Random number generator
  

www.Olimpis.com.ua розіграш очок віртуальної реальності ACME

Note: this drawing was made automatically with independent drawing system, drawing organizer did not have any influence to drawing results. Since drawing was made, it is impossible to edit or delete it. Details.
Drawing ID697
Descriptionwww.Olimpis.com.ua розіграш очок віртуальної реальності ACME
Drawing organizerwww.Olimpis.com.ua
Drawing typeWinners selection by drawing
Date created2019-12-07 16:57:28
Number of participants12279
Number of winners5
Number of duplicate participants0
Similar drawingsNo similar drawings found
Drawing date2019-12-07 16:59:15

Winners

#ParticipantNotes
1.Даровик Анастасія Віталіївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2.Дружинін Єгор Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3.Білоног Богдан Сергійович (Черкаська ЗОШ №32)
4.Легенченко Вікторія (Одеська СШ № 121)
5.Матусар Софія Вадимівна (Одеський ліцей "Ланжеронівський")

Didn't win

Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
#ParticipantNotes
6.Кононов Святослав (СЗШ № 12)
7.Циганенко Костянтин Андрійович (Черкаська ЗОШ №32)
8.Тиндюк Максим (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
9.Демедюк Олексій Романович (Краматорська ЗОШ № 5)
10.ДУСАН АДАМ АНДРІЙОВИЧ (Зашковицька ЗОШ)
11.Силка Микита (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
12.Землянська Софія Михайлівна (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області)
13.Циганенко Дарина (КЗО НВО №28)
14.Глоба Сніжанна (Кушугумський НВК "Інтелект")
15.Кулик Марта (НВК №9)
16.Крилкін Ілля Олександрович (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17)
17.Шулепа Вікторія Василівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
18.Кащі Микита Олексійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
19.Дажук Єлизавета (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов)
20.Муляр Остап Васильович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
21.Лунячек Катерина Станіславівна (Харківський технічний ліцей № 173)
22.Семіськова Дар`я (Миколаївська СЗОШ № 22)
23.Бондарь Олександр (КЗО НВО №28)
24.Попелич Оксана (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка")
25.Коливайло В'ячеслав Юрійович (Черкаська ЗОШ №32)
26.Рибалко Діана Олександрівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
27.Натяга Сабіна Русланівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ")
28.Морозов Святослав (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
29.Буграк Ярина (НВК №9)
30.Махонько Дарина Володимирівна (Мелітопольська ЗОШ №4)
31.Соловйова Вероніка Володимирівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
32.Овчіннікова Софія Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
33.Маментович Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
34.Ганжева Єлизавета (ЗОШ №5)
35.Петриченко Софія (Миколаївська СЗОШ № 22)
36.Шидлівська Юлія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
37.Мазур Марія Ігорівна (Олешинська гімназія)
38.Василевський Кирило (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
39.Угрик Даніл (Криворізька гімназія №127)
40.Тарасюк Олександра Тарасівна (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ")
41.Легкий Антон (НВК-ліцей №100)
42.Комендант Глєб Олександрович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
43.Швець Костянтин Анатолійович (Криворізька гімназія №91)
44.Сторожишин Антон (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
45.Захарук Аліса Антонівна (Приватна школа "Наша школа")
46.Лисенко Наталія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
47.Кирисюк Вероніка (ЗОШ №1)
48.Васильчук Ольга (Вараська ЗОШ №1)
49.Бензюк Євлалія Романівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
50.Луценко Данило Львович (НВК-ліцей №100)
51.Сологуб Анастасія (Одеська СШ № 121)
52.Галушка Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
53.Мацнєв Ілля Ігорович (Приватна НВК "Досвітня Зоря")
54.Кокіна Ганна Дмитріївна (Терпіннівська ЗОШІ)
55.Турчев Тарас Олександрович (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк)
56.Підоборіжна Вікторія (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
57.Кисляк Ельвіра Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
58.Козлова Анастасія Максимівна (Одеська ЗОШ № 92)
59.Слабунов Артем (ThinkGlobal Харків Благовіщенська)
60.Стрюк Олександра Олегівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
61.Шапірко Максим (Сарненська ЗОШ №6)
62.Ліляков Тимофій Владиславович (Криворізька гімназія №91)
63.Головатюк Остап (Школа дружня до дитини)
64.Підперигора Каріна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
65.Малик Аліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
66.Ярміш Кирил (КЗО НВО №28)
67.Петраш Олексій Олександрович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3)
68.Яковенко Павло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
69.Стрілецький Любомир (ЛСЗШ І ступеня №53)
70.Ткаченко Злата (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка)
71.Боруцька Дарина (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
72.Cулейманян Богдан Едуардович (СЗШ № 12)
73.Устінова Єлизавета (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
74.Комарницький Олександр Костянтинович (НВК-ліцей №100)
75.Задорожний Олександр Сергійович (Одеська ЗОШ № 92)
76.Ніколаєв Олексій Дмитрович (НВК-ліцей №100)
77.Білик Микита Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
78.Проголаєв Давид Максимович (Харківський технічний ліцей № 173)
79.Томляк Олена Остапівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка)
80.Шаповал Кирило (Кремінська школа-гімназія)
81.Соснін Кирило (Одеська СШ № 117)
82.Асауленко Іван Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
83.Юдінцева Марія Анатоліївна (Криворізька ЗОШ №86)
84.Бурда Ілля Михайлович (Одеська СШ № 117)
85.Кравченко Олександра (КЗ "Яковлівський ліцей")
86.Осадча Емма (НВК "СЗШ2-гімназія")
87.Коротинський Артем (ЗЗСО №10)
88.Гвоздіков Дмитро Олексійович (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
89.Савченко Макар (ХЗОШ № 95)
90.Жданова Валерія Русланівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.")
91.Тесленко Богдан Андрійович (КЗ "НСЗШ №6")
92.Кірій Вікторія Дмитрівна (Костянтинівська ЗШ №5)
93.Живоронко Дарина Ігорівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
94.Бондаренко Амелія Ігорівна (НВК «Святошинська гімназія»)
95.Пітеров Даніїл (Одеська ЗОШ №118)
96.Кривенко Анастасія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів)
97.Тимощук Даниїл Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП)
98.Богмацера Єгор Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
99.Полудненко Дем'ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
100.Пурко Артем Сергійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
101.Дацків Роман Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
102.Яніогло Юлія (Гімназія "Наше майбутнє")
103.Мельник Лук'ян Дмитрович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва)
104.Романюк Дар'я (Криворізька ЗОШ №65)
105.Медергасова Діана (Криворізька гімназія №91)
106.Червона Дарія (ЛСЗШ І ступеня №53)
107.Жарук Ілля (Школа І-ІІІ ступенів № 294)
108.Кравченко Анастасія Сергіївна (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3")
109.Кондратюк Вікторія Олександрівна (Шепетівський НВК №1)
110.Верцюх В (Миколаївська СЗОШ № 22)
111.Бречко Евеліна (Волинський ліцей імені Нестора Літописця)
112.Проскура Софія (КЗО НВО №28)
113.Ломакін Артем (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
114.Лоян Нікіта Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
115.Пічугов Данил (Мовний центр "Країна знань")
116.Соколюк Дар’я Максимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
117.Стельмах Станіслав (Волинський ліцей імені Нестора Літописця)
118.Король Владислав (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
119.Левицька Марія Богданівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
120.Кузнєцова Поліна Олексіївна (НВК "ЯМБ")
121.Григоренко Федір (Києво-Печерський ліцей № 171)
122.Юшкіна Злата Миколаївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
123.Нестеровська Анастасія (Міжнародна Французька Школа)
124.Гуцал Софія (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
125.Гречка Алеся Сергіївна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
126.Чайка Матвій (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
127.Бутейко Ілля (Вараська ЗОШ №1)
128.Борисовський Анатолій Юрійович (Близнюківська ЗОШ І-ІІІ ст. опорний заклад)
129.Гавриш Тимур Зограбович (Перещепинський НВК "Родина")
130.Маленков Євген (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
131.Борзик Марина Сергіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
132.Генчевський Михайло (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
133.Козловець Денис Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
134.Котяй Роман (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
135.Гуменюк Еліна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
136.Репко Аліна Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
137.Грамс Амелія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
138.Коршун Каріна Артурівна (Черкаська ЗОШ №32)
139.Оксюковська Марія Анатоліївна (Школа І-ІІІ ступенів №233)
140.СКЛЯРЕНКО МАРИЯ ВЛАДИСЛАВОВНА (Школа №64)
141.Прокіпчук Софія (Вараська ЗОШ №1)
142.Раєвський Андрій (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
143.Слєпченко Михайло Олександрович (Одеська ЗОШ № 92)
144.Суворова Крістіна (Школа №7)
145.Стефанська Діана Олегівна (Жашківська загальноосвітня школа №2)
146.Яровенко Злата (ThinkGlobal)
147.Мельничук Денис Васильович (Яківська ЗОШ)
148.Енгоян Лілія Георгіївна (Запорізький колегіум №98)
149.Березовський Максим (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
150.Поляков Даніїл Олександрович (Запорізький колегіум №98)
151.Кур'янінова Світлана Анатоліївна (КЗ «НВК «Єлизаветівська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ»)
152.Зичков Олексій Іванович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
153.Конотоп Тетяна Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173)
154.Сиваченко Олег (Києво-Печерський ліцей № 171)
155.Кандиба Вікторія Олександрівна (Школа №16)
156.Афонін Артем (Миколаївська СЗОШ № 22)
157.Возняк Мар'яна (ЛСЗШ І ступеня №53)
158.Слюсаренко Даніела (Міжнародний ліцей МАУП)
159.Остяк Олег (НВК №9)
160.Аксютін Олександр Віталійович (НВК-ліцей №100)
161.Тесля Меланія (Школа дружня до дитини)
162.Левко Остап (ЛСЗШ І ступеня №53)
163.Шин Сергій (КЗО НВО №28)
164.Новаковський Андрій Володимирович (Одеська ЗОШ № 92)
165.Гончаренко Максим (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка")
166.Музика Ярослав Ігорович (НВК-ліцей №100)
167.Бондаренко Микита (ХЗОШ № 95)
168.Сатаневська Катерина Ігорівна (Білгород-Дністровський районний ліцей)
169.Ємець Макар (Міжнародний ліцей МАУП)
170.Полюхович Єгор Сергійович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів)
171.Філіппова Стефанія Василівна (Міжнародний ліцей МАУП)
172.Субота Рената Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173)
173.Ганаба Леся (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
174.Скоріков Володимир (Гуманітарна гімназія №23)
175.Алімова Влада Константинівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
176.Сокуренко Назарій (Петропавлівська ЗОШ №2)
177.Кузьмішен Віталій Вадимович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка)
178.Бордакова Антоніна Юріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
179.Розсказов Савелій Євгенович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
180.Міщенко Микита Олександрович (Мелітопольська ЗОШ № 17)
181.Якібчук Денис (НВК №9)
182.Грець Ліна (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
183.Урумян Юрій (Спеціалізована школа І ступеня №9)
184.Биченок Іван Андрійович (Криворізька гімназія №91)
185.Тимченко Владислав Олександрович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок")
186.Феценко Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
187.Нечитайло Катерина Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП)
188.Гетманенко Юлія (Криворізька гімназія №91)
189.Тригуб Євгеній Віталійович (Черкаська ЗОШ №32)
190.Русу Таїсія (Березинський НВК І-ІІІ ст.)
191.Костенко Артем Евгенійович (Черкаська ЗОШ №32)
192.Стіхарна Влада (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
193.Буртовий Остап Володимирович (Чорнокам'янська ЗОШ І-ІІІ ст)
194.Кутенко Євгенія Сергіївна (НВК-ліцей №100)
195.Воронцова Анастасія (Києво-Печерський ліцей № 171)
196.Захарченко А П (Корнинська ЗОШ№2)
197.Аркатова Святослава Владиславовна (Запорізька ЗОШ № 65)
198.Гладкий Тимофій Кирилович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
199.Крисюк Дмитро Миколайович (Бердичівська ЗОШ № 18)
200.Кулик Ілля (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
201.Корецька Марина (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8)
202.Тороп Аліса Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №7)
203.Майданович Олександра Олександрівна (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
204.Бесараб Матвій (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
205.Антоненко Артур (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
206.Крилік І.О. (Ліцей "Львівський")
207.Гоцик Світлана Вікторівна (Одеська CШ №119)
208.Рубас Валерія Михайлівна (ТСШ №29)
209.Григорська-Халмурадова (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
210.Земляна Марія (Мовний центр "Країна знань")
211.Смігунов Микита (НВК «Святошинська гімназія»)
212.Доля Анастасія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
213.Матвійчук Артем Андрійович (Криворізька ЗОШ №40)
214.Косой Єва (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
215.Сак Анастасія (Гуманітарна гімназія №23)
216.Мішин Михайло Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
217.Касьяненко Вкронікв Володимирівна (Охтирська гімназія)
218.Стульківська Альона Василівна (Синицька ЗОШ)
219.Шитов Яромир Олексійович (Запорізька ЗОШ №41)
220.Узун-Чебан Денис (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
221.Куцан Ярослав (Школа №7)
222.Хуторенко Іван (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5)
223.Головко Катерина (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
224.Аделаіда Антоненко (ThinkGlobal Київ Березняки)
225.Лазаренко Валерія (Гуманітарна гімназія №23)
226.Шевчук Павло Ігорович (Школа №23)
227.Дубова Катерина (Школа King's Kids)
228.Півторак Ірина Володимирівна (Школа №23)
229.Микуш Матвій Романович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2)
230.Васелков Володимир Вiкторович (Школа №64)
231.Сугак Віктор Олексійович (Школа №1)
232.Литвишко Дар’я Олександрівна (Мовний центр "Країна знань")
233.Сиротюк Святослав (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
234.Яремчук Вікторія Василівна (Левківська ЗОШ)
235.Кабанцова Вероніка Вікторівна (Шарівський НВК «ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ»)
236.Бабійчук Лев (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
237.Царук Олександр Віталійович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка)
238.Газічуєв Артем Шамільович (КЗ НВК ім. С.О. Морозової)
239.Оленич Кіра Максимівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
240.Нересниця Христина Богданівна (Попельниківський ліцей)
241.Шиндер Катерина (Одеська спеціалізована школа №10)
242.Левченко Софія (КЗО НВО №28)
243.Літвіцький Захар (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1)
244.Джулай Юлія Сергіївна (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради)
245.Куца Анна Олександрівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
246.Назарчук Вікторія Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
247.Буйленко Уляна (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка)
248.Третьяков Максим Павлович (СЗШ № 17 м, Львова)
249.Чіркін Владислав Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173)
250.Васильченко Станіслав Богданович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
251.Плужник Аріна Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
252.Поліщук Каріна Юріївна (Паліївська ЗОШ І-ІІ ступенів)
253.Лукашенко Софія (НВК №9)
254.Павленко Софія Анатоліївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
255.Кульчицький В'ячеслав (Середня загальноосвітня школа №158)
256.Козьмін Ілля (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
257.Возна Аліна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
258.Сербін Ренат (Одеський НВК "Гімназія №7")
259.Ісаев Нікіта Іванович (НВК-ліцей №100)
260.Таслак Язан (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
261.Крещенецька Олександра Олександрівна (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2)
262.Ваніна Поліна (ХПСШ "Харківський колегіум")
263.Мельничук Ангеліна Віталіївна (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області")
264.Мусієнко Богдан Максимович (Черкаська ЗОШ №32)
265.Бескаравайна Марья Владиславівна (Одеська СШ № 117)
266.Ансарова Влада Расімівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
267.Шевчук Софія (Миколаївська СЗОШ № 22)
268.Гейнц Вікторія Вікторівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
269.Франчук Софія (Одеська СШ № 121)
270.Багірова Поліна Рамізівна (Харківський технічний ліцей № 173)
271.Кравченко Олександра (НВК "Домінанта")
272.Цира Іван (НВК "Домінанта")
273.Бельська Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія")
274.Канюк Марко (НВК "СЗШ2-гімназія")
275.Клєблєєв Олексій Тімурович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
276.Костюк Олександр Вікторович (Шепетівський НВК №1)
277.Акопян Еліна (ХЗОШ № 95)
278.Поліщук Валерія Олегівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)
279.Федоренко Матвій Миколайович (Токівська ЗШ)
280.Шевчук Катерина (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1)
281.Анна Герасімова (Мовна школа "Lingua")
282.Підкупняк Андрій Андрійович (НВК-ліцей №100)
283.Коденчук Марк (Одеська СШ № 117)
284.Журавльова Анастасія Юріївна (Міжнародний ліцей МАУП)
285.Кузуб Павло (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка)
286.Криницький Гліб Андрійович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
287.Осадчий Микита Сергійович (Одеська CШ №119)
288.Зозуля Каміла (Новокаховська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Херсонської обл.)
289.Сад Михайло (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
290.Дроб'язко Артем Вікторович (Черкаська ЗОШ №32)
291.Либа Анна Сергіївна (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
292.Колесник Р. (Миколаївська СЗОШ № 22)
293.Рябчинський Матвій (КЗ "Лозівський ліцей №1")
294.Андросович Максим Анатольович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка)
295.Бабій-Моніч Давид Евгенович (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
296.Кушнерук Іван (Гімназія Claris Verbis)
297.Козак Антоніна Геннадіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
298.Гаврилов Дмитро (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
299.Ільяшенко Денис Олегович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова")
300.Присяжнюк Ярослав (НВК «Святошинська гімназія»)
301.Тимонова Юліана Юріївна (Одеська СШ № 121)
302.Фещенко Олександра Сергіївна (гімназія "Київська Русь")
303.Підопригора Євгеній Володимирович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
304.Бута Вероніка (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
305.Козакова Лілія Сергіївна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
306.Ростіло Владислав Сергійович (Києво-Печерський ліцей № 171)
307.Феохарі Тимур Романович (Вознесенська ЗОШ № 6)
308.Кочкін Михайло Олексійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
309.Подрядчиков Марат (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
310.Кобзар Артем (Харківський ліцей № 89)
311.Ваграм Симов'ян (ThinkGlobal Харків Благовіщенська)
312.Д'яконенкова Діана (Криворізька ЗОШ №65)
313.Макаренко Олександра Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
314.Кривошей Гліб (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк)
315.Швидько Даніл Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
316.Шепетюк Роман Миколайович (Попельниківський ліцей)
317.Семенов Іван (Криворізька СШ№70)
318.Кукуня Анастасія (Охтирська гімназія)
319.Шклярук Андей Павлович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1)
320.Серпіонова Катерина (Міжнародна Французька Школа)
321.Фесенко Варвара Романівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
322.Сухоленцев Олексій Олексійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
323.Юхименко Софія Михайлівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
324.ЧіньТуан Дат (Харківський технічний ліцей № 173)
325.Набок Станіслав Володимирович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
326.Чопенко Даніл Владиславович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2)
327.Вєлєв Вадим Володимирович (Шепетівський НВК №1)
328.Ягніченко Кіріл (Первомайська ЗОШ № 12)
329.Стародуб Єгор Олегович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
330.Клим Владислав (Спеціалізована школа І ступеня №9)
331.Школа Поліна Дмитрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
332.Самсонов Віталій Анатолійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
333.Лук’янчук Даніїл (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
334.Анастасія Мельник (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
335.Міщенко Богдан Іванович (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради)
336.Бабаєв Теймур (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
337.Дзус Кіріл Олександрович (ХЗОШ № 95)
338.Заводяний Тимофій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
339.Рапаніка Нікіта Іванович (Одеська ЗОШ № 92)
340.Владимирова Дар'я Дмитрівна (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.")
341.Шулепа Роксолана Василівна (Попельниківський ліцей)
342.Кіріца Євген Олегович (Роздільнянська ЗОШ №3)
343.Гвоздік Валерія Михайлівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
344.Криштопа Єлізавєта Максимівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина")
345.Осадчий Павло Володимирович. (Одеська ЗОШ №61)
346.Нестеренко Нікіта (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
347.Злонкевич Соломія (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
348.Юдкович Катерина Михайлівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
349.Жаркіх Софія Євгенівна (Покотилівський ліцей "Промінь")
350.Яковенко Анастасія Олександрівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)
351.Дмитрик Костянтин (Ліцей №4)
352.Перевізник Анастасія Максимівна (Черкаська ЗОШ №32)
353.Таркановський Микита Ярославович (Одеська СШ № 117)
354.Гоч Андрій Вікторович (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
355.Стачи Дар’я Євгеніївна (ХЗОШ № 95)
356.Уткіна (Think Global)
357.Дунаєва Валерія (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
358.Трегубов Михайло Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
359.Сваричевський Максим Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
360.Кіш Володимир (Одеська ЗОШ № 23)
361.Квач Таісія Дмитрівна (НВК-ліцей №100)
362.Круц Іван (ThinkGlobal Київ Березняки)
363.Пилипенко Дмитро Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП)
364.Шипанюк Роман Олегович (Міжнародний ліцей МАУП)
365.Мінаєв Олег Юрійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
366.Крило Давід Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП)
367.Тютюнник Максим (Новолабунська ЗОШ)
368.Вароді Дмитро Андрійович (Школа № Височанський НВК)
369.Бучацький Артур Євгенович (Одеська ЗОШ № 92)
370.Юрченко Анастасія (КЗО НВО №28)
371.Гайворонська Єлизавета Олексіївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
372.Іщук Станіслав Олександрович (Школа №13)
373.Капріор Іван Олександрович (КЗЗСО І - ІІІ ст. №1)
374.Глотов Євгеній (КЗО НВО №28)
375.Матвійчук Георгій Володимирович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
376.Штефаньо Тетяна (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ)
377.Сініцин Герман (ХПСШ "Харківський колегіум")
378.Подольський Дмитро Миколайович (Подолівська філія)
379.Пензеник Марія (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ)
380.Шульга Дар'я Артурівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
381.Клімашко Максим Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
382.Вдовиченко Кароліна (Школа І-ІІІ ступенів № 249)
383.Логвиненко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
384.Хоменко Іванна Вадимівна (Одеська CШ №119)
385.Величук Злата Тарасівна (ТСШ №29)
386.Щербаченко Василіса Сергіївна (НВК-ліцей №100)
387.Музальова Альона (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
388.Саша Олександр (Школа №64)
389.Чудаєв Назар (Петропавлівська ЗОШ №2)
390.Іоєнко Уляна (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.)
391.Бистревський Артем (Одеська ЗОШ №118)
392.Корнік Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
393.Лис Олександр Олександрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
394.Євдєєва Уляна (Городецька ЗОШ)
395.Анкудінов Нікіта Андрійович (НВК-ліцей №100)
396.Мартинюк Софія Анатоліївна (Житомирський міський колегіум)
397.Гудінов Ілай Дмитрович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
398.Ніколайченко Олександр (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка")
399.Третьякова Анастасія (Одеська ЗОШ № 23)
400.Хлистова Єлизавета Сергіївна (Олешинська гімназія)
401.Марценюк Олександра (Одеська ЗОШ №118)
402.Ткачук Уляна Юріївна (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.)
403.Краштовська Аліса (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
404.Кучкуда Аннаїда (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів)
405.Мороз Ярослав (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня")
406.Азаркевич Михайло (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі)
407.Мошенська Кіра Владиславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
408.Чостківський Олександр Вікторович (Бердичівська ЗОШ № 18)
409.Фурка Соломія Ростиславівна (Школа №23)
410.Ковальов Марк (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
411.Калініна Єва Дмитрівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради)
412.Горецький Всеволод Сергійович (Житомирський міський колегіум)
413.Олененко Анастасія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4)
414.Возна Єва Ігорівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
415.Стат’єв Гліб Олексійович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3)
416.Косогова Кіра (СЗШ № 12)
417.Приходько Уляна Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173)
418.Гладкий Михайло (Школа №7)
419.Илиева Валерия (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
420.Васько Віталій В'ячеславович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
421.Бажан Алєся (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
422.Мартинишин (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
423.Хрущ Ярослав Вадимович (Харківський технічний ліцей № 173)
424.Шутка Аліса Святославівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
425.Венчикова Аріна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
426.Березовська Віталіна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
427.Заярська Уляна Русланівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
428.Денисенко Аліса (Сухинська філія І ст. Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)
429.Андріюк Микита (Школа №7)
430.Ойкін Іван (Одеська СШ № 117)
431.Давидова Єва (Одеська ЗОШ №58)
432.Дубровіна Аліна Ігорівна (Миколай-Пільський НВК)
433.Коськова Вероніка Ігорівна (Гімназія «Консул» №86)
434.Беспалова Крістіна Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
435.Соколенко Дар’я Павлівна (НВК-ліцей №100)
436.Король Денис Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173)
437.Чехлатова Поліна (Харківський ліцей № 149)
438.Світальський Артем Євгенійович (Херсонська спеціалізована школа № 27)
439.Пономаренко Володимир (НВК «Святошинська гімназія»)
440.Ткач Єлизавета Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП)
441.Карпюк Гліб Дмитрович (Ліцей №100)
442.Мартинова Анастасія Максимівна (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
443.Гончаренко Карина (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
444.Туйбов Андрій Михайлович (Шепетівський НВК №1)
445.Томкін Олександр Євгенович (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
446.Сансул Закарія (ХПСШ "Харківський колегіум")
447.Єрохіна Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
448.Пашинін Тимур Русланович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
449.Любімова Ельвіра Андріївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
450.Сердюк Тетяна Юріївна (Черкаська ЗОШ №32)
451.Плужникова Милана Юрьевна (Запорізька ЗОШ № 65)
452.Головань Карина Олегивна (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
453.Остапюк Аліна Вадимівна (НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ")
454.Козир Євгенія Олександрівна (Криворізька гімназія №127)
455.Долженко Юліана Володимирівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової)
456.Кокташ Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
457.Щетініна Мілана (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів")
458.Морозова Софія Миколаївна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
459.Гундяк Марія Володимирівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
460.Осадча Аліна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32)
461.Бублейник Денис (КЗО "СЗШ № 49")
462.Міцевич Соня (Одеська СШ № 121)
463.Артикула Дмитро Васильович (Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням англійської мови)
464.Корець Дмитро (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
465.Станєва Анастасія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92)
466.Бринза Поліна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173)
467.Гнатишин Анастасія Юріївна (НВК "Всезнайко")
468.Янець Артем Віталійович (Школа №23)
469.Варжанський (КЗ "НСЗШ № 20")
470.Бутенко Вікторія Євгенівна (Мелітопольська ЗОШ № 17)
471.Семочко Ірина (СЗШ № 20)
472.Палюх Денис Олегович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
473.Марфола Нікіта Дмитрович (Краматорська ЗОШ № 5)
474.Атаманчук Данило (Криворізька гімназія №91)
475.Приходько Василиса (КЗО НВО №28)
476.Лукієнко Злата Вячеславівна (Парасковіївська ЗОШ)
477.Омар Исмаил Осамович (Міжнародний ліцей МАУП)
478.Чабанець Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
479.Гамаля Вікторія Вікторівна (Мовний центр "Країна знань")
480.Джулай Лілія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
481.Дячок Назар (Стем-центр "Сократ")
482.Ковлер Роман Олександрович (НВК-ліцей №100)
483.Колеса Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
484.Бережний Богдан Віталійович (БСШ №9)
485.Нішович Валерія Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
486.Кушнір Романа (НВК №9)
487.Саєнко Олександра (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
488.Решитко Микола Олексійович (Одеська СШ № 117)
489.Бак Михайло Олегович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін)
490.Борзов Давид Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
491.Саміляк Дарина Валеріївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
492.Старостенко-Раєвський Костянтин (Києво-Печерський ліцей № 171)
493.Маніхін Ілля Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173)
494.Малашевська Марія (Одеська СШ № 121)
495.Афанасьєв Давид (Миколаївська СЗОШ № 22)
496.Івахова Анастасія Олегівна (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит")
497.Ельборбар Таймур (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
498.Мороз Єлизавета Євгенівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
499.Таранчук Артем (Криворізька гімназія №91)
500.Локотош Еміль (НВК "Святошиньска гімназія")
501.Ярінко Арсеній (Бердянська гімназія №1"Надія")
502.Майорова Олена (Міжнародна Французька Школа)
503.Возняк Дарина Костянтинівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
504.Шиліна Анна В’ячеславівна (НВК-ліцей №100)
505.Гавриш Артем Володимирович (Данинський НВК "ПШ-ЗДО")
506.Ляшок Аріна Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
507.Горчак Владислав Сергеевич (Сугарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
508.Доц Данило Миколайович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
509.Данилова Дарина (Think Global)
510.Свищ Анастасія (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
511.Кулик Владислава (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка)
512.Случевська Єлизавета Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
513.Ткачук Катерина Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
514.Купрій Вікторія Денисівна (Вільнянська ЗОШ № 3)
515.Чигрин Анастасія Романівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.)
516.Халашенко Юлія (Первомайська ЗОШ № 12)
517.Полюхович Кирило Миколайович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів)
518.Гринченко Анна Генадіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
519.Бівол Валерія (Ліцей №4)
520.Макарицький Марк Олександрович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
521.Загоруй Ілля (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
522.Почапський Андрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
523.Гончаренко Валерія Володимирівна (Синицька ЗОШ)
524.Солодовник Давид (Бердянська гімназія №1"Надія")
525.Реп'юк Ольга (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
526.Ковалевський Михайло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
527.Бубнів Назар Володимирович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ")
528.Берзін Гліб Володимирович (СЗШ № 42)
529.Дурицька Аліса Сергіївна (Бердичівська ЗОШ № 18)
530.Кулагін Павєл (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 із поглибленим вивченням англійської мови)
531.Назаренко Олександра Миколаївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
532.Лавренюк Вікторія ВІкторівна (Шепетівський НВК №1)
533.Сергієнко Кирило (Одеська ЗОШ № 92)
534.Христенко Денис Русланович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
535.Алексієнко Катерина Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173)
536.Д'яков Ярослав (Одеська СШ №50)
537.Трохимчук Володимир Валерійович (Магдалинівська ЗОШ)
538.Токарь Єгор Олександрович (Одеська CШ №119)
539.Сененко Анастасія Олександрівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок")
540.Гребенюк Аліна Василівна (Одеська ЗОШ № 92)
541.Татаров Михайло Іванович (Роздільнянська ЗОШ №3)
542.Хведорко Крістіна Миколаївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
543.Лі Елізабет Хйонховівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
544.Літвін Єгор Русланович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7)
545.Молнар Даниил Артемович (Користівський ліцей)
546.Обнявко Євгеній (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
547.Кучма Милана Игоревна (Школа №64)
548.Батіг (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
549.Лях ілля Вячеславович (Білозерська багатопрофільна гшімназія)
550.Шептицький Андрій Олександрович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
551.Михайлова Анна (Вараська ЗОШ №1)
552.Мілана Сологуб (ThinkGlobal Харків Благовіщенська)
553.Кулешова Тетяна (Маріупольська СШ №4)
554.Пономарьов Богдан Олександрович (Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)
555.Мавлюдова Хадіджа Джамшидівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
556.Мельготченко Роман (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
557.Сілецька Крістіна (Одеська ЗОШ № 92)
558.Кутас Елизавета Андреевна (Школа №64)
559.Турманидзе Тимур Русланович (НВК-ліцей №100)
560.Бондарев Володимир (Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
561.Мельник Назар Миколайович (Бердичівська ЗОШ № 18)
562.Зайцева Євгенія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
563.Василенко Дмитро (Веселобалківська ЗОШ)
564.Бондаренко Назар Андрійович (НВК-ліцей №100)
565.Ковбасенко Іван Сергійович (Черкаська ЗОШ №32)
566.Каменюк Арсен Ярославоввич (Школа №)
567.Мироновська Ангеліна Вадимівна (КЗО "НВК №144" ДМР)
568.Дарія Ющенко (НВК "Всезнайко")
569.Курусь Максим Віталійович (Запорізька ЗОШ № 65)
570.Удод Олександра Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
571.Негай Олександра (Одеська СШ № 117)
572.Пирожок Ілля Олександрович (Романо-германська гімназія 123)
573.Балута Світлана (Наталівський НВК)
574.Донбай Ксенія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
575.Бабоєв Амерджон (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
576.Семенов Микита Русланович (Краматорська ЗОШ № 5)
577.Бондаренко Ірина Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна)
578.Кисельов Борис (НВК «Святошинська гімназія»)
579.Знова Зоряна Валеріївна (Дейкалівська ЗОШ)
580.Цуцуян Данило (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів)
581.Гур'єв Кирило Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
582.Заболотня Міла Олександрівна (Городецька ЗОШ)
583.Караджа Марія Миколаївна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло)
584.Ільїн Владислав Іванович (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
585.Бурий (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
586.Купцова Валерія (Харківський ліцей № 149)
587.Петровська Марія Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92)
588.Листюк Дарія Олексвндрівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
589.Верех Тимофій (Школа King's Kids)
590.Тонконог Артем Антонович (Харківський технічний ліцей № 173)
591.Парфенюк Анна Романівна (Одеська CШ №119)
592.Власенков Роман Олегович (Костянтинівська ЗШ №5)
593.Зазулик Артем Віталійович (Попельниківський ліцей)
594.Голубко Іван Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
595.Нгуєн Кі Сон (Харківський технічний ліцей № 173)
596.Ващишина Дарина Юріївна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
597.Старостенко Анастасія (НВК «Святошинська гімназія»)
598.Гуренко Карина Володимирівна (ХЗОШ № 95)
599.Ковбаса Артем (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
600.Григор´єв Віктор Олексійович (Школа №64)
601.Афанасьєва Діана Павлівна (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
602.Бєлов Михайло (Микулицька ЗОШ)
603.Клименко Давід Юрійович (Теплодарська ЗОШ)
604.Федосов богданьмиколайович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського)
605.Удовиченко Давид Миколайович (Школа №61)
606.Трофименко Ксенія Володимирівна (Перша міська гімназія)
607.Донас Марина (Одеська ЗОШ № 92)
608.Дон Роман Дмитрович (Енергодарська ЗОШ №7)
609.Бережок Владислав Петрович (Синицька ЗОШ)
610.П'явченко Варвара (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
611.Проценко Вікторія Михайлівна (НВК-ліцей №100)
612.Кушнір Ярослав (Ліцей №4)
613.Савчук Яків (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
614.Пестова Аріна Олександрівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.")
