Random number generator
  

www.Olimpis.com.ua розіграш Prestigio Grace 8"

Note: this drawing was made automatically with independent drawing system, drawing organizer did not have any influence to drawing results. Since drawing was made, it is impossible to edit or delete it. Details.
Drawing ID715
Descriptionwww.Olimpis.com.ua розіграш Prestigio Grace 8"
Drawing organizerwww.Olimpis.com.ua
Drawing typeWinners selection by drawing
Date created2020-04-15 11:27:41
Number of participants8043
Number of winners5
Number of duplicate participants0
Similar drawingsNo similar drawings found
Drawing date2020-04-15 11:29:26

Winners

#ParticipantNotes
1.Меліш Вікторія Василівна (Інформатика, Конюхівська ЗОШ)
2.Завадська Дар'я Олександрівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
3.Романєєв Макар Євгенович (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22)
4.Черьомухіна Альона Сергіївна (Математика, КЗ "Первомайський ліцей № 7")
5.Коротков Денис (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)

Didn't win

Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
#ParticipantNotes
6.Рацький Олександр (Математика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
7.Шовковська Олександра (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
8.Соболевський Олексій Васильович (Інформатика, Орільський ліцей)
9.Полічковська Евеліна Романівна (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
10.Творошенко Арсеній Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
11.Рябуха Дмитро (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
12.Пенцак Олександра Андріївна (Українська мова і література, ТСШ №29)
13.Ушкевич Анастасія Володимирівна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
14.Сафронюк Михайло Максимович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
15.Звір Богдан Вадимович (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
16.Мартинова Мілана Віталіївна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №217 м. Києва)
17.Пронський Матвій (Інформатика, Школа №31)
18.Коваль Еліна (Англійська мова, Новогуйвинська гімназія)
19.Ростислав Берсеньов Денисович (Інформатика, Білоцерківська ЗОШ №17)
20.Давіденко Артем Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
21.Нарижна Зоя (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
22.Куник Артемій Олексійович (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
23.Грінєвич Софія Геннадіївна (Інформатика, КЗ "Навчально-виховне об'єднання №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст." позашкільний центр")
24.Заярна Марія Вадимівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
25.Пискунов Станіслав Максимович (Інформатика, Одеська CШ №119)
26.Каспер Захар (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
27.Котковська Влада Володимирівна (Інформатика, НВК №45 "Академічна гімназія")
28.Польник Павло Романович (Інформатика, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.)
29.Безрода Руслан Олегович (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
30.Кравченко Я. В. (Інформатика, Чулаківський заклад повної загальної середньої освіти)
31.Давидчук Нікіта (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
32.Скопа Вероніка Іванівна (Інформатика, Бориславський ЗЗСО І-ІІІ ст. №8)
33.Певнев Артем Олексійович (Інформатика, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
34.Заіченко Владислав Олександрович (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
35.Савіна Аріна (Інформатика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
36.Старовєров Антон (Інформатика, Бердянська ЗОШ №5)
37.Шех Андріана Андріївна (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1)
38.Гордійчук Дар`я (Інформатика, Хлібодарівський НВК)
39.Занько Антон Євгенійович (Інформатика, Калениківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.)
40.Бездітко Максим (Інформатика, КЗ "Геніївська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. І. Протопопова")
41.Вознюк Вадим Ігорович (Інформатика, Воскодавський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів")
42.Харжевський В (Інформатика, Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.")
43.Буньковський Владислав (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
44.Таубе Даніїл (Математика, ХЗОШ № 51)
45.Тупик Олександр (Інформатика, Мостищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
46.Полічковська Емілія Романівна (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
47.Маслов Владислав Олександрович (Інформатика, НВК №12)
48.Мороз Софія Романівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
49.Ульшина Ніка (Інформатика, СЗШ 40)
50.Збарська М.В. (Біологія, природознавство, Запорізький НВК "Світанок")
51.Слєдзєвська Дарина Юрівна (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
52.Кривошапка Михайло (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
53.Шемета Анастасія (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
54.Лаптєв Арсеній Сергійович (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
55.Помазан Вікторія Віталіївна (Інформатика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
56.Євсюков Михайло Владиславович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
57.Лемський Руслан (Інформатика, Ліцей "Сокіл" МРК)
58.Бей Надія Володимирівна (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
59.Дутка Єлизавета Федорівна (Англійська мова, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
60.Волосникова Єлизавета Олександрівна (Інформатика, Комунальний заклад освіти міський центр трудової підготовки учнівської молоді)
61.Федотов Леонід (Інформатика, Дніпропетровська СЗШ №42)
62.Цирєнова Поліна (Математика, Одеська СШ №50)
63.Катя (Інформатика, Білозерський науковий ліцей ім. О.Я. Печерського)
64.Дяченко Софія (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
65.бринь марія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
66.Смоляк Олег (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2)
67.Соболевська Вероніка (Англійська мова, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
68.Жежуріна Маргарита (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
69.Крупка Анастасія Олегівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)
70.Резниченко Марія Юріївна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
71.Борисенко Олександра (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 ім. Данте Аліг'єрі міста Києва)
72.Осадчий Глєб (Українська мова і література, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка)
73.Поліщук Юлія (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово")
74.Мазуренко Наїна (Інформатика, КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр")
75.Романів Роксана Романівна (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
76.Сітшаєва Зарема Сейранівна (Математика, Загальноосвітній навчальний заклад Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
77.Свинар Христина Олександрівна (Інформатика, Воскодавський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів")
78.Вавшко Софія Андріївна (Інформатика, ThinkGlobal Київ Березняки)
79.Панько Максим Віталійович (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
80.Цьох Аліна (Біологія, природознавство, ТСШ №29)
81.Грибінюк Валентин Валентинович (Інформатика, "Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області")
82.Алієв Єльчин Ємінович (Інформатика, Духанівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ")
83.Антимис Влас Васильович (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
84.Вайпан Андріан Віталійович (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
85.Гарбузінська Роксолани (Інформатика, СЗШ 40)
86.Карпів Назар (Інформатика, Сілецька ЗШ І-ІІІ ст. імені Івана Климіва-Легенди)
87.Касяненко Софія Михайлівна (Інформатика, КЗ "Ватутінський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області")
88.Сорока Віолетта Вікторівна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
89.Марченко Артем Валентинович (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
90.Цасюк Богдан Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
91.Вороновський Максим (Інформатика, Вараська ЗОШ №1)
92.Бецка Захара (Інформатика, СЗШ 40)
93.Кузнецов Артур Олексійович (Англійська мова, Мелітопольська гімназія №1)
94.Оніщенко Анна Олегівна (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
95.Самонова Діана Віталіївна (Інформатика, Школа № 10)
96.Колесник Владислав (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
97.Татаренко Владислав (Інформатика, КЗО НВО №28)
98.Кушнерьов Олег Олександрович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
99.Стрілець Вікторія Василівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
100.Левченко Владислав (Математика, Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
101.Петров Олександр Сергійович (Інформатика, Школа №16)
102.Євмінова Аніта Дмитрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
103.Філончук Дарина Валентинівна (Біологія, природознавство, Бронницька ЗОШ І-ІІ ступенів)
104.Лазоренко Владлена (Інформатика, КЗО НВО №28)
105.Пенцов Єгор Іванович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
106.Лисак Вікторія Олександрівна (Інформатика, ОЗСЗО І-ІІІ ст. с. Багринівці Літинської районної ради)
107.Мельник Тимофій Антонович (Інформатика, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
108.Чоков Михайло (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22)
109.Крулевська Марта (Інформатика, Дрогобицька ЗОШ № 9)
110.Шпитальський Давид Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
111.Кіктенко Ростислав (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 95)
112.Донченко Аліна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
113.Глушак Анна Володимирівна (Біологія, природознавство, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
114.Стрижаков Тимур Юрієвич (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
115.Харів Олександр (Інформатика, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
116.Нікітенко Олександра Андріївна (Інформатика, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
117.Ванджурак Адріана Юріївна (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
118.Блюм Аліса Андріївна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
119.Лагно Григорій (Англійська мова, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
120.Крижевич Тимур Євгенович (Англійська мова, Приватна школа "Наша школа")
121.Макушина Аліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка)
122.Роздорожний Артем Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
123.Корнюхіна Софія (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП)
124.Смакула Анастасія Миколаївна (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
125.Адамська Марія Олексіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
126.Маляр Софія Артемівна (Математика, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
127.Ткаченко Іван Євгенович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
128.Мануков Данііл Сергійович (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
129.Кучерявенко Анастасія Олексіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
130.Моргун Дарꞌя Євгенівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
131.Мельник Надія (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
132.Дронюк Ростислав (Біологія, природознавство, НВК №9)
133.Ісаєва Валерія Станіславівна (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
134.Бобков Даніїл (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
135.Пустовіт Влада (Українська мова і література, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3")
136.Цьок Ілля Ігорович (Інформатика, Черганівська гімназія)
137.Паннікова Поліна Сергіївна (Математика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
138.Вова Чепіль (Інформатика, ХПЛ "Школа "Ранок")
139.Попович Наталія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
140.Швидько Даніл Романович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
141.Петровський Роман Юрійович (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
142.Росінчук Іванна Віталіївна (Біологія, природознавство, НВК №2 м. Каменя-Каширського)
143.Хомик Владислав Андрійович (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
144.БІлоус Арсеній Володимирович (Інформатика, Вільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
145.Дуденчук Анастасія (Інформатика, Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Іванни Блажкевич)
146.Хомко Юлія (Інформатика, Деньгівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. − дошкільний навчальний заклад»)
147.Михайлова Валерія Віталіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
148.Грибанов Денис Олександрович (Англійська мова, СЗШ № 30)
149.Рославцева Марія (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
150.Куліковський Данііл (Українська мова і література, Школа №64)
151.Бродовська Вікторія (Англійська мова, Новогуйвинська гімназія)
152.Тарабей Ніколь Сергіївна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
153.Лахоцький Олександр Ігорович (Інформатика, Ужгородська ЗОШ №15)
154.Туренко Богдан Олегович (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7")
155.Проказа Данило Сергійович (Англійська мова, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
156.Харечко Вікторія (Інформатика, Замківський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
157.Лужин Олексій (Інформатика, Запорізька гімназія № 45)
158.Жаріков Михайло (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54)
159.Прохоренко Вікторія Романівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
160.Кузьмук Дарина (Англійська мова, Квасівська ЗОШ)
161.Ульріх Руслана Олексіївна (Інформатика, ДПТНЗ "Марганецький професійний ліцей")
162.Шелепов Єгор Сергійович (Інформатика, КЗО НВО №28)
163.Резніченко Максим (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
164.Тагірова Хадішт (Інформатика, Одеська гімназія №4)
165.Вороновський Максим (Математика, Вараська ЗОШ №1)
166.Бойко Іван Віталійович (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
167.Мельник Єлизавета (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
168.Гусак Ілля (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
169.Рябушка Олександр Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
170.Клюева Поліна Вікторівна (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
171.Руденко Юрій Олексійович (Українська мова і література, Ліцей №6 ЛМР)
172.Федотов Максим (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
173.Трофімчук Тетяна Анатоліївна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
174.Михайлюченко Євгеній (Українська мова і література, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
175.Комарова Дар'я Віталіївна (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
176.Ярчук Анна (Математика, Луцька гімназія №18)
177.Виговський Ростислав Сергійович (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
178.Болвох Яна Віталіївна (Інформатика, Жмеринська ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів)
179.Петренко Кирил (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
180.Иваницький Данило Олексійович (Інформатика, Великодимерський ліцей Броварського району Київської області)
181.Романова Діана Дмитрівна (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
182.Кузнецов Артур Олексійович (Математика, Мелітопольська гімназія №1)
183.Проценко Анжела Василівна (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
184.Дяк Софія Вячеславівна (Біологія, природознавство, ПЗО "КМДШ" м.Львів)
185.Остапюк Дарина Ігорівна (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів №233)
186.Волівецький Олександр (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280)
187.Овсієнко Андрій Олександрович (Інформатика, Бородянський академічний ліцей)
188.Денис Сніжана (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
189.Повітчан Олександр (Інформатика, ХЗОШ № 51)
190.Хандусенко Олександр Олександрович (Інформатика, Херсонський Таврійський ліцей мистецтв)
191.Лук'янов Іван Сергійович (Інформатика, середня школа)
192.Лащук Ян Григорович (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
193.Харченко Даніїл Андрійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
194.Колісніченко Святослав Васильович (Інформатика, Гімназія Новокаховської міської ради)
195.Заіченко Владислав Олександрович (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
196.Щербина Ксенія (Інформатика, Вигінська ЗОШ І-ІІ ст.)
197.Пискунов Станіслав Максимович (Математика, Одеська CШ №119)
198.Захарченко Михайло Володимирович (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
199.Бойко Іван Віталійович (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
200.Криштальов Даніїл (Математика, Одеський ліцей 9)
201.Чапля Вікторія Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
202.Артеменко Богдан (Англійська мова, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
203.Возьний Станіслав Андрійович (Інформатика, ТСЗОШ І ст. повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов)
204.iрина (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
205.Василець Владислав Павлович (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
206.Остапюк Дарина Ігорівна (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів №233)
207.Шаров Владислав Олександрович (Інформатика, Школа № 10)
208.Андрущишин Дмитро Андрійович (Інформатика, СЗШ №73 м. Львова)
209.Булик Богдана Андріївна (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7")
210.Росомаха Никита (Англійська мова, ПЗ Харківська школа I-III ст. "Ангстрем")
211.Грамарчук Єгор (Англійська мова, Ставрівський НВК)
212.Гріценко Яна Іванівна (Інформатика, Голов'ятинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
213.Петренко Кирил (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
214.Король Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
215.Матвійчук Дмитро Русланович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
216.Степаненко Денис Денисович (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
217.Костенко Артем Евгенійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
218.Соловйов Єгор (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
219.Бих Євген (Інформатика, Пирятинський ліцей)
220.Жень Соня (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171)
221.Кравченко Євгенія Вікторівна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
222.Каламбет Амина (Інформатика, НВК "Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ")
223.Огар Кіріл (Біологія, природознавство, Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
224.Поліщук Ангеліна Данилівна (Інформатика, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
225.Галаніна Марія (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23)
226.Савенко Валерій (Математика, НВК №7 м.Хмельницького)
227.Павленко Анна Володимирівна (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
228.Литвин Денис Дмитрович (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
229.Єлакова Олександра Віталіївна (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
230.Гуленко Богдан Олегович (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
231.Козлов Евген Віталійович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
232.Бухтата Вікторія Андріївна (Біологія, природознавство, Сахновщинська ЗОШ №2)
233.Владова Валерія (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ")
234.Андрощук Софія (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
235.Єрмаков Олексій Сергійович (Інформатика, КЗ "Нововодолазька санаторна школа")
236.Герасименко Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
237.Яцій Софія (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
238.Швачко Михайло (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
239.Сечин Сергій (Англійська мова, LCWelcomeNikopol)
240.Прилепко Адріан Богданович (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
241.Чуприніна Єлизавета (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
242.Іра (Інформатика, ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Романів Бібрської міської ради Львівської області)
243.Павлова Ганна Вячеславівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
244.Ліщина Богдан (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №86)
245.Вербицкая Елизавета Олеговна (Інформатика, Кушугумський НВК "Інтелект")
246.звізло василина (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
247.Зозуля-Кононович Володимир Ігорович (Англійська мова, Одеська CШ №119)
248.Майстренко Олександра Ігорівна (Інформатика, Уманська ЗОШ №5)
249.Врецьона Олександр Ярославович (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
250.Подусівський Ігор Михайлович (Інформатика, Конюхівська ЗОШ)
251.Синицька Аделіна Олегівна (Інформатика, Краматорська ЗОШ № 26)
252.Романець Руслан (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
253.Глушко Марія Олегівна (Інформатика, Троїцький ліцей)
254.Антонова Елизавета Володимирівна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №62)
255.Шуляк Ілля Олександрович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
256.Слободян Олександр (Англійська мова, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
257.Пугач Анастасия Костянтинівна (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
258.Квач Катерина (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1)
259.Коломийченко Єгор Павлович (Математика, КЗО НВО №28)
260.Дрьоміна Дар'я (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
261.Вовк Софія Віталіївна (Інформатика, Підлісківська ЗОШ I-II ст)
262.Даниляк Олександра (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
263.Саша Даша (Інформатика, Бердянська ЗОШ №5)
264.Бурак Марія Романівна (Англійська мова, Школа №128)
265.Чернецький Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)
266.Кіріяченко Давід Сергійович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)
267.Болотова Діана Олександрівна (Математика, Спаська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
268.Окорська Ксенія (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3)
269.Черненко Марія Юріївна (Англійська мова, Школа № 11)
270.Корчагіна Таміла (Інформатика, Рубіжанська обласна санаторна школа)
271.Рязанова Кататерина (Українська мова і література, Гімназія №144)
272.Кравець Кіра Павлівна (Українська мова і література, Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
273.Данила Таїсія (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121)
274.Потапчук Яна (Інформатика, НВК "СЗОШ, ліцей "Успіх")
275.Філіпчук Альона Павлівна (Українська мова і література, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
276.Кучер Влада Вадимівна (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
277.Нікітіна Аліса (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23)
278.Іванов Андрій (Англійська мова, Ставрівський НВК)
279.Харитем Артем (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
280.Білокрила Анна (Англійська мова, Кіцманський НВК)
281.Горник Вадим Андрійович (Інформатика, КЗО "Башмачанська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.")
282.Літвякова Сніжана (Інформатика, Затишанський НВК)
283.Гиза Михайло (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
284.Ірха Артем Валентинович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
285.Шевнін Антон Вікторович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
286.Білоконь Тимофій (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28)
287.Паращенко Анастасія (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
288.Попова Марія (Біологія, природознавство, КЗ ЛСШ І-ІІІ ст. №57)
289.Зюкін Марк (Інформатика, Харківська гімназія 14)
290.Добролюбов Артем Валентинович (Математика, Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
291.Коробко Гліб Сергійович (Інформатика, КЗО НВО №28)
292.Івлєва Ніка Олегівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
293.Новак Марія Юріївна (Інформатика, НВК №12)
294.Нємцев Руслан Вадимович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
295.Муренець Владислав Ігорович (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
296.Колпак Ірина Олексіївна (Англійська мова, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5")
297.Коротя Вероніка (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
298.Федчук Анастасія Русланівна (Інформатика, Тилявський НВК)
299.Завалій Анастасія Іванівна (Інформатика, Троїцький ліцей)
300.Ждан-Марічев Тимур (Англійська мова, НВК "Всезнайко")
301.Гребенюк-Цехоцька Валерія Дмитрівна (Інформатика, Вознесенська ЗОШ № 6)
302.Бережок Микита Сергійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92)
303.Хоменко Емілія Євгенівна (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
304.Татакін Артем (Українська мова і література, ТСШ №29)
305.Лома Іван (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
306.Костиник Артем (Англійська мова, Кіцманський НВК)
307.Тарасенко Каріна (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП)
308.Мацько Максим (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
309.Копаниця Ярослава Дмитрівна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
310.Павлюк Матвій Васильович (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
311.Ромащенко Аріна Ігорівна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
312.Темненко Катерина Андріївна (Інформатика, ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Березняки)
313.Адєлєв Дмитро Іванович (Інформатика, Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ")
314.Бурлаченко Ярослав Олександрович (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91)
315.Габович Річард (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
316.Лозицький Андрій Сергійович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
317.Гапон Саша Олександр Олександрович (Інформатика, Васищевська ЗОШ І-ІІІ ст.)
318.Кушнірюк Андрій Андрійович (Інформатика, Біловецький НВК)
319.Коп'як Матвій Володимирович (Біологія, природознавство, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
320.Захаренко Микола (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
321.Піскун Тимур Сергійович (Українська мова і література, Булахівська ЗШ І- ІІІ ступенів)
322.Т.К.М (Інформатика, Первомайський ліцей № 3 «Успіх»)
323.Підмогильна Анастасія Максимівна (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)
324.Селіщева Тетяна Олегівна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
325.Почерніна Альона (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280)
326.Аладашвілі Тєймураз Мерабович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
327.Глущенко Надія (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
328.Ткаченко Руслан Валерійович (Українська мова і література, Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1)
329.Голота (Інформатика, Галицинівська ЗОШ)
330.Шевчук Володимир (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 284)
331.Хачикова Єлизавета Дмитрівна (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
332.Березовська Ольга Олександрівна (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
333.Магрук Микита Дмитрович (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
334.Дирявська Валерія Олександрівна (Інформатика, ХЗОШ № 95)
335.Бутенко Анастасія Ігорівна (Інформатика, КЗО НВО №28)
336.Чорновалова Єлизавета (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
337.Джеджея Давид Лашайович (Інформатика, КЗ ХЗОШ № 49)
338.Лаврентьєв Микола (Математика, Миколаївський НВК І-ІІ ст.)
339.Лазько Анна Миколаївна (Інформатика, Ліцей №32)
340.Лещук Роман (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
341.сонькин данило дмитровыч (Інформатика, Запорізька гімназія № 31)
342.Андрющенко Володимир (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
343.Абісова Аліса Андріївна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173)
344.Бориско Поліна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
345.Бороган Аріна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7")
346.Данила Таїсія (Англійська мова, Одеська СШ № 121)
347.Романюта Ксенія Сергіївна (Математика, Мелітопольська CШ №25)
348.Дубик Анна (Інформатика, Школа № 10)
349.Аракелян Юрій Павлович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
350.Лермонтов Олександр (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 276)
351.Беліловський Максим Юхимович (Інформатика, Одеська СШ № 117)
352.Шкатула Владислав Віталійович (Інформатика, Школа № 10)
353.Кущик Ольга (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
354.Бабій Єлизавета Андріївна (Інформатика, ПШ №53 м. Львова)
355.Тонкошкурий Владислав Сергійович (Інформатика, Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
356.Кушка Олександра (Математика, НВК №9)
357.Нахаба Варвара (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
358.Заяц Андрей (Інформатика, Одеська гімназія №4)
359.Грибанов Денис Олександрович (Біологія, природознавство, СЗШ № 30)
360.Лось Вікторія Сергіївна (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
361.Урсу Кирил (Інформатика, Одеська гімназія №4)
362.Котов Костянтин (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
363.Полiщук Олександр Валерiйович (Англійська мова, Оптима)
364.Данильчук Павло Володимирович (Інформатика, Висиповецький НВК)
365.Артемчук Соломія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
366.Захаренко Микола (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
367.Барбова Крістіна Іванівна (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7")
368.Абрамов Данііл Сергійович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
369.Ожередов Ігор (Інформатика, КЗО НВО №28)
370.Бочаров Даніїл Олексійович (Українська мова і література, Роздільнянська ЗОШ №3)
371.Сокол Аліна Іванівна (Інформатика, Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5)
372.Усенко Софія Сергіївна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
373.Копитіна Тетяна Володимирівна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ №6)
374.Куйбіда Назар (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
375.Ніколенко Давид Олександрович (Інформатика, НВК "Всезнайко")
376.Дяченко Денис (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
377.Буриліна Юля Романівна (Інформатика, НВК № 26)
378.Петричкович Олександр Олескандрович (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
379.Горєлов Максим Анатолійович (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
380.Молодцов Іван Сергійович (Інформатика, Одеська CШ №59)
381.Дутка Єлизавета Федорівна (Українська мова і література, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
382.Соломка Єгор (Математика, КЗО СЗШ №114)
383.Чурсіна Дар'я Сергіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
384.Васілаке Владислав Георгевич (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
385.Гребенчук Євген Ігорович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
386.Ракша Марія (Інформатика, Кушугумський НВК "Інтелект")
387.Дібрівна Кіра Михайліна (Біологія, природознавство, Дачненський НВК "Школа-гімназія")
388.Нікітенко Олександра Андріївна (Математика, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
389.Коровкін Артем (Англійська мова, Іванівський НВК)
390.Потіюк Кіра Ярославівна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
391.Вовк Семен Вікторович (Англійська мова, НВК "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4")
392.Тростінська Анастасія Назарівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
393.Філіпенко Вікторія Сергіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
394.Дорошенко Владислав Олександрович (Інформатика, Запорізький НВК №19)
395.Федорченко Марія (Англійська мова, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
396.Тащі Святослав Дмитрович (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
397.Кривов'яза Юлія Володимирівна (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
398.Горобець Аліса (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
399.Кренть Ігор (Інформатика, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №118)
400.Лісовський Дмитро Дмитрович (Інформатика, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
401.Прохорін Олександр (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
402.Лук'янченко Єлизавета Ілларіонівна (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
403.Наумчук Софія Сергіївна (Англійська мова, Миролюбівська ЗОШ I-II ст.)
404.Cоколовський Назар Вiталiйович (Інформатика, Горошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
405.Омельяненко Анни (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
406.Ромашова Анастасия (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
407.Обманкін Тимур Олегович (Інформатика, BILINGUAL INTERNATIONAL STEM SCHOOL)
408.Ястреб Кіріл Сергійович (Математика, Миролюбівська ЗОШ I-II ст.)
409.Саломатін Тимофій (Математика, Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
410.Родидял Костянтин Викторович (Інформатика, Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12)
411.Ляшко Дмитро Сергійович (Інформатика, Ювілейнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
412.Вайда Олександра Андрієвна (Інформатика, Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
413.Кобзар Марк Юрійович (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
414.Врадій Тетяна Леонідівна (Інформатика, Біловецький НВК)
415.Бороган Аріна (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7")
416.Хрипко Олександр Ігорович (Інформатика, Ліцей "Європейський")
417.Стефанців Максим (Біологія, природознавство, НВК №9)
418.Захаренко Марія (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
419.Мудра Ольга (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
420.Киричик Сергій Сергійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
421.Кириловська Неонілія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
422.Кавінська Юлія (Інформатика, Дзвиняцький ліцей Дзвиняцької ОТГ)
423.Ткаченко Сергій (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
424.Старокожко Іван Олександрович (Інформатика, Полтавська загальноосвітня школа № 10 ім. В.Г.Короленка)
425.Нестеренко Вікторія (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
426.Крайник Артур Петрович (Інформатика, Белеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)
427.Карнаух Аліна Олександрівна (Інформатика, Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ)
428.Яніцька Софія Володимерівна (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
429.Моргун Владислав Ігорович (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
430.Тарчинець Владислав (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово")
431.Доценко Аліна Євгенівна (Українська мова і література, Запорізька ЗСШ №59)
432.Токар Данило Денисович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
433.Суздаль Максим (Інформатика, Криворізька ЗОШ №102)
434.Терещенко Маргарита Юріївна (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
435.Прохоренко Максим Олександрович (Інформатика, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
436.Душина Іванна (Інформатика, Чайкинський НВК)
437.Лук'янчук Єлизавета (Українська мова і література, Школа № 5)
438.Губін Дмитро (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
439.Махоріна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
440.Глушак Анна Володимирівна (Українська мова і література, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
441.Баранник Анастасія Михайлівна (Інформатика, Запорізька гімназія № 107)
442.Васильєва Софія Валеріївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
443.Синицька Анна (Інформатика, Школа №6)
444.Попенака Аліна Андріївна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173)
445.Черник Роман Тарасович (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
446.Музика Соломія Ігорівна (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
447.Цираненко Вадим Юрійович (Українська мова і література, Пісківський ліцей)
448.Немітченко Крістіна (Інформатика, ЗОШ № 20)
449.Євлаш Валерія Леонідівна (Інформатика, Якимівська ЗОШ№1)
450.Сілакова Ангеліна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
451.Матвієнко Олександр (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68")
452.Дмитриченко Віталій (Інформатика, ТОВ "Liko-School")
453.Добкін Святослав Андрійович (Українська мова і література, ОНВК №67)
454.Шостак Максим (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
455.Ілечко Юрій (Інформатика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
456.Nikitan Zoriana (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
457.Фоміна Вікторія Павлівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
458.Васецький Роман (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
459.Жуковський Максим Валерійович (Інформатика, Школа №10)
460.Сердюк Анастасія (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 284)
461.Піскунов Даніїл (Українська мова і література, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело»)
462.Щербак Валерія Олегівна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
463.Барвінок Максим Іванович (Інформатика, Богодухівський НВК)
464.Чернова Ангеліна Дмитрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
465.Довжанська Діана Іванівна (Інформатика, Підлісківська ЗОШ I-II ст)
466.Лук'яненко Владислав Русланович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
467.Киричук Катерина Тарасівна (Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.)
468.Швайка Олександр Борисович (Інформатика, Конюхівська ЗОШ)
469.Цьох Аліна (Математика, ТСШ №29)
470.кудільчак Аня (Інформатика, СЗШ 40)
471.Ткаченко Владислав Миколайович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
472.Шкварилюк Олег (Математика, НВК №7 м.Хмельницького)
473.Пишна Вероніка (Біологія, природознавство, ПШ №53 м. Львова)
474.Коваленко Віталій Сергійович (Математика, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.)
475.Ярмолицький Дмитрій Олександрович (Англійська мова, Пісківський ліцей)
476.Спіцин Олександр Дмитрович (Математика, Криворізька ЗОШ №62)
477.Купранець Ярослав (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
478.Созанська Дар'я (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово")
479.Мар'єнков Артем Сергійович (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
480.Загорська Дарина Артемівна (Інформатика, Херсонський Таврійський ліцей мистецтв)
481.Іщенко Костянтин (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
482.Колосніцина Євгенія Ігорівна (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86)
483.Червонецька Дар'я Сергіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
484.Стельмащук Крістіна Олегівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
485.Нємцов Владислав (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
486.Козинець Нікіта (Інформатика, Шосткинська ЗОШ №7)
487.Ступаченко Мілана (Інформатика, Глухівська ЗОШ №1)
488.Риндіч Нікіта Дмитрович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №1)
489.Готра Олександр Миколайович (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
490.Чумак Анастасія Вікторівна (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
491.Генчу Анна Василівна (Інформатика, Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.)
492.Молчанов Станіслав Сергійович (Інформатика, КЗО "Башмачанська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.")
493.Лінійчук Крістіна Ігорівна (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
494.Гребенюк Уляна Євгеніївна (Українська мова і література, НВК «Святошинська гімназія»)
495.Добуш Діана (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
496.Єва Бондар (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
497.Юрчишин Святослав (Інформатика, Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука)
498.Товмасян Давид (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
499.Кабрель Ростислав Сергійович (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
500.Ткаченко Сергій (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
501.Білецький Андрій Віталійович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс)
502.Зозуля Вероніка Ярославівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
503.Кіцанюк Наталія Василівна (Інформатика, Гвіздецький ліцей Коломийської районної ради)
504.Сотурчак Віталік Ігорович (Інформатика, Буховицька ЗОШ І ст.)
