2177. | Іванова Віолетта (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2178. | Іванова Віолетта (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2179. | Іванова Дар'я (Англійська мова, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2180. | Іванова Дар'я (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2181. | Іванова Дар'я (Математика, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2182. | Іванова Дар'я (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2183. | Іванова Мілана Дмитрівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2184. | Іванова Ольга (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:16 | |
2185. | Івануса Дмитро Сергійович (Англійська мова, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2186. | Івануса Дмитро Сергійович (Математика, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2187. | Івануса Дмитро Сергійович (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2188. | Іванченко Іван Олексійович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2189. | Іванченко Іван Олексійович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2190. | Іванченко Юліана Романівна (Англійська мова, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2191. | Іванчихіна Анна (Англійська мова, СЗШ № 20) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2192. | Іванчихіна Анна (Біологія, природознавство, СЗШ № 20) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2193. | Іванчихіна Анна (Математика, СЗШ № 20) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2194. | Іванчихіна Анна (Українська мова і література, СЗШ № 20) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2195. | Іванчук Роман Віталійович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2196. | Іванчук Роман Віталійович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2197. | Іванчук Роман Віталійович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2198. | Івахнюк Крістіна (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2199. | Івахнюк Крістіна (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2200. | Івахнюк Крістіна (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2201. | Івахнюк Крістіна (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2202. | Івахнюк Крістіна (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2203. | Івашинюта Марія Юріївна (Біологія, природознавство, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2204. | Івашинюта Марія Юріївна (Українська мова і література, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2205. | Івашута Валерія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2206. | Івашута Глєб (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2207. | Івашута Глєб (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2208. | Іващенко ЄвгенРусланович (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2209. | Іващенко Максим Денисович (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2210. | Іващенко Максим Денисович (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2211. | Іващенко Максим Денисович (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2212. | Іващенко Максим Денисович (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2213. | Іващенко Максим Денисович (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2214. | Іващенко Святослав Владиславович (Англійська мова, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2215. | Іващенко Святослав Владиславович (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2216. | Іващенко Святослав Владиславович (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2217. | Іващенко Святослав Владиславович (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2218. | Іващенко Тимофій Олександрович (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2219. | Івкін Віктор Євгенович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2220. | Івкін Віктор Євгенович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2221. | Івкін Віктор Євгенович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2222. | Івкін Віктор Євгенович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2223. | Івкін Віктор Євгенович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2224. | Івлев Олександр Олександрович (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2225. | Івлев Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2226. | Івлев Олександр Олександрович (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2227. | Івлев Олександр Олександрович (Математика, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2228. | Івлев Олександр Олександрович (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2229. | Івонюк Артем (Українська мова і література, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2230. | Ігітханов Олександр Сергійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2231. | Ігітханов Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2232. | Ігітханов Олександр Сергійович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2233. | Ігітханов Олександр Сергійович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2234. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2235. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2236. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2237. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2238. | Ігнатенко Валентина Сергіївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2239. | Ігнатова Дар'я Віталіївна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2240. | Ігорь (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:16 | |
2241. | Ілля Головач (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2242. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Англійська мова, Березанський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2243. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Біологія, природознавство, Березанський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2244. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Інформаційні технології, Березанський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2245. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Математика, Березанський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2246. | Ільєнко Ярослав Вікторович (Українська мова і література, Березанський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2247. | Ільїна Софія Дмитрівна (Англійська мова, Приватна школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2248. | Ільницька Аліна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2249. | Ільницька Аліна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2250. | Ільницький Марко (Англійська мова, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2251. | Ільницький Марко (Біологія, природознавство, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2252. | Ільницький Марко (Інформаційні технології, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2253. | Ільницький Марко (Математика, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2254. | Ільницький Марко (Українська мова і література, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2255. | Ільчишин Соломія Ігорівна (Математика, СЗШ № 29 м.Львова) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2256. | Іоєнко Уляна (Англійська мова, ШНВК ЗОШ І - ІІІ ступенів ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2257. | Іщенко Андрій Андрійович (Англійська мова, Дніпрянська) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2258. | Іщенко Андрій Андрійович (Біологія, природознавство, Дніпрянська) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2259. | Іщенко Андрій Андрійович (Інформаційні технології, Дніпрянська) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2260. | Іщенко Андрій Андрійович (Математика, Дніпрянська) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2261. | Іщенко Андрій Андрійович (Українська мова і література, Дніпрянська) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2262. | Іщенко Дмитро Олеговича (Біологія, природознавство, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2263. | Іщенко Олександра Олександрівна (Математика, Славгородська СЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2264. | Іщенко Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Славгородська СЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2265. | Іщенко Тимур Олександрович (Англійська мова, Перещепинський НВК "Родина") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2266. | Іщенко Тимур Олександрович (Біологія, природознавство, Перещепинський НВК "Родина") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2267. | Іщенко Тимур Олександрович (Інформаційні технології, Перещепинський НВК "Родина") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2268. | Іщенко Тимур Олександрович (Математика, Перещепинський НВК "Родина") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2269. | Іщенко Тимур Олександрович (Українська мова і література, Перещепинський НВК "Родина") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2270. | Каба Анастасія Богданівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2271. | Каба Анастасія Богданівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2272. | Кабак Богдан Анатолійович (Англійська мова, Великобабчанський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2273. | Кабак Богдан Анатолійович (Біологія, природознавство, Великобабчанський НВК) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2274. | Кабак Богдан Анатолійович (Інформаційні технології, Великобабчанський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2275. | Кабак Богдан Анатолійович (Українська мова і література, Великобабчанський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2276. | Кабаченко Владислав Віталійович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2277. | Кабачна Марія (Англійська мова, СЗШ № 20) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2278. | Кабачна Марія (Біологія, природознавство, СЗШ № 20) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2279. | Кабачний Павло (Англійська мова, СЗШ № 20) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2280. | Кабков Юрий Алексеевич (Англійська мова, Гімназія № 290) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2281. | Кабков Юрий Алексеевич (Біологія, природознавство, Гімназія № 290) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2282. | Кабков Юрий Алексеевич (Інформаційні технології, Гімназія № 290) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2283. | Кабков Юрий Алексеевич (Математика, Гімназія № 290) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2284. | Кабков Юрий Алексеевич (Українська мова і література, Гімназія № 290) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2285. | Каблюк Дмитро Валерійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2286. | Каблюк Дмитро Валерійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2287. | Каблюк Дмитро Валерійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2288. | Каблюк Дмитро Валерійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2289. | Каблюк Дмитро Валерійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2290. | Кадацька Марія (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2291. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2292. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2293. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2294. | Казавчинський Костянтин Дмитрович (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2295. | Казакова Владислава (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2296. | Казацький Володимир (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2297. | Казацький Володимир (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2298. | Казацький Володимир (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2299. | Казацький Володимир (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2300. | Калайда Анна (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2301. | Каленик Микита В’ячеславович (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2302. | Каленик Микита В’ячеславович (Біологія, природознавство, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2303. | Каленик Микита В’ячеславович (Інформаційні технології, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2304. | Каленик Микита В’ячеславович (Математика, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2305. | Каленик Микита В’ячеславович (Українська мова і література, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2306. | Каленіченко Євген (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2307. | Каленіченко Євген (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2308. | Калєв Тимофій Сергійович (Англійська мова, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2309. | Калєв Тимофій Сергійович (Інформаційні технології, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2310. | Калєв Тимофій Сергійович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2311. | Калєв Тимофій Сергійович (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2312. | Калин Ксенія (Інформаційні технології, Монастирецький НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2313. | Калита Арсеній (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2314. | Калита Арсеній (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2315. | Калінін Нікіта Сергійович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2316. | Калінін Нікіта Сергійович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2317. | Калінін Нікіта Сергійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2318. | Калінін Нікіта Сергійович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2319. | Калінін Степан Андрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2320. | Калініна Іванна Ігорівна (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2321. | Калініна Іванна Ігорівна (Українська мова і література, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2322. | Калюга Вероніка (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2323. | Калюга Вероніка (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2324. | Калюжний Любомир Васильович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2325. | Каманець Юрій (Біологія, природознавство, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2326. | Каменєв Артем Олександрович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2327. | Каменєв Артем Олександрович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2328. | Каменських Гліб Юрійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2329. | Каменських Гліб Юрійович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2330. | Каменських Гліб Юрійович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2331. | Каменських Гліб Юрійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2332. | Каменських Гліб Юрійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2333. | Камишанський Костянтин Сергійович (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2334. | Камишанський Костянтин Сергійович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2335. | Камишанський Костянтин Сергійович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2336. | Камінська Марія Петрівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2337. | Камінський Демян (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2338. | Кандиба Олексій Юрійович (Українська мова і література, Новоайдарська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2339. | Канєвська Віторія (Англійська мова, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2340. | Канєвська Віторія (Біологія, природознавство, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2341. | Канєвська Віторія (Інформаційні технології, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2342. | Канєвська Віторія (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2343. | Канєвська Віторія (Українська мова і література, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2344. | Канівець Ангеліна Олегівна (Українська мова і література, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2345. | Кантур Вероніка (Англійська мова, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2346. | Капацій Микита (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2347. | Капацій Микита (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2348. | Капацій Микита (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2349. | Капись Іван Іванович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2350. | Капись Іван Іванович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2351. | Капись Іван Іванович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2352. | Капкан Данило Дмитрович (Математика, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2353. | Каплюченко Андрій романович (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2354. | Каплюченко Андрій романович (Інформаційні технології, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2355. | Каплюченко Андрій романович (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2356. | Кара Мария Радиславовна (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2357. | Кара Марк Віталійович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2358. | Каразія Павло (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2359. | Каразія Павло (Математика, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2360. | Каракуленко Богдан Олександрович (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2361. | Каракуленко Богдан Олександрович (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2362. | Карамавров Олександр Вікторович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2363. | Карамавров Олександр Вікторович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2364. | Карамавров Олександр Вікторович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2365. | Карамавров Олександр Вікторович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2366. | Карамавров Олександр Вікторович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2367. | Карасьова Єва Олексіївна (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2368. | Карачевцев Даніл Олександрович (Англійська мова, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2369. | Карачун Валерія Володимирівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2370. | Карачун Валерія Володимирівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2371. | Карачун Валерія Володимирівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2372. | Карачун Валерія Володимирівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2373. | Карачун Валерія Володимирівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2374. | Карачун Вікторія Володимирівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2375. | Карачун Вікторія Володимирівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2376. | Карачун Вікторія Володимирівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2377. | Карачун Вікторія Володимирівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2378. | Карачун Вікторія Володимирівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2379. | Карвацька Марія Тарасівна (Біологія, природознавство, НВК "Школа-гімназія "Сихівська") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2380. | Карвацька Марія Тарасівна (Інформаційні технології, НВК "Школа-гімназія "Сихівська") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2381. | Карвацька Марія Тарасівна (Українська мова і література, НВК "Школа-гімназія "Сихівська") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2382. | Карман Ярослава (Біологія, природознавство, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2383. | Карман Ярослава (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2384. | Карман Ярослава (Українська мова і література, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2385. | Карманова Дар'я (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2386. | Карманова Дар'я (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2387. | Карпенко Андрій Євгенович (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2388. | Карпенко Єгор Станіславович (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2389. | Карпенко Єгор Станіславович (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2390. | Карпенко Єгор Станіславович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2391. | Карпенко Єгор Станіславович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2392. | Карпенко Єгор Станіславович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2393. | Карпець Роман (Англійська мова, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2394. | Карпець Роман (Біологія, природознавство, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2395. | Карпець Роман (Математика, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2396. | Карпець Роман (Українська мова і література, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2397. | Карпук Юлія Олександрівна (Українська мова і література, Жвирківська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2398. | Карпухін Микола Андрійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2399. | Карпухін Микола Андрійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2400. | Карпухін Микола Андрійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2401. | Карпухін Микола Андрійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2402. | Карпюк Артем Ігорович (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2403. | Каруценко Андрій Євгенійович (Англійська мова, гімназія № 7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2404. | Каруценко Андрій Євгенійович (Інформаційні технології, гімназія № 7) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2405. | Каруценко Андрій Євгенійович (Математика, гімназія № 7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2406. | Касап Костянтин Олександрович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2407. | Каспрук Євгенія Олександрівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2408. | Касько Катерина Олександрівна (Біологія, природознавство, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2409. | Касько Катерина Олександрівна (Інформаційні технології, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2410. | Касько Катерина Олександрівна (Математика, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2411. | Катеренюк Ярослав Іванович (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2412. | Катерина Салюк (Англійська мова, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2413. | Катренко Аліна (Англійська мова, Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2414. | Каут Вікторія (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2415. | Каут Вікторія (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2416. | Качан Богдан Петрович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2417. | Качур Артем Олегович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2418. | Каштанов Єгор (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2419. | Кашуба Дмитро Ігорович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2420. | Кащук Сергій Михайлович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2421. | Кваковський Тимур (Інформаційні технології, Гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2422. | Кваковський Тимур (Математика, Гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2423. | Кваковський Тимур (Українська мова і література, Гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2424. | Кваніна Ангеліна (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2425. | Квасниця Андрій (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2426. | Квасниця Андрій (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2427. | Квасниця Ростислав Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2428. | Квасниця Ростислав Андрійович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2429. | Квасниця Ростислав Андрійович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2430. | Квасниця Ростислав Андрійович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2431. | Квасов Андрій Олександрович (Інформаційні технології, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2432. | Кельвич Надія Миколаївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2433. | Кельвич Надія Миколаївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2434. | Кельвич Надія Миколаївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2435. | Кельвич Надія Миколаївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2436. | Кельвич Надія Миколаївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2437. | Кертис Станіслав Ярославович (Біологія, природознавство, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2438. | Кертис Станіслав Ярославович (Математика, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2439. | Кертис Станіслав Ярославович (Українська мова і література, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2440. | Кечеджі Микита (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2441. | Кечеджі Микита (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2442. | Кечеджі Микита (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2443. | Кириленко Ірина (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2444. | Кириленко Ірина (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2445. | Кириленко Тимофій Романович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2446. | Кириленко Тимофій Романович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2447. | Кириленко Тимофій Романович (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2448. | Кириленко Тимофій Романович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2449. | Кирилко Андрій Віталійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2450. | Кирилко Андрій Віталійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2451. | Кирилко Андрій Віталійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2452. | Кирилко Андрій Віталійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2453. | Кириллов Дмитро Миколайович (Біологія, природознавство, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:16 | |
2454. | Кириллов Дмитро Миколайович (Інформаційні технології, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2455. | Кириллов Дмитро Миколайович (Математика, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2456. | Кириллов Дмитро Миколайович (Українська мова і література, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2457. | Кириловська Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2458. | Кириловська Софія Олександрівна (Математика, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2459. | Кириловська Софія Олександрівна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2460. | Кириченко Артем Максимович (Англійська мова, Школа №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2461. | Кириченко Артем Максимович (Біологія, природознавство, Школа №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2462. | Кириченко Артем Максимович (Математика, Школа №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2463. | Кириченко Діана (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2464. | Кириченко Олександра Романівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2465. | Киричок Рада Юріївна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2466. | Киричок Рада Юріївна (Математика, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2467. | Кирпита Марія Павлівна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2468. | Кирпита Марія Павлівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2469. | Кирпита Марія Павлівна (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2470. | Кирпита Марія Павлівна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2471. | Кирпиченко Єлизавета Ігоревна (Англійська мова, ОСШ №53 І ступеня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2472. | Кирпиченко Єлизавета Ігоревна (Математика, ОСШ №53 І ступеня) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2473. | Кирпиченко Єлизавета Ігоревна (Українська мова і література, ОСШ №53 І ступеня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2474. | Кисiль Уляна (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2475. | Кисельов Володимир Станіславович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2476. | Кисіль Софія (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2477. | Кисла Анастасія Павлівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2478. | Кисла Анастасія Павлівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2479. | Кислий Богдан Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2480. | Кислий Богдан Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2481. | Кислий Богдан Олександрович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2482. | Кислий Богдан Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2483. | Кислий Богдан Олександрович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2484. | Киченко (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2485. | Киченко (Інформаційні технології, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2486. | Киченко (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2487. | Киченко (Українська мова і література, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2488. | Киян Марк Романович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2489. | Ківаєва Аліна Юріївна (Інформаційні технології, Дубовиківська СЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2490. | Ківаєва Аліна Юріївна (Математика, Дубовиківська СЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2491. | Кіжнер Єва Ігорівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2492. | Кіжнер Маріанна Ігорівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2493. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2494. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2495. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2496. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2497. | Кіжнер Рафаель Ігорович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2498. | Кізенко Катерина Іваніва (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2499. | Кізенко Катерина Іваніва (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2500. | Кізенко Катерина Іваніва (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2501. | Кізенко Катерина Іваніва (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2502. | Кізенко Катерина Іваніва (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2503. | Кійко Анастасія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2504. | Кійко Наталія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2505. | Кійко Наталія (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2506. | Кійко Наталія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2507. | Кілієнко Віталіна Віталіївна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2508. | Кільчевський Андрій (Англійська мова, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2509. | Кільчевський Андрій (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2510. | Кільчевський Андрій (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2511. | Кільчевський Андрій (Математика, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2512. | Кільчевський Андрій (Українська мова і література, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2513. | Кімнатна Каміла Владиславівна (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2514. | Кімнатна Каміла Владиславівна (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2515. | Кімнатна Каміла Владиславівна (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2516. | Кірік Валерія (Математика, Боровицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2517. | Кісільов Валерій Ігорович (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2518. | Кісільов Валерій Ігорович (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2519. | Кісільов Валерій Ігорович (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2520. | Кісільов Валерій Ігорович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2521. | Кісільов Валерій Ігорович (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2522. | Кіслов Данило (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2523. | Кіцела Віталій Андрійович (Математика, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2524. | Кіяшко Катерина Вікторівна (Англійська мова, Школа №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2525. | Кіяшко Катерина Вікторівна (Математика, Школа №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2526. | Кіяшко Катерина Вікторівна (Українська мова і література, Школа №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2527. | Клепач Павло Миколайович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2528. | Клепач Павло Миколайович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2529. | Клепач Павло Миколайович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2530. | Клешня Валерій Олександрович (Біологія, природознавство, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2531. | Клешня Валерій Олександрович (Математика, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2532. | Климчук Даниїл Олегович (Англійська мова, Бердичівський міський ліцей № 15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2533. | Климчук Микола (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2534. | Климчук Микола (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2535. | Климчук Микола (Інформаційні технології, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2536. | Климчук Микола (Математика, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2537. | Климчук Микола (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2538. | Климчук Нікіта (Біологія, природознавство, КЗ КОР "КОЛІФКС") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2539. | Клипа Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2540. | Клівець Анна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2541. | Клімко Дарія (Інформаційні технології, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2542. | Клімчук Ірина Дмитрівна (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2543. | Клімчук Ірина Дмитрівна (Українська мова і література, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2544. | Клішин Максим (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2545. | Кліщук Яна (Англійська мова, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2546. | Кліщук Яна (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2547. | Клобуков Данило Володимирович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2548. | Клобуков Данило Володимирович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2549. | Клобуков Данило Володимирович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2550. | Клобуков Данило Володимирович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2551. | Клобуков Данило Володимирович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2552. | Кльоц Ліза (Англійська мова, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2553. | Клюєва Єлена Олександрівна (Англійська мова, Криворізька СШ №107) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2554. | Клюєва Єлена Олександрівна (Математика, Криворізька СШ №107) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2555. | Кляшторний Аркадій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2556. | Кляшторний Аркадій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2557. | Кляшторний Аркадій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2558. | Кляшторний Аркадій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2559. | Кляшторний Аркадій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2560. | Книжник Дар'я Ігорівна (Англійська мова, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2561. | Книжник Катерина Дмитрівна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2562. | Книжник Катерина Дмитрівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2563. | Книжник Катерина Дмитрівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2564. | Книш Світлана Романівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2565. | Книш Світлана Романівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2566. | Книш Світлана Романівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2567. | Книш Світлана Романівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2568. | Книш Світлана Романівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2569. | Князєв Тимур Андрійовіч (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2570. | Князєв Тимур Андрійовіч (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2571. | Князєв Тимур Андрійовіч (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2572. | Князєв Тимур Андрійовіч (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2573. | Князєва Ярослава Михайлівна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2574. | Коберська Софія Андріївна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2575. | Кобзар Артем Миколайович (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2576. | Кобзар Артем Миколайович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2577. | Кобзар Артем Миколайович (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2578. | Кобзар Артем Миколайович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2579. | Кобзар Артем Миколайович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2580. | Кобилін Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2581. | Кобилін Максим Володимирович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2582. | Кобилін Максим Володимирович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2583. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2584. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2585. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2586. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2587. | Кобилінська Єлизавета Вікторівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2588. | Кобилякевич Кароліна (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2589. | Кобилякевич Кароліна (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2590. | Кобилякевич Кароліна (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2591. | Кобилякевич Кароліна (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2592. | Ковалевської Каріни Олександрівни (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2593. | Ковалевської Каріни Олександрівни (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2594. | Ковалевської Каріни Олександрівни (Математика, Криворізька ЗОШ №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2595. | Коваленко Адріан (Математика, Павлоградська ЗШ № 17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2596. | Коваленко Аліна (Математика, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2597. | Коваленко Аліна (Українська мова і література, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2598. | Коваленко Анастасія (Англійська мова, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2599. | Коваленко Анастасія (Інформаційні технології, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2600. | Коваленко Анастасія (Математика, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2601. | Коваленко Анастасія (Українська мова і література, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2602. | Коваленко Андрій (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2603. | Коваленко Андрій (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2604. | Коваленко Андрій (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2605. | Коваленко Андрій (Українська мова і література, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2606. | Коваленко Анна Сергіївна (Математика, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2607. | Коваленко Артур Русланович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2608. | Коваленко Вероніка Віталіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2609. | Коваленко Вероніка Віталіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2610. | Коваленко Вероніка Віталіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2611. | Коваленко Дарія Олексіївна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2612. | Коваленко Дарія Олексіївна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2613. | Коваленко Злата Олександрівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2614. | Коваленко Злата Олександрівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2615. | Коваленко Злата Олександрівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2616. | Коваленко Каміла (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2617. | Коваленко Катерина (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2618. | Коваленко Катерина (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2619. | Коваленко Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2620. | Коваленко Софія Василівна (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2621. | Коваленко Софія Василівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2622. | Коваленко Софія Василівна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2623. | Коваленко Стелла Сергіївна (Англійська мова, Міжнародна Українська Школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2624. | Коваленко Тетяна Миколаївна (Українська мова і література, Шевченківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2625. | Коваль Аліна (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2626. | Коваль Аліна (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2627. | Коваль Аліна (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2628. | Коваль Анна Олександрівна (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2629. | Коваль Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2630. | Коваль Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2631. | Коваль Антон (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2632. | Коваль Аріна Анатоліївна (Англійська мова, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2633. | Коваль Аріна Анатоліївна (Українська мова і література, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2634. | Коваль Артур Віталійович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2635. | коваль вероніка (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2636. | коваль вероніка (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2637. | коваль вероніка (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2638. | Коваль Владислав Михайлович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2639. | Коваль Владислав Михайлович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2640. | Коваль Владислав Михайлович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2641. | Коваль Владислав Михайлович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2642. | Коваль Владислав Михайлович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2643. | Коваль Ігор Олександрович (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2644. | Коваль Ігор Олександрович (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2645. | Коваль Ігор Олександрович (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2646. | Коваль Ігор Олександрович (Математика, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2647. | Коваль Ігор Олександрович (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2648. | Ковальов Володимир (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2649. | Ковальський Артем Богданович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2650. | Ковальський Марко Юрійович (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2651. | Ковальчук Богдан (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2652. | Ковальчук Богдан (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2653. | Ковальчук Даніїл (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2654. | Ковальчук Домініка Павлівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2655. | Ковальчук Домініка Павлівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2656. | Ковальчук Домініка Павлівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2657. | Ковальчук Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2658. | Ковальчук Максим Сергійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2659. | Ковальчук Марія Олександріна (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2660. | Ковальчук Ніна Михайлівна (Англійська мова, Головинське вище професійне училище нерудних технологій) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2661. | Ковальчук Юрій (Англійська мова, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2662. | Ковальчук Юрій (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:16 | |
2663. | Ковальчук Юрій (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2664. | Ковальчук Юрій (Математика, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2665. | Ковальчук Юрій (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2666. | Ковач Святослав Володимирович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2667. | Ковач Святослав Володимирович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2668. | Ковач Святослав Володимирович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2669. | Ковач Святослав Володимирович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2670. | Ковбасюк Анастасія (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2671. | Ковбасюк Анастасія (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2672. | Ковбасюк Анастасія (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2673. | Ковбасюк Анастасія (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2674. | Ковбасюк Анастасія (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2675. | Ковбасюк Максим (Англійська мова, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2676. | Ковбасюк Максим (Інформаційні технології, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2677. | Ковбасюк Максим (Математика, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2678. | Ковтонюк Артем Сергійович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2679. | Ковтонюк Артем Сергійович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2680. | Ковтонюк Артем Сергійович (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2681. | Ковтонюк Артем Сергійович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2682. | Ковтун Ірина Григорівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2683. | Ковтун Кіріл (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2684. | Ковтун Кіріл (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2685. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Англійська мова, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2686. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Біологія, природознавство, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2687. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Інформаційні технології, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2688. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Математика, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2689. | Ковтуненко Ольга Володимирівна (Українська мова і література, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2690. | Когут Марія Романівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2691. | Когут Марія Романівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2692. | Когут Марія Романівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2693. | Когут Марія Романівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2694. | Кожина Катерина Андріївна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2695. | Кожина Катерина Андріївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2696. | Кожина Катерина Андріївна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2697. | Кожина Катерина Андріївна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2698. | Кожухівський Максим Олегович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2699. | Кожуховський ГРигорій Дмитрович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2700. | Кожуховський ГРигорій Дмитрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2701. | Кожуховський ГРигорій Дмитрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2702. | Кожушко Аліса (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2703. | Кожушко Аліса (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2704. | Козак Анна Андріївна (Математика, Одеська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2705. | Козак Анна Андріївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2706. | Козак Артем Олександрович (Англійська мова, ЛЗШ № 43) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2707. | Козак Артем Олександрович (Біологія, природознавство, ЛЗШ № 43) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2708. | Козак Артем Олександрович (Інформаційні технології, ЛЗШ № 43) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2709. | Козак Артем Олександрович (Математика, ЛЗШ № 43) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2710. | Козак Артем Олександрович (Українська мова і література, ЛЗШ № 43) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2711. | Козак Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2712. | Козак Дар'я Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2713. | Козак Микита (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2714. | Козак Ярослав (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2715. | Козарев Дамір Леонідович (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2716. | Козарев Дамір Леонідович (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2717. | Козарев Дамір Леонідович (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2718. | Козаченко Вікторія Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2719. | Козаченко Вікторія Сергіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2720. | Козаченко Вікторія Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2721. | Козаченко Вікторія Сергіївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2722. | Козирева Олександра Іванівна (Українська мова і література, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2723. | Козлікін Кирило Володимирович (Інформаційні технології, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2724. | Козлікін Кирило Володимирович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2725. | Козлов Андрій (Англійська мова, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2726. | Козлов Андрій (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2727. | Козлова Єва Сергіївна (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2728. | Козлова Єва Сергіївна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2729. | Козлова Єва Сергіївна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2730. | Козловська Анна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2731. | Козова Вероніка Іванівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2732. | Козова Вероніка Іванівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2733. | Козубенко Альона (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2734. | Козубенко Альона (Біологія, природознавство, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2735. | Козубенко Альона (Інформаційні технології, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2736. | Козубенко Альона (Математика, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2737. | Козубенко Альона (Українська мова і література, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2738. | Койпиш Софія Миколаївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2739. | Колач Наталія Іванівна (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2740. | Колесник І. М (Англійська мова, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2741. | Колесник І. М (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2742. | Колесник І. М (Математика, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2743. | Колесник І. М (Українська мова і література, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2744. | Колесник Лія Кирилівна (Інформаційні технології, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2745. | Колесников Максим (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2746. | Колесников Максим (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2747. | Колесников Максим (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2748. | Колесников Ярослав Андрійович (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:16 | |
2749. | Колесников Ярослав Андрійович (Математика, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2750. | Колесніков Іван (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2751. | Колесніков Іван (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2752. | Колесніков Іван (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2753. | Колесніков Іван (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2754. | Колеснікова Богдана (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2755. | Колеснікова Милана Антонівна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2756. | Колєв Іван Владиславович (Біологія, природознавство, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2757. | Колісник Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2758. | Колісник Ілля Вадимович (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2759. | Колісник Ілля Вадимович (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:16 | |
2760. | Колісник Ілля Вадимович (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2761. | Колісник Ілля Вадимович (Математика, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2762. | Колісник Ілля Вадимович (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2763. | Колісник Катерина (Англійська мова, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2764. | Колісник Катерина (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:16 | |
2765. | Колісник Катерина (Інформаційні технології, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2766. | Колісник Катерина (Математика, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2767. | Колісник Катерина (Українська мова і література, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2768. | Колмиченко Ілля (Англійська мова, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2769. | Колобов Григорій (Математика, КЗО ДМСШ №144) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2770. | Колодка Максим (Англійська мова, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2771. | Колодка Максим (Біологія, природознавство, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2772. | Колодка Максим (Інформаційні технології, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2773. | Колодко Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2774. | Колодніцька Юлія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2775. | Колодяжний Євгеній (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2776. | Коломеєць Володимир (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2777. | Коломеєць Володимир (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2778. | Коломеєць Володимир (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2779. | Коломеєць Володимир (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2780. | Коломієць Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2781. | Коломієць Артем Олександрович (Математика, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2782. | Коломієць Вікторія (Біологія, природознавство, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2783. | Коломієць Єгор Ігорович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2784. | Коломієць Єгор Ігорович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2785. | Коломієць Єгор Ігорович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2786. | Коломієць Єгор Ігорович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2787. | Коломієць Єгор Ігорович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2788. | Коломієць Іванна Сергіївна (Англійська мова, Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2789. | Коломієць Крістіна (Українська мова і література, Уманська ЗОШ №5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2790. | Коломоєць Олександра Володимирівна (Інформаційні технології, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2791. | Коломоєць Олександра Володимирівна (Математика, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2792. | Коломоєць Олександра Володимирівна (Українська мова і література, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2793. | Колосівський Андрій Васильович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2794. | Колосівський Андрій Васильович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2795. | Колосівський Андрій Васильович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2796. | Колосков Даниїл (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2797. | Колосков Даниїл (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2798. | Колосков Даниїл (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2799. | Колосовська Тетяна Дмитрівна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2800. | Колошеіна Еліна (Інформаційні технології, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2801. | Колошеіна Еліна (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2802. | Колпак Ірина Олексіївна (Англійська мова, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2803. | Колпак Ірина Олексіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2804. | Колпак Ірина Олексіївна (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2805. | Колпак Ірина Олексіївна (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2806. | Колпак Ірина Олексіївна (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2807. | Колючка Анна Руслановна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2808. | Колючка Анна Руслановна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2809. | Колючка Анна Руслановна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2810. | Коляденко Каріна Русланівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2811. | Коляденко Каріна Русланівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2812. | Коляденко Каріна Русланівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2813. | Колядюк Анна Вікторівна (Математика, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2814. | Колянковський Тарас Тарасович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2815. | Колянковський Тарас Тарасович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2816. | Колянковський Тарас Тарасович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2817. | Колянковський Тарас Тарасович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2818. | Комарова Анна (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2819. | Комендант Даніїл (Біологія, природознавство, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2820. | Комендант Даніїл (Інформаційні технології, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2821. | Комендант Даніїл (Математика, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2822. | Комендант Даніїл (Українська мова і література, Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2823. | Комісар Ілля Володимирович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2824. | Конарєв Микола Юрійович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2825. | Конда Руслан Ігорович (Біологія, природознавство, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2826. | Конда Руслан Ігорович (Математика, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2827. | Конда Руслан Ігорович (Українська мова і література, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2828. | Кондратьев Александр Денисович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2829. | Кондратьєва Анастасія Олексіївна (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2830. | Кондратюк Євгеній (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2831. | Кондратюк Євгеній (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2832. | Кондратюк Євгеній (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2833. | Кондратюк Євгеній (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2834. | Кондратюк Євгеній (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2835. | Кондратюк Крістіна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2836. | Кондратюк Тетяна (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2837. | Кондрацька Єва Вадимівна (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2838. | Конець Владислав (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2839. | Коновал Ярослав Андрійович (Англійська мова, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2840. | Коновалов Нікіта Сергійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2841. | Коновалова Анастасія Василівна (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2842. | Коновалова Анастасія Василівна (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2843. | Коновченко Дарина Євгенівна (Українська мова і література, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2844. | Кононенко Дар`я Андріївна (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2845. | Кононніков Кирило Олександрович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2846. | Кононніков Кирило Олександрович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2847. | Кононяко Іван (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2848. | Конопльова Софія (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2849. | Копанчук Діана Анатоліївна (Українська мова і література, Погибляцький НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2850. | Копилов Ельдар (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2851. | Копилов Ельдар (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2852. | Копилов Ельдар (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2853. | Копієвська Валерія (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2854. | Копієвська Валерія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2855. | Копієвська Валерія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2856. | Кордончук Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2857. | Корепанов Микола Михайлович (Інформаційні технології, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2858. | Корецька Марина (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2859. | Корецька Марина (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2860. | Корецька Марина (Інформаційні технології, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2861. | Корецька Марина (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2862. | Корецький Михайло Андрійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2863. | Корецький Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2864. | Корецький Михайло Андрійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2865. | Корецький Михайло Андрійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2866. | Корецький Назар Максимович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2867. | Корецький Назар Максимович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2868. | Корецький Назар Максимович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2869. | Корецький Назар Максимович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2870. | Корецький Назар Максимович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2871. | Корж Каріна (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2872. | Коржовська Кіра (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2873. | Коритько Назар (Інформаційні технології, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2874. | Коріняк Артем (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2875. | Корлюк Олександр Сергійович (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2876. | Корницька Гертруда (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2877. | Корнієнко Поліна Олегівна (Інформаційні технології, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2878. | Корнієнко Поліна Олегівна (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2879. | Коробко Максим (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2880. | Коробко Максим (Інформаційні технології, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2881. | Коробко Олександра Степанівна (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2882. | Коровинська Поліна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2883. | Королевський Максим Сергійович (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2884. | Королевський Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2885. | Король Анастасія (Біологія, природознавство, Ліцей "Інтелект") | 2017-12-08 20:29:16 | |