615.Гіль Ярослав (Миколаївська СЗОШ № 22)
616.Вознесенський Тимофій Миколайович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
617.Пасько Дмитро (Вараська ЗОШ №1)
618.Галушко Ілля Олександрович (Валявська ЗОШ)
619.Чепіжак Аріна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
620.Луговий Гліб Олександрович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
621.Піддубний Дмитро (Криворізька СШ№70)
622.Олійник Микола (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
623.Комарницька Ангеліна Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна)
624.Долгарева Іван (ХЗОШ № 95)
625.Старенька Ельвіра Станіславівна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана)
626.Тимошенко Андрій Миколайович (Школа №64)
627.Сауляк Дмитро Русланович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
628.Чикалова Кіра Володимирівна (Харківський ліцей № 149)
629.Вароді Софія Андріївна (Школа № Височанський НВК)
630.Сєідова Саміра Мірісмаілівна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов)
631.Петриченко Максим Олександрович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія")
632.Романюк Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
633.Половенко Софія Олегівна (Червонянська ЗОШ I-II)
634.Семенюк Анастасія Іванівна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана)
635.Євстратьєв Артур (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
636.Муха Марія (КЗО НВО №28)
637.Іванов Андрій (Криворізька гімназія №91)
638.Карнаухов Денис (ХПСШ "Харківський колегіум")
639.Горбуль Володимир (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5)
640.Юровський Ілля Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП)
641.Лінцова Софія (КЗО "НВК №144" ДМР)
642.Довгий Леонід Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП)
643.Поплавська Єлізавета (Гуманітарна гімназія №23)
644.Ситюк Кіра Сергіївна (Дитячо-юнацький клуб "Орля")
645.Сегін Тимофій Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
646.Рибцова Лідія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
647.джеймон анжели (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
648.Самойлова Єлизавета (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
649.Видибура-Гріншпун Єва (КЗО НВО №28)
650.Піддубний Іван Андрійович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно")
651.Медолазова Аріна Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173)
652.Єкімова Уляна Валеріївна (НВК-ліцей №100)
653.Клименко Артем (КЗО НВО №28)
654.Попович Марія Олександрівна (Старожадівський НВК)
655.Форостяний Іван Сергійович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит")
656.Сімоненко Єлизавета Юріївна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського)
657.Олійник А. О. (Школа №)
658.Захарко Марія Василівна (Бердичівська ЗОШ № 18)
659.Самойчук Єліна Кирилівна (Мелітопольська ЗОШ №7)
660.Ханін Давид (НВК «Святошинська гімназія»)
661.Смолець Георгій Віталійович (Одеська CШ №119)
662.Іванов Назар Сергійович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради)
663.Мовчан Тимофій (НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
664.Шебанова Ірина Вікторівна (НВК-ліцей №100)
665.Олійник Юлія Вікторівна (Перша міська гімназія)
666.Закутська Серафіма Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія»)
667.Ротко Крістіна Вадимівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
668.Фоменко Сергей Евгеньевич (Школа №64)
669.Захарченко Дмитро Олександрович (НВК-ліцей №100)
670.Петінова Софія (КЗО "НВК №144" ДМР)
671.Ткачук Ольга (НВК №9)
672.Боград Даниїл (Ліцей №66 Львівської міської ради)
673.Гусєва Марія (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
674.Кузьмич Костянтин (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
675.Титар П.М. (Сілецька ЗШ)
676.Пєтухов Валентин Вікторович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
677.Курлакова Олена (Одеська ЗОШ №118)
678.Зимогляд Софія Сергіївна (Школа №23)
679.Курилець Софія Ігорівна (Ліцей "Львівський")
680.Шевченко Борислав Сергійович (НВК «Святошинська гімназія»)
681.Лучин Христина Володимирівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область)
682.Капустян Вікторія Вікторівна (Мелітопольська ЗОШ №4)
683.Сидорчук Єгор (ХПСШ "Харківський колегіум")
684.Ковальова Софія (Одеська СШ № 121)
685.Лащ Богдан Романович (Школа №23)
686.Балабанов Дмитро Сергійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
687.Майдаченко Катерина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
688.Джаконія Маріана Іраклівна (Запорізька ЗОШ №15)
689.Хохлов Дамир Миколайович (БСШ №9)
690.Яковенко Андрій Максимович (ХЗОШ №7)
691.Жиліна Дарина Вікторівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
692.Дегтярьова Аліса (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
693.Царенко Маргарита (Мигалківське НВО)
694.Савчишин Борис (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
695.Гайдай Віталіна Володимирівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.")
696.Прокопчук Уляна Віталіївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
697.Жменьковський Артем Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
698.Тищенко Софія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
699.Кондратюк Руслана (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
700.Бродацький Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
701.Касьяненко Владислав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
702.Іванович Максим (ЛСЗШ І ступеня №53)
703.Кравець Марія Ярославівна (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва)
704.Іванов Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
705.Даниленкова Ангеліна Василівна (Парутинська ЗОШ)
706.Полюхович Станіслав Сергійович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів)
707.Семененко Мілана (Криворізька СШ№70)
708.Удовиченко Євгенія Вікторівна (Орільський ліцей)
709.Воловенко Ірина Романівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин)
710.Бортніцький (Школа №64)
711.Сіненченко Нікіта Станіславович (НВК-ліцей №100)
712.Федотов Ігор Ігорович (НВК-ліцей №100)
713.Кузнець Максим Володимирович (КЗ ХЗОШ № 49)
714.Бушуєв Єгор (Криворізька СШ№70)
715.Шаповал Єгор Денисович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
716.Дмитрюк Тетяна Олександрівна (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
717.Мельник Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
718.Тарасюк Єва Павлівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
719.Авраменко Карина Олегам (КУ Сумський НВК № 41)
720.Дигтяренко Вероника (Парасковіївська ЗОШ)
721.Стоянова Аліна Миколаївна (Одеська ЗОШ № 92)
722.Вітчинова Аріна (Мелітопольська ЗОШ № 17)
723.Мукомела Денис (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка")
724.Розгон Роман Віталійович (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.")
725.Чепич Оксана (НВК "СЗШ2-гімназія")
726.Дубицька Андріана (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
727.Межова Вікторія Олександрівна (Вільнянська ЗОШ № 3)
728.Гусєв Едуард Володимирович (Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини)
729.Жилка Софія (Школа King's Kids)
730.Кістень Тетяна (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат)
731.Дорошенко Святослав (Стем-центр "Сократ")
732.Цимбалюк Софія Володимирівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
733.Кулеша Ангеліна Олегівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
734.Жученко Софія (Школа №64)
735.Калядін Олександр Олексійович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
736.Пашаєва Софія Нематівна (НВК-ліцей №100)
737.Горбачевський Денис Васильович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів)
738.Новікова Вікторія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
739.Ковальчук Лілія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
740.Волощук Валерія Юріївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
741.Богушевич Анастасія Вікторівна (Криворізька ЗОШ №72)
742.Озхан Денізхан (Одеська СШ № 117)
743.Марк Мicьков (ThinkGlobal Київ Березняки)
744.Галімон Влада Володимирівна (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)
745.Назарько Дар'я (Кремінська школа-гімназія)
746.Cемеруніна Олександра (НВК25)
747.Кривцова Катерина (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2)
748.Вернигора Анастасія Романівна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5)
749.Кравчук Марія Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
750.Флис Кирил (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
751.Романуцький Михайло (Школа King's Kids)
752.Галуненко Кирило (Школа №64)
753.Підлужна Вероніка Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка)
754.Тенкач Денис (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5)
755.Березій Анастасія (Криворізька ЗОШ №126)
756.Протасюк Анна Олександрівна (СЗШ № 42)
757.Колобов Григорій (КЗО "НВК №144" ДМР)
758.Колесник Ніка Русланівна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
759.Семенишина Аліна Сергіївна (Бердичівська ЗОШ № 18)
760.Ковальова Еліна Костянтинівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
761.Матюшін Марк Сергійович (Полтавська гімназія №33)
762.Федорішина Поліна Русланівна (НВК "Всезнайко")
763.Погорецький Артем (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
764.Джафарова Ханимназ Ельсиверівна кизи (Школа №31 м. Миколаєва)
765.Чемерис Андрій Сергійович (Перша міська гімназія)
766.Гаврилюк Вікторія (ЛНВК №24)
767.Кривдюк Святослав Сергійович (Криворізька ЗОШ №93)
768.Суліма Андрій (Криворізька гімназія №91)
769.Жердецький Олександр Вікторович (Школа №64)
770.Красносельський Федір (Кушугумський НВК "Інтелект")
771.Локтіонов Михайло (НВК-ліцей №100)
772.Масалікіна Кіра Ярославівна (НВК №25 "Волошка")
773.Шпікула Андрій (Одеська СШ №50)
774.Загорська Домініка (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
775.Шудря Іван Олександрович (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
776.Прищепа Мирослав Володимирович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
777.Завалій Ангеліна (КЗ "Яковлівський ліцей")
778.Пужець Софія Богданівна (НВК-ліцей №100)
779.Мельник Єгор Ігорович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія")
780.Назарой Артем (Одеська ЗОШ № 92)
781.Ємельянова Крістіна Анатоліївна (Комишуваський НВК "ЗНЗ - ДНЗ")
782.Лагута Анастасія Володимирівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради)
783.Бараненко Катерина Вадимівна (НВК №45 "Академічна гімназія")
784.Осика Іван (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
785.Розстальна Крістіна Сергіївна (Миколай-Пільський НВК)
786.Попюк Микола (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО)
787.Мішін Іван Максимович (Черкаська ЗОШ №32)
788.Ярмоленко Тимофій Едуардович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
789.Арсені Емір Павлович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
790.Кроль Анастасія Віталіївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
791.Півняк Андрій (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ")
792.Крупський Дмитро Ярославович (Олешинська гімназія)
793.Аракелян Арам (Школа №7)
794.Непочатих Максим (НВК-ліцей №100)
795.Вернюк Юлія Олександрівна (Уманська ЗОШ №5)
796.Дорійчук Єлизавета (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266)
797.Громов Денис Юліанович (КЗО "НВК №144" ДМР)
798.Бомбушкар Катерина Володимирівна (Ліцей №13)
799.Гадомський Матвій (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
800.Чубенко Денис Русланович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2)
801.Більобрух Кіра Василівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
802.Краснова Діана (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
803.Линок Тимофій Сергійович (СЗШ № 42)
804.Криворучко Максим Олександрович (Охтирська ЗОШ № 1)
805.Мармиш Поліна (Первомайська ЗОШ № 12)
806.Бурдик Поліна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
807.Ягович Христина (ЛНВК №24)
808.Капустей Ірина (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ)
809.Рогозіна Людмила Леонідівна (НВК-ліцей №100)
810.Савінська Домініка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
811.Водько Сергій Тарасович (ЗОШ І ст. с. Хряськ-філія ОЗ "ЗОШ І-ІІІст. с. Цмін)
812.Спекторук Микола Володимирович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія")
813.Кантор Максим Ігорович (Нововолинська гімназія)
814.Швець Наталія (Вараська ЗОШ №1)
815.Мітченко Майя Андріївна (КЗ "НСЗШ № 20")
816.Лола Ольга Віталіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики)
817.Лашта Ірина Іванівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
818.Кузнюк Роман Юрійович (Костопільська загальньоосвітня школа №5)
819.Салюк Іван Дмитрович (БСШ №9)
820.Антонова Марія Дмитріївна (НВК-ліцей №100)
821.Коваленко Андрій Дмитрович (Орільський ліцей)
822.Павленко Валерія Олександрівна (Школа №2)
823.Капустян Вiктория Вiкторовна (Мелітопольська ЗОШ №4)
824.Галаган Катерина Ярославівна (Ліщинська ЗОШ)
825.Драч Яна Петрівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
826.Ревега Назар (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
827.Комарьова Маріка Романівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
828.Лесик Даша (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
829.Білецька Юлія Романівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.")
830.Грантковська Кароліна Олександрівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
831.Рубан Матвій Віталійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
832.Лоба Владислав (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
833.Рзабан Поліна (Одеська СШ № 121)
834.Білик Богдана (Філія Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. села Липа)
835.Лаптєв Арсеній (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
836.Тропинін Микити Валерійович (СЗШ № 12)
837.Фомін Максим Денисович (Харківський технічний ліцей № 173)
838.Комар Ірина (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5)
839.Аврамова Наталя Іванівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло)
840.Колодяжна Марія Станіславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
841.Хорощак Поліна Євгенівна (НВК «Святошинська гімназія»)
842.Доан Нгок Ієн (Харківський технічний ліцей № 173)
843.Келеп Єгор Володимирович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
844.Кравченко Нікіта (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
845.Мар'янко Маріанна (Одеська СШ № 121)
846.Ільченко Дмитро (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
847.Костіна Аліна (Острівська ЗОШ)
848.Ковальова Ксенія Олександрівна (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова")
849.Кравець Святослав (Мліївський ЗЗСО № 1)
850.Гекалюк Єлизавета (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
851.Поторі Еріка (НВК "СЗШ2-гімназія")
852.Усубян Крістіна Аліківна (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.")
853.Чайка Артем Олегович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
854.Попов Максим Дмитрович (Мелітопольська ЗОШ № 17)
855.Яна Лузон (ThinkGlobal Київ Березняки)
856.Мовчан Кароліна Романівна (Уманська ЗОШ №5)
857.Шалавінський Нікіта Олександрович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22)
858.Гавура Катерина (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
859.Бундюк Кіра Дмитрівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
860.Грицай Ангеліна Владиславівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
861.Решетняк Кирило Миколайович (КЗ "НСЗШ № 20")
862.Тищенко Софія Сергіївна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)
863.Лугіна Марія (Гуманітарна гімназія №23)
864.Андрієвська Анастасія (ЗЗСО №10)
865.Харченко Юрій Сергійович (Черкаська ЗОШ №32)
866.Антоневич Марк (НВК №9)
867.Димінська Євгенія (ЛСЗШ І ступеня №53)
868.Сідько Даніїл (Харківський ліцей № 149)
869.Бутин Илья Дмитриевич (Одеська СШ № 117)
870.Бандурко Орина Володимирівна (Одеська СШ № 117)
871.Котельніков Олексій Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
872.Головчук Нікіта Олександрович (Черкаська ЗОШ №32)
873.Крістіна Подольська Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП)
874.Єлизавета Панова (Мовна школа "Lingua")
875.Книш Поліна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
876.Волинець Христина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
877.Мартинов Тимофій (Одеський ліцей "Ланжеронівський")
878.Фаградян Лола Нверівна (Хлібодарівський НВК)
879.Лисенко Емілія (ХПСШ "Харківський колегіум")
880.Безродна Анастасія Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
881.Буцик Соломія Андріївна (Школа №23)
882.Козоріз Варвара Олегівна (Черкаська ЗОШ №32)
883.Соколовський Денис (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
884.Патлачук Аріна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
885.Заскалько Єгор (КЗ "НСЗШ № 20")
886.Лазор Марта Романівна (Довжківська ЗОШ І-ІІ ст.)
887.Мележик Даніелла Олексіївна (НВК-ліцей №100)
888.Панчук Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
889.Громак Ярослав Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
890.Гончаров Данило Костянтинович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
891.Піць Олександр (Ліцей №4)
892.Онопко Тимур Валериевич (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
893.Нечепоренко Денис Юрійович (Школа № 140)
894.Ковальов Давід Геннадійович (Мелітопольська ЗОШ № 17)
895.Почко Дмитро (Києво-Печерський ліцей № 171)
896.Рожан Ярослав (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
897.Маслюков Михайло Артурович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
898.Стельмах Ольга (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
899.Слюсар Анна Леонідівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
900.Несененко Дар'я Вадимівна (Черкаська ЗОШ №32)
901.Просвірова Еліна Артемівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
902.Прокопенко Каріна Романівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин)
903.Березюк Максим Сергійович (Семидубський ліцей)
904.Синільник Юлія Юріївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради)
905.Святослав Тамащук (ThinkGlobal Київ Березняки)
906.Шелестюк Вероніка Арсеніївна (Одеська CШ №119)
907.Карман Євген (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
908.Швайковський Артем Олегович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
909.Дорошенко Дмитро (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
910.Білявський Ярослав Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
911.Хомич Ілля (НВК №9)
912.Білецький Михайло (Вараська ЗОШ №1)
913.Семенишин Тарас (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
914.Кравченко Марк (Києво-Печерський ліцей № 171)
915.Бойко Поліна Віталіївна (Широчанський НВК)
916.Кисіль (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
917.Кушта Оксана Богданівна (Равська загальноосвітня школа)
918.Соколенко Артем Андрійович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради)
919.Симон Валерія (Гуманітарна гімназія №23)
920.Гуменюк Артем Миколайович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка)
921.Іванов Микола Сергійович (Мелітопольська ЗОШ № 17)
922.Барабанов Георгій (Одеська ЗОШ №118)
923.Мельник Марія (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів)
924.Головішин Максим Віталійович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
925.Кириченко Софія (ЗОШ №5)
926.Неродненко Денис (Гімназія Claris Verbis)
927.Недогода Іванна Іванівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
928.Самойленко Мірон Сергійович (Черкаська ЗОШ №32)
929.Літвінова Валерія (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
930.Ракова Аліса (Міжнародна Французька Школа)
931.Колотило Поліна (Ліцей №4)
932.Поводюк Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
933.Товстенко Каріна Дмитрівна (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка)
934.Арсен Лебонтов (ThinkGlobal)
935.Сіліченко Поліна Олександрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
936.Гарасим’як Святослав (НВК "СЗШ2-гімназія")
937.Будагян Єлизавета Саркісівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
938.Шопіна Марія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
939.ТКАЧЕНКО КИРИЛО ДМИТРОВИЧ (Школа №64)
940.Євланова Варвара Володимирівна (Мелітопольська ЗОШ № 17)
941.Назаренко Юлія (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв")
942.Котлярський Нік Юрійович (НВК "Святошиньска гімназія")
943.Грідіна Дар'я Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля")
944.Крисан Юрій (Криворізька ЗОШ №103)
945.Петліковська Кароліна (ЛЗШ № 43)
946.Дружко Мирослав Геннадійович (НВК-ліцей №100)
947.Єгор Тараненко (Мовна школа "Lingua")
948.Медведенко Артем Олексійович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області)
949.Бугайчук Любов (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів)
950.Ємельяненко Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
951.Ліпська Єлизавета Олександрівна (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9")
952.Дунаєвський Макар Євгенович (Харківський технічний ліцей № 173)
953.Потьомка Артем (Одеська ЗОШ № 92)
954.Новосьолов Георгій Юрійович (Криворізька СШ №74)
955.Туринська Аліна Вікторівна (Хутірський НВК)
956.Денькович Захар (НВК "СЗШ2-гімназія")
957.Курбатова Марія (НВК №9)
958.Дядечко Нікіта Віталійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
959.Кучер Влада Вадимівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
960.Янковський Віталій Миколайович (Червонянська ЗОШ I-II)
961.Антошкова Євгенія Романівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
962.Острійчук Данило (ЛСЗШ І ступеня №53)
963.Вольвакова Ангеліна Ігорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
964.Настасієнко Мілєна Станіславівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
965.Кобилянський Володимир Романович (Міжнародний ліцей МАУП)
966.Федорченко Єгор (Києво-Печерський ліцей № 171)
967.Непочатова Аріна Вячеславівна (Школа №61)
968.Бородай Євгеній Володимирович (Школа №10)
969.Павленко Катерина Ігорівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
970.Дронь Поліна (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського)
971.Ксения Левчук (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая)
972.Барановська Марія Сергіївна (Уманська ЗОШ №5)
973.Шевченко Іван (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
974.Калашніков Тимофій (СЗШ № 42)
975.Вакуленко Дарина Іванівна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)
976.Штикова Анна (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів)
977.Пересунько Софія Віталіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
978.Занюк Катерина Володимирівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно")
979.Півнюк Михайло Андрійович (Мохнацька філія І-ІІ ступенів)
980.Герасимчук Вероніка Сергіївна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
981.Тесленко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
982.Прокопик Анастасія Святославівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
983.ГАВРИЛИШИН МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ (Зашковицька ЗОШ)
984.Чернишова Анастасія Андріївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
985.Лисаченко Єгор (КЗО НВО №28)
986.Шаповалов Максим Віталійович (Миколай-Пільський НВК)
987.Колдовський Дмитро Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
988.Рашідов Ельвін Сейфулла огли (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
989.Щербина Євгеній (НВК-ліцей №100)
990.Морой Вікторія Вікторівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського")
991.Щетінін Владислав (Одеська СШ № 117)
992.Патріляк Маргарита Юріївна (Херсонська спеціалізована школа № 27)
993.Шуль Дарія Михайлівна (ТСШ №29)
994.Шендра Давід (Кіцманський НВК)
995.Сутула Ганна Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92)
996.Полянський Ярослав (Одеська ЗОШ №118)
997.Карбишев Іван (Охтирська ЗОШ № 1)
998.Арінушкіна Аліна Геннадіївна (НВК-ліцей №100)
999.Крячко Кирил (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1000.Серьогіна Дар'я Володимирівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
1001.Стародуб Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1002.Задіора Дар'я (Києво-Печерський ліцей № 171)
1003.Конюхевич Максим (Одеська СШ № 121)
1004.Рахліцька Вікторія Вадимівна (Старожадівський НВК)
1005.Пустовіт Володимир (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
1006.Василенко Олег Вікторович (Східненська ЗОШ І-ІІІ ст Музиківської с/р Білозерського рн)
1007.Янів Вероніка Михайлівна (Роздолівський НВК)
1008.Царелунга Анна (Одеська СШ № 117)
1009.Тертій Анастасія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4)
1010.Гунько Кирило Віталійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
1011.Орлинська Маргарита Романівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1012.Блаженко Роман Миколайович (ТСШ №29)
1013.Коберник Олег (Школа № 5)
1014.Нєженцева Мілана (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1015.Ульянов Любомир Русланович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
1016.Клименко Вікторія Володимирівна (Сугарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1017.Поліщук Данило Сергійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
1018.Корчак Ольга (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів)
1019.Кардаш В'ячеслав Олегович (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради)
1020.Форостянко Емма (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2)
1021.Прокопович Світлана (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів")
1022.Линник Рустам Русланович (Перша міська гімназія)
1023.Ніжиборський Ілля (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1024.Гонтар Кирило Віталійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1025.Сюсіна Софія (НВК "СЗШ2-гімназія")
1026.Ященко Діана Тимофіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
1027.Тимошенко Марія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92)
1028.Ковальчук Аркадій (Міжнародний ліцей МАУП)
1029.Сафонова Марія Вікторівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1030.Сідько Єгор Євгенович (Запорізька ЗОШ № 65)
1031.Волков Максим Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1032.Руденко Даніїл (КЗО НВО №28)
1033.Сергієнко Мирослава (Бородянський академічний ліцей)
1034.Дуброва Діана Андріївна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1035.Захарій Олександр Дмитрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1036.Гвоздь Вікторія Володимирівна (ЗОШ №8)
1037.Авраменко Нікіта Миколайович (Данинський НВК "ПШ-ЗДО")
1038.Шуєнко Михайло Олександрович (Парутинська ЗОШ)
1039.Душка Анжела Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1040.Студенікіна Валерія Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7)
1041.Дехтяр Софія (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів)
1042.Супцарел София Александровна (Одеська гімназія №4)
1043.Куралов Д. (Школа №64)
1044.Філатов Матвій (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня")
1045.Катрющенко Сергій Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1046.Ганяк Таїсія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1047.Муждабаєва Аліна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
1048.Захарченко Ірина Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32)
1049.Городь Вікторія Володимирівна (Шепетівський НВК №1)
1050.Кириловська Неонілія (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої)
1051.Ключик Костянтин Костянтинович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
1052.Корнієнко Нікіта (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1053.Мещеряков Кірілл (Одеська ЗОШ № 92)
1054.Горич Ірина Олексіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1055.Іванов Олександр Миколайович (Одеська ЗОШ № 23)
1056.Братцев Юрій Андрійович (Калинівський НВК №1)
1057.Стародубцев Артем (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик")
1058.Головійчук Вероніка Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
1059.Казимірко Дмитро Богданович (Старожадівський НВК)
1060.Жук Дмитро (НВК "СЗШ2-гімназія")
1061.Славінський Назар (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.)
1062.Федорівна Ярослава Русланівна (СЗШ № 42)
1063.Татарчук Олена Іванівна (Уторопський ліцей)
1064.Кіоса Софія (НВК "ЗОШ І - ІІІ ст. - дитсадок" с. Познанка Перша Любашівського району)
1065.Кайряк Володимир (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1066.Крук Дмитро Олександрович (Бердичівська ЗОШ № 18)
1067.Чоботар Микола (Ліцей №4)
1068.Постащук Евеліна (НВК "Святошиньска гімназія")
1069.Нагірняк Поліна (Гімназія Claris Verbis)
1070.вовк дмитро (Міжнародний ліцей МАУП)
1071.Лиходовська Євгенія (НВК "Домінанта")
1072.Сорока Максім Дмитрович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
1073.Козак Роман (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
1074.Борисенко Вікторія Максимівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1075.Яроменко Вероніка Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32)
1076.Теміров Абдулборій (Гімназія "Наше майбутнє")
1077.Козлов Михайло (Стем-центр "Сократ")
1078.Волощук Дарина Вячеславівна (Ладигівський НВК)
1079.Борисюк Анастасія Сергіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
1080.Волощук Софія (Школа №17)
1081.Кондратенко Марія Павлівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1082.Скорбилина Дарья (Школа №64)
1083.Вінзіцька Софія (Верблюзький НВК)
1084.Винар Христина Ростиславівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
1085.Черниш Святослав (Гуманітарна гімназія №23)
1086.В'юник Макар Сергійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
1087.Березицька Богдана Михайлівна (Миколаївська СЗОШ № 22)
1088.Бондаренко Марія Сергіївна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка)
1089.Тараканов Григорій Артемович (Харківський технічний ліцей № 173)
1090.Іванов Олексій (КЗО НВО №28)
1091.Іванчук Каріна (Плугівський НВК)
1092.Сіра Анастасія Анатолівна (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2)
1093.Сербенюк Дар'я Станіславівна (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
1094.Гладкий Микита Олександрович (Одеська ЗОШ № 92)
1095.Степарук Дарина Валентинівна (Бердичівська ЗОШ № 18)
1096.Симанюк Максим Миколайович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1)
1097.Браславський Анатолій Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1098.Помаранець Анастасія (Гуманітарна гімназія №23)
1099.Шоломіцький Олександр Олександрович (НВК №2 м. Каменя-Каширського)
1100.Козюбра Ірина Юліївна (Жашківська загальноосвітня школа №2)
1101.Чорна Катерина Олександрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна)
1102.Стороженко Вікторія (Роздільнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4)
1103.Король Світлана Тарасівна (Ліцей №66 Львівської міської ради)
1104.Смірнов Кіріл Сергійович (Студеницький ліцей)
1105.Дерновий Максим Геннадійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка)
1106.Кулик Соломія (Бородянський академічний ліцей)
1107.Драганова Карина Дмитрівна (Дмитрівський НВК ім. С.С.Курогло)
1108.Савицька Злата (НВК №9)
1109.Цапенко Даніл (КЗ "Яковлівський ліцей")
1110.Сурда Давид Олександрович (Городецька ЗОШ)
1111.Іваницька Олександра Валеріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка)
1112.Дмитрян Ольга Миколаївна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5")
1113.Єрьоменко Гліб (ХПСШ "Харківський колегіум")
1114.Кравченко Арсеній Юрійович (Перша міська гімназія)
1115.Казюка Діана (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1116.Ткаченко Вікторія Романівна (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст)
1117.Троценко Поліна (Міжнародний ліцей МАУП)
1118.Гусак Владислава (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка")
1119.Паламарчук Дар’я Дмитрівна (НВК-ліцей №100)
1120.Мурчич Анна Дмитрівна (НВК-ліцей №100)
1121.Палійчук Михайло Дмитрович (НВК№9 ім. А.М. Трояна)
1122.Шоміна Карина (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
1123.Валякова Христина Олексіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1124.Сорокопуд Світлана Валеріївна (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ)
1125.Скрипник Дар'я Андріївна (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області)
1126.Бузиль Артем Віталійович (Шепетівський НВК №1)
1127.Черьомухіна Альона Сергіївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7)
1128.Чабан Владислав Леонідович (СЗШ № 42)
1129.Голуб Олександра Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
1130.Землякові Єгор Олексійович (Одеська ЗОШ № 23)
1131.Крисак Софія Іванівна (Школа №23)
1132.Дюжева Марія Анатоліївна (Think Global)
1133.Гапон Артем (КЗО НВО №28)
1134.Сіленко Дмитрій (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області)
1135.Клименко Володимир Олександрович (Черкаська ЗОШ №32)
1136.Сахновський Руслан Максимович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
1137.Макада Єва (Середня загальноосвітня школа №158)
1138.Фарапон Вікторія Євгеніївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
1139.Бобков Тимофій (Криворізька ЗОШ №65)
1140.Барна Роксолана (Ліцей №66 Львівської міської ради)
1141.Васильєва Дар'я Дмитрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради)
1142.Сеттарова Медіне (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
1143.Возний Андрій (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1144.Захарчук Анна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1145.Сидоренко Каріна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
1146.Гриненко Артем (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
1147.Давидов Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1148.Левін Ігор (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1149.Шишковський Артем (Школа № 5)
1150.Новікова Єва (Одеський НВК "Гімназія №7")
1151.Вайсеро Марія (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
1152.Береза Ксенія (Одеська СШ № 117)
1153.Дучко Олександра Володимирівна (Одеська Маріїнська гімназія)
1154.Вербицька Кіра Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92)
1155.Косов Олексій (НВК "Святошиньска гімназія")
1156.Махник Михайло Васильвич (Роздолівський НВК)
1157.Соколовський Дмитро (ЗШ №12)
1158.Луцик Аліна Богданівна (Волосянківська ЗОШ І-ІІ ст.)
1159.Анастасія Титаренко Сергіївна (Think Global)
1160.Ніконов Данііл (Миколаївська СЗОШ № 22)
1161.Тимур Зінченко (Мовна школа "Lingua")
1162.Найдьон Ярослав (Одеська СШ №50)
1163.Дем’яненко Марія (Школа №17)
1164.Гармаш Давид (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1165.Бартіш Софія Олегівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1166.Стьожка Поліна (Криворізька гімназія №91)
1167.Когут Богдан (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1168.Козяренко Олег Олегович (НВК-ліцей №100)
1169.Ломажук Максим Олександрович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1170.Фисенко Микита Дмитрович (Парасковіївська ЗОШ)
1171.Абдуллаєва Ясмін Рамазанівна (Черкаська ЗОШ №32)
1172.Виноградов Єлісей Олексійович (Запорізька ЗОШ №15)
1173.Сарафанюк Ярослава Дмитрiвна (Школа №64)
1174.Дашівський Денис (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1175.Орішко Павло (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
1176.Комаров Денис Ігорович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1177.Косолап Данило (Маріупольська СШ №4)
1178.Мовсісян Маріам Русланівна (Шепетівський НВК №1)
1179.Михнюк Аріна Євгенівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради)
1180.Іванов Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум")
1181.Мирошниченко Олег Романович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9")
1182.Бацилєв Андрій Сергійович (Запорізька ЗОШ №41)
1183.Клімова Анастасія Юріївна (НВК №25 "Волошка")
1184.Тимбуровська Ірина Павлівна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
1185.Красюк Златослава Юріївна (НВК-ліцей №100)
1186.Собко Світлана Юріївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.")