505.Почко Дарина (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
506.Петрук Каріна Володимирівна (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18)
507.Бігунець Максим (Англійська мова, Ставрівський НВК)
508.Демченко Демид (Англійська мова, Стем-центр "Сократ")
509.Пашков Микита Денисович (Інформатика, Білозерський науковий ліцей ім. О.Я. Печерського)
510.Омельченко Тимофій (Математика, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело»)
511.Чир'єва Дар'я Вадимівна (Інформатика, Мелітопольська CШ №25)
512.Масляк Станіслав (Інформатика, Галицький ліцей ім. Ярослава Осмомисла)
513.Чередниченко Анна (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
514.Лук'янов Михайло Сергійович (Інформатика, середня школа)
515.Сидоров Іван Сергійович (Інформатика, Інгулецька ЗОШ)
516.Католик Марія Сергіївна (Інформатика, Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів)
517.Цикало Анастасія Сергіївна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
518.Антипенко Олег Дмитрович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
519.Берладіна Катерина Дмитрівна (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
520.Бегаль Тіна (Англійська мова, Луцька гімназія №18)
521.Ємченко Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
522.Дирявська Валерія Олександрівна (Українська мова і література, ХЗОШ № 95)
523.Таран Мирослава Євгеніївна (Математика, Спаська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
524.Божок Альбіна (Англійська мова, СЗШ № 42)
525.Грогуль Софія Вікторівна (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
526.Номеровська Валерія Анатолівна (Інформатика, Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка)
527.Йолтухівська Марія (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького)
528.Карасьова Варвара Олександрівна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
529.Капустін Михайло Михайлович (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
530.Бабик Вікторія Русланівна (Англійська мова, Пісківський ліцей)
531.Воловик Олександр Максимович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
532.Гавран Вікторія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
533.Гичкевич Віталій Тарасович (Математика, Городоцький НВК №5)
534.Захаренко Микола (Інформатика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
535.Капіна Анна (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2)
536.Ничипорук Іван Володимирович (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с. Заячиці)
537.Гордієнко Анастасія (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
538.Кашкарова Ніна (Інформатика, СЗШ № 42)
539.Андрющенко Аріна Ігорівна (Інформатика, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №118)
540.Соловйова Софія Павлівна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
541.Джага Анастасія (Інформатика, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.)
542.Чуприніна Єлизавета (Інформатика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
543.Лепко Таїсія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
544.Кучерук Вікторія Вікторівна (Інформатика, Жмеринська ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів)
545.Касап Костянтин (Інформатика, Школа №64)
546.Григор'єва Олександра (Математика, КЗО НВО №28)
547.Карпенко Богдан Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
548.Островська Діана Степанівна (Інформатика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
549.Проців Тетяна Андріївна (Інформатика, Конюхівська ЗОШ)
550.Семенюк Вероніка Олександрівна (Інформатика, Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа)
551.Боровська Олександра (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
552.Чемерис Андрій (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
553.Мартинюк Валерія Віталіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
554.Стоян Іван Іванович (Математика, Школа №118)
555.Лагода Ніколь (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171)
556.Ведута Дмитро Євгенович (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
557.Гедза Тетяна Юріївна (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
558.Кузьменко Олександр Ігорович (Біологія, природознавство, Синицька ЗОШ)
559.Elzar Voronko (Інформатика, Башарівська ЗОШ І -ІІІ ступенів)
560.Воробйов Роман Олексійович (Біологія, природознавство, КЗ "ЗСО І-ІІІ ступенів з ЦПО")
561.Гусак Володимир (Інформатика, Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Іванни Блажкевич)
562.Бович Михайло Тарасович (Математика, Городянська гімназія)
563.Кузін Олександр (Інформатика, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №54)
564.Шкорина Максим Валентинович (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26")
565.Цюх Богдан Сергійович (Інформатика, Жмеринська ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів)
566.Чернишова Анастасія Олександрівна (Інформатика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
567.Старокожева Ангеліна (Інформатика, Кабичівська ЗОШ І - ІІІ ст.)
568.Карпиш Олександра Володимирівна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
569.Татарин Максим Юрійович (Інформатика, ОНЗ"НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія")
570.Кириченко Далія Олексіївна (Англійська мова, Запорізька ЗСШ №59)
571.Ткаченко Тимур (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
572.Заярна Марія Вадимівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
573.Жабко Віталій Максимович (Інформатика, Рацівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
574.Зейтуллаєв Руслан Айдерович (Інформатика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
575.Михайленко Кіра Олегівна (Математика, Одеська ЗОШ № 23)
576.Чіпак Віктор Олександрович (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22)
577.Дорошенко Максим Станіславович (Інформатика, Дачненський НВК "Школа-гімназія")
578.Кодарук Сергій Миколайович (Інформатика, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12)
579.Ляпін Віктор Сергійович (Інформатика, Барашівська ЗОШ I-III ступенів)
580.Какасенко Ілля Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
581.Тарапата Поліна Сергіївна (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
582.Васильчук Оля (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1)
583.Чмир Катерина Дмитрівна (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147)
584.Вадим (Інформатика, Криворізький Центрально-Міський ліцей)
585.Рапінчук Владислав Євгенійович (Математика, Запорізька ЗОШ №15)
586.Левицький Богдан Володимирович (Інформатика, КЗ "ХСШ № 33")
587.Качмарик Маркіян (Українська мова і література, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
588.Комісар Анастасія Костянтинівна (Інформатика, Токівська ЗШ)
589.Петрова Валерія Олексіївна (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
590.Шевчук Данило Богданович (Математика, Оратівська ЗОШ I-III ступенів)
591.Цибульська Тетяна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
592.Левченко Владислав (Біологія, природознавство, Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
593.Кузьменко Вероніка Дмитрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
594.Єгорова Олександра Віталіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
595.Баганець Роман Владиславович (Біологія, природознавство, Дніпропетровська ЗОШ № 80)
596.Грамарчук Олександра (Інформатика, Ставрівський НВК)
597.Федоренко Софія Володимирівна (Інформатика, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 76)
598.Скоблюк Анна Юріївна (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
599.Романенко Єгор (Математика, Ліцей №100)
600.Бондар Анастасія Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
601.Мухарська Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
602.Бондаренко Софія Олександрівна (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
603.Білоган Наталія Михайлівна (Біологія, природознавство, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
604.Ткачук Альона (Англійська мова, Кіцманський НВК)
605.Миклясевич Софія (Біологія, природознавство, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
606.Кундеус Анастасія Владиславівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 42)
607.Гурин Софія Миколаївна (Інформатика, Богодухівський НВК)
608.Ренькас Альберт (Математика, Гуманітарна гімназія №23)
609.Данилко Софія (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
610.Хіжняк Катерина Миколаївна (Інформатика, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
611.Орішич Артем (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР)
612.Бондар Ілля Денисович (Інформатика, Родинська ЗОШ №36)
613.Кузнєцова Дар'я (Українська мова і література, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
614.Кравченко Кирило (Інформатика, Лісностінківський ліцей)
615.Кривошенок Олександр Сергійович (Інформатика, Бердянська ЗОШ №5)
616.Саранчук Андрій Сергійович (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №21)
617.Сірф Софія Олександрівна (Інформатика, Ліцей №13)
618.Сенченко Максим Сергійович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №1)
619.Ткаченко Максим (Англійська мова, Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4)
620.Козак Дмитро Миколайович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
621.Доцяк Владислав Васильович (Інформатика, Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
622.Антонавич Саша (Інформатика, Кушугумський НВК "Інтелект")
623.скалка Алміра (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
624.Музиченко Станіслав Юрійович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
625.Швидько Даніл Романович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
626.Лагно Григорій (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
627.Лушпінський Дмитро Васильович (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
628.Рій Вероніки Миколаївна (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
629.Міхєєв Тимофій Андрійович (Математика, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
630.Сторчак Меланія (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
631.Рибачук Назар Андрійович (Інформатика, НВК №12)
632.Мей Іванна (Інформатика, Міцівецька гімназія)
633.Горопай Софія Сергіївна (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147)
634.Кондрушина Катерина (Англійська мова, Одеська СШ № 121)
635.Костецький Артем Олександрович (Інформатика, Криворізька ЗОШ № 45)
636.Івлєва Ніка Олегівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
637.Чікель Павло Володимирович (Інформатика, Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва)
638.Синишин Антоній (Біологія, природознавство, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
639.богдан (Інформатика, КЗ ПСЗШ №39)
640.Третьяков Нікіта Геннаійович (Інформатика, Школа № 10)
641.Калінін Олег Вадимович (Інформатика, НВК № 99)
642.Лисенко Влада Романівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
643.Веремєйко Єва Вікторівна (Біологія, природознавство, Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої)
644.Шевченко Тимофій (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
645.Наконечний Йосиф (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
646.Степаненко Амалія (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
647.Лємое Софія Володимирівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ № 45)
648.Бенюх Анна (Інформатика, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна)
649.Рубанов Андрій Вячиславович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
650.Вербецький Андрій (Інформатика, Школа № 10)
651.Роман Синенко (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27")
652.Аракелян Юрій Павлович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
653.Смик Софія Андріївна (Інформатика, ЗОШ № 20)
654.Півнєва Анна Дмитрівна (Інформатика, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
655.Репушевський Михайло (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
656.Діденко Антон Романович (Інформатика, СЗШ І-ІІІ ступенів с. Михайлівка)
657.Сибіряков Денис (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
658.Синишин Антоній (Українська мова і література, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
659.Молочков Олександр (Інформатика, ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 ВЦА м. Торецьк)
660.Бешта Гліб Владиславович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
661.Пазій Микола Віталійович (Інформатика, Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Г. Михайлика)
662.Руденко Ярослав Олексійович (Англійська мова, Ліцей №6 ЛМР)
663.Радецький Остап Тарасович (Українська мова і література, СЗШ № 30)
664.Коваленко Орест Ігоревич (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
665.Потьомкін Владислав Іванович (Інформатика, Школа № 10)
666.Малащук Богдан (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
667.Сушко Нікіта Володимирович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
668.Опружак Єлизавета (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92)
669.Тюркоглу Казым (Інформатика, КЗО НВО №28)
670.Риндич Марк Сергійович (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
671.Ткачик Богдана Олексіївна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс)
672.Коваль Олександр Вікторович (Інформатика, Розвазька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
673.Лотоцька Вікторія Вікторівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с. Заячиці)
674.Сорока Вадим Олександрович (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с. Заячиці)
675.Нечипоренко Денис (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
676.Мельничук Мілана Сергіївна (Біологія, природознавство, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок")
677.Голод Василь (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
678.Лицур Вікторія Ігорівна (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
679.Панайод Ольга (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
680.Голяш Олександр Богданович (Інформатика, Олесинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
681.Аліна Шелест (Інформатика, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
682.Зюбан Артем Сергійович (Інформатика, Минківська філія КЗ "Валківський ліцей імені О.Масельського")
683.:Деща Костянтин Євгенійович (Англійська мова, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
684.Нацик Назар Юрійович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
685.Рябцев Єгор (Біологія, природознавство, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело»)
686.Ткаленко Арсеній Олегович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
687.Рудніченко Олександра Валентинівна (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей)
688.Шарапова Ангеліна Димитріївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
689.Медвецька Мар'яна Олександрівна (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей)
690.Ткачук Альона (Українська мова і література, Кіцманський НВК)
691.Гнатюк Анна Василівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
692.Кот Вікторія Олегівна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
693.Пишний Марко Андрійович (Інформатика, ПШ №53 м. Львова)
694.Кочерженко Назарій Юрійович (Інформатика, Школа №118)
695.Ткаченко Ілля Олексійович (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
696.Зінченко Альона Володимирівна (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73 з поглибленим вивченням української мови , літератури та українознавства)
697.Фунг Тхэ Нам (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
698.Чубай Вероніка Олександрівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
699.Кушнірик Ярослава Леонідовна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов)
700.Коля Костюк (Інформатика, ЗОШ № 20)
701.Пармьонова Софія (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
702.Менделих Софія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
703.Бондаренко Ірина Романівна (Математика, НВК№9 ім. А.М. Трояна)
704.Федунь Олег Ігорович (Інформатика, Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва)
705.Титова Софія Олександрівна (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
706.Сорокотяга Олександр (Інформатика, Павлоградська ЗШ №8 I-III ступенів)
707.Білас Максим Богданович (Інформатика, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.)
708.Кулик Софія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
709.Спіжовий Владислав Анатолійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
710.Романюк Денис (Інформатика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
711.Желуденко Артем Павлович (Інформатика, Інгулецька ЗОШ)
712.Чумаченко Софія Миколаївна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
713.Самарець Марк (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
714.Люшня Катерина (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
715.Мятеж Вероніка Максимівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
716.Пєнко Софія (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
717.Халіна Кіра Олександрівна (Математика, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
718.Козаченко Роза (Математика, Гришівський НВК)
719.Левченко Владислав (Інформатика, Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
720.Зелениченко Николетта (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
721.Терещенко Аліса Геннадіївна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
722.Пилипенко Єлизавета Владиславівна (Інформатика, КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР)
723.Калюжна Марія Сергіївна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
724.Олійников Сергій Олександрович (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
725.Кобащук Максим (Англійська мова, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
726.Островський Костянтин (Інформатика, Жовтоводський Ліцей)
727.Артим Ростислав Юрійович (Інформатика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
728.Мінченко Олексій Юрійович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
729.Бесараб Назар (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
730.Лука Арсений (Інформатика, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
731.Філіпенко Вікторія Сергіївна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
732.Боровікова Вероніка (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
733.Янатьєв Федір (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
734.Жалба Дмитро (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
735.Антипова Аліса (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
736.Волохіна Христина Володимирівна (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
737.Шах Карина Сергіївна (Інформатика, Диканський НВК імені М.В.Гоголя)
738.Нестеренко Кіра (Інформатика, Калениківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.)
739.Пилипчук Маряна Вадимівна (Біологія, природознавство, Криворізька КСШ №9)
740.Циганок Євангеліна (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
741.Шпирка Михайло (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280)
742.Вакула Анастасія Андріївна (Математика, СЗШ №23)
743.Волков Максим Олександрович (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
744.Васильєв Олексій Андрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
745.Хоменко Дмитро (Англійська мова, Новогуйвинська гімназія)
746.Руденко Ярослав Олексійович (Математика, Ліцей №6 ЛМР)
747.Кольцова Владислава (Математика, Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.)
748.Махоріна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
749.Лелека Віталій Вікторович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
750.Діденко Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
751.Бондар Денис (Українська мова і література, ТСШ №29)
752.Піддубний Іван (Математика, Новогуйвинська гімназія)
753.Люта Марина Валеріївна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
754.Васильєва Анастасія (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
755.Войтенко Ростислав Павлович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 м.Гайсин)
756.Гуцал Маргарита Віталіївна (Інформатика, Кузнецівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
757.Кричковська Дарина (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
758.Тельнов Андрій (Інформатика, НВК "Ліцей-СЗШ №10")
759.Утєшева Анастасія (Англійська мова, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
760.Крамський Данило Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
761.Бершеда Артем Олександрович (Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3)
762.Медвецька Мар'яна (Інформатика, Пісківський ліцей)
763.Боднар Арсен Васильович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
764.Білокур Софія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
765.Фещенко Микола (Математика, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва)
766.Костюкова Ксенія (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
767.Бабинець Данило Олексійович (Інформатика, ЗОШ № 20)
768.Дзюба Давид Віталійович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс)
769.Кузьмина Ангелина Петровна (Українська мова і література, Кілійська ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей)
770.Скрипник Євген Юрійович (Математика, Одеська CШ №119)
771.Козлова Валерія Денисівна (Інформатика, Харківський ліцей № 149)
772.Приходько Саян (Англійська мова, КЗО НВО №28)
773.Костючик Яна Олександрівна (Англійська мова, КЗО НВО №28)
774.Стріюк Євген Ігорович (Інформатика, Кучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
775.Калашник Максим Олексійович (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
776.Олександрюк Василь Олександрович (Інформатика, Кіцманський НВК)
777.Велігурська Соломія Юріївна (Інформатика, НВК №12)
778.Зайцев Олександр Валерійович (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
779.Романова Анна Миколаэвна (Інформатика, Ювілейнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
780.Ільгова Олександра (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2)
781.Гнатів Богдан (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
782.Тарасенко Кароліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92)
783.Антків Олена Ігорівна (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
784.Щур Анна (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
785.Пономаренко Денис В'ячеславович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
786.Доценко Аріна Євгенівна (Інформатика, Запорізька ЗСШ №59)
787.Попова Анастасія Олексіївна (Англійська мова, Запорізька ЗСШ №59)
788.Сеїн Олександр (Інформатика, Харківська гімназія 14)
789.Мудрак Анна Сергіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
790.Царіковський Дмитро Володимирович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
791.Ярослав Лимаренко Анатолійович (Інформатика, Ліцей №1 Горностаївської селищної ради)
792.Бечка Таміла Володимирівна (Інформатика, Розвазька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
793.Ярка Дем'ян Остапович (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
794.Шолковий Костя (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
795.Фурс Ірина Вадимівна (Інформатика, Воскодавський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів")
796.Бондар Дмитро Олександрович (Англійська мова, Сахновщинська ЗОШ №2)
797.Верис Дмитро Юрійович (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
798.Крячко Артем Віталійович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
799.Ясненко Эгор Олександрович (Інформатика, Березанський НВК)
800.Красуля Вікторія Ярославівна (Інформатика, Великолуцька ЗОШ І ст. - філія НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
801.Ансарова Влада Расимівна (Англійська мова, Первомайський ліцей №5)
802.Уварова Софія Юріївна (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
803.Калашніков Гліб (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
804.Бражник Поліна Олегівна (Інформатика, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
805.Терещенко Максим Євгенович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
806.Авраменко Давид Андрійович (Біологія, природознавство, Користівський ліцей)
807.Мацюк Максим (Інформатика, Одеська гімназія №4)
808.Горенко Вадим (Інформатика, Могилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
809.Обманкін Тимур Олегович (Англійська мова, BILINGUAL INTERNATIONAL STEM SCHOOL)
810.Тітко Назар Віталійович (Біологія, природознавство, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
811.Заславська Софія (Математика, Школа №64)
812.Нікітенко Олександра Андріївна (Біологія, природознавство, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
813.Семенова Вероника Олеговна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
814.Іремашвілі Давід (Інформатика, ТСШ №29)
815.Кіра Андріяна Миколаївна (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
816.Свиридюк Максим Олександрович (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
817.Литвиненко Кирилл Андрійович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
818.Петруша Анна Станіславівна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
819.Будько Діана (Математика, НВК №9)
820.Кривенко Вероніка Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
821.Литвинова Єлизавета (Інформатика, Криворізька ЗОШ №48)
822.Чернишенко Мілоліка Олександрівна (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
823.Доценко Аріна Євгенівна (Англійська мова, Запорізька ЗСШ №59)
824.Педстружко Марія (Інформатика, Жмеринська ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів)
825.Копылова Татьяна Викторовна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
826.Волошин Дмитро (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
827.Ярошик Иван (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
828.Поляк Богдан (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
829.Міщук Ярослав Андрійович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
830.Гук Софія Юріївна (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
831.Овсяннніков Денис Сергійович (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
832.Почебут Марк (Інформатика, Криворізька ЗОШ №102)
833.Kапінос Владислав Олексійович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
834.Бущак Андрій (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
835.Копач Максим Сергійович (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
836.Сокол Михайло (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
837.Заїкіна Олександра (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
838.Матвій Сергійович Дементьєв (Англійська мова, LIFV)
839.Маляр Софія Артемівна (Інформатика, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
840.Гаркот Дмитро (Інформатика, Ліцей "Європейський")
841.Савчак Софія Павлівна (Інформатика, Буховицька ЗОШ І ст.)
842.Котілевський Володимир (Інформатика, Кабичівська ЗОШ І - ІІІ ст.)
843.Чекова Марта Петрівна (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
844.Андрієвський Євген (Інформатика, Одеська СШ №50)
845.Проценко Поліна Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
846.Пелих Артур Дмитрович (Математика, Ліцей)
847.Могильний Артем Юрійович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
848.Тихонюк Богдан (Інформатика, Широківська школа № 1 ЗСО)
849.Насалік Володимер (Інформатика, Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва)
850.Цовма Олег Русланович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
851.Литвин Микита (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171)
852.Васильєв Олексій Андрійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
853.Хомин Софія Ігорівна (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
854.Телятник Михайло Володимирович (Інформатика, Троїцький ліцей)
855.Вінтоняк Денис (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
856.Кучеренко Всеволод (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171)
857.Градовий Ярослав (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
858.Дубіна Катерина (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
859.Новачук Богдан Вікторович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
860.Губарєв Євген (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
861.Сімонов Андрій (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
862.Гучінская Катерина Сергіївна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
863.Булик Богдана Андріївна (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7")
864.Довжанська Вікторія Іванівна (Інформатика, Підлісківська ЗОШ I-II ст)
865.Моргун Ксенія (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
866.Норов Сергій Олександрович (Українська мова і література, Запорізька ЗСШ №59)
867.Мар'яна Казка (Інформатика, КЗ "Навчально-виховне об'єднання №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст." позашкільний центр")
868.Лисак Михайло Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
869.Корнійчук Роман (Математика, Natlen House)
870.Капля Володимир Максимович (Інформатика, Херсонський Таврійський ліцей мистецтв)
871.Навроцький Михайло Петрович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
872.Поплавський Максим Володимирович (Інформатика, Бучанська СЗОШ № 5)
873.Селіщева Тетяна Олегівна (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
874.Колпак Ірина Олексіївна (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5")
875.Лук`янова Марія Русланівна (Математика, HBK №139)
876.Гонгало Максим (Математика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
877.Шахвалi Тiмур Сартурович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
878.Сікач Наталія Валеріївна (Інформатика, Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
879.Гичкевич Остап Тарасович (Англійська мова, Городоцький НВК №5)
880.Мелінчук Денис Олександрович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
881.Заїкіна Тетяна Миколаївна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
882.Максименко Сергій (Інформатика, ЗОШ №6)
883.Рудніченко Олександра Валентинівна (Інформатика, Пісківський ліцей)
884.Тимчук Марко Олександрович (Інформатика, Вороновицький НВК)
885.Золотухіна Карина (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
886.Клебан Ангеліна Андріївна (Інформатика, Белеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)
887.Петриченко Софія Сергіївна (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
888.Колеса Анастасія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
889.Вороновський Максим (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1)
890.Почапський Андрій (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
891.Аліна Ніконова Володимирівна (Інформатика, НВК № 26)
892.Кришталь Валерія (Інформатика, Кушугумський НВК "Інтелект")
893.Станько Павло (Біологія, природознавство, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
894.Сурін Тимур (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22)
895.Курило Максим Владиславович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
896.Сміщук Андрій (Англійська мова, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3)
897.Почуєв Артем Сергійович (Математика, Одеська СШ № 121)
898.Олексійко Христина (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
899.Дячишин Устина Андріївна (Математика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
900.Зеркіна Кіра (Інформатика, СЗШ № 42)
901.Волкова Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
902.Кіндзюр Ігор Андрійович (Англійська мова, Ліцей "Львівський")
903.Дугинов Артем Ярославович (Інформатика, Деньгівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. − дошкільний навчальний заклад»)
904.Кабакова Катерина Вікторівна (Інформатика, Херсонський Таврійський ліцей мистецтв)
905.Мартиненко Олексій Валерійович (Інформатика, Євсузький ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
906.Ковальова Софія Сергіївна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
907.Карнафель Вікторія Євгенівна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
908.Дудинська Юліанна Миколаївна (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
909.Козак Яна Бориславівна (Інформатика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
910.Губар Мiлана Сергiївна (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
911.Медведєва Аліна Євгенівна (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
912.Федотов Ілля (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
913.Столярчук Анна (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
914.Павленко Аліса Олександрівна (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №21)
915.Чернятевич Анастасія Андріївна (Інформатика, Деньгівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. − дошкільний навчальний заклад»)
916.Трофименко Артем Анатолійович (Інформатика, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
917.Яксон Ірина Олександрівна (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
918.Кущик Юлія (Біологія, природознавство, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
919.Буждиган Владислав (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
920.Адамчук Костянтин Володимирович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
921.Соболєв Лев (Англійська мова, Школа King's Kids)
922.Свирид Артур (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
923.Головко Юлiя Андрiïвна (Англійська мова, Запорізька ЗОШ №15)
924.Іванченко Марк Ярославович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
925.Ященко Даша Валентинівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
926.Мухін Олександр Едуардович (Англійська мова, 142)
927.Лещенко Нікіта Юрійович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
928.Бондаренко Егор (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
929.Кудінов Євген Олексійович (Інформатика, Бердянська ЗОШ № 20)
930.Верченко Артур Максимович (Математика, Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
931.Савченко Еріка (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
932.Пасевич Віра Вячеславівна (Інформатика, Семенівська СЗШ)
933.Новак Ксенія Олегівна (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 117)
934.Дячук Олександра Олегівна (Математика, Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів)
935.Ілляшенко Світлана Борисівна (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
936.Антонюк Арсен Андрійович (Інформатика, ЗСШ-і "Січовий колегіум")
937.Средницький Владислав Сергійович (Англійська мова, Ангстрем)
938.Алієв Руслан (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
939.Кунчєв (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
940.Харченко Сергій Володимирович (Українська мова і література, Бородянський академічний ліцей)
941.Кравець Анастасія Денисівна (Інформатика, Гімназія № 39)
942.Удалова Олександра (Інформатика, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
943.Бєлоусова Вероніка Валеріївна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
944.Балюк Аліса Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
945.Балаклейського Сергія Михайловіча (Інформатика, ЗОШ №10 м.Ізмаїл)
946.Кіт Ярослав (Інформатика, Школа №6)
947.Богданюк Анна Романівна (Інформатика, Білоцерківська ЗОШ №17)
948.Левчін Севастіян (Математика, Бердянська гімназія №1"Надія")
949.Білик Микола (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
950.Науменко Віталіна Володимирівна (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
951.Овчинніков Гліб Романович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
952.Папсуй Єгор Олександрович (Інформатика, КЗО НВО №28)
953.Редько Віталій Олегович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
954.Ткаченко Кристина (Біологія, природознавство, Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
955.Лаушкіна Тая (Інформатика, ІІ-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
956.Горбань Меланія Романівна (Українська мова і література, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
957.Король Вікторія (Інформатика, Деньгівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. − дошкільний навчальний заклад»)
958.Riznyk Oleg (Інформатика, Школа №16)
959.Мануйленко Катерина Миколаївна (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
960.Кретковська Ірина Олегівна (Англійська мова, СЗШ № 30)
961.Стешенко Олександр Максимович (Математика, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
962.Павліська Єва (Математика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
963.Передерій Єгор Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
964.Лисенко Софія Віталіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
965.Дерменжи Іван Анатолійович (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
966.Дем'яненко Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Бобровицький ліцей)
967.Петрук Каріна Володимирівна (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18)
968.Бурик Назар (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
969.Кучеренко Христина (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
970.Маїк Роман Степанович (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
971.Гончаренко Владислава Юріївна (Інформатика, КЗ "ХЗОШ № 32")
972.Плеханов Даніл Андрійович (Інформатика, Школа №6)
973.Чернишов Кірілл (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
974.Мотуз Олександра (Інформатика, ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Березняки)
975.Помазан Дмитро (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68")
976.Шкатула Анастасія (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
977.Шувчук Назар Валерійович (Інформатика, Воскодавський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів")
978.Стойко Анна (Англійська мова, НВК №9)
979.Гавришкевич Тарас Андрійович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
980.Лаврик Андрей Максимович (Інформатика, Школа №118)
981.Журжа Єгор (Інформатика, КЗО НВО №28)
982.Зозуля Назар Миколайович (Інформатика, КЗО "НРЦ № 12" ДОР")
983.Грива Руслан (Інформатика, Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
984.Зінчук Ілля (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
985.Каратига Денис Сергійович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)
986.Губарєв Євген (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)
987.Михалко Андрій Ярославович (Українська мова і література, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12)
988.Галіца Артем (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
989.Малаховський Володимир Васильович (Інформатика, СЗШ №73 м. Львова)
990.Ігуменцева Аніта Андріївна (Інформатика, "Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області")
991.Первиненко Владислав Сергійович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
992.Бочков Арсеній Миколайович (Інформатика, ОНЗ"НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія")
993.Кондратюк Богдана Ігорівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
994.Богач Уляна (Українська мова і література, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
995.Топоркова Аліна Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
996.Лісянець Максим Олександрович (Інформатика, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кузьминці)
997.Юрченко -Вілк Анастасія Миколаївна (Інформатика, Галицький ліцей)
998.Гаврилюк Олег Михайлович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця)
999.Саморукова Дар'я (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
1000.Ангелін Володимир Андрійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149)
1001.Стельмащук Крістіна Олегівна (Математика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1002.Котовський Дмитро Володимирович (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1003.Мітурич Кирило (Українська мова і література, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1004.Дудник Олександ Юрійович (Інформатика, Новобузька ЗОШ І-ІІ ступенів №9)
1005.Слабінська Елеонора Віталіївна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №72)
1006.Солонько Іван (Англійська мова, LCWelcomeNikopol)
1007.Безнюк Анна Олександрівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
1008.Гречкосій Крістіна Анатоліївна (Інформатика, Голов'ятинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1009.Шевчук Станіслав Григорович (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №21)
1010.Свириденко Денис Олександрович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
1011.Капустян Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
1012.Лесіцька Христина Ярославівна (Математика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1013.Асаула Євгенія (Інформатика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
1014.Боднарюк Олена Михайлівна (Англійська мова, ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
1015.Фака Мілана (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1016.Жесанова Вікторія (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68")
1017.Караваєв Данил Вячеславович (Інформатика, Бердянська ЗОШ № 3)
1018.Баєрбаш Софія Володимирівна (Англійська мова, Запорізька ЗСШ №59)
1019.Громаков Олександр Костянтинович (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
1020.Збарська М.В. (Математика, Запорізький НВК "Світанок")
1021.Федорчук Софія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1022.Сулятицька Вероніка Миколаївна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
1023.Данчишин Софія Святославівна (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
1024.Борисова Наталія Іллівна (Англійська мова, Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1)
1025.Швачко Данила (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
1026.ПРОКОПОВИЧ ЯРОШЕВСЬКИЙ (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73 з поглибленим вивченням української мови , літератури та українознавства)
1027.Кос Ростислав (Інформатика, Дрогобицька ЗОШ № 9)
1028.Гаргаєва Вікторія Віталіївна (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
1029.Таубе Даніїл (Інформатика, ХЗОШ № 51)
1030.Науменко Максим Євгенович (Англійська мова, Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів)
1031.Спіжовий Владислав Анатолійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
1032.Шлапак Марія Петрівна (Інформатика, Горошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1033.Маковєєнко Олеся Артемівна (Українська мова і література, Артемівська ЗОШ №12)
1034.Ільчишин Данііл Сергійович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)
1035.Філіпенко Вікторія Сергіївна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1036.Волох Нікіта (Англійська мова, Ліцей "Інтелект")
1037.Третяченко Іван Сергійович (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
1038.Дроб'язко Артем Вікторович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
1039.Білозор Аглая Віталійовна (Інформатика, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1040.Реслер Глеб Федорович (Інформатика, Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1041.Ха Ві (Біологія, природознавство, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
1042.Кириченко Петро Олексійович (Математика, Запорізька ЗСШ №59)
1043.Ганшин Микола Олегович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1044.Аніщенко Микола (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1045.Почапська Ярина (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1046.Цімболинець Олександра Олександрівна (Українська мова і література, 304)
1047.Кравцов Олексій Олександрович (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1048.Д'якова Ксенія (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1049.Проказа Данило Сергійович (Інформатика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
1050.Грабчук Артем (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1051.Полозенко Олексій В'ячеславович (Англійська мова, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1)
1052.Кірєєв Кирило Геннадійович (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
1053.Хабурська Анна-Марія (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1054.Новак Владислав (Інформатика, Школа №64)
1055.Гужуло Дауд Лом-Алієвич (Інформатика, ЗНВК 41 Запорізької міської ради Запорізької області)
1056.Губарєв Євген (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
1057.Гонтар Тимур Віталійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1058.Яворська Софія (Біологія, природознавство, КЗО "НВК №144" ДМР)
1059.Кольцова Владислава (Біологія, природознавство, Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1060.Турна Кристина (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
1061.Марченко Олег Максимович (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
1062.Пашиніна Олена Вадимівна (Інформатика, Запорізька гімназія № 107)
1063.Трухан Нікіта Євгенович (Математика, Навчально-виховний комплекс)
1064.Чайковський Назарій (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
1065.Ушанов Женя Едуардавич (Інформатика, Бердянська ЗОШ №5)
1066.Булут Аліра Алієвна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
1067.Дячек Борислав (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1068.Мішаріна Євгенія Сергіївна (Англійська мова, Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1)
1069.Яворський Григорій Дмитрович (Інформатика, Одеська СШ № 117)
1070.Кравченко Іван Олександрович (Інформатика, Комунальний заклад "Мереф'янський ліцей № 4")
1071.Кримчак Маргарита (Математика, КЗО НВО №28)
1072.Панкевич Данило Ігорович (Інформатика, Вороновицький НВК)
1073.Чепурко Денис (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
1074.Цикало Софія Михайлівна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
1075.Столярчук Михайло (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
1076.Ушаков Ваня (Інформатика, НВК № 26)
1077.Калашніков Гліб (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1078.Мокєєв олексій (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Торчин)
1079.Євенко Ростислав (Інформатика, Розівський заклад загальної середньої освіти №1)
1080.Дяченко Ірина Володимирівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
1081.Пяникова Софія Вікторівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92)
1082.Воронов Іван Вікторович (Математика, Block Language Club)
1083.Гурін Олександр Дмитрович (Англійська мова, Криворізька КСШ №9)
1084.Шевченко Едгар Дмитрович (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
1085.Мудрак Анастасія Євгенівна (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
1086.Старовойт Анастасія Анатолівна (Інформатика, Жмеринська ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів)
1087.Помогаєв Іван Костянтинович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1088.Черняк Микола (Інформатика, Жуківський НВК)
1089.Воронюк Євген (Інформатика, Школа № 10)
1090.Васильєв Олексій Андрійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
1091.Юр'єв Даніїл Євгенович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1092.Гутей Анна (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово")
1093.Озімбловська Анелія Осипівна (Українська мова і література, НВК "Любинцівський ЗНЗ -ДНЗ")
1094.Фефелова Руслана (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54)
1095.Винничук Богдан (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1096.Воробйова Марія (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
1097.Фатаєва Медея (Інформатика, КЗО НВО №28)
1098.Маковєєнко Єлизавета Артемівна (Біологія, природознавство, Артемівська ЗОШ №12)
1099.Лихоліт Олександр Олександрович (Англійська мова, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
1100.Векленко Володимир (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1101.Тітко Назар Віталійович (Англійська мова, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
1102.Колтуцька Софія Петрівна (Інформатика, Рогізненський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
1103.Шиков Олексій Дмитрович (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1104.Боярчук Артем (Математика, Луцька гімназія №18)
1105.Перекопська Дар'я Андріївна (Інформатика, КЗО НВО №28)
1106.Вірюшко Тимофій Павлович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №1)
1107.Тарасенко Катерина Дмитрівна (Інформатика, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1108.Брегін Катя Олександрівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1109.Олексій Вероніка (Інформатика, Вікторівський НВК ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ)
1110.Кіц Мирон (Інформатика, Харківська гімназія 14)
1111.Черкасов Олександр (Інформатика, Розівський заклад загальної середньої освіти №1)
1112.Федотов Леонід (Математика, Дніпропетровська СЗШ №42)
1113.Макогін Лілія Володимирівна (Математика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1114.Зборщик Анжела Володимирівна (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1115.Карина Карташ (Інформатика, Ліцей №32)
1116.Кротик Андрій Андрійович (Інформатика, Школа № 10)
1117.Аніськін Нікіта Олексійович (Інформатика, КЗ "Нікопольська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ст. № 26")
1118.Вербовий Данило (Інформатика, ОЦ "ПОЛІТЕХНІК-ЕКОЛЕНД")
1119.Куриленко Вікторія (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
1120.Осадчий Ярослав (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1121.Моргун Єлизавета Русланівна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1122.Підоборіжний Михайло (Математика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
1123.Козловський Андрій (Інформатика, Могилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1124.Євдощак Єлизавета (Українська мова і література, Костянтинопольський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1125.Галинська Анна (Англійська мова, Школа №64)
1126.Кириленко Ірина Олександрівна (Інформатика, ОНЗ "НВК:ЗЗСО І СТ. - ГІМНАЗІЯ")
1127.Бороган Аріна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7")
1128.Баранова Еліна (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП)
1129.ВедутаМихайло Євгенович (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
1130.Мусійчук Іван Володимирович (Інформатика, Маначинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1131.Середа Ангеліна Валеріївна (Інформатика, Горошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1132.Трандафілов Дмитро (Інформатика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
1133.Корнійчук Роман (Англійська мова, Natlen House)
1134.Пелепей Богдан (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
1135.Жураковська Владіслава Денисівна (Інформатика, Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради)
1136.Курін Павло Миколайович (Інформатика, Вільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1137.Суходоєва Катерина Олександрівна (Інформатика, Херсонський Таврійський ліцей мистецтв)
1138.Кондрашов Сергій (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
1139.Мудренко Крістіан (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
1140.Кот Арсен Юрійович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
1141.Боднар Арсен Васильович (Інформатика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
1142.Нагорний Максим Романович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
1143.Положенцев Станіслав (Інформатика, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.)