2886. | Король Анастасія (Інформаційні технології, Ліцей "Інтелект") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2887. | Король Анастасія (Українська мова і література, Ліцей "Інтелект") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2888. | Король Артур Вадимович (Англійська мова, Одеська гімназія № 5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2889. | Король Артур Вадимович (Інформаційні технології, Одеська гімназія № 5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2890. | Король Артур Вадимович (Математика, Одеська гімназія № 5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2891. | Король Артур Вадимович (Українська мова і література, Одеська гімназія № 5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2892. | Король Варвара Русланівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2893. | Король Варвара Русланівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2894. | Король Варвара Русланівна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2895. | Король Віталій Тарасович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2896. | Король Віталій Тарасович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2897. | Король Віталій Тарасович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2898. | Король Віталій Тарасович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2899. | Король Віталій Тарасович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2900. | Король Денис Андрійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2901. | Король Денис Андрійович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2902. | Король Денис Андрійович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2903. | Король Денис Андрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2904. | Король Дмитро (Українська мова і література, ЗОШ №2 Покровської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2905. | Король Євгеній (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2906. | Король Максим (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2907. | Король Марія (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2908. | Коротенко Софія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2909. | Короткій Єгор (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2910. | Коротков Богдан Олександрович (Українська мова і література, Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2911. | Коротнян Аліса (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2912. | Коротнян Аліса (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2913. | Коротнян Аліса (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2914. | Коротнян Аліса (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2915. | Коротнян Софія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2916. | Коротнян Софія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2917. | Коротнян Софія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2918. | Корчик Анастасія Павлівна (Інформаційні технології, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2919. | Корчинська Лілія Олегівна (Англійська мова, Буднянський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2920. | Коршак Єлизавета Юріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2921. | Косенко Аліна Володимирівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2922. | Косенко Максим Олександрович (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2923. | Косенко Максим Олександрович (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2924. | Косенко Максим Олександрович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2925. | Косов Микола (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2926. | Косов Микола (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2927. | Косовська Вероніка Русланівна (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2928. | Косовська Вероніка Русланівна (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2929. | Косовська Вероніка Русланівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2930. | Косовська Вероніка Русланівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2931. | Костенко Олександра Вікторівна (Математика, Березанський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2932. | Костенко Поліна Максимівна (Математика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2933. | Костенко Софія Олегівна (Англійська мова, ЗОШ I-II ст №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2934. | Костенко Софія Олегівна (Біологія, природознавство, ЗОШ I-II ст №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2935. | Костенко Софія Олегівна (Інформаційні технології, ЗОШ I-II ст №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2936. | Костенко Софія Олегівна (Математика, ЗОШ I-II ст №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2937. | Костенко Софія Олегівна (Українська мова і література, ЗОШ I-II ст №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2938. | Костишин Владислав Ярославович (Біологія, природознавство, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2939. | Костишин Владислав Ярославович (Інформаційні технології, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2940. | Костишин Владислав Ярославович (Українська мова і література, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2941. | Костів Вікторія Романівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2942. | Костів Вікторія Романівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2943. | Костів Вікторія Романівна (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2944. | Костів Вікторія Романівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2945. | Костів Вікторія Романівна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2946. | Костогриз Дмитро (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2947. | Костомаров Артур Сергійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2948. | Кострикіна Ангеліна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2949. | Кострикіна Ангеліна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2950. | Костюк Артем (Біологія, природознавство, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2951. | Костюк Артем (Інформаційні технології, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2952. | Костюк Артем (Математика, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2953. | Костюк Дарія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2954. | Костюк Костянтин (Біологія, природознавство, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:16 | |
2955. | Костюк Костянтин (Інформаційні технології, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2956. | Костюк Поліна Василівна (Математика, НВК "Гімназія ім.Лесі Українки - школа І ступеня") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2957. | Косюк Іван Олександрович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2958. | Косюк Іван Олександрович (Математика, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2959. | Косюк Яна Костянтинівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2960. | Косяк Софія (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2961. | Косяк Софія (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2962. | Косяк Софія (Інформаційні технології, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2963. | Косяк Софія (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2964. | Косячко Діана Валеріївна (Англійська мова, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2965. | Косячко Діана Валеріївна (Біологія, природознавство, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2966. | Косячко Діана Валеріївна (Інформаційні технології, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2967. | Косячко Діана Валеріївна (Математика, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2968. | Косячко Діана Валеріївна (Українська мова і література, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2969. | Коткова Анастасія (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2970. | Коткова Анастасія (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2971. | Котляр Даниил Леонидович (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2972. | Котляр Дєніс Дмитрович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2973. | Котляр Дєніс Дмитрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2974. | Котляр Дєніс Дмитрович (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2975. | Котляр Дєніс Дмитрович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:11 | |
2976. | Котляр Карина Андріївна (Англійська мова, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2977. | Котляр Карина Андріївна (Біологія, природознавство, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2978. | Котляр Карина Андріївна (Інформаційні технології, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2979. | Котляр Карина Андріївна (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2980. | Котляр Карина Андріївна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2981. | Котляр Михайло Володимирович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2982. | Котов Данііл Євгенійович (Українська мова і література, ХП НВК "Гімназія ОЧАГ") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2983. | Котова Софія Євгенівна (Англійська мова, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2984. | Котова Христина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2985. | Котолуп Сергій Вікторович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2986. | Котюк Богдан Миколайович (Біологія, природознавство, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2987. | Коценко Ростислав (Математика, Павлоградська ЗШ № 17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2988. | Коцупера Дарія Русланівна (Українська мова і література, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
2989. | Кочергін Олександр (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2990. | Кочергін Олександр (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:15 | |
2991. | Кочергін Олександр (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:14 | |
2992. | Кочергін Олександр (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:13 | |
2993. | Кочергін Олександр (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:12 | |
2994. | Кочкова Ярослава (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
2995. | Кочкова Ярослава (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
2996. | Кочкова Ярослава (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2997. | Кочубей Кіріл (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:12 | |
2998. | Кочубей Кіріл (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:14 | |
2999. | Кочубей Кіріл (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3000. | Кочубей Кіріл (Математика, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3001. | Кочубей Кіріл (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3002. | Кошелева Ольга Станіславівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3003. | Кошелєва Тетяна (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3004. | Кошель Катерина Максимівна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3005. | Кошельнікова Ярина Павлівна (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3006. | Кошлатий Святослав Владиславович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3007. | Кошлатий Святослав Владиславович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3008. | Кошлатий Святослав Владиславович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3009. | Кошовець Кирил (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3010. | Кравець Аріадна Олексіївна (Біологія, природознавство, Мелітопольська гімназія № 19) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3011. | Кравець Богдан Володимирович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3012. | Кравець Єлизавета (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3013. | Кравець Єлизавета (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3014. | Кравець Єлизавета (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3015. | Кравець Маргарита Вадимівна (Англійська мова, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3016. | Кравець Маргарита Вадимівна (Біологія, природознавство, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3017. | Кравець Маргарита Вадимівна (Інформаційні технології, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3018. | Кравець Маргарита Вадимівна (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3019. | Кравець Маргарита Вадимівна (Українська мова і література, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3020. | Кравець Наталія Василівна (Українська мова і література, Летківська СЗШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3021. | Кравцова Яна (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3022. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3023. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3024. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3025. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3026. | Кравченко Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3027. | Кравченко Валерія (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3028. | Кравченко Вероніка Віталіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3029. | Кравченко Дар'я Андріївна (Англійська мова, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3030. | Кравченко Дар'я Андріївна (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3031. | Кравченко Дар'я Андріївна (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3032. | кравченко іван сергійович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3033. | кравченко іван сергійович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3034. | Кравченко Лев (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3035. | Кравченко Лев (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3036. | Кравченко Лев (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3037. | Кравченко Лев (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3038. | Кравченко Лев (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3039. | Кравченко Марія (Математика, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3040. | Кравченко Тетяна Валентинівна (Українська мова і література, КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3" ДОР") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3041. | Краєва Анатасія (Математика, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3042. | Крайник Максим Юрійович (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3043. | Крайник Максим Юрійович (Біологія, природознавство, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3044. | Крайник Максим Юрійович (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3045. | Крайник Максим Юрійович (Математика, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3046. | Крайник Максим Юрійович (Українська мова і література, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3047. | Крамський Вячеслав Андрійович (Українська мова і література, HBK №139) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3048. | Крантовська Д. О. (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3049. | Красножон Ярослав Петрович (Англійська мова, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3050. | Красножон Ярослав Петрович (Біологія, природознавство, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3051. | Красножон Ярослав Петрович (Інформаційні технології, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3052. | Красножон Ярослав Петрович (Математика, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3053. | Краснолуцька Анастасія (Українська мова і література, Старобейзимська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3054. | Краснощок Ольга Олександрівна (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3055. | Красовська Владислава Василівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3056. | Красовська Владислава Василівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3057. | Красюк Ігор (Біологія, природознавство, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3058. | Красюк Ігор (Інформаційні технології, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3059. | Крат Софія (Біологія, природознавство, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3060. | Крат Софія (Математика, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3061. | Крат Софія (Українська мова і література, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3062. | Крегель Даніїл Сергійович (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3063. | Крегель Даніїл Сергійович (Інформаційні технології, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3064. | Крегель Даніїл Сергійович (Математика, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3065. | Кренців Віталій Романович (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3066. | Кренців Віталій Романович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3067. | Кренців Віталій Романович (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3068. | Кренців Віталій Романович (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3069. | Кренців Віталій Романович (Українська мова і література, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3070. | Кресак Владислав (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №112) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3071. | Крива Єлизавета Ігорівна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3072. | Кривик Аліна (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3073. | Кривик Аліна (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3074. | Кривицька Соломія (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3075. | Кривицька Соломія (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3076. | Кривонос Володимир (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3077. | Кривонос Володимир (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3078. | Кривцова Катерина (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3079. | Кривцова М. (Англійська мова, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3080. | Кривцова М. (Біологія, природознавство, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3081. | Кривцова М. (Інформаційні технології, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3082. | Кривцова М. (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3083. | Крижановський Степан (Математика, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3084. | Крилова Я.В. (Англійська мова, Маківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3085. | Крицька Марiя Дмитрiвна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3086. | Крицька Марiя Дмитрiвна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3087. | Крицька Марiя Дмитрiвна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3088. | Криштопа Сергій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3089. | Криштопа Сергій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3090. | Крищук Вікторія Олександрівна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3091. | Крищук Вікторія Олександрівна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3092. | Крівчікова Єлизавета Павлівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3093. | Крівчікова Єлизавета Павлівна (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3094. | Крівчікова Єлизавета Павлівна (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3095. | Крівчікова Єлизавета Павлівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3096. | Кротенко Дарія Максимівна (Інформаційні технології, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3097. | Кротенко Дарія Максимівна (Математика, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3098. | Кротенко Дарія Максимівна (Українська мова і література, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3099. | Крохмальна Аріна Володимирівна (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3100. | Крохмальна Аріна Володимирівна (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3101. | Крохмальна Аріна Володимирівна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3102. | Крохмальна Аріна Володимирівна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3103. | Круликівський Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3104. | Круликівський Дмитро Андрійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3105. | Круликівський Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3106. | Крупа Максим Ярославович (Англійська мова, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3107. | Крупа Максим Ярославович (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3108. | Крупа Максим Ярославович (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3109. | Крупка Анастасія Олегівна (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3110. | Крупка Анастасія Олегівна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3111. | Крупка Анастасія Олегівна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3112. | Крупка Анастасія Олегівна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3113. | Крута Юлія Миколаївна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3114. | Крута Юлія Миколаївна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3115. | Крута Юлія Миколаївна (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3116. | Крутько Анна Сергіївна (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3117. | Кудінова Софія Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3118. | Кудревич Вікторія Вадимівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3119. | Кудревич Вікторія Вадимівна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3120. | Кудревич Тамара Андріївна (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3121. | Кудревич Тамара Андріївна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3122. | Кудревич Тамара Андріївна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3123. | Куждіна Уляна Олександрівна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3124. | Куждіна Уляна Олександрівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3125. | Кузик Віталій Олегович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3126. | Кузик Віталій Олегович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3127. | Кузик Віталій Олегович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3128. | Кузічкіна Ольга Олександрівна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3129. | Кузічкіна Ольга Олександрівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3130. | Кузічкіна Ольга Олександрівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 330) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3131. | Кузнецов Артем Ігорович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3132. | Кузнецов Артем Ігорович (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3133. | Кузнецов Артем Ігорович (Інформаційні технології, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3134. | Кузнецов Артем Ігорович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3135. | Кузнецов Богдан (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3136. | Кузнецов Богдан (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3137. | Кузнецова Ирина Сергеевна (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3138. | Кузнецова Ирина Сергеевна (Інформаційні технології, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3139. | Кузнечихіна Діана Миколаїівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3140. | Кузнечихіна Діана Миколаїівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3141. | Кузнечихіна Діана Миколаїівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3142. | Кузнечихіна Діана Миколаїівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3143. | Кузнєцова Дар'я Павлівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3144. | Кузнєцова Дар'я Павлівна (Математика, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3145. | Кузук Володимир (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3146. | Кузук Володимир (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3147. | Кузь Тарас (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3148. | Кузьменко Анна Василівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3149. | Кузьменко Анна Василівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3150. | Кузьменко Максим Юрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3151. | Кузьменко Максим Юрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3152. | Кузьменко Надія Казимирівна (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3153. | Кузьменко Надія Казимирівна (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3154. | Кузьменко Надія Казимирівна (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3155. | Кузьменко Надія Казимирівна (Українська мова і література, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3156. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Англійська мова, Юрківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3157. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Біологія, природознавство, Юрківський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3158. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Інформаційні технології, Юрківський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3159. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Математика, Юрківський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3160. | Кузьменко Ніколь Ігорівна (Українська мова і література, Юрківський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3161. | Кузьменко Олександр Ігорович (Англійська мова, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3162. | Кузьменко Олександр Ігорович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3163. | Кузьменко Олександр Ігорович (Інформаційні технології, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3164. | Кузьменко Олександр Ігорович (Математика, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3165. | Кузьменко Олександр Ігорович (Українська мова і література, Синицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3166. | Кузьменко Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Гнатівський НВК "Мрія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3167. | Кузьміна Анастасія Володимирівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3168. | Кузьміна Анастасія Володимирівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3169. | Кук Дана Олексіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3170. | Кук Дана Олексіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3171. | Кук Дана Олексіївна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3172. | Кукевич Роман Євгенійович (Математика, КЗ "НСЗШ №16") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3173. | Кукевич Роман Євгенійович (Українська мова і література, КЗ "НСЗШ №16") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3174. | Кукицяк Вікторія Віталіївна (Математика, Стрийська ЗШ І-ІІІ ст.№8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3175. | Куксенко Софія (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3176. | Куксенко Софія (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3177. | Кулечко Теодор Маркіянович (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3178. | Кулечко Теодор Маркіянович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3179. | Кулечко Теодор Маркіянович (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3180. | Кулеш Артем Євгенович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3181. | Кулеш Артем Євгенович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3182. | Кулеш Артем Євгенович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3183. | Кулеш Артем Євгенович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3184. | Кулеш Артем Євгенович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3185. | Кулик Андрій Святославович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3186. | Кулик Андрій Святославович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3187. | Кулик Андрій Святославович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3188. | Кулик Андрій Святославович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3189. | Кулик Егор Павлович (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3190. | Кулик Егор Павлович (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3191. | Кулікова Дар'я (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3192. | Кулікова Дар'я (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3193. | Кулініч Микола Володимирович (Математика, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3194. | Куліш Владислав Вікторович (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3195. | Куліш Владислав Вікторович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3196. | Куліш Дмитро Олексійович (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3197. | Кульбачна Вікторія Юріївна (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3198. | Кульбачна Вікторія Юріївна (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3199. | Кульбачна Вікторія Юріївна (Математика, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3200. | Кульбачна Вікторія Юріївна (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3201. | Кульчицька Катерина Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3202. | Кульчицька Катерина Юріївна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3203. | Кульчицька Катерина Юріївна (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3204. | Кульчицька Катерина Юріївна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3205. | Кульчицький Гліб (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3206. | Кульчицький Гліб (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3207. | Кульчицький Гліб (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3208. | Кульчицький Гліб (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3209. | Кульчицький Гліб (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3210. | Кульчицький Данііл Кімович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3211. | Кульчицький Данііл Кімович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3212. | Кульчицький Данііл Кімович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3213. | Кульчицький Данііл Кімович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3214. | Кульчицький Максим Богданович (Математика, Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3215. | Кульчицький Михайло (Англійська мова, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3216. | Кульчицький Михайло (Біологія, природознавство, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3217. | Кульчицький Михайло (Інформаційні технології, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3218. | Кульчицький Михайло (Математика, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3219. | Кульчицький Михайло (Українська мова і література, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3220. | Кунашенко Катерина Іванівна (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3221. | Кунашенко Катерина Іванівна (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3222. | Кунашенко Катерина Іванівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3223. | Кунашенко Катерина Іванівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3224. | Кунашенко Катерина Іванівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3225. | Кунчик Вероніка Андріївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3226. | Кунчик Юрій Андрійович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3227. | Купін Дмитро Арнольдович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3228. | Купрін Матвій Володимирович (Англійська мова, Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3229. | Купрін Матвій Володимирович (Біологія, природознавство, Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3230. | Купрін Матвій Володимирович (Математика, Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3231. | Купрін Матвій Володимирович (Українська мова і література, Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3232. | Купченко Євгеній Сергійович (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3233. | Купченко Євгеній Сергійович (Інформаційні технології, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3234. | Купченко Євгеній Сергійович (Математика, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3235. | Купченко Євгеній Сергійович (Українська мова і література, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3236. | Курамшин Владислав Анатольевич (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3237. | Курамшин Владислав Анатольевич (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3238. | Курамшин Владислав Анатольевич (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3239. | Курашкевич Вікторія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3240. | Курилович Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3241. | Курилович Ілля Андрійович (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3242. | Курилович Ілля Андрійович (Математика, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3243. | Куриляк Павло Павлович (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3244. | Куришко Назар (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3245. | Куришко Назар (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3246. | Курінна Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3247. | Курінна Софія Олександрівна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3248. | Курінна Софія Олександрівна (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3249. | Курінна Софія Олександрівна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3250. | Куртяк Роман Ростиславович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3251. | Куртяк Роман Ростиславович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3252. | Куртяк Роман Ростиславович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3253. | Курука Максим Михайлович (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3254. | Куруч Іван Дмитрович (Англійська мова, Березинська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3255. | Куруч Іван Дмитрович (Біологія, природознавство, Березинська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3256. | Куруч Іван Дмитрович (Інформаційні технології, Березинська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3257. | Куруч Софія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Березинська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3258. | Куруч Софія Дмитрівна (Інформаційні технології, Березинська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3259. | Куруч Софія Дмитрівна (Математика, Березинська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3260. | Куруч Софія Дмитрівна (Українська мова і література, Березинська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3261. | Курченко Альона Анатоліївна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3262. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3263. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3264. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3265. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3266. | Кутаф' єв Нікіта Миколайович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3267. | Кутелія Юрій Олексійович (Англійська мова, КЗ КОР "КОЛІФКС") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3268. | Кутелія Юрій Олексійович (Математика, КЗ КОР "КОЛІФКС") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3269. | Кутелія Юрій Олексійович (Українська мова і література, КЗ КОР "КОЛІФКС") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3270. | Кутненко Олександр Сергійович (Англійська мова, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3271. | Кутненко Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3272. | Кутненко Олександр Сергійович (Українська мова і література, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3273. | Кутуева София (Математика, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3274. | Кухманський Єгор (Математика, Солонянська СЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3275. | Кухманський Єгор (Українська мова і література, Солонянська СЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3276. | Куцак Ярослав Романович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3277. | Куцак Ярослав Романович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3278. | Куцак Ярослав Романович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3279. | Куценко Вильям Витальевич (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3280. | Куциба Данііл Олександрович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3281. | Куций Роман Тарасович (Інформаційні технології, ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3282. | Куций Роман Тарасович (Математика, ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3283. | Куций Роман Тарасович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3284. | Куцин Євгеній Олександрович (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3285. | Куцюк Альона (Англійська мова, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3286. | Куцюк Іван (Англійська мова, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3287. | Кучер Андрій (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3288. | Кучер Андрій (Інформаційні технології, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3289. | Кучер Назар Ярославович (Англійська мова, Бродівська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3290. | Кучеренко Марія Олександрівна (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3291. | Кучеренко Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3292. | Кучеренко Марія Олександрівна (Інформаційні технології, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3293. | Кучеренко Марія Олександрівна (Українська мова і література, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3294. | Кучма Людмила Андріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3295. | Кучма Людмила Андріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3296. | Кучма Мирон (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3297. | Кучурка Давид (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3298. | Кушинська Валерія Олегівна (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3299. | Кушинський Лука Олегович (Біологія, природознавство, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3300. | Кушинський Лука Олегович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3301. | Кушинський Лука Олегович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3302. | Кушинський Лука Олегович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3303. | Кушнір Христина (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3304. | Кушнірук Артур Євгенович (Математика, Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3305. | Кушнірук Ксенія Вікторівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3306. | Кушнірук Ксенія Вікторівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3307. | Кушнірук Ксенія Вікторівна (Математика, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3308. | Кушнірчук Ліна Василівна (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3309. | Лаб'як Орест (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3310. | Лаб'як Орест (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3311. | Лаба Данило Богданович (Українська мова і література, СЗШ № 29 м.Львова) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3312. | Лаба Назар Романович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3313. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Біологія, природознавство, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3314. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Інформаційні технології, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3315. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Математика, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3316. | Лаврентьєв Микола Миколайович (Українська мова і література, Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3317. | Лавренюк Микола Вікторович (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3318. | Лавренюк Олександр Сергійович (Українська мова і література, Київська інженерна гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3319. | Лаврін Софія Володимирівна (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3320. | Лаврін Софія Володимирівна (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3321. | Лаврін Софія Володимирівна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3322. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3323. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3324. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3325. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3326. | Лаврова Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3327. | Лавровська Ольга Андріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3328. | Лавровська Ольга Андріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3329. | Лавровська Ольга Андріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3330. | Лавровська Ольга Андріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3331. | Лавровська Ольга Андріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3332. | Лагно Єгор Сергійоваич (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3333. | Лагода Ніколь (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3334. | Лагун Катерина Дмитрівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3335. | Лагутін Віталій (Біологія, природознавство, ЗОШ №68) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3336. | Лагутін Віталій (Інформаційні технології, ЗОШ №68) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3337. | Лазарук Ірина (Інформаційні технології, НВК "Любисток") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3338. | Лазнева Поліна (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3339. | Лазнева Поліна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3340. | Лазоренко Максим (Англійська мова, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:12 | |
3341. | Лазоренко Максим (Біологія, природознавство, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:15 | |
3342. | Лазоренко Максим (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:13 | |
3343. | Лазоренко Максим (Українська мова і література, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:12 | |
3344. | лалаян гор (Інформаційні технології, СЗШ №35) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3345. | Ламзіна Вікторія Ростиславівна (Інформаційні технології, Білицька зош №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3346. | Лановенко Анастасія (Біологія, природознавство, Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3347. | Лановенко Анастасія (Українська мова і література, Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3348. | лановой тимур сергеевич (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3349. | лановой тимур сергеевич (Українська мова і література, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3350. | Лапташинська Катерина (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3351. | Лаптєв Владислав Сергійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3352. | Лаптєв Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3353. | Лаптєв Владислав Сергійович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3354. | Лаптєв Владислав Сергійович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3355. | Лаптєв Владислав Сергійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3356. | Лапшин Кирило Романович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3357. | Лапшин Кирило Романович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3358. | Ларченко Анастасiя (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3359. | Ласкава (Інформаційні технології, Маріупольська СШ №4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3360. | Ласкава (Математика, Маріупольська СШ №4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3361. | Латишева Віра (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3362. | Лаур Катерина Миколаївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3363. | Лахно Дар'я (Англійська мова, Знам'янська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3364. | Лахно Дар'я (Інформаційні технології, Знам'янська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3365. | Лахно Дар'я (Українська мова і література, Знам'янська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3366. | Лебединський Данило Олексійович (Математика, HBK №139) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3367. | Лев Ткачук (Англійська мова, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3368. | Лев Ткачук (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3369. | Лев Ткачук (Математика, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3370. | Лев Ткачук (Українська мова і література, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3371. | Левада Максим Русланович (Англійська мова, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3372. | Левада Максим Русланович (Інформаційні технології, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3373. | Левада Максим Русланович (Математика, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3374. | Левада Руслан Русланович (Біологія, природознавство, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3375. | Левада Руслан Русланович (Інформаційні технології, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3376. | Левандовський Iван (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3377. | Левицький Назарій Васильович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3378. | Левін Денис Дмитрович (Англійська мова, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3379. | Левін Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3380. | Левін Денис Дмитрович (Математика, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3381. | Левін Денис Дмитрович (Українська мова і література, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3382. | Левін Ігор (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3383. | Левіна Валерія Дмитрівна (Англійська мова, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3384. | Левіна Валерія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3385. | Левіна Валерія Дмитрівна (Інформаційні технології, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3386. | Левіна Валерія Дмитрівна (Математика, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3387. | Левіна Валерія Дмитрівна (Українська мова і література, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3388. | Левків Ярина (Англійська мова, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3389. | Левків Ярина (Біологія, природознавство, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3390. | Левкова Лiна Олександрiвна (Англійська мова, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3391. | Левкова Лiна Олександрiвна (Інформаційні технології, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3392. | Левченко Анна Русланівна (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3393. | Левченко Анна Русланівна (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3394. | Левченко Анна Русланівна (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3395. | Левченко Владислав Романович (Біологія, природознавство, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3396. | Левченко Владислав Романович (Математика, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3397. | Левченко Владислав Романович (Українська мова і література, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3398. | Левченко Мілана Романівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3399. | Левченко Мілана Романівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3400. | Левченко Мілана Романівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3401. | Левченко Мілана Романівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3402. | Левчук Аліна (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3403. | Левчук Аліна (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3404. | Левчук Юрій Вікторович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3405. | Легун Марія Євгенівна (Інформаційні технології, Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3406. | Легун Марія Євгенівна (Математика, Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3407. | Легуша Валерия Григорьевна (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3408. | Лежаніна Анастасія Олексіївна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3409. | Лелет Вероніка Максимівна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3410. | Лелет Вероніка Максимівна (Інформаційні технології, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3411. | Лелет Вероніка Максимівна (Математика, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3412. | Лелет Вероніка Максимівна (Українська мова і література, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3413. | Лелик Марта Миронівна (Математика, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3414. | Леліс Владислав (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3415. | Леліс Владислав (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3416. | Леліс Владислав (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3417. | Леміш Тимур Олександрович (Біологія, природознавство, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3418. | Леміш Тимур Олександрович (Математика, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3419. | Леміш Тимур Олександрович (Українська мова і література, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3420. | Лемішко Софія (Інформаційні технології, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3421. | Лемішко Софія (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3422. | Леоненко Іван (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3423. | Леоненко Іван (Математика, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3424. | Леонтьєв Радіон Олександрович (Математика, Будянський ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3425. | Лепа Маргарита Олександрівна (Математика, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3426. | Лесів Олексій Павлович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3427. | Лесів Олексій Павлович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3428. | Лесів Олексій Павлович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3429. | Лесів Олексій Павлович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3430. | Лесів Олексій Павлович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3431. | Леус Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3432. | Леус Софія Олександрівна (Українська мова і література, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3433. | Лецик Анастасія Олегівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3434. | Лецик Анастасія Олегівна (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3435. | Лецик Анастасія Олегівна (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3436. | Лецик Анастасія Олегівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3437. | Лецик Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3438. | Лещенко Степан Володимерович (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3439. | Лещенко Степан Володимерович (Математика, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3440. | Лещишин Владислав Юрійович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3441. | Лещишин Владислав Юрійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3442. | Лещишин Владислав Юрійович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3443. | Лещишин Владислав Юрійович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3444. | Лещишин Владислав Юрійович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3445. | Лещук Роман (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3446. | Лещук Роман (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3447. | Лещук Роман (Інформаційні технології, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3448. | Лещук Роман (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3449. | Лещук Роман (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3450. | Лє Вієт Лінь Хань (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3451. | Лє Вієт Лінь Хань (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3452. | Лє Вієт Лінь Хань (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3453. | Лє Вієт Лінь Хань (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3454. | Лиган Мілана Романівна (Математика, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3455. | Лизенко Максим (Англійська мова, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:12 | |
3456. | Ликов Олександр Ввсильович (Англійська мова, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3457. | Ликов Олександр Ввсильович (Біологія, природознавство, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3458. | Ликов Олександр Ввсильович (Інформаційні технології, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3459. | Ликов Олександр Ввсильович (Математика, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3460. | Ликов Олександр Ввсильович (Українська мова і література, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3461. | Лиманський Микита (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3462. | Лиманський Микита (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3463. | Лимар Аделіна Віталіївна (Математика, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3464. | Лимар Аделіна Віталіївна (Українська мова і література, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3465. | Лионг Туан Ханг (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3466. | Лионг Туан Ханг (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3467. | Лионг Туан Хоа (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3468. | Лионг Туан Хоа (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3469. | Липецький Владислав Олексійович (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3470. | Липова Аліна Юріївна (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3471. | Липова Аліна Юріївна (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3472. | Липова Аліна Юріївна (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3473. | Лисенко Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3474. | Лисенко Степан Андрійович (Англійська мова, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3475. | Лисенко Степан Андрійович (Біологія, природознавство, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3476. | Лисенко Степан Андрійович (Інформаційні технології, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3477. | Лисенко Степан Андрійович (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3478. | Лисенко Степан Андрійович (Українська мова і література, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3479. | Лисиця Уляна (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3480. | Лисковець Софія Володимирівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3481. | Лисогор Денис Віталійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3482. | Лисогор Денис Віталійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3483. | Лисоконь Михаіл Ігорович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3484. | Лисоконь Михаіл Ігорович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3485. | Лисоконь Михаіл Ігорович (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3486. | Литвин Ліза (Англійська мова, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3487. | Литвин Ліза (Біологія, природознавство, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3488. | Литвин Ліза (Інформаційні технології, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3489. | Литвин Ліза (Математика, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3490. | Литвин Ліза (Українська мова і література, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3491. | Литвиненко Анна (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3492. | Литвиненко Олександр Русланович (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3493. | Литвинов Юрій Олексійович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3494. | Литвинова Еліна (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3495. | Литвинова Еліна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3496. | Литвинович Роман (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3497. | Литвинюк Кароліна Ігорівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3498. | Литвинюк Катерина Ігорівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3499. | Литовченко Аліса (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3500. | Литовченко Аліса (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3501. | Литовченко Аліса (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3502. | Литовченко Анастасія (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3503. | Литовченко Анастасія (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3504. | Литовченко Анастасія (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3505. | Литовченко Олег (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3506. | Литовченко Олег (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3507. | Лихошерст Аліна Едуардівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3508. | Лишенко Максим Антонович (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3509. | Ліва Анна Анатоліївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3510. | Ліва Анна Анатоліївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3511. | Ліва Анна Анатоліївна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3512. | Ліва Анна Анатоліївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3513. | Ліва Олександра Сергіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3514. | Ліва Олександра Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3515. | Ліва Олександра Сергіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3516. | Ліва Олександра Сергіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3517. | Лівий Євген Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3518. | Лівий Євген Сергійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3519. | Лівий Євген Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3520. | Лівий Євген Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3521. | Лівий Євген Сергійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3522. | Лізунов Ілля Артурович (Англійська мова, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3523. | Лізунов Ілля Артурович (Інформаційні технології, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3524. | Лізунов Ілля Артурович (Українська мова і література, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3525. | Лілік Корнелій Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3526. | Ліннік Олександр Романович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3527. | Ліончук Олександр Юрійович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3528. | Ліончук Олександр Юрійович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3529. | Ліончук Олександр Юрійович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3530. | Ліпатов Феодосій Дмитрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3531. | Ліпатов Феодосій Дмитрович (Математика, Одеська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3532. | Ліпатов Феодосій Дмитрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3533. | Ліпич Євгенія (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3534. | Ліпкіна Маріанна (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3535. | Ліскунова Анастасія Олегівна (Інформаційні технології, САТШ № 203) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3536. | Ліскунова Анастасія Олегівна (Українська мова і література, САТШ № 203) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3537. | Лісничий Олександр (Біологія, природознавство, НВК "Любисток") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3538. | ЛісоваКатеринаВалеріївна (Українська мова і література, Журжинецький НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3539. | Лісовенко Сергій Віталійович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3540. | Лісовенко Сергій Віталійович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3541. | Лісовенко Сергій Віталійович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3542. | Лісовський Владислав в (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3543. | Лісовський Владислав в (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3544. | Лісовський Владислав в (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3545. | Лісовський Владислав в (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3546. | Лісовський Владислав в (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3547. | Літвінова Олександра (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3548. | Літвінова Олександра (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3549. | Літвінова Олександра (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3550. | Літвінова Олександра (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3551. | Літвінова Олександра (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3552. | Літвінова Олександра (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3553. | Літвінцова Тетяна Сергіївна (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3554. | Літвінцова Тетяна Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3555. | Літус Ева Володимирівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3556. | Літус Ева Володимирівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3557. | Літус Ева Володимирівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3558. | Літус Ева Володимирівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3559. | Літус Ева Володимирівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3560. | Літучий Олександр (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3561. | Ліходєєва Есфір (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3562. | Ліщенко Іллона Русланівна (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3563. | Лобанов Олександр (Українська мова і література, КЗ КОР "КОЛІФКС") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3564. | Лобас Анастасия Андреевна (Англійська мова, Великобабчанський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3565. | Лобас Анастасия Андреевна (Біологія, природознавство, Великобабчанський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3566. | Лобас Анастасия Андреевна (Інформаційні технології, Великобабчанський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3567. | Лобас Анастасия Андреевна (Математика, Великобабчанський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3568. | Лобас Анастасия Андреевна (Українська мова і література, Великобабчанський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3569. | Лобач Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:16 | |