1187.Корнейчук Діана (СШ №86)
1188.Семащук Дарина Михайлівна (ОЗ "Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.")
1189.Дундер Вікторія Андріївна (СЗШ № 17 м, Львова)
1190.Козак Дар'я Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32)
1191.Федченко Назар Ігорович (КЗО "НВК №144" ДМР)
1192.Ткаченко Анастасія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32)
1193.Кресан Артемій Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173)
1194.Іваненко Іван (Вараська ЗОШ №1)
1195.Порожнюк Марк Олександрович (Одеська ЗОШ № 92)
1196.Шилов Кіріл Антонович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
1197.Веснін Дем'ян (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1198.Рассоха Маргарита (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
1199.Тищенко Єлизавета Юріївна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
1200.Коробенюк Анастасія Павлівна (Шепетівський НВК №1)
1201.Чорна Ірина Миколаївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана)
1202.Булітко Анна Олексіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
1203.Хомик Ілля Петрович (ТСШ №29)
1204.Кузнєцова Марія (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
1205.Антощук Михайло (Середня загальноосвітня школа №158)
1206.Решетицька Єлизавета (Вараська ЗОШ №1)
1207.Матвєєва Анна- Марія (Ліцей №66 Львівської міської ради)
1208.Вьюнік Данило Костянтинович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
1209.Лаба Марк (Бородянський академічний ліцей)
1210.Кубишко Аріна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
1211.Чернецький Владислав Дмитрович (ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)
1212.Глизенко Катерина Євгенівна (Школа №64)
1213.Галчонков Владислав (Міжнародний ліцей МАУП)
1214.Комар Маргарита Дмитрівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1215.Балан Марія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
1216.Ляховська Ксенія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
1217.Осьмачко Андрій (ХПСШ "Харківський колегіум")
1218.Кравчук Єгор Олександрович (Середня загальноосвітня школа № 126)
1219.Юрченко Степан Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП)
1220.Смолянюк Єва Олександрівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
1221.Небеленчук Марія Юріївна (Одеська CШ №119)
1222.Володченко Анастасія (Мовний центр "Країна знань")
1223.Сергієнко Марія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1224.Маціпура Нестор (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
1225.Чередніченко Артем (Микулицька ЗОШ)
1226.Піндюр Станіслав Михайлович (ЗОШ І ст.-дитячий садок села Чернелів-Руський)
1227.Силадій Злата Василівна (Миролюбівський НВК)
1228.Ерофеев Виктор (Одеська СШ № 117)
1229.Бойко Дмитро Олександрович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
1230.Прохоров Максим (СЗШ № 20)
1231.Мануйленко Владислава (Одеська СШ № 121)
1232.Деревянко Софія (Одеська СШ № 117)
1233.Корман Тімур Едуардович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка")
1234.Кушнір Сергій Олексійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
1235.Письменська Поліна Вікторівна (Харківський технічний ліцей № 173)
1236.Петрова Анна Ігорівна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6)
1237.Iсмаiлова Джамiля Бахрам гизи (Школа №64)
1238.Капуста Назарій Богданович (Школа №23)
1239.Усенко Поліна Сергіївна (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей")
1240.Коваль Марія Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
1241.Радько Олександр (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1242.Зінов'єва Аліна (КЗО НВО №28)
1243.Муллєр Анна Артемівна (Черкаська ЗОШ №32)
1244.Кривякін Костянтин (СЗШ № 12)
1245.Левченко Дар'я (Стем-центр "Сократ")
1246.Буравель Єлизавета Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1247.Христова Вероніка Павлівна (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
1248.Турута Ігор Євгенійович (Білгород-Дністровський районний ліцей)
1249.Каврата Марія Романівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
1250.Ігнатов Владислав Володимирович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
1251.Васильев Вадим Дмитрович (Школа №122)
1252.Тахмурасі Жасмін Бахманівна (ХЗОШ № 51)
1253.Артюх Юлій Андрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1254.Турчанінова Ірина Дмитрівна (Чернівецька СШ ОРТ № 41)
1255.Самолеліс Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23)
1256.Липовець Софія Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32)
1257.Телебей Нікіта Романович (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.")
1258.Повстюк Інеса Геннадіївна (НВК-ліцей №100)
1259.Пархета Артем Павлович (Черкаська ЗОШ №32)
1260.Стефанишин (Будзинська ЗОШ ,)
1261.Мироненко Едуард Павлович (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області)
1262.Гуров Богдан Русланович (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1263.Лєжєнко Даіїл (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
1264.Шех Адріана (Вараська ЗОШ №1)
1265.Стрихарський Ернест Дмитрович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1266.Калін Антон (НВК "Домінанта")
1267.Шулікова Анна (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
1268.Коваленко Микита Валерійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1269.Дьякова Анастасія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
1270.Матушкіна Уляна Олексіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
1271.Линкевич Роксоляна Василівна (СЗШ № 30)
1272.Пшенична Мілана Олександрівна (ХЗОШ № 95)
1273.Яковлєв Максим Сергійович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1274.Ярослав Грицун (Мовна школа "Lingua")
1275.Журавель Анна Андріївна (Харківська гімназія 14)
1276.Полякова Вікторія Олексіївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
1277.Бєлих Давид Горович (Миколаївська СЗОШ № 22)
1278.Стрільчук Іван (Ліцей №4)
1279.Журавель Діана Вадимівна (КЗ "НСЗШ № 20")
1280.Хоменко Олександр Володимирович (Сидорівський НВК)
1281.Корнієнко Нікіта (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
1282.Апанасюк Таїсія Артемівна (Парасковіївська ЗОШ)
1283.Лутанюк Степан Юрійович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1284.Павлішин Костянтин Павлович (Одеська ЗОШ № 92)
1285.Ткаченко Іван (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1286.Книш Назарій (ТОВ «Центр Дистанцiйноï освiти «Джерело»)
1287.Буржинська Рената (Середня загальноосвітня школа №158)
1288.Нагорний Макар (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1289.Романюков Денис Олексійович (НВК-ліцей №100)
1290.Клівцов Богдан Миколайович (Запорізька ЗОШ № 65)
1291.Шаровський Ігор (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР)
1292.Пуціль Владислав (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1293.Шаповалова Ангеліна Олександрівна (Запорізька ЗОШ № 65)
1294.Оданець Даниїл Андрійович (НВК №25 "Волошка")
1295.Філіпенко Анастасія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
1296.Євтушенко Олександра Петрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО)
1297.Антоненко Ярослава (Верблюзький НВК)
1298.Курило Артем Андрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
1299.Громова Мія Дмитрівна (КЗ "НВО "ЗНЗ 1-3 ст. №16 - ДЮЦ "Лідер")
1300.Диндюк Максим Олегович (НВК №8)
1301.Сабадаш Єлизавета (ШНВК ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ №6 ім. Героя Радянського союзу Колодко М.О.)
1302.Семеніхіна Анастасія (НВК-ліцей №100)
1303.Метошоп Ростислав (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1)
1304.Заобурна Варвара (Одеський НВК "Гімназія №7")
1305.Тихоновська Любов Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
1306.Гацула Володимир (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1307.Новіков Володимир Михайлович (Фінансово-правовий ліцей (приватний))
1308.Назаренко Максим Олександрович (Одеська ЗОШ № 92)
1309.Конак Апполінарія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92)
1310.Засєєв Тімур Михайлович (Одеська СШ № 117)
1311.Нікончук Софія Олегівна (Одеська СШ № 121)
1312.Даниїл Власенко (ThinkGlobal Київ Березняки)
1313.Бревус Таміла Андріївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1314.Гордіященко Аліна Іванівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
1315.Гуменюк Божена (НВК №9)
1316.Муленко Артем (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1317.Кононенко Ярослав (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
1318.Паламарчук Ярослав Олексійович (Криворізька гімназія №91)
1319.Гайка Владислав Русланович (Поповецька ЗОШ)
1320.Марін Ілля Ігорович (Комунальний заклад "Мереф ' янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 "Мереф'янської міської ради)
1321.Коновалова Арина Андріівна (Міжнародний ліцей МАУП)
1322.Алукріев Іван (ЗЗСО №10)
1323.Чорна Марія (Водяно-Лоринська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1324.Саттаров Тарас Валерійович (НВК-ліцей №100)
1325.Крушиніцька Поліна Станіславівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
1326.Биков Нікіта Олексійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина")
1327.Гаврилів Андрій (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
1328.Кириченко Олександр Михайлович (Черкаська ЗОШ №32)
1329.Смислов Даніїл (Одеська СШ №50)
1330.Максименко Марія Олександрівна (Києво-Печерський ліцей № 171)
1331.Сендзюк Тимур Олександрович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1)
1332.Кучеренко Поліна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
1333.Рибачук Юлія Олександрівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
1334.Мазняк Дмитро Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173)
1335.Щербак Олена (НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
1336.Федорчук Катерина Сергіївна (Шепетівський НВК №1)
1337.юнаков-дергвчов (Міжнародний ліцей МАУП)
1338.Москаленко Тімур Миколайович (Охтирська ЗОШ № 1)
1339.Баран Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія")
1340.Петрошук Іветта (Одеська ЗОШ №118)
1341.Співак Матвій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1342.Ісмаілов Рінат (Криворізька ЗОШ №102)
1343.Чорнокульський Максим (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
1344.Сердюк Кіріл Павлович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського)
1345.Стратієвський Єгор (Одеська ЗОШ № 92)
1346.Крицька Аріна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
1347.Кобзева Олександра Васильевна (Запорізька ЗОШ № 65)
1348.Шевчук Вікторія (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
1349.Чернопятов Никита Станиславович (Одеська СШ № 117)
1350.Горячєва Ярослава Олександрівна (Миколай-Пільський НВК)
1351.Воропаєв Нікіта (Криворізька гімназія №91)
1352.Мількевич Артем (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
1353.Ткаліч Вероніка (НВК-ліцей №100)
1354.Васьківська Анастасія (ЛСЗШ І ступеня №53)
1355.Валова Іванна (Боярська ЗОШ №5)
1356.Гнатюк Назар Олегович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2)
1357.Шумило Кіра Сергіївна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка")
1358.Заднепряний Даніїл (КЗ "Макарівський ОК")
1359.Рубан Михайло (Києво-Печерський ліцей № 171)
1360.Трачук Олександр Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
1361.Железняк Анна Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92)
1362.Корж Світлана (Кочержинський НВК)
1363.Рильцева Поліна Олександрівна (Охтирська гімназія)
1364.Степанян Даніель Гургенович (НВК-ліцей №100)
1365.мітєва лада олександрівна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1366.Нетудихата Софія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
1367.Чуфаров Олексій (Києво-Печерський ліцей № 171)
1368.(Охматівська ЗОШ І-ІІ ст. Жашківської районної ради Черкаської області)
1369.Артеменко Вікторія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32)
1370.Олексій Мадіянський (ThinkGlobal Київ Березняки)
1371.Олексяк Давид Олегович (СЗШ № 3 м.Трускавець)
1372.Совська Мілана (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
1373.Вишняк Гліб Вадимович (Кодрянське НВО "Загальноосвітня школа I-IIIступенів - дитячий садок")
1374.Рядченко Григорій Сергійович (Одеська СШ № 35)
1375.Талабко Назар Дем'янович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит")
1376.Злотнікова Майя (НВК «Святошинська гімназія»)
1377.Шиков Григорій Олександрович (Калинівський НВК №1)
1378.Шамборовська Мілана Василівна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня)
1379.Денисенко Гордей Евгеньевич (Школа №122)
1380.Багматенко Денис (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка")
1381.Партола Гліб (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1382.Бондаренко Анастасія Дмитрівна (Харківський ліцей № 149)
1383.Бездітна Мая Миколаївна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область)
1384.Пантєлєєв Олексій (Криворізька гімназія №91)
1385.Рубан Мілена (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі)
1386.Грубріна Євгенія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1387.Подвинцев Володимир Вячеславович (НВК-ліцей №100)
1388.Савчук Анастасія (Микулицька ЗОШ)
1389.Глєбова Емілія Вікторівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1390.Яхно Таісія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
1391.Куницька Дарина (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка")
1392.Духневич Максим (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1393.Федорів (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
1394.Загорська Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
1395.Бєлозьорова Олександра Євгенівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №102 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва)
1396.Лаврів Лілія Миколаївна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня)
1397.Васькевич Христина Володимирівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
1398.Грідіна Марія Романівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля")
1399.Рибась Сергій (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст)
1400.Світлична Ганна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
1401.Борей Олександр (Вараська ЗОШ №1)
1402.Дутка Єлизавета (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
1403.Коновалова Уляна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня")
1404.Сохоцька Олеся (ЛСЗШ І ступеня №53)
1405.Гаврильчик Марина (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.)
1406.Олійник Максим Ігорович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки")
1407.Богайчук Уляна Романівна (Криворізька ЗОШ №126)
1408.Куриляк Олександр Ростиславович (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
1409.Монастрська Марія (НВК "СЗШ2-гімназія")
1410.Вензик Владислав (ХЗОШ № 95)
1411.Квєткіна Євангелина Максимівна (ХЗОШ № 95)
1412.Мамчур Уляна (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ")
1413.Попов Максим (Кремінська школа-гімназія)
1414.Іван Петухов (ThinkGlobal Київ Березняки)
1415.Карпа Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1416.Ковальчук Ілля Миколайович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1417.Кучерявий Андрій Сергійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
1418.Шульга Уляна (Верблюзький НВК)
1419.Начев Андрій (Одеська ЗОШ №118)
1420.Ткаленко Арсеній Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1421.Козьол Анна-Тереза Бартломеївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
1422.Тарасенко Анна (Стем-центр "Сократ")
1423.Пенцак Олександра Андріівна (ТСШ №29)
1424.Третяк Богдан Янович (Гімназія «Консул» №86)
1425.Гузій Софія (Матвіівська санаторна школа-інтернат)
1426.Хитриченко Дар'я Денисівна (Одеська ЗОШ № 92)
1427.Балан Соломія Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1)
1428.Чефранов Богдан Олегович (Харківський технічний ліцей № 173)
1429.Коваль Йосиф (НВК "СЗШ2-гімназія")
1430.Бондаренко Дмитро (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
1431.Демцюра Єлизавета (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
1432.Лис Жанна Андріївна (Карівська ЗШ І-ІІ ст.)
1433.Литвинов Юрій (ХПСШ "Харківський колегіум")
1434.Павліська Яна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
1435.Осіна Євгенія Володимирівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1436.Ковальчук Іван Миколайович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області)
1437.Ковбасенко Богдана Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32)
1438.Мірошніченко Марина (ХЗОШ № 51)
1439.Вихрицький Лев (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1440.Сизова Вікторія Євгенівна (НВК-ліцей №100)
1441.Щур Аліна Олегівна (Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст.)
1442.Босецька Василина Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП)
1443.Малакчі Артем (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1444.Постнікова Даяна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
1445.Бондаренко Мілана Володимирівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
1446.Гончаренко Вікторія Сергіївна (Северинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів)
1447.Кущик Ольга (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1448.Прохоренко Софія (Одеська СШ № 121)
1449.Плечунь Діана (Ліцей №66 Львівської міської ради)
1450.Щуровська Домініка Олегівна (Одеська СШ № 117)
1451.Зелінский Назар (ХЗОШ № 95)
1452.Луніна Єлизавета (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
1453.Масаковська Юлія Сергіївна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1454.Журавель (БСШ №9)
1455.Ткачук Олександр (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
1456.Сушинська Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1457.Кобзун Єлизавета Дмитрівна (Бердичівська ЗОШ № 18)
1458.Єгор Марченко (Мовна школа "Lingua")
1459.Данильчук Артем (НВК №9)
1460.Джуфер Віталій Володимирович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
1461.Чумак Софія Вікторівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
1462.Лукашевич Олександра Олександрівна (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА")
1463.Макаренко Мілана Олексіївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
1464.Нелін Ростислав (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1465.Віценцик Михайло Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1466.Гром Марія (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1467.Морозов Андрій Дмитрович (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
1468.Дідусенко Надія Володимирівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка)
1469.Довгань Іван (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
1470.Бернадська Софія (Гуманітарна гімназія №23)
1471.Михайлова Мар'яна (НВК-ліцей №100)
1472.Нікітіна Ульяна (КЗ "Яковлівський ліцей")
1473.Рибін Богдан (Кремінська школа-гімназія)
1474.Мішина Тетяна (ХПСШ "Харківський колегіум")
1475.Бублік Дар'я Олександрівна (Міжнародний ліцей МАУП)
1476.Шпорт Єгор (Харківський ліцей № 149)
1477.Поп`юк Олександра (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1478.Кузьменко Карина Сергеевна (Криворізька ЗОШ №126)
1479.Чуловський Назар (ЛСЗШ І ступеня №53)
1480.Точенюк Костянтин Сергійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)
1481.Кривопляс Аліна (Одеська СШ № 121)
1482.Ониськів Олександр Андрійович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
1483.Долгошенко Софія (Одеська СШ № 121)
1484.Нуров Дмитро Олегович (Шевченківська ЗОШ)
1485.Дорошенко Даниїл Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
1486.Хиля Анастасія Олександрівна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
1487.Байбарін Семен Андрійович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області)
1488.Гамзян Володимир Арманович (Києво-Печерський ліцей № 171)
1489.Голубенко Артем Дмитрович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка)
1490.Сирих Катерина Владиславівна (Одеська ЗОШ № 92)
1491.Ланова Марта (Міжнародний ліцей МАУП)
1492.Нетеса Марина Володимирівна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
1493.Горлатий Павло (ЛНВК №24)
1494.Григор`єв Дмитро Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1495.Стефанія Кравчук (ThinkGlobal Київ Березняки)
1496.Рогова Евангелiна Сергiiвна (Вiльненська ЗОШ I-III ступенiв)
1497.Поливода Ілля (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1498.Науменко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32)
1499.Попівняк Михайло (240)
1500.Кучер Наталія Віталіївна (Уманська ЗОШ №5)
1501.Стаднік Олександр Миколайович (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
1502.Іщук Єгор (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
1503.Угляй Діана Федорівна (Углянська ЗОШ)
1504.Садовий Юрій (СЗШ № 20)
1505.Вознюк Дар'я Борисівна (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
1506.Ільченко Артем Ігорович (Черкаська ЗОШ №32)
1507.Діденко Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32)
1508.Златов Костянтин (Одеська ЗОШ № 92)
1509.Баран Федір (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1510.Руська Дарія Євгеніївна (Криворізька ЗОШ №126)
1511.Жиров Антон Андрійович (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
1512.Кублік Градімір (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1513.Краля Анастасія (Криворізька ЗОШ №65)
1514.Івасюта Денис Романович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
1515.Донбай Лариса (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
1516.Гаврилюк Владислав (Кіцманський НВК)
1517.Печак Вероніка Олександрівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1518.Писаренко Альона (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1519.Макар Богдан Богданович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
1520.Логвиненко Артем (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
1521.Газізов Ілля (Одеський НВК "Гімназія №7")
1522.Федько Артем Геннадиевич (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22)
1523.Куртяк Ольга (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
1524.Шевчук Анна Леонідівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи)
1525.Головій Варвара (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1526.Лізунов Георгій (КЗО НВО №28)
1527.Логвиненко Адріана (Think Global)
1528.Лапа Світлана Сергіївна (НВК-ліцей №100)
1529.Бойко Фёдор Валентинович (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард")
1530.Ткачук Герман (Криворізька гімназія №91)
1531.Івлєва Валерія (Мліївський ЗЗСО № 1)
1532.Потіп Денис (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2)
1533.Долженко Валерія (Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
1534.Галімшин Дмитро (НВК-ліцей №100)
1535.Терешонок Максим Андрійович (Запорізька ЗОШ № 30)
1536.Гальчанська Злата (Бердянська гімназія №1"Надія")
1537.Кудлай Костянтин Андрійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА")
1538.Кірпічов Андрій (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
1539.Сорока Олександра Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП)
1540.Шавадзе Саба (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
1541.Піранська Анна Миколаївна (Миролюбівський НВК)
1542.Иван (Школа №64)
1543.Крупейник Ксенія (КЗО НВО №28)
1544.Башкірьов Богдан (ХПСШ "Харківський колегіум")
1545.Сіряк Дмитро Романович (Орільський ліцей)
1546.Мозгова Анжела (ХПСШ "Харківський колегіум")
1547.Калачова Кіра (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
1548.Чернецький Гліб Євгенійович (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР)
1549.Станіслав Городецький (ThinkGlobal Київ Березняки)
1550.Зеленський Даніїл Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
1551.Васін Вадим Сергійович (Роздільнянська ЗОШ №3)
1552.Костяний Максим Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1553.Мануков Даніїл Сергійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА")
1554.Корецька Діана Володимирівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218")
1555.Ковальов Богдан Романович (НВК №25 "Волошка")
1556.Щербій Матвій (ЗОШ №5)
1557.Кошкарова Карина Олегівна (ХЗОШ № 91)
1558.Каращук Валерія (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1559.Шевченко Дар’я Олександрівна (НВК-ліцей №100)
1560.Дуйко Єва Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
1561.Кротенко Денис Сергійович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка")
1562.Максименко Роман Васильович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
1563.Зюзь Катерина Андріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1564.Вітенко Максим (Школа № 5)
1565.Боднар Інеса (Одеська ЗОШ № 92)
1566.Андріанов Тимур (НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
1567.Кондратенко Ангеліна Русланівна (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок")
1568.Павленко Максим (Школа № 5)
1569.Кушніренко Олексій Сергійович (Одеська ЗОШ № 92)
1570.Хорев К. С. (Парасковіївська ЗОШ)
1571.Литовець Лев Леонідович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
1572.Бачинський Ілля (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1573.Юртдаш Гюльджан (ХПСШ "Харківський колегіум")
1574.Демчук Валерія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
1575.Бухтіярова Анастасія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
1576.Хегай Анна Володимирівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.)
1577.Кот Вікторія Олегівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1578.Сізон Андрій (Одеська ЗОШ №58)
1579.Подольський Єгор Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1580.Мільчак Вікторія (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка)
1581.Сочеєва Майя Вячеславівна (Харківський технічний ліцей № 173)
1582.Білаш Євген (ЗЗСО №10)
1583.Губська Дарина (ЛНВК №24)
1584.Попсуйко Ілля Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП)
1585.Полозенко Максим Олександрович (Одеська СШ № 117)
1586.Новіцька Світлана Олегівна (ЧПЗОШ "Софія")
1587.Маллакурбанов Шаміль Расімович (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12)
1588.Колесніков Максим (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
1589.Марченко Володимир (Одеська спеціалізована школа №10)
1590.Павлів Назарій Володимирович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників)
1591.Холодова Єлизавета (НВК "СЗШ2-гімназія")
1592.Хрипко Кіра Олексіївна (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1593.Сталісь Еліна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1594.Дзюбан Віка (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
1595.Ткаченко Ілона (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
1596.Стрельцова Олександра Олегівна (Школа №64)
1597.Андросенко Аріна Олегівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
1598.Бондаренко Маргарита (Поповецька ЗОШ)
1599.Тараненко Тімур (Стем-центр "Сократ")
1600.Богачук Іван Віталійович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
1601.Богдан Євгенія Василівна (Углянська ЗОШ)
1602.Валова Дар'я Ярославівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
1603.Бровінський Василь Васильович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)
1604.Черненко Захар Олегович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5")
1605.Мардаль Емілія (Гімназія Claris Verbis)
1606.Бучковська Уляна Олегівна (Школа №23)
1607.Попова Діана Олексіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
1608.Могилко Віталіна Віталіївна (Сидорівський НВК)
1609.Орлов Іван Сергійович (КЗ "ХС НВК" ХОР)
1610.Суховерхова Анна (Миколаївська СЗОШ № 22)
1611.Симуляк Антоніна (Спеціалізована школа І ступеня №9)
1612.Соловйова Емілія Сергіївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО)
1613.Ященко Дар'я (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1614.Демих Анна (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
1615.Корніенко Мирослава Сергіївна (Think Global)
1616.Перевозник Вікторія (Микулицька ЗОШ)
1617.Матвіенко Кіра (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
1618.Боденчук Анжела (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1619.Вишневська Дар'я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП)
1620.Чердинцев Вадим Юрійович (Одеська СШ № 117)
1621.Клек Вадим (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
1622.Євдощак Єлизавета (Острівська ЗОШ)
1623.Кисіль Вєроніка Олександрівна (Костогризівська)
1624.Гордієнко Мілена (НВК №45 "Академічна гімназія")
1625.Огороднійчук Катерина Дмитрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1626.Близнюк Владислав Сергійович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)
1627.Міллер Марк (ThinkGlobal, Львів)
1628.Барков Владислав Миколайович (Криворізька ЗОШ №126)
1629.Міхтєєв Захар Дмитрович (Шепетівський НВК №1)
1630.Синишин Катерина (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
1631.Коновал Кирило Сергійович (Люботинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №5)
1632.Гаврилець Дмитро (Харківський ліцей № 149)
1633.Ільченко РОман (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
1634.Новоточинов Руслан Ігорович (НВК-ліцей №100)
1635.Поліщук Аріна Валеріївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка)
1636.Зубрицька Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1637.Корженевська Єва (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
1638.Смірнов Матвій Павлович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1639.Шумакова Софія Андріївна (Миролюбівський НВК)
1640.Побережна Катерина (ThinkGlobal Київ Березняки)
1641.Агапов Єлісєй (Школа King's Kids)
1642.Пархоменко Сергій Сергійович (КЗ "Таврійська ЗОШ I-III ст.")
1643.Стригуль Алiса Костянтинiвна (КЗ "НСЗШ № 20")
1644.Макаревич Євгеній Едуардович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1645.Сяська Аліна Вікторівна (Довговільський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
1646.Ребро Максим (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
1647.Лапін Іван Кирилович (Одеська СШ № 35)
1648.Шутяк Аліна (Плугівський НВК)
1649.Чугай Владислав (Вараська ЗОШ №1)
1650.Букша Микола Романович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
1651.Денис (Міжнародний ліцей МАУП)
1652.Куріло Єлизавета (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
1653.Гонтар Андрій Максимович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка)
1654.Manvelyan Liza Ishkhanovna (НВК №45 "Академічна гімназія")
1655.Качанова Софія Петрівна (Кулевчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1656.гусєвська єва максимівна (Охтирська гімназія)
1657.Діброва Анастасія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
1658.Гошенко Поліна (Криворізька СШ№70)
1659.Приказюк Олесь (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі)
1660.Мороз Анна Олегівна (Черкаська ЗОШ №32)
1661.Александрюк Іван Іванович (Попельниківський ліцей)
1662.Сівак Софія Олександрівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин)
1663.Леонідов Юрій (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
1664.Сабатин Олександра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
1665.Підопригора Захар Юрійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2)
1666.Свистун Меланія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1667.Христенко Вікторія (Школа №7)
1668.Єгоров Єгор (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
1669.Федорішен Лев (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1670.Власюк Валерія Володимирівна (Шепетівський НВК №1)
1671.Крайня Катерина Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1672.Дубiцький Вадим Олександрович (Школа №64)
1673.Болбот Марія (Світлодарська ЗОШ)
1674.Захарія Юлія Василівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1675.Шевчук Владислав (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4)
1676.Якименко Ксенія (Школа № 5)
1677.Соколова Вероника Сергиивна (Одеська СШ № 117)
1678.Татарова Кіра Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32)
1679.Водяницька Марія Русланівна (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради)
1680.Новицька Ангеліна Едуардівна (Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів)
1681.Попович Тетяна (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня")
1682.Поляк Артем Андрійович (Жуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.Б.Лепкого)
1683.Маргарит Максим (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1684.Коров'яцька Єлизавета Василівна (Широчанський НВК)
1685.Кириченко Ілона (Процівська ЗОШ І ступеня)
1686.Кураускас Михайло (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
1687.Почтєнних Дмитро Юрійович (Одеська СШ № 35)
1688.Чеча Єва Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
1689.Зайченко Лєна (Микулицька ЗОШ)
1690.Педченко Дар'я (НВК «Святошинська гімназія»)
1691.Богданова Вероніка (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
1692.Мороз Анна Іванівна (ЗОШ №4)
1693.Макада Владислава (Середня загальноосвітня школа №158)
1694.Лук'яниця Артем Олександрович (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5)
1695.Білик Микита (КЗО "НВК №144" ДМР)
1696.Ксінчук Стефанія Володимирівна (Шепетівський НВК №1)
1697.Аністратенко Владислава (Первомайська ЗОШ № 12)
1698.Марченко Давид (НВК "Святошиньска гімназія")
1699.Магей Артем Іванович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1700.Макарова Аліна Євгенівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1701.Синельник Максим Юрійович (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради)
1702.Голованець Богдан (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
1703.Фукс Андріана Олегівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
1704.Волочнюк Арсеній (Криворізький професійний ліцей)
1705.Хомик Ангеліна (НВК "СЗШ2-гімназія")
1706.Пташник Сергій (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ")
1707.Ляхімець Катерина (Петропавлівська ЗОШ №2)
1708.Вовченко Софія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
1709.Федунишин Соломія Іванівна (Магдалинівська ЗОШ)
1710.Дяченко Кирило Андрійович (Городський НВК)
1711.Радіонов Нікіта Миколайович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
1712.Подоляк Анна (ThinkGlobal Київ Березняки)
1713.Липова Софія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
1714.Недопас Віталій (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
1715.Лисенко Денис Денисович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
1716.Заславська Софія (Школа №64)
1717.Гопчук Анастасія Юріївна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ)
1718.Денисов Артем Сергійович (НВК-ліцей №100)
1719.Трачук Діана Володимирівна (Залузька ЗОШ)
1720.Петрик Іван Васильович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
1721.Васильєва Єлизавета Сергіївна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
1722.Михасик Макар Володимирович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.)