1144.Софронова Любов (Інформатика, ХЗОШ № 51)
1145.Переведенцев Дмитро Валерійович (Інформатика, НВК № 26)
1146.Міщук Макар Андрійович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
1147.Бендяк Еліна (Інформатика, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
1148.Стьожка Поліна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91)
1149.Русін Михайло (Інформатика, КЗ "Геніївська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. І. Протопопова")
1150.Христенко Матвій (Інформатика, Харківська гімназія 14)
1151.Сильченко Світоана Борисівна (Інформатика, Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Г. Михайлика)
1152.Бособрод Каріна Ярославівна (Інформатика, ОЗСЗО І-ІІІ ст. с. Багринівці Літинської районної ради)
1153.Кот Вікторія Олегівна (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1154.Мещенинець Дар'я (Інформатика, Шосткинська ЗОШ №7)
1155.Обертінська Дарина Дмитрівна (Біологія, природознавство, Роздільнянська ЗОШ №3)
1156.Корнієць Марат Андрійович (Англійська мова, Гімназія "Київська Русь")
1157.Антон (Інформатика, Маначинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1158.Цяпа Максим Ігорович (Українська мова і література, Підгаєцька ЗОШ)
1159.Домбровська Софія (Математика, Одеська СШ № 121)
1160.Школянська Тетяна Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
1161.Свешников Виталий (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
1162.Бережний Ілля Олександрович (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
1163.ДАА (Інформатика, НВК "Школа комп'ютерних технологій - Львівський технологічний ліцей")
1164.Коляда Давид Олександрович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1165.Подусов Станіслав Віталійович (Інформатика, Волицький НВК)
1166.Лісовський Артем Дмитрович (Інформатика, Ковердинобалківська філія І-ІІ ступенів)
1167.Малихіна Каміла Дмитрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1168.Попенака Аліна Андріївна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
1169.Тимошенко Евгений (Інформатика, Селидівська ЗОШ №2)
1170.Кучеренко Всеволод (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171)
1171.Потинга Іван Іванович (Англійська мова, ОНВК №67)
1172.Кірнос Мирослав Віталійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1173.Корнєєв Олександр Олексійович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
1174.Горбатов Андрій Андрійович (Інформатика, Школа №6)
1175.Лесковець Анна Сергіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
1176.Сахно Артем (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
1177.Стьожка Поліна (Інформатика, Криворізька гімназія №91)
1178.Хилько Ростислав Дмитрович (Інформатика, ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
1179.Петренко Анастасія Ігоревна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №93)
1180.Шульга Анжеліна (Українська мова і література, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1181.Жиліна Злата Тихонівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1182.Банний Іван Михайлович (Інформатика, Природничо-науковий ліцей № 145)
1183.Боровська Олександра (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1184.Касьянова Олександра Володимирівна (Біологія, природознавство, Слобожанський ліцей № 1)
1185.Смоляк Андрій (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
1186.Пилипенко Даніїл Назарович (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1187.Білоног Богдан Сергійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
1188.Максименко Дар`я Ігорівна (Інформатика, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
1189.Зарічнюк Степан (Інформатика, Криворізька ЗОШ №48)
1190.Бесараб Матвій (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1191.Стикут Роман (Українська мова і література, Школа №64)
1192.Бірбан Денис Сергійович (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1193.ковальчук аліна (Інформатика, Маначинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1194.Бут Дар'я Олександрівна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
1195.Бурак Василь Ярославович (Інформатика, Белеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)
1196.Ігнат Тетяна Василівна (Інформатика, Висиповецький НВК)
1197.Єрмаков Олександр (Інформатика, КЗ "Нововодолазька санаторна школа")
1198.Ромасенко Антоніна Олександрівна (Англійська мова, Красноградський багатопрофільний ліцей)
1199.Гуменюк Марія (Інформатика, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1200.Козененко Ілля Олександрович (Інформатика, Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №6 м. Покров Дніпропетровської області")
1201.Коломієць Артем Андрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
1202.Капсамун Матвій (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка)
1203.Гамула Тарас Романович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1204.Дишко Андрій Євгенович (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
1205.Кривський Олександр Йосипович (Математика, Хустська ЗОШ І-ІІ ст.)
1206.Сімонов Андрій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171)
1207.Михайлова Софія Дмитрівна (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 95)
1208.Таран Лада (Інформатика, Харківська гімназія 14)
1209.Кащенко Мирослава Михайлівна (Англійська мова, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
1210.Рибцова Вікторія Федорівна (Інформатика, Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ступенів)
1211.Нагорний Ростислав Андрійович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
1212.Мисік Денис (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"№1 ім. Є. Шабліовського)
1213.Жежуріна Маргарита (Інформатика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
1214.Бузинник Олександра Дмитрівна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
1215.Подрушняк Вікторія Владиславівна (Інформатика, Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
1216.Куцев Олексій (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1217.Яковлева Єлизавета Миколаївна (Інформатика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
1218.Баранова Еліна (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП)
1219.Розов Сергій (Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
1220.Лугаренко Дар'я Олексіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1221.Теглівець Максим (Інформатика, Замківський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1222.Шиманська Ксенія Максимівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1223.Гончаренко Анастасія (Інформатика, Івангородська філія КЗ "Олександрівське НВО №2")
1224.Півень Анатолій Андрійовича (Інформатика, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1225.Малиняк Юліанна Андріївна (Англійська мова, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
1226.Євстігнєєв Радислав (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1227.Олексін Сергій Дмитровч (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
1228.Манейло Мілана Миколаївна (Інформатика, КЗО НВО №28)
1229.Богуславський Тимур Олексійович (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
1230.Мороко Іван Володимирович (Біологія, природознавство, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок")
1231.Лященко Максим Костянтинович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
1232.Куждіна Уляна Олександрівна (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114)
1233.Рудь Мілєна Дмитрівна (Інформатика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9)
1234.Ярослав Юречко (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
1235.Павленко Валерія (Інформатика, Корсунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1236.Хурса Павло Денисович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
1237.Гордун Анастасія Володимирівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с. Заячиці)
1238.Коваленко Олександр (Інформатика, ХЗОШ № 51)
1239.Задираки Миколи (Інформатика, ЗОШ № 20)
1240.Кузьменко Олександр Ігорович (Інформатика, Синицька ЗОШ)
1241.Колесник Юрій (Біологія, природознавство, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
1242.Пензар Валерія Русланівна (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
1243.Швець Наталія (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1)
1244.Маленко Денис Анатолійович (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
1245.Жулінська Софія (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21)
1246.Роженко Марк Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1247.Дитюк Анна (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1248.Лавриков Герман (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1249.Лошак Віталій (Інформатика, ЗОШ I-III ступенів смт Оратів)
1250.Ткаченко Сергій (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
1251.Солодовник Тетяна Костянтинівна (Інформатика, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1252.Вчерашнiй Владислав (Інформатика, Криворізька ЗОШ №31)
1253.матушевський денис (Інформатика, Школа №37)
1254.Бабчук О. Д. (Інформатика, Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум")
1255.Козак Соломія Володимирівна (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
1256.Головко Юлiя Андрiïвна (Математика, Запорізька ЗОШ №15)
1257.Ткач Дем'ян (Англійська мова, Ставрівський НВК)
1258.Ганькін Олексій Дмитрович (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2)
1259.Носко Діана (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
1260.Сидорчук Егор (Біологія, природознавство, ХПСШ "Харківський колегіум")
1261.Кондинський Ростислав (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
1262.Остроух Ростислав (Математика, Вільнянська гімназія "Світоч")
1263.Горбатюк Богдан Вадимович (Математика, Криворізька гімназія №91)
1264.Кутова Поліна (Математика, Одеський НВК "Гімназія №7")
1265.Коваленко Віталій Сергійович (Біологія, природознавство, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.)
1266.Антушев Андрій (Інформатика, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1267.Бабенко Ігор (Англійська мова, Криворізька гімназія №91)
1268.Павлюк Світлана (Інформатика, НВК "СЗОШ, ліцей "Успіх")
1269.Фалько Назар Дмитрович (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
1270.Ноздрачов Олександр Дмитрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173)
1271.Головата Ганна Володимирівна (Українська мова і література, Семенівська СЗШ)
1272.Погранична Ангеліна Володимирівна (Інформатика, Малокаратульське НВО "ЗОШ І - ІІ ступенів - ДНЗ")
1273.Бєлкін Ілля (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
1274.Рутковський Володимир Вікторович (Інформатика, Запорізький НВК "Світанок")
1275.Рильський Данило Вікторович (Інформатика, Запорізька ЗОШ №17)
1276.Ігітханов Олександр (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
1277.Добкін Святослав Андрійович (Англійська мова, ОНВК №67)
1278.Негруля Ілона Олександрівна (Українська мова і література, Мелітопольська гімназія №1)
1279.Малюга Юстина Володимирівна (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
1280.Угляй Ангеліна Михайлівна (Інформатика, Хустська ЗОШ І-ІІ ст.)
1281.Демчук Валерія (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
1282.Адарюков Владеслав Дмитриевич (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
1283.Барановська Анастасія Романівна (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1284.Кравченко Олександра Павлівна (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
1285.Черьомухіна Альона Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗ "Первомайський ліцей № 7")
1286.Андрієнко Яна Василівана (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
1287.Спичак Катерина Романівна (Інформатика, Краматорська ЗОШ № 26)
1288.Сегін Тимофій Андрійович (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1289.Хропченко Ангеліна Альбертівна (Інформатика, ДПТНЗ "Марганецький професійний ліцей")
1290.Пономаренко Наталія (Інформатика, Харківська гімназія 14)
1291.Совтис Андрій Русланович (Інформатика, НВК №12)
1292.Бортнік Нікіта (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов)
1293.Грабарь Софія Михайлівна (Інформатика, Хустська ЗОШ І-ІІ ст.)
1294.Донченко Олександр Євгенович (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171)
1295.Пащенко Станіслав Миколайович (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
1296.Шульженко Марія (Інформатика, Вікторійська ЗОШ)
1297.Швець Костянтин (Англійська мова, Криворізька гімназія №91)
1298.Лузанова Євгенія Романівна (Інформатика, Губарівський НВК)
1299.Крохмаль Богдан Григорович (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ступеня с.Ласків)
1300.Булик Анна Андріївна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7")
1301.Шульга Микита (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
1302.Овсянникова Виктория (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
1303.Дзюба Анастасія (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1304.Пахаренко Крістіна Петрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1305.Лозан Давид Миколайович (Інформатика, КЗО "Криворізька санаторна школа №8 І-ІІ ст." ДОР")
1306.Йолтухівська Марія (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького)
1307.Кліщевська Марія Ігорівна (Біологія, природознавство, Мелітопольська гімназія №1)
1308.Полтавський Євгеній Олександрович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1309.Давидов Михайло Геннадійович (Англійська мова, Височанська СЗОШ ім.Героя Радянського Союзу О.Л.Пшенички)
1310.Птушко Євген Ігорович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
1311.Кірієнко Назар (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
1312.Британ Катерина Дмитрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1313.Заяц Олександр Максимович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1314.Дубицький Вадим (Англійська мова, Школа №64)
1315.Грибанов Денис Олександрович (Інформатика, СЗШ № 30)
1316.Малахівська Софія (Інформатика, Ставрівський НВК)
1317.Заславська Софія (Інформатика, Школа №64)
1318.Литвин Платон (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1319.Вавшко Софія Андріївна (Біологія, природознавство, ThinkGlobal Київ Березняки)
1320.Карпинська Сніжана Миколаївна (Біологія, природознавство, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради)
1321.Москаленко Милана (Інформатика, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 76)
1322.Помагаєв Ярослав Олександрович (Інформатика, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №6)
1323.Сітшаєва Зарема Сейранівна (Інформатика, Загальноосвітній навчальний заклад Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
1324.Бондаренко Софія Олександрівна (Інформатика, Піщанська ЗОШ)
1325.Попович Дарина Тарасівна (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
1326.Нагорна Марія Сергіївна (Англійська мова, КЗО НВО №28)
1327.Ярослав Юречко (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
1328.ТАНЧЕВСЬКА ТЕТЯНА (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
1329.Попов Дмитро Євгенович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1330.Агеенко Роман Владиславовича (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
1331.Савчук Назар Олександрович (Інформатика, Горошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1332.Рисей Розалія (Англійська мова, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
1333.Пославський Дмитро (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
1334.Гречка Руслан (Інформатика, ХЗОШ № 51)
1335.Бакун Вікторія Володимирівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1336.Лахно Євгеній Олегович (Інформатика, Березанський НВК)
1337.Баданова Марія (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
1338.Арутюнян Іван Владиславович (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
1339.Кутовий Гліб (Українська мова і література, КЗО НВО №28)
1340.Гайдар Андрій (Інформатика, КЗО НВО №28)
1341.Падалка Анна Сергіївна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
1342.Кириленко Захар Вікторович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 ім. Данте Аліг'єрі міста Києва)
1343.Йолтухівська Марія (Математика, НВК №7 м.Хмельницького)
1344.Шопін Євгеній Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1345.Булик Богдана Андріївна (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7")
1346.Чуваєва Ксенія Олегівна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1347.Ходовіцька Діана Миколаївна (Інформатика, Верещаківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1348.Кордупеля Маркіяна (Інформатика, СЗШ 40)
1349.Демиденко Макар (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171)
1350.Харченко Даніїл Андрійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
1351.Білоног Богдан Сергійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
1352.Чикалова Кіра Володимирівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 149)
1353.Мартинюк Святослав (Інформатика, СЗШ 40)
1354.Білик Анастасія Ярославівна (Інформатика, Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4)
1355.Кушнір Тимофій Ігорович (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
1356.Попова Марія Сергіївна (Математика, НВК "Всезнайко")
1357.Слободяник Анна (Інформатика, ЗОШ №61)
1358.Корнієвський Ігор (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1359.Світовий Володимир Васильович (Інформатика, Олесинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1360.Протіковська Єва Олександрівна (Інформатика, ТСЗОШ І ст. повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов)
1361.Житникова Настя iванiвна (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
1362.Кедровська Кіра (Інформатика, Одеська СШ №50)
1363.Остроух Ростислав (Українська мова і література, Вільнянська гімназія "Світоч")
1364.Тупікіна Дар'я (Англійська мова, Криворізька СШ №74)
1365.Пискунов Станіслав Максимович (Українська мова і література, Одеська CШ №119)
1366.Старовойтов В'ячеслав Антонович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №62)
1367.Дутка Максим (Математика, ТСШ №29)
1368.Вольвач Ярослав Сергійович (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
1369.Медвідь Павло (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1370.Тимошенко Анастасія Олександрівна (Інформатика, Коробівський НВК)
1371.Локотош Поліна Валеріївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1372.Краєвський Лев (Українська мова і література, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
1373.Балицький Іван Вітальйович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
1374.Антонюк Михайло Ярославович (Інформатика, Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.)
1375.Давлекамова Єлизавета Сергіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1376.Малярчук Соломія Володимирівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
1377.Романишин Володимир Романович (Інформатика, СЗШ №73 м. Львова)
1378.Шелдагаєва Вероніка Вадимівна (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
1379.Фанайлової Лізи (Інформатика, Школа №31)
1380.Наконечна Віталія Андріївна (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
1381.Шеліст Діана (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
1382.Герміона Грейнджер (Інформатика, ТЗОШ №14 ім. Б. Лепкого)
1383.Філоненко Назар Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1384.Боровик Вікторія Сергіївна (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
1385.Лотоцька Іванна Вікторівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с. Заячиці)
1386.Михалковська Вікторія (Інформатика, Криворізька ЗОШ №69)
1387.Савіцький Назар Олегович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1388.Манько Вадим Олегович (Математика, Чернелево-Руська ЗОШ 1 тс.-д/с)
1389.Здірко Анастасія (Інформатика, Широківська школа № 1 ЗСО)
1390.Порожні Анна (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1391.Крячко Артем Віталійович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
1392.Король Ангеліна Андріївна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)
1393.Ярчук Анна (Інформатика, Луцька гімназія №18)
1394.Ткач Яна Вадимівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
1395.Боярченко Денис Андрійович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
1396.Шибакова Злата Сергіївна (Інформатика, Полтавська загальноосвітня школа № 10 ім. В.Г.Короленка)
1397.Бережок Микита Сергійович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
1398.Незнаєнко Анастасія Борисівна (Інформатика, Краснянська СЗШ І-ІІІ ступенів)
1399.Овчиннікова Аміна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
1400.Дмитрук Владислав Святославович (Інформатика, Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа)
1401.Свінціцький Павло (Інформатика, Барашівська ЗОШ I-III ступенів)
1402.Бойчук Оксана Леонідівна (Інформатика, Розвазька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1403.Мандрик Даня (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
1404.Івасів Христина (Біологія, природознавство, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
1405.Харченко Сергій Володимирович (Математика, Бородянський академічний ліцей)
1406.Топтигіна Марія (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1407.Чекан Максим Олегович (Інформатика, Підлісківська ЗОШ I-II ст)
1408.Негруля Ілона Олександрівна (Інформатика, Мелітопольська гімназія №1)
1409.Олексій Чигрин (Біологія, природознавство, Мовна школа "Lingua")
1410.Митник Артем (Англійська мова, Одеська СШ №50)
1411.Мегедь Богдан Сергійович (Математика, Фастівський академічний ліцей №9)
1412.Королік Святослав Русланович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
1413.Жежерін Тимофій (Англійська мова, Школа King's Kids)
1414.Федько Ірина Олександрівна (Інформатика, Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради)
1415.Казотій Євгеній Вікторович (Інформатика, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів)
1416.Кондратів Галина (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1417.Бігунець Максим (Математика, Ставрівський НВК)
1418.Салай Анна Дмитрівна (Біологія, природознавство, НВК "Всезнайко")
1419.Комарова Ірина Володимирівна (Українська мова і література, Новогуйвинська гімназія)
1420.Пиво Микита Олександрович (Інформатика, Семенівська СЗШ)
1421.Ткач Володимир Мирославович (Інформатика, Школа №16)
1422.Каган Ольга (Інформатика, СЗШ 40)
1423.Криворучко Єгор (Інформатика, Харківська гімназія 14)
1424.Михайлець Роза (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1425.Воловяшко Євгеній Володимирович (Математика, Болградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1426.Стойко Анна (Інформатика, НВК №9)
1427.Тарасенко Олександр Ігорович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1428.Чернецький Владислав Дмитрович (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)
1429.Машталяр Ярослав (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1430.Ангелов Кирило Сергійович (Інформатика, Бердянська ЗОШ № 3)
1431.Мінєв-Дочу Георгій (Математика, Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ")
1432.Коваленко Крістіна Ігорівна (Українська мова і література, Дніпропетровська ЗОШ № 80)
1433.Жеруль Владислав Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92)
1434.Антощук Вікторія (Інформатика, ОЗСЗО І-ІІІ ст. с. Багринівці Літинської районної ради)
1435.Тинкалюк Єлизавета Андріївна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
1436.Максимович Артем Андрійович (Англійська мова, ПЗО "КМДШ" м.Львів)
1437.Толстой Архіп Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1438.Гучінская Катерина Сергіївна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
1439.Синорацька Анна Юріївна (Біологія, природознавство, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
1440.Кінах Степан Романович (Інформатика, Пристанський НВК)
1441.Балагуровський Артем Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1442.Семікін Валерій (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1443.Карман Борис Олександрович (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
1444.Монастирлі Олеся (Українська мова і література, Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
1445.Москалюк Аліна (Інформатика, Гвіздецький ліцей Коломийської районної ради)
1446.Дроб'язко Артем Вікторович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
1447.Лісенков Владислав Ігорович (Інформатика, Павлоградська ЗШ №8 I-III ступенів)
1448.Сергієнко Мирослава Віталіївна (Біологія, природознавство, Бородянський академічний ліцей)
1449.Ткачук Майя Уліянівна (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
1450.Сєрокурова Мирослава Володимирівна (Українська мова і література, Іванівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст.)
1451.Жулкевич Захар Ігорович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1452.Позднякова Вікторія (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
1453.Старикова Валерія Антонівна (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
1454.Хвостов Яків Сергійович (Інформатика, КЗ "ХЗОШ № 32")
1455.Светницька Альона Олегівна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
1456.Косар Микола Євгенович (Інформатика, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №54)
1457.Коваленко Кіра (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
1458.Кіктенко Ростислав (Інформатика, ХЗОШ № 95)
1459.Василенко Єлісєй (Інформатика, Бурдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1460.Жердецький Артем Ігорович (Інформатика, Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій)
1461.Рогачов Тимофій (Інформатика, КЗ "Нововодолазька санаторна школа")
1462.Нікітенко Олександра Андріївна (Українська мова і література, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
1463.Совтус Марія Юріївна (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1464.Нагірна Анастасія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1465.когай єдуард (Інформатика, КЗО НВО №28)
1466.Олійник Марія Володимирівна (Українська мова і література, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
1467.Верхогляд Ольга Сергіївна (Біологія, природознавство, НВЗ 2)
1468.Гризоглазов Артем (Математика, 332)
1469.Сірф Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Ліцей №13)
1470.Дудка Захар Володимирович (Інформатика, Школа №46)
1471.Пилипенко Даніїл Назарович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1472.Попович Владислав Руслановтч (Інформатика, Школа № 10)
1473.Міщенко Маргарита Богданівна (Інформатика, Покотилівський ліцей "Промінь")
1474.Вінійчук Олександр (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92)
1475.Масько Андрій (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
1476.Чубик Богдан Миколайович (Інформатика, Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей")
1477.Філіпенко Вікторія Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1478.Чорнило Єгор Витальйовіч (Інформатика, КЗО НВО №28)
1479.Помогаєв Іван Костянтинович (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1480.Бордюг Михайло Александрович (Інформатика, Запорізька ЗОШ №14)
1481.Георгій В`ячеслав Євгенович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22)
1482.Шульга Дмитро Олександрович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1483.Шабанов Богдан Сергійович (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1484.Островький Станіслав (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №21)
1485.Андрушко Валерій Віталійович (Інформатика, СЗШ 40)
1486.Вовчок Антон (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
1487.Козакова Іванна Михайлівна (Біологія, природознавство, Росошанівський НВК)
1488.Пяникова Софія Вікторівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
1489.Андрухів Софія (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1490.Терещак Анастасія (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
1491.Пузанов Назар (Українська мова і література, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1492.Ігітханов Олександр (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
1493.Прошутя Георгій (Інформатика, Харківська гімназія 14)
1494.Демчук Ольга Віталіївна (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
1495.Дудник Артем Денисович (Інформатика, ЗОШ №6)
1496.Шляпін Тімур (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
1497.Щербаков Іван Андрійович (Інформатика, Каховська ЗОШ №6)
1498.Воловічева Крістіна Олексіївна (Математика, СЗШ №35)
1499.Рубінець Вероніка (Англійська мова, ТСШ №29)
1500.Парфьонов Віктор Михайлович (Інформатика, КЗО НВО №28)
1501.Стасенко Артем Вячеславович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1502.Юрчишин Артем (Англійська мова, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
1503.Дерев'янко Соломія Миколаївна (Інформатика, Вороновицький НВК)
1504.Мамчур Олександр Леонідович (Українська мова і література, ЗОШ №4)
1505.Пенчев Микита (Інформатика, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №54)
1506.Горбатюк Богдан Вадимович (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91)
1507.Рубцов Микола Костянтинович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
1508.Буранков Макар (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1509.Сеняк Олексій Юрійович (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
1510.Пілюсов Андрій Володимирович (Інформатика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1)
1511.Слабінська Елеонора Віталіївна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №72)
1512.Лунгов Олександр Віталійович (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
1513.Ясуник Віталіна Василівна (Інформатика, Гвіздецький ліцей Коломийської районної ради)
1514.Подгорная Кіра Олександрівна (Інформатика, Бердянська ЗОШ №5)
1515.Світлик Іванна Вікторівна (Інформатика, СЗШ 40)
1516.Колєв Дмитрій (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ")
1517.Поляк Богдан (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1518.Біль Богдан (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1519.Парфенчук Віра (Англійська мова, LCWelcomeNikopol)
1520.Вишатицька Марія Тарасівна (Інформатика, Буховицька ЗОШ І ст.)