3570. | Лобач Денис Дмитрович (Інформаційні технології, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3571. | Лобач Денис Дмитрович (Математика, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3572. | Лобач Денис Дмитрович (Українська мова і література, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3573. | Лобода Соломія Миколаївна (Англійська мова, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3574. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3575. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3576. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3577. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Математика, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3578. | Лобуренко Дар'я Сергіївна (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3579. | Ловчук Віталій (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3580. | Логвиненко Даніїл (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3581. | Логвінов Нікіта (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3582. | Логвінов Нікіта (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3583. | Логвінов Нікіта (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3584. | Логвінов Нікіта (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3585. | Логін Костянтин Юрійович (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3586. | Логін Костянтин Юрійович (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3587. | Логін Костянтин Юрійович (Інформаційні технології, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3588. | Логін Костянтин Юрійович (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3589. | Логін Костянтин Юрійович (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3590. | Логутова Дар'я (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3591. | Логутова Дар'я (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3592. | Логутова Марія Олегівна (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3593. | Логутова Марія Олегівна (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3594. | Лоєнко Денис Вікторович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3595. | Лоєнко Денис Вікторович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3596. | Лоєнко Денис Вікторович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3597. | Лоєнко Денис Вікторович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3598. | Лозенко Поліна Дмитрівна (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3599. | Лозинський Володимир Олексійович (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3600. | Лозинський Іван Іванович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3601. | Лозинський Іван Іванович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3602. | Лозинський Іван Іванович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3603. | Лозинський Іван Іванович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3604. | Локоть Олександр Богданович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3605. | Локоть Олександр Богданович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3606. | Локоть Олександр Богданович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3607. | Локоть Олександр Богданович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3608. | Локтєв Максим Сергійович (Математика, Криворізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3609. | Ломіковський Юрій (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3610. | Ломоносов Андрій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3611. | Ломоносов Андрій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3612. | Ломоносов Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3613. | Ломоносов Андрій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3614. | Лопушинський Сергій (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3615. | Лопушинський Сергій (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3616. | Лопушинський Сергій (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3617. | Лопушинський Сергій (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3618. | Лосенок Олена Андріївна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3619. | Лосенок Олена Андріївна (Математика, Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3620. | Лось Олексій Юрійович (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3621. | Лохаївський Максим (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3622. | Лохаївський Максим (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3623. | Лохаївський Максим (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3624. | Лохаївський Максим (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3625. | Лошак Мирослава (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3626. | Лубашева Анастасія (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3627. | Лубяний Дмитро (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3628. | Луганський Владислав (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3629. | Луганський Владислав (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3630. | Луганський Владислав (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3631. | Луганський Владислав (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3632. | Луговська Таісія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3633. | Луговська Таісія (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3634. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3635. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3636. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Математика, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3637. | Лук'янчук Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3638. | Лукавий Дмитро Вадимович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3639. | Лукаш Дмитро (Математика, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3640. | Лунгул (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3641. | Луньова Юлія (Інформаційні технології, КЗ "Покровський педагогічний коледж") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3642. | Лупина Назарій Григорович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3643. | Лупина Назарій Григорович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3644. | Лупійова Єлизавета Андріївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3645. | Лупійова Єлизавета Андріївна (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3646. | Лупійова Єлизавета Андріївна (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3647. | Лупійова Єлизавета Андріївна (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3648. | Лутаєнко Дар'я Євгеніївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3649. | Лутанюк Михайло Ілліч (Інформаційні технології, Сторожинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3650. | Луценко Ірина (Математика, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3651. | Луценко Ірина (Українська мова і література, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3652. | Луценко Кристина Артемівна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3653. | Луценко Кристина Артемівна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3654. | Луценко Кристина Артемівна (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3655. | Луценко Кристина Артемівна (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3656. | Луценко Кристина Артемівна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3657. | Луців Михайло Миронович (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3658. | Луців Михайло Миронович (Інформаційні технології, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3659. | Лучинчький Марко Андрійович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3660. | Любар Андрій Володимирович (Інформаційні технології, Красноріченська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3661. | Любежанін Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3662. | Любежанін Олександр Сергійович (Інформаційні технології, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3663. | Любежанін Олександр Сергійович (Математика, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3664. | Любежанін Олександр Сергійович (Українська мова і література, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3665. | Любота Мілана Миколаївна (Англійська мова, Сумська ЗОШ № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3666. | Любота Мілана Миколаївна (Українська мова і література, Сумська ЗОШ № 23) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3667. | Люткевич Олена Сергіївна (Українська мова і література, Шабський навчально-виховний комплекс) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3668. | Ляліна Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3669. | Ляскіна Єсєниія Іванівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3670. | Ляхов Матвій Антонович (Українська мова і література, HBK №139) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3671. | Ляшук Аліна Олегівна (Біологія, природознавство, Залузька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3672. | Ляшук Аліна Олегівна (Інформаційні технології, Залузька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3673. | Ляшук Аліна Олегівна (Українська мова і література, Залузька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3674. | Мавдрик Любомир (Українська мова і література, СЗШ № 20) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3675. | Магденко Анастасія Костянтинівна (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3676. | Мазур Єгор (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3677. | Мазур Єгор (Математика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3678. | Мазур Єгор (Українська мова і література, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3679. | Мазур Марк Віталійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №43) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3680. | Мазур Марк Віталійович (Математика, Одеська ЗОШ №43) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3681. | Майстер Данило (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3682. | Майстер Дарія Юріївна (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3683. | Майстренко Софія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3684. | Майстренко Софія (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3685. | Майстренко Софія (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3686. | Майстренко Софія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3687. | Майстренко Софія (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3688. | Майфат Андрій Валентинович (Біологія, природознавство, КЗ "НСЗШ №16") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3689. | Майфат Андрій Валентинович (Інформаційні технології, КЗ "НСЗШ №16") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3690. | Макар Анна Андріївна (Математика, Антонівська ЗОШ І ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3691. | Макаренко Артем (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3692. | Макаренко Артем (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3693. | Макаренко Артем (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3694. | Макаренко Дарина Романівна (Українська мова і література, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3695. | Макаров Владислав Костянтинович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3696. | Макаров Владислав Костянтинович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3697. | Макаров Владислав Костянтинович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3698. | Макаров Владислав Костянтинович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3699. | Макаров Владислав Костянтинович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 222 Святошинського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3700. | Макаров Сергій Ігорович (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3701. | Макаров Сергій Ігорович (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3702. | Макаров Сергій Ігорович (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3703. | Макаров Сергій Ігорович (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3704. | Макарова Ірина Володимирівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3705. | Макарова Ірина Володимирівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3706. | Макарова Ірина Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3707. | Макарова Ірина Володимирівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3708. | Макарук Антон Миколайович (Українська мова і література, Погибляцький НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3709. | Макаруха Тарас (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3710. | Макарюк Дар'я (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3711. | Макарюк Дар'я (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3712. | Макарюк Дар'я (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3713. | Макарюк Дар'я (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3714. | Макеев Даниил Евгеньевичь (Математика, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3715. | Маковей Дмитро Романович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3716. | Маковей Дмитро Романович (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3717. | Маковей Дмитро Романович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3718. | Маковей Дмитро Романович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3719. | Маковей Дмитро Романович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3720. | Макотер Ірина Вікторівна (Біологія, природознавство, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3721. | Макотер Ірина Вікторівна (Математика, Гаврилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3722. | Макошенець Богдан Русланович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3723. | Макошенець Богдан Русланович (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3724. | Максименко Ілля Володимирович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3725. | Максименко Крістіна Олександрівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3726. | Максименко Крістіна Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3727. | Максименко Крістіна Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3728. | Максименко Крістіна Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3729. | Максимів Вадим Васильович (Інформаційні технології, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3730. | Максимів Вадим Васильович (Українська мова і література, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3731. | Максимов Віталій (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3732. | Максимчук Анастасія Романівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3733. | Максимчук Анастасія Романівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3734. | Максимчук Анастасія Романівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3735. | Максимчук Анастасія Романівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3736. | Максимчук Анастасія Романівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3737. | Максимчук Ольга Олександрівна (Інформаційні технології, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3738. | Максимюк Назар Володимирович (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3739. | Максюта Юлія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3740. | Макушенко Вікторія Василівна (Математика, Дворічанська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3741. | Мала Олександра Дмитрівна (Англійська мова, Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3742. | Мала Олександра Дмитрівна (Інформаційні технології, Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3743. | Маланій Владислав Віталійович (Математика, Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3744. | Малий Анастасій Павлович (Інформаційні технології, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3745. | Малий Анастасій Павлович (Математика, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3746. | Малик Єва Олександрівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3747. | Малик Єва Олександрівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3748. | Маліборський Давід (Англійська мова, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3749. | Маліборський Давід (Біологія, природознавство, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3750. | Маліборський Давід (Інформаційні технології, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3751. | Маліборський Давід (Українська мова і література, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3752. | Малієнко Поліна Олександрівна (Англійська мова, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3753. | Малієнко Поліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3754. | Малієнко Поліна Олександрівна (Інформаційні технології, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3755. | Малієнко Поліна Олександрівна (Математика, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3756. | Малієнко Поліна Олександрівна (Українська мова і література, Андріївська СРШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3757. | Малін Ярослав Олександрович (Англійська мова, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3758. | Малін Ярослав Олександрович (Інформаційні технології, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3759. | Малін Ярослав Олександрович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3760. | Малін Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3761. | Малкович Надія Василівна (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3762. | Малолітко Захар (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3763. | Малолітко Захар (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3764. | мальована дарина ігорівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3765. | мальована дарина ігорівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3766. | мальована дарина ігорівна (Математика, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3767. | Мальцев Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3768. | Мальцев Іван (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3769. | Мальцев Іван (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3770. | Мальцев Іван (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3771. | Малюкова Марія Олегівна (Інформаційні технології, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3772. | Малюкова Марія Олегівна (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3773. | Малюкова Марія Олегівна (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3774. | Малюс Олександр (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3775. | Мамедов Айхан (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3776. | Мамедов Айхан (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3777. | Мамедов Айхан (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3778. | Мамедов Айхан (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3779. | Мамедов Алішан (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3780. | Мамішова Лейла Шаіг кизи (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3781. | Мамонтова Анастасія Михайлівна (Біологія, природознавство, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3782. | Мамонтова Анастасія Михайлівна (Математика, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3783. | Мамошина Єва Юріївна (Біологія, природознавство, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3784. | Мамчур Олександр Вадимович (Інформаційні технології, Кам'янець-Подільська спец.школа-інт."Славутинка") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3785. | Мамчур Олександр Вадимович (Українська мова і література, Кам'янець-Подільська спец.школа-інт."Славутинка") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3786. | Мамчур Роман (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3787. | Мамчур Роман (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3788. | Манжола Сергій Олександрович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3789. | Манжола Сергій Олександрович (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3790. | Манжола Сергій Олександрович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3791. | Манжола Сергій Олександрович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3792. | Манченко Дмитро Андрійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3793. | Манченко Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3794. | Манченко Дмитро Андрійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3795. | Манченко Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3796. | Манько Софія Родіонівна (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3797. | Манько Софія Родіонівна (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3798. | Мараховська Владислава Ігорівна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3799. | Мараховська Владислава Ігорівна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3800. | Мараховська Владислава Ігорівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3801. | Мардаревич Святослав Григорович (Інформаційні технології, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3802. | Маренко Катерина Євгеніївна (Інформаційні технології, Ліплявський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3803. | Маринець Олександр Васильович (Біологія, природознавство, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3804. | Маринець Олександр Васильович (Інформаційні технології, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3805. | Марич Ілля (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3806. | Марк Сергій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3807. | Марк Сергій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3808. | Марк Сергій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3809. | Марк Уліковський (Математика, Одеська ЗОШ №118) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3810. | Марко Головач (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3811. | Марков Данило Дмитрович (Англійська мова, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3812. | Марков Ілля В'ячеславович (Біологія, природознавство, КЗ "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради") | 2017-12-08 20:29:15 | |
3813. | Марков Ілля В'ячеславович (Інформаційні технології, КЗ "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3814. | Марков Ілля В'ячеславович (Математика, КЗ "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3815. | Марков Ілля В'ячеславович (Українська мова і література, КЗ "Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3816. | Марков Олександр (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3817. | Марковський Микола Олександрович (Інформаційні технології, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3818. | Мартиненко Назар Віталійович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3819. | Мартинець Антон Сергійович (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3820. | Мартинець Антон Сергійович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3821. | Мартинець Антон Сергійович (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3822. | Мартинець Антон Сергійович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3823. | Мартинець Антон Сергійович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3824. | Мартинова Кристина Віталіївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3825. | Мартинова Кристина Віталіївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3826. | Мартинова Кристина Віталіївна (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3827. | Мартинчук Максим Олегович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3828. | Мартинчук Максим Олегович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3829. | Мартинчук Максим Олегович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3830. | Мартинюк Ілля Євгенович (Англійська мова, Школа-дитячий садок) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3831. | Мартинюк Ілля Євгенович (Біологія, природознавство, Школа-дитячий садок) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3832. | Мартинюк Ілля Євгенович (Інформаційні технології, Школа-дитячий садок) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3833. | Мартинюк Ілля Євгенович (Математика, Школа-дитячий садок) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3834. | Мартинюк Ілля Євгенович (Українська мова і література, Школа-дитячий садок) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3835. | Мартиняк Артем (Англійська мова, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3836. | Мартиняк Артем (Біологія, природознавство, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3837. | Мартиняк Артем (Інформаційні технології, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3838. | Мартиняк Артем (Математика, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3839. | Мартиняк Артем (Українська мова і література, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3840. | Мартиняк Марина (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3841. | Мартиняк Марина (Біологія, природознавство, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3842. | Мартиняк Марина (Інформаційні технології, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3843. | Мартиняк Марина (Математика, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3844. | Мартиняк Марина (Українська мова і література, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3845. | Мартяк Іванна Олегівна (Англійська мова, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3846. | Мартяк Іванна Олегівна (Біологія, природознавство, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3847. | Мартяк Іванна Олегівна (Інформаційні технології, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3848. | Мартяк Іванна Олегівна (Математика, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3849. | Мартяк Іванна Олегівна (Українська мова і література, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3850. | Марценюк Віталіна Віталіївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3851. | Марценюк Віталіна Віталіївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3852. | Марценюк Віталіна Віталіївна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3853. | Марценюк Віталіна Віталіївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3854. | Марценюк Максим Олександрович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3855. | Марценюк Максим Олександрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3856. | Марценюк Максим Олександрович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3857. | Марценюк Максим Олександрович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3858. | Марценюк Максим Олександрович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3859. | Марченко Валерія Володимирівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3860. | Марченко Валерія Володимирівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3861. | Марченко Валерія Володимирівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3862. | Марченко Валерія Володимирівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3863. | Марченко Давид Юрійович (Інформаційні технології, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3864. | Марченко Давид Юрійович (Математика, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3865. | Марченко Давид Юрійович (Українська мова і література, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3866. | Марченко Данило Дмитрович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3867. | Марченко Данило Дмитрович (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:13 | |
3868. | Марченко Данило Дмитрович (Українська мова і література, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3869. | Марченко Кароліна (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3870. | Марченко Марк Олександрович (Англійська мова, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3871. | Марченко Марк Олександрович (Біологія, природознавство, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3872. | Марченко Марк Олександрович (Інформаційні технології, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3873. | Марченко Марк Олександрович (Математика, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3874. | Марченко Марк Олександрович (Українська мова і література, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3875. | Марченко Надія Сергіївна (Українська мова і література, КЗ "Бурчацька СШ І-ІІІ ст. "Джерело"") | 2017-12-08 20:29:11 | |
3876. | Марченко Олександр (Англійська мова, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3877. | Марченко Олександр (Біологія, природознавство, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3878. | Марченко Олександр (Інформаційні технології, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3879. | Марченко Олександр (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3880. | Марченко Олександр (Українська мова і література, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3881. | Марченко Поліна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3882. | Марченко Поліна (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3883. | Марчук Андрій Сергійович (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3884. | Марчук Андрій Сергійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3885. | Маслiй Давид Олексiйович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3886. | Маслак Данило (Англійська мова, Великодимерський СЗО НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3887. | Маслак Данило (Біологія, природознавство, Великодимерський СЗО НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3888. | Маслак Данило (Математика, Великодимерський СЗО НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3889. | Масленніков Максим (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3890. | Масленніков Максим (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3891. | Масленніков Максим (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3892. | Маслов Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3893. | Маслов Іван Олександрович (Математика, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3894. | Масон Вадим Петрович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3895. | Матвєєва Поліна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3896. | Матвєєва Поліна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3897. | Матвєєва Поліна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3898. | Матвєєва Поліна (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3899. | Матвєєва Поліна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3900. | Матвієнко Вероніка (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3901. | Матвієнко Софія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3902. | Матвієнко Софія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3903. | Матвієнко Ярослав Дмитрович (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3904. | Матрос Анастасія Сергіївна (Математика, Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3905. | Матрос Кіра (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 56) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3906. | Матюк Ангеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3907. | Матюк Ангеліна Олександрівна (Українська мова і література, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3908. | Махно Даніл Дмитрович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3909. | Махновець Анастасія (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3910. | Махновець Анастасія (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3911. | Махновець Анастасія (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3912. | Мацелик Уляна Миколаївна (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3913. | Маякін Павло Євгенійович (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3914. | Маякін Павло Євгенійович (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3915. | Маякін Павло Євгенійович (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3916. | Медведь Олександр Васильович (Математика, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3917. | Медвідь Денис (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3918. | Медвідь Денис (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3919. | Медвідь Денис (Інформаційні технології, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3920. | Медергасова Діана (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3921. | Медергасова Діана (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3922. | Медергасова Діана (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3923. | Медергасова Діана (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3924. | Медергасова Діана (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3925. | Мелихов Кирилл Александрович (Англійська мова, Криворізька СШ №71) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3926. | Мель Кірілл Олексійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3927. | Мель Кірілл Олексійович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3928. | Мель Кірілл Олексійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3929. | Мель Кірілл Олексійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3930. | Мельник Аліна Петрівна (Математика, Гришівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3931. | Мельник Ангеліна Андріївна (Англійська мова, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3932. | Мельник Ангеліна Андріївна (Українська мова і література, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3933. | Мельник Андрій (Англійська мова, Надвірнянський коледж НТУ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3934. | Мельник Анна (Англійська мова, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3935. | Мельник Анна (Інформаційні технології, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | 2017-12-08 20:29:14 | |
3936. | Мельник Анна (Українська мова і література, Чпзош І-ІІІ ст. "Перлина") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3937. | Мельник Вікторія (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3938. | Мельник Вікторія (Інформаційні технології, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3939. | Мельник Дар'я Русланівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3940. | Мельник Дар'я Русланівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3941. | Мельник Дар'я Русланівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3942. | Мельник Дар'я Русланівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3943. | Мельник Дар'я Русланівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3944. | Мельник Дем'ян Ігорович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3945. | Мельник Дем'ян Ігорович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3946. | Мельник Дем'ян Ігорович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3947. | Мельник Катерина Олександрівна (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3948. | Мельник Олександр (Англійська мова, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3949. | Мельник Олександр (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3950. | Мельник Роксоляна Богданівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3951. | Мельниківський Андрій Андрійович (Інформаційні технології, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3952. | Мельников Нікіта Артемович (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3953. | Мельницька Iрина Сергiiвна (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3954. | Мельниченко Нікіта Віталійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3955. | Мельничок Михайло Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3956. | Мельничук Аркадій (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3957. | Мельничук Аркадій (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3958. | Мельничук Аркадій (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3959. | Мельничук Аркадій (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3960. | Мельничук Аркадій (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3961. | Мельничук Вероніка Віталіївна (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3962. | Мельніков Микита (Англійська мова, Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3963. | Мельніченко Вікторія (Українська мова і література, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3964. | Мендела Катерина (Інформаційні технології, Павлопільська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3965. | Меніннік Артем Олександрович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3966. | Менько Олександра Володимирівна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3967. | Менько Олександра Володимирівна (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3968. | Мерінов Олександр Павлович (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3969. | Мерцалов Максим (Інформаційні технології, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3970. | Мерцалов Максим (Математика, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3971. | Микитюк Нікіта Дмитрович (Біологія, природознавство, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3972. | Миклашевська Валерія Сергіївна (Інформаційні технології, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3973. | Миргород Всеволод (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3974. | Миргород Всеволод (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:16 | |
3975. | Миргород Всеволод (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3976. | Миргород Всеволод (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3977. | Миргород Всеволод (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3978. | Мироненко Ганна Костянтинівна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3979. | Миронов Дмитро Іванович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
3980. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Англійська мова, Золотобалківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3981. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Біологія, природознавство, Золотобалківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3982. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Інформаційні технології, Золотобалківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3983. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Математика, Золотобалківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3984. | Мирошниченко Софія Геннадіївна (Українська мова і література, Золотобалківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3985. | Мирошниченко Юлія Станіславівна (Математика, Шарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3986. | Мирошниченко Юлія Станіславівна (Українська мова і література, Шарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківської районної ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3987. | Митенко Іван Іванович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3988. | Митенко Іван Іванович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3989. | Митенко Максим Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3990. | Митенко Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3991. | Митенко Максим Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3992. | Митенко Максим Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
3993. | Митенко Максим Сергійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3994. | Митрофанов Олексій Олександрович (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3995. | Митрофанов Олексій Олександрович (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
3996. | Митрофанов Олексій Олександрович (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
3997. | Митрофанов Олексій Олександрович (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
3998. | Митрофанова Аліса Максимівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
3999. | Митрофанова Аліса Максимівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4000. | Митрофанова Аліса Максимівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4001. | Михайленко Дар'я (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4002. | Михайленко Дар'я (Українська мова і література, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4003. | Михайленко Максим Олексійович (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4004. | Михайленко Максим Олексійович (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4005. | Михайленко Максим Олексійович (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4006. | Михайленко Максим Олексійович (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4007. | Михайленко Максим Олексійович (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4008. | Михайличенко Єлизавета Віталіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4009. | Михайлов Владислав (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4010. | Михайлов Владислав (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4011. | Михайлов Владислав (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4012. | Михайлов Владислав (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4013. | Михайлов Владислав (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4014. | Михайлов Владислав (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4015. | Михайлов Владислав (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4016. | Михайлов Михайло Олександрович (Інформаційні технології, Одеська гімназія № 5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4017. | Михайлова ЮліяАндріївна (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4018. | Михайлова ЮліяАндріївна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4019. | Михайлова ЮліяАндріївна (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4020. | Михайлова ЮліяАндріївна (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4021. | Михайлович Єва (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4022. | Михайловська Аня (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4023. | Михайловська Аня (Математика, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4024. | Михайляк Анастасія (Англійська мова, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4025. | Михайляк Анастасія (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4026. | Михайляк Анастасія (Математика, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4027. | Михайляк Анастасія (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4028. | Михальська Кіра (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4029. | Михальська Кіра (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4030. | Михальська Кіра (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4031. | Михальчук Тетяна Володимирівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4032. | Михальчук Тетяна Володимирівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4033. | Миценко Кіра Олексіївна (Англійська мова, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4034. | Миценко Кіра Олексіївна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4035. | Миценко Кіра Олексіївна (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4036. | Миценко Кіра Олексіївна (Математика, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4037. | Миценко Кіра Олексіївна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4038. | Мичка Марія-Роксоляна Михайлівна (Англійська мова, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4039. | Мичка Марко Михайлович (Англійська мова, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4040. | Мичка Марко Михайлович (Біологія, природознавство, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4041. | Мичка Марко Михайлович (Українська мова і література, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4042. | Мишалова Ангеліна Василівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4043. | Мищак Христина (Англійська мова, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4044. | Мізерна Поліна Романівна (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4045. | Мізерна Поліна Романівна (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4046. | Мізерна Софія Романівна (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4047. | Мізерна Софія Романівна (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4048. | Мізецький Стас Олександрович (Інформаційні технології, Гнатівський НВК "Мрія") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4049. | Мізунський Максим (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4050. | Мізунський Максим (Українська мова і література, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4051. | Мікаєлян Яна Еріківна (Біологія, природознавство, філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4052. | Мікаєлян Яна Еріківна (Інформаційні технології, філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4053. | Мікаєлян Яна Еріківна (Математика, філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4054. | Мікаєлян Яна Еріківна (Українська мова і література, філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4055. | Мінаков Дмитро Іванович (Математика, Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4056. | Мінаков Олексій Іванович (Англійська мова, Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4057. | Мінаков Олексій Іванович (Математика, Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4058. | Мінченков Володимир (Англійська мова, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4059. | Мінченков Володимир (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4060. | Мінченков Володимир (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4061. | Мінченков Володимир (Математика, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4062. | Мінченков Володимир (Українська мова і література, Благовіщенський НВК№2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4063. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4064. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4065. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4066. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Математика, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4067. | Міняйло Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4068. | Міропольська Міра (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4069. | Міропольська Міра (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4070. | Міропольська Міра (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4071. | Міропольська Міра (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4072. | Мірошнік Богдан Андрійович (Англійська мова, СЗШ №35) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4073. | Мірошнік Богдан Андрійович (Інформаційні технології, СЗШ №35) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4074. | Мірошніков Артем (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4075. | Мірошніков Артем (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4076. | Мірошніченко Анастасія Віталіївна (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4077. | Мірошніченко Анастасія Віталіївна (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4078. | Мірошніченко Анастасія Віталіївна (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4079. | Мірошніченко Анастасія Віталіївна (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4080. | Місяцева Поліна Григорівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4081. | Мітін Олексій Вікторович (Англійська мова, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4082. | Мітін Олексій Вікторович (Біологія, природознавство, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4083. | Мітін Олексій Вікторович (Інформаційні технології, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4084. | Мітін Олексій Вікторович (Українська мова і література, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4085. | Міткевич Дарина (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4086. | Міфтахов Ярослав Сергійович (Математика, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4087. | Міхеєва Марина (Інформаційні технології, Великодимерський СЗО НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4088. | Мішура Варвара Миколаївна (Математика, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4089. | Міщенко Артем Олександрович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4090. | Міщенко Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4091. | Міщенко Артем Олександрович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4092. | Міщенко Артем Олександрович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4093. | Міщенко Єгор (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4094. | Міщенко Єгор (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4095. | Міщенко Єгор (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4096. | Міщенко Єгор (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4097. | Міщенко Єгор (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4098. | Міщенко Сніжана (Англійська мова, Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4099. | Міщенко Сніжана (Біологія, природознавство, Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4100. | Міщенко Сніжана (Інформаційні технології, Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4101. | Міщенко Сніжана (Українська мова і література, Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4102. | Міщеня Елісей (Біологія, природознавство, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4103. | Міщеня Елісей (Українська мова і література, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4104. | Міщук Ксенія Олександрівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4105. | Мланарський Ілля (Біологія, природознавство, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4106. | Мланарський Ілля (Математика, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4107. | Мниця Ірина Володимирівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4108. | Мниця Ірина Володимирівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4109. | Мниця Ірина Володимирівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4110. | Мовчан Аліна Олександрівна (Англійська мова, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4111. | Мовчан Аліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4112. | Мовчан Аліна Олександрівна (Математика, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4113. | Мовчан Аліна Олександрівна (Українська мова і література, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4114. | Мовчан Назар Олександрович (Інформаційні технології, Золотобалківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4115. | Мовчко Максим Віталійович (Англійська мова, ЗОШ-садок І ст. с. Білоскірка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4116. | Модвал Нікіта (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4117. | Можар Іван Олександрович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4118. | Мозгова Ангеліна Максимівна (Англійська мова, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4119. | Мозгова Ангеліна Максимівна (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4120. | Мозгова Ангеліна Максимівна (Інформаційні технології, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4121. | Мозгова Ангеліна Максимівна (Математика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4122. | Мойса Софія Вадимівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4123. | Мойса Софія Вадимівна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4124. | Мойсейченко Микита Сергійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4125. | Мойсейченко Микита Сергійович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4126. | Мойсейченко Микита Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4127. | Мокляк Юлія Максимівна (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4128. | Мокляк Юлія Максимівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4129. | Мокляк Юлія Максимівна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4130. | Мокляк Юлія Максимівна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4131. | Мокляк Юлія Максимівна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4132. | Мокроусов Андрій Олегович (Англійська мова, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4133. | Мокроусов Андрій Олегович (Біологія, природознавство, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4134. | Мокроусов Андрій Олегович (Інформаційні технології, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4135. | Мокроусов Андрій Олегович (Українська мова і література, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4136. | Мокроусова Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Терпіннівська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4137. | Мокружицька Єва (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4138. | Мокружицька Єва (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4139. | Момот Єлизавета Сергіївна (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4140. | Момот Єлизавета Сергіївна (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4141. | Монатік Юліана Олександрівна (Біологія, природознавство, ЛСЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4142. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4143. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4144. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4145. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Математика, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4146. | Моралес Муньос Даніель Робертович (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4147. | Моргун Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4148. | Мороз Анна Олегівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4149. | Мороз Анна Олегівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4150. | Мороз Анна Олегівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4151. | Мороз Анна Олегівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4152. | Мороз Віктор Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4153. | Мороз Віктор Сергійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4154. | Мороз Віктор Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4155. | Мороз Віктор Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4156. | Мороз Віктор Сергійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4157. | Мороз Дар'я (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4158. | Мороз Дар'я (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4159. | Мороз Дар'я (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4160. | Мороз Дар'я (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4161. | Мороз Ігор Олегович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4162. | Мороз Любов Іванівна (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4163. | Мороз Михайло Михайлович (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4164. | Мороз Михайло Михайлович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4165. | Мороз Михайло Михайлович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4166. | Морозенко Ірина Олександрівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4167. | Морозенко Ірина Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4168. | Морозенко Ірина Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4169. | Морозенко Ірина Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4170. | Морозов Павло (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4171. | Морозов Павло (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4172. | Морозова Вікторія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4173. | Морозова Вікторія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4174. | Морозова Вікторія (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4175. | Морозова Вікторія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4176. | Морозова Вікторія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4177. | Морозова Світлана Андріївна (Англійська мова, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4178. | Морозова Світлана Андріївна (Математика, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4179. | Москаленко Ліна Олександрівна (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4180. | Москаленко Ліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4181. | Москаленко Ліна Олександрівна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4182. | Москаленко Ліна Олександрівна (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4183. | Москаленко Лія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4184. | Москаленко Максим Олегович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4185. | Москаленко Нікіта Віталійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4186. | Москаленко Нікіта Віталійович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4187. | Москаленко Нікіта Віталійович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4188. | Москаленко Нікіта Віталійович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4189. | Москалюк Ірина (Англійська мова, Кіцманський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4190. | Москалюк Ірина (Інформаційні технології, Кіцманський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4191. | Московчук Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4192. | Мостова Вікторія Вікторовна (Біологія, природознавство, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4193. | Мостовенко Марія Андріївна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4194. | Мостовенко Марія Андріївна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4195. | Мостовий Мартин Романович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4196. | Мостовий Мартин Романович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4197. | Мосьпан Назар Андрійович (Англійська мова, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4198. | Мосьпан Назар Андрійович (Біологія, природознавство, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4199. | Мосьпан Назар Андрійович (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4200. | Моторна Євгенія Андріївна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4201. | Моторна Євгенія Андріївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4202. | Моторна Євгенія Андріївна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4203. | Моторна Євгенія Андріївна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4204. | Моторний Семен Андрійович (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4205. | Моторний Семен Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4206. | Моторний Семен Андрійович (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4207. | Моторний Семен Андрійович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4208. | Моторний Семен Андрійович (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4209. | Мотричко Аліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4210. | Мотричко Аліна Сергіївна (Математика, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4211. | Мотуз Азарій - Іван Романович (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4212. | Мотуз Азарій - Іван Романович (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4213. | Мотуз Маріам-Анна Романівна (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4214. | Мохоїд Ангеліна (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4215. | Моцяк Тетяна Петрівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4216. | Моцяк Тетяна Петрівна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4217. | Мочалов Юрій Вадимович (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4218. | Мошик Марія Сергіївна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4219. | Мошик Марія Сергіївна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4220. | Мудра Ольга (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4221. | Мудрий Віктор Олександрович (Англійська мова, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4222. | Мудрий Віктор Олександрович (Біологія, природознавство, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4223. | Мудрий Віктор Олександрович (Інформаційні технології, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4224. | Мудрий Віктор Олександрович (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4225. | Мудрий Віктор Олександрович (Українська мова і література, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4226. | Мудрий Михайло Олександрович (Англійська мова, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4227. | Мудрий Михайло Олександрович (Біологія, природознавство, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4228. | Мудрий Михайло Олександрович (Інформаційні технології, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4229. | Мудрий Михайло Олександрович (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4230. | Мудрий Михайло Олександрович (Українська мова і література, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4231. | Мудрий Ярослав Валерійович (Біологія, природознавство, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4232. | Мудрий Ярослав Валерійович (Інформаційні технології, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4233. | Мудрий Ярослав Валерійович (Математика, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4234. | Мудрий Ярослав Валерійович (Українська мова і література, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4235. | Мудрий Ярослав Олександрович (Англійська мова, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4236. | Мудрий Ярослав Олександрович (Біологія, природознавство, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4237. | Мудрий Ярослав Олександрович (Інформаційні технології, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4238. | Мудрий Ярослав Олександрович (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4239. | Мудрий Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4240. | Мудріцька Сніжана (Українська мова і література, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4241. | Музичук Вероніка Сергіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4242. | Музичук Вероніка Сергіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4243. | Муравська Олександра Олегівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4244. | Муравська Олександра Олегівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4245. | Муравська Олександра Олегівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4246. | Муравська Олександра Олегівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4247. | Мурзіна Анастасія Михайлівна (Українська мова і література, Степненська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4248. | Муринюк Марія Андріївна (Математика, КЗО СЗШ №114) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4249. | Мурлян Андрій Валерійович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4250. | Мурлян Андрій Валерійович (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4251. | Мусаева Гульнара Раминовна (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4252. | Мусатов Микита Геннадійович (Українська мова і література, КЗ "НСЗШ №16") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4253. | Мусатова Поліна (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4254. | Мусатова Поліна (Біологія, природознавство, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4255. | Мусатова Поліна (Математика, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4256. | Мусієнко Михайло Олександрович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4257. | Набродова Анастасія Вячеславівна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4258. | Нагірна Юлія Миколаївна (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4259. | Нагірний Роман Володимирович (Математика, Жвирківська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4260. | Нагорна Наталія (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4261. | Нагорний Антон (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4262. | Нагурний Андрій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4263. | Нагурний Андрій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4264. | Нагурний Андрій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4265. | Нагурний Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4266. | Нагурний Андрій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4267. | Надеїна Аліса Віталіївна (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4268. | Надеїна Аліса Віталіївна (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4269. | Надеїна Аліса Віталіївна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4270. | Надеїна Аліса Віталіївна (Математика, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4271. | Надеїна Аліса Віталіївна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4272. | Надєжко Вікторія (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4273. | Надєжко Вікторія (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4274. | Надєжко Вікторія (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4275. | Надєжко Вікторія (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4276. | Назар Лукавий (Англійська мова, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4277. | Назар Лукавий (Математика, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4278. | Назар Лукавий (Українська мова і література, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4279. | Назаренко Артем Константинович (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4280. | Назаренко Артем Константинович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4281. | Назаренко Артем Константинович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4282. | Назаренко Владислав (Англійська мова, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4283. | Назаренко Владислав (Інформаційні технології, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4284. | Назаренко Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4285. | Назаренко Іван Олександрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4286. | Назаренко Іван Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4287. | Назаренко Іван Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4288. | Назаренко Олександр (Англійська мова, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4289. | Назаренко Олександр (Біологія, природознавство, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4290. | Назаренко Олександр (Інформаційні технології, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4291. | Назаренко Олександр (Математика, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4292. | Назаренко Олександр (Українська мова і література, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4293. | Назаренко Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4294. | Назаренко Ян (Англійська мова, ЗНВК №111) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4295. | Назаренко Ян (Інформаційні технології, ЗНВК №111) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4296. | Назаренко Ян (Українська мова і література, ЗНВК №111) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4297. | Назарук Анастасія Олександрівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4298. | Назарук Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4299. | Назарук Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4300. | Назарук Анастасія Олександрівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4301. | Назарук Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4302. | Назарчук Вікторія (Українська мова і література, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4303. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Англійська мова, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4304. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Біологія, природознавство, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4305. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Інформаційні технології, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4306. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Математика, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4307. | Назарчук Євгенія Сергіївна (Українська мова і література, Житомирська ЗОШ№10) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4308. | Найда Максим Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4309. | Найда Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4310. | Найда Максим Олександрович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4311. | Найда Максим Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4312. | Найда Максим Олександрович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4313. | Накарякова Мирослава Олексіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4314. | Наконечна Ангеліна Михайлівна (Біологія, природознавство, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4315. | Наконечна Ангеліна Михайлівна (Математика, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4316. | Наконечна Ангеліна Михайлівна (Українська мова і література, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4317. | Наконечний Іван (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4318. | Наконечний Іван (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4319. | Наконечний Іван (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4320. | Наконечний Іван (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4321. | Наконечний Іван (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4322. | Наконечний Олександр Юрійович (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4323. | Наконечний Олександр Юрійович (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4324. | Наконечний Олександр Юрійович (Інформаційні технології, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4325. | Наконечний Олександр Юрійович (Математика, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4326. | Наконечний Олександр Юрійович (Українська мова і література, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4327. | Наконечний Роман Михайлович (Біологія, природознавство, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4328. | Наконечний Роман Михайлович (Українська мова і література, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4329. | Нальотов Євген (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4330. | Нальотов Євген (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4331. | Нальотов Євген (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4332. | Нальотов Євген (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4333. | Насирова Маргарита (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4334. | Насирова Маргарита (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4335. | Науменко Софія (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4336. | Науменко Софія (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4337. | Науменко Софія (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4338. | Наумюк Аліна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4339. | Наумюк Аліна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4340. | Нацюк Денис (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:16 | |
4341. | Нацюк Денис (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4342. | Нацюк Денис (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4343. | Нацюк Денис (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4344. | Нгуєн Ань Туан (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4345. | Небесская Полина Ігорівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4346. | Небесская Полина Ігорівна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4347. | Невиданчук Владислав Сергійович (Англійська мова, Новокалинівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4348. | Невмержицька Марія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4349. | Невмержицька Марія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4350. | Негрецький Володимир (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4351. | Недашківська (Англійська мова, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4352. | Недашківська (Біологія, природознавство, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4353. | Недашківська (Інформаційні технології, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4354. | Недашківська (Математика, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4355. | Недашківська (Українська мова і література, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4356. | Недашківська Вікторія (Біологія, природознавство, Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4357. | Недельчев Олексій Олександрович (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4358. | Недощак Данііл Дмитрович (Інформаційні технології, ДНЗ "Михайлівське ВПУ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4359. | Неживий Давід Олександрович (Англійська мова, Будянський ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4360. | Неживий Давід Олександрович (Інформаційні технології, Будянський ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4361. | Неїленко Софія Романівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4362. | Некрасова Поліна (Математика, Знам'янська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4363. | Немченко Єгор Володимирович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4364. | Непом'ящий Олександр (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4365. | Несіна Тетяна Сергіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4366. | Несіна Тетяна Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4367. | Несіна Тетяна Сергіївна (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4368. | Несіна Тетяна Сергіївна (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4369. | Несіна Тетяна Сергіївна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4370. | Несмашная Елизавета (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4371. | Нетреба Ейліна (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4372. | Неумитий Богдан Володимирович (Інформаційні технології, Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4373. | Нехай Михайло (Англійська мова, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4374. | Нехай Михайло (Біологія, природознавство, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4375. | Нехай Михайло (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4376. | Нечаєв Дмитро (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4377. | Нечитайло Богдан (Англійська мова, Євгенівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4378. | Нечитайло Роман Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ №12) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4379. | Нєдєлька Аліна Михайлівна (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4380. | Никифорець Христина Георгіївна (Українська мова і література, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4381. | Николаев Андрей Васильевич (Математика, Одеський економічний ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4382. | Николенко Аліна Миколаївна (Англійська мова, ЗСШІ Хортицької національної академії) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4383. | Николенко Аліна Миколаївна (Біологія, природознавство, ЗСШІ Хортицької національної академії) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4384. | Ниник Захар (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4385. | Ниш Поліна (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4386. | Нікітін Роман Юрійович (Англійська мова, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4387. | Нікітін Роман Юрійович (Біологія, природознавство, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4388. | Нікітін Роман Юрійович (Інформаційні технології, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4389. | Нікітін Роман Юрійович (Математика, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4390. | Нікітін Роман Юрійович (Українська мова і література, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4391. | Нікітіна Влада Олександрівна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4392. | Нікітіна Влада Олександрівна (Українська мова і література, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4393. | Нікітіна Катерина Юріївна (Біологія, природознавство, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4394. | Нікітіна Катерина Юріївна (Інформаційні технології, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4395. | Нікітіна Катерина Юріївна (Математика, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4396. | Нікітіна Катерина Юріївна (Українська мова і література, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4397. | Нікітко Тамара (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4398. | Нікітко Тамара (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4399. | Нікіфорова Поліна Романівна (Математика, Школа № 2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4400. | Нікіша Андрій Олександрович (Інформаційні технології, СЗШ № 42) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4401. | Нікіша Андрій Олександрович (Математика, СЗШ № 42) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4402. | Ніколаєва Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4403. | Ніколаєва Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4404. | Ніколаєва Анастасія Олександрівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4405. | Ніколаєва Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4406. | Ніколенко Олександра (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4407. | Ніколенко Олександра (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4408. | Ніколютіна Єлизавета (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4409. | Ніколютіна Єлизавета (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4410. | Ніколютіна Єлизавета (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4411. | Ніконішина Ольга Русланівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4412. | Нікулін Даніл (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4413. | Нікулін Даніл (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4414. | Нікулін Даніл (Інформаційні технології, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4415. | Нікулін Даніл (Математика, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4416. | Нікулін Даніл (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4417. | Нікуліна Марія (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4418. | Ніценко Заріна Олександрівна (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4419. | Ніценко Заріна Олександрівна (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4420. | Ніценко Заріна Олександрівна (Математика, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4421. | Ніценко Заріна Олександрівна (Українська мова і література, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4422. | Нічіпоров Микола Віталійович (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4423. | Новак Богдан Петрович (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4424. | Новак Катерина Валеріївна (Англійська мова, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4425. | Новак Катерина Валеріївна (Біологія, природознавство, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4426. | Новак Катерина Валеріївна (Українська мова і література, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4427. | Новак-Кривчук Юліанна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4428. | Новаківська Анастасія Андріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4429. | Новаківська Анастасія Андріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4430. | Новаківська Анастасія Андріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4431. | Новаківська Анастасія Андріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4432. | Новаківська Анастасія Андріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4433. | Новаківська Карина Романівна (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4434. | Новаківська Карина Романівна (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4435. | Новаковська Ванесса Олександрівна (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4436. | Новачук Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4437. | Новиков Давид Александрович (Математика, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4438. | Новіков Микита Євгенович (Математика, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4439. | Новіков Микита Євгенович (Українська мова і література, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4440. | Новіков Олександр Миколайович (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4441. | Новіков Олександр Миколайович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4442. | Новіков Олександр Миколайович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4443. | Новіков Олександр Миколайович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4444. | Новікова Софія Сергіївна (Англійська мова, НВК Олександрійський колегіум-спеціалізована школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4445. | Новікова Софія Сергіївна (Математика, НВК Олександрійський колегіум-спеціалізована школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4446. | Новосад Софія (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4447. | Новосад Софія (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4448. | Новосад Софія (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4449. | Новосельська Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4450. | Ноженко Олексій Володимирович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4451. | Ноженко Олексій Володимирович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4452. | Ноженко Олексій Володимирович (Математика, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4453. | Ноженко Олексій Володимирович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4454. | Номоконова Софія Павлівна (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4455. | Номоконова Софія Павлівна (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4456. | Номоконова Софія Павлівна (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4457. | Номоконова Софія Павлівна (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4458. | Номоконова Софія Павлівна (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4459. | Нор Аріна Олександрівна (Математика, Гребінківська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4460. | Носик Егор (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4461. | Носик Егор (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4462. | Носик Поліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Маловодянська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4463. | Носова Юлія Борисівна (Англійська мова, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4464. | Носова Юлія Борисівна (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4465. | Носович Олексій (Математика, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4466. | Ночовний Констянтин Вадимович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4467. | Ночовний Констянтин Вадимович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4468. | Ночовська Анастасія Максимівна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4469. | Нощенко Аріна (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4470. | Нощенко Аріна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4471. | Нощенко Аріна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4472. | Нощенко Аріна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4473. | Нурісламов Тимур Ігорович (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4474. | Ньи Хионг Чук (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4475. | Ньи Хионг Чук (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4476. | Ньи Хионг Чук (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4477. | Нямещук Алла Іванівна (Англійська мова, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4478. | Нямещук Алла Іванівна (Інформаційні технології, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4479. | Нямещук Алла Іванівна (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4480. | Об'єщенко Злата (Інформаційні технології, Бердянська багатопрофільна гімназія №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4481. | Обифост Віктор Романович (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4482. | Оверко Анастасія Степанівна (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4483. | Оверко Анастасія Степанівна (Біологія, природознавство, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4484. | Оверко Анастасія Степанівна (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4485. | Оверко Анастасія Степанівна (Математика, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4486. | Оврамич Дмитро Сергійович (Англійська мова, Золотоношківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4487. | Оврамич Дмитро Сергійович (Українська мова і література, Золотоношківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4488. | Овсянникова Єлизавета (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4489. | Овчаренко Антон Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4490. | Овчаренко Артем Андрійович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4491. | Овчаренко Артем Андрійович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4492. | Овчарік Аліса Сергіївна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4493. | Овчарік Аліса Сергіївна (Математика, Криворізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4494. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4495. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4496. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Інформаційні технології, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4497. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4498. | Овчиннікова Аміна Геннадіївна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4499. | Оголенко Владислава Сергіївна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4500. | Оголенко Владислава Сергіївна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4501. | Оголенко Владислава Сергіївна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4502. | Оголенко Владислава Сергіївна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4503. | Огородник Меланія (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4504. | Одінцов Олександр (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4505. | Одінцов Олександр (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4506. | Одінцов Олександр (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4507. | Ожиховська Анна Ігорівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4508. | Ожиховська Анна Ігорівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4509. | Ожиховська Анна Ігорівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4510. | Ожиховська Анна Ігорівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4511. | Ожиховська Анна Ігорівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4512. | Озанян Даниїл (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4513. | Окунєвська Асія Ігорівна (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4514. | Окунь Вікторія Романівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4515. | Окунь Вікторія Романівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4516. | Окунь Вікторія Романівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4517. | Окунь Вікторія Романівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4518. | Окунь Вікторія Романівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4519. | Оласюк Софія Олександрівна (Англійська мова, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4520. | Оласюк Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4521. | Олег Матущенко (Біологія, природознавство, Степненська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4522. | Олейніков Тимур (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4523. | Олексієнко Валентина Андріївна (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4524. | Олексієнко Валентина Андріївна (Українська мова і література, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4525. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4526. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4527. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4528. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4529. | Олексіїва Маргарита Олексіївна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4530. | Олексійко Христина (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4531. | Олексійко Христина (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4532. | Олексійко Христина (Інформаційні технології, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4533. | Олексійко Христина (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4534. | Олексійко Христина (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4535. | Олексюк Богдан Андрійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4536. | Олексюк Христина Юріївна (Математика, Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4537. | Олефір Христина Олександрівна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4538. | Олефір Христина Олександрівна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4539. | Олефір Христина Олександрівна (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4540. | Олефір Христина Олександрівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4541. | Олефір Христина Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4542. | Олех Макар (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4543. | Олех Макар (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4544. | Олех Макар (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4545. | Олєйнік Ігнат Дмитрович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4546. | Олійник Ангеліна Олегівна (Англійська мова, Кам'янець-Подільська спец.школа-інт."Славутинка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4547. | Олійник Ангеліна Олегівна (Математика, Кам'янець-Подільська спец.школа-інт."Славутинка") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4548. | Олійник Гордій Григорійович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4549. | Олійник Гордій Григорійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4550. | Олійник Денис (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №59) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4551. | Олійник Захар Мар'янович (Біологія, природознавство, Бродівська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4552. | Олійник Захар Мар'янович (Математика, Бродівська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4553. | Олійник Захар Мар'янович (Українська мова і література, Бродівська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4554. | Олійник Микита Олегович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4555. | Олійник Микита Олегович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4556. | Олійник Микита Олегович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4557. | Олійник Микита Олегович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4558. | Олійник Микита Олегович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4559. | Олійник Олександр Антонович (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4560. | Олійник Олександр Антонович (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4561. | Олійник Олександр Антонович (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4562. | Олійник Софія (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4563. | Олійник Софія (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4564. | Олійник Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4565. | Олійник Софія Олександрівна (Математика, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4566. | Олійник Софія Олександрівна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4567. | олімпіс ua (Інформаційні технології, Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4568. | Олінчук Наталія Іванівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4569. | Олінчук Наталія Іванівна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4570. | Ольнєв Данііл (Математика, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4571. | Омельченко Євген (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4572. | Омельченко Максим (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4573. | Омельченко Максим (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4574. | Омельченко Максим (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4575. | Омельченко Максим (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4576. | Омельченко Максим (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4577. | Омельчук Владислав Тарасович (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4578. | Омельчук Владислав Тарасович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4579. | Омельчук Владислав Тарасович (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4580. | Омельчук Владислав Тарасович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4581. | Омельчук Владислав Тарасович (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4582. | Омельчук Дарина Миколаївна (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4583. | Омельчук Дарина Миколаївна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4584. | Омельчук Дарина Миколаївна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4585. | Омельчук Дарина Миколаївна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4586. | Омельчук Ілля (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4587. | Омельчук Ілля (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4588. | Омельчук Ілля (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4589. | Омельчук Ілля (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4590. | Омельчук Ілля (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4591. | Омельчук Юрій Андрійович (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4592. | Омельчук Юрій Андрійович (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4593. | Омелян Ірина (Математика, Коврайський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4594. | Онисько Сергій Васильович (Англійська мова, Уторопське НВО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4595. | Онисько Сергій Васильович (Біологія, природознавство, Уторопське НВО) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4596. | Онищенко Марія (Біологія, природознавство, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4597. | Онищенко Марія (Математика, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4598. | Онісімчук Наталія Василівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 180) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4599. | Онісімчук Наталія Василівна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 180) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4600. | Онісімчук Наталія Василівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 180) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4601. | Онуфрійчук М (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4602. | Опалько Олександр Андрійович (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4603. | Опанасенко Тарас (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4604. | Опанасюк Анна (Біологія, природознавство, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4605. | Опанасюк Анна (Інформаційні технології, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4606. | Опанасюк Анна (Математика, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4607. | Опанасюк Анна (Українська мова і література, Пісківська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4608. | Опицько Валерія Євгенівна (Інформаційні технології, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4609. | Опицько Валерія Євгенівна (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4610. | Опицько Валерія Євгенівна (Українська мова і література, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4611. | Орендарчук Ольга Олегівна (Англійська мова, МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4612. | Орендарчук Ольга Олегівна (Біологія, природознавство, МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4613. | Орендарчук Ольга Олегівна (Інформаційні технології, МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4614. | Орендарчук Ольга Олегівна (Українська мова і література, МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4615. | Ориняк Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4616. | Орищак Денис (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4617. | Орищак Денис (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4618. | Орищак Денис (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4619. | Орищак Денис (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4620. | Орлова Анастасiя Русланiвна (Англійська мова, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4621. | Орлова Анастасiя Русланiвна (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4622. | Оруджов Асад (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4623. | Оруджов Асад (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4624. | Осадчий Михайло Андрійович (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4625. | Осадчий Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:16 | |
4626. | Осадчий Михайло Андрійович (Математика, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4627. | Осадчий Михайло Андрійович (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4628. | Осипян Анна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4629. | Осипян Анна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4630. | Осіпов Ілля Андрійович (Англійська мова, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4631. | Осіпов Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4632. | Осіпов Ілля Андрійович (Інформаційні технології, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4633. | Осіпов Ілля Андрійович (Математика, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4634. | Осіпов Ілля Андрійович (Українська мова і література, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4635. | Оскаленко Поліна (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4636. | Оскаленко Поліна (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4637. | Осокіна Аріна Ігорівна (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4638. | Осокіна Аріна Ігорівна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4639. | Останіна Софія Дмитріевна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4640. | Остап'юк Софія Миколаївна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4641. | Остапенко Катерина (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4642. | Остапенко Катерина (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4643. | Остапенко Катерина (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4644. | Остапенко Мар'яна В'ячеславивна (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4645. | Остапенко Поліна Віталіївна (Англійська мова, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4646. | Остапенко Поліна Віталіївна (Біологія, природознавство, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4647. | Остапішин Даніїл Юрійович (Біологія, природознавство, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4648. | Остапішин Даніїл Юрійович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4649. | Остапішин Даніїл Юрійович (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4650. | Осташ Мікеле (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4651. | Осташ Мікеле (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4652. | Осташук Андрій Васильович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4653. | Осташук Андрій Васильович (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4654. | Осташук Андрій Васильович (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4655. | Остріков Ілля Олександрович (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4656. | Остроух Павло Володимирович (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4657. | Остроух Павло Володимирович (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4658. | Остроух Павло Володимирович (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4659. | Остроух Павло Володимирович (Математика, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4660. | Остроух Павло Володимирович (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4661. | Острянська Анжеліка (Англійська мова, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4662. | Охріменко Руслан (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4663. | Охріменко Руслан (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4664. | Охріменко Руслан (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4665. | П`ятниця Юлія (Інформаційні технології, КЗО СЗШ №114) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4666. | П'ятковський Олександр Іванович (Біологія, природознавство, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4667. | П'ятковський Олександр Іванович (Українська мова і література, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4668. | Павел Софія Тодорівна (Математика, Буденецька ЗОШ I - II ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4669. | Павел Софія Тодорівна (Українська мова і література, Буденецька ЗОШ I - II ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4670. | Павел'єва Ніколь (Біологія, природознавство, НВК "Школа Іст.-гімназія ім. А. Шептицького м. Стрия") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4671. | Павленко Анатолій Анатолійович (Інформаційні технології, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4672. | Павленко Анатолій Анатолійович (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4673. | Павленко Олександр Андрійович (Математика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4674. | Павленко Олена Віталіївна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4675. | Павлик Даніїл (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4676. | Павлик Даніїл (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4677. | Павлишин Олег Васильович (Англійська мова, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4678. | Павлишин Олег Васильович (Біологія, природознавство, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:16 | |
4679. | Павлишин Олег Васильович (Інформаційні технології, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4680. | Павлишин Олег Васильович (Математика, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4681. | Павлишин Олег Васильович (Українська мова і література, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4682. | Павлище Яна Русланівна (Англійська мова, Вигодський НРЦ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4683. | Павлій Кіра (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4684. | Павлов Артем (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4685. | Павлов Артем (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4686. | Павлова Софія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4687. | Павловська Анна Олександрівна (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4688. | Пажина Лілія Олександрівна (Українська мова і література, Есхарівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4689. | Пакіж Діана Романівна (Англійська мова, Дорогівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4690. | Пакіж Діана Романівна (Біологія, природознавство, Дорогівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4691. | Пакіж Діана Романівна (Інформаційні технології, Дорогівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4692. | Палесюк Артем Андрійович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4693. | Паливода Дмитро Сергійович (Біологія, природознавство, Розумівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4694. | Паливода Дмитро Сергійович (Інформаційні технології, Розумівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4695. | Палій Владислав Андрійович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4696. | Палка Володимир Андрійович (Математика, Міжнародний ліцей МАУП) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4697. | Панамарчук Ангеліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4698. | Панасевич Катерина (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4699. | Панасевич Катерина (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4700. | Панасевич Катерина (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4701. | Панасенко Олександр (Математика, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4702. | Панаскова Ангеліна Павлівна (Англійська мова, Енергодарський БЛ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4703. | панасюк владислав (Інформаційні технології, престиж) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4704. | панасюк владислав (Математика, престиж) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4705. | Панасюк Дарія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4706. | Панасюк Дарія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4707. | Панасюк Захар (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4708. | Панасюк Захар (Інформаційні технології, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4709. | Панасюк Захар (Математика, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4710. | Панасюк Захар (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4711. | Панахида Роман Володимирович (Українська мова і література, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4712. | Панашенко Кирило Ігорович (Математика, Одеська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4713. | Паневник Дмитро Іванович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4714. | Панилик Олена Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4715. | Панкратова Людмила Олексіївна (Інформаційні технології, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4716. | Панов Данііл Олександрович (Математика, Навчально-виховний комплекс селища Нове) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4717. | Пантюшенко Дар'я Антонівна (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4718. | Панченко Анастасія (Українська мова і література, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4719. | Панченко Владислав Олександрович (Інформаційні технології, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4720. | Панченко Владислав Олександрович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4721. | Панченко Данило Андрійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4722. | Панченко Софія Андріївна (Математика, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4723. | Панченко Софія Андріївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4724. | Панченко Ярослав (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4725. | Панченко Ярослав (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4726. | Панченко Ярослав (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4727. | Панченко Ярослав (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4728. | Панчук Маргарита (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4729. | Панько Ян Ігорович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4730. | Папирін Максим Денисович (Англійська мова, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4731. | Парамоненко Даніїл Олександрович (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4732. | Парамоненко Даніїл Олександрович (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4733. | Парамоненко Даніїл Олександрович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4734. | Парамоненко Даніїл Олександрович (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4735. | Парасич Юлія Олегівна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4736. | Парасич Юлія Олегівна (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4737. | Парасич Юлія Олегівна (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4738. | Парасич Юлія Олегівна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4739. | Парасич Юлія Олегівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4740. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Англійська мова, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4741. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Біологія, природознавство, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4742. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Інформаційні технології, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4743. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Математика, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4744. | Парфьонова Тетяна Олександрівна (Українська мова і література, Солонянська СЗШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4745. | Парчевський Євгеній (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4746. | Пасніченко Таїсія (Англійська мова, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4747. | Пасніченко Таїсія (Біологія, природознавство, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4748. | Пасніченко Таїсія (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4749. | Пасніченко Таїсія (Українська мова і література, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4750. | Паталай Вероніка (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4751. | Патлачук Аріна (Українська мова і література, Скадовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4752. | Паутов Володимир Вадимович (Біологія, природознавство, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4753. | Паутов Володимир Вадимович (Математика, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4754. | Пахаренко Тімур Олексійович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4755. | Пахаренко Тімур Олексійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4756. | Пахаренко Тімур Олексійович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4757. | Пахаренко Тімур Олексійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4758. | Пахаренко Тімур Олексійович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4759. | Пахоленко Руслан Дмитрович (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4760. | Пахоленко Руслан Дмитрович (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4761. | Пахоленко Руслан Дмитрович (Математика, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4762. | Пацай Андрій (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4763. | Пацай Андрій (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4764. | Пацай Андрій (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4765. | Пацай Андрій (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4766. | Пацай Ольга (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4767. | Пацай Ольга (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4768. | Пацай Ольга (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4769. | Пацай Ольга (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4770. | Пацай Ольга (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4771. | Пащенко Анна Юріївна (Англійська мова, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4772. | Пащенко Анна Юріївна (Біологія, природознавство, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4773. | Пащенко Анна Юріївна (Математика, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4774. | Пащенко Анна Юріївна (Українська мова і література, Ковалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4775. | Пащенко Владислава Вадимівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4776. | Пащенко Ігор Сергійович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4777. | Пащенко Ігор Сергійович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4778. | Пащенко Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4779. | Пащенко Ілля Олександрович (Математика, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4780. | Пащенко Тимофій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4781. | Педаш Владислав Євгенович (Біологія, природознавство, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4782. | Педченко Даша (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4783. | Пелюховська Анастасія Романівна (Українська мова і література, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4784. | Пеляк Валерія Сергіївна (Математика, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4785. | Пеляк Валерія Сергіївна (Українська мова і література, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4786. | Пентюк Дмитро Олексійович (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4787. | Пенцак Святослав (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4788. | Пенцак Святослав (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4789. | Пенцак Святослав (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4790. | Пенцак Святослав (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4791. | Пенцак Святослав (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4792. | Пенязєва Олександра (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4793. | Пенязєва Олександра (Інформаційні технології, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4794. | Пенязєва Олександра (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4795. | Пенязєва Олександра (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4796. | Первій Дар'я Петрівна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4797. | Первій Дар'я Петрівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4798. | Перекатов Олексій (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4799. | Перепелиця Владислав Андрійович (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4800. | Перепелиця Владислав Андрійович (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4801. | Перепелиця Святослав Ярославович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4802. | Перескоцька Софія Василівна (Біологія, природознавство, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4803. | Перескоцька Софія Василівна (Інформаційні технології, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4804. | Перескоцька Софія Василівна (Математика, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4805. | Пересунько Богдан (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4806. | Перехватова Анастасiя Максимiвна (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4807. | Перехватова Анастасiя Максимiвна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4808. | Перехватова Анастасiя Максимiвна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4809. | Перехватова Анастасiя Максимiвна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4810. | Перець Анастасія Григорівна (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4811. | Перець Анастасія Григорівна (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4812. | Перець Анастасія Григорівна (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4813. | Перець Анастасія Григорівна (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4814. | Перець Анастасія Григорівна (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4815. | Пермінов Микита Сергійович (Інформаційні технології, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4816. | Пермінов Микита Сергійович (Математика, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4817. | Пермінов Микита Сергійович (Українська мова і література, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4818. | Петренко Богдана Анатолівна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4819. | Петренко Мария (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4820. | Петренко Матвій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4821. | Петренко Матвій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4822. | Петренко Олексій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4823. | Петренко Олексій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4824. | Петренко Олексій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4825. | Петренко Олексій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4826. | Петрик Іван Васильович (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4827. | Петрик Іван Васильович (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4828. | Петриківа Таїсія Вікторівна (Англійська мова, Харківський університетський ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4829. | Петриківа Таїсія Вікторівна (Біологія, природознавство, Харківський університетський ліцей) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4830. | Петриківа Таїсія Вікторівна (Математика, Харківський університетський ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4831. | Петриківа Таїсія Вікторівна (Українська мова і література, Харківський університетський ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4832. | Петров Анатолій Анатолійович (Англійська мова, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4833. | Петров Анатолій Анатолійович (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4834. | Петров Анатолій Анатолійович (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4835. | Петров Анатолій Анатолійович (Математика, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4836. | Петров Анатолій Анатолійович (Українська мова і література, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4837. | Петров Нікіта (Англійська мова, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4838. | Петров Нікіта (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4839. | Петров Нікіта (Інформаційні технології, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4840. | Петров Нікіта (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4841. | Петров Нікіта (Українська мова і література, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4842. | Петрова Олена Віталіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4843. | Петрова Олена Віталіївна (Інформаційні технології, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4844. | Петрова Олена Віталіївна (Математика, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4845. | Петрова Олена Віталіївна (Українська мова і література, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4846. | Петрова Ярина (Математика, Гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4847. | Петровець Катерина Сергіївна (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4848. | Петровець Катерина Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4849. | Петровський Назар Трасович (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4850. | Петровський Назар Трасович (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4851. | Петровський Назар Трасович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4852. | Петровський Назар Трасович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4853. | Петросян Марія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4854. | Петроченко Лілія (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4855. | Петруньок Вероніка (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4856. | Петрусь Дмитро (Математика, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4857. | Петрушанська Анна (Інформаційні технології, КЗО ДМСШ №144) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4858. | Петрушевський Арсеній Костянтинович (Біологія, природознавство, Шкроботівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4859. | Петрушевський Арсеній Костянтинович (Інформаційні технології, Шкроботівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4860. | Петрушевський Арсеній Костянтинович (Українська мова і література, Шкроботівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4861. | Печарський Артем (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4862. | Печарський Артем (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4863. | Печарський Артем (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4864. | Печарський Артем (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4865. | Печарський Артем (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4866. | Печевистий Артем Віталійович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4867. | Печевистий Артем Віталійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4868. | Печевистий Артем Віталійович (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4869. | Печевистий Артем Віталійович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4870. | Печевистий Артем Віталійович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4871. | Печена Анастасія Олексіївна (Англійська мова, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4872. | Печена Анастасія Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4873. | Печена Анастасія Олексіївна (Інформаційні технології, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4874. | Печена Анастасія Олексіївна (Українська мова і література, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4875. | Печенізька Міланія Андріївна (Біологія, природознавство, Будянський ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4876. | Печенізька Міланія Андріївна (Інформаційні технології, Будянський ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4877. | Печенізька Міланія Андріївна (Математика, Будянський ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4878. | Печенізька Міланія Андріївна (Українська мова і література, Будянський ліцей) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4879. | Печериця Олександра Олексіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4880. | Печериця Олександра Олексіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4881. | Печериця Олександра Олексіївна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4882. | Печериця Олександра Олексіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4883. | Печериця Олександра Олексіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4884. | Пешехонов Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4885. | Пешехонов Олександр Олександрович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4886. | Пешехонов Олександр Олександрович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4887. | Пєсоцький Нікіта Валерійович (Математика, Миколай-Пільський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4888. | Пєшкова Еліна Максимівна (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4889. | Пєшкова Еліна Максимівна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4890. | Пєшкова Еліна Максимівна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4891. | Пивко Кирило Антонович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4892. | Пидорич Валерія (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4893. | Пидорич Валерія (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4894. | Пидорич Валерія (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4895. | Пидорич Валерія (Українська мова і література, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4896. | Пилипак Олексій Андрійович (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4897. | Пилипак Олексій Андрійович (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4898. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Англійська мова, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4899. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4900. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Інформаційні технології, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4901. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Математика, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4902. | Пилипенко Вікторія Дмитрівна (Українська мова і література, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4903. | Пилипенко Ольга Дмитрівна (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4904. | Пилипчук Вікторія (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4905. | Пилипчук Вікторія (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4906. | Пилипчук Вікторія (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4907. | Пилипчук Вікторія Дмитрівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4908. | Пилипчук Юрій Олегович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4909. | Пилипчук Юрій Олегович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4910. | Пилипчук Юрій Олегович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4911. | Пилипчук Юрій Олегович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4912. | Пилипчук Юрій Олегович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4913. | Пилипюк Тетяна Віталіївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4914. | Пилипюк Тетяна Віталіївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4915. | Пилипяк Діана Ігорівна (Англійська мова, HBK №139) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4916. | Пилявець Юлія Олександрівна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4917. | Пилявець Юлія Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4918. | Пилявець Юлія Олександрівна (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4919. | Пилявець Юлія Олександрівна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4920. | Пилявець Юлія Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4921. | Пишук Сергій Сергійович (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4922. | Пишук Сергій Сергійович (Біологія, природознавство, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4923. | Пишук Сергій Сергійович (Інформаційні технології, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4924. | Пишук Сергій Сергійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4925. | Пишук Сергій Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4926. | Півень Микола (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4927. | Півень Микола (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4928. | Півінський Борис (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4929. | Півінський Борис (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4930. | Півінський Борис (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4931. | Півінський Борис (Українська мова і література, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4932. | Півоваренко катерина (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4933. | Півоваренко катерина (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4934. | Підбуртний Тимур (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4935. | Підбуртний Тимур (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4936. | Підгаєць Артем (Англійська мова, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4937. | Підгаєць Артем (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4938. | Підгаєць Артем (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