1723.13 (Школа №)
1724.Кузякіна Олександра Максимовна (Харківська гімназія 14)
1725.Усов Богдан (Києво-Печерський ліцей № 171)
1726.Дворяков Сергій Віталійович (Харківський технічний ліцей № 173)
1727.Матюхов Ілля (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка)
1728.Крижов Нікіта Сергійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
1729.Врубльовський Артур (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
1730.Мирошниченко Антон Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1731.Гончаренко Антон (НВК "Святошиньска гімназія")
1732.Седько Андрій (ThinkGlobal Київ Березняки)
1733.Дяченко Артем Віталійович (Ніжинська гімназія № 2)
1734.Дубов Ілля Іванович (Міжнародний ліцей МАУП)
1735.Руштієва Адалят Курбаівна (Васюківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1736.Тарнавська Анна (КЗО "НВК №144" ДМР)
1737.Татаркіна Злата (Одеська СШ № 121)
1738.Нікішенков Даніел Тарасович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
1739.Тертична Вікторія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1740.Єремійчук Владислав Васильович (Березнуватівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області)
1741.Паращук Олександр Святославович (Бородянський академічний ліцей)
1742.Биков Максим Вікторович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
1743.Кузьменко Таїсія (КЗО "НВК №144" ДМР)
1744.Крячек Гліб (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
1745.Зінов'єв Матвій Олександрович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
1746.Монід Поліна Андріїна (Мелітопольська ЗОШ №7)
1747.Полозенко Владислав Олександрович (Одеська СШ № 117)
1748.Петрище Давид Аркадійович (Середня загальноосвітня школа №74)
1749.Осіпова Альона (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
1750.Матьола Макар (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
1751.Павловський Матвій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1752.Бабич Станіслав (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1753.Головач Юлія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1754.Ляхов Георгій Сергійович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова")
1755.Ваганова Вікторія Максимівна (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")
1756.Нікітенко Уляна (ThinkGlobal Київ Березняки)
1757.Штанько Максим (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1758.Гончарова Злата (Вараська ЗОШ №1)
1759.Єгоренко Нікіта (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик")
1760.Зевакін Гордій Михайлович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова")
1761.Федорова Софія Романівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1762.Пимонова София (ЗШ № 6)
1763.Макаров Владислав Олексійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова)
1764.Шаталов Марк Євгенійович (НВК «Святошинська гімназія»)
1765.Яцишин Кароліна (Школа № 6)
1766.Чіпець Мілена Олександрівна (НВК-ліцей №100)
1767.Дмитро Назаренко (ThinkGlobal Харків Благовіщенська)
1768.Литвиненко Аліса (КЗО НВО №28)
1769.Грідін Артем Ігорович (ХЗОШ №7)
1770.Шпитальський Давид Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173)
1771.Лихобаба Єгор Ілліч (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
1772.Нечитайло Єгор (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка")
1773.Гриценко Поліна (Щорська ЗОШ - інтернат)
1774.Ван Поліна Пенівна (Школа №64)
1775.Мартинова Поліна Геннадіївна (Ліцей ім.В.Чорновола Івано-Франківської міської ради)
1776.Максимчук Борис (НВК №9)
1777.Саміло Арсеній (Харківський ліцей № 149)
1778.Потеряйко Нікіта Олексійович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
1779.Маслюченко Анна Сергіївна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське)
1780.Богданова Анастасия Игоревна (Одеська СШ № 117)
1781.Гурський Артем Олександрович (Парутинська ЗОШ)
1782.Гриньков Микита (Наталівський НВК)
1783.Філатова Валерія Віталіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
1784.Стадник Дмитро (Одеська ЗОШ № 23)
1785.Овод Владислав Олександрович (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1786.Федоренко Олег (Роздолівський НВК)
1787.Рожко Ксенія (Одеська ЗОШ №118)
1788.Фесенко Вікторія Миколаївна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)
1789.Гусь Поліна Олександрівна (Одеська СШ № 117)
1790.Бутова Марія Олександрівна (Парутинська ЗОШ)
1791.Варвара Олександровна Чернишова (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
1792.Мілана Будяк (ThinkGlobal Київ Березняки)
1793.Кравець Валерія Сергіівна (ТСШ №29)
1794.Сарієв Емін Ріфат оглу (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
1795.Відоменко Альона Євгеніївна (Середня загальноосвітня школа № 126)
1796.Мацнєва Анастасія Ігорівна (Приватна НВК "Досвітня Зоря")
1797.Якименко Денис (ThinkGlobal, Львів)
1798.Трапезнікова Ліна Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
1799.Дружинський Богдан (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1800.Бесараб Артьом Ігорович (Тростянецька СЗШ І-ІІІ ст. №2)
1801.Кощій Євгенія Максимівна (КЗ "НСЗШ № 20")
1802.Тамакова Анастасія Андріївна (Think Global)
1803.Дихан Анастасія (Одеська СШ №50)
1804.Тарасова Анастасія Ігорівна (КЗО "НВК №144" ДМР)
1805.Верецун Єва Валентинівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
1806.Грибанова Анна (КЗО НВО №28)
1807.Гулов Данило (Гімназія Claris Verbis)
1808.Норчук Вікторія Володимирівна (Одеська СШ №50)
1809.Гончаров Тарас Олександрович (Колодистенський НВК)
1810.Пахніц Ксенія Олегівна (НВК-ліцей №100)
1811.Цибульський Данило (Стем-центр "Сократ")
1812.Горбачов Андрій Віталійович (Парутинська ЗОШ)
1813.Черних Артем (Одеська СШ № 121)
1814.Орловський Максим Брониславович (Шевченківська ЗОШ)
1815.Шишенко Кіра Олександрівна (Шепетівський НВК №1)
1816.Уланов Давид Олександрович (Одеський ліцей "Ланжеронівський")
1817.Морозов Максим (Одеська гімназія №4)
1818.Попович Ангеліна Василівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
1819.Холоша Варвара (Маріупольська СШ №4)
1820.Обідняк Михайло Володимирович (НВК-ліцей №100)
1821.Якимишин Володимир (ХЗОШ № 95)
1822.Кечеджи Микита (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
1823.Савіна Марина Вячеславівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1824.Підгородецький Арсеній Іванович (СЗШ № 3 м.Трускавець)
1825.Дробот Тимофій (ЗОШ №5)
1826.Федосєєва Ніколь (Міжнародна Французька Школа)
1827.Журжій Максим Ігорович (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
1828.Торічко Анастасія (Ліцей №4)
1829.Сапронова Дар'я Олегівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
1830.Бесараб Григорий Геннадиевич (Міжнародний ліцей МАУП)
1831.Літвінова Вікторія Вікторівна (Хутірський НВК)
1832.Шевченко Андрій (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
1833.Коваленко Олександр Олексійович (Лутищенський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ)
1834.Моцний Тимур Романович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
1835.Тарахтелюк Тарас Дмитрович (Бердичівська ЗОШ № 18)
1836.Мурга Милана (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
1837.Іордані Елевтерій (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
1838.Щуровська Олександра Сергейвна (Школа №64)
1839.Корнак Домінік (Клекотинська СЗШ І-ІІІст.)
1840.Вапняр Андрій (Школа №)
1841.Крижевич Тимур Євгенович (Приватна школа "Наша школа")
1842.Олексієнко Тетяна Євгеніївна (Опришківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глобинської міської ради)
1843.Аверінов Кирило Іванович (Червонянська ЗОШ I-II)
1844.Семенова Софія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1845.Чапайда Максим (Школа № 12)
1846.Барна Злата (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1847.Чубко Олена (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
1848.Виноградов Володимир Віталійович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1849.Бадя Милана Андріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
1850.Левченко Владислав Романович (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1851.Солощенко Мар'яна Андріївна (Миролюбівський НВК)
1852.Гужулов Дауд Лом-Алієвич (Запорізька ЗОШ №41)
1853.Сидиков Демид (КЗО НВО №28)
1854.Гришко Вероніка Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
1855.Соломченко Андрій Дмитрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
1856.Нековаль Олександр (НВК "СЗШ2-гімназія")
1857.Кошелюк Поліна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі)
1858.Шевченко Іван Володимирович (Одеська СШ № 117)
1859.Сошин Євген (ХПСШ "Харківський колегіум")
1860.Шумська Валерія (Одеська ЗОШ №118)
1861.Бірюк Данило (НВК "Святошиньска гімназія")
1862.Кострицький Богдан (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1863.Шевчук Соломія Дмитрівна (Попельниківський ліцей)
1864.Озарук Ілля (НВК №9)
1865.Кухта Єлизавета Станіславівна (Середня загальноосвітня школа №158)
1866.Немикін Тимур Максимович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
1867.Прокопчук Ростислав (Мліївський ЗЗСО № 1)
1868.Полуциганов Даніїл Владиславович (НВК-ліцей №100)
1869.Дзюба Артем Вячеславович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1870.Безсонов Артур Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1871.Осадчук Адел (Школа №64)
1872.петро куртинов (Бродівська ЗОШ №1)
1873.Грибченко Євген Андрійович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради)
1874.Сохар Вадим Назарійович (ТСШ №29)
1875.Мурадов Юсиф (КЗО НВО №28)
1876.Лузан Ярослава Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3)
1877.Грибачова Поліна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1878.Педоренко Анастасія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32)
1879.Чебан Дмитро Антонович (Бочковецький НВК)
1880.Загоруйко Денис Олександрович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка)
1881.Король Андрій Володимирович (Школа №21 м.Луцьк)
1882.Мигуля Владислав (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1883.Сікора Діана Романівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна)
1884.Стахов Дмитро Олександрович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит")
1885.Варава Денис (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4)
1886.Мисік Артем Васильович (НВК №2 м. Каменя-Каширського)
1887.Павлюк Лєя Ілларіонівна (Броварське НВО)
1888.Кульчиковська Марія Михайлівна (НВК №25 "Волошка")
1889.Собко Влада (НВК "Святошиньска гімназія")
1890.Штець Анна (Харківський ліцей № 149)
1891.Михайлов Назар Вадимович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно")
1892.Картавкін Максим Вікторович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1893.Мельник Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1894.Калашиков Владисав (Харківський ліцей № 149)
1895.Хахуліна Злата Едуардівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
1896.Чиж Ельвіра Вадимівна (КЗ "НСЗШ №25")
1897.Марченко Єгор Андрійович (КЗ "НСЗШ № 20")
1898.Старощук Іван Андрійович (Миколаївська СЗОШ № 22)
1899.Синорацький Данило Андрійович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
1900.Мішин Владислав Олегович (НВК-ліцей №100)
1901.Росада Ілля Володимирович (Уманська ЗОШ №5)
1902.Варлам Ігнат (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1903.Опарін Олексій Сергійович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1904.Дацюк Назарій (Школа King's Kids)
1905.Розумійко Вероніка Олександрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
1906.Невмержицька Аріна Андріївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
1907.Дрибуленда Катерина Сергіївна (Терпіннівська ЗОШІ)
1908.Сірант Денис-Назарій Юрійович (СЗШ № 30)
1909.Швая Іван (Новомиргородська ЗШ №1)
1910.Нгуєн Ньи Ву Фонг (Харківський технічний ліцей № 173)
1911.Шарапа Поліна Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
1912.Мельничук Гліб (НВК №7 м.Хмельницького)
1913.Рагімова Анастасія Василівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1914.Демченко Ян Олександрович (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1915.Житіньов Сергій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
1916.Пустовіт Олександра Михайлівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1)
1917.Красна Милана Віталіївна (Запорізька ЗОШ № 30)
1918.назарено валерія (Міжнародний ліцей МАУП)
1919.Гричушенко Гліб (Одеська СШ № 121)
1920.Клюкін Артем Миколайович (Пантазіївська філія Новопразького НВК)
1921.Стасюлевич Софія (СЗШ № 12)
1922.Дутчак Святослав Олегович (СЗШ № 17 м, Львова)
1923.Зідрашко Анатолий Володимирович (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв")
1924.Озірський Богдан (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
1925.Кічук Дмитро (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка")
1926.Телечук Ілля (Никонівський ЗЗСО)
1927.Кушнір Матвій Анатолійович (Приватна НВК "Досвітня Зоря")
1928.Пихтар Марія Сергіївна (НВК «Святошинська гімназія»)
1929.Бережний Святослав Русланович (Яснопільщанський НВК)
1930.Кучеренко Владлен (Одеська ЗОШ №118)
1931.Фесенко Михайло (Харківський ліцей № 89)
1932.Мануліков Артур Євгенійович (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
1933.Глуздань Станіслав Іванович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
1934.Данелюк Тіна (Ліцей №4)
1935.Слободянюк Олександра (Школа №64)
1936.Рогозний Артем (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9")
1937.Анна Невєрова (ThinkGlobal Київ Березняки)
1938.Мельник Марія (КЗО НВО №28)
1939.Дика Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія")
1940.Грам Марія Вікторівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
1941.Рудченко Даніїл (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1942.Кануннікова Христина Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
1943.Болотов Герман Антонович (Краматорська ЗОШ № 5)
1944.Хруль Дмитро Артемович (Енергодарська ЗОШ №7)
1945.Середа Артем Віталійович (НВК-ліцей №100)
1946.Сивак Анна Ігорівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
1947.Плавшуда Матвій Олександрович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
1948.Стельмах Дмитро Валерійович (Міжнародний ліцей МАУП)
1949.Березовська Каміла Степанівна (Школа №64)
1950.Воронюк Людмила Ярославівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
1951.Приндюк Максим Миколайович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1952.Гончар Віталій Олександрович (Синицька ЗОШ)
1953.Давидов Олексій (Вараська ЗОШ №1)
1954.Корчмарчук Микола Олексійович (Ліцей №45)
1955.Абрамович Михайло (Бородянський академічний ліцей)
1956.Жук Вадим Ростиславович (ЛГ "Престиж")
1957.Пальчикова Тереза (Школа дружня до дитини)
1958.Лубенцов Артем Валерійович (ХЗОШ №7)
1959.Кратюк Кирило (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
1960.Білозор Аліна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
1961.Тімушов Артем Сергійович (КУОНЗ "Романівська гімназія")
1962.Власюк Влад Володимирович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1963.Русаков Владислав Олегович (НВК-ліцей №100)
1964.Казавчинський Костянтин Дмитрович (Школа №64)
1965.Слісарчук Олександра Романівна (Шепетівський НВК №1)
1966.Мокрий Єгор Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1967.Фріш Ребекка семенівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
1968.Таран Данил (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1969.Макарович Д.І. (Великолазівська ЗОШ)
1970.Соколова Єлізавета Дмитріївна (НВК-ліцей №100)
1971.Ванович Владислав Вікторович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
1972.Матейчик Василь Васильович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1973.Штихно Денис (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
1974.Загородній Єгор Андрійович (Криворізька гімназія №91)
1975.Казюка Марко Романович (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
1976.Сейко Володимир (Одеська ЗОШ №118)
1977.Гнутова Софія Михайлівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
1978.Софі Урсуля Філіповська (ThinkGlobal)
1979.Кузик Дарина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1980.Рустамова Саміра Бахрамівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
1981.Гончаренко Назар Олександрович (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
1982.Протасюк Марина (Крилівська ЗШ I-IIIступенів)
1983.Табен Ярослав Іванович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4)
1984.Рудь Анастасія Дмитрівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
1985.Ткач Олександр (Плугівський НВК)
1986.Габестро Марта (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1987.Павленко Даніель (НВК №9)
1988.Бродин Дарій (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1989.Чигрин Юліана Юріївна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради)
1990.Колинюк Іоланта Михайлівна (Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1991.Горолюк Дарина Сергіївна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
1992.Семран Діана-Анна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
1993.Волошин Максим (НВК "СЗШ2-гімназія")
1994.Лавриненко Кіра (Криворізька ЗОШ №103)
1995.Колчанов Віктор Антонович (ЗШ №12)
1996.Власюк Руслана Віталіївна (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1997.Винницький Макар Володимирович (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ")
1998.Гапен Марія (Харківський ліцей № 149)
1999.Семенова Анастасія Ігорівна (Богданівська філія І-ІІ ст. ОЗ Васильківського НВК №1 імені М.М. Коцюбинського)
2000.Гавриленко Анастасія (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2001.Бондар Богдан Валентинович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3")
2002.Шапошнікова Маргарита (Одеська СШ №50)
2003.Пасенко Назар Тарасович (Ліщинська ЗОШ)
2004.Іщук Максим Васильович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
2005.Адамян Міла (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
2006.Максименко Юлія Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92)
2007.Карабан Евеліна Вікторівна (Студеницький ліцей)
2008.удовенко вероніка вадимівна (Текучанська філія Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів)
2009.Солоніна Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2010.Хорева Анастасия Александровна (Одеська СШ № 117)
2011.Кривошапка Григорій (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2012.Рожко Марія Ігорівна (Ліцей №100)
2013.Парменова Валерія Володимирівна (Середня загальноосвітня школа № 279)
2014.Попов Олександр Сергійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
2015.Зелена Арiна Костянтинiвна (КЗ "НСЗШ № 20")
2016.Крузель Владислав (НВК "Святошиньска гімназія")
2017.Тимчак Євгенія Ярославівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
2018.Жиляк Артем (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка")
2019.Слесаренко Єлизавета Олександрівна (Школа №64)
2020.Шевчено Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
2021.Міхніна Вероніка Вадимівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
2022.Юрченко Арсен Романович (Уторопський ліцей)
2023.Павлюк Ірена (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів)
2024.Бугайченко Богдан (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
2025.Андрусяк Мілана Володимирівна (НВК-ліцей №100)
2026.Коломієць Матвій Денисович (Школа №16)
2027.Палій Ганна В`ячеславівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
2028.Карпів А.І. (Сілецька ЗШ)
2029.Момот Варвара Дмитрівна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради)
2030.Штурма Ілля (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2031.Єчина Аліса Олегівна (Харківський технічний ліцей № 173)
2032.Гіндюк Марія (Гімназія Claris Verbis)
2033.Омельченко Олександр (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
2034.Яковенко Єгор (КЗ НВК ім. С.О. Морозової)
2035.Недашківська Вероніка (Мигалківське НВО)
2036.Борецька Злата Сергіївна (Симонівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2037.Тетерук Артем Миколайович (Бердичівська ЗОШ № 18)
2038.Мороко Іван Володимирович (Маковищанське НВО "ЗОШ І ступеня - дитячий садок")
2039.Кіперчук Христина Романівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
2040.Косюк Ольга Володимирівна (Криворізька ЗОШ №40)
2041.Лозінська Аліна (КЗ "Ліплявський НВК")
2042.Бобровник Артем Дмитрович (Школа №64)
2043.Рошуор Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2044.Варгатюк Анастасія (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів)
2045.Баєва Поліна Андріївна (ХЗОШ № 51)
2046.Іващенко Артем Станіславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2047.Авакін Микита Андрійович (Харківський технічний ліцей № 173)
2048.Касарда Юліана (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
2049.Матьошко Дмитро (Бородянський академічний ліцей)
2050.Наливайко Максим Сергійович (Охтирська гімназія)
2051.Паламарчук Сергiй (Криворізька гімназія №91)
2052.Азаров Арсеній Олексійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
2053.Пушкарьова Софія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2054.Косінов Костянтин Миколайович (Міжнародний ліцей МАУП)
2055.Тополя Марія Юріївна (ХЗОШ №7)
2056.Захарій Софія Дмитрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
2057.Мартинюк Дар'я Сергіївна (Школа №1)
2058.Букатар Домініка Дмитрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2059.Ципко Марія Олегівна (НВК-ліцей №100)
2060.Кравців Павло (НВК "СЗШ2-гімназія")
2061.Глазирін Лев (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4)
2062.Фельтіна Аліса (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
2063.Ісса Алі Файсал (Одеська СШ № 35)
2064.Челак Ілля (Одеська ЗОШ №118)
2065.Політило Марта (СЗШ № 20)
2066.Кравчук Нікіта Одеговий (Школа №4)
2067.Сперчинська Аліна Юріївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
2068.Вiвтоненко Егор Олександрович (КЗ «НВК «Єлизаветівська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ»)
2069.Мниха Денис Артемович (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
2070.Мощук Аліна Русланівна (Криворізька гімназія №91)
2071.Маліна Аріанна (Одеська ЗОШ № 92)
2072.Гришко Владислава Віталіівна (Школа № 5)
2073.Сніжок Лія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
2074.Чмір Варвара (Школа № 5)
2075.Кардаш Артем Олегович (Подільський ліцей)
2076.Скуратовська Влада Геннадіївна (НВК «Святошинська гімназія»)
2077.Дзвенислава Олефіренко (ThinkGlobal Київ Березняки)
2078.Заболотня Анна Олександрівна (Одеська СШ № 35)
2079.Штучка Дмитро Сергійович (Херсонська гімназія №1)
2080.Міщенко Катерина Сергіївна (НВК-ліцей №100)
2081.Кузенкова Анна Романівна (Харківська гімназія 14)
2082.Вдовенко Ульяна Олександрівна (Городський НВК)
2083.Новосьолов Данило Сергійович (НВК-ліцей №100)
2084.Стасюк Христина Романівна (ТСШ №29)
2085.Заремба Анжеліка Віталіївна (Колодистенський НВК)
2086.Гребенюк Дмитро Сергiйович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2087.Полюхович Дмитро Олегович (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів)
2088.Коротич Станіслав Олександрович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2089.Начкебія Максим В'ячеславович (Перша міська гімназія)
2090.Алаватська Аліна Іванівна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2091.Кустурова Марія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 23)
2092.Кальницька Дар'я Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2093.Матійчук Євген Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
2094.Ляшенко Майя (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
2095.Бросаліна Анна (Гімназія Claris Verbis)
2096.Кондратюк Вікторія Олександрівна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради)
2097.Смарчевський Роман (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів")
2098.Борейко Богдан (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
2099.Стомаченко Кристина (ХПСШ "Харківський колегіум")
2100.Жуковська Ксенія Максимівна (Одеська СШ № 117)
2101.Мироненко Світлана Володимирівна (Рубіжанське відділення Відокремленого підрозділу "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка")
2102.Степанчук Володимир Володимирович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2103.Котенко Даша (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ")
2104.Захарченко Олена Володимирівна (СЗШ № 30)
2105.Єдінчук Наталія Дмитрівна (КЗ "В'язівоцька ЗШ І- ІІІ ступенів")
2106.Варданян Давід Едвардович (Школа №2)
2107.Корольова Ксенія Олександрівна (Парутинська ЗОШ)
2108.Близнюк Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
2109.Гуренок Роман Євгенович (Криворізька ЗОШ №86)
2110.Яровий Леонід (НВК-ліцей №100)
2111.Стаднічук Євген Миколайович (Криворізька ЗОШ №40)
2112.Суходуб Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
2113.Медідь Софія (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.)
2114.Журавльова Анна (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2)
2115.Онуфрієнко Евеліна Сергіївна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової)
2116.Пугач Ілля Олександрович (НВК №2 м. Каменя-Каширського)
2117.Литвин Аріна Віталіївна (Черкаська ЗОШ №32)
2118.Робулець Ірина Павлівна (Бочковецький НВК)
2119.Жутенко Олена Дмитрiвна (Запорізька ЗОШ № 65)
2120.Бойко Денис Іванович (Токівська ЗШ)
2121.Темніченко Тимур Романович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
2122.Мельник Аліна Павлівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок")
2123.Чернушенко Нікіта Сергійович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2124.Грудка Анастасія Ігорівна (Одеська СШ № 117)
2125.Салдецька Анжеліка Валеріївна (Білгород-Дністровський районний ліцей)
2126.Локоть Олександр (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
2127.Гориславська Владислава Вікторівна (Новгород-Сіверське медичне училище)
2128.Білас Діна (НВК "СЗШ2-гімназія")
2129.Москаль Михайло (СЗШ № 20)
2130.Жильцова Марія (Одеська СШ № 121)
2131.Лотц Маргарита (НВК "Домінанта")
2132.Літус Єва Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32)
2133.Шевченко Павло Костянтинович (ХЗОШ № 95)
2134.Ватаманюк Марія Миколаївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2135.Сулім Софія Сергіївна (Малушківська ЗОШ)
2136.Бернацький Микита Андрійович (Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2137.Єрмаш Аріанна Романівна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6)
2138.Сушкова Ж (Миколаївська СЗОШ № 22)
2139.Кіра Мартиненко (ThinkGlobal Київ Березняки)
2140.Колесник Павло (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2141.Чемний Остап (ЛНВК №24)
2142.Марина Карпенко Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП)
2143.Тисячна Ірина Олександрівна (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область)
2144.Марчук Максим Миколайович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка)
2145.Буряк Карина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2146.Кольцун Ніка Олександрівна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів)
2147.Ворожейкін Дмитро (Харківський ліцей № 149)
2148.Антоненко Владислав В’ячеславович (Харківський технічний ліцей № 173)
2149.Уткін Данило Романович (Житомирський міський колегіум)
2150.Репік Анастасія Артемівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
2151.Куратченко Марія Михайлівна (НВК-ліцей №100)
2152.Катеринюк Назар (Поповецька ЗОШ)
2153.Міненко Кіріл Сергійович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського)
2154.Голубовська Марія (Одеська ЗОШ № 23)
2155.Денисюк Анастасія Вікторівна (Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З. Алієвої)
2156.Ботильов Владислав (НВК №9)
2157.Ганєв Руслан (Миколаївська СЗОШ № 22)
2158.Сердюк Володимир Володимирович (НВК-ліцей №100)
2159.Бачинська Мілана Євгенівна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
2160.Оксенюк Іван Олександрович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
2161.Юрах Олесь (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
2162.Трояновський Давід Віталійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
2163.Клименко Нікіта Сергійович (Черкаська ЗОШ №32)
2164.Шуліка Євген Денисович (НВК-ліцей №100)
2165.Федорова Дарья Александровна (Школа №64)
2166.Кудрик Богдан Сергійович (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3)
2167.Циганок Роман Максимович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
2168.Драч Іван (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка")
2169.Макарук Олександр Юрійович (Шепетівський НВК №1)
2170.Соколовська (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
2171.Починок Єгор Олегович (НВК "Всезнайко")
2172.Мартинов Клім (Первомайська ЗОШ № 12)
2173.Димківська Софія Сергіївна (ССЗШ № 9)
2174.Паранюк Кіра (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка")
2175.Тернопільський Арсен Ігорович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
2176.Борисенко Міра (Одеська СШ № 117)
2177.Щеглов Владислав Александрович (СЗШ № 12)
2178.Макодзьоба Олександра Василівна (гімназія "Київська Русь")
2179.Росла Яна Олександрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія")
2180.Бернер Марія Михайлівна (НВК-ліцей №100)
2181.Білик Анастасія (Перша міська гімназія)
2182.Грущинський Ігор Юрійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
2183.Донченко Ксенія Русланівна (Парасковіївська ЗОШ)
2184.Іремашвілі Софіко Мамуківна (ТСШ №29)
2185.Петренко Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
2186.Коваленко Ярослав Денисович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2187.Юрченко Артем Анатолійович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
2188.Актан Меліса (Міжнародний ліцей МАУП)
2189.Андросович Кирило Дмитрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
2190.Печерський Кирило (Одеська ЗОШ №5)
2191.Мегек Євгенія Павлівна (Бочковецький НВК)
2192.Ткач Дар'я Вікторівна (КЗО "НВК №144" ДМР)
2193.Лозбанік Максим Віталійович (Миролюбівський НВК)
2194.Бесараб Нікіта Сергійович (Одеська СШ № 117)
2195.Нелепа Ксенія (ЗОШ №5)
2196.Карман Ярослава (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
2197.Голіков Дмитро Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
2198.Глєбова Катерина (Одеська СШ № 117)
2199.Хоржевський Андрій Дмитрович (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2200.Колупаєва Софія Василівна (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1)
2201.Охотніченко Андрій (Одеська СШ № 121)
2202.Клочко Катерина Максимівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
2203.117355231 (Одеська гімназія №4)
2204.Адхам Фаді Шехдайович (Міжнародний ліцей МАУП)
2205.Лопатинська Анастасія Дмитрівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна)
2206.Удовиченко Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2207.Суворов-Чабан Микола Ігорович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова")
2208.Кравченко Анастасія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
2209.Денисов Юрій Павлович (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
2210.Гортовлюк Анна Анатоліївна (ХЗОШ № 95)
2211.Сіроцінська Марія (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка")
2212.Губін Артем Єгорович (Миколаївська СЗОШ № 22)
2213.Люшин Ілля (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ")
2214.Тутевич Андрій Володимирович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради)
2215.Кравець Крістіна Григорівна (Одеська СШ № 117)
2216.Фролова Аріна Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
2217.Гончаров Олег Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2218.Савенко Сергiй Олексiйович (КЗО "СЗШ № 49")
2219.Витягловський Віталій Дмитрович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
2220.Тарасюк Таїсія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32)
2221.Юженко Олександр Олександрович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
2222.Мороз Таміла Андріївна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7)
2223.Ащеулова Альбіна Олександрівна (НВК №25 "Волошка")
2224.Горбачова Анастасія Сергіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
2225.Дісковська Єлизавета Павлівна (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради)
2226.Дао Ньат Вионг (Харківський технічний ліцей № 173)
2227.Кушнір Владислав (Волинський ліцей імені Нестора Літописця)
2228.Пінчук Андрій Андрійович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
2229.Вербовський Володимир (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів)
2230.Нізовець Маргарита (НВК №7 м.Хмельницького)
2231.Левченко Ренат Анатолійович (НВК "Святошиньска гімназія")
2232.Ленігевич Роман (Ліцей №4)
2233.Хижук Валентина Валентинівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
2234.Галич Тимофій (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського)
2235.Гричук Ніна Миколаївна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2236.Павленко Дар'я Олександрівна (НВК-ліцей №100)
2237.Панюшкін Юрій (КЗО НВО №28)
2238.Бокитько Полина Юріївна (Харківська гімназія 14)
2239.Химяк Анастасія (НВК "СЗШ2-гімназія")
2240.Бондаренко Артур Юрійович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
2241.Талах Богдан (Вараська ЗОШ №1)
2242.Костенко Дарина (НВК "Домінанта")
2243.Мороз Поліна Русланівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
2244.Бурлаченко Ярослав Олександрович (Криворізька гімназія №91)
2245.Шептуха Максим (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
2246.Поштаренко Дар'я Олександрівна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область)
2247.Недовіса Іван Сергійович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2)
2248.ефремов володимир (Міжнародний ліцей МАУП)
2249.Вдовенко Аделіна Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
2250.Карауш Кіра (Одеська ЗОШ № 92)
2251.Німа Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2252.Грунська Мирослава (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
2253.Мараховська Тамара (ЗОШ №5)
2254.Баран Софія Андріївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників)
2255.Трач Амелія (Школа дружня до дитини)
2256.решетник ян (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради)
2257.Вовна Марія (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат)
2258.Мороз Любов Іванівна (Київське вище професійне училище будівництва і дизайну)
2259.КРАВЧУК КОСТЯ (Міжнародний ліцей МАУП)
2260.Карпович Кіріл (Одеська ЗОШ № 92)
2261.Силка Вероніка Михайлівна (НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст" с. Самоволя)
2262.Зубрицький Владислав Степанович (Карівська ЗШ І-ІІ ст.)
2263.Кравчук Яків (КЗО НВО №28)
2264.Трофімова Софія (Кремінська школа-гімназія)
2265.Чудновець Ніка (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
2266.Шмагайло Злата Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32)
2267.Шакота Нікіта (Think Global)
2268.Шулепа Оксана Василівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2269.Притула Арсен (ThinkGlobal)
2270.Лісновський Олександр Павлович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2271.Білошапка Марина Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
2272.Кириленко Світлана Олександрівна (Миколаївська СЗОШ № 22)
2273.Демченко Олександр (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
2274.Волкова Дар'я Максимівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2275.Вергун Андрій (Школа №64)
2276.Романенко Ніколь (НВК "Всезнайко")
2277.Горюнова Олена (Одеська СШ №50)
2278.Ліпатніков Броніслав (ХПСШ "Харківський колегіум")
2279.Шайда Мирослава Павлівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
2280.Істоміна Поліна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
2281.Рудь Ксенія Віталіївна (Харківський технічний ліцей № 173)
2282.Приходько Вікторія Іванівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
2283.Коротун Дарина (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
2284.Назаренко Катя (Школа № 12)
2285.Степанішин Андрій (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
2286.Коток Марія (Києво-Печерський ліцей № 171)
2287.Довганик Олександр (НВК №9)
2288.Садковська Караліна Радіонівна (Бердичівська ЗОШ № 18)
2289.Карачевська Олександра (Одеська СШ № 121)
2290.Ткачук Наталія Василівна (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка)
2291.Горгола Дар'я (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
2292.Вонг Кіра Дмитрівна (НВК-ліцей №100)
2293.Аржаник Мар'яна Андріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2294.Матюшенко Дмитро Олексійович (Городський НВК)
2295.Олійник Микола Ярославович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА")
2296.Зичкова Аміна Іванівна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
2297.Сибагатов Прохор Костянтинович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
2298.Криволапова Олександра Олегівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин)
2299.Євтушенко Андрій (Криворізький професійний ліцей)
2300.Штанько Софія Олександрівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
2301.Півінська Дар'я (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
2302.Гринь Вероніка (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР)
2303.Дєєв Артем (Никифорівська гімназія)
2304.Омельчук Олександр (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
2305.Савицька Марина (Одеська спеціалізована школа №10)
2306.Дубчак Крістіна Олегівна (НВК-ліцей №100)
2307.Байрамова Мілана Юріївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
2308.Агнаєв Віталій (СЗШ № 12)
2309.Ярич Юлія Валеріївна (ТСШ №29)
2310.Зозулик Неля Іванівна (Попельниківський ліцей)
2311.Саранча Іван (Одеська СШ № 121)
2312.Олійник Максим (Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)
2313.Дімітров Артур (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ")
2314.Коцар Валерія Олександрівна (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Черкаської міської ради)
2315.Хрипунов Тимур (Одеська СШ №50)
2316.ЛомакаДаниїл Олегович (Школа №2)
2317.Шеремет Артем Володимирович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
2318.Беловінскіс Олександр (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
2319.Сморизанов Ярослав (КЗО НВО №28)
2320.Діброва Анжела (ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
2321.Молдованова Анастасія Миколаївна (Одеська СШ № 117)
2322.Монашко Роман Віталійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
2323.Ковальчук Михайло Інокентійович (Одеська CШ №119)
2324.Яцишин Станіслав Васильович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
2325.Міллер Микита Антонович (НВК-ліцей №100)
2326.Хоменко Никита Романович (Києво-Печерський ліцей № 171)
2327.Корякіна Яна Аріфовна (Терпіннівська ЗОШІ)
2328.Сова Макар Олександрович (КЗ "ХС НВК" ХОР)
2329.Гарапко Богдан Степанович (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2330.Єва Мерхеж (НВК "Святошиньска гімназія")
2331.Овчаренко Володимир (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
2332.Ткашишин Олена (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2333.Бугай Ян Олександрович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №291" КМР)
2334.Гончаренко Владислав Леонідович (Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2335.Дець Владислав Володимирович (Студеницький ліцей)
2336.Осипчук Артем (Стем-центр "Сократ")
2337.Кудряшов Арсеній (Харківська санаторна школа №9)
2338.Задворний Данііл Олексійович (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина")
2339.Костомарова Аріна Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
2340.Почуєва Олександра Сергіївна (Одеська ЗОШ №107)
2341.Бабушкіна Анна Сергіївна (Запорізька ЗОШ №15)
2342.Гордій Артем (Вараська ЗОШ №1)
2343.Лавренчук Антон Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
2344.Сокирко Марія Віталіївна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
2345.Скрипник Матвій Сергійович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.")