1521.Микита Катерина Владиславівна (Інформатика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)
1522.Богуш Юліан (Інформатика, Головинський ліцей)
1523.Комишан Давид (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1524.Сухоліта Олексій (Інформатика, Одеська СШ №50)
1525.Рибенчук Павло Іванович (Інформатика, Городянська гімназія)
1526.Школьна Богдана Ігорівна (Українська мова і література, Івано-Франківська ЗШ №10)
1527.Ідаятова Хаяла Емін кизи (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1528.Черноусов Ярослав Юрійович (Українська мова і література, ХЗОШ № 95)
1529.Ємченко Дар'я Сергіївна (Математика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1530.Назарова Карина (Інформатика, Іванівський НВК)
1531.Ілляшенко Діана Станіславівна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
1532.Юдіч Богдан Романович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1533.Бiлашенко Данiела Дмитровна (Інформатика, КЗО НВО №28)
1534.Сімонов Андрій (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171)
1535.Туренко Богдан Олегович (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7")
1536.Олексійко Христина (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1537.Колеущенко Максим (Математика, Одеська СШ №50)
1538.Пащенко Владислава Вадимівна (Українська мова і література, ОСШ №17)
1539.Воробйова Крістіна Андріївна (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
1540.Маковєєнко Олеся Артемівна (Англійська мова, Артемівська ЗОШ №12)
1541.Токар Всеволод Ігорович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1542.Лук'янчук Єлизавета (Інформатика, Школа № 5)
1543.Ніколаєва Анастасія Василівна (Інформатика, Гімназія № 39)
1544.Олександр Олександрович Сафронов (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 м.Гайсин)
1545.Почуєва Олександра Сергіївна (Інформатика, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження")
1546.Ященко Даша Валентинівна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1547.Мельник Софія Сергіївна (Інформатика, Озерненська гімназія)
1548.Іремашвілі Давід (Біологія, природознавство, ТСШ №29)
1549.Кісельов Нікіта (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1550.Лепко Таїсія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
1551.Панасюк Евеліна (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1552.Кобецька Марія (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1553.вінчур марта (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1554.Сенета Богдан Олександрович (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
1555.Почапська Ярина (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1556.Дерій Дмитро Ярославович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс)
1557.Яворська Софія (Математика, КЗО "НВК №144" ДМР)
1558.Швидько Даніл Романович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1559.Карапетян Марина Едгарівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1560.Мануков Данііл Сергійович (Українська мова і література, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
1561.Близнюк Давид Максимович (Інформатика, Полтавська загальноосвітня школа № 10 ім. В.Г.Короленка)
1562.Білокрила Анна (Українська мова і література, Кіцманський НВК)
1563.Таюнда Максим Олексійович (Інформатика, Ліцей №1 Горностаївської селищної ради)
1564.Шарапієва Іванна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
1565.Божко Анна Андріївна (Українська мова і література, Орільський ліцей)
1566.Денисюк Давид Андрійович (Інформатика, Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
1567.Дорощук Діана Богданівна (Інформатика, Великостидинська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1568.Курило Олексій Віталійович (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
1569.Полубабкін Дмитро (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
1570.Шашкіна Марічка (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
1571.Ковбаска Дарина (Інформатика, Обавська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1572.Вітчинова Аріна Сергіївна (Інформатика, Мелітопольська гімназія №1)
1573.Левченко Андрій (Математика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
1574.Прокопчук Станислав Вікторович (Інформатика, Туменський НВК)
1575.Грамарчук Єгор (Українська мова і література, Ставрівський НВК)
1576.Ангелін Володимир Андрійович (Математика, Харківський ліцей № 149)
1577.Яцків Владислав (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1578.Вадим Довгань (Інформатика, Харківська ЗОШ № 157)
1579.Іванченко Софія Артемівна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1580.Невмивако Михайло (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
1581.Цибик Анастасія (Інформатика, Обавська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1582.Москалюк Софія Олександрівна (Інформатика, ЗОШ I-III ступенів смт Оратів)
1583.Гладир Дар`я Олексіївна (Математика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
1584.Яворський Григорій Дмитрович (Математика, Одеська СШ № 117)
1585.Яїцький Володимир (Інформатика, Дрогобицька ЗОШ № 9)
1586.Козара Максима (Інформатика, КЗО "Водянська СЗШ")
1587.Левченко Владислав (Англійська мова, Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1588.василенко катерина (Інформатика, Калениківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.)
1589.Яковлєва Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, Дачненський НВК "Школа-гімназія")
1590.Ковалець Назар (Англійська мова, Вараська ЗОШ №1)
1591.Ткаченко Кристина (Інформатика, Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1592.Зайцева Кристина Георгіївна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1593.Баюн Назар Миколайович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18)
1594.Сотолюк Илья Сергеевич (Інформатика, КЗ "НВК № 1")
1595.Недашківський Іван Васильович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1596.Дячук Олександра Олегівна (Інформатика, Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів)
1597.Жосан Діана Олександрівна (Інформатика, Школа № 10)
1598.Заяц Софія (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121)
1599.Михлюк Стас (Інформатика, Криворізька ЗОШ №31)
1600.Роїк Давід (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
1601.Лупич Антін Олексійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
1602.Соколіна Аріна (Математика, НВК «Любисток»)
1603.Кутовий Гліб (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28)
1604.Цибульська Вікторія Вікторівна (Інформатика, Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
1605.Граб Поліна Сергіївна (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
1606.Николайчук Максим Олександрович (Інформатика, Ювілейнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1607.Водка Платон Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1608.Рябікін Максим (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1609.Марчук Ангеліна Володимирівна (Англійська мова, Ємільчинська гімназія)
1610.Кобецька Марія (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1611.Ткаченко Вікторія (Інформатика, Камбурліївка загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1612.Серіков Вадим Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1613.Шевченко Едгар Дмитрович (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
1614.Береза Дрія (Українська мова і література, Одеська СШ № 117)
1615.Пилипчук Маряна Вадимівна (Інформатика, Криворізька КСШ №9)
1616.михайло сиргейович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 276)
1617.Дяченко Ірина Володимирівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
1618.Цимбала Максим Юрійович (Інформатика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
1619.Гусак Руслан (Інформатика, Івангородська філія КЗ "Олександрівське НВО №2")
1620.Лиса Марія Олександрівна (Інформатика, Воскодавський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів")
1621.Скоць Дарина Павлівна (Інформатика, Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1622.Луковнікова Ольга Володимирівна (Англійська мова, Гімназія № 109 ім.Т.Шевченка)
1623.Слінчук Кіра (Українська мова і література, Новогуйвинська гімназія)
1624.Харченко Сергій Володимирович (Інформатика, Бородянський академічний ліцей)
1625.Король Микола Іванович (Біологія, природознавство, Жизномирська ЗОШ)
1626.Почуєв Артем Сергійович (Українська мова і література, Одеська СШ № 121)
1627.Мосьпан Ростислав (Інформатика, Криворізька ЗОШ №31)
1628.Ведеріс Степан Сергійович (Математика, ХЗОШ № 95)
1629.Волошина Аріна (Англійська мова, Кіцманський НВК)
1630.Мультан Павло Олександрович (Інформатика, ТЗОШ №14 ім. Б. Лепкого)
1631.Бочко Мирослава Мирославівна (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
1632.Вайпан Магдалина Віталіївна (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1633.Троханенко Михайло Михайлович (Інформатика, Розвазька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1634.Приліпко Роман Сергійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
1635.Адземова Софія Олександрівна (Інформатика, НВК № 26)
1636.Назимко Юлія (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
1637.Повханич Нікіта Владиславович (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
1638.Капшук Олег Вячеславович (Інформатика, Малокаратульське НВО "ЗОШ І - ІІ ступенів - ДНЗ")
1639.Нехайчик Кіра Анатоліївна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
1640.Сергієнко Денис Валерійович (Математика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1)
1641.Доценко Аліна Євгенівна (Інформатика, Запорізька ЗСШ №59)
1642.Кочан Михайло (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1643.Кімач Павло Віталійович (Інформатика, ЗНВК 41 Запорізької міської ради Запорізької області)
1644.Васькевич Іван Миколайович (Інформатика, Скибинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1645.Миронiв Василь Володимирович (Інформатика, Горошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1646.Заболотний Андрій Олександрович (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
1647.Подгорний Леонід (Біологія, природознавство, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
1648.Грибанов Іван (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1649.Лупич Антін Олексійович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
1650.Одриковська Карина Євгенівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1651.Костяков Костянтин Олегович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22)
1652.Жилка Владислав Вадимович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 13 ім. Івана Хитриченка Святошинського району м. Києва)
1653.Чуприніна Єлизавета (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
1654.Полівода Аліса Михайлівна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
1655.Ведеріс Степан Сергійович (Інформатика, ХЗОШ № 95)
1656.Комарницька Ангеліна Дмитрівна (Англійська мова, НВК№9 ім. А.М. Трояна)
1657.Йолтухівська Марія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького)
1658.Селіщева Тетяна Олегівна (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
1659.Барикін Дмитро (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
1660.Лукомська Аліна Артемівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
1661.Дурда Андрій Юрійович (Інформатика, НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ")
1662.Тихонова Владислава (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1663.Дібрівна Кіра Михайліна (Математика, Дачненський НВК "Школа-гімназія")
1664.Кравець Кіра Павлівна (Математика, Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1665.Гося Остапа Ігорович (Інформатика, СЗШ 40)
1666.Плахотнік Дмитро (Інформатика, Гімназія № 39)
1667.Костенко Артем (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
1668.Чумак Маргаріта Юріївна (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 276)
1669.Цімболинець Олександра Олександрівна (Інформатика, 304)
1670.Нечепоренко Андрій (Інформатика, Люцернянський НВК)
1671.Паляниця Софія (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1672.Бович Михайло Тарасович (Інформатика, Городянська гімназія)
1673.Філіппов Ярослав (Інформатика, ХЗОШ № 51)
1674.Сергієнко Мілана (Українська мова і література, КЗО "НВК №144" ДМР)
1675.Касьян Поліна Русланівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ № 45)
1676.Гришин Гліб Дмитрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1677.Таубе Даніїл (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 51)
1678.Патраш Надія Василівна (Інформатика, Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1679.Колобов Григорій (Математика, КЗО "НВК №144" ДМР)
1680.Хміль Дарина (Українська мова і література, Колегіум)
1681.Гвозденко Валентин Миколайович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
1682.Тулук Вікторія Володимирівна (Англійська мова, Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ)
1683.Васильєва Анастасія (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
1684.Лисенко Софія Андріївна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 330)
1685.Почапська Ярина (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1686.Марков Лев (Англійська мова, Школа №64)
1687.Зубкова Варвара (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
1688.Вавшко Самуїл Андрійович (Українська мова і література, ThinkGlobal Київ Березняки)
1689.Коваль Злата Олександрівна (Українська мова і література, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка)
1690.Тарас Софія Романівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1691.Пасічник Ярослав Ростиславович (Інформатика, Львівський НВК ім.В.Симоненка)
1692.Ангелюк Вікторія Русланівна (Інформатика, Уманська ЗОШ №5)
1693.Завалецький Владислав Євгенович (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
1694.Мороко Іван Володимирович (Українська мова і література, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок")
1695.Гаркуша Юлія (Інформатика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
1696.Величко Тимур Юрійович (Інформатика, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
1697.Жуков Єгор Олександрович (Інформатика, Орільський ліцей)
1698.Денисюк Анастасія Віталіївна (Математика, Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
1699.Ілляшенко Діана Станіславівна (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
1700.Шульга Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1701.Камеш Михайло Сергійович (Інформатика, Шполянська ЗОШ №5)
1702.Галкін Єгор (Інформатика, КЗО НВО №28)
1703.Дитюк Анна (Біологія, природознавство, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1704.Євтухова Аліса (Математика, Харківський ліцей № 149)
1705.Ісупова Аліса Віталіївна (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
1706.Черноусов Ярослав Юрійович (Математика, ХЗОШ № 95)
1707.Грамарчук Єгор (Інформатика, Ставрівський НВК)
1708.Мельник Віка (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1709.Рябша Анна (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
1710.Ємець Макар (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП)
1711.Масич Нікіта Дмитрович (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
1712.Пікалов Олександр (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1713.Кадай-Ковіня (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1714.Ганжа Артем Андрійович (Інформатика, Школа №118)
1715.Сидорчук Егор (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум")
1716.Шибанов Дмитро Сергійович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
1717.Климець Іванна (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
1718.Євсєєва Діана Сергіївна (Інформатика, КЗО "НРЦ № 12" ДОР")
1719.Горчакова Катерина Юріївна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1720.Бирова Кароліна Олексіївна (Математика, Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)
1721.Гармата Данило Віталійович (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1722.558465262 (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
1723.Щобак Олександр Іванович (Інформатика, Запорізький НВК "Світанок")
1724.Бабій Давид (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово")
1725.Тішкіна Марина Костянтинівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1726.Слабінська Елеонора Віталіївна (Математика, Криворізька ЗОШ №72)
1727.Ромасенко Антоніна Олександрівна (Біологія, природознавство, Красноградський багатопрофільний ліцей)
1728.Льоша (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
1729.Фещенко Павло (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва)
1730.Нагорна Марія Сергіївна (Інформатика, КЗО НВО №28)
1731.Мельник Олеся (Українська мова і література, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1732.Краснова Юлія Сергіївна (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
1733.Огородник Ольга (Інформатика, НВК "СЗОШ, ліцей "Успіх")
1734.Донченко Олександр Євгенович (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171)
1735.Бохонько Дар'я Віталіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
1736.Лучанінова Єлизавета Євгенівна (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
1737.Шейко Мілана (Українська мова і література, КЗ "Лозівський ліцей №1")
1738.Антонова Елизавета Володимирівна (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №62)
1739.Качмарик Маркіян (Біологія, природознавство, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
1740.Починок Соломія (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1741.993065586 (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
1742.Яцків Мар'ян (Інформатика, Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола)
1743.Остаматий Артем Володимирович (Інформатика, Білоцерківська ЗОШ №17)
1744.Миндикану Софія Андріївна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1745.Цибульська Софія (Біологія, природознавство, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
1746.Бігун Ангеліна Романівна (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
1747.Ромащенко Альбіна Ігорівна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1748.Шеденкова Неля Володимирівна (Інформатика, Коробівський НВК)
1749.Ятульчик Єгор Олександрович (Математика, Навчально-виховний комплекс)
1750.Білько Богдан (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
1751.Салівончик Вікторія Іванівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с.Щитинь)
1752.Бредак Артем (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
1753.Пижова-Беляк Поліна Віталіївна (Математика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5")
1754.Дрозд В'ячеслав Іванович (Інформатика, Ліцей №32)
1755.Хвиць Тарас Володимирович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
1756.Жмуденко Софія (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
1757.Тимофєєв Даніїл (Англійська мова, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
1758.Браукіло Олександр (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1759.Якуб Поліна (Інформатика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1760.Гірний Ігор (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1761.Квач Катерина (Інформатика, Вараська ЗОШ №1)
1762.Комісарова Ірина Вікторівна (Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3)
1763.Божко Анна Андріївна (Інформатика, Орільський ліцей)
1764.Безпалюк Ренат (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1765.Корнійчук Дарина Андріївна (Математика, Великостидинська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1766.Кальядт Вікторія Володимирівна (Інформатика, НВК № 26)
1767.Кошова Єлизавета (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7")
1768.Подоба Виктор (Інформатика, Запорізька ЗОШ №14)
1769.Саченко Домініка (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
1770.Єлькіна Софія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1771.Береговий Даніїл Олександрович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
1772.Фабіянський Олег (Інформатика, Ільківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1773.Лисенко Злата (Українська мова і література, КЗО НВО №28)
1774.Солоп Єгор (Інформатика, Золотоколодязянська ЗОШ)
1775.Махота Михайло (Інформатика, КЗО НВО №28)
1776.Барчишина Вікторія Віталівна (Англійська мова, Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1777.Білогурова Катерина Олександрівна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
1778.Вавшко Софія Андріївна (Математика, ThinkGlobal Київ Березняки)
1779.Збарська М.В. (Англійська мова, Запорізький НВК "Світанок")
1780.Бурлака Інна (Інформатика, Ставрівський НВК)
1781.Николюк Максим Васильович (Інформатика, Біловецький НВК)
1782.Авраменко (Інформатика, Данинський НВК "ПШ-ЗДО")
1783.Брицька Анна Василівна (Інформатика, Буховицька ЗОШ І ст.)
1784.Литвин Ілля Богданович (Англійська мова, СЗШ № 30)
1785.Ворвуль Даниил Игоревич (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
1786.Назарук Мирослава (Інформатика, КЗО НВО №28)
1787.Ісаєва Елеонора (Математика, Школа №64)
1788.Мельник Яна Володимирівна (Інформатика, ОЗСЗО І-ІІІ ст. с. Багринівці Літинської районної ради)
1789.Воськало Павло Володимирович (Інформатика, Львівська академічна гімназія)
1790.Нечвоглод Єлисей Ігорович (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
1791.Сорока Олег (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1792.Мороз Мирослава Ігорівна (Інформатика, Чемеровецький НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей та МНВК")
1793.Коломієць Артем Андрійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
1794.Укше Дар'я (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
1795.Яцкевич Анастасія (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1796.Ніколаєнко Роман Дмитрович (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
1797.Плачінта Артем (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1798.Рапаніка Нікіта Іванович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
1799.Безпалюк Ренат (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1800.Фаріонова Діана Олександрівна (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
1801.Шафорост Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
1802.Король Микола Іванович (Англійська мова, Жизномирська ЗОШ)
1803.Порплиця Денис (Математика, ТСШ №29)
1804.Моторін Станіслав Васильович (Математика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
1805.Хомяк Анастасія Олександрівна (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
1806.Гомаз Софія Андріївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1807.Осовський Олексій Михайлович (Інформатика, Великолуцька ЗОШ І ст. - філія НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
1808.Мамедова Дарія Юсифівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс)
1809.Басюк Софія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1810.Даценко Микита (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
1811.Томко Дмитро Андріойвич (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
1812.Ткачук Софія (Інформатика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
1813.Секрета Марія Андріївна (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
1814.Дзюбенко Ігор Олександрович (Інформатика, Гімназія Новокаховської міської ради)
1815.Томенчук Артем (Інформатика, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
1816.Татарінова Єлизавета Андріївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1817.Горб Єсєнія (Математика, Одеська спеціалізована школа №10)
1818.Линник Кирило (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
1819.Савченко Артьом Олександрович (Інформатика, НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №1 м. Хмільника)
1820.Іремашвілі Давід (Англійська мова, ТСШ №29)
1821.Діденко Даніїл Іванович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
1822.Соболевська Вероніка (Біологія, природознавство, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
1823.Довгаш Анжела Вадимівна (Інформатика, КЗО "Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ст. Раївської сільської ради")
1824.Миргородченко Даніїл Дмитрович (Математика, Ліко-ліцей)
1825.Зеленьов Владислав Олексіович (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
1826.Дубицький Вадим (Українська мова і література, Школа №64)
1827.Нікітіна Аліса (Англійська мова, Гуманітарна гімназія №23)
1828.Гураєвський Андрій Юрійович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
1829.Романюк Ілля Леонідович (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
1830.Устян Юліан Назарович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1831.Пасішніченнко Давид Олександрович (Інформатика, Харківський ліцей № 149)
1832.Городечний Данило (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1833.Кузнецов Артур Олексійович (Біологія, природознавство, Мелітопольська гімназія №1)
1834.Дем'яненко Вікторія Олегівна (Інформатика, Бобровицький ліцей)
1835.Кутова Амалія Максимівна (Англійська мова, КЗО НВО №28)
1836.937455103 (Інформатика, Школа № 10)
1837.Головач Тимофій (Інформатика, Чайкинський НВК)
1838.Комар Ірина Сергіївна (Інформатика, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5)
1839.Іремашвілі Софіко (Українська мова і література, ТСШ №29)
1840.Герасименко Анастасія Олександрівна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
1841.Ігітханов Олександр (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
1842.Созанська Дар'я (Інформатика, ПСЗ НВК "Живе Слово")
1843.Огар Кіріл (Українська мова і література, Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
1844.Аверкін Данило (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1845.Коваль Анна Миколаївна (Інформатика, Надєждинська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1846.Корж Дарина Олексіївна (Інформатика, ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Дерно")
1847.Нагорняк Марк Дмитрович (Математика, Навчально-виховний комплекс)
1848.Лобода Елисей Олександрович (Інформатика, Гімназія № 39)
1849.Лагода Анастасія Ігорівна (Англійська мова, НВК №2 м. Каменя-Каширського)
1850.Підгірна Уляна Олексіївна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1851.Бесараб Матвій (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1852.Мусієнко Анна Вячеславівна (Інформатика, Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
1853.Сидьорко Єгор В'ячеславович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1854.Ліщина Богдан (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №86)
1855.Сасін Руслан Ігорович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1856.Дитюк Анна (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1857.Борищак Максим (Українська мова і література, Івано-Франківська ЗШ №10)
1858.Сліпченко Євгенія Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1859.Кушка Єлизавета Вікторівна (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21)
1860.Підгайна Евеліна Юріївна (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
1861.Кіліяненко Аліна Сергіївна (Інформатика, Ріпкинська гімназія імені Софії Русової)
1862.Пастирнак Дарина Володимирівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1863.Криштальов Михайло (Математика, Одеський ліцей 9)
1864.Каймов Іван Володимирович (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1865.Орлов Ілля (Математика, Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
1866.Дмитрів Данило (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1867.Будакова Анастасия Викторовна (Інформатика, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
1868.Швачко Данила (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
1869.Кузьменко Сергій Валерійович (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1870.Турянська Вероніка Богданівна (Англійська мова, СЗШ № 30)
1871.Попов Іван Володимирович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
1872.Тарасенко Володимир Петрович (Математика, Синицька ЗОШ)
1873.Попівняк Михайло (Математика, 240)
1874.Білоконь Тимофій (Математика, КЗО НВО №28)
1875.Погорілий Назар (Інформатика, Могилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1876.Радченко Артьом Васильович (Інформатика, СЗОШ №1)
1877.Вагнер Єгор Вікторович (Математика, КЗО НВО №28)
1878.Бажан Алєся (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1879.Мартиненко Єгор Григорович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149)
1880.Литвин Ростислав Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
1881.Почуєва Олександра Сергіївна (Англійська мова, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження")
1882.Павлюк Діана (Англійська мова, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
1883.Дунаєвський Олександр (Українська мова і література, Школа №64)
1884.Павлів Олександр Всиольович (Інформатика, НВК "Школа комп'ютерних технологій - Львівський технологічний ліцей")
1885.Галаніна Марія (Математика, Гуманітарна гімназія №23)
1886.Івахненко Артем Олегович (Інформатика, НВК "Булахівська ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ "Дзвіночок")
1887.Суліценко Анастасія (Інформатика, Серебрійська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.)
1888.Аксьонов Ілля (Українська мова і література, КЗ "Широківська ОШ ЗСО")
1889.Бобрецька Софія Русланівна (Інформатика, Первомайський ліцей № 3 «Успіх»)
1890.Валенвейн Софія Геннадіївна (Інформатика, "Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області")
1891.Барбелко Вікторія Вікторівна (Інформатика, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10)
1892.Адамчук Володимир Володимирович (Інформатика, НВК № 99)
1893.Міхневича Дмитра (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
1894.Клімакова Аліса (Англійська мова, ПСЗ НВК "Живе Слово")
1895.Горбатюк Дмитро Миколайович (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
1896.Гребенчук Євген Ігорович (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
1897.Новак Владислав (Українська мова і література, Школа №64)
1898.Шевченко Олександр Тарасович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
1899.Федорчук Софія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1900.Дмитрів Варвара Володимирівна (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
1901.Рябцев Єгор (Англійська мова, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело»)
1902.Маніла Максим Андрійович (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
1903.Маслова Вероніка Олександрівна (Інформатика, НВК №12)
1904.Опружак Єлизавета (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
1905.vitalik (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
1906.Тарапон Вікторія Олександрівна (Українська мова і література, Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1907.Крнюшина Светлана Володимірівна (Інформатика, ЗОШ № 20)
1908.Сандул Анастасия Игореина (Інформатика, ЗОШ №10 м.Ізмаїл)
1909.Кіяшко Матвій (Інформатика, Одеський СНВК № 313)
1910.Озімбловська Анелія Осипівна (Англійська мова, НВК "Любинцівський ЗНЗ -ДНЗ")
1911.Федашко Софія (Інформатика, Стенятинська ЗШ)
1912.Євдощак Єлизавета (Математика, Костянтинопольський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1913.Білоган Наталія Михайлівна (Інформатика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1914.Машкара Денис Андрійович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 м.Гайсин)
1915.Уткін Олександр Сергійович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147)
1916.Роман Барановський (Інформатика, ЗОШ № 20)
1917.Ситкова Софія (Англійська мова, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
1918.Лазука Матвій (Інформатика, Одеська ЗОШ № 18)
1919.Кінаш Марія Сергіївна (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
1920.Гаврюдченко Данііл (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
1921.Дульцева Діана (Інформатика, Черкаська спеціалізована школа № 3)
1922.Хімчак Ксенія (Англійська мова, Одеська СШ № 121)
1923.Булик Богдана Андріївна (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7")
1924.Хазієва Катерина (Інформатика, Харківська гімназія 14)
1925.Гридньов Микита (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1926.Сатир Олена (Інформатика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1927.Сухорученко іван Вітальович (Інформатика, Маначинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1928.Костинюк Ярослав (Математика, Новогуйвинська гімназія)
1929.Бобровський Микита Андрійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1930.Арбатова Вікторія (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
1931.Глущенко Надія (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1932.Стрижакова Софія Русланівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
1933.Кірєєва Анна Віталіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1934.Куделя Сниежана Володимиривна (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
1935.Бобир Іван Максимович (Математика, Think Global)
1936.Абальмасов Артем (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1937.віка роїк (Інформатика, СЗШ 40)
1938.Васильченко Олександр Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1939.Ляшук Андрій Андрійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
1940.Стасенко Артем Вячеславович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1941.Атанасов Юрій Іванович (Інформатика, ЗОРЯНСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. - ЛІЦЕЙ")
1942.Мельничук Андрій (Інформатика, TOB "Ліко-школа")
1943.Сергієнко Мілана (Інформатика, КЗО "НВК №144" ДМР)
1944.Ковальов Максим (Інформатика, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
1945.Сухов Максим (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1946.Суліменко Архип Ігоревич (Інформатика, Костянтинівський ЗЗСО І - ІІІ ст. №5)
1947.15 (Інформатика, Головинський ліцей)
1948.Рубан Володимир Андрійович (Математика, Первомайський ліцей №5)
1949.Єременко Олена Олександрівна (Інформатика, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1950.Колеущенко Максим (Англійська мова, Одеська СШ №50)
1951.Бігун Ангеліна Романівна (Математика, Навчально-виховний комплекс)
1952.Кононенко Гліб (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
1953.Патерука Владислава (Інформатика, Маначинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1954.Вагнер Єгор Вікторович (Англійська мова, КЗО НВО №28)
1955.Бесараб Назар (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1956.Данилко Ольга Романівна (Біологія, природознавство, Більченський НВК)
1957.Спіян Тетяна Олександрівна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
1958.Рудик Карина Вікторівна (Інформатика, Галицький ліцей ім. Ярослава Осмомисла)
1959.Куранда Антон (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
1960.Єна Дмитро (Інформатика, Харківська гімназія 14)
1961.Різник Мирон Іванович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
1962.Красноштан Софія (Інформатика, Харківська гімназія 14)
1963.Светлана (Інформатика, Ліцей №1 Горностаївської селищної ради)
1964.Лук`янова Марія Русланівна (Англійська мова, HBK №139)
1965.Мазуренко Марія (Математика, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
1966.kirill popov (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
1967.Яворська Софія (Англійська мова, КЗО "НВК №144" ДМР)
1968.Мандзик Лев-Юрій володимирович (Інформатика, Львівська академічна гімназія)
1969.Баличев Артем Євгенович (Математика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка)
1970.Каменєв Сергій Сергійович (Інформатика, Семенівська СЗШ)
1971.Свинаренко Анастасія Юріївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1972.Вахрушева Марія Віталівна (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
1973.Браціло Вікторія Андріївна (Інформатика, КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР)
1974.Підченко Кирило (Інформатика, ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 ВЦА м. Торецьк)
1975.Каленікова Аріна (Інформатика, Запорізька гімназія № 45)
1976.Клименко Ірина (Математика, Міжнародний ліцей МАУП)
1977.Дробязко Єва Володимирівна (Інформатика, Троїцький ліцей)
1978.Почапський Андрій (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1979.Макушина Аліна Олександрівна (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка)
1980.Поляков Іван (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
1981.Шкура Василь Валерійович (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
1982.Негруля Ілона Олександрівна (Біологія, природознавство, Мелітопольська гімназія №1)
1983.Короп Iлля Русланович (Інформатика, НВК № 26)
1984.Водько Іван Миколайович (Інформатика, Дейманівська зш І-ІІ ст.)