4939. | Підгаєць Артем (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:11 | |
4940. | Підгребельна Надія Іванівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4941. | Підгребельна Софія Іванівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4942. | Піддубко Христина (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4943. | Підлуська Марта Яремівна (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4944. | Піднебенний Ігор (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4945. | Підперигора Каріна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4946. | Пікуль Роман Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4947. | Пікуль Роман Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4948. | Пікуль Роман Олександрович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4949. | Пікуль Роман Олександрович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4950. | Пікуль Роман Олександрович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4951. | Пікурова Софія (Англійська мова, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4952. | Пікурова Софія (Біологія, природознавство, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:15 | |
4953. | Піліпчатін Кирил (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4954. | Пінчук Катерина Юріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4955. | Пінчук Катерина Юріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4956. | Пінчук Катерина Юріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4957. | Пінчук Катерина Юріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4958. | Піхур Денис (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4959. | Піщанський Назар Олексійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4960. | Піщанський Назар Олексійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4961. | Піщанський Назар Олексійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4962. | Піщанський Назар Олексійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4963. | Плаксіенко Максим (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4964. | Плахута Вікторія Олександрівна (Математика, Дубовиківська СЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4965. | Плахута Вікторія Олександрівна (Українська мова і література, Дубовиківська СЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4966. | Плачкова Вероніка Дмитрівна (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4967. | Плачкова Вероніка Дмитрівна (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4968. | Плетенчук Ірина (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4969. | Плетенчук Ірина (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:14 | |
4970. | Плетенчук Ірина (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4971. | Плетенчук Ірина (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4972. | Плетньова Індіра (Біологія, природознавство, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4973. | Плечунь Діана Павлівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4974. | Плис Максим Вікторович (Інформаційні технології, Полонська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4975. | Плис Максим Вікторович (Математика, Полонська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4976. | Плотнікова Вікторія (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
4977. | Плюта Софія Олегівна (Англійська мова, Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4978. | плющ Анна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4979. | плющ Анна (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4980. | плющ Анна (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4981. | плющ Анна (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4982. | плющ Анна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4983. | Плющ Ліза (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4984. | Плющ Ліза (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4985. | Плющ Ліза (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4986. | Плющ Ліза (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4987. | Пляшкова Анастасія Миколаївна (Біологія, природознавство, Мар'ївський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
4988. | Побегаєва Марія (Англійська мова, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4989. | Побегаєва Марія (Біологія, природознавство, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4990. | Побегаєва Марія (Інформаційні технології, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4991. | Побегаєва Марія (Математика, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4992. | Побегаєва Марія (Українська мова і література, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:11 | |
4993. | Побуцький Богдан (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4994. | Поврозник Валерія Вадимівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:16 | |
4995. | Поврозник Валерія Вадимівна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
4996. | Поврозник Валерія Вадимівна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
4997. | Поврозник Валерія Вадимівна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4998. | Поврозник Кирил Вадимович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
4999. | Поврозник Кирил Вадимович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5000. | Поврозник Кирил Вадимович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5001. | Поврозник Кирил Вадимович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5002. | Поврозник Олександра Вадимівна (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5003. | Поврозник Олександра Вадимівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5004. | Поврозник Олександра Вадимівна (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5005. | Поврозник Олександра Вадимівна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5006. | Поврозник Олександра Вадимівна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5007. | Погорєлова Світлана Сергіївна (Біологія, природознавство, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:16 | |
5008. | Погорєлова Світлана Сергіївна (Інформаційні технології, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5009. | Погорєлова Світлана Сергіївна (Математика, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5010. | Погорєлова Світлана Сергіївна (Українська мова і література, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5011. | Погребняк Олена Дмитрівна (Математика, Навчально-виховний комплекс селища Нове) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5012. | Подйом Олександра Миколаївна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5013. | Подйом Олександра Миколаївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5014. | Подйом Олександра Миколаївна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5015. | Подкоритова Єва Вікторівна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5016. | Подокоца Дмитро (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5017. | Подокоца Дмитро (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5018. | Подсєвакін Євген (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5019. | Подсєвакін Євген (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5020. | Покуса Тимофій (Англійська мова, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5021. | Покуса Тимофій (Біологія, природознавство, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5022. | Покуса Тимофій (Інформаційні технології, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5023. | Покуса Тимофій (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5024. | Покуса Тимофій (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5025. | Поліський Федір Станіславович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5026. | Поліський Федір Станіславович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5027. | Поліський Федір Станіславович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5028. | Політов Денис Ярославович (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5029. | Поліщук Дарина Олександрівна (Англійська мова, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5030. | Поліщук Дарина Олександрівна (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5031. | Полозов Артем (Математика, Ліцей "Інтелект") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5032. | Полозов Єгор (Англійська мова, Ліцей "Інтелект") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5033. | Полтавець Владислав Дмитрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5034. | Полтавець Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5035. | Полтавець Владислав Дмитрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5036. | Полтавець Владислав Дмитрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5037. | Полтавець Владислав Дмитрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5038. | Полтавець Іванна Дмитрівна (Біологія, природознавство, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:15 | |
5039. | Полтавець Іванна Дмитрівна (Інформаційні технології, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:14 | |
5040. | Полтавець Іванна Дмитрівна (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:13 | |
5041. | Полтавець Іванна Дмитрівна (Українська мова і література, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:12 | |
5042. | Польський Арсеній Сергійович (Математика, Вороновицький НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5043. | Польський Арсеній Сергійович (Українська мова і література, Вороновицький НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5044. | Полюхович Богдан (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5045. | Поляк Богдан (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5046. | Поляк Богдан (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5047. | Поляк Богдан (Інформаційні технології, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5048. | Поляк Богдан (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5049. | Поляк Богдан (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5050. | Поляк Наталія Сергіївна (Англійська мова, Маловодянська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5051. | Поляк Наталія Сергіївна (Інформаційні технології, Маловодянська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5052. | Поляк Наталія Сергіївна (Математика, Маловодянська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5053. | Поляк Наталія Сергіївна (Українська мова і література, Маловодянська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5054. | Поляков Максим Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5055. | Поляков Максим Олександрович (Математика, Одеська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5056. | Поляков Семен (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5057. | Полянська Анастасія (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5058. | Полянська Анастасія (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5059. | Поляченко Марія Олександрівна (Математика, НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5060. | Пономаренко Єва (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5061. | Пономаренко Єва (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5062. | Пономаренко Єва (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5063. | Пономаренко Євгенія Анатоліївна (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5064. | Пономаренко Євгенія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5065. | Пономаренко Євгенія Анатоліївна (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5066. | Пономаренко Євгенія Анатоліївна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5067. | Пономаренко Кіра (Українська мова і література, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5068. | Пономаренко Максим (Англійська мова, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5069. | Пономаренко Максим (Біологія, природознавство, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5070. | Пономаренко Максим (Інформаційні технології, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5071. | Пономаренко Максим (Українська мова і література, Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5072. | Пономарьова Марія (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5073. | Пономарьова Світлана (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5074. | Пономарьова Світлана (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5075. | Пономарьова Світлана (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5076. | Попівняк Михайло (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5077. | Поплавська Мiрра (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5078. | Поплавський Валентин (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5079. | Поплінська Олена (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5080. | Попов Іван (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5081. | Попов Олександр Сергійович (Математика, НВК Ліцей 157) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5082. | Попов Тимофій (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5083. | Попова Анастасія Павлівна (Біологія, природознавство, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5084. | Попова Дар'я Олексіївна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5085. | Попова Дар'я Олексіївна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5086. | Попова Дар'я Олексіївна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5087. | Попова Дар'я Олексіївна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5088. | Попова Дар'я Олексіївна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5089. | Попова Ксенія (Інформаційні технології, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5090. | Попова Ксенія (Математика, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5091. | Попович Маркіян Орестович (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5092. | Попович Софія Михайлівна (Англійська мова, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5093. | Попович Софія Михайлівна (Математика, Григорівська загальноосвітня школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5094. | Попович Тімур Олегович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5095. | Попряга Поліна (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5096. | Порумб Антон (Біологія, природознавство, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5097. | Порумб Антон (Інформаційні технології, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5098. | Порумб Антон (Математика, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5099. | Порумб Антон (Українська мова і література, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5100. | Постовітенко Максим (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5101. | Посторонко Олександр Олександрович (Англійська мова, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5102. | Посторонко Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5103. | Постригань Анастасія Романівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5104. | Постригань Анастасія Романівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5105. | Постригань Анастасія Романівна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5106. | Постригань Анастасія Романівна (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5107. | Постригань Анастасія Романівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5108. | Потапенко Аріна (Англійська мова, НВК № 108) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5109. | Потапенко Аріна (Інформаційні технології, НВК № 108) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5110. | Потапенко Аріна (Математика, НВК № 108) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5111. | Потапенко Аріна (Українська мова і література, НВК № 108) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5112. | Потапенко Дар'я Володимирівна (Математика, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5113. | Потапенко Дар'я Володимирівна (Українська мова і література, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5114. | Потапчук Юлія Юріївна (Англійська мова, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5115. | Потапчук Юлія Юріївна (Інформаційні технології, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5116. | Потапчук Ярослав Володимирович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5117. | Потеніхін Дмитро (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5118. | Похилко Анастасія (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5119. | Похилко Анастасія (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5120. | Поцелуєва Дар'я (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5121. | Поцелуєва Дар'я (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5122. | Поцелуєва Дар'я (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5123. | Поцелуєва Дар'я (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5124. | Починок Марія Владиславівна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5125. | Починок Марія Владиславівна (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5126. | Починок Марія Владиславівна (Математика, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5127. | Починок Марія Владиславівна (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5128. | Прайсман Геннадій Ігорович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5129. | Прайсман Геннадій Ігорович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5130. | Прайсман Геннадій Ігорович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5131. | Прайсман Геннадій Ігорович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5132. | Прайсман Геннадій Ігорович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5133. | Пригарська Ілона Дмитрівна (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5134. | Придатко Діана Андріївна (Англійська мова, Краснопільський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5135. | Придатко Діана Андріївна (Біологія, природознавство, Краснопільський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5136. | Придатко Діана Андріївна (Інформаційні технології, Краснопільський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5137. | Придатко Діана Андріївна (Математика, Краснопільський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5138. | Придатко Діана Андріївна (Українська мова і література, Краснопільський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5139. | Прижигалінська Дар'я Олегівна (Українська мова і література, Філія Комишуватської ЗШ І-ІІІ ст. "Малопомічнянська ЗШ") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5140. | Прижигалінська Олександра Олегівна (Біологія, природознавство, Філія Комишуватської ЗШ І-ІІІ ст. "Малопомічнянська ЗШ") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5141. | Прийменко Є.С. (Математика, Степненська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5142. | Прилипчук Марія Олександрівна (Англійська мова, Люботинська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5143. | Приступа Денис Петович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5144. | Присяжню Ярослав (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5145. | Присяжню Ярослав (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5146. | Присяжнюк Сергій (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5147. | Присяжнюк Сергій (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5148. | Присяжнюк Сергій (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5149. | Присяжнюк Сергій (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5150. | Присяжнюк Сергій (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5151. | Притула Марія Олександрівна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5152. | Притула Олександра (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5153. | Притула Олександра (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5154. | Приходько Анастасія (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5155. | Приходько Данило (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5156. | Приходько Данило (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5157. | Приходько Софія Олександрівна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5158. | Приходько Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5159. | Приходько Софія Олександрівна (Інформаційні технології, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5160. | Приходько Софія Олександрівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5161. | Приходько Софія Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5162. | Пришляк Володимир (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5163. | Прищепа Поліна (Інформаційні технології, Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5164. | Проволоцька Анастасія (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5165. | Проволоцька Анастасія (Біологія, природознавство, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5166. | Проволоцька Анастасія (Інформаційні технології, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5167. | Проволоцька Анастасія (Математика, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5168. | Проволоцька Анастасія (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5169. | Прозоров В'ячеслав Євгенович (Математика, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5170. | Прокіпчин Артем Васильович (Біологія, природознавство, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5171. | Прокіпчин Артем Васильович (Математика, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5172. | Прокіпчин Артем Васильович (Українська мова і література, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5173. | Прокопало Богдан Володимирівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5174. | Прокопало Богдан Володимирівна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5175. | Прокопенко Кирилл (Інформаційні технології, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5176. | Прокопенко Олександр Сергійович (Математика, Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5177. | Прокопів Гліб Владиславович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5178. | Прокопцов Віталій Олександрович (Українська мова і література, Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5179. | Пронін Богдан Олександрович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5180. | Пронін Богдан Олександрович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5181. | Пронін Богдан Олександрович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5182. | Пронін Богдан Олександрович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5183. | Пронкін Лев Володимирович (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5184. | Пронкін Лев Володимирович (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5185. | Пронченко Інна (Математика, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5186. | Пронь Артур (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5187. | Пронь Артур (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5188. | Пронь Артур (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5189. | Пронь Артур (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5190. | Пронь Артур (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5191. | Пропащева Олена (Англійська мова, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5192. | Пропащева Олена (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5193. | Проскуркин Алекс (Математика, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5194. | Профірян Анастасія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5195. | Прус Данило Романович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5196. | Прус Данило Романович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5197. | Прус Кіра Дмитрівна (Математика, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5198. | Прусенко Даніла Євгенович (Математика, Мелітопольська гімназія № 19) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5199. | Пугач Ірина Ігорівна (Англійська мова, Товстолузька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5200. | Пугачов Іван Олексійович (Англійська мова, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5201. | Пугачов Іван Олексійович (Біологія, природознавство, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5202. | Пугачов Іван Олексійович (Інформаційні технології, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5203. | Пугачов Іван Олексійович (Математика, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5204. | Пугачов Іван Олексійович (Українська мова і література, Енергодарський НВК ЗНЗ І ступеня-ДНЗ № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5205. | Пузан Святослав Андрійович (Англійська мова, Новгород-Сіверське медичне училище) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5206. | Пузиревська Вікторія (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5207. | Пукас Станіслава (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5208. | Пустовойтов Артем Вікторович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5209. | Пухальський Артемій (Математика, Гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5210. | Пухир Олена (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5211. | Пучка Лілія Михайлівна (Англійська мова, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5212. | Пучка Лілія Михайлівна (Біологія, природознавство, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5213. | Пучка Лілія Михайлівна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5214. | Пучка Лілія Михайлівна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5215. | Пучка Лілія Михайлівна (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5216. | Пучковський Богдан Богданович (Англійська мова, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5217. | Пучковський Богдан Богданович (Українська мова і література, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5218. | Пучковський Даниїл Богданович (Математика, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5219. | Пушкар Максим (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:16 | |
5220. | Пушкар Максим (Математика, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5221. | Пушкар Микита Сергійович (Англійська мова, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5222. | Пушкар Микита Сергійович (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5223. | Пушкар Микита Сергійович (Інформаційні технології, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5224. | Пушкар Микита Сергійович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5225. | Пушкар Микита Сергійович (Українська мова і література, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5226. | Пушкарьова Софія Олександрівна (Англійська мова, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5227. | Пушкіна Наталія Сергіївна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5228. | Пшенична Софія Денисівна (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5229. | Пшенична Софія Денисівна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5230. | Пшенична Софія Денисівна (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5231. | Пшенична Софія Денисівна (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5232. | Пшенична Софія Денисівна (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5233. | Пшеничний Нікіта (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5234. | Пшеничний Нікіта (Математика, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5235. | Пянкевич Артем (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5236. | Пясковська Анна (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5237. | Пясковська Анна (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5238. | Пясковська Анна (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5239. | Пятницький Лев (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5240. | Пятницький Лев (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5241. | Р Никита (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5242. | Р Никита (Інформаційні технології, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5243. | Рабченюк Богдан Володимирович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5244. | Рабченюк Богдан Володимирович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5245. | Рабченюк Богдан Володимирович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5246. | Рабченюк Богдан Володимирович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5247. | Рабченюк Богдан Володимирович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5248. | Рагозін Артем Кирилович (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5249. | Рагозін Артем Кирилович (Біологія, природознавство, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5250. | Рагозін Артем Кирилович (Інформаційні технології, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5251. | Рагозін Артем Кирилович (Математика, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5252. | Рагозін Артем Кирилович (Українська мова і література, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5253. | Радченко Артур Артемович (Біологія, природознавство, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5254. | Радченко Артур Артемович (Українська мова і література, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5255. | Радченко Нікіта (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5256. | Радюк Давид (Біологія, природознавство, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5257. | Радюк Давид (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5258. | Радюк Давид (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5259. | Радюк Уляна Олександрівна (Англійська мова, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5260. | Радюк Уляна Олександрівна (Інформаційні технології, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5261. | Радюк Уляна Олександрівна (Математика, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5262. | Радюк Уляна Олександрівна (Українська мова і література, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5263. | Райлян Діана Сергіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5264. | Ракзін Нікіта Юрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5265. | Ракзін Нікіта Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5266. | Ракзін Нікіта Юрійович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5267. | Ракзін Нікіта Юрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5268. | Ракитський Олексій Артемович (Біологія, природознавство, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5269. | Ракитський Олексій Артемович (Інформаційні технології, Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5270. | Рамжев Ерік (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5271. | Рамжев Ерік (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5272. | Рамжев Ерік (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5273. | Рамжев Ерік (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5274. | Рапінчук Владислав Євгенович (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5275. | Рассоха Марія Олексіївна (Англійська мова, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5276. | Рассоха Марія Олексіївна (Інформаційні технології, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5277. | Рассоха Марія Олексіївна (Математика, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5278. | Расюн Юлія Сергіївна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5279. | Расюн Юлія Сергіївна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5280. | Расюн Юлія Сергіївна (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5281. | Расюн Юлія Сергіївна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5282. | Расюн Юлія Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5283. | Рачинський Богдан (Математика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5284. | Ращенко Ростислав Олегович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5285. | Ращенко Ростислав Олегович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5286. | Ращенко Ростислав Олегович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5287. | Ращенко Ростислав Олегович (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5288. | Ращенко Ростислав Олегович (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5289. | Рвачов Антон Андрийович (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5290. | Рвачова Карина Андріївна (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5291. | Ребдело Александр (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5292. | Ребдело Александр (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5293. | Ребров Євген (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5294. | Ребров Євген (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5295. | Ребров Євген (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5296. | Рева Анна Рустамівна (Математика, Школа-дитячий садок) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5297. | Ревак Павло (Англійська мова, Дрогобицька ЗОШ № 9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5298. | Ревак Павло (Біологія, природознавство, Дрогобицька ЗОШ № 9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5299. | Ревак Павло (Інформаційні технології, Дрогобицька ЗОШ № 9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5300. | Ревак Павло (Математика, Дрогобицька ЗОШ № 9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5301. | Ревак Павло (Українська мова і література, Дрогобицька ЗОШ № 9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5302. | Ревенко Віталій Андрійович (Англійська мова, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5303. | Ревенко Віталій Андрійович (Математика, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5304. | Редванська Анна Юріївна (Біологія, природознавство, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5305. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Англійська мова, САТШ № 203) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5306. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Біологія, природознавство, САТШ № 203) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5307. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Інформаційні технології, САТШ № 203) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5308. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Математика, САТШ № 203) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5309. | Редчиць Еммануіл Евгенович (Українська мова і література, САТШ № 203) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5310. | Редька Анастасія Русланівна (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5311. | Редька Анастасія Русланівна (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5312. | Редька Анастасія Русланівна (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5313. | Режинський Максим (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5314. | Резниченко Єлизавета (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5315. | Резниченко Єлизавета (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5316. | Резнік Владислав Олександрович (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5317. | Резнікова Марія Сергіївна (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5318. | Резніченко Софія Андріївна (Біологія, природознавство, Золотоніська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5319. | Рекало Максим Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5320. | Рекало Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5321. | Рекало Максим Олександрович (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5322. | Рекало Максим Олександрович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5323. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5324. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5325. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5326. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5327. | Ременюк Вікторія Віталіївна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5328. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Англійська мова, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5329. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5330. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Інформаційні технології, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5331. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Математика, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5332. | Ремешивська Анна В'ячеславівна (Українська мова і література, Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І - ІІІ ст. № 4"Мереф'янської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5333. | Ремньов Михайло Олексійович (Англійська мова, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5334. | Ремньов Михайло Олексійович (Біологія, природознавство, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5335. | Ремньов Михайло Олексійович (Інформаційні технології, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5336. | Ремньов Михайло Олексійович (Математика, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5337. | Ремньов Михайло Олексійович (Українська мова і література, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5338. | Ренькас Альберт (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5339. | Ренькас Альберт (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5340. | Ренькас Альберт (Інформаційні технології, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5341. | Ренькас Альберт (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5342. | Рєпін Микола Сергійович (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5343. | Рибак Вікторія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5344. | Рибак Кіра (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5345. | Рибалка Катерина Русланівна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5346. | Рибалка Катерина Русланівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5347. | Рибалка Катерина Русланівна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5348. | Рибалка Катерина Русланівна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5349. | Рибалко Денис Володимирович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5350. | Рибалко Денис Володимирович (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5351. | Рибалко Денис Володимирович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5352. | Рибалко Денис Володимирович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5353. | Рибалов Олександр (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5354. | Рибачук Богдан Романович (Англійська мова, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5355. | Рибачук Богдан Романович (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5356. | Рибін Богдан (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5357. | Рибін Богдан (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5358. | Рибін Богдан (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5359. | Рибінок Софія Олексіївна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5360. | Рибцова Лідія Олексіївна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5361. | Рибчинська Вікторія Максимівна (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5362. | Рибчинська Вікторія Максимівна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5363. | Рижало Валерія (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5364. | Рижало Валерія (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5365. | Рижало Валерія (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5366. | Рижало Валерія (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5367. | Ринкова Влада Анатоліївна (Англійська мова, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5368. | Ринкова Влада Анатоліївна (Біологія, природознавство, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5369. | Ринкова Влада Анатоліївна (Математика, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5370. | Ринкова Влада Анатоліївна (Українська мова і література, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5371. | Рись Дарина Іванівна (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5372. | Рись Дарина Іванівна (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5373. | Рись Дарина Іванівна (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5374. | Рисюк Валерія Юріївна (Біологія, природознавство, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5375. | Рисюк Валерія Юріївна (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5376. | Ритова Поліна (Англійська мова, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5377. | Ритова Поліна (Біологія, природознавство, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5378. | Ритова Поліна (Українська мова і література, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5379. | Ритова Уляна (Біологія, природознавство, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5380. | Ричун Олександр (Математика, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5381. | Різкалла Аміна Хусейнівна (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5382. | Різник Мирон Іванович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5383. | Різник Мирон Іванович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5384. | Ровінський Єгор Олександрович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5385. | Рог Максим Костянтинович (Англійська мова, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5386. | Рог Максим Костянтинович (Інформаційні технології, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5387. | Рог Максим Костянтинович (Математика, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5388. | Рогальська Яна Сергіївна (Математика, Полонська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5389. | Рогач Вероніка (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5390. | Рогозін Владислав Миколайович (Англійська мова, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5391. | Рогозін Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5392. | Рогозін Владислав Миколайович (Інформаційні технології, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5393. | Рогозін Владислав Миколайович (Українська мова і література, КЗ "Первозванівське НВО") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5394. | Родіонов Максим В`ячеславович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5395. | Родіонов Максим В`ячеславович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5396. | Родіонов Максим В`ячеславович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5397. | Родіонов Максим В`ячеславович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5398. | Родіонов Максим В`ячеславович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5399. | Родіонов Михайло Вячеславович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5400. | Родіонов Михайло Вячеславович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5401. | Родіонов Михайло Вячеславович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5402. | Родіонов Михайло Вячеславович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5403. | Родіонов Михайло Вячеславович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5404. | Родославов Нікіта Вадимович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5405. | Родославов Нікіта Вадимович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5406. | Родославов Нікіта Вадимович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5407. | Розенфельд Богдан Сергійович (Математика, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5408. | Розумна Соломія (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5409. | Розумна Соломія (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5410. | Розумна Соломія (Українська мова і література, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5411. | Рокаш Давид Костянтинович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5412. | Романенко Владислав Ярославович (Біологія, природознавство, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5413. | Романенко Владислав Ярославович (Інформаційні технології, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5414. | Романенко Владислав Ярославович (Математика, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5415. | Романенко Владислав Ярославович (Українська мова і література, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5416. | Романова Анастасія (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5417. | Романова Анастасія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5418. | Романовський Даніїл Олександрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5419. | Романовський Даніїл Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5420. | Романовський Даніїл Олександрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5421. | Романовський Даніїл Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5422. | Романовський Даніїл Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5423. | Романовський Роман Олександрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5424. | Романовський Роман Олександрович (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5425. | Романовський Роман Олександрович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5426. | Романовський Роман Олександрович (Українська мова і література, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5427. | Романцов Єгор (Математика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5428. | Романченко Софія Дмитрівна (Математика, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5429. | Романчук Юлія (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5430. | Романюк Артем Віталійович (Математика, Миколай-Пільський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5431. | Романюк Денис (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5432. | Романюк Ростислав (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5433. | Романюк Ростислав (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5434. | Романюк Ростислав (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5435. | Романюк Ростислав (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5436. | Ромашова Дарья Олегівна (Англійська мова, Зеленоярська ЗШ І - ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5437. | Ромашова Дарья Олегівна (Українська мова і література, Зеленоярська ЗШ І - ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5438. | Рончаковська Катерина Андріївна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5439. | Рощина Анна (Українська мова і література, Краснопільська гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5440. | Рубаненко Єлизавета (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5441. | Рубанов Артем Русланович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5442. | Рубленко Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5443. | Рубленко Михайло Андрійович (Інформаційні технології, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5444. | Рубленко Михайло Андрійович (Математика, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5445. | Рубленко Михайло Андрійович (Українська мова і література, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5446. | Руденко Анастасія Геннадіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5447. | Руденко Анастасія Геннадіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5448. | Руденко Анастасія Геннадіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5449. | Руденко Анастасія Геннадіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5450. | Руденко Вячеслав (Математика, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5451. | Руденко Вячеслав (Українська мова і література, Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5452. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Англійська мова, СЗШ №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5453. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗШ №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5454. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Інформаційні технології, СЗШ №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5455. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Математика, СЗШ №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5456. | Руденко Єкатерина Олексіївна (Українська мова і література, СЗШ №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5457. | руденко михайло андрійович (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5458. | Руденко Олена Олександрівна (Біологія, природознавство, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5459. | Руденко Олена Олександрівна (Українська мова і література, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5460. | Руденченко Марія Віталіївна (Математика, Ліплявський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5461. | Рудик Анна-Марія (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5462. | Рудик Анна-Марія (Інформаційні технології, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5463. | Рудик Анна-Марія (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5464. | Рудковська Олександра Юріївна (Математика, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5465. | Руднєв Сергій Максимович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5466. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5467. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5468. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5469. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5470. | Рукавішніков Іван Дмитрович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5471. | Румлянський Максим Сергiйович (Англійська мова, Одеський НВК № 90) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5472. | Румлянський Максим Сергiйович (Біологія, природознавство, Одеський НВК № 90) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5473. | Румлянський Максим Сергiйович (Інформаційні технології, Одеський НВК № 90) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5474. | Румлянський Максим Сергiйович (Математика, Одеський НВК № 90) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5475. | Румлянський Максим Сергiйович (Українська мова і література, Одеський НВК № 90) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5476. | Русавська Олександра Василівна (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5477. | Русавська Олександра Василівна (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5478. | Русакевич Кіріл (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5479. | Русакевич Кіріл (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5480. | Русаков Іван Миколайович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5481. | Рутковська Ангеліна Леонідівна (Біологія, природознавство, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:16 | |