2346.Мерхеж Адам (НВК «Святошинська гімназія»)
2347.Пасічна Аліна (НВК №9)
2348.Яновська Поліна (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
2349.Плішко Вероніка (Наталівський НВК)
2350.Кабанов Олег Миколайович (Вознесенська ЗОШ № 6)
2351.Гавриленко Матвій (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2352.Артеменко Кароліна Сергіївна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
2353.Огороднічук Микола Сергійович (Школа №13)
2354.Янгуразов Серафим (Києво-Печерський ліцей № 171)
2355.Дубровіна Софія Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32)
2356.Корейба Дмитро (Києво-Печерський ліцей № 171)
2357.ОНИЩЕНКО НАЗАР ДЕНИСОВИЧ (СЗШ № 12)
2358.Горобець Іван Олександрович (Олешинська гімназія)
2359.Козич Анастасія Віталіївна (Снятинський ліцей імені Василя Стефаника)
2360.Єпішкін Георгій Володимирович (Одеська ЗОШ № 92)
2361.Шевчук Дмитро (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
2362.Міхєєв Станіслав Олександрович (Ліцей №13)
2363.Волков Ярослав Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП)
2364.Рассказов Дмитро (Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат)
2365.Гайдей Анна Євгенівна (Дирдинська гімназія)
2366.Соболєв Ілля Олексійович (НВК-ліцей №100)
2367.Новаківська Олександра Вікторівна (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
2368.Кустова Анна (Криворізька гімназія №91)
2369.Луканюк Олена Русланівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
2370.Воєвода Максим Русланович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
2371.Панченко Каріна Володимирівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1)
2372.Мінжинер Софія Сергівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової)
2373.Калєва Анастасія Борисівна (Одеська CШ №119)
2374.Лукаш Дамір Євгенійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
2375.Флоря Віталіна Віталіївна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
2376.Романюк Вероніка Романівна (Шепетівський НВК №1)
2377.Тетерев Ваня (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
2378.Кухтар Назар (НВК №9)
2379.Цивковська Софія (Маріупольська СШ №4)
2380.Васькова Каміла Володимирівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
2381.Бачинський Марко (ЛСЗШ І ступеня №53)
2382.Попілянченко Артем (Маріупольська СШ №4)
2383.Держбицька Дария Сергеевна (Охтирська гімназія)
2384.Яковіщук Вікторія (НВК №9)
2385.Бондар Аліса (Ліцей "Інтелект")
2386.Брєдньов Андрій Артурович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
2387.Пепеонкова Кіра (Вараська ЗОШ №1)
2388.Мартинчук Георгій Вікторович (Криворізька СШ №74)
2389.Жиліна Злата Тихонівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2390.Полюхович Богдана Ігорівна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів)
2391.Дудін Єгор Вікторович (КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради)
2392.Звіряка Юлія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
2393.Важинський Іван Євгенович (Парасковіївська ЗОШ)
2394.Нелюбов Артем Олексійович (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
2395.Шаповал Анастасія Євгенівна (СЗШ № 42)
2396.Назар Бородій (ThinkGlobal Київ Березняки)
2397.Аніков Олександр Миколайович (Криворізька ЗОШ №72)
2398.Прокопенко Ярослава (ЗЗСО 94)
2399.Павлов Станіслав Олександрович (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2400.Сєргєєв Артем Олександрович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
2401.Загородня Соломія Андріївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія")
2402.Помогайко Олександра (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО)
2403.Ігін Єгор (Одеська СШ № 121)
2404.Сігінова Віолетта Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92)
2405.Хамурда Орест Васильович (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2406.Левчук Валерія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
2407.Булгаков Олександр (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
2408.шейгус володимир володимирович (Міжнародний ліцей МАУП)
2409.Ковальчук Юрій (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2410.Підгорний Ренат (Кремінська школа-гімназія)
2411.Сергійчук Олеся (Сарненська ЗОШ №6)
2412.Коваленко Дарія Василівна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
2413.Новікова Єлизавєта Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2414.Ткач Златослава Станіславівна (НВК "Всезнайко")
2415.глущенко владислав (Міжнародний ліцей МАУП)
2416.Попова Софія Сергіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
2417.Вєльчев Максим (Одеський НВК "Гімназія №7")
2418.Мартинюк Марія Михайлівна (Шепетівський НВК №1)
2419.Робу Лорена (Одеська ЗОШ № 92)
2420.Шамрай Соломія Артемівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2421.Бодачевський Кіріл (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
2422.Латіннік Єгор Андрійович (Think Global)
2423.Кошелєва Анастасія Миколаївна (СЗШ № 30)
2424.Циганюк Ангеліна Олександрівна (Херсонська спеціалізована школа № 27)
2425.Перетятько Єгор (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2426.Лєщинська Еліана (Одеська СШ № 121)
2427.Маренко Катерина Євгеніївна (КЗ "Ліплявський НВК")
2428.Маршалюк Дмитро (Спеціалізована школа І ступеня №9)
2429.Данг Зієу Нгок (Харківський технічний ліцей № 173)
2430.Тарасенко Каріна (Міжнародний ліцей МАУП)
2431.Селищев Артем Тарасович (НВК-ліцей №100)
2432.Булай Давід Валерійович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин)
2433.Міняйло Олександра Олександрівна (Берегометська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2434.Баркар Максим Вікторович (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського")
2435.Коротаєва Катерина Олексіївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана)
2436.Тулякова Марія (КЗО НВО №28)
2437.Макаренко Анастасія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ")
2438.Шевченко Владислав Віталійович (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4)
2439.Шумілова Аміна (НВК-ліцей №100)
2440.Хоменко Ельвіра В`ячеславівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
2441.Старлат Анастасія Євгенівна (НВК-ліцей №100)
2442.Турчак Назар Дмитрович (Криворізька ЗОШ №102)
2443.Ватренко Олексій Ігорович (Одеська ЗОШ № 92)
2444.Поваляєв Семен (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2445.Нересниця Людмила Сергіївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2446.Данелян Еліна Артурівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2447.Хорунженко Михайло Артемович (НВК-ліцей №100)
2448.Семирга Анастасія (Ліцей №4)
2449.Войстрик Михайло (ХЗОШ № 95)
2450.Масалітіна Яна Олегівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2451.Мініч Божена Григорівна (Криворізька ЗОШ №99)
2452.Шаталов Микита Артемович (Школа №16)
2453.Шевців Маргарита (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
2454.Чулаєвський Арсеній Юрійович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2455.Сатиренко Олександр (Одеська ЗОШ № 23)
2456.Ігнатьєва Марія Валеріївна (Енергодарська ЗОШ №7)
2457.Андрейченко Вікторія (НВК №9)
2458.Унгурян Анна Николаевна (Школа №64)
2459.Гуйван Анастасія Сергіївна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.)
2460.Процик Христина Андріївна (Школа №23)
2461.Шепель Олександр Миколайович (Терпіннівська ЗОШІ)
2462.Прокоф'єв Єгор Мирославович (Одеська ЗОШ № 92)
2463.Куліковська Вероніка (Одеський НВК "Гімназія №7")
2464.Соловей Дар'я Дмитрівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2465.Єрмолаєва Ніколь-Вікторія Олександрівна (СЗШ № 17 м, Львова)
2466.Зайченко Аріна Олександрівна (Шевченківська ЗОШ)
2467.Шевцова Софія (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.)
2468.Кузьміна Дар'я (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2469.Волосов Нікіта (Криворізька ЗОШ №99)
2470.Романюк Артем (Гуманітарна гімназія №23)
2471.Клімов Ренат (Криворізька ЗОШ №103)
2472.Слатвінська Альона Олегівна (Пантазіївська філія Новопразького НВК)
2473.Клюковська Віра Русланівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
2474.Литвин Даша (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2475.Приймак Кирило (Одеська ЗОШ № 92)
2476.Романов Ярослав (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2477.Шепеліна Вероніка Русланівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
2478.Соловйова Поліна Михайлівна (НВК-ліцей №100)
2479.Смаль Діана Сергіївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря")
2480.Рибачук Богдан Іванович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи)
2481.Нінічук Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі)
2482.Слобода Дарина Дмитрівна (Краснолуцька філія Лановецької ЗОШ І - ІІІ ст. №2)
2483.Середа Марія (НВК-ліцей №100)
2484.Безручак Вікторія Юріївна (ЗОШ №8)
2485.Пушка Михайло Олександрович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
2486.Кийкова Софія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2487.Юдін Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум")
2488.Коваль максим (Вараська ЗОШ №1)
2489.Руденко Євгеній Ігорович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
2490.Мизіна Тетяна Юріївна (НВК-ліцей №100)
2491.Задорожний Андрей Владимирович (ХЗОШ № 51)
2492.Гарібян Анна Сасунівна (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
2493.Житарюк Ілля (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1)
2494.Лаптій Каміла (Кремінська школа-гімназія)
2495.Ломако Софія (Кремінська школа-гімназія)
2496.Преловська Уляна Олексіївна (Миколаївська СЗОШ № 22)
2497.Пасічник Ольга (Школа дружня до дитини)
2498.Гідірім Анна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
2499.Лактіонова Марія Євгеніївна (КЗО "НВК №144" ДМР)
2500.Ковальчук кароліна (Поповецька ЗОШ)
2501.Салук Дарія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі)
2502.Коросташов Дмитро Миколайович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова)
2503.Сулятицька (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
2504.Ковальчук Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 249)
2505.король артем (Раківська ЗОШ I-II ступенів)
2506.Тарасенко Артем (Мліївський ЗЗСО № 1)
2507.Молчанов Артур Олексійович (Ліцей №13)
2508.Царук Софія (Києво-Печерський ліцей № 171)
2509.Крмарова Валерія Дмитрівна (Школа №64)
2510.Дзекан Максим Сергійович (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ")
2511.Антоненко Ірина Олександрівна (Студеницький ліцей)
2512.Руденок Назар (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2513.Забільська Маргарита (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
2514.ШУМІЛОВ ГЛІБ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області)
2515.Потопа Поліна Сергіївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.")
2516.Пруденко Ярослава Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32)
2517.Шоно Анастасія Олексіївна (Школа №61)
2518.Парака Анна (Криворізька гімназія №91)
2519.Стельмащук Анна (НВК №9)
2520.Афанасьєва Вікторія (ThinkGlobal Київ Березняки)
2521.Бєлік Ольга (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
2522.Гречко Єгор Юрійович (Уманська ЗОШ №5)
2523.Каричковська Софія Олександрівна (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
2524.Глянько Вікторія (ЗОШ №5)
2525.Лисенко Радислав Мирославович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
2526.Переходченко Ростислав (КЗО "СЗШ № 49")
2527.Овчиннікова Карина Олегівна (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське)
2528.Пташник Олександр Денисович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2529.Дігтярь Денис Андрійович (Ватутінський ліцей)
2530.Ніконенко Іван Сергійович (Запорізька ЗОШ № 65)
2531.Завалій Єлизавета Олександрівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
2532.Щекатурін Нікіта (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2533.Полянська Софія (Криворізька СШ№70)
2534.Зеленько Дмитро (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2535.Баранюк Даніїл (ThinkGlobal Київ Березняки)
2536.Хижняк Вікторія Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32)
2537.Горєвалова Анна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2538.Кубрак Вікторія Анатоліївна (Новгород-Сіверське медичне училище)
2539.Плющ Ліза (Одеська спеціалізована школа №10)
2540.Герасименко Єва Миколаївна (Печерська гімназія №75)
2541.Комаровський Микита Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
2542.Шуляк Вікторія (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.")
2543.Францишин Дмитро Володимирович (ТСШ №29)
2544.Ткач Єлизавета Юріївна (Перша міська гімназія)
2545.Загорняк Мілєна Олександрівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради)
2546.Гедзюк Богдан Михайлович (Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст ДНЗ)
2547.Дідінська Анна (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2548.Манойло Ярослав Юрiйович (Дейкалівська ЗОШ)
2549.Науменко Данііл Антонович (НВК «Святошинська гімназія»)
2550.Дьяченко Софія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
2551.Журавель Іван Романович (НВК-ліцей №100)
2552.Сисин Мілана (НВК "СЗШ2-гімназія")
2553.Лєсной Давид Євгенович (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського)
2554.Сафронюк Олексій Сергійович (ЗСШ-і "Січовий колегіум")
2555.Молдован Софія Вадимівна (Бочковецький НВК)
2556.Кузнєцова Дар'я (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
2557.Русин Ольга (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
2558.Чоботар Денис (НВК "СЗШ2-гімназія")
2559.Бакуменко Дар'я (Херсонська спеціалізована школа № 27)
2560.Висоцький Дмитро (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
2561.Массалов Андрій Андрійович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
2562.Піддубний Іван Олександрович (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки")
2563.Андрієнко Вікторія (Миколаївська СЗОШ № 22)
2564.Філіппов Владислав (СЗШ № 12)
2565.Шафар Артем Віталійович (СЗШ I-III ст. с. Пеньківка)
2566.Світлична Мар'яна Олександрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2567.Кирик Катерина (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2568.Мирошник Михайло Максимович (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
2569.Слободян Єгор Віталійович (КЗ ХЗОШ № 49)
2570.Лавренко Єлеазар (НВК "СЗШ2-гімназія")
2571.Лазоренко Тимофій Андрійович (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів)
2572.Командіна Аліна (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ")
2573.Васильєва Вероніка Вікторівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2574.Рябухіна Дар`я Романівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
2575.Асфіра Ахмад (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
2576.Петрова Анастасія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2577.Гавриленко (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
2578.Ларіков Максим Андрійович (Запорізька ЗОШ № 30)
2579.Рядченко Георгій Сергійович (Одеська СШ № 35)
2580.Горбунова Неллі (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106)
2581.Гордієнко Анна Андріївна (Черкаська ЗОШ №32)
2582.Штих-Барков Олександр Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173)
2583.Бойко Христина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
2584.Гончаренко Євгенія Олександрівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
2585.Стешенко Лев Дмитрович (Романо-германська гімназія 123)
2586.Годун Андрій Анатолійович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22)
2587.Гаврилюк Станіслав Денисович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
2588.Гаврилова Єлизавета Вікторівна (НВК-ліцей №100)
2589.Приз Даніїл (Кремінська школа-гімназія)
2590.Пасічник Марк Олександрович (Шепетівський НВК №1)
2591.Очеретна Дарина Олександрівна (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)
2592.Бартащук Артем Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП)
2593.Комар Ілля Олегович (НВК-ліцей №100)
2594.Сенченко Кирил Віталійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2595.Погребна Юлія (Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
2596.Курельонок Ілля (Веселобалківська ЗОШ)
2597.Бінус Єва Константинівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
2598.Кобрин Кароліна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2599.Бутчак Вероніка Андріївна (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня)
2600.Шевченко Вероніка Євгенівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2601.Раслін Давид (КЗО "НВК №144" ДМР)
2602.Зубкова Марія (Одеська ЗОШ № 92)
2603.Костякова Марія Вікторівна (Мелітопольська ЗОШ № 17)
2604.Поркуян Марина Євгеніївна (Школа №16)
2605.Куценко Єгор (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка)
2606.Петрій Артем (Петропавлівська ЗОШ №2)
2607.Сербіна Анастасія (Роздільнянська ЗОШ №3)
2608.Андрющенко Альбіна (Будянський ліцей)
2609.Сіверчук Даніїл (Гімназія Claris Verbis)
2610.Омелечко Владислав (НВК «Святошинська гімназія»)
2611.Кулішова Софія (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
2612.Полторацький Леонід (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2613.Кружкова Софія Олексіївна (КОЗ "Чарівнянський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів")
2614.Гребенщиков Назарій Олександрович (МНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ерудит")
2615.Рогач Дарін (Гімназія "Наше майбутнє")
2616.Білокінь Єлизавета Дмитрівна (Міжнародний ліцей МАУП)
2617.Дячок Катерина Іванівна (Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2618.Калініченко Анастасія Ігорівна (Криворізька СЗОШ №20)
2619.Черкасова Уляна Євгенівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5")
2620.Іллюк Діана Юріївна (Вітковицький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
2621.Орел Софія Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22)
2622.Ящук Софія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
2623.Попелюх Назар Олександрович (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
2624.Вербілов Олександр Максимович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2625.Ханєєв Іван Владиславович (Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов)
2626.Гавриляк Орися (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2627.Бобак Софія (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі)
2628.Головій Владислав Валентинович (НВК-ліцей №100)
2629.Гладан Василина Андрівна (НВК "Петричівська ЗОШ І-ІІ ст.")
2630.Беляк Павло Володимирович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова")
2631.Линок Єремій Сергійович (СЗШ № 42)
2632.Копач Софія (НВК "СЗШ2-гімназія")
2633.Галанюк Степан (ЛСЗШ І ступеня №53)
2634.Гладков Нікіта Олексійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
2635.Шварьова Злата Ігорівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2636.Бідюк Вікторія Олександрівна (Школа №64)
2637.Саворона Ілля Петрович (ЗОШ №4)
2638.Рамзов Костянтин (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
2639.Павленко Уляна (Вараська ЗОШ №1)
2640.Дзюбан Софія Миколаївна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
2641.Ньи Хионг Чук (Харківський технічний ліцей № 173)
2642.Боровик Ревека (КЗО НВО №28)
2643.Юхно Софія Сергіївна (Первомайська гімназія № 3)
2644.Бондаренко Тимур Русланович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
2645.Трипольська Катерина Русланівна (Школа № Височанський НВК)
2646.Йілмаз Селін (Міжнародний ліцей МАУП)
2647.Бойко Вероніка Тарасівна (Мелітопольська ЗОШ №7)
2648.Сокур Павло Денисович (Фастівська ЗОШ І-ІІІст. №2)
2649.Селезньов Дiма (Запорізька ЗОШ № 65)
2650.Сіваєва Єва Ігнатівна (КЗО "НВК №144" ДМР)
2651.Скиба Макар Вікторович (ТСШ № 3)
2652.Божук Дмитро Олександрович (Одеська СШ №50)
2653.Мережинська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
2654.Гопцій Мирослава (ХЗОШ №159)
2655.Юрьев Владислав (Міжнародний ліцей МАУП)
2656.Тітаренко Михайло (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка")
2657.Котвицька олександра (Житомирський екологічний ліцей №24)
2658.Курнюк Тетяна (Сеферівська ЗОШ-сад І-ІІ ступенів)
2659.Копєйка Мілена Русланівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2660.Салімонович Артем Олександрович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
2661.Мартинишин Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2662.Кравченко Максим (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ")
2663.Пивоваров Лука (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
2664.Коломієць Карина Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32)
2665.Безбородов Денис Николаевич (ХЗОШ № 51)
2666.Улітенко Ігор (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
2667.Бова Олександр Володимирович (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради)
2668.Іванова Арина (НВК-ліцей №100)
2669.Рєзнік Рада (НВК "Всезнайко")
2670.Єрмоленко Денис Сергійович (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5")
2671.Хохлов Кіріл Анатолійович (Школа №4)
2672.Маніш Данііл Олексійович (Ямпільська ЗОШ №2)
2673.Куценко Єгор (Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови №106)
2674.Кармазіна Софія (Одеська СШ № 121)
2675.Недужа Тетяна Віталіївна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука)
2676.Куценко Данило Борисович (Роздільнянська ЗОШ №3)
2677.Бутівченко Вероніка Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173)
2678.Заєць Дарина Миколаївна (Хутірський НВК)
2679.Коптілов Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2680.лєпшина милана (Міжнародний ліцей МАУП)
2681.Краснюк Владислав (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
2682.Павловський Максим Сергійович (Школа № 2)
2683.Кузуб Назар Юрійович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2684.Поспелова А настасия (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2685.Cеняк Вікторія (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4)
2686.Чобанян Мері Акопівна (ХЗОШ №7)
2687.Зінчук Олександра Володимирівна (Шепетівський НВК №1)
2688.Горбас Гордій Ярославович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2689.Юшко Євген (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2690.Майданик Кирило Андрійович (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
2691.Дадушко Даниїл (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів)
2692.Горбань Ванесса Едуардівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
2693.Семенченко Діана Андріївна (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов)
2694.Котик Анастас (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2)
2695.Яковенко Дар’я (Школа І-ІІІ ступенів № 249)
2696.Калинина Дар'я (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка)
2697.Голіят Данило (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
2698.Кімнатна Каміла Владиславівна (КЗ "Первозванівське НВО")
2699.Цвик Софія Андріївна (Школа №1)
2700.Чирвон Софія (Харківський ліцей № 89)
2701.Иванов Владислав Дмитрович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.")
2702.Воронцова Ярослава Олександрівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.")
2703.Савчук Сергій (Новомиргородська ЗШ №1)
2704.Сідаш Катерина Євгенівна (НВК-ліцей №100)
2705.Федоров Сергій Олександрович (НВК-ліцей №100)
2706.Юхименко Дмитро (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
2707.Короленко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32)
2708.Гордієнко Валентин Євгенович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
2709.Ткач Давід (КЗО "НВК №144" ДМР)
2710.Каланов Нiкiта (ХПСШ "Харківський колегіум")
2711.Ларіонов Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32)
2712.Соловка Поліна (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ")
2713.Демченко Анастасія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
2714.Снігур Віталій (Одеська ЗОШ № 92)
2715.Кальченко Дар'я Олександрiвна (Дейкалівська ЗОШ)
2716.Січкар Вероніка Максимівна (Черкаська ЗОШ №32)
2717.Куцин Михайло (Школа King's Kids)
2718.Черепнін Микита (ЗЗСО №10)
2719.Бійовська Марія (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
2720.Барахов Владислав Вадимович (Запорізька ЗОШ № 30)
2721.Чопко Марта (ЛСЗШ І ступеня №53)
2722.Шинкаренко Дар'я Вадимівна (Парутинська ЗОШ)
2723.Тимчій Вікторія Олегівна (Школа №23)
2724.Ліпінський Андрій (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
2725.Товкун Карина Олегівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
2726.Лютомський Ілья (ХЗОШ № 51)
2727.Макєєва Анастасія Андріївна (Одеська ЗОШ № 92)
2728.Солодка Вікторія Андріївна (Бородянський академічний ліцей)
2729.Вержиковська Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
2730.Владика Марко (НВК №9)
2731.Кисельов Гліб Андрійович (НВК "Святошиньска гімназія")
2732.Корчинська Каміла Богданівна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
2733.Захарченко Милана (Миколаївська СЗОШ № 22)
2734.Ясеновська Даша (Парасковіївська ЗОШ)
2735.Клименко Ірина Михайлівна (Міжнародний ліцей МАУП)
2736.Хархаліс Софія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2737.Кібалка Ульяна Романівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2738.Хаджиоглу Євген Валерійович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2739.Кальчик Валерія Григорівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
2740.Годзула Валнрія (Новолабунська ЗОШ)
2741.Калиновський Даніїл (Одеський навчально-виховний комплекс № 300-дошкільний навчальний заклад")
2742.Миняйло Георгий (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
2743.Дзюін Тимофій (Одеська СШ № 121)
2744.Візір Софія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
2745.Ткач Дем'ян (Ставрівський НВК)
2746.Футрук Богдана Іванівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно")
2747.Архипенко Влада Олександрівна (Парутинська ЗОШ)
2748.Єрохова Аріна Олександрівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218")
2749.Власийчук Станіслав Володимирович (Теплодарська ЗОШ)
2750.Шабанова Анастасія Андріївна (Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів N3 Черкаська область)
2751.Граб'юк Поліна Василівна (Попельниківський ліцей)
2752.Лучко Анна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
2753.Пастернак Тетяна (Школа № 6)
2754.Бобиляк Єва Михайлівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
2755.Калишник Ева (Think Global)
2756.Коваленко Алеся Антонівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка)
2757.Савич Божедана Володимирівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
2758.Король Iванна Ярославiвна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6)
2759.Шилан Катерина (Вараська ЗОШ №1)
2760.Радковська Дарина Остапівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
2761.Ємченко Єгор (Миколаївська СЗОШ № 22)
2762.Шута Ярослава Григорівна (Приватна школа "Наша школа")
2763.Буйна Милана (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2764.Урсуленко Дмитро Іванович (Херсонська ЗОШ №32)
2765.Медведчук Тихон Віталійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
2766.Урянський Денис Олександрович (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин)
2767.Кодарук Сергій Миколайович (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12)
2768.Лоєнко Софія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32)
2769.Помогаєв Іван Костянтинович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2770.Мигаль Роман (ЛСЗШ І ступеня №53)
2771.Кульчицький Михайло (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1)
2772.Велика Мілана (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4)
2773.Світличний Роман Володимирович (ХЗОШ №7)
2774.Рева Олександр Борисович (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218")
2775.Кроліковський Назар Сергійович (Олешинська гімназія)
2776.Шандрук Святослав (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
2777.Мартинов Ілля Юрійович (НВК-ліцей №100)
2778.Михайличенко Назар Васильевич (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського)
2779.Ісакова Ярослава Валентинівна (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. Є. Корнійчука)
2780.Твердохліб Георгій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
2781.Царелунге Роксана (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
2782.Чумаченко Олександра (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
2783.Липовська Уляна (Вараська ЗОШ №1)
2784.Кміть Єлизавета Олександрівна (Чернівецька гімназія №7)
2785.Скибінська Дарина Дмитрівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
2786.Лапухов Дарій (НВК "Святошиньска гімназія")
2787.Гутник Марія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2788.Пономарь Вадим Романович (Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая)
2789.Насальський Володимир Дмитрович (Одеська СШ № 35)
2790.Міненко Гліб Сергійович (НВК-ліцей №100)
2791.Барабаш Варвара (Києво-Печерський ліцей № 171)
2792.Бугрим Владислав (Запорізький колегіум №98)
2793.Христич Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171)
2794.Гайдар Іван (КЗО НВО №28)
2795.Станкевич Сергій Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173)
2796.Грушевський Віктор (СЗШ № 12)
2797.Францевич Мілана (Сарненська ЗОШ №6)
2798.Машталір Варвара Сергіївна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
2799.Піщалюк Софія Святославівна (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради)
2800.Захаров Дмитро Андрійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
2801.лелюк макар олександрович (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст)
2802.Бабіна Марія Максимовна (Харківська гімназія 14)
2803.Вовк Максим (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4)
2804.Щадров Назар Олександрович (Парутинська ЗОШ)
2805.Мороз Софія Ігорівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО)
2806.Мандибура А.О. (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка)
2807.Опенчук Карина (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
2808.Черкашина Ксенія Євгеніївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
2809.Старов Степан (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2810.Сус Соня (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
2811.Сковлюк Іван (Харківський ліцей № 149)
2812.Мацепа Катерина Андріївна (Школа №23)
2813.Старовойтов В.А. (Криворізька ЗОШ №62)
2814.Кондра Мар'яна (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2815.Приймачук Єва (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
2816.Долганюк Денис (Одеська ЗОШ №118)
2817.Бондаренко Назарій (Одеська СШ № 121)
2818.Карпич Євгеній Сергійович (Черкаська ЗОШ №32)
2819.Дімітров Станіслав Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
2820.Кравець Іван Ярославович (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва)
2821.Яворський Григорій Дмитрович (Одеська СШ № 117)
2822.Кудрявцева Марія (Києво-Печерський ліцей № 171)
2823.Лук'янов Іван Сергійович (середня школа)
2824.Вахромова Вероніка Сергіївна (НВК-ліцей №100)
2825.Віжанська Єва Віталіївна (Одеська ЗОШ № 23)
2826.Іксар Кіра Олегівна (Уманська ЗОШ №5)
2827.Білоус Микита (Криворізька ЗОШ №65)
2828.Пензев Давид (ЗОШ №5)
2829.Бондаренко Даніїл (КЗО "НВК №144" ДМР)
2830.Барінова Ліза (Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського)
2831.Михайлова Маргаритиа (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
2832.Сачковський Олександр (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.)
2833.Галіченко Катерина Григорівна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
2834.Семещенко Софія Сергіївна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової)
2835.Тюленєва Софія (НВК "Домінанта")
2836.Мерліч Дмітрій Олександрович (Одеська СШ № 35)
2837.Маліцька Дар'я (Одеська СШ № 117)
2838.Михайленко Русаліна Миколаївна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22)
2839.Венгрінович Дмитро Валерійович (Бердичівська ЗОШ № 18)
2840.Нарли Кирило (ЗОШ №5)
2841.Давидов Михайло Геннадійович (Височанська СЗОШ ім.Героя Радянського Союзу О.Л.Пшенички)
2842.Будинський Ростислав Ростиславович (Міжнародний ліцей МАУП)
2843.Ткачук Валерія Тарасівна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2844.Кузубова Софія (Школа №7)
2845.Мотрунич М. (Гетьманівська ЗОШ I-III ст.)
2846.Кравчук Карина (Криворізька гімназія №91)
2847.Лі Даніїл (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
2848.Пузич Ангеліна (НВК "СЗШ2-гімназія")
2849.Крамський Данило Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2850.Явтушенко Макар Олександрович (НВК №9)
2851.Мартиненко Марія Євгенівна (Теплодарська ЗОШ)
2852.Сапцов Тихон (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
2853.Тарусіна Дар`я (ХЗОШ № 95)
2854.Якимович Юрій Іванович (Підлозцівський ліцей Підлозцівської сільської ради)
2855.Сайгіна Марія Олександрівна (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
2856.Слюсар Марк Олександрович (Одеська СШ № 35)
2857.Виноградов Михайло Денисович (Запорізька ЗОШ № 65)
2858.Дідусьова Євгенія Олександрівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
2859.Шостак Лукія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
2860.Мітєв Олександр Іванович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2861.Горват Владислава (ХЗОШ №159)
2862.Нго Тхай Шон (Харківський технічний ліцей № 173)
2863.Швец Микола (Одеська СШ № 117)
2864.Кучаєв Федір (Гімназія Claris Verbis)
2865.Стрельцов Кирило Ігорович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2866.Проконін Кирило Сергійович (Запорізька ЗОШ № 30)
2867.Горбонос Сергій Ігоревич (НВК-ліцей №100)
2868.Петрук Софія (Волинський ліцей імені Нестора Літописця)
2869.Топольницька Дамірель Євгенівна (Школа №64)
2870.Голіней Ольга Олегівна (НВК №9)
2871.Пузанова Анна Денисівна (Мелітопольська ЗОШ № 17)
2872.Заїченко Євангеліна (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР)
2873.Бондар Катерина Валеріївна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2874.Бардега Іван Максимович (Міжнародний ліцей МАУП)
2875.Плющ Анна (Одеська спеціалізована школа №10)
2876.Боярчук Владислав Олександрович (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно")
2877.Смірнов Назар Олександрович (Шепетівський НВК №1)
2878.Борзик Володимир Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
2879.Шаперенкова Дарія Антонівна (Міжнародний ліцей МАУП)
2880.Баланик Іван Ярославович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2881.Шевчук Ліана (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня")
2882.Тимофієв Тимур (Верблюзький НВК)
2883.Синельникова Поліна (Маріупольська СШ №4)
2884.Збандут Андрій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
2885.Педько Станіслав Євгенович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2886.Семенюк Вікторія Ігорівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи)
2887.Шурчалін Данііл Дмитрович (НВК-ліцей №100)
2888.Шуляк Владислав Русланович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
2889.Дитюк Анна Володимирівна (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
2890.Кулик Марія (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
2891.Нечепуренко Кирило (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
2892.Аріна Юнакова (Міжнародний ліцей МАУП)
2893.Мірошник Аліса Олексіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2894.Кострома Камілла Антонівна (НВК-ліцей №100)
2895.Гриценко Валерія Вадимівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2896.Сівцова Вероніка Євгеніївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
2897.Ходаківський Єгор Максимович (ЗОШ №8)
2898.Мельник Олександр Олександрович (Миколаївська загальноосвітня школа № 11)
2899.Погоріла Мілана (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка")
2900.Суржик Кіра (Вільнянська гімназія "Світоч")
2901.Карпенко Арсеній (Think Global)
2902.Мироненко Вероніка Олегівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради)
2903.Тарас Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53)
2904.Давидова Олександра Олександрiвна (КЗО ''Калинівська СЗШ'')
2905.Зубарєва Анастасія (Кремінська школа-гімназія)
2906.Кух Валерія Дмитрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.")