1985.Байрамов Хабіб Камал огли (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1986.Боровицький Віталій Ігорович (Математика, Рудівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1987.Нерода Дмитро Миколайович (Інформатика, ОНЗ"НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія")
1988.Міхель Богдан Евгенович (Інформатика, Токмацький НВК №12)
1989.Ткаченко Михайло (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
1990.Нестор Марія Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
1991.Калинич Максим Дмитрович (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
1992.Стах Євгеній (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
1993.Цьома Ярослав (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21)
1994.Гетьман Діана (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
1995.Бойчук Любомир Тарасович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1996.Краснопера Ілля Миколайович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
1997.Андрух Михайло (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
1998.Нгуєн Мінь Фук (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173)
1999.Андрусенко Єлизавета (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
2000.Водяницька Анастасія Віталіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2001.Гражданов Мирон Романович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)
2002.Костюк Карина Василівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2003.Піддубна Поліна (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
2004.Нижник Олег Іванович (Інформатика, Надвірнянський ліцей)
2005.Устюжанін Олександр Володиморович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
2006.Лицур Анна Ігорівна (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
2007.Коваль Назар (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2008.Бабир Максим Андрійович (Інформатика, Черкаський колегіум "Берегиня")
2009.Кравець Кіра Павлівна (Біологія, природознавство, Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2010.Мяус Даниїл Вікторович (Інформатика, Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Г. Михайлика)
2011.Крупка Анастасія Олегівна (Інформатика, Харківський ліцей № 89)
2012.Алексійчук Ярослав Іванович (Біологія, природознавство, ЗНВК 41 Запорізької міської ради Запорізької області)
2013.Бірюков Георгій Георгійович (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
2014.Волков Микита Андрійович (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2)
2015.Харчишин Станіслав Миколайович (Інформатика, Верещаківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
2016.Лукіна Мирослава (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2017.Черніцина Катя (Інформатика, СЗШ 40)
2018.Тимо Лілія Павлівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2019.Мартинов Тимофій (Інформатика, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
2020.Матусевич Мілєна Сергіївна (Інформатика, Бердянська ЗОШ № 20)
2021.Вавшко Самуїл Андрійович (Інформатика, ThinkGlobal Київ Березняки)
2022.Стикут Роман (Математика, Школа №64)
2023.Кривоногова Альбіна Олегівна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2024.Куріненко Данило Романович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс)
2025.Митошоп Зореслав Олегович (Математика, Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського)
2026.Кузьмакова Варвара Володимирівна (Інформатика, КЗЗСО І - ІІІ ступенів №2)
2027.Зозуля Вероніка Ярославівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
2028.Шульгін Тимур (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2029.Толстих Валерій Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2030.Коваль Злата Олександрівна (Математика, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка)
2031.Какасенко Ілля Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
2032.Крук Роман (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114)
2033.Піддубний Олександр Олексійович (Інформатика, Горошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2034.Тирещенко Ксенія Олексіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2035.Хохлов Кіріл Анатолійович (Біологія, природознавство, Школа №4)
2036.Децик Софія Дмитрівна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2037.Семенюк Андрій Романович (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
2038.Вельма Іван (Інформатика, КЗО НВО №28)
2039.Лаврик Андрій (Інформатика, Деньгівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. − дошкільний навчальний заклад»)
2040.Рязанова Кататерина (Інформатика, Гімназія №144)
2041.Крамаренко Софія Юріївна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
2042.Созанська Дар'я (Математика, ПСЗ НВК "Живе Слово")
2043.Савойський Станіслав Євгенович (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2044.ЄРЕМЕНКО МАКСИМ (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов)
2045.Александрова Ганна Сергіївна (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
2046.Пристай Руслан Павлович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2047.Вечірко Андрій (Інформатика, Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2048.Огар Кіріл (Математика, Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
2049.Ковалюк Данило (Математика, Запорізька ЗОШ №15)
2050.Ковальчук Діана (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва)
2051.Леон Белов Витальйович (Інформатика, Запорізька гімназія № 31)
2052.Ілюха Катерина Романівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2053.Порохненко Марія (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2054.Дубінін Ярослав (Інформатика, Криворізька ЗОШ №63)
2055.Фігура Лев (Інформатика, СЗШ 40)
2056.Столярчук Яна (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
2057.Любченко Єлизавета (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2058.Коріненко Олександра Юріївна (Інформатика, Пальчиківський НВК)
2059.Кравченко Олександр Евгенович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
2060.Туркевич Костя (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
2061.Братко Олександра Олександрівна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2062.Гніца Дар'я Олександрівна (Інформатика, Жмеринська ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів)
2063.Колобов Григорій (Біологія, природознавство, КЗО "НВК №144" ДМР)
2064.Іванченко Софія Артемівна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2065.Шарапієва Іванна (Англійська мова, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
2066.Калініченко Максим (Інформатика, ХЗОШ № 51)
2067.Кучер Максим Костянтинович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2068.Бідичак Ангеліна Василівна (Інформатика, Бориславський ЗЗСО І-ІІІ ст. №8)
2069.Петелецька Катерина (Українська мова і література, ТСШ №29)
2070.Пишна Вероніка (Інформатика, ПШ №53 м. Львова)
2071.Осіпчук Михайло Володимирович (Інформатика, Вінницько-Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ)
2072.Бєлов Михайло (Інформатика, Наталівський НВК)
2073.Аксаний Денис М (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2074.Гасенко Михайло (Інформатика, НВК "СЗОШ, ліцей "Успіх")
2075.Борутенко Поліна Євгенівна (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
2076.Толстих Ганна Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2077.Любченко Єлизавета (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2078.Купрійчук Тимофій Федорович (Інформатика, Маковищанське НВО "ЗОШ І-ІІ ступеня - дитячий садок")
2079.Гаркушина Анастасія Андріївна (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
2080.Потьомкін Володимир Євгенійович (Англійська мова, ThinkGlobal Київ Березняки)
2081.Гринчик Людмила (Інформатика, ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Березняки)
2082.Пархоменко Максим Михайлович (Інформатика, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2083.Демяненко Максим Игоревич (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
2084.Василець Вікторія Михайлівна (Інформатика, Рогізненський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
2085.Касумова Поліна (Біологія, природознавство, Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
2086.Пробняк Матвій Іванович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
2087.Дуб Петро Євгенович (Українська мова і література, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2088.Баєрбаш Софія Володимирівна (Інформатика, Запорізька ЗСШ №59)
2089.Намазова Мірра Сергіївна (Інформатика, Родинська ЗОШ №36)
2090.Заклінський Роман Володимирович (Інформатика, Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Іванни Блажкевич)
2091.Хмельницький Андрій Олександрович (Інформатика, Школа № 10)
2092.Абалішин Сергій (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
2093.Замашнюк Ольга Сергіївна (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
2094.Столярчук Яна (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
2095.Шандрук Максим Сергійович (Математика, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва)
2096.Олішевець Альона (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
2097.Сініцин Євген (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
2098.Миргородченко Даніїл Дмитрович (Інформатика, Ліко-ліцей)
2099.анастасія король василівна (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
2100.Середюк Даниїл Юрійович (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
2101.Карпенко Наталя Андріївна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №17)
2102.Зліщева Марія Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2103.Добкін Святослав Андрійович (Інформатика, ОНВК №67)
2104.САГАН КАТЕРИНА БОГДАНІВНА (Інформатика, Рогізненський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
2105.Куроп'ятник Олена (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114)
2106.Кошова Єлизавета (Англійська мова, Одеський НВК "Гімназія №7")
2107.Савицька Олександра Вячеславівна (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ №3)
2108.Максименко Дар`я Ігорівна (Англійська мова, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
2109.Подвисоцька Яна Олександрівна (Математика, Оброшинська ЗОШ ім. Л.Шанковського І-ІІІ ст.)
2110.Спіжовий Владислав Анатолійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
2111.Ємченко Дар'я Сергіївна (Англійська мова, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
2112.Кусень Роман-Святослав Андрійович (Математика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2113.Пчолкіна Марія Євгенівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)
2114.Компан Володимир Володимирович (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
2115.Кошова Єлизавета (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7")
2116.Щиковська Катерина (Інформатика, Краматорська ЗОШ №30)
2117.Снітко Тимофій (Математика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2118.Кожемяко Олексій Сергійович (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2119.Жога Матвій Віталійович (Англійська мова, Хотіївський ЗСО І ступеня)
2120.Фєтісов Ярослав Олегович (Інформатика, Запорізький НВК "Світанок")
2121.Бродовська Вікторія (Інформатика, Новогуйвинська гімназія)
2122.Артем Баглай Вітальйович (Інформатика, НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №1 м. Хмільника)
2123.Ладно Денис Станіславович (Інформатика, Диканський НВК імені М.В.Гоголя)
2124.Наложний Миколай (Інформатика, Одеська ЗОШ № 18)
2125.Рекс Дмитро (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
2126.Малова Валерія (Інформатика, Галицинівська ЗОШ)
2127.Накопюк Анна Сергіївна (Інформатика, Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
2128.Шкіль Сергій Олексійович (Біологія, природознавство, Роздільнянська ЗОШ №3)
2129.Троїцький Тимофій Романович (Українська мова і література, Мелітопольська гімназія №1)
2130.Іваненко Кирило Васильович (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2131.Штурко Соня Вікторівна (Інформатика, Пирятинський ліцей)
2132.Лазарєва Дарина (Інформатика, Запорізька гімназія № 45)
2133.Теравський Георгій Дмитрович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
2134.Удалова Лілія Антонівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2135.Мартинюк Максим (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92)
2136.Кульбацька Мілана (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2137.Чернацька Оксана Вікторівна (Інформатика, ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно")
2138.Возьна Христина Ярославівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2139.Бриль Ілля Романович (Українська мова і література, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
2140.Литвин Микита (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей № 171)
2141.Кабацький Сергій Олегович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2142.Дорожинська Ярослава Олнесандрівна (Інформатика, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
2143.Мунтян Ангеліна Ігорівна (Інформатика, Школа № 10)
2144.Шевчук Ионафан Романович (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54)
2145.Зварич Вадим (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2146.Литвин Ростислав Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
2147.Заліпський Богдан Михайлович (Інформатика, Сторонибабська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2148.Федорчук Микола Сергійович (Інформатика, Малоскнитський НВК)
2149.лівінсь (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2150.Осауленко Поліна (Інформатика, КЗ "Нововодолазька санаторна школа")
2151.Завгородній Георгій (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
2152.Соловій Вероніка Богданівна (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2153.Павлич Крістіна Юріївна (Інформатика, Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2154.Спіцин Олександр Дмитрович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №62)
2155.Шупік Артем Вітайлович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
2156.Гармаш Слава-Вікторія (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
2157.Марков Нікіта Владиславович (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2158.Пронька Катерина Миколаївна (Інформатика, Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. "Чмирівський ліцей")
2159.Чикалова Кіра Володимирівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 149)
2160.Гудзь Олександр (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26")
2161.Сас Богдан (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2162.Коновалова Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2163.Желяскова Софія (Інформатика, Одеська СШ №50)
2164.Озімбловська Жанна-Марія Осипівна (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2165.Конюшняк Анна Анатоліївна (Англійська мова, Одеська CШ №119)
2166.Ха Ві (Математика, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
2167.Боренько Данило (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2168.Компанієць Дмитро Андрійович (Інформатика, Широківська школа № 1 ЗСО)
2169.Грищенко Анастасія Олександрівна (Інформатика, Пісківський ліцей)
2170.Гавриляк Евеліна (Математика, ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
2171.Дячук Микола Сергійович (Інформатика, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія")
2172.Хребтов Віталій (Інформатика, ТЗОШ №14 ім. Б. Лепкого)
2173.Телеуца Дмитро (Інформатика, КЗ "Світловодська спеціальна школа КОР")
2174.Яковлєва Катерина (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
2175.Довженко Мирон (Біологія, природознавство, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
2176.Мовмига Сергій Сергійович (Англійська мова, Мар'ївський НВК)
2177.Медвецька Аріна Юріївна (Інформатика, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3- гімназія")
2178.Савельєв Ігор Олегович (Математика, СШДС I ступеня "Золотий ключик")
2179.Власенко Максим Андрійович (Інформатика, Шполянська ЗОШ №5)
2180.гес денис (Інформатика, Новоселицька ЗОШ)
2181.Матвійчук Катерина Сергіївна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
2182.Рапаніка Нікіта Іванович (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
2183.Крушельницький Олександр (Математика, ТСШ №29)
2184.Парм Ян (Інформатика, Харківська гімназія 14)
2185.Біценко Анастасія Євгенівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149)
2186.Кравчук Марта (Інформатика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”)
2187.Мурза Дар'я (Українська мова і література, КЗО НВО №28)
2188.Будь Матвій Іванович (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
2189.Чернявець Ірина Михайлівна (Біологія, природознавство, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
2190.Перехрест Дар'я Віталіївна (Інформатика, Вакулівська ОЗОШ І-ІІІ ступенів)
2191.Побережна Ангеліна Степанівна (Інформатика, Підбузький НВК І-ІІІ ст.)
2192.Протіковська Єва Олександрівна (Українська мова і література, ТСЗОШ І ст. повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов)
2193.Шершень Катерина (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2194.Чернега Наталія Євгенівна (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
2195.Рябчинський Матвій (Інформатика, КЗ "Лозівський ліцей №1")
2196.Демченко Софія Вікторівна (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2197.Шех Андріана Андріївна (Інформатика, Вараська ЗОШ №1)
2198.Григор'єв Артем В'ячеславович (Інформатика, ThinkGlobal Solomyanka)
2199.Гутор Вероніка Антонівна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
2200.Раєвська Мікаела (Інформатика, КЗО НВО №28)
2201.Візір Софія (Біологія, природознавство, НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
2202.Алексієнко Данило (Інформатика, Школа № 10)
2203.Соломуха Діана (Англійська мова, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
2204.Кошова Єлизавета (Українська мова і література, Одеський НВК "Гімназія №7")
2205.Лазареску Давід (Інформатика, Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2206.Лемішка Світлана (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2207.Чепурна Ганна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №54)
2208.Гладка Софія (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2209.Левенталь Давід (Українська мова і література, КЗО НВО №28)
2210.Демчук Валерія (Інформатика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
2211.Кривчун Яна Юріївна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2212.Мазуренко Марія (Біологія, природознавство, НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
2213.Григоренко Мурад Ельманович (Інформатика, Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
2214.Матвиєнко Марія Андріївна (Інформатика, Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2)
2215.Курленя Даніїл Ігорович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2216.Гальченко Евген (Інформатика, Криворізька ЗОШ №94)
2217.Сокур Тимофій (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2218.Іваникович Василь Володимирович (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
2219.Вороновський Максим (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1)
2220.Боднарук Ангелина (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
2221.Ведеріс Степан Сергійович (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 95)
2222.Панова Анна Михайлівна (Інформатика, Ліцей №32)
2223.Бондар Денис (Математика, ТСШ №29)
2224.Олексійко Христина (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
2225.Юрковський Артем Вікторович (Інформатика, Рацівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2226.Олександрівна Марія Фомічова (Інформатика, Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
2227.Федорішен Лев Вікторович (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
2228.Слісаренко Аліна (Інформатика, Кабичівська ЗОШ І - ІІІ ст.)
2229.Демчук Юрій (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
2230.Супрун Амалія Романівна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
2231.Даниленко Ростислав (Українська мова і література, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
2232.Іванов Артур Павлович (Українська мова і література, ЗОШ №8)
2233.Піскунов Даніїл (Біологія, природознавство, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело»)
2234.Демчук Валерія (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
2235.Скиба Микита Денисович (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
2236.Кузьміна Анна Степанівна (Інформатика, НВК №2 м. Каменя-Каширського)
2237.Гулич Богдан Романович (Інформатика, Бориславський ЗЗСО І-ІІІ ст. №8)
2238.Рудніченко Олександра Валентинівна (Математика, Пісківський ліцей)
2239.Устенко Ліна Вікторівна (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
2240.Банул Олександр (Інформатика, Дирдинська гімназія)
2241.Трубіцина Іванна (Інформатика, СЗШ № 42)
2242.Шаульский Святослав (Інформатика, Харківська гімназія 14)
2243.Маймеско Даніл Анатолійович (Інформатика, ЗОШ №10 м.Ізмаїл)
2244.Циганков Віталій Васильович (Інформатика, Колодяжненська філія КУ "ОНЗ" Миропільська гімназія")
2245.Корнійчук Дарина Андріївна (Англійська мова, Великостидинська ЗОШ І-ІІ ступенів)
2246.Макогін Ірина (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2247.Савенко Михайло Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2248.Бойко Ростислав Сергійович (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
2249.Назаренко Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92)
2250.Дубина Артем (Інформатика, Шосткинська ЗОШ №7)
2251.Михайленко Кіра Олегівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 23)
2252.Колпаков Максим Володимирович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
2253.Ярмак Анастасія Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2254.Шаповалова Елизавета Олександрівна (Інформатика, ЗОШ №61)
2255.Ємченко Дар'я Сергіївна (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
2256.Червинский Даниель (Українська мова і література, ПЗ Харківська школа I-III ст. "Ангстрем")
2257.Більдін Арсентій Сергійович (Інформатика, Харківська гімназія №152)
2258.Асаула Євгенія (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2259.Назаренко Максим Олександрович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
2260.Колесніков Григорій Олександрович (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
2261.Лащук Дмитро Юрійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Підбереззя)
2262.Д'яков Валентин (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
2263.Литвин Ростислав Олександрович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
2264.Чорний Олексій Михайлович (Інформатика, Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2265.Волков Данііл Олександрович (Англійська мова, Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1)
2266.Добкін Святослав Андрійович (Математика, ОНВК №67)
2267.Левчук Владислав Сергійович (Інформатика, ЗНВК № 109)
2268.Барчишина Вікторія Віталівна (Біологія, природознавство, Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2269.Богославець Андріана Васильовна (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2270.Кірічко Анна Сергіївна (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
2271.Ястреб Кіріл Сергійович (Інформатика, Миролюбівська ЗОШ I-II ст.)
2272.рудіков Віталій Олегович (Інформатика, Надвірнянський ліцей)
2273.Атаманчук Діана Олександрівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2274.Незнайома Каміла Вікторівна (Інформатика, Горошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2275.Никитин Михаил Олегович (Інформатика, ЗОШ № 20)
2276.Полевська Анна (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
2277.Захаров Євген (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
2278.Садовий Олександр Віталійович (Біологія, природознавство, Войнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2279.Каліновський Артем Андрійович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2280.Дільний Максим Віталійович (Інформатика, Прошівська ЗОШ І-ІІ ст)
2281.Андрющенко Альона (Математика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
2282.Дік Емма Андріївна (Інформатика, Школа №46)
2283.Шумков Артем Анатолійович (Інформатика, Шполянська ЗОШ №5)
2284.Кечеджи Микита (Українська мова і література, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
2285.Скавронський Юрій Віталійович (Інформатика, Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
2286.Катерина Казмирук Александровна (Інформатика, Одеський СНВК № 313)
2287.Михалко Андрій Ярославович (Інформатика, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12)
2288.Заморена Карина Сергіївна (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
2289.Піскунов Даніїл (Математика, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело»)
2290.Волошина Марія (Математика, НВК №7 м.Хмельницького)
2291.Мусат Богдан (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
2292.Бурла Аліна Iллівна (Інформатика, Йорданештська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2293.Ляшенко Ірина Василівна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2294.Раділов Данила Валерийовича (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
2295.Хаджинова Марія (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
2296.Парасоцька Софія Сергіевна (Інформатика, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2297.Занько А (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
2298.Калашніков Макар (Математика, Ліцей №100)
2299.Лисак Михайло Олександрович (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2300.Карпенко Богдан Сергійович (Математика, Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
2301.Візняк Олександра (Математика, НВК №7 м.Хмельницького)
2302.Хижняк Андрій Миколайович (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
2303.Носаченко Олександра (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
2304.Голова Виктория Вікторівна (Інформатика, Минківська філія КЗ "Валківський ліцей імені О.Масельського")
2305.Плющ Анна (Математика, Одеська спеціалізована школа №10)
2306.Мазанович Ілля Олексійович (Інформатика, Туменський НВК)
2307.Дроб'язко Артем Вікторович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
2308.Тимчак Юстина Володимирівна (Біологія, природознавство, Тернопільська спеціалізована школа I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2309.Кривик Аліна (Математика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
2310.Сігаєв Іван (Інформатика, Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2311.Чепіль Іванна (Інформатика, Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Іванни Блажкевич)
2312.Мангасарян Рафаель Едгарович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
2313.Карпенко Наталя Андріївна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №17)
2314.Чегір Артем (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2315.Прозорова Юлія (Інформатика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2316.Сич Олександр Олександрович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2317.Гайдай Єгор (Інформатика, КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.")
2318.землянский юра (Інформатика, СЗШ 40)
2319.Смердов Максим (Інформатика, ХПСШ "Харківський колегіум")
2320.Задорожний Владислав (Інформатика, Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2)
2321.Авраменко (Біологія, природознавство, Данинський НВК "ПШ-ЗДО")
2322.Авгитидис Михайло (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7")
2323.Татарчук Денис Андрійович (Інформатика, Каховська ЗОШ №6)
2324.Ситкова Діана (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
2325.Ласюченко Богдан Олександрович (Інформатика, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2326.Димитриева София Викторовна (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
2327.Каленик Людмила Олександрівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
2328.Уткіна Ангєліна Євгеніївна (Інформатика, "Яменський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області")
2329.Ручйов Тимофій (Англійська мова, Войнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2330.Томенко Владислав Валерійович (Математика, Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана)
2331.Сосновська Олександра (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа №10)
2332.Дронова Анастасія (Математика, Одеська СШ № 121)
2333.Січкар Тимур Андрійович (Англійська мова, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
2334.Данилова Ангеліна (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114)
2335.Шинкаренко Павло Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2336.Даніїл Шкрібляк (Інформатика, КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"")
2337.Вечора Катерина Миколаївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2338.Сіміоненко Микита (Інформатика, Запорізька гімназія № 107)
2339.Nikitan Zoriana (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2340.Сушинська Дарина (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2341.Шоста Максим (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
2342.Блаженко Роман Миколайович (Українська мова і література, ТСШ №29)
2343.Швець Наталія (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1)
2344.Гаврилюк Анна Петрівна (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
2345.Гаков Елисей Андрійович (Інформатика, Родинська ЗОШ №36)
2346.Войтович Дмитро Богданович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2347.Якименко Христина (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
2348.Соколова Катерина Константинівна (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
2349.Урумогло-Тертична Маріанна Миколаївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2350.Полозенко Олексій В'ячеславович (Математика, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1)
2351.Дорожинець Валерія Миколаївна (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
2352.Малахов Марк Пилипович (Інформатика, Запорізька гімназія № 107)
2353.Малий Костянтин Михайлович (Інформатика, Ольшанський заклад загальної середньої освіти)
2354.Гончаров Гордій Андрійович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
2355.Мінєв-Дочу Георгій (Біологія, природознавство, Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ")
2356.Марков Артем (Інформатика, ХЗОШ № 51)
2357.Галинська Анна (Біологія, природознавство, Школа №64)
2358.Гребенчук Анна Ігорівна (Математика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
2359.Грамарчук Олександра (Українська мова і література, Ставрівський НВК)
2360.Фрунза Павло (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
2361.Анісімов Андрій Валерійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2362.Фукс Данило Олегович (Англійська мова, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2363.Шкеліберда Анастасія Сергіївна (Інформатика, Деньгівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. − дошкільний навчальний заклад»)
2364.Наумчук Софія Сергіївна (Українська мова і література, Миролюбівська ЗОШ I-II ст.)
2365.Калашніков Гліб (Біологія, природознавство, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2366.Перехейда Ярема Владиславович (Математика, Ліцей)
2367.Федорченко Марія (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
2368.Кирилів Христина Василівна (Інформатика, Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Іванни Блажкевич)
2369.Шаповал Анастасія Євгенівна (Математика, Криворізька ЗОШ №62)
2370.Ковалик Артем Русланович (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
2371.Троценко Анастасія (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
2372.Бородієнко Павло Олександрович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
2373.Сагайдак Арсеній Олександрович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2374.Синюченко Дар'я (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №21)
2375.Петрунь Денис Володимирович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2376.Юрченко Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Козаровицька ЗОШ)
2377.Ющенко Дарія Юріївна (Біологія, природознавство, НВК "Всезнайко")
2378.Ковтун Вероніка (Українська мова і література, НВК № 24)
2379.ковтун єва віталіївна (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
2380.Курніцка Дарина (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2381.Чмир Катерина Дмитрівна (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 147)
2382.купчик вікторія (Інформатика, Маначинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2383.Миколайчук Олексій Миколайович (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2384.Глушак Анна Володимирівна (Англійська мова, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2385.Блаженко Роман Миколайович (Англійська мова, ТСШ №29)
2386.Хоменко Дмитро (Інформатика, Новогуйвинська гімназія)
2387.Фастовець Карина (Українська мова і література, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2388.Терещенко Марія (Інформатика, Школа № 10)
2389.Козак Тарас Тарасович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2390.Коновалова Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2391.Ромасенко Антоніна Олександрівна (Українська мова і література, Красноградський багатопрофільний ліцей)
2392.Гайда Юлія Володимирівна (Математика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2393.Гузей Дарина Сергіївна (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
2394.Варданян Едвін Варданович (Інформатика, Харківський ліцей № 149)
2395.Вінійчук Олександр (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
2396.Слободяник Артем (Інформатика, ЗОШ №61)
2397.Горєвалова Анна (Біологія, природознавство, КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2398.Забара Дмитро Олександрович (Інформатика, Ювілейнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2399.Парфенюк Віктор Іванович (Інформатика, Костопільська ЗОШ №2)
2400.Швайковський Лука (Біологія, природознавство, ПСЗ НВК "Живе Слово")
2401.Матвіїв Давид Вікторович (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
2402.Смачна Софія (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
2403.Мартинюк Максим (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
2404.Поприч Іванна Павлівна (Математика, Криворізька ЗОШ №62)
2405.Ігітян Каріне (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
2406.Бержова Анна Михайлівна (Інформатика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
2407.Сукач Ілля Русланович (Інформатика, ОНЗ"НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія")
2408.Здорик Анастасія Олександрівна (Інформатика, Озерненська гімназія)
2409.Лесковець Анна Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
2410.Мошенський Владислав Григорович (Інформатика, Шполянська ЗОШ №5)
2411.Чілік Богдана Вадімовна (Інформатика, ЗОШ №10 м.Ізмаїл)
2412.Руднєв Нікіта Вікторович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
2413.Притуляк Роман (Інформатика, Роздольненський НВК)
2414.Лазарєв Артем Романович (Англійська мова, ХЗОШ № 95)
2415.Шевчук Данило Богданович (Українська мова і література, Оратівська ЗОШ I-III ступенів)
2416.Калужинський Артур (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2417.Кравчук Петро (Біологія, природознавство, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
2418.Іремашвілі Софіко (Інформатика, ТСШ №29)
2419.Шутов Даміан Андрійович (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
2420.Жежерін Тимофій (Математика, Школа King's Kids)
2421.Канавченко Ганна Юріївна (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
2422.Нехтялова Яна Сергіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2423.Артюшенко Максим (Математика, Криворізька ЗОШ №112)
2424.Чеботарёва Анастасия Ивановна (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
2425.Nikitan Zoriana (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2426.Герзанич Олександр Сергійович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2427.Стаханов Данило (Інформатика, Новопразький НВК)
2428.Писарєва Соломія (Біологія, природознавство, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
2429.Король Анастасія (Англійська мова, Ліцей "Інтелект")
2430.Криштальов Михайло (Інформатика, Одеський ліцей 9)
2431.Скаковський Андрій Сергійович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗСШ №59)
2432.Конєв Максим Ігорович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2433.Полохач Сергій (Інформатика, Криворізька гімназія №91)
2434.Пасічняк Володимир Петрович (Інформатика, Черганівська гімназія)
2435.Вовчок Антон (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
2436.Загальський Станіслав Віталійович (Інформатика, Ліцей "Львівський")
2437.Іскендерова Аліса (Інформатика, Харківська гімназія 14)
2438.Виногородська Лілія (Інформатика, Костопільська ЗОШ №2)
2439.Курило Артем Дмитрович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
2440.Тимофєєв Даніїл (Математика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
2441.Грицик Єлізавета Олегівна (Математика, Think Global)
2442.Лисенко Оксана (Інформатика, Новобузька ЗОШ І- ІІ ступенів №9)
2443.Савчук Божена (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3)
2444.Мельник Олеся (Математика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2445.Сергеєва Дар'я Володимирівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2446.Воробйов Артем (Інформатика, Кабичівська ЗОШ І - ІІІ ст.)
2447.Щербак Олена (Біологія, природознавство, НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
2448.Федорченко Марія (Математика, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
2449.Стоян Іван Іванович (Англійська мова, Школа №118)
2450.Хміль Вікторія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2451.Городечний Денис (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2452.Іванов Володимир Артемович (Інформатика, Гімназія Новокаховської міської ради)
2453.Гичкевич Віталій Тарасович (Українська мова і література, Городоцький НВК №5)
2454.Комишан Давид (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
2455.Тарасова Катерина (Інформатика, Одеська СШ №50)
2456.Стецишин Софія Віталіївна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2457.Ісичко Микита Олександрович (Інформатика, КЗ "ХЗОШ № 32")
2458.Мар'їнських Натан Іванович (Інформатика, Бердичівська ЗОШ № 18)
2459.Слободянюк Матвій Васильович (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
2460.Копитко Максим Сергійович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18)
2461.Запісоцька Вікторія Степанівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2462.Максим Ткаченко (Інформатика, КЗО "Водянська СЗШ")
2463.Лупан Софія Олександрівна (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
2464.Цибульник Кирило Романович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
2465.Катишев Савелій Олексійович (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
2466.Грамарчук Єгор (Математика, Ставрівський НВК)
2467.Медведчук Дана (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
2468.Бондарчук Сергій Олександрович (Інформатика, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум")
2469.Запорожець Артем Миколайович (Інформатика, Шполянська ЗОШ №5)
2470.Ломачинська Ірина Володимирівна (Інформатика, Скибинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2471.Романюк Софія (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
2472.Санько Андрій Сергійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
2473.олійник валентина (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2474.Пуляєв Микита Євгенович (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
2475.Лома Іван (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2476.Костенко Євгеній Миколайович (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
2477.Борісов Даніїл Олексійович (Англійська мова, Одеська СШ № 117)
2478.Сівограков Андрій Максимович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
2479.Красуля Ілля (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114)
2480.Овсійчук Назарій Олександрович (Інформатика, Малоскнитський НВК)
2481.Лєбєдєв Олександр Михайлович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2482.Ющук Назар Миколайович (Інформатика, Воскодавський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів")
2483.Лісних Богдан Олексійович (Біологія, природознавство, КЗ "Лозівський ліцей №1")
2484.Васильєв Олексій Андрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
2485.Стефанців Максим (Українська мова і література, НВК №9)
2486.Стас Топчий (Інформатика, ЗОШ №10 м.Ізмаїл)
2487.Короткий Єгор (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія)
2488.Онищенко Денис (Англійська мова, Think Global)
2489.Заболотний Ілля Миколайович (Інформатика, ОНВК №67)
2490.Горобець Аліса (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2491.Яценко Альона Віталіївна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2492.Шевченко Тимофій (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173)
2493.Ділай Анна-Марія Степанівна (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2494.Дідух Павло Васильовмич (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2495.Антонюк Назар Олександрович (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
2496.Білоус Анни (Інформатика, Галицинівська ЗОШ)
2497.Гонгало Максим (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
2498.Шаповал Кирило (Біологія, природознавство, Кремінська школа-гімназія)
2499.Шелкопляс Ілля Олегович (Інформатика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2500.Боренко Євгенія Миколаївна (Математика, Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського)
2501.Лазурко Назарій Миколайович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
2502.Титинчук Поліни (Інформатика, СЗШ 40)
2503.Петрів Алан Мирославович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2504.Бандура Софія (Математика, Міжнародний ліцей МАУП)
2505.Подошовка Антоніна Сергіївна (Математика, ХЗОШ № 91)
2506.Коваленко Кіра (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2507.Стаднік Софія Сергіївна (Інформатика, Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
2508.Алексійчук Ярослав Іванович (Математика, ЗНВК 41 Запорізької міської ради Запорізької області)
2509.Карабан Софія Віталіївна (Інформатика, Харківський ліцей № 149)
2510.Пасевич Віра Вячеславівна (Англійська мова, Семенівська СЗШ)
2511.Колесниченко Маркіян Олександрович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2512.Подгорний Леонід (Інформатика, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
2513.Даниляк Олександра (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
2514.Турченко Софія Андріївна (Інформатика, ЗСШ-і "Січовий колегіум")
2515.Журавльов Ігор Євгенійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
2516.Бузинник Олександра Дмитрівна (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2517.Зрайло Юрій Іванович (Інформатика, Більченський НВК)
2518.Мигасюк Олександр Андрійович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2519.Огородник Микола (Інформатика, Одеська СШ №50)
2520.Поплавський Максим Володимирович (Англійська мова, Бучанська СЗОШ № 5)
2521.Мурза Дар'я (Інформатика, КЗО НВО №28)
2522.Лагода Андрій Віталійович (Інформатика, Школа № 10)
2523.Вегера Анастасія (Інформатика, СЗШ 40)
2524.Гайдар Іван Олексійович (Інформатика, КЗО НВО №28)
2525.Михайлюк Вікторія (Англійська мова, НВК №9)
2526.Курилович Вероніки Вячеславівна (Інформатика, Школа №61)
2527.Стасюк Надія (Інформатика, Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
2528.Браукіло Марія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2529.Костюченко Валерія Сергіївна (Біологія, природознавство, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
2530.Даниленко Артемій Миколайович (Біологія, природознавство, Оптима)
2531.Барчинська Дарія (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
2532.Прошак Богдан (Інформатика, Бобрицький навчально-виховний комплекс)
2533.Струц Софія Василівна (Інформатика, Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2534.Огороднік Ірина Вадимівна (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
2535.Козачок Нікіта Костянтинович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2536.Шовкопляс Катерина Вікторівна (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 276)
2537.Мільчевський Михайло Сергійович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)
2538.Стойко Анна (Українська мова і література, НВК №9)
2539.Ляшенко Альона Денисівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2540.Почуєв Артем Сергійович (Англійська мова, Одеська СШ № 121)
2541.Сілаєва Дар'я (Інформатика, Ставрівський НВК)
2542.Тютюн Аміна Олександрівна (Інформатика, Школа № 10)
2543.Сейтаплев Амур (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 ім. Данте Аліг'єрі міста Києва)
2544.Васильєва Анастасія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2545.Музиченко Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
2546.Лесіцька Христина Ярославівна (Інформатика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2547.Демчук Юрій (Англійська мова, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
2548.Круць Давид Ігорович (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2549.Єфимов Максим Сергійович (Інформатика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
2550.Ткаченко Валерія Олександрівна (Інформатика, Вікторійська ЗОШ)
2551.Колосовський Артем Ярославович (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
2552.Бондаренко Маргарита (Інформатика, Криворізька СШ№70)
2553.Семенюта Іванна Максимівна (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка)
2554.Федотов Леонід (Англійська мова, Дніпропетровська СЗШ №42)
2555.Забєлін Назар Андрійович (Інформатика, Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
2556.Хробуст Іван (Математика, КЗ "Денишівський навчально-реабілітаційний центр")
2557.Бережна Ольга Євгеніївна (Інформатика, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №6)
2558.Коротенко Артем Дмитрович (Інформатика, ЗОШ №61)
2559.Лицур Анна Ігорівна (Математика, Навчально-виховний комплекс)
2560.Прокопенко Софія Михайлівна (Математика, Запорізький класичний ліцей)
2561.Харченко Софія Олегівна (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
2562.Соломчак Лілія (Англійська мова, Івано-Франківська ЗШ №10)
2563.Левенко Ірина Сергіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2564.Сташко Микола Володимирович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
2565.артур михно єдуардович (Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8)
2566.Соколовський Марко Олегович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2567.Бородай Євгеній Володимирович (Біологія, природознавство, Полтавська загальноосвітня школа № 10 ім. В.Г.Короленка)
2568.Коваленко Максим Романович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2569.Майдук Ольга Михайлівна (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2570.Бобрік Віктор (Інформатика, Одеська СШ № 117)
2571.Заболотний Андрій Олександрович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2572.Хом'як Юрій Миколайович (Інформатика, Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.)