5482. | Рутковська Ангеліна Леонідівна (Інформаційні технології, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5483. | Рутковська Ангеліна Леонідівна (Математика, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5484. | Ручкова Софія (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5485. | Ручкова Софія (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5486. | Ручкова Софія (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5487. | Ручкова Софія (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5488. | Ручкова Софія (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5489. | Рябко Лілія (Англійська мова, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5490. | Рябко Лілія (Інформаційні технології, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5491. | Рябова Маргарита Георгіївна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5492. | Рябова Маргарита Георгіївна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5493. | Рябовол Олександр Юрійович (Математика, ХЗОШ № 95) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5494. | Сабина Илья (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5495. | Сабурова Анастасія Віталіївна (Математика, ЛЗШ № 43) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5496. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Англійська мова, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5497. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Біологія, природознавство, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5498. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Інформаційні технології, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5499. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Математика, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5500. | Сав’яненко Марина Станіславівна (Українська мова і література, Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5501. | Савельєва Руслана (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5502. | Савельєва Руслана (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5503. | Савенко Максим Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5504. | Савицький Сергій Васильович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5505. | Савченко Аліна Іванівна (Українська мова і література, КЗ "НСЗШ №16") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5506. | Савченко Анастасія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5507. | Савченко Софія Вячеславівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5508. | Савчук Віктор Олександрович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5509. | Савчук Віталій Володимирович (Математика, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5510. | Савчук Денис (Біологія, природознавство, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5511. | Савчук Софія Олександрівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5512. | Сагателян Тігран (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5513. | Садовий Владислав Анатолійович (Англійська мова, Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5514. | Садовський Макар (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5515. | Садовський Макар (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5516. | Садовський Макар (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5517. | Садовський Макар (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5518. | Садовський Макар (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5519. | Садоха Діана Ярославівна (Інформаційні технології, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5520. | Садоха Діана Ярославівна (Українська мова і література, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5521. | Саєнко Денис Сергійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5522. | Саєнко Денис Сергійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5523. | Саєнко Денис Сергійович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5524. | Саєнко Леонід Євгенович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5525. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5526. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5527. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5528. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5529. | Саженюк Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5530. | Сазонова Єлизавета (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5531. | Сазонова Єлизавета (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5532. | Сазонова Єлизавета (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5533. | Сазонова Єлизавета (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5534. | Сай Анна Анатоліївна (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5535. | Сай Анна Анатоліївна (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5536. | Сайко Владислав (Англійська мова, ЗОШ №2 Покровської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5537. | Саламатін (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5538. | Саламатін (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5539. | Саламатін Олександр Олександрович (Інформаційні технології, Терпіннівська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5540. | Саламаха Артем (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5541. | Саламаха Богдан Миколайович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5542. | Саласін Федір (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5543. | Саласін Федір (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5544. | Саласін Федір (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5545. | Саласін Федір (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5546. | Саласін Федір (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5547. | Салига Христина Василівна (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5548. | Салига Христина Василівна (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5549. | Сало Кирило (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5550. | Сало Кирило (Інформаційні технології, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5551. | Сало Кирило (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5552. | Сало Кирило (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5553. | Самарін Ярослав Віталійович (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:16 | |
5554. | Самарін Ярослав Віталійович (Інформаційні технології, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5555. | Самарін Ярослав Віталійович (Українська мова і література, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5556. | Самарська Катерина (Англійська мова, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5557. | Самарська Катерина (Біологія, природознавство, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5558. | Самарська Катерина (Інформаційні технології, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5559. | Самарська Катерина (Математика, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5560. | Самарська Катерина (Українська мова і література, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5561. | Самашко Володимир Вікторович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5562. | Самболенко Марія Едуардівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5563. | Самболенко Марія Едуардівна (Інформаційні технології, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5564. | Самболенко Марія Едуардівна (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5565. | Самболенко Марія Едуардівна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5566. | Самборська Марія (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5567. | Самойленко Дарина (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5568. | Самойленко Микита (Англійська мова, Солонянська СЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5569. | Самойленко Микита (Інформаційні технології, Солонянська СЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5570. | Самойленко Микита (Математика, Солонянська СЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5571. | Самойленко Микита (Українська мова і література, Солонянська СЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5572. | Самойленко Олександр (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5573. | Самойленко Олександр (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5574. | Самойленко Олександр (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5575. | Самойленко Олександр (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5576. | Самойленко Ольга Миколаївна (Біологія, природознавство, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5577. | Самойленко Ольга Миколаївна (Математика, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5578. | Самойленко Ольга Миколаївна (Українська мова і література, Микулицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5579. | Самойленко Софія Володимирівна (Інформаційні технології, Томинобалківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5580. | Самойленко Софія Володимирівна (Математика, Томинобалківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5581. | Самойленко Софія Володимирівна (Українська мова і література, Томинобалківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5582. | Самородний Валерій (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5583. | Самородний Валерій (Інформаційні технології, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5584. | Самородний Валерій (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5585. | Саморукова Катерина (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5586. | Саморукова Катерина (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5587. | Самосенко Крістіна Дмитрівна (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5588. | Самотей Софiя Богданiвна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5589. | Самотей Софiя Богданiвна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5590. | Самотей Софiя Богданiвна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5591. | Самотей Софiя Богданiвна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5592. | Самотюк Софія (Інформаційні технології, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5593. | Самсоненко Карина (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5594. | Самсонов Сергій Анатолійович (Математика, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5595. | Сандул Вячеслав (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5596. | Сандул Вячеслав (Математика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5597. | Сантар Артем Петрович (Англійська мова, Хоробрівська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5598. | Сантар Артем Петрович (Математика, Хоробрівська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5599. | Сапальов Михайло (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5600. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5601. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5602. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5603. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5604. | Сапожнікова Єлизавета Євгеніївна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5605. | Сапронова Софія Костянтинівна (Англійська мова, Добровільський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5606. | Сапронова Софія Костянтинівна (Біологія, природознавство, Добровільський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5607. | Сапрун Єгор Олегович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5608. | Сараєв (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5609. | Сарана Віктор Вікторович (Біологія, природознавство, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5610. | Саранча Мар'яна Сергіївна (Математика, КЗ "РОЗСШІ I-III ст.") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5611. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Англійська мова, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5612. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Біологія, природознавство, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5613. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Інформаційні технології, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5614. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Математика, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5615. | Сарапанюк Дар'я Генадіївна (Українська мова і література, Мала академія управління бізнесом КРЦМ таШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5616. | Сарахман Максим Святославович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5617. | Сарахман Максим Святославович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5618. | Сарахман Максим Святославович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5619. | Сарбаш Артем (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5620. | Сарбаш Кирило (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5621. | Сарбаш Толик (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5622. | Сарбаш Толик (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5623. | Сарбаш Толик (Українська мова і література, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5624. | Сатаневська Катерина Ігорівна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5625. | Сатаневська Катерина Ігорівна (Інформаційні технології, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5626. | Сатаневська Катерина Ігорівна (Математика, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5627. | Сафронюк Олексій Сергійович (Англійська мова, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5628. | Сафронюк Олексій Сергійович (Біологія, природознавство, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5629. | Сафронюк Олексій Сергійович (Інформаційні технології, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5630. | Сафронюк Олексій Сергійович (Математика, ЗСШ-і "Січовий колегіум") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5631. | Саханда Марк Олегович (Математика, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5632. | Сахно Руслан Євгенійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5633. | Сацик Анна Сергіївна (Англійська мова, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5634. | Сацик Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5635. | Сацик Анна Сергіївна (Інформаційні технології, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5636. | Сацик Анна Сергіївна (Математика, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5637. | Сацик Анна Сергіївна (Українська мова і література, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5638. | Саченко Віолетта Сергіївна (Біологія, природознавство, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5639. | Свердликівська Дарія Вікторівна (Біологія, природознавство, Красногірська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5640. | Свердликівська Дарія Вікторівна (Інформаційні технології, Красногірська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5641. | Свердликівська Дарія Вікторівна (Математика, Красногірська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5642. | Свердликівська Дарія Вікторівна (Українська мова і література, Красногірська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5643. | Сверчков Єгор (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5644. | Свириденко Ілля Сергійович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5645. | Свириденко Ілля Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5646. | Свириденко Ілля Сергійович (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5647. | Свириденко Ілля Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5648. | Свиридюк Ольга (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5649. | Свиридюк Ольга (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5650. | Святослав Колодій (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5651. | Святослав Колодій (Математика, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5652. | Северин Олександр (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5653. | Северин Олександр (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5654. | Северин Олександр (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5655. | Севідова Анастасія Миколаївна (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5656. | Севідова Анастасія Миколаївна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5657. | Севідова Анастасія Миколаївна (Інформаційні технології, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5658. | Севідова Анастасія Миколаївна (Українська мова і література, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5659. | Сегін Арсеній (Англійська мова, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5660. | Сегін Арсеній (Біологія, природознавство, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5661. | Сегін Арсеній (Інформаційні технології, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5662. | Сегін Арсеній (Математика, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5663. | Сегін Арсеній (Українська мова і література, Долинська ЗОШ №7) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5664. | Седько Марія В"ячеславівна (Англійська мова, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5665. | Селькова Єлизавета Сергіївна (Англійська мова, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5666. | Сембай Богдан Володимирович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5667. | Сембай Богдан Володимирович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5668. | Сембай Богдан Володимирович (Інформаційні технології, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5669. | Сембай Богдан Володимирович (Математика, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5670. | Сембай Богдан Володимирович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5671. | Сембай Ярослав Володимирович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5672. | Сембай Ярослав Володимирович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5673. | Сембай Ярослав Володимирович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5674. | Семененко Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5675. | Семененко Дар'я Олександрівна (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5676. | Семененко Дар'я Олександрівна (Інформаційні технології, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5677. | Семененко Дар'я Олександрівна (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5678. | Семененко Дар'я Олександрівна (Українська мова і література, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5679. | Семенець Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, Світлодарський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5680. | Семенко Едуард Юрійович (Біологія, природознавство, Новоайдарська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5681. | Семенуха Ірина Романівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5682. | Семенуха Ірина Романівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5683. | Семенюк Василь Васильович (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5684. | Семенюк Вікторія Ігорівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5685. | Семенюк Юрій Андрійович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5686. | Семенюк Юрій Андрійович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5687. | Семенюк Юрій Андрійович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5688. | Семенюк Юрій Андрійович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5689. | Семикіна Анна Олексіївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5690. | Семикіна Анна Олексіївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5691. | Семикіна Анна Олексіївна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5692. | Семикіна Анна Олексіївна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5693. | Сенькова Тетяна Ігорівна (Українська мова і література, Білозерська ЗОШ I-III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5694. | Серафімова Анна (Біологія, природознавство, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:16 | |
5695. | Серафімова Анна (Математика, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5696. | Серафімова Анна (Українська мова і література, КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ступенів №3") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5697. | Сербіна Марина (Математика, Криворізька ЗОШ №102) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5698. | Сервуля Аврора (Англійська мова, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5699. | Сергеєв Єгор Віталійович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5700. | Сергеєв Єгор Віталійович (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5701. | Сергеєв Єгор Віталійович (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5702. | Сергєєв Кирило Дмитрович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5703. | Сергєєв Кирило Дмитрович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5704. | Сергєєв Кирило Дмитрович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5705. | Сергєєв Кирило Дмитрович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5706. | Сергієнко Данило (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5707. | Сергієнко Данило (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5708. | Сергієнко Дар'я (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5709. | Сергієнко Мілана (Українська мова і література, КЗО ДМСШ №144) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5710. | Сергійчук Віра Сергіївна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5711. | Сердюк Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5712. | Серебряков Олег Володимирович (Англійська мова, Школа №31 м. Миколаєва) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5713. | Серебряков Олег Володимирович (Математика, Школа №31 м. Миколаєва) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5714. | середа (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5715. | Серенчиш Валерій Золтанович (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5716. | Серенчиш Валерій Золтанович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5717. | Серенчиш Валерій Золтанович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5718. | Серенчиш Валерій Золтанович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5719. | Сєміков Гліб (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5720. | Сєміков Гліб (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5721. | Сєміков Гліб (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5722. | Сєміков Гліб (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5723. | Сєміков Гліб (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5724. | Сєніна Анастасія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5725. | Сєніна Анастасія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5726. | Сєніна Анастасія (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5727. | Сєніна Анастасія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5728. | Сєніна Анастасія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5729. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5730. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5731. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5732. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5733. | Сиворакша Анжеліка Віталіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5734. | Сивульська Софія Володимирівна (Математика, Теребовлянський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5735. | Сидор Марта (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5736. | Сидор Марта (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5737. | Сидор Марта (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5738. | Сидоренко Артем Максимович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5739. | Сидоренко Ірина (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5740. | Сидоренко Марк (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5741. | Сидоренко Ярослав Андрійович (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5742. | Сидоренко Ярослав Андрійович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5743. | Сидоренко Ярослав Андрійович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5744. | Сидорина Анна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5745. | Сидорова Катерина Дмитрівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5746. | Сидорук Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5747. | Силка Назар Васильович (Англійська мова, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5748. | Силка Назар Васильович (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5749. | Силка Назар Васильович (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5750. | Симаник Тетяна Дмитрівна (Математика, Антонівська ЗОШ І ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5751. | Синельниченко Нікіта Дмитрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5752. | Синій Іван (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5753. | сипченко олег (Математика, Погибляцький НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5754. | Сировтка Володимир Юрійович (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5755. | Сиромля Анастасія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5756. | Сиромля Анастасія Дмитрівна (Інформаційні технології, Запорізька загальноосвітня школа № 23) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5757. | Сиротюк Дем'ян Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5758. | Сиротюк Дем'ян Віталійович (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5759. | Сиротюк Дем'ян Віталійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5760. | Сироштан Тетяна (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5761. | Сироштан Тетяна (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5762. | Сироштан Тетяна (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5763. | Сисоєв Нікіта Олексійович (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5764. | Ситник Аделіна (Англійська мова, Сигнаївський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5765. | Ситник Аделіна (Біологія, природознавство, Сигнаївський НВК) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5766. | Ситник Аделіна (Математика, Сигнаївський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5767. | Ситник Аделіна (Українська мова і література, Сигнаївський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5768. | Ситник Яна (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5769. | Ситнік Олексій Дмитрович (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5770. | Сичевський Єгор (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5771. | Сичова Софія (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5772. | Сівцова Вероніка ЄвгеніЇвна (Біологія, природознавство, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5773. | Сівцова Вероніка ЄвгеніЇвна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5774. | Сівцова Вікторія Євгеніївна (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5775. | Сівцова Вікторія Євгеніївна (Українська мова і література, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5776. | Сідлецький Дмитро (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5777. | Сізова Єва (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5778. | Сікора Артем Валентинович (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5779. | Сімаков Олександр Володимирович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5780. | Сінчішин Богдан (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5781. | Сіньковський Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Бакшанський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5782. | Сіренко Інна Петрівна (Математика, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5783. | Сірий Роман Вікторович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5784. | Сітуха (Англійська мова, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5785. | Сітуха (Математика, ЗОШ I-III ступеня. Гірка Полонка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5786. | Скалій Денис (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5787. | Скалій Денис (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5788. | Скалій Денис (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5789. | Скільський Остап Михайлович (Англійська мова, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5790. | Скільський Остап Михайлович (Біологія, природознавство, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5791. | Скільський Остап Михайлович (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5792. | Скільський Остап Михайлович (Українська мова і література, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5793. | Склярова Дар'я (Англійська мова, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5794. | Склярова Дар'я (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5795. | Скопик Владислав (Біологія, природознавство, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5796. | Скопик Владислав (Українська мова і література, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5797. | Скорік Валерій Олексійович (Інформаційні технології, Любимівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5798. | Скоробогатова Валерія Тарасівна (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5799. | Скриннік Варвара Сергіївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5800. | Скрипка Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5801. | Скрипка Владислав Сергійович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5802. | Скрипник Сергій Сергійович (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5803. | Скрипник Тіхон (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5804. | Скрипниченко Наталя (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5805. | Скрипнюк Діана (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5806. | Скрипнюк Діана (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5807. | Скрипнюк Діана (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5808. | Скрипнюк Діана (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5809. | Скрипнюк Діана (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5810. | Скулінець Даніл (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5811. | Скулінець Даніл (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5812. | Скулінець Даніл (Інформаційні технології, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5813. | Скулінець Даніл (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5814. | Скулінець Даніл (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5815. | Скульський Георгій (Інформаційні технології, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5816. | Сличко Катерина (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5817. | Слободян Максим (Англійська мова, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5818. | Служава Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, Скребишівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5819. | Служава Анна Сергіївна (Математика, Скребишівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5820. | Служава Анна Сергіївна (Українська мова і література, Скребишівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5821. | Служенко Аліна Романівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5822. | Служенко Аліна Романівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5823. | Служенко Аліна Романівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5824. | Служенко Аліна Романівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5825. | Служенко Аліна Романівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5826. | Слюсар Микола Сергійович (Математика, Ліплявський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5827. | Слюсаренко Єгор Олександрович (Англійська мова, СЗШ № 42) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5828. | Слюсаренко Єгор Олександрович (Біологія, природознавство, СЗШ № 42) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5829. | Слюсаренко Єгор Олександрович (Інформаційні технології, СЗШ № 42) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5830. | Слюсаренко Єгор Олександрович (Українська мова і література, СЗШ № 42) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5831. | Слюсаренко Катерина (Українська мова і література, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5832. | Слюсарчук Уляна Олександрівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5833. | Слюсарчук Уляна Олександрівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5834. | Смаль Мар`яна (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5835. | Сметанін Нікіта Олександрович (Математика, Школа №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5836. | Сметанін Нікіта Олександрович (Українська мова і література, Школа №28) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5837. | Сметаніна Софія Михайлівна (Біологія, природознавство, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5838. | Сметаніна Софія Михайлівна (Математика, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5839. | Сметанюк Ілля Сергійович (Математика, ТСЗШ І ступеня з вивченням основ економіки) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5840. | Смирнова Дар'я (Українська мова і література, Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5841. | Смірнова Яна Тарасівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5842. | Сміцков Михайло (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5843. | Смолій Олександр Васильович (Англійська мова, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5844. | Смолій Олександр Васильович (Біологія, природознавство, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5845. | Смолій Олександр Васильович (Інформаційні технології, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5846. | Смолій Олександр Васильович (Українська мова і література, Михайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5847. | Смутчак Марія (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5848. | Снітько Владислав Дмитрович (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5849. | Снітько Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5850. | Снітько Владислав Дмитрович (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5851. | Снітько Владислав Дмитрович (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5852. | Снітько Владислав Дмитрович (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5853. | Собакар Арсеній (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5854. | Собко Максим (Інформаційні технології, Кіцманський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5855. | Собко Софія Миколаївна (Біологія, природознавство, Шкроботівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5856. | Совгуть Анна Русланівна (Інформаційні технології, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5857. | Совгуть Анна Русланівна (Математика, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:13 | |
5858. | Совгуть Анна Русланівна (Українська мова і література, Великожолудський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5859. | Совенко Анастасія (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5860. | Совенко Анастасія (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5861. | Совенко Анастасія (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5862. | Совенко Анастасія (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5863. | Совенко Анастасія (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5864. | Созонюк Юлія Тарасівна (Математика, Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5865. | Сокирко Альбіна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5866. | Сокол Ілля Русланович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5867. | Сокол Михайло (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5868. | Сокол Михайло (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5869. | Соколик Єгор (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5870. | Соколик Єгор (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5871. | Соколик Єгор (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5872. | Соколик Єгор (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5873. | Соколик Єгор (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5874. | Соколова Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5875. | Соколюк Дмитро Олександрович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5876. | Соколюк Дмитро Олександрович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5877. | Соколюк Дмитро Олександрович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5878. | Соколюк Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5879. | Сокоренко Богдан (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:16 | |
5880. | Солод Євгеній Андрійович (Англійська мова, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5881. | Солод Євгеній Андрійович (Біологія, природознавство, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5882. | Солод Євгеній Андрійович (Інформаційні технології, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5883. | Солод Євгеній Андрійович (Математика, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5884. | Солод Євгеній Андрійович (Українська мова і література, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5885. | Солоненко Назар Олегович (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5886. | Солоненко Назар Олегович (Біологія, природознавство, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5887. | Солоненко Назар Олегович (Інформаційні технології, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5888. | Солоненко Назар Олегович (Математика, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5889. | Солоненко Назар Олегович (Українська мова і література, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5890. | Солонина Ірина (Англійська мова, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5891. | Солонина Ірина (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5892. | Солонина Ірина (Математика, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5893. | Солонина Ірина (Українська мова і література, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5894. | Солончук Владислав Анатолійович (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5895. | Солоняк Роман Сергійович (Англійська мова, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5896. | Солоняк Роман Сергійович (Біологія, природознавство, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5897. | Солоняк Роман Сергійович (Інформаційні технології, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5898. | Солоняк Роман Сергійович (Математика, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5899. | Солоняк Роман Сергійович (Українська мова і література, Повчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5900. | Солохненко Лілія Олександрівна (Інформаційні технології, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5901. | Солтик Ангеліна (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5902. | Соляник Єгор (Англійська мова, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5903. | Сонін Дмитро В'ячеславович (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5904. | Сонін Дмитро В'ячеславович (Математика, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5905. | Сопрунов Андрій Едуардович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5906. | Сопрунов Андрій Едуардович (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5907. | Сорока Владислава Олександрівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5908. | Сорока Владислава Олександрівна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №129 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5909. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Англійська мова, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5910. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Біологія, природознавство, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5911. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Інформаційні технології, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5912. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Математика, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5913. | Сорокіна Дар'я Олегівна (Українська мова і література, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5914. | Сороковський Іван Сергійович (Математика, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5915. | Сороковський Іван Сергійович (Українська мова і література, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5916. | Сорочук Анна Володимирівна (Англійська мова, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5917. | Сорочук Анна Володимирівна (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5918. | Сорочук Анна Володимирівна (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5919. | Сорочук Анна Володимирівна (Математика, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5920. | Сорочук Анна Володимирівна (Українська мова і література, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5921. | Сосюк Андріана Іванівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5922. | Сосюк Андріана Іванівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5923. | Софія Лемех (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5924. | Софія Ткачук (Українська мова і література, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5925. | Сочикан (Англійська мова, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5926. | Сочикан (Біологія, природознавство, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5927. | Сочикан (Інформаційні технології, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5928. | Сочикан (Математика, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5929. | Сочикан (Українська мова і література, Чернівецька спеціалізована школа І ступеня № 23) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5930. | Сочинський Гліб (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5931. | Сошко Даніїл (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5932. | Співак Світлана Іванівна (Англійська мова, Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5933. | Співак Світлана Іванівна (Інформаційні технології, Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5934. | Спренцісс Юрій Романович (Математика, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5935. | Спренцісс Юрій Романович (Українська мова і література, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5936. | Срібний Артем Ігорович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5937. | Срібний Артем Ігорович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5938. | Срібний Артем Ігорович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5939. | Срібний Артем Ігорович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5940. | Срібний Артем Ігорович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5941. | Срібний Володимир Вадимович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5942. | Срібний Володимир Вадимович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5943. | Срібний Володимир Вадимович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5944. | Срібний Володимир Вадимович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5945. | Срібний Володимир Вадимович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5946. | Стаднійчук Лев Романович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5947. | Стандрет Христина Олегівна (Англійська мова, ТЗОШ №26) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5948. | Стандрет Христина Олегівна (Біологія, природознавство, ТЗОШ №26) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5949. | Стандрет Христина Олегівна (Інформаційні технології, ТЗОШ №26) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5950. | Стандрет Христина Олегівна (Українська мова і література, ТЗОШ №26) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5951. | Станко Вікторія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5952. | Станко Вікторія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5953. | Станко Вікторія (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5954. | Станко Максим (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5955. | Станко Максим (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5956. | Станко Максим (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5957. | Станко Максим (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5958. | Старіков Назар (Англійська мова, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5959. | Старіков Назар (Біологія, природознавство, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5960. | Старіков Назар (Математика, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5961. | Старіков Назар (Українська мова і література, Чугуївський НВК №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5962. | Стародубцева Уляна Іванівна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5963. | Стасенко Катерина Сергіївна (Англійська мова, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5964. | Стасенко Катерина Сергіївна (Біологія, природознавство, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5965. | Стасенко Катерина Сергіївна (Інформаційні технології, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5966. | Стасенко Катерина Сергіївна (Математика, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5967. | Стасенко Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Мізяківсько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5968. | Стасюк Юлія ВІталіївна (Математика, Вищелуб'янська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5969. | Стах Євгеній (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5970. | Стахів Владислав Романович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5971. | Стахів Владислав Романович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:16 | |
5972. | Стахів Владислав Романович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5973. | Стахів Владислав Романович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5974. | Стахів Владислав Романович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5975. | Стаценко Максим Анатолійович (Математика, Великолепетиська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5976. | Стеблін Володимир (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5977. | Стегнюк Миколай (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5978. | Стельмащук Владислав Сергійович (Англійська мова, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5979. | Стельмащук Владислав Сергійович (Інформаційні технології, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5980. | Стельмащук Владислав Сергійович (Українська мова і література, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5981. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Англійська мова, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5982. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Біологія, природознавство, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5983. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Інформаційні технології, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5984. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Математика, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5985. | Стельмащук Соломія Сергіївна (Українська мова і література, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5986. | Стень Павлина Іванівна (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5987. | Степаненко Станіслав Андрійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5988. | Степанець Володимир Олександрович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
5989. | Степанець Володимир Олександрович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
5990. | Степанець Володимир Олександрович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
5991. | Степанець Володимир Олександрович (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
5992. | Степанець Володимир Олександрович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
5993. | Степанов Микита (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5994. | Степанов Микита (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
5995. | Степанов Микита (Інформаційні технології, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:14 | |
5996. | Степанов Микита (Математика, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
5997. | Степанов Микита (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5998. | Степанов Олексій (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:11 | |
5999. | Степанова Дар'я (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6000. | Степанова Дар'я (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6001. | Степанова Дар'я (Математика, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6002. | Степанова Дар'я (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6003. | Степанова Єлизавета (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6004. | Степанова Єлизавета (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6005. | Степанюк Олександр Іванович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6006. | Степанюк Олександр Іванович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6007. | Степанюк Олександр Іванович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6008. | Степанюк Олександр Іванович (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6009. | Степанюк Олександр Іванович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6010. | Степчук Вікторія (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6011. | Стефанишин Надія Ярославівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6012. | Стефанович Костянтин (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6013. | Стефанович Костянтин (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6014. | Стефанович Костянтин (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6015. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Англійська мова, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6016. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Біологія, природознавство, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6017. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Інформаційні технології, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6018. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Математика, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6019. | Стефанчук Катерина Михайлівна (Українська мова і література, Підволочиська гімназія імені Івана Франка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6020. | Стеценко Влад (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6021. | Стеценко Дмiтрiй Олегович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6022. | Стецик Данило (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6023. | Стецик Данило (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6024. | Стецик Данило (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6025. | Стецишин Денис Богданович (Біологія, природознавство, Жвирківська ЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6026. | Стець Дария Володимиривна (Англійська мова, Зеленоярська ЗШ І - ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6027. | Стецьків Іванна Ігорівна (Біологія, природознавство, Дрогобицька ЗОШ № 9) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6028. | Стецюк Ілля Ігорович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6029. | Стецюк Ілля Ігорович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6030. | Стецюк Ілля Ігорович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6031. | Стецюк Ілля Ігорович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6032. | Стецюк Ілля Ігорович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6033. | Стогнiэнко Веронiка Юрiiвна (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6034. | Стогнiэнко Веронiка Юрiiвна (Математика, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6035. | Столярчук Вікторія Михайлівна (Біологія, природознавство, КВНЗ КОР"Богуславський гуманітарний коледж ім.І.С.Нечуя-Левицького") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6036. | Стороженко Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6037. | Сторожишин Антон Романович (Інформаційні технології, Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6038. | Сторожишин Антон Романович (Математика, Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6039. | Сторожишин Антон Романович (Українська мова і література, Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6040. | Сторожук Любомир Іванович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6041. | Сторожук Любомир Іванович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6042. | Стоянов Андрій (Математика, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6043. | Стоянов Ілля (Інформаційні технології, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6044. | Стоянова Ксенія (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6045. | Страх Валерія (Українська мова і література, Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6046. | Стрижакова Софія Русланівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6047. | Стрижаченко Ярослав (Англійська мова, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6048. | Стрижаченко Ярослав (Біологія, природознавство, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6049. | Стрижаченко Ярослав (Інформаційні технології, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6050. | Стрільчук Олександр Володимирович (Біологія, природознавство, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6051. | Стрільчук Олександр Володимирович (Математика, Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6052. | Строев Михаил (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6053. | Строєв Артем (Математика, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6054. | Строєв Артем (Українська мова і література, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6055. | Струговщиков Михайло Андрійович (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6056. | Струк Валентина Володимирівна (Англійська мова, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6057. | Струк Валентина Володимирівна (Інформаційні технології, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6058. | Струк Валентина Володимирівна (Математика, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6059. | Струк Валентина Володимирівна (Українська мова і література, ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6060. | Стукалов Максим Олександрович (Математика, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6061. | Стулень Алєксандра Олегівна (Англійська мова, Стульневський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6062. | Стулень Альбіна Олегівна (Англійська мова, Стульневський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6063. | Стулень Альбіна Олегівна (Математика, Стульневський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6064. | Субота Рената Олегівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6065. | Субота Рената Олегівна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6066. | Субота Рената Олегівна (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6067. | Субота Рената Олегівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6068. | Суворова Альона (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6069. | Суворова Влада (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6070. | Суворова Ульяна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6071. | Суворова Ульяна (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6072. | Суворова Ульяна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6073. | Сулима Вікторія Михайлівна (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6074. | Сулима Вікторія Михайлівна (Біологія, природознавство, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6075. | Сулима Вікторія Михайлівна (Інформаційні технології, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6076. | Сулима Вікторія Михайлівна (Математика, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6077. | Сулима Вікторія Михайлівна (Українська мова і література, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6078. | Сулима Ганна Вікторівна (Українська мова і література, Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6079. | Сулійманов Іван Русланович (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6080. | Сулійманов Іван Русланович (Математика, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6081. | Сулійманов Іван Русланович (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6082. | Султанова Діана Арсенівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6083. | Султанова Діана Арсенівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6084. | Султанова Мілена (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6085. | Сурай Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6086. | Сурай Олександр Олександрович (Інформаційні технології, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6087. | Сурай Олександр Олександрович (Математика, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6088. | Сурай Олександр Олександрович (Українська мова і література, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6089. | Сургов Ярослав Ігорович (Англійська мова, Школа №31 м. Миколаєва) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6090. | Суржин Михайло Андрійович (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6091. | Суржин Михайло Андрійович (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6092. | Суржин Михайло Андрійович (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6093. | Суслов Михайло Віталійович (Біологія, природознавство, HBK №139) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6094. | Сусол Вікторія (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6095. | Сухобок Анастасія Євгенівна (Математика, Запорізька ЗОШ №84) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6096. | Сухова Анна Михайлівна (Біологія, природознавство, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6097. | Сухова Анна Михайлівна (Математика, Кілійський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№3-ліцей") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6098. | Сухомлинов Михайло Максимович (Англійська мова, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6099. | Сухомлинов Михайло Максимович (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6100. | Сучков Олександр Ігорович (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6101. | Сучков Олександр Ігорович (Математика, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6102. | Сушко Олег Святославович (Англійська мова, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6103. | Сушко Олег Святославович (Математика, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6104. | Сушко Роман Олександрович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6105. | Сьох Артем Дмитрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6106. | Сює Артем Бяойович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6107. | Сюмак Катерина (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6108. | Сюмак Катерина (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6109. | Сюмак Катерина (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6110. | Сюмак Катерина (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6111. | Сюмак Катерина (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6112. | Тiтарева Веронiка (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6113. | Табак Вероніка Романівна (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6114. | Табак Вероніка Романівна (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6115. | Табак Вероніка Романівна (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6116. | Табак Вероніка Романівна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6117. | Табака Іван Іванович (Інформаційні технології, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6118. | Табакар Марк (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6119. | Табакар Марк (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6120. | Табакар Марк (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6121. | Таганцов Іван Вадимович (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6122. | Таганцов Іван Вадимович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6123. | Тагієв Асіф (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6124. | Таіцький Григорій Романович (Англійська мова, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6125. | Таіцький Григорій Романович (Математика, Школа №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6126. | Талімончук А.