2907.Шандиба Діана (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2908.Підгорний Максим (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
2909.Світонько Богдан Анатолійович (НВК-ліцей №100)
2910.Піщанський Олександр Сергійович (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
2911.Гребенюк Дар'я (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
2912.Москаль Денис Денисович (НВК "Святошиньска гімназія")
2913.Дзіговська Віра (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
2914.Герасименко Варвара Костянтинівна (Мовний центр "Країна знань")
2915.Рибкін Дмитро (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня")
2916.Бондаренко Людмила Сергіївна (Школа №16)
2917.Бондаренко Тетяна Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173)
2918.Крупенко Маргарита Іванівна (Черкаська ЗОШ №32)
2919.Поліщук Мар'яна (Гімназія Claris Verbis)
2920.Сірф Софія Олександрівна (Ліцей №13)
2921.Федоренко Вікторія Ігорівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
2922.Дима Куличенко (Одеська СШ № 117)
2923.Кучма Мирон (НВК "Святошиньска гімназія")
2924.Мороз Марк (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2925.Костюченко Валерія (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ")
2926.Федорчук Дмитро (Новолабунська ЗОШ)
2927.Гужева Кіра Валентинівна (Надєждинська ЗОШ І-ІІІступенів)
2928.Копилов Арсеній Олегович (Києво-Печерський ліцей № 171)
2929.Гліган Катерина (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
2930.Мартиненко Марія Олександрівна (НВК-ліцей №100)
2931.Сотник Софія Олексіївна (Подолівська філія)
2932.Полулях Кароліна (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2933.Наталуха Єлизавета Сергіївна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
2934.Тюренко Данііл (СЗШ № 12)
2935.Корнійчук Владислава Вадимівна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової)
2936.Репех Олександр Романович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
2937.Авдєєв Василь (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2938.Мічник Вадим (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4)
2939.Леонтій Віталій Віталійович (Старожадівський НВК)
2940.Муцет Христина (Одеська СШ № 121)
2941.Краєвська Софія (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів)
2942.Мелещенко Вероніка Олександрівна (Полтавський НВК)
2943.Ткач Богдан (Школа № 5)
2944.Демченко Амелія Вячеславівна (Міжнародний ліцей МАУП)
2945.Щекочихін М (Миколаївська СЗОШ № 22)
2946.Заяць Софія (Одеська СШ № 121)
2947.Дворжецький Андрій (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів)
2948.Думіна Євгенія Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92)
2949.Матвій Карп'як (ThinkGlobal Київ Березняки)
2950.Лех Дар'я (Криворізька СШ№70)
2951.Петкевич Річард Борисович (Одеська Маріїнська гімназія)
2952.Єрмаков Нікіта (ХЗОШ № 51)
2953.Набока Денис Максимович (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
2954.Гупало Килина (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
2955.Дощич Артур Романович (ХЗОШ № 51)
2956.Гулецький Іван Олександрович (Костянтинівська ЗШ №5)
2957.Тарасун Владислав (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2958.Григорський-Халмурадов Михайло (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
2959.Щербаков Іван (КЗО "НВК №144" ДМР)
2960.Шнейдер Артем (Середня загальноосвітня школа №158)
2961.Боєску Олексій Вячеславович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
2962.Смоляна Олександра Ростиславівна (Благовіщенська ЗОШ)
2963.Астаф'єва Маргарита Олександрівна (ЛНВК №24)
2964.Тимур Візьонок (ThinkGlobal Київ Березняки)
2965.Присада Максим Анатолійович (ЛНВК №24)
2966.Рубан Дар'я (Криворізька гімназія №91)
2967.Перімова Валерія (НВК "Святошиньска гімназія")
2968.Лівінський Валентин (ХПСШ "Харківський колегіум")
2969.Поляков Артем Олексійович (Мелітопольська ЗОШ № 17)
2970.Шацьких Віктор (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
2971.Ревенко Семен (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
2972.Морозова Поліна Олександрівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218")
2973.Франко Анастасія Валеріївна (Старожадівський НВК)
2974.Перепелиця Вікторія Максимівна (Криворізька ЗОШ №93)
2975.Пчолкіна Марія Євгенівна (Харківський технічний ліцей № 173)
2976.Островецький Натан Олегович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
2977.Мельник Тереза Денисівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
2978.Єфімова Анастасія Максимівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
2979.Вовчарук Андрій Миколайович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
2980.Білас Соломія (НВК "СЗШ2-гімназія")
2981.Єфремова Злата Вячеславівна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
2982.Фан Нгок Ань (Харківський технічний ліцей № 173)
2983.Філімонюк Станіслав Юрійович (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей")
2984.Бабенко Анна Юріївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
2985.Кравчук Наталія (ЛСЗШ І ступеня №53)
2986.Синишин Богдан (Мигалківське НВО)
2987.Росинець Софія Юріївна (Миколаївська СЗОШ № 22)
2988.Ілюк Ольга Романівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2989.Поліщук Ольга Олександрівна (Шепетівський НВК №1)
2990.Осінчук Софія (ЛСЗШ №71)
2991.Дронова Анастасія (Одеська СШ № 121)
2992.Шевчук Максим Ігоревич (Шепетівський НВК №1)
2993.Шутень Никита Артемовыч (Криворізька ЗОШ №40)
2994.Немченко Владислав Андрійович (КЗ «НВК «Єлизаветівська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ»)
2995.Поплавська Діана Олегівна (СЗШ № 30)
2996.Казмірук Володимир Сергійович (Одеська ЗОШ № 92)
2997.Розмариця Назар (Школа №40)
2998.Колісник Яна Юріївна (Вороненська ЗОШ)
2999.Мармиш Катерина (Первомайська ЗОШ № 12)
3000.Силкін Єгор (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3001.Кемський Микола (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів)
3002.Андрейків Марта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3003.Божор Каріна Олександрівна (Криворізька СЗОШ №20)
3004.Буря Віталіна (Кушугумський НВК "Інтелект")
3005.Соляник Дар*я (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
3006.Шевчук Людмила (Школа № 18)
3007.Олексій Олегович пазенок (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови)
3008.Фам Тхань Дат (Харківський технічний ліцей № 173)
3009.Баланюк Тарас Сергійович (Одеська ЗОШ № 92)
3010.Купич Ніна (НВК "СЗШ2-гімназія")
3011.Келчевський Олександр Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3012.Небилиця Артем Денисович (Черкаська ЗОШ №32)
3013.Богданенко Андрій Дмитрович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3014.Ярош Ксенія Олексіївна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради)
3015.Ільєнков Денис (Криворізька ЗОШ №65)
3016.Ляхоцька Вероніка (НВК "СЗШ2-гімназія")
3017.Міцевич Надія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
3018.Волков Артем (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5)
3019.Валанцевич Роман (Одеська ЗОШ №118)
3020.Гнатюк Артем (ЛЗШ № 43)
3021.Андріуца Станіслав Валерійович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
3022.Крутько Анастасія Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
3023.Кравцова Вікторія Володимирівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.")
3024.Агеєнко Анастасія Романівна (Херсонська спеціалізована школа № 27)
3025.Демченко Тетяна (Кушугумський НВК "Інтелект")
3026.Дяченко Денис (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3027.Гріщенко Анастасія Юріївна (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2)
3028.Вільнер Юлія Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92)
3029.Пентескул Артем (Спеціалізована школа І ступеня №9)
3030.Нагорний Максим Юрійович (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
3031.Ідаятова Лейла Емін кизи (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3032.Штогрин Ангеліна Ігорівна (Хмелиськівська ЗОШ I- II cтупенів)
3033.Овсієнко Марія (Криворізька ЗОШ №65)
3034.Тохтамиш Крістіна (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
3035.Єшков Антон (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3036.Пархомович Аліна Віталіївна (ХЗОШ № 95)
3037.Телега Єлизавета Сергіївга (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9")
3038.ніколенко егор (Міжнародний ліцей МАУП)
3039.Новікова Елеонора Володимирівна (КЗО "НВК №144" ДМР)
3040.Трофімов Ілля Сергійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
3041.Новікова Іванна (Поповецька ЗОШ)
3042.Жихорев Нікіта Сергійович (Block Language Club)
3043.Болюх Христина Віталіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
3044.Литвинчук Мілоліка (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3045.Тімашкова Катерина (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3046.Саттаров Алішер (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3047.Андрюшко Дар’я Олегівна (Терпіннівська ЗОШІ)
3048.Андрієнко Максим Васильович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
3049.Клименко Денис (Криворізька ЗОШ №102)
3050.Базаря Олег (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
3051.Притула Олесандра (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
3052.Савлук Олександр Леонідович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
3053.Курпіль Матвій Петрович (Топільська)
3054.Васильєва Настя (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
3055.Гавриленко Віка (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
3056.Шеховець Георгій Максимович (Ліцей міжнародних відносин ім.Василя Стуса)
3057.Радіна Катерина (Одеська СШ № 117)
3058.Бугрим Данило (Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17)
3059.Бондар Никита Николаевич (Водяно-Лоринська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3060.Лопушнян Михайло Михайлович (Парутинська ЗОШ)
3061.Давиденко Ірина Олександрівна (Парасковіївська ЗОШ)
3062.Джуфер Іван Дмитрович (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
3063.Гладчук Влас Віталійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
3064.Георганова Крістіна (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів")
3065.Пєнова Кіра Павлівна (Одеська ЗОШ № 92)
3066.Бондаренко Дмитро (Смілянська ЗОШ I-III ст. №4)
3067.Ворона Артем (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266)
3068.Супрун Тимофій (ХПСШ "Харківський колегіум")
3069.Захаренко Дар'я Сергіївна (Парутинська ЗОШ)
3070.Олесик Каріна Олександрівна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.")
3071.Липецький Роман Ігорович (Сапогівський НВК)
3072.Конахович Уляна Євгенівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
3073.Карбівничий Максим Петрович (Черкаська ЗОШ №32)
3074.Ковдрин Анастасія (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3075.Авер'янова Марія Володимирівна (Ліцей №13)
3076.Дорофеєв Мірон Сергійович (КЗО "НВК №144" ДМР)
3077.Осікова Поліна Станіславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3078.Сальникова Марiя Максимiвна (КЗ "НСЗШ № 20")
3079.Білявський Давід Олександрович (КУ Сумський НВК № 41)
3080.Соколовський Іван (НВК "Домінанта")
3081.Пнєвський Кірил (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
3082.Марк Яхнич (ThinkGlobal Київ Березняки)
3083.Голіцин Денис Юрійович (Запорізька ЗОШ № 30)
3084.Головченко Ангеліна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт Іваничі)
3085.Капітанчук Марія Вікторівна (Йосипівський НВК)
3086.Несмєлова Софія Олександрівна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3087.Новосельський Тимофій Антонович (Шепетівський НВК №1)
3088.Бандерич Вікторія (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ")
3089.РУДАС іЛЛЯ (Петрашівська ЗОШ)
3090.Горусєва Олександра (НВК "Домінанта")
3091.Дзяд Дмитро Юрійович (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
3092.Сталинський Михайло Олександрович (Охтирська гімназія)
3093.Зінченко Ніна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3094.Лященко Юрій (ЗОШ №5)
3095.Філонова Дар`я (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів)
3096.Корнілов Андрій Олександрович (Школа №64)
3097.Ботнар Валерія Андріївна (НВК-ліцей №100)
3098.Кіріндасов Кирило Ігорович (Одеська CШ №119)
3099.Васильєва Ярослава (Школа №7)
3100.Сахненко Катерина Віталіївна (Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3101.Кудрявцев Єгор (НВК-ліцей №100)
3102.Переймибіда Орест (ЛСЗШ І ступеня №53)
3103.Запталова Валерія Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
3104.Чухно Катерина Романівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
3105.Волошина Варвара Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92)
3106.Кутова Поліна (Одеський НВК "Гімназія №7")
3107.Кобиляцька Юлія (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
3108.Деняк Данило (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3109.Зибарєва Кіра Олександрівна (НВК «Святошинська гімназія»)
3110.Прутяну Марія Миколаївна (Калинівська ЗОШ)
3111.Дружиніна Катерина (Одеська СШ № 121)
3112.Папсуєва Марія Вадимівна (Спеціалізований НВК "Лісові дзвіночки" з поглибленим вивченням англійської мови)
3113.Сидоренко Каріна (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3114.Нагібін Геннадій (КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області)
3115.Макаренко Вероніка Віталіївна (Дейкалівська ЗОШ)
3116.Сімачов Кирило Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3117.Надвулична Дар`я Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
3118.Бибко Станіслава Анатоліївна (Ярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3119.Кальна Валерія (Полтавська ЗОШ №7 ім. Т.Г.Шевченка)
3120.Ціпко Роман (НВК №7 м.Хмельницького)
3121.Лебедко Макар Олександрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
3122.Котилевська Серафіма (ХПСШ "Харківський колегіум")
3123.Абраванідзе Тимур Бесланович (НВК-ліцей №100)
3124.Поймінова Анна (Вараська ЗОШ №1)
3125.Коваленко Олександра Олегівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
3126.Михайлицька Тетяна Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3127.Курочкін Богдан Олександрович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3128.Білоконь Дмитро Олександрович (Школа №64)
3129.Кацуба Іван (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
3130.Логачевська Орина Олексіївна (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
3131.Лавриненко Злата Євгенівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.")
3132.Шугайло Назар (Петропавлівська ЗОШ №2)
3133.Березіна Марія Адріївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3134.Коляса Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3135.Площенюк Катерина Василівна (Мохнацька філія І-ІІ ступенів)
3136.Пляхтур Артем Олександрович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
3137.Шевченко Тимофій Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173)
3138.Ковалюк Катерина (ЛНВК №24)
3139.Левицька Ірина (Волинський ліцей імені Нестора Літописця)
3140.Москаленський Яромир (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3141.Кунгурцев Тихон Андрійович (Міжнародний ліцей МАУП)
3142.Корчинський Ігор Олегович (Буднянський НВК)
3143.Рокутов Севастян (КЗО "НВК №144" ДМР)
3144.Мельник Анна Валентинівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина")
3145.Солдатов Артем Олександрович (Ліцей №13)
3146.Гасимов Давид (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
3147.Євтушенко Марія Петрівна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО)
3148.Слічко Єгор Сергійович (НВК-ліцей №100)
3149.Карпенко Ілля (Микулицька ЗОШ)
3150.Гошко Станіслав Сергійович (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва)
3151.Симонович Денис (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
3152.Пилипчук Захар (Вараська ЗОШ №1)
3153.Соколовська Аліса Вікторівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3154.Варіч Мирослав Вікторович (ЗОШ №4)
3155.Петрашенко Альбіна (КЗ "Яковлівський ліцей")
3156.Солоніна Аріна Дмитрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 46)
3157.Демчук Дмитро Ігорович (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
3158.Сидьорко Єгор В'ячеславович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3159.Головко Софія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
3160.Ладиченко Єлизавета (Міжнародна Французька Школа)
3161.Уколова Дар'я Олександрівна (Клуб дитячого дозвілля "СуперДітки")
3162.Орел Максим Євгенович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
3163.Шаповаленко Дмитро Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
3164.Неустроєв Олександр (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3165.Правдива КатеринаЄвгеніївна (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана)
3166.Курлейко Маргарита Олександрівна (Василівська ЗОШ)
3167.Осадча Аліна Миколаївна (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5)
3168.Хиленко Ярослав (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3169.Корнейчук Денис (СШ №86)
3170.Щербаков Тимур (Миколаївська СЗОШ № 22)
3171.Семенова Марія (НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
3172.Лобко Дарина Сергіївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3173.Фітель Соломія (Міжнародний ліцей МАУП)
3174.Полуектова Дарина (НВК-ліцей №100)
3175.Вишневський Денис Сергійович (Широчанський НВК)
3176.Молдован Володимир Констянтинович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3177.Моклович Денис Володимирович (ЗОШ №8)
3178.Райнер Еліна (Миколаївська СЗОШ № 22)
3179.Семьонов Олег Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3180.Бобошко Поліна Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32)
3181.Вакуленко Микита Андрійович (ХЗОШ № 95)
3182.Маланій Владислав Віталійович (Тернавський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок")
3183.Кобичев Артем (Гуманітарна гімназія №23)
3184.Нестерова Марія (Гімназія Claris Verbis)
3185.Ярич Вікторія Валеріївна (ТСШ №29)
3186.Хоміцький Богдан (НВК №9)
3187.Шитов Іван Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3188.Біляс Софія (Котюжинська ЗОШ І-ІІ ст.)
3189.Бабой Анастасія (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
3190.Палатнік Лірон Семіонівна (ПЗ Харківська школа I-III ст. "Ангстрем")
3191.Дімов Максим (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів)
3192.Ткаченко Микита (ХПСШ "Харківський колегіум")
3193.Смертко Лев Антонович (Середня загальноосвітня школа №74)
3194.Задорецька Діна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
3195.Шрамков Андрій Романович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3196.Гресс Георгій Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3197.Сєвостьянов Андрій (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3198.Ткаченко Денис Андрійович (НВК-ліцей №100)
3199.Шкляренко Марія (Одеський навчально-виховний комплекс № 300-дошкільний навчальний заклад")
3200.Романик Дарина (ЛСЗШ І ступеня №53)
3201.Андрощук Софія (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
3202.Ткаченко Маргарита (Одеська ЗОШ № 92)
3203.Білик Анна (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
3204.Клюшина Марина Геннадіївна (НВК-ліцей №100)
3205.Коваленко Аміна Віталіївна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв")
3206.Горгуленко Єлизавета (Одеська ЗОШ №118)
3207.Красюк Ігор (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17)
3208.Самойлов Артем Євгенович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3209.Рудик Ангеліна Анатоліївна (Бочковецький НВК)
3210.Главацька Катерина Олександрівна (Костопільська загальньоосвітня школа №5)
3211.Трубчанін Дмитро Олександрович (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
3212.Христенко Валерія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32)
3213.Троценко Володимир Олександрович (Дистанційна школа "Центр освіти Оптіма")
3214.Горянська Софія Андріївна (Києво-Печерський ліцей № 171)
3215.Павлов Артем (Красноградський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім.О.І.Копиленка)
3216.Мануйлова Марія Олександрівна (Парасковіївська ЗОШ)
3217.Павлусенко Діана Романівна (Черкаська ЗОШ №32)
3218.Омельченко Олександра (ХЗОШ №159)
3219.Медведєв Іван Костянтинович (ТОВ "СЗНЗ "Британіка Скул""")
3220.Буднік Єлизавета Олегівна (НВК-ліцей №100)
3221.Лагутін Іван (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3222.Чебан Євген Антонович (Бочковецький НВК)
3223.Саламатіна Катерина (СЗШ № 12)
3224.Жорняк Поліна Валеріївна (Наталівський НВК)
3225.Дірявка Марк Максимович (НВК-ліцей №100)
3226.Зайцева Марія (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
3227.Савіцька А.О. (Сілецька ЗШ)
3228.Білоус Станіслав (Криворізька ЗОШ №65)
3229.Букіна Ольга Сергіївна (Вознесенська ЗОШ № 6)
3230.Сатаневська Єлизавета Ігорівна (Білгород-Дністровська ЗОШ №11)
3231.Мацьків Емілія (НВК №9)
3232.Самотюк Софія (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3233.Дзиговський Євгеній Богданович (Гімназія № 109 ім.Т.Шевченка)
3234.Гладкий Тихон (Одеська СШ № 117)
3235.Дзвеняк Маріанна Іванівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3236.Козуб Микола (НВК №45 "Академічна гімназія")
3237.Точіна Софія Олександрівна (Одеська ЗОШ № 92)
3238.Лукашевич Варвара (Одеська ЗОШ № 92)
3239.Тарасюк Мирослав Анатолійович (Малушківська ЗОШ)
3240.Касперчук Гліб Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22)
3241.Годунко Я.О. (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
3242.Бруннер Єсенія (Одеський НВК "Гімназія №7")
3243.Яригіна Анастасія Денисівна (Роздільнянська ЗОШ №3)
3244.Малкіна Софія Миколаївна (Парасковіївська ЗОШ)
3245.Бундєва Ксенія Іванівна (Одеська ЗОШ № 92)
3246.Гавель Наталя (Ліцей "Інтелект")
3247.Мазур Валентин Олександрович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3248.Данілевич Софія Миколаївна (КУОНЗ "Романівська гімназія")
3249.Будько Діана (НВК №9)
3250.Семененко Світлана (КЗ "Долинська ЗОШ І-ІІ ст." ПСР ВР ЗО)
3251.Швець Михайло Олександрович (Перша міська гімназія)
3252.Чаус Назар (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
3253.Ловейко Михайло Олексійович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3254.Дудік Дарина Віталіївна (Школа №13)
3255.Поліховська Варвара (НВО "Освіта" І-ІІІ ступенів)
3256.Шевченко Олександр (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3257.Гончарова Альбіна (Школа №64)
3258.Маняк Марта Ігорівна (ТСШ №29)
3259.Лещенко Назарій (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5)
3260.Проніна Мілана (Верблюзький НВК)
3261.Лопушок Андрій Іванович (Миколаївська СЗОШ № 22)
3262.Полєва Ярослава (Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3)
3263.Заводянський Захар (Гуманітарна гімназія №23)
3264.Дудко Олеся Сергіївна (Ліцей "Львівський")
3265.Маршалюк Динило (Спеціалізована школа І ступеня №9)
3266.Мільчевська Марина Сергіївна (Харківський технічний ліцей № 173)
3267.Щербина Іван Андрійович (НВК-ліцей №100)
3268.Сернецький Теодор Олександрович (НВК "Школа I-II cт. ліцей №38 ім. В.М. Молчанова")
3269.Сенюра Дарія (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.)
3270.Бабич Віолетта Леонідівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
3271.Довганюк Аріна Сергіївна (Романо-германська гімназія 123)
3272.Дорош Тимофій Павлович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
3273.Вовк Семен Вiкторович (НВК "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4")
3274.Легкий Тимофій Олександрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3275.Ситницький Владислав Олександрович (НВК-ліцей №100)
3276.Андронатій Олексій Олексійович (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)
3277.Сільченко Дарина Борисівна (Одеська спеціалізована школа №10)
3278.Ільїна Надія Дмитрівна (Первомайська гімназія № 3)
3279.Луцюк Назар (Верблюзький НВК)
3280.Шило Анна Віталіївна (Перша міська гімназія)
3281.Ханенко Дарина Василівна (Школа №23)
3282.Донченко Іван Сергійович (Подолівська філія)
3283.Вікторов Ігор Ігорович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
3284.Авдєєв Михайло (Одеська СШ № 121)
3285.Томко Анастасія Віталіївна (ХЗОШ №7)
3286.Стеценко Владислав Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП)
3287.Новикова Дар'я Денисовна (Херсонська спеціалізована школа № 27)
3288.Хижняк Марія Василівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
3289.Савічев Даніл Романович (Шевченківська ЗОШ)
3290.Кришко Богдан Юрійович (ЗОШ №4)
3291.Бойко Вікторія (НВК №9)
3292.Рогів Соломія (НВК №9)
3293.Гуськова Дар'я (НВК-ліцей №100)
3294.Єзерський Володимир Вікторович (Одеська СШ № 117)
3295.Маляренко Надія (Одеська СШ № 117)
3296.Sariyeva Safiye (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
3297.Усов Назар Олексійович (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22)
3298.Шевлякова Анастасія Артемівна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
3299.Ліфінцев Владислав (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3300.Дзюмка Катерина Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
3301.Ануфрієва Ксенія (Одеська Маріїнська гімназія)
3302.Окойєзе Вікторія (Харківська гімназія 14)
3303.Петрінець Маркіян (ЛСЗШ І ступеня №53)
3304.Голуб Тетяна Юріївна (ТСШ № 3)
3305.Максим'як Михайло Юрійович (Школа №23)
3306.Коптєва Марта (СЗШ № 20)
3307.Семенюк Дарина Андріївна (ЗОШ №4)
3308.Іванов Борис Олександрович (Школа №64)
3309.Бургарт Назар (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів)
3310.Тупчій Артем (Школа № 12)
3311.Нужна Мирослава Петрівна (Мелітопольська ЗОШ № 17)
3312.Корягін Ярослав Вячеславович (ХЗОШ № 95)
3313.Муравйова Аеліта Олександрівна (ЗОШ №8)
3314.Палій Ольга Русланівна (НВК-ліцей №100)
3315.Похвалітий Віталій Анатолійович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
3316.Козак Віталій (Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна)
3317.Грибенко Марія (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3318.Петряєва Ангеліна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3319.Гой Василь Михайлович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3320.Тарасенко Поліна Андріївна (Городський НВК)
3321.Терентьєв Ілля Вадимович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
3322.Васеніна Мєланія Володимирівна (НВК-ліцей №100)
3323.Жегало Надія (Школа № 6)
3324.Чмара Дарія Василівна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва)
3325.Утченко Тихон (НВК "СЗШ2-гімназія")
3326.Шапарь Марія Євгенівна (Харківський ліцей № 149)
3327.Погребнюк Дмитро Дмитрович (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
3328.Бойко Андрій Сергійович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського)
3329.Продосевич Данило (ThinkGlobal)
3330.Мощенко Марія (НВК "Святошиньска гімназія")
3331.Каленюк Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3332.Алюшин Георгій (Ліцей "Інтелект")
3333.Гавриляк Адріана (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
3334.Плєхова Анастасія (Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2)
3335.Комарова Поліна Олександрівна (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради)
3336.Романчук Тимур Леонідович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
3337.Пестерєв Захар Юрійович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9")
3338.Таранець Ярослав Миколайович (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1)
3339.Федоренко Єгор Сергійович (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
3340.Висовень Андрій Миколайович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
3341.Хавров Артем Олександрович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3342.Биков Микита Олександрович (НВК-ліцей №100)
3343.Салащенко Ігор (Харківський ліцей № 149)
3344.Ляшенко Вероніка (Одеська СШ № 117)
3345.Василенко Михайло Юрійович (НВК-ліцей №100)
3346.Гречушенко Аліна Анатоліївна (КЗ "Макарівський ОК")
3347.Столярчук Уляна (Зорянський НВК "школа - гімназія")
3348.Середіна Вероніка (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
3349.Волошин Михайло Станіславович (СЗШ № 42)
3350.Євдокименко Олександра Олександрівна (Одеська СШ № 35)
3351.Кремінський Сократ Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173)
3352.Максимець Аліса Ігорівна (Школа І-ІІІ ступенів №233)
3353.Амбросевич Марк Денисович (Миколаївська СЗОШ № 22)
3354.Демченко Михайло Ігорович (НВК-ліцей №100)
3355.Псьота Світлана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3356.Богданюк Георгій Назарович (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3357.Кукуруза Вікторія Вадимівна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка")
3358.Царинна Діана Валеріївна (Харківський технічний ліцей № 173)
3359.Пучкова Поліна Олегівна (Костянтинівська ЗШ №5)
3360.Губарєва Крістіна Андріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3361.Заскалета Марія Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
3362.Петручок Вікторія Олександрівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3363.Макєєва Анна (Боярська ЗОШ №5)
3364.Коростельова Ксенія Олексіївна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
3365.Безух Катерина (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
3366.Малицька Вероніка (Школа № 6)
3367.Савка Богдан Романович (ЛГ "Престиж")
3368.Турко Андрій (Вараська ЗОШ №1)
3369.Бойко Валерія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3370.Ліщук Максим Дем'янович (КУОНЗ "Романівська гімназія")
3371.Марченко Ярослав Валерійович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова)
3372.Лосінець Карина Сергіївна (ЗОШ №4)
3373.Ковальчук Андрій (Школа №3)
3374.Мільчевський Михайло Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173)
3375.Литвин Марина Юріївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
3376.Ляпіна Валерія Костянтинівна (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.")
3377.Вербанов Сашко (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3378.Мороз Артем Олксандрович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
3379.Оскаленко Поліна (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3380.Сахаров Владислав (Києво-Печерський ліцей № 171)
3381.бобров (гімназія "Київська Русь")
3382.Іван Ліберчук (ThinkGlobal Київ Березняки)
3383.Бандура Єгор Миколайович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
3384.Бєлоусов Олександр (Маріупольська СШ №4)
3385.Леванідова Каміла Валеріївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО)
3386.Байрамов Хабіб Камал огли (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3387.Довжик Нікіта (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3388.Омельниченко Любов (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3389.Горіца Вероніка Ігорівна (Уторопський ліцей)
3390.Дружинін Кирил (НВК-ліцей №100)
3391.Генчевський Микола (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3392.Лєщова Анастасія (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
3393.Фоміних Микола Русланович (НВК-ліцей №100)
3394.Цирєнова Поліна (Одеська СШ №50)
3395.Кресан Назарій Ігорович (Харківський технічний ліцей № 173)
3396.Штомпель Марія Iванiвна (Калинівський НВК №1)
3397.Андрієвський Михайло (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3398.Іллінський Максим (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 260 міста Києва)
3399.Трофанюк Аріна (КЗО НВО №28)
3400.Сулима Вікторія Михайлівна (Білгород-Дністровський районний ліцей)
3401.Руденко Анна Володимирівна (Ліцей №100)
3402.Курило Андрій Вадимович (Ніжинська гімназія № 2)
3403.Людний Данило (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3404.Доценко Аміна (Міньківський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів - ДНЗ")
3405.Берiдзе Темурi Отарович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.")
3406.Обрядін Мирослав Павлович (НВК-ліцей №100)
3407.Бондар Марина Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32)
3408.Задорожня Олександра (КНЗ"Червонозабійницька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
3409.Адожина Злата (Вараська ЗОШ №1)
3410.Журба Рената Володимирiвна (Дейкалівська ЗОШ)
3411.Лисенко Альона Володимирівна (Дитячо-юнацький клуб "Орля")
3412.Дубова Поліна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
3413.Слабун Дарія віталіївна (Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
3414.Прокошева Кароліна Миколаївна (СЗШ № 42)
3415.Галімська Єлизавета Володимирівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв")
3416.Остапенко Матвій (КЗ "Лозівський ліцей №1")
3417.Лагутін Віталій Русланович (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68")
3418.Тарас Ігор Андрійович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
3419.Бендеберя Андрій (Одеська ЗОШ № 92)
3420.Петрик Ангеліна Іванівна (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3421.Пецькова Дарина Іванівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3422.Албота Олександра Юріївна (Старожадівський НВК)
3423.Журавель Антон Олегович (Городський НВК)
3424.Ахріменко Вікторія Олексіївна (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
3425.Гураль Дмитро (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3426.Пилипенко Аріана (ЗЗСО І-ІІ ст. № 18 ВЦА міста Торецьк)
3427.Сердюк Дар‘я (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
3428.Чернишенко Єлизавета Андріївна (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
3429.Ісаєва Маргарита Дмитрівна (НВК-ліцей №100)
3430.Чаговець Павло (Харківська санаторна школа №9)
3431.Сухомлин Марія Ігорівна (Охтирська гімназія)
3432.Безверхий В'ячеслав Віталійович (Ніжинська гімназія № 14)
3433.Большов Іван (Одеська ЗОШ № 92)
3434.Тимчишин Маркіян (ЛСЗШ №71)
3435.Каленський Ельдар (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3436.Лукашук Артем Віталійович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка)
3437.Рубан Володимир Андрійович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
3438.Гриценко Мілана Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ №4)
3439.Котляр Назар Володимирович (Харківський технічний ліцей № 173)
3440.Хапченко Олександр Олексійович (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
3441.Біда Анастасія Юріївна (Васильківська СЗШ №2)
3442.Водовіз Дмитро Олександрович (Гімназія «Консул» №86)
3443.Чан Хонг Шон (Харківський технічний ліцей № 173)
3444.Мельніков Микита (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
3445.Кошарний Дмитро Володимирович (Анисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3446.Резніченко Богдан (Новомиргородська ЗШ №1)
3447.Михайленко Михайло (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22)
3448.Мерзлякова Яна (Школа № 5)
3449.Мазуренко Марія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
3450.Гончарова Софія Ігорівна (НВК-ліцей №100)
3451.Попова Ксенія Ігорівна (Харківський технічний ліцей № 173)
3452.Науменко Микита Артемович (НВК-ліцей №100)
3453.Циганков Ілля Тимурович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3454.Свищ Оксана (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3455.Стрій Ірина Євгеніївна (Черкаська ЗОШ №32)
3456.Плекан Арсен Віталійович (Школа №23)
3457.Кутенко Ярослава (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3458.Макарук Вікторія Юріївна (Школа №13)
3459.Русанова Анна (Міжнародний ліцей МАУП)
3460.Козинець Дмитро (Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. КЗ"Добровеличківський ліцей "ІНТЕЛЕКТ")
3461.Кривущев Артемій Валерійович (Одеський ліцей "Ланжеронівський")
3462.Голяка Даниїл Вікторович (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст.)