2573.Нікітін Даніл Олександрович (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
2574.Науменко (Інформатика, Гімназія № 39)
2575.Ковалець Олександра (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
2576.Кравець Кіра Павлівна (Інформатика, Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2577.Рева Софія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2578.Гнатко Элизавети Вячеславовна (Інформатика, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №118)
2579.Кучерява Яна Іванівна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
2580.Антонова Ірина (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов)
2581.Іванчишина Кіра (Українська мова і література, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка")
2582.Угленко Вероніка (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2583.Губарєва Софія (Математика, ХЗОШ № 51)
2584.Кольцова Владислава (Інформатика, Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2585.Глоба Ярослав Миколайович (Інформатика, Пальчиківський НВК)
2586.Гринько Володимир Сергійович (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
2587.Мартинюк Максим (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
2588.Шевйов Максим Ігорович (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
2589.Кириченко Аліна Андріївна (Інформатика, Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій)
2590.Татаров Владислав Олександрович (Інформатика, Школа № 10)
2591.Касап Костянтин (Математика, Школа №64)
2592.Ілля Сігідін (Інформатика, ЗОШ № 20)
2593.Вовченко Эдуард Николаевич (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
2594.Захаренко Марія (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2595.Новачок Карина Юріївна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
2596.Остапюк Марія -Валерія Миколаївна (Українська мова і література, Кіцманський НВК)
2597.Макаров Артем (Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
2598.Крупєнніков Арсеній Андрійович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2599.Коржилов Олексій Олександрович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)
2600.Мацуєв Ельдар (Інформатика, ТОВ "Liko-School")
2601.Уляницький Іван Сергийович (Інформатика, ЗОШ №10 м.Ізмаїл)
2602.Халаїмова Крістіна Юріївна (Інформатика, ЗНВК 41 Запорізької міської ради Запорізької області)
2603.Мостовенко Олександр Сергійович (Інформатика, Харківський ліцей № 149)
2604.Попова Майя (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
2605.Куліш Анастасія Вікторівна (Математика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
2606.Веремеєнко Марія (Інформатика, Одеська ЗОШ № 18)
2607.Мелешко Степан (Інформатика, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
2608.Мельник Єлизавета (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
2609.Іванова Дар'я Геннадієвна (Інформатика, Криворізька ЗОШ № 45)
2610.Синишин Антоній (Інформатика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2611.Мовмига Сергій Сергійович (Інформатика, Мар'ївський НВК)
2612.Катющенко Іван Миколайович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2613.Волкова Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
2614.Соболевська Вероніка (Інформатика, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
2615.Крайник Анастасія Мар'янівна (Інформатика, Белеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)
2616.Черпак Iван Iгорович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
2617.Піскун Тимур Сергійович (Математика, Булахівська ЗШ І- ІІІ ступенів)
2618.Воробьйова Варвара Володимирівна (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2)
2619.Зозуля-Кононович Володимир Ігорович (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119)
2620.Загірна Ірина Ігорівна (Інформатика, Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Іванни Блажкевич)
2621.Жупіло Анастасія Олександрівна (Інформатика, ЗОШ № 20)
2622.Добровольська Дар`я (Інформатика, Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2623.Жолнович Вікторія Богданівна (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2624.Драганчук Богдана Артемівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2625.Завада Аліна Олегівна (Математика, Навчально-виховний комплекс)
2626.Грамарчук Єгор (Біологія, природознавство, Ставрівський НВК)
2627.Іщенко Олександр (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2628.Худьо (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2629.Піскун Тимур Сергійович (Англійська мова, Булахівська ЗШ І- ІІІ ступенів)
2630.Плівачук Анастасія Василівна (Інформатика, Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.)
2631.Гришина Віра Володимиріна (Біологія, природознавство, Школа №166 "Вертикаль")
2632.Шандрук Максим Сергійович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 304 Святошинського району м. Києва)
2633.Галій Олексій Валерійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2634.Стрижак Єлізавета (Інформатика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2635.Полозенко Олексій В'ячеславович (Українська мова і література, Петропавлівська ЗОШ I-III ст. №1)
2636.Распопова Олеся Олексіївна (Інформатика, СЗШ № 12)
2637.Мельник Аріна В'ячеславівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2638.Руденко Поліна Олегівна (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
2639.Семененко Марк (Інформатика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка)
2640.Уласик Назар Юрійович (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
2641.Загарія Артем Валентинович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
2642.Лопотан Олексій (Біологія, природознавство, Ставрівський НВК)
2643.Гладир Дар`я Олексіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
2644.Миколайчук Олексій Миколайович (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2645.Дуб Тарас Євгенович (Інформатика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2646.Бігунець Максим (Інформатика, Ставрівський НВК)
2647.Чепіль Володимир Юрійович (Інформатика, Оброшинська ЗОШ ім. Л.Шанковського І-ІІІ ст.)
2648.Руденко Ярослав Євгенович (Інформатика, КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія")
2649.Балаж Крістіан Карлович (Інформатика, Ужгородська ЗОШ №15)
2650.Рибченко Софія Євгенівна (Математика, ХЗОШ № 95)
2651.Ситкова Софія (Біологія, природознавство, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
2652.Васюхіна Євгенія Сергіївна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс)
2653.Держерук Олександра Сергіївна (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2654.Олiйник Валентин Артемович (Інформатика, Харківський ліцей № 149)
2655.Конюшняк Анна Анатоліївна (Українська мова і література, Одеська CШ №119)
2656.Дутка Єлизавета Федорівна (Біологія, природознавство, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2657.Мюллер Франціска (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
2658.Буряк Анна Іванівна (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
2659.Галагуз Ілля Андрійович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
2660.Гребенюк Данііл Вадимович (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
2661.Королік Святослав Русланович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс)
2662.Паучок Марія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2663.Булах Олександр Вікторович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
2664.Сизоненко Ростислав Анатолійович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
2665.Мацевко Дем'ян Іванович (Інформатика, Замківський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2666.Дівущак Катерина Сергіївна (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
2667.Чіпак Віктор Олександрович (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22)
2668.Бурда Марія (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. №26")
2669.Сокур Тимофій (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2670.Мотуз Азарій-Іван (Інформатика, ПСЗ НВК "Живе Слово")
2671.Ситкова Софія (Математика, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
2672.Середович Анастасія Володимирівна (Інформатика, Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
2673.Напень Захарій Олександрович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
2674.Заяць Владислав Олегович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2675.Коваленко Вероніка (Інформатика, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна)
2676.Комісар Анастасія Костянтинівна (Біологія, природознавство, Токівська ЗШ)
2677.Фрунзе Олег (Біологія, природознавство, НВК «Любисток»)
2678.Ардуханян Рузанна Арменівна (Інформатика, Стецьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2679.Карапетян Мішік Гагікович (Інформатика, КЗО "Башмачанська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.")
2680.Кабанов Олександр Володимирович (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
2681.Кравченко Олександр Евгенович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
2682.Бичок Данило (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
2683.Сомова Анастасія (Інформатика, Харківська гімназія №152)
2684.Ванькова Юлія Миколаївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2685.Швачко Михайло (Математика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
2686.Дмитриченко Тетяна Ігорівна (Інформатика, Ювілейнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2687.Манько Ігор Сергійович (Інформатика, Пирятинський ліцей)
2688.Хабурська Вікторія Юріївна (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2689.Вавілін Микита Борисович (Інформатика, Подолянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2690.Бернадська Софія (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23)
2691.Антонюк Назар (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2692.Чемпаєш Олександра Дмитрівна (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
2693.Макуріна Варвара Олександрівна (Інформатика, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2694.Шершень Максим Євгенович (Інформатика, Малокаратульське НВО "ЗОШ І - ІІ ступенів - ДНЗ")
2695.Малоїд Ангіліна (Інформатика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2696.Соловйова Анна Володимирівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2697.Ботушняну Елизавета (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 18)
2698.Задорожний Сергій Сергійович (Інформатика, Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
2699.Подгорний Леонід (Англійська мова, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
2700.Осипенко Мирослава Володимирівна (Інформатика, Кочержинський НВК)
2701.Ліфінцев Владислав (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2702.Єфімова Софія (Інформатика, Школа №6)
2703.Лобанова Олена Олександрівна (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2704.чучман соломія іванівна (Інформатика, СЗШ 40)
2705.Д'яченко Олександр (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
2706.Свинаренка Геннадія Вітальовича (Інформатика, Дейманівська зш І-ІІ ст.)
2707.Працко Вікторія (Інформатика, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1)
2708.Поліщук Лев (Англійська мова, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
2709.Турук Роман Вікторович (Українська мова і література, Ліцей №13)
2710.Стьожка Поліна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91)
2711.Жарий Ярослав Генадійович (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
2712.Григоренко Поліна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
2713.Царук Олександр (Інформатика, Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука)
2714.Владика Божена (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2715.Донченко Олександр Євгенович (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171)
2716.Ващенок Дмитро (Інформатика, Ліцей №32)
2717.Ярема Анна Михайлівна (Інформатика, Замківський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2718.Качанова Марія Вікторівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2719.Поліков Кирило (Українська мова і література, КЗ "Лозівський ліцей №1")
2720.Бородай Євгеній Володимирович (Інформатика, Полтавська загальноосвітня школа № 10 ім. В.Г.Короленка)
2721.Романенко Марія Віталіївна (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2722.Дяденко Аріна (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
2723.Войт Катерина Віталіївна (Англійська мова, Левенцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
2724.Оснач Даша (Інформатика, Школа № 10)
2725.Бартош Іван Григорович (Інформатика, Конюхівська ЗОШ)
2726.Борутенко Поліна Євгенівна (Українська мова і література, Запорізький колегіум №98)
2727.Норов Сергій Олександрович (Інформатика, Запорізька ЗСШ №59)
2728.Пістрик Олександр Петрович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2729.Радько Михайло Сергійович (Інформатика, Піщанська ЗОШ)
2730.Шпінь Вероніка Олександрівна (Інформатика, Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка)
2731.Безвесільна Вероніка Максимівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2732.Воробйова Марія (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2733.Мисловський Михайло Юлійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107)
2734.Дорофеєв Ілля Юрійович (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
2735.Ульянченко Юлія (Біологія, природознавство, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
2736.Висоцького Данила (Інформатика, КЗ ПСЗШ №39)
2737.Стефанців Максим (Математика, НВК №9)
2738.Гусєв Марк (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
2739.Вітко Юлія (Інформатика, КЗО НВО №28)
2740.Бєлік Анатолій (Інформатика, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
2741.Квашніна Ольга Миколаївна (Інформатика, Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.)
2742.Волошина Марія (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 18)
2743.Прохоренко Дмитро Андрійович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
2744.Кушнірська Кьяра Станиславівна (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
2745.Слатвицький Дмитро Володимирович (Інформатика, Каховська ЗОШ №6)
2746.Філіпенко Вікторія Сергіївна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2747.Турянська Вероніка Богданівна (Математика, СЗШ № 30)
2748.Зарицька Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей)
2749.Луцька Софія Олегівна (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
2750.Капустян Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
2751.Сергієнко Анастасія Ігорівна (Інформатика, КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія")
2752.Черноусов Ярослав Юрійович (Англійська мова, ХЗОШ № 95)
2753.Бурак Марія Романівна (Інформатика, Школа №128)
2754.Яланський Сергій Леонідович (Інформатика, Скибинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2755.Горбатюк Богдан Вадимович (Інформатика, Криворізька гімназія №91)
2756.Лескова Яна Андріївна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
2757.Брошевалов Артур Сергійович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2758.Гура Катерина Віталіївна (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
2759.Нагорний Максим Романович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
2760.Савка Богдан Романович (Біологія, природознавство, ЛГ "Престиж")
2761.Гаценко Кирило (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2762.Горпинченко Даша Володимирівна (Інформатика, ЗОШ № 20)
2763.Медведчук Дана (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
2764.Юркевич Олександр Володимерович (Інформатика, Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
2765.Біблюк Микита (Англійська мова, Кіцманський НВК)
2766.Поліков Кирило (Математика, КЗ "Лозівський ліцей №1")
2767.Єгорейченко Даниил Дмитриевич (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 266 м. Києва)
2768.Шех Андріана Андріївна (Математика, Вараська ЗОШ №1)
2769.Балько Марія (Англійська мова, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
2770.Сафонова Анастасия Александровна (Інформатика, Глухівська ЗОШ №1)
2771.Довгун Роман Андрійович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2772.Андрухів Софія (Українська мова і література, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
2773.Люта Марина Валеріївна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
2774.Білокрила Анна (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК)
2775.Лицур Анна Ігорівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс)
2776.Андрухів Софія (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
2777.Білошицький Дмитро Юрійович (Інформатика, Пустовійтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2778.Харко Дмитро Вітайльович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
2779.Піщатін Павло (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2780.Білоконюк Поліна Павлівна (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
2781.Чередниченко Тетяна (Інформатика, КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.")
2782.Бударний Михайло (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
2783.Клочко Сніжана Віталіївна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2784.Мацур Станіслав (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2785.Звєрєва Тетяна Максимівна (Біологія, природознавство, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
2786.Зарванська Поліна Павлівна (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147)
2787.Савкова Марія (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №21)
2788.Ющенко Дарія Юріївна (Інформатика, НВК "Всезнайко")
2789.Чайка Елизавета (Математика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
2790.Кравчук Петро (Англійська мова, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
2791.Павленко Діана (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
2792.Черкащенко Максим (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
2793.Куліш Анастасія Вікторівна (Англійська мова, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
2794.Кожедуб Кіріл (Інформатика, Глухівська ЗОШ №1)
2795.Безгодков Арсеній Андрійович (Інформатика, Харківська гімназія №152)
2796.Романюк Роман Юрійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
2797.Пешкова Єлизавета Валеріївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2798.Ковтун Максим Олександрович (Інформатика, Селидівська ЗОШ № 1)
2799.Содель Марія (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
2800.Захарчук Дарина Миколаївна (Інформатика, Воскодавський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів")
2801.Безуглий Дмитро Сергійович (Інформатика, Дубівський НВК)
2802.Бернадська Олександра Романівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
2803.Буян Артем Юрійович (Інформатика, Розвазька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2804.Мар'їнських Натан Іванович (Біологія, природознавство, Бердичівська ЗОШ № 18)
2805.Герасименко Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
2806.Піскунов Даніїл (Англійська мова, ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело»)
2807.Софія Градобоева (Інформатика, НВК № 26)
2808.Супрунюк Денис Юрійович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2809.Ткаченко Тетяна Сергіївна (Інформатика, Світловодська СЗШ №7)
2810.Степанченко Катерина Василівна (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ст. № 27")
2811.Чернявець Ірина Михайлівна (Інформатика, Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
2812.Санько Андрій Сергійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
2813.Жуков Данило Олександрович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
2814.Лакуста Владислава Валеріївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2815.Щавінський Артем (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
2816.Філь Тімур Сергійович (Інформатика, ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Дерно")
2817.Ткачук Андрій (Математика, Кіцманський НВК)
2818.Бурима Степан (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2819.Шаповал Кирило (Інформатика, Кремінська школа-гімназія)
2820.Дорошенко Максим Станіславович (Біологія, природознавство, Дачненський НВК "Школа-гімназія")
2821.Безлюдна Анна Валеріївна (Інформатика, Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Г. Михайлика)
2822.Єрьомченко Олег Денисович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2823.Шевчук Юлія Петрівна (Інформатика, Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2824.Хмельов Микола (Інформатика, ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 ВЦА м. Торецьк)
2825.Дмитращук Андрій Юрійович (Інформатика, Біловецький НВК)
2826.Черненко Марія Юріївна (Українська мова і література, Школа № 11)
2827.Шмир Софія Романівна (Інформатика, Верещаківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
2828.Крючкова Вікторія Олександрівна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2829.Сегін Тимофій Андрійович (Математика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
2830.Дзюба Давид Віталійович (Математика, Навчально-виховний комплекс)
2831.Бобіньова Ангеліна Євгенівна (Математика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
2832.Буйнак Ольга Петрівна (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
2833.Фариняк Мартіни Валеріївни (Інформатика, СЗШ 40)
2834.Левенталь Давід (Інформатика, КЗО НВО №28)
2835.Клименко Маргарита Андріївна (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
2836.Бубенко Вадим Віталійович (Інформатика, Белеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)
2837.Рябик Вікторія Павлівна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2838.Ярчук Анна (Українська мова і література, Луцька гімназія №18)
2839.Арутюнян Іван Владиславович (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
2840.Корчаченко Михайло Миколайович (Математика, Роздільнянська ЗОШ №3)
2841.Компанієць Вікторія Русланівна (Українська мова і література, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
2842.Істоміна Поліна (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
2843.Андрющенко Володимир (Інформатика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
2844.нестеренко тарас володимирович (Інформатика, Надвірнянський ліцей)
2845.Литвин Тимофій Ярославович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2846.Сьотка Ульяна Ігорівна (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №21)
2847.Філон Олексій (Інформатика, ХЗОШ № 51)
2848.Расновська Анна Володимирівна (Інформатика, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2849.Фастовець Карина (Англійська мова, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2850.Швець Тимофій (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
2851.Гончарова Дар'я (Інформатика, Ліцей №32)
2852.Моркіна Анастасія Сергіївна (Інформатика, НВК "Всезнайко")
2853.Біленький Максим Олександрович (Інформатика, ЗОШ I-III ступенів смт Оратів)
2854.Романюк Софія (Англійська мова, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
2855.Гуменюк Іра (Інформатика, ЗОШ № 20)
2856.Білогруд Іванна Олександрівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с. Заячиці)
2857.Якуба Маргарита Іванівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
2858.Павх Артем (Інформатика, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.)
2859.Олексій Чигрин (Англійська мова, Мовна школа "Lingua")
2860.Олексієнко Михайло Михайлович (Інформатика, КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"")
2861.Малахівська Софія (Математика, Ставрівський НВК)
2862.Верьовкін Антон (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149)
2863.ковальчук артем (Інформатика, Маначинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2864.Морозова Софія (Інформатика, Одеська СШ № 117)
2865.Цираненко Вадим Юрійович (Математика, Пісківський ліцей)
2866.Коваль Петро Дмитрович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
2867.Ліпніцький Ярослав Дмитрович (Інформатика, Гімназія № 39)
2868.Ткачук Альона (Інформатика, Кіцманський НВК)
2869.Діброва Софія (Математика, Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р)
2870.Печара Андрій Богданович (Інформатика, Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва)
2871.Бартєнєв Лука Максимович (Інформатика, Львівська академічна гімназія)
2872.Лойко Денис (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
2873.Качур Софія Євгеніївна (Інформатика, Золочівська ЗОШ №3)
2874.Копачук Святослав Іванович (Інформатика, Калуська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №4)
2875.Ліманова Анна (Математика, Гуманітарна гімназія №23)
2876.Дьоготь Людмила Володимирівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107)
2877.Андрушків Денис Романович (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
2878.Мукомел Єгор Олександрович (Інформатика, Запорізька ЗОШ №15)
2879.Чепіль Володимир Юрійович (Англійська мова, Оброшинська ЗОШ ім. Л.Шанковського І-ІІІ ст.)
2880.Малащук Богдан (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
2881.Онещук Андрій Сергійович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс)
2882.Безродченко Данило Сергійович (Інформатика, НВК № 26)
2883.Барбіняга Владислава Андріївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
2884.Клепар Єва Олегівна (Інформатика, Розвазька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2885.Карпович Андрій (Інформатика, Сарненський районний ліцей "Лідер")
2886.Жиров Богдан Максимович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2887.Іремашвілі Софіко (Математика, ТСШ №29)
2888.Сидорук Анастасія Григорівна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
2889.Гірко Валерія Олександрівна (Інформатика, Полтавська загальноосвітня школа № 10 ім. В.Г.Короленка)
2890.Іршак Владислав Ігорович (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
2891.Присяжнюк Юлія Віталіївна (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
2892.Бесараб Матвій (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
2893.Безпалюк Юлія Іванівна (Англійська мова, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2894.Крячко Артем Віталійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
2895.Нагорняк Ангеліна (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
2896.Перехейда Ярема Владиславович (Українська мова і література, Ліцей)
2897.Маляр Олександра Артемівна (Інформатика, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
2898.Сiленко Матвiй (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
2899.Клименко Ірина (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП)
2900.Будз Квітослава Маркіянівна (Інформатика, Черганівська гімназія)
2901.Почапський Андрій (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2902.Лихитько Поліна Максимівна (Українська мова і література, РОЗСШ)
2903.Литвиненко Христина Вікторівна (Інформатика, Чаплинська філія І-ІІ ступенів Чаплинської СЗОШ)
2904.Кавердій Михайло Юрійович (Інформатика, Комунальний заклад "Мереф'янський ліцей № 4")
2905.Укібаєва Анна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №102)
2906.Заболотний Андрій Олександрович (Українська мова і література, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2907.Мірошніченко Віолетта Вадимівна (Інформатика, КЗО "Криворізька санаторна школа №8 І-ІІ ст." ДОР")
2908.Соц Анастасія Віталіївна (Інформатика, Школа № 10)
2909.Сич Давид Олександрович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2910.Стьожка Іван Юрійович (Інформатика, Школа № 10)
2911.Дядя Данило Олександрович (Інформатика, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна)
2912.Самокіщук Андрій Володимирович (Математика, Городянська гімназія)
2913.Мандрика Олександр (Інформатика, Харківська гімназія 14)
2914.Починок Соломія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2915.Чабала Олексій Анатолійович (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
2916.Струк Владислав Сергійович (Інформатика, Скибинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2917.Ремень Артем Євгенійович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
2918.Деща Костянтин Євгенійович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
2919.Шумик Софія (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с.Щитинь)
2920.Кудренко Єва Романівна (Англійська мова, Криворізька КСШ №9)
2921.Геращенко Олександр Олексійович (Українська мова і література, Світловодська СЗШ №7)
2922.Катрич Іван Дмитрович (Математика, Харківський ліцей № 149)
2923.Бочарова Олександра Володимирівна (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
2924.Константинов Дмитро Олександрович (Інформатика, Школа №118)
2925.Романова Діана Дмитрівна (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
2926.Чубатенко Владислав Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
2927.Усатенко Станіслав (Інформатика, Новокарлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2928.Губін Тимофій Сергійович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
2929.Бредун Денис Юрійович (Інформатика, Харківський ліцей № 149)
2930.Урбаневич Аліна (Інформатика, Хлібодарівський НВК)
2931.Дем'янчук Марта (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2932.Дмитро (Інформатика, Харківська гімназія №152)
2933.Зелена Вероніка Артемівна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
2934.Корнейчук Каролина (Інформатика, Криворізька ЗОШ №31)
2935.Фененко Анастасія (Інформатика, Галицинівська ЗОШ)
2936.Мошковський Назар Олександрович (Інформатика, Копитівський НВК)
2937.Колдорош Ангеліна Людвигівна (Англійська мова, Хустська ЗОШ І-ІІ ст.)
2938.Бабенко Ігор (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91)
2939.Сокол Наталія (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
2940.Шостак Єлизавета Іванівна (Математика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
2941.Вакал Роман Максимович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
2942.Антимис Влас Васильович (Математика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2943.Зозуля Вероніка Ярославівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
2944.Чайка Елизавета (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
2945.Камфора Кіра Андріївна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2946.Іпатов Андрій Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2947.Бадіон Владислав (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
2948.Мельник Тимофій Антонович (Англійська мова, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2949.Ємець Макар (Інформатика, Міжнародний ліцей МАУП)
2950.Швець Костянтин (Математика, Криворізька гімназія №91)
2951.Гах Артем Богданович (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2952.Кисельов Віктор (Інформатика, Одеська СШ №50)
2953.Лазука Матвій (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 18)
2954.Гончаров Микита Вадимович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
2955.Малецька Ярослава Андріївна (Інформатика, КЗ "Навчально-виховне об'єднання №35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст." позашкільний центр")
2956.Мотриченко Володимир (Інформатика, Бобрицький навчально-виховний комплекс)
2957.Гануляк Устим (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2958.Ткач Яна (Інформатика, Сомівська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
2959.Сінческул Дар'я Олександрівна (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2960.Гриюк Кароліна Олегівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2961.Ованенко Микита (Інформатика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2962.Сачава Тимофій Андрійович (Англійська мова, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка)
2963.Осиченко Крістіна Владиславівна (Інформатика, Світловодська СЗШ №7)
2964.Шиленко Олеся Олександрівна (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
2965.Міхалчан Маша (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2966.Сліпець Віталій Ігорович (Біологія, природознавство, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2967.Дехтяёв Максим Иванович (Інформатика, КЗ "Загальноосвітня школа № 2 І-ІІ ст. м.Приморськ")
2968.Коваль Єгор Дем*янович (Інформатика, ЗОШ №10 м.Ізмаїл)
2969.Пчеловська Анна Анатоліївна (Інформатика, СЗОШ №1)
2970.Єрмоленко Николай Егорович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
2971.Рацький Марко Володимирович (Інформатика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2972.Кутасевич Артур Викторович (Інформатика, Криворізька ЗОШ № 45)
2973.Ванда Владислав Валентинович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
2974.Балич Дмитро (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
2975.Артеменко Софія Олексіївна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
2976.Клюєва Анна Сергіївна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2977.Тимошук Іван (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" м.Горохів)
2978.Рибак Поліна Юріївна (Англійська мова, Новогуйвинська гімназія)
2979.Самокіщук Андрій Володимирович (Англійська мова, Городянська гімназія)
2980.Гарнієр Дар'я Олексадрівна (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2981.Рябуха Дмитро (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
2982.Бондар Єгор (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
2983.Злобіна Ольга Вячеславівна (Інформатика, Комунальний заклад освіти міський центр трудової підготовки учнівської молоді)
2984.Івшина Ірина Володимирівна (Інформатика, Хустська ЗОШ І-ІІ ст.)
2985.Шерстюк Валентин (Інформатика, Черкаський колегіум "Берегиня")
2986.Калініна Катерина Юріївна (Інформатика, Камбурліївка загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2987.Ковалець Назар (Інформатика, Вараська ЗОШ №1)
2988.Шумило Демян Андрійович (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2989.Діденко Владислава Миколаївна (Інформатика, Голов'ятинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2990.Иллющенко Артем (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
2991.Крупка Анастасія Олегівна (Математика, Харківський ліцей № 89)
2992.Харченко Софія Олегівна (Англійська мова, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
2993.Швидка Поліна (Математика, Чайківська філія Ліцею № 1 с. Петропавлівська Борщагівка)
2994.Тищук Роман Олександрович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
2995.Мазурик Денис (Інформатика, Пристанський НВК)
2996.Баяновська Єсенія (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2997.Ляшенко Василь Васильович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
2998.Арутюнян Іван Владиславович (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
2999.Шляхова Лиза (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
3000.Нестерчук Марія (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
3001.Коваленко Ярослав Денисович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3002.Буравіченко Каріна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3003.Повісьмак Уляна Олегівна (Англійська мова, Перша міська гімназія)
3004.Болдирева Аліна (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
3005.Обертінська Дарина Дмитрівна (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ №3)
3006.Троїцький Тимофій Романович (Англійська мова, Мелітопольська гімназія №1)
3007.Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Інформатика, Мелітопольська ЗОШ №7)
3008.Цюра Дмитро (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3009.Христич Павло Павлович (Інформатика, Коробівський НВК)
3010.Драганова Ангеліна Олександрівна (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3011.Хандурін Сергій Миколайович (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2)
3012.Пилипчук Маряна Вадимівна (Англійська мова, Криворізька КСШ №9)
3013.Кириченко Далія Олексіївна (Інформатика, Запорізька ЗСШ №59)
3014.Самус Кирил Олександрович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс)
3015.Дорошенко Максим Станіславович (Англійська мова, Дачненський НВК "Школа-гімназія")
3016.Іскендеров Кямран (Інформатика, Павлоградська ЗШ №8 I-III ступенів)
3017.Вільховецький Василь Віталійович (Українська мова і література, Пригородоцький НВК)
3018.Кондратенко Георгій Артурович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3019.Мершін Олександра Олександрівна (Інформатика, Маначинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3020.Скидан Дарина (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
3021.Сафонов Максим Сергійович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
3022.Хохлов Кіріл Анатолійович (Англійська мова, Школа №4)
3023.Марков Нікіта Владиславович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3024.Лихитько Поліна Максимівна (Математика, РОЗСШ)
3025.Стареправо Богдан (Англійська мова, Гімназія Claris Verbis)
3026.Рожко (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
3027.Шимечко Богдан (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3028.Ковалюк Лев Дмитрович (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
3029.Ковалець Назар (Українська мова і література, Вараська ЗОШ №1)
3030.Друшляк Микола Денисович (Інформатика, Харківський ліцей № 149)
3031.Балько Марія (Математика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
3032.Ковалевський Андрій (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3033.Яковенко Артем Юрієвич (Інформатика, Ямненська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Мусієнка І.О.)