М. (Англійська мова, Маківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6127. | Таляр Віта Володимирівна (Інформаційні технології, Гнатівський НВК "Мрія") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6128. | Танонин Михаил Сергеевич (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6129. | Танонин Михаил Сергеевич (Біологія, природознавство, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6130. | Танонин Михаил Сергеевич (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6131. | Танонин Михаил Сергеевич (Українська мова і література, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6132. | Танонина София Сергеевна (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6133. | Танонина София Сергеевна (Біологія, природознавство, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6134. | Танонина София Сергеевна (Інформаційні технології, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6135. | Танонина София Сергеевна (Математика, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6136. | Танькова Анна Миколаївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6137. | Тарабарова Лариса Олегівна (Біологія, природознавство, Новгород-Сіверське медичне училище) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6138. | Таран Данил (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6139. | Тараненко Софія (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6140. | Тараненко Софія (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6141. | Тараненко Софія (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6142. | Тараненко Софія (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6143. | Тараненко Софія (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6144. | Тараско Катерина Олександрівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6145. | Тараско Ліза Олександрівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6146. | Тарасов Костянтин Віталійович (Біологія, природознавство, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6147. | Тарасов Костянтин Віталійович (Інформаційні технології, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6148. | Тарасов Костянтин Віталійович (Математика, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6149. | Тарасов Костянтин Віталійович (Українська мова і література, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6150. | Тарасовець Діана Анатоліївна (Біологія, природознавство, Михайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6151. | Тарасюк Адам Андрійович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6152. | Тарасюк Адам Андрійович (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6153. | Тарасюк Адам Андрійович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6154. | Тарасюк Адам Андрійович (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6155. | Таращук Петро (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6156. | Таращук Петро (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6157. | Таращук Петро (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6158. | Таращук Петро (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6159. | Таращук Петро (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6160. | Тарнавська Вікторія Ігорівна (Англійська мова, Товстолузька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6161. | Тарнавська Діана Ігорівна (Англійська мова, Товстолузька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6162. | Тарнавська Тетяна (Англійська мова, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6163. | Тарнавська Тетяна (Математика, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6164. | Тарнавський Артем Максимович (Біологія, природознавство, Мар'ївський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6165. | Тарнавський Артем Максимович (Інформаційні технології, Мар'ївський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6166. | Тарнавський Артем Максимович (Математика, Мар'ївський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6167. | Тарнавський Артем Максимович (Українська мова і література, Мар'ївський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6168. | Татарець Олександр Петрович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6169. | Татарець Олександр Петрович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6170. | Татарець Олександр Петрович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6171. | Татарець Олександр Петрович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6172. | Татарин Ольга Олегівна (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6173. | Татарин Ольга Олегівна (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6174. | Татарин Ольга Олегівна (Інформаційні технології, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6175. | Татарин Ольга Олегівна (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6176. | Татарин Ольга Олегівна (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6177. | Твердохліб Олександр (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6178. | Тверезовська Марія Олександрівна (Українська мова і література, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6179. | Тверитінов Микола Олегович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6180. | Телюфанов Олександр (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6181. | Телюфанов Олександр (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6182. | Теляшенко Ярослав (Інформаційні технології, ЦДЮТ №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6183. | Теодорович Мілана (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6184. | Теодорович Мілана (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6185. | Теплічук Микола (Інформаційні технології, Херсонська гімназія №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6186. | Терещенко Дмитро (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6187. | Терещенко Дмитро (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6188. | Терещенко Матвій Сергійович (Англійська мова, Наукова зміна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6189. | Терещенко Матвій Сергійович (Біологія, природознавство, Наукова зміна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6190. | Терещенко Матвій Сергійович (Інформаційні технології, Наукова зміна) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6191. | Терещенко Матвій Сергійович (Математика, Наукова зміна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6192. | Терещенко Матвій Сергійович (Українська мова і література, Наукова зміна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6193. | Терещенко Олег Максимович (Біологія, природознавство, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6194. | Терещенко Олег Максимович (Інформаційні технології, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6195. | Терещенко Олег Максимович (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6196. | Терещенко Олег Максимович (Українська мова і література, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6197. | Терещук Артем Олександрович (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6198. | Терещук Артем Олександрович (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6199. | Терещук Артем Олександрович (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6200. | Терещук Артем Олександрович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6201. | Терзі Аліна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6202. | Терзі Аліна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6203. | Терзі Аліна (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6204. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Англійська мова, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6205. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Біологія, природознавство, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6206. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Інформаційні технології, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6207. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6208. | Терлибаба Мілена Олександрівна (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6209. | Тернущак Андріяна Іванівна (Англійська мова, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6210. | Тернущак Андріяна Іванівна (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6211. | Тернущак Андріяна Іванівна (Інформаційні технології, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6212. | Тернущак Андріяна Іванівна (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6213. | Тернущак Вікторія Іванівна (Англійська мова, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6214. | Тернущак Вікторія Іванівна (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6215. | Тернущак Вікторія Іванівна (Українська мова і література, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6216. | Терпеливець Анастасія Ярославівна (Інформаційні технології, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6217. | Терпелюк Вірослава Василівна (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6218. | Тертерян Авет Рудикович (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6219. | Тертерян Авет Рудикович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6220. | Тертерян Авет Рудикович (Інформаційні технології, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6221. | Тертерян Авет Рудикович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6222. | Тертерян Авет Рудикович (Українська мова і література, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6223. | Тесленко Аліна (Біологія, природознавство, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6224. | Тесляк Ілля (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6225. | Тесляк Ілля (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6226. | Тесляк Ілля (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6227. | Тесляк Ілля (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6228. | Тєртишніков Михаїл Сергійович (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6229. | Тимофеєва Поліна (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6230. | Тимофєєва Ксенія Олексіївна (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6231. | Тимошенко Анастасія Валентинівна (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6232. | Тимошенко Анастасія Валентинівна (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6233. | Тимошенко Анастасія Валентинівна (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6234. | Тимошенко Анастасія Валентинівна (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6235. | Тимошенко Богдан Олексійович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6236. | Тимошенко Богдан Олексійович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6237. | Тимошенко Богдан Олексійович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6238. | Тимошенко Богдан Олексійович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6239. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6240. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6241. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6242. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6243. | Тимошенко Поліна Олександрівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6244. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6245. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6246. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6247. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6248. | Тимошенко Юлія Олексіївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6249. | Типальчук Микола (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6250. | Типальчук Микола (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6251. | Тихнченко Катерина (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6252. | Тихонюк Вікторія Олегівна (Інформаційні технології, Дворічанська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6253. | Тишик Максим Дмитрович (Англійська мова, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6254. | Тишик Максим Дмитрович (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6255. | Тишик Максим Дмитрович (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6256. | Тишик Максим Дмитрович (Математика, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6257. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6258. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6259. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6260. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6261. | Тишкевич Ангеліна Юріївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6262. | Тишкова Аліса Андріївна (Українська мова і література, ДНЗ "Михайлівське ВПУ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6263. | Тищенко Софія (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6264. | Тищенко Софія (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6265. | Тищенко Софія (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6266. | Тищенко Софія (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6267. | Тімановська Софія (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6268. | Тітаренко Діана (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6269. | Тітаренко Діана (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6270. | Тітаренко Діана (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6271. | Тітаренко Діана (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6272. | Тіткова Тетяня Сергіївна (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6273. | Тішин Ярослав Олексійович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6274. | Тіщенко Устим Романович (Біологія, природознавство, Школа № 2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6275. | Тіщенко Устим Романович (Математика, Школа № 2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6276. | Ткаленко Емілія (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6277. | Ткаленко Емілія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6278. | Ткаленко Емілія (Математика, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6279. | Ткач Іван Ігорович (Українська мова і література, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6280. | Ткаченко Альбіна Дмитрівна (Англійська мова, Полтавська гімназія №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6281. | Ткаченко Андрій (Англійська мова, Великодимерський СЗО НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6282. | Ткаченко Андрій (Інформаційні технології, Великодимерський СЗО НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6283. | Ткаченко Андрій (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6284. | Ткаченко Богдан Віталійович (Англійська мова, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6285. | Ткаченко Богдан Віталійович (Біологія, природознавство, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6286. | Ткаченко Богдан Віталійович (Інформаційні технології, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6287. | Ткаченко Валерія Євгеніївна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6288. | Ткаченко Валерія Євгеніївна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6289. | Ткаченко Валерія Євгеніївна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6290. | Ткаченко Валерія Євгеніївна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6291. | Ткаченко Володимир (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6292. | Ткаченко Дмитро (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:16 | |
6293. | Ткаченко Єгор Сергійович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6294. | Ткаченко Каріна Андріївна (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6295. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6296. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6297. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6298. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6299. | Ткаченко Максим В`ячеславович (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6300. | Ткаченко Олег (Англійська мова, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6301. | Ткаченко Олег (Математика, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6302. | Ткаченко Олег (Українська мова і література, Новоукраїнський НВК з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6303. | Ткаченко Тетяна Андріївна (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6304. | Ткачова Вероніка Геннадіївна (Біологія, природознавство, Дворічанська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6305. | Ткачова Вероніка Геннадіївна (Математика, Дворічанська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6306. | Ткачова Вероніка Геннадіївна (Українська мова і література, Дворічанська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6307. | Ткачук Денис Назарович (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6308. | Ткачук Інна Максимівна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6309. | Ткачук Інна Максимівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6310. | Ткачук Інна Максимівна (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6311. | Ткачук Інна Максимівна (Математика, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6312. | Ткачук Інна Максимівна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №114 КМРДО) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6313. | Ткачук Юрій (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6314. | Товстий Ілля Вікторович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6315. | Товстий Ілля Вікторович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6316. | Товстий Ілля Вікторович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6317. | Товстий Ілля Вікторович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6318. | Товстий Ілля Вікторович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6319. | Товстюк Олександра Ігорівна (Англійська мова, Школа № 2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6320. | Товстюк Олександра Ігорівна (Біологія, природознавство, Школа № 2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6321. | Товстюк Олександра Ігорівна (Інформаційні технології, Школа № 2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6322. | Товстюк Олександра Ігорівна (Математика, Школа № 2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6323. | Товстюк Олександра Ігорівна (Українська мова і література, Школа № 2) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6324. | Товтин Святослав Степанович (Англійська мова, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6325. | Товтин Святослав Степанович (Біологія, природознавство, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6326. | Товтин Святослав Степанович (Інформаційні технології, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6327. | Товтин Святослав Степанович (Математика, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6328. | Товтин Святослав Степанович (Українська мова і література, Берегиня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6329. | Токар Нікіта (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6330. | Токар Нікіта (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6331. | Токар Нікіта (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6332. | Токар Нікіта (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6333. | Токар Нікіта (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6334. | Токарчук Назар Сергійович (Біологія, природознавство, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6335. | Токарчук Назар Сергійович (Українська мова і література, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6336. | Токарчук Яна Олегівна (Англійська мова, Хотинська школа №5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6337. | Токмак Маріам (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6338. | Толкачев Дмитро Володимирович (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6339. | Толкачев Дмитро Володимирович (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6340. | Толкачев Дмитро Володимирович (Математика, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6341. | Толкачев Дмитро Володимирович (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6342. | Толстова Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6343. | Томашевський Дмитро (Англійська мова, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6344. | Томашевський Дмитро (Математика, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6345. | Томашевський Дмитро (Українська мова і література, НВК "Святошиньска гімназія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6346. | Томенюк Владислав Михайлович (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6347. | Томілович Наталія Володимирівна (Біологія, природознавство, Антонівська ЗОШ І ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6348. | Томілович Наталія Володимирівна (Математика, Антонівська ЗОШ І ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6349. | Томілович Наталія Володимирівна (Українська мова і література, Антонівська ЗОШ І ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6350. | Томчук Олександр Володимирович (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6351. | Томчук Олександр Володимирович (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6352. | Томчук Олександр Володимирович (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6353. | Томчук Олександр Володимирович (Математика, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6354. | Томчук Олександр Володимирович (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6355. | Тонкоглас Олександр Васильович (Українська мова і література, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6356. | Топольніцький Дмитро (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6357. | Топчій Назар Олександрович (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6358. | Топчій Петро Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6359. | Топчій Поліна (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6360. | Топчій Поліна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6361. | Торгало Микита (Математика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6362. | Торяник Максим (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6363. | Торяник Максим (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6364. | Торяник Максим (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6365. | Торяник Максим (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6366. | Торяник Максим (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6367. | Тофелюк Михайло Федорович (Англійська мова, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6368. | Тофелюк Михайло Федорович (Біологія, природознавство, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6369. | Тофелюк Михайло Федорович (Математика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6370. | Трегубенко Ірина Сергіївна (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6371. | Трескот Вадим Ігорович (Інформаційні технології, Сокальська гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6372. | Трескот Вадим Ігорович (Математика, Сокальська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6373. | Трет’як Альона Євгенівна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6374. | Трет’як Альона Євгенівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6375. | Трет’як Альона Євгенівна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6376. | Трет’як Альона Євгенівна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6377. | Трет’як Альона Євгенівна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6378. | Третьякова Дар'я (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6379. | Третьякова Дар'я (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6380. | Третьякова Дар'я (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6381. | Третьякова Дар'я (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6382. | Третьякова Дар'я (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6383. | Третяк Меланія Вячеславівна (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6384. | Третяк Меланія Вячеславівна (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6385. | Третяков Микола Вікторович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6386. | Тригуб Євген Віталійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6387. | Тригуб Євген Віталійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6388. | Тригуб Євген Віталійович (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6389. | Тригуб Євген Віталійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6390. | Тригуб Євген Віталійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6391. | Тригуба Нікіта (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6392. | Трикоз Дарія (Біологія, природознавство, Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6393. | Трикоз Дарія (Математика, Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6394. | Трикозенко Аліна Віталіївна (Математика, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6395. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6396. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6397. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6398. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6399. | Трібельгорн Світлана В'ячеславівна (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6400. | Тріфонов Микола Олександрович (Англійська мова, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6401. | Тріфонов Микола Олександрович (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6402. | Тронько Олександр Олександрович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6403. | Тронько Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6404. | Тронько Олександр Олександрович (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6405. | Тронько Олександр Олександрович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6406. | Тронько Олександр Олександрович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6407. | Трофимова Катерина (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6408. | Трофимова Катерина (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6409. | Трофимова Катерина (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6410. | Трофимова Катерина (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6411. | Трофімов Ілля Сергійович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6412. | Трофімов Ілля Сергійович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6413. | Трофімов Ілля Сергійович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6414. | Трофімов Ілля Сергійович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6415. | Трофімов Ілля Сергійович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6416. | Трофімова Тетяна (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6417. | Троценко Альона (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6418. | Троцько Денис Сергійович (Математика, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6419. | Троян Максим Олегович (Математика, Іванківська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6420. | Троянов Михайло (Англійська мова, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6421. | Троянов Михайло (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6422. | Троянов Михайло (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6423. | Троянов Михайло (Математика, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6424. | Троянов Михайло (Українська мова і література, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6425. | Троянський Давид (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6426. | Троянський Давид (Інформаційні технології, Кіцманський НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6427. | Троянський Давид (Математика, Кіцманський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6428. | Троянський Давид (Українська мова і література, Кіцманський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6429. | Туз Ігор (Інформаційні технології, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6430. | Тукаленко Олександра (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6431. | Тулункiн Денис Сергийовыч (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6432. | Тулункiн Денис Сергийовыч (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6433. | Тулункiн Денис Сергийовыч (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6434. | Тунік Олександр Ігорович (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6435. | Тунік Олександр Ігорович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6436. | Тунік Олександр Ігорович (Інформаційні технології, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6437. | Тунік Олександр Ігорович (Математика, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6438. | Тунік Олександр Ігорович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6439. | Туркас Юліана Михайлівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6440. | Туркас Юліана Михайлівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6441. | Туркас Юліана Михайлівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6442. | Турська Влада (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6443. | Турук Роман Вікторович (Англійська мова, НВК №13) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6444. | Турук Роман Вікторович (Біологія, природознавство, НВК №13) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6445. | Турук Роман Вікторович (Інформаційні технології, НВК №13) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6446. | Турук Роман Вікторович (Математика, НВК №13) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6447. | Турук Роман Вікторович (Українська мова і література, НВК №13) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6448. | Тучапець Микола (Інформаційні технології, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6449. | Тютюнник Софія Андріївна (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6450. | Тягай Любов Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6451. | Тягай Любов Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6452. | Тягай Любов Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6453. | Тяско Ростислав (Англійська мова, Боровицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6454. | Тяско Ростислав (Біологія, природознавство, Боровицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6455. | Тяско Ростислав (Математика, Боровицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6456. | Тяско Ростислав (Українська мова і література, Боровицька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6457. | у (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6458. | у (Інформаційні технології, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6459. | у (Математика, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6460. | у (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6461. | Удовiченко Кирилл (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6462. | Удовицька Софія Олександрівна (Англійська мова, Ліцей № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6463. | Удовицька Софія Олександрівна (Інформаційні технології, Ліцей № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6464. | Удовицька Софія Олександрівна (Математика, Ліцей № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6465. | Удовицька Софія Олександрівна (Українська мова і література, Ліцей № 4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6466. | Удовиченко Степан Романович (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6467. | Удовиченко Степан Романович (Біологія, природознавство, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6468. | Удовиченко Степан Романович (Українська мова і література, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6469. | Удодік Євгеній Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6470. | Удодік Євгеній Андрійович (Математика, Школа №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6471. | Удодік Марк Валентинович (Інформаційні технології, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6472. | Удодік Марк Валентинович (Математика, Костопільська загальньоосвітня школа №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6473. | Удудяк Єгор Васильович (Інформаційні технології, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6474. | Удудяк Єгор Васильович (Математика, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6475. | Узун Володимир (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6476. | Уланова Вікторія Олександрівна (Інформаційні технології, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6477. | Уланова Вікторія Олександрівна (Математика, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6478. | Уланова Вікторія Олександрівна (Українська мова і література, Яблунівська ЗОШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6479. | Уліцький Олекса (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6480. | Унтілов Олександр Валерійович (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6481. | Упатова Віолетта (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6482. | Уркуметов Алі (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6483. | Усата Анастасія (Англійська мова, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6484. | Усата Анастасія (Інформаційні технології, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6485. | Усата Анастасія (Математика, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6486. | Усата Анастасія (Українська мова і література, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6487. | Усатенко Максим Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6488. | Усик Даніїл (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6489. | Устименко Віра (Українська мова і література, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6490. | Устіч Микола Олексійович (Англійська мова, Одеський економічний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6491. | Устіч Микола Олексійович (Математика, Одеський економічний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6492. | Устіч Микола Олексійович (Українська мова і література, Одеський економічний ліцей) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6493. | Утін Адріана Юріївна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6494. | ууу (Біологія, природознавство, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6495. | ууу (Інформаційні технології, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6496. | Ушакова Векроніка Анатоліївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6497. | Ушакова Векроніка Анатоліївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6498. | Ушакова Векроніка Анатоліївна (Інформаційні технології, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6499. | Ушакова Векроніка Анатоліївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6500. | Ушинський Даниїл Валерійович (Англійська мова, Великозагайцівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6501. | Фаєд Айман ахмедович (Математика, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6502. | Фаєд Айман ахмедович (Українська мова і література, Бучанська ЗОШ №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6503. | Фартушна Вероніка Сергіївна (Інформаційні технології, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6504. | Фартушна Вероніка Сергіївна (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6505. | Фасолько Станіслав Іванович (Англійська мова, Кутівська ЗОШ І ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6506. | Фасолько Станіслав Іванович (Біологія, природознавство, Кутівська ЗОШ І ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6507. | Фасолько Станіслав Іванович (Українська мова і література, Кутівська ЗОШ І ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6508. | Фаюк Юлія (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6509. | Фаюк Юлія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6510. | Фаюк Юлія (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6511. | Фаюк Юлія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6512. | Фаюк Юлія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6513. | Федик Святослав Васильович (Біологія, природознавство, гімназія №4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6514. | Федик Святослав Васильович (Українська мова і література, гімназія №4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6515. | Федишин Остап (Біологія, природознавство, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6516. | Федишин Остап (Інформаційні технології, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6517. | Федишин Остап (Математика, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6518. | Федишин Остап (Українська мова і література, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6519. | Федишин Софія Тарасівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6520. | Федін Максим Сергійович (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6521. | Федін Олексій В'ячеславович (Інформаційні технології, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6522. | Федін Олексій В'ячеславович (Математика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6523. | Федірко Марія Сергіївна (Інформаційні технології, Студеницька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6524. | Федончук Максим Володимирович (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6525. | Федоренко Вероніка (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6526. | Федоренко Вероніка (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6527. | Федоренко Вероніка (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6528. | Федоренко Катерина (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6529. | Федоренко Роман Олегович (Англійська мова, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6530. | Федоренко Роман Олегович (Біологія, природознавство, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6531. | Федоренко Роман Олегович (Інформаційні технології, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6532. | Федоренко Роман Олегович (Українська мова і література, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6533. | Федоренко Трофім (Англійська мова, Павлоградська ЗШ № 17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6534. | Федоренко Трофім (Інформаційні технології, Павлоградська ЗШ № 17) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6535. | Федоренко Трофім (Українська мова і література, Павлоградська ЗШ № 17) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6536. | Федоров Михаїл (Англійська мова, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6537. | Федоров Михаїл (Інформаційні технології, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6538. | Федоров Михаїл (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6539. | Федоров Михаїл (Українська мова і література, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6540. | Федоров Олександр (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6541. | Федорова Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6542. | Федорова Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6543. | Федорова Анастасія Сергіївна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6544. | Федорова Анастасія Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6545. | Федорова Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6546. | Федорченко Єгор (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6547. | Федорченко Єгор (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6548. | Федорченко Єгор (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6549. | Федорченко Єгор (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6550. | Федорченко Єгор (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6551. | Федорчук Вікторія (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6552. | Федорчук Тимофій Русланович (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №126) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6553. | Федорчук Тимофій Русланович (Математика, Криворізька ЗОШ №126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6554. | Федосова Дар'я Олексіївна (Біологія, природознавство, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6555. | Федосова Дар'я Олексіївна (Інформаційні технології, спеціалізована школа № 3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6556. | Федотова Тетяна Леонідівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6557. | Федотова Тетяна Леонідівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6558. | Фесенко Арсеній Сергійович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6559. | Фесенко Арсеній Сергійович (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6560. | Фесенко Арсеній Сергійович (Українська мова і література, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6561. | Фесенко Денис (Математика, Школа №17) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6562. | Фечка Василь Васильович (Англійська мова, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6563. | Фечка Василь Васильович (Українська мова і література, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6564. | Филимончук Анна Павлівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6565. | Филимончук Анна Павлівна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6566. | Фізер Костянтин (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6567. | Фізер Костянтин (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6568. | Фізер Костянтин (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6569. | Філатова Амалія Костянтинівна (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6570. | Філатова Амалія Костянтинівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6571. | Філатова Амалія Костянтинівна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6572. | Філімонова Марія Олегівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6573. | Філіппов Тимофій (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6574. | Філіппов Тимофій (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6575. | Філіппов Тимофій (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6576. | Філіппов Тимофій (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6577. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6578. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6579. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6580. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6581. | Філіпських Алесія Дмитрівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6582. | Філіпчук Марина (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6583. | Філіпчук Марина (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6584. | Філіштинський Олексій (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 56) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6585. | Філіштинський Олексій (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 56) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6586. | Філіштинський Олексій (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 56) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6587. | Філіштинський Олексій (Математика, Одеська ЗОШ № 56) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6588. | Філіштинський Олексій (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 56) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6589. | Філоенко Дмитро Васильович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6590. | Філоенко Дмитро Васильович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6591. | Філоненко Дмитро (Математика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6592. | Філончук Дарина Валентинівна (Англійська мова, Бронницька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6593. | Філончук Дарина Валентинівна (Біологія, природознавство, Бронницька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6594. | Філончук Дарина Валентинівна (Інформаційні технології, Бронницька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6595. | Філончук Дарина Валентинівна (Математика, Бронницька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6596. | Філончук Дарина Валентинівна (Українська мова і література, Бронницька ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6597. | Фірич Захарій Дмитрович (Англійська мова, Середкевицький НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6598. | Фірич Захарій Дмитрович (Українська мова і література, Середкевицький НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6599. | Фірман Дана Тарасівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6600. | Фірман Дана Тарасівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6601. | Фірман Дана Тарасівна (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6602. | Фірман Дана Тарасівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6603. | Фірман Дана Тарасівна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6604. | Фітьо Софія Володимирівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6605. | Фіщук Владислав (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6606. | Фіщук Владислав (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6607. | Фойдер Денис Романович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6608. | Фокіна Вероніка Едуардовна (Англійська мова, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6609. | Фокіна Вероніка Едуардовна (Українська мова і література, Червонобаштанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6610. | Фоменко Діана Олександрівна (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6611. | Фоменко Діана Олександрівна (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6612. | Фоменко Діана Олександрівна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6613. | Фоменко Діана Олександрівна (Математика, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6614. | Фоменко Діана Олександрівна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6615. | Фоменко Поліна Олександрівна (Англійська мова, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6616. | Фоменко Поліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6617. | Фоменко Поліна Олександрівна (Інформаційні технології, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6618. | Фоменко Поліна Олександрівна (Математика, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6619. | Фоменко Поліна Олександрівна (Українська мова і література, Ульянівська НСЗШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6620. | Форманчук Анастасія Віталіївна (Англійська мова, Сапогівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6621. | Форосенко Валерій (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6622. | Франзен Денис (Біологія, природознавство, СЗОШ №4) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6623. | Френкель Дмитрій Олександрович (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6624. | Фролова Ольга Миколаївна (Англійська мова, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6625. | Фролова Ольга Миколаївна (Біологія, природознавство, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6626. | Фролова Ольга Миколаївна (Інформаційні технології, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6627. | Фролова Ольга Миколаївна (Математика, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6628. | Фролова Ольга Миколаївна (Українська мова і література, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6629. | Фроляк Дарина (Англійська мова, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6630. | Фроляк Дарина (Математика, Спеціалізована школа №173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6631. | Фудзівара Ейджі (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6632. | Фурсова Василиса Андріївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6633. | Фурсова Василиса Андріївна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6634. | Фурсова Василиса Андріївна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6635. | Фурсова Василиса Андріївна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6636. | Фуртатов Владислав Костянтинович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6637. | Фучижи Арсен Петрович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6638. | Хабарова Софія Миколаївна (Біологія, природознавство, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6639. | Хабарова Софія Миколаївна (Математика, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6640. | Хабарова Софія Миколаївна (Українська мова і література, Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6641. | Хабло Богдан Ігорович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6642. | Хабло Діана Ігорівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6643. | Халемський Євген (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6644. | Халін Віка Олександрівна (Українська мова і література, Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6645. | Ханас Анна (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6646. | Ханас Анна (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6647. | Харко Нестор Ігорович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6648. | Харко Нестор Ігорович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6649. | Харко Нестор Ігорович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6650. | Харламова Ольга Володимирівна (Біологія, природознавство, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6651. | Харламова Ольга Володимирівна (Інформаційні технології, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6652. | Харламова Ольга Володимирівна (Математика, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6653. | Харламова Ольга Володимирівна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6654. | Харченко Володимир (Англійська мова, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6655. | Харченко Нікіта Андрійович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №46) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6656. | Харченко Нікіта Андрійович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №46) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6657. | Харченко Нікіта Андрійович (Математика, Криворізька ЗОШ №46) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6658. | Харченко Нікіта Андрійович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №46) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6659. | Харченко Олександра (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6660. | Харчук Дар'я (Українська мова і література, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6661. | Хассо Марта (Англійська мова, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6662. | Хассо Марта (Біологія, природознавство, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6663. | Хассо Марта (Інформаційні технології, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6664. | Хассо Марта (Математика, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6665. | Хассо Марта (Українська мова і література, Криворізька санаторна школа - інтернат №8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6666. | Хасхачих Марк Валентинович (Англійська мова, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6667. | Хасхачих Марк Валентинович (Математика, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6668. | Хасхачих Марк Валентинович (Українська мова і література, Перша міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6669. | Хахалєва Вероніка (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6670. | Хахалєва Вероніка (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6671. | Хахалєва Вероніка (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6672. | Хахалєва Вероніка (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6673. | Хахлюк Марія (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6674. | Хвесик Ярослав Вікторович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6675. | Хвесик Ярослав Вікторович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6676. | Хвесик Ярослав Вікторович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6677. | Хвесик Ярослав Вікторович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6678. | Хвист Денис (Математика, Середня загальноосвітня школа № 126) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6679. | Хижняк Тимур Вікторович (Математика, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6680. | Хитрий Назар (Інформаційні технології, Великодимерський СЗО НВК) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6681. | Хитрук Ірина (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6682. | Хитрук Ірина (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6683. | Хитрук Ірина (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6684. | Хитрук Ірина (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6685. | Хитрук Ірина (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6686. | Хитущенко Євгеній Романович (Англійська мова, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6687. | Хитущенко Євгеній Романович (Біологія, природознавство, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6688. | Хитущенко Євгеній Романович (Інформаційні технології, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6689. | Хитущенко Євгеній Романович (Математика, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6690. | Хитущенко Євгеній Романович (Українська мова і література, КЗНЗ "Гімназія №15" м. Нікополь) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6691. | Хібо Сіваль Хозанович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6692. | Хлистун Любомир (Англійська мова, Гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6693. | Хлистун Любомир (Математика, Гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6694. | Хлистун Любомир (Українська мова і література, Гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6695. | Хмельницька Вікторія (Англійська мова, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6696. | Хмельницька Вікторія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6697. | Хмельницька Вікторія (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6698. | Хмельницька Вікторія (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6699. | Хмелярська Юлія (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6700. | Хованець Анастасія Андріївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6701. | Хованець Анастасія Андріївна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6702. | Хованець Анастасія Андріївна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6703. | Хованець Анастасія Андріївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6704. | Ходоровська Анна (Біологія, природознавство, Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат "ЦОСПП") | 2017-12-08 20:29:16 | |
6705. | Холодецький Артем Володимирович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6706. | Холодецький Артем Володимирович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6707. | Холодов Олександр (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6708. | Холодов Олександр (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6709. | Холодов Олександр (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6710. | Холодов Олександр (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6711. | Холявко Марія (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6712. | Холявко Поліна (Біологія, природознавство, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6713. | Холявко Поліна (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6714. | Холявчук Вероніка Олександрівна (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6715. | Холявчук Вероніка Олександрівна (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6716. | Холявчук Вероніка Олександрівна (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6717. | Холявчук Вероніка Олександрівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6718. | Хоменко Маргарита (Українська мова і література, БСШ І-ІІІ ст. №7) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6719. | Хомин Володимир Володимирович (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6720. | Хомин Софія (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6721. | Хомишенко Антон Олександрович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6722. | Хомченков Павло Денисович (Англійська мова, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6723. | Хомченков Павло Денисович (Біологія, природознавство, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6724. | Хомченков Павло Денисович (Інформаційні технології, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6725. | Хомченков Павло Денисович (Математика, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6726. | Хомченков Павло Денисович (Українська мова і література, Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступеня) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6727. | Хопта Артем (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6728. | Хопта Артем (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6729. | Хопта Артем (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6730. | Храпко Владислав Сергійович (Англійська мова, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6731. | Храпко Владислав Сергійович (Біологія, природознавство, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6732. | Храпко Владислав Сергійович (Інформаційні технології, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6733. | Храпко Владислав Сергійович (Математика, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6734. | Храпко Владислав Сергійович (Українська мова і література, спеціалізована СШ № 8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6735. | Христич Андрій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6736. | Христич Андрій (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6737. | Христич Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6738. | Хрупова Ксенія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6739. | Хруставчук Андрій (Біологія, природознавство, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6740. | Хруставчук Андрій (Інформаційні технології, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6741. | Хруставчук Андрій (Математика, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6742. | Хруставчук Андрій (Українська мова і література, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6743. | Худоба Назарій Олегович (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6744. | Худоба Назарій Олегович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6745. | Худоба Назарій Олегович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6746. | Хузам Марія Самерівна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6747. | Хузам Марія Самерівна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6748. | Хула Ярослав Вадимович (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6749. | Хула Ярослав Вадимович (Інформаційні технології, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6750. | Хула Ярослав Вадимович (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6751. | Хула Ярослав Вадимович (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6752. | Хурса Архип (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6753. | Хурса Архип (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6754. | Хуснутдінова Лілія Дінарівна (Англійська мова, КЗ ХЗОШ № 49) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6755. | Хуссіан Айша (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6756. | Хуссіан Айша (Інформаційні технології, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6757. | Хуссіан Айша (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6758. | Хуссіан Айша (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6759. | Хуторний Олександр Володимирович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6760. | Хуторний Олександр Володимирович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6761. | Хуторний Олександр Володимирович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6762. | Хуторний Олександр Володимирович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6763. | Царан Владислав Андрійович (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6764. | Царан Владислав Андрійович (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6765. | Царан Владислав Андрійович (Математика, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6766. | Царан Владислав Андрійович (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6767. | Царан Кароліна Андріївна (Англійська мова, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6768. | Царан Кароліна Андріївна (Біологія, природознавство, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6769. | Царан Кароліна Андріївна (Інформаційні технології, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6770. | Царан Кароліна Андріївна (Математика, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6771. | Царан Кароліна Андріївна (Українська мова і література, гімназія "Скіфія") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6772. | Цветков Егор Артурович (Англійська мова, Фінансово-правовий ліцей (приватний)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6773. | Цвик Дар"я (Інформаційні технології, Світловодська школа - інтернат№2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6774. | Цвик Софія Андріївна (Математика, Школа №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6775. | Цвіркун Дмитро Денисович (Математика, Навчально-виховний комплекс №240) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6776. | Цвок Меланія (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6777. | Цейко Тарас Ростиславович (Біологія, природознавство, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6778. | Цейко Тарас Ростиславович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6779. | Целінко Микола (Математика, Скадовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6780. | Цехош Максим Романович (Англійська мова, СЗШ № 29 м.Львова) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6781. | Цехош Максим Романович (Біологія, природознавство, СЗШ № 29 м.Львова) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6782. | Цехош Максим Романович (Інформаційні технології, СЗШ № 29 м.Львова) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6783. | Цехош Максим Романович (Математика, СЗШ № 29 м.Львова) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6784. | Цехош Максим Романович (Українська мова і література, СЗШ № 29 м.Львова) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6785. | Циба Нікіта (Англійська мова, Криворізька ЗOШ №116) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6786. | Цибран Софія Ігорівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6787. | Цибуля Тетяна Сергіївна (Математика, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6788. | Цибуля Тетяна Сергіївна (Українська мова і література, Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6789. | Цибур Софія Володимирівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6790. | Цибур Софія Володимирівна (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6791. | Цибур Софія Володимирівна (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6792. | Цибур Софія Володимирівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6793. | Цибур Софія Володимирівна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6794. | Цибух Владислав Петрович (Англійська мова, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6795. | Цибух Владислав Петрович (Біологія, природознавство, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6796. | Цибух Владислав Петрович (Інформаційні технології, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6797. | Цибух Владислав Петрович (Математика, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6798. | Цибух Владислав Петрович (Українська мова і література, Німшинська ЗОШ I-II ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6799. | Циганков Максим В'ячеславович (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6800. | Циганков Максим В'ячеславович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6801. | Циганков Максим В'ячеславович (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6802. | Циганкова Богдана Дмитрівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6803. | Циганкова Богдана Дмитрівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6804. | Циганкова Богдана Дмитрівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6805. | Циганкова Богдана Дмитрівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6806. | Цимбала Максим Юрійович (Англійська мова, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6807. | Цимбала Максим Юрійович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:16 | |