3463.Турлік Ірина (Криворізька гімназія №91)
3464.Писаренко Андрій (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
3465.Шевчук Олексій (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
3466.Цись Мирослава Юріївна (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
3467.Пуляєва Ірина Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3468.Мельник Ярослав Володимирович (Одеська ЗОШ № 92)
3469.Нагурний Андрій (Києво-Печерський ліцей № 171)
3470.Перегинець Данило (КЗ "Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів")
3471.Питель Дмитро (Вараська ЗОШ №1)
3472.Пономаренко Евеліна Євгенівна (Криворізька ЗОШ №62)
3473.Заставний Олександр (Школа № 6)
3474.Алібеков Ясір (Гімназія "Наше майбутнє")
3475.Ксьондз Діана (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3476.Бондаренко Домініка Віталіївна (КЗ НВК ім. С.О. Морозової)
3477.Поляков Максим (Одеська СШ № 121)
3478.Дзень Владислава Володимирівна (Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
3479.Яковенко Анна Валеріївна (Токівська ЗШ)
3480.Добров'як Богдана Анатоліївна (Старожадівський НВК)
3481.Шевчук Марта Валентинывна (Міжнародний ліцей МАУП)
3482.Ротар Софія (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3483.Скоморохова Олександра (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
3484.Тищенко Артьом Сергійович (Мелітопольська ЗОШ №4)
3485.Місько Віоріка Андріївна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1)
3486.Левонюк Марія Костянтинівна (КЗ "СЗШ №2")
3487.Макарицький Арсен Русланович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3488.Демченко Софія Володимірівна (Міжнародний ліцей МАУП)
3489.Мануйлов Дамір Олегович (НВК-ліцей №100)
3490.Суворова Ульяна (Криворізька ЗОШ №65)
3491.Самелюк Марк Віталійович (Калинівський НВК №1)
3492.Бебнєв Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
3493.Алексеєва Милана Андріївна (Криворізька ЗОШ №72)
3494.Мельник Аріна Володимирівна (НВК-ліцей №100)
3495.Кравченко Єліна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3496.Кокоша Тимофій Костянтинович (Черкаська ЗОШ №32)
3497.Фесенко Кирил Михайлович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 280)
3498.Горбенко Денис Олександрович (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
3499.Площинська Єлизавета Валеріївна (ЛНВК №24)
3500.Полюхович Дарина Іванівна (Олександрівська ЗОШ І - ІІ ступенів)
3501.Чепуля Анна Сергеевна (Запорізька ЗОШ № 65)
3502.Єфремов Назар (ЗЗСО №10)
3503.Захарченко Назар (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
3504.Чубин Єва Олексіївна (Черкаська ЗОШ №32)
3505.Нікорчук Іван Анатолійович (Мелітопольська ЗОШ І ступеня № 3)
3506.Березіна Олександра Максимівна (НВК-ліцей №100)
3507.Ільніцький Олександр Андрійович (ТСШ №29)
3508.Мішин Іван Русланович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
3509.Дідух Софія Михайлівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
3510.Петранюк Арсеній Миколайович (Попельниківський ліцей)
3511.Аріана Руденко (ThinkGlobal Київ Березняки)
3512.Андрушко Олекса (Києво-Печерський ліцей № 171)
3513.Балазюк Микола (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
3514.Фігура Артьом Русланович (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1)
3515.Городиський Гліб Васильович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
3516.Краснопольська Катерина (НВК "СЗШ2-гімназія")
3517.Убийкінь Назарій Ігорович (Мелітопольська ЗОШ № 17)
3518.Михайленко Кирилл Андрійоич (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
3519.Педан Анна Олегівна (Черкаська ЗОШ №32)
3520.Рябуха Дмитро (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3521.Латаш Євген (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3522.Кущ Марк (КЗО НВО №28)
3523.Яковенко Софія Романівна (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
3524.Устімчук Пантелеймон Андрійович (НВК-ліцей №100)
3525.Приходько Ярослав Вячеславович (Харківський технічний ліцей № 173)
3526.Іванченко Аліса (Миколаївська СЗОШ № 22)
3527.Філімонова Мирослава Володимирівна (Хлібодарівський НВК)
3528.Іванова Лілія Олександрівна (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3529.Маржан Каріна Олександрівна (Перша міська гімназія)
3530.Жилка Марія Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3531.Моторін Станіслав Васильович (НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум" Смілянської міської ради)
3532.Стеценко Іван (Стем-центр "Сократ")
3533.Мазур Поліна (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
3534.Базеленко Аліса Володимирівна (Миколаївська СЗОШ № 22)
3535.Торопова Анастасія Юріївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3536.Бондаренко Дар'я Сергіївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3537.Горбачов Євгеній Володимирович (Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка)
3538.Ходоров Кирило Василійович (Криворізька ЗОШ №126)
3539.Яцина Кирило (ХПСШ "Харківський колегіум")
3540.Пейда Артем Олегович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
3541.Волков Дем'ян Сергійович (ПНЗ "ОНЛАЙН-ШКОЛА "АЛЬТЕРНАТИВА")
3542.Хайтулов Андрій Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП)
3543.Макаров Георгій Констянтинович (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3544.Репрінцев Віктор (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3545.Бродецька Вікторія Володимирівна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
3546.Гусяк Анна – Вікторія (НВК "СЗШ2-гімназія")
3547.Жуківський Артем (Спеціалізована школа І ступеня №9)
3548.Демченко Аліна Олегівна (СЗШ № 17 м, Львова)
3549.Фесун Тарас (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ")
3550.Гарапко Андрій (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
3551.Мамойленко Єгор Денисович (Одеська Маріїнська гімназія)
3552.Гасимли Фархад (Міжнародний ліцей МАУП)
3553.Чешеров Максим Віталійович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3554.Бутенко Ярослав (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3555.Красножон Леонід (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
3556.Кодимська Єлизавета Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92)
3557.Козирєв Олександр (Одеська СШ № 117)
3558.Караскевич Макар (ЛСЗШ І ступеня №53)
3559.Мартинюк Анастасія Миколаївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3560.Коток Вероніка (Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4)
3561.Тарасенко Юлія (Школа № 11)
3562.Безугла Лілія Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП)
3563.Алексєєв Олександр (Криворізька СШ№70)
3564.Алексєєв Платон (Одеська СШ № 117)
3565.Абісова Аліса Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173)
3566.Славова Емілія Олексіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
3567.Данілкович Андрій (Стем-центр "Сократ")
3568.Клочко Тетяна (Глушицька ЗОШ І - ІІ ст.)
3569.Огорілко Злата (ЛСЗШ І ступеня №53)
3570.Бенклер Маргарита (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3571.Ханєєв Михайло Владиславович (Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов)
3572.Харченко Єлізавета Олександрівна (Мелітопольська ЗОШ №4)
3573.Близнюк Артем Сергійович (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
3574.Оковитий Ігор (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
3575.Онишко Юлія Володимирівна (Школа №23)
3576.Хієкканенс Ерік (Гімназія Claris Verbis)
3577.Тимощук Єва (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
3578.Шандро Христина (Мигалківське НВО)
3579.Найдюк Павло (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3580.Бiлоус (Школа №64)
3581.Гарманюк Софія Олександрівна (ЗЗСО "Березичівський ліцей")
3582.Вільхівська Софія (Будянський ліцей)
3583.Чердинцева Аліпія Юріївна (Одеська СШ № 117)
3584.Шабаш Денис (Школа І-ІІІ ступенів № 294)
3585.Чередніченко Єлізавета Євгеніївна (Фінансово-правовий ліцей (приватний))
3586.Співак Кіріл (Криворізька гімназія №91)
3587.Саганенко Софія Віталіївна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин)
3588.Ланда Олександра Василівна (Миколаївський НВК Добровеличківський р. Кіровоградська о.)
3589.Литвиненко Олександр (НВК "Домінанта")
3590.Мельничук Власта Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП)
3591.Мацюченко Володимир Віталійович (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
3592.Рожкова Ярослава Віталіївна (Первомайська гімназія № 3)
3593.Муха Ярослав Олегович (Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського)
3594.Кузьменко Дмитро Андрійович (Черкаська ЗОШ №32)
3595.Махлін Марк Євгенович (НВК-ліцей №100)
3596.Харченко Марія Євгеніївна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3597.Попряга Поліна (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
3598.Сплавник Олена (Ліцей №4)
3599.Степанова Анна (Одеська СШ №50)
3600.Огородник Назар Тарасович (НВК-ліцей №100)
3601.Кос Антон (ThinkGlobal)
3602.Афіцерян Ліка Геворковна (Одеська CШ №119)
3603.Гуляк Анастасія Андріївна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
3604.Демчук Юрій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3605.Кувшинець Вадим (Гуманітарна гімназія №23)
3606.Шамрило Ангеліна Русланівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Конюхи)
3607.Пономарьов Олександр Миколайович (Зачепилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3608.Колач Роксолана Іванівна (Кобилецько-Полянська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
3609.Калінкіна Анастасія (Никонівський ЗЗСО)
3610.Ковальов Микита (Одеська СШ № 117)
3611.Скібньовська Ілона (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
3612.Москаленко Юлія Олексіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
3613.Глухова Антоніна Станіславівна (Одеська СШ № 117)
3614.Паєва Дар'я (Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
3615.Ніколаєв Максим Максимович (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9")
3616.Логвиненко Адам (Think Global)
3617.Солтис Іван (Спеціалізована школа І ступеня №9)
3618.Заверталюк Олександр Володимирович (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ")
3619.Маркуц Меланія Ігорівна (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
3620.Білоус Валерія Артемівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3621.Кравчук Анастасія Олегівна (Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів №1)
3622.Чепура Тарас Михайлович (Східненська ЗОШ І-ІІІ ст Музиківської с/р Білозерського рн)
3623.Пронін Олег (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3624.Труш Анна (НВК №9)
3625.Міщаненко Євгеній Сергійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3626.Гуревич Софья (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3627.Бродовська Дар'я (НВК «Святошинська гімназія»)
3628.Чернецька Ангеліна Миколаївна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4)
3629.Лугомирська Анастасія Миколаївна (Старожадівський НВК)
3630.Конєв Дмитро (Школа №7)
3631.Смолінська Діана (Плугівський НВК)
3632.Наумовец Софія (Одеська СШ № 121)
3633.Бенклер Костянтин (СЗШ №140)
3634.Тертичний Максим Євгенович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
3635.Костенко Софія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
3636.Ніколенко Анастасія Віталіївна (ХЗОШ № 95)
3637.Мартинюк Дарина Леонідівна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3638.Чорна Вікторія Артемівна (КЗ "Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5")
3639.Лукашов Никита Сергеевич (Криворізька ЗОШ №40)
3640.Кокташ Дмитро (КЗ "Маріупольська ЗШ І-ІІІ ст. №18 Маріупольської міської ради Донецької області")
3641.Дьоміна Єва Максимівна (Мелітопольська ЗОШ №7)
3642.Зозуля Каміла (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
3643.Івахів Олег Андрійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст)
3644.Мамонов Сергій Олегович (НВК-ліцей №100)
3645.Турчиняк Анастасія (Ціпківська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3646.Москаль Людмила Олексіївна (Олешківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3647.Мельников Артем Володимирович (Кожухівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3648.Куракіна Софія Юріївна (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3649.Калінін Олексій Денисович (Одеська СШ № 35)
3650.Саєнко Віра Григорівна (Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3651.Гоч Артем (Вараська ЗОШ №1)
3652.Кірбаба Мирослав Антонович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3653.Продан Катерина (Ліцей №4)
3654.Гелевей Анжеліка Вікторівна (Студеницький ліцей)
3655.Матіюк Дарій Володимирович (Школа №13)
3656.Ігнатенко Анастасія Євгенівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3657.Порох Матвій Владиславович (Комунальний заклад "Чернігівський ліцей")
3658.Краснощок Марія Андріївна (Гімназія «Консул» №86)
3659.Федорук Олександр Сергійович (Широчанський НВК)
3660.Маляр Анастасія (НВК "Домінанта")
3661.Поліщук Анастасія Сергіївна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
3662.Веселковька Варвара (Вараська ЗОШ №1)
3663.Окунь Марія (Микулицька ЗОШ)
3664.Яценко Марія Романівна (Первомайський будинок дитячої та юнацької творчості)
3665.Бабич Назар (Школа І-ІІІ ступенів № 249)
3666.Савельєв Олександр (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 260 міста Києва)
3667.Баранюк Анастасія Олегівна (Черкаська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. "Перлина")
3668.Пінчук Анастасія (Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - Спец. ЗШ І-ІІІ ст. №9")
3669.Андрусь Єлізавета (Школа King's Kids)
3670.Бондар Олександр (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3671.Стасюк Марічка Станіславівна (ОЗО "ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Дерно")
3672.Давид Івченко (ThinkGlobal Київ Березняки)
3673.Медончак Руслан Олегович (Школа №)
3674.Олексійчук Артем Олегович (Пліщинська ЗОШ)
3675.Марущак Олександр Сергійович (Скоморохівський ЗЗСО І ступеня)
3676.Перелюк Катерина Василівна (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
3677.Довгалюк Юлія Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 46)
3678.Поволоцька Еліна (Краматорська ЗОШ № 5)
3679.Гребенюк Дмитро (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12)
3680.Раков Микита Сергійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3681.Згеря Карина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3682.Генсіровський Данило Дмитрович (НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2)
3683.Мухадзе Тамаз Александровіч (Міжнародний ліцей МАУП)
3684.Санін ДанилоАртемович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3685.Кіченко Олександр Олександрович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області)
3686.Кушнаренко Нікіта Валентинович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
3687.Волинець Володимир Дмитрович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3688.Заїць Дмитро Віталійович (Черкаська ЗОШ №32)
3689.Стеценко Олександр (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Ігоря Гольченка СМР)
3690.Дерман Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3691.Росколодько Михайло Олексійович (Школа №64)
3692.Даценко Анна Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП)
3693.Соколова Анастасія (Одеська СШ № 121)
3694.Майстренко Олександр Андрійович (Черкаська ЗОШ №32)
3695.Олійник Віолета Олександрівна (Роздолівський НВК)
3696.Тріщенко Софія Павлівна (Школа № Височанський НВК)
3697.Грицаюк Маркіян (ЛСЗШ І ступеня №53)
3698.Марченко Олександра (Міжнародний ліцей МАУП)
3699.Паращак Марта (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
3700.Чернега Тетяна Дмитрiвна (Фонтанський НВК)
3701.Ісайчиков Мілан Ігорович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3702.Астіоненко Єгор Олегович (Перша міська гімназія)
3703.Присяжнюк Ольга Ігорівна (Криворізька ЗОШ №93)
3704.Ковальчук Каріна (Вараська ЗОШ №1)
3705.Вовк Д З (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3706.Лионг Туан Ханг (Харківський технічний ліцей № 173)
3707.Іжицький Владислав Андрійович (Бердичівська ЗОШ № 18)
3708.Сухов Ніколай Юрійович (Міжнародний ліцей МАУП)
3709.Ткаченко Антон Костянтинович (Харківський технічний ліцей № 173)
3710.Лахно Марія (ThinkGlobal Київ Березняки)
3711.Григоренко Орест (ThinkGlobal Київ Березняки)
3712.Клюшнев Єгор Дмитрович (НВК-ліцей №100)
3713.Любиченко Анастасія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3714.Миронець Тарас Дмитрович (КЗ "РОЗСШІ I-III ст.")
3715.Білоусова Вероніка Едуардівна (КЗ ХЗОШ № 49)
3716.Андрусенко Юлія Русланівна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
3717.Хітріна Софія Віталіївна (Школа №64)
3718.Курдова Юлия Игоревна (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3719.Міндруль Вероніка (Одеська ЗОШ №118)
3720.Літковська Іванна (НВК "СЗШ2-гімназія")
3721.Гобрей Матвій (НВК "СЗШ2-гімназія")
3722.Шатохін Роман Романович (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
3723.Брацюнь Сергій Русланович (Харківський технічний ліцей № 173)
3724.Павлюк Анастасія Дмитрівна (Спеціалізована школа № 114 з поглибленим вивченням англійської мови - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
3725.Шуба Єлізавета Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3726.Царіковська Аріна Володимирівна (Одеська ЗОШ № 92)
3727.Нефедорів Ілля Костянтинович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3728.Пасічник Богдан Романович (Бердичівська ЗОШ № 18)
3729.Заяц Матвій Олександрович (Києво-Печерський ліцей № 171)
3730.Мухін Володимир Станіславович (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
3731.Коробєйнікова Варвара Сергіївна (ХЗОШ № 95)
3732.Гомон Марiя (ХПСШ "Харківський колегіум")
3733.Тітов Ельдар (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3734.Ситник Микола Русланович (Синицька ЗОШ)
3735.Волков Максим Денисович (Бердичівська ЗОШ № 18)
3736.Енакиев Андрей Станиславовис (Краматорська ЗОШ № 5)
3737.Кисіль Сергій Дмитрович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3738.Пилипчук Герман (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3739.Колесніков Владислав (Одеська СШ № 121)
3740.Степаненко Софія (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
3741.Цихненко Єгор Олегович (Криворізька ЗОШ №72)
3742.До Нгок Денис Дик (Одеська CШ №119)
3743.Куделько Поліна Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП)
3744.Черевко Владислава Ігорівна (Ніжинська гімназія № 14)
3745.Максименко Олександр Олексійович (Валявська ЗОШ)
3746.Шипшинський Арсеній Олегович (Парасковіївська ЗОШ)
3747.Сорокін Олександр (Міжнародна Французька Школа)
3748.Вербанова Карина (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3749.Патук Віола (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3750.Кульчик Марк (ThinkGlobal)
3751.Нгуєн Давид (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3752.Красноперова Аліса (ХЗОШ №159)
3753.Мазур Каміла (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3754.Заєнчик Марк (КЗО "НВК №144" ДМР)
3755.Ігнатов Ілля (Філія КЗ "Ганнівська ЗШ І-ІІІ ст. ЦПО" Ганнівської сільської ради "Шишкинська ЗШ")
3756.Северінова Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП)
3757.Палісіка Д. (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3758.Канонік Софія іванівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3759.Олійник Марія Володимирівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3760.Клек Юрій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3761.Гармаш Катерина Володимирівна (Харківський технічний ліцей № 173)
3762.Борона Софія В'ячеславівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3763.Трускавецька Йолана (НВК "СЗШ2-гімназія")
3764.Городицька Анна Мимхайлівна (Неполоковецький ЗНЗ І - ІІІ ступенів)
3765.Калантай Микола Олександрович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
3766.Тадіян Орина (Одеська ЗОШ №118)
3767.Коржова Дар'я (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3768.Тарас (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
3769.Кушнір Тимофій Ярославович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3770.Калашнікова Олександра (Криворізька ЗОШ №102)
3771.Ванкевич Вікторія (Водяно-Лоринська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3772.Назарова Маргарита Ігорівна (СЗШ № 17 м, Львова)
3773.Калешук Вероніка Романівна (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
3774.Прийма Маркіян (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3775.Марченко Діана (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
3776.Євчук Мирон (КЗО НВО №28)
3777.Богданюк Андріяна Назарівна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3778.Німченко Назар Ярославович (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)
3779.Жалніна Анастасія Віталіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3780.Слюсар Яна Юріївна (Шепетівський НВК №1)
3781.Головатий Сергій Миколайович (КЗ "НСЗШ № 20")
3782.Мойсюк Назарій Юрійович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3783.Зазулик Анна Миколаївна (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3784.Андріанов Дмитро (НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
3785.Смілянець Асія (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
3786.Картамишев Данило Андрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3787.Ліза Бершадська (Міжнародний ліцей МАУП)
3788.Шостакевич Євгенія Романівна (Школа №13)
3789.Дирей Єва Назірівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
3790.Ігнатенко Лія (Гуманітарна гімназія №23)
3791.Трохимчук Злата (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
3792.Кононенко Матвій Олегович (СЗШ І-ІІІ ст. № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3793.шаломович богдан (Криворізька ЗОШ №99)
3794.Філіппов Тимур Юрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3795.Фукс Діана Олегівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
3796.Ганчо Евгеній (Одеська СШ № 117)
3797.Михайлик Кирил (Одеська СШ № 117)
3798.Загородня Владислава Петрівна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія")
3799.Мороз Анна Анатоліївна (КУ Сумський НВК № 41)
3800.Лук'яненко Дар' я (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
3801.Дроздовський Володимир Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП)
3802.Демченко Вікторія Олександрівна (Криворізька гімназія №91)
3803.Гуд Олександра Робіновна (Білгород-Дністровський районний ліцей)
3804.Гошовська Марія (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
3805.Вечорек Анна (НВК "СЗШ2-гімназія")
3806.Мартинюк Арсен Анатолійович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3807.Панчук Ганна-Маргарита Олександрівна (Класична гімназія при ЛНУ ім.Івана Франка)
3808.Кириченко Аріна (Міжнародна Французька Школа)
3809.Лобанов Максим (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3810.Фурдела Владислав Тарасович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3811.Конець Владислав Віталійович (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3812.Посітко Богдана Михайлівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна)
3813.Ташликова Тетяна (НВК-ліцей №100)
3814.Семейкін Олександр (Спеціалізована школа І ступеня №9)
3815.Власюк Світлана Володимирівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
3816.Шніцер Михайло (Раківська ЗОШ I-II ступенів)
3817.Гвоздік Максим Артемович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
3818.Фісун Ніка (Одеська СШ № 121)
3819.Голубєв Арсеній Олександрович (Писарівська ЗШ)
3820.Крупнік Васіліса (Одеська спеціалізована школа №10)
3821.Процишин Богдан Михайлович (ТСШ №29)
3822.Мних Остап (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
3823.Стадник Олександра Сергіївна (Мелітопольська ЗОШ № 17)
3824.Квілинська Любов Андріївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря")
3825.Сергєєв Артем Євгенович (Білозерська ЗОШ I-III ст. № 18 Добропільської міської ради)
3826.Зайлабутдінов Констянтин (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
3827.Коць Вероніка (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3828.Ігнатенко Кіра (Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
3829.Хоменко Анастасія (Миронівський академічний ліцей ім.Т.Г.Шевченка Миронівської міської ради)
3830.Сабадаш Анастасія Іванівна (Левківська ЗОШ)
3831.Момотова Аліна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3832.Касяненко Уляна (Міжнародна Французька Школа)
3833.Вороніна Аліса Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП)
3834.Тєльна Вікторія (ХЗОШ №159)
3835.Шаулова Радмила (КЗО "НВК №144" ДМР)
3836.Хмеляр Дана Іллівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
3837.Мельник Анастасія Віталіївна (Теплодарська ЗОШ)
3838.Столярчук Марія Ігорівна (Шепетівський НВК №1)
3839.Барабаш Софія (НВК "Святошиньска гімназія")
3840.Сирота В'ячеслав Вікторович (Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Скала Оратівський р-н Вінницька область)
3841.Семенченко Богдан (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1)
3842.Марковиченко Светлана Евгениевна (Токівська ЗШ)
3843.Яремчук Анастасія (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
3844.Андріяш Денис (НВК №9)
3845.Вербицька Дарина Едуардівна (НВК№9 ім. А.М. Трояна)
3846.Михайлов Марк Ігорович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
3847.Єрін Лев Артемович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка)
3848.Альохіна Катерина Євгенівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
3849.Волков Герман (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5)
3850.Ватащук Олександр Васильович (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія")
3851.Карпенко Карина Романівна (НВК-ліцей №100)
3852.Узінська Єва (Кіцманський НВК)
3853.Чураков Марк (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
3854.Павленко Кароліна Ігорівна (Черкаська ЗОШ №32)
3855.Мітєв Микита Валерійович (Школа №64)
3856.Місюра Єлизавета Олегівна (Одеська СШ № 117)
3857.Оринчук Олександр (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61)
3858.Безлюдная Яна Олександрівна (КЗ "Міріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9")
3859.Грушецька Христина Степанівн (Більченський НВК)
3860.Галаніна Марія (Гуманітарна гімназія №23)
3861.Мінаков Михайло Дмитрович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3862.Волчанов Нікіта (Міжнародний ліцей МАУП)
3863.Верех Степан (Школа King's Kids)
3864.Трегуб Ярослав Сергійович (Енергодарська ЗОШ №7)
3865.Лук"янова Варвара Дмитрівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
3866.Гуменчук Арсен (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3867.Алєксєєва Анастасія Сергіївна (КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.")
3868.Бврамідзе Майя (НВК-ліцей №100)
3869.Креденцер Максим Євгенійович (КЗ ХЗОШ № 49)
3870.Васалатій Кіра (Одеська СШ № 121)
3871.Віняр Руслан (Роздолівський НВК)
3872.Радомський Тимур Андрійович (Миколаївська СЗОШ № 22)
3873.Дуда Юрій (ЛСЗШ І ступеня №53)
3874.Агрененко Владислав Жанович (Черкаська ЗОШ №32)
3875.Міщенко Ксенія (Матвіівська санаторна школа-інтернат)
3876.Вознесенський Данило (ОНЗ "Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Г. Ткаченка")
3877.Акопджанян Вардан (Одеська СШ №50)
3878.Коврижин Валентин Ігорович (СЗШ № 17 м, Львова)
3879.Граб Василь Іванович (Раківська ЗОШ I-II ступенів)
3880.Чуб Марія (ХПСШ "Харківський колегіум")
3881.Туренко Артем (Одеський НВК "Гімназія №7")
3882.Бачила Архип (ХЗОШ № 95)
3883.Орбан Микола (Філія "Устинівська ЗШ I-II ст.")