3034.Сінгаєвський Владислав Ігорович (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
3035.Соломон Артем Дмитрович (Інформатика, Теплодарська ЗОШ)
3036.Андреєв Олександр Олегович (Інформатика, Орільський ліцей)
3037.Федотов Леонід (Біологія, природознавство, Дніпропетровська СЗШ №42)
3038.Чемерис Микола Володимирович (Інформатика, Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.)
3039.Гордун Іванна Володимирівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с. Заячиці)
3040.Негруля Ілона Олександрівна (Математика, Мелітопольська гімназія №1)
3041.Смирнова Ніка Тимурівна (Інформатика, КЗ "Харківський університетський ліцей")
3042.Якушко Надя Александровна (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
3043.Шевчук Роман Васильович (Інформатика, ЗОШ I-III ступенів смт Оратів)
3044.Яворський Вадим Богданович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
3045.Стельмах Карина Василівна (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
3046.Бугайчук Іван Юрійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с. Заячиці)
3047.Барський Антон (Інформатика, ТОВ "Liko-School")
3048.Значко Михайло Олександрович (Інформатика, Школа № 5)
3049.Кіріндасов Кирило Ігорович (Інформатика, Одеська CШ №119)
3050.Миронцов Володимир Сергійович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
3051.Омелько Мілана Максимівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
3052.Попок Ярина Сергіївна (Інформатика, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
3053.Дубницький Іван (Англійська мова, Новогуйвинська гімназія)
3054.Любинецька Анастасія Сергіївна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
3055.Максименко Дар`я Ігорівна (Біологія, природознавство, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
3056.Запорожан Дарина Анатоліївна (Інформатика, ЗОШ № 20)
3057.Горенко Роман Олександрович (Інформатика, Харківське державне вище училище фізичної культури №1)
3058.Костинюк Артем (Українська мова і література, Кіцманський НВК)
3059.Лобова Валерія (Англійська мова, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3060.Білоган Наталія Михайлівна (Українська мова і література, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3061.попіль Тетяна миколаївна (Інформатика, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.)
3062.Матухно Іван (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
3063.Ліщенко Вікторія (Інформатика, НВК "СЗОШ, ліцей "Успіх")
3064.Руденко Ілля Сергійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3065.Орішич Артем (Математика, КЗО "СЗШ № 97 імені П.І.Шкідченка" ДМР)
3066.Ковтун Дар'я (Інформатика, Одеська СШ № 117)
3067.Чопик Владислав Віталійович (Математика, Спеціалізована школа №7 ім. М.Т.Рильського)
3068.Скок Вероніка Андріївна (Інформатика, Павлоградська ЗШ №8 I-III ступенів)
3069.Дунаєвський Олександр (Біологія, природознавство, Школа №64)
3070.Щербина Олександр Романович (Інформатика, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
3071.Юфімчук Віктор Олександрович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
3072.Не образованный (Інформатика, Користівський ліцей)
3073.Цімболинець Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, 304)
3074.Дронова Анастасія (Українська мова і література, Одеська СШ № 121)
3075.Андронович Станіслав Вікторович (Англійська мова, Роздільнянська ЗОШ №3)
3076.Хаврона Олег Романович (Інформатика, Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)
3077.ступіна віталіна олександрівна (Інформатика, Білоцерківська ЗОШ №17)
3078.Фролов Арсеній (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №93)
3079.Ташликович Софія Григорівна (Інформатика, Острівська ЗОШ І-ІІ ст.)
3080.Новосьолов Георгій (Англійська мова, Криворізька СШ №74)
3081.Митрофанова Милана Артемівна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
3082.Поліщук Вероніка (Інформатика, Одеська СШ №50)
3083.Рожко Євген Володимирович (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3084.Рожнов Артем Максимович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
3085.Зірка Варвара Сергіївна (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173)
3086.Пугачова Аліса (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
3087.Гузик Ілля Васильович (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
3088.Касумова Поліна (Українська мова і література, Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
3089.Анна Лисенко (Інформатика, Мовна школа "Lingua")
3090.Ткаченко Михайло Євгенович (Інформатика, КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія")
3091.Пеленичка Анастасія Ігорівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3092.Спасених Наталія (Інформатика, НВК «Любисток»)
3093.Дружиніна Валерія (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3094.Бабірад Анна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3095.Тимошук Іван (Математика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" м.Горохів)
3096.Сверида Антон Олександрович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Торчин)
3097.Козак Ірина Миколаївна (Інформатика, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.)
3098.Петков Іван Іванович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
3099.Поприч Іванна Павлівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №62)
3100.Гарбарук Денис Михайлович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
3101.Дорошенко Анастасія Валеріївна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3102.Шлудков Богдан Вадимович (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
3103.Вінійчук Олександр (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
3104.Кондисюк Олександр Олександрович (Інформатика, Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
3105.Сурін Тимур (Біологія, природознавство, Миколаївська СЗОШ № 22)
3106.Карнафель Вікторія Євгенівна (Інформатика, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
3107.Чіпак Віктор Олександрович (Англійська мова, Миколаївська СЗОШ № 22)
3108.Бабак Саша Романович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 42)
3109.Фещенко Микола (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва)
3110.Колпак Ірина Олексіївна (Інформатика, КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5")
3111.Сасюк Роксолана (Інформатика, Дзвиняцький ліцей Дзвиняцької ОТГ)
3112.Пасічник Альбіна Віталіївна (Інформатика, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
3113.Шостак Вікторія Олександрівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №94)
3114.Таран Діана Юріївна (Інформатика, Бобрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3115.Солодовник Іван Олександрович (Інформатика, Бородянський академічний ліцей)
3116.Борутенко Поліна Євгенівна (Англійська мова, Запорізький колегіум №98)
3117.Мохорт Богдан (Українська мова і література, Новогуйвинська гімназія)
3118.Білоконь Тимофій (Українська мова і література, КЗО НВО №28)
3119.Кришевич Ірина (Інформатика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3120.Краса Вікторія (Інформатика, Ліцей №3 імені В'ячеслава Чорновола)
3121.Угленко Вероніка (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3122.Собчук Поліна Олександрівна (Біологія, природознавство, Новогуйвинська гімназія)
3123.Гальчун Ольга Володимирівна (Інформатика, ОНЗ"НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія")
3124.Черненко Максим Сергійович (Інформатика, Харківська санаторна школа №9)
3125.Почуєва Олександра Сергіївна (Біологія, природознавство, Одеська приватна ЗОШ I-III ступенів "Сходження")
3126.Глуховський Герман (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3127.Фукс Данило Олегович (Українська мова і література, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
3128.Сироватська Аріна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
3129.Барчинська Дарія (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
3130.Острогляд Микола Сергійович (Математика, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
3131.Бен Елхаж Алі Аміна (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
3132.Литвин Анатолій (Інформатика, Новопразький НВК)
3133.Репушевський Михайло (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3134.Коваленко Кіра (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3135.Бесараб Григорій (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП)
3136.Дикун Романна Романівна (Українська мова і література, Грушівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3137.Олексій Чигрин (Математика, Мовна школа "Lingua")
3138.Томків Анастасія Володимирівнаа (Інформатика, ТЗОШ №14 ім. Б. Лепкого)
3139.Пряничников Микола (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3140.Місан Анастасія Андріївна (Інформатика, Павлоградська ЗШ №8 I-III ступенів)
3141.Пожидаєва Никаліна (Інформатика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68")
3142.Буряченко Карина Миколаївна (Інформатика, Вербківська ЗШ І-ІІІ ступенів)
3143.Назарук Мар'яна Олександрівна (Інформатика, Річецький НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. - дошкільний навчальний заклад")
3144.Петричок Максим (Інформатика, Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2)
3145.Паславський Руслан (Інформатика, КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради)
3146.Гужва Анна Романівна (Українська мова і література, Токівська ЗШ)
3147.Ющук Андрій Васильович (Інформатика, Малоскнитський НВК)
3148.Тулук Вікторія Володимирівна (Українська мова і література, Краматорський НВК ЗОШ № 32 ДНЗ)
3149.Михайлюк Костянтин Анатолійович (Математика, НВК №9)
3150.Артем Бугрим Устик Максим (Інформатика, Стецьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3151.Бондарь Ганна Юріївна (Інформатика, Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.)
3152.Чернопищук Артем В'ячеславович (Інформатика, Одеська СШ № 117)
3153.Горошко Анастасія Юріївна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3154.Попсуліс Микита Максимович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3155.Бабенко Ілля (Інформатика, Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3")
3156.Касьянова Олександра Володимирівна (Математика, Слобожанський ліцей № 1)
3157.Андрушко Северин Остапович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3158.Савчук Нікіта Олегович (Інформатика, СЗОШ №1)
3159.Ефимова Валентина (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3160.Ковтюх Дмитро (Математика, НВК «Любисток»)
3161.Свища Святослава Степанівна (Інформатика, Малокаратульське НВО "ЗОШ І - ІІ ступенів - ДНЗ")
3162.Халатян Ростислав Арменович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
3163.Сверида Антон Олександрович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Торчин)
3164.Найдьонов Станіслав Евгенович (Інформатика, Пологівський колегіум № 1)
3165.Юрченко Надія Маркіянівна (Інформатика, Бориславський ЗЗСО І-ІІІ ст. №8)
3166.Баганець Роман Владиславович (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80)
3167.Наумчук Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Миролюбівська ЗОШ I-II ст.)
3168.Пелешко Максим Віталійович (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
3169.Дьячок Ілля (Інформатика, Школа №31)
3170.Слабінська Елеонора Віталіївна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №72)
3171.Петрика Віталія Станіславовича (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
3172.Лукіна Мирослава (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3173.Нагорний Максим Романович (Математика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
3174.Маргарита (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
3175.Поляк Богдан (Інформатика, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
3176.Мустафаев Самір Ельнур огли (Інформатика, Школа №128)
3177.Антон Полозюк (Інформатика, Одеська СШ № 117)
3178.Степанович Кирило Віталійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3179.Журавльов Ігор Євгенійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
3180.Євдощак Єлизавета (Англійська мова, Костянтинопольський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3181.Володін Дмитро (Інформатика, Ювілейнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3182.Ангелін Володимир Андрійович (Інформатика, Харківський ліцей № 149)
3183.Прокопенко Софія Михайлівна (Біологія, природознавство, Запорізький класичний ліцей)
3184.Бабенко Олександр Андрійович (Українська мова і література, Пісківський ліцей)
3185.Фака Мілана (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3186.Чугай Денис Зіновійович (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
3187.Точілін Михайло (Математика, ХЗОШ № 51)
3188.Перехейда Ярема Владиславович (Біологія, природознавство, Ліцей)
3189.Журавель Алёна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
3190.Мойсей Станіслав Васильович (Біологія, природознавство, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3191.Панічев Дмитро (Інформатика, Золотоколодязянська ЗОШ)
3192.Кондратюк Катерина Романівна (Інформатика, НВК № 99)
3193.Дзюба Владислав (Інформатика, Криворізька СШ№70)
3194.Артеменко Софія Олексіївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3195.Настенко Іван Олександрович (Інформатика, ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Березняки)
3196.Бузиль Артем Віталійович (Математика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
3197.Мельник Данило (Інформатика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
3198.Павлюк Владислав Максимович (Інформатика, Черганівська гімназія)
3199.Данілова Софія Миколаївна (Інформатика, Стецьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3200.Попова Марія (Англійська мова, КЗ ЛСШ І-ІІІ ст. №57)
3201.Масляніцин Олександр (Українська мова і література, Школа № 5)
3202.Лесишин Станіслав Остапович (Інформатика, СЗШ № 30)
3203.Короленко Марія Русланівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
3204.Пробний (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
3205.Фіщук Анна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
3206.Зміївська Анастасія Петрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3207.Сміщук Андрій (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3)
3208.Калашніков Артем (Інформатика, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
3209.Остапенко Андрій Романович (Інформатика, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст)
3210.Федор Віктор Васильович (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
3211.Олексій Чигрин (Інформатика, Мовна школа "Lingua")
3212.Дишкантюк Ярослав (Математика, НВК №7 м.Хмельницького)
3213.Перекатов Олексій (Математика, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
3214.Кошельник Володимр Сергійович (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3215.Загайський Даніель Романович (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
3216.Ніколенко Давид Олександрович (Українська мова і література, НВК "Всезнайко")
3217.Баляснікова Анна (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
3218.Федотов Ілля (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3219.Ларкiна Каролiна (Інформатика, Криворізька гімназія №91)
3220.Крюков Иван Романовыч (Інформатика, Рацівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3221.Блажко Дар'я (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
3222.Цуркан Ярослав (Інформатика, Школа №64)
3223.Задворний Михайло (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
3224.Курта Аліса Ігорівна (Інформатика, Запорізька ЗОШ №15)
3225.Жеруль Владислав Олександрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
3226.Полівода Марія (Інформатика, Харківська гімназія 14)
3227.Семеренко Данило (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5)
3228.Супрунюк Денис Юрійович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3229.Шевчеко Софія Генадіївна (Інформатика, Бердянська ЗОШ № 3)
3230.Устенко Ліна Вікторівна (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
3231.В'язовський Захар Олександрович (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
3232.Литвинов Артем Ігорович (Інформатика, Одеський НВК "Гімназія №7")
3233.Маковєєнко Олеся Артемівна (Математика, Артемівська ЗОШ №12)
3234.Зайков Даніїл Вікторович (Інформатика, Краматорська ЗСШІ № 10 обласної ради)
3235.Поліщук Лев (Математика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3236.Назар Короткий (Інформатика, Запорізька ЗОШ №17)
3237.Болгов Іван Ілліч (Українська мова і література, Гімназія "Київська Русь")
3238.Менделев Матвій Андрійович (Математика, Запорізька ЗСШ №59)
3239.Кириченко Далія Олексіївна (Українська мова і література, Запорізька ЗСШ №59)
3240.Терпелюк Влада (Біологія, природознавство, НВК №9)
3241.Лещук Роман (Біологія, природознавство, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
3242.Крижевич Тимур Євгенович (Інформатика, Приватна школа "Наша школа")
3243.Дума Юстина Русланівна (Математика, Оброшинська ЗОШ ім. Л.Шанковського І-ІІІ ст.)
3244.Бiгунець Ангелiна (Інформатика, Ставрівський НВК)
3245.Лук'янов Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, середня школа)
3246.Матухно Володимир Олександрович (Інформатика, КЗО "Башмачанська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.")
3247.Лісовська Софія (Інформатика, Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3248.Ратія Гурам (Англійська мова, Школа №64)
3249.Максим Залізняк (Інформатика, Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука)
3250.Бухтатий Максим Андрійович (Інформатика, Сахновщинська ЗОШ №2)
3251.Помогаєв Іван Костянтинович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3252.Андрієвський Владислав (Інформатика, Білоцерківська ЗОШ №17)
3253.Дзвеняк Олександра Іванівна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3254.Мороз Віталій Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3255.Кіктенко Ростислав (Математика, ХЗОШ № 95)
3256.Рава Софія (Біологія, природознавство, Івано-Франківська ЗШ №10)
3257.Ткаченко Олександра Дмитрівна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22)
3258.Федотенков Іван Дмитриевич (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
3259.Копаниця Ярослава Дмитрівна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3260.Данила Таїсія (Українська мова і література, Одеська СШ № 121)
3261.Савенко Валерій (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького)
3262.Полянська Яна (Математика, ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
3263.Грицаєва Ліана Миколаївна (Англійська мова, Красноградський багатопрофільний ліцей)
3264.Костенко Марк Артурович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3265.Шийка Софія Василівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
3266.Баранецька Софія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3267.Мар'їнських Натан Іванович (Математика, Бердичівська ЗОШ № 18)
3268.Соханчак Марія Володимирівна (Біологія, природознавство, Оброшинська ЗОШ ім. Л.Шанковського І-ІІІ ст.)
3269.Соломянюк Марія (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3270.Лисенко Софія Андріївна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 330)
3271.Заїкіна Тетяна Миколаївна (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
3272.Калінін Павло Дмитрович (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
3273.Фурман Ольга Борисівна (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ №3)
3274.Боровська Олександра (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3275.Бурбан Арсен (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3276.Антонова Елизавета Володимирівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №62)
3277.Дроб'язко Артем Вікторович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
3278.Ведеріс Степан Сергійович (Українська мова і література, ХЗОШ № 95)
3279.Солонська Валентина (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
3280.Сінческул Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3281.Антипенко Олег Дмитрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3282.Голуб Дар'я Андріївна (Інформатика, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №118)
3283.Вовк Марат (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3284.Подгорний Леонід (Українська мова і література, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
3285.Іванчишина Кіра (Англійська мова, ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка")
3286.Середович Валерія Вікторівна (Інформатика, Підлісецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
3287.Жейнова Аріна Дмитрівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149)
3288.Кишеня Артем (Інформатика, Школа №118)
3289.Сулятицька Вероніка Миколаївна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ № 92)
3290.Ступак Георгій Ігорович (Інформатика, Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка)
3291.Лагунов Влад (Інформатика, Новобузька ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
3292.Гула Марія Миколаївна (Інформатика, Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
3293.Павелко Олександр Олексанрович (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
3294.Лє Тхань Дат (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
3295.Слободян Катерина (Українська мова і література, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
3296.Борутенко Поліна Євгенівна (Біологія, природознавство, Запорізький колегіум №98)
3297.Шкіль Сергій Олексійович (Англійська мова, Роздільнянська ЗОШ №3)
3298.Безкоровайна Анастасія (Інформатика, Одеський навчально-виховний комплекс № 300-дошкільний навчальний заклад")
3299.Денисюк Дарина Олегівна (Інформатика, Ільківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3300.Овчинніков Гліб Романович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
3301.Заставський Вадим (Інформатика, НВК "СЗОШ, ліцей "Успіх")
3302.Дугинов Ігор Ярославович (Інформатика, Деньгівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. − дошкільний навчальний заклад»)
3303.Строкань Анна Сергіївна (Інформатика, Коробівський НВК)
3304.Кушнір Тимофій (Українська мова і література, ПСЗ НВК "Живе Слово")
3305.Збарська М.В. (Українська мова і література, Запорізький НВК "Світанок")
3306.Кузьмич Артем Ігорович (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей)
3307.Селіщева Тетяна Олегівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3308.Шаповал Артем Андрійович (Інформатика, Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
3309.Шабельник Аліса Олександрівна (Українська мова і література, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка)
3310.Точона Аліна (Інформатика, Золотоколодязянська ЗОШ)
3311.Комашинський Олександр Олександрович (Українська мова і література, Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1)
3312.Дуда Владислав Андрійович (Інформатика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3313.Булава Єгор Дмитрович (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
3314.Михайленко Вероніка (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3315.Мазнєв Данило (Інформатика, Кабичівська ЗОШ І - ІІІ ст.)
3316.Чухрай Ярослав Олегович (Інформатика, Острівська ЗОШ І-ІІ ст.)
3317.Шаповалова Марія Михайлівна (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3318.Василенчук Ярослав Олександрович (Інформатика, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)
3319.Маринченко Соня (Інформатика, ЗЗСО № 1 імені Олега Ольжича)
3320.Пальоха Єгор Андрійович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
3321.Козлов Михайло (Біологія, природознавство, Стем-центр "Сократ")
3322.Рибченко Софія Євгенівна (Українська мова і література, ХЗОШ № 95)
3323.Радченко Андрій Васильович (Інформатика, СЗОШ №1)
3324.Кобюк Михайло Сергійович (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
3325.Самсоненко Софія (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 147)
3326.Бабічак Олеся (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3327.Баштан Любов (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3328.Шаповал Кіріл (Біологія, природознавство, Користівський ліцей)
3329.Дуткевич Михайло (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3330.Крупка Соломія Ігорівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3331.Дзембак Микола Сергійович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
3332.Лучик Родіон Олександрович (Українська мова і література, ХЗОШ № 95)
3333.Макогін Лілія Володимирівна (Інформатика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3334.Горбатюк Вікторія (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
3335.Небеська Полiна (Біологія, природознавство, Школа №64)
3336.Пантелєєв Владислав Сергіййович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3337.Жирова Марія Максимівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3338.Безпалюк Ренат (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3339.Несененко Артем Вадимович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
3340.Філоненко Ростислав Анатолійович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
3341.Гарибов Руслан (Біологія, природознавство, Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5)
3342.Матюшенко Владислав (Інформатика, КЗ "Нововодолазька санаторна школа")
3343.Боренко Іван (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
3344.Гурна Катерина Юріївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
3345.Бузиль Артем Віталійович (Інформатика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
3346.Глушак Анна Володимирівна (Інформатика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
3347.Михайлюченко Євгеній (Біологія, природознавство, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
3348.Гуменюк Андрій Володимирович (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
3349.Братко Ілля Олександрович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
3350.Фролова Аліна Романівна (Біологія, природознавство, Запорізький НВК "Світанок")
3351.РОВЕЦЬКА НАТАЛЯ (Інформатика, СЗШ 40)
3352.Кіріка Йолана Костянтинівна (Інформатика, Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.")
3353.Петренко Кирил (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
3354.Д'яченко Ганна (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3355.Кузьменко Кірілл Дмитрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3356.Великоцька Вероніка (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
3357.Лук'янов Михайло Сергійович (Англійська мова, середня школа)
3358.Ковальчук Роман (Інформатика, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3359.Савенко Валерій (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького)
3360.Стоян Іван Іванович (Біологія, природознавство, Школа №118)
3361.Мельничук Ольга Олександрівна (Інформатика, Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
3362.Самокрик Марія (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3363.Сурін Тимур (Українська мова і література, Миколаївська СЗОШ № 22)
3364.Пащенко Аліса Вячеславівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3365.Чернецький Владислав Дмитрович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)
3366.Школянська Тетяна Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
3367.Ренькас Альберт (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23)
3368.Сидорчук Егор (Англійська мова, ХПСШ "Харківський колегіум")
3369.Попівняк Михайло (Біологія, природознавство, 240)
3370.Коваленко Орест Ігоревич (Англійська мова, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
3371.Звягінцева Анна Костянтинівна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №124)
3372.Соханчак Марія Володимирівна (Математика, Оброшинська ЗОШ ім. Л.Шанковського І-ІІІ ст.)
3373.омелюх никита (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
3374.Іремашвілі Давід (Математика, ТСШ №29)
3375.Дзюбло Олексій Вікторович (Інформатика, СЗОШ №1)
3376.Зіменко Катерина Юріївна (Інформатика, Піщанська ЗОШ)
3377.Кутасевич Дмитрий (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3378.Лазоренко Діана Вячеславівна (Інформатика, Малокаратульське НВО "ЗОШ І - ІІ ступенів - ДНЗ")
3379.Авраменко (Математика, Данинський НВК "ПШ-ЗДО")
3380.Пишний Марко Андрійович (Математика, ПШ №53 м. Львова)
3381.Онищенко Денис (Математика, Think Global)
3382.Шваюк Данило (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3383.Литвин Ілля Богданович (Інформатика, СЗШ № 30)
3384.борисенко елена валерьевна (Інформатика, ЗОШ № 20)
3385.Шевченко Василь Олегович (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3386.Коваль Андрій Валерійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
3387.Савельєв Ігор Олегович (Біологія, природознавство, СШДС I ступеня "Золотий ключик")
3388.Островчук Софія (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"№1 ім. Є. Шабліовського)
3389.Рябик Владислав Павлович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
3390.Шульжик Марія (Українська мова і література, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка)
3391.Лукіта Наталія Олександрівна (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
3392.Чумак Марія Костянтинівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3393.Тимко Дмитро Русланович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
3394.Ніщенко Владислава (Інформатика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3395.Крицька Софія Дмиртівна (Інформатика, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна)
3396.Шумна Поліна Романівна (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2)
3397.Минчинський Євген (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3398.максим федоренко иванович (Інформатика, ЗОШ № 20)
3399.Сергій Кирильчук (Інформатика, Щирецька загальноосвітня школа №2 I-III ступенів Пустомитівського району Львівської області)
3400.Основін Леонід (Інформатика, ХЗОШ № 51)
3401.Тимчак Юстина Володимирівна (Англійська мова, Тернопільська спеціалізована школа I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3402.Яремчук Юрій (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3403.Мовчан Богдан Олегович (Інформатика, Пирятинський ліцей)
3404.Ніколенко Давид Олександрович (Біологія, природознавство, НВК "Всезнайко")
3405.Кедровська Кіра (Англійська мова, Одеська СШ №50)
3406.Яремин Юлія Михайлівна (Інформатика, Черганівська гімназія)
3407.Марии (Інформатика, Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
3408.Семенович Олександра Максимівна (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
3409.Усатенко Віталій (Інформатика, Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №6)
3410.Шпитальський Давид Олександрович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
3411.Богдан Назар Станіславович (Інформатика, Вороньківський ліцей імені О.Д. Перелета)
3412.Волік Олексій Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3413.Головнич Юрій Юрійович (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
3414.Никоненко Денис (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
3415.Стасенко Артем Вячеславович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3416.Грибанов Денис Олександрович (Математика, СЗШ № 30)
3417.Мелемука Дана Ігорівна (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
3418.Свистун Олександра (Біологія, природознавство, Новогуйвинська гімназія)
3419.Радь Анастасія Юріївна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3420.Білецька Марта Володимірівна (Інформатика, Калуська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №4)
3421.Поліковська Аделія (Інформатика, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка")
3422.Лотоцький Віктор Володимирович (Інформатика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3423.Євдощак Єлизавета (Інформатика, Костянтинопольський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3424.Єлакова Олександра Віталіївна (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
3425.Мироненко Вероніка Володимирівна (Інформатика, Бердянська ЗОШ № 20)
3426.Зьомка Андрій Олександрович (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3427.Кісільов Валерій Ігорович (Математика, КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
3428.Гаркавенко Катерина Михайлівна (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3429.Сакалош Анна (Інформатика, Школа № 10)
3430.Висоцький Дмитро (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
3431.Зрайло Юрій Іванович (Англійська мова, Більченський НВК)
3432.Звєрєва Тетяна Максимівна (Українська мова і література, НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
3433.Якобсон Александра Ростиславовна (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
3434.Новарчук Роман Олександрович (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
3435.Потапова Поліна Петрівна (Інформатика, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО)
3436.Колдорош Ангеліна Людвигівна (Математика, Хустська ЗОШ І-ІІ ст.)
3437.Дімов Гліб Борисович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3438.Устенко Ліна Вікторівна (Біологія, природознавство, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
3439.Кот Вікторія Олегівна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3440.Грицун Кіра Юріївна (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
3441.Погодін Єгор Дмитрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3442.Бєловоленко Дар'я (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3443.Гонгало Максим (Англійська мова, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
3444.R (Інформатика, Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5)
3445.Степанов Акім Вадимович (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
3446.Бажан Максим (Інформатика, Івангородська філія КЗ "Олександрівське НВО №2")
3447.Михайлова Валерія Віталіївна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3448.Вальорко Поліна Олегівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха)
3449.Тупик Андрый (Інформатика, Мостищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3450.Гордєєв Дивід (Інформатика, Семенівська СЗШ)
3451.Кутова Амалія Максимівна (Математика, КЗО НВО №28)
3452.Сєрих Ілона Миколаївна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3453.Шпитальський Давид Олександрович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173)
3454.Онуфрієнко Евеліна (Українська мова і література, КЗ НВК ім. С.О. Морозової)
3455.Федик Святослав Васильович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня №9)
3456.Гучінская Катерина Сергіївна (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
3457.Гунько Максим (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3458.Бойко Денис (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
3459.Рожкова Марина Андріївна (Біологія, природознавство, Запорізька ЗСШ №59)
3460.Гришина Віра Володимиріна (Англійська мова, Школа №166 "Вертикаль")
3461.Макаренко Владислав (Інформатика, ХЗОШ № 51)
3462.Карпенко Богдан Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
3463.Гродська Ніка Віталіївна (Інформатика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3464.Чіпак Віктор Олександрович (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22)
3465.Спіжовий Владислав Анатолійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
3466.Бендяк Еліна (Англійська мова, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
3467.Сєрова Даша Богданівна (Інформатика, Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна)
3468.Шульга Анжеліна (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3469.Шаповал Кирило (Англійська мова, Кремінська школа-гімназія)
3470.Пашаєв Денис (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
3471.Басова Юлія Володимирівна (Інформатика, Орільський ліцей)
3472.Павлик Богдан Олександрович (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
3473.Діденко Софія Сергіївна (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
3474.Шпитальський Давид Олександрович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173)
3475.Онищенко Денис (Біологія, природознавство, Think Global)
3476.Машталяр Любомир Богданович (Інформатика, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3477.Грищенко Анастасія Олександрівна (Англійська мова, Пісківський ліцей)
3478.Підгірна Уляна Олексіївна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3479.Вавшко Самуїл Андрійович (Англійська мова, ThinkGlobal Київ Березняки)
3480.Білокопитова Надія (Інформатика, СЗШ № 42)
3481.Швачій Максим Володимирович (Інформатика, Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей з ПВФП)
3482.Аракелян Юрій Павлович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138 з поглибленим вивченням предметів природного циклу Шевченківського району м. Києва)
3483.Сімонов Андрій (Математика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3484.Куренда Олексій Вікторович (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
3485.Кеминь Ніна Володимирівна (Інформатика, Хустська ЗОШ І-ІІ ст.)