6808. | Цимбала Максим Юрійович (Інформаційні технології, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6809. | Цимбала Максим Юрійович (Математика, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6810. | Цимбала Максим Юрійович (Українська мова і література, Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6811. | Цимбалюк Анастасія (Англійська мова, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6812. | Цимбалюк Денис (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6813. | Цимбалюк Денис (Біологія, природознавство, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6814. | Цимбалюк Денис (Інформаційні технології, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6815. | Цимбалюк Денис (Математика, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6816. | Цимбалюк Денис (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6817. | Цимбрило Андрій (Українська мова і література, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6818. | Цюра Дмитро (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6819. | Цюра Дмитро (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6820. | Цюра Дмитро (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6821. | Цюра Дмитро (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6822. | Цяпко Назарій (Математика, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6823. | Чабан Валерія Сергіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6824. | Чабан Валерія Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6825. | Чабан Валерія Сергіївна (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6826. | Чабан Валерія Сергіївна (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6827. | Чабан Валерія Сергіївна (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6828. | Чабанов Ігор (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6829. | Чайка Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6830. | Чайка Олександра Миколаївна (Інформаційні технології, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6831. | Чан Хонг Шон (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6832. | Чаркін Сергій (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6833. | Чаркін Сергій (Українська мова і література, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6834. | Чвала Юлія Едуардівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6835. | Чвала Юлія Едуардівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6836. | Чегодар Вероніка Олеговна (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6837. | Чегодар Вероніка Олеговна (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6838. | Чегодар Вероніка Олеговна (Інформаційні технології, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6839. | Чегодар Вероніка Олеговна (Математика, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6840. | Чегодар Вероніка Олеговна (Українська мова і література, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6841. | Челла Еудженіо (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6842. | Чепигін Арсеній (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6843. | Чепинога Аліна Олексіївна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6844. | Чепинога Аліна Олексіївна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6845. | Чепинога Аліна Олексіївна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6846. | Чепинога Аліна Олексіївна (Математика, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6847. | Чепинога Аліна Олексіївна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6848. | Чепуріна Дар'я (Інформаційні технології, Школа І-ІІІ ступенів № 294) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6849. | Червак Станіслав Володимирович (Біологія, природознавство, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6850. | Червак Станіслав Володимирович (Інформаційні технології, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6851. | Червак Станіслав Володимирович (Математика, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6852. | Червак Станіслав Володимирович (Українська мова і література, ЛНВК №24) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6853. | Черевашко Дарина (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6854. | Черевашко Дарина (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6855. | Черевашко Дарина (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6856. | Черевашко Дарина (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6857. | Черевашко Дарина (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6858. | Чередніченко Артем (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6859. | Чередніченко Артем (Інформаційні технології, Гуманітарна гімназія №23) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6860. | Череднюк Дмитро (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6861. | Череднюк Дмитро (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6862. | Черемховська Анастасія (Англійська мова, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6863. | Черемховська Анастасія (Біологія, природознавство, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6864. | Черемховська Анастасія (Інформаційні технології, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6865. | Черемховська Анастасія (Українська мова і література, Авангардівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6866. | Черенов Святослав Ігорович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6867. | Черенов Святослав Ігорович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6868. | Черенов Святослав Ігорович (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6869. | Черенов Святослав Ігорович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6870. | Черенов Святослав Ігорович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6871. | Череп Тетяна (Англійська мова, Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6872. | Черепня Максим (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6873. | Черкавська Марія Олександрівна (Англійська мова, Вергунівська ЗОШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6874. | Черкавська Марія Олександрівна (Інформаційні технології, Вергунівська ЗОШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6875. | Черкавська Марія Олександрівна (Українська мова і література, Вергунівська ЗОШ I-III ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6876. | Черкасова Уляна Євгенівна (Інформаційні технології, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6877. | Черкасова Уляна Євгенівна (Українська мова і література, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6878. | Чернега Софія Олександрівна (Англійська мова, Кам'янська загальноосвітня школа I-III ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6879. | Черненко Данило (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6880. | Черненко Максим (Англійська мова, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6881. | Черненко Максим (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6882. | Черненко Максим (Інформаційні технології, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6883. | Черненко Максим (Математика, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6884. | Черненко Максим (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6885. | Черницький Савелій Олексійович (Англійська мова, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6886. | Черниченко Євгенія Богданівна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6887. | Черниченко Євгенія Богданівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6888. | Черниченко Євгенія Богданівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6889. | Черниченко Євгенія Богданівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6890. | Черниченко Євгенія Богданівна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6891. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Англійська мова, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6892. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Біологія, природознавство, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6893. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Інформаційні технології, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6894. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Математика, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6895. | Чернишенко Олександра Ігорівна (Українська мова і література, НВК "Домінанта") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6896. | Черній Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6897. | Черній Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6898. | Черній Анастасія Олександрівна (Інформаційні технології, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6899. | Черній Анастасія Олександрівна (Математика, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6900. | Черній Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Новоободівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6901. | Чернобривець Анна (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6902. | Чернов Єгор Володимирович (Математика, Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6903. | Чернявський Андрій Олегович (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6904. | Чернявський Андрій Олегович (Математика, Криворізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6905. | Чернявський Андрій Олегович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №15) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6906. | Четверня Владислав Віталійович (Англійська мова, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6907. | Четверня Владислав Віталійович (Математика, Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6908. | Чечерінда Богдан (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6909. | Чечерінда Богдан (Інформаційні технології, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6910. | Чечерінда Богдан (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6911. | Чечерінда Богдан (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6912. | Чечулін Іван Сергійович (Математика, ОЗОШ№8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6913. | Чижевський Віктор Васильович (Біологія, природознавство, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2017-12-08 20:29:16 | |
6914. | Чижевський Віктор Васильович (Математика, Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6915. | Чинчик Анастасія Богданівна (Математика, Антонівська ЗОШ І ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6916. | Чинь Туан Дат (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6917. | Чихачов Андрій (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:15 | |
6918. | Чихачов Андрій (Інформаційні технології, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6919. | Чікіна Марина Олексиївна (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6920. | Чмир Олександр Олександрович (Англійська мова, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6921. | Чмир Олександр Олександрович (Українська мова і література, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6922. | Чмихун Даніела Артемівна (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6923. | Чокова Тетяна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6924. | Чокова Тетяна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6925. | Чокова Тетяна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6926. | Чокова Тетяна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6927. | Чокова Тетяна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6928. | Чолій Володимир Миколайович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6929. | Чолій Володимир Миколайович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6930. | Чопик Іван Андрійович (Українська мова і література, КЗ "Малобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6931. | Чоповська Поліна (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6932. | Чоповська Поліна (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6933. | Чоповська Поліна (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6934. | Чоповська Поліна (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6935. | Чорненький Ілля Віталійович (Українська мова і література, НВК№9 ім. А.М. Трояна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6936. | Чорний Михайло (Англійська мова, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6937. | Чорний Михайло (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:12 | |
6938. | Чорнобай Богдан Андрійович (Математика, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6939. | Чорнобай Богдан Андрійович (Українська мова і література, ЛНВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6940. | Чорнобай Павло Євгенович (Математика, ЗОШ№6 м.Комсомольськ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6941. | Чорногор Вєра Віталіївна (Інформаційні технології, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:14 | |
6942. | Чорногор Вєра Віталіївна (Математика, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:13 | |
6943. | Чорногор Вєра Віталіївна (Українська мова і література, Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1") | 2017-12-08 20:29:11 | |
6944. | Чорноморець Карина (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6945. | Чорноморець Карина (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6946. | Чуб Володимир Олегович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6947. | Чуб Володимир Олегович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6948. | Чуб Володимир Олегович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6949. | Чуба Володимир (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6950. | Чуба Володимир (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6951. | Чуба Володимир (Інформаційні технології, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6952. | Чуба Володимир (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6953. | Чуба Володимир (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6954. | Чубай Владислав (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6955. | Чудаєв Назар (Інформаційні технології, Петропавлівська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6956. | Чуднова Валерія Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6957. | Чуйко Володимир (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6958. | Чуйко Володимир (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6959. | Чуйко Володимир (Інформаційні технології, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6960. | Чуйко Володимир (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6961. | Чуйко Володимир (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа)) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6962. | Чумак Артем Олексійович (Інформаційні технології, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6963. | Чумак Артем Олексійович (Математика, Сахновщинська ЗОШ №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6964. | Чумак Артем Сергійович (Англійська мова, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6965. | Чумак Артем Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6966. | Чумак Артем Сергійович (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6967. | Чумак Артем Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6968. | Чумак Уляна Борисівна (Англійська мова, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6969. | Чумак Уляна Борисівна (Інформаційні технології, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6970. | Чумаченко Андрій (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6971. | Чумаченко Андрій (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6972. | Чумаченко Андрій (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6973. | Чумаченко Валентина Юріївна (Біологія, природознавство, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6974. | Чумаченко Валентина Юріївна (Інформаційні технології, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6975. | Чумаченко Валентина Юріївна (Математика, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6976. | Чумаченко Поліна Юріївна (Біологія, природознавство, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6977. | Чумаченко Поліна Юріївна (Інформаційні технології, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6978. | Чумаченко Поліна Юріївна (Українська мова і література, Баранівська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6979. | Чуровська Віолета (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6980. | Чуровська Віолета (Інформаційні технології, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6981. | Чуровська Віолета (Математика, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6982. | Чуровська Віолета (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6983. | Чурсін Ельдар (Інформаційні технології, ХЗОШ № 51) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6984. | Чухіль Анастасія Євгенівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6985. | Шабала Владислав Олегович (Англійська мова, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6986. | Шабала Владислав Олегович (Біологія, природознавство, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:16 | |
6987. | Шабала Владислав Олегович (Українська мова і література, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6988. | Шабельний Владислав (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:13 | |
6989. | Шаварикіна Каміла Олександрівна (Інформаційні технології, Зарічнянська ЗНЗ І ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6990. | Шаганець Софія Василівна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6991. | Шаганець Софія Василівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6992. | Шаганець Софія Василівна (Інформаційні технології, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6993. | Шаганець Софія Василівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:13 | |
6994. | Шаганець Софія Василівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
6995. | Шагута Володимир Олександрович (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6996. | Шагута Володимир Олександрович (Біологія, природознавство, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:15 | |
6997. | Шагута Володимир Олександрович (Інформаційні технології, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:14 | |
6998. | Шагута Володимир Олександрович (Українська мова і література, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
6999. | Шайдарова Аліса Станіславівна (Математика, Загальноосвітня школа "Дивосвіт") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7000. | Шаклєєв Данило (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7001. | Шаклєєв Данило (Математика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7002. | Шаклєєв Данило (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7003. | Шакула Максим (Англійська мова, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7004. | Шакула Максим (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7005. | Шакула Максим (Інформаційні технології, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7006. | Шакула Максим (Математика, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7007. | Шакула Максим (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7008. | Шалабай Каріна Олександрівна (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7009. | Шапаренко Карина Русланівна (Англійська мова, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7010. | Шапаренко Карина Русланівна (Біологія, природознавство, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7011. | Шапаренко Руслана Русланівна (Математика, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7012. | Шапаренко Руслана Русланівна (Українська мова і література, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7013. | Шаповал Анастасія (Математика, Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7014. | Шаповал Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Буднянський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7015. | Шаповал Кирило (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7016. | Шаповал Кирило (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7017. | Шаповал Кирило (Інформаційні технології, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7018. | Шаповал Кирило (Українська мова і література, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7019. | Шаповал Олександр Андрфйович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7020. | Шаповал Олександр Андрфйович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7021. | Шаповал Олександр Андрфйович (Інформаційні технології, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7022. | Шаповалов Матвій Сергійович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7023. | Шаповалов Матвій Сергійович (Українська мова і література, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7024. | Шаповалова Владислава (Математика, ЗШ № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7025. | Шаповалова Діана Андріївна (Математика, Херсонський НВК №48) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7026. | Шапотюк Злата (Англійська мова, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7027. | Шапотюк Злата (Українська мова і література, Луцька гімназія №18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7028. | Шапошникова Вікторія (Біологія, природознавство, КЗО СЗШ №135) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7029. | Шапран Артем Олександрович (Англійська мова, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7030. | Шапран Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7031. | Шапран Артем Олександрович (Математика, Компаніївська ЗШ I-III ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7032. | Шапран Микита Віталійович (Біологія, природознавство, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:15 | |
7033. | Шапран Микита Віталійович (Інформаційні технології, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:14 | |
7034. | Шапран Микита Віталійович (Математика, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7035. | Шапран Микита Віталійович (Українська мова і література, НВК "Білинська ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ") | 2017-12-08 20:29:11 | |
7036. | Шапронь Захар Олегович (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7037. | Шапронь Захар Олегович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7038. | Шапронь Захар Олегович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7039. | Шарафудінова Мілана Олексіївна (Англійська мова, Запорізька ЗШ № 101) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7040. | Шарафудінова Мілана Олексіївна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗШ № 101) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7041. | Шарафудінова Мілана Олексіївна (Інформаційні технології, Запорізька ЗШ № 101) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7042. | Шарафудінова Мілана Олексіївна (Українська мова і література, Запорізька ЗШ № 101) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7043. | Шаргородська Христина Олегівна (Англійська мова, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7044. | Шаргородська Христина Олегівна (Біологія, природознавство, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7045. | Шаргородська Христина Олегівна (Інформаційні технології, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7046. | Шаргородська Христина Олегівна (Математика, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7047. | Шаргородська Христина Олегівна (Українська мова і література, Львівська спеціалізована школа І ступеня № 4) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7048. | Шаргородський Вадим Андрійович (Біологія, природознавство, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7049. | Шаргородський Вадим Андрійович (Інформаційні технології, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7050. | Шаргородський Вадим Андрійович (Математика, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7051. | Шаргородський Вадим Андрійович (Українська мова і література, Школа І - ІІІ ступенів №5) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7052. | Шариш Софія Вадимівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7053. | Шариш Софія Вадимівна (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7054. | Шариш Софія Вадимівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7055. | Шариш Софія Вадимівна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7056. | Шаталін Максим (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7057. | Шатрук Кирило Миколайович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7058. | Шатрук Кирило Миколайович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7059. | Шатрук Кирило Миколайович (Математика, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7060. | Шатрук Кирило Миколайович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 31 І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7061. | Шафорост Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7062. | Шафоростов Володимир Сергійович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7063. | Шафранська Анна Євгенівна (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7064. | Шафранська Анна Євгенівна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7065. | Шафранська Анна Євгенівна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7066. | Шафранська Анна Євгенівна (Математика, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7067. | Шафранська Анна Євгенівна (Українська мова і література, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7068. | Шахрай Софія Євгенівна (Біологія, природознавство, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7069. | Шахрай Софія Євгенівна (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7070. | Шахрай Софія Євгенівна (Українська мова і література, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7071. | Шварц Аліна (Англійська мова, СЗШ №10 ім.Марії Магдалени м.Львова) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7072. | Швець Дамір Юрійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7073. | Швець Наталія (Англійська мова, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7074. | Швець Наталія (Біологія, природознавство, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7075. | Швець Наталія (Інформаційні технології, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7076. | Швець Наталія (Математика, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7077. | Швець Наталія (Українська мова і література, Чорнобаївська ЗО санаторна школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7078. | Швигар Олександр Тарасович (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7079. | Швидка Ілона Олегівна (Інформаційні технології, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7080. | Швидка Лія Олегівна (Математика, КЗ «Яблунівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7081. | Шевельов Микита Володимирович (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7082. | Шевкунов Матвій Андрійович (Англійська мова, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7083. | Шевкунов Матвій Андрійович (Біологія, природознавство, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:16 | |
7084. | Шевкунов Матвій Андрійович (Інформаційні технології, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:14 | |
7085. | Шевкунов Матвій Андрійович (Математика, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7086. | Шевкунов Матвій Андрійович (Українська мова і література, КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІст. №3") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7087. | Шевлякова Катерина (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:15 | |
7088. | Шевців Маргарита (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7089. | Шевців Маргарита (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7090. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7091. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7092. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Інформаційні технології, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7093. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7094. | Шевченко Анастасiя Антонiвна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7095. | Шевченко Анна Сергiївна (Англійська мова, Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7096. | Шевченко Зоя Олесівна (Англійська мова, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7097. | Шевченко Зоя Олесівна (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7098. | Шевченко Зоя Олесівна (Інформаційні технології, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7099. | Шевченко Зоя Олесівна (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7100. | Шевченко Зоя Олесівна (Українська мова і література, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7101. | Шевченко Катерина (Математика, СЗШ І-ІІІ ступенів №4) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7102. | Шевченко Назарій Вячеславович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7103. | Шевченко Назарій Вячеславович (Біологія, природознавство, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7104. | Шевченко Назарій Вячеславович (Інформаційні технології, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7105. | Шевченко Назарій Вячеславович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7106. | Шевченко Ольга Юріївна (Англійська мова, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7107. | Шевченко Ольга Юріївна (Біологія, природознавство, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7108. | Шевченко Ольга Юріївна (Інформаційні технології, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7109. | Шевченко Ольга Юріївна (Математика, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7110. | Шевченко Ольга Юріївна (Українська мова і література, КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ВРР ЗО) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7111. | Шевченко Софія Миколаївна (Українська мова і література, Бериславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7112. | Шевчук Артем (Математика, Приватний НВК Центр розвитку дитини ЗШ І ст. "Мої обрії") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7113. | Шевчук Богдана Юріївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7114. | Шевчук Богдана Юріївна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7115. | Шевчук Богдана Юріївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7116. | Шевчук Варвара Олексіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7117. | Шевчук Евеліна (Англійська мова, Кіцманський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7118. | Шевчук Катерина (Математика, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7119. | Шевчук Катерина (Українська мова і література, Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7120. | Шевчук Семен Павлович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7121. | Шевчук Софія Андріївна (Англійська мова, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7122. | Шевчук Станіслав Андрійович (Англійська мова, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7123. | Шегинський Андрій (Інформаційні технології, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7124. | Шегинський Андрій (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7125. | Шейченко Георгій Денісович (Математика, Маріупольська ЗОШ I-III ступенів № 67) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7126. | Шелаєва Дар'я (Інформаційні технології, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7127. | Шелаєва Дар'я (Українська мова і література, КЗ ЗСЗШІ "Джерело" ЗОР) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7128. | Шелест Олександра Сергіївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7129. | Шелестенко Марина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7130. | Шелестов Артем (Інформаційні технології, Технічний ліцей НТУУ "КПІ") | 2017-12-08 20:29:14 | |
7131. | Шелестов Артем (Математика, Технічний ліцей НТУУ "КПІ") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7132. | Шелестов Артем (Українська мова і література, Технічний ліцей НТУУ "КПІ") | 2017-12-08 20:29:11 | |
7133. | Шелковніков Максим Костянтинович (Біологія, природознавство, ЗОШ №68) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7134. | Шелковніков Максим Костянтинович (Математика, ЗОШ №68) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7135. | Шелковніков Максим Костянтинович (Українська мова і література, ЗОШ №68) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7136. | Шеляшкова Євгенія Валеріївна (Англійська мова, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7137. | Шеляшкова Євгенія Валеріївна (Інформаційні технології, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:14 | |
7138. | Шеляшкова Євгенія Валеріївна (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7139. | Шеляшкова Євгенія Валеріївна (Українська мова і література, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7140. | Шепiлова Ельза (Українська мова і література, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7141. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Англійська мова, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7142. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7143. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Інформаційні технології, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7144. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Математика, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7145. | Шепілова Дар'я Сергіївна (Українська мова і література, Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7146. | Шепіль Ярослав Олександрович (Англійська мова, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7147. | Шепіль Ярослав Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7148. | Шепіль Ярослав Олександрович (Інформаційні технології, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7149. | Шепіль Ярослав Олександрович (Математика, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7150. | Шепіль Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Черкаська загальноосвітня школа №15) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7151. | Шепотіненко Роман (Інформаційні технології, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7152. | Шептор Вікторія Юріївна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7153. | Шептор Вікторія Юріївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7154. | Шептор Вікторія Юріївна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7155. | Шептор Вікторія Юріївна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7156. | Шептур Вікторія Володимирівна (Біологія, природознавство, ОНЗ " Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія") | 2017-12-08 20:29:15 | |
7157. | Шерекін Сергій (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7158. | Шеремет Владислав (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7159. | Шеремет Владислав (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7160. | Шеремет Владислав (Інформаційні технології, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7161. | Шеремет Владислав (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7162. | Шеремет Владислав (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7163. | Шерстюк Андрій Ігорович (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7164. | Шерстюк Андрій Ігорович (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7165. | Шерстюк Аріна (Англійська мова, КУ Сумський НВК № 41) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7166. | Шершун Уляна (Математика, Одеська спеціалізована школа №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7167. | Шестопалов Олександр (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7168. | Шестопалов Юрій (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7169. | Шеховцов Владислав (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:16 | |
7170. | Шеховцов Владислав (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7171. | Шеховцов Владислав (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7172. | Шивчук Дмитро Юрійович (Англійська мова, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7173. | Шивчук Дмитро Юрійович (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7174. | Шилова Евеліна (Англійська мова, Марiупольська загальноосвiтня санаторна школа-iнтернат №11) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7175. | Шимко Артем (Українська мова і література, Мурованокуриловецька школа-інтернат) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7176. | Шимов Глiб Станiславович (Біологія, природознавство, Школа №64) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7177. | Шимоня Ярослав Миколайович (Англійська мова, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7178. | Шимоня Ярослав Миколайович (Біологія, природознавство, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7179. | Шимоня Ярослав Миколайович (Інформаційні технології, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7180. | Шимоня Ярослав Миколайович (Українська мова і література, Білоцерківська ЗОШ № 18) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7181. | Шиндраєва Анастасія Олексіївна (Математика, Школа № 12) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7182. | Шинкаренко Єгор Микитович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7183. | Ширінова Ірина (Біологія, природознавство, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7184. | Ширінова Ірина (Інформаційні технології, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7185. | широковська Марина Анатоліівна (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка") | 2017-12-08 20:29:14 | |
7186. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7187. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7188. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7189. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7190. | Ширяєв Алєксєй Дмитрович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7191. | Шитко Аріна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7192. | Шитко Аріна (Інформаційні технології, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7193. | Шитко Аріна (Математика, Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7194. | Шишковська Софія (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7195. | Шіхалієва Лейла-Дар'я (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7196. | Шіхалієва Лейла-Дар'я (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7197. | Шіхалієва Лейла-Дар'я (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7198. | Школяров Андрій Андрійович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7199. | Школяров Андрій Андрійович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7200. | Школяров Андрій Андрійович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7201. | Шкуратова Дар`я Андріївна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7202. | Шкуренка (Англійська мова, Школа №99 з поглибленим вивченням англійської мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7203. | Шкурихіна Маргарита (Біологія, природознавство, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7204. | Шкурихіна Маргарита (Інформаційні технології, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7205. | Шкурихіна Маргарита (Математика, Маріупольська ЗОШ №65) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7206. | Шмалюх Вікторія (Інформаційні технології, Полянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7207. | Шморгонер Семен Вікторович (Англійська мова, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7208. | Шолпан Єгор (Біологія, природознавство, ЗОШ №11) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7209. | Шохіна Валерія (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів № 16) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7210. | Шпак Дмитро Сергійович (Математика, Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7211. | Шпильова Марія Олексіївна (Українська мова і література, Журжинецький НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7212. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Англійська мова, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7213. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Біологія, природознавство, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7214. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Інформаційні технології, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7215. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Математика, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7216. | Штефанська Євгенія Владиславівна (Українська мова і література, Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7217. | Штика Олексій Олександрович (Математика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня») | 2017-12-08 20:29:12 | |
7218. | Штипа Микола Сергійович (Біологія, природознавство, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7219. | Штипа Микола Сергійович (Математика, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7220. | Штихаренко Анна Ігорівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7221. | Штихаренко Анна Ігорівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7222. | Штихаренко Анна Ігорівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7223. | Штихаренко Анна Ігорівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7224. | Штойна Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7225. | Штойна Максим Олександрович (Інформаційні технології, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7226. | Шувалов Іван Русланович (Математика, КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ" № 218") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7227. | Шулейко Марія Олександрівна (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7228. | Шулькевич Кіра Олександрівна (Інформаційні технології, Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7229. | Шуляк Вадим Олександрович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7230. | Шуляк Вадим Олександрович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7231. | Шуляк Вадим Олександрович (Інформаційні технології, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7232. | Шуляк Вадим Олександрович (Математика, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7233. | Шуляк Вадим Олександрович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7234. | Шумак Владислав Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7235. | Шумик Аміна Володимирівна (Англійська мова, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7236. | Шумик Аміна Володимирівна (Інформаційні технології, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7237. | Шумик Аміна Володимирівна (Математика, НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 - гімназія" смт Іваничі) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7238. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7239. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7240. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Інформаційні технології, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7241. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7242. | Шустенко Ксенія Михайлівна (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7243. | Шутяк Діана Тарасівна (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7244. | Шутяк Діана Тарасівна (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7245. | Шутяк Діана Тарасівна (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7246. | Шушвар Олександр Іванович (Англійська мова, Тетильківський НВК) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7247. | Щербак Софія Юріївна (Біологія, природознавство, Шевченківська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7248. | Щербакова Анастасія Геннадіївна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7249. | Щербакова Рената (Математика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7250. | Щербань Ірина (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7251. | Щербань Ірина (Математика, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7252. | Щербань Ірина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 100) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7253. | Щербина Евгений Максимович (Математика, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7254. | Щербина Ігор Євгенович (Біологія, природознавство, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7255. | Щербина Ігор Євгенович (Інформаційні технології, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7256. | Щербина Ігор Євгенович (Математика, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7257. | Щербина Ігор Євгенович (Українська мова і література, Краматорська ЗСШІ І-ІІ ступенів №10) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7258. | Щербина Кирило В'ячеславович (Біологія, природознавство, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7259. | Щербина Милана (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7260. | Щербина Милана (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7261. | Щербина Милана (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7262. | Щербина Милана (Математика, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7263. | Щербина Милана (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7264. | Щупак Тимур (Інформаційні технології, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:14 | |
7265. | Щупак Тимур (Математика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:13 | |
7266. | Щупак Тимур (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - ЗШ І - ІІІ ступенів - дошк. навч. заклад "Сонечко") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7267. | Юженко Олександр Олександрович (Англійська мова, Дніпродзержинський НВК №25 "Волошка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7268. | Юженко Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Дніпродзержинський НВК №25 "Волошка") | 2017-12-08 20:29:15 | |
7269. | Юженко Олександр Олександрович (Математика, Дніпродзержинський НВК №25 "Волошка") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7270. | Юженко Олександр Олександрович (Українська мова і література, Дніпродзержинський НВК №25 "Волошка") | 2017-12-08 20:29:11 | |
7271. | Юлія Огінська (Біологія, природознавство, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7272. | Юлія Огінська (Інформаційні технології, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7273. | Юлія Огінська (Математика, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7274. | Юлія Огінська (Українська мова і література, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7275. | Юрко Вероніка Сергіївна (Інформаційні технології, ОНВК №67) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7276. | Юрочко Назар Андрійович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7277. | Юрочко Назар Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7278. | Юрочко Назар Андрійович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7279. | Юрочко Назар Андрійович (Українська мова і література, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7280. | Юрчак Ірина Андріївна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7281. | Юрчак Ірина Андріївна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7282. | Юрчак Ірина Андріївна (Інформаційні технології, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7283. | Юрчак Ірина Андріївна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7284. | Юрченко Анастасія Віталіївна (Інформаційні технології, КЗО НВО №28) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7285. | Юрченко Олег Олегович (Англійська мова, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7286. | Юрченко Олег Олегович (Українська мова і література, Білгород-Дністровський районний ліцей) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7287. | Юрчук Діна Василівна (Інформаційні технології, Уторопське НВО) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7288. | Юрьєва Надія Сергіївна (Математика, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7289. | Юрьєва Надія Сергіївна (Українська мова і література, Одеський НВК №300) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7290. | Юхименко Д (Математика, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7291. | Юхименко Д (Українська мова і література, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7292. | Юхимчук Олександр Володимирович (Математика, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7293. | Юхман Євген (Математика, Гошівська загальноосвітня школа I-lll ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7294. | Ющенко Карина (Біологія, природознавство, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7295. | Ющенко Карина (Математика, Ліцей №38 ім. В.М. Молчанова Шевченківського району м. Київ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7296. | Язан Денис (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7297. | Язан Денис (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7298. | Язєва Анастасія (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7299. | Язєва Анастасія (Інформаційні технології, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7300. | Язік Любов Андріївна (Математика, ХЛ № 89) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7301. | Якименко Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7302. | Якименко Єлизавета Олександрівна (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7303. | Якименко Єлизавета Олександрівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7304. | Якименко Єлизавета Олександрівна (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7305. | Якимець Ангелина Василівна (Англійська мова, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7306. | Якимець Ангелина Василівна (Біологія, природознавство, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7307. | Якимець Ангелина Василівна (Інформаційні технології, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7308. | Якимець Ангелина Василівна (Математика, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7309. | Якимець Ангелина Василівна (Українська мова і література, Новояворівська ЗОШ) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7310. | Якимчук Артем Олександрович (Математика, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7311. | Якимчук Артем Олександрович (Українська мова і література, Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7312. | Якимчук Яна Вячеславівна (Українська мова і література, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7313. | Яковенко Артем Сергійович (Українська мова і література, Диканський навчально- виховний комплекс імені М.В.Гоголя) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7314. | Яковенко Катерина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7315. | Яковенко Павло Анатолійович (Біологія, природознавство, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7316. | Яковенко Павло Анатолійович (Інформаційні технології, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7317. | Яковлева Ксенія Сергіївна (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7318. | Яковлева Ксенія Сергіївна (Інформаційні технології, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І. Шкідченка" ДМР) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7319. | Якуба Артем (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7320. | Якушевський Ярослав (Англійська мова, Чугуївська ЗОШ № 1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7321. | Яловенко Аліса Миколаївна (Інформаційні технології, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7322. | Яловенко Аліса Миколаївна (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7323. | Яловенко Олена Сергіївна (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ступенів №2 м.Гайворон) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7324. | Яна Загорська (Математика, ThinkGlobal) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7325. | Янголенко Едуард Юрійович (Біологія, природознавство, Кам’янський НВК) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7326. | Янгулов Олег (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7327. | Янгулов Олег (Інформаційні технології, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7328. | Янгулов Олег (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7329. | Янгулов Олег (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7330. | Яндюк Данило (Українська мова і література, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7331. | Яник Роман (Українська мова і література, Червоноградська ЗШ №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7332. | Яніна Єлизавета (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7333. | Яніна Єлизавета (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:15 | |
7334. | Яніна Єлизавета (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс") | 2017-12-08 20:29:11 | |
7335. | Янковчук Михайло Ігорович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7336. | Янковчук Михайло Ігорович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7337. | Янковчук Михайло Ігорович (Інформаційні технології, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7338. | Янковчук Михайло Ігорович (Математика, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7339. | Янковчук Михайло Ігорович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ст. №2) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7340. | Яновський Даніл Денисович (Українська мова і література, Криворізька гімназія №127) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7341. | Янчук Богдан (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7342. | Янчук Богдан (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7343. | Япринцева Анна-Марія Андріївна (Біологія, природознавство, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7344. | Япринцева Анна-Марія Андріївна (Математика, Славутська ЗОШ №1) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7345. | Яремко Остап Юрійович (Математика, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7346. | Яремко Остап Юрійович (Українська мова і література, Креативна Міжнародна Дитяча Школа) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7347. | Яремович Марко (Біологія, природознавство, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7348. | Яремович Марко (Інформаційні технології, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7349. | Яремович Марко (Українська мова і література, СЗШ № 99) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7350. | Яремчук Іван Назарович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7351. | Яриш Вероніка Юріївна (Англійська мова, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7352. | Яриш Вероніка Юріївна (Біологія, природознавство, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7353. | Яриш Вероніка Юріївна (Інформаційні технології, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7354. | Яриш Вероніка Юріївна (Українська мова і література, Школа №6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7355. | Ярова Владислава Андріївна (Англійська мова, спеціалізована школа 234) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7356. | Ярова Дарина (Англійська мова, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7357. | Ярова Дарина (Математика, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7358. | Ярова Дарина (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІ ступенів № 6) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7359. | Ярова Крістіна Василівна (Англійська мова, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7360. | Ярова Крістіна Василівна (Біологія, природознавство, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7361. | Ярова Крістіна Василівна (Математика, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7362. | Ярова Крістіна Василівна (Українська мова і література, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7363. | Ярослав (Англійська мова, НВК (ДНЗ-ЗНЗ) "Гелікон") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7364. | Ярош Соломія Олександрівна (Українська мова і література, Приватний НВК "Досвітня Зоря") | 2017-12-08 20:29:11 | |
7365. | Ярошко Остап Вікторович (Англійська мова, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7366. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Англійська мова, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7367. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Біологія, природознавство, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7368. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Інформаційні технології, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7369. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Математика, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7370. | Ярощук Маргарита Олександрівна (Українська мова і література, Ірпінська сзош №2 з поглибленим вивченням економіки і права) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7371. | Ясінчак Анна (Математика, СШ №189 Київ) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7372. | Ясько Захар Кирилович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7373. | Яхненко Софія Василівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7374. | Яхненко Софія Василівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7375. | Яхненко Софія Василівна (Інформаційні технології, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7376. | Яхненко Софія Василівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7377. | Яхненко Софія Василівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7378. | Яценик Агафія Юріївна (Біологія, природознавство, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:16 | |
7379. | Яценик Агафія Юріївна (Інформаційні технології, НВК "Гроно") | 2017-12-08 20:29:14 | |
7380. | Яценко Євген Михайлович (Математика, НВК-ліцей №100) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7381. | Яцина Богдан (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7382. | Яцина Кирило (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум") | 2017-12-08 20:29:12 | |
7383. | Яцинич Амелiя (Англійська мова, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7384. | Яцинич Амелiя (Біологія, природознавство, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7385. | Яцинич Амелiя (Математика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7386. | Яцишин Віталій Степанович (Біологія, природознавство, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:15 | |
7387. | Яцишин Віталій Степанович (Математика, Школа №66) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7388. | Яцура Уляна (Англійська мова, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7389. | Яцура Уляна (Біологія, природознавство, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:16 | |
7390. | Яцура Уляна (Інформаційні технології, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:14 | |
7391. | Яцура Уляна (Математика, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:13 | |
7392. | Яцура Уляна (Українська мова і література, Слов'янська ЗОШ №9) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7393. | Яцюк Анна Русланівна (Українська мова і література, Шкроботівський НВК) | 2017-12-08 20:29:11 | |
7394. | Яцюк Інна Володимирівна (Англійська мова, ЗОШ-садок І ст. с. Білоскірка) | 2017-12-08 20:29:12 | |
7395. | Ящук Олександр Вікторович (Українська мова і література, Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок") | 2017-12-08 20:29:12 | |