3884.Алієв Туран (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3885.Морозова Валерія Павлівна (Шепетівський НВК №1)
3886.Плаксійчук Владислав (Одеська СШ № 121)
3887.Ткаченко Анастасія (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3888.Стоєва Милана (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3889.Коблова Алевтина Артемівна (Мелітопольська ЗОШ № 17)
3890.Бульченко Тимофій Максимович (Мелітопольська ЗОШ № 17)
3891.Федоренко Анастасія Володимирівна (Костянтинівська ЗШ №5)
3892.Сологуб Соломія (Мигалківське НВО)
3893.Грицевич Владислав (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3894.Кирпа Уляна Сергіївна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
3895.Теличенко Єлизавета Олександрівна (КЗ "НВО №32 "СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ "Школа мистецтв")
3896.Зіненко Ярослав Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173)
3897.Кобчіков Марк Юрійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
3898.Ус Данило (НВК "СЗШ2-гімназія")
3899.Гайдар Вікторія Євгеніївна (Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 27")
3900.Лісник Артем Русланович (Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)
3901.Тесленко Александр Анатолійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3902.Косенко Маргарита (Паланська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3903.Бурдак Андрій Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173)
3904.Мантач Тимофій Олександрович (Одеська ЗОШ №5)
3905.Іванова Олександра (Одеська спеціалізована школа №10)
3906.Хмельова Марія (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5)
3907.Нестеренко Володимир (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3908.Янчук Вероніка Артурівна (Пліщинська ЗОШ)
3909.Хитрий Тимофій (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3910.Апостол Даніїл Євгенович (Одеська CШ №119)
3911.Золотніцька Вікторія Сергіївна (Уманська ЗОШ №5)
3912.Захарець Софія (Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3913.Безнис Діана (Школа І-ІІІ ступенів № 294)
3914.Білик Євген Віталійович (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
3915.Бойчук Софія (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
3916.Марченко Андрій (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
3917.Науменко Давід Антонович (НВК "Святошиньска гімназія")
3918.Лугова Дар'я Олексіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3919.Сулятицька Злата Андріївна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3920.Іванюк Олексій Геннадійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3921.Лешукова Поліна (НВК «Святошинська гімназія»)
3922.Волков Антон Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173)
3923.Козак Вероника Степановна (Криворізька ЗОШ №126)
3924.Фещак Арсеній (НВК "СЗШ2-гімназія")
3925.Кушнір Тимофій Олексійович (Жашківська загальноосвітня школа №2)
3926.Колосов Вячеслав Павлович (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6)
3927.Пилипчук Ірма (ЛСЗШ І ступеня №53)
3928.Сергієнко Аліна Олександрівна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3929.Козлова Анастасія Олександрівна (Енергодарська ЗОШ №7)
3930.Котелюк Ольга Іванівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
3931.Січкарь Ксенія Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 23)
3932.Дегтярьова Діана (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №26 ім. І.Ф. Момота ЧМР ЧО)
3933.Янковська Таня Миколаївна (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард")
3934.Добролежа Марина (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
3935.Гончаровська Анастасія (ЗОШ №7)
3936.Гордій Арсен (Вараська ЗОШ №1)
3937.Лещук Анастасія (Ліцей "Львівський")
3938.Медов"як Андрій Вікторович (Крилівська ЗШ I-IIIступенів)
3939.Сенюк Злата Володимирівна (Попельниківський ліцей)
3940.Микосянчик Ілона Сергіївна (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3941.Мурзин Тимур Богданович (Дніпропетровська СЗШ №42)
3942.Черемісіна Анна (Ліко)
3943.Кубкіна Єлизавета Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 92)
3944.Павельчак Вероніка Вадимівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
3945.Вітковський Гліб Олександрович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
3946.Ковальчук Даніїл Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3947.Яцковська Крістіна Олександрівна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
3948.Ортинський Олег (НВК "СЗШ2-гімназія")
3949.Філатов Олександр Вікторович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
3950.Біляєв Єгор Олександрович (НВК-ліцей №100)
3951.Щадрова Ніка Олександрівна (Парутинська ЗОШ)
3952.Маслій Владислав Віталійович (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
3953.Патрушев Нікіта Олексійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
3954.Іванченко Софія Вікторівна (КЗО НВО №28)
3955.Таня Мандра (Міжнародний ліцей МАУП)
3956.Дишко Сабіна Андріївна (Житомирський міський колегіум)
3957.Штих-Барков Арсеній Сергійович (Харківський технічний ліцей № 173)
3958.Збаранська Олександра (Гімназія Claris Verbis)
3959.Мушкет Анастасія Вікторівна (ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Покровської міської ради)
3960.Бабущак Анастасія (НВК №9)
3961.Піддубна Анна Валеріївна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
3962.Федотов Леонід (Дніпропетровська СЗШ №42)
3963.Барабаш Єгор Сергійович (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
3964.Павлюк Ольга Василівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
3965.Дружинін Ілля (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
3966.Ілля Чоні (ThinkGlobal Харків Благовіщенська)
3967.Пензеник Роман (КЗ НВК Смологовицька ЗОШ)
3968.Ястремський Тимофій (ThinkGlobal Київ Березняки)
3969.Артем Пащенко (Мовна школа "Lingua")
3970.Ульянченко Юлія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
3971.Гріщенко Олексій (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
3972.Йошан Володимир (НВК "СЗШ2-гімназія")
3973.Дегтяр Крістіна В'ячеславівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка)
3974.Панченко Ярослав (Криворізька гімназія №91)
3975.Донська Єлизавета (Одеська спеціалізована школа №10)
3976.Концур Марія (КЗ "Водянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 ім.Ф.О.Окатенка")
3977.Бабич Данило Олександрович (Запорізька ЗОШ № 65)
3978.Федорова Ірина Володимирівна (КЗ "Макарівський ОК")
3979.Ліманова Анна (Гуманітарна гімназія №23)
3980.Сунцова Аида Эльвиновна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22)
3981.Лаврів Вікторія (ЛСЗШ І ступеня №53)
3982.Курбет Денис Олександрович (Перша міська гімназія)
3983.Кусяк Володимир Григорович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3984.Маковська Дана (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
3985.Лепеха Єгор Володимирович (Криворізька ЗОШ №126)
3986.Яворіна Анастасія-Софія Олегівна (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова)
3987.Багацький Володимир Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3988.Кінаш Ангеліна Романівна (СЗШ № 3 м.Трускавець)
3989.Волков Михайло (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68")
3990.Самборський Марк Олександрович (Одеська ЗОШ № 92)
3991.Трішина Карина Євгенівна (КЗ ХЗОШ № 49)
3992.Каганюк Анастасія Володимирівна (Парутинська ЗОШ)
3993.Буньковська Дар'я (НВК №7 м.Хмельницького)
3994.Крикунова Марія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
3995.Бєляєв Микита Сергійович (Пантазіївська філія Новопразького НВК)
3996.Гречуха Арсеній Володимирович (Черкаська ЗОШ №32)
3997.Дмитро Сичов (Східненська ЗОШ І-ІІІ ст Музиківської с/р Білозерського рн)
3998.Мордух Вероніка Олександрівна (Старокозацький НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія")
3999.Галочкіна Мілана Михайлівна (Харківський технічний ліцей № 173)
4000.Дерев'янчук Савелій Владиславович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка)
4001.Крученюк Кіріл Андрійович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
4002.Ярова Ельвіра (Одеська ЗОШ №118)
4003.Растворов Остап Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173)
4004.Дзюмка Анастасія Анатоліївна (Ольгівський науковий ліцей-інтернат Херсонської обласної ради)
4005.Долгая Анастасія (Школа дружня до дитини)
4006.Зубкова Таісія Костянтинівна (Роздолівський НВК)
4007.Шумовецька Ніна Сергіївна (Шепетівський НВК №1)
4008.Басиста Олександра Вадимівна (Перша міська гімназія)
4009.Коральова Марія (НВК-ліцей №100)
4010.Духота Ніка (ТСШ №29)
4011.Ліпатова Аріна Іванівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
4012.Ларіна Ксенія (НВК "Святошиньска гімназія")
4013.Кучеренко Микола Андрійович (Think Global)
4014.Ломаченко Герман (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
4015.Печерська Віра Сергіївна (Криворізька СШ №74)
4016.Мушинський Денис (Школа № 12)
4017.Михайлов Дмитро Олегович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
4018.Кучерук Дар'я (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
4019.Ткаченко (Think Global)
4020.Якубенко Олександр Юрійович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
4021.Бень Сергій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
4022.Чубик Богдан Миколайович (Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей")
4023.Галімон Софія Ігорівна (Уманська ЗОШ №5)
4024.Пузиревич Уляна (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов)
4025.Семененко Олександр (Кіцманський НВК)
4026.Кривов'яз Максим Андрійович (Загальноосвітня школа l-ll ступеня БНВО)
4027.Ястреб Акім Русланович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
4028.Болясна Марія (КЗО "НВК №144" ДМР)
4029.Деркач Уляна Віталіївна (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
4030.Дімов Тимур Євгенович (Одеська СШ № 117)
4031.Терпелюк Влада (НВК №9)
4032.Остапчук-Назарчук Злата (Школа № 5)
4033.Сари-Юрьева Марія (Міжнародний ліцей МАУП)
4034.Латиніна Марія (Школа №7)
4035.Яковенко Богдан Олегович (Міжнародний ліцей МАУП)
4036.Ткаченко Тимур (Одеська ЗОШ № 23)
4037.Шитіков Лев (КЗО "НВК №144" ДМР)
4038.Щоголєва Ангеліна (КЗ "Яковлівський ліцей")
4039.Маковій Андрій Вікторович (Одеська ЗОШ № 92)
4040.Топілін Владислав (Харківський ліцей № 149)
4041.Федорук Марко (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
4042.Мельничук Вселіна Володимирівна (ЗОШ №8)
4043.Шоль Діана Віталіївна (СЗШ № 17 м, Львова)
4044.Максименко Назар Олександрович (Городський НВК)
4045.Соколовський Олександр Андрійович (Ліцей №66 Львівської міської ради)
4046.Ковальський В'ячеслав (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів)
4047.Павлік Єсенія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
4048.Полiванчук Михайло Олександрович (Калинівський НВК №1)
4049.Копилець Михайло Михайлович (Римарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
4050.Марчук Катерина Сергіївна (Школа № Височанський НВК)
4051.Заталокіна Наталя Олександрівна (ХЗОШ № 95)
4052.Данильєв Роман (ХПСШ "Харківський колегіум")
4053.Котигорошко Тарас (Вараська ЗОШ №1)
4054.Луніна Юлія Олексіївна (НВК-ліцей №100)
4055.Гулик Вероніка (ЛСЗШ І ступеня №53)
4056.Мартиненко Назар Віталійович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)
4057.Пантюхін Ілля (ЗШ № 6)
4058.Вакуленко Денис Денисович (Мелітопольська ЗОШ № 17)
4059.Літвінчук Нікіта (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4060.Товстий Михайло Анатолійович (Києво-Печерський ліцей № 171)
4061.Мацегора Максим Юрійович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
4062.Савчук Марія Іванівна (Дачненський НВК "Школа-гімназія")
4063.Прохорович Аліса Андріївна (Мелітопольська ЗОШ №7)
4064.Кузьменко Лев (Стем-центр "Сократ")
4065.Ткаченко Ярослав Русланович (НВК-ліцей №100)
4066.Осипець Софія (НВК "Домінанта")
4067.Шевцов Святослав Владиславович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4068.Журавльов Марк Ігорівна (Одеська СШ № 35)
4069.Федір Степанчук (ThinkGlobal Київ Березняки)
4070.Згеря Владислав (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4071.Сергєєв Федір (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4072.Чорний Максим Романович (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
4073.Дудін Ярослав (Петропавлівська ЗОШ №2)
4074.Шенкович Вікторія (Ліцей №4)
4075.Лисак Таміла (НВК №9)
4076.Ступніцький Роман Андрійович (Середня загальноосвітня школа №74)
4077.Стасула Катерина Ігорівна (гімназія "Київська Русь")
4078.Шкавро Олександра (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
4079.Курниш Андрій (Процівська ЗОШ І ступеня)
4080.Щирук Софія (ОЗ Прислуцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ")
4081.Первенець Артем (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
4082.Бакун Максим Вікторович (ХЗОШ №127 ім. Г.К.Жукова)
4083.Дяченко Олександр Андрійович (Одеська СШ № 117)
4084.Гордєєва Маргарита Антонівна (КЗ "НВК "ДНЗ-ЗОШ №218")
4085.Люзний Олекасандр (Одеська ЗОШ №118)
4086.Матійко Світлана (НВК "СЗШ2-гімназія")
4087.Шкавро Олександра Артемівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
4088.Голеніщев Гордій Вячеславович (НВК-ліцей №100)
4089.Спусканюк Іван (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
4090.Ранчашова Аліна (Одеська СШ № 121)
4091.Козаченко Ангеліна Валеріївна (Одеська ЗОШ № 92)
4092.Устименко Олександр Русланович (Криворізька гімназія №91)
4093.Тимофеєва Єсенія Олексіївна (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
4094.Сидоренко Андрій (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
4095.Бернацький Гліб (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4096.Хрещенюк Вікторія (Фастівська СЗШ І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов)
4097.Шокотько Антоніна Олексіївна (Криворізька ЗОШ №126)
4098.Хірна Ольга Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173)
4099.Рудакова Вероніка Олексіївна (Мелітопольська ЗОШ №7)
4100.Жовнір Юлія Миколаївна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
4101.Лівша Арсеній Богданович (Харківський технічний ліцей № 173)
4102.Каблюк Даніїл Валерійович (Фастівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст. №3")
4103.Кальницька Анна Сергіївна (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
4104.Кучер Матвій (Міжнародний ліцей МАУП)
4105.Квілинська Соломія Андріївна (Приватна НВК "Досвітня Зоря")
4106.Боруцька Дарина Богданівна (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
4107.Тимощук Іван (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради)
4108.Решитко Павло Олексійович (Одеська СШ № 117)
4109.Сущенко Богдан (Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст.№5)
4110.Козаченко Тимур (Криворізька ЗОШ №103)
4111.Чубар Олег Олександрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана)
4112.Зубань Матвій Ігорович (Одеська ЗОШ № 92)
4113.Шумілов Тимур (НВК-ліцей №100)
4114.Демидчук Ульяна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4115.Цвентух Варвара Олексіївна (ХЗОШ № 95)
4116.Голенков Влад (Одеська СШ № 121)
4117.Гергель Дмитро (Школа №64)
4118.Торопшин Денис Андрійович (Білозерська багатопрофільна гшімназія)
4119.Миколюк Дар'я Володимирівна (Одеський ліцей "Ланжеронівський")
4120.Баль Єлизавета (Одеська СШ № 117)
4121.Ласкава ГС (Маріупольська СШ №4)
4122.Дідух Надія Олексіївна (ЗОШ №8)
4123.Климовець Денис Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
4124.Король Ангеліна Андріїна (Харківський технічний ліцей № 173)
4125.Войтюк Софія Романівна (Школа №13)
4126.Костюченко Назар Русланович (Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка)
4127.Сівцова Вікторія Євгеніївна (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
4128.Соловйова Софія Анатоліївна (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО)
4129.Чурсин Эльдар Владиславович (ХЗОШ № 51)
4130.Пархач Владислав Михайлович (ТСШ №29)
4131.Шенгер Іван Михайлович (Харківський технічний ліцей № 173)
4132.Шейко Мілана (КЗ "Лозівський ліцей №1")
4133.Іщенко Дар'я Андріївна (Харківський технічний ліцей № 173)
4134.Лук'янов Михайло Сергійович (середня школа)
4135.Демидко Софія Олександрівна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
4136.Муженко Олександра (Головинське ВПУ НТ)
4137.Авраменко Ян Олексійович (Одеська СШ № 117)
4138.Мехеда Катерина Сергіївна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
4139.Беляк Максим Олександрович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
4140.Григорчук Тимофій Русланович (ОНЗ Гребінківський НВК " ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ")
4141.Сташенко Ярослав Костянтинович (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
4142.Антипенко Олег Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
4143.Слободський Едуард Олександрович (Приватна НВК "Досвітня Зоря")
4144.Шелюг Іван (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
4145.Гнатюк Оксана (ЛСЗШ І ступеня №53)
4146.Огарко Іван Олександрович (ТСШ № 3)
4147.Гітунець Дарина Олександрівна (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
4148.Блошенко Дмитро (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
4149.Кукла Богдан Вікторович (Сидорівський НВК)
4150.Цибульська Тетяна Валентинівна (Одеська ЗОШ № 92)
4151.Кулешов Матвій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266)
4152.Дячук Юрій Володимирович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
4153.Терещенко Маргарита (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
4154.Юдіцкас Юлія Віталіївна (Хлібодарівський НВК)
4155.Поляруш Софія (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради)
4156.Жидкова Ксенія (Кремінська школа-гімназія)
4157.Збріщак Ксенія Русланівна (Одеська СШ № 117)
4158.Ткаченко Кристина (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
4159.Мерунко Дар‘я (Гуманітарна гімназія №23)
4160.Артемій Швидкий (ThinkGlobal Київ Березняки)
4161.Долейко Кіріл Олександрович (Уманська ЗОШ І-ІІІ ст.№11 ім.М.П.Бажана)
4162.Єрьомін Костянтин (Стем-центр "Сократ")
4163.Лобанов Олександр (КЗ КОР "КОЛІФКС")
4164.Ятчук Вікторія (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. П'ятидні Устилузької міської ради Волинської області")
4165.Жмуро Назар (НВК «Святошинська гімназія»)
4166.Лапко Марія (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня")
4167.Піскунова Аделіна Станіславівна (Городецька ЗОШ)
4168.Бак Роман-Микола (Спеціалізована школа І ступеня №9)
4169.Чаплінський Максим Юрійович (Школа №23)
4170.Бондаренко Роман (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
4171.Ватрала Поліна (ОЗЗО "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5")
4172.Чернявець Маріна Сергіївна (КУ Сумський НВК № 41)
4173.Артемова Ксенія Ігорівна (Одеська СШ № 117)
4174.Некрасова Катерина Миколаївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
4175.Яців Марія Володимирівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ")
4176.Затока Вероніка Костянтинівна (Сутисківська СЗШ - інтернат)
4177.Гусейнова Айнур (Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. №5)
4178.Божук Дмитро (Одеська СШ №50)
4179.Веслоушкіна Анастасія Олександрівна (Харківський технічний ліцей № 173)
4180.Луців Юліанна (ЛЗШ № 43)
4181.Кіт Остап (ЛСЗШ №71)
4182.Семенова Дар'я Олександрівна (ЗШ І-ІІІ ст. №18 Вiнницької міської ради)
4183.Шнайдер Платон (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
4184.Паршукова Дарья Олександрівна (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
4185.Лахай Олександр Андрійович (Шепетівський НВК №1)
4186.Сніжко Богдан (Вараська ЗОШ №1)
4187.Драганова Ангеліна Олександрівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
4188.Мехдиева Гюльнар Наби кызы (Одеська гімназія №4)
4189.Шаповалова Марія Михайлівна (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
4190.Архітка Каріна Миколаївна (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст)
4191.Король Іван (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
4192.Тимоніна Вікторія (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР)
4193.Ляшенко Анастасія Анатоліївна (Лубенська ЗОШ №4)
4194.Гаврилишин Катерина Ярославівна (Школа №23)
4195.Хліборобів Кіріл (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4196.Блайда Альона Вікторівна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин)
4197.Гревцова Кіра (ЗЗСО 94)
4198.Коломієць Орест Віталійович (Криворізька ЗОШ №126)
4199.Сименова (Школа №64)
4200.Ясінська Вікторія Володимирівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
4201.Кацяруба Анастасія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
4202.Іван Усов (ThinkGlobal Київ Березняки)
4203.Лісовська Аміна Валеріївна (Міжнародний ліцей МАУП)
4204.Буйбарова Анастасія Максимівна (Одеська ЗОШ № 92)
4205.Грицюк Богдан Олександрович (Сарненський НВК "Школа-колегіум")
4206.Біла Марія Олегівна (Олешинська гімназія)
4207.Гусейнов Арсеній (Скадовська спец. школа І-ІІІ ст. "Академія творчості" з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного напрямку)
4208.Рудаков Владислав Сергійович (Шепетівський НВК №1)
4209.Нестерчук Софія Олександрівна (Шепетівський НВК №1)
4210.Підкостельний Ігор Олегович (СЗШ № 30)
4211.Божко Олег (Міжнародний ліцей МАУП)
4212.Молчанова Васіліса (Липецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.В.Щепкіна)
4213.Подлущак Маргарита (Клекотинська СЗШ І - ІІІ ступенів)
4214.Тарабара Денис (КЗ "Яковлівський ліцей")
4215.Мітін Олексій (Херсонський НВК №48)
4216.Куцмида Софія Віталіївна (СЗШ № 30)
4217.Сохацька Єва Юріївна (ПЗО "КМДШ" м.Львів)
4218.Харитонова Єлизавета (Добровеличківська ЗШ І -ІІІ ст. №1)
4219.Двойнікова Анастасія Віталіївна (СЗШ № 42)
4220.Водько Савелій (Вараська ЗОШ №1)
4221.Кучай Юлія (Стецівський ЗЗНО І-ІІІ ступенів)
4222.Гордієнко Кіра Олегівна (НВК-ліцей №100)
4223.Порохов Максим (КДНЗ НВК "ДНЗ ЗНЗ - школа І ступеня")
4224.Дзіняк Марина (Криворізька ЗОШ №102)
4225.Солодуха Крістіна (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ")
4226.Шульга Давид Юрійович (Харківський технічний ліцей № 173)
4227.Юр Аліна (Навчально-виховний комплекс №240)
4228.Мартиненко Вероніка Сергіівна (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради)
4229.Ходачинський Нікіта Віталійович (ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів)
4230.Морозов Дмитро (ХПСШ "Харківський колегіум")
4231.Назаренко Ярослав Сергійович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
4232.Ємець Костянтин (Міжнародний ліцей МАУП)
4233.Луполова Неля Олексіївна (Староостропільське НВО "ДНЗ-ЗОШ-гімназія")
4234.Марчук Назар (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61)
4235.Ордюнов Владислав (Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4236.Носова Анна Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
4237.Васильєв Богдан Сергійович (Шульська філія КЗО "Біляївський ліцей")
4238.Мицкевич Анна (Одеська СШ № 117)
4239.Жеребцов Олександр Артемович (НВК-ліцей №100)
4240.Богомазова Ангеліна (ЛСЗШ І ступеня №53)
4241.Криворучко Софія Вікторівна (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)
4242.Івченко Крістіна Петрівна (Перша міська гімназія)
4243.Поралов Давид Максимович (НВК-ліцей №100)
4244.Щербина Юлія Андріївна (ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
4245.Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
4246.Дей Ярослав Феліксович (КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
4247.Щербина Іван Максимович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
4248.Шляхова Ангеліна (НВК "СЗШ2-гімназія")
4249.Мітєва Вікторія (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4250.Слюсаренко Регіна (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
4251.Даніїл Терзі (Одеська СШ № 117)
4252.Бадалов Самир Далерджонович (КЗ "НСЗШ № 20")
4253.Педенко Данііл Олександрович (Миколай-Пільський НВК)
4254.Качуровська Анна Олександрівна (Полтавський НВК)
4255.Зибін Артем Валентинович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
4256.Горбонос Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
4257.Дзюбан Поліна Ігорівна (Одеська СШ № 117)
4258.Водолімова Анастасія Олександрівна (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
4259.Рябуха Артем Ігорович (Черкаська ЗОШ №32)
4260.Боброва Марія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4261.Дубинчук Ілля (НВК №45 "Академічна гімназія")
4262.Павленко Денис Валерійович (Бугаківська ЗОШ I-IIст.)
4263.Локтєва Марія Олексіївна (Харківський технічний ліцей № 173)
4264.Бондаренко Данило (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
4265.Закрепа Софія (Криворізька ЗОШ №62)
4266.Горбан Каріна (Новомиргородська ЗШ №1)
4267.Гаврюшенко Лілія (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ")
4268.Шпіталь Анна Андріївна (КУОНЗ "Романівська гімназія")
4269.Мельничук Дмитро (Школа № 5)
4270.Макаренко Егор Миколайович (КЗ "НСЗШ № 20")
4271.Смирнова Олеся (Школа №64)
4272.Ганчук Андрій (ЛСЗШ І ступеня №53)
4273.Цвєтков Єгор Артурович (Фінансово-правовий ліцей (приватний))
4274.Каплун Анастасія (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
4275.Качковська Варвара Євгенівна (СЗШ № 42)
4276.Іваницька Поліна (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
4277.Пащенко Єгор Павлович (Ліцей №52 ім. М.Лобачевського Львівської міської ради)
4278.Долгих Дар'я (ХПСШ "Харківський колегіум")
4279.Цвик Максим (НВК №9)
4280.Біленко Олег Олександрович (НВК №25 "Волошка")
4281.Голуб Милана Денисовна (Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №22)
4282.Підлубна Валерія Євгенівна (Середня загальноосвітня школа №74)
4283.Ірод Христина (НВК "СЗШ2-гімназія")
4284.Маряк Анна (НВК "СЗШ2-гімназія")
4285.Берчук Дарина Михайлівна (Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
4286.Труфанов Микита Євгенійович (НВК-ліцей №100)
4287.Воробей Емма (Вараська ЗОШ №1)
4288.Сайко Христина Ігорівна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ)
4289.Троян Анастаciя Сергiiвна (Мелітопольська ЗОШ №7)
4290.Козеренко Марія (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
4291.Шипотько Марина Миколаївна (Вугледарська загальноосвітня школа I-III ступенів №2)
4292.Ротенберг Артур (Одеська ЗОШ № 92)
4293.Пінчук Поліна Сергіївна (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»)
4294.вовк анастасія (Міжнародний ліцей МАУП)
4295.Жуковська Валерія Андріївна (Школа №2)
4296.Стецик Марко (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
4297.Шимків Катерина (ThinkGlobal Київ Березняки)
4298.Теселько Олег Дмитрович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
4299.Сернюк Нікіта (Вараська ЗОШ №1)
4300.Левшун Артем (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4301.Гаркуша Павло (Києво-Печерський ліцей № 171)
4302.Моравський Іван Андрійович (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
4303.Ягольнік Марія (КЗО НВО №28)
4304.Кісільов (КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР)
4305.Дегтярьова Марія Сергіївна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
4306.Новікова Ніна Володимирівна (Школа №64)
4307.Булик Анна Андріївна (Одеський НВК "Гімназія №7")
4308.Канцеров Данііл Рінатович (ОЗ СНВК "Академічна гімназія")
4309.Ларченко Максим Сергійович (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
4310.Кияновська Юлія (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
4311.Леонтьєв Міхаіл Олександрович (КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 I-III ст. ")
4312.Князь Д.О. (Сілецька ЗШ)
4313.Ганчук Олег (ТСШ №29)
4314.Шевчук Владислав Миколайович (ТСШ №29)
4315.Мацюк Ілона Вадимівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18)
4316.Зайков Олександр_ (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
4317.Турчик Софія Ярославівна (НВК №2 м. Каменя-Каширського)
4318.Максим'юк Валерія (НВК №9)
4319.Чебанов Сергій Олександрович (ТСШ №29)
4320.Водолажський Арсеній Максимович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
4321.Форє Олена (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
4322.Сачава Тимофій Андрійович (КУ Сумська спец. школа І-ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради)
4323.Воронцова Каміла Русланівна (Левківська ЗОШ)
4324.Юськів Тимофій (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
4325.Катроша Михайло Сергійович (Одеська ЗОШ № 92)
4326.Кондратенко Яна Володимирівна (Терпіннівська ЗОШІ)
4327.Чурак Петро Васильович (Попельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
4328.Легусь Артем (НВК "Святошиньска гімназія")
4329.Позняков Артем Михайлович (Середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району м. Києва)
4330.Михайленко Данило (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4331.Муха Альбіна Миколаївна (Перещепинський НВК "Родина")
4332.Джуфер Ірина Іванівна (Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
4333.Денисюк Федор Станіславович (ХП НВК "ВЕРЕСЕНЬ" ХО)
4334.Пилипенко Арсеній (Парасковіївська ЗОШ)
4335.Борблік Савелій (Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №65)
4336.Онуфрійчук Максим (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
4337.Доценко Ксенія Олексіївна (Одеська ЗОШ № 92)
4338.Липкань Матвій (Криворізька ЗОШ №65)
4339.Коломієць Максим Віталійович (Калинівський НВК №1)
4340.Монастирська Камілла (ThinkGlobal School, Тернопіль (Дружба))
4341.Небелюк Роксолана Олександрівна (Делятинський ліцей №1)
4342.Куліш Анастасія Вікторівна (Шепетівський НВК №1)
4343.Проценко Єгор (Криворізька гімназія №91)
4344.Джумара Богдана Миколаївна (Новобросковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4345.Петров Євгеній (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
4346.Козловська Анастасія (НВК №9)
4347.Іщенко Олена (Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Черкаської обласної ради)
4348.Канчура Назарій Володимирович (КУОНЗ "Романівська гімназія")
4349.Ісак Яромир (Ліцей №4)
4350.Швець Ганна (Одеська СШ № 117)
4351.Пленюк Ольга Василівна (Тисменичанська ЗОШ)
4352.Чучко Марія Сергіївна (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка")
4353.Лучко Матвій Вадимович (Криворізька ЗОШ №114 КМРДО)
4354.Грицина Валерія Сергіївна (Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
4355.Зубенко Ілля (Криворізька ЗОШ №65)
4356.Чекалюк Ярина (ТСШ №29)
4357.Постриган Михайло Віталійович (Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ)
4358.Фам В'єт Нга (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
4359.Дедів Марк Романович (Школа №23)
4360.Назаров Матвій Євгенович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4361.Походенко Ізабелла Олександрівна (Запорізька ЗОШ № 30)
4362.Темнохуд Аліна (ХЗОШ №159)
4363.Половнєва Ксенія Вікторівна (Харківський ліцей № 149)
4364.Тищенко Данило Ігорович (НВК "Святошиньска гімназія")
4365.Жикало Сергій Володимирович (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4366.Забора Андрій Сергійович (НВК-ліцей №100)
4367.Олiйник Михайло Богданович (Охтирська ЗОШ № 1)
4368.Костик Назар Володимирович (Школа №23)
4369.Ромасенко Софія (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4370.Снісаренко Ярослав (Школа І-ІІІ ст. №5 Печерського району)
4371.Синяк Максим Сергійович (Переселенська ЗОШ)
4372.Бортницький Євген (Спеціалізована школа №149)
4373.Лозінська Яна (Одеська загальноосвітня середня школа "Майбуття" I-III ступенів)
4374.Васянович Ніка Юріївна (Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ")
4375.Maртін Паладій (ThinkGlobal Київ Березняки)
4376.Єгорова Мілада (ХЗОШ № 51)
4377.Гой Анастасія Степанівна (Одеська ЗОШ № 92)
4378.Тимощук Наталія Романівна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
4379.Слободянюк Марія Вікторівна (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
4380.Калякін Станіслав Олегович (Одеська СШ № 117)
4381.Полторацька Ганна (КЗО НВО №28)
4382.Волько Аліна (КЗО НВО №28)
4383.Томчук Дмитро Михайлович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
4384.Смірнов Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
4385.Левицький Михайло (Вараська ЗОШ №1)
4386.Нечаєва Мар`яна Євгенівна (НВК-ліцей №100)
4387.Русило Владислав (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
4388.Дяченко Софія (Світлодарський навчально- виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія")
4389.Коваль Дмитро (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
4390.Березніцька Каміла (ЛЗШ № 43)
4391.Груба Владислав Євгенович (Бердянська багатопрофільна гімназія №2)
4392.Смульська Анжела (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17)
4393.Данильчук Роксолана (НВК №9)
4394.Весельський Роман Олександрович (Харківський технічний ліцей № 173)
4395.Котко Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
4396.Дзись Анна Володимирівна (ЗШ №12)
4397.Герасименко Анжеліка Валентинівна (Черкаська ЗОШ №32)
4398.Марчук Олександр (Міжнародний ліцей МАУП)
4399.Сухий Даніїл (Одеська ЗОШ №58)
4400.Сокуров Ілля Тамазійович (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
4401.Хрістєв Мирослав Олексійович (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4402.Бережна Діана Дмитрівна (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4403.Венгринович Аліка Валеріївна (ТСШ № 3)
4404.Тимошенко Марія (НВК "СЗШ2-гімназія")
4405.Олійник Анастасія Андріївна (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія)
4406.Заяц Федір (Києво-Печерський ліцей № 171)
4407.Сога Антоніо (Спеціалізована школа 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов)
4408.Лисенко Олександра (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 266)
4409.Шкут Олег Олегович (Гімназія Claris Verbis)
4410.Руснак Микола (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка")
4411.Іванова Анастасія (НВК №9)
4412.Куліш Віталій (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
4413.Біктіміров Олександр Андрійович (СЗШ № 42)
4414.Коробка Іван Олександрович (НВК "ЗНЗ I-III ст. № 9 - спеціалізована школа")
4415.Розуменко Іван (КЗ "НСЗШ № 20")
4416.Левченко Артем (Криворізька ЗОШ №102)
4417.Синицька Кіра (Одеська ЗОШ № 92)
4418.Пуренкова Поліна Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32)
4419.Устимчук Серафим (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
4420.Парчевський Арсеній (ЗНЗ Міжнародна школа І-ІІІ ступенів «Меридіан»)
4421.Гавриш Даніл (Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5)
4422.Топільський Георгій Павлович (Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
4423.Пчелінцева Василіса Олексіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 46)
4424.Тонасічук Дар'я (САТШ № 203)
4425.Лисяк Марина Віталіївна (КЗ "ХНВК №21")
4426.Світельський Максим (Гуманітарна гімназія №23)
4427.Дерев'янко Поліна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32)
4428.Кравченко Кіра Дмітрівна (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
4429.Голота Поліна Валерівна (Виповзьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)
4430.Сич Олександр Олександрович (Миролюбівський НВК)
4431.Ковбель Ксения (Табаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4432.Федоринчик Даніїл Юрійович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
4433.Мерзлікін Олег (КЗО НВО №28)
4434.Литвин Данило Андрійович (Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
4435.Захарченко Ілля (Школа І-ІІІ ступенів № 249)
4436.Луцев Максим (НВК "ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ "Лiсова казка")
4437.Таратіна Анастасія (Гуманітарна гімназія №23)
4438.Логвиненко Даніїл (Криворізька Центрально-Міська гімназія)
4439.Лаврович Оксана (ХПСШ "Харківський колегіум")
4440.Томченко Анна Володимирівна (Широкогребельський ЗНВК "Школа-дитячий садок")
4441.Понідзельська Єлизавета Вадимівна (Мелітопольська ЗОШ №7)
4442.Антонеску Іван (Ліцей №4)
4443.Борисович Тимофій Святославович (Житомирський міський колегіум)
4444.Качанова Дар`я (Миколаївська СЗОШ № 22)
4445.Капланський Максим (Удобненська ЗШ І-ІІІ ступенів)
4446.Карпенко Микола (Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4447.Малчанов Олексій Костянтинович (НВК-ліцей №100)
4448.Родіонова Кіра Артемівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
4449.Гавінський Олександр Олександрович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
4450.Настоящий Максим Русланович (Херсонська спеціалізована школа № 27)
4451.Минько Давід (Одеська ЗОШ № 22 І–ІІІ ст.)
4452.Костюченко Євангеліна Дмитрівна (Корюківська ЗОШ І-ІІІ №1)
4453.Дубова Катерина (Одеська СШ № 121)
4454.Ткаченко Даніїл Сергійович (Філія "Богданівська ЗШ" ОНЗ "Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка")
4455.Лашин Іван (Добропільський КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
4456.Завгородня Кіра Ігорівна (Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ліцей")
4457.Ткачук Поліна Олегівна (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
4458.Михайлюк Адам (НВК №9)
4459.Потурнак Анастасія (НВК «Святошинська гімназія»)
4460.Шинкаренко Діана Вадимівна (Парутинська ЗОШ)
4461.Пастернак Костянтин (НВК №9)
4462.Марченко Данило (ХПСШ "Харківський колегіум")
4463.Барчинська Дарія Артемівна (Одеська ЗОШ № 92)
4464.Яременко Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
4465.Гончарук Денис Михайлович (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
4466.Яворська Софія (КЗО "НВК №144" ДМР)
4467.Довженко Анастасія Вадимівна (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
4468.Винничок Артем (Вараська ЗОШ №1)
4469.Калініченко Вероніка (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
4470.Бутримас Емілія (НВК "Святошиньска гімназія")
4471.Головчак Лев (Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
4472.Завалій Максим Олександрович (Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
4473.Гориславець Віолетта (Криворізька ЗОШ №102)
4474.Харламов Матвій Володимирович (Краматорська ЗОШ № 5)
4475.Кащенко Ніколь (Спеціалізована школа І ступеня №9)
4476.Кривущенко Марія Валентинівна (Ямпільська ЗОШ №2)
4477.Бура Григорій (Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4478.Руднєва Вікторія Олексіївна (Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
4479.Фоміних Руслан Русланович (НВК-ліцей №100)
4480.Санько Аліна Сергіївна (Одеська ЗОШ № 92)
4481.Гризан Дар'я Сергіївна (Школа №64)
4482.Перлик Михайло Дмитрович (Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
4483.Малайний Віталій Андрійович (Школа №23)
4484.Андрусенко Богдан Русланович (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
4485.Салімовська Олена (Одеська спеціалізована школа №10)
4486.Охват Максим (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
4487.Войчишин Ірина Романівна (Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
4488.Дубина Даніїл (Бахмацька ЗОШ I-III ст. №1)
4489.Волощук Ярослав (Вільнянська гімназія "Світоч")
4490.Штурма Дар'я (Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4491.Горелкін Іван (НВК гімназія №11, м.Кам'янське)
4492.Василевський Єгор (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
4493.Петришин Олександра (ThinkGlobal)
4494.Пікалов Іван Олексійович (Харківський технічний ліцей № 173)
4495.Бойко Марія Русланівна (Черкаська ЗОШ №32)
4496.Лознова Каміла Костянтинівна (СЗШ № 12)
4497.Кулик Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП)
4498.Жигайло Анна Тарасівна (Равська загальноосвітня школа)
4499.Григорєв Нікіта Максимович (Широкобалківський ЗПЗСО Станіславської сільської ради)
4500.Ковальчук Артем (Вараська ЗОШ №1)
4501.Підковиркіна Аліна Олександрівна (Широчанський НВК)
4502.Подусова Марія Ігорівна (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
4503.Карпова Маргарита Валеріївна (Черкаська ЗОШ №32)
4504.Марущак Марта Андріївна (Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва)
4505.Іванов Ілля Валентинович (Ірпінська СЗОШ №2 з поглибленим вивченням економіки і права)
4506.Русєв Матвій (СШ №86)
4507.Дубовик Анастасія Вікторівна (Смирновська філія Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ")
4508.Пономаренко Андрій (КЗО НВО №28)
4509.Рацук Нікіта (Новоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4510.Герцова Вероніка (Середня загальноосвітня школа №74)
4511.Шульга Віолетта (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
4512.Прилуцька Ілона Романівна (Жашківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4)
4513.Катана Софія Богданівна (НВО СЗНЗ І ст."Гармонія" - гімназія ім.Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт")
4514.Пшетаковський Ілля (Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка")
4515.Кандиба Єлизавета (Матвіівська санаторна школа-інтернат)
4516.Неумитий Богдан Володимирович (Озірянська ЗОШ І-ІІ ступенів)
4517.Вознюк Владислав Олегович (Черкаська ЗОШ №32)
4518.Мица Ольга (ThinkGlobal, Львів)
4519.Когут Даніела Віталіївна (Гореницька ЗОШ І - ІІІ ступенів)
4520.Докаленко Дар'я Єгорівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 309)
4521.Безухова Вікторія Олексіївна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9)
4522.Радчук ВАДИМ Володимирович (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4523.Гома Олександра Олександрівна (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
4524.Овчаренко Єгор Олександрович (Харківецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
4525.Садиченко Олександр Анатолійович (Тиманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
4526.Куприянчик Артур (Головківський "НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ")
4527.Сахно Олександра (НВК "Домінанта")
4528.Калашнік Іван Олександрович (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №119)
4529.Булик Богдана Андріївна (Одеський НВК "Гімназія №7")
4530.Алієв Ягуб (КЗО НВО №28)
4531.Виганяйло Михайло Ярославович (Запорізька ЗОШ №15)
4532.Ярмоленко Арміна (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4533.Ваганов Даниїл Максимович (Загальноосвітня школа "Дивосвіт")
4534.Соколов Іван (ХПСШ "Харківський колегіум&