3486.Кохан Віталіна Миколаївна (Інформатика, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №118)
3487.Нагорна Марія Сергіївна (Біологія, природознавство, КЗО НВО №28)
3488.Литвин Тимофій Ярославович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3489.Король Іван Олександрович (Англійська мова, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
3490.Шульга Кароліна (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3491.Волошина Маргарита Генадіївна (Інформатика, Пирятинський ліцей)
3492.Губернатор Артем (Математика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
3493.Барилко Дмитро Михайлович (Інформатика, Олесинська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3494.Кириченко Петро Олексійович (Біологія, природознавство, Запорізька ЗСШ №59)
3495.Дьомін Михайло (Інформатика, Одеська СШ № 117)
3496.Соколіна Поліна (Англійська мова, НВК «Любисток»)
3497.Ворніческу Діана (Інформатика, Харківська гімназія 14)
3498.Дринова Юлія Євгенівна (Інформатика, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №118)
3499.Підоборіжний Михайло (Інформатика, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
3500.Денисенко Дарья (Математика, Think Global)
3501.Дубинець Марія Сергіївна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
3502.Барбелко Вікторія Вікторівна (Англійська мова, НВК "Школа-гімназія-ліцей" № 10)
3503.Марков Нікіта Владиславович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3504.Андрусишин Степан Романович (Математика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3505.Рингач Богдан (Інформатика, Теплодарська ЗОШ)
3506.Якименко Анастасія Дмитрівна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 13 ім. Івана Хитриченка Святошинського району м. Києва)
3507.Попадейкін Максим (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3508.Дымский Андрей Ярославович (Інформатика, Ольшанський заклад загальної середньої освіти)
3509.Якубова Ангелина Георгеевна (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
3510.Батюк Богдан Олегович (Інформатика, Школа №16)
3511.Мойсей Станіслав Васильович (Українська мова і література, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3512.Гусєва Марія (Англійська мова, Школа №64)
3513.Молодцов Іван Сергійович (Біологія, природознавство, Одеська CШ №59)
3514.Шумик Юрій Сергійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІ ст. с.Щитинь)
3515.Шевчук Данило Богданович (Біологія, природознавство, Оратівська ЗОШ I-III ступенів)
3516.Заклинський Олександр Ігорович (Інформатика, Вовковиївська ЗОШ)
3517.Марк Сергій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей № 171)
3518.Пузанов Назар (Математика, Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
3519.Заярін Нікіта (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3520.Митник Артем (Математика, Одеська СШ №50)
3521.Жирко Міланія Євгенівна (Біологія, природознавство, HBK №139)
3522.Мироновська Ангеліна Вадимівна (Українська мова і література, КЗО "НВК №144" ДМР)
3523.Ярмолицький Дмитрій Олександрович (Біологія, природознавство, Пісківський ліцей)
3524.Гураєвський Андрій Юрійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3525.Ткаченко Гліб Константинович (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
3526.Іовчева Крістіна (Математика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
3527.Прохоров Сергій (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
3528.Черноусов Ярослав Юрійович (Біологія, природознавство, ХЗОШ № 95)
3529.Чан Хай Фонг (Інформатика, Харківська гімназія 14)
3530.Соколов Дмитро Констянтинович (Інформатика, КЗО "СЗШ № 49" ДМР)
3531.Ткач Нікіта (Інформатика, Овідіопольський НВК)
3532.Гонгало Максим (Інформатика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
3533.Насалік Марта Володимерівна (Інформатика, Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва)
3534.Одинець Анастасія Костянтинівна (Інформатика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка)
3535.Бурлак Віктор (Інформатика, Одеська СШ № 121)
3536.Сабат Ангеліна Олександрівна (Інформатика, Ювілейнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3537.Матьовка Євген Юрійович (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
3538.Гарасимчук Дмитро (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3539.Тис Василина (Інформатика, Замківський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3540.Стрелков (Інформатика, Криворізька ЗОШ №48)
3541.Солопов Максим Віталійович (Інформатика, Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського)
3542.Соловйов Дмитро Віталійович (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3543.Маляр Софія Артемівна (Українська мова і література, КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
3544.Прилуцький Димитрій Анатолійович (Математика, Луцька гімназія №18)
3545.Гаврилець Михайло Михайлович (Інформатика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
3546.Воробйова Марія (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3547.Левицька Анна (Інформатика, СЗШ 40)
3548.Мандрик Анастасія Володимирівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
3549.Козеренко Каріна (Англійська мова, Новогуйвинська гімназія)
3550.Кузнєцов Назар (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3551.Короленко Марія Русланівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
3552.Окорська Ксенія (Інформатика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3)
3553.Мішаріна Євгенія Сергіївна (Українська мова і література, Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1)
3554.Пономаренко Роман Олександрович (Інформатика, ЗОШ № 20)
3555.Братащук Ігор Миколаєвич (Біологія, природознавство, НВК №12)
3556.Кулик Егор (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
3557.Андрєєв Назар (Інформатика, Львівський НВК "Школа-ліцей "Оріяна")
3558.Каліновський Максим (Інформатика, Полянська гімназія)
3559.Боровська Олександра (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3560.Охотніченко Олександр Миколайович (Інформатика, Бердянська ЗОШ №5)
3561.Озімбловська Жанна-Марія Осипівна (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
3562.Прохоровська Віолетта Сергіївна (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
3563.Іовчева Крістіна (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
3564.Гаркавенко Дмитро Олександрович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №74)
3565.Кустура Микола (Інформатика, Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
3566.Федорова Ольга (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
3567.Волков Максим Олександрович (Англійська мова, ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3568.Білоконь Тимофій (Інформатика, КЗО НВО №28)
3569.Чернев Владислав Владимирович (Інформатика, Бердянська ЗОШ № 3)
3570.Медведюк Назар Максимович (Інформатика, Школа №46)
3571.ПiЛеонова Анастасiя (Інформатика, Широківська школа № 1 ЗСО)
3572.Сінческул Дар'я Олександрівна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3573.Дрюченко Нестор (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
3574.Киценко Владимир Михайлович (Англійська мова, Харківський ліцей № 149)
3575.Митошоп Максим Володимирович (Інформатика, Світловодська СЗШ №7)
3576.Учаєв Микита Павлович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3577.Гуменюк Микола Володимирович (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
3578.Вусович Денис (Інформатика, Харківська ЗОШ № 157)
3579.Латишева Олександра Михайливна (Інформатика, Криворізька ЗОШ №94)
3580.Руденко Анна Андріївна (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
3581.Грицай Ірина Андріївна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
3582.Запара Максим Павлович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
3583.Непочатих Катерина Максимівна (Інформатика, Гімназія № 39)
3584.Завалій Данило Романович (Інформатика, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
3585.Коменотрус Валерія (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
3586.Ребець Анна Романівна (Інформатика, Школа № 10)
3587.Катлабуга Данило Андрійович (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
3588.Шевченко Лілія Русланівна (Інформатика, КЗ "Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"")
3589.Бродик Роман Дмитрович (Інформатика, Ліцей "Львівський")
3590.Рябуха Дмитро (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3591.Микитенко Станіслав Сергійович (Інформатика, Красноградський багатопрофільний ліцей)
3592.Колесник Юрій (Інформатика, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
3593.Волошина Марія (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького)
3594.Мовчан Сергій Васильович (Інформатика, Поторицька ЗШ І-ІІІ ст.)
3595.Ганусич Анастасія (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3596.Федюк Ольга (Інформатика, НВК "СЗОШ, ліцей "Успіх")
3597.Журавльов Ігор Євгенійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
3598.Піщана Віра Дмитрівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
3599.Карловська Юлія Валентинівна (Інформатика, Жмеринська ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів)
3600.Бірюков Тихін (Інформатика, Запорізька гімназія № 107)
3601.Лук'янов Михайло Сергійович (Математика, середня школа)
3602.Бальоха Анна Сергіївна (Інформатика, Шполянська ЗОШ №5)
3603.Зозуля-Кононович Володимир Ігорович (Українська мова і література, Одеська CШ №119)
3604.Коваленко Орест Ігоревич (Українська мова і література, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
3605.Сировой Данило Володимирович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3606.Терех Єва Олексіївна (Інформатика, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3607.Малиняк Святослав Андрійович (Біологія, природознавство, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
3608.Сохар Вікторія Володимирівна (Інформатика, Рогізненський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
3609.Величко Кіра (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3610.Сахно Артем (Англійська мова, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3611.Митрофанов Констянтин Артемович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
3612.Дехтяр Дмитро Сергійович (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
3613.Смілянець Асія (Українська мова і література, ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
3614.Коміссаренко Іван (Інформатика, Миколаївська СЗОШ № 22)
3615.Рязанова Кататерина (Біологія, природознавство, Гімназія №144)
3616.Малецький Дмитро Станіславович (Інформатика, Путивльська ЗОШ №2)
3617.Коваленко Крістіна Ігорівна (Інформатика, Дніпропетровська ЗОШ № 80)
3618.Калініченко Нікіта Сергійович (Інформатика, Каховська ЗОШ №6)
3619.Білоног Богдан Сергійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
3620.форись назар (Інформатика, СЗШ 40)
3621.Скляр Крістіна (Інформатика, Ставрівський НВК)
3622.Дорошенко Максим Станіславович (Математика, Дачненський НВК "Школа-гімназія")
3623.Озімбловська Жанна-Марія Осипівна (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
3624.Голик Назар (Інформатика, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3625.корнелюк михайло олександрович (Інформатика, Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
3626.Поприч Іванна Павлівна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №62)
3627.Івлєва Ніка Олегівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
3628.Бадю Вероніка Андріівна (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
3629.Максименко Максим (Інформатика, Приватний навчальний заклад "Гімназія А+")
3630.Білоног Богдан Сергійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
3631.Копієвська Валерія Олександрівна (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
3632.Мельнічук Іван (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ст. №21)
3633.Піменова Ангеліна Іванівна (Математика, Первомайська школа № 8)
3634.Білик Аріна Юріївна (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
3635.Кривошеєва Олена Леонідівна (Інформатика, Колосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3636.Гарната Тимур Тарасович (Інформатика, Черкаський колегіум "Берегиня")
3637.Койчев Максим Валерійович (Математика, Ланжеронiвський лiцей)
3638.Уколова Зоя (Українська мова і література, Ставрівський НВК)
3639.Мітурич Кирило (Математика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3640.Шаповал Кирило (Математика, Кремінська школа-гімназія)
3641.Лукінчук Софія (Українська мова і література, НВК №9)
3642.Окорська Ксенія (Біологія, природознавство, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3)
3643.Нікітюк Інна (Інформатика, Новобузька ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
3644.Поліщук Лев (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3645.Одноріг Остап (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
3646.Куліковський Данііл (Інформатика, Школа №64)
3647.Федоренко Марія Леонідівна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс)
3648.Кісіль Анастасія Андріївна (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21)
3649.Горбань Дмитро Кирилович (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП)
3650.Мартінова Діана Валентинівна (Інформатика, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.)
3651.Руденко Єкатерина Олексіївна (Англійська мова, Ліцей №6 ЛМР)
3652.Невінська Єлизавета Романівна (Біологія, природознавство, Школа №28)
3653.Гончар Іван Андрійович (Інформатика, КЗО НВО №28)
3654.Васютінська Поліна Юріївна (Інформатика, Криворізький Центрально-Міський ліцей)
3655.Щепіхін Павло (Інформатика, Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3656.Бацилєва Мирослава (Інформатика, ЗНВК 41 Запорізької міської ради Запорізької області)
3657.Дем'яненко Милана Дмитрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3658.Заверюха Роман (Інформатика, Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука)
3659.Совтус Іван Юрійович (Інформатика, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
3660.Олександер (Інформатика, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
3661.Лукяненко Софія Олександрівна (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
3662.Головацька Вероніка Олександрівна (Інформатика, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
3663.Турук Роман Вікторович (Інформатика, Ліцей №13)
3664.Гудвич Ігор Анатолійович (Українська мова і література, Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
3665.Святослав Якубівський Вячиславович (Інформатика, НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №1 м. Хмільника)
3666.Гринчишин Роман Ігорович (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
3667.Задунайський Ярослав Олександрович (Математика, Школа №13)
3668.Шевчук Олександра Олександрівна (Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3)
3669.Вересюк Валерія Віталіївна (Інформатика, Благовіщенський НВК №1 "Гімназія - заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст. - заклад дошкільної освіти "Сонечко")
3670.Примачик Максим Юрійович (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
3671.Гайда Денис Володимирович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3672.Лукомський Юрій Валерійович (Англійська мова, Одеська СШ № 117)
3673.Фещенко Павло (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №101 Шевченківського району м. Києва)
3674.Митошоп Зореслав Олегович (Українська мова і література, Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського)
3675.Ізосімова Анастасія Олексіївна (Інформатика, КЗ "Білоколодязький ліцей")
3676.Трандафілов Дмитро (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
3677.Саєнко Даніїл Іванович (Інформатика, Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ")
3678.Ольхова Юля (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3679.Козак Марія Олександрівна (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
3680.Воропаєв Нікіта (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91)
3681.Кириченко Петро Олексійович (Англійська мова, Запорізька ЗСШ №59)
3682.Тужиліна Еліна (Інформатика, Харківська гімназія 14)
3683.Іванченко Софія Артемівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3684.Бистрицький Артем Ігорович (Інформатика, Краматорська ЗОШ № 26)
3685.Федорко Евеліна Олександрівна (Інформатика, Родинська ЗОШ №36)
3686.Порплиця Денис (Українська мова і література, ТСШ №29)
3687.Малахівська Софія (Українська мова і література, Ставрівський НВК)
3688.Галинська Анна (Українська мова і література, Школа №64)
3689.Мамедова Дарія Юсифівна (Математика, Навчально-виховний комплекс)
3690.Білуха Ольга (Інформатика, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11)
3691.Щербак Олена (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
3692.Захаренко Микола (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3693.Шейко Мілана (Математика, КЗ "Лозівський ліцей №1")
3694.Окорська Ксенія (Математика, Шепетівський навчально-виховний комплекс №3)
3695.Ланг Олексій Ігорович (Інформатика, Запорізький НВК №19)
3696.Червинский Даниель (Біологія, природознавство, ПЗ Харківська школа I-III ст. "Ангстрем")
3697.Бондарь Станіслав Юрійович (Інформатика, Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.)
3698.Кукліна Ірина Ярославівна (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
3699.Рибальченко Марія (Інформатика, Think Global)
3700.repmvtyrj dbrnjhbz jktrcfylhjdyf (Інформатика, Чернігівська ЗОШ №20)
3701.Абісова Аліса Андріївна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
3702.Шатохін Станіслав Вікторович (Інформатика, Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3703.Ковалець Назар (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1)
3704.Козіброда Андріана (Математика, ТСШ №29)
3705.Журавльов Ігор Євгенійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
3706.Сєрокурова Мирослава Володимирівна (Інформатика, Іванівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ст.)
3707.Леськів Тетяна Дмитрівна (Інформатика, ЗОШ смт Новий Яричів)
3708.Лобуцький Матвій (Математика, Луцька гімназія №18)
3709.Осипець Вадим (Інформатика, ЗОШ №6)
3710.Вовк Микита (Інформатика, НВК № 26)
3711.Швець Наталія (Біологія, природознавство, Вараська ЗОШ №1)
3712.Мокєєв олексій (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Торчин)
3713.Богдан Андрій Андрійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
3714.Луцик Катя (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
3715.Дацюк Дмитро Миколайович (Інформатика, Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3716.Шеремет Владислав Олександрович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ст. №8)
3717.Макеєв Гліб (Англійська мова, НВК №9)
3718.Івахненко Іван Дмитрович (Інформатика, Запорізький колегіум №98)
3719.Петренко Максим Юрійович (Інформатика, Черкаський колегіум "Берегиня")
3720.Гончаренко Лілія (Інформатика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
3721.Суханов Максим (Інформатика, КЗО НВО №28)
3722.Антоненко Владислав (Математика, Ліцей №66 Львівської міської ради)
3723.Саморукова Дар'я (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3724.Шварц Олексій Максимович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3725.Крячко Артем Віталійович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3726.Асауленко Іван Олександрович (Інформатика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3727.Литвин Омелян (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3728.Ліщенко Микола Іванович (Інформатика, Слобідський НВК)
3729.Моргун Вика (Інформатика, Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3730.Галкін Артем Іванович (Інформатика, Лебединська ЗОШ I-III ст. №6 Лебединської міської ради)
3731.Андрєєва Анна (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3732.Легомина Дар'я (Інформатика, Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2)
3733.Борищак Максим (Англійська мова, Івано-Франківська ЗШ №10)
3734.Миршавка Марiя Олексiївна (Інформатика, Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. "Чмирівський ліцей")
3735.Райта Віталій Романович (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
3736.Мельниченко Ангеліна Сергіївна (Англійська мова, Роздільнянська ЗОШ №3)
3737.Миргородченко Даніїл Дмитрович (Українська мова і література, Ліко-ліцей)
3738.Сопільняк Максим Сергійович (Інформатика, КЗЗСО І - ІІІ ступенів №2)
3739.Юдічева Богдана (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
3740.Шостенко Валерія (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
3741.Поплавський Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Бучанська СЗОШ № 5)
3742.Ладика Катерина (Інформатика, ЗОШ І ст.- д/с с. Забойки)
3743.Лома Іван (Українська мова і література, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3744.Жмуденко Софія (Інформатика, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
3745.Мороз Анастасія олександрївна (Інформатика, СЗШ 40)
3746.Гайдей Ксенія Олегівна (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21)
3747.Швигин Кирило (Інформатика, КЗО "Водянська СЗШ")
3748.Мельник Тимофій Антонович (Біологія, природознавство, СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3749.Спіцин Олександр Дмитрович (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №62)
3750.Андронович Станіслав Вікторович (Інформатика, Роздільнянська ЗОШ №3)
3751.лемішка єва (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3752.Акімова Софія (Математика, Харківський ліцей № 149)
3753.Зотов Максим Анатолійович (Інформатика, Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ")
3754.Шугурова Альбіна (Інформатика, НВК № 148 "Планета Щастя")
3755.Оніщенко Кирило (Біологія, природознавство, Новогуйвинська гімназія)
3756.Мовчан Роман (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
3757.Кривський Олександр Йосипович (Англійська мова, Хустська ЗОШ І-ІІ ст.)
3758.Корінь Антоній (Інформатика, КЗО "Водянська СЗШ")
3759.Бокало Святослав Романович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3760.Фастовець Карина (Математика, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3761.Бубряк Ольга (Інформатика, Обавська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3762.Ворох Андрій (Інформатика, Залуквянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Іванни Блажкевич)
3763.Костинюк Ярослав (Біологія, природознавство, Новогуйвинська гімназія)
3764.Комарова Ірина Володимирівна (Математика, Новогуйвинська гімназія)
3765.Ульянченко Юлія (Українська мова і література, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3766.Масько Євгенія (Інформатика, Філія Пирятинського ліцею)
3767.Блінов Гліб (Біологія, природознавство, Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3768.Шматко Максим Олександрович (Інформатика, СЗШ №35)
3769.Чуднецова Анна Михайлівна (Інформатика, Школа 249)
3770.Польовська Софія (Математика, Луцька гімназія №18)
3771.Малишко Ірина Андріївна (Інформатика, КЗО НВО №28)
3772.Майстер Вероніка Олександрівна (Англійська мова, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
3773.Лаучман Іван В'ячеславович (Англійська мова, Бердичівська ЗОШ № 18)
3774.Полюхович Крістіна (Інформатика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
3775.Перепелиця Матвій (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
3776.Щуровська Олександра (Англійська мова, Школа №64)
3777.Плетенчук Олена Нзарівна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3778.Діденко Аліна Василівна (Інформатика, Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій)
3779.Горбатюк Богдан Вадимович (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91)
3780.Кравчук Петро (Українська мова і література, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
3781.Попок Юлія (Інформатика, СЗШ № 42)
3782.Сачава Тимофій Андрійович (Математика, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка)
3783.Міша (Інформатика, Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
3784.Шабельник Аліса Олександрівна (Математика, Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка)
3785.Дамбітов Арсеній Ігорович (Інформатика, Школа №46)
3786.Шевченко Василіса Ростиславівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3787.Бойчук Любомир Тарасович (Українська мова і література, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3788.Кожемякина Марія Валерівна (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
3789.Курбацький Олександр (Інформатика, Грем`яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
3790.Халєков Антон (Інформатика, Роменська СЗОШ №2 I-III ст. ім. акад. А.Ф. Йоффе)
3791.Верис Дмитро Юрійович (Математика, Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ст.)
3792.Трубіцин Ярослав (Математика, Іванівський НВК)
3793.Куликовський Олександр Павлович (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов)
3794.Драганова Ангеліна Олександрівна (Англійська мова, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3795.Пилипів Володимир Володимирович (Інформатика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3796.Клімова Ірина (Інформатика, Вилківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей")
3797.Ключник Марія Володимирівна (Інформатика, Буховицька ЗОШ І ст.)
3798.Нікітенко Кіра Олександрівна (Інформатика, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3799.Міссоріна Вікторія Сергіївна (Інформатика, Семенівська СЗШ)
3800.Глейзер Тімур Павлович (Інформатика, НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
3801.Сльота Ігор (Інформатика, Пальчиківський НВК)
3802.Пишна Вероніка (Українська мова і література, ПШ №53 м. Львова)
3803.Карпенко Владислав Игорович (Інформатика, Глухівська ЗОШ №3)
3804.Анатолій Колбін (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
3805.Кравчук Віталій Віталійович (Математика, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3806.Махоріна (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
3807.Шуба Софія (Інформатика, КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІ ст. с.П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області»)
3808.Цалапова Дар´я В´ячеславівна (Інформатика, ЗОШ № 20)
3809.Мар'їнських Натан Іванович (Українська мова і література, Бердичівська ЗОШ № 18)
3810.Запека Михайло Сергійович (Інформатика, Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
3811.Яковлєва Дар'я Сергіївна (Українська мова і література, Дачненський НВК "Школа-гімназія")
3812.Шаповалова Марія Михайлівна (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3813.Мицканюк Мар'яна (Інформатика, Києво-Печерський ліцей № 171)
3814.Фідра Даниїл Олексіьович (Інформатика, Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
3815.Балан Тетяна Валеріївна (Інформатика, Інгулецька ЗОШ)
3816.Сливенко Маргарита (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3817.Бодюл Валерія (Інформатика, Школа №64)
3818.Донченко Олександр Євгенович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей № 171)
3819.Діброва Софія (Українська мова і література, Вільнянська філія КЗ "НВК "Основа" Преображенської с/р)
3820.Іванченко Анастасія Дмитрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3821.Грицик Олександра Олександрівна (Інформатика, Кельменецький ліцей-опорний заклад)
3822.Гулак Богдан Юрійович (Інформатика, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
3823.Шилов Кірил (Математика, КЗО НВО №28)
3824.Парфенов Едуард Дмитрович (Інформатика, ЗНВК 41 Запорізької міської ради Запорізької області)
3825.Банацький Назар (Інформатика, Сарненський районний ліцей "Лідер")
3826.Федорчук Софія (Інформатика, Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3827.Марков Лев (Біологія, природознавство, Школа №64)
3828.Савка Богдан Романович (Українська мова і література, ЛГ "Престиж")
3829.Коваленко Крістіна Ігорівна (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80)
3830.Островська Діана Степанівна (Українська мова і література, Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3831.Бортник Анастасія Дмитрівна (Українська мова і література, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
3832.Муравйов Михайло Олексійович (Англійська мова, Гімназія «Консул» №86)
3833.Тарабей Ніколь Сергіївна (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173)
3834.Левенталь Давід (Математика, КЗО НВО №28)
3835.Муковоз Марія Михайлівна (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
3836.Бабенко Олександр Андрійович (Інформатика, Пісківський ліцей)
3837.Ставниста Маргарита (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
3838.Данилко Ольга Романівна (Математика, Більченський НВК)
3839.Стоцький Ілля (Інформатика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
3840.Романець Руслан (Інформатика, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
3841.Тарабановська Анна (Інформатика, Кабичівська ЗОШ І - ІІІ ст.)
3842.Ангелін Володимир Андрійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 149)
3843.Точоний Микола (Інформатика, Золотоколодязянська ЗОШ)
3844.Романюк Денис (Українська мова і література, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
3845.Елеганський Максим Русланович (Математика, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
3846.Максименко Дар`я Ігорівна (Українська мова і література, Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
3847.Подібка Марта Володимирівна (Математика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
3848.Шаповал Данііл Сергійович (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ №6)
3849.Парамієнко Дарія Юріївна (Інформатика, Мазниківський НВК)
3850.Конюшняк Анна Анатоліївна (Біологія, природознавство, Одеська CШ №119)
3851.Шевченко Ірина Сергіївна (Інформатика, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3852.Перевозчиков Даніл Дмитрович (Інформатика, Школа №46)
3853.Сінькевич Дмитро Едуардович (Інформатика, Школа № 10)
3854.Раєвський Вдладислав Павлович (Інформатика, Сербо-Слобідська загальноосвітня школа І-ІІ ст.)
3855.Зарицька Вікторія Олегівна (Англійська мова, Пісківський ліцей)
3856.Бабик Вікторія Русланівна (Інформатика, Пісківський ліцей)
3857.Крамаренко Анастасія Павлівна (Інформатика, Криворізька педагогічна гімназія)
3858.Ященко Марія Ярославівна (Інформатика, Глухівська ЗОШ №1)
3859.Антонов Михайло Ігорович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
3860.Козлова Софія (Біологія, природознавство, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)
3861.Клименко Денис (Інформатика, Пісківський ліцей)
3862.Фітьо Максим Миронович (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
3863.Щолокова Вероніка Ігорівна (Інформатика, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
3864.Nikopol (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
3865.Поліщук Вікторія Володимирівна (Інформатика, Скибинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3866.Юрченко Михайло Володимирович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
3867.Лоза Володимир Мирославович (Інформатика, КЗ"Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей”)
3868.Фролова Аліна Романівна (Інформатика, Запорізький НВК "Світанок")
3869.Тарапон Вікторія Олександрівна (Інформатика, Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
3870.Пискун Іван (Англійська мова, Криворізька гімназія №91)
3871.Ярчук Анна (Англійська мова, Луцька гімназія №18)
3872.Качура Вікторія (Англійська мова, Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
3873.Самсонова Крістіна (Математика, Миколаївська СЗОШ № 22)
3874.Андрейко Юлія Степанівна (Інформатика, Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
3875.Котов Данил Сергійович (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
3876.Починок Єгор (Інформатика, НВК "Всезнайко")
3877.Рисич Анастасія Іванівна (Інформатика, ОЗ Щирецька ЗОШ №1)
3878.Салай Анна Дмитрівна (Українська мова і література, НВК "Всезнайко")
3879.Волочій Вікторія (Інформатика, Дзвиняцький ліцей Дзвиняцької ОТГ)
3880.Кикоть Артемій Валентинович (Інформатика, КЗ "ХСШ № 33")
3881.Севостьянов Єгор Олександрович (Інформатика, Бориспільський НВК "Гімназія "Перспектива")
3882.Скобара Анна Ігорівна (Інформатика, Могилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
3883.Ситніков Денис Андрійович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3884.Білецький Максим (Інформатика, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3885.Самсоненко Дмитро Ілліч (Англійська мова, Українська ЗОШ І-ІІІ ст №1)
3886.Мякенький Дмитро Віталійович (Інформатика, Харківська ЗОШ № 167)
3887.Проник Олекксандра Максимівна (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73 з поглибленим вивченням української мови , літератури та українознавства)
3888.Мар'їнських Натан Іванович (Англійська мова, Бердичівська ЗОШ № 18)
3889.Булгаков Олександр (Біологія, природознавство, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
3890.Куліш Владислав Вікторович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
3891.Кириловська Неонілія (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
3892.Шейнерман Веніамін (Інформатика, ThinkGlobal Київ Березняки)
3893.Антонова Елизавета Володимирівна (Математика, Криворізька ЗОШ №62)
3894.Турченко Георгій Юрійович (Інформатика, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
3895.Асаула Євгенія (Математика, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3896.Харченко Даніїл Андрійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
3897.Святкiна Алiна Денисiвна (Англійська мова, Block Language Club)
3898.Головата Ганна Володимирівна (Математика, Семенівська СЗШ)
3899.Романова Діана Дмитрівна (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
3900.Біла Катерина (Біологія, природознавство, КЗ "ННВК №15" м. Нікополь)
3901.Шеховцов Олексій (Математика, ХПСШ "Харківський колегіум")
3902.Лозовенко Валерій Валентинович (Інформатика, Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
3903.Потребич Денис Олександрович (Інформатика, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3904.Іващенко Денис (Інформатика, Школа № 10)
3905.Бурядник Ксенія Миколаївна (Інформатика, Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №6 м. Покров Дніпропетровської області")
3906.Трикоз Богдан Юрійович (Інформатика, Дударківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3907.Шаповалова Кароліна Дмитрівна (Англійська мова, Криворізька КСШ №9)
3908.Яковлєва Дар'я Сергіївна (Англійська мова, Дачненський НВК "Школа-гімназія")
3909.Комишан Давид (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3910.Дьяченко Софія (Англійська мова, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
3911.Чернило Мирослава Володимирівна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
3912.Заяц Софія (Англійська мова, Одеська СШ № 121)
3913.Зозуля Марина (Інформатика, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114)
3914.Бовкун Вячеслав Вікторович (Інформатика, Вищебулатецька ЗШ І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області)
3915.Балабан Анастасія Вячеславівна (Інформатика, Школа № 10)
3916.Міхалчан Марія Іванівна (Інформатика, Боянська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3917.Матвійчук Софія Сергіївна (Інформатика, Воскодавський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів")
3918.Дьяченко Софія (Інформатика, КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
3919.Слободян Катерина (Математика, Довга-Калуська загальноосвітня школа І ступеня)
3920.міщук ангеліна (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3921.Апанасенко Алина (Інформатика, Ріпкинська гімназія імені Софії Русової)
3922.Ілля Клещуков (Інформатика, Ліко-ліцей)
3923.Райхман Софія Едуардівна (Інформатика, КЗО НВО №28)
3924.Мельниченко Роман (Інформатика, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
3925.Кравець Олександр (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73 з поглибленим вивченням української мови , літератури та українознавства)
3926.Король Іван Олександрович (Математика, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
3927.Драганчук Микола Станіславович (Інформатика, Березнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #2)
3928.Лесич Артем (Інформатика, НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
3929.Єремук Нікіта Русланович (Інформатика, Пригородоцький НВК)
3930.Ярмола Назар Ігорович (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
3931.Курій Олексій Олександрович (Інформатика, Родинська ЗОШ №36)
3932.Солощенко Мар`яна Андріївна (Інформатика, КЗО Миролюбівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ")
3933.Панченко Андрій Ігорович (Інформатика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
3934.Білоус Олексій Олексійович (Інформатика, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3935.Убійконь Ілля (Інформатика, СЗШ № 42)
3936.Кузьмич Тарас Вікторович (Інформатика, Ліцей. с. Колона)
3937.Супрунюк Денис Юрійович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3938.Журавльов Ігор Євгенійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
3939.Зарицька Вікторія Олегівна (Українська мова і література, Пісківський ліцей)
3940.Топал Максим Костянтинович (Інформатика, Одеська ЗОШ №26)
3941.Голуб Світлана (Інформатика, Розтоцька ЗОШ)
3942.Володін Михайло Сергійович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 249)
3943.Обертінська Дарина Дмитрівна (Англійська мова, Роздільнянська ЗОШ №3)
3944.Штибель Ілля Романович (Інформатика, СЗШ № 29 м.Львова)
3945.Коваленко Дарина (Інформатика, Сарненський районний ліцей "Лідер")
3946.Сидорчук Вадим Вікторович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Рожище)
3947.Палішко Альона (Інформатика, Білицька зош №1)
3948.Мартинюк Лія Вячеславівна (Інформатика, Семенівська СЗШ)
3949.Галаніна Марія (Українська мова і література, Гуманітарна гімназія №23)
3950.Корж Ангеліна (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73 з поглибленим вивченням української мови , літератури та українознавства)